PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Kartal'daki Benzinlik

Murat'
14.06.2007, 21:35
yaaa arkadaşlar bu nuri albayrak göreve geldiğinde beri bir benzinlik hikayesi dönüp duruyor....gazatelerde okuduğum haberlere göre 15 trilyon gelir belkiyorlarmışşşş::bu iş nedirbilen varsa bizde de söylesin yaa

A.Alper
16.06.2007, 19:45
15 trilyon edecek kadar değerli bir arazi olduğunu biliyorum...

Selman
16.06.2007, 19:50
Yerin yakınlarında hiçbir benzin istasyonu bulunmuyor bildiğim kadarıyla.Çok da işlek bir yerde.

coolank
16.06.2007, 20:29
dogru 10 milyon dolar gibi bir rakam konuşuluyordu en kötü 10 trilyon sanırım

Ozan
16.06.2007, 22:19
eee bu paralar nuri albayrak'ın kendi cebine girmeyecek mi . kulübün kasasına para koyacağını sanmıyorum !

WERTHeR
16.06.2007, 22:22
ya amerika bütçesini bunların başkan olduğu takıma hibe etseler bunlar yine adnandan başkasını alamazlar:)

cebcare
18.06.2007, 00:15
satın ne varsa satın ileri gideceğimiz yere gitgide geriye gidiyoruz Allah korusun

Emorfo
18.06.2007, 00:35
Arkadaşlar bu benzin istasyonu bir yatırım, kulübü satmak vb şeylerle alakası yok. Kartaldaki tesislerin oraya benzinlik kurulacak, evet o çevrede benzinlik yok ve çok karlı yatırım olacak. Bunun için belediyeden her türlü izinler alındı. Yakında ihalesi yapılacak. Güzel bir yatırım. 15 trilyon diye adı geçen konu ise bu benzin istasyonunun yanlış hatırlamıyorsam 4, 5 senelik parası. Bu para her sene belli bölümlerle gireceğine kulübün kasasına birden girecek, o para iyi kullanılmazsa 5 sene kuruş yok. O yüzden o parayı bu yönetim nasıl kullanır bilmiyorum. Herhalde kulübün bütçesini denkleştirmek için kullanacaklar paralar havaya uçacak.

macka61
18.06.2007, 01:04
evet benzinlikten gelecek para iyi değerlendirilmeli yoksa trabzonda uçan milyonlarca dolara eklenilecek

Misina
18.06.2007, 01:26
kulübe para kazandıran benzinliğimi satacak bu herif

Emorfo
18.06.2007, 02:15
Ortada benzinlik felan yok, arsa bizden kim kurmak isterse gelir kurar onun ihalesi yapılacak. İşletmesi satılacak yani :)

Faik Yılmaz
18.06.2007, 08:22
arsası bizdemi kalacak acaba yoksa arsamı satılacak.....

macka61
18.06.2007, 13:14
arsası bizde kalacak anladığım kadarıyla üstüne benzinlik yapılacak ve ihaleyle kiraya verilecek herhalde

Emorfo
18.06.2007, 13:15
Bizde kalacaktır. Anladığım kadariyle olay arsanın kiralanması. Trabzonspor burdan senelik olarak payını alacak. 4, 5 seneliği peşin alacak.

Faik Yılmaz
18.06.2007, 13:18
o zaman güzel bi şey taze nakit girişi iyi olur transfer zamanında....

bekle mezitlispor senden futbolcu almaya geliyoruz......

My
18.06.2007, 13:25
o zaman güzel bi şey taze nakit girişi iyi olur transfer zamanında....

bekle mezitlispor senden futbolcu almaya geliyoruz......İyi de adamlar oradan gelecek parayla borcu geçen seneki borca indirmeyi planlıyorlar :D

fanatikdevri
18.06.2007, 14:55
kartaldaki arazi bize 49 yıllık kiralanmıştı Tayyip Erdoğan'ın Belediye Başkanlığı döneminde sanırım,Üzerinde Migros'a kiralık yapı ve Trabzonspor'a ait Sosyal Tesisler var.Bizim kiraladığımız bir yeri satmamız diye bir şey söz konusu değil.
Benzinlik için ayrılan yeri işletmeciye kiralıyoruz ve iyi gelir aslında.

Bir zamanlar Ankara'da da benzinlik için arsa isteniyordu B.Belediyesinden,o iş yattı sanırım.

bordoylamavi
18.06.2007, 15:29
lpg satsınlar tsclub açsınlar herkes benzinini ordan alsın ki bir musampa ve lazaroni daha alalım

Hüseyin Çümen
19.06.2007, 03:25
sadece benzinlik mi açılabilio oraya açsınlar bişeyler yau
inşallah Trabzonspor umuz için en iisi olsun hayırlısı olsun

Kalkinmali
06.07.2007, 23:46
Ne oldu bu Benzinlik isi yaa?.. Bundan'da bir beklentim vardi :(

LazAnisT
28.09.2007, 10:34
Benziliği ihaleye çıkarıyorduk.Ne oldu bir bilgisi olan varmı?

Mayls
28.09.2007, 10:43
Benziliği ihaleye çıkarıyorduk.Ne oldu bir bilgisi olan varmı?
11 Agustos'ta ihale olacakti ama gene uyutulduk anlasilan. Benim merak ettigim benzinlik yapildimi?

Faik Yılmaz
28.09.2007, 11:05
Aslında buradan gelecek gelirle mevcut stadı yıkıp modern bir stadyum yapabilirdik......

ama yokkk deliklerin kapatılmasında kullanılacak tıpkı Fatihten gelen para gibi çarçur edilecek.... yani sevinilecek bir şey yok bizim için.....

LazAnisT
28.09.2007, 11:10
11 Agustos'ta ihale olacakti ama gene uyutulduk anlasilan. Benim merak ettigim benzinlik yapildimi?Birşey yapıldığı yok.

Samet Yildirim
28.09.2007, 15:00
BENZIN ISTASYON ihalesi yapildi fakat beklenen mikatara ulasilmadigi icin ertelendi sonunda i$ bitti yani bi ihaleye kaldi oda ertelendi fazla uzatmaya gerek yok GS seyrantepe projesi de ilk ihalesi ertelendi ikincisi yapildi ve oldu bitti i$...abartmaya gerek yok...1ay icinde yapilir yine...

Faik Yılmaz
28.09.2007, 15:05
Yalnız 1 nokta var yönetim takımın iyiliği için değil borcu az gösterip yeniden aday olmak için 4-5 yıllık gelirlerimizi alacak....

yani bize hiç bir faydası olmayacak bu benzinlik işinin

Samet Yildirim
28.09.2007, 15:10
Yalnız 1 nokta var yönetim takımın iyiliği için değil borcu az gösterip yeniden aday olmak için 4-5 yıllık gelirlerimizi alacak....

yani bize hiç bir faydası olmayacak bu benzinlik işinin

dogru diyor olabilirsin 11ARALIK gelsin ve gecsin ozaman bakariz artik ALBAYRAK mi yoksa baskasi mi?!?!?!

Faik Yılmaz
28.09.2007, 15:15
1- Bu arazi bu yönetimden çok daha önce elimizdeydi. Hazır araziyi kiraya vermek bu yönetimin başarısı olmazki.

2- Bu para ile bir kısmı kendi döneminde olan borçlar verilecek. Ancak klüp 4-5 yıl bu projeden herjhangi bir gelir alamayacak. bir diğer deyişle önümüzdeki 5 yıla ambargo konulacak.

3-Böyle projelerle gelen paranın en azından bir kısmı ile gelir getirecek projeler üretilmesi daha doğru olmazmı. Fatihin transferinden gelen 13 milyon dolar nasıl çar çur edildiyse bu paranında öyle gitmesinden korkuyorum.

Mayls
28.09.2007, 15:59
BENZIN ISTASYON ihalesi yapildi fakat beklenen mikatara ulasilmadigi icin ertelendi sonunda i$ bitti yani bi ihaleye kaldi oda ertelendi fazla uzatmaya gerek yok GS seyrantepe projesi de ilk ihalesi ertelendi ikincisi yapildi ve oldu bitti i$...abartmaya gerek yok...1ay icinde yapilir yine...
1 Ay gecti 2 ay oluyor. Insallah bir icraat yapmazlar. Yeni gelecek Yönetim eminim daha iyi bir is yapacaktir benzinlik konusunda.

Murat'
29.09.2007, 13:08
yönetim herhalde kongreyi düşünüyor....

Vegas
03.10.2007, 08:00
1- Bu arazi bu yönetimden çok daha önce elimizdeydi. Hazır araziyi kiraya vermek bu yönetimin başarısı olmazki.

2- Bu para ile bir kısmı kendi döneminde olan borçlar verilecek. Ancak klüp 4-5 yıl bu projeden herjhangi bir gelir alamayacak. bir diğer deyişle önümüzdeki 5 yıla ambargo konulacak.

3-Böyle projelerle gelen paranın en azından bir kısmı ile gelir getirecek projeler üretilmesi daha doğru olmazmı. Fatihin transferinden gelen 13 milyon dolar nasıl çar çur edildiyse bu paranında öyle gitmesinden korkuyorum.

Bu adamlari birde dindar diye aniyorlar. Bunlarin yaptigini taninmis ve hur masonlar isimli grup Turkiye'ye yapmazdir.

Faik Yılmaz
03.10.2007, 08:31
Ülkemizde en büyük sömürüler din alanında yapılıyor maalesef.....daha fazla açamıyorum siyasete giriyor çünkü....

macka61
03.10.2007, 16:02
15 trilyon gelir deniyor sanki yılda 15 trilyon 16 yıllık bedel kimi kandırıyor albayrak

LazAnisT
03.10.2007, 16:08
İki ay sonra gidecek bir yönetim 16 yıllık sözleşme yaparsa bununla alakalı mantıklı bir gerekçeleride olur herhalde:)

Emorfo
03.10.2007, 16:20
Albayrak'ta durmak yok yola devam diyor ne fesatsınız yahu :)

Mayls
03.10.2007, 16:45
Albayrak'ta durmak yok yola devam diyor ne fesatsınız yahu :)
Abi gördügüm kadariyla adam coktan durmus. Ihale ne zaman olacakmis bir bilgin varmi?

Emorfo
03.10.2007, 16:51
Bayramdan sonra yapılacak sanırım. Albayrak gövde gösterisi yapacakmış, stat projesi, benzinlik derken kongreden tekrar başkan olarak çıkacak.

TS-Tiryaki
03.10.2007, 20:12
Bayramdan sonra yapılacak sanırım. Albayrak gövde gösterisi yapacakmış, stat projesi, benzinlik derken kongreden tekrar başkan olarak çıkacak.

EGER BU DEDIGIN OLURSA, BU BIZIM SONUMUZ DEMEKTIR.

Öztürk Adem
04.10.2007, 00:53
ben bıldım bılelı yapılıo su benzınlık :(

Ünyeli Murat
04.10.2007, 09:10
Ülkemizde en büyük sömürüler din alanında yapılıyor maalesef.....daha fazla açamıyorum siyasete giriyor çünkü....

seninki siyesetten çok din düşmanlığı olmuş...ben yinede senin bunu bir gafın olarak nitelendireceğim...herhalde benzinlik sömürüsü falan demek istemişsindir..dimi

ahmettt
04.10.2007, 09:22
Bu konuda Nuri Başkanın başarısı; bu araziye benzinlik ruhsatı almasıdır.
Bildiğiniz üzere bu arazi yıllardır bizde olmasına rağmen ruhsat alamamıştık. Ancak 16 yıllık gelirini ipotek alması yanlış. Yıllık kira alınmalı.

Faik Yılmaz
04.10.2007, 09:26
seninki siyesetten çok din düşmanlığı olmuş...ben yinede senin bunu bir gafın olarak nitelendireceğim...herhalde benzinlik sömürüsü falan demek istemişsindir..dimi

Abey haşa öyle değil. Eğer beni ykından tanısaydın muhafazakar bir yapım olduğunu bilirdin. Ancak bende meramımı gereken şekilde anlatamadım. Muhafazakar yapımla birlikte işlerini yaparken bazı insanların dini yönlerini ortaya çıkarmalarını istismar olarak nitelendiriyorum.

Örneğin belediye başkanı seçiliyor." bu adam namaz kılıyor ona oy verin" gibi. bu anlayışa çok sinir oluyorum.

Daha fazla anlatamıyorum. işte bundan sonrası siyaete giriyor......

Emorfo
04.10.2007, 09:36
Bu konular hassas konular, kimin tam olarak ne olduğunu bilemezsiniz. Her kesimden, her meslekten kötü, üçkağıtçı insanlar olabilir ve olacaktır. Ancak insanların iç yüzünü bilmeden bu şekilde değerlendirmemek lazım.

Berat
04.10.2007, 09:45
Heralde yapabilecekleri herşeyi kongre öncesine saklıyorlar.. Seçimden önce bahsettikleri projelerin hiçbirisinde somut bir adım atmadılar..Sadece adım atarmış gibi yaptılar.. Koca 2 sene geçti..

Ancak ne yaparlarsa yapsınlar..Bu seçimde Atay Aktuğ yönetiminin 100.000 üye projesinin meyvalarını toplamaya başlayacağız.. Bilinçli Trabzonsporlular ortalığı palavracılara bırakmayacaklar.. O devirler kapandı artık..

Faik Yılmaz
04.10.2007, 09:45
insan olarak çok iyi birisi olabilir....

ama ben Albayrağı yaptıkları daha doğrusus yapamadıklarına göre değerlendiriyorum.....

Nurettin Yılmaz
04.10.2007, 09:48

aslında ülkemizin hemen hemen bütün hassasiyetleri konusunda sömürü yapılıyor ve böyle gittikçe yapılmayada devam edilecektir. arkadaşın benzinlik konusundan nasıl din sömürüsüne atladı orasını da anlayamadım doğrusu. gerçi ülkemizde halkın teveccühünü görememiş ona hep yüksekten bakan ama hep ezik durumda kalmış bağnaz bir zihniyetin olduğu herkesin malumu. ayrıca bu bağnaz zihniyetin zaman zaman "din sömürülüyor" diye olur olmadık yerlerde nara attığıda aşikar....

LazAnisT
04.10.2007, 09:50
Evet bencede bu konular hassas konular.Zaten konumuz benzinlik.:)İkigünde bir bu tesislerin önünden geçerim. Buraya benzinlik için ruhsat alabilmesi gerçekten büyük başarı.Yada Lobi diyelim.Keşke bu lobiyi başka yerlerdede kullanabilseydi.

Faik Yılmaz
04.10.2007, 10:13
Evet bencede bu konular hassas konular.Zaten konumuz benzinlik.:)İkigünde bir bu tesislerin önünden geçerim. Buraya benzinlik için ruhsat alabilmesi gerçekten büyük başarı.Yada Lobi diyelim.Keşke bu lobiyi başka yerlerdede kullanabilseydi.

Abey siz İstanbulda yaşayanlar olarak Albayrakların İstanbuldaki belediyeler ile nasıl bağlantıları olduğunu daha iyi bilirsiniz. Bi ruhsat onlar için çocuk oyuncağı.

Din konusunda konuşmak sadece belli zümrelerin hakkı! olduğu için konuşmayacağım.

samts
04.10.2007, 10:32
kartaldai hem sahilde hemde etrafında başka istasyon yok ondan dolayı baya beklentileri var yönetimin kendileri işletse kartaldaki tesisimiz gibi yalan olacak en iyisi satmak hadda nuri kartaldaki tesisi nasıl satmıyor merak ediyorum

İ.safer
05.10.2007, 16:22
valla kaç milyon dolar olursa olsun bu yönetimin para konusunda cimri olduğunu ben biliyorum. sattı sattı elde kalan gökdeniz onuda satarsa oldu da bitti maşallah olacak.

LazAnisT
10.10.2007, 12:50
Kartaldaki sahil yolu üzerindeki o tesise benzinlik yapmak ne kadar doğru olur onuda tartışmak lazım.Sağ tarafında çocuk parkı,az ilerisinde migros ve karayemiş restorant.Yanlarındada benzin istasyonu.Yazık vallahi.Ruhsat olayını halledenlere gerçekten bravo.

Ünyeli Murat
11.10.2007, 08:34
Trabzonspor’da tam 8 yıldır hayalleri süsleyen projeydi. Özkan Sümer yönetimi döneminde ilk harcı atılan ve önemli aşamalardan geçirilen, daha sonra Atay Aktuğ’la birlikte önemli mesafeler kat eden, Nuri Albayrak’ın girişimleriyle de nihai sonuca ulaşılan İstanbul Kartal’daki Benzin İstasyonu için Dünya’nın ve Türkiye’nin petrol devleri büyük bir yarışın içine girecek. Uzun uğraşılardan sonra ihale aşamasına getirilen ve 4 şirketin öne çıktığı Petrol Ofisiyle ilgili olarak açık artırma usulüyle satış, bugün gerçekleştirilecek. Ve Kartal Benzin İstasyonu sahibini bulacak. Petrol Ofisi, Opet, Shell ve Total Gaz gibi hem Türkiye’nin, hem de dünyanın sayılı şirketleri tam bir kazanma yarışı içine gireceklers.

10 Milyon Daları Aşmalı
yapılacak olan açık artırma usulü ikinci ihalede 4 firma yetkilileri 8 milyon 450 bin dolardan başlayacak olan istasyon ihalesinde son noktayı koymaya çalışacak. Fiyatın normal olarak 10 milyon doları çok fazla aşması bekleniyor. Bunun yanında, Trabzonspor kulübüne de her yıl belli bir kar payı verileceği de dile getirildi. Şirketler arasındaki büyük yarışta Bordo-Mavili kulübün ekonomik olarak yaşadığı önemli sıkıntıların aşılmasında önemli bir katkı yaratması beklenen Petrol İstasyonu’nda ipi kimin göğüsleyeceği merakla bekleniyor. Yöneticiler, “Bu ihaleden gelecek olan parayla hem borçların temizlenmesi, hem de yeni transferler yapılmasının önü açılacak. İstasyon projesi gerçek bir kurtuluş olacak” diyorlar.

Faik Yılmaz
11.10.2007, 08:37
Bildiğim kadarı ile geçen ihalede teklif gelmediği için ihale ertelenmişti......

şimdi neden yoğun ilgi olsun altınmı buldular o arazide...

Ünyeli Murat
11.10.2007, 08:47
dostum açık söyleyeyim bu ülkede taraftarların istediği şekilde konuşursan kralsın...gerçekleri söylersen hain olursun...onun için salla bol keseden gitsin....hiç icraat yapamadan yöneticilik yapmanın en kolay yolu bu...ama onlarında bir suçu yok çünkü biz öyle istiyoruz...

Faik Yılmaz
11.10.2007, 08:51
Hem satılınca bize bir faydası olmayacakki büyük bölümü kendi zamanlarında oluşan borçları yamamaya bakacaklar kongrede milleti kandırmaya çalışmak için....

Ünyeli Murat
11.10.2007, 08:55
avrupada başarı topicine borçların nereden geldiğiyle alakalı birşeyler karaladım...bakarsan borçların nereden geldiğini görürsün..

Nurettin Yılmaz
11.10.2007, 09:16
avrupada başarı topicine borçların nereden geldiğiyle alakalı birşeyler karaladım...bakarsan borçların nereden geldiğini görürsün..

aynen katılıyorum ioni ;

şu meşhur brezilya turları ve akabinde gelişen rio karnavallarında kulübümüzün paraları hangi başkan döneminde çar çur edidi ?

Ünyeli Murat
11.10.2007, 09:43
aynen katılıyorum ioni ;

şu meşhur brezilya turları ve akabinde gelişen rio karnavallarında kulübümüzün paraları hangi başkan döneminde çar çur edidi ?

dostum doğru söze ne hacet...bizde eski yöneticiler biliyorsun bombanın pimini çekiyorlar ,bakıyorlar patlayacak yeni yönetimin kucağına bırakıp kaçıyorlar...hangi bombalar dersen stad, benzinlik v.s.v.s.

Faik Yılmaz
11.10.2007, 09:55
Abey diğer yazdıklarına katılmakla birlikte son söylediğine katılmıyorum. Aktuğ kaçmadı millet başarısız gördü genel kurul istedi. bir kısım siyasilerde baskı yaptılar. öyle gitti yoksa kaçtığı filan yok.....

Ünyeli Murat
11.10.2007, 09:59
kalp kalbe karşıdır derler...bende atay aktuğ için başkan adayı bölümüne yazdım...ben kaçakları sadece atay aktuğ lada sınırlandırmadım...

Faik Yılmaz
11.10.2007, 10:04
kalp kalbe karşıdır derler...bende atay aktuğ için başkan adayı bölümüne yazdım...ben kaçakları sadece atay aktuğ lada sınırlandırmadım...

o zaman bütün yazdıklarında hemfikirim abey......

hataları olmakla birlikte bunların yanında zemzem suyu ile yıkanmış kalır Sayın Aktuğ. bir dah gelmez ama şahsen bir daha aday olmasını isterdim.

LazAnisT
11.10.2007, 10:12
aynen katılıyorum ioni ;

şu meşhur brezilya turları ve akabinde gelişen rio karnavallarında kulübümüzün paraları hangi başkan döneminde çar çur edidi ?Celallettinin yıllık aldığı paranın 1.2 Trilyon olduğunu düşünürsek rio karnavallarında harcanan para çerez oluyor.Paraların nereye gittiğini sağda solda aramaya gerek yok.Takımda futbolcuların aldıkları paralara bakarsanız sorunun cevabını bulursunuz.

Nurettin Yılmaz
11.10.2007, 11:10
isterseniz önce celaleddin in ne zaman ve ne kadar ücretle ayrıca kimin başkanlık döneminde takımımıza transfer edildiğine baksak. sonrada tomas jun , eller ve jefferson gibi topçılardan ettiğimiz zararlarla devam etsek nasıl olur ?

FiN4LShare
29.10.2007, 16:51
50 trilyon borc olmus bu borc nası oluyo
Ordan gelecek parayı da yer bu yonetım kuskunuz olmasın

umtkzn
04.11.2007, 13:18
:bmn:hemen 5yıldan beri benzinlik projesi deyip duruyorlar bu zamana kadar orda damacana su satsaydık saviolayı almıştık

poetricus
04.11.2007, 13:23
Acaba petrol fiyatlarındaki son dalgalanmanın bizim benzinlikle bir ilgisi var mı?

A.Alper
04.11.2007, 17:25
50 trilyon borç diye bir şeyin olduğuna inanmıyorum.Çok mesaj yazdım bu borçla ilgili ama artık inanmıyorum efendim.Böyle bir borç yoktur.

ismail tüfekçi
06.11.2007, 11:45
arkadaşlar bu arsa kartal sahil yolunda olup çok büyüktür yantarafı zamanın yönetimi tarafından migrosa kiralanmıştır kalan kısmı boştur10yıldır tüm başkanlarımız benzinlik ruhsatı alamamıştır bu ruhsatı çıkarmak ipten adam almak gibi birşey albayrakı kutlarım büyük iş başardı para yönüde ruhsat alınmış iyi yerdeki arazilere firmalar saldırır korkunç para teklif ederler kendi tabelasını asmak için şell bp total gibi firmalar 15 20 yıllık kontırat yapıp en az 10 15 milyon dolar teklif ederler bence yönetim çok daha iyi paraya bir firmayla anlaşmalı ve aylık 15 20 bin dolara kiraya vermeli yaklaşık 200 bin dolarda aylık kira getirir trabzonu ayakta tutar bu arsa gibi 2 3 tane daha gelir oldumu m ali yılmaz albayraklara ihtiyaç olmaz trabzonumuzun kurtuluş reçetesi olur albayrak yönetimi sıdad ve benzinlik konusunda başarılıdır şampiyonluk için 3 5 yıl daha bekleriz önemli olan kalıcı başarılar

Ünyeli Murat
14.11.2007, 16:13
:bmn:hemen 5yıldan beri benzinlik projesi deyip duruyorlar bu zamana kadar orda damacana su satsaydık saviolayı almıştık

niye arkadaşım su işiylemi uğraşıyorsun...gerçi biz seni nalbur bilirdik....

Samet Yildirim
14.11.2007, 16:43
http://www.spor61.net/images/news/trabzonspor_logo.jpgTrabzonspor, Kartal Maltepe’de yapılan benzin istasyonunun ihalesini yeniden yapmaya hazırlanıyor.

TS'de istasyon ihalesi

Taban fiyat olarak, 8 milyon 250 bin dolar taban bedelle ihaleye çıkan ancak, Trabzonspor yönetimi tarafından ihalesi iptal edilen istasyon, ay sonunda yeniden ihaleye açılacak. Daha önce ihalesi yapılan ancak ihaleyi alan firmayı sağlıksız bulan Bordo mavili yönetim ihaleyi iptal etmişti.

100 BİN YTL ÖDENDİ
Trabzonspor yönetimi Kartal Maltepe'eki tesislerin Kartal Belediyesine olan 100 bin YTL tutarındaki Emlak vergisini de Kartal Belediyesine yatırarak tüm hukuki sorunları çözdü. İki aşamalı yapılacak ihale de öncelikli olarak, Kartal Maltepe tesisleri en yüksek bedeli veren Akaryakıt şirketlerine kiralanacak. Yapılacak kiralamanın ardından yönetim aynı tesisin işletmesi içinde ikinci bir ihale açacak. Bordo mavili yönetim ihaleyi alacak firmadan brüt kar üzerinden yüzde 30 veya yüzde 35 arası yıllık kar payı alacak
spor61.net

Faik Yılmaz
19.11.2007, 10:30
İhalenin ne zaman yapılacağıyla ilgili bir bilgi varmı acaba......

Murat'
19.11.2007, 11:43
şu ihaleyi bir an önce yapsalar...çünkü nuri kongreden gttikten sonra ihaleninyapılamayacağından korkuluyum

Kalkinmali
20.11.2007, 13:34
bu cok onemli bir adim Trabzonspor icin... insallah yapariz.. allahim sen bizim yuzumuze bak ne olur :(:(:(

Öztürk Adem
20.11.2007, 13:45
yaw bu be3nzınlık de nasıl 1 yer mı kı bu hıc bıtmek bılmıo nedense ,goren de rus patron abramowiç acıo sanacak yeter artık

ismail tüfekçi
20.11.2007, 13:48
türkiyede sömürülerin nerede yapıldığını sende bende çok iyi biliyoruz siyaseti spora sokmayın trabzonun başarısızlığının tek sebebi siyasetin bu kulübe bulaşmasıdır :confused:

ismail tüfekçi
20.11.2007, 14:00
yaw bu be3nzınlık de nasıl 1 yer mı kı bu hıc bıtmek bılmıo nedense ,goren de rus patron abramowiç acıo sanacak yeter artık
benzinlik yeri öyle biryerki 15 senedir tüm başkanların .bakanlık yapmış başkanımız dahil bu ruhsatı çıkaramamışken 10 milyon dolar hava parası artı yıllık 500 bin dolar kira getirecek yer herkez işin dalgasında trabzondaki tüm oluşum bir araya gelse bu parayı bir araya getiremez albayrakı kutlarım

Faik Yılmaz
20.11.2007, 14:01
türkiyede sömürülerin nerede yapıldığını sende bende çok iyi biliyoruz siyaseti spora sokmayın trabzonun başarısızlığının tek sebebi siyasetin bu kulübe bulaşmasıdır :confused:

- Cem papilanın arkasından bile ağlayanlar...

- Klübün bütün yıldızlarını satıp alelade hale getirenler...

- Sivas şampiyon olsun diyenler....

- Borcumuzu ikiye katlayanlar...

- verdikleri sözleri yerine getirmeyenler SÜTTEN ÇIKMIŞ AK KAŞIK o zaman....

aslında ne demek istediğimi sizde gayet iyi biliyorsunuz.....

Remzi
01.12.2007, 18:33
En yüksek teklif Opet'ten geldi
01 Aralık 2007 / 17:05
Kartal Cevizli'deki benzin istasyonu için alınan tekliflerden en yükseği Opet'in.Yönetim diğer kuruluşlarla da görüşmelerini sürdürüyor.

Trabzonspor'un uzun süredir ihalesine uğraştığı kartal cevizlide ki benzin istasyonu için en yüksek teklifi Opet firması verdi. Yönetim teklif veren diğer firmalarla da görüşmelerini sürdürürken son kararı Trabzonspor yönetimi verecek.

Bordo mavili yönetim Opet'in 8 milyon 250 bin dolarlık teklifini artırmak için diğer firmalarla da görüşme yaparken pazartesi günü yönetim kurulu toplantısında Benzinlik İhalesi de karara bağlanacak.Yönetim kurulu Opet'in teklifine evet derse bu firmayla kontrat imzalayacak.

Kaynak: Haber61

Ertan1982
01.12.2007, 19:17
Ya Albayrak biraksin bu isleri.Ne anlasmasi.2 Hafta sonra Kongre var ne Kontrat imzalamasi.Kontrati yeni Yönetim yapsin.

Samet Yildirim
01.12.2007, 23:34
Ya Albayrak biraksin bu isleri.Ne anlasmasi.2 Hafta sonra Kongre var ne Kontrat imzalamasi.Kontrati yeni Yönetim yapsin.

merak etme bu konu FARUK ÖZAK`in kontrol altinda;)yani sorun cikmaz ve yanlis bisi olursa araya girrer merak etme;)

pReN@_61
02.12.2007, 00:29
merak etme bu konu FARUK ÖZAK`in kontrol altinda;)yani sorun cikmaz ve yanlis bisi olursa araya girrer merak etme;)

İnşallah, umarım sorun yaşanmaz.

karatasof
02.12.2007, 01:16
benzinlik yeri öyle biryerki 15 senedir tüm başkanların .bakanlık yapmış başkanımız dahil bu ruhsatı çıkaramamışken 10 milyon dolar hava parası artı yıllık 500 bin dolar kira getirecek yer herkez işin dalgasında trabzondaki tüm oluşum bir araya gelse bu parayı bir araya getiremez albayrakı kutlarım
Olayı gayet güzel özetlemiş arkadaşımız,tebrik ederim.Bugün bakan olan eski başkanımız dahil pek çok yiğidin başaramadığını başaranlar en azından biraz saygıyı hakk ediyorlar diye düşünüyorum.

Samet Yildirim
02.12.2007, 10:46
İnşallah, umarım sorun yaşanmaz.

bende korkuyordum aslinda ama bilgileri aldikdan sonra:D sorun yok yani FARUK ÖZAK takip ediyor yanlis bisi olmasi mümkün degil;)

LazAnisT
02.12.2007, 11:26
Olayı gayet güzel özetlemiş arkadaşımız,tebrik ederim.Bugün bakan olan eski başkanımız dahil pek çok yiğidin başaramadığını başaranlar en azından biraz saygıyı hakk ediyorlar diye düşünüyorum.Hangi saygıyı hakediyor anlayamadım.100 metre ilerisinde çocuk parkı olan bir yerde benzinlik yapmak bence hiç bir şeyi hakettirmez.

Aralık ayında büyük bir ihtimalle aday olmayacak bir yönetim 10-15 yıllığına kulübün malını nasıl kiraya verebilir?

Bence bu benzinlik olayı kongreye kadar halolacaktır.Albayrağın alacağını tahsil etmesi için para gelecek başka hiçi bir yer yoktur.İnşallah ben yanılırım

Serdær
02.12.2007, 12:31
İyi Para..

Faik Yılmaz
02.12.2007, 13:50
Yapılmasına bir şey demiyorum ama güya temuuz ayında ihlesi yapılıp parası kasamıza girecekti....

tıpkı stadyum işinde kasım sonu kazmayı vuracağını iddia ettikleri gibi bunuda başaramadılar....

bir takım siyasi bağlantılarını kullanarak ruhsat almış olabilirler. ama o bağlantılar şimdi bi işe yaamadı. o çok ilgilenilecek dedikleri ihlalenin ilki hiç teklif gelmemesi nedeniyle iptal edildi. ilginçtir yerini bilmiyorum ama çok güzel bir yerde imiş peki hiç teklif gelmemesinin nedeni nedir .

insanlar altın yumurtlayan tavuğu göremiyorlarmı acep

Koray
02.12.2007, 15:34
bnzinliğin fotosu fln varmı merak ettim...

Faik Yılmaz
02.12.2007, 15:37
bnzinliğin fotosu fln varmı merak ettim...

o yok ama koskoca bi balon resmi var 16 aralıkta patlayacak olan :)

Bülent Bayraktar
03.12.2007, 19:06
birinden duydum acaba dorumu benzinlik yapılınca tesis kalkacakmış ordan,
orda çok büyük yer var tesisin kalmasına gerek varmı diye düşünüyorum...!

asikaplan
03.12.2007, 19:35
el kaideyle anlaşıp o benzinliğin patlatılmasını sağlıcam :d

Nytre
03.12.2007, 23:35
benzinlik işi için bugun yerel gazetede yöneticilerden biri "o iş tamam" demiş. güya 13milyon dolar kesin kasada imiş. bu lafları eğer kongrede oy kazanmak için yapıyorlarsa diyeceğim tek şey şu ; siz kredinizi çoktan tükettiniz.

Faik Yılmaz
04.12.2007, 08:29
benzinlik işi için bugun yerel gazetede yöneticilerden biri "o iş tamam" demiş. güya 13milyon dolar kesin kasada imiş. bu lafları eğer kongrede oy kazanmak için yapıyorlarsa diyeceğim tek şey şu ; siz kredinizi çoktan tükettiniz.

O para gelse bile şu anda acil ödenmesi gereken 15 milyon dolar var ona bile yetmiyor....

Ünyeli Murat
04.12.2007, 09:31
ben benzinlik falan istemiyorum...stad ve yıldız futbolcu hevesi olan taraftarlarımızın bu isteğini yerine getirmek için yönetim kaçak mazot falan satar adımız lekelenir mazallah...

Erkut Ay
04.12.2007, 10:08
harbidende yapar bu yönetim kaçak mazot düşünsene:).....

Erdem Keser
04.12.2007, 10:09
geçin efendim bu felsefi tavırları..

albayrak vaatte bulunur. vaat vermesinin sebebi taraftar olur. taraftar bunu istiyor die vaatte bulunmuş..
vaatleri tutamayınca da sorumluluk taraftarın ???

bu kadar zorlama bir yorum olmaz..

yönetim hata yapar, sebebi taraftar olur.

allah allah??

bu zihniyet acaba sivas maçında sahaya atlayan aklından zoru olan şahısların sorumluluğunu yüklemişler mi yönetime.??
insanları sinir küpü haline getirdi patladı millet o zaman..

zorla zorla, bahane bul..

beceremedi, sözünü tutamadı, içine etti..

neyi zorlamaya uğraştığınızı anlamadım ki??

Yılmak yok Kasmaya devam.. suçlu şehir,suçlu taraftar..:)

Emorfo
04.12.2007, 10:15
harbidende yapar bu yönetim kaçak mazot düşünsene:).....

Memati yedirmez o rantı :)

sarman61
04.12.2007, 10:27
Memati yedirmez o rantı :)
Doğru dedin. :)

Bülent Bayraktar
04.12.2007, 11:25
kaçak mazot işi yapıyolardır limanları var nasıl olsa

Hekimoğlu
04.12.2007, 13:11
ben benzinlik falan istemiyorum...stad ve yıldız futbolcu hevesi olan taraftarlarımızın bu isteğini yerine getirmek için yönetim kaçak mazot falan satar adımız lekelenir mazallah...arkadaşım sendeki nasıl bir ruh halidir.trabzonluya sataşmak için can atıyorsun.senin sorunun ne.

Samet Yildirim
07.12.2007, 16:51
Albayrak BENZIN ISTASYONUN ihalesinde olan parayi alip kacti diyorlar...insallah dogru degildir ve öyle bisi olmaz...hey allahim ya...

sarman61
07.12.2007, 17:08
Albayrak BENZIN ISTASYONUN ihalesinde olan parayi alip kacti diyorlar...insallah dogru degildir ve öyle bisi olmaz...hey allahim ya...

Yahu senin bugüne kadar duydukların kolpa çıktı. O yüzden bu haber de yalandır.

Samet Yildirim
07.12.2007, 17:17
Yahu senin bugüne kadar duydukların kolpa çıktı. O yüzden bu haber de yalandır.

ben demiyorum;) söylentiler öyle diyorum;)yanlis mi dogru mu bilemem;)

sarman61
07.12.2007, 17:22
Şimdi bu haberin yalan olduğu nasıl anlaşılır sana anlatayım. Birincisi Albayrak parayı alsa bil eyalnızca 8 mimlyon dolarlık dilimi alır. Diğer kısımı alamaz. Çünkü benzinlik ihalesinde yalnızca benzin sağlayacak kuruluş ile yapılan bir anlaşma var ortada. Benzinliğin işletmesini yapacak kişi ile bir inlaşma imzalanmadı. Yada şöyle söyleyim ihalesi yapılmadı. O yüzden bu haber sadece fos.

Samet Yildirim
07.12.2007, 17:25
Şimdi bu haberin yalan olduğu nasıl anlaşılır sana anlatayım. Birincisi Albayrak parayı alsa bil eyalnızca 8 mimlyon dolarlık dilimi alır. Diğer kısımı alamaz. Çünkü benzinlik ihalesinde yalnızca benzin sağlayacak kuruluş ile yapılan bir anlaşma var ortada. Benzinliğin işletmesini yapacak kişi ile bir inlaşma imzalanmadı. Yada şöyle söyleyim ihalesi yapılmadı. O yüzden bu haber sadece fos.

valla bi yerlerde bu rakam 13 milion dollar diye okudum ama SADRI SENER dedigi gibi kongreye 1-2 hafta kala böyle ihale yapilmasi etik ve $ik degildir...

Samet Yildirim
08.12.2007, 15:16
Nuri Albayrak yönetİmi 2005 Aralık ayında göreve geldiği zaman önceki yönetim alacakları olan 1 milyon 800 bin doları, kongre öncesinden 20 Şubat tarihine çek yazarak tahsil etmişlerdi.
Kulübün akaryakıt istasyonu ihalesinden kaynak elde ettiği ve bayrak parası olarak adlandırılan rakamsa 9 milyon 175 bin dolar (artı KDV). Ancak mevcut yönetim akaryakıt istasyonu işletmesi için ihale yapmadı, bunu yeni gelecek yönetime bıraktı. Yeni gelecek yönetimin ihale etmesiyle akaryakıt istasyonundan yıllık işletme bedeli olarak 1.5-2 milyon dolar arasında bir gelir bekleniyor.
Akaryakıt ihalesini kazanan firmayla dün itibariyle resmi işlemler tamamlandı. Pazartesi günü itibariyle kulübün kasasına akaryakıt istsyonu ihalesini kazanan firmadan 9 milyon 175 bin dolar (artı KDV) gelecek. Başkan Nuri Albayrak’ın alacağı bu rakamdan ödendiği taktirde kasa çok az bir artıyla yeni yönetime devredilecek. Ama ödenmesi gereken borçlar var.

ligtv.com.tr

Faik Yılmaz
08.12.2007, 19:10
bildiğim kadarı ile 15 milyon ytl kadar çok acil ödenmesi gereken para var büyük ihtimalle buraya gidecek bu para.....

Murat'
15.12.2007, 15:12
kongre ertelendi....bari nuri albayrak bu işi bir an önce halletsin

Rahim.K
19.12.2007, 00:24
Ya açılınca haber verinde Benzinimizi bari ordan alalım.Gidip başkası kazanmasın bari.

Uğurtan
19.12.2007, 01:45
Ya açılınca haber verinde Benzinimizi bari ordan alalım.Gidip başkası kazanmasın bari.

Abi yani aldığın benzinden direkt kulüp kazanmıyorki:) Ha dolaylı yoldan dersen o zaman tüm alışverişlerimizi sponsorlarımızdan yapmamız gerekir :p

ismail tüfekçi
03.01.2008, 12:30
albayrak istanbuldaki ihalelerin çoğunu alır değil 15.milyon 100. milyon dolara bile ihtiyacı olmaz istanbulun sayılı zenginlerindendir çamur atmayın iz bile kalmaz

hamucera
04.01.2008, 13:28
albayrak istanbuldaki ihalelerin çoğunu alır değil 15.milyon 100. milyon dolara bile ihtiyacı olmaz istanbulun sayılı zenginlerindendir çamur atmayın iz bile kalmaz
bence de bu kadar büyük çamur atmaya gerek yok. Nihayetinde adam zaten belli bir yere gelmiş. Kulüpten bu kadar parayı alıpta kendini riske atma gereğini duymaz. Almadığı ihale yok İstanbulda. Eee nede olsa artık devir onların devri. Zamanında Albayrakları alıp hapse koymuşlardı. Bundan çok zaman önce değildi. Daha sonra hapisten çıkınca adamlar demişti. Bu devran böle gitmez elbet dönecek ve döndü de.

ismail tüfekçi
09.01.2008, 11:39
merak etme faruk özakın kontrolünde 1996 da onun konturolündeydi onuda hatırlayın

Samet Yildirim
07.02.2008, 15:53
SADRI SENER bu OPET anlasmasini bozucakmis cünkü 15 yillik sözlesme olamazmis...

Geldiginde sözlesme bozulcak...

Faik Yılmaz
07.02.2008, 15:59
Bu rpje açıklandığında uzun vadeli çok güzel anlaşma yaptık iyi para alacağız diyordu bazı arkadaşlar. Ne yaptı parayı almak için kongreyi erteletti sonra klübe borç verdiği parayı kapattı. Peki o borç verdiği paralarla hangi kazmaları aldığını söylememe gerek yok heralde.

Yani klübü sıradan hale getirmek için cebinden borç para verid sonra hemen hesabı kapattıki tam olsun. Bu arada olan gelir getirmesi muhtemel bir arazimize daha oldu.

Serdar A
07.02.2008, 16:55
Opete satılan benzin istasyonunun intifası .

İntifa anlaşması 15 yıllık yapılabilir .

macka61
07.02.2008, 18:17
aldı parayı gitti para onunmuş vay be albayrak biraz şerefli ol insan ol

My
08.02.2008, 03:44
İşin kötüsü parayı nakit alayım diye 15 yıllık anlaşmayla ederinin yarısına vermiş olduk OPET'e. Hem geleceğimizi sattık Albayrak'ın parasını verebilme için hem de alabileceğimizin azına kanaat etmek durumunda kalıyoruz. Albayrak'ın parasını alabilmek adına koskoca bir camiayla oynaması gerçekten çok rezil bir durum. Ağaoğlu'nun dediği gibi "Trabzonspor'u gerçekten düşünenlerin sayısı çok az".

ilteriş
08.02.2008, 15:52
Albayrak gider ayak yine yaptı yapacağını.

Remzi
22.02.2008, 13:10
http://www.trabzonspor.org.tr/images/haberpic/surmenn.jpg
Akaryakıt istasyonu konusunda açıklama
Yönetim Kurulu Hukuk İşleri Sorumlumuz Av.Ali Sürmen bir açıklama yaparak kulübümüzün OPET ile gerçekleştirdiği akaryakıt istasyonu sözleşmesi hakkında kamuoyunu bilgilendirdi.

Bir önceki yönetimin OPET’le yaptığı anlaşmanın kira değil irtifak hakların devri anlaşması olduğunun altını çizen Sürmen, “İrtifak hakları ayni haktır. Buna göre tapudaki akit devirleri de ayni hak olarak düzenlendiğinden gayrimenkul hükümlerine göre irtifak aklarının devri gerekir” ifadesini kullandı.

Trabzonspor Kulübü tüzüğünün 89. maddesinin gayrimenkullere ilişkin hakların nasıl devredileceğini açıkladığını da vurgulayan Sürmen şöyle devam etti: “tüzüğümüze göre genel kurulun 3’de 2 oyu olmadan bu hakkın devri mümkün değildir. Bizim konuyu yeniden ele alma amacımız geçmiş yönetimin veya OPET’in menafaatlerini ya da düşüncelerini yargılamak değil, Trabzonspor tüzüğüne ve Medeni Kanun’un irtifak haklarının devrine ilişkin hükümlerine uygun yasal bir sözleşme yapılabilmesini sağlamaktır. Eğer bu konuda açıklama yapan arkadaşımız sözleşmeyi ve yasaları okumuş olsaydı eminim o da bizim düşüncemize katılacaktı”

Av. Ali Sürmen sözlerini şöyle tamamladı: “Eğer hukuka uymak cahillikse bunu kamuoyunun değerlendirmesine bırakıyoruz. Ancak Trabzonspor’un menfaatlerini biz daha iyi biliyoruz düşüncesiyle basına açıklama yapanlar ve eski yönetici sıfatını taşıyanlar, kulübün geleceği için daha temkinli, yol gösterici ve camianın hassasiyetlerini daha fazla önemser bir yapıda hareket etmelidirler.

Trabzonspor Tüzüğü

KULÜBÜN TAŞINMAZLARI

MADDE 89 Genel Kurula katılma hakkı bulunan üyelerin üçte iki çoğunluğu ile karar alınmadıkça satılamaz, başka bir gayrimenkulle değiştirilemez, rehin ve teminat gösterilemez, hibe edilemez, kişi ve kurumlara bağışlanamaz, on yıldan fazla kiraya verilemez, herhangi bir sebeple ayni ve şahsi bir hakla sınırlandırılamaz. İlk toplantıda çoğunluk sağlanamadığı takdirde, ikinci toplantıda bu işlem, toplantıya katılan üyelerin üçte ikisinin oyları ile karara bağlanır. Kulüp, Genel Kurulun bu amaçla vereceği kararı, Yönetim veya Genel Kurulun oluşturacağı bir komite eli ile kullanır.

Cabri61
13.03.2008, 22:19
Trabzonspor'da savaş çıkacak
13 Mart 2008 / 20:37
Köşe yazarımız Mehmet Ongan'ın iddiaları ortalığı yeniden karıştıracak.

Mehmet Ongan'ın iddiaları ortalığı yeniden karıştıracak. Mevcut yönetim Opet ile yapılan anlaşmanın iptali için yasal süreci başlattı

TS'DE YİNE SAVAŞ ÇIKACAK

Trabzonspor'un Kartal Maltepe'de bulunan Benzin istasyonu anlaşması tepki görmeye devam ediyor.

Köşe yazarımız Mehmet Ongan eski başkan Albayrak yönetiminin Opetle ile yaptığı anlaşmanın detaylarını yazdı Ongan'ın iddiaları doğruysa Opet anlaşması Trabzonspor'u yeniden karıştırmaya yetecek .

Yazarımız Ongan'ın köşe yazısında bahsettiği iddialar doğruysa Trabzonspor OPED ile anlaşmamış, adeta OPED'i Trabzonspor'a sigortalamış…Eski yönetici Köşe yazarımız Mehmet Ongan opet ile yapılan anlaşmayı imzalayan eski başkan Nuri Albayrak ve yönetim kurulundan iddiaların doğru olup olmadığına ilişkin cevap vermesini istedi

İŞTE ONGAN'IN TRABZONSPOR'U KARIŞTIRACAK İDDALARI

BUNLAR DOĞRU MU ?

“Benzin istasyonu projesini,genel kuruldan yetki almadan,üstelik 16 yıllığına(Milli Emlak'tan 29 yıllık kiralama süremiz 2024 de doluyor)

Neden 14-15 yıl değil de 16 yıl?),irtifa hakkından bile vazgeçerek, tapudaki yetkisiz imzalarla Opet'e nasıl verildi?”

'' 16 yıl içerisinde deprem,sel gibi doğal afet,infilak v.b.doğal afetler neticesi istasyon çalışamaz hale gelirse kalan yılların kira bedelini Trabzonspor ilgili firmaya geri öder.''

Yapılan mukavelede OPET in adı hiç geçmiyor adı geçen X (B….. t) madencilik firması kim?

Mukavele 11 Ocak 2008 de imzalandı

Bu mukaveleyi imzalayıp paranızı alabilmek için mi kongreyi ertelediniz?

YÖNETİM: YASAL SÜREÇ BAŞLADI

Bilgisine başvurduğumuz Trabzonspor yöneticileri iddiaları doğrularken Opet ile anlaşmanın iptaline çalıştıkların söylediler. Bu anlaşmanın Dünya da bir örneğinin daha olmadığını belirten yöneticiler Bu tane daha örneği yoktur.Sadece deprem değil İstanbul'da yangın deprem veya sel olursa o tarihten itibaren geri kalan sürenin parası Oped'e geri ödenecek.

Bunun adı Opetle anlaşma değil olsa olsa Opet'i i Trabzonspor'a sigortalamaktır .Bizde yasal süreci başlattık. Opet de Kartal Cevizli'de inşaat çalışmasını sürdürüyor. Anlaşma yapmamışlar Opet'e adeta Trabzonspor'u teslim etmişler.

macka61
13.03.2008, 23:49
eğer yukarda yazılanlar doğru ise Allahından bul albayrak

Ayaz
14.03.2008, 00:13
Albayrak'ı ne kadar küçük görüyorsunuz sanki paraya ihtiyacı varmış gibi lanse ettirilip tedavülden kaldırma gibi bir durum var ortada, lütfen biraz gerçekci olalım, bahsettiğimiz kişinin benim tavsip etmediğim tanlışlarıda olsa yöneticilik anlamında eksikleri, hataları, Trabzonspor'u düşürdüğü halden memnun olmadığımı ve kızdığımı.. neyse.. ortada olan durumlar ve konuşulan paralara tenezzül etmeyeceğide aşikardır. lütfen biraz araştırın albayrak şirketlerini ve elde etmiş olduğu gelirleri.. ve Trabzonspor'un hak etmiş olacağı parada gözü olacak? bana pek inandırıcı gelmiyor..

Cabri61
14.03.2008, 00:18
Albayrak'ı ne kadar küçük görüyorsunuz sanki paraya ihtiyacı varmış gibi lanse ettirilip tedavülden kaldırma gibi bir durum var ortada, lütfen biraz gerçekci olalım, bahsettiğimiz kişinin benim tavsip etmediğim tanlışlarıda olsa yöneticilik anlamında eksikleri, hataları, Trabzonspor'u düşürdüğü halden memnun olmadığımı ve kızdığımı.. neyse.. ortada olan durumlar ve konuşulan paralara tenezzül etmeyeceğide aşikardır. lütfen biraz araştırın albayrak şirketlerini ve elde etmiş olduğu gelirleri.. ve Trabzonspor'un hak etmiş olacağı parada gözü olacak? bana pek inandırıcı gelmiyor..
zaten delegeler de buna güvendi ve başkan oldu.Kongre erteletme nedenini bir üyenin aidatları yüzünden olmadığını hepimiz bildiğimize göre albayrağın paraya ihtiyacı olmaması pek inandırıcı gözükmüyor.

ErayAkyüz
14.03.2008, 11:01
zaten delegeler de buna güvendi ve başkan oldu.Kongre erteletme nedenini bir üyenin aidatları yüzünden olmadığını hepimiz bildiğimize göre albayrağın paraya ihtiyacı olmaması pek inandırıcı gözükmüyor.

hocam ktv deki spor programına her hafta msj yollauyan temel cabri senmisin:)?

Cabri61
14.03.2008, 16:08
hocam ktv deki spor programına her hafta msj yollauyan temel cabri senmisin:)?

yok değil :)

sametaydin
17.03.2008, 02:57
inşallah iptal edilir ihale.

macka61
20.03.2008, 00:32
Karta'daki benzinlikte çalışma
19 Mart 2008 / 22:14
Nuri Albayrak döneminde çok tartışılan Kartal'daki benzinlikte inşaat çalışmaları hızla devam ediyor.
Nuri Albayrak döneminde çok tartışılan Kartal'daki benzinlikte inşaat çalışmaları hızla devam ediyor. Kartal Sahil yolunda Trabzonspor Tesisleri'ndeki alandaki çalışmaların en geç 60 gün sonunda tamamlanması bekleniyor. Türkiye'nin en büyük akaryakıt dağıtım firmalarından birinin ihaleyle aldığı ve tartışmalara neden olan Kartal'daki benzinliği ilgili firma bir an önce bitirip hizmete sokmak istiyor. Bunun için yağmura rağmen çalışmalar aralıksız devam ediyor.

Daha önce benzinlikte inşa çalışmalarının durdurulduğuna dair çıkan haberlerin de gerçeği yansıtmadığı görüldü. Kartal'da Trabzonspor Tesisleri içindeki alanda çalışmalar hızla devam ediyor. Akaryakıt istasyonunun da tamamlanmasıyla, Trabzonspor Tesisleri'nin olduğu alan, modern bir dinlenme ve eğlence alanına dönecek. Gros market, restoran-bar, havuz ile beraber akaryakıt istasyonu ile Trabzonspor Tesisleri komplike bir yerleşke halini alacak.

Aytekin AKAY

Haber61.net / İstanbul

macka61
08.04.2008, 01:51
benzilikte yeniden anlaşma yapılacakmış fotomaçta yazıyordu

forever_34
05.05.2008, 20:13
Ben Kartal'da Oturuyorum.Fakat Sahilyolu'ndaki Arazide Bir Çalışma Henüz Yok.Zaten Nuri Albayrak Başbakan Erdoğan'dan F1 Çevresindeki Arazileride Aldı.Servetine Servet Kattı.Fakat Dendiği Gibi O Sahilyolu'nda Bir İstasyon Yok.Pendik'ten Maltepe'ye Kadar Yolun Kenarında Yok.Bu Sezon Satılırsada Güzel Transferler İçin Altyapı Olabilir :)

forza61ts
31.05.2008, 14:20
ta ben gıttım oraya... karayemıs fılan yller ucusuyo orda orda ıs olurmu allah askına..

tsburak08
05.06.2008, 13:26
benzinlikten bu ay 3 trilyon fazla kar yapılmış ve yaptığımız transferlerin bazılarında bu para etkili oldu.yani baya faydalı oldu bu benzinlik

b_m_61
06.06.2008, 00:48
benzinlikten bu ay 3 trilyon fazla kar yapılmış ve yaptığımız transferlerin bazılarında bu para etkili oldu.yani baya faydalı oldu bu benzinlik
yeni yönetim burda da farkını ortaya koydu.:cool: tebrik ve teşekkür :)

Gökhan Döner
14.10.2009, 14:20

Açılşı ve satış yapmayan bir istasyon nasıl oluda kar yapmaya başlar ben anlayamadım.Evim burasının 500m yukarısında 6 ay öncesinden hiçbir fark yok.

Ali Can
14.10.2009, 14:22
Açılşı ve satış yapmayan bir istasyon nasıl oluda kar yapmaya başlar ben anlayamadım.Evim burasının 500m yukarısında 6 ay öncesinden hiçbir fark yok.
16 ay önceki mesaja cevap vermişsin:)
demekki o zaman iyiydi şimdi kötü:o

Gökhan Döner
14.10.2009, 15:34
16 ay önceki mesaja cevap vermişsin:)
demekki o zaman iyiydi şimdi kötü:o
ben ilk gördüğümle şimdi arasında da pek bir fark yok kardeşim
aynı tas aynı hamam anlayacağın

Murat 61
20.10.2009, 12:08
Doğru düzgün bir arpa boyu yol ilerleyemedik şu benzin istasyonundan, hala aynı tas aynı hamam.
İstasyon yapılıyor görünümü vermişler öyle bekliyor şantiye halinde, yazık değerlendiremiyoruz.

Rockwaryum
01.04.2010, 22:18
Para basan şu benzinliğimiz yerinde duruyormu arkadaşlar

28TS61
01.04.2010, 22:34
su benzinligin fotosu var mi ?
nasil bi yer cok merak ediyorum. malesef daha gidip görme firsatim olmadi kartaldaki tesislerimizi

Gökhan Döner
01.04.2010, 22:43
su benzinligin fotosu var mi ?
nasil bi yer cok merak ediyorum. malesef daha gidip görme firsatim olmadi kartaldaki tesislerimizi

Fotoğrafı yok fakat çok kolay yerde.
Kartaldan Maltepeye sahil yolundan ilerlerken
yolun sağına doğru dikkat edersen hemen migrosun yanında ve
arkasında Trabzonspor Karayemiş tesisleri var.
Tabii bu tesisler geçen hafta itibari ile el değiştirdi.
Başka insanlar kiraladı.Daha önceki sahipleri arasında Kuzeyinoğlu Volkan Konağında hissesi bulunuyordu.
Ama şimdilerde kimlerin ellerinde olduğundan hiçbir fikrim yok.

Gökhan Döner
01.04.2010, 22:44
Para basan şu benzinliğimiz yerinde duruyormu arkadaşlar
Duruyor duruyor fakat sesiz sedasız duruyor.

Rockwaryum
01.04.2010, 23:10
Duruyor duruyor fakat sesiz sedasız duruyor.

Peki bu benzinlikten iyi gelir elde edebiliyormuyuz el değiştirdi derken?

Murat 61
10.05.2010, 00:18
Bugün benzinliğin bulunduğu yerdeydim. Bir kaç tane de fotoğraf çektim.

http://lh5.ggpht.com/_pwDOQdlzMZw/S-clVc0YUDI/AAAAAAAAAD0/2_DBZoQCCck/050910163124.jpg

http://lh5.ggpht.com/_pwDOQdlzMZw/S-clVQaUZ3I/AAAAAAAAAD4/sf0dTqt8SBE/050910163139.jpg

http://lh3.ggpht.com/_pwDOQdlzMZw/S-clVtI5YUI/AAAAAAAAAD8/dWxKixSiVWs/050910163215.jpg

http://lh6.ggpht.com/_pwDOQdlzMZw/S-clVqk8fKI/AAAAAAAAAEA/iajRlwL59Ac/050910163234.jpg

http://lh6.ggpht.com/_pwDOQdlzMZw/S-coLnLAWnI/AAAAAAAAAE0/rBaaQB5_QH4/050910163617.jpg

http://lh6.ggpht.com/_pwDOQdlzMZw/S-coLz6TuWI/AAAAAAAAAE4/kMhwgbaGhkA/050910163627.jpg

lazfatih61
11.05.2010, 02:53
fotolar için teşekkürler...ben benzinliğin olduğuna inanmıyordum...fotolar sayesinde inandım..

EMiRHAN61
11.05.2010, 03:12
binanın içine neden bu kadar soktuklarını halen anlayabilmiş değilim.

Badaloğlu
11.05.2010, 08:18
binanın içine neden bu kadar soktuklarını halen anlayabilmiş değilim.

Emirhan, Benzinlik yokken o arkadaki binalar ya da tesisler vardı. Zira, benzinlik kurulmadan orada Şimal bar (Volkan Konak'ın mekanı idi), Karayemiş restaurant ve en onunda da Migross kurulmuştu.Benzinlik en son ilave oldu.Neden o kadar yakın? dersen, daha aşağısı sahil yolu yani dolgu alanı... Belki o yüzden benzinliğin yeri o kadar içerde gözüküyor olabilir.

macka61
11.05.2010, 13:52
Ahmet abi yasal olarak nasıl izin veriliyor bianyala iç içe olmasına mazallah bir şey olsa binayı geçtim ordaki insanlara bir şey olur

EMiRHAN61
11.05.2010, 14:31
Emirhan, Benzinlik yokken o arkadaki binalar ya da tesisler vardı. Zira, benzinlik kurulmadan orada Şimal bar (Volkan Konak'ın mekanı idi), Karayemiş restaurant ve en onunda da Migross kurulmuştu.Benzinlik en son ilave oldu.Neden o kadar yakın? dersen, daha aşağısı sahil yolu yani dolgu alanı... Belki o yüzden benzinliğin yeri o kadar içerde gözüküyor olabilir.

sosyal bina ile benzinliğin içiçe olması pek iyi olmadı aslında eski halini de görmüştüm bina ne kadar vitrin duruyodu çok güzeldi. keşke benzinliği biraz daha yola yakın etselermiş de arkasında bi yapı olduğu daha belirgin olsaymış. daha evelde yazmıştım bi şey , yani benzinliğin zaten yola yakın olması daha makul bi durum değilmidir. benzinliğin marketi gibi duruyor koskoca bina

Badaloğlu
11.05.2010, 14:39
Ahmet abi yasal olarak nasıl izin veriliyor bianyala iç içe olmasına mazallah bir şey olsa binayı geçtim ordaki insanlara bir şey olur

sosyal bina ile benzinliğin içiçe olması pek iyi olmadı aslında eski halini de görmüştüm bina ne kadar vitrin duruyodu çok güzeldi. keşke benzinliği biraz daha yola yakın etselermiş de arkasında bi yapı olduğu daha belirgin olsaymış. daha evelde yazmıştım bi şey , yani benzinliğin zaten yola yakın olması daha makul bi durum değilmidir. benzinliğin marketi gibi duruyor koskoca bina

İyide arkadaşlar şimdiki yapılan benzin istasyonlarına bir bakın, otobanlardaki de dahil hepsinde sosyal hayat'la içiçe bir durum var...

Keza İstanbul'un bir çok ilçesindeki benzin istasyonları mahallelerin içinde kalmış vaziyette.Ruhsatlar nasıl verildi bilmem ama resmi olarak izinler alındıysa ve de bu izinleri verenler resmi makamlarsa sorun yok demektir :eek:

Bu kadar kafaya takılacak bir mevzu değil aslında. İstanbul'da yaşayan ve evlerinde doğalgaz olan herkes için bu benzin istasyonu kadar risk var zaten!!! O yüzden takmayın fazla kafanıza...

EMiRHAN61
11.05.2010, 15:05
riskinden usulsüzlüğünden değilde caanım tesisin önü çok kapanmış ,reklam özelliği vitrin özelliği kaybolmuş. benzin istasyonu neredeyse yutmuş tesisi :D bari iyi bi gelir getiriyodur inşallah da bi faydası oluyodur ;:D

macka61
11.05.2010, 15:12
olan olmuş zaten yapacakta bir şey yok

Gökhan Döner
11.05.2010, 15:18
riskinden usulsüzlüğünden değilde caanım tesisin önü çok kapanmış ,reklam özelliği vitrin özelliği kaybolmuş. benzin istasyonu neredeyse yutmuş tesisi :D bari iyi bi gelir getiriyodur inşallah da bi faydası oluyodur ;:D

Arkadaşlar artık tesis el değişmiş durumda.
Bir arkadaşımdan duyduğum kadarıylada aylık 10 bin yada 20 tl ye

AiCKRGL
29.06.2010, 11:13
geçen akşam vakti ordan geçiyorm arabaya benzin aldm ordan.çıkışa dğru giderken su kanalımı ne oluyo ya onların kapaklarını açık bırakmışlar veya çalmışlar işte.görmedm yan tekerler bi düştü dedm eyvah.sonradan elemanlar geldide sağolsunlar el attılarda çıkarttık.bi eleman diyo her gün bi araba düşüyo buraya artık paramı almaya başlasam ne :D ama tövbe ettim artık girmem o benzin istasyonuna bidaha :D

Adem CAKIR
29.06.2010, 16:01
Bu benzinlik ihalesi ile ilgili usulsüzlük iddiaları ne oldu ?
iş mahkemeye felan gidecek deniyordu. birden kesildi haberler ???

Sefa
29.06.2010, 16:08
Ya para geldi mi geldi boşverin tesisleri benzin istasyonundan daha fazla kazandıramazdı tesisler diye düşünüyorum..

Murat'
16.02.2013, 23:40
Burdan para geliyor mu bize renktaşlar.

Doğukan Uçan
21.06.2023, 23:06
şehir efsanesidir. her sene muhabbeti döner ama neresi olduğunu bilen yoktur.