PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Febeden Hesap Soracagim!Yönetim Yalanladi

Guests
30.12.2004, 09:03
bugünkü fotomac gazetesinin ana sayfa haberi... açiklamalar benim çok hosuma gitti. bir istanbul basini bunu ana sayfaya tasidi hadi hayirlisi...

http://www.pasfotomac.com.tr/2004/12/30/im/A895EC76DD70DE4BB4474FD4b.jpg http://www.pasfotomac.com.tr/2004/12/30/im/2F878C59B219A940AD4420F9a.jpg (http://www.pasfotomac.com.tr/tra101.html) http://www.pasfotomac.com.tr/2004/12/30/im/fm_20041230_kapak.gif
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0><T>
<T>
<TR>
<TD vAlign=top>Fener'den hesap soracagim</TD></TR></T></T></TABLE>
Trabzon'un 'Sir'ü Senol Günes, "96'daki F.Bahçe yenilgisini her Trabzonlu gibi ben de unutmadim" dedi.

Trabzonspor'un yeni hocasi Senol Günes, "Fenerbahçe ile yarim kalan hesabi kapatacagim" diye iddiali konustu. "1996'da 1-0 öndeyken 2-1 yenilerek sampiyonlugu kaybettigimizi her Trabzonlu gibi ben de unutmadim. Unutmam için o hesabi kapatmam gerek" diyen Günes, sampiyonluk için geldigini, üç puanli sistemde aradaki farkin önemli olmadigini söyledi.

96'da ne olmustu?
5 Mayis Avni Aker Stadi... Rakip Fenebahçe. Bordo-mavili ekibin hocasi Senol Günes. Beraberlik Trabzon'un isine yariyor. Ilk yari Abdullah Ercan'in golüyle Trabzon önde. 56'da Oguz, 83'te Aykut'un golleri Günes'i yikiyor. F.Bahçe avantaj yakaliyor, sampiyon oluyor. Günes ise, "1-0 öndesin, hala 'hücum' diye oyuncularini ileriye çikariyorsun. Büyük hata yaptin ve yenildin" diye elestiriliyor. Maçtan sonra iki Trabzonlu taraftar intihar ediyor. Oguz-Aykut maçi kurtariyor ama dönemin baskani Ali Sen onlari gönderiyor.

<DIV align=center>***</DIV>

O maçi unutamam

Senol Günes her Trabzon taraftari gibi sekiz yil önce Fenerbahçe'ye kaptirilan sampiyonlugu unutamadigini belirterek "O aciyi her gün yasadim. Unutmak için hesabi kapatmaliyim" dedi.

8 YIL ÖNCEKI HESAP
TRABZONSPOR teknik direktörü Senol Günes, 8 yil önce oynanan ve Fenerbahçe'ye yenilerek bordomavililerin sampiyonlugu kaybettigi maç için, "O maçi unutmam mümkün degil" diyor ve ekliyor: "Her Trabzonsporlu gibi ben de unutamadim. O aciyi her gün yasadim. Unutmamiz için bu hesabi kapatmaliyim" diye konustu.

ISTE AKER'DEKI "O" MAÇ
5 MAYIS 1996'da Avni Aker Stadi'nda oynanan ve Trabzonspor'un 2-1 kaybedip sampiyonluga veda ettigi maçin ilk yarisi Abdullah'in 19. dakikada attigi gol ile 1-0 bitmisti. Ikinci yarida 56. dakikada Oguz frikik atisinda kaleci Metin Mert'i yaniltmis skoru 1-1'e tasimisti. Ardindan umutlari yikan gol 83. dakikada Aykut Kocaman'dan gelmisti.

DERBILER ONU DA YAKTI
GÜNES'IN Trabzonspor ile sampiyonlugu kilpayi kaçirdigi 1995-96 sezonunda 11 maç üst üste kazanarak takim rekoru kirdi. 1996- 97 sezonunda F.Bahçe'ye bu kez Istanbul'da Uche'nin golüyle 1-0 yenilen Günes, o sezonun 20. maçinda Besiktas'a da 3-0 maglup olanca istifa etmisti.

SIMDI BUNUN TAM ZAMANI
GÜNES sampiyonlugun 3 puanli sistemde zor olmadigina deginerek "Ikinci yari öncesinde puanlara baktigimizda arada çok da fark görünmüyor. Hele bu üç puanli sisteme göre Trabzonspor'un aradaki farki kapatmasi çok da zor degil. Bu sezon alinacak sampiyonluk herkesten çok beni mutlu eder" diyor.
Edited by: ÖzGüReisEsenLer

deco
30.12.2004, 09:08
Helal olsun SENOL HOCA böyle ol canimizida iste feda olsun...

Çagman
30.12.2004, 09:13
Fotomac In her haberi yaLan istanbuL medyasini Kiskirtmaya calisiyor yine biz helal olsun diyoruz ama fotomac ezik yanlisi artik gerisini siz dusunun fazla kelime sarf etmeye gerek yok.

ümit
30.12.2004, 09:27
Yalan bir haberdir.Senol hocanin bu sekilde bir açiklama yaptigini zannetmiyorum.Onun böyle bir tarzi yok.O karda yürür izini belli etmez...

Guests
30.12.2004, 09:34
açiklama dogrumu bilmem ama istanbul basinida olsa yalan bir haberi ana sayfaya tasiyacagini düsünmüyorum. ayrica senol hoca geldikten sonra bazi seyler degisti gazetelerde. alinir alinmaz orasi belli olmaz ama bir sürü yildiz isimleri gazetelerde geçmeye basladi. 3. ligden isim görmek yerine bu yildiz isimlerini görmek benim hosuma gidiyor. en azindan isimleri gören arkadaslar gelip dalga geçemiyor.

FEDAİ
30.12.2004, 09:42
Kesinlikle yalan haber.Senol Hoca kesinlikle bu üslubu kullanacak birisi degil.Ortami germek için yapildigi alenen belli.Itibar etmeye degmez diyorum.Bu büzük medyasinin hiçbir haberini kaale almayalim ltf.Özellikle de fotomaçin...

EmrahYalçınalp
30.12.2004, 09:53
Bence de yalan ve maksatli, kiskirtmaya yönelik bayagi bir haber. Adam dünya 3. oldugunda bile "ben adamim, Trabzon'luyum ve bundan gurur duyuyorum" dedi, güya çok agir konusarak... Bu laflari etmez.

Öte yandan, Senol Hoca'nin takimin medyadaaldigi yerle ilgili olumlu katkilarini da görmezden gelmemek gerek. Her yerde "3 büyükler" muhabbeti yapip bizi güya siradan takim yapan bu gerzeklerin hala konuTrabzonspor oldugunda dizlerinin titredigini görmek (bu haber baska bir amaçla mansete tasinmaz, amaçlari febelilere küfür ettirip ortami germek, belki de ikinci yaridaki maçta bu gazeteyi febe soyunma odasina asip 'hadi bakalim, kim kimden hesap soracak' demek)onlarin zavalliliklarini görmek açisindan güzelse de insan onuruna aykiri oldugu için aslinda hazin...

Emorfo
30.12.2004, 09:53
Fotomaç gazetesinin hangi haberi dogru ki bu dogru olsun. Sonra da tribün teröründen yakinirlar. Trabzonspor hesap sormaya kalksaydi tas üstünde tas omuz üstünde bas kalmazdi... Böyle saçma haberlere lütfen inanmayalim.. Bu tip gazeteler televole gazeteleridir. herseye popülist yaklasirlar bir çesit fantazi üretirler...

Ferşat Balcı
30.12.2004, 10:03
Trabzon lehine gibi gözüken bu haber aslinda Senol GÜNES'i baski altina alma, Konsantrasyonunu bozma çalismaliridir.

zaten Senol hocanin böyle bir demeç vereçegine inanmiyorum.

Muhalif
30.12.2004, 10:48
Özgür yahu bu haberi neden getirip konu yaptin burada.. dogruluguna inaniyor musun? ha nam olsun dediysen baskasmileys/smiley2.gifben baska pencereden bakayim.. bu haber gs kaynakli çikartilmistir.. günes ile bir hava yakaladigimiz hissedildi.. fb ile eski defterleri ortaya döküp vurusmamizi istiyorlar ki aradan siyrilsinlar! nasil ama?

size bir soru sorayim.. eger biz sampiyon olamazsak diger ikisinden kim olsun?

bu soruyu artik etraflica düsünmenin vakti geldi..

Çagman
30.12.2004, 10:56
ASPARAGAS GÜZELIM ASPARAGAS BUNLAR BIZE ARAGAZ smileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gif

Gökdenizi Fenere Satan Fatihi Mehmet yiLmazi Gs Ye Satan ToLgaYI Bjk ye Hibe Eden Eden Zihniyetten Ne bekLersinEdited by: GiresunLuTs

Barış
30.12.2004, 11:52
Fotomac In her haberi yaLan istanbuL medyasini Kiskirtmaya calisiyor yine biz helal olsun diyoruz ama fotomac ezik yanlisi artik gerisini siz dusunun fazla kelime sarf etmeye gerek yok. Hakli!

kadirsa_2000
30.12.2004, 11:56
Kesinlikle yalan ve kiskirtma amaçli bir haber. Yoksa sizin de dediginiz gibi su ana kadar bu pek serefli (!) medya organi ne zaman bizi mansete tasimis? Amaç ortaligi kizistirmak. Dakika 1, gol 1. Hemen basladilar çalismalara, doldurup doldurup salacaklar üzerimize (yönetimler, takimlar, hakemler v.s. v.s. .....)

Haa, bu demek degilki Senol Hoca'nin içinde böyle bir hesap yok. Elbettekiher TRABZONSPOR'LU gibi bir uhdesivardir ama çikipta böyle bir açiklama yapacagina kesinlikle inanmiyorum.

#10 Fietra
30.12.2004, 12:18
Senol Günes'in agzindan yazilan bir cümle ve onun üstüne yazilmis bir haber.

Babama göre Senol Günes çikip bu haberin yalan oldugunu belirtmeli..

Mehmet
30.12.2004, 12:38
Dikkatli olalim. Senol Günes'ten korktuklari için süratle isbasi edecekler tabiki amaç onu bu tür polemiklere sokup yipratmak olacak. Tüm Trabzonspor camiasi variyla yoguyla birlik beraberlikle daha çok uyanik olmali bu tür oyunlara gelmemelidir. Geçmise degil gelecege bakmak lazim. Biz bundan sonra yine basarili olmak zorundayiz. Senol Hoca akilli bir sahsiyet bu tür oyunlara gelecegini sanmam. Insan ömründe bir kere hata yapar devamli hata yapmaz. Kimse gaza gelmesin.
Biz artik içinde bulundugumuz ortamda kendimizden eminiz allahin izniyle. Trabzonspor'umuz daha çok güzel basarilara gebedir. Kimsenin tereddütü olmasin. Basarili Milli takim hocamiz Sn Senol Günes'i tekrar Trabzonspor'da görmek hayalimdi. Çünkü o bizi sampiyon yapabilir. O güç tecrübe bilgi ve yeterlilik tam anlamiyla kendisinde var. Güveniyoruz onu çok seviyoruz. Bize güven veriyor. Mutluyuz.

Guests
30.12.2004, 12:46
bu haberi yönetimde yalanlamistir ve tamamiyle sisirme ve kurmaca bir yazi oldugunu belirtmistir. saygilar.

Ozzy
30.12.2004, 13:28
budur!

Salih61
30.12.2004, 13:30
http://www.pasfotomac.com.tr/2004/12/30/im/2F878C59B219A940AD4420F9a.jpg (http://www.pasfotomac.com.tr/tra101.html)Haber yalan ama Senol GÜNESIN su fotografi sanki meydan okur gibi olmus...Ama hos olmus...smileys/smiley2.gif

Saygilarimla...

Barış
30.12.2004, 13:41
Korktuklari için.Dogrudur.

Bordomavi08
30.12.2004, 14:27
Senol Günes hiçbir zaman bu tür açiklamalar yapan bir insan degildir. Hiçbir zaman böyle sansasyonel açiklamalarla gündemi belirleyen açiklamalar yapmaz. Bu tür haberler maksatlidir ve ortaligi karistirmaya yöneliktir.Fotomaç gazetesinin hangi haberi dogru çikti ki bu haberi dogru çiksin!

Guests
30.12.2004, 14:45
BesinciMevsim

aslinda beni haberin dogrulugu pek alakadar etmiyor ama senol günesin ve tüm trabzonlularin içinden geçeni belirtmislersmileys/smiley2.gif

zaten yönetiminde yalanlama açiklamasinida yazdim buraya.

Erhan|TS
30.12.2004, 16:01
Fotomac Yaziyosa Yalandir..

Deliormanli1
30.12.2004, 16:22
Bu haber yalan ve düzmece ve dahasi da maksatli.Resimdeki poz ise anlik bir enstantene ve söyledigi ileri süreülen sey ile ilgisi yok. Ama görüyorum ki fenerliler bu habere hemen inandi ve angut.com da Senol Hocaya küfürler ve hakaretler yagiyor.Birileri öküz altinda buzaga ariyor. Dogrusu orada yazanlarin bazilari bu habere inanmiyorlar ama yine de Senol Günes'e verip veristirmisler. Her halde firsat bu firsat diya düsündüler. Ama yeri geldiginde Senol Hoca onlara cevabini onlardan çok daha medeni sekilde verecektir.

(BesinciMevsim Kardesim, senin komplo teorin de hepten havada kalan bir teori.Daha dogrusu senin arzu ve hislerine göre.Mahmut Uslu futboldan sonra baskette de ortaligi kartistiriyor,her halde o da senin söyledigin amaca hizmet ediyor....smileys/smiley7.gif)

Emorfo
30.12.2004, 16:28
fenerliler mal zaten ne okusalar ne duysalar inanirlar.

Muhalif
30.12.2004, 17:04
iyi tamam komplo teorim havada kalsin simdilik.. neydi teorim: bu tür haberler senol günes le yeni bir hava yakalamizi da firsat bilerek fb ile kapisma ortamina girmemizi isteyen gs liler tarafindan yapilmistir ki ts-fb çekismesi körüklenip aradan gs nin siyrilmasini saglamak için..

bu teorim bir kösede kalsin.. ayrica deliormanli nin bu teorime karsi neden kizginlik belirten bir isaret yaptigini da anlamis degilim.. yoksa içimizdeki gs sempatizanlarindan midir kendisi? benim yazdigimda kizmasini gerektirecek baska bir ihtimal göremiyorum!!

ben sorumu yineliyorum.. gs geçen sene biz olamazsak ts sampiyon olsun diyordu bagira bagira.. ben de diyorum ki biz bu sene sampiyon olamazsak kim olsun? cevabimiz çogunlukla gs olacaksa da bari biz de onlari yenelim öyle sampiyon olsunlar!

Duman
30.12.2004, 17:22
Cenk teorini hakli çikartacak çok fazla done mevcut. Ve ne yazik ki aramizda hala hiç istemesekde bir çok gs sempatizani arkadasimiz var.

Soruna da sahsim adina cevap veriyorum. Biz olamazsak sampiyon Trabzon'lu Giray Bulak'in Denizlisporu olsun, ya da komsumuz Rizespor olsun. Illaki 2 antipatik takimdan hangisi olsun diye soruyorsan da, her defasinda bize dost görünüp arkadan vuran gs olmasin,digeri olsun dersem de, beni diger takimin sempatizanisin diye topa tutacak kadar yazilanlari anlamayanlar oldugu için, gs olmasin diyorum sadece...

CeSS
30.12.2004, 17:45
Memlekette basini bu kadar özgür birakirsaniz olacagi budur.

bumudur basin özgürlügü denen sey ? bunlara neden bir düzenleme yapilmaz ? yalan , uydurma, asparagas haber yapmaya ceza koyabilecek , caydiriyi yaptirimlari uygulabiletek bir delikanli yokmudur ? buna ne zaman sira gelecek. hic bir hükümetin dokunamadigi basini hala böyle izleyecekmiyiz ?

al gülüm ver gülüm , sen ona dokunma o da sana dokunmasin. yeter artik. bir delikanli ciksin su boyali basina dur desin...

corleone
30.12.2004, 18:48
sallama haberdir senol hoca öyle laf söylemez ama duygularimizi yansittigi kesin...

OmeR.
30.12.2004, 20:08
Senol Hoca bu açiklamayi yapacak bunu sadece Fotomaç denilen gazete müsvettesimi yazacak?. Böyle bir açiklamaya tüm basin baliklama atlar. Pehh. Habermis!!smileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gif

TS-Karadeniz
30.12.2004, 21:59
BU FOTOMACI .... Yeter biktik artik bu tur haberlerden!! TRABZONSPOR'la oynamasinlar sabrimiz tasiyo... smileys/smiley7.gif

Çagman
30.12.2004, 23:34
Ama SenoL Hocanin resmi güzeL Sanki bir Parmak isareti yapar Gibi herhaLde fenere yapiyor smileys/smiley9.gif

Bordomavi08
30.12.2004, 23:39
iyi tamam komplo teorim havada kalsin simdilik.. neydi teorim: bu tür haberler senol günes le yeni bir hava yakalamizi da firsat bilerek fb ile kapisma ortamina girmemizi isteyen gs liler tarafindan yapilmistir ki ts-fb çekismesi körüklenip aradan gs nin siyrilmasini saglamak için..

bu teorim bir kösede kalsin.. ayrica deliormanli nin bu teorime karsi neden kizginlik belirten bir isaret yaptigini da anlamis degilim.. yoksa içimizdeki gs sempatizanlarindan midir kendisi? benim yazdigimda kizmasini gerektirecek baska bir ihtimal göremiyorum!!

ben sorumu yineliyorum.. gs geçen sene biz olamazsak ts sampiyon olsun diyordu bagira bagira.. ben de diyorum ki biz bu sene sampiyon olamazsak kim olsun? cevabimiz çogunlukla gs olacaksa da bari biz de onlari yenelim öyle sampiyon olsunlar!

Besinci Mevsimin teorisi çok mantikli gözüküyor. Bu sene dügmelere GS için basiliyor. Medyada son dönemlerde FB'yi karistiracak haberlerde görülüyor. Hoojdonk'un gidecegi,Daum'un gidecegi gibi. Tabii ki FB sütten çikmis ak kasik degil.Ilerleyen haftalarda görecegiz. Özellikle Trabzonspor'un sampiyonlar ligin yolunun kesilmesi için pek çok senaryo görecegiz. Tek rakibimiz FB degil!!!! Lütfen artik uyanalim. FB ne kadar tehlikeliyse GS ve BJK'de o kadar tehlikelidir.

TheRapZoNe
30.12.2004, 23:53
Senol Günes o tip yorumlarda bulunacak kisi degil. Bence o el hareketinide baska birseyi anlatirken çekmislerdir.Amaç Ortaligi germek ..Sonra ortam gerilip tatsiz olaylar meydana gelince biz Türk milletine yakismiyor diyorlar.

Bir arkadasimizin imzasinda yaziyordu:

Dünyada hiçbir medya bizim medyadan daha serefsiz ve alçak olamaz. çok dogru arkadasim çok dogrusmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gif smileys/smiley32.gif

Harun-61
30.12.2004, 23:58
i hate fenerbahce !!!!!!!!!!!!!!!!!

cabri
31.12.2004, 03:01
yorum anlayisi, iddiali aciklmalara böyle yorumlar getirilebilir.

zinos_zon
31.12.2004, 11:36
sözde ulusal, özde mütareke basini, her daim eziklik hissettikleri , dahasi içsellestirdikleri trabzon komplexinden arinmadan..yazilan, söylenen hersey bir "hesap" içindir. senol hoca böyle bir açiklama yapacak biri degil, hepimiz biliyoruz. niyet, suni bir kargasa ortamindan tiraj üretmektir..

saygiyla..

zafercalikoglu
31.12.2004, 12:00
gereksiz bir konu bu büyütmemek gerekir daha seviyeli konulara görüselim yakismiyor

shipbroker61
31.12.2004, 12:39
iyide hem yalanlandi diye topic degistiriliyor hem de bizim sitenin anasayfasinda ayni habere yer veriliyor.

hangisi dogru???

Guests
31.12.2004, 13:42
resmi sitede haber ayrimi yapilmiyor otomatikman günlük basliklar gazetenin trabzon sayfasina yönlendiliyor yada e-kolay web tasarimi bunlari ayarliyor ama haber seçmek gibi bir durum yok.

ayrica haber söyle yalan sadece gazeteye bir açiklama yapilmadi yoksa senol günesin bunlari dediklerini herkes biliyor.

ayrica haberi bordomavi.net olarak bizde ana sayfadaki haberler bölümüne tasimisiz.

Emir BAYRAK
31.12.2004, 15:37
desede helal olsun demselede helal olsun...Senol hocayla hep iyiye..

halil ibo
31.12.2004, 15:57
ARKADASLAR ÖNCELIKLE ARAMIZDAKI GS MS BILMEM NE SEMPATIZANLARI ÇEKIP GITSIN !

BIR INSAN YA TRABZONSPORLU'DUR YA DA DEGILDIR ...

BENIM IÇIN HA FB OLMUS GESE,HEPSI BIRBIRNDEN I..E !

BIZIM MUKAVELELI OYUNCUMUZA SARKINTILIK YAPAN SOYTARI ASLANA SEMPATI MI DUYACAGIZ ? DÖRT NALA LIDERLIGE KOSARKEN HOCAMIZA KANCA KARTAL MÜSVEDDESINE MI SEMPATI DUYACAGIZ ...

BU TABII KI LEBLEBI KARAKTERLILERIN ORTAMI GERIP ARADAN SIYRILMA PROJESIDIR.

ALLAH O IKI ITI BIRBIRINE KIRDIRIP BIZE YARDIM EDER INSALLAH.

AMIN DEMEYI UNUTMAYIN !

Deliormanli1
31.12.2004, 15:59
Sevgili BesinciMevsim

Kizginlik falan yok,öyle algiladiysan,üzgünüm ve affedersin.Yas itibariyle artik olgunluga eristik ve kizmak ,hele hele kirici olmak bize hiç yakismaz.Zaten adi üstünde "teori" olabilir de olmayabilir de. Acele den yanlis smile koymusum yani kizginlik smile,kusura kalma niyetim asla kizgin ve kirici olamaz.Burada kizginlik,kirginlik ve hakaret olmamali diye düsünüyorum. Ha benim taraftarligima gelince ben saklamadim ki,daha ilkmesajimda Bursada oturdugumu ve 30 küsür yil GS taraftari oldugumu belirttim.Bunu saklayacak degilim.Ve yaklasik 25 yildir da 2 ci takim olarak Trabzonspor taraftariyim.GS disinda ,özellikle Avrupada benim için Trabzon önemli. Bundan gocunmuyorum ve dogrusu da bu. Evet herkes diyor bu sene Gs sampiyon yapilacak,ama unutmayin 100 yilda baskalari da her ne pahasina olursa olsun sampiyon olmaya çok hevesli.Burada Trabzonu istisna tutuyorum.Ve samimiyetle söylüyorum bana kalsa bu sene Trabzon sampiyon olsun.Inanin öyle düsünüyorum. 20 yil sampiyonluk bekleyen bir camia bunu hakediyor.

Neticede ben dürüstçe düsüncelerimi açikladim,dogal olarak birçok kisi ona istirak etmez ama sunu da söylemek durumdayim simdiye kadar kimse bana hakaret etmedi ve bundan sonra da hakaretler de hakettigimi sanmiyorum.

Hepinize sevgiler ve iyi yillar.Umarim yeni 2005 Yili Trabzonspor ve Trabzon camsiasi için yepyeni bir baslangiç olur ve artik beklentiler gerçeklersir.Trabzon buna layik.

Muhalif
31.12.2004, 16:27
deliormanli.. simdi anlastik.. ok.. ama sunu da bilmenizi isterim.. ben bir trabzonsporlu olarak 3 ist. takimini da ayni kefede degerlendiriyorum.. hiç birine bir adim yakin olmam söz konusu degil... ve bahsettigim sekilde haberin kaynaginin gs yanlisi basin mensuplari oldugunu düsünüyorum.. tabii ki teori.. 2. yarida gelismelere göre bir karar veririz...

te4cher
31.12.2004, 17:22
valla ne yalan söyleyeyim benim bildigim Senol GÜNES böyle bir söylemde bulunmaz.....saygilar

Barış
31.12.2004, 17:43
Öyle demis olabilir ama muhakkak abartilmis.

Efrasiyab
31.12.2004, 20:12
ARKADASLAR ÖNCELIKLE ARAMIZDAKI GS MS BILMEM NE SEMPATIZANLARI ÇEKIP GITSIN !

BIR INSAN YA TRABZONSPORLU'DUR YA DA DEGILDIR ...

BENIM IÇIN HA FB OLMUS GESE,HEPSI BIRBIRNDEN I..E !

BIZIM MUKAVELELI OYUNCUMUZA SARKINTILIK YAPAN SOYTARI ASLANA SEMPATI MI DUYACAGIZ ? DÖRT NALA LIDERLIGE KOSARKEN HOCAMIZA KANCA KARTAL MÜSVEDDESINE MI SEMPATI DUYACAGIZ ...

BU TABII KI LEBLEBI KARAKTERLILERIN ORTAMI GERIP ARADAN SIYRILMA PROJESIDIR.

ALLAH O IKI ITI BIRBIRINE KIRDIRIP BIZE YARDIM EDER INSALLAH.

AMIN DEMEYI UNUTMAYIN !

pankartlik iyi soz cikmis tebrik ederim dikkat

benim icin ha febe olmus ha gese hepsi birbirinden i..e

Oruç
02.01.2005, 14:39
ÇIKAN BU HABERIN BIR KISKIRTMACA OLDUGUNU DÜSÜNÜYORUM.SENOL HACANIN BÖYLE BIR ÜSLUP KULLANACAGINI TAHMIN ETMIYORUM! BIZIZM GIBI SENOL HOCAMIZ DA O MAÇI UNUTMAMISTIR VE GEREKEN CEVABI DA SAHADA VERECEKTIR.BURADA IS TARAFTARA DÜSÜYOR BIR KAÇ KÖTÜ SONUÇ OLURSA DAHI SENOL HOCAMIZA SONUNA KADAR DESTEK VERMELIYIZ!

My
03.01.2005, 03:48
Senol hoca her zaman mütevazi bir kisidir. Bu tür bir açiklama bi kere onun kisilii ile aykiri. Bunlar tamamiyle bizans medyasinin soytarilii. Senol Hoca geldiinden beri tutturdular 96 sendromu ohooo.!!!! smileys/smiley7.gifBirazda maksatli çikariliyor bu tip haberler, sürekli gündemde tutuluyor 96 senesi. Bugün hangi gazeteydi unuttum simdi ama Hami' ylede 96 sendromu diye yazmis durmuslar. Herkesin aazinda 96 senesi bu ne yahttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley7.gif96 sekiz sene evelinde kaldi anasini satiim. Herifler avrupada kevgire döndü hiç sendroma sekile semale giren yok. nedense hep bizimkilere takili kalmis plak gibi tekrar ediliyor smileys/smiley7.gif

zanoylu
04.01.2005, 15:39
Söylemisse,söylemistirsmileys/smiley2.gif azina saglik hocam

zanoylu
04.01.2005, 15:42
ne fb,ne gs,nede bjk hepinizi gömücez avni aker çiminesmileys/smiley36.gif

baris_aykan
04.01.2005, 17:34
Fotomac In her haberi yaLan istanbuL medyasini Kiskirtmaya calisiyor yine biz helal olsun diyoruz ama fotomac ezik yanlisi artik gerisini siz dusunun fazla kelime sarf etmeye gerek yok.

kardeim aciklamarin cok iii bende senin düsüncene katiliyorum gazeteyi takip edenler bilir mevzuyu zaten agzina saglikhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gif