PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Serdar Bali Başkanlığa Adaylığını Açıkladı!

cınar#7
11.06.2007, 14:11
Radyosporda katıldığı bir proğramda başkanlığa adayım dedi.Ben desteklerim,İbrahim Hacıosmanoğlundan çok daha iyidir...

Çünkü İ.Hacıosmanoğlu Ziya Doğanın en büyük destekçisi ama Serdar Bali ise aksine Ziya Doğanı savunmayanlardan....

Ali İhsan
11.06.2007, 14:22
Eleştiriyi güzel yapanlar başa geldiğinde eleştirdiklerinin aynısını yapıyorlar bu ülkede genelde. Bence hep muhalefet kalsın... Öyle eleştirmeye devam etsin...

Egemen Yılmaz
11.06.2007, 14:25
serdar bali'den başkan olmaz bence

Emorfo
11.06.2007, 14:27
1 hafta önce Lig Tv'de açıklamıştı ciddiye almadığımız için başlığını bile açmaya gerek görmemiştik. :)
Trabzonspor'a başkan olması için bir ışık bir şey vermesi lazım. Bir ışık vermediği gibi boş boş koşuan birini daha bu kulüpte başkan veya yönetici olarak görmek istemem. Trabzonspor başkanlığına ve yönetimine uzak Allah'a yakın olsun.

Erdem Keser
11.06.2007, 14:28
baskan dedigimizde ne yazik ki taraftarimizin gonlunde parali baskan yatiyor ancak sunu iyi anlamlaiyiz kimse kendi parasini kulube harcamaz bunu en guzel ahmet agaoglu acikladi .baskan kendisi cebinden 1 sene verir 2 sene verir onemli olan kulube kaynak yaratmak kurumsallasmak bence gelen baskan isi bilen olmali.
serdar bali baskanlik yapabilir mi o ayri konu ..baskan dediginin vizyonu olmali

UğuR
11.06.2007, 14:28
pLANINI Projesini açıklasın birde bu işde ciddi olduğunu ispatlasın.Kanımca reklam kokan hareket bunlar.

asimavi
11.06.2007, 14:29
...bu adamdan başkan olmaz ...

...ama iyi eleştirmen olur....

..böyle bir birimde başkanlık yapabilir...eleştiri başkanı falan....)

SELIMMM1
11.06.2007, 14:35
Nurİden Daha İyİ OlacaĞi Kesİn.gerÇİ Nurİden Ben Bİle Daha İyİ BaŞkanlik Yaparim Yaa.neyse..

Erdem Keser
11.06.2007, 14:40
dun aksam ligradyodaki konusmalarda ahmet agaoglu serdar balinin calismalari hakkinda sorular sordu serdar balide ortaya bi laf atarak herkes kendi calismalarina baksin gibisinden bi laf atti ahmet agaogluda geri cevap vermedi :) belki adayligini son haftalarda aciklayabilir kim bilir...

Fatih Efe
11.06.2007, 14:43
la demek bu kadar kolay ha bu iş.demek ne para ne kariyer Başkanlık herkese gelir gider

A.Alper
11.06.2007, 14:44
çalışma plan proje nerde Allah aşkına??

metehan
11.06.2007, 14:50
Hayırlı olsun, her TSlu gibi O'nun da hakkı var tabi adaylık için. Sanırım bir tepki hareketidir Serdar Bali'ninki. Eleştirilerim dikkate alınmıyor bari aday olayım ve "Serdar Bali bile bu işi sizden daha iyi yapar" mesajını vereyim diyor herhalde. Daha iyimser düşünemiyorum :)

Hekimoğlu
11.06.2007, 14:52
albayrak bir sürü yalanla başkan olduktan sonra serdar bali hem futbol bilgisi hem yöneticilik tecrübesiyle 50 kere olur.ama paralı başkan felan derseniz bkz nuri albayrak!!!

Emorfo
11.06.2007, 14:57
albayrak bir sürü yalanla başkan olduktan sonra serdar bali hem futbol bilgisi hem yöneticilik tecrübesiyle 50 kere olur.ama paralı başkan felan derseniz bkz nuri albayrak!!!

Albayrak hangi yalanla seçildi. Yıldız dedi aldı uyum sağlamadı saatı parasını yine kulübe hibe etti. Stat dedi o da olacak. Keşke herkes Nuri ALbayrak kadar verdiği sözleri tutabilse ve tutmak için çaba sarfetse. Ancak başarısız bir başkan o ayrı konu.

aaahmet61
11.06.2007, 14:59
bjk da oynayan serdar bali mi hani lig tvde tutarsız konuşan kişi değil mi bu vatandaş.

Hekimoğlu
11.06.2007, 15:01
Albayrak hangi yalanla seçildi. Yıldız dedi aldı uyum sağlamadı saatı parasını yine kulübe hibe etti. Stat dedi o da olacak. Keşke herkes Nuri ALbayrak kadar verdiği sözleri tutabilse ve tutmak için çaba sarfetse. Ancak başarısız bir başkan o ayrı konu.bir dönem bitti stad yok ortalıkta resimlerle avunuyoruz.yıldız aldık doğrudur ama yıldız da sattık fatih tekke.ayrıca aldığımız yıldız da gitti.eksi bir yani.

trapezus61
11.06.2007, 15:06
Bunlar sadece yeni oluşturulacak yönetimde kendine bir koltuk bulma çabaları. Başka birşey değil. Serdar Baliden Trabzonspor klübüne başkabn olmaz. Şuraya bakın ne günlere kaldık. Bu adam bugün Akçaabat sebat başkanlığına adaylığını koysa oraya bile seçilemez. Aslında bunu kendisi de çok iyi biliyor.

DURAS
11.06.2007, 15:10
serdar bali gibi çapsız bir adamdan başka mı olur. kendisiyle ve bizle dalga geçiyor arkadaş.daha o kadar küçülmedi takımımız, bali ve hacıosmanoğluna kalmadı bu klüp

Emorfo
11.06.2007, 15:12
bir dönem bitti stad yok ortalıkta resimlerle avunuyoruz.yıldız aldık doğrudur ama yıldız da sattık fatih tekke.ayrıca aldığımız yıldız da gitti.eksi bir yani.

Fatih Tekke'nin satılması doğru olandı. Hangi yönetim olsa satmak zorundaydı. Adam gidecem gidecem diye kuduruyordu. Hem Trabzonsporlu olduğunu söyleyeceksin hem de takım kaptanı olacaksın hem de her maçtan sonra gitcem banane banane deyip duracaksın. Sonra gel sözleşmesini uzatalım diyenlere olmaz beni ya bu sene gönderin ya da gelecek sene bedavaya giderim diyerek tehdit edeceksin. O yüzden Fatih Tekke'nin gidişi bence yerinde olmuştur. Yönetim onun yerini dolduramamıştır. Bu da yöneticilik becerisi ister. Herkes ve herşey mükemmel olamaz. O yüzden Fatih Tekke meselesine çok fazla takılmayalım. Yapılması gereken yapıldı.

Stat olayına gelince ilk defa stat için somut şeyler son 1 senede yaşanmaya başladı bu bir süreç beklemesini bilmek lazım. Harikalar diyarında yaşamıyoruz, herşey birden olmuyor. Aldığımız yıldızın gitmesi yerinde olmuş. Özkan Sümer'i eleştirirdik yıldız oyuncu almıyor diye aslında ondan yıldız oyuncu felan istemiyorduk. Serkan Kılıç, Mustaf Yalçınkaya gibi kazmaları transfer etmesin topa vurmayı bilen adamları alsın yeter diyorduk. Yani yıldız vb popülist transferlerin bizim yapımıza dokumuza uymadığı ortada. Hatta Albayrak seçildiğinde inşallah yıldız oyuncu almazlar. Şota gibi Şimek gibi bizde yıldızlaşacak kaliteli ve başarıya aç futbolcular alırlar diyordum. Buna rağmen Alman liginin en iyi oyuncularından biri getirildi. Bizim yapımıza uymadığı görüldü. Satılması da yerindeydi. Bir sene böyle saçma sapan transferler ve zaman kaybıyla geçirdik. O yüzden yönetimlerden yıldız oyuncu gibi popülist istekler istemeyin. Trabzonspor'un yapısına dokusuna uyan kaliteli futbolcuların alınması için yol gösterici olalım. Gücün, paranın şan ve şöhretin esiri olmayalım.

Bu kulüpte çok başkan gördük, ancak şunu diyebilirim ki verdiği sözlere yerine getiren ve getirmek için çaba sarfeden başka başka çok az gördüm. Bu başkanın tek sorunu yanındaki adamların kendi gibi düşünmemesi ayı heycanı duymaması. Bunu da inşallah Aralık ayındaki kongrede halleder yoluna devam eder.

Burak61
11.06.2007, 15:24
ne serdar balisi ya adam herseferinde Trabzonspor futbolcular icin istanbul öncesi bir basamak falan diyor! kesinlikle hayir

Cem Akyüz
11.06.2007, 15:27
bende adayım projemde ziya doğanı gönderip ersun yanalı getirmek

Semih GÜL
11.06.2007, 15:28
Fatih Tekke'nin satılması doğru olandı. Hangi yönetim olsa satmak zorundaydı. Adam gidecem gidecem diye kuduruyordu. Hem Trabzonsporlu olduğunu söyleyeceksin hem de takım kaptanı olacaksın hem de her maçtan sonra gitcem banane banane deyip duracaksın. Sonra gel sözleşmesini uzatalım diyenlere olmaz beni ya bu sene gönderin ya da gelecek sene bedavaya giderim diyerek tehdit edeceksin. O yüzden Fatih Tekke'nin gidişi bence yerinde olmuştur. Yönetim onun yerini dolduramamıştır. Bu da yöneticilik becerisi ister. Herkes ve herşey mükemmel olamaz. O yüzden Fatih Tekke meselesine çok fazla takılmayalım. Yapılması gereken yapıldı.
.

Evet fatih konusunda sana katılıyor ve ekliyorum.3Yıllık mukaveleye imza atarkende o kontratın içeriği dolacak artık genç değilim diyen yine fatihti...Her tercih bir vazgeçiştir denemez fatih için, ama bunu o tercih etmiştir...bize Teşekkür edip onu seyretmek kalır.Fazla uzatılmaması gereken bir konu..lakin her fırsatta görüyoruz...

BDiler61
11.06.2007, 15:30
fatih konusunda bende emorfo ye katılıyorum.serdar bali mevzusuna gelincede bence hep lig tv yorumcusu olarak kalsın

zafer6161
11.06.2007, 15:33
serdar baliyi başkan yapmazlar

cınar#7
11.06.2007, 15:33
bende adayım projemde ziya doğanı gönderip ersun yanalı getirmek
Valla benim oyum sana o zaman bu ziyadan kurtulalımda...

Serdar Baliyi bu yüzden destekliyorum eğer gelirse ziya gider ama İ.Hacıosmanoğlu gelirse ziyayla devam ederiz malasef....

Faik Yılmaz
11.06.2007, 15:35
Serdar Bali en iyi ihtimalle yönetici olur....

Başkan olamaz....

Cem Akyüz
11.06.2007, 15:37
hangi başkan adayı adam gibi teknik direktör getircem derse oyunu ona vericek babam öyle diyo:)

Rıza ÇOLAK
11.06.2007, 15:53
Bende Lig Tv deki programda izlemiştim.Ancak benda kayda değer bulmadığım için önemsemedim.
Ondan başkan olmaz....
En iyisi Hacı YILDIZ:D
Kodumu oturtur:D

ofluhalit
11.06.2007, 16:01
başkan olabilecek potansiyele sahip değil bence yönetici olması daha mantıklı.

Erkan
11.06.2007, 16:12
Baskan olmiycak ahan da suraya yaziyorum... aday bile olmiycak

okan6161
11.06.2007, 16:41
bu adamdan trabzona başkan olursa benden cumhurbaşkanı olur

Ali İhsan
11.06.2007, 16:51
Son dakika haberi;

Ziya başkanlığa aday olmuş, dünyada ilk kez başkan-teknik direktör modelini uygulayacakmış....

Tabiki şaka...

macka61
11.06.2007, 16:51
serdar baliye bu kadar niye üklniliyor şampiyon futbolcularımızdan birisidir kendisi albayrakdan daha iyi başkan olacağı kesin

TameRHan
11.06.2007, 16:54
Denize düşen yılana sarılır mantığıyla hareket etmeye gerek yok. Serdar Bali'den başkan olmaz.

metehan
11.06.2007, 17:22
bjk da oynayan serdar bali mi hani lig tvde tutarsız konuşan kişi değil mi bu vatandaş.

Serdar Bali'nin TS'a başkan olmasına tek engel BJK'da oynamış olmasıysa, ortada hiçbir sorun yok demektir. :)

CeSS
11.06.2007, 17:30
Beklediğim bir şeydi. Şaşirmadim.

Olurmu ?

Mevcutlardan ve olacaklardan daha kötü olmaz.

Desteklenirmi ?

Sanmiyorum.

Fatih
11.06.2007, 17:31
serdar baliden eleştirmen olmadığı gibi başkan da olmaz!!

kudu_61
11.06.2007, 17:35
Arkadaşlar Trabzonspor nede olsa yol geçen hanı oldu ya açıklıyorum bende adayım
PROJELERİM
Fatih Tekkeyi geri getireceğim
ziya doğanı gönderip tek yetkiyle giray bulakı teknik direktör yapacağım
yeni bir stad yapacağım
paf takımdan her sene 2 futbolcu çıkaracağım
ilk sezon Trabzonsporu şampiyon yapacağım
istanbulun 3 kulubünü satın alıp arsine araklıya ofa topçu kazandıracağım

mesleğim mi ne devlet memuruyum....
ama şunu bilin TRABZONSPORU bunlardan daha çok seviyorum

Erbay
11.06.2007, 18:09
Futboldan anladığından süphem tabi yok.Eski futbolcumuz ve yöneticimiz.Yine de pek güvenemiyorum.

Mehmet Fatih Yavuz
11.06.2007, 18:10
hani şimdiki ekibe bakınca olmaz da diyemiyor insan ama..
sanmam..

adaylığını resmen koyacağını bile sanmıyorum..

reklam kokan hareketler..

My
11.06.2007, 18:13
http://forum.divxplanet.com/style_emoticons/default/rus.gif

DURAS
11.06.2007, 18:25
Son dakika haberi;

Ziya başkanlığa aday olmuş, dünyada ilk kez başkan-teknik direktör modelini uygulayacakmış....

Tabiki şaka...
o çoktan Trabzonda uygulandı, sümerler zamanında:eek:

TSunami
11.06.2007, 19:26
Serdar Bali'den bırak başkan olmayı, onun için başlık bile açılmaz. (sözüm başlığı açan arkadaşa değil, adaylığının ciddiyetsizliğine)
bu arada asbaşkanı da Lemi olur herhalde. ne bileyim anlaşırlar gibi geldi bana. hedefi de Trabzonda başarılı olup sonra eziktaşa başkanlık yapmaktır.

kutoz
11.06.2007, 19:37
Serdar Bali ve Ahmet Ağaoğlu'nun Lig Tv.de katıldıkları Açık Oturumu izlemiştim, geçen hafta perşembe günü. Bende ilk kez orada duymuştum, adaylığını.

Söylemleri kişisel düşüncelerimle paraleldi. En azından Trabzonspor'un kim olduğunu çok iyi bilen birisi. Yani, futboldan anlamayan bir başkan adayı değil. En azından kupa galipleri kupasının oynanmadığının farkında olan birisi.

Neyse, bir takım endişelerim de yok değil. O açık oturumda beni en fazla mutlu eden yada şöyle söyleyeyim, beni en çok umutlandıran Serdar Bali'nin Ahmet Ağaoğlu'na hitaben "Ben açıkladım, sende açıklsana liste çalışmalarını" demesiydi. Buradan da anlaşılacağı üzere, Ahmet Ağaoğlu'da Aralık ayı için inceden yoklamalar yapıyor.

Bu açık oturumda bir nüans daha vardır. Onu da belirtmeden geçemeyeceğim. Serdar Bali ne söylemişse, Ahmet Ağaoğlu "Evet haklısın, böyle olmalı, Trabzonspor başka türlü başarılı olamaz" diyerek, destek olmasıydı. Bu arada Ağaoğlu internet üzerindeki taraftar platformlarınada gönderme yapmadan geçmedi. Oda şu şekildeydi; "Taraftar sitelerinde Ahmet Ağaoğlu gelsin diyorlar. Parası var, futbolcu alır diyorlar. Paramla beni isteyen varsa, hiç umutlanmasın. Geleceksem, fikirlerimle gelirim, paramla değil. Çünkü Trabzonsporun tedavisi para ile değil, elindeki kaynakları iyi kullanmasıyla olur. Bugün Trabzon şehrinin üzerinde oturduğu topraklarda, kaç futbol takımı profesyonel liglerde bir bakın. Bunları değerlendiremiyorsak, yönetilememe sorunu vardır demektir"...

Serdar Bali'yi bilemem ama ben Ahmet Ağaoğlu'nu takip etmeyi tercih ediyorum bugünlerde...

macka61
11.06.2007, 19:44
Ahmet beyde ama doğru söyledi trabzon öz kaynaklarına dönmeli artık başarı öz kaynakla gelir başımızda paralı başkan varda ne oldu

aktan61
11.06.2007, 19:54
[quote=Emorfo;830055]Fatih Tekke'nin satılması doğru olandı. Hangi yönetim olsa satmak zorundaydı. Adam gidecem gidecem diye kuduruyordu.
Hangi futbolcumuz olursa olsun hele de kralımız için kudurmak kelimesini kullanmanı kabullenemiyorum..:mad:

A.Alper
11.06.2007, 19:54
ben de başkan olabilirim pekala ne eksiğim var ?!!

Koray
11.06.2007, 19:57
çok yalan söylemelisin,verdiğin sözleriri tutmama gibi bi huyun varsa pek ala başkan olabilirsn:D

Emorfo
11.06.2007, 20:00
Hangi futbolcumuz olursa olsun hele de kralımız için kudurmak kelimesini kullanmanı kabullenemiyorum..:mad:

Valla benim kalbimde de tahtını kurmuş, Trabzonspor'la özdeşleşmiş bir insanın o davranışı benim kalbimi çoktan kırdı, yaptığının o sıfattan farklı olmadığını kabul etmek lazım. Ayrıca teşbihte hata olmaz derler...

Kasım Hilal
11.06.2007, 20:02
Olsun olsun, bir de onu görelim!

murathanerol
11.06.2007, 20:17
Serdar Bali nin Trabzonspor a başkan adayı olması Trabzonpsor un ne kadar kötü yönetildiğinin göstergesidir,acizliktir...Trabzonspor başkan adayı konuşmasını bilen,ağır,oturaklı biri olmalıdır.Atay Aktuğ,Ahmet Ağaoğlu gibi..

Cafer KILIÇSOY
11.06.2007, 20:19
Serdar Bali başkan adayı mı olacak. Allah'ım ne günlere kaldık.

Bende aday mı olsam bilmem ki

Bundan 25 gün önce Trabzon'da bir arkadaşımla sohbet ederken ''Abiy göreceksin Serdar Bali başkan adayı olacak'' demişti de inanamamıştım.

Vayyyy beeee

pReN@_61
11.06.2007, 20:19
önüne gelen aday oluyor.oh ne ala memleket !

muratd61
11.06.2007, 22:55
ya adam daha konuşmayı bilmiyo maclarımızda yorum yapıp beni cıldırtıyo yaa.bide gelmiş baskan adayı olcak.ne işi var yaaa tv de tahammül edemiyorum ona baskan olsa cıldırırım yaa.ama tabi oyların %1 ini bile alamaz bu yüzden içim rahat:)

denizci61
12.06.2007, 00:12
"Ben ne kadar Trabzonspor'luysam, o kadar da Beşiktaş'lıyım" Serdar BALİ (LigTV'de maç sonrası)

Başka söze gerek yok...

Oemer61
12.06.2007, 00:15
"Ben ne kadar Trabzonspor'luysam, o kadar da Beşiktaş'lıyım" Serdar BALİ (LigTV'de maç sonrası)

Başka söze gerek yok...

Merak etmeyin onu kimse secmez zaten!!! Umarim yani, o kadarda aptal degildir sayin TRABZONSPOR delegelerimiz. Bu adamdan bize hayir gelmez, o jimnastikcilerde aday olsun baskan olmaya özendiyse!!!

CeSS
12.06.2007, 00:15

Başka söze gerek yok...

Eeee iyi , fenerli değil hiç olmazsa :)

hüseyin1975
12.06.2007, 00:34
Gülsemmi, aglasammi?

Misina
12.06.2007, 00:37
serdar bali bence tamammen albayrak a tepki olsun diye başkan adayı olmuş

Fatih Ersoy
12.06.2007, 00:49
Maç yorumlarında dikkat ettiyseniz sanki bizim rakibimizmiş gibi lginç yorumlar yapıyor. Ben bu adamın yürekten TRABZONSPOR lu olduğuna inanmıyorum..

Para yiyen başkan değil yüreğindeki , yüreklerdeki Trabzonsporu canlandıran başkan istiyoruz....

Vegas
12.06.2007, 09:05

Başka söze gerek yok...

Onun gonlunun yarisi bizdeymis yine, MAY ile albayrak gibi fanatik bir fenerli olsaydi ne yapacaktin

Faik Yılmaz
12.06.2007, 09:08
Serdar Bali düzenlediğimiz geceye katılmıştı. Bir çok düşüncesi hoşuma gitmişti. Ama ne zamanki Fatihi Fener istiyordu ben olsaydım satardım deyince bütün söyledikleri boşuna olmuş oldu....

muratt
12.06.2007, 09:13
Hayirdir, sabah erken kalkan baskanliga adayligini mi koyuyo artik ?

oflubektas
12.06.2007, 09:14
Taraftar tabanının cesaretlendirilmesi açısından bu tür çıkışları yerinde buluyorum. Bunun dışında olumlu manada bir hikmet göremedim :)

anaras
12.06.2007, 09:36
albayrak bu takıma başkan olabiliyorsa bu futbol bilgisiyle herkez olabilir.serdar da ahmette bende, sende aslında tepki olması için herkez bütün tarafftar aday olmalı ki anlasınlar artık

Faik Yılmaz
12.06.2007, 09:40
ha albayrağın başkan olduğu bi klüpte sokaktaki vatandaş dahil herkes başkanlık yapabilir.... bu başka bi durum ama serdar bali asla başkan olabilecek kapasitede ve vizyonda birisi değil...

fındıkoğlu
12.06.2007, 09:56
bu ne ya kulübün düştüğü durumlara bak kimler adaylığını açıklıyo şaşılacak iş değil.

acınacak haldeyiz vesselam.......

bu adamı çok konuşmaya bile gerek yok. hiç üstünde bile durmaya değmez. vaktinize yazık etmiş olursunuz....

Erdal
12.06.2007, 10:12
soru şu ;mevcut başkan geldiği günden bu yana kulübe ne kadar para vermiştir? sayın başkanın forumdaki temsilisinden duyduğum rakam 2 milyon euro...peki lazaroniye ödenen tazminat ? musampa? keçeli,sezon sonu serbest kalacak ayman a 5 ay için ödenen bonservis bedeli ? bu liste hiç de kısa değil...ve ortaya çıkacak yekunda hiç az değil ....bencede serdar olmasın ama ne bileyim ALİ KEMAL ,ŞENOL GÜNEŞ ,hiç değilse rakip kaleye şut çekmediğimiz bir maçtan sonra zevkli ve çekişmeli bir maç oldu demezler.......

Cengiz Çubukcu
12.06.2007, 10:17
Serdar Bali düzenlediğimiz geceye katılmıştı. Bir çok düşüncesi hoşuma gitmişti. Ama ne zamanki Fatihi Fener istiyordu ben olsaydım satardım deyince bütün söyledikleri boşuna olmuş oldu....

kendi de zamanında beşiktaşa gitmemiş miydi? belki bu yüzden fatihin fenere gitmesini tasvip etmiştir ama onun zamanıyla şimdi farklı..eskiden başarı vardı ve gidenin yerini gelenler dolduruyordu...

Badaloğlu
12.06.2007, 11:35
Hayalimdeki başkan Serdar Bali değildir.Tamam futbolu çok iyi biliyordur ama bazen futbolu çok iyi bilmekte birşeye yaramıyor.Bakınız Özkan Sümer'in istifa ettiği son başkanlık dönemine...

Kendisi Trabzon ve Trabzonspor'un çok değerli bir mensubudur.Trabzonspor'un haklarını heryerde sonuna kadar savunmuştur.Yanılmıyorsam bizim Trabzonspor dergisinde bir ropörtajında herkes İstanbul'da yaşarken kendisi çocuklarının İstanbul takımlarını tutma ihtimalini düşündüğünden 1997(yanlışta olbilir) yılında Trabzon'a yerleşmiş olması da beni çok etkilemiştir.

Bende mevcut yönetime bir tepki olsun diye, başkanlığa aday olacağını düşünüyorum.Ama eğer varsada projelerini görmek ve kendisini dinlemek isterim.O gerçekten iyi bir Trabzonsporludur.

Tahir
12.06.2007, 12:19
o bu yönetime karşı değil hacıosmanoğluna karşı aday olacak.öyle birilerinin inadına trabzona başkan olunmaz.yorumculuğa devam etsin çünkü yerine iskender abi geliyor o da konuşamıyor.

Tunga
12.06.2007, 12:27
Hayalimdeki başkan Serdar Bali değildir.Tamam futbolu çok iyi biliyordur ama bazen futbolu çok iyi bilmekte birşeye yaramıyor.Bakınız Özkan Sümer'in istifa ettiği son başkanlık dönemine...

Kendisi Trabzon ve Trabzonspor'un çok değerli bir mensubudur.Trabzonspor'un haklarını heryerde sonuna kadar savunmuştur.Yanılmıyorsam bizim Trabzonspor dergisinde bir ropörtajında herkes İstanbul'da yaşarken kendisi çocuklarının İstanbul takımlarını tutma ihtimalini düşündüğünden 1997(yanlışta olbilir) yılında Trabzon'a yerleşmiş olması da beni çok etkilemiştir.

Bende mevcut yönetime bir tepki olsun diye, başkanlığa aday olacağını düşünüyorum.Ama eğer varsada projelerini görmek ve kendisini dinlemek isterim.O gerçekten iyi bir Trabzonsporludur.

Ahmet'e aynen katıldıktan sonra şöyle bir ekleme yapayım:

O kadar tepkiden sonra camia derin bir sessizlik içine girmişken tek bir o var sesini sürekli yükselten. Geçen hafta LigTV'deki programda söyledikleri ise mevcut yönetimimizden hiç duymadığım kadar mantıklıydı.

Özkan Sümer döneminde yönetimde yaptıklarını anlatırlarken, gerek Bali'nin, gerekse de Ağaoğlu'nun o dönem borçlar üzünden ne yaşadıklarını dinleyince, kendilerine bir kere daha hak verdim.

Ben gerçekten aday olacağını zannetmiyorum. Zira iş sadece adaylıkla olmuyor Trabzon'da. Ekip kurmak asıl en zor olanı. Bizde geçmişte çok açık görülmüştür ki başkanların başını yiyen genelde kendileri değil, ekibi olmuştur.

Aralık ayına kadar, kim öle kim kala.

Bulut61-34
13.06.2007, 01:15
Aday olur hem de çok güzel olur. Başkan olur mu onu bilmem ama futbolun ve Trabzonsporun içinden gelen biri olduğu için en azından bişeyleri bilerek yapar. Bu yönetim neyi ne için yaptığını biliyor mu? Albayrak'ın Serdar Bali'den fazlası nedir söyler misiniz?
Ben söyleyeyim sadece parasıdır onun dışında Serdar Bali her konuda Albayrak'a ağır basar. Yöneticilik, Trabzonsporluluk, futbolu bilmek, camiayı bilmek .... vb benzeri konular dahil hepsinde Albayrak'a göre daha üstündür. Paralı başkan, paralı başkan deyip duranlar hala akıllanmamış. Yoksa neden Bali başkanlığa aday olmasına bu kadar karşısınız. İşi bilen, yönetbileceğine inan herkes başkanlığa aday olabilir. Bu forumdaki birçok arkadaşın başkanlığı çok daha iyi yapacağına inanıyorum. Hatta bu forumu oluşturan insanlardan oluşacak bir konsorsiyum ne güzel işler yapardı kulübümüz için.
Serdar Bali'nin yorumlarına uyuz olan biriyim ama helal olsun diyorum ona. Trabzonsporu umursayan, samimi bir Trabzonsporlu olduğunu göstermiştir.

Ali Sırrı
13.06.2007, 01:19
Arkadaşlar Başkan dendiğinde biraz ağırbaşlı olur, parası olur pullu olur.. Serdar Bali, Ligtv'de yorumcu!! İş hayatı beni ilgilendirmez, bilgisi de..

muratbesir61
13.06.2007, 01:40
küstahlık yapıor olabilirm ama trabzonspora başkanlık yapabilcek kapasitede bi insan olmadığını düşünüormm...

Taner Gündoğdu
13.06.2007, 02:20

ikisi birbirine çelişmiyor mu? o zaman sayın Bali henüz ne olduğuna karar verememiş oluyor :rolleyes:

Hayirdir, sabah erken kalkan baskanliga adayligini mi koyuyo artik ?

böylesine ilginç bir adaylığa verilebilcek en güzel tepki. tebrikler :alkış::alkış::alkış:

turgi
13.06.2007, 02:26
Eleştiriyi güzel yapanlar başa geldiğinde eleştirdiklerinin aynısını yapıyorlar bu ülkede genelde. Bence hep muhalefet kalsın... Öyle eleştirmeye devam etsin...

sonuna kadar katılıyorummm sanaaa

tsampiyon61
13.06.2007, 15:32
Seradarın zamanından takım kacıncı olmustu ! GULDURMEYİN

Adnan Mollasalihoğlu
13.06.2007, 15:37
yaa baksın işine Trabzonspor sanki dingonun ahırı o kdr da değil..
Önüne gelen aday oluyor vay be..!!!
Çok iyi biliyordu bu işi niye kaçtı gitti Özkan Sümer zamanında???
Gene küme düşmemeye oynamaya tahammülümüz yok...Takımı kümeye sürükleyenler DEVRİMCİ oldu Trabzon'da.O zmn niye Albayrak'ı eleştiriyoruz?
Takım 2 senedir 4. oluyor küme düşme korkusu da yok???

cendelsahinov
14.06.2007, 02:14
serdar bali futbolun içinden gelmiş ve futbolu çok iyi bilen biri olabilir bence...

metehan
14.06.2007, 10:01
serdar bali futbolun içinden gelmiş ve futbolu çok iyi bilen biri olabilir bence...

Evet futbolu iyi bilebilir. Şimdi bu forumda da araştırsak, futbolu çok iyi bilen arkadaşlar bulabiliriz. Bu başkan olmak için yeterli midir?

Diğer taraftan, Serdar Bali'nin bu kararına aşırı tepki gösterilmesi de doğru değil bence. Geçmiş kongrelerde çok daha basit kişiler, TS başkanlığına aday olmuştur. Ama kamuoyu bunların adını bile duymamıştır. Serdar Bali de kendince bir karar vermiş ve bunu açıklamış. Kongreye kadar kararını değiştirmezse, delege de bu talebe cevabını verir. Gündem yaratmak ve mevcut yönetime tepkisini vurgulamak için yapılmış bir açıklama mıdır? Yoksa ciddi bir niyet midir? Bunu zaman gösterir bize.

Cem Yavuz
14.06.2007, 10:17
Bol puro içer bol bol söver...
Eski topçuların sempatisini kazanmöıştır....
Camiada özellikle taraftar üzerinde sempatisi vardır...
Delege bazında destek zor bulur...
Ama SAĞLAM TRABZONSPOR LUDUR...
BU TAKIMA LAZIM DIR...
GÖREV ALMALIDIR...
AMA MAKAM BAŞKANLIK DEĞİL İDARİ MENECERLİK MAKAMI OLMALIDIR...
BAŞKANLIK NOKTASINDA YETERİ OLGUNLUĞU MALESEF YOKTUR...
AMA ŞUNU DA DİYEYİM...
ALBAYRAK A GÖRE EN AZ 10 KAT DAHA İYİ BAŞKANLIK BYAPAR...

kutoz
14.06.2007, 10:19
Serdar Bali'yi Lig Tv.de dinlediğimde, şuanki yönetime bir tepkiden ziyade, Trabzonspor'un kendi düşünceleri ekseninde yönetilememesinden dolayı adaylığını açıkladığı intibasına kapılmıştım.

Peki ne kadar ciddi bu konuda? Söylemlerinin arasında, "Kongreye 6 ay başkanlığı açıklamak biraz cesaret işi. Biliyorum, benide yıpratacaklar ama yinede yolumdan dönmeyi düşünmüyorum" demişti. Buda biryerlere mesaj göndermeden ziyade, ciddi olduğunu gösteriyordu.

Bulut61-34
14.06.2007, 13:21
Benim bu başlığa yazdığım cevaplardan bazıları silinmiş. Lütfen forum yönetcileri arkadaşlarımızdan bu konuda bir cevap bekliyorum.

cIlgInIm
14.06.2007, 14:56
dalgasına demiştir. artık herkes ts de baskanlık yapıyor ben neden yapmayayım diye :D

karatasof
14.06.2007, 15:23
Kafası kıyakken ağzından kaçırmıştır.Şimdi ayık kafa ile bi yerlerde ''ben ne vakit bu kelamı etmiştim yahu'' deyip efkar dağıtıyordur.Eee ne diyelim.Bi şeylere güveniyordur heralde ki adaylığını açıklamış.Camiamıza hayırlı olsun.

Uğurtan
14.06.2007, 15:41
Bir bakalım şimdilik adaylara...
1)Nuri Albayrak
2)İ.Hacıosmanoğlu
3)Serdar Bali ...

Başka aday çıkmayacağını düşünürsek, varsayarsak... oyumu kime verirdim? Normalda boş atmam lazım.. Ancak son iki şık olmasın diye elim titreyerek Nuri başkana gene verirdim sanırım.. Anlayan anlar ;)

cınar#7
14.06.2007, 21:21
Bir bakalım şimdilik adaylara...
1)Nuri Albayrak
2)İ.Hacıosmanoğlu
3)Serdar Bali ...

Başka aday çıkmayacağını düşünürsek, varsayarsak... oyumu kime verirdim? Normalda boş atmam lazım.. Ancak son iki şık olmasın diye elim titreyerek Nuri başkana gene verirdim sanırım.. Anlayan anlar ;)
Gerçektende şöyle düzgün bi aday yok malasef....

cınar#7
14.06.2007, 22:17
TS'ye Başkan Ol Baskısı

http://haber61.net/images/news/ibrahim_usta.jpg

Trabzonspor'un önde gelen isimleri Başkan olması için Usta'ya baskı yapıyor
Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Yönetim Kurulu Üyesi İbrahim Usta'ya adaylık baskısı.

Arsinspor eski kulüp başkanı ve TFF yönetim kurulu üyeliği görevini yürüten İbrahim Usta'ya Trabzonspor'da Aralık ayında yapılacak olan Olağan Genel Kurulda başkan adayı olması için baskı yapıldığı öğrenildi.

Trabzonspor'da en son yapılan Olağanüstü Genel Kurulda adaylık için ismi gündeme gelen ancak, kendisini hazır his etmediği için yapılan baskıları geri çeviren Usta, Aralık ayında yapılacak olan Olağan Genel Kurulda oluşan baskılar nedeni ile nasıl bir yol izleyeceği merakla bekleniyor.

Arsinspor'u zor şartlar altında ikinci lige çıkararak spor kamuoyunun büyük takdiri toplayan İbrahim Usta'nın Trabzonspor camiasında başarılı iş adamı kimliği ile de tanınıyor.

Trabzonspor'da daha önce yöneticilik yapmış ve bordo-mavili camianın önde gelen isimlerinin de İbrahim Usta'ya başkan adayı olması için baskı yaptığı öğrenilirken, halen daha TFF yönetim kurulu üyeliği görevini yürüten Usta'ının önümüzdeki günlerde kendisine aday olması için yapılan baskılar nedeni ile bir açıklamada bulunması bekleniyor.

TSezgin61
15.06.2007, 01:24
alin size adaay:D ibrahim usta, kimdir bu adam ya bilgisi olan varmi

Özkan
15.06.2007, 01:53
alin size adaay:D ibrahim usta, kimdir bu adam ya bilgisi olan varmiKariyeri bizim başkandan sağlam. Bizimkisi başkanlığını yaptığı İBB'yi neredeyse küme düşürüyordu. İbrahim Usta ise Arsinspor'u 2. lige çıkardı.

Bulut61-34
15.06.2007, 02:39
Benim bu başlığa yazdığım cevaplardan bazıları silinmiş. Lütfen forum yönetcileri arkadaşlarımızdan bu konuda bir cevap bekliyorum.

Yahu benim yazılarımı kim neden sildi veya ne yaptı bana açıklasın lütfen. Birileri kafasına göre üyelerin yazdıklarını silecekse neden üye alınıyor buraya? Forumun yönetcilerinden bir açıklama bekliyorum.

coolank
15.06.2007, 06:36
İbrahim Usta başkan olacakmış baskı varmış vs vs vs .. ilgili gazete haberi böyle diyor ... ayıp ya ayıp vallahi ayıp .. bir dakika ya Trabzonsporu hepten çemişkezek spor yaptılar ..ne ibrahim ustası ya.. bunu yazan kaç lira almış acaba ..okuyunca şook oldum ..hayret ki ne hayret ...neyse daha çokkkk çıkar başkan adayları ..yazık bu kulube niye bu durumda oldugumuz belli ... bunlar başkan olacagına 500000000000 defa MAY başkan olsun ...

Silencer
15.06.2007, 12:10
ağaoğlu geleceeeeek... naha da şuraya yazdım.

serdar bali başkan olacağına açsın bi çubuklu forma atölyesi, onu işletsin bence.

coskun0661
15.06.2007, 21:23
her yerde baskan adayı cıkıyo ..nedır bu böyle yaaa..adam akıllı biri cıkmıycak böle giderse..

yns61
15.06.2007, 22:31
ben onu spor yorumcusu olarak görüyorum başkan olarak görmek biraz degişik olur :) ama futboldan anlıyo yanii

murseltaskin
15.06.2007, 22:34
eğer nuri albayrak trabzonsporda başkanlık yapıyorsa serdar bali nin ondan aşağı kalır yanı yok o da olur bence

MaHMuT_61
16.06.2007, 00:13
BJK Trabzonspor maçı 5-0 hükmen malüp olduk araya seyirci girdi 7-8 i önledik..
Soyunma odası;

Metin Aktaş:''Bırakacağım bu işi olmuyor anlamıyorum''

Serdar Bali:''Bırakıp mühendismi olacaksın. '' :D:D:D

Bence transfer komitesi başına flan geçebilir ancak Başkan ne başkanı olursa olsun (bence) tek bir işten yani bürokrasiden anlayan bir kişi olmalıdır..Bachenbauer (imparator) zayıf alman liginde o paralarla Bayern'e neler yaşattı hatırlatırım üstelik imparatorun futbol bilgisini diğerleriyle karşılaştırmak mümkün değil , kaldı ki İmparator biraz da olsa bürokrattır.(Almanya blokların yıkılması)

Seyit Hoca
16.06.2007, 00:31
hepimiz BAŞKAN ADAYIYIZ..................

x_man
16.06.2007, 02:46
bunlar reklam kokan hareketler

x_man
16.06.2007, 02:48
Yahu benim yazılarımı kim neden sildi veya ne yaptı bana açıklasın lütfen. Birileri kafasına göre üyelerin yazdıklarını silecekse neden üye alınıyor buraya? Forumun yönetcilerinden bir açıklama bekliyorum.

doğrusu benimkide silinmiş ne iş anlamadım madem silinecek neden yazıyoruzki zamanımızı harcıyoruz

ibzolist
16.06.2007, 09:38
nuri başkanlık yaptıktan sonra herkesin bu takımın başkanlık koltğuna oturabileceğini gördük haa tabi nuri kadar beceriksizi varmıdır onu bilemem

Samet Berber
16.06.2007, 11:35
bence albayrak kalmalı :D:D:D:D:D:D

POYRAZ
16.06.2007, 16:04
Acikcasi maclarimizdan önce ve sonra yorumlarini dinliyordum ve sinirlerimi germekten baska bir ise yaramiyordu yorumlari. Bazi söylemlerini mantikli buluyordum ama yanlislari dogrularindan fazla. Mesela liglerin bitmesine bir kac hafta kala bir macimizin devre arasinda yaptigi konusmada aynen sunlari söyledi. " Trabzonspor'un nokta transferlerine ihtiyaci vardir. Türkiye'de nokta transferini en iyi yapan K.Erciyesspordur" dedi.
K.Erciyesspor denen takim o kadar kollanmasina ragmen yine de küme düstü. Yorum sizin artik. Baska bir sey yazmayacagim.

İleli
16.06.2007, 16:06
uzak dursun zaten nuri yeterince bas agrisi yapiyo birde bununla ugrasmayalim!

Jackdaniels
16.06.2007, 16:26
Serder baliyi severim yorumlarıda güzel ama yorumcu olarak kalırsa memnun olurum açıkcası...Ne kadar bütünleşmiş bi camiayız yaa genel seçime daha 5 ay var ama şimdiden 4 tane başkan adayımız var gözlerim yaşardı valla bu ne birlik beraberlik sevgisi böyle...

Tahir
16.06.2007, 18:02
serdar bali yoruma devam etsin daha çok ekmek yemesi lazım.

Bulut61-34
18.06.2007, 01:24
doğrusu benimkide silinmiş ne iş anlamadım madem silinecek neden yazıyoruzki zamanımızı harcıyoruz

Forum yönetiminden kimse buraya bakmıyor mu? Soruma hala cevap alamadım. Yoksa forum yöneticileride mi bilmiyor bu işin sorumlusunu? Ya da foruma belli amaçlar dışında yazılanlara sansür mü var? Öyleyse BMN'ye hiç yakıştıramadım.

ihsanbayram
18.06.2007, 01:37
ya böyle sümüklü kisilerden baskan olursa trabzonspor daha da kücülmeye devam eder ,su anda baskanliga yakisacak isim ahmet agaoglu olabilir

kurt2000
18.06.2007, 09:37
AĞaoĞluuuuuu

Fanatik28
18.06.2007, 17:39
Sayin Albayrak, "Trabzonspor`u tercih edilen Kulüp haline getirdik" derken, herhalde futbolculari degilde, Baskanliga adayligini koyanlari kastetti.

Hüseyin Çümen
19.06.2007, 02:41
konuşmayı örensin bi önce

Bulut61-34
19.06.2007, 04:21
Ya kaç gündür soruyorum ama hala cevap alamadım. "Serdar Bali başkanlığına adaylığını koydu" başlığına yazdığım mesajların bir kısmı silinmiş ve sebebi açıklanmamış. Aynı başlıkta bu konuyu dile getirdim ama forum yönetcilerinden bir açıklama alamadım hala. Bu işin sorumlusu kim ve mesajımı neden sildi açıklasın. Neler oluyor burda?

FANATIK61
19.06.2007, 07:41
Ya kaç gündür soruyorum ama hala cevap alamadım. "Serdar Bali başkanlığına adaylığını koydu" başlığına yazdığım mesajların bir kısmı silinmiş ve sebebi açıklanmamış. Aynı başlıkta bu konuyu dile getirdim ama forum yönetcilerinden bir açıklama alamadım hala. Bu işin sorumlusu kim ve mesajımı neden sildi açıklasın. Neler oluyor burda?

Bana cevap hakki düsmez ama Tslidrist sen bu olayi özelden Sitenin Görevlileri ile görüssen daha hos olur.

Saglicakla kal ;)

TSelif
19.06.2007, 10:07
Albayrak bu kulübe başkan olabiliyorsa herkes bu başkanlığı yapar demektir ...

hodlu
21.06.2007, 14:00
böyle rezillik görmedim.50 yi geçkin topçu var ama yabancılara bir tane teklif yok.Sn. GÜNAYDIN Allah rızası için bırak git.Serdar BALİ bu işi iyi yapar ama ya para...

keles76
21.06.2007, 16:48
bu adamda para yok karizmada yok ne varki sadece benim gibi trabzonsporlu taraftar ( ki kendisi eski bejekelidirde ) bu başkanlık için yeterlidir fakat ehil olmak gerekir sırf boş çıkıp başkan olacam diyen olamaz. Nuri Albayrak ticari hayatı başarılarla dolu bir üst düzey şirketi yöneten ve aynı zamanda futbolla içli dışlı .Biz Nuri albayrakı başkan olsun diyince bu adam iyi yönetici bu işe talip oldu reklamada ihtiyacı yok zaten paralı ve 10 yıldır İBB başkanı diğer adaylardanda iyidir diye destekledik acaba serdar bali bu konuda hangi sebeble tercih edeceğiz. Bence başkan olacak kişi başkadır yönetici olacak başkadır serdar bali iyi yönetici olur futboldan anlıyor ama başkanlık çok şey ister çevre(seni oraya taşıyacak ve orada senle canla başla çalışacaklar) kariyer(bu işi yapabileceğinin kanıtıdır), karizma(bunu hep ararlar diye yazdım ama bunsuz olmuyor.)

Hüseyin Çümen
21.06.2007, 18:01
Allah korusun onun başkan olduunu düşünmek bile korkutucu duruşunda bi ağırlık yok konuşmayı beceremiyor hiç yakışmaz ona bu iş bence yorumculuuda bırakmalı

Ümit Küçük
22.06.2007, 00:33
ne serdar balisi ya o dizilerde oynasın gitsin gönlümde yatan tek isim AHMET AGAOGLU

Hüseyin Çümen
22.06.2007, 02:19
ne serdar balisi ya o dizilerde oynasın gitsin gönlümde yatan tek isim AHMET AGAOGLU

o deilmi korkup başkanlıktan vaz geçen bize erkek adam lazım

argentina
23.06.2007, 00:39
serdar bali başkan oldunu düşünemiyorummm takımın az bişe kalan karizmasıda yerlere düşer...

gerçi nuri bile başkanlık yaptıysa bu takımda kahvedeki hilmi amcada yapar nuriden de iyi yapmazsa adam değilim

cınar#7
25.06.2007, 02:23
o deilmi korkup başkanlıktan vaz geçen bize erkek adam lazım
Başka bi şekilde olmuştu çekilme olayı galiba korktuğundan diil yani....

Adem Erdoğan
25.06.2007, 02:37
Bu adamdan başkan maşkan olmaz.Hacı olsun daha iidir.

gaybana61
25.06.2007, 11:26
bir sen eksiktin serdar bali başımızda...

Tunga
27.06.2007, 03:34
Başkan olup olmaması önemli değil. Her yeni adayın faydası olur, zararı olmaz.

Cem Uzan çıkıp da mazot şöyle olacak, ÖS(Y)S şöyle olacak demeden önce kimsenin aklına gelmeyen vaatler şimdi patır patır dökülüyor.

Her aday bir diğerini kışkırtıyor. İyi de oluyor.

Başkan olur, olmaz orası ayrı. Ama daha da çok adayımız olmalı.

Birlik olalım, tek liste ile seçim yapalım!

Yıllardır denediğimiz ve çok kısa bir süre ayakta kalabilen "göstermelik" bir iş. Tam brilik diye birşey bilimde bile yok yahu. Yeter ki mücadelede amacın Trabzonspor olsun. Fikirler, projeler yarışsın insanların ve adayların yerine.

Yalancı, aldatıcı ve samimiyetten uzak "birlik" çağrıları mide bulandırıcı oldu artık. Çıksın bol bol aday, her biri de 1'er, 2'şer projeyle.. İşte başarılı kongre ve seçim böyle olur.

Biz yapabilir miyiz?

"Yapamayız" diyerek yola çıkılır mı kardeşim!

Mustafa OK
27.06.2007, 08:59
serdar bali den başkan olmaz ligtvdeki programda ahmet ağaoğlu da aday olacakmış gibi gözüktü inşallah ağaoğlu olur

Enes
27.07.2007, 00:03
insallah adaylık konusunda faalıyete gecmez

vadaa55
27.07.2007, 01:16
Bu adam lig tv de yorumculuk!!! yaparken, mırıl mırıl mırıldanıyordu. Ne dediğini anlayanınız var mıydı acaba? Zaten anlattıkları da maçtan dakikalar ve pozisyonları anlatmaya çalışıyordu. Sanki radyo spikeri.

Çetin
27.07.2007, 08:25
serdar bali den başkan olmaz

Faik Yılmaz
27.07.2007, 08:32
Serdar Bali yönetimde futbol şube sorumlusu olarak görev yapabilir....

LazAnisT
27.07.2007, 09:42
Bence serdar Balı oturduğu yerde otursun.Sevmesemde yorumlarına devam etsin.İllede aday olacağım diyorsa programını açıklasın neyi nasıl yapacak söylesin bizde öğrenelim.

ShadoW
27.07.2007, 10:44
Bence olur, neden olmasın?
Trabzonspor Anayasası fikri benim çok hoşuma gitmişti.

İleli
27.07.2007, 11:41
pattuk....................................

Samet KILIÇ
27.07.2007, 11:46
agaoğludan baskası hikaye...

Mantalite61
27.07.2007, 11:53
Evet Ağaoğlu gönlümdeki başkan adayı, ama bu mevcut yönetim gitsinde isterse Avni gelsin razıyım

poetricus
27.07.2007, 18:01
Daha önce de farklı başlıklar da dile getirmiştim ama yine söylüyorum:

Trabzonspor'u yöneten ya da yönetmeye talip olanların planları, projeleri uzak görüşlülükleri yok. Sadece kendileri ve muhtelif sebeplerele kendilerine yakın gördükleri kişilerin Trabzonspor sayesinde tatmin edilecek iştah ve ihtirasları var. İstisnaları tenzih ediyorum ama Trabzonspor sevgilerine de inanmıyorum. Nedense dışarıdayken kulübe zerre katkıları olmayan adamların bir anda Trabzonspor sevdaları depreşir ve camiaya tek hizmet etme yolları da başkan seçilmeleridir.

Kimse kusura bakmasın ama Serdar Bali de bunlardan biridir. Trabzonsporlu Profesyonel Futbolcular Derneği'ni kurduğu günden beri Trabzonspor'a ne katkısı olmuştur? İşi gücü tenkit ve "öz evlat" muhabbeti. O derneğin bugüne kadarki faaliyetleri de Serdar Bey'in egosunu tatmin etmek ve kendisi için lobi oluşturmaktan ibarettir. Haksızlık etmeyeyim Rahmetli Mustafa Gedik'in çocuklarından birine ayda 120 YTL burs veriyorlardı. Hepsi bu.

Asbaşkanlık yaptığı sırada Samet Aybaba'nın isteği doğrultusunda Trabzon'un efsane isimlerinden Hami Mandıralı'nın bir kalemde silinmesine göz yuman, hatta mahalli kanallarda bu kararın doğruluğunu iddia eden birinin her şeyi gibi "öz evlat" muhabbeti de sahtedir. Eğer "öz evlat" diyerek kendi ayak takımını kastediyorsa ona sözüm yok. MCDonalds'dan yürüttüğü fitne fücur yetmiyor du şimdi de başkanımız olmaya niyetli.

Aralık gelene kadar bakalım daha kaç kişinin Trabzonspor sevdası depreşecek. Allah encamını hayır etsin.

aaahmet61
27.07.2007, 18:12
serdar bali ve trabzonspor başkanlığı .bu beş kelime bir araya gelebililir mi? düşünmek bile istemiyorum.

Çetin
27.07.2007, 18:14
ben serdar bali'de kişilik göremiyorum, yani bir yöneticilik yapma kabiliyeti göremiyorum

Erdem Keser
27.07.2007, 18:17
Kim gelirse gelsin Albayraktan başarısız olamaz

a f s
27.07.2007, 18:25
Serdar Bali ve Trabzonspor Başkanlığı ha!

İşte size slogan:
Bağımsız, bağlantısız Serdar Bali, Bu tekere çomak sokmayın! Serdar Bali. Trabzonspor bağımsız başkan adayı. :D

Anladın sen onu.

Hani ekibin, hani projlerin, hani temsil gücün?

Yapmayın, şaka gibi. Onun bu fikre nasıl kapıldığı bir yana ona gaz verenleri de merak ediyorum. Kesin arkasından gülüyorlardır adamı bu gaza getirenler.

karatasof
27.07.2007, 18:31
Takımın TD'ü bejekeli ,başkanıda bejekeli olursa bir sakınca olurmu acaba.Sabih Kanadoğlu buna ne derki,Anayasa Mahkemesine gidilir mi?Bunun için delegenin 367'yi bulması şartı varmıdır?Aman ne bileyim ne kadar çok şey var.En iyisi serdar yine Ligtv yorumculuğuna devam etsin.Biz oradaki yorumları ile yeterince kıl oluyoruz kendisine.Bence daha fazlasını istemesin...

Samet Türkmen
27.07.2007, 18:40
Belli bir serveti olmayan kişilerin kulübe başkan olması yasaklanmalı. Özkan sümer ve diğerlerinde çektik bu sıkıntıyı.Artık tüzüğe mi eklenir ne yapılır böyle bir şey şart bundan sonra.Paralı başkan lazım kulübe. Baliyle tinerle olcak iş değil bu

Erdem Keser
27.07.2007, 18:51
yada Barcelonanın yaptıgı uygulama yapılmalı ...Kulube yönetici olacak kişiler belli bir miktar para vermeliler ..Barcelona kulubune la porta nın seçildigi dönemde yönetici başına 1 milyon dolar para girişi olmuştu

karatasof
27.07.2007, 18:55
yada Barcelonanın yaptıgı uygulama yapılmalı ...Kulube yönetici olacak kişiler belli bir miktar para vermeliler ..Barcelona kulubune la porta nın seçildigi dönemde yönetici başına 1 milyon dolar para girişi olmuştu

Herhalde böyle bir şart yönetmeliklere girse bir tane yönetici bulamayız .Bakmayın siz şimdi takımda 30 tane yönetim kurulu üyesi olduğuna ve ortalıkta çalımlı çalımlı dolandıklarına.Para vermeyen yönetime giremez de kimseyi ortalıkta bulamazsın.

lazooo28
27.07.2007, 19:03
de birak allah askina ne baskani..adam yorumculugu beceremiyor

Enes Berfin
27.07.2007, 19:19
Bu adamin baskanlik yapmasini ben sahsim olarak istemem, bize genis kapsamli bilgili ve 50,60 yaslarinda bir baskan gerekiyor, örnegin Agaoglu.

Messi
27.07.2007, 19:36
Bu adamin baskanlik yapmasini ben sahsim olarak istemem, bize genis kapsamli bilgili ve 50,60 yaslarinda bir baskan gerekiyor, örnegin Agaoglu.

Ağaoğlu yapamaz o işi gelin istikrar adına ziya doğanı başkan yapalım:)

Enes Berfin
27.07.2007, 19:38
Ağaoğlu yapamaz o işi gelin istikrar adına ziya doğanı başkan yapalım:)

Sen dalgani gec, senin gibilerle ugrasmam.

Messi
27.07.2007, 20:12
Sen dalgani gec, senin gibilerle ugrasmam.

niye ziya doğanda sen başkan ışığı göremiyormusun:) Ayman da 2. başkan olur:)

oflum61
29.07.2007, 12:50
NE SERDA BALISI YA????? KAFAYIMI YEDIK!

DÜN ILK SEFER DIGITÜRKLDE IZLEDIM REZALET!
HERSEY ORTADA...

ALBAYRAK BASKAN OLDUGUNDA BELKI EN COK BEN SEVIMDIN, ONU HER ZAMAN SAVUNDUM, ACEMI DIR BELIK AMA ZAMANLA IYI SI YAPACAKDIR DIYE DÜSÜNDÜM.SONUC HÜSRAN! YANILDIM!
YAPDIGI IS: FATIH TEKKE VE STEPANOV GIBI YILDIZLARI SATTI - TOLGA, SERKAN VE ZIYA DOGAN GIBI ISIMLERI HICBIR ZAMAN TRABZONSPOR ILE ANILMAYACAK KISILERI GETIRDI VE GÖREVDE OLDUGU GÜNDEN BERI TRABZONSPORU DEVAMLI KÜCÜLTÜ ALEME REZIL ETTI!!! DEFOLUN GIDIN! GEREGINI YAPIN ARTIK!

SERDAR BALI (DIGITÜRK): "Taraftar bana kiziyor niye yönetimi yagliyorum....daha yolun basindayiz, ne olduki, unutmayin bu takim rum takimina yanilmis, takima taraftar bagiriyor zarar veriyor yapmasinlar.... bla bla"
YUH! YUH! YUH! UNTANMADAN SÖYLUYOR BUNLARi YA.

10 numara
29.07.2007, 13:04
Gİtsİn DeĞİrmenderespor'a BaŞkanlik Yapsin AmtÖr Ruhlu Zİhnİyet............

no NAME
29.07.2007, 14:53
annem anlatırdı. ahırdaki ineğe ne zaman otu bol verse eleman böğürür;) mahalleyi ayağa kaldırırmış.
selam ve hürmetle.

yağız61
29.07.2007, 15:28
bu adam da öküzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz

macka61
29.07.2007, 15:51
ben nurinin yerine tercih ediyorum hiç değilse futboldan biraz anlıyor bide arkadaşım kullandığın o kelime ne öküz demişsin beğenmeyebilirsin ama bu lafı kimseye diyemessin işte biz bu yüzden şampiyon olamıyoruz serdar bali kim trabzonda şampiyonluklar yaşamış birisi ya efsane futbolculardan bunun hiçmi hatrı yok biz böyle dersek futbolcularımıza millet neler der yapmayın albayraktan daha iyi başkanlık yapar hiç değilse trabzonu seviyor ama albayrak sevmiyor biz sözü var serdar balinin çoçuğumun Trabzonsporu tutmayacağını hissettiğimde trabzona taşındım bu söz yeter

Hasan Ayvenli
29.07.2007, 15:59
futboldan çok daha iyi anladığı kesin şu andaki yönetimdeki herkesten
ama başkan olabilir mi sanmıyorum zor

Fatih
29.07.2007, 16:16
maçtan sonra lig tvdeki yorumu neydi öyle tepkiler yanlıştı takım iyi oynadı falan seninde masken düştü serdar bali

Harun-61
25.04.2016, 00:12
valla baslik bayaa eski ama adam az evvel ciddi ciddi 360 TV canli yayinda suna benzer bise söyledi.

,darbe yapip yönetimi ele alacagiz diye birseyler zirvaliyor.

.

erolizmts
25.04.2016, 00:19
AKP'den okey'i aldıysa neden olmasın?

sasone
25.04.2016, 00:20
valla baslik bayaa eski ama adam az evvel ciddi ciddi 360 TV canli yayinda suna benzer bise söyledi.

,darbe yapip yönetimi ele alacagiz diye birseyler zirvaliyor.

.

beynine darbe alır,oturursa belki bir nebze beyin işlevlerine geri döner bu dallama.

artvints
25.04.2016, 01:58
ya diego dur allah'ını severse zaten ortalık karışık.

emrex61
25.04.2016, 02:05
klup ne hale geldi bende yarın başkanlıga adayım.

Adem Akyüz'
25.04.2016, 09:13
Bu zatı muhterem(!) dün gece "Trabzonspor'u zenginlerin oyuncağı olmaktan kurtaracağız" demiş.

En son Trabzonspor'u kurtardığında Hacıosmanoğlu gibi bir hain geçmişti kulübün başına.

Bu camiada efsanelerin zaman içinde kestaneye evrilme sürecine hiçbir zaman anlam veremeyeceğim.

Doymadınız ulan; yediniz, yediniz, yediniz, gene doymadınız!

Ozan Yılmaz
25.04.2016, 10:27
Adem Akyüz' bu da mı efsane? :)

Ahmet Kuru
25.04.2016, 10:29
ben bunun kadar boş bi adam görmedim.

Adem Akyüz'
25.04.2016, 12:07
Adem Akyüz' bu da mı efsane? :)Kendini efsaneden sanıyor :)