PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : PAF'lar Gönderiliyor mu?

FANATIK61
08.06.2007, 22:31
Trabzonspor yönetiminden ilginç karar.

Trabzon yönetimi paf takım oyuncularını serbest bıraktı.

Trabzonspor alt yapısından sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Ahmet Uğur Zihni, bölge takımlarına hizmet etmek amacıyla böyle bir karar aldıklarını söyledi.

Borda mavili yönetim kurulu, Trabzonspor paf takımında bulunan futbolcuların kulüple olan ilişkisini kesti. Yönetimin futbolculara, “Sizin için yapılması gerekeni yaptık. Bu saatten sonra başınızın çaresine bakın. Lisanslarınızı istediğiniz zaman koşulsuz bir şekilde alabilirisiniz” dediği öğrenildi.

Trabzonspor'un alt yapıdan sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Ahmet Uğur Zihni, “Ziya Doğan, İnter toto Kupası için kiralık olan bütün genç futbolcuları topladı.

Paf takımı futbolcularının, bu kadar fazla futbolcu arasında şans bulamayacağını düşünerek kulüple olan bağlarını kestik” diye konuştu.

Amaçlarının bölgedeki profesyonel kulüplere hizmet etmek olduğunu kaydeden Zihni, “ Trabzonspor'dan ayrılan bu futbolcular kendilerini bölge takımlarında göstererek çok iyi yerlere gelecektir düşüncesindeyim” dedi.

Trabzonspor yönetimin bu kararına başta futbolcular olmak üzere aileleride isyan etti. Futbolcu aileleri, "Trabzonspor yönetiminde müthiş bir yabancı hayranlığı var, kendi değerlerine sırt dönen bir anlayış Trabzonspor'u şampiyonluğa taşıyamaz", diyerek tepki gösterdiler.

Kaynak: haber61.net

pacos_bill
08.06.2007, 22:33
Haber doğruysa gelecek 20 senemizi dinamitlemiş bulunuyoruz, vatana millete hayırlı olsun.

Lapina
08.06.2007, 22:34
Edit +1967...............

denizgrsy
08.06.2007, 22:35
bu ne ya ,şaka mı ..yuuh artık...bu nasıl yönetim, siz defolun gidin leeen :mad:

bordobluex
08.06.2007, 22:35
Haberin kaynağı yok. Buna nasıl bir yorum getirebiliriz ki?

hüseyin1975
08.06.2007, 22:36
INANMIYORUM!

Gercekse 30.000 Kisi ile Trabzonda yürüyüs yapmanin zamani gelmisdir derim ben!

Ömer SEVİNÇ
08.06.2007, 22:36
İyi hoş da sonumuz geliyor ne demektir? Başlık editlense iyi olur...

FANATIK61
08.06.2007, 22:37

Ertuğrul ATALAY
08.06.2007, 22:41
beyler bu şaka olmalı yada yanlış anlama....
inşallah öyledir...
ne bilem...
bu yönetimin kararları aslında şaşırtmaz beni ama ...
yinede yok yok olmaz ...

asikaplan
08.06.2007, 22:42
e yeter ama admin abileyy beni siteden atmayın formdan uzaklaştıymayın küfür edeceyim bu yönetimin dasdasdfoasjjasdfjasdfj,asdjfopasdjfopasd
asdasdsd sdasd simportanteaaasdsdadfa oh rahatladım

Kasım Hilal
08.06.2007, 22:51
İmkansız.
İtimal vermiyorum.
Haber doğru ise eğer olabilecekleri tahmin edemiyorum!

Kadir Aydın
08.06.2007, 22:52
Başlığı okuyunca dünyaya göktaşı çarpacak sandım.

eys_61
08.06.2007, 22:57
Bunu da yaparlarsa misyon tamamlanmış olur sanırım.Doğru olmadığını umuyorum yine de.

Erkin
08.06.2007, 22:58
Bu nasıl bir şey ya? :mad: Oldu olacak kulübü de kapatsınlar..

Kadir
08.06.2007, 23:23
Bu gerçek olsa haber61.net yerine trabzonspor.org.tr de olması gerekmezmiydi diye düşünüyorum. inşallah gerçek değildir alt yapısız takım olmaz.

lazzist
08.06.2007, 23:32
yanlış anlaşılmadır büyük ihtimal bunu yapmak okadar kolay deyil olmamalı

Bartuğ13
08.06.2007, 23:33
eğer gerçekse artık artossa artos değilse himalayalara kadar gider.
bunları trabzonda protestosyla değil kafalarına vura vura kendilerine getirmek lazım

Recep Çaltepe
08.06.2007, 23:33
Yürü be Nuri!!! İsmin altın harflerle yazılacak vesselam!

Toplarız bu gençleri Antep'ten Samsun'dan artık...

Samet Berber
08.06.2007, 23:38
rezilliğin son perdesi...

AYYILDIZ
08.06.2007, 23:50
Nuri Albayrak klubu mahvetmeye dogru emin adimlarla gidiyor boyle karar alinir mi yazik ya bizim altyapidan oyuncu cikarmamiz gerekirken yaptigimiz ise bakin.Geldiginden beri bi tane Trabzonsporun hayrina bir is yapmadi bu yonetim.

okan6161
08.06.2007, 23:57
nuri şunu açık açık desene ben klubü satıyorum yaw arkadaşla olmaz böyle bişi yazıkdır günahdır müslümanlıga sıgmaz insanların emeklerini böyle harcıyor bu bişiler yapalım artık gittik gidiyoruz 6 ay dayanmaz bu klub bu adamlara may doğru dedi devrim şart

antagonist
09.06.2007, 00:08
Modernleşme diyoruz,kurumsallaşma diyoruz;TsClub'ları kapatıyoruz,altyapıyı dağıtıyoruz...

Millet gidiyor Mersin'e,biz gidiyoruz tersine...

Sonumuz hayrola...

Enes Berfin
09.06.2007, 00:13
Bunlar beni herzaman aglatacaklarmi, ne olacak bunlarin hali bardak tasti ve bizler hala susuyoruz trabzonumu mafh ettiler, benim daha bu izdirabi cekmeye gücüm kalmadi.

AYYILDIZ
09.06.2007, 00:15
Modernleşme diyoruz,kurumsallaşma diyoruz;TsClub'ları kapatıyoruz,altyapıyı dağıtıyoruz...

Millet gidiyor Mersin'e,biz gidiyoruz tersine...

Sonumuz hayrola...

Allahtan aralikta kongre var yoksa isimiz zordu

zahido
09.06.2007, 00:17
Neye bukdar kızdınız anlamadım kii.. Futbolcunun yaşı geçince benim bildiğim yaa pişmesi için başka kulübe verilir yada işine yaramıyosa yollanır.. Bu çocukların yaşı geçmiş belliki ve eğer içinde iş yapacak kapasitede adam yoksa hepsi serbest bırakılır ben burda bi yanlış göremiyorum.. Bizim geleceğimiz olan topçular şuan zaten kadromuzda intertoto için mücadele edicekler.. Bence bu haberi yapanlar eksik bilgi vermiş böylece hepiniz galeyana geldiniz..

antagonist
09.06.2007, 00:17
Allahtan aralikta kongre var yoksa isimiz zordu

Aralık ayına kadar ulu yönetimimizden daha büyük(!) icraatlar bekliyorum...

Özkan
09.06.2007, 00:21
Allâh aşkına, PAF takımda Keçeli ya da Üçüncü ayarında tek bir oyuncu yok mu? Yerinize gelecek yönetim 51 kişilik profesyonel kadro saçmalığını temizlemeyi başarsa bile yeniden bu gençleri takıma kazandırmanın yolu var mı?

Trabzonspor'dan nefret ettiğinizi biliyoruz ama bu kadar da ileri gitmeyin. Bu takımı dağıtarak yalnız bize değil Türk futboluna da zarar veriyorsunuz.

AYYILDIZ
09.06.2007, 00:22
yakinda avniaker katkarsiligi verildi maclari yavuzselimde oynayacaz derseler hic sasirmam

LazAnisT
09.06.2007, 00:24
İnanılır gibi değil.Şaka gibi.adamlar kulübü parça parça edip dağıtıyorlar.Lanet olsun Allahınızdan bulun.Birisi bunun şaka olduğunu söylesin.

Selman
09.06.2007, 00:26
Türkiye liglerinde profesyonel lisansı olan futbolcuların %35'i Trabzon kökenliydi diye hatırlıyorum.Ve bu futbolcuların Trabzonspor'umuzda oynayabilmek için en kestirme yolu paf takımımız.

@antagonist

Sana katılıyorum.Aralık ayına kadar yavaş yavaş borsadan da çekiliriz.Kilidi de vururuz kapıya.

buramburam61
09.06.2007, 00:27
Arkadaş bunlardan beklenir.Bunlar yaparlar.Çünkü bunlar fb orijinlidirler.Cepleri dolu, sonradan görme para babalarıdır.Her şeyi satın alacaklarını sanırlar.Trabzonsporumuzun altını oymak üzere gelmişlerdir.Ve bunuda bir bir gerçekleştiriyorlar.Bütün değerlerimizi, geçmişimizi, geleceğimizi yok etmeye ant içmişler sanki.
Ama suyun ısındı nuri ve yandaşları.Bu kervan bööle gitmez!

ceserdar
09.06.2007, 00:27
Garip bir olay.

Yasin N.
09.06.2007, 00:31
bu haber şaka olmalı , bence asparagastır.

TSelif
09.06.2007, 00:33
Bunlardan herşey beklenir valla :mad:

Salih Kara
09.06.2007, 00:34
ya pafı lav edeceklerine a takımı lav edipte paf takımındakileri a takıma alsalardı 3 küçüklerin döküntülerini tekrar ıstımaya çalışacağına bizim evlatlarımızı pişirirdik..

macka61
09.06.2007, 00:35
bize her şey müstehak futboldan anlamayanları başına getirirsen kötü sonuçlara rağmen gönderemessen böyle şeyler olur ben daha bu sezonun kamp döneminde yönetim istifa demiştim ama millet bana yüklenmişti bu heriflerin dakkası dakkasına uymuyor daha önce özümüze dönecez diyen adamlar futbolcuları serbest bırakıyor bu nasıl öze dönüş

My
09.06.2007, 00:38
Ben bir şey anlamadım. Kadro zaten şişkin, birde bunların arasından sıyrılıpta kadroya giremzsiniz diye mi paf takımını dağıtıyorlar http://forum.divxplanet.com/style_emoticons/default/blink.gif Gerçekten böyle bir şey varsa bizleri detaylı bir şekilde (nedeni, bundan sonra ne olacağı, ne yapacakları...) bilgilendirmeleri lazım.

turgi
09.06.2007, 00:39
yokk ya böle bişi olması imkansızdır olamaz da bari kiralık yollayın rize samsun ordu akcaabat'a delimisiniz nee yarın takımı da satıcaklar sonra halimiz perişan ulann nuri gene yaptın yapacagını yaktın bizi...........

gerçekefsane
09.06.2007, 00:39
paf takımı kapatılmıyor paf takımında yaşı dolan oyuncular gönderiliyo. paf takımında oynayamayacak futbolcular gidiyo.

turgi
09.06.2007, 00:42
bölye birşey mantaliteye aykırı..........
ziyanın istifa etme ihtimali daha yüksektir bana göre paf takım oyuncularının serbest kalmasındansa.......................

zahido
09.06.2007, 00:45
paf takımı kapatılmıyor paf takımında yaşı dolan oyuncular gönderiliyo. paf takımında oynayamayacak futbolcular gidiyo.
Bende onu anlatmaya çalışıyorum ama bitürlü anlamadılar veya yazımı okumadılar :D Fmde mi oynamıyosunuz arkadaşlar yaa??? :D

turgi
09.06.2007, 00:45
herhalde bu adamların bu hareketinden sonra yapılabilinecek tek bişi kaldı
Ellerimizi sema'ya kaldırlaım ve hep birlikte kardeşlerim.............
'SANA GELİYORUZ YÜCE RABBİM...!!!!!'

Parolinho
09.06.2007, 00:47
paf takımı kapatılmıyor paf takımında yaşı dolan oyuncular gönderiliyo. paf takımında oynayamayacak futbolcular gidiyo.habunu iyi okuyun..bıdı bıdı yapmayın...

gerçekefsane
09.06.2007, 00:47
uefanın lisans kriterlerinden birisi alt yapı. paf takımı kapatılmıyor.

buramburam61
09.06.2007, 00:52
Abi bunlar kapatırlar.Futbolla alakaları yoktur.Bilmezler, anlamazlar, paradan başka...

gerçekefsane
09.06.2007, 00:55
Kapatma durumu yok. alt yapı olmadan uefadan lisans alamazsın.
paf takımdan A takıma bu yıl futbolcu geçmeyecek.

Mehmet Fatih Yavuz
09.06.2007, 01:06
paf takımın oyuncularının dağıtılması ile takımın kapatılmasının ne farkı var??
trabzonspor alt yapısında yetişen oyuncular, bu sene pafa çıkacaklardan tutun da yıldızlar miniklere kadar gidin, bunlar ve aileleri bu olaydan sonra ne düşünecekler???

51 tane lisanslı futbolcusu var şu anda takımın.
bu yüzden alt yapısındaki oyuncuları azlediyor.

bunun adı cinayettir.
hele trabzonsporda bunun adı toplu katliamdır.

uefa kriterleri olmasa altyapıyı komple kapatırlar eminim.

bu konuda emorfo, stichus ve coolank abilerden bir açıklama bekliyorum. işin aslı nedir.
bu düpedüz alta yavaş yavaş yerleştirdikleri dinamitin fitilini ateşlemektir...

trabzonspor 10 sene önce altyapısı ile avrupaya bile örnek teşkil eden bir kulüptü..
bugün altyapıdaki oyuncuları serbest bırakarak onlara yol veren bir duruma geldiyse durum gerçekten vahimdir.

yönetimden çok acil bir açıklama gelmesi lazım.

trabzonspor altyapısı ve oradaki gençler ne ziyanın ne de bu basiretsiz yönetimin kişisel fikirleri doğrultusunda küçültülüp cazibe merkezi olmaktan çıkarılamaz.

bütün karadenizin cazibe merkezi olan trabzonzpor altyapısının var olan bütün albenisini yok etmektir bu.
tüm topçularını dağıtan bir altyapıya bıraktım çevre illeri, trabzondan kimse evladını teslim eder mi??

gerçekefsane
09.06.2007, 01:10
Bizim altyapıdan yetişen oyuncular A.Sebatda oynadı. Hangisi bu sene parladı. A.Sebatspor Lig Bye düştü. Futbol kulublerine alt yapıdan şu kadar oyuncu almak zorundasın kuralı var.
Paf ligi ile birlikte rezerv lig olcak yoksa paf takımı LigA Lig B deki kulublerin altyapısı olur gider

Taner Gündoğdu
09.06.2007, 01:16
bu haber kesinlikle kabaca verilmiş detayları olmayn bir haber. kesinlikle bir izahı ve açıklması vardır. OLMALI!!!

Kalkinmali
09.06.2007, 01:17
cok aptal ve mantiksiz birsey!!!

Olmaz.. Olamaz!!!

Arkadaslar... Bu Haber Yalan!

Korkmayin!!!!

Sefaenes
09.06.2007, 01:55
ya baska ne yapacaklar bunlar cok merak ediyorum TS clupu kapattilar paf lav ediyorlar bari yapmislarken hep kapatsinlar ligden ceksinler. Ya bunlara 6 ay nasil sabredecegiz. Alt yapimiza önem vermemiz gerekirken yaptiklarina bakin ya

Misina
09.06.2007, 02:04
böyle bir zihniyet olabilir mi Allah aşkına! 5-6 yıl sonra bugün serbest bırakılanları öze dönüş projesi çerçevesinde büyük paralar vererek geri alırsak şaşmayın

Emorfo
09.06.2007, 02:30
Bu konuda resmi bir açıklama yok.
Anladığım kadariyle artık A takıma yükselmesi gereken paf takımdaki oyuncuların A takımdaki şişkinlik nedeniyle size yardımcı olacağız Trabzon ve çevresindeki takımlarla anlaşın bonservisinizde kolaylık sağlayacaz felan demişlerdir. Ha bu paf takım içinde hiç mi gelecek vadeden adam yoktur orasını bilemiyorum. Haber doğruysa bu gün eline bonservisini verip gönderdiğimiz oyuncuyu yıllar sonra milyon dolarlar verip almayalım.

Şunu da kabul etmek gerekir ki. Daha önce paf takımdan A takıma yükselen oyuncuları oynatamıyoruz bunları nasıl oynatacaz. Bu oyuncuların Trabzon ve çevresindeki diğer takımlara gitmesi sonuçta Trabzon futboluna bir katkı olacak. İçlerinde gerçekten geleceğin yıldızı olarak gösterilen oyuncular varsa bunlar kiralık yoluyla gönderilmeli. Kulüple ilişkileri kesilmemeli.

Şöyle bir şey de olabilir, bir kaç kişi gönderilmiştir, bu gönderilenlerden bir kaçı haber61 net sitesinin editörlerinin akrabası veya tanıdığı olup sassasyonel bir haber yapmak için olay abartılır.. Bakalım yakında çıkar kokusu. Ancak dediğim gibi A takımdan forma bulamayacak olanların kaderidir bu ve hemen hemen her sene paf takımdaki çoğu oyuncu kulüple ilişkisini keser veya keserler, başka takımlarda futbol hayatlarını sürdürürler. Bu işler böyle.

Mehmet Fatih Yavuz
09.06.2007, 02:33
takım oyuncuları terkediyor gibi verilmiş haber abi..
bana asıl dokunan o..
takım kendi yetiştirdiği adamları yüzüstü bırakıyor imajı aldım haberden.

bunun etkisi ağır olur.. çünkü yöredeki tüm gençler trabzonspor altyapısını hedef olarak belirler normalde.
aileler kendi adamını yüzüstü bıraka bir altyapıya çocuk emanet etmez kanımca.

ama illişikleri hadi eywallah gibilerinden kesilmeden yardımcı olarak çocukların gelecekleri için faydalı yerlere gönderiyorlarsa haber maksatlı yapılmış demektir.

Tunga
09.06.2007, 03:59
Sabah ola, hayır ola!

Bir bekleyelim de içyüzünü öğrenelim.

Laz_61
09.06.2007, 04:11
aslinda bu konuda hep Yönetimi sucluyoruz ama pafdaki oyuncularimiz ne kadar calisiyor acaba A takima cikmak icin???
Bircogu evde oturup dizi bakacagina daha cok calissin kendini futbola versin...cocuklar Kurtlar vadisini bakiyor sonra ertesi gün Uzun sokakda millete kabadayilik yapiyor...bunlar gercek ...Trabzonspor Paf takiminda oynuyorsun diye millete artistlik yapman gerekmez..Futbolcu dedinmi kendine bakacak yatma saati kalkma saati belli olacak ne yedigine dikkat edecek özel hayatina dikkat edecek ahlakli olacak günün 24 saati kizlarin pesinde kosmiycak...Bizim paf takimimiz malesef bu durumda bunda hem hocanin etkisi var hemde ailelerin.

Ali Yerlikaya
09.06.2007, 10:24
Altyapi bi takimin gelecegidir. PAF takimin lav edildigine bende inanmiyorum. Ama gitmek istiyenler kolaylik saglanir o baska bi olay.

champions
09.06.2007, 10:32
Valla bu iş ne olur bilemem ama izlediğim Paf takım oyuncusu Kadir'in A takımda bu sezon sol kanatda oynayan muhteremlerden çok daha iyi bi futbolcu olduğunu söyleyebilirim Ver 1 trilyon yatsın Cidden yazık oluyor

Ali İhsan
09.06.2007, 10:59
Valla bu iş ne olur bilemem ama izlediğim Paf takım oyuncusu Kadir'in A takımda bu sezon sol kanatda oynayan muhteremlerden çok daha iyi bi futbolcu olduğunu söyleyebilirim Ver 1 trilyon yatsın Cidden yazık oluyor

Kadir zaten 51 kişilik listede var. O listeye giremeyip yaşı dolanlar gidiyor sanırım...

Hekimoğlu
09.06.2007, 11:11
altyapımızdan artık bir şenol,ali kemal,hami, ogün,lemi ,hamdi ,fatih tekke, gökdeniz ayarında oyuncu gelmemesi sorgulanmalı.hasan üçüncü, tayfun cora çıkyorsa altyapıdan geleceğimiz karanlık demektir.

macka61
09.06.2007, 12:09
arkadaşlar artık anlayın albayrak ve ekibi trabzonu bitirmek için göreve getirilmiştir bunun başka izahı yoktur altyapısı çok ünlü olan klüp altyapısını lav ediyor bu ne anlama geliyor böyle yönetim olmaz Trabzonsporumuz kimlerin eline kaldık yok oluyoruz acil bir şeyler yapmalıyız

Emorfo
09.06.2007, 12:59
alt yapıyı lağvetmek diye bir şey yok. :) lağvetmek bir şeyi kaldırmak, iptal etmek, yok etmek demektir. Böyle bir şey yok. İşte medyanın gücü ortaya bir şey atarlar milletin hafızasında öyle kalır. Çamur at izi kalsın gibi bir şey. Paf takımdaki oyuncuların başka takımlara gönderilmesi olağan bir durum, ne yapacaklardı A takımın kapısında yaşlanacaklar mıydı. Bu her sene yapılan bir şey. Bir çok futbolcu A takıma çıkamaz başka takımlara gönderirler. Her okuduğunuz habere inanmayın. Birilerinin sizi istediği şekilde yönlendirip düşündürmesine izin vermeyin. Medya adamı köle yapar anlamazsınız bile :)

Ali Özcan
09.06.2007, 13:05
paf takımımız 51 kişilik kadrodaki gençlerden oluşturulacak demek oluyor bu...

yorum yapmak için resmi açıklamaları duymak gerekiyor...

uftinci
09.06.2007, 13:06
Çok büyük hata yapıyoruz bence inter toto için garip bi olulum içindeyiz, hayırlısı diyecem ama pek hayır görünmüyor..

tsampiyon61
09.06.2007, 14:03
Trabzonspor yönetiminden ilginç karar.

Trabzon yönetimi paf takım oyuncularını serbest bıraktı.

Trabzonspor alt yapısından sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Ahmet Uğur Zihni, bölge takımlarına hizmet etmek amacıyla böyle bir karar aldıklarını söyledi.

Borda mavili yönetim kurulu, Trabzonspor paf takımında bulunan futbolcuların kulüple olan ilişkisini kesti. Yönetimin futbolculara, “Sizin için yapılması gerekeni yaptık. Bu saatten sonra başınızın çaresine bakın. Lisanslarınızı istediğiniz zaman koşulsuz bir şekilde alabilirisiniz” dediği öğrenildi.

Trabzonspor'un alt yapıdan sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Ahmet Uğur Zihni, “Ziya Doğan, İnter toto Kupası için kiralık olan bütün genç futbolcuları topladı.

Paf takımı futbolcularının, bu kadar fazla futbolcu arasında şans bulamayacağını düşünerek kulüple olan bağlarını kestik” diye konuştu.

Amaçlarının bölgedeki profesyonel kulüplere hizmet etmek olduğunu kaydeden Zihni, “ Trabzonspor'dan ayrılan bu futbolcular kendilerini bölge takımlarında göstererek çok iyi yerlere gelecektir düşüncesindeyim” dedi.

Trabzonspor yönetimin bu kararına başta futbolcular olmak üzere aileleride isyan etti. Futbolcu aileleri, "Trabzonspor yönetiminde müthiş bir yabancı hayranlığı var, kendi değerlerine sırt dönen bir anlayış Trabzonspor'u şampiyonluğa taşıyamaz", diyerek tepki gösterdiler.

Ne kadar dogrudur . Haber61.net yapmıs haberi 100 de 0

Remzi
09.06.2007, 14:07
Sakın Ziya pafa da el atmış olmasın:eek:

Erkan
09.06.2007, 14:18
Sabah ola, hayır ola!

Bir bekleyelim de içyüzünü öğrenelim.

Korkuyorum abi korkuyorum :(...

Murat GENEL
09.06.2007, 14:24
heralde bunu arsin .araklı .giresun. sebat için yapıyolardır...ama ii güzelde bu takımın paf takımı nolacak bölge takımlarına destek için yapılacakmışş sen önce kendini kurtar..

pReN@_61
09.06.2007, 14:27
bu yönetim iyice saçmalamaya başladı...İnşallah doğru bir haber değildir

cyberentalpi
09.06.2007, 14:30
Bu sene Paf takimimiz Gs nin 18 puan gerisinde kaldi. Bewnce yillardir altyapsi ile ovunmus bir klup olarak bu basarisizliktir. Hele ligdfeki oyuncularin yuzde 30 unun Trabon kokenli olmasini dusunjursek kesinlikle basarisizliktir.
Son yillarda Paf liginde Gs ve Bjk nin gerisinde kaliyoruz. Ki Gs bence bu konuda bizim baya onumuzde.
Kadroda 51 oyuncu var. Elbette basarisiz ve yasi buyuk oyuncular gonderilecektir.

A.Alper
09.06.2007, 14:30
katılıyorum bunun adı olsa olsa toplu katliamdır artık söylenecek söz de yok şimdi icraat zamanı...

Ozan
09.06.2007, 15:26
Korkuyorum abi korkuyorum :(...

bir an kendimi türk sineması izliyorum sandım :D :cool:

konu her ne kadar kötü olsada ...

Erkan
09.06.2007, 15:49
bir an kendimi türk sineması izliyorum sandım :D :cool:

konu her ne kadar kötü olsada ...

Neyapiyim, ne dersem diyim ama artik korkmaya basladim, sampiyonluk gormeden olmek istemiyorum.....Boyle gelecek yonetimleri de zora sokmus olurlar....

Cengiz Çubukcu
09.06.2007, 15:51
Özkan Sümerin de vardır bir bildiği...kolay kolay böyle bir karar almazlar...demek ki gençlerde gelecek görmediler, gördükleri ile zaten sezon içinde profosyonel sözleşme imzalamamışlar mıydı?

Ozan
09.06.2007, 16:47
Neyapiyim, ne dersem diyim ama artik korkmaya basladim, sampiyonluk gormeden olmek istemiyorum.....Boyle gelecek yonetimleri de zora sokmus olurlar....

tabiki öyle . altyapıyı kaldırmak kulübün geleceğini resmen zora sokmaktır ama sanmıyorum böyle birşey yapacaklarını , yapamazlarda zaten . yaşı dolmuş oyuncuları salmışlardır. yakında anlayacağız tam olarak ne olduğunu .

POYRAZ
09.06.2007, 16:57
Böyle bir sey olamaz. Mutlaka bir yanlislik olmali. Dünyada bir ilk.

Nytre
09.06.2007, 17:44
yönetim trabzonsporu ancak bu kadar açık ve alenen satabilirdi onu da yaptı...ne demek bu şimdi? anlamı nedir? paflar bir takımın geleceğidir ve sen onları başından gönderiyorsun... yani bu nedemek? benim paf oyunculara ihtiyacım yok mu demek? trabzonsporun alt yapısını güya bölge takımlarına yararı olsun diye böyle bir şey yapmışlar.. yarın öbür gun o futbolcuları eziklerde ya da başka anadolu kulüplerinde (g.birliği-bursa - antep gibi) görürsek ne olacak?

bu kadar vurdumduymazlık bu kadar gayri ahlaki bir karar olamaz...
bu TRABZONSPORUMUZU hançerlemektir...

kingfisher
09.06.2007, 17:53
bence de yanlış anlaşılma olmuş yani umarım öyledir
yaşı dolan oyuncular diğer alt liglerdeki takımlara gönderilecektir ..

Sefa Murat Dokuz
09.06.2007, 18:56
sebatın son trabzon verdiği sözleri tutsa düşmezdik sözünden sonra trabzon ilçe takımlarının da trabzonsporun desteklerini hiç görmediğini açıklaması üzerine böyle bir karar alındı gençler kücük trabzon takımlarına dağıtılacak

Koray
09.06.2007, 19:07
arkadaşalr kıyamet kopartmanın anlamı yo baktılar bunlardan bi cacık olmicak yol verdiler..yoksa özkan sümer salakmıda o kadar genci bırakmalarına izin verecek bide bu taraftan düşünün...

tsakrep61
09.06.2007, 22:49
yok hocam şakadır bu insan yemek yediği canağa eder mi???

muratbesir61
10.06.2007, 12:24
eğer bu doğruysa kabul edilebilecek bişi diil...trabzonspor ilce takımlarına genclere dağıtmayı bırakın onlardan kaliteli olanları almalıdır...ben arsinliyim...ilce takımların en iilerinden birisi...bu sene belkide ligA ya cıkacaklardı ama tecrübesizlikten cıkamadılar...nese konu bu diil...trabzonspor arsine futbolcu werebilir ama luzüm görüldüğü zaman hem kendi hemde ilce takımının futbolcusunu alabilmelidir...cünkü trabzonspor bizim hayallerimizi gerceklerşterecek tek takım...bu yüzden diğer takımlarımızın gerektiğinde fedakarlık yapik en ii futbolcunu trabzonspora werebilmelidirler...heaa şölede bişi war paftaki oyuncuların aklı futboldamı?!yoksa gezmekte tozmakta yonjadan manita yapmaktamı tartışılır?!?!ama sonucta bunlar bizim altyapımızı oluşturuo A takımımız burdan beslenmeli...dağıtılması kesinlikle yanlış...

tsampiyon61
10.06.2007, 14:27
haber61.net Ten Baska Bİr Yer Yazdimi ???

Murat Cömert
10.06.2007, 17:16
eğer bu doğruysa kabul edilebilecek bişi diil...trabzonspor ilce takımlarına genclere dağıtmayı bırakın onlardan kaliteli olanları almalıdır...ben arsinliyim...ilce takımların en iilerinden birisi...bu sene belkide ligA ya cıkacaklardı ama tecrübesizlikten cıkamadılar...nese konu bu diil...trabzonspor arsine futbolcu werebilir ama luzüm görüldüğü zaman hem kendi hemde ilce takımının futbolcusunu alabilmelidir...cünkü trabzonspor bizim hayallerimizi gerceklerşterecek tek takım...bu yüzden diğer takımlarımızın gerektiğinde fedakarlık yapik en ii futbolcunu trabzonspora werebilmelidirler...heaa şölede bişi war paftaki oyuncuların aklı futboldamı?!yoksa gezmekte tozmakta yonjadan manita yapmaktamı tartışılır?!?!ama sonucta bunlar bizim altyapımızı oluşturuo A takımımız burdan beslenmeli...dağıtılması kesinlikle yanlış...
Kesinlikle katiliyorum..

Misina
10.06.2007, 17:20
ne kadar doğru bilmiyorum ama dün ilkhaber gazetesinde okuduğum habere göre: federasyon paf takımlarda 1990 doğumlulardan büyük oyuncu oynatılmasını yasaklamış.Trabzonsporda yaşıları büyük olduğu için 11 futbolcuyu serbest bırakmış.3 oyuncu a takıma alışmış 3 oyuncuda yaşları tuttuğu için paf ta oynamaya devam edecekmiş

Erdem Keser
10.06.2007, 20:57
PAF Takım 2. ve 3.Lige.
Trabzonspor paf takımında geçtiğimiz sezon mücadele eden oyuncuların sokağa atılması gibi bir şeyin söz konusu olmadığını söyleyen Özkan Sümer” BU oyuncuların bir kısmının yaşları doldu...

Trabzonspor paf takımında geçtiğimiz sezon mücadele eden oyuncuların sokağa atılması gibi bir şeyin söz konusu olmadığını söyleyen Özkan Sümer” BU oyuncuların bir kısmının yaşları doldu. Paf takım gelişimlerini tamamladılar. Şimdi mutlaka profesyonel takımda oynamaları lazım. Buda 3.lig 2.lig b yada a olabilir. Bu yüzden serbest bıraktık. Hatta Çarşamba günü profesyonel takımlarımızı Of,Sürmene,Araklı,Arsin,Değirmendere,A.Sebat,Gires un ve Ordu’yu toplantıya çağıracağız. Onların gelişimini bu takımlara verip takip edeceğiz. Topluma doğru bilgi vermekte fayda var. Biz bu oyunculardan bonservis parası bile talep etmeyeceğiz. Amacımız onları sık boğaz edip önlerini kapatmak değil tam tersi önlerini açıp deneyim kazanarak gelişimlerini sağlamaktır.İşin doğrusu budur ”dedi

Bahtiyar
10.06.2007, 21:01
bu yerel medya varya. Ts ne zaman bişey yapmaya kalksa işine gelmeyen bi kesim hemen bişeyler karalıyo. yaşı dolan adam tabi gönderilir hem bunlar beslek değil ya.

Nytre
11.06.2007, 12:30
paf takımının 2. ve 3.lige gideceği ne kadar doğru? hem dağıtacaksın adamları hem de onlara 2. ve 3.lige gideceksin diye emir mi vereceksin? iki üç sezon sonra bu adamları eziklerde görürsek ne olacak?

Ozan
11.06.2007, 12:43
paf takımının 2. ve 3.lige gideceği ne kadar doğru? hem dağıtacaksın adamları hem de onlara 2. ve 3.lige gideceksin diye emir mi vereceksin? iki üç sezon sonra bu adamları eziklerde görürsek ne olacak?

yaşı dolmuş ve potansiyelleri yeterli değilse dağıtıyorlar işte . zaten potansiyel görülenler A takıma alındı .

Murat61
11.06.2007, 19:31
BENCEDE DÜNYADA İLK OLACAK YÖNETİM EN SONUNDA BİR İLKE İMZA ATACAK ANLAŞILAN BÖYL:meşale1:E YAPARAK

korkuyorum bir ilk olacak ve bunlar tekme tokat gidecekler klupten cunku laftan pek anladiklari yok

A.Alper
11.06.2007, 20:16
paf liginde gs sampiyon olması çok normal kadroları çk güçlü biraz arastırırsanız..bizim pafların 3. olması basarısızlık sayılmaz..

Özkan
11.06.2007, 21:04
Olayın aslını öğrenince rahatladım.
paf liginde gs sampiyon olması çok normal kadroları çk güçlü biraz arastırırsanız..bizim pafların 3. olması basarısızlık sayılmaz..Trabzonspor'un herhangi bir alanda 2. olması başarısızlık sayılır!

optic_61
12.06.2007, 00:09
Eğer takımın başında Ziya Doğan gibi gençlere her zaman güvenen(?) bi adam varsa göndermek lazım.Fazla ilgiden şımarırlar... Trabzonspor takımını alt yapıdan oluşturmalıdır.Ancak sen Ziya Doğanı getirerek bunu imkansız kıldın.Ziya Hoca bir yanlış, bu karar da yanlış.bakalım iki yanlış doğruyu getirecek mi?

Cüneyt Canlıca
12.06.2007, 10:32
Paf futbolcuları içinde doğru bir karardır bence.. Oyuncularda bu sayede kendilerini gösterebilecek hayatlarını idame ettirecek paralar kazanabilcektir.. Madem A takıma alınma şansları yok gitsinler başka takımlarda hayatlarını sürdürsünler..Ayaklarına zincir bağlamaya kimsenin hakkı yok..

Badaloğlu
12.06.2007, 11:04
PAF Takım 2. ve 3.Lige.
Trabzonspor paf takımında geçtiğimiz sezon mücadele eden oyuncuların sokağa atılması gibi bir şeyin söz konusu olmadığını söyleyen Özkan Sümer” BU oyuncuların bir kısmının yaşları doldu...

Trabzonspor paf takımında geçtiğimiz sezon mücadele eden oyuncuların sokağa atılması gibi bir şeyin söz konusu olmadığını söyleyen Özkan Sümer” BU oyuncuların bir kısmının yaşları doldu. Paf takım gelişimlerini tamamladılar. Şimdi mutlaka profesyonel takımda oynamaları lazım. Buda 3.lig 2.lig b yada a olabilir. Bu yüzden serbest bıraktık. Hatta Çarşamba günü profesyonel takımlarımızı Of,Sürmene,Araklı,Arsin,Değirmendere,A.Sebat,Gires un ve Ordu’yu toplantıya çağıracağız. Onların gelişimini bu takımlara verip takip edeceğiz. Topluma doğru bilgi vermekte fayda var. Biz bu oyunculardan bonservis parası bile talep etmeyeceğiz. Amacımız onları sık boğaz edip önlerini kapatmak değil tam tersi önlerini açıp deneyim kazanarak gelişimlerini sağlamaktır.İşin doğrusu budur ”dedi

Konuyu bu kadar drametize etmenin alemi yok!...Yapılması gereken zaten yapılıyor.Bazı futbolcular A takıma yükseldi,bazıları yine pafta devam edecek,yaşları dolduğu halde A takıma bir katkısı olmayacağı düşünülen kardeşlerimizide serbest bırakıyorlar.Bundan daha doğal olan ne olabilir ki?

Kimse paf takımını kapatamaz.Yalandan bilip bilmeden bu tarz söylemler içinde olmayalım.Zaten altyapısı olmayan kulübe UEFA lisans vermez.

Özkan Sümer, sevsenizde sevmesenizde (ben sevmeyenlerdenim) bu işin başındaysa yanlış bir duruma izin vereceğini zannetmiyorum.Bölge takımlarını toplantıya çağırmları güzel bir düşünce...İstanbul'da yapılan Trabzon gecesinin bir anlamı olur en azından.Sadece şarkılı,türkülü bir gece olmadığını en azından bu birlik beraberliğin her konuda olduğunu ispatlamaları açısından bu toplantı çok öenmlidir.

Bölge takımları sağdan soldan aldığı futbolculara verdiği paralar yerine, kendi çocuklarımızı değerlendirme şansımız olursa hem kendileri göz hapsinde olur, hemde Trabzon futboluna katkı yapmış olurlar.Bence alınan bu karar çok yerinde ve doğru bir karardır.

Hem Türkiye futbolunun %30'luk kısmının Trabzon kökenli futbolcularının olduğu gerçeği ile övüneceğiz,hemde bu tip bölge takımlarına katkı amaçlayan bir düşünceyi eleştireceğiz!!!

Bilal 61
12.06.2007, 11:25
Bencede çok kötü olmamış yani hep pafta kalacak halleri yokya..Tecrübeleri artar iyi olur..

Cafer KILIÇSOY
12.06.2007, 21:36
Arkadaşlar nedendir bilinmez ama bir haber duyduğumuzda üzerine balıklama atlayıp yaygara koparmayı seviyoruz. Olayın aslını ve doğruluğunu araştırmalıyız bence

Yukarıda da bir çok arkadaşımın belirttiği gibi, bir kapatılma söz konusu olamaz. Çünkü UEFA kriterleri buna izin vermez. A takıma yükselme zamanı gelen fakat a takımda forma şansı bulunamayacağına inanılan futbolcular serbest bırakılmıştır ki bundan daha doğal bir durum olamaz. Takımın en güvendiğim yeri altyapısı şu an. Çünkü yukarıda Ahmet abimin de belirttiği gibi sevsenizde sevmesenizde altyapının başında Özkan Sümer var ve böyle bir yalnışın içinde asla olmaz.

Ali İhsan
13.06.2007, 01:05
yok yok yazdıklarımızın okunmadığını artık kesinlikle anlamış bulunuyorum.

a takıma yükselme zamanı gelenler zaten yükseldiler şu anda.onlarla ilgili bir durum değil bahsedilen konu,1 sene daha paf takımda oynama hakkı olan oyuncuların paf takımla ilişiğinin kesilmesi söz konusu.daha kaç kere yazalım?

Bunun da olumlu yanı bulunabilir. Demekki bir sonraki jenerasyon sağlam ve onlarla yeniden bir paf takım oluşturulacak. Şu an as kadromuzun yarısı zaten paf ve çoğundan henüz bir ses, belirti çıkmadı ve bu kadronun boşalması da zaman alır. Bence de en yapılacak en doğru as kadroya alınların ardından yeni gençlerle devam edilmesidir...

muratbesir61
13.06.2007, 01:10
Kesinlikle katiliyorum..

eywalla murat kardeşim...seneye inş ankara deplasmanlarına gelcez:tsbayrak::tsbayrak::tsbayrak::tsbayrak::tsb ayrak:

My
13.06.2007, 19:46
Eğer Özkan SÜMER'in dediği gibi olur da başarılı olabilirsek, bölge futboluna katkı olacağı gibi bölgenin de bize ilgisini arttıracaktır diye düşnüyorum.

MaHMuT_61
16.06.2007, 00:02
Ya Allah aşkın geç bile kaldılar beyler çok geç hepinizden Tff nin sayfasını biraz kontrol edin ya utanıyorum 1 tane u21 u18 Trabzonsporlu futbolcu yok! Bu ne rezilliktir?(!) Ağalar beyler bu takım hiç bir zaman Fatih Tekke'ler Hami Mandıralı'lar alamaz alamayacakda Trabzonsporun sırrı temellerinde yatıyordu oysa bu gün altyapıhocalarımız ve yöneticilerimiz sayesinde bitmişlik tükenmişlik var ''Paf'' takım dağılmışmış.Uyumayın beyler Araklıspordan u15 e adam gitti Trabzonspordan çağırılan yok!

macka61
16.06.2007, 00:46
kimse bu uygulamaya bir şey demiyor ama adam gibi açıklama yapmadılar iş bu noktaya geldi eğer önceden böyle karar alıyoruz diye açıklama yapılsaydı bir şey olmazdı yaygara koptuktan sonra açıklama yapıldı

ibzolist
16.06.2007, 09:41
arkadaşlar dilimde tüy bitti bu yönetimin amacı TRABZONSPOR ve kültürünü yoketmektir, geldiklerinden beri yaptıkları icraatlara bakarmısınız , maddi yönden kulubü uçurumu sürüklüyorlar,
manevi yönden sürekli bizim aslında büyük takım olmadığımız lig dördüncülüğünün bile bizim için büyük başarı olduğu inandırılmaya çalışılıyor,

şu sözü unuttunuzmu;
fenebahçenin fatih tekkeyi istemesi bizim için gururdur
varmı böyle bir şey fenerbahçe kimdir sen neden guru duyuyorsun se...........