PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Serkan Balcı

Sayfa : 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32

ince_memed
11.12.2007, 01:36
yaptıgı pres harika birde paz yüzdesini artırırsa cok daha iyi olcak tebrikler.

AYDIN KANTEKIN
11.12.2007, 11:17
böyle hirs böyle bi mucadele hey yavrum hey...tebrik etmek lazim...

demeki illa trabzonlu veya TS lu olmak lazim degilmis formanin hakkini sonuna kadar vermek icin demeki önemli olan dogru oyuncu secmek ve almakmis...

tebrikler serkan balci...

arkadaslar neden bu trabzonlu topcu veya trabzon disindan topcu diye siz sayin taraftarlarda ve bizlerde bir takinti oldu.biz futbolcuyu etnik ve kimlik unsuruna bakmadan sadece saha icerisinde ve disindaki bütünlesmesi ile degerlendiriyoruz.öyle olmasa idi ve bazi ileride gelen felaket tellalarinin yaptiklari ve dedikleri gibi olsaydi bu takimda Ünal,Orhan ,Abdullah ve Tolunay gibi diger isimlerin haline ne olurdu.su an zaten bu yazdiklarimiz ile onlara haksizlik ettigimize inaniyorum.serkan ise senin yazdigin gibi cok kostu mücadele etti haklisin cünkü bu senin yorumun.serkan bana göre bal yapmayan arilar gibi oynadi.kardesim kos kos da bir yere kadar kos gereksiz sprintler ile seninde pilin bitiyor ve pas ama kabiliyietin düsüyor.ben serkan skandal transfer yazdim,neden.senol günesli trabzonspor yaklasik iki sene önce kadiköy de sezonun dügüm macina cikiyor ve bu serkan arkadas orada skandal bir düsüs ile faul kazanip fenerbahce nin ofsayttan gelen gol ile öne gecmesinin öncülügünü yapyor.ayni serkani biz simdi alkislamaya calisiyoruz.kusura bakmayin buyrun siz alkislayin ben alkislamam.

Akilli insanin en büyük özelligi kendini akilsiz gösterebilmesidir.Tersini uygulamak oldukca zordur.

K@HrY
11.12.2007, 16:51
Serkan ilk Transfer edildiğinde ciddi endişelerim vardı. Şu anda her maçta Serkanı hayranlıkla isliyorum 40 yıllık Trabzonlu gibi sahada savaşıyor kendisinin elini sıkıp ayrıca Tşk edeceğim. Hep böyle devam et serkan bu takım senin gibi yürekli mücadeleci işine sadık futbolculara ihtiyacı var.

sevda_cicegi_61
12.12.2007, 03:35
Serkan cok hirsli bi yapiya sahip acaip pres yapan görüntüsüne ragmen asla durmayan son gücüne kadar atak yapan biri. Benim cok begendigim futbolcularin arasinda yer aliyor, ilk baslarda bize yeni transfer oldugunda süphem vardi nede olsa fenerden geldigi icin ama kendini kanitladi bana göre. Böyle devam ederse daha üst yerlerde yerini alacaktir.

gurkankyildiz
12.12.2007, 04:24
inş seni Avrupa Şampiyonasında görmek nasip olur.Gerçi terim beyfendi bizden zor oyuncu alır ya...

sevda_cicegi_61
12.12.2007, 04:39
inş seni Avrupa Şampiyonasında görmek nasip olur.Gerçi terim beyfendi bizden zor oyuncu alır ya...

katiliyorum sonuna kadar, terimanca fb gs bjk bilir...

Murat'
12.12.2007, 10:07
adamın yeri ortasaha kesinlikle sağ bekde harcanıyoır...onu avrupa şampiyonasında görmek gerçektende süper olur...

fatih28
12.12.2007, 10:29
Çok koşan ama boş koşan bi futboLcu.. İyi oLsa FB göndermezdi..birincisi serkani son haftalarda özelliklede antep maçinda gösterdigi performanstan ötürü kutluyorum. ikincisi trabzon'da oynamadan trilyonlar kazanan oyuncularin olmasina ragmen hala serkan'i elestirebildigin icín seni kiniyorum

İsmail Çavuşoğlu
12.12.2007, 11:22
serkan antep maçında oynadığı futbolu herzaman oynasın terim istesede istemesede mecbur alacak onu takıma.
tebrikler serkan hep böyle devam et...

İleli
12.12.2007, 11:31
vlaznia macindaki serkani gordum antepe karsi kostu kostu pas aldi verdi iste bu boyle oynasin sevgimizi kazansin..

ÇAĞDAŞ AYDIN
12.12.2007, 11:55
Serkan Balci cok yararli transfer.
Boyle devam ederse Avrupa Sampiyonasina da gider.

Salih Kara
12.12.2007, 18:57
arkadaslar neden bu trabzonlu topcu veya trabzon disindan topcu diye siz sayin taraftarlarda ve bizlerde bir takinti oldu.biz futbolcuyu etnik ve kimlik unsuruna bakmadan sadece saha icerisinde ve disindaki bütünlesmesi ile degerlendiriyoruz.öyle olmasa idi ve bazi ileride gelen felaket tellalarinin yaptiklari ve dedikleri gibi olsaydi bu takimda Ünal,Orhan ,Abdullah ve Tolunay gibi diger isimlerin haline ne olurdu.su an zaten bu yazdiklarimiz ile onlara haksizlik ettigimize inaniyorum.serkan ise senin yazdigin gibi cok kostu mücadele etti haklisin cünkü bu senin yorumun.serkan bana göre bal yapmayan arilar gibi oynadi.kardesim kos kos da bir yere kadar kos gereksiz sprintler ile seninde pilin bitiyor ve pas ama kabiliyietin düsüyor.ben serkan skandal transfer yazdim,neden.senol günesli trabzonspor yaklasik iki sene önce kadiköy de sezonun dügüm macina cikiyor ve bu serkan arkadas orada skandal bir düsüs ile faul kazanip fenerbahce nin ofsayttan gelen gol ile öne gecmesinin öncülügünü yapyor.ayni serkani biz simdi alkislamaya calisiyoruz.kusura bakmayin buyrun siz alkislayin ben alkislamam.

Akilli insanin en büyük özelligi kendini akilsiz gösterebilmesidir.Tersini uygulamak oldukca zordur.

iyi güzel yazmışsın da serkanı fenerle yaptığımız maçta faul yaptırdı diye istememen ilginç doğrusu.Adam profesyonel oyuncu ve oynadığı takımın başarısı için etik olmasa da elinden geleni yapıyor.Öylesine dürüst ve düzgün oyuncu arıyorsan kolay kolay bulamazsın ve hatta bizdeki oyunculardan birkaç tanesini yollamamız lazım.Eğer bizim maçta olduğu içinse o zaman transfer komitesi araştırmalarında bizim maçlarda zaman geçirmeyen kendini atmayan hatta mümkünse bizim maçlarda hata yaparak gol atmamızı sağlayan oyuncuları izlesin.Serkanın fenerden gelmesi bir antipati oluşturabilir ama üzerindeki forma trabzon forması olduğu sürece ve böyle hakkını vererek oynadığı sürece her zaman yanındayım.

AYDIN KANTEKIN
14.12.2007, 12:56
iyi güzel yazmışsın da serkanı fenerle yaptığımız maçta faul yaptırdı diye istememen ilginç doğrusu.Adam profesyonel oyuncu ve oynadığı takımın başarısı için etik olmasa da elinden geleni yapıyor.Öylesine dürüst ve düzgün oyuncu arıyorsan kolay kolay bulamazsın ve hatta bizdeki oyunculardan birkaç tanesini yollamamız lazım.Eğer bizim maçta olduğu içinse o zaman transfer komitesi araştırmalarında bizim maçlarda zaman geçirmeyen kendini atmayan hatta mümkünse bizim maçlarda hata yaparak gol atmamızı sağlayan oyuncuları izlesin.Serkanın fenerden gelmesi bir antipati oluşturabilir ama üzerindeki forma trabzon forması olduğu sürece ve böyle hakkını vererek oynadığı sürece her zaman yanındayım.

düsündüm de sizde haklisiniz yani benim serkani istemedigim sebep cok aptalca.devam edelim aynen böyle istanbuldan kovulan futbolculari toplayalim süper bir kadro yapalim.Trabzonspor taraftarina meydan okuyan Fatih Akyel i gene alalim ve ona kaptanlik verelim.Kusura bakmayin kimsenin görüsüne karsi degilim ama biz dün taraftar olmadik.Bu takimi benden cok seven yoktur diyemem,benim sevmedigim kisileri buraya alamasinizda diyemem.ben aklimin yettigince düsüncelerimi yazarim gem vurmam.Siz alkislayin beyler

Cem Balcı
14.12.2007, 14:21
düsündüm de sizde haklisiniz yani benim serkani istemedigim sebep cok aptalca.devam edelim aynen böyle istanbuldan kovulan futbolculari toplayalim süper bir kadro yapalim.Trabzonspor taraftarina meydan okuyan Fatih Akyel i gene alalim ve ona kaptanlik verelim.Kusura bakmayin kimsenin görüsüne karsi degilim ama biz dün taraftar olmadik.Bu takimi benden cok seven yoktur diyemem,benim sevmedigim kisileri buraya alamasinizda diyemem.ben aklimin yettigince düsüncelerimi yazarim gem vurmam.Siz alkislayin beyler

istanbuldan kovulan topçu dediğin adam canını dişine takıp oynuyor.çokta faydalı takıma ve dahada ii olucak.

Cafer Bulur
14.12.2007, 23:31
su son mac gösterdiki serkanin asil yeri orta sahadir.onun en büyük özelligi dinamizmidir.ondanda en iyi bir sekilde orta sahada faydalanilir.sagbek olarak jabi veya ferhat düsünülebilir.

TS-Tiryaki
14.12.2007, 23:34
iyi olsa fener göndermezmis. hahaha. ozaman shevschenko, ballack, ronaldo, torres vs.vs kötü. iyi olsalardi takimlari satmazdi degilmi?? haha

AYDIN KANTEKIN
15.12.2007, 12:41
iyi olsa fener göndermezmis. hahaha. ozaman shevschenko, ballack, ronaldo, torres vs.vs kötü. iyi olsalardi takimlari satmazdi degilmi?? haha

su serkan konusunda sizlere cevap yazmayayim diyorum ama arkadasim acaba sen futbolun ne kadar icindesin bilmiyorum,yani asil senin gülünücek halin var.Su yazdiklarin mantikli olamaz bunu düsünüp yazmis olamazsin.senin yazdiklarindan baska sonuclar cikiyor.Buna göre Trabzonspor Fener den Tuncay ve Alex,Cimbom dan Arda ve Song,Besiktas tan Delgado gibi isimleri almasi lazimdi.Ama senin aldiklarina bak isimleri herkesce malum.Yau Ali Günes,Mehmet Yozgatli,Ahmet Yildirim gibi adamlar Istanbul dan hic cikmadilar Serkan a kimse talip bile olmadi.Ben Serkan Trabzon da oynamasin demedim sadece digeleri gibi skandal dedim.

Muhammed KOÇ
15.12.2007, 13:24
doğru.serkan alex,lincoln,delgado vs. vs gibi marka bir oyuncu deil.ama formanın da oynadiği yerin de aldığı paranın da hakkını veriyor..
takımda birkaç trabzonsporda kalmasını hak eden oyuncular arasında şu an.
diğer bir tabirle kötünün iyileri..

Bartuğ13
16.12.2007, 00:32
canını dişine tak mücadele et.helal olsun.ne görev verilirse yapıyor.çok takdir ediyorum kendisini valla.bugün de 93.dakkada bile 2 kişinin arasından çıkıp topa değip takımı gol pozisyonuna sokması anlatıyordu nasıl bir oyuncu profiline sahip olduğunu

ilhan
16.12.2007, 00:35
Fenerbahçe maçında çok iş düşecek Serkan'a.

Böyle devam et Serkan.

Fatih
16.12.2007, 00:46
Başkan açıklamış yetmedi jendi de açıklamış.
Ulan işe bak yahu.
Hani bizim yaptığımız kadrolara bir bakın.
Kaç kişi ilk onbirine koymuş bu artığı?

İnşallah Gebze'yi bu tarafa geçemez. Serkan kim başarı kim

İyi oyuncu ona lafı yok da ihtiyaç fazlası..
Serkan eğer sağ beke eldi ise Jabi'yi almamalıyız.
Yok ortaya geldi ise Ayman-Hüseyin-Hasan-Ferhat-Serkan
Bu liste fazla kalabalık en az iki tanesini yollamamız lazım o halde.
E onları göndermeden niye aldık adamı?
Ben hala gerçekleşmemesi için dua ediyorum.
Gerek yok yahu bu adama.

Serkan BALCI
Lurfen git. Senin gibi yeteneksiz, sadece kosan ama bir metreye pas atmasini beceremeyen futbolyuya FENER'de ihtiyac yok. Oynadigin zamanda takimin duzenini bozuyordun zaten. Ayrica uc sezonda FENER'de gol atmayi beceremeyen futbolcusun. Antrenmanlarda attigini gaztelerden okuyorduk.

internethaber sitesinden bir yorum. ben umutluydum ama umudum kırıldı herif ne biçim yorum yapmış hemen aklıma ziya geldi çünkü o bu tarz oyuncuları seviyor.

ıyyy bugünleride mi görecektim :( :mad:

Asla sevmediğim bir futbolcu. Sadece transfer yapmak amacıyla alınmış. Trabzonspora hiçbir katkısı olmayacağına eminim. İki lafından biri fb' ye teşekkür etmek. Zahmet edipte gelmeseydi yaa.

Elin işe yaramayanlarını toplamakta üstümüze yok. Neden adam gibi futbolcu alamıyoruz.

Trabzonspor forması ve Serkan iki zıt kavram

Zerre kadar yakişmadi o renkler sana...

hic bir beklendim yok fuzili alınmış bır topcu

Klupteki en fazla para alan oyunculardan 1 tanesi ama malasef permansı ortada acaba Feneri bırakıpta buraya gelişinin para dışında bi sebebi varmıydı???

Ayrıca Jabi varken sağ bekte oynatılmamalı bence şu kadroda Celalettinin yerine Sol Bek olarak oynamalı....

yorumsuz:rolleyes:

Koray
16.12.2007, 01:34
serkan her zamnki bildiğimiz serkan...

bugünde çok iyiydi...

Özge
16.12.2007, 01:44
İstikrarlı bir şekilde devam ediyor.Umarım Fenerbahçe maçında da güzel oyununu sergilersin.

Great White
16.12.2007, 01:46
@ Fatih Küçük;

Tepkini yorumsuz da olsa son derece etkileyici bir şekilde dile getirmiş ve üşenmeden uğraşıp Serkan hakkında yapılan olumsuz eleştirilerden bir demet sunmuşsun ama bu eleştiri sahiplerinin Serkan' ın şu günkü formunu takdir edip etmedikleri hakkında bir fikrin olmadan bunu yapman pek de hoş olmamış açıkçası:o

Ben geldiği günden bu yana kendisi hakkında tek bir olumsuz eleştiride bulunmamış olsam bile kötü oynadığını ya da artık bu takıma bir şeyler veremeyeceğini düşündüğüm noktada düşüncemi 180 derece çevirebilirim ve bu da beni en fazla önyargısı olmayan bir insan durumuna sokar;)

Sonuçta Serkan, her zamanki gibi enerjik ve üretken yapısı ile üzerine düşeni fazlasıyla yaptı ve takımın iyileri arasında kendisine yer bulmayı bildi..

Tebrikler Serkan:)

h@msi61
16.12.2007, 02:22
Performansini ve hirsini cok begeniyorum. Ayrica yuregiyle oynuyor, gollerden sonraki sevincleri gorulmeye deger. Insallah hep boyle devam eder...

AYDIN KANTEKIN
16.12.2007, 03:03
isterseniz bu arkadaslara kadromuzda yer bulmaya calismayalim cünkü cogunun yeri yok.

mehmet83
16.12.2007, 05:03
nasil bi adam bu ya. ben onu izlerken yoruluyorum o kosmaktan yorulmuyo. ilk defa istanbuldan gelen bi adamin boyle yarar sagladigini goruyorum. aman nazar degmesin.

Osman Yavuz
16.12.2007, 13:59
Aslanım benim.Geçen, son 3-4 haftadaki performansından övgüyle bahsediyorduk ve bizi yine haklı çıkarırcasına oynadın.Takımın herzamanki gibi en çok koşanı sen oldun.O bindirmelerin bile yeterli benim için.Aferin Serkan Balcı.Umarım aynen devam edersin.

Öztürk Adem
16.12.2007, 20:49
son 2 haftanın en kral oyuncususun helal olsun sana

AYDIN KANTEKIN
17.12.2007, 12:35
İstikrarlı bir şekilde devam ediyor.Umarım Fenerbahçe maçında da güzel oyununu sergilersin.

Performansini ve hirsini cok begeniyorum. Ayrica yuregiyle oynuyor, gollerden sonraki sevincleri gorulmeye deger. Insallah hep boyle devam eder...

nasil bi adam bu ya. ben onu izlerken yoruluyorum o kosmaktan yorulmuyo. ilk defa istanbuldan gelen bi adamin boyle yarar sagladigini goruyorum. aman nazar degmesin.

Aslanım benim.Geçen, son 3-4 haftadaki performansından övgüyle bahsediyorduk ve bizi yine haklı çıkarırcasına oynadın.Takımın herzamanki gibi en çok koşanı sen oldun.O bindirmelerin bile yeterli benim için.Aferin Serkan Balcı.Umarım aynen devam edersin.

son 2 haftanın en kral oyuncususun helal olsun sana

sizlere kismen katilmamak elde degil cok kostuguna vs. ama bu kosulari takima yararli mi onu bilmiyorum.benim Belediye macinda gördügüm iki futbolcu vardi ikisi de Belediyeli Erman ve Sertan.Birisi sag kanatta Cagdasi birisi de 33 yasina ragmen övgüyle bahsettigimiz sol tarafin dinamosu Serkani mac boyunca sahada gezdirdi durdu.birtek olumlu hareketini göremedik ama siz iki metreye atilan pasa olumlu diyorsaniz tamam ozaman.bu adamlar oynayacak diye elimizdeki yetenekli isimleri neredeyse unuttuk.

Murat'
17.12.2007, 13:14
sizlere kismen katilmamak elde degil cok kostuguna vs. ama bu kosulari takima yararli mi onu bilmiyorum.benim Belediye macinda gördügüm iki futbolcu vardi ikisi de Belediyeli Erman ve Sertan.Birisi sag kanatta Cagdasi birisi de 33 yasina ragmen övgüyle bahsettigimiz sol tarafin dinamosu Serkani mac boyunca sahada gezdirdi durdu.birtek olumlu hareketini göremedik ama siz iki metreye atilan pasa olumlu diyorsaniz tamam ozaman.bu adamlar oynayacak diye elimizdeki yetenekli isimleri neredeyse unuttuk.

orta sahada çok daha faydalı...aymanın yerinde oynamalı bence......
buadam 19 yaşındaiken milli takımda oynuyordu...inşallah tekarar milli takıma girer...avrupa şampiyonasında daha çok trabzonsporlu görmek istiyoruz

berkay_6161
17.12.2007, 13:17
fenerbahçedeyken hiç oynıyamıyordu bence trabzonsporda daha iyi oynuyor.inşallah böyle oynamaya devam eder. :bmn3:

Cem Balcı
17.12.2007, 22:14
takıma çok faydalı olmaya başladı inş. hep böyle devam eder.

Ömer TOPAL
18.12.2007, 14:57

güzel kardeşim artık sus istersen...Ya begendigin kisiyi söyle ona bi bakalım sana kalırsa TS adı kalsın herkez gitsin hepsi kötü...Yuh yani

Uğurtan
19.12.2007, 01:23
Serkan'ın hırsı yeter... Pres yapıyor koşuyor basmadık yer bırakmıyor.. Ben beğeniyorum kendisini..

Muhammed KOÇ
21.12.2007, 16:37
eski takımına karşı oynayacak bu maçta.
serkanın galibiyet veya mağlubiyette büyük parmağı olacak bence..

Cem Balcı
21.12.2007, 23:01
eski takımına karşı oynayacak bu maçta.
serkanın galibiyet veya mağlubiyette büyük parmağı olacak bence..

aynen katılıyorum.acaba trübünlerin tepkisi nasıl olcak.

fatih28
22.12.2007, 22:14
yattarayla birlikte takimin en iyisiydi. en çok kosan oyuncuydu, pas hatasida yok gibiydi

kivancpehlivan
22.12.2007, 22:19
yattara - serkan bu 2liyi tutan zor olur valla.

serkan ilk geldiğinde sanırım alışma süreciydi kötüydü ama son maçlar maçın en iyisi tebrikler...

mehmet83
22.12.2007, 22:27
ben acikcasi Aydin kantekin'in yorumunu merak ediyorum.

ÇAĞDAŞ AYDIN
22.12.2007, 22:31
Bu takimda futbolu siritmayan 4 futbolcudan biri.
Gokdeniz,Yattara, Ceyhun sonra Serkan..

DeAgLeMaNyAq
22.12.2007, 22:32
Aldığın para helal olsun sonuna kadar. Bu ne bitmez tükenmez enerji...

ahamitokutan
22.12.2007, 23:37
süper oynadı yine

Onur
22.12.2007, 23:53
Çok beğendim bu akşam. Yattara kadar iyi oynadı. Umarım her maçta böyle oynar...

sbay
22.12.2007, 23:53
sezon başı istanbul artığı bundan bişe çıkmaz diyenler utanıyodur herlade...ziyanın elinde körelmeden ersun hoca onu yeniden forma soktu..bu formunu 2. yarı devam ettirsin euro 2008'e gider.zaten performansındaki artışın temelinde de bu amaç yatıyor bence.

yns61
23.12.2007, 00:13
ölümüne oynuyor ölümüne..

Cem Balcı
23.12.2007, 00:26
helal serkan yine bişeler yapmaya çalıştın.tebrikler.

Fatih Efe
23.12.2007, 00:47
sahada biri vardıysa o da Serkandı bugun 90 dak.boyunca hemde
bundan sonra banko

Nytre
23.12.2007, 00:51
serkanı tebrik ediyorum ersun hocanın gelmesiyle canlandı.

SDanışmaz
23.12.2007, 01:01
Serkan Harika oynadı, İnşallah bu performansı düzenli olarak devam eder. Yattara ile de çok iyi uyum içindeydi..

Öztürk Adem
23.12.2007, 01:08
son 3 haftanın en ıyı vede en ıcten oynayan oyuncussu dıyebılırım bu takıma ne kadar yararlı olabılecegını kanıtladı bence

favory_61
23.12.2007, 01:41
tak kelimeyle mükemmeldi

Cem Balcı
23.12.2007, 01:44
sahada biri vardıysa o da Serkandı bugun 90 dak.boyunca hemde
bundan sonra banko

yattarayıda unutma.

Uğurtan
23.12.2007, 02:56
Harikasın Serkan böyle devam et.. Süper hırsınla azminle mücadele ediyosun ya helal olsun.. Aldığın paraya laf söylerdim geri alıyorum senden kat kat fazlasını alanlar var onların yanında senin tavan alman gerekir..!

ilhan
23.12.2007, 10:15
Son haftalardaki mükemmel oyununu devam ettirdi.

Tebrik ediyorum.

umraniye34
23.12.2007, 15:06
helal olsun çok iyi oynadı elinden geleni yaptı onların bu güzel futbolunu hediyesi galibiyet olcaktı ama kaptan yaktı o emekleri

Misina
23.12.2007, 16:14
fb de top oynamış olduğu belli.Dün akşam sakatlık numarasıyla çirkef yüzünü gösterdi.

Faik Yılmaz
23.12.2007, 16:18
Serkan kaç maçtır olumlu çizgisi ile bu takımda banko oynayacağını göstermiş oldu. bu formunun hep sürmesi dileğiyle....

İsmail Çavuşoğlu
23.12.2007, 16:19
bravoo serkan işte hep böyle oyna canımı ye. geldiğinde bende sana pek olumlu bakmamıştım ama oynadıgın futbol bu fikrimin değişmesine neden oldu tesekkurler serkan..

Koray
23.12.2007, 16:22
serkan stad da herkesin gözünü yaşarttın futbolunla...emin ol seni çok seviyoruz...seneye de bizdesin...

Jackdaniels
23.12.2007, 17:50
Yattarayla güzel uyum yakaladı böyle devam eder inşallah....

Cem Balcı
23.12.2007, 18:30
helal serkan senin hakkındaki düşüncelerimi boşa çıkarmadın.inşallah böyle devam edersin.

fatih28
23.12.2007, 22:49
fb de top oynamış olduğu belli.Dün akşam sakatlık numarasıyla çirkef yüzünü gösterdi.valla senin hangi maçi izledigini bilmiyorum ama serkan kapasitesininde üstüne çikarak oynadi

Özge
23.12.2007, 22:50
Helal olsun Serkan.Yine müthiştin.Bu performansın hep böyle devam eder inşallah.

ince_memed
24.12.2007, 00:28
serkan sagbek adamı degil.onu sagbek oynatarak hem adamı köreltip hemde takımı mahvediyolar.
dünkü macta cok iyi degildi,
sakatlık pozisyonunda cirkeflik yapmadı ayagına bastılar oda 2 adım atıp pasını verdi ve düstü,yani avntaja bırakılır diye pozisyon devam etsin diye ama bizimkiler bile adamı yanlıs anlamıski hakem mi anlamasın.

Cem Balcı
24.12.2007, 00:49
serkan sagbek adamı degil.onu sagbek oynatarak hem adamı köreltip hemde takımı mahvediyolar.
dünkü macta cok iyi degildi,
sakatlık pozisyonunda cirkeflik yapmadı ayagına bastılar oda 2 adım atıp pasını verdi ve düstü,yani avntaja bırakılır diye pozisyon devam etsin diye ama bizimkiler bile adamı yanlıs anlamıski hakem mi anlamasın.

katılıyorum.fb dede bek oynatarak hayatını bitirdiler adamın.orta sahada oynaması lazım.

AYDIN KANTEKIN
24.12.2007, 00:49
serkan gibi bizdeki bircok futbolcuyu seyrettikce ne kadar basit ve hedefesiz bir kulüüp oldugumuzu daha iyi anliyorum.Insallah revizyon dedikleri genis capli olurda bazi futbolcu tiplerinden kurtulur hedefe gidecek adamlar aliriz.Gerci bu yönetimden bunu beklemek akilci bir is degil ama umut dünyasi iste.

Cem Balcı
24.12.2007, 00:51
serkan gibi bizdeki bircok futbolcuyu seyrettikce ne kadar basit ve hedefesiz bir kulüüp oldugumuzu daha iyi anliyorum.Insallah revizyon dedikleri genis capli olurda bazi futbolcu tiplerinden kurtulur hedefe gidecek adamlar aliriz.Gerci bu yönetimden bunu beklemek akilci bir is degil ama umut dünyasi iste.

serkanın neyini beğenmedin?ne kötülüğü var?kısa ve öz iki soru.

Özge
24.12.2007, 01:02
Arkadaşım sen galiba Trabzonspor maçlarını izlemiyorsun.Serkan kaç haftadır takımın en iyileri arasında.Her maç çok iyi oynuyor.Yattara'da iyi oynarken kötü oynuyor hemen gönderilmeli diyordun zaten.Böyle birşey yazman normal yani.

AYDIN KANTEKIN
24.12.2007, 01:11
serkanın neyini beğenmedin?ne kötülüğü var?kısa ve öz iki soru.

Arkadaşım sen galiba Trabzonspor maçlarını izlemiyorsun.Serkan kaç haftadır takımın en iyileri arasında.Her maç çok iyi oynuyor.Yattara'da iyi oynarken kötü oynuyor hemen gönderilmeli diyordun zaten.Böyle birşey yazman normal yani.

kusura bakmayin da sizin aradiginizin ne oldugunu sorabilirmiyim yani serkan gibi düz bir futbolcu bakiyorum sivas ta abdurrahman isminde var ve galiba suan transfer listesinde imis,bilmiyorum.benim gördügüm serkan bundan önceki evimizde oynadigimiz bir macta bes metreden topu bos kaleye yuvarlayamadi ama neymis kosuyormus mücadele ediyormus.Yattara bizim takimda yildiz olan bir isim kuskusuz ama büyük topcular büyük maclari alir.Yattara daha ilk defa bir derbi macinda bu kadar özverili oynadi kabul ama sezonda bir mac iyi oynayacak diye koskoca bir sezonu hibe mi edelim.Yattara bu macta iyi oynadi dersen benden aklima gelen Galati ve Kayseri maclari varki takim ona en cok ihtiyaci oldugu anlarda eksik birakip gitmistir.Taktir sizin.

Özge
24.12.2007, 01:18
kusura bakmayin da sizin aradiginizin ne oldugunu sorabilirmiyim yani serkan gibi düz bir futbolcu bakiyorum sivas ta abdurrahman isminde var ve galiba suan transfer listesinde imis,bilmiyorum.benim gördügüm serkan bundan önceki evimizde oynadigimiz bir macta bes metreden topu bos kaleye yuvarlayamadi ama neymis kosuyormus mücadele ediyormus.Yattara bizim takimda yildiz olan bir isim kuskusuz ama büyük topcular büyük maclari alir.Yattara daha ilk defa bir derbi macinda bu kadar özverili oynadi kabul ama sezonda bir mac iyi oynayacak diye koskoca bir sezonu hibe mi edelim.Yattara bu macta iyi oynadi dersen benden aklima gelen Galati ve Kayseri maclari varki takim ona en cok ihtiyaci oldugu anlarda eksik birakip gitmistir.Taktir sizin.Serkan'ın nasıl topçu olduğu beni ilgilendirmiyor.Ben oynadığı oyuna bakarım.Oynadığı maçların çoğunda iyi oynadı.Kötü oynadığı maç yok mudur elbet vardır ama takıma alışamamış olabilir.Son 5-6 haftadır müthiş oynuyor takıma çok katkı sağlıyor.Ben şuana kadar oynadığı oyun hakkında konuşuyorum.İnanıyorum ki böyle devam edecektir.Kötü oynayacağı 1-2 maç tabi ki olabilir her futbolcu da form düşüklüğü olabiliyor.Yattara maçları izlediysen Ersun Yanal'ın gelmesiyle çok daha iyi oynamaya başladı ve böyle devam eder inşallah.Apoel maçı aklına hiç gelmiyor galiba.

Cem Balcı
24.12.2007, 01:24
kusura bakmayin da sizin aradiginizin ne oldugunu sorabilirmiyim yani serkan gibi düz bir futbolcu bakiyorum sivas ta abdurrahman isminde var ve galiba suan transfer listesinde imis,bilmiyorum.benim gördügüm serkan bundan önceki evimizde oynadigimiz bir macta bes metreden topu bos kaleye yuvarlayamadi ama neymis kosuyormus mücadele ediyormus.Yattara bizim takimda yildiz olan bir isim kuskusuz ama büyük topcular büyük maclari alir.Yattara daha ilk defa bir derbi macinda bu kadar özverili oynadi kabul ama sezonda bir mac iyi oynayacak diye koskoca bir sezonu hibe mi edelim.Yattara bu macta iyi oynadi dersen benden aklima gelen Galati ve Kayseri maclari varki takim ona en cok ihtiyaci oldugu anlarda eksik birakip gitmistir.Taktir sizin.

serkanı son haftalarda izlemediğin belli.yattaraya gelince:illaki bi adam her maç süper oynucak.show yapacak die bişe yok.bu futbol.her an herşey olabilir.bikere yüzüstü bıraktı diye onca yaptığı katkıları inkar etmek doğru olmaz.

Koray
24.12.2007, 17:19
harikasın serkan...adam canla başla mücadele ediyo her maç...

Murat'
24.12.2007, 17:22
böyle devam etde milli takımda tekrar oyna...

Gürkan
24.12.2007, 18:05
istanbuk artığı yakıştırması bundan daha güzel silinemezdi.

kafamdaki soru işaretlerini dağıttın.

Cem Balcı
29.12.2007, 20:00
serkan inşallah ilk yarıdaki istikrarın ikinci yarıdada devam eder.

AYDIN KANTEKIN
09.01.2008, 21:32
serkan ikinci yariya bomba gibi basliyor simdiden Aurupa nin en ünlü kulüpleri onun icin kapimizi calacaga benziyor.seni bize yakistiran ve bu takima getiren zihniyete yaziklar olsun.davaya ihanet ben iste buna derim.

yavuss
09.01.2008, 22:14
Yok yok yokk yokkk böle futbolcu topcu olmaz olsun adam daha yanındakine pas veremıyor ne yapım böle topcuyu bıde trılyonlar alıyor olmaz böle şey...Trabzonspor forması cok buyuktur bu formayı tasıyacak ona layık olacak topcu ıstıyoruzzzz.....EY GIDI ALABAYRAK Ş......SİZ ARTIK GİT ARTIK YETER......

ilhan
09.01.2008, 22:31
Bugun bu kadar kötü oynamak zorundamıydın be Serkan..

Özge
09.01.2008, 22:33
Geldiğinden beri en kötü maçını oynadı herhalde.Maç içerisinde de yaptığı en büyük hata sayensinde de gol yedik.

Cem Balcı
09.01.2008, 22:58
inşallah bidaha böyle bir serkan izlemeyiz.

Cem Balcı
09.01.2008, 23:00
herşeye rağmen bu adamdan umutluyum...

ERCI
09.01.2008, 23:07
Serkan lütfen bu adama oynatmayin. FERHAT GEBI FUTBOLCU VARSA :::::::::::::::::::::
sERKAN BY BY ; BIRAK GITT:::

Keleşoğlu
11.01.2008, 21:28
serkan geldiginden beri en kotu macını oynadı ama ben gitmeyecek 3 5 futbolcu icinde goruyorum serkanı iş yapar bu adam

AYDIN KANTEKIN
12.01.2008, 08:10
serkan geldiginden beri en kotu macını oynadı ama ben gitmeyecek 3 5 futbolcu icinde goruyorum serkanı iş yapar bu adam

trabonspor böyle hedefsiz olunca serkan degil bunlarin hepsi is yapar

Emirhan Makul
12.01.2008, 12:20
serkan kenara ferhat içeri hiç değilse topu dikiyo gidiyoo inşallah celalettinin başına gelenler serkanında başına gelir darısı başına diyorum

tsligenc
12.01.2008, 19:02
serkan iş yapar ama çok istikrarsızz aynen diğer futbolculara uyuo o da.
gerçi ts nin sorunu bir gol atsa her kez iyi oynamaya başlıo, atamassa moral sıfır herkes dibe batıo
yane kallite bi gocü olsa takım da ateşlesin ama umuttan umudu olmayan diğer futbolcuların moraller ilk 25dakkada tükeniyor.

Cem Balcı
12.01.2008, 19:07
serkan kenara ferhat içeri hiç değilse topu dikiyo gidiyoo inşallah celalettinin başına gelenler serkanında başına gelir darısı başına diyorum

dostum serkan ferhattan daha ofans bi adam.bence daha kaliteli.ferhat görev adamı,serkan ise serbestte oynayabilen bir adam.ferhattan daha hızlı ve daha hırslı.başarılı olacağına inanıyorum.bu adam bizde iyi işler yapar.

Ömer TOPAL
12.01.2008, 19:08
bu takımda bıcırıklar da olmasa halimiz harap

jefferson61sefa
22.01.2008, 22:43
Trabzon küçük ama şirin bir şehir. Fırsat buldukça gezmeye çalışıyorum. Ancak zamanımızın büyük bölümü kulüpte geçiyor. Şehri gezmediğim vakitlerde de köpeğim Carlos’la vakit geçiriyorum.

Serkanın güblüğünden bir alıntı:D süper ya CARLOS köpeğinin ismi

corleone
23.01.2008, 00:50
canını dişine takarak oynuyor, en son gidecek 5 kişi arasına yazarım mevcut kadrodan serkanı eleştirmeye sıra gelene kadar çok kişi var takımda, hakemin kararlarına isyanı, haksız kararlardan sonraki hırsı o mevkide oynayan bir oyuncu için çok olumlu, ayman gibi kasap da değil iyi bir kesici.

Fatih Öztürk
23.01.2008, 01:01
serkana gelene kadar cok adam var gitmesi gereken.
bence serkanda koşmaktan başka bir şeye yaradığı yok.
onun bölgesinde jabi cok daha verimli.

Cem Balcı
23.01.2008, 01:04
faydalı olacağına inanıyorum.umarım daha iyi olursun.

UmutBaykan
24.01.2008, 12:09
serkan iyi adam da....günü gününü tutmuyor ya...bizim futbolcularn hepsi öyle gerçi..gününde olcakta maç kazancaklar...eyvah eyvah

Emirhan Makul
24.01.2008, 14:30
köpeğinin ismi carlosmuşş :):):):):)

Muhammed KOÇ
24.01.2008, 16:20
iyisin adamım. eski fb li olsan da takıma katkı sağladığın sürece no problem

Emiroğlu
30.01.2008, 03:54
Rize maçında kötüydü , gene koşacağı kadar koştu da,iyi değildi.Çok pas hatası yaptı.
Gününde oldu mu,ortasahada iş yaptığını düşünüyorum

Âkil Âdem
30.01.2008, 13:16
FB'ye karşı oynadığı futbolu görünce ilk kez bir İstanbul artığı işimize yarayacak diye düşünmüştüm ama meğer olay durmuş saat benzetmesi türünden bir şeymiş. Sonra eski haline döndü.

Misina
30.01.2008, 14:57
İstanbulun havasını solumuş futbolcudan bize fayda gelmez!

Karadağ06
31.01.2008, 18:33
''Trabzon küçük ama şirin bir şehir. Fırsat buldukça gezmeye çalışıyorum. Ancak zamanımızın büyük bölümü kulüpte geçiyor. Şehri gezmediğim vakitlerde de köpeğim Carlos’la vakit geçiriyorum.
''
:)
Serkan Balcı'nın eskı bır roportajı

Muhammed KOÇ
31.01.2008, 19:03
fenerden gelen adamdan hayır çıkmazdı bize ama yanılttın bizi.inş. yanıltmaya devam edersin..senden goller de bekliyoruz..

Uğurtan
01.02.2008, 01:13
Orta sahadaki hırsı çabukluğu presi yüreğini ortaya koyması harika.. Gerçekten bizi yanılttı.. Ancak sağ bekte yapamıo hatalar yapıo orta sahada oynamalı bence..

Jackdaniels
02.02.2008, 18:22
Takımın içinde kötünün iyisi...

Cem Balcı
02.02.2008, 19:04
fenerden gelen adamdan hayır çıkmazdı bize ama yanılttın bizi.inş. yanıltmaya devam edersin.._______________...

............:alkış:

al bendende okadar...

***NiLLYyY***
02.02.2008, 20:56
Fenerde oynamış fubolcuları hiç sevmem ,istememde takimimiza yakistiramam da ama serkan gayet iyi oynuyor . inşallah böyle devam eder..

ahmettt
11.02.2008, 10:19
Bu maçta cengaverdi bence.

macka61
11.02.2008, 12:19
güzel oynadı bu maçta tebrikler inşallah devamlı böyle oynarsın

Cem Balcı
11.02.2008, 12:38
inşallah daha iyi olursun serkan...

ilhan
11.02.2008, 16:34
Henüz kimse yazmamış Serkan'a :) İlk ben yazayım. Sahadan çıkarken trübünlerin alkışları bize kadar geldi. Sanırım çok iyi bir maç çıkardı.

Tolpaş61
11.02.2008, 16:51
serkan hangi takımdan gelirse gelsin benim içn önemli değil.önemli olan terini son damlasına kadar akıtmasıdır.oynadığı futbol hakkında yorum yapmayacağım ama sahadaki hırsı ve azmini takdir ediyorum.
şampiyonluğa oynayan bir trabzonsporda verimi en az iki kat daha artar.bana göre harika bir performans gösteriyor.özverili futbol oynuyor,çok mücadele ediyor.

Uğurtan
11.02.2008, 18:06
Dün çok fayda sağladı orta alanda takıma koştu pas yaptı pres yaptı bastı top aldı driplinge kalktı.. Helal sana Serkan yetenek anlamında kısıtlı da olsan elinden gelenin makimumunu vermeye çalışmanı alkışlıyorum...

Tansu Onur Erdoğan
11.02.2008, 18:32
Hasan ücüncü nasıl oynadıgı zaman gönülden oynuyosa serkan balcıda aynı hissi uyandırıyor taraftarda iyi oynar yada kötü oynar ama iyi niyetli oynuyor

surmeneli_keles
11.02.2008, 18:46
sahada yaptıklarından daha fazlasını yapar o yetenek var bıraz daha calısma ile olcak bence

kudu_61
15.02.2008, 16:19
şu anda takımın en iyisi hırsına hayranım kafasıda yarılsa koşuyor

Cem Balcı
15.02.2008, 17:43
bu adam her geçen gün bende dahada olumlu hisler uyandırıyo...

takımımıza uzun yıllar katkı sağlayacak bir isim olacağını düşünüyorum.

lazooo28
17.02.2008, 00:46
yanilmiyorsam ersun hocanin zaten eski talebelerinden..ersun hoca geldiginden beri sanki bir cikis yakalamis gibi..sahsen kendisini begeniyorum

macka61
17.02.2008, 01:19
evet yanılmıyorsun g.birliğinde beraberlerdi

Uğurtan
17.02.2008, 17:27
Bugün yine maçın yıldızlarındandı çok koştu mücadele etti yılmadı.. Harikasın Serkan devam.. :)

Samet Berber
17.02.2008, 17:34
gerçekten formanın hakkını verdiğini düşünüyorum ...

tekniği orta saha için yetersiz olmasına rağmen mücadele gücüyle bu açığını kapatmasını biliyor başarılar...

unique
17.02.2008, 17:36
Çok koşuyor, giydiği formanın hakkını veriyor bence.

Great White
17.02.2008, 17:39
Her zaman söylerim..

Ne çok iyi ne de çok kötü işlerin altına imza atmasa da her daim aynı performans ve çalışkanlık ile tam bir istikrar abidesi bu adam..

Böyle futbolculara her takımda, hatta Barcelona' da bile ihtiyaç var:)

Teşekkürler Serkan.. Ayağına yüreğine sağlık..

Özge
17.02.2008, 17:49
Her maç çok iyi mücadele ediyor.Koşuyor, elinden geleni yapıyor.Tebrikler Serkan.

Cem Balcı
17.02.2008, 22:48
Çok koşuyor, giydiği formanın hakkını veriyor bence.

+ çok istekli ve çalışkan...

Uğurtan
18.02.2008, 02:09
Takımın cengaveri :)

Ali Yerlikaya
18.02.2008, 10:11
Cok iyi svast zaten Ankarada baska bisey beklemek ayip olurdu, ama daha cok geride kaldi Ayman dün daha cok öne cikti.

Murat'
18.02.2008, 11:30
dün çok mücadele etti..o sahada o kadar olur..

Cem Balcı
18.02.2008, 11:48
sanırım;''istanbul takımlarından gelen topçulardan bişe olmaz'' savında olanlara cevabını her hafta veriyor.

aynen devam serkan...

tslover
18.02.2008, 12:05
mücadelesine bi şey diyemem ama yetenekleri sınırlı saymak gerekirse:
1)hava toplarında çok etkisiz
2)bire birde etkisiz
3)asist gibi bir yeteneği yok
4)gol atma becerisi zaten yok
5)fotbol zekası zayıf
6)sadece kesici (bu laftan da gına geldi artık)

Cem Balcı
18.02.2008, 12:12
mücadelesine bi şey diyemem ama yetenekleri sınırlı saymak gerekirse:
1)hava toplarında çok etkisiz
2)bire birde etkisiz
3)asist gibi bir yeteneği yok
4)gol atma becerisi zaten yok
5)fotbol zekası zayıf
6)sadece kesici (bu laftan da gına geldi artık)

1)hava toplarında etkisiz olması normal;çünkü boyu kısa.

2)birebirde etkisiz olduğuna katılmıyorum;çünkü gökdeniz gibi hızlı adam;boş alan bulduğu sürece birebirde rakiplerinden hızlıdır.

3)asist yeteneği olmaması normal;çünkü tam anlamıyla ofans adamı değil;misal alex gibi.

4)gol zaten atamaz;çünkü genel anlamda beck oynuyor;hucüma sık katılan birisi değil.

5)oyun kurucu;ofans orta saha olmadığına göre,şu anki futbol zeka düzeyi yeterde artar bile.

;);)

tslover
18.02.2008, 12:22

2)birebirde etkisiz olduğuna katılmıyorum;çünkü gökdeniz gibi hızlı adam;boş alan bulduğu sürece birebirde rakiplerinden hızlıdır.

3)asist yeteneği olmaması norma;çünkü tam anlamıyla ofans adamı değil;misal alex gibi.

4)gol zaten atamaz;çünkü genel anlamda beck oynuyor;hucüma sık katılan birisi değil.

5)oyun kurucu;ofans orta saha olmadığına göre,şu anki futbol zeka düzeyi yeterde artar bile.

;);)

hızlı olmakla birebirde etkili olmanın farkları vardır bence yani hızlı olmak birebirde etkili olmayı gerektirmez yani her hızlı oyuncu birebirde etkili değildir ancak etkili olanların hepsi hızlıdır sanırım anlatabildim

bazı insanlar vardır hepimiz biliriz çok şey yapıyomuş gibi olupta pek te birşey yapmayanlar serkana da uyuyor zannımca

ayrıca günümüzde fotbolda mevkiler bile yavaş yavaş kalkmaya başladı bu ne mi demek bu her oyuncunun total yeteneklere sahip olması bunları sahada da uygulaması ve her an heryerde görev alabilecek donanımda olması gerekir daha da açmak gerekirse defans yapmayan bir hücum oyuncusu yada ofans yapmayan bir defans oyuncusu artık muteber değil günümüzde hele hele de bu oyuncu orta sahada oynuyorsa defansif özellikleri kadar ofansif özellikleri de olmalı zira büyük takımların hepsinde bu böledir

ÖmerFarukYılmaz
18.02.2008, 12:22

3)asist yeteneği olmaması norma;çünkü tam anlamıyla ofans adamı değil;misal alex gibi.

;);)

:alkış: :alkış:

Ersun hoca geldiğinden beri çok daha iyi olmaya başladı

Cem Balcı
18.02.2008, 12:34
hızlı olmakla birebirde etkili olmanın farkları vardır bence yani hızlı olmak birebirde etkili olmayı gerektirmez yani her hızlı oyuncu birebirde etkili değildir ancak etkili olanların hepsi hızlıdır sanırım anlatabildim

bazı insanlar vardır hepimiz biliriz çok şey yapıyomuş gibi olupta pek te birşey yapmayanlar serkana da uyuyor zannımca

ayrıca günümüzde fotbolda mevkiler bile yavaş yavaş kalkmaya başladı bu ne mi demek bu her oyuncunun total yeteneklere sahip olması bunları sahada da uygulaması ve her an heryerde görev alabilecek donanımda olması gerekir daha da açmak gerekirse defans yapmayan bir hücum oyuncusu yada ofans yapmayan bir defans oyuncusu artık muteber değil günümüzde hele hele de bu oyuncu orta sahada oynuyorsa defansif özellikleri kadar ofansif özellikleri de olmalı zira büyük takımların hepsinde bu böledir

ama benim demek istediğimi tam anlamıyla anlatamamışım galiba...

serkan bir yattara olamaz;birebirde etkili diye bahsettiğim olay,hızını kullanarak teke tekte rakiplerini geçmesidir,bilek hareketleriyle değil...(birebir mevzusu)

ayrıca;diğer bir değinmek istediğim şey,mevki konusu değildir.serkanın ofans gücü yok,golcü özelliği yok demek istedim.yani senin tabirinle mevkiler konusuna değinmedim.kapasite ve yetenek meselesi...

diğer bir konu;''defans yapmayan bir hucum oyuncusu ya da ofans yapmayan bir defans oyuncusu artık mutebir değil...'' demişsiniz.

yine aynı örneği vericem;alex...hucum oyuncusudur,savunmayada gelir,ama sadece gelir...

TAM ANLAMIYLA savunma yapamaz.

son olarakta şu sözünüze deyinmek istiyorum;futbolda mevkiler kakmaz;sadece oyuncuların oyuna olan katkıları fazlalaşır;değişiklik gösterir.bizimde değindiğimiz gibi;defansta ortasaha görevi yapabilir oyun içerisinde.ama sadece yapmaya çalışır,tam anlamıyla olmaz.;)

teşekkür ediyorum.

tslover
18.02.2008, 12:39
ama benim demek istediğimi tam anlamıyla anlatamamışım galiba...

serkan bir yattara olamaz;birebirde etkili diye bahsettiğim olay,hızını kullanarak teke tekte rakiplerini geçmesidir,bilek hareketleriyle değil...(birebir mevzusu)

ayrıca;diğer bir değinmek istediğim şey,mevki konusu değildir.serkanın ofans gücü yok,golcü özelliği yok demek istedim.yani senin tabirinle mevkiler konusuna değinmedim.kapasite ve yetenek meselesi...

diğer bir konu;''defans yapmayan bir hucum oyuncusu ya da ofans yapmayan bir defans oyuncusu artık mutebir değil...'' demişsiniz.

yine aynı örneği vericem;alex...hucum oyuncusudur,savunmayada gelir,ama sadece gelir...

TAM ANLAMIYLA savunma yapamaz.

son olarakta şu sözünüze deyinmek istiyorum;futbolda mevkiler kakmaz;sadece oyuncuların oyuna olan katkıları fazlalaşır;değişiklik gösterir.bizimde değindiğimiz gibi;defansta ortasaha görevi yapabilir oyun içerisinde.ama sadece yapmaya çalışır,tam anlamıyla olmaz.;)

teşekkür ediyorum.
bende tşkr ediyorum sanırım aynı şeylerden bahsediyoruz

Onur Civelek61
18.02.2008, 15:07
Serkan son yıllardaki en ii transferdir hiçde uyum sorunu yaşamadı.Hiç yorulmaz mı bu adam:)

Samet Yildirim
18.02.2008, 15:27
fena degldi ama mücadele herzaman vardi tabi ki:D...ama daha iyi oynayabilir...

kudu_61
20.02.2008, 13:13
bana göre şu anda takımın en iyisi hırsı yeter

Cem Balcı
20.02.2008, 14:49
Serkan son yıllardaki en ii transferdir hiçde uyum sorunu yaşamadı.Hiç yorulmaz mı bu adam:)

şu kısım çok önemli:uyum skıntısı yaşamadı...

KUTADGU
22.02.2008, 09:33
Ersun Yanal ile beraber gerçek mevkisinde oynamaya başlayınca verimi bayağı arttı..

Bunun yanısıra ileri çıkarak hücumdaki çoğalmayı da sağlayarak takıma olumlu yönde katkı yaptı..

Başarılarının ve hırsının kaybolmaması dileğiyle..

Daha iyi, daha arzulu...

Hadi Serkan, Hadi Serkan....

ÖmerFarukYılmaz
22.02.2008, 09:45
Harbiden takımın en iyi transferlerinden

surmeneli_keles
22.02.2008, 15:11
yerımde oynamıyoru m gıbı bısey soylemıstı ortasahada oynamak istiodu

Cem Balcı
22.02.2008, 19:23
serkan çimşirin yerine;jabi sağ beke.:)

Cem Balcı
24.02.2008, 17:33
serkan sana helal olsun,bugünde olduğu gibi;senden hırslısını görmedim.sahanın heryerindeydin...

Uğurtan
24.02.2008, 18:19
Aslan yürekli Serkan harikasın.. Defans ortasaha hücum ne yapmadınki.. Takımıi taraftarı ateşlemeye uğraşmanı görmek güzeldi :)

Cabri61
24.02.2008, 18:49
Günün adamı serkan:alkış::alkış:

atabaş
24.02.2008, 18:50
bügün macın en iyisi serkan idi...iyi mücadele etti helal olsun inşallah böyle devam eder

ÖmerFarukYılmaz
24.02.2008, 18:56
40 Yıllık trabzonlu gibi helal olsun

Serkan bu taraftar senden çok daha iyisini bekliyor.

Supersin.

Ama sanki oniberoda daha iyi oynuyo hee:D

Cem Balcı
24.02.2008, 18:58
serkan her hafta oldu gibi bu haftada seni beğenmeyenlere;istanbul takımlarının atığı diyenlere cevabını verdin...

Emiroğlu
24.02.2008, 19:12
serkan her hafta oldu gibi bu haftada seni beğenmeyenlere;istanbul takımlarının atığı diyenlere cevabını verdin...

Yok arkadaş her hafta aynı cevabı veriyor serkan,ama nafile...

Allah şifa versin ne diyelim;)

Özge
24.02.2008, 19:42
Serkan'a artık yorum yapmaya gerek yok.:)Her hafta çok iyi oynuyor.Takıma katkısı büyük.Tebrik etmek lazım.

Fatih BALTA
24.02.2008, 20:41
Allah nazardan saklasın.Takımımızın vazgeçilmezleri arasına girdi.
İnşallah bu formunu kalan maçlardada devam ettirir.

Cafer Bulur
24.02.2008, 21:15
yine sahada herseyini ortaya koydu.bitmek tükenmek bilmeyen bir enerjiyle kostu ama teknik kapasitesi sinirli oldugundan daha fazlasini yapmaya gücü yetmedi.yine de herseye ragmen takimin vazgecilmezlerinden biri oldugunu kanitladi.

Salih Kara
24.02.2008, 23:16
helal olsun sana.Nasıl bir ciğerdir nasıl bir kondisyondur.Adam yorulmak nedir bilmiyor kene gibi yapışıyor.En çok sediğim yanı da korner kullandığımız zamanlar tek başına bizim sahada kalıyor ama 3 kişi de gelse süratiyle topu alıyor.

macka61
24.02.2008, 23:34
evet ersun geldiğinden beri baya iyi oynuyor

Ali İhsan
25.02.2008, 00:56
Bu futbolla Euro 2008'e gidemezsen, hele hele Ayhan falan gibi adamlar giderse çok yazık olur. Ciğerine sağlık...

Cem Balcı
25.02.2008, 00:59
Bu futbolla Euro 2008'e gidemezsen, hele hele Ayhan falan gibi adamlar giderse çok yazık olur. Ciğerine sağlık...

hedefide illaki orasıdır.;)

Emiroğlu
25.02.2008, 08:30
Kim ne derse desin kendisine ve benim için çok önemli olan PROFESYONELLİĞİNE alkış tutmak istiyorum ! :alkış:

Demek ki neymiş ? Topçu profesyonel olduktan sonra her yerden alınıp,herşeyiyle oynarmış !

Gerçi bizim masa başında PROFESYONELLEŞEN " öz evlat " larımız da var,hakkını yemeyelim !

Faik Yılmaz
25.02.2008, 08:35
bu ne hırstır bu ne mücadeledir bu ne azimdir....

Her maçta terinin sondamlasına kadar koşuyor mücadele ediyor hep böyle olman hep böyle kalman dileğiyle

KUTADGU
25.02.2008, 08:40
V. Manisaspor maçının gerçek kahramanlarından....

Bravo Serkan, hep böyle devam et.

ferhaTS87
28.02.2008, 00:51
bıde arada gol atsan cok mu sey ıstedım acaba yınede cok ıyısın serkan

lazooo28
28.02.2008, 01:54
ilk oynadigi vllaznia macindad hangi pozisyonda oynamisti ..sanki daha ofansif gibi geldi bana
gerci adamlara bir düzine gol attik , az kalsin kaleci ahmet bile atacakti bi tane ama :)

TolgaTopçu61
28.02.2008, 12:08
serkan orta sahada oynayinca daha basarili oynuyor

Cem Balcı
28.02.2008, 18:56
aynen devam serkan...helal be sana...

demir
28.02.2008, 19:30
orta sahamızda oynayacak kadar teknık kapasıte olmasada cok ıyı bır asker ama oda ayman gıbı zamanla belkı beklentılerımıze yavas yavas karsılık verebılecek kapasıteye gelır bıze abnkaraya gol atan degıl fenere gs ye avrupoada gol atacak poynayacak adam lazım kızım sana soledım gelınım ısıttı kesın :D

AYDIN KANTEKIN
28.02.2008, 23:35
Trabzonspor taraftarlari nekadar iyi futboldan anladigina dair yerel ve ulusal medyada hergün en az iki haber cikar ve haberin metni övgü ile doludur.Ama ben artik benim futbol bilgimden süpheye düstüm ve Allah kimseyi bu duruma düsürmesin.Ben kanimca sadece kosuyor diye bir futbolcuyu Trabzonspor a yakistiramiyorum.Serkan i kimse ile kiyas etmek istemem cünkü ülkede iki metreye pas atamayan futbolcu sayisi haliyle fazla ve buda iclerinden bu özel yetenegi sayesinde en cok parayi alan adam.Ikili kademelerde ters basan,top calma ve oyuna sokma özelligi olmayan ama bunlari göremedigimiz bitmek tükenmek bilmeyen enerjisi ile kapatan bir athlet.

Emiroğlu
01.03.2008, 00:50
Yaa serkan efendi.Sen maçın yıldızı olsan bile,çok beklersin buradan övgü ile söz edilmeyi...

Öz Evlatçılar "Savunma" ile meşkuller çünkü !

Helal olsun sana ! Bravo !

Samet Başdağ
01.03.2008, 09:53
bravoo serkan balcı iyi oynadın akşam

K@HrY
01.03.2008, 11:25
Takımın dinamosu diyebilirim. Ne yalan söyliim bize geldiğğinde hiç ümitli değildim ama Adam kalbiyle ruhuyla mücadele adiyor ayakta alkışlamak gerekiyor. Teşekkürler Serkan balcı.

ilhan
01.03.2008, 11:28
Birde olup olmadık yerlerde faul yapmasa ve kendini yere atmasa daha güzel olacak.

Harun-61
01.03.2008, 11:55
Teknigi iyi degil, hatda cok kötü...

fakat kazanma hirsi, asiri efor sarf etmesi, her yere kosmasi, yürekten oynamasi büyük alkisi Hak ediyor...

61viya
01.03.2008, 11:58
Sivasa geldikleri zaman,sınavdan çıkıp yanlarına gittiğim için,ona yazdığım birkaç cümleyi Ersun Hocamın mektubunda belirtmiştim.Ve demiştim ki,Fenerbahçede forma giyip de bize gelen,yani sarılaciverdi çıkarır çıkarmaz bordomavi yi sırtına geçiren hiçbir insana böylesine ısınmamaıştı kanım.Kusura bakma demiştim,senin eski takımın oalbilir amaöyle saf bir nefret var ki içimde.Gerçi önemi yok diye devam emiştim,senin takımın TRABZONSPOR artık ve temnnim odur ki,hep böyle olur.O güzel gülüşün hiç eksik olmasın be Serkan.Hep böye mücadele et,yanındayız! Teşekkürler.

Erbay
01.03.2008, 14:34
Orta sahada daha iyi oynadığı kesin.Mücadelesini kimse tartışamaz.Pas atmada da zorlanmıyor.Tekniğini biraz daha geliştirmesi gerek.Geldiği zaman çok kart görecek diyordum.Şimdiye kadar çok az kart gördü.Daha ne olsun.

Uğurtan
01.03.2008, 15:49
Hala ben bu takımda oynarım.. Bu takımın da bana ihtiyacı var dedirterek oynuyor.. Umarım bu formunu sürdürür.. Orta alanda bu stilde bir futbolcu herzaman işimize yarar..

AYDIN KANTEKIN
05.03.2008, 20:19
Trabzonspor taraftari arasinda yürekli Üvey Babalarin olmasi senden sonrada gelecek olan istanbul kalintilarinin da islerine yarayacak.Serkan Fenerbahce´den sonra bize gelmesini profesyonelligin geregi gibi degerlendirmeler elbette dogrudur ama soru sudurki Fenerbahce gibi bir kulübe gitmeden Genclerbirligin de sana teklif ileten Trabzonspor a neden gelmedigin ve devami acaba Fenerbahce de kadro genis olmasaydi ve ilk onbirde yerin garanti olsaydi bu tercihi tekrar yaparmiydin.Bu sorular böyle alir basini gider ama simdi senin iyi veya kötü elestirilmen gereken tek tarafin herzamanki gibi futbolculugun.Ben biraz gerilerde kalmisim hani geri kafali derler ya iste öyle.Ben Trabzonspor orta sahasinda oynayacak futbolcu profilinin kesinlikle bir Tolunay Kafkas Ogün Temizkanoglu olabilecegine inaniyorum.Top teknigi yüksek olan,takim savunmasinda kusursuz ve ileri cikislarda derinlemesine pas atip kosabilen bu arkadaslar simdiki orta sahamizi görünce herhalde bu takimda biz halen daha oynariz diyorlardir.Gerci bu profile uygun olmayan takimda birtek sen degilsin senin gibi bircok arkadasimiz gecmise bakilirsa bir futbol erozyonuna ugramis.Eger Futbolu profesyonel oynayan oyuncularda cizdigimiz profil gereksiz ise ozaman maraton kosuculari bu sporu profeyonel sekilde hatta sizden daha iyi icra edebilir.Acaba ben mi geride kaldim yoksa futbol hicmi ilerlemedi.

ÖmerFarukYılmaz
10.03.2008, 19:56
Helal serkan çok daha iyiye gidiyorsun

Emiroğlu
11.03.2008, 00:26
Yaaaa serkan efendi...Geçen sayfada yazmıştım sana...Maçın yıldızı olsan da , maç gününden itibaren topu topu (bu da dahil) 2 yorum yazılır sayfana...

Çok vefalıdır Trabzonspor taraftarı...

Mustafa K. Demirbaş
11.03.2008, 14:44
serkan orta sahada cok ıyı her zamn orta sahada kullanılmalı bence sag tarafta oynayamıo

Gürkan
13.03.2008, 16:47
Yaaaa serkan efendi...Geçen sayfada yazmıştım sana...Maçın yıldızı olsan da , maç gününden itibaren topu topu (bu da dahil) 2 yorum yazılır sayfana...

övgüğ almak için iyi oynamak yetmez bazılarına başka özellikte ararlar.

Cem Balcı
13.03.2008, 16:59
serkan senin Allahına kurban...

daha nediyim ki...aynen devam...

TSKara61
13.03.2008, 18:49

Kotu oynasa ama Allah bilir kac yorum alir :D

muratd61
14.03.2008, 13:24
bjk maçında senin o tükenmek bilmeyen enerjine çok ihtiyacımız var serkanım..çok top çalman lazım valla...:D

Ali Haydar
14.03.2008, 21:34
Serkan çok hırslı bir oyuncu...Ve Gökdeniz ile birbirlerine çok benziyorlar...Aynı ikiz gibiler...

Emirhan Makul
14.03.2008, 23:45
çok hırslı toparlak oğlan ya :)

Emirhan Makul
16.03.2008, 10:21
http://www.fotomac.com.tr/2008/03/16/im/093DAA04ED362643ACABDFB5b.jpghttp://www.fotomac.com.tr/i/1_pix_beyaz.gifhttp://www.fotomac.com.tr/i/1_pix_beyaz.gifhttp://www.fotomac.com.tr/i/_spacer.gifSerkan: 3 puanla döneriz

Kasığındaki problemi tamamen giyileşen Serkan Balcı, Beşiktaş karşılaşmasının zor geçeceğini ancak sahadan galibiyetle ayrılacaklarını söyledi. Bordo-mavili oyuncu, "Lider takımı sahasında yenerek, önemli bir başarıya imza atmak istiyoruz. Çok işi hazırandık. Trabzonspor formasının hakkını vereceğiz" dedi.

Remzi
16.03.2008, 11:09
Bugün ortasahada çok büyük iş düşecek ona..Gökdenizde yok artık..
Bugün yine elinden gelenin en iyisini yapacaktır.ben inanıyorum buna:)

Ümit Tekşan
17.03.2008, 22:03
Sekana ihtiyacımız var iyisin serkan böyle devam et.

astopal
17.03.2008, 22:12
artık ortasahada hızlı adama değil güşlü ve teknik adama ihtiyacımız olduğuna karar verdim

serkan tamam hızlı ortasahadan hızlıca atağa kalkıyor
ama ileri hızlı gidince noluyor
rakibin defansı çoğalıp umutsuz vaka ya dönüşüyor
keşke forvet oynatabilsek adamı
yada kısa yoldan büyük revizyon çalışması dahilinde satılsın gitsin
şampiyon kadroya yakıştırılamayacak bir oyuncu

Mustafa K. Demirbaş
19.03.2008, 09:36
serkan orta sahada oynayınca cok verımlı oluyor

Emirhan Makul
23.03.2008, 09:49
Serkana Bak Be O BiLE Yaşlanmış Valla...!

http://img262.imageshack.us/img262/8666/031205mac3mr2.jpg (http://imageshack.us)

Emirhan Makul
23.03.2008, 09:50
Buda Çok Güzel Serkan-Yattara Eşleşmesi

http://img229.imageshack.us/img229/7044/031205mac6bs8.jpg (http://imageshack.us)

Cem Balcı
23.03.2008, 13:41
serkan biranönce toparlan...

Misina
23.03.2008, 14:04
en Çok bu herifin aldığı trilyona acıyorum.

Cem Balcı
23.03.2008, 14:28
en Çok bu herifin aldığı trilyona acıyorum.

hey Allahımm yaa...:cool:

Arif Timurcioğlu
26.03.2008, 01:46
Serkan Balcı iyi adam, hırslı mücadeleci adam gel görki oynadığı mevkide bizim ibrahima yattara var. Sağ bekte başarılı olamıyor. Ön libero mevkiğinde bizim bekletinlerimize karşılık verebilecek bir oyuncu değil. İyi bir yedek olur. Hakkında hayırlısı.

okg_53
26.03.2008, 01:52
Serkan bu takımda kalması gerekenlerden.

Murat'
26.03.2008, 14:11
aldığı para bence çok fazla...biraz indirim yapmalı.

kudu_61
26.03.2008, 14:22
serkan hırsına hayranım bir an önce dön ayman sensiz olmuyor

Osman Erdoğan
26.03.2008, 17:01
serkan küpeni alda git:rolleyes:

MehmetGÜRSOY61
26.03.2008, 17:03
hayırlıı olsun bakalım iyi oyuncu kendisi kalitelii oyuncu

ErayAkyüz
26.03.2008, 17:14
serkanın takımımza katkısı tartısılmaz gercekten istnbl takımlarından gelipte banko ilk onbirde oynattgımız futbolcu

Emirhan Makul
26.03.2008, 17:19
oynasın ya artık sakatlığı geçmedi mi

Cem Balcı
26.03.2008, 17:40
oynasın ya artık sakatlığı geçmedi mi

iyleşti diye biliyorum.bu maçta oynar sanırım.

Emirhan Makul
26.03.2008, 17:54
iyi o zaman koşan adam lazım ankara maçında ah bide yattara olsaydıı

Mustafa K. Demirbaş
28.03.2008, 19:01
orta sahada cok verımlı oluyor sag bekte ıyı degıl

SeRo
28.03.2008, 19:38
ankara macında umutluyum orta sahada insallah sırtlar oynu

Cem Balcı
29.03.2008, 17:46
nerelerdesin be serkan!!!

Emirhan Makul
29.03.2008, 17:53
bu maçda iyi oynardı yokluğunu hissettik

_ERHaN_
31.03.2008, 16:13
Serkan balcı gençlerbirliğinde oynadığı dönemdeki gibi oynasa Trabzonsporda süper olur en azından gökdenizi biraz olsun yokluğunu hissettirmez...

_ERHaN_
31.03.2008, 16:14
Serkan balcı gençlerbirliğinde oynadığı dönemdeki gibi oynasa Trabzonsporda süper olur en azından gökdenizi biraz olsun yokluğunu hissettirmez...

Fatih
31.03.2008, 16:25
geldiği zaman istanbul artığı dendi görüldü ki istanbul artıkları (çağdaş serkan) trabzon artıklarından daha iyi mücadele ediyo helal olsun aldığın para

ErayAkyüz
31.03.2008, 16:32
yaa ne oldugu serkana kac haftadır yok onun yoklugu dolmuyor zaten umaırm bu hafta oynar

Hami_41
01.04.2008, 14:52
benim çok beğendiğim hırslı savaşan bi futbolcu

Cem Balcı
01.04.2008, 16:54
geldiği zaman istanbul artığı dendi görüldü ki istanbul artıkları (çağdaş serkan) trabzon artıklarından daha iyi mücadele ediyo helal olsun aldığın para

başka söze gerek yok sanırım...:alkış:

Bartuğ13
01.04.2008, 22:10
Takımının kendisine ihtiyacı var diye Konya maçında iğne ile sahaya çıkıp oynayan Serkan Balcı bedelini ağır ödüyor. Kasığındaki ağrı nedeni ile üç maçtır takımdaki yerini alamayan Serkan Balcı Denizli maçında da forma giymek şansı yok denecek kadar az.

Yapacak bir şey yok diyen Serkan Balcı” Dinlenerek ve zamana bağlı olarak iyileşecek olan bir sakatlık. O zaman zorladık. Kısa sürede dönmek istiyorum. Denizli maçından sonra takımdaki yerimi alırım”diyor.

helal olsun helal olsun helal olsun.keşke sakatlanmasaydı onun eksikliği hissediliyor.aldığı para da helal olsun.bu tavırlarından dolayı seneye takımda kalması gereken ender oyunculardan birisi kendisi.

Ümit Tekşan
05.04.2008, 17:28
Yahu bu serkan ne oldu neden oynamıyor Galatasaray maçında insallah oynar biz serkandan çok sey bekliyoruz...

Cem Balcı
05.04.2008, 18:02
serkan özledim seni yahu;inşallah gs maçında oynarsın.

unique
24.04.2008, 17:40
Hala sakat mı, ne oldu Serkan'a?

Emirhan Makul
25.04.2008, 11:18
http://www.fotomac.com.tr/2008/04/25/im/25BB2E83FEB2614B8246D3C5b.jpghttp://www.fotomac.com.tr/i/1_pix_beyaz.gifhttp://www.fotomac.com.tr/i/1_pix_beyaz.gifhttp://www.fotomac.com.tr/i/_spacer.gifSerkan oynamıyor

Trabzonspor'da Serkan Balcı, G.Antep maçı kadrosuna alınmayacak. Sakatlıktan yeni çıkan Serkan'ı riske etmeyeceği öğrenilen Teknik direktör Ersun Yanal'ın daha çok forma şans bulamayan oyunculara yer verip onları deneyeceği öğrenildi.

Cem Balcı
25.04.2008, 19:07
ya hayret bişey;ne sakatlıkmış ya adam antep maçında da yok...:S

ÖmerFarukYılmaz
26.04.2008, 09:18
Seneye bize lazım, inşallah o zamana kadar iyileşir..

Mustafa K. Demirbaş
30.04.2008, 10:43
Balcı: Yeni Sezondan Umutluyuz
Serkan Balcı, hedeflere ulaşmak için yeni sezonu beklediklerini söyledi.
30 Nisan 2008 / 09:41

http://trabzonunsesi.com/images/news/5284.jpg

Trabzonspor'un Başarılı oyuncularından Serkan Balcı belirlenen hedeflere ulaşmak için yeni sezonu beklediklerini söyledi.

Kötü bir sezonu geride bırakmak üzere olduklarını belirten Serkan Balcı, “Bu sezon hiçbir şey istediğimiz gibi olmadı. Oyuncular olarak bu durumda olmak bizi üzüyor. Trabzonspor gibi geçmişinde büyük başarıları bulunduran kulübün ligi daha iyi bir konumda bitirmesi gerekirdi” diye konuştu.

Yeni sezonu umutla beklediklerini dile getiren Serkan, “Artık kafamızdaki olumsuz düşünceleri silip, geçmişe sünger çekmekten başka çaremiz yok. Yeni sezon öncesi yapılacak kaliteli oyuncu transferiyle gelecek sezon taraftarlarımızın gönlünü almak istiyoruz. Ben burada olmaktan dolayı mutluyum. Artık başarı görmek istiyorum” dedi.

Kaynak: http://trabzonunsesi.com/images/news_source/61.jpg

Murat Engin Akyüz
30.04.2008, 14:23
eğer kafasını toparlayıp kendini takıma verebilirse,zaten kendini kanıtlamış bir oyuncu olduğundan bize çok yararı olabilir..ayrıca ersun yanal'ın eski öğrencisi yani onu takıma adapte edebilmek de hocamız için çok zor olmasa gerek..

Cem Balcı
30.04.2008, 18:34
inşallah takımda kalırsın serken;boş adam değilsin...

Onur Civelek61
30.04.2008, 20:21
kesinlkle kalmalı herkes ona güweniyooorr

DeAgLeMaNyAq
03.05.2008, 21:43
2 aydır oynamamasına rağmen oyuna girdikten sonra arkadaşlarına mücadelenin nasıl verildiğinin adeta dersini verdi. Her topa ölümüne girdi...

macka61
03.05.2008, 23:18
evet oyuna girdikten sonra iyi oynadı o kısa sürede

ÖmerFarukYılmaz
10.05.2008, 23:03
Serkan mükemmel bir maç çıkardın.

Tebrikler:alkış:

CemiL_61
10.05.2008, 23:05
Serkan'la devam ;)

MehmetGÜRSOY61
10.05.2008, 23:05
serkana helal olsun valla aferin serkan

Fatih
10.05.2008, 23:06
maç eksiği olduğu aşikardı ikinci yarı oyundan düştü yinede çok koştu

Özge
11.05.2008, 00:03
Maç eksiği çok olmasına rağmen fena değildi ama Fatih'in de dediği gibi 2. yarı oyundan düştü.

_SaMeT_
11.05.2008, 15:50
Fener'in Roberto Carlos'u TRABZONSPOR'un Serkanıdır

Arif Timurcioğlu
11.05.2008, 18:45
Gelecek seneye yeni transferlerin gelmesiyle birlikte sağbek yolu gözüktü kendisine, iyi oyuncu ama musa böyle oynamaya devam ederse yedek kulubesinde oturur.

Emirhan Makul
12.05.2008, 13:35
70 dakka dayanabildi 90 dakikalık topçu değil 5 tane topu ezdi burası özgür ve açık bir forum herkezin görüşlerine saygılıyım ama ben serkanın gönderilmesi taraftarıyım

_SeRKaN_
12.05.2008, 13:48
70 dakka dayanabildi 90 dakikalık topçu değil 5 tane topu ezdi burası özgür ve açık bir forum herkezin görüşlerine saygılıyım ama ben serkanın gönderilmesi taraftarıyım

Sen beni nereye gönderiyon Emirhan..Adaşıma dokunma iyidir o iyidir..:)

Özge
12.05.2008, 15:36
Tamam pek etkili değildi ama 70 dakika oynamasının nedeni maç eksiğinin olmasıdır.

Oğuzhan Fidan
12.05.2008, 15:55
serkan gibi oyuncular az yetişir bence çağdaş ve serkan balcı gerçekten iyi oyuncular ikiside zaten 100 de 100 kalıcaklar

DeAgLeMaNyAq
12.05.2008, 18:38
Hasan, Hüseyin kalsın Serkan gitsin. Ne güzel eşitlik. Adam sırf FB'den geldi diye bu eleştiriler oluyor. Serkan Trabzon'un altyapısından çıksaydı bugün ortalığı yıkardık...

Osman Erdoğan
24.05.2008, 03:36
:D:DD:D:D:alahım ya delircem ben bir gün serkana topcu diyolar altı her topu kullanmayan kazmanın teki ya boş boş koşuyo adam gecemyince yere hahaah:DD:allahım ya neler kaldık ii serkanınız kalsın bakalım ne işe yarıo bana sorarsanız trabzonun değil formasını adını bile sölettirmem .

Kazım Uzunboy
24.05.2008, 04:11
Hasan, Hüseyin kalsın Serkan gitsin. Ne güzel eşitlik. Adam sırf FB'den geldi diye bu eleştiriler oluyor. Serkan Trabzon'un altyapısından çıksaydı bugün ortalığı yıkardık...
Futbolun bir yanıda böyle işte
Her zaman iyi oynayan savunulmuyor
:)

psikopat_hamsi
24.05.2008, 12:31
iyi ve hırslı bir oyuncu ama sinirlerine hakim olamıyor o yüzden de çok kart görüyor..musa gelecek sezon son maçlardaki performansını sürdürürse serkan yedek kalır ama ne olcağı belli olmaz Allah korusun bi daha sakatlanır şimdi musa sorun yaşamayalım..kalsın takımda alternatifli bi kadro olur böylece..

Sefa Murat Dokuz
24.05.2008, 13:19
Dün İzmirde İnciraltına gelmiş babamın bi müsteriisnin dükkanında imza falan dağıtmış adam babama Serkanı çok övdü çok alcak gönüllü kimseyi kırmadı herkese imza verdi bekledi ve herkesle ilgilendi demiş...

Osman Erdoğan
24.05.2008, 16:05
serkanın tek bir olumlu yanını söyleyin sözlerimi geri alcam bu adam coban ts yakışmaz gitsin

Sefa Murat Dokuz
24.05.2008, 16:08
serkanın tek bir olumlu yanını söyleyin sözlerimi geri alcam bu adam coban ts yakışmaz gitsin
SAdece FB den geldi diye böyle düşünüyorsunuz kesinlikle...
Bana Gattusonun bi tane iyi yanını söylesene adam Milan da oynuyor teknik mi var şutu mu güzel... nesi var Gattusonun_?

psikopat_hamsi
24.05.2008, 18:08
gattuso ve serkan ın tek iyi yanı hırsları gibi :) mücadeleyi hiç bırakmıyor ikisi de :) ama sağ bekte serkan dan önce musa ve ferhat var bence..3 ünün arasından en çok çalışanı en iyi olanı hocamız seçer ilk 11 de şan verir artık..

Ümit Tekşan
24.05.2008, 18:17
Serkan'ın bize sürati ( Hızı ) çok lazım çabuk oyuncu hırslı oyuncu dolayısıyla kalmasında büyük fayda var..

psikopat_hamsi
24.05.2008, 18:33
Serkan'ın bize sürati ( Hızı ) çok lazım çabuk oyuncu hırslı oyuncu dolayısıyla kalmasında büyük fayda var..

evet hızlı ama topu kaptırınca hızını alamayıp hep kendini yere atıyor :)

Emirhan Makul
24.05.2008, 18:34
bence seneye kalsa bile zor forma şansı bulur

Cem Balcı
24.05.2008, 18:58

diyecek bişey yok.

sanırım ts maçlarını hiç izlemediniz...:cool:

Erkan
24.05.2008, 18:59
bence 2 li onlibero Serkan ve Colman olmali...

Osman Erdoğan
24.05.2008, 21:29
diyecek bişey yok.

sanırım ts maçlarını hiç izlemediniz...:cool:
:Dya hahahah serkanı söliyorsun dimi ya nedim tmm size göre topcu olabir ama bana göre 2 lig topcusu;)