PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Serkan Balcı

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 [30] 31 32

Harun-61
20.01.2013, 21:34
lütfen d.f ol artik...!!!!!!!

Ugur Kurucelik
20.01.2013, 21:37
şükürler olsunki kontratı bitiyor ama şimdiden gönderilsin alacağı 500 binmi ? verin 700 gönderin şunu.

bahadır2561
20.01.2013, 21:54
Serkan,Yumlu,Aykut,Halil bunlar oyuncu filan degil
Ustune bide 11'de oynatiyor filozof beyimiz

Sefaenes
20.01.2013, 21:55
sari dan sonra kirmiziyida alir dedim evdekiler ve beni yaniltmadi suc onda degil onu oynadanda

ophius
20.01.2013, 21:57
serkan senin göbeğine ve yeni ektirip maç içinde bol bol düzelttiğin saçlarına kurban olayım ben

Emre ÖZTÜRK
20.01.2013, 22:10
Senin futbol oynaman futbola ihanettir Serkan.Defol.........

Doğukan Uçan
20.01.2013, 22:24
adam 15 yıldır trabzonspor da her maç oynadı vay anasını satım

Mehmet Fatih Silik
20.01.2013, 22:39
Kirmizi karti gördügünü bilmiyordum maci kapattigim icin...tek sevindigim nokta bu oldu...Zeki dururken senin oynaman büyük haksizlik...

Misina
20.01.2013, 22:50
Umarım sözleşmesi yenilenmez

Ilelioglu
20.01.2013, 23:00
Yollayin gitsin. Misyonu doldu artik.

..

serdaracıl
20.01.2013, 23:27
Zorlama artık. Hayat futboldan ibaret değil. Başka meslekler de var.

zafer6161
20.01.2013, 23:39
fenerin işe yaramaz deyip 5 sene önce postaladığı adam bizde 5 senedir top oynuyor

DeAgLeMaNyAq
21.01.2013, 03:58
Aslında koşu mesafesi her şeyi özetliyor. 2010-2011'de 12km'ye dayanan performansı vardı şimdi ise 9 km'yi zar zor koşmuş...

Faik Yılmaz
21.01.2013, 08:26
Adam göbeğini kaldırıpta koşamıyor bile...

ama her maç 11 'de...

bu torpil değilde nedir Allah aşkına....

Serkanın oynamasının torpilden başka açıklaması olamaz...

Taraftarın çoğu kart görsün ya da sakatlansın diye dua eder oldu....

Zira başka türlü her halükarda oynuyor oynatılıyor....

Hüseyin Kurt
21.01.2013, 08:49
Rakip futbolcudan çalım yedikten sonra umursamaz bir şekilde hafif tempoda tın tın koşman var ya, beni benden alıyor...

Bir futbolcunun takımının yediği 3 gölün ikisinde %100 suçu varsa,söylenecek başka söz yok.

leavemealone
21.01.2013, 08:57
Cok merak ediyorum Serkan ömrü hayatinda hic Sol ayagiyla bir orta , bir adam gibi bir pas atmismi ?
Bir adam bu kadarmi beceriksiz olur.. hic mi diger ayagini kullanamaz..
Göbek desen aldi basini gidiyor.. Birde basimiza ofsayt taktigi cikti beyefendinin..
Tühh yaziklar olsun sanada seni bu kadar israrla oynatanada..

Alper Beyazay
21.01.2013, 09:47
Türkiye'nin en kaliteli, en hızlı, en iyi orta açabilen, en zayıf, en dinamik, en teknik sağ bekidir kendisi.

Oğuzhan Fidan
21.01.2013, 09:53
=) misyonunu tamamladı.

alper*
21.01.2013, 09:56
Türkiye'nin en kaliteli, en hızlı, en iyi orta açabilen, en zayıf, en dinamik, en teknik sağ bekidir kendisi.
Paralel evrende mi?

Alper Beyazay
21.01.2013, 09:59
Paralel evrende mi?

Bilmem, orda bile öyle olma şansı var mıdır sence?

Faik Yılmaz
21.01.2013, 09:59

kendisi mi yoksa göbeği mi ? :cool:

Alper Beyazay
21.01.2013, 10:01
kendisi mi yoksa göbeği mi ? :cool:

Ona henüz karar veremedim, ikisi de çok iyi işler yapıyor, göbeği iyi kesici, kendisi iyi orta açıyor.

Fatih Öztürk
21.01.2013, 10:13
Bu kadar haksızlık etmeyin Serkana.Serkan 6 senedir canla başla Trabzonspor formasını terletiyor.geçen seneki vasatın altında kalan oyunu dışında 6 senedir istikrar abidesi olmuş oyuncumuzu acımasızca eleştirmekte neyin nesidir.kaldıki geçen sene hangi oyuncumuz iyiydiki Serkan iyi olsun.dün akşam bölgesini Yasinin sıfır desteğine rağmen canla başla tek başına savuşturmaya çalıştığını görmedinizmi.Trabzonspor taraftarı futboldan anlamıyor.ancak gereksizce eleştiri yapıyor.

Onur
21.01.2013, 10:18

Google Translate ile çevirmeye çalıştım... ""Laa de gett. Almiyim ayağımın altınaa!" diye çevirdi.

Alper Beyazay
21.01.2013, 10:20
Neden şimdi, Serkan yavaş, Serkan kilolu, Serkan teknik değil, Serkan orta açamıyor, Serkan çok açık veriyor, Serkan iyi bir sağ bek değil dediğimizde yalan mı söylüyoruz. Farkındaysan azmine, hırsına, istikrarına bir şey demedim. Ama yetersiz bir bek olduğunu söylemek acımasızca eleştirmek ve futboldan anlamamaksa tamam futboldan anlamıyorum.

Kıvanç Çuvalcı
21.01.2013, 10:20
Bu kadar haksızlık etmeyin Serkana.Serkan 6 senedir canla başla Trabzonspor formasını terletiyor.geçen seneki vasatın altında kalan oyunu dışında 6 senedir istikrar abidesi olmuş oyuncumuzu acımasızca eleştirmekte neyin nesidir.kaldıki geçen sene hangi oyuncumuz iyiydiki Serkan iyi olsun.dün akşam bölgesini Yasinin sıfır desteğine rağmen canla başla tek başına savuşturmaya çalıştığını görmedinizmi.Trabzonspor taraftarı futboldan anlamıyor.ancak gereksizce eleştiri yapıyor.

Dun Serkan iyi degildi kabul ama yerine Zeki oynasa Ahmet Ilhan o kanatdan en az 5-6 tane golluk top getirirdi.Trabzonspor taraftari futbolu sevdigi ve sevmedigi futbolcular uzerinden yorumluyor,yorumlar gercekci ve durust degil tamamen onyargi uzerine kurulu.Dun ki macin en kotu iki ismi Onur ve Adrian di mesela ama tek bir elestiri goremezsiniz yada cok azdir.Dunki golleri penalti dahil Tolga yeseydi mesela direk macin katili yenilginin tek sorumlusu olurdu vs.

Alper Beyazay
21.01.2013, 10:23
Google Translate ile çevirmeye çalıştım... ""Laa de gett. Almiyim ayağımın altınaa!" diye çevirdi.

Bir de söylediklerimin tam tersini yazmayı dene.

wolf_43_61
21.01.2013, 10:32
tek ve gecerli yollllllll
ŞENOL HOCAM TRABZONSPORU DAHA FAZLA YIPRATMAYA HAKKIN YOK ONUN İÇİN
............................. İSTİFAAAAAAAAAAAAAAAAA............................ ...........

wolf_43_61
21.01.2013, 10:34
türkiye'nin en kaliteli, en hızlı, en iyi orta açabilen, en zayıf, en dinamik, en teknik sağ bekidir kendisi.
evet işte buuuu serkan balcıııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııı ııı

delikoyun
21.01.2013, 10:55
Dun Serkan iyi degildi kabul ama yerine Zeki oynasa Ahmet Ilhan o kanatdan en az 5-6 tane golluk top getirirdi.Trabzonspor taraftari futbolu sevdigi ve sevmedigi futbolcular uzerinden yorumluyor,yorumlar gercekci ve durust degil tamamen onyargi uzerine kurulu.Dun ki macin en kotu iki ismi Onur ve Adrian di mesela ama tek bir elestiri goremezsiniz yada cok azdir.Dunki golleri penalti dahil Tolga yeseydi mesela direk macin katili yenilginin tek sorumlusu olurdu vs.dünkü yenilginin nedeni serkan emerson ve orta sahada oynayan giren çıknalar dahil tüm orta saha oyuncularıdır.savunma ve kale sonra gelir sen hucumda çoğalama kanatlardan bindirme yapma orta alandakiler pres yapmıcak rakiple inatlaşmıyacak hırs olmadan oynayacak faturayı kaleye savunmaya keseceksin serkan a orta sahadan destek gelse ahmet ilhan o kanttan gelebilir mi o kadar rahat orta saha da adam ahmet ilhan geçerken sadece bayan gibi ayağını uzatıyor sen birde olcan mermi gibi giderken bak bakalım onu rakip bek mi karşılıyor yoksa orta sahada ki bek oyuncuya yardım eden 2 oyuncu daha yardım edip etmiyo mu bir bak serkan da hırs var güç var ama yetenek yok top süremiyor adam geçemiyor şut yok orta yok içeriye doğru oynama özelliği yok nasıl hucumda çoğalacaksın böyle kanat oyuncusuyla emerson kız gibi sertlik yokm hırs yok geri dönüş sıfır ileri gittiğinde nasıl kesiceksin geleni orta alanda adrian sapara alanzinho hepsi beyzade top ayağına gelirse oynayan tip nasıl olucak
gerçek şu bize alanzinho ve zokora karışımı 2 oyuncu şart 2 de doğru düzgün sol ve sağ kanat

recdodo
21.01.2013, 11:04
İlk yarı beğenmediğimiz Yasin sayesinde kanatından fazla bindirme olmadı. 2. yarı Yasin'in çıkışıyla bir sağ kanat kendisine kalınca bocaladı, bocaladı ve sonunda mahvoldu...
Ama bir gerçek varki akşam ki kırmızı kartına sevindim...

sametaydin
21.01.2013, 11:16
Suç sende değil seni ısrarla bu kulüpte tutanda ve ısrarla takıma alıp oynatanda...

Hürgün Aygün
21.01.2013, 11:17
Topa bakana kadar rakip geçip gidiyor yanından.Kırmızı gördü de haftaya bari izlemeyeceğiz...

Fatih Öztürk
21.01.2013, 11:19
İlk yarı beğenmediğimiz Yasin sayesinde kanatından fazla bindirme olmadı. 2. yarı Yasin'in çıkışıyla bir sağ kanat kendisine kalınca bocaladı, bocaladı ve sonunda mahvoldu...
Ama bir gerçek varki akşam ki kırmızı kartına sevindim...

Maçın başında geriye düştüğümüz için Karabük oyunu geride kabullendi.doğal olarak saldırmadılar.Yasinin varlığındada ortaları Serkan açacaksa Yasin neden sahadadır?Serkan dün kötüyse sahada olan en az 7 oyuncudan yinede daha iyiydi.

wolf_43_61
21.01.2013, 11:26
Maçın başında geriye düştüğümüz için Karabük oyunu geride kabullendi.doğal olarak saldırmadılar.Yasinin varlığındada ortaları Serkan açacaksa Yasin neden sahadadır?Serkan dün kötüyse sahada olan en az 7 oyuncudan yinede daha iyiydi.
sayın arkadaşım,şu an serkanı satılığa cıkartan hangi takım alır?
bu her şeyi özetliyor
amma gel görki bizde ilk 11i garanti en babayiğit adam
de söle bakalım,serkan geldiğinden beri kac isabetli orta yaptı?
düz topcu olması bir artımı?

recdodo
21.01.2013, 11:36

Abim sahadakilerden iyi olması yetmiyor! Serkan bu takıma fiziki olarak bu kadar katkı yapabilir. Bunu göre göre neden bu kadar Serkanda bu kadar ısrar ediliyor. Bizim demek istediğimiz bu. İlhan'ı tutabilecek bir oyncu değil Serkan. 2-3 sezon önceki Serkan değil bu Serkan. Transfer başlığında da yazdım, sezon sonu sözleşmesi bitiyor Serkan'ın. Bu kadar maç oynatılan bir insana neden devre arası transfer döneminde yeni bir teklif yapılmıyor o vakit? Madem 7 sinden iyiyse, neden?

Fatih Öztürk
21.01.2013, 11:38
sayın arkadaşım,şu an serkanı satılığa cıkartan hangi takım alır?
bu her şeyi özetliyor
amma gel görki bizde ilk 11i garanti en babayiğit adam
de söle bakalım,serkan geldiğinden beri kac isabetli orta yaptı?
düz topcu olması bir artımı?

Takımdaki hangi oyuncuyu satılığa çıkarsan alacak zor bulunur.Serkan 6 senede 200 maç yaptıysa 150 tanesinden fazlasında övgüyü almıştır.düz yada eğri farketmez Gökhan Gönülde 25 yaşından sonra inanılmaz hatalar yapmaya başladı ama kimse Gökhanı aforoz etmiyor.bu ligde sağ bek kavramına uygun 2 topçu var.biri Gökhan biride Serkan.

Erbay
21.01.2013, 11:39
Ofu6ldn98RE

Fatih Öztürk
21.01.2013, 11:45
Abim sahadakilerden iyi olması yetmiyor! Serkan bu takıma fiziki olarak bu kadar katkı yapabilir. Bunu göre göre neden bu kadar Serkanda bu kadar ısrar ediliyor. Bizim demek istediğimiz bu. İlhan'ı tutabilecek bir oyncu değil Serkan. 2-3 sezon önceki Serkan değil bu Serkan. Transfer başlığında da yazdım, sezon sonu sözleşmesi bitiyor Serkan'ın. Bu kadar maç oynatılan bir insana neden devre arası transfer döneminde yeni bir teklif yapılmıyor o vakit? Madem 7 sinden iyiyse, neden?

Kardeşim Serkan bize 2007 senesinde geldi.2007 senesinden beri 7-8 sol bek alınırken sağ bek oyuncusuna ihtiyaç duyulmadı.demekki Serkan görevini layıkıyla yapıyor.Serkan tek başına eleştirilirse mantık aranmaz.dün İlhanı tutamadı diye eleştirilen Serkanın kademesine girebilen defans oyuncumuz varmıydı yokmuydu önce buna bakalım!sonuçta futbol bir takım oyunu.Girayın en önemli özelliklerinden biri kademe zamanlamasını iyi yapmasıdır.ne Mustafa nede Celustka bu konuda yeterli değil.Serkan son derece çalışkan,ahlaklı,istikrarlı ve uyumlu bir oyuncu.3-5 yorumla yerden yere vurulacak oyuncu değil.

Fatih Öztürk
21.01.2013, 11:57
Bencede git Serkan.sana hain diyenler bile var artık!şu yorumları görünce diyecek kelime bulamıyorum.

Fatih Öztürk
21.01.2013, 11:58
Ne kadar gereksiz bir oyuncu ne oynadığını bilerek mi oynuyorsun kendi kalene attın say penaltı değil elle tutma koşamıyacaksanda koşama arkadaşım seni oynatanda suç sende değil

Yaptırdığı penaltı > Attığı gol

senin gibi topçuya ne denir ki! seni takımda tutanlara da yazıklar olsun. bomboş bir adamsın

o kartı keşke 1. dakkika da görseydin

sen futbolcuysan bende uzay mekiğiyim :S

Takımı resmen sabote etti. Yazıklar olsun senin oynadığın oyuna. Yazıklar olsun...

Yazık. Yazıklar olsun.

Serkan balcı Trabzonspor formasına ihanet etmiştir nokta

aldığın para haram zıkkım olsun.

Böyle yavşaklar işte ayakları biraz düz bassa istanbula köpek olmak için bi taraflarını verirler.

ama yok, bizden iyi keriz yok memlekette, 3 dönüm bostan yan gel yat osman.

bugünden itibaren gözümde 1 gram değeri yoktur ve kesinlikle Trabzonsporun futbolcusu değildir.

Kırmızı kart görmen için dua ettim..

En kötü Zeki bile,senden iyidir..

Aldığın paraya yazık günah...

10 maç ceza Alman dileğiyle....

Zekiyi bununla kiyaslayanlar vardi birde...

Günün en iyi haberi kirmizi kart görmesi oldu.

rezalet , bırakın kardeşim trabzonun yakasını

lütfen d.f ol artik...!!!!!!!

Senin futbol oynaman futbola ihanettir Serkan.Defol.........

fenerin işe yaramaz deyip 5 sene önce postaladığı adam bizde 5 senedir top oynuyor

Bencede git Serkan.sana hain diyenler bile var artık!şu yorumları görünce diyecek kelime bulamıyorum.

Hazar_
21.01.2013, 12:28
Dünyanın neresinde olursa olsun sadece şu göbeğe bakarak bir adamı ilk 11'e koymazlar. Bizdeyse ilk onun adı yazılıyor.

serdaracıl
21.01.2013, 12:34
Gitme sen dur biz gideriz

Fatih Öztürk
21.01.2013, 12:46
Dünyanın neresinde olursa olsun sadece şu göbeğe bakarak bir adamı ilk 11'e koymazlar. Bizdeyse ilk onun adı yazılıyor.

İşi gücü bıraktın adamın göbeğine kafayı taktın.sen daha Serkan gibi 6 senedir aralıksız istikrarlı oynayan oyuncu gördünmü hayatında he kardeşim.

İskender YILMAZ
21.01.2013, 12:52
İşi gücü bıraktın adamın göbeğine kafayı taktın.sen daha Serkan gibi 6 senedir aralıksız istikrarlı oynayan oyuncu gördünmü hayatında he kardeşim.

Takmışsın istikrara be usta. Gören de 6 senedir Dani Alves izliyoruz, bir bu maç batırdı diye bu kadar laf yedi zanneder. 6 senedir oynaması da bir Trabzonspor ayıbı. 6 senedir Serkan yerine ne bileyim Ufukhan oynasaydı daha kötü yerlere mi taşırdı bizi? Ulaştığımız hedeflerimize ulaşamamış mı olurduk? Ya da bugün daha kötü bir futbolcu mu olmuş olurdu Serkan'dan? Ufukhan özelinde söylemiyorum, genelleme yapıyorum, isim önemli değil.

Sen trilyonlar kazanıyorsun, Trabzonspor'un sağ bekisin, her sezon en az 10 maçta karşında etkili, süratli bir hücum oyuncusu varken madara oluyorsun, futbolcu olup olmadığın tartışılıyor. Ama seni birileri hala 'istikrar' ın arkasına sığınıp savunuyor. Oh ne ala memleket.

Bırakın edebiyat yapmayı, Serkan'mış. Yemişim Serkan'ını ya Serkan kim de savunacağım?

Hazar_
21.01.2013, 12:54

Neye takacağım başka ? Aralıksız oynaması bizim ayıbımız zaten Serkan'ın başarısı değil.

Üstelik ben kötü bir şey de demiyorum. O göbeği gören bunu direkt olarak kadro dışı bırakır git erit gel der. Bizde farketmiyor tahtada ilk onun adı yazılıyor.

Sonrada 35 yaşındaki futbolcuyu tutamıyor işte.

Fatih Öztürk
21.01.2013, 12:54
Takmışsın istikrara be usta. Gören de 6 senedir Dani Alves izliyoruz, bir bu maç batırdı diye bu kadar laf yedi zanneder. 6 senedir oynaması da bir Trabzonspor ayıbı. 6 senedir Serkan yerine ne bileyim Ufukhan oynasaydı daha kötü yerlere mi taşırdı bizi? Ulaştığımız hedeflerimize ulaşamamış mı olurduk? Ya da bugün daha kötü bir futbolcu mu olmuş olurdu Serkan'dan? Ufukhan özelinde söylemiyorum, genelleme yapıyorum, isim önemli değil.

Sen trilyonlar kazanıyorsun, Trabzonspor'un sağ bekisin, her sezon en az 10 maçta karşında etkili, süratli bir hücum oyuncusu varken madara oluyorsun, futbolcu olup olmadığın tartışılıyor. Ama seni birileri hala 'istikrar' ın arkasına sığınıp savunuyor. Oh ne ala memleket.

Bırakın edebiyat yapmayı, Serkan'mış. Yemişim Serkan'ını ya Serkan kim de savunacağım?

Çok biliyorsun kardeş.senle tartışamam.benim elimde senin elinde olan doneler yok.teşekkürler.

İskender YILMAZ
21.01.2013, 12:57
Çok biliyorsun kardeş.senle tartışamam.benim elimde senin elinde olan doneler yok.teşekkürler.

Arkası dolu laflar edeceksin o zaman abi, Trabzonspor'un düştüğü şu duruma bak biz hala Serkan Balcı'yı savunur olmuşuz. Neyse eyvallah.

Fatih Öztürk
21.01.2013, 12:57
Neye takacağım başka ? Aralıksız oynaması bizim ayıbımız zaten Serkan'ın başarısı değil.

Üstelik ben kötü bir şey de demiyorum. O göbeği gören bunu direkt olarak kadro dışı bırakır git erit gel der. Bizde farketmiyor tahtada ilk onun adı yazılıyor.

Sonrada 35 yaşındaki futbolcuyu tutamıyor işte.

Serkan ne Ziya Doğanın,Ne Ersun Yanalın nede Şenol Güneşin oğlu.adam gibi topunu oynuyor.göbeğine hürmet getirene kadar diğer futbolculara nazaran gösterdiği performansa saygı gösterirsen tahtada neden ilk Serkanın ismi yazıyor anlayacaksın.

Fatih Öztürk
21.01.2013, 12:59
Arkası dolu laflar edeceksin o zaman abi, Trabzonspor'un düştüğü şu duruma bak biz hala Serkan Balcı'yı savunur olmuşuz. Neyse eyvallah.

Trabzonsporun düştüğü durumun sorumlusu olarak Serkan Balcıya gelene kadar 20 futbolcu sayabilirim sana.son 7-8 maç takım vasat oynarken en iyisi olanda Serkandı.bunu ben değil burdaki geçmiş sayfalarda yorum yapanlar söylüyor.

Hazar_
21.01.2013, 13:03
Serkan ne Ziya Doğanın,Ne Ersun Yanalın nede Şenol Güneşin oğlu.adam gibi topunu oynuyor.göbeğine hürmet getirene kadar diğer futbolculara nazaran gösterdiği performansa saygı gösterirsen tahtada neden ilk Serkanın ismi yazıyor anlayacaksın.

Diğer futbolculara laf söylemedim zaten. Ama Halil ile birlikte takımın en kötüsü bana göre. Gösterdiği performansa bakamıyorum çünkü göremiyorum. Koşamıyor ileri çıkınca geri gelemiyor. Trabzonspor'da bek oynayan adam 35 yaşındaki rakibini tutamıyorsa ona saygı duyacak değilim yani.

Zeki oynasın, hiç değilse gençtir beklentimiz var diye seyrederdik. Serkan'ın ahı gitmiş vahı kalmış

İskender YILMAZ
21.01.2013, 13:05
Trabzonsporun düştüğü durumun sorumlusu olarak Serkan Balcıya gelene kadar 20 futbolcu sayabilirim sana.son 7-8 maç takım vasat oynarken en iyisi olanda Serkandı.bunu ben değil burdaki geçmiş sayfalarda yorum yapanlar söylüyor.

Ben 'Trabzonspor'un geldiği noktanın sorumlusu Serkan Balcı'dır!' demedim zaten. Savunulacak bir tarafı yok dedim, diyorum. Benim demek istediğimi kendin söylüyorsun aslında, hâlâ daha yönetim, Şenol Güneş değerlimiz gibi gösterilmeye çalışılırken daha da derine inip Serkan Balcı'yı koruma altına almak neyin nesidir?

Son 20 maçın 7-8'inde en iyisi olduğu falan yok, Karabük maçından önceki 2-3 maç iyiydi, ondan önce yine böyleydi. Kaldı ki iyi olduğunda da en iyisi denilebilecek hiç bir şey yapmadı, herhangi iyi bir sağ bek performansı denilebilirdi. Karşısında etkili biri olmadığı için zorlanmadı, ekstra bir şeyler asla yapmadı.

Uzun lafın kısası Serkan Balcı Trabzonspor'un 11 oyuncusu olacak meziyette bir oyuncu asla değil. Savunulacak bir tarafı da yok. İyi günler.

Fatih Öztürk
21.01.2013, 13:09
Diğer futbolculara laf söylemedim zaten. Ama Halil ile birlikte takımın en kötüsü bana göre. Gösterdiği performansa bakamıyorum çünkü göremiyorum. Koşamıyor ileri çıkınca geri gelemiyor. Trabzonspor'da bek oynayan adam 35 yaşındaki rakibini tutamıyorsa ona saygı duyacak değilim yani.

Zeki oynasın, hiç değilse gençtir beklentimiz var diye seyrederdik. Serkan'ın ahı gitmiş vahı kalmış

Halilde takımda ne yaptığını bilen iyi oyunculardan biri.Trabzonspor belli bir şablonu oluşmadığı için oyuncuların performansı değişkenlikler gösteriyor.mesela Adrian geçtiğimiz maçlarda orta alanda insiyatif alınca verimli oldu.son maçta nerdeyse santrafor oynatıldığı için sahada kayboldu.aynısı zamanında Halile yapıldı.Serkanın önünde ve arkasında sürekli rotasyon yapılıyor.Giray varken ne kadar uyumlu olduklarını bilmeyenimiz görmeyenimiz varmı?keza önünde bir ara Halil,bir ara Volkan,bir ara Yasin oynayınca Serkanın ne kadar etkilendiğini görmemezlikten geliyoruz.Zeki genç deniyor gelmiş 24 yaşına.ayrıca Zeki sağ bek değil orta saha oyuncusu.sağ kenarda yaptığı inanılmaz hataları yazmaya sayfalar yetmez.

Hazar_
21.01.2013, 13:12
Halil ne yaptığını biliyor mu yani ? İyi oyuncu mu ? adgslkd Ben daha bir şey demiyorum sana iyi seyirler

Fatih Öztürk
21.01.2013, 13:13
Ben 'Trabzonspor'un geldiği noktanın sorumlusu Serkan Balcı'dır!' demedim zaten. Savunulacak bir tarafı yok dedim, diyorum. Benim demek istediğimi kendin söylüyorsun aslında, hâlâ daha yönetim, Şenol Güneş değerlimiz gibi gösterilmeye çalışılırken daha da derine inip Serkan Balcı'yı koruma altına almak neyin nesidir?

Son 20 maçın 7-8'inde en iyisi olduğu falan yok, Karabük maçından önceki 2-3 maç iyiydi, ondan önce yine böyleydi. Kaldı ki iyi olduğunda da en iyisi denilebilecek hiç bir şey yapmadı, herhangi iyi bir sağ bek performansı denilebilirdi. Karşısında etkili biri olmadığı için zorlanmadı, ekstra bir şeyler asla yapmadı.

Uzun lafın kısası Serkan Balcı Trabzonspor'un 11 oyuncusu olacak meziyette bir oyuncu asla değil. Savunulacak bir tarafı da yok. İyi günler.

Benim hayallerindeki Trabzonsporda oynayacak iki üç oyuncu var bu takımdan.Onur,Tolga,Bamba birde Zokora.gerisi koskoca,büsbüyük Trabzonsporun ŞAMPİYONLUĞA oynayacak oyuncuları değil bence.fakat günümüz gerçekleride göz ardı edilmemeli.bugün ülkede sağ bek kıtlığı var.milli takımın sağına Gökhan sakatlanınca adam bulamıyorlar.bu yoklukta Serkan BU Trabzonsporun en iyi oyuncularından birisidir.

Fatih Öztürk
21.01.2013, 13:14
Halil ne yaptığını biliyor mu yani ? İyi oyuncu mu ? adgslkd Ben daha bir şey demiyorum sana iyi seyirler

Yok kardeşim bilmiyor.sen yeterki mutlu ol.

leavemealone
21.01.2013, 15:04
Fatih Öztürk kardesim .
Sen Serkanin hic sol ayagiyla kosma disinda birsey yaptigini/yapabildigini gördünmü ?
Ben göremedim..
Bir insan kendini hic mi gelistirmez. Bu kadarda olmazki ama..

deadpool
21.01.2013, 15:36
Bu takıma, bu takımın hocasına yakışan sağ bek Serkan'dır. Ne eksik ne fazla...

Alper Beyazay
21.01.2013, 16:06
Sene sonunda umarım sözleşme yenilemeyiz. :)

Fatih Öztürk
21.01.2013, 17:01
Fatih Öztürk kardesim .
Sen Serkanin hic sol ayagiyla kosma disinda birsey yaptigini/yapabildigini gördünmü ?
Ben göremedim..
Bir insan kendini hic mi gelistirmez. Bu kadarda olmazki ama..

Serkanın fazla gelişmişi olsa Türkiyede oynamaz zaten.şikebahçede senelerce oynamış keza yine şikebahçede defalarca şampiyonlar ligi maçına çıkmış,Daum ve Ziconun değişmezi olmuş ardından bizde Ersun Yanalın ve Şenol Güneşin vazgeçemediği oyuncuyu kim vazgeçdirecek?

Soner Albayrak
24.01.2013, 17:04
Hayatının oyununu oynadığın için seni cani gönülden tebrik ediyorum.

Bir daha maç izlemiycek olmamın sebebi bir bakıma sensin.

Mollasalihoğlu
24.01.2013, 22:33
Çok iyiydin, böyle devam sezon sonuna kadar :)

Yasin Altuntas
24.01.2013, 22:34
Sen bir git, Ucak biletin benden bak söz.

ibrahim
24.01.2013, 22:37
Bizimlan değilsın.

Ali İhsan
24.01.2013, 23:17
Sezon sonu beklemeden gitmesi daha mantıklı olacaktır. Bakarsınız gene ara sıra yaptığı gibi bir aylık falan iyi formu tutturur, son vurgununu yapar, başımızda kalır.

Takımda şu anda gitmesini istediğim tek futbolcu çünkü onun kadar takımı yakan adam görmedim daha!

Elimizde Celu var(Giray-Bamba geliyor yerine geçer, Karmil'i de rotasyona sokarız stoperde böylece), Zeki var, bu adama yeter artık diyelim.

Arif Timurcioğlu
24.01.2013, 23:18
Serkanın fazla gelişmişi olsa Türkiyede oynamaz zaten.şikebahçede senelerce oynamış keza yine şikebahçede defalarca şampiyonlar ligi maçına çıkmış,Daum ve Ziconun değişmezi olmuş ardından bizde Ersun Yanalın ve Şenol Güneşin vazgeçemediği oyuncuyu kim vazgeçdirecek? O eskidendi haci abi o zamanlar gençti fırtına gibiydi şimdi ise o fırtınadan geriye yeller kaldı.

ibrahim
24.01.2013, 23:23
Sezon sonu beklemeden gitmesi daha mantıklı olacaktır. Bakarsınız gene ara sıra yaptığı gibi bir aylık falan iyi formu tutturur, son vurgununu yapar, başımızda kalır.

Takımda şu anda gitmesini istediğim tek futbolcu çünkü onun kadar takımı yakan adam görmedim daha!

Elimizde Celu var(Giray-Bamba geliyor yerine geçer, Karmil'i de rotasyona sokarız stoperde böylece), Zeki var, bu adama yeter artık diyelim.

Sag bektede oynayabiliyor Karmil. Zekinin yoklugunda Celustka ile birlikte gecebilir o tarafa..

Çağatay_
31.01.2013, 16:22
Sezon sonunda Mersin İdman Yurdu'na gideceği söyleniyor. Ne kadar doğrudur hiçbir fikrim yok.

Harun-61
31.01.2013, 16:32
Sezon sonunda Mersin İdman Yurdu'na gideceği söyleniyor. Ne kadar doğrudur hiçbir fikrim yok.

ne sezon sonu, hemen aksam biletini alsin gitsin.
hersey icin tsk.ler

DeAgLeMaNyAq
03.02.2013, 17:59
Geçen maçta ne kadar kötüyse bu maçta da o kadar iyiydi saç baş yoldurmadı. Hâla Serkan'a laf söyleniyorsa sırf isminden dolayıdır...

Ali İhsan
03.02.2013, 18:11
Klasik sözleşmesi biten Serkan çıkışı erken başladı, bakalım ne kadar gidecek.

Bu maçtaki oyunu için özellikle golden sonra çok iyiydi ama on dakikada bir nefeslenmek için ayağı elindeydi yine. Kondisyon sorunu, yaşı ilerledikçe daha artacaktır. Kesinlikle seneye sözleşmesi uzatılmamalı.

Tuğrul
03.02.2013, 18:19
Galibiyetin görünmeyen kahramanı

Orta alanda kesicilik özelliği ile ataklara çıkmamızı ve rakibi eksik yakalamamızda ön plandaydı.

Ancak baskı anında topu tutup, oyuna sokmada hala sıkıntı yaşıyor.

Sibel
03.02.2013, 18:20
İyi bir maç çıkardı. Tebrikler.

Batuhan
03.02.2013, 18:23
Gayet iyiydi, istikrar yakalamalı. Bravo Serkan...

Veysel
03.02.2013, 18:25
Devam Serkan

Emre ÖZTÜRK
03.02.2013, 18:33
Tebrikler Serkan iyiydin bu maç

TSemih61
03.02.2013, 18:33
Son haftalarda gayet iyiydi bi geçen maç kötüydü. İyi oyununu devam ettirdi.

SEDAT
03.02.2013, 18:36
* Valla bugün iyiydi, eğer oynarsa orda oynasın bari :)

delikoyun
03.02.2013, 18:56
celutska ve serkan önlü arkalı fena değil sol kanat ala sorunlu ama

Mehmet Fatih Silik
03.02.2013, 18:58
Bence Tolunay hoca onunla konu$mu$tur nerde oynamak istersin veya kendini nerde iyi hissedersin diye...o da orta saha demi$tir...

Bence de görevini yapti Serkan...durmadan pres uyguladi...macin ilk ba$inda adamini hic gereksiz yere kacirdi...in$allah daha da dikkatli olur..

tsligenc
03.02.2013, 19:06
serkan ı uzun zamandır ilk defa işe yarar gördüm. fakat adamlar ortasahada hiç yüksek oynamadılar eğer oynasaydılar o bölgede sıkıntı olabilirdi serkana

Cafer Bulur
03.02.2013, 19:08
Takimin en iyilerinden biriydi ,inanilmaz kostu ve mücadele etti.

Biz mactan önce sagacik oynayacak diye karsi cikmistik ama orta sahada oynayinca faydali oldu takima direnc kazandirdi.

bangkook_61
03.02.2013, 19:13
Takım hücum mantalitesi ile oynayınca Serkan top kazanma amacıyla orta sahada muazzam işler yaptı. Defans yaptığımız maçta Serkan'ı yine oraya koy dünya küfür yer. Serkan rakibin dibinde kemik kemiğe oynayacak ve sadece top kazanmak için oynayacak. Rakibin ayağına dalacak, beklemeyecek.

Batuhan
03.02.2013, 20:14
Serkan, geride bıraktığı 450 maçta en çok etkilendiği karşılaşma konusunda ise şunları söyledi: “2010-11 Sezonunun son haftasında oynadığımız Karabük maçından sonra birçok olay patlak vermişti. O maçı bu nedenle unutmak mümkün değil.”

O maçtan sonraki röportajını hatırlıyorum da, aah ah. :(

Fatih
03.02.2013, 20:29
Çok iyi oynadı.

Harun-61
03.02.2013, 21:27
Hakkını verelim, iyidi bugün.

Semra
03.02.2013, 21:29
Oyundan alındıktan sonra Serkan, Tolunay hoca ve Tolga kaptan maçı değerlendiriyorlardı galiba... :)
Takım farklı bir ruha bürünmüş gibi inşallah yanılmıyorumdur!
Emeğine sağlık.

Samet Yildirim
03.02.2013, 23:59
Haketten iyidi :)

Hürgün Aygün
04.02.2013, 00:02
Ön liberoda oynamasından mıdır bilemem ama gayet iyiydi bugün.:)

sametaydin
04.02.2013, 00:02
Ön liberoda oynamasından mıdır bilemem ama gayet iyiydi bugün.:)

Bence kesinlikle ondan. Sağda oynayamıyor. Ortada iyi oynuyor.

serdaracıl
04.02.2013, 00:07
Allah aşkına ne oynadı. Nasıl iyi oynadı. Varlığı ile yokluğu belli degildi

orhan42
04.02.2013, 00:26
Yıllardır bu adamın sağbek değil orta sahanın sağında ve ön liberoda oynarsa daha başarılı olacağını söyleyenler oldu..G.birliği'nde ike Okan Buruk.Suat kaya tarzı dinamo orta saha oyuncusu tadında iken şikebahçede sağ beke hapsedildi..Bence asıl yeri orası..İnşaallah bu performansını devam ettirir..

Mert67
04.02.2013, 10:34
Tebrikler Serkan. :)

Fatih Öztürk
04.02.2013, 10:49
Aynen böyle devam Serkanım.

Ömer SEVİNÇ
04.02.2013, 10:54
Orta saha direncimizi artırdı.

Tunga
04.02.2013, 11:32
Yıllardır bu adamın sağbek değil orta sahanın sağında ve ön liberoda oynarsa daha başarılı olacağını söyleyenler oldu..G.birliği'nde ike Okan Buruk.Suat kaya tarzı dinamo orta saha oyuncusu tadında iken şikebahçede sağ beke hapsedildi..Bence asıl yeri orası..İnşaallah bu performansını devam ettirir..

Katılıyorum. Bu yaşına rağmen hala yüksek enerjisi ile bize orta sahada daha faydalı oluyor, olacaktır da. Bu sezon başından beri benim talebim arkada Zeki, önünde Serkan'ın oynaması idi. Zeki de yerine oturursa (ki hala ciddi deneyim eksikliği var) bu durumda Trabzonspor'un sağ kanadı kimsenin kolay kolay at koşturamayacağı bir bölge olur.

İdris Toksoy
04.02.2013, 11:33
ön liberoda ne zaman oynasa hep iyi işler çıkarıyor serkan.

Murat 61
04.02.2013, 11:35
İyiydi bugün yerini yadırgamadı. Orta saha ayakta kaldı mücadelesiyle.

Böyle devam Serkan.

Oğuzhan
04.02.2013, 13:35
Tekniği pek olmayan ama mücadele gücü çok fazla olan bir adam. Antep maçında oynadığı bölgede öyle bir adama ihtiyacımız var, Aykut gibi ağır ve kalas oyunculara değil. Oyunda kaldığı süreç içinde durmadan koştu, pres yaptı, top kaptı gerçekten çok faydalıydı.

serdaracıl
04.02.2013, 19:43
Orta sıralara oynayan takımlarda 11'i zorlar. Ötesi yok

Fatih Öztürk
05.02.2013, 10:45
Bazı görüşler varki sadece hasetlikten ibaret.

Samet Türkmen
07.02.2013, 21:17
Sözleşmen bitince bizahmet kendin ayrıl artık bu takımdan.

DeAgLeMaNyAq
07.02.2013, 22:47
Serkan bu yaşa kadar maddi açıdan kazanacağını kazandı o yüzden yönetimle para pazarlığı yapacağını sanmıyorum. Karabük maçındaki gibi oynarsa güle güle diyeceklerdir ama son maçtaki performansı devam ederse kesin 1 yıllık sözleşme imzalanır...

ibrahim
08.02.2013, 00:39
Sag bekte Zekinin yerini doldurmayip orta sahada kullanacaksak kalmasinda bir sakinca göremiyorum.

MuratJ
08.02.2013, 01:20
Yapmayın etmeyin bu adamın aktif futbol hayatı sonlanalı çok oluyor. Futbolcu mu bu adam. Utanç verici bir durum sahada olması.

bangkook_61
08.02.2013, 06:40
Takımda kalsın isterim. Kulübe için bonservisle adam alacak halimiz yok.

İ. SARAL
08.02.2013, 09:37
lig ve kontrat sonu yaklaştı serkanın formu artar :) 1 yıllık cüzi bir ücret karşılığı yenilenebilir sözleşmesi alternatif oyuncu babında. yoksa sağ bek zeki ve göksuya emanet edilmeli önümüzdeki sezon

Gurpas
08.02.2013, 10:33
klişe olacak ama sezon sonu teşekkür edilmeli

Yiğit Gayretli
08.02.2013, 11:25
Sözleşme yenilenmeyecek çok büyük ihtimalle.

Serkan'ın da bu performansla takımda kalma şansı pek yok zaten. Yine de üzülüyorum. Şampiyon kadrodan bir kişi daha kopup gidecek kupasını alamadan.

yorumsuz6117
08.02.2013, 11:44
Müthiş performans gösterse de sözleşme yenilenmemeli.

deadpool
08.02.2013, 15:13
Bu sezon izlediğim en iyi ön libero performansını sergiledi, isteyince kendine bakınca oluyormuş demek ki. Yine de sezon sonuna kadar performansını sürdürse bile sözleşmesi uzatılmamalı. Göksu yerini her anlamda rahatlıkla dolduracak yeteneğe ve fiziksel güce fazlasıyla sahip.

serdaracıl
08.02.2013, 18:54
Yapmayın etmeyin bu adamın aktif futbol hayatı sonlanalı çok oluyor. Futbolcu mu bu adam. Utanç verici bir durum sahada olması.

Aynen

serdaracıl
08.02.2013, 19:00
Bu sezon izlediğim en iyi ön libero performansını sergiledi, isteyince kendine bakınca oluyormuş demek ki. Yine de sezon sonuna kadar performansını sürdürse bile sözleşmesi uzatılmamalı. Göksu yerini her anlamda rahatlıkla dolduracak yeteneğe ve fiziksel güce fazlasıyla sahip.

Ne oynadı Allah askına görende macı aldı götürdü sanır. Rakibin Elazığ Antep falansa ok. Ama hedefin şampiyonluk. Yaratıcılık yok. Cezasahasinda is bitirme yok araya pas yok. Ne oynuyor bu adam. Allah askına kafanızı kaldırın biraz. Serkan orta sıralara oynayan takımlarda anca oynar PTT 1. Ligde

Terzioğlu
08.02.2013, 19:39
Yedek olarak kalacaksa tamamda bu adam takimda olunca mutlaka bir türlü 11e girdigi icin gitsin yoksa yine basimiza bela olacak.

deadpool
08.02.2013, 21:17
Ne oynadı Allah askına görende macı aldı götürdü sanır. Rakibin Elazığ Antep falansa ok. Ama hedefin şampiyonluk. Yaratıcılık yok. Cezasahasinda is bitirme yok araya pas yok. Ne oynuyor bu adam. Allah askına kafanızı kaldırın biraz. Serkan orta sıralara oynayan takımlarda anca oynar PTT 1. Ligde

Takımın en büyük eksikliği olan fiziksel direnci ortaya koydu. Yetersiz olduğunu, gitmesi gerektiğini, performansının geçici olduğunu bende söylüyorum ama bir maçlık da olsa yaptıklarını takdir etmek lazım.

Seneye yeni çıkan veya düşmemek için cebelleşecek takımlardan birine gidecektir. Gidene kadar alabildiğimizi alalım, illa maçı alıp götürmesi gerekli değil bir alternatif olsun yeter.

gabriel omar
08.02.2013, 23:58
Beşiktaş alabilir Serkanı diye düşünüyorum sene sonunda.

Yavuz Hasan
09.02.2013, 16:01
Aklıyla oynayan adamlardan biri ama kondisyon olarak sıkıntı yaşıyor

Öznur61
09.02.2013, 16:04
yanlışmı gözlemledim bilmiyorum ama bu serkan kendini yere acayip profesyonel atıyor :D

:confused::confused:

Fatih Öztürk
09.02.2013, 16:21
yanlışmı gözlemledim bilmiyorum ama bu serkan kendini yere acayip profesyonel atıyor :D

:confused::confused:

Eskiden Abdullah Ercan yapardı o hareketi.ufak bir dokunuşta kendini profesyonelce yere bırakır mutlaka faulu aldırırdı.Serkan oldukça zeki oyuncu.son 2 senedir performansı tartışılabilir fakat 2 senedir kim iyiydiki Serkan harika olsun değilmi ya:)

000061
09.02.2013, 17:32
Sözleşme yenilenmeyecek çok büyük ihtimalle.

Serkan'ın da bu performansla takımda kalma şansı pek yok zaten. Yine de üzülüyorum. Şampiyon kadrodan bir kişi daha kopup gidecek kupasını alamadan.

:( maalesef..

#10 Fietra
10.02.2013, 15:34
Artık sadece yapabildiği Ali Cengiz oyunlarından ve arada sırada girdiği ters kademelerden ibaret. Bu kadar sene bizde oynaması bile şaşırtıcı. Genç oyuncularımıza yol açılması gerekiyor. Misyonu bitmiştir. Sezon sonunda gönderilmesi dileğiyle.

SAFA
10.02.2013, 15:34
Süperdin yine serkan geçit vermedin yine

Fatih Öztürk
10.02.2013, 15:42
Serkan fena değildi.geçen haftaki yeri ön liberoda oynatılsa çok daha başarılı olurdu.

serdaracıl
10.02.2013, 15:47
Serkan fena değildi.geçen haftaki yeri ön liberoda oynatılsa çok daha başarılı olurdu.

rezildi. berbat ötesi

TSemih61
10.02.2013, 15:49
Genelde beğeniyorum hatta geçen maç çok iyiydi fakat bu maç kanadı otoban oldu. Serkan'da takıma ayak uydurdu.

Fatih Öztürk
10.02.2013, 15:50
rezildi. berbat ötesi

Sen geçen haftada maçın en iyi oynayanlarından olmasına rağmen Serkan rezildi demiştin.bence futboldan anladığın yok.sadece egonu göstermek için yorum yapıyorsun.

Ali İhsan
10.02.2013, 15:51
Aatif ve Grosicki gibi kanat oyuncularını görünce Serkan'ı sağbeke koymak adama da ayıptır bence. Serkan'dan sağbek olmadı yıllarca, olmayacak da.

serdaracıl
10.02.2013, 16:01
Sen geçen haftada maçın en iyi oynayanlarından olmasına rağmen Serkan rezildi demiştin.bence futboldan anladığın yok.sadece egonu göstermek için yorum yapıyorsun.

Futboldan anlamıyorum ama buna rağmen Serkan'ın futbolcu olmadığını görebiliyorum. O derece yani

mertacar
10.02.2013, 16:02
miyadını dolduralı 2 sene geçiyor.

Cengiz
10.02.2013, 16:13
orta sahada ki performansını gördükten sonra hala sağ bekte oynatmak akıl işi değil

Tuğrul
10.02.2013, 16:13
Serkan'dan önce tepki duyulacak, gönderilecek o kadar çok oyuncu var ki ona kabahat bulamıyorum.

Keşke orta alanda oynatılsaydı. Takım ani atağa kaldıracak presi çok iyi yapıyor. Celutska ve Emerson beklerde oynatılıp belki de duran topta gol yemezdik.

Serkan'dan önce orta alan ve önde oynayadan adamlar tasfiye edilmeli.

Fatih Öztürk
10.02.2013, 16:30
Futboldan anlamıyorum ama buna rağmen Serkan'ın futbolcu olmadığını görebiliyorum. O derece yani

Tebrik ederim üstad!..

gabriel omar
10.02.2013, 16:33
Serkan oynarsa bugün Zokoranın yerine oynardı.Sağ bekte başlatmak büyük hataydı.Ha keza kart cezasına düşmesi olası olan Zokorayı bu maçta ilk 11 başlatmak da büyük hataydı.

Öznur61
10.02.2013, 16:33
sadece bir pozisyonda etkili olduğunu gördüm onun dışında idare ederdi :)

İskender YILMAZ
10.02.2013, 18:26
Serkan artık Trabzonspor'da bek oynamasın/oynamamalı/oynayamaz. 30 küsür yaşlarında, göbekli, ununu elemiş eleğini asmış bir adam artık Serkan Balcı. Elin 20'li yaşlardaki çıtır, atik, genç, heyecanlı çocukları karşısında rezil rüsva oluyor, bir yığın da hakaret, küfür yiyor.

Yapmayın ne Serkan'a ne de Trabzonspor'a bunu, etmeyin gözünüzü seveyim.

omondoles
11.02.2013, 10:22
Seneye takimda gormek istemediklerimden. Umarim da gormem.

Beypba
11.02.2013, 11:57
trabzonda oynadığı ilk maçtan beri ona karşı hep nötr oldum,bu hissiyatım ona karşı hiç deyişmeyecek,onunda trabzonsporu kaldıracak duygusal yeterliliğe sahip olmadığından eminim..ve umarım sezon sonu bu takımdan ayrılırr ve bir daha yollarımız kesişmezzz

Soner Albayrak
12.02.2013, 00:48
Halil altıntopun olduğu forvette adeta bir Maldini, Henrique'nin olduğu forvette adeta bir Nesta'yım ama arkadaşlar bana Serkan Balcı der.

endlessdeath
12.02.2013, 01:37
serkan balcı defansif orta saha olucaksa eğer boyu aşırı kısa ofansif ortasaha olacaksa defansif ortasaha kim olacak kafam karıştı gece gece :)

Ömer SEVİNÇ
12.02.2013, 10:13
Serkan artık Trabzonspor'da bek oynamasın/oynamamalı/oynayamaz. 30 küsür yaşlarında, göbekli, ununu elemiş eleğini asmış bir adam artık Serkan Balcı. Elin 20'li yaşlardaki çıtır, atik, genç, heyecanlı çocukları karşısında rezil rüsva oluyor, bir yığın da hakaret, küfür yiyor.

Serkan 30 yaşına daha geçen ay bastı. Garip değil mi? Dışarıdan baksan 34 yaşında dersin..

Sibel
13.02.2013, 14:48
İnsanı sinir etme. Kendi oyununa bir bak bakalım ondan sonra de o dediklerini.
Milyonları siz alıyorsunuz. Oynayacaksın çatır çatır.
Ama bu taraftar sadece seviyor!

Faruk BERBER
13.02.2013, 14:55
Sen sahada mücadele et, koş, rakibi futbol olarak döv. Gerisi hikaye. Sen bunu yaparsan çıkan gerginlik ile taraftar rakiple dalgasını bile geçer. Alınan kötü sonucun arkasına saklanacak olursan çok şey bulursun.

Bud Spencer
13.02.2013, 15:01
İnsanı sinir etme. Kendi oyununa bir bak bakalım ondan sonra de o dediklerini.
Milyonları siz alıyorsunuz. Oynayacaksın çatır çatır.
Ama bu taraftar sadece seviyor!

neyi yanlis dediki?? sanirim verdigi röpörtaja deginiyorsun?

serkana laf atmak gercekten günahtir. tamam bende yetersiz buluyorum ama sonuna kadar savasiyor. yani elinden geleni yapiyor bana göre böyle bir adamada yüklenmenin manasi yok.

sezon sonu tesekkür edip yollarimizi ayirmayiz ama bu serkanin iyi niyetli oynamadiginin anlamina gelmez. kizmaya gerek yok

İskender YILMAZ
13.02.2013, 15:01
Serkan 30 yaşına daha geçen ay bastı. Garip değil mi? Dışarıdan baksan 34 yaşında dersin..

Daha vahim ya ben 48 yaşında bir adam görüyorum sahada. Haftada bir eski dostlarıyla halı saha maçı yapan, bundan dolayı kondisyonu fena olmayan işinde gücünde göbekli bir adam.

Sibel
13.02.2013, 15:18
neyi yanlis dediki?? sanirim verdigi röpörtaja deginiyorsun?

serkana laf atmak gercekten günahtir. tamam bende yetersiz buluyorum ama sonuna kadar savasiyor. yani elinden geleni yapiyor bana göre böyle bir adamada yüklenmenin manasi yok.

sezon sonu tesekkür edip yollarimizi ayirmayiz ama bu serkanin iyi niyetli oynamadiginin anlamina gelmez. kizmaya gerek yok

Kızma hakkım var kızıyorum.
Serkan'a laf atmak günahsa bu canından bezen taraftara laf atmak cehennemin dibidir.
Çıksın oyun oynasınlar. Onlar rahatsız oluyormuş?
Taraftar memnun! Sahada boş gezen oyuncular görünce biz rahatsız olmuyoruz ama Allah Allah!
Kusura bakmayın. Öyle açıklama yapılıyor ki sinir oluyor insan.
Ona yuklendigim de yok. Genele yazdım.
Tolga da açıklama yaptı. Ona laf ettim mi?
Yok. Çünkü doğru dürüst açıklama yaptı.
Suçlu gibi sürekli taraftara yüklenmesin artık kimse.

Samet Türkmen
13.02.2013, 16:59
Serkan Balcı boş konuşuğun âlasını yapmış. O olay çıkan maçlarda fenerliler etkilenmiyor mu ? Adamlar attı golleri gitti. Bir tane galibiyetimiz fenerbahçeye karşı şikeden sonra. Bu utanç taraftarın değil , Serkan Balcı gibi diğer futbolcularındır.

Açıklama yapıyorsan gereğini yapacaksın yoksa topa girmenin mânası yok.

Serkan Balcı'nın elinden geleni yapıp yapmaması bir taraftar olarak beni bağlamaz. Yetersiz ise takımdan gider. Bu kadar basit. Spor salonunda kalori yakmakla uğraşmıyoruz burada. Önemli olan takımın başarısıdır.

Serkan efendi zamanında başka takımı tercih ettiğini unutmasın. Zorda kalanların sığınağı olduk zaten yıllardır.

Sibel
14.02.2013, 14:12
Dün röportajın tamamını izledim. Kendilerinin oynamadığını da belirtmiş.
Böyle olun işte kendi hatanızı da bilin.

delikoyun
14.02.2013, 21:56
kanat oynamayı bilen tek oyuncumuz yok

ferdeco128
17.02.2013, 19:31
Seni bu kulüpte hala tutanlara yazıklar olsun.

endlessdeath
17.02.2013, 19:52

Sadece bu değil bu adam fenerli sonuna kadar bugünkü maçta belli oldu

endlessdeath
17.02.2013, 19:54
Serkan Balcı boş konuşuğun âlasını yapmış. O olay çıkan maçlarda fenerliler etkilenmiyor mu ? Adamlar attı golleri gitti. Bir tane galibiyetimiz fenerbahçeye karşı şikeden sonra. Bu utanç taraftarın değil , Serkan Balcı gibi diğer futbolcularındır.

Açıklama yapıyorsan gereğini yapacaksın yoksa topa girmenin mânası yok.

Serkan Balcı'nın elinden geleni yapıp yapmaması bir taraftar olarak beni bağlamaz. Yetersiz ise takımdan gider. Bu kadar basit. Spor salonunda kalori yakmakla uğraşmıyoruz burada. Önemli olan takımın başarısıdır.

Serkan efendi zamanında başka takımı tercih ettiğini unutmasın. Zorda kalanların sığınağı olduk zaten yıllardır.

hangi takımı tercih etmişti onu söylermisin

Hqmi
17.02.2013, 20:05
Göbeğini de al git fair playliğini başka bi yerde yap.

kandemir_kubra
17.02.2013, 20:51
Göbeğini de al git fair playliğini başka bi yerde yap.
çok iyi demişsin katılıyorum

TSemih61
17.02.2013, 20:59
Çok kötüydü. Takımdan ayrılması gerekenlerden.

Fatih Öztürk
17.02.2013, 21:06
Çok kötüydü. Takımdan ayrılması gerekenlerden.

Ayıp yahu.ne kötülüğünü gördün?

Tuğrul
17.02.2013, 21:10
Rakipler Eboue, Gökhan ve Hilbert ile mücadele ederken biz Serkan, Celutska ile yetinmek zorunda kalıyoruz.

Ali İhsan
17.02.2013, 21:14
Sözleşmesi uzatılsın, bu kadro bozulmaz inşallah, drama izlemeye gerek kalmıyor.

inception61
17.02.2013, 21:21
serkan bence futbolu bırak

marcusjava
17.02.2013, 21:25
emre denen köpek kendini yere bıraktı diye topu taca atmak da neyin nesi? sırf şu hareket bile senin bu şehirden defolup gitmen için yeterli bir sebep. Evet defolll

DeAgLeMaNyAq
17.02.2013, 21:28
Gençlerbirliği'ne dönüş yaklaşıyor...

Adem Erdoğan
17.02.2013, 23:02
Doguma kac ay var serkan efendi.

Sag bek sol bek gö bek, isvicre cakisi mubarek

Ilelioglu
18.02.2013, 03:01
Olcan'dan sonra Serkan'da benim icin tamamen bitmistir. Samimiyetine kesinlikle inanmiyorum.

..

Samet Türkmen
18.02.2013, 09:34
hangi takımı tercih etmişti onu söylermisin

Fenerbahçe'yi tercih etti. Gençlerbirliği'nde iken onu almak için baya uğraşmıştı kulübümüz. Yanlış hatırlamıyorsam.

Onur
18.02.2013, 10:08
Fenerbahçe'yi tercih etti. Gençlerbirliği'nde iken onu almak için baya uğraşmıştı kulübümüz. Yanlış hatırlamıyorsam.

fbye gittiği sene fb ile bizim kadro kalitemiz arasında dağlar kadar fark vardı. Aynı şimdiki gibi. fbyi seçmesi çok anormal bir durum değil yani.

Ligtv'nin yaptığı programda da en sevdikleri ve sevindiği anlar hep fbdeki günlerini söylüyordu. Forma için savaştıktan sonra fbli olmasında bir sıkıntı görmüyorum ben futbolcunun. Fakat Serkan bu söylemimimin dışında.

2010-2011 sezonunun ilk yarısındaki performansı ile ikinci yarısındaki performansına bakınca ne demek istediğimi daha iyi anlayabilirsiniz. Takıma -en az- hakemler kadar zarar verdi. -Bence-

Ama bizim taraftar profilimiz çok koşan futbolcuya fazla töleranslı oluruz. Hiç toz konduramadık o ayrı.

2 maç oynatılıp gönderilen Feridun vardı, tam orta açmayı öğrenip iyileşen Tayfun vardı -sonraki geçirdiği sakatlık ve yanlış tedavi futbol hayatını bitirdi-, şimdide Zeki var...

Eğer gider ayak yönetim Serkan'ın sözleşmesini uzatırsa bu işten PARA YİYECEKLERDİR.

delikoyun
18.02.2013, 10:09
olması gerken 2 oyuncudan biri saçmalamayın artık rakibi oynatmıcaksın artislik hareketler yapan oyuncularla olmuyor rakipten top çalmadan atak yapamıyorsun fener stho niye oynatmıyor çnkü cristian top çalıyo emre yi niye getirdiler çünkü rakipten top çalıyo serkan ve zokora hariç rakipten top çalan kim var ki bu takımda

Samet Türkmen
18.02.2013, 11:15
olması gerken 2 oyuncudan biri saçmalamayın artık rakibi oynatmıcaksın artislik hareketler yapan oyuncularla olmuyor rakipten top çalmadan atak yapamıyorsun fener stho niye oynatmıyor çnkü cristian top çalıyo emre yi niye getirdiler çünkü rakipten top çalıyo serkan ve zokora hariç rakipten top çalan kim var ki bu takımda

Evet biz saçmaladığımızın farkındayız. 2-3 mesajda bir hatırlatmanıza gerek yok :) Yine de nezaketiniz için teşekkürler :)

Alper Calik
18.02.2013, 11:22
Bankamatik Topçusu

Onur
18.02.2013, 11:32

Sanırım burada yazılanlar, yazan kişinin şahsi görüşüdür. Bunun saçma olup olmayacağına birilerinin onay vermesi gerektiğini sanmıyorum.

Konuya gelirsek oynadığı mevki itibariyle Serkan tabii ki top çalacak. Ama mesela Karabük maçında o muazzam özelliğinden bize bir resital sunmuştu. Yanlış hatırlamıyorsam Ahmet İlhan'a top yüzü göstermemişti. -Top kapma deyince bu takımda adını tarihe altın harflerle yazdıran bir adam vardı hani soyadı Çimşir olan. Ben dahil onu nasıl afaroz ettiğimiz ortada.-

Serkan'ın dünkü kankası yerde yatarken topu taça atması ne kadar kişilikli olduğunu bize bir kez daha göstermiştir. Hatta topu taça atınca takım arkadaşlarına "Görmüyor musun yerde yatıyor." diye de serzenişte bulunmuştur.

Dediğim gibi -şahsi görüşüm- Serkan'ın oyun yeteneğinden dolayı değil 2010-2011 sezonundaki şaibeli performansından dolayı aramızda olmamalı.

Sibel
18.02.2013, 11:33
Çok güzeldi Serkan. Tebrikler.
Biz de bunu hakettik zaten.
Benim için bittin. İnşallah defolup gidersin.

Alper Calik
18.02.2013, 12:00
Üstelik şikebahçeli emre ye temas bile yok idi o pozisyonda. Kendini yere atmıştı ahlaksız.

Bankamatik Topçusu Serkan sağolsun topu taca attı.

Sanırım burada yazılanlar, yazan kişinin şahsi görüşüdür. Bunun saçma olup olmayacağına birilerinin onay vermesi gerektiğini sanmıyorum.

Konuya gelirsek oynadığı mevki itibariyle Serkan tabii ki top çalacak. Ama mesela Karabük maçında o muazzam özelliğinden bize bir resital sunmuştu. Yanlış hatırlamıyorsam Ahmet İlhan'a top yüzü göstermemişti. -Top kapma deyince bu takımda adını tarihe altın harflerle yazdıran bir adam vardı hani soyadı Çimşir olan. Ben dahil onu nasıl afaroz ettiğimiz ortada.-

Serkan'ın dünkü kankası yerde yatarken topu taça atması ne kadar kişilikli olduğunu bize bir kez daha göstermiştir. Hatta topu taça atınca takım arkadaşlarına "Görmüyor musun yerde yatıyor." diye de serzenişte bulunmuştur.

Dediğim gibi -şahsi görüşüm- Serkan'ın oyun yeteneğinden dolayı değil 2010-2011 sezonundaki şaibeli performansından dolayı aramızda olmamalı.

Sefa Murat Dokuz
18.02.2013, 12:23
Kalas isabetsiz pas ustası.

ESER
18.02.2013, 12:49
ne yalan soyleyeyim serkan kardes , sampiyonlugumuzun calindigi sezonun ikinci yarisindan beri gicik oluyorum sana:)

Sibel
18.02.2013, 12:52
Adrian ona kızarken tribun tepki verirken o gitti Baroni'ye "sizdenim" dercesine tamam işareti yaptı.
Diyecek başka sözüm yok.

Adem Erdoğan
18.02.2013, 12:58
ne yalan soyleyeyim serkan kardes , sampiyonlugumuzun calindigi sezonun ikinci yarisindan beri gicik oluyorum sana:)

+1 gıcık..

AYYILDIZ
18.02.2013, 21:37
Adrian ona kızarken tribun tepki verirken o gitti Baroni'ye "sizdenim" dercesine tamam işareti yaptı.
Diyecek başka sözüm yok.

İstanbuldan maça geldim.Yenileceğimizi tahmin ediyordum,ümidim yoktu.Fakat mücadele bekliyordum.Dün o pozisyonda Adrian 2/3 defa işaret yaparken Serkan,Baroni'ye şirin gözükme çabasındaydı. Bu tür futbolcularla yola çıkılmaz.

Samet Türkmen
18.02.2013, 22:12
Şike davasını umursamadığı belli oluyor futbolcuların bu hareketlerden.

Zokora'yı unutmamak. İşte bunun için Zokora bu maçta oynatılmadı. İnsanlar sindirilecek,maç dostluk havasında geçecek, şike sürecinde sözde yumuşama ortamı devam ettirilecekti.

Şike sürecini umursamayan Tolunay Hoca'ya, kart göreceğini bile bile Zokora'yı oynattığı için bir eksi puan daha yazdım. Benim gözümde zaten bitti ama ...

ESER
19.02.2013, 10:13
sike surecinde azizin eski futbolcularini durtukledigini gordukten sonra bu takimda istanbul artigi adam gormek beni rahatsiz ediyor.

demir
19.02.2013, 10:17
trabzonu zamanında bırakmalıkı maklımızda bır efsane olarak kalmaya devam etsın zaman ılerledıkce her turlu kotu kılıfın ıcıne sokmaya devam edeceksınız...
sampıyon kadronun basarılı ısımlerınden bırısı ıdı ama takım kotu olunca her turlu terbıyesızce ıthamlara maruz kalabılıyor...

DeAgLeMaNyAq
20.02.2013, 00:50
Hami'nin iddiası çok komik olmuş. Güya yönetim Serkan'a imza attırmak istiyormuş ama Serkan istemiyormuş... :)

endlessdeath
20.02.2013, 15:54
artık bu adam yerine iyi bir bek lazım zeki devam lı oynatılmalı 2. yarılarda en azından oyuna alınmalı serkan yerine

serdaracıl
24.02.2013, 21:04
Cok büyük futbolcu Allah basımızdan eksik etmesin.

Samet Türkmen
25.02.2013, 22:06
Cok büyük futbolcu Allah basımızdan eksik etmesin.

Takımımızı bıraktığı gün bu şehir ağlayacak. Her taraf hüzün dolacak. Gökyüzü yaşlarını akıtacak. Karadeniz dalgalanacak.

serdaracıl
25.02.2013, 22:47
Forum yöneticileri ödev verdi Hergün düzenli olarak buraya girip Serkan'a övgü dolu sözler yazcam.

Samet Türkmen
25.02.2013, 23:05
Serkan Balcı zar zor top sürüp orta yapacak dediğim anda geriye doğru yerden pas çıkarınca ben ;

http://3.bp.blogspot.com/-JLLqhZ14z9Q/Twmi9mOFocI/AAAAAAAADuw/E-urko_OxP0/s1600/troll-face2.jpg

serdaracıl
26.02.2013, 19:05
11'de olmadıgı hiçbir macı izlemem. O derece.

serdaracıl
27.02.2013, 17:41
Halil'in sayfasında bu yorumu görünce Serkan'ın neyi eksik diye düşündüm: bu takımı serkansiz da gördük

Arif Timurcioğlu
27.02.2013, 18:06
Halilin sayfasına o yorumun altına yazdığımı burayada yazıyım bu takımı serkanlıda çok gördük.

serdaracıl
27.02.2013, 19:25
Halil yüzünden 1 hafta ceza aldığımda üzülmüştüm ama Serkan olayında forum yoneticileri haklı. Hakettim:)

serdaracıl
27.02.2013, 21:58
Bana futbolu sevdiren adam;)

serdaracıl
27.02.2013, 22:01
Göksu varken şu adama forma veren haindir

Harun-61
27.02.2013, 22:30
Izledin mi Göksu'yu Serkan Aga.

Gercekten utanman lazim biraz !!!!

.

serdaracıl
02.03.2013, 19:01
Forvet oynamalı. Pozisyon bilgisi, Tek vuruş becerisi bu ligin çok üstünde. Tek başına bir takımı şampiyon yapar ;)

Çagman
03.03.2013, 04:12
serkan lüzumsuz anlamsız gordugum tek adam..

serdaracıl
03.03.2013, 10:24
Kalede mi oynasa:(

Yavuz Bektaş
03.03.2013, 16:13
sözleşmesini yenilemeyi kimse düşünmesin 1 haziran 2013 de teşekkür yemeği verilip serbest bırakılmalı orta açacakken topu geri çekeceğini artık herkes biliyor ve çıldırıyor 7 senedir bu takıma hizmet eden bu futbolcuyu sakın sallama şeklinde göndermesinler düzgünde vedalaşssın takımla bence

GULER
03.03.2013, 19:06
Bu basligin kapanacagi gunu iple cekiyorum.

TSemih61
04.03.2013, 20:55
Serkan'ı sağ kanatta oynatmak gerçekten yürek ister. Tebrik ediyorum hocayı bu adam 3 haftadır sağ kanatta oyuna 0 katkısı var.

Vkgz
04.03.2013, 20:59
jübile lütfen

İbrahim CİHAN
04.03.2013, 21:02
adamın sağ bekte çıldırttığı yetmezmiş gibi bi de sağ açık oynatıyoruz. Trabzonspor'un sağ açığı yaratıcı olmalıdır, teknik kapasitesi 10 üzerinden 2-3 olan bir adamdan sağ açıkta ne yaratıcılığı bekliyoruz? ahh şanssızlık zeki sakatlanmasa çoktan yemişti kesiği. neyse sezon sonu kurtuluyoruz umarım, tabi bu ligde kalabilirsek anlam ifade ediyo. ben de inanmazdım bugüne kadar ama açık ara ligin en kötü futbol oynayan takımıyız korkuyorum..

DeAgLeMaNyAq
04.03.2013, 22:57
Serkan da ilginç adam. İlk yarıda önde oynuyor güya, ileriye çıkmaktan aciz. İkinci yarı bek oynuyor sürekli bindirme yapıyor.

Hey Allah'ım ya.

Müthiş yorum. Gerçi yaptığı ortaların hepsi havada süzülerek geldiğinden o toplara Drogba haricinde vurabilecek adam yok...

Ufuk
04.03.2013, 23:19
zaman kaybı..

serdaracıl
04.03.2013, 23:23
Git evcilik oyna

Adem Erdoğan
04.03.2013, 23:54
Eskisi gibi sarı kart ardından pat ikinci sarıdan kırmızı görmüyor.
Hayırdır yoksa şampiyonluğa mı oynamıyoruz.

ysfemr
05.03.2013, 09:45
bi insanın bi pası isabetli bi ortası doğru olur hiç olmadı o kadar koşuyor deniyor bi top kapar ama adam her hocayla her maç 90 dk oynuyo emre bile bu kadar korunmuyo türkiye de be

Harun-61
05.03.2013, 10:32
utaniyorum senin futbolundan...

zafer6161
05.03.2013, 11:18
kız gibi orta yapıyor.oda rakibe gidiyor

ahmet aydın
08.03.2013, 16:39
Serkan Balcının sezon sonunda ayrılması en hayırlısı iyi para kazandı Trabzonspordan

endlessdeath
09.03.2013, 01:38
Yerine adam bulamıyoruz heralde bende anlayamadım adamdan bol ne varsa ancak verim alabileceğimiz adam gerek birde bunu orta saha oynatıyoruz yazıklar olsun başka birşey demiyorum

Giallorossi
09.03.2013, 01:55
Sezon sonu kontrati sona eriyor. Kendisine tesekkür edip sag tarafi Zeki ve Göksu'ya devretmeliyiz. Gidecegi anadolu takiminda is yapar ama bizim takimda bundan sonra zor.

DeAgLeMaNyAq
09.03.2013, 21:08
Çok iyi oynamadı ama iyi mücadele etti...

Fatih Öztürk
09.03.2013, 21:22
Çok iyi oynamadı ama iyi mücadele etti...

Evet çok çok iyi değildi.ama sahadaki en iyi 3-4 adamdan biriydi.

artvints
09.03.2013, 21:25
mücadele çok iyi, ama ne olur ileriye doğru pas atma olmuyor, zaten beklerden oyun kurulmaz, sen ver ortasahaya ya da stopere topsuz git.

Tuğrul
09.03.2013, 21:41
Çabuk bir oyuncu. Bu avantajını zaman zaman kullanıyor.

2.yarıda kritik yerde üç tane top çaldı. Hücumda çoğalıp, final paslarını iyi yapabilseydik skor farklı olabilirdi.

Olcay ceza sahasına girdiği pozisyonda adamını kaçırdı. Pahalıya mal olabilirdi.

Sibel
09.03.2013, 21:55
Kusura bakma. Sana katlanamıyorum.

mehmets61
09.03.2013, 22:38
iyi niyetliydi bugün önceki maçlarına göre iyiydi.

Cafer Bulur
09.03.2013, 23:31
Mücadelesi ve istegi iyiydi ama ortalari ayni oranda iyi degildi.

Buna ragmen savunmada hata yapmamasiyla arti puanlar topladi.

omondoles
10.03.2013, 00:38
Sahada futbol adına iyi niyet konusunda colman, zokora, olcan, Volkan'dan daha adamsın ama Murat 124 ile Mercedes ile yarışmaya kalkıyor gibi geliyorsun gözüme. Umarım göndeririz.

Sent from my iPhone using Tapatalk 2

kudu_61
10.03.2013, 04:03
takımda olcan ile beraber iş yapmaya çalışan futbolcu derim senin için yıllardır da o formayı hakkıyla terlettin yüreğine sağlık

Bud Spencer
10.03.2013, 04:22
Iyi oynadi bugün
Sezon sonu yinede gitmeli

DeAgLeMaNyAq
10.03.2013, 05:00
Bu şekilde oynarsa bence hoca kalmasını ister ve 1 yıllık sözleşme yenilenir...

Hüseyin Başoğlu
10.03.2013, 12:00
Bu şekilde oynarsa bence hoca kalmasını ister ve 1 yıllık sözleşme yenilenir...

Geçmişteki tercihlerine bakarsak zannetmiyorum abi zeki ve göksu varken...

Fatih Öztürk
10.03.2013, 12:46
Göksu tamamda Zeki bı zamanların Ufukhanı gıbı dan dun oynadığı müddetçe formayı zor görür.önce "bek"görevini ıyı ifşa et,sonra ihtiyaç olursa kanat bindirmeleri yaparsın.Göksu Zekiye nazaran bu konuda mantalite olarak çok önde.seneye sağ bek Göksuya emanet edilmelidir.

serdaracıl
10.03.2013, 13:11
Kimse Serkandan daha kötü olamaz göksu da zeki de

Samet Yildirim
10.03.2013, 15:31
Kötü ise kötü. Iyi ise iyi.

Bence olumlu bir performans cizdi. Insallah devam eder.

Sene sonu yollari ayirmamiz lazim.

özçelik61
11.03.2013, 16:35
arkadaşlar şu gerçeklerin altını çizelim:

1-serkan bu ligde gökhan gönülün ardından en iyi yerli sağ bek (tv den estetik hareketlere bakanlar için değil statta 3-5 maç izleyen için bir ibare)
2-mücadele etmediği tek maç sayamazsınız bu adamın
3-sezon sonu göndersen sadece zeki ile bu iş yürümez.

bence 1 yıl daha bizde oynamayı hakediyor.

Ali İhsan
11.03.2013, 16:44
Kendi cezasahamız içinde gözünü kapatıp korkusuzca yaptığı müdahelelere rağmen(örn; bu hafta fernandese yaptığı ama verilmeyen penaltı, karabük el penaltı, liverpool maçı penaltı aklıma gelenler)

Sadece şu bjk maçında Adrian'ın ölü sağ ayağıyla yaptığı ortayı bile 7 yıllık ts kariyerinde yapamamış olmasına rağmen

90 dk oynadığı her maçta 70ten sonra eli belinde, yerde, dili dışarda, göbeği ise her daim yarım metre önünde gitmesine rağmen

Top kaptırma, atak bitirme uzmanlığına rağmen

Hala daha takımda kalacaksa, vay halimize...

kudu_61
11.03.2013, 22:49
arkadaşlar şu gerçeklerin altını çizelim:

1-serkan bu ligde gökhan gönülün ardından en iyi yerli sağ bek (tv den estetik hareketlere bakanlar için değil statta 3-5 maç izleyen için bir ibare)
2-mücadele etmediği tek maç sayamazsınız bu adamın
3-sezon sonu göndersen sadece zeki ile bu iş yürümez.

bence 1 yıl daha bizde oynamayı hakediyor.SÜPER DEĞERLENDİRMELER ben de yıllardır az inmeler dışında bu kadar mücadele eden bu kadar koşan 1 futbolcu görmemiştim tebrikler

Ufuk
11.03.2013, 23:17
Kendi cezasahamız içinde gözünü kapatıp korkusuzca yaptığı müdahelelere rağmen(örn; bu hafta fernandese yaptığı ama verilmeyen penaltı, karabük el penaltı, liverpool maçı penaltı aklıma gelenler)

Sadece şu bjk maçında Adrian'ın ölü sağ ayağıyla yaptığı ortayı bile 7 yıllık ts kariyerinde yapamamış olmasına rağmen

90 dk oynadığı her maçta 70ten sonra eli belinde, yerde, dili dışarda, göbeği ise her daim yarım metre önünde gitmesine rağmen

Top kaptırma, atak bitirme uzmanlığına rağmen

Hala daha takımda kalacaksa, vay halimize...

şimdi haksızlık olmasın bi ara bişey olmuştu bu serkana baya iyiydi. hatta milli takımda nasıl oynamaz felan diyoduk. :p

Kaan
15.03.2013, 22:51
Kötü bir maç oynasa direk başlığa gelinir, hakaret yağdırılır da ama iyi oynayınca kimse gelip tek kelime etmemiş. Objektif taraftarlarımız... Harikasınız. :)

DeAgLeMaNyAq
15.03.2013, 22:57
Kötü bir maç oynasa direk başlığa gelinir, hakaret yağdırılır da ama iyi oynayınca kimse gelip tek kelime etmemiş. Objektif taraftarlarımız... Harikasınız. :)

Takımın çok daha ciddi sorunları var Kaan. Sıra ona gelmemiştir...

ophius
15.03.2013, 23:38
serkan mı iyi oynadı?
biz başka maç izledik sanırım
biz serkandan rakip sağ bek gibi gol falan beklemiyoruz...hatta çizgiye inip orta açmasını da beklemiyoruz...insan gibi yanındakine pas versin adamına bassın takip etsin yeter
ama o bunları yapıyor mu ? hayır...neden peki ? çünkü kocaman bir göbeği ve artık 30 yaşı var bu futbolcu bozuntusunun

Tuğrul
15.03.2013, 23:40
Orta alanında ortasında iyi oynadı. Topa sertliği, agresifliğini beğendim.

Ancak futbol takım oyunu. Bir kere kanatlar SOS veriyor. Adamlar oluk oluk aktılar.

Halil ve Olcan'ın açığını kapatmak için sağ, sola deplese oldu fakat oyunu çok çabuk değiştiren Bursa çok basit goller attı.

serdaracıl
15.03.2013, 23:43
Artık hiç birşey yazmicam. Değmiyor

Yaşar
15.03.2013, 23:45
Elini vicdanına koyabilen herhangi bir Trabzonspor taraftarı sana tek kelime edemez bu akşam için.
Sadece gereksiz yere gördüğün sarı kart hataydı.

Bedri Sertkaya
16.03.2013, 12:13
Ceza sahasında lehimize verilmeyen penaltıda hakkı yendi.Hakkımız yendi...Mücadele,hız herşey var.Fundemental ve futbol zekası yok.Ama en azından topla dripling yapabiliyor.Bir Yumlu değil:D

Rasim YILMAZ
16.03.2013, 13:19
Rezil Kepaze ruhsuz....

Ali İhsan
16.03.2013, 13:28
İlk başlarda iyiydi hatta 1-2 iken bu maçın adamı Serkan olur diye düşünüyordum, sonra ortasahada direnci kalmadı, sürekli fauller yapmaya başladı, boşladı ve Bursa onun koruduğu ortasahayı elini kolunu sallayarak geçti, sağbeke alınınca da döngüsünü tamamladı, 7 senelik döngüsü...

Steril61
16.03.2013, 13:42
Zeki Yavru ve Göksu gibi oyuncularımız yetiştitikten sonra artık Serkan'ın ilk onbirde işi asla olmamalı. Önümüzdeki sezon gelmeden kendisine teşekkür edilip yola koyulmalıdır. Bitik bir vakıadır Serkan...

Fatih Öztürk
16.03.2013, 17:59
Artık hiç birşey yazmicam. Değmiyor

Kadrolu Serkan Balcı düşmanı...

Rezil Kepaze ruhsuz....

Ayıp,Yazık şu yorumuna...

Fatih Öztürk
16.03.2013, 18:03
serkan mı iyi oynadı?
biz başka maç izledik sanırım
biz serkandan rakip sağ bek gibi gol falan beklemiyoruz...hatta çizgiye inip orta açmasını da beklemiyoruz...insan gibi yanındakine pas versin adamına bassın takip etsin yeter
ama o bunları yapıyor mu ? hayır...neden peki ? çünkü kocaman bir göbeği ve artık 30 yaşı var bu futbolcu bozuntusunun

Ben cevap vereyim.

Kesinlikle başka bir maç izlemişsin.önde zaman zaman çok iyi baskı yapıp top kazanan ve bu maçta daha çok öne doğru oynama talimatı alıp görevini yerine getiren nadir adamlardan biriydi.sahanın en iyisiydi kısacası.beğenmeyebilirsin bu herkesin görüşüdür fakat iyi oynadığı bir maçtan sonra yalan dolan yazmanın alemi yok.

TSKara61
17.03.2013, 06:44
Iyi ya da kotu ne fark eder. Hala bu adamdan medet umanmi var? Serkan asla ve asla Trabzonspor'u hak ettigi yerlere tasiyacak bir topcu degildir. En iyi yillari artik geride kaldi. Bu saatten sonra kendisini savunmak fuzulidir. Sezon sonu yol verilmeli.

omondoles
17.03.2013, 08:43
Maçta adımıza maalesef ( serkan en iyi ise gerisini siz düşünün) en iyi oyunculardandı.

Sent from my iPhone using Tapatalk 2

serdaracıl
17.03.2013, 08:47
Kadrolu Serkan Balcı düşmanı...

Ayıp,Yazık şu yorumuna...

Soner ve onur hariç şu kadrodaki tüm topçuların düşmanniyim sadece Serkan'ın değil

Sibel
17.03.2013, 10:36
Nihayet cezalı duruma düştü.

serdaracıl
18.03.2013, 08:49
Şampiyon yap bizi

kürşat şen
18.03.2013, 13:30
ye sen gecenin ikilerinde bursa iskenderlerini..haberlerin geliyor kulağa..şişir o göbeği..

Ergin Varlibas
18.03.2013, 15:00
Cezali duruma gecince sevinir hale geldim. Sen neymissin be Serkan

ophius
18.03.2013, 17:53
Ben cevap vereyim.

Kesinlikle başka bir maç izlemişsin.önde zaman zaman çok iyi baskı yapıp top kazanan ve bu maçta daha çok öne doğru oynama talimatı alıp görevini yerine getiren nadir adamlardan biriydi.sahanın en iyisiydi kısacası.beğenmeyebilirsin bu herkesin görüşüdür fakat iyi oynadığı bir maçtan sonra yalan dolan yazmanın alemi yok.
yalan dolan yok
ama şu platformda seninle serkanı tartışsak kelimeler yetmez buna ve ayrıca gereksiz bir tartışma olur

Mellih
19.03.2013, 15:19
takımın en kötüsü o değil ama daha da kötüsü yok.

endlessdeath
03.04.2013, 17:01
Arkadaş bu adam oynamayınca takım iyi oynuyor dikkatinizi çekti mi örnek antalyaspor maçı celutska daha iyi onun yerinde duruyor mevkiisi olmadığı halde