PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Serkan Balcı

Sayfa : 1 2 [3] 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32

Kasım Hilal
07.06.2007, 18:05
Başkan açıklamış yetmedi jendi de açıklamış.
Ulan işe bak yahu.
Hani bizim yaptığımız kadrolara bir bakın.
Kaç kişi ilk onbirine koymuş bu artığı?

kromozom
07.06.2007, 18:08
bu senede yalnızlığa demır atarız gıbıme gelıyor ya haydı hayırlısı

Mustafa
07.06.2007, 18:18
Ulan işe bak yahu.
Hani bizim yaptığımız kadrolara bir bakın.
Kaç kişi ilk onbirine koymuş bu artığı?

adam zaten ilk onbirde oynama garantisiyle geliyor

Kasım Hilal
07.06.2007, 18:23
adam zaten ilk onbirde oynama garantisiyle geliyor

Zaten benim sinir olduğum durum da o.
Yönetim ve Ziya Doğan elele verip bizim istemediğimiz ne varsa toplamış takıma.
50 kişi olduk hala transfer yapıyoruz ama stoper ve önlibero olarak tabi..
Hey Allah'ım!

Mustafa
07.06.2007, 18:26
Zaten benim sinir olduğum durum da o.
Yönetim ve Ziya Doğan elele verip bizim istemediğimiz ne varsa toplamış takıma.
50 kişi olduk hala transfer yapıyoruz ama stoper ve önlibero olarak tabi..
Hey Allah'ım!

61 e az kalmış işte onun cabasını veriyolar

Badaloğlu
07.06.2007, 18:28
- SERKAN BALCI, TRABZONSPOR'LA ANLAŞTIĞINI AÇIKLADI
- BORDO-MAVİLİ TAKIMA TRANSFERİ SÖZ KONUSU OLAN SERKAN BALCI, MEMLEKETİ AYDIN'DA TRABZONSPOR'LA ANLAŞTIĞINI SÖYLEDİ
- GENÇ OYUNCU SERKAN BALCI:
- "TEKNİK DİREKTÖR ZİCO'YA GÜVENMEDİĞİM İÇİN TRABZONSPOR'LA ANLAŞTIM"

AYDIN - Serkan Balcı, memleketi Aydın'da Trabzonspor'la anlaştığını ve gelecek sezon Bordo-mavili formayı giyeceğini söyledi.
Genç oyuncu Serkan Balcı, doğup büyüdüğü Aydın'ın Nazilli ilçesinde aile dostlar tarafından kurulan bir iş yerinin açılışına katıldı. Hemşehrileri tarafından sevgi gösterileri ile karşılanan Serkan Balcı açılış öncesi transferi ile soruları cevapladı. Trabzonspor'la anlaştığını doğrulayan Balcı, "Trabzonspor'la her konuda anlaştım. Sözleşmeyi uygun bir zaman bulamadığım için henüz imzalayamadık. Önümüzdeki hafta 14, 15 veya 16 Haziran'da günü sözleşmeyi imzalayacağız" dedi.
Orta saha oyuncusu olmasına rağmen Fenerbahçe Teknik Direktörü Zico tarafından sağ bekte oynatıldığı için geçen sezon verimli olamadığını kaydeden Balcı, Zico'ya güvenmediğini belirterek, Trabzonspor Teknik Direktörü Ziya Doğan'ın kendisine orta sahada oynatacağı yönünde söz verdiğini ifade etti. Balcı, Fenerbahçe'nin yeni transferi Roberto Carlos gibi bir yıldızla aynı takımda oynamayı isteyip istemediği ile ilgili soru üzerine, "Roberto Carlos büyük bir yıldız, Fenerbahçe her yıl kadrosuna büyük bir yıldızı katıyor. Bu güne kadar bir çok yıldızla oynadım. Bu yıl da karşı karşıya oynamayı hedefliyorum" açıklamasında bulundu.
Trabzonspor'da başarılı olacağına inandığını belirten Serkan Balcı, "Trabzonspor bu sezon şampiyon olabilir" dedi.

Teknik Drektörler ne zamandan beri transfer ettikleri futbolcuya oynayacağı mevkinin garantisini verebiliyor.Bu ne şimdi?Ziya Doğan bu adamı şimdi lazım olan mevkide oynatamayacak mı?

Niye benim sevmediğim futbolcuları Trabzonspor transfer eder durur?:mad:

Cafer KILIÇSOY
07.06.2007, 18:31
Ahhh Ahmet Abim. Bir anlayabilsem

Mehmet Fatih Yavuz
07.06.2007, 18:37
söz vermiş ziya....
sözleşmeye de 11 oynamazsa sözleşmeyi feshedebilir diye madde koyun bari...
sözmüş..
iyi isen oynarsın. kötü isen oynamazsın..

şimdi buna söz verdiyse orta saha için, hüseyin ve ayman ı da kesmeyeceğine göre ne oynayacağız biz???

korkak tavuk taktiğini upgrade ettik galiba.

Misina
07.06.2007, 20:17
Eskiden Kullanır kulllanır İstanbula Satardık( serdar,şenol ogün ,abdullah) şimdi istanbuldan kullanılmışları biz alıyoruz. Hayırlı olur inşallah

Koray
07.06.2007, 20:21
hayırlı olacağına içten inanıyorm..

Cafer KILIÇSOY
07.06.2007, 20:21
söz vermiş ziya....
sözleşmeye de 11 oynamazsa sözleşmeyi feshedebilir diye madde koyun bari...
sözmüş..
iyi isen oynarsın. kötü isen oynamazsın..

şimdi buna söz verdiyse orta saha için, hüseyin ve ayman ı da kesmeyeceğine göre ne oynayacağız biz???

korkak tavuk taktiğini upgrade ettik galiba.
Fatih adam Fenerde 11 de oynamadığı için Trabzonspora geliyor. Eğer Trabzonda da 11 de oynamazsa ne olur hali. İyi yada kötü hiç farketmez serkanımızı! küstüremeyiz. Yoksa bırakır gider bizi. Bir yıldız daha kayar Trabzondan

ErayAkyüz
07.06.2007, 20:22
Eskiden Kullanır kulllanır İstanbula Satardık( serdar,şenol ogün ,abdullah) şimdi istanbuldan kullanılmışları biz alıyoruz. Hayırlı olur inşallah

yaa şenol ne zaman istanbula gittii?

Şuayip Aydın
07.06.2007, 20:22
bende acmistım bu başliktan tam uc tane oldu

Semih58
07.06.2007, 20:24
Hayret Ziya.Serkan iyi olursa oynar.Yoksa nal toplar.

Cafer KILIÇSOY
07.06.2007, 20:27
İnşallah Gebze'yi bu tarafa geçemez. Serkan kim başarı kim

Misina
07.06.2007, 20:30
yaa şenol ne zaman istanbula gittii?

kaleci şenol değil

Şuayip Aydın
07.06.2007, 20:35
hayırlı ugurlu olsun ne diyelim

Şuayip Aydın
07.06.2007, 20:35
evet arkadslar serkanda acıkladı kaynakk:confused::confused::confused:

Samet Berber
07.06.2007, 20:38
kaynakk:confused::confused::confused:
kaynak heryer kaynak örnek : ajansspor daha doğrusu bütün spor siteleri :D:D:D:D

ScAnDaL
07.06.2007, 20:52
evet ısallah trabzonspora hayırlı olur ne dıyelım beklıcez gorecez gene de on yargılı olmayalım sımdıden basarısız olur veye basarılı olur dıye ızleyecez gorecez :confused:

ErayAkyüz
07.06.2007, 20:53
kaynakk:confused::confused::confused:

aa transfer haberleri bolmune bakarsan gorursun

oshi
07.06.2007, 21:15
olmaz bu takimdan bi cacik kardeşim boşuna heveslenmeyelim

pReN@_61
07.06.2007, 21:18
Hayırlı olur İNŞALLAH...

murat_bayram
07.06.2007, 22:02

türkiye liginin en kazma on oyuncusundan biri

takımımıza geçmiş olun mustafa keçeliden sonra serkan balcı doğru tercih :( :( :(

okan6161
07.06.2007, 22:07
eh alındı bir kere bizede bundan sonra arkasında durup destek vermek düşür hayırlı olsun

fanatikdevri
07.06.2007, 22:18
Ortasahada oynama garantisi almış sağ tarafa uğramaz artık bir sezon boyunca,orası yıldızımızın futbol oynamasına müsait değil.Sol tarafa iyiki ambargo koymamış en azından sol tarafa maç içinde giriş yapması serbest Serkan'ın.
Her zaman olaya iyi tarafından bakmak lazım.Bu arada Polyanna'ya sevgilerle.

Bartuğ13
07.06.2007, 22:25
ben de söyledim bunu nasıl yapar diye ama biraz düşününce ziya bunu yapar mı?
yani yattarayı yedek oturtup,musampayı 34te 1 kere 90 dakika oynatan adam nasıl serkana şurda şöyle oynayacan diye söz verebilir.aklını kaçırmış olamaz bu kadar(var olduğunu düşünürsek)

Kasım Hilal
07.06.2007, 22:27
Teknik Drektörler ne zamandan beri transfer ettikleri futbolcuya oynayacağı mevkinin garantisini verebiliyor.Bu ne şimdi?Ziya Doğan bu adamı şimdi lazım olan mevkide oynatamayacak mı?

Bir tek senin istemediğin mi onlar?
Neden bizim istemediklerimiz alınır?

Ziya Doğan'ın mantalitesini çözdüm ben.
Biz nasıl AntiZiya isek (Bu kısmı kendi görüşümdür, herkes katılmayabilir) Ziya Doğan da AntiTaraftar ya da AntiBMN ya da AntiTrabzonspor olarak çalışıyor.
Her yeni icraatı delilidir.
Ama o zaman yönetim neyin nesi?

sbay
07.06.2007, 22:44
serkanın bu takıma faydalı olacağına inanıyorum......tekrar milli takımada çağırılır....

Kasım Hilal
07.06.2007, 22:54
İyi oyuncu ona lafı yok da ihtiyaç fazlası..
Serkan eğer sağ beke eldi ise Jabi'yi almamalıyız.
Yok ortaya geldi ise Ayman-Hüseyin-Hasan-Ferhat-Serkan
Bu liste fazla kalabalık en az iki tanesini yollamamız lazım o halde.
E onları göndermeden niye aldık adamı?
Ben hala gerçekleşmemesi için dua ediyorum.
Gerek yok yahu bu adama.

Fatih Ersoy
07.06.2007, 23:02
hayırlı olsun. Ne diyelim...

Tmac61
07.06.2007, 23:19
Musampa, Fatih Akyel, Mustafa Keçeli, Serkan balcı

Kendi beyanatları "başarı trabzon kökenli oyuncularla gelir" ama icraatları tam tersi kökeni trabzon vukuatlı oyuncular...

Bu tip adamlar ancak para için oynar nasıl edip nasıl becerip alıyorlar kaldı ki taraftarın istemeyeceği oyuncuların toplist inde hepsi...

Yönetime la havde diyoruz ellerine yüzlerine kına yakmalarını rica ediyoruz...

Emiroğlu
07.06.2007, 23:33
Yanarımda yanarım bu topçu artığı celalettinn mevkisine adam bakmıyoruz ona yanarım..

Korkarım da korkarım biz sezon daha bu rahatsızı izleyip kanser olacağım !

Emiroğlu
07.06.2007, 23:35
carlos demek istemişler abi konu o çevrede dönüyor...

Görecez kim kime tapacak,kim kimin yüz karası olacak...

Bi ara Bir İlhan MANSIZ vardı dünya kupasında topu arkasından(havadan) önüne alarak O CARLOS larını REZİL etmişti dünya kupasına !

Bu sene BÜYÜK HOCA ZİYA ! Yattarayı oynatırsa özellikle fener maçlarını ve (bize göre)sağ kanattaki atraksiyonları ÖZELLİKLE izleyeceğim !

İleli
07.06.2007, 23:37
kimse istanbulun artigi muhabbeti yapmasin adamin yasi daha 23..hayirli olur insallah birde yozgatliyi alabilsek..

Cüneyt Canlıca
08.06.2007, 08:42
Serkan ı çok takdir ettim... Adam gerçekten çok akıllı biriymiş... Geçen sezon baktı Ziya; Marcelinho gibi bir orta sahayı sol kanatta oynattı, marcelinho ya bunu yapan bana ne yapmazki dedi kendi kendine baştan şartlarını koydu.. Helal olsun diyor ve tebriklerimi iletiyorum..

yaranozlu
08.06.2007, 09:03
hay bu ortasahanın gerisini, eğer ilerde antrenör olursam ortasahanın gerisini bomboş bırakıcam. Seneye Ziya rekor denemesi yapar ortasahanın gerisine. Hüseyin,Ayman,Ferhat,Hasan,Serkan.. Maçtan sonra da der ki, bana kızıyolar defansif oynatıyorum diye, işte bu maç hücum oyuncularıyla oynadık ama olmayınca olmuyor:) Komik bi adam... Yalnız şaka falan Ziya bu sene de kaldı yönetimle beraber helal olsun. Sonunda başarıp küme düşürürlerse gider elllerinden öperim. Göz göre göre bu iş yapılır mı? Serkan senelik 1.200 alıyor, yazık valla, taraftar paraların böyle harcandığını görürse ne klube üye olur, ne forma alır...

ibrahim_yattara
08.06.2007, 09:16
serkanın doğru düzgün klas bir futbolcu olduğunu düşünmüyorum.
bizim musa ne ise serkan o işte.

birdahaki sezon yine musaya ömer rızaya filan bişey olursa elinde bir serkan bulundurması lazım çünkü oralarda adam kalmayınca yattarayı oynatmak zorunda kalıyor adamcağız.

subay
08.06.2007, 09:49
kimse istanbulun artigi muhabbeti yapmasin adamin yasi daha 23..hayirli olur insallah birde yozgatliyi alabilsek..

Iyi, baska varmi sag kanat oyuncusu? Ali Tandogani alabiliriz mesela, Burak Yilmaz da oynar orda. Baska? Vestel Manisa dan Okan Kocu alabiliriz, Kayserisporun Mehmet Topuzu var. Baska?

Yaw 50 tane sag kanat oyuncuyla ne yapacan? Yattara var Gökdeniz var, bitti, oraya adam gerek yokki daha.

Sol kanat ve sol bek lazim bize, elimizde var sol kanat ama elde olani da oynatmiyor kadro disi birakiyor bizim mantalite.

Bahtiyar
08.06.2007, 10:05
Serkan BALCI
Lurfen git. Senin gibi yeteneksiz, sadece kosan ama bir metreye pas atmasini beceremeyen futbolyuya FENER'de ihtiyac yok. Oynadigin zamanda takimin duzenini bozuyordun zaten. Ayrica uc sezonda FENER'de gol atmayi beceremeyen futbolcusun. Antrenmanlarda attigini gaztelerden okuyorduk.

internethaber sitesinden bir yorum. ben umutluydum ama umudum kırıldı herif ne biçim yorum yapmış hemen aklıma ziya geldi çünkü o bu tarz oyuncuları seviyor.

AYYILDIZ
08.06.2007, 10:19
[QUOTE=the cotanak;826013]Serkan BALCI
Lurfen git. Senin gibi yeteneksiz, sadece kosan ama bir metreye pas atmasini beceremeyen futbolyuya FENER'de ihtiyac yok. Oynadigin zamanda takimin duzenini bozuyordun zaten. Ayrica uc sezonda FENER'de gol atmayi beceremeyen futbolcusun. Antrenmanlarda attigini gaztelerden okuyorduk.

internethaber sitesinden bir yorum. ben umutluydum ama umudum kırıldı herif ne biçim yorum yapmış hemen aklıma ziya geldi çünkü o bu tarz oyuncuları seviyor.[/QU
fenerin taraftar sitelerinde kalması gereken oyuncular arasında gösteriliyor serkan inşallah faydalı olur

TSelif
08.06.2007, 10:37
Yaw bir adamın yeteneği neyse hangi mevkide güzel oynuyo ve daha faydalı oluyorsa orda oynatırsın. Ne biçim iştir anlamadım.Futbolcular gelirken pazarlık yapıyo şurda oynarım burda oynarım diye :rolleyes:
Hep bu Ziya nın yüzünden :D

efemehmet
08.06.2007, 10:55
Söylediğin lafa dikkat et.. Bırak futbolu filan sonuçta hakaret ettiğin kişiler birer insan.. Ne demek kullanır kullanır satartık.. Kullandığın argo kelime her anlama gelir..

efemehmet
08.06.2007, 11:04
Sizler için Futbolcu demek Trabzonlu demek.. Trabzonlu değilse zaten futboldan anlaması düşük ihtimal.. En iyi futbolcu Trabzonlu olandır.. Ve es kazara birisi Trabzon forması altında oynarken başka takıma giderse adına kullandık gönderdik dersiniz.. Ve ayağı kırıldımı Trabzon forması altındaki bir futbolcunun(Musa) Trabzonlu olmadığı için takım arkadaşları sahanın başka bir köşesinde lak lak eder; acısını paylaşma rakip futbolcu ve yöneticiye düşer..

zeki gursoy
08.06.2007, 11:27
e, futbolcularda biliyo bu adamın dengesizin biri olduğunu...
adam paradan önce bak ben burdan başka yerde oynamam demiş işte...anlamış ziyanın saçma sapan işlerini baştan önlem almış...
bu ziyanın " sen futboldan anlamıyosun, peşin peşin ben şerhimi koyayım" demek, yüzüne çarpılmış osmanlı tokadı gibi..ama adamda anlayacak kafa, anlayıpta utanacak yzü olmadığından yorum yapıyoruz işte...

Yaw bir adamın yeteneği neyse hangi mevkide güzel oynuyo ve daha faydalı oluyorsa orda oynatırsın. Ne biçim iştir anlamadım.Futbolcular gelirken pazarlık yapıyo şurda oynarım burda oynarım diye :rolleyes:
Hep bu Ziya nın yüzünden :D

Erdem Keser
08.06.2007, 11:31
abi bi futbolcuyu ziya özellikle istiyosa orda duracaksın ve düşüneceksin!!!

Vkgz
08.06.2007, 11:59
futbolcular ziya icin takima geliyor bizim millet hala ziyaya sovuyor...:)

LazAnisT
08.06.2007, 12:01
serkanın bu takıma faydalı olacağına inanıyorum......tekrar milli takımada çağırılır....
En son milli takıma çağırıldığında sağ bek oynamıştı.(İsviçre ile oynadığımız

dünya kupası play off maçı)Üstelik yedek kulübesindede hamit altıntop

vardı.Kendisi kanat oyuncusu olmadığını orta saha oyuncusu olduğunu beyan

etmiş.Bence bu saatten sonra milli takımda oynama olayıda sakata girmiştir.

Cengiz Çubukcu
08.06.2007, 12:03
ben de serkanın burada başarılı olacağına inanıyorum, daha doğrusu inanmak istiyorum. yoksa hasanın, aymanın, hüseyinin olduğu bir orta sahada ne gerek vardı ona....

Vkgz
08.06.2007, 12:04
ben de serkanın burada başarılı olacağına inanıyorum, daha doğrusu inanmak istiyorum. yoksa hasanın, aymanın, hüseyinin olduğu bir orta sahada ne gerek vardı ona....

hüseyinin bizim takımda kalacağına inanmıyorum abi.

A.Alper
08.06.2007, 12:07
oynamadan bir şeyler karalayıp sonra pişman olmamak lazım

Faik Yılmaz
08.06.2007, 13:26
hasan, hüsey,n, ferhat , ayman, şimdide serkan

ziya hoca takımı çok koşan amateknik kapasiteleri sınırlı olan adamlarla doldurdu....

ALLAH sonumuzu hayır etsin....

Kadir
08.06.2007, 13:36
iyi bir transfer inşallah başarılı olur

pReN@_61
08.06.2007, 14:40
Transfer kesinleşmiş.serkan mevki olarak Yattaray'la aynı yerde oynuyormuş.Bu durumda Karabela inşallah yedek kalmaz.

Trabzonspor'umuza hayırlı olur inşallah...

Koray
08.06.2007, 14:45
yattaranın yeriyle serkanın yerinin hiç alakası yok..

pReN@_61
08.06.2007, 14:47
yattaranın yeriyle serkanın yerinin hiç alakası yok..

Serkan sağbek oynamayacağına dair z.doğan'dan söz almış..

ince_memed
08.06.2007, 15:17
merhabalar...

bugünkü gazetelerde serkan ''ziya hoca bana orta sahanın sagın da yerin garanti dedi'' bi haber var.eger bu haber dogruysa bunlar takımın en sarunsuz bölgesi olan gökdeniz ve yattaranın bulunmdugu bölgeye adama alarak ne yapmaya calısıyorlar anlamadım.
gerci bu saatten sonra bunları anlamaya calısmakta suya yazı yazmaya benzer.:tsamblem:

recep_oflu
08.06.2007, 15:19
fener maçlarında ana avrat sövdüğünüz serkan trabzonspor'da forma giyiyor diyemi şimdi aslan yaptınız.yüreğini koyarak oynuyor ama o tam bir fenerbahçeli

Erbay
08.06.2007, 15:19
Orta sahada oynasa sanki çok bir şey yapacak.

kromozom
08.06.2007, 15:25
serkan cok kosan bır oyuncu olduğu ıcın gerıye cok fazla donmeyen yattaranın arkasında faydalı olacağını dusunuyorum ....

zahido
08.06.2007, 16:20
Transfer kesinleşmiş.serkan mevki olarak Yattaray'la aynı yerde oynuyormuş.Bu durumda Karabela inşallah yedek kalmaz.

Trabzonspor'umuza hayırlı olur inşallah...

Serkan sağ açıkta değil kardeşim.. Ön libero asıl yeri..

pReN@_61
08.06.2007, 16:24
Serkan sağ açıkta değil kardeşim.. Ön libero asıl yeri..

ben haberlerin yalancısıyım :)

hatta az önce de belirttiğim gibi Z.Doğan'dan sağ açıkta oynayacağına dair söz almış

Samet Berber
08.06.2007, 16:32
sağ açıkta değil kardeş orta sahada yani önliberoda oynatacağına dair söz werdi ziyaa söz wermesine gerek yok orta saha dedin mi onun için ön libero oluyo :D:D:D:D:D:D

Erkan
08.06.2007, 16:36
bidanki sene ki kadromuz: Tolga / hasagic
Adnan - risp - erdinc- cellaleddin
-------- Ayman - ferhat- huseyin- serkan --------------
----------- gokdeniz --------------------
- ------------------- Umut---

6 hucuma donuk futbolcu yaaa:) yasasin mantalite.. ..

Samet Berber
08.06.2007, 16:37
11 de 11 brawo :D:D:D

kudu_61
08.06.2007, 17:19
hayırlı uğurlu olsun demekten başka yapacak bir şey yok hırsı ve tekniği ile trabzon sevgisini birleştirirse faydalı olur ben çok umutlu değilim ama yanılmaya razıyım...

gözün aydın trabzonlu seneye maçlarda 3 ön liberolu sistem deneyeceğiz ayman-hüso ve önlerinde ön libero önü ön libero serkan...

Jackdaniels
08.06.2007, 19:59
merhabalar...

bugünkü gazetelerde serkan ''ziya hoca bana orta sahanın sagın da yerin garanti dedi'' bi haber var.eger bu haber dogruysa bunlar takımın en sarunsuz bölgesi olan gökdeniz ve yattaranın bulunmdugu bölgeye adama alarak ne yapmaya calısıyorlar anlamadım.
gerci bu saatten sonra bunları anlamaya calısmakta suya yazı yazmaya benzer.:tsamblem:

Dünyanın neresinde ilk 11 oynama ve mevki garantisi verilerek oyuncu transferi yapılıyo sanırım sallama haberlerdir bunlar çok takılmamak gerek...

Mayls
08.06.2007, 20:18
Dünyanın neresinde ilk 11 oynama ve mevki garantisi verilerek oyuncu transferi yapılıyo sanırım sallama haberlerdir bunlar çok takılmamak gerek...

bencede yalan haberdir. gazetelerin her dedigi dogru olsaydi kaptanda simdi fenerli olurdu

İleli
08.06.2007, 21:56
Iyi, baska varmi sag kanat oyuncusu? Ali Tandogani alabiliriz mesela, Burak Yilmaz da oynar orda. Baska? Vestel Manisa dan Okan Kocu alabiliriz, Kayserisporun Mehmet Topuzu var. Baska?

Yaw 50 tane sag kanat oyuncuyla ne yapacan? Yattara var Gökdeniz var, bitti, oraya adam gerek yokki daha.

Sol kanat ve sol bek lazim bize, elimizde var sol kanat ama elde olani da oynatmiyor kadro disi birakiyor bizim mantalite.

benimle dalga gecer gibi konusma ben ne dedigimi iyi bilirim ogretmene gerek yok..gokdeniz serbest oynuyor sag kanat degil..ben yattaranin 90 dakika oynamasini kesinlikle istemiyorum benim gorusumdur ve yerine topuz yada yozgatli ikilisinden birini alinmasini isterim..bizde goruyoruz herhalde sol tarafa futbolcu lazim oldugunu okadarda cahil degiliz..

subay
08.06.2007, 23:57
benimle dalga gecer gibi konusma ben ne dedigimi iyi bilirim ogretmene gerek yok..gokdeniz serbest oynuyor sag kanat degil..ben yattaranin 90 dakika oynamasini kesinlikle istemiyorum benim gorusumdur ve yerine topuz yada yozgatli ikilisinden birini alinmasini isterim..bizde goruyoruz herhalde sol tarafa futbolcu lazim oldugunu okadarda cahil degiliz..

Cok cahilsin diye birsey demedim sana, ama o kadar futbolcu ayni bölge icin almak cahillik evet. Hele birde ekonomik durumun iyi degilse. Gökdeniz veya Yattara dan sag kanatta daha iyi oynayan oyuncu yok Türkiye de. 6 tane sag kanat olacagina 2 kaliteli olsun (ki 2 kaliteli zaten var), 2 tane de sol kanat icin al. Trabzonsporun yapabilecegi en gereksiz transferler sag kanat ve stoper mevkiileri icin alacagi oyunculardir.

Serkan, Yozgatli vs bunlar Fenerbahce de oynamis futbolcular, tikir tikir zamaninda parasini almis adamlar, Trabzonspor da 2-3 ay para almasin belki antrenmana cikmayacak.

Velhasil, Trabzonsporun sol beke alacagi Wederson (misal), extradan alinacak 3 oyuncudan hem daha ekonomik olacak, hem daha etkili.

Yattara 90 dakika en üst düzeyde futbol oynar, Ziya gibi bir yabanci düsmani basinda olmasa. En iyi örnek: Apoel maci.

Vesselam.

uftinci
09.06.2007, 12:54
Bence ziya doğan serkanı sağda düşünmüyor hüseyinin önünde orta sahada çok koşacağını düşünerek yeni bi taktik yaratma palnı içerisinde.4-2-1-2-1

Serkan fena adam deil ama 3 büyüklerde direk forma şansı bulamayan bi adamın yıldız diye hemde yılda 1.300.000 YTL alacak olması bana pek mantıklı gelmiyor. Serkan iyi fena deil anladık ama bu parayı hakedecek kapasitede bi adam deil..

Koray
09.06.2007, 16:47
fener maçlarında ana avrat sövdüğünüz serkan trabzonspor'da forma giyiyor diyemi şimdi aslan yaptınız.yüreğini koyarak oynuyor ama o tam bir fenerbahçeli

valla fenerbahçeli,tekerbahçeli bizi ilgilendirmez..çıksın adam gibi futbolunu oynasın bu tarftar onu bağrına basacağından kimsenin şüphesi yok..

POYRAZ
09.06.2007, 17:18
Insallah faydali olur bize. Ancak aldigi para bana göre cok. Neredeyse Gökdeniz'e yakin para alacakmis yazilanlara göre.

Yavuz Hasan
09.06.2007, 20:16
[quote=uftinci;827473]Bence ziya doğan serkanı sağda düşünmüyor hüseyinin önünde orta sahada çok koşacağını düşünerek yeni bi taktik yaratma palnı içerisinde.4-2-1-2-1
aynen... aymanı da bu sebepten aldı bakalım sonu nereye varacak

Yavuz Hasan
09.06.2007, 20:17
Bence ziya doğan serkanı sağda düşünmüyor hüseyinin önünde orta sahada çok koşacağını düşünerek yeni bi taktik yaratma palnı içerisinde.4-2-1-2-1
aynen...ayman ı da bu plan a gore almıştı

MarceloTS
09.06.2007, 20:35
Yararlı olabilecek bi oyuncu.İyi iş yapacağını tahmin ediyorum bizde..

Şuayip Aydın
09.06.2007, 20:37
sekannnnnnn hadi hayirlisiiii

Bahtiyar
10.06.2007, 10:34
Sizler için Futbolcu demek Trabzonlu demek.. Trabzonlu değilse zaten futboldan anlaması düşük ihtimal.. En iyi futbolcu Trabzonlu olandır.. Ve es kazara birisi Trabzon forması altında oynarken başka takıma giderse adına kullandık gönderdik dersiniz.. Ve ayağı kırıldımı Trabzon forması altındaki bir futbolcunun(Musa) Trabzonlu olmadığı için takım arkadaşları sahanın başka bir köşesinde lak lak eder; acısını paylaşma rakip futbolcu ve yöneticiye düşer..

çok güzel söylemişsin. nüfus kağıdında Trabzon yazıyorsa futbolcudur yoksa değil. bu kadar düz bir mantık olamaz. dünya da sınırlar kalktı yabancı sınırlaması kalktı Carlos Türkiye ye geldi aloooo uyanında balığa gidelim.

Samet Berber
10.06.2007, 10:46
inşallah başarılı olur koşan futbolcuları çok severim ;)...

efemehmet
10.06.2007, 10:56
inşallah başarılı olur koşan futbolcuları çok severim ;)...
Katılmamak elde değil

tigin
10.06.2007, 12:46
İmza atılmadan başlık açılmayacak uyarısı daha önce defalarca yapıldı.

Sefa Murat Dokuz
14.06.2007, 21:42
Ziya Doğan lig radyo da açıkladı %100 trasnfer bitmiş
hayırlı olsun

Murat'
14.06.2007, 21:45
ama bildiğin gibi imza olmadan olmuyor...konu açılmıyor......birçok kez açıldı bu konu ve imza olmadığı için kapandı

cınar#7
14.06.2007, 22:26
İnşallah tek ön libero olarak oynar takımda yada zaman zaman Sol Bekte olabilir.....

yns61
15.06.2007, 22:49
çok erkencisiniz yaw anlaşma bozulcak sonra tekrar anlasılcak bu adamla :)

celilmuhcu
15.06.2007, 23:06
imzayı atsada geldiğine sevindiğimi söyleyemem.
bakacaz artık ne kadarfaydası olacak fatih akyel gibi
olmasında:rolleyes:

kingfisher
15.06.2007, 23:16
imzayı atsada geldiğine sevindiğimi söyleyemem.
bakacaz artık ne kadarfaydası olacak fatih akyel gibi
olmasında:rolleyes:

çok iyi bi yere vurgu yapmışsın umarım öyle olmaz bence de ama öyle görünüyo

Yavuz Hasan
16.06.2007, 16:28
çok iyi bi yere vurgu yapmışsın umarım öyle olmaz bence de ama öyle görünüyo
fatih akyel gibi olmaz zira serkan daha genç bi futbolcu en verimli çağını trabzospor da yaşayabilir geldiğine sevindim mi? kötünün iyisi

pReN@_61
16.06.2007, 16:34
Umarım Başarılı olur...

Cafer KILIÇSOY
16.06.2007, 22:02
İmzama bakın, ne demek istediğimi anlarsınız

weasell
16.06.2007, 23:02
karamsar olmak istemiyorum ama onun yerine rakibe faul yapacak futbolcu yok mu bizde hangi yeteneğine bakarak aldılar..umarım ben yanılırım ve hayırlı uğurlu olur artık ne diyim

baskentlikaplan
16.06.2007, 23:08
HAYIRLI OLSUN KARDESLERIM BEKLENEN IYI BIR TRANSFER YANI DINAMO:alkış::tsbayrak:

bordoylamavi
17.06.2007, 21:47
fatih akyel gibi olacağını sanmam fatih bitmiş bir haldeyken bize geldi serkan daha kendini ispatlayabilir süper transfer değil ama fatih ten kat kat iyidir hatta kıyaslanamaz bile

Uğurtan
17.06.2007, 22:21
Bu transferde soru işareti kaldığını sanmıyorum kendisi arkadaşımın söylediği üzere kunduracılarda annesiyle görülmüştür öğleden sonra ;)

telo_57
17.06.2007, 22:21
bence serkan balcı iyi bir transfer oldu.takıma katkı sağlayacaına inanıyorum

macka61
17.06.2007, 22:57
şimdiden bir şey demek istemiyorum görüp değerlendirecem şimdi sadece hayırlı uğurlu olsun diyorum

MaRaŞLı
17.06.2007, 23:52
bu transfer sayesınde oyun bozan futbolcu sayımız 9 a cıktı..2 tane daha alırsak 11 tane oyun bozan adamımız olacak..oleyyyyy yaşasın ziya ve fenerli başkan...

cebcare
17.06.2007, 23:57
hayırlısı olsun

Sacit
18.06.2007, 00:39
ayman dan daha iyi olduğundan çok eminim,insallah aymanın yerınde oynar

ayman da gider bu takım dan :mad:

ihsanbayram
18.06.2007, 01:43
serkan hüseyin ayman gercekden süper ön liberolar insallah iyi bir kaleci alarak ligin tozunu duman edecegiz ama bu yönetim bes para etmez onun icin biraz zor yani kadro iyi ama yönetim sifir ve bu futbol takimina sikca yansiyacaktir

tigin
18.06.2007, 10:44
Konu kilitlenen diğer Serkan Balcı başlıkları ile birleştirilerek Futbolcular bölümüne taşınmıştır.

Yeliz
18.06.2007, 14:29
imzayı attın hayırlı olsun ama iki lafının biri fb olmasın artık.

biliyoruz fbden geldin 100.yılda şampiyonluk yaşadın ama yeter artık bunlardan bahsetme.imzayı attın artık TRABZONSPOR'un furbolcususun fbde senin rakibin.

inşallah faydalı olursun başarılar:)

FANATIK61
18.06.2007, 14:34
Serkan Balcı imzaladı
F.Bahçe'den bir isim daha koptu. Trabzonspor, dış transferde Adnan'dan sonra Fenerbahçeli Serkan Balcı ile de sözleşme imzaladı.

Serkan, Mehmet Ali Yılmaz Tesisleri'nde, kulüp yönetim kurulu üyesi Muzaffer Ermiş'in hazır bulunduğu törende, kendisini 2 yıllığına bordo-mavili renklere bağlayan sözleşmeye imza attı. Serkan, imza töreninde yaptığı konuşmada, öncelikle büyük bir camiaya geldiği için mutlu olduğunu ifade ederek, ''Fenerbahçe'ye de her şey için teşekkür ediyorum. Trabzonspor'un uzun zamandır şampiyonluk beklentileri var. İyi de bir kadrosu var. Trabzonspor'a şampiyon olmaya, şampiyonluk yaşamaya geldim. İnşallah bunu başaracağız'' dedi.

Trabzonspor'a söz verdiğini ve bu nedenle Trabzonspor ile sözleşme imzaladığını ifade eden Serkan, şöyle devam etti:

''Trabzonspor'a söz vermiştim ve sözümden dönemezdim. Başkanımız, hocamız beni istedi. Takım kadrosunun da iyi olduğunu düşünüyorum. Oturmuş bir kadrosu var ve bu yıl daha iyi olacak. Benim de katkılarımla inşallah bu yıl Trabzonspor şampiyon olacak. Fenerbahçe'de bir yıl şampiyonluk yaşadım, bir yıl da kıl payı şampiyonluğu kaçırdık. 100. yılda şampiyonluk yaşamak gurur vericiydi. Trabzonspor'da uzun zamandır şampiyon olamıyor. Bu yıl inşallah şampiyon olur, bu tarihi değiştiririz.''

Serkan, bir gazetecinin ''Trabzonspor'a gelirken Ziya Doğan'dan orta sahada oynama sözü aldın mı? Bu şekilde basında sizin ağzınızdan demeç yer aldı'' sorusu üzerine, ''Ben Gençlerbirliği'nden Fenerbahçe'ye orta saha olarak transfer olmuştum. Hocamla konuştuğumda her yerde seni değerlendirebilirim diye yorumu vardı. O hocanın tercihiydi. Trabzonspor'da da öyle bir söz almadım. Böyle bir söz de olmaz. Formanın garantisi de yok. Öyle bir şey olmaz'' diye konuştu. Serkan, Fenerbahçe'de fazla forma şansı bulamamasıyla ilgili olarak ise ''İkinci yarı oynamaya başladım. İyi oynasan da kötü oynasan da hocanın taktiri, saygı duymak gerekir. Gerçekten Fenerbahçe'de güzel günlerim oldu. Herkese teşekkür ediyorum. Şimdi yeni sayfa açıldı. Fenerbahçe sayfası kapandı, Trabzonspor sayfası açıldı. Artık onu konuşmak lazım'' dedi.

Yönetim kurulu üyesi Muzaffer Ermiş ise şampiyonluk yolunda emin adımlarla ilerlemek için Serkan gibi bir oyuncuyu kadrolarına dahil ettiklerini belirterek, ''Trabzon'dan 3 büyüklere gidildiği yerde, oradan da buraya oyuncu gelmesi Trabzonspor'un büyüklüğünün göstergesidir. Kendisine başarılar diliyorum'' dedi.

Serkan'ın, Trabzonspor'da 30 numaralı formayı giyeceği açıklandı.

18.06.2007

Kaynak : AA

messiburhan
18.06.2007, 14:39
bence hayırlı olsun trabzonsporun aranan kanı olacana emınım ama hala saskın bı durumdayım bu transferı bızım baskan nasıl yapabıldı hayretler ıcersındeyım acıkcası

Fatih Ersoy
18.06.2007, 14:41
Hayırlı olsun....

61_dnc_TS
18.06.2007, 14:43
http://www.haber61.net/images/news/serkan_balci.20070618144119.jpg

TSelif
18.06.2007, 14:48
Fenerli Serkan artık TRABZONSPOR um da haa :)
Hayırlı olsun. Önyargılı olmadan hoşgeldin diyelim. Umarım giyeceğin formanın hakkını verirsin Serkan...

Sevgi
18.06.2007, 14:49
ıyyy bugünleride mi görecektim :( :mad:

fanatikdevri
18.06.2007, 14:50
Hayırlı olsun,inşallah başarılı olur.

Erbay
18.06.2007, 14:51
Kırmızı kart görmediğin günleri görmek dileğiyle...

Özsu
18.06.2007, 14:54
Hayırlı oLsun diyelim .. Umarım başarılı olur takımımızda..

yns61
18.06.2007, 14:55
oynasın görces ::D oynasın bi.. yorum ondan sonra :D

Yeliz
18.06.2007, 14:56
ıyyy bugünleride mi görecektim :( :mad:
biz böyle giderse daha ne günler görürüz hem de ne günler:(

kutoz
18.06.2007, 14:57
Trabzonspor'a hayırlı olsun... İnşallah faydalı olur...

Erkan
18.06.2007, 14:59
Bana cok hayirli olacak gibi geliyor (istemiyorum ama, yine de oyle geliyor).... Hayirli olsun:)...

Mert67
18.06.2007, 15:04
inşallah başarılı olur

halil ibo
18.06.2007, 15:11
Önyargı : Arı beni soktu diyerek bal yememektir.

Tüm önyargılarımdan sıyrılarak hayırlı olmasını diliyorum.Neticede çalışkan ve de milli bir futbolcu.

61_dnc_TS
18.06.2007, 15:22
http://www.haber61.net/images/haber_resim/serkan_balci/3.jpg

61_dnc_TS
18.06.2007, 15:23
http://www.haber61.net/images/haber_resim/serkan_balci/2.jpg
http://www.haber61.net/images/haber_resim/serkan_balci/1.jpg

Sefaenes
18.06.2007, 15:25
nedense Istanbulda forma sansi bulamiyan oyunculari aliyoruz, cogu elimizde kazma olarak patliyor. Insallah yanilirimda basarili olur.

Trabzonspora Hosgeldin diyelim yinede

Cafer KILIÇSOY
18.06.2007, 15:26
Asla sevmediğim bir futbolcu. Sadece transfer yapmak amacıyla alınmış. Trabzonspora hiçbir katkısı olmayacağına eminim. İki lafından biri fb' ye teşekkür etmek. Zahmet edipte gelmeseydi yaa.

Elin işe yaramayanlarını toplamakta üstümüze yok. Neden adam gibi futbolcu alamıyoruz.

Trabzonspor forması ve Serkan iki zıt kavram

61_dnc_TS
18.06.2007, 15:27
http://www.trabzonspor.com/images/haberpic/180607serkan1.jpg

http://www.trabzonspor.com/images/haberpic/180607serkan2.jpg

http://www.trabzonspor.com/images/haberpic/180607serkan3.jpg

http://www.trabzonspor.com/images/haberpic/180607serkan4.jpg

http://www.trabzonspor.com/images/haberpic/180607serkan5.jpg

http://www.trabzonspor.com/images/haberpic/180607serkan6.jpg

http://www.trabzonspor.com/images/haberpic/180607serkan7.jpg

http://www.trabzonspor.com/images/haberpic/180607serkan8.jpg

Cafer KILIÇSOY
18.06.2007, 15:38

Tüm önyargılarımdan sıyrılarak hayırlı olmasını diliyorum.Neticede çalışkan ve de milli bir futbolcu.
Bilmez miyim. Hele bir isviçre maçı var ki unutamıyorum.

Faik Yılmaz
18.06.2007, 15:42
orta sahadaki oyun kurgumuz....

yattara- gökdeniz- hüseyin- serkan

yedekler

ayman- hasan- ferhat

gökdeniz ve yattaranın haricindekiler sadece çok koşan teknik kapasitesi kısıtlı oyuncular....

hayırlı olsun ne diyelim...

61_dnc_TS
18.06.2007, 15:50
Haberlerhttp://www.trabzonspor.com/images/t_s.gif
Serkan müzemizi ziyaret etti
http://www.trabzonspor.com/images/haberpic/180607balci.jpgYeni transferimiz Serkan Balcı, kulübümüzün tarihi başarılarının sergilendiği müzeyi ziyaret etti. TSClub mağazamızda satışa sürülen isminin yazılı olduğu formaları inceleyen Serkan, taraftarlara bol bol imza dağıttı.

http://www.trabzonspor.com/images/trans.gif
Mehmet Ali Yılmaz Tesisleri’nde düzenlenen imza töreni sonrası Sadri Şener Merkezi’ndeki müzemizi ziyaret eden Serkan, kulübümüzün tarihi ve müzede yer alan kupalar hakkında bilgiler aldı. Daha sonra TS Clup mağazasını gezen genç futbolcu, satışa sunulan kendi formasıyla poz verdi. Yeni transferimiz Serkan'ın formalarını satın alan taraftarlarımız, genç oyuncudan bol bol imza aldı.

Serkan son olarak Divan Başkanlık Kurulu Sekreteri Nedim Konak'ı ziyaret etti. Konak yeni transferimiz Serkan'a başarılar diledi.

http://www.trabzonspor.com/images/haberpic/180607balci1.jpg

http://www.trabzonspor.com/images/haberpic/180607balci2.jpg

http://www.trabzonspor.com/images/haberpic/180607balci3.jpg

http://www.trabzonspor.com/images/haberpic/180607balci4.jpg

http://www.trabzonspor.com/images/haberpic/180607balci5.jpg

18.06.2007 15:32:00

h.bezir61
18.06.2007, 15:52
Hayirli olsun.Insallah basarili olur.

Murat'
18.06.2007, 15:57
bence başarılı olacaktır...genç ve hırslı bir futbolcu

Ba®ış
18.06.2007, 16:01
hayırlı olsun bekleyip göreceğiz performansını

Erdem Keser
18.06.2007, 16:02
Allah utandirmasin .. insallah basarili olur...

Cengiz Çubukcu
18.06.2007, 16:05
has uşaktur....ben de başarılıu olmasını canı gönülden dilerim...

kudu_61
18.06.2007, 16:12
Aramıza hoş geldin arkadaşlar hayra yoralım en azından serkan gelmesiydi yerinde hasan veya ferhat oynayacaktı en azından serkan onlardan teknik hayırlı olsun....
Birde sayın yönetim carlosu mu getirdin de ismi yazılı formaları tscluplarda satışa sundun sen kandırmaya çalışıyorsun ama biz inanmıyoruz haberin olsun...

dumanpub
18.06.2007, 16:16
hayırlı olsun takımızza iyide olucaktır

Kaya
18.06.2007, 16:26
Trabzonspor'umuza hayırlı olsun.

http://www.bordomavi.net/images/haber/serkants002.jpg

UğuR
18.06.2007, 16:32
Hayırlı olsun,İnşallah uyum sağlar.

Fatih
18.06.2007, 16:36
hayırlı olsun destek olursak başarılı olacağına inanıyorum

CAFER ÖZER
18.06.2007, 16:53
Hayırlı olsun
Daha önce Serkanın demeçlerinden anlaşıldığı üzere Orta sahada oynayacak,
Yani Gelecek sezon Ayman-Hüseyin Ziyanın vazgeçilmezleri olduğuna göre
Yattara-Gökdeniz-Serkan ,Ceyhun dan ikisi yedek kalacak
Büyük bir ihtimalle Yattara,Ceyhun Ziya Hocanın kulübe arkadaşı olacaklar,
Taraftar ilk hafta,ilk 30 dakikdan sonra Yattara diye bağırmaya başlayacak.

SERKAN hayırlı olsun,Korkak futbol oaynatmayacak,Hüseyini Defansa çekebilecek Yattara-Gökdeniz-Serkan-Ceyhun a aynı anda görev verebilecek Bir hoca başarılı olabilir,Yoksa 4 çakılı defans Onların Önünde 3 ön libero oynayatan bir adamdam Ben Ronladinhoda gelse başarı beklemiyorum.

antagonist
18.06.2007, 17:02
Trabzonspor'umuza hayırlı uğurlu olsun...

Sevgi
18.06.2007, 17:03

Serkan izlememiş birisi olsak buna önyargı denebilirde çok şükür kıyısından köşesinden izledik biliyoruz.
Ben Serkan'ı hep kaçırdığı adamını tutup yere düşürürken hatırlıyorum.Aklımda onunla ilgili kalan olumlu hiçbirşey yok.

fb den futbolcu alabiliyorsan Tuncay'ı (istediğimden değil sadece güçlerini görmek için) alsaydın sayın Albayrak ve pek kıymetli yönetimi.Güçleri ancak fb nin yedeğini almaya yetiyor.Doğru ya daha Sakarya Sporun kalecisini alamıyorlar.Takım her geçen gün değer kaybediyor :( :mad:
Ayrıca bu tip futbolcualr hiçbir zaman takıma katkı sağlamamıştır geçmiş dönemlerde birçok örneği vardır.

Sayın Albayrak, TRABZONSPOR için birşeyler yapmak istiyorsanız lütfen Dahi hocanızıda alıp artık gidin...

Misina
18.06.2007, 17:09
sıradan bi transfer

ahmetansu61
18.06.2007, 17:19
o formanın bi beden küçüğü yokmuydu. serkana büyük olmuş o.
bu yöneticiler hakkaten konuşmayı bilmiyo ya. 3 büyüklerden adam almakta büyüklüktür ne demek yaa. yılın gafı bu bence.

Yeliz
18.06.2007, 17:24
o formanın bi beden küçüğü yokmuydu. serkana büyük olmuş o.
bu yöneticiler hakkaten konuşmayı bilmiyo ya. 3 büyüklerden adam almakta büyüklüktür ne demek yaa. yılın gafı bu bence.
bu ne demek hakkaten yaaa siz TRABZONSPOR'un BÜYÜKLÜĞÜNÜ kavrayamamışların hala ne işi var yönetimde camiada:mad::mad:

yönetim yeter sınırları zorlamaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa:mad::mad::mad:: mad::mad:

Mustafa AYDIN
18.06.2007, 17:31
Hayırlı olsun,
bekleyip göreceğiz Trabzonspor a neler vereceğini yada neler götüreceğini.

POYRAZ
18.06.2007, 17:31
Simdilik sadece "Hayirli olsun" diyorum.

oflubektas
18.06.2007, 17:32
Forma numarası 30 olacakmış. Ben bu numarayı bir yerden hatırlıyorum ama ... :)

Şaka bir yana Serkan Balcı yeni bir Recep, Feti veya Bayram vakasıdır bizim için. İnşallah yanılır ve utanırız. Başarılı olduğu takdirde sezon biter bitmez bu yazıyı alıntılayıp hatamı kabullenmeyi vaadediyorum.

CeSS
18.06.2007, 17:37
Zerre kadar yakişmadi o renkler sana...

TSelif
18.06.2007, 17:40
Sanırım ben dahil bir çok kişinin antipatisini toplamış. Napacaz bilmiyorum :rolleyes:
İsmi fenerle:mad: özdeşleşmiş olduğu için mi başka bişey için mi de bilmiyorum :rolleyes:

Oğuuz
18.06.2007, 17:57
bende hiç sevmezdim bu adamı ama bence Trabzonsporumda başarılı olacak ve hepimizin sevgisini kazanacak..

Yavuz Hasan
18.06.2007, 18:05
takıma hayırlı olur inşallah ileride de trabzonspor lu serkan diye anılır

61_dnc_TS
18.06.2007, 18:09
http://www.sporx.com/video/tv.php?frm_id=6696

Yavuz Hasan
18.06.2007, 18:12
http://www.trabzonspor.org.tr/images/haberpic/180607serkan8.jpg
şu bizim formalara hastayım ya adamın üstüne yapışıyo formamı bodymi belli değil

TSelif
18.06.2007, 18:16
Forma forma da içinde ki az ufak gelmiş :D

Erkan
18.06.2007, 18:22
Serkan cok Aymana benziyor, tip mip biraz daha kara olsaydi tam ayman..

Yavuz Hasan
18.06.2007, 18:24
Serkan cok Aymana benziyor, tip mip biraz daha kara olsaydi tam ayman..
oyunu benzemesin de

Cem Akyüz
18.06.2007, 18:36
2 bücür le iyi işler yaparız inşallah gökdeniz serkan:)

hayati_kamil
18.06.2007, 18:44
bence de çok i bi oyuncu fakat bizim aldığımız oyuncular fener in artıkları olmammalı serkan a sorsanız trabzon a nie geldişn die fener de yedek kaldım die geldim der bu yüzden transferlerimizde daha dikkatli olmalıyız
lütfen daha seçici olalım

onur_alabuga_61
18.06.2007, 18:44
taw yapmayın ya sahiplenin ya başka yakımın taraftarları tarabzonu bu kadar karalamıyo kütfen ya yeter ya bu takım abiraz sahp çıkın kaleci 10 numara bi de forvet alacaz oratlığı yıkacaz biraz sahip çıkın yaköstek olmayın herşeye musa büyükden 10 kat iii bir futbolcu sağbekte çok işimize yarayacak

onur_alabuga_61
18.06.2007, 18:46
nokta transfer bence ufuhan,musa,ferhat üçüde yapamadı sağbeki demekki sağbek sorunumuz wardı onuda başkan yaptı helal olsun başkan arkandayız ziya hocayla beraber

Eren Uğur Ayar
18.06.2007, 18:46
Serkan çok hızlı bir oyuncu eminimki trabzonsporda çok basarılı olacak

hayati_kamil
18.06.2007, 18:47
taw yapmayın ya sahiplenin ya başka yakımın taraftarları tarabzonu bu kadar karalamıyo kütfen ya yeter ya bu takım abiraz sahp çıkın kaleci 10 numara bi de forvet alacaz oratlığı yıkacaz biraz sahip çıkın yaköstek olmayın herşeye musa büyükden 10 kat iii bir futbolcu sağbekte çok işimize yarayacak

ben de senin kadar arzulu we istekli olduğumu sölemek isterdim ama her sene böle oluo bir çok transfer hikayeleri yalanlar dolanlar gelen futbolcu oynamak istemiyor trabzonspor u küçük düşürücü hareketlerdfe bulunuor bu takımda oynayacak oyuncu bu fırmayı sewmeli forma için oynamalı bazı değerlerin bilincine warmalı yoq sa ben de trabzon u sahipleniyorum ki bu tip eleştirler yapıorujm

Yavuz Hasan
18.06.2007, 18:48
nokta transfer bence ufuhan,musa,ferhat üçüde yapamadı sağbeki demekki sağbek sorunumuz wardı onuda başkan yaptı helal olsun başkan arkandayız ziya hocayla beraber
serkan ı sağbk den ziyada ortada serkan-ayman-hüseyn şeklinde oynatır

hayati_kamil
18.06.2007, 18:48
serkan ın futbolcu özellikleri bence de çok ii kendini wererek oynarsa trabzon için faydalı olabilir

onur_alabuga_61
18.06.2007, 18:56
sanmıyorum bizim sağbek sorunumuz war ondan aldılar

coskun0661
18.06.2007, 19:54
hayırlı olsun herkese ..onuda görecez sezon baslayınca

lazooo28
18.06.2007, 19:59
vallah hayirli olsun diyelim..bakicaz

Cafer KILIÇSOY
18.06.2007, 20:19
Serkan izlememiş birisi olsak buna önyargı denebilirde çok şükür kıyısından köşesinden izledik biliyoruz.
Ben Serkan'ı hep kaçırdığı adamını tutup yere düşürürken hatırlıyorum.Aklımda onunla ilgili kalan olumlu hiçbirşey yok.

.Güçleri ancak fb nin yedeğini almaya yetiyor.Doğru ya daha Sakarya Sporun kalecisini alamıyorlar. fb den futbolcu alabiliyorsan Tuncay'ı (istediğimden değil sadece güçlerini görmek için) alsaydın sayın Albayrak ve pek kıymetli yönetimi .Takım her geçen gün değer kaybediyor :( :mad:
Ayrıca bu tip futbolcualr hiçbir zaman takıma katkı sağlamamıştır geçmiş dönemlerde birçok örneği vardır.

Sayın Albayrak, TRABZONSPOR için birşeyler yapmak istiyorsanız lütfen Dahi hocanızıda alıp artık gidin...
Sevgi Hanımın yazdıklarına kelimesi kelimesine cani gönülden katılıyorum. içimi okumuş sanki sağolsun. Teşekkür ediyorum kendisine

Serkan neymişte biz farkında değilmişiz. Bir sezon boyunca yangelip yatan, neredeyse futbolu unutan, mevkisinde hemen hemen 10 tane oyuncu bulunan, sedece taraftarın gözünü boyamak için alınan ve nokta transfer diye bize yutturulmaya çalışılan, imza atarken bile fenerbahçeyi ağzından düşürmeyen FenerbahçeliSerkan neymişte biz bilmiyormuşuz.

Ayrıca üç büyüklerden futbolcu almak büyüklük ya. Serkanı alınca büyük olduk şimdi öylemi? Sıkıysa Tuncayı alsaydınız da alnınızdan öpseydim sizi

Serkanı o forma altında görmeyi hiçbir zaman kabullenemeyeceğim, hazmedemeyeceğim. Erkan Abiyinde dediği gibi o forma ona hiç yakışmıyor. Yazık o formaya

Forma numarası 30 olacakmış. Ben bu numarayı bir yerden hatırlıyorum ama ... :)

Şaka bir yana Serkan Balcı yeni bir Recep, Feti veya Bayram vakasıdır bizim için. İnşallah yanılır ve utanırız. Başarılı olduğu takdirde sezon biter bitmez bu yazıyı alıntılayıp hatamı kabullenmeyi vaadediyorum.
Malesef hatanı hiçbir zaman kabul edemeyeceksin arkadaşım

Yavuz Hasan
18.06.2007, 23:16
maalesef bole olmak zorunda çünkü bizim yönetimin yapabilidiği bu gidip yurtdışında yetenkli futbolcu bulamaz çünkü futboldan anlamıyo yapabildiği tekşey bizim ligedeki adamları toplamak

Fatih
18.06.2007, 23:19
bu adam sağ bek deil yaa halka sağbeke alındı diyo bazı arkadaşlar ??

şunu merak ediyorum sadece serkanı gençlerdeyken alsaydık bu kadar eleştiri yapacakmıydınız ??

Misina
18.06.2007, 23:26
http://www.trabzonspor.org.tr/images/haberpic/180607serkan8.jpg
şu bizim formalara hastayım ya adamın üstüne yapışıyo formamı bodymi belli değil

forma özelliği olduğu için değil küçük olduğu için üzerine yapışıyor

Yavuz Hasan
18.06.2007, 23:38
bu adam sağ bek deil yaa halka sağbeke alındı diyo bazı arkadaşlar ??

şunu merak ediyorum sadece serkanı gençlerdeyken alsaydık bu kadar eleştiri yapacakmıydınız ??
bi istanbul takımında oynamasa bu kadar eleştiri almazdı tabi ki de

macka61
19.06.2007, 00:19
bende sevgi kardeşimize yürekten katılıyorum

cebcare
19.06.2007, 01:11
serkan gençlerdeyken ts isteseydi feneremi yoksa bizemi gelirdi öyleyse şimdi neden bize geldi çünkü biz maalesefki sığınma kampı huzur evi olduk serkan gibi trabzonda çok futbolcu var ama gel görki bunu anlat transfer yapalıyorsan rüştüyü tuncayı al yoksa artıkları değil

Koray
19.06.2007, 01:30
renkdaş adamın yaşı daha 24 ne artığı..fb taraftarı forumlarına çok topiç açmıştı serkan gitmesin diye..adam oynamak istiyo ve bize geldi bu kadar basit..bnce çok başarılı olacak..

DeAgLeMaNyAq
19.06.2007, 02:43
Türkiye'nin en hızlı 2 deparcısı bizde. daha ne olsun.

Gökdeniz & Serkan... :tsbayrak:

6Şafak Aydın1
19.06.2007, 03:35
kime anlatayim derdimi , Ne hallere düstük yarabbim

Hüseyin Çümen
19.06.2007, 03:45
çok faydalı bi transfer serkan inşallah takımımıza faydalı olucaktır tek temennimiz o
serkan benim senelerdir takip ettiğim hırsına sürratine gücüne hayran kaldıım arada asistleri dahi olan bizim takımdaki çoğu düz oyuncuya göre daha teknik olan ve 0 bonservisle alınmış çok yerinde bi transferdir

hakanhan
19.06.2007, 04:32
genclerbirligindeyken alsaydik ooooo buyuk transfer!! fenerbahceden aldik oooo fenerbahce artigi! messi gelse bize gelmezde varsayalim gelse forumda olusacak yazilardan bazilari:)) neden geldiki? kesin sakattir? yoksa messi bize gelmez.. kardesim bize messi lazim degil altyapidan haciselamettin var o ondan daha iyi ..ahlaksiz futbolcu elle gol atti trabzona yakismiyor! cok calim atiyor geriyede gelmiyor:)) turden elestiriler baslardi..:))

OnurKul
19.06.2007, 04:50
Tasvip etmediğim bir oyuncu... Şahsen istemezdim ama alındı... Umarım hayırlı olur Fenerde yaptığı pislikleri ( rakibin koltuk altına girerek penaltı yaptırma,en ufak müdahalede 2.80 uzama v.b...) bizdede yapar umarım yararlı olur

KUTADGU
19.06.2007, 09:43
içim hiç rahat olmasa da tüm içtenliğimle umarım Trabzonsporumuza çok faydalı olur diye umut ediyorum..
futbolun sadece güzelliklerinden yararlanarak faydalı olur inşallah tabi...
Ne diyelim.
Hayırlı ve de uğurlu olsun...

mustafakaya
19.06.2007, 12:11
göbeği salmış gibi biraz serkan.

Canİlker
19.06.2007, 14:39
iyi işler yapar bizde ama umarım 3 önlibero ile oynatmaz bizi zd hüseyin-serkan-ayman gibi.. hüseyin-serkan üstesinden gelir oranın

Talat YAVUZ
19.06.2007, 14:49
serkan tam biizim takımada oynuyacak futbolcudur hırslı inatçı ve genç

kendisini şahsen de tanıyorum insan evladı tabiri onun için geçerlidir.

kardeşime başarılar diliyorum burdan..

hayati_kamil
19.06.2007, 14:59
iş basit abi adam büyük takıma gitti bunuu kabullensek de böle kabulluenmesk de yoq tyrabzond aha büük flan büüksek büüklüğümüzü gstrecektik kimse kendini kandırmasın

ince_memed
19.06.2007, 16:32
merhabalar

serkan geldigine göre demekki tamamen kontraatak oynayacagımız..

optic_61
19.06.2007, 17:27
genclerbirligindeyken alsaydik ooooo buyuk transfer!! fenerbahceden aldik oooo fenerbahce artigi! messi gelse bize gelmezde varsayalim gelse forumda olusacak yazilardan bazilari:)) neden geldiki? kesin sakattir? yoksa messi bize gelmez.. kardesim bize messi lazim degil altyapidan haciselamettin var o ondan daha iyi ..ahlaksiz futbolcu elle gol atti trabzona yakismiyor! cok calim atiyor geriyede gelmiyor:)) turden elestiriler baslardi..:))
:D:D:Dkopardın beni...Söylediklerinin her kelimesine katılıyorum...:alkış:

tuncii
19.06.2007, 19:47
serkan iyi bir transfer aslinda ama gökdeniz ve yattara varken serkana pek iş düzmez sanırım. birazda gereksiz bi transfer diye dusundum

Kalkinmali
19.06.2007, 23:19
arkadaslar bakalim Ziya hoca nerede oynatacak Serkan'i?... Birde Jabi geldi! Bunlarin ikisi'de sag bek deyil yahu?.. :S

zafer6161
19.06.2007, 23:28
hayırlı olsun.inşallah başarılı olur

Hüseyin Çümen
19.06.2007, 23:53
çok hırslı çocuk bizdede sürekli oynayıp canını dişine takarak oynayacaına eminim

Emirhan Makul
20.06.2007, 10:58
fenerbahçede gösterdiği performansın 2 katını gösterecektir çünnkü ziya onu kendi yerinde oynatacak yani adam memlun olduğu yerde oynayacak ve süper hızlıu ve güçlü bir adam bakalım inşallah hayırlı olurrr

demir
20.06.2007, 11:06
sekan balcı cok ıyı bır kumas trabzon sporda basarılı olacagına ınanıyorum fakat soole bır durum var 1 sene boyunca eksıklıgını cok fazla hıssettıgımız bolgelere futbolcu alındımı goren var mı ??? ben goremıyorumda ...!

Yavuz Hasan
20.06.2007, 12:22
arkadaslar bakalim Ziya hoca nerede oynatacak Serkan'i?... Birde Jabi geldi! Bunlarin ikisi'de sag bek deyil yahu?.. :S
serkan ın asıl yeri orta saha

gaybana61
20.06.2007, 12:29
takımımız için inşallah haydalı olur,hayırlı olsun..

Erbay
20.06.2007, 14:41
Serkan orta sahada oynayacaksa ya Hüseyin yedek kalacak ya da Ayman.Orada Hasan Üçüncü de var.Yoksa Ziya Doğan Yattara'yı yedek bırakıp orta sahanın sağında mı oynatacak?

Alptuğ
20.06.2007, 19:20
serkanın memleketı nazıllı kuyucakta okurken ben kuyucak'a gelıp halı saha macı yapmıstı seyırcısı oyle kucuk bı yer ıcın de coktu kendısını hıc sevmememe ragmen ızlemeye gıttım bende
tarzını begenmıyorum kosturmayı bılıyo sankı sadece ama emınım ortada sagda oynarsa cok daha basarılı olur

ErayAkyüz
20.06.2007, 19:51
atom karınca serkan bu lakap ona cok yakısıo bence:dansmuz:

Samet Berber
20.06.2007, 20:19
evet serkana tekrar başarılar diliyorum inşallah başarır orta sahada çok iyi bir oyuncu bence...:)

golebshera
20.06.2007, 23:50
Zaman + Ziya hoca kombinasyonu bakalım Serkandan nasıl bir profil oluşturacak. Verimli olması dileğiyle, başarılar diliyorum..

Hüseyin Çümen
21.06.2007, 03:41
kilolu die konuşuor serkan için ilgimi çekti
serlan kilolu deil bariz şekilde body yapıyo serkan kollardan ve göğüslerden belli o yüzden forma dar oluyo kilolu gözlüo bu ağırlık çalışanların hep karşılaştıı sorundur kilolu gözkürler

xxxxxxx
21.06.2007, 03:47
Zaman + Ziya hoca kombinasyonu bakalım Serkandan nasıl bir profil oluşturacak. Verimli olması dileğiyle, başarılar diliyorum..
bu adam yüzünden yattaradan mahrum kalacağız artık korkak futbolu bırak ziya ne zaman akıllanacaksın yada yokmu

etocanislam
21.06.2007, 12:15
ewet yenı degısıklık artık kecelı yattara degıl serkan yattara olcak

TolgaTopçu61
21.06.2007, 23:50
insallah yararli olur bize. bi eksik var serkan nin oda cok kart görmesi

Misina
22.06.2007, 00:07
insallah yararli olur bize. bi eksik var serkan nin oda cok kart görmesi

ayman hasan serkan biri daha olsada kare ası tamamlasak

Hüseyin Çümen
22.06.2007, 03:00

yapma be kardeş serkan onlardan daha teknik bi adam

Mehmet51
22.06.2007, 21:34
serkan sismansa ayman,gökdeniz,cagdas,ömer riza,ersen... bunlarin hepsi sismandir.ya formalar olmuyo,yada sortlar dar veya kisa...

Zifinaluk
22.06.2007, 23:46
Önceden çok beğendiğim bir futbolcuydu ama geçen yıl pek oynama fırsatı bulamamıştı inşallah bizde fırsat bulurda bize çok faydalı bir futbolcu olur.Orta sahada Ön libero mevkiinde oynatılmalı bence.

xxxxxxx
23.06.2007, 12:18
serkana teknik diyenlere gülüyorum kusura bakmayın serkan musanın bir derece gelişmiş versiyonu başka birşey değil

oral.lermi
23.06.2007, 12:39
bu serken balcıdan hiç bişe olmaz allah kahrettsinn ne yapacak trabzonspor serkan balcıyııı fenerde kadroya giremeyen adamın bizde ne işi var trabzonspor çöplük değildirr bu transferin ii ıolduğunu söyleyen arkadaşlarımaa üzülüyorumm ama onlarda belkiii caresizlikten böylee diyorlar yada akıları başlarında değil

xxxxxxx
23.06.2007, 12:52
bu serken balcıdan hiç bişe olmaz allah kahrettsinn ne yapacak trabzonspor serkan balcıyııı fenerde kadroya giremeyen adamın bizde ne işi var trabzonspor çöplük değildirr bu transferin ii ıolduğunu söyleyen arkadaşlarımaa üzülüyorumm ama onlarda belkiii caresizlikten böylee diyorlar yada akıları başlarında değil
ne dersen de boş bu adamdan bize haır gelmez olan yattaraya olacak demedi deme direk yedek kulübesine acı çeken üzülen biz olacağız ziyanın bankolarından biri daha

bahadır2561
23.06.2007, 17:48
orta sahada oyanrsa 4 maç oyanr sonra cezalı

gençlerdeki gibi her maç sarısı var banko...

Koray
23.06.2007, 17:53
yeterki gençlerdeki gibi oynasın her haline katlanırım onun...

Egemen Yılmaz
23.06.2007, 21:04

eskiden kare asımız fatih gökdeniz szymek yattaraydı şimdi ayman hasan serkan adnan :D 2 yılda kat ettiğimiz yola bakın..

Koray
23.06.2007, 22:40
serkan iyi futbolcu bırakın boşyere eleştirmeyi yaa..

Şuayip Aydın
23.06.2007, 22:50
takımın en calişkan oyuncusunu eleştirkmek bize yakısmaz

subay
24.06.2007, 11:13
kilolu die konuşuor serkan için ilgimi çekti
serlan kilolu deil bariz şekilde body yapıyo serkan kollardan ve göğüslerden belli o yüzden forma dar oluyo kilolu gözlüo bu ağırlık çalışanların hep karşılaştıı sorundur kilolu gözkürler

Body yapiyorsa bile bana göre sisman. Kocaman göbegi var, onu eritmesi lazim. Göbegin büyük olmasi vücut yag oraninin yüksek olmasi anlamina gelir, cünkü erkeklerde yag en cabuk ve en cok orda toplanir. Yagsiz ve iyi vücut Musampa da var, adamin kocaman gögüsleri var ama göbegi düz. Bir futbolcu veya her hangi bir erkek insanin vücut yag orani en ideal 11-14% arasidir.

xxxxxxx
24.06.2007, 11:29
takımın en calişkan oyuncusunu eleştirkmek bize yakısmaz
göreceğiz maçlar başlayınca kim kimi eleştirecek

+TS1967+
24.06.2007, 15:03
Body yapiyorsa bile bana göre sisman. Kocaman göbegi var, onu eritmesi lazim. Göbegin büyük olmasi vücut yag oraninin yüksek olmasi anlamina gelir, cünkü erkeklerde yag en cabuk ve en cok orda toplanir. Yagsiz ve iyi vücut Musampa da var, adamin kocaman gögüsleri var ama göbegi düz. Bir futbolcu veya her hangi bir erkek insanin vücut yag orani en ideal 11-14% arasidir.

AYNEN ÖYLE

Mehmet51
24.06.2007, 21:04
serkan sismansa ayman,gökdeniz,cagdas,ömer riza,ersen... bunlarin hepsi sismandir.ya formalar olmuyo,yada sortlar dar veya kisa...

gökdeniz ve ömerin şortuna bakin.

aymanin formasi olmuyor..aynen serkan gibi.

ayrica cagdas ve gökdenizin formalari da olmyuor.sadece resim bulamadim.

birakin artik serkanin kilosunu. formalar degişsin!

bordomavibela
27.06.2007, 12:31
arkadaşlar serkan kadar çalışkan bir adamı nerden bulacaksınız?gençlerbirliğindeki kadar oynasın yeter de artar.

Yavuz Hasan
29.06.2007, 21:10
bizim formanın güzelliği işte adamı şekilden şekile sokuyo

atabaş
29.06.2007, 23:11
hic bir beklendim yok fuzili alınmış bır topcu

x_man
29.06.2007, 23:25
arkadaşlar serkan kadar çalışkan bir adamı nerden bulacaksınız?gençlerbirliğindeki kadar oynasın yeter de artar.

ayman hüseyin musa ferhat hasan birde buna serkan eklendi asıl boş olan mevkileri kapatmalıyız bence

+TS1967+
01.07.2007, 23:01
serkan cok faydali olacak

Harun_ayar_ts
02.07.2007, 19:40
serkan balcı bize cok faydalı olacaktır:tsbayrak::tsbayrak::tsbayrak::tsbayrak:: tsbayrak::tsbayrak::tsbayrak::tsbayrak::tsbayrak:: tsbayrak:

+TS1967+
03.07.2007, 22:54
serkan balcı bize cok faydalı olacaktır:tsbayrak::tsbayrak::tsbayrak::tsbayrak:: tsbayrak::tsbayrak::tsbayrak::tsbayrak::tsbayrak:: tsbayrak:

onun icin alindi

tslove
04.07.2007, 10:25
:tsbayrak:serkan balcı iyi bir transfer hayırlı olsun:tsbayrak:

gaybana61
04.07.2007, 13:54
serkan umarım faydalı olur bize umarım...

Koray
04.07.2007, 20:55
bnce çok faydalı olacak..

Kadir
04.07.2007, 23:15

yaş kaç :(

+TS1967+
05.07.2007, 10:26
bnce çok faydalı olacak..

mecbur. yoksa yolcu

MarceloTS
07.07.2007, 18:36
yarın izleyip görecez bakalım ilk maçında napacak

+TS1967+
07.07.2007, 18:42
yarın izleyip görecez bakalım ilk maçında napacak

merakliyim

subay
07.07.2007, 21:03
Dakika 30, giren oyuncu Serkan Balci, cikan oyuncu Ibrahima Yattara küsmüs bir sekilde, bu kadar basit. Ziya nin akli Yattarayi kesmekte.

baskentlikaplan
07.07.2007, 21:50
tum taraftarlara hayırlı olsun takıma yararlı bır oyuncu olacagına ınanıyorum

Oğuuz
08.07.2007, 20:47
hoşgeldin SERKAN :)

Koray
08.07.2007, 21:18
süpersin serkan,mahçup etmedin bizi...

TS-Tiryaki
08.07.2007, 21:19
bence iyi bir topcu oldugunu bugün gösterdi. rakip hernekadar zayif olsada.

Koray
08.07.2007, 21:20
------------------------------

macka61
08.07.2007, 21:29
iyi oynadı biraz daha kilo versin çok daha iyi olucak

Murat'
08.07.2007, 21:34
gol ile başlaması gerçekten güzel oldu.....biraz daha kilo verirse çok daha iyi olacak....

WERTHeR
08.07.2007, 21:39
Bugün göz doldurdu bence. Bize çok faydalı olacaktır...

AYYILDIZ
08.07.2007, 21:47
adam 90 dakika kostu yorulmak nedir bilmiyor daha iyi olacak

Özge
08.07.2007, 22:21
Bugün çok koştu.İlk maçında golle buluşması da güzel oldu.:)

+TS1967+
08.07.2007, 22:22
serkan balci gol atmasini bilirmiydi.

DeAgLeMaNyAq
08.07.2007, 23:48
Bundan daha iyi bir başlangıç yapamazdı...

ilhan
09.07.2007, 00:09
Bundan daha iyi bir başlangıç yapamazdı...

Bundan daha iyi bir açıklamada yapılamazdı =)

Gerçekten çok ama çok iyi bir başlangıç yaptı.

FREEMAN61
09.07.2007, 00:13
bence bugun ceyhunla beraber sahanın en ıyı ıkı adamıydı tum sezon bu sekılde oynaması bıze cok fayda saglar

subay
09.07.2007, 00:49
Ah keske sol kanat oyuncusu olsaydi, gercekten cok süper oynadi, helal olsun adama. Ama öte yandan bakalim Yattaranin gelecegi ne olacak.

m.seha
09.07.2007, 00:50
harikaydı,serkanın işi bu,serkan bu ronaldinho deil,tbrklerrrr sanada

ince_memed
09.07.2007, 00:52
merhabalar...

yattaranın durumumu ne olacak? aynen musampa,m.ocak.jeff,syzmek,f.tekke, mercel in durumu gibi olacak.

saygılar...:tsamblem:

Misina
09.07.2007, 01:20
bugün güzel işler yaptı.ama hala en az 5 kilo fazlası var