PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Serkan Balcı

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 [22] 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32

DeAgLeMaNyAq
08.05.2011, 22:17
Hücuma çıkma konusunda iyiydi ama savunmada çok açıklar verdi...

SAFA
08.05.2011, 22:24
Kusura bakma ama seneye senle yola çıkamayız.İyi bir alternatif olursun. Avrupa arenasında kevgire çevirirler valla :(

Harun CAN
08.05.2011, 22:32
Serkan bu ligde ancak yeni çıkan takımlarda yer bulur. Bu ne ya.. ne savunma yapabiliyo ne hücüm yapabiliyo.. Gökhan Gönül' e bakıyorum bi de Serkan'a bakıyorum... Aradaki farklar saymakla bitmez.! Ancak takımda zaman zaman kullanmak için yedek kulübesinde eleman olur.Teşekkür edilip yollar ayrılmalı. Sonra nasıl olsa sağbek buluruz.

DeAgLeMaNyAq
08.05.2011, 22:41
Gökhan Gönül'le Serkan'ı karşılaştırmak bence abes olur. Gökhan şu an Türkiye standartlarının üzerinde bir futbol ortaya koyuyor...

Harun CAN
08.05.2011, 22:58
Gökhan Gönül'le Serkan'ı karşılaştırmak bence abes olur. Gökhan şu an Türkiye standartlarının üzerinde bir futbol ortaya koyuyor...

Bu bizim tesellimiz ya da bahanemiz olamaz. Gökhan Türkiye standartları üzerinde olabilir çünkü bizim ligde modern bek tabirine uyan isim en fazla 5 tane..

Ama bu bizim Serkan'a tahammül etmemiz gerektiği anlamına gelmez. Zira şampiyon olursan Serkan'la şampiyonlar liginde oynamak demek her maç 3 gol yemek garanti demek. Hele C. ronaldo- Evra-Valencia gibi adamlara karşı düşünmesi bile ürkütücü...

Erbay
09.05.2011, 11:31
Bir sezonu sağbekte çıkaramıyor çok açık artık bu. İleri çıkınca çok açık veriyor, geri dönemiyor.

Ali İhsan
09.05.2011, 11:38
Serkan'ı ortasahada değerlendirip oraya iki tane sağlam sağbek alırsak bence hem Serkan için hem takım için daha iyi olur.

Adaylarım Orhan Şam ve Bolu'dan Erdem...

Travelair
09.05.2011, 11:41
Aklını futbola vermiyor. Dikkati futbolda değil gibime geliyor

macuka
09.05.2011, 11:43
Serkan da form dusuklugu var arkadaslar, bu cocuk bu sezonu bence iyi gecirdi, bu kadar cok efor tuketen oyuncularda form dusuklugu normaldir. Hemen oyuncuyu gonderelim moduna girenler son 2-3 maca bakarak konusuyorlar. Vefa denilen bir sey gercek mi gercekten merak ediyorum.
Burak icin sezon basinda sarfedilen sozlerin ardindan kahraman yapmamizda cabasi. Burak ile Serkan arasinda hic bir fark yok, biri sezon basinda kotu idi, bir sezon sonunda. Biri kalsin, biri gitsin! yok artik...

Ali YİĞİT
09.05.2011, 11:58
Ligin ilk yarısında takımın dinamosu deniyordu,şimdi de gönderelim deniyor.Hey allahım ne desem boş....

Armağan Dere
09.05.2011, 12:09
golü kademeni boş bırakman yüzüden yedik..

Onur
09.05.2011, 12:17
Dün kötü oynadığını düşünmüyorum. İyi de değildi. Normal.Sıradan. Ve garip :)

Nedenine gelirsek o kadar iyi ileri çıkışlar yaptıki "İşte ligin ilk yarısındaki Serkan" diyesim geldi. Daha lafı bitiremeden 4-5 topu resmen rakibe verdi, geride eksik bıraktı takımı.

2 orta yaptı kaleciyi sıcak tutmak için.

Ligin ilk yarısındaki Serkan standartlarının üzerindeydi. Yeni farkediyoruz. Eğer gelecek yılki hedeflerimiz bu seneden fazla ise Serkan mutlaka sağ bekin alternatif oyuncusu olmalı. Ama sadece alternatifi.

Turgay Atalay
09.05.2011, 13:31
Gittikçe değerini yitiriyor gözümde, giderse de kalırsa da umurumda bile değil. Bir adam 15-17 hafta formsuz gezer mi ya, adam resmen göbek yapmış biz hala ondan birşeyler bekliyoruz

Emre GÜRDAL
09.05.2011, 13:33
abdulakadirin vurdug ama gol olmayan pozisyonda serkanın sag bek olarak bılıodum meger sol bekmiş ki ters tarafta duuryodu bence serkanda satılmış kimse kusura bakmasın bişeler var ama ne bilmiyoruz?

Asi Çaykaralı61
09.05.2011, 15:54
Serkan malesef performans düşüklüğü yaşıyor

Uğur Ö.
09.05.2011, 16:50
Bunun adı form düşüklüğü değil.Psikolojik olarak çok kötü.Saçma sapan kademelere girip alanını boşaltmalar gene gereksiz pres yüzünden alanını boşaltmalar yüzündün bütün pozisyonları oradan veriyoruz.Kısaca Cale nin ruhu geri döndü :)

Yavuz Hasan
09.05.2011, 23:18
seneye sağ bek bulunup serkan dan orta alanda faydanılmalı

Gökhan KAN
10.05.2011, 12:35
50 metreden şişirme orta yapması moralimi çok bozoyor. Hiç bir işe yaramaz bu ortalar Serkan bunun farkındasın dimi..

Asi Çaykaralı61
15.05.2011, 09:56
Bazı sitelerde sarı kart sınırında olduğu yazıyor.Haydi Serkan İnşallah bugünü kayıpsız atlatacağız.Karta dikkat et sen bize lazımsın

DeAgLeMaNyAq
15.05.2011, 22:24
Hücum anlamında başarılı sayılırdı ama yine savunmada açıklar verdi...

Asi Çaykaralı61
15.05.2011, 23:14
Hücumda bence iyiydi ama savunmada boşluklar oluştu mevkisinde Serkan'ın

Harun CAN
15.05.2011, 23:44
Oynar gibi yapıp oynayamayan bi adam işte. Bu takımda yeri yok asla ama sağbek olmadığı için Serkan'a sarılmışlar. Serkan'ın yerine gerçek bir sağbek aldığımız gün anlayacaksınız ne demek istediğimi...

Tolga
16.05.2011, 00:41
Ben Serkan'ın performansının sadece kısa bir seri süresince bozulduğunu düşünüyorum.Sonuçta iyi kötü gidiyoruz.Tek kötü yanı Amrabat'ı durdurmuş olsaydı şu an bu kadar eleştirilmezdi.İp üstünde ama yinede iyi bir sağ bek.Hücum anlamında çok iyi diyebilirim ama savunmada vasatüstünün üstündeydi . . .

Harun CAN
16.05.2011, 02:04
Ben Serkan'ın performansının sadece kısa bir seri süresince bozulduğunu düşünüyorum.Sonuçta iyi kötü gidiyoruz.Tek kötü yanı Amrabat'ı durdurmuş olsaydı şu an bu kadar eleştirilmezdi.İp üstünde ama yinede iyi bir sağ bek.Hücum anlamında çok iyi diyebilirim ama savunmada vasatüstünün üstündeydi . . .

Hangi Amrabat ya ! Grosicki felç etti Serkan'ı. Amrabat yerlerde süründürdü. Joshua Simpson dalga geçti, Simao tozunu attı... Ya ligimizde çok büyük yıldızlar var ya da bizim sağbek çok kötü.

Uğur Ö.
16.05.2011, 10:49
Rakiplerin bütün hücum yönü hep bizim sağbek tarafı oluyor

SAFA
23.05.2011, 18:06
Son maçında iyiydin. Herşey için teşekkürler.

Bera B.
23.05.2011, 18:13
Ağlayacak gibiydi ropörtajda.

Oğuz ZEYTİN
23.05.2011, 18:19
36 resmi maç ve 35 defa ilk on bir

1 gol - 7 asist

8 sarı kart - 1 kırmızı kart

*

Teşekkürler Serkan!

DeAgLeMaNyAq
23.05.2011, 18:48
Önünde bir sağ açık oyuncusu olmamasına rağmen Serkan haddinden fazla hücuma katkı sağladı. İlk yarıda savunma yönüde mükemmeldi ama ikinci yarıda Dia, Grosicki, Amrabat ve Simao karşısında yaşadığı acziyet taraftarların Serkan'ı sorgulamasına neden oldu...

esra61
23.05.2011, 19:12
kaç ciğerlisin be serkan.....hücumda serkan defansta serkan helal olsun.....sana şampiyonlar liginde ihtiyacımız var...:)
helal olsun......

Asi Çaykaralı61
23.05.2011, 22:05
Dün Serkan Balcı iyi bir performans sergiledi.Genel olarak değerlendirirsek belli bir zaman ciddi anlamda performans düşüklüğü yaşadı bence alternatifsiz olduğu için çok hissettik.Gelecek sezon takımımızda kalmalı

bangkook_61
23.05.2011, 22:33
Dün röportajında ağladım. Şu an fb nin şampiyonluk törenini izleyip ağlıyorum. Neden Allah'ım neden ?

Mert Marabaoğlu
24.05.2011, 16:09
Serkan'ında sözleşmesi bitti..

Serkan bu takımın iskeletlerinden biridir kim ne derse desin.. Ama daha iyi olması gerekmiyomu tabiki evet, ama kesinlikle sözleşme yenilenmeli yada serkan'dan daha iyi birisi alınmalı.

Erbay
24.05.2011, 16:10
Son maçta sezonun ilk yarısını hatırlatan bir performans sergiledi.

Ali İhsan
24.05.2011, 16:13
Serkan'ında sözleşmesi bitti..

Serkan bu takımın iskeletlerinden biridir kim ne derse desin.. Ama daha iyi olması gerekmiyomu tabiki evet, ama kesinlikle sözleşme yenilenmeli yada serkan'dan daha iyi birisi alınmalı.

Serkanla sözleşme yenilenmişti , 2013'e kadar sözleşmesi var. Ama sağda solda gideceği konuşuluyor.

ozzy!
24.05.2011, 16:13
Serkan jubilesini bizde yapsın. Bize onun gibi yürekler lazım.

Mert Marabaoğlu
24.05.2011, 16:15
Serkanla sözleşme yenilenmişti , 2013'e kadar sözleşmesi var. Ama sağda solda gideceği konuşuluyor.
resmi sitede ve tff'nin sitesinde böle bişe yazmıyor ama doğrusu iyi haber.

Ali İhsan
24.05.2011, 16:24
resmi sitede ve tff'nin sitesinde böle bişe yazmıyor ama doğrusu iyi haber.

http://www.tff.org/Default.aspx?pageId=30&kisiId=265432

Oyuncu hareketleri kısmına bakarsan Dönem Harici Sözleşme Yenileme yazıyor.

balli_kuymak
26.05.2011, 11:55
İkinci yarıda düşen performansına aldırış etmeden kutluyorum seni yüreğinle oynadığın için... ALLAH razı olsun emeğine sağlık.....

ofli
01.06.2011, 15:16
arkadaslar, bursalilarin bir sitesinde serkan bursada bir avm merkezinde yardimci antrenörü ile bulustu. aceba serkan bursa'yami gidiyor? bizimnen olan sözlesmesi mayis sonunda bitti galiba...

DeAgLeMaNyAq
01.06.2011, 15:23
Daha geçen sene 2 yıllık sözleşme uzattı...

ofli
01.06.2011, 15:32
tff'nin sitesi öyle göstermiyor ama. bitis tarihi 31.05.2011
dedigim gibi, avm'dede bursaspor'un yardimci antrenörü ile bulusmalarinin resimi var...

resmi sitemizdede bitis tarihi olarak 31 mayis gösteriliyor... :-(

Kereşenli
01.06.2011, 18:34
Yanlış habermiş geçen sezon uzatmış herhalde. TFF'nin sitesine inanmayın. Baros'un sözleşmesinin bittiğini de onlar söyledi.

Bdeniz_61
04.06.2011, 16:52
Serkan kalacak mı?Bir de sağ bek arayışlarına girmeyelim.Hem Türk bu kadar iyisini bulmak zor.Gökhan Gönül'ü de alamayacağımıza göre kadroda tutulmalı.

Anıl Caner
08.06.2011, 13:18
http://twitpic.com/552qx4

DeAgLeMaNyAq
08.06.2011, 13:31
Sırf şu resimden sonra basın saçma sapan haberler ortaya atıp durdu. Serkan'ın sözleşmesinin bittiğini bile iddia ettiler. Oysa adam daha geçen sene sözleşmesini uzattı. Araştırmadan haber yapıyorlar. Kaldı ki Serkan bu takımda banko oynayan bir oyuncu. Forma şansı bulamasa gitmesini anlarız da. Bu saatten sonra daha düşük seviyedeki bir takıma niye gitmek istesin...

Gurpas
08.06.2011, 17:44
Serkan bizi bırakıp Bursa ya mı gidecek şimdi güldürmeyin beni

tokdor
08.06.2011, 23:05
Serkan kalır kalmasına da yedeği yok adamın.bi yedek arayışı haberi de yok onun için.geçen sezon o olmadığında ya da formsuz olduğunda maçta farkediliyordu yani..bir yedeğinin olması lazım.kloseyi bırakıp da bunları düşünmek lazım.bir bek ne demek..

orkun kır
08.06.2011, 23:30
arkadaşlar serkanın sözleşmesi devam ediyor..ne bitmesi ?

Murat SİSMAN
08.06.2011, 23:33
Kaptanlığın verilmesi düşünürken gitmekmi:cool:

Ömer Yüce
09.06.2011, 13:01
Tff sitesine girin oyuncuyu yazın orda 2011 yazacak sözleşme bitişi az aşşada oyuncu hareketleri diye sekme var ordan uzatıldığı gözüküyor. Valla ulusal basından daha felaketiz ya

61viya
12.06.2011, 14:15
Seviyorum seni :)

Mesut
28.06.2011, 16:23
1. Kaptan Tolga Zengin olması Onur'un iyileştikden sonra kaleye geçtikden sonra sezonun büyük kısmında kaptanlık pazubandı Serkan Balcı'da olacak
2.Kaptan Serkan Balcı

sifuni
29.06.2011, 13:14
acikcasi Serkana 2. kaptanligi yakistiramadim birincisi o liderlikte bir oyuncu degil ikincisi Girayin sampiyonluk yarisindaki özverisi ile 2. kaptanligi daha cok hak etti.

ozzy!
29.06.2011, 13:16
Kaptanımız hayırlı olsun. Serkan bu formanın hakkını vereb ender topçulardan biri ama kaptanlık yapabilecek özellikler var mı şüpheliyim biraz.Bekleyip göreceğiz.

DeAgLeMaNyAq
29.06.2011, 15:20
Kaptanlıkta kulüpte eski olma statüsü baz alındı. Bu şartlarda 5 yıldır takımda olan Serkan'ın arka plana atılarak başkasının öne alınması pek doğru kaçmayabilirdi...

cınar#7
29.06.2011, 17:33
sahadaki yeni kaptanımız.. mücadelesiyle yakışır kaptanlık Serkan'a.

Asi Çaykaralı61
07.07.2011, 22:21
Serkan bu maçda en iyi oynayan futbolcularımızdan bir tanesiydi

DeAgLeMaNyAq
07.07.2011, 22:23
Geçtiğimiz sezonun ilk yarısındaki Serkan gibiydi. Böyle devam eder inşallah...

Semra
08.07.2011, 16:24
İyi bir maç çıkardı.
Sakatlanacak diye çok korktum, Allah korusun!

Gamze
09.07.2011, 13:34
Şimdiden uyarıyorum,

Futbolcuyu lekeleyecek sözler, hakaretler, imalar silinecek ve cezaya tabi tutulacaktır.

İddiayla hemen satmıyoruz adamı!

Uyarıyorum.

Nonserviam
09.07.2011, 13:50
Seni SEVİYORUM!..

duman6kelimeler
11.07.2011, 13:15
hakkında kötü haberler çıksa da gönlümüzde geçmişte çok iyi bir yer edinmiş futbolcu.
'inşallah yoktur böyle bir şey' diyerek merakla bekliyoruz.

DeAgLeMaNyAq
13.07.2011, 22:05
Trabzonspor formasıyla ilk kez sahaya kaptan olarak çıktı. Özellikle hücum bindirmeleri iyiydi...

bingolts
14.07.2011, 12:27
Arkadas: ''Bence Serkan Fenerbahcelilerin elinde''
Ben: ''Yok oglum nerden cikariyon''
Arkadas: ''Baksana, son haftalar kötü performans sergiliyor, bide bu önemli macta gereksiz kirmizi kart yiyor''

200 -215 sayfalarındaki yorumları okumayı tavsiye ederim...............
Yorumsuz...............

bingolts
14.07.2011, 12:28
yorumsuzzzzzzzzzzzz

Ertan 51
14.07.2011, 13:11
Takım şampiyonluk kovalayacak,dökülen alın teri ve kan lara şahit olacaksın sonra arkadaşlarını satacaksın,zaten böyle bir insan profili yok ki,insanlığın doğasına aykırı bir davranış olur bu.

Serkan sen adamsın,buna tüm kalbimle inanıyorum,kaptanımızsın ve Trabzonsporlu Serkan olarak futbol hayatına son vereceksin,gönlümüz ve dualarımız sizinle.

Osman Erdoğan
14.07.2011, 13:24
golde hatası vardı bu sene serkandan pek verim alcamızı düşünmiyorum defans bakimindan ilerdie oyanarsa ancak yararlanabiliriz defansda o dokuz puanda kayıp olurken nasil hatalar yapıosa halada aynılarını yapıor

Ali Can
14.07.2011, 14:29
şöyle haberleri paylaşmayalım şurada.
dünkü performansını çok beğendim serkanın.

bordo(61)mavi
17.07.2011, 12:14
Serkan Balcı konusunda açıklama http://www.trabzonspor.org.tr/images/theme/a1.gif http://www.trabzonspor.org.tr/images/theme/a2.gif http://www.trabzonspor.org.tr/images/theme/a3.gif http://www.trabzonspor.org.tr/images/theme/a4.gif http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/7791-6I3T5D6F.jpg

1
2
3
4
5

Bu habere 10 oy kullanılmış. Ortalama 5 üzerinden 5 !

Bazı medya organlarında, şike operasyonundan tutuklu iki şahsın teknik takibe takılan telefon konuşmalarında futbolcumuz Serkan Balcı’nın, geçtiğimiz sezon Beşiktaş’la oynanan lig maçında bilerek oyundan atıldığı yönünde ifadeler kullandıkları bilgisi yer almaktadır.

Oyuncumuz Serkan Balcı, konuyla ilgili olarak yönetim kurulumuza bahse konu kişilerle hiçbir diyaloğunun bulunmadığını, hatta kendilerini tanımadığını dahi açıkça dile getirerek, bugüne kadar futbol hayatı boyunca şerefiyle mücadele ettiğini, bundan böyle de aynı şekilde yoluna devam edeceğini vurgulamıştır.
Böylesine bir davranış içerisine girmesinin mümkün olamayacağını vurgulayan Serkan Balcı, gerektiğinde söz konusu haberler hakkında şahsen yasal süreci başlatacağının da bilgisini vermiştir.
Trabzonspor Yönetim Kurulu olarak takım kaptanlarımız arasında yer alan bu sporcumuza güvenimiz sonsuzdur.
Serkan Balcı, takımımızın en önemli oyuncularından biridir ve kulübümüzün formasını giymeye başladığı ilk günden itibaren gerek verimi gerekse de davranışlarıyla her zaman örnek olmuştur.
Bu gerçekler ışığında beklentimiz, oyuncumuzun delilsiz suçlamalara muhatap edilmemesidir.
Ülke futbolu adına son derece kritik bir süreçten geçtiğimiz bu günlerde tüm kesimleri bir kez daha sağduyulu davranmaya çağırıyor, suçluyla suçsuzun ayrımının sadece adaletin hassas terazisi tarafından belirlenmesini arzuladığımızı kamuoyuna duyuruyoruz.
Saygılarımızla.

http://www.trabzonspor.org.tr/default.asp?Sayfa=HaberDetay&IND=7791#Icerik

DeAgLeMaNyAq
17.07.2011, 14:57
Yönetimin bu açıklamayı yapması iyi oldu. En azından bazı dedikoduların önüne geçildi...

Efendioglu
24.07.2011, 16:07
İstikrar abidesi = Seko #30#

gabriel omar
24.07.2011, 18:04
İstikrar abidesi = Seko #30#

İstikrar abidesi serkan :)

Açıkçası pek öyle değil.Sezonun ilk yarısı hayran gözlerle izlediğimiz serkan ikinci yarı müthiş bir performans düşüşü yaşadı.

Serkan malesef istikrarlı birisi değil fizik gücü tüm sezona yetmiyor.Hele amrabat ,quaresma gibi seri adamlar karşısında çok kötü durumlara düşüyor.

Yine de şu an takımda yeri en garanti olan adamlardan birisi ama yinede bana çok güven vermiyor.

Metin Sağır
24.07.2011, 18:16
Fenerbahçe'den geldiği için hep bizi bırakacak gibi düşüncem vardı ama adam gibi adammış Serkan BALCI!

Efendioglu
24.07.2011, 18:51
İstikrar abidesi serkan :)

Açıkçası pek öyle değil.Sezonun ilk yarısı hayran gözlerle izlediğimiz serkan ikinci yarı müthiş bir performans düşüşü yaşadı.

Serkan malesef istikrarlı birisi değil fizik gücü tüm sezona yetmiyor.Hele amrabat ,quaresma gibi seri adamlar karşısında çok kötü durumlara düşüyor.

Yine de şu an takımda yeri en garanti olan adamlardan birisi ama yinede bana çok güven vermiyor.

Şuanda en sorunsuz bölgemiz sağbek , 2.yarıdaki Serkan düşüşünün nedeni Selçuk İnan'ın istekli oynamamsından dolayıdır , ilk yarıda gerçekten Avrupa Ligleri kalitesinde top oynuyorduk ve Serkanın düşüşe geçmesindeki bir nedende gol yükünün sadece Burağa yüklenmesi , bence Türkiye'de en iyi 2.bek Serkan Balcıdır.

1-Gökhan Gönül
2-Serkan Balcı
3-Sabri Reyiz #55#

efo6161
24.07.2011, 21:04
Şuanda en sorunsuz bölgemiz sağbek , 2.yarıdaki Serkan düşüşünün nedeni Selçuk İnan'ın istekli oynamamsından dolayıdır , ilk yarıda gerçekten Avrupa Ligleri kalitesinde top oynuyorduk ve Serkanın düşüşe geçmesindeki bir nedende gol yükünün sadece Burağa yüklenmesi , bence Türkiye'de en iyi 2.bek Serkan Balcıdır.

1-Gökhan Gönül
2-Serkan Balcı
3-Sabri Reyiz #55#

Katiyen aynı düşünceleri paylaşmaktayım.

gabriel omar
24.07.2011, 21:08

1-Gökhan Gönül
2-Serkan Balcı
3-Sabri Reyiz #55#

Umarım sizin dediğiniz gibidir.Ancak bence Serkanın düşük performansında selçuğun çok fazla etkisi yok.
Kendisinin röportajında dediği bir laf vardı kötü oynayabilirsiniz ama kötü koşamazsınız demişti.Serkan ikinci yarı hem kötü oynadı hem kötü koştu.(Bu kötülük serkanın performanasına göre kötü)

Ofansif katkısını bir yana bırakıyorum ama ikinci yarı defansif olarak çok kötü maçlar çıkardı serkan.Bence bunu selçuğa bağlamak yanlış .

Serkanın çabuk kanat oyuncuları karşısındaki durumunuda Selçuğa bağlıyamayız.

Ama yinede umut ediyorum ki sizin dediğiniz gibi olur,Serkan hep ilk yarıdaki gibi istikrarlı ve faydalı olur:).

psikopat_hamsi
25.07.2011, 10:00
İkinci yarı olan düşüşü çok da garipsememek lazım. Takımda sağ tarafı tek başına idare ediyordu. Önünde Burak vardı ama Burak bir kanat oyuncusu değil, genelde forvet hattında etkili oluyor. Bu yüzden de Serkan yaklaşık 60-70 metreyi idare etmeye çalışıyordu ve ilk yarı da gayet iyiydi ama zamanla düşüş oldu çünkü vücut artık yoruldu ki birçok maçtaki kramplar da bunun göstergesi. Eğer Serkan'ın bir yedeği olsaydı en azından aralarda birkaç maç dinlendirilebilirdi ama Tayfun'un da sakatlığı Serkan'ı alternatifsiz bıraktı ve düşüş kaçınılmaz oldu diyebiliriz. Her ne kadar oyununu beğenmesem de bu sene sakatlanmazsa bazı maçlarda Tayfun oynatılıp Serkan dinlendirilir. Aynı şey Zokora(Aykut) ve Colman(Sercan) için de geçerli. Colman'da da aynı düşüş zaman zaman oluyor özellikle ikinci yarının başlarında.

volkan_627
25.07.2011, 11:52
İkinci yarı olan düşüşü çok da garipsememek lazım. Takımda sağ tarafı tek başına idare ediyordu. Önünde Burak vardı ama Burak bir kanat oyuncusu değil, genelde forvet hattında etkili oluyor. Bu yüzden de Serkan yaklaşık 60-70 metreyi idare etmeye çalışıyordu ve ilk yarı da gayet iyiydi ama zamanla düşüş oldu çünkü vücut artık yoruldu ki birçok maçtaki kramplar da bunun göstergesi. Eğer Serkan'ın bir yedeği olsaydı en azından aralarda birkaç maç dinlendirilebilirdi ama Tayfun'un da sakatlığı Serkan'ı alternatifsiz bıraktı ve düşüş kaçınılmaz oldu diyebiliriz. Her ne kadar oyununu beğenmesem de bu sene sakatlanmazsa bazı maçlarda Tayfun oynatılıp Serkan dinlendirilir. Aynı şey Zokora(Aykut) ve Colman(Sercan) için de geçerli. Colman'da da aynı düşüş zaman zaman oluyor özellikle ikinci yarının başlarında.

serkan ın yerinde artık celustka da var. ihtiyaç olduğunda mustufa yumlu da o kanatta oynayabiliyor. alternatifsiz değil yani...

psikopat_hamsi
25.07.2011, 16:47
serkan ın yerinde artık celustka da var. ihtiyaç olduğunda mustufa yumlu da o kanatta oynayabiliyor. alternatifsiz değil yani...

Celustka tamam da Mustafa bek için yeterli değil bence çok açık veriyor. Gerçi yadırgamamak lazım alışkın olmadığı bir mevki.

Ali Can
25.07.2011, 16:52
serkan ilk yarıdaki performansı gerçekten müthişti. gökhandan sonra 2. sırada olmasının nedeni tamamen istikrarsızlığı. umarım bu sene daha iyisini gerçekleştirebilir. belkide geçen sene erken form tuttu. sezon sonuna doğru bocalamaya başladı.

Uğur Ö.
27.07.2011, 23:42
Yazıklar olsun insan düşüşüne hiç mi engel olamaz git gide batıyor

hamdi_61
27.07.2011, 23:43
Olmadı Serkan yakışmadı :S

Batuhan
27.07.2011, 23:50
Toparlanamadın bir türlü Serkan.

Samet Metin
27.07.2011, 23:54
şike mike derken antrenmanı mı bıraktın ne yaptın serkan? koşması ile ünlü bir adamın durarak oyununu izlettin bize bu akşam...

Bülent Bayraktar
27.07.2011, 23:54
Serkan Balcı bitmiştir artık acilen sağ beke oyuncu bulmamız şart

Onur
27.07.2011, 23:56
Maçı satsa bu kadar hata yapmazdı sanırım. Şenol hoca hakedene forma verecekse bu takımda ilk 18 e zor girer bu haliyle.

Adamlar resmen Adana-Mersin otobanı yaptı kanadını.

seyduna_efil
27.07.2011, 23:59
Maçın kovası seçilirsin bu oyununla..Adamlar bütün atakları sağ kanadımızdan yaptı..Yenilgimizin baş kahramanısın,tebrikler..

Özge
27.07.2011, 23:59
Her şeyi geçtim de o göbekle dönemiyorsun bile Serkan.

Uğur Ö.
28.07.2011, 00:02
Her maç kim olursa olsun otoban oluyor ve sürekli saçmalıyor.Neden Serkan kendine bakmıyorsun bukadar düşüş yaşanırmı

bugrahankazaz
28.07.2011, 00:03
serkanın fizikine baktığımda mahallenin kasabı aklıma geliyor.Göbekli etine dolgun bir insan.Serkan Türkiye ligini kaldırabilir ancak avrupada oynayabilecek futbol zekası ve fiziki yeterli değil.

Fatih Erdemir
28.07.2011, 00:07
umarim bu son sakandir serkan

DeAgLeMaNyAq
28.07.2011, 00:16
Serkan artık eskisi gibi savunma yapamıyor ne yazık ki. 90 dakika sahada arı gibi koşan Serkan'dan çok uzak. Oysa hazırlık maçlarında eskiye dönüş sinyali vermişti...

Cengiz Çubukcu
28.07.2011, 00:17
serkanı bugün ben de beğenmedim , iyi olmamasının en büyük nedeninin geç form tutması olduğunu düşünüyorum...

seyduna_efil
28.07.2011, 00:35
serkanı bugün ben de beğenmedim , iyi olmamasının en büyük nedeninin geç form tutması olduğunu düşünüyorum...

Serkanın form tutmasını beklersek Avrupadan eleniriz..Kamp dönemleri form tutmaları için yapılıyor,Serkan kamp dönemi ne yapıyor merak ediyorum..

Erbay
28.07.2011, 00:42
Berbat ötesiydin Serkan ne yapıyorsun Allah aşkına.

seyduna_efil
28.07.2011, 00:50
Kısacası maçın KOVASI olmayı hak ediyor..

Asi Çaykaralı61
28.07.2011, 00:52
Serkan bence bugün beklenen performansı sergileyemedi malesef

61karradeniz61
28.07.2011, 00:54
Serkan bence bugün beklenen performansı sergileyemedi malesef

bence sadece bugün degil ... uzun zamandir böyle bu serkan

bence artik serkani sag bek olarak unutabiliris

bence sag acikta daha etkili olur

oda olmassa

ipi cekilmesi lazim

dimsag
28.07.2011, 00:57
gecen sene ikinci yarıda başlayan düşüşü hala devam ediyor takımı atağa kaldıran serkandan eser yok sağ kanatı hiç kullanamadık alanzinhoyada burağada doğru düzgün pas attığını göremedim

mit_o
28.07.2011, 00:57
serkan artık bitmiş ya :(
sağ bek'e kaliteli bir oyuncu şart !

Sefa
28.07.2011, 01:28
Serkan yine bir pozisyonda penaltı yaptırdın Allah'tan vermedi hakem.. Liverpool bir bu maç 2 nerede ilk yarıdaki Serkan..

Harun-61
28.07.2011, 02:16
% 100 penalti idi bence...

Serkan ne oldu sana mübarek insan ???

.

Tolga
28.07.2011, 02:20
Maçın 3 kötü oyuncusundan biriydi.Ama kötülerin en iyisiydi.Ama bir maçlık performans olarak görüyorum ben.Serkan iyi bir sağ bek.İkinci maçta kendini telafi ettirir.Yeter ki biz destek olalım ona.

Samet Yildirim
28.07.2011, 02:39
Yakismadi sana neyse canin sagolsun...Toparlarsin insallah...

İbrahim CİHAN
28.07.2011, 04:55
serkan naptın la? inşallah tüm seneyi böle geçirmezsin.

Mustafa Yılmaz.20
28.07.2011, 07:29
Serkan'ı ben hiç beğenemedim açıkcası.Serkan'a azıcık baskı yapınca hemen topu kaptırıyor ya da hatalı pas atıyor.Yaptığı penaltıda amatör topçuların yapacağı bi penaltıydı.Çok dağınık oynuyor.Şu an verdiği mücadele olmasa 11 e girmesi çok zor olurdu.Bence bir an önce kendini toparlamalı.Fiziği 40 yaşındaki adamları andırıyor.İyi bi alternatifi olsaydı işi gerçekten çok zordu
Geçen sene Liverpool maçından sonra bunları yazmıştım. Yine amatörce bir penaltı yaptı ama hakem vermedi. Daha önce söylediğimde tepki görmüştüm ama takımın en zayıf halkası..

Harun CAN
28.07.2011, 14:25
Serkan bu takımın topçusu değil diyorum ama herkes tepki veriyo. Ya böyle sağbek mi olur.! BAskı yiyince abuk subuk hareketler yapan bi sağbekle bu işler olmaz.

gabriel omar
28.07.2011, 14:35
Ben rövanş maçında sağ beke celustka sol beke piotr geçsin derim.En azından celustka daha soğukkanlı ve defansif yönü daha başarılı.Zaten serkan maçta doğru dürüst bir bindirme yapamadı o yüzden aramayız diye düşünüyorum.

Serkan eğer ki yerli olmasan o formayı biraz zor alırsında neyse.

crazyman_61
28.07.2011, 14:44
ligde idare ederde avrupada serkanla olacak iş değil

talsuv61
28.07.2011, 15:04
Hakem o penaltıyı verseydi formayı rüyanda anca görürdün. Güçlü takımlara karşı çok berbatsın. Takımda ki tek yetersiz oyuncunun senin olduğunu düşünüyorum. Seninle sağ kanat kesinlikle yürümez.

aurora
28.07.2011, 15:18
Serkan S.O.S veriyor. Devre arası transfer şart. Bu Celutska nın ikizi falan varsa alalım.

Ali Yerlikaya
28.07.2011, 15:47
Rezalettin Serkan...
Tatillerde kendine hic bakmiyon aldigin kilolari verene kadar form duzeyi cok dusuk kaliyor, bir aya anca toparlarsin ama sana ihtiyacimiz herzaman var... ;)

Koray
28.07.2011, 16:24
Takıma acil sağ bek lazım Serkan'la bu iş olmaz.

Hızlı görünümlü yavaş bi adam.

Erbay
28.07.2011, 16:29
Takıma acil sağ bek lazım Serkan'la bu iş olmaz.

Hızlı görünümlü yavaş bi adam.

Eskiden hızlıydı ama git gide yavaşladı bir pozisyonda Glowacki sandım vallahi uzaktan bakıyordum tvye. Bazıları 30'un üstünde sanıyor yaşını ama 28 halbuki. Ne oldu Serkan'a anlamak mümkün değil.

Cihat K
28.07.2011, 17:02
3-4 senedir bizde izlediğim en kötü serkanlardan biriydi resmen otobana çevirdiler o kanadı

Sibel
28.07.2011, 19:47
Çok agresif ve iyi değildi.Dilerim toparlanır.

Uğur Ö.
28.07.2011, 20:04
Serkan türkiye liginde yeterli bir oyuncu.Celutskayı oraya monte etmeliyiz avrupada

Ömer Faruk61
28.07.2011, 20:33
Serkan Cale gibi Konsantrasyonu kaybetti bence....

ysfemr
28.07.2011, 20:42
Serkan Cale gibi Konsantrasyonu kaybetti bence....

celutska yı gordukten ve esas mevkısını sag bek oldugunu ogrendıkten sonra artar o konsantrasyon rahat olun...

canibus
28.07.2011, 23:12
ya piotr yada celutksa yedek kalacak bu sezon. adrian, henrique, colman, zokora, glowacki, celustka, piotr etti 7 yabanci. Serkan bu sezonda sag bekimiz olacak gibi.

Kereşenli
28.07.2011, 23:51
Serkan bu şekilde devam ederse yerini Celustka'ya kaptıracağını düşünüyorum. Solda da Piotr oynar Celustka sağa çekilirse.

DeAgLeMaNyAq
29.07.2011, 00:15
Serkan bu şekilde devam ederse yerini Celustka'ya kaptıracağını düşünüyorum. Solda da Piotr oynar Celustka sağa çekilirse.

Mustafa, Glowacki'yi aratmaz diyorsunuz yani...

Berat Akçay
29.07.2011, 00:17
Desene defansı 3 yabancıyla doldurucaz.İleri nasıl olacak :(

outoftime
29.07.2011, 04:05
celutska giray mustafa piotr
şu şartlarda daha iyisi ve hızlısı yok defansta
serkan balcı ön liberoya çekilebilir

poetricus
29.07.2011, 08:35
Direkt ilk on bir oynayacak bir oyuncu şart sağ kanada.

Gurpas
29.07.2011, 10:18
Serkan a iyice ayar olmaya başladım

sethfilo
30.07.2011, 12:54
Gittikçe kütükleşen bir bel ve ona rağmen en zor anlarda yapılan gereksiz çalım ve pas hataları sanırım bizi Tayfun Coraya muhtaç edecek inşallah toparlar yada yerine iyi bir adam alınması gerekir

parandroid
03.08.2011, 11:01
kesinlikle takas vs kullanılarak satılmalı.

irfan61
03.08.2011, 12:10
Gittikçe kütükleşen bir bel ve ona rağmen en zor anlarda yapılan gereksiz çalım ve pas hataları sanırım bizi Tayfun Coraya muhtaç edecek inşallah toparlar yada yerine iyi bir adam alınması gerekirAbi sol bek e adam gibi birini transfer etseydik şimdi orda Celutska oynıcaktı.

.....
03.08.2011, 15:02
Haydi Serkan kendine gel artık. Senin istediğin zaman neler yapabileceğini hepimiz biliyoruz.

Göster kendini.

Sibel
03.08.2011, 15:48
Bilemiyorum artık.Bu maçta,affettir kendini.

Fatih Erdemir
03.08.2011, 19:22
serkan lutfen saglikli beslen bol bol balik ye sebze ye kati yaglardan uzak dur

Cem Akyüz
03.08.2011, 19:24
Ya hücuma çık yada defans yap.Allah aşkına bir tanesini iyi yap.Sahada boş boş geziyorsun geçen sezonun 2.yarısından beri

Uğur Ö.
03.08.2011, 21:05
serkan lutfen saglikli beslen bol bol balik ye sebze ye kati yaglardan uzak dur

Saat 21:30 oldumu hemen yatağa yatmalı :D

outoftime
04.08.2011, 00:18
konuştuğum bütün trabzonsporlular serkandan şikayetçi...ya orta saha oynasın ya da yedek kulübesine doğrun yol alsın...

Yavuz Hasan
04.08.2011, 00:38
yetersiz kalıyor sağa transfer lazım

seyduna_efil
04.08.2011, 00:41
yetersiz kalıyor sağa transfer lazım

sağın adamı celustka,asıl sola transfer lazım...

crazyman_61
04.08.2011, 00:48
maalesef bu takımda oynayacak yetenek sende yok !

poetricus
04.08.2011, 01:03
Geçen sezonun ikinci yarısında beri sahada ara ki bulasın?
Gerçek Serkan buysa önceden ayakta alkışladığımız adam kimdi? Bu sahteyse gerçeği nerede?

Ali Yerlikaya
04.08.2011, 01:16
Yine vasatti maalesef...
Yedigimiz golde seninde hatan büyükdü...

Sana güvenip sag kanada adam almamazlik yapilmamali, arada bir seni yedeklicek genc bir oyuncuya ihtiyac var...

DeAgLeMaNyAq
04.08.2011, 01:28
İlk maçtaki kadar rezalet değildi ama yinede vasatı aşamadı. Hoca onu orta alana kaydırınca eskisi gibi sağa sola deli danalar gibi koşar dedim ama bir presle enerjisini bitirdi. Yine de Benfica hücumunun Mustafa ile dalga geçmesini görünce Serkan'ın daha iyi bir alternatifi olmadığını düşünüyorum. En azından Celustka'yı sağbeke alana kadar...

Tolga
04.08.2011, 01:28
http://img593.imageshack.us/img593/59/wantedposterna.jpg

pReN@_61
04.08.2011, 01:36
Oyundan çıktığında neden direk soyunma odasına gitti Serkan?

Berat Akçay
04.08.2011, 01:49
Sen ölmüşsün haberimiz yokmuş Serkan

ibrahim
04.08.2011, 03:23
Önünde hangi futbolcumuz oynarsa oynasin formunu düsürüyor. Yok böyle bir sag kanat ya. Adam resmen takimin celladi.

Özkan Sümerin meshur bi lafi vardi. "Takimin anasini ....i buldum" diye. Aynen o hesap yani.

Erbay
04.08.2011, 03:30
Kemal Sunal'ın filminden bir replik söylemek istiyorum hiç uyumlu olmasa da. "Ne oldu sana Serkan hiç böyle pis laflar etmezdin" :) Ne oldu hakikaten yav, hadi Mülayim 6 aylık ömrü kaldı diye ilaçları çöpe atıyordu sen napıyorsun Serkan?

Bekir
04.08.2011, 03:43
Onur'un ilk 11'de oynadığını varsayarsak bu Serkan seneye kaptanımız mı olucak?

Nizam
04.08.2011, 05:47
Abi borcun harcın mı var hanımla mı iyi değilsin bi sorun var sende anlamadım gitti .. Yürüyen mezar gibisin sahada .

Punisher-61
04.08.2011, 06:03
Serkan ancak iyi bir yedek olur...cok sacma hareketleri oluyor mac icinde

Sibel
04.08.2011, 13:31
Bu sinir bu stres.Hayretler içerisindeyim.

hamdi_61
04.08.2011, 14:49
evet serkan kaldığın yerden devam ediyorsun...

gustavo_colman
04.08.2011, 15:03
çok isteksiz ilk defa serkanı eleştiriyorum

esra61
04.08.2011, 16:58
serkan olimpiyatda mücadele veren çok az futbolcudan biriydin.....
helal olsun:alkış::alkış::alkış:

Arif Timurcioğlu
04.08.2011, 23:52
Temposunu yakalayamadı henüz.

Fatih
04.08.2011, 23:52
İlk maça oranla çok iyidi.

poetricus
05.08.2011, 01:01
Geçen sezonun ilk yarısındaki Serkan'ı kırmızı bültenle arıyoruz.

yaranozlu
05.08.2011, 20:02
benfica maçında golü ciddiyetsizliğinle hediye ettin. sadece sende yok bu yere yatınca hakeme bakıp zaman kaybetmeler. alıştınız türkiyede böyle dangalaklıklara, neden maç boyu disiplini sağlayamıyoruz. yıllardır böyle, akıllandığımız da yok. taçtan gol yenir mi allah aşkına...

Mehmet Yusuf
06.08.2011, 04:01
ya sen defans oyuncususun. adamlar taç kazanıyor sen ayağa kalkıp mevkine gitmek için 20 saniye harcıyosun. sonucundada golü yiyoruz zaten.
statta o pozisyonda delirdim resmen.
neyse hadi kızmıcam daha güzel oyna bidahakine..!

Harun CAN
06.08.2011, 04:18
Hüseyin Çimşir
HaSan üçüncü

Serkan bu adamların hangisinden daha çok mücadele ediyo ? Hangisinden daha yetenekli... Biz nasılki Hüseyinle Hasanı maziye gömdüysek Serkan'a da aynısını yapmamız lazım yoksa takımda sağbek göremicez en az 5 yıl daha.

.....
06.08.2011, 04:36
Gözünü sevdiğim artık kendine gel lütfen. Ne oldu sana böyle. Sana inanıyoruz Serkan mahçup etme bizi.

Ilelioglu
06.08.2011, 20:23
Müthis bir performans düsüklügü var...

MonteCristo
06.08.2011, 21:43
Tam yerli kalitesinin düşmesinden dert yanarken elimizde kalan kaliteli yerliler de dökülmeye başladı.

Alihan Ertürk
13.08.2011, 14:36
Orta sahada oynayabilir Bilbao maçında.

DeAgLeMaNyAq
13.08.2011, 15:06
Orta sahada oynayabilir Bilbao maçında.

Sağbeke kimi alacaksın? Hadi Celustka'yı sağbek oynattın bu sefer solbekde kimi oynatacaksın?

Alihan Ertürk
13.08.2011, 15:10
Sağbeke kimi alacaksın? Hadi Celustka'yı sağbek oynattın bu sefer solbekde kimi oynatacaksın?

Yunus Emre Sel, Serkan orta sahada oynayabilir dedi..O ortaya geçerse Ondrej solda kalmaz, sağa geçer.. Sola ne yapılır bilemiyorum.

Harun CAN
13.08.2011, 15:23
Serkan nerde oynarsa oynasın hep panik, gereksiz paslar, yanlış yerde fauller,,,,, başımıza hep sıkıntı açar.! Eğer Bilbao ve Benfica gibi takımları elemek istiyorsan onların ayarında topçuların olacak... Susaeta'ya karşılık Serkan hiç de denk değil. Ya da Llorenteyi tutmaya çalışacak adamların Serkan-Giray-Glowacki olması durumu açıklıyo zaten.

Cengiz
15.08.2011, 18:45
nerde maç sattı diye saldıranlar?
en hafif bi şüphe olsa pfdk'ya sevk edilirdi

Volkan Baş
17.08.2011, 14:10
iyibir oyuncu,severim.

meaningoflife61
18.08.2011, 17:16
Tek Kelime Dinamo

Onur
18.08.2011, 22:41
Senden de orta saha olursa ...

Harun CAN
19.08.2011, 00:32
Tek Kelime Dinamo

Serkan olsa olsa BMX bisiklete dinamo olur :) Serkan'ın en iyi oynayacağı mevki yedek kulubesi civarlarıdır. Oynadığı yeri hantallaştırıyo, hep geri pas,yan pas... gereksiz panikler, yanlış yerde durmalar....

Cengiz
19.08.2011, 00:33
yüreğine ayaklarına sağlık

DeAgLeMaNyAq
19.08.2011, 01:16
Mustafa'yı gördükten sonra Serkan'a çok laf etmemek lazım...

erik
19.08.2011, 01:17
hem orta sahada hemde sağ bekte çok iyiydi.Aferin.

Özge
19.08.2011, 01:31
İyiydi bugün.Colman ile beraber orta sahayı götürmeye çalıştılar.Mustafa çıktıktan sonra da Muniain ile baş etmeye çalıştı.

Hürgün Aygün
19.08.2011, 01:42
Çok iyiydi orta sahada da.Son dakikalardaki pozisyonda çok korktum kırmızı görücek diye neyseki görmedi.:)

Ömür Karadeniz
19.08.2011, 10:51
Serkan neden emniyete ifade verecek,inşallah birşey çıkmaz.

Mert67
19.08.2011, 11:41
Yetenekleri sınırlı olsa da mücadelesiyle maçta beğendiğim oyunculardan biri de Serkan, her zaman lazım bu takıma.

psikopat_hamsi
19.08.2011, 14:38
Kötü olunca sayfasına yazan yazana, iyi oynayınca tebrik yok. Yiğidi öldürün hakkını yemeyin.

Sibel
19.08.2011, 15:00
Orta sahanın hakkını vermişsin.Tebrikler Serkan.

Emirhan Makul
19.08.2011, 16:09
http://im.haberturk.com/galeri/2011/08/19/408587/7a8021aa71be2fe024df91088574cbf3_k.jpg

http://im.haberturk.com/galeri/2011/08/19/408587/afcc95066ed59ba62f38441f0374a02b_k.jpg

Tişört güzel :) Savcıya kısa bacak donla gitmende güzel adamsın serkan senden şüphe duyanlardan şüphe duyarım.

esra61
19.08.2011, 16:31
maçta her zamanki gibi bitmek bilmeyen enerjili serkan vardı..helal olsun.orta alandaki yerini yadırgamadın.....tebrikler....

Davut Özdemir
19.08.2011, 17:06
http://im.haberturk.com/galeri/2011/08/19/408587/afcc95066ed59ba62f38441f0374a02b_k.jpg

Tişört güzel :) Savcıya kısa bacak donla gitmende güzel adamsın serkan senden şüphe duyanlardan şüphe duyarım.

Dostum baya tebessüm ettim allah razı olsun :) kısa bacak don tabiri uzun zamandır meğer kaybolmuş hayatımdan...En son galiba babannem derdi bana 'Uşuum çıkar hau kısa bacakli doni götunden ayipdı'.

Samet Yildirim
19.08.2011, 17:59
Performansi artiyor...Bravo...

Uğur Ö.
19.08.2011, 20:54
Sabri ile özellikleri çok benziyor.Nasıl sabri ortada oynuyorsa Serkanda orda oynamalı

Fatih
19.08.2011, 22:36
Zaten ortasaha futbolcusu sağbeke oranla daha iyi oynaması normal.:)

MARVEL
20.08.2011, 23:20
Bu macta Serkana ekstra destek verelim. Sahip cıkalım futbolcumuza

Mert67
22.08.2011, 00:17
Mutlu yıllar Serkan. :)

DeAgLeMaNyAq
22.08.2011, 21:34
Doğum günü kutlaması görüntülerinde Mehmet Kulaksızoğlu şimdi rahmetli Cale olsa pastayı götürürdü diyor... :)

Batuhan
22.08.2011, 21:38
Nice bordo-mavili yıllara Serkan, eski performansına kavuşursan tadından yenmez :)

Ali Yerlikaya
22.08.2011, 21:51
Dogum günun kutlu olsn Serkan nice mutlu huzurlu yillara ins.

Fatih Erdemir
24.08.2011, 11:40
serkan bu macta sana cok is dusecek.orta sahanin sagindan yapacagin bindirmelerle rakip solbegini hallac pamugu gibi dagitmani bekliyorum.ortalarini da lutfen "best header" seklinde ayarla seni seviyoruz kardes

M.S.SOFU
24.08.2011, 14:13
ulan maçtan önce adamı ara,tr ye gelince seni gözaltına alacağız/ifade vermeye gel türünden bir şey söyle
sonra maçlara çıkalım 3 maçtır hakkımızı yiyorlar bizi sahada biçiyorlar
...
.
lan ne biçim bir ülke burası ya...

pazarkapılı
31.08.2011, 11:11
bana serkanin yedegini soyleyecek biri var mi....yedegi derken kadro derinligi anlaminda da soylemiyorum....sakatlik oldugunda yada cezali duruma dustugunde yada oynayamadiginda....

kalkanbalığı
31.08.2011, 11:14
Serkanı sağda çok yalnız bırakıyorlar. Adam hem sağ bek, hemde sağ açık oynuyor... Burak hiç yardıma gelmiyor. Sol bekimiz daha kötü olmasına rağmen sorun olmuyor niye? Çünkü Umut Bulut faktörü... Eleştirirken bunları göz önünde bulundurmalı...

Fatih YAZICI
05.09.2011, 10:34
Orta sahada; gerek sağ kenarda, gerekse göbekte Colman ve Zokora'yı tamamlayıcı olarak kullanılması Serkan'ı daha verimli hale getirecek sanki.
Her maç insan üstü şekilde yoruluyor. Sağ beke veyahut stopere bir alternatif alınması halinde çok çok rahatlayacak ama mümkün gözükmüyor.
Yürüyedur Serkan!

Turgay Atalay
05.09.2011, 11:09
Dün iyiydi, hatta orta alanda daha bir iyiydi

cahana
05.09.2011, 13:25
Şurası bir gerçekki kalburüstü kanat oyuncularına karşı geçen sezonun ikinci yarısı resmen madara oldu grosicki dia amrabat v.b futbolculara karşı hiçbir varlık gösteremedi ve bu bende kendisine karşı derin şüpheler oluşmasına sebep oldu.Bu saatten sonra da başarılı olabileceğine inanmıyorum Celutska varken sağbekte sadece yedek olabilir

poetricus
05.09.2011, 14:32
Orta sahada daha verimli sanki.

Uğur Ö.
05.09.2011, 23:40
Orta açmasını bilmeyen adamdan bek mi olur

Erman Aydın
06.09.2011, 00:21
Orta açmasını bilmeyen adamdan bek mi olur

Orta açmasını bilen bek zaten dünya yıldızı oluyor.Bana Gökhan Gönül deme o çok üst düzey oyuncu ama şikebahçede beynini yıkamışlar zavallının.

Tolga
06.09.2011, 01:39
Serkan'a o kadar laf ediyoruz da yerli sağ bekte pek elle tutulur mevkii değil ülkede.Zaten bol alternatifli bir oyuncu Serkan.Ölüsü dirisi bişeyler yapar ama napar :D Kalsın 2 sezon daha bizimle.

Berk
10.09.2011, 21:54
Ya beyninde ya gözlerinde sorun var.Böyle rezalet oyun olmaz ya.

Kaan
10.09.2011, 21:57
Olmuyor Serkancım. Geçen sene bir 17 maç oynadın, tebrik ve teşekkür ederim.

Şimdi gidebilirsin...

Pshycologist41
10.09.2011, 21:58
sağ altı pasın hemen üzerinden sağ ayak dışla şut çekmenin mantıgını bize bir açıklayıver sana zahmet

Ali Tunahan Güllü
10.09.2011, 21:58
Ne biçim futbolcusun sen ya.
Yazmayayım diyorum ilk haftadan duramayacağım ama.
Orta açmayı bilmiyorsun,kaleye vurmayı bilmiyorsun.Hala bu takımda tutuyorlar seni.
Yazıkları olsun keşke gitseydin.

Koray
10.09.2011, 21:59
Yürü git ya.

DeAgLeMaNyAq
10.09.2011, 22:01
Eski Serkan tarihte kaldı. Oysa eski takımında ne goller atardı...

Adem Erdoğan
10.09.2011, 22:02
Ortasahaya çekilince iyiydi aslında sağbek olarak felaket.

Cale yok Umut yok; mıçtın olm Serkan bu sezon.:)

Batuhan
10.09.2011, 22:02
Oynadığın 4 sezon için eyvallah. Ama bu kadar, küçük takımların büyük topçusu olabilirsin bu saatten sonra bence.

Erbay
10.09.2011, 22:10
Adamın en önemli özelliği hızı ve gücüydü. İkisi de kalmadı. Resmen ağır kalıyor. Canlı değil. Bırak deli gibi koşup başkasının kademesine girmeyi, kendi kademesine girmiyor. Çok kötü çok.

MuratJ
10.09.2011, 22:12
İlk 11den kesinlikle uzak durması gereken bir isim. Takımın içine etti bu akşam. Sağ bek Celustka, sol bek ise Cech'tir bu saatten sonra.

Hürgün Aygün
10.09.2011, 22:23
Geçen sezonun 2.yarısından itibaren başlayan düşüşü hızla devam ediyor stoperde bu gidişle Celustka'yı sağda düşünücek hoca.

dimsag
10.09.2011, 22:24
artık yedek kalmalı şu kadro zenginliğinde bi alternatifi yoksa bu transferlere yazık bugün ayakları biraz becerili olsa bir golu 2 asisti vardı yaptığı her orta rakibe gidiyor bir şutu vardı direkten döndü

Zafer Fidan
10.09.2011, 22:25
Türk pasaportuna sükretsin...

The Legend
10.09.2011, 22:27
jübile zamanı gelmiş.

kemaLAZ61
10.09.2011, 22:36
Piotr iyilessin Celustka'nin yedegi olursun büyük ihtimal. En gec sezon sonu sende yolcusun Serkan.

no NAME
10.09.2011, 22:46
bu takımda zor yer bulursun (bulman gerekiyor). benfica'daki ilk gol; istanbul'daki gol, bugünkü maç. ibre 180 dereceye yakın açıyla dibe doğru gidiyor.

kalkanbalığı
10.09.2011, 22:59
Hakikaten jubile yapsın...!! Sağ tarafı folloş ettiler...

Gökhan KAN
10.09.2011, 23:37
Daha fazla katlanamayacağım artık. Kaç maç oldu yahu. Yeter.

bordo61
10.09.2011, 23:41
Bence bu maçın en kötüsüydü

Onur Şeref
10.09.2011, 23:47
Colman'ı da al git.

ibrahim
10.09.2011, 23:51
Senol Günes bu mac Serkani ortaya sahaya cekip, sag beke Celustkayi, sol beke Cechi alinca bir an dedim "Tamam, Serkanin isi artik bitmistir"

Ama defansin göbeginde Giray ve Mustafanin sorunlarini görünce, sag bekte Serkandan kurtulamayacagimizi farkettim. Senol Günes artik büyük ihtimal Celustkayi göbekte oynatacak.

"Oyuncu degisikliginden sonra umdugumu bulamadim" demesidende belli oluyor bu zaten. Keske tartisilmayacak bi adamimiz olsaydi defansin ortasinda...

bASTURk
10.09.2011, 23:53
Nerede oynadıysa orayı aksattı.Alanzinho ve Mustafa'yla takımda yeri olmayan oyuncu ama yerli kontenjanından katlanacağız bu sene de...

Gordon Freeman
11.09.2011, 00:01
Colman'ı da al git.

Colman sildin yani bianda..

MuratB.
11.09.2011, 00:17
Maalesef takımdaki Türk kıtlığından dolayı Serkan kesilemeyecektir. Konyasporda bir Hakan Aslantaş vardı zamanında alabilseydik orijinal bir sağ bekimiz olurdu.

Mert Özsarı
11.09.2011, 00:19
İşte bi gereksiz adam daha cok gereksiz hemde. Şişkoo serkan ne bicim sag bek kosamıyor bile be !

İleli
11.09.2011, 00:27
noldu serkan sendemi gitmek istiyorsun?

Cem Akyüz
11.09.2011, 00:38
Çıldırttı beni.Sahada ne yaptığını bilmiyor bundan eminim.Bek desen değil açık desen değil öyle takılıyor

Harun-61
11.09.2011, 00:40
Senol Hoca seni silmezse kadro'dan ciddi anlamda torpilin oldugunu düsünecegim !

fanatikdevri
11.09.2011, 00:42
o nasıl bir şuttur ya heyecanıma yazık o kadar idamana yazık serkan

Cem Akyüz
11.09.2011, 00:43
İnter maçında oynarsa işimiz zor.Hele birde bek oynarsa eyvahlar olsun.Mazallah Zarate falan yakalarsa Serkan'ı duman eder.Kendisine çok fena takmış durumdayım

kalkanbalığı
11.09.2011, 00:57
Senol Hoca seni silmezse kadro'dan ciddi anlamda torpilin oldugunu düsünecegim !

Torpilden ziyade yerlilerin alternatifi yok. Serkanın yerine Tayfun var o sakat. celutska yabancı.. mecbur serkana muhtaçız

Oğuz B.
11.09.2011, 01:10
Rastgele bir sayfa açtım ordaki yorumlarda hemen hemen hepimiz bunları düşünürken artık tahammül sınırlarının sonuna gelinmişse önce Serkan düşünmeli.. yine de hemen asıp-kesmek yanlış bir kaç hafta daha şansı hakediyor..Geçen yılki şampiyonlukta payı yadsınamaz..Ama geçmiş geçmişte kaldı toparlan Serkan..

Harikaydın... Bu takıma 10 tane serkan lazım

Müthis oynadi...

Her zamanki gibi çok iyi mücadele etti.Tebrikler:alkış:

Mücadelene hayranım...

Helal olsun Serkan.Aynen devam.Senin gibi bir oyuncunun bu takımda olması gerçekten mutluluk verici

Berat Akçay
11.09.2011, 01:17
Önce kilolardan kurtulman gerek .Sana diyet listesi verebilirim.

Ali Tunahan Güllü
11.09.2011, 01:20
Deli ettin resmen.
Orta açmasını bilmiyorsun.Topa vurmaktan aciz insan bari kalecinin üstüne vurur o kadar yakın mesafeden.
YUH!

Gökhan KAN
11.09.2011, 01:21
Adamın ne arkası kaldı ne önü. Dağıldı gitti yemin ederim. Sürekli birileri geliyor soldan soldan.

Yavuz Hasan
11.09.2011, 01:28
ya toparla kendini yada bekden ileri çıkma

Armağan Dere
11.09.2011, 01:31
Bu takımda yerin yok Serkan..Oynayamazsın..Çok zor..

6Şafak Aydın1
11.09.2011, 01:58
biraz aklini kullansa oyun zekasina eklese azmiyle beraber kim bilir nerelerdeydi.

Ahmet Kuru
11.09.2011, 02:00
Geçen sezonun ikinci yarısından beri devam eden bir form düşüklüğü var.nedeni nedir acaba?

mit_o
11.09.2011, 02:06
geçen sene ilk yarıda ki serkan'ı mumla arıyoruz ya !

-Samet
11.09.2011, 02:47
hau orta sahanun sağunda bi daha görürsem vuracuğum ufak bacaklaruni :)

kalkanbalığı
11.09.2011, 10:05
Geçen sezonun ikinci yarısından beri devam eden bir form düşüklüğü var.nedeni nedir acaba?

Bir Futbolcu bu kadar kilolu olamaz. Adam Obez gibi... Serkanı geçen sene başarılı kılan neydi? Enerjisi Burak gibi Koşması... Bu sene Serkanda hiçbiri yok.

Ali Yerlikaya
11.09.2011, 10:41
Anormal formsuz nedenin bulup üstüne gitmeli yoksa uzun vadede bu isi getirmesi imkansiz...

Gerekirse Cech-Mustafa-Giray-Celustka 4 lüsüne bile raziyim...

Asi Çaykaralı61
11.09.2011, 11:45
Serkan Balcı orta saha oyuncusu değil defans olarak oynatılmalı

Davut Özdemir
11.09.2011, 13:50
Razıyım derken?

Bence Glowacki ile Mustafa yer değiştirebilir. Yoksa olması gereken 4 lü bu olmalıdır..

Anormal formsuz nedenin bulup üstüne gitmeli yoksa uzun vadede bu isi getirmesi imkansiz...

Gerekirse Cech-Mustafa-Giray-Celustka 4 lüsüne bile raziyim...

SAFA
11.09.2011, 19:17
Ne yaptığını kendisi de bilmiyor bezmiş bir hali var. Hele sağ ayağının dışıyla bir şutu vardı kii Umut geldi aklıma .

MuratJ
11.09.2011, 19:20
Ben kendisini toparlayana kadar kadrodışı bırakılmasının iyi olacağını düşünüyorum. Çok kötü bir hali var. Sinirlerimi bozuyor.

Celustka-Giray-Yumlu-Cech olacak defans hattımız büyük ihtimal. Glowacki'yi yazmadım çünkü defans hattında 3 yabancının olması imkansız ligde. Şu takıma nasıl stoper alınmaz bu nasıl bir umursamamazlıktır ya.