PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Serkan Balcı

Sayfa : 1 [2] 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32

cicero9
31.05.2007, 23:26
Hayırlı uğurlu olsun.
:) Trabzon'da topunu içtenlikle oynamasını ümit ediyorum. :)

Kasım Hilal
31.05.2007, 23:37
Gerçi hala resmi sitede bir açıklama yok.
Aslında hala bekleemiz lazım ya bence.
Bu durumda bakalım.

Cafer KILIÇSOY
31.05.2007, 23:42
Ne transfer ama. Serkan Balcı! Fenerbahcede 11 e giremeyen bizde yıldız oldu

Cafer KILIÇSOY
31.05.2007, 23:46
Adam diyor ki; Zico bana şans vermedi, seneye de Zico febede. Takıma giremeyeceğimi anladım ve ayrıldım.

Adam diyor ki; febede 2 şampiyonluk yaşadım.

Yuh artık böyle transfere... Aynen katılıyorum arkadaşa
Bizde kendimizi kandırıyoruz. Yok bize devre arasında söz vermişte

Adam Trabzonu sevgiği için gelmiyor bize beyler.

Yani o aradığımız aç oyuncu değil bu

Vkgz
31.05.2007, 23:59
size ronaldinho yu getirsek gene beğenmezsiniz...

Mehmet Fatih Yavuz
31.05.2007, 23:59
ne ilke kaldi ne birşey.
istanbul havasini solumamiş anadolu çocukları ile gidiyorduk..
araya bikaç kez bu taz işler sokuşturdular.

trabzonspor belgeselini izlemiştim.
a.suat özyazıcı röpörtajda : istanbuldan şöhretli futbolcuları getirdiğimiz için başarılı olamıyorduk.
önceliği kendi kentimize vererek anadolunun çeşitli yerlerinden futbolcular alarak temeli kurduk.

ben değişime kapalı, aklı 70 lerde kalmış bi adam değilim, olamam da. yaşım yetmez.

ama istanbul havasını solumuş adamdan bu takıma fayda geldiğine şahit olmadım.

kısa sürelerde ufak tefek faydaları dokunabilir.
ama ufak tefek işlerin takımı değiliz biz.

ceyhun, çağdaş, şimdi serkan ....

orada bir şekilde tutunamayanları almanın bize hiçbir zaman faydası olmadı olmayacak.

serkan kötü olduğu için değil zico ile anlaşamadığı için tutunamadı.
ama tutunamadı..

ilk tercihi istanbul olanlardan bize fayda geldiğini görmedim.
göreceğimi de sanmam.

hayırlı olsun demek vazifemizdir.

ama çiğnenmedik bi tarafımız kalmadı..

Mehmet Fatih Yavuz
01.06.2007, 00:02
size ronaldinho yu getirsek gene beğenmezsiniz...

istanbuldan gelip fiyatını hak etmiş bir tek topçu ismi verebilir misin???

misal, abdullah ercan alt yapıdan gelmeseydi ondan da bir hayır gelmezdi..

Taner Gündoğdu
01.06.2007, 00:09
- şampiyonluğa oynayacağız, avrupada başarılı olacağız deyipde son şampiyon takımda öyle yada böyle herhangi bir nedenden dolayı oynatılmamış bir oyuncuyu transfer etmek hatta o takımın vermediği bir paraya transfer etmek şampiyonluk söylemiyle çelişir! eğer şampiyonluğa oynayacaksan şampiyon takımda ilk 11 oynayanı alıp getireceksin illa ondan transfer yapcam diyorsan!

- şampiyon olacağım diyorsun, her sene yapılan transfer yanlışlarını yapmayacağım diyorsun ( gerçi bu her sene söylenen artık bir klasik haline gelmiş söylemdir ya neyse!) ama sen hala 2.ligdeki bir takım boşta kalmış futbolcusuyla 3.ligden yükselmiş bir takımın oyuncusunu almaktan başka bir şey yapmamışsın. senin şampiyonluk için yarıştığın takımlar avrupa devlerinin futbolcularını konuşurken (yağmasalar bile gürlüyorlar) sen onların yedekleriyle ilgileniyorsun!

- zat-ı muhterem kötü oyuncu değil Allah için, ama eldeki oyunculardan kötü değil! kriterimiz ferhat, hasan ise amenna! fakat eğer ki şampiyonluk artık gelsin diyorsak serkan ayarındaki oyuncular bizim yedeğimiz olmalı, yıldız transferimiz değil!

metehan
01.06.2007, 00:10
Adam diyor ki; Zico bana şans vermedi, seneye de Zico febede. Takıma giremeyeceğimi anladım ve ayrıldım.

Adam diyor ki; febede 2 şampiyonluk yaşadım.

Yuh artık böyle transfere...

Arkadaşlar, transferleri beğeniriz beğenmeyiz bu ayrı konu ama burada yazılan bazı şeyleri okuyunca şaşırmamak elde değil. Yani adam FB'de iken takımı 2 kez şampiyon olmuş, oyuncu da bunu söylüyor. Bunda kızacak ne var? Diğer taraftan, FB'de kendine bir gelecek görse elbette orada kalırdı, bunu göremediği için başka takıma gitmek istiyor, TS da almak isteyince anlaşıyor. Bu işlere neden bu kadar tepki veriyorsunuz anlamıyorum. Tekrar söylüyorum, teknik veya başka nedenlerle Serkan veya başka bir oyuncunun transferine karşı çıkabiliriz, bu çok doğal. Ama lütfen yazdığımız şeyler biraz mantıklı olsun. Oyuncular takım değiştirir ve artık gittikleri takım için oynarlar, bu işin kuralı budur. Herşeyin altında farklı şeyler ararsak işimiz zor.

Mehmet Fatih Yavuz
01.06.2007, 00:12
serkan ı bana yıldız transferi diye kimse yutturamaz zaten..
kadro rotasyonu açısından faydalı bir oyuncu olur..
o kadar....

onu almak için bu paraya değer mi??

değer diyenlere de saygım var..

yıldız 2 türlü var.

biri ilerde skora tesir eder biri geride...

serkan bi hamal.. iyi bir hamal.. görevini iyi yapıp canını dişine takar.

ama bizde bu tarz adam var..

arkadaşın dediği gibi elindekinden iyisini alırken kıstası hasan, ferhat diye alacaksan süper transfer..

ama bilmem hangi trabzonsporlunun süper transfer kıstası ferhat hasan ayarında topçularla ayar bulur.

Adem Erdoğan
01.06.2007, 00:14
Serkan balcının iyi bir transfer olması için illaki 3-5 milyon dolar bonsrvis mi verilmesi lazım.

Oğuz
01.06.2007, 00:17
Hayırlı olsun..

Mehmet Fatih Yavuz
01.06.2007, 00:17
Serkan balcının iyi bir transfer olması için illaki 3-5 milyon dolar bonsrvis mi verilmesi lazım.

serkan balcı iyi bir futbolcudur..
ama sana gereken futblcu mudur???

bana hamal ön libero mu gerekiyor???

bu takımın eksikleri ortada...
o parayı eksik gördüğün yerlere yapacağın nokta transferlere ver.

ha ama derlerse ki biz serkan ı aldık. ama diğer eksik yerlere yapacağımız transferler aynen duruyor. bunları sağlayacağız..

o zaman ayrı mesele..

BOZOHAN
01.06.2007, 00:19
Serkan haber61.net'e konuştu
Trabzonspor başkanı Nuri Albayrak'ın her konuda anlaşmaya vardık dediği Serkan Balcı haber61.net'e konuştu.

Serkan Balcı kendisinin kimseyle bir görüşmesi olmadığını belirterek, menejerinin Trabzonspor Başkanı Nuri Albayrak'la bir görüşme yaptığını protokol imzalanmadan da Trabzonspor'la anlaştım demesinin de uygun olmayacağını söyledi.Serkan kendisinin şuan Bodrum'da tatilde olduğunu Transferi konusundaki gelişmelerden de haberinin olmadığını ifade etti.

Futbolcu'nun menejeri Batur Altıparmak'ta, Serkan Balcı'ya, Trabzonspor dışında hiçbir kulüpten teklif gelmediğini belirterek, Nuri bey bizi aradı.Kendisiyle konuştuk.Prensipte anlaşamaya vardık.Tabi transfer gibi önemli bir konu sözle olmaz.Konuştuklarımızı kağıda döküp ön protokol imzalayacağız.Eğer Trabzonspor Kulübü şartlarımızı protokole dökmeyi kabul ederse sözleşme imzalayacağız.Aksi taktirde bu transfer gerçekleşmez dedi.

hayda buyrun burdan yakın bunlar futbolcu falan alamaz. bu açıklamayı yapan futbolcudan bize hayır gelmez.

Erdal
01.06.2007, 00:21
Bizimkiler "nokta"transfer yapacağız derken haklıymış ... aynı noktaya yapacaklar sanırım bütün transferleri ....çok yönlü ( sağ kanat ve ön libero ) oynayabilecek ,bonservisi olmayan herkes itina ile transfer edilir....

Mehmet Fatih Yavuz
01.06.2007, 00:24
şimdi bekleyelim..

eğer eksik yerlere yapılmayan transfer , "biz serkan ı aldık" diye geçiştirilmeye çalışılırsa bu söylenenleri hatırlarsınız.....

adamlarımızı az çok tanıdık çok şükür..

Ömer SEVİNÇ
01.06.2007, 00:26
Bizimkiler "nokta"transfer yapacağız derken haklıymış ... aynı noktaya yapacaklar sanırım bütün transferleri ....çok yönlü ( sağ kanat ve ön libero ) oynayabilecek ,bonservisi olmayan herkes itina ile transfer edilir....

Aynen katılmaktayım. Ziya Doğan Serkan'ı sağ bek sanıyor garibim. Birisi ona ön libero olduğunu söylese iyi olur. Ha eğer ön libero olduğunu biliyor da alıyorsa o zaman hep yandık demektir:D

Taner Gündoğdu
01.06.2007, 00:29

serkanın iyi bir transfer olması için 3-5 milyon vermek gerekmiyor, 3-5 milyon verip iyi adam almak gerekiyor ;)

Taner Gündoğdu
01.06.2007, 00:30
Aynen katılmaktayım. Ziya Doğan Serkan'ı sağ bek sanıyor garibim. Birisi ona ön libero olduğunu söylese iyi olur. Ha eğer ön libero olduğunu biliyor da alıyorsa o zaman hep yandık demektir:D

bence sağbek sanıp almıyor ön libero oynatabilirim diye alıyor :)

sametaydin
01.06.2007, 00:30
walla ben pek begenmedim bu transferi yani. inşallah hayırlı olur dicek bişey yok. pek sanmıyorum ama.

Adem Erdoğan
01.06.2007, 00:33
Bence bonservis bedelsiz çok isabetli bir transfer.Serkan sağ açıkta oynayabilir.Gökdenizle benzer yanları çok.

Erdem Koltuk
01.06.2007, 00:34
Fener maçlarını Fenerli arkadaşlarımla izlerken "BU ADAM SİZDE NASIL OYNAR" diyerek alaylar etmiştim.

Bu günleri hiç düşünemezdim ki.......

Ali YİĞİT
01.06.2007, 00:42
ziya kesin şimdi klasik taktiğini uygular yattarayı keser serkanı koyar o kanada kim bilir belkide kaleye koyar

Taner Gündoğdu
01.06.2007, 00:43
küme düşmekten son bir iki haftada kurtulmuş takıların taraftarların "Trabzon kümeye" diye bağırdı takımda serkan balcı oynar ama şampiyon olmak isteyen Trabzonun kadrosunda ancak yedek olacak futbolcudur.

evet bonservis verilmemiştir ama dikkat edersen yıllık 1.2 milyon eurodan bahsediliyor ki bu maşallah içinde bonserviside ek paket halinde!

Erdal
01.06.2007, 00:47
Trabzonspor başkanı Nuri Albayrak'ın her konuda anlaşmaya vardık dediği Serkan Balcı haber61.net'e konuştu.

Serkan Balcı kendisinin kimseyle bir görüşmesi olmadığını belirterek, menejerinin Trabzonspor Başkanı Nuri Albayrak'la bir görüşme yaptığını protokol imzalanmadan da Trabzonspor'la anlaştım demesinin de uygun olmayacağını söyledi.Serkan kendisinin şuan Bodrum'da tatilde olduğunu Transferi konusundaki gelişmelerden de haberinin olmadığını ifade etti.

Futbolcu'nun menejeri Batur Altıparmak'ta, Serkan Balcı'ya, Trabzonspor dışında hiçbir kulüpten teklif gelmediğini belirterek, Nuri bey bizi aradı.Kendisiyle konuştuk.Prensipte anlaşamaya vardık.Tabi transfer gibi önemli bir konu sözle olmaz.Konuştuklarımızı kağıda döküp ön protokol imzalayacağız.Eğer Trabzonspor Kulübü şartlarımızı protokole dökmeyi kabul ederse sözleşme imzalayacağız.Aksi taktirde bu transfer gerçekleşmez dedi.

hayda buyrun burdan yakın bunlar futbolcu falan alamaz. bu açıklamayı yapan futbolcudan bize hayır gelmez.

Ne demişti başkan dan haberlerden sorumlu sayın kullanıcı "başkan ve hoca transferi büyük bir gizlilik içinde yürütüyor"......gayrı bu adamları tarif için benim kelime dağarcığım yeterli değil.........sadece ALLAH diyebiliyorum..

Emorfo
01.06.2007, 01:00
Gece gece neyinize transfer yatın zıbarın :)

Şenol YİĞİT
01.06.2007, 01:01
Bence bonservis bedelsiz çok isabetli bir transfer.Serkan sağ açıkta oynayabilir.Gökdenizle benzer yanları çok.

O zaman Yattara'yı unutalım.Zaten Ziyada bi bahane arıyordu Yattara'yı nasıl keserim diye.Tam oldu şimdi.

Erdal
01.06.2007, 01:06
Gece gece neyinize transfer yatın zıbarın :)

asıl gizli transfer gece olur faruk :)) bu arada sende gece gece istihbaratmı topluyosun ......

sadman
01.06.2007, 01:12
rotasyon için faydalı bir oyuncu ama alınmasa çok bi eksikliğini hissetmeyeceğimiz bir oyuncu. hele ki o bahsedilen paraları veriyosalar yazıklar olsun böyle yönetime. o paralara ne futbolcular alınır hem de kaliteli yabancılar. bizim yönetimin iş bilmediğini biz biliyoduk da böyle hareket ederek herkese duyurmaya çalışıyolar sanırım.

cyberentalpi
01.06.2007, 01:15
Benim icime sinmiyor. Bizim kel kesin bunu oynatmak icin Yattara yi keser. Alsaydik ya Yozgatli yi:(

Emorfo
01.06.2007, 01:16
asıl gizli transfer gece olur faruk :)) bu arada sende gece gece istihbaratmı topluyosun ......

Bu transferlerin gecesi de gündüzü de sıkıntılı :)

Bakayım dedim ne var ne yok diye, başkan Serkan tamam diyorsa tamamdır. Ha inşallah tamam değildir :) Trabzonspor ruhuna uygun futbolcuları transfer etmeli. İstanbul havasını solumuş genç oyuncular pek işimize yaramıyor. Gerçi istisnalar da yok değil ancak genel olarak iyi verim alamıyoruz bu futbolculardan. Ayrıca kulübün ekonomik yapısını daha fazla zorlamadan elimizdeki gönderilecek oyuncuları göndermeye çalışmalıyız. Serkan aradığımız oyuncu değil. Bir kaleci, sol kanat, iyi bir oyun kurucu ve son vuruşları iyi bir forvet lazım. İyi dediğime bakmayın pas atıp şut çekmeyi bilsinler yeter. Gerçekci olmak gerekirse Serkan felan boş transfer ona verilen paraya yazık. Serkan Trabzonspor'da başarılı olur veya olmaz o çok önemli değil önemli olan bizim gerçekten Serkan'a ihtiyacımızın olup olmadığı. Bu soruya da büyük çoğunluk hayır ihtiyacımız yok diyecektir. Serkan'a vereceğin paraya biraz daha ekle adam gibi bir orta saha oyuncusu transfer et.

Tunga
01.06.2007, 01:42
Üzerindeki fener forması kokusu henüz çıkmadan yapılan İstanbul transferleri hiç hoşuma gitmiyor.

Bu işin hikaye tarafı. Ama özellikle defansta oynadığında kademelerde yarattığı ve yaşattığı sıkıntı çok aşikar. Bir Kayseri - fb maçında fenerin ikinci yediği gole bakın, işte anlatmak istediğim tam olarak orada var. Gerçi fenerde durum farklı bize göre.

Neyse hayırlı olsun. Eskiden beğendiğim bir futbolcuydu, fenerde ise kötüydü. Umarım bu iş sırayla oluyordur.

Şenol YİĞİT
01.06.2007, 01:54

Atakan KADIOĞLU / haber61.net

turgi
01.06.2007, 02:46
arkadaslar serkanı fenerden gördügümüz kadarıyla cok hırslı bi oyuncu işimize yarar yaramaz diye bişi yokta o mevki de adam kaynamaya basladı ayrıca 1.8 milyon ytl gibi bi para varms ortalarda yaa o parayı ligin 34 macında da görev yapan gökdeniz ve ayrıca hüseyin yattara bile almıyor da serkana neden veriliyormus onu anlamıyorum takım içinde polemikler olusucak sonra insallah duydugumuz bu fiyat gercek degildir.....................
neyse eger ziyayla nuri birlik olupta bu transferi gerceklestirdiyseler bil ki altından bişiler cıkacaktır...........hayırlı olsun takıma.....

denizci61
01.06.2007, 07:50
Eziklere gitmeden önce Ankara'da son hafta oynanan Gençlerbirliği-Trabzonspor maçında Trabzonspor taraftarlarına hareket çekmişti...BMN_Ankara hatırlar!

Serkan BALCI'yı alan zihniyet Fatih TEKKE'nin fenere gitmesinede sesini çıkarmaz..biraz maçaları yese Gökdeniz'i de anında satacaklar ya neyse...

Emre B.
01.06.2007, 08:13
Eziklere gitmeden önce Ankara'da son hafta oynanan Gençlerbirliği-Trabzonspor maçında Trabzonspor taraftarlarına hareket çekmişti...BMN_Ankara hatırlar!

Serkan BALCI'yı alan zihniyet Fatih TEKKE'nin fenere gitmesinede sesini çıkarmaz..biraz maçaları yese Gökdeniz'i de anında satacaklar ya neyse...

Bize de herkes hareket çekmiş ya.Ne terbiyesiz futbolcular var.

Erdinç Dilek
01.06.2007, 09:18

sırf ortalığı veyveleye vermek adına yapılmış bir yorum diyorum bu yorumuna, ona bakarsan kendi öz futbolcularımızda zaman zaman tribünlere hareket çekmekte kaldıki rakip oyuncu bu sonuçta, adam gibi maç seyredilmeyen bir ülkede bu tür hareket çekme olaylarınn olması doğal, hiiç rencide olmana gerek yok hemde hiç..

Semih GÜL
01.06.2007, 09:21

İyide adamın o maçtan önce fbyle anlaştığı belliydi,Biz daha maç başlar başlamaz her top serkanın ayağına geldişği anda İt it it serkan,fenerin satılmış köpeği serkan diye bağırıyorduk :D

Ama unutmuştum bak ben onu:p, veysel iti hareket çekmişti,ona çok sinirlenmiştim..

Gürkan
01.06.2007, 09:26
serkanın içime sinen bir transfer olduğunu söyleyemem. ama bazıları öle ndenler söylemişlerki yok artık diyesi geliyor insanın.bu kadar da abartmayın arkadaşlar.

denizgrsy
01.06.2007, 09:28
hayırı olsun...çok faydalı olacak....oynamaya aç ve yorulmayan bi topçu aldık

Ayşe Aygün
01.06.2007, 09:31
Albayrak Serkan Balcı'ya karşılık Gökdeniz'i verirse şaşırmayın.

Ne de olsa benziyorlar da birbirlerine...:D

Ben hep serkanı gökdenizin bonusu olarak görmüştüm. Ama dediğinde haklı olabilirsin :)Ama sanmıyorum.Şimdiden hayırlı olsun ne diyelim bu saaten sonra :)

Oemer61
01.06.2007, 09:31
arkadaslar serkanı fenerden gördügümüz kadarıyla cok hırslı bi oyuncu işimize yarar yaramaz diye bişi yokta o mevki de adam kaynamaya basladı ayrıca 1.8 milyon ytl gibi bi para varms ortalarda yaa o parayı ligin 34 macında da görev yapan gökdeniz ve ayrıca hüseyin yattara bile almıyor da serkana neden veriliyormus onu anlamıyorum takım içinde polemikler olusucak sonra insallah duydugumuz bu fiyat gercek degildir.....................
neyse eger ziyayla nuri birlik olupta bu transferi gerceklestirdiyseler bil ki altından bişiler cıkacaktır...........hayırlı olsun takıma.....

Rakam 1,175 milyon YTL, buda fazla, ama diger rakamlarin hepsi kiskirtmak icin uydurma!!!

Faik Yılmaz
01.06.2007, 09:32
hayırlı olsun.....

yeterli bir oyuncu değil ama kadromuzun durumu düşünüldüğünde büyük bir boşluk kapatabilir....

yalnız 1 trilyon bile fazla bu oyuncu için....

Erdem Keser
01.06.2007, 09:39
takimda ki bir cok gereksiz adamin 1 trilyon aldigi dusunulurse serkan icin verilen 1.175 milyon ytl cokda fazla degil

Vegas
01.06.2007, 10:47
hayırlı olsun.....

yeterli bir oyuncu değil ama kadromuzun durumu düşünüldüğünde büyük bir boşluk kapatabilir....

yalnız 1 trilyon bile fazla bu oyuncu için....
Albayrak'in cebinden cikmaiyorya para, neyine lazim.

Bilal 61
01.06.2007, 10:53
Hayırlı olsun eğer iyi çalışırsa bence faydası olur takıma..

fanatikdevri
01.06.2007, 10:53
bence böyle bir topic açılmış en başta bu saçma

Erkut Ay
01.06.2007, 11:53
ne o ronaldinyo mu geldi başlık falan....

Travelair
01.06.2007, 12:11
Öncelikle Serkan'ın transferi hala yaş, olmama ihtimalini %50 görüyorum ve gün geçtikçe bence bu oran artıyor

Serkan transferi olursa bence çok yararlı olur. Neden?

*Serkan eldeki futbolculardan kalite olarak daha iyi: Musa, Hasan, Ferhat, Ayman...

*Serkan genç 24 yaşında

*Serkan'ın bu genç yaşına rağmen tecrübesi ( Şampiyonlar ligi,
şampiyonluk...) bu takımda hiçbir futbolcuda yok

* Serkan çok yönlü: İster sağ bek oynatın, ister ön libero, ister sağ kanat, ister ortasaha ortası...

* Serkan oyunkurucu tabiki olamaz. Bu demek değildir ki tekniği sıfır. Yeterli tekniği var

* Trabzonspor'u ateşler. feybe'de Tuncay ile birlikte takımını ateşleyen 2 oyuncudan biriydi. Bakalım bu sezon feybe ne yapacak?

* Pres özelliği ile rakibi bozup top çalıyor, bu Trabzonspor için hayati bir özellik

* Çok hızlı, ve dahası azimli, rakibi bırakmıyor

* Atağa katılımı üst düzeyde

* feybe'de bu sezon 20 maçta 4 asisti var. Kondüsyonu ve azmiyle tüm sahayı kullanıyor.

* Bonservis bedelsiz.

* Zico'nun Türkiye işbilmezliği ve kaprisleri yüzünden bu futbolcu ıskartaya çıktı. Yararını transferi olursa hep birlikte inşallah göreceğiz

ilhan
01.06.2007, 12:31
Bunlar Fenerden futbolcu alıyorlar içime kurt düşüyor. Gökdeniz'i verirler bunlara diye..

Murat'
01.06.2007, 13:18
serkan çok iyi bir oyuncu ve çok da gençeğer bizde iyi bir performans gösteririse garanti milli takımdada oynar...

Emin
01.06.2007, 13:38
Evet Serkan Balcı transferi göstermiştir ki Yönetimimizin ve Ziya Hocamızın ayet hükmü almış mantalite anlayışlarında geçen yıllara oranla bir değişiklik yok. Serkan iş yaparmı bilmiyorum. Daha doğrusu bilemiyorum çünkü hocamız Ziya Doğan ve onun yönettiği bir takımda bir futbolcu hangi mevkide oynar onu kestirmek bile mümkün değil. Bir gün kaleci Tolgaya çık forvet oyna derse hiç şaşırmam. Serkan Yattaranın defansif eksikliğini kapatan iyi bir sağ bek olabilir gibi geliyor bana. Ama yüksek futbol otoritemiz Ziya Hoca kendisinden sol açıkta da yararlanmak isteyebilir o nedenle bir futbolcunun alınmasının iyi olup olmayacağını kestiremiyorum. Ziya Hocam Ronaldinho transferi olsa adamı stoper oynatır futboldan soğutur iyi dediğin transfer fos çıkar. Yani sevgili taraftar arkadaşlarım bu şartlar altında konu başlığının açıldığından buraya kadar gelen toplam 12 sayfada yer alan hayırlısı olsun temennilerinizden başka yapacak bir şey düşmüyor bize.... Sadece temenni. Öngörü sıfır.

cableTS
01.06.2007, 13:45
serkana verilecek para için 1,2 milyon dolar gibi rakamlardan bahsediliyor.
Biri Nuri Albayrak' a bir adet hesap makinası, 1 adet hesap makinası kullanma talimatı (TÜRKÇE olacak) ve bir adet "türkçeden karadeniz ağzına çeviri teknikleri" adlı kitabı bir zahmet verebilirmi..

sbay
01.06.2007, 13:55
Öncelikle Serkan'ın transferi hala yaş, olmama ihtimalini %50 görüyorum ve gün geçtikçe bence bu oran artıyor

Serkan transferi olursa bence çok yararlı olur. Neden?

*Serkan eldeki futbolculardan kalite olarak daha iyi: Musa, Hasan, Ferhat, Ayman...

*Serkan genç 24 yaşında

*Serkan'ın bu genç yaşına rağmen tecrübesi ( Şampiyonlar ligi,
şampiyonluk...) bu takımda hiçbir futbolcuda yok

* Serkan çok yönlü: İster sağ bek oynatın, ister ön libero, ister sağ kanat, ister ortasaha ortası...

* Serkan oyunkurucu tabiki olamaz. Bu demek değildir ki tekniği sıfır. Yeterli tekniği var

* Trabzonspor'u ateşler. feybe'de Tuncay ile birlikte takımını ateşleyen 2 oyuncudan biriydi. Bakalım bu sezon feybe ne yapacak?

* Pres özelliği ile rakibi bozup top çalıyor, bu Trabzonspor için hayati bir özellik

* Çok hızlı, ve dahası azimli, rakibi bırakmıyor

* Atağa katılımı üst düzeyde

* feybe'de bu sezon 20 maçta 4 asisti var. Kondüsyonu ve azmiyle tüm sahayı kullanıyor.

* Bonservis bedelsiz.

* Zico'nun Türkiye işbilmezliği ve kaprisleri yüzünden bu futbolcu ıskartaya çıktı. Yararını transferi olursa hep birlikte inşallah göreceğiz
çok iyi özetledin....tespitlerinne katılıyorum...serkanın bize faydalı olacağına inanıyorum...

Tahir
01.06.2007, 14:24
hayırlı olsun.

Murat Aydın
01.06.2007, 14:29
trabzonspora faydası olacaktır bize her zaman söylemişimdir agresif futbolcu lazım taraftarı ayağa kaldıracak heyecanlandıracak takımı ateşleyecek bu özellikler serkanda mevcut

S@K@RON_61
01.06.2007, 14:31
Serkan Eğer Gençlerbirliği'nde oynadığı yıllardaki gibi oynarsa Süper bir transfer.....

EmrahYalçınalp
01.06.2007, 14:40
Vallahi ben takımını şampiyon yapan sağ ve sol bek görmedim. Bu yüzden bir tarafım Serkan'a yıllık 1.2 trilyon çok diyorken diğer tarafım Celalettin 1 Trilyon alıyorsa o 4 de eder diyor. Hayırlı olsun... Nedense bana hep itici ve problematik gelmiştir ama çok yakından tanıyan bir arkadaşım kaliteli bir insan olduğunu söyledi. Eğer süratini kaybetmemişse Yattara'yı döve döve koşturur. Başında ZD olan bir takımın da yapacağı tek ve en iyi şey de budur zaten. Koş babam koş... Arada topa da çarparsan belki gol olur, ya da golü önlersin.

kudu_61
01.06.2007, 14:44
serkan bize gelmeyecek gibi bir his var içimde hayırlısı olsun bende istemiyorum zaten....

Hüseyin Çümen
01.06.2007, 14:48
bence türkiyede alınabilecek en iyi sağ bek inşallah transfer kesin hallolmuştur 2 senedir heyecanla beklediğim bize ilaç gibi gelecek transfer
bu çocuk çok hırslı yorulmak nedir bilmez çok ta güçlü artık o kanattan atak yemiycez inşallah
bide şu celallettinden kurtulsak süper olucak

marcelinhos100
01.06.2007, 14:54
“Trabzonspor ile anlaşmadım“

Fenerbahçe'nin başarılı sağ kanat oyuncusu Serkan Balcı, Trabzonspor'a transferi konusuna açıklık getirdi.

Trabzonspor Kulübü Başkanı Nuri Albayrak'ın "Her konuda anlaşmaya vardık" dediği Serkan Balcı, 'haber61.net' isimli internet sitesine yaptığı açıklamada, kendisinin kimseyle bir görüşmesi olmadığını belirterek menajerinin Trabzonspor Başkanı Nuri Albayrak'la bir görüşme yaptığını protokol imzalanmadan da 'Trabzonspor'la anlaştım' demesinin de uygun olmayacağını söyledi. Serkan, kendisinin şuan Bodrum'da tatilde olduğunu transferi konusundaki gelişmelerden de haberinin olmadığını ifade etti.

Futbolcunun menajeri Batur Altıparmak ise Serkan Balcı'ya, Trabzonspor dışında hiçbir kulüpten teklif gelmediğini ifade ederek, "Nuri Bey bizi aradı. Kendisiyle konuştuk. Prensipte anlaşamaya vardık. Tabi transfer gibi önemli bir konu sözle olmaz. Konuştuklarımızı kağıda döküp ön protokol imzalayacağız. Eğer Trabzonspor Kulübü, şartlarımızı protokole dökmeyi kabul ederse sözleşme imzalayacağız. Aksi taktirde bu transfer gerçekleşmez" dedi.

Ben bu internet sitelerini anlamıyorum Serkan Fanatik gazetesine şunları söylediginde:

Bordo-Mavililer’in anlaştığı genç yıldız Serkan Balcı, imzaya günler kala çok net açıklamalarda bulundu...

İmzayı atmak ve resmen Trabzonsporlu olmak için gün sayan Serkan Balcı, ilk açıklamalarını FANATİK’e yaptı, anlamlı mesajlar yolladı. Tatilini geçirmek üzere soluğu Kuşadası’nda alan genç yıldız, Bordo-Mavili ekiple anlaştığı yönündeki haberleri çok net ifadelerle doğruladı. “Trabzonspor’a söz verdim” diyen ve büyük sorun yaşanan sağ kanada ilaç olması beklenen Serkan Balcı, “Her iki taraf için de bu gelişmenin hayırlı olmasını diliyorum” ifadelerini kullandı.

‘Güzel anılarla ayrıldım’

Fenerbahçe’de geçirdiği 3 yılın anılarında çok özel bir yer tutacağını anlatan Serkan Balcı, bu sürede her futbolcuya nasip olmayacak 2 şampiyonluk ve 100. yıl coşkusu yaşadığını hatırlattı. Artık yeni takımının başarılarına konsantre olacağını belirten genç futbolcu şöyle devam etti: “Hocamız Zico’nun bana şans vermeyeceğini anladım, bu kararı aldım. İyi bir tatil periyodu geçirip Türkiye’nin devlerinden biri olan Trabzonspor camiasının başarısında pay sahibi olmaya çalışacağım.”

Fanatik

Bu şerefsiz Lig Tv superspor ve diger siteler bu habere yer vermediler ezik Fb nin vatan gazetesinde ve fotosporda bile çıkan akıl almaz transfer haberlerini son dakika olarak yayınlayan siteler Trabzonda tamamen yalan olan bir haberi kendi sitelerine son dakika olarak taşıyorlar yani olay Trabzona gelince olumsuzlukları yansıtmada üstlerine yer yok şerefsizlerin.......

My
01.06.2007, 16:30
Bakın yine diyorum imza atmadan inanmayııııın :D Geçmişten ders alıııın ;)

Serkan Balcı çelişkili konuştu!

Fenerbahçe'nin başarılı sağ kanat oyuncusu Serkan Balcı, Trabzonspor'a transferi konusuna açıklık getirdi. Balcı, menajerinin Nuri Albayrak ile görüştüğünü söylerken, ''İmza atmadan kesin bir anlaşma olduğunu söyleyemem'' dedi.

1 Haziran 2007, 14:46

Trabzonspor Kulübü Başkanı Nuri Albayrak'ın "Her konuda anlaşmaya vardık" dediği Serkan Balcı, 'haber61.net' isimli internet sitesine yaptığı açıklamada, kendisinin kimseyle bir görüşmesi olmadığını belirterek menajerinin Trabzonspor Başkanı Nuri Albayrak'la bir görüşme yaptığını protokol imzalanmadan da 'Trabzonspor'la anlaştım' demesinin de uygun olmayacağını söyledi. Serkan, kendisinin şuan Bodrum'da tatilde olduğunu transferi konusundaki gelişmelerden de haberinin olmadığını ifade etti.

Futbolcunun menajeri Batur Altıparmak ise Serkan Balcı'ya, Trabzonspor dışında hiçbir kulüpten teklif gelmediğini ifade ederek, "Nuri Bey bizi aradı. Kendisiyle konuştuk. Prensipte anlaşamaya vardık. Tabi transfer gibi önemli bir konu sözle olmaz. Konuştuklarımızı kağıda döküp ön protokol imzalayacağız. Eğer Trabzonspor Kulübü, şartlarımızı protokole dökmeyi kabul ederse sözleşme imzalayacağız. Aksi taktirde bu transfer gerçekleşmez" dedi. (Ajansspor (http://www.ajansspor.com/futbol/superlig/h/20070601/serkan_balci_celiskili_konustu.html))

kudu_61
01.06.2007, 16:34
tayfun cora+musa+ferhat hepsini toplasan bi sağ bek yapmaz
cello tek başına sol bek olmaz

bek dediğin ileriye yardım edecek gidip gelecek sağ açığın sol açığın boşluğunu dolduracak

türkiyeden alınabilecek sağ bek emrah eren dir sol bek wederson du başka olmaz

eğer sağlam sağ bek sol bek bulamazsak seneyede intertotoya oynarız...

Nytre
01.06.2007, 16:52
şimdi kırk yılın başında eziklerden bir adam aldık.. aldık mı almadık mı biz bile anlamadık.

Rasim YILMAZ
01.06.2007, 17:07
öpeyim Serkanı gözlerinden bize bişey olmasın yeterki arkadaşlar:)

cınar#7
01.06.2007, 17:17
Serkan Balcı:beni sadece Trabzonspor istedi ve sadece prensip antlaşması yapıldı kesin bişey yok...Nuri beyle görüştüm falan vs...

Erbay
01.06.2007, 17:19
Başkan aldık diyorsa daha almamışızdır.

e'3'
01.06.2007, 17:41
bende serkanın gelmesın ıstıyorum bize faydalı olacaktir...

Hayriye Ayan
01.06.2007, 17:44
Kimbilir fenerliler ne kadar dua etmişlerdir bizim yöneticilere
bizimkilerde büyük iş becermiş gibi çıkıp konuşuyorlar
birkere serkanın ruhuna fenerlilik çökmüştür ondan bişi olmaz
fener yine ne yaptı yaptı attı kazığı bize oooofffff ooooooooffffffff bu yönetim akıllanmayacak.
:mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad:

Berk Akçay
01.06.2007, 17:45
Bence Trabzonspor için belkide gerekli bir isim Serkan Balcı olumlu bir transver olduğunu düşünüyorum...

Mert M.
01.06.2007, 17:49
ferhattan iyidir hoşgelsin...

Burçak
01.06.2007, 17:50
Başkan aldık diyorsa daha almamışızdır.
dikkate alınmaya değer bi söz

POYRAZ
01.06.2007, 17:54
İnnamıyorsanız bakın...:D

http://img76.imageshack.us/img76/2438/4341vh7.png http://img101.imageshack.us/img101/6757/901pd7.png

Gökdeniz daha yakisikli.:D Ayrica iki Serkan bir Gökdeniz etmez.;)
Hayirli olsun diyelim. Umarim faydali olur. Hosgeldin Serkan.

karatasof
01.06.2007, 18:04
Serkan Balcı'da işi öğrenmiş.Fiyatını artırabilmek için TS'u kullanıyor.Benim kanaatim bizde iş yapmaz ayrıca ZD efendi gibi kendiyle çelişen biri için normal olabilir ama daha üzerindeki mürekkebi kurumadan bu ne yaman çelişkidir diye soracak kimseler yokmu.Daha üç gün önce biz başarıya susamış aç futbolcular alacağız diyenler,Serkan bunlardan hangisine giriyor?

Badaloğlu
01.06.2007, 18:06
Serkan, İnşaallah gelmez Trabzon'a...Hazmetmek kolay olmuyor bu tip adamları.Ayrıca bu adama verilen parlar doğruysa eyvahlar olsun bize...

My
01.06.2007, 18:23
şimdi kırk yılın başında eziklerden bir adam aldık.. aldık mı almadık mı biz bile anlamadık.Ki birde düşünün koskoca Trabzonspor kulübünün başkanı aldık demesine rağmen!

sanatik
01.06.2007, 18:36
Daha gelmeden sorunlar basladi, sartlarim kabul edilmezse olmaz, demek para az geldi, umarim baskan simdi isi inada bindirip gereksiz gereksiz ödeme yapmaz yine ama sanmiyorum akilli bir ilerleme olacagina, son akil almaz transferlerden sonra yeni bir akil almaz transfer daha yapar, kendini hakli görür, Trabzon Tatil Spor.

sweetrose
01.06.2007, 18:37
Herzaman olduğu gibi duygusal hezeyanlar ön plana çıkmaktan geri kalmadı. Serkan bALCI eğer bu takıma fayda sağlayacaksa neden olmasın?

sanatik
01.06.2007, 18:45
herneyse.

gereksiz tartismaya degmez.

serkan balci kendini süper star sandi diye istedigi parayi ona vermek bizi sampiyonmu yapacak ?

Semih Kırsüleymanoğlu
01.06.2007, 18:49

http://www.ligtv.com.tr/uploads/news_manset_resim_20463_SerkanBalci001.jpg

Fenerbahçe'nin başarılı sağ kanat oyuncusu Serkan Balcı, Trabzonspor'a transferi konusuna açıklık getirdi.

Trabzonspor Kulübü Başkanı Nuri Albayrak'ın "Her konuda anlaşmaya vardık" dediği Serkan Balcı, 'haber61.net' isimli internet sitesine yaptığı açıklamada, kendisinin kimseyle bir görüşmesi olmadığını belirterek menajerinin Trabzonspor Başkanı Nuri Albayrak'la bir görüşme yaptığını protokol imzalanmadan da 'Trabzonspor'la anlaştım' demesinin de uygun olmayacağını söyledi. Serkan, kendisinin şuan Bodrum'da tatilde olduğunu transferi konusundaki gelişmelerden de haberinin olmadığını ifade etti. Futbolcunun menajeri Batur Altıparmak ise Serkan Balcı'ya, Trabzonspor dışında hiçbir kulüpten teklif gelmediğini ifade ederek, "Nuri Bey bizi aradı. Kendisiyle konuştuk. Prensipte anlaşamaya vardık. Tabi transfer gibi önemli bir konu sözle olmaz. Konuştuklarımızı kağıda döküp ön protokol imzalayacağız. Eğer Trabzonspor Kulübü, şartlarımızı protokole dökmeyi kabul ederse sözleşme imzalayacağız. Aksi taktirde bu transfer gerçekleşmez" dedi.

Trabzonspor Kulübü Başkanı Nuri Albayrak'ın "Her konuda anlaşmaya vardık" dediği Serkan Balcı, 'haber61.net' isimli internet sitesine yaptığı açıklamada, kendisinin kimseyle bir görüşmesi olmadığını belirterek menajerinin Trabzonspor Başkanı Nuri Albayrak'la bir görüşme yaptığını protokol imzalanmadan da 'Trabzonspor'la anlaştım' demesinin de uygun olmayacağını söyledi. Serkan, kendisinin şuan Bodrum'da tatilde olduğunu transferi konusundaki gelişmelerden de haberinin olmadığını ifade etti. Futbolcunun menajeri Batur Altıparmak ise Serkan Balcı'ya, Trabzonspor dışında hiçbir kulüpten teklif gelmediğini ifade ederek, "Nuri Bey bizi aradı. Kendisiyle konuştuk. Prensipte anlaşamaya vardık. Tabi transfer gibi önemli bir konu sözle olmaz. Konuştuklarımızı kağıda döküp ön protokol imzalayacağız. Eğer Trabzonspor Kulübü, şartlarımızı protokole dökmeyi kabul ederse sözleşme imzalayacağız. Aksi taktirde bu transfer gerçekleşmez" dedi.

Mert M.
01.06.2007, 18:52
arkadaşlar konu ile alakasız ama başlık kalabalık olduğu için burada sorayım:
ben kullanıcı adımı değiştirmek istiyorum nasıl yapacağım

yardımlarınız için teşekkürler...

Koray
01.06.2007, 18:54
Kimbilir fenerliler ne kadar dua etmişlerdir bizim yöneticilere
bizimkilerde büyük iş becermiş gibi çıkıp konuşuyorlar
birkere serkanın ruhuna fenerlilik çökmüştür ondan bişi olmaz
fener yine ne yaptı yaptı attı kazığı bize oooofffff ooooooooffffffff bu yönetim akıllanmayacak.
:mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad:

kesinlikle katılmıyorm serkana fazlasıyla haksızlık ediyosunuz..

POYRAZ
01.06.2007, 19:05
arkadaşlar konu ile alakasız ama başlık kalabalık olduğu için burada sorayım:
ben kullanıcı adımı değiştirmek istiyorum nasıl yapacağım

yardımlarınız için teşekkürler...
Istersen bu soruyu Badaloglu, Külünkoglu gibi görevlilere özel mesaj yolu ile sor. Eger mümkünse yardimci olacaklardir sana.

Mert M.
01.06.2007, 19:06
Istersen bu soruyu Badaloglu, Külünkoglu gibi görevlilere özel mesaj yolu ile sor. Eger mümkünse yardimci olacaklardir sana.
teşekkürler...

POYRAZ
01.06.2007, 19:10
teşekkürler...
Ben tesekkür ederim renkdas. Baska bir sürü görevliler de var sitede. Ana forum sayfasina git en alta in. Orada rumuzu kirmizi olanlar görevlidir. Her hangi birisine türlü isteklerini söyleyebilirsin. Mümkün olanlar konusunda yardim alabilirsin.
Selamlar.

tsurmene61
01.06.2007, 20:01

Futbolcunun menajeri Batur Altıparmak ise Serkan Balcı'ya, Trabzonspor dışında hiçbir kulüpten teklif gelmediğini ifade ederek, "Nuri Bey bizi aradı. Kendisiyle konuştuk. Prensipte anlaşamaya vardık. Tabi transfer gibi önemli bir konu sözle olmaz. Konuştuklarımızı kağıda döküp ön protokol imzalayacağız. Eğer Trabzonspor Kulübü, şartlarımızı protokole dökmeyi kabul ederse sözleşme imzalayacağız. Aksi taktirde bu transfer gerçekleşmez" dedi.

POYRAZ
01.06.2007, 20:09
Aksi taktirde bu transfer gerçekleşmez" dedi.
Ne olur gerceklessin. Hatirimiz kalir. Adam kendisini ne saniyor? Eger bu aciklamayi yapmissa simdiden sinir etti beni kendine. Biz onu lütfedip aliyoruz. Yoksa orta siralarda sürünen bir takima gidecek. Akli sira kendisini degerli gösteriyor.

araklılı tayyip
01.06.2007, 20:10
bu oyun cu gercekten onemli bir oyuncu trabzonsporumuza hayırlı olmasını dileriz.ben haberlerde duyduğumda sevinmiştim

tsurmene61
01.06.2007, 20:11
yaa hemsomm aynen böle demişş www.ligtv.com.tr (http://www.ligtv.com.tr) adresinde yazıyorrr..gelmeden hemen...allahım sabir ver yarrabbimm..

POYRAZ
01.06.2007, 20:13
yaa hemsomm aynen böle demişş www.ligtv.com.tr (http://www.ligtv.com.tr) adresinde yazıyorrr..gelmeden hemen...allahım sabir ver yarrabbimm..
Her yazilana inanmamak gerekiyor. Ama tv de duyarsam bu söyledigini o zaman sadece ben degil tüm taraftarlar gicik olurlar.

tsurmene61
01.06.2007, 20:18
ligtv bu yalan yazacak değil yaa o zamna hiç bir siteden haber okumayalımm..kendisi acıklama yapmışş..bodrumdaymışş

Bartuğ13
01.06.2007, 20:21
ajanssporda okudum adam daha kesin değil.şartlarımı kabul ederlerse diyor

coskun0661
01.06.2007, 20:22
hayırlı olur insallah:alkış:

tsurmene61
01.06.2007, 20:23
saten ben bu serkana tarbzonspor-genclerbirliği maclarından uyuz kapmıştımm..gökdenize cok sert girmişti o maclarda fenere gidiyorduu..

Mehmet Fatih Yavuz
01.06.2007, 20:26
saten ben bu serkana tarbzonspor-genclerbirliği maclarından uyuz kapmıştımm..gökdenize cok sert girmişti o maclarda fenere gidiyorduu..

herkeste bir uhde bırakmayı başarmış zaten o maçtan sonra..:)

sbay
01.06.2007, 20:26
başkan tecrübesiz olursa olacağı budur....şimdi serkan derseki ben yıllık 1.5 milyon dolar istiyorum başkan anlaştık dediği futbolcuya bu kadar para verirmi....veya tükürdüğünü yalayıp bu transferden vazgeçermi....sen imza attırmadığın adam için böle konuşursan iş çorbaya döner işte...

tsurmene61
01.06.2007, 20:33
bular ibrahim akınıda aldık demişlerdide sonra ne oldu gelmedii...yazık yazıkkkk önce istanbul da anadolu ve avrupa yakasına ts club acılmalıı suraya bakya resmi ürün almak istiyoruz istanbulda magazamız yok magaza acmayı beceremeyenler nasıl transferleri bezersinler ki anlamadım...

EyüpKILIÇ61
01.06.2007, 20:37
bular ibrahim akınıda aldık demişlerdide sonra ne oldu gelmedii...yazık yazıkkkk önce istanbul da anadolu ve avrupa yakasına ts club acılmalıı suraya bakya resmi ürün almak istiyoruz istanbulda magazamız yok magaza acmayı beceremeyenler nasıl transferleri bezersinler ki anlamadım...

İyiki gelmedi ben hayatımda onun kadar bencil oynayan bir oyuncu görmedim!!!

BDiler61
01.06.2007, 20:52
başkan demişse bence bitmiştir.zaten menejeride prensipte anlaştık diyor.burdan sakın başkanın savunucusu durumuna düşmiyim ama:D

yaranozlu
01.06.2007, 21:26
bomboş transer bana göre, lanet olsun, fenerde yedek bekliyo diye topçu alınmaz. Zaen adamlığı da tartışmalı biri Serkan. Alcaksan Wedersonu al, serkanlarla kandırmayın bizi...

Koray
01.06.2007, 21:30
serkan bizimdir boşyere tartışmayın başkan açıkladı işte daha neyini tartışıyosunuz yaa

AYYILDIZ
01.06.2007, 21:35
kesinlikle katılmıyorm serkana fazlasıyla haksızlık ediyosunuz..

Bencede taraftar sitelerinde baslik acmislar gitmesini istemedikleri 5 kisi arasinda serkan var iyi topcu cok is yapar ama aciklmalar cok celiskili

Mehmet Fatih Yavuz
01.06.2007, 21:38
serkan kötü oyuncudur demiyoruz ki???
bence serkan iyi oyuncudur..

ama benim acil bunca ihtiyacım varken serkan niye???

sebebi ziyanın ön libero fetişizmini tatmin etmek..

ben başka sebep bulamadım.

gerçekefsane
01.06.2007, 21:42
serkan kötü oyuncudur demiyoruz ki???
bence serkan iyi oyuncudur..

ama benim acil bunca ihtiyacım varken serkan niye???

sebebi ziyanın ön libero fetişizmini tatmin etmek..

ben başka sebep bulamadım.

ustadım mantalite mantalite:eek:, en çok gol atan takımız ya:)))))

pReN@_61
01.06.2007, 21:48
ajanssporda okudum adam daha kesin değil.şartlarımı kabul ederlerse diyor

boşuna demedik imza atmadan kesin konuşmayalım diye..
buyur işte :)

A.Alper
01.06.2007, 21:52
bu transfer aymanın transfreine dönmezse ya da musampa herkese benden yemek ...

attagümüshane
01.06.2007, 22:10
çok iyi bi transfer olduğunu düşünüyorum bence bizim taraftarımız serkan balcıyı eleştirene kadar musayı celoyu hasan ı ve "sözüm ona bi grup genci" artık bu takımda istemediklerini haykırsınlar.göz var izan var.
nası bi futbol bilgisiyle bu herifler bu takımda tutuluyor da kimsenin çıtı çıkmıyor ve sekan balcı eleştirlebiliyor?

zafercalikoglu
01.06.2007, 22:39
oynarsa faydalı olur bencede gokdenizle iyi bir ikili olabilirler,
super bucurler,

Özkan
01.06.2007, 22:45
"Yıldız" transferimizi de yaptık.:mad:

Bu herifin Yattara'dan daha fazla para kazanacak olmasına inanmak istemiyorum, üstelik takımda kendisine hiç ihtiyâç yokken.

OsKa
01.06.2007, 22:56
Zamane futbolunda 1.65 m.(tam bilmiyorum boyunu) boyunda bek oyuncusu sadece antremanlarda takımda yer alabiliyor.:eek:Bu boyla defans oynayabilirmi?
Orta saha için öyle bir meziyeti yok.Mevkiye adam değil adama mevki uydurulmuş olur.
Ofans için yada sağ kanat için kimi kesip Serkan BALCI oynatılacak merak ediyorum.:confused:
Hızı içinse Veli Efendi'de çok var hızlılarından.
Kadro zengin olsun deniliyorsa O para ile alınan futbolcu yedek olmamalı.Yoksa kadrondan ziyade gereksiz kişiileri zengin ediyorsun demektir.

Ne diyelim.Allah utandırmasın.:yumruk:

Mehmet Fırat
01.06.2007, 23:03
Serkan yetenekli bir oyuncuydu taa ki fenerbahçe "geleceğin yıldızlarını çürütme" spor klübüne gelene dek..zafer biryola, murat hacıoğluna, kemal aslana yapılan ona da yapıldı ve adam yeteneklerini kaybetti.inşallah bizde oynadığı futbolla eski günlerine döner...

ekrembulut
01.06.2007, 23:14
yine başladık artıkları toplamaya.bence hiçbir faydası olmaz.ikinci m.keçeli vakası bizi bekliiyor.inşallah yanılırım

Mehmet Fatih Yavuz
01.06.2007, 23:16
yok o kadar da kötü çıkmaz serkan..
sonuçta temeli sağlam topçu.. hem de yaşına göre çok tecrübeli..

lakin benim bunca acil ihtiyacım varken önce serkanı aldın mı ben kıllanırım arkadaş..
diğerlerini yapmamak için göz boyama transferi değilse hayırlı olsun.
ama yok diğerlerinin üzerini örtmek için bana yıldız diye kakalayacaklarsa onu midemiz kaldırmaz bu saatten sonra.

adherent_61
01.06.2007, 23:37
Bana göre yönetim, Serkan Balcı transferiyle bir yanlışın altına daha imzasını atıyor. Trabzonspor zaten sağ bekte oyuncu fazlası olan bir takım. Sağ kanat her türlü sol kanadımızdan daha iyi. Tayfun, Ferhat, Adnan, Ufukhan ve Musa gibi oyuncularımız var. Bu futbolcular dururken bir de bunların üstüne Serkan Balcı'ya ihtiyaç yoktu. Eğer sağ beke alınan oyuncu Serkan'dan kaliteli biri olsa kabul edilebilirdi. Fakat Serkan gibi vasat bir oyuncunun bizde bulunan oyunculardan çok fazla iyi performans gösterebileceğine inanmıyorum. Defansa ille de transfer yapılacaksa öncelikli olarak Celaleddin'in mevkiîne transfer gerekir bence.

Takımımızın transfere ihtiyaç duyduğu asıl mevkîler forvet, orta sahanın sol kanadı ve kale. Bunlara ek olarak bir de kaliteli bir oyun kurucu alınırsa en azından şampiyonluk yarışı içerisinde oluruz.

Ancak görünen o ki yönetim ve Ziya Doğan bu sene de doğru düzgün bir takım oluşturamayacaklar. Ziya hoca bunca stoper oyuncumuz varken ille de bir-iki stoper alacam diye tutturmuş vaziyette. Yönetimde "transfer yaptılar" desinler diye Serkan'la anlaşmış durumda. Bence transfer politikası bu şekilde devam ederse önümüzdeki sene yine rezil olacaz. Taraftarın bir şekilde yapılmış ve yapılması muhtemel olan transfer yanlışlarına dur demesi gerekiyor. Yoksa Albayrak ve yönetimi maddi ve siyasi rant elde etme uğruna kulübü içinden çıkılmaz bir dar boğaza sokacaklar…

:tsbayrak: :tsbayrak: :tsbayrak:

Sefa Murat Dokuz
02.06.2007, 11:54
2 gün öncesine kadar herkesin bittiği gazetelerin imzaya kaldığı dediği transfer Serkan tarafından daha bitmedi demesiyle yeniden alevlendi bakalım sonuç ne olacak bu yönetim den hiç bir şey beklememek lazım bari yıldızları satmasa

Sefaenes
02.06.2007, 12:07
gecmis de aldi imza attirdik dedigimiz oyunculari almadik zaten yönetime güvenmiyorum, transferleri ancak resmi imza attikdan yada daha dogrusu ilk macta ilk 11 de girdiginde inanirim. Serkani okadar da begenmiyorum

muratd61
02.06.2007, 12:09
Serkan Gelmesİn Artik Zaten.baksaniza Önce Trabzon A SÖz Verdİm Dİyo Sonrada HenÜz AnlaŞmadik Dİyo.zaten Zİya Serkani Yattarayi Kesmek İÇİn Aldirmak İstİyo.bu Kadar Tantanadan Sonra Serkandan Bİze Hayir Gelmez.otursun Seneye De Fb Nİn Yedek KulÜbesİnde......

Ozan
02.06.2007, 13:00
Zamane futbolunda 1.65 m.(tam bilmiyorum boyunu) boyunda bek oyuncusu sadece antremanlarda takımda yer alabiliyor.:eek:Bu boyla defans oynayabilirmi?
Orta saha için öyle bir meziyeti yok.Mevkiye adam değil adama mevki uydurulmuş olur.
Ofans için yada sağ kanat için kimi kesip Serkan BALCI oynatılacak merak ediyorum.:confused:
Hızı içinse Veli Efendi'de çok var hızlılarından.
Kadro zengin olsun deniliyorsa O para ile alınan futbolcu yedek olmamalı.Yoksa kadrondan ziyade gereksiz kişiileri zengin ediyorsun demektir.

Ne diyelim.Allah utandırmasın.:yumruk:

serkan balcının boyu 1.73 dür yani normal bir boyda . boyu sorun yapmak zaten çok amatörce olur çünkü o boyda olupta çok başarılı olan oyuncular var . hemde defansa dönük oyuncular . gattuso , cannavaro , cordoba vs vs...

oyuncuya ters olanlar fazla bahane uydurabilirler ;)

Murat GENEL
02.06.2007, 13:03
carlosta 1.65 ama adam dünyada mevkiisinin yıllarca en iyisi oldu...

Fatih
02.06.2007, 13:05
'Trabzonspor ile anlaşma yapmadım'

Fenerbahçe'nin genç yıldızı, tatilde olduğunu ve transfer konusundaki gelişmelerden haberinin bulunmadığını söyledi

Fenerbahçe'nin başarılı oyuncusu Serkan Balcı, Trabzonspor'a transferi konusuna açıklık getirdi.
Trabzonspor Başkanı Nuri Albayrak'ın "Her konuda anlaşmaya vardık. 11 Haziran'dan sonra imza atacak" dediği yıldız oyuncu, kimseyle bir görüşmesi olmadığını belirtti. Menajerinin Nuri Albayrak'la bir görüşme yaptığını, protokol imzalanmadan da "Trabzonspor'la anlaştım" demesinin uygun olmayacağını söyleyen Serkan, Bodrum'da tatilde olduğunu, transferi konusundaki gelişmelerden de haberinin bulunmadığını ifade etti.
Bu futbolcunun menajeri Batur Altıparmak ise "Nuri Bey bizi aradı. Kendisiyle konuştuk. Prensipte anlaşamaya vardık. Transfer gibi önemli bir konu sözle olmaz. Konuştuklarımızı kağıda dökeceğiz. Eğer şartlarımızı kabul ederlerse sözleşme imzalayacağız" dedi.

milliyet

SDanışmaz
02.06.2007, 13:26
'Trabzonspor ile anlaşma yapmadım'

Fenerbahçe'nin genç yıldızı, tatilde olduğunu ve transfer konusundaki gelişmelerden haberinin bulunmadığını söyledi

Fenerbahçe'nin başarılı oyuncusu Serkan Balcı, Trabzonspor'a transferi konusuna açıklık getirdi.
Trabzonspor Başkanı Nuri Albayrak'ın "Her konuda anlaşmaya vardık. 11 Haziran'dan sonra imza atacak" dediği yıldız oyuncu, kimseyle bir görüşmesi olmadığını belirtti. Menajerinin Nuri Albayrak'la bir görüşme yaptığını, protokol imzalanmadan da "Trabzonspor'la anlaştım" demesinin uygun olmayacağını söyleyen Serkan, Bodrum'da tatilde olduğunu, transferi konusundaki gelişmelerden de haberinin bulunmadığını ifade etti.
Bu futbolcunun menajeri Batur Altıparmak ise "Nuri Bey bizi aradı. Kendisiyle konuştuk. Prensipte anlaşamaya vardık. Transfer gibi önemli bir konu sözle olmaz. Konuştuklarımızı kağıda dökeceğiz. Eğer şartlarımızı kabul ederlerse sözleşme imzalayacağız" dedi.

milliyet

Bende bundan korkuyordum zaten :mad:

tsurmene61
02.06.2007, 13:29
yaa aslında oynasa sağkanatta yattarayla cok iş yapar ama suc bizim başkanda imza attırmadıgın adam için nasıl aldık dersinnn..bu kadar da acemilik olmaz yaniii...

tsurmene61
02.06.2007, 13:30
grifin sdanişmaz biz dünden beri bu konu tartısıyoruz satenn:):)

Fatih
02.06.2007, 13:36
Nuri daha fazla rezil olma gel şu işi bırak yeter da

oflu2
02.06.2007, 13:37
üst düzey bir futbolcu olmasa da eldeki sağ beklerden daha iyidir. ayrıca gerekirse orta sahada da oynayabilir. Ama avrupa da başarı için yeterli değil....hayırlı olsun...

SDanışmaz
02.06.2007, 13:38
Eğer bu transfer gerçekLeşmezse yönetim bir saniye biLe düşünmeden İSTİFA ETMELİ...

Fatih
02.06.2007, 13:40
Eğer bu transfer gerçekLeşmezse yönetim bir saniye biLe düşünmeden İSTİFA ETMELİ...

bir dakka düşünseler çoktan istifa edecekler de :D

Samet Berber
02.06.2007, 13:41
ya bırakın gidin yaa yönetim ....

Zurawski
02.06.2007, 13:44
Bu kadar rezillik olmaz.Neden açıklama yapıyorsun medyaya imazyı atmadan.Adam ben para falan konuşmadım diyor .Napcaksın şimdi taraftara rezil olmamak için 3 kuruşluk adama tonla para verceksin.Verdiğin adam da çok büyük futbolcu yaaaa.REziller defolun gidin

Ömer Öztürk
02.06.2007, 13:46
ya okdarda degıldr rahat olun serkanı alırlar artık..
ama sol kanat bas bas bagrrken neden sag kanada oncelık werılırkı

yns61
02.06.2007, 15:47
serkan bizde yaa

DeAgLeMaNyAq
02.06.2007, 16:23
Hayırlısı olsun...

emre1inci
02.06.2007, 16:39
arkadaş önce serkan durun bakalım bizim yönetimimiz bu sene de sol tarafa oyuncu almayacak kadar düşüncesiz değildir.sağ tarafta da sorun vardı,bitek musa vardı o da sakatlanmıştı.

atlantis
02.06.2007, 17:26
Serkanı ben beğeniyorum. İnşallah bizde yıldızı parlar..
Fakat sol kanadı eğer bu yönetim görmüyorsa ben onların zekasından şüphe duyarım..

Mayls
02.06.2007, 17:31
Serkanı ben beğeniyorum. İnşallah bizde yıldızı parlar..
Fakat sol kanadı eğer bu yönetim görmüyorsa ben onların zekasından şüphe duyarım..

biz nezamandir duyuyoruz sen daha yeni yenimi duymaya basliyorsun :D

BDiler61
02.06.2007, 17:38
sol kanat orta göbek bizim yönetim bi defans ve önlibero görüyor

atlantis
02.06.2007, 17:42
biz nezamandir duyuyoruz sen daha yeni yenimi duymaya basliyorsun :D

:)hep duyuyoruzda ozaman tıbben tasdik ederiz, zekasız olduklarını...

eminbayram
02.06.2007, 18:20
ne diyelim
hayırlı olsuuunn..............

karayamayman
02.06.2007, 18:33
başkan açıkladı serkan yalanladı

CeSS
02.06.2007, 18:52
Trabzonspor formasını onun üzerinde görmek istemiyorum...

Can
02.06.2007, 19:28
Trabzonspor Profesyonel Futbol Menejeri Necmi Perekli haber61.net'i ziyaret etti.
Ziyarette haber61.net'in, Trabzon'da bir ilki gerçekleştirdiğinin altını çizen Perekli, “Trabzon yayın hayatına çok güzel bir haber sitesi kazandırdığınız için sizleri kutluyorum” dedi. Siteyi her gün büyük itina ile takip ettiğini belirten Perekli, Trabzon ve Türkiye gündemiyle ilgili olarak ilk haberleri, haber61.net sitesinden aldığını söyledi.
Trabzonspor'la ilgili olarak sohbet ettiğimiz Necmi Perekli, büyük bir itina ile transfer çalışmalarını sürdürdüklerini, Samsunspor'lu Adnan, Fenerbançe'li Serkan Balcı ile anlaştıklarını söyledi.

offffffff

Erkut Ay
02.06.2007, 19:53
biz adamlardan transfer beklerken bi serkanı bile getiremediler bu nasıl iştir sanki hedefimiz sadece serkan balcı.....

A.Alper
02.06.2007, 20:03
bunlara verilen paranın yarısı yattaraya verilsin bu senenin en büyük transferi o olur....

bence de yattaraya falan böyle sorunlu yıldızlara psikolog bile tutulmalı duygusal olarak moralleri en üst düzeyde tutulmalı

Cafer KILIÇSOY
02.06.2007, 21:11
Bende Erkan Abi bende...

muratt
02.06.2007, 22:05
arkadaslar korkmayin, Serkan eziklerden aldigimiz diger oyunculara benzemicek.. Bence gayet basarili olacak, iciniz rahat olsun.. Bence asil endiselenmemiz gereken konu Ziya ve Yonetim konulari ..

celilmuhcu
02.06.2007, 22:35
serkanın ne işi var bizim takımda aklım almıyor.fenerliden bize hayırmı gelirmiş.bunlar nasıl Trabzonsporlu resmen bizle dalga geçiyorlar:mad:
gidin artık be :mad:

Murat61
03.06.2007, 01:52
yonetim z d istifa tamamda fenerliden hayirmi gelir gibi dusunmeden once bence yararli olacaksa istedigi takimdan gelebilir rustuyude almaliyiz yattara yerine mustafa keceliyi oynatmayi dusunen zihniyete kimi versen oldurur zaten onu

LazAnisT
03.06.2007, 02:31
Geçtiğimiz sezon serkanı bir tek bizimle oynadıkları maçta tribünleri coşturmak için amigoluk yaparken gördüm.Başka gören varmı?

Hüseyin Çümen
03.06.2007, 05:50
çok yerinde bi transfer olucak inşallah

AYYILDIZ
03.06.2007, 10:34
ziya dogan serkani genclerdeki yerinde oynatacakmis orda daha yararli olacaktir bize bence iyi transfer adam 24 yasinda daha.

Doğan Şahin
03.06.2007, 10:58
FENER YANLIŞ YERDE OYNATTI
Trabzonspor Teknik Direktörü Ziya Doğan, yeni transfer Serkan Balcı’yı orta alanda oynatacağını açıkladı. Doğan, Serkan’ın tam kendisine göre bir futbolcu olduğunu belirterek, “F.Bahçe bu oyuncuyu yanlış yerde oynattı, Serkan’ın en son oynayacağı yer sağ kenardır. O bizde büyük işler yapacak” dedi. Ziya Doğan, geçen yıl başka takımlarda kiralık oynayan oyunculardan da yararlanacağını söyledi.
Taka Gazetesi

Egemen Yılmaz
03.06.2007, 11:07
FENER YANLIŞ YERDE OYNATTI
Trabzonspor Teknik Direktörü Ziya Doğan, yeni transfer Serkan Balcı’yı orta alanda oynatacağını açıkladı. Doğan, Serkan’ın tam kendisine göre bir futbolcu olduğunu belirterek, “F.Bahçe bu oyuncuyu yanlış yerde oynattı, Serkan’ın en son oynayacağı yer sağ kenardır. O bizde büyük işler yapacak” dedi. Ziya Doğan, geçen yıl başka takımlarda kiralık oynayan oyunculardan da yararlanacağını söyledi.
Taka Gazetesi

o zaman göbekte hüseyinle serkan oynayacak. ya ayman ne olacak? ziya doğan onu kesecek mi? hiç sanmıyorum. seneye şöyle bir kadro görebiliriz:

------------tolga-------------
adnan-----erdinç---step--celo
-----serkan--hüseyin-ayman--
yattara------------gökdeniz---
------------umut-----------

zaten ziya doğan'ın felsefesi 7 tane koşan, 3 tane de teknik oyuncu oynatmaktır. önceki döneminde de gökdeniz fatih yattara/mehmet yılmaz oynuyordu ileriye dönük olarak

Şentürk
03.06.2007, 12:43

Bende Erkan Abi bende...

Katılıyorum,

İstanbul takımlarından birini tutan, en büyük hayali o takımlardan birinde oynamak olan veya o takımlarda yedek kalmış başarılı olamamış futbolcuların, geçmişte ki örneklerde olduğu gibi Trabzonspor'a hiç bir fayda sağlamamıştır.

Söz konusu olan futbolcu da benimde dinlediğim röportajlarında her defasında Fenerbahçeli olduğunu deklare etmiştir,aynı zamanda oynadığı kulüpte de ilk onbirde şans bulamayan bir futbolcudur.

Sekan Balcı'nın Trabzonspor da oynayan Musa Büyük'ten oyun olarak hiç bir farkı yoktur.İşin teknik yönüde Serken Balcı'nın Trabzonspor'a hiç bir fayda sağlayamayacağını göstermektedir.

İstanbul egomanyası ruhunu taşıyan futbolcuların Trabzonsporda oynamasını ve bordo mavi formayı giymesine dayanamıyorum,hazmedemiyorum.

Bazılarınız böyle bakmayabilir ama benim her zaman savunduğum bir kuram var; 'Futbol sadece para olsaydı biz bu olayı bu kadar sevemezdik'...

Demek istediğim illede Trabzonlu,Trabzonsporlu olmaları değil, Trabzonsporlu gibi hareket etmeleridir.

İstanbul takımlarında oynayıp kenara atılınca Trabzonspor'a gelen futbolcunun sahada bordomavi renkli formamızı giymesini kabul etmiyorum...

Ömer SEVİNÇ
03.06.2007, 13:19
Martinez
Jabi-Erdinç-Egemen-Celo
Serkan-Ayman-Hüseyin
Yattara Gökdeniz
Umut

Ziya Doğan'ın hayalindeki kadro bu.

AYYILDIZ
03.06.2007, 13:48
serkan balcı bu takıma çok faydalı olcak hepimiz göreceğiz bunu

turphan
03.06.2007, 14:14
serkan balcı bu takıma çok faydalı olcak hepimiz göreceğiz bunu

bence gereksiz bir transfer...Sağ kanada alındıysa adnan'ı niye ladınız ve tayfun da geliyor.Orta sahaya aldıysanız vasıfsız ve oyun kuramayan çok adam var zaten...Symek tipi bir oyuncu lazım bize

Ömer SEVİNÇ
03.06.2007, 14:30
İnşallah Hüseyinin yanına değil yerine alınmıştır. Bir daha ortasahada 3 ön libero görmeye dayanabileceğimi sanmıyorum..

cyberentalpi
03.06.2007, 14:51
Serkan gibi bir oyuncunun sanki Yildiz transferi gibi yapilmasinada,Srkan in yok daha anlasmadik felan gibi kendini paha gostermesinede yaziklar olsun.
Musa o kadar is yapiyor. Gereksiz masraf.

lazzist
03.06.2007, 15:28
fena bir futbolcu deyil sag bekte kullanırsın ön libero kullanırsın kalite olarak da eldeki futbolculardan üstün ilk 11 kalitesini bir nemze olsun artırı önliberoda sagbekte kadro derinligi olusturur iyidir faydalı olur işallah

TSezgin61
03.06.2007, 16:20
hüseyini satacaklarmis...coolankin dedigine göre.. onun yerine alindiysa iyi, gerci biz elimizdeki milli önliberoyu bile kücük görüyoruz ama allah sonumuzu hayir etsin

Enes Berfin
03.06.2007, 16:24
Hüseyini satacaklarini pek sanmiyorum takimimizin en önemli oyuncularindan biridir hüseyin, ama ben yinede arayip soracam kendisine böle bir düsüncesi varmi diye.

fanatikdevri
03.06.2007, 16:39
kesinlikle gereksiz bir transfer 1.2 milyon dolar edecek adammı ya size soruyorum bide sanki cok buyuk yıldızmıs gıbı hala bu transfer hakkında konusuyoruz.serkan gelse ne gelmese ne bence

lazzist
03.06.2007, 16:42
hüseyini satacaklarmis...coolankin dedigine göre.. onun yerine alindiysa iyi, gerci biz elimizdeki milli önliberoyu bile kücük görüyoruz ama allah sonumuzu hayir etsin

hic sorma sanki hüseyinden iyi bir oyuncu bulupda getirecekler. türkiye şartlarında en iyi yerli önlibero bizde begenmiyoruz ararız sonra adamı trabzonlu uzun süre bu takımda oynadı takımı tanıyo yerine nasılbi adam alcaksın iyşallah öyle bişiy yoktur

lazzist
03.06.2007, 16:45
kesinlikle gereksiz bir transfer 1.2 milyon dolar edecek adammı ya size soruyorum bide sanki cok buyuk yıldızmıs gıbı hala bu transfer hakkında konusuyoruz.serkan gelse ne gelmese ne bence

admın bonservisi elinde olunca adam daha yüksek para istiyo "beleş alcaksın beni bari paramı fazla ver" diyo normal olarak bu nedenle fiyat normal bence

muratbesir61
03.06.2007, 17:11
faydalı olacagını düşünüom hızlı adam yane ...ama fener şampion olunca deli gb sewindi....sewmem kendisini...:S

cınar#7
03.06.2007, 17:43
Serkanı ziya ön libero olarak kullanıcakmış yani Ayman,Serkan BalcI,Ferhat,Enis Kahraman varken Hüseyin iyi bir fiyata satılabilir...satılmazsa zaten yine 3 önliberolara kalıcaz!

Cafer KILIÇSOY
03.06.2007, 19:41
Katılıyorum,

İstanbul takımlarından birini tutan, en büyük hayali o takımlardan birinde oynamak olan veya o takımlarda yedek kalmış başarılı olamamış futbolcuların, geçmişte ki örneklerde olduğu gibi Trabzonspor'a hiç bir fayda sağlamamıştır.

Söz konusu olan futbolcu da benimde dinlediğim röportajlarında her defasında Fenerbahçeli olduğunu deklare etmiştir,aynı zamanda oynadığı kulüpte de ilk onbirde şans bulamayan bir futbolcudur.

Sekan Balcı'nın Trabzonspor da oynayan Musa Büyük'ten oyun olarak hiç bir farkı yoktur.İşin teknik yönüde Serken Balcı'nın Trabzonspor'a hiç bir fayda sağlayamayacağını göstermektedir.

İstanbul egomanyası ruhunu taşıyan futbolcuların Trabzonsporda oynamasını ve bordo mavi formayı giymesine dayanamıyorum,hazmedemiyorum.

Bazılarınız böyle bakmayabilir ama benim her zaman savunduğum bir kuram var; 'Futbol sadece para olsaydı biz bu olayı bu kadar sevemezdik'...

Demek istediğim illede Trabzonlu,Trabzonsporlu olmaları değil, Trabzonsporlu gibi hareket etmeleridir.

İstanbul takımlarında oynayıp kenara atılınca Trabzonspor'a gelen futbolcunun sahada bordomavi renkli formamızı giymesini kabul etmiyorum...
Bir olay ancak bu kadar güzel anlatılır. Yüreğine sağlık arkadaşım. Bizde aynı şeyleri anlatmaya çalışıyoruz.

Bırakın Serkanın aldığı parayı bedava bile gelse bu forma bu takım ona hiçbir zaman yakışmayacaktır

bordomavii61
03.06.2007, 21:01
Serkan gibi bir oyuncunun sanki Yildiz transferi gibi yapilmasinada,Srkan in yok daha anlasmadik felan gibi kendini paha gostermesinede yaziklar olsun.
ayıptır sölemesı musa ne yapmıs... en kötu transfer bence ..

Emorfo
03.06.2007, 21:12

Hiç sanmıorum öyle bir şey olduğunu, yönetim bu bizim yıldızımızdır mı dedi. Başkan sadece Adnan ve Serkan'la anlaştık dedi o kadar. Basın ve bizim taraftarımız abartıyor herşeyi. Serkan transferi sıradan bir transferdir. Umarım başarılı olur da fenerliler hasetlerinden çatlar :) yoksa bu da elimizde patlayacak.

kaplan6161
03.06.2007, 23:50
ikinci bir fatih akyel vakası. serkan eziklerde bile oynayamıyor kalkmış Trabzonsporda oynayacak öylemi. Albayrak anlaştık diyor sekan yok öyle birşey diyor. Takımın paralarını nereye yatırıyorlar. İstanbul takımlarının yedeğe bile almaktan kaçındığı adamlara milyon dolarlar veriyorlar.

Mehmet Fatih Yavuz
03.06.2007, 23:52
yaw yıldızından değil mevzu..
eğer serkan cidden ön libero için alındı ise hüseyinin satılacağına dair bir fikir oluşuyor benim kafamda..
ya da 3 ön libero oynayacağız...

bu adam serkan-ayman-hüseyin üçlüsünü yanında oturtmaz.
ya serkan ı sağ beke koyacak.. eğer koyacaksa jabi yi niye istiyor.
ya da üçünü de ön liberoya çekecek...

Barış
03.06.2007, 23:59
eğer serkan cidden ön libero için alındı ise hüseyinin satılacağına dair bir fikir oluşuyor benim kafamda..

bence sen ondan değil de polonyadan adı geçen ön libero gelirse onu bu 3ünün yanına koyacak mı onu düşünerek biraz tırs,kork,küfret,vs :D

AyhanPe
04.06.2007, 01:17

sana inat serkani sol kanata kor görürsün gününü:D

Mehmet Fatih Yavuz
04.06.2007, 02:00
beklerim vallahi..
hiç şaşırmam..
marcelinhoyu bile çekti oralara.
serkan da kimmiş..:D

TSezgin61
04.06.2007, 02:38
beklerim vallahi..
hiç şaşırmam..
marcelinhoyu bile çekti oralara.
serkan da kimmiş..:D

farkindaysan bize ikler yasatan hocalar hep geldi, marcelinho sol kanat gibi...

yada lazaroni gibi koskoca brezilyayi defans oynatan adam gibi....;)

Faik Yılmaz
04.06.2007, 08:44
ha bide şu var oyuncu gelip imzayı atmadığı sürece transfer oldu dememek lazım ayın 11 ine 7 gün var....

Talat YAVUZ
04.06.2007, 10:56
serkan kişiliği ile alınabilecek türk futbolcular arasında en kaliteli topçulardan biri fenerbahçe de oynması her ne kadar talıhsızlık olsa dafaydalı olabilecek bi futbolcu beklıyoruz!!

Erkut Ay
04.06.2007, 11:03
serkan balcı ne büyük bir yıldızmışsın sen haberimiz yokmuş geceli gündüzlü seni transfer etmeye çalışıyoruz bizim transfer diye medet beklediğimiz adamlar seni bekliyor demek tek sorun takımda bi serkan balcının eksikliğiymiş.......

hüseyin1975
04.06.2007, 11:54
Bundan bir süre önce Serkan icin gitmesin diye Antu.com'da Baslik acildi.
Fenerliler gitmesin diyor. Bizimkiler gelmesin diyor.
Hayret!

pReN@_61
04.06.2007, 20:42
http://img252.imageshack.us/img252/7476/newsmansetresim20463serpv8.jpg (http://imageshack.us)

Peki Buna Ne Demeli?

POYRAZ
04.06.2007, 20:44
Olacaksa olsun, olmayacaksa olmasin. Yilan hikayesine döndürüp taraftara sinir harbi yasatmasinlar simdiden.

Koray
04.06.2007, 20:47
http://img252.imageshack.us/img252/7476/newsmansetresim20463serpv8.jpg (http://imageshack.us)

Peki Buna Ne Demeli?

la bi karar verin artık...piyasa yapmayı bırak başkan açıkladı işte bi dahaki sene bizde oynicakmışsın daha niye tellendiriyosun işi tövbe tövbe yaa...

pReN@_61
04.06.2007, 20:51
la bi karar verin artık...piyasa yapmayı bırak başkan açıkladı işte bi dahaki sene bizde oynicakmışsın daha niye tellendiriyosun işi tövbe tövbe yaa...

Bu iş de yılan hikayesine dönecek galiba...

Özkan
04.06.2007, 20:55
Kasıtlı olarak ortalığı geriyorlar. Zâten anlaşmış oldukları Serkan'a büyük bir törenle imzâ attıracaklar. Biz de "yönetimin yaptığı yıldız transferinden dolayı" sevinçten dört köşe olacağız.

Yemezler yönetim!

Cafer KILIÇSOY
04.06.2007, 20:59
Ne Serkanı nede Rüştüyü bu takımda asla görmek istemiyorum. ALLAH nasip etmez inşallah

Şöyle bir hafızanızı yoklayın bakalım ist artıklarından bize gelen hangi futbolcu başarılı olmuş
Beşiktaşlı Recep
GS'lı Fatih
Fb'li Bülent Uygun

Başarılı olabilmek için o takımı yüreğinde taşımalısın. Adam koskoca sezon bir maç 11'de oynamamış daha gelmeden parayı öne sürüyor. Ya seni isteyen kim. ALLAH'ını seversen Gebzeyi bu tarafa geçme ya. Serkan bizim kapımızda dilenci olacakken biz onun kapısında dileniyoruz. Lanet olsun böyle anlayışa

Anlayamadım gitti. Bu yönetim bizi enayimi sanıyor yoksa biz öylemi gözüküyoruz. Bırakın takımı FB'nin tesislerinden bile içeri alındığına inanmadığım Serkanı bize yıldız diye lanse edeceksiniz, çıkıp basında sanki çok büyük transfer yapmış gibi böbürlene böbürlene Serkan bize söz vermiş diyeceksiniz ve bizde bunları yutacağız öylemi. Almaya çalıştığınız adama sorun bakalım Şükrü Saracoğlunun yolunu bilir mi. Eminim ki bilmez. Çünkü bu sene gitmedi ki oraya.

Ne serkanı ne rüştüyü nede o kafadaki o anlayıştaki futbolcuları ALLAH Trabzonspora nasip etmesin

A.Alper
04.06.2007, 21:01
anlamadığım alt tarafı serkan daha imza bile yok amma konustuk sanki david villa geldi

pReN@_61
04.06.2007, 21:02
Ne Serkanı nede Rüştüyü bu takımda asla görmek istemiyorum. ALLAH nasip etmez inşallah

Şöyle bir hafızanızı yoklayın bakalım ist artıklarından bize gelen hangi futbolcu başarılı olmuş
Beşiktaşlı Recep
GS'lı Fatih
Fb'li Bülent Uygun

Başarılı olabilmek için o takımı yüreğinde taşımalısın. Adam koskoca sezon bir maç 11'de oynamamış daha gelmeden parayı öne sürüyor. Ya seni isteyen kim. ALLAH'ını seversen Gebzeyi bu tarafa geçme ya. Serkan bizim kapımızda dilenci olacakken biz onun kapısında dileniyoruz. Lanet olsun böyle anlayışa

Anlayamadım gitti. Bu yönetim bizi enayimi sanıyor yoksa biz öylemi gözüküyoruz. Bırakın takımı FB'nin tesislerinden bile içeri alındığına inanmadığım Serkanı bize yıldız diye lanse edeceksiniz, çıkıp basında sanki çok büyük transfer yapmış gibi böbürlene böbürlene Serkan bize söz vermiş diyeceksiniz ve bizde bunları yutacağız öylemi. Almaya çalıştığınız adama sorun bakalım Şükrü Saracoğlunun yolunu bilir mi. Eminim ki bilmez. Çünkü bu sene gitmedi ki oraya.

Ne serkanı ne rüştüyü nede o kafadaki o anlayıştaki futbolcuları ALLAH Trabzonspora nasip etmesin

Cafer abi sana sonuna kadar katılıyorum.Olayı harika özetlemişsin.Ellerine sağlık...

Kasım Hilal
04.06.2007, 21:14
anlamadığım alt tarafı serkan daha imza bile yok amma konustuk sanki david villa geldi

Allah muhafaza.
BEn sinie oluyorum Villa'ya...

adherent_1
04.06.2007, 23:08

Benim de temennim bu yönde. Umarım yönetim Serkan'ı alarak bir yanlışın altına daha imza atmaz. Takımımızın futbolcu eksiği bulunan mevkisi öncelikli olarak sol kanattır. Serkan'ın oynadığı mevki öncelikli transfer hedefimiz olmamalıdır...

FANATIK61
04.06.2007, 23:11
Insallah pürüz cikarda imza atmaz bize :D

TSKara61
04.06.2007, 23:53

Beşiktaşlı Recep
GS'lı Fatih
Fb'li Bülent Uygun

Ben Bu Mantiga karsiyim. Bu mantigi bitek biz tasiyoruz nedense. Fener, GS, BJk birbirinden cok rahat bi sekilde futbolcu alip veriyor. Avrupadada boyle. Milan, Inter, Juventus bunlar birbirinden cok rahat bir sekilde transfer yapiyor ve bunlar cok basarili oluyor. Profesyonel futbolcu heryerde oynar.

Tabiiki bu Serkan iyi bir transfer olacaktir demek degildir.

Samet Berber
04.06.2007, 23:57
ya iyi futbolcu ama gelsede gelmesede çok bişey farketmez yani ...

TSKara61
05.06.2007, 00:02
Zaten Jabi alinmadimi artik Serkana ne ihtiyacmiz var

OsKa
05.06.2007, 17:05
serkan balcının boyu 1.73 dür yani normal bir boyda . boyu sorun yapmak zaten çok amatörce olur çünkü o boyda olupta çok başarılı olan oyuncular var . hemde defansa dönük oyuncular . gattuso , cannavaro , cordoba vs vs...

oyuncuya ters olanlar fazla bahane uydurabilirler ;)

Serkan'ın diğer meziyetleri Gattuso,Cannavaro gibi olsun da boyunu düşünmeyelim.
Artı bir defans oyuncusunda ne gibi özellik aramalıyız o zaman?
Takıma karşı yapılan her kanat atağı potansiyel gol tehlikesi değilmi.
Bakınız ligde yenilen gollere.

muratt
05.06.2007, 17:39
farkindaysan bize ikler yasatan hocalar hep geldi, marcelinho sol kanat gibi...

yada lazaroni gibi koskoca brezilyayi defans oynatan adam gibi....;)

Ronaldinho'yu yedek birakan Vahid Hoca'yi da unutmayalim . .

metehan
05.06.2007, 18:24
Serkan'ın transferi ile ilgili Milliyet Son Dakika kısmında bir haber var. Habere, FBli bir okuyucu yorum yapmış ve aynen şunu sormuş : "Merak ettim bir Fenerbahçeli olarak, Trabzon şehrinden Serkan BALCI kalitesinde bir futbolcu çıkmıyormu ? " Ne kadar anlamlı bir soru, değil mi?

Muhammet_61
05.06.2007, 18:50
Arkadaşlar Serkan'ı İstanbul takımlarının artığı olarak görmeyin. Yani Fatih Akyel, Kürşat, Çağdaş, Recep, Serkan Özsoy gibi. Çünkü bu futbolcular zaten Kapasiteleri kısıtlı isimlerdir. Ancak Serkan, her takımda direkt oynayabilecek kapasiteye sahiptir ve TS ile adı geçmeden önce de FB'de ilk 11'de oynamaması anlamsız bulunan bir futbolcudur. Kanımca bu transfer yerindedir ve Serkan bizlere çok şey katacaktır.

Medyada çıkan son haber de kafanızı karıştırmasın. Büyük ihtimal imzayı henüz atmadığı için ortalığı karıştırmak amacıyla çıkan asparagas bir haberdir.

Misina
05.06.2007, 19:49
eğer jabi kesin alındıysa serkan çok fuzuli oldu

surmeneli_keles
05.06.2007, 23:38
serkanda kendını nımetten sayıyo heralde....gelceksen gel gelmıyceksen gelme trabzonspor kybetmezz bunu billl

TSKara61
06.06.2007, 04:56
Dedigim gibi Jabi ve Adnan aliniyorsa bu kadar parayi ona vermeye HIIIC gerek yok. O parayi al ustune ekle Arjantinden super bi futbolcu al.

OFLU
06.06.2007, 05:29
Millet Roberto Carlos u alsin bizde serkana imza attrmaya calisalim..Hey Allahim sucumuz neydi bizim?

gvnlp
06.06.2007, 07:10
serkan ı sağ bek istiyorlar herhalde. adnan la değişecek. risp ve stepne ile anlaşma bitmediyse ya da stepne yi satmayı planlamıyorlarsa jabi niye alınmaya çalışılıyor anlamadım. 3 yabancı kontenjan hepsi stoper. yada jabi balon. adnan ı da ne zamandır istiyorduk ama ben hangi pozisyonda oynadığını bilmiyorum stoper mi sağ bek mi. budan daha önemlis bece transferi dönen isimlerin hepsinin defansif olması. 3-5-2 yada 3-6-1 gibi bir sistem değişikliğine gideceğine inanmıyorum ziya hocanın. sanırım hüseyin de yolcu. yıldız beklerken yıldızlar gidyor galba geçen seneki gibi. yönetim yıldızları gökte değil TRABZON da aramalı

dumanpub
06.06.2007, 07:13
transfer kesin arkadaslar ,medyaya bakmayın :)

Samet Metin
06.06.2007, 08:50
allah kahretsin ya!!! milli takımda oynarken bile tahammül edemediğim bu adamı trabzonsporda görmek istemiyorum!!!
bişey olsa da gelmese keşke.

Faik Yılmaz
06.06.2007, 08:54
Millet Roberto Carlos u alsin bizde serkana imza attrmaya calisalim..Hey Allahim sucumuz neydi bizim?

mevzunun özü bundan ibaret.......

Oemer61
06.06.2007, 12:27
Takimin basinda mantalite manyagi bir adam olursa cok daha hamallar, top sisiren agir futbolcular gelir arkadaslar!!! Bu adam istifa etmedikce cok daha cekecegizzzz cooook. Seneye ilk 5 e girersek büyük basari bu adamla cok büyük basari hemde!!!!!!!!!!!

Mehmet Fatih Yavuz
06.06.2007, 12:28
ya herşeye tamam da hala medyada naz yapıyor adam...
oradan aldığının iki katı para verdiler... hala neyin nazı lan bu??
gelmeyeceksen gelme.

mahalle takımına mı davet ediyoruz..

cınar#7
06.06.2007, 14:38
Serkan bu sene 3. Ön Liberomuz olucak hatta 4.düsüde Hasan olur zaman zaman...Napalım Mantalite sağolsun....

Ozan
06.06.2007, 16:26
Takimin basinda mantalite manyagi bir adam olursa cok daha hamallar, top sisiren agir futbolcular gelir arkadaslar!!! Bu adam istifa etmedikce cok daha cekecegizzzz cooook. Seneye ilk 5 e girersek büyük basari bu adamla cok büyük basari hemde!!!!!!!!!!!

top şişiren ve ağır oyuncu mu ? yanılmıyorsam başlık serkan balcı nın başlığı . serkan ın ağır olduğunu neye dayanarak söylüyorsun ya da top şişirdiğini . kanat oyuncusudur serkan balcı ve ne kadar hızlı ve çalışkan olduğunuda bilmeyen yoktur heralde !

Çetin
06.06.2007, 16:39
o değilde fenerin teklif ettiği paranın 2 katını verip alıyoruz, değer mi? hemde br fenerli için

Oemer61
06.06.2007, 17:20
top şişiren ve ağır oyuncu mu ? yanılmıyorsam başlık serkan balcı nın başlığı . serkan ın ağır olduğunu neye dayanarak söylüyorsun ya da top şişirdiğini . kanat oyuncusudur serkan balcı ve ne kadar hızlı ve çalışkan olduğunuda bilmeyen yoktur heralde !

Sonucta defansif!!!! Ziya ancak defansif oyuncu transfer ettirir. Adam forvet arkasi alacam diyor ya forvette adam yok:mad: SIz savunun onu, seneye kümedeyiz!!!!!!!!!!!!!!!!

onur_alabuga_61
06.06.2007, 17:21
yaw bi susun ya siz değilmiydiniz musas büyük ü yerden yere vuran adam 38 maç milli olmuş musa büyükten 10 kat ii hatta yaşıda genç hemde tecrübeli

bide fenerli diyonuz ceyhun nerelerden geldi serkan gençlerbirliğinden çıktı
yani anlayacağınız bunlar profesyonel biraz dikkatli yazın

onur_alabuga_61
06.06.2007, 17:22
ziya doğan gidecek kim gelecek yapmayın ya takıma geldiğinde zaten dandik bir kadro vardı bu kadroyu o mu kurdu

onur_alabuga_61
06.06.2007, 17:23
lütfen ziya ziya demeyin ya yeter ya..... sıkıldık artık

Vkgz
06.06.2007, 17:25

Istanbul ve Trabzon farkli sehirler.... sehir cok onemli bu iste... roberto bize gelmez omru billah ama robertodan daha iyi topcular gelir mevcut cografyamizdan dogu blokundan... brezilyayalilar oynayamiyor bizde... hepsi fos cikti bi marco haric oda ahim sahim birsey degil zaten

Oemer61
06.06.2007, 17:26
ziya doğan gidecek kim gelecek yapmayın ya takıma geldiğinde zaten dandik bir kadro vardı bu kadroyu o mu kurdu

Ya kardesim insani delirtmeyin, kim gelirse gelsin Ziya'dan daha kötü olamazzzzzzzzz!!!! Siz TS'nin yok olmasini istiyorsaniz desteklemeye devam az kaldi az meraklanmayin!!!!!!!!!!!!:mad:

Mehmet Fatih Yavuz
06.06.2007, 17:28
önemli oyuncuların trabzona geldiği de olmuştur.
paff, campell gibi adamlar..
ikna edersen gelir.
tabi 2 yönü var bu işin.

hedefi olan takım olacaksın.
hedefin yoksa kimse gelmez.
maddi olarak doyurabilmen de mühim.

ama dünyaları da versen ayarı yüksek adam hedefi olmayan yere yaşı 33-34 leri aşmadan gelmez.
artık o yaşta bile gelmiyor.

onur_alabuga_61
06.06.2007, 17:30
ne alakası war mustafa keçeliyle musa büüükle bu kadar oluıyo

yaw kardeşim bu kadrodaki oyunculaRI o mu istedi geldiğinde böle bir takım wardı ve mecburen 3 önlibero oynadık ayman geldi 2 ön libero oynadık a milli takım bile 3 önlibeoyla oynuya avrupada en az 2 ön libero war dünya futbolu bilmio siz bilionuz

onur_alabuga_61
06.06.2007, 17:31
iii be hersene farklı hocalarla mücadele edelim o da güzel

Çakır
06.06.2007, 17:31
Ömer kardeşim, düşüncen ne olursa olsun sakin ve saygılı bir üslupla göndermeye özen göstermek zorundasın, zorundayız. Bunu bu konuda ciddi bir uyarı olarak kabul edebilirsin. BMN forumda hepimizin uymak zorunda olduğu yazılı ve yazısız kurallar var.

Mehmet Fatih Yavuz
06.06.2007, 17:34

yaw kardeşim bu kadrodaki oyunculaRI o mu istedi geldiğinde böle bir takım wardı ve mecburen 3 önlibero oynadık ayman geldi 2 ön libero oynadık a milli takım bile 3 önlibeoyla oynuya avrupada en az 2 ön libero war dünya futbolu bilmio siz bilionuz

ne çok biliyorsun aslanım sen yahu..:)

dünya futbolunda ön liberolar top yapmayı bilmeyen adamlardan kurulmaz.

varsa ön liberon ona göre oynarsın.
yoksa defnasif anlamda tek ön libero koyarsın.

hiçbir takım orta sahasının göbeğinde 2 tane top yapamayan, hücum katkısı hiç olmayan, geri-ileri bağlantısını kuramayan adamı kaldırmaz.

sisteme göre futbolcu sadece transfer döneminde alınır.
eğer transfer döneminde değilsen elindeki futbolculara göre sistem kurarsın.
kuramayan açılımı, vizyonu olmayan, birden fazla şeyi aynı anda düşünemeyen adamdır.

kimseye futbol dersi vermeye kalkma.
daha öğreneceğin çok şey var.

Oemer61
06.06.2007, 17:37

Keceli ve Musa büyük Ziya'nin istedigi tipte oyuncular iste!!!!!!!!!!!!

TSelif
06.06.2007, 17:40
Bu Musa da Fatih'in gelmesini istemiyomuş .Gökdeniz de gitmeliymiş ki önü açılacakmış :D ..Ey ALLAHım ne insanlar var yaw :D

Emre B.
06.06.2007, 17:40

Mustafa Keçeliyi oynatmasın o zaman.Yanında Musampa var.Marce'yi solda harcayan, Szymeki kazanıcam diye kadroya almayan kimdi?Bu 3 oyuncu da mı kötü?Milli takımda kiö ön libero?Arda, Tuncay, Gökdeniz, Yıldıray?

Oemer61
06.06.2007, 17:42
Ömer kardeşim, düşüncen ne olursa olsun sakin ve saygılı bir üslupla göndermeye özen göstermek zorundasın, zorundayız. Bunu bu konuda ciddi bir uyarı olarak kabul edebilirsin. BMN forumda hepimizin uymak zorunda olduğu yazılı ve yazısız kurallar var.

Abi kusura bakma, sinirlerimi geriyorlar!!! Bize zarar veren bir adami savunuyorlar, sonrada biz TRABZONSPOR'luyuz diyorlar. Düsüncelerine saygi duyuyorum, ama gercekleri ALLAH askina saklamasinlar!!! TRABZONSPOR gibi bir takim 8 kisiyle defans yapamaz, buna tarihimiz müsade etmezzzz...

POYRAZ
06.06.2007, 17:59
Belki de Serkan hakkinda yazilanlar dogru degildir. Serkan'nin agzindan yazildigi ifade edilen yazilari belki Serkan söylememistir. Bir takim internet sitelerinin ya da Istanbul yalagi gazetelerin uydurmasi olabilir. Her zamanki gibi!

A.Alper
06.06.2007, 18:30
antudan

http://img126.imageshack.us/img126/8195/adszzr8.jpg (http://imageshack.us)

Mehmet Fatih Yavuz
06.06.2007, 18:36
bizden kimi almışlar apo ile ogünden başka...
her el attıkları ellerinde kaldı..
aurelioyu mu taptıklarınız diye sunuyorlar..

bi kere "taptıklarınız" tabiri bile kaale almamak gerektiğinin bir göstergesi..
boş tenekeden çıkan ses.

A.Alper
06.06.2007, 18:40
carlos demek istemişler abi konu o çevrede dönüyor...

Mehmet Fatih Yavuz
06.06.2007, 18:47
carlos kim.. biz niye tapalım..
boş herifler işte...

tapmak kelimesine uyuzluğumu ayrıca belirteyim...

ilah mı lan bu boş herifler.

adherent_1
06.06.2007, 18:49

Bir yerde yanılıyorsun. Kimse onun çok iyi bir kadroya sahip takıma geldiğini söylemiyor. Ziya'ya yapılan eleştiriler onun mevcut kadrodaki oyuncuları hücum futbolu adına iyi değerlendiremediği noktasında toplanıyor. Yani eldeki mevcut kadro her ne kadar kötü de olsa iyi değerlendirildiği takdirde nisbeten başarı yakalanabilirdi. En azından bu sene şampiyonlar ligine çok rahat gidebilirdik. Fakat Ziya hocanın kapasitesi çok sınırlı olduğu için bunu beceremedik. Çünkü Ziya kontraatak futbolundan başka hiçbir şey bil-mi-yor...

Şu an için elde birçok defans oyuncumuz varken Serkan ve Jabi'nin de takıma transfer edilme isteği Ziya'nın ne kadar defans manyağı bir adam olduğunu gösteriyor. Defans manyağı olması bir işe yarasa gam yemiyecem. O kadar futbolcuyu defansa yığdığı halde çok basit hatalarla birçok gol yedik. Ziya Trabzonspor'u defans yaptırarak şampiyon yapacaksa bilemem ama bu şekilde yaşanan şampiyonluklar eskidendi. Şimdi rakibe iyi basan takımlar başarılı oluyor. Bizde baskılı futbol oynayan bir Trabzonspor istiyoruz. Ziya ise bu futbolu oynatacak zekaya sahip değil...

Emorfo
07.06.2007, 15:16
- SERKAN BALCI, TRABZONSPOR'LA ANLAŞTIĞINI AÇIKLADI
- BORDO-MAVİLİ TAKIMA TRANSFERİ SÖZ KONUSU OLAN SERKAN BALCI, MEMLEKETİ AYDIN'DA TRABZONSPOR'LA ANLAŞTIĞINI SÖYLEDİ
- GENÇ OYUNCU SERKAN BALCI:
- "TEKNİK DİREKTÖR ZİCO'YA GÜVENMEDİĞİM İÇİN TRABZONSPOR'LA ANLAŞTIM"

AYDIN - Serkan Balcı, memleketi Aydın'da Trabzonspor'la anlaştığını ve gelecek sezon Bordo-mavili formayı giyeceğini söyledi.
Genç oyuncu Serkan Balcı, doğup büyüdüğü Aydın'ın Nazilli ilçesinde aile dostlar tarafından kurulan bir iş yerinin açılışına katıldı. Hemşehrileri tarafından sevgi gösterileri ile karşılanan Serkan Balcı açılış öncesi transferi ile soruları cevapladı. Trabzonspor'la anlaştığını doğrulayan Balcı, "Trabzonspor'la her konuda anlaştım. Sözleşmeyi uygun bir zaman bulamadığım için henüz imzalayamadık. Önümüzdeki hafta 14, 15 veya 16 Haziran'da günü sözleşmeyi imzalayacağız" dedi.
Orta saha oyuncusu olmasına rağmen Fenerbahçe Teknik Direktörü Zico tarafından sağ bekte oynatıldığı için geçen sezon verimli olamadığını kaydeden Balcı, Zico'ya güvenmediğini belirterek, Trabzonspor Teknik Direktörü Ziya Doğan'ın kendisine orta sahada oynatacağı yönünde söz verdiğini ifade etti. Balcı, Fenerbahçe'nin yeni transferi Roberto Carlos gibi bir yıldızla aynı takımda oynamayı isteyip istemediği ile ilgili soru üzerine, "Roberto Carlos büyük bir yıldız, Fenerbahçe her yıl kadrosuna büyük bir yıldızı katıyor. Bu güne kadar bir çok yıldızla oynadım. Bu yıl da karşı karşıya oynamayı hedefliyorum" açıklamasında bulundu.
Trabzonspor'da başarılı olacağına inandığını belirten Serkan Balcı, "Trabzonspor bu sezon şampiyon olabilir" dedi.

coolank
07.06.2007, 15:35
Trabzon bu sezon şampiyon olabilirmiş :D:D:D yeme bizi serkan seninle mi şampiyon olacagız ? anladık cici adam rolunu oynuyorsun ....sen önce ziya denen sevgili hocxanın hışmına ugrama da ondan sonra bakarız

x_man
07.06.2007, 15:42
ya kardeşim ziya doğanın neresini savunuyorsunuz adam defans yapmaktan başka ne biliyor onuda becerebilse olan bize oluyor başka birşey yok serkan balcıda fatih akyel gibi olur istanbuldan gelipte trabzona fayda sağlayan futbolcu varmı yazık o paralara hep gitti kayalara

subay
07.06.2007, 15:49
Bu adamin asil mevkiisi sag bek degilmi? Orta sahanin neresinden bahs ediyor Serkan? Sag kanat icin alindiysa bosuna alindi, cünkü ondan iyi Gökdeniz ve Yattaramiz var.

Samet Berber
07.06.2007, 15:51
ön libero oynıcak serkan ...

coolank
07.06.2007, 15:52
serkan ın asıl yeri orta sahadır ... ersun yanal onu orada oynatırdı ve açıkcası çok da başarılı idi .. çok koşup alan daraltıp rakimin oyununu bozardı .. çabuk ve tempolu bir oyuncu idi .. asıl yeri asla sag bek değil

Samet Berber
07.06.2007, 15:53
orta sahanın ortasında köpek gibi koşacak başka yolu yok ...

Ozan
07.06.2007, 15:55
ön libero oynıcak serkan ...

:D:D:D
ziya doğan ortasahada oynatacaksa halimiz yaman çünkü yattarayı keser ziya doğan . serkan balcı sağ bektede oynadı defansif bilgisi var diye . inşallah öyle bir durum olmaz çünkü ortasahanın sağ kanatında çok sağlam 2 oyuncumuz var zaten .

Mehmet Fatih Yavuz
07.06.2007, 16:07
hele şükür nazlanmayı bırakmışş...

ErayAkyüz
07.06.2007, 16:22
evet arkadslar serkanda acıkladı Trabzonsporumuzla anlastıgını artık hayırlı olsun ve baslıgı acma vakti geldi kanımca:D

Faik Yılmaz
07.06.2007, 16:23
bence ayın 11 inden önce açılmamalı bu başlık resmi imza olmadan çok gelmeyen olmuştur.....

ErayAkyüz
07.06.2007, 16:24
bence ayın 11 inden önce açılmamalı bu başlık resmi imza olmadan çok gelmeyen olmuştur.....

bu saatten sonra gelmessee bişe demiorum ben

Erdem Keser
07.06.2007, 16:31
hayırlı olsun

Erkin
07.06.2007, 16:33
Trabzonsporumuzda başarılı olur inşallah.. Hayırlı olsun..

kudu_61
07.06.2007, 16:45
tolga (kaleci)
jabi (sağbek) - erdinç-step (stoper) - cello (sol bek)
hüseyin-ayman-serkan (ön libero)
yattara-gökdeniz
umut

seneye kadro muz bu arkadaşlar serkan ayman ile hüseyin in önünde ön libero oynar eğer jabi alınırsa sağ bek olur o da almazsa ya adnan yada tayfun cora orada değerlendirilir sol da cello kesin yedekleri murat ile keçeli olur sağ açık yedeği musa olur, gökdenizin yedeği ceyhun olur sola oyuncu almayacaklar gibi veya djokaj elimizde patlar orada o oynar forvette umut tek olur yeni bir golcü almazlar yani anlayacağınız aynı tas aynı hamam 4.lüğe talibiz...

subay
07.06.2007, 16:51
serkan ın asıl yeri orta sahadır ... ersun yanal onu orada oynatırdı ve açıkcası çok da başarılı idi .. çok koşup alan daraltıp rakimin oyununu bozardı .. çabuk ve tempolu bir oyuncu idi .. asıl yeri asla sag bek değil

Orta saha diyorsun ama ben tam olarak neresi diye sordum. Orta saha sol kanattan basla, oyun kurucu, ön libero, göbek sag kanada kadar variyor. Sag ayak olduguna göre benim tahminim sag kanat olacak, ama Ziya buna söz vermisse oynayacak diye biz yandik. Yattaraya yol gözüktü ozaman.
Ziyanin kadrosu söyle olur ozaman herhalde:

------------Tolga-----------
Jaba---Risp---Erdinc----Celo
Hasan-Hüseyin-Ferhat-Ayman (hepsi önlibero)
Serkan---------------------- (sol kanat yok)
-----------Umut------------

Bu durumda merak ediyorum Mustafa Keceli nerede oynayacak? Umutu da cikarir Mustafayi koyar sol kanada, forvetsiz oynadigimiz maclarda oldu zaten bu sene, hic sasmam valla. Ön libero lar gol atacak sanki, Hüseyinin kafasina tesadüfen top degipde girecekte, 3 senede bir, ohoooo cekecegimiz var.

melrok
07.06.2007, 17:28

way be dandik kadromuz vardı demek. bu sene ligin en iyi kadrosu, bizimde uzun yılar sonra elimizdeki en iyi kadro vardı. ama dandik adam dandik oyuncular ve oyun taktiği( paardon ya bu bile diğer teknik adamlara saygısızlık olur) yada ona benzer ne yapıyorsa seçimi yüzünden heba eti takımıda kadroyuda. ziyaya birinin topu kalenden uzak tutunca ileriye şişirince puanda parada vermediklerini anlatması lazım.

Bartuğ13
07.06.2007, 17:53
evet anlaştığını açıklamış.bir de ziyadan söz almış ortasahada oynamak için.allahım yarabbim çıldırmamak elde değil.sağ bekte kim oynayacak?
ortasahadaki defansif topçularımız mı azdı da bir de bunu aldık?
yattara,gökdeniz,ceyhun ve alacak olduğmuz bir ofansif oyuncu daha varmış bunlardan hangisini kesecek?
yine bize hüsran mı var?

Koray
07.06.2007, 17:54
evet anlaştığını açıklamış.bir de ziyadan söz almış ortasahada oynamak için.allahım yarabbim çıldırmamak elde değil.sağ bekte kim oynayacak?
ortasahadaki defansif topçularımız mı azdı da bir de bunu aldık?
yattara,gökdeniz,ceyhun ve alacak olduğmuz bir ofansif oyuncu daha varmış bunlardan hangisini kesecek?
yine bize hüsran mı var?

sağda jabi oynicak..