PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Serkan Balcı

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 [12] 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32

güneyli
15.06.2009, 00:14
Serkan gelecek sezon aradığımız kan olmayacak.

el_conquistador
15.06.2009, 01:19
Arkadaslar, gecen sezon futbolculara ödedigimiz ücretleri ekledim. Serkan bu sezonda ayni ücreti aldigindan fark etmiyor. Simdi o ücrete bakin ve yüksekmi degilmi Allah askina söyleyin!!! Hepiniz muhasebeci olmusunuz, fazla ücret aliyor diye söyleniyorsunuz. Bu kadar sacmalik duymadim. Birde Bugra gelecekmiste Serkanin yerini dolduracakmis. Tövbe tövbe ya...

Kaan
15.06.2009, 03:51
Serkan bekliyor
Sözleşmesi sona eren ve hem yurt içinden hem de yurt dışından teklifler aldığı bilinen Serkan Balcı, Trabzonspor ile yeniden görüşmek için bekliyor. Kısa bir süre önce dünya evine giren deneyimli oyuncunun, Bordo-Mavili idarecilere haber gönderdiği ve “Önceliğim mutlaka Trabzon ama çok vakit kaybetmek istemiyorum” dediği öğrenildi.

Fanatik

esirgolge
15.06.2009, 20:46
gitmesi Trabzon icin büyük bir kayip olmaz yolun acik olsun bu zamana kadar yaptigin emekler icin tesekkürler

oguzhann
15.06.2009, 20:54
maaşı fazlaymış,indirim şart yoksa tabiki gönderilsin fakat transfer yapmak şartıyla.Allah muhafaza tayfun,ferhat(tabi kalırsa) falan oynar,ilistire döneriz sağ taraftan.

bahadir
15.06.2009, 22:59
Arkadaslar, gecen sezon futbolculara ödedigimiz ücretleri ekledim. Serkan bu sezonda ayni ücreti aldigindan fark etmiyor. Simdi o ücrete bakin ve yüksekmi degilmi Allah askina söyleyin!!! Hepiniz muhasebeci olmusunuz, fazla ücret aliyor diye söyleniyorsunuz. Bu kadar sacmalik duymadim. Birde Bugra gelecekmiste Serkanin yerini dolduracakmis. Tövbe tövbe ya...

Arkadaşım birinci olarak eklediğin resimde de görüldüğü gibi Serkan'ın parası 1.650.000 tl ... Şimdi soruyorum sana çok mu, az mı? Serkan için değer mi? Ligin ikinci yarısında bize ne gibi katkısı olmuş?

İkincisi hayatında bir defa bile Buğra'yı izledin mi de bu kadar emin konuşuyorsun. Eğer Ersun Yanal onu bir defa oynatsaydı o zaman anlayacaktın ki hem Tayfun'dan hem Ferhat'tan hem de Serkan'dan daha iyi sağ bek oynuyor. Ama tabii bilmeden sallamak bizde adet ...

^^MeRWee^^
16.06.2009, 02:58
Hem kulüp, hem Serkan biraz fedakarlık yapıp Serkan'ı takımda tutmalıyız bence...

Lancet_61
16.06.2009, 17:26
serkanın kalması iyi olur

güneyli
17.06.2009, 00:35
Bu sene serkanın sözleşme yılıydı.Çıkarttığı güzel mçlar oldu.Serkan bu miktar bir parayla sözleşme imzalarsa eskisi kadar kendini sıkmayacağını düşünüyorum.Aldığı ücret diğer oyuncular içinse emsal teşkil edecektir.

Cem Balcı
17.06.2009, 02:15
hala sözleşme önerilmemesi çok garip...

böyle bir oyuncu en kötü ihtimalle alternatif olarak tutulmalıdır...

Yavuz Hasan
17.06.2009, 14:52
serkanla tekrar anlaşmayı düşnmüyorlar sanırım

düşünseler sözleşmeyi yeniler tatile öyle yollarlardı

takımımız için hayırlısı olsun

kudu_61
17.06.2009, 15:06
serkan songa dediğimin aynısını söylüyorum demedi demeyin bmn serkan bizim için kayıp olur serkan orta saha da kesintisiz oynar hele yanında tijikuzu olursa

Cihad Varlı
17.06.2009, 15:13
Serkan takımında tutulmalı kesinlikle .
Gücünü koşmaktan alan nadir oyunculardan :D
Koşmasıyla takım gurgunken takımı ateşliyor..
Kesinlikle alternatif olarak düşünülmeli ve sözleşmesi uzatılmalı..

mashal61
17.06.2009, 15:27
Sözleşme yenilenmeli. Varını yoğunu sahada ortaya koyan, şikayetçi olduğumuz hırs eksikliği olmayan, sürekli koşan ve enerjisini kullanan bir futbolcu. Oynadığı maçlarda vasatın altına düşmedi bu sezon. Bence takımda kalmalı. Bir Serkan'ın parasıyla batmayız heralde.

ilhan
17.06.2009, 19:38
Haber61'deki haber eğer doğruysa çok sevindim Serkan. ;)

Emrah KabuL
17.06.2009, 19:40
Serkan Balcı TS 'de kaldı
17 Haziran 2009 / 19:28
Trabzonspor ile anlaşması sona eren Serkan Balcı yapılan görüşmeler sonucunda yeniden Trabzonspor ile anlaştı.

http://www.haber61.net/images/news/15202.jpg

İstanbul'da Genel Sayman Mahmut Aksu ve Yönetim kurulu üyelerinden bazıları ile bir araya geldi.
Yapılan görüşmeler sonucunda Trabzonspor ile her konuda anlaşan Serkan iki yıl daha Trabzonspor'da kaldı.

futbalski60
17.06.2009, 19:42
Bu oyuncunun gönderilmesi hata olurdu, zaten takımdaki en istikrarlı oyunculardan biri, her geçen yıl takıma katkısı artıyor seneye daha da faydalı olacaktır.

must61
17.06.2009, 19:58
Geldiği günden beri kendini geliştiren nadir oyunculardan...Hayırlı olsun yeni sözleşmesi...
Sağbeke transfer yapılmıyacağını varsayarsak Forvete yönelebiliriz artık...

Mehmet Fırat
17.06.2009, 20:05
İşte buna çok sevindim.

Teşekkürler yönetim, teşekkürler Serkan. :)

Yunus Emre SEYHAN
17.06.2009, 20:08
Sağ bek olarak kesinlikle değerlendirilmemeli.

Mira_61
17.06.2009, 20:10
Kalmasına çok sevindim.:)
Geçen seneden çok daha iyi olacak bu yıl Allahın izniyle Biyonik Adamımız.:)

el_conquistador
17.06.2009, 20:16
Arkadaşım birinci olarak eklediğin resimde de görüldüğü gibi Serkan'ın parası 1.650.000 tl ... Şimdi soruyorum sana çok mu, az mı? Serkan için değer mi? Ligin ikinci yarısında bize ne gibi katkısı olmuş?

İkincisi hayatında bir defa bile Buğra'yı izledin mi de bu kadar emin konuşuyorsun. Eğer Ersun Yanal onu bir defa oynatsaydı o zaman anlayacaktın ki hem Tayfun'dan hem Ferhat'tan hem de Serkan'dan daha iyi sağ bek oynuyor. Ama tabii bilmeden sallamak bizde adet ...

1.650.000 TL Avro'ya cevirdigin zaman 750bin Avro yapiyor! Bu sana bir büyük takimda oynayan milli fubolcu icin cokmu geliyor? Hem Tayfun, hem Ferhat'i Serkan'la karsilastiramazsin, cünkü Serkan sadece sagbek degil, orta sahada nereye koyarsan oynuyor ve ayrinti burda, iyide oynuyor. Kendisi hem milli takimda hemde kac kere Avrupa kupasinda oynamis. Ferhat ve Tayfun'u Serkan ile karsilastirmadan önce biraz düsünsen daha iyi edersin. Haa, Bugra o kadar kaliteliydi, kendisini Rizespor'da gösterseydi ya!?! Trabzonspor'lu taraftarlarinda hayal gücü baya yüksekki, her ikinci, hatta kendisi ücüncü Lig'den geldi, Ligden gelen futbolcu hemen bir Gökhan Gönül olacak saniyorlar. Bu arada Serkanin yedegi düsünülen Kerim Zengin, 1 milyon Avro istemis. Belkide o yüzden uyandi bizim yönetimimiz.

Muhammet
17.06.2009, 20:22
Ahaaaa. Çok iyi. Çok sevindim. Güzel oldu.

Kaan
17.06.2009, 20:28
Kalmasına çok sevindim. :):)

Orhan Aydın
17.06.2009, 20:33
sevindirik olmamızı sağlayanlardan Allah razı olsun !

Hasan61
17.06.2009, 20:39
bizde güzel haberler alabiliyormuşuz demekki

Yavuz Hasan
17.06.2009, 20:41
takımımız ve kendisi için hayırlı olur inşallah

cınar#7
17.06.2009, 21:09
çok iyi haber kalması,sağ beki tayfunla düşünemiyorum..

Kazım Uzunboy
17.06.2009, 21:13
Hayırlısıyla tamamlar umarım 2 yılı. :)

bahadir
17.06.2009, 21:15
1.650.000 TL Avro'ya cevirdigin zaman 750bin Avro yapiyor! Bu sana bir büyük takimda oynayan milli fubolcu icin cokmu geliyor? Hem Tayfun, hem Ferhat'i Serkan'la karsilastiramazsin, cünkü Serkan sadece sagbek degil, orta sahada nereye koyarsan oynuyor ve ayrinti burda, iyide oynuyor. Kendisi hem milli takimda hemde kac kere Avrupa kupasinda oynamis. Ferhat ve Tayfun'u Serkan ile karsilastirmadan önce biraz düsünsen daha iyi edersin. Haa, Bugra o kadar kaliteliydi, kendisini Rizespor'da gösterseydi ya!?! Trabzonspor'lu taraftarlarinda hayal gücü baya yüksekki, her ikinci, hatta kendisi ücüncü Lig'den geldi, Ligden gelen futbolcu hemen bir Gökhan Gönül olacak saniyorlar. Bu arada Serkanin yedegi düsünülen Kerim Zengin, 1 milyon Avro istemis. Belkide o yüzden uyandi bizim yönetimimiz.

Öncelikle Serkan'ın hem Tayfun'dan hem de Ferhat'tan daha iyi sağbek oynadığı konusunda zaten hemfikirim. Aksini de söylemedim zaten...

Buğra konusunda ise şunu diyebilirim ki Rize'de de formunu yakaladıktan sonra her maç oynadı ve takımın en etkili oyuncularından biriydi. Keşke Ersun birkaç maç oynatsaydı da hep beraber görseydik kendisini. O zaman belki hayal konusunda düşüncelerin değişirdi...

Kerim Zengin'e gelince forvetten bozma sağbek olduğunu ve eldekilerden daha iyi olmadığını hepimiz biliyoruz...

erolizmts
17.06.2009, 21:32
Kalması gerçekten hayırlı olacaktır. En azından alternatifli bir kadroya bu sezon daha çok ihtiyacımız olacak.

Kadir
17.06.2009, 21:36
Kalması iyi oldu .

ahamitokutan
17.06.2009, 23:00
gitseydi çağdaşa oldugu gibi üzülürdüm.iyi oldu kaldıgı.

_SeRKaN_
17.06.2009, 23:54
Kalmasına sevindim...Adaşım yolun açık olsun...:)

karim@benzema10
17.06.2009, 23:55
serkan trabzonspor gibi büyük takımda oynamanın kıymetini bilmek istiyorsa öncelikle 'fazla kilolarından' kurtulması gerekecek.

sivas ve bjk gibi fizik direnci yüksek takımlar karşısında düştüğü aciz durumlar hala gözümüzün önünde mutlaka bu eksikliğini

gidererek yeni sezona girmelidir.

gustavo_colman
18.06.2009, 00:04
fazla kilolardan kurtulursa çok çok iyi bir serkan olur

TS-Tiryaki
18.06.2009, 00:12
Ohhh bee. Vallahi sözlesmesinin uzatilmasina cok sevindim. Serkan bizim icin cok önemli bir futbolcu. Mübarek her pozisyonda oynuyor. Böyle futbolculara kadroyu derin tutmamiz lazim.

Tekrardan Hayirli Ugurlu olsun.

Muhammet*
18.06.2009, 00:17
Kalmasına sevindim....

ince_memed
18.06.2009, 00:39
orta sahada oynamasına sözüm yok ama sagbekte başarılı olduguna inanmıyorum..

.....
18.06.2009, 00:52
İnşaAllah dogrudur . Çok sevindim. Serkan bu takımda oynar abi . Hırsı , hızı , Yüreği artı kafası olunca hemde öyle bir oynar ki...

Terzioğlu
18.06.2009, 01:16
Kalmasina sevindim. Serkan alternatif olarak her zaman lazim olacak bir futbolcu. Bir cok mevkide oynuyor olmasida önemli bir avantaj.

Cafer Bulur
18.06.2009, 16:03
Kalacak olmasi olumlu bir gelisme,sevindim.

Istikrar adina bu tip futbolcular bizde basarili olacaktir.

Ali Tunahan Güllü
18.06.2009, 16:50
kalması gerçekten iyi oldu...

OLCAY ÇAKIR
18.06.2009, 17:05
Kadroda olmalı.

karatasof
18.06.2009, 17:09
Eeeeee Serkan ile anlaşılmış.Bu durumda bu takımın badboy'u Hüseyin Çimşir' miymiş?
Vahh İsiyinim ki ne vahhhh.Bu sana yapılırmıydı be koçum?

fish_bone
18.06.2009, 19:18
Süper işte hem sağ bek hemde önLibero oynayabiLiyo. Tijikuzu'yu da aLdık. Stoper içinde Giray var. Ceyhun hem stoper hem ÖnLibero oynuyo.
Hüseyin ve Tayfun'a gerek kaLmadı. Yeter kendi evLatLarımız die sahip çıktığımız. OnLarda biraz Trabzona sahip çıkıp kendiLerini geLiştirmeye çaLışsaLardı. Kimse TRABZONSPOR'dan büyük değiLdir. Haketmeyene nereLi olursa oLsun vermeyeksin o formayı.

Mehmet Zeki
18.06.2009, 19:48
Iyi oldu bence. 2 yillik imzaladi...

sifuni
18.06.2009, 19:56
alternatifimiz bol olacaga benziyor umarim gecen sezon ki gibi ayni 11 leri 30 hatfa izlemeyiz

Alptuğ
18.06.2009, 20:02
şu ana kadarki en iyi transferimiz diyeyim :)

Abdülkadir Kılıç
18.06.2009, 20:17
Üzgünüm ama ben Serkan'ın kalmasını istemiyordum. Serkan çok çalışkan bir oyuncu. Hücum yeteneği de var savunma yeteneği de... Ama maalesef ikisini birlikte yapamıyor. Onun yüzünden yediğimiz bir sürü gol var. hücuma daha önem veriyor ama asli görevi savunma. Kalsa bile ilk 11'de düşünülmemeli.

Murat'
18.06.2009, 21:01
Kalmasına çok sevindim.

[KAPLAN]
18.06.2009, 22:10
İlk 11 kapasitesi kesinlikle yok. Ne hücumu ne defansı hakkıyla yapabiliyor. İleri çıktığında karşısına gelen ilk adamda topu en iyi ihtimalle ya yana, ya da geriye bırakıyor. Kendisinden düzgün orta beklemek, Hüseyin'in ileriye pas atması kadar zor. Böyle futbolcuların Trabzonspor'da ne işi var anlayamıyorum. Alt yapıdan kap iki genci, yükle kondisyonu olsun aynı Serkan gibi çift ciğer. Serkan çok koşuyormuş. Koşuyor da boş koşunca ne işe yarar ki... Eğer ilk 11'imizde sık sık göreceksek, yazık olmuş. Yedek olarak düşünülmüşse, birşey diyemem.

Uğur GEMİCİOĞLU
18.06.2009, 22:10
Tamam kaldı hayırlı olsun.O zaman şu vücudunu düzene soksun lütfen ya :S

oguz altinbas
18.06.2009, 22:43
takımda en fazla ücreti alan biri olmasına rağmen futbol acısında takımımızda olmaması gereken bir adam diye düşünüyorum ama gene imzalamışlar hayırlı olsun..

OLCAY ÇAKIR
18.06.2009, 23:04
Garip ama gerçek.

Serkan bu takımın en tecrübeli isimlerinden biri.

Kaldıysa iyi oldu.
Akıllı iş yapıldı.

oguzhann
19.06.2009, 00:26
kaldı iyi oldu hoş oldu ama o kiloları vereceksin serkan!:D

Hüseyin Kurt
19.06.2009, 21:38
Az önce Kartal sahilinde eşiyle yürüyüş yapıyordu,baya formdaydı 2 dakikada yanımızdan geçip bize fark attı :)

Mustafa ÖZDEMİR
19.06.2009, 21:42
eğer imza atılmışsa yapacak bişe yok .destek vereceğiz her zaman...

Kazım Uzunboy
19.06.2009, 21:46
Can boğazdan gelir Serkan. :rolleyes: :):)

Mira_61
19.06.2009, 21:50
Biz onu fazla kilolarıyla sevdik.:D
Yahu cidden biraz kilo versen iyi olur Serkan,devam yürüyüşlere.
Vallahi bilsem bende gelirdim yakın sahil bize.:D

Kazım Uzunboy
19.06.2009, 21:53
BMN İstanbul | Serkan'la yürüyüşe çıkıyor. :):):)

Mira_61
19.06.2009, 21:55
Destek konusunda sınır yok.:)
Taraftar şimdide Serkanın fazla kilolarına el attı.:D

Hüseyin Kurt
19.06.2009, 21:58
Bundan sonra akşamları 7-8 gibi Kartal Dragos sahilindeyim :)

lazyoner_8
19.06.2009, 22:02
inşallah seneye daha faydalı olacaktır

kudu_61
19.06.2009, 22:14
2 aydır aldığım en sevindirici haber (kızımın doğumundan sonra)
takımda egemen-umut ve serkanın hırsı olmasa bu ligi 3. bitiremezdik hayırlı olsun yeri kesinlikle sağ bek değil sağ beke abdurrahmanı alamayacaksak buğra bile olur serkanın yeri orta saha ve tijikuzunun yanında bankom

ince_memed
20.06.2009, 00:56
tamam da futbol 11 kişi oynanıcak transfer edilen herkes oynayacakmı allah askına.yapmayın serkan orta saha olursa colman nerde selçuk nerde tjkuzu nerede alanzinyo yattara allah allah bu işte bi terslik var.bence de serkanın yeri orta saha ama ben colman alanzinho yattara ve tjikuzu dan yana kullanırdım tercihimi.

Ömer TOPAL
20.06.2009, 00:58
uşaklar Serkanla yürüyüşe çıkan birisi selamımı iletsin..Samsundan Ömer deyin..unutmayın ha

must61
20.06.2009, 02:47
Trabzon ile yeniden anlaşmaya varan Serkan Balcı, hiçbir zaman parayı problem etmediğini söyledi. Bordo- mavili formayı giymekten mutluluk duyduğunu kaydeden tecrübeli oyuncu, "Sahaya çıktığımda aldığım para aklıma bile gelmiyor. Ben forma için oynayan futbolculardanım" dedi. http://ads.sabah.com.tr/adserver/view.ads?d2hhdD16b25lOjI1NyZhbXA7bj1hZjU3ODQ1NA%3D %3D (http://ads.sabah.com.tr/adserver/click.ads?n=af578454)

Birde maaşına indirim yapmayan özevlatlar savunuluyor!
Helal olsun Serkan...

oguzhann
20.06.2009, 09:48
kalması iyi oldu,hayırlısı.

peker61
20.06.2009, 09:51
Trabzon ile yeniden anlaşmaya varan Serkan Balcı, hiçbir zaman parayı problem etmediğini söyledi. Bordo- mavili formayı giymekten mutluluk duyduğunu kaydeden tecrübeli oyuncu, "Sahaya çıktığımda aldığım para aklıma bile gelmiyor. Ben forma için oynayan futbolculardanım" dedi. http://ads.sabah.com.tr/adserver/view.ads?d2hhdD16b25lOjI1NyZhbXA7bj1hZjU3ODQ1NA%3D %3D (http://ads.sabah.com.tr/adserver/click.ads?n=af578454)

Birde maaşına indirim yapmayan özevlatlar savunuluyor!
Helal olsun Serkan...

Bize böyle topçular lazım forma için ölümüne oynayan serkan çok iyi bir adam gibi adam kalmasına sevindim..

bordo61
25.06.2009, 10:33
Trabzonspor’un yeni teknik direktörü hayırlı olsun
Giray Bulak’tan çok,Samet Aybaba’dan çok çok, Şenol Güneş’ten ise çok daha çok
Yeterli ve kredisi bayağı olan Hugo Bross’u eleştirmeyeceğim…
Ben çıkıp bu satırlardan, nasıl oluyor da yukarıda adını saydığımız hocalar yetersiz oluyorda
Hugo Buross yeterli demeyeceğim…
Yunan ligi gibi kalitesiz bir ligde küme düşen bir hoca alınırmı hiç demeyeceğim…
Madem böyle bir hoca alacaktınız neden bu kadar beklediniz konularına girmem zaten…
Ben Başkanı seviyorum, o yüzden Anderleht’i şampiyon yapan Broos’a o gözle bakacağım…
Mesajcılar ve fakscıların bir anda sessizliğe bürünmesi de beni şaşırtmadı …
Tabii herkesin birinci sınıf hoca anlayışı farklı…
Eee bir yönetici çıkıp bir kulüp personeli için “ya o ya ben “ derse
Ve o personelde bırakın gönderilmeyi terfi ettirilip en genel koordinatör yapılırsa,
Yönetici ise futbol takımından uzaklaştırılıp basketbol salonlarında maç izlettirilirse…
Ve yine o yönetici de istifa etmeyip daha daha rencide edilmeyi beklerse…
Çok çok daha rencide edilip istifa etirilirse onlarında sessizlik normal
Ama eleştiri yapmayacağıma söz verdim…
Geçen hafta yeniden anlaşmaya varılan Serkan Balcı’nın geçenlerde düğünü vardı…
Şaşalı bir düğünle dünya evine giren Trabzonspor’un önümüzdeki sezon olası kaptanı…
Düğününün daha da şaşalı geçmesi için havai fişek gösterisi yapmak istemiş
Bunun içinde emniyetten izin almak şarttır…
Serkan’da telefonu almış ve aramış Celalettin Cerrah’ı, Cerrah o zaman hala görevde tabii
Sayın Müdürüm ben Serkan, hangi Serkan,Fenerbahçeli Serkan…
Kaynak: Beşiktaş TV,olayı söyleyen de gazeteci Yemen Ekşioğlu, bizzat şahitmiş…
Yok canım Hüseyin’le mukayese etmeyeceğiiiim…
Dedim ya eleştiri yok…
Hüseyin’in bu takım için ne olduğunu Trabzon’lu dan nefret eden Trabzonlular çok iyi biliyor…
Ama ben geçen sezon FIFA’nın yeni başlattığı ve futbolculardan bizzat istediği…
Kulübün bize borcu yoktur kağıdını bir çok futbolcu imzalamazken
Yetersiz,devamlı yana oynayan, aynı anda şut atıp, pas atamayıp, kafa vuramayan
Hüseyin’in kendini ortaya koyup herkese imza attırdığından bahsetmeyeceğim…
Yerine alındığı söylenen Tzikuzu’nun futbolun dışında Yattara’yı bile solladığına değinmem…
Gençlerbirliği’nden Engin’i alıp, Yattara,Alanzinho ve Enginle nasıl bir orta saha kurulacak
Şeklinde bir soru sormam bile…
Onların mücadele gücünü tartışmam hangisi yedek kalınca sorun çıkartmaz diye de merak etmem
Ama benim merak ettiğim bir şey var…
Medyamızın teknik direktör krizi ve transfer mevsimi nedeniyle olsa gerek atladığı bir konu var…
Oda eski Kartalspor’lu yeni Kayserispor’lu Yaser
Yaser’in yaşı 17, forvet oynuyor
Trabzonspor izleme komitesi tarafından defalarca izlenilip beğenilmiş Yaser…
Sonra da alınması için yönetime rapor sunulmuş…
Yönetimde onay vermiş…
Ve bu gelecek vaad eden Yaser’le kulüpten birileri sözleşme yapmış…
Yaser artık Trabzonspor’luymuuuuuşşşşşş
Ama Yaser sonra vazgeçmiş bir imza da Kayserispor’a atmış
Eee ne duruyor Trabzonspor versin Federasyona iki imza var
Futbolcu 1 yıl ceza alır normalde…
Ama yapılan sözleşme skandal…
Hatta komedi…
Kim yapmış sözleşmesini…
Valla bende merak ediyorum işte bunu…
Aslında çaktırmayın ben biliyorum, ama söylemem…
Hem söylesem ne olacak ki…
Koordinatör yine en genel koordinatör…
Sözleşme yapmayı da en iyi o bilir futbolcu izlemeyi de her şeyi de…

Barış Yurduseven

Cengiz Çubukcu
25.06.2009, 10:57
Serkan bu taraftara bir özür borçlu şimdiden, bir de önümüzdeki sene canını dişine takıp kendini affettirecek...haberi okuyunca nasıl moralim bozuldu anlatamam :(

''Şaşalı bir düğünle dünya evine giren Trabzonspor’un önümüzdeki sezon olası kaptanı…
Serkan’da telefonu almış ve aramış Celalettin Cerrah’ı, Cerrah o zaman hala görevde tabii
Sayın Müdürüm ben Serkan, hangi Serkan,Fenerbahçeli Serkan…
Kaynak: Beşiktaş TV,olayı söyleyen de gazeteci Yemen Ekşioğlu, bizzat şahitmiş… ''

Osman Yavuz
25.06.2009, 11:07
Böyle adamlara 1 milyon 300 bin ytl veriyorlar ya.Vallahi anlamak mümkün değil.Ona vereceğin 1 milyon 300 bini Engin transferie harcasan iş bitmişti şimdi.

Özge
25.06.2009, 11:18
Yazık.Fenerbahçe'li Serkan'ın sözleşmesini uzatmasaydık keşke belki çok sevdiği Fenerbahçe'sine geri dönerdi.Üzüldüm Serkan'dan böyle bir şeyi duyduğuma.

ilhan
25.06.2009, 11:21
Barış Yurduseven, Trabzonspor'u sevmeyen.

Adem Erdoğan
25.06.2009, 11:26
Niye bu kadar şaşırdınızki, Trabzonlu olmayan futbolcularımızın hepsi Trabzonsporlumu sanki.:rolleyes:

Onun telefon konuşmasını dinleyen adam utanmamışmı hiç ne konuştuğunu dinleyip sonra bunu uluorta ifşa etmeye.

özçelik61
25.06.2009, 11:27
kaç sene oldu aklımda kalan tek şeyi 2 trilyonluk masrafı

ilhan
25.06.2009, 11:28
Niye bu kadar şaşırdınızki, Trabzonlu olmayan futbolcularımızın hepsi Trabzonsporlumu sanki.:rolleyes:

Onun telefon konuşmasını dinleyen adam utanmamışmı hiç ne konuştuğunu dinleyip sonra bunu uluorta ifşa etmeye.

Ben haberin kasıtlı yapıldığını düşünüyorum. :) Ha öyle bir şey demişse Serkan yanlış yapmış. Ama haberin içeriğine bakarsak hiç iyi niyetli olmadığını anlayabiliriz.

Özge
25.06.2009, 11:30

Elbette değil ama ulu orta başka takımı tuttuğunu söylemiyorlardır böyle.Serkan Balcı deseydi Fenerbahçeli Serkan demesine gerek yoktu.

Ali İhsan
25.06.2009, 11:38
Böyle adamlara 1 milyon 300 bin ytl veriyorlar ya.Vallahi anlamak mümkün değil.Ona vereceğin 1 milyon 300 bini Engin transferie harcasan iş bitmişti şimdi.

Takımda Hüseyin(34)'den sonra en fazla milli olan oyuncu (29)'ya bu paranın verilmesinin neresi yanlış acaba.

Hayatında bir kez bile milli takım kampına çağrılmamış, babası milli takım hocası olsa belki milli takıma gidebilecek, işi gücü takım karıştırmak olan, her türlü saha içi ve saha dışı pisliği yapan Engin sadece Trabzonsporlu olmasıyla bu takıma gelsin ama Fenerbahçeli Serkan her zaman için takıma katkısını sağlasın kendi yeri olmadığı halde sağbeke yamansın ama elinden geleni yine yapsın, sonuç Hüseyin'le neredeyse aynı sayıda milli olmuş ama Hüseyin 2 trilyonluk(belki daha da fazla ) ücretinde indirim yapmasın ama Serkan indirimi kabul etsin...

28TS61
25.06.2009, 11:39
ya her habere inanmayalim lütfen. adamlar bizi yipratmak icin herseyi yapiyorlar.
kendilerini gündemde tutmak icinde birseyler uyduracaklardir elbet.
maksat polemik yaratmak.
yok yaninda bilmem bjkli x da varmis sahitmis. yalancinin sahidi yalanci olurmus zaten
fazla takilcak bir konu degil bence

Cengiz Çubukcu
25.06.2009, 11:42
Serkan emniyet müdürü kendini tanısın diye öyle bir şey söylemiştir, belki de İstanbuldayken tanışmışlardır ama şöyle deseydi ona kızmadım ''Ben Serkan Trabzonsporlu, 2-3 sene önce Fenerbahçedeydim'' ...

karatasof
25.06.2009, 11:55
'''Geçen hafta yeniden anlaşmaya varılan Serkan Balcı’nın geçenlerde düğünü vardı…
Şaşalı bir düğünle dünya evine giren Trabzonspor’un önümüzdeki sezon olası kaptanı…
Sayın Müdürüm ben Serkan,
Hangi Serkan,
Fenerbahçeli Serkan…''' Buraya kadar ki bölüm B.Yurduseven'in yazısından,devamını ben yapayım müsedenizle...
CC:fb'de Serkan diye bir topçu tanımıyorum.
SB:Yaa müdürüm ben iki sezon önce fb'de oynuyordum.Sonra kapının önüne kondum.
CC:eeeee,bana ne bundan?
SB:Sağolsun TS beni aldı ama?
CC:Aması ne?
SB:Ben yinede fb'yi unutamıyom da.

Mert67
25.06.2009, 12:01
Diyebilir.Beni hiçde ilgilendirmiyo.
Kendisinine görev verildiğinde elinden geleni yapıyor mu? Yapıyor.Gerisi boş.

ilhan
25.06.2009, 12:06
Çok güzel fantezi kurgular. İyi bir role play kahramanı yapar bizi.

Harun-61
25.06.2009, 12:17
bugün ki Saglik Kontrolünden:)

http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/2040-3N0Z2I3L.jpg

Adem Erdoğan
25.06.2009, 12:21
Gücenecek bir durum yok, adam lafı uzatmamak ve en kısa yoldan cevap vermek için demiştir o lafı.:)

Serkan'ın yerinde olsam bu muhabbeti ortaya çıkartanın suratına tükürürdüm.

Fenerliler ne kadar takılıyor böyle şeylere acaba.

Osman Yavuz
25.06.2009, 12:22
Takımda Hüseyin(34)'den sonra en fazla milli olan oyuncu (29)'ya bu paranın verilmesinin neresi yanlış acaba.

Hayatında bir kez bile milli takım kampına çağrılmamış, babası milli takım hocası olsa belki milli takıma gidebilecek, işi gücü takım karıştırmak olan, her türlü saha içi ve saha dışı pisliği yapan Engin sadece Trabzonsporlu olmasıyla bu takıma gelsin ama Fenerbahçeli Serkan her zaman için takıma katkısını sağlasın kendi yeri olmadığı halde sağbeke yamansın ama elinden geleni yine yapsın, sonuç Hüseyin'le neredeyse aynı sayıda milli olmuş ama Hüseyin 2 trilyonluk(belki daha da fazla ) ücretinde indirim yapmasın ama Serkan indirimi kabul etsin...
Peki bu çok milli Serkan kaç senedir niye milli olamıyor?;)

Buraları okuyunca Mehmet Topuz'a kızılmasının yanlış olduğunu düşünüyorum.Çünkü biz çok iyi sindirmişiz bu durumu.;)

Harun-61
25.06.2009, 12:39

Buraları okuyunca Mehmet Topuz'a kızılmasının yanlış olduğunu düşünüyorum.Çünkü biz çok iyi sindirmişiz bu durumu.;)

Osman, yanlis hatirliyorsun kardesim.
Serkan gecen sene Milli Takima cagirildi, hatta forma dahi giydi :)

Emirhan Makul
25.06.2009, 12:47
Çok zayıflamış ya helal olsun.

http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/2040-2I0M2N9D.jpg

Osman Yavuz
25.06.2009, 12:59
Osman, yanlis hatirliyorsun kardesim.
Serkan gecen sene Milli Takima cagirildi, hatta forma dahi giydi :)Hangi maçta oynamıştı Harun ben niye hatırlayamadım:)

sessizkral_1
25.06.2009, 13:05
biraz göbek kalmış onuda erittimi tamamdır gerçi kocaman göbekli haliyle 90 dakka koştuğunu bilirim :)

hamucera
25.06.2009, 13:21
osman yavuz sindirme diye birşey yok. fenerbahçeli olabilir. gökdenizde fenere imza atmıştı unutmayalım, futbolcu para kazndığı yerde oynar.

serkan geçen sene milli takıma alındı evet oynadı buda doğru illa ispat istiyorsan inernetten araştır, eleştiri yapıytorsan kanıtı olmalı.

Ali İhsan
25.06.2009, 13:21

Hüseyin iki üç yıldır hiç milli olamadı.

Serkan bu sene (2008-2009) milli takıma çağrılan sadece dört oyuncumuzdan biri(Gökhan, Ceyhun, Tolga)

gustavo_colman
25.06.2009, 15:13
Çok zayıflamış ya helal olsun.

zayıflamış ama o göbek erisin be serkan

Mira_61
25.06.2009, 15:26
Bence gücenilecek bir olay değil.Büyütmeye gerek yok.Kaldı ki bu adamın sahada ne kadar Trabzonsporlu olduğuna hepimiz şahidiz.Saha dışı beni ilgilendirmez.Ha nedir biraz daha dikkatli olsaydı hoş olurdu.Ama büyütülecek kadar da değil.
İğne olurken o yüz ifadesi ne öyle Serkan.Çok şirin ya.O da korkuyor benim gibi iğneden.:o:D
Kalmana gerçekten çookk sevindim.Bu sene çok faydalı olacaksın Biyonik adam.Ama diline dikkat et.Bizim taraftar böyle şeylere gelemez.:)

Kazım Uzunboy
25.06.2009, 15:30
İtiraf edin, İstanbul'da birlikte koşu yaptınız değil mi ? :):)

Mira_61
25.06.2009, 15:34
İtiraf edin, İstanbul'da birlikte koşu yaptınız değil mi ? :):)
Hüseyin Abiyle birlikte koşmuşlar.Ben olay mahalinde yoktum:D
Serkan bayağı zayıflamış.Kampta da atar biraz.Tamam da yedik uşağı zayıfla zayıfla diye.:)

Harun-61
25.06.2009, 15:40
Hangi maçta oynamıştı Harun ben niye hatırlayamadım:)

en son Avusturya'ya karsi oynamis

Tarih: 19.11.2008 :)

http://www.tff.org/Default.aspx?pageId=29&macId=78433

Kazım Uzunboy
25.06.2009, 15:54
Hüseyin Abiyle birlikte koşmuşlar.Ben olay mahalinde yoktum:D
Serkan bayağı zayıflamış.Kampta da atar biraz.Tamam da yedik uşağı zayıfla zayıfla diye.:)

Kampta da koştururuz onu diyeceğim ama zaten zayıflamış yeterince.

Yeter daa. :)

erik
25.06.2009, 16:12
Serkan Fenerli olabilir ve bence bunda hiçde gocunacak bir taraf yok.Sahaya çıktığı zaman canavar gibi mücadele ediyorsa hırsı varsa isterse hangi takımı tutarsa tutsun önemli değil bence.

Osman Yavuz
25.06.2009, 16:44
osman yavuz sindirme diye birşey yok. fenerbahçeli olabilir. gökdenizde fenere imza atmıştı unutmayalım, futbolcu para kazndığı yerde oynar.

serkan geçen sene milli takıma alındı evet oynadı buda doğru illa ispat istiyorsan inernetten araştır, eleştiri yapıytorsan kanıtı olmalı.Ben size kesin oynamadı demedim hatırlamıyorum dedim.Kendinizde diyorsunuz futbolcu para kazandığı takımı tutar gönlündeki takımı tutmaz örneğin Mehmet Topuz.Beşiktaşlı olan adama bir gün herkes fenerbahçeli olacak şapkası taktırırlar.;)

Hüseyin iki üç yıldır hiç milli olamadı.

Serkan bu sene (2008-2009) milli takıma çağrılan sadece dört oyuncumuzdan biri(Gökhan, Ceyhun, Tolga)Zaten Egemen'de çok kötü bir defans oyuncusu ülkenin en zayıf olduğu bölge olan defans hattında bile çağrılamadı;)

en son Avusturya'ya karsi oynamis

Tarih: 19.11.2008 :)

http://www.tff.org/Default.aspx?pageId=29&macId=78433Teşekkürler Harun.Askerdeydim o sırada izleyememişim maçı:)

Serkan Fenerli olabilir ve bence bunda hiçde gocunacak bir taraf yok.Sahaya çıktığı zaman canavar gibi mücadele ediyorsa hırsı varsa isterse hangi takımı tutarsa tutsun önemli değil bence.Afedersiniz ama Serkan Balcı o poposunu kaldıramıyordu kilosundan.Onun yaptıklarını benim hiçbir zaman savunmadığım Hasan Üçüncü bile yapıyordu.Sivas maçında yedirdiği 3 golü ne çabuk unuttunuz?

oguzhann
25.06.2009, 16:57
şu gördüğüm serkan'ın göbeği mi yoksa gözlerim mi bozuldu?erit ula o göbeği!

sifuni
25.06.2009, 17:06
valla serken o göbek gitmeli

Dursun Kaplan
25.06.2009, 17:11
http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/2040-3N0Z2I3L.jpg

Olaya bak. :cool:

Yavuz Hasan
25.06.2009, 18:54
Sivas maçında yedirdiği 3 golü ne çabuk unuttunuz?
sivas maçında song un hatalarından gol yedik serkan dan dolayı değil

oguzhann
26.06.2009, 11:03
Sivas maçında yedirdiği 3 golü ne çabuk unuttunuz?
takım olarak berbat bir oyun ortaya koyduğumuz bir maçtan sonra faturanın sadece bir oyuncuya kesilmesi saçmalık.

halil ibo
26.06.2009, 11:08
Efendiliği ve çalışkanlığıyla takdiri hak eden bir oyuncumuz.Mukavelesi bitmesine rağmen kulübün istediği şartlarda kalmıştır.
Yani olumlu özelliklerine birde mütevazılığını eklemiştir.Evliliği inşallah profesyonel sporculuğuna olumlu yansıyacaktır...

Tayfun
26.06.2009, 12:49
Serkan’ın sözleşmesi uzatıldıhttp://www.trabzonspor.org.tr/images/theme/a1.gifhttp://www.trabzonspor.org.tr/images/theme/a2.gifhttp://www.trabzonspor.org.tr/images/theme/a3.gifhttp://www.trabzonspor.org.tr/images/theme/a4.gifhttp://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/2046-9T6E8O9Q.jpg

1 (javascript:rateImg(1,'2046'))
2 (javascript:rateImg(2,'2046'))
3 (javascript:rateImg(3,'2046'))
4 (javascript:rateImg(4,'2046'))
5 (javascript:rateImg(5,'2046'))

Bu habere 2 oy kullanılmış. Ortalama 5 üzerinden 5 !

Başarılı oyuncumuz Serkan Balcı’nın sözleşmesi iki yıl uzatıldı.

Genel Sekreterimiz Hasan Yener’in katılımıyla gerçekleştirilen imza töreniyle Serkan Balcı kendisini iki yıl daha Trabzonspor’a bağlayan imzayı attı.

İmza töreninde konuşan Genel Sekreterimiz Hasan Yener, Serkan’ın Haziran ayı içerisinde attığı ikinci imza olduğunu hatırlatarak, “Serkan daha önce mutlu bir yaşama başlamak için evlilik imzası atmıştı. Şimdi de Trabzonspor’daki başarılarını arttırarak devam ettirmek için bir imza daha attı. Serkan kişiliğiyle, mücadelesi ve savaşçı futbol tarzıyla taraftarımızın da beğendiği bir kardeşimiz. Kendisine ailevi yaşamında mutluluklar diliyorum, Trabzonspor’da ise başarılı olacağına inanıyorum” dedi.

Serkan ise bu imzanın kendisi için mutluluk verici olduğunu belirterek, “Camiamıza ve taraftarımıza bana göstermiş oldukları yakınlık nedeniyle teşekkür ediyorum. Geçen sezon ligi üçüncü sırada tamamlarken Şampiyonlar Ligi’ni kaçırdık. Yeni sezonun farklı olacağına inanıyorum. İyi bir takımımız var. Bunu bu sezon kanıtlayacağız. Trabzonspor’da kaldığım için mutlu ve huzurluyum” diye konuştu.

Diğer Fotoğraflar

http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/2046-4I1M4N0D.jpg

http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/2046-5E5K1O8W.jpg

Mustafa
26.06.2009, 12:56
Hayırlı olsun.Güzel bir haber bence.

KUTADGU
26.06.2009, 13:08
Hayırlı olsun. Sanırım maddi konularda anlaşılmış.

Serkan'ın takımda kalması faydalı oldu diye düşünüyorum.

Melek
26.06.2009, 13:14
Keşke resimlerde ki sempatikliğini biraz da sahaya yansıtsada oynasaydi hayırlısı bakalım bu sezon inşallah daha güzel katkı sağlar bize..

tuncay1984
26.06.2009, 13:14
bu serkan kaldi hüseyin gittiya
helal olsun

Mustafa Calik
26.06.2009, 13:17
Serkan, seni zaten seviyordum ve simdi daha cok seviyorum seni. Fiyat indirimi kabul etti. Helal olsun sana .. böyle oyuncular lazim bize.

Gökhan KAN
26.06.2009, 13:17
Alternetif iyidir..Hele böyle Joker bir oyuncuysa daha iyidir...

Hüseyin İlkin
26.06.2009, 13:32
Hayırlı olsun, imzayı atmış.

UğuR
26.06.2009, 13:36
Hayırlı olsun.....

tuncay1984
26.06.2009, 13:37
Serkan’ın sözleşmesi uzatıldıhttp://www.trabzonspor.org.tr/images/theme/a1.gifhttp://www.trabzonspor.org.tr/images/theme/a2.gifhttp://www.trabzonspor.org.tr/images/theme/a3.gifhttp://www.trabzonspor.org.tr/images/theme/a4.gifhttp://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/2046-9T6E8O9Q.jpg

1 (http://javascript%3Cb%3E%3C/b%3E:rateImg%281,%272046%27%29)
2 (http://javascript%3Cb%3E%3C/b%3E:rateImg%282,%272046%27%29)
3 (http://javascript%3Cb%3E%3C/b%3E:rateImg%283,%272046%27%29)
4 (http://javascript%3Cb%3E%3C/b%3E:rateImg%284,%272046%27%29)
5 (http://javascript%3Cb%3E%3C/b%3E:rateImg%285,%272046%27%29)

Bu habere 2 oy kullanılmış. Ortalama 5 üzerinden 5 !

Başarılı oyuncumuz Serkan Balcı’nın sözleşmesi iki yıl uzatıldı.

Genel Sekreterimiz Hasan Yener’in katılımıyla gerçekleştirilen imza töreniyle Serkan Balcı kendisini iki yıl daha Trabzonspor’a bağlayan imzayı attı.

İmza töreninde konuşan Genel Sekreterimiz Hasan Yener, Serkan’ın Haziran ayı içerisinde attığı ikinci imza olduğunu hatırlatarak, “Serkan daha önce mutlu bir yaşama başlamak için evlilik imzası atmıştı. Şimdi de Trabzonspor’daki başarılarını arttırarak devam ettirmek için bir imza daha attı. Serkan kişiliğiyle, mücadelesi ve savaşçı futbol tarzıyla taraftarımızın da beğendiği bir kardeşimiz. Kendisine ailevi yaşamında mutluluklar diliyorum, Trabzonspor’da ise başarılı olacağına inanıyorum” dedi.

Serkan ise bu imzanın kendisi için mutluluk verici olduğunu belirterek, “Camiamıza ve taraftarımıza bana göstermiş oldukları yakınlık nedeniyle teşekkür ediyorum. Geçen sezon ligi üçüncü sırada tamamlarken Şampiyonlar Ligi’ni kaçırdık. Yeni sezonun farklı olacağına inanıyorum. İyi bir takımımız var. Bunu bu sezon kanıtlayacağız. Trabzonspor’da kaldığım için mutlu ve huzurluyum” diye konuştu.

Diğer Fotoğraflar

http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/2046-4I1M4N0D.jpg

http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/2046-5E5K1O8W.jpg

forma fena degilmis yaws

MuratB.
26.06.2009, 13:40
neden kaç paraya imza attıgını açıklamazlar anlamıyorum.. hakkaniyetli bir değerlendirme yapabilmemiz için ücreti bilmemiz gerek.

Murat TONBUL
26.06.2009, 13:58
Hayırlı olsun serkan takımımıza tekrar.

ApoCaN28
26.06.2009, 13:59
Forma yakışmış =)

BALKAN 06
26.06.2009, 14:04
yönetim alacağında indirip yap demişti,serkan da cık,
kaç paraya anlaşıldı,kimin dediği oldu acaba...

fish_bone
26.06.2009, 14:28
Bence iyi oLmuş. hem orta saha, hem sağ bek, hemde sağ açık için ideaL bir yedek...
3 kuLvarda birden yarışacağımızı düşünürsek, kaLması gereken bir oyuncuydu...

macka61
26.06.2009, 14:42
hayırlı olsun yeni sözleşmesi iyiki takımda kaldı çok hırslı bir oyuncu

mashal61
26.06.2009, 14:43
Yönetim fiyatında indirime gitmese anlaşmazdı diye düşünüyorum. Ama net bir bilgimiz de yok. Kulüp nedense futbolcu maaşlarını açıklamıyor.

Serkan hayırlı olsun kulübümüze...

turkish0061
26.06.2009, 15:44
2 yil daha trabzonsporda !!!! Super vllah cok seviyorum bu adami

Samet Yildirim
26.06.2009, 16:03
Takimda kalmasi iyidir...

Kadir
26.06.2009, 16:05
Kalması kesinlikle iyi oldu .

Atakan
26.06.2009, 16:23
Sevindim kalmasına.:)

ahmetto
26.06.2009, 17:03
hayırlı olsun camiamız ve serkan için.Umarım performansı bu dönrm dahada artar

Vural Kuyumcu
26.06.2009, 17:24
imza töreninden video http://www.holigan.com.tr/NewsVideo.php?videos_id=2621

Osman Yavuz
26.06.2009, 17:44
Serkan, seni zaten seviyordum ve simdi daha cok seviyorum seni. Fiyat indirimi kabul etti. Helal olsun sana .. böyle oyuncular lazim bize.
Zorla konuşturuyosunuz beni ya.:DYa bu Hüseyin'e madem bu kadar iyi topçusun, niye talibin yok diyenler şu Serkan'ı neden görmezler anlamıyorum.Hüseyin'i savunduğumdan değil olaylara hep tek taraflı bakmanıza kızıyorum.

Fiyat indirimini kabul etti diyorsunuz bize böyle futbolcular lazım diyorsunuz.Peki soruyorum Serkan'a bizim kadar para verecek başka bir kulüp var mı?Yüksek teklif olmayınca ve ülkenin 4 büyük takımından birinde oynamak varken niye ayrılsın ki zaten.Atıyorum bir Eskişehir'de oynasa kaybolup gider ama Trabzonspor'da oynamak farklı işte.

bordo61
26.06.2009, 17:57
Zorla konuşturuyosunuz beni ya.:DYa bu Hüseyin'e madem bu kadar iyi topçusun, niye talibin yok diyenler şu Serkan'ı neden görmezler anlamıyorum.Hüseyin'i savunduğumdan değil olaylara hep tek taraflı bakmanıza kızıyorum.

Fiyat indirimini kabul etti diyorsunuz bize böyle futbolcular lazım diyorsunuz.Peki soruyorum Serkan'a bizim kadar para verecek başka bir kulüp var mı?Yüksek teklif olmayınca ve ülkenin 4 büyük takımından birinde oynamak varken niye ayrılsın ki zaten.Atıyorum bir Eskişehir'de oynasa kaybolup gider ama Trabzonspor'da oynamak farklı işte.

Serkan gidecekti ama bizim kadar veren çıkmadı :)

Cem Balcı
26.06.2009, 19:05
daim olsun serkan,başarılar...

Erbay
26.06.2009, 20:10
Kalmasını istiyordum. Orta sahada oynadığı zaman ciddi katkı sağlıyor takıma.

Ahmet KESKİN
27.06.2009, 02:56
böyle bir oyuncu bırakılırmı Allah aşkına inşallah evliliğide bir ömür boyu mutluluk içinde gecer performansına iyi etki eder umarımmmm

Yavuz Hasan
27.06.2009, 14:30

başka bi takım serkan ı ne kadar ister bilmiyorum ama

serkan ı gönderip yerine en az onun kadar mücadele eden birini almak serkan ı takımda tutmakdan daha masraflı olur diye düşünüyorum

kim alınabilirdi mesela serkan ın yerine

Muhammed
27.06.2009, 14:42
Serkan son maçlarda sol açıkta iyiydi bence sakatlanana kadar.

ceserdar
27.06.2009, 17:20
Hiç sevinmedim kalmasına. Gitseydi keşke. Ne artısı var anlamıyorum. Bu gibi adamlara vereceğim parayla 5 tane genç oyuncu istihdam et. Kaybetmezsin kazanırsın.

karim@benzema10
27.06.2009, 18:03
serkan fazla yağlarının olduğunu söylemiştim bu sorunu halledebilirse takımımıza faydalı işler yapacağını inanıyorum.

sağ bek'te kısa boyunun dezavantajı ve kontrolsüz hücuma çıkışları yüzünden oynayamaz,orta alanda pres özellikleri kısmen

başarılı olabilir ama onun oynayabileceği ve en verimli olabileceği mevki sağ açık olabilir.

cınar#7
23.07.2009, 13:00
aslında kariyerinin çoğunu sağ bek oynadı ama hala eksik görülüyor..Fenerbahçede bile kimse bir şey demiyordu Serkana,gayet başarılı oynuyordu sağ bekte...

oguzhann
23.07.2009, 14:58
aslında kariyerinin çoğunu sağ bek oynadı ama hala eksik görülüyor..Fenerbahçede bile kimse bir şey demiyordu Serkana,gayet başarılı oynuyordu sağ bekte...
geçtiğimiz sene başında en çok sevilen oyuncular arasındaydı,formasını hakkıyla ıslatıyor deniyordu.

Orhan Aydın
23.07.2009, 15:21

1 ay gecikmeli de olsa katılıyorum,adamın sözleşmesi bittiğinde bizden daha fazla veren bir takım olsaydı gitmezmiydi:)

Süleyman50
23.07.2009, 15:27
evet bende katılıyorum yukardaki yoruma,bizden fazla ücreti kimse vermezdi serkana...

gustavo_colman
25.07.2009, 23:01
iyiydi iyi de benm dikkatimi çeken barış memişin yüzünün yavaş yavaş serkana benzemesi ben çok benzettim toplu resimlerde özellikle

Muhammed
25.07.2009, 23:08
Heerenveen maçında sağ bekte çok başarılıydı ancak bu maçta birkaç kere adam kaçırdı.

Samet Yildirim
26.07.2009, 00:05
biraz aksadi ama fazla sorun olmadi

Harun-61
26.07.2009, 01:50
cok azimli Serkan.
cok kosuyor, en iyisini yapmaya calisiyor, fakat su kesin

Serkan sagbek'de oy-nuya-mi-yor !!!
verim alamiyoruz o tarafdan.

Özge
26.07.2009, 21:07
Sırıtmadı dün.Kademeye de girdi:DYine koştu çok.

fish_bone
26.07.2009, 22:37
Türkiye'de ki bi çok sağ bekten daha iyi oynuyor. Kısaca İyinin orta haLLisi :)
Hee gerçek bi sağ bek aLırsak iyi oLur ama zaten Türk yok o mevkide. Orhan Şam diyo herkes ama ben Serkan'dan çokta artısı oLduğunu düşünmüyorum. Gökhan GönüL, Uğur Uçar, Hamit aLtıntop veya yabancı oLmayacaksa Serkan oynamaLı...

mashal61
29.07.2009, 16:18
Serkan'ın oynaması gereken yer orta sahadır. Zaten Serkan'ı Serkan yapan yer de orta sahadır. Serkan'dan zorla sağ bek yapmaya çalışıyoruz. Ama Serkan'ın sağ bekte fazla sırıttığını da söyleyemeyiz. Asıl yerinde oynatılırsa verimi en az %50 artar.

Samet Yildirim
02.08.2009, 01:00
sag bekde olulu isler yapti begendim

Yunus Güneş
02.08.2009, 10:41
Dün güzel oynadı...Fazla hata yapmadı...tebrikler...

Atakan
02.08.2009, 11:59
Güzel oynadın.:)

Sümeyye Şahin
04.08.2009, 19:00
Serkan Şampiyonluk İstiyor
04 Ağustos 2009 / 17:19

Serkan Balcı, geçen yıl şampiyonluğu klı payı kaçırdıklarını bu yıl ise şampiyon olmak istediklerini söyledi.

Serkan Balcı, beklentilerinin bu yıl şampiyonluk olduğunu belirterek, ''Trabzonspor, büyük bir camia ve her yıl şampiyonluğa oynar. Bu yıl da şampiyonluğa oynayacağız. Geçen yıl şampiyonluk göremedim. 2 yıl daha kontrat yaptım. İnşallah bu yıl şampiyonluğu görürüm'' dedi.

Hazırlık kamplarının iyi geçtiğini kaydeden Serkan Balcı, ''5 galibiyet ve 1 beraberlik elde ettik. Sivasspor maçıyla lige güzel bir başlangıç yapmak istiyoruz. Bu yıl ligde daha iyi şeyler yapmak amacındayız'' diye konuştu.
Serkan Balcı, Fenerbahçe'de Daum'un ilk döneminde sağ bek olarak forma giymeye başladığını anlatarak, ''Orada 3, burada da 2 yıl olmak üzere 5 yıl bu mevkide oynadım. Gençlerbirliği'nde orta saha oynamıştım. Bir sorun yaşamıyorum bana görev verildiği sürece bu mevkide oynarım'' ifadelerini kullandı.

Trabzonspor'un şampiyonluğa oynayan rakiplerinin isim yapmış futbolcular aldığını ifade eden Serkan Balcı, şöyle konuştu:
''Geçen sene biz flaş transferler yapmıştık. Bu yıl da eksik yerlere transferler yapıldı. Aramıza 1-2 futbolcu daha katılacak belki. Bizim için her şey iyi gidiyor. Geçen yıl yeni bir takımdık, bu yıl oturmuş bir takımız. Herkes ne yapacağını biliyor. Takım halinde iyi şeyler yapacağımıza inanıyorum.''

Serkan, Hugo Broos'un güleryüzlü ve disiplinli bir teknik direktör olduğunu kaydederek, ''İşini zamanında yapan, işine odaklanan bir isim. Pozitif etkisi oluyor. Şu anda bizim için görünen her şey güzel. Her şey iyiye gidiyor. inşallah bu güzellik bozulmaz'' dedi.

haber61.net

Fatih
09.08.2009, 00:06
Sağbek isteyenlere güzel bir cevap verdin Serkan hatta beni de oldukça yanılttın.

Böyle devam.

Öztürk Adem
09.08.2009, 00:07
Iyıydı cok ıyıydı :D

Ömer SEVİNÇ
09.08.2009, 00:28
Çok mu iyiydi? Yahu maçın en kötüsüydü bence.

Ben futboldan harbiden anlamıyorum sanırım:)

Yunus Güneş
09.08.2009, 00:30
Güzel oynadı hatalarını biraz daha azaltmalısın...Tebrikler serkan.

antagonist
09.08.2009, 00:35
Açıkçası ben de Serkan'ı beğenmedim. Engin ve SErkan takımın en kötü iki ismiydi.

Fatih
09.08.2009, 00:36
Ben maçı bir daha mı izlesem.:)

Samet Yildirim
09.08.2009, 10:35
gol de kritik hatasi var..1-2 pas hatasi daha yapti...genel olarak fena degildi...sag taraftan pek atak yemedik zaten...

Berk
09.08.2009, 11:08
Sağ bekliğinden bahsetmiyorum bile ama orta kesme konusunda ciddi sıkıntıları olduğunu birkez daha gördük.Kestiği ortaların tümü diğer taraftan taca çıkıyordu neredeyse.Gayret ediyor, ona lafımız yok ama yetersiz olduğu kesin.

ApoCaN28
09.08.2009, 11:22
Sağ bek değil ama mücadelesi için Teşekkür etmek lazım...

Hataları vardı ...

sessizkral_1
09.08.2009, 11:30
Sadece iyi niyetli ve mücadeleciydi.Onun dışında sağbek olarak kötüydü.Belki orta alanda olsa iş yapabilir.Ancak sağbek olabilecek futbol zekasına malesef sahip değil.

sakaryalı.61
09.08.2009, 11:32
çok iyiydi tabiki direk oynaması gerekenlerden biride bana göre serkandır....

canna52
09.08.2009, 11:35
skora gore yorum yapmak bu olsa gerek..

fish_bone
09.08.2009, 13:05
Serkan'ın kapasitesini hepimiz biliyoruz. Türkiye'de ki bek sıkıntısında çokta kötü değiL. Ofansif katkı bekLemeyin zaten. Yattara yada Alanzinho oynadığı zaman, onLarın defansif açıkLarını kapatsın yeter. Bu bağLamada dün çokta kötü değiLdi. Dahada iyi oLur takım oturdukça. Ama yinede genç ve geLecek vaad eden bi sağ bek buLmaLıyız, Karadenizspor'a kiraLamaLıyız.

Emirhan Çorumlu
09.08.2009, 13:44
Bence acilen bir Sag Bek alinmali ve 11 miz böyle olusmali:
Sylva
? (Sag Bek)
Song
Egemen
Cale
Yattara
Selcuk
Ceyhun
Colman
Alanzinho
Gökhan Ünal

Yunus Güneş
09.08.2009, 14:44
Serkan daha da iyi olucaktır zamanlaç...

Kubilay ŞAHİN
09.08.2009, 15:22
Biraz Etkisizdi.. Ama Olsun Daha İyisini Yapabilir..

Süleyman50
10.08.2009, 10:11
mücadelesi ve isteği üst düzeydi ama kritik pas hataları yaptı ve bunlardan birinde gol yedik daha dikkatli olması lazım...

Ali İhsan
10.08.2009, 11:23
Takıma ayak uydurması açısından sorun olmasa da hatta goldeki hatasını görmezden bile gelirsek yine sağbek mevkisinde tam oturuyor diyemem. İdareten nereye kadar bakalım, hem kendisine hem bize yazık. İyi bir ortasaha alternatifi olacakken orada hem biz hem kendisi zor durumda kalıyor. Neyse yıllardır orada oynuyor muhtemelen artık daha fazla sırıtmaz, sonuçta yetenekli futbolcu.

Yunus Güneş
10.08.2009, 11:40
İyi futbolcu ama sağbek için okadar iyi değil diye düşünüyorum ama yinde süperligdeki çoğu sağbekten iyi....

Kaan
11.08.2009, 03:56
İyiydi ama çabuk yoruldu.

Pas trafiğine pek katılamadı.

T.B_1461
12.08.2009, 17:15
Hırsına ve mücadelesine hayranım ama sivas maçında çok kötü ortalar yaptı ve hatalı pası gole sebep oldu.

Cihad Varlı
13.08.2009, 20:01
http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/2389-0Z4I3P1O.jpg

Toparla kendini Serkan..

Fatih
15.08.2009, 23:00
Hakkını teslim etmek lazım.Takımın belki de en iyisiydi.

Hüseyin Hatırlı
15.08.2009, 23:01
Caleyle birlikte takımın en iyisiydi... Arkasında bi yedek olsa iyi olacak.

Erbay
15.08.2009, 23:02
Takımın en iyisiydi ama ilk o çıktı galiba :)

erolizmts
15.08.2009, 23:07
Sanırım Hugo Broos'un oyunu okuma konusunda biraz sorunları var. Serkan bugün sahanın en iyilerindendi. Sakatlığımı vardı acep diyorum. Sivasspor maçında da iyi oynayanlar kenara alınırken hata oranı yüksek oyuncular sahada kalmıştı.

İskender YILMAZ
15.08.2009, 23:20
Anlayamıyorum, Serkan mı sırıtıyordu bu maçta bu takımda da, skor 1-1 iken bi Serkan - Tayfun değişikliği gerçekleşti .. Amaç neydi ?

Bu arada lütfen çalıma girme ve hafif zorlandığın bi pozisyonda dahi orta açma Serkan .. :

Samet Yildirim
15.08.2009, 23:26
Serkan yoruldu adamin kosucak hali yoktu bunu görememek imkanziz, hoca gördügü icin tebrik ediyorum.

cocugun cigeri cikti be.

Atakan
15.08.2009, 23:38
Adamını kaçırdın gol oldu.
Yaptığı hata için söylemiyorum.
Sağ bek şart.

shade6161
15.08.2009, 23:44
macın en iyisiydi..sıvas macında takımın en kötulerınden biriyken bu mactada takım bir yana serkan bir yana sag kanatta ileri geri arı gibi calıstı..valla helal olsun..taraftarı görunce serkan daha istikrarlı oynuor..deplasmanlardada böle oynasa bence sorun yasamayız..sag beke gerek yok bence..onunde bu kadar acık oynayan orta saha oyuncuları varken serkan gayet ıyı bıle denılebılır..

canna52
15.08.2009, 23:45
gecen hafta golde hatasi var , bu hafta yine hata yine gol yedik ve halla takimin en iyisi gibi laflar.......

Fatih
15.08.2009, 23:48
Sağ bek şart.
Adamını kaçıran Serkan mıydı?:)

Cafer Bulur
15.08.2009, 23:52
Serkan i ben de begendim,cok özverili oynadi.

Bu durum bize sagbek lazim oldugu gercegini degistirir mi,bence hayir.

AdemS
16.08.2009, 01:13
Yenilen golde Serkan'ın ne hatası var ben onu anlamadım?

Adam bugün bir ileri bir geri koşup durdu, çok bariz hatalar da yapmadı.. Sahanın en iyisiydi bence bugün..

Kubilay ŞAHİN
16.08.2009, 02:49
Bugün İyi Mücadele Etti.. Fakat Kendini Çok Kasıyor.. Hele Hele Önündeki Yattaranın Boşluğunda.. Aman Sakin Serkan.. Yeterince Sakat Oyuncumuz Var..

Hasan Ayvenli
16.08.2009, 02:51
İyilerdendi. Golde önde koşan adamı takip etmesini beklerim normalde bir sağ bekin. Ama sağ bek değilsin zaten. Boşver..

Orhan Kahraman
16.08.2009, 05:32
serkanın performansı hep aynı olabilecek son noktayı kovalıyor kapasitesini biliyor ve bence bügün de her zamanki gibi ortanın biraz üstünde performansı varıdı

cınar#7
16.08.2009, 10:05
en iyisiydi dün..

Özge
16.08.2009, 10:09
Sahanın en iyisiydi.Koştu çok mücadele etti.Oyundan da çok yoruldu diye çıktı sanırım.

Berk
16.08.2009, 10:46
Hakkını vermesini de bilsin artık bazı arkadaşlarımız.Gözü kapalı bir şekilde eleştirmeye programlamayın kendinizi.Dün gayet iyi oynadı Serkan, kendi adıma beğendim.

Mollasalihoğlu
17.08.2009, 15:41
Foda Mansare karşısında işi zor zannımca..

SDinc
17.08.2009, 15:49
Sağ bek şart.

Saçmalıyorsun. Serkan orda 2 kişiyi tutuyordu , top öndekine gelince gol oldu.

Gökhan KAN
17.08.2009, 15:52
Sağ bek şart.
Atakan şöyle anlatayım..

O adam Giray ın adamıydı..Giray ın önündede Egemen in adamı vardı..Egemen bindirme yapan Adnan ın önüne gidince Giray da Egemen in kademesine girdi Serkan da Giray ın kademesine girdi..Ve bu kadar şey çok ani geliştiği için golü yedik..

fish_bone
17.08.2009, 16:52
GoL tekrarLarında çok bariz beLLi oLuyo zincirLeme hataLar.
1.hata; Egemen o topa öyLe atLamamaLıydı, ayak uzatmaLıydı. Siz hiç Ferdinand, Terry, PuyoL'un öyLe bi pozisyonda atLadığını gördünüzmü? Egemen hiç avrupa maçı izLemiyomu acaba? Kaptan oLarak daha dikkatLi oLması Lazım.

GeLeLim 2.ye; Egemen öne gidip, Giray'da kademeye girince, Serkan arkasında durduğu adamın önüne geçmeLiydi. Peki o ne yaptı, topun geLmesini bekLeyip hamLe yaptı ve tabiki geç kaLdı. BunLara önceden önLem aLmak Lazım.
Yoksa goLdeki hatası hariç hiçte kötü oynamadı.

Ilelioglu
17.08.2009, 21:14
Bu macta iyidi Serkan....;)

SDinc
18.08.2009, 11:26
GoL tekrarLarında çok bariz beLLi oLuyo zincirLeme hataLar.
1.hata; Egemen o topa öyLe atLamamaLıydı, ayak uzatmaLıydı. Siz hiç Ferdinand, Terry, PuyoL'un öyLe bi pozisyonda atLadığını gördünüzmü? Egemen hiç avrupa maçı izLemiyomu acaba? Kaptan oLarak daha dikkatLi oLması Lazım.

GeLeLim 2.ye; Egemen öne gidip, Giray'da kademeye girince, Serkan arkasında durduğu adamın önüne geçmeLiydi. Peki o ne yaptı, topun geLmesini bekLeyip hamLe yaptı ve tabiki geç kaLdı. BunLara önceden önLem aLmak Lazım.
Yoksa goLdeki hatası hariç hiçte kötü oynamadı.

Peki sana soruyorum serkan o adamın önüne geçip ortayı yapan adamda arka taraftaki futbolcuya atsaydı hata büyürmüydü küçülürmüydü ?

Gökhan KAN
18.08.2009, 11:49
Peki sana soruyorum serkan o adamın önüne geçip ortayı yapan adamda arka taraftaki futbolcuya atsaydı hata büyürmüydü küçülürmüydü ?
Arkadaki adama atamazdı zaten..Atmak için topu kaldırması gerekirdi kaldırırsa top Egemen e çarpardı..Pozisyonu gördünüz Egemen atlarken bıraktığı ufak boşluktan geçti..

SDinc
18.08.2009, 11:58
Arkadaki adama atamazdı zaten..Atmak için topu kaldırması gerekirdi kaldırırsa top Egemen e çarpardı..Pozisyonu gördünüz Egemen atlarken bıraktığı ufak boşluktan geçti..

Sanki egemenle arasında sıfır mesafe vardıda topu kaldırsa Egemen'e çarparmış. Orada tarla kadar boş alan var , nasıl atamayacak , nasıl profesyonel futbolcular ?

Gökhan KAN
18.08.2009, 12:03
Sanki egemenle arasında sıfır mesafe vardıda topu kaldırsa Egemen'e çarparmış. Orada tarla kadar boş alan var , nasıl atamayacak , nasıl profesyonel futbolcular ?
Adnan ın topa vurduğu yerden arkaya atması imkansız ötesi imkansızdır..Pozisyonu bi daha izlemenizi öneriyorum..

Dikkat et topa vurduğu yerden diyorum..

Hüseyin İlkin
18.08.2009, 12:10
Giray'ın durduğu yer doğru, Giray boştaki adama gitmese, o elemana çıkaracaklardı topu.
Serkan'ın oyunu okuyup, adamın önünde olması gerekirdi.
Adnan topla ilerlerken Giray'ı görürseniz bir gözü yanındaki adamda.
Serkan ise bakıyor, top geldikten sonra hareketlenmeye başlıyor neredeyse.
Hal böyle olunca, hamle üstünlüğü otomatik olarak rakibe geçiyor.

Fatih
18.08.2009, 16:33
Çok kolay geliyor dimi Serkan'ın bir anda adamın önüne geçmesi.:)

Hüseyin İlkin
18.08.2009, 16:36
Fatih abi, işte bu yüzden sağ bek istiyoruz.
Yoksa, Serkan mücadele etti, Serkan yapabileceğini yaptı diyerek bir sezonu daha geçiririz, sonuda çok istediğimiz kupayı alamamak olur.

Fatih
18.08.2009, 16:57
Yoksa, Serkan mücadele etti, Serkan yapabileceğini yaptı diyerek bir sezonu daha geçiririz, sonuda çok istediğimiz kupayı alamamak olur.
Maç içinde olaylar farklı gelişiyor Hüseyin.Yani dışardan bakıldığı kadar kolay değil onu anlatmaya çalıştım.

Serkan'dan çok önce top kesilmeliydi yani bu golde Serkan'ın hatası yok denecek kadar az bana göre.

Gökhan KAN
18.08.2009, 17:48
Çok kolay geliyor dimi Serkan'ın bir anda adamın önüne geçmesi.:)

O adam Giray ın adamıydı..Giray ın önündede Egemen in adamı vardı..Egemen bindirme yapan Adnan ın önüne gidince Giray da Egemen in kademesine girdi Serkan da Giray ın kademesine girdi..Ve bu kadar şey çok ani geliştiği için golü yedik..
Bu soruna paralel olsa gerek..

Samet Yildirim
19.08.2009, 21:43
Serkan dikkat ! Sol tarafdan iyi oyunculari var ve iyi bindirmeler yapiyor dikkatimi cekti. Gereksiz yere hucuma gitme.:):D

hoca gibi takik verdik:)

SDinc
19.08.2009, 21:49

Çok komik konuşmuşsun. İşte bu yüzden sağ bek istiyormuşuz. Yahu o pozisyonun Sağ Bek'le ilgili milyonda 1 bi alakasını göster Trabzon'a kadar yüzecem. Yada orda bir sağ bek olsa ne değişecekti , kesin topu kurtaracakmıydı ?

Hüseyin İlkin
19.08.2009, 21:59
Ne güzel işte, komik komik mesajlar atarak sizleri güldürüyoruz. ;)

Olması gerektiği yeri söylüyorum ben, benim futbol görüşüme göre.
Serkan'dan, veya onun yerinde oynayan birinden benim beklentim budur.
Sizin beklentileriniz nedir bilemem tabii.

Egemen-Tony-Serkan, sırasıyla pozisyonda hatası olanlar.
Katılırsınız, katılmazsınız, gülersiniz, gülmezsiniz, size kalmış.

SDinc
19.08.2009, 22:21
Ne güzel işte, komik komik mesajlar atarak sizleri güldürüyoruz. ;)

Olması gerektiği yeri söylüyorum ben, benim futbol görüşüme göre.
Serkan'dan, veya onun yerinde oynayan birinden benim beklentim budur.
Sizin beklentileriniz nedir bilemem tabii.

Egemen-Tony-Serkan, sırasıyla pozisyonda hatası olanlar.
Katılırsınız, katılmazsınız, gülersiniz, gülmezsiniz, size kalmış.

Sizin futbol görüşünüze saygım sonsuz ancak buna katılmadığımı vede güldüğüm için komik bulmam son derece normal.

Beklentilerimi sormuşsunuz ; beklentiler bitmez ancak yeterli görüyorum ki hatanın takım savunmasında olduğunu düşünüyorum , defans oyuncularında değil. Hem maç geneli içinde hem o pozisyon için diyorum. Top ne zaman ileri düşse bizim 4'lü ile onların kesin 2 yada duruma göre 3 yada 4 futbolcuyla başbaşa kalması takım savunmasındaki bir eksikliği gösterir.

Vede evet Serkan bir hata yapmıştır ama yok işte , yok böyle , yok Sağ Bek gerek gibi laflar çok acımasızcadır vede kendime göre onu söyleyen kişi komiktir. Hadi çok büyük bir hata yapmıştır istersin sağ bek anlarım , gönderelim Egemen'i bak çok büyük hata yaptı. Biz zaten hep bu yüzden stoper istiyoruz.(!)

Ayriyetten "Egemen-Tony-Serkan sırasıyla hatası olanlar katılırsın , katılmazsın , gülersin , gülmezsin sana kalmış" evet katılıyorum başa takım defansını koymak üzere. Demekki uzlaşılabiliyormuş.

Hüseyin İlkin
19.08.2009, 22:42
Öncelikle sağ bek ihtiyacımız olduğu gerçeği bir maçlık, bir pozisyonluk hata sonucu ortaya çıkan sonuç değildir.
Öyle bir şey söz konusu bile olamaz zaten.
Yoksa, takımda her bölgeyi gözden geçirmek lazım.
Bir maç kale, bir maç sağ bek, bir maç stoper, bir maç ön libero, vs.

Serkan'ın başlığında olduğumuz için, Serkan'ın bana göre durması gerektiği yeri söyledim ben.

Neyse, uzatmak istemiyorum.
Serkan gibi mücadele eden isimler takımda olmalı.
Ama, sağ bek olarak ilk tercih olması şampiyonluğa oynayan bir takım için handikaptır.

Yarın ki maçta kendisine başarılar dilerim.
Sahada olduğu anlarda sonuna kadar mücadelesini sürdürecektir yine.

Yunus Güneş
20.08.2009, 14:00
Serkan süper ligdeki çoğu sağbeki eskitir...

sessizkral_1
20.08.2009, 21:51
Serkan daha ne yapsın?

Özge
20.08.2009, 21:57
Helal olsun sana.Takımda tek oynayan sendin.Durmak bilmedin.Hakediyorsun formayı.

Kubilay ŞAHİN
20.08.2009, 21:59
Serkan Tek Kelime.. "Süpersin.." Böyle Devam..

unique
20.08.2009, 22:02
Kıçını yırttı resmen; emeklerin için teşekkürler.

Cafer Bulur
20.08.2009, 22:16
Yenilgiye isyan eden tek isimdi,tebrikler serkan.

gustavo_colman
20.08.2009, 22:34
ne mücadele etti be adamın oynamadığı mevki kalmadı gerektiğinde presde yaptı beğenmeyenlere cevap olmuştur serkan maçın yıldızıydın

Samet Yildirim
20.08.2009, 22:34
mükemmel oynadi

oguzhann
20.08.2009, 22:35
bu yorumları inşallah sonra da görürüz,taraftarımızın oyuncularımız hakkında güzel yorumlar yapması mutluluk verici bir durum.

Mustafa Çolak
20.08.2009, 22:51
Koçum Benim Aldığın Para Helali Hoş Olsun. Ruhunu Ortaya Kayarak Oynuyor.

OLCAY ÇAKIR
20.08.2009, 22:52
Helal sana Serkan..

İskender66
20.08.2009, 22:52
Yüreğinle oynadın. Helal olsun sana Serkan.

Emrah KabuL
20.08.2009, 22:53
Helal olsun sana bütün maç boyunca mücadele ettin doğum yerinde Trabzon değil ama aldığın paranın hakkını veriyorsun.. Bütün takım Serkan gibi mücadele etse şimdi zaferi konuşuyor olacaktık..

Hüseyin İlkin
20.08.2009, 23:03
Teşekkürler Serkan.

Kaan
20.08.2009, 23:06
:alkış::alkış::alkış:

antagonist
20.08.2009, 23:07
Gayretli ve istekliydi. Yeteneklerinin elverdiği ölçüde güzel işler yaptı.

Eyvallah Serkan...

Berk
20.08.2009, 23:09
Helal sana Serkan.:alkış::alkış:

Hasan61
20.08.2009, 23:09
tebrik ediyorum serkan
mücadele eden nadir oyuncularımızdandı

Hürgün Aygün
20.08.2009, 23:13
ben serkanı geçen seneden beri çok beğeniyorum hele geçen seneki dışardaki ankara maçında çoğu kişinin ilgisini çekmese bile bence çok iyi oynadı

oulcan_ts
20.08.2009, 23:14
Bazıları imzalarına bi sağbek bi sol açıkla şampiyon oluruz diye yazıyorlardı...Varmı sağbek sorunu ?

T.B_1461
20.08.2009, 23:16
Arkadaşlar yüreğiyle oynayan oyuncu çok bulunur. Git Yavuz Selim'den al getir oraya bi Trabzonlu topçu oda yüreğiyle oynar ama ne kadar yararlı olur? Umut'ta yüreğiyle oynuyor ama ona kimse teşekkür etmiyor. Serkan ise eski serkan değil bugün sağ açık oynadı kaç tane orta yapabildi.Alıyo topu kafasını eğip yardırıyo nereye kadar gidebilirse.Yaptığı ortaların hepsi ise ceza sahasının dışına.Benim demek istediğim sadece yürekli olmak yetmiyor.

Oruç
20.08.2009, 23:16
Bir şeyler yapabilmek için kendini paralaman bile yeterliydi. Tebrikler.

61viya
20.08.2009, 23:21
Arkadaşlar yüreğiyle oynayan oyuncu çok bulunur. Git Yavuz Selim'den al getir oraya bi Trabzonlu topçu oda yüreğiyle oynar ama ne kadar yararlı olur? Umut'ta yüreğiyle oynuyor ama ona kimse teşekkür etmiyor. Serkan ise eski serkan değil bugün sağ açık oynadı kaç tane orta yapabildi.Alıyo topu kafasını eğip yardırıyo nereye kadar gidebilirse.Yaptığı ortaların hepsi ise ceza sahasının dışına.Benim demek istediğim sadece yürekli olmak yetmiyor.

İnancın olsun, herkesin yürekli olduğu bir takımın yenmek değil,ezemeyeceği takım yoktur! ( şans faktörünü de bu maçtan sonra eklemek gereği duydum bu cümlenin yanına)

Adam daha naaapsın yahu,daha naapsın!

Yüreğinden öperim Serkan... Eyvallah!

OnOuR
20.08.2009, 23:26
Bu akşam sahada herşeyini koyan Serkan'a ne desem azdır. Maçın ön plana çıkan isimlerin başındasın. Umarım bu çizginde devam edersin...

FANATIK61
20.08.2009, 23:37
Serkan tesekkürler ama lütfen böyle devam et. Cünkü 2-3 mac sonra burada farkli mesajlar okuyabilirsin.

OnurKul
21.08.2009, 00:53
Müthiş bir mücadele verdi bugün...

Muhammet*
21.08.2009, 00:55
Gerçekten helal olsun...

İskender YILMAZ
21.08.2009, 00:56
Hayatının maçı, tebrikler, teşekkürler Serkan ..

Paksoy
21.08.2009, 00:59
helal ya yok böyle mücadele ,bizim öz evlatlarımız sahada mücadele edendir

dimsag
21.08.2009, 01:04
valla helal olsun elinden geleninde fazlasını yapmaya çalıştı çabaladı

fish_bone
21.08.2009, 01:12
Terinin son damLasına kadar mücadeLe etmek bu oLsa gerek. HeLaL olsun sana :alkış:

ugrpnk
21.08.2009, 01:14
Bazıları imzalarına bi sağbek bi sol açıkla şampiyon oluruz diye yazıyorlardı...Varmı sağbek sorunu ?

serkan bugün sağ bek oynamadı.. sağ açık oynadı.. tayfun çıktıktan sonra bek'e geçti

28TS61
21.08.2009, 01:46
elinden geleni yaptin. tebrikler

BDiler61
21.08.2009, 02:06
Helal olsun serkan insallah bu sene hep boyle oynarsin.

Halit Aydın
21.08.2009, 02:38
Kendini parçalarcasına oynadı. Bu sezonun en iyi transferi.

İbrahim CİHAN
21.08.2009, 02:45
iyi mücadeleydi serkan..