PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Türkiye Ligleri Transfer Dosyası

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 [14] 15 16 17

futbalski60
13.07.2010, 15:22
Mido'ya hangi Türk takımı talip?

Yıldız futbolcu yaptığı bir açıklamayla transfer piyasasını hareketlendirdi.
13/07/10 12:19
http://im.htspor.com/2010/07/13/531921_detay.jpg?1279019337

Geçtiğimiz sezonu Premier Lig'de West Ham United formasıyla kiralık olarak geçiren Mısırlı yıldız Mido, ismini açıklamadığı üst düzey bir Türk takımının kendisine talip olduğunu söyledi.

"DEĞERLENDİRECEĞİM"
Geçtiğimiz aylarda ismi Fenerbahçe ve Galatasaray'ın gündemine gelen ancak transferi gerçekleşmeyen Mido, yaptığı bir açıklamayla transfer piyasasını hareketlendirdi. 27 yaşındaki Mısırlı yıldız, yaptığı açıklamada ismini açıklayamayacağı, ünlü bir Türk takımının kendisi transfer etmek istediğini ve bu teklifi değerlendirdiğini söyledi. Mido, reddedilemeyecek bir transfer teklifi aldığını vurgulayarak, "Bir Türk takımı bana reddedilemeyecek bir transfer teklifi yaptı. Bunu birkaç gün değerlendireceğim.

Middlesbrough'da aldığımdan çok daha iyi bir rakam önerdiler ancak şunu vurgulamalıyım ki, benim için öncelik para değil. Düzenli olarak ilk 11'de forma giyebileceğim hedefleri olan bir takımda forma giymek istiyorum" dedi.

Bir dönem Roma, Tottenham, Ajax, Celta Vigo, Marsilya, Wigan gibi takımlarda ve üst düzey liglerde forma giyen Mido için İngiltere Premier Ligi'nden de 2 takımın transfer girişimlerinde bulunduğu belirtiliyor. Ancak Mido'nun düşük ücret önerilmesi nedeniyle bu tekliflere soğuk baktığı biliniyor.

SIK SIK GÜNDEME GELİYOR
Mısırlı yıldız futbolcu Mido, oynadığı futboldan ziyade gittiği takımlarda yaşadığı disiplin sorunlarıyla sık sık gündeme gelen bir isim. Asıl adı Ahmed Hossam Hussein Abdelhamid olan Mido, Mısır Milli Takımı formasını da 51 maçta giydi ve 19 gole imzasını attı. Ancak Mido Mısır Milli Takımı Teknik Direktörü Hassan Shehata ile yaşadığı kavgalar nedeniyle de son yıllarda gündeme gelmişti.

Birtan Karaman
14.07.2010, 12:10
Çağlar transferinde pürüz!

(SPORX ÖZEL HABER) Galatasaray'ın Denizlispor'dan kadrosuna dahil ettiği Çağlar Birinci transferinde pürüz çıktı. Sarı-kırmızılı takımın uzun görüşmeler sonucunda kadrosuna kattığı Çağlar Birinci'ye karşılık, Bank Asya 1. Lig'e düşen Ege temsilcisine gönderdiği oyuncular ile ilgili sıkıntı yaşanıyor.
Hatırlanacağı gibi Galatasaray, Çağlar'a karşılık, 1.5 milyon Euro paranın yanı sıra genç oyuncular Murat Akça, Erhan Şentürk, Sadrettin Fırat Kocaoğlu ve Semih Kaya'yı bonservisleri ile, Serdar Eylik'i ise bir sezon kiralık olarak Denizlispor'a vermişti.
Ancak bu transer Denizlispor'u o dönemki başkanı Ali İpek döneminde gerçekleşmişti. Transer gerçekleştikten 5 gün sonra ise Ege temsilcisinde başkan değişikliği yaşandı ve yeşil-siyahlı kulübün başkanlığına Mehmet Özsoy seçildi. Ve sorun da burada başladı. Ali İpek döneminde genç oyunculara teklif edilen yıllık ücret ile Mehmet Özsoy yönetiminin teklifi arasında büyük fark ortaya çıktı. Erhan Şentürk ve Semih Kaya da bu nedenle Denizlispor'a henüz imza atmış değil. Oyuncuların, Ali İpek döneminde teklif edilen rakamların ödenmemesi durumunda imza atmayacakları öğrenildi. Denizlispor'un yeni yönetimi ise rakamı yükseltecek gibi gözükmüyor.
Bu beklenmeyen durum sonucunda Galatasaray ve Denizlispor yönetimlerinin bir kez daha görüşmesi bekleniyor. Eğer Denizlispor yönetimi sürpriz bir şekilde oyunculara yaptığı son teklifi yükseltmezse, geriye iki seçenek kalıyor. Ya Galatasaray, Denizlispor'a başka oyuncular gönderecek ya da Ege kulübüne ödenecek 1.5 milyon biraz daha yukarılara çekilecek.
Öte yandan Erhan Şentürk ve Semih Kaya'ya özellikle Bank Asya ve Süper Lig kulüplerinden teklifler olduğu biliniyor.
Haber: Hilmi SEVER

14.07.2010

Kaynak : Sporx.com

"Guti akşam bitiyor"

İspanyol futbolcu Guti’nin Beşiktaş formasını giymeye çok yakın. Önceki gün Madrid’e giden Beşiktaş Başkanı Yıldırım Demirören, teknik direktör Schuster’in ısrarla istediği Guti transferi şu sıralarda bitirmek üzere. Başkan Yıldırım Demirören, “Kulübünden serbesttir yazısını almak için bekliyorum. Akşam saatlerine kadar bu işlemi de tamamlayacağım” dedi.
İspanyol futbolcu büyük bir ihtimalle yarın sabah Demirören’in özel uçağıyla Madrid’den İstanbul’a yola çıkacak.

14.07.2010

Kaynak : DHA

Kaan
14.07.2010, 23:19
Guti Beşiktaş'ta !..

Beşiktaş, İspanyol futbolcu Guti ile iki yıllık anlaşmaya vardı.

http://holigan.com.tr/images/2010_07_14/guti-besiktasta-..-2010-07-14_m.jpg

Siyah beyazlı kulübün başkanı Yıldırım Demirören, bu akşam İspanyol oyuncuyu siyah beyazlı takıma bağlayan iki yıllık imzayı attırdı. Guti'nin, Başkan Yıldırım Demirören ve futbol komitesiyle birlikte yarın İstanbul'a gelmesi bekleniyor.

DHA

yorumsuz6117
14.07.2010, 23:23
Guti Quaresma'dan 1000 kat daha bomba bir transfer.

Hürgün Aygün
14.07.2010, 23:27
İyi transfer ancak 34 yaşında bu yaştan sonra bence fazla verimli olamayabilir...

ilhan
14.07.2010, 23:37
Guti'yi pek sevmem, futboluna laf etmem. Bu adam 1 hafta idman yapmasın, maça çıktığında döktürür. Hiç öyle yaşıyla başıyla ilgilenecek değilim. Biz nasıl 2 sene önce transferde bombaları patlatırken herkes bize imreniyordu, şimdi aynı durum Bjk için geçerli...

Ligimizde nereden geldiği belirsiz yabancıları izlemektense Quaresma, Guti, Anelka, Carew, Szymkowiak, Yattara gibi adamları izlemeyi yeğlerim.

Ligin kalitesini "kalitesini ispatlamış" adamlar arttırır. Menejer oyunlarıyla dolandırılıp, rant ve çıkar uğruna transfer yapılmak için yapılmış olan yabancılar değil.

*

Bomba transfer işte böyledir. Ben şahsen seviniyorum ligimizde böyle kaliteli adamlar izliceğimiz için. Elbette oynadıkları camialar başarısız olsun isterim. Ama Guti be abi :)

Yiğit SARI
14.07.2010, 23:44
Guti be transfere bak

Ahmet Başkaya
14.07.2010, 23:46
Guti'yi pek sevmem, futboluna laf etmem. Bu adam 1 hafta idman yapmasın, maça çıktığında döktürür. Hiç öyle yaşıyla başıyla ilgilenecek değilim. Biz nasıl 2 sene önce transferde bombaları patlatırken herkes bize imreniyordu, şimdi aynı durum Bjk için geçerli...

Ligimizde nereden geldiği belirsiz yabancıları izlemektense Quaresma, Guti, Anelka, Carew, Szymkowiak, Yattara gibi adamları izlemeyi yeğlerim.

Ligin kalitesini "kalitesini ispatlamış" adamlar arttırır. Menejer oyunlarıyla dolandırılıp, rant ve çıkar uğruna transfer yapılmak için yapılmış olan yabancılar değil.

*

Bomba transfer işte böyledir. Ben şahsen seviniyorum ligimizde böyle kaliteli adamlar izliceğimiz için. Elbette oynadıkları camialar başarısız olsun isterim. Ama Guti be abi :)

Gelsin yedek otursun yeter be abi ...

Aynen katılıyorum ;)

kaants61
14.07.2010, 23:47
Adamlar Guti yi alıyolar bizimkilerde hala kombine diyor.....

İbrahim Gökhun Öztürk
14.07.2010, 23:49
Adamlar Guti yi alıyolar bizimkilerde hala kombine diyor.....

bizim taraftarın cogu istemiyomus ya gutiyi katara dönüyomusuz :D guti alınsaymıs bize heralde satılan kombineleride geri verecekti futbolu bilen büyük taraftarımız :D

yorumsuz6117
14.07.2010, 23:49
Bjk yerli sağ bek arıyor. :)

mashal61
14.07.2010, 23:50
Guti'yi biz alsak Trabzonspor'u bırakırım. Her şey sahadaki oynadığı futbol değil benim için.

A.Gökhan AKIN
14.07.2010, 23:50
Yani Yıllarca Real'de oynamış ve Raul gibi Efsane olmuş bir futbolcuyu yeri her neresi olursa olsun tartışmak hiç akılcı gelmiyor bana... Tartışılması gereken futbolculuğu değil fayda sağlayıp sağlayamayacağı.... yoksa faydalı bir Barış ATAŞ benim gözümde 5 tane Guti ye eş değer..

.....
14.07.2010, 23:51
Transfer sezonları işkence olmaya başladı.

Millet iyi oyuncu alıyor diye değil bu söylediğim.

Yiğit SARI
14.07.2010, 23:52
Guti'yi biz alsak Trabzonspor'u bırakırım. Her şey sahadaki oynadığı futbol değil benim için.

nedir peki ??

mashal61
14.07.2010, 23:53
nedir peki ??
Benim mesajlarımdan alıntı yapmazsan sevinirim!

ilhan
14.07.2010, 23:53
Beşiktaş abarttı! Siyah beyazlılar bu kez de Raul ile prensipte anlaştı! Ayrıntılar birazdan!

Ligtv

yorumsuz6117
14.07.2010, 23:54
Bjk çok iyi kadro kurdu defansit olarak çok iyiydiler zaten Guti ve Q7 ofansa çok katkı sağlarlar. Bide Raul geliyormuş.
Ahmet Çakar : Raul kim ya ?

Paksoy
14.07.2010, 23:55
demirören napmaya çalışıyo batırcak kulübü banane ya

Yiğit SARI
14.07.2010, 23:56
Beşiktaş abarttı! Siyah beyazlılar bu kez de Raul ile prensipte anlaştı! Ayrıntılar birazdan!

Ligtv

Yok artık arkadaş :eek:

yorumsuz6117
14.07.2010, 23:57
Olası bir başarısızlıkta Bjk taraftarları : Real Madrid'e başkan olsana olsana olsana. :)

Şu transferleri biz yapmış olsak forum garanti çökerdi. Trabzon'da şampiyon olmuş gibi sevinilirdi. :)

Paksoy
14.07.2010, 23:58
Olası bir başarısızlıkta Bjk taraftarları : Real Madrid'e başkan olsana olsana olsana. :)
ççç ççç ççç ççç güzelldi

Miraç Atalay Çiftçi
15.07.2010, 00:01
Bjk abarttı abi yuh ya.
Helal olsun adamlara. Büyük is başardılar, belki ilk defa bu kadar iyi kadroları ve teknik ekipleri oldu.
Umarım Avrupa'da is yaparlar.
Bu haldeki Trabzonspor onlara rakip dahi olamaz.

Enes Başkaya60
15.07.2010, 00:04
Raul da geliyor Helal olsun...

Samet Berber
15.07.2010, 00:05
Raul'u da almış BJK , harbiden sağlam kadro kurdular ..

Ben özellikle Guti'nin BJK'de çok başarılı olacağını düşünüyorum .

Karamsarlığa kapılmamamız için en ufak bir sebep yok maalesef :( .

Özge
15.07.2010, 00:06
Adamlar ne kadro kurdu vay be.

Paksoy
15.07.2010, 00:06
Bjk abarttı abi yuh ya.
Helal olsun adamlara. Büyük is başardılar, belki ilk defa bu kadar iyi kadroları ve teknik ekipleri oldu.

rakam olarak olamayabiliriz, sahada görüşeceğiz:cool:

Kaan
15.07.2010, 00:16

Aynen kesinlikle.

Çok iyi transferler ama onların rakibi olabilecek güçteyiz tabi ki. :cool:

Semih Kırsüleymanoğlu
15.07.2010, 00:21
Bjk abarttı abi yuh ya.

böyle yorumlar olmaz abi. Yasca benden büyüksün futbolu nekadar bilirsin onu da bilmem ama Besiktasa rakip bile olamamak ne demek ya. Trabzonsporun cok güzel top oynuyan bir kadrosu var. Trabzonsporun ismi yeter. Gelsin de görelim nasil rakip oluyoruz

Timur
15.07.2010, 00:27
yahu az önce spor sitelerde Guti ve Raul bjk de diye haberler okudum, dogru mu?

süper valla, bjk nin maclarini da izlerim artik.

cok para verdiler falan filan demiyecegim, cünkü onlar zaten senelerdir acayip paralar harciyor, Ayhani 8 milyon euroya transfer ettiydiler, Tabatayi 8 milyon euroya transfer ettiler gecen sene, Nihata 4 milyon euroya yakin para ediyorlar yillik, Ismaili 6 milyon euroya aldilar, Nobreye 3 milyon euroya yakin para veriyorlar yillik, yani anlayacaginiz bu oyunculara vericeklerine Gutiye, Raula versinler bu paralari, hic degilse, yasli da olsalar dünyaca ünlü yildiz bunlar.

aynisi fener icin de gecerli, gidip Brezilyali 5 para etmez topcular getirdiler mesela gecen sene, Baroni ve Santos icin 12 milyon euro harcamislar, Guiza icin 17 milyon euro vermislerdi, Topuz icin 10 milyon euro verdiler, yani Besiktas ve Fb zaten 5 para etmez topcular icin milyonlarca para harciyorlar her sene, madem harciyorsun adam gibi yildiz diyebilicegimiz topcular getirsinlerde Süsper ligin marka degeri artsin.

Biz ve Galatasaray bu konuda acayip dikkatliyiz, dikkatli olmak lazim zaten, cünkü bizim bu kadar paramiz yok )))

Miraç Atalay Çiftçi
15.07.2010, 00:31

böyle yorumlar olmaz abi. Yasca benden büyüksün futbolu nekadar bilirsin onu da bilmem ama Besiktasa rakip bile olamamak ne demek ya. Trabzonsporun cok güzel top oynuyan bir kadrosu var. Trabzonsporun ismi yeter. Gelsin de görelim nasil rakip oluyoruz

Sanırım futbolu bilmek ile partizanlığı karıştırıyoruz?
Burada Quaresma-Raul ve Guti isimlerini küçümseyeceksek, susarım.

* Elbette bu rakip olamayız durumu kağıt üzerinde geçerlidir. Bu aşıları tutarsa GS'nin Avrupa kupasından büyük iş başarmış olurlar. Aksi durum Del Bosque faciası ile eşittir.

Ama yine de belirteyim, böyle bir kariyerli kadro daha önce kurulmadı.

Gökhan KAN
15.07.2010, 00:43
Toprağım çoştu bir kere..

İskender YILMAZ
15.07.2010, 00:47
Noluyor ulan .. :S :S :S

Quaresma, Guti, Raul ..

Yok artık ..

Gökhan KAN
15.07.2010, 00:52
Raul'den çok fazla birşey beklemiyorum açıkçası. Son yıllarda futbolu unutmuş gibi hali var. Baskıyı kaldıramıyor. Bizim kasap oyuncular onu yıldırır..

Guti hakkında aynı şeyleri söylemem mümkün değil. 3 4 sene oynayacağını bilsem direk yeni Hagi derdim.

İskender YILMAZ
15.07.2010, 01:00
http://frm1.net/gutiden-sahane-bir-topuk-pasi-t-28221.html

Bu kadar özelleşebilmiş bir oyuncu Guti .. Yermek kıskanmak olur .. :)

.......................... Rüştü .......................

Toraman .... Ferrari ..... Sivok .... İsmail

................ Guti ............ Ernst .............

Quaresma ...... Delgado ......... Hilbert

....................... Raul ...........................

Fena .. :) :)

Timur
15.07.2010, 01:02

kac yabanci var burda, 8-9 ))))

Gökhan KAN
15.07.2010, 01:02

Avrupa için harika bir kadro..İş yapar kağıt üstünde.

İskender YILMAZ
15.07.2010, 01:08
kac yabanci var burda, 8-9 ))))

Ligi sal, bu transferler Süper Lig için yapılmış değildir heralde .. :)

Avrupa için harika bir kadro..İş yapar kağıt üstünde.

Katılıyorum .. Birkere rakip takımın oyuncusu korkar maça çıkmadan Quaresma, Guti, Raul denince ..

Gökhan KAN
15.07.2010, 01:16
Blog'da Guti hakkında yazı yazmıştım.. Üzüldüm sanki. Yazı yazdığım adam şimdi rakibimde..

http://www.dribling.net/futbolda-pas%E2%80%99in-diger-adi-guti-hernandez/

h@msi61
15.07.2010, 01:19
Demiroren paralari saciyor yine, borctan batacak su klup...

Emirhan Makul
15.07.2010, 01:22
Hani doğalgaza geçmiştik ne oluyor ya ?

ilhan
15.07.2010, 01:23
Blog'da Guti hakkında yazı yazmıştım.. Üzüldüm sanki. Yazı yazdığım adam şimdi rakibimde..

http://www.dribling.net/futbolda-pas%E2%80%99in-diger-adi-guti-hernandez/

Guti haberleri ilk çıktığında bu yazını tekrar okumuştum Gökhan'ım. Olsun abi ya, bizim ligde izleyebileceğiz böyle kaliteli adamları. Sevindim bir yandan. Camiaları başarısız olsun ama onların kaliteleri ligin kalitesini arttırsın.:)

.....
15.07.2010, 01:26
İlk 2 ye giremezler.

Mehmet Fatih Silik
15.07.2010, 01:50
Aslinda böyle yildizlarin TR'ye gelmesi bizim acimizdan da iyi...sonucta diger yildizlar da cekinmez TR'ye gelmek icin :)...BJK'nin sonu da diger batan takimlar gibi olursa hic $a$mayin :)

r9emre
15.07.2010, 01:59
abi olumsuz yorumlar yapılıyorda futbolu konuşalım beyler yiğidi öldür hakkını ver inanılmaz bir orta saha hattı oldu bjknin defansıda sağlam zaten tek orası iyiydi 2-3 senedir tek gol sorunları kaldı 1 tanede adam gibi golcü alırlarsa bu ligde ne biz ne de başka bir takım rakip olamaz kabul edin yani sen Umut ile Burak ile oynamaya devam ettikçe yok yani takım iyi oynasa ne olur guti bir ara pası atar,hilbert ve ya querasma tesbih yapar kanatlardan 1 kere yeter he bizim orta sahamız kötü mü hayır bizim de iyi ama selçuk bir maç var bir maç yok colman takımda en beğendiğim topçulardan ama oda bir maç var bir maç yok iyi bir Yattara'nın yanında quaresmanın adı geçmez ama iyi bir Yattara umudum pek kalmadı gerçekçi olmak gerekirse neyse şimdiden büyük şeyler söylemeye gerek yok ligin ilk 5 maçı her şeyi belli edecek zaten o zaman değerlindiririz daha mantıklıca

Gökhan KAN
15.07.2010, 02:01
Guti haberleri ilk çıktığında bu yazını tekrar okumuştum Gökhan'ım. Olsun abi ya, bizim ligde izleyebileceğiz böyle kaliteli adamları. Sevindim bir yandan. Camiaları başarısız olsun ama onların kaliteleri ligin kalitesini arttırsın.:)
Beşiktaş'ın duran toplarında ceza sahası içinde tüm oyuncular varken top kullanıldığında ve bu topun rakip oyuncular tarafından savuşturulup topun ceza saha dışında bekleyen Guti'ye gelirse ne olur..

a ) Ofsayt çizgisi yapan savunmanın arkasına topu gelişi güzel doldurur. Herkes gibi.

b ) Uzaktan kaleye şut atar. Bazıları gibi.

c ) Baskı yapan oyuncuya çalım atmayı dener.

d ) Dürbün gibi gözleri ve müthiş sol ayağıyla ofsayt çizgisi yapan savunmanın arasında duran en boş oyuncu görür ve o topu o oyuncunu ağzına sokar. Ve oyuncu gol vuruşu yapar.:)

r9emre
15.07.2010, 02:05
Beşiktaş'ın duran toplarında ceza sahası içinde tüm oyuncular varken top kullanıldığında ve bu topun rakip oyuncular tarafından savuşturulup topun ceza saha dışında bekleyen Guti'ye gelirse ne olur..

a ) Ofsayt çizgisi yapan savunmanın arkasına topu gelişi güzel doldurur. Herkes gibi.

b ) Uzaktan kaleye şut atar. Bazıları gibi.

c ) Baskı yapan oyuncuya çalım atmayı dener.

d ) Dürbün gibi gözleri ve müthiş sol ayağıyla ofsayt çizgisi yapan savunmanın arasında duran en boş oyuncu görür ve o topu o oyuncunu ağzına sokar. Ve oyuncu gol vuruşu yapar.:)

o golcü Nobre olursa isterse ayağına yapıştırsın farketmez gol olmaz :D

Ufuk Bayraktar61
15.07.2010, 02:07
beşiktaş müthiş bir iş başarmıştır. sanırım bunu kimse inkar edemez, adama deli derler...

ancak şöyle bir durum var

beşiktaş 2 en fazla 3 sene sonra lig tarihinden silinebilir bu gidişle, ha oldu da silinmezlerse bu paraların kaynağı araştırlmaya değer nitelikte bir miktardır. Maliye iş başına !!!

İskender YILMAZ
15.07.2010, 03:08
beşiktaş müthiş bir iş başarmıştır. sanırım bunu kimse inkar edemez, adama deli derler...

ancak şöyle bir durum var

beşiktaş 2 en fazla 3 sene sonra lig tarihinden silinebilir bu gidişle, ha oldu da silinmezlerse bu paraların kaynağı araştırlmaya değer nitelikte bir miktardır. Maliye iş başına !!!

Paranın kaynağı net gayet ..

Emrah KabuL
15.07.2010, 09:12
Fenerbahçe akıllandı.. sıra şimdi Bjk'de..

Travelair
15.07.2010, 12:28
Guti ve Raul iyi transferler. Bjk güçlendi

Ahmet_8
15.07.2010, 12:33
Arkadaşlar BJK süper transferler yapıyor inş avrupada turkiyemizi iyi yerlere getirirlerde artık katar ile karşılastırılmaktan kurtuluruz bi nebze. Bizim trabzonumuza gelirsek hiç girmeyelim bence yine bu senede husran olcaz cunki yonetim hala aynı hamam aynı su :D

Onur Civelek61
15.07.2010, 12:34
Başlığıda kapattırdınız bende buraya yazıyorum :D

Guti ile ne işimiz var boşverin.2 maç süper oynar sonra yatış.Örnek R.Carlos...
Makukula'yı bekliyorum :)
Beğeniyorum diyemem ama fizik gücü gerçekten inanılmaz.Ve gol vuruşu yapıyor.Kasılmıyor vuruş yaparken burunsa burun vuruyor atıyor.Umut gibi köşeye vurucam diye çok şekil bi plase yapiyim çabası yok.Zaten onu yapıncada gol yapamıyor.
Makukula çok faydalı olacak bana göre.Çift forvete döneriz büyük ihtimal işte orda ne olur bilemiyorum?

ilhan
15.07.2010, 12:38
Futbolcu küçümsemede üzerimize yok. Gerçekten Trabzonspor taraftarı futbolu en iyi bilen taraftar kitlesidir. Biz alsak şehir yıkılır, rakibimiz alınca "zaten Katar'a gidecekti" deriz. Pantelic'i almak için umutlanırız, alamayınca "zaten yaşlıydı" deriz. Garip insanlarız vesselam. :)

Kendisini zerre sevmediğim bir adamdır Guti. Ama Guti'nin nesini tartışacağız? Montajlandığı mahkeme ile kanıtlamış fotoğraflarını mı? :)

1 hafta idman yapmasın, çıkar maçını oynar bu adam. Öyle Carlos kompleksi, Anelka kompleksini de hiç görmedim. Elbette başarısız olmasını isterim. Ama öyle başıboş bir adam değil. :)

Kaldı ki, kiliti çözecek bir adam aldılar. Maç sıkışınca atacağı gol ya da gollerle maçı çevirir. Hepsi bu. :)

*

Bu arada kesin olarak bitmemiş sanırım transfer. haber1903 sitesinde vardı dün bir şeyler.

Berk
15.07.2010, 12:42
Kedi-ciğer ilişkisi çevresinde gelişiyor yorumlar.E tabi Bora, Glowacki, Barış gibi dünyaca ünlü oyuncuları kadrosuna katan Trabzonspor'un taraftarlarının elbette Guti'ye, Quaresma'ya, Hilbert'a burun kıvırması kaçınılmaz.Rakip transferlere mok atacağım diye komikleşmeyin şurada.Şu adamları biz alsaydık şuan forumun %99'u bizi daha sezon başlamadan TSL, UEFA, ZTK şampiyonu ilan ederdi..

Onur Civelek61
15.07.2010, 12:44
Hay gutinize madem bu kadar hayransınız formasını alın...
Dünyanın gelmiş geçmiş en iyi solbeki r.carlos da geldi bu ülkeye guti ile aynı yaştaydı...

ilhan
15.07.2010, 12:48
* Gidin onları destekleyin...

* Gidin formasını alın...

* Nasıl taraftarsınız siz...

Eksenine kayar gider bu yorumlar.
:)

Gökhan KAN
15.07.2010, 13:00
Kaptanımız, herşeyimiz Raul Bjk'a gitme.

Gökhan KAN
15.07.2010, 13:05
Guti ve Raul açıklaması!

Beşiktaş Basın Sözcüsü Mete Düren, Real Madridli Guti ile transfer görüşmelerinin sürdüğünü söyledi, Raul ile ilgili de görüş bildirdi..

Mete Düren, yaptığı açıklamada Guti ile sözleşme imzalanmadığını belirterek, ''Kesinleşmiş, imzalanmış bir anlaşma yok. Guti ile görüşmeler sürüyor. Bu transferin netlik kazanması, teknik heyetten gelecek rapor doğrultusunda takımdan ayrılacak yabancı oyuncuların belirlenmesinden sonra mümkündür'' diye konuştu.

Real Madrid'in golcü futbolcusu Raul ile ilgili bazı iddiaların da konuşulduğunu hatırlatan Düren, ''Transfer komitemiz Raul ile hiçbir zaman ilgilenmemiştir'' dedi.

Düren, İspanya'da bulunan kulüp başkanı Yıldırım Demirören ve Transfer Komitesi Başkanı Serdal Adalı ile Transfer Komitesi üyesi Cengiz Zülfikaroğlu'nun bugün öğleden sonra İstanbul'a geleceklerini sözlerine ekledi.

İlker Akçay
15.07.2010, 13:29
Guti her şartta iyi transferdir yeter ki arkasına sağlam iki tane adam koymasını bilsinler,umarım başarısız olurlar :)

Onur Civelek61
15.07.2010, 14:31
Oturup ağlayalım o zaman guti bjk da diye ey Allahım :D
Görücez bakalım nasıl oynayacağını :D

Egemen
15.07.2010, 14:59
Oturup ağlayalım o zaman guti bjk da diye ey Allahım :D
Görücez bakalım nasıl oynayacağını :D

tamam da niye ağlayalım..

adam iyi adam..
isim adam..
marka adam..

nasıl oynayacağının da önemi yok ki..
gidip real madrid'den gutiyi almış adamlar.. interden quaresmayı almış..

beceremiyoruz ama saygı duymayı öğrenmemiz lazım..

Gökhan KAN
15.07.2010, 15:02
Yıldırım Demirören Yeter diyenler şimdi Büyük Başkan diyorlar..

bahadır2561
15.07.2010, 15:08
yine mi b.k atıyoruz. .

raul'a guti'ye..

yazık yazık. .

İskender YILMAZ
15.07.2010, 15:17

Nuri Albayrak bile gidip Quaresma'yı, Guti'yi, Raul'u Trabzonspor'a kazandırsaydı en büyük başkan olurdu çoğu kişinin gönlünde .. Taraftar maddi boyuta bakmaz, somut gerçeklerin işine gelen tarafını görür .. Ki mantıklıdır bu taraftar için .. Banane Guti'nin alacağı paradan, yaşından başından, onu kendi takımımda izlemekten büyük zevk var mı benim için ? :) Gelsin Guti gelsin .. :)

Birtan Karaman
15.07.2010, 15:22
Nuri Albayrak bile gidip Quaresma'yı, Guti'yi, Raul'u Trabzonspor'a kazandırsaydı en büyük başkan olurdu çoğu kişinin gönlünde .. Taraftar maddi boyuta bakmaz, somut gerçeklerin işine gelen tarafını görür .. Ki mantıklıdır bu taraftar için .. Banane Guti'nin alacağı paradan, yaşından başından, onu kendi takımımda izlemekten büyük zevk var mı benim için ? :) Gelsin Guti gelsin .. :)
Aynen böyle düşünülmesi lazım. İster 35 , İster 40 yaşında olsun..

Guti bu arkadaş..

:)

Egemen Yılmaz
15.07.2010, 16:51
Adamlar söke söke transfer yapıyor, tebrik etmek lazım.

Tolunay Abdioğlu
15.07.2010, 19:30
Yıldırım Demirören Yeter diyenler.Şimdi adamın ayaklarını öpecekler neredeyse. :)

Alihan Ertürk
15.07.2010, 22:44
Q7 de Guti de çok güzel transferler , her yönden.. Ama BJK'nin başarılı olacağını sanmıyorum.

reisoğlu61
16.07.2010, 01:28
gutiyi de alsan quaresmayı da.. hatta messiyi bile alsan, kaptanın hala ibrahim üzülmez

Mustafa ÖZDEMİR
16.07.2010, 07:35
beşiktaş bu sezon şampiyonluğun en büyük adayıdır. kim ne derse desin...

ilhan
16.07.2010, 09:04
gutiyi de alsan quaresmayı da.. hatta messiyi bile alsan, kaptanın hala ibrahim üzülmez

ççç ççç ççç ççç ççç

Bu gerçekten müthişti. :D

Hüseyin Bağdat
16.07.2010, 09:17
Başarılı olur olmaz orasını bilemem ama Guti büyük transfer. Aldıkları adam Real'den geliyor...

Birtan Karaman
16.07.2010, 10:20
Başarılı , Başarısız onu geçelim.. İlerleyen günlerde onu görürüz her birlikte. Ama Guti bu adam marka , Geldiği takım marka , kariyeri marka.. He yönüyle Flaş transfer. :)

Adamlar 1-0 önde başladı resmen. :)

Berk'in de dediği gibi bu adamları biz almış olsaydık sene başından her turnuvada şampiyon ilan edilirdik.

Biz Wisla , Diyarbakır ile oyuncu pazarlığı yaparken adamlar Real Madrid'den oyuncu alıyor. Taş atmaya gerek yok. Yiğidi öldür hakkını yeme.

Emre7
16.07.2010, 10:31

trabzonspor 20 milyonluk 3 transfer yapsın sadriden iyisi yok bu forumda.

Gökhan KAN
16.07.2010, 14:24
Bu adamın ismi ''Lorik Sana'' mı diye okunuyor yoksa ''Lorik Kana'' mı ?

Birtan Karaman
16.07.2010, 15:15
Kana'dır abi. :)

Gerçi bizim Spikerlerin işi belli olmaz. Şana'da diyebilirler. :cool:

Atakan
16.07.2010, 15:51
Aynen.Şale gibi.:)

Gökhan KAN
16.07.2010, 16:20
Pino Galatasaray'da..

Arnavut futbolcu Lorik Cana'yı kadrosuna katan Galatasaray'ın Monaco'nun Kolombiyalı futbolcusu Juan Pablo Pino ile anlaştığı belirtildi..

LİG TV muhabiri Pınar Argun'un verdiği bilgiye göre, Galatasaray, Monaco'nun Kolombiyalı futbolcusu Juan Pablo Pino ile yüzde 99.9 anlaştı. Monaco Başkanı'nın Pino ile ilgili son kararı vereceği belirtilirken, Kolombiyalı oyuncunun bu akşam resmi sözleşme imzalayacağı ve 1-2 gün içinde Galatasaray'ın Hollanda kampına katılacağı ifade edildi.

Öte yandan konuyla ilgili Galatasaray'dan resmi bir açıklama gelmedi.

Enes Başkaya60
16.07.2010, 18:44
Süper Lig ekiplerinden Bucaspor, geçen sezon İspanya'nın Real Valladolid takımında forma giyen Angolalı golcü Mateus Alberto Contreiras Gonçalves'i (Manucho) İzmir'e davet etti.

Yeni sezon hazırlıklarının ilk etabını dün Bolu'da tamamlayan sarı-lacivertli ekibin davet ettiği 27 yaşındaki Angolalı Manucho'nun yarın(cumartesi) İzmir'e geleceği bildirildi.

2008-2009 sezonunda Manchester United'a transfer olan Manucho, İngiliz ekibiyle sadece 1 maçta forma giymişti. Kiralık olarak Panathinaikos ve Hull City takımlarında da forma giyen golcü futbolcu, daha sonra İspanya'nın Real Valladolid takımına transfer oldu.

Kariyerinde 135 maçta 49 gol kaydeden Manucho, Angola Milli Takımı ile de 33 müsabakada 16 kez gol sevinci yaşadı.

YENİ TRANSFERLER
Eskişehirspor'dan Ragıp Başdağ ile 2 yıllık sözleşme imzalayan sarı-lacivertli ekip, ayrıca Ankaraspor'dan Ediz Bahtiyaroğlu, Ankaragücü'nden Aydın Karabulut ve Adanaspor'dan Emre Aktaş'ı kiralık olarak kadrosuna kattı.

Futbola Trabzonspor altyapısında başlayan 32 yaşındaki Ragıp Başdağ, Orduspor, Mersin İdmanyurdu, Sakaryaspor, Kayserispor ve Eskişehirspor formaları giydi. Öte yandan Bucaspor'un Bolu kampında denediği Nijeryalı Chima Daniel Ucheci ile Fransız Christian Nade'in beğenilmediği için gönderildiği bildirildi.

TEKNİK DİREKTÖR BÜLENT UYGUN
Bucaspor Teknik Direktörü Bülent Uygun, AA muhabirine yaptığı açıklamada, dün Gerede'deki ilk kamp dönemini tamamladıklarını, ikinci etap çalışmaları için pazar günü Hollanda'ya gideceklerini söyledi.

İlk kamp dönemi sonunda kadroda düşünmedikleri futbolcuları takımdan ayırdıklarını ifade eden Uygun, ''Ligin yeni ekibi olarak bir çok transfer yaptık. Bütçemize uygun futbolcuların yanı sıra genç oyuncularla kadromuzu güçlendirdik. Şu an için transferi kapattık. Bucaspor'un felsefesini sahaya yansıtacak bir takım oluşturduk'' dedi

Kazım Uzunboy
17.07.2010, 21:08
Holosko ve Tello Ankaragücü'ne
Yabancı kontenjanında yer açmak isteyen Beşiktaş, Holosko ve Tello'yu Başkent ekibine gönderiyor. Çek yıldız Zapatocny de gönderilecekler arasında yer alıyor.

http://foto.fanatik.com.tr/news/423x238/2010/7/17/fft1mm1083053.jpg

Futbol Federasyonu’nun 10 yabancı sınırlaması nedeniyle kadrosundaki fazla isimleri elinden çıkarmak isteyen Beşiktaş’ta gönderilecek isimler de belli oldu. Buna göre Kartal uzun süreli kontratı olan Holosko’yu kiralık, sözleşmesi bu sene sonunda bitecek olan Tello’yu ise bonservisiyle birlikte Ankaragücü’ne verecek. Bu konuda pazarlıklar halen sürüyor. Holosko’nun Beşiktaş yönetimiyle son bir kez daha görüşmek için Başkent ekibinden izin istediği kaydedilirken, Tello’nun ise tavrı merakla bekleniyor. Ancak her iki oyuncu için Beşiktaş Başkent ekibiyle anlaştığı belirtiliyor.

www.fanatik.com.tr

Berk
17.07.2010, 21:09
Nicolae Dica ve Ismael Sosa lige damga vurabilecek oyuncular.

Takım olarak bakarsak Gençlerbirliği üst sıraları zorlayacakmış gibi görünüyor..

Ahmet Başkaya
18.07.2010, 06:17

Sana diye okunuyor ...

oguzhann
18.07.2010, 14:27
Nicolae Dica ve Ismael Sosa lige damga vurabilecek oyuncular.

Takım olarak bakarsak Gençlerbirliği üst sıraları zorlayacakmış gibi görünüyor..
ermin zec.şahsen merakla bekliyorum.iyi transfer bana göre.

Murathan
18.07.2010, 18:41
Sana diye okunuyor ...
Tsana :p :cool::D

Ahmet Başkaya
18.07.2010, 23:20
Tsana :p :cool::D

:):) .....

Gökhan KAN
19.07.2010, 17:16
Pino resmen Galatasaray'da!

Galatasaray Kulübü, transfer gündeminde yer alan Monaco'nun Kolombiyalı futbolcusu Juan Pablo Pino ile anlaştığını resmen açıkladı..

bahadır2561
19.07.2010, 17:32
Pino resmen Galatasaray'da!

Galatasaray Kulübü, transfer gündeminde yer alan Monaco'nun Kolombiyalı futbolcusu Juan Pablo Pino ile anlaştığını resmen açıkladı..

hayırlı olsun..

Kaliteli adamlar geliyor Türkiye'ye

İskender YILMAZ
19.07.2010, 18:40
Nasıl bir oyuncu bu Pino, tanıyan var mı?

bahadır2561
19.07.2010, 20:09
Nasıl bir oyuncu bu Pino, tanıyan var mı?

Abi sağ-sol-orta her yerde oynayabilir ama asıl mevkisi AMc diyelim yani forvet arkası..

İyi oyuncudur bir kac macını izlemiştim Monaco ile. .

Gaysede iş yapar..

Pek acıklayıcı olmadı ama :)

Berk
19.07.2010, 23:17
Pino'yu izlemedim ama istatistiklerine bakarak bana pek iyi bir isimmiş gibi gelmedi açıkçası.Monaco gibi bir takımda 2 sezon forma giymiş, 1 sezon başka bir takıma kiralanmış.3 sezonda oynadığı maç sayısı da sakatlıkları nedeniyle oldukça az.Keza Kolombiya milli takımında da sadece 2 maça çıkabilmiş.Galatasaray'ın müzmin sakatlar kervanına eklenen yeni bir halka olma ihtimali yüksek..

Harun-61
20.07.2010, 00:30
Tita, 1 yil daha Antalya'da...

Jetaime
20.07.2010, 00:43
Pino'yu izlemedim ama istatistiklerine bakarak bana pek iyi bir isimmiş gibi gelmedi açıkçası.Monaco gibi bir takımda 2 sezon forma giymiş, 1 sezon başka bir takıma kiralanmış.3 sezonda oynadığı maç sayısı da sakatlıkları nedeniyle oldukça az.Keza Kolombiya milli takımında da sadece 2 maça çıkabilmiş.Galatasaray'ın müzmin sakatlar kervanına eklenen yeni bir halka olma ihtimali yüksek..

Aşağa yukarı aynı şeyleri yazmak için bu başlığa gelmiştim ama benden önce yazılmış zaten :) bencede büyük fiyasko olacak bu Pino transferi adamın kariyerini okudum ve tek olumlu şey kariyerini yazan kişinin geleceğe dönük iyi niyeti ,umutları, yani kendi yorumu .Onun dışında tam bir fiyasko. Bizim Yattara bile onun üzerine istikrar abidesi. :)

Bunları yazmamdaki asıl sebepte bu Pino ismi çok büyük transfermiş gibi sunuldu haber sayfalarında , o yüzden :p

Tayfun
20.07.2010, 15:56
PİNOkyo ile mutluluklar gs'ye ...

Atılay
20.07.2010, 16:18
Tello Eskişehirspor ile üç yıllık sözleşme imzaladı.

Kaynak: Ntvspor

Dursun Kaplan
20.07.2010, 17:03
Herşey Delgado'nun takımda kalması içinmi acaba ? :)

.....
20.07.2010, 19:57
Tello Eskişehirspor ile üç yıllık sözleşme imzaladı.

Kaynak: Ntvspor

Bence iyi transfer.

Eskişehir bu sene iyi transferler yaptı. Yukarıları zorlar.

Serdær
21.07.2010, 00:39
ISSIAR DIA FENERBAHÇE'DE

Fenerbahçe, Nancy'de forma giyen Issiar Dia’yı renklerine bağladı! Sarı lacivertliler, Senegal asılı Fransız kanat oyuncusuyla 4 yıllığına anlaşma sağladı !..

Fenerbahçe'nin resmi internet sitesinden yapılan açıklamada " Fenerbahçemiz AS Nancy’de forma giyen Issiar Dia’yı renklerine kattı. Kulübümüz Senegal asıllı Fransız sağ kanat oyuncusu ile 4 yıllığına anlaşma sağladı." ifadeleri kullanıldı.

FB TV'ye telefonla bağlanan yönetici Murat Özaydınlı, Dia'nın hafta sonu takıma katılacağını belirterek, ''Fenerbahçe camiasına hayırlı olsun'' dedi.

futbalski60
21.07.2010, 01:15
Fb Gyan'ı da bitirmek üzereymiş Gyan'ın menajeri bu transferin bitme aşamasına geldiğini söylemiş Özgür Sancar'a.

Alihan Ertürk
21.07.2010, 01:16
Brezilya'lılardan sıyrılmakla iyi yapıyorlar.. Dia'yı bilmiyorum ama öveni çok.

Gökhan KAN
21.07.2010, 01:17
Aferin Fb'ye. Kıskanıyorum gerçekten. Sevmeyiz ama helal olsun..

---------Gyan---------
---------------Alex----
Stoch------------------Dia

Çok fena oldu..

Birtan Karaman
21.07.2010, 09:47
Dia bizede önerilmiş bir futbolcudur 2 sezon önce.

Cemalettin Taşkın
21.07.2010, 10:00
Ankaragücü koray çölgeçeni serbest bırakmış !!!

en son oynadığımız ankaragücü maçında süper oynamıştı ben milli takıma seçilir diyordum.

Emrah Akcagöz
21.07.2010, 11:15
Aferin Fb'ye. Kıskanıyorum gerçekten. Sevmeyiz ama helal olsun..

---------Gyan---------
---------------Alex----
Stoch------------------Dia

Çok fena oldu..
Gyan'ı aldılar mı..?

Keramettin
21.07.2010, 13:01
Pino iyi topçu olsa Monaco bırakmazdı :U:D:Dççç

Gökhan KAN
21.07.2010, 13:04
Pino iyi topçu olsa Monaco bırakmazdı :U:D:Dççç
Ronaldo iyi topçu olsa Manu bırakırmıydı..

Bu mantıkla yeryüzünde ki yapılan bütün transferlerdeki oyuncular kötü..

Tolunay Abdioğlu
21.07.2010, 13:22
Ronaldo iyi topçu olsa Manu bırakırmıydı..

Bu mantıkla yeryüzünde ki yapılan bütün transferlerdeki oyuncular kötü..

Xavi-İniesta-Messi. :D:D:D

Atılay
21.07.2010, 16:11
fb Gyan'ı aldı mı?

Mert Oğuzlu61
21.07.2010, 17:00
fb Gyan'ı aldı mı?

hayır almadı ama son haberlere bakılırsa büyük ihtimal fb ye transfer olacak.

krasic i almadılar valla sevindim, dia yı tanımıyorum ama o geldiğine göre krasic ten vazgeçtiler, gerçi dia da iyi bir oyuncuya benziyor.

----------gyan---------

--stoch-----alex------dia

-------emre---m.topuz

--santos--lugano---???--g.gönül

-------------volkan-----------

iyi takım oldu fb

bakalım gyan asamoah gelecek mi...

Oktay AKKUŞ
21.07.2010, 17:07
fb Gyan'ı aldı mı?

Hayır Dia.

Harun-61
21.07.2010, 17:10
Satrofor ve sagbek alsak bizi kimse durduramaz.

oturmus, kaliteli kadromuz var.

+ Senol Günes faktörü.

Kazım Uzunboy
22.07.2010, 09:15
Şaka gibi!

Futbolundan çok yaptıklarıyla gündeme gelen Batuhan, 2.1 milyon Euro'ya Eskişehir'e gönderilmişti. Ancak Kartal karar değiştirdi ve Batuhan'ı geri almak istediğini Es-Es'e bildirdi.

http://foto.fanatik.com.tr/news/423x238/2010/7/21/fft1mm1115628.jpg

Beşiktaş’ta geçen sezon Tabata’ya ödenen 8 milyon Euro’luk bonservis bedeli, taraftarları kızdırmış ve camiada da geniş yankı uyandırmıştı. Bu sezon Ricardo Quaresma gibi önemli bir oyuncuyu 7.3 milyon Euro’ya renklerine bağlayan Siyah-Beyazlılar’da Başkan ve yönetim kurulu alkış toplamıştı. Ancak Siyah-Beyazlı yönetimin yine tartışılacak bir icraata imza atması an meselesi...

Tello, Zapo ve Ali Kuçik...
Mustafa Denizli döneminde fazla forma şansı bulamayan ve antrenmanlara bile katılmayan Batuhan Karadeniz, Eskişehirspor’a 2.1 milyon Euro’ya gönderilmişti. Kırmızı-Siyahlı kulüpte hazırlıklara başlayan yıldız oyuncu, hazırlık maçlarında attığı gollerle de göz doldurmuştu. Bu süre içerisinde Denizli’yle yolları ayırıp, takımı Schuster’e teslim eden Beşiktaş Yönetimi, Batuhan’ı bir kez daha gündemine aldı. Sıkıntı çektiği gol yollarında uzun boylu bir pivot santrfor arayan Siyah-Beyazlılar, Batuhan için harekete geçti. Eskişehirspor’a jest olarak gönderilen Tello’nun yanı sıra, Zapotocny ve Ali Kuçik’in teklif edildiği ve karşılığında Batuhan’ın istendiği kaydedildi. Elinde Batuhan’dan başka golcüsü bulunmayan Eskişehirspor Teknik Direktörü Rıza Çalımbay’ın bu teklife pek sıcak bakmadığı, ancak görüşmelerin devam ettiği bildirildi. Beşiktaş Teknik Direktörü Schuster, “Ben de sorunlu bir oyuncuydum. Sıkıntılı tipleri severim ve onlarla çalışmak isterim” demişti.

Batuhan’ın vukuatları

Ertuğrul Sağlam döneminde, Kadıköy’deki Fenerbahçe derbisinde bomboş durumdaki Higuain’e pas vermedi. Açıklaması netti: Kral yapmayacaksın, kral olacaksın
- Denizli’nin isteğiyle Eskişehir’e gönderildi. Hocası ona, “Gelecek sezon güçlü bir şekilde dönmeni istiyorum” dedi. Batuhan ise, “Ben dönerim, ama sen burada olur musun bilemem” yanıtını verdi.
- Eskişehir’deki ilk antrenmanında, “Denizli’yle Beşiktaş şampiyon olamaz. Sağdaki adamı solda, soldaki adamı sağda oynatıyor” dedi.
- Eskişehir forması giyerken, Fenerbahçe maçı öncesinde kamptan kaçtı ve bir gece kulübünde boy gösterdi.
- Eskişehir’de alkollü olarak araba kullandığı ve polis kontrolünde ehliyetini kaptırdığı iddia edildi.
- Beşiktaş’a geri döndü, devre arası kampı öncesinde kayıplara karıştı. Antrenmanlara çıkmadı, kendisinden haber alınamadı.
- Eskişehir’e imza attı, yine açıklamalarıyla dikkat çekti: Beşiktaş beni gönderdi, layık değilmişim demek ki. İbrahimoviç’i alırlar...

Orhan Yıldırım

www.fanatik.com.tr (http://www.fanatik.com.tr)

Cemalettin Taşkın
22.07.2010, 10:04
o değilde bu guty beşikataşa gelirse çok büyük iş yapmış olur beşiktaş.

Travelair
22.07.2010, 13:33
bjk'nin Batuhan'ı geri almak istediği belliydi. Geçenlerde Batuhan bir demeç verdi. "bjk'nin sadece ismi büyük, biraz da maddi gücü var. Eskişehirspor da onun kadar büyük" dedi. Ertesi gün medya hiç bu laflarına değinmeyip "Batuhan olgunlaşmış" şeklinde haber geçti. İşte medya gücü de böyle birşey olsa gerek

Gökhan KAN
22.07.2010, 13:41
Akın abi dün radyospor du yanılmıyorsam Eskişehirli bir yönetici Batuhan'ı vermek gibi bir niyetimiz yok dedi. Büyük yatırım yaptık dedi.

Travelair
22.07.2010, 15:03
Haklılar bence de. Batuhan için de bir fırsat Eskişehirspor. Umarım değerlendirir

Gökhan KAN
22.07.2010, 15:08
Fb'nin siyahi oyuncuları başarılı oluyor. Johson, Okocha, Appiah, Uche, Aurelio'yu da siyahtan sayarsak:) gerçekten başarılı oluyorlar.

Birde Atkinson vardı o nasıldı hatırlamıyorum.

Birtan Karaman
22.07.2010, 16:02
Dia , Gyan iyi transferler. Gerçi Gyan şuan bi transfer değil ama olacak eli kulağında.
Stoch'un bu Lig'de işi yok. Fizik olarak çooook zorlanacak.

TAHSİN 61
23.07.2010, 11:09
Batuhan için Bjk ile pazarlık yaptık daha sonra başkanımız açıklama yaptı tabı cevresine bize vermeye korkuyorlar başarılı olursa asarlar bizi demiş bjk yönetimi bu çocuğu alsak buyuk iş yapardı bizde....

Travelair
23.07.2010, 19:35
Şu ana kadar ki en iyi transfer bjk'nin Quaresma transferi gözüküyor. Eğer takıma alışır, temposunu bulursa tek başına takımı sürükleyebilecek kapasitede

Fatih
23.07.2010, 19:53
Anadolu takımları bu transfer sezonun hatırı sayılır para harcadılar tabi bunda Bursaspor'un şampiyon olmasının da etkisi var.Ben en çok Antepli İsmael Sosa ve G.Birliği'inden Ermin Zec'i merak ediyorum.

ilhan
23.07.2010, 20:03
Şu ana kadar ki en iyi transfer bjk'nin Quaresma transferi gözüküyor. Eğer takıma alışır, temposunu bulursa tek başına takımı sürükleyebilecek kapasitede

Aynen öyle gözüküyor Akın abi. Geçen maçlarına baktım. İbrahim Üzülmez bile gözüme iyi oynuyor gözüktü. :)

Adam hem sağ hem solu idare ediyor. Maç içerisinde oynadığı kanatta zaten esiyor. Bakıyor diğer kanatta iş yok. Geçiyor diğer tarafta estiriyor. Bunu Porto'da oldukça fazla yapardı. Arsenal maçını unutamıyorum. Sağ tarafa geçip sol beki, sol tarafa geçip sağ beki manyak ediyordu.

Deniz Telci
24.07.2010, 07:33
Xavi-İniesta-Messi. :D:D:D + BJK'li Q7 :cool:...

Travelair
25.07.2010, 13:16
Aykut genç transferler yaparak doğrusunu yapıyor. Çok şöhretli ve olgun futbolcuları yönetmekte sıkıntı çekebilirdi

bjk ise şu an farkedilmiyor fakat sezon içinde kalesinden çok çekecek gibi gözüküyor. Yeni transfer Cenk'e rağmen

Ufuk Bayraktar61
26.07.2010, 16:16
http://2.bp.blogspot.com/_iK7Dl_38dj0/TE2KClQkVLI/AAAAAAAAGGI/vR2ZlFG19do/s400/medya.jpg

http://2.bp.blogspot.com/_iK7Dl_38dj0/TE2J8_u3zZI/AAAAAAAAGGA/9rs04W4GG2s/s400/medya.jpg

Muhtemeln Türkiyede ikinci kez bmn sitesinde :)

Dursun Kaplan
26.07.2010, 16:34
Severim Guti'yi. :)

Hayırlı olsun. Böyle yıldızları ülkemizde görmek güzel.

İskender YILMAZ
26.07.2010, 16:35
Ulan şaka maka Guti be ..

Dursun Kaplan
26.07.2010, 16:42
Adamlar Guti için saat 20:00'de İnönü Stadı'nda katılımın ücretsiz olacağı bir resmi imza töreni düzenleyecekler.

Biz de böyle güzellikler görebilecek miyiz acaba ? :cool:

Kazım Uzunboy
26.07.2010, 16:44
Görmek için İnönü Stadı'na gitmemiz gerek bence. :)

Murat Erdem
26.07.2010, 17:22
Bir Barca sempatizmanı olarak, El-Classico'lar da Guti oyuna girmesin diye dua ederdim. Bu kadarını söylüyorum:)

Harun-61
26.07.2010, 17:22
http://www.hurriyet.com.tr/_np/4352/11184352.jpg

Kadir
26.07.2010, 17:30
Beşiktaş büyük transferler yaptı. Quaresma'da Guti'de Dünya çapında yıldızlar.

ilhan
26.07.2010, 17:47
Türkiye'ye gelmiş en kariyerli yabancı...

Erbay
26.07.2010, 17:49
bjk'nin orta sahasına tam gereken futbolcu Guti. 34-35 yaşında olacak ama daha iyisini bulamazlar o mevkide.

Kazım Uzunboy
26.07.2010, 17:53

Roberto Carlos. :)

Dursun Kaplan
26.07.2010, 17:55
Türkiye'de ki yaş problemini anlamış değilim. 30 yaşına gelmiş oyuncuları iş göremez raporu aldıracak seviyeye getirebiliyoruz. Halbuki o yaşlara gelen oyuncular, daha genç oyunculardan kat kat daha deneyimli ve profosyonel olurlar.

Hele ki yurt dışından bu denli tecrübeli oyuncuları transfer etmek bana göre büyük bir başarı. Sırf reklam amaçlı bile transfer yapılsa büyük gelir elde edilir. Kaldıki kendini ispatlamış oyuncuların ligimize gelmesi, ligimizin kalitesini dahada arttıracaktır.

Bu sene kolay takım olmayacak. Rekabet üst düzeyde olacak. Benim açımdan çok güzel bir lig olacağını düşünüyorum.

Lig başlasın artık. :)

İsa
26.07.2010, 17:56
Vay be.

Bu sene İstanbul coştu.

Şu şartlar altında herhangi biriyle yarışma ihtimalimiz yok.

Üçüde iyi işler yapıyor gerçekten..

En muhtemel rakibimiz gençlerbirliği 5. lik için.

ilhan
26.07.2010, 17:58
Roberto Carlos. :)

Pişman olduğu için saymıyorum onu ben. :)

@ Dursun,

Hay ağzına sağlık senin. Biz geçen sene Fatih Tekke'yi alalım diye çırpınırken hiç yaşını konuşmuyorduk. Neden? Çünkü adamın yeteneği belli ne yapacaksın yaşını... Guti'de öyle. Bizim lig Katar'a benziyomuşta falan da filan da... Hikaye bunlar. Kulp takacağız ya bir yerden...

Tugay gibi bir adam premier ligde 38-39 yaşına kadar oynadı yahu. :)

Fatih
26.07.2010, 18:08
bjk'nin orta sahasına tam gereken futbolcu Guti. 34-35 yaşında olacak ama daha iyisini bulamazlar o mevkide.
Guti 30'udan sonra oynamaya başladı zaten.:)

İskender YILMAZ
26.07.2010, 19:12
Eğer tempolarını yakalarlarsa İnönü'de Jimnastik'i kimse tutamaz bence .. Fahiş farklı maçlar da çıkarabilirler .. Guti kimseye benzemez, Türkiye böyle oyuncu görmedi .. :) Hagi'den üstün bence .. :)

sessizkral_1
26.07.2010, 19:39
Vay be.

Bu sene İstanbul coştu.

bu negatif yorum yapan arkadaşların yazdıklarını kaydediyorum lig başladıkdan sonra görüşeceğiz.

bjk ilk 3 e girsin öpsün başına koysun bu oluşumla.34 lük guti ile şampiyon olunsaydı ohooo.futbol artık total bir oyundur.takım oyunu oynamıyorsan bu işler zor.bjk önce türk oyuncuların parasını ödesin, takım içindeki ücret dengelerini düzene soksun bunlar çok önemli şeyler.

Hala ligin en iyi ortasahasına sahip olduğumuzu idda ediyorum.

Mevcut şartlarda iyi bir forvet ve iyi bir bek oyuncusu ile şampiyonluğun en iyi adayıyız.

İnanmayanlar inanmamaya devam etsin..

EmreYavuz61
26.07.2010, 19:45
bu negatif yorum yapan arkadaşların yazdıklarını kaydediyorum lig başladıkdan sonra görüşeceğiz.

bjk ilk 3 e girsin öpsün başına koysun bu oluşumla.34 lük guti ile şampiyon olunsaydı ohooo.futbol artık total bir oyundur.takım oyunu oynamıyorsan bu işler zor.bjk önce türk oyuncuların parasını ödesin, takım içindeki ücret dengelerini düzene soksun bunlar çok önemli şeyler.

Hala ligin en iyi ortasahasına sahip olduğumuzu idda ediyorum.

Mevcut şartlarda iyi bir forvet ve iyi bir bek oyuncusu ile şampiyonluğun en iyi adayıyız.

İnanmayanlar inanmamaya devam etsin..

katılıyorum abi sana bu kadar kötümser olmayalım.istanbul takımları coştu diyorsunda ben queresmanın gittiği hiçbir takımda alanzinhonun bize geçen sezonun ikinci yarısında verdiği katkı kadar katkı verdiğini görmedim.stoch desen ben adını ilk kez duydum.dia desen genç yıldız diyolar 4 senedir nancyde madem genç star 4 senede kimse bu adamı keşfedememişmi?
pino hakkında bir bilgim yok.cana da çok sert bir oyuncu ama biraz kazma bi herife benziyor en iyi transfer baktığında guti bence.ama senin yorumladığın kadar kötü bir durum yok.rahat ol dünde yazdım ilk 2 garanti şenol hoca ne zaman 3e düşmüşki.bi sol bek bide bitirici gol ayağı bizi şampiyon yapar....

Emrah KabuL
26.07.2010, 19:47
Sırf şu imza törenleri yüzünden bile diğer oyuncular bir müddet süre sonra kazan kaldırabilirler.

EmreYavuz61
26.07.2010, 19:49
Vay be.

Bu sene İstanbul coştu.

abi sende ne yaptın.gençlerbirliği ile 5.lik yarışı felan bi kere gençlerbirliği önce ilk 9a girsin.ts-bjk-gs-fbyi ilk 4e belediye-bursa-kayseri gibi her sene ilk 9a bulunan takımlarıda yaz ankaragücünü unutma!antep çok iyi kadro kurdu yani gençlerbirliği önce ilk 9ua oynasın sonra 5.lik kapışmasına gireriz.bu kadar kötümser olma lütfen!es-eside unuttum pardon!

bahadır2561
26.07.2010, 20:12
İlerleme var Guti'ye filan taş atmıyoruz

ilhan
26.07.2010, 20:12
Bu ligde 34'lük Yusuf Şimşek'le çifte kupa kaldırdı Beşiktaş. Hatırlatmak istedim. :)

Cafer Bulur
26.07.2010, 21:13
Guti cok önemli bir transfer,bjk ye hayirli olsun.

Mevla bize de böyle yildizlar nasip etsin.:)

mehmetdoğan
26.07.2010, 21:44
zidane dan sonra en beğendiğim futbolcu guti dir hayırlı olsun

Travelair
26.07.2010, 22:59
Umarım feybe Asamoah Gyan transferini gerçekleştirir. 3-5 eder ama 15-20 edecek bir futbolcu değil bence

Fatih
26.07.2010, 23:06
Umarım feybe Asamoah Gyan transferini gerçekleştirir. 3-5 eder ama 15-20 edecek bir futbolcu değil bence
Dünya Kupası öncesi 5-6 milyona Rennes kulübünden çok rahat alınabilirdi.Dünya Kupasında kabul edelimki iyi performans segiledi Türkiye liginde de iş yapar bana göre.

Travelair
26.07.2010, 23:17
Gyan'ı Nuri Albayrak döneminde tavsiye etmiştim. Hem yönetime yakın birisine hem de buraya yazarak. O sıralar sanırım Seri B'de Modena'da oynuyordu. Arattım eskiler sanırım silinmişler. Evet o civarlara iyi bir transfer olabilir fakat fiyatı 15-20 aralığına çıkması feybe'nin (Rakibimizin) zarar etmesi demek. Gol yüzdesi de yüksek bir oyuncu değil. Yıpratıcı olduğu muhakkak

izzet
27.07.2010, 00:49

Bencede,

Adam tek takimda Kariyer yapti )

.....
27.07.2010, 01:34
Abartmaya gerek yok.

Bizim Barış Ataş ondan daha çok katkı yapar ;)

Samet Yildirim
27.07.2010, 02:18
İstanbul takımlarını yıne iyi görmüyorum bu sene ıslerı zor...

Aykut fazla tasıyamaz..
BJK ise bası cok agrıcak..
GS daha takvıye felan yapacak ama hoca sıkıntısı var...

Kadir
27.07.2010, 02:41
Abartmaya gerek yok.

İroni mi avuntu mu ?

ilhan
27.07.2010, 09:05
Abartmaya gerek yok.

Haklısın Ömer. Dünyanın en büyük ekonomisine sahip 2-3 takımından birinin, başarı sıralamasında ilk 3 sırada bulunan takımının kaptanlığını yapmış bir adamın nesini abartıyoruz ki. O da kim yani?

Cemalettin Taşkın
27.07.2010, 11:27
ben inanmıyordum guti nin geleceğine ama adam geldi.

futbol oynamasın sadece kulube de dursun o bile yeter beşiktaşa.

bahadır2561
27.07.2010, 11:42
Adamlar guti'yi almış,gelmiş.. bi çekememezlik kedi-mundar ilişkisi sezdim..

Gökhan KAN
27.07.2010, 11:54
Bu Guti Bjk'ı şampiyon yapar. Tek başına bi dünya maç alır.

bahadır2561
27.07.2010, 11:57
Bu Guti Bjk'ı şampiyon yapar. Tek başına bi dünya maç alır.

Guti kim yaa 33 yaşında kariyerinde tek Real'de oynamış adam sende amma yaptın haa(!)

sessizkral_1
27.07.2010, 12:10
Adamlar guti'yi almış,gelmiş.. bi çekememezlik kedi-mundar ilişkisi sezdim..

çekememezlik yok.

ancak gutiyi aldılar ligi uzak ara götürürler gibi komik yorumlarada gülüyorum

bjk bu yapısı ile bu yönetim anlayışı ve kadrosu ile ancak ilk 3 ü zorlayabilir.

Gökhan KAN
27.07.2010, 12:12
Biz Alanzinho'yu karşılıyoruz onlar Guti'yi..

bahadır2561
27.07.2010, 12:17
çekememezlik yok.

ancak gutiyi aldılar ligi uzak ara götürürler gibi komik yorumlarada gülüyorum

bjk bu yapısı ile bu yönetim anlayışı ve kadrosu ile ancak ilk 3 ü zorlayabilir.

abi hayırlı olsun dersin bırakırsın..yok bi iş yapmaz,kariyeri ne ki diyen olursa k.bakma bu bildigin kedi-mundar ilişkisi olur

biz bu yönetim anlayışımızla kaçıncılıgı zorlarız?

TAHSİN 61
27.07.2010, 12:27
Guti kim yaa 33 yaşında kariyerinde tek Real'de oynamış adam sende amma yaptın haa(!)

Daha nerde oynıcaktı Real Madrid :) Klubede dursun forma sattırır iyi kötü 1-2 maç alır orta sahada top yaptırır. Sponsor gelirleri derken parası çıkar 2,7 milyon euro çok para değil.

balaban
27.07.2010, 13:20
Daha nerde oynıcaktı Real Madrid :) Klubede dursun forma sattırır iyi kötü 1-2 maç alır orta sahada top yaptırır. Sponsor gelirleri derken parası çıkar 2,7 milyon euro çok para değil.
arkadaş ironi yapmış orda

EmreYavuz61
27.07.2010, 16:58
arkadaşlar yapmayalım!gutiyi ne çok abartalım nede yerden yere vuralım..öyle bi dünya maç kazandırır,çok yaşlı hiç bişey yapamaz şekli yorumlar yanlış.guti guti'dir.en azından bjk yaptığı transferlerle şampiyonluğa oynayacaktır.

Samet Yildirim
27.07.2010, 23:26
Gutı ve Quaresma tartısmaya gerek yok orası kesın ama futbol ısımlerle oynanmaz futbol takım olarak oynar buda BJK da bıraz zor olacak hele hele bırde santrafor gelırse ozaman bunu hep bırlıkde görecegız ne demek ıstedıgımı...

Berk
27.07.2010, 23:44
Şu yorum geldi mi acaba önceki sayfalarda:

Raul ve Guti iyi oyuncu olsalar Real Madrid bırakmazdı.

çççççç

Gökhan KAN
28.07.2010, 00:00
Adam geldi 3lü bile çektirdi. Guti ve Q7 için Bjk maçı izlerim.

Enes Başkaya60
28.07.2010, 00:05
Guti Hayırlı olsun Bjk lilere Yeter be Yıldırım Demirören yeter...

Murat 61
28.07.2010, 00:21
Guti' nin imza töreninin tekrarı var Ntvspor' da. Nasıl da yalıyorlar tüpçüyü.

Nerde 3 ay öncesine kadar karşı olan çarşı. :)

İskender YILMAZ
28.07.2010, 00:27
Guti' nin imza töreninin tekrarı var Ntvspor' da. Nasıl da yalıyorlar tüpçüyü.

Nerde 3 ay öncesine kadar karşı olan çarşı. :)

HH bize Q7'yi ardından Guti'yi getirse napardın ? :)

Murat 61
28.07.2010, 00:40
HH bize Q7'yi ardından Guti'yi getirse napardın ? :)

Sadri Şener' e desteğim sonsuz ancak, H.H' de öyle bir kapasite yok ki. :)

Gökhan KAN
28.07.2010, 01:34
Çok pis kıskanıyorum yeminle..

http://www.ajansspor.com/galeri/resimler/63685F61685F636162615163626B66656B6469969F777493.j pg (http://www.ajansspor.com/futbol/superlig/galeri/3428/2.html#galeri)

Halit Aydın
28.07.2010, 02:11
Bu sene bir çok yabancı transferi yaptı takımlar. Ligimiz yabancı oyuncu çöplüğüne dönmese bari.

Ertan1982
28.07.2010, 08:59
Bu sezon gelen cogu yabanci oyuncularda belli bi kalite görüyorum.TSL nin kalitesini artircak bence.Bi biz alamadik 1-2 kaliteli yabanci bu sezon.

Birtan Karaman
28.07.2010, 09:34
http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash2/hs100.ash2/38324_115968995118776_112866428762366_93786_262032 4_n.jpg (http://www.facebook.com/photo.php?pid=93786&id=112866428762366)
http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc4/hs180.snc4/38324_115968998452109_112866428762366_93787_596114 7_n.jpg (http://www.facebook.com/photo.php?pid=93786&id=112866428762366)
http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc4/hs200.snc4/38324_115969001785442_112866428762366_93788_322681 7_n.jpg (http://www.facebook.com/photo.php?pid=93786&id=112866428762366)
http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc4/hs200.snc4/38324_115969005118775_112866428762366_93789_409860 8_n.jpg (http://www.facebook.com/photo.php?pid=93786&id=112866428762366)
http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc4/hs180.snc4/38324_115969008452108_112866428762366_93790_212916 6_n.jpg (http://www.facebook.com/photo.php?pid=93786&id=112866428762366)
http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc4/hs200.snc4/38324_115969011785441_112866428762366_93791_358109 _n.jpg (http://www.facebook.com/photo.php?pid=93786&id=112866428762366)

Birtan Karaman
28.07.2010, 09:36
http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash2/hs100.ash2/38324_115969015118774_112866428762366_93792_286352 1_n.jpg (http://www.facebook.com/photo.php?pid=93786&id=112866428762366)
http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc4/hs200.snc4/38324_115969018452107_112866428762366_93793_777434 8_n.jpg (http://www.facebook.com/photo.php?pid=93786&id=112866428762366)
http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc4/hs200.snc4/38324_115969021785440_112866428762366_93794_444614 0_n.jpg (http://www.facebook.com/photo.php?pid=93786&id=112866428762366)
http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash2/hs109.ash2/38794_115969091785433_112866428762366_93795_197209 _n.jpg (http://www.facebook.com/photo.php?pid=93786&id=112866428762366)
http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc4/hs229.snc4/38794_115969095118766_112866428762366_93796_147311 6_n.jpg (http://www.facebook.com/photo.php?pid=93786&id=112866428762366)
http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash2/hs109.ash2/38794_115969098452099_112866428762366_93797_983779 _n.jpg (http://www.facebook.com/photo.php?pid=93786&id=112866428762366)
http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc4/hs229.snc4/38794_115969101785432_112866428762366_93798_554446 6_n.jpg (http://www.facebook.com/photo.php?pid=93786&id=112866428762366)
http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc4/hs229.snc4/38794_115969105118765_112866428762366_93799_160394 0_n.jpg (http://www.facebook.com/photo.php?pid=93786&id=112866428762366)

Birtan Karaman
28.07.2010, 09:37
http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc4/hs229.snc4/38794_115969111785431_112866428762366_93801_329221 2_n.jpg (http://www.facebook.com/photo.php?pid=93786&id=112866428762366)
http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash2/hs109.ash2/38794_115969115118764_112866428762366_93802_341546 9_n.jpg (http://www.facebook.com/photo.php?pid=93786&id=112866428762366)
http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc4/hs229.snc4/38794_115969121785430_112866428762366_93803_609693 _n.jpg (http://www.facebook.com/photo.php?pid=93786&id=112866428762366)

Harun-61
28.07.2010, 10:07
Guti Ligimize hayirli olsun :)

ilhan
28.07.2010, 10:11
Bjk > Guti, Quaresma, Hilbert
Fb > Dia, Stoch, Gyan(alıcaklar gibi)
Gs > Pino, Cana
Bursa > İnsua
Antep > Sosa
Kayseri ve Es Es'de bir kaç güzel transfer yaptı. Hatta Bucaspor bile...

İstanbul takımlarını geçtim. Anadolu takımları bile az çok isim yapmış adamlar alıyor. Hadi bunları kıskanmıyoruz diyelim. E insan imreniyor be, biz de alalım istiyor.

Harun-61
28.07.2010, 10:15
Bjk > Guti, Quaresma, Hilbert
Fb > Dia, Stoch, Gyan(alıcaklar gibi)
Gs > Pino, Cana
Bursa > İnsua
Antep > Sosa
Kayseri ve Es Es'de bir kaç güzel transfer yaptı. Hatta Bucaspor bile...

İstanbul takımlarını geçtim. Anadolu takımları bile az çok isim yapmış adamlar alıyor. Hadi bunları kıskanmıyoruz diyelim. E insan imreniyor be, biz de alalım istiyor.

Ilhan, kac kere yazacagiz yahu.
anlayin artik "bizim oturmus kadromuz vaaaar" :p

:cool:

Emirhan Makul
28.07.2010, 10:19
İstanbul'un en lüks eğlence mekanlarını inletir bu Guti zamanında Real'e "Bu yaşta yapmayacamda ne zaman yapacam , size ne futbolumu oynuyorum işte istediğimi yaparım" diyen heriftir. Jo'ya felanda benzemez villasına tırla manken döktürür.

ilhan
28.07.2010, 10:20
Sanki Barça'nın, Real'in, İnter'in, ManU'nun oturmuş kadroları yok. Adamlar yine takviye yapıyorlar. Madem oturmuş kadron var, futbolu bilen, futbolda adaptasyon diye bir sorun yaşamayacak olan, kalitesi belli bir adamı al daha da güçlen yani. Anlamıyorum bizim yönetim ve futbolculardaki bu düşünceyi. :)

*

İbrahim Üzülmez çıkmış "Quaresma ile sanki 40 yıldır beraber oynuyormuşuz" gibi diyebiliyor. Futbolda uyum, şehre alışma gibi etkenler vardır buna inanırım. Ama futbolun dili birdir. O dili iyi bilen adamın uyum sağlamayacağı yer yok. Mesela Cristiano Ronaldo. İstersen getir Sivasspor'da oynat, yine aynı oynar. Porto, ManU, Real... Nereye giderse aynı adam. :)

Lafın özü; bilinmedik elin yabancılarına tomarla para sayacağına kendini kanıtlamış bir adam al herkes ibret alsın.

deneme61
28.07.2010, 12:20
dıger takımların yaptıgı transferler gercekten ımrenılmeyecek gıbı degıl.lakın ıyı bır forvet alabılseydık(artık alacagımıza ınanmıyorum) asla onlardan gerı kalmazdık.sımdı yıne ılk 3 ezorlayacagız.sampıyonluk cook uzaklarda

Birtan Karaman
28.07.2010, 13:22
İstanbul'un en lüks eğlence mekanlarını inletir bu Guti zamanında Real'e "Bu yaşta yapmayacamda ne zaman yapacam , size ne futbolumu oynuyorum işte istediğimi yaparım" diyen heriftir. Jo'ya felanda benzemez villasına tırla manken döktürür.
Vayy Olay adam Emirhan usta duruma açıklık getirdi. :D

Colakoglu
28.07.2010, 13:28
dıger takımların yaptıgı transferler gercekten ımrenılmeyecek gıbı degıl.lakın ıyı bır forvet alabılseydık(artık alacagımıza ınanmıyorum) asla onlardan gerı kalmazdık.sımdı yıne ılk 3 ezorlayacagız.sampıyonluk cook uzaklarda

ilk 3 mü ? ilk 5 e girelim forma var sana ;)

Serdar Ersoy
28.07.2010, 13:33
Ben bu sene Guti'nin Milan Baros ile çıkıcağını düşünüyorum... :D

Birgün şunu görürsek şaşırmam " Bizden kaçmaz ekibi milan baros ile guti'yi beyoğlunun ara sokaklarında sarmaş dolaş gezerken yakaladı " :p ççç

Emirhan Makul
28.07.2010, 13:44
Ben bu sene Guti'nin Milan Baros ile çıkıcağını düşünüyorum... :D

Birgün şunu görürsek şaşırmam " Bizden kaçmaz ekibi milan baros ile guti'yi beyoğlunun ara sokaklarında sarmaş dolaş gezerken yakaladı " :p ççç

1-) Baros'un sevgilisi var (bayan)
2-) Gutide normal insan moduna dönmüş diyorlar

Gökhan KAN
28.07.2010, 13:54
Guti öteki türlü bir insan değil.:)

Guti'nin normal bayan bir sevgilisi var. Ayrıca öpüşme davasına gelinse o kişi erkek değil bir bayan. Adı da Bimba Rose. Kadının vücut hatları erkeğe benziyor hatta erkek defilelerinde bile yer almış. Ama bu Guti'nin öteki türlü bir insan olduğu anlamına gelmez.

Hatta bu haberi yapan dergiden bir dünya tazminat almış Guti..

Emirhan Makul
28.07.2010, 13:57
Guti öteki türlü bir insan değil.:)

Guti'nin normal bayan bir sevgilisi var. Ayrıca öpüşme davasına gelinse o kişi erkek değil bir bayan. Adı da Bimba Rose. Kadının vücut hatları erkeğe benziyor hatta erkek defilelerinde bile yer almış. Ama bu Guti'nin öteki türlü bir insan olduğu anlamına gelmez.

Hatta bu haberi yapan dergiden bir dünya tazminat almış Guti..

Heh bak serdar gutide normalmiş baros zaten normal baros'un bu dedikoduları bir dergiye verdiği pozlar nedeni ile oldu.

Ama dediğim gibi o villaya kargo ile manken getirttirir.

Serdar Ersoy
28.07.2010, 13:58
Tamam Gökhan kızma bu kadar :)

Guti'ye inancımız tam :D

Berk
28.07.2010, 13:58
Rakip hangi transferi yaparsa yapsın ona bir kulp takmak için yırtınıyoruz resmen.Diğerlerini bilmem ama BJK'nin sınıf atladığı kesin..

EmreYavuz61
28.07.2010, 14:03
Rakip hangi transferi yaparsa yapsın ona bir kulp takmak için yırtınıyoruz resmen.Diğerlerini bilmem ama BJK'nin sınıf atladığı kesin..

haklısın bjk yaptığı transferlerle sınıf atladı.bu sene uefada en az çeyrek final ögrürler yarı finalde olabilir.ama bizde cruzu alırsak sınıf atlamış oluruz...

Gökhan KAN
28.07.2010, 14:05
Tamam Gökhan kızma bu kadar :)

Guti'ye inancımız tam :D
Yok yahu niye kızayım. Futbolunu oynasında ne olursa olsun. Benim için önemli değil.

Daha önce bu konuyu biraz araştırmıştım böyle yazılara rastlamıştım. Zaten böyle bişey olsa yerli yabancı medyada daha çok yer bulurdu Guti. Ben bu öpüşme dışında başka bişeye rastlamadım. Demekki Guti'nin haklı olduğu ortaya çıkınca kimse artık haber yapmamış.

Ayrıca tamam o kızı bende öpmem ama Guti öpmüş işte mide meselesi..:)

Berk
28.07.2010, 14:06
haklısın bjk yaptığı transferlerle sınıf atladı.bu sene uefada en az çeyrek final ögrürler yarı finalde olabilir.ama bizde cruzu alırsak sınıf atlamış oluruz...

Geçen sene sınıfta kaldık.Bu yaz kurtarma sınavlarını da geçemedik.Bu sene sınıf tekrarı olur..

Serdar Ersoy
28.07.2010, 14:10
Kulp takmıyorum Gutinin geldiğine şaşıran TSL'de oynuyacağı için sevinen biriyim :)

Biraz takıldım Guti'ye o kadar :)

Gökhan KAN
28.07.2010, 14:15
Fb'nin transferleride gayet güzel. Gyan yada adı geçen Remy gelirse aldıkları adamlar yeteneklerini bir kademe yukarıya taşıyacak adamlar.

Mehmet Demirkol daha önce bizim için bunu söylemişti belki hatırlarsınız. Ünal, Tolunay, Şota vs. bu futbolcular bir kademe yukarı çıkardılar performanslarını demişti. Aynı şeyi Selçuk, Colman vs. bunlarında yapması gerek dedi şampiyonluk için.

İşte Fb'nin aldığı adamlar bunu yapabilecek isimler.

Emrah KabuL
28.07.2010, 14:21
37'lik Rüştü,
31'lik Ernst,
36'lık Üzülmez,
31'lik Ferrari
30'luk Nobre,
31'lik Nihat,
30'luk Tabata,
30'luk Zapo,
35'lik Yusuf,
30'luk Ekrem' li kadroya 34'luk Guti takviyesi..

Sınıf atladıkları kesin.. veteran takımı olma yolunda tabi..

msja alıntı yapacak olanlar Hagi örneğini vermesinler lütfen.. o olayın üstünden tam 15 yıl geçti.

Gökhan KAN
28.07.2010, 14:25
Emrah o isimlerden Rüştü ve Üzülmez'i kenara koyalım biri kaleci fazla önemi yok Üzülmez ise hala 18 lik genç gibi..Yusuf zaten kadroya giremeyecek. Diğerlerinin yaşı bence normal. Zaten başarılar daha çok yaş ortalaması 29-30 olunca geliyor.

Berk
28.07.2010, 14:44
Oyuncunun kalitesini yaşına bakarak mı sorguluyoruz?

Futbolun 30 yaşında bırakıldığı dönemleri geride bıraktık.Ayrıca bu adamların oyanayacakları lig de Süper Lig.Premier Lig veya La Liga gibi yüksek tempolu ligler değil.Bu ligde 2 sene önce o beğenmediğiniz 35'lik Yusuf ile Rüştü Beşiktaş'ı şampiyonluğa taşıdı.

Biz 30 yaşındaki ülkesinin dışına çıkmamış Glowacki'yi alınca sorun olmuyor ama rakibimiz Madrid'in neredeyse sembol isimlerinden biri haline gelmiş Guti'yi alınca çok yaşlı tü kaka oluyor.

Bugün 32'lik Fatih Tekke'yi transfer etsek tüm taraftar ayağa kalkar, ortalık yıkılır.Kaliteli futbolcu 25 yaşında da aynıdır 35 yaşında da.Sadece yaşının ilerlemesinden dolayı belirli bir dakikadan sonra kondüsyon sorunu çeker o kadar.

Artık imkansız gibi ama yarın BJK Raul'e imza attırsa ona da Allah bilir ''ülkesinin dışına hiç çıkmamış, iyi olsa Madrid bırakmazdı'' gibisinden laf ederdiniz.

Emrah KabuL
28.07.2010, 14:58
Alakası yok.. bir değil iki değil.. adamların takımında 11 tane 30 yaş üstü futbolcu var..

Ayrıca ''Süper Lig'' bildiğiniz gibi, fizik gücüne dayalı bir lig. o kadar da küçümsemeyin.

futbalski60
28.07.2010, 15:15
Fb Falcao ile temastaymış olmazsa Gyan'a imza attıracaklar.

TAHSİN 61
29.07.2010, 12:46

Kuzen topcudur yapıcak tabı gece hayatı eskıden artık korkulan bir konu değil mesela ferrari her pazar supper clubda maç c.tesi ise eğer Q7de alış meraklısı gece çıkmıyor ama Guti takılır milan Baros Sortie Reina buralar kötu mekanlar değil gece hayatından korkulmamalı artık ertesi gun izinli oldukları için fut yatıp dınlenıyorlar..

Cemalettin Taşkın
29.07.2010, 15:05
stepanov bursaya gelmiş. ömer erdoğanı mı kesecek takımdan?

Enes Başkaya60
29.07.2010, 17:32
Stepanov Bursa'ya geliyor

Bursaspor'un, bir dönem Trabzonspor'un da formasını giyen savunma oyuncusu Milan Stepanov ile prensipte anlaştığı iddia edildi.

Alınan bilgiye göre, teknik direktör Ertuğrul Sağlam'ın raporu doğrultusunda kadroya bir defans ve bir forvet oyuncusu katmayı hedefleyen yeşil-beyazlı yönetim, bir dönem Trabzonsopr'da da oynayan Sırp oyuncu Milan Stepanov ile temasa geçti.

Trabzonspor'un ardından Portekiz'in Porto takımına transfer olan, burada fazla oynama şansı bulamayınca İspanya La Liga takımlarından Malaga'ya kiralanan Stepanov'un 1-2 gün içinde Bursa'ya gelerek, kendisini yeşil-beyazlı renklere bağlayacak sözleşmeyi imzalayacağı kaydedildi.

Bu arada, forvet mevkisi için düşünülen Arjantinli Leonel Nunez ile görüşmelerin de sürdüğü gelen bilgiler arasında.

Gökhan KAN
31.07.2010, 12:10
Fb rotayı Niang'a çevirmiş. Niang çok ilginç bir oyuncu. Bazen izlersin bu adam burda nasıl duruyor gitse ya Real Madrid'e dersin. Bazen bir bakarsın bu adamı Marsilya nasıl oynatıyor bunda bişey yok dersin. Süreklilik sorunu çok. Ama gelirse bizim lige hele de Fb'ye üzülürüm yani.

Enes Başkaya60
31.07.2010, 17:26
Fener golcüsünü buldu

Forvet arayışlarını Fransa'da sürdüren Fenerbahçe, sürpriz bir yıldızı kadrosuna katıyor. Dahna önce Gomis ve Gyan'ın işini bitirmeye çalışan sarı lacivertliler, iki ismi transfer edemeyince Marsilya'nın golcüsü Niang'la anlaşmaya vardı.

Batefimbi Gomis ve Asamoah Gyan için verdiği astronomik tekliflere rağmen transferi gerçekleştiremeyen Fenerbahçe yönetimi, Marsilya'nın tecrübeli golcüsü Mamadou Niang'ı kadrosuna katmak üzere. Küçük pürüzlerin kaldığı anlaşmaya göre Senegalli golcü için Marsilya'ya yaklaşık 13 milyon avroluk bir bonservis bedeli ödenecek. Transferin kısa bir süre içinde resmen açıklanması bekleniyor.

Geçtiğimiz sezon Marsilya formasıyla 32 maça çıkan 30 yaşındaki golcü 18 gol kaydetti. Senegal Milli Takımı'yla 32 maça çıkan Niang, 13 gol kaydetti.

Goal.com

MDanışmaz
31.07.2010, 17:30
Onlarda bizde bir forvet sorununu halledemedik hatta fenerli bir arkadaşla iddasına girdim ilk kim forvet transferini yapacak diye :D

balaban
01.08.2010, 11:47
Onlarda bizde bir forvet sorununu halledemedik hatta fenerli bir arkadaşla iddasına girdim ilk kim forvet transferini yapacak diye :D

bjk de forvet arıyo başkana çok kızıyoruz da daha onlarda alamadı
o diilde geçen ziya doganın konuşmasını izliyodum bi tv kanalında forvet bölgesinde eksiğimiz var diyodu :D

Harun-61
03.08.2010, 01:37
Konyaspor, dış transferde Emre Toraman, İvan Lietava ve Peter Grajciar ile anlaşma sağladı.

Kulübün resmi internet sitesinden yapılan açıklamada, bir süredir devam eden dış transfer çalışmaları kapsamında, Kasımpaşa'dan Emre Toraman, Slovakya ligi takımlarından MSK Zilina'dan İvan Lietava ve Çek Cumhuriyeti'nin Slavia Prag kulübünden Peter Grajciar ile anlaşma sağlandığı bildirildi.

Açıklamada, 3 futbolcunun yarın Tatlıcak Tevfik Lav Tesisleri'nde resmi sözleşme imzalayacağı kaydedildi.

CarListon
04.08.2010, 13:07
Galatasaray Tomas Rosicky ve Ladesma ile anlaşma sağlamış.

Timur
05.08.2010, 01:30
Galatasaray Tomas Rosicky ve Ladesma ile anlaşma sağlamış.

Saka mi bu?

Kaynak?

Timur
05.08.2010, 02:11
Hmm galatasarayin transfer haberlerini veren scoutgs diye bir site vermis bu haberi, daha önce cana ve pino transferi ilk aciklayan bu siteymis. Saglam kaynak diyorlar ama bakalim.

Eger Rosicky ve Ledesma gelirse Galatasaray orta sahadaki sorunu cözmüs olur, hemde süper bir orta sahyla. Bir suraya bakiyorum Baris-Sarp-Ayhan, birde buraya Ledesma-Cana-Rosickiy, baska söze gerek yok zaten.

Samet Yildirim
06.08.2010, 13:02
Sestak iyi bir transfer oldu Ankaragücü icin...

Cemalettin Taşkın
06.08.2010, 13:55
bucasporun getirdiği adamla sakat olduğu için sözleşme yapılmamış.

büyük skandal bence ama tabi bucaspor olduğu için haber değeri olmadı.

Fatih
07.08.2010, 00:34
Ankaragücü Vittek'ten sonra Sestak'ı da aldı bu sezon gol sıkınıtısı yaşamayacaklarını düşünüyorum.

Hüseyin İlkin
07.08.2010, 10:25
Ümit Özat ile Ankaragücü'nün işi zor, tıpkı Hakan Kutlu ile Manisa'nın olduğu gibi.

Harun-61
07.08.2010, 10:35
Sestak'i kac paraya kiraladilar cok merak ediyorum.

1 sene sonra satin alma opsiyonu da varmis.

.

ilhan
07.08.2010, 10:38
Sestak ve Vittek çok iyi izlenim bıraktılar Dünya Kupası maçlarında. Hayırlı olsun.

Fatih
07.08.2010, 10:44
Sestak'i kac paraya kiraladilar cok merak ediyorum.

1 sene sonra satin alma opsiyonu da varmis.

.
600 bin Euro.

Harun-61
07.08.2010, 10:46
600 bin Euro.

sagol Fatih.

A'gücünün bu yönteme basvurarmasi cok akillica.

bizim yapamadigimiz is malesef :cool:

Vittek'i de kiraladilar, baktilar adam iyi hemen kontrat yaptilar.

bizde Fred'i-Cavenghi'yi bu sekilde kiralasak fena mi olur.:)

Fatih
07.08.2010, 10:49
sagol Fatih.

A'gücünün bu yönteme basvurarmasi cok akillica.

bizim yapamadigimiz is malesef :cool:

Vittek'i de kiraladilar, baktilar adam iyi hemen kontrat yaptilar.

bizde Fred'i-Cavenghi'yi bu sekilde kiralasak fena mi olur.:)

Bizimkisi hayalden öteye geçmez.:)

Harun-61
07.08.2010, 16:40
Jaja Trabzonspor'da :)

M.S.SOFU
07.08.2010, 16:44
bucasporun getirdiği adamla sakat olduğu için sözleşme yapılmamış.

büyük skandal bence ama tabi bucaspor olduğu için haber değeri olmadı.

şu mallorcadan alınan manucho olması lazım

çocuk 86 lı bizim jaja ile aynı yaşta olması lazım

manchester united da tutunamadı

genç yetenek olarak gelmişti ama olmadı.

neyse bucaya gelmesine çok şaşırdım ben çünkü iyi oyuncudur manucho.

afrikalı forvet işte.

sağlık testlerinden geçemedi ama şimdi kiralık imzaladı

3 senelikte sözleşme imzalama opsiyonlu anlaşma.

yani adam şu an bucada kiralık.

böyle oyuncuların türkiyeye gelemsi iyidir.

cankanaltan
07.08.2010, 17:09
Manucho'yla sakatlık nedeniyle sözleşme imzalanmadı dendi ama daha sonra kiralık olarak yeniden anlaşıldı.. Yani Manucho Buca'da.. :)

reisoğlu61
08.08.2010, 02:14
ankaragücü vittek ve sestak ile iyi bir ikili olusturdu bence forvette

Travelair
09.08.2010, 10:26
gs'nin Elano'yu takasa sokarak (+para) Dzagoev'i alacağı yazılıyor. Eğer alabilirlerse çok güçlenirler

Harun-61
11.08.2010, 12:07
yönetim forvet transferi yapmadi diye fb taraftari cildiriyor.:rolleyes:

Oktay AKKUŞ
11.08.2010, 12:15
gs'nin Elano'yu takasa sokarak (+para) Dzagoev'i alacağı yazılıyor. Eğer alabilirlerse çok güçlenirler

Dün Ntvsporda Baptista= elano + para şeklinde duydum.

Kazım Uzunboy
12.08.2010, 09:28
Makukula geri dönüyor

Uzun süredir forvet arayışlarını sürdüren, ancak bir türlü golcü transferini gerçekleştiremeyen Kayserispor'da sıcak saatler yaşanıyor.

http://foto.fanatik.com.tr/news/423x238/2010/8/11/fft1mm1139738.jpg

Sarı-Kırmızılılar, geçen sezon takımda kiralık olarak forma giyen Ariza Makukula için kulübü Benfica ile temasa geçti. Daha önce yıldız oyuncunun bonservisi için kapıyı 4 milyon Euro’dan açan Portekiz ekibinin, beklediği teklifleri alamaması üzerine rakamı yarı yarıya düşürdüğü öğrenildi. Kayserispor Makukula’ya yıllık 1.3, bonservis için de Benfica’ya 1.7 milyon Euro önerdi. Başarılı forvetin Kayseri’ye gelmeye sıcak baktığı belirtilirken, transferle bizzat ilgilenen genel menacer Süleyman Hurma’nın bu işi bir kaç gün içinde bitirmesi bekleniyor.

M.Ali Sabuncu

Gökhan KAN
12.08.2010, 13:29
Niang Fb'ye gidiyor bunu anlıyorumda Fabiano nasıl Marsilaya'ya gider bunu anlayamıyorum.

Cemalettin Taşkın
12.08.2010, 13:53
Makukula geri dönüyor

Uzun süredir forvet arayışlarını sürdüren, ancak bir türlü golcü transferini gerçekleştiremeyen Kayserispor'da sıcak saatler yaşanıyor.

http://foto.fanatik.com.tr/news/423x238/2010/8/11/fft1mm1139738.jpg

Sarı-Kırmızılılar, geçen sezon takımda kiralık olarak forma giyen Ariza Makukula için kulübü Benfica ile temasa geçti. Daha önce yıldız oyuncunun bonservisi için kapıyı 4 milyon Euro’dan açan Portekiz ekibinin, beklediği teklifleri alamaması üzerine rakamı yarı yarıya düşürdüğü öğrenildi. Kayserispor Makukula’ya yıllık 1.3, bonservis için de Benfica’ya 1.7 milyon Euro önerdi. Başarılı forvetin Kayseri’ye gelmeye sıcak baktığı belirtilirken, transferle bizzat ilgilenen genel menacer Süleyman Hurma’nın bu işi bir kaç gün içinde bitirmesi bekleniyor.

M.Ali Sabuncu

biza satmayı düşündükleri rakamın yarısına kayseriye mi gidecek şimdi?

Ali Can
12.08.2010, 13:58
yıllık 1.3
bu adam 2 ye yakın kayseriden teklif aldığında redetmişti. :D
bonservisde 1.7
ççç ççç

Alihan Ertürk
12.08.2010, 15:11
Ğs Ankaragücü'nün sağlık ekibini transfer etmiş.

Cemalettin Taşkın
13.08.2010, 11:05
bursasporlu turgayın açıklamaları duydunuz mu?

"lazio dan resmi teklif yok olsa bile lazio ya gitmek istemem" demiş.

EmreYavuz61
13.08.2010, 12:39
aynı turgay bahadır artık takımlar bize ekstra motive oluyor ts maçında gördük demiş...3 yiyince başını eğmek yerine dahada havalandılar ekstra motive olmuşuz ...biz kupaya motive olduk sana değil!!!

Atakan
14.08.2010, 21:58
Niang resmen açıklandı.

futbalski60
14.08.2010, 22:07
Niang iyi transfer Fenerbahçe için. Çok tehlikeli bir oyuncu.

Kazım Uzunboy
14.08.2010, 22:19
236 maçta 105 gol atmış sanırım.

x_man
14.08.2010, 22:24
aslında fener iyi transferler yaptı fakat bir dönüşüm içindeler biz bu fırsatı değerlendirirsek iyi olur

Gökhan KAN
15.08.2010, 01:30
Çok iyi adam aldılar. Niang özeillik olarakta bizim lige uygun. Hızlı, fırsatçı, golcü. Ama ilginç bir oyuncu. Bazen bakarsın Real Madrid oyuncusu gibi bazende Kasımpaşa..

leavemealone
15.08.2010, 02:12
31 yasindaki niang gibi bir adama bu kadar para vermek ne kadar mantikli acaba..
Yillik 5 milyon euro alacakmis.. Bonservisini söylemiyorum bile..
Kesinlikle iyi bir oyuncu ama fener baya pahaliya getirmis..

.....
15.08.2010, 02:21
Niang , Jaja nın 10 da 1 i etmez ;) Her anlamda.

Cafer Bulur
15.08.2010, 11:17
Niang gercekten cok iyi bir transfer,fb forvet sorununu cözdü gibi.

Bir de semih yedekte cürümeye devam edecek ,ona sevinmiyor degilim.

Semih bizde vezir olma yerine fb de rezil olmaya devam edecek,cok enterasan bir durum.:)

Travelair
15.08.2010, 11:24
Niang '79 doğumlu. 31 yaşında. Senegal doğumlu yani asıl yaşı sapma gösterebilir. Uefa'ya yansıyan bir habere göre bonservisi 8 milyon € civarında. İlk sezon performans alacaklarını düşünüyorum. Sonraki sezonlar pek sanmam

Cafer Bulur
15.08.2010, 11:32
bursasporlu turgayın açıklamaları duydunuz mu?

"lazio dan resmi teklif yok olsa bile lazio ya gitmek istemem" demiş.
Dogrudur,adam kariyerinde ilk ve belki de tek defa sampiyonlar liginde oynayacak bu firsati kacirmak istemez.;)

bahadır2561
15.08.2010, 11:43
Niang ile fenerbahçe'nin sorunlarının çözüldüğüne inanmıyorum..

Ayrıca baya pahalıya gelmiş gibi..

Emrah KabuL
15.08.2010, 12:07
Selçuk Şahin iyi besler bu adamı :)

http://img155.imageshack.us/img155/3896/niangu.jpg

Orhan Aydın
15.08.2010, 12:15
Yıllık 5 milyon ve bonservisine 8 milyon mu?:eek:

Parayı görünce koşa koşa gelme durumu yani.