PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Bir Bursa Bu Kadar Yüceltilmez

Sayfa : [1] 2 3 4 5 6 7 8 9

Recep Çaltepe
13.05.2007, 21:56
33. hafta maçı. UEFA Kupası'na katılma açısından kritik öneme sahip bir karşılaşma.

Bursa'daki ilk maçta "Trabzon kümeye" nidaları eşliğinde tezahürat yapmıştı Bursasporlular. Keşke tam tersi bizim maçta sadece tezahürat olarak kalmayıp, bir de sahada gerçekleşseydi.

İlk maçı Bursa'da tribünlerde seyretmiştim. Eğer kısmetse bu maçı 2500 km yol tepip Avni Aker'de seyretmeyi düşünüyorum. Kimse bağırmasa da en azından ben bir kere de olsa "Bursa kümeye!!!" diye bağırmayı düşünüyorum.

Trabzonspor'a bu maçta sonsuz başarılar.

Bartuğ13
13.05.2007, 21:58
hiç bir anlamı olduğunu düşünmüyorum bu saatten sonra.
zaten fener şampiyon olmuş.elimizden kaçırmışız.bursaspor bjkyi yenmiş ve ligde kalmayı garantilemiş.ligde hiç bir iddiamız yok.ne anlamı var ki.of of ne hallere geldik

voldamirin
13.05.2007, 22:01
yeneceğiz inş. çok anlam ifade ediyor uefa için ve ts kümeye diye bağıran bursaspor taraftarına vereceğimiz ders için almamız gerek inş. alırız..

Burçak
13.05.2007, 22:03
benim içinde çok anlam ifade ediyor bu maç. gesenin 2. olması durumunda UEFA ya katılabilme durumumuz var. bursa busene olmasada seneye kümeye gidecek.

Remzi
13.05.2007, 22:13
Şu bursaya bi tekmede biz vursakta kümeye düşse ne güzel olur.Levent kızlın sufatını görmek isterdim o sırada..

yns61
13.05.2007, 22:14
bursayı yeneriz inş.. sonra bjk 3. olur direk uefaya gideriz.. geçen sene gibi 2 eleme oynuyarak..

Can basten
13.05.2007, 22:19
benim içinde çok anlam ifade ediyor bu maç. gesenin 2. olması durumunda UEFA ya katılabilme durumumuz var.

Şu iş bi olsa da Kayserili ve Erciyesli kıroların hevesleri kursaklarında kalsa...

oguzkoc
13.05.2007, 22:23
bu aptal galatasaray sivası yenseydi şuan ne güzel uefayı garantilemiştik. hadi yenemiosun madem yenil ve fb yede kaybedince bizde 3.olalım. sanki bize inat yaparlarmış gibi gittiler berabere kaldılar yaa..

2 haftada 6 puan alamazsak seneye avrupa hayal...

U.Sadıkoğlu
13.05.2007, 22:23
bizim hesaplara göre ligdeki takımların yarısı küme düşücek

Ozan
13.05.2007, 22:31
bundan sonraki tüm maçları kazanıp uefa için şansımızı devam ettirmemiz lazım ama işler zora girdi biraz . feneri yenemedik en büyük sorun budur . her sene aynı hikaye oluyor . bu maçda kazanmamız lazım ama takım nasıl bir moralle çıkar bilmiyorum . gerçi çoğu ruhsuz oynadığı için hiç yoktan yenilmedik derler ve oynarlar heralde :(

Canİlker
13.05.2007, 22:51
haftaya ankara ile oynamıyormuyuz benmi yanlış biliyorum

Punisher-61
13.05.2007, 22:56
bu maci kesin kazanmamiz lazim..bu Bursa TOPlarina haddini bildirmek lazim..
trabzon kümeye bagirmalarini unutmadik

yns61
13.05.2007, 23:03
evet trabzon kümeye diye bagırdılar ama eziktaşı yendikleri iii oldu ;) cunku uefa sansımız acıldı.. her ne olursa olsun yenmeliyiz zaten rakibin.. hedefi kalmadı

İlker
13.05.2007, 23:07
Trabzon kümeye diyen futbol fukaraları şimdi ligin dibinde cebelleşiyorlar.Bırakın havlasınlar:)

cIlgInIm
13.05.2007, 23:51
bursa birinci lige lazım bi takım kim ne derse desin 1 0 olsun bursanın olsun bursa ligden düşmesin düşsün antep düşsün başka takım ama bursa kalsınn ... dost görünüp düşman olan takımlardan bin kat iyidir hiç yojtan düşmanlıgı bellidir...

Trabzobspor için bu saatten sonra lig bitmiştir .. uefa ya gitmeyi zorlanarakk bir başarı olarak yutturmaya çalışan yönettme prim yaptımayalım lütfennnn...

gitsinler osmanoglu bayraktar beraber maç izlesinler onlar prim yapcak diye trübinleri biribirine katlamalarının bir anlamı yok .. onlar nasıl osla aynı apartmanda oturuolar kardeşler kardeş kardeş izlesin uefa sevinci yaşasınlar el alem şampiyonluk sevinciş yaşarkenn...

Eren Uğur Ayar
13.05.2007, 23:53
Bursayı yenecegimize inanıyorum takımımız güzel top oynuyor...

cIlgInIm
13.05.2007, 23:59
Trabzon kümeye diyen futbol fukaraları şimdi ligin dibinde cebelleşiyorlar.Bırakın havlasınlar:)

ne dersin pekte haksız cıkmadılar yani küme düşmeden son anda kurtardık yaniii..

bursayla aranda olan puan farkı fazlada degil haniii ;)

Emre Emiroğlu
14.05.2007, 00:00
Bursa Ligde Kalmayı Garantiledi Beyler.. Yani Bildiğim Kadarıyla Öyle.. Bursayı Düşürme Planları Seneye aRtık.

AYYILDIZ
14.05.2007, 00:00
Bursa maçı çok rahat geçer adamlar bu hafta streslerini attılar 3-0 alırız

klidalı_4161
14.05.2007, 00:26
Valla şu anlamı var bizim için bize bagırdılar ya kümeye diye gerci düşmicekler ama inş macı farklı alırızda görürler kümeyi

Armağan Dere
14.05.2007, 00:32
bursada okuyorum çok karadenizli insan var burda,neye gıcık oldum biliyomusunuz trabzon kümeye diye bağırdılar ve bizi 20 dk geç soktular maça şunları yenip tekme atmak içten bile değildi ama bjk yenilince ligde kaldılar işte bursa ve bursanın altında puan durumu rize bile düşebilir...

Bursaspor 42
Sivasspor 42
V. Manisaspor 40
Gaziantepspor 39
Antalyaspor 38
Denizlispor 37
Ç.Rizespor 36
K.Erciyesspor 36
Sakaryaspor 21

Kral_Laz_61
14.05.2007, 00:35
ja arkadaslar sizi anlamiyorum
trabzonun direk uefaya girme sansi var gs ikinci olursa
ama unutmayin 4 inter totoya giriyor koy takimlarina oynuyorsun burdanda uefaya giriyorsun yani avrupada olmak onemli iki macimizi alirsak seneye ya direk yada inter totodan girecegimize inaniyorum uefaya .... en buyuk trabzon

Recep Çaltepe
14.05.2007, 00:38
ja arkadaslar sizi anlamiyorum
trabzonun direk uefaya girme sansi var gs ikinci olursa
ama unutmayin 4 inter totoya giriyor koy takimlarina oynuyorsun burdanda uefaya giriyorsun yani avrupada olmak onemli iki macimizi alirsak seneye ya direk yada inter totodan girecegimize inaniyorum uefaya .... en buyuk trabzon

İyi güzel de bu kafa yapısı değişmediği sürece Şampiyonlar Ligi hakkı kazansak da bir şey olmaz. Hatta daha fazla başımız ağrır.

etocanislam
14.05.2007, 00:41
ewet bu sezon istediğimiz hiç bir şey olmadı hiç bi kupayı alamadık fenerinde sampiyonluğu tuz biber oldu kos koca bo şbir sezon geçti harcanan paralara yazık

ozants61
14.05.2007, 01:05
bence bursayı yenmelı ve uefa yolunu gozlemelıyız..bjk daha bişey yapamaz...ipler elımızde....

Y.Sert
14.05.2007, 01:13
ne demek lig bitti.bursa maçı önemli değil.
şampiyon olamadınsa şampiyonlar ligi var.o da olmazsa uefa var.oda olmazsa intertoto var.bunlar hep birer hedeftir.
şu anki hedefimiz uefa.yani 4. olup uefa ya gitmek.olmazsa intertotoya.

sametaydin
14.05.2007, 04:44
bu maç benim için fb maçından daha önemli. çok rahat kazanırız o bi tarafa şöle averaj yapsak bu maçta hiç fena olmaz hani. umut gol kralı olsa:).bursanın bi havasını alalım. biz bjk ya benzemeyiz.

tsakrep61
14.05.2007, 05:00
bıse trabzon kumeye dıye bagırdıklarından sonar mac bıtımınde serdar balının sarf ettıgı sozllerı nakledıyorum " trabzon en kotu ıhtımalle sezon sonunda ılk dort ıcınde olur ama bakalım bursa o zaman kumede kalmayı garntılıyebılecek mı"

ee bursa zamanı geldı trabzon kumeye bagırmak ne demekmıs goruceksın bu hafta

kalavara
14.05.2007, 06:53
bursaya büyük bir öfkemiz var bu belli ve haklı nedenleri vardır.ama biraz da olaya şöyle bakamazmıyız.şimdi ülkemizde çok etkili ve güçlü trabzonlu iş adamları siyasetçiler bürokratlar yok mu? var tabiki. peki bu adamlar nerde.biz trabzonlular her zaman ulusoyun arkasında olduk, hep onu destekledik. ama trabzonspor bunun karşılığında bugüne kadar ne almıştır.bizim uşaklarımız istanbula gidip istanbul takımlarının en gönülden çalışan adamları oluyor.sonra da çıkıp biz trabzonluyuz diyorlar.bu konuda ayrı bir başlık açılmasını talep ediyorum.bu konu çok önemli.

Emre B.
14.05.2007, 08:39
Erdoğdululardanm birpankart bekliyorum.

Cengiz Çubukcu
14.05.2007, 08:48
arkadaşlar özellikle Trabzonda olanlarımız, kendinizi lütfen bu adamlar yüzünden yormayın, böyle ufak takımlarla uğraşacak kadar aciz değiliz biz, gelsinler yenelim dönsünler evlerine ...

Bahtiyar
14.05.2007, 09:37
bne bu eziklerdense Bursa gibi bi takibim olmasını her zaman tercih ederim.

okan6161
14.05.2007, 10:48
inş maç günü ordayım izmirden gelicem ama lütfen gene istifa diye bağıralım bırakın yenmeyi falan biz bunu şimdi yapamazsak gelecek sene de bu çileyi çekeceğiz maçdan önce bir yerde buluşup stada kadar bir yürüyüş yapılsa

ErayAkyüz
14.05.2007, 11:00
yaa simdi biz 4. olduk mesela su an puan durumunda oyleyiz uefaya giriomuyuz yoksa bjk nin 3 . olmasımı gerekio?

Erdinç Dilek
14.05.2007, 11:04
evet bjk nin 3. olması gerekiyor

ErayAkyüz
14.05.2007, 11:06
ooo o zman bizim uefa işi yaş cunku gs fb yle oynayacak bu hafta muhtemel gs yenilcekk

Adem Erdoğan
14.05.2007, 11:09
ooo o zman bizim uefa işi yaş cunku gs fb yle oynayacak bu hafta muhtemel gs yenilcekk

gs bu maçı alır.rahat alır.fener şampiyonluk havasıyla gidecek.

mehmet_35
14.05.2007, 11:21
bursa birinci lige lazım bi takım kim ne derse desin 1 0 olsun bursanın olsun bursa ligden düşmesin düşsün antep düşsün başka takım ama bursa kalsınn ... dost görünüp düşman olan takımlardan bin kat iyidir hiç yojtan düşmanlıgı bellidir...

Trabzobspor için bu saatten sonra lig bitmiştir .. uefa ya gitmeyi zorlanarakk bir başarı olarak yutturmaya çalışan yönettme prim yaptımayalım lütfennnn...

gitsinler osmanoglu bayraktar beraber maç izlesinler onlar prim yapcak diye trübinleri biribirine katlamalarının bir anlamı yok .. onlar nasıl osla aynı apartmanda oturuolar kardeşler kardeş kardeş izlesin uefa sevinci yaşasınlar el alem şampiyonluk sevinciş yaşarkenn...

Bursa yensin demek bir TRaBZONLU ya yakışmıyor!!!!:mad:

Adem Erdoğan
14.05.2007, 11:24
bencede bursa düşeceğine antep düşsün.

TSelif
14.05.2007, 11:30
Nasıl 1-0 olsun Bursa'nın olsun. Adam TRABZON kümeye bağırırken sen izledin .Seni orda yenerken gene izledin .Sonra 1-0 olsun Bursa'nın olsun...
Ohh ne güzel :mad:

Hekimoğlu
14.05.2007, 11:36
3-0 alırız.bursayı da kaale almamak lazım.yok öyle bağırdı böyle bağırdı ne olursa olsun, rakibimiz değil ve eziklikleri var.

Burak 1967
14.05.2007, 11:40
ARKADAŞLAR MERHABA,
Trabzonspor kulübünden bursa maçına bedava bilet kazandım, Çanakkalede yaşadığımdan maça gidemiyeceğim. Trabzon da ikamet eden arkadaşlardan ilk cevap yazan arkadaş telefon numarasınıda verirse kulübe vericeğim, kulüpten aranacak.

Saygılarımla,

Burak Ayan

Adem Erdoğan
14.05.2007, 11:44
Fatih ürek başkan bursa şampiyon

pReN@_61
14.05.2007, 11:44
Kazanmak zorundayız....UEFA aşkına Saldır Trabzonspor !

sbay
14.05.2007, 11:47
bu maçın benim için hiç bir anlamı kalmadı....bursa bjk ye yenilip bize gelseydi kümeye atardık onları..artık onlarında bir iddası kalmadı bjk galibiyetiyle sezonu kapadılar...dün akşam fubolcuları sezonu matematiksel olarak bitirdik diyolardı...fark bekliyorum...kümeye atamadık bari rezil edelim..

Muhalif
14.05.2007, 11:49
Bu maçı alıp diğerlerinin sonuçlarını bekleyeceğiz mecbur. Hoş Uefa'ya da gitsek pek birşey yapamıyoruz ama Avrupa'da maç yapacağız diye avunuruz işte.
Bursaspor'a gelince Gençlerbirliği ile birlikte 3 İstanbul takımından en fazla puan alan takımdır tahminimce Bursa. Bursaspor taraftarını da beğeniyorum ben. Hiç değilse bize ne yapıyorlarsa 3 İstanbul'lu lara da aynını hatta daha fazlasını yapıyorlar. Netler yani bu konuda. Bjk ile hesaplarını çok kısa bir sürede görmelerine de çok sevindim.

asimavi
14.05.2007, 12:02
bencede bursa düşeceğine antep düşsün.

...yapamyın ya antep düşmesin...

...ben antepde okuyorum ...senede bir maça gidiyoz burda ben okulu bitirene kadar düşmesin ondan sonra yerin dibine geçsin....:)

hüseyin1975
14.05.2007, 12:02
Bursa artik rahat.
Rahat oynayan Takimlar tehlikelidir ama eger bizim usaklar Bursa Taraftarinin ilk macdaki tezahüratlarini unutmadiysalar ve 4. olmak istiyorlarsa ezeriz geceriz.

Ben Takimimdan en az 3 Gol bekliyorum bu macda!

asimavi
14.05.2007, 12:04
uefaya gideceğiz kimsenin şüphesi olmasın ......diyorum ya bu takım bundan sonra maç kaybetmez çünkü biz lig biterken yop oynamaya başladık geç kaldık yani ....şuan en iyi topu biz oynuyoruz ...baksanıza kötü ligin kötü şampiyonunu bile ezdik geçtik elimizden zor kurtuldular.....

Sefa Murat Dokuz
14.05.2007, 12:09
ŞU ANDA ligin en iyi futbolunu oynuyoruzzz BURSA sporu 15000 kişiyle trabzonda yeneceğiz inşallah tribünelr daha da dolar

Soner Kurt
14.05.2007, 12:18
uefaya gideceğiz kimsenin şüphesi olmasın ......diyorum ya bu takım bundan sonra maç kaybetmez çünkü biz lig biterken yop oynamaya başladık geç kaldık yani ....şuan en iyi topu biz oynuyoruz ...baksanıza kötü ligin kötü şampiyonunu bile ezdik geçtik elimizden zor kurtuldular.....

3 maçıda 10 -0 kazansak yine uefaya gidemiyoruz. eziklerin maç sonuçlarına bağlıyız

Adem Erdoğan
14.05.2007, 12:22
biz 2 maçıda alırızda gs kaybetmesin.adiler bizim işimize gelecek ya gitti son dakikada yediler.bjk son hafta kayseriye gidecek.

Fatih Ay
14.05.2007, 12:49
şu gasaray iki hafta maçı alsa şampiyon bile olurdu ama biiz ilgilendirmez ikinci olsun yeter...
bursa da zaten aylardır beşiktaşı bekliyodu oda aldı alıcagını alalım bu maçı uefa ya gidelim inşallah:ts:

Adem Erdoğan
14.05.2007, 13:15
Bursa bu gazla anca samsuna kadar gider.

Sefa Murat Dokuz
14.05.2007, 13:27
4-0 alırız kendilerine gelirler garibanlar biz bjk değiliz

FcTRABZONSPOR
14.05.2007, 13:29
Bide o adi başkanları varya fenerin bir numaralı yandaşı bakalımda burda ötsün...

Burak 1967
14.05.2007, 14:30
Arkadaşlar,

bedava bilet isteyen hiç arkadaş yok mu??!!!

özele mesaj atsın ilgilenen (Trabzondan olmak şartıyla) bi arkadaş. çünkü haber vermem gerekiyor

Saygılarımla,

Burak Ayan

sirkan
14.05.2007, 14:41
Bu maçı alıp diğerlerinin sonuçlarını bekleyeceğiz mecbur. Hoş Uefa'ya da gitsek pek birşey yapamıyoruz ama Avrupa'da maç yapacağız diye avunuruz işte.
Bursaspor'a gelince Gençlerbirliği ile birlikte 3 İstanbul takımından en fazla puan alan takımdır tahminimce Bursa. Bursaspor taraftarını da beğeniyorum ben. Hiç değilse bize ne yapıyorlarsa 3 İstanbul'lu lara da aynını hatta daha fazlasını yapıyorlar. Netler yani bu konuda. Bjk ile hesaplarını çok kısa bir sürede görmelerine de çok sevindim.

sen gercekden Trabzonsporlumusun???
ne demek uefa gidersek zaten birsey yapamiyoruz...
bu sene sansiz elendigimiz takim ossuna yari final oynadilar...
hem uafa katildiginda gelen parayi biliyormusun sen??? ve orda aligin en azindan bir beraberlikden gelen paralar....

bursa konusuna gelince....
Trabzonspor kumeye bagiran bursa taraftiriydin bunuda sakin unutma...
hem bunlar fener yalakasi... herhalde baktin bursa-fener macina...
bkj hesaplasmalari bizi Trabzonsporu ilgilendiriyormu????

macka61
14.05.2007, 14:41
bursasporu yenmeliyiz bu taraftarımız için çok önemli inşallah galip geliriz

Erkan
14.05.2007, 14:51
-----------------------T_R_A_B_Z_O_N_S_P_O_R---------------------------- Teske Bjk yenseydi de biz bunlari kumeye yollasaydik..

Murat Altun
14.05.2007, 14:52
geri zekalı jimnastik klübü gitti bursayı kümede bıraktı ağız tadıyla kıçına tekmeyi basacaktık bursa nın

trapezus61
14.05.2007, 15:03
Bursa maçı benim açımdan çok önemli... Her ne kadar kümede kalmayı garantilemiş bile olsalar Bursasporu Avni Akerde ezmek çok keyifli olacak. Bu benim için 1992 yılında oynanan Türkiye Kupası finalinden beri böyle. Bursalılar her zaman Trabzonun büyüklüğüne biat edecekler. Başka şansları yok. Öyle ileri geri konuşmayla olmuyor bu işler. Zamanı gelir herkes Trabzonspora yaptıklarının hesabını verir. Emin olun diğerleride verecek...

BDiler61
14.05.2007, 15:04
kesilmesi gerekn bi hesap var avni akerde

Muhalif
14.05.2007, 15:06
Yoo avatarımda da görüldüğü üzere Celtic'liyim. Aslen İskoç'um ama Türkiye'ye göç etmişiz yıllar önce, burada da renklerini beğendiğim için Trabzonspor'u tutma kararı aldım. Merakını giderdim umarım:)

Oemer61
14.05.2007, 15:08
Bu macta fark istiyorummmmmm!!! Ayrica taraftarimizida Avni Aker'de görmek istiyorum...

sametaydin
14.05.2007, 15:10
bursayı eze eze yenicez.

sirkan
14.05.2007, 15:10
Yoo avatarımda da görüldüğü üzere Celtic'liyim. Aslen İskoç'um ama Türkiye'ye göç etmişiz yıllar önce, burada da renklerini beğendiğim için Trabzonspor'u tutma kararı aldım. Merakını giderdim umarım:)

eee ozaman seni önemsememek lazim...
ve bye byee......

champions
14.05.2007, 15:15
:eek: :eek::eek: :mad: :D :alkış:

hüseyin1975
14.05.2007, 15:15
geri zekalı jimnastik klübü gitti bursayı kümede bıraktı ağız tadıyla kıçına tekmeyi basacaktık bursa nın

Aynen kardes aynen.

Bu Hafta Tabelaya baktigimda en güzel görüntü su oldu:

16. Rizespor :)
17. Poyrazin deyimiyle "Ecis Bücüs"

Buradan bu Forumda bize yaptigi Küfürlerden dolayi Rizeli TAKTUK'A ve Tikli Tilkiye (Poyraz61 onu cok iyi tanir) selam gönderiyorum.

Poyraz nerdesin Poyraaaaaaaz :)
Ses ver. Tikli Tilki ne alemde sence:D

Erbay
14.05.2007, 15:22
Hiç sevmiyorum Bursasporu.Yenelim şunları.

trapezus61
14.05.2007, 15:25
Poyraz nerdesin Poyraaaaaaaz :)
Ses ver. Tikli Tilki ne alemde sence:D

Hüseyin Tikli Tilkinin umrunda bile değildir bence... Ne de olsa onun takımı şampiyon oldu. Şu anda kutlama yapıyordur yalaka...

TSelif
14.05.2007, 15:29
Onlar kim yaw:confused: :rolleyes:

hüseyin1975
14.05.2007, 15:32
Onlar kim yaw:confused: :rolleyes:

Taktuk bize burada özelden ve Forumdan Küfür eden Efsane Rizeli.

Tikli Tilki ise Ecis Bücüs Takiminin Kalecisi Orkun.

Poyraz Erciyese "Ecis Bücüs" diyor.
Bende Orkuna "Tikli Tilki" diyorum.
Begendinmi Elif Baci :)

kudu_61
14.05.2007, 15:48
Takımını kötü gününde yanlız bırakmayan her zaman destek olan bursaspor taraftarını ikinci lig play off ta görmek beni çok mutlu edecekti ama olmadı kargalar beceremedi sağlık olsun biz vuralım zevk olsun diye de 90 dakika bursa kümeye diye bağıralım keyif alacağım bir maç beni bekliyor öyle veya böyle her ne kadar türkiyenin en iyi taraftarı da olsalar futboldan anlamıyorlar işte anlasalar Trabzon kümeye diye bağırırlar mıydı SİZİ AVNİ AKERİN ÇİMLERİNE GÖMECEĞİZ BURSASPOR KÜMEYE....

babaschar
14.05.2007, 15:49

bu adamı alnından öpmek lazım

tsakrep61
14.05.2007, 15:53
bursayı yenıcez ınsallah trabzon kumeye bagırmak ne demekmıs gorecek fatih urek kılıklılar

sametaydin
14.05.2007, 15:53
yaw bursa da kendi çapında takılıyo işte. bu hafta anlıcaklar artık anyayı konyayı.

kudu_61
14.05.2007, 15:57
Kızıl takımına futbol nasıl oynanır öğreteceğiz sen hiç merak etme sana da Trabzonspor un tarihini ezberleteceğiz şüphen olmasın haddini bilseydin şimdi acınacak durumda olmazdın senin takımın isterse kargalara 3 atabiliyordu da şimdi mi akılları başlarına geldi takımının geçmiş maçlarını bir incele takımındaki şikecileri keyifcileri bir tespit et istersen biz sizi avni akerin çimlerine gömeceğiz eğer beceremezsek Trabzonspor da futbolcu yoktur derhal defolsunlar gitsinler bursayı yenmek bize zevk verecek kimsenin haddi değildir TRABZONSPOR kümeye diye bağırmak layık olduğunuz yere bu sene gitmediyseniz seneye gidersiniz inş.

atlantis
14.05.2007, 16:08
Hedefi orta sıralarda ligi bitirip küme düşmemeye oynayan bir takım işte bursa,
Trabzonspor yenecek ve ağızlarının payını alacaklar..

A.Alper
14.05.2007, 16:11
dün trt'de trabzonspor ve kayserispor uefa sansını kaybetti dedi gece haberleinde doğruysa bu macın anlamı yok

_emirhan_61
14.05.2007, 16:11
trabzon bursayı yenmekden baska yolu yok yensın uefa garantilesın

Murat'
14.05.2007, 16:12
hayır yaaa böyle birşey yok...eğer gs ikinci bizde 4.olursak uefadayız

Mert67
14.05.2007, 16:13
inşallah maçı izlemeye giden taraftarlar bursa kümeye tezahuratlarıyla stadı inletirler.

A.İLELİ61
14.05.2007, 16:15
her şerefli ve onurlu BÜYÜK TRABZONSPOR TARAFTARI

A.İLELİ61
14.05.2007, 16:16
her şerefli ve onurlu BÜYÜK TRABZONSPOR TARAFTARI yumuşaklara gereken cvbı vermek için AVNİ AKERde olmalıdır...

I_Walk_Alone
14.05.2007, 16:19
Ben maalesef bu macta olamiyacam... ama o maci eze eze bursadan almaliyiz...cok spekulasyonlar var ama insallah futbolculari etkilemez...Trabzon a yakisir bi sekilde söke söke maci aliriz

Jackdaniels
14.05.2007, 16:51
Gel bakalım bursa :)

Hu3|Y4
14.05.2007, 16:52
ya bisi demim de... besiktas 0:3 Bursaspor :D ascik korkum var... ins bizimkiler kendilerini birakmazlar... alirlar maci...

ahh ahh hala icim yanio...

Murat Altun
14.05.2007, 16:55
ona bakarsan biz jimnastik kulübüne her maç 3 tane attık :))))))))

Yunus Emre AYAZ
14.05.2007, 16:59
ona bakarsan biz jimnastik kulübüne her maç 3 tane attık :))))))))

adı üstünde jimnastik kulubü...

onlar gitsin açma germe yapsınlar :D

Özkan Erdem
14.05.2007, 17:08
bi kerede kazanalım artık kritik bir maçı. Şu 2 haftayı kayıpsız geçin de bitsin bu iş. Avrupa'ya gidelim, transferler için bir artımız olur

Emirhan Makul
14.05.2007, 17:13
YA pankart yapalım bir el olsun serçe parmaktan başlamak üzere BUR---SA--LI---YIM YIM DA baş parmakla işaret parmağı yuvarlak bir işaret oluştursunnn 90 dakiyka dünya yerinden oynar bursadan erkek çıksa diye bağıralım aynı şekilde bursa kümeye diye de bağıralım yenelim onlar bize hiç acımadı eze eze yendiler haydi Trabzonummmmmmmmm!!!!

hüseyin1975
14.05.2007, 17:35
Gel Bursa Gel!!

Ezilmek ne demekmis size bu Macda ögretecegiz.
Sizi eze eze yenecegiz!
Kafaniza vuracagiz!

Koray
14.05.2007, 17:47
maçta olacam Allahın izniyle..ama keşke şu nonoşlar bjk ye yenilseydi acaip eğlenirdik maçta onları ecek teri dökerken izlemek büyük zevk verecekti bana..

Oemer61
14.05.2007, 17:48
Bu macta onlara haddini bildirmeliyiz!!! Yaptiklari serefsizliklerin bedelini ödettirmeliyiz onlara, TRABZSONSPOR kümeye diye bagirmanin hesabini sormanin zamani geldi. Haydi TRABZONSPOR'um, cok TRABZONSPOR gibi oyna ve bursayi dagitttttt...

sercan6134
14.05.2007, 17:51
Bu senen geçti seneye Şamiyon olmak istiyorsak şampiyonluk parolası değil de maç kazanma her maçı kazanmaya bak bir sıfır iki bir gibi skorlarla 3 puan al zaten şampiyon olursun hedef şampiyonluk söylediğin zaman olmaz stres olur şampiyon başka takım olur trabzon un parolası her maçtan 3 puan almak olacak

sametaydin
14.05.2007, 17:53
ben bursa takımını pek bilmiyorum bursanın sol bekte bizim eski volkan oynuyo. volkan bekiroğlu. yattara bu volkanı sahada rezil eder tahminimce. çok rahat yeneriz bursayı. yalnız fransınau diye bi eleman var. toplara iyi vuruyo. birazcık tehlikeli adam. gerisi fos. her türlü çakarız.:)

POYRAZ
14.05.2007, 17:58
Besiktas'in 3. olma durumunu göz önüne alarak kazanmamiz gereken bir mac. UEFA icin baska hic bir sansimiz yok.

Erman
14.05.2007, 18:00

eee ozaman seni önemsememek lazim...
ve bye byee......

Bazen iki düsünüp bir yazmak lazim. Baskalarinin Trabzonsporlulugunu sorgulayanlar önce dönsüler kendilerini sorgulasinlar. Baskalarinin fikirlerini begenmedin mi, yapistir hemen "vay efendim Trabzon düsmani, 'sahte' taraftar"... Ne güzel memleket!

Bir Trabzonspor Taraftarlik Seviyesi Belirleme Üst Kurulu var da, sen de üyesisin de haberimiz mi yok?

Burçak
14.05.2007, 18:01
Trabzonsporumuz zurnaspora gereken dersi verecek. ilk yarıda erkenden ötenler tek tek cevaplarını alıyolar. ama asıl seneye görecekler. kümeye oynayan kendileri ileri geri konuşuyodular. simgeleri bile bi tuhaf . sürüngen.

POYRAZ
14.05.2007, 18:04
Kertenkele severler dernegi üyesi bu arkadaslara yaptiklari tezahürati yedirmemiz gerekiyor. Hadlerine düsmeden yaptiklari o tezahürati beyinlerinin kücük olmasina verecegim ama yenmekten baska caremiz yok.

TSelif
14.05.2007, 18:07
Bu takımın ne güzel isimleri varmış be.Zurnapor, sürüngen,kertenkelesever .:D:D:D:D..çççççççç

Burçak
14.05.2007, 18:08
http://www.karpuz.com/hayvanlar/kertenkele.jpg

bu nasıl bi simge yaw :D

hüseyin1975
14.05.2007, 18:08
Oglansporu da unutmayalim derim ben :)

POYRAZ
14.05.2007, 18:09
Zevkler ve renkler tartisilmaz.:D Demek ki kertenkeleyi begenmisler.

sametaydin
14.05.2007, 18:12
Oglansporu da unutmayalim derim ben :)
:):):)hheehe

mehmet_35
14.05.2007, 18:30
şunları ezip gereken cevabi vereceğiz..

Hüdai Pervaneli
14.05.2007, 18:39
bunlar bize ilk macada kume diyemi bagirdi

Remzi
14.05.2007, 18:42
Erdoğdululardanm birpankart bekliyorum.

Erdoğdulular bi pankart hazırlayacaklarmış..

http://forum.bordomavi.net/showpost.php?p=789730&postcount=82

eren_61
14.05.2007, 18:46
ya bu asansör takım değil mi bizim oynayacağımız.statlarındaki bi kaç it bize kümeye diğe bağırmışta çok iş omuş.it işte afkurur afkurur susar.en büyük cevabıda bu hafta sahada alıcaklar.inşallah şunlara bi 5 tane atarızda kimle uğraştıklarını hatırlarlar bi daha ağızlarını açamazlar

bu arada oğlansporu çok beğendim.aslında bunların adı bu olsa keşke:D:D:D

Burçak
14.05.2007, 18:51
2 maç yaa 2 maç daha kazanamamış olsaydı şu fe-be nin taşeronları doğrudan kümeye hak ettikleri yere gideceklerdi yine bu sene. asansör takım . ama seneye febe de kurtaramayacak bunları. Trabzonspora laf atmanın ne demek olduğunu anlayacaklar.

ya bide akşam tv de kanal D de rastladım . febe şampiyon olduya, kutlayanlar arasında Bursa da vardı.!! hemde nasıl kalabalık. bide şehir takımıyız derler. ama febenin şampiyonluğunu nasıl kutluyodu o kalabalık bursa sokaklarında.

ligde okadar gereksiz takım varki. şu erciyes bursa ankaraspor gibi takımlar olmamalı bu ligde. gerçek şehir takımları olmalı. eskişehirspor mesela.
bursa seneye KÜMEYE

Şuayip Aydın
14.05.2007, 18:52
Bursaspor maçı pazar günü saat 19.00'da
http://www.trabzonspor.org.tr/images/haberpic/tff.jpg
Turkcell Süper Lig 33. hafta programı açıklandı. Buna göre takımımızın Bursaspor'la 20 Mayıs Pazar akşamı saat 19.00'da H.Avni Aker Stadı'nda karşılaşacağı duyuruldu.

http://www.trabzonspor.org.tr/images/trans.gif

hüseyin1975
14.05.2007, 19:20
2 maç yaa 2 maç daha kazanamamış olsaydı şu fe-be nin taşeronları doğrudan kümeye hak ettikleri yere gideceklerdi yine bu sene. asansör takım . ama seneye febe de kurtaramayacak bunları. Trabzonspora laf atmanın ne demek olduğunu anlayacaklar.

ya bide akşam tv de kanal D de rastladım . febe şampiyon olduya, kutlayanlar arasında Bursa da vardı.!! hemde nasıl kalabalık. bide şehir takımıyız derler. ama febenin şampiyonluğunu nasıl kutluyodu o kalabalık bursa sokaklarında.

ligde okadar gereksiz takım varki. şu erciyes bursa ankaraspor gibi takımlar olmamalı bu ligde. gerçek şehir takımları olmalı. eskişehirspor mesela.
bursa seneye KÜMEYE

2 Maci birak.
Besiktasa yenilselerdide yetebilirdi cünkü ne bizden nede (büyük bir ihtimalle seyircisiz oynayacaklari) Galatasaraydan Puan alamazlar

ktü_ts
14.05.2007, 19:22
hele şükür akşam maçları oynamaya başladık yaa......

Koray
14.05.2007, 19:25
resime çok güldüm takımın ismine bak hele KERTENKELESPOR:D:D:D:D

Şuayip Aydın
14.05.2007, 19:33
hele şükür akşam maçları oynamaya başladık yaa......
evet abi ya hic sorma :tsamblem:

Soner Kurt
14.05.2007, 19:34
evet abi ya hic sorma :tsamblem:

pek gece maçı sayılmaz ilk yarısı gündüz oluyor :D

hüseyin1975
14.05.2007, 19:34
Bunlarin ne ...Spor oldugunu buraya yazardim (ceza alma pahasina) ama Bayanlarin olduguna sükür etsinler.

hüseyin1975
14.05.2007, 19:39
Sana neredeyse 90 Dakika "Trabzon Kümeye" Sloganlarini yedirtecegim!

Sana 41. kuruluş yıldönümün olan 2003-2004 futbol sezonunda sanki seni ben Küme düsürmüsüm gibi bakmana ve benden Nefret etmenin Bedelini ödetecegim!

Sana benim Büyüklügümü sorgulamanin hesabini soracagim!

Sen varya sen. Senin adini dahi anmak istemiyorum!

Sen varya sen. 7 maclik negativ Periyotda beni en cok üzensin!

Seni var ya seni...... Seni Kupa Finalindeki gibi ezmek istiyorum!

Sana var ya... Sana 3 farkina sapkami veriyorum. Seni kücümsemek yetmez, seni asagiliyorum.

SEN YENILMEYE MAHKUMSUN CÜNKÜ BEN TRABZONSPORUM!:tsbayrak:

atabaş
14.05.2007, 19:43
bunlar varya isimleri neyse bılmıyom artık stata gırınce varya onları vay hallerıne soracagız kım gıtıyor kümeye

Nadir Bekar
14.05.2007, 19:47
Sana neredeyse 90 Dakika "Trabzon Kümeye" Sloganlarini yedirtecegim!

Sana 41. kuruluş yıldönümün olan 2003-2004 futbol sezonunda sanki seni ben Küme düsürmüsüm gibi bakmana ve benden Nefret etmenin Bedelini ödetecegim!

Sana benim Büyüklügümü sorgulamanin hesabini soracagim!

Sen varya sen. Senin adini dahi anmak istemiyorum!

Sen varya sen. 7 maclik negativ Periyotda beni en cok üzensin!

Seni var ya seni...... Seni Kupa Finalindeki gibi ezmek istiyorum!

Sana var ya... Sana 3 farkina sapkami veriyorum. Seni kücümsemek yetmez, seni asagiliyorum.

SEN YENILMEYE MAHKUMSUN CÜNKÜ BEN TRABZONSPORUM!:tsbayrak:

+1967 :alkış:

Vkgz
14.05.2007, 19:47
Uefa ve intertoto yani avrupa aşkına kazanmalıyız

Bahtiyar
14.05.2007, 19:50
kazanırız herhalde kesin emin olmamakla birlikte maça baskılı başlayıp kafadan golü bulcağımıza inanıyorum sonrada gerisi gelir.

hüseyin1975
14.05.2007, 19:50
Uefa ve intertoto yani avrupa aşkına kazanmalıyız

Intertota zaten Garanti.
Artik UEFA askina oynamamiz gerekir:tsbayrak:

TAMTÜRK61
14.05.2007, 19:51
Neyse arkada$lar sabirla 20 mayis pazar gününü bekleyip eveallah Allah'in bu maci da alalim.
UEFA $ansimiz devam ediyor. Insallah bizim takim Be$iktasin ligi biraktiklari gibi kendilrini birakmazlar.
Arkasindan Ankara'yi devrdik mi Uefa'ya gideriz...

Salih61
14.05.2007, 20:02
büyük ihtimalle maçta olucam okulda bitti lige bitti gidip çekirdegi mi çitleyip ziyayı bol bol anıcam

jackal61
14.05.2007, 20:07
bursaspor fener yalakalığı yapmaktan başka bişey yapmadı bugune kadar..keşke düşselerdi şerefsizler..inşallah bu hafta yeneriz de hem az olan uefa şansımızı devam ettiririz..hem de 'trabzon kümeye' diye bağıran bursa taraftarına en güzel dersi veririz..

yns61
14.05.2007, 20:09
bursayı yeneriz
stadın dolması lazım :)

61viya
14.05.2007, 20:15

Ay muhalif iptal durumdayım :D:D sen beni güldürdün Allah da seni gildürsün :D:D

sirkan
14.05.2007, 20:30
http://www.youtube.com/watch?v=X0igPx8jLVM

Turkiye Kupasi final ilk maci 3-0 yenilmistik....
2. mac Trabzonspor 5-1 bursa...

Goller: Soner, Hami(pen.),Ogün, Hamdi, Şeyhmuz'dan. Bursaspor şokta.

hüseyin1975
14.05.2007, 20:40

Az bile atmisdik o sürüngenlere:tsbayrak:

Hüdai Pervaneli
14.05.2007, 20:58
cok az atmisdik bu hafat 7 tane atalim bari

Muhalif
14.05.2007, 21:00
Bu Fb yalakası Bursa bizim yine yenemediğimiz Fb'yi ilk maçta Kadıköy'de yanlışlıkla yenmişti herhal:)
Biz gününü göstereceğiz bu Fb yalakalarına!

sirkan
14.05.2007, 21:03
cok az atmisdik bu hafat 7 tane atalim bari

artiran yokmuuu :tsbayrak::tsbayrak:

keles76
14.05.2007, 21:23
Öncelikle ilk yarıdaki maçta trabzon kümeye dediklerini unutmadık ve kümeye kimin gideceğini gösterelim bursa adına layık bir şekilde geri dönmelidir. Takım bu maçı alıp uefa hedefinden uzaklaşmamalıdır.

Adem Erdoğan
14.05.2007, 22:07
Intertota zaten Garanti.
Artik UEFA askina oynamamiz gerekir:tsbayrak:

namerde muhtaç olduk.gs ın 2 maçıda alması lazım.

pReN@_61
14.05.2007, 22:21
gs ın 2 maçıda alması lazım.

bence gs o iki maçı rahat kazanır

oguzkoc
14.05.2007, 22:35
çok bişey istemedik senden gs.. sivas yada antalya maçlarının birinden 3 puan almanı bekledik.. sanki bize inat olsun diye yapıyosun bilmiyorum.. işe yara bu hafta fb yi yen ve 2.ol

trabzonspor 5
bursaspor 0

avniakerdeki son maçta show bekliyorum

pReN@_61
14.05.2007, 22:39
hayde BMN-TRABZON !

Kasım Hilal
14.05.2007, 22:41
Maçtan sonra (ya da önce) Ziya Doğan'ın istifasını açıklaması bence UEFA'dan da önemli.
Bursa'ya gömmek de güzel olur tabi.
İnşallah mu vaffak oluruz!

hüseyin1975
14.05.2007, 22:43
Bizde sürüngenler gibi "HESAP GÖRÜLDÜ 6 - 1 Yazili" bir T-Shirt ile ciksakmi :D

murseltaskin
14.05.2007, 22:45
bursa sporu avni akerde yenip kümeye yollamak isterdik ama beşiktaş saolsun.adamları rahatlattı.bursa için herşey bitmiş olabilir ama trabzonspor için uefa kupası yolundan şaşmaması için bu maç önem taşıyor.

pReN@_61
14.05.2007, 22:48
Haydi Haydi Haydi Allah Aşkına...!!!

Emre7
14.05.2007, 22:56
çok bişey istemedik senden gs.. sivas yada antalya maçlarının birinden 3 puan almanı bekledik.. sanki bize inat olsun diye yapıyosun bilmiyorum.. işe yara bu hafta fb yi yen ve 2.ol

trabzonspor 5
bursaspor 0

avniakerdeki son maçta show bekliyorum

bu arladaşın evine yakın olan kim uyandırsın bunu :D

kingfisher
14.05.2007, 23:17
bu maç bizim fark olurmu bilmemm ama alırız kesin

cIlgInIm
14.05.2007, 23:23
bu yıl hangi takımın puana ihitiyacı varsa geldi Trabzondan aldı gitti.. yine aynısı olur ..

Kral_Laz_61
14.05.2007, 23:32
denizli kayseriyi yenerse
bizde bursayi yenersek is bitiyor
son maca 4luk garantileniyor
denizlinin olum kalim maci biz mutlak yenmeliyiz is bitsin
ja inter totodan girecez uefaya yada gs ikinci olacak
ama gidecez mutalaka onemli!

muratbesir61
14.05.2007, 23:34
inş yenerzde düşme umutları sürer ^^ts kümeye^^ bağırdıkları günleri untmadık?!

Murat GENEL
14.05.2007, 23:34
bu yıl hangi takımın puana ihitiyacı varsa geldi Trabzondan aldı gitti.. yine aynısı olur ..

ama bursanın puana ihtiyacı yok..

Murat GENEL
14.05.2007, 23:35
bu arada bursa kümede kalmayı garantiledi..ikli averajı rakiplerinin hepsinden iyi

Ferşat Balcı
14.05.2007, 23:47

görüntüler çok etkileyici gerçekten, rahmetli orhan koynar ın bir lafı geçti arada,
" trabzonspor oyunu rakip sahaya yıkarsa yenemiyeceği takım yok."

i

tsakrep61
15.05.2007, 01:15
5 gun kaldı bursa..

vatandas61
15.05.2007, 01:20
görüntüler çok etkileyici gerçekten, rahmetli orhan koynar ın bir lafı geçti arada,
" trabzonspor oyunu rakip sahaya yıkarsa yenemiyeceği takım yok."

i

ben bu takima transfer felan istemiyorum. Hami gelsin yeter. Adam 90dk bir metre bile kosmasin, kazanacagimiz frikikleri kullansin yeter.
karsisinda baraj kuracak rakip korkudan titriyor. Hele UEFA daki Schalke macini unutamiyorum.

Kadir Aydın
15.05.2007, 01:21

Şu taraftara bakar mısınız... O zamanlar her şey daha farklıymış.

sametaydin
15.05.2007, 02:35
çok rahat alıcaz bu maçı. ben eminim.bu maç da 5-1 bitebilir.

selcuk
15.05.2007, 06:21
yok kardesim bu sefer son adimi da atip pilakayi yazacagiz skorbord a

saka bi yana kazanacagimiza inaniyorum bu maci
tek korkum iki thaibox cu önliberolarimizin tez bi kirmizi yemesidir

zisinoli
15.05.2007, 09:58
Bursa geçen hafta BJK yi yenerek ligde kalmayı garantiledi. 50 dk Trabzon kümeye diye bağıran Bursa taraftarını kümeye yollamaka vardı ama bu sene kıl payı kurtuldular. Artık seneye küme düşerler. Bunlar asansör takım. 1 yıl olmazsa 2 yıl kalır sonra 2. ligden al baştan. Üç beş maç alıp uçan sıradan anadolu takımlarından biridir Bursa. Daha önce yine aynı şekilde uçma gafletinde bulunan Kocaelispor gibi, Samsunsapor gibi. Bu yıl Antepte, Denizlide, K.erciyes maçında Kayseride ve daha birçok yerde bize Trabzon kümeye diye bağıranlara kapak olsun bu yıl da. Antalyasporda Yılmaz VURAL'ın açıklamalarını da unutmadık ve aslında umursamadıkda. Yılmaz hoca 3-5 maç aldı üst üste biz türkiyenin 4. büyüğüyüz ayaklarına girdi. Tıpkı daha önce o ayaklara giren ve şu anda bilmem nerde oynayan takımlar gibi. Şunu unutmayacağız sevgili anadolu takımları, Trabzonspor en kötü, en verimsiz, en lanet yılında bile ligi 4. bitirir. Bu BİR / Trabzonspor bu sistemde 4. büyük değil en büyüktür. BU İKİ/
Trbazonspora laf atanların, uçma gafleti gösterip gaflet yapanların durumları ortada. Bizim onunla bununla işimiz yok, kimseyi kümede görmek de bize mutlu etmez hele hele şehir takımlarını hiç. Ancak herkes haddini bilecek. Bana 50 dk Trabzon kümeye diyen takımı kümede görmek arzumuz elbette. Bursaspor, asansör takım, bu sene yüksek performans gösterdiler ve kıl payı ligde kaldılar. Seneye adres belli...Üstelik dost değil, düşman edinerek hiç bir başarı elde edemezsin. Bu bilimsel olarak kanıtlanmıştır :)

Mert Zaman
15.05.2007, 10:17
ya bursaspor macı gercekten cok zor olur bence trabzonsporumuz bu mactan puan cıkarır

Muhalif
15.05.2007, 10:44
Bursa geçen hafta BJK yi yenerek ligde kalmayı garantiledi. 50 dk Trabzon kümeye diye bağıran Bursa taraftarını kümeye yollamaka vardı ama bu sene kıl payı kurtuldular. Artık seneye küme düşerler. Bunlar asansör takım. 1 yıl olmazsa 2 yıl kalır sonra 2. ligden al baştan.

Bursa 66-67 sezonunda 1. lige çıkmış sadece 2 sene önce bir kez düşmüş. Asansör takım demek haksızlık olur.
Biz bu takımlarla muhattap olmamalıyız. Son senelerde 3 İstanbul takımını bırakıp diğerlerinin seyircileriyle polemiğe giriyoruz. Gerek oynadığı futbol,gerek aldığı sonuçlarla Trabzon kümeye dedirtmeyecek bir Trabzonspor'umuz olmalı. Yoksa bu sene Bursa'yı, seneye Antep'i seneye Gençler'i düşman beller dururuz.

LazAnisT
15.05.2007, 11:41
Bursa,Antep,Kayseri ve bir arada sakarya seyircisi Trabzon kümeye diye

bağıran takımlardı.Kıçını son haftada kurtaran Bursaspor maçı da bu anlamda

önemlidir.Diğer takımların durumuda ortadadır.Celal doğan,levent kızıl ve her

fırsatta olmak üzere ilhan cavcav Yayın gelirlerinin dağılımı sırasında

Trabzonla aynı parayı almak için problemler çıkartmaktadırlar.Onun içindirki

bu şahıslarıın takımlarıyla oynanan maçlara önem verilmelidir.

zisinoli
15.05.2007, 11:50
Bursa 66-67 sezonunda 1. lige çıkmış sadece 2 sene önce bir kez düşmüş. Asansör takım demek haksızlık olur.
Biz bu takımlarla muhattap olmamalıyız. Son senelerde 3 İstanbul takımını bırakıp diğerlerinin seyircileriyle polemiğe giriyoruz. Gerek oynadığı futbol,gerek aldığı sonuçlarla Trabzon kümeye dedirtmeyecek bir Trabzonspor'umuz olmalı. Yoksa bu sene Bursa'yı, seneye Antep'i seneye Gençler'i düşman beller dururuz.

Pardon, Bursasporun büyüklüğünü anlayamadık, sen bizim kusurumuza bakma, öğreneceğiz işte! Bizim kimseyle işimiz yok, antep maçında fener bayrağı açıp Trabzona küfredenler, Bursada 50 dk Trabzon kümeye bağıranlar bana dost olamaz en azından. Bu arada küme düşmemek hedefi olan takımlarda asansör takımdır benim nazarımda.Bursa hangi sezon şampiyonluğa oynadı, başarısı nedir? Kaç kupası var ? Türkiyedeki taraftar potansiyeli nedir? Hep aynı 20 bin kişi mi!

Tek rakibimiz olarak istanbulu görürsek, diğer takımların en ufak fırsatını bulduklarında nasıl tekme vuracaklarını unutursak, fener maçı 15 puan, siirt maçı yensek de olur yenilsek de dersek başarı sağlayamayız. Bu takımlarla muhatap olmak zorundayız. Onları yenmeden, şampiyon olamazsın ! Polemiğe girmemeliyiz elbette işimizi yapmalıyız. Bursayı yen uefa hedefine yaklaş. O kadar.

TSelif
15.05.2007, 11:57
Tam yarım sezondur Bursa maçını bekliyoruz :)
Keşke bjk yenseydi de pazargünü biz atsaydık onları kümeye....

Şentürk
15.05.2007, 11:59
Fenerin uşaklığını yapan başkanı,
En kritik maçı fenere satan futbolcuları,
Ezik taraftarlarıyla bursaspor ile yapacağımız bu maçtan fark bekliyorum.

mehmet_35
15.05.2007, 12:23
Tam yarım sezondur Bursa maçını bekliyoruz :)
Keşke bjk yenseydi de pazargünü biz atsaydık onları kümeye....

keşkeeee...

Semih GÜL
15.05.2007, 12:29

Bence fazla uçmamak lazım kurulduğumuz tarihten beri avni akewrde galibiyet yüzü göremeyen bursa,rize gibi ilki başarmasın...maç sahada ,skor tabelada yazıyor,ummaktan fazla birşey yapamıyoruz istediğimiz gibi yazması için.Biz bursa atatürk stadına bağırmayan ts taraftarı olarak o sloganları en yakından duyanlarız....

Şentürk
15.05.2007, 12:37
Bence fazla uçmamak lazım kurulduğumuz tarihten beri avni akewrde galibiyet yüzü göremeyen bursa,rize gibi ilki başarmasın...maç sahada ,skor tabelada yazıyor,ummaktan fazla birşey yapamıyoruz istediğimiz gibi yazması için.Biz bursa atatürk stadına bağırmayan ts taraftarı olarak o sloganları en yakından duyanlarız....
Umuyoruz o zaman:cool:

Ama yine de fark olsa çok güzel olur:)

:tsbayrak: :tsbayrak: :tsbayrak: :tsbayrak:

Ayhan Yüksek
15.05.2007, 12:52

Lütfen biraz dikkatli yazalım arkadaşlar elinde kanıtınmı varda başkana uşak suçlaması yapıyorsun Nuri Albayrak benim babamın oğlu değil ama nekadar kötü olursa olsun Trabzonsporumun başkanı bu konumdaki insana bu tür bir yakıştırma hiç hoş olmamış,farklı alacağımız bir maçı hakem hataları ve ikinci yarıdaki durgun oyunumuzla beraber bitirdik burdan maçı sattık anlamı çıkarmak en basit deyimle taraftarlıkla bağdaşmaz nasıl bukadar önyargılı olunuyor anlamıyorum maç filan satılmadı kardeşim fener uşaklarıyla beraberliği kurtardı okadar,Bursa maçına gelince alırız bu maçı ama galibiyetin anlam kazanması için bjk nin yenilmesi gs ninde fb yi yenmesi lazım...

gerisiyalan
15.05.2007, 13:00
Lütfen biraz dikkatli yazalım arkadaşlar elinde kanıtınmı varda başkana uşak suçlaması yapıyorsun Nuri Albayrak benim babamın oğlu değil ama nekadar kötü olursa olsun Trabzonsporumun başkanı bu konumdaki insana bu tür bir yakıştırma hiç hoş olmamış,farklı alacağımız bir maçı hakem hataları ve ikinci yarıdaki durgun oyunumuzla beraber bitirdik burdan maçı sattık anlamı çıkarmak en basit deyimle taraftarlıkla bağdaşmaz nasıl bukadar önyargılı olunuyor anlamıyorum maç filan satılmadı kardeşim fener uşaklarıyla beraberliği kurtardı okadar,Bursa maçına gelince alırız bu maçı ama galibiyetin anlam kazanması için bjk nin yenilmesi gs ninde fb yi yenmesi lazım...

Şentürk arkadaşın bahsettiği biz değiliz, Bursa. Yani Bursanın başkanı Fener yalakası olan vs. Çok şükür yöneticilerimiz beceriksiz, yetersiz ve boş konuşan cinsten de olsalar hain olduklarını zannetmiyorum :)

Ayhan Yüksek
15.05.2007, 13:07
Anladım şentürk kardeşimden özür diliyorum yanlış anlamışım kardeşim kusuruma bakma maçtan sonra çokça polomikler oldu bu şekilde bende biran öyle bi yazı sanmıştım dikkatsiz davranmışım tekrar özür dilerim,uyardığın için teşekkür ederim gerisiyalan kardeş

Şentürk
15.05.2007, 13:07

Fenerbahçenin Futbol Federasyonu sıcak temas yapmayıpta Bursa başkanını öne sürüp federasyonu çökertmek için imza toplattırmadımı? TFF'yi mahkemeye veren kim bu durumu isteyen kim?

Fenerbahçe maçında birilerinin maçı sattığını haykıran Bursasporun bizzat kendi taraftarı değil mi?

Bu maçtan 4-5 hafta sonra istifa ettirilen o başkan değil mi?

Telefon kayıtları kabak gibi ortada iken 1 aya kalmaz unutulan şikelerin var olduğu ortamda futbol oynanıyor,birileri şampiyon olduk diye birileri hesap görüldü diye seviniyor?

Bursa bu kadar iyiydi maden nerdeydi Fener maçında?

Kanıt arıyorsunuzda hangi ülkede? Her şey ortada zaten.

Tüm bu insanlar bunları yapmaktan utanmayacak! Ben onlara uşak,maç satan deyince utanıcam!

--UTANMIYORUM--

Şükürler olsunki tüm bu bataklığın içerisinde şerefli mücadele eden takımın taraftarıyım, taraftarıyız.

Şentürk
15.05.2007, 13:08
Anladım şentürk kardeşimden özür diliyorum yanlış anlamışım kardeşim kusuruma bakma maçtan sonra çokça polomikler oldu bu şekilde bende biran öyle bi yazı sanmıştım dikkatsiz davranmışım tekrar özür dilerim,uyardığın için teşekkür ederim gerisiyalan kardeş

Tamam,sorun yok;)

:tsbayrak: :tsbayrak: :tsbayrak:

Ayhan Yüksek
15.05.2007, 13:10
Krdeş yazdığın herşeyde haklısın ben yanlış anlamışım yukardada özrümü beyan etmiştim zaten tekrar özür dilerim

İslam Sezer
15.05.2007, 13:38
''bursa adam olur okursa''
demişler...
şunlara şöyle iyisinden en az 3 atmak varki adam olsunlar.
bu arada mustafa topaloğlu nun bir lafı geldi aklıma:
Aslında bülent ersoy büyük adam olacaktı ama malesef önünü kestiler...

6Şafak Aydın1
15.05.2007, 13:54
sinirlenmeyecegim !!

LaZo_52
15.05.2007, 14:35
skorbord sole bı saylar olur TRABZONSPOR:6 buysa:1

Emorfo
15.05.2007, 14:52
Bursa'yı düşürmek vardı ama bjk mahvetti işi. Bol gollü bir maç istiyorum, yağmur gibi gelen cinsinden.

TSelif
15.05.2007, 14:56
Şöyle keyifle izleyebileceğim bol gollü bir maç diliyorum.Belki fener maçını unutabilirim :mad:

Faik Yılmaz
15.05.2007, 14:58
ziya hoca eksikliklerden sonra yine 16 kişilik kadro çıkarır.....

ya böyle bir saçmalık olurmu koskoca paf takımdan bir tanede adam yokmu 10-15 dak. oynayacak. yoksa o adamalrı neden senelerdir eğitiyoruz...

Cengiz Çubukcu
15.05.2007, 15:13
ziya hoca eksikliklerden sonra yine 16 kişilik kadro çıkarır.....

ya böyle bir saçmalık olurmu koskoca paf takımdan bir tanede adam yokmu 10-15 dak. oynayacak. yoksa o adamalrı neden senelerdir eğitiyoruz...

işte ziya hocaya en çok gıcık kaptığım nokta...bir tane adam yetiştirmedi şu takımda, Tolgaya şans verdi diyorlar, o da hikaye . Tolga kendi aldı kaleyi..

ofluhalit
15.05.2007, 15:32
şeftalileri rahat geçeriz.keşke onların küme düşme ihtimali olsaydı o zaman daha bi güzel olurdu maç.gerçi onları adamdan saymak ne kadar doğru o da tartışılır tabi :)

Kaan Dilek
15.05.2007, 15:36
lig tv pazar günü oynanacak busaspor macimizi naklen yayinlamicak

TSelif
15.05.2007, 15:40

:eek: :eek: :eek: :eek: :confused:

Remzi
15.05.2007, 15:43

ne demek yaa sanki derbi falan var aynı gün içinde..

wien_ts
15.05.2007, 15:44

nerden biliyorsunuz lig tv nin sayfasinda böyle bi haber yok..

Erkan
15.05.2007, 15:48
baska bi kanal da yayinlarlar...

Kaan Dilek
15.05.2007, 15:53
lig tv'nin futbol gündem programinda söylediler
cumartesi: besiktas- ankaraspor ve galata-fener macin naklen yayinda.
pazar:erciyes-antalya,rize-konya veya denizli-kayseri maci yayinlanacak

macka61
15.05.2007, 16:09
yine bir protesto istiyor bunlar nedemek naklen vermiyomuşlar mecbur verecekler

Ertan 51
15.05.2007, 16:14
bjk bursa yı yenseydi bu maç önemli olurdu niye derseniz bizde yenerdik ve Trabzon kümeye diyen çapsızları kümeye gönderirdik ama bu dakkadan sonra bursa düşmez ve bu maç ta kimseyi heyacanlardırmaz.

Ayhan Yüksek
15.05.2007, 16:14
Bu Lig tv akıllanmayacak mail bombardımanına tutmak lazım yine akıllarısıra düşme potasındaki maçları önemli sayıp onları yayınlayacaklar ulan bre akılsızlar hepsini toplasanız bir Trabzonspor kadar taraftar toplayabilirlermi maçı izlemek için sonra siz kablonuzu kesenlerin maçını vermeyin bizede kablo kestirtmeyin

Erkan
15.05.2007, 16:19
Bunlar bizi deneme amacli yapiyorlar bunu.... :@ Yonetiminde sesi cikmayacagina gore...

Bizim yayinlatmama hakkimiz yok ama onlarin yayinlamama hakki var ne ayak?!

pReN@_61
15.05.2007, 16:33

YÖNETİM UYUMA !!!

Burçak
15.05.2007, 16:42
naısl yayınlamıyolar. yayınlamak zorundalar. Lig Tv ile yapılan anlaşmada 4 büyük takımın maçlarının tamamı yayınlanmak zorunda değil mi.

Şentürk
15.05.2007, 16:43

Lig Tv'nin yayın akışına henüz hafta sonu eklenmemiş,siz nereden öğrendiniz?

BOZOHAN
15.05.2007, 17:15
bence bursayı avni akerin çimlerine gömecez

BOZOHAN
15.05.2007, 17:16
nasıl yayınlamıyor ya ben mail atayımda sorayım

Sefa Murat Dokuz
15.05.2007, 17:19
kesinkikle vermek zorunda bunu sezon sonu fikstürü ayarlarken düşünselerdi vermek zorunda tüm maçlarımızı diğer lig tv kanalları var bir sürü onlardan biri verir kesin

sametaydin
lig tv nasıl vermez bursa maçını ya? 4 aydır bu maçı bekliyorum ben. yuh be.

SDanışmaz
Ne zamandır bu maçı bekLiyordum...

Takım maça öyLe bir hazırLanmaLı ki en az 5 fark atmaLıyız...

Hangi cesaretLe?

Erman
15.05.2007, 17:21

Cenk, senden alinti yapayapa bir hal oldum. Bu yorumun tüm mevzuyu özetlemis aslinda. Bir sey cikarsam bozarim, eklesem teferruat olacak.

Ve...

Iste erdem ve futbol aski budur. Baskalarinin degerlerine ve sevgilerine saygi göstermeyen, kendi deger ve sevgilerine laf edildiginde kizma hakkina sahip degildir.

BOZOHAN
15.05.2007, 17:22
arkadaşlar ligtvye mail atıp sorarsanız etkisi olur.

Rutubet
15.05.2007, 17:23
Ah şu bursanın 36 yada 37 puanı olacaktı ki ikinci kez kümeye gönderecektik onları. ne zaman Trabzon kümeye desek o zaman küme düşüyoruz lafları duymak en büyük dileğim.

bursa KÜMEYE !

Hüdai Pervaneli
15.05.2007, 17:24
benim en cok duymak istedigim sey bursanin gine kumeye dusmesi

Kaan Dilek
15.05.2007, 17:49
Lig Tv'nin yayın akışına henüz hafta sonu eklenmemiş,siz nereden öğrendiniz?

2.mesajimda belirtim.lig tv futbol gündemi adli programda öztürk pekin hafta sonu yayinlanacak maclari söyledi

POYRAZ
15.05.2007, 17:50
Bursa'yi yenecegiz.

AYYILDIZ
15.05.2007, 18:02
yayınlamazlasa Ligtv mi hemen iptal edrim zaten sezon bitiyor 3 ay boşuna para alcaklar ben sanki başka maçları izlemeye aldım ligtvyi

gultekinsurul
15.05.2007, 18:22
Trabzon Sporuma düşman olan herkese düşmanım. Bursa yı da bu yüzden sevmiyorum. Kayseri gibi. Ama Trabzon sporla uğraşanların her zaman sonu çok fena olur. Samsun Spor, Adana Spor gibi...

Burçak
15.05.2007, 18:28
benim en cok duymak istedigim sey bursanin gine kumeye dusmesi
seneye ;) süperligde ne işi var köy takımlarının. eskişehir gibi gerçek şehir kulüpleri olmalı bu ligde.

Samet Türkmen
15.05.2007, 18:31
Bursa maçının kesinlikle alınması lazım.Burada bize bağırdıklarını bir Allah bide o maçtaki Arkadaşlar bilir:D.

Burçak
15.05.2007, 18:34
bursada hem ligde kaldıkları için sevinç var hemde fener şampiyonlu aldığı için. Kanal D de bursada yapılan şampiyonluk görüntülerini görünce vaay bee dedim. bide kendileri için şehir kulübüuüz derler. fenerliler bursanın göbeğinde şampiyonluk kutluyodu ya :))

POYRAZ
15.05.2007, 18:39
Fe-be yalamaligindan vazgecmedikleri icin düstüler. 50 Dakika boyunca "Trabzon kümeye diye bagirmislar Bursada ki Trabzon macinda. Fe-be li abilerinden öyle emir almislardi cünkü. Merak etmeyin önümüzdeki sezon hak ettigi yere yine gidecek.

TSelif
15.05.2007, 18:41
TRABZONSPOR dan hariç babamında takımı olsa hiç bir takımı sevmiyorum sevmiycem de . Onun için hepsi birer ezik benim gözümde . Kazanmalıyız...kazanmalıyız ...kazanmalıyız....bittiii:)

AKSOY_61
15.05.2007, 18:43
inşallah alıcaz bu maçı.
bursayı yenmek, sırf bize kümeye dedikleri için zevkinden yenmicek.
hadi gösterin büyük trabzonsporu.

:tsbayrak: :tsbayrak:

Ycandan
15.05.2007, 18:47
Pazar günkü fb maçında 60 bin ezik bursa gol atınca bursa diye bağırıyorlardı.fb liler bi bursalı olmamışlardı onuda oldular.Bu maç taraftar için önemli muhakkak kazanmalıyız.

BOZOHAN
15.05.2007, 19:00
2.mesajimda belirtim.lig tv futbol gündemi adli programda öztürk pekin hafta sonu yayinlanacak maclari söyledi

arkadaşım o programı bende izledim. bu hafta fenerle gsnin maçı olduğu için bir maçdaha yayınlama hakları oluyo onuda erciyes antalya maçını yayınlayacaklarını söyledi senin yanlışğın var.

BOZOHAN
15.05.2007, 19:02
Pazar günkü fb maçında 60 bin ezik bursa gol atınca bursa diye bağırıyorlardı.fb liler bi bursalı olmamışlardı onuda oldular.Bu maç taraftar için önemli muhakkak kazanmalıyız.

dostum bursanın neyi meşur biloyosun fenerindede neyin bol olduğunu biliyosun kör sağır birbirini ağırlar hesabı.

klidalı_4161
15.05.2007, 19:03
İnş alıcaz bu maçı helede bursa kesin almalıyız

Vkgz
15.05.2007, 19:18
lig tv satın alan 4 takım taraftarı var sonuçta yayınlamazlarsa enayi yerine koymuş olurlar bizi...

Kaan Dilek
15.05.2007, 19:31
arkadaşım o programı bende izledim. bu hafta fenerle gsnin maçı olduğu için bir maçdaha yayınlama hakları oluyo onuda erciyes antalya maçını yayınlayacaklarını söyledi senin yanlışğın var.

kardes o programda hafta sonu yayinlanacak maclari söyledi ve bidaha yazayim mac yayini cumartesi:
besiktas-ankaraspor
galatasaray-fenerbahce
pazar:
erciyes-antalya
rize-konya ile denizli-kayseri macindanda birini verecekler toplam 4 naklen yayini.
tabi ilerleyen günlerde belki naklen yayininda bir degisiklik yapabilirler orasini bilemem ama dedigim gibi ben böyle duydum ve yanlis duydumuda sanmiyorum.

Vkgz
15.05.2007, 19:34
olayı netleştirim enayi yerine konmamak için ayrı bi konu açmamız lazım...

Kubilay ŞAHİN
15.05.2007, 19:46
Bursa Macını Sormaya Gerek Yok Kesin Olarak KAzanmak Lazım...
Hemde Farklı Bir Skorla... Sahaya Gömmek Lazım...

sbay
15.05.2007, 20:06
trabzonspor.com da ligtv maçı yayınlayacak görünüyo...

Nigdeli
15.05.2007, 20:10
trabzon kazanmak zorunda.. yoksa ufeya veda
:tsbayrak::tsbayrak::tsbayrak:

Nigdeli
15.05.2007, 20:20
MAÇI KAZANAMAZSAK yeniliriz..
kaptan yattara olmalı orta saha gökdeniz ömer rıza olmalıı

:ts2: :tsbayrak::ts2:

Samet Türkmen
15.05.2007, 20:32
biz bu adamların yüzünden üyeliğimizi bitirdik bu sene başında. fb ,gs , bjk'de sorun yok trabzon maçı gelince yayın gidiyordu. aradık niye diye şöyle dediler ; siz kaçak yayın kullanıyorsunuz. Demek ki sadece Trabzon taraftarı kaçak kullanınca yayın gidiyor.(tabi kaçak kullanmıyorum) İnşallah kesilmedik kabloları kalmaz.

Oemer61
15.05.2007, 20:47
kardes o programda hafta sonu yayinlanacak maclari söyledi ve bidaha yazayim mac yayini cumartesi:
besiktas-ankaraspor
galatasaray-fenerbahce
pazar:
erciyes-antalya
rize-konya ile denizli-kayseri macindanda birini verecekler toplam 4 naklen yayini.
tabi ilerleyen günlerde belki naklen yayininda bir degisiklik yapabilirler orasini bilemem ama dedigim gibi ben böyle duydum ve yanlis duydumuda sanmiyorum.

Arkadaslar Lig TV'nin TRABZONSPOR'la anlasmasi var, tüm maclarini yayinlamak zorunda!!! Bu haftada yayinlanacak zaten, siz ordan burdan duydugunuz seylerle lütfen milletin kafasini karistirmayin, tesekkürler, saygilar...

Kaan Dilek
15.05.2007, 20:59
Arkadaslar Lig TV'nin TRABZONSPOR'la anlasmasi var, tüm maclarini yayinlamak zorunda!!! Bu haftada yayinlanacak zaten, siz ordan burdan duydugunuz seylerle lütfen milletin kafasini karistirmayin, tesekkürler, saygilar...

kardesim ne diyorsun sen?ne demek oradan buradan duydunuz seylerle milletin kafasini karistirmayin?kac kere daha yazacagim lig tv de öztürk pekin söyledi bende buraya aktardim.yazilan mesajlari biraz daha iyi okursak fena olmaz.

Oemer61
15.05.2007, 21:01
kardesim ne diyorsun sen?ne demek oradan buradan duydunuz seylerle milletin kafasini karistirmayin?kac kere daha yazacagim lig tv de öztürk pekin söyledi bende buraya aktardim.yazilan mesajlari biraz daha iyi okursak fena olmaz.

Öztürk Pekin'de orasi burasi sayilir:DYa abicim, Lig TV'yle anlasmamiz var, Öztürk Pekin'nin söylediginden kime ne???

Enes Berfin
15.05.2007, 21:16

Kaan dogru olabilir adam öle demiste olabilir, ama bence maci verecekler.

Berat
15.05.2007, 21:47
İlgili üye forumdan uzaklaştırıldı..Sakin..;)

hüseyin1975
15.05.2007, 21:56
İlgili üye forumdan uzaklaştırıldı..Sakin..;)

Sagolasin Kardesim.
Evet sinirlendik ama sen durumu cok güzel düzeltmissin. Mesajimi sildigin icinde sagolasin.

pReN@_61
15.05.2007, 22:02
kazanmak zorundayız...Haydi Trabzon'um güldür yüzümüzü.

Canİlker
15.05.2007, 22:03
ya arkadaşlar böle sıradan küçük olmaya mahkum takımları kaale almaya gerenk yok :D

kertenkele uzanamadığı mamaya pis dermiş hesabı :D:D:D

sbay
15.05.2007, 22:04
Bursaspor maçı hazırlıkları başladı
Takımımız, Turkcell Süper Ligi'nin 33. haftasında Hüseyin Avni Aker Stadı’nda oynayacağı Bursaspor maçı hazırlıklarına 20.00'de yaptığı antrenmanla başladı.

http://www.trabzonspor.com/images/trans.gif
http://www.trabzonspor.com/images/haberpic/150507idman.jpgTeknik Direktörümüz Ziya Doğan yönetiminde yapılan çalışmaya sakatlıkları bulunan Risp, Erdinç ve Stepanov katılmazken, Ufukhan ise düz koşu yaptı.

Ekibimiz idmanda, düz koşunun ardından yarı sahada çift kale maç yaptı.

Takımımız hazırlıklarını yarın 18.00’de yapacağı antrenmanla sürdürecek

Ali Şahin
15.05.2007, 22:18
5-0 olmazsa ben o maçı saymam. hop hop bursa ........ bursa

sametaydin
15.05.2007, 22:22
bursanın ağır topları sahaya inecekmiş.:)

Adem Erdoğan
15.05.2007, 22:26
Bu maçı alamayız çünkü toplar baya karışacak.

Erdem Keser
15.05.2007, 22:27
bur -sa -lı -sın :D

Selman
15.05.2007, 22:28
5-0 olmazsa ben o maçı saymam. hop hop bursa ........ bursa

Özellikle Bursa'da yaşayan arkadaşların Bursaspor'a olan nefretlerini gördükçe sezonun ilk yarısında oynanan maçda bizlere nasıl tezahurat yaptıklarını anlayabiliyorum.

Benim hayatımda ayrı bir yeri vardır Bursa'nın.İlk Trabzonspor maçımdı.Hem de ilk deplasmanım.Hatırladığım tek şey ise maçın 0-0 bittiği ve maç boyu taşlanmamız.

Şimdi de aynı Bursa seyircisi.Ama organize olan, gelen her takıma aynı muameleyi gösteren bir seyircileri var.Futbol gerçek taraftarsız olmuyor.Bu yüzden düşmelerini istemiyorum aslında.

Diyceksiniz ki bize kümeye diye bağırdılar 50-60 dk.Bu moda oldu son zamanlar.Ama halleri ortada sevgili renkdaşlar.Kocaeli-Altay-Sakarya.Şimdi inşallah sırada Antep var.

hüseyin1975
15.05.2007, 22:31
Özellikle Bursa'da yaşayan arkadaşların Bursaspor'a olan nefretlerini gördükçe sezonun ilk yarısında oynanan maçda bizlere nasıl tezahurat yaptıklarını anlayabiliyorum.

Benim hayatımda ayrı bir yeri vardır Bursa'nın.İlk Trabzonspor maçımdı.Hem de ilk deplasmanım.Hatırladığım tek şey ise maçın 0-0 bittiği ve maç boyu taşlanmamız.

Şimdi de aynı Bursa seyircisi.Ama organize olan, gelen her takıma aynı muameleyi gösteren bir seyircileri var.Futbol gerçek taraftarsız olmuyor.Bu yüzden düşmelerini istemiyorum aslında.

Diyceksiniz ki bize kümeye diye bağırdılar 50-60 dk.Bu moda oldu son zamanlar.Ama halleri ortada sevgili renkdaşlar.Kocaeli-Altay-Sakarya.Şimdi inşallah sırada Antep var.

Antepdemi bagirmisdi?

pReN@_61
15.05.2007, 22:33
Antepdemi bagirmisdi?

evet onlarda bu çirkefliği yapmıştı..

Vkgz
15.05.2007, 22:35
levent kızılda yamuk yapmıştı bize.. her takıma teker teker hesap sorduk sıra bursada

Selman
15.05.2007, 22:36
Antepdemi bagirmisdi?
Antep her maç yapar bunu.İstanbul takımlarını krallar gibi karşılarlar.Ama biz gidince aslan kesilirler.Hiç sevmiyorum ve inşallah düşerler diyorum.

yns61
15.05.2007, 22:38
bursaya haddini bildirecegiz..

Şuayip Aydın
15.05.2007, 22:41
bursaya haddini bildirecegiz..
aynen katılıyom onlar ilk yarın bize masi kumeye diye bagırıyolardı şimdi biz bagırcaz bursa seneye kumyeeeee diyeeeeee

pReN@_61
15.05.2007, 22:41
levent kızılda yamuk yapmıştı bize.. her takıma teker teker hesap sorduk sıra bursada

inşallah onların da hesabını göreceğiz...
:ts:

sametaydin
15.05.2007, 22:45
yalnız şöyle bi durum da vardı hatırladıgım kadarıyla. bu trabzon kümeye davası bizden kaynaklı galiba. ilk önce biz bağırmıştık bursa kümeye diye. sora akıllarınca bizden hesap sordular tabi abartarak. bunun da bedelini ödicekler.

hüseyin1975
15.05.2007, 22:47
Antep her maç yapar bunu.İstanbul takımlarını krallar gibi karşılarlar.Ama biz gidince aslan kesilirler.Hiç sevmiyorum ve inşallah düşerler diyorum.

Abuuuuuuuuuuuuuu.
Essahmi gardas?
O zaman Bilet kesme zamani gelmis.

Umarim Ecis Bücüs ile birlikde Lig A'nin yolunu tutarlar!

Enes Berfin
15.05.2007, 22:53
yalnız şöyle bi durum da vardı hatırladıgım kadarıyla. bu trabzon kümeye davası bizden kaynaklı galiba. ilk önce biz bağırmıştık bursa kümeye diye. sora akıllarınca bizden hesap sordular tabi abartarak. bunun da bedelini ödicekler.

Valla ben öle birsey hatirlamiyorum, anadolu takimlari bize ne kadar gicik tezhuratlar yaptiysa biz yinede sustuk.

cyberentalpi
16.05.2007, 00:41
Su Bjk ye az gicik olmuyorum. aptallar yeneceklerdi Bursa yi atacaklardi kucagimiza.
Izmirde Taraftar sertti Ayni sertlikte bursaya Avni akerden bekliyoruz. Su takima Fb kadar gicik oldum

KUTADGU
16.05.2007, 00:45
Kazanacak mıyız?

Kazanmalıyız?

Ne olursa olsun...

Hayde taraftar görev başına....