PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Türkiye Süper Ligi 2006/2007 Sezonunun Ardından!

hüseyin1975
21.05.2007, 11:14
Turkcell Süper Lig 2006/2007 Sezonu artik bitti (en azindan bizim icin :))!

Cok sIkIntili bir Sezondu.
Cok önemli Oyuncular tekimimizdan ayrildi.
Bazi önemli Oyuncular uzun süreli sakatliklar gecirdi.
Sezonun basinda TD degisikligine gidildi.
7 Maclik Negativ bir Seri ile Tarihe gecildi.
Evimizde hic yenilmedigimiz Takimlara yenildik.
Bazi Stadlarda Trabzon Kümeye diye bagiranlar oldu.
Istedigimiz ve arzuladigimiz Oyunu bir türlü sahada göremedik.
Avrupa Kupalarina erken veda ettik.
Kupada Ecis Bücüs denen 2. Sinif bir Takima Penalti atislari sonucu elendik.
Ligde 4. olduk.
Türkiyenin 4 Büyük Takimindan birisi oldugumuza göre bu Sezon bu Ligi sonuncu bitirmis sayabiliriz!
6 Yönetici Istifa etmesine ragmen Kongre karari alinmadi!
Transferde henüz somut bir Adim yok!

Simdi Renkdaslarimin Duygularini Merak ediyorum!

Renkdaslarim bu Sezonu nasil degerlendiriyor?

En cok üzüldügünüz ve en cok sevindiginiz anlar hangileri?

Takimimiza kazandirilan en degerli Sporcu hangisi?

Neden basarisiz olduk?

vs.......

Saygilarimla,

Hüseyin:tsbayrak:

WERTHeR
21.05.2007, 11:20
Bu sezon tarihe kara harflerle yazılacak bir sezon olmuştur. yıllar sonra bu başkan hatırlandığında evet nuri albayrak Trabzonsporun en başarısız sezonunda takıma başkanlık yapan birisi diyecekler. Benim en çok üzüldüğüm nokta fatih tekkenin gitmesiydi. Şu bir sezona baktığımda üzüntümde haksız olmadığımı daha iyi anlıyorum. En çok sevindiğim ana gelince öyle ahım şahım bir sevinç yaşamadım.

Futbol nedir anlamayan bir başkan ve 2 yönetim kurulu üyesinin inatlarıyla yönetilen bir kulüp varsa nereden gelsin başarı. Bir de beceriksiz bir ziya doğan. Al sana başarısızlığın nedenleri...

Faik Yılmaz
21.05.2007, 11:25
umutlarla başladık....

bir sürü oyuncu yolladk bir sürü getirdik....

öncelikle ilk yarı sonunda şampiyonluk umudumuzu kaynettik....

2. olup şampiyonlar ligine katılacaktık... Onuda haledemedik....

Hadi olmadı bari bir kupamız olsun dedik ligin sondan ikincisine elendik oda olmadı.....

Uefaya direkt katılacak dedik onuda beceremedik.....

şimdi geçmişte başka takımlar katıldığı için dalga geçtiğimiz İnter Toto diye bir kupaya katılacağımız için neredeyse bayram edeceğiz......

ne çekirdek kadro yaptık...

ne stadyum yaptık.....

ne kurumsallaşabildik....

ne de şehri bütünleştirebildik.......

işte bu ahvali şerait içinde dahi sayın başkanımız " isteklerimin %50 sini yaptım" diyebiliyorsa bize artık kelimlerin bittiği yer kalıyor....

Burhan61
21.05.2007, 11:52
20-25 yıldır ilk defa bu sezonun başında şampiyonluk umudum yoktu. görünen o ki bu yönetim olduğu müddetçe de ağustos ayı umutlarım olmayacak. aklımda kalan sadece bu iki cümle.

coolank
21.05.2007, 11:56
Tarihimizin en kötü sezonu ... 4. olmak önemli değil ki ... Trabzonspor bu kadar korkak kişiliksiz bir futbol oynama hakkına sahip değil ...zaten yönetim kısmına hiç deginmiyorum oradaki rezillikler anlatılır ve anlaşılır gibi değil ...hoca mı dediniz ? hoca ? hoca yok ki ? 29 haftadır hoca yok .. ha bir ruh hastası var onu diyorsanız bilemem ...

kötü şeyleri hatırlamak güzel değil

Erkan
21.05.2007, 12:00
Turkiye de 4 unculuk basari degildir....

gerçekefsane
21.05.2007, 12:02
tarihimizin ikinci en kötü sezonu
küme düşme potasının üzerinde tamamladığımız sezon bide bu sezon

zeki gursoy
21.05.2007, 12:04
hayatımda hiç acı çekmediğim kadar acı çektiğim, hiç bu kadar dalga geçilmediğim, kurumsal kimliğin tamamen kaybolduğu, avni akerin kapısından geçemeyecek kadar düz topçunun takımda olduğu, taraftarla bu kadar dalga geçercesine bir yönetimin olduğu, rakiplerin tarihinde hiç olmadığı kadar bizden çekinmediği, ve bu lügde bizi bütün takımların yeneceğine kanaat getirdiğim koskoca bomboş ve acı ısdırap dolu bi sezondu....
Allah bi daha nasip etmesin ve en önemlisi bunuda aratmasın...
ziya ve yönetim bu takım sizin eseriniz ...sıradan topçularınızda alıp defolun gidin...rezil olduk gaddar olmayalım...

macka61
21.05.2007, 12:05
hayatımdaki en kötü sezondu Allah bir daha göstermisin böyle sezon

Hekimoğlu
21.05.2007, 12:08
ilk yarıdaki bursa maçından sonra şu sezon bitsin yeterki bitsin diye dua ediyordum artık bitti.bir daha allah nasip etmesin bize böyle sezonlar.

Misina
21.05.2007, 14:01
başta bursa ve pastırmacılar olmak üzere diğer anadolu kulüplerinin Trabzonsporun büyüklüğü hakında konuşmaya hiç mi hiç hakları yok.

Trabzonspor tarihinin en rezil en kötü sezonunda dahi 4.olabiliyorsa kimsenin konuşmaya hakkı yok

Hüdai Pervaneli
21.05.2007, 14:03
bu sezon unutamadigim besiktasmaci war hani 7dakiak uc gol olanmac bide umut u cok begendim

Erbay
21.05.2007, 14:07
Berbat bir sezon.Hele o 7 maçlık seri.Ömrümden 30 sene gitti.

Hüseyin Çümen
21.05.2007, 15:10
busene ligimiz inanılmaz kötüydü her hafta her takım saçma sapan sonuçlar aldı hani bi kaç takım kötü olurda bu tüm takımlara nasıl yayılır anlamak gerçekten güç

ben 16 yılldır ciddi olarak takip ettiğim bu ligde böyle saçma bi durum görmedim TRABZONSPOR okadar kötü olmasına rağmen 2. yarının en çok puan toplayan takımı oldu topladığı puan lara bakınca fena puan toplamamış ama oynadığı futbola bakarsak ben çoğu galibiyetin şans olduğuna inanıyorum

ama umut bizde kendini çok geliştrirdi önceden kaleciyle karşı karşıyayken zorlanıyodu artık bunları kaçırmıyo pozisyona da girio bol bol umut busenenin en büyük kazancıdır bnen umutu çok seviyorum

Özgür Öztürk
21.05.2007, 15:13
Kim demiş ''Yalan Rüzgarı'' TV den kalktı diye. :confused: İzlemek için Trabzonspor'u takip ediniz.

Muhalif
21.05.2007, 15:19
Bİzim açımızdan değerlendirmeye gerek yok zaten herşey ortada. Bunun dışında genel olarak bakarsak;
Sivasspor'u başarılı buluyorum, Petkoviç'i yollamaya ne gerek vardı diyorum hala.
Denizlispor'lu Kratochvil'i Türkiye'ye gelmiş en istikrarlı ve takımına yararlı yabancılar listesinde ilk 3 'e yazarım. Özellikle son haftalarda takımına çok kritik puanlar kazandırdı libero olmasına rağmen attığı gollerle. Denizlispor'un ligde kalmasını isterim.
Kayserispor 2 sezondur ilk 5 de yer almasıyla istikrarlı ve başarılı bir takım imajı çiziyor. Ama daha fazlası olamazlar eğer Topuz ve Ünal'ı satarlarsa.
Bursaspor bizi,Fb'yi ve Bjk'yi yenme başarısı gösterdi, ateşli taraftarıyla da herkes için zorlu bir deplasman olma geleneğini sürdürdü.
Rizespor Saffet Susiç'le devam etseydi bugün düştüğü durumda olmazdı, rahat ilk 10 da bitirirdi. Sözleşmesinde Bjk'den teklif gelirse giderim diyen ve kendilerini yarı yolda bırakıp giden bir teknik adamı tekrar takımın başına getirmelerine insanın 'başka teknik adam mı kalmadı?' diye sorası geliyor doğrusu.
Fb, Bjk'yi İnönü'de, Gs'yi Samiyen'de, bizi Trabzon'da yenerek en azından bu sene şampiyonluğu bir nebze hak etmiş görüntü çizdi.
Bjk'de Tigana'nın yerine başka bir hoca olsaydı şampiyon olabilirlerdi. Özellikle saçma ofsayt taktikleriyle bir çok maç verdi Tigana.
Gs yönetimine ve kadrosuna göre başarılı bile oldu bence.
Ankaragücü-Konya-Ankaraspor-Gençler vaziyeti idare ettiler.
Sakarya-Erciyes-Antep bence küme düşmesi gereken takımlar. Ama bakalım ne olur son maçlarda.
Vestel Manisa ise erken öttü, sonuçta belki düşecek.
Yine de sanırım büyüklerin en fazla puan kaybı yaşadığı bir sezondu bu sezon. Bizim açımızdan olmasa da genelde zevkliydi diyebiliriz.

skystar
21.05.2007, 15:19
Karabasan!

asimavi
21.05.2007, 15:20
evet bu yılın sevinebilecek yanı yok ama .tek tesellimiz...ikinci yarının lideri oluşumuz..ve tabiki umut bulut...helal olsun be 10 numaranın hakkını verdi

Ömer SEVİNÇ
21.05.2007, 15:26
Bu senenin tek bir kazancı var. O da Umut Bulut. Büyük futbolcu olacak inşallah:) Fatih onun yaşındayken daha Altay'da top oynuyordu. Düşünün artık..

Hüdai Pervaneli
21.05.2007, 15:28
seneyae umut gol krali olucak

zeki gursoy
21.05.2007, 15:41
en gıcık kaptığım, çok kişiyi üzdüğüm lafı duydum bu sezon:
" abi şimdi yenip 3 puan alırsanız 10.mu oluyosunuz"
bu laf eritti beni bu sezon be...
kahrol ziya...

Emre B.
21.05.2007, 16:54
Bu sezon şampiyonluğa da oynadık uefaya da inter totoya da kümeyede.Çok değişik ve eziyetli bir sezondu.Rezilliklerde yaşadık güzel galibiyetlerde aldık.

Mert67
21.05.2007, 17:13
keşke fatih tekke yi satmasaydık marcelinho da hiç gelmeseydi.bu seneki en yararlı transferimiz umut oldu galiba.tolga nın son maçlardaki performansıda güzel.
ve iki bjk maçıda unutamayacağım güzellikte maçlardı.

Egemen Yılmaz
21.05.2007, 17:19
ikinci yarının şampiyonu olduk. nasıl olduysak artık ben de anlamadım

anaras
21.05.2007, 17:25
bu kafalarla bizler daha çok böle sezonlar geçiririz

BDiler61
21.05.2007, 17:32
yine kayıp bir sezon oldu

cableTS
21.05.2007, 17:34
Bu sezon, bazı şeyleri açık olarak ortaya koydu. Mesela şampiyon olda nasıl olursan ol. çirkeflik, ağlamak.....sonunda haklı sensin şampiyonsun ya. sezon içinde yaptığın o kadar iğrençliğe rağmen, her şey bir anda unutulup, masa başında alınan şampiyonluklara bir yenisini daha ekleyip, haklı (!!!) bir şampiyonluk almış olursun....

Bizim bu tarafta ise hava gene kapalı...Sokaktan 11 adam toplayıp o formayı giydirsen bu ligte en kötü 4. olursun. O da oldu zaten..

Mert M.
21.05.2007, 17:38
berbat bir sezon
gerçi bizim hiçbir sezonumuz iyi değil ki

Enes Berfin
21.05.2007, 18:42
Ilk defa böle iskence bir sene gecirdigimi hic hatirlamiyorum, o Baskanlik koltugunda oturan ve onun yardimcilarin yüzünden sigaraya baslamis oldum.

TSelif
21.05.2007, 18:44
Herbişeyin ilkini yaşadığımız berbat bir 06/07 sezonuydu o kadar ...

Cengiz Çubukcu
21.05.2007, 18:49
84'den beri süregelen bir çok yanlışı tekrarladığımız ve başarıya hasret kaldığımız bir sezonu daha geride bıraktık ne yazık ki...başarıyı sadece kupa olarak görmüyoruz, bunların dışında camia olarak kenetlenemedik, kurumsal anlamda alınan bir arpa boyu yol sıfırlandı ve dibe vurduk, iç çekişmeler, türlü ayak oyunları hepimizi yıprattı...

muratbesir61
21.05.2007, 18:55
ilk yarıdaki o performansa rağmen ligi çok ii bi yerde bitirdik yönetim we teknik adam deişmezse bundan daha ii şeiler beklemiyelimm...

melrok
21.05.2007, 19:03
benim eşim futboldan hiç anlamaz o bile iyi bak en azından gol atmışsınız dedi ilk yarıdaki maçlar için daha neyini yazımki bu sezonun

muratd61
21.05.2007, 19:10
tam bir utanç sezonuydu.özellikle 1-2 maç hariç oynadğımız pısırık futboldan utanç duydum.....

Mert Zaman
21.05.2007, 19:13
bence ilk bu sezonun ilk yarısında cok kotu bir performans sergiledik ama ikinci yarıda bir kac mac haric cok iyi oynadık diye düsünüyorum ve sezon basında cok önemli oyuncular aldık sattık

A.Alper
21.05.2007, 19:19
gerek kulüp bazında gerk taraftar bazında gerekse oynanan futbol açısından 40 yıllık tarihimizin zirvesini yaşadık.kurumsallaşma alanında kayda değer gelişmeler gösterirken transfer politikmız da son derece realist ve ekonomikti.kaynakları tam ve düzgün kullanırken sahip olduğumuz potansiyeli tam anlamıyla gerçek hayata yansıttık.içinde bulunduğumuz kaos ortamına alet olmadığımız gibi kendi içimizde de tam bir bütünlükle hareket ettik... mükemmel bir sezon geçirdik...

Muhalif
21.05.2007, 19:31
İlginç bir gelişme:D

Geçen sene 34 hafta sonunda 51 gol atmışız, bu sene son maçlar oynanmadan 53 gol:D Bu sene daha çok gol atarız demiştim:D

Adem Erdoğan
21.05.2007, 19:46
Bu sezon aklı başında olan bi t.d. olsaydı başımızda açıkara şampiyon olurduk.Bence tamamen şanssızlık.Uefadan yenilmeden eleniyoruz.Hemde hake-m golümüzü saymıyo.Yine t.k. ndan 2. maçta tek kale oynuyoruz ve penaltılarda elenioruz. ki Finale çıksaydık bjk yi rahat yenerdik.

A.Alper
21.05.2007, 19:50
bu 3 takımı bir daha bu kadar kötü bulamayız asla belki fnr zico kalıyo oranın zd'si yine ama diğerleri toparlanır büyük forsat kaçırdık şimdi şampiyon olamazsak ne zaman olacağız ????

zafercalikoglu
21.05.2007, 19:56
bu sezon kahrolduk ama ,kargaları eze eze yendik,10 senden beri avni akerde yenemediğimiz kediyi yendik,
tek basarı bunlar
gerisi hüsran

Hüdai Pervaneli
21.05.2007, 19:56
bia ra yine denk getirirler bunlar

sbay
21.05.2007, 20:51
kötü sezon....yeni umutlar gelecek seneye kaldı....gelecek yıl iyi bir yıl olur umarım...

Ustaalioğlu
21.05.2007, 20:58
bence gecen seneden daha iyi bir sezondu... en azindan elimizde sahada kosup kosup pozisyona bile giremeyen bir takim yoktu, bir de derbilerden iyi puan topladik...

Serdar A
21.05.2007, 21:13
Geçen sezondan daha kötü değildik. Puan aynı , atılan gol aynı , Ziya biraz şanslı olsa Takım şampiyonlar ligine rahat giderdi... Bunlar kağıt üstünde yazanlar. Asıl gerçek ise Takımımızın her geçen sene daha kimliksiz futbol oynaması , gelen her yönetimin gideni aratması... Hersene bir arpa boyu ileri , bir arşın boyu geri... Bu yılın tek farkı bu sürecin daha hızlı , dramatik işlemesi.

oguzkoc
21.05.2007, 22:39
geçen sezondan daha iyi olduğumuzu düşünüyorum. sebebi de şöyle açıklayabilirim: geçen sezon istikrarsız bir takım vardı. bi kazanıp bi kaybederek ligin sonunu getirdik ve 4.olduk

fakat bu seon ikinci yarı önemli aşama kaydettiğmiizi düşünüyorum. yani ikinci yarı ligin lideri olarak iyi maçlar çıkarttık ve bi gelişme gösterdiğimizin belirtisi bu. şimdi amaç bir dahaki sezon bu gelişmenin üstüne gelişme katarak ilerlemek ve ligi şampiyon bitirmek.

zahido
21.05.2007, 22:46
Dün Zeki Çol senin yorumunun nekadar yanlış olduğunu söyledi.. Bu sene çok istisnai durumlar oldu.. Bence ortada iskelet filan yok bu kadroya 2-3 takviyeyle biz seneyede anca 4. oluruz..

oguzkoc
21.05.2007, 23:01
Dün Zeki Çol senin yorumunun nekadar yanlış olduğunu söyledi.. Bu sene çok istisnai durumlar oldu.. Bence ortada iskelet filan yok bu kadroya 2-3 takviyeyle biz seneyede anca 4. oluruz..

baştan yenilenen kadrolarıda gördük. bu hiçbir takımda başarıyı getirmedi şimdiye kadar türkiye liglerinde. evet çok iyi bir takım değiliz elbet ama ilk 11 de direk oynayabilecek 5 transfer bu takıma avrupada bile başarı getirtir.

zahido
21.05.2007, 23:13
Bende toptan heryere transfer yapalım demedim.. Ama bu çekirdek kadronun neler yapıp yapamayacağınıda herkes biliyor.. 5 futbolcu aşağı yukarı takımın yarısı demek oluyo ki buda benim dediğime geliyo..

zafer6161
21.05.2007, 23:19
bu sene kötünün iyisi oldu bence ...ilk yarıda 7 macta 6 mağlubiyet almayıp 4 nü kazansaydık şampiyon olurduk....ve trabzonsporun şampiyon olacağı tek yıl bu sezondu birdaha sanmıyorum bu 4 takım bu kadar istikrarsız olsun...
ben seneye cok ümitliyim

gs tepetaklak gidiyor ve yeni sezonda büyük cezalar nedeniyle sahaları kapatılacak,, bjk yı zaten saymıyorum ,,fb de tuncay aleks kadroda olmassa şmp olmazlar biz ise yerinde transfer yapıp bu sene özlenen şmp ulaşabiliriz

Adem Erdoğan
21.05.2007, 23:46
Zaferin yazdıklarına katılıyorum.Gs artık bir enkazdır.Kolay kolay düzelemezler.Büyük bi ihtimal fenerle seneye arenada tek kalacaz.95-96 sezonu tekrarlanabilir.Ama inşallah son haftaları benzemez.Tuncay giderse fener baya kan kaybedecektir.

klidalı_4161
22.05.2007, 23:58
Her zaman ki gibi yine hüsran bi sezon

Kasım Hilal
23.05.2007, 00:07
Olmuş ile ölmüşe çare yokmuş.
O halde yine geçmişe bir perde çekip önümüze bakmalıyız.
Acilen Ziya Doğan'dan kurtulup Allah rızası için en az bir sol ve bir sağ bek alıp bir de sol açığımızı kapadık mı tamamdır. Musa Büyük ve Murat Ocak da o mevkideki yedeklerimiz olur. Arada inşallaj Keçeli ile Celaledin'e de yol görünür.
Ne hayalperest adamım be.

Koray Karadeniz
23.05.2007, 01:00
aslında arkadaşlar ilk devredeki durumumuza bakınca yani 16 lıncılığa kadar indik ve herşeye rahmen ligi 4üncü bitirdik yani birazdaha istekli olsaydık şampiyonluk imkansız değildi.. öle bi duruma düştük ve yinede 4üncü olduk sadece trabzonumuzun değil türkcell süper ligin en kötü sezonuydu bence... çok talihsizlik yaşadık sakatlar çok ve üst üste oldu ama bunların hiç biri bahane olamaz bence daha akıllı bir teknik direkdör yada daha istekli bir yönetimmimiz olsaydı bence şampiyonluk hiçde zor değildii..

neyse artık sezon bitti.. her maçtan sonra dediğimiz gibi önümüzdeki maçlara bakalım...

Erdal
23.05.2007, 02:10
Başkanından ,asbaşkanından,yöneticisinden,kafa atan yöneticisnden,brezilyadaki yöneticisnden,adamlığı tartışılır hocasından, para karşılığı tezahürat yaptığı idda edilen tribününden,5metreye pas atamayan sol kanat oyuncusundan,ve bütün bunları burda ( hemşeri ,patron,dava arkadaşlığı wsws )nedenlerle müdafa edenlerden hasılı ( ismi mazisi ve bmn si dışında) herşeyinden utandım .......usandım.........

ilhan
23.05.2007, 07:11
Yaşasın Modern futbol - Kahrolsun Mantel düşünce

Özet bu :)

gaybana61
24.05.2007, 10:50
ohh be bitti en sonunda bu lig....

hüseyin1975
25.05.2007, 21:50
Kötü bitti bu Sezon.
Böyle olmamaliydi ama belki bazilari Kadronun yetersiz oldugunu ve 3-4 Futbolcu Transferinin yetmeyecegini anlamisdir....

Ba®ış
25.05.2007, 21:51
türksel süper lig ,şükür biitttiiiii :D:D

Recep Çaltepe
25.05.2007, 22:03
En fazla ağlayanın şampiyon olduğu klasik bir lig. Türk futbolu işte, ne bekliyoruz ki başka.

Semih58
25.05.2007, 23:32
1984 Yılında ki Şampiyonluğumuzdan bu yana tamı tamına 23 yıl oldu.
Yine bana hüsran ,yine bana hasret düştü.

Adem Erdoğan
25.05.2007, 23:46
Nice 23 yıllara.:DBiz sevinmek için sevmedik.

Samet Berber
26.05.2007, 00:21
seneye inş. unutacaz bu seneyi :):):):)

cyberentalpi
26.05.2007, 01:52
1-Cirkefligin rezaletin oldugu takim Fb sampiyon oldu. Hemde hic futbol oynamadan. Isın garibi bu fb bizi sahamizada bjk ve gs yi de yenerek sanki hakkettim dedi.
2-Hic futbol oynamayan bjk kupayi aldi.
3-gs ucucncu oldu son 3 haftaya kadar sampiyonluk kovaladi
Bize dusen isen intertoto oldu. simdi akilde ne kalir ki?

Zd seneye basimizda gene. Bunlari saglayan norrii de. herkes kadrosunu tdsini zayif goruyor bizimkiler ise yeterli daha ne denir ki

akilda kalanlar.
1-Dunyaca unlu marceyi getirip sonra basit bir kar edicez diye satip ovunen bir yonetim ve td
2-Dunyaca unlu musapmaya esofmandan baska bir sey giydirmeyen bir td
3-7 maclik kahir ve her malubiyet sonunda ayni mazeretlet
4-Hic bir mac evet hic bir mac duzgun baskili bir top oynayamayan takimimiz.
5-Iki kel kafanin bir Ts yi nelerle avuttugu
6-Futbolu biaktirmayi basardigimiz taraftar sevgilisi syzmek
7-Buyuk umutlarla transfer ettigimiz Murat Ocak
8-Mili olcak duzeye gelen AF. akyel in harcanmasi. Zya sagolsun
9-Sirp milli takiminin en gozde oyuncusunun sezon sonu gelsede gitsem dusuncesi
10-H.ucuncu ferhat huseyin celo keceli gibi ne ozlelligi var merak ettigmiz bir onbir
11-Biri alsada kurtulsak dedigimiz Huseyin.
12. Fb yi gene yenememek
13.Kupada ligden dusmesi muhtemel bir takima kendi evimizden yenilerek elenmek

Iyı seyler yok mu var elbette
1-Umut BULUT buyuk golcu olacak
2-Gokdeniz. Cidden cok formda idi
3-Tolganin zaman zaman formu.
4-Tum elestiriye ragmen ersen in 12 gol atmasi
5-Bjk ye iki macta gol rekoru kacirip galip gelmek

AKSOY_61
26.05.2007, 02:04
Trabzonsporun 3 ezik galibiyeti ve futbolcular dışında aklınızda kalan iyi bişeyler varmı acaba?
ben düşünüyorumda hep rezillikler geliyor aklıma ya.

Mustafa
26.05.2007, 03:41
umut u kazanmamız bu yılın tek başarısıydı sanırım biraz gec form tuttu ama gol krallıgı yarışına bile dahil oldu seneye yeni bir gol kralımız olacagına inanıyorum umut un

Samet Berber
26.05.2007, 09:10
Trabzonsporun 3 ezik galibiyeti ve futbolcular dışında aklınızda kalan iyi bişeyler varmı acaba?
ben düşünüyorumda hep rezillikler geliyor aklıma ya.
bencede en önemlileri bunlardı...

bordoylamavi
26.05.2007, 20:44
bu başlık iyi olmuş Trabzonspor küme düşen antalyadan daha fazla yenilgi almış işe bak

macka61
26.05.2007, 21:18
bjkye 2-0 dan gelip yebdiğimiz maç unutulmaz oldu benim için bu sezon

nakzo
26.05.2007, 23:06
Tam bir rezsaletttttttttttttttttttttttttttt

POYRAZ
27.05.2007, 18:06
Bu sezonu hic görmemis olmak istiyorum. Cok berbat bir sezonu geride biraktik. Insanlarin gözünde siradanlastik. Belki de ilk kez böylesine SIK SIK ufak tefek takimlarin aldiklari sonuclari dikkatle takip ettim. Hayatimda ilk kez "Su takim bu hafta yenilirse 9. oluruz" seklinde hesaplamalara girdim. Bu ugursuz sezonu unutmak istiyorum ve bir daha böyle berbat günleri bize yasatmalarini istemiyorum.

A.Alper
27.05.2007, 18:53
gümbürtüye giden bu sezonun ardından en azından bir kaç genç kazanabilmeliydik yani profesyonel yapıp sağa sola kiralamakla olmuyor bu işler bence...

Mayls
27.05.2007, 19:34
Bu sezonu belki hayatim boyunca unutmak isteyecegim ama unutamayacagim malesef

Yavuz Hasan
27.05.2007, 19:36
omrumuzden çalınan bir yıl oldu helal olsun size yonetim...

femalkocoglu
27.05.2007, 20:38
AYNI TABLO
Trabzonspor'da bu sezon geçen sezonun benzerinin yaşanması Bordo-mavili camiayı üzdü. 2005-2006 sezonunu 52 puanla bitiren Trabzonspor bu sezonda aynı puanı topladı. Geçen sezon oynadığı 34 maçta 15 galibiyet, 7 beraberlik ve 12 mağlubiyet alan Trabzonspor 52 puan toplarken, attığı 51 gole karşılık kalesinde 42 gol gördü.
2006-2007 sezonunda ise aynı sonuçları alan Trabzonspor 34 maçta 15 galibiyet, 7 beraberlik ve 12 mağlubiyet aldı. Attığı 54 gole karşılık kalesinde 44 gol gördü ve 52 puan topladı.

geçen sezondan tek farkımız arevrajımızda 1 gol fazla olması neler diyosunuz

Ba®ış
28.05.2007, 12:00
omrumuzden çalınan bir yıl oldu helal olsun size yonetim...
+ sinir sistemimiz bozuldu gün geldi abuk sabuk takımların alay konusu olduk :confused:

Mustafa AYDIN
28.05.2007, 17:35
Tarihimizin en kötü sezonlarından birini yaşadık,buna rağmen ligi 4.sırada tamamladık.Trabzonspor un büyüklüğünü tartışanlar bu tabloya iyi bakması lazım,bu bir
İkincisi,Trabzon şehrinin ekonomik yapısı,kişi başı düşen GSMH (Gayri safi milli hasıla),nüfus sayısı göz önüne alındığında elde ettiği başarılarla Trabzonspor Türkiyenin en büyük takımıdır,bu şartlarda böyle bir başarıyı Trabzonspor dışında hiç bir takım gösteremez.

2-3 sezonluk saha sonuçlarına göre büyük küçük tartışması yapanlar bunları iyi analiz etmesi lazım.

SELIMMM1
28.05.2007, 17:57
bu takım hocasız da , yönetimsiz de olsa büyüklüğüyle zaten en kötü dördüncü bilemedin beşinci ligi tamamlar.kimse martafal okumasın yok ikinci yarı en fazla puanı biz topladık diye.

benim için bu sezon trabzonspor çok çok başarısız olmuştur.

yönetim ve hoca(hani şu ayaz kafalı kel) küme düşmüştür..