PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : İtalya | Serie A

Sayfa : 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20

ilhan
17.08.2008, 18:07
İtalya ligini hangi kanal verecek bu sene? Bir bilgisi olan var mı?

Berk
17.08.2008, 18:13
İtalya ligini hangi kanal verecek bu sene? Bir bilgisi olan var mı?

Yine Kanal 24 verecek diye biliyorum ben ama bir açıklama görmedim herhangi biyerde..:o

ilhan
17.08.2008, 18:36
Kanal24 fıslamış sanki :) Açmıyor Türksatta. Hotbird'e geçmemiştir umarım.

Berk
17.08.2008, 19:29
Bu akşam saat 21.45'te Berlusconi Kupası'nda Milan ve Juventus karşı karşıya geliyor.Sanırım Kanal Türk verecekti maçı öyle hatırlıyorum..

Önceki mesajımda kanalı yanlış yazmışım, bir düzeltme yapayım.Maçı NTVSpor verecek:

http://www.ntvspor.net/modules/tv/akis/17.asp

Kanal24 fıslamış sanki :) Açmıyor Türksatta. Hotbird'e geçmemiştir umarım.

Karasal yayında 24 çekiyor ama uyduda nedense çekmiyor.Siteleri de çok yetersiz, bu konu hakkında hiçbişey bulamadım.Kısa zaman içinde bir açıklama gelir heralde..

Cem Akyüz
17.08.2008, 23:16
Roma 24 yaşındaki Meksikalı forvetle ilgilenen iki kulüpten biri olduğu, diğer kulübünde Betis olduğu öğrenildi.

Castillo, Copa America’daki performansı ile dikkat çekmiş ve Shaktar Donesk ile anlaşmıştı. Ardından kıralık olarak Sven Goran Eriksson’un Manchester City takımına giden oyuncu, burada sadece iki kere forma giyebilmişti.

Roma’ya gitme ihtimalinin bulunduğunu belirten Castillo’nun menajeri Juan Carlos Padilla, Mediotiempo.com’a konuştu.

“Görüşmeler ilerledi. Doğru yolda olduklarını düşündüğümü söyleyebilirim. Transfer mümkün olabilir ve ilerledikçe daha iyiye gidiyoruz.”

“Betis ile adil olmalıyız. Gelecek hafta Betis ve Roma arasında karar verilecek. Roma, Şampiyonlar Ligi’nde mücadele ediyor. Bu önemli bir şey. Tekliflerini düşünmek zorundayız.”

Hüseyin İlkin
17.08.2008, 23:35
Uyduda Kanal24 frekans değişti:

Yeni frekanslarını veriyim hemen;

TÜRKSAT-3A 12679 VERTİKAL (dikey )

8888 FEC 3/4

-------------------------------------------

Bu arada İtalya Ligini Ntvspor-Ntv ikilisi verecek diye bir yerde görmüştüm,yanılıyor olabilirim orası ayrı..Hatta diyorlardı;İspanya-İtalya çakıştığı anda iki kanalıda kullanacaklar diye,iki kanal;Ntv-Ntvspor..

ilhan
17.08.2008, 23:40
Hüseyin'im,

Çok sağ ol kardeşim.

Berk
18.08.2008, 08:47
Berlusconi Kupası
Milan 4-1 Juventus

Maçın başından itibaren zevkli bir maç oldu.Milan'da Kaka-R10-Pato oynamamasına karşın Juventus maça tam kadro çıktı.Maça Juve daha iyi başladı.Amauri'nin bir golü ofsayt nedeniyle sayılmadı.Ardından Milan Jankulovski'nin füzesiyle 1-0 öne geçti.2.gol gecikmedi ve Ambrosini ile durum 2-0 oldu.İkinci yarı yine Milan daha iyi oynayan taraftı.Oyuna sonradan giren yaşlı kurt Inzaghi skoru 3-0'a taşıdı.Juventus genç Pasquato ile farkı ikiye indirsede Ambrosini golünü atıp perdeyi kapayan isim oldu..

Bu arada NTV ve NTVSpor İtalya Ligi'ni verirlerse müthiş olur.İtalya liginin pek zevkli olmamasının yasnında Kanal 24'deki İtalya ligi spikerleri ve yayın kalitesi ligi çok daha zevksiz hale getiriyordu.NTVSpor'un dün yayın kalitesi, Ersin Düzen'in anlatımıyla ve maçın tipik İtalya futbolu çerçevesinde oynanmayıp açık futbolun oynanması maçı çok zevkli hale getirdi.Bence sorun fazlaca Kanal 24'teydi, umarım NTV-NTVSpor almıştırlar ligi.Bundesliga'yı kaybetmeleri aslında bu ihtimali güçlendiriyor..

@Hüseyin; Bu değerleri uyduya nasıl giriyoruz, ben ne zaman girmeye kalksam başıma iş açıyorum.Şu işi güzelce anlatabilir misin?

Hüseyin İlkin
18.08.2008, 12:30
Menü'den,manuel'e gir.

Orada zaten herşey hazır.Uydu kısmında büyük ihtimal Türksat 1C yazar,onu Türksat 3A yap kanalı kurarken;3A yoksa kendine ait uydunun bir uydu vardır.Bende mesela User diye var,oraya getir orada kalsın o.Altında bu rakamları gir.Valla nasıl anlattım bilmiyorum,eheh..

Cem Akyüz
18.08.2008, 15:24
Roma'nın Başkanı Franco Sensi bugün itibariyle 82 yaşında hayatını kaybetti.

Roma'nın ezeli rakipleri Juventus, Inter Milan ve Milan da resmi sitelerinden matemlerini bildirdiler.

Bir süredir rahatsızlığı bulunan Sensi, 15 yıldır Roma'da başkanlık yapmaktaydı. Sensi'nin kızı Rosella da yöneticiydi.

Bütün Roma'yı destekleyenlerin başı sağolsun

Cem Akyüz
18.08.2008, 16:49
Roma'ya indikten sonra, kulübün Villa Stuart Tesisleri'ne götürülüp sağlık muayenesinden geçirilen Brezilyalı, "Burada olmaktan ve Roma forması giymekten mutluluk duyuyorum" dedi.
Bütün yaz süren transfer dedikodularından sonra, Real Madrid'e ödenen 12 milyon avroluk bonservis karşılığı Baptista alınmıştı. Güçlü forvet, seneliği 4.5 milyon avrodan 4 yıllık kontrat imzaladı.
26 yaşındaki oyuncudan umutlar kesilmek üzereydi ki, Roma son bir hamleyle Baptista'yı Serie A'ya getirdi.
Sarı kırmızılılar, kadrolarına hala takviye yapmak istiyorlar. Teknik direktör Luciano Spalletti'nin orta sahaya bir oyuncu almaya çalıştığı bildirildi.
Baptista'nın pazar günü Inter ile oynanacak Süper Kupa maçında oynaması bekleniyor.

Manu61
18.08.2008, 17:00
castilloyuda alırsak iyi olur...ancak o zaman manciniyi aramayız....

Cem Akyüz
19.08.2008, 00:22
castilloyuda alırsak iyi olur...ancak o zaman manciniyi aramayız....

evet sana katılıyorum Castilloyu alabilirsek harika olur Baptista geldi zaten Riise birde Castilloyu aldık mı iyi iş yapmış oluruz.Ama Baptista'nın performansını çok merak ediyorum inşallah iyi işler yapar

Manu61
19.08.2008, 00:28
evet sana katılıyorum Castilloyu alabilirsek harika olur Baptista geldi zaten Riise birde Castilloyu aldık mı iyi iş yapmış oluruz.Ama Baptista'nın performansını çok merak ediyorum inşallah iyi işler yapar
insallah bir fiyasko olmaz...riise bakalım ayak uydurabilecekmi...zaten iyi bir kadromuz vardı oturmus bir kadro basarılı oluruz...aquilani den bu sene cok sey bekliyorum...

Cem Akyüz
19.08.2008, 00:41
insallah bir fiyasko olmaz...riise bakalım ayak uydurabilecekmi...zaten iyi bir kadromuz vardı oturmus bir kadro basarılı oluruz...aquilani den bu sene cok sey bekliyorum...

Riise'nin uyum sorunu yaşayacağını sanmıyorum orta sahada Perrotta Pizarro Taddei Aquilani De Rossi ve vasat bir oyuncu olan Brighiye sahibiz tek sorunun kanatlar Vucinic sanıyorum sol kanatta oynayacak geçen sene genelde orda oynadı Castillo gelirse coşarız

----------------Doni---------------

cicinho--------Mexes-----Juan----Riise
---------------De Rossi----Aquilani-----

Taddei--------Totti--------Vucinic

-------------Baptista-----------

sanıyorum böyle oynacağız bu sene pazar günü belli olur zaten inter maçında

Manu61
19.08.2008, 00:52
Riise'nin uyum sorunu yaşayacağını sanmıyorum orta sahada Perrotta Pizarro Taddei Aquilani De Rossi ve vasat bir oyuncu olan Brighiye sahibiz tek sorunun kanatlar Vucinic sanıyorum sol kanatta oynayacak geçen sene genelde orda oynadı Castillo gelirse coşarız

----------------Doni---------------

cicinho--------Mexes-----Juan----Riise
---------------De Rossi----Aquilani-----

Taddei--------Totti--------Vucinic

-------------Baptista-----------

sanıyorum böyle oynacağız bu sene pazar günü belli olur zaten inter maçında
defansımız yine taş gibi...orta sahamızda iyi ama dedigin gibi sol kanaltta sorun yasarız...vucinic gecen sene beni hicte tatmin etmedi...castillo yu alırız ama bitti bitecek diyorlar hayırlısı...gol atmakta sorunumuz olmaz taddei pizarro ve özellikle perrotta gibi cok iyi gizli golcülerimiz ve 5 sene sonra avrupanın en iyi orta sahalarından birisi olacak olan Aquilani miz var....tabiki Totti yine en büyük silahımız...insallah manciniyle yakaladıkları bad boys havasını baptistaylada yakalarlar..

Hüseyin İlkin
20.08.2008, 20:22
güle güle Sensi,rahat uyu..

http://laziomania.nbatr.com/2008/08/franco-sensi-2.html

Cem Akyüz
21.08.2008, 18:53
Sarı kırmızılı takım, geçtiğimiz hafta Julio Baptista’yı kadrosuna kattı ve ağustos ayı bitmeden son bir ofansif oyuncunun daha peşine düştü.
İtalya’dan gelen haberlere göre, İnter’e giden Mancini’nin yerini doldurmak için Roma, Castillo ile Menez’den birini kadrosuna katmak istiyor.
Roma’nın yanında Nery Castillo için Real Betis de devrede. Meksikalı oyuncu, geçtiğimiz yıl Copa America’da parladıktan sonra büyük bir meblağ karşılığı Shaktar’ın yolunu tutmuştu.
Ancak Ukrayna’da zorlanan Castillo, sadece 6 maça çıktıktan sonra 2007’nin aralık ayında Manchester City’e kiralanmıştı.
Omzundan sakatlanan futbolcu, City adına da sadece 2 maçta forma giyebilmişti. Oyuncunun menajeri Juan Carlos, Roma ile görüşmelerin oldukça ilerlediğini belirtti.
Eğer Castillo’nun transferinde problem çıkarsa, Roma onun yerine Monaco’lu Jeremy Menez’i düşünüyor. 21 yaşındaki orta saha, Fransa’nın en çok gelecek vaat eden isimlerinden biri olarak gösteriliyor.
Monaco, Menez için 12 milyon avro civarında bir bonservis talep ediyor. Mercato365’e konuşan Menez, “Roma’nın beni Nantes maçında izlediğini biliyorum” dedi.
“Daha önce menajerimle konuştular, ben sadece işlerin nasıl gelişeceğini izliyorum”
“Roma, Avrupa’nın en iyi takımlarından bir tanesi. Onların benimle ilgilenmesinden oldukça gurur duydum”

Manu61
21.08.2008, 19:47
meneze 12 milyon abartı olur...iyi bir futbolcu ama italyada oynayamaz...castillo gelse keske...

Berk
23.08.2008, 16:37
Yarın akşam Inter ile Roma arasında İtalya Süper Kupası maçı var.Maçı saat 21.45'ten itibaren NTV'den takip edebilirsiniz..

Gökhan Cebecioğlu
24.08.2008, 05:12
Ntvspor veriyorsa iyi Ercan Taner'in anlatımıyla mahalle maçı bile izlerim ben.Ama Güntekin Onay anlatınca uykum geliyo.

Atakan
24.08.2008, 11:08
http://www.ntvspor.net/Images/34412.jpg

Chelsea'nin Ukraynalı futbolcusu Andriy Shevchenko, AC Milan'a transfer oldu.

Bu transferi ünlü İngiliz kulübü resmi sitesinde resmen duyurdu.

2005-06 sezonun sonunda AC Mİlan'dan İngiltere'nin Chelsea takımına rekor bir ücretle transfer olan golcü futbolcu, AC Milan'daki başarısını bir türlü yakalayamamış ve pek fazla forma şansı bulamamıştı.

Kaynak:Ntvspor

Sacit
24.08.2008, 13:30
işte efsane Milan geri dönüyor artık..

Sheva, ingiliz kulübünde eski günlerine dönemedi, zaten onun yuvası Milano'dur.. tekrar hayırlı olsun. şuraya baa mavi forma bile yakışmıyor ona..

kırmızı siyah varken..

Trkz61
24.08.2008, 13:37
Milan önce yaşlı kadrosunu iyice gençleştirmeli.Yoksa ne köy olur ne kasaba bu takımdan.

Berk
24.08.2008, 14:15
Milan önce yaşlı kadrosunu iyice gençleştirmeli.Yoksa ne köy olur ne kasaba bu takımdan.

Kesinlike katılıyorum.Milan'da sanki 30 yaş altı futbolcuları transfer etme veya kadroda barındırmama yasağı var.Kaka-Pato gibi 2 istisna dışında takım hep 30-34 yaş civarında.Bu kulübe giren 40 yaşında çıkabiliyor kulüpten ancak..

Sheva falan artık bunlar bitmiş oyuncular.Milan bu sene 3.lükten öteye gidemez..

Cem Akyüz
25.08.2008, 17:19
Malesef İnter'e penaltılarda kaybettik aslında iyide oynadık ama kaptan penaltıyı vurdu direğe o kaçırdığı içinde kızamıyorum:)İyi işler yapacağız ligde Forza Roma

ilhan
25.08.2008, 17:33
Mourinho'nun İnter'i bu sezon ligin altını üstüne getirir. Bunu koyu Roma taraftarı olarak söylemek üzücü olsa da görünen bu.

Özge
25.08.2008, 18:00
De Rossi'nin golü çok iyiydi.Balotelli'ninki de güzeldi.Penaltılar sonunda da olsa kupayı almak güzel.Morinho ilk kupasını aldı.Devamını bekliyorum:)

Cem Akyüz
26.08.2008, 00:32
Real Madrid’dan Julio Baptista’yı başarıyla kadrosuna katan Roma, haftasonuna kadar bir başka transferi daha bitirmeye hazırlanıyor.

İtalya’dan gelen haberlere göre Amantino Mancini’yi İnter’e satan Roma, haftasonuna kadar bu boşluğu Castillo, Jeremy Menez ve Florent Malouda üçlüsünden birini kadrosuna katarak doldurmak istiyor.

Bahsedilen üçlüden başkent ekibine en yakın olan ismin Menez olduğu bilinirken, Castillo’nun menajeri Gianluca Marino’nun yaptığı son açıklama tüm planları bozdu.

“Roma yönetimi ile bu hafta görüşeceğiz. Şu an Daniele Prade’den buluşmanın saatini netleştirmek için telefon bekliyorum.”

“Roma’nın transfer etmek istediği birkaç oyuncu var ve Castillo da bunlardan biri. Deniele’nin Luciano Spalletti ile bu oyuncunun kalitesi hakkında konuştuğunu biliyorum. Biz ise işin finansal yönünü konuşacağız.”

24 yaşındaki oyuncuyu kadrosuna katmak isteyen bir başka takım olan Real Betis’in ise, Castillo’nun isteği doğrultusunda şansı bulunmadığını da belirten Marino, oyuncusunun İtalya’da oynamak istediğini söyledi.

“Castillo’nun Roma’ya transfer olmak istemesinin en büyük nedeni Spalletti ile birlikte çalışmak istemesi.”

“Sanırım bir-iki gün içinde bu transferi bitireceğiz.”

Geçtiğimiz sene Amerika Kupası’ndaki etkili oyunu ile kendinden söz ettiren ve Shaktar Donetsk’e transfer olan Castillo, Ukrayna’da aradığını bulamamış ve Aralık ayında Manchester City’e kiralık olarak gitmiş ancak burada da sadece yedi maçta forma giyebilmişti.

Her ne kadar Castillo’nun menajeri, kanat oyuncusunun Real Betis’e gitmek istemediğini belirtsede, MedioTiempo.com’da yer alan habere göre Shakhtar Donetsk’in Castillo’yu İspanyol takımına kiraladığı belirtiliyor.

Berk
27.08.2008, 18:51
Shevchenko AC Milan'da

AC Milan tarafından yapılan resmi açıklamada, Andriy Shevchenko'nun Milano'ya dönüşünün tamamlandığı ifade edildi.Chelsea FC ile anlaşılmasının ardından Pazar akşamı İtalya'ya gelen Ukraynalı yıldız, sağlık kontrolünün ardından bu transfer gerçekleşti.

Rossoneri'den Londra'ya transferinin ardından zorlu 2 sene geçiren Shevchenko, bekleneni gösteremezken, yaptığı açıklamada tekrar AC Milan'da olacak olmasından dolayı mutlu olduğunu ifade etti.

Asbaşkan Adriano Galliani yaptığı açıklamada, Shevchenko'nun yeniden "7" numaralı formayı giymesini istediğini ama bu formayı giyen Alexandre Pato'dan bunu istemenin doğru olmayacağını belirtti.
Forma numarası hakkında konuşan Shevchenko ise, 70 ya da 77 numaralı formayı giyebileceğini belirtirken, önemli olanın AC Milan forması giymek olduğunu belirtti.

Philipe Senderos Milan'da

İtalya Birinci Futbol Ligi takımlarından AC Milan, Arsenal'in İsviçreli savunma oyuncusu Philipe Senderos'u 1 yıllığına kiralık olarak kadrosuna kattı.

Daha önce Ronaldinho ve Shevchenko gibi sansasyonel transferler yapan Milan, Alessandro Nesta'nın sakatlanmasının ardından defans hattını Senderos ile güçlendirdi.

Milan, bu bölgede Branislav Ivanovic'i düşünüyordu ancak oyuncu ve kulübü ile yaşanan sorunlardan dolayı bu transfer gerçekleşmeyince İtalyan devi Arsenal'in kapısını çaldı. Manchester United'tan Mickael Silvestre'yi kadrosuna katan Arsenal ise geçen sezon yaptığı hatalar ile dikkat çeken Filip Senderos'u hatırısayılır bir rakam karşılığında Milan'a kiraladı.

Ancak Milan, Arsenal ile öyle bir sözleşme yaptı ki Senderos'un gelecek sezon bonservisi ile birlikte İtalyan devinde olması kaçınılmaz bir son. Zira Milan, Arsenal ile yaptığı anlaşmada gelecek sezon Senderos'u kadrosuna katmak istemesi halinde opsiyon hakkının kendisinde olmasını sağladı.

------------------------------------------------

Milan bu sene bana göre çok iyi transferler yaptı.Şöyle bir baktığımızda belki kariyerlerinde büyük düşüş olan oyuncular olduğunu görebiliriz ancak bu futbolcuların beklenilen çıkışı yapacaklarına inanıyorum.Ha tabiki R10 eski R10, Sheva eski Sehva olur mu, bu zor gözüküyor ancak iyi performanslar sergileyeceklerdir.Ayrıca bu 2 ismin yanında Flamini ve Senderos'ta kaldı.Senderos ve özellikle Flamini çok katkı yapacaktır Milan'a..

Taktik nasıl olacak merak ediyorum.Sheva'yı Pato ile beraber oynatırsa Gattuso-Pirlo ikilisinden birini yedeğe çekmek zorunda kalacak.Ama ben Sheva'yı 11'de tek forvet oynatacağını Pato'yu da oyuna sonradan sokacağını düşünüyorum Ancelotti'nin..

-----------------Dida----------------

Zambrotta---Nesta--Maldini(Senderos)--Jankulovski

-----------------Pirlo----------------

Seedorf--------------------Ronaldinho

----------------Kaka---------------

-------Sheva--------Pato----------

aytun2023
28.08.2008, 14:50
en sevindiğim olay şeva nın Milana dönüşü.eski formunu ve havasını yakalarsa eminim ki bu sene pirlo ile iyi işler yapacak.Kaka ve ronaldinho bunlara katılırsa milan bu sene seri A nın en büyük şampiyonluk adayıdır.ZATEN PİRLO AMBROSİNİ GATTUSO GİBİ OYUNUN İKİ YÖNÜNÜDE ÇOK İYİ OYNAYAN İSİMLERE SAHİPLER.Geçen senelere oranla bu sene seri A daha heyecanlı olacak.İnter ve Roma nın işi bu sene zor.AYRICA UEFA ŞAMPİYONU DA KADIKÖY DE MİLAN OLUR.B.MÜNİH GİBİ SERSERİLİK YAPMAZLARSA.
FORZA MİLAN

Berk
29.08.2008, 15:50
Serie A başlıyor.NTVSpor'dan yayınlanacak maçlar şöyle:

Cumartesi 21.30 / Sampdoria - Inter (canlı)

Pazar 16.00 / Milan - Bologna (canlı)
Pazar 18.00 / Roma - Napoli (canlı)

Cem Akyüz
30.08.2008, 02:37
Menez, resmi imza töreninde yaptığı açıklamada şunları söyledi: "Roma İtalya'da en güzel futbol oynayan takım ve ben buraya kazanmak için geldim. Böyle bir takımda, böyle büyük oyuncularla beraber oynamak benim için büyük bir zevk olacak. Çok mutluyum. Fransa'da Roma'nın maçlarını kaçırmıyordum. Diğer kulüplerin de benimle ilgilendiğini biliyordum. Özellikle Manchester United bu konuda çok ciddiydi. Ama ben Roma'ya oynamak ve kazanmak için geldim. Umarım bunu Cumartesi gün gerçekleştireceğiz"

TolgaTopçu61
30.08.2008, 23:37
Mourinho beraberlikle başladı!

Bugün başlayan İtalya Ligi Serie A'da son şampiyon Inter, Sampdoria deplasmanında sezonu açtı. İsveçli golcüsü Zlatan Ibrahimovic'in bulduğu gol ile ilk yarıyı önde kapatan lacivert siyahlılar 2. yarıda adeta şahlanan rakibi karşısında beraberliği bile kurtarmakta zorlandı.

Sezonu geçen yıl elde ettiği Serie A şampiyonluğunu koruma hedefiyle Sampdoria deplasmanında açan Inter ummadığı bir puan kaybıyla başladı.

Teknik direktörlük görevinden ayrılan Roberto Mancini'nin yerine getirilen Portekizli Jose Mourinho'nun ilk lig maçı özelliğini de taşıyan mücadelenin ilk yarısını, geçen sene takımını sırtlayan İsveçli golcü Zlatan Ibrahimovic'in 33. dakikada kaydettiği golle 1-0 önde kapatan son şampiyon ikinci yarıda bir hayli zorlandı.

İkinci yarıda arka arkaya gelen Sampdoria ataklarında zor durumlara düşen Inter savunması 68. dakikada Delvecchio'nun ayağından gelen gole engel olamadı.

Gelen beraberlik golüyle motivasyonu artan Sampdoria'nın galibiyet golü için yaptığı akınlarda sıkıntı yaşayan Inter'de Mourinho'nun skoru değiştirmek adına Jimenez ve Crespo oyuna alma hamlesi de sonuç vermeyince takımlar sahadan birer puanla ayrıldı.

ÖzGür Ayar
31.08.2008, 17:21
Serie A başlıyor.NTVSpor'dan yayınlanacak maçlar şöyle:

Cumartesi 21.30 / Sampdoria - Inter (canlı)

Pazar 16.00 / Milan - Bologna (canlı)
Pazar 18.00 / Roma - Napoli (canlı)

İki maçta 4'te başladı saat 6 da nası canlı vericeklermiş :D

Bu arada Ronaldinho gerçekten zevk veriyor Milan formasıyla. İnzaghi ise resmen fosilleşmiş.

Berk
31.08.2008, 18:07
Dünyanın en iyi oyuncusunun kim olduğunun yanıtının Ronaldinho olduğu kesinleşmiştir.Oyunun her bölümünde oyunda olan, müthiş bilek hareketleri, çalımları ve inanılmaz zevk veren futbolu onun dirilişinin göstergesiydi..

Maça gelince mağlubiyetin tek sorumlusu Inzaghi kazması ve sivrizekalı Ancelotti'dir.Shevchenko ve Pato gibi biri dünyanın sayılı forvetlerinden diğeri de geleceğin tartışmasız yıldızlarından ikisini de yedek oturtmayı ancak Ancelotti başarabilirdi.Ronaldinho'nun onca emeğiyle girilen sayısız gol pozisyonun hepsini cömertçe harcayan Inzaghi'yi maçesnasında çok güzel sözler sarfettim..

Milan bu yenilgiye rağmen şampiyonluğun en büyük adaylarından birisidir.Bu mağlubiyet benim için bir anlam etmiyor kaldı ki Kaka, Senderos, Nesta, Gattuso gibi çok ama çok önemli oyuncular sakatlıklarından dolayı bu maçta forma giyemediler.Onların dönüşüyle Milan'ın önünde kimse duramaz..;)

Mayls
31.08.2008, 18:08
Bologna 2:1 kazandı.

Maçı pek beğenmedim doğrusu. Hak edenin kazanamadığı maçı oldum olası beğenemem zaten. Bologna tipik İtalyan futboluyla kazandı.

Manu61
31.08.2008, 18:10
İki maçta 4'te başladı saat 6 da nası canlı vericeklermiş :D

Bu arada Ronaldinho gerçekten zevk veriyor Milan formasıyla. İnzaghi ise resmen fosilleşmiş.
milan cok kötü oynadı bugun...o kadar yaslılarki macın son 15 dakikasında ayakta bile zor durdular..2. yarıda ronaldinho 10-15 dakika boyunca mükemmel isler yaptı ve inzaghi gol kacırma rekorlarını alt üst etti...bologna cok savascı bir takım olarak göründü bana...kadrosu da fena degil di vaio ve marazzina hücum hattını iyi organize ettiler..roma hepimizi üzdü..ama napoli gecen senede basımızı agrıtmıstı...dün inter sampdoria macını 90 dakika izledim ve inter beni hic korkutmadı acıkcası...2.yarı sampdoria resmen ezdi interi ve mourinho buna karsılık veremedi...beraberlige sevinmesi gerekir..cassanonun kacırdıgı bir pozisyon varki akıllara zarar :D...lazio cagliari karsısında mac 1-1 devam ederken rakibinin 10 kisi kalmasını iyi degerlendirdi ve 4-1 lik flaş ir skorla galip geldi...torinoda ligin yeni ekibi lecce yi 3-0 lık net bir skorla maglup etti...atalanta sienayı ve catania genoa yı evlerinde 1-0 lık skorlarla maglup ettiler...ligin bir diger yeni ekibi chievo ise regginayı 88. dakikada attıgı gol ile 2-1 yenmeyi basardı...aksam fiorentina-juventus macı var bakalım o mac ne olacak..FORZA ROMA !!!!

Berk
31.08.2008, 18:19
milan cok kötü oynadı bugun...o kadar yaslılarki macın son 15 dakikasında ayakta bile zor durdular..

Abicim yapma gözünü seveyim.Milan son zamanlardaki en görkemli futbolunu oynadı bugün.Oyuncular basmadık yer bırakmadılar Inzaghi dışında.40 yaşındaki Maldini 20 yaşındaki defanslara taş çıkarttı.Ancak partneri Kaladze çok hata yaptı.2.cümlen ise doğrudur.O baskı kurulan anlarda, Ronaldinho'nun alda at dediği ancak Inzaghi'nin Guiness Rekorlar kitabına yeni gol kaçırma rekorunu ekleme isteğinden ötürü diğer oyuncularında direnci kırıldı.Hakem Shevchenko'ya her pozisyonda faul çaldı, çıldırdım.Ve bunlarda üst üste eklenince takım maçı bıraktı.Bolognalı oyuncu istese atamayacağı bir golü attı ve mç orada koptu.Son 10 dakikada da Milan etkisizdi, oyuncular çok efor sarfetmiş ve yorulmuşlardı..:(

Nefret ediyorum futbolun adaletsizliğinden..:(

Trkz61
31.08.2008, 18:21
Milan'a kötü oynadı diyen çarpılır bugün.

Manu61
31.08.2008, 18:24
Abicim yapma gözünü seveyim.Milan son zamanlardaki en görkemli futbolunu oynadı bugün.Oyuncular basmadık yer bırakmadılar Inzaghi dışında.40 yaşındaki Maldini 20 yaşındaki defanslara taş çıkarttı.Ancak partneri Kaladze çok hata yaptı.2.cümlen ise doğrudur.O baskı kurulan anlarda, Ronaldinho'nun alda at dediği ancak Inzaghi'nin Guiness Rekorlar kitabına yeni gol kaçırma rekorunu ekleme isteğinden ötürü diğer oyuncularında direnci kırıldı.Hakem Shevchenko'ya her pozisyonda faul çaldı, çıldırdım.Ve bunlarda üst üste eklenince takım maçı bıraktı.Bolognalı oyuncu istese atamayacağı bir golü attı ve mç orada koptu.Son 10 dakikada da Milan etkisizdi, oyuncular çok efor sarfetmiş ve yorulmuşlardı..:(

Nefret ediyorum futbolun adaletsizliğinden..:(
hmm..milan cok güzel oynadı dedin..milan sadece ikinci yarının 20 dakikasında güzel oynadı..ilk yarı güzel oynadıgını düsünmüyorsundur sanırım...20 dakikalık periyotta cok iyi bastırdılar inzaghi nin yerine babam olsa 2-3 tane atardı :D ama sadece 20 dakika yani milan bugun güzel oynadı derken bunuda düsünmek lazım..ilk yarı sahada milan diye birsey yoktu bence...shevchenko,kaka,pato ilk 11 cıkmaya basladıktan sonra milan düzelir..sampiyonlugun en büyük favorisidir tabiki diger 3 takımla beraber...

Kadir
31.08.2008, 18:36
Valiani'nin golü manyakdı .

Özge
31.08.2008, 19:56
Milan gerçekten iyiydi bugün.Çok gol kaçırdı.Atamayan atar derler ya aynen öyle oldu.

vurgun_kiz_61
31.08.2008, 20:03
Bu sene Milani favori gormuyorum iyi oyunculara sahip ama iyi bi oyun sergileyemedi bu aksam...

Cem Akyüz
31.08.2008, 23:45
Ah Roma ah herkesin puan kaybettiği hafta biz niye puan kaybederiz anlamam

İskender YILMAZ
01.09.2008, 16:29
http://www.ligtv.com.tr/uploads/news_manset_resim_c2_Tiago001.jpg
Başkanı tuvalete kilitledi

Serie A'nın şampiyonluk adaylarından Juventus'un satış listesindeki ismi Tiago'nun, kulüp başkanı Giovanni Cobolli Gigli'yi tuvalete kilitlediği ortaya çıktı.

SKY İtalia'da canlı yayında bir açıklamada bulunarak konuyla ilgili iddiaları doğrulayan Gigli, "Tuvalete kilitlendiğim haberi doğru" dedi. Portekizli oyuncu Tiago, kulübünün kendisini satış listesine koymasına sinirlenmiş, Everton ve Monaco'dan gelen teklifleri de reddetmişti. Bu durum, Tiago gitmediği için transfer gerçekleştimeyen Juventus'da tansiyonu iyice yükseltti. Ancak Tiago'nun satılmaması için baskı yapmak amacıyla Juventus Başkanı Gigli'yi tuvalete kilitlemesi ipleri kopardı.

Gigli'nin bir saat süreyle tuvalette kapalı kaldığı, daha sonra yardım isteyen sesini duyan takım oyuncularından Alessandro Del Piero'nun kapıyı kırıp başkanı kurtardığı ortaya çıktı. Olayın bu şekilde ortaya çıkmış olamasının utanç verici olduğunu dile getiren Gigli, "Bir arkadaşıma söylemiştim. O da konuşmuş" diye konuştu.

Gigli, "Sesimi duyup yardıma gelen Alessandro del Piero, kapıyı kırıp beni kurtardı. Hatta maç öncesi sakatlanmasını istemediğimden, başka birini yardıma çağırmasını istedim ama o kapıyı kırıp çıkmamaı sağladı. Umarım Tiago gece yarısına kadar kendine bir yer bulur" demekle yetindi.

Kaynak: DHA

ilginç.. :)

Erbay
01.09.2008, 16:31
Milan bu sene yine çok kolay puan kaybedecek gibi. Bu maçta güvenilir bir takım görüntüsü vermediler. Yalnız Kaka daha oynamıyor. O dönünce çok şey değişecek.

OYılmaz
02.09.2008, 15:06
Napoli taraftarı tren gasp etti

Yedi yıl sonra Roma deplasmanına gidebilen Napoli taraftarı fanatikler bilet bulamayınca tren gasp ettiler

İtalya Profesyonel Futbol Ligi Serie A'da sezon açılışı yine olaylı oldu. Yedi yıl aradan sonra Roma ile ilk kez taraftarlı maç oynama hakkını elde eden Napoli'nin fanatikleri olay yarattı. Roma'da oynanacak maça gitmek isteyen yüzlerce taraftar, trende yer bulamayınca, biletli yolcuları indirip treni gaspederek Roma'ya gitti.
250 biletli yolcu mağdur olurken, Napoli Savcılığı suçu demiryolları firması Trenitalia'ya yıktı.
Serie A'da Napoli-Roma takımları arasındaki maçlar, iki takım arasında daha önceleri yaşanan şiddet içerikli olaylar nedeniyle son yedi yıldır taraftarsız oynanıyordu. Ancak bu sene bu yasak kaldırıldı. İki takım arasındaki ilk maçın da sezonun ilk gününe denk gelmesi ise ortalığı karıştırdı. Roma'da oynanacak maça gitmek için soluğu tren istasyonunda alan Napolili taraftarların büyük bölümü biletleri olmamasına karşın trene binmek istedi. Yetkililerin trende yer olmadığı yönündeki açıklamalarla tatmin olmayan taraftarlar, bu kez kaba kuvvete başvurdu. Taraftarlar, TSİ ile 10.00'da Napoli'den Roma'ya hareket edecek trenin etrafını sararak, biletli yolcuları inmeye zorladı. Boşalan yerleri dolduran taraftarlar, treni tam anlamıyla gaspederek Roma'ya gitti.

Durumun demiryolları firması Trenitalia tarafından savcılığa duyurulması üzerine olay hakkında soruşturma açıldı. Savcılığın açıklaması ise hem firma hem de mağdur olan yolcular üzerinde şok etkisi yarattı. Savcılık, "Taraftar biletliymiş. Firmanın hatasıö açıklamasında bulundu. Firma bu açıklama karşısında biletlerin isimle satıldığını ve ellerinde tüm listenin bulunduğunu belirtmekle yetindi.(dha)
http://4.bp.blogspot.com/_Wdi6vLT3Esg/SLupJnEgerI/AAAAAAAAHBA/erMnbpQUuIc/s400/big_20080831_termini_01.jpg

http://1.bp.blogspot.com/_Wdi6vLT3Esg/SLupJW6GfyI/AAAAAAAAHAw/fdtnu30wK0M/s400/big_20080831_termini2.jpg

Berk
02.09.2008, 15:15
İtalya'da alışık olduğumuz görüntüler.Onlar için futbol sadece futbol değil.Seviyorum İtalyanları..:)

OYılmaz
02.09.2008, 15:26
İtalya'da alışık olduğumuz görüntüler.Onlar için futbol sadece futbol değil.Seviyorum İtalyanları..:)

İtalyanları sevmekle kalmıyor bayılıyorum 2. vatanım Sicilya :) Bazen Türklerle akraba olduklarını düşünüyorum bu animasyonda görüldüğü gibi :) Zaten İtalyanların ataları Etrüskler yapılan araştırmalar sonucunda Türk çıktı düşündüğüm doğruymuş :)

http://www.girift.com/yoksa-italyanlar-turk-mu/

Berk
02.09.2008, 15:43
İtalyanları sevmekle kalmıyor bayılıyorum 2. vatanım Sicilya :) Bazen Türklerle akraba olduklarını düşünüyorum bu animasyonda görüldüğü gibi :) Zaten İtalyanların ataları Etrüskler yapılan araştırmalar sonucunda Türk çıktı düşündüğüm doğruymuş :)

http://www.girift.com/yoksa-italyanlar-turk-mu/

Animasyonu daha önceden izlemiştim, İtalyan bayrağı yerine Türk bayrağı koysan oradaki davranışlarda hiçbir farklılık olmaz.:)Nedense İtalyanlar bana hep yakın gelmiştir, aramızda duygusal bağ var.Etrüskler kısmına gelince ise dediğin gibi DNA testleri sonucu büyük ölçüde doğrulanmış.2 sene öncede biyerde okumuştum genlerin %97'si aynı diye.O kadar olacağını pek düşünmesemde İtalyanlar'a benziyoruz birçok konuda..:)

ilhan
02.09.2008, 16:04
Osman ve Berk'e katılıyorum. Ben de severim İtalyanlar'ı. Yaşamak, gezmek, görmek istediğimin ikinci yer Messina'dır. Yapı olarak bize benzeselerde tipik İtalyan modellerini pek sevmem. :) İtalyan var bir de İtalyan var.

Cem Akyüz
02.09.2008, 17:56
Bende çok severim İtalya'yı.En büyük hayallerim Trabzonspor'u şampiyon görmek ve Roma'ya gitmek ikisinide göreceğimi sanıyorum:)

Manu61
02.09.2008, 18:39
Bende severim İtalya'yı ve İtalyanlar'ı Floransa'yı her zaman görmek istemişimdir..tarihi ve kültürel bir yer..birde milano defilelerini hep merak etmişimdir :D:D

Özge
02.09.2008, 20:29
http://www.inter.it/aas/img/109038-480.jpg (http://www.inter.it/aas/img/109038-480.jpg)

http://www.inter.it/aas/img/109026.jpg (http://www.inter.it/aas/img/109026.jpg)
http://www.inter.it/aas/img/109002-480.jpg

http://www.inter.it/aas/img/109030-480.jpg (http://www.inter.it/aas/img/109030-480.jpg)

http://www.inter.it/aas/img/109031-480.jpg (http://www.inter.it/aas/img/109031-480.jpg)

İlk idmanına da çıktı.Mourinho'da mutlu.:)Quaresma Inter'de başarılı olacak.

Manu61
02.09.2008, 20:44
Quaresma iyi transfer umarım etkisiz olur :D İtalya futbolunun sertliği bakalım Quaresma'yı ne zaman isyan ettirecek...Mourinho'nun istediği oyuncular alındı..Lampard'ı istiyordu ama Quaresma'da olur demişti..Artık bahanesi kalmadı..Sampdoria maçındaki oyunuyla İnter takımının şampiyon olması çok zor..Önümüzdeki haftalarda bakalım İnter nasıl bir görüntü verecek...FORZA ROMA..

Kadir
03.09.2008, 00:40
Quaresma dağıtacak aslanım :)

Bu arada sertlikle fazla sorun yaşamaz . Matterazi ile aynı takımda sonuçda :)

Sacit
03.09.2008, 11:33
10 tane quaresma gelse ne yazar... ayağını kırar verirler eline..

Berk
03.09.2008, 17:57
Roma, Totti ile 2014 yılına kadar sözleşme imzaladı.Totti'nin futbol kariyeri bitince Roma'yı satın alıp başkan olur kulübe..:p

ilhan
03.09.2008, 18:02
Bildiğim kadarıyla hisselere ortaklığı var Berk. Doğduğu gün Roma kulübüne satılmış rivayete göre. :)

Berk
04.09.2008, 10:09
Bildiğim kadarıyla hisselere ortaklığı var Berk. Doğduğu gün Roma kulübüne satılmış rivayete göre. :)

Evet abi, Totti'nin Roma'nın hisselerine küçükte olsa ortak olduğunu biliyorum.İlerleyen zamanlarda dediğin gibi işleri ilertip kulübü de satın alır belki dediğin gibi..:)

Bu arada Napolili taraftarların, Roma maçına gitmek için tren gasp etmeleri nedeniyle bu sezonki deplasman maçlarına gitmeleri yasaklanmış.Bu yasak İtalya'da ne kadar işler, Napolililer buna ne kadar uyar orası soru işareti..:)

Napoli'ye deplasman darbesi

Napolili taraftarlar, AS Roma ile deplasmanda yapılan karşılaşmada olay çıkartmalarının ardından, Napoli'nin deplasman maçlarını seyircisiz oynayacağı açıklandı.

Tren istasyonunda bilet bulamadıkları için olay çıkartan Napolili taraftarların, 500.000 avro zarar verdiği ifade edilirken, İtalya içişleri bakanı Roberto Maroni tarafından yapılan açıklamada ayrıca bu kişilerin tespit edilmeye başlandığını belirtildi.
Napolili taraftarlar geçen sezon deplasmanda zaman zaman seyircisiz mücadele ederken, Roma Olimpiyat

Stadyumu'nun dışında büyük olaylar çıkartmış ve sezon bir taraftar bir de polis memurunun hayatını kaybetmesiyle sona ermişti.

İtalyan medyası, kararın sadece bununla kalmayacağını iddia ederken, Napoli'nin kendi sahasında da seyircisiz oynayabileceği ifade ediliyor.

Kadir
04.09.2008, 10:18
Harbiden bu Napoli taraftarı piskopat ya :)
Bunları İstanbul'a salmak lazım eziklere ders versinler :)

Cem Akyüz
05.09.2008, 22:03
Roma’nın etkili isminin, kulübüyle daha iyi bir kontrat için anlaşması an meselesi.
Aquilani bu sene Arsenal, Inter ve Juventus gibi dev takımların transfer listesindeydi. Fakat Roma, oyuncusunu elinde tutmayı başardı.
Zavaglia oyuncunun artık Roma ile sözleşmesini uzatmasının an meselesi olduğunu açıkladı.
“Alberto hep sözünde durmuştur. Roma’da kalmak istediğini daha önce açıklamıştı”
“Kulüple olan görüşmeler devam ediyor, fakat daha fazla bilgi vermem söz konusu değil”
Roma bu yaz Aquilani’yi elinde tutabilmek için çok çaba harcamıştı.

Cem Akyüz
05.09.2008, 22:04
Yeni stada, uzun süre yaşadığı sağlık problemlerinden sonra geçen ay hayata veda eden Franco Sensi'nin adının verilmesi planlanıyor.
İlk gelen haberler, yeni kompleksin 50,000 kişilik, sanat eseri gibi bir yapı olacağını söylüyor. Roma belediye başkanı Gianni Alemanno da kulübün bu planlarının hayata geçirileceğinin sözünü verdi.
Şimdi Roma, şehrin Caltagirone bölgesinde stat yapmaya elverişli bir arazi satın almaya çalışıyor. Olimpico Stadı'nı yıllardır ezeli rakibi ile paylaşan kulübün taraftarları, kendilerine ait bir stadın olması fikrine çok olumlu bakacaktır.
Olimpico, '90 Dünya Kupası için esaslı bir şekilde elden geçirildiğinden beri hemen hemen hiçbir değişikliğe uğramadı. Bu stat, güvenlik eksiği, kötü imkanları ve tribünlerin yetersiz görüş açıları sebebiyle zaten pek beğenilmiyor.
İtalya'da büyük kulüpler arasında trend değişiyor gibi. İlk olarak Juventus, yeni bir stadyum yapmaya karar vermiş ve eski Delle Alpi Stadı'nı canlandırmanın çalışmalarına başlamıştı. Şimdi de Roma iç saha maçlarını kendine ait bir sahada oynamak istiyor. İtalyan takımları da modern spor komplekslerinin, kulüplerin ilerlemesi için önemli safhalardan olduğunu anlamış durumdalar.

Murat GENEL
08.09.2008, 23:16
"Totti'ye Ortadoğu hakkında bir soru sorsanız, ortasaha'nın doğusundan bahsettiğinizi sanır"

Paolo Di Canio

Ulan bu adamdan nerfret ediyorum ama burada iyi laf sokmuş ..

Cem Akyüz
09.09.2008, 00:13
Di Canio anca konuşsun zaten faşist herif

ilhan
09.09.2008, 00:18
Di Canio'nun sözlerini ciddiye alıp cevap verdiğine inanamıyorum Cem. Bildiğim kadarıyla Totti bile vermemişti. ;)

Cem Akyüz
09.09.2008, 00:30
İlhan normalde hiç sevmem adamı ama Totti'ye diyince hırslandım birden.Haklısın aslında ciddiye bile almamak lazım

ilhan
09.09.2008, 00:35
Şu imzanın Türkçesini bir ara özelden gönderiver. :D

Cem Akyüz
11.09.2008, 22:34
Kaptan, 4 ay önce sakatlandığı dizinde yeniden ağrı oluştuğunu belirtti. Oyuncu Roma doktorları tarafından incelemeye alınırken, doktorlar operasyon sonrası böyle problemlerin normal olduğunu söylediler.
Ancak işler Totti için iyi görünmüyor. Spaletti, Totti’yi muhtemelen hafta sonu riske etmeyecek, hatta Cluj maçını bile kaçırabilir.
Aynı zamanda Doni de tendonundan problem yaşıyor. Oyuncu antrenmana devam etse de hemen ardından ağrıları artınca antrenmanı terk etti.
Sarı kırmızılı ekipte Perrotta, Juan ve Luciano’nun sakatlıkları devam ediyor bu da Spaletti’nin ileriki günlerde başını ağrıtacak gibi duruyor.

Cem Akyüz
11.09.2008, 22:34
Birkaç sezondur sergilediği futbol ile Taddei, Roma için önemli bir oyuncu oldu. Sakatlık geçiren oyuncu Napoli ile oynanan sezonun açılış maçını kaçırmışdı.

28 yaşındaki oyuncu antrenmanlara başladı ve geri dönmeye hazır durumda.

Roma Channel’e konuşan Taddei, “İyi hissediyorum. Antrenmanlara tekrar başladım.” dedi.

“Geri dönebilmek bana huzur veriyor.”

“Palermo maçında konsantre olmalıyız ve antrenörümüzün bize söylediklerini sahaya yansıtmamız gerekiyor. Hedefimiz üç puan almak olacak.”

“Palermolu oyuncular yeni antrenörlerine kendilerini göstermek isteyeceklerdir. Doksan dakika boyunca aynı konsantrede oynamalıyız.”

Berk
12.09.2008, 21:32
Totti'nin olası bir sakatlığı Roma'yı zor durumlara düşürür.Ancak artık Roma'nın yeni Totticikler yetiştirme vakti geldi.Bir Totti elbette kolay yetişmiyor ancak eğer gerekli altyapı çalışmaları yapılmazsa 4-5 yıl sonra Totti futbolu bıraktığında Roma büyük sıkıntı yaşar..

Serie 2.Hafta | Yayınlanacak Maçlar:

13 Eylül Cumartesi
19.00 Palermo - Roma (Ntv Spor)

14 Eylül Pazar
16.00 Genoa - Milan (Ntv Spor)
22.00 Juventus - Udinese (Ntv Spor) Bant

Zirveyi ilgilendiren diğer maçlarda ise Cumartesi günü Inter, Catania ile ve Pazar günü Fiorentina'da deplasmanda Napoli ile karşılaşacak..

Alihan Ertürk
12.09.2008, 23:15
bir ara roma kulübünün yattara ile totti'yi takas teklifi ettiği haberleri vardıı medyada ...
acaba bu gerçekten oldumu yoksa uydurma bir haber miydi ???

Cem Akyüz
13.09.2008, 00:33
bir ara roma kulübünün yattara ile totti'yi takas teklifi ettiği haberleri vardıı medyada ...
acaba bu gerçekten oldumu yoksa uydurma bir haber miydi ???

Roma'nın Yattara'yı isteyip istemediğini bilmiyorum ama Yattara'ya karşı Totti'yi 7 cihan bir araya gelse vermezler.Totti Roma için herşey demek kimse Totti'siz bir Roma düşünemiyor ekonomik krizde bile Roma Totti'yi satmamış Totti'de asla Romalı oluşunu sorgulatmamıştır Totti Romadan ancak ölünce ayrılacaktır

argentina
13.09.2008, 00:50
İtalya'da bu sezonun günah keçisi belli oldu: Napoli. Sezonun ilk haftasında Roma deplasmanına giden taraftarlarının trende olay çıkarması sonrasında geçmiş sezonlardan dili yanan federasyon yılanın başını erken ezeceksin derken cezayı da abarttı. İlk ceza sezon sonuna kadar Napoli taraftarına deplasman yasağı olarak açıklandı. Kesmemiş ki bu ceza, şimdi de Napoli'nin stadında 2 kale arkasını da 1 Kasım tarihine kadar kapattılar. Güney takımı olunca böyle oluyor. Sıkıysa Kuzey'e böyle bir ceza kessinler

Berk
13.09.2008, 19:15
Palermo-Roma maçı başladı.15 dakika geride kaldı ve Roma muhteşem oynuyor.Julio Baptista Roma ile çıktığı ilk maçta golle tanıştı 12.dakikada, durumu 1-0.Maçı izlemek izleyenler NTVSpor'dan izleyebilirler..

ÖzGür Ayar
13.09.2008, 20:02
Skor 1-1 olmuş Roma nasıl oynuyor maçı alabilirmi. Alması lazım :) Fb maçı yüzünden Roma maçını izliyemiyoruz.

Manu61
13.09.2008, 20:43
Maalesef Palermo 3-1 Roma...Neden böyle oynuyoruz anlayamıyorum ??

Cem Akyüz
13.09.2008, 21:09
çok eksiğimiz vardı yapacak bişey yok düzeleceğiz

Berk
14.09.2008, 17:37
Son yıllarda izlediğim en kötü Roma'ydı.Özellikle defans çok kötüydü, Roma gibi hedefleri büyük olan bir takımın kadrosunda bu kadar düz defanslar bulunmamalı.Herneyse zaten birçok eksik vardı ama yinede bu maçı kazanmalıydı Roma..

Şuan 78.dakikası oynanan maçlarda;

Genoa 1-0 Milan
Lazio 2-0 Sampdoria
Napoli 2-1 Fiorentina
Reggina 1-1 Torino
Bologna 0-1 Atalanta

Özge
14.09.2008, 20:26
Milan yine aynı Milan.Ronaldinho'yu almalarına rağmen bir değişiklik yok.

Mourinho'lu Inter bu hafta galip geldi.Umarım bu galibiyetler devam eder.:)

Hüdai Pervaneli
14.09.2008, 20:33
sacit senin milan isi baya bi bozdu

Murat'
15.09.2008, 12:29
Milan'ın durumu gerçekten de içler acısı...Bu sene yine 5. falan olurlar...

Manu61
16.09.2008, 21:18
Milan takımını ilk maçta baya eleştirmiştim eleştirilerimde %100 haklıydım bu hafta gördünüz işte

Cem Akyüz
18.09.2008, 19:00
Totti’nin alacağı bu ödül son haftalarda oldukça zor günler yaşayan Roma’da yüzleri biraz olsun güldürecek. Bu hafta Calabria bölgesi ekibi Reggina ile karşılaşacak olan Roma’da Totti, bu maç öncesi Gümüştop ödülünü alacak.

Bu ödül bütün sezon boyunca en dürüst ve centilmen şekilde, etik değerlere saygılı olarak oynayan futbolculara veriliyor. Totti, Damiano Tommasi’den sonra bu ödülü alan ikinci Romalı oyuncu olacak.

Daha önce bu ödülü Laziolu Paolo Negro, Interli Javier Zanetti, Juventuslu Ciro Ferrara ve Milanlı Andriy Shevchenko kazanmıştı. Bu isimlerin dışında 2003 yılında Cagliari’den Gianfranco Zola ve Fiorentina’dan Luca Toni’de Gümüştop kazanan isimler arasında. 2006-2007 sezonundaysa Milan formasıyla oynadığı futbolla Kaka bu ödüle layık görülmüştü.

Cem Akyüz
20.09.2008, 23:29
Roma:3 Reggina:0 net bir galibiyet aldık devamıda gelecektir

TolgaTopçu61
21.09.2008, 18:06
Serie A'da 3. haftanın sonuçları şöyle :

Cagliari 0 - 1 Juventus
Fiorentina 1 - 0 Bologna
Lecce 1 - 1 Siena
Palermo 2 - 1 Genoa
Sampdoria 1 - 1 Chievo
Udinese 0 - 0 Napoli
Torino 1 -3 Inter

Özge
21.09.2008, 20:25
Torino karşısında rahat bir galibiyet aldık.İyi de oynadık yine şampiyon olacağız:)

Cem Akyüz
21.09.2008, 21:52
Torino karşısında rahat bir galibiyet aldık.İyi de oynadık yine şampiyon olacağız:)

hayır bu sefer biz olacağız:)

ApoCaN28
21.09.2008, 21:53
Milan noldu...

ApoCaN28
21.09.2008, 21:55
Milan 1-0 dk 25...
Sedorff atmış...
Hade Milan ya...Al Şu Maçı Bari...

Manu61
22.09.2008, 00:03
Milan resmen geri döndü Ronaldinho'nun olmadığı 2 resmi maçta 7 gol attılar..Ronaldinho Kaka'nın etkisini azaltıyormuş tabi İtalyan medyası böyle düşünüyor belkide haklılardır..

Cem Akyüz
22.09.2008, 00:18
Roma sezon başlangıcında bekleneni vermemiş, ilk dört maçta galibiyete hasret kalmıştı. Reggina karşısında 3 puanı 3 golle alan başkent ekibi rahat bir nefes aldı.
Christian Panucci’nin açtığı gol perdesini sırasıyla Aquilani ve Perrotta’nın golleri izledi. Maç sonrası yaptığı açıklamada Spalletti, “Şampiyonlar Ligi maçlarının ardından oyuncular mental anlamda çok yoruluyor ama futbolcularım bu sıkıntıların üstesinden gelebilecek olgunlukta” dedi.
Ligdeki rekabete dikkat çeken Spalletti, rakipleri Juventus ve İnter hakkında da konuşarak “Her ikisi de sezon sonuna kadar ligin üst sıralarına oynamaya aday takımlar” dedi.

Sacit
23.09.2008, 12:38
http://media2.acmilan.com/200809/11631_news.jpg?ver=1http://media2.acmilan.com/200809/11634_news.jpg?ver=1

Milan, san siro da şov yaptı. faşist lazio'yu farklı yendi. sambacı kaka yine muhteşemdi.

Berk
23.09.2008, 19:09
Mauro Zarate gerçekten etkileyici bir performans sergiliyor.Geçen sene Birmingham'da oynadığı maçlarda genelde golle buluşmuştu.Bu senede İtalya'ya bomba gibi girdi.Kesilinkle önü açık bir oyuncu; 1-2 seneye dev kulüplerde göreceğimize şüphem yok..

Murat'
24.09.2008, 22:50
Lazio 7 dakikada 3-0 yaptı maçı helala olsun...maçı izliyorum güzekl oynuyorlar...

TolgaTopçu61
24.09.2008, 23:27
Roma gene yenilmis,bu sezon'a gercekten cok kötü basladilar.insallah düzelirler

Cem Akyüz
24.09.2008, 23:32
Genoa deplasmanından da mağlup olarak dönüyoruz bir türlü toparlanamadık sakatlıklar falan derken kötü başladık umarım düzeliriz .Forza Roma

Hüseyin İlkin
24.09.2008, 23:40
Roma kümeye ...

Lazio şip - şak işi bitirdi , helal olsun . Maçtan arkadaşlarla onların evine geçtik , oradan 53 'ten itibaren izledik . İyi top oynadı Lazio ...

Cem Akyüz
24.09.2008, 23:43
Roma kümeye ...

Lazio şip - şak işi bitirdi , helal olsun . Maçtan arkadaşlarla onların evine geçtik , oradan 53 'ten itibaren izledik . İyi top oynadı Lazio ...

La Hüseyin ne kümesi:):)ama lazio bu sene iyi gerçektende umduğumdan çok daha iyi

macka61
24.09.2008, 23:59
roma çok kötü bu sene gerçekten

Hüseyin İlkin
25.09.2008, 00:14
La Hüseyin ne kümesi:):)ama lazio bu sene iyi gerçektende umduğumdan çok daha iyi
Sizle karşılaşmayı bekliyoruz . Kılıçları kuşandık :) İnşallah takımdaki hava bozulmaz . Bu Pandev 'e bugün tekrardan hayran kaldım arkadaş .

Berk
25.09.2008, 19:30
Lazio sağlam bir takım görüntüsü veriyor, böyle devam ederseler ilk 4'e girerler..

Roma ise tam anlamıyla felaket yaşıyor bu sene, nasıl toparlanacaklar bilemiyorum.Bildiğim tek şey biran önce toparlanmaları gerektiği.

Inter bu sene Juventus ile çekişecek gibime geliyor..

Özge
25.09.2008, 20:08
Inter'de Cruz'un attığı golle Lecce'yi 1-0 yendi.

Manu61
26.09.2008, 22:41
Lazio'daki Zarate,Genoa'da Milito,Napoli'de Hamsyk bu sene çok iyi başladılar özellikle Zarate çok iyi bir oyuncu ve önümüzdeki senelerde onu daha büyük bir takımda görebiliriz..

Özge
27.09.2008, 16:44
Yarın Milan-Inter maçı var.Mourinho'lu Inter'e güveniyorum:)

pReN@_61
27.09.2008, 18:11
Milan kazanır o maçı :)

yunuskul
28.09.2008, 14:51
Kiran kirana bİr maÇ olacak ben bu maÇta en az İkİ kirmizi kart beklİyorum :)) maÇi da İnter kazanir...

Sacit
28.09.2008, 15:16
San Siro da Milan'ı izlemek büyük keyif verecek.

spettacolo rossonere san siro Milan

Berk
28.09.2008, 19:45
Torino 1-3 Lazio

Mauro Zarate 2 gol atmış bu maçtada.Ligde 5. maçında 6.golüne ulaşmış oldu Zarate.Bu yılın en çok göze çarpan ismi..

Napoli'de deplasmanda Bologna'yı German Denis'in 87. dakikada attığı golle 1-0 mağup etti ve Lazio'nun ardından ligde 2.sıraya oturdu..

Hüdai Pervaneli
28.09.2008, 19:47
San Siro da Milan'ı izlemek büyük keyif verecek.

spettacolo rossonere san siro Milan

Sacit interliyiz maci alicagiz:D

Berk
28.09.2008, 19:54
Ancelotti & Mourinho

http://2.bp.blogspot.com/_J1xM0arkJPo/SN9YXb9jkhI/AAAAAAAAIkI/G1VADm8-2fA/s400/213.jpg (http://2.bp.blogspot.com/_J1xM0arkJPo/SN9YXb9jkhI/AAAAAAAAIkI/G1VADm8-2fA/s1600-h/213.jpg)

Carlo Ancelotti: "Şampiyonlar Ligi kazandım ama ben özel biri değilim. Ufak bir kulüpte çalışan ve onu kümede tutmayı başaran teknik adam da benim başardığım kadarını başarmış sayılır."

http://4.bp.blogspot.com/_J1xM0arkJPo/SN9YXeLxy6I/AAAAAAAAIkA/tjEe-gqs8e8/s400/r3243.jpg (http://4.bp.blogspot.com/_J1xM0arkJPo/SN9YXeLxy6I/AAAAAAAAIkA/tjEe-gqs8e8/s1600-h/r3243.jpg)

Jose Mourinho: "Elbette ki özel biriyim. Kendi işinizde benim son yıllarda başarılı olduğum kadar başarılı olmak mı istiyorsunuz? Şansınız yok bence..."

Özge
28.09.2008, 20:35
Mourinho'ya ve takımıma güveniyorum alacağız bu maçı:D

Cem Akyüz
28.09.2008, 21:10
Roma:2 Atalanta:0 kendi sahamızda iyi bir oyunla 3 puanı aldık toparlanma süreci bu maçla başlar umarım

Erdem Keser
28.09.2008, 21:35
Büyük derbi başladı...

Fatih
28.09.2008, 22:32
Ronaldinho süper bir kafa golü attı ilk yarı 1-1 ikinci yarı başlıyor.

Fatih
28.09.2008, 23:12
İnterde Burdisso ve Materazzi kırmızı kart gördü.

Maçın son dakikaları bakalım inter beraberliği sağlayacak mı:)

ApoCaN28
28.09.2008, 23:19
Milan 1 - 0 İnter ...
Dk 90
Dk 77 de inter 10 kişi kalmış burdisso kırmızı yemiş...

ApoCaN28
28.09.2008, 23:27
Milan 1 - 0 İnter

Maç Sonucu...

3'de 3 yaptık....
Son 3 hafta itibarı ile...

Selman
28.09.2008, 23:27
Normalde İtalya ligi ile hayatta işim olmaz.Pis şikeciler:)

Ronaldinho'nun hatrına izliyim dedim.Başlangıcı ofsayt olan bir pozisyon da olsa güzel vurdu kafayı adamım.Morinho'nun saha kenarında şiştiğini izlemek büyük keyif:D

Özge
28.09.2008, 23:38
Inter tam etkili olmaya başladı 10 kişi kaldı.Olsun bu hafta 3 puan kaybettik ama yine şampiyonluğun en büyük adayıyız:):D

Hüseyin İlkin
28.09.2008, 23:43
İnter hiç birşey yapamadı .. Ya da Milan buna izin vermedi diyelim , tebrik ediyorum Milan 'ı . Daha çok isteyen taraftı .. Şu İnter 'de Cruz 'u görünce sinirleniyorum arkadaş , nedense ısınamadım . İnşallah daha görmem .

Sacit
29.09.2008, 12:48
http://i.media.goal.com/g/36437_hp.jpg (http://www.goal.com/tr/Articolo.aspx?ContenutoId=886609)

http://i.media.goal.com/g/36454.jpg (http://www.goal.com/UserControlsV2_5/#)

Kırmızı siyah samba şov

Erbay
29.09.2008, 13:43
Ronaldinho için Milan'ı tuttum. Ronaldinho benim için hâlâ dünyanın en iyi oyuncusu. Formunun zirvesinde değil ama yine de iyi oynuyor. Kafa golü de çok güzeldi :)

İnter'i hiç beğenmedim. Aslında geçen haftaki maçları beni çok etkilemişti. Adriano-İbrahimoviç-Mancini üçlüsü mükemmel oynamıştı. Bu maçta İnter çok etkisizdi. Milan'da Seedorf ve Ambrossini harika oynadılar. Seedorf'u biraz daha öne koyuyorum.:) Milan'da ileride Pato tecrübesizliğini belli etti. Sheva formda olup ileriki uca yerleşirse hücum hattı tamamlanır. Ama benim şampiyonluk adayım hâlâ İnter.

Hüseyin İlkin
29.09.2008, 14:18
Liderden başlayalım ; Lazio . Bu seneye çok iyi bir giriş yaptı gerçekten Lazio , açıkcası bu kadarını beklemiyordum . Sadece Milan yenilgisi . Onun haricinde başarılı bir oyun ve dört galibiyet . Tabii liderlikte işin güzel kısmı . Ezeli rakip Roma kötü başlamışken , Lazio liderlik koltuğunda oturuyorsa kuşkusuz Lazio 'lulardan mutlusu yoktur şimdi . Özellikle Zarate büyük oyuncu olduğunu gösterdi . Beş maç altı gol . Zamanında şöyle bir yazı yazmıştım (http://laziomania.blogspot.com/2008/07/laziodan-arjantin-ata.html). Adaptasyon sorunu yaşamazsa , sıkıntı yaşayacağını düşünmüyorum demişim . Zarate beklentilerimi şimdilik karşıladı . Devamını bekliyoruz kendilerinden . Amin ...

Fiorentina 'ya geçelim şimdide . Hafta içi Lazio 'dan fark yemişlerdi . Hem de goller bir anda gelmişti . Yani bir anlamda ne olup ne bittiğini bile anlayamadı Fiorentina 'lılar o maçta . Lige çok iyi girmediler , biraz daha toparlanmaları lazım . Özellikle ofansif olarak eksik kalıyorlar . Aslında Gilardino ve Mutu başta olmak üzere etkili elemanları var ama işte her etkili eleman golle sonuçlanmıyor . Bir tek Gilardino işliyor . Üç golü var kendisinin , zaten takımda dört golde şuan . Bu hafta Genoa 'yı yendiler , gol Gilardino 'dan tabii ki . İçerde puan kaybetmeleri gelecekleri için kötü olurdu . En azından şimdilik bir nefes aldılar ama hala oturmadı takım ...

Juventus 'dan devam edelim . Yenilgisiz iki takımdan birisi . İki galibiyet , üç beraberlik . Onların sıkıntısıda Fiorentina ile aynı . Ofansif olarak zayıflar . Açamıyorlar takımları , açsalarda zar zor . Ama açılmıyorlarda , böyle kısır maçlara imza atıyorlar işte . Golsüz berabere kaldılar Sampdoria ile . Sampdoria 'da etkili oynadığı maçta dördüncü beraberliğine imza attı . Onlarda hücumda kötüler , beş haftada iki golleri var . Juventus böyle devam eder . Kısır sonuçlu maçlara hazırlıklı olun .

Sıra geldi liderin ezeli rakibine ; Roma . Açıkcası bu sene onlar adına iyi başladı dersek hata yapmış oluruz . Hazırlık maçında Tottenham 'dan beş yemeleri , ligde bu maçtan önce dört haftada iki yenilgi almaları ve Cluj 'a 1-0 'dan maç vermeleri takımda işlerin iyi gitmediğini göstermişti . Bu hafta kazanmaları lazımdı . Hem kötü gidişe dur demek için , hem de içeride olması nedeniyle maçın . Kazandılarda ; iki farklı bir şekilde gol yemeden Atalanta 'yı uğurladılar . Bakalım bu Roma 'nın tırmanışı için ön ayak olacak mı ?

Napoli - Udinese ve Catania 'da alkışı hak eden takımlar ilk beş hafta sonunda ... Bir ilginç notla posttu kapatalım ; Lazio 'nun iki golcüsü Pandev ve Zarate 'nin toplam gol sayısı 10 ' ken bu sayıya ulaşan başka bir takım yok . En çok gol atan takım 8 gol atabilmiş durumda . Bu da Lazio 'nun etkinliğini gösteren güzel bir not .

Cem Akyüz
30.09.2008, 02:51
Roma sezona kötü bir performansla başlamış kendini puan tablosunun orta sıralarıdan bulmuştu. Roma zor bir dönem geçiriyor olsa da Cicinho takımın şsmpiyonluğun en büyük favorilerinden biri olduğu konusunda ısrarlı.

Cicinho "Sezon sonuna kadar şampiyonluk için mücadele edeceğiz. Roma büyük bir kulüp ve her büyük kulüp gibi kendisinden beklenilenler çok. Bunun oluşturduğu baskıya dayanabilecek olgunlukta oyunculardan kurulu bir ekibiz." dedi.

Açıklamalarına devam eden defans oyuncusu "Atalanta karşısında alınan galibiyet bizim için çok önemliydi. Sezona kötü başladık ama işler bizim için daha iyiye gidiyor. Sakat oyuncularımızın çokluğundan dolayı istediğimiz performansı sahaya yansıtamıyoruz. Fakat buna rağmen kazanmaya devam etmeli ve puan cetvelinde üst sıralara tırmanmalıyız." dedi.

Roma geride kalan 5 haftada 2 galibiyet 1 beraberlik ve 2 mağlubiyet almıştı. 2 maçtır kazanan Roma haftaya oynayacağı Siena maçı öncesi moral buldu.

macka61
05.10.2008, 01:26
Inter 2 maç aradan sonra
Serie A'da 6. hafta mücadelesinde Inter, sahasında konuk ettiği Bologna'yı 2-1 mağlup etti.
Son 2 resmi karşılaşmasında galibiet elde edemeyen Inter'e 3 puanı getiren golleri Ibrahimovic ve Adriano kaydetti. Konuk ekip Bologna'nın golünü ise Zanetti'nin büyük hatasında Moras kaydederken, skoru 2-1'e taşımıştı.

Inter'in Kolombiyalı savunma oyuncusu Nelson Enrique Rivas, 70. dakikada dizinden sakatlanarak sedye ile oyundan alınarak yerini Cambiasso'ya bıraktı. İkinci yarıda Inter'in topla oynamada üstünlüğü rakibine göre oldukça fazla olsa da bu kendi sahasında yapılan kısa paslardan kaynaklanıyordu.

Günün yapılan diğer karşılaşmasında lider SS.Lazio, sahasında Lecce ile 1-1 berabere kaldı.

Serie A'da Pazar gününün programı

Atalanta - Sampdoria 16:00
Chievo - Fiorentina 16:00
Juventus - Palermo 16:00
Udinese - Torino 16:00
Cagliari - AC Milan 21:30
Genoa - Napoli 16:00
Reggina - Catania 16:00
Siena - AS Roma 16:00

04.10.2008
Kaynak : Sporx.com dış haberler

Özge
05.10.2008, 10:55
Bu 3 puan iyi oldu.Umarım devamı gelir.

macka61
05.10.2008, 12:41
Özge sen romalı değilmiydin yanlış mı hatırlıyom

Cem Akyüz
05.10.2008, 18:03
Özge sen romalı değilmiydin yanlış mı hatırlıyom

Özge Totti hayranı bir interli:):)Deplasmanda Siena'ya 1-0 kaybettik 45..dakikada yedik golü ve maçıda 2 kırmızı kartla tamamladık.Hücumda Totti'nin yokluğu çok belli oluyor Vucinicte yoktu bu maçta böyle bir sonuç çıktı ortaya.Spalletti'nin acil olarak birşeyler yapması lazım...

Özge
05.10.2008, 23:02
Yok ben Inter'liyim:)Yanlış hatılıyorsun.:)Roma yine kaybetti.Nerde geçen seneki Roma ya:)

Dursun Kaplan
05.10.2008, 23:13
Roma'yı gene yaktılar..

Hüseyin İlkin
06.10.2008, 00:13
Roma ' ya neler oluyor ?

Al Fener ' i Ver Roma ' yı .

Roma kümeye yeşil ışık açtı .

Yarın ki gazete manşetleri :D Cem ' cim kusura bakma . Ne yalan söyliyim , siz kaybettikçe yüzüm gülüyor :)

Cem Akyüz
06.10.2008, 02:53
Roma ' ya neler oluyor ?

Al Fener ' i Ver Roma ' yı .

Roma kümeye yeşil ışık açtı .

Yarın ki gazete manşetleri :D Cem ' cim kusura bakma . Ne yalan söyliyim , siz kaybettikçe yüzüm gülüyor :)

la hiç bir lafına üzülmedim de fenere benzettin ya takımımı daha ben ne diyim sana:)sakatlar iyileşsin ben o zaman görücem seni Hüseyin:)Spalletti birşeyler yap takımda durumlar iyi değil gidişat iyi değil şu arada sakatlar düzelir umarım

macka61
06.10.2008, 03:25
Yok ben Inter'liyim:)Yanlış hatılıyorsun.:)Roma yine kaybetti.Nerde geçen seneki Roma ya:)

öyleymiş evet vallah o romadan eser yok bence kadrosu geçen seneden daha iyi ama futbol bu işte

Hüseyin İlkin
06.10.2008, 17:34
la hiç bir lafına üzülmedim de fenere benzettin ya takımımı daha ben ne diyim sana:)sakatlar iyileşsin ben o zaman görücem seni Hüseyin:)Spalletti birşeyler yap takımda durumlar iyi değil gidişat iyi değil şu arada sakatlar düzelir umarım

O benzetme biraz ağır olmuş şimdi fark ettim :D Zaten gazetelerde o başlığı geri çekmiş bunu fark edince :)

Cem Akyüz
08.10.2008, 14:50
Roma sezona hiç de iyi başlayamadı. Geçen hafta Siena’ya yenilen Roma, şimdiye kadar deplasmanda sadece bir puan alabildi.
Bu sonuçlarla ligde 14. sırada bulunan Roma’da başkan Sensi, Spalletti’nin görevinin başında olduğunu açıkladı.
Sarı kırmızılı takımın başlıca problemli takımın kaptanı Francesco Totti’nin sakatlığıydı. Neredeyse sezonun geride kalanında hemen hemen hiç oynayamayan Totti’nin, Inter maçında sahada olması bekleniyor.
Dün fizik kondisyon testlerine giren oyuncu salonda çalışmalarını sürdürdü.Bunun yanında ise Siena maçında oynamayan Karadağlı Vucinic’in ülkesiyle yapacağı İtalya maçında oynama şansının zor olduğu belirtildi.

Cem Akyüz
10.10.2008, 16:57
Roma'nın mavileri bu sezon 108 yıllık tarihlerinin en iyi başlangıçlarından birini yaptı.
Lazio bu başarısını yetenekli futbolcularına ve çok yoğun bir antrenman programına bağlıyor.
Fakat şehrin ismini alan ekibin antrenörü Spalletti'ye göre Lazio bu performansın devamını getiremeyecek.
Corriere Dello Sport'a konuşan teknik adam, "Lazio mu? Bence Napoli'nin ligi kazanma şansı daha yüksek" dedi.
"Lazio iyi bir başlangıç yaptı ve bu atmosfer futbolcuları havaya soktu. Ama gerçekçi olmamız lazım. Udinese'nin hücum hattı Lazio'dan daha kuvvetli. Şu ana kadar çalışmalarının karşılığını aldılar. Takımda bir kaç tane üst düzey futbolcu var. Ancak yolun sonunu görmeleri bana göre olası değil"
Lazio şu Udinese ve Inter'le birlikte ligin tepesinde yer alıyor. Uzun bir maratonun içinde olduklarını bilen Spalletti, şimdiden akıl oyunları oynamaya başladı.

Hüseyin İlkin
10.10.2008, 17:23
Spalletti kendi takımına baksın , ondan sonra Lazio ' nun performansını değerlendirsin ...

Cem Akyüz
16.10.2008, 14:40
Hızla iyileşen Totti, Trigoria’da çalışmalarını tüm hızıyla sürdürüyor. Antrenörler oyuncunun oynayabileceğini açıkladılar.

Teknik direktör Spaletti oyuncunun durumu hakkında şunları söyledi:

“Totti en azından bir devre sahada olacak”

4 yıldır Olimpiyat stadında Inter’e yenilmeyen Roma, bu seriyi cumartesi günü de devam ettirmek istiyor.

Inter’in 6 puan gerisinde olan Roma için bu maç oldukça önemli. Gelecek bir yenilgi ile fark dokuza çıkacak bu da Roma’nın şampiyonluk umutlarına ciddi bir darbe vuracak.

Özge
16.10.2008, 15:00
Bu maçı almalıyız alacağız:)Ibrahimovic ve Quaresma'ya güveniyorum.Cem size de başarılar diliyorum:)

Cem Akyüz
16.10.2008, 15:37
Bu maçı almalıyız alacağız:)Ibrahimovic ve Quaresma'ya güveniyorum.Cem size de başarılar diliyorum:)

Takımımda çok eksik var Mexes yok Panucci yok Juan belli değil defanstaki sorunlar bitmek bilmiyor ama Tott'nin en kötü ihtimalle 1 devre oynayacağı söyleniyor kaybetmemek lazım inter favori ama genede Totti oynarsa herşey değişir:)size başarılar dilemiyorum Özge bizim maçtan sonra dilerim size başarı:):p

Hüseyin İlkin
16.10.2008, 18:42
İnter kazanır :) İddaa'da üç banko var bu hafta ; İnter - Kocaeli - Trabzonspor :p

Aslında beraberlik istiyorum ama neyse .

Özge
17.10.2008, 16:10
İnter sakatlıklarla boğuşuyor

Serie A geçen sezonun şampiyonu Inter, takımdaki sakatlıklarla uğraşıyor.

Inter Kulübü'nden yapılan açıklamada, Pazar günü AS Roma ile yapılan maç öncesinde, sakatlıkları devam eden savunma oyuncuları açısından problem yaşandığı belirtildi.

2010 Dünya Kupası Güney Amerika elemeleri için Arjantin milli takımında bulunan Nicolas Burdisso'nun, çarşamba günü 1-0 yenilgiyle biten maçta Şilili Mark Gonzalez ile çarpışıp sakatlandığı bildirilirken, Marco Materazzi ve Cristian Chivu'nun yeterince formda olmadığı kaydedildi.
Orta saha oyuncusu Patrick Vieira'nın ise baldırındaki sakatlık nedeniyle bu maçta yer alamayabileceği ifade edildi.
AS ROMA
AS Roma'nın savunma oyuncuları Christian Panucci ve Philippe Mexes, Pazar günü Inter maçında sakatlıkları nedeniyle forma giyemeyecek.
Dizinden olduğu ameliyat sonrasında durumu netleşmeyen forvet oyuncusu Francesco Totti'nin ise en azından yedek kulübesinde oturacağı bildirildi.
JUVENTUS
Cumartesi günü deplasmanda Napoli ile karşılaşacak olan Juventus'ta sakatlığı devam eden Gianluigi Buffon, Mauro Camoranesi, David Trezeguet, Jonathan Zebina, Cristiano Zanetti, Olof Mellberg, Nicola Legrottaglie ve Vincenzo Iaquinta top koşturamayacak.
Ligdeki 4 maçı da kaybeden Juventus'un Fransız defans oyuncusu Mohamed Sissoko'nun da maça çıkamayacağı kaydedildi.
AC MILAN
AC Milan'ın, Pazar günü evinde ağırlayacağı Sampdoria maçında, forvet oyuncusu Marco Borriello'nun durumu henüz netleşmezken, sakatlığı tam geçmeyen Alessandro Nesta'nın yedekte yer alacağı, Gianluca Zambrotta'nın ise forma giyemeyeceği açıklandı.
FIORENTINA
Fiorentina'nın hücum oyuncusu Adrian Mutu'nun dirseğinden sakatlanması nedeniyle, Reggina ile sahada karşılaşılacak maçta yer alamayacağı belirtildi.

macka61
19.10.2008, 00:54
Juve'nin hasreti sürüyor

Serie A'da gecenin en önemli maçında Napoli, Juventus'u konuk etti. Hafta içi oynayacağı Real maçına moralli çıkmak isteyen Juventus hiç beklemediği bir yenilgi aldı.

Ligde son 3 maçında sadece 2 puan toplayabilen Juventus, ilk yarısından gol çıkmayan maçın 61. dakikasında Poulsen'in pasını iyi değerlendiren Amauri ile öne geçti. Ancak 3 dakika sonra mavi beyazlıların iki yıldızı Lavezzi ve Hamsik'in yarattığı pozisyonla dengeyi sağladı. 80. dakikada Lavezzi Napoli'ye 2-1'lik galibiyeti getiren isim oldu.

Mavi beyazlılar bu galibiyetle maç fazlasıyla liderliğe yükseldi. Juventus ise 9 puanla 11.sırada kaldı.

Murat'
19.10.2008, 17:11
Laizo Bologna karşısında 3-0 yendik durumda...hayretler içerisindeyim..

Delhorno
19.10.2008, 17:14
Bu lazionun sağı solu hiç belli olmuyor bre. Bir bakarsın Milanı devirir, bir bakarsın tu kaka takımlara elenir.

Murat'
19.10.2008, 17:14
gol attı 3-1 oldu...

Murat'
19.10.2008, 18:05
Milan Sampdoriayı Ronaldinho(2) ve Inzaghi'nin golleriyle 3-0 mağlup etti...

Berk
19.10.2008, 18:15
Sonuçlanan maçlar:

Bologna 1-3 Lazio
Milan 3-0 Sampdoria
Catania 2-0 Palermo
Chievo 1-1 Atalanta
Lecce 2-2 Udinese
Torino 0-1 Cagliari

Murat'
19.10.2008, 22:45
inter deplesmanda 4-0 önde....dakika 60.. ibrahimoviç iki tane attı diğerleri obinna ve stankoviçten..

Özge
19.10.2008, 23:34
Çok rahat bir galibiyet aldık.Cem'e de söylemiştim İbrahimovic'e dikkat edin diye ama tutamadılar:)

Hüdai Pervaneli
19.10.2008, 23:50
4-0 mi? roma bizdende beter olmus

Tanju
19.10.2008, 23:53
Lazio yenildi 160 lirayı kaçırdım!!!

Cem Akyüz
20.10.2008, 01:03
Çok rahat bir galibiyet aldık.Cem'e de söylemiştim İbrahimovic'e dikkat edin diye ama tutamadılar:)

evet özellikle uyarmıştın beni ama olmadı çok kötü oynadık ve 4 tane yedik yapacak bişey yok inter bildiğimiz silindir ezdi geçti bizi.bu hafta resmen kabus gibi geçti biz 3 yedik roma 4... haftaya telafi edeceğiz.

Sacit
20.10.2008, 14:41
Milan 3 - 0 sampdoria

Milan, rakibi karşısında rahat bir galibiyet aldı. sambacı ronaldinho ve italyan golcü inzaghi ile sonuca giden Milan net bir skor ile 3 puanın sahibi oldu.

bu hafta tek olumsuz sonuç ise inter'in yenmesi oldu. juve'nin mağlup olması sevindirici..

Mehmet Fırat
22.10.2008, 15:20
Beckham Milan'a kiralanıyor

http://www.ligtv.com.tr/uploads/news_manset_resim_zh_Beckhamtanitim001.jpg

ABD'nin Los Angeles Galaxy takımında forma giyen İngiliz futbolcu David Beckham, Milan'a kiralanacak.

İngiltere Milli Takımı'nda da forma giyen ve ABD Major Lig'de sezonun kapanması nedeniyle 19. Dünya Kupası elemelerindeki maçlara formsuz çıkmak istemeyen Beckham, çareyi Milan'a kiralanmakta buldu. Milan Asbaşkanı Adriano Galliani, UEFA Kupası maçına gitmek için bulunduğu Malpensa Havalimanı'nda yaptığı açıklamada, yıldız futbolcu ile anlaştıklarını, Beckham'ın ocak ayından, ABD Major Lig'de yeni sezon başlayana kadar oynayacağını söyledi. Kulübün teknik direktörü Carlo Ancelotti de ''Bundan büyük memnuniyet duydum. Beckham ciddi ve oldukça profesyonel bir sporcu. Bizimle 4 ay birlikte olabilirse çok mutlu oluruz. Takıma UEFA Kupası elemelerinde de büyük katkı sağlar'' dedi.

ligtv.com.tr

Emirhan Makul
22.10.2008, 16:52
Resmi siteden açıklama geldi Beckham Milan'da Forza Miiiilan Forza Miiiillan OOOoo OOOoo

HE CHOSE MILAN

10/22/2008 1:21:00 PM

If 65,000 spectators go to watch the match against Sampdoria, it means that people like Milan. And the arrival of David Beckham will bring more fans rather than fewer ones. Here is Galliani and Ancelotti.

http://media2.acmilan.com/200810/12097_news.jpg?ver=1
David Beckham was born in London on May 2nd 1975. English national team, currently plays for Los Angeles Galaxy, team of the Major League Soccer. Second in the Golden Ball award of 1999 and in the FIFA World Player 1999 and 2001. He's also one of the most famous and affirmed players in the world. Inserted by Pele in the FIFA 100, the list of the best players ever. In 2007 he ended up being in the list of the most influential celebrities in the world of Forbes, whereas the Time will place him in the Time 100 Heroes & Icons. Beckham is also one of the few English players to have played 100 games with the shirt of his national team of whom he was a captain for 58 games, from November 15th 2000 up to July 2nd 2006.
This is what Adriano Galliani said about him this morning at the Malpensa airport: "Will he arrive? Yes, I think so. He will stay at Milan on loan for some month, we are talking about it with his agent. We shall register him for some months and then he will leave. Beckham has chosen Milan. Our team is very competitive and will remain so, but Beckham is something different and intriguing. Milan is not collecting cards, Milan is very proud of the policy it has. We are the only club going against the current: the people go to the stadium to watch Milan. It's not a coincidence that 65,000 people go to watch Milan-Sampdoria. If the 65,000 go to the stadium, it means that Milan is a product which they like. Beckham will most likely bring more fans rather than fewer ones to the stadium."
And this is what Carlo Ancelotti said about David Beckham: "For me it will be a pleasure. Beckham is a serious athlete, a great professional. If he will be available for four months with us, we will be very happy. If he will be available for Milan, he will evidently be both for Italy and Europe."

Erbay
22.10.2008, 17:10
Beckham'ı en sevdiğim futbolculardan biri. Milan'da başarılı olacağını düşünüyorum. O klasik ortalarını görmek yeter benim için.

macka61
22.10.2008, 17:53
ben başarılı olamayacağını düşünüyorum zaten öyle ağam şağan bir futbolcu değildi benim için sadece bir şovmen

Mehmet Fırat
23.10.2008, 11:28
ben başarılı olamayacağını düşünüyorum zaten öyle ağam şağan bir futbolcu değildi benim için sadece bir şovmen

TS'de Yattara yerine Beckham olsaydı, sen o zaman görürdün şovu. :D

Yıllardır eksikliğini çektiğimiz duran top organizasyonlarına ilaç olabilecek biri Beckham. Bizim takıma gelmesini çok isterdim. :)

Benimki de hayal işte... :D

macka61
23.10.2008, 12:10
bizde tabiki başarılı olur 40 yaşında bile olur zaten gelse reklamı sadece bize yeter fakat ben milanda başarılı olacağını düşünmüyorum

Samet Türkmen
26.10.2008, 00:35
Juventus yine kazandı. Oyuncuların maç sonundaki sevinçlerinden eski günlere olan özlemi anlayabiliyorum.

Cem Akyüz
27.10.2008, 00:42
Udinese:3 Roma:1 şu kaostan bir türlü çıkamadık sonumuz iyi olur umarım

macka61
27.10.2008, 10:46
Inter şaşırttı: 0-0
Serie A'da 8. hafta mücadelesinde lider Inter evinde, Genoa ile 0-0 berabere kaldı. Giuseppe Meazza Stadı'nda Inter baskısı geçen karşılaşmada Genoa savunması Inter'in yıldız ayaklarına gol fırsatı vermedi ve Milano deplasmanından 1 puanı çıkarttı. Genoa'da Ivan Juric 60. dakikada kırmızı kart gördü ve takımını 10 kişi bıraktı.

Inter'in yıldız oyuncusu Maicon'un şutu direkten döndü.

Bu sezon evinde oynadığı üç maçı da kazanan Inter bu sonuçla iç sahadaki ilk puanlarını kaybederken, 17 puanla liderliğini sürdürdü. Genoa ise puanını 13'e çıkarttı.

İtalya Ligi'nde bugün oynanan karşılaşmalarda alınan sonuçlar şöyle:

Atalanta 0-1 Milan
Cagliari 2-0 Chievo
Lazio 0-1 Napoli
Reggina 2-0 Lecce
Sampdoria 2-0 Bologna
Udinese 3-1 Roma

26.10.2008
Kaynak : Sporx.com

macka61
27.10.2008, 10:47
Udinese:3 Roma:1 şu kaostan bir türlü çıkamadık sonumuz iyi olur umarım

böyle giderse roma küme bile düşebilir

Cem Akyüz
27.10.2008, 13:43
böyle giderse roma küme bile düşebilir

Spalleti gelmeden öncede böyle berbat bir sezon geçirmiştik küme düşmeyiz ama hiç bir hedefimiz olmayacak gibi duruyoruz.Zaten takım şehirde büyük bir protesto ile karşılandı Spalletti kendi geleceğimi bilmiyorum demeye başladı bakalım bu aralar bir sonuç çıkacaktır umuyorum herşey düzelecek

ApoCaN28
27.10.2008, 14:08
Ah Roma Helal Milan...

Emirhan Makul
27.10.2008, 14:11
Milan Adım Adım Zirveye Gidiyor.Forza Milan.

Özge
27.10.2008, 15:17
Roma'nın puan kaybedeceğini tahmin etmiştim ama Inter cidden şaşırttı beni.Genoa karşısında rahat kazanır diye düşünüyodum ama olmadı.Bu hafta Fiorentina deplasmanına gidiyoruz kesin kazanmalıyız.Zor bir maç bizi bekliyor.

Özge
29.10.2008, 23:53
Ne oluyor bu Inter'e nedir bu golsüz beraberlikler:)

Halit Aydın
30.10.2008, 00:53
Napoli'nin Reggina'yı 3-0 devirdiği maçta Denis German hattrick yaptı :)

Sacit
30.10.2008, 12:14
http://i.media.goal.com/g/37953.jpg (http://www.goal.com/UserControlsV2_5/#)

Milan rüzgarı esmeye devam ediyor.

pippo inzaghi

Lige yaptığı kötü başlangıcın ardından tekrar çıkışa geçen Milan, sahasında siena'yı ağırladı. Milano temsilcisi 31. Dakikada İnzaghi'yle 1-0 öne geçti ve ilk yarı bu skorla tamamlandı. siena 54. dakikada Vergassola'yla beraberliği sağlasa da 65. dk da Kaka'nın penaltı'dan attığı gol karşılaşmanın skorunu belirledi ve Milan bu haftayı da üç puanla kapattı.

Dursun Kaplan
31.10.2008, 09:16
İnter açık ara şampiyon olucak gibi.. :cool:

Berk
31.10.2008, 19:22
Milan arap atları gibi sonradan açıldı.Inter'i geçmiş durumdalar şuan.Benim asıl dikkatimi çeken ise Napoli ve Udinese'nin performansları.Lavezzi ve Denisli Napoli bir şampiyonluk daha getirir mi?Ama bu tabiki zor, çünkü federasyonun güney takımlarının arkasında olduğunu ve kuzeyin kendi kaderine itildiğini unutmamak gerekir..

macka61
01.11.2008, 21:40
Altın gol Cordoba'dan

Serie A'da son iki maçından beraberlikle ayrılan Inter, Reggina deplasmanında da zor anlar yaşadı. 25 dakikada 2-0'ı bulan Lacivert siyahlılar, galibiyeti uzatma dakikalarında Cordoba'nın golüyle 3 puana ulaştı.

Reggina deplasmanında 9. dakikada Maicon, Inter'e 1-0'lık üstünlüğü getiren isim oldu. 23. dakikada ise uzun süredir sakatlıklarla boğuşan Vieira farkı ikiye çıkardı. Ancak bu andan itibaren Inter durdu, Reggina oynamaya başladı. 34. dakikada Cozza farkı bire indirdi. 53. dakikada ise Brienza beraberliği sağladı. Maçın böyle biteceği düşünülürken, uzatmada Inter'in kazandığı bir kornerde karambolde topu önünde bulan Cordoba Inter'i galibiyete taşıdı. Inter böylece 22 puana yükseldi.

(Ligtv.com.tr)

Özge
02.11.2008, 00:35
Tam maç 2-2 bitti derken son gol geldi.Nedir bu beraberlikler demeye hazırlamıştım kendimi ama dememe gerek kalmadı:)

Juventus Roma'yı 2-0 yendi.Roma'daki düşüş hala sürüyor.

Hüseyin İlkin
02.11.2008, 01:07
Ve o gol ile benim iddaam tuttu :rolleyes:

Forza Roma :D Ceeeeeeeeeeeem .

Cem Akyüz
02.11.2008, 02:33
Ve o gol ile benim iddaam tuttu :rolleyes:

Forza Roma :D Ceeeeeeeeeeeem .

la Hüseyin ben bağlantıyı kurdum Roma kaybetti mi Trabzonspor kazanıyor böyle devam etsin:):):)Şaka bir yana Roma bu sene berbat bir sezon geçirecek bu belli diyecek başkada lafım yok:):)Forza Trabzonspor:):)

macka61
02.11.2008, 11:54
bu romanın hali ne ya fenerden beterler aslında güzelde kadrosu var hoca değişmeli artık herhalde

Berk
02.11.2008, 16:58
NTVSpor'da İtalya ligi maçlarında şifreye giriyor.Eskiden key değerlerini girince İspanya ve İtalya'yı izleyebiliyorduk.3A uydusuna geçtiği için key değerleride mi değişti?

Hüseyin İlkin
02.11.2008, 18:02
Lazio son anlarda attı galiba , Udinese maçına şöyle bir bakarken alt yazıdan gördüm . Neyse Manchester City maçına geçem ben :D

Tebrikler LAZİO .

macka61
02.11.2008, 19:49
Udinese'nin koltuğu sallantıda!..

İtalya'da haftaya lider olarak giren sezonun flaş takımı Udinese kendi sahasında favori olduğu maçta Genoa karşısında puan kaybederek koltuğunun kaptırma tehlikesiyle karşı karşıya geldi.

Maçta 1-0 öne geçen Udinese ikinci yarıda gelen gollerle bir anda 2-1 geriye düştü. Daha sonra Udinese beraberliği yakalasa da galibiyeti getiren golü bulamadı. Türk asıllı futbolcu Gökhan İnler'in de formasını giydiği Udinese'nin gollerini G. D'Agostino (pen.) ve F. Quagliarella atarken Genoa'nın golleri D. Milito (pen.) ve Sculli'den geldi.

Reggina'yı 3-2 yenen Inter bu skorla Udinese'yi yakalarken averajla ikinci sırada kaldı. 21 puana yükselen Udinese'nin bu skorla tahtı da sallanmaya başladı. Bu akşam oynanacak olan Milan-Napoli maçının sonucu Serie A'da liderliği değiştirebilir.

Serie A'da oynanan diğer maçlarda ise şu sonuçlar alındı:

Atalanta 0 - 0 Lecce
Cagliari 5 - 1 Bologna
Lazio 1 - 0 Catania
Palermo 3 - 0 Chievo
Sampdoria 1 - 0 Torino
Siena 1 - 0 Fiorentina
Udinese 2 - 2 Genoa

(Ligtv.com.tr)

Berk
08.11.2008, 17:18
Serie A 11.Hafta

08 Kasım 2008
Torino - Palermo19:00
Bologna - Roma21:30
09 Kasım 2008
Fiorentina - Atalanta16:00
İnter - Udinese16:00 /NTVSpor
Chievo - Juventus16:00
Lecce - Milan 21:30 /NTVSpor
Lazio - Siena 16:00
Genoa - Reggina 16:00
Napoli - Sampdoria 16:00
Catania - Cagliari 16:00

Özge
08.11.2008, 23:15
Roma Bologna deplasmanında 1-0 önde ve son dakikalar.Golü Totti attı.Chelsea maçından sonra Roma düzeldi sanki:)

Cicinho 90. dakikada kendi kalesine attı ve 1-1 bitti maç:D

Cem Akyüz
09.11.2008, 00:45
Ligde oldukça kötü günler geçiren Bologna kendisi gibi ligin alt sıralarında yer alan Roma’dan puan veya puanlar alarak bir çıkış yakalamak istiyordu.
Bu sezon çok kötü günler geçiren Roma ise hafta arasında Şampiyonlar Ligi’nde Chelsea’yi yenerek moral toplamıştı. Bu moralini lige de yansıtmak isteyen başkent ekibi Bologna maçından mutlak üç puan istiyordu.
Maçın ilk yarısında iki takımda kontrollü oynadı. Roma biraz daha atak görünse de Chelsea maçındaki takımdan sahada eser yoktu. Bunda Bologna’nın sıkı defans yapmasıda tabiî ki etkiliydi. İlk yarının beklide en net pozisyonunu 34’te Vucinic ile Roma yakaladı. Ancak Vucinic bu pozisyonda kaleciyi geçemeyince ilk yarı 0-0 berabere sona erdi.
İkinci yarıda aslında ilk yarıdan farksız başlamadı. Ancak 68’de Roma’nın yıldızı Totti ceza sahasında topla buluştu. Çok zor bir açısı olmasına rağmen güzel bir vuruş yaparak takımını deplasmanda 1-0 öne geçirdi. Golü yedikten sonra oyuna asılmaya başlayan Bologna 90’da kazandığı korner atışında Roma’lı oyuncu Cicinho’nun kendi kalesine attığı golle skora eşitliği getirdi. Uzatma dakikalarında başka gol olmayınca iki tarafta bir puan alarak sahadan ayrıldı.

Cicinho ne diyim ki ben sana

Murat'
09.11.2008, 10:52
Yahu bu Roma'nın hali nedir...Biri bana açıklasın lütfen...Anlaşılan Mancini'nin gidişi takımı çok etkiledi...

ApoCaN28
09.11.2008, 10:56
Roma Chelsea yi kontrayla yendiğini belli etti...

macka61
09.11.2008, 11:57
roma eski roma değil

Berk
09.11.2008, 17:09
Chievo 0-1 Juventus

51. dakikası oynanıyor.Del Piero yine golünü attı.IL CAPITANO!

Erdal
09.11.2008, 17:50
Bizde teknik adamlar çok renksiz yahu...Bir Yılmaz Vural vardı onuda sindirdiler....Oysa bak Morinho ya kendi tribünlerine golden sonra susssss çekiyor:)

Hüseyin İlkin
09.11.2008, 17:55
Lazio 3 - 0 Siena :)

Mourinho , süper yahu ... Taraftara sus çeker , haftaya başka şeyler yapar :rolleyes:

Özge
09.11.2008, 20:48
Udinese'yi zor da olsa golü 90'da da atmış olsak maçı kazandık:)Juventus'ta kazanmış.Usta yine atmış golünü ya:)

Puan durumu şu şekilde:)

Takımlar O G B M A Y Av P

1 Inter (http://www.ligtv.com.tr/Takim.aspx?t=59)11 7 3 1 17 7 10 24
2 Napoli (http://www.ligtv.com.tr/Takim.aspx?t=263)11 7 2 2 16 8 8 23
3 Lazio (http://www.ligtv.com.tr/Takim.aspx?t=100)11 7 1 3 21 12 9 22
4 Milan (http://www.ligtv.com.tr/Takim.aspx?t=55)10 7 1 2 15 7 8 22
5 Udinese (http://www.ligtv.com.tr/Takim.aspx?t=1048)11 6 3 2 19 9 10 21
6 Juventus (http://www.ligtv.com.tr/Takim.aspx?t=75)11 6 3 2 13 7 6 21
7 Genoa (http://www.ligtv.com.tr/Takim.aspx?t=264)11 6 2 3 18 10 8 20
8 Fiorentina (http://www.ligtv.com.tr/Takim.aspx?t=1054)11 6 2 3 14 9 5 20
9 Catania (http://www.ligtv.com.tr/Takim.aspx?t=1046)11 5 3 3 11 9 2 18
10 Palermo (http://www.ligtv.com.tr/Takim.aspx?t=243)11 5 1 5 15 15 0 16
11 Atalanta (http://www.ligtv.com.tr/Takim.aspx?t=1052)11 4 2 5 10 11 -1 14
12 Siena (http://www.ligtv.com.tr/Takim.aspx?t=1053)11 3 3 5 8 11 -3 12
13 Lecce (http://www.ligtv.com.tr/Takim.aspx?t=561)10 2 5 3 9 11 -2 11
14 Torino (http://www.ligtv.com.tr/Takim.aspx?t=1051)11 3 2 6 10 14 -4 11
15 Cagliari (http://www.ligtv.com.tr/Takim.aspx?t=1055)11 3 1 7 11 15 -4 10
16 Sampdoria (http://www.ligtv.com.tr/Takim.aspx?t=1047)10 2 4 4 7 13 -6 10
17 Roma (http://www.ligtv.com.tr/Takim.aspx?t=72)10 2 2 6 10 18 -8 8
18 Bologna (http://www.ligtv.com.tr/Takim.aspx?t=560)11 2 1 8 9 20 -11 7
19 Chievo (http://www.ligtv.com.tr/Takim.aspx?t=1057)11 1 3 7 6 18 -12 6
20 Reggina (http://www.ligtv.com.tr/Takim.aspx?t=1058)11 1 2 8 8 23 -15 5

Hüseyin İlkin
09.11.2008, 23:19
Roma kümeye , Roma kümeye .

Roma kümeye , Roma kümeye .

Yukarılar karıştı . Cruz son anlarda atmasaydı iyi olacaktı ...

Dursun Kaplan
09.11.2008, 23:26
Roma.. :eek:

Sacit
10.11.2008, 14:19
Milan, son dakkalarda gol yeme alışkanlığı kazanmış gibi geldi bana..

kaybedilen bu 2 puanı çok arayacaklar..

sadece roma değil.. inter ve de juve'de kümeye.. :cool:

Özge
15.11.2008, 23:37
Inter Palermo deplasmanında 3 puanı Ibrahimovic'in attığı 2 golle aldı.Bu haftayı kayıpsız geçirdik.Şimdi rakiplerimizin puan kayıplarını bekliyoruz:)

Hüdai Pervaneli
15.11.2008, 23:43
tutugum takimlar sampiyonluga gidiyorlar MAn u haric:D

Özge
16.11.2008, 11:33
Ibrahimovic'in gollerini gördüm de topa 2 golde de topa çok iyi vurmuş.Çok acayip gitti toplar.

Bugün İtalya'da güzel bir maç var.Roma-Lazio.Roma kendi sahasında kazanır diye düşünüyorum.Bu maçı kazanıp çıkışa geçmesi lazım yoksa pek iyi olmaz Roma için.

Emirhan Makul
16.11.2008, 13:38
İtalya maçlarını hangi kanal veriyor acaba ?

Ba®ış
16.11.2008, 13:47
..ntvspor..

Hüseyin İlkin
16.11.2008, 17:16
Roma 1-6 Lazio ...

Amin ...

Hüdai Pervaneli
16.11.2008, 17:17
hadi canim sakami yapiyorsuuz

Cem Akyüz
16.11.2008, 17:21
beklenen gün geldi çattı lazio maçına çıkıyoruz kazanmaktan başka şansımız yok açıkcası çekiniyorum bu sene laziodan ama bu maçların havası farklı olur inşallah kazanacağız ve yukarılara tırmanmaya başlayacağız.Olası bir yenilgide takım karışır şehir karışır Spalletti karışır.Totti'ye çok güveniyorum her zaman ki gibi

Emirhan Makul
16.11.2008, 19:01
Forza Milan Sıkı Takipdeyiz 26 Puanımız var 27 puanla inter lider ama interin haftaya derbisi var haftaya lideriz.

macka61
16.11.2008, 19:47
reggina udinesseyi yenmiş deplasmanda

Cem Akyüz
16.11.2008, 23:29
Roma:1 Lazio:0..Skora bakıp aldanmayın bir Romalı olarak bu söylemek acı verici ama oyunu baştan sona oynayan takım lazio takımıydı bu yüzden tebrik ediyorum lazio takımını.Biz sadece mücadele ettik lazio pozisyonlara girdi atamadı biz 2 pozisyona girdik ve maçı kazandık mücadele harikaydı Zarate müthiş bir futbolcu gerçekten.Hüseyin Zarata'yi nereden aldınız??

Özge
16.11.2008, 23:31
Roma Lazio'yu Baptista'nın attığı golle 1-0 yendi.Lazio'da Ledesma 66. dakikakada kırmızı kart gördü.Roma'da ise 88. dakikada Perrotta kırmızı gördü.Güzel zevkli bir maç oldu.Roma için iyi bir 3 puan oldu.Cemcim tebrik ederim bu arada:)

Cem Akyüz
16.11.2008, 23:32
Roma Lazio'yu Baptista'nın attığı golle 1-0 yendi.Lazio'da Ledesma 66. dakikakada kırmızı kart gördü.Roma'da ise 88. dakikada Perrotta kırmızı gördü.Güzel zevkli bir maç oldu.Roma için iyi bir 3 puan oldu.Cemcim tebrik ederim bu arada:)

Sağol Özgecim ama lazio iyi pozisyonlara girdi her saniyede gol yiyecekmiş hissine kapıldım:)

Hüseyin İlkin
16.11.2008, 23:44
Cem ; Birmingham ' da kiralıktı en son . Hakkında şöyle bir yazım vardı ;

http://laziomania.blogspot.com/2008/07/laziodan-arjantin-ata.html

Şu maç nasıl kaybedilir , inanmak çok güç ...

Özge
16.11.2008, 23:56
Lazio iyiydi son dakikalarda da bastırdı ama kazanan Roma oldu.Maçın hakkı Lazio'nun desek yanlış olmaz herhalde:)

Cem Akyüz
17.11.2008, 00:00
Cem ; Birmingham ' da kiralıktı en son . Hakkında şöyle bir yazım vardı ;

http://laziomania.blogspot.com/2008/07/laziodan-arjantin-ata.html

Şu maç nasıl kaybedilir , inanmak çok güç ...

Bilgi için sağol hüseyin hakikatten çok iyi oynadınız çok can yakarsınız bu sene.Maçı kazandık ama oynanan oyun çok çok düşündürüyor beni:cool:

macka61
17.11.2008, 13:08
futbol değil sonuç önemli tebrikler roma

Cem Akyüz
17.11.2008, 14:06
Dün akşam oynadıkları Lazio maçında Julio Baptista’nın golüyle 1-0 galip gelen Roma’da, Panucci, bu galibiyetin çok önemli olduğunu ve takımın ihtiyaç duyduğu güvenin bu galibiyetle geldiğini belirtti.
Maçtan sonra konuşan 35 yaşındaki defans oyuncusu, “Bu derbi maçı bizim için çok zor bir zamanda geldi ama kazanarak hala var olduğumuzu gösterdik. Bu galibiyeti taraftarlarımıza ve geçtiğimiz yaz kaybettiğimiz başkan Franco Sensi’ye hediye ediyoruz. Bu onsuz oynadığımız ilk Lazio maçıydı; bizi izliyor olsaydı eminim ki çok mutlu olurdu” dedi.
Tecrübeli oyuncu, maçtan alınmasına gösterdiği tepkiyle ilgili olarak şöyle konuştu:
“Antrenör beni değiştirdiği hiçbir zaman mutlu olmam. Maçın bitmesine on dakika kalmıştı ve Cassetti’yi oyuna aldı. Belki de haklıydı. Benim verdiğim de anlık bir tepkiydi. Şu an her şey yolunda ve hepimiz yarışa geri döndüğümüz için çok mutluyuz.”

Özge
22.11.2008, 15:57
Inter bu hafta kendi sahasında Juventus'u konuk ediyor.Her iki takımda içinde çok zor bir maç olacak.Juventus'ta tek korkum Del Piero.Eğer onu durdurabilirsek 3 puanla ayrılırız maçtan.

Hüseyin İlkin
22.11.2008, 21:23
Az sonra maç başlıyor .

Ntv ekranlarında izleyebilirsiniz .

Juventus alır gibime geliyor ...

FANATIK61
22.11.2008, 23:27
Inter 1:0 Juve ne macti beee...

Özge
22.11.2008, 23:49
Güzel maç oldu.Zorlu Juventus maçından da 3 puanla ayrıldık:)

Uğurtan
23.11.2008, 09:42
İnter'de de işler tıkırında gidiyor şimdilik.. Sene sonunda Premier lig'e döneceğini düşündüğüm José, kariyerinde bir de Serie A şampiyonluğuyla dönecek inşallah ;)

Cem Akyüz
23.11.2008, 19:35
Roma rahat geçti
Hafta içi Şampiyonlar Ligi mücadelesi verecek ekibi, Lecce karşısında galip gelerek hem moral kazanmak hem de ligde yükselmek istiyordu.
Maça hızlı başlayan taraf konuk ekip oldu. 11. dakikada Vucinic ile öne geçen Roma, 38. dakikada Juan'ın golüyle farkı ikiye çıkarttı. İlk yarı 2-0 sona erdi. İkinci yarının başında 49. dakikada kaptanı Totti ile 3-0'ı yakalayan Roma, rahat bir galibiyet aldı.

Erbay
23.11.2008, 20:50
Dünkü İnter-Juventus maçında acayip keyif aldım. Ercan Taner anlatması daha keyiflendirdi beni :) İbrahimoviç ne muhteşem bir futbolcudur ya. Adamda her özellik mevcut. Del Piero'dan bir frikik bekliyordum ama bu sefer olmadı. :)

Cem Akyüz
23.11.2008, 21:48
Lecce'yi deplasmanda 0-3 ile geçtik ve toparlanmaya başladığımız şu günlerde bu galibiyet iyi oldu.Hafta içi şampiyonlar ligi maçından da 3 puanla ayrılmak dileğiyle

Emirhan Makul
24.11.2008, 22:32
Resmen 2-2 ya dakka 80 de gol mü yenir :(

Hüdai Pervaneli
24.11.2008, 22:37
emirhan milan iste ne payacagi belli olmuyor

macka61
24.11.2008, 23:15
romaya lazio galibiyeti yaramış herhalde

Özge
25.11.2008, 20:11
Şok eden buluşma!

İngiliz ekibi Chelsea'de sıkıntılı günler geçiren ve son dönemde yaşadığı skandallarla gündeme gelen Fildişi Sahilli golcü Didier Drogba, eski teknik direktörü Jose Mourinho'nun menajeriyle bir görüşme yaptı.
İtalya'da yayın yapan Gazetta dello Sport'un İnternet sitesinde yer alan haberde, Chelsea'de mutsuz olan Drogba'nın, şimdiki Inter teknik direktörü eski Chelsea çalıştırıcısı Jose Mourinho'nun menajeriyle bir görüşme yaptığını açıkladı. Haberde, Fulham yakınlarındaki bir restoranda gerçekleşen toplantıda, Drogba ve menajer Jorge Mendes'in yanı sıra, Inter Genel Menajeri Marco Branda ve Drogba'nın menajerinin de hazır bulunduğu ifade edildi.
Bu sezon eski Fenerbahçeli Nicolas Anelka'nın gölgesinde kalan, sık sık sakatlanan ve sinirli hareketleriyle dikkat çeken Drogba'nın Inter'de Jose Mourinho'yla tekrar bir araya gelmeyi çok istediği, Portekizli teknik adamın da Drogba'nın transferine sıcak baktığı belirtiliyor. Zira, Mourinho Inter forması giyen Brezilyalı yıldız Adriano'nun takımdan gönderilmesini istiyor.

Sacit
26.11.2008, 14:42
ancelotti, Milan'a zarar vermeye devam ediyor. yaşanan puan kayıplarından kendisi sorumludur.
Sheva yedek bekleyecek bir oyuncu değildir.
galibiyet serisinin zamanı geldi..

Hüseyin İlkin
28.11.2008, 11:42
http://4.bp.blogspot.com/_J1xM0arkJPo/SS-xsmr40KI/AAAAAAAAMhU/b8NzsMn-bFs/s1600/24.jpg

http://4.bp.blogspot.com/_J1xM0arkJPo/SS-xsyT_zDI/AAAAAAAAMhc/4xqasx0TdIc/s1600/25.jpg

http://4.bp.blogspot.com/_J1xM0arkJPo/SS-xslFgZoI/AAAAAAAAMhM/nhyXZAZ-7uA/s1600/23.jpg

Resimler acetoblog'dan alınmıştır .

Lazio'nun yeni stat projesi . Kapasite 40.000 .

En yakın zamanda bitmesi dileğiyle ...

Cem Akyüz
30.11.2008, 20:36
Kaptan Roma'yı sırtladı
Serie A'nın iki güçlü ekibini Olimpico'da karşı karşıya getiren maç hızlı başladı. İlk yarıda Roma, Totti ve Taddei ile etkili olmaya çalıştı. Fiorentina'da ise özellikle Montolivo, bunların yanı sıra Mutu ve Gilardinho pozisyon üreten isimlerdi.
İlk yarım saatteki tempo daha sonra kayboldu. Soyunma odasına da 0-0'lık eşitlikle gidildi.
İkinci yarıya ise baskılı başlayan taraf Roma oldu. De Rossi, Totti ve Vucinic ile etkili hücumlar geliştiren sarı kırmızılılar, aradıkları golü 59'da buldular. Taddei'nin ortasına ceza sahasında sağ ayağıyla vuran Roma kaptanı, ev sahibi ekibi 1-0 öne geçirdi.
Bu dakikadan sonra, 80'e kadar maç tekrar yavaşladı. Roma bu aralıkta bazı pozisyonlar yakalasa da farkı arttıramadı. Fiorentina ise son 10 dakikada üç kez beraberlik şansı yakaladı. Ancak bunlardan da Montolivo, Jovetic ve Almiron ile sonuç alamadı. Böylelikle Roma maçı 1-0 kazandı.

Çıkışımız devam ediyor korkulan Roma geri dönüyor

Özge
30.11.2008, 20:46
Inter Napoli'yi Cordoba ve Muntari'nin golleriyle 2-1 yendi.İyi gidiyoruz.:)Roma'da çıkışa geçti.Lazio maçı çıkışa geçirdi onları.Totti'ye de gol attırdım :D:D

Berk
01.12.2008, 18:36
The Il Capitano | Del Piero

http://img45.imageshack.us/img45/9374/reggina8sy1.jpg (http://imageshack.us)

Del Piero Juventus'un Reggina'yı 4-0 mağlup ettiği maçta 2 gol atarak Juventus forması altındaki 250.golüne imza attı.Bu sayıyla Del Piero Juventus tarihinin en fazla gol atan oyuncular sıralamasında yukarılara biraz daha tırmandı..

Milan'ında puan kaybıyla 2.sıraya yerleştik ve kağıttan şampiyon Inter'in arkasına yerleştik.Sene sonu herşey daha güzel olacak..

ApoCaN28
01.12.2008, 18:42
2. sraya yerleşti en fazla kim atmış acaba...

Berk
01.12.2008, 18:48
Ronaldinho :

“Del Piero is an idol to me. I have been following his career for a long time and consider him a great champion.”

Berk
06.12.2008, 18:50
Bu akşam 21.30 / Lazio-Inter Yayın: NTVSpor

Kuşkusuz müthiş bir maç olacak, Inter'in puan kaybedeceğini düşünüyorum..

Hüseyin İlkin
06.12.2008, 18:51
İçeride vermeyiz maçı ...

ApoCaN28
06.12.2008, 20:39
Roma Dk 78 1-0 yeniyor...Chevio'yu

Özge
06.12.2008, 20:47
Zorlu geçecek maçı Inter'in kazanacağını düşünüyorum.Yalnız İbrahimovic'e dikkat edin:)

Özge
06.12.2008, 21:35
Çok erken bir gol bulduk.Samuel 1.35 te attı.Hadi bakalım 2'yi bekliyoruz:D

Cem Akyüz
06.12.2008, 21:57
Chievo'yu deplasmanda Menez'in golüyle 1-0 yendik ve çıkışımızı devam ettirdik:)Forza Roma

Hüseyin İlkin
06.12.2008, 22:30
Yuh yahu ...

Adamın gece gece moralini bozuyorlar .

İlk dakikada ye , üstüne son dakikadada kendi kalene at . İlk yarının hakkı 2-0 değildi ama acemiliğimizin kurbanı oluyoruz . Neyse ikinci yarı bare farkı kapatsak :D

İkinci yarı başlar ben yavaş yavaş Tv'ye geçem .

Özge
07.12.2008, 00:31
Rahat bir galibiyet aldık:DZlatan'a da golü attırdım sonunda.Maç 4 olsaydı Cem'i tebrik edecektim ama yinede yaklaştığı için tebrik ediyim:)

Cem Akyüz
07.12.2008, 00:36
Rahat bir galibiyet aldık:DZlatan'a da golü attırdım sonunda.Maç 4 olsaydı Cem'i tebrik edecektim ama yinede yaklaştığı için tebrik ediyim:)

en azından Zlatan'ı tutturdum:):) Lazio bu ligi senin üstünde bitireceğiz..Forza Roma

macka61
07.12.2008, 15:59
inter rahat kazandı zor geçmesini bekliyordum ben maçın

Berk
12.12.2008, 13:40
Juventus v Milan

http://img296.imageshack.us/img296/7688/topnmmilanzn0.jpg (http://imageshack.us)

İstatistikler:

Juventus son 10 resmi maçta 7 galibiyet ve 2 beraberlik alırken, Milan son 10 resmi maçında 5 galibiyet ve 3 beraberlik almış.

Ancelottili Milan'ın Juventus deplasmanındaki karnesi:

http://img523.imageshack.us/img523/2513/37886444df9.jpg (http://imageshack.us)

Bu maç öncesi Juventus 30 puan ve +13 averaj ile Milan'ın önünde bulunuyor.Milan'ın averajı ise +9..

Muhtemel Kadrolar:

JUVENTUS
Manninger
Chiellini
Legrtaglie
Molinaro
Grygera
Nedved
Tiago
Sissoko
Camoranesi
Amauri
Del Piero

MILAN
Abbiati
Bonera
Maldini
Jankulovski
Zambrotta
Flamini
Pirlo
Seedorf
Roaldinho
Kaka
Pato

**Dev maç Pazar günü saat 21.30'dan itibaren NTVSpor'dan canlı olarak yayınlanacak..

Özge
12.12.2008, 14:13
Çok iyi maç olacak.Bizim için beraberlik en iyi sonuç gibi duruyor fakat her sonuç işimize yarayacak:)

Mert67
12.12.2008, 14:17
Juve yener bence.

ganita ve zinos
12.12.2008, 14:31
italya liginden beraberlik yada sürpriz söyleyebilecek var mı?...

Dursun Kaplan
12.12.2008, 14:34
Geçen hafta Zlatan'ın topuğu ile havada attığı pas neydi öyle ya. :eek:

İzlemek isteyen tıklasın. :) (http://videoyou.blogcu.com/lazio-inter-macinda-ibrahimovicin-klas-hareketi-ibrahimovicin-muthis-pasi-ibrahimovic-sov-video-izle_30602311.html)

Cem Akyüz
14.12.2008, 17:52
Kendi sahamızda Cagliari'yi zor bir maçın ardından 3-2 mağlup ettik.Totti ile öne geçtik ardından 1-2 yenik duruma düştük maçı bırakmadık Perrotta ve Vucinic'in golleri ile maçı kazandık.Çıkışımız devam ediyor Spalletti'nin yeni taktiği işe yaramış.Forza Roma

Özge
14.12.2008, 17:57
Chievo deplasmanda Inter karşısında durumu 2-2'ye kadar getirdi fakat Zlatan farkıyla maçı 4-2 kazandık.Bu haftayı da kayıpsız kapadık.Lazio Udinese'yle deplasmanda 3-3 berabere kaldı.Yalnız Lazio 3-0'dan maçı 3-3'e getirdi.Helal olsun:)

Şimdi gözler Juventus-Milan maçında.Beraberlik istiyorum bu maçta:D