PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : İtalya | Serie A

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 [19] 20

Harun-61
16.07.2012, 01:38
Bradley'i renklerimize kattık orta saha iyi oldu bence.De Rossi,Bradley ve Pjanic

Juan ayriliyormus Takimdan.

Cem Akyüz
16.07.2012, 15:21
Juan ayriliyormus Takimdan.

Evet abi biraz önce okudum.Kjaer'in bonservisi için bir görüşme yapılacağı yazıyor sitelerde.İnşallah onu katarız kadromuza.Juan'a da eyvallah gerçekten iyi hizmet etti takıma

Nihat K.
18.07.2012, 15:47
milan ın olmasını istiodum

Harun-61
19.07.2012, 10:56
İtalya Birinci Futbol Ligi takımlarından Roma, Brezilya kulübü Corinthians'ın defans oyuncusu Leandro Castan ile sözleşme imzaladı.
Güney Amerika'nın en büyük kupası sayılan Copa Libertadores'te ilk şampiyonluğuna ulaşan Corinthians'ın 25 yaşındaki futbolcusu Castan, Roma ile 4 yıllık sözleşmeye imza attı. Castan'ın transfer ücretinin, 5 milyon euro olduğu belirtildi.
Castan, takımın diğer transferleri Dodo ve Michael Bradley ile birlikte bugün basına tanıtılacak.

Semih Aydın
01.08.2012, 11:40
Di Natale: "Milan beni istemişti ama..."

Deneyimli golcü Milan'dan teklif aldığını ancak kariyerine Udinese forması altında son vereceğini söyledi.
Antonio Di Natale, Milan'dan teklif aldığını doğrularken Udinese'den ayrılmayacağını, "Real Madrid'den teklif alsam bile umrumda değil." sözleriyle vurguladı.

Hatırlanacağı üzere geçtiğimiz ay Milan'ın deneyimli golcüyle ilgilendiği yönünde birtakım haberler çıkmıştı. Konuyla ilgili basın mensuplarına açıklamalarda bulunan Di Natale, "Haberler doğruydu. Ancak Udinese'den ayrılmayı hiçbir zaman düşünmedim. Real Madrid'den teklif alsam bile bu umrumda değil. Kariyerimi burada tamamlayacağım." ifadelerini kullandı. Udinese'deki hedefini 150 gole ulaşmak olduğunu da belirten Di Natale, "Bunun için elimden geleni yapacağım ama daha da önemlisi takımımın başarısı." dedi.

42 kez İtalya Milli Takımı'nın formasını giyen 34 yaşındaki futbolcu 2004 yılından bu yana Udinese forması altında mücadele ediyor.

Goal

Harun-61
01.08.2012, 14:26
JUVENTUS'A ŞİKE ŞOKU Antonio Conte'ye, şike teşebbüsünü bildirmemesinden dolayı 3 ay men cezası verildi

Berk
01.08.2012, 14:36
Kötü oldu bu, belli bi düzene oturtmuşlardı kadroyu.3 ay uzun bir zaman değil, yardımcı antrenör falan mı yönetecek acaba ceza bitene kadar?

Cem Akyüz
03.08.2012, 02:17
Stekelenburg
Rosi
Heinze
Burdisso
Balzeretti
De Rossi
Pjanic
Bradley
Lamela
Totti
Osvaldo

Gayet güzel bir kadro kurduk bir sağ bek alsaydık çok daha iyi olacaktı.

Semih Aydın
03.08.2012, 12:01
Destro keser belki Osvaldo'yu. :)

bestrafer
03.08.2012, 12:05
Stekelenburg
Rosi
Heinze
Burdisso
Balzeretti
De Rossi
Pjanic
Bradley
Lamela
Totti
Osvaldo

Gayet güzel bir kadro kurduk bir sağ bek alsaydık çok daha iyi olacaktı.

Balzaretti'yi hangi ara aldık ya. İyi transfer bence. Riise'den sonra fena durmaz gibi geliyor.

Bu arada keşke Borini'yi Liverpool'a bırakmasaydık. Çok iyi bir oyuncu olacak. Eminim.

Yine stoper ihtiyacımız var. Kjaer tam olarak beklediğim katkıyı yapamadı. Şöyle deli bir oyuncu şart stopere.

Cem Akyüz
03.08.2012, 21:11
Balzaretti'yi hangi ara aldık ya. İyi transfer bence. Riise'den sonra fena durmaz gibi geliyor.

Bu arada keşke Borini'yi Liverpool'a bırakmasaydık. Çok iyi bir oyuncu olacak. Eminim.

Yine stoper ihtiyacımız var. Kjaer tam olarak beklediğim katkıyı yapamadı. Şöyle deli bir oyuncu şart stopere.

Castan geldi oraya oda fena bir oyuncu değil.Ben kadrodan çok umutluyum bakalım iyi işler yapacağız inşallah.Taraftar direk şampiyonluk bekliyor Zeman'da açıklamalarında şampiyonluk hayal değil diyor bakalım neler olacak

Cem Akyüz
03.08.2012, 21:12
Destro keser belki Osvaldo'yu. :)

Evet o ihtimalde oldukça fazla.İyi olan oynasın Roma kazansın :)

Tolga
04.08.2012, 04:00
Osvaldo'nun hastasıyım abi.Benim için futbolcu demek Osvaldo demektir :D

Ertan1982
04.08.2012, 17:17
Udine bu isi Ticarete döktü.Udinenin sahibi Ispanyadan Granadayi ve Ingiltereden Watford u satin aldi(Gecen sezon ortasi resmilesti).Simdi adam bu üc takim arasi oyunculari yollyiro ve piyasa yaptiriyor.Tutarsa artik Udine Para yüzünden en iyi oyuncularini Italyada satmiyacak daha.

Cem Akyüz
10.08.2012, 00:30
Borriello-Cassano takası gündemde.İnşallah olumlu sonuçlanır

Uğurtan
20.08.2012, 02:50
Bu akşamki maçtan anladığım Milan'ın helak oluşunu izleyeceğimiz sezon bu sezon.

Çok sevinçliyim. Acaip zevk alacağım İtalya liginden.

:D

-Samet
20.08.2012, 12:57
Vidal..

1.54 e baksın golünü görmeyenler . Çarşı yapmış milan defansına.

OyCSTd_U8sM

Atakan
20.08.2012, 18:54
:)

http://a5.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash3/s480x480/533031_453348308038619_1569862073_n.jpg

SDanışmaz
21.08.2012, 02:25

http://a5.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash3/s480x480/533031_453348308038619_1569862073_n.jpg

Futbolcular gider, adamlar kalır.

Kaan_Yilmaz
21.08.2012, 02:40
Vidal..

1.54 e baksın golünü görmeyenler . Çarşı yapmış milan defansına.

OyCSTd_U8sM

Vidal üst seviye bir adam. Dünyadaki her takimda ilk11 baslayacak tek juventuslu oyuncu.

Milanda bir oyuncu var. Nocerino mu ne? adam gol atiyor ama baska bir sey yapmaz. Vidal, herseyi yapar, sonra ekstralari da yapar. Bu yüzden bence özel bir oyuncu.

Ayrica adam gibi adam, Real Madridi bu yaz reddetti.

Kaan_Yilmaz
21.08.2012, 02:41
Borriello-Cassano takası gündemde.İnşallah olumlu sonuçlanır

Cassano Pazzini karsiliginda İntere transfer oldu. Pazzini icin Milan 7 milyon euro+Cassanoyu vermis.

Resmen enayilik. İnter iyi kaziklamis.

Atakan
21.08.2012, 02:48
Futbolcular gider, adamlar kalır.

Aynen öyle.

Kimisi takımın arkasından işler çevirip gizlice kaçmaya çalışır, kimisi de takımlar anlaşsa da gitmem der. :)

-Samet
21.08.2012, 13:50
Vidal üst seviye bir adam. Dünyadaki her takimda ilk11 baslayacak tek juventuslu oyuncu.

Milanda bir oyuncu var. Nocerino mu ne? adam gol atiyor ama baska bir sey yapmaz. Vidal, herseyi yapar, sonra ekstralari da yapar. Bu yüzden bence özel bir oyuncu.

Ayrica adam gibi adam, Real Madridi bu yaz reddetti.

Kaan valla bence o tip örnekler çok az kaldı yani para için kulübünü satmayan tipler :) Pek güven olmaz bence..

Cem Akyüz
21.08.2012, 22:10
Roma'nın yıldız orta saha oyuncusu Daniele De Rossi, Manchester City'ye gideceği yönündeki dedikoduları, düzenlediği basın toplantısıyla kesin olarak yalanladı ve takımda kalacağını açıkladı.

Roberto Mancini'nin geçtiğimiz sezondan bu yana yakından takip ettiği De Rossi'nin takımda kalmaya karar verdiğini, Goal.com ortaya çıkarmıştı.

Yıldız oyuncuyu, daha önceden duyurulan basın toplantısında kameraların karşısına geçerek kararını açıklarken "İnsanlar ben ve Manchester City hakkında birçok şey yazdılar. Bazıları beni güldürdü, bazılarıysa kızdırdı. Herkesi temin etmek istiyorum. Eğer bir gün para ya da Şampiyonlar Ligi için Roma'dan ayrılmaya karar verirsem, bunu çekinmeden söylerim. Bu sıradan bir basın toplantısı. Burada üçüncü dünya savaşını duyurmuyorum. Ben Roma'da mutluyum ve burada kalacağım." şeklinde konuştu.

Kulüple sözleşme yinelediğini hatırlatan 29 yaşındaki oyuncu, "Eğer kulüp beni takımda tutmak istemiyorsa bilemem. Ama istediklerini varsayıyorum. Şubat ayında buradaki sözleşmemi uzatmışlardı çünkü. Roma'da mutluyum ve asla ayrılmak gibi bir isteğim lmadı." sözlerini kullandı.

ilhan
21.08.2012, 23:04
De Rossi adamın hasıdır, direğidir, dibidir.

FC-ST-PAULI-61
21.08.2012, 23:05
Galiba Cassanoyu Intere verip Pazziniyi aliyoruz.Bu ne sacma bir takas.
Ibra gitti silva gitti Cassano gidiyor.Bu Sene Milan Sampiyon olamaz.

Cem Akyüz
21.08.2012, 23:08
Galiba Cassanoyu Intere verip Pazziniyi aliyoruz.Bu ne sacma bir takas.
Ibra gitti silva gitti Cassano gidiyor.Bu Sene Milan Sampiyon olamaz.

Ne güzel Borriello-Cassano takası yapacaktık olmadı demek ki.pazzini Milan'a önemli katkılar sağlar beğendiğim bir oyuncu Pazzini

FC-ST-PAULI-61
21.08.2012, 23:11
Ne güzel Borriello-Cassano takası yapacaktık olmadı demek ki.pazzini Milan'a önemli katkılar sağlar beğendiğim bir oyuncu Pazzini
Ama Cassano ondan cok daha iyi bence.Italyada hic takmiyorlar galiba Takim tutma diye bisey yok orda.Egemen Italyada olsa Milan,Inter,Juve,Roma,Lazio da oynardi :D

Cem Akyüz
21.08.2012, 23:34
Ama Cassano ondan cok daha iyi bence.Italyada hic takmiyorlar galiba Takim tutma diye bisey yok orda.Egemen Italyada olsa Milan,Inter,Juve,Roma,Lazio da oynardi :D

Elbette Cassano daha iyi bir oyuncu.İtalya'da ilginç transferler hep olmuştur.Allah'tan Totti ve De Rossi bu tayfadan değiller :).

Kaan_Yilmaz
22.08.2012, 02:30

Bir yerde okumustum, nokta santrafor diye tabir edilen Pazzini gecen sezon İnterde 75 sutta 5 gol atmis.

Gol basina 15 sut düsüyor. Simdiden gecmis olsun hocam. Seneye cok sac bas yolarsiniz.

Keske Matriyi alsaydiniz, o bile bundan iyidir.

Pato oynayacak heralde, yedeği mi olacak Pazzini? yoksa Robinhoyu satip, Pato ve Pazzini mi oynayacak? 2si birlitke olmaz ama Milan bu hersey beklenir.

Robinhoyu da satma düsünceleri vardi diye okumustum.

Kaan_Yilmaz
22.08.2012, 02:41
Elbette Cassano daha iyi bir oyuncu.İtalya'da ilginç transferler hep olmuştur.Allah'tan Totti ve De Rossi bu tayfadan değiller :).

Klüb satmak isterse, oyuncu ben gitmem diyemez. En azindan simdiye kadar böyle bir örnek görmedim. Milan satiyorsa, kötü yönetildiği icindir. Abi bir ara bakiyorum, olmadik adamlar Milanda neler kazaniyordu. Bizim Milanli bir kac arkadas var, takip edip maclara falan da gidiyorlardi. Adamlar diyorki, bizde Galliani bir oyuncu seviyorsa, onu alir, bir adamin cok sevilmesine bakar, takimin ihtiyaci 2.planda olur diyorlardi. Adam diyorki mesela, savunmanin önüne adam lazim. Kaka cok seviliyor, taraftarda bizde seviyoruz. Kakayi alip, orada oynatalim.

Arkadaslar italyan basinida üzerinde cok durdu diyorlardi. Dalga geciyorlar zannettim, Kaka ve defansin önü. Milan bu kafayla yönetiliyor, 10.olsalar sasirmam.

Bir ara Flamini yillik 5milyon aliyor diyorlardi. Milan bol keseden dagitmaya devam ederse, yakin zamanda isleri daha kötü olur. Hala yillik 5 milyon euro aliyor mu bilmiyorum.

Bu sene Clye gidemezlerse, büyük kayiplari olacak. Silvadan aldiklari para, ucup gidecek. Simdiden gecmis olsun.

Romada durum nasil? Zeman hep önde basan, hucum futbolu oynatan bir adam oldu. Bazi adamlar cosabilir, ekstra perfonmans gösterirler ama bu sistemle genelde büyük maclarda sıkıntı olur. ilk 3te yer alabilir mi Roma?

Napoli ve İnterle mücadele edebilir mi? Juve kesin sampiyon olurda.

bestrafer
22.08.2012, 11:53

Vucinic'i geri alak bence hocam. Hiç unutamıyorum o adamı. :)

Transfer dönemi kapanmadan bir sürpriz daha bekliyorum Roma'dan. Yanıltmazlar İnşallah beni.

Cem Akyüz
22.08.2012, 22:20
Vucinic'i geri alak bence hocam. Hiç unutamıyorum o adamı. :)

Transfer dönemi kapanmadan bir sürpriz daha bekliyorum Roma'dan. Yanıltmazlar İnşallah beni.

Vucinic kendi istedi ve gitti artık yapılacak birşey yok :).Bir stoper transferi olacak deniyor ama bakalım.Forvette Osvaldo,Bojan ve Borriello var.Ayrıca Destro'yu transfer ettik ki bence 5 seneye damga vurabilecek bir yeteneği var

bestrafer
23.08.2012, 13:27
Vucinic kendi istedi ve gitti artık yapılacak birşey yok :).Bir stoper transferi olacak deniyor ama bakalım.Forvette Osvaldo,Bojan ve Borriello var.Ayrıca Destro'yu transfer ettik ki bence 5 seneye damga vurabilecek bir yeteneği var

Sağ bek sıkıntı olabilir diye düşünüyorum. Rosi de gidince. Piris kiralık alındı ama ne denli katkı yapabilir, meçhul.

Cem Akyüz
25.08.2012, 22:01
Sağ bek sıkıntı olabilir diye düşünüyorum. Rosi de gidince. Piris kiralık alındı ama ne denli katkı yapabilir, meçhul.

Yarın sezonu açıyoruz.Oldukça umutluyum büyük bir hevesle bekledim bu sezonu.Allah utandırmaz inşallah.Zaten tanıyanlar ne kadar fanatik Romalı olduğumu biliyor :).İyi bir sezon geçiririz umarım.

Cihan-Ucar
27.08.2012, 00:25
Yaktin Beni Romaa

Bir gol daha atsa 829 € alacakdim

Umarim sezonu en Kötü yerlerde bitirisin

ilhan
27.08.2012, 14:14
Osvaldo ne atmış öyle. İkinci bir Batistuta vakası olur mu? Olur. :)

Ali Can
28.08.2012, 09:01
milan takımı bu derecede içine ettikten sonra dikkatimi çekmiyor artık

Kaan_Yilmaz
29.08.2012, 20:03
Roma bu sezon güzel be abi. En azindan adamlar zevk veriyorlar, izlemesi ayri bir zevk. Zeman alem adam, mac sonrasi aciklamalarini okumak ayri bir zevk. Son Totti olayi tamamen komedi :)

Milanda kadro cok zayifladi, seneye CLde bile olamazlar. Montolivo, Boateng, Robinho haricinde kaliteli adamlari kalmadi. Sampiyonluk icin İnter ve Juve mücadele eder, 3.lük icinde Napoli, Roma ve Lazio.

Juventus bence daha yakin, Vidal, Asamoah, Marchisio, Pirlo ortasahasi cok kaliteli.

Cem Akyüz
29.08.2012, 22:49
Roma bu sezon güzel be abi. En azindan adamlar zevk veriyorlar, izlemesi ayri bir zevk. Zeman alem adam, mac sonrasi aciklamalarini okumak ayri bir zevk. Son Totti olayi tamamen komedi :)

Milanda kadro cok zayifladi, seneye CLde bile olamazlar. Montolivo, Boateng, Robinho haricinde kaliteli adamlari kalmadi. Sampiyonluk icin İnter ve Juve mücadele eder, 3.lük icinde Napoli, Roma ve Lazio.

Juventus bence daha yakin, Vidal, Asamoah, Marchisio, Pirlo ortasahasi cok kaliteli.

Son Totti olayı nedir ?

Kaan_Yilmaz
29.08.2012, 23:50
Zeman Tottinin kaleye uzak oynadiğini falan söyleyip, elestirdi Tottiyi. Dahasi vardi. Tam olarak hatirlamiyorum.

Cem Akyüz
06.09.2012, 21:39
Zeman'ın Roma takımını izlemenizi tavsiye ediyorum.Takım büyük keyif alıyor futbol oynarken çok güzel oynuyoruz.İnter'e deplasmanda 3 tane salladık kaptan 2 asist yaptı.Bu sene hedef ilk 3 bakalım neler olacak

Kaan_Yilmaz
06.09.2012, 23:26
Zeman takimlari her zaman zevk vermistir. Fakat Serie Ada o devamliligi saglayamadi. Umarim bu kezde Romada bunu basarir.

Bu arada bu Milanin oyunculari gercekten garip. El Shaarwy, kiz düsürmek icin Facebooku kullaniyorum seklinde aciklama yapar. Kizlarin dikkatini cekmek icin, garip sac seklini benimsedigini söylemisti. Montolivoda, bugün kiz arkadasini nasil tavladiğini aciklamis. :)

Zemanin Romasinin futbolu ve Milandaki oyuncularin aciklamalari bu sene SerieAyi ilginc kilacak.

Emirhan Makul
06.09.2012, 23:29
Zeman takimlari her zaman zevk vermistir. Fakat Serie Ada o devamliligi saglayamadi. Umarim bu kezde Romada bunu basarir.

Bu arada bu Milanin oyunculari gercekten garip. El Shaarwy, kiz düsürmek icin Facebooku kullaniyorum seklinde aciklama yapmis. Kizlarin dikkatini cekmek icin, garip sac seklini benimsedigini söylemisti. Montolivoda, bugün kiz arkadasini nasil tavladiğini aciklamis. :)

Zemanin Romasinin futbolu ve Milandaki oyuncularin aciklamalari bu sene SerieAyi ilginc kilacak.

Valla benimde garibime gitti açıkçası fakat sanırım aramızda düşünce farkı var o insanlarla, biz kız düşürme gibi algılıyoruz o ise net olarak şu cümleyi kurmuş "İtalyaya geldiğimden beridir cinsel hayatım düzene girdi, genellikle facebook'dan tanışıyorum kız arkadaşlarım ile" böyle bir cümle sarf etmiş, çok muazzam bir şey değil gibi sanki onların gözü ile bakınca :)

Kaan_Yilmaz
06.09.2012, 23:36
italyan kanalinda italyanca röportajini izledim. Kiz düsürmek icin Facebooku kullaniyorum dedi. Sonrasindaysa, nette online olarak bir cok seyi bulmak diye devam etti. Daha sonra baska yerlerdende baktim, aynisini gördüm.

Ertan1982
07.09.2012, 12:18
Fazla sakatlik yasamasa Juve bu sezon da ipi gögüsler.Sadece Forvet hatti biraz zayif Matri ve Bendtner begenmiyoum Juve icin.Transferin son gününde Drogbayi almaya calismis ama olmamais.Devre arasi Llorente gelebilir.

Fatih ÇOLAK
12.09.2012, 19:33
Eski maçları izlerken rastladım; 99 Kupa Galipleri Kupası'nı kazanan Lazio kadrosu:

http://s14.directupload.net/images/120912/zc3hunsr.png

Böyle bir kadro yok arkadaş :)

Yedeklerde de Simeone falan var.

Ugur Kursad
12.09.2012, 22:12
Eski maçları izlerken rastladım; 99 Kupa Galipleri Kupası'nı kazanan Lazio kadrosu:

Bu kadrodan dolayı Lazioluyum ,yani sempatim o yıllara dayanır. avrupada desteklediğim tek takımdır ...

SS Lazio & Di Canio ..

Kaan_Yilmaz
23.09.2012, 13:08
Bu sezon beklediğim gibi bitecek gibi gözüküyor. Juve rahat sampiyon olur. İnter ikinci olur. Lazio, Roma ve Napoli arasinda Napoli 3.olacak gibi gözüküyor.

Milanin sezon basinda 10.olsa bile sasirmayacagimi söyledim. Teknik direktörün antremanlari nedeniyle sürekli sakatliklar oluyor diyorlardi. De Jongta sakatlanmis, son antremana ancak cikmis. O da yokmus bugün. Milan basarili olmak istiyorsa, kaliteli ayaklar sakatlik yasamamali. Pato, Robinho, Montolivo, Mexes, Zapata, genc sağ bek. 3.lik bile bu takim icin basaridir.

Milan kadrosunu kuranlar, kalitelisiz ve dengesiz bir kadro kurmuslar. Takimda tonla ortasaha var, kaliteli olan cok az. Tonla forvet var, kaliteli olan cok az. Onlarda sakat.

Genc sağ beki acayip begendim. Milanin beklerinin orta yüzdeleri yüzde 10dan bile azken, adamin basarili orta yüzdesi yüzde 50den fazla. Savunmasi da fena degil, ara sira kolay calim yemesine ragmen, biraz kendini gelistirse, al sana sağ bek. 10-12 sene orada sıkıntın olmaz.

Ertan1982
23.09.2012, 16:59
juve 43 macini arka arkaya ligte yenilmedi.Milanin rekoru 58 macta.

16 mac daha ve Juve Milanin yenilmezlik rekorunu kiracak.

SDanışmaz
23.09.2012, 20:43

Ne kadroymuş be :)

Kaan_Yilmaz
23.09.2012, 22:10
Mancini yasliydi o dönem. ilerdeki İnzaghide Simone İnzaghi. Lazioda Boksic felan vardi o dönemde. Boksic ilk11de oynardi o dönemlerde. Salas ve Boksic

Couto, Conceição, Simeone. Vieri ve Crespo da en iyi dönemlerinde o Laziodaydilar diye hatirliyorum. Sonralari Stam felanda gelmisti.

Claudio López, Mendeita, Dela Pena...saglam kadrolari vardi.

SDanışmaz
26.09.2012, 23:59
FtBA7guLq4o

iskenderunlu
29.09.2012, 22:09
http://sphotos-d.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/298333_361262283963471_1891746790_n.jpg

ROMALILARIN RESMİ SAYFASINA YORUMUM VE İLK YAZIŞIM
JUVE:3--ROMA:0 DAKİKA 20

FORZA LAZIO

iskenderunlu
30.09.2012, 00:08
Juve:4--Roma:1 maç sonucu

Emre Aksu
04.10.2012, 00:21
Fernando Llorente ara transfer döneminde Juventus’a gitmeye hazırlanıyor.

Emre Aksu
04.10.2012, 17:16
Inter'in hocası Andrea Stramaccioni, takımın sezon sonunda üç kupayı birden kazanacağını söyledi.

Emre Aksu
04.10.2012, 18:40
Milan'ın Brezilyalı yıldızı Pato, üzün süredir yaşadığı sakatlığın ardından bugün ilk kez takımla birlikte antrenmanın tamamına katıldı.

Semih Aydın
20.10.2012, 20:53
Juventus 2-0 Napoli.

Oyuna sonradan giren topçularının geç golleriyle güldü ev sâhibi.
Caceres 78'de girip 80'de attı. Pogba ise 75'te girdi ve 82'de farkı ikiye çıkardı. Pogba çok büyük topçu olacak gibi, golü şâhâneydi.

Emirhan Makul
24.10.2012, 10:37
1. Silvio Piola (İtalya) 274 537
2. Gunnar Nordahl (İsveç) 225 291
3. Francesco Totti (İtalya) 217 508
4. Giuseppe Meazza (İtalya) 216 367
5. Jose Altafini (Brezilya) 216 459
6. Roberto Baggio (İtalya) 205 452
7. Kurt Hamrin (İsveç) 190 400
8. Giuseppe Signori (İtalya) 188 344
9. Alessandro Del Piero (İtalya) 188 478
10. Gabriel Batistuta (Arjantin) 184 318

2. olabilmesi için 8 gol, Zirveye yerleşebilmesi için 57 gol gerekiyor.

8 golü atar her türlü de, 57'yi zor atar. Böyle bir efsaneye zirve yakışır, umarım 20 gol atabilir.

Ertan1982
24.10.2012, 10:41
1. Silvio Piola (İtalya) 274 537
2. Gunnar Nordahl (İsveç) 225 291
3. Francesco Totti (İtalya) 217 508
4. Giuseppe Meazza (İtalya) 216 367
5. Jose Altafini (Brezilya) 216 459
6. Roberto Baggio (İtalya) 205 452
7. Kurt Hamrin (İsveç) 190 400
8. Giuseppe Signori (İtalya) 188 344
9. Alessandro Del Piero (İtalya) 188 478
10. Gabriel Batistuta (Arjantin) 184 318

2. olabilmesi için 8 gol, Zirveye yerleşebilmesi için 20 gol gerekiyor.

8 golü atar her türlü de, 20'yi 1 sene daha oynarsa atar diye düşünüyorum. Böyle bir efsaneye zirve yakışır, umarım 20 gol atabilir.

orda sayi mi yanlis 1. 274 golü var Totti 217 baya bir fark var.

Bu ara Juvenin rekor yürüyüsü devam ediyor.Devre arasina kadar yenilmese rekol egale olacak.

Emirhan Makul
24.10.2012, 11:11
Diğer sayıya gözüm ilişmiş abi evet doğrusun 1. olma şansı yok :)

iskenderunlu
03.11.2012, 22:43
juve--inter maçı gayet güzel gidiyor izlemek isteyen pm atsın :)

Semih Aydın
03.11.2012, 23:52
Juve 1-3 İnter.

Oh be Juve mağlubiyet almış. Baymıştılar.

Mehmet Fatih Silik
04.11.2012, 01:20
Juve'de yenilirmi$ (:

Tolga
04.11.2012, 10:27
Ne kısmetse şikecilerin her birinin rekorları kırılıyor . . .

bestrafer
11.11.2012, 16:19
Lazio-Roma maçı var ve buralar sessiz.

1-0 öndeyiz bu arada. '11 Lamela

bestrafer
11.11.2012, 16:54
Dememe kalmadan Lazio skoru 2-1'e getirdi. Yine aynı hatalar, yine.

Ogün'
11.11.2012, 17:00
roma 10 kişi lazio handikap yapar.

Mehmet Fatih Silik
25.11.2012, 20:24
Juve-Milan macina baksam mi acaba...?

Trabzonspor 61
09.12.2012, 18:02
Juventus deplasmanda Palermo'yu 1-0 yendi.

Mert'
12.12.2012, 18:47
Roma 4-2 Fiorentina.

Roma baya iyi top oynuyor Fiorentinada baya çıkışa geçmişti bu sezon ama 4 gol yediler.

Tolga
12.12.2012, 18:52
Roma dün komediymiş :) Osvaldo golde attı ama artık neyine hakim olamadıysa kırmızı yedi :)

ilhan
14.12.2012, 23:50
Roma'da Batistuta'dan sonra canlı gözlerle görebildiğim en iyi adam Osvaldo şu an. Hastasıyız.

Hüseyin Başoğlu
15.12.2012, 00:16
habu ikramiye tutsun alacam bu osvaldoyu bizim takıma :D

Ogün'
22.12.2012, 23:46
Roma-4 Milan-2 Milan ucuz yırttı daha farklı olabilirdi.

Hüseyin Başoğlu
22.12.2012, 23:49
osvaldo atmış yine hey yavrum söz tutsun milli piyango alıcam seni bizim takımaa :D

ilhan
06.01.2013, 00:54
Juventus Osvaldo için teklife hazırlanıyor.

Tolga
06.01.2013, 00:55
Nolamaaaaaaz :D

Hüseyin Başoğlu
06.01.2013, 10:24
Juventus Osvaldo için teklife hazırlanıyor.

off osvaldo llorente çift forveti arkalarında liderliği yapan pirlo 5li orta sahası...

off off

sexy and ı know it :D

Alihan Ertürk
06.01.2013, 13:39
Napoli-Roma maçı var bu akşam İtalya'da.

Tolga
06.01.2013, 17:08
Forza Napoli, İnadına Osvaldo o zaman :)

Alihan Ertürk
06.01.2013, 17:12
Forza Napoli, İnadına Osvaldo o zaman :)

Yani Beşiktaşlı'sın ama Trabzonspor için ölürsün. :)

Tolga
06.01.2013, 17:21
de denilebilir . . . :D :D :D

Hüseyin Başoğlu
07.01.2013, 00:19
cavani 3 osvaldo 1 :D:D

Tolga
07.01.2013, 00:25
cavani 3 osvaldo 1 :D:D

Zeman istifa, adamı 61'de bile değil 62'de oyuna almış pis serhoş :D

Erkin
07.01.2013, 02:26
Cavani yine şov yaptı.. Şimdilik fark 7 puan ama Napoli inşallah tekrar yakalayacak zirveyi..

Erkin
13.01.2013, 19:10
Juve puan kaybetti Napoli yine kazandı maç fark 5'e indi..

<a href=http://download.cnet.com/Free-Youtube-Downloader-Pro/3000-2071_4-75329731.html >youtube downloader</a>

Murat SİSMAN
16.02.2013, 23:17
Efsane TOTTI juventusun içini yakmıştır.

Mert__1967
20.02.2013, 03:20
Romada Zemanin gitmesine üzüldüm, futbollari zevk veriyordu. Milanda Niang, El Shaarwy ve Baloteliiyle iyi bir cikis yakaladi. Ortasahaya bir yaratici oyuncu alip, bir tane sağlam stoper bulabilirse, seneye sampiyon olurlar. İlerideki 3lüyü durdurmak cok zor. Niang 18 yasindaymis, müthis fiziksel kalitesi var. Bitiriciliğini gelistirirse, El Shaarwy ve Balotelliyi gecer.

Cok güclü bir oyuncu, sutlariyla kale direklerini kiriyormus, onu da yapabilir. Gücsüz bir oyuncu olsa, dribblinglerden sonra, gücü bitiyor, ondan sutlari kötü derdim ama bu oyuncu o hareketlerden sonra kale direklerini kiracak bir sut cekebiliyorsa, sorunu nasil sut cekeceğini bilmemesi yüzündendir.

Sacit
27.02.2013, 16:42
Bir gecede 6 kız ile dışarı çıktım. Hepsini birbirleriyle aldattım ama Roma'yı asla aldatmadım.

Francesco TOTTI

ilhan
05.05.2013, 17:52
Juventus şampiyon oldu.

Erbay
05.05.2013, 22:37
Pirlo'dan önce...Pirlo'dan sonra...

Süleyman50
03.07.2013, 14:23
inter ve milan böyle devam ederse birkaç yılda daha juventus şampiyon olabilir...

6Şafak Aydın1
28.07.2013, 03:26
inter ve milan böyle devam ederse birkaç yılda daha juventus şampiyon olabilir...

fiorentina geliyor

Mehmet Mangan
28.07.2013, 04:01
fiorentina geliyor
aynen öyle. Gomez ve Joaquin çok yerinde transferler

https://twitter.com/mKARE61

Giallorossi
25.08.2013, 23:10
De Rossi müthis takti

Alihan Ertürk
29.08.2013, 00:59
Milan Kaka'yı ne zaman aldı?

https://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/560829_623721644334617_28554401_n.jpg

Hüseyin Başoğlu
29.08.2013, 01:11
ilk maçı izlemiştim bende çok benzettim bu veleti :D

Alihan Ertürk
29.08.2013, 01:40
Yok böyle bir şey :)

ccd6167
06.10.2013, 14:00
roma cok iyi basladi sezona 7 de 7 ve yedikleri 1 gol yediler.lazio ve interi (away) net skorla ve cok cok iyi oyunla yendiler..

ilk yari juventus napoli milan ve fiorentina maclarindan 8-9 puan cikarirsa cok iyi olur.rudi garcia kisa zamanda cok iyi isler cikardi

bangkook_61
06.10.2013, 14:33
Roma'nın 3.golünde Totti atağı başlatırken inanılmaz işler yaptı. 38 yaşına girdi ama yetenek ve zeka kaybolmuyor yaşla işte.

ilhan
18.10.2013, 23:45
Roma ezmeye, ligi domine etmeye devam ediyor. Napoli engeli 2-0 ile geçildi. Bu sene şampiyon olalım ve kaptan zirvede elini ayağını çeksin.

Erbay
20.10.2013, 21:47
Fiorentina: 4-2 :Juventus.

G.Rossi hattrick yaptı, 2-0'dan çevirdiler maçı. Juventus'un ğs'yi yenememesinden belliydi iş :)

Hüseyin Başoğlu
22.10.2013, 21:33
sene sonu pirloyu juvenın elinden alırsak işleri biter..

ccd6167
27.10.2013, 17:56
nasıl bi istatistiktir bu anlamadım..

9 da 9

ve yenilen gol sayısı sadece 1.

napoli inter lazio udinesse gibi kalbu üstü takımları mahvetmek..

yürü be roma :)

Sefer A.
27.10.2013, 22:10
rudy garcia'dan nefret ediyorum kendini mok sanan herif
sirf onun yüzünden Roma yenilsin istiyorum

ilhan
27.10.2013, 22:40
10 kişi kalıp deplasmanda Udinese'yi yenmek önemliydi. Tebrikler Roma. Bu sene şampiyonluk gelsin, formanızı almayan fenerli olsun. :)

alper*
27.10.2013, 22:57
Atılan gol 23, yenen gol 1 :) Bu nasıl bir performanssa artık :)

Ali Can
27.10.2013, 23:03
Bugün ki alınan 3 puan olmamalıydı, çok değerli bir 3 puan..

Bu hafta roma için kırılma noktasıydı diye düşünüyordum, bu engelide aştılar..

Umarım seri bozulmaz...

ESER
28.10.2013, 08:18
napoli'ye artik bir sampiyonluk yakisir ama bu roma ne costu oyle arkadas

Veysel
28.10.2013, 08:30
İddaa'da Roma'ya oynama vakti geldi o zaman :) Puan kaybetsinde lig kızışsın

ccd6167
28.10.2013, 10:18
bu hafta lig sonuncusu chievoyla oynacaklar yenerlerse 10 da 10 ve juve nın rekor gidecek..

sonrasında torino deplasmanı ve iç sahada peşpeşe 2 maç daha..

yani 13 de 13 de yapılabilir böyle bi durum var.

ilhan
28.10.2013, 10:38
De Sanctis gibi bir kaleciyi zamanında galatasaray nasıl elinde tutamamış? Üstüne Napoli bu adamdan nasıl vazgeçmiş? 36 yaşında ve harika işler yapıyor.

kopeli
28.10.2013, 12:06
De Sanctis gibi bir kaleciyi zamanında galatasaray nasıl elinde tutamamış? Üstüne Napoli bu adamdan nasıl vazgeçmiş? 36 yaşında ve harika işler yapıyor.

gs'de oynarken,adama kova diyorlardı yahu :)

ilhan
28.10.2013, 12:28
gs'de oynarken,adama kova diyorlardı yahu :)

Şimdi ne diyorlar acaba? :)

Giallorossi
28.10.2013, 16:16
Udinese karsisinda galibiyeti haketmedik dogrusunu söylemek gerekirse. Mac boyunca iyi takim Udineseydi. Kirmizi karttan sonra defans baya bir iskaladi ama Udinese bir türlü golü bulamadi. De Sanctis birkac önemli kurtarislar yapti. Cok basit bir golle 3 puani hanemize yazdik. Bazen kötü mactan 3 puan cikarmak iyi oynayipta kazanmaktan daha tatmin edici oluyor:)

Strootman takima cok cabuk isindi bekledigimden cok daha iyi oynuyor. Hatta fos cikacagini düsünmüstüm ilk basta. Allah nazardan saklasin.

Mert'
28.10.2013, 16:40
Roma Chievo maçında puan kaybederse şaşırmayın. Genelde seriler böyle hiç beklenmedik maçlarda gider.İnşallah Roma kazanır da Totti şampiyonluk görüp veda eder futbola. :)

ilhan
31.10.2013, 23:29
Roma 10/10'a adım adım.
1-0 öndeler Chievo karşısında.

*

Roma 10/10 yaptı.
İnanılmaz bir lig başlangıcı.

ccd6167
01.11.2013, 08:26
Roma costu ve mukemmele yakın oynamasalarda nasıl oynanması gerektiğini biliyorlar

10 maç ve yenilen tek gol

Ve fikstür avantjıda devam ediyor. Önündeki 3 maçı da kazanabilir..

Yürüyün kurtlar...

Yaşar
01.11.2013, 08:42
10 da 10 he.
Bunu en son şikeciler şike yaptıklari sezonda yapmışlardım

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

ESER
01.11.2013, 11:45
Napolinin basarili olabilecegi bir sezonda romanin bu cikisi pek iyi olmadi be

Erbay
01.11.2013, 21:26
Sezon başında ekşi sözlükte biri Roma'nın kadrosunu koymuş, şampiyonluktan falan bahsetmişti. Altındaki de "şuraya bak sıradan bir kadro bu takım mı şampiyon olacak" yazmıştı. Şimdi bulun onu :)

kopeli
02.11.2013, 10:47
Roma ne etti öyle yaw.10'da 10da ne oluyor :)

SALDIRAY
03.11.2013, 02:33
Roma'nın kadrosu rakiplerine göre çok mu iyi ?Hayır. Aynı Trabzonspor gibi. Ama adamlar oynuyor arkadaş. 10 ' da 10. ve yenilen 1 gol.. Helal olsun.

ilhan
03.11.2013, 11:28
Roma ve Napoli'nin şampiyonluk yarışı yapması müthiş bir olay. Normal şartlarda hiç sevmediğim İtalya ligini sırf şu takımların şampiyonluk yarışı için sonuna kadar takip ederim.

ESER
03.11.2013, 18:40
Roma ve Napoli'nin şampiyonluk yarışı yapması müthiş bir olay. Normal şartlarda hiç sevmediğim İtalya ligini sırf şu takımların şampiyonluk yarışı için sonuna kadar takip ederim.

torino takacak romaya bu aksam ,

forza Napoliiii :)

Mert'
03.11.2013, 18:54
Inter ve Milan gibi takımlar şampiyonluğu ağzına alamıyorlar o derece kaliteli lig oluyor.

ccd6167
03.11.2013, 22:41
almanlar gibi italyanlarda artik bi degisime girdiler bu bi gercek..

almanyada her ne kadar munih on planda olsa da futbol ve altyapida ki degisimle son 10 yilda werder wolsfburg stutgart dortmund farkli olarak sampiyonluk alabildiler..

italyanlarda bunu yapmanin peisnde bna gore..napoli roma gibi takimlari potaya sokarak hem diger takimlara ornek olmalirini saglayacak boylece zamanla ligin degeri artacak bundesliga gibi..

ingiliz futbolu icin canlar calacak bu bi gercek..

bu arada roma 1-0 onde ilk yari..alirsa 11 de 11 ve yenilen 1 gol.

yorumsuz6117
03.11.2013, 23:39
Torino 1-1 Roma maç bitti..

ilhan
26.11.2013, 00:08
Roma galibiyet rekorundan sonra beraberlik rekoruna koşuyor. 3 haftadır üst üste berabere kalıyorlar.

28TS61
02.12.2013, 00:32
roma yine berabere kaldi

Yaşar
02.12.2013, 02:32
Roma nın buyusu bozuldu.
Oyle göz var ki bizde ucak dusurur.

ccd6167
23.12.2013, 20:46
sonunda kazandi roma.ama su var bu takim bu sene boyle devam edebilir. ama basarinin devami gelecek mi? yapilanma tuttu bakalim eksik noktalara nasil transferler yapilacak?hala takimda net bi forvet yok..yaratici bi ortasaha ve cok iyi bi golcu takima sinif atlatir.

Tayfun
08.02.2014, 23:36
Napoli 3
Milan 1

Forza Napoli !

Tayfun
13.02.2014, 08:20
Napoli yarı finalde Roma'yı 3-0 yenerek finale yükseldi. Umarım kupayı alırlar.

Forza Napoli !

Erbay
15.02.2014, 20:02
Balotelli ne zımbalamış öyle ya.

Giallorossi
06.05.2014, 20:50
19'luk Berardi 42. dakikada hattrick yapti:) Avrupanin zengin takimlari suan agzi sulu izliyorlardir televizyondan. Sassuolo Fiorentina'yi perisan ediyor insallah küme düsmezler. Bakmasi cok zevkli oluyor. Adamlar Serie A'daki en az bütceye sahip ama full atak oynuyorlar. Anti-futbol oynayan Chievo ve Bologna düssün.

Harun-61
06.10.2014, 17:15
Süper Lig'de korkmadan, cekinmeden bunu söyliyecek kac futbolcu var acaba ???

EfsaneSpor ‏@Efsanespors 1 Std.Vor 1 Stunde
Totti: "Juventus bu ligden çıkarılmalı. Şike yapmaya devam ediyorlar."

.

Erbay
06.10.2014, 18:39
Juventus 2-3 senedir çok az kayıpla devam ediyor ama Şampiyonlar Liginde bunu hiç yansıtamıyorlar.

6Şafak Aydın1
03.11.2014, 14:57
italyadada futbol bitmis. futbolu öldüremezsiniz diyordu günter netzer fakat futbolunda icabina baktilar.

Full HD
22.12.2014, 22:19
Napoliye helal olsun.

Courage
31.12.2014, 18:17
Süper Lig'de korkmadan, cekinmeden bunu söyliyecek kac futbolcu var acaba ???

EfsaneSpor ‏@Efsanespors 1 Std.Vor 1 Stunde
Totti: "Juventus bu ligden çıkarılmalı. Şike yapmaya devam ediyorlar."

.

gs'den melo demişti ''küme düşürülmesi gerekn takım hala daha bizle maç yapıyor'' diye.

ben bizimkilerden bu açıklıkta bir söz duyamadım hiç ona ayar oluyorum. :mad:

selcuk
23.03.2015, 12:52
salih ucan ilk 11 cikmis
respect

28TS61
23.03.2015, 14:48
salih sisirme futbolcu. yakinda geri döner türkiyeye

Yiğit SARI
23.06.2015, 10:58
Parma iflasını açıklamış amatöre düşürüldüler yani. 102 yıllık kulübe yazık olmuş

Ligi de sonuncu tamamlamışlar

Oğuz B.
31.08.2015, 21:39
https://pbs.twimg.com/media/CNrRfWHW8AA-xmO.jpg

Juventus, tarihinde ilk kez Serie A'da sezonun ilk 2 maçını da kaybetmiş.

Muhteva
13.09.2015, 18:16
İtalya ligin de bugün oynanan 4 maçta 2-2 sonuçlandı çok enteresan bir lig :)

TSarıalioğlu
14.09.2015, 10:51
7298

İtalya ligi bursadan gol haberi 2-2

Hakan
01.11.2015, 22:58
Donnarumma'ın müthiş fiziği var yeni Casillas.Bu maçı alırsak bizim de önümüz açık inşallah Şampiyonlar Ligi'de gideceğiz

Manu61
08.11.2015, 00:22
Donnarumma'ın müthiş fiziği var yeni Casillas.Bu maçı alırsak bizim de önümüz açık inşallah Şampiyonlar Ligi'de gideceğiz

Az önce iki net pozisyonu çıkardı gerçi biraz üzerine geldi ama olsun. 16 yaşında ve Milan'ın kalesinde gerçekten büyük başarı. Ayaklarında biraz sorun var atılan geri paslarda sürekli bocalıyor. Kendisini ne kadar geliştireceğini çok merak ediyorum.

Hakan
08.11.2015, 00:35
Az önce iki net pozisyonu çıkardı gerçi biraz üzerine geldi ama olsun. 16 yaşında ve Milan'ın kalesinde gerçekten büyük başarı. Ayaklarında biraz sorun var atılan geri paslarda sürekli bocalıyor. Kendisini ne kadar geliştireceğini çok merak ediyorum.

Gerçekten dört maçtır izliyorum hiç yaşının adamı gibi değil,özel olduğu belli Diego Lopez de çok kötü değildi ona rağmen oynuyor

Bir de geçen hafta okula gidince Laziolu arkadaşlarıyla ne konuştu merak ediyorum :)

Hakan
06.01.2016, 17:41
Cerci'nin içine Mehmet Ekici kaçtı arkadaş pas verseneee

Adriano oyunda haydi koçum

Fatih Çelik
07.01.2016, 17:32
Mancini'ye rağmen Interliyiz :D

Hakan
09.01.2016, 23:11
Totti vs Donnarumma

Biri 39 diğeri 16 :)

Giallorossi
13.02.2016, 23:31
Futbol bukadar adaletsiz iste Juventus bir cacik oynamadan gol atti. Rezalet ötesi mac oynadilar

Ogün'
13.02.2016, 23:33
Bu juventus'a felaket uyuzum ya.Maçın böyle olacağı da o kadar belli ki

selcuk
14.02.2016, 00:16
Futbol bukadar adaletsiz iste Juventus bir cacik oynamadan gol atti. Rezalet ötesi mac oynadilar
ama golde goldü
son nezaman tsl de böyle net diyagonal sut izledim hatirlamiyorum
keltos zazadanda beklemezdim

dybala pogbanin asistini nasili kacirdi
oda inanilmazdi
dybalanin bidaha o netlikte pozisyon harcamasini izlemem ins.

slmn
28.03.2016, 00:38
Juventus 973 dakika gol yemeyen Buffon için 973 dakikalık video hazırlamış :D

https://www.youtube.com/watch?v=k3SoWx8Fo48&feature=youtu.be

Giallorossi
08.05.2016, 22:30
Diger efsane kariyerin son büyük macinda gol atti ayakta alkisliyorum

http://blog.betfect.com/wp-content/uploads/2015/06/Toni.jpg

yorumsuz6117
08.05.2016, 22:44
Yaşayan efsane Francesco Totti (40) bugün yine sonradan girip asist yaptı.. Seneyede oynamaya devam edecek..

Giallorossi
08.05.2016, 23:35
Hellas taraftari müthiş destek veriyor takimlarina küme düşseler bile

Cem Akyüz
24.08.2016, 21:19
Juventus bu senede ligi siler süpürür.Gerisi 2.sıra için yarışır durur

Arda92
08.09.2016, 01:34
Donnarummada reflex disinda bir sey yok. Yakinda patlar. En son italya macini izledim, kapattigi köseden gol yedi. Milandan Romagnoli de balon. Sadece Niang var. Onu da kanatta harciyorlar. Adamda hersey var. Patlayicilik, hiz, fizik.

Juve kendini zorlasa, 38te 38 yapar. Rakipleri o kadar kötü.

Arda92
08.09.2016, 01:35
Juventus bu senede ligi siler süpürür.Gerisi 2.sıra için yarışır durur

Juvenin hedefi CL'yi kazanmak.

Juve sampiyon olur, Napoli 2.olur. Roma, İnterden birisi de 3.olur.

Manu61
02.10.2016, 15:02
United maçının devre arasında biraz Juventus maçına bakayım dedim Higuain hemen iki tane attı kapat kardeşim dedi.

Arsene Wenger'in en büyük hatalarından oldu Higuain. Pazarlığı abartmamış olsaydı şimdi Arsenal ne halde olurdu düşünemiyorum.

Faruk BERBER
02.10.2016, 22:53
Roma - İnter maçını izliyorum da İnter 1-0 geriye düştükten sonra golü her türlü arıyor. Kalesinde tehlike de görüyor tabi ki ama golü bulmak için epey zorluyor. Devre bitti. Keşke biz de geriye düştüğümüz maçlarda hemen pes etmesek de gol yemeden geriye dönebilmek için verebilsek bu mücadeleyi.

Hakan
22.10.2016, 23:41
İlginç şeyler oluyor,çoluk çocukla Juve'yi yendik.
Yoksa o sene bu sene mi?

castillo61
29.10.2016, 23:43
Higuain'in sevinmedim ayakları ikiyüzlülük, Burak gibi bundan sonraki maçlarda atacağı gollerde göreceğiz.

Milik'in sakatlığı hasreti bu sene de uzatacak, Sarri'nin Mertens'i forvette oynatma ısrarı ise gereksiz.

Arda92
05.11.2016, 04:24
Juventus ligi simdiden kazandi. Diger takimlar Roma, Napoli, Milan, İnter. Kötünün iyisi 2.olur.

Juventuslular CL sampiyonlugundan bahsediyorlar, bu takim cöp italya liginde sampiyon olurda, CL seviyesi icin cok yetersiz.

castillo61
02.12.2016, 22:51
maç golle başladı:)

kral Hamsik 2 oldu

Oğuz ZEYTİN
21.01.2017, 22:54
Milan-Napoli macinda Mertens & Insigne isbirligiyle guzel bir gol oldu.

Derken iki oldu.

castillo61
22.01.2017, 00:11
De Laurentiis cimrilik yapmayıp
şu defansı 2-3 seviye yukarı çekecek A kalite transferler yapsa
hücum hattı kesinlikle Juve'ye diş geçirebilecek güçte
özellikle kaptanın yıllanmış şarap gibi
çıtayı daha bir yukarı çıkardığı şu oyununa bir şampiyonluk şart

maç acayip heyecanlı, defans başımızı yakabilir

Faruk BERBER
22.01.2017, 00:40
Napoli'de Coulibaly'e ne oldu ya göremedim son zamanlar. Tonelli oynuyor Albiol'ün yanında.

Çok iyi takım Napoli, ayağa o kadar seri ve düzgün pas yapıyorlar ki insan bazen hayret ediyor.

castillo61
22.01.2017, 00:45
Napoli'de Coulibaly'e ne oldu ya göremedim son zamanlar. Tonelli oynuyor Albiol'ün yanında.

Çok iyi takım Napoli, ayağa o kadar seri ve düzgün pas yapıyorlar ki insan bazen hayret ediyor.

milli takımda

olsa dahi Albiol ve bekler yetersiz

Milik'in sakatlığından sonraki süreçte
çok basit puanlar bırakıldı
şuan lider olabilirdik

Faruk BERBER
22.01.2017, 00:48
milli takımda

olsa dahi Albiol ve bekler yetersiz

Milik'in sakatlığından sonraki süreçte
çok basit puanlar bırakıldı
şuan lider olabilirdik

Ghoulam vardı sol bekte de. Baya hücumcu. En sevdiğim tarz :).

castillo61
22.01.2017, 00:56
Ghoulam vardı sol bekte de. Baya hücumcu. En sevdiğim tarz :).

o da Afrika kupasında
kaliteli ama bu sezon biraz sönük

castillo61
04.02.2017, 22:54
goller yine peş peşe
Hamsik harika bir detaysın
attığı kafa golünü benim diyen forvetler
atmakta zorlanır

selcuk
21.02.2017, 22:33
https://scontent-vie1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/16830665_1620461391315794_6094987383523736370_n.jp g?oh=3f58b7c2bf9805d7f7a4f05b5b8a9b93&oe=593A276C

severim keratayi

castillo61
25.02.2017, 21:30
Hysaj=Zeki'nin İtalya görmüşü
tam bir çöp
takımın defansı her zamanki gibi çöp

castillo61
04.03.2017, 17:26
Hamsik harikasın dostum
muazzam pas

castillo61
04.03.2017, 18:55
antrenman havasında geçen maçın
son 5 dakikasından roman çıkar
Reina harika çıkardı
Zeki Yavru Arnavutluk'taki kasabana dön

https://mobile.twitter.com/IFTVXtra/status/838055799230455809/video/1

Faruk BERBER
04.03.2017, 23:34
İmkanı olan Milan - Chievo maçını izlesin keyifli geçiyor. Devre şuan.

artvints
05.03.2017, 17:35
buffon gol yedi :)

Hakan
11.03.2017, 00:36
Hakem bitirsene maçı yazıklar olsun.

Donnarumma yine de eline sağlık.

Bilall61
12.03.2017, 19:02
Fiorentina uzatmalarda golü Kalinic'in güzel kafa golüyle buldu.

artvints
02.04.2017, 21:51
juventus attı golü, hakem de juve'li zaten napoli'nin işi zor.

castillo61
02.04.2017, 21:54
Khedira'dan yediğimiz gole bak
neyse biraz gerilim olsun
İtalya'nın feneri kolay çıkmasın o stattan

castillo61
02.04.2017, 22:31
şiir gibi top oynuyoruz
her türlü hücum organizasyonu var
Tanrı'nın elini bile denedik:)
2'den 1 girin canlıdan

edit: goool be
hala oynamayan var mı:)

edit2:
izlemeyenler için
şiirin en güzel dizesi gibi

https://mobile.twitter.com/TransfersCalcio/status/848628299068719104/video/1

maçın hakkı bu değildi
neyse Totti reisi umutlandırdık

Osman Seran
14.04.2017, 14:42
A.C. Milan 740 milyon euro'ya Çinli bir yatırım şirketine satılmış. Düzgün transferler yapılırsa yeniden başarı gelir.

http://i.hizliresim.com/1LZL2j.jpg

ccd6167
14.04.2017, 15:38
Kurtlar bu sene fena değil ama juve cidden defansı çok güçlü

Bilall61
15.04.2017, 23:24
Napoli'nin hücumdaki atak çeşitliliği her zaman olduğu gibi fevkaladenin fevkinde.

Hamsik-Jorginho-Allan üçlüsüne karşı oynamak zor iş vesselam.

Ecthelion
22.04.2017, 23:46
Fiorentina-İnter ne maç olmuş öyle yaa

Manu61
23.04.2017, 16:36
Lazio'nun Palermo'ya yaptığı şey insanlık suçu. 26 dakikada 5 gol attılar.

İmmobile 2 dakika içinde 2 gol attı. Keita Balde ise 5 dakika içinde hat trick yaptı ilginç şeyler oluyor.

Fatih Çelik
23.04.2017, 19:49
Lazio'nun Palermo'ya yaptığı şey insanlık suçu. 26 dakikada 5 gol attılar.

İmmobile 2 dakika içinde 2 gol attı. Keita Balde ise 5 dakika içinde hat trick yaptı ilginç şeyler oluyor.

Adamın ismi Immobil ama her sene bi takımda takip edemez oldum :D

Ecthelion
24.04.2017, 00:11
Bonucci Servet'in bize attığı golün benzerini atmış :D

castillo61
24.04.2017, 00:17
Bonucci Servet'in bize attığı golün benzerini atmış :D

hafızama hemen bu başlık geldi
son yıllarda çok çektik çok:(

http://i.milliyet.com.tr/GazeteHaberIciResim/2012/11/29/fft16_mf2834328.Jpeg

Ecthelion
24.04.2017, 00:19
hafızama hemen bu başlık geldi
son yıllarda çok çektik çok:(

http://i.milliyet.com.tr/GazeteHaberIciResim/2012/11/29/fft16_mf2834328.Jpeg
Yeni statla kırcaz bunları inşallah..

castillo61
24.04.2017, 00:20
Yeni statla kırcaz bunları inşallah..

inşallah ama daha çok Muazzez Usta'yla diyelim
gır gır geçiyoruz ama kıymetini bilmek lazım

çok popüler olmayan bu başlıkta itiraf etmiş olayım:)

Bilall61
30.04.2017, 22:33
Napoli,ilk yarıda mükemmel oynadı.

castillo61
28.05.2017, 21:14
94 gol
harika bir hücum hattı
ama CL'ye bile doğrudan katılamadık

defans 2 yıldız
ve seneye şampiyonuz

ccd6167
28.05.2017, 21:15
Ağlattın beni de totti.. Başka kim bir stadı böyle doldurabilir ki

Giallorossi
28.05.2017, 22:21
28 mayis 2017

Beni futbola aşik eden adam futbolu birakti. Öksüz kaldik. Roma'nin yarisi yok oldu. Bugün Roma ağladi, De Rossi ağladi, Florenzi ağladi sen ağladin ve ben ağladim. Senin gibi bir efsane dünya'ya daha gelmez, gelmeyecekte. Roma'nin Büyük Kaptan'i. Il Capitano. Seni unutmayacagiz. Curva Sud'a son mesajin gibi "Seni özleyeceğim".

Grazie Totti. Grazie Totti. Grazie Totti.

Daje Roma. Daje Roma. Daje Roma.

12921

Faruk BERBER
08.06.2017, 20:27
AC Milan, Wolfsburg'dan sol bek Ricardo Rodriguez ile 4 yıllık anlaşma sağlamış. Beğendiğim bir oyuncu, iyi işler yapabilir. İsviçre Milli Takımı'nda da ziyadesiyle forma şansı buluyor.

13050

Faruk BERBER
09.06.2017, 17:09
Inter Milan Spaletti ile imzaladı. Anlaşma 2 yıllık.

http://www.ajansspor.com/futbol/haber/09-06-17/157476/%C4%B1nter-yeni-teknik-direktorunu-acikladi

Uğur_Dmrtrk
12.06.2017, 12:00
İtalya ligi cazibesini tekrar kazanıyor..Bütün takımları ilgiyle takip ediyorum..Yeni sezonda Juventus yine favori belki ama İnter'in Spalletti hamlesi,A.C Milan'ın transferdeki atağı zevkli bir sezonun bizi beklediğini gösteriyor..Roma'nın hocası kim olacak hala açıklanmadı..Napoli ise üstüne koyarak devam edecektir..Çok zevkli ve çekişmeli bir Serie A yarışı olacak bence..

Osman Seran
17.06.2017, 20:54
Lega Pro playoff final maçı var. Parma-Alessandria, Parma Serie B'ye dönecek.

Yada yükselecek diyelim. Parma'nın döneceği tek yer Serie A olmalı.. :)

Faruk BERBER
03.07.2017, 18:10
Roma Lyon'dan Gonalons'u transfer etmiş. Hem de 5 M €'ya. Müthiş transfer.

13351

Faruk BERBER
04.07.2017, 01:30
13353

Ecthelion
04.07.2017, 01:34
Roma Lyon'dan Gonalons'u transfer etmiş. Hem de 5 M €'ya. Müthiş transfer.

13351
Monchi effect :)

Faruk BERBER
04.07.2017, 01:35
Monchi effect :)

Utanmamış mı bu fiyatı teklif ederken :)

Ecthelion
04.07.2017, 01:47
Utanmamış mı bu fiyatı teklif ederken :)
:) Abi bir de sattığı fiyatlara bak adam başka bir düzeyde resmen :)

Faruk BERBER
13.07.2017, 17:24
Juventus'tan Bonucci'yi yazıyorlar Milan'a, 30-40 M € tutar heralde bonservisi.

Çok sağlam para harcıyorlar, bakalım sonuç ne olacak.

castillo61
13.07.2017, 17:37
Bonucci şimdiye kadarki en flaş transfer bence
keşke biz alsaydık çerez fiyatına resmen

Faruk BERBER
13.07.2017, 17:39
Bonucci şimdiye kadarki en flaş transfer bence
keşke biz alsaydık çerez fiyatına resmen

Forumda bu transferi bedavaya yapacak birisini tanıyorum. Baş harfi "j"

castillo61
13.07.2017, 17:51
Forumda bu transferi bedavaya yapacak birisini tanıyorum. Baş harfi "j"
1-2 İtalyan mafya bağlanlantısıyla neden olmasın:)

ama gerçekten bu hamleyi anlamadım
Juve yeri geldi 3-5 demeden rakip yıpratma politikası için
takıma gerekmeyen oyuncular alırken
şimdi Bonucci gibi adamı neden bırakıyorlar anlamadım

Maksimovic'in bonservisine 20 milyon verdiğimizi düşünürsek
30 40 hatta 50 bile Bonucci için çerez parası gibi geliyor
üzüldüm bu transfere

Hasan Yılmaz
06.08.2017, 17:57
İtalya Serie A devi Inter'le anlaşmaya varan milli yıldız Emre Mor'un transferi ile ilgili menajeri Muzzi Özcan'dan resmi açıklama geldi.Emre Mor'un Borussia Dortmund'dan ayrılacağı ve Inter'e transfer olacağını açıklayan Özcan, AreaNapoli.it adlı İtalyan internet sitesine verdiği özel röportajda "Inter ile anlaştık. Napoli ile bir görüşmemiz olmadı" dedi.Emre Mor'un salı günü Milano'ya giderek sağlık kontrolünden geçmesi bekleniyor.
5 YILLIK SÖZLEŞME İMZALAYACAK
Mor, Inter ile 5 yıllık sözleşme imzalayacak, transfer için Borussia Dortmund'a 10 milyon euro + bonuslar şeklinde bir ödeme yapacak.

Hasan Yılmaz
06.08.2017, 17:58
Daha önce Beşiktaş ile adı anılan ve son günlerde Fenerbahçe'ye transfer olacağı iddia edilen Holger Badstuber, Stuttgart ile anlaştı.

Almanya'nın en ümit vadeden savunmacılarından biri olan ancak yaşadığı sakatlıklar sebebiyle beklenen seviyeye ulaşamayan Holger Badstuber, Bayern Münih tarafından serbest bırakılmıştı.Holger Badstuber daha önce 2000-2002 yılları arasında formasını giydiği Stuttgart ile anlaştı.Geçen sezonun devre araında Schalke 04'e kiralık olarak giden Badstuber, Stuttgart ile 1 yıllık sözleşme imzaladı.Badstuber yaptığı açıklamada, "Nereden geldiğinizi unutmamalısınız. Stuttgart ile aramda özel bir bağ var." dedi.

Faruk BERBER
06.08.2017, 18:03
Milan çok fena para harcadı bu sezon, bakalım ne yapacaklar :)

Juventus götürür yine ligi.

Hasan Yılmaz
09.08.2017, 08:28
İşte Serie A Ligi fikstürü..

14045

artvints
11.08.2017, 13:49
Bu sene napoli şampiyon olacak, ayni seneye denk getirmek lazim.

castillo61
20.09.2017, 23:27
Lazio maçıyla tüm şüpheler kalktı. Sarri tamamen lige konstantre olmuş. Oynanan futbol fazlasıyla yeter. Hamsik de direğe takılmayıp hesabı açsaydı iyi olurdu ama neyse.

Lazio'ya gelince bu sene ilk defa izliyorum. Zaman zaman harika kontraya çıktılar. Ama süreklilik yok zirve yarışına tutunamazlar.

Bir de Luis Alberto var, kadife gibi bilek ve muazzam oyun aklına sahip. İzlemesi keyifliydi iyi yerlere gelir.

castillo61
14.10.2017, 21:22
Çiro İmmobile'ye selam olsun:dd

hadi bakalım Roma'ya 4 tane sallıyoruz

artvints
14.10.2017, 22:51
Lazio bile düzeldi bizde tık yok.

castillo61
14.10.2017, 23:42
Roma özellikle 70'ten sonra kan kusturdu ucuz yırttık. Yalnız İnsigne şut konusunda kulağı çekilmeli, Perotti de sağ tarafı ağlattı resmen.

Arnavut Zeki'nin kulağını çınlatalım yine.

castillo61
02.11.2017, 16:26
Ghoulam aylarca yok. Zaten oyun sol taraftan işliyordu bu sakatlık akıcı oyuna çok büyük sekte vuracak. Şampiyonluk yine kaçtı herhalde.

6Şafak Aydın1
01.12.2017, 22:50
Napoli alirsa bayagi puan farki aciliyor

artvints
02.12.2017, 00:12
Birak pozisyon vermeyi şut bile attirmiyor juventus. Napoli'nin de bu stadi değiştirmesi lazim.

castillo61
02.12.2017, 00:56
Juve'nin Sassuolo'dan tek farkı oyuncu kalitesi herhalde. 2. yarı arkayı boşlamamak için atağa bile çıkmadılar neredeyse. Hoş diğer yandan Napoli de pozisyona giremedi. Bu tip maçlarda yırtıcı santrafor eksiği bariz. Vura kıra pozisyona girecek yoksa Mertens 2 metre adamların arasında kayboluyor. Cavani olacaktı ki...

Fatih Çelik
02.12.2017, 13:52
Cheivo'yu bu hafta yenip bi liderliğe otursak eski günlerdeki gibi.

Osman Seran
03.12.2017, 16:29
Benevento ilk puanını almayı başardı. Üstelik puanı getiren golü 90+5. dakikada Benevento kalecisi attı. Resmen uçan kafayla attı kaleci golü :)90+5'de gelen beraberlik golü. İnanılmazsın Benevento.

https://streamable.com/c37d1 (https://streamable.com/c37d1)

Manu61
03.12.2017, 16:35
Benevento ilk puanını almayı başardı. Üstelik puanı getiren golü 90+5. dakikada Benevento kalecisi attı. Resmen uçan kafayla attı kaleci golü :)

Fatih Çelik
03.12.2017, 21:35
Zirvede kim var kençler deyin hele #ForzaInter.

castillo61
17.12.2017, 14:15
3 günde 1 maç temposu farklı bir şey Spalletti hocam:) Sarri'nin o dar kadroyla CL temposuna rağmen liderlik koltuğunda olması çok büyük başarı ve 2. devre şampiyonluk stresini bir kenara koyarsak daha rahat geçecektir. Bir kanat bir de sol bek şart.

castillo61
06.01.2018, 18:54
Luis Alberto'nun golünü izleyin. Büyülemeye devam ediyor.

Tsli31
11.01.2018, 22:11
Lazio bu sene harika

Ozan Yılmaz
12.02.2018, 10:47
Cengiz Ünder şov yapmış resmen helal olsun...

pReN@_61
12.02.2018, 16:54
Tebrikler Cengo

selcuk
12.02.2018, 19:43
sansa dün cengizin macini izledim, gercekten harikaydi

en güzel an shaarawynin cikarilmasiydi, spor barindakiler bayaga sasirmisti, sonra tabii cengiz sova devam edince herkes onun tarafi oldu

ilk yari shaarawy de cengizin asistini gole cevirebilseydi inanilmaz bir aksam olurdu cengiz icin

ps.: yusufa cocuk denilmesine kizanlar baksin cengize her yerde ne deniyor...

6Şafak Aydın1
13.02.2018, 09:46
bende izledim, maci aldiran oyuncu oldu hatta espn`de avrupada haftanin en iyi 10. oyunculari arasindaydi. he got pace falan filan

-Samet
17.02.2018, 23:42
Cengiz yine sallamış füzeyi..Geçen haftayı da 2 gol 1 asistle kapatmıştı sanki.

https://youtu.be/fGEsMsF8yRM

6Şafak Aydın1
20.02.2018, 05:29
big fan falan diyorlar artik

champions
03.03.2018, 23:02
Cengiz müthiş bir gol attı yine Napoli'ye karşı. Resmen Robben'e bağladı son dönemde.

selcuk
03.03.2018, 23:06
helal olsun

castillo61
04.03.2018, 01:10
Klasik kadro dağılma evresine adımı attık. Hayırlı olsun. Dzeko'nun 2. golü güzeldi. Rui'ye gelince delik deşik oldu uzun zamandır böyle leş bir bek performansı görmemiştim.

Manu61
04.03.2018, 15:08
Fiorentina kaptanı Davide Astori hayatını kaybetmiş. Otel odasında ölü bulunduğu söyleniyor. İtalya liginde bugün oynanacak maçlar ertelendi.

Fatih Çelik
04.03.2018, 15:13
Gerçekten nasıl yaşarsan yaşa hayat pamuk ipliğine bağlı.

yatmaztara
22.04.2018, 23:30
Kolibaly attı yoksa şampiyonlukmu geliyor :D

Manu61
22.04.2018, 23:32
Goooooooooooooooolllllll :)

castillo61
22.04.2018, 23:33
Gömdü gömdü gooooooool gol ulan goool