PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : İtalya | Serie A

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 [16] 17 18 19 20

Semih Aydın
09.01.2011, 17:57
yuh maça bak 4-4 oldu hayatımda böyle maç görmedim 3-3 ken tlf. çaldı konuştum kapattım 4-4 olmuş ahaha :D
2007-08 sezonunda oynanan Tottenham - Reading maçını izleseydin keşke. :)

Mustafa Yılmaz.20
09.01.2011, 18:03
Allegri Cassano'yu erken alsa Milan her türlü kazanırdı. Alsana 1-2 iken adamı oyuna.. 3-1 olmuş onda bile zorla alıyo sanki.. Cassano olmasa Milan bugün puan da alamazdı.

Bu arada benden söylemesi Inter geliyor.

DNA-TS
09.01.2011, 18:03
lan inter 9 doğurttun bizi gene çok şükür aldın maçı.şaka maka leo bu işi götürece galiba :)

Qarizma_miraç
09.01.2011, 18:04
2007-08 sezonunda oynanan Tottenham - Reading maçını izleseydin keşke. :)

baktım 6-4 bitmiş iy 1-1 ms 6-4 30 dk.da 8 gol olmuş :D iyi maçmış

Yiğit SARI
09.01.2011, 18:12
http://www.ligtv.com.tr/uploads/news_manset_resim_nv_udmil.jpg

8 gollü deli bir maç!

Serie A'nın lideri Milan'ın orta sıralardaki Udinese'yi ağırladığı maç nefesleri kesti. Spormax'ten canlı yayınlanan maçta Milan evinde 3-1 yenik duruma düşmesine rağmen 3-3'ü yakaladı, 88'de yine yenik duruma düştü, ama son anda 1 puanı kurtardı: 4-4

Milan bu maçtan önce evinde yaptığı son 2 maçı da kaybetmişti. Şampiyonlar Ligi'nde Ajax'a 2-0, Serie A'da da Roma'ya 1-0 yenilen Milan, Udinese sınavına da kötü başladı.

35. dakikada Di Natale'nin attığı golle Udinese 1-0 öne geçti ama ilk yarınını skorunu 45. dakikada sahneye çıkan Pato belirledi: 1-1

Ancak konuk ekip ikinci yarıya da iyi başladı. 53. dakikada Alexis Sanchez, 66. dakikada da 2. kez Di Natale, Milan filelerini sarstı ve Udisene 3-1 öne geçti. Lider Milan'ın müthiş baskısıyla süren maçın son 15 dakikası müthişti. Önce 78. dakikada Mehdi Benatia topu kendi filelerine gönderi, milan farkı 1'e indirdi. Sonra Pato, kendisinin 2. takımının 3. golünü attı ve 82. dakikada Milan'ın geri dönüşü beraberliğe ulaştı: 3-3

Herkes bu dakikadan sonra Milan'ın 4. golü atmasını beklerken San Siro'yu sessizliğe boğan gol 89. dakikada German Denis'den geldi. Hızlı gelişen atakta topu önünde bulan Denis Udinese'yi 4-3 öne geçirdi.

Bu kez herkes maçın bu şekilde biteceğini düşünmeye başlamıştı. Ama futbol, tahmin edilemez bir oyun olduğunu bir kez daha göstermek istedi. Ve 90+3'te Ibrahimoviç, "Bugün Milan yenilmez" diyerek topu Udinese filelerine gönderdi: 4-4

Milan 90+4'te galibiyeti getirecek golü de kaçırdı ve Serie A'da uzun süre hafızalardan silinmeyecek olan maç 4-4 sona erdi.

Milan bu beraberlikle puanını 40'a yükseltti ve haftayı puansız kapayan rakipleriyle arayı açarak liderliğini sürdürdü.

(Ligtv.com.tr)

ESER
09.01.2011, 21:57
napoli taraftari yine on numara.

Gökhan KAN
09.01.2011, 22:11
Buraya geçelim şimdi..:)

Gökhan KAN
09.01.2011, 22:14
Cavani attı 2 oldu..

Harun-61
09.01.2011, 22:46
Milan zor kurtulmus :)

Canberk
09.01.2011, 23:01
Gamze ablanın programı Napoli-Juve maçını izlememe engel oldu ama şikayetçi değilim :D

Cem Akyüz
09.01.2011, 23:02
Arkadaş bu Juan'a ne demek lazım bilmiyorum.Resmen maçı teslim etti.Herkesin puan kaybettiği haftada en azından 1 puan alsak çok iyi olacaktı.Ranieri bi defol git ya takımın içine sıçtın resmen.Kaptan kenarda oyundan alınan Menez.Takımı ileri taşıyan adam zaten Menez.Umarım sene sonunda Ancelotti takımın başına getirilir

FC-ST-PAULI-61
09.01.2011, 23:04
Cavani atti 3-0 oldu

ESER
09.01.2011, 23:14
cavani nin de heykelini dikerler napoliye bu gidisle.

Özge
09.01.2011, 23:39
Juventus alıştı:)

SDanışmaz
10.01.2011, 00:19
Napoli çok iyi oynadı ve maçı hak ettiği gibi fark atarak aldı.

Juve bundan sonra başarılı olmak istiyorsa kadroyu sil baştan kurmalı. Yoksa böyle sürünmeye devam eder..

ilhan
10.01.2011, 00:50
Cavani'nin heykelini odama dikeceğim neredeyse. O derece hastasıyım oynadığı futbolun, gollerinin, paslarının... Cavani, Lavezzi ve Hamsik.. Mahşerin üç silahşöründen öteler.
*
Napoli-Milan maçı muazzamdı. Kelimeler ile anlatılmayacak bir maçtı. İbrahimoviç golü sonrası kuzenimle birbirimize bakıp "oha lan" dediğimiz anı unutamam. Kuzenim maç boyunca "İboo yok ortalıkta.." dedi durdu. Ortaya öyle bir çıktı ki, önündeki adamı paspas gibi serpiştirdi, golünü attı. :)

Unutulmaz bir maçtı.
*
İnter maçı tatsız, tutsuzdu. Catania daha akıcı oynadı.
**
"Takımım" Roma için söylenecek bir şey yok. Öne geçip maç vermeye ya da öne geçip berabere kalmaya hastayızdır.
*
Lazio'ya gelince;
:D

Sefa
10.01.2011, 01:59
Milan Udinese maçı müthişti Bonera maçın içine etti özellikle 2. yarı adamlar 2-3 defa geldi golleri atıp gittiler sadece izliyordu Bonera..

Son golde İbo'nun Udineseli futbolcuyu yattırıp kaldırması güzeldi.. :)

SDanışmaz
10.01.2011, 02:59
Cavani'nin heykelini odama dikeceğim neredeyse. O derece hastasıyım oynadığı futbolun, gollerinin, paslarının... Cavani, Lavezzi ve Hamsik.. Mahşerin üç silahşöründen öteler.

Bir ara kendi kendime Ts bunu alsa ya diyordum :p

Hüseyin Bağdat
10.01.2011, 09:12
Napoli haklı bir galibiyet aldı.Juve bitmiş eski günlerinden eser yok...

Bu sene Napoli'nin şampiyon olmasını isterim...

Süleyman50
10.01.2011, 11:22
bende inşallah napoli yada lazıo olsun diyorum ama zor, milan bırakmaz gibi..

Emirhan Makul
10.01.2011, 15:25
Milan Udinese maçı müthişti Bonera maçın içine etti özellikle 2. yarı adamlar 2-3 defa geldi golleri atıp gittiler sadece izliyordu Bonera..

Son golde İbo'nun Udineseli futbolcuyu yattırıp kaldırması güzeldi.. :)

Harbiden ya maçı katletti resmen ayrıca tamam saygım var ama ambrossini seedorf gattuso ya gerçekten yeter ya hiç bir faydaları yok zararları var gattuso sadece adam indiriyor bu kadar saçma bir oyun zarzı ben görmedim.

Gösterdiğimiz performans ile umutsuzum Şampiyonlukdan.

Murat Erdem
10.01.2011, 16:17
Nedir bu Sampdoria'nın bize garezi ?!

ApoCaN28
10.01.2011, 16:29
10 kişi kalmasa yenilmezdi , Roma bence kötü oynadıklarını düşünmüyorum.

Milan'ımıza gelince olur böyle kazalar mı desek , önümüzde ki maçlara mı bakıcaz desek bilemedim =)

Erbay
10.01.2011, 17:22
Seedorf oyundan çıkarken yuhalanmaktan beter oldu, bir tanesi kafa kesme işareti yapıyordu :D Gerçi orada bırak gibisinden bir şeyler diyordu herhalde. Bonera hakikaten Milan stoperinin yapmayacağını hatalar yaptı. Di Natale ne koşuyor ya o yaşta helal olsun :) Robinho, Ronaldo'nun yaptığı gelişmeyi yapamadı bu haliyle saçma sapan hareketler yapmaya devam eder gider. İbra da sırtı dönük ne oynuyor ya, öyle böyle değil. Cassano, Joker'in makyajsız hâli resmen. Makyaj yapsa Batman-The Dark Kinght Rises'ta rahatlıkla oynar.

Süleyman50
11.01.2011, 11:24
Allegri: "Daha fazla puan toplamamız gerek"

İtalya Serie A Ligi takımlarından AC Milan'ın teknik direktörü Massimiliano Allegri, şampiyonluk için daha fazla puan toplamaları gerektiğini söyledi.
İtalya Serie A'da 2010-2011 sezonunun ilk yarısını 12 galibiyet, 4 beraberlik ve 3 yenilgi alarak, 40 puanla lider tamamlayan AC Milan'ın teknik direktörü Allegri, Serie A hakemlerinin, kulüp yöneticilerinin ve antrenörlerin biraraya geldiği toplantı sonrasında takımının ilk yarı performansını değerlendirdi.

Başkent Roma'daki toplantının ardından gazetecilerin sorularını yanıtlayan Allegri, Pazar günü oynadıkları ve 4-4 biten Udinese maçına değinerek, ''Çocuklar dün çok iyi iş çıkardılar. Udinese karşısında alınan 1 puan çok önemli. 40 puanla ilk yarıyı lider tamamladık. Umarım ligin ikinci yarısında daha fazlasını yaparız'' dedi.

Brezilyalı futbolcu Ronaldinho ile kısa bir süre önce yollar ayrılırken, takıma herhangi bir takviye düşünüp düşünülmediği sorulan Allegri, ''Transfer mi? Şu anda böyle iyiyiz'' yanıtını verdi.

AC Milan, Serie A'daki son şampiyonluğunu 2003-2004 sezonunda kazanmıştı.

Süleyman50
11.01.2011, 11:26
Ülkesine döndü !..

Kariyeri düşüşe geçen yıldızlardan Ronaldinho, muadili isimler gibi ülkesinin yolunu tuttu.. AC Milan'dan ayrılan Ronaldinho, artık Brezilya'da top koşturacak..
İtalya Birinci Futbol Ligi (Serie A) takımlarından AC Milan'da forma giyen Ronaldinho, Brezilya'nın Flamengo takımıyla anlaştı. Flamengo Kulübü'nün internet sitesindeki habere göre, Uluslararası Futbol Federasyonları Birliği (FIFA) tarafından verilen ''Yılın Futbolcusu'' ödülünün eski sahibi Brezilyalı Ronaldinho ile 4 yıllık sözleşme imzalandı. Haberde, ''Kısaca Ronaldinho Gaucho olarak bilinen Ronaldo de Assis Moreira, Flamengo forması giyecek'' denildi.

Takımı AC Milan'dan, kendine yeni bir takım araması konusunda geçen hafta izin alan Ronaldinho'nun Flamengo'ya transferi, birkaç gündür gündemdeydi.
AC Milan Asbaşkanı Adriano Galliani, hafta sonu iki kulübün anlaşmaya vardığını duyurmuştu.

30 yaşındaki futbolcuya, alt yapısından yetiştiği Gremio takımı ile Palmeiras da talip olmuştu.

Cem Akyüz
12.01.2011, 00:57
Yazık Ronaldinho gibi bir oyuncu ülkesine bu kadar erken dönmemeliydi

FC-ST-PAULI-61
12.01.2011, 00:59
Yazık Ronaldinho gibi bir oyuncu ülkesine bu kadar erken dönmemeliydi
Adam senede 7.4 Milyon euro alacak,tabiki gider:)

Cem Akyüz
12.01.2011, 01:13
Adam senede 7.4 Milyon euro alacak,tabiki gider:)

Paradan önemli şeylerde vardır:)...Bence avrupada kalıp bitmediğini ispatlaması daha iyi olurdu diye düşünüyorum

Emirhan Makul
12.01.2011, 02:54
Paradan önemli şeylerde vardır:)...Bence avrupada kalıp bitmediğini ispatlaması daha iyi olurdu diye düşünüyorum

gs alacaktı da işte olmadı yazık :D

liverpool gerçekten istedi mi çok merak ediyorum mesela

Özge
12.01.2011, 12:41
Totti Roma'ya veda mı ediyor?

Roma'nın efsanevi kaptanı Francesco Totti, son zamanlarda yeteri kadar forma şansı bulamadığı için takımdan ayrılmak istiyor.
Tam 21 yıldır Roma formasını giyen Francesco Totti, çok sevdiği kulübüne veda etmek üzere. Son zamanlarda hak ettiği kadar forma şansı bulamamaktan yakınan usta golcü, sezon sonunda Roma'dan ayrılabileceğinin sinyallerini verdi.
1989 yılından beri Roma formasını giyen Totti yaptığı açıklamada, "Kendimi iyi hissediyorum ve Roma'ya daha fazla hizmet etmek istiyorum. Ancak maçın son 5 dakikasında oyuna alınmak benim için alışıldık bir durum değil. Başkanla ve teknik direktör Ranieri ile yapacağım görüşmenin ardından takımdaki geleceğim hakkında açıklama yapacağım" şeklinde konuştu.
İtalyan medyası, Romalı taraflarların Totti'nin takımdan ayrımasına kesinlikle izin vermeyeceği görüşünce birleşti.

Totti'yi Roma'da sevdim umarım futbolu da orada bırakır.

mehmets61
12.01.2011, 12:59
ronaldinho nun tercihi tamamen 2014 ile alakalı herhalde göz önünde olmak istiyor...

MDanışmaz
12.01.2011, 16:50
Para için gitmiş olsaydı 3 yıl için 20 milyon sterlin teklif eden Blackburn'e giderdi..Bence Brezilya'da kendini kanıtlayıp milli takıma yeniden seçilmek istiyor..Robinho örneğindeki gibi..

Cem Akyüz
12.01.2011, 23:11
Totti gibi adamı oyuna son 5 dakika sokan bazı maçlarda yedek bırakan Ranieri.Allah senin belanı versin utanmaz herif o adam yedek bırakılır mı ?..Allah'ım inşallah tez zamanda kovulursun

Cem Akyüz
13.01.2011, 14:58
İngiltere'de kötü günler geçiren Chelsea Menajeri Carlo Ancelotti'nin sezon sonunda AS Roma'ya gideceği iddia edildi.

Tuttosport'un haberine göre AS Roma'da teknik direktör Claudio Ranieri ve kulübün efsanevi isimlerinden Francesco Totti arasında yaşanan tartışmanın ardından İtalyan hocanın ipinin çekildiği belirtildi.

Son haftalarda üst üste alınan kötü sonuçlarla zirvenin gerisine düşen Chelsea'de Ancelotti'nin kredisini tükettiği bildirildi. 51 yaşındaki Ancelotti, daha önce Juventus ve Milan gibi dev Serie A takımlarını çalıştırmıştı.

İnşallah doğru bir haberdir

Gökhan KAN
14.01.2011, 01:25
Ronaldinho milli takım için gitmiş ülkesine..Ama bana kalırsa artık bıktı. Yıpranmak istemedi. Yoksa İngilterre'ye giderdi..Birde herşeyi kazanmış bir adamı İngiltere'de oynatmak zor.

Emirhan Makul
16.01.2011, 18:01
Gözüm mü kaldı ne oldu arkadaş ya ;

Ne güzel Roma 0-0 , Lazio 0-0 , Juve 1-1 Giderken son dakikalarda hepsi birden gol atarak maçı kazandılar bari normal kazanında kafamı bozmayın ya yine şabalak gibi kaldık haftanın son maçında deplasmanda kesin kazanmamız lazım dibimize kadar geldi herkes.

Özge
16.01.2011, 22:52
Ibra Kadabraaaaaaaa.İnanılmaz bir gol attı.

FC-ST-PAULI-61
16.01.2011, 22:54
Ibra atti.Hadi Pato sende 2-3 tane at

Cem Akyüz
16.01.2011, 23:14
Karambole atılan bir gol ve alınan 3 puan.Özeti izleyeyim daha detaylı yazacağım

Harun-61
18.01.2011, 13:16
Ibra Kadabraaaaaaaa.İnanılmaz bir gol attı.

http://video.fanatik.com.tr/Ibra-yine-yapti-yapacagini_1_32621.htm?auto=1

Harun-61
20.01.2011, 23:19
Roma derbisini AS Roma kazandi.

2:1

Harun-61
20.01.2011, 23:22
Milan, Bari karsisinda 2:0 önde gidiyor.

Cem Akyüz
22.01.2011, 23:54
Roma:3 Cagliari:0

Açıkcası sıkıcı bir maç oldu.Hoca bana göre yine yanlış bir kadro ile sahaya çıktı.Vucinic ve Menez'in girdiği andan itibaren oynayan takım her zaman ki takım olmalı.Kaptan'ı bugün çok beğendim uzun zamandır bu kadar istekli oynamıyordu pasları ile atakları yönlendiren isim oldu.Mexes kesinlikle bu takımda hep oynamalı.Sözleşmesi uzatılırsa çok rahatlayacağım.Cassetti takımın en zayıf halkası nasıl Roma'da oynuyor anlamış değilim.Hoca garantici bir yapıda oynatıyor takımı ama her zaman tutmaz bu kendi sahamızda bu kadar geriye yaslanmak doğru değil.Öyle yada böyle zirveyi zorluyoruz umarım sonuna kadar devam ederiz

ilhan
23.01.2011, 13:33
De Rossi, De Rossi, De Rossi... Totti'nin veliahtı olamaz ama Roma'nın efsane oyuncularından birisi olmaya ve takımın mihenk taşlarından birisi olmaya aday. Umarım ayrılmak gibi bir hata yapmaz!

Gökhan KAN
23.01.2011, 14:04
Udinese - Inter maçı çok iyi başladı. Stankovic'le öne geçti Inter, Zapata ve Di Natale'nin frikik golüyle durumu 2-1 e getirdi Udinese.

Gökhan KAN
23.01.2011, 15:00
Domizzi attı Udinese 3 oldu.

Cem Akyüz
23.01.2011, 23:10
De Rossi, De Rossi, De Rossi... Totti'nin veliahtı olamaz ama Roma'nın efsane oyuncularından birisi olmaya ve takımın mihenk taşlarından birisi olmaya aday. Umarım ayrılmak gibi bir hata yapmaz!

Ölene kadar Roma diyor zaten İlhan.Ayrılmak gibi bir düşüncesi yok.Taraftar ona 2.Totti diyor zaten :)

ilhan
23.01.2011, 23:43
Ölene kadar Roma diyor zaten İlhan.Ayrılmak gibi bir düşüncesi yok.Taraftar ona 2.Totti diyor zaten :)

İnşallah ayrılmaz Cem, inşallah. Seviyorum böyle savaşçı(YETENEKLİ) adamları.
*
Milan 2 Cesena 0

Robinho o kadar gol kaçırdıki inanılır gibi değildi. Maç Cesena kalesinde oynandı. Son sözü "baba" söyledi. İbrahimoviç öyle bir adamki Mehmet Özkan'ında dediği gibi "basit gibi görünen golleri" atıyor. Dışarıdan bakınca basit gibi geliyor, ama hiç öyle değil. Ama İbrahimoviç için basit. Müthiş bir adam.

Harun-61
24.01.2011, 01:11
Bir hediye de Milan'a
Geçen hafta Roma'yı sevindiren Pellegrino, Milan'ı da boş geçmedi. Serie A lideri Milan, Cesena engelini 2-0'la geçerken kırmızı siyahlıları öne geçiren gol 45. dakikada rakip defans oyuncusu Pellegrino'dan geldi. Şanssız oyuncu, geçtiğimiz hafta oynanan Roma maçında da son dakikada kendi kalesine bir gol atmış ve başkent ekibinin 3 puan almasını sağlayan isim olmuştu. Maçın diğer golü de 90+3'te Ibrahimovic'ten geldi.

Bu galibiyetle puanını 44'e çıkaran Milan, Inter'in puan kaybettiği haftayı çok iyi değerlendirmiş oldu.

Harun-61
24.01.2011, 01:17
bu arada, Milan bi son dakika transferi gerceklestirdi.

Ajax'li Urby Emanuelson Milan'da.

Alihan Ertürk
25.01.2011, 17:27
Van Bommel Milan'da.

Süleyman50
27.01.2011, 10:03
Inter penaltılarla..

İtalya Kupası'nda çeyrek final maçında Nopoli'yi penaltılarla eleyen Inter, yarı finale adını yazdırdı..

Ajansspor Dış Haberler Servisi)

Ligde lider Milan'ın takipçisi Napoli, bu sezon hayal kırıklığı yaratan Inter'i İtalya Kupası çeyrek finalinde konuk etti.

Karşılaşmanın normal süresi ve uzatmaları golsüz sona erince tur atlayan takımı seri penaltı atışları belirledi.
Penaltılarda rakibine 5-4 üstünlük sağlayan Inter, yarı finale adını yazdırdı.

Süleyman50
27.01.2011, 10:04
Milan yarı finalde..

Serie A'da liderliğini sürdüren Milan, İtalya Kupası çeyrek finalinde Sampdoria'ya konuk oldu ve Pato'nun golleriyle yarı final biletini cebine koydu..

(Ajansspor Dış Haberler Servisi)

Sampdoria [1 - 2] AC Milan
17' [0 - 1] A. Pato
22' [0 - 2] A. Pato
51' [1 - 2] S. Guberti

Serie A'da liderliğini sürdüren Milan, İtalya Kupası çeyrek finalinde Sampdoria'ya konuk oldu.

Milan'da yeni transferler Van Bommel ve Emanuelson 11'de sahaya çıkarken, Sampdoria'dan alınan Cassano yedekler arasında yer aldı.

Konuk Milano ekibi, Brezilyalı genç yıldızı Pato'nun 17 ve 22. dakikalarda attığı şık gollerle ilk yarıyı önde bitirdi.

Ev sahibi ekip 51'de Guberti ile farkı indirse de, kalan dakikalarda skor değişmedi ve Milan rakibini 2-1 yendi.

Süleyman50
27.01.2011, 10:05
İtalya Süper Kupası Çin'de..

İtalya Süper Kupa finalinin gelecek 3 sezon boyunca Çin'de oynanmasına karar verildi.

Serie A Birliği Başkanı Maurizio Beretta ile Çin'deki bu tip spor aktivitelerinin organizasyonundan sorumlu ''United Vansen International'' kurumunun başkanı Wang Hui arasında bugün Milano'da yapılan anlaşma gereği, İtalya Süper Kupa finalinin 2011'den 2014 yılına kadar Çin'de yapılmasının kararlaştırıldığı bildirildi.

İmza töreninde konuşan Serie A Birliği Başkanı Beretta, ''2009 yılında, Çin'in Başkenti Pekin'de, FC Inter ile Lazio arasında güzel bir final maçı oynanmıştı. O tecrübeden yola çıkarak, bugün attığımız imzalarla Serie A daha önce uluslararası pazarda, sahip olamadığı istikrara kavuşacak'' dedi.

''Gelecek 3 yıl boyunca Çin'deyiz'' diyen Beretta, İtalyan futbolunun prestijini Çin'e taşıyacaklarını ve sponsorların ilgisini çekmeyi umduklarını dile getirdi.

Çinli yetkili Wang Hui da bu anlaşmanın İtalyan takımlarıyla Çin pazarı arasındaki güçlü ilişkilerin onaylayan bir adım olduğunu ve Çin'deki taraftarlara yüksek kalite futbol izlettirebileceklerini ifade etti. Hui, bu organizasyon ile İtalyan futboluyla Çin futbolu arasındaki diyaloğu arttırabileceklerini sözlerine ekledi.

İkilinin gelecek ay Çin'de tekrar biraraya gelerek, final organizasyonuna yönelik kapsamlı bir basın toplantısı düzenleyecekleri belirtildi.

İtalya Süper Kupa finali 2009 yılında Çin'in başkenti Pekin'deki ''Kuş Yuvası'' Stadı'nda FC Inter ile Lazio arasında oynanmıştı. Karşılaşmayı 2-1'lik skorla başkent ekibi Lazio kazanmış ve İtalya Süper Kupa'sını müzesine götürmüştü. Süper Kupa finallerinde İtalya Birinci Futbol Ligi (Serie A) şampiyonu ile İtalya Kupası (Tim Cup) şampiyonu karşılaşıyor. İtalya'da bir takımın hem ligi hem kupayı kazanması durumunda ise kupa finalisti diğer takım, Süper Kupa finalinde yer alıyor.

Cem Akyüz
27.01.2011, 13:53
Juventus-Roma..İtalya Kupasında bu akşam Juventus deplasmanına gidiyoruz.Totti'nin cezası nedeniyle oynayamayacağı karşılaşmada inşallah turu geçen taraf biz oluruz

Semih Aydın
27.01.2011, 21:36
Juventus
-------------------Storari-----------------------
Motta-----Bonucci--------Chiellini--------Grygera
Martinez------Melo-------Sissoko-----------Pepe
-----------Del Piero------Amauri-----------------

Yedekler: Manninger, Grosso, Legrottaglie, Aquilani, Marchisio, Krasic, İaquinta

Roma
------------------Julio Sergio---------------------
Cassetti------Mexes--------Burdisso----------Riise
--------------------De Rossi----------------------
-----------Brighi----------------Simplicio----------
--------------------------------------------------
--------------------Perrotta-----------------------
-----------Vucinic------------Menez---------------

Yedekler: Doni, Rosi, Castellini, Juan, Taddei, Greco, Borriello

Maç başlıyor 10 dakikaya, NTV Spor veriyormuş.
Başarılar Roma. :)

65' Vucinic attı. Roma 1-0 öne geçti Delle Alpi'de. :) Asisti güzel bir pas ile De Rossi yaptı. :cool:
90+1' De Rossi'den bir asist daha ve oyuna sonradan giren Taddei'den çok klas bir vuruş ve durum 2-0.

Maç bitti sayılır. Roma'ya yarı finalde İnter karşısında başarılar diliyorum. Finalin de Roma-Palermo olmasını umuyorum. :)

mda61
27.01.2011, 23:40
Roma, özellike Taddei sağolsun kuponum tuttu. 2-3 gol oynamıştım. Son dakikada çok süper gol attı :)

Cem Akyüz
27.01.2011, 23:51
Evet Juventus'uda yendik ve yolumuza devam ediyoruz.Hem ligde hem kupada hemde Avrupada oynayacağız sonuna kadar gideriz inşallah.Maça gelince iyi mücadele ettik ve maçı hakettiğimizi düşünüyorum.Goller çok güzeldi özellikle Vuci çok iyi vurdu topa.inter,milan,lazio,juventus kim kaldı ki yeneceğimiz

ilhan
27.01.2011, 23:54
Ben yine De Rossi, De Rossi, De Rossi der susarım. Gecenin en güzel mesajı Cem'in yazdığı mesajın son cümlesi.
:)

pReN@_61
28.01.2011, 00:02
Hakeden Roma'ydı fakat hakem net bir penaltıyı yedi resmen.Hem de pozisyona çok yakınken.Bu arada aynı pozisyon için 2. sarı karttan kırmızıyı da unutmamak lazım(Mexes).O penaltı verilseydi her şey değişirdi..

ApoCaN28
28.01.2011, 00:47
Milan'ın son 2 transferi uyum sağlarsa çok iyi olacak =)

Roma'yı da tebrik etmek gerek , sabırlı oyun ve tur =)

bestrafer
28.01.2011, 12:06
Vuciniiiiiiiccc ;)

Emirhan Makul
29.01.2011, 23:29
2 Oldu Oh be Rahatladık.

FC-ST-PAULI-61
29.01.2011, 23:30
Ibrahimovic atti 2-0 öndeyiz

Uğurtan
29.01.2011, 23:54
Napoli şampiyon olsun istiyorum bu sezon.

Emirhan Makul
30.01.2011, 00:16
Catania 0-2 Milan

http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash1/hs756.ash1/164717_10150096209961937_147054831936_6524201_2240 715_n.jpg

http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/hs036.snc6/166678_10150096210056937_147054831936_6524206_6794 47_n.jpg

http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc4/hs1376.snc4/164804_10150096210091937_147054831936_6524207_5805 749_n.jpg

http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash1/hs899.ash1/180705_10150096210161937_147054831936_6524212_4090 822_n.jpg

http://a2.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/hs265.snc6/179395_10150096210426937_147054831936_6524228_6099 477_n.jpg

http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/hs006.snc6/165668_10150096210516937_147054831936_6524232_3728 68_n.jpg

oguzhann
30.01.2011, 12:32
napoli gökhan inler'i transfer ediyor.

Semih Aydın
30.01.2011, 16:38
Helâl olsun Palermo'ya. :alkış:

Ulan Palermo. :D
2-0'dan 3-2 yaptı İnter. Yeni transfer Pazzini çoşmuş.

Gökhan KAN
31.01.2011, 02:01
Pazzini coşmaya başlamış bile. Bayılıyorum şu adama. Şuan avrupada sevdiğim iki adamdan biri. Diğeri Espanyollu Callejon..

iskenderunlu
31.01.2011, 12:56
Fiorentina'yı 2-0 la devirdik ne diyimki başka :D
http://www.sslazio.it/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/28993616_ok.jpg

Emirhan Makul
31.01.2011, 13:34
Trabzonspor ile Milan'ın durum vaziyetleri hep aynı gitmekte.

İki takımında en yakın takipçisi ile arasında 4 puan fark var.

İki takımda hep iç sahada puan kaybediyor.

İki takımada bulunduğu ligde herkes düşman.

Bu hafta en yakın takipçimiz Lazio ile kendi sahamızda oynayacağız. Aramızda 4 puan var , yenersek 7 olacak.

Bu hafta juventus dışında diğer rakiplerimiz galip geldiler roma maçıda yarıda kaldı hava mualefeti nedeni ile tabi.

Önümüzde ki hafta rakiplerimizin biri ile biz oynuyoruz , inter bari deplasmanına gidiyor , roma içerde brescia ile oynuyor , juventus palermo deplasmanında ve napoli chievo deplasmanında mücadele edecek.

İç sahada hiç bir maçda güven vermeyen Milan ; Derbi niteliğinde ki maçlarda ise bu sene daha fazla güven vermiyor. Bu maç önemli bir dönüm noktası , kazanırsak çok önemli bir engeli aşmış olacağız.

Alihan Ertürk
31.01.2011, 15:28
34'lük Legrottaglie Milan'da.. :D

Gökhan KAN
31.01.2011, 17:58
Milan'ın 34 e karşı bir takıntısı var artık buna eminim.

Erbay
31.01.2011, 18:03
Ne anlıyorlar yaşlı adamları almaktan hayret ki ne hayret.

Harun-61
31.01.2011, 18:35
16:35 RESMİ: Serie A ekiplerinden Brescia Fioreantna'dan 33'lük Cristiano Zannetti'yi transfer etti. Sözleşme iki yıllık...

Alihan Ertürk
01.02.2011, 16:47
Alessandro Matri Juventus'ta.. :) | Kiralık |

* * * * * * *

Amauri Parma'da

Emirhan Makul
01.02.2011, 23:54
0-0 Berabere kaldık ; Beklediğim bir sonuçtu.

Bu Şampiyonluk kaybedilecekse iç sahada kaybedilecek aynı Trabzonspor arkadaş ya aynı oyun stili bile aynı la futbolcuları bile aynı ya oddo = tayfun ya bu kadar amele bir futbolcu ben hayatımda görmedim 5 tane orta açtı 5 ide taça gitti orta sahadan şut çekmek senin ne haddine utanmaz arlanmaz herif. 10-15 pozisyona girdik 1 tanesini gol atamadık casssano neden 11 de çıklmıyor anlamış değilim robinhonun ne yaptığı belli değil rakiplerimize fırsat düştü böyle bitmez bu lig arkadaş.

ApoCaN28
01.02.2011, 23:58
0-0 Berabere kaldık ; Beklediğim bir sonuçtu.

Bu Şampiyonluk kaybedilecekse iç sahada kaybedilecek aynı Trabzonspor arkadaş ya aynı oyun stili bile aynı la futbolcuları bile aynı ya oddo = tayfun ya bu kadar amele bir futbolcu ben hayatımda görmedim 5 tane orta açtı 5 ide taça gitti orta sahadan şut çekmek senin ne haddine utanmaz arlanmaz herif. 10-15 pozisyona girdik 1 tanesini gol atamadık casssano neden 11 de çıklmıyor anlamış değilim robinhonun ne yaptığı belli değil rakiplerimize fırsat düştü böyle bitmez bu lig arkadaş.

Aynen katılıyorum .

Cem Akyüz
03.02.2011, 11:44
Roma:1 Brescia:1

Herkesin puan kaybettiği haftada bizde puan kaybettik.Yorum yapmıyorum artık bu sene hep böyle oluyor.Ranieri bi defol git ya

Semih Aydın
03.02.2011, 22:18
Bari - İnter maçının 32. dakikası oynanıyor.
İlk 11'ler ve yedekler şöyle:

Bari
---------------------Gillet----------------------
A. Masiello------Glik----------Rossi---------Parisi
--------------------Donati----------------------
---------Almiron-------------Bentivoglio---------
Rudolf-------------------------------------Gazzi
---------------------Okaka---------------------

Yedekler: Raggi, Kopunek, Rivas, Romero, Codrea, S. Masiello, Padelli, Huseklepp

İnter
------------------Julio Cesar--------------------
Maicon------Ranocchia-----Materazzi-------Chivu
-------------Kharja--------Motta----------------
Eto'o-------------------------------------Zanetti
----------Milito----------------Pazzini-----------

Yedekler: Sneijder, Coutinho, Pandev, Nagatomo, Cambiasso, Obi, Orlandoni

Maçın 9. dakikasında Almiron'un güzel frikiğini Julio Cesar aynı güzellikte 90'dan çıkarmıştı.
http://img822.imageshack.us/img822/1798/inter1.png

70'de 1-0 öne geçti İnter Kharja'nın golüyle.
90+4' Pazzini topu sağ ayağına çekerek uzak köşeye gönderdiği plase ile takımını rahatlattı.
90+5' Kharja göğüsüyle indirdi ve oyuna sonradan giren Sneijder attı golü.

Maç bitti, 3-0 kazandı İnter.

Mustafa Yılmaz.20
04.02.2011, 00:31
Sneijder, Cambiasso döndü.. Inter bundan sonra zor puan kaybeder. Son yıllarda ilk defa heyecanlı bir lig sonu yaklaşıyor. Milan'dan şampiyonluğu geçen sene kovulan Leonardo alacak galiba :)

Özge
04.02.2011, 15:43
Chivu 4 maç ceza aldı dün attığı yumruktan dolayı.

pReN@_61
04.02.2011, 16:25
Ah Napoli ah tepiyorsun fırsatları..

Alihan Ertürk
04.02.2011, 18:15
Harbiden ya.. Çıksın artık İtalya'dan da farklı bir şampiyon!.. Biz olamıyorsak Napoli olsun!.. :)

Alihan Ertürk
06.02.2011, 13:33
Matri Juventus'la çıktığı ilk maçta eski takımı Cagliari ağlarını havalandırdı.
( Gol sevinci yaşamadı )

Özge
06.02.2011, 22:22
Müthiş maç oluyor.Çok zevkli gerçekten.Inter 2-1 öne geçti Etoo'nun golüyle.

Gökhan KAN
06.02.2011, 23:08
Etoo 3-1 oldu. Pazzini mükemmel adam ya.

Özge
06.02.2011, 23:09
Roma 10 kişi bu arada.

Gökhan KAN
06.02.2011, 23:16
Roma dağıldı. Motta attı.

Alihan Ertürk
06.02.2011, 23:18
Kahretsin.

Gökhan KAN
06.02.2011, 23:21
Vucinic 4-2...

Gökhan KAN
06.02.2011, 23:26
4-3 oldu..Loria..

5-3 Cambiasso..

Özge
06.02.2011, 23:43
Baştan sona kadar müthiş bir maç oldu.İzlenmeye değer bir maçtı.

Cem Akyüz
07.02.2011, 00:40
Maçı inter'in 2.golünden 5 dakika önce izlemeye başladım.Öncellikle çok güzel maç oldu 2 takımda açık futbol oynadı ki bu İtalyada alışılmış bişey değil.İnter daha farklı kazanabilirdi Julio Sergio kalemizde çok iyi bir maç çıkarttı.Gelelim savunmaya bu takımın savunmasında Mexes olmayınca sapıtıyor verdiğimiz pozisyon sayısı çok fazla.Menez'i oyundan alan Ranieri'nin ebesine selamlar yolluyorum ve tez zamanda gitsin bu takımdan diyorum.Sonuç olarak kaybettik böyle maçlar Totti'nin maçları ama işte hastalık bırakmadı yakasını.Vucinic büyük futbolcu umarım takımda tutmayı başarırız.Son olarak Perrotta,Cassetti ve Taddei'nin bu takımda misyonlarını doldurduklarını düşünüyorum.Kulubün devir işi bir an önce sonlansada takıma genç oyuncular alsak.

Harun-61
07.02.2011, 00:45
Ne macti be :)

Alihan Ertürk
07.02.2011, 00:46
4-3'ten sonra çeviririz dedim ama beceremedik.. İnter fena geliyor, inşallah bu sene de mutlu sona ulaşan takım onlar olmaz.. :)

Cem Akyüz
07.02.2011, 00:47
Ne macti be :)

Harun Abi Ranieri hakkında bir yorumun var mı ?..Senin yazıların önemli benim için ?

ilhan
07.02.2011, 00:47
Vay arkadaş, Trabzonspor yenemedi, Roma bozguna uğradı. Ne berbat bir gün yahu? Allah'tan L'pool Chelsea'ye acımadı. :)

Alihan Ertürk
07.02.2011, 00:50
Vay arkadaş, Trabzonspor yenemedi, Roma bozguna uğradı. Ne berbat bir gün yahu? Allah'tan L'pool Chelsea'ye acımadı. :)

Aynen abi.
Dün de Atletico yenildi.

1 galibiyet
1 beraberlik
2 mağlubiyet ile kapadık haftayı.

ilhan
07.02.2011, 01:04
Alihan'cım, Atletico'nun yenileceği garantiydi. O yüzden üzülmedim. :D

Emirhan Makul
07.02.2011, 01:43
Eben Ölsün Milan Tamam Mı ?

iskenderunlu
07.02.2011, 08:57
Chievo ile golsüz eşitlikle maçtan ayrıldık ne diyelim önümüzdeki maçlara bakacağız
Forza Lazio

Emirhan Makul
10.02.2011, 02:33
Bari bu hafta yenin ehtiyarlar ya lütfen harbiden bu haftada puan kaybettiniz mi güle güle ya elveda rüyada görürüz artık liderliği Parmayıda yenelim artık lütfen ya.

Juventus-İnter
Roma-Napoli

Süleyman50
11.02.2011, 09:03
juventusu yenersek şampiyonluğa tekrar ortak oluruz...

Alihan Ertürk
12.02.2011, 21:49
Roma 0-0 Napoli

Maçın henüz ilk dakikaları..Futbola doymak isteyenler tv8 başına. :)

Semih Aydın
12.02.2011, 22:08
Alihan sağol adamım, maçı hatırladım sayende. :)

~~~

Roma
--------------------Julio Sergio-----------------------
Rosi----------Cassetti-----------Juan-------------Riise
-----------------------De Rossi-----------------------
------------Taddei-----------------Perrotta-----------
------------------------------------------------------
------------------------Simplicio----------------------
-------------Vucinic---------------Borriello------------

Yedekler: Doni, Castellini, Loria, Brighi, Menez, Greco, Totti

Napoli
---------------------De Sanctis-----------------------
------Campagnaro-------Cannavaro------Aronica-------
--------------Pazienza----------Gargano--------------
Maggio----------------------------------------Dossena
------------Hamsik------------Lavezzi-----------------
----------------------Cavani--------------------------

Yedekler: İezzo, Santacroce, Cribari, Zuniga, Yebda, Sosa, Mascara

~~~

Başarılar her iki takıma da. İyi olan kazansın. :)

49' Cavani penaltıdan attı.
83' Cavani attı, 2-0.
Maç bitti, tebrikler Napoli. :)

Alihan Ertürk
12.02.2011, 22:22
Bir gol gelirse maç çok zevkli hale gelecek ama şuan iki tarafta da tık yok. :)

futbalski60
12.02.2011, 22:54
tv8 Spikerinin futbol oyun kurallarından haberi yok.

Alihan Ertürk
12.02.2011, 22:58
Roma 0-1 Napoli, dakika 54.

Cem Akyüz
13.02.2011, 00:03
Ranieri Allah aşkına git şu takımdan.Totti ve Menez'in yedekte ne işi var arkadaş.

pReN@_61
13.02.2011, 00:36
Napoli yıktı geçti Roma yı kendi evinde..

0-2

İlker Akçay
13.02.2011, 11:15
Tebrikler Napoli'm :) Şampiyonluk yürüyüşü için önemli bir haftaydı ve 3 puan...:)

Özge
13.02.2011, 12:31
Totti gibi bir adam nasıl kulübede oturuyor anlamıyorum.Napoli çok önemli bir galibiyet aldı.Gerçekten iyi takım Napoli.Tebrikler galibiyet için.

bestrafer
13.02.2011, 18:08
Biz olamıyorsak Napoli olsun. :)

O değil de Cavani'ye dikkat çekerim. Kaçıncı golü oldu bu?

Semih Aydın
13.02.2011, 18:13
Biz olamıyorsak Napoli olsun. :)

O değil de Cavani'ye dikkat çekerim. Kaçıncı golü oldu bu?
20 golü oldu Cavani'nin ligde.

iskenderunlu
13.02.2011, 21:19
Brescia da vız geldi bize biz Lazio yuzzz

bestrafer
14.02.2011, 13:10
20 golü oldu Cavani'nin ligde.

Palermo onu satarak ne büyük aptallık etti. Hem atan, hem attıran bir adam.

OYılmaz
14.02.2011, 16:13
Bu sezon Napoli olarak şampiyon olacağız.Yıllardır sempati duyduğum son 3-4 yıldır sıkı fanı olduğum Napoli'yi şampiyon olarak görmek büyük zevk olacak benim için

Ma questa sera, domani sarà il re di nuovo, i miei debiti
(Yarın yine borçlarım olacak ama bu akşam kral benim)

Ultras Napoli

Erbay
14.02.2011, 16:56
Inter'e dün baktım da takımda iştah kalmamış. Zirveye oynarlar yine ama geçen senenin yarısı kadar iştahları, yenme istekleri yok. Sadece Mourinho'nun gitmesiyle alakalı değil bence.

ilhan
14.02.2011, 17:04
Biz olamıyorsak Napoli şampiyon olsun.

FC-ST-PAULI-61
14.02.2011, 17:07
Sampiyon Acik ara Ac Milan olacak.Bizi zorlayacak Takim yok.Napoli haric

Özge
14.02.2011, 17:35
Etoo'nun kaçırdığı gol neydi öyle yahu:)

Emirhan Makul
15.02.2011, 19:53
2-3 Hafta saçma sapan Milan'a yakışmayacak futbol ve skorlar aldık ancak şansımızın ve kafaya oynayan takımların fazlalığından kaynaklanan birbirleri ile oynama fazlalığından faydalandık.

inter ve juvenin yenilmesi bu haftalık karlarımızdı çok güzel oldu gerçekten.

Pirlo sakat 6 hafta oynayamayacak.

Robinhonun performansından çok memlunum 2 golle süsledi futbolunu daha da güzel olacak inşallah bencilliğini bırakırsa.

Fazla söze gerek yok Adım Adım Şampiyonluğa gidiyoruz.

Murat SİSMAN
15.02.2011, 19:56
Milan Tottenham maçı hangi kanalda bilen varmı.

Süleyman50
17.02.2011, 10:18
Lavezzi'nin cezası belli oldu..

Seria A'nın zirve takipcisi SSC Napoli'nin golcü oyuncusu Arjantinli Lavezzi ve Romalı Aleandro Rosi'nin cezası belli oldu..
İtalya Birinci Futbol Ligi'nde (Serie A) hafta sonunda oynanan Roma-Napoli maçında birbirlerine tüküren Romalı Aleandro Rosi ve Napolili Ezequiel Lavezzi'ye 3'er maç ceza verildi.

İtalya Futbol Ligi'nin açıklamasında, televizyon görüntülerinin incelendiği ve iki oyuncuya da 3 maç ceza verilmesine karar verildiği belirtildi.

Geçen cumartesi oynanan maçı Napoli, deplasmanda 2-0 kazanmıştı.

Süleyman50
17.02.2011, 10:19
Inter ertelemede güldü !..

Serie A'da zirve takibini sürdüren Inter, 17. haftanın erteleme maçında konuk olduğu Fiorentina'yı devirdi, önemli bir galibiyet elde etti..

Fiorentina [1 - 2] Inter Milan
6' [0 - 1] M. Camporese (Kendi kalesine)
33' [1 - 1] M. Pasqual
62' [1 - 2] G. Pazzini

Serie A'da 17. haftada oynanması gereken Fiorentina-Inter maçı Artemio Franchi Stadı'nda yapıldı.

Maç, oynanması gereken tarihte FC Inter'in Uluslararası Futbol Federasyonları Birliği FIFA'nın Birleşik Arap Emirlikleri'nde düzenlediği Kulüpler Dünya Şampiyonası'na katılaması sebebiyle oynanamamıştı.

Maça iyi başlayan Inter, 6. dakikada Eto'o'nun içeriye kestiği topu ters bir vuruşla kendi ağlarına yollayan Camporese'yle 1-0 öne geçti.

27. dakikada Zanetti'nin müdahalesi ile sakatlanan Santana yerini Ljajic'e bırakırken, Fiorentina 33. dakikada Pasqual'ın golüyle skora denge getirdi ve ilk yarı karşılıklı gollerle 1-1 sona erdi.

Maçın 62. dakikasında sağdan çizgiye kadar inen Eto'o'nun asistinde topu altıpastan ağlara yollayan Pazzini, Milano ekibini yeniden öne geçirirken, Inter formasıyla 3. golüne ulaştı.

Kalan dakikalarda skor değişmedi ve Inter erteleme maçında Fiorentina'yı 2-1'le geçip önemli bir galibiyet elde etti.

Inter 25 maç sonunda puanını 47 yapıp, 3. sıraya yükselirken; ezeli rakişbi lider Milan'la arasındaki puan farkı 5'e düştü. Ev sahibi Fiorentina ise 25 maç sonunda 32 puanda kaldı.

17. haftanın diğer erteleme maçında ise;
Sampdoria [0 - 1] Genoa
55' [0 - 1] M. Rafinha

Ligin 17. haftasında, yoğun kar yağışı nedeniyle oynanamayan bir diğer karşılaşma ise Cenova derbisi olmuştu. Sampdoria'nın ezeli rakibi Genoa'yı Luigi Ferraris Stadı'nda ağırladığı karşılaşmayı, hakem Emidio Morganti idare etti.

Maçın ilk yarısında gol sesi çıkmazken ikinci yarının 55. dakikasında konuk Genoa, Rafina'nın kaydettiği golle Sampdoria karşısında 1-0 öne geçti. Kalan dakikalarda başka gol olmayınca müsabakayı, Genoa 1-0 kazandı. Bu önemli galibiyetle Genoa, puanını 32'ye yükseltti.

Bu akşam yapılan iki erteleme müsabakasının ardından Serie A'da oynanamayan tek maç 22. hafta mücadelesi olan Bologna-AS Roma karşılaşması oldu.
Maç, yoğun kar yağışı nedeniyle tamamlanamamıştı.

Süleyman50
17.02.2011, 10:20
''Seneye Milan ya da Inter'deyim''

Santos'un yıldız futbolcusu Paulo Henrique Ganso, gelecek yıl İnter veya Milan formasını giyeceğini söyledi..
Ganso, Corriere dello Sport'a yaptığı açıklamada, gelecek yıl Milano'da olacağına kesin gözüyle baktığını, ancak hangi takımın formasını giyeceğine henüz karar vermediğini belirtti.

''Gelecek yıl Milano'da olacağım. Leonardo, beni İnter'de istediği için sık sık arıyor. Mükemmel bir insan. Çok iyi bir futbolcuydu ve teknik direktör olarak büyük işler başarıyor'' diye konuşan Ganso, menajerlerinden, Milan'ın da kendisiyle ilgilendiğine dair bilgi aldığını, her iki Milano ekibinin de çok büyük iki kulüp olduğunu ifade etti.

Alihan Ertürk
20.02.2011, 17:05
Öğle saatlerinde oynanan maçta Juventus deplasmanda Lecce'ye 2-0 mağlup oldu..Juventus'ta Buffon kırmızı kartla oyun dışında kaldı.
Daha sonra Lecce de 10 kişi kaldı ve maçı bu şekilde tamamladı.
*
Şuan Chievo-Milan maçı oynanıyor,Milan 1-0 önde.
Maç yayını : Spormax ve tv8

ilhan
20.02.2011, 17:11
Şu an Genoa'yı eziyoruz.
3-0 öndeyiz. Goller Mexes, Burdisso ve kaptandan geldi.
*
Ben bu mesajı yazarken 3-1 oldu. :)

FC-ST-PAULI-61
20.02.2011, 17:41
gooooooooooool Pato 2-1 öndeyiz

ilhan
20.02.2011, 17:44
Kronikleşen öne geçip maç verme seanslarımız devam ediyor.
3-0 önde olduğumuz maçta durum: 4-3
*
Defol git Ranieri!
Defol!

Paksoy
20.02.2011, 17:44
Şu an Genoa'yı eziyoruz.
*
4-3 oldu :D .

28TS61
20.02.2011, 17:45
yuh be 4-3 oldu mac. kuponumuz yatti :(

Hüdai Pervaneli
20.02.2011, 17:46
Şu an Genoa'yı eziyoruz.
*
Roma 4-3 maglup deplasmanda

Gökhan KAN
20.02.2011, 17:47
Seviyorum bu Genoa'yı...Helal olsun..

ilhan
20.02.2011, 17:57
Çok pis yenildik yahu.
Eziyorduk, ezildik.

Cem izlememiştir inşallah.

SEDAT
20.02.2011, 18:10
Şu an Genoa'yı eziyoruz.
*

- İlhan sonu çok feci olmuş :D ççç

Ahmet Başkaya
20.02.2011, 18:27
İlhan fenaaa olmuş be abi :))

mehmets61
20.02.2011, 18:38
3 0 dan 4 3 maç gitmesi kötü bir şey olsa gerek can sıkıcı.koltuk sallanıyor ranieri:)

Alihan Ertürk
20.02.2011, 21:00
Yuh be kardeşim, 3-0'dan maç mı verilir..Ah Roma ah..:)

Mehmet Zeki
20.02.2011, 23:30
Ranieri bıraktı !..

Dündar KEŞAPLI / Ajansspor İtalya Temilcisi

İtalyan Haber Ajansı Flashsport’un haberine göre, Claduio Ranieri bugün öğleden sonraki Genoa mağlubiyetinden sonra soyunma odasına giderek bütün futbolcularına tek tek teşekkür etti ve maç sonrası istifa etti.

İtalyan teknbik adamın istifasının; aksam geç saatlere kadar Roma'da merkezi bulunan Trigoria'da kulüp yöneticileriyle bir araya gelinerek yapılan toplantı sonrasında resmiyet kazandığı belirtildi.

Ranieri; "Bugüne kadar elimden geleninin fazlasını yapmaya ve bu kulübe, bu şehre layık olmaya çalıştım ancak şanssızlıklar yakamızı bırakmadı. Bu şehri ve halkını çok seviyorum, duyduğum saygı nedeniyle bir değişikliğin takımı canlandırmasını ümit ederek bu görevimden ayrılıyorum. Başkan Rosella Sensi’nin bugüne kadar duyduğu güven ve destek tartışılmaz. Kendisi her anımda yanımda oldu ancak bugün bir mağlubiyet daha yaşandı. Benim için spor ve futbolun yaşantımta değeri oldukça fazla, her ne kadar şanssızlıklar yakamızı bırakmasa da bugüne kadar basarılar elde ettik. Şampiyonlar Ligi'nde de tur atlayarak kulübün ve taraftarlarımızın mutlu anlar yaşamasını sağladık. Dilerim bundan sonra gelecek teknik direktör görevinde daha başarı olur" dedi ve geç saatlerde Trigoria'yi terk etti

http://www.ajansspor.com/futbol/italya/h/20110220/ranieri_birakti_.html?ref=satb1

Paksoy
20.02.2011, 23:37
Haftaya Milan-Napoli maça bak,

Paksoy
20.02.2011, 23:40
Roma'ya Benitez iyi gider,İlhan'da mutlu olur bana göre :)

FC-ST-PAULI-61
20.02.2011, 23:42
Haftaya Napoliyi rahat yeneriz

Cem Akyüz
20.02.2011, 23:45
Sonunda gitti bu Ranieri.Allah kahretsin seni hoca kere.Takımı ne hale getirdin.Geçen senede söylüyordum bu takım şansa gidiyor diye.Fatih Terim veye Ancelotti hamlesi bekliyorum Roma'dan.

Erbay
21.02.2011, 11:15
Milan maçına baktım da ne berbat ve zevksiz maçtı ya. İtalya ligi hiç izlenmiyor.

Dursun Kaplan
21.02.2011, 11:17
Oha Roma oha. Ben bişey demiyorum artık.

LazAnisT
21.02.2011, 12:16
Genova-Roma maçı yakın tarihte izlediğim en keyifli maçlardan bir tanesiydi.

4.Golü atan çocuk zannerdesem yaşıda çok genç ve bu sezonki ilk golüymüş.

Golden sonra Genovalı futbolcular seyirciye golü atanı işaret ediyorlardı.

İlker Akçay
21.02.2011, 15:59
Roma yeni teknik direktörünü buldu!
Roma'da Claudio Ranieri'nin teknik direktörlükten istifa etmesinin ardından yerine kulübün efsane golcülerinden Montella getirildi.

21 Şubat 2011 Pazartesi - 15:28
Sporx.com dış haberler
İtalya Ligi Serie A takımlarından Roma'da Claudio Ranieri'nin ardından teknik direktörlüğüe Vincenzo Montella getirildi. Ranieri pazar günü Genoa'ya 3-0 önde oldukları maçını 4-3 katbetmelerinin ardından istifa ettiğin açıklamıştı.

Ranieri'nin bu kararından sonra Roma Kulübü, 36 yaşındaki eski oyuncuları Montella'yı sezon sonuna kadar takımın başına getirdiklerini duyurdu. Roma'da genç takım antrenörlüğü yapan Montella'nın salı günü basına tanıtılacağı öğrenildi. Montella çarşamba günü Roma'nın Bologna ile deplasmanda oynayacağı erteleme maçında takımının başında sahaya çıkacak.

İtalyan medyasında bu gelişmelerin ardından ortaya atılan iddialara göre ise sezon sonu Roma Kulübü'nün, Chelsea'nin teknik direktörü Carlo Ancelotti'yi takımın başına getirmeyi düşündüğü için Montella ile kısa süreli anlaşmaya vardığı öne sürüldü.

Yaklaşık 10 yıl gibi bir süre Roma forması giyen İtalyan golcü, 2009'da futbolu bırakma kararı almıştı. İtalya Milli Takımı'nda da boy gösteren Montella, Roma formasıyla çıktığı 267 maçta 118 kez fileleri havalandırmayı başarmıştı.

Cem Akyüz
21.02.2011, 16:53
İyi oldu Montella'nın gelmesi.En azından takımın ve seyricinin ruhunu neler istediğini biliyor.Sene sonuna kadar görevi yapar sene sonunda Ancelotti gelir diye düşünüyorum

Alihan Ertürk
21.02.2011, 17:39
Vay arkadaş, Montella ne zaman teknik direktör oldu.:)

bestrafer
21.02.2011, 18:23
İyi oldu Montella'nın gelmesi.En azından takımın ve seyricinin ruhunu neler istediğini biliyor.Sene sonuna kadar görevi yapar sene sonunda Ancelotti gelir diye düşünüyorum

Bruno Conti'yi getirirler diye düşünmüştüm ama. :)

Mehmet Zeki
21.02.2011, 18:28

Resmen aciklandi bir kac saat once Roma resmi sitesinden.

İskender66
21.02.2011, 19:59
Roma'yı böyle yaktılar :)

http://www.ligtv.com.tr/VideoHaber/?r=1&hid=87718

Cem Akyüz
21.02.2011, 23:11
Ben Montella'yı bekliyordum bir Romalı arkadaşla konuşurken onunlada paylaşmıştım bu düşüncemi.Conti ve Totti en büyük yardımcıları olacaktır

Resmen aciklandi bir kac saat once Roma resmi sitesinden.

Hayırlı uğurlu olsun.Sene sonuna kadar takımı iyi yere getirmesini umuyorum

Emirhan Makul
22.02.2011, 20:14
İlk Önce kendi maçımızdan bahsedeyim. İlk yarısını kaçırdım ikinci yarısına yetiştim. Chievonunda milanında oyun yapamadığı bir maçtı çok dandun oynandı. Pato yedekti girerken ki bunu her zaman derim ya asist yapacaktır ya gol atacaktır , tehlike yaratmaya çok yatkın bir futbolcu ki maçıda çeviren o oldu.

Haftaya sözde kendi sahamız ama sonuçlara göre deplasmanda oynayacağız Napoli ile.

İçerde hiç bir maça güvenemiyorum ama tabi ki bunun atmosferi farklı olacaktır. Napoli inanarak çıkarsa , bizim defans kurgusunda ileri 4 lüsünün çok şeyler yapabileceğine inanıyorum. Bence bizde kendi sahamızda olmamıza rağmen kontra atak yapabileceğimize inanıyorum.

Napolinin başarısının istikrarlı olmayacağını düşünüyorum eğer kazanırsak puan kayıpları devam edecektir bizde büyük bir engeli aşmış olacağız.

Roma maçına gelir isek :) Rai Uno'dan izledim maçı dönüşümlü olarak veriliyordu romalılar için trajik ancak dışardan bakılınca çok komik bir sahne meydana geldi milan maçı gösterilirken devamlı sinyal verilip maça dönüldü ben olamaz diyorum yani 2-3 tamam ama herhalde 2-4 olmuştur dedim gözümün önünde 10 dakada herifler 4-3 yaptı maçı :D Enteresan. Raineri yapacağını yapıp gitmiş oldu Romanın Şampiyonluk yolunda havlu attığına inanıyorum.

Emirhan Makul
22.02.2011, 20:22
http://a1.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/184076_10150107630961937_147054831936_6667413_1529 168_n.jpg

http://a1.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/184352_10150107630671937_147054831936_6667407_8402 82_n.jpg

http://a2.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/184612_10150107630731937_147054831936_6667408_5014 933_n.jpg

http://a8.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/180780_10150107630776937_147054831936_6667409_5749 70_n.jpg

http://a3.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/181500_10150107630841937_147054831936_6667410_8264 519_n.jpg

http://a7.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash1/180108_10150107630901937_147054831936_6667412_8212 875_n.jpg

http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/184160_10150107631011937_147054831936_6667415_6158 676_n.jpg

http://a3.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash1/182680_10150107631791937_147054831936_6667427_5895 157_n.jpg

http://a4.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/183136_10150107631856937_147054831936_6667428_8141 498_n.jpg

http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/184952_10150107631941937_147054831936_6667429_5857 712_n.jpg

Emirhan Makul
22.02.2011, 20:28
http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/185896_10150107641216937_147054831936_6667457_6529 762_n.jpg

http://a5.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/183168_10150107641246937_147054831936_6667458_1698 511_n.jpg

http://a3.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/184864_10150107641281937_147054831936_6667459_6999 222_n.jpg

http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash1/181616_10150107641336937_147054831936_6667460_6886 063_n.jpg

http://a8.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/183548_10150107641481937_147054831936_6667463_2931 704_n.jpg

http://a5.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/185908_10150107641521937_147054831936_6667464_6281 707_n.jpg

http://a3.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/181568_10150107641576937_147054831936_6667465_6707 259_n.jpg

İskender66
22.02.2011, 20:31
İnşallah dünyanın en büyük şehir takımlarından Napoli şampiyon olur. Marodanayla şampiyon olduğu yılları hatırlıyorumda efsaneydi o zamanlar Napoli yaa..

ilhan
23.02.2011, 23:00
De Rossi reyizin golüyle Bologna deplasmanından 1-0 galibiyetle döndük.

Emirhan Makul
23.02.2011, 23:09
Çok enteresan gerçekten 90 dakika izledim maçı yok o kadar zor deplasman diye abartıldı edildi buradan roma çıkamaz denildi sen 12. sırada ki takımsın bir tane mi pozisyonun olmaz , top di vaio ya atılıyor bekleniyor çok sıkıcı bir maçdı.

Cem Akyüz
23.02.2011, 23:52
Deplasmanda kazanmak güzel.Montella'yı tekrardan kulubede bile olsa Roma takımında görmek çok güzel.3 puan ile başlamasına çok sevindim.Montella'nın nedense çok başarılı olacak hissini taşıyorum.Sevdiğim bir oyuncu olmasından kaynaklanıyor sanırım :)

Cem Akyüz
24.02.2011, 00:03
http://cache.daylife.com/imageserve/06mje7IbSO419/x610.jpg

ilhan
24.02.2011, 00:16
http://3.bp.blogspot.com/_BSAAdDn_FUw/SmobncuxQCI/AAAAAAAAATg/lbJz4y4e2Ts/s320/_39523601_footie_300_300.jpg

http://static.calciomercato.com/thumbnails/nuovo.archivio.foto.montella.totti.roma.areoplanin o.634x422.jpeg

*

Montella be :)
Lazio'ya salladığın o 4 gol halen hafızalarda. İnşallah çok iyi işler çıkaracağız seninle.

Harun-61
24.02.2011, 00:33
Batistuta-Totti-Montella ve Delvecio

ne forvet hattiydi be :)

OYılmaz
24.02.2011, 00:34
Hafta sonu müthiş maç var Milan-Napoli eğer Napoli yenerse Milan'la puanları eşitliyor. Serie A'da dengeleri değiştirebilecek maçtır.Alttan gelenler bu maçın berabere bitmesini isteyecek özellikle İnter ve Lazio bu maçın sonucuyla iyiden iyiye yarışa girecek. Ama Fahri Napoli'li olarak fanatikçe Napoli'yi destekleyeceğim bu maçı San Siro'da Napoli'li taraftarlarla birlikte izlemek vardı hatta üstünü çıkartıp güneş gözlüğü takıp megafonla amigoluk yapmak vardı. :)

Ahmet Başkaya
27.02.2011, 17:09
Udinese mayayı bozdu . Dakika 50 : Palermo 0 - 6 Udinese

Paksoy
27.02.2011, 17:09
Palermo 0-6 Udinese, (4) Alexis Sanchez (2) Di Natale

Paksoy
27.02.2011, 17:11
Udinese mayayı bozdu . Dakika 50 : Palermo 0 - 6 Udinese
Palermo kayış attırdı:D

Ahmet Başkaya
27.02.2011, 17:18
77777777777 :d

Paksoy
27.02.2011, 17:20
Di Natale ,Bu adamı neden almıyor büyük kulüpler anlamıyorum.

Paksoy
27.02.2011, 17:25
sahadan.com'dan bir mesaj .ArkdşLar ms 1 verdm Çevrmezmi paLermoççç

Özge
27.02.2011, 17:33
Udinese neler yapıyor daha doğrusu Di Natale ve Sanchez:DRoma gol yedi acaba Parma alır mı maçı:D:D

Murat'
27.02.2011, 18:28
http://www.ajansspor.com/resimv3/palermo_udinese_270211.jpg

Palermo [0 - 7] Udinese
10' [0 - 1] A.D. Natale
19' [0 - 2] A. Sanchez
28' [0 - 3] A. Sanchez
40' A. Bacinovic (Kırmızı kart - Palermo)
41' [0 - 4] A.D. Natale
42' [0 - 5] A. Sanchez
48' [0 - 6] A. Sanchez
60' M. Darmian (Kırmızı kart - Palermo)
60' [0 - 7] A.D. Natale (Penaltı)

Serie A'da 9 haftadır maç kaybetmeyen Udinese, son 2 haftada 6 puan bırakan Palermo'ya konuk oldu.

Maça çok hızlı başlayan Udinese, 10. dakikada tecrübeli golcüsü Di Natale ile öne geçerken, Şilili yıldız Sanchez; 19 ve 28'te attığı gollerle farkı 3'e çıkardı.

İlk yarım saatte 3-0 geriye düşen ev sahibi Sicilya ekibinde 31. dakikadan sarı kartı bulunan Bacinovic, 40'ta ikinci sarıdan kırmızı kartla oyundan atıldı ve Palermo 10 kişi kaldı.

10 kişi kalan rakibi karşısında 41. dakikada Di Natale ile farkı 4'e çıkaran Udinese'de, Sanchez 42'de hat-trick yaptı ve konuk ekip soyunma odasına 5-0 önde gitti.

Gollere devam eden Sanchez, 48. dakikada kendisinin 4., takımının 6. golünü Palermo ağlarına yolladı.

60. dakikada Palermo tamamen dağıldı. Darmian doğrudan kırmızı kart görürken, Sicilya ekibi 9 kişi kaldı, Udinese penaltı kazandı. Atışı kullanan Di Natale de hat-trick yaparken farkı 7'ye çıkardı. Öte yandan tecrübeli golcü Serie A'daki gol sayısını 21 yaptı ve krallıkta ilk sıraya tırmandı.

Kalan dakikalarda rakibine başka gol atmayan Udinese, Palermo'yu deplasmanda 7-0 yendi ve rakibine tarihinin en ağır yenilgilerinden birini tattırdı.

49 golle Serie A'da en çok gol atan takım olmayı başaran Udinese 27 maç sonunda puanını 47 yaptı ve çıkışına devam etti. Peş peşe 3. yenilgisini alan Palermo ise 40 puanda ve 8. sırada kaldı.

60 dakikada 7 gol, olacak iş değil valla, son 30 dakikada da öylesine bir maç oynanmış anlaşılan, ben olsam acımam atabildiğim kadar atarım.30 dakikada da en az 4-5 gol daha atardılar.

mehmets61
27.02.2011, 18:39
roma yine sonunu getiremedi.

iskenderunlu
28.02.2011, 20:27
Cagliari bize kötü çelme çaktı ama yılmak yok Lazio

Emirhan Makul
28.02.2011, 21:15
MILAN: Abbiati, Abate, Nesta, Thiago Silva, Jankulovski, Gattuso,Van Bommel, Flamini, Robinho, Ibrahimovic, Pato.
NAPOLI: De Sanctis, Campagnaro, P. Cannavaro, Aronica, Maggio, Pazienza, Gargano, Dossena, Mascara, Hamsik, Cavani.

Samet Berber
28.02.2011, 21:17
Napoli'de Lavezzi neden oynamıyor acaba ?

Ahmet Başkaya
28.02.2011, 21:51
İddaa oynadım hadi olm Milan !

Özge
28.02.2011, 21:56
Napoli'de Lavezzi neden oynamıyor acaba ?Lavezzi cezalıymış.

ESER
28.02.2011, 22:08
bir Trabzonspor bir Napoli , gerisi yalan:)

Emirhan Makul
28.02.2011, 22:12
Çok iyi bastırıyoruz amacımız ilk yarı gol atmak. Bu işin 75 den sonraya kalmaması gerek Napoli o dakikadan sonra ileride oynamaya başlayabilir şuanda kendi yarı alanlarına çekildiler.

Emirhan Makul
28.02.2011, 22:57
İbranın penaltıdan attığı golle 1-0 öndeyiz :)

SEDAT
28.02.2011, 22:59
- Zaten ancak penaltıdan atardınız Berlusconi sağolsun :)

FC-ST-PAULI-61
28.02.2011, 23:00
Sampiyon olacagiz.Interide yine yeneriz

Emirhan Makul
28.02.2011, 23:01
- Zaten ancak penaltıdan atardınız Berlusconi sağolsun :)

Abi pozisyonu izledin mi :) Pato kafayı vurdu elle blok geldi açık ve net bir penaltı.

SEDAT
28.02.2011, 23:03
Abi pozisyonu izledin mi :) Pato kafayı vurdu elle blok geldi açık ve net bir penaltı.

- İzlemedim valla :D ama vardır bir iş ççç

Emirhan Makul
28.02.2011, 23:07
- İzlemedim valla :D ama vardır bir iş ççç

Yok abi karıştırdın İzlemeden kesin vardır birşey denilecek tek takım İnter Milandır biz sadece Milanız isim karışıklığı oldu. :D

SEDAT
28.02.2011, 23:10
Yok abi karıştırdın İzlemeden kesin vardır birşey denilecek tek takım İnter Milandır biz sadece Milanız isim karışıklığı oldu. :D

- Ah be Emirhan İnter şu İtalya'da şikeye karışmayan ender takımlardandır , meğerse yıllardan beri niye Şampiyon olamıyormuş ,sonradan gördük'ki karamanın koyunu sonra çıkar oyunu hesabı :)

Emirhan Makul
28.02.2011, 23:14
- Ah be Emirhan İnter şu İtalya'da şikeye karışmayan ender takımlardandır , meğerse yıllardan beri niye Şampiyon olamıyormuş ,sonradan gördük'ki karamanın koyunu sonra çıkar oyunu hesabı :)

Ofsayttan atılan golleri meşhurdur inter yöremizin abi aaa geçen sene tatmadın mı :) Şikeye karışmayan takım yoktur bence italyada. Ama karaktersiz klüp vardır oda interdir.

Özge
28.02.2011, 23:17
Pozisyon penaltıydı.Şike yapan takımları karıştırmayalım lütfen Serie B'yi unutmayalım.:D

SEDAT
28.02.2011, 23:20
Ofsayttan atılan golleri meşhurdur inter yöremizin abi aaa geçen sene tatmadın mı :) Şikeye karışmayan takım yoktur bence italyada. Ama karaktersiz klüp vardır oda interdir.

- Ne karaktersizliğini gördün ki :) ceza aldımı ben hatırlamıyorum , Peki Milan , hatta çok eskiden bu Lazio-Milan düşürülmüş diye duydum şike yaptıkları için , kulağına gelmişmiydi seninde :)

Emirhan Makul
28.02.2011, 23:21
Goooooooooooooooooooooooooooooooooooolllllllllllll l Booooooatttteennnggggggggggggggggggggggggggggggggg gggggggggggggggggggggggggg

Emirhan Makul
28.02.2011, 23:23
Gooooooooooooooooooooooooooooooooooooollllllllllll lll Patooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo oooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo oooooo 3 olduuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu :D

SEDAT
28.02.2011, 23:24
- Şikeci Milan attı he :D neyse gazı alırız nisan 1'de...

Emirhan Makul
28.02.2011, 23:24
İnkar cümlesi çıkmadı ağzımdan. Yapmadıkda demedim.

3 oldu bu orada penaltıdan olmamak kaydı ile :)

Bu Galibiyeti efsane diye nitelendirip andığımız ancak bu maç öncesinde dilerim ki berabere kalırlar diye amatörce bir açıklama yapan leonardoya armağan ediyorum dilediğini yapabilir.

FC-ST-PAULI-61
28.02.2011, 23:26
Haydi 2 tane daha yürrü be patoooooooooooooooo

SEDAT
28.02.2011, 23:26
- Milan Şampiyon olursa bu sene Sicilya savcını göreve davet ederim vallahi ççç

Emirhan Makul
28.02.2011, 23:30
Ayrıca şunu bilmelisiniz ki o bahsettiğiniz dönemde interin ceza almaması hiç bir şike ve şaibe olaylarına karışmadığı anlamına gelmez. O Dönemi köklü ve sağlam araştırdıktan sonra konuşalım. O dönemde interin hakemleri baskı altına alacak telefon görüşme kayıtlarını juventusun eski genel direktörü luciano moggimahkemeye vermiştir.

SEDAT
28.02.2011, 23:32
- Koskoca Başbakan'ın takımı ceza alırken , İnter'i bu meseleden hangi büyük güç sıyırdı çok merak ediyorum gerçekten :)

Gökhan KAN
28.02.2011, 23:33
Evet Moggi denen adam mahkemeye vermişti en son ne oldu biliyorum..

Emirhan Makul
28.02.2011, 23:43
- Koskoca Başbakan'ın takımı ceza alırken , İnter'i bu meseleden hangi büyük güç sıyırdı çok merak ediyorum gerçekten :)

Bu açığa çıkan olayların gerçek olduğunu kabul edip torpil yaptırmama ve adaletin karşısında başbakanda olsa boyun eğmek değil midir ?

Yapılan şeyi savunmak kesinlikle ahmaklıktır ancak o dönemden beri maddi olarak ayakta kalan tek klübün milan olması ve ligi domine etme şansı yakalaması bunun yanında da hakem pohpohlamaları ile başarılarının desteklenmesinide hiç bir göz atlamadı.

Daha geçen sene Francesco Totti ; "Tüm hafta çalışıyoruz ama bir yandan interin ya sahada yada başka sebeplerle kazanacağını biliyorsunuz" demişti.

Sedat abi bence böyle bir tartışmaya bu başlığı sokmanın sebebi bile interin ne kadar çirkef bir takım olduğunun açıkca göstergesidir.

Bu gece haklı ve ezici bir galibiyet aldık Çılgın denilen Takım Napoli takımından sanırım bu maçın detaylarını konuşmak daha iyi olacak , nede olsa oyun kuralları içerisinde kazandık.

SEDAT
28.02.2011, 23:48
- Ya ben işin esprisindeyim :) ama bana göre İnter çirkef değil saygı duyulması gereken bir takım , İnter sahtekarlık yapmışmıdır bilemem , belkide işini iyi yapmıştır , bilinmez.
- Ama Mourinho gitmeseydi bu takım daha çok Şampiyon olurdu ...

Emirhan Makul
01.03.2011, 00:36
http://a7.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/188354_10150113490336937_147054831936_6722663_3251 624_n.jpg

http://a3.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/189226_10150113489961937_147054831936_6722649_5292 624_n.jpg

http://a5.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/188770_10150113489931937_147054831936_6722648_4027 978_n.jpg

http://a8.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/189766_10150113489991937_147054831936_6722650_5345 908_n.jpg

http://a7.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/185778_10150113490181937_147054831936_6722654_6130 094_n.jpg

http://a5.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/189254_10150113490241937_147054831936_6722660_7878 160_n.jpg

http://a2.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/188370_10150113490506937_147054831936_6722666_6671 96_n.jpg

Emirhan Makul
01.03.2011, 00:38
http://a8.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/189566_10150113490566937_147054831936_6722667_3234 162_n.jpg

http://a7.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/183462_10150113490606937_147054831936_6722668_8139 792_n.jpg

http://a1.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/181794_10150113490646937_147054831936_6722669_5004 440_n.jpg

http://a4.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/189910_10150113490701937_147054831936_6722671_7564 141_n.jpg

http://a2.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/184634_10150113490746937_147054831936_6722672_3639 113_n.jpg

http://a8.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/183666_10150113490781937_147054831936_6722673_3776 019_n.jpg

http://a7.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/190514_10150113494951937_147054831936_6722682_8063 199_n.jpg

http://a1.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/190130_10150113495031937_147054831936_6722683_1624 195_n.jpg

http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/189198_10150113495196937_147054831936_6722685_3313 737_n.jpg

Emirhan Makul
01.03.2011, 00:40
http://a8.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/189546_10150113500791937_147054831936_6722708_1550 500_n.jpg

http://a2.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/183098_10150113500821937_147054831936_6722709_3961 736_n.jpg

http://a5.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/189010_10150113500896937_147054831936_6722710_1714 991_n.jpg

http://a7.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/183770_10150113501006937_147054831936_6722713_7952 870_n.jpg

http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/189506_10150113501081937_147054831936_6722714_5034 402_n.jpg

http://a4.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash1/181714_10150113501166937_147054831936_6722715_1735 619_n.jpg

http://a1.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/183330_10150113501366937_147054831936_6722719_5298 612_n.jpg

bahadır2561
01.03.2011, 09:11
uyduruk bi penaltı Napoli'yi dağıttı . .

Emirhan Makul
03.03.2011, 18:16
juventus ile oynayacağımız maç öncesi son çalışmalar ;

http://a4.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/184221_10150115371061937_147054831936_6738011_4502 178_n.jpg

http://a2.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/184757_10150115370911937_147054831936_6738006_1723 329_n.jpg

http://a1.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/190524_10150115371011937_147054831936_6738009_7617 780_n.jpg

http://a2.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/190095_10150115371096937_147054831936_6738012_5359 591_n.jpg

http://a8.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/183869_10150115371111937_147054831936_6738013_1230 821_n.jpg

FC-ST-PAULI-61
03.03.2011, 20:48
Juventusa 5 tane atariz

Emirhan Makul
05.03.2011, 15:14
Juventusa 5 tane atariz

O kadar kolay değil puan bile kaybetme şansımız var zor maç olacaktır.

Bu akşam ki juventus - Milan derbisinde ki 21 kişilik kadro ;

Abbiati, Amelia, Roma; Abate, Didac Vilà, Jankulovski, Nesta, Oddo, Papastathopoulos, Thiago Silva, Yepes; Boateng, Emanuelson, Flamini, Gattuso, Seedorf, Van Bommel; Cassano, Ibra, Pato, Robinho.

Eksikler ;

Antonini, Bonera, Legrottaglie, Strasser, Ambrosini, Merkel, Pirlo, Inzaghi

Emirhan Makul
06.03.2011, 00:47
Juventusu Gennaro Gattusonun golü ile deplasmanda 1-0 mağlup ettik. :D

FC-ST-PAULI-61
06.03.2011, 00:48
Haftaya kimi yenecegiz ?

Emirhan Makul
06.03.2011, 00:55
Haftaya kimi yenecegiz ?

Son Sırada ki Bari yi :D

FC-ST-PAULI-61
06.03.2011, 00:56
Son Sırada ki Bari yi :D
ççççççççç 8-0 diyorum:D

Emirhan Makul
06.03.2011, 01:00
ççççççççç 8-0 diyorum:D

Sanmam :D Şampiyonlar liginde çok zor bir maç oynayacağız , ingiltereden dönüşte oynayacağız Bari maçını 3 puanlı alalımda gerisi önemli değil inter maçına kadar kayıp yaşamamak gerekli.

Fatih
06.03.2011, 01:19
Del Piero'yu yedek bırakan zihniyeti kınıyorum.

iskenderunlu
06.03.2011, 09:59
Lazio'muz bu akşam Palermo'yu ağırlıyor bol şanslar sana Lazio'm

Manu61
06.03.2011, 17:30
İnter çıldırdı..İnter : 0 Genoa : 1 ilk yarı sonucu..İnter : 4 Genoa : 1 dakika 70..

iskenderunlu
06.03.2011, 22:46
ilk yarıyı 2-0 önde bitirdik Lazio:2-Palermo:0

SEDAT
06.03.2011, 23:44
Del Piero'yu yedek bırakan zihniyeti kınıyorum.

- Juventus'un Hocası Del Neri küçük takımların hocasıymış onu anladım ...
- Forvet hattı Matri , uruguaylı biri vardı , Luca Toni , 3'de kötü ama çıkan Toni :)
- Del Piero yedek , ilk defa Juventusu izledim ve sıralamadki yerine şaşırmadım.
- Her zaman her yerde FORZA İNTER :)

Hüdai Pervaneli
06.03.2011, 23:48
Inter-Milan Macinin Galibi sampiyonu belirler

iskenderunlu
07.03.2011, 00:19
maç ilk yarıda atılan goller ile kazanıldı 2-0 yürüyedur Lazio

Süleyman50
09.03.2011, 09:34
Di Carlo gitti, Alberto Cavasin geldi..
Serie A ekiplerinden Sampdoria'nın, teknik direktör Domenico Di Carlo'nun görevine son verdiği ve yerine Alberto Cavasin'i getirdiği açıklandı..
Ligde dün Cesena'ya 3-2 yenilen ve düşme potasından sadece 3 puan uzakta olan Sampdoria kulübünden yapılan açıklamada, daha önce Brescia, Fiorentina ve Lecce'yi çalıştıran teknik adamla 4 aylık sözleşme yapıldığı bildirildi.
Sampdoria, Serie A'daki son 3 maçından sadece bir puan alabildi.

agahozlu
11.03.2011, 23:28
Cordoba'nın hatasından dolayı dk. 85 te gelen gol ile Brescia-Inter maçı 1-1 oldu.

Dk.90 - Cordoba yaptığı penaltı sonucunda kırmızı kart gördü,ama Brescia penaltıyı kaçırdı.
Milan fanatiği Emirhan Makul üzüldü :)

FC-ST-PAULI-61
11.03.2011, 23:55
Pnalti nasil kacar ya ;(

Emirhan Makul
12.03.2011, 00:00
Adamsın Brescia :D Her zaman ki gibi totem yaptım izlemedim arada 1-0 lık skoru gördüm hemen değiştirdim ama yapıştırmış bir tane Brescia :D

Helal olsun. 19. sırada ki Brescia ile berabere kaldı inter , bizde pazar günü 20. sırada ki Bari ile oynayacağız.

Gazamız mübarek olsun kazanırsak çok büyük yol kat etmiş olacağız.

Cordoba'nın hatasından dolayı dk. 85 te gelen gol ile Brescia-Inter maçı 1-1 oldu.

Dk.90 - Cordoba yaptığı penaltı sonucunda kırmızı kart gördü,ama Brescia penaltıyı kaçırdı.
Milan fanatiği Emirhan Makul üzüldü :)

Yok yok 1-1 iyidir. :D Sıkıntı yok.

Uğurtan
12.03.2011, 16:22
Napoli'nin şampiyon olmasını gönülden istemiştim.

O olmayacaksa tabiki FC İnternazionale ;)

Berlusconispora inat Moratti. :)

Cem Akyüz
13.03.2011, 00:27
Yarın Lazio ile oynuyoruz.Umarım 3 puanı alan taraf biz oluruz

Emirhan Makul
13.03.2011, 13:02
Yarın Lazio ile oynuyoruz.Umarım 3 puanı alan taraf biz oluruz

Tribün en son ki maçta ki gibi boş olmayacaksa izleyeceğim bu maçı Cem :)

Emirhan Makul
13.03.2011, 13:10
Takım Stada Giriş yaptı ; Isınma da bitti soyunma odasına girildi. Maçın başlaması bekleniyor.

Önce Kadroları verelim ;

MILAN: Abbiati, Abate, Nesta, Thiago Silva, Antonini,Gattuso, Van Bommel, Merkel, Robinho, Pato, Ibrahimovic.
BARI: Gillet, A.Masiello, Glik, Belmonte, Rossi, Alvarez, Codrea, Almiron, Bentivoglio, Rudolf, Ghezzal.

http://a2.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/188688_10150122605976937_147054831936_6798130_3499 471_n.jpg

http://a8.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/185760_10150122606006937_147054831936_6798131_7013 876_n.jpg

http://a4.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/190709_10150122606041937_147054831936_6798133_1699 83_n.jpg

http://a1.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/196033_10150122606061937_147054831936_6798134_1082 504_n.jpg

http://a7.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/190592_10150122606096937_147054831936_6798135_2361 614_n.jpg

Halit Aydın
13.03.2011, 14:23
Milan, Bari karşısında ilk yarıyı 1-0 yenik kapattı.

Alihan Ertürk
13.03.2011, 14:24
Bari deplasmanda Milan önünde 1-0 önde. Golü Rudolf attı.

Alihan Ertürk
13.03.2011, 15:12
Cassano 1-1 yaptı.
*
Şu Norveçli Huseklepp ne ara Bari'ye geçti yahu.:)

Emirhan Makul
13.03.2011, 15:51
İç saha işkencesi devam ediyor. 1-1. İbra kırmızı gördü haftaya Palermo deplasmanında yok belkide 2 hafta alır inter maçında da olmaz.

Kazansak çoğu şey bitecekti belkide ama olmadı bu hafta hiç oynanmamış gibi devam ediyoruz.

Alihan Ertürk
13.03.2011, 16:05
4. dakikada Pizarro'yla direğe takıldık.

Samet Berber
13.03.2011, 16:06
Ah Milan beni yakmaya devam ediyorsun :).

Hadi Roma sen bari kazan

Semih Aydın
13.03.2011, 16:46
Ledesma golü kurtardı resmen, müdahalesi çok kritikti.
http://i52.tinypic.com/2hoy4g3.png

İlk yarı golsüz eşitlik'le sona erdi.

Samet Berber
13.03.2011, 17:27
Ve Roma yazar :) .

Dayanın 20 dakika .

bestrafer
13.03.2011, 17:27
Goooool! :)

Ama Muslera'ya da üzülmedim değil. Lazio'da en beğendiğim oyuncu.

Semih Aydın
13.03.2011, 17:30
Goool frikikten Totti. ;)

http://i53.tinypic.com/153twk5.png

Yalnız frikik öncesi Muslera'nın gözlere lazer ışığı tutulmuştu. :)

bestrafer
13.03.2011, 17:49
Her Roma-Lazio maçının ikinci yarısı bu kadar zevkli geçmek zorunda mı? :)

Totti'nin attırdığı ikinci oyuncu oldu Ledesma.

Ve gooooollllllll :)

exuu
13.03.2011, 17:49
Roma-Lazio maçına kırmızı kart çıkar oynadım.Saolsun Totti ortalığı karıştırmayı başardı.2. kırmızı da çıktı

Semih Aydın
13.03.2011, 17:55
Maç sonucu; Roma 2-0 Lazio

Goller: No Totti, No Party. :)

Özge
13.03.2011, 17:56
Totti çıktı ve maçı aldı.Büyük yıldız:)

Cem Akyüz
13.03.2011, 18:02
Roma:2 Lazio:0..10 yıldır tam bir Roma hastasıyım.Bu güne kadar bir çok maçını televizyondan izledim ama Totti'yi ilk defa bu kadar hırslı ve futbola susamış gördüm.Çok fazla iyi maçını izledim ama bu kadar hırslı ilk defa görüyorum.Resmen maçı tek başına aldı.Frikikte babama gol olacağını söyledim birden öyle hissettim ve gol oldu.Gol sevincide harikaydı formayı çıkarttı ve tribüne koştu.Helal olsun sana Kaptan

Hüdai Pervaneli
13.03.2011, 18:06
Totti Büyük futbolcu Ortaligi karistirdi Golleri atti Futbolculari attirdi
Helal olsun

ilhan
13.03.2011, 18:15
Forza Roma.
Forza Il Capitano!

Alihan Ertürk
13.03.2011, 18:41
'' Montella Airlines'' ve '' No Totti No Party '' pankartları çok hoştu.:D Kaptan sahneye çıktı ve maçı kazandırdı. Müthiş bir galibiyet aldık. İlk yarıdaki maçı da kazanmıştık yine aynı skorla. İki maçı da kazandık mutluyuz. (şampiyon olamasak da önemli değil felsefesiyle bakıyorum)

Bu arada maç sonu görüntüler de harikaydı.

Cem Akyüz
13.03.2011, 18:47
http://www.youtube.com/watch?v=k9ADuWBMLoQ

Kaptan'ın golünü izlemek isteyenlere