PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : İtalya | Serie A

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 [13] 14 15 16 17 18 19 20

Ahmet Başkaya
05.05.2010, 23:42
Şu dakikadan sonra Totti'ye duyduğum tüm saygı yok olmuştur ....

Hayvan o hareket yapılır mı bir insana ne olursa olsun para kazanıyr o adam da senin gibi ...

Yazık !...

ilhan
05.05.2010, 23:43
Kupayı İnter aldı.

Tebrikler.

Alihan Ertürk
05.05.2010, 23:48
Aynı gün içinde iki sevinç bize haram zaten .:rolleyes:

Gökhan KAN
05.05.2010, 23:49
İlk kupa geldi kaldı 5 kupa. Hadi Mourinho başaracaksın..

iskenderunlu
05.05.2010, 23:49
aynen aynı günde 2 zafer Süper oldu İnTeRABZON

Canberk
05.05.2010, 23:50
Tebrikler İnter ...

Serdær
05.05.2010, 23:56
http://i1005.hizliresim.com/2010/5/5/6105.jpg

Serdær
05.05.2010, 23:59
Kupa Taraftarda !

http://i1005.hizliresim.com/2010/5/5/6123.jpg

Cem Akyüz
06.05.2010, 00:01
Kupayı kaybettik üzgünüm diyemeyeceğim çünkü Ezikbahçe'yi yenip kupayı kazandık hiçbir şey moralimi bozamaz:)..Totti'nin yaptığı hareketi normal karşılıyorum hatta helal olsun diyorum

Gökhan KAN
06.05.2010, 00:01
İtalyanın kupası bizimkinden güzel.. Almanyanınkine çok uyuz oluyorum. KuruFasulye, Pilav koy üstüne ye..:)

Kubilay61
06.05.2010, 00:03
Bir bunların finaline bakıyorum bir bizimkine :) Çok şükür bizimki çok daha iyiydi. Medeniyet bu olsa gerek...

SDanışmaz
06.05.2010, 00:08
http://www.youtube.com/watch?v=Y_tHRE9cS3A

Totti ne yaptın sen!
Sağuttun beni kendinden...

Gökhan KAN
06.05.2010, 00:11
Totti senin yaptığın düpedüz hainlik..Ayıp..

Harun-61
06.05.2010, 00:18
Tebrikler İnter ...

:alkış:

Forza Inter....

Totti, sen insanmisin ? !!! :mad:

Gökhan KAN
06.05.2010, 00:18
Totti benim için bitmiştir. Yazıklar olsun..

Ahmet Başkaya
06.05.2010, 00:21
Totti benim için bitmiştir. Yazıklar olsun..

Aynen bana hiçbir insanoğlu o hareketi izah edemez ... Ben tekrarını izleyemedim yazık ya harbiden ...

Gökhan KAN
06.05.2010, 00:23
O hareketi benim oyuncum yapsın takımdan kovmazsam şerfsizim isterse Totti olsun..

Miraç Atalay Çiftçi
06.05.2010, 00:25
Yuh Totti!
Yuh...

Ahmet Başkaya
O hareketi benim oyuncum yapsın takımdan kovmazsam şerfsizim isterse Totti olsun..

Yahu anlamadım ben başta babam epey bir sövdü futbol hayatını bitirecen bunun dedi yok be baba olur mu dedim pozisyona baktım ciddiyim 10 maçtan başlatırım ...

Amacın ne yani ?

Oyuncunun bacağını kırmak mı ? :S

Gökhan KAN
Pepenin yaptığından aşşağa kalır yanı yok..

Paksoy
06.05.2010, 00:32
spor gecesi var şimdi ntvspor da ınterle hakem komitesinin şike ses kayıtları nı yayınlayacaklar juventus mahkemeye sunmuş bu ses kayıtını galiba

Gökhan KAN
06.05.2010, 00:33
Çok fena sinirlendim ya..Etkisinden çıkamadım hala..

Serdær
06.05.2010, 00:49
İnsanmısın Totti !

Gökhan KAN
06.05.2010, 01:22
Y_tHRE9cS3A

Gökhan KAN
06.05.2010, 01:23
Kupayı kaybettik üzgünüm diyemeyeceğim çünkü Ezikbahçe'yi yenip kupayı kazandık hiçbir şey moralimi bozamaz:)..Totti'nin yaptığı hareketi normal karşılıyorum hatta helal olsun diyorum
Başkanım harbi böyle mi düşünüyorsun. Söylede halı saha maçlarına seni çağırmasınlar..:D

Gökhan KAN
06.05.2010, 01:28
Ayrıca finalin Roma'da oynanmasıda ayrı bir saçmalık. Taraftarlar eşit olsada Roma avantajlıydı..Kendi stadları.

Cem Akyüz
06.05.2010, 04:03
Başkanım harbi böyle mi düşünüyorsun. Söylede halı saha maçlarına seni çağırmasınlar..:D

Futbol kariyerim oldukça iyi hatta ganitada başlıktada yazmıştım :)

Geleyim Balotelli olayına açıkcası Totti'nin oyuna girdiğinde ne kadar gergin olduğu yüzünden belliydi..Hatta oyuna girdikten sonra Milito'ya yaptığı gereksiz faulden sonra babama bu maç oyundan atılacak dedim ve haklıda çıktım..Balotelli'ye olan nefret önceki yıla dayanıyor..İnter'in sahasındaki maçta balotelli'nin Roma tribünlerine dil çıkarması vardı bunu hiç unutmadı Roma seyircisi hatta Totti o maçtan sonra bu hareketleri bizim takımdan biri yapsa tokatı atardım diye bir demeci vardı..Sonuç olarak tokat atmadı gitti adamı felç etti :)

ilhan
06.05.2010, 06:20
Totti'nin o hareketi yapmasının en büyük sebebi Ranieri'dir. Adam formda sen yedek bekletiyorsun. Totti büyük maçların adamı. Kulübede oturacak bir adam değil. Oturtursan böyle olur.

Harun-61
06.05.2010, 09:42
Totti'nin o hareketi yapmasının en büyük sebebi Ranieri'dir. Adam formda sen yedek bekletiyorsun. Totti büyük maçların adamı. Kulübede oturacak bir adam değil. Oturtursan böyle olur.

yaptigi terbiyesizce insan disi hareket Totti'yi hakli cikarmaz...
onun yaptigi düpedüz ahmaklik!

sempatim kalmadi Totti'ye.

Emre7
06.05.2010, 10:10
totti ne zaman jubile yapacaksın.
koşamayınca tekmelere başladın.
dünki maçı izleyen kimse tottiyi SAVUNAMAZ.
Militonun attığı gol gerçekten güzeldi.
Bir interli olarak günü 2 kupayla kapamak harkulade...
Bu arada bildiğim kadarıyla Kupa maçının yeri sezon başında belirleniyor.
Bizim gibi 2-3 hafta önceden değil.
Ayrıca duyduklarım biletlerin bir kısmının Lazio taraftarı tarafından alındığı idi.

Süleyman50
06.05.2010, 10:13
tebrikler İnter...

Özge
06.05.2010, 10:32
Tebrikler Inter ilk kupayı aldık 2. yolda;)

Gökhan KAN
06.05.2010, 11:36
Futbol kariyerim oldukça iyi hatta ganitada başlıktada yazmıştım :)

Geleyim Balotelli olayına açıkcası Totti'nin oyuna girdiğinde ne kadar gergin olduğu yüzünden belliydi..Hatta oyuna girdikten sonra Milito'ya yaptığı gereksiz faulden sonra babama bu maç oyundan atılacak dedim ve haklıda çıktım..Balotelli'ye olan nefret önceki yıla dayanıyor..İnter'in sahasındaki maçta balotelli'nin Roma tribünlerine dil çıkarması vardı bunu hiç unutmadı Roma seyircisi hatta Totti o maçtan sonra bu hareketleri bizim takımdan biri yapsa tokatı atardım diye bir demeci vardı..Sonuç olarak tokat atmadı gitti adamı felç etti :)
Demekki Totti bizde olsa Fatih Akyel'i Mehmet Yıldız'ı dayaktan öldürürdü..:)

Bu arada Mourinho'ya sormuşlar yüzde yüz takımda kalacakmısınız diye oda yüzde yüz kalırım da diyemem demiş. Geliyor galiba..:)

iskenderunlu
06.05.2010, 12:01
totti zaten çirkefti yenimi anladınız aynı HASAN ŞAŞ gibi

Harun-61
06.05.2010, 12:02
Geliyor galiba..

Rüyalarinizda görürsünüz...:)

Gökhan KAN
06.05.2010, 12:09
Rüyalarinizda görürsünüz...:)
Altı kupayı alırsa belki sıkılır biraz Realde kupayı kaldırayım diyebilir..:)

Cem Akyüz
06.05.2010, 14:11
totti zaten çirkefti yenimi anladınız aynı HASAN ŞAŞ gibi

Renkdaş fazla zorlama kendini Hasan Şaş falan komik olmayın ya:)

Dursun Kaplan
06.05.2010, 14:11
Totti'ye yakışmayan bir hareket.

Gökhan KAN
06.05.2010, 14:15
Totti çok ayıp etti. Güzel slogan..Her yerde dolanıyor. + 13 koymuşlar videolara.

Gökhan KAN
06.05.2010, 14:54
Gelecek galiba paso ayrılık sinyali veriyor. Önce bize sonra Liverpool'a..

"Inter bensiz de başarılı olur.."

Serie A takımlarından Inter'in teknik patronu Portekizli Jose Mourinho, geleceğiyle ilgili şüpheli açıklamalar yapmaya devam ediyor.. Milano ekibinin kendisi olmadan da yoluna başarılı bir şekilde devam edebileceği söyleyen başarılı hoca, Premier Lig'i özelediğini tekrarladı..

http://www.ajansspor.com/resim/Mourinho_Inter2009.jpg

Jose Mourinho, dün akşam Roma Olimpiyat Stadı'nda AS Roma'yı 1-0 yenerek, kupaya uzandıkları maçın ardından yaptığı açıklamada, ''Bu başarının sadece antrenörden kaynaklandığını söylememek gerekir. FC Inter takım olarak bu başarıyı yakalamıştır. Bu takım kupayı kazanmayı hak etti. Çünkü bu noktaya gelene kadar çok çalıştı. Güçlü ve yetenekli bir kadro, bensiz de yoluna başarılı bir şekilde devam edebilir'' dedi.

Portekizli çalıştırıcı geleceğiyle ilgili olarak, ''Eğer ben gidersem ne olur? Bence bu bir sorun yaratmaz. FC Inter'de antrenör değişebilir, oyuncular değişebilir, ama takım hep ileriye gitmeli'' diye konuştu.

Kalıp kalmamasına yönelik bir soruya ise Mourinho, ''FC Inter'de kalma ihtimalim var mı? Tabii ki, evet. Fakat, İngiltere Premier Lig'de çalışmayı ve orada yaşamayı özledim. Bir gün adaya döneceğime eminim, ama bu ne zaman olur bilemiyorum. Bunun gelecek sezon olacağına da inanmıyorum. Gideceğim kulüp Chelsea de olabilir başka bir kulüp de. Her ne kadar Chelsea'de harika zaman geçirsem de sadece Chelsea için antrenörlük yapmıyorum'' ifadelerini kullandı.

-''KUPAYI UNUTMALIYIZ''-
Başarılı teknik direktör, karşılaşmaya da değinerek ''1-0 öne geçtikten sonra oyunun kontrolünü de ele aldık. Belki skoru 2-0'a getirememiş olabiliriz, ancak yine de iyi olan taraf bizdik. Julio Cesar, Materazzi, hepsi görevlerini yerine çok iyi yaptılar'' dedi.

İtalya Kupası'nı 6. kez müzesine götüren FC Inter'in teknik patronu kupayı unutmaları gerekliliğinden söz ederek, sözlerini şöyle sürdürdü:
''Şimdi önümüzde düşünmemiz gereken ligin son iki haftası var. Ardından Şampiyonlar Ligi finali için Madrid'e gideceğiz. Bu kupayı hemen unutmalıyız, çünkü pazar günü ligde Chievo ile oynayacağız.''

iskenderunlu
06.05.2010, 15:03
Renkdaş fazla zorlama kendini Hasan Şaş falan komik olmayın ya:)
öyle değilmi Şaşda sinirli hırslıydı ve bazen hırsına yenik düşüyordu ve cezasını alıyordu totti de kaybetme fobisi olduğundan dolayı bunu yapmıştır oda bir nevi eziklik duygusu olsa gerek :)

Hüdai Pervaneli
06.05.2010, 15:09
kaldi 5 kupa

ilhan
06.05.2010, 15:13
öyle değilmi Şaşda sinirli hırslıydı ve bazen hırsına yenik düşüyordu ve cezasını alıyordu totti de kaybetme fobisi olduğundan dolayı bunu yapmıştır oda bir nevi eziklik duygusu olsa gerek :)

Lazio - İnter maçındaki eziklik duygusunu iliklerine kadar yaşamış bir takımı destekleyen birinden ancak böyle bir mesaj beklenirdi. :D

iskenderunlu
06.05.2010, 15:24
Lazio - İnter maçındaki eziklik duygusunu iliklerine kadar yaşamış bir takımı destekleyen birinden ancak böyle bir mesaj beklenirdi. :D
şimdi bizde bir başlık atmışız Trabzon şampiyon olamıyorsa Bursa olsunmu diye aynı yere çıkmıyormu bizde İstanbul karşıtlığı onlarda Roma karşıtlığı var
Roma derbisini kaybeden Lazio hırçınca hareket yapmamıştır taraftarlara karşı bu tottinin ne ilk nede son yaptığı ve yapacağı harekettir

ilhan
06.05.2010, 15:31
Anlıyorum seni dostum, ligde de kaldınız. Sizden mutlusu yoktur.
:D

*

Ha burada Lazio - Roma rekabetini ligimizden takımlarla mukayese etmeni yakıştıramadım sana. :)

Cem Akyüz
06.05.2010, 15:39

Eziklik duygusu he buna ancak gülerim..Eziklik kendi takımının maçında rakip takımı desteklemektir..Çünkü bizden korkuyordunuz şampiyon olup Roma sokaklarının duvarlarına Totti'nin yaptığı hareketin fotoğraflarını asacağımızdan uyuyamıyordunuz hatta..Eziklik duygusu ben şuna derim..Sırf kendi taraftarına şirin görünmek için Totti'ye laf atan Di Canio ve Zarate eziktir..Gerçi ligde kaldınız tebrik ediyorum :)

Oktay AKKUŞ
06.05.2010, 15:49
Tebrikler Inter ilk kupayı aldık 2. yolda;)

Özge abla ayıp ettin bu sene 5 kupa ile kapatacağız. Fazlası da iyi olur:D

İtalya Kupası
İtalya ŞAmpiyonluğu
Şampiyonlar Ligi
Avrupa Süper Kupası
Kıtalararası
İtalya Süper Kupası.

Aa ayrıca Birra Moratti kupasını da alabiliriz. Sayamadım:)

iskenderunlu
06.05.2010, 16:37
Anlıyorum seni dostum, ligde de kaldınız. Sizden mutlusu yoktur.

*

Ha burada Lazio - Roma rekabetini ligimizden takımlarla mukayese etmeni yakıştıramadım sana. :)
bunu ben değil herkes yakıştırıyor biz sadece ülkemizde renklerin kavgasını yaparken orda farklı boyutlar söz konusu ülkemizde sırf İstanbuldan şampiyon çıkmasın diye Bursayı destekleyenler var ama bunun arkasında sadece İstanbul takımlarının şampiyon olmaması söz konusu orda ise 2 sınıfın mücadelesi var kurtuluş mücadelesi gibi oyüzden ben iki tarafıda yadırgayamam aynısını roma taraftarları yapsa ben bunda art niyet aramam ha herkes gibi elbet kınanır ama ordaki boyut bambaşka işin içinde siyaset olunca

iskenderunlu
06.05.2010, 16:40
Eziklik duygusu he buna ancak gülerim..Eziklik kendi takımının maçında rakip takımı desteklemektir..Çünkü bizden korkuyordunuz şampiyon olup Roma sokaklarının duvarlarına Totti'nin yaptığı hareketin fotoğraflarını asacağımızdan uyuyamıyordunuz hatta..Eziklik duygusu ben şuna derim..Sırf kendi taraftarına şirin görünmek için Totti'ye laf atan Di Canio ve Zarate eziktir..Gerçi ligde kaldınız tebrik ediyorum :)
ordaki mücadele Roma sokaklarının mücadelesi değil orda yukarıdada yazdığım gibi başka olaylar var ve gerçekden Roma yada Lazio şampiyon olsa diğer taraf yane yenilen taraf gerçekten şampiyonlukdan öte çok şey kaybederler aynısını cincon yapmadımı sırf fener şampiyon olsun popileritesi yıkılmasın die İStanbul takımlarının Trabzonu Trabzonda 4-2 yenip sonra Özhan canaydının şampiyonluk İstanbul dışına çıkmasın deyişinin burdada aynen o sözkonusudur Roma olmasın yada Lazio olmasın kim olursa olsun der iki tarafta

Özge
06.05.2010, 16:49
Özge abla ayıp ettin bu sene 5 kupa ile kapatacağız. Fazlası da iyi olur:D

İtalya Kupası
İtalya ŞAmpiyonluğu
Şampiyonlar Ligi
Avrupa Süper Kupası
Kıtalararası
İtalya Süper Kupası.

Aa ayrıca Birra Moratti kupasını da alabiliriz. Sayamadım:)
Sırayla Oktay sırayla:D

ilhan
06.05.2010, 16:51
bunu ben değil herkes yakıştırıyor biz sadece ülkemizde renklerin kavgasını yaparken orda farklı boyutlar söz konusu ülkemizde sırf İstanbuldan şampiyon çıkmasın diye Bursayı destekleyenler var ama bunun arkasında sadece İstanbul takımlarının şampiyon olmaması söz konusu orda ise 2 sınıfın mücadelesi var kurtuluş mücadelesi gibi oyüzden ben iki tarafıda yadırgayamam aynısını roma taraftarları yapsa ben bunda art niyet aramam ha herkes gibi elbet kınanır ama ordaki boyut bambaşka işin içinde siyaset olunca

Yahu ülkemizdeki olaylara bakış açımızla İtalya'daki olaylara bakış açımız neden aynı olsun? Mesela ben aynı şekilde bakmam. İtalya'dan bana ne ülkemizdeki bir durumu değerlendirirken?

Sırf şu "eziklik" olayından durumu nerelere getiriyorsun.

İtalya Serie A başlığında "ülkemizde böyle oluyor, şöyle bitiyor" diye konuşacak değilim. O konuları Türk futbolu kategorisinde konuşmayı yeğlerim. ;)

argentina
06.05.2010, 16:52
1974 dünya kupası finalini izlemek için almanya münih'e gelen ekipten şükrü gülesin, maç sonrası acıkan karnını doyurmak için kafileyi peşinden yolda gördükleri bir italyan lokantasına sürükler. spagettileri söylenirken, gülesin 15-16 yaşlarındaki garson çocuğa italyanca sorar:

"hangi takımı tutuyorsun"
"lazio."
"sukru gulesin'i tanıyor musun?"
"hayır."
"baban da lazio'lu mu?"
"evet"
"ne yapıyor şimdi?"
"içerde, mutfakta."
"git, babana "sukru gulesin geldi seni görmek istiyor" de."

çocuk biraz şaşkın, biraz da zorlama şekilde içeri gidiyor.
o içeri giderken biz de geçmişe dönelim,
şükrü gülesin'in italya'da fırtına gibi estiği yıllar. palermo'daki başarısından sonra daha büyük bir ekibe, lazio'ya transfer olur gulesin. orada da gollerine devam eder. ilginçtir, her mac sonrası evinin kapısına asılı bir istakoz buluyor. ne kendisi ne de eşi iskatozları bırakan şahsı görmüyorlar. hatta bir kaç kere sabahlayıp kapının başında meçhul yabancının gelmesini beklerler fakat yabancı ikisine rağmen yine her pazar akşamı kapılarına semiz istakozları bırakmaya devam eder.

restorana dönelim yine,
çocuğun mutfağa şaşkın ve biraz da isteksizce yönelmesinden hemen sonra, içerden şükrü gülesin'in yaşlarında bir adam heyecanla çıkıverir. islak ellerini önlüğüne siler ve italyanlara özgü o abartılı ama samimi micazıyla "sukru, sukru, inananmıyorum buna. bir mucize olmalı" diyerek gider sarılır eski laziolu futbolcuya. gulesin biraz da bu ilginin saskınlıgında sorar adama:
"demek beni hatırladın?"
"nasıl hatırlamam? sen benim en sevdiğim futbolcuydun." der ve sonra biraz da mahcup bir tonda devam eder. "peki sen istakozları hatırladın mı? hani pazar geceleri kapında bulduğun istakozları."
"evet..."
"işte o istakozları getiren bendim. balık halinde çalışıyordum o zamanlar."

iskenderunlu
06.05.2010, 17:50
Yahu ülkemizdeki olaylara bakış açımızla İtalya'daki olaylara bakış açımız neden aynı olsun? Mesela ben aynı şekilde bakmam. İtalya'dan bana ne ülkemizdeki bir durumu değerlendirirken?

Sırf şu "eziklik" olayından durumu nerelere getiriyorsun.

İtalya Serie A başlığında "ülkemizde böyle oluyor, şöyle bitiyor" diye konuşacak değilim. O konuları Türk futbolu kategorisinde konuşmayı yeğlerim. ;)
Yanlış anlaşıldım ve anlattığım için özür fazla olayların içine dalmayalım sadece sempatiklik var Lazio ya ötesi değil

ilhan
06.05.2010, 17:53
Yanlış anlaşıldım ve anlattığım için özür fazla olayların içine dalmayalım sadece sempatiklik var Lazio ya ötesi değil

Tamam işte dostum, sen de Lazio ben de Roma sempatisi var. Bundan ötesi yok hiçbirimizde yani. Arada sırada birbirimize burada takılıyoruz falan ama amaç birbirimizi kırmak değil.

Ben de seni kırdıysam ya da yanlış bir şey dediysem özür dilerim.

Emirhan Makul
06.05.2010, 18:09
Boşuna Tartışmayın En Büyük Milan. Kuzeydeki en asaletli kırmızılar Forza Milan.

Fatih YAZICI
06.05.2010, 18:18
Totti n'apmış öyle :)
Umarım o tekmeyi lig bittiğinde Mourinho'nun bir yerlerine sallar :o

Napoli
06.05.2010, 22:49
1974 dünya kupası finalini izlemek için almanya münih'e gelen ekipten şükrü gülesin, maç sonrası acıkan karnını doyurmak için kafileyi peşinden yolda gördükleri bir italyan lokantasına sürükler. spagettileri söylenirken, gülesin 15-16 yaşlarındaki garson çocuğa italyanca sorar:

"hangi takımı tutuyorsun"
"lazio."
"sukru gulesin'i tanıyor musun?"
"hayır."
"baban da lazio'lu mu?"
"evet"
"ne yapıyor şimdi?"
"içerde, mutfakta."
"git, babana "sukru gulesin geldi seni görmek istiyor" de."

çocuk biraz şaşkın, biraz da zorlama şekilde içeri gidiyor.
o içeri giderken biz de geçmişe dönelim,
şükrü gülesin'in italya'da fırtına gibi estiği yıllar. palermo'daki başarısından sonra daha büyük bir ekibe, lazio'ya transfer olur gulesin. orada da gollerine devam eder. ilginçtir, her mac sonrası evinin kapısına asılı bir istakoz buluyor. ne kendisi ne de eşi iskatozları bırakan şahsı görmüyorlar. hatta bir kaç kere sabahlayıp kapının başında meçhul yabancının gelmesini beklerler fakat yabancı ikisine rağmen yine her pazar akşamı kapılarına semiz istakozları bırakmaya devam eder.

restorana dönelim yine,
çocuğun mutfağa şaşkın ve biraz da isteksizce yönelmesinden hemen sonra, içerden şükrü gülesin'in yaşlarında bir adam heyecanla çıkıverir. islak ellerini önlüğüne siler ve italyanlara özgü o abartılı ama samimi micazıyla "sukru, sukru, inananmıyorum buna. bir mucize olmalı" diyerek gider sarılır eski laziolu futbolcuya. gulesin biraz da bu ilginin saskınlıgında sorar adama:
"demek beni hatırladın?"
"nasıl hatırlamam? sen benim en sevdiğim futbolcuydun." der ve sonra biraz da mahcup bir tonda devam eder. "peki sen istakozları hatırladın mı? hani pazar geceleri kapında bulduğun istakozları."
"evet..."
"işte o istakozları getiren bendim. balık halinde çalışıyordum o zamanlar."

çoooooooook güzel

Muhammet*
06.05.2010, 22:51
Geçen sene Pepe ne kadar ceza aldı hatırlamıyorum ama bir o kadar da Totti alması gerekiyor.

Mourinho'ya gelince Onun yeri Premier Lİg, sene 2 maç önemli olan La liga'ya gitmez.

Ali İhsan Dönmez
06.05.2010, 22:52
Bu hafta Cenova şehrinin doriaları olarak palermodan puan alırsak şampiyonlar ligi elemelerindeyiz

Forza SAMPDORIA

Napoli
07.05.2010, 00:55
lazio'ya ırkçı takım yakıştırması yapılıp, ırkçılığı resmi politikası haline getiren bask klüpleri ayakta alkışlanıyorsa o zaman problem lazio'da değil bakanın gözlerinde ve dünya görüşündedir.

Serdær
09.05.2010, 16:43
İnter 3 - 1 Chievo

Roma 0- 0 Cagliari

Ba®ış
09.05.2010, 17:04
Milito şahane bir gol attı yine.adam ben golcüyüm diye bas bas bağırıyor.

Serdær
09.05.2010, 17:15
4-1 Balotelli.

Mustafa ÖZDEMİR
09.05.2010, 17:41
totti 1-1 yaptı ...

Mustafa ÖZDEMİR
09.05.2010, 17:45
totti.2-1...

Kazım Uzunboy
09.05.2010, 17:46
Penaltıdan 2-1 yaptı Totti. :)

Atılay
09.05.2010, 17:53
İnter maçı 4-3 oldu

h@msi61
09.05.2010, 18:27
Roma'nin kazanmasina sevindim fakat Totti pisligi bu macta nasil oynadi anlamadim, tedbirli olarak disipline sevkedilme gibi bir sey yok mu Italya'da.. O tekmeden sonra bu macta oynayip maci kazandirmasi aslinda cok buyuk bir sacmalik....

Muhammet*
10.05.2010, 23:01
İtalya Futbol Federasyonu, Roma’nın kaptanı Totti’ye 4 kupa maçında oynamama cezası verdi.

NTV Spor

Cem Akyüz
15.05.2010, 14:51
Geçtiğimiz günlerde İtalyan Milli Olimpiyat Komitesi tarafından kariyeri boyunca Roma'da forma giyerek kulübüne olan bağlılığını koruduğu sebebiyle özel bir ödüle layık görülen Francesco Totti, kendisini tamamen Roma'ya adadığını söyledi.

Ödülün ardından kendi resmi internet sitesine konuşan deneyimli futbolcu, "CONI'ye beni bu ödüle layık gördükleri için çok teşekkür ediyorum. Bu ödül benim için çok anlamlı. Roma'da olduğum her yıl bana güç veriyor. Kulübüm, dünyada benim için en değerli olan şey" dedi.

Şampiyonluk yarışı hakkındaki düşüncelerini de belirten Totti, "Şu an tüm enerjimi pazar günü oynayacağımız Chievo maçı için toplamaya çalışıyorum. Alacağımız bir galibiyet, bize şampiyonluğu getirebilir. Bunun bilincindeyiz" diye konuştu.

Gökhan KAN
15.05.2010, 15:41
Şöle bir dikkatli bakıyorum da Totti bence futbol oynama iştahını kaybetmiş. Eski hazzı alamıyorum artık.

Gökhan KAN
15.05.2010, 22:02
Milan attı Antonini..

Oktay AKKUŞ
15.05.2010, 22:04
Inter Inter ooo ooo ooo :D

Gökhan KAN
15.05.2010, 22:19
Elektrikler gitti 2-0 olmuş..

Gökhan KAN
15.05.2010, 22:21
Di Natale yine attı golünü müthiş istikrarlı bir isim..

Gökhan KAN
15.05.2010, 22:35
Leonardo son maçını kazanarak gidecek heralde..

İlk yarı bitti Milan 2-0 Juventus - Antonini,Ronaldinho..

Gökhan KAN
15.05.2010, 22:55
Romanın Gera'yla anlaştığı haberleri ne kadar doğru acaba..Ayrıca...

http://1.bp.blogspot.com/_J1xM0arkJPo/S-KPcQL_kII/AAAAAAAASQA/I0I6bMqUggM/s400/321.jpg (http://1.bp.blogspot.com/_J1xM0arkJPo/S-KPcQL_kII/AAAAAAAASQA/I0I6bMqUggM/s1600/321.jpg)

Lazio-Inter maçında Inter'in gollerinden sonra Lazio tribünlerinde açılan pankart aşağıda. Yukardaki de Roma-Inter kupa finalinde Roma tribünlerinin ezeli rakiplerine cevapları: "Sen Nooo derken; Anan evet....

http://4.bp.blogspot.com/_J1xM0arkJPo/S-KPcCkLRbI/AAAAAAAASP4/kjd59djIMH0/s400/87.jpg (http://4.bp.blogspot.com/_J1xM0arkJPo/S-KPcCkLRbI/AAAAAAAASP4/kjd59djIMH0/s1600/87.jpg)

Cem Akyüz
15.05.2010, 23:11
Gökhan ben bu pankartı gördüm ve hayran kaldım..Siz hayır dediniz ama ananız evet...Gerçekten Roma taraftarına,takımına şehrine aşığım..Yarın bir mucize olurda şampiyon olursak Roma sokaklarına Totti'nin lazio maçından sonra yaptığı hareketin fotoğrafları asılacak

Gökhan KAN
15.05.2010, 23:13
3-0 Ronny..Harika bir vuruş mükemmel gol..

Emirhan Makul
16.05.2010, 01:38
Dida'ya emekleri için teşekkür ediyoruz.

Forza Milan , Zebralara Ölüm.

Gökhan KAN
16.05.2010, 02:11
Ronaldinho'ya muhabir sormuş takımda kalacakmısın diye Ronny bilmiyorum demiş. Gidiyor galiba..

Emirhan Makul
16.05.2010, 02:15
Ronaldinho'ya muhabir sormuş takımda kalacakmısın diye Ronny bilmiyorum demiş. Gidiyor galiba..

Sözleşmesi sezon sonunda bitiyor , Leonardo da gidecek , Dida da bıraktı.

Haydi darısı diğer dedelerin başına ama gerçi dur bakayım transfer listemizde kim vardı trezegüt güt güt güt :D Enteresan takım Milan :)

Gökhan KAN
16.05.2010, 02:21
Sözleşmesi sezon sonunda bitiyor , Leonardo da gidecek , Dida da bıraktı.

Haydi darısı diğer dedelerin başına ama gerçi dur bakayım transfer listemizde kim vardı trezegüt güt güt güt :D Enteresan takım Milan :)
Şu Milan'ı bana verseler neler yaparım neler. Huzur Evine çevirdiler takımı. Pato dışında adam gibi forvet yok. Önce forvet alırım. Bayılırım 40 milyon getiririm Villa'yı. Takas + parayla da Ribery alır gelirim bu ikisi sadece Milan'ı şampiyonluk yarışında ayakta tutar.

Barış Mayda
16.05.2010, 16:43
roma attı inşallah roma şampiyon olurrr.siena iyi direniyor

Samet İslamoğlu
16.05.2010, 16:47
Mourinho'nun yusuflayışını görmek paha biçilemez:D

Barış Mayda
16.05.2010, 16:49
roma 2 yaptııııı

Oktay AKKUŞ
16.05.2010, 16:54
Roma isterse 10 tane atsın. 1 tane atarız şampiyon oluruz.!

Özge
16.05.2010, 16:56
Inter gol gol gol sampiyonluk gidiyor:DSaka bir yana Inter burdan sonra maci birakmaz:)

Oktay AKKUŞ
16.05.2010, 16:59
Romalılar heveslenmeyin:D Sadece 45dk sürücek:D

Samet Türkmen
16.05.2010, 17:04
Inter şampiyon. Bu geçen hafta belli olmuştu :)

Samet İslamoğlu
16.05.2010, 17:07
Siena'nın başkanı Roma'lı o yüzden kasıyolar böyle:) ve 2 tane önemli pozisyonu var Siena'nın yani %80 İnter ama %20lik bi şansı olduğunu düşünüyorum hala Roma'nın.

Ba®ış
16.05.2010, 17:08
Roma'nın golleri gerçekten çok güzel goller.özellikle Vucinic'in attığı gol.hareketlenme,kontrol,vuruş..usta işi bir goldü.

FC-ST-PAULI-61
16.05.2010, 17:11
inter berabere kalirsa ve Roma kazanirsa kim sampiyon oluyor?

Samet Türkmen
16.05.2010, 17:12
inter berabere kalirsa ve Roma kazanirsa kim sampiyon oluyor?

Roma oluyormuş.

cihatöztürk
16.05.2010, 17:17
bende romayı severim ya roma şampiyon olsun :)

Gökhan KAN
Olay bitti Milito 1-0..

Oktay AKKUŞ
Gollllllllllllllll... Milito...

Barış Mayda
16.05.2010, 17:18
tühhh inter attııı üzüldüm yaaaaaaaaaaaa ama daha 35 dakika varrrrrrrr

Enes Başkaya60
16.05.2010, 17:19
Tüh ya 60 a kadar geldin ya......

Samet İslamoğlu
16.05.2010, 17:24
golden önce Siena'nın penaltısı verilmedi.bence penaltıydı yani.

Gökhan KAN
16.05.2010, 17:30
Maxi Lopez yine attı adam iyi patlama yaptı..

Gökhan KAN
16.05.2010, 17:33
Mourinho korktu iyice Sneijder çıktı Chivu girdi..:)

Kazım Uzunboy
16.05.2010, 17:42
İnter şampiyonluğa koşuyor. :)

Keramettin
16.05.2010, 17:51
İnter maçı dk.88 Julio Cesar Cech'in Türkiye maçındaki hatanın benzerini yaptı ama sonradan kontrol etti.

İnter şampiyon artık.

Yanlız bunların maçları hep gündüz.Şampiyonluk maçları bile gündüz oynanıyor.Ne iş :rolleyes:

Bizde olursa yakarız Valla zaten ZTK Finalinde yaşadık :)

Gökhan KAN
16.05.2010, 17:54
Maç bitti...

İnter Şampiyon.............

Onur Civelek61
İnter şampiyon.Üst üste 5.kez...

Keramettin
Şampiyon İNTER

Barış Mayda
üzgünüm ama inter şampiyon oldu

Özge
16.05.2010, 17:56
Sampiyooooon Inteeeeer:)

Keramettin
16.05.2010, 17:56
Milito ağladı be. :D

Gökhan KAN
16.05.2010, 17:57
Mourinho nerde göremedim.. Sevinmemiştir kesin.

Sabri Kurban
16.05.2010, 17:58
Mourinho maç bitince soyunma odasına gitti. Sebebi ne acaba?

Muhammet*
16.05.2010, 18:00
Tebrikler Jose ve İnter.

Ali Can
16.05.2010, 18:00
ulan siena insan biraz hücum yapar :D

Mustafa ÖZDEMİR
16.05.2010, 18:02
tebrikler inter...

SDinc
16.05.2010, 18:05
Bu Milito tam Trabzon'un istediği türden bir adam. :)
Harbi harbi ligde 21-22 golü mü ne var ama hiç bir tane gereksiz golü yok. Hep maçı kazandırtan ve hattricksiz maç maç tek goller. Keza Avrupa ve kupadada hep böyle goller attı. Eğer Cl final maçındada bu sihirbazlığını yaparsa yılın futbolcusu dalında Messi ile kapışır.

Samet Türkmen
16.05.2010, 18:26
Adamlar şampiyon oluyor taraftarı sanki normal maç kazanmış gibi. Bu kadar şampiyonluk ve başarı zevkli gelmiyor bana :) Biz şampiyon olacaktık ki acaba o stad yerinde dururmuydu.

Alihan Ertürk
16.05.2010, 18:33
İnterli'ler seneye Mourinho'nuz olmayacak bakalım ne yapacaksınız.

Şampiyon Roma , Forza Roma !

DNA-TS
16.05.2010, 18:34
Forza INTERnazionale....NERAZZURRI.....
şampiyonluk yakışır ,bu büyük taraftara üst üste 5.şampiyonluğumuzu aldık italya kupasını aldık şl yide aldıkmı trible yapacağız italyayı alt üst edeceğiz.teşekkürler milito teşekkürler mourinho.

Cem Akyüz
16.05.2010, 18:57
Onurlu mücadelen yeter Roma'm..Forza Roma iyi mücadele ettik inter'i her kulvarda titrettik ama yıkamadık sağlık olsun..Seneye güzel transferlerle daha iyi işler yapacağız umarım..Ranieri geldikten sonra mükemmel işler yaptık Panathinaikos elenmesini talihsizlik olarak nitelendiriyorum

Ranieri geldikten sonraki skorlarımız ve gollerimiz

Siena:1 Roma:2 (Mexes,Riise)
Basel:2 Roma:0
Roma:3 Fiorentina:1 (Totti 2,De Rossi)
Palermo:3 Roma:3 (Brighi,Burdisso,Totti)
Catania:1 Roma:1 (De Rossi)
Roma:2 CSKA Sofia:0 (Okaka,Perrotta)
Roma:2 Napoli:1 (Totti 2)
Milan:2 Roma:1 (Menez)
Fulham:1 Roma:1 (Andreolli)
Roma:0 Livorno:1
Udinese:2 Roma:1 (De Rossi)
Roma:2 Bologna:1 (Vucinic,Perrotta)
Roma:2 Fulham :1(Riise,Okaka)
İnter:1 Roma:1 (Vucinic)
Roma:3 Bari:1 (Totti 3)
Atalanta:1 Roma:2 (Vucinic,Perrotta)
Roma:2 Basel:1 (Totti,Vucinic)
Roma:1 Lazio:0 (Cassetti)...Forza Roma Forza Roma
Sampdoria:0 Roma:0
Cska Sofia:0 Roma:3 (Cerci 2)
Roma:2 Parma:0 (Burdisso,Brighi)
Cagliari:2 Roma:2 (Pizarro,Perrotta)
Roma:1 Chievo:0 (De Rossi)
Roma:3 Triestina:1 (Brighi,Vucinic,Baptista)
Roma:3 Genoa:0 (Perrotta,Toni 2)
Juventus:1 Roma:2 (Totti,Riise)
Roma:1 Catania:0 (De Rossi)
Roma:2 Siena:1 (Riise,Okaka)
Roma:2 Udinese:0 (Vucinic,Mexes)
Fiorentina:0 Roma:1 (Vucinic)
Roma:4 Palermo:1 (Brighi 2,Baptista,Riise)
Panathinaikos:3 Roma:2 (Vucinic,Pizarro)
Roma:1 Catania:0 (Vucinic)
Roma:2 Panathinaikos:3 (Riise,De Rossi)
Napoli:2 Roma:2 (Baptista,Vucinic)
Roma:0 Milan:0
Livorno:3 Roma:3 (Perrotta,Toni,Pizarro)
Roma:4 Udinese:2 (Toni,Vucinic 3)
Bologna:0 Roma:2 (Riise,Baptista)
Roma:2 İnter:1 (De Rossi,Toni)
Bari:0 Roma:1 (Vucinic)
Roma:2 Atalanta:1 (Vucinic,Cassetti)
Lazio:1 ROMA:2 (Vucinic 2)
Roma:1 Sampdoria:2 (Totti)
Parma:1 Roma:2 (Totti,Taddei)
Roma:2 Cagliari:1 (Totti 2)

Livorno ve Sampdoria maçları bizi bitiren maçlar oldu..Moralim bozuldu tabikide ama yapacak bişey yok..Forza Roma

Oruç
16.05.2010, 19:00
İnter ıkına ıkına son haftada şampiyon oluyorsa eğer kimse İnter'in büyüklüğünden ya da Jose'nin futbol dehasından söz etmesin.

Erbay
16.05.2010, 19:15
İğreniyorum Mourinho'dan :) İnşallah kaybeder Şampiyonlar Ligini.

SDinc
16.05.2010, 19:16
İnter ıkına ıkına son haftada şampiyon oluyorsa eğer kimse İnter'in büyüklüğünden ya da Jose'nin futbol dehasından söz etmesin.
Niye ki ?
Barcelona'da ıkına ıkına şampiyon oldu , onun büyüklüğüne laf ettin mi ?

Semih Aydın
16.05.2010, 22:44
Ah be Maccarone bir tane sallasaydın ya İnter'e karşı. :S

Neyse, Forza Roma.

ilhan
16.05.2010, 23:54
Teşekkürler Roma.
;)

Süleyman50
17.05.2010, 08:42
haftalar önce şampiyon olmak varken son haftaya bıraktık ama yinede şampiyon olmasını bildik...

Oruç
17.05.2010, 15:28
Niye ki ?
Barcelona'da ıkına ıkına şampiyon oldu , onun büyüklüğüne laf ettin mi ?

Yok etmedim. Hani Mourinho'yu bazıları uzaylı, fenomen yok bilmem ne ilan etti de ondan söyledim.

Barcelona'nın yarıştığı rakip her yıl transfere tonlarca para harcayan Real Madrid. Avrupa'da kupa almadık bırakmamış, ligde bir çok kez şampiyon olmuş Real Madrid.

İnter o kadar transfer yapsın ondan sonra son hafta şampiyon olsun. Yarıştığı takım da Roma hani.

Küçümseme anlamında söylemiyorum ama Roma'nın bütçesi ne İnter'in bütçesi ne ?

Benim tepkim Mourinho'nun ulaşılamaz hale getirilişinedir. Yoksa İnter umurumda bile değil. İtalya'da en sevmediğim takım İnter'dir.

Süleyman50
17.05.2010, 15:36
Inter'e Mourinho'dan soğuk duş

Serie A şampiyonu da olan FC İnter'deki bayram havası, teknik direktör Jose Mourinho'nun adeta soğuk duş etkisi yaratan açıklamalarıyla gölgelendi.
Portekizli teknik adam Mourinho, dün gece Serie A şampiyonluğunu elde ettikleri Siena'da yaptığı açıklamada, FC İnter'i önümüzdeki sezon çalıştırıp çalıştırmayacağının henüz net olmadığını belirterek, "İtalya'da kendimi evimde hissetmiyorum. Real Madrid ile anlaştığım doğru değil. Kararımı, Şampiyonlar Ligi finalinden sonra vereceğim" dedi.

Mourinho, şu an için 22 Mayıs Cumartesi günü Madrid'de Almanya'nın Bayern Münih takımıyla oynayacakları Avrupa Şampiyonlar Ligi finali dışında hiçbir şeyi düşünmek istemediğine değinerek, "Şampiyonlar Ligi'nden sonra iki-üç günü kendime ayırıp kendi durumumu düşüneceğim. Bir ayağımın Real'de olduğu da Real ile zaten anlaştığım da doğru değil. Bunların gerçekle uzaktan yakından alakası yok. Ben İnter'e istediği her şeyi vermiş durumdayım" diye konuştu.

Mourinho, Siena'da yaptığı açıklamada, İtalya deneyimini ve geleceğe ilişkin düşüncelerini şu sözlerle özetledi:
"İtalyan futbolu çok farklı. Burada, kendimi evimde, normal çevremde, mutlu biçimde çalışabileceğim bir ortamda hissetmediğim anlar da oldu. Ama bir insanın kendisini vermesi gereken durumlarda, her şeyimi vermekten de çekinmedim. Şimdi tarihi bir hafta başlıyor. Bunu iyi değerlendirmek gerekiyor. Finalin ardından ne yapacağıma da karar vereceğim. Ancak benim geleceğimin, Bayern Münih karşısında alınacak sonuçla da bir ilgisi olmayacaktır."

-"ZAFER EN İYİLERİNDİR"-
Portekizli teknik direktör Mourinho, Serie A'da şampiyonluğu tescilin son maça kalmasının kendisi açısından bir yenilik olduğuna da işaret ederek, şunları söyledi:
"Şampiyonluğu son maçta elde etmek benim için bir yenilik. Ben hep rahat bir şekilde kazandım. Dolayısıyla benim için bir yenilik oldu, bunu tekrarlamak da istemiyorum. Ben, önceden ve de rahat biçimde kazanmayı seviyorum. Her durumda bunu hak etmiştik. Şampiyonluk böyle bir şeydir: Zafer en iyilerindir."

Mourinho, Serie A'da FC İnter'in uzun süre açık ara lider konumunu sürdürdüğüne, ancak daha sonra AS Roma'nın da yarışa dahil olduğuna değinirken, basına yüklenmeyi de ihmal etmeyerek, "İnter'in açık ara önde olmasından sizler de rahatsızdınız. O dönemde hepiniz entelektüel fuhşa bulaştınız. Gerisi, Roma'nın UEFA Kupası'ndan elenmesiyle kendiliğinden geldi. Haftada tek maç yapar hale geldiklerinde, şampiyonluk yarışı da tekrar başlamış oldu. Yine de Sarı-kırmızılıları tüm samimiyetimle tebrik ediyorum" dedi.

Jose Mourinho, "Şampiyonluğu kaybetmekten korktuğunuz an oldu mu" biçimindeki soruyu ise "Evet, Fiorentina ile 2-2 berabere kaldığımızda Roma bizi geçince tabii ki korkmuştum. Zira o noktada iş artık sadece bize bağlı değildi. Roma'nın puan kaybetmesini beklemeye mahkumduk. Lazio veya Sampdoria maçında bunun olmasını beklemek durumunda kalmıştık. Ama neticede liderliği tekrar alıp kendi kaderimizi kendimiz tayin ettik" diye yanıtladı.

Süleyman50
17.05.2010, 15:37
''Inter'in beş sırrı''

Serie A FC Inter'in Siena deplasmanında 1-0'lık galibiyetle şampiyon olması, gerek spor, gerekse günlük haber gazetelerinde manşetten verildi..
İtalya'nın en yüksek tirajlı gazetesi unvanını elinde bulunduran La Gazzetta dello Sport, bugün "İtalya'nın İnter'i" manşetiyle çıktı. Manşetin üst başlığında ise FC İnter'in İtalya Kupası'nı kaldırmasının ardından ligde de şampiyon olduğuna işaretle, "Varan iki! Kupa ve şampiyonluktan sonra sıra Avrupa'da" ifadeleri kullanıldı.

Spot cümlelerinde ise Portekizli teknik adam Jose Mourinho'nun önümüzdeki sezon FC İnter'de kalacağı konusunda halen bir güvence vermediği ön plana çıkarılarak, şu ibarelere yer verildi:
"Mourinho'nun gözleri yaşardı: 'Bunu hak etmiştik. Benim geleceğim mi? Cumartesi günü Madrid'deki (Avrupa Şampiyonlar Ligi) final maçının ardından karar vereceğim. Ama burası benim evim değil'."

Corriere dello Sport, "İnter bayram yapıyor" biçimindeki üç kelimelik manşetinin altında, "Milito'nun golü İnter'e sahada peş peşe dördüncü kez şampiyonluğu armağan etti" cümlesine yer verdi.

Ana manşetin hemen altında ise iri puntolarla, dün Chievo'yu 2-0 mağlup ederek FC İnter ile şampiyonluk yarışını son maçta sürdürmüş olan AS Roma ön plana çıkarılarak, "Roma! Bu ne sevgi" ibaresi kullanıldı.

Torino merkezli Tuttosport gazetesi de "İnter Şampiyon" biçimindeki manşetinin spotunda şu cümleleri kullandı:
"Siyah-mavililer Siena'da zorlansalar da Milito ikinci yarıda şampiyonluk golünü atarak, Roma'nın Chievo karşısında elde ettiği zaferin anlamsız hale gelmesini sağladı. Mourinho duygulanarak, 'Şimdi de bana Avrupa'yı getirin. Gerisini ondan sonra konuşuruz' dedi."

Günlük haber gazeteleri de manşetten siyah-mavililerin şampiyonluğuna geniş yer verdi.

-İNTER'İN BAŞARISININ BEŞ SIRRI-
İlk sayfasını İnterli oyuncuların şampiyonluğun ardından topluca çektirdikleri fotoğrafla süsleyen Corriere della Sera, başyazıyı da Siyah-mavili ekibe ayırdı.

Spor yazarı Mario Sconcerti'nin "Zafere ulaşan İnter'in beş sırrı" başlığı altında yazdığı başyazıda, Mourinho'nun kararlı stratejisine işaretle, söz konusu sırlar şu cümlelerle özetlendi:
"Her şeyden önce, kalkanı terk edip ocak ayından itibaren kanatları ön plana çıkaran oyun sistemi. Ardından kadronun onbeş kişilik bir ekibe indirgenmesi. Sorunu çözülen Balotelli'nin, değerli bir elemana dönüştürülmesi. Milito-Sneider ile ikili bisiklet yönteminin icat edilmesi. Son olarak da doğuştan kavgacı bir kişilik olan Mourinho'nun, bu özelliği sayesinde bir yıldırımsavar işlevi görerek takımı birbiriyle didişmekten kurtarmayı başarması."

La Repubblica gazetesi ise Siyah-mavililerin şampiyonluk başarısını, "İnter'de şampiyonluk ve sevinç gözyaşları. Mourinho: Kendimi evimde hissedemiyorum" manşetiyle duyurdu.

Gökhan KAN
17.05.2010, 17:20
Juve Del Neri'yi takımın başına getirecekmiş. Sampidorianın hocası.

Paksoy
18.05.2010, 00:59
Juve Del Neri'yi takımın başına getirecekmiş. Sampidorianın hocası.
anlaşılmış :)

Gökhan KAN
18.05.2010, 01:00
Mahmut bu arada tebrik ederim kardeşim iddaayı sen kazandın İnter şampiyon oldu. Benim Juve iyi başladı ama sonra rezil oldu..Tebrik ederim..

Cem Akyüz
18.05.2010, 01:08
Del Neri iyi bir tercih Juventus için..Sanıyorum transfer listesinin başında Cassano olacak..Bakalım neler yapacak

Gökhan KAN
18.05.2010, 01:11
Del Neri iyi bir tercih Juventus için..Sanıyorum transfer listesinin başında Cassano olacak..Bakalım neler yapacak
Cassano'ya bayılıyorum ben. Kendini çok geliştirdiğine inanıyorum. Daha fazla forvetken şimdi her yere koyabilirsin. Roma'daykende böylemiydi Cem unuttum ben. Real bunu da aldı vaybe harbi büyük takımız.:)

Cem Akyüz
18.05.2010, 01:18
Cassano'ya bayılıyorum ben. Kendini çok geliştirdiğine inanıyorum. Daha fazla forvetken şimdi her yere koyabilirsin. Roma'daykende böylemiydi Cem unuttum ben. Real bunu da aldı vaybe harbi büyük takımız.:)

:)..Roma'da oynarken Totti-Montella-Cassano çok uyumlu oynuyorlardı..Cassano sonradan bugün Vucinic'in oynadığı gibi sol forvet oynamaya başladı..Takıma çok büyük katkılar sağladı özellikle baskı yedikleri anlarda topu saklaması harikaydı..Roma'ya dönmek istediğini çok söyledi ama Roma taraftarı takımı sattığını düşündüğü için karşı çıktı..Zaten bu sene ki Sampdoria maçında oyundan çıkarken yediği küfürler bunun kanıtı..Madrid'e gittiğinde çok üzülmüştüm çok ucuz bir fiyata gitmişti zaten

Gökhan KAN
18.05.2010, 01:26
Ne yapacaksın Cem herkes Real'e gelmek için yarışıyor. :) Sampdoria bu sezon yaptığı büyük maçlarda tam bir şampiyon gibiydi. Cassano-Pazzini ikilisi iyi iş çıkardı. Guberti kiralık mı Sampdoria'da.

Cem Akyüz
18.05.2010, 01:27
Ne yapacaksın Cem herkes Real'e gelmek için yarışıyor. :) Sampdoria bu sezon yaptığı büyük maçlarda tam bir şampiyon gibiydi. Cassano-Pazzini ikilisi iyi iş çıkardı. Guberti kiralık mı Sampdoria'da.

Evet kiralık gitti ama opsiyon konusunda bilgim yok..Sampdoria maçlarında izlediğim kadarıyla bu sene Roma takımında banko oynayabilirdi..Real konusunda katılıyorum herkes oraya gitmek ister hatta bir ara Totti bile gidecekti ama Roma aşkı ağır bastı ve takımda kaldı:)

Gökhan KAN
18.05.2010, 01:32
Evet kiralık gitti ama opsiyon konusunda bilgim yok..Sampdoria maçlarında izlediğim kadarıyla bu sene Roma takımında banko oynayabilirdi..Real konusunda katılıyorum herkes oraya gitmek ister hatta bir ara Totti bile gidecekti ama Roma aşkı ağır bastı ve takımda kaldı:)
Gözünü seveyim Alfredo Di Stefano'nun. O olmasa belki Real'e bu kadar adam gelmezdi. İlk adımı o attı ve 5 yıl arka arkaya şimdiki Cl'yi kaldırdı. Şu zamanda 5 sene kaldıracak takım yok zaten.

Roma'nın transfer listesinden bilgin varmı hacı varsa tartışırız belki :)

Cem Akyüz
18.05.2010, 01:39
Gözünü seveyim Alfredo Di Stefano'nun. O olmasa belki Real'e bu kadar adam gelmezdi. İlk adımı o attı ve 5 yıl arka arkaya şimdiki Cl'yi kaldırdı. Şu zamanda 5 sene kaldıracak takım yok zaten.

Roma'nın transfer listesinden bilgin varmı hacı varsa tartışırız belki :)

Hacı isim olarak Gera ve Burdisso isimleri geçiyor..Bir sol bek,bir sağ açık 2 tanede forvet olacak sanırım ama isim konusunda pek bilgim yok..Birde orta göbeğe bir adam aranıyor

Gökhan KAN
18.05.2010, 01:44
Hacı isim olarak Gera ve Burdisso isimleri geçiyor..Bir sol bek,bir sağ açık 2 tanede forvet olacak sanırım ama isim konusunda pek bilgim yok..Birde orta göbeğe bir adam aranıyor
Burdisso kiralıktı dimi..Bu Gera'ya hiç gerek yok bence. Daha iyi isimler düşünülmeli. Orta göbekte De Rossi-Pizarro oynuyordu yanılmıyorsam Pizarronun yerine adam arıyorlardır heralde yoksa De Rossi'nin kalkıpta Real'e gidecek hali yok..:D

Cem Akyüz
18.05.2010, 01:49
Burdisso kiralıktı dimi..Bu Gera'ya hiç gerek yok bence. Daha iyi isimler düşünülmeli. Orta göbekte De Rossi-Pizarro oynuyordu yanılmıyorsam Pizarronun yerine adam arıyorlardır heralde yoksa De Rossi'nin kalkıpta Real'e gidecek hali yok..:D

:D..Zaten onu satarlarsa ortalık fena karışır ama Madrid'in keseyi açacağı yazıyor her tarafta ama zannetmiyorum satılsın..Totti ve De Rossi bu takımda ölene kadar kalacaklardır..Gera'ya bencede gerek yok

Gökhan KAN
18.05.2010, 01:54
Vargas yada Montolivo'yu alın Fiorentinadan olmadı Hamsik'i alın olmazsa Aqu'yuda geri alın bence.:) Bu oyuncular yakışır Roma'ya..Tabi para varsa.

Cem Akyüz
18.05.2010, 01:57
Vargas yada Montolivo'yu alın Fiorentinadan olmadı Hamsik'i alın olmazsa Aqu'yuda geri alın bence.:) Bu oyuncular yakışır Roma'ya..Tabi para varsa.

Aqu'dan gelen para aynen duruyor..Keşke alabilsek geriye ama vermez Liverpool..Hamsik zor Napolide kalacağım diyor..Real ve inter'in Vargas'ın peşinde olduğunu okudum..Aslında Kolarov ve Zarate'yi alacaksın takıma ama işte Lazio ölürde o adamları Roma'ya vermez

Gökhan KAN
18.05.2010, 01:59
Aqu'dan gelen para aynen duruyor..Keşke alabilsek geriye ama vermez Liverpool..Hamsik zor Napolide kalacağım diyor..Real ve inter'in Vargas'ın peşinde olduğunu okudum..Aslında Kolarov ve Zarate'yi alacaksın takıma ama işte Lazio ölürde o adamları Roma'ya vermez
Evet Vargas ismi İnter'i bilmiyorum kendi camiamda ismi geçiyor. Gerçi kim geçmiyorki. Gerard adı geçiyor ciddi olarak. Birde Di Maria. Vargas'ı almazlar. Kaloarov'u beğeniyorum Real'de istiyor Carlos'tan sonra adam bulamadık. Bu arada Cicinho ne olacak.

Şu fotoyada bayılıyorum..

http://1.bp.blogspot.com/_QEg70CLfSSs/SDGYSPopEQI/AAAAAAAACE4/CQ77uMoczuc/s400/2504999534_91f46546f2.jpg (http://1.bp.blogspot.com/_QEg70CLfSSs/SDGYSPopEQI/AAAAAAAACE4/CQ77uMoczuc/s1600-h/2504999534_91f46546f2.jpg)

Cem Akyüz
18.05.2010, 02:33
Fotoğraf gerçekten güzel .)...Cicinho ülkesinde kalmak istiyor Roma gereken kolaylığı gösterecektir

Gökhan KAN
19.05.2010, 00:32
Başkan Morattiye sormuşlar Mou kalacakmı diye. Demişki Mou ilginç bir adam ne yapacağını hiç bilemeyiz. Ama kalırsa şaşırıcam:)

Gökhan KAN
19.05.2010, 01:23
http://3.bp.blogspot.com/_s4BSdTq1AQA/S_HSepQtNpI/AAAAAAAAMDM/QqdY6-8wIeU/s400/inter1.jpg (http://3.bp.blogspot.com/_s4BSdTq1AQA/S_HSepQtNpI/AAAAAAAAMDM/QqdY6-8wIeU/s1600/inter1.jpg)

"Totti, parmağını emmek yerine neden onu kı...na sokmuyorsun" :eek:

Hüdai Pervaneli
19.05.2010, 01:37
Mahmut bu arada tebrik ederim kardeşim iddaayı sen kazandın İnter şampiyon oldu. Benim Juve iyi başladı ama sonra rezil oldu..Tebrik ederim..

Unutmusum Ama beliydi Sampiyonlugumuz:D

Cem Akyüz
19.05.2010, 01:50
Gökhan Adriano Roma'ya ne kadar katkı sağlayabilir

Gökhan KAN
19.05.2010, 01:53
Gökhan Adriano Roma'ya ne kadar katkı sağlayabilir
Arkasında Totti solunda Vucinic'le çok etkili olur bence. Totti daha çok gol atar.

Hüdai Pervaneli
19.05.2010, 01:57
Varmi seneye icin iddaya giren

DNA-TS
19.05.2010, 14:33
ne kadar çok düşmanımız varmış meğer. forza INTERnazionale:D

Canberk
19.05.2010, 23:07
Ah Roma ah yaktın bizi:D
Hayırlı olsun İnter'e...

Gökhan KAN
19.05.2010, 23:44
Juventus'da Del Neri dönemi..

Juventus, Sampdoria ile yollarını ayıran teknik direktör Del Neri'yi takımın başına geçirdi..

Juventus, Sampdoria'nın teknik direktörü Del Neri ile 2 yıllık anlaşma imzaladı.

Pazartesi günü Sampdoria'daki görevinden ayrılan Del Neri, futbolculuk yıllarında orta saha oyuncusuydu, teknik direktörlük kariyerine ise Seri B takımlarından Chievo'yu Avrupa arenasına taşıyarak başladı. Daha sonra Morinho'nun yerine göreve getirildiği Porto'da pek mutlu olamadı. 2004-05 sezonunda Roma'da 24 maçlık görev serisinin ardından Palermo yolculuğu ve sonunda tekrar Chievo'ya dönüş yaptı. 2007-2009 sezonunda Atalanta'nın Seri A'da üst sıralara oynamasında büyük pay sahibi olan teknik Direktör Del Neri, ardından bu yıl ligi dördüncü sırada bitirip Şampiyonlar Ligi biletini aldığı Sampdoria'ya gelmişti.

Hüdai Pervaneli
19.05.2010, 23:55
Juve nin Sampiyonlugu jose ye bagli

Harun-61
20.05.2010, 00:20
seneye As Roma sampiyon olsun...

Gökhan KAN
20.05.2010, 13:37
Roma Adriano'yla ilgileniyor. Demmeki Cem bana bedava sormadı Adriano'yu.:)

Cem Akyüz
20.05.2010, 15:10
Roma Adriano'yla ilgileniyor. Demmeki Cem bana bedava sormadı Adriano'yu.:)

:)..İlgileniyoruz ve inşallah takımımıza katarız

ilhan
28.05.2010, 00:50
Kulüpten beklediğim açıklama geldi.

"De Rossi satılık değil!"

*

Adriano ile anlaşıldı. İmzaya geliyor. Hayırlı olsun.

Emirhan Makul
28.05.2010, 00:53
Oha Hani taraftar istemiyordu , nasıl geliyor :) Hayırlı olsun. Başarılı olacağını sanmıyorum.

Cem Akyüz
28.05.2010, 00:56
Rosella gerekeni söylemiş De Rossi bizim 2.kaptanımızdır..Adriano konusuna gelince Totti-Vucinic ve Adriano'nun iyi işler yapacağından hiç şüphem yok umarım transferde bir sorun çıkmaz

Semih Aydın
28.05.2010, 12:24
Rosella gerekeni söylemiş De Rossi bizim 2.kaptanımızdır..Adriano konusuna gelince Totti-Vucinic ve Adriano'nun iyi işler yapacağından hiç şüphem yok umarım transferde bir sorun çıkmaz
Abi Luca Toni ne olacak ? Satın almak istemiyor muyduk onu ?

Cem Akyüz
28.05.2010, 13:45
Abi Luca Toni ne olacak ? Satın almak istemiyor muyduk onu ?

Semih'im Adriano ismi gündeme gelince Toni geri planda kaldı..Ranieri Adriano'nun alınmasını istedi

Buda Adriano'nun açıklaması

AS Roma'nın Flamengo'dan transfer ettiği Brezilyalı yıldız Adriano, transferinin ardından iddialı açıklamalarda bulundu.

Gobo'ya konuşan Adriano, "İnsanlar benim bittiğimi söylüyorlardı. İtalya'ya yeniden giderek kendimi kanıtlayacağım. Herkes bilsin ki bu transferden ötürü çok mutluyum. Eski formuma döneceğime eminim" ifadelerini kullandı.

28 yaşındaki oyuncunun Inter ile olan sözleşmesi yaşadığı psikoljik sorunlar nedeniyle geçtiğimiz yıl karşılıklı olarak feshedilmişti. Daha önce Adriano'nun AS Roma ile üç yıllık sözleşme imzalayacağı açıklanmıştı.

Hüdai Pervaneli
28.05.2010, 13:53
Adriano Romayi Sallar Bu sene Favari Roma

Semih Aydın
28.05.2010, 15:23
Semih'im Adriano ismi gündeme gelince Toni geri planda kaldı..Ranieri Adriano'nun alınmasını istedi

Buda Adriano'nun açıklaması

AS Roma'nın Flamengo'dan transfer ettiği Brezilyalı yıldız Adriano, transferinin ardından iddialı açıklamalarda bulundu.

Gobo'ya konuşan Adriano, "İnsanlar benim bittiğimi söylüyorlardı. İtalya'ya yeniden giderek kendimi kanıtlayacağım. Herkes bilsin ki bu transferden ötürü çok mutluyum. Eski formuma döneceğime eminim" ifadelerini kullandı.

28 yaşındaki oyuncunun Inter ile olan sözleşmesi yaşadığı psikoljik sorunlar nedeniyle geçtiğimiz yıl karşılıklı olarak feshedilmişti. Daha önce Adriano'nun AS Roma ile üç yıllık sözleşme imzalayacağı açıklanmıştı.
Teşekkürler. :)

Adriano'nun katkı sağlayacağına ben de inanıyorum.

Bu arada Luca Toni'nin ayrılacağına üzüldüm. :(

Cem Akyüz
28.05.2010, 16:24
De Rossi takımda kalacağı ve Adriano transferimizin ardından kulubumuzden güzel haberler gelmeye devam ediyor..Burdisso'nun gelmesiyle birlikte yedek kulubesinde oturan ve sene sonunda ayrılacağı söylenen Mexes'te takımda kalacağını açıkladı..Birde orta sahaya real'den Van der Vaart'ı alabilsek harika olacak..Seneye zannediyorum 4-3-1-2 sistemi ile oynayacağız

Kalede:Julio Sergio
Defans:Motta,Mexes,Juan,Riise
Orta Saha: De Rossi,Pizarro,Perrotta(gönül ister ki Van der Vaart olsun:)
Forvet:Totti,Vucinic,Adriano

Cem Akyüz
02.06.2010, 16:39
Serie A’da sezonu 2. sırada tamamlayan Roma, Palermo ile kontratı biten Fabio Simplicio’yu renklerine bağladı.
Bir Roma yöneticisi yaptığı açıklamada transferle ilgili olarak şunları söyledi: “A.S. Roma ve Fabio Henrique Simplicio, 1 Temmuz 2010- 30 Haziran 2013 tarihlerini kapsayacak bir anlaşma yapmıştır. Oyuncu yıllık 1.8 milyon avro ödenecek. Ayrıca gol primi ve takım primleri de alacaktır”
İmza sonrası Roma internet sitesine konuşan 30 yaşındaki oyuncu, “Benim için çok önemli bir anlaşma. Roma forması giymek bir onur. Kariyerimde büyük bir ilerleme, bana inanan herkese teşekkür ederim” ifadelerini kullandı

Semih Aydın
02.06.2010, 16:45
Anaa... Simplicio gelmiş. :)

Bir aralar anlaşılmıştı onun'la. Daha sonra anlaşma patladı herhalde. Şimdi tekrardan anlaşılması sürpriz oldu benim için. :)

Cem Akyüz
02.06.2010, 17:07
Anaa... Simplicio gelmiş. :)

Bir aralar anlaşılmıştı onun'la. Daha sonra anlaşma patladı herhalde. Şimdi tekrardan anlaşılması sürpriz oldu benim için. :)

:)

Evet hatta ben inter'e gidecek diye haberler okumuştum..İyi bir transfer bana göre dönüşümlü orta sahada forma şansı bulacaktır diye düşünüyorum

Berk
02.06.2010, 17:14
Simplicio ligin en iyi orta sahalarından birisi.Adriano transferinden sonra bu da nokta transfer olmuş.Şampiyonluk bu sene gelsin artık..

Semih Aydın
02.06.2010, 18:41
Roma birkaç yıldızını satmasa..

_________________Julio Sergio________________
Juan_______Mexes_________Samuel_______Chivu
________________De Rossi___________________
________Aquilani________D'Agostino___________
________________Totti______________________
_________Vucinic______Cassano______________

Nasıl olurdu ? :)

Juan sağ bek oynayabiliyor mu bilmiyorum ama.

~~~

İnter satmasa yıldızlarını..

________________Julio Cesar________________
Maicon_____Lucio________Samuel______Grosso
___________Pirlo________Cambiasso__________
Eto'o______________________________Sneijder
_________Milito_________İbra________________

~~~

Juventus satmasa onları..

___________________Buffon___________________
Zambrotta____Cannavaro_____Chiellini_____Grosso
_____________Sissoko_______Melo_____________
Camoranesi___________________________Del Piero
______________İbra________Henry_____________

~~~

..ve Milan

___________________Abbiati______________________
Zambrotta_____Nesta______Thiago Silva___Jankulovski
____________Pirlo________Gattuso_________________
Gourcuff___________Kaka________________Ronaldinho
__________________Pato_________________________

MDanışmaz
03.06.2010, 13:10
Juventus bu sene yapacağı transferlerle iddalı gelebiilir.Bu sene daha çekişmeli bir lig olacak sanırım.Ama milan'da bir hareketlilik yok.Galliani ne bekliyor anlamış değilim.40 yaşına gelmiş adamlarla mı oynayacak.

Semih Aydın
06.06.2010, 20:07
İnter Benitez ile prensipte anlaşmış. Kendisine başarılar dilerim. :D

Seri A'nın Benitez'e uygun bir lig olduğunu düşünüyorum.

~~~

Adriano: "Roma ile Şampiyonlar Ligi'ni kazanacağım"
AS Roma'nın yeni transferi, iddialı açıklamalarda bulundu.

AS Roma'nın Brezilya'nın Flamengo takımından kadrosuna kattığı deneyimli yıldız Adriano, yeni takımıyla olan hedefleri hakkında iddialı açıklamalarda bulundu.

Il Romanista'ya konuşan Adriano, "Roma'ya gittiğimde tarihin bir parçası olacağım. Kaptan Totti beni dört gözle beklediğini söylüyor. Aynı şey benim için de geçerli. Ben de AS Roma forması giyeceğim günü dört gözle bekliyorum. Takımımla Şampiyonlar Ligi sahnesine çıkacağım. O turnuvayı kazanmak en büyük hayalim" ifadelerini kullandı.

Süper Kupa'da oynayacakları Inter maçına da değinen Brezilyalı yıldız, "Evet, ilk resmi maçımda Inter'in karşısına çıkacağım. Elimden gelenin en iyisini yapmak istiyorum. Ben profesyonel bir oyuncuyum. Eski takımımdan intikam almak gibi bir düşüncem yok" diyerek sözlerini noktaladı.

28 yaşındaki Adriano, 2001-2009 yılları arasında Serie A ekiplerinden Inter, Fiorentina ve Parma'da top koşturmuştu.

http://img717.imageshack.us/img717/1170/014719276ex00.jpg

Gökhan KAN
07.06.2010, 12:43
İtalya'da milli marş krizi

Juventuslu Marchisio'nun hazırlık maçı öncesinde milli marşın sözlerini çarpıtarak 'Hırsız Roma' demesi ülkeyi karıştırdı. Romalılar, bu futbolcunun kadro dışı bırakılmasını istiyor..

Dünya Kupası finallerine kısa bir süre kala oyun kurucusu Pirlo'nun sakatlığıyla moral bozukluğu yaşayan son şampiyon İtalyan Milli Takımı'nı bu kez milli marş skandalı karıştırdı. İsviçre ile oynadıkları ve 1-1 berabere biten maç öncesinde İtalyan milli marşı "Inno di Mameli"nin sözlerini çarpıtan ve "Hırsız Roma" diyen Juventuslu Marchisio, Çizme'yi karıştırdı. Roma taraftarı internette yayınladıkları videolarda Marchisio'nun marş okunurken, Roma kelimesinin geçtiği bölümde 'hırsız' dediğini öne sürüp Juventuslu oyuncunun milli takımdan ihracını istedi. Görüntülerde Marchisio'nun 'Hırsız Roma' dediğinde yanındaki Juventus'tan takım arkadaşları Cannavaro ve Iaquinta'nın ona dönüp gülmesi de Romalılar'ı çileden çıkardı.

Cem Akyüz
07.06.2010, 16:07
Adriano-Totti-Vucinic üçlüsü çok canlar yakacak..Son haberlere göre Eboue'yi istiyoruz Arsenalden..Fiorentina'da bizden Brighi'yi transfer etmek istiyormuş..Seneye bomba gibi geliyoruz çok canlar yakacağız

ilhan
07.06.2010, 16:09
Alsınlar Brighi'yi versinler Vargas'ı. :)

Gökhan KAN
07.06.2010, 16:12
Alsınlar Brighi'yi versinler Vargas'ı. :)
Sende inanmadın yazdığına dimi..:)

ilhan
07.06.2010, 16:37
İnanmadım tabii :D

Gökhan KAN
07.06.2010, 16:42
Benzema'yı verelim Vucinic'i alalım..

Cem Akyüz
07.06.2010, 19:43

Yapma Gökhan bunun olmayacağını sende biliyorsun:)Vucinic takım ve taraftar için çok önemli

Gökhan KAN
07.06.2010, 19:58
Yapma Gökhan bunun olmayacağını sende biliyorsun:)Vucinic takım ve taraftar için çok önemli
Her oyuncuya aynı şeyi söylüyorsun.. ççç

Hüdai Pervaneli
07.06.2010, 20:09
Benitez gelirse Inter den soguyabilirim Hic sevmiyorum benitez i ya

Cem Akyüz
07.06.2010, 21:38
Her oyuncuya aynı şeyi söylüyorsun.. ççç

Hacı sorduğun oyuncular De Rossi ve Vucinic ne diyeyim yaniççç

parlayan
07.06.2010, 22:47

Abi başka bir sayfada, Rooney=Gago+Lass+Benzema yı da yazan sendin doğru mu? :)
Tamam Rooney de Vucinic de güzel olurlar Real de ama satar mıydın sen o takas şartlarında o oyuncuları? :)

Gökhan KAN
07.06.2010, 23:24
Hacı sorduğun oyuncular De Rossi ve Vucinic ne diyeyim yaniççç
Hepsinin Madrid'te gönlü var ama bir şekilde olmuyor.

Abi başka bir sayfada, Rooney=Gago+Lass+Benzema yı da yazan sendin doğru mu? :)
Tamam Rooney de Vucinic de güzel olurlar Real de ama satar mıydın sen o takas şartlarında o oyuncuları? :)
Valla hocam Lass ve Benzema'yı Manu istiyor hatta Vaart'ıda istiyor ona göre bişey yapılabilir. Rooney'i Mourinho istemiyor sadece başkan istiyor illa süper yıldız alacak arkadaş. Neyseki Mourinho bu konuya da el atıyor.:) Bana kalırsa Lass ve Benzema'ya Vidic alınabilir. Sadece Benzema'da yeter ona gerçi..

parlayan
08.06.2010, 04:15
Valla hocam Lass ve Benzema'yı Manu istiyor hatta Vaart'ıda istiyor ona göre bişey yapılabilir. Rooney'i Mourinho istemiyor sadece başkan istiyor illa süper yıldız alacak arkadaş. Neyseki Mourinho bu konuya da el atıyor.:) Bana kalırsa Lass ve Benzema'ya Vidic alınabilir. Sadece Benzema'da yeter ona gerçi..

Rooney'i almak zor Manchester'dan, hatta imkansız gibi, Ronaldo gibi ayrılık sinyali verdiği yok çünkü.. Hem kalsın Manuda orda nokta koysun kariyerine.. Vidic Real için nokta transfer olur. Manchester Vidic'in yerini doldurabilir Evans ile de. Özellikle Benzema'yı istedikleri için de Vidic-Benzema takası mantıklı olabilir. :)

Cem Akyüz
08.06.2010, 22:20
İtalyan basınında yer alan habere göre Adriano'nun Roma'ya transferi kesinlik kazandı.

Sky Sport 24'te yer alan habere göre henüz resmi açıklama yapılmadı ancak kısa bir süre için de bu transferin taraftarlara duyurulması bekleniyor.

Inter'den ayrıldıktan sonra ülkesine dönen ve Flamengo ile başarılı bir sezon geçiren yıldızın Roma ile 3 yıllık sözleşme imzaladığı söyleniyor.

inter saltanatını bu sene yıkacağız

parlayan
08.06.2010, 23:38
Bülent Timurlenkin dediği gibi Adriano Roma da ya Sezar olacak ya da Neron :)
Sezar olursa o takımı şampiyonluğa taşır..

Gökhan KAN
09.06.2010, 00:44
İtalyan basınında yer alan habere göre Adriano'nun Roma'ya transferi kesinlik kazandı.

Sky Sport 24'te yer alan habere göre henüz resmi açıklama yapılmadı ancak kısa bir süre için de bu transferin taraftarlara duyurulması bekleniyor.

Inter'den ayrıldıktan sonra ülkesine dönen ve Flamengo ile başarılı bir sezon geçiren yıldızın Roma ile 3 yıllık sözleşme imzaladığı söyleniyor.

inter saltanatını bu sene yıkacağız
http://bo.asroma.it/UserImages/17975.jpg

ilhan
09.06.2010, 00:53
Benitez yarın imzayı atıyormuş.
Hayrını görsün İnter.

mehmets61
09.06.2010, 01:35
inter liverpool kadar sabreder mi sizce:)

parlayan
09.06.2010, 03:36
liverpool'un özellikle son başarısızlığının tek sebebi rafa benitezmiş gibi...
seneye şampiyon mu olacak liverpool?
en iyi yapacağı yine 4.lük mücadelesi olacak..

inter anlayaşabileceği en iyi hocayla anlaştı..

not: benitez'in akrabası filan değilim :)

Cem Akyüz
10.06.2010, 03:34
http://img816.imageshack.us/img816/506/x610.jpg
http://img822.imageshack.us/img822/7510/610x4.jpg

http://img821.imageshack.us/img821/4598/x6106.jpg

SEDAT
10.06.2010, 10:34
- Adriano gece alemlerini bırakamaz sardı belayı roma :)

Gökhan KAN
14.06.2010, 12:08
Brescia Serie A'ya dönmüş. Keşke Baggio'da dönse..:) Bundan öncede Lecce ve Cesena çıkmıştı..

Gökhan KAN
17.06.2010, 13:58
Rosella Sensi: "De Rossi kalacak"

Roma'nın başkanı oyuncularını satmak istemediklerini söyledi...

Serie A'yı Inter'in ardından ikinci sırada tamamlayan Roma'da başkan Rosella Sensi, De Rossi'nin takımda kalacağını açıkladı.

Real Madrid'e transfer olacağı söylentileri çıkan Daniele De Rossi'nin hiçbir fiyata satılık olmadığını belirten Sensi, Il Corrierre dello Sport'a yaptığı açıklamanın devamında "De Rossi Roma'nın oyuncusu. O da tıpkı Totti gibi sembol bir isim. Taraftarlar sakin olmalı" dedi.

Burdisso'nun transferine de değinen Sensi, "Onu bir Roma oyuncusu olarak görüyorum fakat önce Moratti'yle konuşmalıyız. Onunla olan ilişkimize güveniyorum, Burdisso Roma'da kalcaktır" diyerek sözlerine son verdi.

Gökhan KAN
17.06.2010, 23:40
Sampdoria kalecisi Castellazi İnter'de...

Cem Akyüz
19.06.2010, 14:36
Roma'nın başarılı orta saha oyuncusu Daniele De Rossi, Real Madrid'e transfer olacağını iddialarını yalanlarken, İtalyan ekibinden ayrılmayı aklının ucundan dahi geçirmediğini sözlerine ekledi.

Kulüp başkanı Rosella Sensi'nin Real Madrid'den gelen transfer teklifini reddetmesinden birkaç gün sonra bu açıklamaları yapan De Rossi,"Gelecekte ne yapacağım belli. Zaten Sensi de gelen transfer teklifini reddetti. Sözleşmem bitene kadar değil, ölene kadar Roma'da kalıyorum" şeklinde konuştu.

Güney Afrika'da devam eden 2010 Dünya Kupası ile ilgili olarak da fikirlerini belirten İtalyan yıldız, "Bu sefer öyle 6-0 biten maçlar falan yok. Baktığınız zaman İspanya, Almanya ya da Brezilya istedikleri futbolu oynayamıyor. Fransa'nın durumu ortada. Benim şu anki favorim Arjantin ama unutmayın ki İtalya da her zaman İtalya'dır" ifadelerini kullandı.

Boşuna 2.Totti lakabı verilmedi bu adama

Kaya
19.06.2010, 20:20
http://img816.imageshack.us/img816/506/x610.jpg

Bu ne yau... Bu kadar kilolu muydu bu adam...

bangkook_61
20.06.2010, 01:24
De Rossi namusumuzdur. 2.kaptanımızı almaya paraları yetmez.

Emre ÖZTÜRK
20.06.2010, 01:42
Anlaşılan Brezilya macerası Adriano'ya baya bir yaramış.3-4 kilo daha almış :)

Bence boş bir transfer ama Adriano'yu severim inşallah toparlar kendini.(hiç sanmıyorum)

Gökhan KAN
20.06.2010, 14:47
Hey gidi hey ne günlerdi be..Milli takımın iki yıldızı..Zamorano ve El Matador Salas..

http://sp9.fotolog.com/photo/25/36/62/marcelo__salas/1237673631615_f.jpg

Cem Akyüz
20.06.2010, 23:51
Salas büyük bir oyuncuydu..Geçenlerde eski formalar satan bi abimin yanındaydım baktım Salas forması alacaktım ama lazio forması olduğu için almadım:)..Lazio'yu seven bir arkadaşım aldı formayı

Gökhan KAN
22.06.2010, 15:54
Cem Kjaer işi ne oldu. Büyük paralara satarız demiş kulübün sahibi Cavani'yle beraber.

Gökhan KAN
23.06.2010, 15:40
Mexes Roma'yı reddetti

Fransız oyuncu, Roma'nın yeni kontrat önerisini geri çeviren Mexes'in peşinde Manchester City var.

Corriere dello Sport'un haberine göre, Philippe Mexes, Roma'nın önerdiği yeni kontrat teklifini kabul etmedi. Manchester City'nin peşinden koştuğu Fransız oyuncunun takımıyla kontratının bitmesine 1 yıl daha bulunuyor.

Mexes daha önceden takımında kalmak istediğini açıklasa da yeni kontrat önerisini gelecek sezon düşüneceğini belirtti. Juan ve Burdisso'nun arkasında kalan oyuncu devamlı olarak oynayabileceği bir ortam ararken Başkent ekibi de Burdisso'yu takımda tutmak istiyor. Geçtiğimiz sezon kiralık olarak oynayan oyuncu için görüşmelerini sürdüren Roma'nın Inter ile anlaşması halinde Fransız oyuncuya yine yedek kulübesi gözükecek. Mexes'in durumunun bu yaz netleşmesi bekleniyor.

Cem Akyüz
24.06.2010, 15:08
Cem Kjaer işi ne oldu. Büyük paralara satarız demiş kulübün sahibi Cavani'yle beraber.
Kjaer'i Roma'ya bırakmazlar onu mutlaka diğer takımlar alır..İnter ciddi bir teklif yapacaktı sonra ne oldu bilmiyorum..Umarım Burdisso'nun bonservisi alınmaz ve Mexes takımda kalır..Ben Burdisso'ya pek güvenmiyorum

Hüseyin İlkin
24.06.2010, 15:16
Yalnız ortada şöyle bir olay var ki Kjaer'in Palermo ile olan sözleşmesinde yurtdışından bir kulübe gitmesi halinde 12 milyon avroya serbest kalma maddesi var, yurt içinde ise bu geçerli değil.

İtalyadan alırsa İnter alır. O da 20ye yakın bir fiyat demektir.

Semih Aydın
25.06.2010, 15:35
Cagliari'nin başarılı genç teknik adamı Allegri AC Milan ile anlaştı.
Herhalde İnter olamayacak şampiyon önümüzdeki sene.

Çağatay_
26.06.2010, 00:03
Mexes gibi dünyanın sayılı stoperlerinden birisi nasıl oynatılmaz anlamakta güçlük çekiyorum.

Çağatay_
26.06.2010, 00:06
Adriano, Gökhan Ünal'ın futbolsuz geçen günleri gibi şişmiş :D

Cem Akyüz
26.06.2010, 01:12
Mexes gibi dünyanın sayılı stoperlerinden birisi nasıl oynatılmaz anlamakta güçlük çekiyorum.
Bide yerine oynayan adam Burdisso..Öyle çok iyi bi adam olsa tamam diyeceğim..Umarım Mexes tekrardan takımın değişmezi olur

Adriano, Gökhan Ünal'ın futbolsuz geçen günleri gibi şişmiş :D
İnecek merak etme önce inter'i indirecek sonra kendi inecek:D

Gökhan KAN
26.06.2010, 01:16
Bence Burdisso bahsettiğin kadar kötü değil Cem.

Cem Akyüz
26.06.2010, 01:18
Bence Burdisso bahsettiğin kadar kötü değil Cem.

Ben fazla beğenmiyorum Gökhan..Bu sene maçlarda özellikle dikkat ettim çok fazla gereksiz hata yapıyor

Gökhan KAN
26.06.2010, 01:34
Ben fazla beğenmiyorum Gökhan..Bu sene maçlarda özellikle dikkat ettim çok fazla gereksiz hata yapıyor
Juan nasıl Juan..

Cem Akyüz
26.06.2010, 01:36
Juan nasıl Juan..

Çok iyi oynuyor geldiği günden beri..Mexes ile uyumları harikaydı..Zaten takımdan ayrılmayı düşünmüyormuş futbolu Roma'da bırakacak bir sorun çıkmazsa

Gökhan KAN
26.06.2010, 01:37
Çok iyi oynuyor geldiği günden beri..Mexes ile uyumları harikaydı..Zaten takımdan ayrılmayı düşünmüyormuş futbolu Roma'da bırakacak bir sorun çıkmazsa
Juan bana çok akıllı geldi. Zeki biri. Milli Takımda da iyi oynuyor. Ronaldo'nun atağında elle kesen oydu dimi.

Cem Akyüz
26.06.2010, 01:39
Juan bana çok akıllı geldi. Zeki biri. Milli Takımda da iyi oynuyor. Ronaldo'nun atağında elle kesen oydu dimi.
Maçı izlemedim o yüzden bilmiyorum

Harun-61
26.06.2010, 09:46
Gökhan'cim, Imzan'da kullandigin efsane acaba suan neler yapiyor; haberin varmi ?

@Cem, kardesim su Samaras'i sil artik da, ne buluyorsun ondan anlamiyorum :)

.

Gökhan KAN
26.06.2010, 12:38
Gökhan'cim, Imzan'da kullandigin efsane acaba suan neler yapiyor; haberin varmi ?

.
Hiç bilmiyorum Harun neler yapıyor ama google'da biraz şöyle bakınca alt yapıda genç yetiştirdiğini tahmin ediyorum.

http://estb.msn.com/i/78/F2448294F5F0D4223BAA52CE91373.JPG

Gökhan KAN
26.06.2010, 14:42
Mexes Juve yolunda

Juventus, Romalı savunma oyuncusunu istiyor.

Tuttosport'un haberine göre Juventus, Roma'nın Fransız defans oyuncusu Philippe Mexes'in peşinde.

Roma yetkilisi Daniele Prade ile cuma günü görüşen Torino ekibinden Giuseppe Marotta Fransız oyuncunun üzerinde yoğunlaştı. Roma ile 2011'e kadar sözleşmesi devam eden oyuncu ile ilgili durumun pazartesi günü netleşebileceği belirtiliyor.

Başkent ekibinin teknik direktörü Claudio Ranieri'nin yedek bırakması ile takımdan ayrılmayı düşünen defans oyuncusu için bonservis konusunda yapılacak görüşmeler Mexes'in de kaderini belirleyecek. Juventus ayrıca Bari forması giyen Leonardo Bonucci'den gelecek haberleri de bekliyor.

Oktay AKKUŞ
26.06.2010, 16:22

Evet oydu. 4 numara Juan. Roma'da oynuyor.

Semih Aydın
26.06.2010, 19:06
Juventus çok iyi transferler yapıyor. :S

Pepe -> Sol Kanat
Krasic -> Sağ Kanat
Mexes -> Stoper

Zayıf kalan bölgeleri bana göre defansın sağ tarafı. Caceres de Barçaya döneceği için orada sorun yaşarlar transfer yapmazlarsa.

_______________Buffon________________
?_______Mexes_________Chiellini___Grosso
________Sissoko________Melo__________
Krasic___________________________Pepe
_______________Diego_________________
______________Del Piero_______________

Cem Akyüz
26.06.2010, 23:24

.
Harun Abi oyun tarzı hoşuma gidiyor Celtic'te iyi oynuyor milli takımda birşey yapamadığı doğru:)

Umarım Mexes'i satmak gibi bir aptallık yapmaz yönetim..Almayın Burdisso'yu Mexes var zaten takımda taş gibi defans

Süleyman50
30.06.2010, 09:32
Behrami Roma'yı yakmak istiyor..

İsviçreli milli futbolcu Valon Behrami'nin AS Roma'da oynamak istediği belirtildi..
25 yaşındaki kanat oyuncusunun menajerinin birkaç gün önce sarı-kırmızılı kulübün yetkilileriyle biraraya geldiği ifade edildi.

Behrami'nin İngiltere deneyiminin istediği gibi gitmediği ve oyuncunun İtalya'ya dönmeye sıcak baktığı kaydedildi. Behrami'nin karekteriyle AS Roma'ya uygun yapıda bir oyuncu olduğu, şu anda formasını giydiği Premier Lig ekiplerinden West Ham United'ın, kanat oyuncusu için 6 milyon avro istediği öne sürüldü.

Süleyman50
30.06.2010, 09:33
Milito uzatmak istiyor..

Serie A'nın son şampiyonu FC Inter'de forma giyen Arjantinli Diego Milito, mavi-siyahlı ekipteki sözleşmesini uzatmaktan mutluluk duyacağını söyledi.
2010 Dünya Kupası nedeniyle Arjantin Milli Takımı ile birlikte Güney Afrika'da bulunan ve takım arkadaşı Maxi Rodriguez ile Pretoria kentindeki bir okulu ziyaret eden Diego Milito, burada gazetecilerin sorularını yanıtladı.

FC Inter'in bu sezon oynadığı Avrupa Şampiyonlar Ligi finali, Siena ile yapılan Serie A'nın son hafta maçı ve İtalya Kupası'nda attığı gollerle takımının kupalara uzanmasını sağlayan 31 yaşındaki golcü futbolcu, ''Inter'de oynamaktan dolayı çok mutluyum'' dedi.

Milano ekibinin Milito'ya 2013 yılına kadar yıllık 5 milyon avro önerdiği, Arjantinli futbolcunun da 2014 yılına kadar yıllık 5.5 milyon avro istediği ve taraflar arasında görüşmelerin devam ettiği bildirildi.

-KUPA DEĞERLENDİRMELERİ-
Güney Afrika Cumhuriyeti'nde devam eden 19. Dünya Kupası'na da değinen Milito, teknik direktörü Maradona'ya mesaj yolladı. Milito, milli takım formasını yeterince giyemediğinden dert yanarken, ''Forma giyme şansını yakaladığınız az zamanda kendinizi göstermeniz çok zor'' diye konuştu.

Eski çalıştırıcısı Mourinho ile milli takımdaki hocası Maradona'yı da karşılaştıran Milito, ''İkisi de kişilik olarak birbirlerine çok benziyor. Aralarındaki en önemli fark Mourinho, Maradona'ya göre daha tecrübeli'' ifadelerini kullandı.

Milito, son dünya şampiyonu İtalya'nın gruplardan çıkamayarak, kupaya veda etmesinin kendisini şaşırttığını dile getirerek, ''İtalya'nın elenmesi benim için büyük bir sürpriz oldu. Bunu beklemiyordum. Kupadaki sürprizlere bakıldığında Meksika karşısında dikkatli olmalıyız'' dedi.

Emirhan Makul
30.06.2010, 13:09
Joe Cole'ya ile Milan Temas halindeymiş.

Emirhan Makul
30.06.2010, 13:12
Milan Joe Cole'u istiyor

http://www.footie.co.za/blog/wp-content/uploads/2010/01/joe-cole1.jpg

Chelsea'den ayrıldıktan sonra kulüp arayışına başlayan İngiliz orta saha oyuncusu Joe Cole'a AC Milan talip oldu.

İngiliz The Sun Gazetesi'nin haberine göre AC Milan, 29 yaşında ki oyuncuya yıllık 3 Milyon Pound vermeye hazır. Haberde ayrıca İngiltere Milli Takım Teknik Direktörü Fabio Capello'nun bu oyuncuyu Milan'a önerdiği de ifade ediliyor.

Joe Cole , İtalya'da oynamaya sıcak baksa da yıllık 3 Milyon Pound'u az buluyor. Tottenham ve Arsenal'inde transfer listesinde bulunan Cole'un tercihini hangi takım daha çok para ödemeyi kabul ederse, ondan yana yapacağı belirtiliyor.

Gökhan KAN
30.06.2010, 13:17
Mancini ne olacak acaba..

Harun-61
30.06.2010, 15:06
bu Milan akillanmiyacak...

ne isin var senin Joe Cole ile ?

Gökhan KAN
05.07.2010, 12:45
Adriano'nun sorunları bitmiyor

Roma'nın Brezilyalı golcüsü Adriano, yeni takımındaki kariyerine de sorunlu bir başlangıç yaptı.

Brezilya'dan İtalya'ya giden iki uçağı birden kaçıran Adriano, Roma'nın bugünkü antrenmanında sahadaki yerini alamadı.

Sportmediaset.it'nin haberine göre, ilk uçağı oğlunun pasaportundaki sorunlar nedeniyle kaçıran Adriano'nun ikinci uçağı kaçırmasının mantıklı bir açıklaması da yok.

Bugün yerel saatle 10:00'da Roma'nın antrenman tesislerinde olması beklenen eski Interli golcünün akşam saatlerinde Roma'ya gitmiş olması bekleniyor.

Roma'nın yeni sezon hazırlıkları süresince günde iki antrenman yapması bekleniyor. Bu arada Adriano'nun da ilk olarak özel bir programla eski gücüne kavuşturulması hedefleniyor.

Gökhan KAN
05.07.2010, 13:42
Ronaldinho yeni Ronaldo mu oluyor acaba..

http://s.glbimg.com/es/ge/f/original/2010/07/03/ronaldinhogaucho_agnews62.jpg

Erbay
05.07.2010, 13:55
Of of of ne salmış göbeği :D Barcelona'da her maçtan sonra formasını çıkarıyordu, vücudu çok iyi durumdaydı o zaman.

Alejandro
05.07.2010, 14:12
Ronaldinho yeni Ronaldo mu oluyor acaba..

http://s.glbimg.com/es/ge/f/original/2010/07/03/ronaldinhogaucho_agnews62.jpg

şu an benimkiyle kafa kafaya kapışır

Oktay AKKUŞ
05.07.2010, 15:25
Mesut'u beğenmiş bizim başkan. Alırsak iyi iş olacak.

----Cambiasso---Stankovic--

-----------Senijder--

Etoo--------Milito-------Mesut

Özge
05.07.2010, 17:13
Masallah Ronaldinho'ya :D

Murat Erdem
07.07.2010, 17:24
Bayan Sensi, büyük risk aldı Adriano ile. Güzelim takımı sabote etme riski çok yüksek bence.

Ali Tunahan Güllü
07.07.2010, 17:31
Ronaldinho ne olmuş öyle..

Cem Akyüz
08.07.2010, 03:44
Bayan Sensi, büyük risk aldı Adriano ile. Güzelim takımı sabote etme riski çok yüksek bence.
Murat Abi dediğin gibi bu transferde risk var ama ben çok umutluyum Adriano'dan..Havaalanına indiği anda ilk cümlesi Totti ile konuşacağım ve ona neler yapmak istediklerimi anlatacağım demek oldu ayrıca her fırsatta bitmediğimi nasıl bir oyuncu olduğumu tekrardan göstereceğim diyor..Totti-Vucinic-Adriano gerçekten kulağa hoş geliyor

Murat Erdem
08.07.2010, 12:25
Murat Abi dediğin gibi bu transferde risk var ama ben çok umutluyum Adriano'dan..Havaalanına indiği anda ilk cümlesi Totti ile konuşacağım ve ona neler yapmak istediklerimi anlatacağım demek oldu ayrıca her fırsatta bitmediğimi nasıl bir oyuncu olduğumu tekrardan göstereceğim diyor..Totti-Vucinic-Adriano gerçekten kulağa hoş geliyor
Milan ve Juve'nin duraklamayı bitirip gerileme dönemine girdiği, İnter'in Rafa Benitez'le saçmalama ihtimali varken, Roma'nın bu sene aradan sıyrılıp şampiyonluğu çalma ihtimalini çok yüksek görüyordum. Adriano bütün bu lehte koşulların için de sırıtan bir hamle oldu. Roma'nın şampiyon olmasını çok istiyorum.

Harun-61
08.07.2010, 13:23
cikan haberlere göre ManU, Inter'e teklif sunmus.

Ballotteli icin 30 mil €.
Sneijder icin 35 mil €.

Moratti düsünecegiz demis, fakat Sneijder icin olan teklifi az bulmus.

İlker Akçay
09.07.2010, 15:00
Bu kötü oldu :(

Roma bankaya devredildi

09:38 | 09 Temmuz 2010

ESMA ÇAKIR - ROMA / DHA
İTALYAN futbol devi AS Roma (http://www.milliyet.com.tr/index/Roma)'yı 17 yıldır elinde tutan, Italpetroli'nin sahibi Sensi Ailesi, içine girdiği borç batağından kurtulamayınca kulübü borçlu olduğu Unicredit Banca di Roma'ya devretmek zorunda kaldı. Bir alıcı çıkana kadar Rosella Sensi'nin kulübün yönetimini sürdürmesine karar verildi.
Rosella Sensi, AS Roma'yı 1993 yılında satın alan babası Franco Sensi'nin ölümünden sonra mali kriz içindeki kulübün yönetimini devraldı. Sensi, 2 yıllık başkanlık süresince kulübü krizden kurtarabilmenin yollarını aradı. Sensi, kemer sıkma politikası başlatarak, mali durumu biraz rahatlatsa da 325 milyon Euro'yu bulan borç batağından çıkamadı.
Sensi Ailesi'ne ait olan Italpetroli'nin yüzde 100 hissesine sahip olduğu AS Roma'nın satışıyla ilgili alıcılarla görüşmeye başlamıştı.
SOROS VE EMIRATES KULÜBE TALİPTİ
Ünlü yatırımcı George Soros (http://www.milliyet.com.tr/index/George%20Soros) ve Emirates Grup'un kulübe talip olduğu söylentileri ortalıkta dolaşırken Italpetroli, kredi borcunu ödeyemediği Unicredit Banca di Roma'yla masaya oturdu. Dün akşam geç saatlerde başlayan toplantı sonunda kulübün bankaya devredildiği açıklandı.
230 Milyon Euro karşılığında kulübü devrettiği belirtilen Italpetroli, grup bünyesinde bulunan bazı gayrimenkulleri de bankaya vermek zorunda kaldı. Unicredit'in CEO Yardımcısı Paolo Fiorentino, toplantı sonrası yaptığı açıklamada, şirket ve banka arasında imzalanan anlaşma gereği bir alıcı bulunana kadar Rosella Sensi'nin Roma Kulübü başkanlığını sürdürmesine karar verildiğini söyledi.
Rosella Sensi ise, "Bu anlaşmaya tarafların uzlaşması sonucu varılmıştır. Özellikle bu şehre ait olan AS Roma'nın çıkarlarını korumaya özen gösterdik" dedi.
Bu haberin ajanslara düşmesiyle taraftar sitelerine yorumlar yağmaya başladı. AS Roma taraftarlarının buluştuğu ortak nokta, transfer sezonunun başladığı ve belirsizlik içinde olsa bile kulübün futbolcu (http://www.milliyet.com.tr/index/futbolcu) alımına ara vermemesi gerektiği.

kaynak:milliyet.com

Gökhan KAN
09.07.2010, 15:03
De Rossi ve Vucinici alalım 70 milyona Sensi ne dersin ?

Cem Akyüz
09.07.2010, 15:27
De Rossi ve Vucinici alalım 70 milyona Sensi ne dersin ?
Rossi'yi unut Gökhan o sizin için tatlı bir hayal olmaya devam edecek.Kulubun satılmasını zaten bekliyordum geçen seneden beri devam eden bir konu ve sonunda bankaya devredildi kulup..Bakalım bundan sonra neler olacak

Gökhan KAN
09.07.2010, 15:31
Rossi'yi unut Gökhan o sizin için tatlı bir hayal olmaya devam edecek.Kulubun satılmasını zaten bekliyordum geçen seneden beri devam eden bir konu ve sonunda bankaya devredildi kulup..Bakalım bundan sonra neler olacak
Yok la zaten De Rossi beklentim yok artık ben sadece Roma'ya yardım edelim borç batağından çıksın istedim. Aynısını Barcelona'ya da söyledim. 150 milyon kredi almışlar hiç gerek yok. Alalım Messi'Yi 150 milyona olsun bitsin..

Sanki Real Madrid başkanıyım ha..:)

Cem Akyüz
09.07.2010, 15:33
Yok la zaten De Rossi beklentim yok artık ben sadece Roma'ya yardım edelim borç batağından çıksın istedim. Aynısını Barcelona'ya da söyledim. 150 milyon kredi almışlar hiç gerek yok. Alalım Messi'Yi 150 milyona olsun bitsin..

Sanki Real Madrid başkanıyım ha..:)
çççççç..Ama senden iyi başkan olur Gökhan ondan eminim..Bu saatten sonra bizi ancak bi Arap zengini kurtarır başka kimse kurtaramaz ne güzel bi ara El Roma oluyorduk zaten:D:p

Emirhan Makul
09.07.2010, 15:45
Bizim Milan ne ayak ya :) Kümeye oynarız seneye.

Cem Akyüz
09.07.2010, 15:51
Kaleci Amelia'yı kiraladığınızı duydum dostlarım..Eğer doğru ise iyi bir kaleciniz oldu

Harun-61
09.07.2010, 15:53

Inter Toto Kupasina en büyük aday :)

Gökhan KAN
09.07.2010, 16:08
Roma Burdisso'yu elinden kaçırdı

Inter, Arjantinli savunma oyuncusunu bırakmıyor...

Roma'nın geçtiğimiz sezon kiralık olarak kadrosunda bulundurduğu Nicolas Burdisso'yu transfer etme girişimleri sonuçsuz kaldı.

Interli oyuncunun menajeri Fernando Hidalgo da bu transferin en azından şimdilik gerçekleşmesinin zor gözüktüğünü belirtti.

Inter'in 10 milyon avro bonservis bedeli istediği oyuncu için Roma'nın daha düşük bir ücret önderdiğini belirten menajer, Telelombardia'ya yaptığı açıklamada "Burdisso şu an Inter'in oyuncusu. Roma ile görüşmeler sonuçsuz kaldı. Eğer ki kulüp de fikrini değiştirirse beni arayabilirler" dedi.

Cem Akyüz
09.07.2010, 16:17
Oh be gelmesin zaten..Mexes oynasın Burdisso yüzünden Mexes'i yedek bırakmıştı Ranieri