PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Yıl 2007 ve Ağlaya Ağlaya Şampiyon oldular

Burçak
13.05.2007, 22:14
Federasyona veryansın ettiler ağladılar ,bilmem kaç haftadır penaltımız verilmedi dedilerde ağladılar, hakemlerin hiçbirini beğenmeyip ısmarlama hakem isterdiler ağladılar,hakettikleri cezalara bile ağladılar Sezon boyu Ağladılar. ve Ağlaya Ağlaya Şampiyon oldular.
Şimdi herşey güzel. hakemde güzel tabi.

Tarih bunuda yazacak.

Recep Çaltepe
13.05.2007, 22:17
Bi taraftan forumda bi taraftan ekşi sözlük'te takılıyorum. Sözlükte bir başlık vardı, öldürdü beni gülmekten:

"çekileceği ligde şampiyon olan takım" :D

Bir de unutmadan ve hazır konu açılmışken:

http://img383.imageshack.us/img383/2819/emzikig0.jpg (http://imageshack.us)

yattara38-88
13.05.2007, 22:24
yok abi yok böyle bi trabzon.bi farkla önde diye orta sahada top çevir maçı soğut.varmı böle yaa.trabzon bu değil.bize hep yenmeyi isteyen hatta yense bile farklı skorla yenmeyi isteyen ve de öğrencilerine de böyle istemeyi öğretecek bi hoca lazım... kısacası asıl efsane trabzonsporu tekrar ortaya çıkaracak hoca lazım...

h@msi61
13.05.2007, 22:25
sene 2007 yazmaya ne gerek vardı? bu heriflerin ağlamadığı, çirkeflik yapmayarak kazandığı bir şampiyonluk mu var ki? şimdi çekilsinler ligden de görelim, yenilirken, sıkışırken ligden çekiliriz bilmemne, hakemle kazanırken bişey yok. sahalarındaki lig tv kameralarını keserler, otoparklarında rakip topçuları döverler ama pişkin pişkin hala ağlamaya devam ederler. Allah bu rezil takımı bildiği gibi yapsın, böyle helal olmayan şampiyonluklara sevinebilen taraftarına Allah akıl fikir versin...

Burçak
13.05.2007, 22:27
evet yakın zaman önce yaptıkları açıklama işte.

LİGDEN ÇEKİLME SİNYALİ!

Fenerbahçe yönetiminden şok açıklama. Sarı lacivertli yönetim, Beşiktaş maçında yaşanan olayların basit hakem hatası olarak görülemeyeceğini, önceden yazılan senaryonun figuranı olmayacaklarını ve ligden çekilme dahil tüm ihtimalleri düşündüklerini açıkladı!
Ajansspor.com

Ozan
13.05.2007, 22:34
zaten genelde ağlaya ağlaya şampiyon oldukları için alıştık artık . asıl benim canımı sıkan ve utandıran ; onursuzlarla , gurursuzlarla aynı ligde olmak ! :(:mad:

cemilsezgin
13.05.2007, 22:43
bunların topunu ve alayını neyse

yns61
13.05.2007, 22:47
yazmama gerek yok herkez anladı onu :) artık ceza almak istemiyorum ezikbahce yüzünden..

Lapina
13.05.2007, 23:15
Ağlamayana memede vermiyorlar.
Bakınız bu akşam ki maçın hakemi !

Hüseyin Bağdat
13.05.2007, 23:19
Ceza almayacağımı bilsem yazacak çok şey var, ama sadece ağlamayla aldıkları şampiyonluk haram olsun.
Ezikbahçenin avrupada rezil olmalarını isterim...

eys_61
14.05.2007, 00:26
Sonuca giden her yol mübah diyenlerin şampiyonluğu kutlu olsun,biz böyle iyiyiz.

Vegas
14.05.2007, 01:41
Ne pahasina olursa olsun 100'ncu yillarinda sampiyon yapilmamaliydilar. Bu onlari daha guclendirecek.

TSelif
14.05.2007, 15:15
Kupanın kenarlarına birer tane emzik bağlasınlar :D

Murat'
14.05.2007, 15:21
Federasyona veryansın ettiler ağladılar ,bilmem kaç haftadır penaltımız verilmedi dedilerde ağladılar, hakemlerin hiçbirini beğenmeyip ısmarlama hakem isterdiler ağladılar,hakettikleri cezalara bile ağladılar Sezon boyu Ağladılar. ve Ağlaya Ağlaya Şampiyon oldular.
Şimdi herşey güzel. hakemde güzel tabi.

Tarih bunuda yazacak.

inanki tarih bunu yazamayacak ...keşke yazsa neler yaptıklarını....yok penaltı vermiyorlarmış...yok ligden çekilirlermiş ...yok ilk penaltı tacaymış...hepsi palavraymışş...dün de hakemonlara çok kıyak geçti

Yeliz
14.05.2007, 15:28
bencede tarih bunu yazmayacak.bizden çaldıkları şampiyonluğun gerçeklerini yazmadığı gibi bunuda yazmayacak.:mad:

emzikli şerefli!!!!!!!şampiyon fb

ula habularda nasi miğde var :)
benim takımım boyle şampiyon olsa(imkansız bişe) bırakırım ben be takımı utanırım ben nasıl bu takımlıydım diye ama farkları bu işte tipik bi ezik davranışı:D

Gürkan
14.05.2007, 16:58
Kupanın kenarlarına birer tane emzik bağlasınlar :D

Direk Kupayı emzik şeklinde yapsalar daha anlamlı olurdu.

Nebiye
14.05.2007, 17:23
hahhaha iyi dedin :D

mehmet_35
14.05.2007, 17:58
Bi taraftan forumda bi taraftan ekşi sözlük'te takılıyorum. Sözlükte bir başlık vardı, öldürdü beni gülmekten:

"çekileceği ligde şampiyon olan takım" :D

Bir de unutmadan ve hazır konu açılmışken:

http://img383.imageshack.us/img383/2819/emzikig0.jpg (http://imageshack.us)

ezik olunca böyle oluyor işte 2 hafta öce şerefsiz olanlar şimdi iyi adam oldular ..

ozcan_asanoglu
14.05.2007, 17:59
bir de şu ortaya çıktı;

bizim mecburen-kerhen başka adam olmadığı için desteklediğimiz Ulusoy, aslında bizi, istediği yerde, istediği zamanda yanına çeken sonra da tanımayan adam oldu herzamanki gibi..Trabzonluluğu kullanarak öyle de güzel manevralar yaptıki..

arkadaşında belirttiği gibi sen ceza ver, 50 bin kişi yerine 70 bin kişiye oynasın..vay be ne ceza..

aynı gün dev mitingin olduğu bir ile dev bir maçı vermek, şartları böylesine zorlamak neyin nesidir?..

en basit deyimiyle yardakçılık, şakşakçılıktır...

ulusoy'un kankası bizim hacıosman fener yönetiminin şampiyonluğunu kutlamıyor ama kankasının ikramıyla fener 70 bin kişi önünde tur atıyor...

idam edilmek üzere olan Temel'in son sözü gibi "bu da bağa ders olsun"...

POYRAZ
14.05.2007, 18:22
100. Yillarinda hak etmedikleri sekilde sampiyon yapildilar iste daha ne istiyorlar? Onlar gibi namussuzlar hak etmedikleri sampiyonluklari böyle alirlar. Mahmut Uslu denen köpek o gergedana benzeyen poposuna kina yaksin. Ona kina yakmak icin sanirim 5 kilo kina lazim.

Harun-61
14.05.2007, 18:33
öyle veya böyle adamlar $ampiyon oldu...

artik bizlerin ezik'leri birakip kendi i$imize bakmamiz lazim...febeyi yillardir ele$tiriyoruz v.s. ne oluyor, adamlar $ike felan derken kupayi koyuyorlar cebe...

asil biz o loby'i yakalamamiz lazim...

yönetici dahil herkes febeyi ele$tiriyor, ya biz, kendi takimimiz ???

bende $amiyonluk görmek istiyorum !!!!!!!!

atabaş
14.05.2007, 19:39
ne ağlayanı severim nede ağlayarak bı yere varanları bunların bundan ibaret

macka61
14.05.2007, 19:53
aziz ve ekibi için şampiyon olmak için her şey mübah cem papilyayla birlikte elimizden nasıl almışlardı lupayı rahat rahatda kutluyolar eğer benim trabzonum aynı şekilde şampiyon olsun hayatta tutmam

Burçak
15.05.2007, 17:17
''Seneye F.Bahçe'yi şampiyon yapalım''

http://www.ajansspor.com/resim/cavcav_roportaj01.jpg
Gençlerbirliği Kulübü Başkanı İlhan Cavcav, Fenerbahçe'nin şampiyonluğunu kutlarken, başkan Aziz Yıldırım'ı eleştirdi. Cavcav, ''Gelecek sezon da Aziz Yıldırım tutumunu değiştirmezse, 'Fenerbahçe'yi şampiyon ilan edelim' teklifini federasyona sunacağım'' diye konuştu.

Beştepe İlhan Cavcav Tesisleri'nde, Başkent İşitme Engelliler Spor Kulübü ile Gençlerbirliği'nin yaptığı maç sonrasında gazetecilere açıklamalarda bulunan İlhan Cavcav, Fenerbahçe'nin şampiyonluğunu canı gönülden kutladığını belirterek, ''Gelecek sezon da Aziz Yıldırım tutumunu değiştirmezse, 'Fenerbahçe'yi şampiyon ilan edelim' teklifini federasyona sunacağım'' diye konuştu.

Kamuoyunda Fenerbahçe düşmanı ilan edildiğini, ancak bunun böyle olmadığını ifade eden Cavcav, şunları söyledi:
''Fenerbahçe'nin şampiyonluğunu canı gönülden kutluyorum. Ben Fenerbahçe düşmanı değilim. Aziz beyin Fenerbahçe'ye büyük katkıları olmuştur. Ancak Fenerbahçe kazara şampiyon olamasaydı ligler oynanır mıydı diye düşünüyorum. Futbol Federasyonu'na gelecek sezon başında teklif götüreceğim. Aziz Yıldırım tutumunu değiştirmezse, 'Fenerbahçe'yi şampiyon ilan edelim' teklifini federasyona ileteceğim. Daha sonra da diğer 17 takım kendi arasında oynasın. Türk futbolu zarar görüyor. Bu kadar eleştiriye rağmen Merkez Hakem Komitesi'ni (MHK) ve Futbol Federasyonu'nu kutluyorum. Fenerbahçe, inşallah Avrupa'da bizi en iyi şekilde temsil eder.''
http://www.ajansspor.com/futbol/supe...n_yapalim.html (http://www.ajansspor.com/futbol/superlig/h/20070515/seneye_fbahceyi_sampiyon_yapalim.html)

Şentürk
15.05.2007, 17:25
2 Hafta önce süper lig için ağzına geleni söylediler,şimdi aynı ligde şampiyon olduk diye sevinçten ağlıyorlar!

Bizde bu halinize bakıp halimize şükrediyoruz!

Şerefimizle 6 kez şampiyon olduk gurur duyuyoruz!!

POYRAZ
19.05.2007, 17:26
2 Hafta önce süper lig için ağzına geleni söylediler,şimdi aynı ligde şampiyon olduk diye sevinçten ağlıyorlar!

Bizde bu halinize bakıp halimize şükrediyoruz!

Şerefimizle 6 kez şampiyon olduk gurur duyuyoruz!!
Evet lig icin "Serefsiz" lig diyorlardi. Simdi ise o "Seerefsiz" dedikleri ligde sampiyon olarak Serefsiz ligin en büyük serefsiz takimi oldular. Serefsiz ligin 1 serefsiz takimi, 1 serefsiz yönetimi ve 1. serefsiz taraftari. Serefsiz oglu serefsizler.