PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : İstifalar

Dursun Ali Bahçekapılı
10.05.2007, 21:36
Trabzonspor'da istifa depremi

Trabzonspor Yönetim Kurulu'nda biri başkan yardımcısı olmak üzere üç yönetici istifa etti. BaşkanNuri Albayrak, yönetim kurulu olarak yollarına devam ettiklerini söyledi.
10 Mayıs 2007 21:20
Yazı boyutunu büyütmek için

Trabzonspor Kulübü Başkanı Nuri Albayrak, yönetim kurulu olarak yollarına devam ettiklerini söyledi. Nuri Albayrak, Mehmet Ali Yılmaz Tesisleri'nde yaklaşık 2 saat süren yönetim kurulu toplantısının ardından yaptığı açıklamada, bir önceki yönetim kurulunda tüm yöneticilerin görevlerinden istifa ettiklerini hatırlattı.

Albayrak, toplantıda yapılan görev dağılımında, boşalan 3 başkan yardımcılığı görevinden 2'sine görevlendirme yaptıklarını belirterek, ''İbrahim Baturoğlu ve Aydın Pişiren'i başkan yardımcılığı görevine getirdik. 1 başkan yardımcılığı görevi ise boş kaldı. Diğer görevlerde ise bir değişiklik olmadı'' dedi.

Olağanüstü genel kurala gitmenin doğru olmayacağını, bunun kulübe zarar vereceğini ifade eden Albayrak, ''Yönetim kurulu yoluna devam ediyor. İstifa etmek isteyen arkadaşlarımızın olduğu söylendi. İstifa konusunda resmi bir evrak gelmedi. Gelirse 7 yedek üye var. Onlarla tamamlar ve yolumuza devam ederiz. Trabzonspor Kulübü her zaman güçlüdür. Yönetimde bulunanlar ona güç katmalıdır. Kulübün dışına çıkan arkadaşlar çıktıktan sonra güç Trabzonspor'da kalır'' diye konuştu.

Yönetim kurulu üyesi İbrahim Hacıosmanoğlu'nun açıklamalarına da değinen Albayrak, şunları kaydetti: ''İcranın olduğu yerde artılar, eksiler, yanlışlar da olabilir. Bilgi, belgesiz olan her türlü konuşma iddianın ötesine geçemez. Basın, medya her gün yüzlerce iddialarla dolu. Trabzonspor'un bu tip konuşmalarla kaybedecek zamanı yok. Bunlara cevap verecek herhangi birşey yok.''

3 YÖNETİCİ, İSTİFA ETTİĞİNİ BİLDİRDİ

Bu arada yönetim kurulu üyesi Serhat Akçay, toplantının ardından yaptığı açıklamada, kendisiyle birlikte Faruk Kanca ve kulüp sağlık kurulu başkanı Dr. Köksal Güney'in görevlerinden istifa ettiklerini söyledi. Henüz yönetim kuruluna istifalarını vermediklerini ifade eden Akçay, bunu kulübe ulaştıracaklarını bildirdi.

Akçay, Albayrak'ın her zaman yanında olduklarını ifade ederek, ''Bir ikilem oldu. Çalışma ortamı bulamadık, reformlar yapamadık. Ne Haşim Sayitoğlu'nun, ne de İbrahim Hacıosmanoğlu'nun adamı değiliz'' diye konuştu. Akçay, Kanca ve Güney'in, kulüp asbaşkanı Haşim Sayitoğlu'nun aynı görevini sürdürmesi nedeniyle istifa ettikleri öne sürüldü.

AA

sametaydin
10.05.2007, 21:37
trabzonsporumuza hayırlı olsun.

galyanlim
10.05.2007, 21:38
ziya nerde maçtan sonramı istifa edecek!!!!!!!

Adem Erdoğan
10.05.2007, 21:41
Allemi cihan istifa etmiş tigana zico bile gidecem diyo bu bizim ziyada hala bi tık yok.

pReN@_61
10.05.2007, 21:43
Topunuz İSTİFA !!!

Travelair
10.05.2007, 21:44
Keşke hepsi gitse. Zararın neresinden dönsek kardır

macka61
10.05.2007, 21:46
hepiniz istifa

Bahtiyar
10.05.2007, 21:48
istifa falan umrumda değil osmanoo gitti sevindim ziya kaldı şu anda ona yanıyorum.

Bahtiyar
10.05.2007, 21:51
arkadaşlar bi bilgisi olan varmı hiçmi ümit yok bu ziyanın istifası için.

Şuayip Aydın
10.05.2007, 21:52
sıradaki gelsinnnnnnnnn evet sırayı kaynatmayalımmmm

ofkan
10.05.2007, 21:54
istifa sayısı 6 ya yükselir cemal sağlam yusuf şimşak ve hacıosman istifa eder bide bişe sorcam protokolde kavga adam daha görevine devam ediyor mu

irfanb
10.05.2007, 22:22
arkadaşlar bi bilgisi olan varmı hiçmi ümit yok bu ziyanın istifası için.

Var var. Bu kadar dayandik üc hafta daha sabir ... :) :)

Oemer61
10.05.2007, 22:24
Bunlardan bana ne!!! Ziya ISTIFA etsin gerisi beni ilgilendirmez. artik ISTIFA et Ziya ISTIFAAAAAAA:mad:

Erkin
10.05.2007, 22:31
Şimdilik gerçekleşenlerin dışında bir haber yok yönetimdeki istifa konusunda. Bakalım ileriki günlerde ne haberler çıkacak..

Kasım Hilal
10.05.2007, 22:50
Darısı önce Ziya Doğan'In ardından da diğer yöneticilerin başına.

Vkgz
10.05.2007, 23:01
etsinler bakalım istifa ....

HALİT KARAKAŞ
10.05.2007, 23:16
Trabzonspor'da Şok İstifalar
http://www.haber61.net/images/news/trabzonspor.jpg 10 Mayıs 2007 20:46
Trabzonspor yönetim kurulu şok istifalarla sallanıyor.

(http://www.haber61.net/reklam/)

Trabzonspor'da Şok İstifalar
Trabzonspor'da yönetim kurulu üyeleri Serhat Akçay, Faruk Kanca ve Köksal Güney yönetim kurulu üyeliklerinden istifa etti.
Son günlerde sıcak gelişmelerin yaşandığı Trabzonspor'da İbrahim Hacıosmanoğlu'nun açıklamalarının ardından beklenen istifalar gelmeye başladı. Konula ilgili Bordo-mavili kulüpten bir açıklama yapılması bekleniyor.

Cem Akyüz
10.05.2007, 23:19
bunların arkasından gelicek onlardan bunlardan beter olmaz umarım.topunuz istifa fener maçı arifesinde yasananlara bak boyle yonetıcılık olur mu

h@msi61
10.05.2007, 23:21
yönetimin çatlaması güzel. bu hızla daha fazla direnemezler...

macka61
10.05.2007, 23:47
sıradakileri bekliyoruz başta nuri ve ziya bey olmak üzere

TSelif
10.05.2007, 23:49
sıradakileri bekliyoruz başta nuri ve ziya bey olmak üzere

..ve Sayitoğlu ile Osmanoğlu :mad:

ahmettin
10.05.2007, 23:50
Bunlardan bana ne!!! Ziya ISTIFA etsin gerisi beni ilgilendirmez. artik ISTIFA et Ziya ISTIFAAAAAAA:mad:
aynı fikirdeyim. ziya doğan ilk istifa etmesi gereken kişi ama yüz yok ki onda. etmez istifa. başkandan bekliyorum ziya doğanı kovmasını. çürük elmalar ayıklanıyor yavaş yavaş. en çürüğüde ziya doğan. hafta sonu kurtarırız inşallah ondan da..

Ferşat Balcı
10.05.2007, 23:59
madem yönetim istifa etmiyor,kurul kararı da alınmadı şu an yapılması gereken en güzel,şey iki keçi' den birinin yada ikisinin kulupten uzaklaştırılması...

mensure 61
11.05.2007, 00:02
Albayrak İSTİFAAAAAAAAA !

farezehiri
11.05.2007, 00:04
Ben istifaya karşıyımmmm....
Devamm............

tsmusampa61
11.05.2007, 00:23
Allemi cihan istifa etmiş tigana zico bile gidecem diyo bu bizim ziyada hala bi tık yok.

Harbi birader alemi cihan istifa ediyo nerdeyse bende destek amaçlı işten istifa edicem ama ziyada tık mık yok yaw. internette free hugs (beleş kuşaklaşma) kampanyası var dünyada. Bizde bi kampanya yapıp free resignation (beleş istifa) kampanyası düzenlesek arada ziyayıda çıkarırız belki ha nasıl?

tsakrep61
11.05.2007, 00:40
baskan dırenıyo "hero" olacak sanki...

BDiler61
11.05.2007, 00:42
ziyaaaaa istifaaa

Erdal
11.05.2007, 01:10
Yönetim kurulu üyesi İbrahim Hacıosmanoğlu'nun açıklamalarına da değinen Albayrak, şunları kaydetti: ''İcranın olduğu yerde artılar, eksiler, yanlışlar da olabilir. Bilgi, belgesiz olan her türlü konuşma iddianın ötesine geçemez. Basın, medya her gün yüzlerce iddialarla dolu. Trabzonspor'un bu tip konuşmalarla kaybedecek zamanı yok. Bunlara cevap verecek herhangi birşey yok.''
verilecek en guzel cevap budur . Hayırlısı olsun

nasıl yani? .........vallahi pes billahi pes ....

Kadir Aydın
11.05.2007, 01:13
Yahu adamlar kurt gibi içten kemiriyor kulübü, siz hala ziya diye yırtınıyorsunuz. Akıla bak yaa...

Attila Selçuk Uzun
11.05.2007, 01:15
haşim seyitoğlu kaldı ya ona yanarım... gelen kim aydın pişiren
hani şu herkesin illallah dediği zat.. gümüşhaneden AKP milletvekili adayı ..ülen inşallah seçimi kazanır çektirir gider..ama demekki yüz bulamadıki yönetim kuruluna girdi.ne günlere kaldı Trabzonsporumuz..Yazıklar olsun..

H.Emre
11.05.2007, 01:38
Hadi Ziya hayde Albayrak hazır istifalar gündemimize girmişken sizde katılın bu kervana. Ama Faruk Kanca'ya çok üzüldüm Brezilya böyle bir yetenek avcısından mahrum kalacak, bu istifayla birlikte Brezilya futbolunda da gerileme başlayacaktır.

kalavara
11.05.2007, 01:49
bu başlık ziya başlığı değil.ziyayı bırakın.daha büyük bir tehlike var.bakınsana nuri klübe yapıştı bırakmıyor.bu adamın kesin başka planları var.bunu buraya yazıyorum.bu adam klübü batırmadan gitmeyecek.bu seneyi arar durumda olacağız.bu yüzsüzlük olmaz arkadaşlar ya.nedir bu adamlardan çektiğimiz.

Erdal
11.05.2007, 01:53
Hayırlara vesile olsun . Taze kan gelcek yönetime daha iyi olur insallah

başkanından yardımcısına ... yardımcısından hocasına hocasından yıldızına yıldızından başkanın şakşakçısına ...........koca camianın nasıl bir zihniyetle kuşatılmış oldugunun şu adı çok geçen AKİL TRABZONSPORlular farkında değilmi ?? biz farkındayız.... dikkat ve hassasiyetle takip ediyor ve not ediyoruz ... her anlamda..........

daha önce yazmıştım .. bir kez daha zaruret oldu .. TÜRK tarihinde her darbe öncesi muktedir olmayan iktidarın yüzsüzlüğü ,kendilerine hiç olmazsa düşman olmayan vicdan sahiplerini bile beddua etmeye mecbur etmiştir .........ediyorum

Can basten
11.05.2007, 01:54
Trabzonspor'un geleceği için,

Bu yönetime hep köstek, tam köstek...:tsmeşale:

zanoylu
11.05.2007, 02:10
Yani bu kadar vurdum duymazlık,pişkinlik,yüzsüzlük olur.Yönetimin paramrarça olmuş,bulunulan ithamların üzerine bu açıklama pes vallahi.İstenmiyorsun ne yönetim ne camia nede taraftar bazında çek git be adam..Hala az daha bu koltukta otururumun hesabını yapıyorsun..
.....Borçsuz olan bir klüp aldın,batırdın
.....Sportif anlamda tam bir hezimet yaşattın.
.....Verdiğin sözler havada kaldı
.....Birlikte yola çıktığın adamlar,birbirleriyle kavga etmekten başka bir şey yapmıyor.
.....Camia ve taraftar tarafından istenmiyorsun.
..........vs
Bu bilgiler ışığında insan hala o koltukta nasıl oturur veya bunu kendine nasıl yedirir..

Faik Yılmaz
11.05.2007, 08:21
Başkan hala inat ediyor....

kovulmadan gönderilmedende gitmeyecek.... kimse istemiyor seni...bize hizmet etmiyorsun artık....

ya istifa et yada genel kurula git.....

Genel kurula gidip bir daha asla seçilemeyeceğini bildiği halde hala o koltukta oturmak ancak birilerinden emir almadığı için orda olduğu manasını çıkarıyor..

Bahtiyar
11.05.2007, 09:01
benim için o istifa etmiş yönetim değişmiş değişmemiş önemli değil iki gün sonra geleninde kuyusunu kazmaya başlayacaklar çünkü Trabzondaki durumu biraz farkediyorum burasıda aynen öyle yerel medya hemen başlar bişeyler uydurmaya. benim için
osmanoo ve ziya gitsin başka bişey istemiyorum.

Faik Yılmaz
11.05.2007, 09:10
istifa etmesin genel kurula gitsin yeter.....

Silencer
11.05.2007, 09:12
Eee, ne oldu? Bu yönetim istikrardan bahsediyordu?
Boşalan 3 koltuktan 2'si stepneyle dolduruldu, kalan 1 tanesine çıkmacıdan lastik aranıyor... bu mu istikrar?
Allah aşkına yıkılın gidin hepiniz... inat ettikçe daha fena batıyorsunuz.

zeki gursoy
11.05.2007, 09:14
şimdi şöyle bi tespit yapacak olursak: hacıosman kesin gitti, ziyanın en büyük destekçisiydi kendileri..demek oluyorki bu bağlamda en azından ziyada fazla tutunamayacaktır artık, gidicidir yaniş..
bu tarftan bakılınca bayaa güzel duruyo manzara...
febe maçı sonrası işler netleşir..ama tek yol: taraftarın paso istifa diye ziyayı ve yönetimi yuhalaması..biri iki kişiyi değil..

Bahtiyar
11.05.2007, 09:17
istifa etmesin genel kurula gitsin yeter.....

genel kurula gitsin de parayla pulla yine gelcek olan ya o ya da onun gibiler.
sonuçta Trabzon hala bir şehir takımı olmadan kurtulup adam gibi kurumsallaşamadığı için adam benim ilçemden yönetimde adamın olcak yoksa oy vermem diyor. bu sebeplede kimse doğru dürüst yönetimini kurup başkan olamıyor olsa bile yönetim iç çekişmelerle sürüp gidiyor.
yani değneğin her tarafı pis. tutulacak gibi değil.

ama ziya istifa

Emorfo
11.05.2007, 13:37
Trabzonspor'umuzun için hayırlı olsun. İnşallah bu görev değişiklikleri ve istifalar yönetimde huzuru ve uyumu sağlar. Sezon bitiyor ve yönetimin kongreye gitmeye niyeti yok, sezon başında yaşadığımız şeyleri yaşamayız inşallah.

Cengiz Çubukcu
11.05.2007, 14:06
umut fakirin ekmeği misali her sene olduğu gibi seneye de bekleyip görmek zorunda kalacağız... Ama genel kurula gitmeye niyeti olmayan, doğru dürüst çalışamayan bu yönetim ve anlayışıyla seneye de hüsran yaşayacağız. halbu ki şimdiden transfere başlayıp gelecek senenin planı devreye koyulmalıydı..yine görünen o ki başkan ziya hocanın arkasında , aslına bakılırsa bu yönetime hoca dayanmaz , o zaman ziya hocayla devam etmelerini normal karşılamak lazım..

POYRAZ
11.05.2007, 15:10
Demek ki hayirlisi böyleymis.

TSelif
11.05.2007, 15:37
Demek ki hayirlisi böyleymis.

Hayır Poyraz. Hayırlısı bu değil :mad:
Hayırlısı olan hepsinin gitmesiiiiiiiiii.....
Başta Albayrak olmak üzere hepsi ...

Faik Yılmaz
11.05.2007, 15:41
dilerimki internete giremediğim pazartesi günü bilgisayarımı açtığımda hayırlı haberi yani hepsinin istifa haberini alırım.....

hüseyin1975
11.05.2007, 15:42
dilerimki internete giremediğim pazartesi günü bilgisayarımı açtığımda hayırlı haberi yani hepsinin istifa haberini alırım.....

O gün Radyo dinle o zaman ;)

EyüpKILIÇ61
11.05.2007, 15:42
Trabzonspor'un geleceği için,

Bu yönetime hep köstek, tam köstek...:tsmeşale:

Can güldürdün beni yaa!!!

Köstek olmaya devam o zaman ne diyeyim :)

POYRAZ
11.05.2007, 15:45
Hayır Poyraz. Hayırlısı bu değil :mad:
Hayırlısı olan hepsinin gitmesiiiiiiiiii.....
Başta Albayrak olmak üzere hepsi ...
Lafimi geri aliyorum. O zaman hepsi istifa ettigi zaman hayirlisi.;)

Faik Yılmaz
11.05.2007, 15:48
O gün Radyo dinle o zaman ;)

radyo Bmn köyde çekerse bir gün oda olabilir.....

THoR
11.05.2007, 15:53
Yönetimin topu istifa etsin
Ziya Doğan gitmemeli bence Trabzonsporu tanıyo yavaş yavaş takımda oturmaya başlıyo bu haftada hayırlısıyla bi FB yi yenelim
Ziya Doğanı birtek Lucescuya değişebilirim diğerleri çok farklı bişey yapamaz..

anaras
11.05.2007, 16:18
Yönetimin topu istifa etsin
Ziya Doğan gitmemeli bence Trabzonsporu tanıyo yavaş yavaş takımda oturmaya başlıyo bu haftada hayırlısıyla bi FB yi yenelim
Ziya Doğanı birtek Lucescuya değişebilirim diğerleri çok farklı bişey yapamaz..

evet çok iyi tanıyo tanıya tanıya içine etti takımın :))))))))))))))))))999

Burçak
11.05.2007, 16:27
istifalar bi yana, baksanıza kalanlarda partilerden millet vekilliği aday adayı olmaya başlamış!!. nasıl bi yönetim bu yaa.

Hekimoğlu
11.05.2007, 16:50
istifalar bi yana, baksanıza kalanlarda partilerden millet vekilliği aday adayı olmaya başlamış!!. nasıl bi yönetim bu yaa.Trabzonspor adamların umurunda değil.

okan6161
11.05.2007, 16:51
Ben istifaya karşıyımmmm....
Devamm............

ibrahim abi bilirim şakacısın ama bu kadarıda eşşek şakası :D:D

Küçükalioğlu
11.05.2007, 16:57
Nasıl yani yaa Faruk KANCA nasıl bırakır. Acıdım şimdi Brezilya'ya daha sittin sene dünya kupasını alamazlar :D

FcTRABZONSPOR
11.05.2007, 16:58
Nasıl yani yaa Faruk KANCA nasıl bırakır. Acıdım şimdi Brezilya'ya daha sittin sene dünya kupasını alamazlar :D

Faruk Kanca'nın bir suçu yoq adam ne topcular buldu klube dedi ama bizimkiler oralı olmadı...

karatasof
11.05.2007, 19:24
ziya nerde maçtan sonramı istifa edecek!!!!!!!

En büyük savunucusu Hacıosman gittiğine göre onada yol göründü demektir.Hayırlısı ile sezon sonunu bekleyelim derim.

marcelinhos100
11.05.2007, 19:28
TS'da İstifa Karmaşası

http://www.haber61.net/images/news/trabzonspor.jpg

Trabzonspor'da dün akşam Kulüp Başkanı Nuri Albayrak tarafından açıklanan yeni yönetim kurulu ve görev dağılımı sonrasında yaşanan gelişmeler dikkat çekiyor.

Trabzonspor Yönetim Kurulu Üyesi Serhat Akçay, dün akşamki Yönetim Kurulu toplantısı sonrasında yaptığı açıklamada, kendisi ile birlikte Köksal Güney ve Faruk Kanca'nın istifa ettiğini söylemişti.

Konuyla ilgili konuşan Köksal Güney, istifa etmediğini ve yeni oluşan Yönetim Kurulu'nda görev almadığını belirterek "Bir takım olaylar nedeni ile rahatsızlıklarımız vardı. Her şey güllük, gülistanlık değil. Başkan Nuri Albayrak, 'Mayıs ayı sonuna kadar bekleyin. Bende gerekli bilgiler var. Gerekeni yapacağım, neşteri vuracağım' dedi.

Ama gelinen noktada yönetim kurulu içinde bir takım değişiklikler yaparak yine aynı kişilerle devam ediyor" diye konuştu.

Trabzonspor'un menfaatleri doğrultusunda hareket ettiklerini ifade eden Güney, "Bana oy veren insanlar var. Onların fikirleri benim için önemli. Şuan istifa etmedim ama bu hakkımı saklı tutuyorum. İlerleyen günlerde her şey netlik kazanır. Biz kimsenin adamı değiliz. Amacımız Trabzonspor'a hizmet etmek" şeklinde konuştu.

Trabzonspor'un diğer yönetim kurulu üyesi Faruk Kanca ise, dün gerçekleştirilen yönetim kurulu toplantısında Asbaşkan Haşim Sayitoğlu ile çalışmayacağını başkan Nuri Albayrak'a ileterek istifa ettiğini söyledi.

Kanca, istifasını bugün yazılı olarak kulübe vereceğini ifade etti.

Trabzonspor eski başkan yardımcısı Yusuf Şimşek ise dün gerçekleştirilen Yönetim Kurulu toplantısının hayırlara vesile olmasını dilediğini kaydederek "İnşallah Trabzonspor buradan güçlenerek çıkar. Bizim kişilerle sorunumuz yok. Yönetim Kurulu üyeliğinden resmi olarak istifalarımızı vermedik. Yeni yönetimde görev almayacağımızı söyledik. Yeni oluşan yönetim başarılı olursa tebrik edeceğiz başarısız olurlarsa takipçisi olacağız. Fenerbahçe maçı sonrası oturup konuşacağız ve değerlendirme yapacağız" dedi.

İHA

cyberentalpi
11.05.2007, 19:35
Ziya gitsin once. Valla bu futbolla birincide olsak bu yildiz katili adami istemiyorum
Ziya yuzsuz baskan yuzsuz. ne bu keneden beter. nasil kurtulcaz bu belallardan

yns61
11.05.2007, 19:50
darısı.. nuri albayrak'a..

Eren Uğur Ayar
11.05.2007, 21:22
Darısı Nuri ve Ziyanın başına ezikbahçe maçında yenilirsek onlarda istifa eder artık..

sbay
11.05.2007, 22:07
hayırlı olsun....bunların peşinden ibo hacıoğlununda istifasını bekliorum ardından haşimde olursa çok sevinirim....istek olaraksa genel kurul kararı çok makbule geçer...:D

asikaplan
11.05.2007, 22:10
bu işleri neden teler teker yapıyorlarki
topyekün istifa edin işte en guseli kardeşim
ne uğraşıyorsunuz amaç ne istifa etmesenizde sizi destekliyeceğiz sanki

Emorfo
14.05.2007, 17:16
- TRABZONSPOR'DA BEKLENEN İSTİFALAR GERÇEKLEŞTİ
- BORDO MAVİLİLER'DE 6 YÖNETİCİ YAPTIKLARI ORTAK AÇIKLAMA İLE İSTİFA ETTİ

TRABZON - Trabzonspor'da bir süredir yönetim içi çatışmalar nedeniyle istifa etmeleri gündemde olan 6 yönetici bugün yaptıkları ortak yazılı açıklama ile görevlerinden istifa ettiler.
Yönetim Kurulu üyeleri İbrahim Hacıosmanoğlu, Yusuf Şimşek, Cemal Sağlam, Köksal Güney, Faruk Kanca ve Serhat Akçay imzasıyla yapılan açıklamada, "Trabzonspor'da görev yaptığımız süre içerisinde yönetme kabiliyeti ve anlayışı, karşılıksız hizmet aşkı ile camiayı temsil etme noktasında yaşadığımız ciddi görüş ayrılıklarının ona hizmet etmeyi kutsal saydığımız büyük Trabzonsporumuza zarar vermeden istifa etmenin de hizmet olacağı inancıyla bütün görevlerimizden ayrıldığımızı kamuoyu ile paylaşıyoruz" ifadelerini kullandılar.
İstifa eden yöneticilerin yerine yedek üyelerin atanacağı öğrenildi.

---------------------------------------------------------------------

Hayırlı olsun.

murat
14.05.2007, 17:42
istifa - kongre - yeni teknik adam - transfer - derken yine bir sezon gume gidecek diger yandan bu yonetimin kalmasinida icime sindiremiyorum. Ne dusunecegimi sasirdim.

melrok
14.05.2007, 18:21
yönetimden önce ziyanın gitmesini istiyorum. en azından transferleri bu adama yaptırmayın. yaw ziya futbol zevkimizi hiç etin.

Salih61
14.05.2007, 18:25
Ne diyelim Hayırlı olsun...

Badaloğlu
14.05.2007, 18:52
İstifaların ardından artık divan kuruluda gereğini yapsın daaa.Neyi bekliyoruz Allah aşkına...Başkan ve ekibi beraber yola çıkmışlar,sezonu bitiremeden yönetim ikiye bölündü.Bundan sonra kalanların ne faydası olacak?Kulübe zarardan başka...

Önümüzdeki seneyi kurtarmanın tek çaresi çok hızlı bir şekilde kongreyi yapmak,kulübe ve taraftarlara yeni bir heyecan getirmektir.Trabzonspor'un artık zaman kaybetmeye tahammülü yoktur.

Enes Berfin
14.05.2007, 18:56
Haciosmanoglu büyük bir ihtimalle adamlarinla beraber isitfasini verecektir, azda olsa moral acisindan iyi olacaktir.

Mustafa AYDIN
14.05.2007, 19:27
Kongre,kongre,kongre

Başka bir çıkış yolu yok..

Emre B.
14.05.2007, 19:30
Faruk Kancada istifa etmiş.Şimdi kim Brezilya tatiline çıkıcak?

61viya
14.05.2007, 19:30
Hayor o değil Kanca da gitmiş,kimi tiye alacak artık "Ne dediler ne demeliler?"ciler :D

Topçularımızın konsantrasyonu etkilenmesinde bu durumdan..Gerçi ne cinslikler yaşattılar sağolsun yöneticilerimiz inatla kovalıyoruz Uefa yı...Tek sana inanıyorum be Trabzonsporum!

Salih61
14.05.2007, 19:35
Faruk Kancada istifa etmiş.Şimdi kim Brezilya tatiline çıkıcak?
Nuri artık kendi gider ne yapsın bir elinde bavul bir elinde sefer tası gider brezilya yollarına :)

jackal61
14.05.2007, 20:14
yaa herkes istifa ediyo..nuri ile ziya hala niye direniyo anlayabilmiş değilim..bu kadar yüzsüzlük olur yaa..yakında kimse kalmaz ama ikisi götürmeye çalışırlar takımı walla..

Emorfo
14.05.2007, 20:42
ikisi götürmeye çalışırlar takımı walla..

Emin ol daha başarılı olurlar :)

Bu konuda yarın bir açıklama yapar Hacıosman ve tayfası.

BURAK DOGU
14.05.2007, 20:51
yönetim istifa, ziya sende takımı bu şekilde fenere oynadığımız top gibi oynatacaksan atak futbolla devam et... ama son dakikalardaki gibi defansa çekeceksen eee artık senin de suyun kaynamış demektir hadi cenım sen de al ceketini kovulmadan git...

Buraya Buraya Ağaoğlu Buraya!!!

champions
14.05.2007, 20:54
Şimdi yönetim bu şekliyle devam edecek anlaşılan seçime kadar

Hoca gidecek herhalde yani umudumuz o yönde :)Yeni hoca ile anlaşıldı mı ?Yoksa Ziya önümüzdeki sezon kalacak mı ?
Transfer çalışmalarını kim yapacak?Ne zaman başlanacak Son günlerde mi?
Stad çalışması ne alemde?

Emorfo şu soruların cevaplarını sana zahmet bi yazıversen:DŞimdiden sağol

adem_55
14.05.2007, 21:01
neyine karsısın abi ya bi olumlu yönü yok adamların bırakta gitsinler artık ilk yarıda trabzonsorluyum demekten çekinir yaptılar insanı bunun nedeni yönetimden başka bise deildi bence çok bile kaldılar bıraksınlar yakamızı ziyada gitsin gümüşhane sporun başına........... hepsine yolllllll:tsmeşale:

Hüdai Pervaneli
14.05.2007, 21:01
yaw bizim mayista kongre yok mu

Emorfo
14.05.2007, 21:04

Hoca gidecek herhalde yani umudumuz o yönde :)Yeni hoca ile anlaşıldı mı ?Yoksa Ziya önümüzdeki sezon kalacak mı ?

Emorfo şu soruların cevaplarını sana zahmet bi yazıversen:D

Valla hiç bir bilgim yok, sadece ön görülerim var.
Yönetim istifa edenlerin yerine yedek üyeleri kaydırarak devam edecek Aralık'daki kongreye kadar. O kongrede ne olur Allah bilir. Hacıosmanoğlu kükreye kükreye baya sempati topladı adaylığı düşünebilir veya Mehmet Ali Yılmaz'ın önünü açmak için gönüllü fedailik yapabilir. Ziya Doğan'ın en büyük destekçisi Hacıosman istifa ettiğine göre Ziya'nın kredisi baya azalmıştır. Ancak Albayrak, Ziya Doğan ile yollarını ayırmaz. Geçen gazetecinin biri onu sormuştu ben insanlarla sözleşmelerinin sonuna kadar çalışmak isteyen biriyim. Ziya Doğan ile devam edeceğiz falan demişti. Transfer çalışmalarını Ziya Hoca başlattıysa gelecek sene de Ziya Doğan'la devam edeceğiz. Aslında Vahid Halilhotziç'in gideceğini açıkladığı anda bizim yöneticiler Ziya ile anlaşsa ona göre transfer yapsalar belki de bu sezon şampiyon bile olabilirdik. Ben bu durumda Zİya Doğan'da çok fazla suç bulmuyorum. Türkiye'de diğer hocalardan bir eksiği yok hatta fazlası bile var. Zico mu gelsin takımın başına veya Tigana ister misiniz. Üstelik başarılı sayılırlar, kimsenin isteyeceğii sanmıyorum. O yüzden macera armaya gerek yok benim görüşüm böyle :)
Stat konusunda taze bilgim yok, en son bakana sundular yasa masa derken seçimler geliyor, artık seçimlerden sonra bazı gelişmeler olur, sadece söyleyebileceğim devletin hükümetin gündeminde olduğu. Gs'ye stat yapanlar bizi de görecektir :)

Muhalif
14.05.2007, 21:06
Albayrak artık fazla uzatmasın şu işi alsın kongre kararını, kendisi de aday olsun isterse. Hacıosman'da sağa sola iki laf etmeyle başkan olunacağını sanıyorsa açıklasın adaylığını! Arkamda dediği Trabzonspor camiasının ne kadarı arkasındaymış görsün bir bakalım.
Kanca'ya üzüldüm bir tek... İyi bir adama benziyordu çok ti'ye aldık adamı helallik istesek fena olmayacak:D

keles76
14.05.2007, 21:07
bencede hayırlısı oldu çok konuşup ikilik oluşturdular sadece zarar veriyorlardı ama haşimde istifa etseydi tadından yenmezdi böylesi hayırlısıymış

zahido
14.05.2007, 21:11
Haluk Ulusoy olasi bi seçimde başkan adayı olucak diye bir duyum aldım.. Ulusoy aday olursa karşısındakide Mehmet Ali yılmaz olur ki buda olayı baya bi ilginçleştirir..

zahido
14.05.2007, 21:14
Valla hiç bir bilgim yok, sadece ön görülerim var.
Yönetim istifa edenlerin yerine yedek üyeleri kaydırarak devam edecek Aralık'daki kongreye kadar. O kongrede ne olur Allah bilir. Hacıosmanoğlu kükreye kükreye baya sempati topladı adaylığı düşünebilir veya Mehmet Ali Yılmaz'ın önünü açmak için gönüllü fedailik yapabilir. Ziya Doğan'ın en büyük destekçisi Hacıosman istifa ettiğine göre Ziya'nın kredisi baya azalmıştır. Ancak Albayrak, Ziya Doğan ile yollarını ayırmaz. Geçen gazetecinin biri onu sormuştu ben insanlarla sözleşmelerinin sonuna kadar çalışmak isteyen biriyim. Ziya Doğan ile devam edeceğiz falan demişti. Transfer çalışmalarını Ziya Hoca başlattıysa gelecek sene de Ziya Doğan'la devam edeceğiz. Aslında Vahid Halilhotziç'in gideceğini açıkladığı anda bizim yöneticiler Ziya ile anlaşsa ona göre transfer yapsalar belki de bu sezon şampiyon bile olabilirdik. Ben bu durumda Zİya Doğan'da çok fazla suç bulmuyorum. Türkiye'de diğer hocalardan bir eksiği yok hatta fazlası bile var. Zico mu gelsin takımın başına veya Tigana ister misiniz. Üstelik başarılı sayılırlar, kimsenin isteyeceğii sanmıyorum. O yüzden macera armaya gerek yok benim görüşüm böyle :)
Stat konusunda taze bilgim yok, en son bakana sundular yasa masa derken seçimler geliyor, artık seçimlerden sonra bazı gelişmeler olur, sadece söyleyebileceğim devletin hükümetin gündeminde olduğu. Gs'ye stat yapanlar bizi de görecektir :)

Gsye stad yapanlar yani toki grubunun başkanı Erdoğan Bayraktar Trabzonludur.. Hatta kızı bilkentte aynı bölümde okuyoruz koyu bi Trabzonsporlu :)

oflu_ömer
14.05.2007, 21:17
selam butun trabzonspora gönül veren dostlara...kimi arkadslar istifa kimisi deil ltf birazda sagin kafayla odurub dusunelim bugun bu yönedimin yaninda olmayan saygin deyerli buyuklerimiz acaba amaclari nedir hic dusundunuzmu .
trabzonspora gelen veya gelecek hic bir yönedici bu dür aciklamalar yapmamisdir cüngü hizmet ettiklerin külübün ne kadar buyuk bir camia oldugunu biliyorlardi sayin dostlar bunlar bir seylerin besinde bizler bu firsadi bunlara vermeyelim ltf külübe zarar vermis oluruk dayiliklan asmaklan kesmeklen insan hic bir yere varamaz ben bu yönedim iiii isler yapti demiyorum ama staat projesine hayata gecirebiliyorlarsa benden mutlusu olamaz olmayayim sampiyon ama öyle bir saat turkiye ye liginde sahib olan kac külübümüz var bunlar bu isde kararli gözügüyor saygilarimla (BU YAZIMI OKUYANLAR UNUTMASIN )bugun konre karari alinsa yine secilecek baskan deyismez sabirli olmakda fayda vardir saygilarimla allaha emanet olun

Emorfo
14.05.2007, 21:22
Gsye stad yapanlar yani toki grubunun başkanı Erdoğan Bayraktar Trabzonludur.. Hatta kızı bilkentte aynı bölümde okuyoruz koyu bi Trabzonsporlu :)

Evet, gerçi bize TOKi falan stat yapmayacaktır da devlet gereken desteği verecektir. Erdoğan Bayraktar Trabzonludur evet oflu hatta. Bu sene çok kötü şeyler yaşadı trafik kazasından ailesinin yarısını kaybetti diye hatırlıyorum, o kazadan sonra bir de annesi öldü galiba. Baya kötü günler yaşamıştı. TOKi bize sitat yapasana yapsana :) Bu Oflulardan Trabzonspor'a hayır yok :) :)

tigin
14.05.2007, 21:28
Tüh Kanca'da istifa etmiş.Seneye Brezilya'dan topçu transferini kim yapacak şimdi.

marcelinhos100
14.05.2007, 21:32
Kendisine onca başarısızlığa rağmen destek veren üçü başkan yardımcısı olmak üzere bu altı yönetici abimizin istifası sonrası artık beklenen ve olması gereken tek şey Trabzonsporun büyük takım olma yolundaki en büyik engellerden birisi olan sir ziyanın istifa etmesidir ama o sene başından beri onu yollmaya çalışan Sayitoğlu ve Kafkas gibi adamlarla çalışmayı mı tercih edecek nede olsa bizden ayrılırsa onu teknik direktör olarak alacak tek takım var o da Malatya ki onlar da o yanlışa düşmez hadi ziya gerekeni yap bak Tigana bile gitti senin durman ayıp......

tsakrep61
14.05.2007, 23:52
Tüh Kanca'da istifa etmiş.Seneye Brezilya'dan topçu transferini kim yapacak şimdi.

faruk kanca ıstıfa ederken transfer zamanında kendımı feda edebılırım demıs ama bu sefer brezılyayı ıstemıyormus arjantıne gıtcekmıs (kancanın arjantınde kı 82. gunu haberlerı yolda)

hacıosmanoglu benım kanaatıme gore baskan adayı olacaktır.. kazanacagını sanmıyorum ama

macka61
15.05.2007, 00:31
bu istifalar bizi kesmez başkan ve hocanında istifası gerek ve albayrak lütfen bir daha aday olma

Emre Emiroğlu
15.05.2007, 01:02
Bence Albayrağın İstifası İçin Hacıosmanoğlunun Kendini Komple Yakmak Uğruna Birazdaha Konusması Lazım.

zeki gursoy
15.05.2007, 09:57
onu bunu bilmemde ömer abim,
senin imlana hayran oldum diyeyim...
Türkçe yazıldığı gibi okunurda....
konuşulduğu gibi yazıldığına ilk sende şahit oldum otantik hemşerim...
sakın alınma dalga geçmek için yazmadım..
sadece gülümsettin beni bu gergin ortamda..
sagin gafayınan odurup pi tüşun pagaym.!!

selam butun trabzonspora gönül veren dostlara...kimi arkadslar istifa kimisi deil ltf birazda sagin kafayla odurub dusunelim bugun bu yönedimin yaninda olmayan saygin deyerli buyuklerimiz acaba amaclari nedir hic dusundunuzmu .
trabzonspora gelen veya gelecek hic bir yönedici bu dür aciklamalar yapmamisdir cüngü hizmet ettiklerin külübün ne kadar buyuk bir camia oldugunu biliyorlardi sayin dostlar bunlar bir seylerin besinde bizler bu firsadi bunlara vermeyelim ltf külübe zarar vermis oluruk dayiliklan asmaklan kesmeklen insan hic bir yere varamaz ben bu yönedim iiii isler yapti demiyorum ama staat projesine hayata gecirebiliyorlarsa benden mutlusu olamaz olmayayim sampiyon ama öyle bir saat turkiye ye liginde sahib olan kac külübümüz var bunlar bu isde kararli gözügüyor saygilarimla (BU YAZIMI OKUYANLAR UNUTMASIN )bugun konre karari alinsa yine secilecek baskan deyismez sabirli olmakda fayda vardir saygilarimla allaha emanet olun

zeki gursoy
15.05.2007, 10:10
ben yönetimin istifasına bırakıp kaçmasına kesinlikle karşıyım..
bir adam önce adam olacak , adamlık verdiğin sözleri tutmaktan geçer...güvenilir olmakla perçinlenir...
nerde verdiğin sözler, hani alacak olduğun 3 yıldız hemde biri cebinden?
hani yapıcak olduğun stad? nerde borçsuz çağın gerkenlerini yapan Trabzonspor?
kardeşim sen bu sözleri verdinmi...
adayken benim icraatlrım bunlar bunlar dedinmi?...
dedin..o halde yapacaksın..mecbursun..adamsan bunları yapacaksın..
burası dingonun ahırı değil, sanayi sitesindeki köşebaşı dükkanı hiç değil..
burası koskoca Trabzonspor...burdan nemalnıp gitmek, yada gitmek için durgun denizde dalga yaratmak yoktur...adamsan yapacaksın, adam olan adam sözünde durur sayın Albayrak..bize mazaret üretme, sözünü tut...
sözünü tutki bu taraftar seni her gördüğünde yüzüne tükürmesin...

Faik Yılmaz
15.05.2007, 10:13
yönetiminin yarısı istifa etmiş....
o hala orada.. gitmek için daha neyi bekliyor anlamadım....

zanoylu
15.05.2007, 10:16
HeeE Ömer abim döktürdü valla:D:D

Faik Yılmaz
15.05.2007, 10:17
İLK YIL toplarlanma yılı idi...

2. yıl şampiyonluğa oynayacaktık.... bundan notu 0

şirketleşme yolunda yeni adımlar atılacaktı varolan noktayı dahada geri götürdü kendileri.... bundanda notu 0

Trabzonu bütünleştirecekti. kendi yönetim kuruluna bile sahip çıkamadı bundanda notu 0

istikrar gelecekti.. tarihimizin en kötü dönemlerinden birini yaşadık.... bundanda notu 0

stadyum yapacaktı... daha maketin maketini bile becerip yapamadı.....

iskelet kadro kurulamadı....

takıma siyaset bulaştırıldı......

bunların yaptığı tırnak ucu kadar iyi bir şey yokki destekleyelim......

Mert Zaman
15.05.2007, 10:19
evet herkez istifa edio bjk jean tiganada istifa etti

Badaloğlu
15.05.2007, 10:25

Emorfo şu soruların cevaplarını sana zahmet bi yazıversen:DŞimdiden sağol

Soruyu Emorfo'ya sordun ama stad, konusunda sadece şu kadarını söyleyeyim.O işi unut!...

Faik Yılmaz
15.05.2007, 10:49
yönetimin planı şu:

Aralıkta kongre var diye 2 kongre olmasın diye oyalayıp aralığa kadar oturacaklar....

aralıktada sezon bölünmesin istikrarsızlık olmasın diye yine zaman isteyevcekler....

bizim isteklerimiz onların umurlarında değil.... eskilerin tabiri ile koltuk sıcak geldi bir gün daha fazla oturmanın hesabının yapıyorlar.....

efsane55
15.05.2007, 11:27
şu kongre zamanını mutlaka ligin sonuna almaları lazım.böyle olmuyor ligin ortasında.daum şampiyon yaptı.son senesinde şampiyonluğu kaçırdı diye gönderiliyo.biz ligin dibini gördük.7 haftada 1 puan.bizim başkan ve teknik direktörden ise bi ses çıkmıyo.devre arası istifa etmemelerini Trabzonspora zararı olur düşüncesiyle ertelemişlerdi.artık lig bitti.bi an önce kongre kararı almaları lazım......:ts2::ts::tr:

Emorfo
15.05.2007, 12:34
Soruyu Emorfo'ya sordun ama stad, konusunda sadece şu kadarını söyleyeyim.O işi unut!...

Hayırdır Ahmet abi bir şey biliyorsan bizimle de paylaş.

Ayrıca şunu da ekleyeyim Trabzonspor'un efsane başkanlarından Faruk Özak'a sürekli dil uzatan aşağılayan bir insanın Trabzonspor'da yöneticilik yapması düşünülemezdi.

TSelif
15.05.2007, 12:38
Hadi Albayrak Nolur ..? Lütfen .Yalvarıyorum sen de git .Git bak herşey çok güzel olacak...Giiit artık git yaaaaa:mad:

Şentürk
15.05.2007, 12:45
Hadi Albayrak Nolur ..? Lütfen .Yalvarıyorum sen de git .Git bak herşey çok güzel olacak...Giiit artık git yaaaaa:mad:

Kaç gündür düşünüyorum düşünüyorum tüm bu olanlara rağmen bir başkan'ın halen orda oturma sebebi nedir diye?

Ya bu adam İlerde hatırlanacak bir anısı olsun diye Fatih'ten sonra tutturmasın mı Gökdeniz'de satmadan gitmem diye:eek:

Emorfo
15.05.2007, 13:03
Trabzonspor şu anda denenmemişi deniyor herşeye rağmen başkan ve hoca devam ediyor, bakalım bu denenmemiş şeyden ne gibi bir sonuç çıkacak :)

gerisiyalan
15.05.2007, 13:06
böylesi bir olay daha önce olmuş mu acaba, yöneticilerin yarısı istifa etmişler ama başkan hala yerinde, yeni yöneticilerle yoluna devam edecekmiş. Bir veya iki yönetici istifa etse anlarım ama 6 kişi istifa etmişse, burada bir ahmaklık var.

Emorfo
15.05.2007, 13:10
Tam olarak benzeri olmasa da hatırladığım kadariyle 3, 5 sene önce bir kongrenin sonucunda en çok oyu Ahmet Ağaoğlu almasına rağmen Özkan Sümer'in listesinden daha çok kişi seçilmiş Özkan Sümer başkanlığı bırakmak istemedi ve Ahmet Ağaoğlu yönetime seçilen listesindeki isimlerle istifa edip görevi Özkan Sümer'e bıraktı. Hani şu Erol Tuna'lar felan vardı ya o seçim de benzer bir durum oldu. Yedek üyelerle yola devam edildi. Ha onlar tazeydi şimdikiler bayat ayrı konu :)

Ha şunu da ekliyim o yönetimler bu yönetim gibi saha sonuçları ve başarsızlık yüzünden değil de daha çok başka nedenlerden parçalandı Trabzonspor'un rantını paylaşamamaktan diyebiliriz.

Badaloğlu
15.05.2007, 13:13
Hayırdır Ahmet abi bir şey biliyorsan bizimle de paylaş.

Ayrıca şunu da ekleyeyim Trabzonspor'un efsane başkanlarından Faruk Özak'a sürekli dil uzatan aşağılayan bir insanın Trabzonspor'da yöneticilik yapması düşünülemezdi.

Bildiğim bir şey yok Faruk, sadece bu ekip bu işi yapamaz.Tamam bende kabul ediyorum eninde sonunda Trabzona bir kompleks yapılacak ama şimdilik değil...

Faruk Özak'a laf söyleyen sayın Hacıosmanoğluna göre, Faruk Özak'ta Akyazıdaki projenin, inşaatın kanunsuz olduğunu,kanun ya da yasa olursa bu işe kendiside destek vereceğini söyledi.Böyle bir durumda Trabzon'a tesis yapılabilir mi?

gerisiyalan
15.05.2007, 13:17
bilgi için sağol Emorfo birader, orada Ahmet Ağaoğlu istifa etmiş, yönetimden feragat etmiş. Aslında şimdi Ağaoğlu neden aday olabileceğini söylemiyor. Albayrak'ın bırakmak istememesinin sebebi belki de kendinden başka aday çıkmamasındandır. Bir tek Mehmet Ali Yılmaz var herhalde çok gönüllü olan ama o da "benim ayağıma gelsinler" diyor :) Eğer Ağaoğlu başkanlığı düşünüyorsa bence, aday olacağını ilan etmeli.

gerçekefsane
15.05.2007, 13:19
Gazetelerde stad sizin neyinize yıldızlarınızı elinizde tutun yazdı Trabzonspor camiasını üzmediğini söyleyebilirmisiniz

Emorfo
15.05.2007, 13:32
Ahmet abi

Bu yönetime daha doğrusu başkana tamamen inşaat yapacak diye destek verdim. Ve şunu biliyorum ki Albayrak bu işi yapamazsa Trabzonspor camiasında bu işi yapacak başka bir insan zor bulunur. Stat yapmak için her şey müsait aslında. Seçimler işi biraz karıştırdı. Yasa olayına gelince, Hacıosmanoğlu'nun hepimiz eleştiriyoruz ancak arada doğru bir şeyler de söylüyor. Ne diyordu Hacıosmanoğlu Faruk Özak'a yasa çıktıntan sonra Faruk Özak'ın desteğine ihtiyaç yok, sonrası zaten yapılır, yasa çıkması konusunda yardımına ihtiyacımız var falan demişti. Yani Faruk Özak'ın proje yasal değil yasal olsun bakarız demesi bence başından savmaktan başka bir şey değil, bunu herkes biliyor projenin önündeki engel de bu sen bu engeli kaldırmak için ne yapıyorsun ben ona bakarım. O yüzden Faruk Özak bu projeye destek vermedi afaki ve kaçamak konuştu. Faruk Özak'ta çekememezlik var mı bilmiyorum ama camiadaki herkes biliyor ki bu proje yapılırsa Nuri Albayrak tarihe geçer, en büyük başkan olur. İnşallah bu nedenden ötürü ilgili kişiler egolarının esiri olmamıştır, Bu Trabzonspor'a zarar verir. Aziz'den örnek vereceğim adam öyle bir şey yaptı ki bütün Fenerbahçe camiası Fenerbahçe'nin geleceği için çalışıyor egolar, çıkarlar çoğu şey bir tarafa bırakıldı. Trabzonspor camiasına çok benzeyen Fenerbahçe camiasındaki bölük pörçük yapı yok edildi tek ses tek yürek oldu adamlar. Biz maalesef bu kıvama gelemedik camianın ileri gelenleri hala ufak cinlikler, çıkarlar peşinde maalesef. Trabzonspor'a en büyük hizmet grupların yok edilmesi olacaktır. Grupçuuluk değil bireycilik ön plana çıkmalı. Toplu oy ve sahiplerinin sesi dönemleri kapanmalı.

Albayrak'ın istifa edip genel kuruldan kaçtığını sanmıyorum, Aralık ayında da genel kurul var 6 ayda iki genel kurul kulübe zarar verir diyor, buna bende katılıyorum. Şu anda genel kurul olsa dahi Albayrak'ın yine seçileceğini düşünüyorum, fark eden bir şey olmayacak.

Daha önce olacakları yazmıştım, Trabzonspor ikinci yarıda güzel bir şablon yakaladı şu halimizle lige başlasaydık şampiyon olabilirdik. Bu nedenle 2, 3 tane kaliteli transfer yapılacak, takım önümüzdeki sezona iyi başlayacak, Aralık kongresine takım ligde ilk 3 içinde girecek, bu süre zarfında saha sonuçları iyi gideceği için muhalif sesler azalacak, bu istifalar sayesinde yönetimde gereksiz tartışmalar olmayacak. Kongreye kadar stat konusu büyük oranda netleşecek belki de kazma vurulacak, Trabzonspor çalkantılı bir dönemden çıkarak yükselişe geçeçek. Bu benim öngörüm :) Büyük ihtimalle de böyle olacak.

SELIMMM1
15.05.2007, 13:39
bu kadar başarısızlık ortada iken külübün ne hale getirildiği ortadaykan yok stad yapacakmış da 6 ay sonra kongre varmıs da la fontaineden masalllar..

adama demezler mi iki senedir başkansın ne yaptın ki şimdi yapacan

bi de hala daha savunuyorlar ya deli olacam ya herhalde savununlar başka klübün taraftarı içimize sızmış başka türlü insanın bu yönetimi savunmasına imkan yook..

ozcan_asanoglu
15.05.2007, 13:47
Ahmet abi

Bu nedenle 2, 3 tane kaliteli transfer yapılacak, takım önümüzdeki sezona iyi başlayacak, Aralık kongresine takım ligde ilk 3 içinde girecek, bu süre zarfında saha sonuçları iyi gideceği için muhalif sesler azalacak, bu istifalar sayesinde yönetimde gereksiz tartışmalar olmayacak. Kongreye kadar stat konusu büyük oranda netleşecek belki de kazma vurulacak, Trabzonspor çalkantılı bir dönemden çıkarak yükselişe geçeçek. Bu benim öngörüm :) Büyük ihtimalle de böyle olacak.[/COLOR]

bal damlıyor mübarek:), umarım senaryonun devamı yani 2. yarı da aynı güzellikte geçer faruuuk:)

zeki gursoy
15.05.2007, 13:52
arkadaşlar bi önceki sayfadada yazdım, Trabzonspor kulüp başkanlığı bu kadar ucuzmu...
bu adam bırakıp gitmeye kalksa dahi yakasına yapışıp buraya gelmesinde en önemli etken olan verdiği sözlerin niye tutulmadığının hesabının sorulması gerkmezmi?
biz istifa diye baarıyoruz , çok başarısız ayrı mevzu ama bu adam eğer adamsa verdiği sözleri tutacak kardeşim, adamlık bunu gerektirir..sen başkan olunca projelerim bunlar bunlar de sonra ye kukübün parasını söylediklerinin hiçbirini yapma rantını sağla ondan sonrada taraftar istemiyo diye istifa et...bu kulübün paralarının itibarının değerini kaybbetiren adama hesap sormamız lazım istifasını değil...adaletmi bu? adam attı tuttu başkan oldu ama söyledikleri külliyen yalan fos olduğu ortaya çıktı..mazeret üretmesin sözünü tutsun...o stadıda yapsın alacağım dediği yıldızlarıda alsın..bizim baskımız bu yönde olmalı..ben başkandan sözünü tutup deilikanlı gibi davranmasını bekliyorum..adam olan adam sözünde durur...

Erkan
15.05.2007, 13:57
Ahmet abi

Bu yönetime daha doğrusu başkana tamamen inşaat yapacak diye destek verdim. Ve şunu biliyorum ki Albayrak bu işi yapamazsa Trabzonspor camiasında bu işi yapacak başka bir insan zor bulunur. Stat yapmak için her şey müsait aslında. Seçimler işi biraz karıştırdı. Yasa olayına gelince, Hacıosmanoğlu'nun hepimiz eleştiriyoruz ancak arada doğru bir şeyler de söylüyor. Ne diyordu Hacıosmanoğlu Faruk Özak'a yasa çıktıntan sonra Faruk Özak'ın desteğine ihtiyaç yok, sonrası zaten yapılır, yasa çıkması konusunda yardımına ihtiyacımız var falan demişti. Yani Faruk Özak'ın proje yasal değil yasal olsun bakarız demesi bence başından savmaktan başka bir şey değil, bunu herkes biliyor projenin önündeki engel de bu sen bu engeli kaldırmak için ne yapıyorsun ben ona bakarım. O yüzden Faruk Özak bu projeye destek vermedi afaki ve kaçamak konuştu. Faruk Özak'ta çekememezlik var mı bilmiyorum ama camiadaki herkes biliyor ki bu proje yapılırsa Nuri Albayrak tarihe geçer, en büyük başkan olur. İnşallah bu nedenden ötürü ilgili kişiler egolarının esiri olmamıştır, Bu Trabzonspor'a zarar verir. Aziz'den örnek vereceğim adam öyle bir şey yaptı ki bütün Fenerbahçe camiası Fenerbahçe'nin geleceği için çalışıyor egolar, çıkarlar çoğu şey bir tarafa bırakıldı. Trabzonspor camiasına çok benzeyen Fenerbahçe camiasındaki bölük pörçük yapı yok edildi tek ses tek yürek oldu adamlar. Biz maalesef bu kıvama gelemedik camianın ileri gelenleri hala ufak cinlikler, çıkarlar peşinde maalesef. Trabzonspor'a en büyük hizmet grupların yok edilmesi olacaktır. Grupçuuluk değil bireycilik ön plana çıkmalı. Toplu oy ve sahiplerinin sesi dönemleri kapanmalı.

Albayrak'ın istifa edip genel kuruldan kaçtığını sanmıyorum, Aralık ayında da genel kurul var 6 ayda iki genel kurul kulübe zarar verir diyor, buna bende katılıyorum. Şu anda genel kurul olsa dahi Albayrak'ın yine seçileceğini düşünüyorum, fark eden bir şey olmayacak.

Daha önce olacakları yazmıştım, Trabzonspor ikinci yarıda güzel bir şablon yakaladı şu halimizle lige başlasaydık şampiyon olabilirdik. Bu nedenle 2, 3 tane kaliteli transfer yapılacak, takım önümüzdeki sezona iyi başlayacak, Aralık kongresine takım ligde ilk 3 içinde girecek, bu süre zarfında saha sonuçları iyi gideceği için muhalif sesler azalacak, bu istifalar sayesinde yönetimde gereksiz tartışmalar olmayacak. Kongreye kadar stat konusu büyük oranda netleşecek belki de kazma vurulacak, Trabzonspor çalkantılı bir dönemden çıkarak yükselişe geçeçek. Bu benim öngörüm :) Büyük ihtimalle de böyle olacak.

Insallah:) oyle bise olsun ben onun kelinden operim....2nci yari senaryosunu da yazarmisin lutfen:) ben hep kotu seyler dusunuyorum...:(

Emorfo
15.05.2007, 14:00
bal damlıyor mübarek:), umarım senaryonun devamı yani 2. yarı da aynı güzellikte geçer faruuuk:)

Özcan abi orası ilk öngörümün gerçekleşmesi durumunda olacak. Ondan sonra şampiyoluk öngörülerinde de bulunabiliriz :)

Faik Yılmaz
15.05.2007, 14:10
bende Albayrağın takımın iyiliği için orda durduğunu sanmıyorum.Tv gördüm gol yedikten sonra bile sırıtabilen bir adama nasıl başkan diyeeğimki.....

yönetiminin yarısı gitmiş inatla koltuğa oturmaya çalışıyor....

oturma nedenide şu yakında seçimler var... seçimden önce istifa ederse birileri zarar görecek... mevzu bu kadar basit.....

Erkan
15.05.2007, 14:12
bende Albayrağın takımın iyiliği için orda durduğunu sanmıyorum.Tv gördüm gol yedikten sonra bile sırıtabilen bir adama nasıl başkan diyeeğimki.....

yönetiminin yarısı gitmiş inatla koltuğa oturmaya çalışıyor....

oturma nedenide şu yakında seçimler var... seçimden önce istifa ederse birileri zarar görecek... mevzu bu kadar basit.....

Bence oturdugu her saniye daha cok zarar goruyor o birileri...

metehan
15.05.2007, 14:29
Tam olarak benzeri olmasa da hatırladığım kadariyle 3, 5 sene önce bir kongrenin sonucunda en çok oyu Ahmet Ağaoğlu almasına rağmen Özkan Sümer'in listesinden daha çok kişi seçilmiş Özkan Sümer başkanlığı bırakmak istemedi ve Ahmet Ağaoğlu yönetime seçilen listesindeki isimlerle istifa edip görevi Özkan Sümer'e bıraktı. Hani şu Erol Tuna'lar felan vardı ya o seçim de benzer bir durum oldu. Yedek üyelerle yola devam edildi. Ha onlar tazeydi şimdikiler bayat ayrı konu :)

Evet Faruk, o kongre bir futbol klubünün tarihinde görülmeyecek derecede ilginç ama bir o kadar da demokratik bir kongre idi. Delegeler Ağaoğlu'nu başkan görmek istemiş ama listesine aynı oranda destek vermeyerek bazı isimleri çizmişti. Kısacası Ağaoğlu ile Sümer'e, "Biz Ağaoğlu'nun başkanlığında ama iki listenin karışımından oluşan daha güçlü bir yönetim kurulu istiyoruz" mesajı verilmişti. Başka bir deyişle, koalisyona zorlanmıştı iki liste. Ama takdir edersiniz ki, bir futbol klübünde bunun uygulanma şansı pek yoktu. Nitekim öyle oldu ve işi karıştırmamak adına Ağaoğlu ve onun listesinden yönetime girenler çekildi, Özkan Sümer yedek üyelerle yoluna devam etti. (Rahmetli Mehmet Tan da kongrenin bu tavrını zamanında çok övmüştü)

Bu tecrübenin ardından da tüzük değişikliği yapıldı ve artık kongrelerde isim çizme yok. Bir başkana oy veriyorsan O'nun listesini de peşinen kabul ediyorsun demektir, listeden isim çizmek artık yasak.