PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : M. Ali Erbil'in Yaptığı Terbiyesizlik

fındıkoğlu
10.05.2007, 11:36
http://www.youtube.com/watch?v=XydQCFQ5l3c

mutlaka izleyin ve iyi değerlendirin.
bu adama birileri kimlere dil uzattığını hatırlatsın.......

Ba®ış
10.05.2007, 11:44
gerçek sanat canlı yayında konuğun pantalonunu indirmekmidir diye sorarlar adama.......

fındıkoğlu
10.05.2007, 11:53
:confused: valla bu şerefsize haddini bildirmek lazım ama nasıl.....:confused:

Gamze
10.05.2007, 12:00
İsmail Türüt cevabını güzel vermiş.

''VEreceğim elinize soğanı ekmeği...'' deyip kesiyor bir de lafını Mehmet Ali Erbil...Belli ki Anadoluluyu,köylüyü aşağılıyor işte...Sanki onlar düşünemezmiş gibi,sanki onlar insan değilmiş gibi.''Vereceğim elinize soğanı ekmeği ne yaparsanız yapın '' mı diyecekti?Ne diyecekti?böylesine memleketini bölen ve Anadolunun temiz insanlarını aşağılayan Erbil gibi adamlara tavır koyması gerekenler bizleriz.konuşuruz konuşuruz ama her akşam evlerde magazin programları izlenir,her sabah saçma salak kadın programları ve Erbil'in onun bunun donuyla uğraştığı programlar izlenir.Bu herifler de çkar seni yerden yere vurur.

Emorfo
10.05.2007, 12:08
Mali ne mal adamsın sen,

Adem Erdoğan
10.05.2007, 12:17
İsmail Türüt iyi konuşmuş.Artık kendi kanalını da aşmış Mali.izlenen 4 5 kanal diyor.Aydın doğan bunuda kanatlarının altına almış galiba.
Şaklaban MALİ."MAL"İ

Misina
10.05.2007, 12:45
insanların kimi izleyeceği sana mı kalmış ahmak herif bu mali itlaf edilmeli:D

fındıkoğlu
10.05.2007, 12:54
kimleri izleyip reyting yaptırdığımıza lütfen dikkat edelim.
mal (i) bizleri aleni bir şekilde aşağılama cüretini göstermektedir.
hey yarabbim ya. bir insan bu kadarmı köpekleşebilir.

Vegas
10.05.2007, 12:58
M Ali Erbil aglamis adeta; "biz bu kadar don indirip etek kaldirip edebsizlik yapiyoruz bu kanalda da ama insanlari bizim gibi televolecileri degilde, gidip koylu tipli Karadenizlileri izliyor" gibi demeye calismis.
Ama eski bir habermis, video 2006'dan kalma.

ergin cesit
10.05.2007, 13:04
mali sen bir rezilsin

Badaloğlu
10.05.2007, 14:29
Yahu bu denyo ne konuşuyor?Bir demet tiyatro diyorda, adama sorarlar kardeşim,
Mükremin parayı bulmuş, altında son model BMW 5 seri jeep,daha insanda mahallenin bıçkın delikanlılığı mı kalırmış!...

Yılmaz Erdoğan zamanında şöhreti yakalamamışken, bir demet tiyotro ile bombayı patlatmıştı.Yıllardır millet bu tiyatro ile yatıp bu tiyatro ile kalkıyordu.Tıpkı şimdiki Avrupa yakası gibi..

Ama şu bir gerçek ki; Yılmaz Erdoğan 5 sene bu diziye ara verdi işte o zaman bir demet tiyatro bitti.Herkeste kendini onsuzluğa alıştırdı.O zamanlar herkes bu dizide kendinden bir parça buluyordu ama şimdi bakıyorsunuz diziye elinde kemerle Mükremini kovalayan babası dizide yok!...Onla çekişmeleri yok,eniştesi fıdıllıoğlu yok!...mahallenin bakkalı yok!...Cumhur ağbi yok!Yokta yok!...O karakterler olmayaınca,yerine başkalarını koymayınca dizi geriledi...

Avrupa yakasında ise tam tersi olmuş...Şehsuvar,Selin ve Volkan karakterler diziden ayrıldı ama yerine yenileri gelerek diziyi uçurdular...

Malinin dediği gibi herşey büyük oyunculukla bitmiyor.Nice büyük oyuncuların dizileride ekranda seyredilmeyip 2-3 bölüm sonra yayın hayatından kaldırılıyor.

Bence kendi bir komplekse girmiş!Fıkralarla Türkiye'de herkes kendinden bir şeyler buluyor.O yüzden herkesin seyretmesi kadar normal bir şey var mı?Haddini aşmıştır,terbiyesizlik,küstahlık yapmıştır...

Mali'nin proğramlarını seyredenleride yıllardır anlamakta zorluk çekerim.Yıllardır Kıbrıslarda kumarhanelerde hem oyun oynar hemde proğramlar yapar.Yaptığı tek şey,belden aşağıya espirilerdir.Kel kafalara yaptığı espirilerdir.Haaaa birde karga sesiyle yıllardır Kıbrıslılara işkencenin en kralını yaparken buna şarkı söyleyenler neden ses çıkarmazlar?Onu da anlamam!...

Murat'
10.05.2007, 14:42
valla ben açık açık söyliyim bende bu fıkralarla türkiyeyi hiç sevemiyorum vede seyretmiyorum...Ama bu programı izleyende birçok kişi olduğunu biliyorum...Ama mehmet ali erbilin burada yaptığı kesinlikle aşağılamaktan başka hiçbirşey değildir....kendisi sürekli bel altı esprileri tv lerde söyleyip duruyor...ilk önce l-kendine baksın diyorum....bir de o videoda bir lafı var size soğanla tuz verecen yiyeceksin diyor bu nasıl bir terbiyesizliktir

Vkgz
10.05.2007, 15:08
gerçek sanat yapılmaz diyen adama bak... dinime küfreden müslüman olsa... fıkralarla türkiye kötü ama mali daha kötü

fanatikdevri
10.05.2007, 15:53
İsmail Türüt cevabını güzel vermiş.

''VEreceğim elinize soğanı ekmeği...'' deyip kesiyor bir de lafını Mehmet Ali Erbil...Belli ki Anadoluluyu,köylüyü aşağılıyor işte...Sanki onlar düşünemezmiş gibi,sanki onlar insan değilmiş gibi.''Vereceğim elinize soğanı ekmeği ne yaparsanız yapın '' mı diyecekti?Ne diyecekti?böylesine memleketini bölen ve Anadolunun temiz insanlarını aşağılayan Erbil gibi adamlara tavır koyması gerekenler bizleriz.konuşuruz konuşuruz ama her akşam evlerde magazin programları izlenir,her sabah saçma salak kadın programları ve Erbil'in onun bunun donuyla uğraştığı programlar izlenir.Bu herifler de çkar seni yerden yere vurur.

çok haklısın da bizim insanımız degişmez

Ozan
10.05.2007, 17:36
bende fıkralarla türkiye yi sevmiyorum , izlemiyorum ama mali terbiyesizlik yapmış bu durumda . aşağılamaya gerek yok .

kendi düşüncemde ise ;

fıkralarla türkiye oyunculuk olsun , komedi olsun beni pek etkilemiyor ve izlemiyorum bu yüzden . reyting rekorlarında 1. olmasıda şaşırttı beni açıkçası . ama izleyen izler milletin zevki tartışılamaz.

Şuayip Aydın
10.05.2007, 17:44
XydQCFQ5l3c işte ilginc goruntuler ulan mali ne adamsın

yologlu61
10.05.2007, 17:51
ya işte fenerli değil mi nerde bi terbiyesiz oda fenerli her zamanki gibi terbiyesizleşmiş ne dim bilmiyorumki onda utanacak yüz olsa kaç kere evlenip boşandığına bakar kızı yaşındaki kişilerle beraber olmaz

ilhan
10.05.2007, 18:43
Birisi çıkıp donunu indirsede bir daha halkın önüne çıkıcak yüzü olmasa , karaktersiz herifin.

Terbiyesiz!

Emre B.
10.05.2007, 18:48
Adam sanki çok önemli bir sanatçımızda konuşuyo.

Oemer61
10.05.2007, 18:52
Mali=mal baska söze gerek yok!!! Sen önce kendi yaptiklarina bakacaksin serefsiz, TÜRK halkina yaptigin sapiklilarla ne kazandirdin?

Şuayip Aydın
10.05.2007, 18:58
Adam sanki çok önemli bir sanatçımızda konuşuyo.
bos ver abi agzı olan konusuyooo ben cevap almayacagımı bilsem m.ali cok guzel bi resimli arkom olcaktıııııııııı.................................. .....................................:mad:

Adem Erdoğan
10.05.2007, 20:40
Okan bayülgen mali gibi tipler insanlarla dalga geçip laf sokmakla reyting yapıorlar.
Kendileri o hale düştükleri zaman kameramanlara muhabirlere saldırıyolar.Hayatınız yalan.Aldığınız para boğazınızdan geçiyomu acaba.

Semih GÜL
10.05.2007, 20:58
düzenlendi......

atabaş
10.05.2007, 21:37
ismail türüt az bile söylemiş onun gibi şerefsizlere az bile

Erdem Koltuk
10.05.2007, 23:38
http://www.youtube.com/watch?v=XydQCFQ5l3c

mutlaka izleyin ve iyi değerlendirin.
bu adama birileri kimlere dil uzattığını hatırlatsın.......

Ben senin yorumunu anlamadım.Tamam Mali saçmalamıştır falan filan ama "kimlere dil uzattığı" kısmını anlamadım?

Adem Erdoğan
11.05.2007, 00:15
Ben senin yorumunu anlamadım.Tamam Mali saçmalamıştır falan filan ama "kimlere dil uzattığı" kısmını anlamadım?

reyting yapan programın izleyicileri.soğan yesin falan muhabbeti

m@rdi
11.05.2007, 08:21
Memet ali beyyyyyyyyy çok haklı !!
neden ne giydiği belli olmayan insancıkların fink attıklarını seyretmiyoruzz?
neden saçma salak dizileri konu alıp kendini tekrrlayan bir demet tiyatroyu seyretmiyoruz"?
,neden izlenmesi gereken 4- 5 kanalın dışında bir kanalı izlemeyi tercih ediyoruz?

biz kendimizi ne zannediyoruz,:eek: haddimize mi farklı seçimlerde bulunmak,nede olsa onlar bizim yerimize düşünüyorlar,seçimlerde bulunuyorlar bizim yerimize konuşuyorlar. "yazıklar olsun bize yazıklar."

************************************************** **

Demek ki bu halk uyandı, artık gereksiz olanlara prim vermiyor,primi alamayanlarda kuyruğuna basılmış kedi misali ciyak ciyak bağırıyor.

Soğan ekmek başımızın tacı
Nedir mali deki bu sancı
................................
zorunamı gitti sosyetecim
reytinlerin sonu acı

onurkaradeniz
11.05.2007, 08:28
boş konuşuyosun mali boş! TÜRKİYE 'ye bişe olduğu yok aklını başına al milletin neyi izleyip izlemiyeceğine sen yön veremezsin!!!

guci 29
12.05.2007, 20:31
Bir Demet Tiyatro'nun tadı taaa o yıllarda kaldı. Bence millet bu yüzden izlemiyor artık. Zaten bitti..
Ama bu mali nin yaptıkları ve söyledikleri birbiri ile çelişiyor. Madem sen sanata bu kadar değer(!) veriyorsun da; niye canlı yayında adamın pantolonunu indiriyorsun. Bu sanat mı şimdi!! Şimdi millet bırakıp da seni mi izlesin! Senin rezilliklerini mi izlesin be rezil adam!! Sanatçıların halka örnek olmaları gerekirken şu yapılanlara bakın! Kalkmış da millete ne izleyeceğini söylüyor? Sen adam ol da; kendine yapılmasını istemediğin birşeyi başkasına yapma!! Sanata dair ne yaptın da, milleti oraya yönlendiriyorsun? REZİLSİN SEN REZİL!!

Sezer Özkan
13.05.2007, 11:20
MaL (i) kac parasın lan sen!

gaybana61
13.05.2007, 11:49
mmmali tam şebeksin sen,yeter artık seni gördüğüm zaman iğreniyorum yeter...

gaybana61
13.05.2007, 11:51
bu arda kendi yaptığı proğramları bu adam hiç izlemiyor herhalde,insanların onuruyla oynuyor pis herif..

guci 29
16.05.2007, 15:37
Sirke başvur ya da fenerin eğlence günlerinde bi kaç şov yap. Daha çok para verirler sana oralarda. Bizim programlarımıza laf da etme.

efemehmet
16.05.2007, 15:48
Ben MAL i dene kişiyi televizyonda görmeyeli yıllar oldu..Zaten hangi kanal olursa olsun onun sülietini gördüm mü kanal değiştiriyorum..Kendini bilmez biri işte...Ondan ne demiş ne söylemiş beni hiç ilgilendirmiyor..Gitsin kumda oynasın o...Yazmaya bile değmez..

Vegas
17.06.2007, 12:27
Butun Turk babalarina nazikce bir hakaret

http://www.internethaber.com/news_detail.php?id=89963&uniq_id=1182671511

Egemen Yılmaz
18.06.2007, 15:03
"sanata hiç saygı kalmamış"mış.. diyene bak sen duyan da sanata hizmet eden biri zanneder bu adam cebini doldurmaktan başka bir işle uğraşmış mı acaba? ismail türüt'ü de pek sevmem ama burada çok doğru konuşmuş ve gereken cevabı vermiş tebrik ederim

h.bezir61
18.06.2007, 15:09
Insan önce kendisine bakip ondan sonra yorum yapmali. Gerci Ismail Türüt iyi vermis cavabini.Kendi yaptigi show cokmu seviyeli imiste baskalarina laf atiyor bu kisi cok merak ediyorum.

Mustafa AYDIN
18.06.2007, 17:38
M.Ali Erbil doğru söylemiş Yazık bu Türkiye ye,

Sen ve senin gibi mahlukların yaşadığı üstelik değer verildiği bu ülkeye çok yazık.