PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Trabzonsporumuza Sahip Çıkıyoruz!

Uğurtan
09.05.2007, 02:54
Değerli Bordomavi.net üyeleri, abilerim,kardeşlerim ve tüm Trabzonspor'a gönül vermiş dostlar artık bardağın taştığı günlerdeyiz.Sesimizi çıkarmamız en azından burada oldumuzu hissettirmemiz gerektiği anlardayız..Benim önerim başlangıcı geniş katılımlı gerek Trabzon'dan gerekse tüm katılacak diğer illerden kardeşlerimizle Divan Başkanımız Nizamettin Algan'ı ziyaret edip düşüncelerimizi söylemektir...Fikirlerini aldıktan sora büyük ses getireceğini düşünüyorum sonra gerekirse bu hareketimize devam ettirip makul demokratik şekilde yönetimi kongre almasını sağlayabiliriz.. Unutmayalım ki oturdumuz yerden gitsinler, bıraksınlar , bunlarla olmaz bu iş demekle olmuyor.. Gün sorumluluk alma vaktidir... Fikrimi sizlerin düşüncelerine sunuyorum...

kalavara
09.05.2007, 03:02
Değerli Bordomavi.net üyeleri, abilerim,kardeşlerim ve tüm Trabzonspor'a gönül vermiş dostlar artık bardağın taştığı günlerdeyiz.Sesimizi çıkarmamız en azından burada oldumuzu hissettirmemiz gerektiği anlardayız..Benim önerim başlangıcı geniş katılımlı gerek Trabzon'dan gerekse tüm katılacak diğer illerden kardeşlerimizle Divan Başkanımız Nizamettin Algan'ı ziyaret edip düşüncelerimizi söylemektir...Fikirlerini aldıktan sora büyük ses getireceğini düşünüyorum sonra gerekirse bu hareketimize devam ettirip makul demokratik şekilde yönetimi kongre almasını sağlayabiliriz.. Unutmayalım ki oturdumuz yerden gitsinler, bıraksınlar , bunlarla olmaz bu iş demekle olmuyor.. Gün sorumluluk alma vaktidir... Fikrimi sizlerin düşüncelerine sunuyorum...

sana katılıyorum kardeşim.trabzonspor bu yönetimin eline bırakılamayacak kadar değerlidir.kesinlikle artık taraftar olarak bişeyler yapmalıyız.yönetim her kademede sürekli hatalar yapıyor.gerek insan ilişkilerinde,gerek vizyonda gerekse yönetim anlayışında büyük eksiklikler var.yönetim trabzonsporu yönetebilecek basirete sahip değildir.derhal görevlerini bırakmalıdır.

Trunks
09.05.2007, 04:58
trabzonspor bizimdir,artik biseyler yapmak gerek

darbe yapalim :)

macka61
09.05.2007, 15:04
çok geç bile kaldık bir şeyler yapalım artık göz göre göre trabzon eriyer

TSelif
09.05.2007, 15:08
Birilerinin tekeline geçti koca çınar. Birileri yiyor yiyor yiyor.. Biz sadece izliyoruz.TRABZONSPOR umuz gözümüzün önünde eriyor..Biz sadece sanalda avazımız çıktığı kadar bağırıyoruz ...Nereye kadar ya .Lanet olsun nereye kadar izleyeceğiz :mad:

SDanışmaz
09.05.2007, 15:53
BöyLe birşey oLursa çok iyi oLur, yoksa bunLarın gideceği yok :mad:

Külünkoğlu
09.05.2007, 15:58
BMN Üyelerini çağırıyorsunuzda bundan hangi BMN Yöneticisinin haberi var ?
Ne oluyorda böyle herkes bi tarafa çekmeye çalışıyor hayırdır ?
BMN Yöneticilerine ulaşmak çok mu zor ?
Hadi bize ulaşamadınız BMN Trabzon Temsilcilerine de mi ulaşamıyorsunuz ? nedir yani ?

Uğurtan
09.05.2007, 19:48
Abi ben danışmadan açmadım, konuyu Hilal ablamın bilgisi dahlinde açtım. Kusura bakmayın...

FcTRABZONSPOR
10.05.2007, 12:16
BöyLe birşey oLursa çok iyi oLur, yoksa bunLarın gideceği yok :mad:

Herşey TRABZONSPOR'umuz için!!!
:tsbayrak: :tsbayrak: :tsbayrak:

Dobi
17.08.2007, 17:37
Bizler istanbul takımlarının taraftarları kadar adi olmadığımız için böyle haksızla uğradık ama yeter artık ne yönetim ne de ulusal basın bunu değiştirmek için birşey yapmıyor çünki yönetim ve ulusal basın spor kulübü denemeyecek kadar fütursuz olanlardan besleniyorlar......

anaras
17.08.2007, 17:41
Bizler istanbul takımlarının taraftarları kadar adi olmadığımız için böyle haksızla uğradık ama yeter artık ne yönetim ne de ulusal basın bunu değiştirmek için birşey yapmıyor çünki yönetim ve ulusal basın spor kulübü denemeyecek kadar fütursuz olanlardan besleniyorlar......

bu yönetimi kimse değiştiremezzzzz taraftar bile değiştiremedi kim değiştirecek. adamlar kendileri isterse gider .bu kadar