PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Bir Başkadır Fener Maçları!

Naim
07.05.2007, 18:19
Zaten İddiamız Kalmamış Hocadan Nefret ediyoruz Yönetimden Kurtulmak istiyoruz. Ne önemi var bu maçın veya Belki yenilirizde Şu hocadan yönetimden kurtuluruz diye aklında bir saniye geçirebilecek arkadaşlara ithaf olunur.

Bir başkadır fener maçları

Fener maçları her zaman önemlidir bizim için. Her zaman bir şampiyonluk mücadelesidir o.

Bizim için bir günah çikarmadır, aklanma, temizlenmedir.

Zevktir, cümbüştür. Heyecandır, şeytan taşlamadır. Trabzonsporluluk için bir hac farizasıdır. Umredir başka deyişle. Trabzonsporluluğun alfabesidir. Nimettir fener maçları.

Fikstür ele alındığında ilk bakılan maçtır. Robin Hood ile zenginlerin hikayesi, tavşanla kaplumbağanın masalıdır. Gurur ile kaypaklığın buluşması,hayasızlık ile sabrın sınanmasıdır.

Senede en az iki kere sahne alan bilim kurgu filmidir. Bir aksiyon filmidir aslında. Asıl OĞLANın hakemlere sarıldığı, baş aktörün masa başında oturduğu.

Yıldızlarla, göktaşlarının, Don Kişot ile yeldeğirmenlerinin savaşıdır.

Çoğunlukla gerçek kazananın siyah forma giyip, elinde düdük tutan olduğu bir iman sınavıdır. Kul'un en büyük hakkı olan hayat hakkına saygımızı test eden bir sabır testidir. Öldürmemek için ölmeyi göze aldığımız bir sabır testi.

Her ölümden sonra yeniden dirilebilme umududur fener maçları. Ahiret inancını pekiştiren, ilahi adalet inanışımızı körükleyen dünya gözüyle gördüğümüz cennet kapısıdır.

Memleketi görme vesilemiz, köye çıkma hayalimizdir. Fener maçları terapidir, şartlı reflekstir, adını görünce yumruklarımızı sıktığımız.

Hastalıktır aynı zamanda fener maçları. Hem de hastalığın kuluçka devri. Hasta eder adamı EL değmiş yorumcuları. İşte bu hastalığın da tedavisidir fener maçları.

Doğu ile batının bulustuğu pusuladır. Maharetli EL ile, yetenekli ayağın karşılaşması. Futbolun sahada oynanmadığına ait şüphemizdir. Hentbola olan şaşkınlığımız.

50 000 kişiyi sokağa döken nefretimiz, 7 000 000 kişiye küfrettiren ağız bozmamızdır.

Adem ile Havvayı cennetten kovduran elmadir fener maçları. Aynı zamanda cennete geri dönüş umudumuz.

Nefretimizin su üstüne çıkmıs halidir fener maçları. Buzdağının su üstünde görülen kadarı.

Haftalarca hayal edilip beklenilse de kazanınca doyum tadı vermeyen tabaktaki son lokmadır.

Dedim ya Bir başkadır fener maçları…..

Tunga

(iznini almadan yayınladık ama affetsin artık- öyle aralarda eskilerde kalmasına gönlüm razı olmadı)

Sefa Murat Dokuz
07.05.2007, 18:23
FB maçalrı ayrıdır Trabzon koydumu canı cıkartır inş yeneceğiz

TSelif
07.05.2007, 18:27
Yeniden yeniden yine yeniden dirilmektir fener maçları. Hazı başkadır ...tadı başkadır ...tuzu başkadır...
@Tunga ...yazı harikaaaa
@Naim ..teşekkürler ....

Sefa Murat Dokuz
07.05.2007, 18:29
vallaha o kadar heyecanlıyım ki çok mutluyum maç izmirde gelecek takım izmire ne zamndır görmüyom zaten o konudan bu konuya uçuyorum :D albayrak gelmesin gelmez zaten

halil ibo
07.05.2007, 18:32
Gerçektende başka değil mi ? Daha şimdiden heyecanı sardı beni.Oysa ki bu maça gelene kadar kalbimde en ufak çarpıntı hissetmemiştim.Önceki maçları izlemekle izlememek arasında hep tereddüt yaşamıştım.Halbuki saha belli olmadan önce şöyle İzmit,Sakarya olsada gitsek diye bakıyordum.İzmir uzak kalıyor gidemeyeceğiz ama TV başında yerim hazır şimdiden...

POYRAZ
07.05.2007, 18:34
fe-be liler de her zaman bizim maclara önem vermislerdir. Önem vermekle kalmayip korkmuslardir.

Gamze
07.05.2007, 18:35
Mesela basit kıracağız dökeceğiz naralarından öte duyguya yer veriyor bu yazı!..

Mesela teknikten taktikten uzak hislere tercüman oluyor bu yazı...

Mesela böyle boş konuşmaların ne denli anlamsız olduğunu gösteren,bir nefes almaya çalışırken neden böyle birileri çıkıp parazit yaratıyor ki derdirtecek kadar tadına doymak istediğimiz bir yazı!..

Kardeş aradan bir çık...

Tunga abi yüreğine sağlık..O kadar güzel ifade etmişsin ki...

Naim abi bize aktardığın için teşekkürler...Gerçekten de arada kaybolmuş,iyi ki okudum...Ve artık neden bu kadar ceza aldığını da biliyorum :)

TSelif
07.05.2007, 18:38
...ve gerçekten onların TRABZONSPOR umun en kötü olduğu zamanlarında bile O'ndan çekinmesi , korkması ..Bunu bilmek varya müthiş bişey yaaa:)...İşte fener maçları böyle maçlar;)

Selman
07.05.2007, 18:39
Zaten bu beden heyecanlı, yazıyı bir solukta okuduktan sonra daha da depreşiyor. Son dakikalarını izleyememek, pozisyon verdiğimiz esnada başka bir tarafa bakmaktır ayrıca benim için fener maçları.

İnanıyoruz, güveniyoruz, yeneceğiz.:tsatkı:

Egemen
07.05.2007, 18:41
naim abi teşekkürler.. verdin gazı bana hadi iyisin :D:D:D

galyanlim
07.05.2007, 18:42
naim abi teşekkürler.. verdin gazı bana hadi iyisin :D:D:D
hele maçta oradaki artık bunun sonu ne olur bilemem
maça gitmeden bu yazıyı aklına getir :D :D :D

Badaloğlu
07.05.2007, 18:42
Konunun içeriğini koruma ve kollama adına, açılan başlıktaki alakasız mesajlar silinmiştir arkadaşlar.

Bu başlıkata yazılacak o kadar çok şey varken aklıma ne hikmetse artık sadece maalesef ''bir başkaydı fener maçları'' dan başka bir şey gelmiyor.

Egemen
07.05.2007, 18:44
hele maçta oradaki artık bunun sonu ne olur bilemem
maça gitmeden bu yazıyı aklına getir :D :D :D

yok kusura kalma eski günler geride kaldı :D:D çakmak bile götürmem maça :D:D

Vkgz
07.05.2007, 18:45
Bide yenebilsek şunları apayrı olacak Fener maçları

SDanışmaz
07.05.2007, 18:51
Hemde nasıL :)

Ligde iddamız oLsa da oLmasa da hep fb maçLarını bekLemişimdir...

Çok güzeL oLmuş yazı, eLine yüreğine sağLık Tunga Abi :)

pReN@_61
07.05.2007, 18:58
:alkış: :alkış: :alkış: :alkış:

:tsatkı:

dr.muhsin
07.05.2007, 18:59
Evet son 10 maçtır girdiğim her iddiayı daha da önemlisi itibarımı kaybettiğim maçlardır aynı zamanda. Hatta daha kötüsü arkadaşlarımın Hadi beraberliği de sana veriyoruz diye dalga geçtiği daha sonra da Seni severiz yemek ısmarlama bu defa da bizden olsun dedikleri maçlardır aynı zamanda. Her seferinde Bu sefer biz kazanacaz hep kaybedecek değiliz ya diye tutturduğum ve yine hüsrana uğradığım maçlardır. Takımımın güç olarak değil de nedense psikolojikmen her zaman 1-0 geriden başladığı maçlardır. Haydi uşaklar ben yine girdim iddiaya içimden eskisi gibi bu sefer olcak diyemesem de. Haydi bu sefer hem beni hem iddiaya girdiğim ve sevdiğim fenerli dostlarımı utandırıver.

Hüseyin Bağdat
07.05.2007, 19:04
Hiç bir iddamız olmasada ezikbahçe maçları her zaman iddadır bizim için.Bu sefer yeneceğiz ben inanıyorum.

Erman
07.05.2007, 19:05
Tunga Üstad'in bu muazzam yazisini okumak gercekten cok güzel oldu. Tesekkürler Naim.

Enes Berfin
07.05.2007, 19:08
Evet son 10 maçtır girdiğim her iddiayı daha da önemlisi itibarımı kaybettiğim maçlardır aynı zamanda. Hatta daha kötüsü arkadaşlarımın Hadi beraberliği de sana veriyoruz diye dalga geçtiği daha sonra da Seni severiz yemek ısmarlama bu defa da bizden olsun dedikleri maçlardır aynı zamanda. Her seferinde Bu sefer biz kazanacaz hep kaybedecek değiliz ya diye tutturduğum ve yine hüsrana uğradığım maçlardır. Takımımın güç olarak değil de nedense psikolojikmen her zaman 1-0 geriden başladığı maçlardır. Haydi uşaklar ben yine girdim iddiaya içimden eskisi gibi bu sefer olcak diyemesem de. Haydi bu sefer hem beni hem iddiaya girdiğim ve sevdiğim fenerli dostlarımı utandırıver.

Bende her sene eziklerle iddiaya giriyorum ama bu sefer al beraberlikte senin olsun dedim, Bu maci alacagiz baska cagresi yok bu hafta bayram haftasidir bizim icin.

denizci61
07.05.2007, 19:17
Dört büyük kavramını kazımaktır balık hafızalı beyinlere ezikbahçe maçları....

Enes Berfin
07.05.2007, 19:25
Yagmur gibi geliyor gollleerrr

hed gidi günler heyy

POYRAZ
07.05.2007, 19:37
Dört büyük kavramını kazımaktır balık hafızalı beyinlere ezikbahçe maçları....
Her ne kadar "Balik hafizali" yakistirmasi uysa da "Kus beyinli" daha bir cuk oturur diye düsünüyorum.:D B.... dere kus cenneti.;)

Emre B.
07.05.2007, 19:43
Feneri yenmenin zevki bir başkadır.Neydi Hami'nin attığı goller.

Burçak
07.05.2007, 20:01
çok güzel bi yazı. bunu okuyan fenerlilerin yüzü belki kızarır. ne şekilde maçlar kazandıklarını tekrar görmüş olurlar.

ErayAkyüz
07.05.2007, 20:05

şu ustteki söz nedir allah askına biz hristiyanmıyız gunah cıkarıoruz + biz pislikmiyiz temizlenioruz cozemedm dogrusu

hodlu
07.05.2007, 20:06
Naim arkadaş ağzına,yüreğine,duygularına sağlık.Evet bu hafta bizim onur ve intikam gecemiz olacak.

klidalı_4161
07.05.2007, 20:08
Şçyle agız tadıya ezikbahceyi bi yendik mi tamam dır onları şampiyonluktan edelimde 100 yılda olmasınlar ıddalar fos cıksın gerceı sampıyon olamazlarsa bır suru tantana cıkıcak ama olsun yenelim şunlarıda

Naim
07.05.2007, 20:12

şu ustteki söz nedir allah askına biz hristiyanmıyız gunah cıkarıoruz + biz pislikmiyiz temizlenioruz cozemedm dogrusu
Eray Anlamamışsın yazıyı
Bu yönetime 6 ay daha katlanmak zorundayız lakin şu yedikleri pislikleri bir nebze olsun temizletmeleri için ne yapmaları gerekir desem ilk aklına gelen ne olur düşün sonra yukarıda yazdığın cümleyi bir daha düşün ne denilmek istediğini anlayacaksın

Naim arkadaş ağzına,yüreğine,duygularına sağlık.Evet bu hafta bizim onur ve intikam gecemiz olacak.
Teşekkürü Tunga abiye Etmeniz gerekiyor ben sadece raflardan çıkarıp buraya taşıdım

ErayAkyüz
07.05.2007, 20:14
Eray Anlamamışsın yazıyı
Bu yönetime 6 ay daha katlanmak zorundayız lakin şu yedikleri pislikleri bir nebze olsun temizletmeleri için ne yapmaları gerekir desem ilk aklına gelen ne olur düşün sonra yukarıda yazdığın cümleyi bir daha düşün ne denilmek istediğini anlayacaksın

Teşekkürü Tunga abiye Etmeniz gerekiyor ben sadece raflardan çıkarıp buraya taşıdım

naim abi tamam ama yinede günah cıkarmak bana hoş bi kelime gelmedi neyse o amacla yazıldıysa problem yoktur

Emre B.
07.05.2007, 20:15
geliyor ALBAYRAK . nie gelmesin ki ? taraftarın yuzunden hasta oldugundan 1-2 mac haricinde baskan oldugunu gunden bu yana butun maclara gitmistir baskan ...

Ya onun yüzünden hastalanan taraftarlar?Başkan bizi kanser etçek yakında.

Semih GÜL
07.05.2007, 20:16
bence fb maçı acı azaltmaktır...Yaramız var, şahsen benim var, nefret ediyorum onlardan.

İmaa yerine direk Cümledir...

Yani kısaca kelime oyunu değildir...

İntikam kelimesinin arkasına saklanan acılarım, ve ben işte burdayız,yeni bir fb maçında,bekliyoruz..mazoşist hislerimizle,işte evet...

Anlayan anladı özellikle naim,umarım...

Naim
07.05.2007, 20:21
Benim Gözümde İncir Ağacıdır fener maçları
Ve her galibiyet o ağacın önünde saygıyla eğilmektir yere kapanırcasına.
Her malubiyet utançdır yüzüne bakamayacakcasına bir incir ağacının.

okan6161
07.05.2007, 20:27
havaalanına zaten oyunculara çiçek albayraga kına vereceğim

Özkan
07.05.2007, 21:18
'96 için, '05 için ezin hakemleri ve feneri!

Taner Gündoğdu
07.05.2007, 21:42
gazı aldık... hadi izmireeeeeee.....

Nefretimizin su üstüne çıkmıs halidir fener maçları. Buzdağının su üstünde görülen kadarı.

Emorfo
07.05.2007, 22:42
Fener maçlarının başkalığı felan kalmadı. En son ne zaman yendik Feneri hatırlayan var mı. En kötü dönemimizde en kolay yendiğimiz takımdı fener. Son yıllarda galibiyetimiz yok. Çok iyi maçlar çıkarmamıza rağmen, sahadan yenik ayrılan biz olduk. Bir de hakem facialarınınyaşandığı maçlar var tabi ki. Eski tadı yok Fener maçlarının.

Ertuğrul ATALAY
07.05.2007, 22:51
fb yi yenmek güzel şey umutlu bişey şey ...
dünyanın en güzel şarkısını söylemek gibi birşey...

shrek:)
07.05.2007, 22:57
slm bn izmirde okuyan trabzonsporlu bir traftarımm maça gidecem ama eğer bmn olark gtme planları varsa bnde ktılmak isterimm

Bartuğ13
07.05.2007, 23:06
feneri yensinler bi miktar affedecem.ama yensinler.feneri yenip,bursayı da küme düşürsünler tamam bütün yaptıklaırnı asla affedemem ama mutlaka biraz haffiletir.ve arkalarından hat safhada küfretmemi engeller.

Adem Erdoğan
07.05.2007, 23:06
feneri bu sezon yenmekten ki yenersek tabi fazla zevk almam heralde.Yaptığımız sadece intertotoya bir adım daha yaklaşmak ve eziklerin(gs bjk) umudunu biraz daha artırmak olacak

Kasım Hilal
07.05.2007, 23:24
Hele bir de şampiyonluktan eden kritik maçlardan biri olursa bu fener maçı benim için tadı ayrı olur..
Etrafımda fener formaları iel gezenlerin sayısı her geçen gün artıyor..
Arada bir arbede çıkarmamış olurum.

zafer6161
07.05.2007, 23:28
http://www.resimload.com/070815/PTF_cc.bmp

:rolleyes: :rolleyes:

Erdal
07.05.2007, 23:42
sevgili tunga nin yazisi cok guzel ...hem naim e hem tunga ya tesekkür ....

Ama ben artik feneri yenip mutlu olmak istemiyorum ...hatta fenerin bizi 6-0 ,7-0 ,8-o yendigi bir sezonun sonunda SAMPIYON olup arabami bordo ve mavi disinda hicbir renk görunmemecesine susleyip ,icinde kemence disinda hicbir enstrüman bulunmayan kasedimi teybe koyup..sesini sonuna kadar acip bagdat caddesinde kutlama yapmak istiyorum ........vallahi cok zor degil ... biraz gayret ...

Lapina
08.05.2007, 00:20
Günah defterimizin kapandığı gündür o gün ! Herşey serbest !

Selman
08.05.2007, 00:23
Etmayun da:)

Erdal
08.05.2007, 00:31

gunah defterini kapatayim derken " tövbe kapilarini kapatmasak" ..........::))

Gürkan
08.05.2007, 00:43
Fener maçlarının başkalığı felan kalmadı. En son ne zaman yendik Feneri hatırlayan var mı. En kötü dönemimizde en kolay yendiğimiz takımdı fener. Son yıllarda galibiyetimiz yok. Çok iyi maçlar çıkarmamıza rağmen, sahadan yenik ayrılan biz olduk. Bir de hakem facialarınınyaşandığı maçlar var tabi ki. Eski tadı yok Fener maçlarının.

fenerle hakemin macın sonucuna etki etmediği maçlarıda hatırlamıyorum.

Egemen
08.05.2007, 01:21
ne garip.. ben bi tek 95-96 yı hatırlıyorum..

BDiler61
08.05.2007, 01:25
ziyaya rağmen feneri yenmek güzel olacak

osmanselcuk
08.05.2007, 01:32
geçen yıl benzer bir durum olmuştu. şampiyon olduklarını zannederken manisa felakatiyle sarsılmışlardı. neden bu sefer de biz yapmayalım, bizim içim müthiş olabilecek bir skorla, onlar için kabus gibi.... hala sızlar yarası 96 nın. kim unuturki o maçı.......

Adem Erdoğan
08.05.2007, 01:38
Bu bir intikam maçı olamaz.Olmamalı.

Hüseyin Çümen
08.05.2007, 04:08
tekrar hayata bağlar bizi bi febe galibiyeti

tsakrep61
08.05.2007, 04:14
onları yenmelıyız ama sadece kendımız ıcın ne baska bır kus nede baska bır kopek turevı ıcın onları yenmelıyız sadece kendımız ıcın... sadece...

Hüseyin Çümen
08.05.2007, 05:20
biz yenelim gene şampiyon olsunlar umrumda değil yeterki yenelim.

otm61
08.05.2007, 05:30
Bu macdan zerre kadar umudum var ise .. Bizim icin prestij maci ama nuri albayrak geliyor aklima ali koc adina herkesden ozur dilemeye bile razi olan biri .. Fener icin cok kritik bi maci satarmi satar !! Defolun artik !!

Hüseyin Sahtiyan
08.05.2007, 08:31
şu pozısyonda bıle 6 otobus ıstanbuldan yola cıkmaktır fener macı ;)

DİNÇ
08.05.2007, 09:40
şu pozısyonda bıle 6 otobus ıstanbuldan yola cıkmaktır fener macı ;)

Biz de sizleri bekliyoruz İzmirliler olarak...

Ancak İzmir de 3 istanbul takımıyla oynadığımız maçlarda pek şansımız olmuyor...

Beni en çok üzen ise; eğer bu istanbulun kuş beyinli takımı bizi yenerse ve diğer sümsük istanbul takımları puan kaybederse kuş beyinliler şampiyonluklarını kutlayacaklar...

Biz ise yine boynumuz bükük onları seyredeceğiz...

Ama bu sefer üzerimdeki formamı sonuç ne olursa olsun çıkarmayacağım...

Ya da mantalite mağlup olup, biz galip gelirsek biz inletiriz Atatürk Stadını...
Allah Yardımcımız olsun...

Muhammet_61
08.05.2007, 11:06
Fikstür ele alındığında ilk bakılan maçtır....

İşte bu söz herşeyi anlatıyor zaten. Her zaman ayrı bir önemi vardır Fb maçlarının. Hazırlık maçı bile olsa bir heyecanı vardır.

bordoylamavi
08.05.2007, 14:08
bu maçın hiç ama hiç bir önemi yok eğer olaya mantıklı yaklaşırsak. hiç bir önemli ve gerekli maçta feneri yenemiyoruz bırak feneri kimseyi yenemiyoruz önemli maçlarda. önem nedir kupaya ve şampiyonluğa götüren maçtır. bi maçta da kendimizde aramadık kusuru hep fener masa oyunlarıyla kazandı dedik. her önemli fener maçında stres çekingen bir futbol hep öyle olmadı mı

POYRAZ
08.05.2007, 15:56
Kusuru kendimizde de arayacagiz elbette ama yapilan oyunlar da ortada renkdas,.

kudu_61
08.05.2007, 16:21
Hababam sınıfının kel mahmut ile birlikte tek korkusudur TRABZON maçları hadi koçlarım bizim için ezin ezikleri....

Burçak
08.05.2007, 16:22
hakem bidefa olsun adil maç yönetse ne olur sanki. bu son yıllarda alınan kötü sonuçlarda herzaman ama herzaman hakem başrol oynamıştır. bu şekilde maç kazanıp nasıl bişe yokmuş gibi davranabiliyolar hayret ediyorum..

ceserdar
08.05.2007, 19:07
geçen yıl benzer bir durum olmuştu. şampiyon olduklarını zannederken manisa felakatiyle sarsılmışlardı. neden bu sefer de biz yapmayalım, bizim içim müthiş olabilecek bir skorla, onlar için kabus gibi.... hala sızlar yarası 96 nın. kim unuturki o maçı.......

Sen üzülmüşsündür fenerin şampiyonluğu kaybettiğine

ilhan
08.05.2007, 19:34
Yazı harika olmuş. Eline sağlık Tunga .

sbay
08.05.2007, 20:35
feneri yenersek şampiyonluk sevinci yaşayanların sıfatlarını görmek isterim...

Hüseyin RİZELİ
08.05.2007, 20:55
ıcımızdekı karısıklıga ragmen feneri ezecegız...

Emin Danışmaz
08.05.2007, 20:59
hiç umudum yok ama umutsuzda olmak istemiyorum işin kötü tarafı eşim fb li evleneli bi kez olsun o na karşı bi galibiyet yüzü göremedim..Şimdi diyorum neden olmasın...:tsbayrak:

hüseyin1975
08.05.2007, 21:02
Simdi bizim Futbolcular Fener macina nasil konsantre olacak??

Haciosmanogluna bakarsan konsantrasyonlarini bozacak aciklamalar degilmis!

Ben Futbolcu olsam MIGDEM BULANIRDI ve Maca kendimi veremezdim!!!!

Şuayip Aydın
08.05.2007, 21:13
aynen katulıyom san huseyin75 abi ama artık ezigi yenme vakti geldi tolganın dedgi gibi onlar prfosyonel oyuncu sha icinde her seyi unutup maca kontre olmaları gerekiyo sivas macında bu oladu ezigin karsında bu olcak ben eminimmm

Trunks
09.05.2007, 05:01
normal bir mac olacak

en azindan ben öyle görüyorum

Emre Emiroğlu
09.05.2007, 05:19
Gollü mac olur ve yeniliriz gibime geliyor.. umarım bi sürpriz yaparız

Murat Altun
09.05.2007, 13:38
hakem bidefa olsun adil maç yönetse ne olur sanki. bu son yıllarda alınan kötü sonuçlarda herzaman ama herzaman hakem başrol oynamıştır. bu şekilde maç kazanıp nasıl bişe yokmuş gibi davranabiliyolar hayret ediyorum..

yok hakem adil olmasın bir kerede bizden yana olsun hakem ile yenelim ve şampiyonluğu kaybetsinler hakem yüzünden görsünler acıyı bak nasıl kuduz köpek gibi saldırıyorlar etrafa şerefsizler her maç hakemle yeniyorlar birde oratada şampiyonuz diye geziyolar
hakem adil olsa zaten son 2fener şampiyonluğu bizimdi

bak yine aklıma geldi tövbe töveeee

......................... anladı febe onu

Samet Berber
09.05.2007, 16:56
ya ben zaten ne fenerden ne de taraftarından korkmuyorum ben bi tek maçın hakeminden korkuyorum sahi açıklandı mı kimmiş hakem ???????

FcTRABZONSPOR
09.05.2007, 17:05
Haklısınız bir başkadır febe maçları ama TABİKİ YENERSEN:):):):)

TSezgin61
09.05.2007, 18:00
fener bize cik cik yapsanaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa:D

coskun0661
09.05.2007, 18:58
şu macı kazanalım başka bir şey istemıyorum ..şimdiden havaya girdık bile..inşallah kazanırızda keyfımız yerıne gelır...biraz olsun kanarya kuşunu korkutmuş oluruz..

A.Alper
09.05.2007, 19:37
alt tarafı fener yensek ne olur yenmesek ne olur bu adamları böyle yorumlar yaparak yüceltmeye gerenk yok bakın antuya böyle sözler geçiyo mu???

pReN@_61
09.05.2007, 19:57
bu maçı inşallah kazanacağız..

Ertuğrul ATALAY
09.05.2007, 20:04
Yav yensek tam süper olacak..

Ertuğrul ATALAY
09.05.2007, 20:06
alt tarafı fener yensek ne olur yenmesek ne olur bu adamları böyle yorumlar yaparak yüceltmeye gerenk yok bakın antuya böyle sözler geçiyo mu???

Öyle deme renktaş,
Tarihimize baktığımızda yani şampiyonluklar tarihimize....Trabzonspor fener ilk iki olmuş hep

Biz birinciysek onlar ikinci....

Ayrıca kuşsporu yenmek ligde en çok zevk aldığım olaydır....

LaZo_52
09.05.2007, 21:00
ızmırdekı gardaslarum olamazsın sampıon dıye de bagurun ne olur bız sızı burdan desteklıyecez lutfennn :D

Emre GÜRDAL
10.05.2007, 14:02

kardes sen galıba trabzonsprolu degılsın yada dunyaya yenı geldın bılmıyomsun galıba fb ye olan antıpatımızı sen ne dmek yensek ne olur yenmesek ne olur olurmu ole sey ya sen trabzonsporsun sen ıstanbul bogazından ıstanbul gıren ılk takımsın sen onalar karsı gelen ılk takımsın ve dıyosun ku yensek ne olur yenmesek ne olur eger yenersek 1.uefa sansımızı surdurmemız lazım 2.oynadıgın takım fb antıfb yanı da anla kardasum sen trabzonsporsun baska bı takım degıl adın bellı sanın bellı

LaZo_52
10.05.2007, 14:03
alper sen hangı gezegendensın ????

ÇAĞDAŞ AYDIN
10.05.2007, 14:11
Yenelim Yenelim, Bu sezon hep ağladık, sonunda bari gülelim. Bu berbat sezonun acısını unutdurmaz ama, en azından ufak bir teselli olur.

FcTRABZONSPOR
10.05.2007, 14:11
Yenelim Yenelim, Bu sezon hep ağladık, sonunda bari gülelim. Bu berbat sezonun acısını unutdurmaz ama, en azından ufak bir teselli olur.

Aynen...
:tsbayrak: :tsbayrak: :tsbayrak:

FcTRABZONSPOR
10.05.2007, 14:13
Yendikten sonra Formamı giyip bayrağımıda alıp doğru meydana:)....kanarya olmazsın şampiyon:):):)

LaZo_52
10.05.2007, 14:13
ınsallah yenecez yenemezsek ben onları yencem artıkkk

coskun0661
10.05.2007, 14:18
takım bu macı kazansın ,bize yetr başka bişiy istemıyoruzz..fenerı bi dize getirsinler izmirde..:tsbayrak: şampiyon olmasanda,kupaları almasında,seviyoruz işte varmı ötesiii...trabzonum sen cok yaşa canım feda olsun sana hiç bir seye degişilmez senın sevgın bu dünyada...:alkış:

LaZo_52
10.05.2007, 14:28
ugrunda olmeyen febe lı olsun tabutumuz bordo mavı cehennemde atesın de kavur bızı bordo maviiii:ts: :tsmeşale: :tsbayrak::tsmeşale: :ts:

coskun0661
10.05.2007, 14:31
TRABZONLUYUZ BİZ İSTEMEZ PARA PUL HERZAMN HERYERDE ANTIIII İSTANBULLLL:ts2: :ts: :bmn1:

A.Alper
10.05.2007, 15:06
naim abi doğru demiştir evet o maçlar baska ama benm dediğimm de baska bu kadar kasmaya gerek yok alt tarafı fnr nolur yensek

asimavi
10.05.2007, 15:19
naim abi doğru demiştir evet o maçlar baska ama benm dediğimm de baska bu kadar kasmaya gerek yok alt tarafı fnr nolur yensek

ne mi olur ?.....daha ne olucak hevesleri kursaklarında kalır....bizim en gıcık olduğumuz takım ezikbahçe değilmi nasıl böyle düşünüyorsun anlamadım.....

....ya tamam küçümsüyorsunda .....bide puan cetveline baksan ....

...hani biz birinci onlar beşinci olsa bu tavrını anlarım .....

A.Alper
11.05.2007, 18:27
küçümsemiyorum benim takımıma olan sevgim baska seylerle olan nefretimden kaynaklanmıyor da siz onu anlamıyosunuz

AsKeR_LaZo
12.05.2007, 20:38
ınsallah allah ın ıznıyle alcaz macı

pReN@_61
12.05.2007, 21:14
bizim en gıcık olduğumuz takım ezikbahçe değilmi

Şüphesiz...

:tsatkı::tsatkı:

Kubilay ŞAHİN
12.05.2007, 21:17
İnşallah Kazanırız...

Şuayip Aydın
12.05.2007, 21:34
yolları boşaltın karadeniz fırtınası geliyooooooooooooooooooooooo

eziklerrrrr kanatlanmiş bakalım fırtınada nasıl esegecler kesin kanatları kırılacakkkkkkkk :):):):):):):)

%100 bu kadro cıkacak

tolga
ferahat
erdnic
cagdas
cello
ayman
huseyin
yattara
ceyhun
gokdeniz
umut

Erkan
12.05.2007, 21:36
Kanarya nin firtinadan gectigi nerde gorulmus?? Yani bosuna konusmaya gerenk yok.... Mike...

Şuayip Aydın
12.05.2007, 21:40
aynen katılıyom bende burda kırılan kanarya seyredecem muhahahahahahahahaha

Erkan
12.05.2007, 21:52
aynen katılıyom bende burda kırılan kanarya seyredecem muhahahahahahahahaha
hehe imza;)

eren_61
12.05.2007, 22:01
bende yeni bi boyut kazandırıyım konuya

bir başkadır fener maçında hakem hataları

Murat Altun
12.05.2007, 23:07
simdi ziya korkağı trısmada yattara umut gökdeniz hatta ersenide sahaya sürüp hücüm oynat,tısa kesin yeneriz tabi geçmişteki gibi hakem hatalrı olmazsaa

yada ziya ne yaprsa yapsın hakem bir seferde bizden tarafa karar verse hakemle yensek onalrıda kudursalar nasıl 0oluyormuş hakemle şampiyonluğu kaybetmek anlasa ezikler

çok güzel olacaakkkk yarın maçta okadar ezik susmuş 2600 delikanlı taraftar bağırıyor .... fener olmazki sampiyon :P

Harun-61
13.05.2007, 03:52
:D onlar acisindanda bayaa önemli :D

yok böyle bi taraftar yaw:)

http://forum.antu.com/showthread.php?t=213126

alpi53
13.05.2007, 06:44
sadece yenmeyelim rezil edelim onlari... dunyaya geldiklerine geleceklerine pisman olsunlar.. 100. yil sampiyonluklari gozlerinden gelsin..

alpi53
13.05.2007, 06:45
su umit ozati bizim yattara tren etmezmi ?

ozants61
13.05.2007, 11:26
yattara yıyecek umıtı yaa şaşı ümıt gozlerını dusurecek.....tabii zıya hoca oynatırsa......saldırmalıyız beyler rezıl ettmlıyız...

eren_61
13.05.2007, 11:27

ulan bu rumlar nerden biliyo dua etmeyi?????şaşırdım valla

bi laf vardır bilirmisiniz itin duası kabul olsa gökten kemik yağardı diye:D:D:D:D:D

Erkut Ay
13.05.2007, 11:31
bizim için başka olan fener maçları en az 10 sene önceydi bu acizlerle değil şimdi bu takıma bir başka oluyor erciyes maçları....

nemo_61
13.05.2007, 12:47
çok güzel bi yazı. bunu okuyan fenerlilerin yüzü belki kızarır. ne şekilde maçlar kazandıklarını tekrar görmüş olurlar.
abi onların yüzü kızarırmı bırak Allah aşkına...
neyse dün rüyamda gördüm maç 5-1 yeniyoz ..inşallah çıkar :D:D

sbay
13.05.2007, 13:04
bende yeni bi boyut kazandırıyım konuya

bir başkadır fener maçında hakem hataları

:yattara: :yattara:

Murat Aydın
13.05.2007, 13:38
her fener maçı olduğunda bir heyecan geliyo bana ama öle böle bi heyecan değil feneri yenince benden mutlusu yok hade trabzonum güldür yüzümüzü

efemehmet
13.05.2007, 13:42
abi onların yüzü kızarırmı bırak Allah aşkına...
neyse dün rüyamda gördüm maç 5-1 yeniyoz ..inşallah çıkar :D:D
Biraz fazla uykuda kaldın galiba.... maç 2-1 trabzon lehineyken uyanamadığın için 5-1 e kadar çıkmış skor :D .....hadi hayırlısı diyelim...

pReN@_61
13.05.2007, 13:45
İnşallah kazanacağız..

Samet Berber
13.05.2007, 16:49
inş. çakarız arkadaşlar yaaa çok büyük fırtınalar kopuor içimde bi yenrsek volkan gibi patlıycam sonra gelsin fenerlilereden beleş yiyecekler içecekler :)

Misina
13.05.2007, 16:54
hiç de başka değildir fb maçları.başka olduğunu kabul etme4k fb nin bizden büyük olduğunu kabul etmektir.herzamanki gibi sıradan bir maç olacak

muratd61
13.05.2007, 16:59
ya harbiden su şikebahçe yi bi 3-0 yada 4-0 yenelimde sampiyon olsalar bile ezik bi şekilde kutlasınlar sampiyonluklarını....allahım bize hakemlerle aldıkları maclar yüzünden cok acı cektirdiler sunları bi yenelim de sampiyonluktan edelim..bu senede sampiyon olamazlar inşallah ya rabbim...

POYRAZ
13.05.2007, 17:00

Linke tiklayinca karsimiza cikanlar onlarin Islamiyet konusunda ne kadar bilgisiz olduklarini gösteriyor. Duanin nasil yapilacagini bile bilmiyorlar. "Allahim biz Trabzon'u yenelim gerisi önemli degil" diyor. Duaya bakin. Böyle dua mi olur behey sokak köpegi? Allah'tan kendilerini affetmesi icin yalvaracaklarina ne kadar korkuyorlar ki bizden, bizi yenmek icin dua topici acmislar.
Eh, domuzlarin duasi kabul olsaydi gökten suratlarina fışkı yagardi.