PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : BMN Hacettepe önemli

Ümit Küçük
04.05.2007, 23:07
arkadaslar bılıyorum bunu konunun yerı burası deıl ama unıversıte kısmına ne yazık hıc bır arkadas gırmıyo ondan buraya acma ıhtıyacı duydum
hacettepelı olan arkadasllar bılırler eskısı kadar faal bı dernegımız yok artık beytepede boranın mezun olması zaferın aynı sekılde beytepede bu sene hıc bır sey yapamadık hacettepelı trabzonlular olarak bızde artık eskıye donmek ıstıyoruz bunun ıcın ya eskıden oldugu gıbı bordomavı hacettepe dernegını devam ettırmelıyız yada yenı bı olusum ıcıne gırmelıyız yanı artık canlanmalıyız bunun ıcın hacettepelı arkadaslardan yardım beklıyorum bu baslık altında veya scarface6161@yahoo.com.tr adresınden ulasabılrıler saygılarımla
ümit küçük

CeSS
04.05.2007, 23:56
Sevgili Ümit ;

Bizlerde Hacettepeyi çok özledik. Bora'nın askerden gelmeside yakındır. İnşallah kısa zamanda yine eskisi gibi güçlü olarak toplanabilirsiniz. BMN Ankara olarak her zaman yanınızdayiz...

cemilsezgin
05.05.2007, 00:10
evet arkadaşlat ümitle az önce telefonda görüştük yarın hacettepede buluşucaz ve konuşacaz hacettepe inşallah eskisi gibi güçlü bir şekilde trabzonsporumuzun sesini duyurmaya devam edecek

selçukabi
05.05.2007, 09:08
Hacettepeyi biz de özledik. Ey gidi Bora hey...Ocak ayında dönüyor askerden. Kampüste stand açmanız lazım. Gereken her türlü yardıma hazırız. Şişşşt dinle burayı diye bir bağırırız uşaklar gelir....:D

Gökhan Bozyiğit
05.05.2007, 09:39
Bordo-Mavi Hacettepe zamanında BMN'nin yardımlarıyla kurulmuştu, ve bayağa aktif olmuştu. İnşallah eski günlerine en kısa geri döner. BMN her türlü yardımı tekrar yapmaya hazırdır.

Ümit Küçük
05.05.2007, 11:13
yardımlarınız ıcın saolun arkadaslar bugun cemılle oturup konusacaz

cemilsezgin
08.05.2007, 16:38
Bordo-Mavi Hacettepe zamanında BMN'nin yardımlarıyla kurulmuştu, ve bayağa aktif olmuştu. İnşallah eski günlerine en kısa geri döner. BMN her türlü yardımı tekrar yapmaya hazırdır.

en kısa zamanda hacettepe tekrar aktif hale gelecek

POYRAZ
08.05.2007, 17:28
Evet Hacettepe neredesiniz?;)

Ümit Küçük
08.05.2007, 22:14
Evet Hacettepe neredesiniz?;)

heryerdeyiz :)