PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Fenerbahçe 2 - 2 Trabzonspor (32. Hafta)

Sayfa : 1 2 [3] 4 5 6 7 8 9 10 11 12

yns61
04.05.2007, 23:06
keçeli gol gol gol

pReN@_61
04.05.2007, 23:11
Allah'ın izniyle bu maçı kazanacağız.Saldır TRabzon'um oooleeeey!

MrbLack
04.05.2007, 23:12
işte sımdı fedakarlık zamanı :) bınıcez otobuslere ızmır ankara van elazıg nerdeyse trıbunde olcaz ıns;)
Kanka hani bizim gözümüzde bi taraftar kesimi vardı ya şöyle şöyle yaparlar ancak diye bu da piyasaya çıkmış oldu.

macka61
04.05.2007, 23:26
Fenerbahçe'ye miting engeli

DHA

Beşiktaş maçında çıkan olaylar nedeniyle verilen 1 maç seyircisiz oynama cezasının Tahkim Kurulu tarafından 1 maç saha kapatmaya dönüştürülmesi üzerine 13 Mayıs'taki Trabzonspor karşılaşmasını İzmir'e aldırmak isteyen Fenerbahçe, miting engeliyle karşılaştı.

Aynı tarihte İzmir'de düzenlenecek Cumhuriyet mitingi nedeniyle Fenerbahçe-Trabzonspor maçının güvenliğinin sağlanmasında güçlük yaşanabileceğini belirten emniyet yetkilileri, müsabakanın başka bir kente alınması yönünde görüş bildirdi.

Maçın İzmir'de oynanıp oynanmayacağının 9 Mayıs Pazartesi günü yapılacak İl Spor Güvenlik Kurulu toplantısında netlik kazanacağı bildirildi.

oguzkoc
04.05.2007, 23:35
keçelinin bu hafta gol atması iyi olmadı :)

2 haftadır yattaranın formundan memnun olmayan ziya fener maçına %1500 ihtimalle yattarayı kulübeye alacak keçeliyi oynatacak.. hatta ceyhun yerine ersenide oynatabilir ve bir maçı da kanser olarak geçirebiliriz.

ziyanın 11:
tolga
ferhat
erdinç
çağdaş
celalettin
keçeli
ayman
hüseyin
gökdeniz
ceyhun
umut

Oemer61
04.05.2007, 23:35
keçelinin bu hafta gol atması iyi olmadı :)

2 haftadır yattaranın formundan memnun olmayan ziya fener maçına %1500 ihtimalle yattarayı kulübeye alacak keçeliyi oynatacak.. hatta ceyhun yerine ersenide oynatabilir ve bir maçı da kanser olarak geçirebiliriz.

ziyanın 11:
tolga
ferhat
erdinç
çağdaş
celalettin
keçeli
ayman
hüseyin
gökdeniz
ceyhun
umut

:D Maalesef haklisin kardes maalesef:(

Ahmet Karaman
04.05.2007, 23:37
ziya doğan başımızda olmasın rahat yeneriz bu ezikleri..

Vkgz
04.05.2007, 23:38
Sıra geldi Feneri Şampiyonluktan Etmeye

Özsu
04.05.2007, 23:53
Sıra geldi Feneri Şampiyonluktan Etmeye

İnşallah...

Cem Akyüz
04.05.2007, 23:55
bu ikinci devre 2 maçı cok bekliyodum biri fener ki haftaya öbürüde bursa b 2 maçı kazansak çok mutlu olucam

Tolga_61
05.05.2007, 00:37
Valla bugünkü gibi oynarsak ne feneri ne de bursayı yeneriz takımda iki pas yapan adam yok anlık bi gaza gelecez de gol atacağız sonra da dua edip gol yemeden maç sonunu bekleyecez. Bu gidişle 4.lükte zor..

sametaydin
05.05.2007, 03:55
bu maç zor olacak. haddimizi bilerek oynamalıyız. kotraatak futbolu oynamalıyız bence. hızlı adamlarımızla bu işi bitiririz. fb iyi takım onlara karşı açık oynarsak pozisyon bulurlar her zaman.

DeAgLeMaNyAq
05.05.2007, 05:38
Ziya Hoca, Keçeli'yi gol attı diye Fener karşısında ilk 11'e sürecekse yazıklar olsun onun hocalığına...

Mehmet Fatih Yavuz
05.05.2007, 05:46
tahmin ettiğim gibi tarafsız sahaya alınmış.. ama hayret aurelio nun cezası inmemiş.. gelişme var...

açıkçası umurumda değil kim şampiyon olmuş kim olmamış..
ben olmadıktan sonra kim olursa olsun..
feneri şampiyonluktan etmek de umurumda değil..

sadece galip gelmek umurumda olur fener maçında..

biz kazanalım da sonuçları ile muhattapları ilgilensin..

Nytre
05.05.2007, 07:56
tarafsız saha neresi o da belirlendi mi.... izmir olabilir herhalde...
inşallah yeneriz...

önemli olan BİZİZ!....

hüseyin1975
05.05.2007, 08:52
appiah görsün yeter. ortasahada hem aurelio hem appiah olmayınca hüseyin ve ayman ikilisi yer bitirir fenerbahçeyi :)

Dogru.
Yerlerine Deniz ile Selcuk oynar:D

asimavi
05.05.2007, 09:05
yahu bu tarafsız saha nasıl oluyo ....

...iki takımın seyirciside eşitmi alınıyo maça....

Emirhan Makul
05.05.2007, 11:01
BENDE ONU SORACAKTIM YA benim duyduğuma göre izmirde fenerin kendi sahası gibi sayılacak yani kadıköye ne kadar Trabzon taraftarı alınacaksa izmirede o kadar alınacak

aaahmet61
05.05.2007, 11:05
bana göre yarı yarıyadır.

yavuss
05.05.2007, 11:25
EĞER ziya doğan bir korkaklık yapmassa feneri şampiyonluktan edicez inşallah.....

hüseyin1975
05.05.2007, 11:27
bana göre yarı yarıyadır.

Ev sahibi uygulamasi gecerli.
Yani bize 5%:mad:

Feneri cezalandirmadilar:mad:

Ümit Küçük
05.05.2007, 11:34
bugun 5 mayıs 2007 yıkıldıgım tarıh ama o ezıkler ıı bılsın 12 mayıs 2007 saat 21:45 onların yıkıldıgı gun olacak

hüseyin1975
05.05.2007, 11:35
bugun 5 mayıs 2007 yıkıldıgım tarıh ama o ezıkler ıı bılsın 12 mayıs 2007 saat 21:45 onların yıkıldıgı gun olacak

Insallah!!!

selçukabi
05.05.2007, 11:40
Fenerbahçe’ye miting engeli

Sahası bir maç kapatıldığı için Trabzonspor karşılaşmasını İzmir Atatürk Stadı’nda oynamak isteyen Fenerbahçe’ye kötü haber.
05.05.2007

İzmir Emniyet Müdürlüğü yetkilileri, aynı tarihte İzmir’de düzenlenecek Cumhuriyet Mitingi nedeniyle, güvenliğin sağlanmasında büyük zorluk yaşanabileceğini dile getirip, karşılaşmanın başka bir kente alınmasını istedi. Maçın İzmir’de oynanıp oynanmayacağı, pazartesi günü yapılacak İl Spor Güvenlik Kurulu toplantısında netlik kazanacak.
Kaynak; fanatik.com.tr

hüseyin1975
05.05.2007, 11:43
Bugün nasilsin?

Heyecan varmi heyecan?

Kalbin SIKISMAYA basladimi?

Bugüne kadar kac kisinin HAKKINI yedim acaba bugünden itibaren 3 Hafta boyunca bunun cezasini cekecekmiyim diye kendine soruyormusun?

DARLANIYORMUSUN?

Taraftarima ne vaadler verdim, acaba beni AFFEDEBILECEKLERMI diye DERTLENIYORMUSUN?

Beni kimse SEVMIYOR, ben nerede HATA yaptim diye kendine soruyormusun?

1996 ve 2005 senelerinde ne GÜNAHLAR isledim, Allahim beni AFFET diyormusun?

Bu Dünyada yaptiklarinin Bedelini artik ödeyemezsin, acaba öteki dünyada ödeyebilirmiyim diye kendine soruyormusun?

Haftaya nasil yüzüme bakacaksin bunu düsünüyormusun?

Allah seni bildigin gibi yapsin emi!:tsbayrak:

hüseyin1975
05.05.2007, 11:46
Bugün nasilsin?

Heyecan varmi heyecan?

Kalbin SIKISMAYA basladimi?

Bugüne kadar kac kisinin HAKKINI yedim acaba bugünden itibaren 3 Hafta boyunca bunun cezasini cekecekmiyim diye kendine soruyormusun?

DARLANIYORMUSUN?

Taraftarima ne vaadler verdim, acaba beni AFFEDEBILECEKLERMI diye DERTLENIYORMUSUN?

Beni kimse SEVMIYOR, ben nerede HATA yaptim diye kendine soruyormusun?

1996 ve 2005 senelerinde ne GÜNAHLAR isledim, Allahim beni AFFET diyormusun?

Bu Dünyada yaptiklarinin Bedelini artik ödeyemezsin, acaba öteki dünyada ödeyebilirmiyim diye kendine soruyormusun?

Haftaya nasil yüzüme bakacaksin bunu düsünüyormusun?

Allah seni bildigin gibi yapsin emi!:tsbayrak:

klidalı_4161
05.05.2007, 11:47
Ya dert etmeye gerek yok TRABZONUM zate fener maclarına asıldıgı kadar hıc bır maca asılmıyo inş güzel bi galibiyet alırız:ts: :tsbayrak:

asimavi
05.05.2007, 11:48
ne anladık tarafsız sahadan o zaman ...

....ulan ne kadar sereften mahrum bunlar ya .....

...ama onlarda suç yok...

..suç bizim kendini başkan ve yardımcıları zanneden gelin kaynanada

..birbirinizi, yiyeceğinize karşı cıksanıza şu karara....

....ama olurmu zoruna gider nuri albayrğın nede olsa saygın bi aile onlar....

champions
05.05.2007, 11:55
Tarafsız saha olsa ne farkedecek ?Eşit seyirci istiyosun İlk yarıdaki taraflı sahada oynanan maçı ne çabuk unuttuk Avni Akerde oynamıştık değil mi?
Ne olmuştu? Sadece yenilgi değil ezilmiştik Daha önce? Daha da önce?
Kazanmak istiyosan her şartta kazanacaksın %5'e 10'a bakmadan!

Bahtiyar
05.05.2007, 11:56
bu maçta da febe taraftarı koro halinde hacosmanooo un anasına söverse şaşırmam. o taraftarı öyle bağırtanlar sonunu düşünmeleri lazım.

asimavi
05.05.2007, 12:00
Ya dert etmeye gerek yok TRABZONUM zate fener maclarına asıldıgı kadar hıc bır maca asılmıyo inş güzel bi galibiyet alırız:ts: :tsbayrak:

ya o kadar asılıyoki 5 senedir koparamadı ....

...fener maçlarına asılan bi fatih vardı şimdi oda yok ...

...neyine asılıyon .....

...fener şampiyonluğa oynarken biz fenerden ne zaman maç aldık ...

...gerçekçi olmak lazım biz alsakta vermezler bize o maçı...

....bak önce seyircisiz dediler ...şimdide tarafsız sahaya döndüler...

...yarında şükrü saraçoğluna döner ts taraftarı bile almazlar içeri...

...bu kadar da olurmu ...evet olur ...bu ligde neler olmadıki..

...küme düşen takım uefaya gidiyorsa bu da olur....

champions
05.05.2007, 12:05
...küme düşen takım uefaya gidiyorsa bu da olur....

Bunun neresinde anormallik?Küme düşen takım Uefaya gidemez diye bi kural mı var?

amour_61
05.05.2007, 12:06
arkadaşlar şimdi bir hesap yaptım ikici yarıda hiç puan kaybetmeseydik şuanda 61 puanla liderdik tam 13 puan kaybettik 2.yarı.Ahhh yaaaaa

asimavi
05.05.2007, 12:07
Tarafsız saha olsa ne farkedecek ?Eşit seyirci istiyosun İlk yarıdaki taraflı sahada oynanan maçı ne çabuk unuttuk Avni Akerde oynamıştık değil mi?
Ne olmuştu? Sadece yenilgi değil ezilmiştik Daha önce? Daha da önce?
Kazanmak istiyosan her şartta kazanacaksın %5'e 10'a bakmadan!

....tamam doğrusun da ..

..benim kızdığım nokta ....neden bu kadar kolay karar değişebiliyor...karşıdaki takım trabzon diye .....yoksa gs olsa idi yaparlarmıydılar bunu ...

....bizimkiler diyorum kavga edeceğine buna itiraz etsinler.....

...yoksa elbette çıkıp alacaksın maçı mazeret göstermeden ....ama nerde....

amour_61
05.05.2007, 12:08
maç tarafsız bir sahada arkadaşlar

asimavi
05.05.2007, 12:12
maç tarafsız bir sahada arkadaşlar

...adı tarafsız......o sahanın.....

...içi hep eziklerle dolu olacak ....

amour_61
05.05.2007, 12:12
dünkü maçın devre arasında istifa seslerine dayanamayan başkan stadı terk etti.inşallah kulubude terk eder.

asimavi
05.05.2007, 12:13
bende öyle sanırdım tarafsız sahayı ama türkiyede öyle değilmiş

forza61ts
05.05.2007, 12:18
ikinci yarının en iyisi takımıyızz...... bu sezon lig cok z ziy a hocaya yuklenmek fılan cok anlamsız sonuna kadar kendısını desteklıyoruz yanındayız hocamn .. senınle sampıyoznu seneye sabreddddelım beyler trabnzonsporu yurekten seven kardesler destek verelım kostek olmayalım.. trabzonspor başarıyı ancak ıstıkrarla sağlar 2 kere ıkı 4 bu boyle bılıne...

forza61ts
05.05.2007, 12:20
arkadaşlar şimdi bir hesap yaptım ikici yarıda hiç puan kaybetmeseydik şuanda 61 puanla liderdik tam 13 puan kaybettik 2.yarı.Ahhh yaaaaa
ziya hocayı rahat bıraksalar olcaktı emınımde adamı bı rahat koymadıkkı paso eleştırı ama olumzsuzz negatif - ..........

Kadir Aydın
05.05.2007, 12:23

Varsayalım öyle oldu. febe maçına onların önünde girdik. stres ve baskı kaldıramayan takımımız muhtemelen bir yenilgi alacaktı ve liderlikten olacaktık dahası yine bir febe maçıyla şampiyonluktan... yooooo, o zaman bu kalp bir ikincisini kaldıramazdı.

forza61ts
05.05.2007, 12:23
dünkü maçın devre arasında istifa seslerine dayanamayan başkan stadı terk etti.inşallah kulubude terk eder.
inşallah gitmez ziya hoca takıma sahiplenmiş kenetlenmiş senye eseceğiz her kulvarda toz duman ... eyttttttttt

hüseyin1975
05.05.2007, 12:24
Sevgili Futbolcu kardeslerim.

Bu sezon öyle yada böyle gececek.

Kiminiz Takimda kalacaksiniz, kiminiz Paranizi eksizsiz alacak ve baska
Takima gideceksiniz.

Kiminiz bu Sezonun ardindan üzülecek, kiminiz ise umursamayacaksiniz.

Ama hepinizin henüz bu KUTSAL FORMAYI giyerken bilmeniz ve yapmaniz gereken var!

Biz Trabzonsporuz ve biz her maci kazanmak isteriz!

Bilhassa Istanbulun 3 kizkardesini yenmek isteriz!

Bu Sezon BJK ve GS'yi yendiniz.

Simdi sira 3 kizkardeslerin en kallesini yenmekde!

Bunu bizlere borclusunuz.

Hic olmazsa azicikda olsa hatirimiz icin!

Peki sizden istedigimiz zormu?

HAYIR! Asla zor degil!

Kücük maclari TD, Büyük Maclari Futbolcular kazanir!

Siz kendinizi Büyük Futbolcu olarak görüyormusunuz?

O zaman bunu göstermenin zamani geldi!

O gün geldiginde sahaya cikarken sunu unutmayin:

YÜREKLI OLUN.

KORKMAYIN!

ÖLÜMÜNE OYNAYIN!

ARKANIZDA OLDUGUMUZU BILIN!

HERSEY :bmn1: ICIN!!!!:tsbayrak:

Mustafa
05.05.2007, 12:25
ikinci yarının en iyisi takımıyızz...... bu sezon lig cok z ziy a hocaya yuklenmek fılan cok anlamsız sonuna kadar kendısını desteklıyoruz yanındayız hocamn .. senınle sampıyoznu seneye sabreddddelım beyler trabnzonsporu yurekten seven kardesler destek verelım kostek olmayalım.. trabzonspor başarıyı ancak ıstıkrarla sağlar 2 kere ıkı 4 bu boyle bılıne...

arkasındayız deme yahu şuna arkasındayım de burda senin dışında bu şekilde düşünen kimse yok kel ziya acil defolmalı artık

Kadir Aydın
05.05.2007, 12:28
arkasındayız deme yahu şuna arkasındayım de burda senin dışında bu şekilde düşünen kimse yok kel ziya acil defolmalı artık

olur mu arkadaşım, adam elinden ne gelirse yapıyor daha ne yapsın?

Mustafa
05.05.2007, 12:32

ewet elinden gelen herseyi yapıyor nerdeyse başaracaktı trabzonsporun büyük hedefi olan uefa kupasına katılayı

Soner Kurt
05.05.2007, 12:33

Açık ara şampiyon olsaydık bu sene bu futbolla bu forumun %60 ı istemez yine ziyayı. bende istemeyen grupta olurdum. Ben Trabzonsporumu ezik futbolla görmek istemiyorum. siz görmek istiyorsanız savunmaya devam edebilirsiniz.

Kadir Aydın
05.05.2007, 12:41
Açık ara şampiyon olsaydık bu sene bu futbolla bu forumun %60 ı istemez yine ziyayı. bende istemeyen grupta olurdum. Ben Trabzonsporumu ezik futbolla görmek istemiyorum. siz görmek istiyorsanız savunmaya devam edebilirsiniz.

O zaman geride kalan 24 yılın hesabını soracaksınız birilerinden. Bazı dönemler hariç ne zaman oldu bu dedikleriniz? Ya da olan dönemlerde sonuç ne oldu?

Soner Kurt
05.05.2007, 12:46
O zaman geride kalan 24 yılın hesabını soracaksınız birilerinden. Bazı dönemler hariç ne zaman oldu bu dedikleriniz? Ya da olan dönemlerde sonuç ne oldu?

Bu sene haricinde hangi sene bu kadar önliberoyla oynadık? Hangi dönem her maçta bir gol atıp Geriye yaslandık? Küme Düşeceği kesin olan bir takıma Karşı hangi yarı finalde ezik futbol oynadık.

Kadir Aydın
05.05.2007, 12:49
Bu sene haricinde hangi sene bu kadar önliberoyla oynadık? Hangi dönem her maçta bir gol atıp Geriye yaslandık? Küme Düşeceği kesin olan bir takıma Karşı hangi yarı finalde ezik futbol oynadık.

Yapma Allah aşkınaa yaaa.. geriye dön biraz hatırla, may dönemlerindeki rezalet durumu bir hatırla dahası 96 dan sonraki o iğrenç dönemi bir hatırla...

asimavi
05.05.2007, 12:58
Yapma Allah aşkınaa yaaa.. geriye dön biraz hatırla, may dönemlerindeki rezalet durumu bir hatırla dahası 96 dan sonraki o iğrenç dönemi bir hatırla...

...hiç bir dönemde küme düşen bir takıma elenmedik kupadan...

...bu önemlidir...neden mi..

...çünkü bunlar tarihe geçer ...bir leke olarak kalır silinmez...

....o dönem karanlık bir dönemdir ama böyle bir durum yaşanmamıştır..

.....gelecek bir şampiyonluk o yılları unutturur ama erciyes faciyasını asla...

cyberentalpi
05.05.2007, 12:58
Izmirde olmayacak sanirim mac.
Aslinda en uygun yer Izmir. Seyirci kapasitesi Izmirde birinci lig macinin olmamasi olsada alsancakta olmasi gibi sebeplerle.
Ote yandan 9 Unda izmirde Kupa finali var. Akabinde 13 unde Cumhuriyet Mitingi var. Emniyet simdiden kiviriyor Guvenlik zor saglanir diye. O gun fazla mesai yapiversinler ne olur ki?
Izmirde bir de yuzumuz gulmuyor. Umarim Bu sefer gene oynanirde Fb yi ezdigimizi seyrederiz

Kadir Aydın
05.05.2007, 13:01

İyi oynayan her takıma yenilebilirsiniz bu normaldir. Abartmaya gerek yok. Haaa ille de kanıt isterseniz bir zahmet rahmetli Mehmet Tan'ın eski yazılarını bulup netten okuyun. O zaman hatırlarsınız ne durumda olduğumuzu.

Emre B.
05.05.2007, 13:02

İlk yarının da en başarısız takımlarından biriyiz.5.'lik ne zamandan beri başarı?

Soner Kurt
05.05.2007, 13:02

http://www.trabzonspor.org.tr/ligfiksturleri.asp buyur incele renkdaş

Enes Berfin
05.05.2007, 13:13

2001 Yilini hatirla, ben o dönemi hic unutamiyorum Trabzonypor tarihinde bukadar kötü duruma düsmemisti o dönem.

Kaynak: http://www.trabzonspor.org.tr/ligfiksturleri.asp?sezon=2001-02

trapezus61
05.05.2007, 13:18
İnşallah maç Ankarada olur...

Bahtiyar
05.05.2007, 13:19

daha takımmı kaldı rezilliğimiz dillere düştü yazıklar olsun bunu yapanlara yaptıranlara.

Vkgz
05.05.2007, 13:21
daha takımmı kaldı rezilliğimiz dillere düştü yazıklar olsun bunu yapanlara yaptıranlara.

Abartılırda bu kadar abartılmaz yani.

fırtına4161
05.05.2007, 13:21
ziya hocaya destek verelim. seneyede kendimizi ligA da buluruz. artık süperligde şamp. olamadık 2.LİGde oluruz....
bırakalım bu işi arkadaşlar ZİYA DOĞANLA bu iş olmazzzzzzzzzzzzzz

Vkgz
05.05.2007, 13:23
ziya hocaya destek verelim. seneyede kendimizi ligA da buluruz. artık süperligde şamp. olamadık 2.LİGde oluruz....
bırakalım bu işi arkadaşlar ZİYA DOĞANLA bu iş olmazzzzzzzzzzzzzz

herşey iyi gitmiyor tabiki ama bence saçmalıyorsunuz

fırtına4161
05.05.2007, 13:25
:ts2: trabzonspor bu kadar küçük düşürülmedi.
ERCİYES tarih yazdı, ZİYA HOCA seyretti

SEVTALI KARDIA
05.05.2007, 13:26
Turk futbolunun ne kadar satilmis kisiler tarafindan yonetildigini acik ve net olarak gorduk goruyoruz .

Trabzonspora ceza verildimi (anadolu takimlarina) ya seyircisiz stad kapaniyor yada baya uzakda mac yaptiriliyor. ammasi cimmasi yokkkkk

istanbul takimlarinin cezalari nedense her zaman belirli kapilardan geri donuyor sonrada cikacagiz Turkiyede HELALINDEN FUTBUL OYNANIYOR DIYECEGIZ VEDE SAVUNACAGIZ.

Ezikbahcenin oyuncularinin taraftar denen o pisliklerin yoneticilerinin yaptiklarini bizim kiler yapmis olsaydilar galiba ceza olarak sunlari mutlaka ve mutlaka vermislerdi.

1.3/6 puan indirim
2.2 mac saha kapatma
3.2 mac seyircisiz mac
4.pisligi yapan futbolculara en azindan 5 mac
5.antronere en aizndan 3 ay turbun
6 yonetimin galiba eve gonderilirdi ve saire ve saire

ya biz neleri tartisiyoruz kimlerle ugrasiyoruz, bizim gururlu serefli davamiz nedir ve bu davayi Trabzonsporda anlamayan kisiler varmi yokmu!!!! biz bunlari tartismamiz lazim gelecegimizi dusunuyorsak basari bekliyorsak yoksa tartismanin hic bir anlami kalmiyor evet butun hebimiz basari icin Trabzonspor icin dusunceler uretmeye calisiyoruz ama eskilerden ders aldikmi aliyormuyuz (bence hayir, almiyoruz alamiyoruz) nedeni ne nedeni bizleri yonetenler sahada top kosturan futbolcular hic biri ne gordukleri olaylardan oynadiklari maclardan neden duyduklarindan buyuklerinden ders almadiklarindan bize yanlis ornek olanlar var bunlar yasadigimiz ortam'dir.

neyse gelelim Ezikler macina bu maci bence Trabzonspor alacak nedenleri saymak bile istemiyorum ama bu oyun sahda bitirilir biter oynanir dersek bence evet sahada birileri filmlerdeki gibi rollerini en iyi sekilde yapacaklarindan suphem yokdur ama Adnan Yilmaz'in dedigi gibi biz nelerini gorduk faik dayi....

Erdinç Barutçu
05.05.2007, 13:30
Bende çok isterim ama ankaranın sahası her hafta maç trafiğini kaldıramıyor..İnşallah ankarada olur ama büyük ihtimalle izmirde olacak

Vkgz
05.05.2007, 13:31

%90 izmirdeymiş dün stvhaber tv de söylediler

Erkan
05.05.2007, 13:35
Boyle ceza mi olur ya... Adamlara diycen ya seyircisiz... YA da Trabzonda :)

Egemen
05.05.2007, 13:41
%90 izmirdeymiş dün stvhaber tv de söylediler

walla mitingle aynı güne denkgeldiği için yetkililer 9 mayısta tekrar görüşecek..
o gün belli olcak durum. ama izmirde olması kuvvetle muhtemel

Bahtiyar
05.05.2007, 13:51
silinmiştir

Bahtiyar
05.05.2007, 13:52
tarftar klübü komik duruma düşürdü zaten lafıdada fazla abartmamışım ki

sbay
05.05.2007, 16:06
maç izmirde olmayacak büyük ihtimalle....maç günü miting varmış ve güvenlik konusunda sıkıntılar yaşanabilir diye başka bir ilde olacak maç....

Sefa Murat Dokuz
05.05.2007, 16:10
maç düne kadar %100 izmirdeydi çünkü haftaya 2 ankara takımı da içerde oynayacak stadlar müsait değil
fakat 13 mayıs cumhuriyet mitingi nedeniyle vallik ve emniyet sadece mitinge yoğunlaşmak mı ne istiolarmış bu yüzden futbol federasyonuna başvurdular ve maç izmirden alınacak
bursa samsun geçiyor haftaya bursada bjk maçı var bu yüzden bu seçenek de gidiyor
F.federasyonu izmiri hala ilk seçenek tutuyor

Hüdai Pervaneli
05.05.2007, 16:20
gbiz fener iyenerik hemde mustafa keceli ile mustaf tekbasina yeter fener e

sbay
05.05.2007, 16:25
antalyada maç varmı o hafta eğer yoksa antalya da seçenekler arasına girebilir...

Emre GÜRDAL
05.05.2007, 16:36
mac ızmırde olabırlıdı ama ben de ıstıyorum kı olsun olımpıyatta

POYRAZ
05.05.2007, 16:40
Ya bu tinerciler ceza aliyorlar ama yine de seyircili oynaniyor. Sahasini kapattiysan ne oldu? Yine seyircili oynayacak. Bizim de her yerde taraftarimiz var bizim icin SIKINTI yok ama madem ceza verdin, seyircisiz oynama cezasini saha kapatmaya cevirdin o zaman tribünleri yari yariya yapacaksin. Aksi taktirde Kadiköy'de de bize 2000 kisilik yer vereceklerdi simdi macin oynanacagi stadda da 2000 kisilik yer verecekler. Ne anladim öyle cezadan. Tribünler yari yariya olmali.:mad:

Erdem Keser
05.05.2007, 16:41
madem fenere ceza verecekler o zaman maçı istanbulda bi stadta oynatsınlar tribündede fener taraftarı olmasın en iyisi bu federasyon başkanı olsam cezaları böyle yaparım bak bidaha stadta küfür oluyo mu

Hu3|Y4
05.05.2007, 16:43
fenere karsi kayb edicegiz... his iste!

fener iste... fener gibi ters takim tanimiyorum!
yinede ins trabzonspor! hayirlisi!

fener zaten cezaliydi... taraftar olmucakti... ama ceza kalkmis! baya bi cezalar kalkmis... nekadar gicik bir takim...

POYRAZ
05.05.2007, 16:46
fe-be ters degil. Hakemler ters. Ceza sahasi disinda akli olan her hakemin faul bile calmayacagi bir pozisyondan penalti yedigimizi hala unutamiyorum. Fatih'i gole giderken düsürdükleri zaman penaltimi vermeyislerini unutmuyorum. fe-be oyunculari iki golü de ofsayttan attiklari zaman düdük calinmadigini unutmuyorum.

pReN@_61
05.05.2007, 16:49
mac ızmırde olabırlıdı ama ben de ıstıyorum kı olsun olımpıyatta

keşke olsa...ama nerdee

sbay
05.05.2007, 16:50
fenerli arkadaşlarım maçı çantada keklik görüyolar....hele beşişktaşı yenerseler daha da kolay olurmuş....bu hafta feneri yenmemiz kadar isteyebileceğim başka birşey olamaz...İnşallah utandırmazlar bizi...hele bizim yenmemiz onları şampiyonluktan ederse bi nebze 96 nın hesbı görülür...

POYRAZ
05.05.2007, 16:56
fenerli arkadaşlarım maçı çantada keklik görüyolar....hele beşişktaşı yenerseler daha da kolay olurmuş....bu hafta feneri yenmemiz kadar isteyebileceğim başka birşey olamaz...İnşallah utandırmazlar bizi...hele bizim yenmemiz onları şampiyonluktan ederse bi nebze 96 nın hesbı görülür...
Onlar göredursunlar. Biz de onlari sampiyonluktan ederek türlü hakem oyunlariyla, kanciklik yaparak elimizden caldiklari sampiyonlukta yasadigimiz üzüntüyü onlara yasatacagiz.

sirkan
05.05.2007, 17:30

gec bunlari sen...
yensek sanki sampiyon biz oluyoruz...
96 senesinin intikami ancak onlari kendik evinde yenerek sampiyon olmadikdir....

pReN@_61
05.05.2007, 18:23
şu maçı olimpiyata alsalar da maça gitsek...İnşallah kazanacağız

POYRAZ
05.05.2007, 18:25
şu maçı olimpiyata alsalar da maça gitsek...İnşallah kazanacağız
Olimpiyat'a almazlar. Olimpiyat Istanbul'da. Bu pislikler de Istanbul takimi, o yüzden baska bir sehirde oynanir.

SDanışmaz
05.05.2007, 18:44
Bunu yapacağız İnşaLLah :)

SDanışmaz
05.05.2007, 19:09
İster taraflı ister tarafsız, ister seyircili ister seyircisiz oLsun bu maçı aLacağız..!

POYRAZ
05.05.2007, 19:23
İster taraflı ister tarafsız, ister seyircili ister seyircisiz oLsun bu maçı aLacağız..!
Satilmis onursuz hakeme ragmen.

Talat YAVUZ
05.05.2007, 19:30
izmirde maçın oynanma ihtimali çok az aynı gün cumhuriyet mitingi var izmirde pazartesi belli olucak büyük ihtimalle de ankara.

pReN@_61
05.05.2007, 19:35

İNŞALLAH...

coskun0661
05.05.2007, 19:49
inşallah ankaraya alınır mac...cok güzel olur eger burda olursa..

atabaş
05.05.2007, 20:05
mac nerde olursa olsun yeter ki yenelim

mensure 61
05.05.2007, 20:42
Arkadaşlar birşey sorcam, hiç düşündünüzmü ? neden acaba her sene Trabzonspor lanetbahçe maçları hep ya son hafta veya bir kaç hafta kala eşleşiyor nasıl oluyor ? Bu bir tesadüf olamaz !!!

fırtına4161
05.05.2007, 20:48
:tsbayrak: BİZ BU MAÇI ALIRIZ

DUY SESİMİZİ ZİYA DOĞAN....

Erkan
05.05.2007, 20:49
Arkadaşlar birşey sorcam, hiç düşündünüzmü ? neden acaba her sene Trabzonspor lanetbahçe maçları hep ya son hafta veya bir kaç hafta kala eşleşiyor nasıl oluyor ? Bu bir tesadüf olamaz !!!

Trabzonspora hesaplasma firsati veriyorlar (ona bakarsan niye hep ilk maci kayseriyle oynuyoruz)?...

TSKara61
05.05.2007, 20:50
Nedense bu firsati hic degerlendiremiyoruz.

Erkan
05.05.2007, 20:52
ilk onbir soyle olmali,

-------------------- Ahmet Sahin-------------
---Ferhat-----Erdinc--- Çagdas-------Cellaledin
-------------Ayman----Huseyin---------
----------Hasan----------Gokdeniz-------Mkeceli--
-----------Ersen Martin-------

Nasil? Mantaliteye uymusmu?:D

sametaydin
05.05.2007, 20:56
ya bu eziklere yenilmeyiz bence. en azından beraberlik bekliyorum ben bu maçta.

Erkan
05.05.2007, 20:58
Ben fark bekliyorum;)... Ve Ziya nin kelinden opuyorum.... ;)..

Hayriye Ayan
05.05.2007, 21:23
eğer bu fenerli ezikleri yenip şampiyonluktan edersek kırk yıl daha şampiyon olmasak gam yemem

Kadir Aydın
05.05.2007, 22:03
gec bunlari sen...
96 senesinin intikami ancak onlari kendik evinde yenerek sampiyon olmadikdir....

Aynen... başkalarının sakızıyla çene yormayalım.

zafer6161
05.05.2007, 22:04
miting pazar günü ise macı cumartesi yada cuma gününe alır federasyon..başka şansı yok,çünkü oynayacak stat yok;)
ne olursa olsun mac garanti izmirde
hiç biri olmassa bile macı pazartesine alır

Kadir Aydın
05.05.2007, 22:05

evet değil zaten, rayting için ayarlanıyor. sana söylemediler mi?:rolleyes:

omer61
05.05.2007, 22:07

yaw bırakın bu tarz şeyleri.. eer öle fikstürde bi ayarlama, hile warsa bu fenerbahce alehine yapılmştr.. adamlar lign bitmne 4hafta kala bjk-ts-gs ile ardarda oynuyolar..

omer61
05.05.2007, 22:08
o gün izmrde miting olması maçın izmrde olmasını etkilemezki.. fenerbahce mutlaka izmiri isteyecektir..

Bartuğ13
05.05.2007, 23:05
feneri yenmek zorundayız.noluras oolsun yenmeliyiz.bjknini yenilmiş olması falan u8mrumda değil biz kendimiz için yenmeliyiz.fenerbahçe galibiyeti hatırlamıyorum be.umarım bu maçı kazanırlar.hiç bi işe yaramadılar bari bursa ve feneri yensinler

glidali_61
05.05.2007, 23:20
ankarada olursacok guzel olur

Misina
05.05.2007, 23:24
fb 5 puanlık süper bir avantaj yakaladı.ama işi bitirmedi.rezil geçen ve hedefsiz kaldığımız bu sezonda 96 ve 2004 ün intikamını almalıyız.haftaya fb yi yenersek bjk de yenerse fark yeniden 2 olacak.fb de gs ile oynayacak.olası gs galibiyetinde bjk de yenerse fb nin önüne geçer bi nebze olsun hesabı görmüş oluruz

Misina
05.05.2007, 23:26
haftaya ne olursa olsun rumları yenmeliyiz.

Sefa Murat Dokuz
05.05.2007, 23:30
kezjman cezalı tuncay sakat aurelio cezalı böyle fb her zaman bulunmaz hazır rehavetteler şunları bir güzel yenelim

rize61
05.05.2007, 23:32
yenecez baska yolu yokkkk

oguzkoc
05.05.2007, 23:40
tuncay yok, kezman yok, aurelio yok.. ve hatta appiah 3 pozisyonda kesin sarı kart görmesi gerekirken hiçbirşey görmedi. oda olmayabailirdi..

fenerbahçe okadar formda değil ve bu eksik oyuncularla biz bu feneri yeneriz.. haydi uşaklar gösterin kendinizi, kayseride puan kaybetti!!!

pReN@_61
05.05.2007, 23:40
haftaya ne olursa olsun rumları yenmeliyiz.

İnşallah kazanacağız,KAZANMAK ZORUNDAYIZ !!!

AYYILDIZ
05.05.2007, 23:42
tolga
ferhat erdinç çağdaş celalettin

hüseyin Ayman
yattara ceyhun gökdeniz

umut

pReN@_61
05.05.2007, 23:45
maç nerde oynanacakmış bilen var mı?

Gamze
05.05.2007, 23:46
Yere batsın sarı,lacivert,kırmızı,siyah,beyaz!..Bağırmayın sokağımda be adamlar!..

Sabah kalk karşı komşunun balkonunda fb bayrağını gör!..Ne güzel bir sabah!..

Verdiğin kahır daha da büyüyor böyle günlerde Trabzonsporum!..

Son dakika haberi:Taşınıyorum!..

Offf offf...

antagonist
05.05.2007, 23:49

Offf offf...

Türk futbolunun daha doğrusu gazetelerin,internetin vs. olmadığı bir yere taşınacaksanız anca kurtulursunuz...Yoksa bu realiteden maalesef kaçış yok.

pReN@_61
05.05.2007, 23:49
Yere batsın sarı,lacivert,kırmızı,siyah,beyaz!..Bağırmayın sokağımda be adamlar!..

Offf offf...

Allah kolaylık versin Gamze kardeşim..:(

Enes Berfin
05.05.2007, 23:56

Offf offf...

Pühehehe :D

Alemsin yau

Adnan Mollasalihoğlu
06.05.2007, 00:00
intikam mı ne intikamı???
fb yi yenip şampiyon olamadıktan sonra nasıl bir intikam oluyor bu maç?
İstanbulun diğer kızkardeşlerini şampiyon yapmak için maça çıkmaz TRABZON..
Sıradan bir Fb maçı o kdr.
Bu maça intikam maçı gibi bakıpta küçülmeyelm lütfen..! kimseyi güldürmeyelim halimize.Onun bunun şampiyonlugu bizi ilgilendirmez biz TRABZONSPORLUYUZ.Fb neyse Gs de bjk da O'dur bzm için,öle olması lazım.

Semih GÜL
06.05.2007, 00:05
Artık anlamsız bağırman çünkü sesiin duyulmayacak......

Ama olsun :sen yinede bağır Trabzonum,birdaha anlayayım seni niye tuttuğumu,,,haykırayım senin yerine,
kusayım...

Lapina
06.05.2007, 00:06
Yok böyle bir şey gözlerime inanamıyorum !
Sıradan bir maç evet , yenersek 3 puan bizim olacak. En güzeli bu olsa gerek. Birilerinin ekmeğine yağ sürüpte sevinç çığlıkları atmak yakışmıyor bize.
Ayrıca bu maçta eziklerin bizim önümüzde şampiyonluk turu atabilme ihtimalinide göz önünde bulundurun.
96'nın intikamı gözü ile bu maça bakmak çok yanlış !

Arkadaşımız da bunu izah etmiş.

Bu maça intikam maçı gibi bakıpta küçülmeyelm lütfen..! kimseyi güldürmeyelim halimize.Onun bunun şampiyonlugu bizi ilgilendirmez biz TRABZONSPORLUYUZ.Fb neyse Gs de bjk da O'dur bzm için,öle olması lazım.

Ümit Küçük
06.05.2007, 00:08
macı ankarada ıstıyoz bıraz eglenelım bu kotu sezonda fenrı bız yenecez bundan emınım ama fb yıne sampıyon olacak bundanda emınım bjk 3. olacak bundan da emınım bızde 4. olup uefaya gıdcez bundan da emınım ya ben herseyden cok emınım

61_dnc_TS
06.05.2007, 00:09

:alkış:
her sayfaya bunu alıntı yapalım mümkünse fb ye olan nefretimizin ucunu kaçırmayalım

Erdal
06.05.2007, 00:09

ohhh be kimse yazmayacak sanmıştımm ..................

Erdal
06.05.2007, 00:12
Yenelimmi elbette yenelim .... yenince de elbette sevinelim ....ama intikam ;yenmesek bile şampiyon olup bagdat caddesinde bordo mavi renklerle suslenmiş bir arabada mumkun olan en yuksek sesle kemneçe dinleyerek dolaşmaktır .......

Murat Aydın
06.05.2007, 00:12
soru=trabzonspor ne zaman büyük takım olur?
cevap=başka takımların başarılarına sevinip başarısızlıklarına üzülmeyi bıraktığı zaman

trapezus61
06.05.2007, 00:13
Üzülerek söylüyorum ama F.bahçe bizim maçın sonucunda beraberlik dahi alsa şampiyonluk turunu atar...

fırtına4161
Bİzİm Bu MaÇta Tek EksİĞİmİz Kale.
Onlar Kaleye Heryerden Şut Atiyorlar. Helede Frİkİk Olursa Vay Halİmİze. ÇÜnkÜ Trabzonspor Kalesİ Tehlİke Sİnyallerİ Verİyor.. Umarim Tolga Bu MaÇta ÜstÜn Özellİklİ Olurda Bİraz Olsun İÇİmİzİ Rahatlatir.

Erdal
işte o zaman derizki:

SURDA BİR GEDİK AÇTIK MUKADDES Mİ MUKADDES
EY KAHPE RÜZGAR ARTIK NE YANDAN ESERSEN ES

okan6161
çalınan şampiyonluklar
96 ali şen
04 cem papila
05 serdar tatlı
07 nuri albayrak

izmirde olursa maç böyle bir pankart nasıl olur

hasannuhoglu
06.05.2007, 00:14
arkadaslar fenerde aurelio ile kezman mı cezalı sadece şimdi?
baska varmı
bide macın oynancagı yer bellimi

Ümit Küçük
06.05.2007, 00:16
arkadaslar fenerde aurelio ile kezman mı cezalı sadece şimdi?
baska varmı
bide macın oynancagı yer bellimi

kezman dedıgın adamın bızım ersenden bı farkı yok bence ondan onemlı bı kayıp deıl hatta bızım ıcın kotu oldu semıh cok daha tehlıkelı bı adam bece kezmandan

Murat Aydın
06.05.2007, 00:17
çalınan şampiyonluklar
96 ali şen
04 cem papila
05 serdar tatlı
07 nuri albayrak

izmirde olursa maç böyle bir pankart nasıl olur

96 şenol güneş
07 ziya doğan benim düşüncemde budur

Erdal
06.05.2007, 00:19
96 şenol güneş
07 ziya doğan benim düşüncemde budur

Murat, şenol hoca kadar ......... demiyorum ama etme be kardeş ... :)))

pReN@_61
06.05.2007, 00:20
maç Ankara'da galiba?

kesin bir bilgisi olan???

Ümit Küçük
06.05.2007, 00:21
maç Ankara'da galiba?

kesin bir bilgisi olan???

haftaya ıkı mac var burda(ankarada)buyuk bı ıhtımalle vermezler buraya

Murat Aydın
06.05.2007, 00:22
Murat, şenol hoca kadar ......... demiyorum ama etme be kardeş ... :)))

erdal abicim ben sana bunun açıklamasını yapmıştım inan yenilmemizin en büyük nedenlerinden biriydi

Hüseyin Çümen
06.05.2007, 00:22
arkadaşlar izmir die bilioruz ankara nerden çıktı

Oğuuz
06.05.2007, 00:25
şu maçı sivasa veriyorlarmış :) :)

Ümit Küçük
06.05.2007, 00:25

o gun ızmırde cumhurıyet mıtıngı var ondan ızmırde olmayabılırmıs

pReN@_61
06.05.2007, 00:27

izmir'de miting olacağı için oraya vermezler diye biliyorum.İşin aslı nedir acep?

BDiler61
06.05.2007, 00:29
Ankarada olur inşallah

Çetin
06.05.2007, 00:44
hiç umudum yok ne yalan söylim, yani burda "ama" ile başlayan bir cümle kurup birşeyler demek isterdim... umarım bu cümleleri bir başkası kurarda bende okurum

firidin61
06.05.2007, 00:49
Maç için bir organizasyon düşünülüyor mu?

Hüseyin Çümen
06.05.2007, 00:50
o gun ızmırde cumhurıyet mıtıngı var ondan ızmırde olmayabılırmıs

cumhuriyet mitingi bi işe yaradı izmirde olmasın zaten :)
ankarada olsa mükemmel olur organizasyon yapardık

Enes Berfin
06.05.2007, 00:51
Maç için bir organizasyon düşünülüyor mu?

Aslinda söle dev bir Ziya Dogan Posteri yapilsa ve üstündede Adam Gibi Adam yazilsa cok güzel olur, en azindan Hocamiza moral veririz.

pReN@_61
06.05.2007, 00:52
ankarada olsa mükemmel olur organizasyon yapardık

büyük ihtimal maç Ankara'da..

Egemen
06.05.2007, 00:52
Aslinda söle dev bir Ziya Dogan Posteri yapilsa ve üstündede Adam Gibi Adam yazilsa cok güzel olur, en azindan Hocamiza moral veririz.

gel de aramızda yap o dediiğini. almanyadan sallamak ne kolay... la havle..

fırtına4161
06.05.2007, 00:53
:tsbayrak: yüreğini ortaya koyan TRABZONSPOR bu maçı almasını bilir

sbay
06.05.2007, 00:55
bi süpriz yapsak şunlara ondan sonra gs de yense bunları o zaman işte aziz olur azize.....

Erdal
06.05.2007, 00:58

:))) artık seni seviyorum ..ciddiye alınmadıgında çok sevimli oluyosun inan bana böyle devam et .......hatta alt taraflarda yazdıklarına çok uygun başlıklar var orda

Gamze

Büyük bir Ziya Doğan posteri yapıp,yüzünün üstüne bir çarpı koyulsa ve altına da ''Dikkat!Tehlike'' yazılsa da olur.Taraftara moral veriş oluruz!..Esas moralsiz olan biziz çünkü!..

Enes Berfin
gel de aramızda yap o dediiğini. almanyadan sallamak ne kolay... la havle..

Hic birsey olmaz korkma.

Egemen
06.05.2007, 01:00
Hic birsey olmaz korkma.

korktugumdan soylemedim zaten. gerci hamsi abim sölemiş ciddiye alınmadıgında çok şeker oluyosun :D:D

fırtına4161
06.05.2007, 01:02
adam gibi adam bizi fortis kupasında finale çıkarırdı...
tarih yazdı evet tarih yazdı erciyes tarihinde ilk kez uefa kupasına katılıyor
ziya doğan sayesinde tabiki

Serdar ÖZCAN
06.05.2007, 01:02
Bu akşamki o seviçlerini gördüm ya haftayada morarmalarını görsem süper olur valla. Haydi trabzonum dağıt su ezikbahceyi:tsbayrak:

Erdem Keser
06.05.2007, 01:04
kel kel kel kel kel kel kel kel kel

Enes Berfin
06.05.2007, 01:05
korktugumdan soylemedim zaten. gerci hamsi abim sölemiş ciddiye alınmadıgında çok şeker oluyosun :D:D

Iyi ciddiye almayin beni veya benim gibi düsünenleri ama gelecek sezon Ziya Dogan ve takim icin böle olmayin sakin:eek:

Aslinda sorun nerde biliyormusunuz, herkez ayni istikamete bakiyor sorun bence burda.

Abdullah Şahin
06.05.2007, 01:05
Arkadaşlar Fenerbahçe Beşitaş maçını izledim iki takımda berbattı Ben Trabzonsporumuzun Fenerbahçeyi ezeceğine inanıyorum nerede oynanırsa oynansın bu maç.Fener kapanmaz Trabzona karşı bizim de dinamit gibi adamlarımız var patlatırız feneri.Marko ve Kezman cezalı ve fenerin tümerden tuncay dan başka düzgün adamı yok çoğu kazma yada sonradan kazmalaşmış mesela appiah...Ayman ı vereceksin Tümer in başına bu iş bitmiştir.Gökdeniz Yattara ve özellikle de Ceyhun formunda olurlarsa çok gol atarız bu fenere ben özellikle de Ersen Martinin oynamasını bekliyorum bu maçta hava toıplarına rahatlıkla kalkabilir.Kornerlerde kalacileri Serdar hiç bir topa çıkmıyor bu en büyük avantajımız olabilir.Ben Fenerbahçeyi yeneceğimizi düşünüyorum rahatlıkla..

fırtına4161
06.05.2007, 01:07
türkiyede amatör kuluplerde bile bu hocayı tutmazlar...

Enes Berfin
06.05.2007, 01:08
Arkadaşlar Fenerbahçe Beşitaş maçını izledim iki takımda berbattı Ben Trabzonsporumuzun Fenerbahçeyi ezeceğine inanıyorum nerede oynanırsa oynansın bu maç.Fener kapanmaz Trabzona karşı bizim de dinamit gibi adamlarımız var patlatırız feneri.Marko ve Kezman cezalı ve fenerin tümerden tuncay dan başka düzgün adamı yok çoğu kazma yada sonradan kazmalaşmış mesela appiah...Ayman ı vereceksin Tümer in başına bu iş bitmiştir.Gökdeniz Yattara ve özellikle de Ceyhun formunda olurlarsa çok gol atarız bu fenere ben özellikle de Ersen Martinin oynamasını bekliyorum bu maçta hava toıplarına rahatlıkla kalkabilir.Kornerlerde kalacileri Serdar hiç bir topa çıkmıyor bu en büyük avantajımız olabilir.Ben Fenerbahçeyi yeneceğimizi düşünüyorum rahatlıkla..

Evet birde Eziklerin en zayif yeri sol kanatdir, o kanatdan Yattaranin bindirmeleriyle cok iiy pozisyonlar elde edebiliriz.

firidin61
06.05.2007, 01:10
ankara veya izmir fark eder mi? bence çok rahat 2 otobüs gidilir!yalnız bende dahil olmak üzere sunu görüyorum,maalesef yavaş yavaş klavye taraftarı olmaya basladık buna çok dikkat etmemiz ve organizasyonlarda bir araya gelmeye özen göstermemiz gerekir!özellikle deplasmanlarda!Arkadasımın nişanı olmasına rağmen bi yolunu bulup kaçmaya çalısıcam inş güzel bir organizasyon yapılır ve bende katılabilirim!En son Gese deplasmanında bir kaç kişiyi stad içerisinde gördüm ama bulundugum yer itibariyle sohbet etme imkanım olmamıstı!umarım bundan sonraki organizasyonlarda katılma imkanım olur....Ayrıca maçın cumartesi oynanacak olması benim gibi çalısan arkadaslarım içinde büyük bir sans..!!!Hafta içi zaten belli olur işin rengi.Şimdilik herkeze iyi geceler.

Saygılarımla...

Egemen
06.05.2007, 01:11
Iyi ciddiye almayin beni veya benim gibi düsünenleri ama gelecek sezon Ziya Dogan ve takim icin böle olmayin sakin:eek:

Aslinda sorun nerde biliyormusunuz, herkez ayni istikamete bakiyor sorun bence burda.

ciddiye alınmaması gereken sadece sensin. mantıklı olan her yazıyı ciddiye alırım. senin gibi düşünenleri katma araya istersen. hiçbirine böyle tepki gösteriyomuyum. iyi bi araştır..

bide bakış açısı masalı anlatma. bakacak açı kalmadı artık..

fırtına4161
06.05.2007, 01:12
arkadaşlar YATTARA diyoruz ama BAKALIM YATTARAYI OYNATACAKMI? ZİYA HOCA BU MAÇADA BERABERLİK İÇİN ÇIKAR..

Vkgz
06.05.2007, 01:14
bu arada bizim marcelinholu worlfsburg küme düşmek üzere

fırtına4161
06.05.2007, 01:19
:tsbayrak: YÖNETİM YILDIZ ALACAKTI.. AMA BİZ YİNE ÖZKAN SÜMERİN SÖZÜNE GELDİK TRABZONDA YILDIZ GÖRMEK İSTEYEN HAVAYA BAKSIN DEMİŞTİ.. DURUM ONU GÖSTERİYOR

Muhammet_61
06.05.2007, 01:39
2001'den beri yenemiyoruz. Umudum yok. Hele bu yönetim, hoca ve futbolcularla..
Anca yine de Trabzonspor Ruhu sahaya yansırsa ezikleri 100. yılında rezil edebiliriz.

Nebiye
06.05.2007, 01:43
2001'den beri yenemiyoruz. Umudum yok. Hele bu yönetim, hoca ve futbolcularla..
Anca yine de Trabzonspor Ruhu sahaya yansırsa ezikleri 100. yılında rezil edebiliriz.

iyşanlah:tsbayrak:

Emirhan Makul
06.05.2007, 01:52
keziban yok bizim maçda

Ertuğrul ATALAY
06.05.2007, 01:56
http://img295.imageshack.us/img295/6591/fbnoksantsdoksanvw9.jpg

bu maçı unutamam....çocuktum o zamanlar
turgay klasik sağ kanattan geldi...orta ve dobi hasan kafayı çaktı....
o sene şampiyon olduk.....

o sene unutamadığım olaylardan biride aslında şuydu(medyada o zaman trt var işlenen konu).
fenerli futbolcular toplanıylar müjdatlar falan ...
rakibimiz çok güçlü... elimizden geleni yapmalıyız...direnmeliyiz vb...
basında Trabzonsporumuz favori gösteriliyor....
tv de fenerli futbolcuların dayanışma sahnelerine yer veriliyor.....
ama sonunda korkunun ecele faydası yok....
turay orta hasam kafa dakika 90

nerden nereye...

Ertuğrul ATALAY
06.05.2007, 01:58
Trabzonsporumuz Feneri yenecek inşallah...
O günlerin hatırına...

Hüseyin Çümen
06.05.2007, 02:09
kezban ın olmaması iide semih te çok etkili bize herkez aslan keslio deniz bile hayatının futbolunu bize oynuo
en çok puan topladıımız takımı 6 senedir yenemioruz yazık ya gene ümitsizim ama içimden bi his hep dior koyacaz

Kobalas61
06.05.2007, 02:15
onurumuz için almalıyız bu maçı bu maçı almamız intikamımızı almamız demekte deildir sadece intikamın alınacağını hissettirmemzi demektir

tsakrep61
06.05.2007, 02:35
keske kezman olsaydı anca topu auta atar
ama kım olursa olsun hakem+feneri yenecegiz insallah

Ertuğrul ATALAY
06.05.2007, 02:39
beyler gerçek şudur:
Trabzonsporumuz yenerse kazanma hırsı ve kendine olan güveni ile yener.
Şu eksik şu fazla ile çok zor...
Futbolcu hesabı yapılsaydı T Kupasında finalisttik.

Ertuğrul ATALAY
06.05.2007, 02:42
Yani bu kuşspor la yapılan maçlarda futbolcu eksiğimiz veya kuşsporun filenca futbolcusu mevzubahis olmamalı.....
Yanlızca yenmek için ne yapmamız gerektiğini bilmemiz lazım o kadar.

Onları ezmak için gerekli kudret damarlarımızda ki asil kanda mevcuttur..

DeAgLeMaNyAq
06.05.2007, 05:10
2001'den beri yenemiyoruz.

2001'de en kötü zamanımızda yani ligi 13.bitirdiğimiz zaman yenebildiysek şimdi niye yenemeyelim?

TSKara61
06.05.2007, 08:30
O zaman teknik direktorumuz Ziya Dogan degildi. :D

hamucera
06.05.2007, 10:19
sadece inanç ve takım ruhu yeterli.
ama onu bulmak biraz zor oluyor.

dumanpub
06.05.2007, 10:22
oooooooooo

ibrahim yattaraaaa

:)
alın şu maçı ezikbahçe şampiyon olmasnnn

Erdem Keser
06.05.2007, 10:22
şu takımın forması çıksa şu feneri sahadan silmesi gerek son yıllarda takımın üzerinde fener maçlarında inanılmaz bi baskı var bu baskıda taraftarında payı var her fener maçı öncesi yerel basın olayı sanki ölüm kalım maçıymış gibi lanse ediyo şuda bi gerçek fenerbahçeye karşı deplasmanada yani avniakerin dışında daha iyi oynuyoruz inşallah bu maçı formamızın agırlıgıyla kazanacaz

fanatikdevri
06.05.2007, 10:29
bu saatten sonra alsakta fener şampiyon ama niz yine de alalım maçı hayde hayde trabzonum

Furkan
06.05.2007, 10:43
eğer biz alabilirsek ki çok zor yine çok zor olmasına karşın gsde fenerden belki puan alabilir ve fenerin şampiyonluğu güme gider ama ne olursa olsun bizim bu maçı almamız lazım trabzonun bu haliyle bile feneri yenebileceğini göstermemiz gerek..

mensure 61
06.05.2007, 10:57
Ahhhhhhhhhhhhhh ahhhhhhhhhhhhhhhhhh :((((((((((

ts6061
06.05.2007, 11:01
bu maçı inşallah alıp bundan sonra kalan son 2 maçıda alıp uefaya inşallah...ben inanıyorum feneri devreceğiz...

cemilsezgin
06.05.2007, 11:04
bu maçzmirde oynanamıyor büyük bir ihtimalle ankaraya verilecek inşallah bunları yenecez ve şanpiyonlukta darbeyi vuracaz

ilhan
06.05.2007, 11:16
Fenerbahçe , bizim maçta ofansif futbol oynucaktır. Z.D bu maça defansif kadro çıkarıcaktır. Tüm takımlara karşı öne geçtiğimizde hep geriye çekildik skoru korumaya oynadık. Ama febeye karşı bunu yapamayız. Yoksa maçı showa dönüştürürler. Savunmaları çok kötü. Gökdeniz , Ceyhun , Yattara paramparça eder. Umut - Ersen kesinlikle çift forvet başlanmalı.

Travelair
06.05.2007, 11:27
İş başa düştü. Deşarj oldular. Bizi de küçümsüyorlar. İyi bir motivasyonla sağlam bir galibiyet alabiliriz

MarceloTS
06.05.2007, 11:27
Bu maçı alalımda daha bişe istemiyorum.İnanırsak kazanırız maçı ve kazanacağız bana göre.

Eren Uğur Ayar
06.05.2007, 11:33
Güzel ve atmosferi bol bir maç olacak tabikide trabzonum kazanacak..Hakemler tarafsız yönetsin maçı biz Ezikbahçeyi darma duman ederiz.....

Soner Kurt
06.05.2007, 11:34
Bu maçı alalımda daha bişe istemiyorum.İnanırsak kazanırız maçı ve kazanacağız bana göre.

ben istiyorum bursayıda yenelim

Terzioğlu
06.05.2007, 11:38
arkadaslar mac izmirde mi oynanacak? stad dagilimi nasil olacak?

hüseyin1975
Arkadaslar.
Fenerbahce dün yendi ve kendine Büyük bir Avantaj sagladi.
Ama henüz Sampiyon olmadi!

Eger biz onlari yenersek bir ihtimal Galatasaray ile aralarinda 3 Puan fark kalacak ve hersey GS - FB macina bagli olacak.
GS o maci 2 farkli bir Skorla alirsa Sampiyon olacak.
Yani FB bizim maca asilacak ve Sampiyonlugu Garantilemek isteyecek!

Insallah bizim usaklar iyi Motive olurlar ve maci alirlar.

GS BJK'yi gecebilir. 4. olursan UEFA'ya katiliriz. Tabi BJK Carsamba Kupayi alirsa.....

TSknbkTS

kümeye gitmesinde bir nebze katkımız olursa ne mutlu bize

pReN@_61
06.05.2007, 11:39
İş başa düştü. Deşarj oldular. Bizi de küçümsüyorlar. İyi bir motivasyonla sağlam bir galibiyet alabiliriz

İnşallah.

bu arada maç nerede oynanacakmış?

cemilsezgin
06.05.2007, 11:43
bu adamlar beş mayısta hep ballımı oluyo ya evet arkadaşlar bunları şimdi yenmemiz bizim için dahada önem kazandı allahın izniyle bunları yenip ilerledikleri yolda büyük bir darbe vurmuş olacagız ama kimse 96 ve2005 deki intikamı aldımı düşünmesin anun acısı daha büyük olacaktır. Maç izmirde mitink oldu için izmirde oynanmyor muhtemelen ankarada oynanacak ama izmite verirlersede şaşmayın

Ertan 51
06.05.2007, 11:43
febe yi yenelim ve şampiyonluklarını ellerinden alalım başka bişey istemiyorum.dün bjk yi yendiklerine üzülmedim belki şampiyonluk yolunda engeli biz koyarız diye.bekleyelim görelim bizim kadronun onlarla baş edecek kalitesi yok ama bu iş inanma işi inşallah bizimkiler inanır febe yi ve şampiyonluk umutlarını çimlere gömer.

macka61
06.05.2007, 11:52
bu maç bizim için çok önemli futbolcular bunun bilincinde olup oynamalı bizim için prestij maçı

Hüdai Pervaneli
06.05.2007, 11:55
yaw iki takimda kimler cezali bilen war mi

milan_stephanov
06.05.2007, 11:57
yaw iki takimda kimler cezali bilen war mi
Fenerbahçe'de Kezman cezalı

milan_stephanov
06.05.2007, 11:58
acıkcası Fenerbahçe'nin Bjk macının moraliyle Trabzon'u yenecegini dusunuyorum

pReN@_61
06.05.2007, 11:58
Maç Ankarada mı İzmirde mi?

Soner Kurt
06.05.2007, 11:59
febe yi yenelim ve şampiyonluklarını ellerinden alalım başka bişey istemiyorum.dün bjk yi yendiklerine üzülmedim belki şampiyonluk yolunda engeli biz koyarız diye.bekleyelim görelim bizim kadronun onlarla baş edecek kalitesi yok ama bu iş inanma işi inşallah bizimkiler inanır febe yi ve şampiyonluk umutlarını çimlere gömer.

ya Canı gonulden istiyoruz feneri yenmeyi istemedende olsa GS eziklerine yardımcı oluyoruz. off ne kötü bi durum:mad:

pReN@_61
06.05.2007, 12:01
ya Canı gonulden istiyoruz feneri yenmeyi istemedende olsa GS eziklerine yardımcı oluyoruz. off ne kötü bi durum:mad:

febeyi yenelim de ne olursa olsun...yeterki şu ezikleri şampiyonluktan edelim.

milan_stephanov
06.05.2007, 12:01
Maç Ankarada mı İzmirde mi?
daha belli degil ama buyuk ihtimal Izmir'de olur

milan_stephanov
06.05.2007, 12:02
febeyi yenelim de ne olursa olsun...yeterki şu ezikleri şampiyonluktan edelim.
Fenerbahçe su saatten sonra sampiyonlugu bırakmaz artık

pReN@_61
06.05.2007, 12:04
daha belli degil ama buyuk ihtimal Izmir'de olur

İzmir'de miting olacağı için maçı oraya almazlar...

Murat Hızal
06.05.2007, 12:06
Bırakın kimin şampiyon olacağını.Fenerbahçe ile oynuyoruz ve her zamanki gibi kazanmak için oynamalıyız.

Biz kazanalım sonra fener şampiyon olsun bizene

Oemer61
06.05.2007, 12:11
Haydi TRABZONSPOR'um bu maci bizim icin al!!! Bir sezon boyu üzdün, bari bu macta sevindir bizi. Ziya Dogan yine 8 kisilik defansla cikacaktir:mad: , sonra gol yiyincede tüm forvetleri oyuna alip, macin sonunda gördügünüz gibi cok forvette ise yaramiyor diyecektir!!! Yani resmen bizimle yine alay edecektir. Keceli ilk 11'de, buna herkes kendini hazirlasin!!! Ikinci yaridada yine cikaracak buda böyle bilinsin!!! Bu yüzden isimiz cok zor, ADAM gibi bir antrönerimiz olsaydi bu maci alirdik, insallah sansimiz yaver giderde, gol yemeden bir ofansif oyuncuyu oyuna alir!!!

milan_stephanov
06.05.2007, 12:13
İzmir'de miting olacağı için maçı oraya almazlar...
aynı gun Ankara'da mac var diyorlar

Semih58
06.05.2007, 12:24
Trabzonspor'umuz bizim için mutlaka yenmeli,

Sefa Murat Dokuz
06.05.2007, 12:42
http://www.ntvspor.net/pages/2073.asp kim kazanır anketine herkes oy versin arkadaşlar banko trabzonnnnnum

6Şafak Aydın1
06.05.2007, 12:43
-------------Jefferson
Ferhat --Erdinc-- Cagdas-- Celalettin
-----Ayman-- Keceli--Ömer Riza
------------Ceyhun
---------Ersen--Cem Demir

ilk 11 böyle olmali. Bu Transferler daha neden yapildi ? Kaptanligida Ömer Riza`ya verin tam olsun.

Intertotoya ,UEFA ya katilirsakta bunlar orda banko oynamali !! Hazirlik Kampinada sadece bunlar katilsin.

Vkgz
06.05.2007, 12:43
fenerbahçeyi dün resmen şampiyon ilan ettiler neredeyse... avantajımıza olabilir bu durum

Eren Uğur Ayar
06.05.2007, 12:44
aynı gun Ankara'da mac var diyorlar

O zaman maçı kocaeliye alsınlar.Stadı full trabzonsporlu doldururuz:)

Sefa Murat Dokuz
06.05.2007, 12:44
:D
-------------Jefferson
------------Ceyhun

ilk 11 böyle olmali. Bu Transferler daha neden yapildi ? Kaptanligida Ömer Riza`ya verin tam olsun.

Intertotoya ,UEFA ya katilirsakta bunlar orda banko oynamali !! Hazirlik Kampinada sadece bunlar katilsin.
şaka yapıyorsun heralde

Lucreto
06.05.2007, 12:45
-------------Jefferson
------------Ceyhun

İyi ki Teknik Direktör değilsin.

Vkgz
-------------Jefferson
------------Ceyhun

şakamı bu....

MarceloTS
feneri yenelimde daha bişe istemiyorum geçen sene naptınız derlerse feneri yendik deriz:D

Lucreto
06.05.2007, 12:47
fenerbahçeyi dün resmen şampiyon ilan ettiler neredeyse... avantajımıza olabilir bu durum
GS ile berabere kalıp Ankaragücü'nü yenseler şampiyonlar.

Sefa Murat Dokuz
06.05.2007, 12:49
fb bundan sonra her türlü şampiyon imkasnız kaptırması 3 maçı da kaybetse bile bjk kazanamaz ki fb son hafta ankaragücünü rahat yener olmadı gs yi zaten yencek
ama biz AFFETMEYİZ

Vkgz
06.05.2007, 12:56
GS ile berabere kalıp Ankaragücü'nü yenseler şampiyonlar.

öyle ama galatasaray sonuçta bu.. şampi... diyebiliriz tabi fener için ama mevcut durum bizim lehimize gelişiyor

Lucreto
06.05.2007, 12:58
öyle ama galatasaray sonuçta bu.. şampi... diyebiliriz tabi fener için ama mevcut durum bizim lehimize gelişiyor
Tabi ki. Bizim maça biraz daha rahat çıkacaklar. Kendilerini GS maçına saklayacaklar.

6Şafak Aydın1
06.05.2007, 13:06
:D
şaka yapıyorsun heralde

neden saka olsun , simdiye kadar saka degilmiydi.
At hepsini Fenerin önüne nasil topcu aldigiklarini hep birlikte görelim, belki birilerin akillari baslarina gelir ve bizde kurtuluruz bu muhterem zatlardan.

Feneri yenip elimize bise gececek sanki.

macka61
06.05.2007, 13:10
fener stressli olacak bu maçta mutlak kazanması lazım bunu çok iyi değerlendirmeliyiz

LaZo_52
06.05.2007, 13:15
millet sızden su nu ısterım trabzon spor ıcın mac ızmır de olsa gıdermıyız ben askere gıdıyorum artık ama temmuz da cakır abı manısa 1. er egıtım alayı pıyade tugayı pıyade olarak gıdıyorum sımdı ızmıre gıdermıyız bmn ankara

OYılmaz
06.05.2007, 13:16
Ziyadan bu sene tek isteğim Bu Maçı ALLLLLL !!!!!!!!!!!!!!!

Sefa Murat Dokuz
06.05.2007, 13:18
ziya bjk hep yeniyor fb ye şansı tutmuyor

Lucreto
06.05.2007, 13:20
ziya bjk hep yeniyor fb ye şansı tutmuyor
Bence bunu şansının tutmaması değil de MANTALİTE'sinin yetmemesi olarak ifade edelim.

Hüdai Pervaneli
06.05.2007, 13:23
ziya doganin derbilerde iyi oldugu goze carpiyor bencee bu maci alicaz

yns61
06.05.2007, 13:25
fb galibiyeti görmüyeli cok oldu artık gitsin bu HASRET..

sirkan
06.05.2007, 13:59

bursa bizim muhattabimiz olamaz....:)))
bize Trabzon kumeye diyenler simdi hangi durumdalar ama :)))

denizlispor 2-2 berabere kalmissa biz neden febeyi yenemeyelim kendi cinli sukru sarac oglunda.....
besiktas macindaki gibi hirsi inancli oldukdan sonra febeyi ezeriz orda..

simdiye kadar febeyi hep hakemler elimizden kurtardi... insallah serefli bir hakemi veririler....

biz 4. oldugumuz zaman uefa yoksa intertoto mu gidecegiz???

oguzkoc
06.05.2007, 14:09
ceyhun bu maçta eski takımına karşı iyi oynama arzusuyla hazırlanabilir.. ama deniz appiah lugano edu diğer takımların savunmasına benzemez. öyle topu alıp kaleye dikine gidebileceğini sanmıyorum. çok iyi bi karar verilmesi lazım. ya yattara-gökdeniz-umut-ersen dörtlüsü yada yattara-gökdeniz-ceyhun-umut dörtlüsü çıkmalı. bu 2 ihtimal dışındaki bütün ihtimaller maçı kaybettirir..

sirkan
06.05.2007, 14:10

gec bunlari sen...

ne febe ne gese nede bejeke TRABZONSPOR sampiyon olmasini istemezler...
onlarda biliyorlarki bir kere Trabzonspor sampiyon oldugu zaman gerisi gelecegini...
Bir sampiyonluk Trabzonsporu cook degistirir, Trabzon sehri bi ayaklansin ozaman istanbul takimlariii Trabzona kolay kolay gelemezler....

MarceloTS
06.05.2007, 14:14

Eğer gs bjk yi geçip bjk ligi 3.bitirirse ve bizde 4.olursak UEFA'ya gidiyoruz.Ama gs 3.olunca gidemiyoruz.Yani anlican işimiz gs ve bjk ye bağlı..

Soner Kurt
06.05.2007, 14:23
bursa bizim muhattabimiz olamaz....:)))
bize Trabzon kumeye diyenler simdi hangi durumdalar ama :)))

denizlispor 2-2 berabere kalmissa biz neden febeyi yenemeyelim kendi cinli sukru sarac oglunda.....
besiktas macindaki gibi hirsi inancli oldukdan sonra febeyi ezeriz orda..

simdiye kadar febeyi hep hakemler elimizden kurtardi... insallah serefli bir hakemi veririler....

Benim bahsettiğim bursayı yenmek değil Ezmek...

sirkan
06.05.2007, 14:26
Benim bahsettiğim bursayı yenmek değil Ezmek...

.... bende diyorumki bursa bizim muhattibimiz olamazki..:))
turkiye kupasi finalini hatirla ilk macta 3-0 yenildigimiz ve 2. macta 5-1 yendigimiz maci.... :ts2: :ts2:

onlarin baskani ancak febeye yalakalik yaparlar....
belki febe destek olurda federasyon baskani olur kendisi :)

TSezgin61
06.05.2007, 14:36
eger EZIKLER bizim macta sampiyonlugu ilan ederse, acayip koyar yaaa....bari yensekte gs macinda ilan etsinler, yada hatta iki macida yenilsinlerde bjk olsun

Sefa Murat Dokuz
06.05.2007, 14:44
fb yener bjk berabere kalırsa ilan ediorlar çok kötü olur

sirkan
06.05.2007, 14:56
eger EZIKLER bizim macta sampiyonlugu ilan ederse, acayip koyar yaaa....bari yensekte gs macinda ilan etsinler, yada hatta iki macida yenilsinlerde bjk olsun

fb yener bjk berabere kalırsa ilan ediorlar çok kötü olur

heheheh bursaspor baskanida fenerli...
bjk macina iyi asilirlar :D

eger Trabzonsporu febe yenerse sampiyonlugunu ilan edebilirler ezikler...

Cem Akyüz
06.05.2007, 14:58
Bırakın kimin şampiyon olacağını.Fenerbahçe ile oynuyoruz ve her zamanki gibi kazanmak için oynamalıyız.

Biz kazanalım sonra fener şampiyon olsun bizene

katılıyorum biz maçımızı kazanalımda kim şampiyon olursa olsun

oguz_0706
06.05.2007, 14:59
bu maçı öyle bi almalıyızki alabilirsek.lehimize yapılan hakem hataları çıldırtmalı feneri.

kesinlikle eze eze kazanmak istemiyorum (ki bu ziyayla imkansızdır).bize yaptıkları gibi,hakemin katlettiği bir maç ve ardından gelen sinir kırizleri hatta intiharlar.........

WERTHeR
06.05.2007, 15:00
bu maçı öyle bi almalıyızki alabilirsek.lehimize yapılan hakem hataları çıldırtmalı feneri.

kesinlikle eze eze kazanmak istemiyorum (ki bu ziyayla imkansızdır).bize yaptıkları gibi,hakemin katlettiği bir maç ve ardından gelen sinir kırizleri hatta intiharlar.........

Yuh yani ne intiharı be. Bu kadar mı insanlıktan çıktınız...

yavuss
06.05.2007, 15:02
Herşey bizim elimizde yeterki fitili biz ateşleyelim gerisi cok kolay olucak......

WERTHeR
06.05.2007, 15:03
oğuz ondan sonra bana neden ceza veriyorlar diyorsun. Hakediyorsun ki veriyorlar. Böyle söz mü olur. Hangi sebep bir insanın canından daha önemli olabilir...

oguz_0706
06.05.2007, 15:03
Yuh yani ne intiharı be. Bu kadar mı insanlıktan çıktınız...

96 dan sonra olanları hatırla....kimse tepki verdimi...sonrasında 2002-2003 katliamları.....

oguz_0706
06.05.2007, 15:04
oğuz ondan sonra bana neden ceza veriyorlar diyorsun. Hakediyorsun ki veriyorlar. Böyle söz mü olur. Hangi sebep bir insanın canından daha önemli olabilir...

ben öle bişe demedim çarptırma

WERTHeR
06.05.2007, 15:05
96 dan sonra olanları hatırla....kimse tepki verdimi...sonrasında 2002-2003 katliamları.....

Emin ol 96 dan sonra intihar eden kardeşlerimiz olunca bize gol atan fenerli futbolcu keşke atmasaydım dedi....

oguz_0706
06.05.2007, 15:06
Emin ol 96 dan sonra intihar eden kardeşlerimiz olunca bize gol atan fenerli futbolcu keşke atmasaydım dedi....

hala aynı şeyi diyosun ya sen

WERTHeR
06.05.2007, 15:06
ben öle bişe demedim çarptırma

Ne yazdığının farkına var bir daha oku intihar sözünü ben etmedim sen ettin... Ayrıca arkadaşımsın diye sana torpil geçmem:) Katılmıyorsam söylerim...