PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Fenerbahçe 2 - 2 Trabzonspor (32. Hafta)

Sayfa : 1 [2] 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12

Mert Zaman
02.05.2007, 10:53
seyircili yada seyircisiz yenelim o yeter yendikten sonrada görebilecegim cok yüz var :D
ya lutfen bole yapmayın tmm ziya hocanın bazı hataları var ama bizi 14 den alıp 5 e getirdi lazaroni kalsa daha iyimi olurdu simdi düsmeme seyleri yapıoduk plan o yzuden bosverin ben buyuk fanatigim ama ziya hoca iyi bir hoca bana gore:trabzonspor:

Mert Zaman
02.05.2007, 10:54
çoçuktan al haberi derler inşallah dayımoğlu, dedğin ve istedğin gibi olur bordoooo:alkış: :alkış: :alkış:
saol abi ama bunlar gercekler:bmn2:

Mert Zaman
02.05.2007, 10:57
uefaya gitmemiz lazımm

Emre7
02.05.2007, 10:59
keşke yenelim sonra yüz buluruz bi uğraşmak için yeterki yenelim

Ümit Küçük
02.05.2007, 11:04
bu seyırcısız oynama olayına karsıyım ben bu ne ya futbol gösteri oyunu ama sen ınsanları bundan yoksun bırakıyon macın tadı tuzu olmuyo bole kım olursa olsun seyırcısız oynamaya karsıyım azızeye sıra gelınce ben olsam onu bırak 1 sene omur boyu tırbune almam adam baskan olduktan sonra turk futbolunu ne kadar cırkınlestırdı ama adam ole zaten terör orgutlerıne sılah satan adamdan ne beklersız

Mustafa
02.05.2007, 11:07
ya lutfen bole yapmayın tmm ziya hocanın bazı hataları var ama bizi 14 den alıp 5 e getirdi lazaroni kalsa daha iyimi olurdu simdi düsmeme seyleri yapıoduk plan o yzuden bosverin ben buyuk fanatigim ama ziya hoca iyi bir hoca bana gore:trabzonspor:

ben ziyayla ilgili bişe yazmadım ki yenersek görecegim çok fazla yüz var derken eziklerden bahsediyorum yanlış anlama oldu sanırım

Ümit Küçük
02.05.2007, 11:10

kardes bılmem gereken sey su trabzonsporun forması bu lıgde 50 puan alır bunun ıcın hocaya gerek yok

A.Alper
02.05.2007, 11:25
çok isteriz ama benim bildiğim biz tüm kritik maçları fenere hedşye ederiz böyle güzel bi tepsinin içinde

Fatih Efe
02.05.2007, 11:32
bjk nin şampiyonluğu söz konusu olduğu için maç çok daha gergin geçeçek
ahhh 96 ahh
o yılların hesabı her sene sorulmaz mı bu eziklerden

Engenius
02.05.2007, 11:40
Fenerbahçe'den '1907 Rakısı'

Fenerbahçe Kulübü'nün kuruluşunun 100. yılını kutlama etkinikleri kapsamında üretilecek ''1907 Rakısı'', haziran ayında satışa sunulacak.

bizim maçtan sonra da "1907 selpağı" çıkarırlar artık.

A.Alper
02.05.2007, 11:42
bu karar tahkimden döner =)

Zeyno Tomar
02.05.2007, 13:06
birileri ağlıyomuş galiba!

sirkan
02.05.2007, 13:09
birileri ağlıyomuş galiba!

emzikleri verin ozmaan :D

bu maci alalim uefa umrumda degil.......

asimavi
02.05.2007, 13:14
uefa dıye bısey yok .....untun bunu ...uefa dan acıklama var ...zıya doganın calıstırdıgı hıc bır kulup uefa kupasına alınmayacaktır dıyor adamlar ....

....uefanın kalıtesını dusuremeyız dıyorlar....trabzonspor onumuzdekı yıl zıya doğan la devam ederse uefaya katılma hakkını elde etse bıle alamayız dıye acıklama yaptılar....valla:)

......fenerı yenelım yeter .....varmı fener galıbıyetı ıle tatmın olmayac olan ....

....bırakalım uefayı da bu zıyada nasıl kurtuluruz ona bakalım.....zıya yı gondermek uefaya katılamaktan daha buyuk bır basarıdır trabzonspor tarıhı için........................

Eren Uğur Ayar
02.05.2007, 13:27
Feneri yenip şampiyonluktan edelimde bu sene bi kerede olsun yüzümüz gülsün..

Misina
02.05.2007, 13:34
keşke seyircli olsa..olası bir galibiyetimizde bahaneleri hazırr

Murat Altun
02.05.2007, 13:37
seyirzisiz maç ne demek yaaaaaaaaaaaaa ne kadar saçma ceza o

55 bin ezxk önünde yenme zevkimizi aldıalr kim ödeyecek bunun hesabını
artı şimdi daha zor yenmemiz çünkü ziyanın sesini çok duyacak futbolcular :(

Vkgz
02.05.2007, 13:47
bizim sonyıllardaki şampiyonluklarımıza dinamit koyan diğer takım olan galatasaray aradan çıkarsa çok üzüleceğim... bize en az zararı olan takım şamp olsun... ilk 4 te yani vitrinde olmak için kazanmalıyız

POYRAZ
02.05.2007, 13:49
Insan olmayi ögrenselerdi. Futbolu hayvanlar degil insanlar seyrediyor. Adam gibi mac seyretselerdi de seyircisiz oynama cezasi almasalardi. Beter olsunlar. Her zaman para yedirdikleri serefini satan hakemlere yine para yedirsinler, belki seyircili oynama konusunda bir kiyak yapabilirler. Hani araya adam koyma, tanidik ahbap cavus hesabi. Nasil olsa fe-be, satilik insanlari satin almayi ve ara sira kendisini de satmaya alismis.

TSelif
02.05.2007, 13:53
bizim sonyıllardaki şampiyonluklarımıza dinamit koyan diğer takım olan galatasaray aradan çıkarsa çok üzüleceğim...

Kesinlikle ....:alkış::alkış::alkış:

hüseyin1975
02.05.2007, 14:08
Aziz Yıldırım: "Tepkisiz kaldığımız düşünülmesin"

Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım, yönetim olarak Fenerbahçe olgusunun değerini arttıracak bir yönetimi biçimi seçtiklerini, yapılan haksızlıklar karşısında federasyon ve hakemler için köklü çözümler üretecek adımlar atmaya başlayacaklarını söyledi.
Aziz Yıldırım, sarı lacivertli kulübün resmi internet sitesinde yer alan açıklamada, Türkiye Kupası'na veda ettiklerini ancak futbolcularına üzülmemeleri gerektiğini belirterek, "Onlara daha önce de finaller oynayıp Türkiye kupasını kaçırdığımızı hatırlattık. Futbolda bu sonuçları kabul edemeyen bir yönetim biçimi, sadece günü kurtaran ve kısa vadeli çözümleri tercih eden bir yapılanmadır.
Halbuki ben ve yönetim kurulundaki arkadaşlarım hep kalıcı bir kurumsal yapının, ilkelerin, kuralların her şeyden önemlisi Fenerbahçe olgusunun değerini her dakika arttıracak bir yönetim biçimini yani zor olanı seçtik. Bu seçim bizim. Türkiye'nin en büyük futbol kulübünü, onun asırlık geçmişine, geleneklerine ve geleceğine götüren hedeflerini de çoğu zaman kısaltan bir yönetim biçimidir. Biz, aykırı kararlar alan, duvarları yıkan, insanları kıran, sistemleri yok etmek isteyen bir yönetim de olabilirdik ama değiliz.

TEPKİSİZ KALDIĞIMIZ DÜŞÜNÜLMESİN
Camiadan hiç kimsenin, Fenerbahçe yönetiminin yaşananlara tepkisiz kaldığını düşünmemesini isteyen Yıldırım, "Bugüne kadar bize yapılan oyunlara suskun kalmamızın nedeni; dünya kulübü diye her defasında ısrarla üzerine basa basa söylediğimiz bir gerçeğin yanında, yaşamak zorunda kaldığımız ve Fenerbahçe'den sürekli nemalanan kuruluşların da aynı ülkenin kurumları olmasıdır.
Ancak endüstriyel futbol gerçeği diye bir olgu vardır. Artık futbolun değişmez bileşenleri diye düşündüğümüz federasyon ile futbolu saha dışındaki taraftara, futbolsevere ulaştıracak yayıncı kuruluşun da endüstriyel futbol gerçeğine uygun hareket etmesi gerekiyor.Eğer hayatınızı spor kulüpleri üzerinden idame ettiriyorsanız, onlara sadece kolaylık değil, bu kulüplerin en iyi şekilde mesleklerini icra etmeleri adına hizmetler üretmek zorundasınız" diye konuştu.
Türkiye'nin futboldaki lokomotifi olarak görülen Fenerbahçe Spor Kulübü'nün yapısal dönüşümünü başarıyla hayata geçirmiş olmasının bazı kurumları rahatsız ettiğini ifade eden Aziz Yıldırım, "Nedense hem Türk Futbol Federasyonu'nu, hem de yayıncı kuruluş Lig TV'nin içinde bazı kişileri rahatsız etmektedir. Bir maç yayınında "İnanamıyorum Fenerbahçeli oyuncunun yaptığı harekete bak" diyen bir maç spikeri ile yan hakemin "Kart göster" uyarısına rağmen, pozisyonu faul kararıyla geçiştiren hakemin amacı hep aynıdır: Fenerbahçe'yi yıpratmak, taraftarını provoke etmek, önü alınamayacak olaylara sebep olmaktır" şeklinde konuştu.

BİNDİKLERİ DALI KESİYORLAR
Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım sözlerini şöyle tamamladı:
"Fortis Türkiye Kupası maçında ve daha önce oynadığımız bir çok maçta yanlı kararlar verenler ve bu kararları reytinge çevirenler adeta bindikleri dalı kesmekte, Fenerbahçe ile Türk futboluna zarar vermektedir.
Milyonlarca taraftarının desteğinden güç alan bir spor kulübünün yöneticileri olarak, artık köklü çözümler üreteceğiz. Bundan hiçkimsenin şüphesi olmasın. Zaman zaman devletin sorumlu kademelerinin bile çare bulamadığı federasyon ve hakemler için köklü çözümleri üretecek adımları atmaya, sesimizi duyurmaya, 3 Mayıs'ta Anıtkabir'de en büyük Fenerbahçeli Atatürk'ün huzurunda buluşarak başlıyoruz."
-----------------------------------------------------------------------

Bu Ezikler yarindan itibaren cirkeflik yapmaya baslarlar.

Bizim ile oynayacaklari macda kesin Taraftarin önünde oynanir.

Ama olsun. Böylesi daha güzel olur. Ezildiklerini canli canli görürler ;)

kudu_61
02.05.2007, 14:36
yenelim ezikleri başka bir şey istemem...

POYRAZ
02.05.2007, 14:43
FENER ACI VAR MI?Tarih: 01.05.2007, 10:18:03 (1388 okuma)
http://www.takagazete.com/haber_images/fener_01052007.100547.jpg Trabzonspor camiası ne 96’yı ne de 2005’i unuttu

TOKAT CANIMIZI YAKTI
Trabzonspor tarihinde F.Bahçe ile oynanan üç maç var ki Bordo-Mavili camia bu maçları hala unutamadı. 5 Mayıs 1996’da A.Aker’de oynanan ve Metin Tokat’ın yönettiği 30. hafta mücadelesini F.Bahçe zamanın başkanı Ali Şen’in saha dışı oyunlarıyla 2-1 kazanıp şampiyonluğu resmen bu büyük camianın elinden almıştı. 2005 de bu kez aynı senaryo Levent Bıçakçı federasyonu zamanında uygulamaya konuldu.

PAPİLA SAHNE ALDI
İstanbul’da oynanan ve Cem Papila’nın yönettiği kritik maçta Trabzonspor’un hakkı gasp edilmiş verilmeyen penaltısı ve ofsayttan yediği gollerle sahadan yenik ayrılmıştı. Bir sezon sonra bu kez Metin Tokat sahneye çıktı. Maç 2-1 Trabzonspor’un üstünlüğüyle devam ederken Fatih Tekke’ye yüzde yüz yapılmış bir penaltı verilmeyerek maç daha sonra atılan golle 2-2 berabere bitirilmişti. İşte bu Fener bugün hak arıyor!

:tsbayrak:
Icimden gecenleri suraya dökmek mümkün olsaydi varya !!!

Erbay
02.05.2007, 14:48
Seyircisiz maç çok kötü oluyor.Onları yenip,taraftarlarını delirtmek daha iyi olurdu.

Külünkoğlu
02.05.2007, 14:58
Yanarız yanarız şu maça gidemeyeceğimize yanarız..

Can52
02.05.2007, 15:01
Seyircisiz mac cezasi neden verilmis??

Eger küfür ise , diger Istanbul takimlarin stadlarinda bu devamli oluyor :D

hüseyin1975
02.05.2007, 15:08
Icimden gecenleri suraya dökmek mümkün olsaydi varya !!!

Darlanma Gardas! Dök icini ;)

TSelif
02.05.2007, 15:10
Darlanma Gardas! Dök icini ;)

Bence kalsın ..:D

POYRAZ
02.05.2007, 15:11
Bence de kalsin.:D

hüseyin1975
02.05.2007, 15:12
Bence kalsın ..:D

Yok yok. Rahatlasin ;)
Hatta gevsesin :D

Ama Forumdaki Bayan Renkdaslarimi unutmasin tabiki:)

POYRAZ
02.05.2007, 15:16
Zaten aciklamama sebebim forumda bayanlarin da bulunmasi ve yasi kücük cocuklarin olmasi. Icimden gecenler sanirim +18. Neyse bu forumlari fe-be liler de okuyorlar. Onlar anlayacaklarini anlamislardir.:cool:

Kalkinmali
02.05.2007, 16:05
Kadikoy mudur Salvarli koy mudur.. herneyse, mac boyle biter...

ezikbahce 0-3 TRABZON

:)

A.Alper
02.05.2007, 16:47
=) =) =) =)

önce oynamak lazımmm

onurkaradeniz
02.05.2007, 16:51
tahkim affeder bunları ! TRABZONSPOR 'la seyircisiz oynamaya cesaret edemezler ki şampiyonluk yolunda en kritik maçlardan biri olarak görünüyo şu anda

siz_61
02.05.2007, 17:31
"ÇÖZÜM ’52.MADDE " http://www.gunebakis.com.tr/resim/cizim52madde.jpg Trabzonspor’da 1,5 yıla varan süredir devam eden Asbaşkan Haşim Sayitoğlu kanadı ve Başkan Yardımcısı İbrahim Haciosmanoğlu ekibinin arasındaki çatışmaya şimdi de Başkan Nuri Albayrak’ın katılması büyük bir krizin habercisi olarak bakılırken, kongre tartışmalarına da eski yöneticilerden Ali Özbak bir çözüm buldu. Özbak, önceki akşam Kanal Mavi’de Takım Oyunu programının canlı yayın konuğu olurken, “Başkan Nuri Albayrak, kulübün tüzüğünün 52’nci maddesi D Fıkrasını işletirse sorun çözülür. En azından 6 aylık geçiş dönemi bu şekilde atlatılır ve olağan genel kurula kulüp kazasız belasız getirilir” şeklinde konuştu.

Madde Nasıl Çözüyor?
Özbak, “Yönetim içinde çatışmaların olduğunu gözlemliyoruz. Birbiriyle uyum içinde çalışamayan isimlerin önümüzdeki sezonun hazırlıklarının yapılması gerektiği bir dönemde görevde kalması önemli sıkıntıları doğurabilir. Tüzüğün 52’nci maddesi, D fıkrası, ‘Yönetim Kurulunun görevden çekinme veya çekilme hallerinden biriyle boşaldığı ve görevi sürdürecek üyesinin kalmadığının Denetleme Kurulu raporu ile saptanması halinde, Yönetim Kurulu sorumluluğunu üstlenmek üzere beş kişilik bir geçici yönetim kurulu oluşturulur. Olağanüstü Genel Kurul toplantısının gerekleri dahil her türlü önlemi alır” çözümünü öneriyor.

Her Türlü Yardıma Hazırız
Trabzonspor’un kuruluşundan dolaylı dolaysız içinde bulunan Ali Özbak, “Bu maddeye göre Sayın Nuri Albayrak, tüm yöneticilerin istifasını almalıdır. Sonra da Divan Kurulu’na bunları teslim etmelidir. Olağan Genel Kurula 6 ay var. Bu süre için Albayrak yeniden başkan olarak görevlendirilir. Sayın Albayrak’da mevcut yönetimden, ya da dışardan 4 kişiyi belirleyerek göreve devam eder. Kulübü de Olağan Genel Kurula taşırlar. Söz veriyorum ki bu kulübün başkanlığı için bu süre içinde hiç kimsenin aday çıkmaması için elimden geleni yaparım. Yeter ki doğru çözümler üretmeye ve Trabzonspor’u düzlüğe çıkarmaya çalışalım” diye konuştu.

siz_61
02.05.2007, 17:34
mehmet aurello cezalı oldugundan bjk ve trabzonspor macında gorev alamacakkkk buda bizim icin + bildigmiz gibi aurello top kullanmasını biliyo hayde trabzon sans senden yana bitir ezil fenerum işini haydeeeeeee

Yunus Emre AYAZ
02.05.2007, 17:46

ben 2 gündür yanıyom fayda yok :(

sayın hemşerim ulusoy türkiye kupasını saffet amca kupası yetmedi ligide saffet amca ligi yapacak :(

pReN@_61
02.05.2007, 18:30

Bizim açımızdan hiç iyi olmadı.Onları kendi seyircisi önünde yenmek daha da zevkli olacaktı..

Serdar ÖZCAN
02.05.2007, 18:35
Ula yanarımda bu sene bi deplasmana gidemediğime yanarım tam buna niyetlenmişken:( Neyse inşallah yenerizde hiç diğilse okuldaki millete hava ataruk biraz:D

Mustafa AYDIN
02.05.2007, 18:36
bi yönden iyi fenere göre seyircisiz daha fazla maç yaptık osasuna ve ankara maçları yenilmedikte her iki maçtada, hatta birinde fazlasıyla çoştu bizimkiler(ankara maçı), ama tahkim kurulunun bu kararları yarı yarıya indireceğini düşünüyorum

Cezalar yarı yarıya inerse maçın ilk yarısı seyircisiz ikinci yarısı seyircilimi oynanacak :D

Sefa Murat Dokuz
02.05.2007, 20:15
4-2 alıcağız bu maçı

omer61
02.05.2007, 20:19
fener itraz etmeyckmş sanırm..

adını sen koy
02.05.2007, 20:31
bu mac cok az, bütün takımlara önce ki aldıkları cezalar göz önünde tutuluyor, bir mac neymiş, daha fazla almaları gerek,rdi

-trapzonely-
02.05.2007, 20:32
neyse ya seyircisiz yencez inşallah :)

adını sen koy
02.05.2007, 20:52
. . . . . . . . . . .. .

KüRşAt
02.05.2007, 21:10
Bu gün fener'li taraftarlarla baya bi tartıştık yaraları büyük:).
Hatda fenerki arkadaşlarla iddaya gidik fener şampiyon olmassa bi taraftar daha kazanacagız.
Geçmiler benimle dalga geçmeye çalışıyolar halbusam ki dalgayı biz onlarla geçtik yoluk tavuklar:D nerde ne kadar fenerli tanıdıysam hepsi bir birinden gıcıkk.Allah'tan sulalemde hiç fenerli yok bu konuda kendimi çok şanslı hissetiyorum.Bunlar kadar gıcık bi taraftar tanımadım yaww..
Bana gelmiş diyolarki trapzon mahhalle takımımıymış (az kalsın bir birimize girecektik :yumruk: :mad:)
Bende dedim ki trapzonspor ne zaman lige çıktı biliyomusun arkadaşım!!
buna bi güzelce izah etdim.
Ondan sorna güzel ve terbiyeli konuşmaya başladı.

AHLAYIP GEZİNİYORUM VALLAHİ ŞU ŞEYTANIN BACANI Bİ KIRSAK ŞAMPİYON OLSAK BI DEVAMI GELECEKDE AH AHH
Ben şöyle düşünüyorum;
Fener/Beşiktaş maçı inş. berabere biter ve inşalll bu feneri şampiyonlukdan eden takım biz olruzz..

Kasım Hilal
02.05.2007, 22:23
Allaım da seyircisiz alalım.
Yeter ki alalım.
Feneri şampiyonluktan etmektren de geçtim.
Sadece şu maçı alalım.
Beşiktaş dığında bir derby kazanalım..
Gerçi cinconu da yendik ama olsun.
Onlar kabul değil bu sefer.
Şunları bir yenelim.
Ama bileğimizin hakkı ile.
Maçtan sonra da nihat aydın yine saçma saçma bir açıklama yapsın ve biz de bir tarafımızla gülerek dinleyelim onu.
İzleyelim..
N'olur Ya Rab. Futbol namına bu yıl yüzümüz hiç gülmedi bari talih bu sefer bizden yana olsun!

Özgür Öztürk
02.05.2007, 23:19
fener itraz etmeyckmş sanırm..

Sadece yönetici cezalarına itiraz etmeyecek

Taner Gündoğdu
03.05.2007, 00:07
fenere bence ceza değil yardım oldu bu. fener bu sene kendi evinde kendi seyircisi önünde çok puan kaybetti ve şu günlerde ecel terleri döküyorlar. taraftar futbolcuya yükleniyor ve futbolcular büyük stres altında. şimdi bir taraftar baskısı olmayacak. diğer taraftan biz istanbuldaki tarfatarlar olarak senede 3 kez takımı görme şansımız oluyordu biri elimizden alındı. bir öncekinde karaborsa kurbanı olduk! sonumuz hayrola....

Oğuuz
03.05.2007, 00:22
Ben şöyle düşünüyorum;
Fener/Beşiktaş maçı inş. berabere biter ve inşalll bu feneri şampiyonlukdan eden takım biz olruzz..
bende aynı düşüncedeyim :) , inşallah bu haftaki maç berabere biter..

tsakrep61
03.05.2007, 00:31
ınsallah yenerız de bızımde az da olsa yuzumuz guler bıde bursayı unutmamak lazım kervanın yurumesı ıcın bursa gıbı uruyen ıtlerın kafaları koparılmalı

sametaydin
03.05.2007, 04:36
ınsallah yenerız de bızımde az da olsa yuzumuz guler bıde bursayı unutmamak lazım kervanın yurumesı ıcın bursa gıbı uruyen ıtlerın kafaları koparılmalı

bursa hiç aklımdan çıkmıyo zaten. fener maçından daha önemli benim için. o tezahüratları yedircez onlara.

Kemhacıoğlu
03.05.2007, 04:57
inşallah düşecek bursa da kimin kümeye düştüğünü görecez o zaman...

OFLU
03.05.2007, 05:01
Feneri yenelim de kume duselim... :meşale2:

Kemhacıoğlu
03.05.2007, 05:04

niye küme düşelim ya kendimizi o kadar küçük görmeyelim. bu denizli 40bin kişinin önünde fenere yenilmediyse biz seyircisiz stadda hiç yenilmeyiz...

LazAnisT
03.05.2007, 10:31
Ben cezanın kaldırılabileceğini düşünüyorum.

hüseyin1975
03.05.2007, 11:52
Zaten aciklamama sebebim forumda bayanlarin da bulunmasi ve yasi kücük cocuklarin olmasi. Icimden gecenler sanirim +18. Neyse bu forumlari fe-be liler de okuyorlar. Onlar anlayacaklarini anlamislardir.:cool:

Febeliler anlamaz!
Onlar kendileri ile mesgul, kendi dünyasi olan insanlar!
Isleri gücleri TFF:D

Semih GÜL
03.05.2007, 12:07

Bu senin yaptığını veya söylediğini ben ifade edeyim. İçinde bulunduğun acizliğin ifadesi...Söze geldimi herkezden üstünüz değilmi? bakıyorum yine o üstünlük gibi herşey sözcüklerde kalıyor...:mad:

mensure 61
03.05.2007, 12:20
Allahından bulsunlar ! Onlar anlamazlar çünkü hep kendilerini haklı bulurlar :( İnşallah bu senede Bjk şampiyon olur ve hayaller nasıl yıkılırmış görürler ! Sefil olurlar inşallah !

Mustafa AYDIN
03.05.2007, 12:36

Trabzonsporu bu kadar küçültmeyelim,feneri yenmek o kadar önemli bir mesele değil,geçmişte çok yendik yine yeneriz.

Erkut Ay
03.05.2007, 12:39
futbolda kaos yaratmaya devam ediyorlar bir ara ligden çekilmeyi düşünüyorlardı keşke çekilselerdi ama onların sözünede güven olmaz ha fenerbahçe yöneticisi ha bunak karı.....

hüseyin1975
03.05.2007, 12:48
futbolda kaos yaratmaya devam ediyorlar bir ara ligden çekilmeyi düşünüyorlardı keşke çekilselerdi ama onların sözünede güven olmaz ha fenerbahçe yöneticisi ha bunak karı.....

Ne cekilmesi.
SIkar biraz ;)

Onlarin maksadi ortami germek ve 3 Derbi Maci öncesi akillari sira kendilerine Avantaj sahlamak.

TFF ile Hakemleri Baski altina almak ve Rakiplerin konsantrasyonunu bozmak istiyorlar.

Tabi yerlerse ;)

mensure 61
03.05.2007, 13:43
Unutmadık ve unutmayacağız, aslaa ! Lanetlerin oyunları yüzünden biz o sene şampiyonluğu kaybettik ! 2 sene öncede ve her sene Trabzonspor'a karşı yapılan oyunlar yüzünden malesef istediğimiz yerlere gelemiyoruz ! Şimdi soruyorum ? acaba bizim başkanların, Teknik Direktörlerin, futbolcuların bizim hakkımızı savunmayan, bize yapılan haksızlıklarda hiç sesini çıkarmayan, pasif kalarak bizi bu durumlara düşüren o kişilerde hiç suç yokmu ??? Ben burda kafayi yiyorum halen ya ! her hafta hakemler yüzünden hakkımız yeniliyor maç kaybediyoruz :( nerde ? Başkan, T.D. ,futbolcular, başkan yardımcıları hani hiç biri çıkıp ses çıkarıyomu birşey söylüyolarmı ? Bu ne rezalet ! Lanetbahçe hergün maçları hakemler sayesinde alıyo oyunlarla ! haksız oldukları yerde bile çıkıp mafya babası gibi konuşuyo, herkese çatıyo hakemlere, federasyona takımlara, ona buna ve her istediğini yaptırıyo ! tekrar altını çizerek söylüyorum haksız oldukları halde bunları yapıyorlar zaten sizde biliyorsunuz ! biz lanetbahçe diyiliz biz onlar gibi haksız yerde konuşmuyoruz, biz hakkımız olanı istiyoruz ! bize kimse oyunlarla tuzaklar kuramaz, ayağımızı kaydıramaz ! biz neden hakemler yüzünden maç kaybedelim neden basın yüzünden federasyon yüzünden o takımlar yüzündem hakkımız yenilsin ? neden, işte böyle baştakiler korkaklık, pasiflik yapar oyunlarla şampiyonluk bile elimizden alınıyorsa ! bunlara karşı ses çıkarmayıp susuyorsan, ben hakemler hakkında veya onun bunun hakkında konuşmam dersen ve hakkını aramazsan, herkese bizi küçük gösteririsen o zaman önüne gelen beş para etmez insanlar bizi böyle hakkımızı yiyerek ezer !!! Eğer zamanında bize yapılan haksızlıklara karşı sesimiz yükseltilseydi bunlara asla müsade edilmeyek bir daha Trabzoznspor gibi büyük bir camiaya yapılıcak haksızlık böyle sessiz kalmayacak denseydi, her zaman çıkıp konuşulsaydı bu durumlara gelmezdik !!! daha birsürü şey... İbrahim bey ezikbahçe li biri hakkında doğruları söyledi diye, başkan kendisi söyleyeceği yerde çıkıp, nasıl böyle büyük bir camianın içinde bulunan bir kişi hakkında konuşursun diyebiliyo, ne demek bu ne korkaklık, pasiflik ? sanamı kaldı milletin avukatlığını yapmak ? yoksa beraber bu takımı bu hale getiren yandaşın Tayyip mi kırılır ??? Bize yapılan haksızlıklarda hiç çıkıp konuşmadı ! Sonra Ulusoy bey Trabzon'un yüz karası ! Trabzonspor'un sayesinde orda oturuyo ama en büyük kötülüğü Trabzonspor' a o yapıyo ve bizimkiler, İbrahim bey çıkıyo biz Ulusoy'un yanındayız diyo bu ne demek ? bizim hakkımızı yemeye devam edebilirsin demek ! Ahhhh benim elimde, olsa çok param olsa, Trabzonspor da yetkim olsa ben bilirde yapardım ! Başvurmadığım, yazmadığım, çizmediğim , konuşmadığım yer kalmazdı Takımım için herşeyi yapardım ! Böyle sessiz kalınmamalıydı, kalınmamalı !!! O kadar çok şey varki yazıcak o kadar kötü oluyorum ki benim takımımın böyle eriyip gitmesine ! Yönetimin yanlışları ve haksızlıklara karşı hiç ses çıkarmamaları yüzünden hatta bizlerin bile burda suçu var ! Aslında daha yazıcak çok şey var ama herşeyi yazamıyorum çünkü burda bile doğruları söylemek yasak :( yazsam ceza alıcam, alabilirimde :( sus sus nereye kadar içim o kadar dolu ki !

Özgür Öztürk
03.05.2007, 14:00
Haa seyircili haa seyircisiz. Tek önemi feneri şampiyonluktan etmek.

Ba®ış
03.05.2007, 14:01
Haa seyircili haa seyircisiz. Tek önemi feneri şampiyonluktan etmek.
:alkış::alkış: arkadaşıma aynen katılıyorum

Özgür Öztürk
03.05.2007, 14:09
Febeliler anlamaz!
Onlar kendileri ile mesgul, kendi dünyasi olan insanlar!
Isleri gücleri TFF:D

Anlamasına bal gibi anlıyorlar da işine gelmeyenleri mallığa vuruyorlar.
İşleri güçleri TFF dorğu ama onuda beceremiyorlar. 1 Ulusoy ile baş edemediler. Beter olsunlar inşallah. Bundan sonra en iyi günleri bu zamanlar olur inşallah. (amin)

hüseyin1975
03.05.2007, 14:09
Unutmadık ve unutmayacağız, aslaa ! Lanetlerin oyunları yüzünden biz o sene şampiyonluğu kaybettik ! 2 sene öncede ve her sene Trabzonspor'a karşı yapılan oyunlar yüzünden malesef istediğimiz yerlere gelemiyoruz ! Şimdi soruyorum ? acaba bizim başkanların, Teknik Direktörlerin, futbolcuların bizim hakkımızı savunmayan, bize yapılan haksızlıklarda hiç sesini çıkarmayan, pasif kalarak bizi bu durumlara düşüren o kişilerde hiç suç yokmu ??? Ben burda kafayi yiyorum halen ya ! her hafta hakemler yüzünden hakkımız yeniliyor maç kaybediyoruz :( nerde ? Başkan, T.D. ,futbolcular, başkan yardımcıları hani hiç biri çıkıp ses çıkarıyomu birşey söylüyolarmı ? Bu ne rezalet ! Lanetbahçe hergün maçları hakemler sayesinde alıyo oyunlarla ! haksız oldukları yerde bile çıkıp mafya babası gibi konuşuyo, herkese çatıyo hakemlere, federasyona takımlara, ona buna ve her istediğini yaptırıyo ! tekrar altını çizerek söylüyorum haksız oldukları halde bunları yapıyorlar zaten sizde biliyorsunuz ! biz lanetbahçe diyiliz biz onlar gibi haksız yerde konuşmuyoruz, biz hakkımız olanı istiyoruz ! bize kimse oyunlarla tuzaklar kuramaz, ayağımızı kaydıramaz ! biz neden hakemler yüzünden maç kaybedelim neden basın yüzünden federasyon yüzünden o takımlar yüzündem hakkımız yenilsin ? neden, işte böyle baştakiler korkaklık, pasiflik yapar oyunlarla şampiyonluk bile elimizden alınıyorsa ! bunlara karşı ses çıkarmayıp susuyorsan, ben hakemler hakkında veya onun bunun hakkında konuşmam dersen ve hakkını aramazsan, herkese bizi küçük gösteririsen o zaman önüne gelen beş para etmez insanlar bizi böyle hakkımızı yiyerek ezer !!! Eğer zamanında bize yapılan haksızlıklara karşı sesimiz yükseltilseydi bunlara asla müsade edilmeyek bir daha Trabzoznspor gibi büyük bir camiaya yapılıcak haksızlık böyle sessiz kalmayacak denseydi, her zaman çıkıp konuşulsaydı bu durumlara gelmezdik !!! daha birsürü şey... İbrahim bey ezikbahçe li biri hakkında doğruları söyledi diye, başkan kendisi söyleyeceği yerde çıkıp, nasıl böyle büyük bir camianın içinde bulunan bir kişi hakkında konuşursun diyebiliyo, ne demek bu ne korkaklık, pasiflik ? sanamı kaldı milletin avukatlığını yapmak ? yoksa beraber bu takımı bu hale getiren yandaşın Tayyip mi kırılır ??? Bize yapılan haksızlıklarda hiç çıkıp konuşmadı ! Sonra Ulusoy bey Trabzon'un yüz karası ! Trabzonspor'un sayesinde orda oturuyo ama en büyük kötülüğü Trabzonspor' a o yapıyo ve bizimkiler, İbrahim bey çıkıyo biz Ulusoy'un yanındayız diyo bu ne demek ? bizim hakkımızı yemeye devam edebilirsin demek ! Ahhhh benim elimde, olsa çok param olsa, Trabzonspor da yetkim olsa ben bilirde yapardım ! Başvurmadığım, yazmadığım, çizmediğim , konuşmadığım yer kalmazdı Takımım için herşeyi yapardım ! Böyle sessiz kalınmamalıydı, kalınmamalı !!! O kadar çok şey varki yazıcak o kadar kötü oluyorum ki benim takımımın böyle eriyip gitmesine ! Yönetimin yanlışları ve haksızlıklara karşı hiç ses çıkarmamaları yüzünden hatta bizlerin bile burda suçu var ! Aslında daha yazıcak çok şey var ama herşeyi yazamıyorum çünkü burda bile doğruları söylemek yasak :( yazsam ceza alıcam, alabilirimde :( sus sus nereye kadar içim o kadar dolu ki !

Hepimizde suc var Renkdas hepimizde!

Ben Galatasaray macini yenildigimizde bu Forumda "Hesap ver Bülent Demirlek" diye Baslik acmisdim.
O macda elbette iyi oynamadik ama Hakemin fahis Hatalari vardi.
Macin sonucunu etkileyen Hatalar.

Fakat Taraftarimiz Ziyaya o kadar takmiski Hakemi birakip Ziyaya ve Takima yüklendiler.

Bende Ziyayi iytemiyorum ama bu Hakemin Hatalarini görmemi angelliyemez.
Hem Büyük Takim Hakemin arkasina siginmaz ama Büyük Takim Hakkinida yedirmemesi lazim ve Hakeme gerekdiginde Tepki vermesi lazim.

Buda Taraftardan baslayabilir. Taraftar susarsa ve Tepki vermezse Nuri Baskan ve Saz Ekibi bunu Firsat bilirler ve susarlar.

Semih GÜL
03.05.2007, 14:23
YA neyi tartışıyosunuz ki 2005 de fener maçında çıkışta o kadar çok sinirlendimki maçı izlediğim yerde şuursuzca bagırmaya başladım bide maçı tek başıma syrediyorum, belim de silah var heryanım yanıyor ben ağzıma gelen küfürü ediyorum o kadar adam vardı birisi ne diyon lan dese olan yine bana olacaktı..... Veya gs 4-2 yenildiğimiz maçta fatih tekke nin o surat ifadesini o sinirli halini görünce ben TV karşısında kahroldum 96 da .... bişey demek istemiyorum ne oluyorsa sadece bize oluyor....

Ama bizimde sesimi çıkmıyor ben kendimde bulduğum birçok hatadan dolayı bu oluşumda kimseyi eleştiremiyorum yada o yetkiyi kendimdse bulmuyorum....Bir bursa- TS maçında ts tarafı dolu ama ses çıkmıyor herkez maç seyrediyor...Basit bişey ama bu olay Trabzonda da böyle,biz ta<raftarlık yapamıyoruz doğal olarak onlarda işlerini en fazla bizim kadar yapıyorlar işte....

ErtuGrul
03.05.2007, 14:24
Feneri yenip sampiyonlukdan ettik diyelim,bu aciz yonetim ve ziya doganin eline bi koz daha vermek olmazmi? Feneri yenmek bu kadar buyuk bir olay deyil. siradan anadolu takimlari gibi sig dusunmeyelim..

Semih GÜL
03.05.2007, 14:28
Feneri yenip sampiyonlukdan ettik diyelim,bu aciz yonetim ve ziya doganin eline bi koz daha vermek olmazmi? Feneri yenmek bu kadar buyuk bir olay deyil. siradan anadolu takimlari gibi sig dusunmeyelim..

Sıg düşünmek mi :eek:

Öyle ifade etmek istiyorsan sıg düşünelim hatta abartıyorum olayı bursasporun şükrüsaracaoğlunda bunları yendiği gibi kişiliksiz bir futbolla ama skor olarak bizim galibiyetimizi gösterecek bir neticeyle ayrılalım oradan..NE diyosun sen ya sığmış...96 sırf o sıg düşüncve dediğin maç için birisi kendini astı biliyormusun sen...sıgmış...kaybol.bırak elinden o klavyeyi..

hüseyin1975
03.05.2007, 14:30
YA neyi tartışıyosunuz ki 2005 de fener maçında çıkışta o kadar çok sinirlendimki maçı izlediğim yerde şuursuzca bagırmaya başladım bide maçı tek başıma syrediyorum, belim de silah var heryanım yanıyor ben ağzıma gelen küfürü ediyorum o kadar adam vardı birisi ne diyon lan dese olan yine bana olacaktı..... Veya gs 4-2 yenildiğimiz maçta fatih tekke nin o surat ifadesini o sinirli halini görünce ben TV karşısında kahroldum 96 da .... bişey demek istemiyorum ne oluyorsa sadece bize oluyor....

Ama bizimde sesimi çıkmıyor ben kendimde bulduğum birçok hatadan dolayı bu oluşumda kimseyi eleştiremiyorum yada o yetkiyi kendimdse bulmuyorum....Bir bursa- TS maçında ts tarafı dolu ama ses çıkmıyor herkez maç seyrediyor...Basit bişey ama bu olay Trabzonda da böyle,biz ta<raftarlık yapamıyoruz doğal olarak onlarda işlerini en fazla bizim kadar yapıyorlar işte....

Katiliyorum kardesim.
Biz Taraftar olarak "dislerimizi" göstermemiz lazim!
Hakkimizi aramamiz lazim.
Ben vurup kiralimda demiyorum.
Papilla örnegindeki gibi eylemler yapabiliriz.
Haftalardir, hatta aylardir Ziya Hoca yüzünden maclarin genelinde eziliyoruz ama Istifa diye bagiran yok!
Taraftar Gruplari suskun.

Yönetim zaten birbirleri ile mesgul, küskünler.
Hakkimizi kim arasin?
Aziz arayacak degil sonucda:mad:

düzceli_trabzon
03.05.2007, 14:44
:tsbayrak: SEYİRCİDE Olsa farketmezdi. nede olsa yeneceğiz....
tüm istnb. toplansa bile yeneceğiz ki bundan güzel bişe olmaz...

aka5
03.05.2007, 14:55
ben seyircili olmasını ısterdım maca gıdemıcem ya. 4 sene sonra kacırdım ılk fener macı olacak bu.gerce gecen bjk fb macına gıttım ınonudekı :)sırf fenere kufur etmek ıcımı bosaltmak ıcın:)bızım mac seyrırcısız olunca dedım barı bjk fb sampıyonluk macına gıdeyım dedım bılet bıtmıs yalan oldu . bjk bızım 5 mayıs 96da sampıyonlugu kaybettımız gun fble oynucak . ıns bjk kazanırda fbden ıntıkamımızı alır.!!!! aynı tarıh aynı saat 5 mayıs!

Tunga
03.05.2007, 15:35
Karaborsacılara KAPAK oldu :) İyi oldu:)

ceyhun
03.05.2007, 15:47
ya seyircili seyircisiz unutmayınki fatih tekkenin o muhteşem kafa gölü başta rüştü olmak üzere 52 bin kişin gözü önünde kaleyi bulmuştu, ben bu fenere şansımız tutmuyo hakem yoluyla, şansa mansa adamlar elimizden bi şekilde kurtuluyo ama içimde bi his var inşallah bu maç tarihe geçeçek

Yavuz Hasan
03.05.2007, 15:49
seyircili-seyircisiz hiç farketmez kadıkoy onlara dar gelecek....

Fatih
03.05.2007, 16:01
tahkim bu kararı bozar bence daha önce bir derbi maçının seyircisiz oynandığına tanık olmadım

POYRAZ
03.05.2007, 16:04
ya seyircili seyircisiz unutmayınki fatih tekkenin o muhteşem kafa gölü başta rüştü olmak üzere 52 bin kişin gözü önünde kaleyi bulmuştu
O golü hala cikartamadilar. Tarihte öyle bir gol yememislerdi.

Semih GÜL
03.05.2007, 16:04
tahkim bu kararı bozar bence daha önce bir derbi maçının seyircisiz oynandığına tanık olmadım

İyide bu derbi değil ki ;) şiiiii

POYRAZ
03.05.2007, 16:07
İyide bu derbi değil ki ;) şiiiii
Bu konu hakkinda kesin bir hüküm yok. Derbi denilen sey iki sehirin takimlari arasinda oynanan mac midir yoksa iki büyük takimin yaptigi mac midir? Gazetelerde bizim Istanbul takimlari ile yaptigimiz maclarin öncesinde hep derbi yazardi.

oflubektas
03.05.2007, 16:31
Seyircisiz oynama kararını şiddetle kınıyorum. Eğer tahkim kurulu da kararı onarsa stadın arkasında toplanarak takımına tezahurat yapacak Trabzonspor taraftarları arasında olmayı çok isterim . O gün stadın dışında toplanmayı bir FİKİR OLARAK ortaya atıyorum.

Bu taşı çıkaracak KIRK AKILLI aranıyor:)

Fatih
03.05.2007, 16:33
stadın dışında yani kadıköyün göbeğinde :D

zafercalikoglu
03.05.2007, 16:45
zor olcak bu mac
bizimkiler seyircili daha iyi oynardı

Özgür Öztürk
03.05.2007, 16:47
Bu konu hakkinda kesin bir hüküm yok. Derbi denilen sey iki sehirin takimlari arasinda oynanan mac midir yoksa iki büyük takimin yaptigi mac midir? Gazetelerde bizim Istanbul takimlari ile yaptigimiz maclarin öncesinde hep derbi yazardi.

Derbinin futbolda kullanılan karşılığının anlamı "aynı şehir ve bölge takımlarının birbirleri ile yaptıkları maçlar"dır.

Medya aynı şehirden olmayan büyük takımların arasındaki maçları da derbi olarak adlandırıyor.

TFF göre derbi; bir önceki sezon lig sıralamasında ilk 4 içersinde giren takımların, gelecek sezonda oynayacakları maçlar derbi diye adlandırılıyor. Bu maçlarda da hakemler normal maçlara göre daha fazla ücret alıyorve farklı bir statü yükleniyor.

POYRAZ
03.05.2007, 17:03
Insanlardaki genel kani, 3 Istanbul takimlarinin birbirleri ve Trabzonspor ile yaptiklari maclar derbi macidir. Degisik görüsler var tabiki.

Egemen Yılmaz
03.05.2007, 17:13
seyircili olsa daha iyiydi

A.Alper
03.05.2007, 17:22
o maç sadece basit bi maç biz olamıyosak bize ne kim olursa olsun sampiyon kardes biz tsliyissss

Hüseyin Çümen
03.05.2007, 20:00
febe denen takım umrumda bile değil febe den şampiyonluğu alsak verdiğimiz takım bejeke
unutmayın bikaç sene önce şampiyonlua oynarken bejeke kendi evinde febe ye 3-1 yenilmiş hayallerimizi sözndürmüştü
bubların hepsi aynı birbirinden farkı yoktur

Hüseyin Çümen
03.05.2007, 20:12
bukadar iddalı yorumlara akıl erdiremiorum kaç senedir galibiyetmiz yok şu şeref yokusunu takıma gene başlamışız bol keseden ben ümitsizim artık febe bizi yener seyircilide seyircisizde
nerde görülmüştü febe nin trabzonda maç kazandıı şimdi adamlara kazanamıoruz bile

Koray
03.05.2007, 20:14
bukadar iddalı yorumlara akıl erdiremiorum kaç senedir galibiyetmiz yok şu şeref yokusunu takıma gene başlamışız bol keseden ben ümitsizim artık febe bizi yener seyircilide seyircisizde
nerde görülmüştü febe nin trabzonda maç kazandıı şimdi adamlara kazanamıoruz bile

eğer TRABZONSPORluysan yeneceğimize inanmalısın,madem inanmıyosun niye bu takıma gönül veriyosunki bari bişe demede bizimde moralimizi bozma..;)

Egemen Yılmaz
03.05.2007, 20:21
febe denen takım umrumda bile değil febe den şampiyonluğu alsak verdiğimiz takım bejeke
unutmayın bikaç sene önce şampiyonlua oynarken bejeke kendi evinde febe ye 3-1 yenilmiş hayallerimizi sözndürmüştü
bubların hepsi aynı birbirinden farkı yoktur

çok doğru. eğer intikam almak istiyorsak kendimiz şampiyon olmalıyız.

tstd
03.05.2007, 21:29
ezikbahceden alacagımız enguzel intikam ilk once önumuzdeki hafta oları sampıyonluktanetmek,daha sonrada onumuzdekı yıl onlarla cekısıp SAMPIYON olmak

Sefa Murat Dokuz
03.05.2007, 21:34
şunları yensek varya başka bişey istemiyorum

h@msi61
03.05.2007, 21:43
benim gibi maça gitmek isteyen arkadaşlar için gerçekten üzücü oldu. inşallah 5 senedir süren şansızlığımızı yeneriz bu maçla, 50 bin tane şeref yoksunu olmasa da feneri yenmenin zevki yine de başka olucaktır, hele hele onların şampiyonluk ve 2. yoluna taş koyarak.

selokal61
03.05.2007, 21:55
Tahkim, Fenerbahçe'nin seyircisiz oynama cezasını tarafsız sahaya çevirdi.
haber3.com

selokal61
Benim için güzel haber bu maçı nereye verirseler versinler gidecem :)

Yunus Emre AYAZ
Tahkim F.Bahçe'ye güldü

Fenerbahçe'nin Beşiktaş'la oynadığı Fortis Türkiye Kupası rövanş maçı sırasında ve sonrasında Profesyonel Futbol disiplin Kurulu'na sevkedilen dosyalarla ilgili ilk kararlar açıklandı.

Tahkim Kurulu, Fenerbahçe'nin seyircisiz oynama cezasını saha kapamaya çevirdi. Kurul, Fenerbahçe Teknik Direktörü Arthur Zico'nun 1 maçlık cezasını kaldırırken, Brezilyalı futbolcu Mehmet Aurelio konusunda ise yapılan itirazı reddetti.

Bu kararla Fenerbahçe'nin Turkcell Süper Lig'in 32. haftasında Trabzonspor'la oynayacağı karşılaşma tarafsız sahada oynanacak. Cezası onaylanan Aurelio'nun Beşiktaş ve Trabzonspor karşısında forma giyme şansı kalmazken, teknik direktör Arthur Zico, Fenerbahçe'nin Beşiktaş'la oynayacağı kritik derbide takımının başında yer alacak.

denizgrsy
03.05.2007, 22:08
maçı ankaraya istiyoruz :)

:atki: :atki: :atki: :atki:

maskeli61
03.05.2007, 22:14
bursa iyi bence

Egemen
03.05.2007, 22:22
eğer TRABZONSPORluysan yeneceğimize inanmalısın,madem inanmıyosun niye bu takıma gönül veriyosunki bari bişe demede bizimde moralimizi bozma..;)

mantıklı konuşmak suc bu memlekette.. haberin yokmu.. hayaller alemine dalman lazım.. saygılar..

Erdem Keser
03.05.2007, 22:22
maçı inönüye alsınlar ve tribunlerde yarı yarıya olsun

Gamze
03.05.2007, 22:23
Erdem sen ne uyanıksın öyle :)

Egemen
03.05.2007, 22:23
tarafsız sahaya cevrilidiyse maçı trabzona versinler. fenerbahcenin en tarafsız olacagı tek yer trabzon çünkü..

Koray
03.05.2007, 22:26
mantıklı konuşmak suc bu memlekette.. haberin yokmu.. hayaller alemine dalman lazım.. saygılar..

mantık derken ne demek istedin??

omer61
03.05.2007, 22:37
izmre gelsnr yaa.. ama izmrde 9mayısta kupa finali oynanck 13maystaki bu maça wermzlr hrlde :s

fteotdgs
03.05.2007, 22:37
Bu simdi Fener'e ceza mi oldu? Anadolu Fener yalakasi kayniyor. Trabzon disinda hangi sehire verirsen ver maci o stad Fener yalakasi ile dolar. Ha biz her halukarda yenilecegiz, o ayri. Taraftarda olan inancin, istegin onda biri futbolcularda olsaydi, basimizda Ziya Dogan degil de dogru durust bir teknik direktor olsaydi bir umidim olurdu belki.

ubuntu
03.05.2007, 22:54
fteotdgs hem yenileceğiz diyorsun hemde taraftarda olan inançtan bahsediyorsun? Bu mu senin inancın?

fteotdgs
03.05.2007, 22:58
Fener'e karsi maci taraftar oynamayacak futbolcularimiz oynayacak. Sen tribunde, ekran karsisinda istedigin kadar inancli ol sahadaki seninle ayni telden calmiyorsa ve senin de onlari oldugun yerden etkileyecek ustun psisik guclerin yoksa ne yapacaksin, ne umacaksin?

ErtuGrul
03.05.2007, 23:10
Sıg düşünmek mi :eek:

...kaybol.bırak elinden o klavyeyi..

HAddini asma terbiyesizlesme, eger gucun yetiyorsa gir ozelime beni naisl kaybedecekmissin, kimseyi rahatsiz etmeden anlat bakalim..bekliyorummmm

Erdem Koltuk
03.05.2007, 23:10
tarafsız sahaya cevrilidiyse maçı trabzona versinler. fenerbahcenin en tarafsız olacagı tek yer trabzon çünkü..
süperdi...

Enes Berfin
03.05.2007, 23:11
Fener'e karsi maci taraftar oynamayacak futbolcularimiz oynayacak. Sen tribunde, ekran karsisinda istedigin kadar inancli ol sahadaki seninle ayni telden calmiyorsa ve senin de onlari oldugun yerden etkileyecek ustun psisik guclerin yoksa ne yapacaksin, ne umacaksin?

Valla bence bu macta oyuncularin büyük bir inanc icerisinde olacagina inaniyorum, bu maci söke söke alacagiz.

Enes Berfin
03.05.2007, 23:14
izmre gelsnr yaa.. ama izmrde 9mayısta kupa finali oynanck 13maystaki bu maça wermzlr hrlde :s

Neden olmasinki 3 günlük bir ara var, bence büyük bir ihtimalle izmirde olur baska stad aklima gelmiyor.

yns61
03.05.2007, 23:14
zaten cezanın hafifleşecegi belliydi..

HALİT KARAKAŞ
03.05.2007, 23:16
havada karada denizde ezikbahçeyi dağıtmamız lazım,kaç maç hakemlerle yendiler,açık net yenip 96 nın intikamını şampiyonluğu kaybetmekle ödesinler,,,,

Oemer61
03.05.2007, 23:18
Cezayi degistirmeseler serefsizler sasardim zaten, iyi tam kaldirmadilar!!! Bu Federasyon adam olmaz, artik cekilsinler:mad:

SEVTALI KARDIA
03.05.2007, 23:20
hayirlisi bakalim ne olcak ezikleri yenmek bence kala kala tek itdamiz oldu malesef.
nerden nereye sampiyonluklarla basliyan bir sezon daha gecdi ama gene fos cikdi:(

denizgrsy
03.05.2007, 23:23
arkadaşlar 96 için değilde yenmek için yenmemiz lazım!96 da kalecinin kenar yönetimin futbolcuların amatörlüğünden yenildik,ayrıca biz o sene fener maçı ile değil van maçı ile şampiyonluğu kaybettik!
feneri yenmek her zaman her koşulda zevk ve mutluluk verdiği için yenmeliyiz...

Hüseyin Sahtiyan
03.05.2007, 23:37
van'dada olsa bu maca gıdıcez!

Hüseyin Çümen
03.05.2007, 23:46

kaç senedir beraberlik bile alamıyoruz trabzonda :( en azından kadıköyde geçen sene beraberlik almıştık

Hüseyin Çümen
03.05.2007, 23:47
maçı izmire alabilirler bence bari tribünler yarı yarıya falan olsa tarafsız sahada %5 kuralı işliomu bi bilginiz varmıdır?

Egemen
04.05.2007, 00:15
mantık derken ne demek istedin??

açık deilmi yazdığım.. oynadıgımız futbolla fenerbahceyi yenebilecegimizi düşünüyormusunuz gercekten??? ligden düşen takımlara bile kabullenmiş bi futbol oynuyoruz sahada.. uyanın artık bence. efsane biteli çok oldu..

Egemen
04.05.2007, 00:16
kaç senedir beraberlik bile alamıyoruz trabzonda :( en azından kadıköyde geçen sene beraberlik almıştık

taraflı-tarafsız olayı açısından öyle yazdım. yoksa kazanacagımızı düşünmüyorum trabzonda bile olsa..

okan6161
04.05.2007, 00:19
izmire versinler egemen bu yıl meşale yok sisi bombası var daha güzel oluy bende yeni keşfettim :D:D güzel olucak güzel çıksında izmire

Armağan Dere
04.05.2007, 00:20
açık deilmi yazdığım.. oynadıgımız futbolla fenerbahceyi yenebilecegimizi düşünüyormusunuz gercekten??? ligden düşen takımlara bile kabullenmiş bi futbol oynuyoruz sahada.. uyanın artık bence. efsane biteli çok oldu..bu maçı az bişe adamlıkları varsa alırlar..96'nın intikamı cem papiladan alacağımız intikam için almalılar çalınan şampiyonluklarımız için başka bişe istemiyorum..bi de bursa maçını tabi

maç izmitte ya da sakaryada olabilir bursa o hafta içerde bjk ile oynuyor

Travelair
04.05.2007, 00:26
Seyircisiz cezasının değişeceği belliydi. Bir hafta içinde ilk önce disiplin kurulundan, sonra da tahkim kurulundan ceza çıktı. Bize verilen cezalar yeri geliyor 2 3 haftadan önce belli olmuyor. Ne kadar ilginç!. Bu arada saha kapatma ile feybe'ye ceza değil, ödül verilmiş oldu. Hangi hakla verilen her ceza azaltılır her seferinde. Bir kurum sahtekar o zaman. Bari tarafsız saha olarak avantajları 2 tarafa da eşit olan bir saha bulsun federasyon. Bulur değil mi? Hiç sanmıyorum

Ali Özcan
04.05.2007, 00:30
Süper oldu...Maçı İstanbul Olimpiyatta istiyorum...80.000 Fenerli olsun...Bir Yattara bir Gökdeniz istiyorum...Ha bir de Ceyhun...Bu mesajın altına not düşsün herkes...Ceyhun o maça 100. YILIN DAMGASI nı vuracak...

Zaferimizi şimdiden kutluyorum...

Trabzonspor...Sade ve sadece...

yns61
04.05.2007, 00:33
istanbulda olur inşallah maç özellikle olimpiyatta olsun.. güzel olur canlı görüntüde bu yıl hiç izleyemedim takımı :) inş fb macına kısmet olur istanbulda olursa

cyberentalpi
04.05.2007, 00:45
ne istanbulu arkadaslar:) mac muhtemelen Antalya yada ankarada olur. Izmirde Kupa finali Oynanmasa kesin izmir olurdu.

erol-61
04.05.2007, 00:45
http://www.tff.org/default.aspx?pageID=247&ftxtID=1226

5. Fenerbahçe Spor Kulübü'nün E.2007/171 numaraya kayıtlı dosyası, ekte mevcut mürafada ortaya konan savunmalar çerçevesinde incelendi. Yapılan müzakere sonucunda, dosyada mevcut raporlara göre her ne kadar olayların saha olayı boyutunda olduğu ve bu açıdan PFDK kararında subut ve hukuki tavsif bakımından bir isabetsizlik bulunmadığı anlaşılmakta ise de olayların oluş biçimi, yoğunluğu dikkate alındığında orantılılık ilkesi çerçevesinde cezanın saha kapatma olarak tayini gerekmekle itirazın kısmen kabulü ile cezanın 1 MAÇ SAHA KAPATMA olarak belirlenmesine, (Üye Doç. Dr. Ümit Kocasakal'ın Kurulun önceki uygulamaları da dikkate alındığında sahaya atılan yabancı cisimlerden birinin rakip takım antrenörünün alnına gelmesi kanamaya yol açması ve doktor müdahalesini gerektirmesi karşısında gerek subut gerekse hukuki tavsif ve cezanın tayininde bir isabetsizlik ve orantısızlık görülmemekle itirazın reddi ile PFDK kararının onanması gerektiği yönündeki karşı oyu ile) P.F.D.K.'nun 2006-2007/1110-1485 sayılı ve 01.05.2007 tarihli kararının bu şekilde oyçokluğu ile değiştirilerek onanmasına, (K.2007/159)

Kobalas61
04.05.2007, 00:47
buyrun işte taraftar falan yok

BDiler61
04.05.2007, 00:54
Ankara olur inşallah

Kobalas61
04.05.2007, 01:00
olimpiyatta olma sansı hiç mi yok ya.gerci olimpiyatı fnr için taraflı saha sayarlar ama bizim kabülümüz ist olsunda,bizide görsün istanbul

Mehmet_Mercanlı
04.05.2007, 01:01
maç kesinlikle ist da olmaz arkadaşlar...

h@msi61
04.05.2007, 01:13
İzmir de olacaktır, fenerin saha ne zaman kapansa orada oluyor...

hüseyin1975
04.05.2007, 08:09
11 futbolcu sarı kart sınırında
3 Mayıs 2007

ŞAMPİYONLUK yarışına doğrudan etki edecek yarınki Beşiktaş-F.Bahçe derbisi öncesi her iki takımda da sarı kart alarmı verildi. Beşiktaş’ta 9, F.Bahçe’de ise 2 futbolcu sarı kart cezası sınırıda bulunuyor. Siyah beyazlılarda Burak, Nobre, Ricardinho, Fahri, Gökhan Zan, İbrahim Üzülmez, Koray, Serdar ve Mehmet Sedef; F.Bahçe’de ise Appiah ile Kezman sarı kart görmeleri durumunda takımlarının 1 hafta sonraki maçlarında forma giyemeyecekler.
--------------------------------------------------------------------

Insallah hem Kezman hemde Appiah Kart görür:tsbayrak:

hüseyin1975
04.05.2007, 08:10
Fenerbahçe'ye Tahkim Kurulu müjdesi

hurriyet.com.tr

http://www.hurriyet.com.tr/_newsimages/3273379.jpg Futbol Federasyonu Tahkim Kurulu, PFDK'nın Fenerbahçe Kulübü'ne verdiği 1 maç seyircisiz oynama cezasını "saha kapatma"ya çevirirken, teknik direktör Zico'nun 1 maçlık cezasını da kaldırdı.

Kurul, Fortis Türkiye Kupası'nda Beşiktaş ile yapılan yarı final rövanş maçında taraftarının kötü tezahüratı nedeniyle Fenerbahçe'ye PFDK'nın verdiği cezalara yapılan itirazı görüştü.

Fenerbahçe'nin 1 maç seyircisiz oynama cezasını, 1 maç saha kapatma cezasına çeviren Tahkim Kurulu, teknik direktör Zico'ya, maç sonrası açıklamaları nedeniyle verilen 1 müsabakadan men cezasını da "Açıklamaların eleştiri kapsamında kaldığı, eleştiri sınırlarını aşmadığı, sportmenliğe aykırı hareket olarak nitelenebilecek yoğunluğa ulaşmadığı" görüşüne vararak, kaldırdı.

Kurul, özel otoparkta Beşiktaşlı oyuncu Ricardinho'ya yumruk atan Mehmet Aurelio'ya verilen 2 maç cezaya yapılan itirazı ise reddetti.

Öte yandan, Vestel Manisaspor Kulübü'nün, 3-0 hükmen yenilgi kararına yaptığı itiraz ise gelecek hafta yapılacak toplantıya bırakıldı.
__________________________________________________ ____________

Tahkim istedigini yapsin. Ezikler yinede Sampiyon olamayacak!:tsbayrak:

ilhan
04.05.2007, 08:59
İzmir de olacaktır, fenerin saha ne zaman kapansa orada oluyor...
Ağzından bal damlıyor :) İzmir olsun tabi :)

Seyircilerinin önünde yenmek süper olucak Fenerbahçeyi.

Engenius
04.05.2007, 09:11
evet evet izmir cok iyi br seçim bence de:)

hüseyin1975
04.05.2007, 09:13
Bence mac Almanyada olsun ;)

Faik Yılmaz
04.05.2007, 09:14
mesleye ik açıdan bakıyorum...

1- fener he rtürlü kepazeliği yapmasına rağmen hala cezası indiriliuyor. işte olumlu yada olumsuz lobilerinin gücü....

2- bizimkilerse bize verilen cezaları neredeyse oynayarak karşıladıkları için cezalar inmiyor. işte bizimkilerinde gücü...

Vegas
04.05.2007, 09:23
Istanbul'a yakin yerlerde taraftar sayisi olarak cok ustunluk saglarlar. Samsun'da oynanmasindan yanayim ben, ordaki futbolseverler de bu sezon bir tane superlig maci izlemis olurlar.

selçukabi
04.05.2007, 09:25
İzmirde olsun diyen arkadaşlar heralde sadece kendileri burada ikame ettikleri için bunu istiyorlar olsa gerek, yoksa İzmirde maç kazandığımız bakimidir. Türkiye Kupasında kazandığımız Altay maçından sonra bile elenmiştik. Geçen seneki bejeke maçı da tuzu biberi oldu...

Fatih
04.05.2007, 09:27
bence trabzonda olsun:D:D

izmir veya ankarada olur büyük ihtimalle

capa
04.05.2007, 09:30
ne zaman belli olur nerede oynanacağı bile var mı?

Hüseyin Sahtiyan
04.05.2007, 09:33
mac ızmırde nasıl olcak ya aynı hafta ıcı kupa fınalı var.
ya ankarada olur yada marmarada bursa sakarya kocaelı cıvarı. antalya stadı bu macı kaldırmaz. fener yonetımıde ev sahıbı olacagı ve ıstanbuldakı bınlerce kombınelı taraftarını dusunerek macı cok uzaga alamaz.

Turan Bebek
04.05.2007, 09:33
nerede oynarsak oynayalım, bu kez fb'yi yeneceğimizi düşünüyorum zira bizim ziya, takım hedefsiz kaldıkdan sonra ideal kadroyla sahaya çıkarmaya başladı. Bravo (!) ziya aynen devam...kim tutar seni.

Egemen Yılmaz
04.05.2007, 09:47
antalya olsun antalya

Taner Gündoğdu
04.05.2007, 09:57
çok büyük olasılıkla antalya olur. ve yeteri sayıda taraftarımızda orda olur

Hüseyin Sahtiyan
04.05.2007, 10:06
van, erzurum , hatay farkedermi yeterki seyircili olsun:) ordayız;)

Hüseyin Bağdat
04.05.2007, 10:06
Maç ya İzmirde yada Ankara'da oynanır.

Semih GÜL
04.05.2007, 10:08
yok buna bide ceza derler..aDamların 100. yılı Şampiyonluğa gidiyorlar rakip TS maç başka şehirde...İsteseler böyle birşey yapamazlar...

Ama buna da cezada demeyin bari. Ödül deyin...

a f s
04.05.2007, 10:25
Tarafsız sahada seyirci oranları nasıl oluyor?
%50-%50 mi? Yoksa ev sahibi rakip takım oranı mı?
Bilen var mı?

TSelif
04.05.2007, 10:43
Ama buna da cezada demeyin bari. Ödül deyin...

Kesinlikle evet .Adamlar bu sene ağlaya ağlaya şampiyon olacaklar ....

fanatikdevri
04.05.2007, 10:51
olimpiyatta olsun gidelim ezelim gelelim

bordoylamavi
04.05.2007, 10:53
nerde oynanırsa oynansın şu anki takım ayağıma gelse izlemem geçiniz.

Mehmet_Mercanlı
04.05.2007, 10:55
mac ızmırde nasıl olcak ya aynı hafta ıcı kupa fınalı var.
ya ankarada olur yada marmarada bursa sakarya kocaelı cıvarı. antalya stadı bu macı kaldırmaz. fener yonetımıde ev sahıbı olacagı ve ıstanbuldakı bınlerce kombınelı taraftarını dusunerek macı cok uzaga alamaz.

:alkış: hüseyin gereğını söylemiştir

Adem Erdoğan
04.05.2007, 10:58
olimpiyata vermezler büyük bi ihtimal.Maç yine izmirde oynanır.

Semih GÜL
04.05.2007, 11:02
:alkış: hüseyin gereğını söylemiştir

İyide bu kararı fener yönetimi vermiyor ki :confused: ne kombinesinden bahsediyorusun.

hüseyin1975
04.05.2007, 11:04
İyide bu kararı fener yönetimi vermiyor ki :confused: ne kombinesinden bahsediyorusun.

Ya kim veriyor Semih?

Elbette onlar veriyor.
Önce Parayi veriyorlar.
Sonra karari veriyorlar, Pardon verdiriyorlar :mad:

Semih GÜL
04.05.2007, 11:06
Ya kim veriyor Semih?

Elbette onlar veriyor.
Önce Parayi veriyorlar.
Sonra karari veriyorlar, Pardon verdiriyorlar :mad:

Sende haklısın.Eyvallah...

kudu_61
04.05.2007, 11:08
ne antalyası arkadaşlar feneri o kadar uzağa atmazlar büyük ihtimal kocaeli olur belki ankara ama antalya kesinlikle olmaz maçı körfeze alın hodri meydanı yanımıza alalım körfezdeki lazlarla takımı destekleyelim izmir bana çok soğuk geliyor kazanamıyoruz orada...

girayg
04.05.2007, 11:13
Eh, Bu kadar ağlamanın sonunda bir sonuç aldılar işte...Ama bu kadarla kalacak yüzüncü yıllarını rezil edeceğiz onların...

hüseyin1975
04.05.2007, 11:17
Eh, Bu kadar ağlamanın sonunda bir sonuç aldılar işte...Ama bu kadarla kalacak yüzüncü yıllarını rezil edeceğiz onların...

Kalmiyacak Giray kardesim kalmiyacak.

Bugün hepinizi maci cok dikkatli izlemenizi istiyorum.

Bilhassa Ceyhun ve Gökdenizi. Birazda Erseni.
Ücü birden kart görür ve cezali duruma düserlerse hic SASIRMAYIN!!!!

TSelif
04.05.2007, 11:23
Evet Gökdeniz haftalardır kart sınırında di mi:rolleyes:

hüseyin1975
04.05.2007, 11:26
Evet Gökdeniz haftalardır kart sınırında di mi:rolleyes:

Evet Elif.
6 oyuncumuz Kart sinirinda.
Bunlarin ikisi bugün oynamayacak (Ufukhan, Stepanov).
Dördü oynayacak yada oynayabilir.
Gökdeniz, Ceyhun, Ersen ve Mustafa (INSALLAH OYNARSA KART GÖRÜR;) ).

Simdi Gökdeniz ve Ceyhun kart görürlerse Haftaya hic cikmamiza gerek kalmayacak:mad:

Murat'
04.05.2007, 11:41
ben demiştim cezayı değiştirirler diye.....bu maçın nerede oynanacağını gerçektenmerak ediyorum..

Yeliz
04.05.2007, 11:44
ben demiştim cezayı değiştirirler diye.....bu maçın nerede oynanacağını gerçektenmerak ediyorum..
çoğunluğun ortak düşüncesiydi:)

nerde oynanacak fb için en uygun yerde. cezayı bu denli kârlı hale getirenler bunda da bi kıyak yaparlar artık fbye:mad:

LazAnisT
04.05.2007, 11:44
Maçın İzmit'te oynanacağını düşünüyorum.Birde bu hafta Gökdeniz'e dikkat etmek lazım.Kendi isteğiyle kart görürse şaşırmam.

a f s
04.05.2007, 11:56
arka sayfada kaldı soruma cevap alamadım;

Bilen var mı?

Vkgz
04.05.2007, 12:01
arka sayfada kaldı soruma cevap alamadım;

Bilen var mı?

%5 kuralı aynen geçerli

Emre GÜRDAL
04.05.2007, 12:07
ne antalyası arkadaşlar feneri o kadar uzağa atmazlar büyük ihtimal kocaeli olur belki ankara ama antalya kesinlikle olmaz maçı körfeze alın hodri meydanı yanımıza alalım körfezdeki lazlarla takımı destekleyelim izmir bana çok soğuk geliyor kazanamıyoruz orada...

ya arkadasım bende ısterım kocaelıde olsun ama olma zfb bole derbyı kuuck bı stadda oynamaz bence bu mac olıpyatta olur bızde gene 30 cekerız oraya

Vkgz
04.05.2007, 12:08
ya arkadasım bende ısterım kocaelıde olsun ama olma zfb bole derbyı kuuck bı stadda oynamaz bence bu mac olıpyatta olur bızde gene 30 cekerız oraya

arkadaşlar en mantıklı şehir İzmir

Yeliz
04.05.2007, 12:10
%5 kuralı aynen geçerli
:eek: :eek: böyle cezaya can kurban:mad: bizimkiler anca dursun öyle elin yıldıvımı cezayı ödül haline gitirsin sen hala sağa sola çat boşboş konuş:mad: ALLAH'ım sabır ver bize

TSelif
04.05.2007, 12:11
%5 kuralı aynen geçerli

Lanet olsun cezanın böylesine .. Yazıklarda olsun.......

Murat'
04.05.2007, 12:12
bence yaa izmirde oynanır yada ankara da

Yeliz
04.05.2007, 12:15
ya şehir değişse nolacak ki toplacanak gene bir sürü ezik.
yazıklar olsun bu düzene , düzeni bu hale getirene:mad: :mad:

Bilal 61
04.05.2007, 12:19
Böyle bir kararın çıkacağı belliydi zaten..

Erkut Ay
04.05.2007, 12:20
Federasyona niye affettin öfkesi!

FB'nin yıldızı Federasyonla barışmıyor. Futbol Fedarasyonu FB'ye verilen cezaları hafifletti. Ama bazı Fenerbahçeliler Federasyona getirilen af nedeniyle de kızdılar.. İşte sebebi: 04 Mayıs 2007 10:32 Yazı boyutunu büyütmek için http://image.haber7.com/font-size-12px.gif http://image.haber7.com/font-size-14px.gif http://image.haber7.com/font-size-16px.gif http://image.haber7.com/font-size-18px.gif http://image.haber7.com/haber/40189.jpg

Fenerbahçe'nin 1 maç seyircisiz oynama cezasını, 1 maç saha kapatma cezasına çeviren Tahkim Kurulu, teknik direktör Zico'ya, maç sonrası açıklamaları nedeniyle verilen 1 müsabakadan men cezasını da ''Açıklamaların eleştiri kapsamında kaldığı, eleştiri sınırlarını aşmadığı, sportmenliğe aykırı hareket olarak nitelenebilecek yoğunluğa ulaşmadığı'' görüşüne vararak, kaldırdı.
Zico'nun affının da Fenerbahçe aleyhine alınmış bir karar olduğunu savunan bazı Fenerbahçeliler Fedarasyon'a tepki gösterdiler. Fenerbahçeliler, Teknik direktör Zico'nun bugüne dek hiç bir derbi maç kazanamadığını bilen Federasyon'un bu affı şampiyonluğu etkileyecek maç öncesi bilerek getirdiğini savundular. Bazı Fenerbahçeliler, "Federasyon isterse Zico'nun cezasını ağırlaştırsın. Ama Aurelio'yu affetsin. Aurelio gibi bir oyuncu affedilmezken hiç derbi maç kazanamayan Zico'nun bu maç öncesi affedilmesi anlamlıdır" dediler..
(Haber7)

Bilal 61
04.05.2007, 12:21
Utanmadanda ceza hafiflemesine kızmışlar yaa:mad::mad:

Erkut Ay
04.05.2007, 12:22
bu fener çok güldürüyor bir insan topluluğu bu kadar yüzsüz olur....

Yeliz
04.05.2007, 12:25
biz bu fbden boşyere nefret etmiyoruz. fb susda ALLAH aşkına bizide günaha sokma ya sabırr ya sabırrr.
bakın biz cezamızı hafiflettiler diye federasyona tepkimizi gösterdik deyip yaptıkları pisliklerden sıyrılmaya çalışacaklar.kimbilir daha neler dönüyo ortalıkta:mad: :mad:

Yeliz
04.05.2007, 12:27
bu fener çok güldürüyor bir insan topluluğu bu kadar yüzsüz olur....
hangi topluluk:confused: :confused: o camiada böyle bi toplulukmu varmış ALLAH ALLAH demek ki bize dekgelmedi

hüseyin1975
04.05.2007, 12:30
Ulan sen varya sen......

SENI YENMEK ISTEMIYORUM!

SENI EZMEK ISTIYORUM!!!
SENI ASAGILAMAK ISTIYORUM!!!
SENDEN NEFRET EDIYORUM!!!!
SANA EZIK VE KOMPLEKSLI TARAFTARININ ÖNÜNDE DARBE VURMAK ISTIYORUM!

Adaletmi ariyorsun! Git kendini körprüden asagiya at!:tsbayrak:

Yavuz Hasan
04.05.2007, 12:40
mac nerede oynanacak

okan6161
04.05.2007, 12:43
arkadaşlar maç izmirdeymiş galiba dualarım kabul oldu:D:D

h.bezir61
04.05.2007, 14:30
Okadar cok konusup kendilerini acindirdilardi federasyonda af cikartti.Böyle olacagi belliydi zaten.

Kamil Çakmak
04.05.2007, 14:37
Maçın nerde oynanacağı açıklanmadı sanırım.

Eren Uğur Ayar
04.05.2007, 14:41
Maç galiba izmirde oynanacak ama tam kesin bişey yok...

ISTS
04.05.2007, 15:05
İstanbulda tarafsız sahada olmaz mı acaba? Seyirci %50 ,%50

Yeliz
04.05.2007, 15:10
İstanbulda tarafsız sahada olmaz mı acaba? Seyirci %50 ,%50
olur ama konu fb ise olmaz hem o zaman cezanın ne anlamı kalacak!!!.

önce vereceksin cezayı sonrada maçı başka bir şehire alacaksın ha bide %5 lik bölümü rakip takım taraftarına vereceksinki ceza olsun!!!....

Mustafa Önal
04.05.2007, 15:12
kendi adıma korktuğum şey başımıza geldi. hele maç izmire verilirse bu fenere deil bize verilmiş bir ceza olur.
bu şekilde maçın taraftarsız olması bizi hava alaınında takım karşılamadan ve düşündüğümüz başka faaliyetlerden etti.

Koray
04.05.2007, 15:18
bnce maç saraçoğlunda olsun ama %50 %50 :D

Hüseyin Sahtiyan
04.05.2007, 15:21
kendi adıma korktuğum şey başımıza geldi. hele maç izmire verilirse bu fenere deil bize verilmiş bir ceza olur.
bu şekilde maçın taraftarsız olması bizi hava alaınında takım karşılamadan ve düşündüğümüz başka faaliyetlerden etti.

işte sımdı fedakarlık zamanı :) bınıcez otobuslere ızmır ankara van elazıg nerdeyse trıbunde olcaz ıns;)

Burçak
04.05.2007, 15:24
tarafsız saha seyircili ! tribünler yarıyarıya mı oluyor şimdi?
yada nerede oynanacağı kesinleşti mi acaba?

bence yine kadıköyde olsaydı yarı yarıya seyirci alınsaydı. yıkalım orayı başlarına

ubuntu
04.05.2007, 15:29
Geçen sene trabzonun cezası yüzünden izmirdeki trabzon beşiktaş maçı yarı yarıya idi sanırım(yanlışım olabilir).

Egemen
04.05.2007, 15:32
%5 ti kanımca.. zaten 3 bin beşiktaşlı 7-8 bin de bizden vardı..

Yavuz Hasan
04.05.2007, 15:32
Geçen sene trabzonun cezası yüzünden izmirdeki trabzon beşiktaş maçı yarı yarıya idi sanırım(yanlışım olabilir).
yarı yarıya değildi beşiktaşa tek kale arkası verdiler

Eyüphan
04.05.2007, 15:33
Geçenlerde seyircisiz bir maçı, İzmirde oynamışlardı.. Yine oraya alırlar diye düşünüyorum.

Stadını da öyle yarı yarıya beklemeyelim. Bu hususu belirleme hakkı onların elinde. Bin de verirler iki bin de...ama yarı yarıya vermezler :)

Burçak
04.05.2007, 15:34
misafir taraftar yine %5 olursane anlamı kalıyo. sadece kadıköy yerine başka yerde onanmış oluyo maç. yarıyarıya olması gerek . keşke yarıyarıya kadıköyde olsa.

Yavuz Hasan
04.05.2007, 15:34
%5 ti kanımca.. zaten 3 bin beşiktaşlı 7-8 bin de bizden vardı..
15binden fazla taraftar vardı

61_dnc_TS
04.05.2007, 15:35

bizim önetim bir kale arkasını sadece bjk lilere vermişti..
fblilerin böyle bir jest yapacağını sanmıyorum...
%5 olacak büyük ihtimal

Erbay
04.05.2007, 15:35
İtiraz ettikleri gibi cezalar azalmış.Madem indireceksin cezayı bari en başta öyle ver.Cezayı hafifletmek için itiraz etmelerini mi bekliyorlardı?

Yavuz Hasan
04.05.2007, 15:37
bizim önetim bir kale arkasını sadece bjk lilere vermişti..
fblilerin böyle bir jest yapacağını sanmıyorum...
%5 olacak büyük ihtimal
eğer maçı izmir de yaparlar sa %5 baya yapıyo

Egemen
04.05.2007, 15:40
15binden fazla taraftar vardı

sanmıyorum :D gerci 65. dakikadan sonra polisle aşşa indik biz :D soradan açtılarsa kapıları haberim yok

POYRAZ
04.05.2007, 15:41
yarı yarıya değildi beşiktaşa tek kale arkası verdiler
O macta Trabzonspor kulübü jest yaparak jimnastikcilere hak ettikleri yerden fazlasini vermisti ama onu bile dolduramamisti Izmir'de ezikler.

Egemen
04.05.2007, 15:43
öyle deme poyraz 30 otobüs sırf çarşı geldi istanbuldan..

Yavuz Hasan
04.05.2007, 15:44
sanmıyorum :D gerci 65. dakikadan sonra polisle aşşa indik biz :D soradan açtılarsa kapıları haberim yok
stad süyük olduğu için sana fazla adam yokmos gibi gelmiş olabilir sadece maratonda 10 binden fazla adam vardı

POYRAZ
04.05.2007, 15:51
öyle deme poyraz 30 otobüs sırf çarşı geldi istanbuldan..
30 Otobüs 1500 civarinda seyirci yapar. Izmir'deki jimnastikcilerle beraber sayilari öyle fazla degildi. Biz onlardan daha fazlaydik seyirci olarak. Trabzon kulübü onlara neredeyse Trabzonspor taraftarina ayrilan yer kadar yer vermisti.:)
fe-be macinda da eger fe-be bir ceza almis ve "Tarafsiz sahada" oynanacaksa mutlaka yari yariya olmali seyirciler. Yoksa bu ceza olmaktan cikar.

Egemen
04.05.2007, 15:54
stad süyük olduğu için sana fazla adam yokmos gibi gelmiş olabilir sadece maratonda 10 binden fazla adam vardı

neyse öyle olsun :D ama izmirdeki stadı dolduramamıştık.. %5 olursa dolar belki :D

POYRAZ
04.05.2007, 16:00
neyse öyle olsun :D ama izmirdeki stadı dolduramamıştık.. %5 olursa dolar belki :D
Amma yaptin yani.:) Tarihin en rezil futbolunu oynadigimiz su sezonda Izmir'deki macimiza iyi bile taraftar gitti bence.:)

Egemen
04.05.2007, 16:02
gecen sezondan bahsedioduk biz :D

Engenius
04.05.2007, 16:31
arkadaşlar kesinleşmiş bir durum var mı???? kaynak vererek mümkünse

Egemen
04.05.2007, 16:48
yok adil abi daha kesin bişey :D

Sefa Murat Dokuz
04.05.2007, 16:48
izmirde olursa kesin gidiceğim maça inş izlmirde olurr

Murat Aydın
04.05.2007, 16:49
arkadaslar seyırcı sayısı olarak bıze yıne yuzde beslık yermı verılecek bılenlerden cevap beklıyorum

Sefa Murat Dokuz
04.05.2007, 16:50
o bjk maçına gitmiştim pek taraftar yoktu o maçta dağınıktı bayağı ama yinede öle bir sezonda fena sayılmazdı halilodziç varken şimdi ziya var stad full fb olur gitcem maça ama inş izmire verirler

Sefa Murat Dokuz
04.05.2007, 16:52
pek taraftar hakkı vermezler en fazla 4 bin falan o kadar bile vermeyebilirler

Engenius
04.05.2007, 16:53
tek sıkıntı aynı güne gelen miting... güvenlik açısından kabul etmeyebilir izmir idareciler

Sefa Murat Dokuz
04.05.2007, 16:54
tek sıkıntı aynı güne gelen miting... güvenlik açısından kabul etmeyebilir izmir idareciler
aa ewt cumhuriyet mitingi var dooru ama maç akşama bişey olamz

Egemen
04.05.2007, 16:55
katılıyorum adil abi.. miting sıkıntı cıkarabilir..

Engenius
04.05.2007, 16:55
bakıyorum da izmir kaplamış topic'i... bizim kadar heveslisi yok zahir:D

selçukabi
04.05.2007, 17:27
İzmirlilere kötü bir haberim var, Türkiye kupasının finali İzmir'de oynanacak.Az önce federasyonun sitesinde anons edildi.

Faik Yılmaz
04.05.2007, 17:29
saha belki tarafsız ama federasyon aldığı kararla bir kez daha tarafsız olmadığını göstermiş oldu.

gerçekefsane
04.05.2007, 17:30
bursada olmaz haftaya bursaspor beşiktaş maçı olacak.

mehmet_35
04.05.2007, 17:37
ts yi İZMİR e bekliyoruz :D

oguzkoc
04.05.2007, 17:39
Insallah hem Kezman hemde Appiah Kart görür:tsbayrak:

appiah görsün yeter. ortasahada hem aurelio hem appiah olmayınca hüseyin ve ayman ikilisi yer bitirir fenerbahçeyi :)

mehmet_35
04.05.2007, 17:41
Gün intikam günüdür intikamın en büyüğünü şampiyonluk yolunda vuracağımız darbe ile alacağız.

asikaplan
04.05.2007, 17:42
herkes ne kadar emin ya valla şaşırdım önüne gelen yeneriz diyip duruyor kayseriyide yeniyodunuz eliyordunuz ne oldu finaldeyiz demi eet finaldeyiz tüm planlar iptal en son uefa kaldı oda iptal olmaz inş ama gitsek ne olcak bu kadroyla ilk maçda elenipo geliriz 8 defans 3 forvet :)

Mustafa Önal
04.05.2007, 17:59
işte sımdı fedakarlık zamanı :) bınıcez otobuslere ızmır ankara van elazıg nerdeyse trıbunde olcaz ıns;)

hüso geçen yıl izmire gittim. izmir yada ankara olursa YİNE GİTMEYİ DÜŞÜNÜYORUM. ancak maç gününe bağlı biizm bahar şenlikleri başlıyor 14 mayısta stand açma olayı falan var. bakacaz duruma göre.

coskun0661
04.05.2007, 18:05
arkadaşlar bugünkü gazete okudum bu haberii.. bizim fb yle olan macımız izmirde oynanacakmışş.. izmirdekı ark özellıkle duyurulur...bende bi aksilik olmazsa ankaradan gelıp aranıza katılacam ..duyurulur..

coskun0661
04.05.2007, 18:11
Fenerbahçe'nin Beşiktaş ile oynadığı Fortis Türkiye Kupası yarı final rövanş maçı sonrası yaşanan olaylar nedeniyle ceza yağmuruna tutulan sarı lacivertlilerin Tahkim Kurulu'na yaptığı itiraz sonucunda, Ricardinho'ya saldıran Aurelio'nun 2 maçlık cezası onaylanırken, Zico'ya verilen 1 maçlık ceza kaldırıldı. 1 maçlık Seyircisiz oynama cezası ise 1 maç tarafsız sahada oynama cezasına dönüştürüldü...

Bu kararlar sonrası Aurelio Beşiktaş ve Trabzonspor karşısında forma giyme şansı kalmazken, Teknik Direktör Zico, Beşiktaş'a karşı takımının başında yer alacak. Trabzonspor ile oynanacak 32. hafta maçı ise tarafsız bir sahada oynanacak. bu sahanın izmir olacagı acıklandı ..

arkadaşlar star gazetesınden alıntıdır...mac izmirde..bilginize:ts:

POYRAZ
04.05.2007, 18:47
ts yi İZMİR e bekliyoruz :D
Diger Izmirliler de bu macin Izmir'de oynanmasini cok istiyor. Madem bu kadar heveslisiniz Insallah Izmir'de oynanir.:D

:meşale1: :meşale1: :tsbayrak: :meşale1: :meşale1:

Enes Berfin
04.05.2007, 18:50
Hade arkadaslar topluca bize ayrilan bölümü tika basa dolduralim, Trabzonsporumuzu sonuna kadar destekleyelim sesimiz kisilana kadar tezahuratlarimizi yapalim, TRABZONUM benim biricik sevgilim.

Jackdaniels
04.05.2007, 18:57
Büyük ihtimalle izmire alırlar maçı...Seyircili olması güzel oldu ayrıca.

zafer6161
04.05.2007, 18:59
arkadaşlar maç büyük bi ihtimal İZMİR de oynanır .yanlız yüzde 5 lere 50 lere kapılmayın bence.fb bu hafta bjk yı yenerse o stat full fb li dolar çünkü bizi yenerseler büyük bi ihtimalle şmpluk turu atacaklar.stadın kapasitesi 70 bin öyle yüzde 50 vermezler bize verseler dahi tsnin şuanki ortamda değil 35 bini 10 bin kişi bile dolduramaz.
haftaya bizim en fazla 3 5 bin taraftarımız olur oda kale arkasının yarısını doldururlar

selokal61
04.05.2007, 18:59
bu maçta deplasman takımı seyircisi sınırlandırması olacakmı acaba?? yoksa tribünler eşitmi bölüncek ??

zafer6161
04.05.2007, 19:02
bu maçta deplasman takımı seyircisi sınırlandırması olacakmı acaba?? yoksa tribünler eşitmi bölüncek ??
eşit bölünse dahamı iyi ,bence kötü yanı da var.tv de izleyenler stadın bi yarısı boş diğer yarısı dolu görecekler...
ve görende dicekki ts nin hiç taraftarı rezil duruma düşeriz.

Egemen
04.05.2007, 19:02
%5 verirler bize. bu arada trabzonum benim biricik sevgilim başlarda söylenir.. daha sonra protestolar başlar.. umarım..

Enes Berfin
04.05.2007, 19:03
Bize 50 bin kapasite yer versinler o stadi tümmen doldururuz, bu mac bizim icin cok önemli cünki rakibin en büyük düsmanin oldugu icin, o stad tika basa dolar ama tabi stadin yarisini bize vermezler.

selokal61
04.05.2007, 19:06
geçen yıl İzmirde altay ile oynana kupa maçında 15 bin kişi vardı trabzonsporlu gerçi biletler çok ucuzdu..Biletler çok abartılı olmazsa bana göre en az 20 bin kişiyle ordayız umarım yanılmam...

Soner Kurt
04.05.2007, 19:08
Bize 50 bin kapasite yer versinler o stadi tümmen doldururuz, bu mac bizim icin cok önemli cünki rakibin en büyük düsmanin oldugu icin, o stad tika basa dolar ama tabi stadin yarisini bize vermezler.

Ben oyle düşman istemiyorum. 3 yaşındaki veletler gibi ağlayıp durmayı kesmeleri lazım önce. düşman sıfatını bile haketmiyolar.

A.Alper
04.05.2007, 19:08
maçın seyircili olması gercekten iyi olmus futbol seyirciyle güzel..

Ozan
04.05.2007, 19:09

daha biz bu düşman mantığını sürdürmeye devam edersek . trabzonspor da türk futboluda bir yere varamaz !

Egemen
04.05.2007, 19:28
geçen yıl İzmirde altay ile oynana kupa maçında 15 bin kişi vardı trabzonsporlu gerçi biletler çok ucuzdu..Biletler çok abartılı olmazsa bana göre en az 20 bin kişiyle ordayız umarım yanılmam...

o seyirciye anca şampiyonluk iddiamız varken ulaşırız..

gerçekefsane
04.05.2007, 22:06
bekle fener geliyoruz :tsbayrak:

Hüseyin Çümen
04.05.2007, 22:07
çok iddalı yorum yapmayacam bu febe bizi hep yenio bıktım artık inşallah kazanırız

etocanislam
04.05.2007, 22:15
çok iddalı yorum yapmayacam bu febe bizi hep yenio bıktım artık inşallah kazanırız
aynen inşallah yeneriz

Şuayip Aydın
04.05.2007, 22:20
96 sezonunda sen bizi ettin şampiyonluktan şimdi sıra bizde 100. yıl sevincini kusagında bırakacazzzz inş soyle farkı bi sonuc larızzda sampiyonluk yolunda buuyuk bi darbe alırlarrrr hayde ts hayde

Hüseyin Çümen
04.05.2007, 22:28
96 sezonunda sen bizi ettin şampiyonluktan şimdi sıra bizde 100. yıl sevincini kusagında bırakacazzzz inş soyle farkı bi sonuc larızzda sampiyonluk yolunda buuyuk bi darbe alırlarrrr hayde ts hayde

boşver kardeş biz yenelim gerisi ne olursa olsun feneri şampiyonluktan edicez sevinecez şampiyon olan bejeke boşversene

Samet Özer
04.05.2007, 22:33
Eğer Eşit dağıtıLırsa stadyum seyirci sayısı ıyı oLur