PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Türk Futbolu Nereye Gidiyor?

ibzolist
30.04.2007, 08:31
bir trabzonsporlu olarak türkiye liglerinde en fazla federasyon mağduriyeti yaşayan takım olduğumuza herkes hemfikirdir sanırım , en kötü sezonumuzu yaşadığımız bu dönemde bile kendi hesabıma göre en az 15 puanımız hakemler tarafından çalındı,,,
anlatmak istediğim bu değil nasılsa biz alışığız bunlara ama son dönemdeki BŞK kayırımcılığının had safhaya çıktığını düşünüyorum, en son dünkü sivas maçında artık aşikar bir durum aldı,ilk atağını 60. dakikada gerçekleştiren bşk hakem desteğiyle maçı kazandı,
yıllardır fb yi destekleyen federasyonlardan çektiğimizi biz biliriz, fb ektiğini biçiyor diyebilirsiniz , mevcut başbakan futbola siyaset soktu da diyebilirsiniz ama olan türk futboluna oluyor , şuan türkiye süper ligin en kötü futbolunu oynayan bşk nin şampiyon olması sadece bşk lileri memnun edecek ama diğer futbolseverleri olumsuz etkileyecektir,
bu açıdan baktığımız zaman trabzonspor dahil istanbul takımlarının haricinde hiçbir takımın şampiyon olma ihtimali yoktur türkiyede çünkü hiçbir takımın bu denli güçlü federasyon lobisi yoktur...
sürekli haksızlıklara maruz kalan trabzonspor taraftarı olarak federasyonun bşk kayırmcılığını şiddetle kınıyor renkdaşlarımdan da bunu protesto etmelerini rica ediyorum toplu bir bir eleştiri olursa katılmaya hazır olduğumu da bildiririm,

aysegul61
30.04.2007, 09:45
Türkiyede bu sezon için bence hiçbir takım şampiyonluğu haketmiyor.Çünkü hiçbir takım iyi futbol oynamıyor.mantık 1 gol atıp defansa çekilmek en son kupa maçında da ziya aynı şekilde bir açıklama yapmıştı zaten.Hucüm futbolu 1 gol atana kadar(belki o da) bu kadar defanstada kaçınılımaz olarak da gol yiyorsunuz tabi.Bu anlamda alınan galibiyetlerin çoğu da futbolun hakkını vererek alınmıyor tabii.
Bjk nin lobi çalışmalarına gelince fikrim şudur ki:Fenerbahçe şampiyon olacağına beşiktaş şampiyon olsun(nasılsa biz olamayacağımıza göre bizim için en iyi olasılık 4.lük) hani denize düşen yılana sarılır derler ya o misal

Muhalif
30.04.2007, 10:43
Neye göre dünkü Sivas maçını Bjk hakemle kazandı diyorsunuz ki? BEn de maçı izledim, hakem bir çok gereksiz faul çaldı her iki takıma da eşit bir maç yönetti. Maçın uzatma dakikasında golü Sivas da atabilirdi.. Bence hiç alakası yok dünkü maçın hakemle. Kaliteli topçuyla alakalı bilakis. Rİcardinho mükemmel pas, İbrahim Akın mükemmel bitiriş. Aynı pozisyonu son dakikada Gökdeniz yakalasa karşı karşıya atamazdı bence.
Hem Türk futbolundaki sorunlarla meşhur yöneticimiz sayesinde yakından ilgiliyiz zaten. Kendi sorunlarımızı bir çözebilsek önce!

Hüseyin Bağdat
30.04.2007, 10:49
Neye göre dünkü Sivas maçını Bjk hakemle kazandı diyorsunuz ki? BEn de maçı izledim, hakem bir çok gereksiz faul çaldı her iki takıma da eşit bir maç yönetti. Maçın uzatma dakikasında golü Sivas da atabilirdi.. Bence hiç alakası yok dünkü maçın hakemle. Kaliteli topçuyla alakalı bilakis. Rİcardinho mükemmel pas, İbrahim Akın mükemmel bitiriş. Aynı pozisyonu son dakikada Gökdeniz yakalasa karşı karşıya atamazdı bence.
Hem Türk futbolundaki sorunlarla meşhur yöneticimiz sayesinde yakından ilgiliyiz zaten. Kendi sorunlarımızı bir çözebilsek önce!

Maçı izledinse Sivasın verilmeyen penaltısınıda görmeniz gerekirdi...
ben hiç üzülmüyorum ezikbahçenin elinden alsınlar şampiyonluğu...

ibzolist
30.04.2007, 13:36
renkdaşlarım alsınlar diyorsunuz alsınlarda kime vercekler blk ye verecekler ne farketti hani nerde adelet .. yıllarca neden fb ye kin güttük haksız şampiyonluklar elde etti diye öyle değilmi şimdi aynısını bşk yapıyor geçen sene cincon yaptı ağlayarak şampiyon oldu.
biz trabzonsporluyuz kim olursa olsun adaletsizliğin ve haksızlığın karşısında olmalıyız

ilhan
30.04.2007, 16:11
Türk futbolu nereye gidiyor ? Çok güzel bir soru. Cevabıda bir o kadar basit ;

Medya nereye çekerse oraya gidiyor.