PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 2007-2008 | Transfer Dosyası

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 [95] 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105

Misina
20.08.2007, 18:40
Bordo mavililer, Altan konusunu yarın yapacağı görüşmeler sonrasında olumlu veya olumsuz bir şekilde noktalayacak. Trabzonspor yönetiminin bu transferin gerçekleşmemesi durumda değişik alternatifler üzerinde duracağı öğrenildi.

spor61.net

Mehmet Fırat
20.08.2007, 18:40
bırakın altanı mehmet çakır gelsin...:):)

karatasof
20.08.2007, 18:41
Ünal Karaman diyorsunuz ama anlamıyorum Trabzonspor diğer takımlardan farksız benim için diye demeçleri var. Kariyeri ne? Başarıları ne? Süperligde 1 takımın başında 1 maça çıkmış mı?

Ünal Karaman kimileri için ne anlam ifade ediyor bilemem ama benim içinde bir zamanlar TS forması giymiş bir futbolcudur.Devrinin en yüksek bonservis ücretini alarak TS'a imza atmıştır.Bir Anadolu takımı olduğu için TS'u tercih ettiğini ifade ettiğini söyleyenlerde olmuştur.Bu kadar....

Vkgz
Bordo mavililer, Altan konusunu yarın yapacağı görüşmeler sonrasında olumlu veya olumsuz bir şekilde noktalayacak. Trabzonspor yönetiminin bu transferin gerçekleşmemesi durumda değişik alternatifler üzerinde duracağı öğrenildi.

spor61.net

altan çok hoş olur...

sarman61
Yanlış bir düşünve Ünal da gelse Ersunda gelse ziyadan çok iyi olmayacaklardır. Hadi taş çatlasın biraz daha iyi olurlar. Ama istediğimiz futbol olmayacak. Bence hoca yabancı olmalı. Hak edene formayı vermeli. Oyuncu ayırt etmemeli. Sistemli oynatmalı. Ayağa pas yapan bir takım oluşturmalı. Böyle hocalar dışarıda gani gani.

Bu arada bizim jun ile musampa neler yapıyor merak ettim. Bu arada birde risp vardı. Bu oyuncular ne yapıyor. Trabzonspora aslında oyuncu lazım değil. Elindeki futbolcuları kazansa yeter. Futbola küstü adamlar. Ne iş anlamadım bu futbolcular ne olacak.

futbalski60
20.08.2007, 18:42
bırakın altanı mehmet çakır gelsin...:):)
bence de ama altan da sol kanatta iş yapar bizde

Selman
20.08.2007, 18:43
ziyanın ilk geldiğinde yediği mirası hazırlayan samet aybaba,evet :)

Hani şu beşiktaşlı Samet Aybaba:)Ziya Doğan'ın ilk gelişinde ona da karşıydım, Samet Aybaba'ya olduğu gibi.

Deniz ve Travelair(Samet Aybaba'cıdır kendisi) kusura bakmayın:)

Misina
20.08.2007, 18:43
altan çok hoş olur...

yaş 30 u aşmış.ihtiyarlar mezarlığına dönüyoruz.hem zamanında bize değil gs ye gitmişti.ilkelerimize ters

Erdal
20.08.2007, 18:45
gelen parayla gücümüze güç katacak transferler yapmadığımız doğrudur.
bu açıdan jester a hak veriyorum. tekke konusunda görüşlerim değişmedi. kırgınlık falan yok bende.. kimseyi kırdığımı da düşünmüyorum.
hamsi kırdım mı seni?

Hayır ne münasebet...kırılmadım ...benim kafa yapımdakilerle aynı takımı tutuyor olmaktan muzdarip olmanızı inanın çok iyi anlıyorum zira dediğim gibi bende sizin kafa yapınızdakiler tarafından yönetiliyor olmaktan muzdaribim...pozisyonunuzun kıymetini bilin yani :))

denizgrsy
20.08.2007, 18:46
Hani şu beşiktaşlı Samet Aybaba:)Ziya Doğan'ın ilk gelişinde ona da karşıydım, Samet Aybaba'ya olduğu gibi.

canım kardeşim karşı olman güzel tabi,burası demokratik bir ortam,tartışıcaz farklı düşüneceğiz ki doğruyu bulalım :)

ama ben sameti takdir ediyorum:)

futbalski60
20.08.2007, 18:47
yaş 30 u aşmış.ihtiyarlar mezarlığına dönüyoruz.hem zamanında bize değil gs ye gitmişti.ilkelerimize ters
teknik oyuncuları yaşı önemli değildir umuta gökdenize ara pası ya da uzun top atsın serbest vuruşları kullansın yeter farkındaysan ceyhun çalım atıp kaleye vuruyo son paslar yok ne yazık ki ceyhun da bazı pozisyonlarda çıldırıyorum valla gökdeniz,umut boşa kaçıyo ceyhun hala önündeki adamı çalımlamaya çalışıyo :)

Mayls
20.08.2007, 18:49
teknik oyuncuları yaşı önemli değildir umuta gökdenize ara pası ya da uzun top atsın serbest vuruşları kullansın yeter farkındaysan ceyhun çalım atıp kaleye vuruyo son paslar yok ne yazık ki ceyhun da bazı pozisyonlarda çıldırıyorum valla gökdeniz,umut boşa kaçıyo ceyhun hala önündeki adamı çalımlamaya çalışıyo :)
Ceyhun bukadar agresif olmasa ve senin dedigin özellige sahip olsa su anda bizde degil La Liga'da yada Premiership'te oynardi heralde :)

Travelair
20.08.2007, 18:52
ümit milli takımında oynattığı futbolu izlemedin sanırım bi de takımın başına trabzonsporu tutacak biri gelecek diye bişey yok ünalın trabzonsporu senden benden iyi tanıdığı da kesin zaten kaç yıl ts forması giymiş

Hami de giymiş o gelsin o zaman. Ümit milli takımında ne başarı yakalamış gerçekten takip etme imkanım olmadı. Trabzonspor dev kulüptür. Tecrübe gerektirir. Onca sene kaptanlık yaptığı takımını diğerlerinden ayıramıyorsa da takımı ona emanet zorunda hissetmem kendimi

cIlgInIm
20.08.2007, 19:01
bu saatten sonra hoca değiştirmeyi unutun ziyadan sonra gelecek ilk isim ünal karaman daha sonra ersun yanaldır

tolunay kayseride iyi giderse ligin 2. yarısı alırız olur biter.. :D anca o glir bunların hakkından ..

batugol
20.08.2007, 19:08
Tolunayi ben de takip ediyorum
hatta gene hocadan muzdarip oldugumuz bir zaman da (olmadigimiz bir zaman var miydi hatirlamiyorum ya) tolunayi yetisterecek bir yapilanmaya gitmeyi onermistim.

Erkut Ay
20.08.2007, 19:11
Trabzon'da Fatih Tekke seferberliği

Trabzonspor'un geçen yıl yüksek bir bonservis bedeliyle Rusya'nın Zenit Petersburg takımına sattığı Fatih Tekke'yi geri alabilmek için görüşme yaptığı açıklandı. 20 Ağustos 2007 17:54
http://image.haber7.com/haber/73947.jpg

Yunus Emre SEL'in haberi

Yönetim kurulu ve transfer komitesi üyesi Abdullah Başer, Fatih Tekke'yle görüşmelerin 3 ay önce başladığını belirterek, "Fatih Tekke'yi getirebilmek için kulübümüzün tüm imkanları seferber ettik. Ancak Trabzonspor'un maddi çıkarlarını da göz ardı etmiyoruz. Zenit Kulübü ile sık sık görüşme yapıyoruz. Verebileceğimiz en yüksek fiyatı teklif ettik. Bu fiyat 1 yıllığına kiralık olarak geri alınacak bir futbolcu için gerçekten iyi bir fiyat. Düşüneceklerini söylediler. Cevabı bekliyoruz. Diğer Türk kulüplerinin de Fatih Tekke için Zenit'e teklif yaptığını biliyoruz. Ancak onlar bonservisiyle almak istiyor biz kiralamak istiyoruz. Bu konuda son kararı verecek olan Zenit Kulübü. Biz, Fatih'i geri getirmek için elimizi taşın altına sokmuş durumdayız" dedi.

Trabzonspor'un Fatih Tekke'yi 1 yıllığına kiralamak için Zenit'e 1.5 milyon dolar teklif ettiği öne sürüldü.

RUSYA'YA GİDECEKLER

Trabzonspor'un hafta sonunda Rusya'ya bir yönetici göndererek Zenit'le masaya oturmayı planladığı öğrenildi. Bordo-mavili kulübün transferi Fatih'i bonservisiyle alma yönünden de ele alabileceği bildirildi.

Hürriyet

Drizzts
20.08.2007, 19:17
Şuan takıma acil bir forvet alınmalı tabiki Fatih Tekke hariç.Birde sol açığa adam aldıkmı bu takım birşeyler yapar.Kalecide lazım ama 3 tane tranfer yapabileceklerini sanmıyorum.

Drizzts
20.08.2007, 19:22
tolunay kayseride iyi giderse ligin 2. yarısı alırız olur biter.. :D anca o glir bunların hakkından ..
tolunaymı ya yapmayın gözünüzü seveyim arkadaşlar.Takıma zarar vermeyelim ya şuan da ziya doğanla devam etmemiz en doğrusu takımı o kurdu vardır bir bildiği.ligler bir otursun 5-6 hafta bir geçsin görüceksiniz.Ben bu sene trabzonspordan çok umutluyum.iyikide elendik.Bizim tek odaklanacağımız yer lig.istanbul takımları avrupa macerasından boğuşurken allahın izniyle biz aradan sıyrılık gidebiliriz

Samet Türkmen
20.08.2007, 19:28
Onlar avrupayla uğraşırken aradan sıyrılabilirsin belki ama uğraşmıyorlar.Avrupa'da her yaptıkları maç onlar için kazanılmış tecrübe demektir. Fatih Tekke konusunda da bu kadar karamsar olmaya gerek yok.Belki gelir

Drizzts
20.08.2007, 19:32
Fatih inatçı adam gittimi gelmez.O laz damarı yokmu :)

Drizzts
20.08.2007, 19:33
bu arada ne çok misafir var formda.

KUTADGU
20.08.2007, 19:38
Takıma Zarar vermeyin Yönetimi Konuşmayın
Takıma Zarar Vermeyin Hocayı Konuşmayın...

..............
ee yuh artık
biz konuşmasak onlar nerden bilecekler takıma ne kadar zarar verdiklerini peki..
o yüden
HEMEN İSTİFA DERHAL İSTİFA YARIN İSTİFA
TEKMİLİ BİRDEN

Drizzts
20.08.2007, 19:48
Takıma Zarar vermeyin Yönetimi Konuşmayın
Takıma Zarar Vermeyin Hocayı Konuşmayın...

..............
ee yuh artık
biz konuşmasak onlar nerden bilecekler takıma ne kadar zarar verdiklerini peki..
o yüden
HEMEN İSTİFA DERHAL İSTİFA YARIN İSTİFA
TEKMİLİ BİRDEN
peki kimi istersiniz beyfendi hemen onları göreve getirelim.Yeni gelecek yönetim ve teknik heyette 3 ay sonra 2 yenilgiye onlarıda gönderelim.Sanki trabzon şehri 20 milyon nufuslu kent.Herkesi küstürdük artık bırakın bu işleri taraftarlık görevinizi yapın takımı destekleyin aralıkta kongre var kim seçilirse hayırlı olur inşallah.

macka61
20.08.2007, 19:50
haberler değişmeye başladı daha dün fenerdeydi şimdi

Fatih Tekke el yakıyor!
DHA

Fenerbahçe, Trabzonspor ve Galatasaray'ın transfer gündemindeki isim olan Fatih Tekke yüksek bonservis bedeli ile el yakıyor. Bu üç kulübün dışında milli futbolcuya son olarak Almanya'nın Hertha Berlin ekibide talip oldu. Rus ekibi St. Petersburg ile temasa geçen Alman kulübünün yetkilileri Fatih Tekke'nin bonservis fiyatını öğrenince bu transferden vazeçti.
Öte yandan Trabzonspor ile Fenerbahçe'nin Fatih Tekke'yi transfer etme çabaları sürüyor. Fatih'i 7.5 milyon nakit bonservis bedeli karşılığında satmaya hazır olan St. Petersburg kulübünü hem Trabzonspor hem de Fenerbahçe ikna etmek için uğraş veriyor. Ancak Rus ekibi 7.5 milyon Euro'dan kesinlikle daha aşağı bir fiyata Fatih'i vermeye niyetli değil.
Fenerbahçe ve Trabzonspor ise buna karşılık kiralama formülünü hayata geçirmeye çalışıyor.

buda milliyetteki haber

surmeneli_keles
20.08.2007, 19:53
bızımkıler ın bı nane yıyecegı yokk güya transfer yapcaklardııı hanııı yalan bunların hayatııı ....bu kadroyla bu sene de zor sampıyonlukk ersende sakatlandııı yattarada ..yüregi olmayan topcularla yurumezz

gvnlp
20.08.2007, 19:56
peki kimi istersiniz beyfendi hemen onları göreve getirelim.Yeni gelecek yönetim ve teknik heyette 3 ay sonra 2 yenilgiye onlarıda gönderelim.Sanki trabzon şehri 20 milyon nufuslu kent.Herkesi küstürdük artık bırakın bu işleri taraftarlık görevinizi yapın takımı destekleyin aralıkta kongre var kim seçilirse hayırlı olur inşallah.

bu yonetime geldigi ilk gunden beri karsiyim ama klubumu

n yonetimi oldugu icin ve secilerek geldikleri icin onlara saygi duyuyorum. yaptiklari isleri desteklemiyorum ama secilmis kisilerin istifasina karsiyim. klube uye olun oy kullanma hakkini kazanin ve oyunuzu istediginiz kisiye kullanin. yonetim istifa tezahuratinin boku cikti. bilmem kac tane yonetim, kac tane hoca istifa etti sonuc ortada. istifa cigirtkanlarina sabretmelerini soyluyorum. tribunde istifa diye bagiran taraftardan gina geldi. isimizi yapip takimimizi destekleyelim.

Kaan
20.08.2007, 20:16
Trabzon, Tekke için bertaraf oldu

Trabzonspor'da yönetimin geçtiğimiz sezon yüksek bir bonservis bedeli ile Zenit Petersburg takımına sattığı Fatih Tekke' yi geri alabilmek için çabaları devam ediyor.

Bordo - mavili ekipte yönetim kurulu ve transfer komitesi üyesi Abdullah Başer, Fatih Tekke ile görüşmelerin üç ay önce başladığını belirterek, "Fatih Tekke' yi geri getirebilmek için kulübümüzün tüm imkanları seferber ettik.

Ancak Trabzonspor'un maddi çıkarlarını da göz ardı etmiyoruz. Zenit kulübü ile sıklıkla görüşmeler yapıyoruz. Fatih' i kiralık olarak geri alabilmek için Zenit' e bizim verebileceğimiz en yüksek fiyatı teklif ettik. Bu fiyat 1 yıllığına kiralık olarak geri alınacak bir futbolcu için gerçekten iyi bir fiyat.

Onlar da bize red cevabı vermedi. Kabul de etmediler ancak düşüneceklerini söylediler. Şu an için biz teklifimizi yaptık ve Zenit kulübünden gelecek cevabı bekliyoruz.

Tabi diğer Türk kulüplerinin de Fatih Tekke için Zenit kulübüne teklif yaptığını biliyoruz. Ancak onlar bonservisi ile almak istiyor biz kiralık olarak almak istiyoruz. Bu konuda son kararı verecek olan Zenit kulübüdür. Yönetim kurulu olarak biz, Fatih' i geri getirmek için elimizi taşın altına sokmuş durumdayız" diye konuştu.

Trabzonspor' un, Fatih Tekke' yi 1 yıllığına kiralamak için Rus kulübüne 1.5 milyon dolar teklif ettiği de ileri sürüldü.

YÖNETİCİ RUSYA YOLUNDA
Bu arada Trabzonspor'un haftasonuna kadar Rusya' ya bir yönetici göndererek Zenit kulübüyle masaya oturmayı planladığı belirtildi. Başkan Nuri Albayrak' ın Rusya' ya bizzat gidebileceği ve Zenit Başkanı ile bir görüşme yapabileceği de ileri sürüldü. Trabzonspor' un, bu transferi sadece kiralık bazında değil, Fatih' i bonservisiyle alma yönünden de incelediği belirtildi..

20 Ağustos 2007 19:30

ÇAKIR PAZARLIĞI TEKRAR KIZIŞTI!

G.Birliği Başkanı Cavcav’la geçen ay anlaşamayan Trabzon Başkanı Albayrak, Ersen’in sakatlanmasından sonra yelkenleri suya indirdi

FATİH Tekke ve Aalborglu Prica transferinde yüksek maliyet nedeniyle sıkıntı yaşayan Trabzonspor, Gençlerbirliği’nin genç yıldızı Mehmet Çakır için yeniden girişimlere başladı. Teknik direktör Ziya Doğan’ın ısrarla istediği oyuncu için başkent ekibine 1 milyon euro teklif edildiği ifade edilirken, Necati Ateş ile Orhan Ak için de yeniden temasa geçileceği öğrenildi. Anlaşma an meselesi. GEÇEN ay Gençlerbirliği Başkanı İlhan Cavcav’la sıkı bir pazarlık yapan ancak bir türlü anlaşamayan Trabzonspor Başkanı Nuri Albayrak bu sefer fiyatı biraz daha artırdı. Başkan Cavcav’ı telefonla arayan Albayrak’ın bu sefer Mehmet Çakır’ın transferini bitirmeye kararlı olduğu bildirildi. Mehmet Çakır da 2 başkanın anlaşmasını beklediğini söyledi. Doğan’ın ısrarı sürüyor. SİVASSPOR’LU Hayrettin’i Sivas maçındaki olaylardan sonra almaktan vazgeçen bordo-mavili yönetim, Ersen’in de sakatlanmasından sonra transferi ciddi olarak gündeme aldı. Teknik direktör Ziya Doğan acil olarak bir golcüye ihtiyacı olduğunu ve bu özellikli bir oyuncunun hemen alınmasını rapor ettiği belirtildi.

Bu Haberlerin İkisinede çok sevindim

Erdal
20.08.2007, 20:35
başlıkla içerik pek uyumlu değil ...bertaraf olmamışız yani ..bana kalırsa zaten bertataftık ya neyse:)) ne diyordu 90 ların ünlü mücadelecisi "tarafsız olan bertaraf olur"

littlebighorn
20.08.2007, 20:51
Transfer çalışamaları çok "derinden" yürütülüyor.

Son dakikalarda alınacak Altan tipi bir adama dikkat...

cemka
20.08.2007, 21:03
İyi bir forvet ve sol açıkla bu takım ligin sonunda şampiyonluğu göğüsleyebilirim...herşeye rağmen...
bu arada, sivasspor maçı sonrası almış olduğum 7 günlük cezam bugün itibarı son buldu... günler saymakla bitmedi valla....
ama şu bir gerçekki o gün söylediklerimden asla pişman değilim ve hala arkasındayıım... :o)))

Erdal
20.08.2007, 21:08
İyi bir forvet ve sol açıkla bu takım ligin sonunda şampiyonluğu göğüsleyebilirim...herşeye rağmen...
bu arada, sivasspor maçı sonrası almış olduğum 7 günlük cezam bugün itibarı son buldu... günler saymakla bitmedi valla....
ama şu bir gerçekki o gün söylediklerimden asla pişman değilim ve hala arkasındayıım... :o)))
ne söylediğini bilmiyoruz :)) şimdi onları hatırlatırmısın demiyelim dimi :)))

Erdal
20.08.2007, 21:09
geçmiş olsun bu arada ...

lazooo28
20.08.2007, 21:14
haberler değişmeye başladı daha dün fenerdeydi şimdi

Fatih Tekke el yakıyor!
DHA

Fenerbahçe, Trabzonspor ve Galatasaray'ın transfer gündemindeki isim olan Fatih Tekke yüksek bonservis bedeli ile el yakıyor. Bu üç kulübün dışında milli futbolcuya son olarak Almanya'nın Hertha Berlin ekibide talip oldu. Rus ekibi St. Petersburg ile temasa geçen Alman kulübünün yetkilileri Fatih Tekke'nin bonservis fiyatını öğrenince bu transferden vazeçti.
Öte yandan Trabzonspor ile Fenerbahçe'nin Fatih Tekke'yi transfer etme çabaları sürüyor. Fatih'i 7.5 milyon nakit bonservis bedeli karşılığında satmaya hazır olan St. Petersburg kulübünü hem Trabzonspor hem de Fenerbahçe ikna etmek için uğraş veriyor. Ancak Rus ekibi 7.5 milyon Euro'dan kesinlikle daha aşağı bir fiyata Fatih'i vermeye niyetli değil.
Fenerbahçe ve Trabzonspor ise buna karşılık kiralama formülünü hayata geçirmeye çalışıyor.

buda milliyetteki haber

nasil sattiysan parayi tikir tikir ver geri al,ben biliyordum fatihin gönülsüz gittigini bence bu adam trabzonspor icin kendini feda etti

Erkan
20.08.2007, 21:15
ne söylediğini bilmiyoruz :)) şimdi onları hatırlatırmısın demiyelim dimi :)))

merak ettim simdi vallah :D

cemka
20.08.2007, 21:15
Şikayetleriniz lütfen bu başlıkta dile getirin.

http://forum.bordomavi.net/showthread.php?t=670&page=68

Travelair
20.08.2007, 21:35

:) Yanlış anlaşılmasın ben Samet Aybaba'yı şartlar dahilinde ve tercihen istemiştim. Yoksa olmazsa olmaz değil kafamda tabiki. Kaldıki son yardımcı seçimlerini beğenmedim

DURAS
20.08.2007, 21:39
Şikayetlerinizi lütfen bu başlıkta dile getirin.

http://forum.bordomavi.net/showthread.php?t=670&page=68

littlebighorn
20.08.2007, 21:40
Samet Aybaba aslında bence iyi bir TD ama uyumsuz ve burnu havada bir kişilik o nedenle herhangi bir camiada başarılı olması çok zor..

AYYILDIZ
20.08.2007, 21:42
Sol kanada engini almak varken 30 yasindaki altani alirsak bu yonetime yaziklar olsun adamlarin her icraatimi kotu olur Trabzonsporubitirmeye gelmisler o kadar yonetimseniz Tekkeyi neden alamiyorsunuz

zahido
21.08.2007, 00:36
Hayır ne münasebet...kırılmadım ...benim kafa yapımdakilerle aynı takımı tutuyor olmaktan muzdarip olmanızı inanın çok iyi anlıyorum zira dediğim gibi bende sizin kafa yapınızdakiler tarafından yönetiliyor olmaktan muzdaribim...pozisyonunuzun kıymetini bilin yani :))

Abi bu stichus gibiler yönetiyosa takımı daha ne bekliyoruz biz şampiyonluğu filan.. Siz benim nickimin zahido olduğuna bakmayın asbaşkanı benim bu kulübün yaşımda 22 değil 45.. Bu mudur yanii??

zahido
21.08.2007, 00:39
tolunaymı ya yapmayın gözünüzü seveyim arkadaşlar.Takıma zarar vermeyelim ya şuan da ziya doğanla devam etmemiz en doğrusu takımı o kurdu vardır bir bildiği.ligler bir otursun 5-6 hafta bir geçsin görüceksiniz.Ben bu sene trabzonspordan çok umutluyum.iyikide elendik.Bizim tek odaklanacağımız yer lig.istanbul takımları avrupa macerasından boğuşurken allahın izniyle biz aradan sıyrılık gidebiliriz

Ziya doğanı bildiği bişey vardır diye buzamana kadar takımda tuttuk.. Bilmediğimiz şey aslında onun hiçbişey bilmediğidir :D Sağ bek ve sağ açıktaki futbolcularımızın sayısı 6 sol açık ve sol bekte ise 1 tane var.. Neyini biliyo bu adam yaaaa...

Vkgz
21.08.2007, 00:41
tekke star tvye bağlanacakmıs birazdanizleyinde haber verin bi.

ilhan
21.08.2007, 00:50
Evet Star Tv'de yayın konukları Nuri Albayrak ve Mecnun Odyakmaz mı ne işte Sivas'ın başkanı. Balili ile yapılan ve Fatih Tekke'yi bulup konuştukları röportaj da olucak. Canlı yayına katılıcak mı bilmiyorum.

AYYILDIZ
21.08.2007, 00:52
Albayrak startvde arkadaslar bakalim neler diyecek istifa eder insallah olmaz ama belki olur

selcuk
21.08.2007, 00:56
tekke star tvye bağlanacakmıs birazdanizleyinde haber verin bi.

internetten izleme sansim varmi

AYYILDIZ
21.08.2007, 01:01
Bu aksam Fatih Tekke konusu sonuca varir heralde ama bizim alamadigimiz kesin Albayrakin stresli bir hali var alsak kesin mujdeyi verirdi

irfanb
21.08.2007, 01:01
Albayrak birazdan sok aciklamalarda bulunacak ;
" Ruslara son teklifimizi yaptik.7,5 milyon Euro ödeyecek paramiz yok Fatih Tekke icin.Isterseniz bütün Rus gemilerini Trabzon limaninda agirlayalim bir yil boyunca bunu da hesaptan düseriz" :) :) :)

selcuk
21.08.2007, 01:13
yav izleyenler haber verin ne diyorlar

irfanb
21.08.2007, 01:16
Su an Trabzonspor-Sivas baskanlari maci ve olaylari degerlendiriyor.

Bartuğ13
21.08.2007, 01:18
tekkenin konuşmanın bir bölümünü söylediği laf benim gitme konumda en büyük şans dedi orda kestiler.yani fatih teklife göre gidebilecektir fenere de gsye de

Sythn_MoLL
21.08.2007, 01:22
stardan canli canli : baskan suan studyoyu terk etti en son olarakta : bi ara trabzonsporlu oyuncularima laf söylettirmem dedi sivas baskanina. sonra herkesten özürdiledi. tekke hakkinda hic birsey demedi

AYYILDIZ
21.08.2007, 01:23
Albayrak sadece olaylarla ilgili konusmaya gelmis konu bitti Albyarak studyodan ayrildi su an gorunuse gore Tekkenin bize donme sansi 0

zahido
21.08.2007, 01:23
Yok yok iyi konuştu başkan ööle silik bi imaj sergilemedi.. Mecnunada giydirdi son anlarda.. Bundan sonra konuş başkan..

Sythn_MoLL
21.08.2007, 01:25
ben sunu gördüm Baskan gerkceten samimi gözüküyor.ama karaketer olarak adamin agirligi yok.... agir konusurdum normalde suan bu sitede oldugum icin ahlak kurallarinda konusuyorum ... Ziya sengül sen kimsin be adam Koskoca bir Baska karsi böyle baskin bir sekilde konusmaya calsiyorsun ( benim en cok bu agrima gitti programda) merak ediyorum acaba orda Mehmet Ali Yilmaz olsaydi sen Ziya sengül böyle konusabilirmiydin ??? bunlarda benim yorumlarimdi...

selcuk
21.08.2007, 01:28
sagolun arklar

AYYILDIZ
21.08.2007, 01:32
tekkenin konuşmanın bir bölümünü söylediği laf benim gitme konumda en büyük şans dedi orda kestiler.yani fatih teklife göre gidebilecektir fenere de gsye de

Az sonra roportajda izliyecegiz ama orda feneri kastediyosa zaten gitsin fenere seneyede tolga gibi bedava aliriz artik.Bize bu kadar oyunlar yapip sampiyonluklarimizi elimizden alanlara gidecekse varsin gitsin

Misina
21.08.2007, 01:36
Yok yok iyi konuştu başkan ööle silik bi imaj sergilemedi.. Mecnunada giydirdi son anlarda.. Bundan sonra konuş başkan..

aynı fikirde değilim.Sivas başkanı en basit diksiyonu ile Nuriş i ezdi

zahido
21.08.2007, 01:40
aynı fikirde değilim.Sivas başkanı en basit diksiyonu ile Nuriş i ezdi

kim ezdi mecnun mu??? Mecnunun ağzı iyi laf yapıyodu okadar Başkan dobra dobra konuştu.. Bence daha etkili oldu başkanın konuşması..

AYYILDIZ
21.08.2007, 01:46
Baskan starda konusmus konusmamis onemli degil fedarasyon karari verecek bizim baskan transferlerden haber versin Fatihi fenere nasil kaptirdigini haber versin

Sythn_MoLL
21.08.2007, 01:48
suan fatih tekkeniun haberi verilyiorrr.. fatih konusuyor..........

ilhan
21.08.2007, 01:49
Trabzonspor futbolcusuna laf söyletmem derken samimiydi. Spiker , Ziya Şengül ve Mecnun hep başkana yüklendi. Onlara rağmen iyi konuştu kanımca.

Ama yine de başkan olarak görmek istemiyorum kendisini.

Sythn_MoLL
21.08.2007, 01:49
Fatih Tekke acikladi : BEN BURDAYIM (ZENITTE) SUAN ICIN HIC BIR GELISME YOK DEDI !!!

AYYILDIZ
21.08.2007, 01:53
Fatih Tekke konusunda galatasaray ve Trabzonsporumuz tranferde ciddiymis fenerin resmi teklifi yokmus eger bonservis bedelini odersek alacakmisiz Nuri Albayrakta bonservis konusunda sorunlar var demis Albayrak hayatta alamaz Fatihi

Bartuğ13
21.08.2007, 01:54
biz bonservisi verirsek bize gelecekmiş.
aksi taktirde gsnin ciddi teklifi varmış.
fenerbahçeden teklif gelmemiş.
herthadan da teklif varmış.bu akşam kulüple görüşüp kesin olarak ayrılmak istediğini söylemiş.
hala bizden kulübüm olarak bahsediyor ama bizden başkasına gelirse türkiyede o zaman görürüm ben onun kulübünü

Sythn_MoLL
ben size bisey diyeyim mi , neysa vazgectim demiyrim ....... yada diyeyim Fatih gelmis 30 yasina .... PARA PARA PARAAAA Anladiniz SIZ onu!!!

Vkgz
7.5 milyon verilmez.... gerek yok... sonra 2 sene kendimizi toplamaya uğraşırız...

zahido
21.08.2007, 01:56
Fatih, galatasaray taraftarının yaptığı " fatih noluyor kıçın başın oynuyor" tezahuratını unutmasın!! Bence Trabzona geri dönemezse zenitte kalır..

ilhan
21.08.2007, 01:57
Gelmek istiyor benim Fatih'îm =(( Fatih'imiz yıpranıyor =((

Seni çok seviyoruz Fatih!! Çook!

Sythn_MoLL
21.08.2007, 01:57
YAvv abrahamovic yatiylan birlikte bogazdaymis tatil yapiyormus.BMN olarak bi ziyaret etsek onu belki kaynak yaratir bize :)))

BOMBA HABER : FLAS FLAS FLAS!!!!!!!!! HERTA BERLIN DEN TEKKEYE COK AMA COK CIDDI BIR TEKLIF GELMIS....

AYYILDIZ
21.08.2007, 01:58
Nuri Albayrak bence hicbir fedakarliktan kacinmamalidir Fatih Tekke bugun kluple gorusmus ve ayrilmak istedigini belirtmis bu saatten sonra ne olursa olsun almaliyiz

ilhan
21.08.2007, 01:58
Ali Sami Yen'de koro halinde edilen küfürleri unutmadık Fatih'e ! Önce adam olsunlar sonra futbolcu istesinler!

O'nun adı Fatih Tekke! Sağı solu oynamaz!!! O kadar..

AYYILDIZ
21.08.2007, 02:01
7.5 milyon verilmez.... gerek yok... sonra 2 sene kendimizi toplamaya uğraşırız...

Katilmiyorum 6 milyon euroya geri alinabilir stepanovu satarak 3.5 milyon euro bir gelir geldi ondan baskada transfer yapmadik 2.5 milyon euro her sartta verebiliriz zaten istasyon ihalesinden bir gelirde gelecek ayrica Fatih Tekkeli bir Trabzonspor yeni bir heyecanla sampiyon olur veya sampiyonlar ligine kalirsa gelecek geliri dusunun

Özkan
21.08.2007, 02:01
Herta'ya gitse de hepimiz rahatlasak.

macka61
21.08.2007, 02:02
bu kadar işte olay bu ne oldu fenere gidiyordu Fatih Tekke hayatta gsye gitmez o kadar ağır tezahurat yapacaklar o takıma gidecek inanmam ezik medyaya da geçmiş olsun

cabri
21.08.2007, 02:07
ben size bisey diyeyim mi , neysa vazgectim demiyrim ....... yada diyeyim Fatih gelmis 30 yasina .... PARA PARA PARAAAA Anladiniz SIZ onu!!!

Cepten para çıkmayacak.. zenit ten aldığını geri versinler yeter ;)

Vkgz
21.08.2007, 02:08
Herta'ya gitse de hepimiz rahatlasak.

aynen.................

Sythn_MoLL
21.08.2007, 02:15
Cepten para çıkmayacak.. zenit ten aldığını geri versinler yeter ;)
haklisin ... Biz alamiyacaksan Tekkeyi insallah yine Avrupada kalir da , nasil ki Metin Oktay dendimi akla ilk galatasaray ayni sekilde hakan sukur dendimi yine galatasaray geliyorsa ,FATIH TEKKE dendimi de TRABZONSPOR dan baska takim gelmez...

Sythn_MoLL
21.08.2007, 02:17
Tekke 4.5 milyon Euro'ya anlaştı

Pazar günü Zenit'in Tom Tomsk'u 2-1 yendiği maçla ilgili gelişmeleri sunan Rus Devlet Radyosu Kanal 1, "Maçtan iki gün önce Tom maçında görev verileceği belirtilen Fatih Tekke oynatılmadı. Fatih Tekke'nin Dick Advocaat ile kavga ettiği için oynatılmadığı bilgisini aldık. Fatih Tekke'nin takım arkadaşlarına 4.5 milyon euro'ya Fenerbahçe ile anlaştığını

söylediğini öğrendik" dedi.

Fatih Tekke'nin Fenerbahçe ile anlaştığını Türkiye'ye ilk duyuran gazete Fotomaç, bu transferde yaşanan son dakika gelişmelerini aşama aşama okurlarına duyurmaya devam ediyor. Moskova muhabirimiz Bayram Aslan, Fatih Tekke, Zenit ve Fenerbahçe üçgeninde yaşanan flaş gelişmeleri dün de saat saat Fotomaç okurları için araştırdı, büyük bir gizlilik içinde yürütülen bu transferin perde arkasını gün ışığına çıkardı. Moskova'da yayın yapan Rus devlet radyosu Kanal 1, Zenit'in Tom Tomsk'u 2-1 yendiği maçın detaylarını dinleyicilerine sunarken şu çarpıcı bilgilere de yer verdi:

"Maçtan 2 gün önce Fatih Tekke'yi Tom maçında oynatacağını belirten teknik direktör Dick Advocaat'ın Fatih'i oynatmaması şaşırtıcı. Tekke'nin Advocaat ile kavga ettiği için kadroya alınmadığı belirtiliyor. Ayrıca Fatih'in, Tom Tomsk maçından önce takımdaki en yakın arkadaşı Arshavin'e "Fenerbahçe ile 4.5 milyon euro'ya anlaştım. Artık veda vakti. Benim için Zenit defteri kapandı. İmza için İstanbul'a gideceğim. Ne hocam ne de başkanım takımda yaşadığım sorunlarımı çözdü. Burada çok mutsuzum." Moskova Devlet Radyosu Kanal 1'in bu haberi, Rusya'da bomba etkisi yarattı.

Kursenko sonunda ikna oldu
FATİH Tekke için "Bizi şampiyon yapmadan bir yere gidemez" diyen Zenit Başkanı Kursenko, "Fatih Tekke takımdan ayrılmayı kafasına koymuş, yapacak bir şey yok" açıklamasını yaptı. Bu arada Fenerbahçe yönetiminin de Zenit'in Fatih için istediği 7.5 milyon euro bonservis bedelini vermeyi kabul ettiği öğrenildi. Yıldız oyuncunun hafta sonuna kadar İstanbul'a gelerek Fenerbahçe ile 2 yıllık sözleşme imzalayacağı belirtildi.
Bayram ARSLAN

Alin iste bu nedir ya bu kolpa basinin derdi nedir... adam az önce diyorki yok bir gelisme . sonrasinda cikan habere bak bugunun haberi yani gazete fotomac gerci

futbalski60
21.08.2007, 02:37
hertha 5.5 milyon euroya kadar çıkmış inşallah alırlar fatihi

ilhan
21.08.2007, 02:38
Fotomaç.. Allah sizi ıslah etsin.. İzlemediniz mi Star'ı ? Tanıyamadınız mı Fatih'in sesini.. Reziller!!!!!

futbalski60
21.08.2007, 02:40
vala hertha nın forumunu hertha taraftarı gibi girsek eziklerin yptığı gibi fatihi alın fatihi alın desek yankı uyandırır mı acaba :) bi bölümümüzde musampa musampa desin iyi taktik aslında:)kurtuluruz belki musampa dan

Ali Sırrı
21.08.2007, 02:44
Nöri başka biraz olsun taraftarın gönlünü almak istiyorsa Fatih'i bize getirmelidir. Yoksa kendisi gidecek aralıkta..

Hüseyin Çümen
21.08.2007, 02:50
fatih e en fazla 3 milyon verilmelidir gerisi parayı çöpe atmak olur gerççi bu yönetim sattıı oyuncuların paralarını hep çöpe attı

Enes
21.08.2007, 02:58
Fatih demek sadece golcü demek deıl fatıh demek bu takımn yarısı demek adam sakat sakat maça cıkıyo ve takımı topluyodu zenıtten alınan para verılır fatıh tekrar doner ınsallh hıc olmazsa uyum sorunu olmaz

vadaa55
21.08.2007, 03:58
inşallah herta ya gider

macka61
21.08.2007, 04:11
ya biz ya herta başkası yalan

futbalski60
21.08.2007, 05:01
http://www.fotomac.com.tr/2007/08/21/im/6CBD9C6A5B17A642B87FBED8b.jpghttp://www.fotomac.com.tr/i/1_pix_beyaz.gifhttp://www.fotomac.com.tr/i/1_pix_beyaz.gifhttp://www.fotomac.com.tr/i/_spacer.gifSıkı pazarlık

Trabzonspor'un bir milyon euro verdiği Mehmet Çakır için başkan Cavcav, beş milyon euro istedi. Nuri Albayrak takas ve para önerdi

Sıkı pazarlık

Trabzonspor'un bir milyon euro verdiği Mehmet Çakır için başkan Cavcav, beş milyon euro istedi. Nuri Albayrak takas ve para önerdi.

Trabzonspor, Gençlerbirliğili Mehmet Çakır'ı almak için harekete geçti. İki kulübün başkanı Nuri Albayrak ile İlhan Cavcav dün golcü futbolcu için bir araya geldi. Albayrak'ın "1 milyon euro verelim" önerisine Cavcav'ın "5 milyon euro'dan aşağı olmaz" yanıtını verdiği öğrenildi. Trabzonspor Başkanı Nuri Albayrak, http://ads.sabah.com.tr/adserver/view.ads?d2hhdD16b25lOjI1NyZhbXA7bj1hZjU3ODQ1NA%3D %3D (http://ads.sabah.com.tr/adserver/click.ads?n=af578454)bunun üzerine Gençlerbirliği Başkanı İlhan Cavcav'a, Mustafa Keçeli ile birlikte 1.5 milyon euro vermeyi teklif etti. Görüşmeler önümüzdeki günlerde sürecek.

ZİYA DOĞAN ÇOK İSTİYOR
Gençlerbirliği ile 2010'a kadar sözleşmesi bulunan Mehmet Çakır'ı, teknik direktör Ziya Doğan'ın, rakip savunmayı dağıtıcı özelliği nedeniyle çok istediği söyleniyor. Beşiktaş ve Ankaraspor'un da almak istediği golcü oyuncuyu 2004 sezonunda Gençlerbirliği'nin başında olduğu dönemde Ziya Doğan keşfetmişti. Doğan, ASAŞ'ta oynarken, hazırlık maçında 4 gol atan Mehmet Çakır'ı, başkan İlhan Cavcav'ın da onayıyla kırmızı-siyahlı takıma aldırmıştı.
Erhan KARADAĞ

Emirhan Makul
21.08.2007, 07:00
fatih tekke +mehmet çakır+orhan ak+emrah transferlerini 2 gün içinde yapsalarda bizde şampiyon olacak bir takım izleyebilsek

ÖmerFarukYılmaz
21.08.2007, 08:27
fatih tekke +mehmet çakır+orhan ak+emrah transferlerini 2 gün içinde yapsalarda bizde şampiyon olacak bir takım izleyebilsek

o transferleri albayrak yapsın onu kelinden öpmeyen ne olsun

Mert M.
21.08.2007, 08:31
hiçbiri olmayacak maalesef
bu yönetimle mantıklı transfer bile zor
bir düşünün elinizdeki yıldızları milyon dolarlar alarak satıyorsunuz kasanızı dolduruyorsunuz
ama iş onların yerini doldurmaya gelince kuruş bile harcamamak için transfer yapmıyorsunuz
sorarım şimdi size
bu yönetimin ne hayrını gördünüz ki adı geçen futbolcuları transfer edeceğimizi söylüyorsunuz

ÖmerFarukYılmaz
21.08.2007, 08:38
hiçbiri olmayacak maalesef
bu yönetimle mantıklı transfer bile zor
bir düşünün elinizdeki yıldızları milyon dolarlar alarak satıyorsunuz kasanızı dolduruyorsunuz
ama iş onların yerini doldurmaya gelince kuruş bile harcamamak için transfer yapmıyorsunuz
sorarım şimdi size
bu yönetimin ne hayrını gördünüz ki adı geçen futbolcuları transfer edeceğimizi söylüyorsunuz

bi hayrını görmeme gerek yok onların adı yönetim iyi yada kötü hatta berbat

ama görevlerinden biri gerekli transferleri yapmak tabi onlardan beklicem gidip senden adam almanı bakleyemem ya

hem burda ben ronaldinhoyuda isterim abdurrahman dereliyide

ErayAkyüz
21.08.2007, 11:03
Tekke Ailesi İkiye Bölündü..!

Tekke ailesi transferde ikiye bölündü.. Bir ağabey Fenerbahçe olursa hakkımı helal etmem derken diğer ağabey renklere takılı kalmamak lazım diyor.

TEKKE AİLESİ
İKİYE BÖLÜNDÜ..!

Kaptan Fatih’in transferi aileyi ikiye böldü. Ağabey Mehmet “Fenerbahçe olursa beni unut “derken diğer ağabey Salih ” Profesyonel düşün duygusal davranma,önemli olan senin geleceğindir. Takımları renkleri ile sınırlamak doğru değildir” diyerek kardeşleri Fatih Tekke’nin Transferini şimdiden çıkmaza soktular.

Trabzonspor’un Rusya’nın Zenit takımına yaklaşık 15 trilyona sattığı Fatih Tekke’nin Türkiye’ye dönmesi yine manşetlerden düşmüyor. Zenit takımının başkanı satmamakta ısrarcı olmasına rağmen Fenerbahçe kulübü ise bu oyuncuyu renklerine katmakta kararlı. Trabzonspor’un geri almak için önerdiği rakama ise Zenit takımı hiç bakmadı bile. Fenerbahçe’nin teklifi ise Rus takımının olduğu gibi Fatih Tekke’nin de kafasını karıştırdı. Tekke sadece takımların kafasını karışmadı ailede ikiye bölündü..

Hasta Trabzonspor taraftarı olan ve yurt dışında çalışan Mehmet Tekke” Üç dört sene önce Fenerbahçe konusundaki duygularımı aynen taşıyorum. Fenerbahçe’ye gidersen bende kardeşim yok derim.Kardeşlikten silerim. Yurt dışında kal başka takımlara git ama Fenerbahçe’ye gitme. 1996 yılındaki şampiyonluk acısı hala yüreğimde. Oğlumun adını da Fatih koydum Amcasının adını taşıyor. Öyle bir şey olursa nüfusa baş vuru adını değiştiririm. Sen Trabzon’un ve bizim sembolümüzsün” diyerek bu transferin önündeki en büyük etken oldu. Şimdi aile ise Ağabey Mehmet’i ikna etmeye çalışacak.

Türkiye Futbol Federasyonunda teknik adam olarak görev yapan eski profesyonel futbolculardan ağabey Salih Tekke ise” Futbolcular profesyonel düşünmeli. Bu konuda elbette karar Fatih’e ait. Kendisi çok iyi bir Trabzonlu ve Trabzonsporlu. Kendi geleceği için doğru kararı vereceğine inanıyorum. Futbolda renk ve ırk ayrımı yok. O yüzden dar çerçeveden ben hiçbir zaman bakacağını sanmıyorum” diyerek kardeşine her takım için yeşil ışık yaktı..

ÖmerFarukYılmaz
21.08.2007, 11:08
Tekke Ailesi İkiye Bölündü..!

Tekke ailesi transferde ikiye bölündü.. Bir ağabey Fenerbahçe olursa hakkımı helal etmem derken diğer ağabey renklere takılı kalmamak lazım diyor.

TEKKE AİLESİ
İKİYE BÖLÜNDÜ..!

Kaptan Fatih’in transferi aileyi ikiye böldü. Ağabey Mehmet “Fenerbahçe olursa beni unut “derken diğer ağabey Salih ” Profesyonel düşün duygusal davranma,önemli olan senin geleceğindir. Takımları renkleri ile sınırlamak doğru değildir” diyerek kardeşleri Fatih Tekke’nin Transferini şimdiden çıkmaza soktular.

Trabzonspor’un Rusya’nın Zenit takımına yaklaşık 15 trilyona sattığı Fatih Tekke’nin Türkiye’ye dönmesi yine manşetlerden düşmüyor. Zenit takımının başkanı satmamakta ısrarcı olmasına rağmen Fenerbahçe kulübü ise bu oyuncuyu renklerine katmakta kararlı. Trabzonspor’un geri almak için önerdiği rakama ise Zenit takımı hiç bakmadı bile. Fenerbahçe’nin teklifi ise Rus takımının olduğu gibi Fatih Tekke’nin de kafasını karıştırdı. Tekke sadece takımların kafasını karışmadı ailede ikiye bölündü..

Hasta Trabzonspor taraftarı olan ve yurt dışında çalışan Mehmet Tekke” Üç dört sene önce Fenerbahçe konusundaki duygularımı aynen taşıyorum. Fenerbahçe’ye gidersen bende kardeşim yok derim.Kardeşlikten silerim. Yurt dışında kal başka takımlara git ama Fenerbahçe’ye gitme. 1996 yılındaki şampiyonluk acısı hala yüreğimde. Oğlumun adını da Fatih koydum Amcasının adını taşıyor. Öyle bir şey olursa nüfusa baş vuru adını değiştiririm. Sen Trabzon’un ve bizim sembolümüzsün” diyerek bu transferin önündeki en büyük etken oldu. Şimdi aile ise Ağabey Mehmet’i ikna etmeye çalışacak.

Türkiye Futbol Federasyonunda teknik adam olarak görev yapan eski profesyonel futbolculardan ağabey Salih Tekke ise” Futbolcular profesyonel düşünmeli. Bu konuda elbette karar Fatih’e ait. Kendisi çok iyi bir Trabzonlu ve Trabzonsporlu. Kendi geleceği için doğru kararı vereceğine inanıyorum. Futbolda renk ve ırk ayrımı yok. O yüzden dar çerçeveden ben hiçbir zaman bakacağını sanmıyorum” diyerek kardeşine her takım için yeşil ışık yaktı..

ya yok bukadarda olmaz ya

Erkan
21.08.2007, 11:17
Mehmet Tekke`ye bir :alkış: lütfen :) :alkış::alkış::alkış:

_SeRKaN_
21.08.2007, 11:19
Bu konuda bayağı baydı artık gidecekse gitsin hangi takımada bu kadar spekülasyondan kurtulsak pireyi deve yapmakta üstlerine yok basının transfer olmadığı her gün sıkıntı yaratıyo yok abisi istemiyomuş yok kendi istemiyomuş bir kere olsun kendi ağzından gidin röportaj yapın o zaman habercilik yapmış olursunuz asparagas haberlerle milletide yeter gerdiğiniz her gün farklı takımlara farklı futbolcular getirip duruyorsunuz....

demir
21.08.2007, 11:37
Bu konuda bayağı baydı artık gidecekse gitsin hangi takımada bu kadar spekülasyondan kurtulsak pireyi deve yapmakta üstlerine yok basının transfer olmadığı her gün sıkıntı yaratıyo yok abisi istemiyomuş yok kendi istemiyomuş bir kere olsun kendi ağzından gidin röportaj yapın o zaman habercilik yapmış olursunuz asparagas haberlerle milletide yeter gerdiğiniz her gün farklı takımlara farklı futbolcular getirip duruyorsunuz....

rusyaya gıtmeye usenıyorlar yoksa fathın kendısıne sorsalar emınım haberı bıle yoktur :D ya ne olur artık bırakalım fatiih tekke konusunu ne olur o zaaten bızım kardesımız bızım evladımızdır gelmek ıstedıgı gun fener bıle olsa hangı takıma gıderse gıtsın kalkar gerı doner kapısıda herzman acıktır konusmamız gereken konu bence Prica , mehmet cakır gıbı ısımlerdır dun albayrak starda kıonuk olmus galıba ızleyen varmı ne dedı transferler ıcın ???

drostefc
21.08.2007, 11:41

Neeeeeeeyyy??? faitihi anladık mehmet çakırıda anladık ama bu orhan ak ne oluyo?Trabzonspor açıkta kalınca gelince top oynanacak yer değildir.Zamanında orhan ak için teklif yapılmıştı ama o tercihini gs den yana kullanmıştı,bu olayı bir yana bırakalım bu adam faydalı olamaz ki zaten.gs de en çok eleştiri alan insanların başında geliyoduu.Emrah eren yorumsuz

Ali İhsan
21.08.2007, 12:02
fatih+mehmet yeter... Orhan Ak harici düzgün bir solbek alınacaksa o da olabilir ama Orhan ve Emrah'a gerek yok...

Emirhan Makul
21.08.2007, 12:08
Neeeeeeeyyy??? faitihi anladık mehmet çakırıda anladık ama bu orhan ak ne oluyo?Trabzonspor açıkta kalınca gelince top oynanacak yer değildir.Zamanında orhan ak için teklif yapılmıştı ama o tercihini gs den yana kullanmıştı,bu olayı bir yana bırakalım bu adam faydalı olamaz ki zaten.gs de en çok eleştiri alan insanların başında geliyoduu.Emrah eren yorumsuz

arkadaşlar celallettine o kadar zıt kapıyorum ki onuun yerine kim gelse farketmez benim için

sbay
21.08.2007, 12:18
FATİH TEKKE'Yİ FENER'E VERMEDİK!!!"

http://www.fc-zenit.ru/images/players/Sarsania.jpg

Fenerbahçe'nin Fatih Tekke ile kesin olarak anlaşmaya vardığı ve milli futbolcuyla kiralık sözleşme yaptığı yolundaki haberlere Rusya'dan yalanlama geldi...

Golcü futbolcunun forma giydiği Rusya'nın Zenith kulübü adına açıklama yapan Futbol Direktörü Konstantin Sarsania, Türk medyasındaki "Fatih Tekke Fenerbahçe'ye geliyor" şeklindeki haberlerin gerçeği yansıtmadığını söyledi.
Sarsania, sadece haberleri yalanlamakla yetinirken, transferin hangi aşamada olduğu konusunda ise bilgi vermedi.

champions
21.08.2007, 12:20
Kaleci+Çakır+Sol kanat(Golcü);)
http://www.sporx.com/futbol/ingiltere/76399/
Martin Jol'ü transfer edelim:)

Emirhan Makul
21.08.2007, 12:23
FATİH TEKKE'Yİ FENER'E VERMEDİK!!!"

http://www.fc-zenit.ru/images/players/Sarsania.jpg

Fenerbahçe'nin Fatih Tekke ile kesin olarak anlaşmaya vardığı ve milli futbolcuyla kiralık sözleşme yaptığı yolundaki haberlere Rusya'dan yalanlama geldi...

Golcü futbolcunun forma giydiği Rusya'nın Zenith kulübü adına açıklama yapan Futbol Direktörü Konstantin Sarsania, Türk medyasındaki "Fatih Tekke Fenerbahçe'ye geliyor" şeklindeki haberlerin gerçeği yansıtmadığını söyledi.
Sarsania, sadece haberleri yalanlamakla yetinirken, transferin hangi aşamada olduğu konusunda ise bilgi vermedi.

fotomaçı getirin bana fotomaçın e-mail adresine mi göndersek bunu tamam bu haber bize şunu anlatır ki fatih bu sene klübünde kalır veya hertaya gider türkiyeye dönemezz olay bitmişdir

MarceloTS
21.08.2007, 12:23

jol ü hiç sevmem ziyadan pekte farkı yok gibi jürgen klinsmann ı alalım:D

Emirhan Makul
21.08.2007, 12:27

sanki sol beg varda

aka5
21.08.2007, 12:35
eger fatıh tekke alınamazsa suan turk forvet olarak alınabılcek serhat akın yada ıbrahım akın keske daha ıyılerı gelse umıt karan fatıh tekk vs fakat bunları alabılcegımızı sanmıyorum . o mehmet cakır kazmanın tekı umuttan bır farkı yok . keske ersen sakatlanmasıydı .su zıyanın nıye ersenı oynatmadıgını hala anlamıyorum adam belkı yavas olabılır umuta göre . ama umut gıbı kazma değil enazından daha faydalı.ınş adam gıbı adam alırlar . ya bussuru duz topcu var su takımda ya .sıze sayayım

bu adamların futbolcu lısansı alanması lazım!!!!!!

celo = kac yıldır bızde bı faydasını görmedım adam gıbı bır orta acamıyor sınır oluyom adama ya topcu fılan değil lıa !!

ferhat =nıye alındı bılmıyorum düz ve kazma topcu !

hasan= ondan oncekı sene galatasaray macında bır gökdenıze asist yaptı adam gecen sene nerdeyse full oynadı .adam 1 asıst yaptı dıye vazgecılmez oldu bu nasıl mantık bılmıyorum kazma bır topcu daha.
musa buyuk = keske soyadı gıbı buyuk olsa ıyıkı sakatlandı kazma bır topcu daha .

serkan balcı= bu adam turkıye lıgınde encok faul yapan adam. sadece it gıbı kosuyor okadar.baska bır ozellegı olmayan bır adam hala anlamıyoum nıye alındığını!

mustafa kecelı= gecen sene bıze geleden 1 2 hafta once denızlıyele mac yapmıstık o macta gercekten harıka oynadı . baya teknık gözüktü bana .ama bıze geldıkten sonra onunda kazma ve duz topcu olduğu ortaya cıktı

veeeeee hüseyin!!!= aslında aklımdan bussuru sey gecıyor soylemek ama neyse sız anladınız nedemek ıstedığımı!

bu adamlar futbolcu değil. onların oynadı kadarını bızım paf takımda oynar .trabzonsporun transferden once bu adamlardan kurtulması lazım kesınlıkle!bukadar duz topcu sahaya cıktıgında sız nasıl bır atak mac seyredebılırsınız kı! mesela ceyhun gökdenız yattara bır pas atıyor bu adamlara adam anlamıyo pası napcanı sasırıyor. hele takımın göbeğinde huseyın gıbı bir topcu oynuyorsa gerısını sız dusunun!

galatasarayı gercekten kutluyorum bızım yapcagımız ısı onlar yaptılar orkan ak necatı cıhan gıbı kazmalardan kurtuldular .bu adamlarda topcu fılan değil !

bu takımda bukadar kötü topcu varken bırde mehmet cakır orhan ak gıbı kazmaları alırlarsa busene bence sampyonluk beklemeyın . bu adamlar nezaman gıder trabzon gercek trabzona döner!

Drizzts
21.08.2007, 12:44
Bakalım bu hafta biticek diyorlar transfer ancak.Arkadaşlar o isimler zor keşke ama külüplerinde o oyuncuları bırakabileceğini zannetmiyorum.Forvet işi büyük oranda prica bitti.Sol açık alabilseler keşke ama nerde sol açıkmı var satılık

drostefc
21.08.2007, 12:44

kesinlikle martin jol gelsin dertler bitsin...
umut gol gol gol martin jol jol jol :)

Tangerine Dream
21.08.2007, 12:46
aka5 yazdığın adamlar takıma faydalı olmayabilir ama hakkında konuştuğun kişi düşmanın bile olsa iyi ki sakatlandı deme.Sonuçta Musa'nın ayağı sahilde gezerken kırılmadı.

Emirhan Makul
21.08.2007, 12:48
kim demiş onu ya tabi canım nasıl oynarsa oynasın ayak kırılıyt oyanii futbolcunun futbol hayatoında 1 sene gidiyoo dha da fazlaa yanii hemde musaa ne asistler yapmışdır bence 15 cm daha boyu olsa milli takımda bile oynar çok atik ve hızlıııı ve isteklii

ergin cesit
21.08.2007, 12:57
FATİH şerefli insandır trabzondan başka takımda oynamaz.hele gs de şerefsiz takımda

Emirhan Makul
21.08.2007, 12:58
fatihe etttiği küfürleri unutmadık 5 yediğimiz maçda fatihin en beğendiğim maçıydı yırtındı yırtındı tek başına o zaman takım kötüydüü tek başına ilerde parçaladıı geyselerinde zoruna gitmişdii ana avrat küfür etmişlerdii şimdi kendilerine forvet mi istiyorlar şerefsizler

aka5
21.08.2007, 12:59
kim demiş onu ya tabi canım nasıl oynarsa oynasın ayak kırılıyt oyanii futbolcunun futbol hayatoında 1 sene gidiyoo dha da fazlaa yanii hemde musaa ne asistler yapmışdır bence 15 cm daha boyu olsa milli takımda bile oynar çok atik ve hızlıııı ve isteklii

ıste sorun burda baslıyor . atta kosuyor ama adamın kosmaktan baska faydası yok! olay sadece kosmak değil . pas yapabılmek .adam gıbı orta acabılmek olay bu . hıc sız celaledın musa huseyın ferhat hasanın adam gıbı bır orta yapabıldıgını gördunuz mu?????bırak orta yapmayı pas yapamıyorlar . sagda solda bos adam var gıdıyo rakıp takımın topcusunun yanındakı adama pas atıyor ozellıkle huseyın bunu cok yapıyor! sen ne bekleyebılırsınkı bukadar kazma topcu varken . ceyhun gökdenız yattara gununde değilse mac zaten yalan oluyor.tamam duz topcuda lazım takıma kosan fılan. fakat bızde 1 2 tane değilkı bussuru. oyunu okuyamıyorlar!ınsan bıraz teknık olur ya 2 pas yapmayı bılır ya . ama nedense ben hıc göremıyom bunlarda!

Drizzts
21.08.2007, 12:59
FATİH şerefli insandır trabzondan başka takımda oynamaz.hele gs de şerefsiz takımda
paranın yüzü sıcaktır hemşerim.

Emirhan Makul
21.08.2007, 13:01
ya bırakın bitti o iş yaaa fatih gelemez bu sene türkiyeye artık ben anladım olayıı fotomaçç bizi kanser etti bıraktı işte herkez fotomaça küfür e mailleri atabilir

ctmeoy
21.08.2007, 13:11
fatih türkiyeye dönecek bu kesin adam ben rusyada artık oyanamam diyo bizim nuri baskan parayı verip de alabilirse ne ala yoksa adam febese gidecek bu kesin bilgi

Travelair
21.08.2007, 13:52
Bursa'da bir sol bek var Yenal Tuncer 85'li. O çocuğa dikkat etmemiz lazım. Adından söz ettirdi geçen hafta

Selman
21.08.2007, 13:58
Bursa'da bir sol bek var Yenal Tuncer 85'li. O çocuğa dikkat etmemiz lazım. Adından söz ettirdi geçen hafta

Stilini AZ'nin sağ kanat oyuncusu Yenner'e(yanlış yazmış olabilirim) çok benzettim ben.

ÖmerFarukYılmaz
21.08.2007, 14:05

kasımpaşanın forveti de sarı saçlı tip olarak aynı yattraya benziyor ama gerek fiziksel özllkleri gerek yetenekleri aynı carew onada dikkt etmemiz lazım

Özkan Erdem
21.08.2007, 14:07
kasımpaşanın forveti de sarı saçlı tip olarak aynı yattraya benziyor ama gerek fiziksel özllkleri gerek yetenekleri aynı carew onada dikkt etmemiz lazım

Valla Beşiktaş maçında ne bir kafa topu alabildi, ne de top taşıyabildi.

ÖmerFarukYılmaz
21.08.2007, 14:11
Valla Beşiktaş maçında ne bir kafa topu alabildi, ne de top taşıyabildi.

tek oynadığından olmasın doğru çok kaçırdı ama tek başına da kezmanda bi işe yaramıyor

gerçi biz izlemeye devam edelmde snra eskisi gibi milleti elimzden kaçırmayalım:):)

10 numara
21.08.2007, 14:21

çok beğendim ne güzel ortalar kesti aynı celo gibi :D forvetleri kafasını biraz yere doğru çevirebilse hattrick yapardı..bence de dikkat edilmesi lazım....

Jester
21.08.2007, 14:33
aka5;

Trabzonsporumuzun hiçbir futbolcusunu senin kullandığın ifadelerle eleştirmeye hakkımız yok. Eleştirmeye evet ama hakarete hayır. İfadelerine çeki düzen vermeni öneririm.
Cevap verme imkanın olmayan bir ortamda senin için benzer ifadeler kullanılsa ne düşünürdün acaba?

aka5
21.08.2007, 14:44
aka5;

Trabzonsporumuzun hiçbir futbolcusunu senin kullandığın ifadelerle eleştirmeye hakkımız yok. Eleştirmeye evet ama hakarete hayır. İfadelerine çeki düzen vermeni öneririm.
Cevap verme imkanın olmayan bir ortamda senin için benzer ifadeler kullanılsa ne düşünürdün acaba?

ben hakaret etmedım gerçegi soyledım

Şuayip Aydın
21.08.2007, 14:44
en buyuk taransfer fatih sultan tekke

aka5
21.08.2007, 14:48
aka5;

nasıl huseyın musa celo serkan hasan ferhatı koruyabılırsınkı . onlar bızım takımın buyuklugun tasıyacak adamlar değil! bız hala mehmet cakır orhan akları almaya calısyorsak vay halımıze! daha coooooooooook bekleriz sampıyon olmayı. once bız huseyın celo hasan ferhat musa serkandan kurtulmalıyız

LazAnisT
21.08.2007, 15:00
Mustafa keçeli örneği önümüzde tek maçlık adamlara hayır:)

vadaa55
21.08.2007, 15:11
nasıl huseyın musa celo serkan hasan ferhatı koruyabılırsınkı . onlar bızım takımın buyuklugun tasıyacak adamlar değil! bız hala mehmet cakır orhan akları almaya calısyorsak vay halımıze! daha coooooooooook bekleriz sampıyon olmayı. once bız huseyın celo hasan ferhat musa serkandan kurtulmalıyız
benim gördüğümü başka bir taraftarda görüyor mu diye düşünüyordum seni gördüm çok sevindim.Düşünün Hüseyin 1. lig(2. lig A)de samsunsporda eskişehirsporda malatyasporda oynadığını hiçde sırıtmaz,takıma yaptığı katkı bizdeki gibi olur ,yine yavaş oynar yine şut çekemez(hüseyinin şut çektiği bir maç görmedim göremedim göremeyeceğim),pas atamaz,yediği çalımın haddi hesabı olmaz.Nasıl milli takıma çağırılıyor anlamıyorum,ben olsam halısaha maçına çağırmamhttp://forum.bordomavi.net/images/icons/icon10.gif.Hüseyin iyi bir Trabzonspor'lu olabilir ama futbolcu olamaz.ayni şey diğer gereksizler içinde geçerlidir.

Jester
21.08.2007, 15:12
Bak aka5 kardeşim;

Kullandığın kelimelerin hakaret olup olmadığını farkedemeyecek kadar heyecanlı, ya da farketmek istemeyecek kadar yanlı olduğunu görüyorum.
Gerçek herkese göre farklıdır, sen bugün başkalarının düşüncelerine saygı göstermezsen yarın da başkaları sana göstermez.
Benim yazımda senin belirttiğin gibi Ali'den Veli'den bahsedilmiyor. Yalnızca o formayı giyen her oyuncunun belli bir saygıyı hakettiğinden bahsediyorum. Hatta daha da ötesi, rakip formaları giyen oyunculara da saygı duymak durumundayız.
Sen o kullandığın ifadeleri o kişilerin yüzüne söyleyebilir misin?
Söylerim diyorsan seninle anlaşma ihtimalimiz yok, söyleyemem diyorsan o zaman burada da yazmayacaksın.
Burası senin günlüğün değil çünkü.

vadaa55
21.08.2007, 15:19
akşam 22:15 de tv8 de sağduyu programının konuğu nuri albayrak...futbol terörü konuşulacak

ssmuratss
21.08.2007, 15:46
bu senede bişey olacağı yok anladığım kadarıyla yaw 5 senede bir adamakıllı forvet alamayan bir takımız bunun nuri albayrak la falan alakası yok sanırım bizim başkanların hepsi transfer konusunda bilgisizler
bu arada nuri başkan gönderilmesi gereken futbolcuları göndermek yerine takımdaki en iyi adamları satma konusunda oldukça başarılı musampa jefferson tayfası varken stepanaovu sattı şimdi de asıl sorun bu bence başkan bu kulubu şirket gibi yönetiyo futbolcularada ticari bir malmış gibi bakıyo ederini buldu mu direk satıyo kolay gele başkan

bakigokhan
21.08.2007, 15:55
kar edebilsek bari.Stayıyoruz ama yine içerdeyiz.Bu şirket batacak böyle giderse.Hani baktığıız zaman musampa jun ve jefferson belirli bi kalitesi olan fakat bize şu anda hiç bir faydaları olmayan adamlar.
Bu adamların satılmaması bir gazetede çıkan haberin doğruluğu konusunda kafamızda soru işaretleri olmasına yol açıyor elbette.Acaba bu adamları oynatmayan ziya doğan mı gidecek ya da gitme ihtimali olduğu için mi bu adamlar hala bekletirliyor.Eğer bu adamları bir şekilde satma uğraşısındaysak zamanımız epey bi daraldı ve elde kalırlarsa alacakları yüzünden epey bi giderimiz daha olacak.Zararın enresinden dönersek kar mıdır acaba:P

Bu arada Mehmet çakır ve orhan ak ları almaya çalışıyor diyen arakadaşa Mehmet çakırı tekrar seyretmesini tavsiye ederim.Orhan Ak konusunda kesinlikle katılıyorum fakat Mehmet çakır çok iyi adam eksiltebilen ve çok yi topu dikine oynayan bi adam.
Hüseyin konusunda kesinlikle Ts forması altınadaki hiçbir futbolcunun hak etmediği ifadeleri kullanna arkadaşımızın da önyargılarından kurtularak orda burda duyduğu laflardan hareketle değil biraz dad iyi niyetle olaylara bakmasını tavsiyeediyorum.Zira Bahsi geçen şahıs hem kaptanımızdır hem de milli takım formasını sırtına geçirmiş bizi orada başaryla temsil etmektedir.Şimdi ikinci ya da üçüncü ligde benzer özelliklerde adam mı bulamadılar da Hüseyin i o takıma aldılar diye sormak lazım:)

BordoMavi Sevda
21.08.2007, 16:07
aka5 nickli arkadaş!
Hüseyin'i nasıl böyle eleştirebiliyorsan inan ya futboldan anlamıyorsun, ya da Trabzonspor'lu değilsin...
Şu anda Hüseyin'i Türkiye'de hangi takıma sorsan kadronuzda olmasını istermisiniz diye kim hayır der...
Milli Takım formasını halen giyen bir futbolcuyu, yani Türk Pasaportu taşıyan milyonlarca futbolcu arasından milli formayı giyebilen bir futbolcuyu hangi bilgi ve birikime sahip olarak böyle eleştirebiliyorsun şaşırıyorum...
Gerek Trabzonspor'uma gerek Milli Takıma teknik direktörlük yapmış onca insan futbolu bilmiyor bir sen biliyorsun...
Daha fazla uzatmama gerek yok yukarıda verdiğin cevaplardan uzun yazmamın bir anlamı olmadığını görebiliyorum.
Son olarak değil Trabzonspor forması ile maçta sakatlanan bir oyuncuyu, yolda yürürken ayağını kıran bir insana bile oh iyi olmuş denmez...
Önce bazı şeyleri öğrenelim, insanlık gibi, ondan sonra burda gelip yazalım...
Kırdıysam kusura bakma...

aka5
21.08.2007, 16:10
[QUOTE=bakigokhan;916818]kar edebilsek bari.Stayıyoruz ama yine içerdeyiz.Bu şirket batacak böyle giderse.Hani baktığıız zaman musampa jun ve jefferson belirli bi kalitesi olan fakat bize şu anda hiç bir faydaları olmayan adamlar.
Bu adamların satılmaması bir gazetede çıkan haberin doğruluğu konusunda kafamızda soru işaretleri olmasına yol açıyor elbette.Acaba bu adamları oynatmayan ziya doğan mı gidecek ya da gitme ihtimali olduğu için mi bu adamlar hala bekletirliyor.Eğer bu adamları bir şekilde satma uğraşısındaysak zamanımız epey bi daraldı ve elde kalırlarsa alacakları yüzünden epey bi giderimiz daha olacak.Zararın enresinden dönersek kar mıdır acaba:P

Bu arada Mehmet çakır ve orhan ak ları almaya çalışıyor diyen arakadaşa Mehmet çakırı tekrar seyretmesini tavsiye ederim.Orhan Ak konusunda kesinlikle katılıyorum fakat Mehmet çakır çok iyi adam eksiltebilen ve çok yi topu dikine oynayan bi adam.
Hüseyin konusunda kesinlikle Ts forması altınadaki hiçbir futbolcunun hak etmediği ifadeleri kullanna arkadaşımızın da önyargılarından kurtularak orda burda duyduğu laflardan hareketle değil biraz dad iyi niyetle olaylara bakmasını tavsiyeediyorum.Zira Bahsi geçen şahıs hem kaptanımızdır hem de milli takım formasını sırtına geçirmiş bizi orada başaryla temsil etmektedir.Şimdi ikinci ya da üçüncü ligde benzer özelliklerde adam mı bulamadılar da Hüseyin i o takıma aldılar diye sormak lazım:)[/QUOT

kecelı dedın adam kac gol atmıs suana kadar ??? ben o adamı 3 senedır bılıyorum adam tamamen kazma umutun yanına bıtane daha umut gelmıs olacak. once adam gıbı bır forvet alallım sonra yanına umutmu oynucak yoksa mehmet mı farketmez umutta veya gelende yanında pişer . sade umutla bu ıs olmaz !!mehmet cakırlada!

aka5
21.08.2007, 16:21
aka5 nickli arkadaş!
Hüseyin'i nasıl böyle eleştirebiliyorsan inan ya futboldan anlamıyorsun, ya da Trabzonspor'lu değilsin...
Şu anda Hüseyin'i Türkiye'de hangi takıma sorsan kadronuzda olmasını istermisiniz diye kim hayır der...
Milli Takım formasını halen giyen bir futbolcuyu, yani Türk Pasaportu taşıyan milyonlarca futbolcu arasından milli formayı giyebilen bir futbolcuyu hangi bilgi ve birikime sahip olarak böyle eleştirebiliyorsun şaşırıyorum...
Gerek Trabzonspor'uma gerek Milli Takıma teknik direktörlük yapmış onca insan futbolu bilmiyor bir sen biliyorsun...
Daha fazla uzatmama gerek yok yukarıda verdiğin cevaplardan uzun yazmamın bir anlamı olmadığını görebiliyorum.
Son olarak değil Trabzonspor forması ile maçta sakatlanan bir oyuncuyu, yolda yürürken ayağını kıran bir insana bile oh iyi olmuş denmez...
Önce bazı şeyleri öğrenelim, insanlık gibi, ondan sonra burda gelip yazalım...
Kırdıysam kusura bakma...

soyle gslı bjklı fblı adamların arasında sanırım hıc mıllı mac bakmadın!huseyın oyuna girdı zaman ben bılıyorum . adama demedıgı bırakmıyolar. huseyın bu ozellıklerıyle anca antalyasporda oynar . bızım buyuklumuzu kaldırcak topcu değil. sen hıc mac bakmıyorsun Allah askına 2 pas yapmasını bılmeyen adam. bosta adam varken gıdıp marke olan adama top atan adam nasıl hala oynayabılıyor.sadece hakeme ıtıraz etmeyı bılıyor . bence buhafta huseyıne soyle dıkkatlı bı bak . tamam trabzonsporluluguna bısey demıyorum ama adam bızım takımda oynucak adam değil.keske huseyını bjk fb gs veya yurtdısından ısteselerde bızde satsak takım rahata ulascak ayrıca buna hasan ferhat musa serkan celaleddın dahıl!

Kadir
21.08.2007, 16:25
yav bu Hüseyin karşıtlarına kıl oluyorum.. sanki dünyanın en büyük kulübüyüzde Hüseyin bize yetmezmiş.

Travelair
21.08.2007, 16:27
Mustafa keçeli örneği önümüzde tek maçlık adamlara hayır:)

Alalım demedim zaten sadece oyuncuyu dikkatle takip etmeke gerek. Herkes övgüyle sözediyor :) Kaygılarınıza katılıyorum

ÖmerFarukYılmaz
21.08.2007, 16:30
soyle gslı bjklı fblı adamların arasında sanırım hıc mıllı mac bakmadın!huseyın oyuna girdı zaman ben bılıyorum . adama demedıgı bırakmıyolar. huseyın bu ozellıklerıyle anca antalyasporda oynar . bızım buyuklumuzu kaldırcak topcu değil. sen hıc mac bakmıyorsun Allah askına 2 pas yapmasını bılmeyen adam. bosta adam varken gıdıp marke olan adama top atan adam nasıl hala oynayabılıyor.sadece hakeme ıtıraz etmeyı bılıyor . bence buhafta huseyıne soyle dıkkatlı bı bak . tamam trabzonsporluluguna bısey demıyorum ama adam bızım takımda oynucak adam değil.keske huseyını bjk fb gs veya yurtdısından ısteselerde bızde satsak takım rahata ulascak ayrıca buna hasan ferhat musa serkan celaleddın dahıl!

hüseyin olmasın bu takım idmana çıkmaz diyor musa büyük

vahid halilhodziç stepanov'un hüseyini zidane benzetmesi üzerine gülen gazetecilere neden gülüyorsunuz futboldan anlayan herkes hüseyinin ne kadar faydalı olduğunu anlar dedi

fatih terim zaten formalite icabı alıyor onu kadroya

rubin kazanda trabzonspora hüseyin üzerinden yardım etmeye çalışıyor dimi

bunların hepsi küçük topçu alametleri dimi

zaten küçük topçulara talip olunulur ve herkes küçük topçuları eleştirir dimi

Erdal
21.08.2007, 16:39
Alalım demedim zaten sadece oyuncuyu dikkatle takip etmeke gerek. Herkes övgüyle sözediyor :) Kaygılarınıza katılıyorum

gs maçını seyrettim bahsettiğin çocukda kesin gelecek var ..heleki bizim gibi kafaya pas görmeyi hayal etmeyi bile unutmuş taraftarlar için....

aka5
21.08.2007, 16:53
hüseyin olmasın bu takım idmana çıkmaz diyor musa büyük

vahid halilhodziç stepanov'un hüseyini zidane benzetmesi üzerine gülen gazetecilere neden gülüyorsunuz futboldan anlayan herkes hüseyinin ne kadar faydalı olduğunu anlar dedi

fatih terim zaten formalite icabı alıyor onu kadroya

rubin kazanda trabzonspora hüseyin üzerinden yardım etmeye çalışıyor dimi

bunların hepsi küçük topçu alametleri dimi

zaten küçük topçulara talip olunulur ve herkes küçük topçuları eleştirir dimi

neyse daha fazla konusmak ıstemıyorum bız bu adamları satıp yerıne 2 teknık topcu alsak adam gıbı bak bakalım takım nasıl cosuyor. gokdenız yattara ceyhun pas attıgında napcanı sasıran alakasız yerlere top atan pas atmayı bılmeyen topcular . suan emınkı onların oynadıgı topu az cok surda oynucak bussuru adam var hatta paf yeter onlarda aynı ısı yapar. bıze sadece kosan adam değil ayırca pas yapabılen oyunu okuyabılen topcu lazım !!!! huseyın ve saydığım dıger topcuların hala ıyı topcular oldugunu ıdda edıyorsanız daha bız 24 sene daha beklerız!neyse sızlerı kırdıysam ozur dılerım fakat bu adamlar bızım takıma yakısmıyor!

ÖmerFarukYılmaz
21.08.2007, 16:57
neyse daha fazla konusmak ıstemıyorum bız bu adamları satıp yerıne 2 teknık topcu alsak adam gıbı bak bakalım takım nasıl cosuyor. gokdenız yattara ceyhun pas attıgında napcanı sasıran alakasız yerlere top atan pas atmayı bılmeyen topcular . suan emınkı onların oynadıgı topu az cok surda oynucak bussuru adam var hatta paf yeter onlarda aynı ısı yapar. bıze sadece kosan adam değil ayırca pas yapabılen oyunu okuyabılen topcu lazım !!!! huseyın ve saydığım dıger topcuların hala ıyı topcular oldugunu ıdda edıyorsanız daha bız 24 sene daha beklerız!neyse sızlerı kırdıysam ozur dılerım fakat bu adamlar bızım takıma yakısmıyor!

O zaman ben sana takımın bütün oyuncularında 1 kusur buluyim

ronaldo dada kakadada herkeste bi kusur var

herkes sövüo bnde söviim mantığı yanlış

sana bişe diyim DAHA İYİSİ YAPILANA KADAR EN İYİSİ BU renkdaş biz bu adamları desteklemezsek daha şampiyonluğu çok bekleriz

bu arada özür dileyecek bişe yapmadın sen kendi fikrini söyledin bende bana göre yanlış olan yerleri eleştirdim;)

selcuk
21.08.2007, 17:02
hüseyin defansif yönünde türkiyenin en iyi ön liberosu
adam oftasi kendi basina saf disi birakti
wigan ve kazan gibi takimlarin büyük paralar saydigi futbolcu
trabzonlulugu sayesinde dahanda buradadir kendisi
kac td geldi bu takima kac td milli takima
niye hepsi herzaman hüseyini oynatti ????

TS-Tiryaki
21.08.2007, 17:08
yaw siz kimi elestiriyorsunuz? adam TRABZONSPORUN KAPTANI.

OFLU
21.08.2007, 17:42
Musampa+jun+jeferson U Verelİm Zenİte İŞte Kaleye Ortaya Ve Forvete Takvİye YapmiŞ Olurlar Bİzede Tekkeyİ Versİnler..

Hüseyin Çümen
21.08.2007, 17:47
Musampa+jun+jeferson U Verelİm Zenİte İŞte Kaleye Ortaya Ve Forvete Takvİye YapmiŞ Olurlar Bİzede Tekkeyİ Versİnler..

zenitte dünden razı zaten :D

zenite hayatındaki 2. kazığımız olur buda çok sağlam bi kazık olur hemde

demir
21.08.2007, 17:50

sen delımısın :D bu adamlar bu takıma dunya yıldızı dıye geldi :D bukadar adam bır futbolcuya degıstırırlırmı ayrıca bakalım takımın yarısını versen fatıhı gerı verırlermı sence :D :D

Adem Erdoğan
21.08.2007, 18:03

çok iyi bir teklif olur ama takviye olgusu onlarda varmıki acaba.

Kasım Hilal
21.08.2007, 18:06
zenitte dünden razı zaten :D

zenite hayatındaki 2. kazığımız olur buda çok sağlam bi kazık olur hemde

Hiç sanmıyorum..
Hele Musampa'dan zarar edeceklerini hiç mi hiç sanmıyurum.
Onu ancak bizdeki gibi işbilmezler harcar..

ÖmerFarukYılmaz
21.08.2007, 18:08
çok iyi bir teklif olur ama takviye olgusu onlarda varmıki acaba.

paf takımlarına takviye

Jester
21.08.2007, 18:17
Bu kargaşada, beceke bugün River Plate'in 23 yaşındaki golcüsünü 1.5 milyon dolar bonservis bedeliyle aldı.

Yazık valla, ne kulübün menfaatleri doğrultusunda hareket etme var, ne de ince eleyip sık dokuma!!

Neyse canım, bize ne? Hem bizim yönetim bütçemize uygun, bonservisi elinde bir yabancı M. Ali Yılmaz tesisleri civarında görülürse renklerimize katma konusunda çok kararlıymış...

Fatih
21.08.2007, 19:16
bas bas bağırdık forvetimiz yok die ama......

alpi53
21.08.2007, 19:29
fatih isi ne oldu yonetime yakin bir arkadastan bir haber alsak diyodum..

The Legend
21.08.2007, 19:36
bu olaylar albayrak ın işine geldi.transfer mevzusu kapandı.neyse bunlar zaten kimseyi almasın.yeni gelene yük olur.

AYYILDIZ
21.08.2007, 20:27
Albayrak bugunde galiba tv8e cikacakmis once sen transfer yap.Bizim transfer yapmamamizin sebebi Tekkeyi alma umudumuzdur insallah alirizda bu zamani bosa harcamayiz ama benim bildigim Albayrak degil Tekke kimseyi alamaz

Emirhan Makul
21.08.2007, 20:33
bu akşam mı tv 8 e çıkacak

AYYILDIZ
21.08.2007, 20:38
akşam 22:15 de tv8 de sağduyu programının konuğu nuri albayrak...futbol terörü konuşulacak

burda oyle diyor arkadas bari Tekkeyi aldik dese

Emirhan Makul
21.08.2007, 20:40
valla bu akşam duysak şu haberi ağzından yada farketmez birini alsında örneğin prica ,çakır,

bordo8mavi
21.08.2007, 20:48
butun forum sitelerin de takımımıza karalama var bu nedir ya

Emirhan Makul
21.08.2007, 20:50
alış abii ya sen ne diyosun habertürke gir de bak şeriatin kestiği parmak acımazmışş

eminbayram
21.08.2007, 21:08
yav bu Hüseyin karşıtlarına kıl oluyorum.. sanki dünyanın en büyük kulübüyüzde Hüseyin bize yetmezmiş.

valla en mantıklı yorum. ha bide şu yattara keşke hüseyinin yarısı kadar istikrarlı olsa.

calypso
21.08.2007, 21:42
bu aşağıdaki linkte daha önce tartışılanlar bugün gerçek mi oluyor?
http://forum.bordomavi.net/showthread.php?t=4030&highlight=gazprom

TS-Tiryaki
21.08.2007, 22:06
arkadaslar dün futboligi izleyen varmi? fatih tekkeyi aradilar. galatasarayla TRABZONSPOR resmi teklif götürmüs. bide hertha berlin ilgileniyormus.

selcuk
21.08.2007, 22:23
marcelinho yu aldigimizdan beri herthanin resmi forumuna üyeym
suan fatihi almak gibi bi durumlari yok
sadece bi ilgilenelim demistirler
ama onlar su an rafaelin zürichli pesindeler 6.1 milyon teklifleri
olmasa botafogodanmi neymis lima yi alacaklarmislar

Travelair
21.08.2007, 22:23
feybe almaz Fatih'i, her zamanki şaşırtmacaları

Erdal
21.08.2007, 22:35
sayın başkan tv8 de..bir açıldı pir açıldı maşallah ...bu halleri yeniden aday olacağını düşündürüyor bana ...yeniden aday olmak yada kazanabilmek içinde transfer yapacak diye düşünüyorum ..ama illede bu hoca ile nereye kadar??

Harun-61
21.08.2007, 23:23
aman Ziya Hoca duymasin, sonucta oda bir Ön Libero

Beşiktaş'ta fazla forma şansı bulamayan Fahri Tatan, kiralık olarak başka bir kulübe gitmek için teknik direktör Ertuğrul Sağlam'dan izin istediğini söyledi

.

Harun-61
21.08.2007, 23:33
Çaykur Rizespor Kulübü Basın Sözcüsü Aykut Ferah, Altan Aksoy’un takıma geri döndüğünü söyledi... Altan, konuyla ilgili olarak şunları dile getirdi...

Altan'i Rüyasi bitmi$ oldu...

6Şafak Aydın1
22.08.2007, 00:37
illa transfer istiyorsaniz takima 1,2 kondisyoner 1,2 tane de piskolog, motive eden, özel sorunlarla ilgilenen kisileri aldirin.

emrahs61
22.08.2007, 00:40
illa transfer istiyorsaniz takima 1,2 kondisyoner 1,2 tane de piskolog, motive eden, özel sorunlarla ilgilenen kisileri aldirin.

Çok haklısın FMde aldım işe yarıyorlar

Samet Türkmen
22.08.2007, 00:41
Futbolcuların arkasına uzaktan kumandalı iğne takalım.Koşmayınca hoca bassın iğneler batsın.Bak o zaman nasıl şampiyon oluyorlar. Bu yönetim ve teknik anlayış olduğu sürece hiçbir transfer fayda etmez.

coolank
22.08.2007, 00:41
kaleci yok takımda ama allaha şükür kimsenin umurunda değil ... arkadaşlar bu tolga ve o jeff isimli şahısla bu takıma ne yaparsanız yapın yol alamazsınız .. korkarım ki çok ah vah diyecegiz bazı maçlardan sonra ...ben her şeyden vazgeçtim şu takıma Allah rızası için bir kaleci alsınlar ...

K A L E C İ .................1.000.000 DEFA YAZSAK ALIRLAR MI ACABA ?

Bartuğ13
22.08.2007, 00:44
kaleciye hiç gerek yok bence.tolga gayet sağlam.
takımda solda oynayacak tek oyuncu var onu düşünmüyoruz.forvetimiz iş yapamıyor onu düşünmüyoruz.dert kaleciye kaldı.

transfer sezonu ne zaman bitecek acaba?

vadaa55
22.08.2007, 00:45
şu hüseyine savunanlar haftaya maçta istatistik tutsun neler yapacak...ben arkadaşlarla tutunca(vallahi elimde kalem kağıt falan) gülmekten ölüyorum...bu nasıl milli topçu diyorum...ayrıca milli takıma çağrılmış diyorsunuz bu adam sadece uzun olmasının avantajından milli takıma çağrılıyor kaç maç ilk 11 oynamış...haftaya yiyeceği çalımmları,atacağı yan pasları(1 kere dikine oyna be kardeşim),kaleye şut çekememesi,düzgün orta açamaması,kağnı gibi hareket etmesi vesaire...Hüseyinin Trabzonsporluluğu beni kesmez kardeşim top her ona geldiğinde içimi bir korku kaplıyor vertigom artıyor:D

futbalski60
22.08.2007, 00:46
31 ağustosda transfer son.
solbek,solaçık,forvet iyi bir takım izlemek için bunlar şart

TS-Tiryaki
22.08.2007, 00:46
04.09.07 yanlis hatirlamiyorsam

ShadoW
22.08.2007, 00:48
Biz ki Stepanov'u porto'ya verirken Renteria'yı alamadık, daha da alamayız kimseyi. Rüya gibi bir adamdı be. ah ah... Gitti Wason Renteria.

coolank
22.08.2007, 00:59
Transfer 3 eylül saat 17 00 de bitiyor ...

bu forumda bir şey dikkatimi çekiyor istisnalar hariç yaşı belli bir yaşın üzerinde olanlar ile olmayanlar arasında genelde her konuda çok fark oluyor ....

en basiti dikkat ediyorum istisnalar hariç yaşı 18 -24 25 arasında olanlarda tolga hayranlıgı var ... sanırım akran dayanışması ... bir aralar jeff in avukatları vardı aynı grupta onlar kayboldu ...

tecrübe zamanla kazanılıyor

Vkgz
22.08.2007, 01:07

bu forumda bir şey dikkatimi çekiyor istisnalar hariç yaşı belli bir yaşın üzerinde olanlar ile olmayanlar arasında genelde her konuda çok fark oluyor ....

en basiti dikkat ediyorum istisnalar hariç yaşı 18 -24 25 arasında olanlarda tolga hayranlıgı var ... sanırım akran dayanışması ... bir aralar jeff in avukatları vardı aynı grupta onlar kayboldu ...

bende yok valla .. ama martinezden eksiği yok.. bi ara tamam oldu demiştim tolgaya ama baktımki oldugu falan yok...ama başarılar diliyorum kendisine çünkü 1 sene kalemizde kalacak.

Bartuğ13
22.08.2007, 01:14

taş gelmiş bize.
ben de açıklamamı yapayım ben de trabzonlu hayranlığı var.yaş mesele değil.akran dayanışması hiç değil.
eğer bir oyuncumuz en az benim kadar trabzonsporluysa,kaybedince en az benim kadar üzülüyorsa ve sahada bişeyler yapmak için çırpınıyorsa takdir ederim.
tecrübe zamanla kazanılıyor demişsiniz gerekli izni verin tevrübeyi kalede tolga kazansın.
herşeyi herkesi kötülemek aşağılamakla olmuyor.biraz destek olmak lazım.hele ki adam gerçek trabzonsporluysa bu desteği 2 deaf hak eder bence.
önce asıl eksikleri görmemiz lazım.
hastanın solunumu yok,kalp durmuş biz elindeki kesikten bahsediyoruz.o kesik iyileşir önce solunumu ve kalbi düşünmeliyiz.ha kesik iyileşmedi illa gerekliyse oraya da gereken yapılır.
ama herşeyden önce küçümsenmek,akran dayanışması şu bu demek yerine olayda anlatılmak istenen özü kavramak lazım.

konuyu da dağıtmamak lazım.transfere asıl ihtiyaç olan yer sol açık,sol bek ve forvet lazım mutlaka.
hadi zaten sol açıksız oynuyoruz bari sol bek ve forveti alsınlar bu sürede.isimler bile atılmıyor ortaya bu bile düşündürücü

TSMareNero
22.08.2007, 01:18
alış abii ya sen ne diyosun habertürke gir de bak şeriatin kestiği parmak acımazmışş

evet hepsi seriatci kesildiler birden...serefsizler

futbalski60
22.08.2007, 03:13
SILVA ATAGI

AALBORG’UN İsveçli golcüsü Rade Prica’nın yüksek bonservis ücreti nedeniyle bu transferi rafa kaldıran Trabzonsporlu yöneticiler, Arjantin’in Gimnasia La Plata’nın golcüsü Santiago Silva için harekete geçiyor. Teknik direktör Ziya Doğan’ın daha önce izlediği ve transferine onay verdiği Santiago Silva’nın bonservis bedelinin 2 milyon euro olduğu belirtilirken, Trabzonspor’un Gimnasia’ya 1 milyon euro teklif ettiği belirtildi.URUGUAYLI golcü ile anlaşan Trabzonspor, Gimnasia ile pazarlıkları da olumlu sonuçlandırıp, oyuncuyu imza için Trabzon’a getirmek amacında. Ersen Martin ve Yattara’nın sakatlığı nedeniyle forvet hattına mutlaka takviye yapmayı düşünen bordo-mavililer, Uruguaylı golcünün işini bitirmekte kararlı. Galatasaray’ın da Silva için devreye girdiği de belirtilirken, Trabzonspor’un transferde bir adım önde olduğu ifade edildi.GEÇEN sezon Arjantin Ligi’nde 33 maçta 13 gol atan Urugaylı golcü, Almanya’da Energie Cottbus’da oynarken taraftar kendisine ‘Tank’ lakabı takmıştı. 3 haftası geride kalan Arjantin liginde Santiago Silva, 1 gol kaydetti. Uruguaylı golcü, güçlü fiziği ve savaşcı özelliğinin yanında bitirici vuruşlarıyla ün yapmış durumda.
http://efsanefotospor.com/images_content/2007-08/22/ma/c13871.jpg

ozcilingir
22.08.2007, 03:50
Küme düşen takımlarda iyi futbolcular varmı ? Onları araştırıtoruz herhalde , birde kulüpleriyle problemi olup kendine kulüp bul denilen futbolcular var. Yabancı kontenjanımızda yer açıldımı ?

futbalski60
22.08.2007, 04:52
‘Tank’ gibi golcü!
http://fanatik.ekolay.net/fanatik/images1/_santiago2208.jpg
Trabzonspor, 'Tank' lakaplı Santiago Silva için 1 milyon Euro'yu gözden çıkardı.
22.08.2007

Yönetim arayışta
Geçtiğimiz hafta Ersen Martin ve Yattara’nın sakatlıklarının ardından golcü arayışına hız veren Bordo-Mavili takım aradığı ismi Arjantin’de buldu. Henüz teknik direktör Ziya Doğan’ın transfer ile ilgili bir rapor vermemesine karşın alternatifli bir liste hazırlamaya karar veren Bordo-Mavili yöneticilerin Arjantin’in Gimnasia La Plata takımında forma giyen Santiago Silva’yı kadrosuna katmak için girişimlere bağlamak için girişimde bulunduğu ifade edildi.

Doğan da istiyor
Daha önce Almanya’nın Energie Cottbus takamında forma giydiği dönemde, taraftarların ‘Tank’ lakabını taktığı Santiago Silva’nın Arjantin Ligi’nde 33 maçta 13 gol attığı ifade edildi. Teknik direktör Ziya Doğan’ın daha önce birkaç kez izleyip, transferine onay verdiği Uruguaylı golcü Silva’nın bonservis bedelinin 2 milyon Euro olduğu, Trabzonspor yönetiminin ise Arjantin kulubüne 1 milyon Euro verdiği bildirildi. Bu transfer önümüzdeki günlerde netlik kazanacak.

Yunus Emre Sel/DHA

ÖmerFarukYılmaz
22.08.2007, 08:30
şu hüseyine savunanlar haftaya maçta istatistik tutsun neler yapacak...ben arkadaşlarla tutunca(vallahi elimde kalem kağıt falan) gülmekten ölüyorum...bu nasıl milli topçu diyorum...ayrıca milli takıma çağrılmış diyorsunuz bu adam sadece uzun olmasının avantajından milli takıma çağrılıyor kaç maç ilk 11 oynamış...haftaya yiyeceği çalımmları,atacağı yan pasları(1 kere dikine oyna be kardeşim),kaleye şut çekememesi,düzgün orta açamaması,kağnı gibi hareket etmesi vesaire...Hüseyinin Trabzonsporluluğu beni kesmez kardeşim top her ona geldiğinde içimi bir korku kaplıyor vertigom artıyor:D

oooo zaten vahid halilhodziç şenol güneş fatih terim ve hatta ziya doğanın yardımcıları okadar kötüki senin gibi istatistik tutamıyolar

sırf anlamadıklarından anlamış gibi yapıp hüseyinin ilk 11'e girmesine ses çıkarmıyorlar

zaten kaleye şut çekmediği için düzgün orta açamadığı için kağnı gibi olduğu için wigan la rubin kazan tonla para verip hüseyini istiyorlar takımlarına. onlara böle gereksiz ,istatistik rakamları yüksek olmayan bi oyuncu lazım dimi

ya sahi bişe sorcam sana hadi ersen boyuyla seçildi desen , hüseyin defanstada oynamıyo milli takımda boyula seçilmesi için

sırf sırık gibi diye milli takıma seçiliyor hemi

ee hüseyinden uzun adam yokmu piyasada onları çağırsın fatih terim

zaten o saydığın özellikler oldumu o hüseyin olmuyor başka bişe olyor

he bide son bi söz bu takımın şampiyon olması için(bence) ya trabzonsporluluk ruhunu taşıması lazım

yada bütün takım harbiden (avrupalı manada )profesyonel olacakki şampiyon olalım

ok

Badaloğlu
22.08.2007, 08:47

Gercekten Hüseyini bu şekilde mi seyrediyorsun?Hüseyinin yapamadığı tek rakip kaleye dikine gidememek mi?Yahu kardeşim görmüyormusunuz sahada bu görevi yapacak Gökdeniz ve Ceyhun var.Hüseyin'in görevi kaleye dikine gitmek değildir.Hüseyin, defansle forvet arasındaki o büyük boşluğu tamamlayan dinamo görevi gören bir adam.Onun görevi kaleye dikine gitmek değildir.Bunuda yapsa zaten milan'da oynuyor olurdu şimdi...

Hüseyin, sahada bütün futbolculardan daha çok koşuyor bunuda istatistiklerinde hesaplayabildin mi?Hüseyin sahada top rakipdeyken onlar atağa kalkmadan, takım kontra yemesin diye rakibe ilk basan oyuncu olduğunuda gördün değil mi?Kaç top çaldığınıda hesaplamışsındır...

Yani öyle bir laf söylüyorsunki çok yazık!!!Sadece uzun boyundan ötürü milli takıma çağrılıyor diyorsun ki;şaşmamak elde değil!!!Bu nasıl bir mantık?Milli takım hocası bu işide bilmiyor zaten...Ayıptır kardeşim, yazıktır...Hüseyini milli takımdan alalım ve onun mevkiine birini koyalım...Hadi sen yaz bu ismi kimi koyacağız oraya?Aurellio'da sakat buyur yaz isimleri...İbrahim Toraman mı?,Fahri Tatan mı? v.s. kim????

Maç senin gibi elinde kağıt kalemle ön yargılı bir şekilde seyredilmez.Hüseyin'in saha içerisinde tüm olumsuzluklarını not edebilirsin ama birde artılarını yaz be güzel kardeşim.Hiç artısı yok dersen, kusura bakma ama senle bu konuyu,futbolu konuşmamıza gerek yok...

ÖmerFarukYılmaz
22.08.2007, 08:49
Gercekten Hüseyini bu şekilde mi seyrediyorsun?Hüseyinin yapamadığı tek rakip kaleye dikine gidememek mi?Yahu kardeşim görmüyormusunuz sahada bu görevi yapacak Gökdeniz ve Ceyhun var.Hüseyin'in görevi kaleye dikine gitmek değildir.Hüseyin, defansle forvet arasındaki o büyük boşluğu tamamlayan dinamo görevi gören bir adam.Onun görevi kaleye dikine gitmek değildir.Bunuda yapsa zaten milan'da oynuyor olurdu şimdi...

Hüseyin, sahada bütün futbolculardan daha çok koşuyor bunuda istatistiklerinde hesaplayabildin mi?Hüseyin sahada top rakipdeyken onlar atağa kalkmadan, takım kontra yemesin diye rakibe ilk basan oyuncu olduğunuda gördün değil mi?Kaç top çaldığınıda hesaplamışsındır...

Yani öyle bir laf söylüyorsunki çok yazık!!!Sadece uzun boyundan ötürü milli takıma çağrılıyor diyorsun ki;şaşmamak elde değil!!!Bu nasıl bir mantık?Milli takım hocası bu işide bilmiyor zaten...Ayıptır kardeşim, yazıktır...Hüseyini milli takımdan alalım ve onun mevkiine birini koyalım...Hadi sen yaz bu ismi kimi koyacağız oraya?Aurellio'da sakat buyur yaz isimleri...İbrahim Toraman mı?,Fahri Tatan mı? v.s. kim????

Maç senin gibi elinde kağıt kalemle ön yargılı bir şekilde seyredilmez.Hüseyin'in saha içerisinde tüm olumsuzluklarını not edebilirsin ama birde artılarını yaz be güzel kardeşim.Hiç artısı yok dersen, kusura bakma ama senle bu konuyu,futbolu konuşmamıza gerek yok...

ağzından bal damlyor abi

Ba®ış
22.08.2007, 09:27
transfer dönemi ne zaman kapanacak?

Hekimoğlu
22.08.2007, 09:47
benzin istasyonu ihalesi bitmeden transfer mıransfer yapamaz bu yönetim.

Harun-61
22.08.2007, 09:47

31. Agustos diye biliyorum...

_SeRKaN_
22.08.2007, 10:12
Bundan sonra azda bir süre kaldı sivas maçınında yankıları devam ediyo yapacakları işi söylüyorum orhan ak alınır transfer kapatılır oda mecburi transfer yaptık diyecekler ya....

Ba®ış
22.08.2007, 10:14
bu saatten sonra yapılacak transferden pek hayır gelmez gibi

Travelair
22.08.2007, 10:46

Bu gidişle transfer yaptığımız gün kapanır.
Ayıp ya herkes transferini transfer döneminden aylar önce ayarlar, bizimkiler yine son güne kaldılar. Rezillik!

Ba®ış
22.08.2007, 10:50
aslında bizim için transfer dönemi hiç açılmadı dişe dokunur bi transfer var mı ? yok :)

Harun-61
22.08.2007, 10:50
Bu gidişle transfer yaptığımız gün kapanır.
Ayıp ya herkes transferini transfer döneminden aylar önce ayarlar, bizimkiler yine son güne kaldılar. Rezillik!

abi sen son gün olsa dahi Transfer yapacagimizi saniyorsun ? :-)

ben Umudumu yitirmek üzereyim...:(

ÖmerFarukYılmaz
22.08.2007, 11:18

bizim için haziranda bitti

champions
22.08.2007, 11:20
bu saatten sonra yapılacak transferden pek hayır gelmez gibi
Aslında bu saatden önce ya da sonra bu yönetimin yaptığı transferlerden herhangi bi zaman diliminde hayır gelmediğini de söyleyebiliriz:)(İstisnalar kaideyi bozmuyordu) Sonuç olarak son dk mon dk ben inanıyorum transfer yapacaklarına:D Ama transferlerden sonra da böyle sırıtır mıyız bilemiyorum :o
Adı geçen Santiago Silvanın 3 golü:);
http://www.dailymotion.com/relevance/search/gimnasia+silva/video/x1d6ye_01-4m-silva-gimnasia-lp_sport
http://www.dailymotion.com/relevance/search/gimnasia+silva/video/x1d6yi_02-35m-silva-gimnasia-lp_sport
http://www.dailymotion.com/relevance/search/gimnasia+silva/video/x2r4xd_rosario-central-22-gimnasia-la-plat_sport
Şilili Humberto Suazoya benziyor hem fizik hem de stil olarak(3 görüntüsüyle stilini de anladım bu arada:p)

Travel:)
Çok takım değiştirmiş evet ist. leride iyi değil Sadece bilgi Ya tutarsa?:)
Bizdeki en büyük sorunlardan biri de bu futbol zekası işte saçmalamayan topçu istiyoruz:)

Travelair
22.08.2007, 11:22
Silva her sene takım değiştirmiş buraya uyum sağlayabilmesi biraz zor gibime geliyor

Videolarına bakarsak futbol zekası üst seviyede

My
22.08.2007, 11:58
Bi Yattara sakatlandı ileriye dönük bir Ceyhun bir de Gökdeniz kaldı elimizde. Savunarak gol atamayız. Çok iyi bir sol açık muhakkak almamız lazım. Yalnız öyle Ziya'n DOĞAN'ın dediğin gibi forvet arkası solu değil ciddi ciddi sol açık lazım.

Sefaenes
22.08.2007, 12:22
Trabzon'da Sorun Bitmiyor

22 Ağustos 2007 12:03
Yattara ve Ersen Martin'in sakatlanması Trabzon'u zorunlu transfer yapmaya zorladı.
Reklam
Trabzon'da Sorun Bitmiyor

OFTAŞ maçında sakatlanan Ersen Martin'in 1,5 ve Yattara'nın ise bir ay sahalardan uzak kalacak olması yönetimi zorunlu transfer yapmaya zorluyor.

Yönetim, Danimarka'nın Aalborg takımının İsveç'li gol kralı Rada Prica ile yeniden temasa geçecek. Ayrıca Arjanti'nin Gimnasia La Plata takımında oynayan Uruguay'lı golcüsü Santiago Silva ile menajerler aracılığıyla bir ön görüşme yapılıyor.

ya bunlar bizle alay mi ediyor Allah askina bir yapiyoruz yapmiyoruz simdi ise sorunlu oldu ya kardesim yönetimi yapamiyorsaniz defolun gidin sonra size istifa dedin mi agliyorsunuz siz Trabzon tarihin en yüzkarasi siniz 1 transferi de beceremiyorsunuz ya dogru 4 tane kazma bedaavaya aldiginizi saymiyorum onlar futblcu olarak kandiramassiniz bizi. Ziyanizi alip artik bizde kurtulalim sizde. Sizin yüzünüzden 2 senedir is yerinde benile alay ediyorlar bay sayin Albayrak sizin beceriksizliginiz yüzünden. Ben onlara gereken cevapini veriyorum ama siz bize gereken cevapi hala veremiyorsunuz ne yazik ki.

macukali07
22.08.2007, 12:26
» Bu Mesaj BMN Forum Yöneticisi / Moderatörü Tarafindan Düzenlenmistir.
» Mesajin forum kurallarina uygun olmadigi tespit edilmistir (Genel Kurallar)
» Forum yöneticileri / moderatörleri kurallara uymayan mesajlari düzenleme ve silme hakkina sahiplerdir.
» Foruma üye olan herkes Forum Kurallarini (http://forum.bordomavi.net/showthread.php?t=2344) kabul etmis sayilir.
» Gerekli durumlarda itirazlariniz için: uyelik@bordomavi.net

Şenol YİĞİT
22.08.2007, 12:26
Bi Yattara sakatlandı ileriye dönük bir Ceyhun bir de Gökdeniz kaldı elimizde. Savunarak gol atamayız. Çok iyi bir sol açık muhakkak almamız lazım. Yalnız öyle Ziya'n DOĞAN'ın dediğin gibi forvet arkası solu değil ciddi ciddi sol açık lazım.

Musampa'yı affedelim:)

zahido
22.08.2007, 12:31
Az önce bi kanalda gördüm galatasarayda bu santiago silvayla ilgileniyomuş.. Menajer işine girmesek iyi olur kanımca.. Herzaman kazıklanan biz oluyoruz malum..

ilhan
22.08.2007, 12:46
Ankaragücü'de Fatih Akyel'e yol vermiş =)

_SeRKaN_
22.08.2007, 12:49

bu adam nerde sebat edecek..........Buldum A.Sebat ta :D

Kadir
22.08.2007, 13:04

bu adam zamanında milli takımın sağ bekiydi şimdi bizim halı saha maçına bile koymam bunu bundan sonra 2.lig paklar seni fatih akyel.

vadaa55
22.08.2007, 13:13
oooo zaten vahid halilhodziç şenol güneş fatih terim ve hatta ziya doğanın yardımcıları okadar kötüki senin gibi istatistik tutamıyolar

sırf anlamadıklarından anlamış gibi yapıp hüseyinin ilk 11'e girmesine ses çıkarmıyorlar

zaten kaleye şut çekmediği için düzgün orta açamadığı için kağnı gibi olduğu için wigan la rubin kazan tonla para verip hüseyini istiyorlar takımlarına. onlara böle gereksiz ,istatistik rakamları yüksek olmayan bi oyuncu lazım dimi

ya sahi bişe sorcam sana hadi ersen boyuyla seçildi desen , hüseyin defanstada oynamıyo milli takımda boyula seçilmesi için

sırf sırık gibi diye milli takıma seçiliyor hemi

ee hüseyinden uzun adam yokmu piyasada onları çağırsın fatih terim

zaten o saydığın özellikler oldumu o hüseyin olmuyor başka bişe olyor

he bide son bi söz bu takımın şampiyon olması için(bence) ya trabzonsporluluk ruhunu taşıması lazım

yada bütün takım harbiden (avrupalı manada )profesyonel olacakki şampiyon olalım

ok
yahu bende eskiden hüseyini savunurdum arkadaşlara derdim ki bakın yeni viera ,çok iyi top kapıyor falan filan ama öyle kötü maçlar oynadı ki adamı savunacak tarafım kalmadı...bak kardeşim ön libero için kafa toplarını karşılamak önemli bir özelliktir türkiyede uzun boylu tek ön liberoda odur...buda onu vazgeçilmez yapıyor...artık maç izlerken dua eder oldum hüsonun hatasından gol yiyelim de bende burada size şikayet edeyim...mesela balili hüso topu gereksiz ayağında tutarken (tam bir amatör-ayağına top zaten yakışmıyor)balili topu kaptı ve uzak direğe uzaktan bir şut çekti top direği yaladı(buradan sakın Trabzonspor'un gol yemesini istediğimi sanmayın-amacım duygusal Trabzonspor taraftarını bilinçlendirmek)şu milli göreve takılıp kalmayın hangi maçta adamakıllı oynamış bu adam,bosna maçında sonradan girdi 3.golde ne yapmaya çalıştığını anlamadım...bence hüsoyu Trabzon'a ayıp olmasın onların kaptanınıda çağralım diye çağrılıyor

sarman61
22.08.2007, 13:21
Championsun verdiği videolardan anladığım uyanık bir futbolcuya benziyor.

cabri
22.08.2007, 13:37
Bardağın boş tarafına değil de dolu tarafına bakmak lazım.. Pozitif düşünmekten yanayım.. Zira Hüseyin şu 70 milyonluk ülkede mevkisinin en iyi adamıdır. Bunu ben demiyorum, fatih terim diyor..
Hüseyin e alternatif olsun diye m.aurelio Türk vatandaşı yapıldı.. Demek ki orda oynayacak ve Hüseyin e alternatif olacak bir o var..

Futbol takım oyunu.. o da görevini yapıyor... Günümüzde Ünal ve Tolunay tipinde futbolcu kalmadı.. Onların olduğu takımda Hüseyin 18 e bile giremezdi ama bugün milli takımın değişmez adamı :) ...

:bayrak:

Harun-61
22.08.2007, 13:46
bizimle alakasi yok ama, bejeki "bence" süper bir golcü transfer etti, Higuan...

borsaya bildirmi$ler...

10 numara
22.08.2007, 13:51
Championsun verdiği videolardan anladığım uyanık bir futbolcuya benziyor.

Champions'un verdiği videoları yönetim dikkate alsaydı Champions olurduk :D:D:D

Hüseyin Çümen
22.08.2007, 13:53
bizimle alakasi yok ama, bejeki "bence" süper bir golcü transfer etti, Higuan...

borsaya bildirmi$ler...

ben bjk nın çok kalitli transferler yaptıına inanmıyorum hiç duymadığımız adamlar tello belki biraz iyi olabilir o adamda aşırı hırçın

bjk bizden çok daha kötü yönetiliyor büyük paralar harcıyorlar başarıda yok bu borçlar nasıl olsa ortaya çıkacak bjk nin ciddi söylüyorum çöküşü yakındır

marcelinhos100
22.08.2007, 13:53
MEHMET ÇAKIR'IN FİYATI 5 MİLYON EURO

Transfer sezonunda 4 büyük takımın çok istediği ancak yüksek bonservis nedeniyle transferini bir türlü noktalayamadığı Mehmet Çakır için kendisini son olarak Trabzonspor Teknik Direktörü Ziya Doğan'ın aradığını söyleyen Cavcav, "Mehmet Çakır için Ziya Doğan beni aradı. Kendisine bu oyuncuya ihtiyacımız olduğunu ve veremeyeceğimizi söyledik.'' dedi.

Cavcav, Mehmet Çakır'ın transferiyle ilgili basında her gün bir haber çıktığını da belirterek, ''Mehmet Çakır'ın Gençlerbirliği ile 2010 yılına kadar sözleşmesi var. Fakat şu anda 5 milyon euro verecek bir takıma hemen satarım. Bunun altında kimseye vermem. Çakır iyi bir futbolcu bu parayı versinler yarın hemen gönderelim. Eğer isteyen varsa ben çeketimi bile satarım. Ben ticaret adamıyım." diyerek sitem etti.

ÖmerFarukYılmaz
22.08.2007, 13:55
yahu bende eskiden hüseyini savunurdum arkadaşlara derdim ki bakın yeni viera ,çok iyi top kapıyor falan filan ama öyle kötü maçlar oynadı ki adamı savunacak tarafım kalmadı...bak kardeşim ön libero için kafa toplarını karşılamak önemli bir özelliktir türkiyede uzun boylu tek ön liberoda odur...buda onu vazgeçilmez yapıyor...artık maç izlerken dua eder oldum hüsonun hatasından gol yiyelim de bende burada size şikayet edeyim...mesela balili hüso topu gereksiz ayağında tutarken (tam bir amatör-ayağına top zaten yakışmıyor)balili topu kaptı ve uzak direğe uzaktan bir şut çekti top direği yaladı(buradan sakın Trabzonspor'un gol yemesini istediğimi sanmayın-amacım duygusal Trabzonspor taraftarını bilinçlendirmek)şu milli göreve takılıp kalmayın hangi maçta adamakıllı oynamış bu adam,bosna maçında sonradan girdi 3.golde ne yapmaya çalıştığını anlamadım...bence hüsoyu Trabzon'a ayıp olmasın onların kaptanınıda çağralım diye çağrılıyor

ya tamam milli takımı geçtim bu adamı gene trabzonun kaptanı olduğu için mi wiganla rubin kazan istiyor

hem ben duygusal davranmam faydalı olmazsa isterse ronaldinho trabzonlu olsun onuda istemem

al yattara bence misyonunu tamamlamıştır.çok sewiorum ama maalesef bize katkısı kadar zararlarıda

büyük

hüseyinde dengesiz hareketlerde bulunursa ilerde onuda istemem

iyattara
22.08.2007, 13:59

Transfer sezonunda 4 büyük takımın çok istediği ancak yüksek bonservis nedeniyle transferini bir türlü noktalayamadığı Mehmet Çakır için kendisini son olarak Trabzonspor Teknik Direktörü Ziya Doğan'ın aradığını söyleyen Cavcav, "Mehmet Çakır için Ziya Doğan beni aradı. Kendisine bu oyuncuya ihtiyacımız olduğunu ve veremeyeceğimizi söyledik.'' dedi.

Cavcav, Mehmet Çakır'ın transferiyle ilgili basında her gün bir haber çıktığını da belirterek, ''Mehmet Çakır'ın Gençlerbirliği ile 2010 yılına kadar sözleşmesi var. Fakat şu anda 5 milyon euro verecek bir takıma hemen satarım. Bunun altında kimseye vermem. Çakır iyi bir futbolcu bu parayı versinler yarın hemen gönderelim. Eğer isteyen varsa ben çeketimi bile satarım. Ben ticaret adamıyım." diyerek sitem etti.

ah cavcav ahh bilmezmiyiz biz seni satarsın sen, galibiyette 200 milyar civarı para alıyolar federasyondan ver cavcava 300 milyar macı da satar bu adam, cavcav icin herseyin bi bedeli var!
yeni bi kan takıma fayda saglayabilecek direk etki edebilecek bir hatta bir kaç kişi istiyorum, hep istiyoz da ne oluyo gerci oda ayrı!

10 numara
22.08.2007, 14:02
mehmet çakır ' a 1 MİLYON EURO bile fazla

ÖmerFarukYılmaz
22.08.2007, 14:04

ne ceketi be babanı bile satarsın sen para etse

Hüseyin Çümen
22.08.2007, 14:05
cavcav sen herşeyiğ satarsın aklıma kötü kötü şeyler gelio

poetricus
22.08.2007, 14:17
Cavcav sen her şeyi satarsın. Aklıma kötü kötü şeyler gelior.
Acaba benim aklıma gelenin aynısı mı?

Kadir Aydın
22.08.2007, 14:32

Yayın gelirlerinin çok adil bir şekilde dağıtıldığı bu ligde(!) senin futbola ticaret gözüyle bakman doğru mu cavcav başkan??? Hepimiz bu pastadan eşit pay alıyoruz(!) Yapma başkan kendine gel, ayıp oluyor... Sonra seni açgözlülükle suçlamak zorunda kalıyoruz. :)

x_man
22.08.2007, 14:49
'Fener'e gidersen kardeşlikten silerim..'Fatih Tekke'nin ağabeyi, adı Fenerbahçe ile anılan kardeşine mesaj gönderdi.22 Ağustos 2007 09:35Fenerbahçe'nin Zenit takımından almak istediği Fatih Tekke'ye ağabeyinden büyük tehdit geldi. "www.medyatrabzon.com" internet sitesinin haberine göre, futbolcunun yurt dışında çalışan ağabeyi Mehmet Tekke'nin, "Fenerbahçe'ye gidersen ben de kardeşim yok derim, kardeşlikten silerim. Yurt dışında kal, başka takımlara git ama Fenerbahçe'ye gitme. 1996 yılındaki şampiyonluk acısı hala yüreğimde. Oğlumun adını da Fatih koydum Amcasının adını taşıyor. Öyle bir şey olursa nüfusa başvurup adını değiştiririm. Sen Trabzon'un ve bizim sembolümüzsün" dediği öne sürüldü.

Futbol Federasyonu'nda teknik adam olarak görev yapan diğer ağabeyi Salih Tekke ise kararın Fatih'e ait olduğunu, futbolda renk ve ırk ayrımının bulunmadığını belirtti.

Milliyet

Hüseyin Çümen
22.08.2007, 14:50

vallahi hocam heralde aynıdır adamın kafası ticarete çok iyi basıyor neden olmasın diyor insan birden :)

Burhan61
22.08.2007, 14:51
yine hüseyin tartışması başlamış..

takım o kadar kötü ki artık hüseyin gözüme süper futbolcu olarak gelmeye başladı:D

benim için tek kriter bir futbolcunun piyasasıdır. o futbolcuya verilecek paradır. bugün hiç bir takım hüseyin'e bizim verdiğimiz paraları vermez. öyle ahım şahım bonservis parası vererek de kimse transfer etmez.

hüseyin rubin kazan'a wigan'a transfer oldu da benim mi haberim yok?

Koray
22.08.2007, 14:52

nedense benim aklımada aynı şey geldi

Kadir Aydın
22.08.2007, 14:55
Futbol klübünü futbolcu satarak ayakta tutmanın adı p......miş demek... Way be bunu da yeni öğrendim. :)

demir
22.08.2007, 15:02
'Fener'e gidersen kardeşlikten silerim..'Fatih Tekke'nin ağabeyi, adı Fenerbahçe ile anılan kardeşine mesaj gönderdi.22 Ağustos 2007 09:35Fenerbahçe'nin Zenit takımından almak istediği Fatih Tekke'ye ağabeyinden büyük tehdit geldi. "www.medyatrabzon.com" internet sitesinin haberine göre, futbolcunun yurt dışında çalışan ağabeyi Mehmet Tekke'nin, "Fenerbahçe'ye gidersen ben de kardeşim yok derim, kardeşlikten silerim. Yurt dışında kal, başka takımlara git ama Fenerbahçe'ye gitme. 1996 yılındaki şampiyonluk acısı hala yüreğimde. Oğlumun adını da Fatih koydum Amcasının adını taşıyor. Öyle bir şey olursa nüfusa başvurup adını değiştiririm. Sen Trabzon'un ve bizim sembolümüzsün" dediği öne sürüldü.

Futbol Federasyonu'nda teknik adam olarak görev yapan diğer ağabeyi Salih Tekke ise kararın Fatih'e ait olduğunu, futbolda renk ve ırk ayrımının bulunmadığını belirtti.

Milliyet

trabzonspor 2. lige dusurldu bunun uzerine albayrak takımı fenere satıp borclarımızı kapatıyoruz dedi

:@ boyle bır haber gorsenız hala buraya fatih tekke yazarsınız ucmusunuz hepınız

cınar#7
22.08.2007, 15:06
Fatih Tekkeye 4 Milyon Euro teklif etmişiz kabul edilmemiş,Böylece Tekke dosyası kapanmış büyük ihtimal Fenere gidiyo yani....

Madem 4 Milyon Euromuz var alın Cesar Delgadoyu,Eddie Jonhsonu Fatihten başka oyuncu kalmadı sanki....

Travelair
22.08.2007, 15:07
Futbol klübünü futbolcu satarak ayakta tutmanın adı p......miş demek... Way be bunu da yeni öğrendim. :)

Radomx raporlama tuşu var solda, onu kullanırsan tartışmalara gerginliğe mahal vermemiş oluruz.

Sefaenes
22.08.2007, 15:10
Hüseyini bende sevmiyorum ama Hüseyine sira gelene kadar diger kazmalardan kurtulsak yeter. Bazen en azindan iyi oyunlar cikartiyor. Takim iyi olsa Hüseyinden vazgecebilirsin ama cogu futbolcu Hüseyinden daha berbat

Kadir Aydın
22.08.2007, 15:12
Radomx raporlama tuşu var solda, onu kullanırsan tartışmalara gerginliğe mahal vermemiş oluruz. Yanlış doğru kararına, ceza alıp almayacağına yöneticilerimiz karar verir böylece

Kime nasıl hitap edildiği umrumda değil de böyle her şeyi kendi çıkarlarımıza göre değerlendirmek canımı sıkıyor. Herkes bize bedava futbolcu vermek zorunda ya ne de olsa...

Travelair
22.08.2007, 15:21
Kime nasıl hitap edildiği umrumda değil de böyle her şeyi kendi çıkarlarımıza göre değerlendirmek canımı sıkıyor. Herkes bize bedava futbolcu vermek zorunda ya ne de olsa...

Bu normal. Sen sanıyor musun diğer forumlarda objektif yorumlar yapılıyor? Adımız üzerimizde "Taraftar" Tarafız biz. Bundan uzun süre önce İngilizlerin bu sözün karşılığı olarak "Supporter- Destekçi, destekleyen" kullanılmalı diyordum. Kullanılsa insanların kafalarındaki radikal düşünceler de yumuşar.

Yine de bu ortamda herkes kendine yontarken bizim "Temel fıkraları" üretip kendi kendimize zarar vermenin gereği olduğunu sanmıyorum. Elbetteki hakareti kabul edemem ama misal, savaş alanında da adaletli olmak zor.

Eğer objektif olunması isteniyorsa bu tip istekler ilk önce işlerin başı federasyon bazında yankı bulmalı

Vkgz
22.08.2007, 15:27
Boşverin bu işleri... Yeni bi isim alsınlar forvete yeni bir heyecan olur.

demir
22.08.2007, 15:30
Bu normal. Sen sanıyor musun diğer forumlarda objektif yorumlar yapılıyor? Adımız üzerimizde "Taraftar" Tarafız biz. Bundan uzun süre önce İngilizlerin bu sözün karşılığı olarak "Supporter- Destekçi, destekleyen" kullanılmalı diyordum. Kullanılsa insanların kafalarındaki radikal düşünceler de yumuşar.

Yine de bu ortamda herkes kendine yontarken bizim "Temel fıkraları" üretip kendi kendimize zarar vermenin gereği olduğunu sanmıyorum. Elbetteki hakareti kabul edemem ama misal, savaş alanında da adaletli olmak zor.

Eğer objektif olunması isteniyorsa bu tip istekler ilk önce işlerin başı federasyon bazında yankı bulmalı

biz tartar degil resmen FANATİK iz oole olmasak gunumuzun yarısından fazlasını bu sıtede gecırmeyız tutugumuz takımda ısler yolunda gıtmedıgınde her taraftar gıbı bızde bır suclu ve sorumlu arıyoruz dogakl olarak ama sunu solemek sıtıyorum bu takın bu hale gelmesının sebebı

1- taraftar
2- yonetım
3- Td
4- futbolcular
5- malzemecı
6- ahcı
7- medya d
8- hakemler dir

sıralamada degısıklık yapabılırsınız ama bu sonucu degısıtrmez

kısacası hepımız sorumluyuz

Ork Hun
22.08.2007, 15:42
Fatih Tekkeye 4 Milyon Euro teklif etmişiz kabul edilmemiş,Böylece Tekke dosyası kapanmış büyük ihtimal Fenere gidiyo yani....

Madem 4 Milyon Euromuz var alın Cesar Delgadoyu,Eddie Jonhsonu Fatihten başka oyuncu kalmadı sanki....

haklısın hocam
bu saatten sonra fatih ne bize ne fenere yarar

ama söylediğin oyuncuları t.d.ün veya kurmaylarının tanıdığını zannetmiyorum
hatta geleceği olan bir futbolcu araştırdıklarını da zannetmiyorum
keza adam akıllı bir scout sistemimiz de yok ,sezon bitince ziya kutuplara yakın ülkelerde ayı avına çıkıyor ama oralardan bir şey çıkmayacağını hesaplamıyor

dolayısıyla senden benden çok daha azs bilgili insanlar transfer komitesinde olursa ancak ziyanın daha önceden çalıştırdığı takımlardan tanıdığı topçuları alırız
yabancıları bile türkiyeden alır uyum muyum ayağına millete yediririz kofti adamları

bir de celaleddin var
allah aşkına hiç paranız yoksa bizim mahallede sol ayak oynayabilen bir eleman var onu alın takıma
ya da boş bırakın orayı
bari başka bir mevkide fazladan bir eleman olur
ya da yedek kaleciyi koyun defansın soluna eminim en az celaleddin kadar oynar
o da zaten sıfır noktasında

_SeRKaN_
22.08.2007, 15:48
biz tartar degil resmen FANATİK iz oole olmasak gunumuzun yarısından fazlasını bu sıtede gecırmeyız tutugumuz takımda ısler yolunda gıtmedıgınde her taraftar gıbı bızde bır suclu ve sorumlu arıyoruz dogakl olarak ama sunu solemek sıtıyorum bu takın bu hale gelmesının sebebı

1- taraftar
2- yonetım
3- Td
4- futbolcular
5- malzemecı
6- ahcı
7- medya d
8- hakemler dir

sıralamada degısıklık yapabılırsınız ama bu sonucu degısıtrmez

kısacası hepımız sorumluyuz

Hiçbirşeye tepki vermeyelim o zaman odun gibi davranalım onumu demek istiyosun eleştiride olacak tabiki eleştri olmadan yanlıştan dönülmez ahçıyla malzemeciyle olacak iş değil bu verdiğin örnekler biraz abartılmış...

demir
22.08.2007, 15:55
Hiçbirşeye tepki vermeyelim o zaman odun gibi davranalım onumu demek istiyosun eleştiride olacak tabiki eleştri olmadan yanlıştan dönülmez ahçıyla malzemeciyle olacak iş değil bu verdiğin örnekler biraz abartılmış...

tabiki tepki verecegız vermelıyız de ama bızımkı sadece tepkı degıl burada bagırdıgımız kadar sahada bagıremıyoruz son 5 yıldır bır macta hatırlamıyorum boole taraftar istanbulda bıle yok denıldıgını hersey yolunda gıtmeyebılır ve durumumuz rezalet ama sahada tam destek verelım sonra tepkımızı gosterelım dıyorum mesela mac boyunca sahada susan taraftarın macın sonunda XXXX istifa deme hakkı yoktur dıyorum

_SeRKaN_
22.08.2007, 16:00
tabiki tepki verecegız vermelıyız de ama bızımkı sadece tepkı degıl burada bagırdıgımız kadar sahada bagıremıyoruz son 5 yıldır bır macta hatırlamıyorum boole taraftar istanbulda bıle yok denıldıgını hersey yolunda gıtmeyebılır ve durumumuz rezalet ama sahada tam destek verelım sonra tepkımızı gosterelım dıyorum mesela mac boyunca sahada susan taraftarın macın sonunda XXXX istifa deme hakkı yoktur dıyorum
İçimizde bölünmüşlük var bir elin beş parmağı bir değil ki öncelikle onu düzeltmemiz lazım sivas maçında gördük ki bir dengesiz sahaya atladı ve o kadar takımımıza gönül veren taraftarda doğal olarak çileden çıktı demek istediğim budur ki küçük sinek mide bulandırır öncelikle bu gibi şahsiyetleri içimizden arındırmamız lazım..

demir
22.08.2007, 16:14
İçimizde bölünmüşlük var bir elin beş parmağı bir değil ki öncelikle onu düzeltmemiz lazım sivas maçında gördük ki bir dengesiz sahaya atladı ve o kadar takımımıza gönül veren taraftarda doğal olarak çileden çıktı demek istediğim budur ki küçük sinek mide bulandırır öncelikle bu gibi şahsiyetleri içimizden arındırmamız lazım..

bnende zaten bundan bahsedıyorum eskı yorumlarıma zaaten dıkkat edersen gorursun herkezx bıldıgını okuyor

muratt
22.08.2007, 16:33
cavcav sen herşeyiğ satarsın aklıma kötü kötü şeyler gelio

Arkadaslar adamin yonetim sekli hosumuza gitmiyor olabilir ama bu durum dalga gecmemizi gerektirmez, Trabzonspor seyircisine yakismaz.. Adamin 30 yilda genclerbirligine ve Turk futboluna verdikleri ortada, biraz da olsa saygiyi hakediyor..

aka5
22.08.2007, 16:50
türk golcu alıncaksa turkıyeden alabılceğımız 3 adam var serhat akın gökhan güleç bırde ıbrahım akın . keske tekkeyı umıt karan gıbı topcular alsak ama bence bunlardan bırını alsak bızım ıcın daha faydalı. cakır kazmasını almasınlar!

aka5
22.08.2007, 17:11
türk golcu alıncaksa turkıyeden alabılceğımız 3 adam var serhat akın gökhan güleç bırde ıbrahım akın . keske tekkeyı umıt karan gıbı topcular alsak ama bence bunlardan bırını alsak bızım ıcın daha faydalı. cakır kazmasını almasınlar!

ayrıca semıhde olabılır

Hüseyin Çümen
22.08.2007, 17:15
Arkadaslar adamin yonetim sekli hosumuza gitmiyor olabilir ama bu durum dalga gecmemizi gerektirmez, Trabzonspor seyircisine yakismaz.. Adamin 30 yilda genclerbirligine ve Turk futboluna verdikleri ortada, biraz da olsa saygiyi hakediyor..

kendi uslubuna dikkat ettinizmi acaba cavcavın öyle bir konuşuyorki daha neler satarım demeye getirdi bize de bundan yorum çıkarmak düştü

5 milyonluk oyunucusunu alsın ve gitsin

futbalski60
22.08.2007, 17:33
silva'nın maçını izlemedim pek de bilgim yok sadece videolardan takip ediyoruz çok takım değiştirmiş rekor düzeyde yaşı 26 menajeri kimse çok akıllı hem ts ile pazarlık yapıyo hem gs ile bu bana nick carle olayını hatırlattı.Bence yönetim prica'yı artık almalı onun 90 dklık maçını izledik bu takımda çok faydalı olacağına inanıyorum isveç milli takımında oynayan futbolcu içinde referansa gerek yok diye düşünüyorum

AYYILDIZ
22.08.2007, 17:39
Bizim yonetimin transfer gibi bir derdi yok cikip televizyonlara konussunlar ancak zeyyat bey elendigimiz mac 2 transfer yapacagiz demisti bu saatten sonra jun gibisini bile bulamazlar ayrica Tekkeyide fenere kaptirirlarsa hemen istifa etsinler

selcuk
22.08.2007, 17:42
silva'nın maçını izlemedim pek de bilgim yok sadece videolardan takip ediyoruz çok takım değiştirmiş rekor düzeyde yaşı 26 menajeri kimse çok akıllı hem ts ile pazarlık yapıyo hem gs ile bu bana nick carle olayını hatırlattı.Bence yönetim prica'yı artık almalı onun 90 dklık maçını izledik bu takımda çok faydalı olacağına inanıyorum isveç milli takımında oynayan futbolcu içinde referansa gerek yok diye düşünüyorum

ben bu pricayi almanyada oynarken izlemisdim
bi b.ka benzemiyordu ondan daha bisey yazmamisdim
umut, ergin, ersen bence ts e yeterlidir
alinacaksa bide ali güzeldali alsinlar saaten kontratinda bi miktar paraya geri alinabilecegi yaziyormus
en iyisi son bi e-mail kampanyasi yapalim aliyle özer icin , yönetime bu size son sans ya bunlari getirin yada defolub gidin diyelim tamamdir

futbalski60
22.08.2007, 17:48
ali güzeldal büyükşehir belediye de kadroya giremiyoki ts de kadroya girsin

aka5
22.08.2007, 17:50
ben bu pricayi almanyada oynarken izlemisdim
bi b.ka benzemiyordu ondan daha bisey yazmamisdim
umut, ergin, ersen bence ts e yeterlidir
alinacaksa bide ali güzeldali alsinlar saaten kontratinda bi miktar paraya geri alinabilecegi yaziyormus
en iyisi son bi e-mail kampanyasi yapalim aliyle özer icin , yönetime bu size son sans ya bunlari getirin yada defolub gidin diyelim tamamdir

ersen ok fakat digerlerınden bir b..... olmaz!!!!takımın gol sıkıntısı ortada kalıtelı bırını almamız lazım . umut cok genc onla olmuyor anca ıyı bır forvetın yanında 2.futbolcu olur. alınabılırse iyi bir yabancı o prıcamı ne gelmesın daha ıyı bırı alınmalı. tekke olabılır kı onu alabılceklerını sanmıyorum.ozaman yerlı alıncak en iyi transferler başta semih ve serhat akın olmazsada ıbrahım akın ve gokhan gülecdir!!!!

AYYILDIZ
22.08.2007, 17:51
Bu takimin acilen transfere ihtiyaci var yoksa bu sene yine 4. oluruz gecen seneden bir farki yok baskanda hala Aralikta adayligi dusunuyorFatihi fenere kaptirdiktan sonra orda durmanin manasi yok

Tansu Onur Erdoğan
22.08.2007, 17:51
ali güzeldal büyükşehir belediye de kadroya giremiyoki ts de kadroya girsinali güzeldal sakat kardeşim bilip bilmeden yorum yapma

AYYILDIZ
22.08.2007, 17:53
ersen ok fakat digerlerınden bir b..... olmaz!!!!takımın gol sıkıntısı ortada kalıtelı bırını almamız lazım . umut cok genc onla olmuyor anca ıyı bır forvetın yanında 2.futbolcu olur. alınabılırse iyi bir yabancı o prıcamı ne gelmesın daha ıyı bırı alınmalı. tekke olabılır kı onu alabılceklerını sanmıyorum.ozaman yerlı alıncak en iyi transferler başta semih ve serhat akın olmazsada ıbrahım akın ve gokhan gülecdir!!!!

Umut Bulut gokhan gulecten 5 kat daha iyidir bize Istanbuldan topcuya gerek yok ama takima acilen kaliteli golcu lazim

vadaa55
22.08.2007, 17:53
ali güzeldal büyükşehir belediye de kadroya giremiyoki ts de kadroya girsin
sakatlığı var diye biliyorum

futbalski60
22.08.2007, 17:54
ali güzeldal sakat kardeşim bilip bilmeden yorum yapma
emin misin?biraz basını takip et abdullah avcı ali güzeldal için kendisini toparlaması lazım dedi yoksa kadroya giremez dedi kaynak:trt futbolfutbol programı