PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 2007-2008 | Transfer Dosyası

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 [92] 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105

AYYILDIZ
17.08.2007, 12:30
Arkadaşlar sizce akıl karimi fatihe 7,5 milyon dolar vermek. Biraz mantıklı düşünün. O paraya yazık değilmi. Fatih o kadar para etmez.

Bu para cok buyuk bir para ama Albayrak mutlaka ne yapip edip almalidir fiyat 10 milyon dolarda olsa belki yildiz sozunu gercekten tutmus olur

asimavi
17.08.2007, 12:30
arkadaşlarbişey merak ediyorum.şayet fatih fenerbahcede top oynarsa ogün apoya gösterilen tepki fatih tekkeyede gösterilirmi.her ne kadar inanmasamda üstüne giyecegi o igrenc forma içinde tekkemizi görsekte ona tepki vermememiz lazım.o nerede olursa olsun bizim FATİH SULTAN TEKKEMİZDİR.....

...hayır efendim olmaz öyle şey ....ezikler barcelonamıkı..kızmayalım....

....ya benim olursun ya toprağın......

Zafer BİLGİN
17.08.2007, 12:33
arkadaşlar mevzu fatihin fb de başarılı olup olmaması değildir.şu anda istanbulun karşısında yıkılmaz bir kale olarak duran tek takımız.satmak istemediğimizi satmıyoruz.örnek yattara örnek gökdeniz örnek bizde oynarken fatih.ha bu bazen camianın tepkisinden bazen futbolcunun istememesinden bazende yönetimin restindendir.öyle yada böyle sportif olarak ne kadar başarısızda olsak bizi diğer anadolu klüplerinden ayıran en büyük özelliğimiz budur.satmıyoruz dediğimizi satmıyoruz.fatih her ne kadar rusyadada olsa bizim futbolcumuz gibidir.yani fenere giderse maneviyatta bizden gitmiş gibi olacaktır.şayet giderse olacak etkileri yazayım.1-taraftar açısından:biz istemedikten sonra tırnağını bile alamazlar lafını 10 milyon trabzonsporlu yer2-yönetim açısından:fatihi iş bilmezliği sayesinde fenere hülle yöntemiyle kaptırdılar etiketini üzerlerine takarlarki bu onlar için tamiri en zor hataları olur.3-camia açısından:artık istediklerimizi ne yaparsak yapalım elimizde tutamıyoruz şeklinde bir düşünce hakim olurki en tehlikelisi budur.trabzon camiasının kendine has en büyük sermayesi olan özgüvenimiz çok büyük yara alır.sıradan bir anadolu takımından farkımız kalmaz.daha yazmak istiyorum fakat namaz vakti geldi iaşallah namazdan sonra devam ederim.herkese hayırlı cumalar

Adem Erdoğan
17.08.2007, 12:36
Fatih fenere giderse bişe yapamaz bence.Çünkü fatih gittiği takımda en ön planda olmayı ister.Takımda abi olmak ister.Fenerde çok huzursuz olur bence.Çünkü onu orda pek sallamazlar.2 -3 maç gol atamazsa zaten yerden yere vururlar.Trabzondaki gibi rahat edemez orda.

acımasızlar
17.08.2007, 12:37
» Bu Mesaj BMN Forum Yöneticisi / Moderatörü Tarafindan Düzenlenmistir.
» Mesajin forum kurallarina uygun olmadigi tespit edilmistir (Uygunsuz hareket/Yazim Kurallari)
» Forum yöneticileri / moderatörleri kurallara uymayan mesajlari düzenleme ve silme hakkina sahiplerdir.
» Foruma üye olan herkes Forum Kurallarini (http://forum.bordomavi.net/showthread.php?t=2344) kabul etmis sayilir.
» Gerekli durumlarda itirazlariniz için: uyelik@bordomavi.net

alideniz
17.08.2007, 12:53
Fatih Tekke'yi sarı lacivert formanın içinde görürsem, benim için Trabzonspor artık biter.Ben kadıköyde oturuyorum Fener taraftarının içinde az maç izlemedim,puan kaybetsin diye az dua etmedim yıllardır...

Hele o kaybettiğimiz şampiyonluk yokmu!! Küçücük çocuktum sabah kadar ağladım, büyüdük adam olduk hala ağlıyoruz, içimiz kan ağlıyor!

Sizce Fatih Tekke'yide Fener forması altında gördükten sonra bu takımı tutmanın ne anlamı var? ne anlamı var sürekli üzülmenin? ne anlamı var sürekli ezilmenin? ne anlamı var her maç izleyişde daralıp bunalmanın? Benim takımım şampiyon olamasa bile ben hep arkasındaydım ama bu son olay artık ezik duruma düştüğümüzü ap açık ortaya koyuyor.Yıllardır kendimizi kandırıp duruyoruz artık bıktım ben.

En çok istediğimde şampiyon olduğumuz gece Kazım Koyuncunun ruhuna fatihalar okuyup onunla şampiyonluğu kutlamaktı.Yazık ki bu durumlardayız!

Böyle giderse bizi sadece temel fıkralarıyla,sahaya inen beyinden mahrum piskopatlarla ve gündem değiştirecek cinayetlerle tanımaya devam edecekler.

ilhan
17.08.2007, 12:58
Fatih Sultan Tekke'yi tanımasam yazılanlara inanırdım;) Tanıdığım için inanmıyorum. Fatih hiç bir yere gitmez.

Adem Erdoğan
17.08.2007, 13:01
Fatih Sultan Tekke'yi tanımasam yazılanlara inanırdım;) Tanıdığım için inanmıyorum. Fatih hiç bir yere gitmez.

inşallah demekten başkada elimizden bişe gelmez.

Emirhan Makul
17.08.2007, 13:04
sıkıldım artık yaa daraldım her sabah spor haberlerine bakıyorum tv de dinliyorum hiç olumlu birşey yok damara bağladım trabzon yüzünden orhan baba dinliyorum

LazAnisT
17.08.2007, 13:06
arkadaslar Fatihin doner ile anlasmasinda bence asil suc Trabzonspor yonetiminindir.
Sebep?.Bir yıl önce ben türkiye'de futbol oynamak istemiyorum diye biryerlerini yırtan Fatih değilmiydi.Bir yılda ne değişti?

Kadir
17.08.2007, 13:09
bizim iş adamı zengin başkan nuri bey nerelerde olm basıp parayı alsana Fatih'i taraftarı fıtık ettin be başkanlığa geldiğin günden beri !!

MarceloTS
17.08.2007, 13:13
Nuri Bey'in işleri şu an çok yoğun.TFF ile uğraşıyor:D

ilhan
17.08.2007, 13:14
İstanbul medyası sizide etkilemeye başlamış ya ne diyelim renktaşlar.

Asılsız haberler.

Erkan
17.08.2007, 13:30
Sultanimiz bize bunu yapmaz, yapmamali....

Mollasalihoğlu
17.08.2007, 13:53
arkadaşlarbişey merak ediyorum.şayet fatih fenerbahcede top oynarsa ogün apoya gösterilen tepki fatih tekkeyede gösterilirmi.her ne kadar inanmasamda üstüne giyecegi o igrenc forma içinde tekkemizi görsekte ona tepki vermememiz lazım.o nerede olursa olsun bizim FATİH SULTAN TEKKEMİZDİR.....

ne özelliği var ogün'den onu ayıran..direkt gitmedi zenith'ten gitti diye mi tepki koyulmayacak??
gitmemesi temennim,giderse de abdullah'dan farkı kalmaz..

güngör_81
17.08.2007, 13:54
Ya çok acayip bi milletiz he.Hem Fatih TEKKE'ye SULTAN diyoruz Bizim en büyük topçularımızdan biri oldu diyoruz kral vs. diyoruz sonrada Fatih TEKKE 7,5 Milyon dolar etmez diyoruz bi karar verin hangisi.

Bence 10 milyon dolar versen Tekke'ye az şu durumda bizi bu kaostan çıkaracak tek futbolcu.En iyi yabancıyı getirsen ülkeye alışması takıma uyumu derken 6 ay geçer. Bide uymaz ise Örnek MARCELİNHO gör o zaman makarayı. Ama Tekke aynen devam eder.
Hiç unutmuyorum bi keresinde sakat olduğu için kadroda yoktu. Ama baktılar bizimkiler maç gidiyo 80.dk. Tekke girdi girer girmez çaktı kafayı o zaman Televizyonu öpmüştüm acayip sevinmiştim ya.
Hey gidi eski günler

Kadir
17.08.2007, 13:56
Fatih febe ye giderse ogün den apo dan farkı kalmaz..
ama içimden bi ses Fatih febe ye gitmez diyo inşallah gitmez..

mackali_81
17.08.2007, 14:00
Bu sıkıntı içinde bir de F.Tekke'yi fener formasıyla görürsem kendimi vururum!

Tahir
17.08.2007, 14:01
bu bizim bildiğimiz fatih sultan tekke ise fbe gidmez ama ruslar onu klonlamışsa olabilir.yazık eder ona duyulan sevgiye.

steelturkTS
17.08.2007, 14:01
vallaa az önce televizyonlarda izlediğim kadarıyla lanet f.b le anlaşmış diyolar fatih için 5,5 milyon euro vermiş fener.inşallah fati h gitmez fenere ama tekkenin hiç bir açıklamsı yok soru işareti kafalarda.

güngör_81
17.08.2007, 14:05
Bu işten hiç hoşlanmadım eğer gerçeği yansıtmasa idi bi açıklama mutlaka gelirdi. Bu iş oldu gibi gözüküyor maalesef.

güngör_81
17.08.2007, 14:09
Kazım Koyuncu'dan Gidiyorum' u dinlemek en doğrusu galiba bu saatten sonra

10 numara
17.08.2007, 14:14
Kazım Koyuncu'dan Gidiyorum' u dinlemek en doğrusu galiba bu saatten sonra

çok güzel bir şarkı...bencede dinleyin...yaw bizim rade prica'ya ne oldu oda yalan oldu heralde bazen düşünüyorum da sivas maçındaki olayları bizim yönetim transfer yapmamak için bir oyun yapmasın...neden olmasın......sonuçta fenerli bir başkanımız var...

Vkgz
17.08.2007, 14:17
Trabzon'da transfer planı değişti
Yeni sezona şampiyonluk parolası ile giren Trabzonspor'da Sivasspor maçında yaşanan olaylar bütün planları alt üst etti. Takıma takviye yapmayı düşünen yönetim, araya olayların girmesi nedeniyle şimdilik transferi askıya aldı.

PRİCA TRANSFERİ BEKLEMEDE

Trabzonspor'da Sivasspor maçında yaşanan olaylar transferin de askıya alınmasına neden oldu. Aalborg'dan Prica ve Sivasspor'dan Hayrettin ile ciddi olarak ilgilenen bordo-mavililer, yaşanan olaylar nedeniyle görüşmeleri rafa kaldırdı. Trabzonspor'da özellikle olaylı maç nedeniyle Hayrettin defterinin kapandığı belirtilirken, Prica için ilerleyen günlerde yeniden bir değerlendirme yapılabileceği ifade edildi. Bordo - mavili yönetim, bu futbolcuyu ikna etderken, Aalborg kulübünün istediği yüksek bonservis bedelinde indirim yapmasını bekliyor. Bu arada sol kanat için şu ana kadar hiçbir kulüple anlaşamayan Orhan Ak'ın da yeniden gündeme gelebileceği belirtildi.

ÇAĞDAŞ VE MUSTAFA' YA KESİK

Trabzonspor'da teknik direktör Ziya Doğan, sakat futbolcuların iyileşmesi, yeni transferlerin de kendilerini bulması ile önemli isimleri ilk 18 kişilik kadroya almamaya başladı. İlk olarak Mustafa Keçeli'yi 18 kişilik kadronun dışında bırakan Doğan, Shaktar Donetsk' ten alınan Tolga'nın kondisyon eksiğini kapatması ile Çağdaş Atan'ı da ilk 18'den kesti. Ömer Rıza'yı da 18 kişilik kadronun dışında tutan Doğan, her hafta 18 kişilik kadroda bir iki değişiklik yaparak tüm futbolcuların gönlünü almaya çalışıyor. Doğan'ın, oynayamadıkları için moralleri bozuk olduğu öğrenilen Çağdaş, Mustafa ve Ömer Rıza' yı nasıl kazanacağı ise merak konusu. Doğan, daha önce yaptığı açıklamada, oynamayan futbolcularla oynayanlardan daha çok ilgilendiğini belirterek, "Ben onların her zaman hazır olmasını istiyorum. Çünkü her an sıra onlara gelebilir" diye konuşmuştu.

TRABZON' A HİÇ YAKIŞMADI

Trabzonpor Kulübü Eski Başkanı Atay Aktuğ, Sivasspor maçında yaşanan olayları değerlendirdi. Yerel bir gazeteye konuşan Aktuğ, herkesin aynaya bakması gerektiğini belirterek, "Bu olaylardan sonra Futbol Federasyonu' nun vereceği karara herkes saygılı olmalı. 5 - 6 senedir bu tip olaylar yaşanmıyordu. Tel örgüler varmış gibi seyirci centilmence sahaya müdahale etmiyordu, sahaya atlamak Trabzon' a yakışmadı. O noktada sahaya giren vatandaşa hemen müdahale edilseydi bunlar yaşanmazdı. Bu tür olayların olmaması için yönetimler, taraftar grupları ile bu olayları halletmiş olması gerekiyordu. Seyircinin futbolculara müdahale etmesi ağır cezalar gerektirir. Hakem tahrik etti demek mazerettir" diye konuştu.

TAKIM OYUNU OYNAYAMIYORUZ

Trabzonspor' un kendi iç bünyesini dengede tutması gerektiğini söyleyen Aktuğ, "Suçu hakemde ya da başkasına yöneltmeye gerek yok. Trabzonspor' da bazı iyi isimler var ama takım oyunu yok ve pas yapamıyor. Çok pozisyon veriyor ve gol yollarında sıkıntı çekiyor. Sivas maçında da öyle oldu. Bence takımı ve taraftarı strese sokan bu durum oldu. Trabzon' un normalde iki üç tane daha gol atması lazımdı. Bunu yapabilecek futbolcular var. Teknik adam ve futbolcular takım oyununu bir türlü oturtamadılar. Hangi futbolcunun ne derece oynayabileceği teknik adama diğer konular yönetime bağlıdır. Yönetimin teknik adamla konuşup eksikleri gidermeleri gerekiyor. Şampiyonluk bekleyen büyük bir camia var. Böyle olaylar Trabzon' a hiç yakışmıyor. Bu tür olaylarda olunca karalamak isteyenlere fırsat veriyoruz" dedi.

...............................
Aktup sen kimsinde konuşuyorsun.. batırdın takımı gittin.. dinime küfreden müslüman olsa...

kerni
17.08.2007, 14:17
f.tekke fenere gitmez...gitmemeli !

Şahin Yılmaz
17.08.2007, 14:19
Yine duygusallaşmışız bakıyorum.

Giderse anlaşmışsı gitmiştir. Gitmezse Zenitte oynar. Türkiye de Biz de oynamak isteseydi dönerdi. Bizi tercih etmeyen bir futbolcuyla da kim olursa olsun bizim işimiz olmaz. Olmamalı. Ağlayarak ahh vahh diyerek bir yere varamayız.

Önümüze bakmalıyız. Tekke gelse şampiyon olurmuyuz? Bence Yüzde 5 bile olmaz Şampiyonluk şansımız.

Bu kulüp kısa vadede şampiyonluğu göremez. Kısa vadeden kastım 5 ile 20 yıl arası değişir. Olabilmesi için Stad projesinin hayata geçmesi, Kurumsallaşmamız, Altyapıya gerçek anlamda önem vermemiz, Yönetim gibi bir Yönetim ve Ortalama bir TD. lazım.(Bakın iyi bir TD.den bahsetmiyorum. Ziyanı gördükten sonra ortalamaya da razıyım.

Taraftarlar olarak da bazı gerçekleri kabullenme zamanımız gelmiştir. Nedir bu gerçekler.

1- Finansal açıdan İstanbul takımlarının çok ama çok gerisindeyiz.
2- Birinci maddenin de etkisiyle Medya gücü açısından yine çok gerideyiz.
3- Yönetim Başarısı ve kurumsallaşma açısından malesef yine gerideyiz.
4- Futbolcu kalitesi ve TD. kalitesi açısından durumumuz içler acısı.
5- Taraftarlar olarak yılların vermiş olduğu Şampiyon olamama stresi ve yukarıdaki maddelerdeki olguları kabullenememe durumumuz, malesef istenmeyen tepkiler doğurmaya başladı.(Örnek Sivasspor müsabakası)

Yukardaki maddeleri çok ama çok çoğaltmak mümkün. Taraftar olarak yapmamız gereken şampiyonluk istemekten ziyade iyi futbol izleyebilmek ve ana hatlarıyla yukardaki 5 madde de olabilecek muhtelif pozitif gelişmeleri daha yakından takip etmektir.
Umarım dibe vurmuşuz dur. Yoksa vah halimize.

Lokman
17.08.2007, 14:20
f.tekke fenere gitmez...gitmemeli !

herzamanki gibi paranın gücü bir sevdamı daha nefrete döndürdü, bu saatten sonra fatih Trabzonspora da gelse eski fatih olmayacak benim için şu saatten sonra fatih fenerlidir eziktir paracıdır.

coolank
17.08.2007, 14:22
bir haber bu kadar gündeme geldiyse Fatih gitmiş demektir ...

AKSOY_61
17.08.2007, 14:26
allahım son 2 yılldır işler bu kadar mı ters gider ya.
sanki birisinin ahı var gibi beddua yemişiz gibi.
nedir bu terslikler ya.
sürekli başarısızlık sürekli bir baskı ve moral bozukluğu
bu işe yaramaz basiretsizler gitmeden kendimize gelemicez anlaşılan

MarceloTS
17.08.2007, 14:28
gel aralık geeell

ağustos
eylül
ekim
kasım
aralık

Fatih BALTA
17.08.2007, 14:30
zenit e gittiğinden beri istanbul medyası fatihe 10 kez fenere imza attırdı ben bu asılsız haberlere inanmıyorum.fatih fener forması giymez...

atlantis
17.08.2007, 14:31
Fatih giderse fenere kabus gibi birşey olur...Biz fatihe Sultan Makamı verdik giderse Traftarımız çok kırılır...İnşallah gitmez...Fener bukadar uğraşırken bizimkiler ne yapıyor basiretsiz yönetim...

ctmeoy
17.08.2007, 14:33
fatih fenere imzayı atar bence :(

ÖmerFarukYılmaz
17.08.2007, 14:37
Fatih giderse fenere kabus gibi birşey olur...Biz fatihe Sultan Makamı verdik giderse Traftarımız çok kırılır...İnşallah gitmez...Fener bukadar uğraşırken bizimkiler ne yapıyor basiretsiz yönetim...

açmış gazeteleri okuyorlardır

Sefa Murat Dokuz
17.08.2007, 14:37
trabzona geldm sivas maçına gttim rezillik çıktı şimdi cezalardan maçlara gidemicem off off transfer desen yok f.tekke gidiyor off off

AYYILDIZ
17.08.2007, 14:43
Fatih Tekke'yi sarı lacivert formanın içinde görürsem, benim için Trabzonspor artık biter.Ben kadıköyde oturuyorum Fener taraftarının içinde az maç izlemedim,puan kaybetsin diye az dua etmedim yıllardır...

Hele o kaybettiğimiz şampiyonluk yokmu!! Küçücük çocuktum sabah kadar ağladım, büyüdük adam olduk hala ağlıyoruz, içimiz kan ağlıyor!

Sizce Fatih Tekke'yide Fener forması altında gördükten sonra bu takımı tutmanın ne anlamı var? ne anlamı var sürekli üzülmenin? ne anlamı var sürekli ezilmenin? ne anlamı var her maç izleyişde daralıp bunalmanın? Benim takımım şampiyon olamasa bile ben hep arkasındaydım ama bu son olay artık ezik duruma düştüğümüzü ap açık ortaya koyuyor.Yıllardır kendimizi kandırıp duruyoruz artık bıktım ben.

En çok istediğimde şampiyon olduğumuz gece Kazım Koyuncunun ruhuna fatihalar okuyup onunla şampiyonluğu kutlamaktı.Yazık ki bu durumlardayız!

Böyle giderse bizi sadece temel fıkralarıyla,sahaya inen beyinden mahrum piskopatlarla ve gündem değiştirecek cinayetlerle tanımaya devam edecekler.

Ne alakasi var renktas Fatih fenere gitti diye Trabzonsporu mu birakacagiz kimler gitti hic bisey olmadi Fatih fenere gitsede bize bir zarari dokunmaz olan kendisine olur 2 mac sonra yuhalarlar seneyede bedavaya aliriz ayni Tolgadaki gibi.

Murat Hızal
17.08.2007, 14:50
Arkadaşlar geçmiş olsun şu aşamada Fener'in Fatih'i aldğını düşünüyorum.

Lig tv de izlediğim kadarıyla Alex özellikle Fatih'in alınmasını istemiş.

Olan bizim akıl sağlığımıza ve itibarımıza oluyor maalesef

Turgut Altun
17.08.2007, 14:52
Fatih Fener'e gitmez.

Farzedelim gitti başarılı olacağını zannetmiyorum.Bizdeyken özveriyle her maça sakat sakat iğneyle çıkıyordu. Orada sakatlıklardan kurtulup bir türlü oynayamaz.Zenitte olduğu gibi istediği pasları bir türlü alamaz.

Bize gelse de eskiden olduğu gibi gitmeyecek işler.(malum ziya sistemi 9 defansif oyuncu Fatih ve Gökdeniz nasıl olsa golü bulur mantığıyla ilerde bekle, her top fatihe atılsın).
Kadro epeyce değişti.Bu yeni isimler eskileri gibi Fatih bu takımda ağır abidir her top ona atılmalıdır mantığını kabul etmezler(eskiden Fatih hakkını verirdi bu sistemin).Hüseyin ve Fatih takım içinde bir gruplaşma oluşturur.Fatihle Hüseyin'in yanında olanlar ve olmayanlar diye.

Kısacası "bana göre" Fatih doğru zamanda gönderilmiştir.Ve artık geri gelmesi pek faydalı olmaz.Yanlış olansa Fatih'ten kazanılan paranın iş bilmezlerin elinde çar çur edilmesi.

Sefa Murat Dokuz
17.08.2007, 14:56
fatih fenerde 40 atar ne diyonuz ya

AYYILDIZ
17.08.2007, 14:58
baskan ilk defa hayrimiza bir is yapip Fatihi fenerin elinden kapsa mukemmel olurdu ama kendileri tffyle mesguller ama Aralika az kaldi

Jackdaniels
17.08.2007, 14:59
Bas fatihe parayı getir aralık ayında sana oy yağmazsa bende hiç bişey bilmiyorum ama nerde yönetimde o zeka...

AYYILDIZ
17.08.2007, 15:01
fatih fenerde 40 atar ne diyonuz ya

Hic bisey atamaz ne 40 i anelka geldi hicbisey yapamadi Fatih orda Trabzondaki ortamimi bulacak zannediyosun simdiye kadar sadece Trabzonda cok buyuk basarilara imza atti biz ona Sultan Tekke diyoruz insallah oyle bir hata yapmaz

Onur
17.08.2007, 15:04
Trabzon'da planlar değişti!

Yeni sezona şampiyonluk parolası ile giren Trabzonspor'da Sivasspor maçında yaşanan olaylar bütün planları alt üst etti. Takıma takviye yapmayı düşünen yönetim, araya olayların girmesi nedeniyle şimdilik transferi askıya aldı.

Trabzonspor'da Sivasspor maçında yaşanan olaylar transferin de askıya alınmasına neden oldu. Aalborg'dan Prica ve Sivasspor'dan Hayrettin ile ciddi olarak ilgilenen bordo-mavililer, yaşanan olaylar nedeniyle görüşmeleri rafa kaldırdı. Trabzonspor'da özellikle olaylı maç nedeniyle Hayrettin defterinin kapandığı belirtilirken, Prica için ilerleyen günlerde yeniden bir değerlendirme yapılabileceği ifade edildi. Bordo - mavili yönetim, bu futbolcuyu ikna etderken, Aalborg kulübünün istediği yüksek bonservis bedelinde indirim yapmasını bekliyor. Bu arada sol kanat için şu ana kadar hiçbir kulüple anlaşamayan Orhan Ak'ın da yeniden gündeme gelebileceği belirtildi.

ÇAĞDAŞ VE MUSTAFA' YA KESİK
Trabzonspor'da teknik direktör Ziya Doğan, sakat futbolcuların iyileşmesi, yeni transferlerin de kendilerini bulması ile önemli isimleri ilk 18 kişilik kadroya almamaya başladı. İlk olarak Mustafa Keçeli'yi 18 kişilik kadronun dışında bırakan Doğan, Shaktar Donetsk' ten alınan Tolga'nın kondisyon eksiğini kapatması ile Çağdaş Atan'ı da ilk 18'den kesti. Ömer Rıza'yı da 18 kişilik kadronun dışında tutan Doğan, her hafta 18 kişilik kadroda bir iki değişiklik yaparak tüm futbolcuların gönlünü almaya çalışıyor. Doğan'ın, oynayamadıkları için moralleri bozuk olduğu öğrenilen Çağdaş, Mustafa ve Ömer Rıza' yı nasıl kazanacağı ise merak konusu. Doğan, daha önce yaptığı açıklamada, oynamayan futbolcularla oynayanlardan daha çok ilgilendiğini belirterek, "Ben onların her zaman hazır olmasını istiyorum. Çünkü her an sıra onlara gelebilir" diye konuşmuştu.

TRABZON' A HİÇ YAKIŞMADI
Trabzonpor Kulübü Eski Başkanı Atay Aktuğ, Sivasspor maçında yaşanan olayları değerlendirdi. Yerel bir gazeteye konuşan Aktuğ, herkesin aynaya bakması gerektiğini belirterek, "Bu olaylardan sonra Futbol Federasyonu' nun vereceği karara herkes saygılı olmalı. 5 - 6 senedir bu tip olaylar yaşanmıyordu. Tel örgüler varmış gibi seyirci centilmence sahaya müdahale etmiyordu, sahaya atlamak Trabzon' a yakışmadı. O noktada sahaya giren vatandaşa hemen müdahale edilseydi bunlar yaşanmazdı. Bu tür olayların olmaması için yönetimler, taraftar grupları ile bu olayları halletmiş olması gerekiyordu. Seyircinin futbolculara müdahale etmesi ağır cezalar gerektirir. Hakem tahrik etti demek mazerettir" diye konuştu.

TAKIM OYUNU OYNAYAMIYORUZ
Trabzonspor' un kendi iç bünyesini dengede tutması gerektiğini söyleyen Aktuğ, "Suçu hakemde ya da başkasına yöneltmeye gerek yok. Trabzonspor' da bazı iyi isimler var ama takım oyunu yok ve pas yapamıyor. Çok pozisyon veriyor ve gol yollarında sıkıntı çekiyor. Sivas maçında da öyle oldu. Bence takımı ve taraftarı strese sokan bu durum oldu. Trabzon' un normalde iki üç tane daha gol atması lazımdı. Bunu yapabilecek futbolcular var. Teknik adam ve futbolcular takım oyununu bir türlü oturtamadılar. Hangi futbolcunun ne derece oynayabileceği teknik adama diğer konular yönetime bağlıdır. Yönetimin teknik adamla konuşup eksikleri gidermeleri gerekiyor. Şampiyonluk bekleyen büyük bir camia var. Böyle olaylar Trabzon' a hiç yakışmıyor. Bu tür olaylarda olunca karalamak isteyenlere fırsat veriyoruz" dedi.

İHSAN
17.08.2007, 15:11
Fatihi konuşmaya gerek yok, hele hele içinde FB nin bulunduğu cümleler kurmaya hiç lüzum yok.

Giderse ne söylerseniz söyleyin, ama ŞİMDİ DEĞİL!!!!!!

Murat Hızal
17.08.2007, 15:15
Can Karyağdı'ya göre Trabzonspor'lu bir yönetici bugün Zenit ile pazarlık masasına oturmak için Rusya'ya gitmiş.

LazAnisT
17.08.2007, 15:17
Bence fenere gider.İkinci ALİKemal vakası olur

AYYILDIZ
17.08.2007, 15:19
Can Karyağdı'ya göre Trabzonspor'lu bir yönetici bugün Zenit ile pazarlık masasına oturmak için Rusya'ya gitmiş.

Kardes umutlanmaya gerek yok bunlar bizim bakkal ali amcadan ekmek almak icin bile pazarlik yaparlar ozellikle buyuk baskanimiz holding sahibi insan ekmegi bedava almak icin buyuk caba gosterir.

Jackdaniels
17.08.2007, 15:19
Trabzon Tekke'nin peşini bırakmıyor!

Fenerbahçe'nin Fatih Tekke transferinde önemli bir yol kat etmesi Trabzonspor'u da harekete geçirdi. Eski futbolcuları Fatih Tekke'nin Türkiye'ye dönmek istediğini bildirmesinden sonra Trabzonspor golcü futbolcuyu Fenerbahçe'ye kaptırmamak için girişimlere başladı.

LİG TV'den Can Karyağdı'nın bildirdiğine göre Trabzonsporlu bir yönetici Rusya'ya giderek Zenit kulübünün yöneticileriyle Fatih Tekke transferi için masaya oturdu. Trabzonspor'un Fatih Tekke'nin bonservis bedeli için Zenit kulübünden indirim istediği öğrenildi.

(Ligtv.com.tr)

sbay
17.08.2007, 15:20
bu fatih haberleri fenerlileri iyice coşturmuş...ilaç olurmuş...alexle çok iyi anlaşırmış...fatih fener gitmese şu eziklere ne güzel olurdu varya....

alideniz
17.08.2007, 15:25
Trabzonspor = Sİgara

Mehmet Fırat
bmnde fatihe yakın biri yok mu şu işin aslını öğrencek??

Jester
Bizimkiler Fatih'i almak isteseler bile para yok ki, neyle alacaklar?

Değil 4 milyon avro, dörtyüzbin avro verecek halimiz yok..

Herhalde Eyüp Kadri+Ergin+Türkiye'ye dönüş uçak biletini teklif edip Ruslar kabul etmeyince de rest çekerler!!!

Vkgz
17.08.2007, 15:26
TEKKEDEN İLGİNÇ TAVIR

Fenerbahçe ve Trabzonspor'un transfer etmek için girişimlerde bulunduğu iddia edilen Fatih Tekke, kulübü Zenit ile sorun yaşıyor..

Milli futbolcu dün Zenit'in UEFA Kupası kadrosunda yer almasına rağmen, takımının oynadığı ön eleme maçında sakatım diyerek forma giymek istemedi..

Hocası Dick Advocaat ile tartışan Fatih'in, UEFA Kupası'nda oynaması halinde Fenerbahçe'ye transfer olursa hep hayali olan Şampiyonlar Ligi'nde forma giyme şansını kaybetmemek için bu tavrı aldığı iddia edildi..

MARATON.COM.TR ÖZEL

AYYILDIZ
17.08.2007, 15:26
Trabzonspor = Sİgara

sigara az bile kardes az

AYYILDIZ
17.08.2007, 15:29
Albayrak Fatih Tekkeyi alamaz arkadaslar daha pricayi 1.milyon euroya alamayan adam fatihi mi alcak satma konusunda en usta baskandir.Eger Albayraka aralikta oy verirsek 2 sene sonra gokdeniz fenerde haberleri okuruz bizimkilerde umutu satmayi planlari yaparlar

Selman
17.08.2007, 15:29
Yahu ne oluyor siz Fatih'i göndermişsiniz bile.Fatih fb'ye gitmez arkadaşlar.Bizde az çok duyuyoruz sağdan soldan.Git-mez!

Vkgz
17.08.2007, 15:33
PRİCA GELSİNDE ... Artık gerisi hakkında yorum yapmıyorum... Ben Fatihi avrupada görmek istiyordum ama beceremedi... maxi lopez daha bugün gitti rusyaya... beceremeyen ve geri dönen bir oyuncu ne kadar verimli olurdu zaten b,lemem sadece seçim yatırımı olurdu.
hayırlısı olsun prica olsun. fatihte orda kalsın takımını şampiyon yapsın.

Kamil Çakmak
17.08.2007, 15:35
Fatih Tekke den yada resmi ağızlardan bi açıklama yapılana kadar panik yapmayalım derim ben.

mhayri
17.08.2007, 15:44

Fenerbahçe'nin Fatih Tekke transferinde önemli bir yol kat etmesi Trabzonspor'u da harekete geçirdi. Eski futbolcuları Fatih Tekke'nin Türkiye'ye dönmek istediğini bildirmesinden sonra Trabzonspor golcü futbolcuyu Fenerbahçe'ye kaptırmamak için girişimlere başladı.

LİG TV'den Can Karyağdı'nın bildirdiğine göre Trabzonsporlu bir yönetici Rusya'ya giderek Zenit kulübünün yöneticileriyle Fatih Tekke transferi için masaya oturdu. Trabzonspor'un Fatih Tekke'nin bonservis bedeli için Zenit kulübünden indirim istediği öğrenildi.

(Ligtv.com.tr)

Erkan
17.08.2007, 15:49
Insallah cok super olur ya, bekledigim haber.!! Fatih trabzonda fenerde aldigi kadar alamaz... ama sorun edecegini sanmiyorum .... zenit problem tek onu da asarsak nuri ye soz kelini sanal opucukle opecegim...:)

Ali Özcan
17.08.2007, 15:56
Fatih gelirse bize gelecek...emin olabilirsiniz...

AYYILDIZ
17.08.2007, 15:58
Insallah cok super olur ya, bekledigim haber.!! Fatih trabzonda fenerde aldigi kadar alamaz... ama sorun edecegini sanmiyorum .... zenit problem tek onu da asarsak nuri ye soz kelini sanal opucukle opecegim...:)

Kardes zenit fazla para istiyor fener verir ama bizim baskan vermez o kadar para hayatta alamaz yani imkani yok sayin baskanin yaptiklari yapacaklarinin teminatidir.

Vkgz
17.08.2007, 16:00
Trabzonspor bir oyuncuya 5m euro verecek kapasitede değil.

irfanb
17.08.2007, 16:02

Bizim yönetici özürlülerden biri gittiyse kesin eli bos döner.

AYYILDIZ
17.08.2007, 16:04

Bence kapasitede stepanovu sattik kimseyi almadik en borclu oldugumuz donemde bile adam aliyorduk ayrica buyuk baskan sozunu tutsun yildizi alsin

Erkan
17.08.2007, 16:05
Bizim yönetici özürlülerden biri gittiyse kesin eli bos döner.

poetinin sarkozy ye yaptigi gibi ,... belki onlar da bizim yoneticilere yaparlar:D biraz wodka :)^^ :).

Canİlker
17.08.2007, 16:06
fatihin çok yakın bir arkadaşıyla konuşmuşltum 2-3 ay önce bana demiştiki feener trabzonun verdiği paranın 2 katını verse yine gitmez fenere.. yine o arkadaşa ulaşmay çalışıyorum işin aslını ondan kesin örenebilirim..sizede haber weririm

ilhan
17.08.2007, 16:11

O sadece bir oyuncu değil.

Fatih Tekke o.

Kral o kral. ;)

Vkgz
17.08.2007, 16:12
LİG TV'den Yılmaz Dirim'in haberine göre Zenit'te beklenen performansı gösteremeyen Fatih Tekke'nin Türkiye'ye gelmek istediği öğrenilirken ilk tercihinin de Fenerbahçe olduğu belirtildi.

Zenit ise bu transfere sıcak bakmıyor. Zenit kulübü Fatih'in serbest kalabilmesi için kendisinden 7.6 milyon dolar getirmesini istiyor. Fenerbahçe ise bu bedeli vermek istemiyor. Kulüple görüşmeler devam ederken Fenerbahçe formül aramaya devam ediyor.

2010 yılına kadar Zenit ile sözleşmesi devam eden Fatih Tekke'nin eğer transfer hemen gerçekleşmezse ya Ocak ayında yada sezon sonunda Fenerbahçe'ye gelmesi bekleniyor.

Öte yandan Zenit teknik direktörü Dick Advocaat'ın Zenit'in UEFA Kupası'nda Moravce ile yaptığı maçta Fatih Tekke'yi kadroya almaması bu iddiaları daha da kuvvetlendirdi. Fakat bir yanda da Advocaat'ın Fatih Tekke'nin yanı sıra 5 as futbolcuya da kadroda yer vermemesi akıllarda soru işareti yarattı.

Bunun yanı sıra Futbol Gündemi'nin sunucusu, deneyimli gazeteci Oğuz Tongsir de Fatih Tekke'nin yüzde 99 Fenerbahçeli olacağını ve özellikle Alex'in Fatih Tekke'yi ısrarla istediğini söyledi.

(Ligtv.com.tr)

Mert67
17.08.2007, 16:14
fatih gelirse taraftar coşar.süper olur.nuri al kral ı lütfen.

Mert67
17.08.2007, 16:15
LİG TV'den Yılmaz Dirim'in haberine göre Zenit'te beklenen performansı gösteremeyen Fatih Tekke'nin Türkiye'ye gelmek istediği öğrenilirken ilk tercihinin de Fenerbahçe olduğu belirtildi.
(Ligtv.com.tr)
ilk tercihi niye fener olsun ki.:confused:

irfanb
17.08.2007, 16:16

Nuri`nin bence son kozu.
Uefa`ya katilip bir nebze gelir elde etmeyi hayal ediyorlardi, suya düstü.
Kombine biletleri satip gelir elde edeceklerdi, Sivas macindaki olaylardan sonra saha kapanma cezasi alma ihtimali kombine hayallerini de suya düsürdü.
Benzinlik ihalesiyle düzlüge cikaracakti bizi, erteleye erteleye onu da suya düsürdü.
Su nerde, inek icti,inek nerde daga kacti ...:) :)

Badaloğlu
17.08.2007, 16:17
Bunun yanı sıra Futbol Gündemi'nin sunucusu, deneyimli gazeteci Oğuz Tongsir de Fatih Tekke'nin yüzde 99 Fenerbahçeli olacağını ve özellikle Alex'in Fatih Tekke'yi ısrarla istediğini söyledi.

(Ligtv.com.tr)

İyi güzelde Alex ile Tekke anlaşamaz.Biri fenerde lider oyuncu öteki doğuştan KRAL...

Erkan
17.08.2007, 16:18
ilk tercihi niye fener olsun ki.:confused:

Haberin guvenirligini cok buyuk olcude sarsiyor.....
ve özellikle Alex'in Fatih Tekke'yi ısrarla istediğini söyledi. Alex kim ? Teknik direktor mu yoksa yonetici mi baskan mi?

Ali İhsan
17.08.2007, 16:20
İyi güzelde Alex ile Tekke anlaşamaz.Biri fenerde lider oyuncu öteki doğuştan KRAL...

Alex efendi Fatih Türkiye'deyken de ısrarla çok beğendiğini söylüyordu. Bi Fatih bi o var zaten elleri bellerinde 90 dakika ama nasıl oluyorsa takımlarına hakkaten direk katkıda bulunuyorlar. Alex'in futbol zekası süper, Fatih'inki de. O yüzden çok rahat anlaşırlar da... İnşallah gitmez...

Erkan
17.08.2007, 16:22
buyuk ihtimalle gidiyormus, ufak puruzler kalmis :( (emin kaynaklardan)

Mert M.
17.08.2007, 16:24
fatih'in fenere gideceğini hiç zannetmiyorum
ama eğer böyle birşey söz konusu olursa fatih büyük ayıp etmiş olur
ne sözler söylediğini hepimiz biliyoruz
her fırsatta Trabzonlu ve TRABZONSPOR lu olduğunu belirtiken fenere asla dediğini ve bu sözleri üç kez üst üste düzenlediği basın toplantılarından hatırlıyoruz
şayet fenere giderse taraftar olarak onu asla affetmeyiz
kralımız olması bizleri bağlamaz
ama böyle birşey yapacağını zannetmiyorum
yani inşallah

Ali İhsan
17.08.2007, 16:24
Gitmeyi aklından bile geçiriyorsa ufak büyük pürüzün önemi yok, bitmiştir bu aşk bizim için. Tarihimizde bir ilk daha yaşanacak o zaman, Trabzon taraftarının kralı ezeli düşmanımızın tiksinç formasını giyecek...

cIlgInIm
17.08.2007, 16:26
prica bu saatte kadar alınmadıgına göre fatih tekke için ugraş veriyor bunlar fatih alınamazsa prica yı alacaklar anlaşılan..

oskanonur
17.08.2007, 16:34
prica bu saatte kadar alınmadıgına göre fatih tekke için ugraş veriyor bunlar fatih alınamazsa prica yı alacaklar anlaşılan..

Cok iyimsersin arkadasim. Bu yonetimin transfer yapmayacagi belli.Biz sadece umit ediyoruz.

Ozan
17.08.2007, 16:36

inanamıyorum böyle birşey olacağına .

Erkan
17.08.2007, 16:37
inanamıyorum böyle birşey olacağına .

Inanmak istiyorum..

Vkgz
17.08.2007, 16:38
dCyTu_ZyU44

Yorum yok.............

Ali Özcan
17.08.2007, 16:38
Arkadaşlar aslında yazmayacaktım ama Fatih Tekke çok fazla karalandığı için yazmak zorunda kalıyorum şu anda...Zenit ve Fenerbahçe bir çok konuda anlaşmış ve transferi GAZPROM (Zenit in sponsoru + Ali Şen de bu firmanın Türkiye distribütörü) yani Ali Şen sponsorluğunda ve aracılığıyla gerçekleştireceklermiş...Zenit ve Fatih anlaştığı sırada, Fatih Fenerbahçe den önce tercihinin Trabzonspor olduğunu,öncelikle onlarla masaya oturmasını istemiş Zenit ten...Böylece Trabzonspor yönetimi de kaptanını fenerbahçeye kaptırmamak için bir yöneticisini bugün Petersburga gönderdi...

Birinci kaynaktan alınmış,kesin haberdir...Fatih in ilk tercihi kesinlikle Trabzonspordur...Maddi büyüklüğü karşılanabilirse Fatih Trabzonspor a gelecektir...Fenerbahçeye gitmek istemesi gibi bir şey söz konusu değil ancak bir mecburiyet olabilir...(Ali Şen- Gazprom olayı)

Kaptanınızı karalamayın lütfen...

yns61
17.08.2007, 16:39
fatih fenerin teklifine baktıysa bile.. bi arkadaşın dedigi gibi bu aşk bitmiştir..

Vkgz
17.08.2007, 16:40
dCyTu_ZyU44

Yorum yok................

Vkgz
17.08.2007, 16:42
Arkadaşlar aslında yazmayacaktım ama Fatih Tekke çok fazla karalandığı için yazmak zorunda kalıyorum şu anda...Zenit ve Fenerbahçe bir çok konuda anlaşmış ve transferi GAZPROM (Zenit in sponsoru + Ali Şen de bu firmanın Türkiye distribütörü) yani Ali Şen sponsorluğunda ve aracılığıyla gerçekleştireceklermiş...Zenit ve Fatih anlaştığı sırada, Fatih Fenerbahçe den önce tercihinin Trabzonspor olduğunu,öncelikle onlarla masaya oturmasını istemiş Zenit ten...Böylece Trabzonspor yönetimi de kaptanını fenerbahçeye kaptırmamak için bir yöneticisini bugün Petersburga gönderdi...

Birinci kaynaktan alınmış,kesin haberdir...Fatih in ilk tercihi kesinlikle Trabzonspordur...Maddi büyüklüğü karşılanabilirse Fatih Trabzonspor a gelecektir...Fenerbahçeye gitmek istemesi gibi bir şey söz konusu değil ancak bir mecburiyet olabilir...(Ali Şen- Gazprom olayı)

illaki biyere gidecek diye birşey yok... ya trabzon ya hiçç... gitmez gidemez gidersede kendi bilir. ama sanmıyorum gideceğini artık.

ozcan_asanoglu
17.08.2007, 16:52
Fatih şu an Trabzon'a ilaç gibi gelir...forvet, orta saha, sol, sağ nereye koyarsan koy..Başka transfere bile gerek kalmaz. belki sol tarafa olabilir.

Yönetim ne yapıp ne edip, sponsor mu bulur ne yapar Fatih'i bitirmesi lazım artık. yoksa hayatta bazen şartlar sizi sarıp sarmalar bi yere götürür, sıyrılamazsınız, Fatih fb.ye gider.

Yönetim bu işi halletsin de beceriksizlik zincirine bir son versin böylece.

Bence şu an hayati öneme haiz saatleri yaşıyoruz. belki de her an bir haber patlayacak...

Fatih'in dönmesi şehire, tribünlere hareket, ayrı bir çoşku takıma da motivasyon getirecektir.

ErayAkyüz
17.08.2007, 16:52
dCyTu_ZyU44

Yorum yok................

ah gidi faitihim sultanım bir daha gorcekmyiz seni o kürsüde ts için konusrken allah korusun ezikbahcenin kursusunde gormeyeleim seni dön gel yuvana seni sevioyoruzzz

Şahin Yılmaz
17.08.2007, 17:02
Gitse de kalsa da Trabzonspor a büyük emekleri geçmiş bir sporcu olarak kalması lazım anılarımızda.

Beni Kralın ezikbahçe ye gitmesinden çok, Ziya nın Trabzonspor dan uzaklaşması ilgilendiriyor. Herşeyin başlangıcı Ziya dan kurtulmakla olacağı kanısındayım.

Yasin N.
17.08.2007, 17:02
Trabzonspor yönetimi alabilirse Fatihi ancak o zaman bu takım şampiyon olur bence bu sene artık bize lazım olan tek şey Fatih. Gelirse kesin şampiyonuz.

Erkan
17.08.2007, 17:06
Trabzonspor yönetimi alabilirse Fatihi ancak o zaman bu takım şampiyon olur bence bu sene artık bize lazım olan tek şey Fatih. Gelirse kesin şampiyonuz.

gelirse 9 numara fatih tekke yazdiracagim yeni alacagim formama... sozz simdiye kadar hic isim yazdirmadim..

Şahin Yılmaz
17.08.2007, 17:08

Çok iyimsersin renkdaşım. Bir değil 2 Fatih gelse Takımın genel durumu ve oluşan şartlar göz önünde bulundurulduğu takdirde şampiyonluk şansımız %10 bile değil. Tabi ki şahsi fikrim bu.

O kadar çok sorunumuz varki. Kronikleşmiş durumda. Bunu futbolcu kalitesiyle çözmemiz şu an olası değil.

Yasin N.
17.08.2007, 17:13
Çok iyimsersin renkdaşım. Bir değil 2 Fatih gelse Takımın genel durumu ve oluşan şartlar göz önünde bulundurulduğu takdirde şampiyonluk şansımız %10 bile değil. Tabi ki şahsi fikrim bu.

O kadar çok sorunumuz varki. Kronikleşmiş durumda. Bunu futbolcu kalitesiyle çözmemiz şu an olası değil.

haklısın kardeşim ama şunuda düşünmek lazım takıma bir beyin geliyor, bir kaptan geliyor o zaman bu fırtınanın önünde ne ziya durabilir nede yönetim unutmaki rüzgarı arkasına alan bir gemiyi kimse durduramaz. işte o rüzgar biz taraftarlar o gemi Trabzonspor ve o geminin kaptanıda Fatih Tekke. Başarının formülü bu.

Vkgz
17.08.2007, 17:18

yok artık daha neler.. zamanında fatih vardı niye olamadık... abartmayın vakayı...

Mert M.
17.08.2007, 17:19
ah keşke gelse...

Murat Hızal
17.08.2007, 17:21
Taraftar dernekleri bir araya gelsin Fatih'in alınabilmesi için para toplasınlar:)

Bizde elimizden geldiği kadar yardım edelim camia belki bir araya gelir,hepimizi harekete geçirir.Üstümüzdeki ölü toprağını atmış oluruz.

Yasin N.
17.08.2007, 17:23
yok artık daha neler.. zamanında fatih vardı niye olamadık... abartmayın vakayı...
zamanında hiç bu kadar istekli zamanında hiç bu kadar ağır basmamıştı bu duygu ve ayrıca kalite anlamında şimdi daha iyiyiz bence. Sen umudunu kaybettiysen ona bi diyeceğim yok. Ben değil 25 45 sene sonra bilse olsak yine her sene olaçakmış gibi umutluyum.

anaras
17.08.2007, 17:37
zamanında hiç bu kadar istekli zamanında hiç bu kadar ağır basmamıştı bu duygu ve ayrıca kalite anlamında şimdi daha iyiyiz bence. Sen umudunu kaybettiysen ona bi diyeceğim yok. Ben değil 25 45 sene sonra bilse olsak yine her sene olaçakmış gibi umutluyum.

sen uzayda yaşıyosun galiba :)) aynen ziya gibi konuşmaya başladın :)) ya allahını seversen sen bu takımla bu yönetimle değil şampiyon olamayı kümede kal bensnin anlından öpeyim. sen böle mi takımı görüyosun :)) yazık valla

Serdar A
17.08.2007, 17:39
Gitmeyi aklından bile geçiriyorsa ufak büyük pürüzün önemi yok, bitmiştir bu aşk bizim için. Tarihimizde bir ilk daha yaşanacak o zaman, Trabzon taraftarının kralı ezeli düşmanımızın tiksinç formasını giyecek...

Bu tarihte bir ilk değil. Trabzondan kimler kimler istanbul formalarını giydi.

Trabzon eskiden bir oyuncusunu satar transferi futbolcu ödemelerini düzenler , ama takım sürekli güçlenirdi.
Sorun Fatihi satmak değil , Fatihin yerine oyuncu koyamamak.

Büyük Trabzon Fatih'e fener forması giydirmemek değil , Fatih bile o rezil formayı giyerken feneri eze eze yenmektir.

Oyuncular Trabzonspora ihtiyaç duyabilir , geri dönmeye yeniden doğmaya muhtaç olabilir . Ama Trabzon hiç bir zaman bir oyuncuya muhtaç kalamaz.

Şahin Yılmaz
17.08.2007, 17:45
[QUOTE=farabi;911731]Bu tarihte bir ilk değil. Trabzondan kimler kimler istanbul formalarını giydi.

Büyük Trabzon Fatih'e fener forması giydirmemek değil , Fatih bile o rezil formayı giyerken feneri eze eze yenmektir. Trabzon isminin başındaki BÜYÜK lafını buradan alır.

İmzamı atıyorum.

Yasin N.
17.08.2007, 17:47
sen uzayda yaşıyosun galiba :)) aynen ziya gibi konuşmaya başladın :)) ya allahını seversen sen bu takımla bu yönetimle değil şampiyon olamayı kümede kal bensnin anlından öpeyim. sen böle mi takımı görüyosun :)) yazık valla

arkadaşım siz nasıl Trabzonsporlusunuz siz nasıl bu renklere gönül vermiş insanlarsınız anlamıyorum. ettiğin laflar bu takımın büyüklüğüne yakışıyormu ne demek kümede kalmak ne demek hayal alemi bu takım şampiyon olduğu yılarda çokmu büyük paralar vardı kasasında çokmu zengin insanlar tarafından idare ediliyordu yabancı yıldızlarımı vardı. bırakın Allah aşkına biraz takımınıza sahip çıkın biraz inanın tuttuğunuz takıma sizde inanç kalmamış, haklısınız bende yönetimi ve Ziya doğanı istemiyorum adamlardan bende bıktım ama gitmiyorlar gitmiyorlar gitmiyorlar ve onlar gitmiyor diye bu takımı sahipsiz, hedefsiz ve aciz görmeye kimsenin hakkı yok. Benim yakın arkadaşlarım kardeşlerimde aynı şeyi söylüyor Ziya doğan ve yönetim varken bişe olmaz bizden. E arkadaş olur yada olmaz bu ayrı konu ama biz Trabzonsporlu olarak bu takımı desteklemek zorundayız. Taraftan hep iyi günde olacaksa hiç olmasın daha iyi. Yok kümeye düşecekmişin Unutmayınki Bu Formayı sahaya bırakın Yine Maç Kazanırız. Taraftarlık güvenle olur. Ben bu takıma güveniyorum. Yönetime ve Ziyaya değil.

BDiler61
17.08.2007, 17:53
arkadaşlar 1 haftadır ne gazete okudum ne televizyon seyrettim nede internete girebildim fatih olayı kpmuş burda onun dışında varmı bi gelişme

Mert67
17.08.2007, 18:15
arkadaşlar 1 haftadır ne gazete okudum ne televizyon seyrettim nede internete girebildim fatih olayı kpmuş burda onun dışında varmı bi gelişme
trabzonspor adına hiç bir değişiklik yok

Erkut Ay
17.08.2007, 18:18
nz
var benzin istasyonu ihalesi ertelenmiş ileri bir tarihe))))

SDanışmaz
17.08.2007, 18:20

Trabzon eskiden bir oyuncusunu satar transferi futbolcu ödemelerini düzenler , ama takım sürekli güçlenirdi.

Büyük Trabzon Fatih'e fener forması giydirmemek değil , Fatih bile o rezil formayı giyerken feneri eze eze yenmektir.

Oyuncular Trabzonspora ihtiyaç duyabilir , geri dönmeye yeniden doğmaya muhtaç olabilir . Ama Trabzon hiç bir zaman bir oyuncuya muhtaç kalamaz.

İyi güzel diyorsun ama basa basa ben TRabzonsporLuyum diyen bir futboLcunun göz göre göre fbye gitmesini kaldıramıyorum :(

Serdar A
17.08.2007, 18:21
Arnavutlukla özel maç yapacak olan Ümit Milli Takımımızın aday kadrosu açıklandı.

Ünal Karaman yönetimindeki Ümit Milli Takım 22 Ağustos’ta Arnavutluk’la deplasmanda özel bir maç oynayacak. Elbasan Stadı’nda oynanacak karşılaşma saat 17.00’de başlayacak. Ümit Milli Takım 19 Ağustos Pazar akşamı saat 18.00’de Ataköy Crowne Plaza Oteli’nde toplanacak.

20 Ağustos Pazartesi sabahı saat 08.15’te Arnavutluk’a hareket edecek Milli takım Pazartesi ve Salı günleri saat 17.00’de iki antrenman yapacak. 22 Ağustos günü oynanacak maçın ardından Millilerimiz 23 Ağustos Perşembe sabahı saat 10.00’da yurda dönecek.

Ümit Milli Takım’ın kadrosunda şu oyuncular yer alıyor:

UĞUR UÇAR, FERHAT ÖZTORUN, MEHMET TOPAL, MEHMET GÜVEN (GALATASARAY A.Ş), ORHAN ŞAM, MURAT KALKAN(GENÇLERBİRLİĞİ OFTAŞ), SERDAR KURTULUŞ, SERDAR ÖZKAN, İBRAHİM KAŞ (BEŞİKTAŞ A.Ş), EDİZ BAHTİYAROĞLU, ÖZER HURMACI (ANKARASPOR A.Ş), ERAY BİRNİCAN (KONYASPOR), UFUK CEYLAN (VESTEL MANİSASPOR), KAZIM KAZIM, İLHAN PARLAK (FENERBAHÇE), ERGİN KELEŞ (TRABZONSPOR), NURİ ŞAHİN (FEYENOORD), ZAFER YELEN (HANSA ROSTOCK), MEVLÜT ERDİNÇ (SOCHAUX), CANER ERKİN (CSKA MOSKOVA), CEYHUN GÜLSELAM (UNTERHACHING), CEMİL VATANSEVER (İSTANBULSPOR A.Ş), ONUR RECEP KIVRAK (KARŞIYAKA)

-------------------
Geleceğin milli takımı . Şu listeden üç dört oyuncuyu
kadromuza katabilseydik süper olurdu.

Kadir
17.08.2007, 18:33
hansa rostock daki zafer yelen çok yetenekli bi oyuncu geleceğim yıldırayı :D

Kadir
17.08.2007, 18:37
Yönetim ne yapıp ne edip, sponsor mu bulur ne yapar Fatih'i bitirmesi lazım artık.

evet ya bu sponsorlar bi bize çalışmıyo heralde bjk gese transferleri sponsor ile yapıyo bizde koca transfer döneminde 2.lig den nadnan,kelepir serkan ve erciyesden jabiyi aldık.

şu fatihi alsınlar transferi kapatsınlar yeter ;)

iş adamı başkan iş yapda görelim :confused:

Vkgz
17.08.2007, 18:47
Bi kere bize geleceğini sanmam .. sonuçta ne uefa var ne şamp ligi. ama artık fenere gideceğinede inanmıyorum

futbalski60
17.08.2007, 18:48
zenitten gideceği garanti artık kadro dışı kaldı

Ali İhsan
17.08.2007, 18:50

Geçen seneki komplo teorilerinde bu Gazprom olayı geçiyordu zaten Fatih'in Türkiye'den başka takımla anlaşamama süresi dolar dolmaz hemen gelecek olması ilginç... Hülleydi yani bunlar. Arabasının falan kurşunlanması da tezgahtır o zaman...

futbalski60
17.08.2007, 18:54
hüsayinle,gökdeniz milli takım aday kadrosunda bu arada

Vkgz
17.08.2007, 19:02
zenitten gideceği garanti artık kadro dışı kaldı

hani yok oyle bi haber.... uefa maçında oynamamasından bahsediyorsan o kadro dışı değil... ama yeni bi gelişme varsa bilmiyorum

futbalski60
17.08.2007, 19:06
şampiyonlar liginde oynama içink hocasından böle bi izin almış o da kadro dışı bırakmış demek ki fatih tekke şmpiyonlar liginde oynayan bi takımla görüşme yapıyo ve büyük ihtimal de anlaşacak burdan bu çıkar

Travelair
17.08.2007, 19:08
Fatih bizden başka bir takımda oynayamaz yapı olarak. Bizim de Prica'ya 500bin € fazla veremezken Fatih'e nasıl o fiyatları çekeceğiz? Bence satın almak yanlış olur, kiralamada ısrar edilmeli

ts.titan
17.08.2007, 19:26
yaw bilemiorum umarim dogru deildir bu soylentiler fatih fenere gitmesin yaw

futbalski60
17.08.2007, 19:28
1 yadır darbe üstüne darbe alıyoz taraftar olarak Allah sonumuzu hayır etsin

Özkan Erdem
17.08.2007, 19:36
Fatih Tekke A milli takım kadrosunda yok. Muhtemelen bu sakatlık haberleri doğru. Ayrıca Zenith'in UEFA kupası maçında Fatih ile beraber 4 as oyuncusu daha kadroda yoktu. Bilginize.

Uğur Gündüz
17.08.2007, 19:46
Zamanında " Fenerde oynayacağıma ayağım kopsun " diyen biri , ya Fenere gitmesin ya da böyle laflar etmesin.

FB'ye gelirse çok gözümden düşecek çok..

SERDAR-61
17.08.2007, 19:48
Fatih Tekke sonuçta TRABZONSPORDA top oynamış gol kralı olmuş ve son yıllarda türkiyemizin yetiştirdiği en iyi hucüm oyuncularından biridir.Eğer gitmek isterse varsın gitsin buna kimse karşı çıkamaz sonuçta kararı kendisi verecek.Bu takımda nice efsaneler gelip geçmiştir.bu gelip geçen efsaneler KARADENİZ FIRTINASI ve TÜRKİYENİN 4 BÜYÜK klübunden birini yaratmıştır.Sonuç olarak efsaneler gelip geçici KALICI OLAN TRABZONSPOR un kendisi olmuştur.Bu nedenle giden gitsin ya da gelen gelsin TRABZONSPORUMUZA BU ZOR GÜNLERDE SAHİP ÇIKALIM.

SERDAR-61
17.08.2007, 19:49
Fatih Tekke TRABZONSPORDA top oynamış gol kralı olmuş ve son yıllarda türkiyemizin yetiştirdiği en iyi hucüm oyuncularından biridir.Eğer gitmek isterse varsın gitsin buna kimse karşı çıkamaz sonuçta kararı kendisi verecek.Bu takımda nice efsaneler gelip geçmiştir.bu gelip geçen efsaneler KARADENİZ FIRTINASI ve TÜRKİYENİN 4 BÜYÜK klübunden birini yaratmıştır.Sonuç olarak efsaneler gelip geçici KALICI OLAN TRABZONSPOR un kendisi olmuştur.Bu nedenle giden gitsin ya da gelen gelsin TRABZONSPORUMUZA BU ZOR GÜNLERDE SAHİP ÇIKALIM.

futbalski60
17.08.2007, 19:51
alex de bu çocuğun yakasını bırakmadı yaa illla fatih fatih ziconun da aklını çelmiş

ShadoW
17.08.2007, 19:55

İmzalıyorum aynen...

Erdal
17.08.2007, 20:02
anladığım kadarı ile bizimkilerin planı kiralamaktı ...araya fb girince plan bozuldu .. 5 milyon nerden bulunup verilecek ..satarken aldığımız paralar da başkanın cerrahçılık oynaması ( neşter vurmuştu ya) iiçin, yöneticilerin ve ( veya) başkanın yanındaki çalışanların transferden "zevk "almaları için kullanıldı .....

futbalski60
17.08.2007, 20:06
başkanın ülkerle arasının ne kadar iyi olduğunu hepimiz biliyoruz arya sponsor sokabilip alırdı

Fatih
17.08.2007, 20:08
fatih tekke türkiyeye geri dönmek istiyosa vereceksin parayı geri alacaksın bu kadar basit

Erdal
17.08.2007, 20:09
başkanın ülkerle arasının ne kadar iyi olduğunu hepimiz biliyoruz arya sponsor sokabilip alırdı

:)) Başkan en son ne zaman araya birini sokup TRABZONSPOR için birşeyler yaptı.?? ortada ihale mi varki araya birini koysun? ...

Emirhan Makul
17.08.2007, 20:43
http://image.haber3.com/spor3/haber/106717.jpg
Trabzon da Tekke için devrede
F.Bahçe'nin Fatih Tekke transferinde önemli bir yol kat etmesi Trabzonspor'u da harekete geçirdi.

17 Ağustos 2007 15:19

Trabzonsporlu bir yönetici Rusya'ya giderek Zenit kulübünün yöneticileriyle Fatih Tekke transferi için masaya oturdu. Trabzonspor'un Fatih Tekke'nin bonservis bedeli için Zenit kulübünden indirim istediği öğrenildi.

Ligtv.com.tr

irfanb
17.08.2007, 20:49
Fatih`i satin alacak paramiz yoksa veresiye oynatalim. :)

Erkan
17.08.2007, 20:54
kimse bize sponsorluk yardimi yapmaz, fener isin icinde cunku.... Dusunsenize X sponsor yardim etti Trabzonspor fatihi fenerin elinden kapti.... Trabzonsporun kac taraftari var? Fenerin kac var? + boyle bir durum olmassa bile bizim yonettim beceremez sponsor anlasmasini..

Emirhan Makul
17.08.2007, 20:58
benzinliği zenite verelim ne olacak ki hem bende kartaldayım valla 2 aramız var benzini ordan alırız müşteri bile bağlarımm

Erkan
17.08.2007, 21:01
keceliyle takas yapalim fatihi... bursaya attigi golu klip yapalim youtube e koyalim nasil?

Emirhan Makul
17.08.2007, 21:02
keceliyle takas yapalim fatihi... bursaya attigi golu klip yapalim youtube e koyalim nasil?

oda olur bak ama top sürüp ortayı tribünlere attığı görüntüleri bulursalar ne olur

Vkgz
17.08.2007, 22:37
hadi prica gelde bizi kurtar şu umuttan

poetricus
17.08.2007, 23:56
Sonra da bizi Prica'dan kurtaracak biri lazım.

ErtuGrul
17.08.2007, 23:57
Pricanin menejeri kimdi bu ara? sakin kankalardan biri olmasin?

Vkgz
17.08.2007, 23:57
Sonra da bizi Prica'dan kurtaracak biri lazım.

ya gelsinde bi değişiklik olur işte...

Emirhan Makul
18.08.2007, 00:27
ya prica transferi bitti ya fatih tekke geliyo ne pricası

milan_stephanov
18.08.2007, 00:29
biraz önce Fatih Tekke hakkında sizleri üzecek bir haber aldım..

Fatih Tekke şu andan itibaren Fenerbahçe'nin resmi futbolcusudur.. Fenerbahçe, Fatih'le bir hafta öncesinden anlaşmıştı zaten.. bugün akşam saatlerinde de Zenit'le 6 Milyon Euro'ya anlaşmaya vardılar.. bugün yarın açıklanacak transferi.. gelecek hafta içinde de Fatih resmi sözleşmeye imza atacak..

kaynak falan sormayın.. bu kesin bir bilgidir transfer açıklanınca görürsünüz..

geçmiş olsun diyorum herkese..

Özkan Erdem
18.08.2007, 00:30
Fatih'e geçmiş olsun diyorum bende.

Fatih
18.08.2007, 00:32

Fatih Tekke şu andan itibaren Fenerbahçe'nin resmi futbolcusudur.. Fenerbahçe, Fatih'le bir hafta öncesinden anlaşmıştı zaten.. bugün akşam saatlerinde de Zenit'le 6 Milyon Euro'ya anlaşmaya vardılar.. bugün yarın açıklanacak transferi.. gelecek hafta içinde de Fatih resmi sözleşmeye imza atacak..

bu haber doğruysa ne fatih tekke trabzona gelebilir ne de nuri albayrak

zafer6161
18.08.2007, 00:33

Albayrak:-FATİH TEKKE TRANSFERİ-
"Taraftar Fatih'i istiyor tabii ki. Bu doğal bir şey. Biz de kendi mali durumumuza göre, karşı takımın isteğine göre bunu değerlendiriyoruz, gerekli görüşmeleri yapıyoruz"

demekki daha bitmemiş

Emirhan Makul
18.08.2007, 00:33
sayın milan sitephanovv isimli üye nereden aldın bu bilgiyi söyleyebiirmiyimm ya germe bizi uyuyama bu gece yaaa başkan halledecez dedi görüşmelerimiz sürüyor dedii olamaz böyle bişe

milan_stephanov
18.08.2007, 00:35
sayın milan sitephanovv isimli üye nereden aldın bu bilgiyi söyleyebiirmiyimm ya germe bizi uyuyama bu gece yaaa başkan halledecez dedi görüşmelerimiz sürüyor dedii olamaz böyle bişe
Fenerbahçe yönetimine çok yakın bir kişiden.. isim veremem maalesef..

sbay
18.08.2007, 00:35
fatih formayı giymeden imzayı atmadan hiç bir bilgiye inanmam...

Emirhan Makul
18.08.2007, 00:37
bende inanmam da fatihi o takımda izlemek istemiyoru yaa

ya sesimi duyuyun mu nuriiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii iiiiiiiiiiiiii alo nuriiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

benzinliğiiii zenite verrr fatihi allllllllllllll nuriiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

milan_stephanov
18.08.2007, 00:38
arkadaşım verdiğim bilgi kesin bir bilgidir..

A.Alper
18.08.2007, 00:39
hadi prica gelde bizi kurtar şu umuttan

Umut sana ne yaptı?Transfer başlığı değil mi burası buradan futbolcu gönderme isteklerimizi mi yazıyoruz?

Emirhan Makul
18.08.2007, 00:40
ya azrail gibisin abi yaa nerden kötü haber tez gelirmiş ama yinede ümit kesilmez be abii bişe olur gelmez belkii biz beklemeye devam edeceğiz kralıı

A.Alper
18.08.2007, 00:40

Yukardan mı geldi bu bilgi yoksa?

lazooo28
18.08.2007, 00:41

vallahi ne yalan söyliyim görmeden bende inanmam

Emirhan Makul
18.08.2007, 00:42
yanii milan stephanov abii fatihe slogan yapmaya hazırlanalım diyosun yanii ne hallere geldik ya hülleye geldik galibaaa

lazooo28
18.08.2007, 00:43
gerci haber neredeyse bir haftadir gündemde ve fb den herhangi bi yalanlama falan da gelmedi..sitelerindede bisey yazmiyor insallah sallama haberdir vallah

Emirhan Makul
18.08.2007, 00:44
yav ne kadar kalbimizi kazanmış yaa sakat bir futbolcu için ne kadar streslere giriyoruz

Fatih
18.08.2007, 00:44
eceli gelen köpek cami duvarına işer hesabı olmaz inş.

Laz_61
18.08.2007, 00:45

kardesim sen fenerlimisin...yönetimden almis..millete germe burda stichus gibi...baskan zorluyoruz diyor sen kesin anlasti diyorsun ..birak milletli germeyi burda..

alpi53
18.08.2007, 00:46
yanlis yapiyorlar.. yazmayacam diyom ama .. yanlis yapiyorlar.. tekke en az senin kadar benim kadar trabzonludur vefener de top oynamaz, sen oynarmisin ben oynamam,,,
o forma yakismaz sultanimiza,
akin abim derki fatih sen ben gibi delikanli adamdir 1 . lig de top oynarken mahalleden arkadasinin kavgasina giderdi diyo o adam fenerden senden benden cok nefret eder diyodu ..
akin abim yalan solemez.

Özkan Erdem
18.08.2007, 00:47
yanlis yapiyorlar.. yazmayacam diyom ama .. yanlis yapiyorlar.. tekke en az senin kadar benim kadar trabzonludur vefener de top oynamaz, sen oynarmisin ben oynamam,,,
akin abim derki fatih sen ben gibi delikanli adamdir 1 . lig de top oynarken mahalleden arkadasinin kavgasina giderdi diyo o adam fenerden senden benden cok nefret eder diyodu ..
akin abim yalan solemez.

Bu akın abin bizim paf takımından F.Tekke'nin kankası akın mı?

Fatih
yaw iyide biyandan da gökdeniz anlaşmadı mı fenerle daha önce fatih tekke formalite olsa da görüşmedi mi

milan_stephanov
Yukardan mı geldi bu bilgi yoksa?
kardeşim laflarına biraz dikkat et..

Fatih Tekke artık Fenerbahçe'nin futbolcusudur.. bugün yarın açıklanacak..

Emirhan Makul
akin abim yalan solemez.

valla milan stephanov öyle dedi biz bişe demedik abii bilgi almışşş

alpi53
18.08.2007, 00:48
Bu akın abin bizim paf takımından F.Tekke'nin kankası akın mı?

bilmiyorum kankasi mi da paf takimda oynadigini biliyodum mersin turizm de beraber okuyoduk

Fatih
18.08.2007, 00:50
kardeşim laflarına biraz dikkat et..

Fatih Tekke artık Fenerbahçe'nin futbolcusudur.. bugün yarın açıklanacak..

sen baya da heveslendin ama inş hevesin kursağında kalır;)

milan_stephanov
kardesim sen fenerlimisin...yönetimden almis..millete germe burda stichus gibi...baskan zorluyoruz diyor sen kesin anlasti diyorsun ..birak milletli germeyi burda..
doğru söyleyeni 9 köyden kovarlar demişler..

Emirhan Makul
ya ben gerildimm çok galibiyeti bile kutlayamıyorum

Fatih
18.08.2007, 00:51
ula feneri de büyük yazıyo provakatör müsün nesin

milan_stephanov
sen baya da heveslendin ama inş hevesin kursağında kalır;)
biraz daha açarmısın ? Fenerbahçe'lisin mi demek istiyorsun bana ?

alpi53
aha burda firtina gelecek millet su ekmek depoluyo evini pencerelerini cakiyo benim elimden bisey gelmiyo sultan fenere gitti dediklerinden beri iciyorum galiba su kasirga dean midur nedur gelur beni alir geturur..

Emirhan Makul
sakin olalım abiler yaa

A.Alper
18.08.2007, 00:52
Yani bilmiyorum ben öyle düşünüyorum...

UUUFFF kavgada söylenmez :D Ya lütfen bırakın bunları...

Fatih

mi yi kaldır masken düştü:cool:

OFLU
Fenerbahçe yönetimine çok yakın bir kişiden.. isim veremem maalesef..

Bende Fatihin 1 hafta önce yönetime yakın bi ağabeyimize beni alsınlar başkanla aram iyi bonservisimdede kolaylık yaptırırım dediğini ve bizimkilerin beklemesi için Fatihe talimatta bulunduklarını bilginize sunarım.. Hatta ve hatta bundan yaklasık 6-7 hafta önce Bodrum Club Kadıkale Resort hotelde tatilimi birlikte yaptığım Gökdenizle ve genel müdür ve ortaklarının da Trabzonlu oldugu bu otel içinde gelişen bi muhabbet sırasında Gökdenizinde Fatih olayını doğruladığını ve klüb yönetiminin akıllı olması halinde Fatihin Trabzona imza atacağını biliyormuydunuz?

lazooo28
18.08.2007, 00:53
Bende Fatihin 1 hafta önce yönetime yakın bi ağabeyimize beni alsınlar başkanla aram iyi bonservisimdede kolaylık yaptırırım dediğini ve bizimkilerin beklemesi için Fatihe talimatta bulunduklarını bilginize sunarım.. Hatta ve hatta bundan yaklasık 6-7 hafta önce Bodrum Club Kadıkale Resort hotelde tatilimi birlikte yaptığım Gökdenizle ve genel müdür ve ortaklarının da Trabzonlu oldugu bu otel içinde gelişen bi muhabbet sırasında Gökdenizinde Fatih olayını doğruladığını ve klüb yönetiminin akıllı olması halinde Fatihin Trabzona imza atacağını biliyormuydunuz?

agzindan bal damliyo be bilader ;-)

ibrahim tolgun
18.08.2007, 00:54
fatih tekke fener forması giyecek,inşallah yalandır arkadaşlar:(

milan_stephanov
hepinize iyi geceler arkadaşlar.. ben aldığım bilgiyi size söylemiştim.. Fatih Tekke'ye olan öfkenizi benden çıkartıyorsunuz.. şunu da belirteyim ben Fenerbahçeli değilim..

alpi53
haftanin sadece bir gunu calismam , trabzonun maci oldugu gun milyar verseler gitmem ise. firtina geliyo elektrik ,internet su olmuyacak maclarin haberlerini nerden alacam,,
belkide iyi olacak sultanin fener formasi giydigini gormeyecem,
insallah su alir goturur bu adayi da geberir giderim sultani sari lacivert gormem.

Emirhan Makul
18.08.2007, 00:55

ağzına kurbannn bee

macka61
18.08.2007, 00:56
fatih imza atmadan ben inanmam geçen senede habertürkte flaş flaş fatih fenere gitti diye alt yazı geçmişlerdi ama gördük daha hiç bir şey belli değil

Fatih
18.08.2007, 00:56
hepinize iyi geceler arkadaşlar.. ben aldığım bilgiyi size söylemiştim.. Fatih Tekke'ye olan öfkenizi benden çıkartıyorsunuz.. şunu da belirteyim ben Fenerbahçeli değilim..

o ismini kesinlikle veremicen arkadaşın gürcan bilgiç olmasın :D

Özkan
18.08.2007, 00:57
Eğer Fatih Tekke fenerbahçeye giderse elimizden gelecek tek şey Hasan Üçüncü ve Ayman'ı göreve çağırmak olacak.

milan_stephanov
18.08.2007, 00:58
o ismini kesinlikle veremicen arkadaşın gürcan bilgiç olmasın :D
hayır değil..

Emirhan Makul
18.08.2007, 00:59
gürcan bilgiç

kim abii bu

alpi53
abdest alayim kafama sıkın..
bu adam fenere gidip duzenin adami olurmu?
soruyorum...

Fatih
hayır değil..

altan tanrıkulu o zaman:confused:

milan_stephanov
18.08.2007, 01:00
altan tanrıkulu o zaman:confused:
abi söyleyemem..

Emirhan Makul
yok ziya şengül

Özkan Erdem
bilmiyorum kankasi mi da paf takimda oynadigini biliyodum mersin turizm de beraber okuyoduk

Sebatta oynamışmı peki?

Emirhan Makul
18.08.2007, 01:01
ya ne olur söylesen ya bak yatacam yatamıyorum

alpi53
18.08.2007, 01:01
sanmiyorum 95 te mersin turizm e girmisti ,, akin kurt

Selman
18.08.2007, 01:02
Beyler konu başlığı 2007 - 2008 | Trabzonspor Transfer Dosyası.Lütfen!

Fatih
abi söyleyemem..

iyi aklından da bi sayı tut onu da tahmin edelim gece vakti

alpi53
gecenlerde barcelona macini izliyoduk o macta top topluyodum diyodu..

Emirhan Makul
18.08.2007, 01:04
Beyler konu başlığı 2007 - 2008 | Trabzonspor Transfer Dosyası.Lütfen!

abi fatih tekke denilen futbolcuda bizlen anılıyor yapma bizde onu tartışıyoruz işte

alpi53
18.08.2007, 01:06
beyler sadece bisey diyecem ben rizeliyim trabzonsporluyum ..
benim su ana kadar izledigim tekke bizmi sultanimiz fener formasi giymez degil para dunyayi verseler yine giymez o formayi ,,
egerki fatih tama deseydi fener degil 7 milyon 17 milyonda verirdi ve bu transfer aciklanirdi ama sultan ben fenerde oynam dedi bi kere o kadar..

Selman
18.08.2007, 01:07
abi fatih tekke denilen futbolcuda bizlen anılıyor yapma bizde onu tartışıyoruz işte

Siz adamı sıkıştırıyorsunuz ki kaynağın neresi diye:)

Bende yazdım arka sayfalarda.Fatih fenere gitmez.Kaynağım da Fatih'in ta kendisidir...Daha önce söylemiş olduğu bir lafı yiyecek adam değildir Fatih Tekkke...

Özkan Erdem
18.08.2007, 01:08
Ya hayırlısı olsun arkadaşlar, ne yapalım yani. Giderse Fatih'in gittiğine değil onu bu kadar sevdiğimize yanarım. Burada konuşmakla da birşey çözüleceği yok, arkadaş demiş bugün yarın açıklanır diye. Bekleyip görelim, galip geldiğimiz bir gecede bunun derdine düşüp kahrolmanın alemi yok.

Emirhan Makul
18.08.2007, 01:10
abiii valla anlaştı diyen üyeler var bizde galyana geldik pardon selman abii

ibrahim tolgun
18.08.2007, 01:10
ben bu halimle düşünüyorum da?nasıl gidersin fenere,sende fatih tekkesin fenere nasıl gidersin? genclerbirligine gitse sesimi bile cıkarmam fener bu yaaaa rum takımından ne hayır gelir adama biadaha trabzonun maclarınıda izlemm insanı sogutuyolar

ilhan
18.08.2007, 01:14
Ya ben adı fenerbahçe olan eziklere 365 gün küfür edebiliyorum. Küfürü sevmesem de bir yerde patlak veriyorlar basıyorum kalayı. Fatih öyle bir takıma gitmez.

Gitmez, gitmez..

AYYILDIZ
18.08.2007, 01:19
Bu yonetim yonetimse Fatihe parayi basip alir borc falan dusunmez Nuri ALBAYRAK bu taraftarin gozundeki imajini duzeltebilmesi icin bu transfer sart yoksa isler kotu giderse Aralikta bi kendine oy atar

karayamayman
18.08.2007, 01:20
Fatih fenere giderse çok değil 3-5 yıl sonra başlayacak olan aktif sporculuk yaşamı sonrası kariyerini tehlikeye atar.

Abdullah ve Ogün fenere gittiler ve bu takıma uzun bir süre sonra şampiyonluk kazandırdılar. Ama şimdi yüzlerine ne fener, ne Trabzonspor bakıyor. Ne İsa'ya ne Musa'ya yaranamadılar.

Fatih kendisine yakışanı yapsın, Trabzonspor'da hem teknik direktör hem yönetici olarak parlak bir kariyeri olur.

Karar onun, o formayı kendine yakıştırıyorsa yolu açık olsun ama Trabzonspor'dan geçmesin.

Laz_61
18.08.2007, 01:27
beyler sadece bisey diyecem ben rizeliyim trabzonsporluyum ..
benim su ana kadar izledigim tekke bizmi sultanimiz fener formasi giymez degil para dunyayi verseler yine giymez o formayi ,,
egerki fatih tama deseydi fener degil 7 milyon 17 milyonda verirdi ve bu transfer aciklanirdi ama sultan ben fenerde oynam dedi bi kere o kadar..

ay senin agzini yiyeyim ya..gitmez o kadarrr...o bizim kaptanimiz..

MahmutHSO
18.08.2007, 01:39
Ben Fatih in fenere gideceğine hiç ihtimal vermiyorum

futbalski60
18.08.2007, 01:40
bence de ya fenere gitmiycek kesin bi haber çıkmıyoki medya fenerin elinde tabi fenerde diyo.Trabzonspor da devredeyse benim bildiğim fatih paraya bakmaz ve hatta bonservisindeki açığı da kapatıp fener yerine trabzonu secer

AYYILDIZ
18.08.2007, 01:40
eger bu klup 6 milyon euro veremiyorsa Nuri Albayrak yerine klubu bende yonetirim hatta daha iyi yonetirim 2 yildiz sozu verdi satmadigi adam kalmadi sonra guya bizi kandirdi Aralik gel artik

Laz_61
18.08.2007, 01:41
ulan 1 derece yakin akrabam ölse bu kadar koymaz bana ama tekke fenere giderse cok üzülürüm cok...

Ali İhsan
18.08.2007, 01:45
eger bu klup 6 milyon euro veremiyorsa Nuri Albayrak yerine klubu bende yonetirim hatta daha iyi yonetirim 2 yildiz sozu verdi satmadigi adam kalmadi sonra guya bizi kandirdi Aralik gel artik

Fatih fenere giderse fenerde coşacağı için değil kendime fenerden teklif gelse kesin gitmem diye garanti veremem belki ama onun için verdim, her yerde etrafımda fenerli dolu alırsınız üçün birini dedim, o güveni veren Fatih giderse en çok ona olan güvenime üzülürüm. Yoksa Fatih'e 6 milyon avro verilmesine karşıyım. Fatih Rusya'da değerini düşürdü, ama gelse yine bizdeki herkesten iyi oynar. Fener'in oyununa gelip Fatih'e çok fazla bonservis verirsek zaten batmakta olan gemiyi çökertiriz... O yüzden Fatih ya bize adam gibi bir paraya gelsin, ya da Türkiye harici başka bir takıma gitsin... Fenere asla...

AYYILDIZ
18.08.2007, 01:45
Bize forvet sol kanat acilen lazim yoksa durum kotu bari necatiyi alsalar solada genclerbirliginde engin iyi olur bence Fatih gitti artik Sultan dedigimiz adamin fenere gitmesini duymak yikiyor adami yaziklar olsun sana yonetim

Drizzts
18.08.2007, 01:53
F.Bahçe'de formül arayışları!

Fenerbahçe'de Fatih Tekke zirvesi yaşanıyor. Forvet arayışlarını sürdüren Fenerbahçe Zenit'te forma giyen Fatih Tekke de karar kıldı. Fakat Fatih Tekke'nin bonservisi el yakıyor. Bu yüzden Fenerbahçe transferi ağırdan alıyor.

LİG TV'den Yılmaz Dirim'in haberine göre Zenit'te beklenen performansı gösteremeyen Fatih Tekke'nin Türkiye'ye gelmek istediği öğrenilirken ilk tercihinin de Fenerbahçe olduğu belirtildi. Zenit ise bu transfere sıcak bakmıyor. Zenit kulübü Fatih'in serbest kalabilmesi için kendisinden 7.6 milyon dolar getirmesini istiyor. Fenerbahçe ise bu bedeli vermek istemiyor. Kulüple görüşmeler devam ederken Fenerbahçe formül aramaya devam ediyor. 2010 yılına kadar Zenit ile sözleşmesi devam eden Fatih Tekke'nin eğer transfer hemen gerçekleşmezse ya Ocak ayında yada sezon sonunda Fenerbahçe'ye gelmesi bekleniyor.
Öte yandan Zenit teknik direktörü Dick Advocaat'ın Zenit'in UEFA Kupası'nda Moravce ile yaptığı maçta Fatih Tekke'yi kadroya almaması bu iddiaları daha da kuvvetlendirdi. Fakat bir yanda da Advocaat'ın Fatih Tekke'nin yanı sıra 5 as futbolcuya da kadroda yer vermemesi akıllarda soru işareti yarattı.

AYYILDIZ
18.08.2007, 02:05
O kim?....

Kardes Fatih fenere gitmez demistin millet gitti diyor Trabzonda bu konu hakkinda kesin bisey soyleyen var mi baskan mactan sonra gorusmeler suruyo demisti

Drizzts
18.08.2007, 02:09
bence gitmicek değil.zenitin istediği parayı veremicek fener.parayı versin fatihle anlaştılar zaten.Fatihle antlaşmasalar bu kadar zenite bastırmazlar.Fatih orda mutlu değil trabzona dönmek istemiyor zaten kaçmak gitmek zorunda kaldı.Bu benim düşüncem fatih beyin olarak fenerde benim içinde bu saatten soınra gitmese bile inandırıcılığı kalmamıştır fatihin

Selman
18.08.2007, 02:25
Arkadaşlar lütfen bizler terbiyemizi bozmayalım.Kuş bunlar geldikleri gibi kanatlarını yolar dışarı atarız!

Selman
18.08.2007, 03:28
Tekke ezikbahçede diye diye ezikleri de foruma doldurttunuz yani:)

Buyrun arkadaşlar başlık tekrardan açılmıştır.

futbalski60
18.08.2007, 03:42
Fenerbahçe Asbaşkanı Mahmut Uslu, Rusya'nın Zenit takımında oynayan Fatih Tekke'nin transferi konusunda şu anda girişimlerinin bulunmadığını söyledi. Uslu şöyle konuştu: "F.Bahçe'nin şu an Fatih'le ilgili hiçbir transfer girişimi sözkonusu değildir. Bu iddiaların birkaç nedeni olabilir. Fatih'in, Rusya'daki F.Bahçe Derneği ile sıcak ilişkileri var. Menajerlerden de yayılmış olabilir. Fatih de Rusya'da mutlu olmadığını söylüyor. Benim bir arkadaşım vasıtasıyla transferin olması söz konusu değil. Aracılarla falan olmaz bu iş.
kaynak:habertürk.com

Hüseyin Çümen
18.08.2007, 03:46
Allah muhafaza fatih fenere gitse aramızda canına kıyacaklar var eğer gidecekse zaten bırakın gitsin nere gidiyorsa

fatih geçensene önüne gelen yere ben gidecem kimse beni tutamaz derken zaten bizim hayallerimizi süsleyen tekke olmadıını gösterdi

Canİlker
18.08.2007, 05:09
sivas maçındaki olaylar fatih tekke olayı bizim transferleri iyice unutturdu (olmayan transferleri)

agalarrr bizde hala tık yok millet ne alıyosa alsın biz kendi işimize bakalım

futbalski60
18.08.2007, 05:13
Fener'e geliyorum
"Fenerbahçe ile görüşmeler sonucunda anlaştım, hatta ön protokol bile yaptık. Salı ya da çarşamba günü Fenerbahçe'ye imza atmak için İstanbul'a geliyorum".

ACİLEN TOPLANDILAR
Bu sezonki süper transferleri herkesten önce tüm Türkiye'ye duyuran Fotomaç, Fenerbahçe'nin Fatih Tekke'nin transferinde imza aşamasına geldiğini de ilk yazan gazete (15 Ağustos) olmuştu. Fotomaç yine bir ilke imza atarak Fatih ile görüştü ve ilk ağızdan imza haberini aldı: "Fenerbahçe ile protokol http://ads.sabah.com.tr/adserver/view.ads?d2hhdD16b25lOjI1NyZhbXA7bj1hZjU3ODQ1NA%3D %3D (http://ads.sabah.com.tr/adserver/click.ads?n=af578454)imzaladım. Salı ya da çarşamba İstanbul'a geliyorum." Bu müthiş transfer haberinin ayrıntıları ise şöyle: Kontenjan nedeniyle yabancı forvet alamayan Fenerbahçe yönetimi, Belediye yenilgisi sonrası acilen toplandı.

sarman61
18.08.2007, 09:25
ZENİTLİ FUTBOLCUNUN MENAJERİ ÜSTÜNTAŞ TRANSFERDEKİ SON GELİŞMELERİ ANLATTI
Tekke gerçeği
"Galatasaray ve Trabzonspor'un teklifleri geri çevrildi". "Fenerbahçe Yönetimi henüz kulüple masaya oturmadı". "Ruslar, ya 7.5 milyon euro getir ya da sus dediler"
YUSUF KOBAL

Fenerbahçe'nin gündemini fazlasıyla meşgul eden Fatih Tekke'nin menajeri Özcan Üstüntaş son gelişmeleri sadece MİLLİYET'e anlattı.
Üstüntaş, Galatasaray'ın 20 gün önce Tekke'nin bonservisi için Zenit'e 4 milyon euro teklif ettiğini, Trabzon'un da bu oyuncuyu kiralamak istediğini; ancak iki kulübün de geri çevrildiğini söyledi. Menajer, ayrıca Fenerbahçe'nin, Zenit kulübüne henüz bir teklif getirmediğini de ekledi.
Rusya ekibinin, satmak istememesine rağmen, Fatih'in isteği üzerine 7.5 milyon euro karşılığında serbest bırakabileceğini açıkladığını da söyleyen Özcan Üstüntaş, Zenit'in ligde şampiyonluğu hedeflediğini vurguladı. Bu arada Zenitli yöneticilerin, Tekke'ye "Ya 7.5 milyon euro getir ya da ocak ayına kadar sus ve futbolunu oyna" mesajını verdiği de öğrenildi.

Tek forvet sıkıntısı
Fatih Tekke'nin en büyük sıkıntısının ise Fenerbahçe'de, Kezman'ınki ile aynı olduğu da ortaya çıktı. Milli futbolcunun, Hollandalı Teknik Direktör Dick Advocat'ın yönetimindeki Zenit takımında tek forvet olarak oynadığı için gol atmakta güçlük çektiği, bu nedenle takımdan ayrılmak istediği vurgulandı.
Türkiye ya da Avrupa'nın başka bir ülkesinde futbol yaşantısını sürdürmek isteyen Fatih Tekke'nin menajerliğini yapan Özcan Üstüntaş, oyuncusunun öncelikle Trabzonspor'a başvurduğunu tekrarladı: Üstüntaş şöyle devam etti:

İlk tercih Trabzon
"Elbetteki Türkiye'ye dönerse ilk tercihi eski takımı olacak. Ancak Trabzonspor 7.5 milyon euroluk bedeli ödemek istemedi. Kiralama istekleri de, Zenit kulübü tarafından kabul görmedi. Bu durumda Fatih için farketmez, Fenerbahçe ya da Galatasaray'da futbol yaşantısını sürdürebilir. Ancak şu ana kadar, Fenerbahçe'den hiçbir teklif gelmedi. Belki kulüp ile görüşüp sonra bize başvururlar. Çünkü Fenerbahçe'nin, sözleşmesi devam eden oyuncular konusunda hassasiyeti var ve önce kulübü ile görüşüyorlar. Ancak Zenit'e de böyle bir görüşme isteği gelmedi. Galatasaray'ın 4 milyon Euro'luk teklifi ise geri çevrildi".
Menajer, Zenit'in, Trabzonspor'a ödediği 7.5 milyon euro nakit bonservis bedelinin tamamını nakit olarak almadan Fatih'i vermeyeceğini de hatırlattı, "Ocak ayına kadar bu koşul dışında transfer gerçekleşmez. Fatih'in amacı para değil. Gerçekte Zenit kulübünden aldığı parayı başka yerde alamaz. Tek forvet olarak oynamak istemediği için ayrılmak istiyor" diye konuştu.
Üstüntaş, Fatih'in önceki günkü Avrupa Kupası maçında diğer dört önemli oyuncu ile birlikte forma giymediğini söyledi, bunun nedenini de Zenit'in sadece lig şampiyonluğunu düşündüğü için as oyuncularını dinlendirmesi olarak açıkladı.

milliyet.com

ÖmerFarukYılmaz
18.08.2007, 09:28
fotomaçın ben taa töbe töbe ulan zorla fenere imza attırcak fatihi

sarman61
18.08.2007, 09:38
Hani bir deli kuyuya bir taş atmış 40 akıllı bir araya gelmiş o taşı çıkaramamış Fatih olayı aynı bu misal.
Adamlar bir yalan ortaya atıyor sonra kendileride inanıyor.

_SeRKaN_
18.08.2007, 10:18
fotomaçın ben taa töbe töbe ulan zorla fenere imza attırcak fatihi

Al bendende o kadar böyle çizip karalamadan ne anlıyolar anlamıyorum şu basında adam akıllı yazan adam bulamayacakmıyız hep asparagas haberler şu haberler olduğu sürece elim gazeteye gitmiyo okumak için o kadar lanet ettim artık...

ErtuGrul
18.08.2007, 10:21
fenerbahceliler daha cok ziyaret eder oldu siteyi..belki imana gelirler..

eren_61
18.08.2007, 10:24
arkadaşlar artık bırakalım bu haberleri.haberler yalan belli.biz kendi transferlerimize bakalım.takım gerçekten yetersiz artık yönetimin bişeler yapması lazım.sesimizi duy ey basiiretsiz yönetim de transfer yap

Travelair
18.08.2007, 10:27
feybe'nin nasıl yollara başvurup Trabzonspor'u şampiyonluklardan ettiği belli. Fatih, emeği çalınanlar arasında sen de vardın. Oraya imza atmak zorunda bırakılabilirsin belki ama imza atarsan da tepki alacaksın bu belli

emre81
18.08.2007, 10:37
Bu takıma kesinlikle bir forvet ve sol kanat lazım Prica mıdır nedir alın işte şu adamı sola Engin'i hep söyledik ama o kadar bpnservis vcermez bizmkiler artık ona.

Erkut Ay
18.08.2007, 10:45
http://www.fotomac.com.tr/2007/08/18/im/0ECB179E0D2CCB478D07E93Eb.jpg http://www.fotomac.com.tr/i/1_pix_beyaz.gif http://www.fotomac.com.tr/i/1_pix_beyaz.gif http://www.fotomac.com.tr/i/_spacer.gif Fener'e geliyorum
"Fenerbahçe ile görüşmeler sonucunda anlaştım, hatta ön protokol bile yaptık. Salı ya da çarşamba günü Fenerbahçe'ye imza atmak için İstanbul'a geliyorum".

ACİLEN TOPLANDILAR
Bu sezonki süper transferleri herkesten önce tüm Türkiye'ye duyuran Fotomaç, Fenerbahçe'nin Fatih Tekke'nin transferinde imza aşamasına geldiğini de ilk yazan gazete (15 Ağustos) olmuştu. Fotomaç yine bir ilke imza atarak Fatih ile görüştü ve ilk ağızdan imza haberini aldı: "Fenerbahçe ile protokol http://ads.sabah.com.tr/adserver/view.ads?d2hhdD16b25lOjI1NyZhbXA7bj1hZjU3ODQ1NA%3D %3D (http://ads.sabah.com.tr/adserver/click.ads?n=af578454)
imzaladım. Salı ya da çarşamba İstanbul'a geliyorum." Bu müthiş transfer haberinin ayrıntıları ise şöyle: Kontenjan nedeniyle yabancı forvet alamayan Fenerbahçe yönetimi, Belediye yenilgisi sonrası acilen toplandı.

AYRILMAK İSTİYORUM
Sarı-lacivertliler toplantıda yıllardır peşinde oldukları Fatih Tekke için yeniden harekete geçme kararı aldılar. Bunun için de iki yönetici hemen Rusya'ya gidip Fatih Tekke ile bir araya geldi. Zenit'te mutsuz olduğunu her fırsatta dile getiren milli oyuncu, "Buradan ayrılmak istiyorum. Fenerbahçe'de de oynarım. Siz yeter ki kulübümü ikna edin" diyerek yöneticilere yeşil ışık yaktı. Hemen Fatih'in kulübü Zenit ile temasa geçen Fenerbahçeliler, Rus ekibinin 7.5 milyon euro'luk bonservis bedeli isteğiyle karşılaştılar.

YÖNETİCİLER GİDİYOR
Fenerbahçe ise 5 milyon euro teklif etti. Uzun pazarlıklar sonucunda sarılacivertli yönetim 6 milyon euro bonservis bedeli ödemeyi kabul edince taraflar el sıkıştı, Fatih ise senelik 2.5 milyon euro alacak. Bu gelişmelerden sonra Fatih, gazetemize bu transferi açıkladı. Milli oyuncu şunları söyledi: "Fenerbahçe ile protokol imzaladım. Salı ya da çarşamba İstanbul'a geliyorum." Fenerbahçe'nin yöneticileri pazartesi Rusya'ya gidecek ve küçük pürüzleri hallettikten sonra milli oyuncu ile İstanbul'a dönecek.

Fatih Tekke mutsuz
Milli futbolcumuz Fatih Tekke'nin menajeri Özcan Üstüntaş, gazetemize bu transferle ilgili çarpıcı açıklamalarda bulundu ve şunları söyledi: "Fatih Tekke geçtiğimiz ay, beni arayarak mutsuz olduğunu söyledi. Ben de Zenit Başkanı Kursenko'dan randevu aldım. Fatih ile birlikte Kursenko ile görüşerek, futbolcumuzun sorunlarını anlattım. Fatih'in takımda en çok para alan oyuncu olduğu için dışlandığını anlattım. Bu yüzden yararlı olamadığını söyledim.

Başkan Kursenko, Fatih'in bu sorunlarını çözeceğini söyledi. Ama aradan 20-25 gün geçmesine rağmen aynı sorunlar devam ediyor. Fatih Tekke orada çok mutsuz. Petersburg'daki sosyal hayata alışamadı. Yiyeceklerini bile Trabzon'dan gönderiyoruz. Zenit'ten ayrılmak istiyor." Üstüntaş, Fatih Tekke ile Fenerbahçe'nin yanı sıra Galatasaray ve Trabzonspor'un da ilgilendiği belirtti. Ancak Fenerbahçe bu iki kulüpten hızlı davranarak işi bitirmeyi başardı.

Travelair
18.08.2007, 10:47
Mehmet Çakır'ın bjk'ye transferi gündemde, Gökhan Güleç takasıyla

tsligenc
18.08.2007, 10:50
Hala Fatih Tekke diye bağıran tribünleri kınıyorum..

Fatih Tekke kesinlikle Trabzonsporumuzu satmıştır bizi Feneri altında ikinci sınıf bir takım yapmıştır.

Avrupa oynamak istiyorumm geyikleriyle Trabzon halkını uyutmuş hülle yöntemiyle o çok istedigi Fenerbahcesine kavusmustur.
Tebrikler
Ve siz de hala Fatih Tekkeyi koruyun
size de tebrikler!

Tangerine Dream
18.08.2007, 10:57
Arkadaşlar İstanbul medyasının haber bulamadıkça temcit pilavı gibi ısıtıp ısıtıp gündem oluşturduğu Fatih Tekke fenerde haberlerini lütfen ciddiye almayın.Ben Fatih'in döneceği yerin yine Trabzonspor olduğuna inanıyorum.

Harun-61
18.08.2007, 11:21
Ibo ve Ersan'in sakatliklari ciddi ise ani bir transfer gercekle$ebilir, ki gercekle$mesi lazim !!!

...

Vkgz
18.08.2007, 11:29
trübünler fatih tekke diye bağırarak trabzonsporumuzu rezil ediyorlar... köstek değil destek zamanı...

Kadir Aydın
18.08.2007, 11:31
Hala Fatih Tekke diye bağıran tribünleri kınıyorum..

Fatih Tekke kesinlikle Trabzonsporumuzu satmıştır bizi Feneri altında ikinci sınıf bir takım yapmıştır.

Avrupa oynamak istiyorumm geyikleriyle Trabzon halkını uyutmuş hülle yöntemiyle o çok istedigi Fenerbahcesine kavusmustur.
Tebrikler
Ve siz de hala Fatih Tekkeyi koruyun
size de tebrikler!

Ne adamlarsınız yaa... Wallahi anlamıyorum sizi(!) Veriyorlar size gazı ondan sonra bu hale geliyorsunuz. :)

28TS61
18.08.2007, 11:37
zaten ali sen zenitin sponsoru gazpromun %40 mi ne sahipti yanlis hatirlamiyorsam
bizi guzel oyuna getirdiler anlasilan

Kaan
18.08.2007, 11:49

http://www.ligtv.com.tr/uploads/news_manset_resim_2d_FatihTekke001.jpg

Sefaenes
18.08.2007, 11:56
ya bizi istemeyip o hasta takima giderse varsin gitsin ama unutmasinki taraftar bu konuyu asla affetmez. O da ozaman abdullah ve ogun gibi kaybolur gider. Hastalar onu kulandiktan sonra o iksi gibi tekmeyi yer. Bizi istemeyeni bizde istemiyoruz ileride

ÖmerFarukYılmaz
18.08.2007, 12:06
ya bizi istemeyip o hasta takima giderse varsin gitsin ama unutmasinki taraftar bu konuyu asla affetmez. O da ozaman abdullah ve ogun gibi kaybolur gider. Hastalar onu kulandiktan sonra o iksi gibi tekmeyi yer. Bizi istemeyeni bizde istemiyoruz ileride

gerçi abdullahın bir sçu yok biliorum ama genede ayağını denk alır umarım

yapmaz ole bişey ya

hasko582
18.08.2007, 12:25
Kluivert'te Süper Lig'de oynayacak!http://www.internetspor.com/v3/resim/haber/4838kluivert1.jpg18 Ağustos 2007 10:55

PSV ile yollarını ayırdıktan sonra serbest kalan Hollandalı yıldızın, Vestel Manisa'nın teklifine oldukça sıcak baktığı ve transfere her an nokta konabileceği öğrenildi. http://www.internetspor.com/v3/futbol/img/1x1.gif
Transferde bombayı patlatmak isteyen V.Manisa, dünyaca ünlü yıldız Patrick Kluivert'in peşine düştü..

Vestel Manisaspor gündeme bomba gibi düşecek bir futbolcuyu kadrosuna katmak üzere... Geçen yıl Denilson'u almak için büyük çaba harcayan Ege ekibi, bu sezon için de dünyaca ünlü yıldız Patrick Kluivert'ın peşine düştü.

Hollandalı yıldızın, Manisa'nın teklifine oldukça sıcak baktığı ve transfere her an nokta konabileceği öğrenildi.

Takıma etkili bir santrfor alınmasını isteyen teknik direktör Giray Bulak'ın da Kluivert'in alınması için ısrarda bulunduğu bildirilirken, Manisaspor Onursal Başkanı Ahmet Zorlu'nun da transferin bitirilmesini istediği gelen haberler arasında.

Tam 79 kez milli takım formasını giyen 32 yaşındaki futbolcu, uzun bir döneme damgasını vurmuş ve 2004'te milli takım kariyerini noktaladığını açıklamıştı.

Ali Özcan
18.08.2007, 12:38
ZENİTLİ FUTBOLCUNUN MENAJERİ ÜSTÜNTAŞ TRANSFERDEKİ SON GELİŞMELERİ ANLATTI
Tekke gerçeği
"Galatasaray ve Trabzonspor'un teklifleri geri çevrildi". "Fenerbahçe Yönetimi henüz kulüple masaya oturmadı". "Ruslar, ya 7.5 milyon euro getir ya da sus dediler"
YUSUF KOBAL

Fenerbahçe'nin gündemini fazlasıyla meşgul eden Fatih Tekke'nin menajeri Özcan Üstüntaş son gelişmeleri sadece MİLLİYET'e anlattı.
Üstüntaş, Galatasaray'ın 20 gün önce Tekke'nin bonservisi için Zenit'e 4 milyon euro teklif ettiğini, Trabzon'un da bu oyuncuyu kiralamak istediğini; ancak iki kulübün de geri çevrildiğini söyledi. Menajer, ayrıca Fenerbahçe'nin, Zenit kulübüne henüz bir teklif getirmediğini de ekledi.
Rusya ekibinin, satmak istememesine rağmen, Fatih'in isteği üzerine 7.5 milyon euro karşılığında serbest bırakabileceğini açıkladığını da söyleyen Özcan Üstüntaş, Zenit'in ligde şampiyonluğu hedeflediğini vurguladı. Bu arada Zenitli yöneticilerin, Tekke'ye "Ya 7.5 milyon euro getir ya da ocak ayına kadar sus ve futbolunu oyna" mesajını verdiği de öğrenildi.

Tek forvet sıkıntısı
Fatih Tekke'nin en büyük sıkıntısının ise Fenerbahçe'de, Kezman'ınki ile aynı olduğu da ortaya çıktı. Milli futbolcunun, Hollandalı Teknik Direktör Dick Advocat'ın yönetimindeki Zenit takımında tek forvet olarak oynadığı için gol atmakta güçlük çektiği, bu nedenle takımdan ayrılmak istediği vurgulandı.
Türkiye ya da Avrupa'nın başka bir ülkesinde futbol yaşantısını sürdürmek isteyen Fatih Tekke'nin menajerliğini yapan Özcan Üstüntaş, oyuncusunun öncelikle Trabzonspor'a başvurduğunu tekrarladı: Üstüntaş şöyle devam etti:

İlk tercih Trabzon
"Elbetteki Türkiye'ye dönerse ilk tercihi eski takımı olacak. Ancak Trabzonspor 7.5 milyon euroluk bedeli ödemek istemedi. Kiralama istekleri de, Zenit kulübü tarafından kabul görmedi. Bu durumda Fatih için farketmez, Fenerbahçe ya da Galatasaray'da futbol yaşantısını sürdürebilir. Ancak şu ana kadar, Fenerbahçe'den hiçbir teklif gelmedi. Belki kulüp ile görüşüp sonra bize başvururlar. Çünkü Fenerbahçe'nin, sözleşmesi devam eden oyuncular konusunda hassasiyeti var ve önce kulübü ile görüşüyorlar. Ancak Zenit'e de böyle bir görüşme isteği gelmedi. Galatasaray'ın 4 milyon Euro'luk teklifi ise geri çevrildi".
Menajer, Zenit'in, Trabzonspor'a ödediği 7.5 milyon euro nakit bonservis bedelinin tamamını nakit olarak almadan Fatih'i vermeyeceğini de hatırlattı, "Ocak ayına kadar bu koşul dışında transfer gerçekleşmez. Fatih'in amacı para değil. Gerçekte Zenit kulübünden aldığı parayı başka yerde alamaz. Tek forvet olarak oynamak istemediği için ayrılmak istiyor" diye konuştu.
Üstüntaş, Fatih'in önceki günkü Avrupa Kupası maçında diğer dört önemli oyuncu ile birlikte forma giymediğini söyledi, bunun nedenini de Zenit'in sadece lig şampiyonluğunu düşündüğü için as oyuncularını dinlendirmesi olarak açıkladı.

milliyet.com

Arkadaşlar size dün bu adamın bugün gazeteye söylediklerini söylemiştim hem de çok daha yetkili bir ağızdan...(Kim olduğunu söyleyemem ama Trabzonspor un en önemli 3-4 kişisinden biri...)

Fatih Tekke nin kesinlikle birinci önceliği Trabzonspor dur ve maddi boyutu karşılanabilirse Trabzonspor a gelecektir...Şu anda Fatih Tekke Fenerbahçeye transfer olmamak için çok yoğun bir çaba sarfetmektedir...Rusya da olan mutsuzluğu onu transfere mecbur ettiği andan itibaren Trabzonspor a sürekli birinci ağızdan yani direkt kendisi haber göndermiştir "Beni alın" diye...Bunların hepsinden eminim,biliyorum...Ama Trabzonsporumuz bu transferi karşılayabilir mi bilmiyorum bu konuda bilgim yok...Bunu da sordum...Başkan nezdinde yüksek çabalar söz konusu...2,200 € bir yıllık kiralık teklifi yaptığımız gerçeği var Zenit e ki bu gerçekten çok yüksek bir rakam...Ama bunların hepsini dün zaten anlatmıştım li Zenit in Sahibi GAZPROM; Ali Şen in birinci iş ortağı...Ali Şen de kulübüne bir kıyak yapmak istiyor...Olaylar karışık...Fatih tarnsfer olacak çok büyük ihtimalle...Ama nereye onu birlikte göreceğiz...

Vkgz
18.08.2007, 12:40
Arkadaşlar size dün bu adamın bugün gazeteye söylediklerini söylemiştim hem de çok daha yetkili bir ağızdan...(Kim olduğunu söyleyemem ama Trabzonspor un en önemli 3-4 kişisinden biri...)

Fatih Tekke nin kesinlikle birinci önceliği Trabzonspor dur ve maddi boyutu karşılanabilirse Trabzonspor a gelecektir...Şu anda Fatih Tekke Fenerbahçeye transfer olmamak için çok yoğun bir çaba sarfetmektedir...Rusya da olan mutsuzluğu onu transfere mecbur ettiği andan itibaren Trabzonspor a sürekli birinci ağızdan yani direkt kendisi haber göndermiştir "Beni alın" diye...Bunların hepsinden eminim,biliyorum...Ama Trabzonsporumuz bu transferi karşılayabilir mi bilmiyorum bu konuda bilgim yok...Bunu da sordum...Başkan nezdinde yüksek çabalar söz konusu...2,200 € bir yıllık kiralık teklifi yaptığımız gerçeği var Zenit e ki bu gerçekten çok yüksek bir rakam...Ama bunların hepsini dün zaten anlatmıştım li Zenit in Sahibi GAZPROM; Ali Şen in birinci iş ortağı...Ali Şen de kulübüne bir kıyak yapmak istiyor...Olaylar karışık...Fatih tarnsfer olacak çok büyük ihtimalle...Ama nereye onu birlikte göreceğiz...

Maddi boyutu karşılanamayacağına göre hayal kurmaya gerek yok.

yns61
18.08.2007, 12:43
evt. başkan sattıgı futbolcuyu alarak sözünü tutarsa olabilir ama oyle bir ihtimal bile olmadıgına göre hayal kurmaya gerek yok

antagonist
18.08.2007, 12:45

O zaman "Desteğe devam",değil mi?

Durmak yok,desteğe devam!

Ali Özcan
18.08.2007, 12:46
Arkadaşlar bu arada Fatih Tekke yi alabilme ihtimalimiz bitmeden kesinlikle transfer beklememenizi öneriyorum...Malesef bu da gerçek...Tüm yönetim "Tekke nin döndürülebilme ihtimali" ne aşık olmuş durumda :) Hatta stadyum sözüyle birlikte seçim yatırımı olarak ta düşünülüyor bence...

Bunun dışında kaleci olayında da Bobadilla bitmek üzere...Hatta bitti de,neyi bekliyorlar anlayamadım...Ayrıca Altan da net bir şekilde gündemde...Defansif yönü çok zayıf olduğu için hoca temkinli bakıyormuş...Bir de müjde "keçeliye bye bye" demeye hazırlanın arkadaşlar...Gerçi fan ları üzülecek ama olsun :)

AYYILDIZ
18.08.2007, 12:50
bizim baskan kendi cebinden adam falan almayacagi icin bu is yatar ama Fatihi fenere kaptirirsada daha baskanim demesin su ana kadar zaten bisey yapmadilar hala Albayrakin ben geldim su is duzeldi dedigi bir durum yok hatta klup batma noktasina getirdi.Dunde taraftar kendi isine baksin demis ne zaman siz Trabzonsporun isine bakarsiniz bizde ozaman kendi isimize bakariz

champions
18.08.2007, 12:53
Takılsınlar tabi Tekke'ye taraftarı kandırmak için ideal bi transfer nasılsa ortada dolaşan bu rakamlarla böyle bi transferin olmaması gerektiğini görmüyor mu kimse? Kime giderse gitsin o Tekke'ye kalmış birşey Nerde verilen sözler ? Yabancı transferleri nerde? Tekke bize gelmez, bu sırada transfer süresi sona erer, yönetim kıçüstü oturursa hiç şaşırmam Kulüp menfaatleri doğrultusunda bütün bu işler! Eminim!

Murat Hızal
18.08.2007, 13:03
senin hala üyeliğinin iptal edilmemiş olması çok ilginç Okyanus...Bak Fenerbahçeli olabilirsin ama biz ezik kokusunu 40 dönüm öteden alan insanlarız...Eeee o kadar ayaklarımızın altında ezildiniz ki kokunuz üzerimize sindi...

Fatih Tekke nin ancak formasını alırsınız...

Yakında banlanacaksın...Söylemek istediğin bişey varsa 3 vakte kadar söyle :)

Kısaca arkadaşa salavat getir diyorsun yani:)

Şaka bir yana gerçekci olmak lazım Fenerbahçe'nin verdiği parayı vermemize imkan yok.Bu durumda Fatih'in fenere gidecek olması ihtimaline kendimizi alıştırmamız gerekiyor.

Ha olurda Fatih bize gelirse Nuri Albayrak yaptığı bütün yanlışları temizlemiş olur mu?

asilhamsi
18.08.2007, 13:08
senin hala üyeliğinin iptal edilmemiş olması çok ilginç Okyanus...Bak Fenerbahçeli olabilirsin ama biz ezik kokusunu 40 dönüm öteden alan insanlarız...Eeee o kadar ayaklarımızın altında ezildiniz ki kokunuz üzerimize sindi...

Fatih Tekke nin ancak formasını alırsınız...

Yakında banlanacaksın...Söylemek istediğin bişey varsa 3 vakte kadar söyle :)

:alkış::alkış::alkış::alkış::alkış::alkış::alkış:: alkış:

Bordomavi renkleri olan ve üzerinde 9 yazan formayı fener kulübünü kökten satsalarda alamazlar.....
Hala anlamadılar paranın hersey olmadıgını.....
Hala anlamadılar takım olmadan basarılı olunamıyacagını...
Bırak kendilerini Birinci türkiye şike ligindeki şampiyonluklarıyla avutsunlar....
Ama sonra yaw neden avrupada başarısız oluyoruz biz demesinler.......

Emre B.
18.08.2007, 13:12
Maç 2-0ken Fatih Tekke diye bağırmak takıma zarar verir.Adamların zaten kendilerine güveni yok.Altan iyi topçu ama nerde oynatçan?Bize forvet lazım.

Haşimoğlu
18.08.2007, 13:18
bobadilla altan fatih bunları alabilirsek bu takım bu hocaya rağmen şampiyonluğa oynar

Mert M.
18.08.2007, 13:23
fatih'e yazıklar olsun eğer fenere giderse :mad::mad::mad:
bir de orta sahadaki oyun kurucu eksiğimiz kendini ciddi bir şekilde hissettiriyor