PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 2007-2008 | Transfer Dosyası

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 [91] 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105

Jester
16.08.2007, 12:25
Fatih'in sonsuza kadar Zenit'te kalmayacağı açık.

Olur da bir İstanbul takımına giderse gittiği takıma büyük katkısı olmaz ama bizim zaten bozuk olan psikolojimizi daha da bozar.

Basında yer alan Trabzonspor'un da Fatih'i almak için devrede olduğu iddialarını çok ciddi bulmuyorum, Başkan'ın açıklamaları buna dahil! Başkan olsa olsa sohbet ediyordur Fatih ile. Çünkü o kadar paramız yok. Adama sormazlar mı madem Fatih'e verecek o kadar paran vardı da neden üçbeş yüzbin dolarlar için bir sürü adamı alamadın diye?

Kaldı ki satın almanın ekonomik olarak da son derece yanlış olacağı net.

Bizim için tek opsiyon Fatih'i kiralamak olabilir, o da şampiyonluğa oynayacak bir kadroyu kurmak şartıyla.
O kadroyu kuramadığımız göre Fatih'i almanın da bir anlamı olmaz.

Fatih'in İstanbul takımlarına gitmemek için elinden geleni yapacağına da eminim.
Aslında Fatih kanımca soğuktan falan değil de antrenmandan kaçıyor.

En uygun formül Fatih'in daha sıcak iklimli bir ülkenin bol paralı bir takımına gitmesidir. Olimpiakos gibi mesela.

Rus ligi bitince Fatih'i daha kolay bırakırlar. Bizde Aralık'ta yönetim ve hoca değişir de iddialı bir takım kurulması gündeme gelirse ancak o zaman(Ocak'ta) Fatih'i takımda görebiliriz.

A.T.R
16.08.2007, 12:28
nanmayın o kolpa haberler. Gitmez Fatih hiç bir istanbul klubüne...

Gider gider hiç ummayın ki gitmez. Siz olsanız siz de gidersiniz para bu hem de ne para
yılda 2,5 milyon euro nerden baksan 4,5 milyon YTL yani eskisiyle 4,5 trilyon. Bırakın bu duygusal ayakları arkadaşlar. Size böyle bir para teklif edilse hele de elinizde " ne yapalım ekmek parası biz de geleceğimizi düşünmek zorundayız" gibi bir mazeretiniz hazırken sırf Trabzon ve Trabzonspor hatrına böyle bir voliyi vurma şansını reddermiydiniz / edebilirmiydiniz??

Lütfen dürüst ve mantıklı olalım.

Emirhan Makul
16.08.2007, 12:29
peki giderse bizim tepkimiz olacak mı normal mı karşılayacaz veya tribündeki taraftarların tepkis i ne olacak acaba

Emre B.
16.08.2007, 12:35
Fatih fenere gitsede başarılı olamaycağını düşünüyorum.Gerçi Alexle iyi iş yapabilir.İnşallah gitmez.

Vkgz
16.08.2007, 12:39
Forvet lazım forvet umutla ersenle olmaz bu iş.. prica gel hadi prica

A.T.R
16.08.2007, 12:41
nanmayın o kolpa haberler. Gitmez Fatih hiç bir istanbul klubüne...

peki giderse bizim tepkimiz olacak mı normal mı karşılayacaz veya tribündeki taraftarların tepkis i ne olacak acaba

Bence:
1- Çok normal ama içim burkulur
2- Asla kızamam ve anlayışsızlık etmem
3- Kızıp kızmamak ya da anlayış gösterip göstermemek size kalmış bir durumdur
4- Bence anlayış gösterilmeli
5- F.Tekke gerçekten Trabzonsporlu ise anlaşma metnine " Trabzonspor'a karşı futbolu bırakana kadar oynamam" maddesini koydurmalı.
6 - Bunu hem kendi ruh sağlığı için hem de " bakın gerçekten başka çarem olmadığı için İstanbul'a transfer oldum" ifadesini inanılır kılmak için yapmalı.

Ama dediğim gibi bunların hiç birisi olmasa bile benim için 1. madde geçerli olur. Hayat bu insan çol cocuk kazandığı karısından - kocasından ayrılıyor başka yollar çiziyor. Ne var ki bunda denecek vakayı adiyeden bir transfer olayı olarka kabul etmek zor da olsa kabul edilmeli.

Emirhan Makul
16.08.2007, 12:49
yani beşiktaşın tümere yaptığı gibi mi yapacağız yoksa boşmu vereceğiz

Özkan Erdem
16.08.2007, 12:52
Kayınpederinin açıklamaları geldi aklıma ;

" Fatih Türkiye'de İstanbul takımlarına gitmez, gidemez. Çünkü futbol hayatından sonra Trabzon'da siyasi hedefleri var."

Bu sözlere rağmen gidebilir gibi geliyor bana, ama Trabzon açısından değil Fatih açısından kayıp olacaktır. Ona olan büyük sevgi nefrete dönüşebilir, kimse de bu tepkiye haksız diyemez. Doğup büyüdüğün, formanın halen daha insanların sırtında olduğu, hala tribünlerde adına tezahürat yapılan bir şehir burası. Son yılların unutulmaz kaptanı olmuş, Sultan lakabı ile baş tacı edilmiş, takımı şampiyon yapan yıldızlardan bile çok sevilmişsin. Sen şimdi kalk, bu şehrin en nefret ettiği takıma git. Kendine yakıştırıyosan git..
Ama gidip de o iğrenç formaya 61 yazdırma, pisliğe çiçek diksen ne olur...

Emirhan Makul
16.08.2007, 12:56
Ama gidip de o iğrenç formaya 61 yazdırma, pisliğe çiçek diksen ne olur...

çok güzel bir laf ya biz hala onu seviyoruz ben gollerini izlerken tüylerim diken diken oluyoo ki onu özledim çok o bunu yapmaz herhalde

marcelinhos100
16.08.2007, 13:03
Fatih Tekke gitmek icin direndigi Avrupadan dönüpte Fenere giderse o pis formayı giyerse inanın zaten gerilen Trabzonda en kücük bir basarısızlıkta olayların önü alınamaz bu zor durumumuzda o hala alacagı fazla paranın hesabını yapacaksa icimdeki bu sevgiyi gözden gecirecegim ben bu haberlere inanmıyorum inanmak istemiyorum ..........

eren_61
16.08.2007, 13:04
Fatih Tekke ne demişti arkkadaşlar ''Benim adım FATİH TEKKE benim oram buram oynamaz'' eğer istanbulda oynamam dediyse oynamaz siz böyle şeylere aldırış etmeyin.o malüm gazete 4 senedir fatihi fenere gökdenizi fenre veya gs ye getiriyo.içiniz rahat olsun

28TS61
16.08.2007, 13:09
eger fb ye giderse onun 9nr formasini hep beraber meydanda yakmaliyiz

milan_stephanov
16.08.2007, 13:10
babam başkana ve yönetime çok yakın birisidir.. bugün sabah saatlerinde as asbaşkanlarımızdan biriyle konuşmuş (ismini veremeyeceğim) Fatih Tekke transferini sormuş babam.. maalesef olmadı Fatih Tekke işi demiş.. nedenini sormuş babam.. Fenerbahçe araya girdi ve bizden daha fazla bir ücret önerdi Zenit'e.. Fatih Tekke ve Zenit'le anlaştılar karşılığını vermiş..

Emirhan Makul
16.08.2007, 13:12
yapma yaaa çok kötü o zaman bana da öyle geliyor ya anlaşmasa barii zenitde kalsa

Ali Özcan
16.08.2007, 13:14
Fatih Tekke fener e mener e gitmez...Giderse Zenit transferinin hülle olduğu ayan beyan ortaya çıkar ki bundan sonra da Fatih Trabzon a giremez bir daha yüzünün karalığından...Adam abim kardeşlikten reddeder Fener de oynarsam dedi...Bunu ben ağzından duydum...Daha ne olabilir ki ? Takmayın kafanıza...Giderse de kendisi bilir herşeye rağmen...Ogünü Abdullah ı ne kadar sahiplendiyse o camia Fatihi de o kadar sahiplenir...

28TS61
16.08.2007, 13:19
suan kral fm de orhan gencebayda gitti de gitti parcasi caliyor
sanirim eger tekke giderse bu sarkiyi dinler icerim

Emirhan Makul
16.08.2007, 13:22
off ulen offff

sbay
16.08.2007, 13:32
arkadaşlar zenit avrupa kupası maçı kadrosuna fatih tekkeyi almadı bir sakatlığı varmı haberiniz varmı...

15|08|2007
http://www.fc-zenit.ru/images/teamlogo/Zenit.gifZenit Heads For Slovakia
Zenit squad leaves today for Slovakia to take part in the UEFA Cup 2 qualifying round tie against FC ViOn. Squad list consists of 18 footballers: goalkeepers – Vyacheslav Malafeev, Kamil Contofalsky; defenders – Alexander Anyukov, Kim Dongjin, Nicolas Lombaerts, Erik Hagen, Yuri Lebedev, Ivan Lapin; midfielders – Alexander Gorshkov, Konstantin Zyrianov, Ilya Maximov, Anatoliy Tymoschuk, Lee Ho, Radek Sirl, Alexey Ionov; forwards – Alejandro Dominguez, Igor Denisov, Pavel Pogrebnyak.

Can
16.08.2007, 13:33
Ankara Jaba Nin SÖzleŞmesİnİ Fes EtmİŞ Bu Adam TÜrk StatÜsÜndemİ Epeydİr TÜrkİyede

Özkan Erdem
16.08.2007, 13:35
Ankara Jaba Nin SÖzleŞmesİnİ Fes EtmİŞ Bu Adam TÜrk StatÜsÜndemİ Epeydİr TÜrkİyede

Hayır değil, yabancı olarak oynuyor.

Emirhan Makul
16.08.2007, 13:35
arkadaşlar zenit avrupa kupası maçı kadrosuna fatih tekkeyi almadı bir sakatlığı varmı haberiniz varmı...

al işte yok sakalığı felann ya yoksa fener haberi doğrumu

marcelinhos100
16.08.2007, 13:41
THY'ye ait tarifeli uçak ile Ankara'ya giden bordo-mavili takımda, Sivasspor maçı kadrosundan farklı olarak Yusuf'un yerine Adnan, Ömer Rıza'nın yerine Ergin Keleş yer aldı. Teknik direktör Ziya Doğan, 19 kişilik kadroya Ferhat Çökmüş'ü de ekledi.

KADROMUZ:

TOLGA-AHMET-JABİ-ERDİNC-TOLGA-CELALETTİN-FERHAT-HASAN-AYMAN-HÜSEYİN-ADNAN-SERKAN-GÖKDENİZ-ERSEN MARTİN-İBRAHİM YATTARA-UMUT-ERGİN-TAYFUN-CEYHUN

YUSUF-ÖMER RIZA-MUSTAFA KECELİ-SELİM-EYÜP KADRİ-EMRE-JEFFERSON-CAGDAS İSE KADRO DISI KALMIS:

Cagdasa yapılan haksızlık Jefferson ilk 18 e giremeyecekse gönderilmeli cünkü yabancı degeri dahada düser Yusufa da ziya doganla calıstıgı icin üzülüyorum..........

Koray
16.08.2007, 13:48
fatihin fenere gitmesini içime sindiremem..

Kadir
16.08.2007, 13:51
yönetim bas parayı al fatihi göz göre göre febe ye gidecek ya

fincher
Fatih Tekke bugün Fenerbahçe ile 1 yıllık kiralık olarak sözleşme imzalayacak...
Kaynak:Cnn Türk spor haberleri

milan_stephanov

15|08|2007
http://www.fc-zenit.ru/images/teamlogo/Zenit.gifZenit Heads For Slovakia
Zenit squad leaves today for Slovakia to take part in the UEFA Cup 2 qualifying round tie against FC ViOn. Squad list consists of 18 footballers: goalkeepers – Vyacheslav Malafeev, Kamil Contofalsky; defenders – Alexander Anyukov, Kim Dongjin, Nicolas Lombaerts, Erik Hagen, Yuri Lebedev, Ivan Lapin; midfielders – Alexander Gorshkov, Konstantin Zyrianov, Ilya Maximov, Anatoliy Tymoschuk, Lee Ho, Radek Sirl, Alexey Ionov; forwards – Alejandro Dominguez, Igor Denisov, Pavel Pogrebnyak.

sakatlığı yok..

marcelinhos100
16.08.2007, 13:52
Fatihin Trabzona gelmesi Trabzonda gerilimi tansiyonu var olan problemleri unutturur baskana kongre bile kazandırabilir ama Tekkenin Fenere gitmesi Trabzonun degil bu sene bircok senesini bitirir bizler bosuna bagırmadık tribünlerde Tekke diye bize ihanet edecegini düsünemiyorum elalemin icine cıkamayız Tekkeyi Fenere kaptırırlarsa klubü kapatıp gitsinler......

Erdal
16.08.2007, 13:55
niye ..sayın başkan gurur duymuştu ya .... eminim bundan sonrada gurur duyar ...hem bu sayede fb bjk gs nin çekiştiği ligden aldığı zevk katsayısıda artar başkanın ..........

hüseyin1975
16.08.2007, 13:59
fatihin fenere gitmesini içime sindiremem..

Kahrolurum...

ÖmerFarukYılmaz
16.08.2007, 13:59
jaba yı alalım barı be

sbay
16.08.2007, 14:00
yazık olur ya bukadar seveni var burda....fenere gitmem diyen adam adamsa gitmez fenere.....

hüseyin1975
16.08.2007, 14:01
THY'ye ait tarifeli uçak ile Ankara'ya giden bordo-mavili takımda, Sivasspor maçı kadrosundan farklı olarak Yusuf'un yerine Adnan, Ömer Rıza'nın yerine Ergin Keleş yer aldı. Teknik direktör Ziya Doğan, 19 kişilik kadroya Ferhat Çökmüş'ü de ekledi.

KADROMUZ:

TOLGA-AHMET-JABİ-ERDİNC-TOLGA-CELALETTİN-FERHAT-HASAN-AYMAN-HÜSEYİN-ADNAN-SERKAN-GÖKDENİZ-ERSEN MARTİN-İBRAHİM YATTARA-UMUT-ERGİN-TAYFUN-CEYHUN

YUSUF-ÖMER RIZA-MUSTAFA KECELİ-SELİM-EYÜP KADRİ-EMRE-JEFFERSON-CAGDAS İSE KADRO DISI KALMIS:

Cagdasa yapılan haksızlık Jefferson ilk 18 e giremeyecekse gönderilmeli cünkü yabancı degeri dahada düser Yusufa da ziya doganla calıstıgı icin üzülüyorum..........

Arkadan isabetli paslar çıkarabilen, uzakdan frikik kullanabilen ve daima hırslı olan bir Futbolcuyu belkide halen hazır olmayan bir Tolga yüzünden kesmesini içime sindiremiyorum!

Bu TD bizi kesin öldürür....

Emirhan Makul
16.08.2007, 14:04
galiba fotomaçın ilk defa bir haberi gerçek oluyor artık bende inanmaya başladım fatif fenerde

sbay
16.08.2007, 14:07
Fatih Tekke geldi geliyor

Fenerbahçe'den sürpriz transfer iddiası. Fatih Tekke Fenerbahçe yolunda mı?

Santrfor transferini Anderlecht maçları sonrasına bırakma kararı alan Fenerbahçe yönetimi, sürpriz bir transfere imza atıyor.

Anderlect maçında kaliteli bir golcünün yokluğunu hisseden Fenerbahçe'nin, Rusya'nın Zenit takımında forma giyen milli futbolcu Fatih Tekke ile büyük ölçüde anlaşmaya vardığı iddia edildi.

Sarı-lacivertli kulüpten bu transferle ilgili herhangi bir doğrulama ya da yalanlama gelmedi. Transferin bir kaç gün içerisinde gerçekleşmesinin beklendiği öğrenildi.

Muhammet_61
16.08.2007, 14:09
Tolga Seyhan: Türkiye'ye dönersem Trabzonspor'dan başka takımda oynamam.

1 Sene sonra: Tolga GS ile kiralik sözleşme imzaladı.

Fatih Tekke: Türkiye'de TS'den başka takımda oynamam. Trabzonluyuz, Trabzonsporluyuz. Benim yuvam burası...

Şimdi ise Fb ile anlaştığı yazıyor. Eğer bu haber doğruysa tekl birşey söyleyeceğim. Fenerbahçe sana helal olsun inat ettin aldın adamı.

Ben inanmıyorum ama ola ki Fatih'in de gönlünde FB var... O zaman görüşürüz Fatih efendi o zaman sorarız senden yaptığın artisliklerin hesabını. O zaman görürüz yalancılığını, ikiyüzlülüğünü. O zaman görüşürüz işte...

Erdal
16.08.2007, 14:13
saçma sapan yazılar yazmayın .... elbetteki fatih bizi tercih ederdi ama paramız yok ....başkanımız yok ..daha kötüsü gerçekten niyetimiz yok ...fatih bu kulübe mevcut başkandan katbe kat daha fazla para ve prestij katmıştır.... neden gittiğini yada gitmek istedğini hepimiz biliyoruz yani umarım biliyoruzdur ...KENDİSİNE SAHİP ÇIKILMADIĞI İÇİN ..........

DİNÇ
16.08.2007, 14:15
Tolga Seyhan: Türkiye'ye dönersem Trabzonspor'dan başka takımda oynamam.

1 Sene sonra: Tolga GS ile kiralik sözleşme imzaladı.

Fatih Tekke: Türkiye'de TS'den başka takımda oynamam. Trabzonluyuz, Trabzonsporluyuz. Benim yuvam burası...

Şimdi ise Fb ile anlaştığı yazıyor. Eğer bu haber doğruysa tekl birşey söyleyeceğim. Fenerbahçe sana helal olsun inat ettin aldın adamı.

Ben inanmıyorum ama ola ki Fatih'in de gönlünde FB var... O zaman görüşürüz Fatih efendi o zaman sorarız senden yaptığın artisliklerin hesabını. O zaman görürüz yalancılığını, ikiyüzlülüğünü. O zaman görüşürüz işte...

Fevri olmaya gerek yok arkadaşlar...
Sonuçta profesyonal futbolcu bunlar...
Biz çok fazla hissiyat duyuyoruz ancak elin adamı fazla önemsemiyor...
Bu yüzden F.Tekke FB de oynasın...
Ne yapalım...Parasızlıktan sattık ve parasızlıktan geri alamadık...
Parasızlığı yenmek için birşeyler yapmalı...

Travelair
16.08.2007, 14:16
Bu arada 2. hafta solda kim oynayacak? Gökdeniz mi? Mustafa Keçeli de kadrodışı :)

Muhammet_61
16.08.2007, 14:19

Her zaman profesyonellik paragözlülükle karıştırılıyor yazık..
Nerde fazla para var oraya giderim profesyonelim sonuçta..
Bir de etik değerler vardır, bir de gönülbağı vardır.
İstediği ücreti alamıyor diye takım yükünü karşılayamıyor diye ezeli rakibine, daha önceleri asla oynamam dediğin bir takıma gitmek profesyonellikse ben amatör düşünen bir insanım.

denizgrsy
saçma sapan yazılar yazmayın .... elbetteki fatih bizi tercih ederdi ama paramız yok ....başkanımız yok ..daha kötüsü gerçekten niyetimiz yok ...fatih bu kulübe mevcut başkandan katbe kat daha fazla para ve prestij katmıştır.... neden gittiğini yada gitmek istedğini hepimiz biliyoruz yani umarım biliyoruzdur ...KENDİSİNE SAHİP ÇIKILMADIĞI İÇİN ..........

sizden ricam insanların düşüncelerini '' saçma sapan'' olarak değerlendirmemenizdir,herkes aynı düşünmek zorunda değildir!burada görüşlerimizi paylaşıyoruz

Hekimoğlu
Fatih Tekke bugün Fenerbahçe ile 1 yıllık kiralık olarak sözleşme imzalayacak...
Kaynak:Cnn Türk spor haberleri
ve kralın en kral golü!!!

Vkgz

ne parasından bahsediyorsun dostum sen kafadan 1.5 m e vermiştir bizim kulüp ona. başkanla ne alakası var adam koymuş kafaya fenere gitmeyi, zamanında camiadan korkuyordu gidemiyordu demekki, anlaşılan ne olursa olsun gideceğim artık dedi

milan_stephanov
16.08.2007, 14:20
SON DAKİKA !!!

Fenerbahçe, Fatih Tekke ve Kulübüyle her konuda anlaştı.. Fatih Tekke 3 yıllığına Fenerbahçe'de.. Fatih yılda 2,5 Milyon Euro alacak.. Fenerbahçe Zenit'e 4,5 Milyon Euro bonservis bedeli ödeyecek.. transferin açıklanması an meselesi..

Kaynak: Lig Tv

Vkgz
16.08.2007, 14:20
Bu arada 2. hafta solda kim oynayacak? Gökdeniz mi? Mustafa Keçeli de kadrodışı :)

çağdaş sağlamsa o oynar ..

sbay
16.08.2007, 14:21
yıllık 2.5 milyon euro alacakmış...az önce ligtv de fener muhabiri söyledi.

Travelair
16.08.2007, 14:22

KADROMUZ:

Koyu yazılanlar sadece defans yapabilenler, altı fizililer ise sadece ofans yapabilenler. Ortadan ara pas verebilen bir Ceyhun var (Keyfi gelirse), Kanatlardan orta yapabilen ise Gökdeniz ve Yattara. Dikine oynayabilenler biraz Serkan, Gökdeniz, Yattara ve Ceyhun.

Kısaca Gökdeniz, Yattara ve Ceyhun'u kontrol et kazan. Ne kadar basit değil mi?

Muhammet_61
Fatih Tekke haberlerinin doğru olmadığına inanıyorum. Belki öyle inanmak istiyorum.
Ancak haber doğruysa..
Şunu bil Tekke.
Seni biz Kral yaptık. Bir günde kral olmadın ama bir günde tahttan indirmesini de biliriz !!!

10 numara
çağdaş sağlamsa o oynar ..

o da kadro dışı....

vatandas61
eger fatih fenerle anlasacak olursa fatihi de yönetimide cok agir bir sekilde protesto etmemiz gerekiyor.
biz taraftar olarak fatihi bagrimiza bastik, her türlü hakli veya haksiz arkasinda olduk.
bunu bize yaparsa artik hicbir futbolcunun trabzon ruhunu tasidigina inanmam ben. bu gidisle daha cok taraftar sahayi basar. artik sabrim kalmadi bunlar nasil isler ya.
transfer haberi zaten DHA tarafindan dogrulandi, DHA yanlis haber yapacagina inanmiyorum.

Vkgz
16.08.2007, 14:24
eger fatih fenerle anlasacak olursa fatihi de yönetimide cok agir bir sekilde protesto etmemiz gerekiyor.
biz taraftar olarak fatihi bagrimiza bastik, her türlü hakli veya haksiz arkasinda olduk.
bunu bize yaparsa artik hicbir futbolcunun trabzon ruhunu tasidigina inanmam ben. bu gidisle daha cok taraftar sahayi basar. artik sabrim kalmadi bunlar nasil isler ya.
transfer haberi zaten DHA tarafindan dogrulandi, DHA yanlis haber yapacagina inanmiyorum.

yönetimle ne alakası var.. bizim başkanda 4.5 m euro verdi demekki adam fenere gitmek istiyor.

vatandas61
16.08.2007, 14:26
7.5 milyona sattigin adama 4.5 milyon veriyorsun. 5 ver 6 ver hatta 7 ver yeterki geri al. satarken iyidi.

10 numara
16.08.2007, 14:28
7.5 milyona sattigin adama 4.5 milyon veriyorsun. 5 ver 6 ver hatta 7 ver yeterki geri al. satarken iyidi.

"Paramız yok" = NURİ ALBAYRAK

Vkgz
16.08.2007, 14:28

trabzonspordan bahsediyoruz.. fatihin psikolojik etkisi var sırf psikolojik etki için okadar para verilmez.. prica daha hayırlı gibi bizim için şuan... ama fatihin aynı parayı vermemize rağmen fenere gitmesi tamamen rezalet... ihanet

AYYILDIZ
16.08.2007, 14:31
Fatih transferinde kimse sucu Nuri Albayraka atmasin Fatih kendi dedi ayrilacagim bu net diye simdi Fenere giderse Fatihin Trabzonsporlulugundan suphe ederim oda Ogun-Abdullah gibi veya diger kaybolan yildizlar gibi olur. Fatihi kral biz yaptik yoksa antepte satilik listesindeydi Fatih Tekke o zaman biz kapimizi actik fenerbahce degil.Ben hala gidecegine inanmiyorum

vatandas61
16.08.2007, 14:32
kimin ne verdigini bilmiyoruz bile. ben 4.5 milyon verdigine inanmiyorum baskanin.
fatihe vermiyorsan gidersin fatihden daha iyi bir adam alirsin o paraya kimsede birsey demez. amatör isler bunlar.

zahido
16.08.2007, 14:32
tekke feneere giderse cok is yapar..

Kadir
16.08.2007, 14:34
tekke feneere giderse cok is yapar..

inş. yapamaz sezon boyu gol atamaz inş. febeye giderse

Travelair
16.08.2007, 14:34
Fatih'in hayalleri farklı. Kaybettiği yıllara yanıyor. Şampiyon görememesine yanıyor. Ayrıca giderse yıllık 2,5 milyon € alacak. Birşey derlerse o parayı Albayrak verse Trabzonspor'a giderdim diyecektir. Ama her halikarda Albayrak'ın feybe'ye gönderme tezi çürümeye yüz tutar eğer feybe ile anlaşırsa

Vkgz
16.08.2007, 14:36
Tekke, F.Bahçe'ye çok yakın!
Forvet arayışlarını sürdüren Fenerbahçe'nin, Rusya'nın Zenith Petersburg takımında forma giyen Fatih Tekke ile her konuda anlaştığı iddia edildi. Sarı-lacivertlilerin, Rus Kulübü ile 4,5 milyon dolara, Fatih Tekke ile de yıllık 2,5 milyon dolara anlaşma sağladığı konuşuluyor. Bu transferde imzanın her an atılabileceği, Tekke'nin de Fenerbahçe'ye gelmeyi istediği öğrenildi.

Fenerbahçe'nin dışında Tekke'yi, eski kulübü Trabzonspor da istemiş ancak bu görüşmelerden sonuç alamamıştı

4.5 milyon euro bile değil.. dolar... yazıklar olsun fatih...

Özkan Erdem
16.08.2007, 14:43
ve kralın en kral golü!!!

malesef öyle gibi...

AYYILDIZ
16.08.2007, 14:44
Nuri Albayrak dun dememismiydi Fatihle her konuda anlastik diye simdi ne olmus anlamis degilim Fatihin fenere gitmesi ilk basta kendi bitirir bakalim fener camiasi kendisine ne kadar sahip cikacak 2 mac gol atamasin bakalim burdaki kralligi bulabilecekmi acaba.Madem gitmek istiyodun gecen sene gitseydin.En kral topcu Hamiymis hakkatten adam kraldi kimseyede gitmedi shalke04 gibi takima gitti dondugu yer yine yuvasi oldu once biz boyle adamlara sahip cikmaliyiz

Atılay
16.08.2007, 14:44
fatihi fener formasının içinde görmek adamı kahreder be

Kadir Aydın
16.08.2007, 14:50
la inanmayın yaa

Travelair
16.08.2007, 14:51
Nuri Albayrak dun dememismiydi Fatihle her konuda anlastik diye simdi ne olmus anlamis degilim Fatihin fenere gitmesi ilk basta kendi bitirir bakalim fener camiasi kendisine ne kadar sahip cikacak 2 mac gol atamasin bakalim burdaki kralligi bulabilecekmi acaba.Madem gitmek istiyodun gecen sene gitseydin.En kral topcu Hamiymis hakkatten adam kraldi kimseyede gitmedi shalke04 gibi takima gitti dondugu yer yine yuvasi oldu once biz boyle adamlara sahip cikmaliyiz

Hami'yi çok severim ama gs'ye gitmemesinden ve Shalke04'den Trabzonspor'a dönmesinden duyduğu pişmanlığı herzaman ifade eder

AYYILDIZ
16.08.2007, 14:53
Hami'yi çok severim ama gs'ye gitmemesinden ve Shalke04'den Trabzonspor'a dönmesinden duyduğu pişmanlığı herzaman ifade eder

Adama kimse sahip cikmadiki takimda kovuldu resmen yerine gelen adamlarda ondan iyi degildi bence bundan dolayi bir kirginligi var

_SeRKaN_
16.08.2007, 14:57

Katılıyorum sana aynen ve bir eklentide yapmak istiyorum Fatih Tekke huzursuz olduğundan dolayı Trabzonspor da alamadığından dolayı mecbur kalaraktan fenerbahçe nin teklifini kabul eder diye düşünüyorum ama önünde seçenekler olsa asla ve asla fenerbahçeyi seçmezdi..

Hekimoğlu
16.08.2007, 14:58
ben hami abiyi iyi tanırım bunları söylemesinin nedeni onun değerini bilmediğimiz için bir jubile maçı bile yapmadığımız içindir ve bu bir sitemdir.

FoReVeR_61_!
16.08.2007, 15:02
Öncelikle Selamünaleküm herkese!
Yeni üye oldum ve önce bu basligi sectim bence Fatih giderse Trabzon halki onu bir daha affetmez.
Ben Fatih Tekkeyi hep Trabzonsporlu olarakbiliyordum demekki yanlis düsünmüsüm hayat bu iste kim dogru kim kalles...

afsbahar
16.08.2007, 15:03
fatih Trabzonspor için herşey idi. Ama fenerbahçe için hiçbirşey. Ayrıca para için gidiyorsa fenere gitmesi de normaldir. ziyanın takımında ziyan olmaktansa istanbulda olmayı tercih etmiş olabilir. bakarsınız 2 sene sonra geri döner.

afsbahar
16.08.2007, 15:05
benim görüşüm bize öncelikli 1.Kaleci 2.Sol Kanat 3.Orta Saha oyun kurucu olmak üzere 3 adam lazım. Olmazsa olmaz...

Selman
16.08.2007, 15:06
Yahu Allah aşkına 2 internet sitesi yorum yazmış 1 tane tv kanalı söyledi diye Fatih fenerde mi oldu?Resmi açıklama var mı resmi açıklama?

Gündem ne güzelde değişiyor değil mi?

AYYILDIZ
16.08.2007, 15:07
Katılıyorum sana aynen ve bir eklentide yapmak istiyorum Fatih Tekke huzursuz olduğundan dolayı Trabzonspor da alamadığından dolayı mecbur kalaraktan fenerbahçe nin teklifini kabul eder diye düşünüyorum ama önünde seçenekler olsa asla ve asla fenerbahçeyi seçmezdi..

Trabzonspordan gitmek istiyorum diyen kendisiydi burda hak vermiyorum ama Fatih Fenere giderse istedigi icin gitmistir kimse kendini kandirmasin Nuri Albayrakta o kadar is adamisin Aralikta kongre var bas parayi al Fatihi.Taraftari oylamakla olmaz bu isler hani transfer vardi hepsi yalandi sivas macinda gundemde tamamen degisti nasilolsa

Emirhan Makul
16.08.2007, 15:08
sultan son golünü de bizim için attı artık sultanı tahtından indirme zamanı gelmişdir artık eski videolarını izleyeceğimiz bir fatih sultan tekke yok

AYYILDIZ
16.08.2007, 15:09
fatih Trabzonspor için herşey idi. Ama fenerbahçe için hiçbirşey. Ayrıca para için gidiyorsa fenere gitmesi de normaldir. ziyanın takımında ziyan olmaktansa istanbulda olmayı tercih etmiş olabilir. bakarsınız 2 sene sonra geri döner.

Abi ziya ziya diyoruzda zico ziyadan daha mi iyi Fatih bunu ne olursa olsun yapmamali

ozcan_asanoglu
16.08.2007, 15:11
Fatih, aylardır gitmek istediğini her fırsatta söylüyordu. sahip çıkmaktan kasıt nedir anlamadım, ne yapılması gerekiyordu. 1 sene sonra serbest kalacaktı, şimdi zenit'ten fenere giden adam bizden beş para kazandırmadan gidecekti..

fatih gitmek istemeyip, yönetim "ya fatih kusura bakma şartlar böyle seni satmak zorundayız dese" o zaman yönetim burda suçlu olurdu. benim düşüncem böyle.tabi perde arkasında bilmediğimiz başka olaylar, konuşmalar varsa o ayrı...

fatih alelade bir oyuncu değil. hemen hemen Trabzon'la özdeşleşmiş biri..giderse kendine yazık edecek.

ne Trabzon camiası onu sahiplenir ileride ne fener. arada kalır. boş boş gezer. (bkz. ogün, abdullah, k. orhan vs.)

Emre B.
16.08.2007, 15:11
Formaya da 61 yazdırsın tam olur.Bana bu sefer kesin gitti gibi geliyo.Durmadan sakatlanan birine de bu kadar para vermek boşuna.Kim olursa olsun.

Drizzts
16.08.2007, 15:12
ben şahsen fatih'in geri dönmesini istemiyorum.Bize acil bir kaleci ve forvet lazım ama bu fatih olmamalı. Fatih tekke bence çıtasını yükseltmesi gerekiyor.Fatih ispanya da çok iş yapar ancak sakatlılkla ilgili problemi var ahır idmana gelemiyor.

AYYILDIZ
16.08.2007, 15:12
Tolga seyhan o kadar kral topcuydu gitti Trabzondan ne oldu hicbisey kimse deger vermedi ona ne tesadufturki aynisi Fatih Tekkeyede olacak gibi gozukuyor insallah olmaz gitmez fenere gittigi gun Fatihinde Tolgadan farki kalmaz.

Mehmet_Mercanlı
16.08.2007, 15:17
Fatih Tekke'de geri sayım

Fenerbahçe Yönetimi, Rusya'nın Zenit takımında forma giyen milli oyuncu Fatih Tekke için kolları sıvadı. Transfer çalışmalarını sürdüren Fenerbahçe'nin Rusya'nın Zenit takımında forma giyen milli futbolcu Fatih Tekke ile büyük ölçüde anlaşmaya vardığı iddia edildi.
Sarı-lacivertli yöneticilerin, Türkiye'ye geri dönmek isteyen tecrübeli golcü ile her konuda anlaşmaya vardığı ancak Anderlecht maçlarının sonucunun beklendiği öğrenildi.
Fenerbahçe'nin Şampiyonlar Ligi'ne kalamaması halinde geniş kapsamlı bir operasyona hazırlanan yönetimin, transfer çalışmalarını gizliden gizliye sürdürdüğü bildirildi.
Sarı lacivertli kulüpten bu transferle ilgili herhangi bir doğrulama ya da yalanlama gelmezken, teknik direktör Zico ile geçtiğimiz hafta yaptığı toplantıda yabancı futbolcu transferini askıya alan yönetim yerli forvete yönelmişti. Fenerbahçe yönetiminin Rusya'nın Zenit takımında forma giyen Fatih Tekke ile büyük ölçüde anlaştığı ve bu transferin bir kaç gün içerisinde gerçekleşmesinin beklendiği öğrenildi. Fatih Tekke'nin transferin gerçekleşmesi halinde Fenerbahçe'de 1 yıllık kiralık olarak forma giyeceği ifade edildi.

Kontrolden geçecek
Zenit Kulübü ile hafta sonunda pazarlık masasına oturmaya hazırlanan sarı-lacivertli yönetimin, anlaşmaya varılması halinde Fatih Tekke'yi de geniş kapsamlı bir sağlık kontrolünden geçireceği ifade edildi. Bu oyuncunun sürekli sakatlık geçirmesi nedeniyle böyle bir karar alan yönetimin, Fatih Tekke'de önemli bir problemin çıkmaması halinde imza aşamasına geleceği bildirildi.
Bu arada Şampiyonlar Ligi'nde mücadele etme hakkı kazanılsa bile Deivid'in de kesinlikle gönderileceği ve yerine daha kaliteli bir ismin alınacağı belirtildi.
Teknik Direktör Arthur Zico'nun ısrarlarına rağmen Brezilyalı Deivid ile ipleri koparmaya kararlı olan sarı-lacivertli yöneticilerin önümüzdeki hafta transfere son şeklini vereceği öğrenildi.

Selman
Fatih fenere gitsin burada ben bir eşşeğim hepinizden özür diliyorum diye bas bas bağıracağım...
Ama hiçbirşey netleşmeden onu karalayanların listesini de not ettim, Fatih fenere gitmezse yüzünüze vuracağım:)

Bakanay61
Arkadaşlar Zenit Fatih'i Uefa maç kadrosuna almamış.Bu nedemek oluyor başka bir takımla Avrupa maçı oynayabilmesi için Zenitle bu maça çıkmaması gerekiyor.Bu takımda sanırım ezikbahçe:mad: Yukarda arkadaşın dediği gibi Kralın en sinsi golu bu oldu.sağlık olsun biz önümüze bakalım...

Ali İhsan
Arkadaşlar Zenit Fatih'i Uefa maç kadrosuna almamış.Bu nedemek oluyor başka bir takımla Avrupa maçı oynayabilmesi için Zenitle bu maça çıkmaması gerekiyor.Bu takımda sanırım ezikbahçe:mad: Yukarda arkadaşın dediği gibi Kralın en sinsi golu bu oldu.sağlık olsun biz önümüze bakalım...

Fatih sakat....

Drizzts
16.08.2007, 15:18
Tolga seyhan o kadar kral topcuydu gitti Trabzondan ne oldu hicbisey kimse deger vermedi ona ne tesadufturki aynisi Fatih Tekkeyede olacak gibi gozukuyor insallah olmaz gitmez fenere gittigi gun Fatihinde Tolgadan farki kalmaz.
fatih fenere giderse beni hiç yanıltmaz.Gittiği gün düşeceği durum ne fenerli fatih tekke diye anılır nede trabzonspor lu fatih diye.tolga örneğini boşver abdullah ve ogün gittilerde bugun ne yapıyorlar.Futbolcular karar verirken futboldan sonraki hayatlarınıda düşünüyorlar.Fatih ileride belki bizim teknik drektörümüz olucak ancak fenere veya başka bir istanbul takımına giderse.Bizim içinde fatih diye bir futbolcu bşr daha kalbimize giremez

Emirhan Makul
16.08.2007, 15:22
gittiii gittiiiii moralim çok bozukkk

Mert67
16.08.2007, 15:23
Allah'ım sen fatih'i kötü yollara düşürme.inşallah fb ye gitmez.

vatandas61
16.08.2007, 15:24
sakat mi degil mi bilmiyorum ama gecenlerde yanilmiyorsam fatih terimin bir aciklamasi olacakdi sakatli gecti iyi diye.

10 numara
16.08.2007, 15:24
eziklerin sitelerinde bir iki konu açılmış tekke ile ilgili onlar pek inanmıyorlar hatta pek ilgilerini de çekmemiş gibi bu arada bir gün herkes fenerli olacakmış be de fatih tekke gelsin ne olmuş roberto carl. geldi tekke'nin gelmesi normalmiş....

Drizzts
16.08.2007, 15:27
fatih Fenere giderse kırk gün kırk gece tövbe etse bile kabul olmaz. O leke fatih ten kalkmaz. öyle bir aptallık yapacağını zannetmiyorum.Bu olay tamamen fatihin şerefiyle ilgili fenere imza atsın asla onu affetmem.

AYYILDIZ
16.08.2007, 15:28
eziklerin sitelerinde bir iki konu açılmış tekke ile ilgili onlar pek inanmıyorlar hatta pek ilgilerini de çekmemiş gibi bu arada bir gün herkes fenerli olacakmış be de fatih tekke gelsin ne olmuş roberto carl. geldi tekke'nin gelmesi normalmiş....

Demek istedigimiz bu iste adamlarin cok umurunda degil Fatih giderse kendini bitirir

kml61ts
16.08.2007, 15:29
AjansSpor.com - ÖZEL

AjansSpor.com bir çok yayın organında yer alan, Fatih Tekke'nin Fenerbahçe'ye transfer olduğu haberinin gerçekleri yansıtmadığını öğrendi.

Kulübe yakın kaynaklardan edinilen bilgiye göre, Fenerbahçe'nin Tekke'nin kulübü Zenit'e 4.5 milyon Euro ve Tekke'ye de 2.5 milyon Euro teklif ederek anlaştığı haberleri doğru değil.

Fenerbahçe'nin ilgilendiği milli futbolcu için en son bir ay kadar önce görüşüldüğü ifade edilirken, şu anda yeni bir gelişme olmadığı ve yapılan haberlerin de gerçek olmadığı belirtildi.

Drizzts
ne kadar fenerli varsa! ah ulan fatih bunları sen konuşturuyporsun çık adam gibi benim türkiye de trabzondan başka bir kulüple işim olmaz de nerdeeee

Şenol YİĞİT
Ezikler Fatih'i yakından takip ediyorlar...

Bakın:

Ezik1:tekke 18 kisilik kadroda yok uefa macinda ‚hayirli olsun diyebiliriz http://forum.antu.com/images/icon/itele.gif

Ezik2: Dünku idmanda sakatlanmis 2 ay sahalardan uzak kalacakmis...

AYYILDIZ
16.08.2007, 15:30
Fatih fenere gitsin burada ben bir eşşeğim hepinizden özür diliyorum diye bas bas bağıracağım...
Ama hiçbirşey netleşmeden onu karalayanların listesini de not ettim, Fatih fenere gitmezse yüzünüze vuracağım:)

renktas biz Fatih Tekkenin kotulugunu istedigimizden elestirmiyoruz insallah gitmezde sende yuzumuze vurursun ama ne yazikki gidecek gibi gozukuyor

10 numara
16.08.2007, 15:31
biizm Prica'ya ne oldu müthiş forvet :D:D:D:D

Atılay
16.08.2007, 15:32
fatih kendi ağzıyla söyledi yurtiçinde tsden başka kulüpte oynamayacam diye ama cnnde altyazı geçmiş

Drizzts
16.08.2007, 15:32
bu arada zenit uefa kupasında maça çıkıcak ve fatihte oynucak...Fener fatihi alsa bile avrupa da oynatamiyacak.Niye alsın bence asparagas haberler.Ama fatihin gitmeye dünden razı olduğunu düşünüyorum

Bartuğ13
16.08.2007, 15:33
transfer dosyası başlığında tekke tartışıyoruz.yanlış değil mi?
bizim gündemimizde olan bir futbolcu değilse,fener haberleri yapılıyorsa bu transfer dosyasında işi olmamalı.kaldı ki haberler de gerçek değilmiş.

biz hala uyutuluyoruz hala tatil başındaki esikler duruyor onları düşünelim!!!!

Drizzts
16.08.2007, 15:34
fatih kendi ağzıyla söyledi yurtiçinde tsden başka kulüpte oynamayacam diye ama cnnde altyazı geçmiş
ben fatihin bir sürü röportajını izledim hiç böyle bir kelime duymadım.Adam profosyonellikten bassediyor....

kml61ts
16.08.2007, 15:34
http://www.ajansspor.com/futbol/superlig/h/20070816/tekke_haberleri_gercek_degil.html

Üste yapıştırdığım haberin linki!!!

Atılay
16.08.2007, 15:39
ben fatihin bir sürü röportajını izledim hiç böyle bir kelime duymadım.Adam profosyonellikten bassediyor....

http://www.youtube.com/watch?v=dCyTu_ZyU44

işte izle de gör

İHSAN
16.08.2007, 15:41
Arkadaşlar birincisi, burası "trabzonspor transfer dosyası " topici Fb nin değil.
ikincisi ise , hala daha bu tür istanbul basını kökenli haberlere itibar edip şurada FATİHi tartışıyorsunuz. FATİHin kim olduğunu herkes biliryor.

Jackdaniels
16.08.2007, 15:43
Arkadaşlar birincisi, burası "trabzonspor transfer dosyası " topici Fb nin değil.
ikincisi ise , hala daha bu tür istanbul basını kökenli haberlere itibar edip şurada FATİHi tartışıyorsunuz. FATİHin kim olduğunu herkes biliryor.

Tamamen katılıyorum bırakın şimdi fb'yi fatihi biz ne alemdeyiz onu takip edin biraz...

MarceloTS
16.08.2007, 15:44
ya işte bunun istemiyorum şu TS TV açılsın hep istanbul medyasının oyunlarıyla başlıyoruz güne yok o bilmem nerde diğeri fenerde gökndeiz fatih fener yakın bıktım artık bu haberlerden zate 1 haftadır bakmıyorum haber sitelerine

Özkan Erdem
16.08.2007, 15:47
Evet arkadaşlar, bırakalım artık elalemi, kendi işimize bakalım. Nerde bizim transferlerimiz.

Emirhan Makul
16.08.2007, 15:49
ya abilerim tamamda kendi transferlimiz diye bişe yok ki transferi kapattık sivas olaylarından sonra da kapandı bu konular işte

Ba®ış
Evet arkadaşlar, bırakalım artık elalemi, kendi işimize bakalım. Nerde bizim transferlerimiz.
transfer? :confused::confused::):)

Mert M.
biz transfer mransfer yapmayız arkadaş
bunun böyle olduğu anlaşıldı
yazıklar olsun her sene aynı senaryo
bıktım her yeni sezona böyle başlamaktan

Canİlker
16.08.2007, 15:51
arkadaşlar trabzonspor fatihten ibaret değil. biz burda fatih nereye gidecek diye konuşağımıza nasıl yeni fatih tekkeler yetiştirebiliriz onu tartışalım. fatih giderse kendine yazık eder kendini orada göstersin başka bi ülkeye gitsin (ispanya,ingiltere..) ama fenere gidersede çok takmam.. zamanında kimler gitti fenere, gsye, bjk ya bizden ..ali kemaller, abdullahlar, k.orhanlar.. nerdeler şimdi peki??? o nedenle tartışmaya gerek yok fazla..

biz kendi transferlerimize bakalım prica ne oldu bu arada transfer işide yattı son olaylardan sonra yönetimin işine geldi .

Drizzts
16.08.2007, 15:51
ya transfermi varda konuşucaz.2 tane konu var başka olay yok.olaylar+fatih başka ne konuşalım.

Drizzts
16.08.2007, 15:55
http://www.youtube.com/watch?v=dCyTu_ZyU44

işte izle de gör
:) izledim ancak orda trabzonsporlu fatih burda zenitli fatih oldu...aradan 13 ay geçti herşey olur.Zenitteki röportajlarında ben fenerde oynamam demedi. sonuçta dostum giderse kendi kaybeder.Fatih fenere gitse bizemi zararı vız gelir.Adamsa gitmez bu kadar açık

poetricus
16.08.2007, 15:57
Panik yapmayın millet; Fatih Fener'e gitmez.

AYYILDIZ
16.08.2007, 16:02
ya transfermi varda konuşucaz.2 tane konu var başka olay yok.olaylar+fatih başka ne konuşalım.

Katiliyorum elendikten sonra transfer yapicaz diye ortaya attilar sonra gundem degisti olaylar oldu falan

Atılay
16.08.2007, 16:05
ankara dan ayrılmış jaba sözleşmesini tek taraflı olarak fesh etmiş bence yararlı olur bize gelirse

afsbahar
16.08.2007, 16:07
sivas olayları tuz biber oldu. zaten yönetimin transfer yapmaya niyeti yoktu. sivas maçını bekliyorlardı iyi oynasaydık yine vazgeçeceklerdi. gerçi iyi de oynamadık ya. oftaşı yenersek belki transfere gerek yoktur diye düşünüyorlardır. benim düşünceme göre bu ziya hoca takımı tek santrafor oynatacaksa yabancı santrafora gerek yok. ya da elimizdekilerden birini satması gerekir. ama ben yine de tek santrafor oynatmamasından yanayım. Israrla 1. Kaleci 2. Sol Kanat 3. Oyun Kurucu lazım bize diyorum. (Gerçi kaliteli bi golcü de güzel olurdu ya.) Ama paramız yok diyorlarsa. Şu iki tane mahkumumuza af çıkaralım da onlar da hakettikleri formayı giysinler. Bence bu kıtlıkta Jun ve Musampaya şans vermeli diye düşünüyorum.

Laz_61
16.08.2007, 16:07
Fatih Trabzona gelecek ne feneri ya..dün acikladi nuri son teklifimizi yapacagiz dedi...

Drizzts
16.08.2007, 16:08
bizde zaten sorunlu bir yattara varken birde jaba çekilmez.

Ali Özcan
16.08.2007, 16:15
Fatih;Milyonlarca kez TRABZONSPOR DAN AYRILACAĞINI ve AVRUPAYA GİDECEĞİNİ söyledi ve yaptı...İnandık...Aynı Fatih yine milyonlarca kez fenere gitmeyeceğini söyledi ve gitmez...Asla endişe duymayın...Dünyada bu forumdakilerden daha Trabzonsporlu birisi varsa o da FATİH SULTAN TEKKE dir...

Haaaa önemli bişey var burada Fatih fenere gidecek kadar Trabzonsporluluğunu kaybetmişse bu durumda zaten bize gelmemesi en doğrusu olur...

Fatih Sultan Tekke fenere gitmez...Özünde TRABZONSPOR lu olan hiç kimse fenerbehaçeye gitmez...Örnekleri mevcuttur...Endişelenmeyin, Nuri Albayrak becerebilirse Fatih Trabzonspor da oynar 11 Kasım dan sonra...

AYYILDIZ
16.08.2007, 16:16
umutla ersen yanyana iyi oymayamiyorlar eger tek forvet oynancaksa ersen olmali bu

cyberentalpi
16.08.2007, 16:17
prica ne oldu bu arada

Erkan
16.08.2007, 16:17
umutla ersen yanyana iyi oymayamiyorlar eger tek forvet oynancaksa ersen olmali bu

iyi bir defansa karsi ersen de hic birsey yapamiyor... Umutun kendisini gelistirmesi lagzim...

Vkgz
16.08.2007, 16:19
haydi prica gel ilacımız ol koçum....

Erkan
16.08.2007, 16:20
iyi bir forvet bizi ucurur....

Kasım Hilal
16.08.2007, 16:22
Ben Prica'ya ısınamadım bir türlü..
İstemem yan cebime..
Ama şu Brozek kardeşler iyi gibi..

Drizzts
16.08.2007, 16:23
ersen iyi 2 devre çıkartamıyor.Umut ise çok savruk oynuyor.Bencede umut ve ersen birbirini tamamlayan forvet değiller.Rakibi ısırmıyorlar.Bize mücadele eden ersene partner olabilecek bir isim lazım.Ancak umut iyi birfutbolcu ve daima kadroda bulunması gereken biri.Ancak şuan için bizim direk santroforumuz olması için çok erken...

Mehmet_Mercanlı
16.08.2007, 16:23
yapmayın arkadaşlar butakın sırasıyla

1:forvet
2:sol bek
3:sol acık
4:kaleci
5: topu ileriye gelişi güzel şişirmeyen bir defans

bunlar olmadan işimiz cok zor

Ba®ış
16.08.2007, 16:24
yapmayın arkadaşlar butakın sırasıyla

1:forvet
2:sol bek
3:sol acık
4:kaleci
5: topu ileriye gelişi güzel şişirmeyen bir defans

bunlar olmadan işimiz cok zor
onlibero? :D:D:D

milan_stephanov
16.08.2007, 16:28
Fatih sakat....
sakat değil..

Drizzts
16.08.2007, 16:29
ben şahsen defansta sorun olduğunu düşünmüyorum.Sadece biraz zamana ihtiyaç var ama acilen kaleci ,forvet,sol açık lazım

Erkin
16.08.2007, 16:30
onlibero? :D:D:D

Aaa duymamış olayım kanka.. Belki alınması gerekenler ön libero değil ama gizli ön libero oynarlar gerekirse. Her şey mantalite için.. :D

Emre Emiroğlu
16.08.2007, 16:32
ben bişi söylemek istiyorum... bir takımmmın nasıl olursa celaleddinden baskaa sol back yedeği olmaz ? celaleddinin bu göremediğimiz yeri nedir ?
Basında Cıkan Ziya Doğan ve Celaleddin Menajeri Vasıtasıyla Komisyonculuk Yapıyor İddialarına Ben % de 100 İnanıyorum.. Neden Ziya Doğan Her Gittiği Takıma Celaleddini İstiyor ? Allaha Sükürki Keçeli Kadro Dışı... Neden Sol Tarafa Hiçbir Adam istemiyor Ziya Doğan ? Allah Aşkına Biri Bunları Acıklasın

Ali İhsan
16.08.2007, 16:40
sakat değil..

Hafta sonu lig maçında sakat olduğu gerekçesiyle oynatılmamıştı. Ben sürekli Zenith'in resmi sitesini takip ederim.Orda okumuştum...

milan_stephanov
16.08.2007, 16:45
Hafta sonu lig maçında sakat olduğu gerekçesiyle oynatılmamıştı. Ben sürekli Zenith'in resmi sitesini takip ederim.Orda okumuştum...
bana da bir arkadaşım söyledi sakat olmadığını..

Drizzts
16.08.2007, 16:46
fatih bu maçta ilk 11 de biliyorum bugun ki gazetede okudum

Ali İhsan
16.08.2007, 16:46
ben bişi söylemek istiyorum... bir takımmmın nasıl olursa celaleddinden baskaa sol back yedeği olmaz ? celaleddinin bu göremediğimiz yeri nedir ?
Basında Cıkan Ziya Doğan ve Celaleddin Menajeri Vasıtasıyla Komisyonculuk Yapıyor İddialarına Ben % de 100 İnanıyorum.. Neden Ziya Doğan Her Gittiği Takıma Celaleddini İstiyor ? Allaha Sükürki Keçeli Kadro Dışı... Neden Sol Tarafa Hiçbir Adam istemiyor Ziya Doğan ? Allah Aşkına Biri Bunları Acıklasın

Keçeli ne zaman ve neden kadro dışı kaldı?

milan_stephanov
16.08.2007, 16:48
fatih bu maçta ilk 11 de biliyorum bugun ki gazetede okudum
kadroya alınmadı..

sbay
16.08.2007, 16:51
bu arada zenit uefa kupasında maça çıkıcak ve fatihte oynucak...Fener fatihi alsa bile avrupa da oynatamiyacak.Niye alsın bence asparagas haberler.Ama fatihin gitmeye dünden razı olduğunu düşünüyorum
fatih zenithin bu akşam oynayacağı avrupa kupası maç kadrosunda yok...sakat olabilir....öyle umuyorum.

Vkgz
16.08.2007, 16:51
fatih sakat. sitede öyle yazıyor.

Hüseyin Çümen
16.08.2007, 16:54
fatih gitmek istemese de klübü satmaya çalışablirmi acaba

Vkgz
16.08.2007, 16:55
fatih gitmek istemese de klübü satmaya çalışablirmi acaba

sanmam. geniş kadroya ihtiyaçları var. . ama bakalım belki yalandır haberler.

karaagac61
16.08.2007, 17:01
başka izahı olabilirmi serkanı alacağına vedersonu alsaydınya ve ya uğur boralı az da olsa katkıları olurdu.şimdi bakın uğur boralın senesi bu sene.forvet sol kanat hatta defansın solu kaleci bunları alsın

lazooo28
16.08.2007, 17:04
arapsaci:S

Vkgz
16.08.2007, 17:05
TEKKE HABERLERİ GERÇEK DEĞİL!"
F.Bahçe'ye transfer olacağı iddia edilen ve transfer rakamları dahi verilen Fatih Tekke hakkında yeni bir gelişme yok! AjansSpor.com'un kulübe yakın kaynaklardan aldığı bilgiye göre, sarı-lacivertli kulüp ilgilendiği futbolcu ile en son bir ay önce görüştü ve şu anda yapılan haberler gerçek değil.

AjansSpor.com - ÖZEL

AjansSpor.com bir çok yayın organında yer alan, Fatih Tekke'nin Fenerbahçe'ye transfer olduğu haberinin gerçekleri yansıtmadığını öğrendi.

Kulübe yakın kaynaklardan edinilen bilgiye göre, Fenerbahçe'nin Tekke'nin kulübü Zenit'e 4.5 milyon Euro ve Tekke'ye de 2.5 milyon Euro teklif ederek anlaştığı haberleri doğru değil.

Fenerbahçe'nin ilgilendiği milli futbolcu için en son bir ay kadar önce görüşüldüğü ifade edilirken, şu anda yeni bir gelişme olmadığı ve yapılan haberlerin de gerçek olmadığı belirtildi.

Emre B.
16.08.2007, 17:11
İnşallah yalandır.Fatihi fenerde görmeye dayanamam.

lazooo28
16.08.2007, 17:13
hic zannetmiyorum fb ye gidecegini

afsbahar
16.08.2007, 17:20
internet sitemizde haber başlığı "takımımız ankarada" tıkladım ne var ne yok diye karşıma çıkan görüntü böyle. http://www.trabzonspor.org.tr/images/haberpic/160807ankarak.bmptakımımız sadece Celaleddinden ibaret ya. :)

Özkan Erdem
16.08.2007, 17:21
Bizim fotoğrafçı olaylara karıştı diye geçici olarak ZD çekiyo olabilir.

sazman
16.08.2007, 17:28
Arkadaşlar hani 3 transfer yapılacaktı ne oldu haberi vardı. En büyük transfer bu yönetimin bir an önce gitmesi olacak.

Atılay
16.08.2007, 17:36
Arkadaşlar hani 3 transfer yapılacaktı ne oldu haberi vardı. En büyük transfer bu yönetimin bir an önce gitmesi olacak.

Bu zamandan sonra alınacak yabancı bir forvet ikinci bir jun faciası olur

AYYILDIZ
16.08.2007, 17:57
internet sitemizde haber başlığı "takımımız ankarada" tıkladım ne var ne yok diye karşıma çıkan görüntü böyle. http://www.trabzonspor.org.tr/images/haberpic/160807ankarak.bmptakımımız sadece Celaleddinden ibaret ya. :)

Celalettin uluslararasi Mantalite odulunu aldigi icin artik onun fotolarini kullanacagiz ziya hocanin emri

Recep Çaltepe
16.08.2007, 20:06

Son olaylardan sonra eldekileri kaçırmasak bari diyecem ama elde de adam kalmadı ki!

vadaa55
16.08.2007, 20:29
bu basiretsiz yönetimi paralı diye seçmedik mi?hem parasız olcaz hem başarısız olcaz hem de borçlancaz yok yaaa!!!

lazooo28
16.08.2007, 20:31
transfer gündemimizde bulunan prica'nin takimi 2-1 yenik durumda suan

vadaa55
16.08.2007, 20:37
Fatih, aylardır gitmek istediğini her fırsatta söylüyordu. sahip çıkmaktan kasıt nedir anlamadım, ne yapılması gerekiyordu. 1 sene sonra serbest kalacaktı, şimdi zenit'ten fenere giden adam bizden beş para kazandırmadan gidecekti..

fatih gitmek istemeyip, yönetim "ya fatih kusura bakma şartlar böyle seni satmak zorundayız dese" o zaman yönetim burda suçlu olurdu. benim düşüncem böyle.tabi perde arkasında bilmediğimiz başka olaylar, konuşmalar varsa o ayrı...

fatih alelade bir oyuncu değil. hemen hemen Trabzon'la özdeşleşmiş biri..giderse kendine yazık edecek.

ne Trabzon camiası onu sahiplenir ileride ne fener. arada kalır. boş boş gezer. (bkz. ogün, abdullah, k. orhan vs.)
biz bzi satan adamkarı sahiplendik kardeş örnek:örnek verdiğin topçular

vadaa55
16.08.2007, 20:46
:D:D:D:alkış::alkış::eek::eek:
Bizim fotoğrafçı olaylara karıştı diye geçici olarak ZD çekiyo olabilir.

Özkan Erdem
16.08.2007, 20:47
transfer gündemimizde bulunan prica'nin takimi 2-1 yenik durumda suan

Kimle oynuyorlar? Adamların maçı pazar diye biliyorum ben.

emre81
16.08.2007, 21:12
Bu adamlar kadar da yalancısı hakikaten gelmedi ya heriflerin ağzından çıkan herşey yalan bi dalgalanma oldu Galati maçı sonrası hemen sallamaya başladılar gazı aldılar umarım soledikleri yalanlar bu takıma yaptıkları çoluık çocuklarından çıkar. Psikolojimizi bozdular moralimizin içine ettiler klübü tükettiler.

Bartuğ13
16.08.2007, 22:03
ya uefa maçlarının bizim transfer dosyası başlığında ne işi var acaba?
1 haftadır transfer haberimiz yok sıkılan başka şeyler mi yazıyor ben anlamadım ki

Recep Çaltepe
16.08.2007, 22:13
ya uefa maçlarının bizim transfer dosyası başlığında ne işi var acaba?
1 haftadır transfer haberimiz yok sıkılan başka şeyler mi yazıyor ben anlamadım ki

Evet arkadaşlar burası Transfer Dosyası başlığı. UEFA maçları ile ilgili mesajlar ilgili konuya taşınmıştır.

futbalski60
16.08.2007, 22:17
altan,orhan ak'ı alıp transferi bitiririz başka oyuncu yok gündemde hayrettin olmaz bundan sonra

Travelair
17.08.2007, 00:20
Kim vardı bizde?

Szymek?
Fatih?
Marcelinho?
Stepanov?

Ne kadar da yarardı değil mi hepsi? Musampa yerine de Wome alınacaktı. Başka transfere gerek var mıydı?

Ya şimdi?

Serdar A
17.08.2007, 02:36
ankara dan ayrılmış jaba sözleşmesini tek taraflı olarak fesh etmiş bence yararlı olur bize gelirse
Seneye Ankarayla Özer için masaya oturma ihtimalimiz çok yüksek .

fatih zenithin bu akşam oynayacağı avrupa kupası maç kadrosunda yok...sakat olabilir....öyle umuyorum.

Muhtemelen Fatih'i satacaklar . Sakatlıkla ilgisi olduğunu zannetmiyorum .

Kadir
17.08.2007, 02:43
nuri albayrak tsubasa,wakabayashi,Ishizaki ile anlaşmış teknik patronluğada roberto hongo gelecekmiş.. az önce cnn de alt yazı geçti.

Sefaenes
17.08.2007, 02:55
bu yönetimin ilk mac bulunmaz nimet oldu, transfer etmeyi aslinda aklarinda gecirmiyorlardi galati mglubiyetden sonra isteksiz transfer yapilacak dediler son macta cikan olaylar sayesinde gündem degisi transfer unutuldu bu yönetim gidene kadar cile cekecegiz anlasilan

Kadir Aydın
17.08.2007, 02:58
nuri albayrak tsubasa,wakabayashi,Ishizaki ile anlaşmış teknik patronluğada roberto hongo gelecekmiş.. az önce cnn de alt yazı geçti.

Nankatsu fiyatta yamuk yapmış. Başkan nakamura getirsinler on milyon avro alsınlar tsubasa'yı demiş ama bizim başkan bir milyondan yukarı olmaz demiş.

AYYILDIZ
17.08.2007, 03:03

Kardes ligtvde can karyagdi canli baglandi simdi ucak paralarini odemeyi kabul etmedigimiz icin transferler yatmis simdi gundemde ninja kaplumbalar varmis ziya dogan israrla istiyormus onliberoya

Kadir
17.08.2007, 03:05
Nankatsu fiyatta yamuk yapmış. Başkan nakamura getirsinler on milyon avro alsınlar tsubasa'yı demiş ama bizim başkan bir milyondan yukarı olmaz demiş.

ve bir son dakika haberi Tsubasa beni alamazsanız 16 yaşındaki kardeşim Yanbasa'yı alın demiş tsubuasanın dediğine göre yanbasa sol bek de görev yapıyormuş celaleddine kulübe gözükdü!!bu arada Yanbasa'nın bonservis bedeli olmayışı büyük bi avantaj ve Nuri Albayrağı bu oyuncuya çeken en büyük etmen.

Koray
17.08.2007, 03:11
vee son dakika gelişmesi,Trabzonsporun transfer etmek istediği ve prensipte anlaştığı yanbasiye son dakikada adana demir çelikspor talip olunca Trabzonspor aradan çekilmek zorunda kaldı!!!

AYYILDIZ
17.08.2007, 03:16
vee son dakika gelişmesi,Trabzonsporun transfer etmek istediği ve prensipte anlaştığı yanbasiye son dakikada adana demir çelikspor talip olunca Trabzonspor aradan çekilmek zorunda kaldı!!!

arkadaslar bunlar yalan haber ninja kaplumbaglarla on sozlesme imzaladik az once ziya doganda cok mutluymus tam istedigim onliberolar diyormus.Bu arada yarin herkes havalanina gitsin ninja kaplumbaglar geliyor

Kadir Aydın
17.08.2007, 03:17
Wakabayashi de yatmış yaww bu seferde onun milli takımdan yedeği wakasimazu ile anlaşmışlar hem kalecilik yapacak hem de sahaya girecek olan taraftarlara kung-fu dersi verecekmiş. lol

Kadir
17.08.2007, 03:23
Nuri Albayrak nouşuyor!!

evet bildiğiniz gibi dünya çapında bir transfer yaparak ninja kaplumbağaları kadromuza kattık ve hocamızı sevindirdik hocamız şu an sevincinden havalara uçuyor dedi ve ekledi

şu an araştırmalarımız sürüyor bir kelepir bulursak affetmeyiz alırız..!
düşündüğümüz isimler arasında arap futbolunun genç yeteneği abdül el tayyare ve Ruanda milli takımının yıldızı Joao Henriette Rafael Elias Manamana var!!

ikiside her an Trabzonda olabilir tek sorun ailelerinin ikna edilmeleri..

Kadir Aydın
17.08.2007, 03:27
Bu arada wakabayashi'nin neden gelmediği anlaşıldı. Ajansspor'un özel haberi... Geçen maç hyuga buna bi şut çekmiş ve top hala wakabayashi'nin elinde dönüyormuş bu da haber yollamış bu topu kaç günde çıkartırım belli değil siz başka adam alın diye...

Kadir
17.08.2007, 03:36
bunun üzerine kaleci arayışlarına hız veren albayrak ve ziya ikilisi Tanzanya'lı Ivo Mapunda ile anlaşmak üzereler.. bu arada ruanda lı Joao Henriette Rafael Elias Manamana aids den öldü ve bu transfer yattı..

AYYILDIZ
17.08.2007, 03:37
Nuri Albayrak nouşuyor!!

evet bildiğiniz gibi dünya çapında bir transfer yaparak ninja kaplumbağaları kadromuza kattık ve hocamızı sevindirdik hocamız şu an sevincinden havalara uçuyor dedi ve ekledi

şu an araştırmalarımız sürüyor bir kelepir bulursak affetmeyiz alırız..!
düşündüğümüz isimler arasında arap futbolunun genç yeteneği abdül el tayyare ve Ruanda milli takımının yıldızı Joao Henriette Rafael Elias Manamana var!!

ikiside her an Trabzonda olabilir tek sorun ailelerinin ikna edilmeleri..

Manamanayla yemek basina anlasmak uzerelermis ama bizim baskan ogle yemegi vermeyiz diyormus sunu alsalar bari

Kadir
17.08.2007, 03:39
yok abi Manamana aids den öldü :) yoksa ölen Manamana'nın kardeşimi ?

Koray
17.08.2007, 03:40
o iş yattı bile kardeş manamana son saniyede beslenme çantası isterim diyince bizim başkanda rest çekmiş..

AYYILDIZ
17.08.2007, 03:49
Ne yazikki bunu bile beceremediler bu arada avniakeri halisaha usulu yapacaklarmis saati 50 ytl hazir ceza almisken bu projeyi gerceklestirmisiz. Ibrahim Haciosmanogluda ben olsaydim manamanayi alirdim diyormus.

Hüseyin Çümen
17.08.2007, 03:59
şu sıkıntılar çektiimiz zamanda bir transfer yapıp ardından 1-0 galibiyetimiz tezcillence bu camia ayağa kalkardı bence

güngör_81
17.08.2007, 09:05
Son dAKİKA Fatih TEKKE Fener'de

Emirhan Makul
17.08.2007, 09:08
ntv de haber olarak verdi artık sultanı sarı lacivert formada bize karşı izleyecez

güngör_81
17.08.2007, 09:18
Maalesef bizimkilerde uyusun. Fenerden bu kadarını beklemezdim en iyi transferini yaptı Tuncayın ruhunu ancak tekke doldururdu.

Vay be Tekke 'de gitti bu yönetim ile hergün kahrolmaya devam artık gazete okumaya korkuyorum. Hiç iyi haberler yok bizim açımızdan.

OLMADI TEKKE SARI RENK YAKIŞMADI SANA.

ErayAkyüz
17.08.2007, 09:28
yaa şu işe bakın siz fatih tekkeyi begenmeyin antepe yollayın sonra alın sonra kadro dısıda bırakın simdi ii gunu die fatih nie fenere gitti milliyetciligin bu kadarı artık gitcek tabii olacagı buydu kimse istemez fener formasında gormeyi tekkeyi ama o kadar gitmek istemedigini soledi bizdeyken fenere falan ama simdi noldu madem neyse yazmıcam şunu unutmayalım ilhan cavcav modeliyle yonetilmeye devam edilirsek şampiyonlugu yasayamayan bu yuregim bundn sonrada yasayamayacak bundan eminim:mad:

ErtuGrul
17.08.2007, 09:37
Vaybe Sultan Tekkede bunu yaparsa bisey soylemeye gerek yok artik..

Mehmet_Mercanlı
17.08.2007, 09:58
arkadaşlar bana kesin bilgi verin dedı kodularla burda adamı gunaha sokmayın

Travelair
17.08.2007, 10:02
Ne yalan söyleyeyim, Fatih Tekke'yi huy olarak beğenmem, futbolculuğu fena değildir, ama futbolculuk kısmının da çok antika kısımları vardır. Hiçbir zaman da "Sultan" sıfatını kendisine kullanmadım. Umarım burdaki arkadaşların kafasında oluşturduğu yeri yıkmaz.

Tansu Onur Erdoğan
17.08.2007, 10:03
ya fatih fenere gidebilir adam para için oynuyo ne yapacak 10 almak varken trabzondan 3 alsamda olurmu diyecek

siz futbolcu oldugunuzu düsünün cok para almak varken az paraya baska takımda oynarmısınız gecin bunları

Jester
17.08.2007, 10:26
Fatih'in febeye falan gittiği yok.
Adam iyi ki ben burada mutsuzum dedi.
Bin tane uyduruk haber.
Hafta başını Sivas olaylarıyla, son günleri de Fatih tartışmalarıyla geçirdik.
Sivas maçı aleyhimize tescillenir ve Oftaş'a da yenilirsek puan cetvelinin dibine demirleriz.
Takımın böyle olası bir krizde tehlike yaşamaması için acilen kaleci ve sol kanata ihtiyacı var.
İyi futbol oynayabilmesi için de adam gibi bir orta saha oyuncusuna.
Transferin bitimine kaldı iki hafta.
Adam alınacağı kesin ama muhtemelen son dakikada bir menajer yutturmacası olur.
Hele de Oftaş'ı yenemezsek.
Bizimkisi çıkmayan candan umut kesilmez hesabı.

Erkan
17.08.2007, 10:29
resmi sitelerinde bisey yazmiyor:), yani yalan ihtimali halidaha var...

Hekimoğlu
17.08.2007, 10:32
ya fatih fenere gidebilir adam para için oynuyo ne yapacak 10 almak varken trabzondan 3 alsamda olurmu diyecek

siz futbolcu oldugunuzu düsünün cok para almak varken az paraya baska takımda oynarmısınız gecin bunları
futbolculuk hayatından sonrasını da düşünmek gerek.bkz ogün

Erkan
17.08.2007, 10:33
Bide Trabzon adamin klubuyle anlasamiyor anlassa fatih problem cikartmaz, ama ordan gitmesi gerektigi kesin..

littlebighorn
17.08.2007, 10:36
Bu kadronun ve teknik ekibin şu anda ligteki her takıma yenilmesi beni şaşırtmaz.

Bence en acil transfer isteyen yerler sol bek, stoper, golcü, kaleci, orta saha.

Bu sene kabus bekliyor bizi...

littlebighorn
17.08.2007, 10:37
Fatih Tekke' den futbolculuk hayatı sonrası yararlanılabileceğini düşünmüyorum.

Badaloğlu
17.08.2007, 10:38
Her ne kadar kesinleşmiş bir şey olmasada ateş olmayan yerden duman çıkmaz derler...Eğer böyle bir şey varsa ben yönetimi eleştiririm.Zenite bu adamı satarken hangi şartlarla sattınız.Ülkemize gelip hemde rakibimizde forma giyecek.Böyle bir duruma nasıl müsade ederler?

Fatih Tekke, Trabzon'u şampiyon yapmadan bir yere gitmem demişti.Demek ki, futbolcuların her dediğine inanmayacaksın.Kendi istedi Zenit'e gitti.Şimdide kendi isteği ile Fener'e gidecek.Artık bundan sonra ona laf söyleme hakkımız yok!Trabzondayken direk Fener'e gitseydi.O zaman herkes ona yüklenecekti.Ama şimdi aradan hem zaman geçti hemde Zenit'te...Yapacak bir şey yok!Hayatta herşey para değil ama ne yapalımki bazen bu tip durumlarla karşılaşmalara artık kendimizi alıştırmamamız lazım...

littlebighorn
17.08.2007, 10:43
Kesin bir şey olmadan konuşmamak lazım ama Fener' e gitmesi kendini bitirir.Bize ise bir darbe daha vurmuş olur. Bence de giderse bundan Yönetim sorumludur.

Mehmet_Mercanlı
17.08.2007, 10:47
gidene dur demem ... kalana gitme demem... duşmanıma dost olanı hayatta affetmem...

kimse kusura bakmasın ben profesyonelolamam

littlebighorn
17.08.2007, 10:50
Yıldız alacağız diye işbaşına gelenler alamadıkları gibi elimizdeki tek yıldızı da hem de en büyük rakibimize kaptırmış olurlar....

Adem Erdoğan
17.08.2007, 10:50
gidene dur demem ... kalana gitme demem... duşmanıma dost olanı hayatta affetmem...

kimse kusura bakmasın ben profesyonelolamam

:alkış::alkış::alkış::alkış:

Murat Altun
17.08.2007, 10:56
fatih fenere giderse bunun ayıbıda suçuda herşeyi yönetimindir

Erkut Ay
17.08.2007, 10:58
fener tek trabzonsporun düşmanı değilki türkiye liginde amatörden tut 1 ligteki tüm takımların düşmanı hayatında icraatlerinden çok ağzın çalışıyorsa dost bulamazsın fener bu kibir şımarıklık diz boyu uefa kupası alacaklarmış alırsın şimdi fatih tekkede gidecekse gitsin kal diye yalvaracak değiliz nasıl anılmak istiyorsa öyle yaşar.....

sarman61
17.08.2007, 11:02
Ben burda yönetimi degil Fatihi eleştiririm. İstediği takıma gitmek Fatihin elinde demekki. Fenere giderse bunun tek suçlusu Fatih Tekkedir. Takımdan ayrılmak isteidiğini her defasında söyleyen kişi kendisiydi. Şimdi Türkiye ye dönmek istiyorsa şayet gerçekten bizleri seviyorsa Trabzonsporu seviyorsa bilmesi lazım Fenere gidilmeyeceğini buna rağmen giderse demekki Fatih Tekkenin gözünde bizler ve Trabzonpor bir hiçmişiz.

Mehmet_Mercanlı
17.08.2007, 11:03
Tekke geliyorFenerbahçe, Rusya'dan ayrılmak istediğini belirten Fatih'le anlaşma sağladı.

17.08.2007 11:00http://www.haberturk.com/kuturesim/fatıhtekkegelıyorfenerbahce.jpgFenerbahçe Fatih Tekke transferinde gün sayıyor. Sarı-lacivertlilerin uzun süredir gündeminde olan ve beklenen yabancı kararının çıkmaması nedeniyle en alternatif isim olarak görülen golcü oyuncu konusunda çok önemli bir mesafe alındı.

10 gün önce harekete geçen ve Fatih Tekke ile yaptığı görüşmeler sonunda golcü oyuncuyla prensipte anlaşma sağlayan F.Bahçe yönetimi, kulübü Zenit'le de masaya oturdu. Rus ekibiyle yapılan görüşmeler sonunda çok küçük pürüzler kaldı. Zenit'e para artı futbolcu takasının önerildiği belirtildi. Fatih'in transferinin yarın veya pazartesi bitebileceği vurgulandı. Fatih Tekke'nin imza atması halinde de Hertha Berlin'in ısrarla istediği Semih'e izin verilecek. Alman kulübü Semih için F.Bahçe'ye 2.5 milyon Euro verecek.

Badaloğlu
17.08.2007, 11:03
Yönetim son zamanlarda, Galati maçı rezilliği,40.yıl açılış fiyaskosu,Sivas maçı şaşkınlığı ile uğraşırken, Fener arada bu işi bitirebilir.Anlaşmasında başka takıma giderse şu kadar daha para kazanırız maddeside varsa 3 kuruş için bu işede ses çıkarmayabilirler.O yüzden Fatih, Fener'e giderse beni şaşırtmayacak.Ama burada sadece suçlu yönetim olmaz.Ben profösyonelim lafını biz daha hazmedemedik!Ne zaman hazmederiz, o zaman Fatih'de istediği yere gider...

Erkut Ay
17.08.2007, 11:06
fatih tekkenin fenere gitmesinde giderse şayet yönetim le ilgili hata görmüyorum sarman61 dediğin gibi gitmek isteyeni zorla tutmadık fenerede gitmekistiyorsa tutmayız ama unutmasınki 6 yıl daha futbol oynar ama sonra.........

Kadir Aydın
17.08.2007, 11:09
La gaza gelip inanmayın da, yok öyle bir şey...

A.Gökhan AKIN
17.08.2007, 11:10
allah yolunu açık etsin trabzonspor fatihle biryerlere gelmedi ama fatih fatih olduysa trabzonsporla oldu.Nereye giderse gitsin zaten sakatlıktan çıktığı mı var? görecez generde ne kadar oynayabilecek ama en acısıda fenerde oyanaypta bize gol atarsa o olur sanırım.

Erkut Ay
17.08.2007, 11:10
bu medya 2 yıldır getiremedi fatih tekke yi fenere fotomaç dün birde utanmadan fotomaçtan büyük habercilik falan naralar atıyordu ne utanmaz bi gazete bu ya..........

Badaloğlu
17.08.2007, 11:12
radyo spor'u açın 107.2

Badaloğlu
17.08.2007, 11:12
Galatasaray'da devrede...

Murat Hızal
17.08.2007, 11:16
Sanırım herkes devrede bir tek biz devrede değiliz

ErayAkyüz
17.08.2007, 11:18
radyo spor'u açın 107.2

ne diolar radyo sporda???

Ali Özcan
17.08.2007, 11:18
Fatih gelirse Trabzonspor a gelir arkadaşlar...Hiçbir endişe duymuyorum...

Gürkan
17.08.2007, 11:20
futbolculuk hayatından sonrasını da düşünmek gerek.bkz ogün

ogün vs. gibi oyuncuların durumuna düşmek istemiyorsa bencede gitmemeli.

profesyonel olmak en çok para verene gitmektir gibi yanlış bir anlayış var. bir insan sadece parasal durumu göz önüne alıyorsa ona profesyonel değil para canlısı denir.

fatihin bu belki son büyük transferi olacak. ve yaygın profesyonellik inanışına göre en fazla parayı veren ki bu şuan fener gibi gözüküyor, takımı seçmesi lazım. diyelim fenere gitti. ve gün gelecek o macera ve sonunda oyunculuk macerası bitecek. eğer fatih yorumcu , teknikdirektör veya yazarlık yapacaksa yani futolla ilgisi devam edecekse, fenere gitmesi yüzünden Trabzonspor camiası tarafından bu hep gündemem gelecek,nasıl şimdi ogün için denen laflar onada denecek. Trabzonspor ile ilgili bir yorum yaptıgında fatih kendi işine balsın zamanında fenere gitmişti denecek.ve bir şekilde az ama çok camiadan dışlanacak.fenere giden damgası yiyecek. peki fener fatihi kabul edecek mi hayır. o onlar için Trabzonsporlu fatih olacak.2-3 yıl top oynamış sıradan bir oyuncu mamelesi görecek. yani her iki camiada farklı sebeplerden fatihi içine sindiremeyecek. hep bu karşısına çıkacak.

eğer fatih futbolculugundan sonra türkiyede futbol ile alakalı bir işte uğraşmak istiyor ise Trabzonspordan başka bir büyük takımda oynamamalı.

Mehmet_Mercanlı
17.08.2007, 11:21
TRABZONSPOR DA DEVREDE

Trabzonspor da eski golcüsü için devrede. Trabzonspor Başkanı Nuri Albayrak Lig TV'de katıldığı Günaydın Futbol programına eski futbolcuları Fatih Tekke ile görüştüğünü ve Fatih'in Rusya'da mutsuz olduğunu belirterek, "Fatih bizim kaptanımızdı. Bizimle olan sözleşmesini uzatmak istemediğini ve iyi bir teklif aldığını söyleyerek ayrılma kararı aldı. Biz de saygı duyduk ve gitmesine izin verdik. Ancak tabi her zaman herşey istenildiği gibi olmuyor. Kendisi ile görüştük, kulübü ile de görüştük. 7.5 milyon dolar gibi bir para talep ettiklerini söylediler. Biz de şimdi teknik heyetimize danışacağız ve karar vereceğiz" şeklinde konuştu.

bu haber dallanmaya başladı ...

Murat Hızal
17.08.2007, 11:22
Şu anda Fatih'in yerinde olmak istemezdim:)

Badaloğlu
17.08.2007, 11:23
Galatasaray bir adım öndeymiş.Yarı parasını sponsorlar karşılıyormuş,yarı parasınıda bir bankadan kredi çekilecekmiş.Bankada hazırmış!...Gaalatasaray bir adım öndeymiş ama Fener'in maddi gücü ve şampiyonlar ligi avantajıda ortada duruyormuş...

Haşimoğlu
17.08.2007, 11:25
ya bide devrede olmayın bastırın parasını alın şu adamı

İskender Çakmak
17.08.2007, 11:25
bize gelecek futbolcu 1 0 dan sonra ukalalaşıcaksa ve ya lakayıtlacaksa gelmesin biz çok maçı 4-0 5-0 gibi skorlarla bitirebilirdik ama fatih tekke ve yattara sayesinde 1-0 mecbur kalıyorduk çünki adamlar sanki maç bimiş gibi artistlik yapıorlardı he yapsınlar ama 3-0 dan sonra o yüzden bizim forvette sağlam hırslı disiplinli bir futbolcuya ihtiyacımız var fatih tekke bunların içine girmiyor gitsin fenere o da orhan kaynak gibi kaybolur kendi bilir paşa gönlü bilir

Harun-61
17.08.2007, 11:26
angut'daki üyeler nerden haber aldi bilmiyorum ama güya 1 seneligine kiralik olarak anla$mi$lar ???

bu arada sakatliktanmi bilmiyorum, Fatih Zenit'in UEFA macinda oynamadi...:confused:

Kamil Çakmak
17.08.2007, 11:27
Şu anda yönetimin yerinde olmak iztemezdim. İstanbul takımları birbiri ile fatih ile yarışırken. İstasyon işi yattağı için Trabzonspor yönetimi Fatih Tekkeyi aklından bile geçiremiyormuş...

Mustafa
17.08.2007, 11:27
Radyoda yorum yapan gs li bi yorumcu sanırım.Bana pek inandırıcı gelmedi gs nin alması fatihi

Badaloğlu
17.08.2007, 11:28
angut'daki üyeler nerden haber aldi bilmiyorum ama güya 1 seneligine kiralik olarak anla$mi$lar ???

bu arada sakatliktanmi bilmiyorum, Fatih Zenit'in UEFA macinda oynamadi...:confused:

Sakatlıktan değil, eğer orada oynarsa transfer olacağı kulüpte oynayamayacağı durumu var galiba!...O yüzden bilerek oynamadı...Tıpkı Appiah'ın yaptığı gibi...

Adem Erdoğan
17.08.2007, 11:28
Trabzonspor Transfer Dosyası' nda fatihin fenere gitmesini tartışıyoruz artık.Ne günlere kaldık yaw.

champions
17.08.2007, 11:29
Bu kadar saçma haber mi olur 7,5 milyon dolar ve teknik heyete danışmak Bi kere böyle bi transfer yanlış olur Varsa bu kadar paran git önce yabancı transferlerini yap Bu paraya kaleci sol kanat ve golcü transferleri yapılabilir Bildikleri en iyi şey taraftarı kandırmak 2 hafta içinde yapılacak 3 transfer nerde?Peh!

Maxi Lopez FC Moskova'da
Bir dönem Beşiktaş'ın da transfer gündeminde olan FC Barcelona'nın Arjantinli golcüsü Maxi Lopez, Rus ekibi FC Moskova'ya satıldı. La Liga ekiplerinden FC Barcelona'da forma giyen 23 yaşındaki Arjantinli forvet oyuncusu Maxi Lopez, 2 milyon euro :eek:karşılığında Rusya Ligi takımlarından FC Moskova'ya satıldı. Barcelona Teknik Direktörü Frank Rijkaard'la bir türlü yıldızı barışmayan Maxi Lopez, geçtiğimiz sezon da La Liga ekiplerinden Real Mallorca'da kiralık olarak forma giymişti.

Real Mallorca formasıyla 29 maça çıkan ve 3 gol kaydeden Maxi Lopez'in Barcelona'yla 2009 yılına kadar sözleşmesi bulunuyordu. Maxi Lopez, Katalan ekibine 2005 yılı Ocak ayında gelmişti.
17.08.2007 http://www.sporx.com/i/b.gif
Kaynak : İHA
Armut toplamaya devam

Kadir Aydın
17.08.2007, 11:30

Yaa şebek onlar bırak boşver :) Allah için canım sıkıldı mı içimden geçer bi açayımda şunlara bakayım diye, okur okur gülerim. Komik insanlar vesselam :)

Ali İhsan
17.08.2007, 11:33
Trabzonspor Transfer Dosyası' nda fatihin fenere gitmesini tartışıyoruz artık.Ne günlere kaldık yaw.

Onlarca Fenerliye Shevchenko'yu alırsınız Fatih'i alamazsınız, Fatih'i ancak fotomaçta alırsınız dedik, güvendik, Rusya'ya Trabzon'daki özel sorunlarından dolayı gittiğini düşündük. Şimdi eğer bize laflarımızı yutturacaksa, her yerde konuşmamız lazım. Çünkü bu adamı biz her haliyle sevdik, kral yaptık ve söylediği sözleri baz alarak gitmeyeceğine kefil olduk. Bir futbolcu asla Trabzonspor'dan büyük değildir ama Trabzonspor'un 3-4 senesine damgasını vurmuş, bu toprakların insanı Fener forması giymemelidir...

ozcan_asanoglu
Fatih, umarım hayatının hatasını yapmak üzere değildir.

Bugün (veya dün) Hakan Şükür'e istediği kadar para versin asla fenere gitmez. bırakın onu fatih terim bile fenerde hiçbir zaman çalışmayacağını açıkladı. düşünün adam profesyonel bir hoca.

çünkü bunlar takımlarıyla özdeşleşmiştir ve en büyük rakiplerine gitmeleri kendilerini bir anda sıradan konuma indirecektir. burada tek kazançları alacakları para olacaktır ama değer mi değmez mi noktasında şükür ve terim değmeyeceği kanaati taşımaktadır.Ki doğrusu da budur.

kaldıki, arada fark olsada özdeşleştiği takımdan alacakları para da kendilerine ortalamanın hayli üzerinde bir refah sağlayacak noktada olacaktır.

Tekke'de ayrım noktasındadır bana göre..ya sıradan bir topçu olacak. özellikle futbolu bıraktıktan sonra bunu çok iyi anlayacak. ya da bir camiada efsane haline gelecek. seçim onun...

Jester
Kayserispor Saidou'yu alıyor.
Kadrolarını sürekli güçlendiriyorlar.
Bizim gibi kriz manyağı da değiller.
'Bu takımın ölüsü 4. olur' diyen arkadaşlara şiddetle bir daha düşünmelerini öneririm.

yns61
fatih fenere giderse bir daha trabzonluyum demesin..

sarman61
17.08.2007, 11:37
Bende Fatih in takıma geri dönmesine pek sıcakbakmıyorum onun yerine daha iyi forvet alınabilir ucuz fiyata. Ama bizim yönetimle o iş biraz zor gibi. Şu anda Transfere yoğunlaşmaları gerekiyor. Transfer sezonu kapacan bizimkilerde hala tık yok. EN azından gündümde bir kaç isim olur. Yoksa gizliden mi yürütüyorlar transfer işini bir bakmışsınız önümüzdeki hafta bir forvet bir oyun kurucu getirmişler.

Adem Erdoğan
17.08.2007, 11:39
Fatih dende bir ses çıkmadığına göre olay ciddi gibi.

Adem Erdoğan
17.08.2007, 11:39
şunu da ekliyim fatih fenere giderse çok çabuk kızağa çekilir.Trabzondaki gibi rahat olamaz orda.

yns61
17.08.2007, 11:41
Kayserispor Saidou'yu alıyor.
Kadrolarını sürekli güçlendiriyorlar.
Bizim gibi kriz manyağı da değiller.
'Bu takımın ölüsü 4. olur' diyen arkadaşlara şiddetle bir daha düşünmelerini öneririm.
kayseriyle bizi kıyaslama.. BİZZ ONLARDAN KAT KAT KAT KAT KAT KAT KAT üstünüz.. ilk 4 garanti.. bu forma oldugu sürece

Harun-61
17.08.2007, 11:43
Sakatlıktan değil, eğer orada oynarsa transfer olacağı kulüpte oynayamayacağı durumu var galiba!...O yüzden bilerek oynamadı...Tıpkı Appiah'ın yaptığı gibi...

Trabzonspor elendigine göre bize gelmiyecek...:confused:
buda benim teorim...:cool:

Miraç Atalay Çiftçi
Profesyonelliği geçin efendim. O milenyum trendi... Fatihin fb'ye gitmesi bir profesyonellik değildir.

Orada bunaldıysa, üzüldüyse, kahrolduysa adama derler ki. Bu takımın yarısı sendin bırakıp gitmeseydin büyük ihtimalle takımın durumu, yeri, içinde bulunduğu bu an böyle olmayacaktı!!!

Şimdi aslında istediği yere gidebilir. Bize gelmiyorsa yaramıza melhem olmayacağı için gittiği yerde de pek bi kötlüğü dokunmaz tabii -ummuyorum ama- o civciv forma ile olası bir Avni Aker maçında bize gol atmadığı sürece...

AYYILDIZ
fenerin 96da yaptiklarini 2 sene once cem papila faciasini unutmadik bunu Fatih cabuk unutmus demektir fenere giderse.Ordada kral olacagi falanda yok taraftarlarinin cokda umrunda degil hatta istemeyenlerde var.

Harun-61
17.08.2007, 11:47
abiler daha ortada net bir olay yok..
herzamanki gibi IStabul basinin balon haberleri dir büyük ihtimal..

günahini almayalim $imdiden Tekke'nin...

AYYILDIZ
17.08.2007, 11:47
Haminin dondugu yer yuvasi oldugu gibi Fatihtende bunu bekliyorduk kendi fenere kesinlikle gitmiyecegini soyledi seneye Umutu 3.milyon euoya birine satar Fatihi bedavaya aliriz sonu Tolga gibi olur.

Erdinç Dilek
17.08.2007, 11:51
anderlecht maçını bekliyor olabilir, şampiyonlar liginde boy göstermesi için ona göre verimli bir platform ezikbahçe, o yüzden gitmek istemesi kuvvetle muhtemeldir...

python
17.08.2007, 11:53
Fatih yerine özer hurmacı ve ali güzeldal alınsın bin kat daha iyidir.

oskanonur
17.08.2007, 11:58
arkadaslar Fatihin doner ile anlasmasinda bence asil suc Trabzonspor yonetiminindir.

AKSOY_61
17.08.2007, 11:58
ya bence de bu işin profesyonellikle alakası yok.
bu 2 takım değilmi bizim arkamızdan işler çeviren.
şampiyonluklarımızı alan.
ben bu iki takımın ismni duyunca resmen iğreniyorum midem bulanıyo
fatihin bütün bunları bilmesine rağmen hatta ist. takımlarına gitmeyecim sözüne rağmen
nasıl orda futbol oynanabilirki.

AYYILDIZ
17.08.2007, 12:03
anderlecht maçını bekliyor olabilir, şampiyonlar liginde boy göstermesi için ona göre verimli bir platform ezikbahçe, o yüzden gitmek istemesi kuvvetle muhtemeldir...

Tolga icinde gs oyle bir platformdu ama simdi adini kimse anmiyor bu adamida kucumsememek lazim Turkiyenin en iyi defansiydi eger Fatih fenere giderse hic farki kalmaz orda 2 mac gol atamasin bakalim.fenerinde anderlech elemesi kesin degil zaten onun icin giderse gittigiyle kalir

kml61ts
17.08.2007, 12:04
Onur,şeref,haysiyet,isyan,asalet!!!

Trabzonspor deyince aklıma gelen ilk kelimeler bunlar tabi doğal olarak Trabzonspor forması deyince de tabii ki...
Ve son dönemlerde Trabzonspor ve Trabzonspor forması deyince aklıma gelen ilk isim Fatih TEKKE. Bu iş ne Tolga efendinin laflarına benzer ne Fatih AKYEL gibilerinin bu formayı giymesine bu mesele Trabzonlu,Trabzonsporlu,sözüne güvenilir bir ADAM olarak bildiğimiz Fatih TEKKE'nin onur savaşıdır.
Sözde değil Özde Trabzonsporlu ! olarak bildiğimiz bir insanın gerçekten böyle olup olmadığının bir cevabı olarak tarih sayfalarına kazınacaktır bu süreç.
Eğer Fatih TEKKE paranın,şaşaalı İstanbul hayatının büyüsüne kapılıp da tercihini bu yönde kullanırsa demek olur ki bu formanın büyüklüğünü biz taraftarlar kadar bilen Yöneticilerimiz olmadığı gibi Futbolcularımız da yoktur ve biz bu büyüklüğü paraya tecih etmeyecek insanlar bulamadığımız sürece böyle bir keşmekeş içinde ciğeri beş para etmez İstanbul züppelerinin diline sakız olmaya devam edeceğiz demektir.
Düşünün Fatih'in herhangi bir İstanbul takımına transferi söz konusu olursa İstanbul Medyası adı altında yayın yapan şerefsizlerin çıkaracağı haberleri, aklıma ilk gelen :

" Fatih Trabzonsporunda teklifi olduğu halde Sivas maçında yaşanan vahşice görüntüler ve olaylarında etkisi altında kalarak İstanbul'u tercih etti."

Fatih TEKKE'ye sesleniyorum : " Böyle birşeyi yapmayacağını biliyorum ama eğer olur da İstanbul takımlarından herhangi birisine transfer olursan takımını , şehrini , seni seven SULTAN yapan taraftarları ne kadar üzeceğini ve İstanbulun üç kağıtçı medyasının diline tekrar düşüreceğini unutma..."

AYYILDIZ
17.08.2007, 12:04
ya bence de bu işin profesyonellikle alakası yok.
bu 2 takım değilmi bizim arkamızdan işler çeviren.
şampiyonluklarımızı alan.
ben bu iki takımın ismni duyunca resmen iğreniyorum midem bulanıyo
fatihin bütün bunları bilmesine rağmen hatta ist. takımlarına gitmeyecim sözüne rağmen
nasıl orda futbol oynanabilirki.

isi ozetlemissin renktas cok iyi yazmissin

cuneytr
17.08.2007, 12:06
son kale......
trabzonnun anadan dogma haklı yönetimi trabzonsporun son kalesini rakiplerine teslim ediyor galiba.sezona sampiyonluk parolasıyla!giren yönetici büyüklerimiz hangi anlmada sampiyonluktan bahsetmişler acaba?transfer sampiyonlugu,ihale sampiyonlugu,kutlamalarda en az seyirciyi toplama sampiyonlugu olabilir mi acaba?son kalesini kaptırmak üzere olan trabzonspor yönetimi hala birilerini suclayarak bir yerlere varma telasında...son kalemiz de düsmek üzere artık. bizlerin suanki durumda övünecekleri ne kaldı ki....

Murat Hızal
17.08.2007, 12:13
Nuri'nin yerinde olsam ne yapar eder borç harç para bulur Fatih'i istanbul'a kaptırmazdım.

Eğer böyle bir şey söz konusu olursa bu durum taraftara vurulan son darbe olur.

İtibarımızla birlikte akıl sağlığımızıda yitirmesek bari:)

Emirhan Makul
17.08.2007, 12:20
fatih tekke gelse toparlarız neden biliyormusunuz oyunundan değil liderliğinden takımda lider vasfını taşıyan yok belkide gelse ceyhunuda yattarayıda dizginleri vurur gökdenizlen yine süper ikili olurlar ceyhunda ersene çalışırır yattarada toplan kenarda oynar defans tamam zaten takımın bir hava yakalamasına bakar iş hem şehirde insanlarda biraz olsun şu olayları unutur yanii yönetim şu taraftar baskısında kurtulmak için fatihi alsın yaaa

Mehmet_Mercanlı
17.08.2007, 12:21
ben cumaya gidiyorum geldiğimde konuyu değiştirin akşam cok önemli maçımız var.....

FATİH hiç biryee gitmiyo

acımasızlar
17.08.2007, 12:25
arkadaşlarbişey merak ediyorum.şayet fatih fenerbahcede top oynarsa ogün apoya gösterilen tepki fatih tekkeyede gösterilirmi.her ne kadar inanmasamda üstüne giyecegi o igrenc forma içinde tekkemizi görsekte ona tepki vermememiz lazım.o nerede olursa olsun bizim FATİH SULTAN TEKKEMİZDİR.....

sarman61
17.08.2007, 12:25
Arkadaşlar sizce akıl karimi fatihe 7,5 milyon dolar vermek. Biraz mantıklı düşünün. O paraya yazık değilmi. Fatih o kadar para etmez.

AYYILDIZ
17.08.2007, 12:29
arkadaşlarbişey merak ediyorum.şayet fatih fenerbahcede top oynarsa ogün apoya gösterilen tepki fatih tekkeyede gösterilirmi.her ne kadar inanmasamda üstüne giyecegi o igrenc forma içinde tekkemizi görsekte ona tepki vermememiz lazım.o nerede olursa olsun bizim FATİH SULTAN TEKKEMİZDİR.....

Gidecegi takim bizim rakamizdan her turlu pisligi ceviren 96da 2005te her turlu durumda sampiyonlugumuzu alan takimsa veya farketmez istanbul takimlariysa hic biseyimiz degildir.fenere giderse ogun ve abdullahtan ne farki kaldi alinmasin dedigimiz tolgadan ne farki kaldi.Tercih Fatih Tekkenin orada 2 mac gol atamayinca olacaklari dusunsun bir.Ama icimden bir ses kral Trabzonu Trabzonsporu para icin satmaz diyor.