PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 2007-2008 | Transfer Dosyası

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 [82] 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105

redboy61
26.07.2007, 14:14
...........................(1)tolga............... .............
:)serkan :)Tolga Seyhan (http://forum.bordomavi.net/showthread.php?t=21) :)çağdaş :)celaleddin

.........................:)hüseyin ..........................

:)gökdeniz..................................... :)ceyhun

.........................;)yattara................ ...........

...............:)umut .............:)ersen................

machineman
26.07.2007, 14:18
Nick Carleyi Türkiyeye gelmeden önce kim tanıyodu. Görürsünüz o adam hiç bişey yapamıcak. Bi de bugün çıkan habere göre Trabzonpor sattığı futbolculardan(Fatih,Stepanov, Marcelinho vs.) 15 Milyon avro kazanmış eğer o kadar kazandıysa benim isteğim Santanderin forveti Nikola Zigiç adam şu an Avr ın en uzun forveti alsak bi de bunun yanında erseni düşünün Türkiyenin en uzun forvetleri bizde olur. Hem Zigiç daha genç ve santanderin şehrini beğendiyse Trabzona da alışır. Bonservisi 4 Milyon Avro alın da bari şampiyonluğa oynamamız kesinleşsin. Hem Fatih veStepanovda yaptıkları hatayı düzeltsinler. İkinci olarakta Alexander Frei var tabi.

Can
26.07.2007, 14:29
Cem ve Ufuk Orduspor'a kiralandı
http://www.trabzonspor.org.tr/images/haberpic/260707cem.jpgOyuncularımızdan Cem Demir ve Ufuk Bayraktar 1 yıllığına Orduspor'a kiralık olarak verildiler.

http://www.trabzonspor.org.tr/images/trans.gif

AYYILDIZ
26.07.2007, 14:42
bence forvete ve sol kanada transfer yapilacaktir engin ve martin palermoyu aliriz insallah dun ligtvnin haberinin altina bir Trabzonsporlu palermoyu alicaz demis insallah dogrudur

MarceloTS
26.07.2007, 15:04
Kabze yi alsınlar yeter başka türlü alamazlar oyuncu

ÖmerFarukYılmaz
26.07.2007, 15:20
...........................(1)tolga............... .............
:)serkan :)Tolga Seyhan (http://forum.bordomavi.net/showthread.php?t=21) :)çağdaş :)celaleddin

.........................:)hüseyin ..........................

:)gökdeniz..................................... :)ceyhun

.........................;)yattara................ ...........

...............:)umut .............:)ersen................

ceyhunla yattarayı yer deiştir umutu çıkar hasan kabzeyı koy

Adem Erdoğan
26.07.2007, 15:20
http://www.trabzonspor.org.tr/images/haberpic/260707cem.jpgOyuncularımızdan Cem Demir ve Ufuk Bayraktar 1 yıllığına Orduspor'a kiralık olarak verildiler.

bu iyi olmuş.en azından yabancıya gitmemiş.

DarthVader
26.07.2007, 15:21
Ya her sol kanat denildiğinde aklıma Lee geliyo bu adamı niye gönderdiler yaaaa. Adam her şeyi yapıyodu bindirmeler, defans. Ondan sora ara dur. Bide Orhan Akı alırsak vay halimize. Hasan Kabze gene idare eder. Olmadı sol kanatta bende oynarım. Laktak testimde iii.

ÖmerFarukYılmaz
26.07.2007, 15:37
bu iyi olmuş.en azından yabancıya gitmemiş.

inşallah en ii cvbı orduyu super lige çıkararak werrler ziyaya

ÖmerFarukYılmaz
26.07.2007, 15:39
Ya her sol kanat denildiğinde aklıma Lee geliyo bu adamı niye gönderdiler yaaaa. Adam her şeyi yapıyodu bindirmeler, defans. Ondan sora ara dur. Bide Orhan Akı alırsak vay halimize. Hasan Kabze gene idare eder. Olmadı sol kanatta bende oynarım. Laktak testimde iii.

o herif fener maçlarında bi deişik oynuyodu (rüştüye inat mı ne:):)) gücünüü sonuna kdr kullanıordu

ama bi frikik golunude gremedk he

capa
26.07.2007, 16:03
ufuk bayraktar solda oynamıyor muydu?

Sefa Murat Dokuz
26.07.2007, 16:08
carle bu sene çok iyi bir performans gösterecek bundan eminim ceyhun ise bir iki maç parlar sonra kaybolur..hep öyle değilmiydi zaten...
aynen katılıyorum ceyhun artis bencil ne kadar bir oyuncuunun en iyi pozisyonlarını koysalarda bir oyuncu kötüyse ne kadar iyi hareketleri toplasan 10 tane etmez bizim hasan kaç hareketini toplayıp video edebilirsin arada sırada çok nadir parlar

Sefa Murat Dokuz
26.07.2007, 16:10
bu sene oynatsınlar carleyide grcez ceyhunuda
hem ona bkrsan trabzonun ismine ykşmıcak bir çuval adam war kadroda
trnsferde yplmayacaına grre ceyhunu opup başının ustune kycaksn
carle bir menejer oyunudur fener için geldi dendi(ki fener yalanladı)
trabzona yediririz dediler(ki az kalsın yediriyorlardı)
cavcavda üstüne atladı kotu oyuncu demiorum ama ceyhunun klası ortada

ve ceyhun ben atcam deseydi o topa vurmayı bilmien adamlar karşısında
3 asist yapmaz 4 gol atardı

ceyhunun attığı 2 gol gibi jeneriklere gircek başka gol atıldımı son 3 senede(fthin fbye attığı hrç hm o trbzon formasını kaldırıordu)
bizi oylesine sewndren başka gol
neyse 2mzzde trabzonsporluuz bşwer bu trtşmann sonu glmez

yaptığı bir asist taç atışından söyliyim öteki şans eseri 1 asisti var 50 kez topla buluştu 1 kez pas verdi oda asist oldu bu mu şimdi YAHU haRBİ İYİ TAKİP ET MACLARI en az 50 tez topu ayağına alıyor 40 top kaybı. OTELUL MAÇINI İZLEDİN Mİ İZLEDİN Mİ ALIYO GİTMEE ÇALIŞIYO KAYBEDİYOR YERE YATIO. CEYHUN TRABZONSPORA YAKIŞACAK TOPÇU DEĞİL O OYNAYACAĞINA YUSUF OYNASIN ORTA SAHADA FORVET ARKASI OLMADAN OYNARIZ.

Jackdaniels
26.07.2007, 16:12
yaptığı bir asist taç atışından söyliyim öteki şans eseri 1 asisti var 50 kez topla buluştu 1 kez pas verdi oda asist oldu bu mu şimdi YAHU haRBİ İYİ TAKİP ET MACLARI en az 50 tez topu ayağına alıyor 40 top kaybı. OTELUL MAÇINI İZLEDİN Mİ İZLEDİN Mİ ALIYO GİTMEE ÇALIŞIYO KAYBEDİYOR YERE YATIO. CEYHUN TRABZONSPORA YAKIŞACAK TOPÇU DEĞİL O OYNAYACAĞINA YUSUF OYNASIN ORTA SAHADA FORVET ARKASI OLMADAN OYNARIZ.

Bahsettiğin futbolcu 2006-2007 sezonunda asist krallığında gökdenizden sonra 16 asistle 2. seçildi o yüzden bilip bilmeden yorum yapıpda rezil etmeyin kendinizi...

Sefa Murat Dokuz
26.07.2007, 16:19
Bahsettiğin futbolcu 2006-2007 sezonunda asist krallığında gökdenizden sonra 16 asistle 2. seçildi o yüzden bilip bilmeden yorum yapıpda rezil etmeyin kendinizi...
Trabzonspora geldiğinde zaten baya bi asisti vardı bizde kaç asist yaptı
Asist yapmak bencil olmamak anlamına mı geliyor.
Ceyhun gökdeniz kadar asist yapsın ne olacak aynı mı egoları. Biri kendini beğenmiş artis bir maçta 11 kişi arasına dalıyor ve %99 kaptırıyor. Öteki defansa kadar gelip hücüma top taşıyor. Biri sahda yürüyor. Öteki durmadan koşuyor. Ama yaptıkları asist hemen hemen aynı.
CEYHUN TRABZONSPORA YAKIŞMIYOR

Jackdaniels
26.07.2007, 16:21
Trabzonspora geldiğinde zaten baya bi asisti vardı bizde kaç asist yaptı
Asist yapmak bencil olmamak anlamına mı geliyor.
Ceyhun gökdeniz kadar asist yapsın ne olacak aynı mı egoları. Biri kendini beğenmiş artis bir maçta 11 kişi arasına dalıyor ve %99 kaptırıyor. Öteki defansa kadar gelip hücüma top taşıyor. Biri sahda yürüyor. Öteki durmadan koşuyor. Ama yaptıkları asist hemen hemen aynı.
CEYHUN TRABZONSPORA YAKIŞMIYOR

Yorumlarını okuyunca ziya doğanın dünyada yalnız olmadığını anladım... EyvaLLah.

Sefa Murat Dokuz
26.07.2007, 16:34
Yorumlarını okuyunca ziya doğanın dünyada yalnız olmadığını anladım... EyvaLLah.
ZİYA DOĞANI HİÇ SEVMEM FİKİRLERİNİ BEĞENMEM STEPONOV KONUSUNDAN SONRA ARTIK NEFRET EDİYORUM
NE ZİYAYI NEDE CEYHUNU İSTEMİYORUM

ÖmerFarukYılmaz
26.07.2007, 16:38
ZİYA DOĞANI HİÇ SEVMEM FİKİRLERİNİ BEĞENMEM STEPONOV KONUSUNDAN SONRA ARTIK NEFRET EDİYORUM
NE ZİYAYI NEDE CEYHUNU İSTEMİYORUM

yok ben anlamadım seni fatih tekke yi htrlıomsn tpu tutup beklıodu srtını yaslııp rakibe a yere duşuodu oda

hem ya geç

ceyhun ne yptıysa sana artk

ego diosun kndi egolarn yzndn cyhunu yerdn yere vuruorsun

bordoylamavi
26.07.2007, 16:40

şuna bak sırf para kazanmaya yönelik hareketler gel vatandaş geeeelllll batan geminin malları bunlar ver parayı al gökdenizi yattarayı yeter ki ver parayı

Sefa Murat Dokuz
26.07.2007, 16:42
yok ben anlamadım seni fatih tekke yi htrlıomsn tpu tutup beklıodu srtını yaslııp rakibe a yere duşuodu oda

hem ya geç

kendi egolarımla ne alaksı var kendini çok üst düzey topçu sanıyor öyle düşünüyor ki ben en büyüğüm şimdi bu 3 kişide kim hepsini geçerim çok kendine güveniyor daha ilkini geçiyor 2.geldiğinde top rakipte oluyor. Sonra yerde. Fatih sırtını yaslardı ama topu kaptırmazdı FATİH in ismini ceyhunla anmak fatihe hakarettir. Raul le anmayı tercih ederim.

Ceyhun da her zaman ayman keçelilerle anılır bu kafayla giderse kardeşim BJK maçını hatırlamıon mu hatırlamıosan videosunu göndereyim. Daha ilk 5 dk da ceyhun 2 golden etmişti bizi sonra 2-0 dan zor bela ofsattan attığımız son golle çevirdik maçı.3-2 1000 tane de kaçrıdık sonradan ama daha 5.dk da 1-0 olacaktı orda ceyhun sağında umut solundaki gökdenizi görse kaleye öyle berbat vurduki panolar bile ağlamıştı.

ÖmerFarukYılmaz
26.07.2007, 16:43
şuna bak sırf para kazanmaya yönelik hareketler gel vatandaş geeeelllll batan geminin malları bunlar ver parayı al gökdenizi yattarayı yeter ki ver parayı

ziyayla nuriyi böyle bağırırken düşünsenize:):):D:D

ÖmerFarukYılmaz
26.07.2007, 16:51
kendi egolarımla ne alaksı var kendini çok üst düzey topçu sanıyor öyle düşünüyor ki ben en büyüğüm şimdi bu 3 kişide kim hepsini geçerim çok kendine güveniyor daha ilkini geçiyor 2.geldiğinde top rakipte oluyor. Sonra yerde. Fatih sırtını yaslardı ama topu kaptırmazdı FATİH in ismini ceyhunla anmak fatihe hakarettir. Raul le anmayı tercih ederim.

Ceyhun da her zaman ayman keçelilerle anılır bu kafayla giderse kardeşim BJK maçını hatırlamıon mu hatırlamıosan videosunu göndereyim. Daha ilk 5 dk da ceyhun 2 golden etmişti bizi sonra 2-0 dan zor bela ofsattan attığımız son golle çevirdik maçı.3-2 1000 tane de kaçrıdık sonradan ama daha 5.dk da 1-0 olacaktı orda ceyhun sağında umut solundaki gökdenizi görse kaleye öyle berbat vurduki panolar bile ağlamıştı.

fthle bi kere ayrı mevkilerde oynuyorlar bir
yattarayla gokdenzin fthle konştuu dedikduları ortaya çıkmştı htrlarsan kontra atakları yavaşlatıo die bu 2

ya gokdenz her maç çokmu gsl oynuo fth hiçmi gol kaçırmadı
yattara seni hiçmi çıldrtmadı

umut hçmı kafayı yedrtmedi sana
sen hiç hüseyin bunu yapmamalıydın demednmı

Erdem Keser
26.07.2007, 16:54

bence ceyhuna haksizlik etme devamliligi olan bir oyuncu degil ama turkiyenin en yetenekli 3-4 oyuncusundan birisi eger yetenek tek basina bi anlam ifade etmiyor diyorsan o zaman sende haklisin :)ama senin elinde ceyhun gibi bi adamin varsa ne yapip edip onu oynatacaksin oynatmasini bileceksin

Sefa Murat Dokuz
26.07.2007, 16:56
yattarayla gokdenzin fthle konştuu dedikduları ortaya çıkmştı htrlarsan kontra atakları yavaşlatıo die bu 2

yattara çok çıldırttı
gökdeniz bence her maç güzel oynuyor
umut da çıldırttı
hüseyin geçen sezon hariç deli ediyordu ki geçen sezonda 4-5 maçda bariz hataları vardı ama Fatih kontra atakları yavaşlatıyor CEYHUN ATAĞI DİREK BİTİRİYOR BİZ KONTRA YİYOZ solda gökdneiz sağda serkan önde umut falan var ileri çıkmış oyuncular kaptıron hem atak bitio hem konrta yiyoz az adamla yakalıoz lütfen şu otelul maçının 2.yarısını bi izle

10 numara
26.07.2007, 17:01
Trabzonspor seyircisine iyi haber!

Trabzonspor Genel Saymanı Emin Kahraman, kombine kartların sadece Otelul Galati ile oynanacak olan Inter-Toto Kupası karşılaşmasında geçerli olmayacağının belirterek, turu geçmelerinin ardından bordo-mavili taraftarların kartlarıyla birlikte UEFA Kupası karşılaşmalarını izleyebileceklerini söyledi.
Kahraman, Trabzonspor resmi internet sitesine yaptığı açıklamada, söz konusu zorunlu uygulamanın kombine kart satış aksiyonuyla normal bilet satışlarının çakışmasından kaynakladığını belirterek, "Otelul Galati maçının biletleri çarşamba gününden itibaren satışa çıktı. Doğal olarak kombine kartlarımız da sezonun ilk haftasına kadar taraftarlarımız tarafından alınabilecektir. Böylesi bir ortamda kartalarımızı erken alan taraftarlarımızın yaşadıkları söylenen mağduriyet Otelul maçının satılan biletleri arasından alınacak kombine kartlar için de yaşanacaktır. Örneğin Cuma günü kombine kart alan taraftarlarımız çarşamba günü gişede satılan biletin sahibi olduğunda aynı sıkıntı farklı bir boyutuyla gündeme gelecektir. Yaşanması muhtemel bu problem apaçık ortada dururken tüm kart sahiplerimizin haklarını koruma adına zorunlu olarak bu yolu tercih etmek durumunda kaldık. Taraftarlarımızın bu gerçekler ortaday ken bizi anlayışla karşılayacaklarını umuyor" dedi.

Başlığı görünce bir an transfer zannettim...:D:D:D

10 numara
26.07.2007, 17:09
...

o kadar kısaltmışsın ki hiç yazmasaydın daha iyiydi...:trabzonspor:

ÖmerFarukYılmaz
26.07.2007, 17:16
o kadar kısaltmışsın ki hiç yazmasaydın daha iyiydi...:trabzonspor:

npm bi hşmla:Dyazdm:)

10 numara
26.07.2007, 17:26
http://img292.imageshack.us/img292/9995/lopez1vn4.jpg

Claudio Javier López (born July 17 (http://en.wikipedia.org/wiki/July_17), 1974 (http://en.wikipedia.org/wiki/1974) in Río Tercero (http://en.wikipedia.org/wiki/R%C3%ADo_Tercero), Córdoba (http://en.wikipedia.org/wiki/C%C3%B3rdoba_Province%2C_Argentina), Argentina (http://en.wikipedia.org/wiki/Argentina))

BU ADAMA NE OLDU ACABA BİLEN VAR MI?

Koray
26.07.2007, 17:32
hasan kabze bjk ile anlaşmış..

Külünkoğlu
26.07.2007, 17:33
Şu yazılarını bi düzeltsen doğru düzgün yazsan daha iyi olmaz mı ? diyorum.

Tolpaş61
26.07.2007, 17:38
bize onlardan sadece orhan ak lazım.
necati'nin gelmeyeceğini düşünerek sadece yazdım.

hüseyin1975
26.07.2007, 17:40

Oldu o zaman.
Ceyhunu satsinlar.

Ne olacak o zaman?
Birde onu anlat kardes...

ÖmerFarukYılmaz
26.07.2007, 17:42
Şu yazılarını bi düzeltsen doğru düzgün yazsan daha iyi olmaz mı ? diyorum.

ne demek haklısın abi
inşaaalllaaah bütün forum halkı ulaşır bu düzeye ben ders olayım :)

OYılmaz
26.07.2007, 17:43
Bu takıma Transfer filan lazım değil bu takıma Teknik direktör lazım Bence kadromuz çok iyi ZD adam gibi oynatsa yenmiyeceğimiz takım yok ZD senden tek isteğim klubede rahat rahat otur maçını izle kaç para istiyorsun onu da verelim taktik maktik verme yeter....

ÖmerFarukYılmaz
26.07.2007, 17:45
Oldu o zaman.
Ceyhunu satsinlar.

Ne olacak o zaman?
Birde onu anlat kardes...

hay ağzını yiyim abi ben de onu anlatmaya çalışıyorum sabahtan beri ama olmadı anlatamadık. Biz ronaldinho geldide git mi dedik.

a f s
26.07.2007, 17:51
İspanyol devi Barcelona transfere toplam 70 milyon Euro harcarken, inanılmaz bir hücum hattı kurdu.

Korkutucu dörtlü
İspanya Ligi'nde şampiyonluğu Real Madrid'e kaptıran Barcelona, 70 milyon Euro (120 milyon YTL) harcayarak kadrosuna Henry, Milito, Abidal ve Toure'yi katmayı başardı. Önümüzdeki sezona iddialı bir şekilde hazırlanan Katalan ekibinin hücum hattına baktığımızda ise karşımıza 4 süperyıldız çıkıyor; Lionel Messi, Samuel Eto'o, Ronaldinho ve Thierry Henry. Ve sezon öncesi Barça'nın bu yeni görünümü rakiplerini oldukça korkutmayı başarmış gözüküyor.

En mutlusu Rijkaard
Ve herkes şu soruyu soruyor, "Son 20 yılın dünyadaki en iyi forvet hattına Barça mı sahip?". Henry, 'İnanılmaz bir takıma geldim. Onlarlarla oynamayı büyük bir heyecanla bekliyorum'' derken, bu durumdan oldukça memnun olan kişi kuşkusuz teknik direktör Rijkaard. 1989-1990 yılında Milan formasıyla harikalar yaratan Hollandalı Rijkaard, vatandaşları Ruud Gullit ve Van Basten'le oynama şerefine erişirken, şimdi de 4 önemli yıldızın hocalığını yapma şansını yakaladı.

Son 20 yılın en iyileri

Milan:
Gullit, Van Basten, Rijkaard

Real Madrid:
Zidane, Raul, Ronaldo, Figo.

M.United:
Van Nistelrooy, Rooney, Scholes, C.Ronaldo.

Arsenal:
Bergkamp, Pires, Thierry Henry.

Liverpool:
Michael Owen, Mcmanaman, Robbie Fowler.

Bu haberi okuyunca yıllardır Trabzonsporumuzun seyredene keyif veren ortasaha ve forvetlerini düşündüm. Bir de bugün geldiğimiz noktaya bakın efsane stoperler, ön liberolar, sağ bekler. Tamam hepsi lazım ama insaf hoca accuk dengeli olsun şu takım.
Ah şu yukardaki takımlar Ziya Hoca'nın elinde olcaktı. Gelsin paralar, ön liberolar dünya futbol görsün :D

Tam "Ne Dediler Ne Demeliler" başlığına malzeme bir haber. Üstatlar göreve başına!

Nevzat KAĞAN
26.07.2007, 17:52
Orhan ak gelmesin, kaldıramayız bu kadar eziyet valla.

ÖmerFarukYılmaz
26.07.2007, 18:04
Bu haberi okuyunca yıllardır Trabzonsporumuzun seyredene keyif veren ortasaha ve forvetlerini düşündüm. Bir de bugün geldiğimiz noktaya bakın efsane stoperler, ön liberolar, sağ bekler. Tamam hepsi lazım ama insaf hoca accuk dengeli olsun şu takım.
Ah şu yukardaki takımlar Ziya Hoca'nın elinde olcaktı. Gelsin paralar, ön liberolar dünya futbol görsün :D

Tam "Ne Dediler Ne Demeliler" başlığına malzeme bir haber. Üstatlar göreve başına!

ön libero yu çıkaran sanki babası:D:D::D

abi hiç güleceğim yoktu sen beni güldürdün ALLAHTA seni güldürsün

Erdem Keser
26.07.2007, 18:21
Ziya Doganin cocuklarina buyuyunce ne olucaksin diye soruldugunda Stoper yada Onlibero olacagiz diyolarmis

Yavuz Hasan
26.07.2007, 18:22
Ziya Doganin cocuklarina buyuyunce ne olucaksin diye soruldugunda Stoper yada Onlibero olacagiz diyolarmis:alkış::alkış::alkış:

İHSAN
26.07.2007, 18:29
Orhan ak gelmesin, kaldıramayız bu kadar eziyet valla.
Hocam bu durum bizde kanser etkisi yaratır, MAzallah.

Halit Aydın
26.07.2007, 18:30
Benim merak ettiğim bişi var. Bizim Ziya evli mi? :D

Yavuz Hasan
26.07.2007, 18:31
çok buyuk sevaptır biz almazsak bu admlar ne yapar

irfanb
26.07.2007, 18:36

Kim kiz verir bu deliye ? :)

Gürkan
26.07.2007, 18:36
ne kadar futboldan uzak kadrolar. bu adamlar futbolu hıc ogrenemeyecek.
Lionel Messi, Samuel Eto'o, Ronaldinho ve Thierry Henry

bunları koymasını zıya hocamda bılır ama kım kosacak takımda. bunlar olunca cok gol atacagız anlamına gelmez. ki zaten biz çok gol atıyoruz.

eren_61
26.07.2007, 18:37
Ziya Doganin cocuklarina buyuyunce ne olucaksin diye soruldugunda Stoper yada Onlibero olacagiz diyolarmis

valla olsunlar Allahtan teknik direktör falan demiyolar.yoksa bundan sonra bide türkiye çocuklarını cekmesin.animallah bizimkiler getirir falan bizim başımıza sonra ziyadan kalan taraftar bunlar yüzünden kanser olur

Mehmet_Mercanlı
26.07.2007, 18:40
Kabze Trabzon'a yakın

Transfer sezonuna Fenerbahçe'den Serkan, Samsunspor'dan Adnan ve Kayseri Erciyesspor'dan Jabi' yi alarak hızlı giren Trabzonspor, bir aylık aranın ardından transfer çalışmalarına yeniden başladı. Milan Stepanov'un Porto ile anlaşmasının ardından stopere eski futbolcusu Tolga' yı transfer eden bordo - mavililer solbek ve forvet için arayışlarını sürdürüyor. Teknik Direktör Ziya Doğan' ın Galati maçı sonrası, gönderilmesi muhtemel futbolcular hakkındaki raporunu bekleyen yönetim, yerli futbolcu almak istiyor.

Solbek için arayışlarına hız veren yönetim, bu mevkiye takviye yapmak için Teknik Direktör Ziya Doğan' ı ikna etmeye çalışıyor. Teknik Direktör Ziya Doğan ise yönetime solbekte değil, stoperde eksiği olduğunu söylüyor. Forvet için Galatasaraylı Hasan Kabze' nin ismi ön plana çıkarken, yönetim şu ana kadar bu transferi doğrulamadı. Kabze ise Trabzonspor' dan gelecek bir teklife sıcak bakıyor. Kabze' nin menajeri Erdinç Şehit, şu ana kadar Kabze için kendilerine Gençlerbirliği, Kayserispor ve Bursaspor'dan teklif geldiğini belirterek, "Trabzonspor'dan teklif gelmedi. Ancak geldiği zaman tabi ki bu teklifi hemen değerlendiririz" dedi. Galatasaray yönetiminin de Kabze'nin bonservisi konusunda indirim sözü vermesi transferin gerçekleşme ihtimalini artırıyor.
ZİYA DOĞAN' IN KABUSU STOPER
Trabzonspor' da Teknik Direktör Ziya Doğan, bordo - mavili takımla anlaştığı ilk günden itibaren takıma stoper takviyesi yapılması gerektiğini söylüyor. Bordo - mavili takımda şu anda Erdinç, Tolga, Risp, Çağdaş, Tayfun ve Selim olmak üzere 6 stoper olmasına rağmen bu mevkide hala eksikleri olduğunu söyleyen Teknik Direktör Ziya Doğan' ın bu tutumu yönetimi de isyan ettirdi. Risp' in sakat olduğunu söyleyen Doğan, Erdinç ve Tolga' nın hazır olmadığını söylüyor. Bir çok Teknik adam ise bir takımda 6 stoperin fazla olduğu görüşünü savunuyor. Zaman zaman Hüseyin' i de stopere çeken Doğan' ın bu bölgeye istediği takviyenin gerçekleşmesi imkansız gözüküyor. Yönetim tecrübeli hocadan diğer mevkiiler için isim vermesini istedi. Doğan ise stopere takviye istemesini, "En çok sakatlık bu bölgede yaşanıyor. Geçtiğimiz sezon bu bölgede yaşadığımız sıkıntılar ortadaydı. Bu sezon aynı sıkıntıları yaşamak istemiyoruz" dedi. Stoper olan Stepanov' un satılmasına izin veren Doğan' ın, aynı bölge için eksiklerimiz var demesi taraftarların da tepkisine yol açtı. Bordo - mavili taraftarların, "Erdinç' i hazırlamak sizin göreviniz. Hazır olmayan Tolga' yı neden aldınız. Stepanov' un satılmasına neden izin verdiniz" diyerek Ziya Doğan' a olan tepkilerini ortaya koyuyor. Bordo - mavili taraftarlar, Cumartesi günü oynanacak Otelul Galati maçında yönetime ve teknik direktör Ziya Doğan' a izlenen transfer politikası nedeniyle tepki göstermeye hazırlanıyor.

irfanb
26.07.2007, 18:40
Masallah bizim takim StopER ve LibER `olarla dolu.
Bir kac tane de FERvetimiz olsa tam ER Egitim alayi olurduk...:)

Mehmet_Mercanlı
26.07.2007, 18:42
Orhan'a Trabzon kancası

Yeni sezonda özlediği başarılara ulaşmak için kenetlenen Trabzonspor'da, Orhan Ak'ın transferi gündeme geldi. Milliyet Gazetesi'nde yer alan habere göre: "Bordo - mavililerin, Galatasaray'da teknik patron Karl Heinz Feldkamp'ın raporuyla gerçekleşen kadro operasyonu kapsamında gözden çıkarılan tecrübeli sol kanat futbolcusuna kanca attığı öğrenildi.
Karadeniz ekibi yöneticileri ile Orhan Ak arasında yapılan ilk görüşmenin olumlu geçtiği ifade edildi. Galatasaray'dan alacaklarına karşılık bonservisini isteyen başarılı oyuncunun bedelsiz serbest kalması halinde hemen Trabzonspor'a imza atacağı kaydedildi. Orhan Ak ile Galatasaray arasındaki görüşmelerin neticesini bekleyen bordo - mavili yöneticilerin bonservis ödemeye sıcak bakmadıkları ve bu transferi kısa süre içinde sonuçlandırmak istedikleri vurgulandı. Bu arada Orhan Ak'ın, Galatasaray'da geçen sezondan kalan alacaklarını da istediği ve bu konuda ısrarcı olduğu belirtildi.
'UEFA'ya katılacağız'
Öte yandan Trabzonspor Menajeri Necmi Perekli, Otelul Galati'yi eleyerek UEFA Kupası'na katılacaklarını söyledi. Romanya'daki 2 - 1'lik yenilginin deplasmanda alınacak iyi neticelerden biri olduğunu kaydeden Perekli, "En güzel skorlardan birini yakaladık ve maç öncesi avantajlı tarafız. Otelul Galati'yi eleyerek UEFA Kupası'na katılacağız. Bu maçta taraftarımızı yanımızda görmek istiyoruz" dedi."

26.07.2007 http://www.sporx.com/i/b.gif
Kaynak : Milliyet.com

Mehmet Fatih Yavuz
26.07.2007, 18:47
Orhan'a Trabzon kancası

Yeni sezonda özlediği başarılara ulaşmak için kenetlenen Trabzonspor'da, Orhan Ak'ın transferi gündeme geldi. Milliyet Gazetesi'nde yer alan habere göre: "Bordo - mavililerin, Galatasaray'da teknik patron Karl Heinz Feldkamp'ın raporuyla gerçekleşen kadro operasyonu kapsamında gözden çıkarılan tecrübeli sol kanat futbolcusuna kanca attığı öğrenildi.
Karadeniz ekibi yöneticileri ile Orhan Ak arasında yapılan ilk görüşmenin olumlu geçtiği ifade edildi. Galatasaray'dan alacaklarına karşılık bonservisini isteyen başarılı oyuncunun bedelsiz serbest kalması halinde hemen Trabzonspor'a imza atacağı kaydedildi. Orhan Ak ile Galatasaray arasındaki görüşmelerin neticesini bekleyen bordo - mavili yöneticilerin bonservis ödemeye sıcak bakmadıkları ve bu transferi kısa süre içinde sonuçlandırmak istedikleri vurgulandı. Bu arada Orhan Ak'ın, Galatasaray'da geçen sezondan kalan alacaklarını da istediği ve bu konuda ısrarcı olduğu belirtildi.

alın alın...
istanbuldan kovulan kim varsa alın..
eminim işinize yarayacaktır..

a f s
26.07.2007, 18:56
ne kadar futboldan uzak kadrolar. bu adamlar futbolu hıc ogrenemeyecek.
Lionel Messi, Samuel Eto'o, Ronaldinho ve Thierry Henry

bunları koymasını zıya hocamda bılır ama kım kosacak takımda. bunlar olunca cok gol atacagız anlamına gelmez. ki zaten biz çok gol atıyoruz.

Bu tespitini haberle birlikte Ne Dediler Ne Demeliler başlığına taşımalısın üstad.:D

lazooo28
26.07.2007, 19:03
istanbul un artiklarina kaldik hey yarabbim

MarceloTS
26.07.2007, 19:05
bence kabze yada necati iyi olur 11 de oynamasalar bile çok iyi yedek olurlar ki bence as kadroda necati oynar

Kasım Hilal
26.07.2007, 19:09
Orhan'a Trabzon kancası

'UEFA'ya katılacağız'
Öte yandan Trabzonspor Menajeri Necmi Perekli, Otelul Galati'yi eleyerek UEFA Kupası'na katılacaklarını söyledi. Romanya'daki 2 - 1'lik yenilginin deplasmanda alınacak iyi neticelerden biri olduğunu kaydeden Perekli, "En güzel skorlardan birini yakaladık ve maç öncesi avantajlı tarafız. Otelul Galati'yi eleyerek UEFA Kupası'na katılacağız. Bu maçta taraftarımızı yanımızda görmek istiyoruz" dedi."

26.07.2007 http://www.sporx.com/i/b.gif
Kaynak : Milliyet.com

Step'İn gidişi, Tolganın gelişi ve bir de bu tür haberler..
Hani yönetim "Transferi kapattık" dedi ya..
Beğenmemiştik ya..
Onu bile arar olduk ulan be ne hallere düştük..
Harbi harbi transfer kapansa daha az beter olacaktı demek..
Yazık değil mi bize?

10 numara
26.07.2007, 19:19
Messi-Henry-ronaldinho-etoo dörtlüsü bizde olsaydı ziya henry'i stoper messi'yi sol bek ronaldinho'yu da ön libero oynatırdı galiba...bu arada etoo'yu da oynatmaz oda küser Gençlerbirliği'ne giderdi....

Mayls
26.07.2007, 19:30

Önliberosun dediler
Kiz vermediler :D:D:D

MarceloTS
26.07.2007, 19:49
Messi-Henry-ronaldinho-etoo dörtlüsü bizde olsaydı ziya henry'i stoper messi'yi sol bek ronaldinho'yu da ön libero oynatırdı galiba...bu arada etoo'yu da oynatmaz oda küser Gençlerbirliği'ne giderdi....

Eto'o Kadro Dışı
Henry:Keşke stoper olsaydım
Doğan:Ronaldinho az koşuyor daha fazla koşmalı:D:D
Albayrak:Messi'yi iyi bir fiyata sattık yerine kulübün menfaatleri doğrultusunda bonservisi elinde olan oyuncuları düşünüyoruz:D:)

Hüdai Pervaneli
26.07.2007, 20:08
oynadigim cogu oyunlarda trabzon a ilk önce messi ve hennry i aliyorum etoo ve ronaldinhio bende istmiyorum

Mayls
26.07.2007, 20:10
Eto'o Kadro Dışı
Henry:Keşke stoper olsaydım
Doğan:Ronaldinho az koşuyor daha fazla koşmalı:D:D
Albayrak:Messi'yi iyi bir fiyata sattık yerine kulübün menfaatleri doğrultusunda bonservisi elinde olan oyuncuları düşünüyoruz:D:)

Messiye iyi bir fiyat dedigi de 3.5 milyondur :D:D:D

asimavi
26.07.2007, 20:29
yahu bızım yonetıcı bozuntuları...yabancı forvet falan alamazlar ..

...barı hasan kabzeyı alsalar...adam goz gore gore bursaya gıdıyo...

....kabzeyı alsalar en ıyı transferı yapöıs olurlar....en azından transfer de adam gıbı bı adam aldılar derızz........ama nerdeee....................

Bartuğ13
26.07.2007, 20:29
hasan kabze dışındakilere sıcak bakmıyorum fakat hasan kabze alınırsa faydalı olaibilir.galatasaraydaki en iyi forvet de oydu aslında.kalli gözden çıkarmış.hakan şükürle karıştırmıştır.o yaşta gözelr görmez tabi.
ama bence alınırsa yararlı olur.

Emre B.
26.07.2007, 20:30
Eğer şampiyonluk istiyorsak en az 10 stoperimiz olmalı.Kabze dışındakileir istemem.

Mantalite61
26.07.2007, 20:32
Messiye iyi bir fiyat dedigi de 3.5 milyondur :D:D:D

3.5 milyon olsa iyi ist. b.b ye bedelsiz olarak yollarlardı :D

racon_61
26.07.2007, 20:38
bu yönetim gerçekten ne yaptığını bilmiyo...

sözde transferi kapattıklarını söylediydiler nebiçim iş arkadaş sen hem kapat üstüne üstlük stepanov'u sattılar tolgayı aldılar filan

Allah'tan kapattılar yoksa bütün kulübü kapatacaklardı!!!!!

Anlayana

Travelair
26.07.2007, 21:10
Umarım bilmiyorlardır, öyleyse öğrenme ihtimalleri hala var

demir
26.07.2007, 21:32
yaww neden hasanı bukadar ıstıyorsunuz anlamadım bızde yeterınce KABZE var :D

Bilâl ÇOBAN
26.07.2007, 21:39

hem ya geç

bu ne güzel bir Türkçe'dir Ya RABBİM:mad::mad::mad:

Serdar A
26.07.2007, 22:23
carle bu sene çok iyi bir performans gösterecek bundan eminim ceyhun ise bir iki maç parlar sonra kaybolur..hep öyle değilmiydi zaten...

Carle değil ama gençlerin diğer oyuncusu Sandro enteresan özelliklere sahip. Gençler kampını takip edenlerde övgüyle söz ediyor. İkisi birden iyi çıkar , gençler kadroyu dağıtmadan birde forvet alabilirse ( Promise kalsaydı forvette alınmayabilirdi ) çok can yakabilirler . Klübeleri çok zayıf olmakla beraber sahadaki takım çok teknik ve ortalamanın üzerinde oyuncular.

Musampa ve Jun'a yurt içinden hiç kulüp bulunamıyor mu? Haydi Musampa'yı anlarım çok para alıyor. Jun? Bir yerden başlamalı. Temmuz peşinatlarını kaptırmanın ne alemi var? Temmuz bitiyor, herhalde Ağustos'tan itibaren yöneticilerin yetenekleri görülecek!

Sonuna kadar katılıyorum.
Jun - Dzeko takası olabilirdi . Musampa Hollanda'dan gelecek vaad eden bir gurbetçi ile takas edilebilirdi.
Jun belki şu an bile 2'ye 1 takasın karşılığında Promise'yi kazandırabilir. Piyasaları oldukça düşmüş iki oyuncu için iyi teklif beklemek zaman kaybından başka bir şey olmaz.

demir
26.07.2007, 23:08
bazen cok guzel konusuyoruz ama aklıma suda gelmıyor degıl bazı seyler bızım yazdıgımız kadar kolay olsa baskalarıda bunu yapmazmı ?? ama doru bızım ısımız sadece yorum yapmak bunun ıcın buradayız :D

Barış
26.07.2007, 23:28
merak ediyorum ziyanın istediği mücadeleci futbolu oynayabilen kaliteli futbolcu yok mu acaba piyasada? sadece ferhat,m.keçeli,hasan,ayman tarzı topa düşman adamlar mı oynayabiliyor bu mücadeleci futbolu?

Messi
26.07.2007, 23:59
merak ediyorum ziyanın istediği mücadeleci futbolu oynayabilen kaliteli futbolcu yok mu acaba piyasada? sadece ferhat,m.keçeli,hasan,ayman tarzı topa düşman adamlar mı oynayabiliyor bu mücadeleci futbolu?

Haddini bil saydığın futbolcular kim farkındamısın:)

Barış
27.07.2007, 00:06
Haddini bil saydığın futbolcular kim farkındamısın:)

pardon abi biri hariç tabi :)yanlış yaptık kusura bakma :) :D

Serdar A
27.07.2007, 00:17

Olmaz mı ?
Benim gibi sıradan bir futbolsever bile internette dolanarak ve televizyonun nimetlerinden yararlanarak bir çok oyuncu takip edebiliyorsa Trabzon'un teknik sorumlusu ihtiyacına yönelik futbolcuları nasıl bulmasın , takip ettirmesin ?

Şu an itibarıyla bile bonservisi elinde olan yada durumu belirsiz , takımının kadrosunda düşünülmeyen, Trabzonun şu anki oyun yapısına ve transfer politikasına uygun oyuncular bulmak mümkün . Ne demek transferi kapattık ? Elinde sadece borç yükünü arttıran 3 yabancı ve 5-6 tane takımda oynayamayacak kapasitede oyuncu varken nasıl kapatılır ? ( eğer " transferi kapattık açıklaması doğruysa... Bu bir politikaysa bile Trabzon bu ligin 4 büyük takımından biri , taraftarın yüksek olan beklentilerine kimse kabahat bulamaz. Yüksek beklentimiz büyük yıldızlar değil , iyi futbol ve bunu oynayabilecek oyuncular )

Kombine satamıyorsun , taraftarda heyecan kalmamış . Tamam oyun sistemini bozma , ama taraftar bir ışık görsün , güvenebileceği bir 11 sahada olsun.

Takım dengesi Ferhat'la , Hasan'la , Mustafa'yla korunmaz. Korunan dengeyi gördük. Bir çok iyi oyuncumuzu kaybettik.

Misal ; Gökdeniz'li , Tacchinardi'li , Biscan'lı ( isimler örnek amaçlı , üzerinde polemik yapmayalım )bir ortasaha kurulabilir mi ?Ziya hocanın futbolunu oynayabilir mi ? Taraftardaki heyecanı ve coşkuyu katlayabilir mi? Sıfır bonservis bedeliyle.
Ligde " gerçekten şampiyonluk adayı " ve avrupada çitayı gittikçe yükseltebilecek bir takımdan Trabzon'un öz değerleri Gökdeniz - Fatih gibi oyuncular kopmak ister mi ?

Birde bu soruları bir çoğumuzun takımda görmek istemediği ancak şu anki 11'in ortasahasını oluşturan isimlerle değerlendirelim.

Sağduyulu yaklaşmaya çalışıyoruz . Fakat taraftarın sağduyusuna enayi muamelesi yapmak hiç hoş olmuyor. Evet , bu işler o kadar kolay değil . Kolay olmadığı için o koltuklara talip olunmadı mı ? İstifa etmek yerine takımı şampiyon yapacağım denmedi mi ?

İyi niyet ile iyi iş çıkarmak birbirinden farklı şeylerdir.

LaZuRiBeRe_53
27.07.2007, 10:02
ben bu yönetimden transfer beklemiyorum artık ümidimi kestim...

SERDAR-61
27.07.2007, 10:14
bizim takıma derhal ziya doğanın mantalitesine uygun stoper
defansif forvet lazım:ts:

Travelair
27.07.2007, 10:28
http://www.fotomac.com.tr/2007/07/27/im/CA6805104101EE40AA6B3365b.jpg http://www.fotomac.com.tr/i/1_pix_beyaz.gif http://www.fotomac.com.tr/i/1_pix_beyaz.gif http://www.fotomac.com.tr/i/_spacer.gif Stopersiz çıkmam!
Risp, Çağdaş, Tolga, Erdinç, Tayfun ve Selim gibi 6 stoperi bulunan Trabzon'da arayış bitmiyor. Doğan ise çok ısrarlı.

TEPKİLERİ YANITLADI
Geçen sezon stoperde büyük sıkıntı yaşayan Ziya Doğan ince eleyip sık dokuyor. Risp ile Erdinç'in sakatlığı, Stepanov'un gidişi, Tolga'nın hazır olmaması üzerine Doğan, "Mutlaka bir stoper alınmalı" diye ısrarlı.

HEDEF BÜYÜKSE...
Doğan, "6 stoper görünüyor ama bu bölgede oynayanlar çok sakatlanıyor, çok kart görüyor. Geçen sezonki kâbusu yaşamak istemiyorum. Büyük hedeflere koşacaksak kadro alternatifli olmalı" diye yönetime baskı yapıyor.

fotomaç

///

Madem öyle, memnun değilsin stoperlerinden, sat stoperlerini, az sakatlanan az kart gören daha kaliteli stoper al. Ama oyuncaklarını vermeyip üstüne oyuncak isteyen çocuk misali, alternatif de alternatif 6 tane stoper daha da Hüseyin var gerekirse insaf

Travelair
27.07.2007, 10:30
http://www.fotomac.com.tr/2007/07/27/im/7F0DE1340DC4584EB0C985AAb.jpg http://www.fotomac.com.tr/i/1_pix_beyaz.gif http://www.fotomac.com.tr/i/1_pix_beyaz.gif http://www.fotomac.com.tr/i/_spacer.gif Trabzonspor Orhan'ın peşinde

Solbek, stoper ve sol kanat olarak görev yapabilen Orhan Ak için bir milyon euro gözden çıkarıldı. İmza Galati maçından sonra attırılacak

Ak günlere

Sol bek, stoper ve sol kanat olarak görev yapabilen Orhan Ak için bir milyon euro gözden çıkarıldı. İmza Galati maçından sonra attırılacak.

Ucuz ve kaliteli oyuncu arayan Trabzonspor, Orhan Ak için girişime başladı. G.Saray'ın satılık listesine koyduğu tecrübeli oyuncu için bordomavililer 1 milyon euro'yu gözden çıkardı. G.Saray ile sözleşmesi süren Ak'ın gerçek anlamda bir joker olması da Ziya Doğan'ın onay vermesini kolaylaştırdı. Kocaelispor'da oynarken de Trabzon'un gündemine gelen Orhan, sol bek, sol kanat ve stoperde görev yapabiliyor. Orhan için girişimler Galati maçından sonra hızlandırılacak.

KİRALIK DA OLABİLİR
Galatasaray'ın, satış listesine koymasına rağmen 1 milyon euro'dan aşağı inmeyeceği belirtiliyor. İki kulübün kiralık formülünü de görüşebileceği öğrenildi. Ancak Orhan'ın, "G.Saray'dan haksız yere uzaklaştırılıyorum. Yeniden geriye döneceğim. G.Saray benim yuvam" diyerek kiralık gitmeye daha sıcak baktığı sızan bilgiler arasında. Gökdeniz ve Hüseyin gibi oyuncularla iyi arkadaş olan Orhan'ın, "Teklifleri değerlendireceğim. Kararımı bir hafta içinde vereceğim. Trabzonspor da olabilir" demesi "İş bitti" olarak yorumlandı.
Yılmaz ŞENOL

A.Alper
27.07.2007, 10:32
Ben bilgisi olanlardan bir yardım isteyecektim.Sorum şu : Trabzonspor altyapısında 14-15 yaşlarında Hikmet Egehan adında bir oyuncu var mı?

cuneytr
27.07.2007, 10:34
trabzonun bu sene rakiplerine teslim ettigi en önemli gücü umudu ve ruhu oldu,takım savunmayı tercih etti;oynamayı degilde oynatmamayı, saldırmayı degilde beklemeyi rakibin hatasını, belki cok kosuyor takım,pozisyonda buluyor ama takım ruhsuz ve umutsuz kaldı....

ilhan
27.07.2007, 10:56
Beşiktaş Gökhan Güleç'i bu sene kadroda düşünmüyormuş sanırım. Alalım bu çocuğu çok genç daha.

Bülent Bayraktar
27.07.2007, 11:05
yönetim transferi kapattık deyince inanmamıştım ama gerçekmiş

ilk kez söylediklerini yerine getiriyolar ama yine bizim istemediğimiz bişeyi

Emirhan Makul
27.07.2007, 11:19
TRABZONSPOR A KALECİ KATİLİ!
Bordo-mavili yönetim, İngiltere’nin Southampton takımında geçen sezon 39 maçta tam 18 gol atan Polonyalı milli golcü Rasiak’ı renklerine katmak için kolları sıvadı
GOLCÜ arayışını sürdüren Trabzonspor, İngiltere’nin Southampton takımının Polonyalı golcüsü Grzegorz Rasiak’ın peşine düştü. Teknik direktör Ziya Doğan’ın hafta sonundaki Galati maçından sonra gönderileceklerin listesini vermesiyle birlikte İngiliz kulübüne teklif götürüleceği ve Stepanov’dan gelen parayla bu futbolcunun alınacağı iddia edildi. Menajeriyle görüştüler 2.5 milyon euro bonservis ücreti olan Polonyalı golcünün 34 kez giydiği milli takım forması altında da 8 gol attığı bildirildi. 28 yaşındaki oyuncunun menajeri Giorgi Giordis’le bir görüşme yapan bordo-mavili yöneticilerin önümüzdeki hafta resmi teklifte bulunacakları öğrenildi. Forvette İkiz kuleler ERSEN Martin ile birlikte 2 uzun futbolcuyla gol bulmanın daha kolay olacağını düşünen teknik direktör Ziya gol sıkıntısını böyle halletmek istiyor. Golcü futbolcunun transfer teklifini kabul etmesi durumunda önümüzdeki hafta içinde İstanbul’a getirilerek imza attırılması düşünülüyor. Doğan galibiyet sözü aldı İNTERTOTO Kupası 3. tur ilk maçında deplasmanda Otelul Galati’ye 2 - 1 mağlup olarak büyük bir hayal kırıklığı yaşayan Trabzonspor’da teknik direktör Ziya Doğan, cumartesi günü oynanacak maç için futbolculardan galibiyet sözü aldı. Futbolculara, “Bu maç hem bizim, hem de taraftarlarımız için büyük önem taşıyor. Rakibimizden üstün olduğumuzu biliyoruz. Bu üstünlüğümüzü sahaya yansıtalım ve Avni Aker’de taraftarlarımıza galibiyet yaşatalım. Bu sözü bana veriyor musunuz?” demesi üzerine futbolcular, “Bu maçı alacağız, başka yolu yok” dedi.
http://efsanefotospor.com/images_content/2007-07/26/ma/c12180.jpg

Emirhan Makul
27.07.2007, 11:20
bence başkanın dediği süprizz bu adam

asimavi
27.07.2007, 11:25
23 yasındakı yıldız oyuncunu sat ....sonra o paray git ne oldugu belli olmayan 28 yasındakı bı adam al ........................

.....bu kadar iğrenç bi transfer mantığı olamaz ......

...artık midem kaldırmıyor bunları...yeterrrrrrrrrrrrrrrrrr.........

Emirhan Makul
27.07.2007, 11:29
olan olmuş geleceğe bakalım eğer jeff jun musampa satılıp yerinee 3 tane yabancı alınmassa bu sene 4. oluruz başkada hiç bir şey olamaz adım gibi eminim

ilhan
27.07.2007, 11:36
Gökhan Güleç bize ilaç olur.

Samet KILIÇ
27.07.2007, 11:36
olan olmuş geleceğe bakalım eğer jeff jun musampa satılıp yerinee 3 tane yabancı alınmassa bu sene 4. oluruz başkada hiç bir şey olamaz adım gibi eminim

sen 4. olucagımıza inanıyon mu bu takım enii 6. olurr

Mehmet Fırat
27.07.2007, 11:46
Gökhan Güleç bize ilaç olur.

bence ilaç değil alternatif olur..umuttan daha yetenekli değil bu adam..tabii ömer rızadan bin kat daha iyi..:)

Samet KILIÇ
27.07.2007, 11:52
yanii.. gökhan güleçç??????

LaZuRiBeRe_53
27.07.2007, 11:53
bilmiyorum o dediklerinoyuncuyu transfer ederlermi .. açıkçası pek sanmıyorum inanasım gelmiyor ben ümitlenmek istemiyorum .... dediğiniz gibi yurt içinden gökhan güleçi alabiliriz bize faydalı olur

AYYILDIZ
27.07.2007, 11:53
Gokhan Gulecin bizim takimda isi yok bize ilkonbirde oynayabilcek umut ve ersenden daha iyi olan bir golcu lazim

Mantalite61
27.07.2007, 11:54
Milletin elinde kalan işe yaramaz adamları başladılar şimdi toplamaya

Samet KILIÇ
27.07.2007, 11:54
ya kardesim bu yönetim para verip transfer yapmazz..bosuna heveslenmeyinn

oflu_ömer
27.07.2007, 11:55
gazete basliklarina bakiyorumda inanmak bile isdemiyorum nerde bir artik varsa külübümüz talib oluyor..... ayni oyuna gelmeyelim arkadaslar bize külüblerinde isdenmeyen oyuncular lazim deil alacak oldugunuz oyuncu sattiginizda iii olmali bence onlar gidenlerin ayakabi bagi bile olamaz onun icin site saginlerine sesleniyorum bu yolda bir kanbanya yaparsak taraftari oldugumuz trabzonsporun baralarini bosu bosuna harcamasinlar buna bir önlem almaliyiz saygilarimla oflu_ömer

Tolga Sarı
27.07.2007, 11:55
Ts tarihinde bole kotu bir yonetim sekli warmı...acaba...okadar kotu bir yonetim ki basarı hayal gibime geliyor..

Samet KILIÇ
27.07.2007, 12:01
yoktur heralde dahada olmaz bu kadar kotu yonetimm...

Tolga Sarı
27.07.2007, 12:14
ins son olurr...

10 numara
27.07.2007, 12:18
Ertuğrul sağlam ibr. Akın'a bir hafta şans vermiş büyük ihtimalle satarlar kabzelerle necatilerle olacak iş değil alın size yııldız adayı İbrahim Akın bence süpper olur....

ÖmerFarukYılmaz
27.07.2007, 12:33
bu sene şampiyonuz okadarrrr

hüseyin1975
27.07.2007, 12:39
Kaleci, Ibrahim Akin ve Golcü alsinlar.
Jun, Musampa, Jeff, Keceli ve Ömer Rizayi göndersinler.

Emre İskender
27.07.2007, 12:39
orhan ak a hayır... necatiye hayır... hasan kabze olabilir kendini gösteremedi cinconlarda ama tabiki kapıyı 1milyon dolardan acmamak sartıyla... trabzonspor anadoludan kimi aldıysa kapıyı ucuk ücretle acmaya başladı bize gelmezler diye... trabzona parasını için gelecek futbolcuyu istemıyoruz...

Mehmet Fırat
27.07.2007, 12:40
TRABZONSPOR'U ANLAMIYORUM
Trabzonspor’da Ceyhun gibi bir usta doksan dakikayı tamamlayamıyor, anlamıyorum.

Trabzonspor’da Stepanov gibi bu ülkeye gelen en iyi stoperlerden biri satılıyor, yerine yeniden Tolga Seyhan alınıyor, anlamıyorum.

Trabzonspor’da bu sakatlar bir türlü neden düzelmiyor, neden oynayamıyor, anlamıyorum.

Trabzonspor’da bir yenilgi ile teknik direktör Ziya Doğan tartışılmaya başlanıyor, anlamıyorum.

Trabzonspor’da Yattara gibi bir top cambazı atsan atılmıyor, satsan satılmıyor, ama bir türlü de uslanmıyor, anlamıyorum.

Allah aşkına birileri bana Trabzonspor’u anlatsın, anlamıyorum.

"Şansal Büyükanın Trabzonspor yorumu..."

hüseyin1975
27.07.2007, 12:57
TRABZONSPOR'U ANLAMIYORUM
Trabzonspor’da Ceyhun gibi bir usta doksan dakikayı tamamlayamıyor, anlamıyorum.

Trabzonspor’da Stepanov gibi bu ülkeye gelen en iyi stoperlerden biri satılıyor, yerine yeniden Tolga Seyhan alınıyor, anlamıyorum.

Trabzonspor’da bu sakatlar bir türlü neden düzelmiyor, neden oynayamıyor, anlamıyorum.

Trabzonspor’da bir yenilgi ile teknik direktör Ziya Doğan tartışılmaya başlanıyor, anlamıyorum.

Trabzonspor’da Yattara gibi bir top cambazı atsan atılmıyor, satsan satılmıyor, ama bir türlü de uslanmıyor, anlamıyorum.

Allah aşkına birileri bana Trabzonspor’u anlatsın, anlamıyorum.

"Şansal Büyükanın Trabzonspor yorumu..."

Taraftar anlamiyor. Elin oglu nasil anlasin :p

MehmeTS_ADANA
27.07.2007, 13:22
risp iyileşirse tolgada eski tolga olursa savunma çok fazla açık vermeyiz gibime geliyor ama sol kanat ne olacak bilmiyorum
musampada biraz ısrar edilseydi bence osorunda ortadan kalkardı.gökdenize yine sol taraf görünüyor
allah som-numuzu hayretsin

DarthVader
27.07.2007, 13:29

Allah aşkına bunların arasına Aymanı katmayın. Adam 4x4 lük görevini yapıyo. Eğer mevkisinden dolayı yazıyosanız oraya alınan kabiliyetsizleri kim aldıysa ona sayın.

hüseyin1975
27.07.2007, 13:41
Ziya Doğan'dan açıklama
Teknik Direktörümüz Ziya Doğan, bazı ulusal ve yerel basında kendisiyle ilgili olarak, "Ziya Doğan stoper istiyor" şeklinde çıkan haberlerin tamamen gerçek dışı olduğunu söyledi.

http://trabzonspor.org.tr/images/trans.gif
http://trabzonspor.org.tr/images/haberpic/dogan.jpgDoğan, düzenlediği son basın toplantısında takımda yaşanan en büyük sıkıntının stoperlerin sakatlıkları olduğunu vurguladığını belirterek, “Bu oyuncular iyileştiği zaman Trabzonspor ligin en iddialı takımı olacaktır diye bir ifade kullandım. Asla yeni bir stopere ihtiyacım var demedim. Yapılan bu haberleri hayretle karşılıyorum. Kamuoyuna yanlış bilgi aksettirilmesine bir anlam veremiyorum. Toplumu bilgilendiren basın mensubu arkadaşlarımın bu tür konularda daha hassas davranması gerektiğine inanıyorum” dedi.
27.07.2007 10:54:00

Messi
27.07.2007, 13:48
Ziya Doğan'dan açıklama
Teknik Direktörümüz Ziya Doğan, bazı ulusal ve yerel basında kendisiyle ilgili olarak, "Ziya Doğan stoper istiyor" şeklinde çıkan haberlerin tamamen gerçek dışı olduğunu söyledi.

http://trabzonspor.org.tr/images/trans.gif

http://trabzonspor.org.tr/images/haberpic/dogan.jpgDoğan, düzenlediği son basın toplantısında takımda yaşanan en büyük sıkıntının stoperlerin sakatlıkları olduğunu vurguladığını belirterek, “Bu oyuncular iyileştiği zaman Trabzonspor ligin en iddialı takımı olacaktır diye bir ifade kullandım. Asla yeni bir stopere ihtiyacım var demedim. Yapılan bu haberleri hayretle karşılıyorum. Kamuoyuna yanlış bilgi aksettirilmesine bir anlam veremiyorum. Toplumu bilgilendiren basın mensubu arkadaşlarımın bu tür konularda daha hassas davranması gerektiğine inanıyorum” dedi.
27.07.2007 10:54:00

:dansmuz::dansmuz::dansmuz::dansmuz:

tonyali
27.07.2007, 13:50
Bak buna sevindim işte.Kendi ağzıyla söyledi istemediğini.Hadi Hayırlısı.

hüseyin1975
27.07.2007, 13:51
:dansmuz::dansmuz::dansmuz::dansmuz:

Katiliyorum :p

Mayls
27.07.2007, 13:53
Bak buna sevindim işte.Kendi ağzıyla söyledi istemediğini.Hadi Hayırlısı.

Yarin 3-5 tane Stoper daha transfer edersek genede sasirmayalim bence

hüseyin1975
27.07.2007, 14:00
Yarin 3-5 tane Stoper daha transfer edersek genede sasirmayalim bence

UMARIM o kadar DENGESIZ degildir......

hüseyin1975
27.07.2007, 14:01
Ha birde aklima geldi.

Orhan Aki alirlarsa zaten Stoper almaya gerek kalmiyor.
Orhan Ak stoperde oynayabiliyormus :p

vadaa55
27.07.2007, 14:41
Allah aşkına bunların arasına Aymanı katmayın. Adam 4x4 lük görevini yapıyo. Eğer mevkisinden dolayı yazıyosanız oraya alınan kabiliyetsizleri kim aldıysa ona sayın.
ya git kardeşim ya ayman ne yapmış bu güne kadar... ben bir ara pası veremeyen, bir şut çekemeyen,oyunu yönlendiremeyen ortasahalar bütünü istemiyorum buna hüseyin ve hasanda dahildir dahildir...bu ne ya böyle çapsız topçularla nereya kadar?... herifin kıçı 50 metre arkadan geliyor yahu siz nasıl trabzonspor seyircisisiniz bunları izlerken hiç mi kanser olmuyorsunuz?ayrıca trabzonspor seyircisi toptan anlıyor diye övünmeyelim arkadaşlar?iyice çapsızlaştık....
forza ayman hüso celo ferat hasan keçeli

karatasof
27.07.2007, 14:46
ZD basında stoper istediğine dair yapılan haberlere bozulduğunu belirten açıklamalar yapmış.Ama bizde dahil kimse onun aslında neyi isteyip neyi istemediğini anlamadığımızı ve bu duruma çok bozulduğumuzuda bilmiyor.Bir futbolcu takımda iken oynatmayan kendisi ama adam satılacağı zaman bana lazım diyende o.Başka bir topçunun taransfer edilmesini isteyen kendi o topçu alınmadığında ben zaten istemedim diyende kendisi.Yani kısacası ZD kendiside aslında ne istediğini bilmiyor,haybeden yaşayıp gidiyor.Kimse bir şey demediği sürecede bu böyle devam edip gidecek anlaşılan.

Serdar A
27.07.2007, 15:43
Acaba Semih Şentürk'ün akıbeti ne olacak ?

İlhan parlak ve Colin Kazım transfer edildi.
Bir yabancı forvet daha alacaklar gibi görünüyor.
Muhtemelen Deivid ve Mateus'tan biri kalacak.

Bu sezon geçen yıldan daha az süre bulması söz konusu.

Semih hem Hasan'dan hemde Gökhan'dan daha teknik , zeki bir futbolcu.

----

Bu arada Hasan Kabze Bursa'ya daha yakınmış. Promise harıl harıl transfer görüşmesi yapıyor. Neden Trabzon devreye girmiyor ? İngiltere birinci liginden 28 yaşında forvet bulan yönetim bu adamı nasıl görmez.

hasko582
27.07.2007, 15:54
ben 2 ağustosta palermo tomas ve carruscayı alcaz die tahmin ediorum

Kasım Hilal
27.07.2007, 15:55
Carrusca Arjantin'e dönüyormuş diye duydum...
Tomas olabilir..
Palermo ise ilaç gibi gelir.
Ama penaltıları o atmayacak..

DarthVader
27.07.2007, 16:44
ya git kardeşim ya ayman ne yapmış bu güne kadar... ben bir ara pası veremeyen, bir şut çekemeyen,oyunu yönlendiremeyen ortasahalar bütünü istemiyorum buna hüseyin ve hasanda dahildir dahildir...bu ne ya böyle çapsız topçularla nereya kadar?... herifin kıçı 50 metre arkadan geliyor yahu siz nasıl trabzonspor seyircisisiniz bunları izlerken hiç mi kanser olmuyorsunuz?ayrıca trabzonspor seyircisi toptan anlıyor diye övünmeyelim arkadaşlar?iyice çapsızlaştık....
forza ayman hüso celo ferat hasan keçeli

Adamın görevi belli kardeşim. Bu adam forvet değil. Forvete yönelik ortasahada değil. Ayrıca yeri geldiği zaman arapasınıda verdi. Toptan anlamadığımı nerden çıkardın bu arada. İyi o zaman al ortasahaya c.ronaldo ronaldinho vs.. E bu oyunun mantığında hücum kadar defans da var. Yattaranın eksik olan yönü neydi. Halilhodzic zamanında ne diye zorladı onu. Defansa dönebilsin diye. Ben Ziya hocayı savunmuyorum. Ama defansıda bu oyunda düşünmeden olmaz. Bana Hüseyin ve Aymandan başka rakibe basacak top çalacak bi adam söle. Yoksa ortasahanın amacı sadece forvete yönelikmidir. Bu takımda o dediğin görevi yapabilecek adamlar var zaten.

Enes
27.07.2007, 16:45
:tsbayrak:forvettekı futbolcuların ılerde sakatlanabılecegını de düşünerek keşke şu hasan kabzeyı alsbılsek gol yollarımızdakı sıkıntı buyuk olcude bıterdı:bmn:

AYYILDIZ
27.07.2007, 17:01
ben 2 ağustosta palermo tomas ve carruscayı alcaz die tahmin ediorum

Martin Palermo transferi olur insallah

Serdar A
27.07.2007, 17:15
Adamın görevi belli kardeşim. Bu adam forvet değil. Forvete yönelik ortasahada değil. Ayrıca yeri geldiği zaman arapasınıda verdi. Toptan anlamadığımı nerden çıkardın bu arada. İyi o zaman al ortasahaya c.ronaldo ronaldinho vs.. E bu oyunun mantığında hücum kadar defans da var. Yattaranın eksik olan yönü neydi. Halilhodzic zamanında ne diye zorladı onu. Defansa dönebilsin diye. Ben Ziya hocayı savunmuyorum. Ama defansıda bu oyunda düşünmeden olmaz. Bana Hüseyin ve Aymandan başka rakibe basacak top çalacak bi adam söle. Yoksa ortasahanın amacı sadece forvete yönelikmidir. Bu takımda o dediğin görevi yapabilecek adamlar var zaten.

Ziya hocanın oynatmak istediği sistemin doğru işleyebilmesi için ortasahanın ortasındaki oyuncuların ve bekleri oyunun iki yönünüde iyi oynaması gerekir. Ne yazıkki bizim en zayıf bölgelerimizde buralar.

Bu takıma iyi bir libero ve oyun kurucu şart. Bencede Hasan ve Ayman ile bu iş yürümez.

LaZuRiBeRe_53
27.07.2007, 17:15
martin palermo olurda diğerleri gerekmez ... sanmıyorum alacaklarını ama ..:?

karatasof
27.07.2007, 17:30
Ayman'ın rakibe bastığı doğruda bunu hakemler anlamıyor herhalde ki genellikle faulle sonuçlanıyor bu basmaları.Araya pas attığına ise bizim lehimize pek değil hiç rastlamadım ama geçen maçta Galati lehine çok güzel ara pası yaptı kerata...

DarthVader
27.07.2007, 18:09
Ayman'ın rakibe bastığı doğruda bunu hakemler anlamıyor herhalde ki genellikle faulle sonuçlanıyor bu basmaları.Araya pas attığına ise bizim lehimize pek değil hiç rastlamadım ama geçen maçta Galati lehine çok güzel ara pası yaptı kerata...

Evet biraz sert girdiği doğru. Ama fazla kart yemeden götürüyo olayı:). Araya pas olayıda geldiği ilk maçlardan birinde atmıştı. O yüzden yazdım. Ya neyse sonuçta sadece defans değil hücumada yeri geldiği zaman katkısı olması lazım tabiki. Tersi düşünen arkadaşlara göre bu takımda Gattuso'da oynayamaz. Hani basıyo sert oynuyoya. (İlginç bi benzetme oldu Gattuso-Ayman):D

Haa unutmadan Aymanın gelişinden sonra Hüseyindeki değişikliği eminim hatırlarsınız. Pas vermeye bile cesaret edemeyen Hüseyin çalım atmaya başladı.

karatasof
27.07.2007, 18:21
Evet biraz sert girdiği doğru. Ama fazla kart yemeden götürüyo olayı:). Araya pas olayıda geldiği ilk maçlardan birinde atmıştı. O yüzden yazdım. Ya neyse sonuçta sadece defans değil hücumada yeri geldiği zaman katkısı olması lazım tabiki. Tersi düşünen arkadaşlara göre bu takımda Gattuso'da oynayamaz. Hani basıyo sert oynuyoya. (İlginç bi benzetme oldu Gattuso-Ayman):D

Ayman'ın biraz sert girdiğini kabul edelim ki sence öyle bence değil.Bizim takımda rakibe Ayman gibi dalan pek çok oyuncu mevcut.Örneğin bizim defansta oynayan topçuların tümü.Şimdilerde bunlara ''rakibe kontrolsüz güç oygulamaK'' densede bizim zamanımızda böyle topçulara af buyurun ''Kazma'' denirdi.Ee şimdi TD'ü ZD olan takımın topçularında bu kadar kazmada olmasın mı? diyeceksin ki bence sende haklısın..

vadaa55
27.07.2007, 18:21
yok kardeşim yok bana iki yönlü oyuncu lazım...zaten ön liberolara gıcığım...bi kere bunlar ağır topçu aymanın yerine yusufu koy daha iyi neyse uzatmayalım herkesin düşüncesi kendine olsun:tsbayrak:

DarthVader
27.07.2007, 18:29
yok kardeşim yok bana iki yönlü oyuncu lazım...zaten ön liberolara gıcığım...bi kere bunlar ağır topçu aymanın yerine yusufu koy daha iyi neyse uzatmayalım herkesin düşüncesi kendine olsun

Yusuf konusunda haklısın eğer fırsat verilip cesaretlendirilirse süper olacak inşallah.

A.Alper
27.07.2007, 18:30
Stoperibilitesi yüksek transferler yapmayınız.

turgi
27.07.2007, 18:34
yok abi yok ben turdan felanda umutlu degilim kaldiki gectik ya sonrasıı

hüseyin1975
27.07.2007, 18:35
Karsisinda 5. Sinif bir mahalle Takimi ama Bay Mantalite yine 3 Ön Libero ile cikacak.

Cildirmamak elde degil.

Bizim TD son kazandigi Futbolcu korkarim Ersen olacak :-(((

Erdem Keser
27.07.2007, 18:36
Şu takımda defansı düşündügümüz kadar hücumu düşünseydik inan daha farklı yerde olurduk ayrıca rakibe basacak adam kim diye sormuşsun :)takımın alayı rakibe basıyor basmasına basıyorda ileri kim oynayack bu takımda ayman ve hüseyinin basması yeterli degil mi orta sahanın kaç tane basan adamdan kurulmasını istersiniz:)biraz komple düşünelim bu takımda ceyhun ve yusuftan başka ortasahada dikine gidecek adam yok ama siz hala ayman ve hüseyinden başka basacak rakibi ısıracak adam arıyorsunuz peki golü kim atacak yada pozisyona kim sokacak

lazooo28
27.07.2007, 19:35
cem demirle...ufuk bayraktar orduspora kiralanmis

Sefaenes
27.07.2007, 21:40
ya bizimkiler bir tutturmuslar kjaleci olarak Martinez diye. Martinezden baska kaleci mi yok, yoksa Martinez dünya kaleciler arazinda bir nr. mi adam zaten sakat hala ama onunla ilgili transfer haberleri cikiyor. Allah dan az kaldi insllah bunlardan kurtulacagiz insallah 1-2 aya kadar bende üye olacam

adherent_1
27.07.2007, 22:07
Forumdaki kardeşlerimin tepkileri ne olur bilemem ama Galatasaray'dan ayrılma ihtimali yüksek olan Hasan Kabze'nin derhal transfer edilmesi gerektiği kanaatindeyim. Genç ve yetenekli bir oyuncu. Takıma ısındıktan sonra en az Umut Bulut kadar, hatta daha fazla katkısı olacaktır.
Bizim yöneticilerin bu transfer fırsatı konusunda ne yapacaklarını merakla bekliyorum...

Travelair
27.07.2007, 22:08
Stepanov Porto'ya imzayı attı... 27 Temmuz 2007 Cuma | 17:29 radyospor

http://www.radyospor.com/resimler/clear_pixel.gifhttp://www.radyospor.com/resimler/clear_pixel.gifhttp://www.radyospor.com/pic_lib/27.07.2007_stepanov.jpg (http://www.radyospor.com/detay.asp?CID=28714#)

Portekiz Ligi'nin son şampiyonu FC Porto, Trabzonspor'dan dört milyon dolara transfer ettiği Stepanov'a resmi imzayı attırdı.
Porto'nun bu sezon transfer ettiği 10 futbolcu arasında yer alan Sırp defans oyuncusu dört yıllık sözleşme imzaladı.
Portekiz'i Şampiyonlar Ligi'nde temsil edecek Porto'ya imzasından sonra konuşan 24 yaşındaki oyuncu, "Kariyerimin en önemli anı. Yeni bir başlangıc a ihtiyacım vardı ve Porto'nun neden beni transfer ettiğini göstermek istiyorum" dedi.
Vojvodina'da beş buçuk yıllık kariyerinin ardından 2005-2006 yılında Trabzonspor'a transfer olan Stepanov, Türkiye'de 37 maça çıktı.

Mustafa OK
27.07.2007, 22:46
martinez gelecek galiba baksanıza sakarya malatyanın kalecisi borayı almışlar

Emre B.
27.07.2007, 22:53
Bora bizim maçta çok güzel oynamıştı.

cakelishi
28.07.2007, 02:13
uefa.com stepanov'un porto'ya transferini duyurmus
ancak porto kulubu transfer ucretini aciklamamis!!!
neden acaba???
yoksa bize aciklanan bedelde bir hata mi vardi ???

Hüdai Pervaneli
28.07.2007, 02:18
ya akillilar neden aciklasinki sonra onu saticak 30 milyonaada ondan:D

kalavara
28.07.2007, 05:36
ya hala palermoyu isteyenler var. umarım yönetim bu konuda palermonun üzerine atlamaz taraftar istiyor diye. çünkü palermo gerçekten rezalet bi adam. hiç bir faydası olmaz. cem demir çok daha iyidir ondan.palermo arjantin medyasının şişirmesinden başka birşey değildir. adamın sadece iyi bir lobisi var.neyse.bence iyi araştırıp öyle isim zikredelim diyorum.

Travelair
28.07.2007, 08:50
Orhan Ak Antepli gibi!
http://fanatik.ekolay.net/fanatik/images1/28FAN5ORHAN-B-Y2800.jpgTransferin flaş takımlarından olan Güneydoğu temsilcisi, Orhan Ak için gözden düştüğü gs’le her konuda anlaştı.
28.07.2007

Yıldız yağmuru
Teknik direktörlüğe Mesut Bakkal’ı getirdikten sonra transferde de önemli isimleri renklerine bağlayan Gaziantepspor hız kesmiyor. Deumi, Sedlak, Uğur Yıldırım ve Volkan Arslan’ı kadrosuna katan Kırmızı-Siyahlılar, gs’de kadro dışı bırakılan Orhan Ak’ın transferini de bitirmek üzere. Sarı-Kırmızılılar’la bu oyuncunun bonservisi konusunda anlaşma sağlandığı açıklandı.

Başkan açıkladı
güneydoğu ekibinin Başkanı İbrahim Kızıl, gs Futbol A.Ş. Genel Müdürü Adnan Sezgin’le Orhan’ın bonservisi konusunda anlaştıklarını ifade ederek, “Sadece Orhan ile yapacağımız görüşme kaldı. Onunla da masaya oturacağız. Tecrübesiyle takıma güç katacağından şüphem yok. Üst sıralara oynayan bir kadro kurma yolunda hızla ilerliyoruz” açıklamalarında bulundu.

M. Ali SABUNCU

///

Orhan Ak'a ben çok soğuk bakmıyorum. Celaleddin'den iyi oyuncu olduğunu düşünüyorum

Harun
28.07.2007, 09:17
Beşiktaş, Gökhan Güleç ve İbrahim Akını kadrolarında düşünmediğini belirtmiş.ikiside bize katkı sağlar.Umarım yçönetimin bundan haberi vardır.

Şenol YİĞİT
28.07.2007, 09:20
Beşiktaş, Gökhan Güleç ve İbrahim Akını kadrolarında düşünmediğini belirtmiş.ikiside bize katkı sağlar.Umarım yçönetimin bundan haberi vardır.

Gökhan Güleç'i bilmem ama,İbrahim Akın iş yapar bizde.

BURAK DOGU
28.07.2007, 09:48
arkadaşlar; bu yönetimin Trabzonsporu ileri taşımak gibi bir hedefi olsaydı sizce 2007-2008 döneminde yaptığı transferleri yaparmıydı acaba?

bu adamlar Trabzonspora hiçbir katkı sağlayamamıştır... Galatasaray işe yarayabilecek adamları satıyor, Beşiktaş bizde oynayabilecek adamlarını satıyor... ama biz hala saçma saçma Transferler yapıyoruz... Stephanovu satıyoruz.... Tolgayı alıyoruz.... Galatasaray, Beşiktaş ve Fenerbahçe ofansif oynayan, rakibi boğan futbol anlayışını benimsiyor bizler defansa önem veriyoruz... eğer gol yemezsek 1 tanede karanbolden atarsak ne ala diyen bir teknik adamla beraber yürüyoruz... Ceyhun, Gökdeniz, Ersen, Umut, Yattara gibi yıldızlarımız var ama ben hepsinin bir arada oynadığını 1 tek maçta dahi göremedim....

Yusuf gibi bir adamımız var; çocuk çok teknik ortasahada Ceyhun ile çok iyi anlaşabilecek, ortasahada oyun kurabşilecek bir adam oynadığı maçlarını izledim çok beğendim ama hala defans, defans...

ÖmerFarukYılmaz
28.07.2007, 10:18
AH ulan ah özeri almadılar gidip güleçi alırlarsa warya kafayı yerim ibrahim akın hadi neyse

Emirhan Makul
28.07.2007, 10:34
orhan ak anteple anlaşmışş kahretsin bi sezon boyunca yine celalllettini izlemek zorunda kalacağız nefred ediyorum bu adamdan sola çöpçü alalım celo oynamasın

BURAK DOGU
28.07.2007, 10:39
orhan ak anteple anlaşmışş kahretsin bi sezon boyunca yine celalllettini izlemek zorunda kalacağız nefred ediyorum bu adamdan sola çöpçü alalım celo oynamasın

Trabzonsporda herkes oynasa da cello kadar hırslı oynasa takımın kazanması için oynasa bak gör o zaman Trabzon şimdikinin kaç Trabzonu haline geliyor...

Sefa Murat Dokuz
28.07.2007, 10:46
Murat Ocak hem orhandan daha ii hem de celo dan ama ziya keli keşfedemedi

MarceloTS
28.07.2007, 10:47
Necati Hamburg'a gidecek büyük ihtimalle

Mustafa
28.07.2007, 11:07
Necati Hamburg'a gidecek büyük ihtimalle

yolu açık olsun bize gelmesinde

hüseyin1975
28.07.2007, 11:18

Ibrahim Akin diye diye dilimde tüy bitti :mad:

hüseyin1975
28.07.2007, 11:18
ÇIKMADIK CANDAN!Trabzonspor Başkan Yardımcısı İbrahim Baturoğlu, elden çıkartmak için uğraşılan Musampa ve Tomas Jun'un...http://www.karadenizgazete.com.tr/images/haber/21475_b.jpgKİKİ VE TOMAS UMUDU
Trabzonspor Başkan Yardımcısı İbrahim Baturoğlu, elden çıkartmak için uğraşılan Musampa ve Tomas Jun'un gönderilmesi konusunda umutlarını koruduklarını belirterek, "Ay bitmeden ikisini de göndermek istiyoruz" dedi.
ZARARLI OLUR
Baturoğlu, ay sonunda gelecek yılın peşinatlarının ödemeleri gerektiğini ifade ederek, "Bunun için Musampa ve Tomas'u bir an önce göndermemiz, kulübümüze maddi açıdan da katkı yapacaktır. Bunun bilincindeyiz" diye konuştu.

10 numara
28.07.2007, 11:24
ALlahım ne olur orhan ak bize gelmesin...........

Çetin
28.07.2007, 11:25
ibrahm akın beşiktaşta kalıyor, ertuğrul sağlam ona bir şans vermiş çeki-düzen vermesi için kendine.

FcTRABZONSPOR
28.07.2007, 11:27
ibrahm akın beşiktaşta kalıyor, ertuğrul sağlam ona bir şans vermiş çeki-düzen vermesi için kendine.
Her sene böyléééé!!!!:confused::confused::confused:

10 numara
28.07.2007, 11:31
orhan ak ANTEPLE necati hamburgla anlaşmış keşke başka birşey dileseydim :D :D :D

Samet KILIÇ
28.07.2007, 11:32
belki neceti olurdu ama orhanak asla

Erdem Keser
28.07.2007, 11:34

İbrahime verilen 1 milyonuncu şans iki maç sonra kadro dışı kalır sonra affedilir 3 maç oynar yine kadro dışı kalır sonra 2 maç sonra tekrar affedilir vs

hüseyin1975
28.07.2007, 11:56
Gözler 3 Aslan'da
Yunus Emre SEL / DHA 28 Temmuz 2007 http://www.hurriyet.com.tr/_newsimages/3793952.jpgTeknik direktör Doğan ısrarla Orhan Ak’ı isterken, bordo mavili yönetimin ilk tercihi Necati. Ayrıca bonservis bedeli düşük tutulan Hasan Kabze de listede.

GALATASARAY’ın hafta içinde gözden çıkardığı Orhan Ak, Necati Ateş ve Hasan Kabze üçlüsünden birinin Trabzonspor’a gelmesine kesin gözü ile bakılıyor. Yeni sezon öncesi Adnan, Jabi, Serkan Balcı ve Tolga Seyhan gibi isimleri kadrosuna katan bordo mavili kulüp, bir kez daha atağa kalkmaya hazırlanıyor. Transferde taraftarının beklentilerini tam olarak karşılayamayan Karadeniz ekibi, rotayı sarı kırmızılı kulüple yolları ayrılan yıldız futbolculara çevirdi.

Hangisini alsak

Ancak kadrosunu tek bir oyuncuyla takviye etmeyi düşünen Trabzonspor’da bu ismin hangisi olacağı henüz netlik kazanmadı. Teknik direktör Ziya Doğan, yönetime Orhan Ak’ın alınması için baskı yaparken, yöneticiler ise öncelikle golcü Necati Ateş’i transfer etmeyi düşünüyor. Ayrıca bir başka hücum oyuncusu Hasan Kabze’nin bonservis bedelinin düşük olması da bordo mavili yönetimin bu futbolcuyu da düşünmesine neden oluyor.

Doğan’ın önceliği

Buna karşılık, savunmasının stoper ve sol bek mevkilerinde zaman zaman sıkıntılar yaşayan Doğan’ın, Orhan Ak transferinde ısrarcı olduğu bildiriliyor. Tecrübeli teknik adamın, Tolga Seyhan’ın Shakhtar Donetsk’ten geri alınmasına karşın, Stepanov’un Porto’ya satılması, Risp’in de sakatlıktan bir türlü kurtulamaması nedeniyle yaşadığı önemli bir sorunu bu şekilde gidermeyi planladığı belirtiliyor.

Erdem Keser
28.07.2007, 12:04
Ziyaya 30 kişilik kadro kur desen 25 ini stoper ve önliberolardan oluşturur

Harun-61
28.07.2007, 12:06
kanatlara adam lazim ... !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

hüseyin1975
28.07.2007, 12:16
kanatlara adam lazim ... !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Hemen kendine gel kardes!

Ne demek Kanatlara Adam lazim?

Sen yoksa orta yapib Gol atmamizimi istiyorsun?

OLMAZ!

MANTALITEYE TERS!

BIZE STOPER LAZIM STOPER :mad:

hüseyin1975
28.07.2007, 12:38
Trabzonspor’da transfere maddi engel

Yunus Emre SEL / TRABZON (DHA)

TRABZONSPOR’da yönetimin Galatasaray’ın takımdan göndermeye karar verdiği futbolculara yönelik arzusu maddi engele takıldı. Önümüzdeki hafta futbolculara ödenmesi gereken 8 trilyonluk borç yüzünden şimdilik bu transferin gerçekleşmesinin zor olduğu belirtildi.

8 TRİLYON İÇİN ARAYIŞ SÜRÜYOR
Galatasaray’ın göndermeye karar verdiği Necati, Orhan Ak ve Hasan Kabze ile yakından ilgilenen Trabzonspor’da yönetim, bu futbolculara diğer kulüplerden gelen teklifler nedeniyle sıkıntı yaşıyor. Önümüzdeki hafta içerisinde mevcut futbolculara peşinat ödemesi yapmaya hazırlanan yönetim, bu nedenle Galatasaraylı futbolcuların transferine maddi kaynak bulmakta zorlanıyor. Milan Stepanov’u Porto’ya satarak ödenmesi gereken 8 trilyonluk peşinatın bir bölümünü karşılayan yönetimin, Musampa ve Tomas Jun’u bir an önce elden çıkarıp kalan miktarı da tamamlamak için çalışmalarını sürdürdüğü belirtildi. Kulüp yönetimi, futbolculara ödenmesi gereken 8 trilyonluk peşinat için sıkıntı yaşadıklarını doğrularken, bu sorunu en kısa sürede çözeceklerini de söylediler. Başkan Yardımcısı İbrahim Baturoğlu, Musampa ve Tomas Jun’u bir an önce satıp kulübe maddi gelir sağlamak istediklerini söyledi.

ORHAN AK GELMEK İSTİYOR
Öte yandan yönetim dolaylı yollardan teklif yaptığı Necati, Orhan Ak ve Hasan Kabze ile şu ana kadar resmi bir görüşme başlatmadı. Dolaylı olarak bu futbolcuları ve Galatasaray kulübünü yoklayan yönetimin ilk hedefi Orhan Ak. Teknik direktör Ziya Doğan’ın da kadroda görmek istediği Orhan Ak, geçtiğimiz dönemlerde de Trabzonspor’un tranfser gündeminde yer almış, ancak Kocaelispor kulübünün Galatasaray ile anlaşması üzerine bu futbolcu sarı kırmızılı kulüple sözleşme imzalamıştı. Orhan Ak ise, Trabzonlu olduğunu ve Trabzonspor’u çok sevdiğini belirterek, “Kocaelispor’dan Galatasaray’a transfer olmam tamamen iki kulüp arasında gerçekleşen bir olaydı. O zaman Trabzonspor’un gündeminde de yer alıyordum ancak Kocaelispor kulübü Galatasaray ile anlaşınca oraya gittim'' dedi. Orhan Ak, Trabzonspor’dan gelmesi muhtemel teklifin kendisini onurlandıracağını da belirterek, “Trabzonspor’da oynamayı çok isterim. Memleketimin takımının başarısı için elimden geleni yaparım. Şu anda bu transfer için gelen bir teklif yok ancak olursa çok sevinirim ve seve seve gelirim'' dedi.

KİMLER GÖNDERİLECEK
Bordo mavili ekipte yönetim, teknik direktör Ziya Doğan’ın 30 kişilik futbolcu kadrosunu 26’ya indireceği raporu bekliyor. İntertoto Kupası maçları sonrası bu futbolcuların isimlerini açıklaması beklenen Doğan’ın ise tercihini genç futbolculardan yana kullanması bekleniyor. Kadroya bir iki takviye daha yapmayı planlayan Doğan’ın, mevcut kadrodan en az 5 futbolcuyu göndermesi bekleniyor. Bunların arasında Musampa ve Tomas Jun ilk sıralarda yer alıyor. Bu futbolculara yeni sezonda idmanlarda dahi şans vermeyen Doğan’ın diğer gönderilecek isimlerin listesini de gelecek haftaya kadar yönetime teslim etmesi bekleniyor. Bu listede sürpriz isimlerin de yer alabileceği öğrenilirken, tecrübeli çalıştırıcı bu konuda şu ana kadar hiçbir açıklama yapmadı. Yönetim ise kadro şişkinliğinin hem maddi anlamda, hem de genç futbolcuların gelişimi anlamında olumsuzluk yaratacağını düşünüyor.

TSelif
28.07.2007, 12:40
Tamam işte Gökdeniz ile Yattara'yı satsınlar ....

Hüdai Pervaneli
28.07.2007, 12:44
ya hasan kabze alinmassa bu sezon sampiyonluga oynaamayiz

10 numara
28.07.2007, 12:46

cimbomum 150 milyon dolar borcu var aldıkları adamlar tartışılmaz üstelik birde yıldız golcü arıyorlar bizimkiler hala 3 kuruşun hesabındalar almak istedikleri adamlarda 3'ünü toplasam bir adam etmez.......

hüseyin1975
28.07.2007, 12:48

cimbomum 150 milyon dolar borcu var aldıkları adamlar tartışılmaz üstelik birde yıldız golcü arıyorlar bizimkiler hala 3 kuruşun hesabındalar almak istedikleri adamlarda 3'ünü toplasam bir adam etmez.......

F.Bahçe'nin futbolcu borçları hariç toplam borcu 95 milyon 761 bin dolar

Fenerbahçe Kulübü'nün Olağan Yüksek Divan Kurulu Toplantısı başladı.
Fenerbahçe Faruk Ilgaz Tesisleri'nde yapılan ve kulüp başkanı Aziz Yıldırım ile yönetim kurulu üyelerinin de katıldığı toplantıda açılış konuşmasını yapan Yüksek Divan Kurulu Başkanı Yüksel Günay, yapılan transferlerin tüzük hükümlerine ve bütçeye uygun olduğunu belirterek, ''Genel bütçe içinde de abartılı bir borçlanma olmadığı dikkati çekmektedir'' dedi.
Günay, sporda şiddeti önlemek için 3 büyük kulübün divan kurulu başkanları olarak toplantılar yaptıklarını da hatırlatarak, ''Bütün kulüpleri bir araya toplamak, Galatasaray Kulübü Başkanı ve Kulüpler Birliği Vakfı Başkanı Özhan Canaydın'ın işidir'' diye konuştu.

Mehdi
28.07.2007, 12:48
Tamam işte Gökdeniz ile Yattara'yı satsınlar ....
Sokma şunların aklına şöyle şeyleri ya.Adamlar zaten taraftar böyle istedi diye manşet atmak için bahane arıyorlar.:)

Bu arada ben ilk defa Trabzonsporda futbolculara para ödemesi yapılacağı için transfer yapılamadığını duyuyorum.Takımda futbolcu kalmadı ama hala engelimiz maddiyat

Rıza ÇOLAK
28.07.2007, 12:57
Ankaralı Namık Söylüyor...
PARA BİTTİ AŞK BİTTİ KIZLAR EVİNE GİTTİ
HİÇ BOŞUNA BEKLEME BU FİLİM BURDA BİTTİ..
Yönetime sevgilerle

TSelif
28.07.2007, 12:57
Paramız yok hemi şimdi ... Yuh diyorum yuh sadece :mad:

Hüdai Pervaneli
28.07.2007, 13:00
nasil yokya kimdedi yokdiye

hüseyin1975
28.07.2007, 13:01
Neden paramizin olmadigina sasiriyorsunuz anlamis degilim.

Baskan Haftalar önce PARAMIZ YOK demisdi zaten!
Transfer Politikamizdan belli degilmi zaten :-(((

Mehdi
28.07.2007, 13:03
nasil yokya kimdedi yokdiye

Trabzonspor’da transfere maddi engel

Önümüzdeki hafta içerisinde mevcut futbolculara peşinat ödemesi yapmaya hazırlanan yönetim, bu nedenle Galatasaraylı futbolcuların transferine maddi kaynak bulmakta zorlanıyor.

hüseyin1975
28.07.2007, 13:18
SporPARAMIZ YOK ONA GÖRE!
http://takagazete.com/haber_images/paramiz_11062007.080624.jpg

Albayrak, İstanbul’da bir araya geldiği Ziya Doğan’a bonservis ücreti olan oyuncuları listesinden çıkarmasını istediİYİ KADRO KURDUK
Trabzonspor başkanı Nuri Albayrak transferi düşünülen kaleci ve 10 numara için bonservisi elinde olan oyuncuların tercih edileceğini açıkladı. Dün İstanbul’da Doğan ile bir araya gelen Albayrak bu kararlarını Doğan’a iletti ve listesini buna göre yapmasını istedi. Ziya Doğan’a “Paramız yok ona göre” diyen Albayrak, çok iyi bir kadro kurduklarını belirterek “Hiçbir oyuncumuzu bırakmadık.Jabi,Serkan ve Adnan gibi iyi oyuncular aldık. Hocamızın istediği diğer iki oyuncu için ise acele etmek istemiyoruz” dedi.

ADNAN İMZALIYOR
Trabzonspor transferde ilk imzayı yarın Trabzon’ da Adnan Güngör’e attıracak. Samsunspor da yıllarca başarıyla forma giyinen ve kaptanlık yapan Sürmeneli Adnan Güngör yarın üç yıllık sözleşme imzalayacak. Adnan’ın bu transferden yıllık 700 bin YTL alacağı açıklandı. Trabzonspor’un anlaştığı diğer iki oyuncudan Serkan Balcı 14 Haziran da sözleşme imzalayacak, Jabi’nin ise 17 Haziran da bitecek olan Gine milli takımı kampından sonra Trabzon’a gelerek imza atacağı belirtildi.
Tarih: 11.06.2007 Saat: 08:49:00 (7018 okuma)

BDiler61
28.07.2007, 13:56
ya hasan kabze alinmassa bu sezon sampiyonluga oynaamayiz

kabzemi bizi şampiyonluğa oynatacak yapmayın Allah aşkına bizim daha kaliteli bi forvete ihtiyacımız var

cuneytr
martinez 2.5 ay sahalardan uzak kalacagı icin olabilir

A.Alper
Ya şu paramız yok muhabbetleri cinlerimi tepeme getiriyor ya !

Sefa Murat Dokuz
28.07.2007, 14:21
15 milyon euro para gelmiş borç 40 milyon dolar olmuş BÖLE yazıo fotosporda NASIL OLUYOR BU İŞ ???????????????????
allah bin ......... sin yönetim

ÖmerFarukYılmaz
28.07.2007, 14:44
Ankaralı Namık Söylüyor...
PARA BİTTİ AŞK BİTTİ KIZLAR EVİNE GİTTİ
HİÇ BOŞUNA BEKLEME BU FİLİM BURDA BİTTİ..
Yönetime sevgilerle

:D:D:D bunuda anlamaz bu kazma yöneticeler be abi

racon_61
28.07.2007, 16:24
Arkadaşlar boşuna çabamı ne sarf ediyoruz
kabul edelimki bu yönetmin diğer yönetimlerden ne farkı var yüz simaları hariç öncekilerde azçok aynıydı tabiki farklılıklar ama transfer konusunda aynı davranmadılarmıııı

örnekleyelim çok abdullah ogün fenere satılmadımı (tabi bu oyuncularda istedi) ya tolunay peki sanki biz oyuncu çöplüğüz gibi segen oktay fatih akyel gibi oyuncuları toplamadıkmı vs gibi örnekler mevcuttur bizim tarimizde burdanda anlıyoruzki al birini vur ötekine (en azında tranferde)

veeeee hangi futbolcumuza eski kadro yöneticilere ve TRABZONSPOR umuza yararı olanlara sahip çıktık bugüne kadar yani yönetimdekiler en azından biz taraftarlar unutmadık unutturmayacağız

benim şimdi aklıma gelenler bunlar varın gerisini siz düşünün

ben şahsım adına öyle bi yönetim istiyorumki tarihine sahip çıkacak unutmayacak unutturmayacak para kazanmak yerine başarı kazanmaya odaklı, oyuncularını satamak para kazanmak olmayan dünya kulübü olmaya çalışan, yeni yetenekleri değerlendiren onlara değer veren, taraftarına kulak verip onların düşüncelerini kaale alıp dinleyen, durdurk bilmeden TRABZONSPOR için çalışıp çabalayan bi yönetim istiyorummmm..

woollss
28.07.2007, 17:27
serkan jabi adnan falan hepsi boşşşşş en iyi transfer altyapıdan gelen YUSUF umarım ziyanın kubanı olmaz....

asikaplan
28.07.2007, 17:31
serkan jabi adnan falan hepsi boşşşşş en iyi transfer altyapıdan gelen YUSUF umarım ziyanın kubanı olmaz....

aynen saaa katılayrum

Sefa Murat Dokuz
28.07.2007, 18:20
JAbi herkese kendini kanıtylıyacak konuşmayın öyle tanımadan adamı

MarceloTS
28.07.2007, 18:31
jabinin ziyazedelerden biri olmasa o adamda iş var gine de oynuyor zate ziya kendi aldıklarını kesmez;)

Mantalite61
28.07.2007, 21:53
alın size paralı başkan, selimdede iş yok kardeşim adamın ayağına yop gelince nasıl afallıyor ne yapacağını şaşırıyor

jefferson61sefa
28.07.2007, 21:57
PARALI BAŞKAN
TRANSFERİ KAPATTIK

her zaman dedim bunlar istanbul militanı trabzonu çökertiyorlar ve %90 ını gerçekletirdiler trabzonspor artık tarihe karışmak üzere

Mantalite61
28.07.2007, 22:43
Ali Eren i alsınlar :D

ozcan_asanoglu
28.07.2007, 22:50
Transferi kapattık dedikleri gün bu yönetimin miyadını doldurduğunu gösteren fermanın altına imzayı attılar...

şu an sadece tebliğ edilmesini bekliyorlar..Aralık ayında...

adherent_1
28.07.2007, 22:58
Bu akşam ki Galati maçındaki yenilgiden sonra yönetim istifa etmezse ve bir de bunun üstüne acele transfere ihtiyacı olan Trabzonspor'umuza gerekli takviyeler yapılmazsa anlayın ki bu haysiyetsiz alçakların iyi bir dayağa ihtiyaçları var. Taraftar linç etmeden bu adi herifler defolsalar iyi olur....

:tsbayrak: :tsbayrak: :tsbayrak:

macka61
29.07.2007, 00:14
şu transfer haberi ne kadar güzel olurdu dime nuri albayrak istanbul belediyenin yeni başkanı oldu ziya doğanda gümüşahanesporun takımları aşalamıyorum sakın yanlış anlamayın

ph=61
29.07.2007, 00:22
Yonetim transfere son hızla devam ediyo..En buyuk transfer Hasan ın sozleşmesini uzatarak yaptılar..

Özkan Erdem
29.07.2007, 01:25
Haftaya da bu GS artıklarından alırlar taraftarı susturmak için...

Gökçebey
29.07.2007, 01:29
En kısa sürede Cihan Haspolatlı'ya transfer teklifi yapmamızı bekliyorum !

sahinbado
29.07.2007, 01:31
bana kalirsa marcelinhoyu geri alsinlar ama bu sefer gol basina 550bin dolar degil 1 milyon dolar versinler adam iki gol atip donsun yildiz transfer budur

jefferson61sefa
29.07.2007, 01:31
gs den trabzona oyuncu alınacaksa carrusca ile hasanı alsınlar sol kanat ve forvete bir nebze ilac olurlar

gerçekefsane
29.07.2007, 01:33
i.Akını kiralık diyom;);)

jefferson61sefa
bana kalirsa marcelinhoyu geri alsinlar ama bu sefer gol basina 550bin dolar degil 1 milyon dolar versinler adam iki gol atip donsun yildiz transfer budur

marcelinho 20 gol atsaydı o zaman 10 milyon euro mu ödicektik:D

Gökçebey
Bugün gazetelerde Murat Hacıoğlu'nun kendisine kulüp bulamadığı haberini okudum. Korkuyorum...

sahinbado
marcelinho 20 gol atsaydı o zaman 10 milyon euro mu ödicektik:D

kahretsinki oyle

Hüdai Pervaneli
29.07.2007, 01:41
way bea ama o neyapsinya ziya onu yanlis oynatinca o ne yapabilirki:D

jefferson61sefa
29.07.2007, 01:42
carrusca-hasan veya i.akın g.güleç

gidecekler
500 milyar+celaleddin+ömer riza+tayfun+ceyhun=bilal+özer
yattara=bobo+i.akın
gökdeniz 10 milyon dolar(Yurtdışı)
hüseyin 5 milyon dolar(Ruslara falan)
ayman 1 milyon dolar(MISIRA)
Jefferson 1 trilyon(olimpiakos)
ahmet+1 milyon euro=martinez

----------Martinez------------
Jabi---Tolga----Erdinç--E.Kadri
-----------Yusuf--------------
Özer----Serkan--Bilal----İ.Akın
-----------Bobo--------------

Yedekler
Tolga Zengin
Çağdaş Atan
Murat Ocak
Umut Bulut
Ersen Martin
Ferhat Çökmüş

Bize 3 yabancı yeter bu oyuncuları 1 sene ERSUN YANAL a verin görün ne yapıyor.
Borcu da azaltırısn gökdenizi de yakmazsın Yattardan da kurtulursun

jefferson61sefa
29.07.2007, 01:44
way bea ama o neyapsinya ziya onu yanlis oynatinca o ne yapabilirki:D

Ziyanın suçu yok demişler bu adamı sağ beke sol beke koy çok çıkmasın gol attıkca bizden gidio demişler ZİYA da ondan oynatmamıştır doğru yerde 10 gol atsa 5.5 milyon euro gidecek:D adamlar gelirken bile sömürmeyi düşünüyor ama MARCLEİNHO büyük oyuncu

sahinbado
29.07.2007, 01:47
afedersin ama bu sefer trabzonu yakarlar bu kadro ne

hayir onu gectim stepanovu sattin fatihi saatin huseyini bosver gokdenzide sattin peki kim kaldi istanbul bozmalariylami sampiyon yapacaksin kulubu

kardesim desinler ki biz ozumuze donuyoruz yok transfer flan alt yapidan dunya sampiyonu lisemizden alicaz oyuncumuzu takimda da iki uc abi olucak hocamiz eski oyuncularimiz iki sene bizi unutun iste o zaman tribun dolar basarisizlik affediril ama bu sekilde ozur dilerim ama ayni b..kn lacivertidir bu

jefferson61sefa
29.07.2007, 01:51
afedersin ama bu sefer trabzonu yakarlar bu kadro ne

hayir onu gectim stepanovu sattin fatihi saatin huseyini bosver gokdenzide sattin peki kim kaldi istanbul bozmalariylami sampiyon yapacaksin kulubu

kardesim desinler ki biz ozumuze donuyoruz yok transfer flan alt yapidan dunya sampiyonu lisemizden alicaz oyuncumuzu takimda da iki uc abi olucak hocamiz eski oyuncularimiz iki sene bizi unutun iste o zaman tribun dolar basarisizlik affediril ama bu sekilde ozur dilerim ama ayni b..kn lacivertidir bu

yattara sorumsuz sat kurtul bıktık
gökdenize yazık bize yeni oluş gerekir bir kaç yıldız alıp şampion olamayız fatihi sattıktan sonra bu iş bitmiiştir..gökdeniz de yanmasın burda avrupaya gitsin hüseyinde aynı şey gençlerle e.kadri yusuf i.akın özer bilal gibi oyuncularla takımı kurmalıyız ersun hocayıda bu takıma getirip bu takımı ilk 7 ye sok ilk sezon seneye iddialı oynarız dicez yoksa 1 yıllık başarılar bizim için hayal 25 senedir 1 yıllık hayyalellerle yaşıyoz. Olmuyo temel lazım bu kadro 2 sene sonra çok büyük kadro olacak özer o zmanın gökdenizi e.kadri carlosu yusuf da hüseyini olur korkma sen

sahinbado
29.07.2007, 01:54
ben gidenleri degil gelecekleri dusunuyorum

jefferson61sefa
29.07.2007, 02:54
http://www.youtube.com/watch?v=jn6AlQLWPMI
Stepanovu çok aarıcazz

Ertan 51
29.07.2007, 08:10
romanyanın tırıvırı takımını yenemeyen burda bırak 3 bacıları kayseri,konya,kasımpaşasporu da yenemez yensede tesadüf olur.

takıma eksik olan mevkileri belli 4 tane yıldız ama gerçek yıldız alınması lazım ve camiaya bi heyecan gelsin yada herif gibi çıkacaksanız eyyy Trabzonspor sevdalıları bizim şampiyonluk gibi bir hedefimiz yok gerçek budur ve bununla yetinin deyin bizde ruh hastası olma yolunda hızla ilerlemeyelim nasıl olsa düşmeyiz diye rahatça seyredelim takımımızı.

Emre B.
29.07.2007, 09:07
Gidecekler:Ahmet Şahin, Erdinç, Tayfun, Celalettin, Mustafa Keçeli, Ayman, Hüseyin, Ömer Rıza
Gelicekler:Yasin, İbrahim Akın, Hasan Kabza, Kiki Musampa, Ali Güzeldal, Özer Hurmacı, Bilal.

zahido
29.07.2007, 10:48
Forveeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeetttt tttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt ttttttttttt............

dün umut resmen sağbek oynadı sağ açık değil sağbekkkkkkkkk.. Allah seni forvet yapanın...........

Kadir Aydın
29.07.2007, 11:02
Gidecekler:Ahmet Şahin, Erdinç, Tayfun, Celalettin, Mustafa Keçeli, Ayman, Hüseyin, Ömer Rıza
Gelicekler:Yasin, İbrahim Akın, Hasan Kabza, Kiki Musampa, Ali Güzeldal, Özer Hurmacı, Bilal.

Bu takıma a klas adamlar lazım. Böylesi zaten çok...

sbay
29.07.2007, 11:57
sola acil bir adam lazım....1 celaleddinle bu işler olmaz....

10 numara
29.07.2007, 12:02
ahmet ağaoğlu ve luce derim... gerisi yalan.........

Mantalite61
29.07.2007, 12:10
işe yaramaz futbolcu çöplüğüne döndü takım, takımdaki futbolcuların hç birinde heyecan, istek, hırs yoktu, sadece maç bitsinde gidelim havalarındaydı ancak hakemin üstüne yürüyüp kabadayılık yapmayı çok iyi bilirler, hayatımda ilk kez 4 kişinin arasındaki adama orta açan bir takım seyrettim, amatör küme takımı mısırspor u artmıyoruz bu takımdan acilen yönetim ziya gitmeli, yerine Ağaoğlu-Lüksemburgo ikilisi gelmeli

jefferson
muşamba
tomas jun
keçelinho
ömer rıza
celaleddin
musa büyük
ahmet şahin derhal gönderilmeli

tecrübeli bir kaleci (bobadilla,dudek,villar)
yabancı kaliteli stoper
yerli sağ bek
yabancı 10 numara
sol kanat
yabancı sağlam bir forvet (martin palermo, vieri)
alınmalıdır işte size kurtuluş reçetesi

DURAS
29.07.2007, 12:17
sola acil bir adam lazım....1 celaleddinle bu işler olmaz....
hala sola sağa adam lazım diyorsunuz, bu nedir ya. görmüyormusunuz takımın başkanı, yok yönetimi yok( utanç dolu bir yenilgi aldık hala çıt yok ),teknik d. yok. hala sola adam lazım diyorsunuz. sola adam alsalar düzelecekmi.

10 numara
29.07.2007, 12:20
hala sola sağa adam lazım diyorsunuz, bu nedir ya. görmüyormusunuz takımın başkanı, yok yönetimi yok( utanç dolu bir yenilgi aldık hala çıt yok ),teknik d. yok. hala sola adam lazım diyorsunuz. sola adam alsalar düzelecekmi.

bencede komik düşünsenize dünyanın en iyi sol taraf oyuncusu gelse birdenbire ziya futbol dehası bir teknik adam olacak yönetim daha anlaşılır ve cömert bir tutum sergileyecek ve şampiyon olacağızzz.....

yönetim istifa...ziya defol

Ağaoğlu-luce takımın başına ........

:ts:

sahinbado
29.07.2007, 12:44
bu rezıllıgı trabzonun ozune donusu temızler
agaoglu baskan - unal karaman tolunay ıskender hamı dortlusude hoca olsun
futbolcu dersen bolca var ıkı abı bızı ıkı yıla sampıyon yapar

Serdar A
29.07.2007, 15:34
Sorun sadece teknik adam değil. Dün sahaya çıka takım 2-3 oyuncu hariç mevcut kadronun ideal onbiriydi.

Jackdaniels
29.07.2007, 15:35
Bu yönetimden hala olumlu transfer bekleyenlere şaşıyorum...

forza61ts
29.07.2007, 15:43
yaffff yonetımmm sıfırrrr ya trabzonsporun buyuklugunun farkında degıller kendı ceblerını dusunuyo bunlar. rant pesınde aralıga kadar yandık..

efkarlitaraftar
29.07.2007, 15:46
2 Gün kaldi.

Carsamba günü Musampaya 500.000 Avro ödeyecekler.
Junada pesinati verilecekmis.

Adamlar göbek atiyordur. Simdi bizimkiler dünkü mac yüzünden cok mesgulduk bu ay satamadik derler.....

AYYILDIZ
29.07.2007, 15:55
yaffff yonetımmm sıfırrrr ya trabzonsporun buyuklugunun farkında degıller kendı ceblerını dusunuyo bunlar. rant pesınde aralıga kadar yandık..

çok haklısın bence transfer yapıpta boşuna para harcamasınlar bunların transferleride ziya doğan gibi olur hiçbirinin futbolla alakası yok Tekkeyi ZORLA sattılar stepanovu yine öyle kal deselerdi kalacaklardı yazıklar olsun bunlara

Emre B.
29.07.2007, 15:58
2 Gün kaldi.

Carsamba günü Musampaya 500.000 Avro ödeyecekler.
Junada pesinati verilecekmis.

Adamlar göbek atiyordur. Simdi bizimkiler dünkü mac yüzünden cok mesgulduk bu ay satamadik derler.....
Oynamayan adamı bizden başka kim alsın?Adamı kadroya al bari yedekte dursun.

efkarlitaraftar
29.07.2007, 16:03
Oynamayan adamı bizden başka kim alsın?Adamı kadroya al bari yedekte dursun.

Inan bana.
Eger Musampayi satmak istesinler 2 Gün icerisinde satabilirler.
Ülkesinde onu alacak Takim bulunur.
Ama bizimkiler 100.000 - 200.000 Avro hesabini yaptiklari icin sonunda Adama 500.000 Avro ödeyecekler!

Ya satsinlar yada TD göndersinler. Yoksa paramiza cok yazik olacak....

Serdar A
29.07.2007, 16:05
bu rezıllıgı trabzonun ozune donusu temızler
agaoglu baskan - unal karaman tolunay ıskender hamı dortlusude hoca olsun
futbolcu dersen bolca var ıkı abı bızı ıkı yıla sampıyon yapar

Bizde oyuncu bol olsaydı dün daha düzgün bir 11 çıkardı. Ünal - Tolunay - Hami gibi hocaların Ziya hocadan daha başarılı olabileceğini nasıl garanti edebilirsin.

Yeni başkan getirebiliyorsa Bianchi gibi Pekerman gibi bir adam getirsin.Yanında 2 yıldız oyuncu getirmesi mümkün olsun. Ünal'ı Hami'yi herkes getirir.

Bu arada İbb bir ara Trabzon'unda gündeminde olan Riquelme yüzünden bu yıl 13 maça çıkabilen oyun kurucu Sergio Orteman'ı transfer etmiş.

champions
29.07.2007, 16:07
Sorun sadece teknik adam değil. Dün sahaya çıka takım 2-3 oyuncu hariç mevcut kadronun ideal onbiriydi.
Peki ya ilk maçta çıkan 11 neydi?Daha öncesi ?Sezon boyunca?
Bu oyuncular robot mu?Hadi bakalım çık,oyna,kazan Hocalık;En iyi 11'i her zaman değilde sıkıştığında oynatmak mıdır?Ki taktik,sistem falan hiç girmeye gerek yok sanırım Şişir babam şişir! Sadece değil elbette ama öncelikli sorunumuz hocadır

Mbesumayı Bursaspor almış Glasgowlu Fanfanıda deniyorlarmış

AYYILDIZ
29.07.2007, 16:13
Bu oyuncular robot mu?Hadi bakalım çık,oyna,kazan Hocalık;En iyi 11'i her zaman değilde sıkıştığında oynatmak mıdır?Ki taktik,sistem falan hiç girmeye gerek yok sanırım Şişir babam şişir! Sadece değil elbette ama öncelikli sorunumuz hocadır

idda ediyorum bu sene bu şekilde lige girersek ilk 7 zor hep ziya mı idda etck

Serdar A
29.07.2007, 16:27

Trabzon sıralama takımıysa dediğin doğru. Trabzon hem şampiyonluk diyerek diğer taraftan 18 kişilik bile iddialı takım çıkaramıyorsa yanılgıdır. Hoca konusunda zaten aynı düşünüyoruz.

İlk turda oynanan takım 2 lig b ayarında bir takımdı , bizim için ölçü kabul edilemez.

Yönetimin transfer politikasından çıkardığım sonuç : Bu yıl hazırlık maçları erken bitti.

delasy
29.07.2007, 17:11
galatiyi yenemeyen takımdan ne olur ya.bunu şu kabiliyetsiz yöneticiler göremiyor mu ya.lan keyseri bile uefa ya çıktı burdan biz çıkmadık ya.ulan bu demektir ki siz bu sezon kayseriyede, ondan kötü nice takımlara yenileceksiniz ya.bi kere olsun lige heyecanlı giremeyecekmiyiz ya.bikere adam gibi tranfer göremicekmiyiz ya.

Adem Erdoğan
29.07.2007, 17:20
nuri nin açıklaması vardı uefaya kalamazsak transfer yapmayız diye.doğal olarak başlık sadece hayal ürünü olarak devam edecek.

Travelair
29.07.2007, 17:22
Vogel'i de Kayseri istiyormuş...

Naklen yayın gelirlerinin paylaşımının değişebileceği ve bizim süregelen kötü performansımız diğer kulüplerin iştahını kabartıyor. Biz bol keseden atarken adamlar akıllı transferler yapıyor

Ve diğer ukalalar forvetlerini iyice güçlendirirken biz ne yapıyoruz?

Özkan Erdem
29.07.2007, 18:16
"Kafkas, yabancı transferinde kontenjanın olmadığını ancak transferde Trabzonspor menfaatleri doğrultusunda gereğini yapacaklarını da sözlerine ekledi. "

Resmi siteden alıntıladım bunu, yabancı transferi için 1 kontenjan boş değil mi? Yöneticiye bak...

A.Alper
29.07.2007, 18:20
Bir balon transfere hazır olun şimdi.Aha buraya yazıyorum.

gerçekefsane
29.07.2007, 18:39
orhanın transferi olcak gibiymiş.GS bonservisinde kolaylık sağlayacakmış D sporda sölediler.

efkarlitaraftar
29.07.2007, 18:48
orhanın transferi olcak gibiymiş.GS bonservisinde kolaylık sağlayacakmış D sporda sölediler.

Buna simdi gülelimmi aglayalimmi???

Emirhan Makul
29.07.2007, 18:50
akşam ağladık yeterince bundan sonraa gülerim benn

gerçekefsane
29.07.2007, 18:50
Pascalı alın yahu :)

efkarlitaraftar
29.07.2007, 18:51
akşam ağladık yeterince bundan sonraa gülerim benn

Sevincdenmi yoksa sinirdenmi gülersin?

Vay halimize vay......

Travelair
29.07.2007, 18:53
Vazcaydım :)

Emrullah
29.07.2007, 18:58
Ne transferi kardeşim. Bu konu kapatılmalı. Transfer falan istemiyoruz. Biri çıkıp kral çıplak demeli. Artık radikal kararlar alma zamanı gelmedi mi? Daha ne kadar daha bu girdabın içinde sürükleneyeceğiz. Bize vizyonu olan biri lazım. 5 sene tahammül edeceğimiz ve 5 sene şampiyonluk istemeyeceğimiz vizyonu olan biri. Bu kafayla değil 20 sene 200 sene şampiyon olamayız. Baskı yapıp Ahmet Ağaoğlu'nu başa getirelim. Şu mafya denen şerefsizleri de Trabzondan silelim.

kromozom
29.07.2007, 19:01
gelişimiz belli lıgdekı durumda bellı oldu artık bu senede kabus dolu aylar bızlerı beklıyor ... kımse kımseyı kandırmasın ..

sankı klup babasının klubu bılmıyorsan bu ısı gıt artık yeterr sayın albayrak...

kımsenın mılyonları bu kadar uzmeya hakkı yoktur ... sız bu hakkı kendınızde nasıl bulabılıyorsunuz... goreve geldığınızden bu yana su takıma neler kattınız ..

sız forumdakı taraftar arkadaslarıma soruyorum bır mactan yada herhangı bır olaydan sonra sayın baskanın acıklamalarını duyuyormusunuz hıc .. hep susuyor hep susuyor...

Atay aktuğu arar olduk.. Aktuğ baskan en azından tv kannalarına cıkıyor en kotuumaclardan sonra bıle acıklamalarını yapar takım ve taraftar adına acıklamalrda bulunurdu.. ama goruyorumkı bu yonetım cok dar dusunen futbolu bılmeyen ve klubu kendı ıslerının arkasında yanı ıkıncı planda goren ınsalardan olusturmakta...

yazık su klubun dustuğu hallereee ... iyi gunde kotu gunde dıyoruz ama bu ıyı gunler ne zaman gelecekk merakla ve umutla beklıyoruzzz ....

cipses
29.07.2007, 19:07
olmayan şey için başlık açılmış

littlebighorn
29.07.2007, 19:11
Atay Aktuğ bunlardan milyon kez iyi yönetiyordu kulübü.

Travelair
29.07.2007, 19:44
Irak Milli Takımı'nın 5 futbolcusu bize tavsiye edilmişlerdi. Adamlar Asya Şampiyonu oldular ilginç

Mantalite61
29.07.2007, 20:30
Atay Aktuğ bunlardan milyon kez iyi yönetiyordu kulübü.

Atay Aktuğla bunlarımı kıyaslıyosunuz, onun zamanında ligi 2. bitirdik şampiyonluğumuz çalındı kılpayı, şampiyonlar ligine katıldık, tscluplar açıldı kendi markamızı yarattık, borsaya açıldık kulübe en çok para kazandıran futbolcuları onlar getirdi, bir junu alarak hata yaptılar ama ne yapsın adamlar, çek liginin gol kralı üstelik yaşıda çok genç bir futbolcu böyle bir futbolcunun dandik çıkacağını kim nerden bilsin?

bence Atay Aktuğ - Lucescu ya da Ağaoğlu - Lüksemburgo kurtarır bizi

A.Alper
29.07.2007, 20:40
Beyler nasıl konusmalar geçiyo burada ya !

Tevfik Kılıç
29.07.2007, 21:32
Bize transfer değil acilen teknik bazda kan değişikliğine ihtiyacımız var.

Aksi taktirde yapacağımız transferler.kulübümüzün mali durumunu daha da kötüleştirecektir.

AYYILDIZ
29.07.2007, 21:44
teknik direktör olarak Ersun Yanaldan başkası yalan arkadaşlar bence ersun yanal+2 futbolcuyla şampiyonluğa oynarız

omer61
29.07.2007, 21:45
bence 5 weya 6. hafta sonunda gönderilr ziya..

keles76
29.07.2007, 22:08
bize yabancı kariyerli hedefli ve adil bir hoca ve tuttuğunu koparan başkan ve yönetim lazım o zaman bu takım takım olur yoksa celo erdinç tolga abdelaziz hoca devam ederlerse takım hersene 4 lüğe oynar . elde kala kala şanlı tarihimiz kalır onlar yetinebilecekmiyiz ben kendi adıma hayır diyorum.

LaZuRiBeRe_53
30.07.2007, 09:38
bu saatten sonra eğer transfer yaparsanız daha büyük isyan çıkarırız .... gerek yoktu hani sakın ola transfer yapmayın .... stepanovla fatih tekkeyi kim oluyorsunuzda gönderiyorsunuz sizzz kime sordunuz madem gönderdiniz bu sonuçların hesabını vereceksiniz...... HEPİNİZ KAYBOLUN GİDİN