PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 2007-2008 | Transfer Dosyası

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 [77] 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105

Üzeyir Gönül
29.06.2007, 22:15
Arkadaşlar, hala transfer mi konuşuyoruz? Adamlar, transferi kapattık, diyorlar. Biz neyin kavgasını yapıyoruz hala anlamadım. Şunu bilelim ki, bize yine hüsran düşecek bu sene. Allah'ım sen büyüksün...

Hüdai Pervaneli
29.06.2007, 22:18
ee taraftarin tepkisini gostermesi lazim bence

okan6161
29.06.2007, 22:19
şimdi aldıkmı kaleci kimi aldık

hüseyin1975
29.06.2007, 22:23
kötü adamlar bizim tarafta olunca bitmez tabi..

Ilgincdir.

Bazen Dizilerde ve Filmlerdeki kötü Adam sempatik olur ve Insanlar kötülük yapdigi halde ona acir veya onu sever.

Yahu bizimkiler kötü bile olamiyor...

Anlayan anladi.

Rasim İlham Kotancılar
29.06.2007, 22:24
kardesler yarın ve pazar günü kpss sınavım var dua edrseniz sevinirim( bu arada TRABZONSPORumuzada dua ettmeyi ihmal etmeyin.) hayırlı geceler.

Travelair
29.06.2007, 22:25
Ilgincdir.

Bazen Dizilerde ve Filmlerdeki kötü Adam sempatik olur ve Insanlar kötülük yapdigi halde ona acir veya onu sever.

Yahu bizimkiler kötü bile olamiyor...

Anlayan anladi.

Ben de benzer bir yorum getireyim:

Anladık "Transferi kapattık" diyerek Zeyyat Kafkas "Kötü Polis" rolünde... Peki "İyi Polis" nerde?

hüseyin1975
29.06.2007, 22:25
şimdi aldıkmı kaleci kimi aldık

Aldik hemde ne aldik.

Babayi, pardon bobadillayi aldik :p

Saka bir yana.
Ben halen Transfer yapmiyacagiz demelerinin bir Taktik oldugunu düsünüyorum.

Bence Martinez haftaya bizde!
Nedenim.

Sakarya bugün Siirtin Kalecisi ile 3 Yillik anlasma saglamis.
Sakarya Baskani bize Sampiyonluk yolunda büyük katki saglayacak diyor!!!

Ayrica bizim TD Cemi gidecekler arasina koyuyor.

Bence Para + Ahmet Sahin + Cem Demir + x ile kapatacagiz bu Meseleyi.

LÜTFEN beni bu rüyamdan uyandirmayin :p

x_man
29.06.2007, 22:27
cem bence iyi bir oyuncu ayrıca martinezde çok fazla abartıldı bence

hüseyin1975
29.06.2007, 22:28

Anladık "Transferi kapattık" diyerek Zeyyat Kafkas "Kötü Polis" rolünde... Peki "İyi Polis" nerde?

Vallahi stichus su an Arjantindedir umarim ;)

Yok bence bu isin gercekden iki secenegi var.

1. Yarin yada Haftaya bizim TD Istifa edecek ve yeni gelen TD elbette Transferler yaptiracak.

2. Anlasdiklari oyuncular var ama Baskan acabalar ile yasadigi icin kulislerde ikna turlari dönüyor.

Bakin 1-2 gündür Baskan cok sessiz. Haftaya gercekden aciklik getirmesini bekliyorum.

Sahsen Baskan Transfer etmeyecegiz demeden inanmak istemiyorum.

fanatikdevri
29.06.2007, 22:29
bence cem iyi futbolcu martinez şişirildi o kadar iyide 5 gol yiyen kolombiya milli takımına niye alınmıyor.

hüseyin1975
29.06.2007, 22:31
cem bence iyi bir oyuncu ayrıca martinezde çok fazla abartıldı bence

Vallahi ben Martinezi yanlizca TV'den ve birkac kez izledim.
Ben cok iyidir diyemem. Öyle bir Hakkim yok ama bu Forumda Sakaryada okuyan ve yerlisi olan Renkdaslarima güvenim sonsuz.

Zira onu ciplak gözle izleyen bircok Renkdas cok iyi Kaleci diyor.

Hüdai Pervaneli
29.06.2007, 22:33

tff kararlari iyi yonde olucak:D

Cabri61
29.06.2007, 22:39
transfer yapmıyoruz demek aralıkla gidiyoruz demektir.
mutlaka yapacaklardır

hüseyin1975
29.06.2007, 22:40
bence cem iyi futbolcu martinez şişirildi o kadar iyide 5 gol yiyen kolombiya milli takımına niye alınmıyor.

Milli Takimda olabilmek icin maalesef göz önünde olmak gerekir.
Acaba Milli Takimin TD Sakaryayi biliyormudur.
Bence Martinez seneye Sakaryada olmayacak.

Cem iyidir ama bizim Takimda oynayabilirmi?
Cevabi vermeden önce bizim TD düsün :p

hüseyin1975
29.06.2007, 22:41
Ahanda Serif gelmis.

Iyi Haber mi Kötü Haber mi?

fanatikdevri
29.06.2007, 22:42
Milli Takimda olabilmek icin maalesef göz önünde olmak gerekir.
Acaba Milli Takimin TD Sakaryayi biliyormudur.
Bence Martinez seneye Sakaryada olmayacak.

Cem iyidir ama bizim Takimda oynayabilirmi?
Cevabi vermeden önce bizim TD düsün :p

daha önce milli takımda oynamıyormuydu bu adam kolombiya milli takımı kalecisi oldu hatta mandragon yedek kaldı diyorlardı
o da mı yalanmış.

okan6161
29.06.2007, 22:44
transfer yapmıyoruz demek aralıkla gidiyoruz demektir.
mutlaka yapacaklardır

kardeş zaten gidecekler yapsalarda yapmasalarda yapsalar onların yararına hiç değilse o kadar küfür yemezler ama yapıncada adam gibi olmalı tabi zaten bunlar aralıkda gidecek may altan alttan geliyor

Serdar A
29.06.2007, 22:45
Bence Para + Ahmet Sahin + Cem Demir + x ile kapatacagiz bu Meseleyi.

x kiralık , Cem ve Ahmet bonservisiyle.

Parada muhtemelen 1 milyon $ .

Birde oyun kurucu alabilirsek önümüzü görmeye başlarız.

Salih Kara
29.06.2007, 22:53
daha önce milli takımda oynamıyormuydu bu adam kolombiya milli takımı kalecisi oldu hatta mandragon yedek kaldı diyorlardı
o da mı yalanmış.

oynuyordu hatta polonyaya degajdan golü bile var

hüseyin1975
29.06.2007, 22:59
o da mı yalanmış.

Oynadi kardesim oynadi ama Almanlarda bir Söz verdir: Aus den Augen aus dem Sinn!

Yani gözümün önünde degilsen aklimdada dehilsin!

Ama su bir gercek. Galiba yanlizca 3-4 macda oynadi

Kadir
29.06.2007, 23:00
İnşallah Martinezi almayız.Alcaksak adam gibi kaleci alalım.

atabaş
29.06.2007, 23:04
kıseyı alacağımız yok kımse kımseyı kandırmasın bu yönetim vargen alamayız

Terzioğlu
29.06.2007, 23:08
İnşallah Martinezi almayız.Alcaksak adam gibi kaleci alalım.

adam gibi kaleci derken mesela bi örnek ver?

___61___
29.06.2007, 23:08
kardeş zaten gidecekler yapsalarda yapmasalarda yapsalar onların yararına hiç değilse o kadar küfür yemezler ama yapıncada adam gibi olmalı tabi zaten bunlar aralıkda gidecek may altan alttan geliyor
kardeş sen işkenazlımısın yani of işkenaz mı ben de oralıyım yaw :D

___61___
29.06.2007, 23:09
yaw beyler bırakın artık ne transferi ya yapamıyolar işte bari yattarayı falan satmasalar kapatalım bu başlığıda walla

WERTHeR
29.06.2007, 23:10
Transfere gerek yok ziya doğan fanatikleri arkadaşlarımız hocaya güveniyorlar şampiyon yapacak bizi pabucumun hocası:)

Kadir
29.06.2007, 23:13
adam gibi kaleci derken mesela bi örnek ver?

Oscar Ustari ,Vincent Enyeama, Kameni , Tony Sylva , Artur Boruc ... en azından ülkesinin a milli takımında oynayan bi kaleci olsun .

Mehdi
29.06.2007, 23:18
Şu başlık 24 saat çalışıyo mübarek.Maşallahımız var.

Serdar A
29.06.2007, 23:21
Oscar Ustari ,Vincent Enyeama, Kameni , Tony Sylva , Artur Boruc ... en azından ülkesinin a milli takımında oynayan bi kaleci olsun .

:) o kadar para olsa zaten bir problem yoktu.

Sylva ve Enyama'yı Martinez'den daha iyi yapan ne anlamış değilim.

x_man
29.06.2007, 23:22
26 Haziran 2007 11:32

TS ÖNCE KENDİ İLE BARIŞMALI

ESKİDEN Trabzonspor Uludağ’da Büyük Otel’de kamp yapardı. Kampa bizler neşe içinde mutlu giderdik. Kamplar bizim için eğlenceydi. Bütün takımların ve basın mensuplarının hayranlık duyacağı kadar birbirimize bağlıydık ve diğer takımlardaki futbolcularla iyi arkadaştık.

Hayat görüşümüz şu idi; ‘Hepimiz birimiz, birimiz hepimiz için.’ Bu anlayış bize müthiş bir takım ruhu getiriyordu. Kamplara neşe içinde başlar sezonu da neşe içinde, şampiyon bitirirdik. Sürekli başarıyı yaşardık. Başarısızlık kitabımızda yazmazdı. Saha içinde mükemmel yardımlaşmalar olurdu.. Birinin hatasını en az üç kişi kapatmaya çalışırdı. Maçlar ve idmanlar dışında futbolcular ailece görüşürdü. Hepimiz adeta akraba gibi yaşardık..

Yaşanmış bir olayı sizlere anlatayım. 1. Lig’e yeni çıkmış Kocaelispor’un Teknik Direktörü Fethi Demircan’dı. Kampta bütün takımlar beraber yemek yerlerdi. Bir gün Fethi Hoca dayanamayıp Ahmet Suat Hocamız’a takıldı: ‘Hoca, hoca!. Ne olmuş yani biz de İkinci Ligde şampiyon olduk. Ne hava atıyorsun!’

Suat Hoca kafasını çevirdi ve gülerek cevap verdi: ‘Tebrik ederim Fethi. Bize Şampiyon Kulüpler Kupası’nda Aston Villa çıktı, peki size kim çıktı?’ Bu cevap üzerine milleti bir gülme aldı. İşte Trabzonspor’un diğer takımlarla ilişkisi böyleydi!

Bugünkü yöneticiler şampiyonlukların gökten zembille mi indiğini sanıyor! Size bir de günümüzde yaşanan bir olayı anlatayım. Aradaki fark, nereden nereye geldiğimizi açıkça gösterecektir. 24 sene şampiyon olamamasına rağmen hala takımlarını değiştirme gibi bir zayıflığa düşmemiş pırıl pırıl gençler, Gerede’deki Trabzonspor kampına ziyarete geliyor, resim çektirmek istiyor. Ama bizim yöneticilerimiz izin vermiyorlar! O gençler de medeni bir şekilde tepkilerini ortaya koyuyorlar. Nerede kamp sorumlusu? Kendi taraftarına uzak durmayı maharet sanan zihniyetin başarılı olması mümkün mü?

Bir eski şampiyon kadronun sezon başı hazırlığına bakın, bir de bugünkü kadronun hazırlığına! Allah aşkına kendisiyle barışık olmayan bir topluluk başarılı olabilir mi?

Yazık!!!

Trabzonspor dünyanın en iyi transferini yapsa da ağzıyla kuş tutsa da içinde huzur yoksa başarılı olamaz. Futbolculara zevk alacağı, güvenli bir ortam yaratıp siz de güvenilir olmalısınız. Bugün Trabzonspor’un güvenilir nesi kaldı?

aka5
29.06.2007, 23:26
beyler artık su huseyını satalım yerıne Jose Andres guardado dıye meksıkanın atlas takımında oynayan ortasahanın göbegınde oynayan 19 yasındakı bu genc yetenegı alalım.ben bu adama fıfa manegerden hastayım genelde oyunda ılk basta cok kötü ozellıklerı var ama adam 1 sene sonra hayvan bısey oluyor. ve merak ettım adamı arastırdım gercekte nasıl dıye adam gercekten mukemmel otesı . sanmıyorum cok pahalı olacagını. eger youtubeda adamın vıdeolarını bakarsanız adam gercekten harıka.hala meksıkada oynuyor .gercekten gelecek vadeden bı topcu alıncaksa bu ısım guardado olmalı. gelecek vadedıyo dıye kımler gelmedıkı bu takıma . bu adam gercekten mukemmel .ve artık huseyındende kurtulmus oluruz!!!!!!!!!!

champions
29.06.2007, 23:27
Lobont,İraizoz,Villar alınabilecek iyi kaleciler bence
Genç yetenek aranıyorsa Ekvadorlu Cristian Benitez düşünülebilir
Ortaya Modric,ileriye Eduardoyu almak vardı :)
Yine Şilili Guerrero da alınabilecek bi oyuncu

Kadir
29.06.2007, 23:28
beyler artık su huseyını satalım yerıne Jose Andres guardado dıye meksıkanın atlas takımında oynayan ortasahanın göbegınde oynayan 19 yasındakı bu genc yetenegı alalım.ben bu adama fıfa manegerden hastayım genelde oyunda ılk basta cok kötü ozellıklerı var ama adam 1 sene sonra hayvan bısey oluyor. ve merak ettım adamı arastırdım gercekte nasıl dıye adam gercekten mukemmel otesı . sanmıyorum cok pahalı olacagını. eger youtubeda adamın vıdeolarını bakarsanız adam gercekten harıka.hala meksıkada oynuyor .gercekten gelecek vadeden bı topcu alıncaksa bu ısım guardado olmalı. gelecek vadedıyo dıye kımler gelmedıkı bu takıma . bu adam gercekten mukemmel .ve artık huseyındende kurtulmus oluruz!!!!!!!!!!

guardado sol kanat oyuncusu benim bildiğim kadarıyla .

okan6161
29.06.2007, 23:30
kardeş sen işkenazlımısın yani of işkenaz mı ben de oralıyım yaw :D

evet kardeşim işkenazdanım o camenin üst tarafından dumlusu 4çay ambarını bilirsin onun üstü sen nerdesin

Terzioğlu
29.06.2007, 23:30

bu dediklerinden sadece enyeama ve sylvayi alabiliriz bunlarinda martinezden hicbir fazlasini göremiyorum...birde su var martinez türkiyeyi taniyor artik...

y@vuss
29.06.2007, 23:31
Bu yönetimden ancak bu beklenirdi zaten yalan,dolan dallas dizileri gibi esip geçerler sadece.....

A.Gökhan AKIN
29.06.2007, 23:34
evet belliki $erif te umudu kesmiş hiçbirşey yazmadan çekti gitti :))

Terzioğlu
29.06.2007, 23:35
Martinez,Jorge Valdivia,Pisculichiyi alip transferi kapatirsak sampiyonlugun en güclü adayi kesinlikle biz oluruz.

Kasım Hilal
29.06.2007, 23:36

Ben bu tür fikirlere bir anlam veremiyorum

Elimizde geç ve yetenekli bir kaleci var, Tolga. "Kaleyi kaldıramaz!" diyoz üzerine yürüyoruz.
Elimizde genç ve yetenekli aynı zamanda bu yıl en çok gol atan oyuncumuz olan bir Umut var "Trabzonspor forvetini kaldıramaz!" deyip onu da hırpalıyoruz.
Elimizde ileride iyi olması muhtemel bir bek oyuncumuz var. Onun da adını vereyim, Ufukhan. Onu da yetersiz buluyoruz. En anlamadığım da Cem. Adamın yedek olmasına bile tahamül edemeyenler var.
Sonra da "Özer niye alınmaz?", "Ali Güzeldal'ı satan zihniyet...", "Lavezzi gelecekte byük yıldız olacak.." kabilinden sözler söylüyoruz...
Yahu bu mubarekler elde iken elmas da bize gelince kömür mü oluyor?
Öncelikle kendi elimizdekilerin bir değeriniz bilelim.
Hüseyin'İ elin 19 yaşındaki ne yapacağı belli olmayan bir sübyana değişmnem ben.
19 yaşında yahu.
Altını ıslatıyordur belki..

NOT: Sözüm mesaj sahibine değil, herkese değil; alınması gerekenlere..
Herkes kendini bilir büyük ihtimal!

aka5
29.06.2007, 23:36
http://www.youtube.com/results?search_query=guardado

http://www.youtube.com/watch?v=g-G4Wxut3uY

http://www.youtube.com/watch?v=ASdW1B2E_II

http://www.youtube.com/watch?v=nFtWNMZXp34

daha bussuru vıdeo var guardado hakkında ben bunları koydum .bu adam gercekten harıka. hem teknık hem golcu hem orta göbek topcusu!!!neolur bu adamı alalım::(:(:((:(:(:

aka5
29.06.2007, 23:39
Ben bu tür fikirlere bir anlam veremiyorum

Elimizde geç ve yetenekli bir kaleci var, Tolga. "Kaleyi kaldıramaz!" diyoz üzerine yürüyoruz.
Elimizde genç ve yetenekli aynı zamanda bu yıl en çok gol atan oyuncumuz olan bir Umut var "Trabzonspor forvetini kaldıramaz!" deyip onu da hırpalıyoruz.
Elimizde ileride iyi olması muhtemel bir bek oyuncumuz var. Onun da adını vereyim, Ufukhan. Onu da yetersiz buluyoruz. En anlamadığım da Cem. Adamın yedek olmasına bile tahamül edemeyenler var.
Sonra da "Özer niye alınmaz?", "Ali Güzeldal'ı satan zihniyet...", "Lavezzi gelecekte byük yıldız olacak.." kabilinden sözler söylüyoruz...
Yahu bu mubarekler elde iken elmas da bize gelince kömür mü oluyor?
Öncelikle kendi elimizdekilerin bir değeriniz bilelim.
Hüseyin'İ elin 19 yaşındaki ne yapacağı belli olmayan bir sübyana değişmnem ben.
19 yaşında yahu.
Altını ıslatıyordur belki..

NOT: Sözüm mesaj sahibine değil, herkese değil; alınması gerekenlere..
Herkes kendini bilir büyük ihtimal!

hocam tamam adam genc olabılır ama huseyınden kat kat ıı oldugu kesındır yanı

Kasım Hilal
29.06.2007, 23:42
Bunu nereden bileceğiz.
Sadece videolarını izledik.
Fifa oynadığım zaman benim kalemdeki Tolga da çok iyi idi..
Üç sene içinde dünyanın en iyi kalecilerinden oldu.
Hatta ben bir tane kendi adımı taşıyan topçu yapmışrım mükemmeldi kerata..
Onu transfer edelim, tam bir gol makinası.
MEsafe dinlemiyor!

x_man
29.06.2007, 23:44
umut şu an ankaragücünde olsa neden almıyoruz derdik biz gariba kendi değerlerimizi hep hor görüyoruz tıpkı zamanında fatih tekkeye yaptığımız gibi

Terzioğlu
29.06.2007, 23:45
Bunu nereden bileceğiz.
Sadece videolarını izledik.
Fifa oynadığım zaman benim kalemdeki Tolga da çok iyi idi..
Üç sene içinde dünyanın en iyi kalecilerinden oldu.
Hatta ben bir tane kendi adımı taşıyan topçu yapmışrım mükemmeldi kerata..
Onu transfer edelim, tam bir gol makinası.
MEsafe dinlemiyor!

bonservisi elinde mi? saclari var mi? atletizm sampiyonlugu varmi? daha önceden suc isledi mi? yasi 32yi gecmis mi?

bunlarin hepsine evet diyorsan ozaman tam bize uyar :D

x_man
29.06.2007, 23:45
yönetim transfer yapmayacağını açıklamış bence bu başlığın anlamı kalmadı kaldırılmalı bence

champions
29.06.2007, 23:46
Bu Guardadoyu İnter, Milan ,Real,Manu ve son olarak Arsenal istemiş
Nasıl olacak bu iş?:) Bütün bu kulüplerin arasında sıyrılır mıyız?:D

Terzioğlu
29.06.2007, 23:49
kecelinhoyu nasil madrid,barca,chelseanin elinden kaptiysak bunuda aliriz canim

Kasım Hilal
29.06.2007, 23:50
bonservisi elinde mi? saclari var mi? atletizm sampiyonlugu varmi? daha önceden suc isledi mi? yasi 32yi gecmis mi?

bunlarin hepsine evet diyorsan ozaman tam bize uyar :D

Bonservisi yok.
Parasız köpek gibi oynar.
Saçları uzun ama kıvırcık değil, düz.
Atletizmi hiç sevmez.
Suçu çok.
Yaşı da 24.

Tüh be kaçırdık!

Terzioğlu
29.06.2007, 23:51
Bonservisi yok.
Parasız köpek gibi oynar.
Saçları uzun ama kıvırcık değil, düz.
Atletizmi hiç sevmez.
Suçu çok.
Yaşı da 24.

Tüh be kaçırdık!

abi olmadi bak bu simdi gitti gül gibi oyuncu

Kasım Hilal
29.06.2007, 23:53
Desene resmini boşuna avatar yapmışım..

NEyse bana müsade..
Bu başlık transfer olamayacağı iin ancak böyle gırgır ile geçer.
Hey Allah'ım.

Hüdai Pervaneli
29.06.2007, 23:55
yönetim transfer yapmayacağını açıklamış bence bu başlığın anlamı kalmadı kaldırılmalı bence

onlar yapmicaz dedi diye bizimde bu konu kapatmamiz gerekmez cunku onlar saka yapiyorlar pazatertesi en guze l haberlerle gelicekler:D

asem61
30.06.2007, 00:10
Trabzonspor Teknik Direktörü Ziya Doğan, dış trasferi kapattıklarını belirterek, Futbol Federasyon'nun yabancı kontenjanını belirlemesinden sonra hareket edeceklerini söyledi. Doğan, "Bizim elimizde çok sayıda yabancı oyuncu var. Onların durumunun netleşmesi için federasyonun açıklamasını bekliyoruz. Ama şu anda açıklama yapılana kadar dış transferi kapattık. Zaman ne gösterir bilemem. Bu sözlerimden oyuncu almayacağımız anlamını çıkartmamak lazım. Federasyonun kararından sonra mutlaka atak yapacağız.ZIYA DOGAN

arkadaslar ziya dogan bu aciklamayi yapmis siz hala transfer bekliyorsunuz.benim bu insanlara ne inancim var nede güvenim. oyalama, kandirma, idare etme politikasi hala devam ediyor. yildiz di, yeni statti, transferdi.,.......yalan söylemeye devam. utanmada yok masallah.tutamiyacagi sözü vermeyen, dürüst olan bir yöneticimiz olmayacakmi?

$erîf
30.06.2007, 00:15
öğrendiklerimi yazdım, vakit bekleme vakti. ya sözlerini tutacaklar ya tutacaklar. kulağımıza üflenen isimleri alsınlar, daha kimsenin gıkı çıkmaz diye düşünüyorum. onca söz tutulmazsa o zaman aralıkta gereği yapılır. ben ümitliyim, çünkü koca koca adamlar laf söylüyorlar, söz veriyorlar, herkese iyi geceler.

Rasim YILMAZ
30.06.2007, 00:16
Trabzonspor Teknik Direktörü Ziya Doğan, dış trasferi kapattıklarını belirterek, Futbol Federasyon'nun yabancı kontenjanını belirlemesinden sonra hareket edeceklerini söyledi. Doğan, "Bizim elimizde çok sayıda yabancı oyuncu var. Onların durumunun netleşmesi için federasyonun açıklamasını bekliyoruz. Ama şu anda açıklama yapılana kadar dış transferi kapattık. Zaman ne gösterir bilemem. Bu sözlerimden oyuncu almayacağımız anlamını çıkartmamak lazım. Federasyonun kararından sonra mutlaka atak yapacağız.ZIYA DOGAN

arkadaslar ziya dogan bu aciklamayi yapmis siz hala transfer bekliyorsunuz.benim bu insanlara ne inancim var nede güvenim. oyalama, kandirma, idare etme politikasi hala devam ediyor. yildiz di, yeni statti, transferdi.,.......yalan söylemeye devam. utanmada yok masallah.tutamiyacagi sözü vermeyen, dürüst olan bir yöneticimiz olmayacakmi?

Ziya Doğanın geçen sene hangi lafı doğru çıktı?

Transfer olacak bu kesin... Lakin ne zaman olur bilmem..
Bana kalırsa temmuz 5 ile 15 i arasında olur biter..

Harun-61
30.06.2007, 00:17
öğrendiklerimi yazdım, vakit bekleme vakti. ya sözlerini tutacaklar ya tutacaklar. kulağımıza üflenen isimleri alsınlar, daha kimsenin gıkı çıkmaz diye düşünüyorum. onca söz tutulmazsa o zaman aralıkta gereği yapılır. ben ümitliyim, çünkü koca koca adamlar laf söylüyorlar, söz veriyorlar, herkese iyi geceler.

ümizsizlik seziyorum...hayr olsun bakalim....

.

$erîf
30.06.2007, 00:18
harun kardeş sen öyle konuşma bari:)

Harun-61
30.06.2007, 00:20
harun kardeş sen öyle konuşma bari:)

tamam agabey, niyet hayr akibet hayr in$aAllah...
hem ümitsiz olmak bize yaki$maz dimi :)

Allah cc gönlümüze göre versin...

hayirli ak$amlar...

.

asem61
Ziya Doğanın geçen sene hangi lafı doğru çıktı?

Transfer olacak bu kesin... Lakin ne zaman olur bilmem..
Bana kalırsa temmuz 5 ile 15 i arasında olur biter..

insallah ben yanilirim. ancak benim yinede hic ümidim yok. cünkü simdiye kadar yapilanlar yapacaklarini gösterir. ziya doganin nekadar tutarsiz oldugunu bende bilirim. insallah bu aciklama bir taktik aciklamasidir.

Rasim YILMAZ

Testi kırıldıktan sonra ,Aralıkta gereği yapılsa ne olur?:)

Bazen bu demokrasiye uymamak gerektiğini düşünüyorum..

Al aşşağı etmemiz lazımdı bu koca koca adamları çoktan..

Afedersiniz ama bizde fazlası ile koyunuz...:)

BDiler61
30.06.2007, 00:22

abi iyi hoşta bizim yabancı kontenjanımız dolu.federasyon erteleyip duruyor kararı.bu ikisiyle anlaşırsak musampa ve jun u bedavayamı yollayacağız?

Mehmet_Mercanlı
30.06.2007, 00:22
http://image.haber7.com/haber/38826.jpg

''TRANSFERİ KAPADIK''

:D

asem61
30.06.2007, 00:25
http://image.haber7.com/haber/38826.jpg

''TRANSFERİ KAPADIK''

:D

habu kafkas allah rizasi icin aciklama filan yapmasin. agzindan hayirli, güzel bi laf cikmaz mi? bu adamin

oguzkoc
30.06.2007, 00:38
Transferin kapatılmasıyla ilgili çıkan haberden sonra albayrak bir açıklama yaptı ve haberi doğruladı:

"Herkesten önce daha haziran ayı bitmeden, 30 Ağustosta sona erecek transfer sezonunu en erken biz kapattık. Kimse bizden önce hareket edemedi.Trabzonspor büyük takımdır, herşeyi ilk önce o yapar"

yarın bunu görürsek şaşırmayın :)

$erîf
30.06.2007, 00:43
zeyyat, seni şakacı şey:)

Hüdai Pervaneli
30.06.2007, 00:45
bence daha transfer yapilacak:D

Muhammet Kurt
30.06.2007, 00:51
İşte O Gürcü..!
Trabzonspor'un peşinde olduğu ve kasetlerini izlediği futbolcu ile ilgili ayrıntılar için tıklayın..

Trabzonspor Lİtvanya’nın Skonto Riga takımında oynayan 22 yaşındaki sol kanat oyuncusu Zaali Eliava’nın peşine düştü.

Gürcistan Milli Takımı’nda da oynayan 22 yaşındaki genç futbolcu Zaali Eliava geçtiğimiz sezon başarılı performans çizdi. Zaali Eliava, Trabzonspor yönetimine menajeri tarafından önerildi. Genç futbolcunun ligde oynamış olduğu maç kasetleri de Trabzonspor yönetimine izlettirildi. Olumlu referans verilen bu futbolcu için Trabzonspor harekete geçti.

22 yaşındaki Zaali Eliva 1,77 boyunda, 80 kilo ağırlığında.

Miraç Atalay Çiftçi
30.06.2007, 00:58
Agız oyunlarına mı düştük heyy basiretsizler...

Biri çıkacak transferi kapattık diyecek...
Öbürü çıkacak belki alırız diyecek...
Bir başkası 4 tane adam daha isteyecek sonrada pişkin pişkin kadro yeterli aslında diyecek...

Şimdi hangi adımı atsalar birbirleri ile çelişecekler. Attıkları her bir adım başkasının lafını çürütecek...

En sonda bri çıkıp " Uyum içinde çalışıyoruz diyecek "

Dogru söylüyor Allah'ın kulu. " Uyumsuzlukta bir uyumdur aslında "

Yazıklar olsun...

emre1inci
30.06.2007, 00:58
ya bugunki transferi şimdilik bitirdik açıklaması bana göre iyi oldu..çünkü hergün bişey var mı diye araştırmaktan kurtulduk.biliyoruz ki artık kimse gelmeyecek:)

Hüseyin Çümen
30.06.2007, 01:14
zeyyat, seni şakacı şey:)

şaka dimi abi :D şakada eşek şakası olmaz böle şey

BDiler61
30.06.2007, 01:15
şaka dimi abi :D şakada eşek şakası olmaz böle şey

valla öyle yüreğimize iniyordu :D

gerçekefsane
30.06.2007, 01:17
ankaragücünden emreyi alabiliriz :)))) bide transferler olcak.Bizimkiler transfer yapmayacağız diyorlarya anlayın bizimkiler transfer yapcaklar.Transfer yapcaz sölediklerinde korkun yapmayacaklar :)))))

salihismet
30.06.2007, 01:17
Trabzonspor transferi kapatti herkes isyanlarda. Trannsferin kapanmasina kizanlarin % 99 yönetimi begenmez, hocayi hic begenmezler. Begenmedigin bu insanlardan neden transfer bekliyorsunki.

Eger gercekten Trabzonsporu seviyorsaniz sevinmeniz lazim, M. Ocak gibi $i$irme transfeler yaparak takimi zarara sokmadilar en azindan.

Emiroğlu
30.06.2007, 01:22
Trabzonspor transferi kapatti herkes isyanlarda. Trannsferin kapanmasina kizanlarin % 99 yönetimi begenmez, hocayi hic begenmezler. Begenmedigin bu insanlardan neden transfer bekliyorsunki.

Eger gercekten Trabzonsporu seviyorsaniz sevinmeniz lazim, M. Ocak gibi $i$irme transfeler yaparak takimi zarara sokmadilar en azindan.

değişik bir bakış açısı...:cool:

Koray
30.06.2007, 01:53
isyanlardayım müslüm baba dinliyorum bu gece..

kalavara
30.06.2007, 02:05
bunlar kadar ahlaksız, onursuz bir yönetim daha görmedim. koca camiaya söylemedikleri yalan kalmadı. yalancı yönetim. ahlaksız yönetim.

Terzioğlu
30.06.2007, 02:09
transferi kapattigimiz falan yok merak etmeyin bukadarda fazlasini yapamazlar...blöftür..

Koray
30.06.2007, 02:26
G.Saray'dan Fatih Tekke harekatı

Galatasaray yönetimi, 3 yıllık sözleşmesi olan Ümit Karan için 5 milyon euro bonservis bedeli belirledi. Fenerbahçe bu bonservis rakamını karşılarsa, Ümit'in gitmesine izin verilecek ve gelen para ile Zenit'te mutsuz günler geçiren Fatih Tekke transfer edilecek. Dünkü antrenmanlara Ümit Karan'ı almayan Feldkamp'ın da Fatih için Gelirse şampiyon oluruz"
http://ads.sabah.com.tr/adserver/view.ads?d2hhdD16b25lOjI1NyZhbXA7bj1hZjU3ODQ1NA%3D %3D (http://ads.sabah.com.tr/adserver/click.ads?n=af578454)
dediği belirtildi

KALLİ ONAY VERDİ
Ümit Karan'ın Fenerbahçe ile görüşüp şartlarda anlaşması, Galatasaray'da deprem etkisi yarattı. Teknik direktör Feldkamp, Ümit Karan'ı dünkü idmanlara almadı. Yönetim, kulüple 3 yıllık daha sözleşmesi olan Ümit için 5 milyon euro bonservis bedeli belirledi ve ardından hemen Ümit Karan'ın yerine yeni bir golcü almak için çalışmalar başladı. Kayserispor'un Gökhan Ünal'ı vermemesi üzerine rota Zenit'te forma giyen Fatih Tekke'ye çevrildi.

GELMEYE HAZIR
Galatasaray yönetiminin, Fenerbahçe'nin Ümit Karan için belirlenen 5 milyon euro'luk bonservis bedelini vermesi durumunda bu futbolcunun gitmesine izin vereceği belirtildi. Ümit Karan'ın satışından gelecek para ile hemen Fatih Tekke için Zenit kulübü ile görüşmelere başlanacak. Fatih Tekke'nin Galatasaray'a gelmeye hazır olduğu Rus kulübünün de 8 milyon euro bonservis bedeli karşısında milli golcünün gitmesine izin vereceği vurgulandı.
fotomaç

yok arkadaş bunlar bizim sinir sistemlerimizi ölçüyo..

erdal6167
30.06.2007, 02:33
TAKIMN transferlerine bakıyorum da hepsi ama hepsi karşı takımı durdurmaya yönelik adamlar. serkan, adnan, jabi ve ısrarla istenen kaleci.

ama nedense top oynama bir türlü adam aranmıyor, hep oynatmamaya hep oynatmamaya

salihismet
30.06.2007, 02:36
değişik bir bakış açısı...:cool:

Bence bazi taraftarlar kendileriyle celi$kili duruma dü$üyorlar, eger bu yönetim dogru deyilse, ki bana görede deyil, o zaman niye transfer bekliyeyimki onlardan, nasil olsa bu i$i bilmiyorlar, takima fazla zarar ziyan vermeden araliga kadar gitsinler. Bizde parali ba$kan secme hastaligi var, bazi adaylarda bunu bildigi icin bu zaafdan yararlaniyorlar, sonrada paramiz yok muabbetleri ba$liyor.

Ziya Dogana gelince, onu hic begenmiyoruz, defansif futbol oynatan ön liberocu basit bir adam muamelesi görüyor bizden, ha birde korkak futbol oynatiyor.
Böyle bir adam takimin ba$inda varken buna masraf edilip futbolcu alinir mi, nasil olsa ziyan ediyor oyunculari (bazilarina göre). Bu Ziya Doganin $öyle bir özelligide var; $u ana kadar cali$tirdigi takimlara yapmi$ oldugu transferlerde %80 ne yakin isabet tutturdugu gercegi var. Fakat biz ne aldiklarini begeniriz nede oynattigi futbolu begeniriz. Bir taraftar olarak ne yönetimi nede Ziya dogani oradan uzakla$tirma gücüne sahip deyilim, Trabzonsporuda silip atamiyacagima göre, iyi tarafindan bakip izlemeye devam edecegim,her ne kadar 23 sene daha beklemeyi göze alamasamda, bir gün dogru insanlarin elinde ba$ariya ula$acagi inancini ta$iyorum.

Hüseyin Çümen
30.06.2007, 03:04
tranfer i kapattık taktiksel de olsa denmez ne hakkı var bizi deli etmeye

alpi53
30.06.2007, 04:28
valla ben bu isten bi sey anlamadim adam kapattik dedi 3 gun once deli ziya 4 transfer bekliyorum dedi... ilginc..
bana oyle geliyorki bu adamlar degil media yi kendi yoneticilerinin konusmalarini da takip edmiyorlar
uyum dan bahsediyolar ..
ilginc..
ziyanin mazereti hazir rakipler cok guclendiler biz onlara uyum sagliyamadik..
allah hepimize sonsuz sabir versin......

a d bacan
30.06.2007, 08:23
kimse cikler yok forumda
bu sene herkes uykuda
bari takım uyuımasa

61 baha
30.06.2007, 09:03
artık gazteler bile tınlamıyo bizi.
Adamlar yarım sayfa bile vermiyolar.
Onlarda haklı valla...
Bırakın transfer yapmayı yalanda olsa gündeme gelen bir topçu da mı olmaz yaa..

jacksparrow61
30.06.2007, 09:15
transferi kapattuk hayırlı ugurlu olsun....
uzulmeye gerek yok arkadaslar en iyi en yıldız adamları piz alduk..
kosan bi takum yaratacauk... 15 defans 22 on libero.... bi de takıma yeni kattugumuz kencler pizi sampiyonluga tasıyacaktur... ayrıca bu mukemmel transferlerle uefa yı da kaldırıruk hic meraklanmayın siz.....
en kral yonetim teknik direktor bizdedur....

Travelair
30.06.2007, 09:17
Ergun Ata
Bu çocuklara dikkat!

30.06.2007

Belki hazırlık maçı yapılmadı, Hüseyin, Gökdeniz, Umut, Yattara, Jabi, Musa ve Risp gibi çok önemli isimler de Dorukkaya etabına katılmadı ama 9 günlük kampın beklenenden daha pozitif geçtiğini söylemek mümkün. Bu kamp, şüphesiz en çok gözden uzak ama Trabzonspor’a bağlı, genç yıldızlar için büyük anlam taşıyordu. Her ne kadar önemli bir kısmının eleneceği daha kamp başlamadan açıklansa da, ilerleyen süreçte yönetimin de müdahalesiyle Trabzon’daki forma şanslarının yükseldiğinin ortaya çıkması, onlara adeta doping etkisi yaptı.

Tempo hep yüksekti
Dorukkaya’da tempo hep yüksek olmasına, gençler kadar deneyimli isimler, mazeretleri sebebiyle kampa geç katılanlar dahi form durumuyla beğeni toplamasına rağmen, özellikle öne çıkan futbolcular da vardı. Bu isimler, teknik heyetin de gelecek sezonun kadrosunda yer vermeyi düşündüğü, Eyüp Kadri, Selim, Yusuf ve Emre Hızarcı’dan başkası değildi. Dört genç yetenek, dört gözle bekledikleri şansı çok iyi değerlendirdiler, performanslarıyla ‘bizi sakın es geçmeyin’ dediler.

Doğan’a mesajı verdiler
Eyüp Kadri, arayışların sürdüğü, sol dışta başarılı oyunuyla dikkat çekti. Sadece savunmanın solunda değil, önünde de iş yapabileceğini gösterdi. Selim, Ziya Doğan’ın takviye talep ettiği, ‘En azından alternatif oluşturmalıyız’ dediği stoper için çok yerinde bir isim. Arayışlara pekala yanıt verebilecek kalitede. Darıcaspor’da kiralık olarak forma giyen Yusuf’a bu süreç çok olumlu yansımış. Akıllı ve yetenekli bir orta alan oyuncusu olan Yusuf, bu özelliklerinin yanı sıra, çabuk, hırslı ve mücadeleci. Pas yüzdesinin de yüksek olduğu düşünülürse kazanılması gerekiyor. Alternatifleri çok ve deneyimli olmasına rağmen Emre Hızarcı sağ kanatta görev alıp tekniğiyle dikkat çeken bir isim. Onun da kalması çok isabetli bi karar.

En iyisi Celaleddin!
Ancak önemli olan bir başka nokta da şu ki, bu parlayan gençlerin değerlendirilmesi konusu. Çünkü Almanya kampının yıldızı olan Cem Demir’in geçtiğimiz sezon Trabzonspor’da aradığı şansı bulamadığı düşünülürse, bu yeteneklerin de kaybedilmeden kulübe kazandırılması gerekiyor. Bu adı geçen gençler için İnter Toto’daki ilk maç da çok önemli bir sınav niteliği taşıyacak. Kampın diğer çarpıcı yönleri ise, Serkan ve Adnan’ın bir an bile uyum sorunu yaşamaması, bitime 1 gün kala kafileye katılmasına rağmen hiç sırıtmayan hatta tempoyu yükselten Ceyhun’un performansı ve testlerin en başarılı oyuncusunun Celaleddin olması olarak sıralanabilir.

_SeRKaN_
30.06.2007, 09:43
http://www.internetspor.com/v3/img/yazar/sedattunaliBanner.gif (sedat@internetspor.com)30 Haziran 2007 Cumartesi RİQUELME TRABZON'DA!
ZEYYAT KAFKAS(*): Transferi kapattık (Gazeteler)

RİQUELME, AİMAR VE XAVİ TRABZON’DA!

Libertadores Kupasının en değerli oyuncusu seçilen Arjantinli yıldız Juan Ramon Riquelme dün gece Trabzon’a geldi.

Libertadores’in final maçında formasını giydiği Boca Juniors’un rakibi Gremio ağlarına 3 gol bırakan Arjantinli yıldızın apar topar Trabzon’a gelmesi, başta İstanbul’un üç hacimlisi olmak üzere herkesi alarma geçirdi.

Geceyi Trabzonspor tesislerinin yanındaki yat limanında geçiren Riquelme ve menejari Kafkaeskov Alkov, sabah mesaisinin başlamasına dakikalar kala (0.9.58 civarı) Trabzonspor Mehmet Ali Yılmaz tesislerinin kapısına dayandılar.

Ancak Arjantinli yıldızı bir sürpriz bekliyordu. Kapıda kendilerinden önce gelerek beklemeye başlayan başka yıldızlar da vardı. Dünya yıldızları Aimar ve Xavi’yi iteleyerek ön sıraya geçmeye çalışan Riguelme’nin menacerini dayak yemekten Trabzonspor tesisler gece bekçisi kurtardı.

Olayı haber alarak Mehmet Ali Yılmaz Tesisleri’ne gelen basın mensupları, önce işletildiklerini düşündülerse de, kapıda bekleşen yıldızları görünce, haliyle gözlerine inanmak zorunda kaldılar. .Basın mensupları içinde İspanyolca bilen olmadığı için yıldız oyuncuların ne demek istedikleri pek anlaşılmasa da, Riquelme’nin elindeki bordo – mavi tesbihi sallaması ve öpmesi dikkat çekti. Tespihini aynen Trabzonsporlu kimi yöneticiler gibi hızla ve şaka şuka ritmiyle çeken Arjantinli oyuncu “ ben var Trabzon’da oynamak, yok Trabzon yok hayat” gibi bir şeyler söylerken, İspanyol Xavi’nin de gömleğini yırtarak içindeki bordo – mavi formayı göstermesi tikkatli gözlerden kaçmadı. İki rakibinin Trabzonsporluluklarını ispat için girdikleri yarışta biraz geri düşen Aimar’ın, ne yapacağım diye düşünürken birden pantolon kemerlerini çözmeye başlaması kısa süreli bir panik yaşanmasına neden oldu. Tiplomatik gözlemciler bu hareketin ardında bordo – mavi bir şortun olduğu konusunda hemfikirler.

Yıldız oyuncuların menecerleri; Trabzonspor’da oynamak için her tür fedakarlıkta bulunacaklarını açıklamak üzereyken, Trabzonspor Yöneticileri de kapıda göründü. Riquelme, Aimar ve Xavi’yi kapıda gören bir Trabzonspor yöneticisi içinden “ la habulari bi yerden taniyrum ama, du bakali hayirlisi” diyerek “selamun aleyküm” dedi. Tek kelime Türkçe bilmeyen menecerlerin “ aleyna ve aleyküm selam abi, hoş celdunuz” demeleri gazetecileri acucuk şaşırtsa da, olayın büyüklüğü bu küçük ayrıntının unutulmasına neden oldu.

Gazetecilerin olayı anlatmaları üzerine yüzü asılan Trabzonspor Yöneticisi tam bir şey demeye hazırlanırken, menecerlerden biri Türkçe olarak “ abi biz istemez para pul, biz ister şeref , onur, şampiyonluk, siz almak bizi, vermemek para, hatta biz toplamak aramızda para, vermek size , siz yemek afiyetle” dediği duyuldu.

Ne yapacağını şaşıran Trabzonspor yöneticisinin gözleri bir anda fıldır fıldır dönmeye başladı ve şu tarihi sözler duyuldu: Valla sizi alırdık ama, maalesef tükkan kapandı, valla alırdık , ama kısmet değilmiş işte, ehe” dedi

Konu hakkında görüşü sorulan Trabzonspor başkanı ise; “ iyi bir kaleciye ihtiyacımız var, bi dane de 10 numara alacağız, aslında ben baktım 10 numaralı formamız zaten var, ama teknik ekip istedikten sonra bize almak düşer, bir dediklerini1.5 etmeyiz. Aslında kalecimiz de iyi, ama alsak da fena olmaz. Aslında bize stoper lazım, çünkü elimizdeki stoperlerden bir takım çıkmıyor, yine de geçmeyi pelumun ağrisi” dedi..

Siz ne deysunuz?? Sizinle dalga geçen ha bu yazi mudur yoksa yönetim midur? Eyi bi düşünün pakayim
* Yeni nesil Trabzonspor yöneticisi

Düştüğümüz hallere bakın :yumruk:

Ertan 51
30.06.2007, 09:53
bu istanbul basını çok ilginç gerçekten bugün fanatikte zeyyat kafkas transferi bitirdik transfer yapmayacağız diyor aynı gazetenin aynı haberinin altında albayrak diyorki sol kanat-orta alan ve bir kaleci alacağız arayışlarımız sürüyor diyor.hem bizim yönetim hem bu sahtekar basın kafayı yemiş şimdi sıra bizlerde heralde yani Trabzonspor taraftarına sıyıttıracaklar böyle giderse.

_SeRKaN_
30.06.2007, 10:12
bu istanbul basını çok ilginç gerçekten bugün fanatikte zeyyat kafkas transferi bitirdik transfer yapmayacağız diyor aynı gazetenin aynı haberinin altında albayrak diyorki sol kanat-orta alan ve bir kaleci alacağız arayışlarımız sürüyor diyor.hem bizim yönetim hem bu sahtekar basın kafayı yemiş şimdi sıra bizlerde heralde yani Trabzonspor taraftarına sıyıttıracaklar böyle giderse.

Sen asıl ziya doğan ın açıklamasına bak

Trabzonspor Teknik Direktörü Ziya Doğan, dış trasferi kapattıklarını belirterek, Futbol Federasyon'nun yabancı kontenjanını belirlemesinden sonra hareket edeceklerini söyledi. Doğan, "Bizim elimizde çok sayıda yabancı oyuncu var. Onların durumunun netleşmesi için federasyonun açıklamasını bekliyoruz. Ama şu anda açıklama yapılana kadar dış transferi kapattık. Zaman ne gösterir bilemem. Bu sözlerimden oyuncu almayacağımız anlamını çıkartmamak lazım. Federasyonun kararından sonra mutlaka atak yapacağız. :bmn2::bmn2:bu icon onları en iyi şekilde anlatıyo aslında fazla yoruma gerek yok ne yaptığını bilmeyen adamların elindeyiz işte ahmakça sağa sola bakan keyfi gıcır kimsenin isyanını göz önüne almayan herşeyi ben bilirim havasına bürünmüş bir nevi insan değil ufolu bunlar ufolu bu kadar tepkiye adam para bile yoksa ne yapar yapar günü kurtarma adına gidip destek ister bir yerlerden para bulup takımın eksik yönlerini kapatır hiçmi utanma yok sizde millet ne peşinde siz nelerin peşindesiniz hee pardon peşinde bile değilsiniz....

smertkan
30.06.2007, 10:24
Zeyyad kafkas Transferi kapattık demiş, Siz hiç Zeyyad Kafkasın açıkladığı konularda sdoğru çıkan bir tane duydunuzmu.Adam devlet memuru gibi çık söyle diyolar söylüyor. Eskiden kızıyordum artık onun adına üzülüyorum.Yazık yahu bir Adama bu kadar yüklenilmez.

Cengiz Çubukcu
30.06.2007, 10:25
ilk defa yönetimi transfer yapmayacağız açıklamalarından dolayı tebrik ettim...kendilerinden iki açıklama daha bekliyoruz . 1. paramız yok , 2. seneye 4.lüğün en büyük adayıyız...

EmrahYalçınalp
30.06.2007, 10:26
Ergun Ata
Bu çocuklara dikkat!

30.06.2007

Belki hazırlık maçı yapılmadı, Hüseyin, Gökdeniz, Umut, Yattara, Jabi, Musa ve Risp gibi çok önemli isimler de Dorukkaya etabına katılmadı ama 9 günlük kampın beklenenden daha pozitif geçtiğini söylemek mümkün. Bu kamp, şüphesiz en çok gözden uzak ama Trabzonspor’a bağlı, genç yıldızlar için büyük anlam taşıyordu. Her ne kadar önemli bir kısmının eleneceği daha kamp başlamadan açıklansa da, ilerleyen süreçte yönetimin de müdahalesiyle Trabzon’daki forma şanslarının yükseldiğinin ortaya çıkması, onlara adeta doping etkisi yaptı.

Tempo hep yüksekti
Dorukkaya’da tempo hep yüksek olmasına, gençler kadar deneyimli isimler, mazeretleri sebebiyle kampa geç katılanlar dahi form durumuyla beğeni toplamasına rağmen, özellikle öne çıkan futbolcular da vardı. Bu isimler, teknik heyetin de gelecek sezonun kadrosunda yer vermeyi düşündüğü, Eyüp Kadri, Selim, Yusuf ve Emre Hızarcı’dan başkası değildi. Dört genç yetenek, dört gözle bekledikleri şansı çok iyi değerlendirdiler, performanslarıyla ‘bizi sakın es geçmeyin’ dediler.

Doğan’a mesajı verdiler
Eyüp Kadri, arayışların sürdüğü, sol dışta başarılı oyunuyla dikkat çekti. Sadece savunmanın solunda değil, önünde de iş yapabileceğini gösterdi. Selim, Ziya Doğan’ın takviye talep ettiği, ‘En azından alternatif oluşturmalıyız’ dediği stoper için çok yerinde bir isim. Arayışlara pekala yanıt verebilecek kalitede. Darıcaspor’da kiralık olarak forma giyen Yusuf’a bu süreç çok olumlu yansımış. Akıllı ve yetenekli bir orta alan oyuncusu olan Yusuf, bu özelliklerinin yanı sıra, çabuk, hırslı ve mücadeleci. Pas yüzdesinin de yüksek olduğu düşünülürse kazanılması gerekiyor. Alternatifleri çok ve deneyimli olmasına rağmen Emre Hızarcı sağ kanatta görev alıp tekniğiyle dikkat çeken bir isim. Onun da kalması çok isabetli bi karar.

Yahu ben mi yanlış hatırlıyorum? Bu Selim bundan 3 sene önce de bu biçimde kampa katılıp yine "genç yetenek, geliyor" falan denmemiş miydi? Hatta yanında Ufukhan ve Çağlar'la birlikte Kiev'e götürülüp CL kadrosuna alınmamışlar mıydı?

Cevap: Evet

O zaman... Bir adam 3 senedir hala "önü açık genç yetenek" olarak aynı yollarda yürütülüyorsa bir sorun var demektir. O gün sırf gençleri de koluyor desinler diye Selim'e, Ufukhan'a ve Çağlar'a yapılan haksızlık yeniden yapılıyor. Bu çocuklara da yazık olacak. Dolgu malzemesi olarak kullanılıp unutulmamalarını diliyorum ancak "ikinci yarının en çok puan toplayan takımı" ünvanı için risk alamayız. Bize tecrubeli adamlar lazım!!!

kromozom
30.06.2007, 10:26
bu senede kafayı sıyıracağız anlasıldı ... mıllet nelerı alıyo bızde ıkıncı lıg topcularını aldıkk... bravo yonetıme cok buyuk ısler yaptı... bi salın allah aaskına yaa bırakında gıdın artık yeter bee gıdın zıya hocanızla yenı bır takım satın alın onda deneyın ozel zevklerınızı ... maclar basladımı destek ıstersınız mılletten bu mıllet kımı ızlemeye gıdecek stada topcumu aldınız... gercı alsanızda adamın futbol hayatını bıtırısınız yaa... ben bu kadar suursuz bır yoneyım gormedım kardesım ne yaptıklarından haberı yok .. trabzondakı yonetıcı ayrı ıstanbuldakı ayrı konusuyo bırbırlerınden haberı bıle yok...

a f s
30.06.2007, 10:38
Barcelona gibi üst düzey takımlar her sene alt yapısından yeni futbolcuları kadrosuna alıyor. Fatih, Gökdeniz, Hüseyin, Hasan yıllardır -bunca kadro ve hoca sirkülasyonu onlarca transfere rağmen- bu takımın iskeletini oluşturdular. Yepyeni değerler oluşturmak o kadar zor olmasa gerek. Üstelik kendi içimizden çıkacak bu gençlerle daha uzun soluklu yol olabiliriz. Kendi futbolcumuzu alkışlamak, sırtını sıvazlamak o çok sevdiğ formayı hakkını vermesi için ona vermek çok mu zor?

Diyorum ama, bizi biz yapan değerlerden uzaklaştıkça, hayallerimiz de bizden uzaklaşıyor gibime geliyor.

Bir kişi çok şey değiştirir. ( anladın sen onun kim olduğunu )

Travelair
30.06.2007, 10:50
07/08 07.2007 FC Porto (http://forum.bordomavi.net/de/verein/720/fcporto/uebersicht/startseite.html) Manchester United (http://forum.bordomavi.net/de/verein/985/manchesterunited/uebersicht/startseite.html) 31.500.000 €
04/05 01.2005 Gremio Porto Alegre (http://forum.bordomavi.net/de/verein/210/gremioportoalegre/uebersicht/startseite.html) FC Porto (http://forum.bordomavi.net/de/verein/720/fcporto/uebersicht/startseite.html) 5.000.000 €

2 Senede 26,5 milyon €... İyi para değil mi? Jun'a yatıracaklarına bu isime yatırmak zor geliyor ama, oyuncu gelmez hikaye, bu oyuncu genç

muratt
30.06.2007, 11:15
Ergun Ata
Bu çocuklara dikkat!

30.06.2007

Tempo hep yüksekti

Doğan’a mesajı verdiler

En iyisi Celaleddin!
Ancak önemli olan bir başka nokta da şu ki, bu parlayan gençlerin değerlendirilmesi konusu. Çünkü Almanya kampının yıldızı olan Cem Demir’in geçtiğimiz sezon Trabzonspor’da aradığı şansı bulamadığı düşünülürse, bu yeteneklerin de kaybedilmeden kulübe kazandırılması gerekiyor. Bu adı geçen gençler için İnter Toto’daki ilk maç da çok önemli bir sınav niteliği taşıyacak. Kampın diğer çarpıcı yönleri ise, Serkan ve Adnan’ın bir an bile uyum sorunu yaşamaması, bitime 1 gün kala kafileye katılmasına rağmen hiç sırıtmayan hatta tempoyu yükselten Ceyhun’un performansı ve testlerin en başarılı oyuncusunun Celaleddin olması olarak sıralanabilir.

Bundan iki yil onceki Ergun Ata yazisini hatirliyorum. Yine boyle bir sezon oncesi kamp donemiydi ve takimin basinda Senol Gunes vardi.. Ziya Dogan'dan aldigi kadroyla ligi ikinci olarak tamamlamis, SL oneleme maclari icin kampa erken baslamistik..
Ancak Ergun Ata kampin cok verimsiz gectigini ve Senol Gunes'in takimla birlikte olmasi gereken yerde, sagda solda acilislarda oldugunu soyluyor ve kampin cok verimsiz gecmesini elestiriyordu.. Diger etkenlerle beraber (Gokdeniz'in cezasi, alinmayan Zurawski ve Tomas Jun transferi, Rum takimina elenis, Szymek'teki olaganustu dusus vs.) birlesince bu durum Trabzonspor'un dususu kacinilmaz olmustu ve bugunlere gelmemizi saglayan surec baslamisti..

Bir anti-Ziyaci olarak Ziya Dogan'in kampta tum konsantrasyonunu takima verdigini, yonetimin komedilerine ragmen takimi iyi bir yerlere getirmek icin calistirdigini dusunuyorum ve Ergun Ata'nin bugunku yazisida bunu teyit ediyor gibi.. (yanlis anlasilmasin yine de Ziya Dogan'a karsiyim ama mantalite olarak bizi hedefe goturemeyecegi icin karsiyim.. Calisma azmi ve iyi niyet olarak Senol Gunes'ten eksigi oldugunu sanmiyorum)

Yonetime gelince, umarim hedef saptirmak icin bu tip abuk sabuk aciklamalar yapiyorlardir ve birden kimsemenin beklemedigi nokta transferlerle gelirler.. Aksini dusunmek ve inanmak bile istemiyorum..

Ben takimda 3-4 eksik olduguna inanmiyorum, bence bir sol kanat ve bir forvet yeterli olacaktir.. Takimda bol miktarda stoper (ve hepsi de Turkiye liginin kalbur ustu stoperleri) var, kaleci deseniz gelen kalecinin Tolga'dan cok bir artisi olacagini sanmiyorum, 10 numara desek iyi kotu elimizde Ceyhun var.. kaldi ki ben takimin 10 numaraya dayali bir oyun oynamasindan ziyade takim oyunu oynamasini tercih ederim..

Ancak sol tarafta oyuncu olmadigi acik. Forvette de Umut ve Ersen bir sezonu goturemez, 3. bir forvet sart.. Yani alacaklari iyi bir forvet ve sol acik..
Ah bide Ersun'u getirseler ne guzel olurdu..

murseltaskin
30.06.2007, 11:18
TRABZON DA SESSİZLUK
Başkan Nuri Albayrak transferde ‘bekle gör’ taktiği uyguluyor. Başkanın amacı, biraz daha zaman kazanıp yabancıların fiyatlarını aşağıya çekmek
TRABZONSPOR, taransferi sürpriz bir şekilde erken noktaladı. Futbol Federasyonu’nun yabancı oyuncu konusunda henüz net bir açıklama yapmaması nedeniyle transferde eli kolu bağlanan bordo-mavililer, teknik direktör Doğan’ın da onayı ile transfere son noktayı koydu. Başkan Nuri Albayrak ve yönetim, aldığı kararı teknik direktör Ziya Doğan ile paylaşırken, Doğan’ın da karara saygılı olduğunu belirtmesi üzerine transfer çalışmaları durduruldu...ÖZELLİKLE 3 futbolcu daha almanın hesaplarını yapan Trabzonspor’da basın sözcüsü Zeyyat Kafkas, takımdaki oyuncuların yeterli olduğunu açıkladı. Başkan Nuri Albayrak ise transfer girişimlerini şimdilik durdururken, ‘Ne acelesi var’ diyerek İntertoto maçlarını beklediklerini vurguladı. İntertoto’ya bu takımla gireceklerinin altını çizen başkan Albayrak, “Rakamlar çok yüksek, amacımız biraz daha zaman kazanıp fiyatları düşürmek. Ama 2 transfer daha yapabiliriz” dedi...SAYISIZ futbolcuyu izleyen ve takip eden Trabzonspor’da kaleci konusunda gözler yeniden Martinez’e çevrildi. Sakaryaspor kulübünün 4 milyon eurodan fiyatını açtığı Kolombiyalı kaleci de 1.5 milyon euroya kadar inildi. Albayrak ise Kolombiyalı kaleci için son olarak 1 milyon dolar ve kaleci Ahmet’i teklif etti. Martinez’in transfer edilmesi durumunda Jefferson’un İstanbul Büyük Şehir Belediyespor’a verileceği sızan bilgiler arasında.
http://efsanefotospor.com/images_content/2007-06/30/ma/c10643.jpg

murseltaskin
30.06.2007, 11:19
Doğan forveti ikiliyor

GEÇEN sezon oyun tarzı nedeniyle eleştiriler alan ve 4-2-3-1 sistemini uygulatan teknik direktör Ziya Doğan, yeni sezonda 4-4-2 sistemine geçmeyi planlıyor. Savunma yönü güçlü yapıdan vazgeçmeyen Doğan, ikili forvete dönmeyi planlarken, Umut’un yanına Ersen veya Ömer Rıza’dan birini monte edecek. Doğan’ın rakiplere göre zaman zaman oyun sistemini 3-5-2’ye çevirmeyi düşündüğü belirtildi.

murseltaskin
30.06.2007, 11:20
Gençler’e tam not

TRABZONSPOR’UN, Gerede kampında 3 genç futbolcusu dikkat çekti. Orta sahanın sağ kanadında oynayan Yusuf, defans ve sol kenarda görev yapan Eyüp Kadri ile birlikte stoperde mücadele eden Selim Ziya Doğan’ın gözdeleri oldular. Yusuf geçtiğimiz sezon Darıca Gençlerbirliği’nde, Eyüp Kadri Sarıyer’de, Selim ise Akçaabat Sebatspor’da kiralık olarak forma giymişti.

murseltaskin
30.06.2007, 11:21
http://www.fotomac.com.tr/i/1_pix_beyaz.gifhttp://www.fotomac.com.tr/2007/06/30/im/22F2EA67C1892846BD8611CBb.jpghttp://www.fotomac.com.tr/i/1_pix_beyaz.gifhttp://www.fotomac.com.tr/i/1_pix_beyaz.gifhttp://www.fotomac.com.tr/i/_spacer.gifFener'den Fatih Tekke harekatı

Fenerbahçe yönetimi, federasyonun yabancı sınırlamasını kaldırmaması ihtimaline karşılık yerli forvetlere öncelik veriyor. Önce Galatasaray'ın golcüsü Ümit Karan gündeme geldi, hatta futbolcuyla anlaşıldı. Ancak sarı-kırmızılı yönetim, Karan'ı bırakmadı. Sarı-lacivertliler bunun üzerine geçen yıl transfer etmek istedikleri ama Zenit'e kaptırdıkları http://ads.sabah.com.tr/adserver/view.ads?d2hhdD16b25lOjI1NyZhbXA7bj1hZjU3ODQ1NA%3D %3D (http://ads.sabah.com.tr/adserver/click.ads?n=af578454)Fatih Tekke'yi yeniden gündemlerine aldılar

YÖNETİM ENGELLEDİ
FENERBAHÇE'DE Fatih Tekke sesleri... Şampiyonlar Ligi'nde başarı için güçlü bir kadro kurmayı amaçlayan sarı-lacivertliler dünyaca ünlü bir golcüyü almak istiyor. Ancak federasyonun yabancı sınırlamasını kaldırmaması ihtimalini düşünen yönetim yerli forvetleri de transfer listesine ekledi. İlk önce Galatasaraylı Ümit Karan ile temasa geçildi ve her konuda anlaşıldı. Ancak takımıyla 3 yıllık anlaşması olan Karan'ı sarı-kırmızılı yönetim bırakmadı. Fenerbahçe de Fatih Tekke'ye yöneldi.

GOVOU İLE ANLAŞILDI
MİLLİ oyuncuyu geçen yıl Trabzon'dan almak isteyen Fenerbahçe, ciddi girişimler yapmış ancak bu transferi bitirememişti. Zenit'e giden ve Rusya'da mutsuz olduğunu açıklayan Tekke için yabancı sınırlaması bu haliyle kalırsa yeniden harekete geçilecek. Fenerbahçe'nin, Lyon'da forma giyen 27 yaşındaki forvet Sdney Govou ile de ilgilendiği öğrenildi. Juninho ile sorunlar yaşayan Govou, Tuncay gibi savaşçı bir yapıda. Yıldız oyuncu geçen yıl 39 maçta 3 gol kaydetti.

murseltaskin
30.06.2007, 11:23
http://www.fotomac.com.tr/i/1_pix_beyaz.gifhttp://www.fotomac.com.tr/2007/06/30/im/8F90ABD0798ABF4C8600B7C4b.jpghttp://www.fotomac.com.tr/i/1_pix_beyaz.gifhttp://www.fotomac.com.tr/i/1_pix_beyaz.gifhttp://www.fotomac.com.tr/i/_spacer.gifCarlos şov yaptı

Bu Carlos başka!
Carlos, Trabzonspor'un Dorukkaya'da yaptığı son antremandaki şovla herkesin beğenisini kazandı. Ama bu Carlos başka Carlos... Şov sahibi Fenerbahçe'nin yeni transferi Brezilyalı Roberto Carlos değil, Serkan Balcı'nın Carlos isimli köpeği.

Hayatı köpeği
Carlos'un çok akıllı olduğunu söyleyen Serkan Balcı, http://ads.sabah.com.tr/adserver/view.ads?d2hhdD16b25lOjI1NyZhbXA7bj1hZjU3ODQ1NA%3D %3D (http://ads.sabah.com.tr/adserver/click.ads?n=af578454)"İdman ve maç sonrasında kalan zamanımın büyük bölümü Carlos ile geçiriyorum" derken sözlerini şöyle tamamladı; "Trabzonspor'a gelmekten son derece mutluyum."

eğer serkanın köpeği carlos türk statüsündeyse transfer edelim onu:-)

murseltaskin
30.06.2007, 11:23
http://www.fotomac.com.tr/i/1_pix_beyaz.gifhttp://www.fotomac.com.tr/2007/06/30/im/224E51E4779A2C4795313A2Cb.jpghttp://www.fotomac.com.tr/i/1_pix_beyaz.gifhttp://www.fotomac.com.tr/i/1_pix_beyaz.gifhttp://www.fotomac.com.tr/i/_spacer.gifCeyhun'un sorunu yok

Ceyhun Eriş'in çalışmalara katılmasından sonra kampa gözle görülür bir hareketlilik geldi. Basında hakında çıkan yazılara kulak asmadığını söyleyen Ceyhun, "Benim Trabzonspor ile bir yıllık sözleşmem var. Ne yönetim, ne de hocam Ziya Doğan ile aramızda bir problem yok" dedi. http://ads.sabah.com.tr/adserver/view.ads?d2hhdD16b25lOjI1NyZhbXA7bj1hZjU3ODQ1NA%3D %3D (http://ads.sabah.com.tr/adserver/click.ads?n=af578454)

murseltaskin
30.06.2007, 11:25
ROTA ARJANTİN!
http://www.gunebakis.com.tr/images/rota%20arjantin(1).jpg (http://www.gunebakis.com.tr/images/rota%20arjantin(1).jpg)

Lavezzi veya Palermo’dan birinin gol silahı olarak transfer edileceği ileri sürüldü. Lavezzi’nin genç ve bonservisinin yüksek olması yönetimi kara kara düşündürüyor. Yine da pazarlıklar tüm hızıyla sürüyor. Palermo’da alternatif olmayı sürdürüyor. Yabancı kontenjanına göre yerli isimler arasında Mehmet Çakır, Özer Hurmacı, Engin Baytar, Bekir, Kemal Okyay, Serhat, Uğur, Selçuk ve Erman Kılıç başı çekiyorlar

Doğan’da Onları İstiyor
Trabzonspor’un yabancı transferde kader günleri yaklaşırken, forvet olarak Arjantin’in San Lorenzo takımında forma giyen 22 yaşındaki Ezeguiel Ivan Lavezzi ile Boca Juniors’un gol makinesi Martin Palermo gündemdeki yerlerini koruyorlar. Bu iki isimden birisinin takıma takviye edileceği konuşuluyor. Lavezzi’nin bonservis bedelinin yüksek olması sıkıntı yaratıyor. Palermo ise bonservisi elinde olmasına karşın, 34 yaşına gitmiş olması kafalarda soru işareti yaratıyor. Kaleci olarak Martinez, Bobadilla, Herpoel gibi isimler konuşulurken, oyun kurucu olarak önerilen bir dönem Milan’da oynayan, Paris Seint Germaen’in yıldız ismi Vıkash Dhorosso’ya Teknik Direktör Ziya Doğan’ın ‘Yaşlı’ diye karşı çıktığı belirtildi.

Yerli Alternatif Liste Hazır
Futbol Federasyonunun bugünkü toplantısında belirleyeceği yabancı kontenjanına göre kadrosuna yeni takviyeler yapmayı planlayan Bordo-Mavili yönetim bir yanda da Teknik Direktör Ziya Doğan’ın verdiği liste doğrultusunda yerli oyuncularla ilgili de çalışma yürütüyor. G.Birliği’nden Engin Baytar ve Mehmet Çakır yerli isimlerinin başında yer alıyor. Fenerbahçe’den Uğur Boral, Selçuk Şahin, Ankaraspor’dan Özer Hurmacı, Kayserispor’dan Kemal Okyay, Gaziantepspor’dan Bekir, Elazığspor’dan Erman Kılıç gibi isimler de yeniden listeye giren oyuncular oldular. Ufukhan’ın Çaykur Rizespor’a transfer olması halinde bu takımdan Serhat Akyüz istenecek. Yönetimin 3 oyuncu transferi yapacağı dile getirildi

murseltaskin
30.06.2007, 11:26
‘Şampiyonluk istemeyin Genç isimleri kazanalım’
http://www.gunebakis.com.tr/images/sampiyonlukistemeyin.jpg (http://www.gunebakis.com.tr/images/sampiyonlukistemeyin.jpg)

Trabzonspor Teknik Direktörü Ziya Doğan’ın 3 gün önce Gerede Kampında Asbaşkan Haşim Sayitoğlu ve Transfer Komitesi Üyeleriyle yaptığı transfer zirvesinde ilginç bir talepte bulunduğu ortaya çıktı. Yöneticilerin, “Takımda çok sayıda genç var. Bunlara şans ver. Fazla transfer isteme” şeklindeki isteği karşısında Teknik Direktör Doğan’ın, “Ben sizden çok daha fazla genç oyuncuyu oynatmak, kazanmak ve vitrine etmek isterim. Ancak sizler yöneticiler olarak kesinlikle şampiyonluktan söz etmeyeceksiniz. ‘Bu sezon hedefimiz kesinlikle şampiyonluktur’ demeyeceksiniz. Ben de gençleri oynatıp kazanacağım. Topluma, ‘Biz 3 yıllık bir plan yaptık. Bu plan dahilinde hedefimiz 3 yıl sonra şampiyonluktur’ şeklinde mesaj verin. Ben de elimdeki gençleri kullanayım” dediği kaydedildi.

Baskı Altında Oluyoruz
Doğan’ın aynı sohbet sırasında, “Trabzonspor 24 yıldır şampiyonluk yaşamamış. Herkes şampiyonluk bekliyor. Yönetici de şampiyonluk vaadinde bulunuyor. Biz o zaman büyük baskı altında kalıyoruz. O zaman şampiyonluğa ulaşabilecek, o baskıyı kaldırabilecek tecrübeli oyuncular arıyoruz. Genç oyuncular, lig boyunca yaşanabilecek baskılar karşısında zorlanıyorlar. Bocalıyor ve sıkıntı yaşanıyor. Bunun için yapılması gereken yeni bir programdır. Bunun topluma iyi anlatılmasıdır. Taraftarın ikna edilmesidir. Bunlar yapıldığı zaman biz de gönül rahatlığı içinde genç ve yetenekli oyuncuları sahaya sürebiliriz” ifadelerini kullandığı dile getirildi. Yöneticilerin de Doğan’a hak verirken, bundan sonra daha dikkatli mesajlar vermeye çaba harcayacaklarını dile getirdiler.

Yönetimle Sorunum Yok
Teknik Direktör Doğan bir açıklama yaparak yönetim kuruluyla uyum içerisinde yola devam ettiklerini belirtti. Doğan, “Bu uyumu bozmaya hevesli olanlar amaçlarına ulaşamayacaklar” dedi. Yönetim Kurulu’ndan istifa eden İbrahim Hacıosmanoğlu’nun Gerede kampını ziyaret etmesi sırasında kendisine “Hoş geldin” demesinin dahi farklı boyutlara çekilemeye çalışıldığına işaret eden Doğan, “Ben profesyonel bir teknik adamım. Kampımızı, antrenmanımızı ziyarete eden insanlara hoş geldiniz dememden daha doğal ne olabilir. Görüşmede bahsedildiği gibi “Başkan bizi bıraktın gibi bir ifadem olmamıştır’. Şu anda yönetim kuruluyla mükemmel bir uyum içerisindeyiz. Her şeyimizle yakından ilgilenilen bu süreçte yapılamaya çalışılanlar maksatlıdır” diye konuştu.

murseltaskin
30.06.2007, 11:27
TAYFUN CORA HUZURSUZ!
http://www.gunebakis.com.tr/images/tayfuncorahuzursuz.jpg (http://www.gunebakis.com.tr/images/tayfuncorahuzursuz.jpg)

Bordo-Mavili takıma yeniden dönen Tayfun Cora’nın önemli rahatsızlıkları bulunduğu ve bu arada eski takımından yeniden teklif aldığı belirtildi. Kayserispor’un yanında Vestel Manisaspor, Ankaraspor ve Çaykur Rizespor’dan da renklerine katmak istediği Tayfun Cora karar aşamasına gelirken, sıkıntılı bir süreç yaşadığı ve bunu kampta Teknik Direktör Ziya Doğan ile de paylaştığı vurgulandı. Samet Aybaba, Aykut Kocaman, Giray Bulak ve Tolunay Kafkas tarafından bizzat aranan Tayfun, Trabzonspor’dan ayrılma planı kurduğu da ileri sürüldü. Bu oyuncuyla ilgili son kararı verecek olan Ziya Doğan’ın ise genç oyuncuyu hiçbir biçimde bırakmayı düşünmediğine işaret edildi.

Şu Anda Çok Rahatsız
Trabzonspor takımında geçen sezon forma bulamadığı için kiralık giden ve kendini de ispatlayan Tayfun Cora özellikle yönetimin hala daha kendisiyle masaya oturup, önümüzdeki sezon için ne kadar ücret vereceğini söylememiş olmasının yanında sağ kanada 3 yeni transfer yapılmasından dolayı çok rahatsız olduğu dile getirildi. Tayfun’un, Asbaşkan Haşim Sayitoğlu ile defalarca konuşarak, “Durumumu açıklığa kavuşturalım” demesine karşın oyalama taktiği uygulandığı da kaydedildi. Jabi, Adnan ve Serkan transferleriyle birlikte kendilerine güvenilmediğini düşünen Tayfun’un gitmek isteyebileceği belirtildi. Tayfun’un kendilerine hala güvenilmediğini düşündüğü de vurgulandı.

Kampta Doğan İle Görüştü
Genç sağ kanat oyuncusu Tayfun Cora’nın, hem alacağı ücreti yönetimin henüz belirlememiş olması, hem de oynadığı alana birçok oyuncu transferi yapılması nedeniyle kapta Teknik Direktör Ziya Doğan ile bir görüşme yaptığı da belirtildi. Tayfun’un, “Yönetim beni sürekli oyalıyor. Siz ise sağ kanada çok sayıda oyuncu aldınız, stoper transferi istiyorsunuz. Oynayacağım bir takıma gitmek istiyorum” dediği vurgulandı. Doğan’ın ise bu talebe, “Seni asla bırakmayı düşünmüyorum. Bu takımda yerin olacak. Oynama garantisi vermiyorum ama önemli oyuncularımdan birisin. Hiçbir takımada gidemezsin, gerekirse seni PAF takımına gönderirim, orada oynarsın” karşılığını verdiği dile getirildi.

TSelif
30.06.2007, 11:30
Trabzonspor Teknik Direktörü Ziya Doğan’ın 3 gün önce Gerede Kampında Asbaşkan Haşim Sayitoğlu ve Transfer Komitesi Üyeleriyle yaptığı transfer zirvesinde ilginç bir talepte bulunduğu ortaya çıktı. Yöneticilerin, “Takımda çok sayıda genç var. Bunlara şans ver. Fazla transfer isteme” şeklindeki isteği karşısında Teknik Direktör Doğan’ın, “Ben sizden çok daha fazla genç oyuncuyu oynatmak, kazanmak ve vitrine etmek isterim. Ancak sizler yöneticiler olarak kesinlikle şampiyonluktan söz etmeyeceksiniz. ‘Bu sezon hedefimiz kesinlikle şampiyonluktur’ demeyeceksiniz. Ben de gençleri oynatıp kazanacağım. Topluma, ‘Biz 3 yıllık bir plan yaptık. Bu plan dahilinde hedefimiz 3 yıl sonra şampiyonluktur’ şeklinde mesaj verin. Ben de elimdeki gençleri kullanayım” dediği kaydedildi.

Hasbinallah..Yarabbim sen sabır ver !!!
Açılamaya bak :mad: Cevaba bak. Biz bekleyelim ha 23 ha 3 :mad:
"Transfer isteme gençleri kullan" . :mad::mad:

Egemen Yılmaz
30.06.2007, 11:52
Oynama garantisi vermiyorum ama önemli oyuncularımdan birisin. Hiçbir takımada gidemezsin, gerekirse seni PAF takımına gönderirim, orada oynarsın” karşılığını verdiği dile getirildi.

bu ne demek ya? paf takıma gönderirmiş. oynatmayacaksan önünü aç bari kiralık ver gitsin

son_nefes61
30.06.2007, 11:59

http://www.gunebakis.com.tr/images/sampiyonlukistemeyin.jpg (http://www.gunebakis.com.tr/images/sampiyonlukistemeyin.jpg)
hangi 3 sene dalgamı geçiyorsunuz madem bu işler 3 sene de oluyordu da biz boşuna mı bekledik en son şampiyonluğu 83/84 senesinde aldık hala şampiyonluk göremedik bu nasıl iş kardeşiiiiiiiiim yaş oldu 24 (25 ten gün aldık:) ) yolu yarıladık yavaş yavaş ömür tükeniyor ama yöneticilerin nutukları tükenmiyor ölmeden trabzonsporun şampiyonluğunu görsem gözüm arkada gitmeyecek ama nerdeeeee bu yönetici kafasıyla bizim torunlarımız bile göremeyecek gibi İNŞAALLAH ben yanılırım neyse kısacası yine BEKLEMEYE DEVAM NASIL OLSA YARINLAR BİTMİYOR

okan6161
30.06.2007, 12:09
bu kadar fatih için haberler çıkıyor olduda fatih ist eziklerine gitti e o zmana nereye kaçacaksın ve ne diyceksin ey albayrak

_SeRKaN_
30.06.2007, 12:11
Anlaşılan ziya doğan bir 3 sene daha kalmanın hesaplarını yapıyo gençlerle devam etse nede olsa tepki çekmeyecek katlanılacak düşüncesinde ama o kendine destek veren yönetim yerinde duramayacak bunun hesabını yanlış yapmış anlaşılan :D

TSelif
30.06.2007, 12:23
Nasılsa alıştık da biz beklemeye.Bizden iyi bekçi mi olur. Nolacak bekleriz 3 sene daha sevgili Sayitoğlu ve Doğan :mad:

Mustafa
30.06.2007, 12:25
Nasılsa alıştık da biz beklemeye.Bizden iyi bekçi mi olur. Nolacak bekleriz 3 sene daha sevgili Sayitoğlu ve Doğan :mad:

biz bekleyelimde onlar 3 sene daha burda olamıyacaklar

TSelif
30.06.2007, 12:28
biz bekleyelimde onlar 3 sene daha burda olamıyacaklar
Onların 3 yıl orda kalması demek bizlerin toptan tımarhaneyi boylamamız demek olur zaten :rolleyes:

Travelair
30.06.2007, 12:31
Çift okey dönünceye kadar biter, 3 sene nedir ki? Utanıyorum yönetimden, onlar adına

Hüdai Pervaneli
30.06.2007, 12:31
bu kadar fatih için haberler çıkıyor olduda fatih ist eziklerine gitti e o zmana nereye kaçacaksın ve ne diyceksin ey albayrak

sanmamm fatih tekkenin ist eziklere gidecegini :D sozlemesi bitince bize bedavaya gelicek:D

omermk
30.06.2007, 12:34
ziya hoca nın soylediklerinde şöyle bir gerçeklik payı var; bu forumda bile bi yandan dünyaca ünlü isimleri takımızda görmek istediğimizi söylüyoruz bi yandan da altyapıdan yetişen gençleri. tabi ki bu işin bir dengesi var ve bu dengeyi kurmak teknik direktörün işi ama burada bizim ne istediğimizi de açıkça dile getirmemiz gerekmiyor mu?
şimdi bu forumda bir anket yapsalar sol açık olarak musampa mı oynatılsın yoksa eyüp kadri mi diye , musampa gibi geldiğinden beri ne antremanlarda ne oynadığı maçlarda takıma hiçbirşey vermeyen bir adam karşısında bile, oyların % kaçı genç oyuncu için çıkar??? ya da tolga mı kalecimiz olsun yoksa yabancı bir kaleci mi alalım dediğimizde kaçımız tolga ya oy veririz???
arkadaşlar futbol 11 kişiyle oynanıyor ve bu adam da elindeki en iyi 11 i çıkarmaya çalışıyor. siz şimdi kendinizi ziya hoca nın yerine koyun. yönetim, taraftar 23 senelik şampiyonluk hasretinin giderilmesi için biran önce saha sonuçları almak istiyor iyi de bu gençleri oynattığınızda bu hemen olacak şey değil. siz geçen sene paf ta , 2.lig hatta 3.lig de oynayan futbolcuları oynattığınızda bu çocukların pişmesi için bi kaç sene daha sabretmeyi becerebilmelisiniz. sabır deyince de herhalde buradaki herkesin mutabık olduğu bir konu var ki dünya da bünyesinde en az sabır bulunan insanlar da maalesef biz karadenizlileriz.
anlatmaya çalıştığım şey şu; 2 şeyden birini seçip o yönde çalışmalıyız;
1)hazır bir takım kurup direkt şampiyonluğa oynamaya çalışacağız(ki bu yönetimle ve bu maddi durumumuzla bu çok zor)
2)bi kaç seneliğine hedef küçülteceğiz ve takımımıza en az 4-5 tane daha gökdenizler-fatih tekke ler yetiştirip iyi bir iskelet kadro yakaladığmız dönemde tüm maddi gücümüzü de harcayıp bi kaç kaliteli yabancı ile şampiyonluk kovalayacağız.şimdi burada bi çok kişi ayağa kalkacak ''vayy bizim gibi büyük bir takım nasıl hedef küçültür, biz gençlerbirliğimiyiz'' ama şunu düşünün lütfen 23 sene geçti ve 23 senedir her sene bizim hedefimiz şampiyonluktan başka birşey olamaz diyen yöneticilerin ve teknik heyetlerin masallrını dinliyoruz. bizim hedefimiz tabi ki şampiyonluk ama bu hedefi 1 senede gerçekleştirme şansımız çok düşük. biz oturup 3-4 sene sonrasını planlamalıyız. her sene olmayacağını bile bile şampiyonluk hedefi koyarak hem hayal kırıklığına uğruyoruz, hem bu hayal kırıklığıyla agresifleşip yönetimi, teknik heyeti ve en önemlisi futbolcuları baskı altına alıyoruz, biz baskı altına aldıkça onlar daha da çok panikleyip daha da çok saçmalıyorlar.
bu arada nice gençler bu şampiyonluk masalları yüzünden heba olup gidiyor. en önemiside bu baskı yöneticileri her sene transfer yapmak zorunda bırakıyor ve bu da kulübü ekonomik olarak çökertiyor.
ben gökdeniz in, hüseyin in, risp in ayman ın musampa nın ersen in olduğu takımın iyi top oynamamasına ya da şampiyon olamamasına katlanamam çünkü onlardan tek beklentim budur ama eyüp kadrinin yusuf un step in selim in tolga nın oynadığı bir takımı saha sonuçları ne olursa olsun keyifle izler ve desteklerim çünkü onlar benim umudumdur. bilirim ki ben bu çocukları kaybettiklerinde ya da hata yaptıklarında bile ellerim patlayıncaya kadar alkışlayıp sesim kısılıncaya kadar bağırıp desteklediğimde o çocuklar 3-5 sene sonra bana özlediğim şampiyonluğu getirebilirler.
ne yönetimi severim ve desteklerim ne de teknik heyeti hatta yönetimin trabzonspor un son yıllardaki en kötü yönetimi olduğunu düşünüyorum ama biz taraftar olarak bu kulübün sadece bu seneki değil 20 sene sonraki sahipleri olarak ne istediğimizi insnlara anlatabişlmeli ve bu insanları yönlendirebilmeliyiz. şimdi size soruyorum;
3-5 sene size uzun geliyor biliyorum ama 26-27 sene de şampiyonluğa oynayan bir takım mı görmeyi tercih edersiziniz yoksa hersene şampiyonluk hayalleri ile girilen sezonlardan sonra 43. sene de de hala şampiyon olamamış, taraftar sayısı yarı yarıya azalmış, borçları başedilemez boyuta çıkmş belki de 2 ligde mücadeler eden bir takımımı çünkü biz bişeyleri değiştirmezsek olacağı bu...
hepinize saygılar sevgiler...

Mustafa
30.06.2007, 12:38
Trabzon'u heyecanlandıran gelişme
30 Haziran 2007 12:30

Zenit’te huzursuz olduğu öğrenilen Fatih Tekke’nin, Trabzonspor yönetimi ile el sıkıştıktan sonra kulübünden izin almak için girişimlere başladığı öğrenildi...

Geçtiğimiz sezon başında Rusya’nın Zenit takımına rekor bir ücretle 4 yıllığına 7.5 milyon euro bonservis bedeli karşılığında satılan Fatih Tekke’nin Trabzonspor’a yeniden dönebileceği belirtildi.

Bordo mavili yönetimin sezonun bitiminin ardından Tekke ile temaslara girdiği ve futbolcuyu Trabzonspor’da bir yıllığına kiralık oynamaya ikna ettiği belirtildi.

Zenit’te huzursuz olduğu öğrenilen Tekke’nin, Trabzon yönetimi ile el sıkıştıktan sonra kulübünden izin almak için girişimlere başladığı öğrenildi.

Başkan Nuri Albayrak’ın tekrar Trabzonspor’a kazandırmak için büyük bir çaba harcadığı Tekke’nin yüksek bonservis bedeli yüzünden kiralık olarak alınması için son ana kadar girişimlerin süreceği belirtildi.

İlk görüşmeler sırasında Tekke’nin Trabzonspor’a dönmeye sıcak bakmadığı, ancak daha sonra gelen baskılar karşısında karanını değiştirdiği öğrenildi.

Trabzonsporlu yöneticiler ise, Fatih Tekke ile sürekli temas halinde olduklarını ifade ederek, “Bu transfer gerçekleşirse büyük bir iş başarmış oluruz. Tekke’nin şampiyonluk yarışında gücümüze güç katacağından hiç bir şüphemiz yok. Trabzonspor camiasına sezon başında süper bir futbolcu izletmek için girişimlerimizi sürdürüyoruz. Ancak transferin gerçekleşme ihtimali kadar gerçekleşmeme ihtimali de yüksek'' diye konuştular.

Transferi kapattığımız doğru
Bu arada Trabzonspor Başkan Yardımcısı Aydın Pişiren, transferi kapattıklarını ifade ederek, “Zaten istesek de transfer yapamıyoruz. Türkiye’de istediğimiz mevkilerde oyuncular yok.

Bunun için yabancı almaya çalışıyorduk. Ancak Musampa ve Tomas Jun’u satabilirsek futbolcu alırız. Şu anda bu futbolculara talip olan kimse yok. Musampa tatil yapıyor ama serbest kalmasın diye ona para ödüyoruz. Yine de gündemimizde olan futbolcularla temaslarımızı koparmış değiliz.

Türkiye’de de temasta olduğumuz futbolcular var ancak şu anda transferi askıya aldık. Aklımızda sürpriz isimler var. Bunları yapabilmemiz için bazı koşulların oluşması gerekiyor.

Şimdi İnter Toto maçını düşünmekten başka yapacak bir şeyimiz yok. Bolu kampı da sona erdi. Hocamızdan aldığımız bilgiler doğrultusunda kampın çok iyi geçtiğini öğrendik.

Ziya Hoca’nın transfer istediği doğru. Ancak bu koşullarda transfer yapamıyoruz. Tomas Jun ve Musampa başımızı ağırtıyor. Bu futbolcuları bedava bırakmama konusunda sonuna kadar direneceğiz. Onları satabilirsek belki transfer yaparız'' şeklinde konuştu.

Ufukhan ve Tayfun Doğan’a bağlı
Bolu kampına katılan ancak kendi mevkilerine yapılan transferlerden dolayı rahatsız oldukları gözlenen Tayfun ve Ufukhan için son kararı teknik direktör Ziya Doğan’ın vereceği belirtildi.

Başkan Yardımcısı Aydın Pişiren, Trabzon’un öz evlatlarını kaybetmek gibi bir niyeti olmadığını vurgulayarak, “Takımda şişkinlik var sözlerini mazeret olarak göstermek istemiyorum. Ama kulübe resmi teklif gelirse oturur tartışırız ve bunu bir karara bağlarız. Şu anda bu futbolcular için kesin birşey söylemek doğru olmaz. Bolu kampında göze giremeyen genç futbolcularımızı ise harcamaya hiç niyetimiz yok. Onları da kiralık olarak başka kulüplere göndermeyi düşünüyoruz. Kiralık verirken önceliğimiz, hangi takımda daha iyi tecrübe kazanacakları konusunda olacak. Bu futbolcular da gelecek yıllarda takıma çok büyük katkılar sağlayacaktır'' diye konuştu.

_SeRKaN_
30.06.2007, 12:42
Onların 3 yıl orda kalması demek bizlerin toptan tımarhaneyi boylamamız demek olur zaten :rolleyes:

Bu seneyi de unuttular artık gelecek hesapları yapıyolar sanki kulübü kendilerine mal ettiler çok rahatlar valla helal olsun sanki takım deneme tahtası bakalım 3 sene harcını yapalım temel tutmazsa daha kaliteli malzemeden yaparız inşaatı temel fıkrası gibi :D TRABZONSPOR deneme tahtası değildir hele hele ihtimallerle varlığını sürdürebilecek takım hiç değildir bunu kafana sok o dediğin metod önceden yani bundan 15 sene önce denenmeliydi kimsenin artık sabrı kalmadı eski hesapları öne sürme kendini aradan sıyıracaksın diye...

28TS61
30.06.2007, 12:43
evet bugun ayin 30u ve transfer hala yok
gazetelerde bile dalga geciyorlar riquelme trabzonda diye

AyhanPe
30.06.2007, 12:45

Hasbinallah..Yarabbim sen sabır ver !!!
Açılamaya bak :mad: Cevaba bak. Biz bekleyelim ha 23 ha 3 :mad:
"Transfer isteme gençleri kullan" . :mad::mad:

her cümlesiyle masa basi haberi kokan su yaziya bu kadar tepki göstermek nedir anlamiyorum.cokmu zor masa basi haberi oldugunu görmek.ziya doganin üstünde gizli mikrofonmu varda ne dedigini duydular.yöneticilerlerin ve ziya dogan in hatta transfer etmek istedigimiz oyuncularin yakin cevrelerine ne dedigi hemen duyuluyor malum gazeteler tarafindan.adam arjantinli ama yakin cevresine ne dedigini bile biliyor bu haberleri yapanlar.ya onlar cok iyi haberci yada biz iyice kafayi yedik..toplumu ne hale getirdiler.yalan haber yapiyorlar.yalan oldugunu bildigimiz halde o haberler üzerinde tartisiyoruz..suc bizim.eger sen böylelerii ciddiye alirsan bu haberler daha cook cikacaktir..iyiki ziya doganin evinde gizli kamera yok:D

Bilo Paşa
30.06.2007, 12:47

bu adamları gördüğüm verde bir kaşık suda boğasım geliyor, la bize ne genç isimlerden :mad::mad: burası yetiştirme yurdu mu? şampiyonluk istiyoruz bir an önce la ilahe illalah yav ,yeter daa ne hale getirdiniz ulan bizi ,şampiyonluğa oynamayacaksak ne işimiz var o zaman ligde vuralım kapıya kilidi daha iyi ,koskoca trabzonsporu büyükşeh,r belediyeye çevirdiniz yazıklar olsun size ,defolun yönetim defol ziya :mad: birinin beğendiği futbolcuyu biri beğenmez biri yaşlı der biri genç der ne biçim yönetimdir bu ,gelecek seneyide ziyan ettiniz yıllarımızıda, utanmadan bunları diyebiliyorlar artık, genç isimlermiş başlarım sizin genç isminizden ulan sanki messi falan yetiştirecekler

:mad::mad: görün işte paralı başkanınızı ,parasızlıktan transfer yapamıyor aciz herifler ,la dandik anadolu takımları bile çatır çatır adam alıyor bunlar futbolu bırakmış adamları bile ikna edemiyor rezil herifler, çatlıyacağım ya

Fenerbahçede ronaldo heyecanı
Galatsaray yeni yıldızlara yöneldi
Beşiktaşın süper yıldızı kim?
Trabzonspor kampında kene alarmı :mad: şu haberler bile durumumuzu gösteriyor anca gülüyoruz ağlanacak halimize, bunun gibi aciz, iş bilmeyen yönetimler yüzünden sittin sene şampiyon olmayı bırakın ilk 5 e zor gireriz

Eren Uğur Ayar
30.06.2007, 12:47
İnternetteki bütün gazeteler Fatih Tekkeyle görüşmelerin olduğunu ve anlasıldını yazıyor Fatih Tekke takımından izin alabilirse kiralık olarak gelcekmiş..

Kadir
30.06.2007, 12:49
İnternetteki bütün gazeteler Fatih Tekkeyle görüşmelerin olduğunu ve anlasıldını yazıyor Fatih Tekke takımından izin alabilirse kiralık olarak gelcekmiş..
inşallah olur çokda iyi olur

Hüdai Pervaneli
30.06.2007, 12:50

iste yonetimin bimba haberi

28TS61
30.06.2007, 12:51

link verirmisin

gerci ben inanmiyorum böyle haberler cunki hergun yeni yeni yalanlar cikiyor

Eren Uğur Ayar
30.06.2007, 12:52
http://www.haber7.com/haber.php?haber_id=252455

http://www.milliyet.com.tr/2007/06/30/son/sonspo10.asp

ofkan
30.06.2007, 12:55
inş doğrudur

a d bacan
30.06.2007, 12:57
inşallah dogrudur roberto karlosta kim oluyor yılın transferi sayılır bence
tabi olursa?:tsbayrak:

_SeRKaN_
30.06.2007, 13:00
Tmm artık 20 sayfada böyle sürer :D yalandan kim ölmüş...Doğruluk derecesi az bir haber..

Bilo Paşa
30.06.2007, 13:04
hee gelir gelir bekleyin siz, gelse bile hemen geldiği gün fenere satarlar onu

Laz_61
30.06.2007, 13:05
Fatih gelse bile yine ölümüne anti nuri..

a d bacan
30.06.2007, 13:06
:tsbayrak:yalanda olsa tranfer haberi forumu hareketlendiriyor ya gerçek olsa:tsbayrak::yumruk:

28TS61
30.06.2007, 13:07
Tmm artık 20 sayfada böyle sürer :D yalandan kim ölmüş...Doğruluk derecesi az bir haber..

:alkış::D----------

Laz_61
30.06.2007, 13:08
bu adam anca oyuncu satar aynen trabzonsporu kendi menfaatleri icin satigi gibi..oyuncu felan alamaz...o becerisi yok..

TSelif
30.06.2007, 13:08
Fatih gelse bile yine ölümüne anti nuri..
Aynen öyle.40 tane Fatih getirsin isterse ..İSTİFA... İSTİFA ...bitti

Bilo Paşa
30.06.2007, 13:10
bu adamlar kakaya bile değişmez keçeliyi

degok
30.06.2007, 13:11
http://www.gunebakis.com.tr/images/sampiyonlukistemeyin.jpg (http://www.gunebakis.com.tr/images/sampiyonlukistemeyin.jpg) [FONT=Arial]

Ula öyle bi şey ki laf olsun beri gelsin. Hani yok ziya hocam biz şampiyonluk istiyoruz bırak gençleri desek şampiyon yapacak sanki takımı. hayır yapma gençleri kazanalım desek ronaldinho çıkaracak uşaklardan sanki. kıvıran teknikdrektörümüz oldu ama daha sezon başlamadan kıvıranı ilk.

Soner Kurt
30.06.2007, 13:13
Transferi kapatmışlarmı? ben açılış kısmını görmedim. çok şey kaçırdım sanırım

fanatikdevri
30.06.2007, 13:13
G.saray da yaşanan Ümit olayı benim için süpriz olmadı.transfer yapmak marifet değil dengelere bak
ilk kıvılcım bu
devamı gelir
para yok huzur vardı
şimdi hem para yok hem huzur yok olacaklar

diğerleride farklı olmayacak
şampiyonluk için bu sene şans bizden yana
biz kendi ayağımıza çelme takmasak iyi olacak

TSelif
30.06.2007, 13:16
En rahat şampiyon olacağımız yıl geçen yıldı. O fırsatı değerlendiremediysek bu yıl hiç bişey beklemeyin bence.

Emre B.
30.06.2007, 13:20
Bu yıldan Ziya Doğana rapmen ümidim vardı ama yönetim sağolsun beni uyandırdı.

AyhanPe
30.06.2007, 13:22
En rahat şampiyon olacağımız yıl geçen yıldı. O fırsatı değerlendiremediysek bu yıl hiç bişey beklemeyin bence.

yasadigim yerde fb liler ve gs lilerden her sene ayni seyi duyarim.eger bu sene sampiyon olamadiysaniz hic olamazsiniz.iki sene sampiyonlugu kacirdigimizda da söylediler.gecen sene de hic bir takimin yüzüncü senesi degil bu sene en kolay sampiyon olurdunuz dediler.bu sene icinde diyorlar.her sene ayni sey.gelecek sene de sansimiz ayni..

_SeRKaN_
30.06.2007, 13:23
Transferi kapatmışlarmı? ben açılış kısmını görmedim. çok şey kaçırdım sanırım

Kendiliğinden açmışlar kimseye sormadanda kapamışlar ne açıldığını gördük nede kapandığı hakkında bilgi edindik :D

Kadir
30.06.2007, 13:26
TRANSFERİ KAPATTIĞIMIZ DOĞRU
Bu arada Trabzonspor Başkan Yardımcısı Aydın Pişiren, transferi kapattıklarını ifade ederek, “Zaten istesek de transfer yapamıyoruz. Türkiye’de istediğimiz mevkilerde oyuncular yok. Bunun için yabancı almaya çalışıyorduk. Ancak Musampa ve Tomas Jun’u satabilirsek futbolcu alırız. Şu anda bu futbolculara talip olan kimse yok. Musampa tatil yapıyor ama serbest kalmasın diye ona para ödüyoruz. Yine de gündemimizde olan futbolcularla temaslarımızı koparmış değiliz. Türkiye’de de temasta olduğumuz futbolcular var ancak şu anda transferi askıya aldık. Aklımızda sürpriz isimler var. Bunları yapabilmemiz için bazı koşulların oluşması gerekiyor. Şimdi İnter Toto maçını düşünmekten başka yapacak bir şeyimiz yok. Bolu kampı da sona erdi. Hocamızdan aldığımız bilgiler doğrultusunda kampın çok iyi geçtiğini öğrendik. Ziya Hoca’nın transfer istediği doğru. Ancak bu koşullarda transfer yapamıyoruz. Tomas Jun ve Musampa başımızı ağırtıyor. Bu futbolcuları bedava bırakmama konusunda sonuna kadar direneceğiz. Onları satabilirsek belki transfer yaparız'' şeklinde konuştu.

Ya bu nasıl iştir istesekde transfer yapamıyoruz diyolar o zaman orda ne işiniz var millet çatır çatır transfer yapıyo bizimkilerde istesekde yapamıyoruz diyo

gerçekefsane
30.06.2007, 13:30
mpenza galatasaraya imza atıp oynamadan giden futbolcuydu dimi

hüseyin1975
30.06.2007, 13:30
http://www.fotomac.com.tr/2007/06/30/im/4D3C3877B2828542917BC099b.jpghttp://www.fotomac.com.tr/i/1_pix_beyaz.gifhttp://www.fotomac.com.tr/i/1_pix_beyaz.gifhttp://www.fotomac.com.tr/i/_spacer.gifŞaşırttılar
Tolga'nın başarılı olduğunu belirten Kafkas "Olağanüstü bir durum olmazsa transfer yapmayacağız" diye konuştu.

O zaten iyi kaleci!
Basın sözcüsü Zeyyat Kafkas, Martinez'den vazgeçtiklerini belirterek, ''Biz Martinez'i Tolga'ya alternatif olarak düşündük. Ama bonservis bedeli karşısında geri adım attık ve vazgeçtik'' dedi. Kafkas, "Biz kalecilerimize güveniyoruz. Tolga da başarılı bir kalecidir ve Trabzon'un kalesini koruyacaktır'' http://ads.sabah.com.tr/adserver/view.ads?d2hhdD16b25lOjI1NyZhbXA7bj1hZjU3ODQ1NA%3D %3D (http://ads.sabah.com.tr/adserver/click.ads?n=af578454)diye konuştu.

Güvenimiz tam
Transferi olağanüstü bir durum olmadıktan sonra kapadıklarını kaydeden Kafkas, "Geçen yıl zaten 2. yarı en fazla puan toplayan takımdık. Serkan, Adnan ve Jabi gibi çok iyi transferler yaptık. Tayfun geri döndü. Bu sene savaşan, inanan, ekip ruhu taşıyan kadromuzla hedeflerimize koşacağız" açıklamalarını yaptı.

hüseyin1975
30.06.2007, 13:31
http://www.fotomac.com.tr/2007/06/30/im/4704518049D94F48B380228Cb.jpghttp://www.fotomac.com.tr/i/1_pix_beyaz.gifhttp://www.fotomac.com.tr/i/1_pix_beyaz.gifhttp://www.fotomac.com.tr/i/_spacer.gifAhmet ve Tolga mutlu

Ahmet Şahin ve Tolga ikilisi, kaleci antrenörü Hakan-Jefferson çiftini ayak tenisi maçında 2-1 yenmeyi başardı. İlk seti 25-21 yenik bitiren Ahmet Şahin-Tolga Zengin, daha sonraki iki seti 25-20 alarak, karşılaşmayı 2-1 kazandı. Maçın bitiminde Ahmet ve Tolga büyük sevinç yaşadılar.

ErayAkyüz
30.06.2007, 13:32
allahım nolur dogru olsun bu haber vezirim sultanım fatihim geri gelsin nolurrrrrrrrr

ErayAkyüz
30.06.2007, 13:33
http://www.fotomac.com.tr/2007/06/30/im/4704518049D94F48B380228Cb.jpg şunun tipe bak yaa

hüseyin1975
30.06.2007, 13:35
Fatih Tekke heyecanı
Yunus Emre SEL / TRABZON, (DHA) 30 Haziran 2007 http://www.hurriyet.com.tr/_newsimages/3642715.jpgGeçtiğimiz sezon başında Rusya'nın Zenit takımına rekor bir ücretle transfer olan Fatih Tekke'nin Trabzonspor’a yeniden dönebileceği belirtildi.

Bordo-mavili yönetimin sezonun bitiminin ardından Fatih Tekke ile temasa geçtiği ve milli futbolcuyu bir yıllığına kiralık oynamaya ikna ettiği belirtildi. Zenit’te huzursuz olduğu bilinen Fatih Tekke'nin, Trabzonspor yönetimi ile el sıkıştıktan sonra kulübünden izin almak için girişimlere başladığı öğrenildi.

İlk görüşmeler sırasında Tekke’nin Trabzonspor’a dönmeye sıcak bakmadığı, ancak daha sonra gelen baskılar karşısında karanını değiştirdiği belirtildi. Trabzonsporlu yöneticiler, Fatih Tekke ile sürekli temas halinde olduklarını ifade ederek, "Bu transfer gerçekleşirse büyük bir iş başarmış oluruz. Tekke’nin şampiyonluk yarışında gücümüze güç katacağından hiç bir şüphemiz yok. Trabzonspor camiasına sezon başında süper bir futbolcu izletmek için girişimlerimizi sürdürüyoruz. Ancak transferin gerçekleşme ihtimali kadar gerçekleşmeme ihtimali de yüksek" diye konuştular.

Bu arada Trabzonspor Başkan Yardımcısı Aydın Pişiren, transferi kapattıklarını ifade ederek, “Zaten istesek de transfer yapamıyoruz. Türkiye’de istediğimiz mevkilerde oyuncular yok. Bunun için yabancı almaya çalışıyorduk. Ancak Musampa ve Tomas Jun’u satabilirsek futbolcu alırız. Şu anda bu futbolculara talip olan kimse yok. Musampa tatil yapıyor ama serbest kalmasın diye ona para ödüyoruz. Yine de gündemimizde olan futbolcularla temaslarımızı koparmış değiliz. Türkiye’de de temasta olduğumuz futbolcular var ancak şu anda transferi askıya aldık. Aklımızda sürpriz isimler var. Bunları yapabilmemiz için bazı koşulların oluşması gerekiyor. Şimdi İnter Toto maçını düşünmekten başka yapacak bir şeyimiz yok. Bolu kampı da sona erdi. Hocamızdan aldığımız bilgiler doğrultusunda kampın çok iyi geçtiğini öğrendik. Ziya Hoca’nın transfer istediği doğru. Ancak bu koşullarda transfer yapamıyoruz. Tomas Jun ve Musampa başımızı ağırtıyor. Bu futbolcuları bedava bırakmama konusunda sonuna kadar direneceğiz. Onları satabilirsek belki transfer yaparız” şeklinde konuştu.

UFUKHAN VE TAYFUN DOĞAN’A BAĞLI

Bolu kampına katılan ancak kendi mevkilerine yapılan transferlerden dolayı rahatsız oldukları gözlenen Tayfun ve Ufukhan için son kararı teknik direktör Ziya Doğan’ın vereceği belirtildi.

Başkan Yardımcısı Aydın Pişiren, Trabzon’un öz evlatlarını kaybetmek gibi bir niyeti olmadığını vurgulayarak, “Takımda şişkinlik var sözlerini mazeret olarak göstermek istemiyorum. Ama kulübe resmi teklif gelirse oturur tartışırız ve bunu bir karara bağlarız. Şu anda bu futbolcular için kesin birşey söylemek doğru olmaz. Bolu kampında göze giremeyen genç futbolcularımızı ise harcamaya hiç niyetimiz yok. Onları da kiralık olarak başka kulüplere göndermeyi düşünüyoruz. Kiralık verirken önceliğimiz, hangi takımda daha iyi tecrübe kazanacakları konusunda olacak. Bu futbolcular da gelecek yıllarda takıma çok büyük katkılar sağlayacaktır” diye konuştu.

Bu Haberin "Transferi kapattik Bölümü" tam bir REZALET!
Musampa tatil yapiyormus ve serbest kalmasin diye Para ödeniyormus.
Oh ne alaka Memleket.
Aloooooooooooooooooooo Aydin Pisiren.

Yarindan itibaren Mukavelege geregi 500.000 AVRO Garanti Para ödenecek bu ser......

Neden satmadiniz bugüne kadar ha?
Taliplileri yokmus. Hicmi Kulüp bulunamazdi be beceriksizler?
Artik ödersiniz 500.000 AVRO sonrada cikar bir talipli ve o ser... gider "bedavaya".
Ulan hem Menajeri hem kendi cakdi bize kazigi.
Kimse bizim TD falan demesin.
Tamam bizim TD zaten cagdisi ama Musampada ser.... önde gideni.
Yedi ve yatti ahlaksiz!

Telha TANYILDIZI
30.06.2007, 13:36
http://www.fotomac.com.tr/2007/06/30/im/4704518049D94F48B380228Cb.jpghttp://www.fotomac.com.tr/i/1_pix_beyaz.gifhttp://www.fotomac.com.tr/i/1_pix_beyaz.gifhttp://www.fotomac.com.tr/i/_spacer.gifAhmet ve Tolga mutlu

Ahmet Şahin ve Tolga ikilisi, kaleci antrenörü Hakan-Jefferson çiftini ayak tenisi maçında 2-1 yenmeyi başardı. İlk seti 25-21 yenik bitiren Ahmet Şahin-Tolga Zengin, daha sonraki iki seti 25-20 alarak, karşılaşmayı 2-1 kazandı. Maçın bitiminde Ahmet ve Tolga büyük sevinç yaşadılar.

ben bu kalecilerin yerinde olsam giderdim giderkende bunu söylerdim ' kardeşim bunca kealeci aradınız alamadınız şimdi bize güvendiğinizi söylüyorsunuz birisini bulunca her halukarda beni yollayacaksınız ondan dolayı burada durmamın bi mantığı yok

hüseyin1975
30.06.2007, 13:40
ben bu kalecilerin yerinde olsam giderdim giderkende bunu söylerdim ' kardeşim bunca kealeci aradınız alamadınız şimdi bize güvendiğinizi söylüyorsunuz birisini bulunca her halukarda beni yollayacaksınız ondan dolayı burada durmamın bi mantığı yok

Senin dedigin asla olmaz kardesim.

Bu Adamlara Trabzonsporda kazandiklari Paralari kimse vermez.
O yüzden gönderilmedikden sonra gitmezler.

Nede olsa Trabzonun mali Deniz, yemeyen keriz misali bizi yiyorlar.
Musampa yiyor, Jun yiyor vs.
Adamlar Tatil yapiyor, yatiyor, oynamiyor, oynayinca dökülüyor, gol atamiyor, gittikleri yerde ise yaramiyor ama ye Baba ye.......

Bilo Paşa
30.06.2007, 13:40

helal olsun :alkış:

+TS1967+
30.06.2007, 13:41
fatih tekke insallahr gelir

tskolik34
30.06.2007, 13:42
Fatih Tekke heyecanı
Yunus Emre SEL / TRABZON, (DHA) 30 Haziran 2007 http://www.hurriyet.com.tr/_newsimages/3642715.jpgGeçtiğimiz sezon başında Rusya'nın Zenit takımına rekor bir ücretle transfer olan Fatih Tekke'nin Trabzonspor’a yeniden dönebileceği belirtildi.

Bordo-mavili yönetimin sezonun bitiminin ardından Fatih Tekke ile temasa geçtiği ve milli futbolcuyu bir yıllığına kiralık oynamaya ikna ettiği belirtildi. Zenit’te huzursuz olduğu bilinen Fatih Tekke'nin, Trabzonspor yönetimi ile el sıkıştıktan sonra kulübünden izin almak için girişimlere başladığı öğrenildi.

İlk görüşmeler sırasında Tekke’nin Trabzonspor’a dönmeye sıcak bakmadığı, ancak daha sonra gelen baskılar karşısında karanını değiştirdiği belirtildi. Trabzonsporlu yöneticiler, Fatih Tekke ile sürekli temas halinde olduklarını ifade ederek, "Bu transfer gerçekleşirse büyük bir iş başarmış oluruz. Tekke’nin şampiyonluk yarışında gücümüze güç katacağından hiç bir şüphemiz yok. Trabzonspor camiasına sezon başında süper bir futbolcu izletmek için girişimlerimizi sürdürüyoruz. Ancak transferin gerçekleşme ihtimali kadar gerçekleşmeme ihtimali de yüksek" diye konuştular.

Bu arada Trabzonspor Başkan Yardımcısı Aydın Pişiren, transferi kapattıklarını ifade ederek, “Zaten istesek de transfer yapamıyoruz. Türkiye’de istediğimiz mevkilerde oyuncular yok. Bunun için yabancı almaya çalışıyorduk. Ancak Musampa ve Tomas Jun’u satabilirsek futbolcu alırız. Şu anda bu futbolculara talip olan kimse yok. Musampa tatil yapıyor ama serbest kalmasın diye ona para ödüyoruz. Yine de gündemimizde olan futbolcularla temaslarımızı koparmış değiliz. Türkiye’de de temasta olduğumuz futbolcular var ancak şu anda transferi askıya aldık. Aklımızda sürpriz isimler var. Bunları yapabilmemiz için bazı koşulların oluşması gerekiyor. Şimdi İnter Toto maçını düşünmekten başka yapacak bir şeyimiz yok. Bolu kampı da sona erdi. Hocamızdan aldığımız bilgiler doğrultusunda kampın çok iyi geçtiğini öğrendik. Ziya Hoca’nın transfer istediği doğru. Ancak bu koşullarda transfer yapamıyoruz. Tomas Jun ve Musampa başımızı ağırtıyor. Bu futbolcuları bedava bırakmama konusunda sonuna kadar direneceğiz. Onları satabilirsek belki transfer yaparız” şeklinde konuştu.

UFUKHAN VE TAYFUN DOĞAN’A BAĞLI

Başkan Yardımcısı Aydın Pişiren, Trabzon’un öz evlatlarını kaybetmek gibi bir niyeti olmadığını vurgulayarak, “Takımda şişkinlik var sözlerini mazeret olarak göstermek istemiyorum. Ama kulübe resmi teklif gelirse oturur tartışırız ve bunu bir karara bağlarız. Şu anda bu futbolcular için kesin birşey söylemek doğru olmaz. Bolu kampında göze giremeyen genç futbolcularımızı ise harcamaya hiç niyetimiz yok. Onları da kiralık olarak başka kulüplere göndermeyi düşünüyoruz. Kiralık verirken önceliğimiz, hangi takımda daha iyi tecrübe kazanacakları konusunda olacak. Bu futbolcular da gelecek yıllarda takıma çok büyük katkılar sağlayacaktır” diye konuştu.

Bu Haberin "Transferi kapattik Bölümü" tam bir REZALET!
Musampa tatil yapiyormus ve serbest kalmasin diye Para ödeniyormus.
Oh ne alaka Memleket.
Aloooooooooooooooooooo Aydin Pisiren.

Yarindan itibaren Mukavelege geregi 500.000 AVRO Garanti Para ödenecek bu ser......

Neden satmadiniz bugüne kadar ha?
Taliplileri yokmus. Hicmi Kulüp bulunamazdi be beceriksizler?
Artik ödersiniz 500.000 AVRO sonrada cikar bir talipli ve o ser... gider "bedavaya".
Ulan hem Menajeri hem kendi cakdi bize kazigi.
Kimse bizim TD falan demesin.
Tamam bizim TD zaten cagdisi ama Musampada ser.... önde gideni.
Yedi ve yatti ahlaksiz!

zd oyna dedide omu oynamadı adam napsın kimse musampayı bizim gibi Trabzonsporlu olmasını beklemesin satacaklarsa klubu kendimi bulacak yoksa bizmi suç yönetimde kim ne derse desin

gerçekefsane
30.06.2007, 13:48
süpriz isim deivid olmasın :))))) gazetede okudum.Fenerbahçe kiralamayı bile düşünüyomuş :)))

hüseyin1975
30.06.2007, 13:48
Ya bizim TD zaten Futbol Fakiri tamam ama Musampa eger gercekden isteseydi o Formayi gözüne soka soka alirdi!
Adam EXTRA LARGE adam.
Cok rahat.
Buldum enayi Türkleri ödesinler Parami misali yatiyor serseri......

Harun-61
30.06.2007, 13:53
süpriz isim deivid olmasın :))))) gazetede okudum.Fenerbahçe kiralamayı bile düşünüyomuş :)))

internethaber'de yollandigi yaziyor....alirmiyiz ???:confused:

.

Hüdai Pervaneli
30.06.2007, 13:54
internethaber'de yollandigi yaziyor....alirmiyiz ???:confused:

.
yabanci sikintimiz war almayiz bence:D

tskolik34
30.06.2007, 13:57
Ya bizim TD zaten Futbol Fakiri tamam ama Musampa eger gercekden isteseydi o Formayi gözüne soka soka alirdi!
Adam EXTRA LARGE adam.
Cok rahat.
Buldum enayi Türkleri ödesinler Parami misali yatiyor serseri......

ozaman ferhat keçeli celallettin öyle aldı formayı musampayı savunmuyorum ama kendinizi bi onun yerine koyun futbol kariyerim fena olmayacak beni 1kez gönderip tekrar çağıracak maçlardan benden faydalanmacak beni başka takıma satacak kadar yeteneği olmayan bi takımada ben herşeyden vazgeçemem doğrusu ha musampada hata yok tabiki var

AYYILDIZ
30.06.2007, 14:00
bunlar Musampayi junu satamaz kimse almaz o yuzden transfer yapamayiz daha

Travelair
30.06.2007, 14:02

feybe'den kiralamak sakıncalı olur. bjk'ye Jun'u kiraladık diye adamlar ezik psikolojisine girdi. Gerçi çıktıkları var mı :) Varsın 3 ukalalar bizden kiralasınlar. Ama Jun türünden :D

Enes Berfin
30.06.2007, 14:02
ziya hoca nın soylediklerinde şöyle bir gerçeklik payı var; bu forumda bile bi yandan dünyaca ünlü isimleri takımızda görmek istediğimizi söylüyoruz bi yandan da altyapıdan yetişen gençleri. tabi ki bu işin bir dengesi var ve bu dengeyi kurmak teknik direktörün işi ama burada bizim ne istediğimizi de açıkça dile getirmemiz gerekmiyor mu?
şimdi bu forumda bir anket yapsalar sol açık olarak musampa mı oynatılsın yoksa eyüp kadri mi diye , musampa gibi geldiğinden beri ne antremanlarda ne oynadığı maçlarda takıma hiçbirşey vermeyen bir adam karşısında bile, oyların % kaçı genç oyuncu için çıkar??? ya da tolga mı kalecimiz olsun yoksa yabancı bir kaleci mi alalım dediğimizde kaçımız tolga ya oy veririz???
arkadaşlar futbol 11 kişiyle oynanıyor ve bu adam da elindeki en iyi 11 i çıkarmaya çalışıyor. siz şimdi kendinizi ziya hoca nın yerine koyun. yönetim, taraftar 23 senelik şampiyonluk hasretinin giderilmesi için biran önce saha sonuçları almak istiyor iyi de bu gençleri oynattığınızda bu hemen olacak şey değil. siz geçen sene paf ta , 2.lig hatta 3.lig de oynayan futbolcuları oynattığınızda bu çocukların pişmesi için bi kaç sene daha sabretmeyi becerebilmelisiniz. sabır deyince de herhalde buradaki herkesin mutabık olduğu bir konu var ki dünya da bünyesinde en az sabır bulunan insanlar da maalesef biz karadenizlileriz.
anlatmaya çalıştığım şey şu; 2 şeyden birini seçip o yönde çalışmalıyız;
1)hazır bir takım kurup direkt şampiyonluğa oynamaya çalışacağız(ki bu yönetimle ve bu maddi durumumuzla bu çok zor)
2)bi kaç seneliğine hedef küçülteceğiz ve takımımıza en az 4-5 tane daha gökdenizler-fatih tekke ler yetiştirip iyi bir iskelet kadro yakaladığmız dönemde tüm maddi gücümüzü de harcayıp bi kaç kaliteli yabancı ile şampiyonluk kovalayacağız.şimdi burada bi çok kişi ayağa kalkacak ''vayy bizim gibi büyük bir takım nasıl hedef küçültür, biz gençlerbirliğimiyiz'' ama şunu düşünün lütfen 23 sene geçti ve 23 senedir her sene bizim hedefimiz şampiyonluktan başka birşey olamaz diyen yöneticilerin ve teknik heyetlerin masallrını dinliyoruz. bizim hedefimiz tabi ki şampiyonluk ama bu hedefi 1 senede gerçekleştirme şansımız çok düşük. biz oturup 3-4 sene sonrasını planlamalıyız. her sene olmayacağını bile bile şampiyonluk hedefi koyarak hem hayal kırıklığına uğruyoruz, hem bu hayal kırıklığıyla agresifleşip yönetimi, teknik heyeti ve en önemlisi futbolcuları baskı altına alıyoruz, biz baskı altına aldıkça onlar daha da çok panikleyip daha da çok saçmalıyorlar.
bu arada nice gençler bu şampiyonluk masalları yüzünden heba olup gidiyor. en önemiside bu baskı yöneticileri her sene transfer yapmak zorunda bırakıyor ve bu da kulübü ekonomik olarak çökertiyor.
ben gökdeniz in, hüseyin in, risp in ayman ın musampa nın ersen in olduğu takımın iyi top oynamamasına ya da şampiyon olamamasına katlanamam çünkü onlardan tek beklentim budur ama eyüp kadrinin yusuf un step in selim in tolga nın oynadığı bir takımı saha sonuçları ne olursa olsun keyifle izler ve desteklerim çünkü onlar benim umudumdur. bilirim ki ben bu çocukları kaybettiklerinde ya da hata yaptıklarında bile ellerim patlayıncaya kadar alkışlayıp sesim kısılıncaya kadar bağırıp desteklediğimde o çocuklar 3-5 sene sonra bana özlediğim şampiyonluğu getirebilirler.
ne yönetimi severim ve desteklerim ne de teknik heyeti hatta yönetimin trabzonspor un son yıllardaki en kötü yönetimi olduğunu düşünüyorum ama biz taraftar olarak bu kulübün sadece bu seneki değil 20 sene sonraki sahipleri olarak ne istediğimizi insnlara anlatabişlmeli ve bu insanları yönlendirebilmeliyiz. şimdi size soruyorum;
3-5 sene size uzun geliyor biliyorum ama 26-27 sene de şampiyonluğa oynayan bir takım mı görmeyi tercih edersiziniz yoksa hersene şampiyonluk hayalleri ile girilen sezonlardan sonra 43. sene de de hala şampiyon olamamış, taraftar sayısı yarı yarıya azalmış, borçları başedilemez boyuta çıkmş belki de 2 ligde mücadeler eden bir takımımı çünkü biz bişeyleri değiştirmezsek olacağı bu...
hepinize saygılar sevgiler...

-----------------------------------------------------------------------

Omermk nickli renkdasimiza katiliyorum, gercekten bu vizyona bu sene veya gelecek sezondan itibaren baslarsak bizimde Lyondan veya Ajaxdan rakimiz olmaz sadece 3-4 yil sabretmek ozaman istedigimiz hayallere ulasmamamiz nerdeyse imkansiz olacaktir.

Bakin Ajax bu devrime daha yeni basladi diyebiliriz bundan iki sezon önce tamamiyle takimini genclestirmisti 18-22 yas ortalamasiyla ligde mücadele veriyorlardi ve simdiki duruma bakalim ajax bu sezon ligde ikinci sirada bitirdi ki son hafta rakibine bir gol daha atsaydi sampiyon olacakti, simdi gelecek sezon icin sampiyonlar liginde mücadele edecek bakin bu sezon Ajax rakiplere nasil kök sötürecek.

Trabzonsporumuz 2 Agustos 1967 yilinda kurulmustur, kurulduktan 7 sene sonra birinci lige cikmayi hak kazanmistik ve bu basariyi Trabzonspor genc ve öz evlatlarimizla kazanmistir 74-75 sezonunda ligi 9. sirada tamamlamistik ve bir sene sonra yani 75-76 sezonunda birinci lig sampiyonlugunu elde etmistik bu dünyada bir ilkti bu basariyi hangi futbolcularimizla kazandik tabiki kendi öz evlatlarimizla kazandik Tuncay, Hüseyin, Necati, Bekir, Senol, Cemil... ve dahasi.

Ondan sonraki yillarda zaten sampiyonluklar üst üste geliyordu taki 83 yilinda kadar ama o yildan sonra bizim takimimiz hala genc ve trabzon kökenle oyuncula yöneiliyordu.

Doksanli yillardan sonra yeni yildizlarimiz yetisiyordu, Hami, Ogün, Abdullah, Tolunay, Lemi, Orhan... ve dahasi, taki 96 yilina kadar bu kendi evlatlarimizla yolu cizmistik, ve o yildan sonra ne olduysa oldu benim hatirladigim o dönemden sonra ikitane isim taniyorum Gökdeniz ve Fatih Tekke baska varmi? Yok.

Eger bu veya gelecek baska bir yönetim böle bir yapilanmaya karar verirse ve genc oyuncularimiza sahip cikilirsa biz yine o eski günlere kavusacagimiza yürekten inaniyorum, disardan oyuncu almayla olmuyor bu isler tabiki bende en tez sekilde sampiyonlugu istiyorum ama en akillici ve saglikli yol bu yoldur.

Mehmet_Mercanlı
30.06.2007, 14:05
elimizdekiler gitmesin (gökdeniz-milan-umut-hüseyin) ben transfer istemiyorum
ARTIK BUNU İSTER DURUMA DÜŞTÜK...

Travelair
30.06.2007, 14:08
Gökdeniz Fatih Tekke yetiştirmek için illa hedef küçültmek gerekmez. Öyle oyuncular zaten istedikleri yere gelir takıma girerler. Bunlar bence hikaye. Ama Fatih'i alır defans koyarsan, o zaman verim alamaz sağa sola kiralarsın. Genç oyuncuları sezon içinde, eğer kapasiteleri varsa, çok rahat takıma adapte edebilirsin. Bana 3 5 sene atın, bunları yetiştireyim olur ya Fatih Tekke'ler kazandırayım hikaye düşünce, kaldı ki böyle dediğini de sanmıyorum Ziya Hocanın

Serdar A
30.06.2007, 14:09
Eğer 3 sene sabır isteniyorsa Özer'i , Zafer'i , Bilal'i , Mevlüt'ü alıp altyapıdan gelen gençleri kadroya dahil et. Taraftar ışık görsün sabreder.
Ama özkaynaklarımızdan yetişen gençlerimizin geleceğini belirsizleştirip , 18 kişilik takım kadrosunda yer verilmeyecekse , Anadolu takımlarından transfer edilen 28-30 yaşındaki oyuncular oynatılacaksa kimse sabretmez.

Diğer durumda zaten iki üç takviye ile bu takım şampiyonluk yarışının içinde olacak kapasitede. 3 sene para kaybedeceğine taşları yerine koy 2 yıl kazan !

Ayrıca transfer başlığın en başlarında söylemiştim: Fatih Avrupa'ya gitmek istiyorsa bunun yolu Trabzon'dan geçiyor.

Samet Berber
30.06.2007, 14:11
deividi alacağımıza forvette stepanov oynasın daha iyi beawsss:)

gerçekefsane
30.06.2007, 14:11
Trabzonspor Yarışmacı takım değil Trabzonspor gençleri kazanacakmış 3-4 yıl şampiyonluk beklemeyelimmi. 24 sene geçti. sıradan takım oluyoz. Anadolu takımları büyüklük tartışmasına girdiler.Trabzonspor şampiyon olmadığı her sene sıradan takım olmaya gidiyor.Trabzonsporun tek hedefi var Şampiyonluk gerisi andersenden masallar.Trabzonspor Trabzon şehrinin takımı değil Trabzon ve Trabzonsporluların takımı Şampiyon olmayamayacağımız için türlü sebep aramayında. Gençleri kazanacakmışız.2000 senesinden beri gençleri kazanmaya çalışıyoz şampiyon oldukmu. 2000 senesinin kadrosu yaşlandı da. Trabzonsporun tek hedefi şampiyon olmak gerisi andersen masallar. Baba bana bir masal anlat.

Enes Berfin
30.06.2007, 14:14
Eğer 3 sene sabır isteniyorsa Özer'i , Zafer'i , Bilal'i , Mevlüt'ü alıp altyapıdan gelen gençleri kadroya dahil et. Taraftar ışık görsün sabreder.
Ama özkaynaklarımızdan yetişen gençlerimizin geleceğini belirsizleştirip , 18 kişilik takım kadrosunda yer verilmeyecekse , Anadolu takımlarından transfer edilen 28-30 yaşındaki oyuncular oynatılacaksa kimse sabretmez.

Diğer durumda zaten iki üç takviye ile bu takım şampiyonluk yarışının içinde olacak kapasitede. 3 sene para kaybedeceğine taşları yerine koy 2 yıl kazan !

Ayrıca transfer başlığın en başlarında söylemiştim: Fatih Avrupa'ya gitmek istiyorsa bunun yolu Trabzon'dan geçiyor.

Iki üc takviye yapip sampiyon olabilirsin ama önemli olan bunun devamliligini saglamaktir, bakin Lyona 6 kere üst üste sampiyon oluyor, bizde bunu istiyorsak vede avrupadada basarili olmak istiyorsak bunu yapmaliyiz diye düsünüyorum.

Kadir
30.06.2007, 14:15
bi deivid eksikti inşallah gelmez Allah'ım :D yoksa bize çok saç baş yoldurtur

Enes Berfin
30.06.2007, 14:17
Trabzonspor Yarışmacı takım değil Trabzonspor gençleri kazanacakmış 3-4 yıl şampiyonluk beklemeyelimmi. 24 sene geçti. sıradan takım oluyoz. Anadolu takımları büyüklük tartışmasına girdiler.Trabzonspor şampiyon olmadığı her sene sıradan takım olmaya gidiyor.Trabzonsporun tek hedefi var Şampiyonluk gerisi andersenden masallar.Trabzonspor Trabzon şehrinin takımı değil Trabzon ve Trabzonsporluların takımı Şampiyon olmayamayacağımız için türlü sebep aramayında. Gençleri kazanacakmışız.2000 senesinden beri gençleri kazanmaya çalışıyoz şampiyon oldukmu. 2000 senesinin kadrosu yaşlandı da. Trabzonsporun tek hedefi şampiyon olmak gerisi andersen masallar. Baba bana bir masal anlat.

Kim kazaniyor allah askina simdiye kadar kimler sahip cikti genc oyuncularimiza?

Mustafa
30.06.2007, 14:17
bi deivid eksikti inşallah gelmez Allah'ım :D yoksa bize çok saç baş yoldurtur

aaaa olur mu ezişkbahçenin istemediği bir oyuncuı bizim baştacımız oluyor nedense

Enes Berfin
30.06.2007, 14:18
Su Ziya Doganin bu kampta yaptiklarindan sonra ve kadroya genc oyuncular almasindan sonra 4 yil daha bu takimda kalmasini isterim.

gerçekefsane
30.06.2007, 14:19
lyon fenerbahçe beşiktaş galatasaray değiliz.Trabzonsporuz.24 senedir şampiyon olmayan Trabzonspor.Şampiyonluk gerisi andersenden masallar.

gerçekefsane
30.06.2007, 14:20
......................

A.Gökhan AKIN
ahada burda yazıyorum intertoto maçı oynanır takım sıradan takımları zorlanarakda yener uefa ön elemeye kalır ve yönetimden açıklama gelir görüyorsunuz kadroda bir sıkıntı yok onunu için boşa transferede gerek yok. Dua edelimde trannsfer olacaksa inter toto ilk maçına kadar olsun yoksa gerisi kesinlikle hayal

Serdar A
Iki üc takviye yapip sampiyon olabilirsin ama önemli olan bunun devamliligini saglamaktir, bakin Lyona 6 kere üst üste sampiyon oluyor, bizde bunu istiyorsak vede avrupadada basarili olmak istiyorsak bunu yapmaliyiz diye düsünüyorum.

Devamlılık ile ne alakası var ?

Şimdi bu takım iyi bir 10 numara , kaleci ve sol kanat alsa devamlılığı olmayacak mı ?

Enes Berfin
30.06.2007, 14:23
Devamlılık ile ne alakası var ?

Şimdi bu takım iyi bir 10 numara , kaleci ve sol kanat alsa devamlılığı olmayacak mı ?

30 yasindaki oyuncuyu alip bir sezon sonra bu oyuncu hadi iki sene sonra bu oyuncu sanki gitmeyecekmi, sana devamlilik dediysem sampiyonlukta devamlilik anlaminda söledim.

gerçekefsane
30.06.2007, 14:24
sanki şampiyon oldukta şampiyonluğun devamından bahsediyoz. Böyle diye diye 24 sene geçti

Enes Berfin
30.06.2007, 14:27
Aman be size sabred kelimesi deyince cildiriyorsunuz, biraz silkelenin ya.

gerçekefsane
30.06.2007, 14:29
Trabzonsporun altyapısı iflas etti.Bu kadar basit ve acı.Trabzonspor taraftarı 24 senedir sabrediyo takım sıradanlaşıyo.Trabzonsporu yarışmacı takımı zanneden Trabzonspor taraftarı olmasın gitsin başka takımın taraftarı olsun.Eskisehirporda değiliz,göztepede değiliz.

Emre B.
30.06.2007, 14:29
Aman be size sabred kelimesi deyince cildiriyorsunuz, biraz silkelenin ya.

Zaten 24 senedir sabrediyoruz.

Serdar A
30.06.2007, 14:34
30 yasindaki oyuncuyu alip bir sezon sonra bu oyuncu hadi iki sene sonra bu oyuncu sanki gitmeyecekmi, sana devamlilik dediysem sampiyonlukta devamlilik anlaminda söledim.

Bununlada bir alakası yok.

Hadi Lyon'u örnek verdin onunla karşılaştıralım

Lyond 30 yaşını geçmiş kaç oyuncu olduğunu billiyormusun ?( 5 , 4 tanesi ideal 11 de ) peki Trabzonda ? ( 1 , ideal 11'de yok )
Her iki takımında yaş ortalamaları aşağı yukarı aynı.

Lyon her yıl kadrosuna " en az " 4 - 5 oyuncu katıyor.
Son 10 yılda transfer döneminde 2 kez kar edebildi.

Bence söylediklerinle Trabzonun durumu hiç örtüşmüyor. Takım istese 5 yıl daha beraber oynar.

Ayrıca gençlere yatırım yapmak en az ideal oyuncuları transfer etmek kadar maliyeti vardır. Eğer hedefin şampiyonluksa....

Trabzonun kadrosu hedeflerini 3 yıl sonrasına itecek kadar kötü değil. 3 takviyeyle bu takım şampiyonluğa oynar.

tamuğ yamtar
30.06.2007, 14:37
Hala bu takımı takip edenlerin olması hem enteresan hem de sevindirici.

Boşverin arkadaşlar. Boş işler bunlar. Keyfinize bakın. Dert etmeyin bunları.

Ziya Paşa "dengeli" bir takım kuruyor işte.

Andoradan bir topcu alıp transferi kapatırlar işte.

Takımın dengeli olabilmesi bakımından.

Malum Andora liginde oynacak kalitede topcularımız var.

Bu arada Andorada lig var mı?

gerçekefsane
30.06.2007, 14:39
ha bide takımlar maç kazandığında havuzdan iyi para kazanıyor artık.gençlere yatırım yapmak bitti. Takımlar para kazanmak için gençlere yatırım yapmıyo.hazır ve iyi oyuncuya transfer yapıyo ve kadrosunda oynatıyo. Altyapılar LigA ve LigBye oyuncu kazandırıyo.Rezerv lig yapacanki gençleri kazanacan.

hüseyin1975
Bizim TD daha 4 sene kalmasi gerekiyormus.

Oldu canim.

4 sene daha kalsin ve biz Lig B'de oynayalim!

Yahu birakin artik bu Hikayeleri!

GS 4 Sezon üst üste Sampiyon oldugunda Genc Futbolcu kazanmadilarmi? Genc Futbolcu oynatmadilarmi?
Emreler, Okanlar o dönem kazanilmadimi?

Bunu yapacak olan Hocadir.

Bizim Hoca Ligde son macda dahi 15 kisilik Kadro kurdu ve Genclere sans tanimadi!

Cemin süper oynadigi bir Kupa Macindan sonra onu Haftalarca oyuna dahi almadi!

Bu Adam Türk Futboluna kimi kazandirdi ALLAH ASKINA??

Capi ne bu Adamin yaw?

Bizi Konya Maci sonrasi birakip kacan Adam bu degilmiydi?

Geredede ne yaptida simdi Süper Hoca oldu?

Onca Genc oyuncunun arasindan 4 Isim aldi ki bu Isimlerde camiamizda sikca telefuz edilen Isimlerdi. Yani ezbere aldi. Alabilecegi 2 - 3 isim daha vardi ama nerde onda onu görecek KABILIYET?

Celo en iyisiymis.

Oldu gözlerim doldu.

Seneye Cin Halk Cumhuriyetinde Olimpiyatlara katilalim. Eminim kosularda en az 5 Altin Madalya aliriz!

Birde sunu savunuyorlar ya.

Allahim sen aklimiza mukayet ol......

Bilo Paşa
nerden çıktı deivid işi ???

Akın_61
30.06.2007, 14:40
elimizdekiler gitmesin (gökdeniz-milan-umut-hüseyin) ben transfer istemiyorum
ARTIK BUNU İSTER DURUMA DÜŞTÜK...

aynen katılıyorum....

hüseyin1975
30.06.2007, 14:49
Takımımız izinli
http://www.trabzonspor.org.tr/images/haberpic/250607idman.jpgTakımımız, dün tamamladığı Gerede kampı sonrası bugünü izinli geçirecek. Ekibimiz hazırlıklarına yarın (Pazar) saat 20.00'de Mehmet Ali Yılmaz Tesisleri'nde yapacağı antrenmanla devam edecek.

[KAPLAN]
30.06.2007, 14:50
Fanatik'de yazan transferi kapadık haberi nedir ? Bunlar ne yapmaya çalışıyor. Bunları istifaya davet etmeyi bırakın, ağızlarını burunları kırıp hastanelik etmek lazım. Sabrettik, sabrettik de ; bu kadar da olmaz. Ziya Doğan bile geçenlerde açıklama yaptı, 3-4 takviye şart diye. Nedir bu anlaşmazlık yönetim içindeki. Para mı bitti ? Çıkartın Ceplerinize doldurduğunuz parayı !!! Yeter artık...

Kurtuluş günü, 8 Temmuz İntertoto maçı zamanıdır... Son bir kez stadı dolduralım, ve...

hasanzihni
30.06.2007, 14:50
Sedat TUNALI'dan ilginç bir yaklaşım...

30 Haziran 2007 Cumartesi
RİQUELME TRABZON'DA!

ZEYYAT KAFKAS(*): Transferi kapattık (Gazeteler)

RİQUELME, AİMAR VE XAVİ TRABZON’DA!

Libertadores Kupasının en değerli oyuncusu seçilen Arjantinli yıldız Juan Ramon Riquelme dün gece Trabzon’a geldi.

Libertadores’in final maçında formasını giydiği Boca Juniors’un rakibi Gremio ağlarına 3 gol bırakan Arjantinli yıldızın apar topar Trabzon’a gelmesi, başta İstanbul’un üç hacimlisi olmak üzere herkesi alarma geçirdi.

Geceyi Trabzonspor tesislerinin yanındaki yat limanında geçiren Riquelme ve menejari Kafkaeskov Alkov, sabah mesaisinin başlamasına dakikalar kala (0.9.58 civarı) Trabzonspor Mehmet Ali Yılmaz tesislerinin kapısına dayandılar.

Ancak Arjantinli yıldızı bir sürpriz bekliyordu. Kapıda kendilerinden önce gelerek beklemeye başlayan başka yıldızlar da vardı. Dünya yıldızları Aimar ve Xavi’yi iteleyerek ön sıraya geçmeye çalışan Riguelme’nin menacerini dayak yemekten Trabzonspor tesisler gece bekçisi kurtardı.

Olayı haber alarak Mehmet Ali Yılmaz Tesisleri’ne gelen basın mensupları, önce işletildiklerini düşündülerse de, kapıda bekleşen yıldızları görünce, haliyle gözlerine inanmak zorunda kaldılar. .Basın mensupları içinde İspanyolca bilen olmadığı için yıldız oyuncuların ne demek istedikleri pek anlaşılmasa da, Riquelme’nin elindeki bordo – mavi tesbihi sallaması ve öpmesi dikkat çekti. Tespihini aynen Trabzonsporlu kimi yöneticiler gibi hızla ve şaka şuka ritmiyle çeken Arjantinli oyuncu “ ben var Trabzon’da oynamak, yok Trabzon yok hayat” gibi bir şeyler söylerken, İspanyol Xavi’nin de gömleğini yırtarak içindeki bordo – mavi formayı göstermesi tikkatli gözlerden kaçmadı. İki rakibinin Trabzonsporluluklarını ispat için girdikleri yarışta biraz geri düşen Aimar’ın, ne yapacağım diye düşünürken birden pantolon kemerlerini çözmeye başlaması kısa süreli bir panik yaşanmasına neden oldu. Tiplomatik gözlemciler bu hareketin ardında bordo – mavi bir şortun olduğu konusunda hemfikirler.

Yıldız oyuncuların menecerleri; Trabzonspor’da oynamak için her tür fedakarlıkta bulunacaklarını açıklamak üzereyken, Trabzonspor Yöneticileri de kapıda göründü. Riquelme, Aimar ve Xavi’yi kapıda gören bir Trabzonspor yöneticisi içinden “ la habulari bi yerden taniyrum ama, du bakali hayirlisi” diyerek “selamun aleyküm” dedi. Tek kelime Türkçe bilmeyen menecerlerin “ aleyna ve aleyküm selam abi, hoş celdunuz” demeleri gazetecileri acucuk şaşırtsa da, olayın büyüklüğü bu küçük ayrıntının unutulmasına neden oldu.

Gazetecilerin olayı anlatmaları üzerine yüzü asılan Trabzonspor Yöneticisi tam bir şey demeye hazırlanırken, menecerlerden biri Türkçe olarak “ abi biz istemez para pul, biz ister şeref , onur, şampiyonluk, siz almak bizi, vermemek para, hatta biz toplamak aramızda para, vermek size , siz yemek afiyetle” dediği duyuldu.

Ne yapacağını şaşıran Trabzonspor yöneticisinin gözleri bir anda fıldır fıldır dönmeye başladı ve şu tarihi sözler duyuldu: Valla sizi alırdık ama, maalesef tükkan kapandı, valla alırdık , ama kısmet değilmiş işte, ehe” dedi

Konu hakkında görüşü sorulan Trabzonspor başkanı ise; “ iyi bir kaleciye ihtiyacımız var, bi dane de 10 numara alacağız, aslında ben baktım 10 numaralı formamız zaten var, ama teknik ekip istedikten sonra bize almak düşer, bir dediklerini1.5 etmeyiz. Aslında kalecimiz de iyi, ama alsak da fena olmaz. Aslında bize stoper lazım, çünkü elimizdeki stoperlerden bir takım çıkmıyor, yine de geçmeyi pelumun ağrisi” dedi..

Siz ne deysunuz?? Sizinle dalga geçen ha bu yazi mudur yoksa yönetim midur? Eyi bi düşünün pakayim
* Yeni nesil Trabzonspor yöneticisi

omermk
30.06.2007, 14:51
biz bunları ziya hoca soyledi diye soylemedik kendi düşüncelerimiz soyledik keşke ziya hoca da bunları soyleyebilecek kapasite olsa. fatih terim milli takım teknik diktörüydü ve sordular türk futbolunun yıldız adayları kim olur diye fatih tekke 17 yaşındaydı ve saydığı 3 isimden biri tekkeydi (biri de akın dı o gitti gümbürtüye ) o fatih tekke trabzonsporda onca forma şansı bulmasına rağmen hiçbirşey yapamadı. giray hoca zamanında 11 maç ilk onbir başladı gol atamadı. niye???sırf bu seyirci baskısı yüzünden. gitti altay ve antep te harikalar yarattı sonra para verip geri aldık çünkü orda rahat oynadı.anlatmaya çalıştığım şey şu bizim bu takım üzerindeki baskıyı azaltmamız lazım eğer bunu şampiyonluk iddiası devam ederken de sürdürebiliyorsak ne ala ama karedeniz insanın yapsını düşünce bunu mümkün olmadığını görebiliyoruz.
hedef küçültmedik te ne oldu 23 sene de? hedef küçültelim de sezonu 10 sırada tamamlayalım demiyoruz sezonu 10 sırada da bitirebilmeyi baştan kabullenelim diyoruz takım 2. de olur şampiyonda olmayalım demiyoruz.
ama burada ahkam kesmekle atıp tutmakla olmuyor bu ilşer;onu da alalım bunu da alalım ee alalım da hani para??? parasal olarak istanbul takımlarıyla başedebilme şansımız var mı? yok. bakmayın siz gs nin bu transferlerine onlar biryerlerden kaynak buldularki boyle har vurup harman savuruyorlar. aksi halde batmaları yakındır.
hadi diyelim parayı buldunuz yahu anlamamakta direniyorsunuz kardeşim adamlar trabzonda YAŞAYAMIYORLAR. ne marcelinho ne musampa ne bi başkası adamların eşleri yaşamak istemiyor, kendileri yaşamak istemiyor çocuklarını gönderebilecekleri okul yok akşam yemek yiyebilecekleri bir restaurant yok eğlenebilecekleri bir ortam yok hala tutturmuş dünya starı alalım diyorsunuz bizde diyoruz ki. trabzon kendi oyunculaırnı yetiştirsin illa trabzonlu olmalarına gerek yok 17-18 yaşında genç yetenekli çocukları bulsun, trabzondan, giresundan, ağrıdan, urfa dan gürcistandan, afrikadan, güney amerikadan... adam trabzona geldiğinde sıkılmasın aksine kendi doğup büyüdüğe yerle kıyasladığında daha mutlu olsun.
trabzonspor bunu yapsa ve ilk onbirde her sene iki bölgenin oyuncusu yetiştirse 4 sene sonra 8 oyuncu eder 2-3 tane de tecrübeli adama alırsın bütün bütçenle bütün şansını kullanırsın. aksi taktirde trabzonsporun hersene 15-20 milyon dolar harcayabilecek gücü yoktur. var diyen sallıyordur itibar etmeyin. he bi çözüm de şudur(tabi çözümse) beklersiniz may ları nuri leri onları alkışlarla getirirsiniz onlar vereceklerine alırlar trabzondan sonrada söversiniz arkalardından.
5 sene sonrasına gitmeyelim 5 sene öncesine bakalım eğer trabzon 5 sene önce 2008 i hedefleseydi ne mi olurdu? bugün marco aurelio, fatih tekke , symek ve belki 3-5 olgunlaşmış futbolcu ile mükemmel bir kadro, kasada 30-40 milyon dolar nakit ve sabrı taşmamış herşeyi ile bu seneye odaklanmış umutları tazelenmiş bir seyirci kitlesi.

denizgrsy
30.06.2007, 14:52
Fatih TEKKE yi getiripte ''yıldız sözümüzü tututuk'' derlerse o zaman ben bunlara azıma geleni söylerim!
sen elinde ki yıldızı sat sonra geri al..dalga mı geçiyorsunuz be..yeter bu saçmalıklar

hüseyin1975
30.06.2007, 14:52
Ve kurullar değişti

http://img.sabah.com.tr/i2/sp.gif
ALİ ERDOĞAN

Federasyon Başkanı Ulusoy ve F.Bahçe Başkanı Yıldırım'ın "Federasyonun kurulları değişecek" sözü gerçekleşiyor. MHK Başkanı Çulcu ile PFDK üyeleri istifa ettiler..
Futbol dünyasında beklenen istifalar dün geldi. Merkez Hakem Kurulu (MHK) Başkanı Mustafa Çulcu ve Profesyonel Disiplin Kurulu (PFDK) Başkanı Talay Şenol ile kurul üyeleri görevlerinden ayrıldılar. Bu isimleri istifaya sürükleyen en önemli etken ise geçtiğimiz salı günü yapılan Futbol Federasyonu Mali Genel Kurulu'nda Federasyon Başkanı Haluk Ulusoy'un söylediği sözler oldu.

ULUSOY 'DEĞİŞECEK' DEMİŞTİ
Kulüplerin seçim isteğinden FIFA'dan gelen mektup sayesinden kurtulan başkan Haluk Ulusoy Genel Kurul'da, geride kalan sezonu detaylı bir şekilde değerlendireceklerini belirterek, "Yapılan hataları iyice inceleyeceğiz ve bunların nedenlerini araştıracağız. Kurullarımda kesinlikle değişiklik yapmayı düşünüyorum. Bunu yönetim kurulumla beraber yapıp ondan sonra kamuoyuna açıklayacağım" demişti. Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım da aybaşındaki Divan Kurulu toplantısında federasyonun kurullarının değişmesi gerektiğini savunmuş, Mali Genel Kurul'da da "Benim derdim Haluk gitsin, Ahmet gelsin değil. Bu iş böyle konuşmayla olmaz. Futbol Federasyonu sadece kurullarıyla değil, yönetim kuruluyla da yeniden yapılanmalıdır" şeklinde konuşmuştu.

VEKALET AYDIN'DA
Yapılan bu açıklamalardan tam 3 gün sonra ise MHK Başkanı Çulcu ile PFDK üyeleri beklenen istifalarını açıkladılar. Mustafa Çulcu, Futbol Federasyonu'nun önünün açılması ve Başkan Haluk Ulusoy'un rahatlaması için böyle bir karar aldıklarını söyledi. İstifa kararlarının ardından, MHK'ya yeni başkan seçilene kadar Ali Aydın başkanlık görevine vekalet edecek. Bu arada seçimle göreve gelen Tahkim Kurulu ise görevine aynen devam ediyor.

Birde Yabanci Oyuncu kararini aciklayabilseydiniz....
9 Gün sonra macimiz var ama bizi düsünen kim.

Birde TFF Baskani Trabzonlu olacak.......

Terzioğlu
30.06.2007, 14:53
21:00 KS Vllaznia - : - Zagreb

Bugün Intertotodaki rakibimiz belli oluyor. Ilk mac Zagrebde NK Zagrebin 2-1 üstünlügüyle sona ermisti.

hüseyin1975
30.06.2007, 14:55
KOMÞU ÝLE PAZARLIK

EklenmeTarihi :27.06.2007 21:50:38 - Okunma :564 - Editor : Murat AYDIN - Puan :18
PUAN VER 12345678910
http://www.ilkhabergazete.com/foto/komsu.jpg (http://www.ilkhabergazete.com/dersmaddedevam.asp?islem=ders&yid=2503) Çaykur Rizespor, Trabzonspor’un istediði Serhat ve Ferdi’ye karþýlýk Hasan, Ersen Martin veya Tayfun Cora’dan ikilisini istediði öðrenildi. Çaykur Rizespor’da Hakan Kalkavan’ýn baþkanlýðý kabul etmesi, Samet Aybaba’nýn teknik direktörlüðe gelmesinin ardýndan hareketli günler yaþanýyor. Kolombiyalý kaleci Gonzales ile Emre Toraman’ý kadrosuna katan Karadeniz ekibi, geçtiðimiz gün de Erciyesli Gökhan Kök’e 3, Bursasporlu Cumhur Bozacý’ya bir yýllýk sözleþme imzalattýrdý.

GÖZLER TRABZON’DA
Takýmda yaþanan transfer hareketlilik þimdi de iki komþu ilin takýmlarý arasýnda hareket kazandý. Trabzonspor’un ýsrarla istediði Serhat ve Ferdi’ye karþý Rizespor teklifini ilet ve bu teklif Serhat ve Ferdi’ye karþýlýk Hasan Üçüncü, Ersen veya Tayfun Cora’dan ikisini istediði öðrenildi. Trabzonspor’dan cevap beklenmeye baþlanýrken bu transferlerin büyük oranda Trabzonspor’un kampý sonrasýna kalacaðý belirtildi.
Selman KUTLU

Keske dogru olsa. Hasan ve Tayfun gönderilirdi ama istenen oyuncular ne kadar iyi bilemiyorum...

tamuğ yamtar
30.06.2007, 14:56
Ne Intertotosu? Ziya Doğan bunları atlatsa bile, ligin 5. veya 6. haftası yolcudur.

Kalsın ama. Daha tam dengeleyemedi takımı.

hüseyin1975
30.06.2007, 15:02
Ne Intertotosu? Ziya Doğan bunları atlatsa bile, ligin 5. veya 6. haftası yolcudur.

Kalsın ama. Daha tam dengeleyemedi takımı.

Kim dengeleyecek?
Bizim TD?

Olmaz!

Baksana 3 maksimum 4 hucuma yönelik oyuncu.
Ortalama 80 kilo= 240 -320 kilo arasi.

7 - 8 Defansif oyuncu.
Ortalama 90 Kilodan= 630 - 720 Kilo arasi.

Yani tartinin Hucüm tarafina daha cok eklemesi lazim ama onda bu YÜREK yok!:p

Travelair
30.06.2007, 15:04
Şampiyonluk istiyorduk, neredeyse küme düşecektik, son anda toparlandık zar zor 4. olduk. Şimdi hedef küçültelim, gençlerin yetişmesini bekleyelim. Ne olur? Belki tutar... Trabzonspor için gerçekçi bir yaklaşım değil. Trabzonspor'un hedefi kapasiteli futbolcuları yaşlı genç, yabancı yerli gözetmeksizin kadrosuna dahil etmektir. Çok elit 100 200 futbolcu haricinde de her futbolcu Trabzon'a gelir topunu oynar. Marcelinho geldi yapamadı diye neden vazgeçelim? Mühim olan uyum sorununu iyi hesap etmek

Emorfo
30.06.2007, 15:14
Transfer = başarı diye bir şey yok. Geçen senede neler yaşadığımız belli. Madem yönetim kötü beceriksizler o halde transfer beklemeyin :) Ne diye transfer diye söyleniyorsunuz ki. Transfer olmazsa bile uyumlu ve takım oyunu oynayan bir takımımız olursa en büyük başarıdır. Ziya hoca ile bu nasıl olacak dediğinizi duyar gibiyim. Dua edin de olsun :)

Mehmet Fatih Yavuz
30.06.2007, 15:33
hayırdır transferi kapatmışız??
ne zaman açmıştık ki kapandı???

Laz_61
30.06.2007, 15:39
Transfer = başarı diye bir şey yok. Geçen senede neler yaşadığımız belli. Madem yönetim kötü beceriksizler o halde transfer beklemeyin :) Ne diye transfer diye söyleniyorsunuz ki. Transfer olmazsa bile uyumlu ve takım oyunu oynayan bir takımımız olursa en büyük başarıdır. Ziya hoca ile bu nasıl olacak dediğinizi duyar gibiyim. Dua edin de olsun :)

madem öyle neden sezon sonu defolup gitmediler ya ...bunlar resmen Trabzonsporu dolandiriyor..

Mayls
30.06.2007, 15:40
hayırdır transferi kapatmışız??
ne zaman açmıştık ki kapandı???

acilan transferi herkes kapatir. marifet kapali transferi kapatmakta :)

Mehmet Fatih Yavuz
30.06.2007, 15:42
dalga mı geçiyorlar anlamadım ki??
bu kadar eksikle lige başlayacaklar..

neymiş hedef küçültecekmişiz..
aslında doğru.
başına küçük adamları geçirdiysen, küçük hedeflere razı olacaksın.

Emorfo
30.06.2007, 15:43
Albayrak ve yönetim gitse yerlerine gelen yeni yönetim bunların yapığı transferden farklı transfer yapamayacaklardı. Hatta sırf adam olmak için alacaklar kulübün parasını çar çur edeceklerdi. Boşver böylesi daha iyi :)

ErayAkyüz
30.06.2007, 15:44
arkadaslar sizlere surpriz bi haberim var Trabzonsporun eski teknik direktorlerinden ismini vermeyecegim yanımda şu an Trabzonspordaki bi yoneticiyle yaptıgı gorusmede söz arasında fatihi almak için ugrasıoruz pazartesi buyuk ölcude bitecek die soledi bende bu haberi sizlerle paylasmak istedim insallah hayırlısı olur

Laz_61
30.06.2007, 15:45
ya en cok kizdigim nokta...biliyordunuz böyle olacagini niye birakip gitmediniz...Taraftar resmen isyanda haftaya insallah nuri avni akere gelirde bütün senenin stresini atarim biletim protokolden olacak..

Erkan
30.06.2007, 15:45
Oh beeeeeeeeeeeeeeee Transferi kapatabildik :D:D:D:D Ya niye uzuluyorsunuz anlamiyorum? Kotu yada pili bitmis bi oyuncu alacaktik verecektik olmiycak olan parayi fayda saglayamiycakti... ve daha fazla borca girmis olacaktik... Nede olsa onumuzdeki sene sampiyonluk/basari yine hayal bari ondan sonraki doneme gelecek olan baskan/yonetim/TD yi zora sokmadan biraksinlar ki onumuzdeki seneler biraz umutla transfer donemine girelimm...:) EN hayirli transfer FATIH TEKKE Transferi olacaktir ..

Mert67
30.06.2007, 15:46
arkadaslar sizlere surpriz bi haberim var Trabzonsporun eski teknik direktorlerinden ismini vermeyecegim yanımda şu an Trabzonspordaki bi yoneticiyle yaptıgı gorusmede söz arasında fatihi almak için ugrasıoruz pazartesi buyuk ölcude bitecek die soledi bende bu haberi sizlerle paylasmak istedim insallah hayırlısı olur
çok zor be abi fatih'in geri dönmesi.ama inşalah olur.

Laz_61
30.06.2007, 15:47

paylasmayin kardesim böyle haberleri burda ..olmuyor sonra burda birbirimize giriyoruz...yönetimin fatihi alacagida yok palavra...madem alacaktin niye verdin???????????????????????????????????????????? ????????????????NURIIIIIIIIII

Mehmet Fatih Yavuz
30.06.2007, 15:48
ya bırak allahını seversen...
böylesi daha iyiymiş.
50 kişilik kadro var 11 kişilik takım çıkmıyor.

neyi savunacağınızı şaşırdınız.
albayrak ve yönetim gitse daha iyi transferler olur mu olmaz mı gitmeden kimse bilemez.

trabzon tarihinin en büyük masalcılarından biri de albayrak ve ekibi olarak tarihe geçti artık.

2 tane büyük yıldız ve stat sözü ile gel.

sonuç...

en büyük yıldızın postalandı.. buna rağmen borçtan geçilmiyor.
takımın her köşesi tekniği sıfır adamlarla dolduruldu.
statı zaten konuşmuyorum.

bu kadar masalı iyi yedirdi bize.

gel burada başkanı savun..
sebep??
gelenler daha iyi olmayacakmış..

hadi canım sen de....

TSelif
30.06.2007, 15:49
Doğru ! Sonra başlıyoruz burda kendi gitti de yok yönetim yolladı da yok bilmem ne .
Yeni bir tartışma mı geliyo yoksa Fatih'ten önce :D

ErayAkyüz
30.06.2007, 15:50
arkadaslar ben duydugumu söylüyorum size gelişme oldugunda yenidende solucem ama yanılmıyosam fatih bize cok yakın

Mehmet Fatih Yavuz
30.06.2007, 15:51
hiç kimse gelip de daha kötüyle korkutarak bugünki rezilliği doğru gösteremez...
tamam yönetimi savunmak olur anlarım da.
her işin de bi sınırı var.

bana gaybdan kötü haber verip bugünki rezilliğe fit olmamı beklemek de ne??
komple beyinsiz sandınız herhalde bu insanları.

Erkan
30.06.2007, 15:51
arkadaslar ben duydugumu söylüyorum size gelişme oldugunda yenidende solucem ama yanılmıyosam fatih bize cok yakın

Fatih herzaman bize yakin :D o yeni bise degil...

Emorfo
30.06.2007, 15:53
böylesi daha iyiymiş.

albayrak ve yönetim gitse daha iyi transferler olur mu olmaz mı gitmeden kimse bilemez.

trabzon tarihinin en büyük masalcılarından biri de albayrak ve ekibi olarak tarihe geçti artık.

sonuç...

sebep??

hadi canım sen de....

Tabi tabi sen çok akıllısın acayip zeki bir adamsın. Ne dersen doğrusun. :)

Şu nette gaza gelmeyin diyoruz kaç kez. Yemeseydin kardeşim masalı ben mi yedirdim masalı sana :) Demekki yiyeceğin vardı yedin. Yıldız sözleri afaki sözler, bu tip söylemlerin popülist olduğunu hep söylemedik mi. Ama bizim taraftar yıldız olsun çamurdan olsun, transfer olsun ne olursa olsun mantığıyla hareket etmedi mi. Öyle taraftara böyle yönetim kusura bakma :) Senin gibi boş vaktim yok boşuna laf sokmaya kalkma, uğraşamam. Her yazılan şeyin savunma veya destek verme babında neden anlıyorsunuz ki. Ben böyle düşünüyorum. Sen öyle düşünüyorsun. Ben böyle olmasının daha doğru olacağını söylerim, sen olmayacağını söylersin. Biti gerisi kuru sıkı boşver..

omermk
30.06.2007, 15:54
Şampiyonluk istiyorduk, neredeyse küme düşecektik, son anda toparlandık zar zor 4. olduk. Şimdi hedef küçültelim, gençlerin yetişmesini bekleyelim. Ne olur? Belki tutar... Trabzonspor için gerçekçi bir yaklaşım değil. Trabzonspor'un hedefi kapasiteli futbolcuları yaşlı genç, yabancı yerli gözetmeksizin kadrosuna dahil etmektir. Çok elit 100 200 futbolcu haricinde de her futbolcu Trabzon'a gelir topunu oynar. Marcelinho geldi yapamadı diye neden vazgeçelim? Mühim olan uyum sorununu iyi hesap etmek

kapasiteli futbolcuları takıma dahil edebilmek için kapasiteli yöneticiler gerekir birincisi şu anda biz de bu yok. ikincisi biz sadece marcelinho için soylemeyoruz bunları symek allahın polonyalısı bile beğenmedi trabzonu ilk geldiği sezondan sonra eşi problem çıkarınca adamın performansı düştü sonrada futbolu bıraktı. trabzona gelipte mutlu olmuş kaç avrupalı futbolcu sayabilirsiniz??? benim aklıma bir cyzio geliyor ki oda doğu avrupalıydı.
siz kendinizi avrupalı bir futbolcunun yerine koyun gelirmisniz trabzona? yaşınız 30 üzeri değilse, avrupada kazanacağınızın 2 katını kazanmayacaksanız, bekar değilseniz veya ailenizi sizinle yaşamayacaksa GELMEZSİNİZ. niye gelesinizki zaten? trabzon bir vitrin mi? çok köklü bir kulüp mü? şehrin sosyal yaşamı yaşamanıza uygun mu? bir de bunun üstüne geçen sene takımda en çok sevilen, takımınızn yıldızı ve kaptanı olan bir futbolcunun aracı kurşanlanmadı mı he bir de bir rahip öldürülmüştü bakın onu unutuyordum.arkadaşlar geçen sene bilal kısa trabzon a geliyordu. tam o dönemde fatih in aracı kurşunklandı adam gelmekten vazgeçti. bu adamların hepsi profesyonel. kazanacakları paraya ve yaşayacakları hayata bakıyorlar. bu nedenle de gelmezler. serkan niye geldi bu sene? fener de forma giyemeyecekti artık milli takıma da alınmıyordu yani piyasası düşüyordu. geldi fb den aldığı paradan daha fazla para aldı ama sadece 2 senelik sözleşme imzaladı niye? çünkü bu onun için tekrar piyasasını yükseltme fırsatı. yükselttiğinde de tekrar istanulun yollarına düşecek.artık biraz gerçekçi olun lütfen. bizim için doğru model ajax modelidir. bunun haricinde her sene çıkar biri paralı başaknım ben der bizde onun peşinden bi umut bakar dururuz.
trabzon kendi futbolcularını yetiştirmek ve kulübe kaynak üretmek zorundadır. gerisi lafı güzaf...

champions
30.06.2007, 15:54
Efendim ben genç oyuncu yetiştiricem benden 2-3 yıl başarı beklemeyin 2-3 yıl sonra taş gibi bi takım geliyor Kupaları silip süpürecek
Bu ve buna yakın düşünceler traşdan ibaret
En kısa zamanda başarıya ulaşmalıyız Bu da demek olmuyor ki genç oyuncuları kenara atalım Ciddi anlamda yetenekli gençleri kadroda tutmalıyız 3-4 tane yeterli Sezon içinde mutlaka şans verecek maçlarımız olacak Bütün bunlar iyi, güzel de koltuktan başka bişey düşünmeyen adamlarla bu iş olmaz
4.sıralamayı garantilememize rağmen kadrodaki gençlerden ve paftan sadece 1 oyuncuyu kadroya alıp onuda oynatmayan bi anlayışa sahip hocamız var
Transfer =Başarı değil elbette ama akıllı transfer=kadro kalitesinin ve buna bağlı olarak oyun kalitesinin artması ,hedeflerin büyümesi ,kulübün Avrupada yarışabilecek seviyeye yükselmesi(Ekonomik olarak),ne kadar takım olabildiğinle alakalı olarak(Hocaya bağlı ) başarının gelmesi Transfer olsun da ne olursa olsun değil yani:)
Haber doğru olabilir:)
Fatih gelsin Yabancı forvete gerek kalmasın
Bir kaleci birde ortasahayla kapatalım transferi
Girelim sezona.. Olalım şampiyon:D

Laz_61
30.06.2007, 15:55
böylesi daha iyiymiş.

sonuç...

sebep??

hadi canım sen de....

adamlar resmen Trabzonsporu dolandirdi ya musampadan hasimin kendide kazandi menejer ogluda adamlar trabzonsporun parasi yedi kim nasil savunur bunlari....bunlari savunanin Trabzonsporlulugundan süphe ederim ben...dolandirici bunlar TS nin parasini yediler.

TSelif
30.06.2007, 15:57
Sanki Fatih olmasa yabancı forvet alacaklar. Hem kaleci hem de orta saha :D
Transferi kapamıştık sahi.Fatih nasıl gelicek :rolleyes:

Mehmet Fatih Yavuz
30.06.2007, 15:57
Tabi tabi sen çok akıllısın acayip zeki bir adamsın. Ne dersen doğrusun. :)

Şu nette gaza gelmeyin diyoruz kaç kez. Yemeseydin kardeşim masalı ben mi yedirdim masalı sana :) Demekki yiyeceğin vardı yedin. Yıldız sözleri afaki sözler, bu tip söylemlerin popülist olduğunu hep söylemedik mi. Ama bizim taraftar yıldız olsun çamurdan olsun, transfer olsun ne olursa olsun mantığıyla hareket etmedi mi. Öyle taraftara böyle yönetim kusura bakma :) Senin gibi boş vaktim yok boşuna laf sokmaya kalkma, uğraşamam. Her yazılan şeyin savunma veya destek verme babında neden anlıyorsunuz ki. Ben böyle düşünüyorum. Sen öyle düşünüyorsun. Ben böyle olmasının daha doğru olacağını söylerim, sen olmayacağını söylersin. Biti gerisi kuru sıkı boşver..

ne gaza gelmesi ya..
iki satır yazı yazdık diye gaza mı gelmiş olduk??
anlamıyorum ki ne zannediyorsunuz??

yemeseydin masalı!!!

haklısın nasreddin hoca misali suçlu masalı uyduran değil, yiyen...

git neyle uğraşacaksan onunla uğraş.
laf soktuğum falan da yok.

yeni gelen daha beter olacak bugünkine fit olun..

oldu anlatırsın külahıma.

Laz_61
30.06.2007, 15:59
Efendim ben genç oyuncu yetiştiricem benden 2-3 yıl başarı beklemeyin 2-3 yıl sonra taş gibi bi takım geliyor Kupaları silip süpürecek
Bu ve buna yakın düşünceler traşdan ibaret
En kısa zamanda başarıya ulaşmalıyız Bu da demek olmuyor ki genç oyuncuları kenara atalım Ciddi anlamda yetenekli gençleri kadroda tutmalıyız 3-4 tane yeterli Sezon içinde mutlaka şans verecek maçlarımız olacak Bütün bunlar iyi, güzel de koltuktan başka bişey düşünmeyen adamlarla bu iş olmaz
4.sıralamayı garantilememize rağmen kadrodaki gençlerden ve paftan sadece 1 oyuncuyu kadroya alıp onuda oynatmayan bi anlayışa sahip hocamız var
Transfer =Başarı değil elbette ama akıllı transfer=kadro kalitesinin ve buna bağlı olarak oyun kalitesinin artması ,hedeflerin büyümesi ,kulübün Avrupada yarışabilecek seviyeye yükselmesi(Ekonomik olarak),ne kadar takım olabildiğinle alakalı olarak(Hocaya bağlı ) başarının gelmesi Transfer olsun da ne olursa olsun değil yani:)
Haber doğru olabilir:)
Fatih gelsin Yabancı forvete gerek kalmasın
Bir kaleci birde ortasahayla kapatalım transferi
Girelim sezona.. Olalım şampiyon:D

su forumda varya kimseyi savunmadan gercekleri yazan benim gözümde bir kisi var o da sensin tebrik ederim abi..

Özer Öztekin
30.06.2007, 15:59
Bazı arkadaşların içlerindeki bazı dürtüler geleceği görebilmelerini sağlıyor galiba...Doğmamış çocuğa don biçer gibi, gelmemiş yönetime transfer bile yaptırabiliyorlar...pardon yaptırmıyorlar...

Mehmet Fatih Yavuz
30.06.2007, 16:00
Bazı arkadaşların içlerindeki bazı dürtüler geleceği görebilmelerini sağlıyor galiba...Doğmamış çocuğa don biçer gibi, gelmemiş yönetime transfer bile yaptırabiliyorlar...pardon yaptırmıyorlar...

yaptırır yaptırır..
ondan sonra da niye savunuyor diyorsunuz der...

ama gaybtan haber verirken sorun yok..

Laz_61
30.06.2007, 16:03

Taraftar artik akillandi öyle dolandiricilari TS nin parasini yiyenleri getirmez daha oraya merak etme...bu kulübe 20-30 milyon dolar hibe etmis adamlarda var...bu kulübün 200-300 bin dolar parasini yemis adamlarda var ...

Travelair
30.06.2007, 16:04
kapasiteli futbolcuları takıma dahil edebilmek için kapasiteli yöneticiler gerekir birincisi şu anda biz de bu yok. ikincisi biz sadece marcelinho için soylemeyoruz bunları symek allahın polonyalısı bile beğenmedi trabzonu ilk geldiği sezondan sonra eşi problem çıkarınca adamın performansı düştü sonrada futbolu bıraktı. trabzona gelipte mutlu olmuş kaç avrupalı futbolcu sayabilirsiniz??? benim aklıma bir cyzio geliyor ki oda doğu avrupalıydı.
siz kendinizi avrupalı bir futbolcunun yerine koyun gelirmisniz trabzona? yaşınız 30 üzeri değilse, avrupada kazanacağınızın 2 katını kazanmayacaksanız, bekar değilseniz veya ailenizi sizinle yaşamayacaksa GELMEZSİNİZ. niye gelesinizki zaten? trabzon bir vitrin mi? çok köklü bir kulüp mü? şehrin sosyal yaşamı yaşamanıza uygun mu? bir de bunun üstüne geçen sene takımda en çok sevilen, takımınızn yıldızı ve kaptanı olan bir futbolcunun aracı kurşanlanmadı mı he bir de bir rahip öldürülmüştü bakın onu unutuyordum.arkadaşlar geçen sene bilal kısa trabzon a geliyordu. tam o dönemde fatih in aracı kurşunklandı adam gelmekten vazgeçti. bu adamların hepsi profesyonel. kazanacakları paraya ve yaşayacakları hayata bakıyorlar. bu nedenle de gelmezler. serkan niye geldi bu sene? fener de forma giyemeyecekti artık milli takıma da alınmıyordu yani piyasası düşüyordu. geldi fb den aldığı paradan daha fazla para aldı ama sadece 2 senelik sözleşme imzaladı niye? çünkü bu onun için tekrar piyasasını yükseltme fırsatı. yükselttiğinde de tekrar istanulun yollarına düşecek.artık biraz gerçekçi olun lütfen. bizim için doğru model ajax modelidir. bunun haricinde her sene çıkar biri paralı başaknım ben der bizde onun peşinden bi umut bakar dururuz.
trabzon kendi futbolcularını yetiştirmek ve kulübe kaynak üretmek zorundadır. gerisi lafı güzaf...

Yetiştirsin tabiki, ama A takımında değil. Ona bakarsan 3 Ukalaların taraftarı yıllarca kan kusturdu takımlarına. Trabzon'daki olayların beteri vardı İstanbul takımlarında. Kavga, dayak kafa göz ne istersen. Neden futbolcular caymadılar onlara gitmekten?

Kulüpler imajlarını sağlam tuttukları sürece herkes onlarla çalışmak ister. İspanya'da bomba patlıyor ama turist oraya gitmeye devam ediyor neden? Çünkü bizdeki çığırtkanlık yok, 2 satırlık haberle geçiştiriliyor. Eğer baştan Trabzon'da büyük futbolcu ne yapacak gelmez para ister dersen evet gerçekten gelmezler. feybe 5-6 sene öncesine kadar sürünüyordu, dünya yıldızlarını ala ala vizyonları genişledi, şimdi yaşlı da olsa pahalı da olsa Real Madrid'den Roberto Carlos'u alıyor, Carlos da Milan'a Man U'ya tercih ediyor feybe'yi. Ne oluyor? Battı mı feybe? Hayır, vizyonu genişledikçe destekçisi de arttı, para basıyor. Düşüncemiz büyük kalsın bari, gençleri yetiştirelim ama A takımına yetişmişleri kapasitelileri gelsin

Emorfo
30.06.2007, 16:05
Dedikodu yapmayın arkadaşlar :)
24 senedir böyle olmadı mı. Şimdi borç var diyoruz dimi. Albayrak gitti diyelim, Albayrak giderse onun kadar parasını bu kulübe harcayacak başka başkan zor bulunacağına göre. Şu tabloda gelen yönetim parayı nerden bulacak ta transfer yapacak. Ya borçlanacak kulüp ya da bu yönetim gibi az transfer yapıp transfer sezonunu kapatmaya çalışacak. Bunu görmek için falcı olmaya gerek yok. Bunu zaten göremiyorsanız daha çok kandırırlar sizi :)

Laz_61
30.06.2007, 16:07
Mehmet Ali Yilmaz

Tolga Han
30.06.2007, 16:08
Çok OkunanlarKriz çözüldü, Karan yumruk şov yaptı (http://www.internetspor.com/v3/futbol/haber.php?haberID=54244)Sedat Tunalı bomba transferi yazdı... (http://www.internetspor.com/v3/haber.php?haberID=54229)F.Bahçe Brezilyalı golcüyü gönderdi (http://www.internetspor.com/v3/futbol/haber.php?haberID=54221)Ali Bilgin'i Beşiktaşlılar karşıladı (http://www.internetspor.com/v3/futbol/haber.php?haberID=54218)Fener'in gündemindeki son yıldız (http://www.internetspor.com/v3/futbol/haber.php?haberID=54225)Ümit Karan son kararını verdi... (http://www.internetspor.com/v3/futbol/haber.php?haberID=54220)Demirören'den 'niye kot giydin' fırçası (http://www.internetspor.com/v3/futbol/haber.php?haberID=54223)Trabzon'da 10 isim kadro dışı kaldı (http://www.internetspor.com/v3/futbol/haber.php?haberID=54224)İşte stada kuaför getiren futbolcular (http://www.internetspor.com/v3/futbol/haber.php?haberID=54231)Fenerbahçe Tuncay'ı neden sildi? (http://www.internetspor.com/v3/futbol/haber.php?haberID=54228)

Trabzon'da umut hüsrana dönüyor!http://www.internetspor.com/v3/resim/haber/64561tekke.jpg30 Haziran 2007 15:30

Trabzonspor Transfer Komitesi Üyesi Abdullah Başer, Rusya'nın Zenit takımında forma giyen eski kaptanları Fatih Tekke'nin dönüşünün zor olduğunu söyledi.http://www.internetspor.com/v3/img/1x1.gif
Trabzonspor Transfer Komitesi Üyesi Abdullah Başer, Rusya'nın Zenit Petersburg takımında forma giyen eski kaptanları Fatih Tekke'nin Trabzon'da herkes tarafından istenen bir oyuncu olduğunu, ancak bu transferin kolay olmadığını söyledi.

Başer, AA muhabirine yaptığı açıklamada, son günlerde eski futbolcuları Fatih Tekke'nin bordo-mavili takıma geri dönme durumunun olduğu şeklinde basında haberler yer aldığını belirterek, ''Fatih Tekke'yi Trabzon'da yönetici olsun taraftar olsun herkes ister. Ama Fatih Tekke'yi istemek, sadece istemektir'' dedi.

Fatih Tekke'nin 7.4 milyon Avroya Rusya'nın Zenit Petersburg takımına transfer olduğunu hatırlatan Başer, şu anda transfer için teknik ve ekonomik şartların müsait olup olmadığının araştırmasını yaptıklarını, ancak bu transferin gerçekleşmesinin kolay olmadığını ifade etti. Olağanüstü bir durum olmadıktan sonra transferi kapattıklarını ifade eden Başer, ''Yabancı kontenjanından bir fazla sayıda oyuncumuz var. Jun ve Musampa'nın gitmesi halinde ancak bir yabancı alabiliyoruz. Ancak şu anda bu futbolcular ile sözleşmelerimiz sürüyor. Eğer başka bir kulübe bu futbolcuları verirsek, o zaman bir değerlendirme yaparız. Yerli oyuncular ise çok pahalı. Onun için olağanüstü bir durum olmadıktan sonra transfer yapmayacağız'' diye konuştu.

Başer, Gerede kampının çok iyi geçtiğini belirterek, ''Genç oyuncular ağırlıklı bir kampın olması da avantajdı. Genç oyuncularımıza kendilerini gösterme fırsatı verdik ve 4 oyuncu bu şansı iyi kullandılar. Onlar bu takımın geleceği. Genç oyuncularımız bizi daha da morallendirdiler'' dedi. Gerede kampını tamamlayarak dün Trabzon'a dönen bordo-mavili takımın bugünü izinli olarak geçireceği, İntertoro Kupası maçı hazırlıklarına yarın yapacağı çalışmayla başlayacağı bildirildi.

ShadoW
30.06.2007, 16:09
Cangele transferi tamamlandı!

Kayserispor, geçen sezon Sakaryaspor'da oynayan Arjantinli Franco Dario Cangele'yi renklerine bağladı. Cangele'nin Kayserispor ile 1 artı 3 yıllık mukavele imzaladığı bildirildi.

Utanç duyuyorum, kin doluyum ayrıca... Kayserispor aldı atı, üsküdarı geçiyor, bizimkiler sanırım artık eşeği niğdeye doğru sürerler!

Emorfo
30.06.2007, 16:11
Mehmet Ali Yilmaz

Zaten yanarım yanarım bu kulübün anahtarını dönüp dolaşıp yine Mehmet Ali Yılmaz'a verecekler ona yanarım :)

Laz_61
30.06.2007, 16:11
Çok OkunanlarKriz çözüldü, Karan yumruk şov yaptı (http://www.internetspor.com/v3/futbol/haber.php?haberID=54244)Sedat Tunalı bomba transferi yazdı... (http://www.internetspor.com/v3/haber.php?haberID=54229)F.Bahçe Brezilyalı golcüyü gönderdi (http://www.internetspor.com/v3/futbol/haber.php?haberID=54221)Ali Bilgin'i Beşiktaşlılar karşıladı (http://www.internetspor.com/v3/futbol/haber.php?haberID=54218)Fener'in gündemindeki son yıldız (http://www.internetspor.com/v3/futbol/haber.php?haberID=54225)Ümit Karan son kararını verdi... (http://www.internetspor.com/v3/futbol/haber.php?haberID=54220)Demirören'den 'niye kot giydin' fırçası (http://www.internetspor.com/v3/futbol/haber.php?haberID=54223)Trabzon'da 10 isim kadro dışı kaldı (http://www.internetspor.com/v3/futbol/haber.php?haberID=54224)İşte stada kuaför getiren futbolcular (http://www.internetspor.com/v3/futbol/haber.php?haberID=54231)Fenerbahçe Tuncay'ı neden sildi? (http://www.internetspor.com/v3/futbol/haber.php?haberID=54228)

Trabzon'da umut hüsrana dönüyor!http://www.internetspor.com/v3/resim/haber/64561tekke.jpg30 Haziran 2007 15:30

Trabzonspor Transfer Komitesi Üyesi Abdullah Başer, Rusya'nın Zenit takımında forma giyen eski kaptanları Fatih Tekke'nin dönüşünün zor olduğunu söyledi.http://www.internetspor.com/v3/img/1x1.gif
Trabzonspor Transfer Komitesi Üyesi Abdullah Başer, Rusya'nın Zenit Petersburg takımında forma giyen eski kaptanları Fatih Tekke'nin Trabzon'da herkes tarafından istenen bir oyuncu olduğunu, ancak bu transferin kolay olmadığını söyledi.

Başer, AA muhabirine yaptığı açıklamada, son günlerde eski futbolcuları Fatih Tekke'nin bordo-mavili takıma geri dönme durumunun olduğu şeklinde basında haberler yer aldığını belirterek, ''Fatih Tekke'yi Trabzon'da yönetici olsun taraftar olsun herkes ister. Ama Fatih Tekke'yi istemek, sadece istemektir'' dedi.

Fatih Tekke'nin 7.4 milyon Avroya Rusya'nın Zenit Petersburg takımına transfer olduğunu hatırlatan Başer, şu anda transfer için teknik ve ekonomik şartların müsait olup olmadığının araştırmasını yaptıklarını, ancak bu transferin gerçekleşmesinin kolay olmadığını ifade etti. Olağanüstü bir durum olmadıktan sonra transferi kapattıklarını ifade eden Başer, ''Yabancı kontenjanından bir fazla sayıda oyuncumuz var. Jun ve Musampa'nın gitmesi halinde ancak bir yabancı alabiliyoruz. Ancak şu anda bu futbolcular ile sözleşmelerimiz sürüyor. Eğer başka bir kulübe bu futbolcuları verirsek, o zaman bir değerlendirme yaparız. Yerli oyuncular ise çok pahalı. Onun için olağanüstü bir durum olmadıktan sonra transfer yapmayacağız'' diye konuştu.

Başer, Gerede kampının çok iyi geçtiğini belirterek, ''Genç oyuncular ağırlıklı bir kampın olması da avantajdı. Genç oyuncularımıza kendilerini gösterme fırsatı verdik ve 4 oyuncu bu şansı iyi kullandılar. Onlar bu takımın geleceği. Genç oyuncularımız bizi daha da morallendirdiler'' dedi. Gerede kampını tamamlayarak dün Trabzon'a dönen bordo-mavili takımın bugünü izinli olarak geçireceği, İntertoro Kupası maçı hazırlıklarına yarın yapacağı çalışmayla başlayacağı bildirildi.

Baser sana koca bi biiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiippppppppppppppp pppppppppp...

Laz_61
30.06.2007, 16:12
Zaten yanarım yanarım bu kulübün anahtarını dönüp dolaşıp yine Mehmet Ali Yılmaz'a verecekler ona yanarım :)

sen yanmaya devam et...nuri ve digerleri bizi yakti külerimizi topluyorlar...

TSelif
30.06.2007, 16:13
Bu kadar beceriksiz kişileri aramayla bulamazsınız.Hepsi toplanmış TRABZONSPOR a işte.
Zaten bizde inanmamıştık.Siz ancak satmayı iyi bilirsiniz.Bu konuda sizle kimse yarışamaz.

Özer Öztekin
30.06.2007, 16:13
Dedikodu yapmayın arkadaşlar :)
24 senedir böyle olmadı mı. Şimdi borç var diyoruz dimi. Albayrak gitti diyelim, Albayrak giderse onun kadar parasını bu kulübe harcayacak başka başkan zor bulunacağına göre. Şu tabloda gelen yönetim parayı nerden bulacak ta transfer yapacak. Ya borçlanacak kulüp ya da bu yönetim gibi az transfer yapıp transfer sezonunu kapatmaya çalışacak. Bunu görmek için falcı olmaya gerek yok. Bunu zaten göremiyorsanız daha çok kandırırlar sizi :)

Bu mantığa göre Albayrak hep kandıracak bizi...Birisi seni kandırmış olmasın...

ilhan
30.06.2007, 16:14

Senden başka duyan var mı renktaş ?

Laz_61
30.06.2007, 16:16
Senden başka duyan var mı renktaş ?
palavra kardesim oda kendini burda ünlü yapma pesinde ...son yilin modasi patlat bi transfer dedikodusu ünlü ol bmn de ...sende dene ;)

cIlgInIm
30.06.2007, 16:18
Mehmet Ali Yilmaz

Allah yazdıysa bozsun ya bırakın bu işleri .. anca politika yapar ts üzerinden başka bieş yapmaz ver yesin ..

onursal başkandır kaç macına geldi Trabzonsporun .. bırakın bu işleri ya .. Trabzon belediye başkanı ondan iyi yönetmese Trabzonsporu bende bişe bilmiyorum ..

cIlgInIm
30.06.2007, 16:21
fatih tekkeyi alacaklarmış .. bıraksınlar bu işleri ya fatihi alacak kadar paraları olsa transferi kapatmazlardı.. Fath bu yönetime göre cok büyük bir yıldız onu alamazlar ancak o gelirse gelir..

Emorfo
30.06.2007, 16:29
Bu mantığa göre Albayrak hep kandıracak bizi...Birisi seni kandırmış olmasın...

Bu işler biraz böyle. Yani taze ümitlerle gelmişsin, uzatıulan mikrofanlara öyle yapacaz böyle yapacaz dersin, yapmaya çalışırsın ama beceremezsin. Kolay gibi görünür ama kolay olmadığını anlamak çok uzun sürmez. Kandırılma olayı biraz da o yönetimden bekletilerinizle alakalı. Çon fazla şey belediyseniz çok fazla kandırıldınız, az şey beklediyseniz az kandırıldınız. Ben yönetimin yıldız lafına ve sportif başarı lafına pek önem vermedim. O yüzden sizin kadar tepki veremiyorum içimden gelmiyor. Çünkü böyle bir beklentim yoktu zaten. Takımın rezil durumlara düşmesi elbette canımı sıktı. Nasol ne yaparsan yap takım ilk 4'de giriyor, bu yönetimin de transfer vs şeylerle çok uğraşmadan stat için bütün güçlerini harcarlar diyordum ancak onlar sportif başarıyı ön planda tuttu, büyük işler yapmaya çalıştılar ama beceremediler. Olur böyle şeyler. Sonuçta şimdiye kadar bu kulüpte başkan olanlar seçilmeden önce söylediklerini yapmadı. Atay Aktuğ Trabzonspor'u dünya kulübü yapacağım demişti. Bırakın yapmayı iki kere yaklaştığımız şampiyonlar ligine yapılamayan transferler yüzünden katılamadık. Ön eleme oynamakta başarıdır diyorsanız orasını bilemem :) Sonuçta Atay Aktuğ bunun için çalıştı ancak başarılı olamadı ve kulübü 24 trilyon borçlandırdı. Bu yönetimde sportif başarı adına bir şeyler yapmaya çalıştılar beceremediler. Hedefe ulaşamadılar büyük başarısızlık sağladılar. Sonuç olarak herşey planlandığı gibi olmuyor. hem kendinizden hem de hesaba katmadığınız etkenlerden dolayı bütük hatalar yapabiliyorsunuz. O yüzden her gelen biraz kandırdı, taraftar zaten hep kandırıldı, kandırılmaya müsait çünkü. Yönetimler direk taraftarı kandırmak için yola çıkmıyorlar, gösterdikleri hedefe doğru hareket ediyorlar ancak türlü türlü nedenlerden dolayı ya beceremiyorlar ya da tam başarı elde edemiyorlar. O yüzden ben artık kanmıyorum. Bu yönetim seçildiğinde yazılarıma bir göz at ne demek istediğimi çok iyi alayacaksın :)

ilhan
30.06.2007, 16:34
Eray'ım senden başka duyan yok mu telefon konuşmasını? Hangi yöneticiydi ?

Yaf umutlandırıyosunuz adamı. Tam açıklamasını yapın bari.

ErayAkyüz
30.06.2007, 16:37
Eray'ım senden başka duyan yok mu telefon konuşmasını? Hangi yöneticiydi ?

Yaf umutlandırıyosunuz adamı. Tam açıklamasını yapın bari.

yaa bırak ben bişe demiyorum ilk defa bi acıklama yapayım dedim duydgum bilgiyi paylasmak istedim direk muhalefetler cıktı yasayın gorun susuyorum

ilhan
30.06.2007, 16:37
"TEKKE'NİN DÖNMESİ KOLAY DEĞİL!"

Fatih Tekke'nin 7.4 milyon Avroya Rusya'nın Zenit Petersburg takımına transfer olduğunu hatırlatan Başer, şu anda transfer için teknik ve ekonomik şartların müsait olup olmadığının araştırmasını yaptıklarını, ancak bu transferin gerçekleşmesinin kolay olmadığını ifade etti.

Olağanüstü bir durum olmadıktan sonra transferi kapattıklarını ifade eden Başer, ''Yabancı kontenjanından bir fazla sayıda oyuncumuz var. Jun ve Musampa'nın gitmesi halinde ancak bir yabancı alabiliyoruz. Ancak şu anda bu futbolcular ile sözleşmelerimiz sürüyor. Eğer başka bir kulübe bu futbolcuları verirsek, o zaman bir değerlendirme yaparız. Yerli oyuncular ise çok pahalı. Onun için olağanüstü bir durum olmadıktan sonra transfer yapmayacağız'' diye konuştu.

Başer, Gerede kampının çok iyi geçtiğini belirterek, ''Genç oyuncular ağırlıklı bir kampın olması da avantajdı. Genç oyuncularımıza kendilerini gösterme fırsatı verdik ve 4 oyuncu bu şansı iyi kullandılar. Onlar bu takımın geleceği. Genç oyuncularımız bizi daha da morallendirdiler'' dedi.

Gerede kampını tamamlayarak dün Trabzon'a dönen bordo-mavili takımın bugünü izinli olarak geçireceği, İntertoro Kupası maçı hazırlıklarına yarın yapacağı çalışmayla başlayacağı bildirildi.

ilhan
30.06.2007, 16:38
Kaynak : Ajansspor

omermk
30.06.2007, 16:40
Yetiştirsin tabiki, ama A takımında değil. Ona bakarsan 3 Ukalaların taraftarı yıllarca kan kusturdu takımlarına. Trabzon'daki olayların beteri vardı İstanbul takımlarında. Kavga, dayak kafa göz ne istersen. Neden futbolcular caymadılar onlara gitmekten?

Kulüpler imajlarını sağlam tuttukları sürece herkes onlarla çalışmak ister. İspanya'da bomba patlıyor ama turist oraya gitmeye devam ediyor neden? Çünkü bizdeki çığırtkanlık yok, 2 satırlık haberle geçiştiriliyor. Eğer baştan Trabzon'da büyük futbolcu ne yapacak gelmez para ister dersen evet gerçekten gelmezler. feybe 5-6 sene öncesine kadar sürünüyordu, dünya yıldızlarını ala ala vizyonları genişledi, şimdi yaşlı da olsa pahalı da olsa Real Madrid'den Roberto Carlos'u alıyor, Carlos da Milan'a Man U'ya tercih ediyor feybe'yi. Ne oluyor? Battı mı feybe? Hayır, vizyonu genişledikçe destekçisi de arttı, para basıyor. Düşüncemiz büyük kalsın bari, gençleri yetiştirelim ama A takımına yetişmişleri kapasitelileri gelsin
ben alalım gençlerin hepisini bi anda a takımda oynatalım demiyorum bu hayacilik olur takımda muhtemelen küme düşer ben şunu soyluyorum takımda sol açık ve sol bek mi yok taransferde yapamıyormusun şu elindeki futbolcu nüshaları ile sezonu geçiştireceğine koy genç takımdan birilerini bu bölgeye tabiki yetenekli olduklarına inanıyorsan aksi halde ya tutarsa mantığıyla kulüp yönetilmez. ama trabzonsporun her bölgeye dışarıdan hazır adam alma lüksü yoktur. istanbul 13 milyonluk bi şehir istanbul da kimse kimseyi görmüyor ben karşı komşumun kim olduğunu bile bilmiyorum ama trabzon oyle değil nefes alsan tüm şehrin haberi oluyor bu nedenle istanbul la trabzonu karşılaştırmak ve bir tutmak doğru değil. carlos fb nin imajına gelmedi ayrıca avrupada ona verilen paranın neredeyse %50 daha fazlasını aldı. bizim bu ekonomik gücümüz var mı?

Erkan
30.06.2007, 16:46
Transferi kapattığımız doğru
Bu arada Trabzonspor Başkan Yardımcısı Aydın Pişiren, transferi kapattıklarını ifade ederek, “Zaten istesek de transfer yapamıyoruz. Türkiye’de istediğimiz mevkilerde oyuncular yok En azindan durustler

Travelair
30.06.2007, 16:49
İşte ben de onu diyorum. Artık globalleşen dünyada sırf Trabzon'un futbolcu kaynaklarına bel bağlayamazsın. Bizim ekonomik gücümüz ondan yok. Fatih Tekke, Gökdeniz Trabzonspor'a taraftar çekmez bir atıyorum Raul kadar. Örnek bu, isim olarak alma. feybe'nin stratejisi bu noktadaydı Kenet'i getirdi, Hojdonk'u getirdi, Alex'i getirdi, Anelka'yı Appiah'ı getirdi. Ne oldu? Avrupa'da futbol olarak tanınmayan feybe bu futbolcularla tanındı. Klasik bir şirket politikası. O halde eğer Carlos Avrupa kulüplerini tercih etmiyorsa bu feybe'nin bu imaj stratejisinden ileri gelmektedir. Öyle olsa orda Katar var değil mi? Tabi ŞL de etken.

Kısaca ekonomik gücümüz yok diye yöremizden çıkarsa çıkar dersen yetersiz kalırsın. İmaj çalışmasıyla futbolcuyu çekmelisin. Benim takımım Atletico Bilbao olmamalı, Barcelona olmalı

Kaya
30.06.2007, 16:57
Herkes Kullandığı İfadelere Dikkat Etsin!..

tamuğ yamtar
30.06.2007, 17:05
Bu adamlar rezalet geçen bir sezon boyunca ne yaptı Allah aşkına?

Adam alacağı topcuyu belirlemez mi? Almak için çalışmada bulunmaz mı?

Bak millet takır takır topcu alıyor.

Ziya Paşa "denge" li takım için ince eliyip sık dokuyor herhalde.

Diyorum size. Boşverin. Takmayacaksın kafaya. Bakın keyfinize.

POYRAZ
30.06.2007, 17:25
Bize saglam bir golcü lazim.

Sefa Murat Dokuz
30.06.2007, 17:31
transfer de başarısızlık sürerse bu konunun sonu hiç iç açıçı değil baya kişi ceza yiyebilir millet sataşacak yer arıyor ya
zaten açıkladılar trasnfer dosyamız kapandı bu konunun ömrüü çok uzun değil ama BARİ junu geri çağırsınlar adam alamıyorsalarsa 100 tane ö.riza eder