PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 2007-2008 | Transfer Dosyası

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 [76] 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105

Koray
29.06.2007, 13:57
Dış transferi kapatmadık!

Ziya Doğan, Federasyonun yabancı transferi konusunda henüz net bir karara varamamasının sıkıntısını yaşadıklarını da belirterek, “Bu durum bizde olduğu gibi bütün kulüplerde sıkıntı yarattı. Yine bu durum dış transferi kapattık, almayacağız anlamını taşımaz. Mutlaka bu konuda atak yapacağız. Sizin de bildiğiniz gibi bu işler çok kolay olmuyor. Eğer yabancı artışı olmazsa bizde Türkiye liglerinde yerli oyunculara yönelebiliriz. Kalecide dahil” dedi. Rakip takımların transferleriyle ilgili olarak da değerlendirmelerde bulunan Doğan, “Kimi aldıkları hiç önemli değil. Önemli olan biz istediğimiz kadroyu oluşturup takım oyununu bir an önce sahaya yansıtmaktır. Trabzonspor’un kadrosunda da önemli oyuncular var. Biz de onlar kadar iddialıyız. Elimizde iyi forvetimiz var. Savunmada, stoperler oyuncuların sakatlıkları beni düşündürüyor. Sayın başkanımızla görüşüyoruz, Dediğim etkenler ortadan kalkarsa transfer için daha rahat hareket edebileceklerini biliyorum” dedi.

Ziya Dogan kapatmadık diyor arkadaslar anlaşılan büyük gerginlik var Trabzonda anlayabilmiş degilim:confused:

ulan dalgamı geçiyosunuzzzzzzzzzz...başlarım sizin ekp çalışmanıza daha birbirinizden haberiniz yok...

marcelinhos100
29.06.2007, 13:58
Son sezonum

http://www.stargazete.com/resimler/spor/29062007/s07.jpgTrabzonspor’un golcüsü Ersen Martin bu ifadeyi kullanıp, ‘Bu yıl şampiyon olmak istiyoruz. Sonra Avrupa’ya gideceğim’ dedi. Bordo-Mavili yıldız, Gerede kampına uğrayan yönetmen A.Faik Akıncı’nın bir filmde oynama önerisini de kabul etti

ERSEN Martin, Türkiye defterini kapatıyor... Gerede kampında starspor’a açıklamalarda bulunan Bordo-Mavili oyuncu, ‘Mukavelem sona eriyor. Yani Trabzonspor’da son sezonum. İyi bir kadromuz var. Gitmeden Trabzon’da şampiyonluk yaşamak istiyorum. Seneye Avrupa’da oynamayı planlıyorum. Teklifler var, lig bitmeden gidersem de kimse şaşırmasın’ diye konuştu.

TEKNİK Direktör ZiyaDoğan’ın forvete oyuncu istemesinin kendisini kamçıladığını belirten yıldız oyuncu, ‘Geçen yıl iki kez burnum kırılmasına rağmen 10 gol attım. Kim gelirse gelsin rekabete hazırım. Bu sıcakta bu kadar teri döküyorsak, o formayı almak için değil mi? İyi olan formayı giyeceğine göre sorun yok’ dedi. Bu arada Ersen, dün Gerede kampına gelerek kendisine sosyal içerikli bir filmde oynamayı teklif eden yönetmen ve yapımcı A.Faik Akıncı’ın önerisini de kabul etti. n Cevat KOL

Trabzon, Gürcü Zaali Eliva’yı listesine aldı

SOL kanat için futbolcu arayan Trabzonspor, Letonya ekibi Skonto Riga’da forma giyen Gürcü Zaali Eliva için düğmeye bastı. Bordo-Mavililer’in Gürcistan Milli Takımı’nda da bir kez forma giyen Eliva için Letonya kulübü ile büyük oranda anlaşmaya vardığı bildirildi.

Trabzon’un Gineli yıldızları rötar yaptı

GEREDE kampına katılmayan Trabzonspor’un Gineli oyuncuları İbrahim Yattara ve Jabi’den rötar. Ziya Doğan, uçak biletlerinde sorun yaşadıkları için Trabzon’daki çalışmalara da birkaç gün geç katılacak olan iki yıldızın bir an önce getirilmesini istedi.

Kaleci transferinde rota yine Martinez!

ZİYA Doğan’ın raporu üzerine kaleci arayan Trabzonspor, rotayı daha önce sonuç alamadığı Sakaryasporlu Martinez’e çevirdi. Bordo-Mavililer, bu transferi 2 Temmuz’a kadar bitirmeyi hedefliyor. Martinez olmazsa Hasagiç ya da Bobadilla alınacak.

Yönetimle uyum süper

TRABZONSPOR Teknik Direktörü Ziya Doğan, yönetimle arasını kimsenin bozamayacağını söyledi. Doğan, ‘Uyumumuz mükemmel. Bunu kimse bozamaz’ dedi. Bu arada Bordo-Mavililer, Gerede’de yeni sezon hazırlıklarını sürdürdü. Çalışmaya kasık ağrıları bulunan Ferhat ve Ergin Keleş katılmadı. Ergin bugün İstanbul’da çift taraflı fıtık ameliyatı olacak. Öte yandan Trabzonspor, Gerede kampını bugün bitirip, Trabzon’a dönecek.

29.06.2007http://www.stargazete.com/images/spacer.gif

Ersen akıllı davranıyor sözlesmesi bitince bedavaya gidecek o da haklı bu arada bu kadar genc futbolcuyu kiralık gönderecegizki bunlara Ufukhan ve Ergin de dahil olabilir nereye gönderecegiz bunları keske yapacagımız transferlerde kullansak bazılarını.........

Oemer61
29.06.2007, 14:00
Dış transferi kapatmadık!

Ziya Doğan, Federasyonun yabancı transferi konusunda henüz net bir karara varamamasının sıkıntısını yaşadıklarını da belirterek, “Bu durum bizde olduğu gibi bütün kulüplerde sıkıntı yarattı. Yine bu durum dış transferi kapattık, almayacağız anlamını taşımaz. Mutlaka bu konuda atak yapacağız. Sizin de bildiğiniz gibi bu işler çok kolay olmuyor. Eğer yabancı artışı olmazsa bizde Türkiye liglerinde yerli oyunculara yönelebiliriz. Kalecide dahil” dedi. Rakip takımların transferleriyle ilgili olarak da değerlendirmelerde bulunan Doğan, “Kimi aldıkları hiç önemli değil. Önemli olan biz istediğimiz kadroyu oluşturup takım oyununu bir an önce sahaya yansıtmaktır. Trabzonspor’un kadrosunda da önemli oyuncular var. Biz de onlar kadar iddialıyız. Elimizde iyi forvetimiz var. Savunmada, stoperler oyuncuların sakatlıkları beni düşündürüyor. Sayın başkanımızla görüşüyoruz, Dediğim etkenler ortadan kalkarsa transfer için daha rahat hareket edebileceklerini biliyorum” dedi.

Ziya Dogan kapatmadık diyor arkadaslar anlaşılan büyük gerginlik var Trabzonda anlayabilmiş degilim:confused:

ALLAH senide yönetimide nasil biliyorsa öyle yapsin!!!!

Faik Yılmaz
29.06.2007, 14:03
sezon sonunda 4 yerde eksiğimiz vardı...

sol kanat , ortanın göbeğinde oyun kurucu pozisyonunda bir adam , forvet ve acil olarak kaleci....

şimdide aynı eksiklerimiz var....

nasıl bir transfermiş bu anlamadım....

agahozlu
29.06.2007, 14:04
bu yönetim daha transfer yapamaz,3 tane aynı yerde oynayan adamı aldılar,birisi eksiğimiz kalmadı,birisi dış transfer devam edecek diyor,iki gün sonra camiada problem yok teknik heyet yönetim çok iyi anlaşıyor diye haber çıkıyor basına.Sonra bir isim atıp ortaya parada anlaşamadık deniliyor,anlayacağımız bu çark böyle dönüyor.Bu yönetimin ne futbolcu araştırma ekibinin ne de transfer ile ilgili bir bölümünün profesyonel anlamda olduğuna inanmıyorum.Bu sene ki taktiğimiz sırf sağ bek üzerinden kurulu olacak herhalde malum bir kanada o kadar adam alınırsa!Birisi aldık,birisi alacağız,birisi anlaşamadık ihtiyaç yok diye diye intertoto maçına kadar gelirler.Bir aksilik olmazsa büyük ihtimalle ilk rakibi geçeceğimiz düşünerek muhteşem bir takım kurduk filan deyip bir yıkama yağlama yapılır hele bir dahaki turda geçilirse kadrodaki oyuncuları satmaya bile başlarlar....Aralık ayında da kulup üyesi olup oy kullanma hkkına sahip olanlar umarım şimdlik sayın başkana gereken cevabı verir....Yaptığı bir tane olumlu hareket olduğunu ve olacağını düşünmüyorum....

Sezon bittiğinde ve sezon boyunca sol kanat,topu ileride en azından ayağında 20-30 sn tutacak bir golcümüz orta sahada oyunu yönlendirecek bir oyuncu ve şampiyonluk için bir kalecimiz yoktu bunlar hala yok,ama sağ bek epey var.Transferi de kapamışız!!!

Oemer61
29.06.2007, 14:06
Sag bekimizi kimse delemeyecek bu sene!!! Ortalar apacik ayri dava, ortadan gelen ataklar sorun degil zaten:mad:, onlari Ziya keser artik, nasil demeyin o bulur bir yolunu!!!

Faik Yılmaz
29.06.2007, 14:11
Ziya doğan 3 kişi daha alınacak diyor....

Zeyyat Kafkas transfer tamam diyor.....

TUNA Nehri akmam diyor

etrafımı yıkmam diyor....

Sefaenes
29.06.2007, 14:11
bu yönetim hergün taraftarini hasta ediyor, Cernobilin yapmadigi zarari bu yönetim yapiyor. Bu yönetim cok konusuyor az is yapiyor. Diger takimlar taraftarlarini sevindirirken hep bizimkiler malesef Istanbul coplüklerini toplamaya calisiyor. Insallah gencleri satmazlar bari.

Koray
29.06.2007, 14:12
Sag bekimizi kimse delemeyecek bu sene!!! Ortalar apacik ayri dava, ortadan gelen ataklar sorun degil zaten:mad:, onlari Ziya keser artik, nasil demeyin o bulur bir yolunu!!!

zaten rakiplerimize rica edecez bize sağ taraftan atak yapacaklar..

kudu_61
29.06.2007, 14:13
arsin-araklı-değirmendere-sebat-of-sürmene
6 profesyonel takım eğer bu oyuncular bu 6 takımdan birisine kiralanacaksa veya bedelsiz olarak verilecekse amennah ama eğer bu 6 takım dışında bir takıma satılacaksa defolun gidin derim....
kadro belli bu başlığı tartışmaya gerek yok diyorum anlatamıyorum

tolga
jabi-erdinç-step-cello
ayman-hüseyin
yattara-serkan-gökdeniz
umut

kimi nereye alıp oynatacağız belli değil ayman-hüseyin-serkan üçlüsünden biri çıkar ceyhun girer değişir durur bu diziliş ama fazla oyuncu sokamazsınız bu takıma tolganında üstüne gidilip durulmasın o çocuk duruşuyla kaleci olacak ve hatta oldu bile...

BDiler61
arkadaşlar pazartesiyi bekleyin bence dün şerif bombayı attı gitti foruma

Mehdi
Çalışamalara başladı bile Ömercim;)

http://fanatik.ekolay.net/fanatik/images1/29FAN10ZIYA-B-Y21800.jpg

Volkan Albayrak
29.06.2007, 14:14
geceleri bu forum daha zevkli hiç değil se biri bişey söylüyor sabaha kadar umutla bekliyoz gündürzleri ii ce karamsar oluyoz. bir umut işte

AYYILDIZ
29.06.2007, 14:15
zeyyat kafkas/Hasim Sayitoglu/Nuri Albayrak Trabzonspor icin ne yaptiniz desek cevaplari kocaman bir hic olur borcu artirdilar fatihi sattilar baskada bisey yapmadilar

Külünkoğlu
Aylarca Brezilya'da kalıp yiyip içenler vardı hatırlarsınız. Sonuçta da Almanya'dan topçu almıştık.

Şimdi sorsak bu zatı muhteremlere,

1) Hollandanın kazandığı 21 yaş altı turnuvayı transfer komitesi seyretti mi ?
2) Copa Amerika'ya yine transfer komitesinden bir temsilci gitti mi ?

Ne işiniz olur değil mi ? aylarca otellerde kalıp Trabzonspor'un parasını yiyip eli boş dönmek varken.. ne gereği var değil mi ?

Volkan Albayrak
lavezzi kazayla gelirse şerifi sabaha kadar ağırlayacam

AYYILDIZ
29.06.2007, 14:17
arkadaşlar pazartesiyi bekleyin bence dün şerif bombayı attı gitti foruma

Kardes kimsenin umitlenmesine gerek yok hic bisey olacagi yok

Sefaenes
29.06.2007, 14:18
pazartesi gökdeniz yattara ve stepanovun satildigini duyariz gibinmi geliyor

AYYILDIZ
29.06.2007, 14:20
Aylarca Brezilya'da kalıp yiyip içenler vardı hatırlarsınız. Sonuçta da Almanya'dan topçu almıştık.

Ne işiniz olur değil mi ? aylarca otellerde kalıp Trabzonspor'un parasını yiyip eli boş dönmek varken.. ne gereği var değil mi ?

okadar olsa iyi elin Avustralyalisi Nick carleyi getir otelde agirla sonra gencler alsin Aymani musampayi getir gonder bidaha al ne olcak para Trabzonsporun onemi mi var Nuri bey icin

marcelinhos100
29.06.2007, 14:21
Kadroya katılan genclerden Emre Hızarcı Paf takımda iken defansın sagında oynuyormus ama orta sahanın sagındada oynayabiliyormus 85 dogumlu Eyüp Kadriye gelince 87 dogumlu bu sene sürekli Ümit Milli Takıma cagrıldı 4 gol atmıs gecen yıl aynı zamanda defansın solunda oynuyor bu cok önemli....

Selim ve Yusuf 2004 yılında kadroya alınmıslardı ama cok oynayamamıslardı Selim 84 Yusuf 86 dogumlu özellikle Yusuf icin önemli referanslar var ama oynadıgı yer orta sahanın ortası yani ön libero insallah bu dört genc oyuncu önümüzdeki yıl ortalamanın üstünde oynarlar.......

TSelif
29.06.2007, 14:22
1 kuruş parasını keyif için kim yerse TRABZONSPOR umun haram olsun.

agahozlu
29.06.2007, 14:23
Metin abi ; ben bu takımın transfer komitesinin olduğuna inanmıyorum.Hani insan vardır dışarıdan baktığında hali yerinde biridir ama bir işe yaramaz boştur bizim transfer komiteside aynen öyle.Ne düzenlenen turnuvalara katılıp oyucu izlerler, ne bir oyuncuyu takibe alırlar,ne basın departmanıyla koordineli bir şekilde çalışırlar anca transfer için gittik derler istediğimiz oyuncuları bulamadık derler ve tatilleri biter...Transfer komitesinde çalışanlarında futboldan anlaması gerekir diye düşünüyorum acaba transfer komitesinde futboldan anlayan var mı?

Ali Özcan
bugün 7 günlük bir tatile çıkıyorum...Döndüğümde en azından Martinez ve Palermo ya imza attırılmış olmasını ümit ediyorum...Herkese iyi günler...

marcelinhos100
Feldkamp : Birde Ziyaya sor:(

Sezon açılışında antrenmanlara kros çalışması yerine direkt topla çalışmasının nedenini soran bir gazeteciye de, "Ben burada atlet idmanı değil, futbolcu idmanı yaptırıyorum" yanıtını verdi.

Rıza ÇOLAK
29.06.2007, 14:26
Feldkamp : Birde Ziyaya sor:(

Sezon açılışında antrenmanlara kros çalışması yerine direkt topla çalışmasının nedenini soran bir gazeteciye de, "Ben burada atlet idmanı değil, futbolcu idmanı yaptırıyorum" yanıtını verdi.
Bu ziya ya kapak olsun:confused:

Onların attığı milimetrik pasları bizimkiler turbo modda koşup keserler....

marcelinhos100
29.06.2007, 14:28
http://upload.wikimedia.org/wikipedia/en/0/04/Salvador_cabanas.jpg

Salvador Cabanas

İyi bir golcü '80 Paraguay doğumlu 1,73 cm boy 77 kg

Sözleşmesi bitmiş gözüküyor

İstatistikler için:

http://en.wikipedia.org/wiki/Salvador_Caba%C3%B1as

Bu futbolcu dün aksam macta sov yaptı desem yeridir son 20 dakikada girdi Oscar Cardozonun yerine 2 süper gol attı bir sutunu da kaleci zor kurturdu ayrıca Copa Libertadoreste Gol kralı olmus 10 golle Travelair abi sözleşmesi bitmş diyor dogru mu acaba......

Kasım Hilal
29.06.2007, 14:31
bugün 7 günlük bir tatile çıkıyorum...Döndüğümde en azından Martinez ve Palermo ya imza attırılmış olmasını ümit ediyorum...Herkese iyi günler...

Transferi kapamışız be birader..
Ümitle gitme.

Uğurtan
29.06.2007, 14:32
Az önce stichus siteydi malum tarihten beri 2. kez girdiğini görüyorum ama nedense bişey yazmamakta niyeki acaba ?

antagonist
29.06.2007, 14:33
Az önce stichus siteydi malum tarihten beri 2. kez girdiğini görüyorum ama nedense bişey yazmamakta niyeki acaba ?

Yakında bir-iki bir şey yazıp forumun gazını alır,merak etmeyin.;)

kudu_61
29.06.2007, 14:33
ziyattara imzalamış arkadaşlar bilgisi olan var mı kuvvet ve muhtemelen takım arkadaşı ziyadanowu da getirecek miş camiamıza hayırlı olsun...

Kadir
29.06.2007, 14:34
Bu futbolcu dün aksam macta sov yaptı desem yeridir son 20 dakikada girdi Oscar Cardozonun yerine 2 süper gol attı bir sutunu da kaleci zor kurturdu ayrıca Copa Libertadoreste Gol kralı olmus 10 golle Travelair abi sözleşmesi bitmş diyor dogru mu acaba......

sözleşmesi bitmemiş galiba Club America da devam ediyo

Hekimoğlu
stichus gitti şerif geldi demek ne güzel.millet palavrayı atıp gidiyor.biz de bir ümit bekliyoruz.

Oemer61

ALLAH yolunu acik etsin, hayirli yolculuklar. Ama dönünce birseylerin degismis olacagini bekleme, futbolcu satmazsak iyi o zaman kadar!!!

AYYILDIZ
29.06.2007, 14:38
stichus forumdaydi az once bisey yazmadigina gore oda umidi kesmis Baskandan

hüseyin1975
29.06.2007, 14:40
Bir Sezonu Tolga ile gecirirsek ben kesin ÖLÜRÜM!!!!

Ne zaman Hata yapacak diye Mac boyu Migdem agriyor!

Simdi kimse bana gelecegin Kalecisi Hikayesi anlatmasin!!!

Ben Tolgada EXTRA özel bir Durum göremiyorum!

Sizlere bir Örnek vermek istiyorum.

Örnek: Metin Aktas.
Metin cok klas Kaleci degildi ama bir EXTRA özelligi vardi.
Karsi karsiya kalinan Pozisyonlarda Müthisdi. Inanin rakip Forvet onun ile karsi karsiya kaldiginda icim cok ama cok rahatti ve bircok Pozisyonu önliyordu!

Simdi Tolgaya bakalim.

Karsi karsiya Pozisyonlarda herkesden iyi diyebilirmiyiz?
HAYIR!

Yan Toplarda cokmu becerikli?
Hayir. Begenmedigimiz Cordoba dahi cok daha iyi!

Cizgidemi cok yetenekli?
Hayir. Jefferson cizgide cok daha iyi reflekslere sahip!

Oyunu kurmakdami cok özel?

Ben simdi Tolgaya güvenerek nasil koca bir Sezonu atlatacagim???

marcelinhos100
29.06.2007, 14:41
stichus forumdaydi az once bisey yazmadigina gore oda umidi kesmis Baskandan

Adamın yazacak yüzümü kaldı bakıp gidiyor işte bu arada alabileceklerini zannetmiyorum ama Cabanas bu sene Meksikada gol kralı olmus aynı zamanda......

Bilâl ÇOBAN
29.06.2007, 14:42
arkadaşlar biraz yersiz olacak sanırım ama bir video izledim :D
özeti şöyle:
yattara, "aşkım baksana bana" şarkısını söylüyor
musamba pilav üstü kuru yiyor :D
gazeteciler ziya doğan'a "afiyet olsun" diyor, ziya doğan "yorum yok" diyor :D:D:D:D:D

pardon videoyu koymaya unutmuşum :D
http://www.youtube.com/watch?v=ky68vztCahk

SDanışmaz
29.06.2007, 14:43

Bu soruların cevaplarını 7-8 yaşındaki çocuklar bile verir, çünkü cevaplar bellidir(!)...

marcelinhos100
29.06.2007, 14:44
Trabzonspor İnter-Toto'ya hazır

Trabzonspor, 8 Temmuz' da Hüseyin Avni Aker Stadyumu' nda oynayacağı İnter Toto 2. tur ilk maçı hazırlıklarını sürdürdüğü Bolu Gerede kampından mutlu ayrılıyor. Kamp süresince gençlerin performansından oldukça memnun olan Doğan, iki transfer istiyor, yönetim ise transferin kapandığını söylüyor.

DOĞAN TRANSFER İSTİYOR, YÖNETİM BEKLETİYOR

İnter Toto Kupası hazırlıklarını Bolu Gerede' de yapan Trabzonspor' da kamp beklenenden daha iyi geçti. 8 Temmuz' da Trabzon' da oynanacak olan İnter Toto 2. tur ilk maçı öncesi ideal kadroyu oluşturmak için erken kampa giren bordo - mavililerde, denenmeye alınan genç futbolculardan bir çoğu Teknik Direktör Ziya Doğan' ın gözüne girmeyi başardı. Yeni transferlerden Fenerbahçe' den alınan Serkan ve Samsunspor' dan alınan Adnan' ın da katıldığı kampa kıyasıya bir forma savaşı yaşandı.

Kamp öncesi yönetimden kaleye, stopere, orta sahaya ve forvete birer takviye isteyen Ziya Doğan şimdi de kaleye ve forvete birer transfer gerektiğini söylüyor. Yönetim ise yapılan üç transfer Jabi, Serkan ve Adnan dışında yeni transferler yapılmasına sıcak bakmıyor. Takıma takviye yapılıp yapılmayacağının 8 Temmuz' da oynanacak olan İnter Toto maçından sonra kesinleşeceği belirtildi.

GENÇLERİN PERFORMANSI SEVİNDİRDİ

Bolu kampında yeri transfer Serkan Balcı ön plana çıkan futbolcular arasında yer alıyor. Kamp süresince Doğan' ın da gözüne girmeyi başaran Serkan, takım arkadaşları ile de çabuk uyum sağladı. Samsunspor' dan transfer edilen Adnan' da performansı ile göz doldurdu. Genç futbolculardan Eyüp Kadri kampın en iyisi olarak gösterildi. Geçtiğimiz sezon Sarıyerspor' da forma giyen genç sol kanat oyuncusu Eyüp Kadri, Celaleddin' in formasını oldukça zorluyor.

Teknik Direktör Ziya Doğan' ın da gözüne girmeyi başaran Eyüp Kadri' nin 8 Temmuz' da oynanacak olan İnter Toto maçında sol kanatta görev yapmasına kesin gözü ile bakılıyor. Genç oyunculardan Akçaabat Sebatspor' dan alınan stoper Selim, sağbek Emre Hızarcı, forvet Emre Aygün, Değirmenderespor' dan alınan stoper Mustafa Yumlu ile Darıca Gençlerbirliği' nden geri alınan orta saha oyuncusu Yusuf Kurtuluş göze batan oyuncular arasında yer alıyor. Teknik Direktör Ziya Doğan' ın bu futbolcuları İnter Toto kupasında değerlendirmesi bekleniyor.

DOĞAN' IN 11' İ ŞEKİLLENİYOR

Milli takım kamplarında bulunan Hüseyin, Gökdeniz, Umut ile Yattara, Jabi ve sakatlıkları devam eden Risp ve Musa' nın katılmadığı Bolu kampında Ersen Martin ve kaleci Tolga Zengin öne çıkan futbolcular arasında yer alıyor. Doğan' ın bu ikiliyi gençlerin arasına takviye edip İnter Toto maçında sahaya sürmesi bekleniyor. Kampa erken katılan Ceyhun Eriş ise üç günlük perfomansı ile gelecek sezon çok daha iyi olacağının sinyallerini verdi.

Doğan' ın da Ceyhun' un performansını gördükten sonra 10 numara arayışlarını askıya aldığı belirtildi. Ferhat, Bolu kampında sakatlanana kadar göze batan oyuncular arasında yer alırker, Hasan ve Ömer Rıza ise gelecek sezon formayı zorlayacak futbolcular arasında kendilerine yer buluyor.

Teknik Direktör Ziya Doğan' ın 8 Temmuz' da oynanacak olan İnter Toto maçında sahaya süreceği 11' in ise şekillendiği öğrenildi. Doğan' ın kalede Tolga' ya, savunmada Emre Hızarcı, Çağdaş, Tayfun, Mustafa,
orta sahada Adnan, Serkan, Yusuf, Eyüp Kadri, ileride ise Ceyhun, Ersen ikilisine şans vermesi bekleniyor. Doğan' ın bu kadroyu futbolcuların Trabzon' da yapılacak olan kamp performanslarına bağlı olarak değiştirebileceği öğrenildi.

Yayın hayatına 2003 yılında başlayan Trabzonspor dergisi, zengin ve güncel içeriği, dikkat çeken röportaj ve çarpıcı dosya konularıyla, bundan böyle digital platformdan da okuyucularına ulaşacak."Türkiye'nin digital dergi dünyası" emecmua.com'da yayına giren dergiye artık internet üzerinden de ulaşmak mümkün. Okuyucular bayiden 5 YTL.'ye satılan dergiyi, emecmua.com üzerinden 3.5 YTL.'ye okuyabilecek.

MİNİKLERDEN İKİ KUPA

25 Haziran 2007 tarihleri arasında Kocaeli' nde düzenlenen Mini Futbol Şampiyonası'na kalabalık bir ekiple katılan Trabzonspor, burada 2 ayrı takım halinde 2 grupta mücadele etti. Bulgaristan' ın Medove ve Chernomore, Gürcistan' ın Kafkasya, Makedonya' nın Tefeyyüz takımlarıyla Türkiye' den Kocaelispor ve Kocaeli Belediyesi Kağıtspor' un da katıldığı organizasyonda birinciliği ve dördüncülüğü elde eden minikler iki kupa kazanmanın mutluluğunu yaşadılar. Finalde Kocaeli Belediyesi Kağıtspor ile karşılaşan ekip, bu karşılaşmayı da 1 - 0 kazanarak organizasyonda şampiyonluğu elde etti. Trabzonspor B Takımı ise Gürcistan' ın Kafkasya ekibine penaltılarla kaybederek turnuvada dördüncü oldu.
29.06.2007 http://www.sporx.com/i/b.gif
Kaynak : DHA

WERTHeR
29.06.2007, 14:45

Karsi karsiya kalinan Pozisyonlarda Müthisdi. Inanin rakip Forvet onun ile karsi karsiya kaldiginda icim cok ama cok rahatti ve bircok Pozisyonu önliyordu!

Simdi Tolgaya bakalim.

HAYIR!

Cizgidemi cok yetenekli?

Bir çok taraftarımız aynen böyle düşünüyor bu konuda. Yalnız biraz empati yapmanın faydası var bu aşamada bence. Kendimizi tolganın yerine koyalım. İçimizden çıkmış bir kaleci. Belki kendisini çok iyi gösteremedi. Lakin taraftarların bu şekilde düşündüğünü tolga bilmiyormu. Bu onun performansında hiç mi etkili olmuyor. Bence sahip çıkmak gerek. Nasıl olsa bu takımdan bu hoca ile devam edildiği müddetçe hiç bir şey olmaz. Verelim tolgaya bir yıl destek ne kaybederiz. Yabancı kaleci transferi olursxa tolganın Trabzonsporda durmasının anlamı yok. Ayrıca jeferson ile aralarından çok fazla fark yok. Bir çırpıda 3-5 maç sayabilirim jeferson yüzünden çileden çıktığım.

Oemer61
29.06.2007, 14:46
Trabzonspor İnter-Toto'ya hazır

Trabzonspor, 8 Temmuz' da Hüseyin Avni Aker Stadyumu' nda oynayacağı İnter Toto 2. tur ilk maçı hazırlıklarını sürdürdüğü Bolu Gerede kampından mutlu ayrılıyor. Kamp süresince gençlerin performansından oldukça memnun olan Doğan, iki transfer istiyor, yönetim ise transferin kapandığını söylüyor.

DOĞAN TRANSFER İSTİYOR, YÖNETİM BEKLETİYOR

İnter Toto Kupası hazırlıklarını Bolu Gerede' de yapan Trabzonspor' da kamp beklenenden daha iyi geçti. 8 Temmuz' da Trabzon' da oynanacak olan İnter Toto 2. tur ilk maçı öncesi ideal kadroyu oluşturmak için erken kampa giren bordo - mavililerde, denenmeye alınan genç futbolculardan bir çoğu Teknik Direktör Ziya Doğan' ın gözüne girmeyi başardı. Yeni transferlerden Fenerbahçe' den alınan Serkan ve Samsunspor' dan alınan Adnan' ın da katıldığı kampa kıyasıya bir forma savaşı yaşandı.

Kamp öncesi yönetimden kaleye, stopere, orta sahaya ve forvete birer takviye isteyen Ziya Doğan şimdi de kaleye ve forvete birer transfer gerektiğini söylüyor. Yönetim ise yapılan üç transfer Jabi, Serkan ve Adnan dışında yeni transferler yapılmasına sıcak bakmıyor. Takıma takviye yapılıp yapılmayacağının 8 Temmuz' da oynanacak olan İnter Toto maçından sonra kesinleşeceği belirtildi.

GENÇLERİN PERFORMANSI SEVİNDİRDİ

Bolu kampında yeri transfer Serkan Balcı ön plana çıkan futbolcular arasında yer alıyor. Kamp süresince Doğan' ın da gözüne girmeyi başaran Serkan, takım arkadaşları ile de çabuk uyum sağladı. Samsunspor' dan transfer edilen Adnan' da performansı ile göz doldurdu. Genç futbolculardan Eyüp Kadri kampın en iyisi olarak gösterildi. Geçtiğimiz sezon Sarıyerspor' da forma giyen genç sol kanat oyuncusu Eyüp Kadri, Celaleddin' in formasını oldukça zorluyor.

Teknik Direktör Ziya Doğan' ın da gözüne girmeyi başaran Eyüp Kadri' nin 8 Temmuz' da oynanacak olan İnter Toto maçında sol kanatta görev yapmasına kesin gözü ile bakılıyor. Genç oyunculardan Akçaabat Sebatspor' dan alınan stoper Selim, sağbek Emre Hızarcı, forvet Emre Aygün, Değirmenderespor' dan alınan stoper Mustafa Yumlu ile Darıca Gençlerbirliği' nden geri alınan orta saha oyuncusu Yusuf Kurtuluş göze batan oyuncular arasında yer alıyor. Teknik Direktör Ziya Doğan' ın bu futbolcuları İnter Toto kupasında değerlendirmesi bekleniyor.

DOĞAN' IN 11' İ ŞEKİLLENİYOR

Milli takım kamplarında bulunan Hüseyin, Gökdeniz, Umut ile Yattara, Jabi ve sakatlıkları devam eden Risp ve Musa' nın katılmadığı Bolu kampında Ersen Martin ve kaleci Tolga Zengin öne çıkan futbolcular arasında yer alıyor. Doğan' ın bu ikiliyi gençlerin arasına takviye edip İnter Toto maçında sahaya sürmesi bekleniyor. Kampa erken katılan Ceyhun Eriş ise üç günlük perfomansı ile gelecek sezon çok daha iyi olacağının sinyallerini verdi.

Doğan' ın da Ceyhun' un performansını gördükten sonra 10 numara arayışlarını askıya aldığı belirtildi. Ferhat, Bolu kampında sakatlanana kadar göze batan oyuncular arasında yer alırker, Hasan ve Ömer Rıza ise gelecek sezon formayı zorlayacak futbolcular arasında kendilerine yer buluyor.

Teknik Direktör Ziya Doğan' ın 8 Temmuz' da oynanacak olan İnter Toto maçında sahaya süreceği 11' in ise şekillendiği öğrenildi. Doğan' ın kalede Tolga' ya, savunmada Emre Hızarcı, Çağdaş, Tayfun, Mustafa,
orta sahada Adnan, Serkan, Yusuf, Eyüp Kadri, ileride ise Ceyhun, Ersen ikilisine şans vermesi bekleniyor. Doğan' ın bu kadroyu futbolcuların Trabzon' da yapılacak olan kamp performanslarına bağlı olarak değiştirebileceği öğrenildi.

Yayın hayatına 2003 yılında başlayan Trabzonspor dergisi, zengin ve güncel içeriği, dikkat çeken röportaj ve çarpıcı dosya konularıyla, bundan böyle digital platformdan da okuyucularına ulaşacak."Türkiye'nin digital dergi dünyası" emecmua.com'da yayına giren dergiye artık internet üzerinden de ulaşmak mümkün. Okuyucular bayiden 5 YTL.'ye satılan dergiyi, emecmua.com üzerinden 3.5 YTL.'ye okuyabilecek.

MİNİKLERDEN İKİ KUPA

25 Haziran 2007 tarihleri arasında Kocaeli' nde düzenlenen Mini Futbol Şampiyonası'na kalabalık bir ekiple katılan Trabzonspor, burada 2 ayrı takım halinde 2 grupta mücadele etti. Bulgaristan' ın Medove ve Chernomore, Gürcistan' ın Kafkasya, Makedonya' nın Tefeyyüz takımlarıyla Türkiye' den Kocaelispor ve Kocaeli Belediyesi Kağıtspor' un da katıldığı organizasyonda birinciliği ve dördüncülüğü elde eden minikler iki kupa kazanmanın mutluluğunu yaşadılar. Finalde Kocaeli Belediyesi Kağıtspor ile karşılaşan ekip, bu karşılaşmayı da 1 - 0 kazanarak organizasyonda şampiyonluğu elde etti. Trabzonspor B Takımı ise Gürcistan' ın Kafkasya ekibine penaltılarla kaybederek turnuvada dördüncü oldu.
29.06.2007 http://www.sporx.com/i/b.gif
Kaynak : DHA

8 Temmuz'dam sonra belli olacak ha? Ya bunlar bizimle resmen alay ediyorlar, bunlarin transfer filan yapacagi yokkkkkk, dua edelimde elimizdeki oyunculari satmasinlar!!!

marcelinhos100
29.06.2007, 14:48
Ufuk Bayraktar ( Orta saha) XXXHazır gençlerden birisi. Mükemmel sol ayağı var. Onu geliştirmeli bu takımda kalmalı.

Yusuf Kurtuluş (Orta saha) XXXXGençlerin en iyisi. Hazır bir oyuncu. Belli ki Trabzonspor’da kalmayı kafasına koymuş. İyi de etmiş. Bu oyuncu kalmalı. Bu takımda iş yapar. Bu mücadele azmini geri çevirmek bütün gençleri kaybetme anlamına gelir.

Cem Demir(Forvet) XXHala kendini Trabzonspor’a verebilmiş değil. İyi çalıştı kampın tamamında vardı. Ama şans bulabileceğine inancı yok. Mutlaka oynayacağı bir takıma verilip kazanılması lazım. İyi oyuncu

E. Kadri Ataoğlu ( Savunma) XXX Fena oyuncu değil. Tecrübe eksikliği var. Gözü kara oyunculardan birisi. Mutlaka tecrübe kazanmalı oynamalı. Trabzonspor’a oynama şansı şu haliyle az.

Emre Hızarcı(Savunma) XXXGençlerin en iyilerinden birisi diyebilirim. Dayanıklı oyuncu. Ama genç ve tecrübesiz. Bu takımda kalmalı ağabeylerinden alacakları ile iş yapar.

Ahmet Şahin (Kaleci) XXX Kampın başından beri var. İyi çalıştı. Ama daha çok oynamak istediği bir takıma gitmek istiyor. Bu yüzden o da ilk kulüp bulduğunda gidecek oyuncular arasında yer alıyor. Trabzonspor’un kendisini takasta kullanacağının farkında.

Oemer61
29.06.2007, 14:48
Bir çok taraftarımız aynen böyle düşünüyor bu konuda. Yalnız biraz empati yapmanın faydası var bu aşamada bence. Kendimizi tolganın yerine koyalım. İçimizden çıkmış bir kaleci. Belki kendisini çok iyi gösteremedi. Lakin taraftarların bu şekilde düşündüğünü tolga bilmiyormu. Bu onun performansında hiç mi etkili olmuyor. Bence sahip çıkmak gerek. Nasıl olsa bu takımdan bu hoca ile devam edildiği müddetçe hiç bir şey olmaz. Verelim tolgaya bir yıl destek ne kaybederiz. Yabancı kaleci transferi olursxa tolganın Trabzonsporda durmasının anlamı yok. Ayrıca jeferson ile aralarından çok fazla fark yok. Bir çırpıda 3-5 maç sayabilirim jeferson yüzünden çileden çıktığım.

Dogru, ama bende sana Tolga yüzünden cileden ciktigim bir cok mac sayabilirim!!! Jefferson son zamanlarda iyi yoldaydi, tam form tutmustuki Tolga'yi kaleye koyasi geldi td'ün. Daha önce akli nerdeydi? Bende Jeff ile Tolga'nin arasinda pek bir fark yok, hatta Jeff simdiye kadar oynamaya devam etseydi simdi hepiniz ona hayrandiniz!

Bilâl ÇOBAN
29.06.2007, 14:52
pazartesi gökdeniz yattara ve stepanovun satildigini duyariz gibinmi geliyor

abicim kesinlikle şahsına değil ama bir şey söylemek istiyorum içimden geldi: OHAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

öyle birşey olduğu anda klüp binası yanar...:meşale1::meşale1::meşale1:

WERTHeR
29.06.2007, 14:52
Dogru, ama bende sana Tolga yüzünden cileden ciktigim bir cok mac sayabilirim!!! Jefferson son zamanlarda iyi yoldaydi, tam form tutmustuki Tolga'yi kaleye koyasi geldi td'ün. Daha önce akli nerdeydi? Bende Jeff ile Tolga'nin arasinda pek bir fark yok, hatta Jeff simdiye kadar oynamaya devam etseydi simdi hepiniz ona hayrandiniz!

O zaman jeferson ile devam edelim:) fazla büyütmenin anlamı yok bence. Yabancı kontenjanını boşa harcıyoruz jeferson ile

Sefa Murat Dokuz
29.06.2007, 14:55
Tolga ve Jefferson arasında fark yok ama biri yabancı aslında jeff daha iyi ama yabancı olduğundan 2 planda

marcelinhos100
29.06.2007, 14:55
TAYFUN CORA HUZURSUZ!
http://www.gunebakis.com.tr/images/tayfuncorahuzursuz.jpg (http://www.gunebakis.com.tr/images/tayfuncorahuzursuz.jpg)

Bordo-Mavili takıma yeniden dönen Tayfun Cora’nın önemli rahatsızlıkları bulunduğu ve bu arada eski takımından yeniden teklif aldığı belirtildi. Kayserispor’un yanında Vestel Manisaspor, Ankaraspor ve Çaykur Rizespor’dan da renklerine katmak istediği Tayfun Cora karar aşamasına gelirken, sıkıntılı bir süreç yaşadığı ve bunu kampta Teknik Direktör Ziya Doğan ile de paylaştığı vurgulandı. Samet Aybaba, Aykut Kocaman, Giray Bulak ve Tolunay Kafkas tarafından bizzat aranan Tayfun, Trabzonspor’dan ayrılma planı kurduğu da ileri sürüldü. Bu oyuncuyla ilgili son kararı verecek olan Ziya Doğan’ın ise genç oyuncuyu hiçbir biçimde bırakmayı düşünmediğine işaret edildi.

Şu Anda Çok Rahatsız
Trabzonspor takımında geçen sezon forma bulamadığı için kiralık giden ve kendini de ispatlayan Tayfun Cora özellikle yönetimin hala daha kendisiyle masaya oturup, önümüzdeki sezon için ne kadar ücret vereceğini söylememiş olmasının yanında sağ kanada 3 yeni transfer yapılmasından dolayı çok rahatsız olduğu dile getirildi. Tayfun’un, Asbaşkan Haşim Sayitoğlu ile defalarca konuşarak, “Durumumu açıklığa kavuşturalım” demesine karşın oyalama taktiği uygulandığı da kaydedildi. Jabi, Adnan ve Serkan transferleriyle birlikte kendilerine güvenilmediğini düşünen Tayfun’un gitmek isteyebileceği belirtildi. Tayfun’un kendilerine hala güvenilmediğini düşündüğü de vurgulandı.

Kampta Doğan İle Görüştü
Genç sağ kanat oyuncusu Tayfun Cora’nın, hem alacağı ücreti yönetimin henüz belirlememiş olması, hem de oynadığı alana birçok oyuncu transferi yapılması nedeniyle kapta Teknik Direktör Ziya Doğan ile bir görüşme yaptığı da belirtildi. Tayfun’un, “Yönetim beni sürekli oyalıyor. Siz ise sağ kanada çok sayıda oyuncu aldınız, stoper transferi istiyorsunuz. Oynayacağım bir takıma gitmek istiyorum” dediği vurgulandı. Doğan’ın ise bu talebe, “Seni asla bırakmayı düşünmüyorum. Bu takımda yerin olacak. Oynama garantisi vermiyorum ama önemli oyuncularımdan birisin. Hiçbir takımada gidemezsin, gerekirse seni PAF takımına gönderirim, orada oynarsın” karşılığını verdiği dile getirildi.

marcelinhos100
29.06.2007, 14:57
ZOR OYUNU BOZUYOR
http://www.gunebakis.com.tr/images/zoroyunubozuyo.jpg (http://www.gunebakis.com.tr/images/zoroyunubozuyo.jpg)

Trabzonspor yönetiminin kaleci konusunda uyguladığı politikanın yavaş yavaş sonuç verme aşamasına geldiği kaydedildi. Sakaryaspor kalecisi Martinez’le ilgili görüşmeler önce 4 milyon avro istenmesil, daha sonra bu rakamın 1,5 milyon avro’ya çekilip Ahmet Şahin, Murat Ocak, Mustafa Keçeli ve Cem Demir’i talep etme noktasında tıkanmıştı. Bordo-Mavililer de yönünü Bobadilla, Herpoel gibi isimlere çevirmişti. Sakaryaspor kurmayları Trabzonspor yöneticilerini arayarak Ahmet Şahin ve 1,5 milyon avro’ya kadar indiler. Bu rakamın daha da aşağı çekileceği tahmin edilirken, Bobadilla konusunda Teknik Direktör Ziya Doğan’ın ikna noktasına geldiği ileri sürüldü. Paraguaylı kalecinin durumunun birkaç gün içinde netleşmesi bekleniyor.

Erman’da İndirim (Büyükşehir Belediyeye transfer oldu):confused:
Trabzonspor’un sol kanata takviye yapmak için düşündüğü Elazığspor’un genç solbeki Erman Kılıç’ın da bonservisinde dampinge gidildiği dile getirildi. Teknik Direktörü Ziya Doğan’ın yerli olarak en çok istediği oyuncuların başında yer alan ve yöneticilere, yerli transferinde önerdiği ilk isim olan Erman Kılıç’ın bonservis bedeli 900 bin YTL’den 600 bin YTL’ye kadar indirildi. Pazarlıklar sürerken, bu işin 500 bin YTL’de sonuçlanacağı dile getirildi. Ancak Erman Kılıç’ın menajerinin yıllık 500 bin YTL ve 50 bin YTL’lik menajerlik ücretinde direttiği kaydedildi. Bu oyuncunun da rakamını 350 bin YTL seviyesine indirmesi halinde transferine kesin gözüyle bakılıyor. Pazarlıkların sürdüğü ve birkaç gün içinde kesin sonucun alınabileceği de dile getirildi.

antagonist
29.06.2007, 14:57
Ziya Doğan'dan Açıklama

Trabzonspor'un Gerede Green Park Otel'de sürdürdüğü sezon öncesi hazırlık kampı bugün sona erdi.

Trabzonspor Teknik Direktörü Ziya Doğan, otelden ayrılmadan önce basın toplantısı düzenledi. Doğan, kampın çok faydalı geçtiğini belirterek, "Bu sabah kampın son antrenmanını yaptık. Pazar günü kendi tesislerimizde idman için saat 08.00'de toplanacağız. Kampa Trabzon'dan da arkadaşlar katılacak. Hazırlık dönemi için kısa bir süre çalıştık. Yeterli bir süre değildi, ama burada çalıştığımız süre içinde oyuncularımızın istekli, çalışkan ve hedefe motive olduklarını görmek beni oldukça sevindirdi" dedi.

Gerede kampına 33 kişilik kadroyla geldiklerini ifade eden Ziya Doğan, "Antrenmanlarımız gayet verimli geçti. Gerede kampında 33 oyuncu ile çalıştık. Geçen dönemden birkaç oyuncumuzun sakatlığının devam etmesi bizi biraz etkiledi. İnşallah Trabzon'a gittiğimizde 30 kişilik kadro ile çalışmalarımıza devam edeceğiz. İlerleyen günlerde de kadromuzu 25 futbolcula düşüreceğiz. Kampa genç oyuncuları dahil etmiştik. Onları da yakından görme imkanı buldum. Genç oyuncuların büyük bir bölümü Trabzon'da idmana katılamayacak.

Kadrolarının kalabalık olmasından dolayı kadro dışı kalacak oyuncuların başka takımda oynaması gerektiğini de ifade eden Doğan, "Maalesef kadromuz çok kalabalık olduğu için ve bunların mevkilerinde önemli oyuncuların olmasından dolayı bu oyuncuların gidip bir yerde oynaması gerekiyor. Ben yönetime bir pilot olması gerektiği teklifini sunacağım. Mesela Gençlerbirliği Oftaş gördüğünüz gibi Süper Lig'e yükseldi. Elimizdeki oyuncular oradakinden daha farklı ve yetenekli. Takımda oynama şansı bulamadıkları için başka takımlara kiralanabilir. Bu oyuncuları bir pilot takım bünyesi altında toplamayı başarabilirsek iyi olur. Gerçekten üzülüyorum, bu oyuncular yetenekli çocuklar. Liglerde çok rahat oynayabilecek oyuncular. Genç oyuncu oldukları için oynamazlarsa aşama yapamazlar. Bu doğrultuda ben yönetime kendi fikrimi söyleyeceğim. Bundan sonrası, yönetimin bileceği bir iş. Bu futbolcuların satılmaması kaydıyla kiralanmasını söyleyeceğim" dedi.

İnter Toto kupasında önemli bir maç oynayacaklarını belirten teknik direktör Ziya Doğan, sözlerine şöyle devam etti:
"Rakibimizin maçlarını teknik heyetimiz izliyor. Gelen raporlar oldukça dinamik, koşan iyi bir takım olduğu yönünde. Bir taraftan sezon hazırlıklarını yaptık, diğer taraftan da maça hazırlandık. Pazar günü çalışmalara bu yönde başlayacağız. Artık futbolcuların adalelerini maç oynayacak duruma getirmeye çalışacağız. Gerede kampında fiziksel olarak yüklemeler yaptık. Yapmış olduğumuz çalışmalardan verim aldık. Takımımız oldukça iyi yol katetti. Oynayacağımız maça kadar en iyi duruma geleceğimizi
düşünüyoruz."

Trabzonspor Teknik Direktörü Ziya Doğan, dış trasferi kapattıklarını belirterek, Futbol Federasyon'nun yabancı kontenjanını belirlemesinden sonra hareket edeceklerini söyledi. Doğan, "Bizim elimizde çok sayıda yabancı oyuncu var. Onların durumunun netleşmesi için federasyonun açıklamasını bekliyoruz. Ama şu anda açıklama yapılana kadar dış transferi kapattık. Zaman ne gösterir bilemem. Bu sözlerimden oyuncu almayacağımız anlamını çıkartmamak lazım. Federasyonun kararından sonra mutlaka atak yapacağız.

Bir an önce istediğimiz ideal kadroyu kurup hem İnter Toto kupası hem de lig öncesi iyi bir hazırlık dönemi geçirmek istiyoruz. Yabancı oyuncu konusunda artış olmazsa biz de Türkiye liglerinde yerli oyunculara yöneleceğiz" dedi.

Bir basın mensubunun, Fenerbehçe'nin Gökdeniz'i transfer etmek istediği yönünde çıkan haberleri hatırlatması üzerine ise Doğan, "Fenerbahçe yıllardır en önemli maçlar öncesinde bu teklifi gündeme getiriyor. Onların hiçbiri gerçek değil. Gökdeniz bizim için önemli bir oyuncu, geçen gün kendisi de bir açıklama yaptı" diye yanıt verdi.

-------------------------------------------------------------------

Kalın olan kısımda Ziya Doğan'a katılıyorum...

vatandas61
29.06.2007, 14:58
tolgaya güvenin, cocuk daha genc, tecrübe kazansin. biz öteki mevkileri bitirmeden kaleci ariyoruz. bu sene belki cok iyi bir performans göstermedi, ama hirsli ve kalbi trabzonspor icin atiyor. bu yeterli bir sebep degil mi? Kaybettirdigi maclar olmustur ama kazandirdigi maclarinda oldugunu cok iyi hatirliyorum.

marcelinhos100
29.06.2007, 14:58
‘Şampiyonluk istemeyin Genç isimleri kazanalım’
http://www.gunebakis.com.tr/images/sampiyonlukistemeyin.jpg (http://www.gunebakis.com.tr/images/sampiyonlukistemeyin.jpg)

Trabzonspor Teknik Direktörü Ziya Doğan’ın 3 gün önce Gerede Kampında Asbaşkan Haşim Sayitoğlu ve Transfer Komitesi Üyeleriyle yaptığı transfer zirvesinde ilginç bir talepte bulunduğu ortaya çıktı. Yöneticilerin, “Takımda çok sayıda genç var. Bunlara şans ver. Fazla transfer isteme” şeklindeki isteği karşısında Teknik Direktör Doğan’ın, “Ben sizden çok daha fazla genç oyuncuyu oynatmak, kazanmak ve vitrine etmek isterim. Ancak sizler yöneticiler olarak kesinlikle şampiyonluktan söz etmeyeceksiniz. ‘Bu sezon hedefimiz kesinlikle şampiyonluktur’ demeyeceksiniz. Ben de gençleri oynatıp kazanacağım. Topluma, ‘Biz 3 yıllık bir plan yaptık. Bu plan dahilinde hedefimiz 3 yıl sonra şampiyonluktur’ şeklinde mesaj verin. Ben de elimdeki gençleri kullanayım” dediği kaydedildi.

Baskı Altında Oluyoruz
Doğan’ın aynı sohbet sırasında, “Trabzonspor 24 yıldır şampiyonluk yaşamamış. Herkes şampiyonluk bekliyor. Yönetici de şampiyonluk vaadinde bulunuyor. Biz o zaman büyük baskı altında kalıyoruz. O zaman şampiyonluğa ulaşabilecek, o baskıyı kaldırabilecek tecrübeli oyuncular arıyoruz. Genç oyuncular, lig boyunca yaşanabilecek baskılar karşısında zorlanıyorlar. Bocalıyor ve sıkıntı yaşanıyor. Bunun için yapılması gereken yeni bir programdır. Bunun topluma iyi anlatılmasıdır. Taraftarın ikna edilmesidir. Bunlar yapıldığı zaman biz de gönül rahatlığı içinde genç ve yetenekli oyuncuları sahaya sürebiliriz” ifadelerini kullandığı dile getirildi. Yöneticilerin de Doğan’a hak verirken, bundan sonra daha dikkatli mesajlar vermeye çaba harcayacaklarını dile getirdiler.

Yönetimle Sorunum Yok
Teknik Direktör Doğan bir açıklama yaparak yönetim kuruluyla uyum içerisinde yola devam ettiklerini belirtti. Doğan, “Bu uyumu bozmaya hevesli olanlar amaçlarına ulaşamayacaklar” dedi. Yönetim Kurulu’ndan istifa eden İbrahim Hacıosmanoğlu’nun Gerede kampını ziyaret etmesi sırasında kendisine “Hoş geldin” demesinin dahi farklı boyutlara çekilemeye çalışıldığına işaret eden Doğan, “Ben profesyonel bir teknik adamım. Kampımızı, antrenmanımızı ziyarete eden insanlara hoş geldiniz dememden daha doğal ne olabilir. Görüşmede bahsedildiği gibi “Başkan bizi bıraktın gibi bir ifadem olmamıştır’. Şu anda yönetim kuruluyla mükemmel bir uyum içerisindeyiz. Her şeyimizle yakından ilgilenilen bu süreçte yapılamaya çalışılanlar maksatlıdır” diye konuştu.

marcelinhos100
29.06.2007, 14:59
tolgaya güvenin, cocuk daha genc, tecrübe kazansin. biz öteki mevkileri bitirmeden kaleci ariyoruz. bu sene belki cok iyi bir performans göstermedi, ama hirsli ve kalbi trabzonspor icin atiyor. bu yeterli bir sebep degil mi? Kaybettirdigi maclar olmustur ama kazandirdigi maclarinda oldugunu cok iyi hatirliyorum.

Madem öyle Tolgadan klonlayalım iki tane de yedek klubesinde dursun:(

zahido
29.06.2007, 15:01
Kadroya katılan genclerden Emre Hızarcı Paf takımda iken defansın sagında oynuyormus ama orta sahanın sagındada oynayabiliyormus 85 dogumlu Eyüp Kadriye gelince 87 dogumlu bu sene sürekli Ümit Milli Takıma cagrıldı 4 gol atmıs gecen yıl aynı zamanda defansın solunda oynuyor bu cok önemli....

Selim ve Yusuf 2004 yılında kadroya alınmıslardı ama cok oynayamamıslardı Selim 84 Yusuf 86 dogumlu özellikle Yusuf icin önemli referanslar var ama oynadıgı yer orta sahanın ortası yani ön libero insallah bu dört genc oyuncu önümüzdeki yıl ortalamanın üstünde oynarlar.......

yönetimin yapacağı transfe3rler bu gençlerden iyi olmuycak bunu hepimiz anladık heralde.. Madem transfer yapmayın bu çocuklar oynasın.. hem paramızı çarçur etmeyiz hemde sağlam adamlar kazanmış oluruz..

marcelinhos100
29.06.2007, 15:03
Anlamıyorum elinden cıkarmak zorunda oldugun iki yabancı futbolcun kaldı bunlar Jun ve Musampa bu adamları kiralamak bu kadar mı zor ne yapacaksınız diyelim yabancı konusunda karara degişmedi bu iki futbolcu birde bunlara yeteneksiz Jeffi ekleyelim takımda mı kalacak yırtın sözleşmelerini yeter be...........

hüseyin1975
29.06.2007, 15:04
Ulan beni cileden cikardilar.
Bu TD'den kurtulmak icin Intertotoda rezilmi olmak lazim.

Yakinda olalim diyecegim.

YETER ARTIK!!!!

Ali İhsan
29.06.2007, 15:04
Jefferson bizde iyi oynamamış olabilir ama bence iyi bir kaleci. Tolga da iyi. İkisinden iyi bir kaleci gelmedikçe bu oyuncuları göndermek çok büyük hata olur. Bizim kalecilerin mental sorunları var ve bence giderilebilir sorunlar. Topu oyuna sokma, oyunu okuma ve güven verme özellikleri kalecilerde ilerleyen yaşlarda gelişiyor genelde. Oynamaları lazım ki maç deneyimi kazansınlar. İkisinden birisi full sezon oynasın bir sonraki sene kaleci sıkıntımız kalmaz. Ama bu seneyi düşünecek olursak bazen sorun yaşayabiliriz ki çoğu taraftarın kafasında da bu var. Ama oyuncu böyle kazanılıyor, Barcelona ben pek beğenmesem de Valdez'i oynatarak kazandı. Bu seneki puan kayıplarını da kalecilerin üstüne atmak da biraz kolaycılık olur gibi geliyor bana. Bu takım ciddi defans ve ortasaha sorunlarıyla boğuşuyordu geçen sene. Doğru düzgün hücum edemediğimiz gibi bir de ciddi savunma açıkları veriyorduk. Özellikle 7 maçlık seri çok gol yediğimiz için değil yediğimiz 1 golü çıkaramadığımız için yaşandı. Sol bek ve sol açık problemi çözülmeden kaleci almak hele yabancı hakkını bitirmek bence yazık olur. Rakibimiz sola Carlos ve Wedersonu alıyor, kalesinde genç isimlere güveniyor, bizse kaleyi sağlama alalım da geri kalan sonra diyoruz.

hüseyin1975
29.06.2007, 15:06
ZOR OYUNU BOZUYOR

http://www.gunebakis.com.tr/images/zoroyunubozuyo.jpg (http://www.gunebakis.com.tr/images/zoroyunubozuyo.jpg)

Trabzonspor yönetiminin kaleci konusunda uyguladığı politikanın yavaş yavaş sonuç verme aşamasına geldiği kaydedildi. Sakaryaspor kalecisi Martinez’le ilgili görüşmeler önce 4 milyon avro istenmesil, daha sonra bu rakamın 1,5 milyon avro’ya çekilip Ahmet Şahin, Murat Ocak, Mustafa Keçeli ve Cem Demir’i talep etme noktasında tıkanmıştı. Bordo-Mavililer de yönünü Bobadilla, Herpoel gibi isimlere çevirmişti. Sakaryaspor kurmayları Trabzonspor yöneticilerini arayarak Ahmet Şahin ve 1,5 milyon avro’ya kadar indiler. Bu rakamın daha da aşağı çekileceği tahmin edilirken, Bobadilla konusunda Teknik Direktör Ziya Doğan’ın ikna noktasına geldiği ileri sürüldü. Paraguaylı kalecinin durumunun birkaç gün içinde netleşmesi bekleniyor.

Erman’da İndirim (Büyükşehir Belediyeye transfer oldu):confused:
Trabzonspor’un sol kanata takviye yapmak için düşündüğü Elazığspor’un genç solbeki Erman Kılıç’ın da bonservisinde dampinge gidildiği dile getirildi. Teknik Direktörü Ziya Doğan’ın yerli olarak en çok istediği oyuncuların başında yer alan ve yöneticilere, yerli transferinde önerdiği ilk isim olan Erman Kılıç’ın bonservis bedeli 900 bin YTL’den 600 bin YTL’ye kadar indirildi. Pazarlıklar sürerken, bu işin 500 bin YTL’de sonuçlanacağı dile getirildi. Ancak Erman Kılıç’ın menajerinin yıllık 500 bin YTL ve 50 bin YTL’lik menajerlik ücretinde direttiği kaydedildi. Bu oyuncunun da rakamını 350 bin YTL seviyesine indirmesi halinde transferine kesin gözüyle bakılıyor. Pazarlıkların sürdüğü ve birkaç gün içinde kesin sonucun alınabileceği de dile getirildi.

Ulan ben Böyle Haberin.....

GENÇ ERMAN, BELEDİYE'DE!.. http://www.maraton.com.tr/img/print.gifHaberi yazdırın (http://www.maraton.com.tr/print_news.php?news_id=30236&archieve=)28f_write_month(6) Haziran 2007 19:45http://www.maraton.com.tr/qHUsMbuK28cYW/images/news_images/30236_1_070628194537.jpg
Turkcell Süper Lig'in yeni ekiplerinden İstanbul Büyükşehir Belediyespor, Elazığspor'dan Erman Kılıç'ı transfer etti.

Kulüpten yapılan açıklamada, 22 yaşındaki sol kanat oyuncusuyla bugün 3 yıllık sözleşme imzalandığı bildirildi.

İstanbul Büyükşehir Belediyespor Futbol Şube Sorumlusu Kamil Dizar, genç ve yetenekli oyuncuları kadrolarına dahil ettiklerini belirterek, ''Türk Telekom Lig (A)'nın gözde oyuncularından Erman'ı da transfer ettik. Türkiye'deki genç ve yetenekli oyuncuları milli takımlara kazandırmak bizim misyonumuz. Aldığımız sporcular, patlamaya hazır oyunculardı, ancak takımlarının mevcut yapıları nedeniyle bunu gösteremediler. Bu oyuncuları milli takımlara kazandırarak Türk futboluna katkıda bulunacağımıza inanıyoruz'' diye konuştu.

Herhalde bizim Baskan seneye IBB'nin basina gececek :mad:
Yetene´kli oyunculari oraya göndermeye baslamis:mad:

ozcan_asanoglu
29.06.2007, 15:08
Vay bee!! Trabzonsporun kadrosu, özellikle ofansif yönüyle ne kadar güçlüydüki iki sağbek bir ön libero transferi ile seneye şampiyonluğa oynayacak kadro kurulmuş oldu...

gökdeniz-yattara-ceyhun-umut dörtlüsü tüm sezon boyunca süper oynayacak, tüm kritik maçları alacak, hadi bunları yaptılar, hiç sakatlanmayacaklar, ceza almayacaklar, şampiyon olacaz

böyle absürt bişeye kimsenin inanmayacağına göre bunlar hedefinde şampiyonluk falan yok..çoktan vitesler küçültülmüş haberimiz yokmuş. insanları fuzuli oyalıyorlar...çıksın açıkça konuşsunlar..

ne için gelmişlerdi? gelirken ne dediler şimdi ne oldu da hedefler küçüldü, iş şansa, rastlantılara bırakıldı.

Aralık ayını artık iple çekmeye başladık....

Sefa Murat Dokuz
29.06.2007, 15:08
marcelinhos Jeffeeron beceriksiz yetneksiz biri olsaydı brezilyada 21 yaş altı milli takımında 19 yaş altı milli takımında o kadar maça çıkabilirmiydi bence saçmaladın ve abarttın MUSAMPADAN falan hala kurtulamamaız saçmalık ama jeffin sözleşmesi yırtılması gibi bişey olamaz zaten kararsızla kaleci alamadıklarından satmaya cesaret edemiyorlar satmaya kalksalar zaten brezilya ligine çok makul fiyatlara satabiliriz

hüseyin1975
29.06.2007, 15:10
Gencleri kazanalim ama Sampiyonluk istemeyin benden!

Bu TD ne kadar BILGISIZ!

GS ser... 4 sene pespese Sampiyon olduklarinda Fatih Terim bir sürü Genc oyuncu kazandirmadimi?
Örnek: Emre!!

Yetenekli Oyunculari macin sonlarina dogru koy yada kolay rakiplere karsi baslat ve kazan.

Genc Futbolcu kazanmak demek, Sampiyonluga oynayamayiz demek degilki!!

Birde 3 seneden bahs etmis.

SEN § SENE BASIMIZDA KALIRSAN BIZ HEPIMIZ ÖLÜRÜZ BE Ö-LÜ-RÜZ!!

marcelinhos100
29.06.2007, 15:10
AHMET ŞAHİN (6): Geçtiğimiz sezon kadroya girmekte dahi zorlansa da kampın en çalışkan isimleri arasında yer aldı. Ancak transfer söylentileri onun da kafasını karıştırdı. Tolga'yı zorlayabilir.

Su paragraf herseyi acıklıyor sizler hayal görüyorsunuz gecen yıllarda da aynısını dediniz Jefferson iyi kaleci diye adamı bir tane klup istemedi insanlar benimle bu mal yüzünden alay ediyor sen kaleye gecsen daha iyi diye bu takımda Ahmet Sahin gibi futbol hayatının uzun süresini ikinci ligde gecirmiş 29 yasındaki kaleci 3.kaleci olabiliyorsa ve Tolgayı zorlayabiliyorsa
hersey acık ve net.........

_SeRKaN_
29.06.2007, 15:12
Ulan ben Böyle Haberin.....

GENÇ ERMAN, BELEDİYE'DE!.. http://www.maraton.com.tr/img/print.gifHaberi yazdırın (http://www.maraton.com.tr/print_news.php?news_id=30236&archieve=)28f_write_month(6) Haziran 2007 19:45http://www.maraton.com.tr/qHUsMbuK28cYW/images/news_images/30236_1_070628194537.jpg
Turkcell Süper Lig'in yeni ekiplerinden İstanbul Büyükşehir Belediyespor, Elazığspor'dan Erman Kılıç'ı transfer etti.

Kulüpten yapılan açıklamada, 22 yaşındaki sol kanat oyuncusuyla bugün 3 yıllık sözleşme imzalandığı bildirildi.

İstanbul Büyükşehir Belediyespor Futbol Şube Sorumlusu Kamil Dizar, genç ve yetenekli oyuncuları kadrolarına dahil ettiklerini belirterek, ''Türk Telekom Lig (A)'nın gözde oyuncularından Erman'ı da transfer ettik. Türkiye'deki genç ve yetenekli oyuncuları milli takımlara kazandırmak bizim misyonumuz. Aldığımız sporcular, patlamaya hazır oyunculardı, ancak takımlarının mevcut yapıları nedeniyle bunu gösteremediler. Bu oyuncuları milli takımlara kazandırarak Türk futboluna katkıda bulunacağımıza inanıyoruz'' diye konuştu.

Herhalde bizim Baskan seneye IBB'nin basina gececek :mad:
Yetene´kli oyunculari oraya göndermeye baslamis:mad:

Ben bunu baştan beri söylüyorum kendine zemin hazırlıyor altay lı sancağıda oraya verdi kendi elleriyle bu ne ilk nede son olacak ali güzeldalı bedavaya verdi aldığı murat ocağıda bedelsiz veriyo sırada jefferson var ve bilmediklerimiz belkide gençleride oraya sürer hemde bonservisleriyle akıllı başkan yaw ist. bshr. bld. para harcamadan kadro kuruyo uyanık :D kendisini tamamen ist. transferlerine odaklamış oda olayın farkında artık..

hüseyin1975
29.06.2007, 15:13
TD 22.06.2007'de ne demisdi?

Yönetimden 4 Transfer istiyorum. Trabzonspor gecmis Yillarda hep gec kaldi. Transferler 29.06.2007'ye kadar bitmesi lazim!

SONUC: 000000000000000000000000000000000!!!

Hani sen ADAM gibi ADAMDIN??
Simdi niye dediginin arkasinda durmuyorsun?
Neden ISTIFA etmiyorsun?

Tövbe Tövbe
Tövbe Tövbe

La havle..................

orhan52
29.06.2007, 15:14
arkadaşlar uzun zamandan beri yorum yazmadım.nedeni basit. ne yazılabilirdiki.sakın beni yanlış anlamayın yazı yazan arkadaşları küçümsemiyorum.forumda herşey yazıldı yazılıyor ve de yazılacak.ben bu kadar basiretsiz yönetimi bırakın trabzonsporumuzun tarihinde birinci ligde herhangi başka bir klüpte görmedim.transfer sezonu lig bitmeden başlar.adnan diye başladılar,duyanda herkes peşinde sanır,sıradan ikinci lig futbolcusu.serkan transferi eh işte.asıl konu bunlar değil.kaç isabetli futbolcu transfer edildi.kaç futbolcuyu gündeme alınabildi.kaçını aldı.bunlar bu yönetime uzak kavramlar.gündeminde ciddi bir futblcu olmayan bunu bırak gündemine ciddi bir futbolcu alamayan başka aciz bir yönetim var mı?elde 50 futbolcu var. 11 çıkmıyor.daha neler neler.çok komik duruma düştük kabul etsek te etmesekte.şimdide transferi kapattık haberleri dolaşıyor hayırlı olsun.bmn yöneticileride transfer dosyasını kapatır artık

hüseyin1975
29.06.2007, 15:15
[/b]

Ben bunu baştan beri söylüyorum kendine zemin hazırlıyor altay lı sancağıda oraya verdi kendi elleriyle bu ne ilk nede son olacak ali güzeldalı bedavaya verdi aldığı murat ocağıda bedelsiz veriyo sırada jefferson var ve bilmediklerimiz belkide gençleride oraya sürer hemde bonservisleriyle akıllı başkan yaw ist. bshr. bld. para harcamadan kadro kuruyo uyanık :D kendisini tamamen ist. transferlerine odaklamış oda olayın farkında artık..

Vallahi varye eger seneye IBB Baskani olursaaaaaaaa..................

champions
29.06.2007, 15:16
Ziya Doğan çok güzel kıvırıyor Dansöz gibi adam!

marcelinhos100
29.06.2007, 15:17
marcelinhos Jeffeeron beceriksiz yetneksiz biri olsaydı brezilyada 21 yaş altı milli takımında 19 yaş altı milli takımında o kadar maça çıkabilirmiydi bence saçmaladın ve abarttın MUSAMPADAN falan hala kurtulamamaız saçmalık ama jeffin sözleşmesi yırtılması gibi bişey olamaz zaten kararsızla kaleci alamadıklarından satmaya cesaret edemiyorlar satmaya kalksalar zaten brezilya ligine çok makul fiyatlara satabiliriz

Kaka bubu tartısmayalım bu kaleciyi iki yıldır izliyoruz iki tane hocanın basını yedi bu adam Ziyanın da yiyordu Bursa macında Brezilyadan iyi kaleci cıkmaz Brezilya ligini izliyorsan ara sıra kalecilerin ne kadar hatalı gol yediklerini bilirsin bir Dida birde Taffarel baska yok kalecinin iyi olması demek iki tane üc tane bes macta bir güzel kurtarıs yapmak demek degildir sana bu adam güven veriyormu Milana Erdince güven veriyormu kime güven veriyor dün aksam Vilları seyrettim 30 yasında Newell Old Boys un kalecisi bize böyle birisi lazım hedef sampiyonluksa ama sizde diyorsanız ki amac gencleri kazanmak ziya hocanın dedigi gibi varsın Tolga oynasın kalede Jef kalede iken Tolganın klubede oturmasına bu kalp dayanmaz dayanamaz..

melih61
29.06.2007, 15:20
arakadaşlar resmi sitede öle ibr konuştu ki ziya ben bu adama sövmeyip te ne yapayım!

_SeRKaN_
29.06.2007, 15:20
Vallahi varye eger seneye IBB Baskani olursaaaaaaaa..................

Al bendende o kadar ama bu bir gerçek kabullenmek lazım :D yüzümüze güldü asıl gülmeyi oraya başkan olduktan sonra yapacak..Böyle varya gerilip gerilip :yumruk:ancak rahatlarım. :D

zahido
29.06.2007, 15:21
4 genç, takımda kaldı

Ziya Doğan, genç oyunculardan Emre Hızarcı, Selim,Yusuf ve Eyüp Kadri’nin takımda kaldığını da belirterek, diğerlerinin iyi takımlara göndereceklerini bunun da kiralık olacağını söyledi.

Yapıcakları transferlerden hayır gelmez yapmasınlar transfer şu çocukları oynatsınlarr..

Oemer61
29.06.2007, 15:21
Ziya Dogan cobani ISTIFAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!!11:mad:

a d bacan
29.06.2007, 15:22
eeeee artık lig başlasında bari maç seyradelim
varı yoku bu ise 52 futbolcuyla ligi açalım
tarih bunuda yazsın

Erdem Keser
29.06.2007, 15:22
Bu senenin bahaneside bu olur...Gencleri kazanmaya calistik!!!

Salih Kara
29.06.2007, 15:23
fotomac bile bizim yönetime inanmadığından bizim hakkımızda transfer haberi yazmıyor.Yalan da olsa en azından bir heyecan katıyordu..

DeAgLeMaNyAq
29.06.2007, 15:25
3 oyuncuyla transferi kapattık diyebiliyorsak daha başka bir şey demeye gerek yok zaten...

Murat'
29.06.2007, 15:27
Yönetim herhalde şaşırdı...Naıl transferi bitirdik yaaa....Başladınız mı ki bitiresiniz

orhan52
29.06.2007, 15:29
üç yıl önce takımı birinci yarının ortasında bırakıp kaçtı gitti.sonra şenol hoca ve şimek transferleri ile ikinci olduk.şenol hocanın gidişinden sonraki hocaları hepimiz biliyoruz.ziyanın bundan bir süre önce bir açıklaması vardı.beş yıl önce basel le karşılaşmış hocası beş yıldan beri değişmemiş.türkiyede durum farklı imiş.madem süreklilikten yanasın neden kaçıp gittin.o zaman trabzonsporumuza,kendine ihanet ettin.geçtiğimiz sezona gelince tarihin en kötü dönemlerini yaşadık.daha önce beraberlik maçında istifa ettin.bu sezon mağlubiyetler serisinde takımın başıdan ayrılmayı düşünmedin.bugün takımın başından ayrılmayışın daha önceki kaçışından daha büyük ihanettir

marcelinhos100
Dün gece Ziya Hocanın gercekten adam mı yoksa birilerinin adamımı oldugunu anlayacagız demistim su an net anlıyorum ki Ziya Hoca kendisinden bekledigim hamleyi yaptı birilerinin adamı oldugunu kanıtladı oyuncu alamadılar almıyorlar o zaman hedeflerin kücülmesi gerekir diye yönetimi tehdit edecegine o onların yanında isini kaybetmek istemeyen bir ruh haliyle (nede olsa Sayitoglu otobomiv genisliyor para lazım Haşime) adete masal anlattı ve bir sezon öncesi iki oyuncuyla taraftarın gözünde ve medyada canlanacak takımı iş birliğiyle yine dibe attı...............

Birde Ersun Yanala bakın birileri sevmiyor ama Dramanı satarsan bırakırım dedi ve bıraktı bize Piyon degil Vezir lazım..........

hüseyin1975
Ziya Doğan çok güzel kıvırıyor Dansöz gibi adam!

Vallahi Asena bile bu kadar kiviramaz!

Aciklamalari o kadar tutarsizki!!!

Koltuk SEVDASI derim buna ben!!

Korkma be TD!
Kefenin cebi yok.............

Serdar A
29.06.2007, 15:30
Kaka bubu tartısmayalım bu kaleciyi iki yıldır izliyoruz iki tane hocanın basını yedi bu adam Ziyanın da yiyordu Bursa macında Brezilyadan iyi kaleci cıkmaz Brezilya ligini izliyorsan ara sıra kalecilerin ne kadar hatalı gol yediklerini bilirsin bir Dida birde Taffarel baska yok kalecinin iyi olması demek iki tane üc tane bes macta bir güzel kurtarıs yapmak demek degildir sana bu adam güven veriyormu Milana Erdince güven veriyormu kime güven veriyor dün aksam Vilları seyrettim 30 yasında Newell Old Boys un kalecisi bize böyle birisi lazım hedef sampiyonluksa ama sizde diyorsanız ki amac gencleri kazanmak ziya hocanın dedigi gibi varsın Tolga oynasın kalede Jef kalede iken Tolganın klubede oturmasına bu kalp dayanmaz dayanamaz..

marcelinhos bunu sen mi söylüyorsun

Bu ülkeden kaleci çıkmaz , bu ülkeden forvet çıkmaz gibi genellemeler günümüz futbolunda hiç bir şey ifade etmez. Her yerden her türlü oyuncu çıkabilir.

Jefferson ülkesinden erken ayrıldı. Örneğin bu yıl ayrılsaydı ve ispanyanın orta halli bir takımına transfer olsaydı bu gün Copa Americada Jeffersonu izliyor olurduk. Trabzon onun için yanlış bir tercih oldu.

Martinez işine oldu gözüyle bakıyorum. Büyük ihtimalle gelecek yıl Trabzon forması giyecek. Sol kanat için Eyüp Kadri formunu yükseltirse ve Ufuk bu yıl takım kadrosunun içinde olursa aciliyeti biraz olsun azalır.

Trabzonli_61
29.06.2007, 15:30
aldigimiz genc oyuncular nasil?

zahido
29.06.2007, 15:31
Bu senenin bahaneside bu olur...Gencleri kazanmaya calistik!!!

Hepsinden daha güzel bi bahane bence..

marcelinhos100
29.06.2007, 15:32
Ziya Doganın Cemi bırakması ilginç gecen yıl hicbir yere bırakmamıstı oysaki birilerine mesaj veriyor olabilir cünkü takımda Umut Ersen ve forvet sayılırsa Ömer Rıza kaldı sadece..........

hüseyin1975
29.06.2007, 15:33
Dün gece Ziya Hocanın gercekten adam mı yoksa birilerinin adamımı oldugunu anlayacagız demistim su an net anlıyorum ki Ziya Hoca kendisinden bekledigim hamleyi yaptı birilerinin adamı oldugunu kanıtladı oyuncu alamadılar almıyorlar o zaman hedeflerin kücülmesi gerekir diye yönetimi tehdit edecegine o onların yanında isini kaybetmek istemeyen bir ruh haliyle (nede olsa Sayitoglu otobomiv genisliyor para lazım Haşime) adete masal anlattı ve bir sezon öncesi iki oyuncuyla taraftarın gözünde ve medyada canlanacak takımı iş birliğiyle yine dibe attı...............

Birde Ersun Yanala bakın birileri sevmiyor ama Dramanı satarsan bırakırım dedi ve bıraktı bize Piyon degil Vezir lazım..........

Evet bende yazilarimda bunu belirtmisdim.

Adammi yoksa Korkakmi diye düsünüyordum ve maalesef korkdugum cikdi.....

hüseyin1975
29.06.2007, 15:35
Simdi bizim TD savunan Arkadaslar (gercekdende azda olsa halen var) bakalim ne diyecekler??

marcelinhos100
29.06.2007, 15:35
marcelinhos bunu sen mi söylüyorsun

Bu ülkeden kaleci çıkmaz , bu ülkeden forvet çıkmaz gibi genellemeler günümüz futbolunda hiç bir şey ifade etmez. Her yerden her türlü oyuncu çıkabilir.

Jefferson ülkesinden erken ayrıldı. Örneğin bu yıl ayrılsaydı ve ispanyanın orta halli bir takımına transfer olsaydı bu gün Copa Americada Jeffersonu izliyor olurduk. Trabzon onun için yanlış bir tercih oldu.

Martinez işine oldu gözüyle bakıyorum. Büyük ihtimalle gelecek yıl Trabzon forması giyecek. Sol kanat için Eyüp Kadri formunu yükseltirse ve Ufuk bu yıl takım kadrosunun içinde olursa aciliyeti biraz olsun azalır.

Haklısın Farabi genelleme yapmam yanlıs oldu ama Brezilyada oyun cok ofansif ve görsel olarak oynanıyor kaleci disiplinlerinin egitimlerinin yeterli olmadıgını düsünüyorum ama bak Güney amerikanın diger ülkeleri öyle degil bu arada Meksika-Brezilya macında Meksikanın kalecini cok iyi koruyan bir zamanların Bordomavi.net efsanesi Ochoayı görünce üzülmedim degil kupa sonrası kesin bir büyük ligde ve takımda.........

Fatih
29.06.2007, 15:39
transferi kapattık bor'un pazarı geçtikten sonra atak yapıcaz korkmayın:D

hüseyin1975
29.06.2007, 15:42
Ziya Doğan: “Gerede kampı olumlu geçti”
Teknik Direktörümüz Ziya Doğan, 10 günlük Gerede kampının son gününde değerlendirmelerde bulundu.

http://trabzonspor.org.tr/images/trans.gif
http://trabzonspor.org.tr/images/haberpic/290607dogan.jpgGerede kampının olumlu geçtiğini belirten Doğan, “Gerede kampında oyuncuların istekli ve arzulu çalışmaları beni mutlu etti. Verimli bir kamp dönemi yaşadık. Burada 33 kişiyle çalıştık. Ancak Trabzon’da katılımlarla birlikte takımın sayı 30 olacak. Genç oyuncuları bünyemize almıştık. Onları da Gerede kampında görme imkanını bulduk. Bu gençlerin büyük bölümünü Trabzon’da idmanlara katılamayacaklar. Çünkü oldukça fazla sayıda oyuncumuz var. Gençleri başka yerlerde oynamalarını sağlayacağım. Onları pilot takım bünyesi altında toplayabilmemiz lazım. Gerçekten üzülüyorum. Bu göndereceğim gençler birinci lig takımlarında rahatlıkla oynayabilirler. Genç oldukları için oynamazsalar aşama yapamazlar. Hiç birinin satılmamasını istiyorum. Kiralık onayıp aşama yapmalarını istiyorum. Kesinlikle takipçileri olacağım. Bu konudaki düşüncelerimi yönetimimizle de paylaşacağım” dedi.

“4 genç, takımda kaldı”

Ziya Doğan, genç oyunculardan Emre Hızarcı, Selim,Yusuf ve Eyüp Kadri’nin takımda kaldığını da belirterek, diğerlerinin iyi takımlara göndereceklerini bunun da kiralık olacağını söyledi. Federasyonun yabancı transferi konusunda henüz net bir karara varamaması nedeniyle sıkıntı yaşandığını da belirten Doğan, “Bu durum bizde olduğu gibi bütün kulüplerde sıkıntı yarattı. Bu durumda dış transferi kapattık. Ama karar sonrası oyuncu almayacağız anlamını taşımaz. Mutlaka bu konuda atak yapacağız. Sizin de bildiğiniz gibi bu işler çok kolay olmuyor. Eğer yabancı artışı olmazsa Türkiye liglerinde yerli oyunculara yönelebiliriz. Buna kaleci de dahil” diye konuştu.

Rakip takımların transferleriyle ilgili olarak da değerlendirmelerde bulunan Doğan, “Kimi aldıkları hiç önemli değil. Önemli olan bizim istediğimiz kadroyu oluşturup, takım oyununu biran önce sahaya yansıtmamızdır. Trabzonspor’un kadrosunda da önemli oyuncular var. Biz de onlar kadar iddialıyız. Elimizde iyi forvetlerimiz var. Savunmada, stoper oyuncuların sakatlıkları beni düşündürüyor. Sayın başkanımızla görüşüyoruz. Dediğim etkenler ortadan kalkarsa transfer için daha rahat hareket edebileceklerini biliyorum” yorumunu yaptı.

“Rakiplerimiz dinamik”
İntertoto’daki rakiplerle ilgili de konuşan Ziya Doğan, “8 Temmuz’da Trabzon’da çok önemli bir maç oynayacağız. Rakibimiz Hırvat veya Arnavutluk temsilcisi olacak. Zagreb’in Arabistan milli takımıyla oynadığı maçı yardımcılarımıza izlettirdik. Gelen raporlar dinamik koşan ve iyi bir takım oldukları yönünde. Pazar günü bu yönde çalışmalarımıza start vereceğiz” ifadelerini kullandı.

“Serkan Balcı çok yönlü”
Yeni transferimiz Serkan Balcı’nın çok yönlü bir oyuncu olduğunu ifade eden Doğan, ”Onu ben Fenerbahçe’den defans oyuncusu olarak transfer etmedim. Burada orta sahada oynayacak. Fakat ihtiyaç duyulursa her mevkide oynatabilirim” şeklinde konuştu. Gökdeniz hakkında gazetelerde çıkan transfer haberleriyle ilgili olarak açıklamalarda bulunan Doğan, “Gökdeniz bizim için çok önemli bir futbolcu. Gideceği yönünde haberler yazılıyor. Bu konuda yapacak bir şey yok” görüşünü seslendirdi.

Bütün takımlar tatilde olduğu için hazırlık maçı yapacak takım bulamadıklarını da ifade eden Doğan, “Daha çok kendi aramızda maçlar yaptık. Taktik çalışmalarını Trabzon’da yapacağız” diyerek sözlerini tamamladı.

29.06.2007 14:50:00

a d bacan
FATİH FENER’E KEZMAN ZENİT’E
Federasyon şok edici bir karar alıp “6 yabancıyla devam” derse, işte bu dev operasyona start verilecek
TRABZONSPOR’DA forma giydiği dönemde camianın tepkisi nedeniyle Fenerbahçe’ye transferi gerçekleşmeyen Fatih Tekke, bu kez daha ciddi biçimde Kadıköy yolunda... Kanarya, Kezman’ı ısrarla isteyen Rus ekibi Zenit ile anlaşırsa yılın takası gerçekleşebilir. MİLLİ golcünün sözleşmesinde bulunan “Türkiye’ye dönerse sadece Trabzon’da oynar” maddesi Ağustos ayında geçerliliğini yitiriyor. Zenit’in 7.5 milyon euro değer biçtiği yıldız oyuncu, Rusya’ya ayak uyduramamaktan şikayet ediyor. Yani şartları tümüyle F.Bahçe’nin lehine...
http://efsanefotospor.com/images_content/2007-06/29/ma/c10540.jpg
ya o forma dedikleri şey bile üzerinde igreti duruyor
yakışmıyor
neden böyle haberleri yaparlar anlamadım

Bilo Paşa
transferi kapatmışlar la

Mustafa
29.06.2007, 15:43
gökdeniz konusunda yapacak birşey yokta ne demek yahu

ErayAkyüz
29.06.2007, 15:44
anti ziya anti albayrak offfffffffffffffffffffffffffffffff

hüseyin1975
29.06.2007, 15:44
TD dahada stoperde sakatlik filan diyor.

Step, Risp, Cagdas, Erdinc, Selim, Hüseyin, Tayfun, Ufukhan vs.

Bunlarin hepsi sakatmi?

nakzo
29.06.2007, 15:45
‘Şampiyonluk istemeyin Genç isimleri kazanalım’

http://www.gunebakis.com.tr/images/sampiyonlukistemeyin.jpg (http://www.gunebakis.com.tr/images/sampiyonlukistemeyin.jpg)

Trabzonspor Teknik Direktörü Ziya Doğan’ın 3 gün önce Gerede Kampında Asbaşkan Haşim Sayitoğlu ve Transfer Komitesi Üyeleriyle yaptığı transfer zirvesinde ilginç bir talepte bulunduğu ortaya çıktı. Yöneticilerin, “Takımda çok sayıda genç var. Bunlara şans ver. Fazla transfer isteme” şeklindeki isteği karşısında Teknik Direktör Doğan’ın, “Ben sizden çok daha fazla genç oyuncuyu oynatmak, kazanmak ve vitrine etmek isterim. Ancak sizler yöneticiler olarak kesinlikle şampiyonluktan söz etmeyeceksiniz. ‘Bu sezon hedefimiz kesinlikle şampiyonluktur’ demeyeceksiniz. Ben de gençleri oynatıp kazanacağım. Topluma, ‘Biz 3 yıllık bir plan yaptık. Bu plan dahilinde hedefimiz 3 yıl sonra şampiyonluktur’ şeklinde mesaj verin. Ben de elimdeki gençleri kullanayım” dediği kaydedildi.

Baskı Altında Oluyoruz
Doğan’ın aynı sohbet sırasında, “Trabzonspor 24 yıldır şampiyonluk yaşamamış. Herkes şampiyonluk bekliyor. Yönetici de şampiyonluk vaadinde bulunuyor. Biz o zaman büyük baskı altında kalıyoruz. O zaman şampiyonluğa ulaşabilecek, o baskıyı kaldırabilecek tecrübeli oyuncular arıyoruz. Genç oyuncular, lig boyunca yaşanabilecek baskılar karşısında zorlanıyorlar. Bocalıyor ve sıkıntı yaşanıyor. Bunun için yapılması gereken yeni bir programdır. Bunun topluma iyi anlatılmasıdır. Taraftarın ikna edilmesidir. Bunlar yapıldığı zaman biz de gönül rahatlığı içinde genç ve yetenekli oyuncuları sahaya sürebiliriz” ifadelerini kullandığı dile getirildi. Yöneticilerin de Doğan’a hak verirken, bundan sonra daha dikkatli mesajlar vermeye çaba harcayacaklarını dile getirdiler.

Yönetimle Sorunum Yok
Teknik Direktör Doğan bir açıklama yaparak yönetim kuruluyla uyum içerisinde yola devam ettiklerini belirtti. Doğan, “Bu uyumu bozmaya hevesli olanlar amaçlarına ulaşamayacaklar” dedi. Yönetim Kurulu’ndan istifa eden İbrahim Hacıosmanoğlu’nun Gerede kampını ziyaret etmesi sırasında kendisine “Hoş geldin” demesinin dahi farklı boyutlara çekilemeye çalışıldığına işaret eden Doğan, “Ben profesyonel bir teknik adamım. Kampımızı, antrenmanımızı ziyarete eden insanlara hoş geldiniz dememden daha doğal ne olabilir. Görüşmede bahsedildiği gibi “Başkan bizi bıraktın gibi bir ifadem olmamıştır’. Şu anda yönetim kuruluyla mükemmel bir uyum içerisindeyiz. Her şeyimizle yakından ilgilenilen bu süreçte yapılamaya çalışılanlar maksatlıdır” diye konuştu.

İşte rezilliğin son perdesi açıkça söylüyorlr daha ne desinler bunlardan nefret ediyorum .Bıktık artık bktıkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk

hüseyin1975
29.06.2007, 15:46
Federasyon şok edici bir karar alıp “6 yabancıyla devam” derse, işte bu dev operasyona start verilecek
TRABZONSPOR’DA forma giydiği dönemde camianın tepkisi nedeniyle Fenerbahçe’ye transferi gerçekleşmeyen Fatih Tekke, bu kez daha ciddi biçimde Kadıköy yolunda... Kanarya, Kezman’ı ısrarla isteyen Rus ekibi Zenit ile anlaşırsa yılın takası gerçekleşebilir. MİLLİ golcünün sözleşmesinde bulunan “Türkiye’ye dönerse sadece Trabzon’da oynar” maddesi Ağustos ayında geçerliliğini yitiriyor. Zenit’in 7.5 milyon euro değer biçtiği yıldız oyuncu, Rusya’ya ayak uyduramamaktan şikayet ediyor. Yani şartları tümüyle F.Bahçe’nin lehine...
yakışmıyor

Ne yapsin Adamlar?

Bizden Haber yok. Onlarda Konu bulmak zorunda....

Egemen Yılmaz
29.06.2007, 15:46
gökdeniz konusunda yapacak birşey yokta ne demek yahu

evet ya bence de... ne demek istiyor yani?

Terzioğlu
29.06.2007, 15:50
selim ve eyüpün takimda kalmasina sevindim...yusuf ve emre hizarciyi tanimiyorum pek...ufugu da takimda tutsalar bence sol kanatta sorun kalmaz...

Murat'
29.06.2007, 15:50
Simdi bizim TD savunan Arkadaslar (gercekdende azda olsa halen var) bakalim ne diyecekler??

Bunun TD ile ir alakası yok...Yönetim beleş transfer bulamayınca transferi kapattık dedi....

Engenius
29.06.2007, 15:53
yakışmıyor

zaten cıkarmaya çalışıyor:)

ErtuGrul
29.06.2007, 15:54
Bunun TD ile ir alakası yok...Yönetim beleş transfer bulamayınca transferi kapattık dedi....

Huseyinin anlatamaya calistigi bu adamada yuz varsa ceker gider demekti..

Mayls
29.06.2007, 15:56
yakışmıyor

Nedir bu adamlarin israri anlamadim gitti. Kaptan defalarca Rusya'da mutluyum dedi. Türkiye dönmek istemiyorum dedi. Dönersem sadece en büyük takima dönerim dedi. Bunlar hala israr ediyor

irfanb
29.06.2007, 15:56
[quote=huseyin75;854768] Genç oyuncuları bünyemize almıştık. Onları da Gerede kampında görme imkanını bulduk. Bu gençlerin büyük bölümünü Trabzon’da idmanlara katılamayacaklar. Çünkü oldukça fazla sayıda oyuncumuz var. Gençleri başka yerlerde oynamalarını sağlayacağım. Onları pilot takım bünyesi altında toplayabilmemiz lazım. Gerçekten üzülüyorum. Bu göndereceğim gençler birinci lig takımlarında rahatlıkla oynayabilirler. Genç oldukları için oynamazsalar aşama yapamazlar. Hiç birinin satılmamasını istiyorum. Kiralık onayıp aşama yapmalarını istiyorum. Kesinlikle takipçileri olacağım. Bu konudaki düşüncelerimi yönetimimizle de paylaşacağım” dedi.

[quote]

Madem gencler bu kadar yetenekli ve birinci ligin her takiminda rahatlikla oynayacak kapasitedeler ;
Bir sezon boyunca kac tane genc oyuncuyu kadroya aldin ?
Son Ankara macinda takimda eksik oyuncu olmasina ragmen neden 15 kisiyle Ankara`ya gittin ?
Neden genc oyunculari kadroya alip onlari oynatmadin ?
Madem gencler bu kadar yetenekli daha ne diye dört takviye daha istiyorsun ?
Yoksa bu genclerin hepsi de ayni mevkide mi oynuyor.???

» Bu Mesaj BMN Forum Yöneticisi / Moderatörü Tarafindan Düzenlenmistir.
» Mesajin forum kurallarina uygun olmadigi tespit edilmistir (Genel Kurallar)
» Forum yöneticileri / moderatörleri kurallara uymayan mesajlari düzenleme ve silme hakkina sahiplerdir.
» Foruma üye olan herkes Forum Kurallarini (http://forum.bordomavi.net/showthread.php?t=2344) kabul etmis sayilir.
» Gerekli durumlarda itirazlariniz için: uyelik@bordomavi.net

Serdar A
29.06.2007, 15:59
Haklısın Farabi genelleme yapmam yanlıs oldu ama Brezilyada oyun cok ofansif ve görsel olarak oynanıyor kaleci disiplinlerinin egitimlerinin yeterli olmadıgını düsünüyorum ama bak Güney amerikanın diger ülkeleri öyle degil bu arada Meksika-Brezilya macında Meksikanın kalecini cok iyi koruyan bir zamanların Bordomavi.net efsanesi Ochoayı görünce üzülmedim degil kupa sonrası kesin bir büyük ligde ve takımda.........

Brezilyanın inanılmaz düzeyde futbolcu ihrac etmesinin tek sebebi yetenekli olmaları değil. Şu an yanına bile yaklaşamayacağımız bir altyapı ve futbol okulları sistemleri var. Bu futbol okullarının bir çoğunda brezilyanın eski efsane futbolcuları hocalık yapıyor. Yine bir çoğunun finans kaynakları Avrupa ! Tam bir fabrika düzeni söz konusu . Bu sistem içinde iyi kalecilerde çıkması mümkün. Forvet kadar olması tabii mümkün değil ama bu nitelekli kaleci çıkaramıyor anlamınada gelmemeli.
Dünya liglerinde sanırım 2000 civarı brezilyalı forvet var. Kaç tanesinin elle tutulur olduğunu oranlarsak , bu oran kaleciler için yapılanından çokta yüksek olmaz kanaatini taşıyorum.

Marcelinhos , en az benim kadar iyi biliyorsundur ; Güney amerikadan genç , gelecek vaad eden oyuncu almak artık inanılmaz zor.
Baktığın zaman Ochoa , Kerlon , Pato vs. gibi oyuncular halen ülkelerinde oynuyorlar ama Avrupanın dev klüpleri bu oyuncuları bir an olsun gözünden ayırmıyor. Sen teklif götürdüğün zaman elinin tersiyle itiyor . Biliyorki zamanı geldiğinde istediği takıma gidecek.

Şimdi bu açıdan bakıldığında hedef güney amerikadan gelecek vaad eden bir transfer ise jefferson trabzonun tercih edebileceği en iyi oyuncular arasındaydı.

Neyse , fazla uzattım. o dönem Eller ve Jefferson'u getirdik. Eller şu an Athletico'da oynuyor. Defalarca Genç milli olan Jefferson ise bir türlü uyum kuramadı. Ondan önce 4 brezilyalı getirdik. Biri şuan milli takımın değişmezi . Da silva o oyuncular içinde ilk yıl itibarıyla en başarılı olanıydı. Anadolu'ya gitti kayboldu. Diğer ikisi neden geldi bilmiyorum :)

Trannsferde bir oyuncuya takılıp kalmak çok yanlış. Ama sırf oyuncu almak için almakta yanlış. trabzon sürekli bu hatalara düşüyor. Brezilyada Arjantinde Meksikada bize en lavezzi kadar yarar sağlayabilecek potansiyelde 50 futbolcu yoksa ben bu işi bilmiyorum.

irfanb
29.06.2007, 16:00
Adi herif...
Madem gencler bu kadar yetenekli ve birinci ligin her takiminda rahatlikla oynayacak kapasitedeler ;
Son Ankara macinda takimda eksik oyuncu olmasina ragmen neden 15 kisiyle Ankara`ya gittin ?
Yuh sana , senin yalanlarina, Nuri ve saz ekibine ....
Haysiyetsiz , gurursuzlar...

emre1inci
29.06.2007, 16:00
İnanmıyorum ya veya inanmak istemiyorum.bu ne ya transferi kapatmısız..
yani bizi şampiyonluğa serkan,jabi ve adnan götürecek heralde..

Salih Kara
29.06.2007, 16:01
bu adam gençleri kazanayım derken onları da kaybeder.Türk futboluna kazandırdığı kaç tane genç oyuncu var acaba?

irfanb
29.06.2007, 16:03
İnanmıyorum ya veya inanmak istemiyorum.bu ne ya transferi kapatmısız..
yani bizi şampiyonluğa serkan,jabi ve adnan götürecek heralde..

Adnan ,Serkan ve Jabi nokta transferleriydi.Bu demekti ki transfere nokta koyuldu.Biz anlayamadik.
Bu kafalarla sampiyonluk ha !

irfanb
29.06.2007, 16:04
Teknik Direktör Ziya
Hasta ettin bizi ya
Azcik onurun varsa
Karar ver istifaya

Teknik Direktör Ziya
Takti ön liberoya
Nerdeyse tüm takimi
Defans sürer sahaya

Teknik Direktör Ziya
Bu senin eserin ya
Koca Trabzon sayende
Döndü rezil rüsvaya

Teknik Direktör Ziya
Herkesi küstürdün ya
Syzmek senin yüzünden
Dönmüstü Polonyaya

Teknik Direktör Ziya
Taktin sen Musampaya
Hazir degildir deyip
Almaz onu kadroya

Teknik Direktör Ziya
Engelsin Yattaraya
Seyretmedik sayende
Biz onu doya doya

Teknik Direktör Ziya
Geldin tekrar imzaya
Adam idin sen güya
Basari senle rüya

Teknik Direktör Ziya
Hep gösteris hep riya
Cok sabrettik biz sana
Ettin bizi evliya

Teknik Direktör Ziya
Sampiyonluk bir rüya
Senle bu takim ancak
Oynar ligde kalmaya

Serdar A
29.06.2007, 16:05
Adnan ,Serkan ve Jabi nokta transferleriydi.Bu demekti ki transfere nokta koyuldu.Biz anlayamadik.
Bu kafalarla sampiyonluk ha !

İrfanb; senin mantığından yola çıkarsak Adnan , Serkan ve Jabi 3 nokta eder.

Bu da henüz herşeyin bitmediğinin göstergesidir :)

hüseyin1975
29.06.2007, 16:07
Adi herif...
Yuh sana , senin yalanlarina, Nuri ve saz ekibine ....
Haysiyetsiz , gurursuzlar...

Bu dünyada BÜTÜN Doktorlari bir araya getirsen - o TD care bulamazlar :(

Gercekden cok vahim bir Hastaligi var bence............

irfanb
29.06.2007, 16:09
İrfanb; senin mantığından yola çıkarsak Adnan , Serkan ve Jabi 3 nokta eder.

Bu da henüz herşeyin bitmediğinin göstergesidir :)

Adnan; Nokta(.)
Serkan; Virgül(,)
Jabi; de Soru isareti olsun(?) ... :) :)

hüseyin1975
29.06.2007, 16:10
Tüm Gün Gazetelerin Son Dakika Haberlerini güncellestirip duruyorum.

Allahim hadi bir Transfer Haberi diyorum ama olmuyor olmuyor olmuyor.

Acaba Oflu Hocaya bir okutsakmi bu......... :p

UğurB
29.06.2007, 16:10
SAKIN KAÇMA!

http://www.karadenizgazete.com.tr/images/yazar/41.jpg

İBRAHİM CEVAHİR
icevahir@abcmedya.com

Trabzonsporun üyesi dahi olmadan Trabzonspor başkanlığını yakalamış olabilirsin; ama verdiğin sözleri yerine getirmediğin takdirde sokağa da çıkamayacağını unutma.

Bu nasıl mümkün olabilir. Bir kulüp tüzüğünde böyle bir hata yapar mı? Ben oy veremeyeceğim ama bu kulübe başkan olacağım. Bu doğruysa artık neye güvenebileceğimizi bilmiyorum. O zaman getirin Azizeyi hiç olmazsa transfer yapar stad yapar. Beni de çıldırttınız ya helal olsun yönetim...Bu mübarek günde yüce rabbimden tek dileğim o td kılıklı adamı da yanlarına alıp Trabzonsporumuzun başından gitmeleri. Gidin İBB ye ne haliniz varsa orada görün.

irfanb
29.06.2007, 16:13

Zeyyat Kafkasi duymadin herhalde kardesim.Transferi kapatmisiz. Sanki acmistik ta . :)

Mert67
29.06.2007, 16:13

aynen bende öyleyim pc başında harap oluyoz:)

Koray
29.06.2007, 16:14
Bu nasıl mümkün olabilir. Bir kulüp tüzüğünde böyle bir hata yapar mı? Ben oy veremeyeceğim ama bu kulübe başkan olacağım. Bu doğruysa artık neye güvenebileceğimizi bilmiyorum. O zaman getirin Azizeyi hiç olmazsa transfer yapar stad yapar. Beni de çıldırttınız ya helal olsun yönetim...Bu mübarek günde yüce rabbimden tek dileğim o td kılıklı adamı da yanlarına alıp Trabzonsporumuzun başından gitmeleri. Gidin İBB ye ne haliniz varsa orada görün.

bizim başımızı yakmak varken niye elalemin garibiyle uğraşsınlar..

hüseyin1975
29.06.2007, 16:15
Zeyyat Kafkasi duymadin herhalde kardesim.Transferi kapatmisiz. Sanki acmistik ta . :)

Duymadim.

Ama okudum :D

Bunlarin dediklerine inat bekliyorum.

Beni ve belki aranizda bazilarini Deli ettiler.

E Deli Adam laf dinlermi be kardesim? :p:p:p

Koray
29.06.2007, 16:17
Duymadim.

Ama okudum :D

Bunlarin dediklerine inat bekliyorum.

Beni ve belki aranizda bazilarini Deli ettiler.

E Deli Adam laf dinlermi be kardesim? :p:p:p

biz burda deli olduk diyoruz ya..istermisiniz albayrak bi açıklama yapsın''deliler tımarhaneye'':mad::mad: bu dengesizden her şey beklenir..:mad:

Serdar A
29.06.2007, 16:17

Bunun yönetimle ne alaksı var.

Rekor oyla başa getirenler nerede ?

Geçen yıl "ortalamada" Trabzon tarihinin en parlak transfer dönemini geçirdiğinde ( zaman olarak değil , kalite olarak ) alkış tutanlar şimdi ne yapıyor ?

Trabzonda değişmesi gereken tek şey mevcut yönetim değil.

hüseyin1975
29.06.2007, 16:18
Bu arada yine hatirlatayim.

Gecenlerde artik bizim TD Adini okumak istemedigimi yazmisdim.

Bazilari artik benim gibi ondan yanlizca TD diye bahsediyor.
Bu cok güzel.

Bence onu Protesto etmek maksadi ile hepimiz artik ondan TD diye bahsedelim.

Gerci ona TD demek yanlis ama ne yapalim.
Makama saygimiz var ;)

cIlgInIm
29.06.2007, 16:18
ziya dogan büyük kumar oynuyor bence şuan da .. yaptıgı acıklamalara bakarsak .. yönetimle aramda sorun yok diyor, oyuncuyada stoper hariç ihtiyac yok diyor benim anladıgım kadarıyla .. kadro oturmuş golculeri supermiş felan diyor.. bunları diyen adamın ya bi bildigi var ya da resmen rus ruleti oynuyor kariyeriyle .. ya da aklını kaybetti.. bence gerrede de sıcaklardan bunaldı ve ne dedigini bilmiyor.. yönetim bu adamı nasıl kandırıyorda bu adam hiç agzını acıp bişe diyemiyor ya anlamış değilim valla.. halil hodziç olsaydı direk acıklarıdı ne var ne yok kim yanlış yapıyor bu adam yönetim ne derse destek veriyor..

Tek temennimiz ziyanın kumarı tutsun tutmazsa eger sonucları hiç iyi olmıyacak gibi geliyor bana ..

ben artık yabancı transferinden umudu kesinlikle kestim .. yani cok zor bi ihtimal alınırsada diokaj gibi gelip bi işe yaramadan gidebilecek olan biri gelir .. yani ucuz öle para istemeyen top gördügünde bu bir top diyebilecek kalitede birisi olur ancak .. yerlilerden de alınacak kalmadı zaten.. bu ziya stoper diyip duruyor 2. ya da 3. lig ekiplerinden de bi stoper alırlar ve bu yıl ki kabus başlarr...

Transferde burda bitti arkadaşlar hepimize hayırlı ugurlu olsun.. yok p.tesini bekleyelim kesin var bişşe felan diyerekte birbirimizi uutlandırmayalım ..

Allah yolumuz acık etsin ne yapalım

Can
29.06.2007, 16:19
ben 5 sene şampiyonluk beklemiyorum bunlar beni deli etiler yaa:mad:

hüseyin1975
29.06.2007, 16:19
biz burda deli olduk diyoruz ya..istermisiniz albayrak bi açıklama yapsın''deliler tımarhaneye'':mad::mad: bu dengesizden her şey beklenir..:mad:

Vallahi iki cocugum ve esim olmasa timarhaneye girmeyi kabul edecek duruma geldim :mad:

En azindan dis dünya ile iliskim kesilir ve Trabzonspor yüzünden 40'imda kanserden ölmem :mad:

Özsu
29.06.2007, 16:21
Yeter be yeter ya!!!

denizgrsy
29.06.2007, 16:21
neden saçların beyazlamış arkadaş , sana da benim gibi çektiren mi vaaaaaarrr...
yıllardır soruyorum bu soruyu kendime , yaşamaya küstürüp içtiren mii vaaarr :eek: :eek: :eek:

DURAS
29.06.2007, 16:24
Nokta Transfer YapacaĞiz Dedİler Onu Anladikta TÜm Transferlerde AynıNoktaya Olmak Zorundamiydi Yahu:d

hüseyin1975
neden saçların beyazlamış arkadaş , sana da benim gibi çektiren mi vaaaaaarrr...
yıllardır soruyorum bu soruyu kendime , yaşamaya küstürüp içtiren mii vaaarr :eek: :eek: :eek:

Yaw hepden efkarlandim yaaaaaaa

Vallahi hic icki icmiyorum ve suan isdeyim ama bunlar böyle devam ederse yakinda Raki sisesini tek basima götürürüm herhalde :mad:

champions
Geçen yıl "ortalamada" Trabzon tarihinin en parlak transfer dönemini geçirdiğinde ( zaman olarak değil , kalite olarak ) alkış tutanlar şimdi ne yapıyor ?
En parlak olması bişey ifade etmiyor (Parlaklık konusu da tartışılır)
Hah budur! diyebildik mi?
Ne yapmaları gerekiyor? Tek şey olmayabilir ama ilk önce değişmesi gereken şey olduğu da ortada

10 numara
29.06.2007, 16:25
Brezilyada Arjantinde Meksikada bize en lavezzi kadar yarar sağlayabilecek potansiyelde 50 futbolcu yoksa ben bu işi bilmiyorum.

İşiniz ne ki ?

irfanb
Vallahi iki cocugum ve esim olmasa timarhaneye girmeyi kabul edecek duruma geldim :mad:

En azindan dis dünya ile iliskim kesilir ve Trabzonspor yüzünden 40'imda kanserden ölmem :mad:

Allah korusun ya ne diyorsun..Bu sefihlere bakip ta strese sokma kendini. Sabret surda Araliga ne kaldi . :)

gurkankyildiz
kanser oldum kanser yeter artıkkkkkkkkkkkk

Özsu
Sıcak bi yandan bu yönetim bi yandan daha ne kadar yaşıycaz.. abi 40'ımda demişin 19'umdayım...:(

_SeRKaN_
29.06.2007, 16:26

Zaten bu Trabzonspor aşkına eş çoluk çocukta bırakacak bizi yakında :D ne halniz varsa görün diyecek illet ettin beni adam yaw geçiyon bilgisayar başına kalkmak bilmiyon yere batsın senin trabzonun eyyy nuri transfer yapta kurtar bizim adamı diye isyanlar başlar yakındaaaa ::D

cIlgInIm
29.06.2007, 16:27
İBRAHİM CEVAHİR
icevahir@abcmedya.com

Trabzonsporun üyesi dahi olmadan Trabzonspor başkanlığını yakalamış olabilirsin; ama verdiğin sözleri yerine getirmediğin takdirde sokağa da çıkamayacağını unutma.

cevahşrler böyle konusacaklarına memlektinin takımlarına sahip cıksanlar konuysmakla olmuyor bu işler secim zamanı geldiya ötmeye başlıyorlar hemen Trabzonsporu iyi kullanıyorlar.. neden gelmiyorlar Trabzonsporun başına neden ellerini hiç taşın altına atmıyorlar.. muhalefert olarak milleti kullanıyorlar .. bu kadar adi bi arada olurmu yaa...bunlarda trabzonsonlu he bunlarda Trabzonsporlu hee yazıklar olsun alayınaa...

Koray
29.06.2007, 16:29
Zaten bu Trabzonspor aşkına eş çoluk çocukta bırakacak bizi yakında :D ne halniz varsa görün diyecek illet ettin beni adam yaw geçiyon bilgisayar başına kalkmak bilmiyon yere batsın senin trabzonun eyyy nuri transfer yapta kurtar bizim adamı diye isyanlar başlar yakındaaaa ::D

şimdi bi binanın tepesine çıkıp..albayrak transfer yap yoksa atarım kendimi aşağı..desem transfer yaparmı..?

_SeRKaN_
Düştüğümüz hallere bakın yaw bizim kadar fedakar taraftarı nerde bulacaklar birde yaptıkları icraatlara bakın milletle resmen dalga geçiyolar başkanı transfer var diyor yöneticisi bitti kapadık diyor harbi komedi bütün dengesizlerde bizim yönetimde bir araya gelmiş arasan bulamazsın bu kadar dengi dengine insanları :D

UğurB
Bunun yönetimle ne alaksı var.

Rekor oyla başa getirenler nerede ?

Bunun yönetimle tabii ki alakası yok, bu tüzüğün çarpıklığı. Ama bu yönetim beni yaptıkları ve yapmadıklarıyla çıldırttı. Kimin ne konuştuğu belli değil.
Ayrıca ben geçen seneki transferlerden Marcelinho, Musampa ve Ersen'in doğru bir TD nin elinde verimli olacaklarını düşünmüştüm. Geçen sezon başına döndüğümüzde elinizde bir önceki sezon verimli olmuş bir Stepanov - Fatih Akyel ikilisi var. Solda yine bir çok kişinin alınmasına fazla itirazı olmadığı Murat Ocak (ki şimdi gidişi eleştiri konusu oluyor) ve Mustafa Keçeli var (alındığında çok fazla olumsuz birşey söylenmemişti). Yattara, Hüseyin, Szymek, Gökdeniz oynatılacağını düşündüğümüz Musampa, Marcelinho, Umut ve Ersen vardı. Bu takım çok mu kötüydü. Trabzonspor bu kadar kaliteli 5 yabancı oyuncuyu bir arada görmemişti. Ama kullanılmadı kullanılamadı. Ümitle baktıklarından 4 oyuncu gitmişse (gönderilmiş ya da kaçmışsa - Fatih Akyel, Murat Ocak, Szymek ve Marcelinho) onun sonrasında eleştirmem en doğal hakkım. Çünkü tüm bunlar yönetimin ve td nin basiretsizliğinden, beceriksizliğinden kaynaklanmıştır. Ben hatalarından ders almış olacaklarını düşünüyordum hatta 3 oyuncu transferi sonrasında umutlanmıştım bile. Ama sonuç ortada...

Murat'
29.06.2007, 16:30
İBRAHİM CEVAHİR
icevahir@abcmedya.com

cevahşrler böyle konusacaklarına memlektinin takımlarına sahip cıksanlar konuysmakla olmuyor bu işler secim zamanı geldiya ötmeye başlıyorlar hemen Trabzonsporu iyi kullanıyorlar.. neden gelmiyorlar Trabzonsporun başına neden ellerini hiç taşın altına atmıyorlar.. muhalefert olarak milleti kullanıyorlar .. bu kadar adi bi arada olurmu yaa...bunlarda trabzonsonlu he bunlarda Trabzonsporlu hee yazıklar olsun alayınaa...

ayne katılıyorum sana...öyle yazı yazmak çok kolay..memleketinizin takımına acaba ne kadar sahip çıktınız sayın cevahir....

emre1inci
29.06.2007, 16:32
Paralı başkan bravo sana,yıldız transfer yapmayı bırak,türkiye'nin transfer rekoru kıran fatih'in transferinden kazandığın parayı da yedin galiba..nereye gitti o para ya???????

_SeRKaN_
29.06.2007, 16:32
şimdi bi binanın tepesine çıkıp..albayrak transfer yap yoksa atarım kendimi aşağı..desem transfer yaparmı..?

Atma atma senin istediğin transferleri nuri ist. bshr. bld. sine yapıyo trabzona beğeniyo ist. alıyo :D

Koray
29.06.2007, 16:33
Atma atma senin istediğin transferleri nuri ist. bshr. bld. sine yapıyo trabzona beğeniyo ist. alıyo :D

way anasını yaa..ne güzel Türkiye anasını satim..

hüseyin1975
29.06.2007, 16:35
Düştüğümüz hallere bakın yaw bizim kadar fedakar taraftarı nerde bulacaklar birde yaptıkları icraatlara bakın milletle resmen dalga geçiyolar başkanı transfer var diyor yöneticisi bitti kapadık diyor harbi komedi bütün dengesizlerde bizim yönetimde bir araya gelmiş arasan bulamazsın bu kadar dengi dengine insanları :D

Söyleyen kisi Basin Danismanimiz!

Yani Basina aciklama yapmakda en yetkili kisi bence.

O kendi öyle düsünüyor diye bu aciklamayi yapmaz/yapamaz!

Yönetim Adina konusan kisidir kendisi!

Yani durum gercekden cok vahim cooooooooooooook :mad:

Hüdai Pervaneli
29.06.2007, 16:40
acaba nuriye ve ya kulube ulasabilecegimiz bi adres yok mu nasil transfer i kaparsiniz diye :( hemde ziyanin cift forvet oynamayi dusunurken:D

_SeRKaN_
29.06.2007, 16:41
Söyleyen kisi Basin Danismanimiz!

Yani Basina aciklama yapmakda en yetkili kisi bence.

O kendi öyle düsünüyor diye bu aciklamayi yapmaz/yapamaz!

Yönetim Adina konusan kisidir kendisi!

Yani durum gercekden cok vahim cooooooooooooook :mad:

Tabiki canı istediği için yapmadı bu konuşmayı ama beklenti içinde olan taraftarlar var sonuçta madem kapadın bundan sonra kesinlikle transfer yok desinler bizde bu sayfaya tek kelime yazmayalım ama çelişkiyle konuşmakla bir yere varamazsın ki benim kızdığım nokta birbirini tutmayan demeçler için ziya doğan da demecinde kadrosundaki gençlerin her takımda oynayacak kapasitede olduklarını söylüyor bu tartışmaya açılacak bir konu madem iyiler neden tek tek iplerini çektin saçma sapan işler.....

Serdar A
29.06.2007, 16:44
En parlak olması bişey ifade etmiyor (Parlaklık konusu da tartışılır)
Hah budur! diyebildik mi?
Ne yapmaları gerekiyor? Tek şey olmayabilir ama ilk önce değişmesi gereken şey olduğu da ortada

Ne söylediğimi anladığınızdan emin misiniz ?

Trabzon tabanının farkındalığı gelişmeden , zihniyeti gelişmeden yönetimde faydalı olacak bir kadronun şekillenmesini nasıl bekliyoruz ?

İşiniz ne ki ?

Ne alaka ?

_SeRKaN_
29.06.2007, 16:46
acaba nuriye ve ya kulube ulasabilecegimiz bi adres yok mu nasil transfer i kaparsiniz diye :( hemde ziyanin cift forvet oynamayi dusunurken:D

Forvet ve 10 numara eksiğini yönetim içinden çözeceklermiş zamanında amatörde oynamış olan ve futbol hayatı sona ermesine rağmen hala formunda olan zamanın bir forvet vede 10 numara mevkisinde oynayan yöneticileri biz bitmedik hala diyor ayrıca bonservis sorunlarının olmamasıda bir avantaj olup aynı camiadan olmaları takım içinde sevindirici durum olarak belirtildi....(yakında bunlarıda görürüz bu yönetim başımızda olduğu sürece inşallah fıkradan öteye gitmez )

coolank
29.06.2007, 16:49
İbrahim Cevahirin yazısının bir kaç anlamı vardır ....

1) İbrahim Cevahir kongrede etkin olan güçlerden biridir ..Kendisinin de yazdıgı gibi şimdiki sayın başkan ondan icazet almıştır ....Ondan ve onun gibi bir kaç agır toplardan ...Başka türlü zaten kongre kazanılmaz ... Kimse kusura bakmasın ama öyle üye olmakla Trabzonspor da kongre kazanılmaz ...Tepki olacagını biliyorum ama üyeler ne yaparsa yapsın aday olmak için Trabzon da 15 - 20 kişinin onayının olması lazım ...Ama burada işte yazılır herkes üye olsun kulubu kurtaralım biz etkin olalım diye ... Bunlar çokkkkkkkkk uzun vadeli stratejiler belki olabilir ...

2)İbrahim Cevahirin bu yazısının türkçe meali bu yönetimin ipinin çekildiğidir.. Aralık ayında takım başarılı olsa dahi kalma ihtimali zayıflamıştır ...Bu arada benim kurtuluş günü 11 Aralık diye açtıgım başlıgın erken oldugunu gereksiz oldugunu düşünen arkadaşlar umarım şimdi bazı şeyleri daha iyi anlamıştır ...Bazı şeyleri anlatmak için parmagın göze girmesine gerek yok ...

3) Çok önceden yazdıgım yazılarda başkanın kaçmaması gerektiğini bu işi temizleyip gitmesi gerektiğini yazdıgım zaman o zaman forumda çok arkadaş bırak gitsinler mantıgında idi .... Öyle şey olmaz ....Ben geldim yapamadım gittim ne yapayım hadi eyvallah şeklinde bir mantık kabul edilemez ... Özhan Canaydın kendini parçalıyorama öyle ama böyle istese o da 500 defa giderdi ...burada bazı ince şeyler var ama anlayana ...

Gerçi çıkış noktaları var..
a)Takımda daha durursam iyice kötü hale getiririm mantıgı ...zaten en önemli zararı bunların ne misyon bıraktılar ne de olmayan vizyonları ...
b)benzinlik işini çözdüm noktasına sıgınmaları ...

4)Çok arkadaş belki bilmiyordur biz de büyüklerimizden ögrendik ... MAY ı bu takıma başkan yapan İbrahim Cevahidir ...Dediği söylenilen laf da şudur ..

Ben de zenginim ama ben para veremem bu genç arkadaş verir ...( MAY )

Yazmak bir şey degil bunun gibi çok noktayı ama malesef çok iyi görebilen taraftarımız çok az ...Hatta okumayan taraftarımız da ... 3 sayfa içinde aynı haber belki 5 6 defa kopyalanmış ...

Transfere gelince kesinlikle oyuncu alırlar .. ama 1 tane ama 2 tane .. yalan yanlış da olsa oyuncu alırlar ...faydası ne olur nasıl olur bilemem ...

Ziya Dogan hayranı arkadaşlar acaba yarından sopnra bu RUH HASTASInı nasıl savunacaklar merak ediyorum malum yarın ayın 30 u ...

HANİ ADAM GİBİ ADAM YA .... tam bir RUH HASTASI .... ilk günden beri bunu ısrarla yazıyorum ...

Konya da takımı soyunma odasında bırakıp kaçan bazı laflar söyleyen RUH HASTASINA adam değil insan denmez ... Her şey malum her yerde yazılmaz ...

Takımda futbolcu arkadaşı olan tanıyanlar bir sorsun bakalım ... TAKIMDA HUZUR var mı ? herkes birbirine sallıyor mu sallamıyor mu ? özellikle ruh hastasının evlatlarına sormayın ama ....:)

Bir takımda ne hoca ya ne yönetime güven yoksa kaldı ki bunlar dahi birbirlerine girmişse her gün skandal yaşanıyorsa o takımdaki hangi oyuncudan siz başarı bekleyeceksiniz ? Transferi falan bırakın biraz buralardan bakınız ...

Transfer yapsalar ne olur yapmasalar ne olur ?

Telha TANYILDIZI
29.06.2007, 16:51
arkadaşlar az önce memurluğa baş vurdum 1 ay sonra orada memur olarak başlayacam yani trabzon seçtim hepsini ben gelince şampiyonlukta gelir inşallah

emre1inci
29.06.2007, 16:56
eksiklerimizi kapattık,hedef uefa da ve ligde başarı..inşallah ilk maçta eleniriz de ortalık ayaga kalkar..

Murat'
29.06.2007, 17:03
artık bu başlıkta kapanır....

Can
29.06.2007, 17:15
ett yapalım bişy dayanamıyom daha ya

Erkan
29.06.2007, 17:16
kapansin :(

Harun-61
29.06.2007, 17:17
:d

..............

WERTHeR
29.06.2007, 17:21
kapatın başlığı nokta transferlerle transfer bitti. Defansın sağına 3 tane nokta transferi yaptık:)

cemka
29.06.2007, 17:26
Bu Cevahir, MAY, Ağaoğlu,...ve benzerleri konuşmasınlar...Hemde hiç konuşmasınlaar... Meydanı bu işbilmezlere bırakıp bizi kanser ettiler... Ne konuşuyorlarki...Şurada 3 gün kaldı...3 gün daha sabredip, ondan sonra açılacam...Durdurabilene aşk olsun...!!!

Ozan
29.06.2007, 17:26
takımın daha en az 2 transfere ihtiyacı varken transfer sezonunu kapatıyorlar :mad:
Allah sonumuzu hayır etsin .

keles76
29.06.2007, 17:27
kardeşim sen geçen senenin en kötülerinden biriydin sadece 3 transfer yaparak ki biri jabi ne yapacağı belli değil diğeri serkan tamam iş görür diğeri adnan bence senede en fazla 10 maç çıkarır şimdi bunlar yerinde transferlermi. geçen sene bence süper transferler yaptılar ama hiçbiri işe yaramadı diye şimdi transferde yapmıyorlar trabzon birlik olsa önümüzde kimse duramaz diyorlar şimdi hepimiz birlik olsak bu takım iş yaparmı size soruyorum bu takım gelecek seneye kalırmı .eskiden yerliler iyiydi şimdi yerlide kötü vasat yabancıda kötü verimsiz kullanılamıyor.

fındıkoğlu
29.06.2007, 17:27
bu başlığı daha fazla meşgul etmeye gerek yok.

ağalar transferi kapatmışlar...

Murat Hızal
29.06.2007, 17:30
Helal olsun yönetime çok iyi çalışıyorlar.30 una kadar bu işi bitircez dediler ve sözlerinde durdular.

Haziran bitiyor hepimizin psikolojisini bozdular,nokta atışı diye ben buna derim:)

hasanzihni
29.06.2007, 17:32
sevgili renkdaşlar...

Yönetim kurulumuzun transferle ilgili yapmış olduğu son açıklamalardan sonra içime farklı bir sevinç büründü hernedense.....

Yoksa bizim yönetim Ziya'yı göndermeyimi düşünüyoda o gittikten sonra yeni hocayamı bıraktılar transfer işini ne dersiniz??? olabilirmi...

Ya da bu basiretsiz yönetimden bunu beklermisiniz.Şahsen ben bu erdemli duruşu bugüne kadar gösteremeyenlerden bugünden sonrada beklemem ama içime doğan bir his bu neylersin...

Mehdi
29.06.2007, 17:33
İçinde umutlar,hayaller,dedikodular,bombalar,sürprizlerle dolu yaklaşık 800 sayfa ama elde var sinir,stres,karamsarlık,eksikler ve koca bir sıfır.
Yeni sezonumuz hayırlı olsun.Şimdi kaldığımız yerden devam edelim.
Trabzonspor Uefa'ya gidebilir mi,Trabzonspor ilk 5'e girebilir mi?
Başlıkları mevcuttur.

Murat'
29.06.2007, 17:33
kapatlaım bu başlığı yoksa bu yönetim bizi delirtecek

Erkan
29.06.2007, 17:34
ucagi kacirsam bi etkisi olur mu?

WERTHeR
29.06.2007, 17:35
sevgili renkdaşlar...

Yönetim kurulumuzun transferle ilgili yapmış olduğu son açıklamalardan sonra içime farklı bir sevinç büründü hernedense.....

Yoksa bizim yönetim Ziya'yı göndermeyimi düşünüyoda o gittikten sonra yeni hocayamı bıraktılar transfer işini ne dersiniz??? olabilirmi...

Ya da bu basiretsiz yönetimden bunu beklermisiniz.Şahsen ben bu erdemli duruşu bugüne kadar gösteremeyenlerden bugünden sonrada beklemem ama içime doğan bir his bu neylersin...

Onların kafaları o kadar çalışmaz

Erkin
29.06.2007, 17:37
La resmen dalga geçiyorlar, 3 takviye daha yapacağız dediler. Sonra biri çıktı transfer sürecek, diğeri öbür yandan transferi kapattık.. Son olarak da bu kadro yeterli böyle devam edeceğiz :mad:

10 numara
29.06.2007, 17:42
bunlar kesin ziya'yı ziyan edeckler(inşallah) yada transfer yapmayıp kör topal gidecek bir kadroyla yeni seçimde aday olmayacaklar...yada pazartesi sabahı Lavezzi , palermo , riquelme..3 lüsü Trabzon'da diye bomba bir haber...:D:D:D

a f s
29.06.2007, 17:48
Transfer de kapansa, başlık ta kapansa hala burada bu kadar kalabalık durmamızın nedeni umut ve şok arası bir garip bir psikolojide kalmamız aslında.
Hem olanları kabullenemiyoruz hem de acaba bir son dakika golü olur mu diye bekliyoruz.
Olurya yeni Hoca gelir transferleri kendi yapar, Symek, Musampa, Fatih geri döner.
Bir son dakika sürprizi bomba bir transferle gündem değişir diye.
Takımımızı emanet ettiğimiz hocanın yaptıkları ve yapmayı düşündükleri beklentilerimizin çok çok uzağında olunca üzülüyoruz.
Üzülmeyin, hiçbir kabus sonsuza dek sürmez. Bu günler de gelir geçer, biz yine buralarda oluruz.

engts61
29.06.2007, 17:53
Arkadaşlar biz bu sene 2 yabancıylamı oynayacağız.Sözde bir sürü yabancımız var Yattara ve Jabi den başka hangisi oynar.Kimisi gitmek istiyor kimisi satılamıyor kimisi küsmüş kimisi sakat ilk devreyi şimdiden kapamış.O adamların hangisi bu takıma yararlı olur.Asıl bu problemi temizleyip 4 tane iyi yabancı almaları gerekmiyormu.Bunu görmüyorlarmı da transferi kapattık diyebiliyorlar.

Hasan Ayvenli
29.06.2007, 18:00
ne diyim bilmiyorum ki töbe töbe zorla bela okutuyolar insana
yılın transferlerini yaptılar ve kapattılar transferi daha transfer sezonunun başında
o kadar isim dolandı etrafta hiçbirini alamadılar sonra da transferi kapattılar bravo

demir
29.06.2007, 18:02
en ıyısı bız kendı ısmızı kendımız gorelım basalım kulubu orada kım var kım yok atalım dısarı cıkıp kendımız oynayalım en azından derızkı bızım elımızden bu gelıyor batıtırsak bu klubu bız batırırz

_SeRKaN_
29.06.2007, 18:02
TFF den çıkacak olan karara göre hareket edebilirler diye düşünüyorum ama yerli transferi galiba kapadılar çünkü son zamanlarda talip oldukları kişiler kendilerinin değil gazetelerin pofpoflamasıyla oluşan isimlerdi şimdi ya mevcut yabancılardan 2-3 ismin gitmesini bekleyecez yada TFF den çıkacak kararı bekleyecez bakalım gelecek ne gösterecek bize şimdi diyecem bunlar yanıltma politikası uyguluyo olabilirler transfrer yok diye :D ama o cinlik nerde bunlarda cin olsalar bu zamana kadar bitmişti herşey yolundaydı..ve tahminimce bunların kafa yapıları o kadar ince detaylı düşünemez diye düşünüyorum..

_SeRKaN_
29.06.2007, 18:08
Akşam olur yine birileri gelir formun havasını alır coşturur milleti çekilir bir kenara p.tesi sabahı arjantinliler geliyo diyodu serif bakalım fazlada bir vakit kalmadı keşke gelsinde her kafadan ayrı bir ses çıkıyo kime inanacağımızı şaşırdık yaw :D umut tacirleri sizi kandırmayın yaw bizi :D

Fanatik28
29.06.2007, 18:12
Trabzonspor`u bu hale getirip, birakip gitmek o kadar kolay mi? Bunlar bir daha hic Trabzon`a gelmeyecekler mi?

O yüzden gereken transferler yapilacaktir, yapilmak zorunda. Keza yapilmaz, takimdaki yildizlardan ikisi sakatlanip takimdan ayri düserse takim ne hale düser?

Sayin Zeyyat Kafkas transfer bitti diyor. Bence tam tersi veya öyle inanmak istiyorum. Serif agabeyimizin dedigi gibi Lavezzi ve forvet transferini bitirmek icin ugrasiyorlar. Veya 7 Temmuz`a kadar Amerika Kupasini izleyip oyuncu alacaklar.

Werder bremen`in Lavezzi ile ilgilendigi yok. Adamlarin elinde Diego var. Onlar Carlos Alberto`nun pesinde. Yani ortada 8 milyon Euro`luk bir rakamda yok. Ama fiyati en az 6 milyon dolar.

Bu arada stoper icin gitsinler Freiburg`tan Pitroipa`yi almiyorlar, bari Yousef mohamed`i alsinlar.

fındıkoğlu
29.06.2007, 18:12
en ıyısı bız kendı ısmızı kendımız gorelım basalım kulubu orada kım var kım yok atalım dısarı cıkıp kendımız oynayalım en azından derızkı bızım elımızden bu gelıyor batıtırsak bu klubu bız batırırz

arkadaşlar biliyorumki burası yeri değil ama bu yönetim ve bunun gibi ilerde gelicek yönetimlere şöyle osmanlı tokadı gibi tokat vurabilmek için hepinizi kulübe üye olmaya davet ediyoruz....
yoksa böyle kafayı yemeye devam ederiz......:cool:

buraya bunu yazdığım için tekrar özür dilerim..

EmrahYalçınalp
29.06.2007, 18:14
Takımda futbolcu arkadaşı olan tanıyanlar bir sorsun bakalım ... TAKIMDA HUZUR var mı ?

Her şey malum her yerde yazılmaz ...
Kendiniz söylemişsiniz zaten, nasıl konuşalım? Kurbağa demiş ya hani, çok konuşacağım da ağzıma su dolar diye korkuyorum... :)

Trabzonspor için susmak gerekiyorsa susmak lazım. En azından olması gerektiği kadar konuşmak... Ancak şu kadarını söyleyeyim:

Dünyadaki tüm kaliteli hocalar takımlarının sırtından yük alırlar. Chelsea'nin her büyük maçından önce maçın unutulup sadece R.M'nun -artık o ara ne yaptıysa- konuşulması tesadüf mü mesela? Oysa ben rahat oyuncuyu geren, kulübede sevinen yardımcısına bağıran, topçuları kamptan kampa koşturan birini tanıyorum... :)

Hasılı, henüz adına "dosya" doldurulacak bir transferimiz yok, bu gidişle A4 bile dolmayacak ama asıl mesele bu kadar çatırdamış bir zemin üzerine bina dikmeye çalışmakta. Benim bildiklerimi menajer, yk falan bilmiyorsa niçin orda duruyorlar? Biliyorlarsa niçin ısrar ediliyorlar?

Komik komik işler...

ilhan
29.06.2007, 18:18
O yüzden gereken transferler yapilacaktir, yapilmak zorunda. Keza yapilmaz, takimdaki yildizlardan ikisi sakatlanip takimdan ayri düserse takim ne hale düser?

:alkış::alkış::alkış::alkış:

Bu soruyu aynen iletmek lazım kendilerine. Çünkü onlar bunu düşünmüyorlardır bile.

antagonist
29.06.2007, 18:24
İlk defa sezon başlamadan takımdan soğudum.Bakalım daha neleri göreceğiz...

Transferi kapatmışlar,iyi halt ettiniz!

ilhan
29.06.2007, 18:27
İlk defa sezon başlamadan takımdan soğudum.Bakalım daha neleri göreceğiz...

Transferi kapatmışlar,iyi halt ettiniz!

2-3 Sayfa ileriye gidersen aynı iletiyi yazdığımı görürsün Kardeşim.

Şerefsizim soğudum. Ligin başlamasını istemez oldum.

BDiler61
29.06.2007, 18:33
bu nasıl bir yüzsüzlüktür ya adam çıkmış transferi kapattık diyor açmışmıydınızki?

Murat Acar
29.06.2007, 18:42
Çokuzun zamandır girmiyorum sitemize ve inanın bunun sebebi şu düştüğümüz durumdur.ilk yarı veİkinci yarıdaki tümmaçları izledim ilk yarıda ziya yı göndersinler diye onca yazı yazdım ama neymiş istikrar geregi kalmasından yana olanlar la laf duellosu yapmaktan bıktığımiçin artık yazmayacağım dedim.Ve baktımo üç kuma parasız pulsuz diye dalgageçtiğimiz cincon bile transfer yapmakta ama bizimkiler transfer yapmadan transferikapamış.Bizim Neye ihtiyacımız varbiliyomusunuz Futbolcuya degil
Yeni Vizyonu geniş idealleri büyük bir yönetim vehocaya.Biz Önce Yönetim Sonra hoca transfer edelim.Gerisi gelir.SadeceBu yönetimde İbrahim Baturoglunu ayırıyorum.Onun samimiyetine ve amatörce hizmet anlayışına sözüm yok.Saygıyla....Murat ACAR ISPARTA

Egemen Yılmaz
29.06.2007, 18:53
beşiktaş ricardinho'yu satacakmış düşünülebilir belki

hüseyin1975
29.06.2007, 19:00
Aksam olmus.
Saat yedi. Ajanslarda yeni bir Haber yok.
Umut yok.

Ama isyanda yok.

Bence yakin zamanda yürüyüs yapmamiz lazim yada toplu bir grup yönetim binasinin önüne gidip eylem yapmali.

Artik GS Taraftari gibi cami cerceveyimi indiririz ne yapariz bilmiyorum ama birsey yapilmali.

Camianin önde gelen Isimleride Müdahele etmeli.

Hasan Ayvenli
29.06.2007, 19:02
beşiktaş ricardinho'yu satacakmış düşünülebilir belki

transferi kapatmasaydık alırdık da napalım kapattık artık kalsın o da
hem onu alsak ziyanımız onu sol kanada hapseder ne gerek var hocanın her görev verdiği yerde oynayacak oyunculara

Sefa Murat Dokuz
29.06.2007, 19:02
olmadı bari satılık Hasan kabze yi alsaydık

Koray
29.06.2007, 19:03
valla bu transfer başlığı hakkında kendi kafama fıkra yapacam yakında paylaşırım..

hüseyin1975
29.06.2007, 19:06
valla bu transfer başlığı hakkında kendi kafama fıkra yapacam yakında paylaşırım..

Fikra yetmez.

Roman yazmaklisin!

Nuri Baba ve .....:p

gurkankyildiz
hakikaten tam fıkralık olduk

Egemen Yılmaz
transferi kapatmasaydık alırdık da napalım kapattık artık kalsın o da
hem onu alsak ziyanımız onu sol kanada hapseder ne gerek var hocanın her görev verdiği yerde oynayacak oyunculara

oof of ne biçim yönetim ne biçim teknik direktör bu ya?

hüseyin1975
29.06.2007, 19:11
akşam oldu hüzünlendim (http://www.gulum.net/sarki-sozleri/bolumler.php?op=goster&id=5091)

akşam oldu hüzünlendim ben yine
ılık ılık esen meltemin ürpertisi
ve bitmemiş bir TRANSFERIN sözleri yüreğimde
göyaşı döken Taraftarin tatlı anısı

bir şarkı söylemek geldi içimden
yarım yamalak yamalı bohça
bir de sahilin sesi kilometrelerce uzaktan

bir şiir dökülür kalemimin ince ucundan
ne söyleyen var ne dinleyen
garip çok garip...

Söyle Müzeyyen abla söylese ve bizde hep beraber icsek...........

hüseyin1975
29.06.2007, 19:13
Ergin Keleş Ameliyat Oldu
Trabzonspor'un genç futbolcusu Ergin Keleş ameliyat oldu.İstanbul Memorial Hastane sinde Prof. Dr Hasan Taşçı tarafından kasıklarındaki fıtıktan ameliyat edilen genç futbolcunun durumun iyi olduğu öğrenildi.

haber61.net'e konuşan Ergin, hafif ağrıları bulunduğu yarın akşam hastaneden taburcu olacağının söyledi.haber61 olarak genç futbolcuya geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz

Sabri Akkoç / haber61.net

hüseyin1975
29.06.2007, 19:14
TS Gençleri Sokağa Atmıyor

Trabzonspor Yönetim Kurulu Altyapı Sorumlusu Ahmet Uğur Zihni son günlerde genç oyuncular hakkında kamuoyunda yoğunlaşan değerlendirmelerle ilgili bir açıklama yaparak, “Biz gençleri sokağa atmıyoruz, onları geleceğe hazırlıyoruz” dedi.

PAF Ligi'nin statüsünde yapılan değişiklik nedeniyle eldeki sporcuların büyük çoğunluğunun bu ligde kullanılamaz hale geldiğini vurgulayan Zihni, “Bu futbolcularımızın gelişebilmeleri adına bir yerlerde oynamaları gerekli. Onları sokağa bırakamayız, bırakmıyoruz da. Bu nedenle her birini bölge takımlarımız başta olmak üzere kiralık olarak çeşitli kulüplere gönderiyoruz. Tamamının gelişimlerini bu kulüplerde takip edeceğiz ve aşama kaydedenlere Trabzonspor formasını vereceğiz” diye konuştu.

Yöneltilen eleştirilerde tutarsızlık olduğuna da işaret eden Zihni, “İnsanlar bir bakıyorsunuz Trabzonspor'un bölge takımlarına katkıda bulunmamalarından yakınıyor, bir bakıyorsunuz bu kulüplerimize oyuncu verdiğimizde gençler sokağa atılıyor deniyor. Bu yaklaşım tarzında asıl amacın farklı olduğu apaçık ortada. Ancak biz bu spekülasyonlardan çok, yaptığımız işin doğruluğuyla ilgileniyoruz” ifadelerini kullandı.

Takımın Gerede kampına da çok sayıda genç oyuncu getirdiğine işaret eden Ahmet uğur Zihni, “Teknik heyetimiz de bu oyuncular arasından olumlu gördüklerini kadroda tutacağını açıklamıştır. Bundan büyük fırsat ve önem olabilir mi? Dünyada genç ve altyapıdan yetişen oyuncuların üst düzey profesyonel takımlarda görev alma sayı zaman süreci oranı bellidir. Trabzonspor dün de bugünde bu oranı en verimli kullanan kulüplerin başında gelmektedir” yorumunu yaptı.

hüseyin1975
29.06.2007, 19:14
TS'de Kim Ne Yaptı?

Trabzonspor'un 9 günlük Gerede kampı bugün sabah yapılan antrenmanla sona erdi. 33 futbolcu ile kampı tamamlayan Bordo-Mavililer toplam 18 antrenman yaptılar. Aşırı sıcağa rağmen çalışmaları üst düzey tempoda tamamlayan Trabzonspor takımı, kamp boyunca hayli C vitamini de tükettiler.Kampta Teknik Direktör Ziya Doğan'ı düşündüren en büyük konu ise, milli futbolcular ile birlikte yeni transfer Jabi'nin çalışmalara katılamaması oldu.
İşte, www.haber61.net'in (http://www.haber61.net'in/) Gerede analizi:

TOLGA ZENGİN (6): Ziya Doğan'ın ısrarla kaleye transfer istemesi onu hayli rahatsız ediyor. Ancak iyi çalıştı. Özgüvenini tamamen kazanırsa milli takıma kadar yükselir. Transfer yapılmazsa yeni sezonda kale ona emanet.

AHMET ŞAHİN (6): Geçtiğimiz sezon kadroya girmekte dahi zorlansa da kampın en çalışkan isimleri arasında yer aldı. Ancak transfer söylentileri onun da kafasını karıştırdı. Tolga'yı zorlayabilir.

JEFFERSON DE GALVAO (3): Doğan'ın kafasından tamamen sildiği Brezilyalı kaleci, kampın son 3 gününe katıldı. Trabzonspor'da yer alamayacağını bilen Jefferson, yine de eksiklerini tamamlamak için çalıştı.

ZEKİ AYVAZ (4): Kalecilerin yaşadığı sakatlıklar sonrası apar topar kadroya çağrılan paf takım kalecisi, kamp boyunca vasatın üzerine çıkamadı. Ancak gelecek vaat eden bu gencin üzerinde durulmalı.

ADNAN GÜNGÖR (7): Kamp boyunca tüm antrenmanlara katılan yeni transferin, “İş disiplini” dikkat çekti. Çok iyi çalışan Adnan'ın, yeni sezonda formayı oldukça zorlayacağı kesin.

UFUKHAN BAYRAKTAR (5): Antrenmanlara iy konsantre olamadı. Adının hep gönderilecekler listesinde yer alması onu olumsuz etkiledi. Üzerindeki kilo fazlasını da üzerinden atamadı. Formaya uzak gözüküyor.

ÇAĞDAŞ ATAN (8): Gerede'de tecrübesiyle ön plana çıktı. Stepanov'un sakatlığı ve Erdinç'in kampa geç katılması en çok ona yaradı. Ziya Doğan ona çok güveniyor.

MİLAN STEPANOV (6): Sakatlığı tamamen üzerinden attı. Ancak yine de eski sakatlığının verdiği etkiyle tedirgin davrandı. Antrenmanlarını takımdan ayrı olarak gerçekleştirmesine rağmen kamp boyunca neşesi dikkat çekti. Eski formunu en kısa zamanda yakalar.

ERDİNÇ YAVUZ (4): Hem kampa geç katıldı hem de sakatlığı nedeniyle sarsıldı. Takımdan ayrı olarak çalıştı. Ancak verilen program dahilinde antrenman yaparak arkadaşlarına yetişecek.

TAYFUN CORA (8): Belli ki Trabzonspor'u çok özlemiş. Formayı kapmak için var gücüyle çalıştı. Ziya Doğan'ın gözdeleri arasında yer almayı başardı.

ERHAN KURT (4): Trabzonspor'da forma giyebileceğine inanmadığı için kamp boyunca da iyi çalışamadı.

ZAFER CANSIZ (5): Mükemmel bir fiziğe sahip olmasına rağmen, ne hava toplarında etkili olabildi ne de ilk müdahalelerde yeterliliği gözlendi. İyi futbolcu olmasına rağmen kamp boyunca tedirginliği üzerinden atamadı. Tecrübe kazanmalı.

EMRE HIZARCI (7): Çok iyi çalıştı, Ziya Doğan'ın tüm isteklerini harfiyen yerine getirdi. Doğan, Emre'yi yeni sezonda değerlendirebilir.

EYÜP KADRİ ATAOĞLU (8): Teknik Patron Doğan, Ümit milli takımda da yer alan genç savunmacının üzerinde çok durdu. Yeni sezonda ağabeylerini zorlayacaktır.

MUSTAFA YUMLU (5): Çok tecrübesiz. Bu tecrübesizliğinin ceremesini de Gerede'de fazlasıyla çekti. Ancak bir alt kategoride rahatlıkla forma giyebilir. Kendini geliştirirse ileride Trabzonspor'a iyi hizmetleri dokunur.

SELİM AKBULUT (7): “Neden bu takımın kadrosunda yer almıyor” şeklinde isyan edenleri Bolu'da doğrular gibiydi. Üstün fizik gücünün yanı sıra, 9 günlük kampta ortaya koyduğu performansla Doğan'ın gözüne girdi. Kadroya zorlayacak.

CELALEDDİN KOÇAK (8): Yapılan tüm testlerin ardından takımın en iyisi olarak göze çarptı. Çok çalıştı. Kampın neşe kaynağı olmasıyla birlikte gençlerle de devamlı diyalog halinde bulundu. Kadrodaki yeri garanti.

UFUK BAYRAKTAR (4): Mükemmel bir sol ayağa ve top tekniğine sahip olmasına rağmen devamlılığı yok. Kendisini geliştirmeli.

ENİS KAHRAMAN (5): Gençlerin en arasında en tecrübeli izim olarak dikkat çekiyor. Ancak aklı Trabzonspor'da değil. Yine kiralık olarak bir takımda forma giyer.

HASAN ÜÇÜNCÜ (8): Kaptan, gençlere en iyi şekilde örnek olacak nitelikte çalıştı. Dayanıklılığı göze battı. İlk 11'de yer alabilmek için her zamankinden daha çok gayret gösterdi

YUSUF KURTULUŞ (8): Tek kelimeyle mükemmeldi. Müthiş direncinin yanı sıra top tekniği göz önünde yer aldı. Nitekim Ziya Doğan da onu kadroda tutarak ödüllendirdi.

FERHAT ÇÖKMÜŞ (5): Sakatlığının nüksetmesi, çalışmalarını olumsuz yönde etkiledi. İstediği yönde antrenman yapamadığı için henüz hazır değil.

AYMAN ABDELAZİZ (7): Çok iyi çalıştı. Sakatlıktan tamamen kurtuldu. Ziya Doğan'ın yeni sezonda da vazgeçilmezleri arasında yer alıyor.

SERKAN BALCI (8): Trabzonspor'un yeni sezonda jokeri olacak. Kamp boyunda Bordo-Mavili ekipte hiçbir şekilde yabancılık çekmedi. Sanki 40 yıllık Trabzonlu gibiydi. Üstün gayreti teknik heyeti sevindirdi. Ziya Doğan ona çok güveniyor.

MUSTAFA KEÇELİ (6): Kampa hazır gelmesi nedeniyle çok sıkıntı yaşamadı. İyi çalıştı.

MUHAMMET REİS (5): Fazla kilolarını üzerinden atmayı bir türlü başaramadı. İyi bir kumaş olmasına rağmen kendisine verilen şansı yi değerlendiremedi. Yine başka bir takıma kiralık olarak verilecek.

CEYHUN ERİŞ (7): Ceyhun Gerede kampına çok geç katılmasına rağmen mükemmel bir grafik çizdi. İnanılmaz gayretiyle yeni sezonda formaya göz kırpıyor.

EMRE AYGÜN (4): Ceza sahası içerisinde çok iyi kabiliyeti var. Ancak oyun içerisinde kayboluyor. Fizik gücünü iyi kullanamıyor. Yine kiralanacak.

EMRE KAHRAMAN (6): O da tecrübesizliğinin kurbanı. Kampta yeteneklerini ortay koydu fakat forma giyebileceği bir takımda kendisini geliştirmeli.

CEM DEMİR (5): Gerede'de gerçek kimliğini bir türlü ortaya koyamadı. Kalitesiyle, yeteneklerini sunabilse, Trabzonspor'un kadrosunda banko yer alır. Ancak kiralık olarak başka takıma gitmesinde fayda var.

ERSEN MARTİN (7): Geçtiuğimiz sezon kendisinden beklenen performansı ortaya koyamamasına rağmen Gerede'de çok iyi çalıştı. Attığı şık gollerle dikkat çekti. Üzerindeki fazla kiloların bir kısmından da kurtuldu. Formaya yakın.

ÖMER ALİ KERİM RIZA (6): Kampa hazır geldi. Antrenmanlarda rahat tavırlar sergiledi. Forma için elinden geleni yapıyor. Ancak son sözü Ziya Doğan söyleyecek.

haber61.net

hüseyin1975
29.06.2007, 19:18
Ali Bilgin yarin ser.... Imza atiyormus.
Eziklerde oynayacak bir Trabzonlu Futbolcu daha.......

gurkankyildiz
29.06.2007, 19:20
uyanın artık atı alan üsküdarı geçti biz hala pazartesi bakliyoruz.

hüseyin1975
29.06.2007, 19:22
Eski ezikbahceli Serhat Takimindan ayrilacak.

Bizim isimize yararmi Arkadaslar?

hüseyin1975
29.06.2007, 19:23
uyanın artık atı alan üsküdarı geçti biz hala pazartesi bakliyoruz.

Türkiyede gündemde olan Oyuncularin neredeyse hepsi gitti.
Ali Bilgin, Volkan Yaman, bazi kaleciler, Wederson vs.

Zaten Transferden umudum kalmadi.
Yabanci Transferinede inanmiyorum.

Sahsen TFF da bana göre dengesizlik yapacak ve eski uygulama ile devam diyecek.
Bu seferde bazi Kulüpler iyice terleyecek..........

optic_61
29.06.2007, 19:26

forvet olabililr ama sağ açıkta işi zor...

karatasof
29.06.2007, 19:26
BMN yönetimi göreve.TS transfer dosyasını kapattığını açıkladığına göre bu başlığında bir anlamı kalmamış demektir.Bundan sonra yazılacaklara ile onlara verilecek cevaplar psikolojimizi bozacak yoktan yere renkdaşlar arasında atışmalar ve küskünlükler doğacaktır.İyisimi biz bunlara sebep olmamak adına yapılabilecek bir transfere kadar başlığı dondurmak.Ben şahsen kendi adıma bu uygulamayı başlatıyorum.Baki selam.

champions
29.06.2007, 19:32
Transfer ka-pa-tıl-ma-dı:)
Felaket tellallığı yapmaya gerek yok
3 transfere daha ihtiyacımız olduğu çok açık
En az 2 transfer daha bekliyorum
En kısa zamanda yapılması tek dileğimiz:)

Serdar A
29.06.2007, 19:38
TS'de Kim Ne Yaptı?

Trabzonspor'un 9 günlük Gerede kampı bugün sabah yapılan antrenmanla sona erdi. 33 futbolcu ile kampı tamamlayan Bordo-Mavililer toplam 18 antrenman yaptılar. Aşırı sıcağa rağmen çalışmaları üst düzey tempoda tamamlayan Trabzonspor takımı, kamp boyunca hayli C vitamini de tükettiler.Kampta Teknik Direktör Ziya Doğan'ı düşündüren en büyük konu ise, milli futbolcular ile birlikte yeni transfer Jabi'nin çalışmalara katılamaması oldu.
İşte, www.haber61.net'in (http://www.haber61.net%27in/) Gerede analizi:

.......

haber61.net

Bu habere bakarak , en azından Yusuf , Kadri , Selim , Tayfun ve Emre Hızarcı gibi oyuncuların A takımda kendilerine yer bulabileceğini kanıtlamaları çok güzel. Enis , Emre , Ufuk gibi oyuncularımızda bu arkadaşlarına yetişmeli.

Özellikle Tayfun ve Selim gibi oyuncuların kadroda yer bulması gerekir. Bu kiralık giden oyuncuların gelecekte kendilerine A takımda şans verileceği inancını pekiştirecektir.

Ceyhun performansını üst seviyede tutarsa , 10 numara transferi yerli bir oyuncuylada çözülebilir.

Çağdaş geçen yıl en çok gol atan iki stoperden biriydi. Umarım bu yıl defansif özellikleriylede ön plana çıkar.

Birde bakıyorum kampın en başarılıları altyapıdan gençler. O halde kadro genişliği adına elde tutulan "bazı oyunculara" ne ihtiyaç var. Örnek Mustafa Keçeli.

AYYILDIZ
29.06.2007, 19:39
Transfer ka-pa-tıl-ma-dı:)
Felaket tellallığı yapmaya gerek yok
3 transfere daha ihtiyacımız olduğu çok açık
En az 2 transfer daha bekliyorum
En kısa zamanda yapılması tek dileğimiz:)

zeyyat kafkas Transfer kapatildi diyor zaten transfer yapsalar ne olcak

Serdar A
29.06.2007, 19:47

Ben bunu defalarca söyledim.

Elimizde 2 forvet kaldı, Ersen ve Umut. Serhat haraketli ve baskı yapabilen bir forvet. İstekli oynadığı zaman çok etkili. 81 doğumlu

Anderlecht'te kadro dışı yada serbest. Orasını tam bilmiyorum.

hüseyin1975
29.06.2007, 19:48
Umarim hepimizi sasirtirlar.

Umarim sag gösterip sol vururlar......

Cabri61
29.06.2007, 19:59
yattara bu sene Türk statüsünde oynacak mı arkadşlar?

hüseyin1975
29.06.2007, 20:01
yattara bu sene Türk statüsünde oynacak mı arkadşlar?

Bir aralar konusu gecmisdi ama Yönetim oynayamayacagini aciklamisdi.
Herhalde 5 senesi dolmadi?

zahido
29.06.2007, 20:02
Bir aralar konusu gecmisdi ama Yönetim oynayamayacagini aciklamisdi.
Herhalde 5 senesi dolmadi?

nobreden önce geldi bu adam türkiyeye akıllı olan yönetim hemen türk yapardı ama nerdeeee

hüseyin1975
29.06.2007, 20:03
TFF sayfasinda 19.06.2003 Tarihinden itibaren Türkiyede gözüküyor.
Yani seneye Vatandaslik Basvurusunu yapabilir.
Umarim Yönetim bunu düsünür ve Mukavelesini 2010 veya 2011 senesine kadar uzatir

hüseyin1975
29.06.2007, 20:04
nobreden önce geldi bu adam türkiyeye akıllı olan yönetim hemen türk yapardı ama nerdeeee

Orasi tam olarak öyle degil.

Yattara Türk Milli Takimi icin oynayamiyor.
O yüzden ona extra Hak taninmiyor.
Türkiyede 5 senesini doldurdugu an Vatandasliga basvurabilir.

Nobre ise hic Milli olmamis.
Türk Milli Takiminda oynayabilir diye erkenden Vatandas yaptilar ser....

hüseyin1975
29.06.2007, 20:10
Özkara, 8 Temmuz Pazar günü Bolu kampına başlayacaklarını ve transferleri kamp dönemine dek bitireceklerini sözlerine ekledi.
Öte yandan tesislerde düzenlenen törenle Siirtspor'un eski kalecisi Abdülkadir Ünver ile 3 yıllık sözleşme imzalandı. Törende kulüp başkanı Recep Hacıeyüpoğlu, kaleci Abdülkadir'den çok şey beklediklerini belirterek, şampiyonluk yarışında bu futbolcunun önemli katkıları olacağını söyledi.
Abdülkadir ise Sakaryaspor'un kadrosunda yer almaktan mutlu olduğunu kaydederek, ''Şampiyonluğa oynayan bir takıma geldim. Bana güvenenleri mahçup etmeyeceğim. Sakaryaspor'un başarısı için elimden gelen gayreti göstereceğim'' diye konuştu.
-----------------------------------------------------------------------

Sakarya Kaleci aldi ve bizim TD Cemi gözden cikardi!

Acaba ufukda Martinez Transferimi var.

Ulan Pazartesi bizi sasirtiyorlarmi birde......

Serdar A
29.06.2007, 20:17
TFF sayfasinda 19.06.2003 Tarihinden itibaren Türkiyede gözüküyor.
Yani seneye Vatandaslik Basvurusunu yapabilir.
Umarim Yönetim bunu düsünür ve Mukavelesini 2010 veya 2011 senesine kadar uzatir

Sanırım yeni sezona kayıt için bildirimi yapılan futbolcu yabancıysa , statüsünü değiştirse bile o yıl yabancı olarak geçiyor.

Yani takım kadrolarının federasyona bildirilmeden bu işin gerçekleşmesi gerekir. Aklımda böyle bir bilgi kalmış , araştırmak gerek.

Hüdai Pervaneli
29.06.2007, 20:23
becne olmaz transfer daha ama ben umutluyum yapicaklarindan bu transferde forvet olmaili

hüseyin1975
29.06.2007, 20:24
Sanırım yeni sezona kayıt için bildirimi yapılan futbolcu yabancıysa , statüsünü değiştirse bile o yıl yabancı olarak geçiyor.

Yani takım kadrolarının federasyona bildirilmeden bu işin gerçekleşmesi gerekir. Aklımda böyle bir bilgi kalmış , araştırmak gerek.

Bu Sezon sansi yok. 2008/2009 sezonunds Türk Vatandasi olarak yerli statüde oynayacak

Fatih
29.06.2007, 20:26
transfer olacak olmasına da ne zaman gene lig başlayınca mı hep aynı senaryo

hüseyin1975
29.06.2007, 20:32
Gec olsun güc olmasin diyecegim ama olmuyor.

Gec oldumu Futbolda maalesef güc oluyor.

Örnek: Musampa!

Hüdai Pervaneli
29.06.2007, 20:35
onun ornegi tek musampa degil oyle cok:D

AyhanPe
29.06.2007, 20:36
Özkara, 8 Temmuz Pazar günü Bolu kampına başlayacaklarını ve transferleri kamp dönemine dek bitireceklerini sözlerine ekledi.
Öte yandan tesislerde düzenlenen törenle Siirtspor'un eski kalecisi Abdülkadir Ünver ile 3 yıllık sözleşme imzalandı. Törende kulüp başkanı Recep Hacıeyüpoğlu, kaleci Abdülkadir'den çok şey beklediklerini belirterek, şampiyonluk yarışında bu futbolcunun önemli katkıları olacağını söyledi.
Abdülkadir ise Sakaryaspor'un kadrosunda yer almaktan mutlu olduğunu kaydederek, ''Şampiyonluğa oynayan bir takıma geldim. Bana güvenenleri mahçup etmeyeceğim. Sakaryaspor'un başarısı için elimden gelen gayreti göstereceğim'' diye konuştu.

Sakarya Kaleci aldi ve bizim TD Cemi gözden cikardi!

Acaba ufukda Martinez Transferimi var.

Ulan Pazartesi bizi sasirtiyorlarmi birde......

bence yapilabilecek suan icin tek yabanci oyuncu transferi kaleci martinez cünkü bi yabanci gidecek ve yerine bir yabanci gelecek.burda kontenjan sorunu olmaz.jef ya ibb ye yada kasimpasaya kiralanir.martinezi alacaklar gibi:)
diger iki transfere bence o kadar da acil gerek yok..oyun kurucu icin daha titiz davranmalilar bence.ilerleyen haftalarda bi süpriz olabilir.ayni sekilde forvet icinde gecerli..

AyhanPe
29.06.2007, 20:37
Gec olsun güc olmasin diyecegim ama olmuyor.

Gec oldumu Futbolda maalesef güc oluyor.

Örnek: Musampa!

neden musampa..hadi diyelimki ilk geldiginde zorluk cekti.iyide tüm sene boyunca sürermi bu.devre arasinda ki kamp döneminde kendini gösterseydi oda.burda ziya dogan yönetimi elestirmekte cok hakli.adama garanti para veriyorlar.hic oynamadan pesin parasini aliyor.ne diye oynasinki..

asem61
29.06.2007, 20:40
allahtan hepimize sabirlar diliyorum. bu adamlar oyalama taktigine basladi. bu saatten sonra transfer olmaz. yine 4. lügümüz garanti. ben kendimi buna göre hazirladim.

Ali Şahin
29.06.2007, 20:43
volkan konak, fuat saka, kazım koyuncu dinleyen bi adamı trabzonspor nasıl transfer edemez.hayret bişe

ali bilgin

WERTHeR
29.06.2007, 20:45
volkan konak, fuat saka, kazım koyuncu dinleyen bi adamı trabzonspor nasıl transfer edemez.hayret bişe

ali bilgin

Bize karaktersiz adam lazım değil

melih61
29.06.2007, 20:47
transfer olacak hemde üç tane olmazssa şırıngayla kan alacağımız yerlerini seçsinler!!!

WERTHeR
29.06.2007, 20:48
transfer olacak hemde üç tane olmazssa şırıngayla kan alacağımız yerlerini seçsinler!!!

Ya saçmalamayın varsayalım olmadı ne yapacan:) Mantıklı konuşalım ya

melih61
29.06.2007, 20:48
ali bilginin röportajı wardı
bizim dergide bir ara arkadaşlar o döneğin tillahı gitse ne olu gitmese ne olur!

melih61
29.06.2007, 20:49
Ya saçmalamayın varsayalım olmadı ne yapacan:) Mantıklı konuşalım ya

ne yapalım alınlarından mı öpelim ?:mad:

WERTHeR
29.06.2007, 20:50
ne yapalım alınlarından mı öpelim ?:mad:

Öpülecek bir şey yapmadılar ama o demiş olduğun şeyde olmaz yani. Tepki gösterelim ama adabınca olsun

melih61
29.06.2007, 20:52
Öpülecek bir şey yapmadılar ama o demiş olduğun şeyde olmaz yani. Tepki gösterelim ama adabınca olsun

tepki koymaktan ölüyoruz zaten ondan ne koyacağımızı şaşırdık:rolleyes:

WERTHeR
29.06.2007, 20:53
tepki koymaktan ölüyoruz zaten ondan ne koyacağımızı şaşırdık:rolleyes:

Gerçi bunlara ne yapsak haktır bencede ama bize usulünce davranmak yakışır

melih61
29.06.2007, 20:54
Gerçi bunlara ne yapsak haktır bencede ama bize usulünce davranmak yakışır

hadi öyle olsun ama tepkinin allahını koyacağız gerekli transferleri yapmazlarsa:meşale2::meşale1::bmn:

Emiroğlu
29.06.2007, 20:56

Simdi Tolgaya bakalim.

HAYIR!

Cizgidemi cok yetenekli?

Abi hele şükür yaaa Hele şükür .!!!!!!! konuş sabaha kadar,yaz da okuyalım işte yaaa......

zahido
29.06.2007, 21:09
hadi öyle olsun ama tepkinin allahını koyacağız gerekli transferleri yapmazlarsa:meşale2::meşale1::bmn:
kardeş son zamanlar çok görüyom böyle yazılar Allahını yaparım ederim.. Hiç hoş değil.. Boşu boşuna günaha giriyosun.. Ettiğimiz laflara biraz daha dikkat edelim..

hüseyin1975
29.06.2007, 21:10
Özhan Canaydın, "Bir senedir bugünkü transferleri alternatifli olmak üzere yapmaya çalışıyorduk. İnşallah güzel günler yakında" dedi.

Buraya cok Dikkat edin renkdaslar!

GS Taraftarinin begenmedigi, ugruna Kulüp Binasini tasladigi Baskan ne diyor!

1 (!) senedir calisdik ve istedigimiz oyuncularin büyük Bölümünü aldik demek istiyor!

Biz ise bizim Yönetimin birak 1 sene boyunca, gecen Sezonun bitimine 2-3 Ay kala calismaya baslamasini istedik!

Bonservisi elinde olan Oyunculari takip edip Sezon bitmeden Transfer etmelerini istedik (tabi gizli bir sekilde).

200 Milyon Dolardan fazla Borcu olan bir Kulüp bile bizden daha istekli ve akilli bir sekilde Transfer calismalarini yapiyor.

Ve maalesef bizde halen Yönetimi savunanlar ve Kadro yeterli diyenler var.........

Fatih
29.06.2007, 21:13
en çok da ağrıma giden o varya beş parasız adamalar süper transferler yaptı bizimkiler naaptı

hüseyin1975
29.06.2007, 21:21
Arkadaslar bizim Yönetimi aklima getirince nedense su Hikaye aklima geliyor:

.....yasli adam hergun bahcesindeki kuyuya yaklasip yilani cagirirmis. yilan delikten cikip adama bir kese altin verirmis. adam hastalanmis ogluna :
-oglum, bahcedeki kuyuya git yilana seslen o sana bir kese altin verecek .. onu al bana da ilac al.

cocuk gitmis kuyunun basina yilana seslenmis yilan cikmis bir kese altin vermis. cocuk almis altinlari babasina da ilac goturmus. ama cocuk kotu niyetlere girmis. ben bu yilani oldureyim kuyudaki butun altinlari da alayim zengin olalim dusuncelerinde tekrar gitmis kuyunun basina. yilana seslenmis yilan kuyudan cikar cikmaz cocuk vurmus tasi yilana. yilan da can havliyle isirmis cocugu.. cocuk olmus. cok zaman sonra yasli adam bakmis bu boyle olmayacak. kuyuya gitmis yilana seslenmis :

-yilan kardes, bizim cocuk bir hata etti ama biz eski dostuz gel barisalim, demis.

yilan da titrek bir sesle :
-iyi guzel konusuyorsunda bende bu kuyruk acisi sende de bu evlat acisi olduktan sonra biz yeniden dost olamayiz, demis.

Aralik ayinda bu Yönetim GIDECEK.
Önce bizlere sokuldular ve iyi niyetimizi kullanip vaadler verdiler.
Sonrada bizi "Tasladilar".

Belki birgün bize (Trabzonspor Taraftarina) gelecek ve Trabzonsporumuzun hatirina Dost olalim diyecekler amaaaaaaaaa olmayacak.......

hüseyin1975
29.06.2007, 21:24
DELİ SORMUS DELİYE AŞK NEDIR DİYE, DELİ GÜLMÜŞ DELİYE BEN NİYE DELİYİM DİYE ??

Durumumuzu özetleyen en güzel cümlelerden birisi :)

Biz Trabzonsporumuzu karsiliksiz sevdik.

Biz Trabzonsporumuzu ölesiye sevdik.

Biz Trabzonsporumuzu delice sevdik.

Baska türlü bu kahirlari cekmenin bir aciklamasi olabilirmi?:tsbayrak:

erdal6167
29.06.2007, 21:39
dün akşam paraguyayı seyrettim kalesinde bododilla diye bir adam yoktu, hep böyle mi kekliyorlar bizi

Sefa Murat Dokuz
29.06.2007, 21:42
dün akşam paraguyayı seyrettim kalesinde bododilla diye bir adam yoktu, hep böyle mi kekliyorlar bizi
yahu o adam ne boca nede paraguayın as kalecisi değil ki burda atan tut an çook kişi var

tskolik34
29.06.2007, 21:43
:mad:spor haberlerine bakıyorum

gs: gs 1yabancı daha alacak
bjk:navarrodan haber bekleniyor
fb:ümit karanda fb li gibi
TS:?:mad:

maksat transfer de değil iyi bir kadromuz olsa tamam ama sen küme düşme potalarından dönmüssün ligi 3.hafta bitirmisin tüm sene boyunca top oynamamıssın neden hala transfer yapmazsın bari yapmıyon musampayı hazırlayacam de onla devam edecez de oda yok ersen bi kaç maç dışında yattı tek umut kaldı oda tek başına bi yere kadar anlayacağınız yine bu sene ceyhunun keyfine kaldık herkese Allah sabır versin

erdal6167
29.06.2007, 21:44
yahu o adam ne boca nede paraguayın as kalecisi değil ki burda atan tut an çook kişi var
ya bilmem gazete de falan paraguayın kalecisi falan diye anlattılar ya, diyorum bu denk geldi öğrendik, biz her transferi böyle yutturarak mı yapıyorlar

Sefa Murat Dokuz
29.06.2007, 21:49
ya bilmem gazete de falan paraguayın kalecisi falan diye anlattılar ya, diyorum bu denk geldi öğrendik, biz her transferi böyle yutturarak mı yapıyorlar
ewt adam 1 kez maça çıkıyo ewt milli takımın as kalecisini aldık diyolar

hüseyin1975
29.06.2007, 21:50

Paraguayin As Kalecisi degil.
Dünya Kupasinda 3 Mac oynadi ve onunla kaldi.
Ama o 3 Macda cok iyidi buda bir gercek.

Ayrica Milli Takimda ikinci Kaleci olmak kötü olmak anlamina gelmez!
Mesela Almanya Milli Takiminin ikinci Kalecisi kötümüdür?
Böyle kötüye can Kurban.

Asil sorun kendi Takiminda yedek olusudur.
Ama bu durumda bile iyi düsünmek gerekir.

Örnek: Bayern München.
As Kaleci Dünya Stari Oliver Kahn.
Ikinci Kaleci: Yildiz adayi Rensing! Bu cocuk oynadigi her macda cok iyiydi ve hata yapnadi. Sampiyonlar Ligindede süper maclar cikardi.
Alsalar kim istemez?

Belki Bobadillanin önündeki Kaleciler süperdirler ve bu yüzden bu onun kötü oldugu anlamina gelmez.

Ha ben simdi onu istiyormuyum?
Hayir :D

Ama bilmedigimiz sebeplerden Dolayi Adami burada "yerden yere vurmayalim"...

erdal6167
29.06.2007, 21:53
Paraguayin As Kalecisi degil.
Dünya Kupasinda 3 Mac oynadi ve onunla kaldi.
Ama o 3 Macda cok iyidi buda bir gercek.

Ayrica Milli Takimda ikinci Kaleci olmak kötü olmak anlamina gelmez!
Mesela Almanya Milli Takiminin ikinci Kalecisi kötümüdür?
Böyle kötüye can Kurban.

Asil sorun kendi Takiminda yedek olusudur.
Ama bu durumda bile iyi düsünmek gerekir.

Örnek: Bayern München.
As Kaleci Dünya Stari Oliver Kahn.
Ikinci Kaleci: Yildiz adayi Rensing! Bu cocuk oynadigi her macda cok iyiydi ve hata yapnadi. Sampiyonlar Ligindede süper maclar cikardi.
Alsalar kim istemez?

Belki Bobadillanin önündeki Kaleciler süperdirler ve bu yüzden bu onun kötü oldugu anlamina gelmez.

Ha ben simdi onu istiyormuyum?
Hayir :D

Ama bilmedigimiz sebeplerden Dolayi Adami burada "yerden yere vurmayalim"...
arkadaş ben zaten yerden yere vurmuyorum, zaten benim bahsettiğim sadece o değil, hani alıyoruz da hep alimizde patlıypr ya adamlar, ha diyorum acaba hep böyle kekliyorlar mı bizi

hüseyin1975
29.06.2007, 21:57
arkadaş ben zaten yerden yere vurmuyorum, zaten benim bahsettiğim sadece o değil, hani alıyoruz da hep alimizde patlıypr ya adamlar, ha diyorum acaba hep böyle kekliyorlar mı bizi

Kusuruma bakma kardes.
Daha detayli yazmam gerekirdi.
Ben yerden yere vurma konusunda genel anlamda yazdim. Sahsen sen yapiyorsun demiyorum. Özür.

Koray Karadeniz
29.06.2007, 21:58
adamlar transfer i bitirdik daha almıcaz diyolar... yine hüsran yine hüsran bıktım artık

erdal6167
29.06.2007, 22:02
Kusuruma bakma kardes.
Daha detayli yazmam gerekirdi.
Ben yerden yere vurma konusunda genel anlamda yazdim. Sahsen sen yapiyorsun demiyorum. Özür.

yok baba önemli değilde biraz garip değil mi, ne yalan söyleyeyim ben dün gece macı seyredene kadar onu paraguayın kalecisi sanıyordum, çünkü öyle lanse edildi bilmiyorum sen ve diğer arkadaşların bu konu da bir fikirleri var mı ama onu dün kalede göremeyince aklıma bu soru takıldı, ACABA dedim kendi kendime, hep böyle mi oluyor, çünkü takıma hiç yaraı olmayan adamları nasıl bulup getiriyorlar anlam vereniyorum bir türlü, göz var nizam var yani. . . hepsi mi uym sorunu yaşıyor

Koray
29.06.2007, 22:07
ewt adam 1 kez maça çıkıyo ewt milli takımın as kalecisini aldık diyolar

ne alması onla bile daha anlaşamadılar..

yaa biz neyi tartışıyoruzki..ulan yazık değilmi bize bee..hiç olmasa her sene bi umutla ligi bekliyoduk o umut bile kalmadı bizde artık:mad::mad::mad:(kendi adıma konuşuyorm)

son_nefes61
29.06.2007, 22:07
ya nasıl bir anlayış bu hala aklım ermiyor biri çıkıyor daha vaktimiz var transferde acele etmeye gerek yok şimdi de çıkmış biri transferi kapattık diyor ne yapmaya çalışıyorlar reklam mı anlamış değilim ama anladığım tek şey bu yönetimden bişey olmayacağı:mad::tsbayrak:

A.Gökhan AKIN
29.06.2007, 22:10
bizim izlediğimiz filmelirin sonu hiç mutlu sonla bitmeyecek mi kardeşim?

hüseyin1975
29.06.2007, 22:10
Bir Futbolcuyu almadan önce uzun süre Takip edeceksin.
Ya TD, ya Yardimcisi yada izleme Komitesinden birisi en az 5-10 macini izleyecek.

Biraz Yerel Medyadaki Haberleri takip edeceksin.
Bu Adam disiplinlimi, kadina kiza düskünmü vs. bazen Gazetelerden ögrenebiliyorsun :)

Planini Projeni hazirlayacaksin.

Elindeki Takimi analize edeceksin.
Hangi Oyuncularim hangi Mevkilerde oynayabilir ve ne özellikleri vardir.

Bunlara ilaveten ve tamamlayici olarak kimi almam gerekir vs. gibi kendine sorular soracaksin.

Bizde Plan Proje Hesap Kasap varmi bilemiyorum.
Görünürde yok gibi.

Bildig TEK sey bizim TD cagdisi olmasi.

TD Ersun Yanal yada Jürgen Klinsmann gibi yenileklere acik olacak.
Bilgisayar ve istatistiki kullanacak.

Jürgen Klinsmann Almanya Milli Takiminin basina gecdiginde Mukavelesini Dünya Kupasi sonuna kadar yapti ve benim bir Projem var ve bu Projemin Adi "Proje 2006" dedi.
Bircok yeni metodlar kullandi ve inanin tüm Almanya onun ile Dalga gecdi.
5-6 yardimci Hocasi vardi, Psikijatristi vardi vs.

Sonucda ne oldu? Dünya ücüncüsü ve bana göre yari Finalde sanssiz bir sekilde elenmeseydi Kupayi alirdi.

Yani bize Jürgen Klinsmanni alamiyacagimiza göre ERSUN YANAL LAZIM :p

KUTADGU
29.06.2007, 22:11
geçmiş olsun...

olay ticari kurnazlık olayına dönmüştür artık...
olağanüstü durum lafı ile
ucuza kapatırsak alırız mantığı bizi bulmuştur...

okkalı laflar etmek istiyorum
ama bunlar için günaha bile girmeye değmez...

tükürsem yüzlerine
tükürüğüme yazık
Hem vallahi hem billahi...

Hani adamınız Ziya Doğan
transfer yok
hani uyum
hani
1 yıldır takip edilen futbolcular
hani Danimarka ve bilimum ülke seferleri
hani Arjantin yolları
Hani Brezilya karnavalları

yazıklar olsun
Hemi de Allah.................

Koray
29.06.2007, 22:11
bizim izlediğimiz filmelirin sonu hiç mutlu sonla bitmeyecek mi kardeşim?

kötü adamlar bizim tarafta olunca bitmez tabi..