PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 2007-2008 | Transfer Dosyası

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 [74] 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105

zahido
28.06.2007, 11:21
O ki transfer yapılmayacak ziya hoca musampayı kadroya dahil edip kazanması lazım ve diğer açık olan bölgelerede paf takımından takviye yapılması lazım.. Bence bu saatten sonra alınacak futbolcular bizim paftakilerden daha iyi olmaz..

ErayAkyüz
28.06.2007, 11:22
TRANSFERİ KAPATTIK
Basın Sözcüsü Kafkas, kadrolarının gelecek sezon için yeterli olduğunu söyledi...

Çok ekstra bir durum olmaması halinde transfer yapmayacaklarını söyleyen Trabzonspor Basın Sözcüsü Zeyyat Kafkas, "İyi bir kadromuz var. Oyuncularımıza da güvenimiz tam. Yönetim olarak transferi noktaladık" dedi...

ALTERNATİFLİ KADRO
Trabzonspor?da yeni sezon öncesi transfer defteri kapatıldı. Futbol Federasyonu?nun yabancı sayarısı serbest bırakmaması üzerine planları alt üst olan Trabzonspor yönetimi, transfere şimdilik noktayı koydu. Bordo-Mavili ekibin Basın Sözcüsü Zeyyat Kafkas, çok ekstra bir durum olmaması halinde transfer yapmayacaklarını söyledi. Kafkas, geçtiğimiz sezon ligin ikinci yarısında en fazla puan toplayan bir takıma sahip olduklarını belirtirken, "Yaptığımız transferler ile de alternatifli bir kadro oluşturduk" dedi.
ŞAMPİYONLUK İÇİNİ
Kafka, kaleci konusunda da Jefferson ve Tolga?ya güvenlerinin sonsuz olduğunu belirtirken, "Geçtiğimiz sezon bu arkadaşlarımız takımı sırtladı. Şimdi de onlara güvenimiz sonuz. Hocamız da kamptaki performanslarından son derece memnun. Ayrıca Kayserispor?dan çok formda bir Tayfun geri geldi" diye konuştu. Kafkas, Trabzonspor?un oturmuş kadrosunda yeni sezonda zirve yarışında iddialı olacağını da söyledi.

basın baktı gundem yaratamıoruz buna basvurdular ben boyle bi habere inanmıyorum kesnlikle yalan!!!

x_man
28.06.2007, 11:23
O ki transfer yapılmayacak ziya hoca musampayı kadroya dahil edip kazanması lazım ve diğer açık olan bölgelerede paf takımından takviye yapılması lazım.. Bence bu saatten sonra alınacak futbolcular bizim paftakilerden daha iyi olmaz..

bu adam musampayımı kazanacak yok daha neler sahi nerde musampa bilen varmı kamptta yokta

zahido
28.06.2007, 11:25
basın baktı gundem yaratamıoruz buna basvurdular ben boyle bi habere inanmıyorum kesnlikle yalan!!!

Bence bu beyanat doğrudur.. Bu beyenat transfer yapsak bile ondan bi bok olmaz demek oluyo.. onun içinn al paftan oyuncuları babalar gibi oynat aldığın futbolcudan bin kat daha iyi işler çıkarır..

Mehdi
28.06.2007, 11:27
Musampayı merak edenler.En son kamp civarında gözükmüş.Sonra kayıp.:rolleyes:

http://www.trabzonspor.org.tr/images/haberpic/270607yemek1.jpg

Emorfo
Transferi kapatmak mı :) Böyle bir şeyin söz konusu olduğunu sanmıyorum. Basın sözcüsü nereye konuşmuş kaynak neresi.

yakutlu61
ŞAMPİYONLUK, TARAFTARA BİR BORCUMUZ"
Şampiyonluk hedefine kilitlendiklerini belirten Perekli, "Bütün maksadımız, Trabzonspor'u bu yıl şampiyon yapmak, şampiyon görmek. Bu da bizim yönetim olarak ve teknik ekip olarak taraftara bir borcumuzdur" diye konuştu.

YABANCI FUTBOLCU TRANSFERİ
Yabancı futbolcu sayısının sınırlandırılmasına ilişkin hazırlıkları değerlendiren Perekli, "Bu, federasyonun vereceği bir karar. Karar ne olursa olsun hiç önemli değil. Çünkü Trabzonspor kendisine yakışan en iyi kadroyu oluşturmuştur" dedi.
------------------------------------------------------------------------
Arkadaslar zeyyat kafkasın haberı yalandır dıye kendımı kandırıyordum ama goruldugu gıbı necmı pereklının son cumlelerı bu haberı dogruluyor:(
Çünkü Trabzonspor kendisine yakışan en iyi kadroyu oluşturmuştur"

YA ALLAH AŞKINA BUMUDUR TRABZONSPORA YAKISAN EN İYİ KADRO:(:(:(:(:(:(:(:(

x_man
Bence bu beyanat doğrudur.. Bu beyenat transfer yapsak bile ondan bi bok olmaz demek oluyo.. onun içinn al paftan oyuncuları babalar gibi oynat aldığın futbolcudan bin kat daha iyi işler çıkarır..

zahido kurbanın olaaam hay ağzına sağlık

TSelif
28.06.2007, 11:28
Helal olsun. Süper yetenek Serkan ve 2.lig kadrolarından 2 futbolcu ile seneye şampiyonluğun en güçlü adayı olucaz şimdi öylemi..!!
Helal olsun valla . Kimse bu kadar işi beceremez bu şekilde:alkış:

x_man
28.06.2007, 11:29

nasıl kayıp geldimi türkiyeye bence takıma kazandırılmalı hatta kampa çağırılmalı bu yönetim ondan iiyisini alamayacağı kesinleşti bari kazanalm onu

Emre B.
28.06.2007, 11:30
Transfer kapandıysa güle güle Ziya Doğan.

zahido
Yabancı futbolcu sayısının sınırlandırılmasına ilişkin hazırlıkları değerlendiren Perekli, "Bu, federasyonun vereceği bir karar. Karar ne olursa olsun hiç önemli değil. Çünkü Trabzonspor kendisine yakışan en iyi kadroyu oluşturmuştur" dedi.

Lan Allah sizi bildiği gibi yapsın emi bize yakışır kadroymuşşş..

yakutlu61

KARDES http://www.ligtv.com.tr/Default.aspx?r=1&hid=21922

necmı pereklının kafkas ı dogrulayan haberi:(:(

Mustafa
28.06.2007, 11:31

vah garibim musampa rengi atmış korkudan ziyada pek mutlu görünüyor

TSelif
28.06.2007, 11:32
nasıl kayıp geldimi türkiyeye bence takıma kazandırılmalı hatta kampa çağırılmalı bu yönetim ondan iiyisini alamayacağı kesinleşti bari kazanalm onu
Anlamadın sen. Şu tabakta kinin Musampa olma olasılığı bizim şampiyon olma olasılığımızdan daha yüksek :D Onu demeye getirmiş Mehdi :D

x_man
28.06.2007, 11:32
Transferi kapatmak mı :) Böyle bir şeyin söz konusu olduğunu sanmıyorum. Basın sözcüsü nereye konuşmuş kaynak neresi.

kaynak karadeniz gaztesi

yakutlu61
28.06.2007, 11:33
vah garibim musampa rengi atmış korkudan ziyada pek mutlu görünüyor

yav zıya topçuları yemeye alıskındır malum..
sakın o çevırdıklerı musampa olmasın..
vahh yazııkk bı parça kalmış pişince:):):)

zahido
28.06.2007, 11:33

zaten kuzu kuzuya benzemiodu açıkçası :D:D:D:D

Emorfo
28.06.2007, 11:34
Bu sene transferden çok fazla bir şey beklemiyordum. Geçen sene yaşananlardan sonra ve divan kurulu toplanstısında transferde aşırıya kaçmayacağız. Yoğurdu üfleyerek yiyip ince eleyip sık dokumaktan tutun da transferde hata yapmak istemiyoruz, bekliyoruz vb söylemlere kendimi alıştırmıştım. Devre arasında yapılan transferlerden sonra takımda taşlar yerine oturdu gibi ancak hala bazı mevkilere oyuncu ihtiyacı var. Transfer yapmak için de transfer yapmamak lazım. Alt yapıdan yetişen oyunculara şans verilmesini tercih ederim.

CRICK61
28.06.2007, 11:34
temelle dursun sinemada içinde at yarışının geçtiği bi film izliyolarmış.. dursun demiş "temel bak şimdi siyah at çukura düşecek" temel demiş "yok düşmicek".. girmişler iddasına at düşmüş tabi temelde vermiş parayı dursuna.. Dursunun vicdanı el vermemiş, demiş"Temel ben bu filmi önceden izlemiştim seni kandırdım demiş al bu parayı geri"
temelde "dursun bende izlemiştim ama bu sefer o kafasızlığı yapıpta tekrar düşmez zannetmiştim" demiş.
"aynı filmde farklı senaryoların olacağını düşünen yönetime saygılarımla..."

x_man
28.06.2007, 11:35
http://www.karadenizgazete.com.tr/haber_ayrinti.php?h_id=20384

ozcan_asanoglu
28.06.2007, 11:38
Ön libero gurusu ZiyaEUS'a kurban edildi garibim musampa...

x_man
28.06.2007, 11:40
Trabzonspor'da sessiz bekleyiş sürüyor
Transfer çalışmalarını sürdüren Trabzonspor, gündemdeki isimleri 30 Haziran'a kadar kadrosuna katmak istiyor. Bordo-Mavili kulübün Başkan Yardımcısı Aydın Pişiren, aldıkları üç futbolcudan sonra transferde daha soğukkanlı davrandıklarını söyledi.

Sezonu erken açan Trabzonspor, 30 Haziran'a kadar transferleri bitirmeyi hedefliyor.

Pişiren, Teknik Direktör Ziya Doğan ile koordineli olarak transfer görüşmelerini sürdürdüklerini ifade ederek, "İnter Toto'ya az bir zaman kaldı. Hazırlıklarımız çok iyi gidiyor. İnşallah yeni sezona çok daha güçlü bir kadro ve hazır bir takım ile gireceğiz." diye konuştu.

Bu arada Trabzonspor' un altyapısından yetişen genç futbolcu Ufukhan'ın takımdan ayrılma noktasına geldiği öğrenildi. Futbolcunun asıl mevkii olan stoperde oynama şansının oldukça az olması, sağ kanada da transferler yapılması üzerine moralinin bozuk olduğu ve kendisini geliştirmek için başka bir takıma gitmek istediği belirtildi. Ufukhan için Trabzonspor'a Kayserispor, Bursaspor ve Çaykur Rizespor'un teklifte bulunduğu öğrenilirken, yönetimin Ziya Doğan'a danışarak bu futbolcuyu kiralık olarak göndermeyi düşündüğü ifade edildi.

Öte yandan Trabzonspor yönetimi bir taraftan tranfser çalışmaları için görüşmelerini sürdürürken, bir taraftan da maddi kaynak için arayışlarını sürdürüyor. Kartal'daki benzin istasyonunun satılmasından yüklü miktarda bir gelir bekleyen Bordo-Mavililer, başkanın hayallerini süsleyen tesis projesi için de çalışmalarına hız verdi. Tesis projesinin 2011 Avrupa Gençlik Festivali kapsamına alınması için girişimlerini sürdüren Bordo-Mavili yöneticiler bu konuda somut adımlar attı. Devlet Bakanı Mehmet Ali Şahin'in de projeye oldukça sıcak baktığı belirtilirken, gözler Bayındırlık ve İskan Bakanı Faruk Özak'a çevrildi. Başkan Nuri Albayrak'ın önümüzdeki günlerde Bakan Özak ile bu konu hakkında bir görüşme yapması bekleniyor. Spor Servisi

Travelair
28.06.2007, 11:41
Mantık şu:

- Zeyyat Bey siz basın sözcüsüsünüz transfer nasıl gidiyor? Nasıl gidiyor transfer, Zeyyat Bey bir yorum?

OoOoOoOo- Eeeeeeeeeeeeee!! Hergün bunlarla mı uğraşacağım işim gücüm var benim?
- Arkadaşlar Trabzonspor'u layık olduğu en iyi yere getirdik, süper alternatifli kadro kurduk, transferi de kapattık
OoOoOoOoOo- Oooooooohhhh Beeeeeeeeeeeeaah!!

- Başkanım Tsclub mağazalarındaki satışlar nasıl gidiyor? Bir plansızlık programsızlığın olduğundan söz ediliyor? Zararda galiba nasıl kara geçireceksiniz? Yıldız transferi yapıp forma satışlarını patlatmayı düşünmez misiniz?

OoOoOoOo- Eeeeeeeeeeeeee!! Hergün bunlarla mı uğraşacağım işim gücüm var benim?

- Arkadaşlar Tsclubları yeniden yapılandırmak üzere...

- Yatırım mı yapacaksınız?

- Hayır... Kapatıyoruz... Kim bu terbiyesiz? Kimsin sen? Atın! Atın!!
OoOoOoOoOo- Oooooooohhhh Beeeeeeeeeeeeaah!!

Murat Hızal
28.06.2007, 11:45
http://www.karadenizgazete.com.tr/haber_ayrinti.php?h_id=20384

Haklılar valla kadro yeterli 4. olan kadroya 3 harika takviye yaptık daha ne olsun!!!!

Ligi yine ilk dört arasında bitiririz. Yanlışlıkla 10 numara forvet kaleci alırlar da şampiyonluk potasına gireriz alt üst olur süper ligin dengesi.Ne gerek var istanbul takımlarının dengelerini bozmaya o kadar da transfer yapmışlar.Sonuçta spor dostluk ve kardeşlik değil mi.

Ne demiş sayın perekli ''üstümüze yakışanı giydik'' Siz sayın yöneticilerden daha iyi mi bileceksiniz,''üstümüze yakışan budur, bundan ötesi olmaz'' diyorlarsa olmaz.

Şimdi allahın izniyle inter toto kupasında başarılı olup uefaya katılır ve ligide 4. bitirirsek alnımızın akıyla yarışı tamamlayacağız.Sonuçta hala 4. büyüğüz değil mi?

isaret parmagi
28.06.2007, 11:45
temelle dursun sinemada içinde at yarışının geçtiği bi film izliyolarmış.. dursun demiş "temel bak şimdi siyah at çukura düşecek" temel demiş "yok düşmicek".. girmişler iddasına at düşmüş tabi temelde vermiş parayı dursuna.. Dursunun vicdanı el vermemiş, demiş"Temel ben bu filmi önceden izlemiştim seni kandırdım demiş al bu parayı geri"
temelde "dursun bende izlemiştim ama bu sefer o kafasızlığı yapıpta tekrar düşmez zannetmiştim" demiş.
"aynı filmde farklı senaryoların olacağını düşünen yönetime saygılarımla..."
:alkış::alkış::alkış::alkış::alkış::alkış::alkış:: alkış:

kalavara
28.06.2007, 11:55
transfer konusunda bu adamların birşey beceremeyeceği açıktı da bu heberin doğruluğu kesin değil. kafkas basın sözcüsü eğer söylememişse hemen yalanlanmalıdır.

marcelinhos100
28.06.2007, 11:58
TRANSFERİ KAPATTIK

Basın Sözcüsü Kafkas, kadrolarının gelecek sezon için yeterli olduğunu söyledi...

http://www.karadenizgazete.com.tr/images/haber/20384_b.jpg

Çok ekstra bir durum olmaması halinde transfer yapmayacaklarını söyleyen Trabzonspor Basın Sözcüsü Zeyyat Kafkas, "İyi bir kadromuz var. Oyuncularımıza da güvenimiz tam. Yönetim olarak transferi noktaladık" dedi...

ALTERNATİFLİ KADRO

Trabzonsporda yeni sezon öncesi transfer defteri kapatıldı. Futbol Federasyonunun yabancı sayısını serbest bırakmaması üzerine planları alt üst olan Trabzonspor yönetimi, transfere şimdilik noktayı koydu. Bordo-Mavili ekibin Basın Sözcüsü Zeyyat Kafkas, çok ekstra bir durum olmaması halinde transfer yapmayacaklarını söyledi. Kafkas, geçtiğimiz sezon ligin ikinci yarısında en fazla puan toplayan bir takıma sahip olduklarını belirtirken, "Yaptığımız transferler ile de alternatifli bir kadro oluşturduk" dedi.

ŞAMPİYONLUK İÇİN

Kafkas, kaleci konusunda da Jefferson ve Tolgaya güvenlerinin sonsuz olduğunu belirtirken, "Geçtiğimiz sezon bu arkadaşlarımız takımı sırtladı. Şimdi de onlara güvenimiz sonuz. Hocamız da kamptaki performanslarından son derece memnun. Ayrıca Kayserispordan çok formda bir Tayfun geri geldi" diye konuştu. Kafkas, Trabzonsporun oturmuş kadrosunda yeni sezonda zirve yarışında iddialı olacağını da söyledi.

yeteneksiz herif::mad:

osman23100
28.06.2007, 12:00
gerçi şampiyon olamadılar ama ünalı hamilli orhanlı ogünlü abdullahlı şotalı o kadroyu özlüyorum..rakim kim olursa olsun hangi sahada oynanırsa oynansın rakibi kendi sahasına hapsediyorlardı hey gidi şimdi bakıyorumda rakip kim olursa olsun bizi kendi sahamıza hapsediyor ve durum böyleyken halla defansı güçlendirmeye çalışıyoruz ne diyelim ALLAH SABIR VERSİN İYİ OLUR İNŞALLAH..

Miraç Atalay Çiftçi
28.06.2007, 12:03
Yani demek o ki bizim Kartaldaki Benzin İstasyonu işi suya düştü. Onu da beceremediler anşalılan.

Gerçi bencede en iyisini yapıyorlar yeni gelecek yönetimin önünü açmak gerek!!!

Külünkoğlu
28.06.2007, 12:03
Bırakın onu bunu da kadromuza kattığımız yabancı oyuncumuza bakalım.

Jabi'nin süper güçleri var ama siz bilmiyorsunuz.. 2 tane gole dönük orta saha eder, solbektir aynı zamanda, ileri çıkışları ile tanınır goller atar sert şutları vardır az daha unutuyordum santrfor oynar 20 golün altına düşmez.
Tek handikapı o bu mevkilerde oynarken yerini dolduracak adamların olmayışıdır..

Demeye kalmadı "transferi kapattık" haberi geldi !!!! Yuh Yuuuuhhh !

Z-Net
28.06.2007, 12:04
Bu trabzonspor'dan ne köy olur ne kasaba. Millet çatır çatır transfer yapıyor, bizimkiler sadece bakıyorlar. Diyorki bizim başkan yok beyin lazım, yok kaleci lazım. Ben bi trabzonsporlu olarak trabzonspor formasını giymeye utanıyorum, rezil ettiler bizi aleme. İnsan biraz taraftarını düşünür ona göre hareket eder. Beyin mi lazım kardeşim, git yıldız bi oyuncu al, paranı yatır, çatır çatır oynasın. Ya Türkiye liginde zaten yaşlı yıldız futbolcu her türlü oynar. Getireceğin adam 1 yil oynasın kâfi ya, yeter ki bu ezik takimlarin altinda ezilmeyelim. Ama böyle giderse ne sampiyonluk gorecegiz, nede yildiz bi transfer. Boyle giderse olacagi su; 3 buyuk diye anılacak, 4. büyük sayılmayacagız ve daima o 3 büyüklerin altında ezilecegiz. Zaten git gide sayilmiyoruz 4. büyük olarak. Takimin serefini iki paralik ettiler..

Neyse arkadaslar, icimde kalanlari bosaltmak icin uye oldum buraya. Rahatsiz ettiysem özür dilerim, selametle..

melih61
28.06.2007, 12:07
transfer yapmazsa bunları topunun ayıptır eksik olan bir sürü mevkimiz war sol kanat bir iki kaleci 3 santrafor 4 forvet arkası bu şerefsiz oğlu şerefsiz utanmadan kapattık diyor ayıptır ulan sen kimsin !!!!!!!!

ozcan_asanoglu
28.06.2007, 12:08
Bırakın onu bunu da kadromuza kattığımız yabancı oyuncumuza bakalım.

Jabi'nin süper güçleri var ama siz bilmiyorsunuz.. 2 tane gole dönük orta saha eder, solbektir aynı zamanda, ileri çıkışları ile tanınır goller atar sert şutları vardır az daha unutuyordum santrfor oynar 20 golün altına düşmez.
Tek handikapı o bu mevkilerde oynarken yerini dolduracak adamların olmayışıdır..

Demeye kalmadı "transferi kapattık" haberi geldi !!!! Yuh Yuuuuhhh !

:)..ya serkan? ön-arka libero, sağ, sol, orta.forvet ve kısa boyuna rağmen kale.panter serkan olarak da bilinen Serkan'ın zaman zaman takımının hayati maçlarında kalesini başarıyla koruduğu belirtiliyor...

güler misin, ağlar mısın...

marcelinhos100
28.06.2007, 12:10
Başer: Transfer kolay iş değil

Trabzonspor Yönetim Kurulu üyesi Abdullah Başer, transferin kolay bir iş olmadığını ifade ederek, “Trabzonspor'un menfaatleri doğrultusunda en iyisi için çalışıyoruz. Transfer zaman alacak ama takıma direk katkı yapacak isimler almak için uğraşıyoruz” dedi. Başer, “Oyuncular bir an önce takıma entegre olmak istiyor. Ancak transfer yapmanın zorluğunu da bilmek gerek. Her şeye rağmen Trabzonspor'u başarıya taşıyacak isimleri kadromuza katacağız” diye konuştu. 28.06.2007

Zannederim Zeyyat Kafkas denen zırdavozun kendi görüşüdür transfer yapılmayacagı haberi Başer farklı konuşuyor ..........

zahido
28.06.2007, 12:10
takım maddi çöküntü içinde olabilir ve transfer yapamıo olabilirsin çıkarsın adam gibi taraftarına söylersin bütçede hatrı sayılır miktarda açık var transferi bitirdik.. Artık paftan adam çıkarıcaz önümüzdeki 3 sene şampiyonluk beklemeyin bizden.. Diyin bunu yaa diyin.. Kimi kandırıyosunuz siz??? Bu zamana kadar şampiyon olamamış takım transfer yapılmadan mı şampiyon olucak??

Ayıp vallahi ayıp yaa..

kudu_61
28.06.2007, 12:11
tolga
jabi-çağdaş-step-cello (bu ismi malesef diyerek yazıyorum)
serkan-ayman
yattara-ceyhun-gökdeniz-
umut

alın size ilk ikiye oynayacak bir kadro ama sol bek kesin lazım ben geçen sene sol bekten yediğimiz golleri hatırladıkça nasıl sol beke nasıl adam alınmaz anlamıyorum ziya doğan trabzonspor maçlarını izlemiyor mu ? BİR SOL BEK ALIN TRANSFERİ KAPATIN STOPERİ NE YAPICAKSIN KİMİ KOYSAN OYNAR STOPERDE ferhat-tayfun-erdinç-risp-selim-ufukhan bunların hepsi senin stoper alternatiflerin bana sola bir alternatif isim göstersene

Hüseyin satılmalı
hasan satılmalı
keçeli satılmalı
ömer rıza satılmalı
ahmet şahin satılmalı
deli kadir (paf takımı oyuncumuz) kesinlikle kadroya alınmalı yedek dahi olsa kadroda tutulmalı sol alternatifi
jeferson satılmalı yerli bir kaleci ile anlaşılmalı
thomas satılmalı
kiki kadroda tutulmalı (sol alternatifi)

melih61
28.06.2007, 12:12
bu yönetimin basiretsizliğini gösterir biri ne diyor biri ne diyor ulan alın başınızı gidin ananızı mı alacaksınız kimi alacaksanız alın gidin bizi de daha fazla sinir etmeyin

marcelinhos100
28.06.2007, 12:13
En iyi ve isabetli transferleri yaptıklarını ifade eden Perekli, "Trabzonspor'da transfer çalışmaları hiç bir zaman bitmez. Transfer komitesi ve yönetim aksayan yerleri daha önceden belirledi" dedi.

"ŞAMPİYONLUK, TARAFTARA BİR BORCUMUZ"

Şampiyonluk hedefine kilitlendiklerini belirten Perekli, "Bütün maksadımız, Trabzonspor'u bu yıl şampiyon yapmak, şampiyon görmek. Bu da bizim yönetim olarak ve teknik ekip olarak taraftara bir borcumuzdur" diye konuştu.

Necmi Perekli sana da yuh işler Fotomacda yazmaya benzemiyor degilmi orada iken atıp tutuyordun şu eksik bu eksik diye nasılda sus pus oldun bir anda....

zahido
28.06.2007, 12:14

Trabzonspor Yönetim Kurulu üyesi Abdullah Başer, transferin kolay bir iş olmadığını ifade ederek, “Trabzonspor'un menfaatleri doğrultusunda en iyisi için çalışıyoruz. Transfer zaman alacak ama takıma direk katkı yapacak isimler almak için uğraşıyoruz” dedi. Başer, “Oyuncular bir an önce takıma entegre olmak istiyor. Ancak transfer yapmanın zorluğunu da bilmek gerek. Her şeye rağmen Trabzonspor'u başarıya taşıyacak isimleri kadromuza katacağız” diye konuştu. 28.06.2007

Zannederim Zeyyat Kafkas denen zırdavozun kendi görüşüdür transfer yapılmayacagı haberi Başer farklı konuşuyor ..........

inanma bunlaraaaaa.. Alamıycaklar bu belli alınmaması halindede zeyyat bey açıklamıştıya getiricekler işi.. Taraftarları hazırlıyolar anlıycağın..

melih61
28.06.2007, 12:15
bırak şu adamı bize kamppta yaptığı haraketler aklıma gelior güya efsane kadrodan olacak bu sefsanden içeriye adam almayacaksın!!!

fındıkoğlu
28.06.2007, 12:16
benim fikrim geldi......

bilmiyom ama bi kampanya açsak belki utanır bu reziller.
transfere ufakta olsa bi katlkı sağlayalım para toplayalım aramızda.
bilmiyom ama limit olmasın isteyen istediği rakkamı versin. yani belki teşvik etmiş ouruz yönetimi bişelere.
nebiliim bunun gibi bişeler yapabiliriz.
olabilirmi acaba?:rolleyes:

Hekimoğlu
28.06.2007, 12:16
kaleye zeyyat kafkası geçiririz bu sene olur biter.sola haşim sayitoğlu,on numara mı istiyorsunuz alın size on numara nuri albayrak.her türlü oyun kurar çalım atar aldatma desen almış başını gitmiş daha ne olsun.işte size yıldızlar topluluğu.

gerçek
28.06.2007, 12:17
Herkese merhaba,
Çok sık mesaj yazmam. Ama siz gençlerin buraya yazdıkları mesajları bazen keyifle bazende üzülerek izliyorum. Tüm şampiyonlukları görmüş son şampiyonluğu yaşamış ve yıllarca tribünde takılmış birisi olarak kendinizi bu konulara çok kaptırmış görüyorum. Bizler tribünlere takılırken eğlenmek ve hoşca vakit geçirmekti önceliğimiz. Tabiiki kazanmak ve hep şampiyon olmak istiyorduk ve tabiiki sinirlenip ara sıra maç önü ve sonlarında istanbul veya deplasmanlarda kavgala ediyorduk. Ama hiçbir zaman takımımıza oyunculara teknik direktöre tepki göstermedik. Bir sorunun gerçek sahibi her zaman yönetim oldu bu bilinçle koyduk tepkimizi. Seçen ve yönetenin onlar olduğunu bildik hep.
Ben o zamanları çok özler oldum.Keşke o zamanlar yarı yarıya olan tribünleri çoşturan grubumuzdan Kemaller, Yavuzlar, Yalçınlar, Alaatinler, Özgür, Osmanlar, Hamit, Erkan hatta Deli Yaşar la bir araya gelip o günlerin güzelliklerini sizlerle paylaşabilsek.
Her zaman tek suçlu yönetimdir. teknik adamlar ve futbolcular ile ne kadar uğraşırsanız o kadar mutsuz olursunuz.

melih61
28.06.2007, 12:19
transfer için para toplayalım şu adamları bir rezil edelim gs öle şamp bakarsın bizdede işe yarar :S

karayamayman
28.06.2007, 12:19
:)..ya serkan? ön-arka libero, sağ, sol, orta.forvet ve kısa boyuna rağmen kale.panter serkan olarak da bilinen Serkan'ın zaman zaman takımının hayati maçlarında kalesini başarıyla koruduğu belirtiliyor...

güler misin, ağlar mısın...

Ya Adnan?

Onu da unutmayın. 8 yıllık 1. Lig ve 3 yıllık Avrupa tecrübesi bulunan genç (bu ikisi nasıl birarada oluyorsa) oyuncu tam bir joker...Bitmek tükenmek bilmeyen enerjisiyle her mevkide oynayan Adnan'dan hem paf maçlarında hem de 1 lig maçlarında yararlanılması planlanıyor...

Yönetim, oyun taktiğinin belirlenmesinde teknik direktörlere de yardımcı olan Adnan'dan, aynı zamanda yeni mali kaynak yaratılmasında da katkı bekliyor...

E bütün bunları düşününce yeni transfere gerek kalmıyor ve transfer kapatılıyor...

marcelinhos100
28.06.2007, 12:20
"NAVARRO'DAN HABER BEKLİYORUZ"

Fransa'nın Paris Saint Germain takımında forma giyen Edouard Cisse'nin Beşiktaş'a transfer edilmesini sağlayan yöneticilerden Celalettin Kolot ve Mario Berk İstanbul'a döndü. Kolot, Navarro'dan haber beklediklerini belirtirken, Türkiye'ye gelen Makalele hakkında da yorum yaptı..

Şampiyon olacagız öylemi başarılı olcakmıyız efsane kadroyu oluşturmuşuz madem gücün vizyonun paran zekan yoktu neden başkan oldun bu takıma neden koyun sürünü taktın arkana madem oyuncu alamayacaktınız niye devam ediyorsunuz bıraksaydınızya görevi ama bunlara ragmen hala ziya dogan bu takımın basında kalacaksa yuh derim ben rakipler yurtdışından bir gün gelmiyor sabahlara kadar transfer görüşmesi yapıyor bizimkiler Geredede tatil yapıyor ........

champions
28.06.2007, 12:20
Bu haber doğru değil bence doğru olsada geçerliliği yok
Zeyyat Kafkas açıklama yapsa ne olur yapmasa ne ?
Şimdiye kadar yönetim tarafından yapılan açıklamaların çoğunluğunun gerçekleşmediğini görmedik mi?Haşim Sayitoğluna görede geçen sezon 2 Arjantinli alıyorduk Nerdeler?
Transfer yapılır yapılmasına da doğru ve zamanında olur mu bilmiyorum

osman23100
28.06.2007, 12:21
bu yöneticilerimiz için tek birşey söyliyecem ne demiş atalalarımız BİRŞEY BİLİYORSAN SÖYLE FEYZ ALSINLAR YOK EĞER BİŞEY BİLMİYORSAN SUS! ADAM SANSINLAR..bence arkadaşlar bu saygıdeğer yöneticilerin birbirlerinden bile haberi yok biri başka biri başka konuşuyor yani kısacası hiçbiri bişey bilmiyor bari susun be ayıptır biraz saygınız var onuda kaybetmeyin lütfen susmakda bir erdemdir..:mad:

zahido
28.06.2007, 12:21
benim fikrim geldi......

bilmiyom ama bi kampanya açsak belki utanır bu reziller.
transfere ufakta olsa bi katlkı sağlayalım para toplayalım aramızda.
bilmiyom ama limit olmasın isteyen istediği rakkamı versin. yani belki teşvik etmiş ouruz yönetimi bişelere.
nebiliim bunun gibi bişeler yapabiliriz.
olabilirmi acaba?:rolleyes:

olmazzz iyi niyetli olsan bile medya yönetimi değil camiaya yüklenir büyüklükten ödün veririz....

ozcan_asanoglu
28.06.2007, 12:22

valla Başer'in demecinin şifresi transfer yapılmayacağıdır gibi geliyor bana...
bence ziya istifa eder, yönetim geldiği gibi Aralık'ta ezici çoğunlukla gider...

karayamayman
28.06.2007, 12:22
Herkese merhaba,
Çok sık mesaj yazmam. Ama siz gençlerin buraya yazdıkları mesajları bazen keyifle bazende üzülerek izliyorum. Tüm şampiyonlukları görmüş son şampiyonluğu yaşamış ve yıllarca tribünde takılmış birisi olarak kendinizi bu konulara çok kaptırmış görüyorum. Bizler tribünlere takılırken eğlenmek ve hoşca vakit geçirmekti önceliğimiz. Tabiiki kazanmak ve hep şampiyon olmak istiyorduk ve tabiiki sinirlenip ara sıra maç önü ve sonlarında istanbul veya deplasmanlarda kavgala ediyorduk. Ama hiçbir zaman takımımıza oyunculara teknik direktöre tepki göstermedik. Bir sorunun gerçek sahibi her zaman yönetim oldu bu bilinçle koyduk tepkimizi. Seçen ve yönetenin onlar olduğunu bildik hep.
Ben o zamanları çok özler oldum.Keşke o zamanlar yarı yarıya olan tribünleri çoşturan grubumuzdan Kemaller, Yavuzlar, Yalçınlar, Alaatinler, Özgür, Osmanlar, Hamit, Erkan hatta Deli Yaşar la bir araya gelip o günlerin güzelliklerini sizlerle paylaşabilsek.
Her zaman tek suçlu yönetimdir. teknik adamlar ve futbolcular ile ne kadar uğraşırsanız o kadar mutsuz olursunuz.

yazdığımı okudum vazgeçtim...

sadece şu kısım kalsın istedim.

Saygılar...

kudu_61
28.06.2007, 12:35
DİNLE EY YÖNETİM

Doğarım, BORDO MAVİYİM
Büyürüm, BORDO MAVİYİM
Güneşlenirim, BORDO MAVİYİM
Üşürüm, BORDO MAVİYİM
Korkarım, BORDO MAVİYİM
Hastalanırım, BORDO MAVİYİM
ve ölürüm, BORDO MAVİYİM

VE SEN YÖNETİM
Doğarsın, PEMBESİN
Büyürsün, BEYAZSIN
Güneşlenirsin, KIZARIRSIN
Üşürsün, MORARISIN
Korkarsın, SARARIRSIN
Hastalanırsın, YEŞİLSİN
ve ölürsün, GRİSİN

Yazık be bukalemun gibisiniz bir takımı yönetirken renginizi belli edemiyorsunuz kim ne dediğini ne yaptığını bilmiyor kimsenin kimseden haberi yok birbirinizi yalanlayıp duruyorsunuz biriniz transferi bitiriyor biriniz dikkatlıce takviye yapacağız diyor bir diğeriniz trabzonda transfer hiç bitmez diyorsunuz ve utanmadan hala o koltuklarda oturuyorsunuz elin takımları çatır çatır topçu alırken siz hala transer kolay iş değil diyorsunuz geçen sezondan beri eksikleri görüp transfer yapmadan oturduğunuz o koltuklarda şimdi terliyorsunuz siz değil yönetici taraftar bile olamazsınız ben tribünde oturuken yanımda sizin gibi kıvırtan bir adamın oturmasını istemem KIVIRTMADAN ÇIKIN ORTAYA BİZ TRANSFERİ KAPATTIK DEYİN TEK AĞIZDAN AÇIKLAMA YAPIN BİZ DE ŞAPKAMIZI ÖNÜMÜZE KOYUP TAKIMIMIZI NASIL DESTEKLERİZ BU TAKIMLA NE YAPBİLİRİZ ONU KONUŞALIM Bu bizim 732. sayfamız ve hala bir ümit ışığı aramaya çalışıyoruz ama siz ne yaptığınızı bilmiyorsunuz ki...

marcelinhos100
28.06.2007, 12:37
Ziya Doğan: Yönetimle aramızı bozamazlar

Teknik Direktörümüz Ziya Doğan yönetim kuruluyla inanılmaz bir uyum içerisinde yola devam ettiklerini belirterek, “Bu uyumu bozmaya hevesli olanlar amaçlarına ulaşamayacaklardır” ifadesini kullandı.

http://www.trabzonspor.org.tr/images/trans.gif
http://www.trabzonspor.org.tr/images/haberpic/240607dogan.jpg

Yönetim Kurulu’ndan istifa eden İbrahim Hacıosmanoğlu’nun Futbol Federasyonu Başkanı Haluk Ulusoy ile birlikte Gerede kampını ziyaret etmeleri sırasında kendisine “Hoş geldin” demesinin dahi farklı boyutlara çekilemeye çalışıldığına işaret eden Doğan, “Ben profesyonel bir teknik adamım. Kampımızı, antrenmanımızı ziyarete eden insanlara hoş geldiniz dememden daha doğal ne olabilir. Görüşmede bahsedildiği gibi “Başkan bizi bıraktın gibi bir ifadem olmamıştır’. Şu anda yönetim kuruluyla mükemmel bir uyum içerisindeyiz. Birileri bunu görüyorlar ve bozmaya çalışıyorlar. Her şeyimizle yakından ilgilenilen bu süreçte yapılamaya çalışılanlar maksatlıdır. Trabzonsporlular oyuna gelmesinler” diye konuştu.

Ey gidi Ziya Hoca biz seni eleştirdik durduk ama send ebir yere kadar suclusun basındaki bu adamlarla bir takım yönetmek o kadar zorki bakalım nereye kadar dayanacagız ve dayanacaksın.......

brkttlv
28.06.2007, 12:41
arkadaşlar alvaro recobanın interle kanunun portsmouthla kluivertin psv yle sözleşmeleri bitti illa yaşlı futbolcu alacaksak bunları alalım yaa. bedava işte daha ne arıyolar.

Hekimoğlu
28.06.2007, 12:43
kabus gibi bir sezon daha bizi bekliyor.başkanı nuri hocası ziya yöneticisi haşim zeyyat olan bir trabzonspor,nerden nereye.

marcelinhos100
28.06.2007, 12:46
Bu arada Emrah Kol Giresunspora imza attı...............:(

Ümit Küçük
28.06.2007, 12:46
sizin ben geldiniz yere tövbe tövebe yaw bu nasıl is anlamadım adamlar 200 trilyon borcla transfer yapıyo biz 30 trilyon borcla yapamıyoz bence borc o zaman 30 trilyon deil bunlar takımı hep yediler borc 100 trilyon

FcTRABZONSPOR
28.06.2007, 12:48
oooo bakıyorumda ne zamandan beri girmiyorum beni TRABZONSPOR'dan soğutan bir kel ve bay bıyık vardı...şimdi tastikledim onları 2sini topla at denize...YAZIKLAR OLSUN!!!Becerip transfer yapamayan sonrada süper takım kurduk diyen aciz insanlarla olacak iş değil...Ben necmi perekliyi çok severdim...derdim bu adam yemez bizi bakıyorumda bu adam hepsinden aç çıktı...

Terzioğlu
28.06.2007, 12:53
ulan iki sezondur yönetime yakin kaynaktan transfer haberleri ile oyalaniyoruz...

Kadir
28.06.2007, 12:57

yazık ya biz daha kendi yetişdirdiğimiz oyuncuları tutmuyoz elimizde geçendede can parlayan konyaspor a gitti ziya doğan olduğu sürecede böyle genç yetenekleri kaybederiz ergin keleside bi yere verirlerse hiç şaşmıyalım .

vadaa55
28.06.2007, 12:59
ziya doğan bu senede 2 ön libero ile oynayacak ve ben kafayı yiyeceğim şu dünya futboluna tek santraforlu sistemi kim getirdiyse var ya .... ne göz zevki kaldı ne bişey....ziyan olduk ziyan....

Ömer SEVİNÇ
28.06.2007, 13:00
Ergin Keleş Sakaryaspor taraftarlarının en çok sövdüğü adam. Ben onda aman aman bir yetenek olduğunu sanmıyorum..

MarceloTS
28.06.2007, 13:01
bu kadar olmazya 2-3 uyduruk transferle sezonu kapattık diyolar eskiden şampiyonluk için birazda olsa umudum olurdu.Şimdi diğerlerinin yaptıkları transferlere bakınca bu senede parola şampiyonluk nası diyolar acaba.Akıl var mantık var.bejeke ile çekişiriz bu sene heralde 3.lük için..

Harun-61
28.06.2007, 13:04
Herkese merhaba,

...haklisiniz belki, ama kendimizi bildik bileli $ampiyonluk göremedigimizden bu haldeyiz. bilhassa son zamanlardaki kepazelikleri görünce, genc nesil dayanamiyor, e zaten karadeniz insaninda sabir yokken:) daha ne bekliyorsunuz bizden :)

.

Travelair
28.06.2007, 13:05

İnşallah kiralık gitmiştir. Yoksa bu yönetimi bizden saymayacağım. Babalarının kulübü vardı :mad::mad::mad:

yakutlu61
28.06.2007, 13:06
bu kadar olmazya 2-3 uyduruk transferle sezonu kapattık diyolar eskiden şampiyonluk için birazda olsa umudum olurdu.Şimdi diğerlerinin yaptıkları transferlere bakınca bu senede parola şampiyonluk nası diyolar acaba.Akıl var mantık var.bejeke ile çekişiriz bu sene heralde 3.lük için..

bak ıste adamlar kendılerı dıo zaten sezonu baslamadan kapattılar.
bu arada 3. luk ıçın bjk ıle cekısmek cok ıyımser bı tablo.adamlar az once cisse yı aldılar..
kasımpasayla cekısmeyelımde Allah korusun....

brkttlv
28.06.2007, 13:18
TRABZONSPOR TARAFTARINA:

Az önce gerçek abimizin yazısını okudumda ne güzel yazmış bütün şampiyonlukları gördüm diye.
Yazıktırki abicim ben 1985 doğumluyum ve trabzonsporumuz son şampiyonluğunu 1984 yılında yaşamış.
Yani anlayacağınız gördüğüm en büyük başarı türkiye kupasıdırki bu yönetim bırakmazsa 2007 doğmlular artık o başarıyıda göremeyecekler.

Bu yönetim ve yandaşları Trabzonsporumuza son çiviyide çakıp gideeckler gibi görünüyor.
Buna artık dur deme zamanı gelmiş hatta geçiyordur ve buda biz taraftara düşüyor. Tatarftar
olarak ne gerekiyorsa yapmalıyız.Protestomu edilecek edelim sokağamı dökülecez dökülelim.
Trabzonsporumuzun rant kapısı olmadığını herkes görsün,görsünkü yeni başkan adayları aday olmadan önce bir
kere daha düşünsünde aday olsun. Tepkimizi gösterelimki Trabzonsporumuz parası Trabzonsporumuz için harcansın.

Forumda 10 numara için riquelme gibi futbolcuların adı geçerken büyük yönetimimiz Süper solak (!) sergenle anlaşmanın yollarını arıyorlar.
utanmıyorlar yani. Verdikleri sözlerin %1 ini yapsalar eyvallahta hani nerde stat projemiz,yıldızlarımız. Biz yıldız
beklerken elimizdeki yıldızlar 3-5 kuruş para için satılıyor. Genç yeteneklerimiz Trabzona küsüyor,küstürülüyor.

Sizde benim gibi düşünüyorsanız ey büyük taraftar sesimizi duyurma zamanı gelmedi mi?

Saygılarımla...

ErtuGrul
28.06.2007, 13:19
BUnlar yonetime geldikelerinde forumlarin birisinde bu yonetim icin Trabzonspru kume dusurme projesinin bir parcasi oldugu yazilmisti....demekki proje tum hiziyla devam ediyor..

Ömer SEVİNÇ
28.06.2007, 13:31
Off of! Zaten Albayrak da milletvekili adayı olmak için başkan oldu! Bıktım bu sallamalardan..

Serdar A
28.06.2007, 13:31
Bayern Klose'yi de aldı.

Luca Toni , Klose , Podolski gibi üst düzey 3 forvetleri var. Yedekleri Makaay , Santa Cruz , Schlaudraff ...

Sadece Almanya pazarında bile ne oyuncular var. Birileri bu yönetime futbol pazarının Arjantinden ibaret lmadığını söylese...

ozcan_asanoglu
28.06.2007, 13:32
DOĞAN’IN RÜYASI HANGİSİ

Trabzonspor Teknik Direktörü Ziya Doğan, Belçika milli takımının santrforunu istedi. Doğan, Albayrak’a verdiği raporda kaleci, santrfor ve stoper alınması durumunda şampiyonluğa oynayabilecekleri sözünü verdi

ÇEMBER DARALIYOR
Trabzonspor’da transfer arayışları yeniden hareketlenirken Teknik Direktör Ziya Doğan, başkan Nuri Albayrak’a yeni bir transfer paketi sundu. Doğan, özellikle kaleye, stopere ve forvete birer futbolcu alınması durumunda şampiyonluğa oynayabileceklerine dair söz verdi. Doğan’ın santrfor olarak istediği futbolcunun Belçika milli takımının santraforu olduğu öğrenildi. Belçika milli takımının forvetinde Emile Mpenza ve Thomas Buffel görev yapıyor.

MUSAMPA KAPSAMA
DIŞI Trabzonspor, Musampa ve menajerine halen ulaşamadı. İspanyol ve Portekiz kulüplerinin teklif götürdüğü Musampa’ya 400 bin Euro fiyat biçildi. Yönetimin 700 bin Euro’ya satmak istediği Musampa ile irtibat kurulamadı. Trabzonspor Jefferson, Tomas Jun ve Musampa’yı bir an önce elden çıkarmak istiyor. Jefferson, kaleci alınması durumunda süper ligin yeni takımı İstanbul Büyükşehir Belediyespor’a verilecek.
Tarih: 28.06.2007 Saat: 10:15:56 (1439 okuma
-----------------------

HasanGucmen
28.06.2007, 13:36
Bayern Klose'yi de aldı.

Luca Toni , Klose , Podolski gibi üst düzey 3 forvetleri var. Yedekleri Makaay , Santa Cruz , Schlaudraff ...

Sadece Almanya pazarında bile ne oyuncular var. Birileri bu yönetime futbol pazarının Arjantinden ibaret lmadığını söylese... Makaay Feyenord ile prensipte anlaştı.UEFA Kupası bence bu sene süpriz olmasa Bayernde çok güçlendiler Ribery,Hamit,Jansen gibi oyuncuları da alarak..

Hüdai Pervaneli
28.06.2007, 13:45
bayar busene butun kupalri topluyacaktir:D

Serdar A
28.06.2007, 13:54
Bobadilla + Julio dos Santos + Roque Santa Cruz . Tamamı bir Lavezzi transferi kadar tutmaz. Üçüde paraguay'lı. Kaleci , ortasaha ve forvet...

Serdar A
28.06.2007, 14:02
Petkovic Türk vatandaşlığına geçmek için başvurmuş.

Bilo Paşa
28.06.2007, 14:16
Petkovic Türk vatandaşlığına geçmek için başvurmuş.

aman bizden uzak dursunda :mad:

ula bu yönetim yüzünden bu takımın 2 senesi boşa gitti, bunlar yüzünden bir 5 senede anca toparlanırız benzin istesyonunuda satacaklar zaten

Murat Altun
28.06.2007, 14:34
Anadolu klüpleri bile bzden dha hızlı daha becerikli transferler yapıyorlar

Allah hiç bir taraftarın başıba böyle beceriksiz basiretsiz sözlerini tutmayan yüzsüz yönetim başkan vs vermesin

Yok yok febeye versin :P

Travelair
28.06.2007, 14:43
Bunlar ofans transferi yapamayacaklar. Herkes ofansını güçlendirdi. Bari adam gibi stoper alın takıma, stoper transfer etmek daha kolaydır. Neler diyorum. Transferler Trabzon kampına da yetişemiyorsa ne anladım transferinizden

Ömer SEVİNÇ
28.06.2007, 14:57
stichus da yalan oldu galiba..

Murat Altun
28.06.2007, 15:12
stichus da yalan oldu galiba..

o bile ümidini kesti galiba :(

Koray
28.06.2007, 15:14
ya bu gazeteler bizle dalgamı geçiyo..birinde bi yönetici transferi kapattık diyo,diğerinden rota arjantin hangisine inanacaz..

Murat Altun
28.06.2007, 15:17
ya bu gazeteler bizle dalgamı geçiyo..birinde bi yönetici transferi kapattık diyo,diğerinden rota arjantin hangisine inanacaz..

gazeteler değil bizim yöneticile saçmalıyor zaten birbirlerinden hatta kendilerinden bile haberleri yok

kalavara
28.06.2007, 15:28
BUnlar yonetime geldikelerinde forumlarin birisinde bu yonetim icin Trabzonspru kume dusurme projesinin bir parcasi oldugu yazilmisti....demekki proje tum hiziyla devam ediyor..
evet bu yorumu yapanlardan biri de bendim. ve haka daha ısrar ediyorum. klüp hem maddi hem manevi anlamda çökertilmiştir ve bunun sorumlusu tamamen bu yönetimdir. ya bir allahın kulu çıksın da bana bu yönetimi elindeki sağlam adam verilerle savunsun. savunan da olacak inşallah falan diyerek savunuyor ya da önceki dönemden borç çoktu diyor. madem borç bu kadar çoktu başkan adayı olmadan önce bilinmiyoırmuydu. hem borç çok hem de bir sürü saçma transfer neden. sayitoğlu hala daha musampa transferiyle ilgili iddialara çıkıp cevap vermiş değil. bu yönetimde bir tane delikanlı adam yokmu ya. çıldıracağız kardeşim.

balahor61
28.06.2007, 15:33
şu anda Rizeyle pazarlık var serhat ve ferdi için onlarda bizden hasan ve erseni istiyorlar

Hüseyin Çümen
28.06.2007, 15:36
şu anda Rizeyle pazarlık var serhat ve ferdi için onlarda bizden hasan ve erseni istiyorlar

eer pazarlık bu durumdaysa gerçekleşmesi imkansız ne erseni nede hasanı veririz

Emre B.
28.06.2007, 15:57
Biri yönetime sol kanadın siyasetle ilgisi olmadığını söylesin.

Canİlker
28.06.2007, 16:04
transferi kapattı mı?? şaka gibi ya gerçekten şaka gibi, ne yapalım biz yine desteğimizi sürdürelim takıma inanalım .. şampiyon olamazsak bunun vebali yönetimindir

TSelif
28.06.2007, 16:05
Siz anlamamışsınız ( ben ne diyorum siz ne diyorsunuz) .Yapacak bişey yok.. Devam edin yorumlarınıza.

Serdar A
28.06.2007, 16:16
Manoel Morais Amorim

http://www.crvascodagama.com/fotos/albums/futebol/2007/outros/2007elencoprofi/IMG_2559.jpg

Ortasahasının ortasında oyun kurucu olarak , sağ-sol açıkta yada hemen forvetin arkasında görev yapabiliyor. vasco de Gama oyuncusu. Aynı zamanda Brezilya U21 takımındada görev yapıyor.
1984 doğumlu 1.70 cm boyunda.

2005 yılında katıldığı Vasco'da 89 maçta 23 golü var.
Şansı iyi giderse dünya futbolunun en önemli 10 numaralarından biri olabilir.

http://www.crvascodagama.com/fotos/displayimage.php?album=490&pos=21

http://www.fussball-talente.com/Manoel__Morais__Amorim_____Morais__-3_7-1589-1.html

http://www.youtube.com/watch?v=iysWd6KiMsQ

http://en.wikipedia.org/wiki/Manoel_Morais_Amorim

Özellikle Almanyadan 2-3 takımın ilgilendiği Morais'e henüz resmi teklif yok.
Trabzona getirilebilecek , 2-3 yıl sonra 15-20 milyon euro'a satılacak bir oyuncu.

Yönetim bir tek oyuncuya takılmış kalmış .

Kral_Laz_61
28.06.2007, 16:17
2 gun kaldi ayin cikmasina
yaptilar transfer iyi olur...
ondan sonra transferler gelirse gene gecen seneki kabusu yasariz...

marcelinho ligin ilk macina 2 gun once transfer edildi 1 antremanla sagaya cikti...bi ornegi bunun...uyum sorunu sakatlik bahane edecekler kotu giderse takim...o yuzden ay cikmadan bitirsinler transferi yada daha oyuncu almasinlar

Kral_Laz_61
28.06.2007, 16:18
10 gun kalmis surda inter toto macina...sezon bittiginde hersey halledecekdiler yonetim yonetim deyilki...herseyin hayirlisi

hüseyin1975
28.06.2007, 16:18
Merhaba Arkadaslar.
Bugün araniza biraz daha "gec" katildim.

Maalesef artik yorulmaya basladim.

Sürekli Kavga sürekli agiz dalasi!

Bizlere yakismiyor Arkadaslar.

Ben Yillar sonra böyle bir Forumu tesadüf eseri buldugum icin ve benim Trabzonspor sevgimi paylasacagim kisiler buldugum icin ne kadar mutlu olmusdum.

Gecen senenin sonunda babamin Beyninda bir ur oldugunu ve 1 sene dahi yasamiyacagini ögrendigimde bazi zaman bu Forumda Moral aradim.

Babam bu sene 10.01.2007 Tarihinde huzura kavusdu. O cok büyük bir Trabzonspor asigiydi. Ben burada onun ve bana birakdigi Trabzonspor sevgisini aynen hiseden Yandaslarim oldugunu biliyorum ve bu yüzden cok Mutluyum ve Moral buluyorum ama maalesef son zamanlarda birbirimizi cok üzüyoruz.

Bu Yönetim gitmelidir ve gidecekdir ama biz herzaman Trabzonsporumuzu sevecegiz!
Karsiliksiz sevecegiz!
Birbirimizi kirmayalim.
Belki yarini göremeyebiliriz.
Icimizde bir burukluk kalmasin.

Burada üzdügüm kisiler oldu ise hepinizden özür diliyorum.

Hepinizi seviyorum.

Saygiyla,

Hüseyin

marcelinhos100
28.06.2007, 16:21
ROTA ARJANTİN!
http://www.gunebakis.com.tr/images/rota%20arjantin(1).jpg (http://www.gunebakis.com.tr/images/rota%20arjantin(1).jpg)

Lavezzi veya Palermo’dan birinin gol silahı olarak transfer edileceği ileri sürüldü. Lavezzi’nin genç ve bonservisinin yüksek olması yönetimi kara kara düşündürüyor. Yine da pazarlıklar tüm hızıyla sürüyor. Palermo’da alternatif olmayı sürdürüyor. Yabancı kontenjanına göre yerli isimler arasında Mehmet Çakır, Özer Hurmacı, Engin Baytar, Bekir, Kemal Okyay, Serhat, Uğur, Selçuk ve Erman Kılıç başı çekiyorlar

Doğan’da Onları İstiyor
Trabzonspor’un yabancı transferde kader günleri yaklaşırken, forvet olarak Arjantin’in San Lorenzo takımında forma giyen 22 yaşındaki Ezeguiel Ivan Lavezzi ile Boca Juniors’un gol makinesi Martin Palermo gündemdeki yerlerini koruyorlar. Bu iki isimden birisinin takıma takviye edileceği konuşuluyor. Lavezzi’nin bonservis bedelinin yüksek olması sıkıntı yaratıyor. Palermo ise bonservisi elinde olmasına karşın, 34 yaşına gitmiş olması kafalarda soru işareti yaratıyor. Kaleci olarak Martinez, Bobadilla, Herpoel gibi isimler konuşulurken, oyun kurucu olarak önerilen bir dönem Milan’da oynayan, Paris Seint Germaen’in yıldız ismi Vıkash Dhorosso’ya Teknik Direktör Ziya Doğan’ın ‘Yaşlı’ diye karşı çıktığı belirtildi.

Yerli Alternatif Liste Hazır
Futbol Federasyonunun bugünkü toplantısında belirleyeceği yabancı kontenjanına göre kadrosuna yeni takviyeler yapmayı planlayan Bordo-Mavili yönetim bir yanda da Teknik Direktör Ziya Doğan’ın verdiği liste doğrultusunda yerli oyuncularla ilgili de çalışma yürütüyor. G.Birliği’nden Engin Baytar ve Mehmet Çakır yerli isimlerinin başında yer alıyor. Fenerbahçe’den Uğur Boral, Selçuk Şahin, Ankaraspor’dan Özer Hurmacı, Kayserispor’dan Kemal Okyay, Gaziantepspor’dan Bekir, Elazığspor’dan Erman Kılıç gibi isimler de yeniden listeye giren oyuncular oldular. Ufukhan’ın Çaykur Rizespor’a transfer olması halinde bu takımdan Serhat Akyüz istenecek. Yönetimin 3 oyuncu transferi yapacağı dile getirildi

Bir inanabilsek bir görebilsek bir duyabilsek:rolleyes::):(

hüseyin1975
28.06.2007, 16:24
Arkadaslar Maraton.com TR'de yayinlanan bir Anketin su anki sonucu:

SİZE GÖRE ŞU ANA KADAR EN İYİ TRANSFERLERİ KİM YAPTI?
BEŞİKTAŞ% 12
GALATASARAY% 52
TRABZONSPOR% 2
FENERBAHÇE% 32
HİÇ BİRİ% 2

Acaba bizim acimizdan daha hos görünmesi icin, Ankete katilsakmi?

marcelinhos100
28.06.2007, 16:25
Giresunspor’da imza şov
http://www.gunebakis.com.tr/images/imza-attiler-giresun-man.jpg (http://www.gunebakis.com.tr/images/imza-attiler-giresun-man.jpg)

İçte Üç Dışta 6
Teknik Direktör Akif Başaran ile anlaşılmasının ardından vakit kaybetmeden transfer çalışmalarına başlayan ve iç transferde üç, dış transferde ise Kartalspor’dan Ünal ile Yimpaş Yozgatspor’dan Tayfun’la anlaşan Giresunspor, dün üç oyuncuyla daha anlaştı. Yeşil-beyazlılar, uzun süredir takip ettiği Trabzonspor’un genç oyuncularından Burak Keskin ve Emrah Kol ile Sarıyerspor’un takım kaptanı Uğur’a imza attırdı. Bonservisi elinde bulunan sol kanat oyuncusu Uğur ile bir yıllık sözleşme yapılırken, Trabzonspor’dan alınan oyuncuların ise bonservisleriyle birlikte alınacağı açıklandı.

Uğur Sabırsızlanıyor
Yedi yıl Sarıyerspor’da forma giyen Uğur, Giresunspor gibi büyük bir camiaya gelmenin mutluluğunu yaşadığını söyledi. Sarıyer’de daha önce birlikte oynadığı Ümit Teke ve Ahmet’ten Giresunspor ile ilgili çok güzel şeyler duyduğunu söyleyen Uğur; “Giresunspor’un çok muhteşem bir taraftar topluluğuna sahip olduğunu biliyordum. 2000-2001 sezonun da Pazarspor forması altında Giresunspor’a rakip oldum. O maçı kazanan biz olmamıza rağmen Giresunspor taraftarı, takımını maç sonrasında alkışlarla soyunma odasına gönderdi. Böylesine muhteşem bir taraftarın önünde oynamak için sabırsızlanıyorum. Giresunspor’da başarılı olacağıma inanıyorum” diye konuştu.

Başarılı Olacaklar
Geçen sezon kiralık olarak forma giydiği Sarıyerspor’da 16 gol atan Emrah ile Arsinspor’da oynayan orta saha oyuncusu Burak, yeni sezonda Yeşil-beyazlı ekibin başarısı için ter dökecekleri için mutlu olduklarını ifade ederek; “Giresunspor hedefleri olan bir takım olduğunu Türk Telekom Lig A’ya terfi ederek gösterdi. Bizler de hedefleri büyük olan oyuncularız. Giresunspor’un taraftarına hayranız. Böylesine muhteşem bir taraftarla Lig A’da fırtına gibi eseceğimizi düşünüyoruz. Giresunspor forması altında başarılı olarak, bizlere güvenenleri mahcup etmeyeceğiz” şeklinde konuştular.

Trabzonspor bu iki oyuncuyu bedavaya veriyorda peki önümüzdeki yıl Giresun birinci lige cıkınca ve Emrah cok basarılı olursa bedava verebileceklermi bize yazıklar olsun niye kiralamıyorlar da satıyorlar biz özürlümüyüz anlamıyorum Canı bonservisiyle Emrah bonservisiyle Ali Güzeldalı bonservisiyle ver oh .......

marcelinhos100
28.06.2007, 16:26
‘ŞAMPİYONLUK YAŞAYACAĞIZ’
http://www.gunebakis.com.tr/images/sampiyonluk-yasayacagiz.jpg (http://www.gunebakis.com.tr/images/sampiyonluk-yasayacagiz.jpg)

Zirve Duygusunu Biliyorum
Trabzonspor’un Fenerbahçe’den transfer ettiği Serkan Balcı, “Fenerbahçe’de yaşadıklarım geride kaldı.Trabzon’da yeni bir sayfa açtım. Trabzonspor’un oturmuş bir kadrosu var. Benle birlikte iki transfer daha yapıldı. Mutlaka şampiyon olacağız. Bu kadro bunu başarabilecek güçtü ve özelliktedir. Ben şampiyonluk duygusunu Fenerbahçe forması altında yaşadım. Bu duygu anlatılmaz bence yaşanır. Bende Trabzonspor taraftarına bu duyguyu yaşatmak için geldim. Çünkü Fenerbahçe’de şampiyonluğa alıştığımız için artık benim hedefim her zaman şampiyon olmaktır. Fenerbahçe’de çok şey öğrendim. Haliyle tecrübe kazandım. Rahatım. Psikolojik baskıları en iyi bilen isimde benim. Bunu Trabzonspor’daki takım arkadaşlarıma da anlatıyorum. Bence her şey güzel olacak” diye konuştu.

Heyecana Yelken Açtım
Serkan Balcı, İsviçre maçından sonra milli takıma çağrılmadığını da kaydederek, “Şimdi Trabzonspor forması altında milli takıma gitmek istiyorum. 20 kez A milli oldum. Daha uzun yıllar milli olmak istiyorum. Buraya kalıcı ve şampiyon olmaya geldim. Ziya hocayla bu gerçekleşebilir. Böyle bir hocayla şampiyonluğa ulaşmamız bana göre daha kolay olacaktır” dedi. Serkan Balcı, Türkiye liginin artık eskisi gibi kolay olmadığını da sözlerine ekleyerek, özellikle Anadolu takımlarının çok güçlendiğini belirtti. Serkan, “Bu zor ligde Trabzonspor ipi göğüsleyen taraf olacaktır. Yeni bir heyecana yelken açtım. Trabzonspor camiasından benim tek bir isteğim var. Futbolculara çıksınlar. İnanın gerisi kendiliğinden gelecek ve 24 yıllık şampiyonluk hasreti sona erecektir” dedi.

A.Gökhan AKIN
28.06.2007, 16:26
ROTA ARJANTİN!

http://www.gunebakis.com.tr/images/rota%20arjantin(1).jpg (http://www.gunebakis.com.tr/images/rota%20arjantin(1).jpg)

Lavezzi veya Palermo’dan birinin gol silahı olarak transfer edileceği ileri sürüldü. Lavezzi’nin genç ve bonservisinin yüksek olması yönetimi kara kara düşündürüyor. Yine da pazarlıklar tüm hızıyla sürüyor. Palermo’da alternatif olmayı sürdürüyor. Yabancı kontenjanına göre yerli isimler arasında Mehmet Çakır, Özer Hurmacı, Engin Baytar, Bekir, Kemal Okyay, Serhat, Uğur, Selçuk ve Erman Kılıç başı çekiyorlar

Doğan’da Onları İstiyor
Trabzonspor’un yabancı transferde kader günleri yaklaşırken, forvet olarak Arjantin’in San Lorenzo takımında forma giyen 22 yaşındaki Ezeguiel Ivan Lavezzi ile Boca Juniors’un gol makinesi Martin Palermo gündemdeki yerlerini koruyorlar. Bu iki isimden birisinin takıma takviye edileceği konuşuluyor. Lavezzi’nin bonservis bedelinin yüksek olması sıkıntı yaratıyor. Palermo ise bonservisi elinde olmasına karşın, 34 yaşına gitmiş olması kafalarda soru işareti yaratıyor. Kaleci olarak Martinez, Bobadilla, Herpoel gibi isimler konuşulurken, oyun kurucu olarak önerilen bir dönem Milan’da oynayan, Paris Seint Germaen’in yıldız ismi Vıkash Dhorosso’ya Teknik Direktör Ziya Doğan’ın ‘Yaşlı’ diye karşı çıktığı belirtildi.

Yerli Alternatif Liste Hazır
Futbol Federasyonunun bugünkü toplantısında belirleyeceği yabancı kontenjanına göre kadrosuna yeni takviyeler yapmayı planlayan Bordo-Mavili yönetim bir yanda da Teknik Direktör Ziya Doğan’ın verdiği liste doğrultusunda yerli oyuncularla ilgili de çalışma yürütüyor. G.Birliği’nden Engin Baytar ve Mehmet Çakır yerli isimlerinin başında yer alıyor. Fenerbahçe’den Uğur Boral, Selçuk Şahin, Ankaraspor’dan Özer Hurmacı, Kayserispor’dan Kemal Okyay, Gaziantepspor’dan Bekir, Elazığspor’dan Erman Kılıç gibi isimler de yeniden listeye giren oyuncular oldular. Ufukhan’ın Çaykur Rizespor’a transfer olması halinde bu takımdan Serhat Akyüz istenecek. Yönetimin 3 oyuncu transferi yapacağı dile getirildi

Bir inanabilsek bir görebilsek bir duyabilsek:rolleyes::):(

ana birisi özer hurmacı mı dedi? yalan da olsa söyle bana diye bir şarkı vardı ne de güzel bir şarkıymış insan bu bu başlıkta birden o şarkyı hatırlıyor.

Kasım Hilal
28.06.2007, 16:27
Geçen sene almadığımız iki oyuncu da Copa America'da Brezilya Mİlli Takımı'na çağrıldı.
Minero ilk onbir oynuyor üstelik.
Şimdi ise Wagner ve Minero'ya teklif bile getiremiyoruz.
Hey gidi iş bilir yönetim, büyüksün!

Serdar A
28.06.2007, 16:31
ROTA ARJANTİN!

....

Gönül isterki Yabancı kontjanı artmasın yönetimde " mecburen " yukarıda yazan gençlerden 2-3-4 tanesini takıma kazandırsın.

hüseyin1975
28.06.2007, 16:31
Giresunspor’da imza şov

http://www.gunebakis.com.tr/images/imza-attiler-giresun-man.jpg (http://www.gunebakis.com.tr/images/imza-attiler-giresun-man.jpg)

İçte Üç Dışta 6
Teknik Direktör Akif Başaran ile anlaşılmasının ardından vakit kaybetmeden transfer çalışmalarına başlayan ve iç transferde üç, dış transferde ise Kartalspor’dan Ünal ile Yimpaş Yozgatspor’dan Tayfun’la anlaşan Giresunspor, dün üç oyuncuyla daha anlaştı. Yeşil-beyazlılar, uzun süredir takip ettiği Trabzonspor’un genç oyuncularından Burak Keskin ve Emrah Kol ile Sarıyerspor’un takım kaptanı Uğur’a imza attırdı. Bonservisi elinde bulunan sol kanat oyuncusu Uğur ile bir yıllık sözleşme yapılırken, Trabzonspor’dan alınan oyuncuların ise bonservisleriyle birlikte alınacağı açıklandı.

Uğur Sabırsızlanıyor
Yedi yıl Sarıyerspor’da forma giyen Uğur, Giresunspor gibi büyük bir camiaya gelmenin mutluluğunu yaşadığını söyledi. Sarıyer’de daha önce birlikte oynadığı Ümit Teke ve Ahmet’ten Giresunspor ile ilgili çok güzel şeyler duyduğunu söyleyen Uğur; “Giresunspor’un çok muhteşem bir taraftar topluluğuna sahip olduğunu biliyordum. 2000-2001 sezonun da Pazarspor forması altında Giresunspor’a rakip oldum. O maçı kazanan biz olmamıza rağmen Giresunspor taraftarı, takımını maç sonrasında alkışlarla soyunma odasına gönderdi. Böylesine muhteşem bir taraftarın önünde oynamak için sabırsızlanıyorum. Giresunspor’da başarılı olacağıma inanıyorum” diye konuştu.

Başarılı Olacaklar
Geçen sezon kiralık olarak forma giydiği Sarıyerspor’da 16 gol atan Emrah ile Arsinspor’da oynayan orta saha oyuncusu Burak, yeni sezonda Yeşil-beyazlı ekibin başarısı için ter dökecekleri için mutlu olduklarını ifade ederek; “Giresunspor hedefleri olan bir takım olduğunu Türk Telekom Lig A’ya terfi ederek gösterdi. Bizler de hedefleri büyük olan oyuncularız. Giresunspor’un taraftarına hayranız. Böylesine muhteşem bir taraftarla Lig A’da fırtına gibi eseceğimizi düşünüyoruz. Giresunspor forması altında başarılı olarak, bizlere güvenenleri mahcup etmeyeceğiz” şeklinde konuştular.

Trabzonspor bu iki oyuncuyu bedavaya veriyorda peki önümüzdeki yıl Giresun birinci lige cıkınca ve Emrah cok basarılı olursa bedava verebileceklermi bize yazıklar olsun niye kiralamıyorlar da satıyorlar biz özürlümüyüz anlamıyorum Canı bonservisiyle Emrah bonservisiyle Ali Güzeldalı bonservisiyle ver oh .......

Sen kiralik vermeyi birak.

Giresunspor satmak istediginde ilk Trabzonspora danismaliya benzer bir Madde dahi koydurmazlar ve sonra baskalari kapar gider.

Tipki Konyanin Parlayani kapdigi gibi :mad:

Hüdai Pervaneli
28.06.2007, 16:32
bizim yonetimin azi buyuk konusmaya sira gelince konusuyolar am is calismya icrat yapmaya gelince donup kaliyo :( bazi tkaimlarin kiclarina kadar borc u war ne kadar guzel transfer yaptilar:D

hüseyin1975
28.06.2007, 16:34
Kayserispor Cengalayi almis.
Ligimizi taniyan ve hicde fena olmayan bir Golcü.

Hüdai Pervaneli
28.06.2007, 16:36
ya herkes hisir hisir transfer yapiyo bizimkiler uyuyuo sadece konusuluyo almiyolar ki ben bu yonetimden daha transfer beklemem ve de beklemeyinderim:(

Travelair
28.06.2007, 16:38
51 kişilik kadro diye çığlıklar atılırsa medyada birilerine de fırsat düşer.

Ali Güzeldal gitti
Can Parlayan gitti
Murat Ocak gitti
Emrah Kol gitti

Bedelsiz bunlar, yok mu alan? Sahipsiz kulüpte bunlar olmaz. Kiralık gitmelerinin hiç olmazsa bir mantığı var, bonservissiz gidiyorlarsa bunun niyetini sorgularım

marcelinhos100
28.06.2007, 16:38
Serkan Balcı Eridi

http://www.haber61.net/images/news/serkan_balci.20070621182954.jpg

Trabzonspor'un Fenerbahçe'den transfer ettiği Serkan Balcı, üzerindeki fazla kiloları verdi. Trabzon da yapılan imza töreninde kiloları dikkat çeken Serkan Balcı, Gerede kampında haber 61.net'e açıklamada kampta fazla kilolardan kurtularak, ideal kilosuna kavuşacağını söylemişti.

Serkan bu açıklamadan sonra, kampta iyi çalıştı ve ideal kilosuna kavuştu.76 kilodan 69 kiloya kadar düşen Serkan Balcı'nın, aynı zamanda vücudundaki yağ oranın 13. den 9.5 e kadar indiği öğrenildi. Kampta kilo aldırıcı yemeklerden kaçınan Serkan Balcı, ideal kiloya indiği için mutlu olduğunu söyledi.

Eşref KESKİN / haber61.net

champions
28.06.2007, 16:41
Geçen sene almadığımız iki oyuncu da Copa America'da Brezilya Mİlli Takımı'na çağrıldı.
Minero ilk onbir oynuyor üstelik.
Şimdi ise Wagner ve Minero'ya teklif bile getiremiyoruz.
Hey gidi iş bilir yönetim, büyüksün!

Minerio tamam da Wagner bizim Wagner değil Cskadaki bu, bundan da bi cacık olmaz Balonun teki sözde golcü işte ;)

Al Saad'dan Carlos Tenorioyu alabiliriz Öyle Palermo gibi 33 yaşında da değil 79 doğumlu tam bizlik adam

Hüdai Pervaneli
iste genclerimiz degerlerini bilmek lazim

Ziya Doğan Ne Diyecek?
Gençler Ziya Hoca'nın ağzına bakıyor.
Trabzonspor ile birlikte Gerede'de kampa katılan genç oyuncular, Teknik Direktör Ziya Doğan'a kendilerini ispat etmek için inanılmaz mücadele veriyorlar.

Takımda kalıp kalmayacakları Ziya Doğan'ın iki dudağının arasından çıkacak olan kelimelere bağlı olan oyuncular, Trabzonspor formasını giymeyi çok arzuladıklarını söyleyerek, Trabzonspor'un geleceğinde var olmak istediklerini belirttiler.

İşte haber61.net farkıyla Trabzonsporlu gençlerin açıklamaları…

Eyüp Kadri: Trabzonspor'da kalmak için elimden geleni yapıyorum. Ama son söz Ziya Hocamızındır. Hoca ne derse ona göre bizde sonuca ulaşacağız. Söz hakkımız olmadığı için kalma şansı konusunda bir şey diyemem. Bana git derlerse giderim, başka türlü gitmem söz konusu olmaz. Eğer gönderileceksem de satılık mı, yoksa kiralık mı olarak gitme konusunda kararsızım. Bunu en iyi hocam ve menajerim bilir. Benim görevim onların vereceği karara profesyonelce uymaktır.

Yusuf: İki sezonluk bir Darıca maceram oldu. Orada çok şeyler öğrendim. Şuan kampta çok çalışarak elimden geleni yapıyorum. Trabzonspor'da ki durumumuz 2-3 gün içinde belli olacak. Burada kalmayı ve Trabzonspor'a hizmet etmeyi çok istiyorum. Eğer beni göndereceklerse satılık göndersinler. Ben kiralık gitmeyi düşünmüyorum. Kiralık gittiğimizde hem para kazanamıyoruz, hem de ikinci sınıf insan muamelesi görüyoruz. Mevkiimde ki isimlerle yarışabilirim. Biz bu kampta şansımızı en iyi derecede değerlendirelim de, kararı Ziya Doğan versin. Trabzonspor gençlere önem veriyor. Bunu biz gençleri kampa çağırmasından anlıyoruz.

Emre Hızarcı: Trabzonspor'da kalmak için elimizden geleni yapıyoruz. Bizim için en önemlisi Ziya Doğan'ın kararıdır. Ne kadar iyi olsak bile, bulunduğumuz mevkide çoğunluk olduğundan, Ziya Doğan bizi istemeyebilir. Ama umudumuz var. Burada kalmaya şartlandık. Kendimizi kanıtlamaya çalışıyoruz.

Selim: Trabzonspor'da kalmak için çok mücadele ediyorum. Mevkiimde diğer oyuncuların sakatlığı veya cezası yoksa benim şansım da az oluyor. Eğer Trabzonspor beni yollarsa satılık olarak gitmek istiyorum. Trabzonspor benim hazır bir şekilde geri dönmemi istiyorsa, bana bu fırsatı vermeli. Çünkü kiralık oyuncunun gittiği yerde çok fazla dezavantajı oluyor, bu da bizim kendimizi hazırlamamıza engel oluyor. Ziya Doğan, gençlere istenilen şansı ve değeri veriyor. Ama Trabzonspor'da herkes bir an önce başarı beklediği için şu anda bize bu şansı vereceğini sanmıyorum.

Emre Aygün: Diğer arkadaşlarım gibi bende Trabzonspor'da kalmayı istiyorum. Ama sakat veya cezalı olmadıkça bana fazla şans gelir mi orasını bilemem. Ben iyi olduktan sonra oynayamayacağım takım yok. Ziya Doğan gençlere önem veriyor. Çünkü 3 sene önce Ziya Hoca zaten beni oynatmıştı, bana şans vermişti. Sonuç olarak Trabzonspor'da kalmak için elimden geleni yapıyorum, ama şansımız yoksa oynayacağımız bir takıma gitmeyi isterim.

http://www.haber61.net/images/haber_resim/trabzonspor/18.jpghttp://www.haber61.net/images/haber_resim/trabzonspor/19.jpg

marcelinhos100
Bu arada Murat Ocak daha biryere gitmedi sadece Belediye ile ismi geciyor Hoca kampa cagırmadıgı icin ben olsam Belediyeye bedava verecegime Sakaryaya Martinez icin teklif ederim akıllı olmak gerekiyor Belediye bizim arka bahcemizmi::mad:

hüseyin1975
28.06.2007, 16:45
@marcelinhos100

Kardesim Allah askina su Martinez hakkinda cikan hicbir Haber koyma buraya.

Vallahi artik sIkdi Sakaryaspor ve Martinez.

Birde Baskani Trabzonsporlu, TD Trabzonlu vs.

Bunlarin ben..............

Hüdai Pervaneli
28.06.2007, 16:45
Bu arada Murat Ocak daha biryere gitmedi sadece Belediye ile ismi geciyor Hoca kampa cagırmadıgı icin ben olsam Belediyeye bedava verecegime Sakaryaya Martinez icin teklif ederim akıllı olmak gerekiyor Belediye bizim arka bahcemizmi::mad:

arka bahcemiz degil albaryak in takimi :( trabzonspordan cok belediyeyi seviyo bakinsa elimizde kalanlari hep onlara gidiyor ha bide genc yetenegimiz:(

marcelinhos100
28.06.2007, 16:48
Genclerden Eyüp Kadri Ümit Milli Takımın Sol Beki takımda kesin kalması lazım zaten o bölgede oyuncumuz yok sadece Celaleddin kaldı ayrıca Selim ve Emre Hızarcının da kalmasını istiyorum Ufuk Ufukhanun da kiralık gidip iyi bir hocanın yanında kendilerini geliştirmeleri lazım Tayfun gibi satmak olmaz ......

hüseyin1975
28.06.2007, 16:49
Gencler göndereceklerse satilik olarak göndersinler diyor.
Belki su ana giden Oyuncularin talebi dogrultusunda kiralanmamislardir.

Samet Berber
28.06.2007, 16:51
sakarya bize satamazsa ne yapacak acaba ...

diyorumki şöyle ondan daha iyi bir kaleci alsakta martinez ellerinde patlasa şunların nasılsa bi taliplside yok sanırım ;)

hüseyin1975
28.06.2007, 16:53
Haluk Ulusoy'dan misilleme
hurriyet.com.tr 28 Haziran 2007 http://www.hurriyet.com.tr/_newsimages/3623047.jpgKulüpler Birliği toplantı tarihini değiştirdi, TFF'den misilleme gecikmedi. Yeni

Yabancı kontenjanının da karara bağlanacağı Futbol Federasyonu Yönetim Kurulu'nun bugün yapılması planlanan toplantısı ileri bir tarihe ertelendi. Gerekçe olarak ise federasyon yetkililerinin Bolu Abant'ta katılacağı 'Futbolda Şiddet ve Düzensizliği Önleme Platformu' gösterildi.

Bilindiği gibi geçen hafta Kulüpler Birliği Vakfı, yabancı kontenjanı ve 26 Haziran'da yapılan Olağan Mali Genel Kurul'un gündemine seçim maddesinin eklenmesi konularının görüşüleceği toplantının tarihini değiştirmiş ve toplantıyı Ankara'ya almıştı. Beklenmedik karar üzerine imalı bir açıklama yayınlayan Futbol Federasyonu, takvimindeki sıkışıklığı gerekçe göstererek toplantıya katılmamıştı. Erteleme kararının, seçim baskısından bunalan TFF'nin ekmeğine yağ sürdüğü iddia edilmişti.

Kulüpler, TFF'nin katılmadığı toplantı sonrası 'güvenoyu yoklaması' maddesi için önerge verme kararı aldıklarını açıkladı, ancak önerge Olağan Mali Genel Kurul Toplantısı'nda kabul edilmedi. Sinirlerin gerildiği salonu terk eden muhalif gurup, mahkemeye başvuru yapacaklarını açıkladı.

Futbolda seçim restleşmesinin yankıları sürerken, gerginlik tekrar zirveye çıktı. Süper Lig kulüplerinin merakla beklediği yabancı kontenjanının da görüşüleceği Futbol Federasyonu Yönetim Kurulu toplantısı, Bolu Abant'ta yapılacak toplantı için ileri bir tarihe ertelendi. Transfer çalışmalarını şekillendirmek için eli kolu bağlı bekleyen kulüpler, ertelemeyi TFF’nin keyfi bir kararı olarak nitelendirdi.

Haluk Ulusoy başkanlığındaki Futbol Federasyonu'nun bu tutumu, "Kulüpler Birliği’ne misilleme mi?" sorusunu akla getirdi. Bakalım ilerleyen günler neler gösterecek?

Ben bu TFF ve basindaki zati Muhteremin ne yapdiklarini anlamakda zorluk cekiyorum.

Resmen Türk Futbolunu BALTALIYORLAR!!!

Yahu ver su karari ve herkes önünü görsün.....

hüseyin1975
28.06.2007, 16:55
Makaay'ı Feyenord kaptı
A.A. 28 Haziran 2007 http://www.hurriyet.com.tr/_newsimages/3630784.jpgAlmanya Birinci Ligi'nde (Bundesliga) geçen sezon Bayern Münih formasıyla 16 gol atan Roy Makaay, Hollanda ekibi Feyenord ile anlaştı.

Makaay'ın Feyenord ile 3 yıllığına anlaştığı, Bayern Münih'in, kendi mevkisine İtalyan Luca Toni ile Alman Miroslav Klose'yi transfer etmesinin bu takımı bırakmasında etkisi olduğu belirtildi.

Deportivo La Coruna'da oynadığı 2002-2003 sezonunda 29 gol atarak altın ayakkabının sahibi olan 31 yaşındaki Makaay, Hollanda Milli takımı formasıyla da 43 maçta 6 gol attı.

Hollanda futbolunun Ajax ve PSV Eindhoven ile birlikte öne çıkan takımlarından biri olan Feyenoord geçen sezon ligi 7. bitirmiş ve Avrupa kupalarında oynama şansı elde edememişti.

Samet Berber
28.06.2007, 16:55
hala bi açıklama yapamadılar ya yazıklar olsun ....

hüseyin1975
28.06.2007, 17:03
http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/7/7a/RoyMakaay.jpg/250px-RoyMakaay.jpg (http://de.wikipedia.org/wiki/Bild:RoyMakaay.jpg)

Spielerinformationen
Voller NameRudolphus Antonius (Roy) Makaay
Geburtstag9. März (http://de.wikipedia.org/wiki/9._M%C3%A4rz) 1975 (http://de.wikipedia.org/wiki/1975)
GeburtsortWijchen (http://de.wikipedia.org/wiki/Wijchen), Niederlande (http://de.wikipedia.org/wiki/Niederlande)
PositionSturm (http://de.wikipedia.org/wiki/St%C3%BCrmer_%28Fu%C3%9Fball%29)
Vereinsinformationen
VereinFC Bayern München

Vereine als Aktiver
JahreVereinSpiele (Tore)
1995-1997 Vitesse Arnheim (http://de.wikipedia.org/wiki/Vitesse_Arnheim) 65 (30)
1997-1999 CD Teneriffa (http://de.wikipedia.org/wiki/CD_Teneriffa) 72 (21)
1999-2003 Deportivo La Coruña (http://de.wikipedia.org/wiki/Deportivo_La_Coru%C3%B1a) 130 (79)
2003-2007 FC Bayern München (http://de.wikipedia.org/wiki/FC_Bayern_M%C3%BCnchen) 129 (78)
2007- Feyenoord Rotterdam (http://de.wikipedia.org/wiki/Feyenoord_Rotterdam)

[/URL]
[URL="http://de.wikipedia.org/wiki/CD_Teneriffa"] (http://de.wikipedia.org/wiki/Vitesse_Arnheim)
Nationalmannschaft
1996-2005Niederlande (http://de.wikipedia.org/wiki/Niederl%C3%A4ndische_Fu%C3%9Fballnationalmannschaf t) 43 (06)

Tam bir Gol Makinasi.

396 Lig Macinda tam 208 Gol!

Milli Takimda 43 Macda 6 Gol (genelde yedekdi).

Ayrica 59 Sampiyonlar Ligi Macinda tam 29 Gol!

Almanya Kupasinda 17 Macda 7 Gol.

Al sana Star.

Mehmet_Mercanlı
28.06.2007, 17:09
biz burda kafayı yeriz anca ...

bazen cıdı cıdı duşunuyorum bunlar bizim kadar istese, bizim kadar inansa, bizim kadar duşune, BİZİM GİBİ KARŞILIKSIZ SEVSE nasıl olur diye...

ama yok bizim karadeniz insanının yapısında var kımse kusura bakmasın ...

Hüdai Pervaneli
28.06.2007, 17:10
bizim yonetim den bir olmaz daha kac sefer dicem;D

TSezgin61
28.06.2007, 17:10
off hala bi transfer yok....:( sampiyonluk icin sadece kaleci, solkanat,10numara

bukadarmi zor...koskoca 24 senenin hesabini kesmek bukadarmi zor...

Mustafa OK
28.06.2007, 17:17
yok yok yok ne transfer ne de bir haber ......

hüseyin1975
28.06.2007, 17:19
Transferden vazgecdim söyle en azindan bir Haber olsa!

Ilgilendigimiz, görüsdügümüz birileri var deseler yine sevinecegim :(

Mustafa OK
28.06.2007, 17:20
anlaşılan bu sene transfer bombasını taraftar patlatacak

nuri ve ziya trabzondan gönderildi....

yerlerine yeni yıldızlar yolda....

okan6161
28.06.2007, 17:20
yaw transfer kapandı diyorlar ne zaman açılldı ben görmedim adam gbi kimi aldılarda açtılar garip

+TS1967+
28.06.2007, 17:22
alloooooooooooo yönetim! hala bekliyoruz. ne bu rezalet

ozcan_asanoglu
28.06.2007, 17:23
Bizde de suç var çok borç baskısı yaratıldı yönetim üzerinde..gs. battı gidiyor, kaç yıldır hiçbir futbolcunun parası zamanında ödenmiyor, kaç tane dava kaybettiler uefa'da o kadar eleştiri almadı. Eleştiri aldı da borç yüzünden aldığını duymadım.

biz her fırsatta her yönetime vay şu kadar arttı vay bu kadar arttı her yönetim üzerinde baskı oluşturuyoruz.

borçsuz hiçbir kişi, kurum, firma vs. ne derseniz deyin hiçbir şey yapamaz. bu demek değilki ölçüsüz saçma sapan borçlan. ama borçlanmayayım diye de hedef küçültmek takımı da küçültür...fark hızla açılıyor. özkan sümer dönemi çok ekstra dönemdi gerçekten hedef küçülttü, sıkıntı çektik icralardan kurtardık.

ama şimdi durum farklı..bundan sonra hiç borçlanmasak bile mevcut borcu nasıl ödeyeceğiz? hedef küçülterek mi? küçülttükçe gelirin de azalır herşeyin azalır. zaruri harcamalarla borcun daha da artarken gelirin azalır ve asıl o zaman batarsın.mevcut borcu da ödeyemez duruma gelirsin.

borcu ödemek için başarılı olman lazım, başarılı olmak için de rakiplerle yarışacak, onları geçecek kadro kurman lazım.bu da borçlanarak olur.

iş yapan hata yapar. hiç bir iş yapmayan hata da yapmaz. her transfer nokta, isabet olacak diye birşey yok. kimisi tutmaz. kimisinde tamamen zarar edersin, kimisinde kar edersin.bu iş böyledir. risk almadan, çekinerek aman şu olmasın aman bu olmasın diyerek hiç bir büyük hedefe varılamaz.

ezcümle, yönetimin bu denli çekingen davranmasında; işbilmezliğin, beceriksizliğin, sistemsizliğin yanında borçla ilgili yaratılan baskının da etkisi vardır ve bu yanlıştır.

marcelinhos100
28.06.2007, 17:26
FERDİ ELMAS

http://www.degoeieouwetijd.nl/plaatjes/luckyajax/2006/060527heeg30.JPG

Mevkii:Sol Açık
Doğum Tarihi:13.02.1985
Doğum Yeri:Amsterdam / Hollanda
Milliyet:Türk
Bildiği Diller:İngilizce,Almanca
Medeni Durumu:Bekar
Sözleşme Başlangıç:01.08.2005
Sözleşme Bitiş:31.05.2009
Forma No::35
Statü:Yerli

Ajaxın alt yapısında yetişdi cok hızlı ve kaliteli bir genc......

Elimizdeki oynayamayacak kulubede oturacak futbolcuları göndererek mesela Sag tarafa Jabi Serkan ve Adnan alındı Tayfun geldi Musayı takımda tutmanın ne anlamı var Musa Keceliyi Bonservisiyle Ufukhanıda kiralık vererek bu futbolcuyu alsalarya sag beklerden oluşan bir onbir mi yapacagız.......

TSezgin61
28.06.2007, 17:29
hadi yönetim nolur yaaa....diger kulüplerin transferlerinimi okuyacagiz biz hep....al özer hurmaciyi, al bi kaleci... yap birseyler yaaaa, bukadarda olmaz

Mehmet_Mercanlı
28.06.2007, 17:31
cıldır cıldır cıldırmayann ... :D

istanbul takımlarının yaptığı trnsferlere karşılık veren TRABZON SPOR

2. ligte düşmeme mucadelesi veren samsun spor dan ADNAN , ligi son sırada bitiren kümeye düşen erciyes spor 'dan JABİ ile anlaştı....
eğer intertoto maçlarından elenmezsek erzincan spordan haydar , ve batman petrolden şemsettini renklerine bağlayacak karadeniz ekibi UEFA dada başarı istediğini kanıtladı ....
şimdiden şampıyonluk şarkıları söylemeye başlayan traftar sokaha döküldü...

marcelinhos100
28.06.2007, 17:35
Trabzonspor yönetiminin Hırvatistan Milli takımının sol kanadında oynayan ve ismi sır gibi saklanan bir futbolcu ile de temas halinde olduğu ve Futbol Federasyonu’nun yabancı sayısı konusunda karar vermesi halinde bu oyuncu için de girişimlerin başlatılacağı ifade edildi.

İlkhaber Gazetesi

Habere bakın yahu Hırvat Milli takımında oynadıgını söylemiş mevkisini söylemiş birde ismi sır gibi saklanıyor demiş yapma be recep nasıl saklanıyor şimdi..................

Terzioğlu
28.06.2007, 17:35
ferdi elmasi , caykur rizespor aldi...

hüseyin1975
28.06.2007, 17:39
Trabzonspor yönetiminin Hırvatistan Milli takımının sol kanadında oynayan ve ismi sır gibi saklanan bir futbolcu ile de temas halinde olduğu ve Futbol Federasyonu’nun yabancı sayısı konusunda karar vermesi halinde bu oyuncu için de girişimlerin başlatılacağı ifade edildi.

İlkhaber Gazetesi

Habere bakın yahu Hırvat Milli takımında oynadıgını söylemiş mevkisini söylemiş birde ismi sır gibi saklanıyor demiş yapma be recep nasıl saklanıyor şimdi..................

Buraya yazmisdim.
Bayern Leverkusen Takimindan ayrila Marco Babic olabilir.

Cokda iyi olur.
Cok iyi sol ayagi var.
Cok iyi Frikik kullanabiliyor.
Teknigi saglam.
Hirsli.

_SeRKaN_
28.06.2007, 17:41
ferdi elmasi , caykur rizespor aldi...
Almadı zaten mevcuttu rize de..

TSezgin61
Buraya yazmisdim.
Bayern Leverkusen Takimindan ayrila Marco Babic olabilir.

Cokda iyi olur.
Cok iyi sol ayagi var.
Cok iyi Frikik kullanabiliyor.
Teknigi saglam.
Hirsli.

yalan olduguna göre hayal kurmayalim en iyisi... unutmayalimki bu iyiligi yapmazlar bize...GÖZÜNÜZ DOYSUN, BOMBA GIBI ADNAN , JABI neyinize yetmiyor:D ahh yönetim ...:(

marcelinhos100
Kaleciler : Transfer-Tolga-Zeki Ayvaz
Sag Bek : Jabi-Adnan-Tayfun
Sol Bek : Celalettin-Cagdas-Eyüp Kadri
Stoper : Milan-Risp-Erdinc-Selim

Orta Saha : Hüseyin-Ayman-Serkan-Ferhat-Hasan
Sag Kenar : Gökdeniz-Yattara
Sol Kenar : Transfer-Ufuk
10 Numara : Ceyhun-Transfer

Forvet : Umut-Ersen-Ömer Rıza-Ergin

Doldurun su bosluklarıda adam gibi girelim seneye:rolleyes:

TSezgin61
28.06.2007, 17:43

bu bosluklar dolsa...STADTA DOLAR...MÜZEMIZDE DOLAR...KASAMIZDA "DOLAR";)

WERTHeR
28.06.2007, 17:44

Paramız yok o boşluklar nuri ziya ve haşim ile dolacak:)

ozcan_asanoglu
28.06.2007, 17:46

güzel kadro..devre arasında da forvet ve aksayan yer varsa oraya transfer yapılır olur biter...nedir yani bu kadar zor mu bu işler..anlamak mümkün değil.

hüseyin1975
28.06.2007, 17:47
yalan olduguna göre hayal kurmayalim en iyisi... unutmayalimki bu iyiligi yapmazlar bize...GÖZÜNÜZ DOYSUN, BOMBA GIBI ADNAN , JABI neyinize yetmiyor:D ahh yönetim ...:(

Yok gercekden olabilir.
Mantaliteye uyuyor.

Bonservisi elinde :p

_SeRKaN_
28.06.2007, 17:49
Yok gercekden olabilir.
Mantaliteye uyuyor.

Bonservisi elinde :p

Manteliteye uyuyor ama bonservisi elinde olması yetmiyor çünkü iyi futbolcu o asla olamaz :) bize işe yaramayan boş adam lazım oynayacaksa hiç almasınlar..:D

Mustafa OK
28.06.2007, 17:56
bizim yönetimde o boşlukları dolduracak kapasite yok

Sefa Murat Dokuz
28.06.2007, 17:58
artık adece 1 yabancı alacaklar ben burda 5 gün önceden kaleci almıyacaklar diyordum bobadilla olacağına iyiki tolgayla falan devam etcez bence bunun meyvelerini ilerleyen yıllarda toplıcaz 1 forvet veya forvet arkası yabancı alınır sanırım başka transfer olmıyacak %99

ilhan
28.06.2007, 18:04
Sizce bir transfer dosyamız var mı ?

Hüdai Pervaneli
28.06.2007, 18:05
beelkide hic transfer yapmazlar

MehmeTS_ADANA
28.06.2007, 18:06
valla çok yeni olmama rağmen pes ettim günde 100 kez girip çıkıyom yok.
sinir hastası olmaya niyetim yok

Sefa Murat Dokuz
28.06.2007, 18:06
beelkide hic transfer yapmazlar
%70 1 transfer yaparlar insaf artık

Koray
28.06.2007, 18:07
yapmicaklarki zaten..

hüseyin1975
28.06.2007, 18:10
Bunun adi para çaredir her soruna
Ne mutlu bana eger cebimde varsa
Kazan ve harca sakla bir parça ama
Sakin NURI BASKAN gibi zügürt dolasma

Durma BASKAN öyle bos bos
Paranin tadi hos
Ben payimi kaptim
Geç kaldin hadi kos

Belese kim ne verir
Ulan önce öde parayi sonra çal zurnayiiiiii
.............

Gencligimde Cartel dinlerdim :D
Hadi bana Para diye bir sarkilari vardi.
O sarkinin basi durumumuzu cok güzel anlatiyor :p

lazinhio
28.06.2007, 18:11
Transfer yapmasınlar yapmasınlarda bu gençleride beleşe millete dağıtmasınlar golcü arıyolar parlayan bir evladımızı gidip konyaya verebiliyolar.

Allah bu büyük taraftara sabır versin

Hüdai Pervaneli
28.06.2007, 18:12
%70 1 transfer yaparlar insaf artık

paramiz yok yapmayiz:( h em onlarda insaf nerde:(

_SeRKaN_
28.06.2007, 18:14
Biz zaten milleti sevindiriyoruz elimizdeki gençlerle transferi yapmıyoruz resmen yaptırıyoruz başkalarından topçu alamazken bizden adamlar elini kolunu sallayarak gidiyo....

Travelair
28.06.2007, 18:14
O kadar değil arkadaşlar. Yanlış hatırlamıyorsam Zeyyat Bey geçen sezon yine böyle bir demeç vermiş, ama birkaç gün içinde transferimiz olmuştu ;)

Koray
28.06.2007, 18:15
nereye para yok yaa..gs nin 200 trilyon borcu var adamlar takır takır transfer yapıyo..bunların amacı kongreye borçsuz girmek anlayamıyomusunuz bunu hayret bişesiniz sizde..

Sefa Murat Dokuz
28.06.2007, 18:19
O kadar değil arkadaşlar. Yanlış hatırlamıyorsam Zeyyat Bey geçen sezon yine böyle bir demeç vermiş, ama birkaç gün içinde transferimiz olmuştu ;)
Kale konuusnda artık kesin jeff tolga devam çünkü geçen sende zeyyad çıkıp jeffersona güveniyoz demişti çok ii hatırlıyom zaten lazhoroni de çok istiyodu jeffi kalmıştı ŞŞİMDİ de tolga jeff devam bence 6+2 ye güveniyo bunlar tolga 11 de olsada jeff yewdek olsa bişi değişmez gibi düşünüyorlar
forvete yada oraya yakın bir yere ofansif orta saha:D falan ihtiyacımız çok bu kadro nasıl gol atacak szymek gibi bir oyuncu acil lazım

_SeRKaN_
28.06.2007, 18:20
nereye para yok yaa..gs nin 200 trilyon borcu var adamlar takır takır transfer yapıyo..bunların amacı kongreye borçsuz girmek anlayamıyomusunuz bunu hayret bişesiniz sizde..
Kongreye borçsuz girseler ne olacak sanki yaptıkları unutulacakmı bunların ki sadece pintilik nasıl olsa gidecez mantığında hareket edip para harcamamaya bakıyolar...

hüseyin1975
28.06.2007, 18:20
Biz zaten milleti sevindiriyoruz elimizdeki gençlerle transferi yapmıyoruz resmen yaptırıyoruz başkalarından topçu alamazken bizden adamlar elini kolunu sallayarak gidiyo....

Biz zaten Spor Kulübü degiliz!
Biz Kizilay Dernegiyiz :mad:

cIlgInIm
28.06.2007, 18:22
Transfer yok bişe degil ses bile yok bunlarda o gelir bu gelecek .. gence sene hiç yoktan faruk kanca herkese bi kanca takıyordu yagmasakta gürlüyorduk :D hiç hayra alamet degil bu sessizlik bence var bu işte bişe.. ,

fırtına öncesi sessizlik gibi :D

Sefa Murat Dokuz
28.06.2007, 18:23
bırak ya kongeye borcsuz girmek siz transfer yapmıolar ama sadece trasnfere borç olmuo biz transfer yapmadan 7 trilyondan 28 trilyona çıktı borç hemde oyuncu satarak borcumuz arttı hemde 16 trilyon kasaya girerek borçumuz arttı
kongreye kadar borcu korusunlar yeter benim korkum 40 küsürü aşması borcun ne anlarlar allahın dağından gelmişleri ekonomiden utboldan i.belediyeden gittilr adamlar süper lige çıktılar bizden gitseler ş.ligini kaldırcaz BİR KERE RUH yok
hatırlarmısınız bilmem ne kadar sevmezseniz sevmeyin ATAY aktuğ vardı başkanızmız Ahtletic Bilbao maçında 3-0 öne geçmiştik atay aktuğun suratını görmek birde 3-2 den bjk maçını çeviren takımın başkanı albayrağı görmek var.
atay aktuğun gözleri dolu dolu mutluydu bu kendini falan övüyor du.
atay aktuğ ne kadar hatalı transfer yapsada 2 kez 2. yaptı bizi.

sanatik
28.06.2007, 18:25
Daha dün ziya dogan 4 Transfer gerekiyor diyordu bugün yine 2 yemi indik.

Neyse bare ortaya ve sola adam alsinlarda millet rahatlasa.

Sinirler gergin, sanirim bir kac gün icinde buralari yine patlar, veya interpopo kupasindan sonra birseyler olur .

Erkan
28.06.2007, 18:27
bırak ya kongeye borcsuz girmek siz transfer yapmıolar ama sadece trasnfere borç olmuo biz transfer yapmadan 7 trilyondan 28 trilyona çıktı borç hemde oyuncu satarak borcumuz arttı hemde 16 trilyon kasaya girerek borçumuz arttı
kongreye kadar borcu korusunlar yeter benim korkum 40 küsürü aşması borcun ne anlarlar allahın dağından gelmişleri ekonomiden utboldan i.belediyeden gittilr adamlar süper lige çıktılar bizden gitseler ş.ligini kaldırcaz BİR KERE RUH yok
hatırlarmısınız bilmem ne kadar sevmezseniz sevmeyin ATAY aktuğ vardı başkanızmız Ahtletic Bilbao maçında 3-0 öne geçmiştik atay aktuğun suratını görmek birde 3-2 den bjk maçını çeviren takımın başkanı albayrağı görmek var.
atay aktuğun gözleri dolu dolu mutluydu bu kendini falan övüyor du.
atay aktuğ ne kadar hatalı transfer yapsada 2 kez 2. yaptı bizi.

+2 kez sampiyonlugumuzu elimizden aldilar, yani 2 kez 1.nci olduk sayilir...

ilhan
28.06.2007, 18:29
Günler , Haftalar geçiyor.. Lige her geçen gün biraz daha yaklaşıyoruz.

İlk kamp dönemi bitti. Alınan futbolcu ne zaman gelip takıma adapte olucak.

Hayırlısı..

cIlgInIm
28.06.2007, 18:30
intertota kupası maclarına başlarız bitime az bişe kala eger takım zor durumlarda kalırsa alel acele bi oyucu transfer ederiz . tam oyuncu gelirken maca yetişmesi için acele ederler tabi bu aceleden dolayı fifaya oyuncuyu bildirmeyi unuturlar ve gelen oyuncu o macta oynayamaz .. her yıl aynı hikaye oluyor bu yılda bu olmasada buna benzer bi senaryo yazarlr ve lig başlar.. lig başlamadan intertotan yorgun ve orada yaşadıgımız olayların bizi atlihsiz şekilde etkilemesi bahane olarak sürülür ve bizde tabi yani onca mac yap onca talihsiz olay diyerek buna göz yumarız .. ligin ilk yarısının bitimine az bişe kala tamamen yarıştan koparız ve bu seferde ikinci yarıya bomba gibi girecgiz parolası ile yola cıkar iki taransfer yaparız ligin ikinci yarısının birincisi oluruz ama iş işten gecmiş olur .. tek değişecek olan bu başlık 2007-2008 olur ..

kromozom
28.06.2007, 18:32
elin takımları kımlerı alıyor ... beğenmedığınız gs bıle lincoln u aldı bu kadar borcları varda nasıl alabılıyolar pekı... bızde ne kadar ıkıncı lıg topcusu varsa topluyoruz... geldiğinden bu yana hıcbırsey yapma basarısını gosteremeyen yonetıme seslenıyorum... madem kı topcu almayı beceremıyorsunuz her zaman pntılıkten yanasınız, oyleyse paf takımı surun sahaya onlar oynasın ... bu senede sampıyonluk baslamadan hayal oldu... daha cok dovünürüz biz maclardan sonra demedı demeyın....

Serdar A
28.06.2007, 18:36
+2 kez sampiyonlugumuzu elimizden aldilar, yani 2 kez 1.nci olduk sayilir...

neden şampiyon olamadık diyemiyoruzda , elimizden alındı diyoruz.

Bu senede ikinci olursak " Nuri Albayrak döneminde şampiyonluk elimizden alındı " mı diyeceğiz ?

Ancak 4-5 senede bir şampiyonluğa oynuyor oluşumuzun bir sebebide budur .

hüseyin1975
28.06.2007, 18:36
Real Madrid kendilerini Sampiyon yapan Capelloyu "kovmus".

Bizim Yetkililere duyurulur...........

cIlgInIm
28.06.2007, 18:38

bizimkine bunu dersen derki o yaptı kovdu bende yapım sizde beni kovun :D

hüseyin1975
28.06.2007, 18:43
bizimkine bunu dersen derki o yaptı kovdu bende yapım sizde beni kovun :D

Abooooooooooooooooo

O zaman ölene kadar bizimle demek (Kara Mizahin karasi) :p:p:p

Bilo Paşa
28.06.2007, 18:45
takım umurlarındamı sanki, tek dertleri nasıl olsa gideceğiz bari para harcamayalımki borç taktınız demesinler

python
28.06.2007, 18:46
Kongreye borçsuz girseler ne olacak sanki yaptıkları unutulacakmı bunların ki sadece pintilik nasıl olsa gidecez mantığında hareket edip para harcamamaya bakıyolar...

Nasıl olsa gideceğiz mantığıyla hareket edecek olan insan çok transfer yapar, para harcamaya bakar:) Yönetim iyi niyetli şüpheniz olmasın. Fakat yöneticilikten ve fulboldan anlamıyorlar.

haliskul
28.06.2007, 18:52
bu yönetim ve hocadan hiç bişey olmaz.yönetimin derdi para harcamamak hocanınki kendi adamlarını toplayıp koşan takım yapacakmış.bıraksınlar bu işi bu şekilde bizim olacağımız ya 4. ya 5. bu sezonuda böyle bitiririz.bari lig tv tvyi kapatalımda boşa para vermeyelim

Medallion
28.06.2007, 18:53
transferdeki gelişmeleri tam olarak üç kişi biliyor. başkan, hoca, bir kişi daha. herkese iyi geceler.

Transferdeki gelismeleri tek kisi biliyor, o da ben :) Ne hocanin ne de yonetimin haberi var. He he he...

hüseyin1975
28.06.2007, 18:55
Ergin Keleş ameliyat olacak
http://trabzonspor.org.tr/images/haberpic/280607ergin.jpgSağlık Kurulu Başkanımız Muhammet Mısır, Ergin Keleş’in yarın fıtık ameliyatı olacağını açıkladı.

http://trabzonspor.org.tr/images/trans.gif
Ameliyatı Prof. Dr. Hasan Taşçı’nın gerçekleştireceğini belirten Mısır, “Kasık ağrıları şikayetleri olan oyuncularımız Ferhat ve Ergin’i dün Memorial Hastanesi’nde bir kontrolden geçirdik. Bu kontrol sonucunda Ergin’e fıtık teşhisi konulurken, Ferhat’ın önemli bir sorunu olmadığı ve birkaç gün dinlenmeyle takımla birlikte antrenmanlara çıkabileceğini gördük. Bunun sonucunda Ergin yarın fıtık ameliyatı olacak” dedi.

ilhan
28.06.2007, 18:56
Vay be...

Real Madrid kendisini şampiyon yapanı kovuyor. Biz UEFA'ya bizi taşıyamayanı KO-VA-MI-YO-RUZ!

Mantalite farkı. Real Madrid'de yok bizde var =)))

hüseyin1975
28.06.2007, 18:56
Transferdeki gelismeleri tek kisi biliyor, o da ben :) Ne hocanin ne de yonetimin haberi var. He he he...

Sorunda burada Nuri Baskanim.

Sen Futboldan anlamiyorsun ve haliyle birsey bilmiyorsun :p

gerçekefsane
28.06.2007, 18:58

teknik direktörü gönderecekleri sölentileri devre arasındada vardı. Ha kim gelecek diyosan getafeden schuster gelcekmiş diyolar.
Cangele kayserisporla anlaştı, Antep sedlakla anlaştı. Bizimkiler araştırmaya devam ediyolar. ha martinez yada hasagiç olcak kalede.

Tff kararı Temmuz'un 5 inden sonra belli olur. :((((

Hüseyin Çümen
28.06.2007, 18:59
isterse yönetim kasada 100 milyon dolarla gitsin sportif başarı olmadan hiç bi şansları olamaz kesin mecburlar oyuncu almaya ama nie bekliolar
ben şerif abiye sonuna kadar inanıorum

Ali Özcan
28.06.2007, 18:59
transfer kapatılmış....varsın kapatılsın, hiç önemli değil...

..................................Tolga........... ..........................

Jabi..............Step...................Erdinç(ri sp)..........Çağdaş

Yattara................Serkan..............Hüseyin .......Gökdeniz

...................................Ceyhun......... ......................

...................................Umut........... ........................

kadrosu şampiyonluğa oynayabilir....Yeter ki adam gibi oynasınlar ve oynatılsınlar...

hüseyin1975
28.06.2007, 19:00
teknik direktörü gönderecekleri sölentileri devre arasındada vardı. Ha kim gelecek diyosan getafeden schuster gelcekmiş diyolar.
Cangele kayserisporla anlaştı, Antep sedlakla anlaştı. Bizimkiler araştırmaya devam ediyolar.ince eliyoz.

Vallahi Arab Ati almak istesek bu kadar ince eleyip sik dokumazdik :p

_SeRKaN_
28.06.2007, 19:01
Nasıl olsa gideceğiz mantığıyla hareket edecek olan insan çok transfer yapar, para harcamaya bakar:) Yönetim iyi niyetli şüpheniz olmasın. Fakat yöneticilikten ve fulboldan anlamıyorlar.
Kalıcımı diyorsun yani yada ince eleyip sık mı dokuyolar sence ben bunlara baştan beri inanmıyordum çok projelerle geldiler ama bir icraat yok fatih satıldı marcelinho alındı bunun karşılığı nedir bir yıldız gitti bir yıldız geldi önemli olan yıldızı satmadan yıldız almaktır sonucunda marcelinho da gitti hesap düzlendi hiç inandırıcı değiller hala daha güvensizlik aşılamaya devam ediyolar ben pintilikten kastım kulübün parası için değildi hani o cebinde akrep olan şahıs varya sözüm onaydı bize MAY gibi başkan lazım her zaman söylüyorum ben hem basında sözümüz geçiyodu hemde istediğimiz talip olduğumuz futbolcuyu da başkaları devreye girmeden bağlıyoduk yöneticilik te budur yönetim anlayışımız gigide kötüye gidiyo daha geçtiğimiz sezon hatırlayın bakalım Faruk kanca denen yöneticimiz 3 ay gündemi öyle meşgul ettiki adam artık en sonunda isyan edip beni geri çağırın dedi bizim işbilmez yönetimimiz adamı solaryuma girmiş gibi brezilya dan geri getirdi hemde elleri bomboş olarak adamın verdiği demeç bu sene olmazsa seneye olur diyerek dosya arşivim zengin havası verdi hele hele havaalanında bir karşılanışı vardı sanki mülteci kampından kurtulmuşlar gibi neredeyse taşı toprağı öpecekti adamı 3 ay orada tut bir icraat yaptıramadan geri getir işte böyle zihniyetli yöneticilerle çalışıyoruz bu örnekleri unutanlar için verdim...

hüseyin1975
28.06.2007, 19:01

kadrosu şampiyonluğa oynayabilir....Yeter ki adam gibi oynasınlar ve oynatılsınlar...

Peki Sezon boyunca 1 - 2 Kilit Isim sakatlanirsa ne olacak.
Alternatifleri olsa daha iyi olmazmi?

Travelair
28.06.2007, 19:02
Yönetime rica edelim Ergin'le birlikte bizi de ameliyat ettirsin. Biz de fıtık olduk sayelerinde

hüseyin1975
28.06.2007, 19:06
Yönetime rica edelim Ergin'le birlikte bizi de ameliyat ettirsin. Biz de fıtık olduk sayelerinde

muahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha

Allah razi olsun Travel :p

gerçekefsane
28.06.2007, 19:07

bu kadro anca lig beşincisi olur. kalede tolga solda çağdaşın gökdenizin olduğu kadroyla 50 gole yakın golü kalemizde görürüz.

hüseyin1975
28.06.2007, 19:09
Ziya Doğan: Yönetimle aramızı bozamazlar
Teknik Direktörümüz Ziya Doğan yönetim kuruluyla inanılmaz bir uyum içerisinde yola devam ettiklerini belirterek, “Bu uyumu bozmaya hevesli olanlar amaçlarına ulaşamayacaklardır” ifadesini kullandı.

http://trabzonspor.org.tr/images/trans.gif
http://trabzonspor.org.tr/images/haberpic/240607dogan.jpgYönetim Kurulu’ndan istifa eden İbrahim Hacıosmanoğlu’nun Futbol Federasyonu Başkanı Haluk Ulusoy ile birlikte Gerede kampını ziyaret etmeleri sırasında kendisine “Hoş geldin” demesinin dahi farklı boyutlara çekilemeye çalışıldığına işaret eden Doğan, “Ben profesyonel bir teknik adamım. Kampımızı, antrenmanımızı ziyarete eden insanlara hoş geldiniz dememden daha doğal ne olabilir. Görüşmede bahsedildiği gibi 'Başkan bizi yalnız bıraktın' gibi bir ifadem olmamıştır. Şu anda yönetim kuruluyla mükemmel bir uyum içerisindeyiz. Birileri bunu görüyorlar ve bozmaya çalışıyorlar. Her şeyimizle yakından ilgilenilen bu süreçte yapılamaya çalışılanlar maksatlıdır. Trabzonsporlular oyuna gelmesinler” diye konuştu.

Neden?
Sen bizi oyuna getirdin ya?

SeVeNTeeN
28.06.2007, 19:10
bu kadro anca lig beşincisi olur.

Ben biraz daha iyimserim . 4 ;) Daha fazlasını beklemek hayalcilik olur gibi geliyor bana :)

Koray
28.06.2007, 19:11

bizimki fıtıklıktan çıktı kansere doğru hızla ilerlemeye başladı biraz acele etsen iyi olur..

Ali Özcan
28.06.2007, 19:12
Peki Sezon boyunca 1 - 2 Kilit Isim sakatlanirsa ne olacak.
Alternatifleri olsa daha iyi olmazmi?

..........................Tolga (Jeff).............................

Jabi (Adnan).........Step(çağdaş)........Erdinç(Risp).. .....Celo (Murat Ocak)

Yattara (Serkan).......Hüseyin (Hasan).........Ayman..........Gökdeniz (Ufuk B.)

................................Ceyhun (Ömer Rıza)...............................

.................................Umut (Ersen - Cem - Ergin)

not : herkes alternatifli kadro ister ama sıradan oyuncu alınmamalı...Zaten kadro olmuş 54 kişi...Bedava genç yetiştirip dağıtıyoruz sağa sola kadro şişkinliğ yüzünden...Alınacak oyuncu ilk 11 de oynamayacaksa kesinlikle alınmamalı zaten...İlk 11 de oynayacak oyuncu alınması da kolay değil, beklemek lazım...

not2 : Yapılan transferler ısrarla küçümseniyor...

Serkan - Türk Milli takımında oynamış - oynayacak potansiyele sahip, 24 yaşında - Türkiye şampiyonundan alınmış, bedava alınmış ve orta saha da oynatılacak... (çok top kapar, göreceksiniz - çok dinamik bir orta sahamız oldu)

Jabi - Bu adam Gine Milli takımında banko 11 de oynuyor...Ard arda 23 maç kesintisiz oynamış milli takımda...(Herkesin gözbebeği Yattara bile Gine Milli takımında ilk 11 de oynamıyor)

Adnan - Bu adamı Beşiktaşa kaptırsaydık son anda, eminim ki "Badem Gözlü" olurdu...(Nasıl bir oyuncu olduğu konusunda fikrim yok, izlemedim...)

Not3 : Kimse bu yazdıklarımdan Transfer kapatılmalı yorumunu çıkarmasın...Ancak çok kaliteli oyuncular bulunursa alınmalı, kulübeye transfer yapılmamalı...

Martinez - Lavezzi - Ricardinho - İbrahim Akın - M.Çakır...Bunlar alınabilirse kimse ses çıkarmaz...Ama hala Sergen bizde iş yapar diyen taraftarlarımız var...Malesef...:(

Emiroğlu
28.06.2007, 19:13
yazık ya biz daha kendi yetişdirdiğimiz oyuncuları tutmuyoz elimizde geçendede can parlayan konyaspor a gitti ziya doğan olduğu sürecede böyle genç yetenekleri kaybederiz ergin keleside bi yere verirlerse hiç şaşmıyalım .

Ha ha ha ha ne kadar şaşırdım bilemezsiniz...Durun tahmin edeyim,pişsinler diye yolladık değil mi ?
Ulan ne kadar zeki takımız bea,diğerleri harbiden salak,bu zeka ve yönetimle biz bu sene 25 puan farkla şampuan oluruz yaa.ha ha ha ha

Erkan
28.06.2007, 19:14
neden şampiyon olamadık diyemiyoruzda , elimizden alındı diyoruz.

Bu senede ikinci olursak " Nuri Albayrak döneminde şampiyonluk elimizden alındı " mı diyeceğiz ?

Ancak 4-5 senede bir şampiyonluğa oynuyor oluşumuzun bir sebebide budur .

odonem ve bu donem arasinda ki farklar cok... Alinmadi mi ozaman elimizden? O donem de bir 2 transfer daha yapilsaydi buyuk ihtimalle sampiyon olduyduk ( Zurawski tek basina bile sampiyon yapardi symek le sinergi hesabi)... Bu donem hersey kotu gidiyor... HERSEY

hüseyin1975
28.06.2007, 19:19
..........................Tolga (Jeff).............................

Jabi (Adnan).........Step(çağdaş)........Erdinç(Risp).. .....Celo (Murat Ocak)

Yattara (Serkan).......Hüseyin (Hasan).........Ayman..........Gökdeniz (Ufuk B.)

................................Ceyhun (Ömer Rıza)...............................

.................................Umut (Ersen - Cem - Ergin)

not : herkes alternatifli kadro ister ama sıradan oyuncu alınmamalı...Zaten kadro olmuş 54 kişi...Bedava genç yetiştirip dağıtıyoruz sağa sola kadro şişkinliğ yüzünden...Alınacak oyuncu ilk 11 de oynamayacaksa kesinlikle alınmamalı zaten...İlk 11 de oynayacak oyuncu alınması da kolay değil, beklemek lazım...

not2 : Yapılan transferler ısrarla küçümseniyor...

Serkan - Türk Milli takımında oynamış - oynayacak potansiyele sahip, 24 yaşında - Türkiye şampiyonundan alınmış, bedava alınmış ve orta saha da oynatılacak... (çok top kapar, göreceksiniz - çok dinamik bir orta sahamız oldu)

Jabi - Bu adam Gine Milli takımında banko 11 de oynuyor...Ard arda 23 maç kesintisiz oynamış milli takımda...(Herkesin gözbebeği Yattara bile Gine Milli takımında ilk 11 de oynamıyor)

Adnan - Bu adamı Beşiktaşa kaptırsaydık son anda, eminim ki "Badem Gözlü" olurdu...(Nasıl bir oyuncu olduğu konusunda fikrim yok, izlemedim...)

Not3 : Kimse bu yazdıklarımdan Transfer kapatılmalı yorumunu çıkarmasın...Ancak çok kaliteli oyuncular bulunursa alınmalı, kulübeye transfer yapılmamalı...

Martinez - Lavezzi - Ricardinho - İbrahim Akın - M.Çakır...Bunlar alınabilirse kimse ses çıkarmaz...Ama hala Sergen bizde iş yapar diyen taraftarlarımız var...Malesef...:(

Haklisin.
Alternatif derken zaten düz oyuncu seklinde degil.
Bence 3-4 cok iyi Transfer gerekiyor.
Kaleci, sol acik, 10 numara ve forvet.
Martinez, Ibrahim Akin, Lavezzi ve 10 Numara süper olur süper.

Transferlerimiz konusunda senin ile hemfikirim.
Herkes Jabi icin Ecis Bücüsün oyuncusu diyor.
Oysa Jabi serbest kalmisdi ve Teklifler almisdi. Onu Transfer etmekle iyi is cikardik bence. Serkan Ön Libero Mevkiinde cok iyi. Adnani bende cok az izledim ve nasil bir oyuncu bilemem ama bu onaun ile Dalga gecme hakki vermez (ne bana nede baskasina).

Sergen Konusunu konusmamiz bile yanlis.
BIZI SATAN ADAM BIZE GERI GELMESIN!!! Bu kadar BASIT!

Murat Hızal
28.06.2007, 19:27
Sergen konusunda bizi satan adamı istemeyiz diyoruz da ,bu adam top oynamayı unuttu bizi satmamış olsa alır mıydık :)

antagonist
28.06.2007, 19:27
BIZI SATAN ADAM BIZE GERI GELMESIN!!! Bu kadar BASIT!

Ör:Ziya Doğan,değil mi???

hüseyin1975
28.06.2007, 19:31
Ör:Ziya Doğan,değil mi???

Hemde nasil kardes. Hemde nasil.....

Enes Berfin
28.06.2007, 19:34
Tff kararı Temmuz'un 5 inden sonra belli olur. :((((

Ya TFF karari bugün degilmiydi ben öle hatirliyorumda, ama hala bir ses yok erteledikce erteliyorlar üsengec herifler.

Serdar A
28.06.2007, 19:35
odonem ve bu donem arasinda ki farklar cok... Alinmadi mi ozaman elimizden? O donem de bir 2 transfer daha yapilsaydi buyuk ihtimalle sampiyon olduyduk ( Zurawski tek basina bile sampiyon yapardi symek le sinergi hesabi)... Bu donem hersey kotu gidiyor... HERSEY

Sene başından iki transferle şampiyonluk garanti olmaz.

O dönem Fatihin yanına forvet alamadılar , şimdide ortasahaya oyun kurucu.
O dönem Tomas Jun geldi , facia oldu , bu dönem Musampa , Marcelinho...
O dönem 3 teknik adam , bu dönem 4...

Bu yönetim beklentileri olabildiğince yükseltti , ancak icraatları geçen yönetimlerden pek farklı olmadı.

Bir çok açıdan Aktuğ yönetimi şimdikine nazaran daha başarılıydı.

Ben şu şampiyonluk elimizden alındı lafına takılıyorum , o kadar. Biz kaçırdık diyemiyoruz.

Hüdai Pervaneli
28.06.2007, 19:42
bence biz busene sampiyon olucagiz:D

mavikan
28.06.2007, 19:44
bu sene ligle ilgilenmiyorum.. hele ziya doğanla hiç.. yapılan transferlere bakın yahu ve yapılacaklara!..

irfanb
28.06.2007, 19:45

Ziya`ya ve Nuri`ye ragmen mi ? Hayatta inanmam.
Araliktan sonra bu ikisi defolup gitse o zaman belki...

emre1inci
28.06.2007, 19:46
muchtar61 buna yürekten inaniyo musun?:)
Ya sanki gs,bjk,fener haftaya maç yapacaklar.adamlar hemen transferleri bitiriyolar.bizimkiler ucuz futbolcu hesabına son gün geçen seneki gibi musampa gibi adamı getirirler,o da elimizde patlar eminim..

Serdar A
28.06.2007, 19:47

22-23 galibiyet gerekli. Şu anki takım bunu yapabilir mi ?

Murat Hızal
28.06.2007, 19:50
Bu sene şampiyon olamayacağımıza kim inanıyor:)

Transfer vs hikaye her sene şampiyonluk bekliyoruz kim olursa olsun sakın Trabzonspor'u küçümsemeyin hiç transfer yapmamış olsak bile şampiyon olabilecek gücümüz var.

Ben de bu sene şampiyonluk bekliyorum olamazsak seneye oluruz :)

Ali Özcan
28.06.2007, 19:56
Ben Trabzonspor un şampiyon olabileceğine inanıyorum, bunu sadece hislerim değil, mantığımın bi bölümü de onaylıyor...Yani neden olamasın ki...Stuttgart Almanya da onca büyük, güçlü takımın içinde şampiyon oldu mütevazi kadrosuyla...

Geçen yıl bizde Umut lar - Marcelinho lar Musampa lar Symekler cirit atıyordu, Ersen - Musa - Keçeli - Murat Ocak gibi oyuncularla transfer rekoru kırmıştık ama başarılı olamadık...

Bu iş sahada bitiyor...Yürekten oynayan kazanıyor...

Siz kızıyorsunuz bana, biliyorum, ama ben bu işin Ziya Doğan la olacağını düşünüyorum...

Serdar A
28.06.2007, 20:01
Aklıma şöyle bir soru gelyor:

Tarihimizin en kötü serilerinden biri olan 10-16 hafta maçlarında 6 yenilgi bir beraberlik aldık. Beşiktaş - galatasaray maçlarının rüzgarınıda alıp , oyuncularımızın formu daha yukarıda olsaydı , o seriyi yenilgisiz geçseydik ne olurdu ?

Yada sezona Ziya Doğan ile başlansaydı ?

Bu sezon 20 galibiyetin üzerine çıkabiliriz. Ancak şampiyonluğa oynayacaksak geçen yıldan dersler çıkarılmalı , ve mutlaka kale ve oyun kurucu sorunu çözülmeli.

Koray
28.06.2007, 20:05
biz bu takımı karşılıksız sevdik..iser şampiyon olsun ister olmasın..ne yapalım bizimde kaderimiz buymuş..

Enes Berfin
28.06.2007, 20:11
Tabiki Ziya Doganla Sampiyonluga ulasacagiz.

Trabzonli_61
28.06.2007, 20:16

aynen öyle canim kardesim...ziya dogan iyi antrenör oldugunu gösterecek hic merak etmeyin agalar

BDiler61
28.06.2007, 20:17
valla ben hep kendimi avutuyorum bizimkiler birileriyle anlaştılar ama yabancı kontenjanı için alınacak kararı bekliyorlar die öbür türlü kafayı yememek elde deil

Enes Berfin
28.06.2007, 20:20
Cagdas: benim su ana gecirdigim en zor kamplardan birini yasiyorum :)

Iste görüyorsunuz Ziya Hocanin cabalarini.

Yürü be kim tutar seni.

champions
28.06.2007, 20:20
Uefa kupasını da alır mıyız?

TSelif
28.06.2007, 20:22
Elimiz de patlayacak futbolcu bile yok yaw :D

Koray
28.06.2007, 20:22

onu hediye olarak vereceklermiş..şampiyonlar ligi şampiyonu olduktan sonra..

hüseyin1975
28.06.2007, 20:23

Yürü be kim tutar seni.

Dogru!

Oyunculari gicik ediyor ve bu yüzden zor geciyor :p:p:p

emre1inci
28.06.2007, 20:23
şampiyonlar ligini bile alırız bee,önce inter toto dan uefa ya,oradan da şampiyonlar ligine katılıp kupayı alırız bence:)

Enes Berfin
28.06.2007, 20:27

Hele bir sampiyon olalimda ondan sonra diger kupalara bakariz.

Fatih
28.06.2007, 20:28

Yürü be kim tutar seni.

biz de en kötü sezonlarımızdan birini geçirecez:rolleyes:

Enes Berfin
28.06.2007, 20:32

Yok cok farkli bir sezon olacak bizim icin.

hüseyin1975
28.06.2007, 20:32

Yazik vallahi Cagdas ve digerlerine.

Bizim TD onlari 2008 Olimpiyatlarina hazirliyorda haberleri yok :p:p:p

Erdem Keser
28.06.2007, 20:33
ziya ile ancak yayla kupasini aliriz

Fatih
28.06.2007, 20:35

29 haftada yapamadığını 34 hafta da mı yapacak :p

AyhanPe
28.06.2007, 20:36
ziya ile ancak yayla kupasini aliriz

evet sanki ondan önce farkli kupalar aliyorduk her sene sampiyon oluyorduk da bu sene sampiyon olmamizi engelleyen suclulari bulduk:D

Emiroğlu
28.06.2007, 20:37

katılıyorum.Geçen yılı mumla arayacaz.Son 3 takımın maçlarını takip eder hale geleceğiz !

Tarih
28 haziran 2007 Perşembe...
Saat : 20:35...

Ziyan'ın kovulduğu hafta "alıntı" yapılmak üzere...

Erdem Keser
28.06.2007, 20:39
evet sanki ondan önce farkli kupalar aliyorduk her sene sampiyon oluyorduk da bu sene sampiyon olmamizi engelleyen suclulari bulduk:D
her sene kupa almiyoduk ama ezik futbolda oynamiyorduk ....
o zaman devam etmek en iyisi bizi ziya gibiler paklar

Serdar A
28.06.2007, 20:43
Geçen sezon 15 maç kazandık.
Ondan önceki senede 15 maç kazandık.

04-05'de 24 maç.

bu sene 24 maç şampiyonluk demek.

AyhanPe
28.06.2007, 20:44
her sene kupa almiyoduk ama ezik futbolda oynamiyorduk ....
o zaman devam etmek en iyisi bizi ziya gibiler paklar

evet bize ziya fazla bile..aralik yaklasiyor..yakinda yeni vaadlerle gelen birisi secilir.ziya kovulur ve onun ardindan 4 ayligina yeni bi teknik direktör gelir.bu giray bulak olur.iki ay da kovulur.sonra yeni bi teknik direktör..böyle devam eder gider.
gecen sene daha berbat oynuyorduk bence

hüseyin1975
28.06.2007, 20:48
Galatasaray'ın 5 maçlık saha kapatma cezası onandı

Tahkim Kurulu, Fenerbahçe maçındaki olaylar nedeniyle Galatasaray'a verdiği "5 maçlık saha pakatma" cezasını onadı.
Kurul, Hasan Şaş'a verilen 2 maçlık cezayı da 1 maça indirdi.

Iyi oldu serefsizlere. Az bile.......

Terzioğlu
28.06.2007, 20:51
hicbirsey yapamiyorsaniz erhan kücük,ali güzeldal,özer hurmaciyi alin kapatin transferi yeter da...

ilhan
28.06.2007, 20:51
Şerefsizim daha lig başlamadan soğuttular Takımdan :(

x_man
28.06.2007, 20:52
Ersen'e oyunculuk teklifiTrabzonspor'un golcü oyuncusu Ersen Martin'e ünlü bir yapımcıdan oyunculuk teklifi geldi.28 Haziran 2007 14:09Bolu - Yönetmen ve yapımcı Faik Ahmet Akıncı, Trabzonspor'un golcü futbolcu Ersen Martin'e oyunculuk teklif etti.
Bolu'nun Gerede ilçesinde kamp çalışmalarını sürdüren Trabzonspor, hazırlıklarına bu sabah yaptığı antrenmanla devam etti.

Antrenman öncesi takımın Gerede kampına gelen yönetmen ve yapımcı Faik Ahmet Akıncı'nın golcü futbolcu Ersen Martin'e oyunculuk teklif etti.

Daha önce oyunculukla ilgili hiçbir deneyiminin olmadığını belirten Ersen, bu teklifi seve seve kabul ettiğini söyledi.

Trabzon doğumlu olan Akıncı, "Ekmek, "İş" ve "Güneşi Göremeden" adlı filmlere yönetmen olarak imza atmıştı. "Güneşi Göremeden" adlı filmin senaryosunu da kendisi yazan Akıncı, filmde rol de almıştı
ancak artis olur zaten:)

Semih GÜL
28.06.2007, 20:53
Şerefsizim daha lig başlamadan soğuttular Takımdan :(

:):cool::D;):rolleyes::p

Bu smile lerin içine ağlama smile sinin eklenmesini, istiyorum...

x_man
28.06.2007, 20:53
Serkan'ın Carlos hayranlığıTrabzonspor'a transfer olan Serkan Balcı, Roberto Carlos hayranlığını anlattı.28 Haziran 2007 10:34Trabzonspor kampının en gözde ismi Serkan Balcı.. Antrenmanlardaki çalışkanlığı ve neşeli tavrıyla çabucak yeni takımına uyum sağlayan yıldız futbolcu, AKŞAM’ın sorularını yanıtladı. Serkan Balcı önce yalnızca Türkiye’de değil, dünyada da yankı uyandıran Roberto Carlos’un transferini yorumlayarak başladı söze: “Carlos Fenerbahçe’de büyük başarılara imza atacaktır. Çünkü o büyük bir futbolcu. Carlos transferi Türkiye’ye ayrı bir hava getirecektir.

Ülkemiz adına da önemli bir transferdir” dedi. Fenerbahçe oynadığı dönemlerde kendisine haksızlık yapıldığını da itiraf eden milli futbolcu, “Ama artık her şey geride kaldı. Ben Trabzon’da yeni bir sayfa açtım. Trabzonspor’un oturmuş bir kadrosu var. Benle birlikte iki transfer daha yapıldı. Mutlaka şampiyon olacağız. Bu kadro bunu başarabilecek güçtü ve özelliktedir. Taraftarımızın da desteğiyle lig sonunda gülen Trabzonspor olacaktır” diye konuştu. Şampiyonluğun anlatılamayacağını, ancak yaşanabileceğini de vurgulayan yetenekli futbolcu, “Ben bu duyguyu Fenerbahçe forması altında yaşadım. Bu duygu anlatılmaz bence yaşanır. Ben de Trabzonspor taraftarına bu duyguyu yaşatmaya geldim. Çünkü Fenerbahçe’de şampiyonluğa alıştığımız için artık benim hedefim her zaman şampiyon olmaktır. Yani nasıl şampiyon olunduğunu ben çok iyi biliyorum” şeklinde konuştu.

Akşam / Haluk Ayyıldız

fındıkoğlu
28.06.2007, 21:02
Serkan'ın Carlos hayranlığıTrabzonspor'a transfer olan Serkan Balcı, Roberto Carlos hayranlığını anlattı.28 Haziran 2007 10:34Trabzonspor kampının en gözde ismi Serkan Balcı.. Antrenmanlardaki çalışkanlığı ve neşeli tavrıyla çabucak yeni takımına uyum sağlayan yıldız futbolcu, AKŞAM’ın sorularını yanıtladı. Serkan Balcı önce yalnızca Türkiye’de değil, dünyada da yankı uyandıran Roberto Carlos’un transferini yorumlayarak başladı söze: “Carlos Fenerbahçe’de büyük başarılara imza atacaktır. Çünkü o büyük bir futbolcu. Carlos transferi Türkiye’ye ayrı bir hava getirecektir.

şuna bakya bize ne kardeşim o takımdan. serkanda anlaşılan unutamamış fenerbahçeyi hala onlardan gelen sorulara cevap veriyo. bu tip adamlarla şampiyonlık kovalıcaz.
vay halimize. bide üstüne üstlük ts febe maçında formasını alır bu adamın hatıra diye olur biter.
kimlere kaldık.

heygidi eski futbolcuların ruhu nereyesunuz?

Ali Şahin
28.06.2007, 21:09
yazık vallahi yazık billahi yazık bu renklere bu taraftara bu kente yazık defolun gidin

A.T.R
28.06.2007, 21:10
Arkadaş ben evlerin elmas değerinde ( deprem sonrası ) olduğu Düzcede 2 günde ev işi halletim Allahın izni ile bu bizim yöneticiler hala mı bir kaleci bile transfer edemediler. Beddua etmek istemiyor hep ümidimi bir sonraki güne bırakıyorum ama bu gidişle bize sadece ahh etmek kalacak. Yazıktır yahu.

Bu arada geri sayfalarda ŞERİF'in söylediği bir şey dikkatimi çekti. " transferleri Başkan, Ziya D. ve bir kişi daha biliyor."
Üçüncü kişi bizim tanıdığımız biri olabilir mi acaba?;)

hüseyin1975
28.06.2007, 21:10
Sergen Yalçın kararsız
A.A. 28 Haziran 2007 http://www.hurriyet.com.tr/_newsimages/3601564.jpgTürk futbolunun yetiştirdiği yıldız futbolculardan Sergen Yalçın, gelecek sezon hangi takımda forma giyeceğine karar veremedi.

Geçen sezon Lig B takımlarından Etimesgut Şekerspor'da oynayan ve sezon sonunda bonservisini alan milli futbolcunun, aralarında Ankaragücü ve Çaykur Rizespor'un da yer aldığı yerli ve yabancı takımların tekliflerini değerlendirdiği belirtildi.

Ankaragücü Kulübü Asbaşkanı Selahattin Demir'in garanti parasını kendisi ödemek şartıyla sarı-lacivertli kulübe kazandırmaya çalıştığı Sergen Yalçın'ın, kendisiyle ilgilenen takımlarla görüşmelerini sürdürdüğü ve ilerleyen günlerde son kararını vereceği bildirildi.

Büyük başarılar yakaladığı Beşiktaş'ın ardından İstanbulspor, Fenerbahçe, Trabzonspor ve Galatasaray'da forma giydikten sonra eski takımı Beşiktaş'a dönen 35 yaşındaki yıldız futbolcu, son olarak Lig B takımlarından Etimesgut Şekerspor'da oynadı.

Ne günlere kaldik. Takim begenmiyormus.

Hey Allahim...

Enes Berfin
28.06.2007, 21:13
Stichus:confused::confused:

Serdar A
28.06.2007, 21:14
Çok fazla bağlayıcılığı yok ama şöyle bir istatistik gözüme çarptı.

Oyuncu ------------- Gol---------Oyuncu------------Gol
Çağdaş ---------------4 ---------Lugano -------------4
Hüseyin ---------------2 ---------Aurelio -------------3
Gökdeniz --------------8 ---------Tuncay ------------9
Yattara ---------------2 ---------Appiah -------------3
Ceyhun+Marce --------4 ---------Alex+Tümer --------23
Ersen ----------------11 ---------Deivid --------------6
Umut ----------------15 ---------Kezman -------------9

Takımın Toplam Golü---54 -------Takımın Toplam Golü---65

Sonuçta elimizde futbolcunun ne kadar efektif olduğunu gösteren istatistiki bilgiler yok ama bu tablo bile fikir veriyor.

marcelinhos100
28.06.2007, 21:16
Hala yokmu birsey arkadaslar hayret birsey vallahi niye o zaman medyanın karsısına cıkıp Haziran sonunda bitirecegiz diyorsunuz transferi niye durmadan beceriksiliklerinizi örtmek icin sürekli en iyi biziz diyorsunuz yapamıyoruz desenize kardesim Eylülün basında ancak yaparız desenize
bizi niye buraya hapsediyorsunuz Allah sizi bildigi gibi yapsın.......

Bir haber bile yok Trabzonspor herhangi biriyle ilgileniyor diye........

hüseyin1975
28.06.2007, 21:19
Çok fazla bağlayıcılığı yok ama şöyle bir istatistik gözüme çarptı.

Oyuncu ------------- Gol---------Oyuncu------------Gol
Çağdaş ---------------4 ---------Lugano -------------4
Hüseyin ---------------2 ---------Aurelio -------------3
Gökdeniz --------------8 ---------Tuncay ------------9
Yattara ---------------2 ---------Appiah -------------3
Ceyhun+Marce --------4 ---------Alex+Tümer --------23
Ersen ----------------11 ---------Deivid --------------6
Umut ----------------15 ---------Kezman -------------9

Takımın Toplam Golü---54 -------Takımın Toplam Golü---65

Sonuçta elimizde futbolcunun ne kadar efektif olduğunu gösteren istatistiki bilgiler yok ama bu tablo bile fikir veriyor.

Yani cok Gol atan bir 10 Numaramiz olsa isi götürürüz....

Alptuğ
28.06.2007, 21:19
pek bı suskunuz artık transferde gercı ıyı transferler de yapmadık ama hayırlısı bakalım

hüseyin1975
28.06.2007, 21:20
Hala yokmu birsey arkadaslar hayret birsey vallahi niye o zaman medyanın karsısına cıkıp Haziran sonunda bitirecegiz diyorsunuz transferi niye durmadan beceriksiliklerinizi örtmek icin sürekli en iyi biziz diyorsunuz yapamıyoruz desenize kardesim Eylülün basında ancak yaparız desenize
bizi niye buraya hapsediyorsunuz Allah sizi bildigi gibi yapsın.......

Bir haber bile yok Trabzonspor herhangi biriyle ilgileniyor diye........

Adamlar yalan konusmuyorki.

Haziranin sonuna kadar Transfer bitecek dediler bitti.

Adnan, Jabi ve Serkan.

Bitti isde :(:mad:

Enes Berfin
28.06.2007, 21:28
Gecmis dünden bash etmek lezetsiz, gelmemis yarindan hepmi sikayetciyiz biz :(

marcelinhos100
28.06.2007, 21:29
Yarın Ziya Doganın basın toplantısı var acaba ne diyecek bakalım alınan oyuncu olmadı o 4 futbolcu alınsın dedikten sonra nasıl konusacak bunlar yalancı mı diyecek beceriksiz mi diyecek yoksa o da onlara uyup ligin baslamasına cok var yaparızmı diyecek bakacagız ak mı kara mı adam mı yoksa birilerinin adamı mı anlayacagız.......

hüseyin1975
28.06.2007, 21:33
Yarın Ziya Doganın basın toplantısı var acaba ne diyecek bakalım alınan oyuncu olmadı o 4 futbolcu alınsın dedikten sonra nasıl konusacak bunlar yalancı mı diyecek beceriksiz mi diyecek yoksa o da onlara uyup ligin baslamasına cok var yaparızmı diyecek bakacagız ak mı kara mı adam mı yoksa birilerinin adamı mı anlayacagız.......

Kardesim ben burada birkac kez bunu yazdim ve INSALLAH diledigim/düsündügüm gibi olur.

KURTULUS günümüz 29.06.2007 diye yazmisdim. Hatta bunu Baslik yapacakdim ama Kilidi yerdi :D

Eger bizim TD onurlu ve gururlu ise istediklerimi yerine getirmediler der, sapkasini alir ve gider!!!!!!!!

Ondan sonrada INSALLAH Ersun gelir ve Transfer PATLAR :p

Enes Berfin
28.06.2007, 21:35
Ziya Dogan G - I - T - M - E - Y - E - C - E - K yahu size inanamiyorum yani hala bi ümidiniz var, bence kendinizi fazla zorlamayin ziya dogan istifayi zaten simdiye kadar hic hak etmemistir.

Sefaenes
28.06.2007, 21:36
Hergün foruma girip acaba bir transfer varmi diye bakiyorum, burada bulamadim mi diger haber sayfalarina bakiyorum ama ne yazik ki hergün hüsran yasiyorum. Ha sizden yildiz mildiz istemiyoruz savasacak adamlar transfer istiyoruz Kalede problem var hala transfer yok 10 nr lazim hala yok gerci ihtiyar sergeni alip bizleri kandirmak istiyorlar ama biz bunu yemeyiz forvet lazim hala yok sol beke adam lazim hala tik yok of of eger biz bunlari yapamiyoruz diyorsaniz orada neden oturuyorsunuz artik gidin ne olur bari en azindan sizden kurtuldugumuza seviniriz

hüseyin1975
28.06.2007, 21:36
Gecmis dünden bash etmek lezetsiz, gelmemis yarindan hepmi sikayetciyiz biz :(

EVET cünkü yarinlari görebiliyoruz.

Ah birde sen görsen ve su TD desteklemekden vazgecsen.....

Serdar A
28.06.2007, 21:37
Kol kırılır yen içinde kalır.
Eğer aralarında bütünlük varsa .

Şayet yoksa , yarın olmasa bile yakın zamanda Ziya hoca biletini ayırtır.

hüseyin1975
28.06.2007, 21:38
Ziya Dogan G - I - T - M - E - Y - E - C - E - K yahu size inanamiyorum yani hala bi ümidiniz var, bence kendinizi fazla zorlamayin ziya dogan istifayi zaten simdiye kadar hic hak etmemistir.

Gidecek.
Hemde öyle bir gidecekki sende sasiracaksin!
Er yada gec gidecek!

Ben yarini umutlu bir sekilde bekliyorum.

Yarin 2 olanak var.

1. Transferler aciklanacak. Tabi eger gercekden Adam gibi Adamsa.....

2. TD istifa edecek.

Bahtiyar
28.06.2007, 21:39
koskoca capello real i şampiyon yaptı görevine son verildi. bizim ikinci yarı üç maç kazanmamız kaderimizi belirledi.
yazık ya.