PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 2007-2008 | Transfer Dosyası

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 [69] 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105

marcelinhos100
25.06.2007, 13:15
10 NUMARA MEHMET

Trabzonsporda yurt içi harekatı sürüyor:

PARA VE TAKAS

Yabancı transferi eline yüzüne bulaştarın Trabzonspor yönetimi, yurt içinden de çalışmalarını gizli gizlü sürdürüyor. Teknik Direktör Ziya Doğanın, orta sahadaki sıkıntıyı giderecek kaliteli yabancı transferinde umduğunu bulamazken, yönetime haber gönderip tekrar Mehmet Çakır için nabız yoklamalarını istedi. G.Birliği Başkanı İlhan Cavcavın, "Satmayacağım" demesine rağmen Başkent ekibinin kapısını çalmaya hazırlanan Bordo-Mavili yönetim, takas ve para teklifi sunacak. ;) İnsallah alınabilir

CORDOBA ISRARI

Doğan, Kolombiyalı kaleciden umudunu kesmedi...

DOĞAN SORDU

Trabzonsporun gündemini uzun süre meşgul eden Kolombiyalı kaleci Oscar Cordobadan teknik direktör Ziya Doğan umudunu kesmiyor. Doğan, önceki gün bazı yöneticilerden Cordobanın son durumu ile bilgi alırken, futbolu bırakacağını söyleyen Kolombiyalı kalecinin menajeri Batur Altıparmak, "Cordoba şu anda ülkesinde. Büyük bir olasılıkla da ülkesinde bir takım ile anlaşacak" demesi kafaları karıştırdı.:mad:

Emre B.
25.06.2007, 13:17
Deli etçek bu adamlar.Böyle acemice klüp yönetilmez.O kadar para verdiğin adamı bedelsiz geri ver.Adam paralı başkan diye geldi cebinde akrep çıktı.

coolank
25.06.2007, 13:19
başkanın bu açıklamasından sonra sancakın menejerinin niye Trabzondan haber bekliyoruz dediğini şimdi çok daha iyi anladım ...

dikkat edin sancak ist belediyeye imza attı .. bonservisi de yoktu ... başkan almak istiyor hoca denen zat istemiyor üstelik murat ocak da ist belediyeye gidiyor ya da gidecek her neyse ...

başkan ayrı telden hoca ayrı telden yönetim zaten allahlık ...

e sonra biz başarılı olacagız öyle mi ...:D:D:D

antapli faruk için görüşmeler oldugunu yazmıştım .. yönetim istiyor da demiştim ... şimdi iş daha çok belli oldu ... o zaman pek anlam verememiştim madem sola adam alacaklardı da sancak niye imza atmadı diye ..şimdi daha belli oldu ...

biz dua edelim de bir an önce bunlardan kurtulalım .. mümkünse aralık ayından önce

Zafer Fidan
yok daha neler lemi göndermez onu oraya...eger oda giderse nuriyi benzin döküp yakmak geliyor icimden..

niye göndermesin???

bahadır2561
10 NUMARA MEHMETTrabzonsporda yurt içi harekatı sürüyor:PARA VE TAKAS

Yabancı transferi eline yüzüne bulaştarın Trabzonspor yönetimi, yurt içinden de çalışmalarını gizli gizlü sürdürüyor. Teknik Direktör Ziya Doğanın, orta sahadaki sıkıntıyı giderecek kaliteli yabancı transferinde umduğunu bulamazken, yönetime haber gönderip tekrar Mehmet Çakır için nabız yoklamalarını istedi. G.Birliği Başkanı İlhan Cavcavın, "Satmayacağım" demesine rağmen Başkent ekibinin kapısını çalmaya hazırlanan Bordo-Mavili yönetim, takas ve para teklifi sunacak. ;) İnsallah alınabilir

CORDOBA ISRARIDoğan, Kolombiyalı kaleciden umudunu kesmedi... DOĞAN SORDU

Trabzonsporun gündemini uzun süre meşgul eden Kolombiyalı kaleci Oscar Cordobadan teknik direktör Ziya Doğan umudunu kesmiyor. Doğan, önceki gün bazı yöneticilerden Cordobanın son durumu ile bilgi alırken, futbolu bırakacağını söyleyen Kolombiyalı kalecinin menajeri Batur Altıparmak, "Cordoba şu anda ülkesinde. Büyük bir olasılıkla da ülkesinde bir takım ile anlaşacak" demesi kafaları karıştırdı.:mad:

cordoba kadar başına taş düşsün

Laz_61
25.06.2007, 13:24
niye göndermesin???

lemi cok iyi Trabzonludur ve Trabzonsporludur...Basbakan göndermez onu oraya...gecen hafta galiba...toplanti felan yapmislardi haciosmanoglu,Lemi bi kacisim daha vardi ama unutum..galiba lemi haciosmanoglunun yönetiminde yer alacak..

_SeRKaN_
25.06.2007, 13:35
Bu murat ocağın bedava verilmesi bence zaman geçmeden sorulması lazım 1 sene önce 1 mil. $ ve ali güzeldalı veriyorsun murat ı aldığının yarım sezonunda a.gücüne yolluyorsun kiralık geri geliyor bu seferde ist. veriyorsun hemde bedelsiz sonuçta ali bedavaya gitmiş mratıda geri almış ve kasasında 1 mil. $ ne karlı iş bu hangi zihniyetle bu soruya cvp verecekler merak ediyorum şimdiden...

Travelair
25.06.2007, 13:52
Para bulmamız lazım napalım napalım? Hah! Murat Ocak'ın senelik ücreti bilmem kaç milyar olacak, eğer onu başka takıma bedava verirseek nooolacak? Kaynak yaratmış olacağız

Böyle mi düşünülüyor? Neden bedava? Bize 3 atmasınlar diye mi ligde? Yahu mantıklı bir açıklaması olmalı bunun bulamıyorum ama

karayamayman
25.06.2007, 13:53
Karşılığında Nuri Bey bir ihale kapar artık

Sinirler gerildi, tepkiler arttı, tansiyon yükseliyor...

Stichus görev başına...Neyse birazdan gelip forumun gazını alır...

Daha sezon başlamadan Başkanı'ndan nefret eden, Yönetimi'ne güvenmeyen ve Hocası'nı aşağılayan bir camianın başarılı olması pek de mümkün değil...

Taraftarın hiçbir günahı yok bunda tabii... İlk başta umut veren birkaç gelişme olduysa da, geçen yılki transfer döneminden pek ders alınmadığı anlaşılıyor...

Allah sonumuzu hayretsin...

Murat Hızal
25.06.2007, 13:57
Sinirler gerildi, tepkiler arttı, tansiyon yükseliyor...

Stichus görev başına...Neyse birazdan gelip forumun gazını alır...

Daha sezon başlamadan Başkanı'ndan nefret eden, Yönetimi'ne güvenmeyen ve Hocası'nı aşağılayan bir camianın başarılı olması pek de mümkün değil...

Taraftarın hiçbir günahı yok bunda tabii... İlk başta umut veren birkaç gelişme olduysa da, geçen yılki transfer döneminden pek ders alınmadığı anlaşılıyor...

Allah sonumuzu hayretsin...

Ziya Doğan'ı hiç beğenmiyor olsam da şu durumda olmamızda en az sorumlu olanlar ,hoca ve futbolculardır.

Artık bu sayfalarda, tepkimizin doğru isimlere yönelmesi gerektiğini düşünüyorum.

Oemer61
25.06.2007, 13:58
682 sayfaya 3 transfer, hepside normalde sag bek!!! Bu kadar beceriksizlik olmaz ya, yaziklar olsun!!! Bakalim 4. transfer kacinci sayfada yapilacak, 1000 den önce yapilirsa bile basaridir bu yönetim icin, cok daha bekleriz coooooooooooook!!!:mad:

melrok
25.06.2007, 14:05
eğer murat ocak parasız gönderildiyse nuri beyin verilen 1 milyon $'ı faiziyle vermesi ve ali güzeldalıda bonservisiyle geri alması lazım yapmıyorsa yeni yönetimin yetkisini kötü kullanmaktan bu adama ve yönetimdeki diğerlerine dava açarak alması lazım yeter ya darlandım ne bu kardeşim böyle haftaya bunlar yüzünden sinirle başlıyorum

smertkan
25.06.2007, 14:07
DALGACI MAHMUT

İşim gücüm budur benim,
Gökyüzünü boyarım her sabah,
Hepiniz uykudayken.
Uyanır bakarsınız ki mavi.

Deniz yırtılır kimi zaman,
Bilmezsiniz kim diker;
Ben dikerim.

Dalga geçerim kimi zaman da,
O da benim vazifem;
Bir baş düşünürüm başımda,
Bir mide düşünürüm midemde,
Bir ayak düşünürüm ayağımda,
Ne haltedeceğimi bilemem.

Orhan VELİ

Tam bizim yöneticilere göre değilmi.

Salih Yazıcı
25.06.2007, 14:11
tolgada sakatlandı artık nuri bey haşim bey kaleye geçer

Zafer Fidan
25.06.2007, 14:11
bilmiyorum,acikcasi fazla transfer beklemiyorum ama yinede umutluyum. Kalan Yildizlarimizi satmasinlarda. Tek bir Kaleci ve sol acik alsinlar yeter. Bir takim bütünlesirse gercektende basarili olabilir, mesela almanyanin Stuttgart takimi.

-----------??????------------
Jabi----Step--Hüseyin--Adnan
----------Serkan-------------
Yattara-----Ceyhun----??????
-------Gökdeniz--Umut-------

yakutlu61
25.06.2007, 14:15
hanı bız dıyoruz ya gıdın,yeter ıstıfa....
bakın goreceksınız bunlar HUSEYIN yada GÖKDENIZ den bırını kseın satacaklar.gelen paraylada martınez alınıp taraftar susturulmaya calısılacak...
yapamazlarmı dıosunuz :bence yapacaklar...

yakutlu61
25.06.2007, 14:29
Arkadaslar bakın ne buldum:
NURİ ALBAYRAK : 10 milyon dolarlık bir oyuncuyu transfer edeceğim...
Tarih: 17.12.2005 yorum eklemek için tıklayın
Trabzonspor’un başkan adayı, ‘Hedefi olan ve Avrupa kupalarında sürekli mücadele eden bir takım olacağız. 10 milyon dolarlık bir oyuncuyu transfer edeceğim. Stadı bir sene içinde yıkıp, yenisini yapacağız’ dedi. TRABZONSPOR’un yarınki olağanüstü genel kurulunda, Özkan Sümer ve İskender Önal’la birlikte başkanlık için yarışacak olan Nuri Albayrak’ın hedefleri büyük.

‘Uyuyan devi uyandırıp, Trabzonspor’a çağ atlatacağım’ diyen Albayrak, hedeflerini ve projelerini anlatti...
Trabzonspor Kulübü’nün yıllardır iyi yönetilemediğini savunan Albayrak, şunları söyledi:

Verdiğim sözü yaparım

‘Böyle sıkıntılı bir dönemde göreve talip olduk. Ben, yapamayacağım işlere kalkışmam. Bir söz verirsem, mutlaka yerine getiririm. Mevcut yönetimle futbolcular ve teknik heyet arasında inanılmaz bir boşluk var. Gökdeniz’in olayı, Fatih ve Szymkowiak’ın sakatlıkları da başarısızlıkta önemli etkendi.

Trabzonspor, Türk futbolunun temel taşlarından birisidir. Bordo mavili takımın şampiyonluk yarışında her zaman olması lazım. Eğer göreve gelirsek, köklü değişiklikler yapacağız. Hedefleri olan ve Avrupa kupalarında sürekli mücadele eden bir takım olacağız. Sorunları biliyor ve neşter vurmaya geliyoruz.

Projelerimiz hazır

Taraftarlarımıza süper bir transfer sözü veriyorum. Maliyeti 10 milyon dolara kadar olan bir futbolcuyu kendim alıp hediye edeceğim. Bir işadamı arkadaşım da aynı şekilde eğer biz göreve gelirsek bir futbolcu hediye edecek. Stat projemiz de var. Bildiğiniz gibi ben inşaatçıyım. O stadı 24 saat çalışır ve gelir getirir hale getireceğiz. Projemiz hazır ve bir sene içinde yıkıp yenisini hizmete sunacağız.’

Bordo-Mavili kulübün 17-18 Aralık’ta gerçekleştirilecek kongresinde gözler başkan adaylarında ve verdikleri vaatlerde. Üç aday seçim gezilerine devam ederken, en iddialı açıklamalar Nuri Albayrak’tan geliyor. Başkan olması halinde bir yıldız futbolcu sözü veren Albayrak’ın Trabzonlu işadamlarından toplam 20 milyon dolar alacağı ve bunu transferde kullanacağı öğrenildi.

Taraftar Albayrak dedi

Dün sonuçlanan ve 5 bin 897 taraftarın katıldığı "Trabzonspor'a kim başkan olsun" anketinde Nuri Albayrak'a yüzde 55.74 oranında oy çıktı. Tam 3 bin 287 taraftar Albayrak'ı tercih etti.

Trabzonspor'da bugün başlayacak ve 2 gün sürecek seçimli mali genel kurul öncesi başkan adayı Nuri Albayrak, listesindeki isimleri basına tanıttı. "www .trabzon.net" internet sitesinde "Hangi başkan adayı Trabzon'da başarılı olur" anketinden de Nuri Albayrak çıktı. 5 bin 897 kişinin katıldığı ankette Albayrak 3 bin 287 oyla yüzde 55.74 oranında destek alırken, İskender Önal yüzde 27.35 ve Özkan Sümer yüzde 16.91'de kaldı. Albayrak, seçilmeleri halinde ilk olarak saha sonuçlarının iyi gitmesini sağlamaya çalışacaklarını söyledi.

Albayrak, teknik heyet ile bir görüşme yapacaklarını da dile getirerek, "Teknik heyet ile görüştükten sonra ileriye yönelik hedefleri belirleyeceğiz ve bu doğrultuda çalışmalara başlayacağız" dedi.

YAA...ŞİMDİ OKUYUNCA KOMIK GELIO DIMI VE BU ADAM HALA BURDA...
BEN SOZUMU TUTARIM DEMIS OZAMANLAR..
BIZDE SOZ VERMEK .... VERMEYE BENZEMEZ DERLER AMA:)

Serdar A
25.06.2007, 14:29
Öyle görünüyorki , bu yönetim aralıkta arkalarına bakmadan Trabzondan kaçacak.

Öte yandan Trabzon futbolcusundada heyecan kalmamış .

Trabzonun bir rejenerasyona ihtiyacı var. Hem idari , hem teknik , hem futbolcu kadrosu olarak. Her üçüde Başta Trabzon taraftarı olmak üzere herkesin gözünde değerini sıfırladı. Bu sıfırlanan değer her şeyden çok Trabzona zarar verir oldu.

Trabzon artık günü kurtarmamalı... Küllerinden tekrar doğmalı...

hüseyin1975
25.06.2007, 14:37
Parayı veren Hasagiçi alır

DHA

Gaziantepspor Transfer Komitesi Üyesi İbrahim Halil Döş, Hasagiç'in Fenerbahçe'ye transferi konusunda görüşmelerinin sürdüğünü belirterek, "Kimseye bedava oyuncu vermeyiz. Hasagiç dahil Gaziantepspor'un menfaati için tüm futbolcularımızı satabiliriz. Değerini veren Hasagiç'i alır" dedi.
Hasagiç'in Trabzonspor başta olmak üzere birçok kulübün listesinde olduğunu kaydeden Döş, "Şu anda Fenerbahçe'den bir teklif var. Geçtiğimiz hafta Başkanımız İbrahim Kızıl ile birlikte İstanbul'da Fenerbahçeli yöneticilerle görüşüldü. Birçok konuda anlaşma sağlandı. Ama, fiyat konuşulmadı" dedi.
Geçtiğimiz sezon hem Hasagiç, hem de Oğuz'un cezası nedeniyle kaleci eksikliği yüzünden sıkıntılı günler yaşadıklarını ifade eden Döş, "Bu nedenle Hasagiç'in yanında, Oğuz'un yerine iyi bir kaleci transferini kararlaştırdık. Bu yüzden de eski kalecimiz Ömer ile anlaştık. Ama, bizim Ömer'i transfer etmemiz, Hasagiç'i satacağımız anlamına gelmiyor.
Hedefi olan bir Gaziantepspor için iki iyi kaleci gerekli. Hasagiç'in transferiyle ilgili Fenerbahçeli yöneticilerle bizzat İbrahim Kızıl bey görüşüyor. Ancak, Fenerbahçe kafamızdaki bonservis bedelini öderse Hasagiç'i satarız. Eğer, Gaziantepspor'un menfaatlerine uygun olursa satmayacağımız oyuncu yok. Değerini veren Hasagiç'i alır" diye konuştu.
Yeşil siyahlı takımın Hasagiç için 1 milyon 100 bin euro istediği öğrenildi.

hüseyin1975
25.06.2007, 14:38
Trabzonspor'un kaleci sorunu...

Yeni sezon öncesi hazırlık çalışmalarını Bolu’nun Gerede ilçesinde sürdüren Trabzonspor’un sabahki antrenmanına, kaleci Tolga’nın sakatlığı nedeniyle katılmadığı bildirildi.
Martinez, Hasagiç ve Cordoba gibi kalecilerin transferinin gerçekleşmediği bordo-mavililerde, mevcut kaleciler de sakatlık sorunu yaşıyor.
Kampın ilk günlerinde kaleci Ahmet Şahin’in sakatlanmasının ardından PAF takım kalecisi Zeki Ayvaz, kampa çağrıldı. Bu şansızlığın ardından kaleci Tolga da bu sabahki çalışmaya sakatlığı nedeniyle katılmadı.
Aşil tendonunda meydana gelen çekme nedeniyle MR çektiren Tolga’nın birkaç gün takımdan ayrı olarak çalışacağı ancak durumunun çok ciddi olmadığı kaydedildi.
Bu arada asbaşkan Haşim Sayitoğlu, başkan yardımcısı Aydın Pişiren, mali sayman Emin Kahraman ve basın sözcüsü Zeyyat Kafkas’ın bugün takımın Gerede’deki kampı ziyaret ettikleri bildirildi.
Yönetim kurulu üyelerinin teknik direktör Ziya Doğan ile transfer konusunda görüşecekleri öğrenildi.

keponoxia
25.06.2007, 14:48
arkadaşlar daha siteye üye olalı bi kaç dakika oldu ama 2 haftadır yorumlarınızı takip ediyorum gerçekten yapıcı yorumlar yapılmış. ben sadece forumu okumayı düşünüodum ama bugün okuduğum köşe yazısında ali güzeldal murat ocak artı 1 milyon dolara yakın para haberinden sora dayanamadım bu kadarına yeter dememiz lazım aralık ayını beklemeden dayanalım kapılarına bizle dalga geçmeyi bırakslar böyle yönetim olmaz olsuun

capa
25.06.2007, 14:56
Konyaspor, Trabzonspor alt yapısında yetişen ve 2006-2007 sezonunda 3. Lig ekiplerinden Değirmenderespor formasıyla 32 maçta 28 gol atan genç oyuncu Can Parlayan ile 5 yıllık sözleşme imzaladı.
Menajerleri Bülent ve Ümit Gürsoy ile birlikte Konya’ya gelen 20 yaşındaki genç forvet, transfer komitesi üyesi Zeki Çimen’in de hazır bulunduğu bir törenle kulüp binasında kendisini 5 yıllığına Konyasporlu yapan resmi sözleşmeyi imzaladı.
Geçen sezon Türkiye 3. Ligi ekiplerinden Değirmenderespor’un formasını giyen ve 32 maçta attığı 28 golle Türkiye profesyonel liglerinin en golcü ikinci futbolcusu olan Can Parlayan, 3. Lig’de gol kralı oldu.
Turkcell Süper Lig’deki birçok takımdan teklif aldığını ifade eden Parlayan, "Ama ben aralarında Trabzonspor’un da bulunduğu bu kulüpler içinde, tercihimi Konyaspor’dan yana yaptım. Hedefime Konyaspor forması ile daha çabuk ulaşacağımı düşünüyorum" dedi.

Milliyet son dakika

Fatih
25.06.2007, 14:57
beş parasız gese nin yaptığı transferlere bakın bir de bizim yaptığımız veya yapmadığımız transferlere bakın neymiş efendim bütçeyi zorlamıyacak transfer yaapcağız ne bütçesi bütçe mi kaldı fatihi sattınz 7.5 milyon euro marcelinho 2.5 milyon dolar eller 1 milyon euro bu paraları naaptınz onun hesabını verin ilk başta ne kadar acizsiniz be yeter be

Halit Aydın
25.06.2007, 15:03
Turkcell Süper Lig’deki birçok takımdan teklif aldığını ifade eden Parlayan, "Ama ben aralarında Trabzonspor’un da bulunduğu bu kulüpler içinde, tercihimi Konyaspor’dan yana yaptım. Hedefime Konyaspor forması ile daha çabuk ulaşacağımı düşünüyorum" dedi.

Milliyet son dakika

Doğru demiş. Bizde sırf takım dolu gözüksün diye gençleri alıp sonra hiçbirini değerlendirmeyecek bir hoca oldukça, varsın konyaya gitsin kendini kurtarsın...:(
bi kaç sene sonra yüksek ücretlerle nasıl olsa geri alırız

engts61
25.06.2007, 15:08
Bizim haftalardır alamadığımız Hasagiç i fener yarım saatte aldı.Ya biz hangi futbolcuyu almak istesek görüşmeleri haftalar sürüyor bırakın feneri falan,sıradan bir takım bile 1 günde işi bitiriyor.Geçen senede aynı senaryo yokmuydu arkadaşlar o geliyor bu geliyor derken ağustosun sonu geldi.Alınanlarda o satten sonra hiçbirşeye yaramadı.Birde biz bu sene hangi yabancılarla oynayacağız.Gördüğüm kadarıyla Jabi ve Yattaradan başka oynayacak yada oynatılacak yabancımız yok.Stepanov gitmek istiyor,Risp,Musampa,jeff,Djokaj,Jun bunlardan da kurtulunmaya çalışılıyor.E o zaman ya bunlardan kurtukup 4 tane daha yabancı almaları gerekmiyormu.Peki ya kurtulamazsan koskoca Trabzonspor 2 yabancıylamı oynayacak.(Artık bu adamların bu vakitten sonra hiçbirinden hayır gelmez)Kısacası arkadaşlar böyle giderse hiç boşuna ümitlenmeyelim bu sene de yine bize hüsran var.

atlantis
25.06.2007, 15:10
Murat Ocak ile ilgili haberleri okuyunca moralim çok bozuldu..Bu yönetime isyan ediyorum. Giden paralara kaçan oyunculara yanıyorum

yakutlu61
25.06.2007, 15:16
Tebrikler Muhsin Ertuğral
Güney Afrika’da Ajax Cape Town Takımı’nı çalıştıran Türk teknik adam Muhsin Ertuğral, ‘Yılın En iyi Antrenörü’ seçildi.
14.06.2007

Ajax, ligi 47 puanla dördüncü sırada bitirip, büyük bir başarıya daha imza attı. Lig şampiyonu Sundowns ile Absa Cup Finali’nde karşılaşan Ertuğral’ın ekibi, rakibini 2-0 yenerek bu kupayı müzesine götürdü. Tecrübeli teknik adam, Kırmızı-Beyazlı futbolseverler tarafından da büyük bir saygı görüyor.

Evet arkadaslar bız zıya ıle devam edelım bakalım heyyyy gıdı heyyyy

Travelair
25.06.2007, 15:27
Murat Ocak'ı ne hakla bedava verirler buna hakları var mı? O zaman versinler hepsini biz de kurtulalım onlarda. Ne demek bedava ya insan kendi değerini bedava verir mi kimin malını bedelsiz bırakıyorsunuz?

omermk
25.06.2007, 15:34
can parlayan umarım konya da başarılı olur ve biz de trabzonlu olarak gurur duyarız ama şunu da unutmayın lütfen selehattin de trabzon'a gelmeden önce ki sezon gümüşhane de 38 gol atmıştı. 3.lig de gol atmakla 1.ligde atmak çok farklı şeyler.
daha önce emre akyüz ve ergin keleş için de süper forvetler deniyordu ama her iki futbolcu da bırakın trabzonsporu kiralandıkları kulüplerde bile vasatı aşamadılar. trabzondan yetişen her oyuncu çok iyi olacak diye bir kural yok yıllardır yıldız yetiştirememenin sıkıntısıyla biraz olayları abartıyoruz gibime geliyor.
murat ocak olayına gelince; bu adamın geçen sene milli takıma çağrılıncaya kadar ne adını bilen vardı ne de futbolunu öven ne olduysa fatih terim bi özel turnuva için çağırınca oldu(ki bu turnuva da da çok kötü bir performans sergilemişti) bi anda bu solbek yokluğunda başkanında eski kulübünün futbolcusu olması sıfatıyla üstüne atlandı(hatta ergin, emre, cem gibi trabzon un geleceği olduğu söylenen forvet oyuncuları arasında belki de trabzonspor forması giyebilecek tek oyuncu olan ali güzeldal ve bir miktar para ile birlikte alındı) farzedelim ki ziya hoca bu adamı bitirmek istedi peki ya ankaragücü??? geçen sene 1,5 yıllığına kiralandığı ankaragücü sadece 6 ay dayanabildi bu adama. murat ocak tamamen basının bir balonudur ve trabzonspor da forma giyebilecek bir oyuncu değildir . boşuna kendinizi üzmeyin.fatih hoca bu adamda bir cevher görseydi 33 lük ibrahime tercih ederdi hadi bırakın onu , onun yokluğunda sağ açık sabri den sol bek denedi ama murat aklının ucuna gelmedi. bu konuda üzülmemiz gereken konu murat ocak ın gidişi değil trabzonsporun giden paraları ve ali güzeldaldır.
son olarak; PARALI BAŞKAN DİYE ADAY OLAN VE SEÇİLEN NURİ ALBAYRAK VE EKİBİNİN İCRAATLARI;
1)EKONOMİK ÇÖKÜŞ
2)VERİLEN YILDIZ SÖZÜNÜN YERİNE GETİRİLEMEMESİ(MARCELİNHO NUN PARASI NEREDE?)
3)STAD KONUSUNDA FİYASKO
4)SON YILLARIN EN KÖTÜ SAHA SONUÇLARI
5)BİR SEZON BAŞLANGICINDA DAHA TRANSFER REZALETİ

İçiniz de biraz olsun trabzon ve trabzonspor sevgisi varsa artık bişeyler yapın hiçbişey yapmayı beceremiyorsanız en azından çekin gidin bir kulüp bundan daha kötü yönetilemez.

emre1inci
25.06.2007, 15:37
sizce hasagiç i fener mi alacak yoksa bizim başarılı yönetimimiz mi alacak?tabiki fener alır arkadaşlar.bu çok üzücü ya,ben hala fatih ten kazanılan paranın nereye gittiğini düşünüyorum..transfer yapma sonra biz şampiyon olcaz..oluruz evet niye olmayalım ki..yazık ya vala yazık,paralı başkan bunu yapıyor zamanın parasız başkanı özkan sümer bile daha iyi trabsferler yapmıştı..

www.turkPOP.com

Zekeriya YAMAN
25.06.2007, 15:39
Konyaspor'a gol kralı! :mad::mad::mad:
http://www.ajansspor.com/resim/canparlayan_imzakonya.jpg
Konyaspor, Trabzonspor alt yapısında yetişen ve 2006-2007 sezonunda 3. Lig ekiplerinden Değirmenderespor formasıyla 32 maçta 28 gol atan genç oyuncu Can Parlayan ile 5 yıllık sözleşme imzaladı..

Menajerleri Bülent ve Ümit Gürsoy ile birlikte Konya'ya gelen 20 yaşındaki genç forvet, transfer komitesi üyesi Zeki Çimen'in de hazır bulunduğu bir törenle kulüp binasında kendisini 5 yıllığına Konyasporlu yapan resmi sözleşmeyi imzaladı.

Geçen sezon Türkiye 3. Ligi ekiplerinden Değirmenderespor'un formasını giyen ve 32 maçta attığı 28 golle Türkiye profesyonel liglerinin en golcü ikinci futbolcusu olan Can Parlayan, 3. Lig'de gol kralı oldu.

Turkcell Süper Lig'deki birçok takımdan teklif aldığını ifade eden Parlayan, ''Ama ben aralarında Trabzonspor'un da bulunduğu bu kulüpler içinde, tercihimi Konyaspor'dan yana yaptım. Hedefime Konyaspor forması ile daha çabuk ulaşacağımı düşünüyorum'' dedi.
-------------------------------------------------------------------------

ve şimdide bedelsiz olarak giden Murat OCAK. Daha çok şeyler göreceğiz. Bu bize az bile. :mad::mad::mad::mad::mad::mad:

xxxxxxx
25.06.2007, 15:47
http://www.fotomac.com.tr/i/_spacer.gifhttp://www.fotomac.com.tr/i/_spacer.gifhttp://www.fotomac.com.tr/i/y/1641.jpghttp://www.fotomac.com.tr/i/_spacer.gifhttp://www.fotomac.com.tr/i/buton_yazara_email.gif (http://www.fotomac.com.tr/yaz1641-50140-109.html#)http://www.fotomac.com.tr/i/_spacer.gifhttp://www.fotomac.com.tr/i/yazararsivifotomac.gif (http://www.fotomac.com.tr/arsiv/ars,yaz,1641,501,1.html) http://www.fotomac.com.tr/i/_spacer.gifhttp://www.fotomac.com.tr/i/y/yb/baslik_1641.gifBir kulüp böyle batıyor!

Tarih tekerrürden ibarettir derler. Hiç ders alınsaydı, tekerrür eder miydi tarih?" demiş üstat Mehmet Akif Ersoy. Günümüz Trabzonspor'una ne kadar da uyuyor bu güzel söz. Trabzonspor'u yönetenler hatalardan ders almayı bile beceremiyorlar. Kendilerini hayal kırıklığına uğratan metotlar da ısrar ediyorlar, "ya tutarsa" mantığıyla iş yapmayı maharet sayıyorlar. Örnek çok ama sadece bir tek örnek bile Trabzonspor'un ne kadar kötü yönetildiğini, bu kulübün kaynaklarının ne kadar hoyratça çarçur edildiğini gösteriyor. Hatırlarsanız geçen yıl bu dönemde İstanbul Büyükşehir Belediyespor'dan Murat Ocak transfer edilmişti. O dönem A Milli Takım'da da forma giyen yetenekli solbek için Fenerbahçe ile büyük mücadeleye girildiği gazetelere fısıldanmıştı. Hatta imza törenine katılan yönetici "Trabzonspor 10 yıl solbek sıkıntısı çekmeyecek" öngörüsünde bulunmuştu.

Ali'nin gidişi iyi bir örnek
Trabzonspor, Murat'a karşılık genç forvet Ali Güzeldal ve 900 bin YTL ödemişti. Ali gibi geleceği olan bir futbolcunun yanı sıra kulübün kasasından çıkan para da eleştiri konusu olmuştu. Büyük ümitlerle alınan Murat Ocak "sol ayaklı oyuncu enflasyonu" yaşayan Trabzonspor'da bir türlü Ziya Doğan'ın gözüne giremedi. Ligin ikinci devresi başlarken Ceyhun'un transferinde takasta kullanıldı. Ve bugün gelinen nokta. Trabzonspor'a Ali Güzeldal + 900 bin YTL'ye gelen Murat Ocak B. Belediyespor'a bedelsiz olarak geri verildi. Evet olay gerçekten fıkrayı andırıyor. İstanbul Büyükşehir Belediyespor hem attığı gollerle geçen sezon kendilerine Süper Ligi'nin kapısını açan Ali Güzeldal gibi bir forvet kazandı hem de bir milyon YTL'yi kasasına koydu. Üstelik kendi oyuncusunu da bir sezon sonunda bedelsiz olarak geri aldı. Bu örnek Trabzonspor'un borcunun bir yılda nasıl 30 trilyona dayandığını göstermesi açısından çarpıcı. Ama son dönemdeki her futbolcu transferinde benzer tabloları görmek mümkün. Bütün bunların sonucunda Trabzonspor gerek ekonomik gerek idari açıdan gün geçtikçe kötüye gidiyor. Sorumlular ise hiçbir şey olmamış gibi koltuklarında oturmaya devam ediyor.

cınar#7
25.06.2007, 16:01
Beşiktaş Ricardinho ya klüp arıyomuş....

Geçen sene çok uğraşmıştık,hemde lig tecrübesi edindi oyun kurucu olarak alabiliriz.......

yakutlu61
25.06.2007, 16:03
konu:transfer dosyası
sayfa:682
içerık:yok

ozet budur arkadaslar batıyor bes parasıs dedıgımız gs 32 mılyon euro ya topcu alıyor bızım 3 yıldız garantısı vreek gelen başşşşşkanımız 1,5 mılyon dolar verıp bı kalecı almayı basaramıor.
bu transfer dosyası 2000 sayfayı gecer ama transfer haberı alamayız

Erkan
25.06.2007, 16:05
ya gese kara islere bulasti yada yakinda buyuk bi krize girer yine..

Doğan Şahin
25.06.2007, 16:06
Rückkehrer Ali Günes als weiterer Neuzugang
http://www.scfreiburg.com/images/spielszenen/Trainer_neulinge_07_08Mit der ersten Trainingseinheit unter dem neuen Chefcoach Robin Dutt (stehend, 2. von links) ist der SC Freiburg am Montag Vormittag in die Vorbereitung auf die Zweitliga-Saison 2007/2008 gestartet. Rund 300 Zuschauer am Übungsplatz des badenova-Stadions konnten dabei neben den bereits bekannten Neuzugängen Ivica Banovic (1. FC Nürnberg), Heiko Butscher (VfL Bochum), Jonathan Jäger (1. FC Saarbrücken) und Maximilian Mehring (SC II) auch einen alten Bekannten als weitere Neuverpflichtung begrüßen: Ali Günes, der bereits von 1997 bis 2000 zum Profiteam des Sport-Club zählte, kehrt von Besiktas Istanbul nach Freiburg zurück und wird künftig wieder für den SC am Ball sein. „Für mich war das damals die bislang schönste Zeit als Fußballspieler. Aber ich war noch sehr jung und habe Freiburg in den letzten Jahren vermisst. Deshalb wollte auch irgendwann wieder hierher zurückkommen. Schön, dass dies jetzt geklappt hat“, sagte der mittlerweile 28-jährige Türke nach der ersten Einheit mit den neuen Kollegen (Foto stehend v.l.n.r.: Co-Trainer Damir Buric, Chefcoach Robin Dutt, Heiko Butscher, A-Junioren- und Co-Trainer Christian Streich, Torwarttrainer Marco Langner. Knieend v. l.: Jonathan Jäger, Maximilian Mehring, Ali Günes, Ivica Banovic).
Am Nachmittag wird sich Robin Dutt, der Nachfolger von Volker Finke, auf einer Pressekonferenz vorstellen. Einen ausführlichen Bericht zum SC-Vorbereitungsstart 2007/08 lesen Sie später hier auf der Homepage.

--------------

Freiburgun resmi internet sitesinde Djorkayın adı hiç geçmiyor, ama Ali Güneş antremanlara başlamış diye haber bile var. Bizimkiler Djorkay ı tepki olmasın diye gönderdik diyor olmasın sakın. Bence adam hala tatil yapıyor, gittiği falan yok.

marcelinhos100
25.06.2007, 16:08
http://www.ligtv.com.tr/uploads/news_manset_resim_e5_Jefferson004.jpg

Trabzonspor'da Jefferson noterlik oldu !..

Kaleci arayışlarını dört koldan sürdüren ve Tolga'nın da sakatlanmasıyla genç kalecileriyle hazırlıklarını sürdürmek zorunda kalan Trabzonspor'da ülkesinden dönmeyen Jefferson için noter çağrıldı !..

Hala ülkesinden dönmeyen ve gerede kampına katılmayan Brezilyalı kaleci için noter çağırıp tespit yaptıran yöneticiler, Jefferson'un bugün de gelmemesi halinde yarın 2. kez noter tespiti yaptıracaklarını söylediler.

(Can Karyağdı - Lig TV)

İşe bak yahu daha baskanımız bugün acıklamıstı Jefersona cok güveniyorum diye yok yok bu baskan konusmasın onu dinleyen kacıyor yahu::)

cınar#7
25.06.2007, 16:10
http://www.ligtv.com.tr/uploads/news_manset_resim_5j_Ricardinho003.jpg

Ricardinho'ya kulüp aranıyor!

Beşiktaş'ta Brezilyalı futbolcu Ricardinho'nun bileti kesiliyor. Teknik direktör Ertuğrul Sağlam'ın verdiği rapora göre Ricardinho'ya kulüp aranmaya başladı. Eğer teklif gelirse Sağlam'ın takıma lüks olarak nitelendirdiği Ricardinho, Beşiktaş'tan ayrılacak.

marcelinhos100
25.06.2007, 16:12

Beşiktaş'ta Brezilyalı futbolcu Ricardinho'nun bileti kesiliyor. Teknik direktör Ertuğrul Sağlam'ın verdiği rapora göre Ricardinho'ya kulüp aranmaya başladı. Eğer teklif gelirse Sağlam'ın takıma lüks olarak nitelendirdiği Ricardinho, Beşiktaş'tan ayrılacak.

Vallahi Rico Pasayı Trabzon alsın daha iyi 10 numara mı bulacagız::)

Doğan BULAT
25.06.2007, 16:12
Ey bu yönetime sesini çıkartmayan sözde taraftar dernekleri ve başkanları; Sizler kimin için burdasınız ve ne için o derneklerin başındasınız?

Federasyon başkanı olupta 3 büyüklere yalakalık yapan cezalarını indiren Ulusoy' yaranmak için mi?

Trabzonspor'u yönetmekten aciz bu yöneticilere, transferde at pazarlığı yapan bu insanlara şak şakcılık yapmak için mi burdasınız?

Ve büyüklük tartışaması olunca mangalda kül bırakmayan Trabzonspor taraftarı arkadaşlar NEREDESİNİZ?

Takım bu yöneticiler yüzünden rezil olurken, karşılarında çocuk varmış gibi resmen bizleri kandıran bu insanlara neden bu kadar tepkisizsiniz neden? Niye birseyler yapmaktan korkuyorsunuz artık Ya takım resmen batıyor resmen değerlerimiz kayboluyor ve herkes seyrediyor..Neden bişey yapamıyoruz niye?Allahını seven artık şunlara dur diyelim
Bu takımın başından artık defolup gitsinler bişeyler yapalım bi yürüyüş,bir imza ne olursa ama mutlaka bişeyler yapalım artık
Artık bunlarla sadece rezil oluyoruz ne olur sinirlerimiz yıprandı artık yaa:mad::mad::mad:

Emre B.
25.06.2007, 16:14

Bari onu alsınlar.Faydalı olur.

Salih Yazıcı
25.06.2007, 16:16
ya haber yok mu deli olcam

MURAT SARI
25.06.2007, 16:19

arkadaşlar hiç umuda kapılmayın küme düşen bir takımdan kaleci bile alamayan (iyiki alamadılar) bir yönetim bjk nin yıldızınımı alacak ...

Sefa Murat Dokuz
25.06.2007, 16:21
Jefferson haberine çok şaşırdım vallaha böyle birşey varsa i.belediye transferi atmasyon adamın hiç bir haberi yoktur daha gelmemiş

Sefa Murat Dokuz
25.06.2007, 16:22
Ricardinho ölmüş artık bjk nin yıldızı falan değil ne yaptı koskoca bir sezon izledim alex in sol bacağı olamaz

marcelinhos100
25.06.2007, 16:23
Ömer Rıza Kendinden Emin

http://www.haber61.net/images/news/omer_riza.20070625113828.jpg

Ömer Rıza Kendinden Emin

Trabzonspor'un Gerede kampına bugün katılan Ömer Rıza gelecek sezon Trabzonspor'un değişmez futbolcusu olacağını söyledi.Ömer Rıza tatilde de antrenmanlarına devam ettiğini belirterek, “ formumu korudum.Takımla birlikte çalışmalara katılabilirim.Ligin başlamasını dört gözle bekliyorum.İnsanlar bu sezon çok farklı bir Ömer Rıza izleyecek” dedi.

Yeni golcümüz hazır arkadaslar baskanımızın taze aldıgı oyuncuydu baskan
secilince gönderemez böylelerini bunlara yıllık 1 Trilyon verir sonra genclerimizi Aliyi Cemi Ergini yedek klubesinde cürütürüz gönderemez baskan bizim takımı cazibe merkezi haline getirdi ya kimse gitmek istemiyor vallahi:(

Travelair
25.06.2007, 16:25
Ricardinho'yu uçuk rakamlara satmayı planlıyorlar 5 milyon € üstü gibi. O fiyata neden yaşlı adam alalım, üstelik 3 katı fiyata, o para da bjk'ye rakibimize yazılacak. Bu arada Murat Ocak'ı bedelsiz bırakan, Can Parlayan'ı bedelsiz bırakan Djokaj'ı haydi haydi bırakır :(

Habersiz kaldık yok mu olumlu haberi olan?

marcelinhos100
25.06.2007, 16:26
10’A YAŞLI ADAY
http://www.gunebakis.com.tr/images/10ayasliaday.jpg (http://www.gunebakis.com.tr/images/10ayasliaday.jpg)

Teknik Direktör Ziya Doğan ve yardımcıları birçok ülkede özellikle oyun kurucu ve golcü ararken, çözümü en son Paris Seint Germaen’in formasını giyen dünyaca ünlü Fransız orta saha oyuncusu Vıkash Dhorasoo’da buldu. Fransa’nın en önemli oyun kurucularından biri kabul edilen ve devre arasında Galatasaray’ın da transfer listesine giren Dhorasoo, 34 yaşında olmasına karşın ülkesinde yine de önde gelen isimlerden biri kabul ediliyor. 1.68 boyunda olan ve özellikle çabukluğu, arkadaşlarını gol yollarına sokma becerisi, savunmanın dengesini dağıtması konusunda etkili bir görüntü veren Fransız futbolcu ile çok gizli görüşmelerin yapıldığına işaret edildi.

Bonservis Sorunu Yok
Daha önce İtalyanların ünlü kulübü AC Milan ve Fransa’nın Olimpic Lyon ve Bordeaux gibi önemli takımlarda da forma giyen Dhorasoo’nun bonservis sorununun bulunmadığına işaret edildi. Teknik Direktör Ziya Doğan’ın yardımcılarının da takip ettiği ve olumlu not verdiği 34 yaşındaki tecrübeli futbolcuyla anlaşmak için girişimler sürerken, özellikle verilecek ücret konusunda pazarlıkların devam ettiği kaydedildi. Trabzonspor’un daha önce anlaştığı Avusturalyalı Nick Carle’nin elden kaçırılmasından sonra yönetimin 34 yaşındaki bir isme yönelmesi eleştiri konusu edildi. Yöneticiler ise Ziya Doğan’ın raporları doğrultusunda en ideal isimleri almak istedikleri dile getirildi.

Yaşlı Ama Çok Yetenekli
Yaşlı olmasına karşın üstün özelliklerinden dolayı bu futbolcunun en azından 1-2 yıl kullanılabileceğine ve bu alandaki sorunu çözeceğine inanılıyor. Bu futbolcunun maliyetinin de 1,5 milyon doları aşmayacağı ifade ediliyor. Trabzonspor’un Fransa’nın önemli oyuncularından biri olmasına karşın onun döneminde Znedine Zdane gibi bir büyük ustanın olması nedeniyle fazla öne çıkamadığına işaret ediliyor. Bordo-Mavili kulübün başkanı Nuri Albayrak’ın bu transferi bizzat yönettiği kaydedildi. Dhorasoo’nun transferinde bir sorun çıkması halinde yönetimin yeni isimlere yöneleceği bildirildi. Ancak yabancı kontenjanının artırılmasını bekledikleri de ileri sürüldü

Habere bakalım hizaya gecelim bu kadar olur:rolleyes:

Tiko18
25.06.2007, 16:29
Arkadaslar gelecek sezon inter totoya katilirsak öpüb basimiza koyalim. Bu takim, bu yönetim ve bu TDle bukadar.

Kimse hayal kurmasin......

Sefa Murat Dokuz
25.06.2007, 16:31
34 yaşında adamı istemem kardeşim be takımda

cınar#7
25.06.2007, 16:34
Ricardinho'yu uçuk rakamlara satmayı planlıyorlar 5 milyon € üstü gibi
Eğer bi teklif gelirse kolaylık yaparız diyolar....5 milyon euro gibi bi rakam istemezler yani....

Koray
25.06.2007, 16:35
vesteldeki zelenkaya ne oldu nereye gitti haberi olan varmı..?

marcelinhos100
Adnan SUNGUR

http://www.gunebakis.com.tr/images/Adnan-Sungur.jpg

Artık Yeter

Yine bir transfer mevsimi… Ve tam bir hayal kırıklığı! En azından benim açımdan…
Çünkü 3 ayrı dönemde yapılan bariz hatalardan sonra takım dibe vurmuş, futbol adına ortaya elle tutulur tek artı konulamamış ve ekonomi ise batmış. Tüm bunlardan ders almasını düşündüğüm yönetimin bu kez işi usta ellere bırakacağına inanmak istedim. Ama olmadı. Yine hayal kırıklığı yaşadım.
Sevgili hocamız Ziya Doğan, göreve gelirken, “Harika bir takım Trabzonspor. İki sezon önce bıraktığım takımdan bile kaliteli oyunculara sahip ve bu ekip şampiyon olur” diyordu. Sonra içine girdi ve, “Bu kadar sorun olduğunu bilmiyordum. Bu takımın revizyona ihtiyacı var” demeye başladı. Ama “Bu takım sorunsuz olsa, Lazaroni gönderilirmiydi?” diye de soran olmadı Ziya Hocamıza!
Neyse devre arası yaklaşırken Ziya Hoca, “Eğer 4 futbolcu alınırsa, takım dengeli olur ve çok büyük işler başarırız” sözlerini sarf etti. Ve onun ‘olmazsa olmazlarım’ dediği Ceyhun Eriş-Ayman Abdelaziz orta sahaya, Fredrik Risp-Erdinç Yavuz’da savunmaya takviye olarak alındı. Takım ikinci yarıda biraz toparlanır gibi oldu ve 13’ncü sıradan 4’ncü basamağa kadar yükseldi. Hatta ikinci yarının lideri de oldu. Gerçi geçen sezonki hilkat garibesi ligimizde şampiyon olamamak büyük ayıptı ama neyse…
Ve lig bittiğinde Sayın Doğan, “Bu takıma 4 futbolcu alınırsa şampiyonluğu hiç kimse elimizden alamaz” sözleriyle transfer stratejisini de anlatıyordu. Transfer dönemi başladı.
Yönetim, yine Ziya Doğan’ın talebiyle Jabi, Serkan ve Adnan’ı renklerine bağladı. Ne hikmetse 3 oyuncu da sağ kanadı kontrol ediyordu. oyun kurucu, sol kanat, forvet gibi alanlar hala boştu. Ama Sayın Doğan’ın talep ettiği 4 oyuncudan 3 tanesi alınmıştı.
Ve Gerede kampının daha ilk gününde yine Ziya Hocamız, “Bu takıma bir kaleci, bir stoper, bir oyun kurucu ve bir forvet gerekir. Yönetime de raporumu verdim. Alınmalarını bekliyorum” açıklamasını yapıyordu.
İnanamadım, yanlıştır diye düşündüm. Ama Trabzonspor resmi internet sitesine düşmüştü haberin metni… Olacak şey değildi. Göreve gelirken şampiyon yapacağı kadroya önce 4, sonra 3 takviye yapılmasına karşın hala daha 4 oyuncu isteyen Ziya Doğan anlaşılan bizimle ve tüm Trabzonsporlularla dalga geçiyordu.
Aslında başarısız olacağını biliyordu ve şimdiden mazeret için zemin yaratıyordu. Bunun başka izahı olamaz.
Şimdi eğri oturup doğru konuşalım. Trabzonspor, kendi gücü oranında Ziya Doğan’ın talep ettiği 4 oyuncuyu daha alsa, Fenerbahçe’nin Vederson, Roberto Carlos, Colin Kazım kalitesine ulaşabilir mi? Ya da Galatasaray’ın Linderoth, Lincoln gibi isimlerine yaklaşabilir mi?
Her biri 5 milyon avrodan başlayıp, 15 milyon avroya çıkan bu futbolculara 30 milyon avro versen ve Trabzon kentini gezmesini istesen, bu şehirde bir dakika durmak ister mi? Ya da ona burada sosyal, kültürel, eğitimsel anlamda ne verebilirsin?
Kocaman bir hiç…
O halde bu kulüp Roberto Carlos’ları, Tuncay’ları, Linderoth’ları alamayacağına göre kendi yıldızlarını yetiştirmek zorunda… Başka alternatifi yok.
Bu kulübün şu anda 7 yabancısı var. En vasatı bile küçük sorunda kaçmak istiyor. Pahalıya patlıyor ama giderken metelik bırakmıyorlar. Kulübün milyonlarca doları heba ediliyor.
Sonuç, sıfıra sıfır, elde var sıfır.
Yani Trabzonspor’un iflas etmiş ekonomisini düzeltmesinin, yeniden kendi kimliğine kavuşmasının yolu, bugün Gerede kampına kobay olarak götürülen 15’e yakın kiralık oyuncudan en azından 7-8 tanesini Türk futboluna kazandırmasıdır. Ucuz ama kendi kimliğini taşıyan bu isimlerle bir altın dönem yaratmalıdır. Yeni yıldız adaylarını bulmalı, onları bünyeye katmalı, zirveye çıkarmalı ve gerekiyorsa da satıp, ekonomisini düzenlemelidir.
Taraftarın yıldız talebine bakmayın. Onlar da bu kulübe verdiklerinin karşılığında asla büyük yıldızların alınamayacağını biliyorlar.
En azından Roberto Carlos’dan Fenerbahçe en az 150 bin forma satışıyla 15 milyon dolar bekliyor. Trabzonspor en önemli transferi Marcelinho’nun 200 formasını satamadı. Taraftar da verdiğinin karşılığında ancak altyapıdan çıkabilecek yıldızları izleyebileceğini bilmeli.
Anlamak istemezse de kafasına vurularak beynine bu yerleştirilmeli.
Sonra hocamız bu kadar oyuncu talep ederken, en zayıf halka olan sol tarafı neden ‘es’ geçiyor ki? Yani Celalettin gibi sıradan bir futbolcuyla nasıl olacak koca bir sezon Bordo-Mavili takımın bu alanda sorun yaşamayacağını düşünebilir.
Orta ve uzun vadeli program yapıp, kulübün hem bugünü, hem de geleceği kurtarılmalı.
Benim önerim bu… Konuştuğumuzda bu anlayışa sıkı sıkıya sarılan yöneticilere görev düşüyor.
Ziya Doğan’ın taleplerine boyun eğmektense, Trabzonspor’un anayasasını hazırlayıp, kendisine kabul ettirmelidirler. Eğer bir tek Sayın Doğan’a boyun eğmekse yapabildikleri, Trabzonspor’a bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da verebileceklerinin olmadığı ortadadır.
Artık yeter diyoruz.
Daha önce hataları ve talepleri ‘bilgisizlik’ olarak kabul ediyorduk.
Bundan sonra ise adını ‘ihanet’ koymak zorunda kalabiliriz.
Haberiniz olsun!

TSezgin61
34 yaşında adamı istemem kardeşim be takımda

tamam ozaman almiyoruz;)

marcelinhos100
25.06.2007, 16:37
ŞİMDİ DE HERPOEL
http://www.gunebakis.com.tr/images/simdideherpoel.jpg (http://www.gunebakis.com.tr/images/simdideherpoel.jpg)

Trabzonspor’da ‘1 numaralı sorun’ olarak kabul edilen kaleci meselesinde bir türlü gerekli adımlar atılamadı ve gündeme yeni bir isim daha geldi. Bordo-Mavili yöneticilerin her konuda anlaşmaya vardığı Boca Juniors’un Paraguaylı kalecisi Aldo Bobadilla’ya Teknik Direktör Ziya Doğan’ın, “Hem kilolu, hem de tanımadığım kaleciyi almam” demesinden ve Martinez için de Sakaryaspor’un 1,5 milyon avro ve 4 futbolcu talep etmesinden sonra gündeme Belçika Milli takımı ve Gent kulübünün tecrübeli ismi Frederik Herpoel geldi. Belçika milli takımında defalarca forma giyen ünlü kaleci Herpoel’le ilgili olarak Teknik Direktör Ziya Doğan’ın da onayının alındığı belirtildi.

Gizli Görüşmeler Başladı
Trabzonspor Kurmaylarının Herpoel’in menajeriyle gizli bir şekilde görüşmeleri başlattığı vurgulandı. Bordo-Mavili kulüp adına menajer Adnan Demir’in de yetkilendirildiği belirtildi. Herpoel’in 33 yaşında olduğu ve Tolga Zengin’in böyle bir isme olumsuz bakmayacağı dile getirildi. Ünlü kalecinin Trabzonspor’a gelmeye sıcak baktığı ancak kulübünün ikna edilmesi gerektiğini söylediği dile getirildi. Trabzonspor’da Özkan Sümer ve Atay Aktuğ yönetimleri döneminde de bu kaleci gündeme gelmiş ama transferi gerçekleştirilememişti. Herpoel’de bir sorun çıkması halinde Trabzonspor, Hasagiç ile birlikte diğer adaylara yönelecek

cınar#7
25.06.2007, 16:37
Eğer Nick Carle yi almayıpda gidip 34 yaşındaki Dhorasoo yu alırlarsa bunların topu futbolun f sinden anlamıyo demektir:mad:

Serdar A
25.06.2007, 16:38
SEMİH GİTMEK İSTİYOR

Fenerbahçe'de Rüştü, Tuncay, Mehmet Yozgatlı, Serkan Balcı, Ümit Özat'tan sonra Semih'in de ayrılma noktasına geldiği ve gelen teklifleri değerlendirmek istediği öğrenildi.

Bir yıl daha sözleşmesi olmasına rağmen başta Almanya'nın Hertha Berlin kulübü olmak üzere çeşitli teklifler alan Semih'in Fenerbahçe'ye sürekli forvet transfer edilmesinden rahatsız olduğu ve yine yedek kalmak istemediği ifade edildi. Semih'in ''Yıllardır sabırla yedek bekledim. Ancak yeni yapılanmada 18'e bile girmem mucize, ben artık sürekli oynamak istiyorum bu da Fenerbahçe'de zor görünüyor, bu büyük camiadan kopmak istemesem de kariyerim için doğru olanı yapmak zorundayım'' dediği öğrenildi.

------

Semih ve Umut iyi bir ikili olabilir.

Serhat'ında boşta olduğu gözüküyor. Forvete takviye yabancı olmak zorunda değil. Tabi buraya takviye düşünülüyorsa.

Enes Berfin
25.06.2007, 16:41
Ricardinho ölmüş artık bjk nin yıldızı falan değil ne yaptı koskoca bir sezon izledim alex in sol bacağı olamaz

Bence bu sene Besiktasi tasiyan en önemli oyunculardan biriydi, hicte alakasi yok yani inanirmisin onu izlemek icin bjk maclarina vaktim oldukca izlerdim müthis bir yetenek.

marcelinhos100
25.06.2007, 16:42
Bugün tarihli bazı gazetelerde kaleci Hasagiç'in Fenerbahçemize transfer edildiği yolunda haberler yayınlanmıştır Bu haberler gerçeği yansıtmamaktadır. Kulübümüzün adı geçen kaleci ile herhangi bir görüşmesi bulunmamaktadır. Fenerbahçe Profesyonel Futbol Takımı sözleşmesi süren kalecileri ile yoluna devam edecektir ve herhangi bir kaleci transferi söz konusu değildir.

Bak sen Hasagicle ilgilenmiyorlarmış simdi bizimkiler atlar hemen ortaya işler adamın degerini artırmak icin neler yapıyor yöneticiler tanıyorlar tabi bizim yöneticeleri::(

Adem Erdoğan
25.06.2007, 16:43
Eğer Nick Carle yi almayıpda gidip 34 yaşındaki Dhorasoo yu alırlarsa bunların topu futbolun f sinden anlamıyo demektir:mad:

ondan şüphe yok.anlamıyolar yani.alsalarda almasalarda.

Sefa Murat Dokuz
Bence bu sene Besiktasi tasiyan en önemli oyunculardan biriydi, hicte alakasi yok yani inanirmisin onu izlemek icin bjk maclarina vaktim oldukca izlerdim müthis bir yetenek.
dil dışarda bel eğik kısa hüsryin gibi oynuyor sırf yana geriye nasi yıldız bu be bir tane lık golü uzak şutu falan hiç bişeyi yok yıldız bu mu

Doğan Şahin
Erdinç ve Ergin Gerede'de
Trabzonspor'un izinli oyuncuları Erdinç ve Ergin Keleş bugün takımın kamp yaptığı otele gelerek kampa katıldılar.

Koray
25.06.2007, 16:44
ziyanın istediği stoper ve 10 numara albayrak tarafından veto edilmiş..ya kafayı yicem..

Enes Berfin
25.06.2007, 16:46
kaka6161

Tabiki yildiz ya adami bosunami aldilar bjk takimina nekadar faydali oldu bu oyuncu biliyormusun sen, geriye illaki pas atacak ne yani bir forvert veya orta saha oyuncusu geriye oynayamazmi, o akil dolu gol paslarini görmedinmi.

Koray
25.06.2007, 16:48
arkadaşlar yeter artık bırakın şu bjk li futbolcuları tartışmayı..

Badaloğlu
25.06.2007, 16:50

Bu işi unutun, bir kere Rıcardınho, Ziya Doğan'ın 10 liberolu sistemine ayak uyduramaz.Bu sistemde adam kovalayacaksın, Rıcardınho bunu yapamaz.Biz Marcelinho'yu getirip, Trabzonda adam kovalattık...Rıcardınho,Ziya Doğan'ın koşan,adam kovalayan futbolcu tipine uymuyor...

cınar#7
25.06.2007, 16:50
Adnan SUNGUR

Sonra hocamız bu kadar oyuncu talep ederken, en zayıf halka olan sol tarafı neden ‘es’ geçiyor ki? Yani Celalettin gibi sıradan bir futbolcuyla nasıl olacak koca bir sezon Bordo-Mavili takımın bu alanda sorun yaşamayacağını düşünebilir.
:alkış:Evet Benim demek istediğim de bu zaten....

Enes Berfin
25.06.2007, 16:52
Ben zaten Ricardinhonun bize transfer olsun gibi bir yorum yapmadim, ben sadece kendine olan özelliklerden bash ettim.

Sefa Murat Dokuz
25.06.2007, 16:53
kaka6161

Tabiki yildiz ya adami bosunami aldilar bjk takimina nekadar faydali oldu bu oyuncu biliyormusun sen, geriye illaki pas atacak ne yani bir forvert veya orta saha oyuncusu geriye oynayamazmi, o akil dolu gol paslarini görmedinmi.
attıpı 100 pasın 1-2 si de akıl dolu olsun artık
ricardinho alexin delgado nun lincoln ün tırnağı dahi olamaz

champions
25.06.2007, 16:55
Sahada yürüyecek futbolcuya ihtiyacımız yok Ceyhun pekala yürüyebiliyor
Ortasahan var mı ?Yok Yeterli golcün var mı ?Yok Sol kanadın var mı?Yok
Kalecin var mı?O da yok Ricardinhoymuş 2 çalım atanı alıyoruz Denilson yok mu Denilson onu alalım!

Sefa Murat Dokuz
25.06.2007, 16:56
:alkış:
Sahada yürüyecek futbolcuya ihtiyacımız yok Ceyhun pekala yürüyebiliyor
Ortasahan var mı ?Yok Yeterli golcün var mı ?Yok Sol kanadın var mı?Yok
Kalecin var mı?O da yok Ricardinhoymuş 2 çalım atanı alıyoruz Denilson yok mu Denilson onu alalım!:alkış::alkış::alkış:

:alkış::alkış::alkış::alkış:

cınar#7
25.06.2007, 16:56
Geçen sene Ricardinhonun bizle ilgili haberleri çıkınca bütün taraftarlar heyecanlanmıştı,herkes gelmesini dört gözle bekliyodu çünkü Dünya Kupasından sonra imza atması bekleniyordu...

Şimdi Ricardinhoyu beğenmiyomusunuz????

Dhorasoo alıncağına Ricardinho alınsın çok daha iyidir...

Enes Berfin
25.06.2007, 16:58
attıpı 100 pasın 1-2 si de akıl dolu olsun artık
ricardinho alexin delgado nun lincoln ün tırnağı dahi olamaz

Ammada abarttin ya Ricardinho gercek bir yildizdir bunu kabul edelim, alex anca kümede oynayan takimlarda oynar o önce kicini kaldirmayi ögrensin.

Sefa Murat Dokuz
25.06.2007, 16:59
Ammada abarttin ya Ricardinho gercek bir yildizdir bunu kabul edelim, alex anca kümede oynayan takimlarda oynar o önce kicini kaldirmayi ögrensin.
:D:D:D
ondan adam gol kralı oldu ve 3 senedir asist kırallığında 2 kez 1. bir sez 3. oldu
alex ricaridnhodan 100 kat daha çok koşuyor

Doğan Şahin
25.06.2007, 17:00
Hadi yıldız falan istemiyoruz ama en azından sınırsız yabancı çıkması durumundan hazırlıklarızı önceden yapıp 3,4 tane genç, gelecek vaad eden yabancı adamlar alın, gençler veya diğer anadolu klüpleri 100bin $lara buluyor. bu 3,4 adamların tamamı için 1M $ ayıramıyoruz mu? En azından 1i 2si iyi çıkar diğerlerini de kiraya verirsiniz. rezilbahçe bile aldı geçen sene bursaspora kiraladı sessiz sedasız brezilyalı bi adam. Birkaçtane de bizim gençlerden monte etsinler. Sonra bu kadar gençten hiç mi işe yarayan yok. En azından işine yaramayacaksa da biraz översin, parlatırsın da satıp birkaç kuruş kasaya koyarsın. Gerçi Cem Parlayan kendiliğinden parlıyodu, ona bile göstermelik sözleşme yapıp iyi paraya satamadık Konyaya. Adam bedavaya gitti, hem de 5 senelik olarak. En azından kiraya verirdin birkaç seneliğine.

marcelinhos100
25.06.2007, 17:01
Haberde Ziya Doganın Bobadillayı kilolu oldugu icin almadıgı söyleniyor gazetelerde yalan olma ihtimali var ama bugün Günebakısta ismi gecen
ünlü menajer Adnan Demirin kalecisi 1.83 cm boyunda 83 kilo biraz zayıflaması lazım ziya hocanın evet demesi icin.............

Sefa Murat Dokuz
25.06.2007, 17:01
Geçen sene Ricardinhonun bizle ilgili haberleri çıkınca bütün taraftarlar heyecanlanmıştı,herkes gelmesini dört gözle bekliyodu çünkü Dünya Kupasından sonra imza atması bekleniyordu...

Şimdi Ricardinhoyu beğenmiyomusunuz????

Dhorasoo alıncağına Ricardinho alınsın çok daha iyidir...

ewt brezilya milli takımda dünya kupası gana maçında izlemiştim iti futbolcuya benziyordu hareketliydi TÜRKİYEDE avni akerde 3-2 lik maçta izledim onu ben ondan bir ... olmaz daha önünü göremiyo kafa hep yerde

marcelinhos100
25.06.2007, 17:05
ewt brezilya milli takımda dünya kupası gana maçında izlemiştim iti futbolcuya benziyordu hareketliydi TÜRKİYEDE avni akerde 3-2 lik maçta izledim onu ben ondan bir ... olmaz daha önünü göremiyo kafa hep yerde

Tamam ya iyice abarttın sende Ricardinhonun kariyeri ortada merak etme sen yazdıgın zaman futbolcu olmadı bizde oynayabilirmi championsun dedigi gibi oynayamaz cok faydalı olmaz bu tip klas futbolcular her tarafı saglam takımlarda tamamlayıcı olarak basarılı olurlar sen kalbi atmayan takıma beyin alsan ne olur Ricardinhonun Besiktas macerasıdı budur.

keponoxia
25.06.2007, 17:07
arkadaşlar özer hurmaci deniliodu sitede hatta bi uygulama başlatılmıştı herkes awatarına özer hurmaciyi koycaktı ne oldu bu transfer hikayesi haberi olan warmı

Serdar A
25.06.2007, 17:11
Oyun kurucu Güney Amerikadan geleceği için ne Ricardinho ne de Dhoraso üzerine tartışmaya gerek yok.

marcelinhos100
25.06.2007, 17:12
Ayın bitimine dört günden az bir süre kaldı daha yaprak kımıldamıyor maalesef baskan kalecide esas hedef olan Martinezi bitiremeyince Jeffe güvenmeye basladı ama maalesef Jef güvenmiyor kendilerine ki hala kampa gelmedi bu sürede baskanımızdan icimize su serpen acıklamalr geldi baskanımız kaliteli forvetleri oldugunu bir 10 numara ve sol kenarla bitireceklerini söyledi acaba kim olacak bu isimler ama bizde böyle baskan oldugu sürece bakarsın ayın sonunda acıklama yapar vazgectik transferi bitirdik Ceyhun ve celalettine güveniyoruz diye vallahi ben bekliyorum cünkü bunlar Aralıkta gitmeyi kafalarına koymuslar:(

Koray
25.06.2007, 17:13
artık yeter yaa..başlicam elex'De ricoyada..

Sefa Murat Dokuz
25.06.2007, 17:13
Başkan sadece forvet alıp trasnferi noktalıcak bence gerçi tolga da saaktlanmış a.şahin var dimi

marcelinhos100
25.06.2007, 17:14
Oyun kurucu Güney Amerikadan geleceği için ne Ricardinho ne de Dhoraso üzerine tartışmaya gerek yok.

Kardesim sen bunlara güvenme bunlar Güney Amerikanın Tüm Futbolcularıyla ilgilenir gelir bonservisi elinde her tarafı gecmis bir adamı alırlar merak etme gecen seneki 45 günlük Brezilya seferide böyle baslamısdı:

tslimerve
25.06.2007, 17:16
şu transfer dosyasında o kadar çok isim geçti ki ama bakın en kötüleri alınır bunların arasından o da alınırsa tabi..

Tolga_61
25.06.2007, 17:17
Dhorooso yu alacağına avrupaya gitmeye ne gerek var sergen var ya ayrıca forvet olarak bence alabilirlerse semih çok ii olur adam golü çok ii kokluyo.

tslimerve
25.06.2007, 17:18
bu yönetimdekilerin aklı yokmu yaa en azından borç morç alsınlar ama adam gibi transfer yapsınlar.

Serdær
25.06.2007, 17:18
vesteldeki zelenkaya ne oldu nereye gitti haberi olan varmı..?

Bence bizde çok iş yapar. Tam bize göre bir oyuncu :yattara:

Serdær
25.06.2007, 17:21
Albayrak'tan transfer açıklaması

Trabzonspor Başkanı Nuri Albayrak, tranfser çalışmalarında teknik heyet ile yönetim arasında hiç bir sorun yaşanmadığını ifade ederek, "Böyle bir şey olamaz. Bunlar dedikodu. Şu anda herşey istediğimiz gibi gidiyor" diye konuştu. Albayrak, sol kanada ve oyun kurucu bir futbolcuya acilen ihtiyaçları olduğunu söyledi.
DİMDİK AYAKTAYIZ
Trabzonspor' da Başkan Nuri Albayrak, herkesin takımı yıpratmaya çalıştığını söyledi. Albayrak, teknik heyet ile hiç bir sorun yaşamadıklarını ifade ederek, "Aksine çok iyi anlaşıyoruz. Bu tür dedikodular nereden çıkıyor anlamıyorum. Trabzonspor' un başarısı için ben, yönetim kurulum, teknik heyet ve futbolcular sürekli çalışıyorlar. Bir bütün olarak ayakta durmak zorundayız. Teknik Direktörümüz Ziya Doğan' ın elinde bol alternatifli bir transfer listesi var. Bir futbolcu olmazsa diğerini alırız. İlla bir futbolcuyu alın diye Ziya Hoca bize ısrar etmez. Listesindeki tüm oyuncular ona göre Trabzonspor' da oynayabilecek seviyededir. Biz de bu listedeki oyuncuların arasından Trabzonspor' un çıkarları doğrultusunda en iyilerini kadromuza katmaya çalışıyoruz. Yıpratılmaya çalışılıyoruz ancak dimdik ayaktayız ve şu anda herşey istediğimiz gibi gidiyor" diye konuştu.
SOL KANAT VE OYUN KURUCU LAZIM
Albayrak, oyun kurucu ve sol kanada transfer yapmak için çalışmalarının sürdüğünü ifade ederek, "İsim söylemem doğru olmaz. Bir futbolcu ile kesin olarak anlaşmadan kimseye ismini söylemem ancak sol kanat ve oyun kurucu olarak nitelendirdiğimiz 10 numarada eksikliklerimiz olduğu doğru. Bu bölgede alternatifimiz oldukça az. Bu yüzden buralara acilen tranfser yapmamız gerekiyor. Bunun dışında hocamızın takviye istediği bir iki bölge daha var. Buralara da gerekli transferleri yapacağız. Ben forvete transfer yapılması gerektiğini düşünmüyorum. Yine de çok iyi bir futbolcu bulduğumuz takdirde alabiliriz. Kaleci konusunda ise çok ısrarcı değilim. Tolga ve Jefferson' dan oldukça umutluyum. İkisi de genç ve gelecek vadeden isimler. Özellikle Tolga' dan çok şey bekliyorum. Onun biraz daha yetişmesi gerektiğini düşünüyorum" şeklinde konuştu.
BİZ DE BİR YILDIZ ALMIŞTIK!
Albayrak, Fenerbahçe ve Galatasaray' ın yaptığı yıldız futbolcu transferleri ile ilgili olarak, "Geçtiğimiz sezon Türkiye' ye en iyi futbolcuyu biz getirdik. Marcelinho dünya çapında kendisini kanıtlamış bir isimdi. Ancak Trabzon, bu tür futbolcular için küçük bir şehir. Trabzon' daki hayata alışmaları oldukça zor. Zaten Trabzon' a geldikten sonra, buraları beğenmedi, oynamak istemedi ve gitti. Trabzon'da yıldız futbolcu barındırmak gerçekten çok zor. Bu yüzden bir çok futbolcu tercihini İstanbul' dan yana kullanıyor. Bu sezon yıldız futbolcu tranfser etmeyi düşünmüyoruz ancak son ana kadar neyin ne olacağı belli olmaz. Trabzonspor' un diğer kulüplerden üstün duruma gelmesi için elimizden geleni yapıyoruz. Trabzon' un yapısına uyum sağlayabilecek, burada barınabilecek futbolcu almak için çalışmalarımız sürüyor" dedi.
TRANSFER BEKLEMEYE ALINDI
Transfer çalışmalarını da sürdüren Trabzonspor, kaleci Hasagic için Fenerbahçe' nin de devreye girmesi ile sıkıntı yaşıyor. Daha önce bu futbolcu ile her konuda anlaşan ancak sözleşme imzalatmayan bordo - mavili yönetim şimdi elini çabuk tutmak istiyor. Hasagic' in tercihini hangi takımdan yana kullanacağı ise merakla bekleniyor. Fenerbahçeli Uğur Boral' ın Trabzonspor' a gelmek istememesi üzerine bu transferden de vazgeçen yönetimin, Gençlerbirliği' nin genç orta saha oyuncusu Mehmet Çakır' ı kadrosuna katmak istiyor. Teknik Direktör Ziya Doğan' ın da bu futbolcuya sıcak baktığı öğrenilirken görüşmelerin önümüzdeki günlerde başlaması bekleniyor. Öte yandan Çaykur Rizespor' un almak için girişimlerde bulunduğu Tayfun Cora ve Ufukhan için, Teknik Direktör Ziya Doğan' ın, "Şu anda göndermeyi düşünmüyorum" dediği belirtildi.

Serdar A
25.06.2007, 17:21
Kardesim sen bunlara güvenme bunlar Güney Amerikanın Tüm Futbolcularıyla ilgilenir gelir bonservisi elinde her tarafı gecmis bir adamı alırlar merak etme gecen seneki 45 günlük Brezilya seferide böyle baslamısdı:

Marcelinhos; bu dönem bencede geçen seneki transfer dönemiyle aynı olacak, sana katılıyorum. Tek farkı transfere 30 gün önce başlamaları. ( interoto olmasaydı , o da olmazdı )
Daha bizimkiler Arjantine gideli 45 gün olmadı, sabır.

cınar#7
25.06.2007, 17:22
ziyanın istediği stoper ve 10 numara albayrak tarafından veto edilmiş..ya kafayı yicem..
Stopere gerek yokta En Önemli eksiğimiz bence Sol Bek ve Forvet çünkü forvet arkasında Ceyhun ve Kalede Tolga var...

Ama forvette Umutun yanında ve Sol Bekte Celalettin dışında oyuncu yok...

Serdær
25.06.2007, 17:22
Konyaspor'a genç gol kralı

Konyaspor, Trabzonspor alt yapısında yetişen ve 2006-2007 sezonunda 3. Lig ekiplerinden Değirmenderespor formasıyla 32 maçta 28 gol atan genç oyuncu Can Parlayan ile 5 yıllık sözleşme imzaladı.
Menajerleri Bülent ve Ümit Gürsoy ile birlikte Konya'ya gelen 20 yaşındaki genç forvet, transfer komitesi üyesi Zeki Çimen'in de hazır bulunduğu bir törenle kulüp binasında kendisini 5 yıllığına Konyasporlu yapan resmi sözleşmeyi imzaladı.
Geçen sezon Türkiye 3. Ligi ekiplerinden Değirmenderespor'un formasını giyen ve 32 maçta attığı 28 golle Türkiye profesyonel liglerinin en golcü ikinci futbolcusu olan Can Parlayan, 3. Lig'de gol kralı oldu.
Turkcell Süper Lig'deki birçok takımdan teklif aldığını ifade eden Parlayan, ''Ama ben aralarında Trabzonspor'un da bulunduğu bu kulüpler içinde, tercihimi Konyaspor'dan yana yaptım. Hedefime Konyaspor forması ile daha çabuk ulaşacağımı düşünüyorum'' dedi.

Adam bizi düşünmüyor Artık Nhe duruma geLdik :alkış:

Serdær
25.06.2007, 17:24
Trabzon'da hedef Mehmet Çakır

Trabzonspor, Fenerbahçe'nin de istediği Gençlerbirliği'nden Mehmet Çakır'ı listesine aldı. Bu oyuncunun da Trabzonspor'a gelmeye sıcak baktığı öğrenilirken, transferle ilgili son kararı Teknik Direktör Ziya Doğan verecek.
Gençler gidici
Bu arada Ufukhan'a Süper Lig'den Çaykur Rizespor, Konyaspor ve Kayserispor talip oldu. Genç futbolcunun bu üç kulüpten düşünmek için süre istediği ve kesin kararını birkaç gün içerisinde açıklayacağı belirtildi. Karadeniz ekibinin genç isimlerinden Selim, Muhammet ve Mustafa Yumlu'ya ise Süper Lig ve Türk Telekom Lig A'dan birçok teklif geldiği, bu futbolcularından takımdan ayrılmayı düşündüğü öğrenildi.Bunun dışında eski İtalya milli takım oyuncusu olan Cristian Vieri için nabız yoklayan yönetim bu oyuncu için İtalya'yı gideceği öğrenildi.

Sefa Murat Dokuz
25.06.2007, 17:24
Albayrak baktı kaleci alamıoz eldekilerine güvendiğini açıklıo şimdide

ozcan_asanoglu
25.06.2007, 17:25
..... Bu arada, yönetim kurulunun bugün yarım saat süren toplantısında, yarınki bilançoyu görüştüğü, yabancı futbolcu sınırlandırılması konusunda ise kararın 28 Temmuz Cumartesi günü İstanbul'da yapılacak toplantıda belli olacağı bildirildi.
-----------------------
Yabancı kararı 28 Temmuz'da çıkacak..transfer için bu tarihe kadar beklenirse o saatten sonra gelecek adamlar musampa olur çıkar...

AA

Adem Erdoğan
25.06.2007, 17:25
Bence ziyadan kaçmıştır.

marcelinhos100
25.06.2007, 17:26
YÜREĞİ OLAN KAZANIR

Trabzonspor'un dinamosu Ayman'dan, Karadeniz'e çarpıcı açıklamalar...

http://www.karadenizgazete.com.tr/images/haber/20169_b.jpg

AYMAN: "Kimse Ziya hocaya kızmasın. Futbol artık değişti. Sahada savaşmayan oyuncuya yer yok. Serkan?ın da bize büyük katkısı olacak"...

İLK BENİ KESER

Trabzonspor'un Mısırlı oyuncusu Ayman, futbolun artık sahada yürüyen oyuncuyu kabul etmediğini ifade ederek, "Başarının yolu sahada savaşanlar ile elde ediliyor" dedi. Karadeniz'e özel açıklamalar yapan Ayman, Teknik Patron Ziya Doğan'ın oyun tarzının eleştirilmesinin haksız olduğunu ifade ederek, "Kimse Ziya hocaya kızmasın. Sahada artık takımlar bir koşmayan oyuncuyu bile kaldıramıyor. Sahada herkes savaşmak zorunda ki başarı gelsin. Ziya hocanın adamı olmaz. kötü olsam, ilk keseceği ben olurum. Ama ben sahada her şeyimi koyarım takımım için" dedi.

ZOR DEĞİL Kİ

Geçen sezon ikinci yarıda başarılı bir grafik çizdiklerini ancak ilk yarıdaki kötü sonuçların etkisiyle ligi istemediklerin bin noktada bitirdiklerini ifade eden Mısırlı oyuncu, "Ancak kadromuz güçlü ve artık iyice oturdu. Şampiyonluk zor değil. Herkes üzerine düşeni yaparsa, zoru kolaya çeviririz. Rakiplerin kimleri aldığı önemli değil. Biz iyi bir kadroya sahibiz ve bu sezon şampiyonluk için sonuna kadar mücadele edeceğiz" diye konuştu.

Bırak Ayman ya bizi mi kandırıyorsun ziya hoca seni kötü oynadıgında dısarı alacak öylemi::p

Serdær
25.06.2007, 17:26
Chelsea & ManU savaşı

Hollanda'da harikalar yaratan Afonso Alves devlerin yakın takibinde... Hollanda Ligi'nde 34 maçta 34 gol atmayı başaran Herenveen'in Brezilyalı golcüsü Afonso Alvez'in peşinde Chelsea, Manchester United, Newcastle United ve West Ham United yer alıyor. Özellikle geçen sezon Solskajer ve Luis Saha'nın bitmek bilmeyen sakatlıklarından usanan Alex Ferguson bu transferi çok istediğini her fırsatta dile getiriyor. Alves'in transferi için kesenin ağzını açan Manchester United, Herenveen'e 20 milyon Euro teklif etii. Bu transferin gerçekleşmesi büyük çaba sarfeden Manchester United'ın Alves transferindeki rakibi ise Chalsea...
Geçen sezon başında Shevchenko'nun transferinden yeterli derecede verim alamayan Morunhio, bu sezon özellikle Şampiyonlar Ligi Kupası'nı kaldırmak için iyi bir kadro kurmak istiyor. Her ne kadar Rus milyarderi Roman Abromoviç bu sezon transfere ayıracakları bütçenin kısıtlı olduğunu açıklasa da Mourinho'nun bu transferin gerçekleşmesini istemesi Abramovic'in elini kolunu bağlamış durumda. Chelsea'nin Pizzaro transferinin ardından Herenveen'li golcü oyuncu için 25 milyon Euro'yu gözden çıkardığı gelen bilgiler arasında.
Ada'nın iki büyük kulübü Manchester United ve Chelsea'yi peşinden koşturan Brezilyalı yıldız Afonso Alves'i yakından tanıyalım:
Hollanda Ligi'nde 34 maçta 34 gol atmayı başaran Heerenveen'in Brezilyalı golcüsü Afonso Alves, bu sezon başında İsveç'in Malmö ekibinden Hollanda'ya ayak bastı ve değerini 4,5 milyon Euro'dan 20 milyon Euro'ya çıkardı. Futbol hayatına 1997 yılında Brezilya'nın Atletico Mineiro Takımı'nda başlayan ve burada tutunamayıp Örgryte ekibine transfer olan 26 yaşındaki oyuncu, henüz milli formayı giyemedi.
http://www.sporx.com/images/galeri/29/3707/B_ec5c85fea6be8fc6b16e3b34b21315d1.jpg
Önce 90'lı yıllarda şu an Galactico'nun son üyelerinden olan Ruud Van Nistelrooy, daha sonra 2005-2006 sezonunun başında şimdilerde Hollanda Milli Takımı'nın da çok önemli oyuncularından biri olan ve 2006 Dünya Kupası kadrosuna alınmadığı için Van Basten'i eleştiri oklarının hedefi yapan Klaas Jan Huntelaar...Ancak son gol kralının tahtı, artık bir başka Heerenveenli'nin elinde. Tahtın yeni sahibi; Brezilyalı Afonso Alves... Alves, 2006-2007 sezonunda kulüp tarihi rekorunu kırarak 31 lig maçında 34 golü rakip filelere göndermeyi başardı ve gol krallığını, en yakın rakibi PSV'li Jefferson Farfan'ın önünde 13 gol farkla kazandı.
2011 yılına kadar Mavi-Beyazlı ekiple sözleşmesi bulunan oyuncunun bu üstün performansı için: “Sanki rüyada gibiyim. Bu kadar gol atabileceğimi tahmin etmiyordum.'' Daha önce Hollanda Ligi'nde Romario, PSV Eindhoven formasıyla 25 maçta 25 gol atarken, Ronaldo ise, 33 karşılaşmada 30 kez fileleri havalandırmıştı.
Romario ve Ronaldo ile aynı kefede
Alves bu günlerde Hollanda'dan daha önce rüzgar gibi geçen vatandaşları Romario ve Ronaldo ile aynı kefeye konmaya başlandı. Şu an Chelsea ve Manchester United dışında, Valencia ve Everton'ın da peşine düştüğüne bakılırsa önümüzdeki yıl büyük bir ihtimalle daha büyük çaplı bir kulübe transfer olacak olan Alves için 2007 transfer sezonu ve önümüzdeki birkaç yıl çok sansasyonel geçebilir.

Nevzat KAĞAN
25.06.2007, 17:27
semih ile umut iyi bir ikili olabilir.Birbirlerini tamamlayan özellikte oyuncular.

Adem Erdoğan
25.06.2007, 17:28
'I love you Lincoln'
Adriano müjdesi
Kartal'ın yıldızları
'Gelin birlik olalım'

fanatik manşetleri bunlar.ziya birlikten beraberlikten bahsedio.yıllardır duyarız bu birlik beraberlik mesajlarını.

Serdær
25.06.2007, 17:29
Torres giderse Forlan...

Liverpool'ın Atletico Madrid'in genç golcüsü Fernando Torres'i kadrosuna katma çabaları son sürat devam ederken Atleticio Madrid Torres'in alternatifi olarak Diego Forlan'ı kadrosuna katmayı planlıyor.

Önceki yıllarda da Forlan'ı kadrosuna katmak için büyük çaba sarfeden Atletico Madrid, Vıllarreal'in Manchester United ile anlaşmasının ardından bu transferi askıya almıştı. Şu anda Copa America maçları için Uruguay Milli Takımı ile Venezuela'da olan Diego Forlan'ın bu transfere sıcak baktığı ve resmi bir teklif gelmesi halinde Atletico Madrid ile görüşebileceği belirtiliyor. Villarreal ile olan sözleşmesinde 23 milyon Avroluk satın alma opsiyonu bulunan Diego Forlan için Atletico Madrid'in 20 milyon Avro civarında bir teklif yapması bekleniyor.

Serdær
25.06.2007, 17:31
F.Bahçe'de Semih de yolcu

Rüştü ve Mehmet Yozgatlı'nın Beşiktaş'a, Tuncay Şanlı'nın Middlesbrough'a, Serkan Balcı'nın Trabzonspor'a ve Ümit Özat'ın da Köln'e gitmesi ile güç kaybına uğrayan Fenerbahçe'den bir yıldız daha kopuyor. Hürriyet Gazetesi'nde yer alana habere göre: "Sarı lacivertlilerin golcü futbolcusu Semih Şentürk, 1 yıllık daha sözleşmesi olmasına rağmen takımdan ayrılma kararı aldı.
Kendisine sürekli ilk 11 şansı verilmemesinden yakınan ve genelde maçlara sonradan girdiği için "Nöbetçi Golcü" lakabı takılan Semih, artık oynayabileceği bir takımda yer almak istiyor. H.Berlin başta olmak üzere yurt dışı ve yurt içinde çok sayıda transfer teklifi alan 24 yaşındaki futbolcunun, "6 yıldır F.Bahçe'deyim, hiçbir zaman sürekli ilk 11'de oynama şansı bulamadım. Hep yedek bekledim. 24 yaşıma geldim, bir kez bile Milli Takım'a seçilemedim. Yeni F.Bahçe'de benim ilk 18'e girmem bile mucize" diye dert yandığı belirtildi."

DURAS
25.06.2007, 17:31
şöyle aklı başında ne istediğini bilen, transfer planlamasını ve araştırmasını bir sistem dahilinde gerçekleştirecek bir yönetim göremiyecekmi bu taraftar, bu taraftar bu kadarınıdamı hakedmiyor ALLAH aşkına.bir sürü genç ve iyi futbol oynayan hatta yıldız adayı futbolcu var dünyada, bir araştırın vakti zamnında yahu.şu forumda bile 20 li yaşlarda futbol meraklısı, fm dende olsa size tonla kaliteli futbolcu öneren insanlar var.siz bu kadarınıda beceremiyorsanız gidin ALLAH aşkına

Serdær
25.06.2007, 17:34
Real çıldırmış olmalı!

Milan''ın dünyaca ünlü yıldızı Kaka için Real Madrid bir serveti gözden çıkardı. İspanyol As Gazetesi'nin haberine göre Real, Brezilyalı futbolcu için 80 milyon euro'luk teklifte bulundu. İspanyol kulübünün Kaka'yı almak için elinden gelen herşeyi yaptığını bildiren gazete, transfer gerçekleşirse dünya futbolunun en pahalı transferi olacağının altını çiziyor. Haberde ayrıca Real'de teknik direktör Capello'nun yerine Schuster'in geçeceği de iddia edildi.

TSezgin61
25.06.2007, 17:36
Real çıldırmış olmalı!

Milan''ın dünyaca ünlü yıldızı Kaka için Real Madrid bir serveti gözden çıkardı. İspanyol As Gazetesi'nin haberine göre Real, Brezilyalı futbolcu için 80 milyon euro'luk teklifte bulundu. İspanyol kulübünün Kaka'yı almak için elinden gelen herşeyi yaptığını bildiren gazete, transfer gerçekleşirse dünya futbolunun en pahalı transferi olacağının altını çiziyor. Haberde ayrıca Real'de teknik direktör Capello'nun yerine Schuster'in geçeceği de iddia edildi.

adamlara bak ya, bide bizim yönetime bak, böyle transferleri bizim taraftar hak etmiyormu simdi:( cile cile

Serdær
25.06.2007, 17:38
Yeni sezon öncesi hazırlık çalışmalarını Bolu'nun Gerede ilçesinde sürdüren Trabzonspor, genç kaleci Tolga'dan gelen haberle sarsıldıhttp://www.internetspor.com/v3/futbol/img/1x1.gif
Yeni sezon öncesi hazırlık çalışmalarını Bolu'nun Gerede ilçesinde sürdüren Trabzonspor'un sabahki antrenmanına, kaleci Tolga'nın sakatlığı nedeniyle katılmadığı bildirildi.

Martinez, Hasagiç ve Cordoba gibi kalecilerin transferinin gerçekleşmediği bordo-mavililerde, mevcut kaleciler de sakatlık sorunu yaşıyor.

Kampın ilk günlerinde kaleci Ahmet Şahin'in sakatlanmasının ardından PAF takım kalecisi Zeki Ayvaz, kampa çağrıldı. Bu şansızlığın ardından kaleci Tolga da bu sabahki çalışmaya sakatlığı nedeniyle katılmadı.

Aşil tendonunda meydana gelen çekme nedeniyle MR çektiren Tolga'nın birkaç gün takımdan ayrı olarak çalışacağı ancak durumunun çok ciddi olmadığı kaydedildi.

Bu arada asbaşkan Haşim Sayitoğlu, başkan yardımcısı Aydın Pişiren, mali sayman Emin Kahraman ve basın sözcüsü Zeyyat Kafkas'ın bugün takımın Gerede'deki kampı ziyaret ettikleri bildirildi.

Yönetim kurulu üyelerinin teknik direktör Ziya Doğan ile transfer konusunda görüşecekleri öğrenildi.

marcelinhos100
25.06.2007, 17:42
http://www.medyatrabzon.com/pic.php?id=1707 (http://www.medyatrabzon.com/habermetni.php?id=2108)

atlantis
25.06.2007, 17:43
adamlara bak ya, bide bizim yönetime bak, böyle transferleri bizim taraftar hak etmiyormu simdi:( cile cile

Aradaki bütce farkını biliyorsun:) Kaka ya bukadar para veriyor ama takımında dünyaca ünlü yıldızları barındırarak iyi reklam yapıp gelir elde ediyor. Japonya real madride ülkesine davet edip.. 50 milyon dolar karşılında futbol oynuyor mesela.. takımın vizyonu çok büyük...Onlarda büyük transferler yaparak dünyanın ilgi odağı oluyorlar...

cınar#7
25.06.2007, 17:49
Vieriyi alacağımıza Bonservisi elinde olan Kluiverti alalım çok daha iyidir:yattara:

Adem Erdoğan
25.06.2007, 17:53
Vieriyi alacağımıza Bonservisi elinde olan Kluiverti alalım çok daha iyidir:yattara:

bencede şevçenkoyu alacağımıza ronaldoyu alalım

İsmail Coşgun
25.06.2007, 18:04
dostlar Biraz Mantikli DÜsÜnÜn Bİz O Futbolcular Trabzona Gelmez Gelse Bİle Çok Paralar DÖkmek Gerekİr.o Futbolcularin Zaten Artik Futbolda Oynayacagi Yok.zİya Dogan O Futbolculara Ne Yapar Herkez Cok İyİ Bİlİyor.marcelİnho Musampa Örnegİ GÖzÜmÜzÜn ÖnÜnde Duruyor.adamlarin BoŞuboŞuna İsmİne Para ÖdemİŞ Oluruz.vİerİ Kluvert Bu Futbolcular Ancak Katarda Oynayacak Futbolcular.zaten Onlarin İstedİgİ Parayi Ancak Katarli Prensler Ödeyebİlİr.

cınar#7
25.06.2007, 18:10
bencede şevçenkoyu alacağımıza ronaldoyu alalım
ben arkadaşın verdiği habere göre dedim yani Vieriyi alabiliyosak onuda alırız anlamında dedim....

İllede ünlü oyuncu olcak diil alın Arjantinden Cesar Delgadoyu Amerikadan Josmer Alditoreyi....

Ama işte bizim başımızda bu adamlar oldukça ben yeni bi Tomas Jun gibi adam bekliyorum malasef...:(

hüseyin1975
25.06.2007, 18:10
FORMA NUMARALARI
Galatasaray’ın yeni transferlerinin giyecekleri forma numaraları da belli oldu.
Yeni transferlerden Servet 76, Orkun 54, Barış 20, Serkan 22, Bouzid 15, Lincoln 10 ve Lindroth da 6 numaralı formayı giyecekler.
-----------------------------------------------------------------

Adamlar 7 Futbolcuya Imza attirdilar. Volkanida aldilar.
Etti sekiz.

Biz ise tikandik kaldik.

Allah Yattaradan Razi olsun.
O olmasaydi ancak gücbela 2 Transfer edebilmisdik.....

La Havle.....

Bahtiyar
25.06.2007, 18:12
'I love you Lincoln'
Adriano müjdesi
Kartal'ın yıldızları
'Gelin birlik olalım'

fanatik manşetleri bunlar.ziya birlikten beraberlikten bahsedio.yıllardır duyarız bu birlik beraberlik mesajlarını.

bizim için atılan başlık diğerlerinden ne kadar değişik.

+TS1967+
25.06.2007, 18:13
ne olacak bu halimiz!!!!

Koray
25.06.2007, 18:13
arkadaşlar siz hala transfermi bekliyosunuz..haberleri takip etmiyomusunuz ne dedi albayrak''elimizdeki mevcut kadroyla mücadele edecez''

ahh ulan ahhh:mad::mad:

+TS1967+
25.06.2007, 18:15
arkadaşlar siz hala transfermi bekliyosunuz..haberleri takip etmiyomusunuz ne dedi albayrak''elimizdeki mevcut kadroyla mücadele edecez''

yandik desene

ilhan
25.06.2007, 18:21
Ya bizim transfer dosyamız var mı Allah aşkına ? Hani abi transfer ?
Rakipler birbiri ardına bombalar patlatıyor ? Hani biz kimi alabildik ?

Adam almıcaklarsa çıkıp söylesinler transfer yapmicaz diye.

hüseyin1975
25.06.2007, 18:24

Ne zamen?
Bugün 10 Numara ile sol kanat lazim demisdi :confused::mad:

keponoxia
nerde onlarda o yürek hepsi birbirinden beter

melih61
ya herkez cins cins şeler yazıyor mantık adına yazılan yazılar sıfır? ne biçim başlık oldu burası!

_SeRKaN_
25.06.2007, 18:25
Bence gündemde yabancı oyuncu var ama tff kararını açıklamadığından dolayı eli kolu bağlandı başkanın korkuyo nick carle olayı gibi bekle kontenjan açılsın imza atarsın dememek için yabancı oyuncuları ist. getirmeye korkuyo yine aynı senaryo olmasın diye ayrıca eldeki yabancılarda sorun kara kara düşünüyo yazık ama bilmiyo ki biz burda ne dualar ediyoz onun için :D

hüseyin1975
25.06.2007, 18:26
ya herkez cins cins şeler yazıyor mantık adına yazılan yazılar sıfır? ne biçim başlık oldu burası!

Ne bekliyordun kardes?

Insanda AKILMI birakdi bunlar?

Sen Mantikli Yazi yazmaya basla biz sana uyariz :)

_SeRKaN_
25.06.2007, 18:27
Varsa mantık adına yazabileceğin şeyler yaz o zaman mantıklı olanlar yazıldı çizildi ama cvp olmadığından dolayı böyle oldu sayfa idare et..

Koray
25.06.2007, 18:27
BOBA RÖTAR YAPTI
http://www.takagazete.com/haber_images/boba_24062007.190656.jpg

Her konuda anlaşmaya varılan Paraguaylı kaleci Bobadilla rötar yaparken, Doğan’ın stoper ve 10 numara istediği Albayrak tarafından veto yedi

Yeni sezon öncesi transfer çalışmalarını sürdüren Trabzonspor’da, her konuda anlaşmaya varılan, dün İstanbul’a gelmesi beklenen Paraguaylı kaleci Bobadilla rötar yaptı. Kalesini güvenilir ellere emanet etmek amacında olan Bordo-Mavili ekip, imza attırmak için İstanbul’a getirmeye hazırlandığı Paraguaylı kaleciyi ne pahasına olursa olsun transfer etmek amacında. Trabzonspor’un listesinde bulunan Gaziantepsporlu file bekçisi Hasagiç’in de Fenerbahçe ile prensip anlaşmasına vardığı öğrenildi. Bu arada Trabzonspor’da teknik direktör Ziya Doğan’ın ısrarla stoper ve 10 numara isteği Başkan Nuri Albayrak’tan veto yedi. Albayrak’ın stoper ve 10 numara almayacağı, mevcut kadro ile yola devam edeceği öğrenildi.

işte gördüğünüz gibi stoper ve 10 numara transferini veto etmiş albayrak..

_SeRKaN_
25.06.2007, 18:28
Forumdakiler bile ahkam kesmeye başladı ona yanıyom ben siz yapmayın bari :D zaten yeterince tırpan yiyoz..

Kral_Laz_61
25.06.2007, 18:31
ay cikmadan transferler bitmeli...yoksa gecen seneyi aratmayiz...
ellerini cabuk tutsunlar...
boyle yonetim olmaz

ziya dogan forvet lazim diyor
baskan lazim deyil diyor
bu is boyle surmez
ay sonuna kadar yapin bitirin aksi gecen seneden daha kotu oluruz

Harun-61
25.06.2007, 18:32
:(:confused::(

karayamayman
25.06.2007, 18:32
Azıcık umutlanmıştım, sonu hüsran oldu yine...

Bu kadar mı zor eksik bölgelere transfer yapmak???

Çok şey istemiyor insanlar, kimsenin Adriano, Ronaldo talebi yok sizden, Stephanov'un, Şota'nın, Vugrineç'in, Pfaf'ın, Ünal'ın, Yattara'nın, Tolunay'ın geldiği Trabzon'a şimdi mi gelmiyor futbolcular???

Neden Mayıs ayına kadar futbolcu taramasını tamamlayıp, bir an önce bitirmediniz ki transferi?

Neden biz yine tam kadro ile başlayamadık sezon öncesi kampa???

Neden anlamsız açıklamalar yapıp, insanları daha da üzüyorsunuz???

Neden mantıksız şeyler yapıp camiayı küçük düşürüyorsunuz??? (Carle transfer girişimi, Cordoba'ya talip olma, hala oyuncu izlemekten ve denemekten bahsetme)

Madem layıkıyla yapamayacaktınız görevinizi, neden Kongre'ye gitmediniz???

Bu yıla da artık kayıp gözüyle bakabiliriz...

Umutlar 2008-2009 sezonuna...

Kasım'da Ziya Hoca, Aralık'ta yönetim gider...

Bu devran böyle döner...

...ve biz hiçbir zaman şampiyon olamayız...

Acı ama gerçek...

Bu şekilde devam ederse, bir kısım Trabzonlu'nun tuttuğu orta sıralara oynayan sıradan bir takım haline geleceğiz...

Belki de olağan olan buydu, biz sadece geçmişin hayallerinde yaşadık...

Birileri belki hala "Trabzonspor'un dünyanın en büyük takımı, taraftarının da en iyi taraftarı olduğuna" inanmaya devam edecek ama onlara da "meczup" gözüyle bakılacak...

"Tüm meczup arkadaşlar"a tavsiyem, yeni sezonda çileye ve işkenceye hazır olun, e hala dayanabilirseniz...

keponoxia
25.06.2007, 18:34
özer hurmaciiidan haberi olan warmı arkadaşlar

Koray
25.06.2007, 18:36
özerde nerden çıktı..hiç gündemde olmadıki zaten..sadece bizim çabalarımız oldu yönetime alınması için..

melih61
25.06.2007, 18:36
abi siz nie yıdız istiorsunuz anlamadım bize işşçi lazım yıldız değil bizim yıldızımız zaten war önemli olan bizim takımmı kavrayabilşecek oyuncuları almak 30 una kadar bitecek dedi ziya bakacaz ondan sonra sert eleştirecez

Sefa Murat Dokuz
25.06.2007, 18:37
2 yıldız alacağız bunlardan birinin maliyeti 10 milyon dolar

Koray
25.06.2007, 18:37
artık avatarıda değiştirim bi anlamı yok artık..nasıl olsa bizi taktıkları yok bu .... tövbe tövbe açacaktım ağzımı az kalsın...

melih61
25.06.2007, 18:38
2 yıldız alacağız bunlardan birinin maliyeti 10 milyon dolar
izmirin sıcağı kafana girmiş heraalde arkadaş!

Oğuzhan Görkan
25.06.2007, 18:39
'I love you Lincoln'
Adriano müjdesi
Kartal'ın yıldızları
'Gelin birlik olalım'

işte bu trabzonsporu orta halli bir anadolu takımı haline getiren nuri albayrak tayfasının ideolojisini açıklayan bir örnek!
devam edin harikasınız...
gençlerbirliği ve cavcav gibi oyuncu üretip satan bir takım olmak bize yakışmaz orta halli oyuncu orta halli başarı getirir ki bu trabzonlunun isteyeceği en son şey...yazıklar olsun!

Fatih
25.06.2007, 18:41
altaydan sancakla anlaşmamışmıydık???

Terzioğlu
25.06.2007, 18:42
Kaleye Martinez veya Aykut Ercetinden biri
10 Numaraya Valencia,Nicolae Dica veya Karimi'den biri + Özer Hurmaci
Forvete Ali Güzeldal

simdi bu transferleri yapmak bukadar zormu Allah askina biri bana söylesin...biz bunlarida alamiyorsak nerde bizim büyüklügümüz

BDiler61
25.06.2007, 18:43
yine bir umutla foruma girdim ama yine bir şey yok

Terzioğlu
25.06.2007, 18:43
izmirin sıcağı kafana girmiş heraalde arkadaş!

kardes bu sn.paramiz yok'un baskan olmadan verdigi sözüydü...

Fatih
25.06.2007, 18:45
Kaleye Martinez veya Aykut Ercetinden biri
10 Numaraya Valencia,Nicolae Dica veya Karimi'den biri + Özer Hurmaci
Forvete Ali Güzeldal

simdi bu transferleri yapmak bukadar zormu Allah askina biri bana söylesin...biz bunlarida alamiyorsak nerde bizim büyüklügümüz

Ali Güzeldal bu takımın as forveti olamaz bence bir sezonu kaldıramaz şampiyon olmak istiyorsak tabi daha büyük düşünmek lazım yabancı kaliteli bir forvet leblebi gibi gol atan bi adam lazım

Terzioğlu

üzülme kardes ben alistim artik sende alisirsin:(

Koray
valla artık sabrım kalmadı bozacam ağzımı..bordomavi.net yönetiminden bi arzum var..bayanların giremeyeceği bi yere ziya ve albayrağın resmi konularak bi topiç açılmasını rica ediyorum..

Terzioğlu
25.06.2007, 18:46
Ali Güzeldal bu takımın as forveti olamaz bence bir sezonu kaldıramaz şampiyon olmak istiyorsak tabi daha büyük düşünmek lazım yabancı kaliteli bir forvet leblebi gibi gol atan bi adam lazım

ben onu niye yazdim cünkü bundan fazlasini alamazlar...yoksa bende isterim yabanci bi forvet gelsin..

BDiler61
25.06.2007, 18:46
üzülme kardes ben alistim artik sende alisirsin:(

kardeş böyle gelmiş böyle gidecek galiba

Oemer61
25.06.2007, 18:48

Insallah bundan sonraki 40-50 inci girisinde birseyler degismis olacak!!! Ondan önce birsey bekleme...

karayamayman
25.06.2007, 18:48
valla artık sabrım kalmadı bozacam ağzımı..bordomavi.net yönetiminden bi arzum var..bayanların giremeyeceği bi yere ziya ve albayrağın resmi konularak bi topiç açılmasını rica ediyorum..

:D:D:D

Gelinen son nokta budur...Bayanların giremeyeceği bir yer nasıl olacak bilmiyorum ama öneriyi sempatik buldum...

BDiler61
25.06.2007, 18:49
Insallah bundan sonraki 40-50 inci girisinde birseyler degismis olacak!!! Ondan önce birsey bekleme...
ben zurawski dönemlerini iyi hatırlıyorum alışkınım :)

irfanb
25.06.2007, 18:50
Trabzonspor tarihi bu yönetim kadar ; Basiretsiz, kendinden habersiz, hedefsiz,ne yaptigini bilmeyen bir eblehler gurubu görmüs degil. Ben umudumu kestim bunlardan. Aralik gelse de kurtulsak...

hüseyin1975
25.06.2007, 18:52
Eger Ziyanin az GURURU VE ONURU VARSA 29.06.2007 Tarihinde Istifa eder.

Basin Toplantisinda su sözleri sarf eder:

Yönetimden 4 Futbolcu istedim: Stoper, 10 Numara, Kaleci ve Forvet.
Bu istedigim Mevkilere 1 Transfer dahi yapilamadi. Bu sartlarda Trabzonsporda calismami sürdürmem imkansiz.
Herkese tesekkür ederim.....

Oemer61
25.06.2007, 18:53
Eger Ziyanin az GURURU VE ONURU VARSA 29.06.2007 Tarihinde Istifa eder.

Basin Toplantisinda su sözleri sarf eder:

Yönetimden 4 Futbolcu istedim: Stoper, 10 Numara, Kaleci ve Forvet.
Bu istedigim Mevkilere 1 Transfer dahi yapilamadi. Bu sartlarda Trabzonsporda calismami sürdürmem imkansiz.
Herkese tesekkür ederim.....

Abi nerde onda o gurur, o seref???

Terzioğlu
25.06.2007, 18:55
http://www.youtube.com/watch?v=4_WUEBzniy8

al sana leblebi gibi gol atan forvet

Miguel Blas Perez

Kolombiyanin Deportivo Cucuta takiminda oynuyor..Panama milli takimindada oynuyor...

Fatih
25.06.2007, 18:56
her sene transfer sezonu gelidiği zaman aynı eziyeti çekiyoruz eksik olan yerler yine eksik kalıyo devre arasında transfer yapmak mantıklı gelmio kimse iyi oyuncusunu vermiyo bahaneleriyle uyutulup bir iki sözde futbolcu alınır bir kocaaa sezon daha kupasız kapatılır işin özeti budur tabi bu arada bir iki teknik direktör ve yönetim değişikliği de yapılmadan olmaz ne zaman herşey rayına oturacak aklı başında ne yaptığını bilen insanlar bu takımın başına gelecek bilmiyorum

Fatih
25.06.2007, 18:59
http://www.youtube.com/watch?v=4_WUEBzniy8

al sana leblebi gibi gol atan forvet

Miguel Blas Perez

Kolombiyanin Deportivo Cucuta takiminda oynuyor..Panama milli takimindada oynuyor...

hakkaten iyi topçu da bizim yönetime fazla kaliteli bu:rolleyes::D

Terzioğlu
25.06.2007, 19:01
ya istedikten sonra bunun gibi 10tane bulursun...

Fatih
25.06.2007, 19:05
ya istedikten sonra bunun gibi 10tane bulursun...

tabiki de bu saatten sonra futbolcu aranmaz bi mevkiye adam alacaksan bir sezon boyunca birçok futbolcuyu izliceksin alternatifli bi liste oluşturacaksın hatta bi iki tanesiyle ön sözleşme yapıp sezon sonu imza attıracaksın ama kime ne anlatıyorum dimi:D

Terzioğlu
25.06.2007, 19:07
neyse biz bosuna yaziyoruz zaten..hadi bana eyvallah..

+TS1967+
25.06.2007, 19:08
neyse biz bosuna yaziyoruz zaten..hadi bana eyvallah..
:alkış::alkış::alkış:

aynen öyle

bizim yönetim anca mal mal durup birsey yapmaz ula albayrak sen simdi karsimda olacaktin da ben seni ne yapmazdim......

Adem Erdoğan
25.06.2007, 19:10
:alkış::alkış::alkış:

aynen öyle

bizim yönetim anca mal mal durup birsey yapmaz ula albayrak sen simdi karsimda olacaktin da ben seni ne yapmazdim......

ne yapmazdın?:D

A.T.R
25.06.2007, 19:11
10’A YAŞLI ADAY

http://www.gunebakis.com.tr/images/10ayasliaday.jpg (http://www.gunebakis.com.tr/images/10ayasliaday.jpg)

Teknik Direktör Ziya Doğan ve yardımcıları birçok ülkede özellikle oyun kurucu ve golcü ararken, çözümü en son Paris Seint Germaen’in formasını giyen dünyaca ünlü Fransız orta saha oyuncusu Vıkash Dhorasoo’da buldu. Fransa’nın en önemli oyun kurucularından biri kabul edilen ve devre arasında Galatasaray’ın da transfer listesine giren Dhorasoo, 34 yaşında olmasına karşın ülkesinde yine de önde gelen isimlerden biri kabul ediliyor. 1.68 boyunda olan ve özellikle çabukluğu, arkadaşlarını gol yollarına sokma becerisi, savunmanın dengesini dağıtması konusunda etkili bir görüntü veren Fransız futbolcu ile çok gizli görüşmelerin yapıldığına işaret edildi.

Bonservis Sorunu Yok
Daha önce İtalyanların ünlü kulübü AC Milan ve Fransa’nın Olimpic Lyon ve Bordeaux gibi önemli takımlarda da forma giyen Dhorasoo’nun bonservis sorununun bulunmadığına işaret edildi. Teknik Direktör Ziya Doğan’ın yardımcılarının da takip ettiği ve olumlu not verdiği 34 yaşındaki tecrübeli futbolcuyla anlaşmak için girişimler sürerken, özellikle verilecek ücret konusunda pazarlıkların devam ettiği kaydedildi. Trabzonspor’un daha önce anlaştığı Avusturalyalı Nick Carle’nin elden kaçırılmasından sonra yönetimin 34 yaşındaki bir isme yönelmesi eleştiri konusu edildi. Yöneticiler ise Ziya Doğan’ın raporları doğrultusunda en ideal isimleri almak istedikleri dile getirildi.

Yaşlı Ama Çok Yetenekli
Yaşlı olmasına karşın üstün özelliklerinden dolayı bu futbolcunun en azından 1-2 yıl kullanılabileceğine ve bu alandaki sorunu çözeceğine inanılıyor. Bu futbolcunun maliyetinin de 1,5 milyon doları aşmayacağı ifade ediliyor. Trabzonspor’un Fransa’nın önemli oyuncularından biri olmasına karşın onun döneminde Znedine Zdane gibi bir büyük ustanın olması nedeniyle fazla öne çıkamadığına işaret ediliyor. Bordo-Mavili kulübün başkanı Nuri Albayrak’ın bu transferi bizzat yönettiği kaydedildi. Dhorasoo’nun transferinde bir sorun çıkması halinde yönetimin yeni isimlere yöneleceği bildirildi. Ancak yabancı kontenjanının artırılmasını bekledikleri de ileri sürüldü

Habere bakalım hizaya gecelim bu kadar olur:rolleyes:

Bu haberin doğrulupuna kalıbımı basarım.

Nedenlerim var inanmak için

1- Bu adamı geçen sene bu forumda en çok "ah vah" ile anan kişi Stichus du ( ya da devre arası tam emin değilim)
2- Stichus ortalıkta yok hepimiz tahmin ediyoruz ki transfer işleri ile meşgul
3- Bu transferi Başkan kendisi takip ediyormuş
4- 2. ve 3. maddenin bileşimi biraz uçuk da olsa Stichus = Nuri Albayrak :D

Yerseniz. :D

Ama cidden bu transfer olursa arkasından stichus çıkacaktır emin olun.

cınar#7
bence başlık "2007-2008 Transfer Yapamama Dosyamız" olarak değiştirilsin....

En azından Protesto Niteliği taşır.....

antagonist
Trabzon'da Tolga şoku!Kaleci arayışında olan Trabzonspor'da, genç kaleci Tolga Zengin'in kampta sakatlanması teknik direktör Ziya Doğan'ın canını sıktı. Bolu'nun Gerede İlçesi'nde bulunan Dorukkaya Green Park Otel'de kampa giren bordo mavili ekipte yaşanan sakatlıklar teknik direktör Ziya Doğan'ı kara kara düşündürüyor. Kaleci arayışlarına devam eden Trabzonspor'da, genç file bekçisi Tolga'nın dün akşam idmanında sakatlanması kampta moralleri bozdu. Kaleci transferinin yapılamaması durumunda kaleyi başarılı file bekçisi Tolga'ya teslim etmeyi planlayan Ziya Doğan, dün yaşanan sakatlığın ardından genç kalecinin sağlık sonucunu beklemeye başladı. Sol ayak tendonunda başlayan ağrı nedeniyle sabah idmanına katılamayan Tolga, emar çekilmesi için Ankara'ya gönderildi.

Sabah idmanına katılmayan Ayman'da, Cybex testi için Ankara'ya gönderildi. İzinli olan Ömer Rıza ise dün akşam saatlerinde kampa katıldı. Ömer Rıza, sabah idmanına çıkarak ilk antrenmanını yaptı.

Trabzonspor Asbaşkanı Haşim Sayitoğlu, yönetim kurulu üyesi Aydın Pişiren ve mali sayman Emin Kahraman, Gerede kampını ziyaret ederek Ziya Doğan'dan kampla ilgili bilgiler aldılar.

Kaleci alamayan yönetime...

hüseyin1975
25.06.2007, 19:16
tabiki de bu saatten sonra futbolcu aranmaz bi mevkiye adam alacaksan bir sezon boyunca birçok futbolcuyu izliceksin alternatifli bi liste oluşturacaksın hatta bi iki tanesiyle ön sözleşme yapıp sezon sonu imza attıracaksın ama kime ne anlatıyorum dimi:D

Sen ne bicim Trabzonsporlusun?

Sen nasil olurda Profesyonel düsünürsün be Adam?

Sen halen Basimizda BÜYÜK DAHIYANE NURI VE EKIBI OLDUGUNU ÖGRENEMEDINMI?

:p:p:p

Saka Saka. Kizma sakin...

karatasof
25.06.2007, 19:22
ZD yönetimden 4 futbolcu istemiş.Bunlar
1 Kaleci
2 Sağ bek
3 Sol bek
4 Stoper

Erkan
25.06.2007, 19:24

stichus veya herangi biri nuri albayraksa, ilk olarak anlindan operim burayi ziyaret edip fikirlerimizi aliyor diye... sonra da kufurun en agirindan soylerim 1 sene banlanmaya ragzi olarak, cunku bizi dinleyip te halidaha istedigimizi yapmadigi icin hata +hata+hata+hata= dayak :D

Ümit Küçük
25.06.2007, 19:27
abiler Stichus ameliyat olmus ondan yok forumda

Erkan
25.06.2007, 19:30
gecmis olsun, demek ondan yatti bizim transferler :D

DURAS
25.06.2007, 19:31
ziyan neden, birdenbire 4 transfer daha istedi acaba. şark kurnazıdır kendisi, çünkü boyundan büyük laf etti, kapasitesine bakmadan takımı şampiyon yapabileceğini söyledi şimdide istediğim transferler yapılmadı ondan diyecek, kendisini akıllı tüm taraftarı aptal zannediyor sinsi kurnaz. aynı geçen sene geldiğindede benzer laflar etmişti. ama yemiyoruz ziyan efendi, geçen senede yememiştik.

cınar#7
25.06.2007, 19:32
Nerden biliyosun?....ve neden olmuş?

Ümit Küçük
25.06.2007, 19:40

yok arkadaslar ben karıstırdım pardon ya arkadasdan da özür diliyorum

10 numara
25.06.2007, 19:48
yok arkadaslar ben karıstırdım pardon ya arkadasdan da özür diliyorum

kiminle karıştırdın.......?

Ömer SEVİNÇ
25.06.2007, 19:49
Poetricus(tam yazamadım sanırım) hocamla karıştırmış olabilir..

hüseyin1975
25.06.2007, 19:51
Nerden biliyosun?....ve neden olmuş?

Vallahi Ögretmen gibi Soru sordun simdi :)

Cocuk korkmusdur simdi :p

Ömer SEVİNÇ
25.06.2007, 19:52
Bu haberin doğrulupuna kalıbımı basarım.

Nedenlerim var inanmak için

1- Bu adamı geçen sene bu forumda en çok "ah vah" ile anan kişi Stichus du ( ya da devre arası tam emin değilim)
2- Stichus ortalıkta yok hepimiz tahmin ediyoruz ki transfer işleri ile meşgul
3- Bu transferi Başkan kendisi takip ediyormuş

Ama cidden bu transfer olursa arkasından stichus çıkacaktır emin olun.
stichus Albayrak olsaydı Ziya hocayı 100 kez kovmuştu şimdiye kadar:)

karayamayman
25.06.2007, 19:53

Şakaymış Allah'tan...

Çağdaş yönetim anlayışına sahip İdare Heyetimizin'in taraftarlarla iletişimini sağlayan tek kişi kendisi zira...

+TS1967+
25.06.2007, 20:06
trabzon bence su yabaci karari acciklandiktan sonra ancak transferleri patlatir. ondan önce biraz zor gözüküyor.

bence su oyuncular alinmali!!!

mehmet cakir, necati, emre( ankaragücü) , ugur boral.

yeter gidelr bence

Travelair
25.06.2007, 20:07
2 sağ bek transferi yapıp transferi kapatacağız galiba. Ama sorun sağ bek kalmamış. Uyum içerisinde harıl harıl aranıyor
(Kara Mizah)

+TS1967+
25.06.2007, 20:11
2 sağ bek transferi yapıp transferi kapatacağız galiba. Ama sorun sağ bek kalmamış. Uyum içerisinde harıl harıl aranıyor

???? iki sagbek????

cınar#7
25.06.2007, 20:11
İşte bizim mafya babaları güneş gözlüğünü takmışlar,pek bi havalı yürüyolar...!

Yönetim Sahaya İndi..!

http://www.medyatrabzon.com/pic.php?id=1750 (http://www.medyatrabzon.com/habermetni.php?id=2127)

Yöneticiler Asbaşkan Haşim Sayitoğlu,Aydın Pişiren,Zeyyat Kafkas,Emin Kahraman ve Abdullah Başer idmanı izledi.

Trabzonspor Gerede’de ki hazırlıklarını sürdürüyor. Aşırı sıcaklardan tüm ülke etkilenirken Bordo mavili futbolcular nem oranın sıfır olduğu yaylada çalışmalarına devam ediyor. Yöneticiler Asbaşkan Haşim Sayitoğlu,Aydın Pişiren,Zeyyat Kafkas,Emin Kahraman ve Abdullah Başer idmanı izledi.

Akşam idmanına Erdinç Yavuz ve Ergin Keleş’te katıldı. Bu iki futbolcu yardımcı antrenör Turgut Kural nezaretinde düz koşu yaptı. Stepanov’da düz koşu yapan oyuncular arasında yer aldı. Kalece Tolga ise akşam idmanına çıktı. Dr.Hakan Ayaz nezaretinde yürüyüş yaptı. Takım yarı sahada çift kale yaptı. Ersen Martin’in iki golü ile sarı takım kazandı. Tayfun ve Ayman arasında kısa süreli gerginlik yaşandı. Yardımcı antrenör Turgut Kural ise araya girerek Ayman’ı yatıştırdı. Cem oyundan çıkarken elindeki formasını yere atması gözden kaçmadı. Teknik Direktör Ziya Doğan’ın ise idmanı bir saatte bitirmesi ise herkesi şaşırttı. Keza yönetim idmanı izlemeye yeni gelmişti.

Asbaşkan Haşim Sayitoğlu ve yöneticiler Teknik Direktör Ziya Doğan ile yaklaşık iki saat görüştü. Bordo mavili yönetim transfer beklerken yöneticilerin çift kale yapan takımın oyun sahası kenarından yürümeye çalışması ise dikkat çekti. İdmanı izleyenler ise işte yeni transferler yönetim sahaya indi yorumunu yaptılar. Oyun kısa süreli sıkışınca yöneticilerde zor anlar yaşadılar.
http://www.medyatrabzon.com/SABAH%20-%2020-02-2007%20-%20Erken%20seçim%20için%20YSK%20virajı_dosyalar/1_pix_trans.gif

Travelair
25.06.2007, 20:16
5 yöneticinin birden kampta ne işi var? Kamp başladığından beri ordalar radyospor öyle söylüyor. Ne yapıyorlar transfer mi?

+TS1967+
25.06.2007, 20:17
Transfer Istiyoruz!!!

Erkan
biz bu adamlardan mi transfer bekliyoruz diycem ama kimsede o beklenti kalmamis ki...

Terzioğlu
Hasagiç haberleri hakkında
25 Haziran 2007 Pazartesi

Bugün tarihli bazı gazetelerde kaleci Hasagiç'in Fenerbahçemize transfer edildiği yolunda haberler yayınlanmıştır Bu haberler gerçeği yansıtmamaktadır. Kulübümüzün adı geçen kaleci ile herhangi bir görüşmesi bulunmamaktadır. Fenerbahçe Profesyonel Futbol Takımı sözleşmesi süren kalecileri ile yoluna devam edecektir ve herhangi bir kaleci transferi söz konusu değildir.

Kamuoyuna duyurulur.

Fenerbahçe Spor Kulübü

A.Alper
25.06.2007, 20:18
bold yazınca okunmuyo haberin olsun.

Terzioğlu
25.06.2007, 20:35
http://www.transfermarkt.de/bilder/spielerfotos/s_18820_2005_1.jpg

Naby-Moussa Yattara

http://www.transfermarkt.de/bilder/position/26.gif

Bunu alalim bizim kaleye :D Yattaranin ufak kardesi :) 23 yasindadir kendileri...milli takimda oynuyor

Oemer61
25.06.2007, 20:36
İşte bizim mafya babaları güneş gözlüğünü takmışlar,pek bi havalı yürüyolar...!

Yönetim Sahaya İndi..!

http://www.medyatrabzon.com/pic.php?id=1750 (http://www.medyatrabzon.com/habermetni.php?id=2127)

Yöneticiler Asbaşkan Haşim Sayitoğlu,Aydın Pişiren,Zeyyat Kafkas,Emin Kahraman ve Abdullah Başer idmanı izledi.

Trabzonspor Gerede’de ki hazırlıklarını sürdürüyor. Aşırı sıcaklardan tüm ülke etkilenirken Bordo mavili futbolcular nem oranın sıfır olduğu yaylada çalışmalarına devam ediyor. Yöneticiler Asbaşkan Haşim Sayitoğlu,Aydın Pişiren,Zeyyat Kafkas,Emin Kahraman ve Abdullah Başer idmanı izledi.

Akşam idmanına Erdinç Yavuz ve Ergin Keleş’te katıldı. Bu iki futbolcu yardımcı antrenör Turgut Kural nezaretinde düz koşu yaptı. Stepanov’da düz koşu yapan oyuncular arasında yer aldı. Kalece Tolga ise akşam idmanına çıktı. Dr.Hakan Ayaz nezaretinde yürüyüş yaptı. Takım yarı sahada çift kale yaptı. Ersen Martin’in iki golü ile sarı takım kazandı. Tayfun ve Ayman arasında kısa süreli gerginlik yaşandı. Yardımcı antrenör Turgut Kural ise araya girerek Ayman’ı yatıştırdı. Cem oyundan çıkarken elindeki formasını yere atması gözden kaçmadı. Teknik Direktör Ziya Doğan’ın ise idmanı bir saatte bitirmesi ise herkesi şaşırttı. Keza yönetim idmanı izlemeye yeni gelmişti.

Asbaşkan Haşim Sayitoğlu ve yöneticiler Teknik Direktör Ziya Doğan ile yaklaşık iki saat görüştü. Bordo mavili yönetim transfer beklerken yöneticilerin çift kale yapan takımın oyun sahası kenarından yürümeye çalışması ise dikkat çekti. İdmanı izleyenler ise işte yeni transferler yönetim sahaya indi yorumunu yaptılar. Oyun kısa süreli sıkışınca yöneticilerde zor anlar yaşadılar.

Havanizi yiyim ben sizin, transfer yapin artik ulan transfer!!!

Oemer61
25.06.2007, 20:37
Hasagiç haberleri hakkında
25 Haziran 2007 Pazartesi

Kamuoyuna duyurulur.

Fenerbahçe Spor Kulübü

Bunlarda her adi gecen futbolcuyu yalanyaip duruyor ya, bizim resmi site anacka uyur!!!!!!!!

Murat'
25.06.2007, 20:42
çok iyi bir forvet arkası alareak transferi bitirebiliriz.tabi türkiye ligindeki genç yetenekleride alabiliriz

hüseyin1975
25.06.2007, 20:45
Bunlar yakinda Sol Tarafi Djokay ve Musampa ile, 10 Numarayi Ceyhun ile, Forveti Ömer Riza ile ve Forvet arkasini bizim TD ile kapatacagiz diye aciklama yaparlarsa hic SASMAM.....

OfluMo
25.06.2007, 20:47
Fenerin verdigi demecten herhangi bir kaleci almicaklar diyorlar.
Kaleci almak istiyorlarsa kapali kutu Bobadilla´yi degil Sakaryadan Martinez´i alin. Ama Tolga´ninda önünü keser. Bilmem vallahi.
Ben bizim genclerden yanayim.
Hic kaleci almassalar´da olur.

Kararsizim :D

hüseyin1975
25.06.2007, 20:49
Uzun ince bir yoldayız
Gidiyoruz gündüz gece
Bilmiyoruz ne haldeyiz
Gidiyoruz gündüz gece
Dünyaya geldiğimiz anda
YANDIK aynı zamanda
İki kapılı bir handa
Gidiyoruz gündüz gece

Yirmidört yıl bu yollarda
Ovada dağlarda çöllerde
Düşmüşüz gurbet ellerde
Gidiyoruz gündüz gece

Şaşar Taraftar iş bu hale
Kah ağlaya kah güle
Yetişmek için MENZİLE
Gidiyoruz gündüz gece

Uğur Aydın
25.06.2007, 20:53
Arkadaşlar öncelikle şu oyuncu önerme işinin mantığını bir türlü çözemediğimi belirtmek istiyorum,yani kimi önerdinizde izlediler veya aldılar merak ediyorum doğrusu,sonrasında ise transfere değinmek istiyorum,kaleci almasalarda olur,ancak iyi bir orta saha(10) ve forvete kesin ihtiyaç var

28TS61
25.06.2007, 20:56
transfer falan yapilacagi yok
ama yinede ben lavezzi nin alinmasindan yanayim

OfluMo
25.06.2007, 21:02
Lavezzi´yi kim ödiyecek ?? Albayrak´mi ??? Alinamaz.

28TS61
25.06.2007, 21:04
Lavezzi´yi kim ödiyecek ?? Albayrak´mi ??? Alinamaz.

eger sampiyonluk isteniliyorsa borcada gireceksin

hüseyin1975
25.06.2007, 21:06

Girmemize gerek yok.
Bizde zaten yeterince var maalesef.... (Travelin dedigi gibi: Kara Mizah)

zahido
25.06.2007, 21:08

OLur mu öyle şey yaa ne borca girmesi herkes gs değil adamların nekadar borcu olursa olsun devlet yardım eder gayrimenkullerini satar yine düzlüğe çıkar ama biz çıkamayız. Trabzonsporun borçlanmaması lazım kim ne derse desin..

macka61
25.06.2007, 21:10
bu yönetim daha transfer yapmaz benim çin en iyi transfer ziya ve bu yönetimin gitmesidir

28TS61
25.06.2007, 21:13
OLur mu öyle şey yaa ne borca girmesi herkes gs değil adamların nekadar borcu olursa olsun devlet yardım eder gayrimenkullerini satar yine düzlüğe çıkar ama biz çıkamayız. Trabzonsporun borçlanmaması lazım kim ne derse desin..

oyle gs gibi borca girerek demiyorum zaten ama basari istiyorsak bunu risk etmemiz lazim

egeli
25.06.2007, 21:15
bu sezonda her şey yalan oldu bizler için.

stichus da anladı artık foruma girmiyor.

zararın neresinden dönersek kardır.Yönetimin istafısı için isyanı başlatalım.

Alayına isyan bunların.

Seyit Hoca
25.06.2007, 21:15
bitmek tükenmek bilmeyen türden yazışmalar,tartışmalar,görüşler vs..
Adı önemli değil aynen bir bir partinin yaptığı gibi önce bir kaos ya da bir haber yaratıp , sonra da kamuoyu oluşturmaya çalışan bir zihniyet içinde TS nin sayın yöneticileri.Başkanı XXX partisinin Başkanın kankası , yardımcısı XXX partisinin bi ara Gümüşhane milletvekilliği birinci adayı seçilen zat , yöneticilerin bir çoğu XXX partisinin yandaşları.
Böl , parçala , sat,sat,sat, yok et sloganı ile hareket zihniyet Trabzon sporumuzda da iş başında
GÖRMÜYOR MUSUNUZ? TS elden gidiyor..
Bölündük...hem de ne bölünme..
Taraftarlar bile XXX partili iseler BÜYÜK BAŞKAN diyecek kadar
TS camiası için elinden gelen herşeyi yapabileceklerin klüpten ihracına kadar
Parçalandık....
AVni Aker de Yönetim İstifa diye bağıranları ayıplayanlar kadar
SATILDIK..kaptan gitti...kaptan..
Kamplarda rencide edildi taraftar
KÜÇÜLDÜK...KÜÇÜLDÜK.....KÜÇÜLDÜK....
TRABZONSPOR herkesin takımı idi....TRABZONSPORU aynı anda herkes destekler herkes yererdi....
AVNİ AKERDE herkes yönetim istifa diye bağırabilirdi..
Ya şimdi...?
XXX partililerin YÖNETİM aleyhine bırakın bağırmalrını , konuşmaları bile günah neredeyse...
Hiç unutmuyorum..
Bir ALTAY yada AYDIN maçı idi...Sırılsıklam olmuştuk maçta...
Yeniliyorduk..Durumumuz yine kötü idi...
VE bütün stad arkasını dönerek izlemişti maçı bir süre...
Ey gidi günler ey..
A partili , B partili , C partili hepsi..
Ya şimdi?

OFFFFFFFFFF
OFFFFFFFFF

Ümit Küçük
25.06.2007, 21:24
hade transfer yok anladık ama hicde basında isim yok ya bizimkiler cok gizli bu isi yürütüyo yada transfer yapmaktan vazgectiler

gerçekefsane
25.06.2007, 21:26
djokajla sözleşme karşılıklı feshedilmiş. haber61.nette yazıyo. :))))))

aktan61
25.06.2007, 21:28
Bir gün daha transfersiz bitmek üzere..yarınlar bitmez ama biz nereye kadar tahammül ederiz bilemiyorum..

hüseyin1975

Resmi Sitede yazmadikca bir degeri yok bence...

28TS61

simdik baktim ama böyle bi yazi goremedim ???

link yazarmisin

gerçekefsane
25.06.2007, 21:29
Sayitoğlu Açıklama Yaptı
http://www.haber61.net/images/news/hasim_sayitoglu.20070625114031.jpg
Sayitoğlu Gerede Kampında Basın Mensuplarının Sorularını cevaplandırdı
Sayitoğlu Açıklama Yaptı
Trabzonspor asbaşkanı Haşim Sayitoğlu Gerede Kampında basın mensuplarının sorularını cevaplandırdı.Sayitoğlu burada yaptığı açıklama Şunları söyledi; Hocamız bir bize bir kaç oyuncuya ihtiyacı olduğunu söyledi.Bu akşam yapacak olduğumuz toplantıda bu konuları görüşeceğiz.Transfer edeceğimiz futbolcularda bonservise bakacağız.Kadromuzun geniş ve alternatifli olmasına dikkat ediyoruz.Yabancı futbolcularımaz gelen resmi teklif yok.Sadece menejerler bizlerle görüşüyor.Bu konuda kulüplerden diyalog bekliyoruz.Gökdeniz konusunda başkanız İngiliz kulübüyle nezaket görüşmesi yapmıştır.Daha iyi bir takım için çalışırken Gökdeniz'i vermemiz mümkün olamaz.Jokay ile sözleşmemizi karşılıklı fesh ettik.
Eşref KESKİN / haber61.net

haber61.net

28TS61
25.06.2007, 21:29
Resmi Sitede yazmadikca bir degeri yok bence...

resmi sitemzde resmi siteligine yerine getirebilse, her 3gunde bir guncellesiyor

cınar#7
25.06.2007, 21:30
Kaldı Jun la Musampa bide Jefferson:)

Bu arada geçen sayfadaki koyduğum haberi düzenleyemedim(Sayfa Görüntelenemiyor diyo),karışıklık için üzgünüm...

marcelinhos100
25.06.2007, 21:30
Allah Allah ne bicim takım olduk o kadar ders calısdım geldim en ufak bir haber yok bizle alakalı sabır yarabbi sabır:(

Ümit Küçük
25.06.2007, 21:31
sayitoglu beni deli ediyo yaw bu adam bana kafayı yedirdi yaw bırak git da ne olur yaaw

Bilo Paşa
25.06.2007, 21:31

şa djokaj gitmemişmiydi freiburga?

agahozlu
25.06.2007, 21:32
öncelikli olarak orta sahada topu kullanabilecek bir oyuncuya ihtiyacımız var,albayrak forvete ihtiyac yok diyor ama iyi bir golcüye kesin ihtiyacımız var.Ben takıma transfer yapılacağına inanmıyorum.

Ümit Küçük
25.06.2007, 21:32
şa djokaj gitmemişmiydi freiburga?

yok ya adamlar ne yapsın djorkayı eger adamın sözlesmesini fes eddiyseler herhalde yabancı bir oyuncu aldılar

Bilo Paşa
25.06.2007, 21:34

Naby-Moussa Yattara

http://www.transfermarkt.de/bilder/position/26.gif

Bunu alalim bizim kaleye :D Yattaranin ufak kardesi :) 23 yasindadir kendileri...milli takimda oynuyor

:D bence yattara nın ailesini komple oynatalım takımda

EmrahYalçınalp
25.06.2007, 21:35
:D bence yattara nın ailesini komple oynatalım takımda
Daha önemlisi babası-amcası-dayısı, artık nesi varsa... Hoca lazım!

marcelinhos100
25.06.2007, 21:36
Daha ne güzel baksanıza adamlar bu aksam görücekmişler ziya hocanın verdigi listeyi birde bonservise bakacakmıs be yönetici sıfatı kendisine yakıstırılan yönetememe özürlü Sayın Asbaskan neye bakacaksınya futbolcuyu alırken sen bu gidisle cok bakarsın nerden bela oldugun kulubün basına senden 10 tanesini bir tane Hacıosmanogluna degismen onca suclamaya ragmen hala konusabiliyorsun ya Asbaskan sıfatıyla..........

marcelinhos100
25.06.2007, 21:39
Bu arada Trabzonspor transfer komitesi antrenman sonrası bir durum değerlendirme toplantısı yapacak.Trabzonspor'un Brezilyalı Kalecisi Jefferson İstanbul'a indi.Bu futbolcu Gerede kampına katılmak üzere yola çıktı.

Ahanda simdi yandık işte üst düzey yetenegimiz Didanın varisi Jefferson kendine bir klup bile bulamamıs 20 Brezilya takımında gecikmelide olsa kampa katılıyormus yok canım ne ihtiyacımız var kaleciye Didanın varisi o:rolleyes:

cınar#7
25.06.2007, 21:39
İnşallah Ziya Kovulana kadar Ersun Yanal başka bi klube gitmez....

Özer Öztekin
25.06.2007, 21:44
Doğru söylüyorsun lazman kardeşim...

hüseyin1975
25.06.2007, 21:48
Elimizde su an Step, Risp, Jeff, Jun, Musampa ve Jabi var.
Fedarasyon 6 + 2 kararini aciklarsa kimseyi göndermeden 2 Futbolcu alabiliriz.

Jeffi kirarsak ve Jun ile Musampayi satabilirsek 2 - 5 yabanci Futbolcu alma hakkimiz dogacak.

Peki bu ise yarayacakmi?

Hayir.
Biz 1 tane alamiyoruz, 3-5 tane nasil alalim?

Hüdai Pervaneli
25.06.2007, 21:49
renkdaslarim ali guzel istanbul belediyesporda kiralik oynuyo?

kaynak:http://www.transfermarkt.de/de/verein/449/trabzonspor/transfers/uebersicht.html

hüseyin1975
25.06.2007, 21:49
İnşallah Ziya Kovulana kadar Ersun Yanal başka bi klube gitmez....

AMIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII IIIIIN

Bilo Paşa
25.06.2007, 21:50
bitmek tükenmek bilmeyen türden yazışmalar,tartışmalar,görüşler vs..
Adı önemli değil aynen bir bir partinin yaptığı gibi önce bir kaos ya da bir haber yaratıp , sonra da kamuoyu oluşturmaya çalışan bir zihniyet içinde TS nin sayın yöneticileri.Başkanı XXX partisinin Başkanın kankası , yardımcısı XXX partisinin bi ara Gümüşhane milletvekilliği birinci adayı seçilen zat , yöneticilerin bir çoğu XXX partisinin yandaşları.
Böl , parçala , sat,sat,sat, yok et sloganı ile hareket zihniyet Trabzon sporumuzda da iş başında
GÖRMÜYOR MUSUNUZ? TS elden gidiyor..
Bölündük...hem de ne bölünme..
Taraftarlar bile XXX partili iseler BÜYÜK BAŞKAN diyecek kadar
TS camiası için elinden gelen herşeyi yapabileceklerin klüpten ihracına kadar
Parçalandık....
AVni Aker de Yönetim İstifa diye bağıranları ayıplayanlar kadar
SATILDIK..kaptan gitti...kaptan..
Kamplarda rencide edildi taraftar
KÜÇÜLDÜK...KÜÇÜLDÜK.....KÜÇÜLDÜK....
TRABZONSPOR herkesin takımı idi....TRABZONSPORU aynı anda herkes destekler herkes yererdi....
AVNİ AKERDE herkes yönetim istifa diye bağırabilirdi..
Ya şimdi...?
XXX partililerin YÖNETİM aleyhine bırakın bağırmalrını , konuşmaları bile günah neredeyse...
Hiç unutmuyorum..
Bir ALTAY yada AYDIN maçı idi...Sırılsıklam olmuştuk maçta...
Yeniliyorduk..Durumumuz yine kötü idi...
VE bütün stad arkasını dönerek izlemişti maçı bir süre...
Ey gidi günler ey..
A partili , B partili , C partili hepsi..
Ya şimdi?

OFFFFFFFFFF
OFFFFFFFFF

doğru söylüyorsun kardeş +1

Salih Yazıcı
25.06.2007, 21:51
Şerİf Gelİr Bİrazdan

Koray
25.06.2007, 21:52
şerif burda ama sesi soluğu çıkmıyo..

marcelinhos100
25.06.2007, 21:57
BU DUVAR AŞILMAZ

http://www.ilkhabergazete.com/foto/duvar.jpg (http://www.ilkhabergazete.com/dersmaddedevam.asp?islem=ders&yid=2495)

Bordo-Mavili ekibin beş oyuncusu, önümüzdeki sezon ile ilgili iddialı açıklamalarda bulundular. Tecrübeli oyuncular, formanın aslanın ağzında olduğunu da söylerken, rakiplere gözdağı verdiler.Geçtiğimiz yıl büyük zafiyetler yaşadığı savunma için önümüzdeki sezona tedbirler alan Trabzonspor’da savunma rahatlayacak gibi görünüyor. Kaleci Ahmet Şahin, önümüzdeki sezon ile ilgili iddialı konuşurken, genç oyuncu Ufukhan Bayraktar ise, takımdaki olumlu havanın kendilerini başarıya ulaştıracağını ifade etti.

İNANIRSAK BAŞARIRIZ

Savunma oyuncusu Milan Stepanov, formasını çok özlediğini ve önümüzdeki sezon rakip forvetlere geçiş vermeyeceklerini belirterek, “Şanssız bir sezon yaşamıştık. Önümüzdeki sezon her şey daha farklı olacak. Bize güvensinler. Bu kadro takımı şampiyon yapabilecek güçte. İnanırsak başarırız. Bunun için hiçbir eksiğimiz yok” dedi.

REKABET YARAYACAK

Bir diğer savunma oyuncusu Çağdaş Atan ise, önümüzdeki sezon rekabetin had safhaya ulaşacağını ifade ederek, “Çok kuvvetli bir kadromuz var. Özellikle savunma mevkiinde birçok kaliteli isim var. Bunların arasından en çok çalışan formayı kapacak. Onun için yaşanacak rekabet takıma olumlu bir şekilde yansıyacak” diye konuştu.

BİZİ DESTEKLESİNLER

Yeni transferlerden Serkan Balcı da Trabzonspor’a şampiyonluk yaşamak amacıyla geldiğini belirterek, “Bu takım şampiyon olacak güçte. Hatta bütün takımlardan daha fazla şansı var. Onun için bu şansı iyi kullanıp önümüzdeki sezon elbirliği ile bu takımı şampiyon yapmalıyız. Burada da taraftarlarımıza çok ihtiyacımız olacak” dedi.

İlkhaber

marcelinhos100
25.06.2007, 21:58
TELEVİZYONDAN YAKIN TAKİP

http://www.ilkhabergazete.com/foto/takip.jpg (http://www.ilkhabergazete.com/dersmaddedevam.asp?islem=ders&yid=2494)

Trabzonspor Teknik Direktörü Ziya Doğan’ın, Paraguaylı kaleci Bobadilla’yı Amerika Kupası maçlarında televizyondan izleyeceği ve karar vereceği belirtildi. Bordo-Mavili takımın Teknik Direktörü Ziya Doğan, yönetimin büyük oranda anlaşma sağladığı ancak gelişinin Amerika Kupası nedeniyle ertelendiği Paraguaylı kaleci Aldo Antonio Bobadilla’yı televizyondan izleyeceği ve bu kaleci konusundaki kararını ondan sonra vereceği belirlendi. Doğan’ın Amerika Kupası maçlarını televizyondan takip edeceği ve bu kaleci hakkında kesin bir kanıya varacağı ifade edildi.

ÖNCELİKLİ HEDEF

Doğan’ın dün Gerede’de bu görüşünü transfer komitesine ilettiği dile getirilirken, komitenin Doğan’a alternatifli bir kaleci listesi sunduğu öğrenildi. Ancak yönetimin öncelikli hedef olarak Paraguaylı kaleci Aldo Bobadilla’yı gösterdiğine işaret edildi. Doğan’ın bu kaleciyi beğenmemesi durumunda ise Alman Mainz takımının kalecisi Dimo Wache ile masaya oturulacağı da gelen bilgiler arasında.

İlkhaber

A.Gökhan AKIN
25.06.2007, 22:00
renkdaslarim ali guzel istanbul belediyesporda kiralik oynuyo?

kaynak:http://www.transfermarkt.de/de/verein/449/trabzonspor/transfers/uebersicht.html

evet orda öyle yazıyor ama hiç sanmıyorum

Koray
25.06.2007, 22:02
ali bonservisiyle gitti boşyere araştırmayın..

hüseyin1975
25.06.2007, 22:10
Dimo Wache???

Allah korusun.

Küme düsen bir Takimda oynamis, birinci Ligde yanlizca 76 kez Forma giyinmis ama ikinci Ligde tam 257 kez Forma giyinmis, yasli ve hic A Milli olmamis (Genc Millilerde oynadi, hatta Dünya Kupasina katildi), siradan bir Alman Kalecisi.

Kafayi yemek üzereyim.....

DIMO WACHE

* 01.11.1973 in Brake, 194 cm, 95 kg.

Position:

Tor

Laufbahn:

0000-1986 SC Ovelgönne (http://www.mainz05.de/index.php?id=153&url=http://www.fsv05.de/gegner/ovelgoenne.html) 1986-1988 VfL Brake (http://www.mainz05.de/index.php?id=153&url=http://www.fsv05.de/gegner/vflbrake.html) 1988-1990 VfB Oldenburg 1897 (http://www.mainz05.de/index.php?id=153&url=http://www.fsv05.de/gegner/vfboldenburg.html) 1990-1992 TSV Bayer 04 Leverkusen (http://www.mainz05.de/index.php?id=153&url=http://www.fsv05.de/gegner/bayerleverkusen.html) 1992-1995 Borussia VfL Mönchengladbach (http://www.mainz05.de/index.php?id=153&url=http://www.fsv05.de/gegner/bormgladbach.html) 1995-2008 1. FSV Mainz 05
Spiele und Tore:

1. Bundesliga:
074 (0) für 1. FSV Mainz 05

2. Bundesliga:
257 (0) für 1. FSV Mainz 05

DFB-Pokal:
020 (0) für 1. FSV Mainz 05

UEFA-Cup:
006 (0) für 1. FSV Mainz 05

Erfolge:

1 U15-, 3 U16-, 6 U17-, 19 U18-, 8 U19-
und 1 U21-Länderspiele für den DFB.
Teilnehmer an der U20-WM 1993.
Aufstieg in die Bundesliga 2004 mit dem 1. FSV Mainz 05.
http://www.mainz05.de/fileadmin/cimport/cache/www.fsv05.de/zzzpics/2007-08/wache.jpg
Saison 2007/08

Rückennummer: 1

Nationalität: deutsch

Özer Öztekin
25.06.2007, 22:10
Şerif kardeşim var mı iyi ya da kötü haber sende ?

Hüdai Pervaneli
25.06.2007, 22:12
hayret ben onu kiralik olarak gitti diye biliyorum yazik olmus fztbolcumuza ve deyaziklar olsun onu satan zihniyete

hüseyin1975
25.06.2007, 22:12
Adam neredeyse 10 Sene Alman ikinci Liginde oynadi (yani 22 - 32 yas arasi).

Cok iyi olsaydi en iyi Yillarini ikinci Ligde gecirirmiydi???

La Havle...................

$erîf
25.06.2007, 22:14
inna sabirin!

Serdar A
25.06.2007, 22:20

Naby-Moussa Yattara

İhtiyaç olan transferleri Gine'den yaparsak ligin en iddialı takımı oluruz. Afrika kupasına gittiklerinde ne olur bilemem :)

Serdar A
25.06.2007, 22:22
Dimo Wache???

Allah korusun.

Küme düsen bir Takimda oynamis, birinci Ligde yanlizca 76 kez Forma giyinmis ama ikinci Ligde tam 257 kez Forma giyinmis, yasli ve hic A Milli olmamis (Genc Millilerde oynadi, hatta Dünya Kupasina katildi), siradan bir Alman Kalecisi.

Kafayi yemek üzereyim.....

DIMO WACHE

* 01.11.1973 in Brake, 194 cm, 95 kg.

Position:

Tor

Laufbahn:

0000-1986 SC Ovelgönne (http://www.mainz05.de/index.php?id=153&url=http://www.fsv05.de/gegner/ovelgoenne.html) 1986-1988 VfL Brake (http://www.mainz05.de/index.php?id=153&url=http://www.fsv05.de/gegner/vflbrake.html) 1988-1990 VfB Oldenburg 1897 (http://www.mainz05.de/index.php?id=153&url=http://www.fsv05.de/gegner/vfboldenburg.html) 1990-1992 TSV Bayer 04 Leverkusen (http://www.mainz05.de/index.php?id=153&url=http://www.fsv05.de/gegner/bayerleverkusen.html) 1992-1995 Borussia VfL Mönchengladbach (http://www.mainz05.de/index.php?id=153&url=http://www.fsv05.de/gegner/bormgladbach.html) 1995-2008 1. FSV Mainz 05
Spiele und Tore:

1. Bundesliga:
074 (0) für 1. FSV Mainz 05

2. Bundesliga:
257 (0) für 1. FSV Mainz 05

DFB-Pokal:
020 (0) für 1. FSV Mainz 05

UEFA-Cup:
006 (0) für 1. FSV Mainz 05

Erfolge:

1 U15-, 3 U16-, 6 U17-, 19 U18-, 8 U19-
und 1 U21-Länderspiele für den DFB.
Teilnehmer an der U20-WM 1993.
Aufstieg in die Bundesliga 2004 mit dem 1. FSV Mainz 05.
http://www.mainz05.de/fileadmin/cimport/cache/www.fsv05.de/zzzpics/2007-08/wache.jpg
Saison 2007/08

Rückennummer: 1

Nationalität: deutsch

Almanyadan kaleci bakılıyorsa , önce Hans Jörg-Butt var. Leverkusenin kalecisi. Sözleşmesi bitmiş , boşta.

fanatikdevri
25.06.2007, 22:22
Şimdiye kadar en iyi transferi g.saray yaptı 200 milyon dolar borç içinde nasıl yaptılar orası belli değil.Uyum olmazsa batarlar,10 yıl sürünürler.B.taş rüştüye 1.5 milyon avro vermiş şaşılacak şey doğrusu,yeni hocaları ile uyum sorunu yaşarlar.
f.bahçe kadroyu dağıttı,35 lik karlos 30 luk wederson,kazım colins onların önünde şampiyonlar ligi var.Uyum sorunu yaşarlarsa bu sezon bitiremez zico.

Bizim 3 transfer var orta şekerli,kadroyu koruyup Ziya Doğan'ın da geçen yıldan gerkli dersleri aldığını düşünecek olursak Umut'un 30 gole yaklaşacağını varsayarak söylüyorum alınacak 3 futbolcu şampiyonluk için gerçekten şart.
Yönetimin bu fırsatı kaçıracak kadar kör olmadığını düşünüyorum.Trabzonda yapılcak olan döneme transferler biter,balki bitmiştir ama yabancıların bedevaya gitmesini istemiyorlar o yüzden açıklamıyorda olabilirler.

hüseyin1975
25.06.2007, 22:26
Şimdiye kadar en iyi transferi g.saray yaptı 200 milyon dolar borç içinde nasıl yaptılar orası belli değil.Uyum olmazsa batarlar,10 yıl sürünürler.B.taş rüştüye 1.5 milyon avro vermiş şaşılacak şey doğrusu,yeni hocaları ile uyum sorunu yaşarlar.
f.bahçe kadroyu dağıttı,35 lik karlos 30 luk wederson,kazım colins onların önünde şampiyonlar ligi var.Uyum sorunu yaşarlarsa bu sezon bitiremez zico.

Bizim 3 transfer var orta şekerli,kadroyu koruyup Ziya Doğan'ın da geçen yıldan gerkli dersleri aldığını düşünecek olursak Umut'un 30 gole yaklaşacağını varsayarak söylüyorum alınacak 3 futbolcu şampiyonluk için gerçekten şart.
Yönetimin bu fırsatı kaçıracak kadar kör olmadığını düşünüyorum.Trabzonda yapılcak olan döneme transferler biter,balki bitmiştir ama yabancıların bedevaya gitmesini istemiyorlar o yüzden açıklamıyorda olabilirler.

Wederson 22.07.1981 Dogumlu......

Hüdai Pervaneli
25.06.2007, 22:27
ben sahsen seneye ziyaanin iki forvet oynatmasini istiyom cunku umut bazen tek kaliyo yanin iyi bir es orti lazim :D

hüseyin1975
25.06.2007, 22:28
Almanyadan kaleci bakılıyorsa , önce Hans Jörg-Butt var. Leverkusenin kalecisi. Sözleşmesi bitmiş , boşta.

Oda kalsin Usta.
Onun en iyi Dönemi cokdan bitti bile.
Gecen Sezon Kaleyi 22 yasinda ZEHIR GIBI bir Gence kapdirdi.
Adi Rene Adler.
Mükemmel Kaleci.
Almanyada ikinci Yari en iyi cikisi yapan Oyuncu ve Kaleci.
6-7 Macini seyrettim. Kurtardiklari akil almaz.
Bak onu alsinlar yasi genc ve tecrübesiz demem.
Tolga ve Jeffden kat kat ÜSTÜN..........

marcelinhos100
25.06.2007, 22:29
inna sabirin!

Abimiz sabredin diyor sabredelim bakalım nereye kadar sabredecegiz nede olsa seferler basladı bakalım ne zaman biter bu arada rakipler büyük oynuyor Sevillanın yıldızı Luis Fabianoyu almak istemis Besiktas ama alamamıs bu arada yabancı basında Trabzonsporla hicbir futbolcunun ismi gecmiyor nasıl ne kadar gizli transfer yapıyorlar bunlar gercekten yapıyorlarsa tabi:................

hüseyin1975
25.06.2007, 22:32
René Adler

vollst. Name:René Adler
geboren am:15.01.1985
geboren in:Leipzig, http://www.weltfussball.de/bilder/flaggen/11.gif Deutschland
Nationalität:http://www.weltfussball.de/bilder/flaggen/11.gif Deutschland
Größe:189 cm
Gewicht:80 kghttp://www.weltfussball.de/bilder/spieler/9251.jpg (http://www.weltfussball.de/spieler_profil.php?id=9251#)

Genc Milli Takimlarda her Kademede oynadi!
U19 2004 Avrupa Sampiyonasinda ve U20 2005 Dünya Sampiyonasinda Kaptanlik Pazubandini takti!
U21'de oynamaya basladi.
Alman bilirkisiler kendisinin gelecegin en iyi Alman Kalecisi oldugunu söylüyorlar!

COK BÜYÜK YETENEK COOOOOOOOOOOOK.
Isde böylesini izleyip bulacaksin ve korkmadan Kaleyi emanet edeceksin.

WERTHeR
25.06.2007, 22:35
Şu yönetim ziyanın istediklerini alsada eline koz vermeseler bir dahaki yıl için.3-5 haftada defolup gitse

Serdar A
25.06.2007, 22:36
Oda kalsin Usta.
Onun en iyi Dönemi cokdan bitti bile.
Gecen Sezon Kaleyi 22 yasinda ZEHIR GIBI bir Gence kapdirdi.
Adi Rene Adler.
Mükemmel Kaleci.
Almanyada ikinci Yari en iyi cikisi yapan Oyuncu ve Kaleci.
6-7 Macini seyrettim. Kurtardiklari akil almaz.
Bak onu alsinlar yasi genc ve tecrübesiz demem.
Tolga ve Jeffden kat kat ÜSTÜN..........

Abi bir laf vardır. Ne kadar ekmek o kadar köfte. :)

Butt'ın bonservis bedeli yok. Büyük paralar alacağı dönemide geçti... O yüzden önerdim.

Adler gibi bir kaleci bulabiliyor muyuz. Hadi bulduk alabiliyor muyuz ?

Terzioğlu
arkadaslar alman kaleciler iyi dediysek butt gibi , wache gibi kaleciler buraya yazmayin lütfen allah korusun...butt tamam iyi bir kaleciydi ama gecti...wache hicbir zaman iyi bir kaleci olmadi halada degil...alacaksan alman kaleci alabiliyorsan git wiese,weidenfeller,neuer,adler al..bunlardan birini alabiliyormusun? yok...

marcelinhos100
Yanıbasındaki kaleciyi alamayan yönetim gidipte Almanyanın en iyi kalecisini mi alacak cok zor abi alacakları kaleci büyük ihtimal yine Martinez olacak ama olmazsa insallah bir 35 lik getrimezler........

gerçekefsane
25.06.2007, 22:37
...........................

hüseyin1975
25.06.2007, 22:37
Leverkusen Marco Babic ile Mukavele uzatmadi.
Kendisi sol kanat oyuncusu ve Hirvatistan Milli Takiminin oyuncusu.
Biraz delidoludur ama Teknigi iyi ve sutlari cok iyidir.

Sol Tarafimiza ilac olur.

Marko Babichttp://www.fussballdaten.de/bilder/clear.gif
CRO - * 28.01.1981
Größe: 186 cm
Gewicht: 74 kg
Erfolge als Spieler:
Champions League: 1× Platz 2 2002 (http://www.fussballdaten.de/championsleague/2002/) mit Bayer LeverkusenDFB-Pokal: 1× Platz 2 2002 (http://www.fussballdaten.de/dfb/2002/) mit Bayer LeverkusenBundesliga: 1× Platz 2 2002 (http://www.fussballdaten.de/bundesliga/2002/) mit Bayer Leverkusen 1× Platz 3 2004 (http://www.fussballdaten.de/bundesliga/2004/) mit Bayer Leverkusen

40 kez A Milli oldu.
Almanyada 7 Sezon Leverkusen Formasini basari ile giyindi. Toplamda 144 kez.

gerçekefsane
25.06.2007, 22:38
uefa mali kriterleri geldiğinde hesapsız transfer yapanlar ne yapcaklar. stopajlar %15ten yüzde 40 çıkınca futbolcularla kulüpler ne yapcaklar, az kaldı. Bide vergi borcu olanlar küme düşürülme burayada getirsinler ne olcak. az kaldı