PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 2007-2008 | Transfer Dosyası

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 [68] 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105

10 numara
24.06.2007, 18:10
Valla ilk defa duydum bilmiyodum sadece resmi sitesine baktım menajeri aracılığıyla İngiltereye mi ne gidecekmiş:)

ben sana şöyle özetleyeyyimm yer avni aker trabzon - fener tarihi şampiyonluk maçı maç 1-1 devam ediyor trabzon deli gibi saldırıyor fenerbahçenin ciddi bir atağı yok dakika 90(son dakikalar) soldan fenerbahçe atağa kalkıyor bir sezon boyunca orta yapamadığı için eleştirilen ve fenerde istenmeyen adamlardan biri olan 6 numaralı oyuncu topu alıyor ortalıyor trabzon savunmasından 4 oyuncu topa müdahele edemiyor kaleci metin mert sadece izliyor(satılmış kaleci) top aykut kocamanın önüne geliyor ve haliyle gol oluyor..şampiyonn fenerbahçe bu kadar daha yaklaştıpğımız bir maç daha hatılamıyorum....

İşte kardeş o ortayı yapan 6 numara erol bulut :D:D:D

coolank
24.06.2007, 18:11
ruh hastasının kafasında 4-4-2 varmış .. ama duruma göre 3-5-2 de oynayabilirmiş :D:D:D yalana bak yalana .. günün bombası bu ... tamam bugünün de bombası oldu .. maşallah pazar demeden her gün bir bombamız var ..:D

yani çift forvet oynayacak her durumda ... kargalar bile güler buna ... ama aymanı forvet gibi oynatacaksa bilemem ...

birde şu var ki ... şimdi bu yönetim ayın 30 na kadar adam alamaz kuvvetle muhtemel ...sizce bu adam bırakıp gider mi ?

Mehmet Fatih Yavuz
24.06.2007, 18:11
Hasagiçi almadıkları çok iyi olmuş .. bence hasagiçi alacaklarsa kimseyi almasınlar ..kaç senedir Türkiye de hiç bir maçını hatırlıyormusunuz ? bence çıkış yapamadı ...forumda antepli bir arkadaş vardı o hiç iyi kaleci değil demişti ..fenere gitmesi de çok normal menejeri boliç o kadar olacak:)zaten 6 + 2 kuralı çıkarsa fener alır onu türk yapar kenarda bekletir ...

Hüseyine eger 4 milyon euro verdilerse ve satmadılarsa çok yazık ...aslında 40 defa satarlardı ama durumları iç acıcı olmadıgı için korktular sanırım ... neyse gelen yönetim satar umarım o parayı gene verirler hüseyine ..

başkana karşı epey tepki var ama asıl asbaşkan çok gözden kaçıyor .. transferi de takımı da kilitledi ...ona kalsa zaten en başta kaleci olmak üzere takıma 1 kişi almayacak ..maksat kongreye borçsuz gitmek .. ya da en az borçla gitmek ...

yönetim gene çok başlı ... 2 başkan gitti ekibi ile beraber ama sıkıntılar aynen devam ediyor ...bir yönetici çıkıyor kaleci istanbula gelecek diyor digeri ise öyle bir şey yok diyor ...:) her gün bir komedi mi dram mı yaşıyoruz belli değil ...

bütün bunların üstüne bir de teknik direktör diye işgal altında olan makam da kararsız dengesiz gergin ve ne yaptıgı belli değilse nasıl transfer olacak ki ?

bu galatasarayı incelemek lazım .. 5 kuruş para yok borç yıgılmış adamlar gene 7 8 oyuncu aldırlar .. üstelik 2 3 tanesi isim olarak en azından çok iyi ..

hala daha bu yönetim ve takımdan başarı bekleyen birakın şampiyonlugu başarı bekleyen var mı acaba ?

bir de şu cav cav ın aldıgı adam iyi çıkarsa siz seyredin gümbürtüyü ...:)

abi sadece bec3eriksiz olsalar gene iyi..
hem beceriksizler, hem de kendilerini dev aynasında görüyorlar.
ziyaretlerine giden insanlara yaptıkları muameleye bak..
kimsin kardeşim sen??
yöneticisi de atadığı çalışanı da hepsi aynı.
gerçekten çok kötü bir devirden geçiyoruz..
bir tane aklı başında adam yok nerdeyse.

Mehmet Fatih Yavuz
24.06.2007, 18:12
ruh hastasının kafasında 4-4-2 varmış .. ama duruma göre 3-5-2 de oynayabilirmiş :D:D:D yalana bak yalana .. günün bombası bu ... tamam bugünün de bombası oldu .. maşallah pazar demeden her gün bir bombamız var ..:D

yani çift forvet oynayacak her durumda ... kargalar bile güler buna ... ama aymanı forvet gibi oynatacaksa bilemem ...

birde şu var ki ... şimdi bu yönetim ayın 30 na kadar adam alamaz kuvvetle muhtemel ...sizce bu adam bırakıp gider mi ?

yok be gider mi hiç??
kovulmadan gitmez o..
acilen tekmeyi vurmaları lazım.. vakit geçiyor.

salihismet
24.06.2007, 18:13
gene mi stoper..
yeter be kardesim.

Elindekilerin hepsi sakat olursa, ki hocada bunu söylüyor neden anlamak istiyorsunuz. Hep ayni yere takilip kaliyorsunuz, bir kere adamin adi cikti, korkak futbol oynatiyor diye. Adamin yakasini birakin bakalim ne yapacak, yaza yaza bunu sisteminden vazgectiremeyeceksiniz. $urada yazanlarin sorumlulugu olmadigi icin salliyorlar, oraya gelme imkanlari olsa Ziyadan farkli bir $ey yapacaklarini sanmiyorum. Ziyanin hocaliginida sevmem oynattigi futboluda sevmem, kongre üyesi oldugum halde bazan Trabzonspordan nefret etme noktasina kadar geliyorum, bunun tek nedenide gereksiz bir Ziya Dogan takintisinin bu sitede devamli i$lenmesi. Hic kimse bu hocayi sevmek zorunda deyil, fakat sezon acilmi$, hazirliklar ba$lami$, hala daha Ziya istifa et, Ziya defol, bu gibi söylemler Ziyadan daha cok Trabzonspora zarar veriyor, göz göre göre bu zarari verenler Trabzonspora faydali olduklarini mi saniyorlar? Sonucta bu bir oyundur, eger sana bir zevk vermiyorsa birak izleme, oradaki insanlarda i$lerini yapmaya cali$iyorlar sonucta, eger yapamiyorlarsa bunlar gidecek ba$kalari gelecek bu senelerdir böyle devam etti bundan sonrada devam edecek. Herkesin hemfikir oldugu Ahmet Agaoglu bile bu nedenlerden dolayi ba$kan olmak istemiyor.

Serdar A
24.06.2007, 18:17
Forvete Serhat Akın düşünülebilir.

Dzeko Edin halen bir takıma transfer olmadı.

Meksika'ya gittikten sonra Delgado'dan daha ucuza o ayarda başka futbolcularda var. Delgado çok göz önünde ve getirebilme zorluğu Lavezzi'den az değil.

Mehmet Fatih Yavuz
24.06.2007, 18:18
Elindekilerin hepsi sakat olursa, ki hocada bunu söylüyor neden anlamak istiyorsunuz. Hep ayni yere takilip kaliyorsunuz, bir kere adamin adi cikti, korkak futbol oynatiyor diye. Adamin yakasini birakin bakalim ne yapacak, yaza yaza bunu sisteminden vazgectiremeyeceksiniz. $urada yazanlarin sorumlulugu olmadigi icin salliyorlar, oraya gelme imkanlari olsa Ziyadan farkli bir $ey yapacaklarini sanmiyorum. Ziyanin hocaliginida sevmem oynattigi futboluda sevmem, kongre üyesi oldugum halde bazan Trabzonspordan nefret etme noktasina kadar geliyorum, bunun tek nedenide gereksiz bir Ziya Dogan takintisinin bu sitede devamli i$lenmesi. Hic kimse bu hocayi sevmek zorunda deyil, fakat sezon acilmi$, hazirliklar ba$lami$, hala daha Ziya istifa et, Ziya defol, bu gibi söylemler Ziyadan daha cok Trabzonspora zarar veriyor, göz göre göre bu zarari verenler Trabzonspora faydali olduklarini mi saniyorlar? Sonucta bu bir oyundur, eger sana bir zevk vermiyorsa birak izleme, oradaki insanlarda i$lerini yapmaya cali$iyorlar sonucta, eger yapamiyorlarsa bunlar gidecek ba$kalari gelecek bu senelerdir böyle devam etti bundan sonrada devam edecek. Herkesin hemfikir oldugu Ahmet Agaoglu bile bu nedenlerden dolayi ba$kan olmak istemiyor.

ya bırak bi hikaye anlatma..
step in de risp in de ne kadar oynayamayacağı belli.
bu süre içinde orada oynayabilecek çağdaş,erdinç, hüseyin var elinde..
buna rağmen hala stoper arıyor gelmiş masal anlatıyorsun.

işini yapıyormuş..
ziyaretine giden arkadaşlara yaptığı muameleden nasıl yaptığını çok iyi gördük.

verdiği beyanda eksiğimiz olmayan sol kanattan bahsediyor..
bilmem okudunuz mu??

stoperde çok eksiğimiz var ama sol kanatta hiç eksiğimiz yok.

bu kadar boş bir kafayı karşıma geçmiş işini yapmaya çalışıyor diye savunma gayretindesin..

hem de aynı minvalde 10 mesajdan benimkini seçerek..
aman sakın gene mevzuyu bana çevirmeyin..
konu ben değilim.

subay
24.06.2007, 18:20

ah keske..

Hic gülesim yoktu valla ruh hastasi okuyunca oturdugum sandalyeden düsüyordum nerdeyse :p

10 numara
24.06.2007, 18:20
Trabzonspordan nefret etme noktasina kadar geliyorum, bunun tek nedenide gereksiz bir Ziya Dogan takintisinin bu sitede devamli i$lenmesi. Hic kimse bu hocayi sevmek zorunda deyil, fakat sezon acilmi$, hazirliklar ba$lami$, hala daha Ziya istifa et, Ziya defol, bu gibi söylemler Ziyadan daha cok Trabzonspora zarar veriyor, göz göre göre bu zarari verenler Trabzonspora faydali olduklarini mi saniyorlar?

Ekleyeyim Yönetim istifa...eee doğal olarak ta ziya doğan istifa...

cınar#7
24.06.2007, 18:23
İşte kardeş o ortayı yapan 6 numara erol bulut :D:D:D
Aman uzak dursun o zaman:D

ya sen bütün sezon orta yapama son dakkada bi tane asistlik orta yap ne şanssız takımmışız ya:(

salihismet
24.06.2007, 18:24
Ekleyeyim Yönetim istifa...eee doğal olarak ta ziya doğan istifa...

Istifadan sonra Trabzonspara ve size katacaklari artilari hesap ettiniz mi?

10 numara
24.06.2007, 18:27
Istifadan sonra Trabzonspara ve size katacaklari artilari hesap ettiniz mi?

İstifa etmeleri zaten büyük bir artı..Nuri albayrak trabzona hiçbirşey vermemiştir verecek gibi de değil , Bizim istediğimiz iyi hizmet...maalesef ki şu anda kulübe hizmetten çok zarra verilmekte bunu görmemke için kör olmak gerekir...

WERTHeR
24.06.2007, 18:51
Umutta ısrar etmedi mi ? Ferhat ?
Serkan'ıda o aldırdı.

Bence tanım yanlış.
Koşmayan , defans yapmayan oyuncu Ziya Doğan'ın 11'inde olamaz.

Bu arada bütün forumlarda Özer çılgınlığı başladı , bilmem farkında mısınız?

Umutta ısrarının mecburiyetten kaynaklandığını görememişsen diyecek sözüm yok. Ferhatın kalitesi ortada. Ayrıca bir adım ileriye gidemiyecek bir futbolcu kendisi.Futbolu defans anlayışıyla ibaret gören bir hocanın en büyük başarısı lig dördüncülüğü olur. Geçenlerde ntv de şahanın programında futbolla ilgili bir skeç vardı. Tam ziyalıktı. Bulabilen izlesin anlasın beni:)

Ozan
24.06.2007, 19:13
defansif ortasahaları 4-4-2 içine katıyor galiba :o

Koray
24.06.2007, 19:33
arkadaşlar konuyla hiç alakası yok ama yeni bi site açıldı www.anadolutaraftarlar.com (http://www.anadolutaraftarlar.com) sadece anadolu kulüpleri için bi site herkes iç içe orda..ve anket var orda hangi takımlısınız diye biz çok aşağıdayız onlara göre,üye olmak çok basit..bizim ne denli güçlü olduğumuzu görsün diğer anadolu klüpleri..

not:eğer başka bi sitenin reklamını yapmak yasaksa yönetici abilerimden özür dilerim..

marcelinhos100
24.06.2007, 19:42
''YÖNETİM İSTEKLERİMİ YERİNE GETİRİYOR''
Trabzonspor Teknik Direktörü Ziya Doğan, şu ana kadar yönetim kurulundan isteklerinin yerine geldiğini kaydederek, ''Bundan sonra da isteklerim var. Onlar da yerine gelecek. Yönetim kurulu ile uyum içerisinde çalışıyoruz. Uyum içerisinde olmasak ben zaten çalışmam. Kaleci Martinez'in transferi için yönetim kurulunun yoğun çalışması oldu, fakat oluşan şartlar Trabzonspor'un prensipleri dışına çıkınca yönetim kurulu bu transferden vazgeçti'' diye konuştu.

sbay
24.06.2007, 19:43
http://www.sporx.com/images/1/29/9129_B_has001.jpg
Rüştü'nün yerine Hasagiç

Rüştü ile prensipte anlaşan ancak milli kalecinin Beşiktaş'a gitmesiyle sıkıntı yaşayan Fenerbahçe, Gaziantepspor'un kalecisi Hasagiç ile el sıkıştı. Teknik direktör Zico'nun da Serdar ve Volkan'ın yanına 3. bir kalecinin şart olduğunu yönetime bildirmesinin ardından harekete geçen Sarı-Lacivertliler, Gaziantepspor ile 1 yıllık daha sözleşmesi bulunan Bosnalı file bekçesi ile ilgilenmeye başladı. Hasagiç'in gelecek sezon Türk statüsünde oynama ihtimalinin de yüksek olması nedeniyle Fenerbahçe Yönetimi 1. tercih olarak Hasagiç'e yönelirken, Bosnalı kaleci için Gaziantepspor kulübü ve kendisinin Türk vatandaşlığına geçmek için girişimleri daha önceden başlattığı öğrenildi.

Erkan
24.06.2007, 19:56
febe de bizim gibi bi martinezi aliyor bi hasagici, aradaki tek fark onlar hep aliyor biz de hep puruzler cikiyor..

Koray
24.06.2007, 20:00
bu kaleci meselesi kafamı bozmaya başladı..alacaksanız alın almayacaksanız açık açık söyleyin yaaa deli etmeyin bizi..

marcelinhos100
24.06.2007, 20:02
http://www.dakka90.com/files/drenthecr.jpg

Fenerbahçe'ye transfer olan Brezilyalı yıldız Roberto Carlos'un yerine sol kanat arayan Real Madrid, aradığı ismi Hollanda'da buldu... Feyenoord'un 20 yaşındaki yıldızı Royston Drenthe...

Fenerbahçe'nin yıllık 4.2 milyon Euro'dan iki yıllık sözleşme imzaladığı 34 yaşındaki Roberto Carlos'tan boşalan sol kanat için arayışlara başlayan Real Madrid, Hollandalı 20 yaşındaki ümit milli takım oyuncusuna talip oldu.
Sırbistan'ı 4-1 yenerek Avrupa Şampiyonu olan Hollanda Ümit Milli Takımı'nı izleyen Real Madridli yetenek avcıları, final maçında etkileyici bir oyun ortaya koyan Royston Drenthe'yi renklerine bağlamak için harekete geçtiler.

Feyenoord’da forma giyen Drenthe’nin Roberto Carlos’un boşluğunu doldurabilecek bir isim olduğunu rapor eden Real Madrid scoutları, böylece Marcelo’nun da forma savaşına gireceği için önümüzdeki sezon daha yararlı olacağını belirttiler.

8 Nisan 1987 doğumlu Drenthe, aynı Roberto Carlos gibi sol kanadın tüm pozisyonlarında oynayabiliyor.

Dakka90.com Dış Haberler Servisi

Transfer budur bulan nasıl buluyor :rolleyes:

Salih Yazıcı
24.06.2007, 20:06
yok mu haber hiç yerel kanallardan veya derin kişilerden

alikemal
24.06.2007, 20:07
millet carlos,lıncoln alırken biz jabi ve adnanın peşindeyiz.ha bide elazığspordan biri varmış.mehmet ağarıda aracı koymuşuz.var benim trabzonum.

LaZo_52
24.06.2007, 20:08
bişe alamayız

marcelinhos100
24.06.2007, 20:10
Transfer istiyoruz transfer baslatmayın simdi ziyaya hoca mevki secer yönetim gider alır ne bicim adam buya Ziya Dogan mı aday olacak Aralıkta rakipler sürekli önemli isimler getiriyor onların transferleri önemli degilmis kiminle yarısacaksınız be adamlar ayın 25 i oldu hala ses yok 3 tane bonservisi elinde adam aldınız bitti mi iş Karadeniz Gazetesinde transfer bütcesi 10 Milyon dolar diye haber cıkınca gülmüstük olmaz diye adamlar 1 milyon dolar bile harcayamıyorlar beceriksizler ancak ihale almakla mesguller........

WERTHeR
24.06.2007, 20:12
Transfer istiyoruz transfer baslatmayın simdi ziyaya hoca mevki secer yönetim gider alır ne bicim adam buya Ziya Dogan mı aday olacak Aralıkta rakipler sürekli önemli isimler getiriyor onların transferleri önemli degilmis kiminle yarısacaksınız be adamlar ayın 25 i oldu hala ses yok 3 tane bonservisi elinde adam aldınız bitti mi iş Karadeniz Gazetesinde transfer bütcesi 10 Milyon dolar diye haber cıkınca gülmüstük olmaz diye adamlar 1 milyon dolar bile harcayamıyorlar beceriksizler ancak ihale almakla mesguller........

Sen bile çileden çıktıysan boş yere beklemeyelim.Bunlar bir şey yapmayacaklar...

Serdar A
24.06.2007, 20:13
Aradıktan sonra isteyen istediği oyuncuyu bulur.

Luis Antonia Valencia

http://www.football.co.uk/shared/images/players/players_38163.jpg

1985 doğumlu ofansif ortasaha oyuncusu ekvatorun en büyük yıldızı. Copa amerikada ondan çok şey bekleniyor.

Ekvatorlu oyuncu bonservisini elinde bulunduran Villareal'de forma şansı bulamadı. Wigan'a kiralandı. Fernandez , Somoza , Pires gibi oyuncuları olan Villarreal de bu yılda forma bulması çok zor.

28TS61
24.06.2007, 20:16
lavezzi olayi noldu???

zaten palavraydi ama songunlerde takip edemedim bmn yi
bilgisi olan varsa yazsin lutfen

Enes Berfin
24.06.2007, 20:17
allahından bul ziya.
o mevkideki adamların hangisi başarılı boş herif.
kafanın içine beyin yerine saman mı doldurdular be adam.
hangi sol kanat oyuncumuz başarılı.
antremanlarda çok koşan adam başarılı mı oluyor.
bana ne testlerinin iyi çıkmasından.
haradan 2 at getirelim onların testleri daha iyi çıkacaktır.
ne fuzuli bi adamsın sen.
hala orada oturuyorsun ya, utanıyorum..
kepaze herif.

Kime kepaze diyorsun sen, biraz samimiyet ya sanane adam istedigi yerde oynatir belki seneye iyi olacak, biraz normal sekilde elestiremiyormusun.

Trabzonli_61
24.06.2007, 20:18
Aradıktan sonra isteyen istediği oyuncuyu bulur.

Luis Antonia Valencia

http://www.football.co.uk/shared/images/players/players_38163.jpg

1985 doğumlu ofansif ortasaha oyuncusu ekvatorun en büyük yıldızı. Copa amerikada ondan çok şey bekleniyor.

Ekvatorlu oyuncu bonservisini elinde bulunduran Villareal'de forma şansı bulamadı. Wigan'a kiralandı. Fernandez , Somoza , Pires gibi oyuncuları olan Villarreal de bu yılda forma bulması çok zor.

tv8de mi seyrettin ?

Trabzonli_61
24.06.2007, 20:19
lavezzi olayi noldu???

zaten palavraydi ama songunlerde takip edemedim bmn yi
bilgisi olan varsa yazsin lutfen

yok lavezzi hepsi palavra...

Serdar A
24.06.2007, 20:20
tv8de mi seyrettin ?

Evet az evvel Tv8'i izliyordum. Orada spiker bahsedince aklıma geldi. Valencia iyi oyuncu.

marcelinhos100
24.06.2007, 20:21
Yok abi ne Valenciası ziya dogana kalmıs işimiz bu futbolcuyu da istemez ziya hoca baksanıza bir arkadas hocaya dosya gelmis dedi menajerden bu zamana kadar oyuncu bile belirlememişler daha:

Adama ne desem susuyorum elestirmeyeyim diyorum nerede Murat Ocak nerede bu futbolcuyu zaten ikinci yarı kiralık gönderdin ne anladın bu adamdanki kampa bile cagırmıyorsun:(

28TS61
24.06.2007, 20:24
yok lavezzi hepsi palavra...

eger alinirisa gercekten bu sene bence bizi kimse tutamaz ama nedense paraya kiyamiyorlar bizimkiler

Serdar A
24.06.2007, 20:24
Yok abi ne Valenciası ziya dogana kalmıs işimiz bu futbolcuyu da istemez ziya hoca baksanıza bir arkadas hocaya dosya gelmis dedi menajerden bu zamana kadar oyuncu bile belirlememişler daha:

Adama ne desem susuyorum elestirmeyeyim diyorum nerede Murat Ocak nerede bu futbolcuyu zaten ikinci yarı kiralık gönderdin ne anladın bu adamdanki kampa bile cagırmıyorsun:(

Abi zaten bizde " işte Trabzon'un yeni bombası " demiyoruz.

Aradıktan sonra oyuncu çok diyoruz. İki ayda bir tek Nick Carle ile görüşebildik. Avrupada iki üç oyuncu izledik okadar.

28TS61
24.06.2007, 20:26
Abi zaten bizde " işte Trabzon'un yeni bombası " demiyoruz.

Aradıktan sonra oyuncu çok diyoruz. İki ayda bir tek Nick Carle ile görüşebildik. Avrupada iki üç oyuncu izledik okadar.

kacan balik buyuk olur derler
bunu nick carleda gorcez hep beraber

hamdi bey
24.06.2007, 20:29
bobadilla yı beğenmemiş ziya, koskoca boca juniors un kalecisini yani, sanki didayı getirtecek ama onuda beğenmez saçları kazıtmış ,kilolu diye :D

Travelair
24.06.2007, 20:29
Stoper arıyormuş... Dellas ve Biscan boşta Biraz hocanın aklına gireyim :)

Serdar A
24.06.2007, 20:31
kacan balik buyuk olur derler
bunu nick carleda gorcez hep beraber

Balık kaçtıktıktan sonra ağını oltanı çekip gidersen ister büyük olsun , ister küçük.

Transfer işi böyle , bir kaçan oyuncuya bağlı olmazki , anlaşamadıysan hızla ismini çiz , listedeki diğer isme geç. Bir çok arkadaşım gibi bende böyle bir listenin varlığına inanmıyorum ya , neyse...

Terzioğlu
24.06.2007, 20:32
bobadilla yı beğenmemiş ziya, koskoca boca juniors un kalecisini yani, sanki didayı getirtecek ama onuda beğenmez saçları kazıtmış ,kilolu diye :D

bunlar ancak cakmakspordan abidini alirlar

Serdar A
24.06.2007, 20:33

Abi sadece şu listedeki oyuncularla görüşsek , yine süper transferler olur.

http://www.transfermarkt.de/de/verein/75/unbekannt/uebersicht/startseite_sort_mw.html

Ama bu yönetim iyice pasifleşti...

Terzioğlu
24.06.2007, 20:33
valencia alinacaksa simdi alinmali yoksa copa americada kendini gösterirse biraz zor alinir...simdi fazla pahaliya mal olmaz...en fazla 2-3milyon euro..

Mehmet Fatih Yavuz
24.06.2007, 20:36
Kime kepaze diyorsun sen, biraz samimiyet ya sanane adam istedigi yerde oynatir belki seneye iyi olacak, biraz normal sekilde elestiremiyormusun.

gayet normal eleştirdim.
nerde oynatacağı yazmıyor orada.. daha okuduğunu anlamaktan acizsin güya lafa karışacaksın.
önce orada ne yazdığını oku.
biz 4 senedir izliyoruz celalettini.
ne kadar iyi olabileceğini yeteri kadar biliyoruz.

kime ne diyeceğimi sana soracak değilim.
kepazelik, rezillik mevzu bahisse onu da belirtirim.
senden icazet alacak halim yok.

sen git uhrevi ışıklar ara..
fazlası aşar seni.

Enes Berfin
24.06.2007, 20:39
Onu bunu bilmem sen gelipte Trabzonspora hizmet eden kisiye hakarette kepaze gibi sözlerde bulunamassin böle bir hakkin yok.

Travelair
24.06.2007, 20:40
Gresko boştaymış sola güçlü bir oyuncu

Mehmet Fatih Yavuz
24.06.2007, 20:41
bulundum.. gerekirse gene bulunurum..
elinden geleni ardına koyma..
maçan tutuyorsa mani olursun.

abuk sabuk konuşup beni başka mecraya sokma.
senin anlayacağın dili de iyi bilirim.

burada ruh hastası, psikopat gibi tonla laf edilirken adama cımbızla benimkini seçmeye devam edersen o cımbızı evirip çevirmeyi de bilirim..

hamdi bey
24.06.2007, 20:42
biz hayal kuruyoruz bunların hiçbirini alamazlar, la cordoba yı bile getiremediler ,taa ayaklarına kadar gelen nick carle yi bile alamadılar, merak etmeyin transfer sezonu bitimine doğru muşambayı beyaza boyayıp yine satarlar bize :D

Terzioğlu
24.06.2007, 20:43
ya birakin su capsizi tartismayi...degmez...

Serdar A
24.06.2007, 20:47
http://www.transfermarkt.de/de/verein/75/unbekannt/uebersicht/startseite_sort_mw.html
Sadece bu kaynağa bakarak;

Ortasaha;
Claus Jensen
Dalmat
Ali Karimi
Biscan
Sol kanat;
Gresko
Fortune
Kale;
Jorg Butt
Koch
Forvet:
Serhat

marcelinhos100
24.06.2007, 20:50
Kalecimi kalmadı dünyada Stichus biliyordu bu kaleciyi 40 kez A Milli olmus 3 Yıldır sürekli oynayan bir kaleci Paraguayın Chilavertten sonra gelmis en iyi kalecisi:

http://big5.southcn.com/gate/big5/www.southcn.com/sports/2006wc/star1/200605260224_1275736.jpg

Full name: Justo Wilmar Villar
Date of birth: June 30, 1977
Birthplace: Cerrito, Paraguay
Nationality: Paraguayan
EU passport: No
Height: 180 cm
Weight: 83 kg

Club: Newell's Old Boys
Position: Goalkeeper
Number: 1
Previous clubs: Sol de America > Libertad > Newells Old Boys

International debut: October 1999, v Guatemala
Caps: 40
Goals: 0
World cups: Korea/Japan 2002, Germany 2006

Paraguayan Torneo de Apertura (2002, 2003)
Paraguayan Torneo de Clausura (2003)
Argentinian Torneo de Apertura (2004)

Paraguayan Footballer of the Year (2004

Terzioğlu
24.06.2007, 20:51
http://www.transfermarkt.de/bilder/spielerfotos/s_33544_2005_1.jpg

http://www.transfermarkt.de/bilder/position/18.gif

farabi tesekkürler bu adami buraya yazdigin icin...bugün bende tv8de gördüm fakat buraya yazmayi unuttum...hosuma gitti bu oyuncu...istersek alabilriz bu adami fakat elimizi cabuk tutmamiz lazim...copa americada iyi oynarsa bize birakmazlar...gecen sezon villareale 2milyon euroya transfer olmustu bekleneni verememisti ve ordan bir sene recreativo huelvaya kiralandiktan sonra villareale geri döndü ve ordan yine wigana kiralandi...su anda bonservisi villarealde...en fazla 3milyon euro vererek alabiliriz...henüz 21 yasinda adam...10 numaraya iyi gider...

Serdar A
24.06.2007, 20:54
Bu başlık böyle daha güzel :)

Diğer meselelere girince anca birbirimizi yiyoruz.

Terzioğlu
24.06.2007, 20:57
bu adam tipki naniye benziyor yaw..

Terzioğlu
24.06.2007, 20:59
http://www.transfermarkt.de/bilder/spielerfotos/s_33544_2005_1.jpg http://www.transfermarkt.de/bilder/spielerfotos/s_33706_2006_1.jpg

ben aradaki farki bulamadim :D

marcelinhos100
24.06.2007, 21:01
Fatih Tekke Zenitin rakibini 4-3 yendigi macta dakika 88 de oyuna girdi maalesef oynayamıyor Kral oralarda ne isi vardı sanki orada Fatihi bir yıl kiralasalar yeterdi aslında birde kaleye iyi kaleci ah.............ah.............

Terzioğlu
24.06.2007, 21:02
Fatih Tekke Zenitin rakibini 4-3 yendigi macta dakika 88 de oyuna girdi maalesef oynayamıyor Kral oralarda ne isi vardı sanki orada Fatihi bir yıl kiralasalar yeterdi aslında birde kaleye iyi kaleci ah.............ah.............

sakatliktan yeni ciktigindan dolayi sonradan girdi oyuna sanirim...yoksa yedek birakmazlar fatih tekkeyi...

marcelinhos100
24.06.2007, 21:06
http://www.lahora.com.gt/06/06/10/textos/mundial/i3a.jpg

Cristian Mora

Full nameCristian Rafael MoraDate of birth26 August (http://en.wikipedia.org/wiki/August_26) 1982 (http://en.wikipedia.org/wiki/1982)Place of birth Vinces (http://en.wikipedia.org/wiki/Vinces), Ecuador (http://en.wikipedia.org/wiki/Ecuador)Height186cmPlaying positionGoal Keeper

Dünya Kupasında Ekvadorun kalesini koruyan bu kaleciyide gündemlerine alsalar bari bayagı iyiydi kupada..........

Serdar A
24.06.2007, 21:15
Hans-Jörg Butt

http://www.precision-football.com/media/data/2447-media.jpg

Full name: Hans-Jörg Butt
Date of birth: May 28, 1974
Birthplace: Oldenburg, Germany
Nationality: German
EU passport: Yes
Height: 191 cm
Weight: 91 kg

Club: Bayer Leverkusen (http://www.footballdatabase.com/index.php?page=club&Id=8&cont=Europe)
Previous clubs: VfB Oldenburg > TSV Großenkneten > Hamburger SV

International debut: June 2000, v Liechtenstein
Caps: 3
World cups: Korea/Japan 2002 (2nd)

Season--Club------------GP
2006-07 Bayer Leverkusen 22
2005-06 Bayer Leverkusen 34
2004-05 Bayer Leverkusen 34
2003-04 Bayer Leverkusen 34
2002-03 Bayer Leverkusen 33
2001-02 Bayer Leverkusen 34
2000-01 Hamburger SV 32
1999-00 Hamburger SV 34
1998-99 Hamburger SV 34
1997-98 Hamburger SV 33
1996-97 Oldenburg 20
1995-96 Oldenburg 34
1994-95 Oldenburg 33
Career Totals: 411

Bir dönem avrupanın en önemli kalecileri arasında gösteriliyordu.

33 yaşında ve boşta.

cyberentalpi
24.06.2007, 21:16
Onu bunu bilmem sen gelipte Trabzonspora hizmet eden kisiye hakarette kepaze gibi sözlerde bulunamassin böle bir hakkin yok.

Kim Trabzonspor a hizmet edenler.
Ziya?
Nuri?
hangisi. Ciddi soruyorum?

Enes Berfin
24.06.2007, 21:17
Su anda Trtde rahmetli kazim koyuncunun konseri yayinlaniyor.

Travelair
24.06.2007, 21:19
Ibrahim Toure boştaymış. Oyuncuyu tanıyan var mı? Forvet 1,87cm boy. Arsenal'le adı geçmiş. 85 doğumlu. Monaco'daki Yaya Toure ve Arsenal'deki Kolo Toure'nin kardeşiymiş. Nasıl acaba futbolu :confused:

28TS61
24.06.2007, 21:22
Su anda Trtde rahmetli kazim koyuncunun konseri yayinlaniyor.

haber verdigin icin tskler

marcelinhos100
24.06.2007, 21:23
Soru: Transfer çalışmalarından memnun musunuz?

Yönetim kurulundan bir ricam oldu. 'Erken davranalım. Galatasaray’ın ve Beşiktaş’ın hocası henüz belli değilken elinde bonservisi olan oyuncuları erken davranarak alalım' dedim. Yönetim erken davranıp Serkan ve Jabi'yi bu şekilde aldı. Bir tek Egemen olmadı. Kendimize ait prensiplerimiz var. Her talip olduğumuz futbolcuyu alacağız diye şart yok. Fenerbahçe Roberto Carlos’la geçtiğimiz yıldan beri ilgileniyordu ama bu sezon alabildi. Bizde Martinez’e talip olduk ama alamadık. Şimdi diğer alternatiflere yöneldik. Şu ana kadar yönetim kurulundan isteklerim yerine geldi. Yönetim kurulu ile uyum içerisinde çalışıyoruz. Ama komuoyunda sanki uyumsuzluk varmış gibi gösteriliyor. Bu da Trabzonspor’a zarar veriyor.

Hocamız Roberto Carlosun Dünya Devi Realden alınmasıyla Martinezin küme düsen Sakaryadan alınamamasını bir tutuyor:confused:

Soru: Ligin sonunda en fazla 3-4 transfere ihtiyacım var demiştiniz. Şimdi 4 oyuncu daha istiyorsunuz. Bunun nedeni ne?

Takımda Stepanov'un sakatlığı var. Risp şanssızlıklar yaşadı. Dönmesi 4-5 hafta daha zaman alacak. Erdinç’in durumu belli değil. Hiç hesapta olmayan şeyler ortaya çıkıyor. Bu nedenle de alternatif olması için transfer edeceğimiz oyuncuların sayısı artıyor.

Sayın Hocamız Stephanov ve Erdincin durumu belli degil ne demek bu adamlarsakatsa iyileşmeyecek bir sakatlıklarımı var bunların yeme bizi hoca niyetin farklı senin:(

Ziya Dogan: Trabzonspor 4. büyüklüğü yakaladığı dönemde birleşmeyi başarmıştır:

Trabzonspor 4.büyük degil hoca 4 büyükten biridir sıralamayı yapmak sana mı düştü:mad:

champions
24.06.2007, 21:24
Valencia bilinmeyen bi oyuncu değil Dünya kupasında da oynadı oldukça yetenekli fakat sağ kanatda oynuyor benim bildiğim Morayı geçtiğimiz sezon sonu transfer döneminde yazmıştık da sese kulak veren olmadı:D

Monaco 4,5 milyona aldığı Yayayı 12 ye satmış Toureyse alalım abi:D
Kaleye Dinamo Bükreşten Bogdan Lobont alınabilir mi acaba?
Aynı zamanda Romanya milli takım kalecisi Bükreş 1 milyon küsüre almıştı Fiorentinadan zor olmasa gerek

hamdi bey
24.06.2007, 22:00
ingilterede Charles Dickinson diye bir forvet var çok süper onu alalım ,backstreet boys takımında oynuyor 2. ligde çok duyulmamış bir futbolcu

Ümit Küçük
24.06.2007, 22:01
risp futbolu bırakmıs arkadaslar sakatlıgı düzelmemis

Terzioğlu
24.06.2007, 22:02
kaynak nedir kardes

Ümit Küçük
24.06.2007, 22:04
kaynak nedir kardes

abi ben cemille ankara turuna cıkmıstım arkadas arayıp dedi trabzon tv demis

Terzioğlu
24.06.2007, 22:04
allah allah ilginc bi olay...bekleyelim...

Salih Yazıcı
24.06.2007, 22:07
ciddimisiniz arkadaşlar

Travelair
24.06.2007, 22:08
Elias Ricardo Figueroa

Uruguay'lı forvet '88 doğumlu Chelsea geçen sene denemiş. Transfer yok bari genel kültür olsun, ben de yeni buldum

Risp olayı iyi araştırılmalı. Futbolu bırakmak bu kadar kolay olmalı mı? Yazık futbolcuya da ama biraz gayret ya

Zafer Fidan
24.06.2007, 22:33
http://www.spor3.com/haber.php?haber_id=252812

mehmet83
24.06.2007, 22:39
arkadaslar bi gelisme falan varmi yoksa sadece isimlermi dolasiyo ortalikta. Stichusla serif ne diyo haber falan veriyolarmi???

cınar#7
24.06.2007, 22:45
arkadaslar bi gelisme falan varmi yoksa sadece isimlermi dolasiyo ortalikta. Stichusla serif ne diyo haber falan veriyolarmi???
Yok ya Stichus kayıplarda:) galiba Arjantinde futbolcu izliyo....

Bu işte Faruk Kancanın Brezilyadaki maceralerı gibi olmasında...:)

xxxxxxx
24.06.2007, 22:45
bu başlık kapansın bence nasıl olsa transfer yapılmıyor yapılacağıda yok gereksiz yani milleti boşuna umutlandırıyorlar

Salih Yazıcı
24.06.2007, 22:47
serif bekiyoz bakalım bu gün ne diyecek

Mehmet Fatih Yavuz
24.06.2007, 22:50
risp futbolu bırakırsa ziyayı stoper almaktan kimse alı koyamaz..

gerçekefsane
24.06.2007, 22:51
haber doğruysa Rispin sözleşmesi Trabzonsporun bütün hakları saklı olmak üzere feshedilmeli.;);)

xxxxxxx
24.06.2007, 22:52
gençlerbirliğinden erkanı alırız tam ziyaya göre zaten

mehmet83
24.06.2007, 23:02
serif abimizde burdaymisben buraya yeni uye oldum fakat stichusla, serifin namini hemen duydum. stichus emmi bayadir ugramiyomus herhalde serif abi bari sen bi haber ver.

xxxxxxx
24.06.2007, 23:04
yönetim transfer yapmıyor şerif abi ne yapsın

Emre B.
24.06.2007, 23:04
serif abimizde burdaymisben buraya yeni uye oldum fakat stichusla, serifin namini hemen duydum. stichus emmi bayadir ugramiyomus herhalde serif abi bari sen bi haber ver.

Ben eskiyim.Bu haberlerin çoğu yanlış çıktı.Çok güvenme derim.

xxxxxxx
24.06.2007, 23:06
Yok Yok Yok Yİne Umİt Yok Her Sene OlduĞu Gİbİ 3. Hafta Hoca Gİder Yenİ Hoca Gelİr Bİr Sene Daha Gİder Allah Sabirlar Versİn

mehmet83
24.06.2007, 23:11
Ben eskiyim.Bu haberlerin çoğu yanlış çıktı.Çok güvenme derim.

ziyayla nuriye guvenemiyoruz bari stichusa guvenelim be kardes. soyledigin dogruda olsa soyleme bi umidimiz var onu bari kirma:(

hüseyin1975
24.06.2007, 23:11
Fenerbahçe'de Hasagiç sesleri

DHA

Rüştü ile prensipte anlaşan ancak milli kalecinin Beşiktaş'a gitmesiyle sıkıntı yaşayan Fenerbahçe, Gaziantepspor'un kalecisi Hasagiç ile el sıkıştı.
Teknik direktör Zico'nun da Serdar ve Volkan'ın yanına 3. bir kalecinin şart olduğunu yönetime bildirmesinin ardından harekete geçen Sarı-Lacivertliler, Gaziantepspor ile 1 yıllık daha sözleşmesi bulunan Bosnalı file bekçesi ile ilgilenmeye başladı. Hasagiç'in gelecek sezon Türk statüsünde oynama ihtimalinin de yüksek olması nedeniyle Fenerbahçe Yönetimi 1. tercih olarak Hasagiç'e yönelirken, Bosnalı kaleci için Gaziantepspor kulübü ve kendisinin Türk vatandaşlığına geçmek için girişimleri daha önceden başlattığı öğrenildi.

BRAVO YÖNETIM BRAVO!!

Rüsdü, Orkun, Volkan, Fevzi, Hasagic vs.

Türkiyede alinacak bir Martinez kaldi onuda alamiyorsunuz.

Yurtdisinda Kaleci aramaya devam

Hadi kolay gelsin :mad::mad:

salihismet
24.06.2007, 23:13
Ibrahim Toure boştaymış. Oyuncuyu tanıyan var mı? Forvet 1,87cm boy. Arsenal'le adı geçmiş. 85 doğumlu. Monaco'daki Yaya Toure ve Arsenal'deki Kolo Toure'nin kardeşiymiş. Nasıl acaba futbolu :confused:

Menejerler sizin kadar oyuncu tavsiye etmedi Trabzonspora, yoksa menejerlerle birlikte mi cali$iyorsunuz? Sirf merak ettigim icin soruyorum.

cınar#7
24.06.2007, 23:14
Alın Rogerio Ceniyi ligdeki bütün kalecileri 10 na katlar...

Travelair
24.06.2007, 23:15
Hayır sadece araştırmaya çalışıyorum. Bu oyuncu hakkında bilgim yok, olan varsa diye sordum.

hüseyin1975
24.06.2007, 23:21

Hangi AKIL :confused::mad::(:eek:

salihismet
24.06.2007, 23:24
Trabzonspo yönetimi bu i$te cok acemi, bu konuda a$agi yukari herkes hemfikir, hocasida bu i$i iyi kiviramadi cogunluk bunu söylüyor. merak ediyorum taraftarimiz dört dörtlük mü acaba, onlar Trabzonspora kar$i görevlerini geregi gibi yerine getiriyorlar mi?

Erdem Keser
24.06.2007, 23:28
Trabzonspo yönetimi bu i$te cok acemi, bu konuda a$agi yukari herkes hemfikir, hocasida bu i$i iyi kiviramadi cogunluk bunu söylüyor. merak ediyorum taraftarimiz dört dörtlük mü acaba, onlar Trabzonspora kar$i görevlerini geregi gibi yerine getiriyorlar mi?
Taraftar ne yapacak daha burdan geredelere sadece takim aski icin 600 km yol gidiyor en ufak bi cikar gozetmeden 24 senedir takimlarini destekliyor karsilik beklemeden ama hala suclu taraftar oyle mi

owusu
24.06.2007, 23:35
Constantin Nicolae Dica http://www.transfermarkt.de/bilder/wappen/301k.jpg (http://www.transfermarkt.de/de/verein/301/steauabukarest/uebersicht/startseite.html) Steaua Bukarest (http://www.transfermarkt.de/de/verein/301/steauabukarest/uebersicht/startseite.html) http://www.transfermarkt.de/bilder/flaggen/140.gif (http://www.transfermarkt.de/de/wettbewerb/RO1/diviziaa/uebersicht/startseite.html) Divizia A (http://www.transfermarkt.de/de/wettbewerb/RO1/diviziaa/uebersicht/startseite.html) Aktueller Nationalspieler: http://www.transfermarkt.de/bilder/flaggen/140.gif Rumänien http://www.transfermarkt.de/bilder/spielerfotos/s_15004_2006_1.jpg Geburtsdatum:09.05.1980Alter:27Größe:1,81Nationali tät:http://www.transfermarkt.de/bilder/flaggen/140.gif Rumänien Fuss:rechts

Profil (http://www.transfermarkt.de/de/spieler/15004/dicaconstantinnicolae/profil.html)
Transferdaten (http://www.transfermarkt.de/de/spieler/15004/dicaconstantinnicolae/transferdaten.html)
Leistungsdaten (http://www.transfermarkt.de/de/spieler/15004/dicaconstantinnicolae/leistungsdaten.html)
Auf einen Blick (http://www.transfermarkt.de/de/spieler/15004/dicaconstantinnicolae/aufeinenblick.html)
Korrektur (http://www.transfermarkt.de/de/spieler/15004/dicaconstantinnicolae/korrektur.html)al sana 10 numara

salihismet
24.06.2007, 23:38
Hayır sadece araştırmaya çalışıyorum. Bu oyuncu hakkında bilgim yok, olan varsa diye sordum.

Hocanin aklina girme fikrinizi begendim, biraz zor ama yinede iyi bir fikir. Trabzonspor bir oyun kurucu kesin alacak, fakat ba$kan diyorki paramiz yok, demekki Nuri Albayragin zenginligi Trabzonspora bir $ey katmiyor.
A$agi yukari birbucuk yil önce ben Ismet 61 oarak yazarken bana $öyle bir yazi yazmi$tiniz: siz bu yönetimi istemiyorsunuz galiba. Sizinse bu yönetim hakkinda iyi dü$ünceleriniz vardi. Ben yinede bu yönetimin dogru yönetmedigini savunuyorum, ancak araliga kadar kalma karari aldiklarina göre onlara hergün istifa edin diye bagirmanin bir anlam ifade etmiyecegini dü$ünüyorum.

Laz_61
24.06.2007, 23:39
Hans-Jörg Butt

Club: Bayer Leverkusen (http://www.footballdatabase.com/index.php?page=club&Id=8&cont=Europe)

2000-01 Hamburger SV 32
1999-00 Hamburger SV 34
1998-99 Hamburger SV 34
1997-98 Hamburger SV 33
1996-97 Oldenburg 20
1995-96 Oldenburg 34
1994-95 Oldenburg 33

33 yaşında ve boşta.

almanya ligini bildigim icin söylüyorum..Aslinda Butt martinezdende iyi bobadilladanda,ligin ikinci yarisi baslarken yönetimlen sorunu oldugu icin yerine genc 2.kaleciyi koydular yedek kalinca gitmek istedi...penaltilarida cok iyi cekiyor..ama gelirmi oda bir soru isareti ?

Trabzonli_61
24.06.2007, 23:41
almanya ligini bildigim icin söylüyorum..Aslinda Butt martinezdende iyi bobadilladanda,ligin ikinci yarisi baslarken yönetimlen sorunu oldugu icin yerine genc 2.kaleciyi koydular yedek kalinca gitmek istedi...penaltilarida cok iyi cekiyor..ama gelirmi oda bir soru isareti ?

kardes yönetimle alakasi yok...yeni gelen kaleci adler ona bin basiyordu ondan sebeb yedeklere gecti...isimize yaramaz

Terzioğlu
24.06.2007, 23:43
jörg butt yönetimle sorun yasadi diye degil , 2.kalecinin müthis performansi ve cikisi yüzünden yedek kaldi...jörg butt kirmizi kart görmüstü ve 3 mac cezali duruma düsmüstü...2.kaleci rene adler bu 3 macin ilk 2sinde sakat oldugu icin oynayamadi ve yerine 3.kaleci bendikt fernandez oynadi fakat pek iyi bir performans gösteremdi...jörg butt'un cezali oldugu son macta adlerin sakatligi düzeldi ve schalkeye karsi müthis bir performans gösterdi...acayip oynadi bu macta...ondan sonra bir iki mac daha sans verdiler adlere ve yine müthis performans gösterdi ve kalede yerini kapti...

ihsanbayram
24.06.2007, 23:43

kardes cok iyi bir tespit yapmissin ,hans jörg butt gercek den iyi bir kaleci ,ve oynadigi dönemde bütün penaltilari o kullandi ve hic bir tane kacirmadi ,ama bizim hic bir yönetici onu ts ye getirmeyi beceremez .

Laz_61
24.06.2007, 23:44
kardes yönetimle alakasi yok...yeni gelen kaleci adler ona bin basiyordu ondan sebeb yedeklere gecti...isimize yaramaz

olurmu ya yönetim ve hocaylan sorunu vardi..Butt bundesliganin en iyi ve en tercübeli isimlerinden biridir..aynisini Frank Rosta yaptilar devre arasi gitti hamburgu kurtardi ...yoksa adlerde kimis 19-20 yasindaki cocuk..

Terzioğlu
24.06.2007, 23:44
ayrica bende isimize yaramaz düsüncesindeyim...

Terzioğlu
24.06.2007, 23:45
olurmu ya yönetim ve hocaylan sorunu vardi..Butt bundesliganin en iyi ve en tercübeli isimlerinden biridir..aynisini Frank Rosta yaptilar devre arasi gitti hamburgu kurtardi ...yoksa adlerde kimis 19-20 yasindaki cocuk..

kardes adleri sen hic seyretmedim galiba...rost sakatligindan sebep oynayamadi orda neuer oynadi yine adler gibi oynayip kalede yerini kapti hakli bir sekilde...manuel neuer ve rene adler...bu iki ismi aklinizda iyi tutun...gelecekte büyük kaleci adaylari...

Trabzonli_61
24.06.2007, 23:48

abi ben bundesliganin tüm 34 haftasinida yakindan takip ettim...Butt bi macta kirmizi kart gördü ve ardindan kaleye Adler gecti ve ondan sonra hep birinci kaleci kaldi...ama gercekten coook yeteneklik bri kaleci müthis bisey...rost olayindada aynisiydi ama burda kirmizi kart yoktu...kaleeye genc Manuel Neuer gecti ve buda süper bi kaleci hatda bu sene en iyi kaleci secilid almanya liginde

salihismet
24.06.2007, 23:49
Taraftar ne yapacak daha burdan geredelere sadece takim aski icin 600 km yol gidiyor en ufak bi cikar gozetmeden 24 senedir takimlarini destekliyor karsilik beklemeden ama hala suclu taraftar oyle mi

Ben taraftar sucludur demedim, bilmedigim icin sordum. demekki yönetimi sevmeselerde, Ziyaya güvenmeselerde Trabzon a$ki cok ba$kadir. Ben $unu diyorum:hocanin ve yönetimin istifa etmiyecegini bile bile, daha hazirlik döneminde hocayi bu kadar a$agilamanin Trabzonspora ne kazandiracagini merak ediyorum? Hoca yanli$ bile olsa onu istifaya cagirmanin ve onunla alay etmenin zamani $imdi deyil, ben bunlarin yanli$ oldugunu iddia ediyorum.

Trabzonli_61
Constantin Nicolae Dica http://www.transfermarkt.de/bilder/wappen/301k.jpg (http://www.transfermarkt.de/de/verein/301/steauabukarest/uebersicht/startseite.html) Steaua Bukarest (http://www.transfermarkt.de/de/verein/301/steauabukarest/uebersicht/startseite.html) http://www.transfermarkt.de/bilder/flaggen/140.gif (http://www.transfermarkt.de/de/wettbewerb/RO1/diviziaa/uebersicht/startseite.html) Divizia A (http://www.transfermarkt.de/de/wettbewerb/RO1/diviziaa/uebersicht/startseite.html) Aktueller Nationalspieler: http://www.transfermarkt.de/bilder/flaggen/140.gif Rumänien http://www.transfermarkt.de/bilder/spielerfotos/s_15004_2006_1.jpg Geburtsdatum:09.05.1980Alter:27Größe:1,81Nationali tät:http://www.transfermarkt.de/bilder/flaggen/140.gif Rumänien Fuss:rechts

Profil (http://www.transfermarkt.de/de/spieler/15004/dicaconstantinnicolae/profil.html)
Transferdaten (http://www.transfermarkt.de/de/spieler/15004/dicaconstantinnicolae/transferdaten.html)
Leistungsdaten (http://www.transfermarkt.de/de/spieler/15004/dicaconstantinnicolae/leistungsdaten.html)
Auf einen Blick (http://www.transfermarkt.de/de/spieler/15004/dicaconstantinnicolae/aufeinenblick.html)
Korrektur (http://www.transfermarkt.de/de/spieler/15004/dicaconstantinnicolae/korrektur.html)al sana 10 numara

katiliyorum usta süper bir 10 numara!

Terzioğlu

http://www.youtube.com/watch?v=rQIT8sYS_xY&mode=related&search=

Oemer61
24.06.2007, 23:51
Hans-Jörg Butt

2000-01 Hamburger SV 32
1999-00 Hamburger SV 34
1998-99 Hamburger SV 34
1997-98 Hamburger SV 33
1996-97 Oldenburg 20
1995-96 Oldenburg 34
1994-95 Oldenburg 33

33 yaşında ve boşta.

Butt'tan TRABZONSPOR'a kaleci olmaz!!! O kadar iyi bir kaleci degil, Martinez ondan iki kat daha iyi, hatta Hasagic'te ondan iyidir!

$erîf
24.06.2007, 23:52
ortalamanın üstü kaleciler hangi coğrafyadan çıkar?

Erdem Keser
24.06.2007, 23:53
Guney Amerika

asimavi
24.06.2007, 23:53

..almanya.....

$erîf
24.06.2007, 23:55
burda bile net bir şey çıkmıyor:) ne yapsın stichus, ne yapsın transfer komitesi?:)

champions
24.06.2007, 23:57
Kuzeyden çıkar:) Niemi, Sorensen ,İsaksson gibi
Bugün Geredeye gidenlerden soğuk ülke vatandaşı bi kalecinin ismini duyanlar var :rolleyes:

Terzioğlu
24.06.2007, 23:57
almanyada ne kaleciler var...hildebrand,kahn,lehman,wiese,weidenfeller,ne uer,adler

bunlardan herhangi biri türk ligine gelse kuskusuz en iyi kaleci olur...

cınar#7
25.06.2007, 00:00
İsveç,Danimarka gibi ülkelerde fizikli iyi kaleciler çıkıyo....

Fransanın kalecileride çok iyidir...;)

Terzioğlu
25.06.2007, 00:01
İsveç,Danimarka gibi ülkelerde fizikli iyi kaleciler çıkıyo....

Fransanın kalecileride çok iyidir...;)

kardes imzana nicolae dicayida ekleyebilirsin:)

A.T.R
25.06.2007, 00:02
arkadaşlar merakımı mucip oldu Şerif namlı üyemiz imzasında bir mesaj mı vermek istiyor yoksa ben mi öyle anlamak istiyorum. Lütfen yalnız olduğumu söylemeyin bana bozulurum bak ;)

$erîf
25.06.2007, 00:03
imza kurumadan isim söylememek lazım. hem adımız yalancıya çıkıyor şık olmuyor hem haklı olarak laf geliyor sitedeki üye kardeşlerden hemde herkes ekstra geriliyor. herkese iyi geceler, güzel olacak her şey, hiç bir şey olmazsa aralıka az kaldı;)

mehmet83
serif abicim Allah askina bi haber ver ya hic bir ilerleme falan varmi??? valla 2 saattir ha kapattim ha kapaticam bilgisayari diyorum ama cikamiyorum gozunu sevim be abi bilgilendir bizi

Terzioğlu
bu serifi cözemedim tuhaf bir insan yaw :D

champions
25.06.2007, 00:04
Yalnızsınız ,ne yazık ki temenniden ibaretmiş:)
Bu arada Fransa için Barthez hariç diyelim:D

cınar#7
25.06.2007, 00:04
kardes imzana nicolae dicayida ekleyebilirsin:)
Tanımıyorum ki fransız kalecimi yoksa?:)

bence kaleciden çok bi, forvet veya 10 numara daha önemli gibi geliyo çünkü Tolga ya güvenilebilinir....

cınar#7
25.06.2007, 00:05
İşte benim adadım:) Geleceğin İnanılmaz Forveti:;)

http://redbull.newyork.mlsnet.com/imgs/bios/photos/altidore_j.jpg

Full name: Josmer Altidore
Date of birth: November 06, 1989
Birthplace: Livingston, New Jersey, United States
Nationality: American
2nd nationality: Haitian
EU passport: No
Height: 177 cm
Weight: 79 kg

Club: Red Bull NY
Position: Striker [C]
Number: 17
Previous clubs: none

International debut: still to do it

http://www.youtube.com/watch?v=BOY-e7xHM8k

http://www.youtube.com/watch?v=PPkTgyQ1DuU

http://www.youtube.com/watch?v=cV19URnZxwM

bu adamı alsınlar başka hiç bişe istemem:alkış: Amerikada Yılın Oyuncusu seçildi,daha 18 yaşında......:alkış:

Salih Yazıcı
25.06.2007, 00:09
yokmu serif haber

Alpayer
25.06.2007, 00:11
arkadaşlar merakımı mucip oldu Şerif namlı üyemiz imzasında bir mesaj mı vermek istiyor yoksa ben mi öyle anlamak istiyorum. Lütfen yalnız olduğumu söylemeyin bana bozulurum bak ;)
kusura bakma dost acı söyler.
onları alırsak demek istiyor bence :)

Erdal
25.06.2007, 00:11
burda bile net bir şey çıkmıyor:) ne yapsın stichus, ne yapsın transfer komitesi?:)

:))) veciz cümle olmuş ...yani bişey çıkması için taraftarın alınacak kişinin cağrafi kökeni konusunda hemfikir mi olması lazım ...olmazsa transfer komitesinin ve dahi yönetimin başarısızlığı makulmü görülmeli ... ALLAH muhafaza sizin bu müdafa stratejinizi devlet admalarımız duymasın ..asrın bahanesi olur .....

xxxxxxx
25.06.2007, 00:12
trabzonspor sonunda bombayı patlattı riquelme ve saviola yarın trabzona geliyor hadi herkese hayırlı olsun dermişim:)
gerçek transferler olmuyor bari sallayalım biraz

Salih Yazıcı
25.06.2007, 00:14
yine hüsran wallaha bizlere yazıkk

Erdal
25.06.2007, 00:15
bu gün duyduğum en güzel cümle " aralığa az kaldı ".......sağol serif ağabey.....

Terzioğlu
25.06.2007, 00:16
Constantin Nicoale Dica

http://www.transfermarkt.de/bilder/spielerfotos/s_15004_2006_1.jpg http://www.transfermarkt.de/bilder/position/25.gif

Takım: Steaua Bükreş (Romanya)
Ülke: Romanya
Mevkii: Orta Saha
Mevki Detayları: Oyun Kurucu (10 Numara)
Doğum Tarihi: 09.05.1980
Sözlesme Bitiş: 2008
Ayak: sağ
Milli Takim: Romanya Milli Takim (10 Mac ; 1 Gol ; 1 Assist)

http://www.youtube.com/watch?v=rQIT8sYS_xY

http://www.youtube.com/watch?v=YIe5CrHJWOg&mode=related&search=

Al sana ikinci bir Hagi...sözlesmesi seneye sona eriyor...
Bu oyuncuyu buraya öneren Owusu isimli üyemize tesekkür ediyorum...

Mehmet Fatih Yavuz
25.06.2007, 00:16
la oy veremiyorum bu seçimde.keşke daha erken üye olsaydım..
oyu verirken bütün hıncımı pusuladan alacam:D:D:D:D

A.T.R
25.06.2007, 00:17
Bu "güzel olacak her şey" söylemi bizim haber vericilerin hepsinin aynı kaynaktan beslendiğine mi işaret yoksa herkes birbirine gönderme mi yapıyor anladıysam Fenerli olayım ( yok vaz geçtim hiç bir şartta Fenerli olamam hadi çemişgezekspor diye düzelteyim, zaten ne farkları var ki :D)

$erîf
25.06.2007, 00:18
:))) veciz cümle olmuş ...yani bişey çıkması için taraftarın alınacak kişinin cağrafi kökeni konusunda hemfikir mi olması lazım ...olmazsa transfer komitesinin ve dahi yönetimin başarısızlığı makulmü görülmeli ... ALLAH muhafaza sizin bu müdafa stratejinizi devlet admalarımız duymasın ..asrın bahanesi olur .....

hamsi bey savunduğum yok kimseyi, zaten dediklerinin yarısını yapmasınlar aralıkta kongrede haklarını vereceğim. beni lütfen bir şekilde bir kalıba sokmayın, bir yerin adamıyım imajında olduğumu iddia etmeyin. ordaki kelimelerimden nasıl öyle bir anlam çıkardınız bilmiyorum ama öyle bir anlama çıktığında iddialıysanız o zaman az önce dediğim gibi, kongrede anyayı konyayı göstereceğim kendilerine diyorum. benim için tek gerçek trabzonspor gerçeğidir, ben her daim camiayı savunurum, kişileri değil.
saygılarımla.

Trabzonli_61
25.06.2007, 00:18
Constantin Nicoale Dica

http://www.transfermarkt.de/bilder/spielerfotos/s_15004_2006_1.jpg http://www.transfermarkt.de/bilder/position/25.gif

Takım: Steaua Bükreş (Romanya)
Ülke: Romanya
Mevkii: Orta Saha
Mevki Detayları: Oyun Kurucu (10 Numara)
Doğum Tarihi: 09.05.1980
Sözlesme Bitiş: 2008
Ayak: sağ
Milli Takim: Romanya Milli Takim (10 Mac ; 1 Gol ; 1 Assist)

http://www.youtube.com/watch?v=rQIT8sYS_xY

http://www.youtube.com/watch?v=YIe5CrHJWOg&mode=related&search=

Al sana ikinci bir Hagi...sözlesmesi seneye sona eriyor...
Bu oyuncuyu buraya öneren Owusu isimli üyemize tesekkür ediyorum...

Adamin sözlesmesi seneye sona eriyor...takim seneye bedavaya gidecegine bu sene paraya verebilir bunu...pamuk eller biraz cebe gitse ALBAYRAK bey efendi...

Salih Yazıcı
25.06.2007, 00:21
serif biraz iyi haber wer ya

A.T.R
25.06.2007, 00:22
yine yıktınız beni geni gençler. Halbuki ben Şerif'in imzasından ne tatlı hayallere dalacaktım. Siz ZiyaD 'den daha zalimsiz yahu. olur mu boyle hasssan diye turkü söyletirsinzi siz adam :(

Laz_61
25.06.2007, 00:25
aslinda mantikli düsünürsek bu sene sampiyon olmamiz hayal 2 olmamiz bile hayal bu yönetim ve teknik kadro ile...borcu azaltip aralikta kongreye gidip iyi bir aday cikarmak ve onu desteklemek gibi bir niyeti olsa camianin daha akillica olur ..seneyede bomba gibi transferlerle yeni sezona girip sampiyonlugun en büyük adayi oluruz...bence simdi ne yapsak hepsi bos,yarisamayiz biz 3 eziklerlen bu yönetim ve teknik kadro basimizda oldugu sürece...

kalavara
25.06.2007, 00:26

iyi hoş da bu adam avrupada çok bilinen ve istenen bir oyuncu. türkiye ligine gelmesi çok zor, bizim yöneticilrimizin bu ismi transfer etmeleri imkansız. o nedenle hayali güzel diyelim.gerçekten iyi bir oyuncu.

Terzioğlu
25.06.2007, 00:30
ulan nerde bi oyuncu yazsak hayal oluyor...kimi alacagiz biz..

Laz_61
25.06.2007, 00:33
ulan nerde bi oyuncu yazsak hayal oluyor...kimi alacagiz biz..

Hüsnü hayali var belki hayalerimizi gerceklestirir..:)...

Zafer Fidan
25.06.2007, 00:36
Soru: Rakiplerinizin yaptığı önemli transferler var. Bu konuda eksik kaldığınızı düşünüyor musunuz?

Türkiye’de takım oyununda zafiyet var. Son yıllarda aşama sağlanmasına karşın bu böyle. Geçtiğimiz sezon Anadolu takımları mantıklı işler yaptılar. Takım oyunu oynamaya çalıştılar. Bizde bu konuya önem veriyoruz. Fenerbahçe Beşiktaş Galatasaray'ın kimi transfer ettiği bizi ilgilendirmiyor. Biz elimizdeki kadroyu iyi hazırlayıp iyi motive edip sahaya sürdüğümüz zaman bizim oyuncularımız en az onlar kadar kaliteli diye düşünüyorum.

Soru: Transfer çalışmalarından memnun musunuz?

Yönetim kurulundan bir ricam oldu. 'Erken davranalım. Galatasaray’ın ve Beşiktaş’ın hocası henüz belli değilken elinde bonservisi olan oyuncuları erken davranarak alalım' dedim. Yönetim erken davranıp Serkan ve Jabi'yi bu şekilde aldı. Bir tek Egemen olmadı. Kendimize ait prensiplerimiz var. Her talip olduğumuz futbolcuyu alacağız diye şart yok. Fenerbahçe Roberto Carlos’la geçtiğimiz yıldan beri ilgileniyordu ama bu sezon alabildi. Bizde Martinez’e talip olduk ama alamadık. Şimdi diğer alternatiflere yöneldik. Şu ana kadar yönetim kurulundan isteklerim yerine geldi. Yönetim kurulu ile uyum içerisinde çalışıyoruz. Ama komuoyunda sanki uyumsuzluk varmış gibi gösteriliyor. Bu da Trabzonspor’a zarar veriyor.
Soru: Ligin sonunda en fazla 3-4 transfere ihtiyacım var demiştiniz. Şimdi 4 oyuncu daha istiyorsunuz. Bunun nedeni ne?

Takımda Stepanov'un sakatlığı var. Risp şanssızlıklar yaşadı. Dönmesi 4-5 hafta daha zaman alacak. Erdinç’in durumu belli değil. Hiç hesapta olmayan şeyler ortaya çıkıyor. Bu nedenle de alternatif olması için transfer edeceğimiz oyuncuların sayısı artıyor.

Soru: Kaleci transfer etmek için çalışıyorsunuz. Bu Tolga’yı olumsuz yönde etkiler mi?

Tolga önemli bir kaleci, başlangıçta biraz sıkıntılar yaşadı, daha sonra bu sıkıntıları kişiliği ile yendi. Trabzonspor'un 2-3 tane önemli ve iyi kalecisi olmalı. Alınacak kaleci geldiğinde oynayacak diye bir şart yok. İyi olan oynar. Rekabet mutlaka gerekli. Geçtiğimiz sezon Rüştü transfer edilecek haberleri varken de Tolga kaleyi başarıyla korudu.

vaybeee..Adnani ve Jabiyi Besiktasin ve Galatasarayin elinden kaptik :D

Adem Erdoğan
25.06.2007, 00:37
alacağımız adam belli.her sezonki gibi yine SÜPER BABAyı alacaz:D

Travelair
25.06.2007, 00:46
Hocanin aklina girme fikrinizi begendim, biraz zor ama yinede iyi bir fikir. Trabzonspor bir oyun kurucu kesin alacak, fakat ba$kan diyorki paramiz yok, demekki Nuri Albayragin zenginligi Trabzonspora bir $ey katmiyor.
A$agi yukari birbucuk yil önce ben Ismet 61 oarak yazarken bana $öyle bir yazi yazmi$tiniz: siz bu yönetimi istemiyorsunuz galiba. Sizinse bu yönetim hakkinda iyi dü$ünceleriniz vardi. Ben yinede bu yönetimin dogru yönetmedigini savunuyorum, ancak araliga kadar kalma karari aldiklarina göre onlara hergün istifa edin diye bagirmanin bir anlam ifade etmiyecegini dü$ünüyorum.

Burda benim kadar yönetimi eleştirmiş arkadaş herhalde binlerce kişi içinde 2 elin parmaklarını geçmez.

Olayı tam hatırlamıyorum, çok önce yaşanmış bir olay hatırlatmanıza gerek yoktu, ama demek önceki yazılarınızdan öyle bir anlam çıkarmış ve onlara bir şans verme adına önyargı olmadan bir başlangıç yapılmasını istemiş olabilirim. Yoksa yönetimi başka açıdan desteklediğimi hatırlamıyorum. Siz fikrinizi değiştirmemişsiniz, tebrik ederim, fikirlere saygılıyım, inşallah Aralık'ta daha ehil bir yönetim işbaşına gelir

10 numarayı gerçekten merak ediyorum umarım hayallerimizi yne boşa çıkartmazlar. Alsınlar Cesar Delgado'yu gelsinler, başka forvete gerek yok, kaleciyi de affederiz, almayın kafanıza yatmıyorsa ama şartımız Delgado ;)

kaplan6154
25.06.2007, 00:52
bobadilla yi aldık kaleci ben izledim cok beğendim inşallah anlaşırız yarın türkiyeye geliomuş.:tsbayrak:

cınar#7
25.06.2007, 00:53
Alsınlar Cesar Delgado'yu gelsinler, başka forvete gerek yok, kaleciyi de affederiz, almayın kafanıza yatmıyorsa ama şartımız Delgado ;)
Delgadoda iyi ama Josmer Altidore daha iyi arada 8 yaş fark var zaten ileride müthiş olucak...Altidore yi alsınlar :)

Erdal
25.06.2007, 00:53
hamsi bey savunduğum yok kimseyi, zaten dediklerinin yarısını yapmasınlar aralıkta kongrede haklarını vereceğim. beni lütfen bir şekilde bir kalıba sokmayın, bir yerin adamıyım imajında olduğumu iddia etmeyin. ordaki kelimelerimden nasıl öyle bir anlam çıkardınız bilmiyorum ama öyle bir anlama çıktığında iddialıysanız o zaman az önce dediğim gibi, kongrede anyayı konyayı göstereceğim kendilerine diyorum. benim için tek gerçek trabzonspor gerçeğidir, ben her daim camiayı savunurum, kişileri değil.
saygılarımla.

saygı için bilmukabele....yanlış anladığım için özür..son iki cümleniz için eyvallah ( hemde elim kalbimdeyken ) .....gerginiz herkes gergin ...

Rasim YILMAZ
25.06.2007, 01:15
saygılarımla.

Abi kalıba sokmayın demişsin ama...
Kongrede anyayı konyayı göstermek?

Hacıosmanoğlu abim benim:):)

Yoksa yoksaaa Bali abimmm...

Abi kimsin sen yahu? Gece gece meraka saldın beni:):):):)

BDiler61
25.06.2007, 01:16
bir boş gün daha

Rasim YILMAZ
25.06.2007, 01:18
bobadilla yi aldık kaleci ben izledim cok beğendim inşallah anlaşırız yarın türkiyeye geliomuş.:tsbayrak:

yarınlar hiç bitermi? :):)

mehmet83
25.06.2007, 01:18
Abi kalıba sokmayın demişsin ama...
Kongrede anyayı konyayı göstermek?

Hacıosmanoğlu abim benim:):)

Yoksa yoksaaa Bali abimmm...

Abi kimsin sen yahu? Gece gece meraka saldın beni:):):):)

sakin ahmet agaoglu olmasin:rolleyes: may dicem ama o olsa teror estirirdi burda:eek:

Rasim YILMAZ
25.06.2007, 01:26
Bir de neden her Transfer mevsiminde zaman Trabzonsporun aleyhine işler?

Ben 27 yaşındayım..Son 20 sene çoğu zaman böyle oldu bu iş:)

Arjantinliler gelicek galiba.. Hayırlısı her sene bekliyoruz.. Bu senede bekleriz beee...

Dediğim gibi en çok ne olur... Ismarlıyacağım formaların arkası yine boş olur..Varsın yazmasın arkamda Lavezzi:)

A.Gökhan AKIN
25.06.2007, 01:30
yok karar verdim bu sene 5 forma alacam bunlara inat lavezzi alsındar 10 na çıkaracam sayıyıyı :))

Travelair
25.06.2007, 01:32
Yattara show iyi bulmuşsun. Keşke böyle bir oyuncu gelse bize. 17 yaşındaki bir genç için çok azman da hani :)

Mert Zaman
25.06.2007, 01:38
bobadilla dediginiz kaleci nereli hangi takımda oynuor kac yasında bu biligileri bilen varmı

omam bıyık
25.06.2007, 01:39
Marek Sapara

Avrupa için küçük;ama bizim için büyük bir 10 numara olacak bir isim.Slovakya milli takımının ve Rosenborg’un beyni,usta frikikçisi

Rosenborgluların onun için tezahuratı;

http://www.youtube.com/watch?v=smTZzjOCsxI

Golleri için;

http://www.youtube.com/watch?v=_d3Zx56CNrw

Bogdan Lobont

Avrupa’nın en sağlam tekniğe sahip kalecilerinden birisi.

Milan’a karşı yaptığı şu kurtarış benim bildiğim en sağlam şampiyonlar ligi kurtarışıydı.Kariyeri inişte ama bir kaleci için hala genç (29 yaşında)

http://www.youtube.com/watch?v=fxTmssRJHsc

Erik Edman

İsveç milli takımının kemik elemanı,sol beki.Fransız Rennes’de öylesine takılıyor hala.

http://www.youtube.com/watch?v=5qmN9cHRl64

Mert Zaman
25.06.2007, 01:40
su ana kadar 3 futbolcu aldık ya oyncu satmadık bildigim kadar heralde bu aralar pek ilgilenemiorum haberlerlee

Mert Zaman
25.06.2007, 01:42
Marek Sapara

Avrupa için küçük;ama bizim için büyük bir 10 numara olacak bir isim.Slovakya milli takımının ve Rosenborg’un beyni,usta frikikçisi

Rosenborgluların onun için tezahuratı;

http://www.youtube.com/watch?v=smTZzjOCsxI

Golleri için;

http://www.youtube.com/watch?v=_d3Zx56CNrw

Bogdan Lobont

Avrupa’nın en sağlam tekniğe sahip kalecilerinden birisi.

Milan’a karşı yaptığı şu kurtarış benim bildiğim en sağlam şampiyonlar ligi kurtarışıydı.Kariyeri inişte ama bir kaleci için hala genç (29 yaşında)

http://www.youtube.com/watch?v=fxTmssRJHsc

Erik Edman

İsveç milli takımının kemik elemanı,sol beki.Fransız Rennes’de öylesine takılıyor hala.

http://www.youtube.com/watch?v=5qmN9cHRl64
cok saol abi tesekkür ederim:tsmeşale:

Erkan
25.06.2007, 01:42
icimde bi his var onumuzdeki hafta 2 oyuncuyla anlasacagiz... 1 kaleci ve >..>?

cınar#7
25.06.2007, 02:02
Yattara show iyi bulmuşsun. Keşke böyle bir oyuncu gelse bize. 17 yaşındaki bir genç için çok azman da hani :)
Hep sen bulcaksın diil ya:)

Ama bunları birilerinin görmesi lazım işte Stichusda ne zamandır ortada yok....:(

lazanya61
25.06.2007, 02:05
1 ay önce üye olmama rağmen mesaj atmak yeni nasip oldu herkese selam ve sevgiler kardeşler;

fenerbahce adrianou almış, patlatsak bir ronaldo bombası fena mı olur kardeşler...

olmayacak şey değil, yönetim işi bilse üstesinden gelir...

Erkan
25.06.2007, 02:08
yeni üye oldum herkese selam ve sevgiler kardeşler;

fenerbahce adrianou almış, patlatsak bir ronaldo bombası fena mı olur kardeşler...

Hosgeldin, ama ters geldin:) bizim yonetimi tanimiyorsun heralde?

cyberentalpi
25.06.2007, 02:15
1 ay önce üye olmama rağmen mesaj atmak yeni nasip oldu herkese selam ve sevgiler kardeşler;

Adriyano mu nerden duydun taraftar sitesinden mi??

lazanya61
25.06.2007, 02:17
Hosgeldin, ama ters geldin:) bizim yonetimi tanimiyorsun heralde?

hoşbulduk kardeş, tanımaz mıyım hiç ama ne biliyim gönül istiyor işte böyle bir transfer hem ses getirmiş oluruz hem de taraftarın takıma ve yönetime olan inancı artar

Erkan
25.06.2007, 02:19
hoşbulduk kardeş, tanımaz mıyım hiç ama ne biliyim gönül istiyor işte böyle bir transfer hem ses getirmiş oluruz hem de taraftarın takıma ve yönetime olan inancı artar

ona verilecek parayla 2/3 iyi oyuncu almalarini tercih ederim..

lazanya61
25.06.2007, 02:24
Adriyano mu nerden duydun taraftar sitesinden mi??

bugün akşam spor programında canlı yayında selçuk yula söyledi, bildiğim kadarıyla klübe yakın biri carlos transferinde falan sahanın içindeydi,
%95 bitti dedi bi de bu ara eurosport dahil hepsi yazdı, bence tffnin yabancı kararını bekliyorlar açıklamak için

Adem Erdoğan
25.06.2007, 02:26

sadece komik. anca posterini alırlar.fener uçmuş gidiyo.biz şurda bi kaleci alamıoruz ronaldodan bahsediosun.Aralığa kadar bişe yok.Bunlar ancak birlik beraberlik mesajı versinler.Ziya keltoşu zaten ayrı bi facia konusu.İntertotodan elenirsek bile bu yüzsüz bu sene ligde şampion olmak çok kolay der yine istifa etmez.

lazanya61
25.06.2007, 02:26
ona verilecek parayla 2/3 iyi oyuncu almalarini tercih ederim..

bulup da alabilseler ama beceremiyorlar bence futbolcu bulmayı

şu ana kadar yıldız yapıp sattığımız bir tek şota var arçil sakattı sürekli,

aslında bizim için de en uygun pazar rusya polonya gürcistan bölgesi

ordan futbolcu çıkarabilsek keşke

Adem Erdoğan
25.06.2007, 02:28
roberto carlosu almaktan daha zor deildir heralde.alsınlar asınlar.hepsi ellerinde patlayacak.
adriano kafayı çeker öle çıkar maça artık.

Erkan
25.06.2007, 02:29
bulup da alabilseler ama beceremiyorlar bence futbolcu bulmayı

şu ana kadar yıldız yapıp sattığımız bir tek şota var arçil sakattı sürekli,

aslında bizim için de en uygun pazar rusya polonya gürcistan bölgesi

ordan futbolcu çıkarabilsek keşke

Fatih Tekke mizi unuttun:) Ronaldoyu almamiz imkansiz bu mali durumla... Iyi bir scout sistemi kurulmali ve yonetimler gitse bile onlar kalici olmali ama cok iyi olmalari lagzim,..

lazanya61
25.06.2007, 02:29
sadece komik. anca posterini alırlar.fener uçmuş gidiyo.biz şurda bi kaleci alamıoruz ronaldodan bahsediosun.Aralığa kadar bişe yok.Bunlar ancak birlik beraberlik mesajı versinler.Ziya keltoşu zaten ayrı bi facia konusu.İntertotodan elenirsek bile bu yüzsüz bu sene ligde şampion olmak çok kolay der yine istifa etmez.

eğer bu mesajlarla bizleri oyalayacaklarını sanıyorlarsa yanılıyorlar, en azından ben dürüst olmalarını istiyorum, çıksın desinlerki biz bir planlama yaptık hedefimiz kurduğumuz bu takımla 3 yıl sonunda şampiyon olabilmek, taraftarımız da bu genç takıma sahip çıksın başımın üstünde taşırım

lazanya61
25.06.2007, 02:34
Fatih Tekke mizi unuttun:) Ronaldoyu almamiz imkansiz bu mali durumla... Iyi bir scout sistemi kurulmali ve yonetimler gitse bile onlar kalici olmali ama cok iyi olmalari lagzim,..

fatih tekkemizi unutmadım ben yabancılar için söyledim sadece şota vardı diye, adamlar 17 18 yaşında gençleri buluyorlar 2 3 yıl oynatıp dünyanın parasına satıyorlar, sevilla sağ kanat oyuncusu daniel alvesi 850bin euroya almış şimdi 20 milyon euroya satmıyor...

cyberentalpi
25.06.2007, 02:43
fatih tekkemizi unutmadım ben yabancılar için söyledim sadece şota vardı diye, adamlar 17 18 yaşında gençleri buluyorlar 2 3 yıl oynatıp dünyanın parasına satıyorlar, sevilla sağ kanat oyuncusu daniel alvesi 850bin euroya almış şimdi 20 milyon euroya satmıyor...

Dostum
cikti bizden yildiz.
Olsen Avrupa kupasi kaldirdi.
vugrinec fena degildi
yattara syzmek iyi oyunclar.
Stephanov hakeza oyleç

Yalniz bizim yoneticiler Hislon marka kol saati alamazlar eminim

lazanya61
25.06.2007, 02:47
Dostum
cikti bizden yildiz.
Olsen Avrupa kupasi kaldirdi.
vugrinec fena degildi
yattara syzmek iyi oyunclar.
Stephanov hakeza oyleç

Yalniz bizim yoneticiler Hislon marka kol saati alamazlar eminim
ne deyim abi haklısın gerçekten...
24 yaşındayım şu yaşıma kadar ben bu kadar renksiz bir trabzonspor seyretmedim, ankarada yaşıyorum ankaralıyım aynı zamanda...

temiz ve gururlu olduğu için ve anadolu takımı diye trabzonsporluyum, eminimki bu yönetime rağmen trabzonsporlu kalacağım

cyberentalpi
25.06.2007, 02:55
ne deyim abi haklısın gerçekten...
24 yaşındayım şu yaşıma kadar ben bu kadar renksiz bir trabzonspor seyretmedim, ankarada yaşıyorum ankaralıyım aynı zamanda...

temiz ve gururlu olduğu için ve anadolu takımı diye trabzonsporluyum, eminimki bu yönetime rağmen trabzonsporlu kalacağım

Bende Izmir deyim. Trabzon kenti ile hic bir alakam yok. Trabzonspor yaninda hatta Mahalle takimim Goztepe yi de tutarim.Ama asil sevgi Traftarlik TS de tabiki.
Bende Hayatimda bu kadar is bilmez bir yonetimde gormedim. Bu kadar verdigi sozu unutan bir yonetimde.Bugun dedikleri yarini birak bugunu tutmuyor. Ne plan ne proje.
Td leride ayni zaten. Ne yaptigini ne yapmak istedigini kendinin bile anlamadigina eminim Ziya nin. Tek derdi son gemisi gordugu Ts de ne kadar daha kalabilecegi.Yonetimide baskanida Hocayida gordukca hem uzuluyorum hemde bir kasik suda bogasim geliyor. Daha cok sey derimde artik bunlari yazmiyim

Adem Erdoğan
25.06.2007, 03:00
Bizim yönetim çok saf.Nuri ye soruyolar maç nasıldı.
"Maç 1-1 bitti.gol yemeseydik 1-0 alıyorduk."
Peki 1 gol atsanız nolurdu diyor adamın biri.
"bizim nuride 2-1 galip gelirdik" diyor.
İşte bizim başkanın futbol bilgisi bu kadar.

mehmet83
25.06.2007, 03:14
Bizim yönetim çok saf.Nuri ye soruyolar maç nasıldı.
"Maç 1-1 bitti.gol yemeseydik 1-0 alıyorduk."
Peki 1 gol atsanız nolurdu diyor adamın biri.
"bizim nuride 2-1 galip gelirdik" diyor.
İşte bizim başkanın futbol bilgisi bu kadar.

gercekten boyle bi diyalog oldumu yoksa dalgami geciyon.:cool:

Koray
25.06.2007, 03:22
bu saatte bile online olan taraftara yazık değilmi..saat kaç bee..???

Adem Erdoğan
25.06.2007, 03:25
gercekten boyle bi diyalog oldumu yoksa dalgami geciyon.:cool:

gerçektende oldu.Nihat genç te anlattı hatta skyturkteki programında.

A.Gökhan AKIN
25.06.2007, 03:31
yahu bugün sanırım 50 kez girdim çıktım foruma acaba birisin bir müjdeli haber yazar mı diye! ama yok kardeşim yok birileri gelip birşeyler yazıyor umutlanıyoruz sonrası gelmiyor.ecenin bilmem kaçı olmuş biz halen forumlarda acaba,bir umut deyip yazıyoruz konuşuyoruz birilerininde biryerlerde biryerlerinde pireler uçuuşoyur yada taraftarla resim çekilmeme kavgası yapıyor yazık ve yazık birileri biryerlerde yanlış yapıyor ama eminimki o yanlış yapan tarfa biz değiliz.

mehmet83
25.06.2007, 03:35
gerçektende oldu.Nihat genç te anlattı hatta skyturkteki programında.
o zaman aralik cabucak gelsin bunlarda bavullarini tioplayip gitsinler. 1 gol yemesek maci kazanacakmisiz hay Allah'im ya ne gunlere kaldik saka gibi ya.:yumruk:

Rasim YILMAZ
25.06.2007, 05:18
Şimdi Murat Ocağı İstanbul Belediyeye bedelsiz mi verdik biz? :(

Bunlar iyice suyunu çıkardı işin...
Ali Güzeldal + 1 milyon $ ver al ... Bir sene sonra adamı aynı takıma bedelsiz ver...

Siz kendinize yöneticimi diyorsunuz?
Bırakın gidin Allah aşkına...
Bu kadar taraftarı günaha sokmayın..İş bilmez acemiler....

Övünün yaptıklarınızla... Bunun altında kasıt var... Başka açıklaması olamaz...

Siz bu Büyük Camiaya yakışmıyorsunuz!!!

28TS61
25.06.2007, 08:33
isten yeni eve geldim bakim acaba transfer falan varmi diye ama hala transfer yok malesef.
umarim insallah lavezzi alinir, bu futbocu mutlaka alinmali diyorum bence

Travelair
25.06.2007, 09:49
http://www.fotomac.com.tr/i/y/1641.jpghttp://www.fotomac.com.tr/i/_spacer.gifhttp://www.fotomac.com.tr/i/buton_yazara_email.gif (http://www.fotomac.com.tr/yaz1641-50140-109.html#)http://www.fotomac.com.tr/i/_spacer.gifhttp://www.fotomac.com.tr/i/yazararsivifotomac.gif (http://www.fotomac.com.tr/arsiv/ars,yaz,1641,501,1.html) http://www.fotomac.com.tr/i/_spacer.gif http://www.fotomac.com.tr/i/y/yb/baslik_1641.gif Bir kulüp böyle batıyor!

Tarih tekerrürden ibarettir derler. Hiç ders alınsaydı, tekerrür eder miydi tarih?" demiş üstat Mehmet Akif Ersoy. Günümüz Trabzonspor'una ne kadar da uyuyor bu güzel söz. Trabzonspor'u yönetenler hatalardan ders almayı bile beceremiyorlar. Kendilerini hayal kırıklığına uğratan metotlar da ısrar ediyorlar, "ya tutarsa" mantığıyla iş yapmayı maharet sayıyorlar. Örnek çok ama sadece bir tek örnek bile Trabzonspor'un ne kadar kötü yönetildiğini, bu kulübün kaynaklarının ne kadar hoyratça çarçur edildiğini gösteriyor. Hatırlarsanız geçen yıl bu dönemde İstanbul Büyükşehir Belediyespor'dan Murat Ocak transfer edilmişti. O dönem A Milli Takım'da da forma giyen yetenekli solbek için Fenerbahçe ile büyük mücadeleye girildiği gazetelere fısıldanmıştı. Hatta imza törenine katılan yönetici "Trabzonspor 10 yıl solbek sıkıntısı çekmeyecek" öngörüsünde bulunmuştu.

Ali'nin gidişi iyi bir örnek
Trabzonspor, Murat'a karşılık genç forvet Ali Güzeldal ve 900 bin YTL ödemişti. Ali gibi geleceği olan bir futbolcunun yanı sıra kulübün kasasından çıkan para da eleştiri konusu olmuştu. Büyük ümitlerle alınan Murat Ocak "sol ayaklı oyuncu enflasyonu" yaşayan Trabzonspor'da bir türlü Ziya Doğan'ın gözüne giremedi. Ligin ikinci devresi başlarken Ceyhun'un transferinde takasta kullanıldı. Ve bugün gelinen nokta. Trabzonspor'a Ali Güzeldal + 900 bin YTL'ye gelen Murat Ocak B. Belediyespor'a bedelsiz olarak geri verildi. Evet olay gerçekten fıkrayı andırıyor. İstanbul Büyükşehir Belediyespor hem attığı gollerle geçen sezon kendilerine Süper Ligi'nin kapısını açan Ali Güzeldal gibi bir forvet kazandı hem de bir milyon YTL'yi kasasına koydu. Üstelik kendi oyuncusunu da bir sezon sonunda bedelsiz olarak geri aldı. Bu örnek Trabzonspor'un borcunun bir yılda nasıl 30 trilyona dayandığını göstermesi açısından çarpıcı. Ama son dönemdeki her futbolcu transferinde benzer tabloları görmek mümkün. Bütün bunların sonucunda Trabzonspor gerek ekonomik gerek idari açıdan gün geçtikçe kötüye gidiyor. Sorumlular ise hiçbir şey olmamış gibi koltuklarında oturmaya devam ediyor.

My
25.06.2007, 10:00
Herşey baştan aşağı bozuk anasını satayım transfer yapsak ne olur yapmasak ne olur asıl problemler çözülmedikten sonra. Bunları duydukça iyiden iyiye insan ümitsizliğe kapılıyor. Koskoca efsaneyi soktukları hallere bakın.

Herneyse...

Fanatik'te dahi DOĞAN'ın bir açıklaması var;

‘Yabancı kararını bekliyoruz’
Bu ayın 30’una kadar transferin bitmesini umduğunu söyleyen Doğan, “Acele etmeyeceğiz. Kulübün parasını çarçur etmeyeceğiz. İnce eleyip sık dokuyup futbolcu alacağız. Yöneticiler, bizim isteklerimizi yerine getirmek için çaba içerisindeler. Yabancı sayısı konusunda federasyonun açıklamasını bekliyoruz. Karardan sonra yabancı konusunda daha atak olunur. Arayışlarımız sürüyor. Ama belli bir noktaya kadar gelip anlaştığımız oyuncu var. Bir iki gün içinde kampa gelecek yönetim kuruluyla daha detaylı konuşacağız” diye konuştu.

Oğuzhan Turhan
25.06.2007, 10:01
http://www.fotomac.com.tr/i/y/1641.jpghttp://www.fotomac.com.tr/i/_spacer.gifhttp://www.fotomac.com.tr/i/buton_yazara_email.gif (http://www.fotomac.com.tr/yaz1641-50140-109.html#)http://www.fotomac.com.tr/i/_spacer.gifhttp://www.fotomac.com.tr/i/yazararsivifotomac.gif (http://www.fotomac.com.tr/arsiv/ars,yaz,1641,501,1.html) http://www.fotomac.com.tr/i/_spacer.gif http://www.fotomac.com.tr/i/y/yb/baslik_1641.gif Bir kulüp böyle batıyor!

Tarih tekerrürden ibarettir derler. Hiç ders alınsaydı, tekerrür eder miydi tarih?" demiş üstat Mehmet Akif Ersoy. Günümüz Trabzonspor'una ne kadar da uyuyor bu güzel söz. Trabzonspor'u yönetenler hatalardan ders almayı bile beceremiyorlar. Kendilerini hayal kırıklığına uğratan metotlar da ısrar ediyorlar, "ya tutarsa" mantığıyla iş yapmayı maharet sayıyorlar. Örnek çok ama sadece bir tek örnek bile Trabzonspor'un ne kadar kötü yönetildiğini, bu kulübün kaynaklarının ne kadar hoyratça çarçur edildiğini gösteriyor. Hatırlarsanız geçen yıl bu dönemde İstanbul Büyükşehir Belediyespor'dan Murat Ocak transfer edilmişti. O dönem A Milli Takım'da da forma giyen yetenekli solbek için Fenerbahçe ile büyük mücadeleye girildiği gazetelere fısıldanmıştı. Hatta imza törenine katılan yönetici "Trabzonspor 10 yıl solbek sıkıntısı çekmeyecek" öngörüsünde bulunmuştu.

Ali'nin gidişi iyi bir örnek
Trabzonspor, Murat'a karşılık genç forvet Ali Güzeldal ve 900 bin YTL ödemişti. Ali gibi geleceği olan bir futbolcunun yanı sıra kulübün kasasından çıkan para da eleştiri konusu olmuştu. Büyük ümitlerle alınan Murat Ocak "sol ayaklı oyuncu enflasyonu" yaşayan Trabzonspor'da bir türlü Ziya Doğan'ın gözüne giremedi. Ligin ikinci devresi başlarken Ceyhun'un transferinde takasta kullanıldı. Ve bugün gelinen nokta. Trabzonspor'a Ali Güzeldal + 900 bin YTL'ye gelen Murat Ocak B. Belediyespor'a bedelsiz olarak geri verildi. Evet olay gerçekten fıkrayı andırıyor. İstanbul Büyükşehir Belediyespor hem attığı gollerle geçen sezon kendilerine Süper Ligi'nin kapısını açan Ali Güzeldal gibi bir forvet kazandı hem de bir milyon YTL'yi kasasına koydu. Üstelik kendi oyuncusunu da bir sezon sonunda bedelsiz olarak geri aldı. Bu örnek Trabzonspor'un borcunun bir yılda nasıl 30 trilyona dayandığını göstermesi açısından çarpıcı. Ama son dönemdeki her futbolcu transferinde benzer tabloları görmek mümkün. Bütün bunların sonucunda Trabzonspor gerek ekonomik gerek idari açıdan gün geçtikçe kötüye gidiyor. Sorumlular ise hiçbir şey olmamış gibi koltuklarında oturmaya devam ediyor.

film gibi...

_SeRKaN_
25.06.2007, 10:05
Ben başından beri diyorum nuri nin hedefi başka aralık kongresinde trabzonspor da yeniden seçilemeyeceğini anladı şimdi ist. bshr. bld. için çalışıyo nede olsa eski başkanıydı oranın murat ocağı bedelsiz yollamasının nedenide bu bence ali güzeldalı alsa alır ama almıyo ist. güç kaybetmesini istemiyo bence murat gibi daha nice genç oyuncularıda oraya verir hazır ts nin başındayken ne sömürürsem kardır hesabı inşallah yanılıyorumdur ama görünen köy yakındadır :D

Semih Kırsüleymanoğlu
25.06.2007, 10:13
"F.Bahçe tatlı bir rüyaydı"

http://www.sporx.com/images/1/29/2602_B_SerkanBalci010.jpg

Sözleşmesinin bitmesinin ardından Fenerbahçe'den ayrılarak Trabzonspor'a transfer olan Serkan Balcı, ilginç açıklamalarda bulundu. Bordo-mavililerin kamp yaptığı Dorukkaya Greenpark Tesisleri'nde Sabah muhabiri Fehmi Özgüler'e konuşan 24 yaşındaki futbolcu, "Fenerbahçe'de çok güzel günler yaşadım. Bunları asla unutmam mümkün değil. Maddi ve manevi olarak çok mutlu oldum ve lig şampiyonlukları yaşadım. Fenerbahçe tatlı bir rüya idi" dedi. Trabzonspor'a transferinin ardından artık geçmişi geride bıraktığını ifade eden Serkan, "Fenerbahçe artık geride kaldı. Trabzonspor, Türkiye'nin en büyük ve köklü kulüplerinden biri. Bu formayı giyme şansını bulduğum için kendimi çok şanslı sayıyorum" şeklinde konuştu. Trabzonspor'da yeni bir sayfa açtığını kaydeden tecrübeli oyuncu, "Yeni takımımda başarılı olmak ve şampiyonluklar yaşamak istiyorum. Trabzonspor son yıllarda talihsizlikler yaşadı. Ama gelecek s e z o n ben ve takım arkadaşlarım Trabzonspor'u hep birlikte zirveye taşıyacağız" iddiasında bulundu. Yeni takım arkadaşlarıyla kısa sürede kaynaştığını ve kampın harika bir dostluk ortamında geçtiğini belirten Serkan, "Trabzonspor'daki tüm futbolcular bana çok yakın ve sıcak davrandı. Kısa sürede takımıma alıştım. Bir taraftan Inter Toto Kupası ve yeni sezona hazırlanıyoruz. Çalışmanın dışında kalan sürelerde ise takım arkadaşlarımla çok iyi vakit geçiriyorum" yorumunu yaptı.AMACIM YENİDEN MİLLİ TAKIM
Yaşının genç olduğunu ve milli takımda yeniden yer almanın tek amacı olduğunu belirten Trabzonsporlu futbolcu, asıl mevkiinin orta saha olduğunu ve Trabzonspor'da bu mevkide görev almak istediğini belirtti. Trabzonspor taraftarların coşkusuna hayran olduğunu kaydeden Serkan, "Trabzonspor taraftarı en büyük başarıları hak ediyor. İnanılmaz ateşli, coşkulu ve takıma sahip çıkan bir yapıları var. Avni Aker Stadı'na her deplasmana gittiğimizde o coşkuya hayran kalırdım. Onların karşısına çıkmak için adeta gün sayıyorum" dedi.

Kaynak : Sabah

_SeRKaN_
25.06.2007, 10:35
Forumda erimeye başladı ee transfer olmayınca ne yapsınlar şimdi bir transfer haberi yazsam buraya forum 2 dk da tavan yapar :D

Kaan
25.06.2007, 10:44
ALFONSO TRABZON'A ÇOK YAKIŞIR

Geçen sezon Avrupa’nın en çok gol atan oyuncusu olan Brezilyalı Alfonso Alvez’i almak isteyen bordo-mavili yöneticiler kesenin ağzını açmaya hazırlanıyor :D

İKİ sezon önce İsveç’in Malmö takımında forma giyen ve Beşiktaş’a karşı da 2 kez oynayan Brezilyalı Alfonso Alves, Trabzonspor’un gündemine girdi. Geçtiğimiz sezon Hollanda’nın Heerenveen takımına transfer olan 26 yaşındaki ve 1.85 boyundaki Alves adeta bir gol makinesi olarak kabul ediliyor. Geeçen sezon ciddi bir sakatlık geçirip, 4-5 maç sahalardan uzak kalmasına karşın Heerenveen forması altında ligde tam 34 gol kaydeden, kupada da rakip fileleri 6 kez havalandıran Alves için geniş bir araştırma başlatıldı. GEÇEN sezon Avrupa’nın en çok gol atan oyuncusu olmasına karşın, İtalya liginde atılan gollere verilen puanın fazlalığı nedeniyle krallığı Totti’ye kaptıran Alves’le ilgili gelen öneriden sonra konu teknik direktör Ziya Doğan’a da soruldu. Doğan’ın “Çok etkili bir golcü. Alınabilirse harika olur” dediği kaydedildi. Trabzonspor Alfonso Alves ile ilgili girişimlerini el altından sürdürürken, 2011 yılına kadar sözleşmesinin olması sorun olarak kabul edildi. Heerenveen’in, Avrupa’nın en çok gol atan ve genç sayılabilecek yeni santraforu için çok yüksek bir bedel talep etmesinden endişe ediliyor.
http://efsanefotospor.com/images_content/2007-06/25/ma/c10316.jpg

Hekimoğlu
25.06.2007, 10:52
678 sayfa ve 3 sağbek transferi.:alkış::alkış::alkış::mad:

TSelif
25.06.2007, 10:55
Bence de feneri geride bıraksan iyi olacak Serkan. Ayrıca tek amacın "milli takıma yeniden seçilmen değil önce TRABZONSPOR da başarılı olman" olmalı :rolleyes:

Salih Yazıcı
25.06.2007, 11:01
bügün ne olcak bakalım

hamdi bey
25.06.2007, 11:05
gazatelere bakıyorum bobadillayla tekrar anlaşılmış la havleee ula yarın bakarız yine vazgeçilmiş , az daha bekleyin yönetim

AyhanPe
25.06.2007, 11:05
bügün ne olcak bakalım

hicbir sey olmaz bugün belki haftaya

yakutlu61
25.06.2007, 11:08
bunlar degıl transfer yapmak fırından ekmek bıle alamazlar..
arkadaslar sız dua edın huseyın ve gökdenız i satmasınlar ama goreceksınız ıkısınden bırını sattıktan sonra o parayla transfer yapacaklar..

ShadoW
25.06.2007, 11:09
Kulübün başına gelirken Memleketime vefa borcum var onu ödemem lazım dedi. Bütün borçlarını bize ödetti sayın Başkan. Düşen takımların işe yarar topçularını millet topladı, bize de kala kala jabi kaldı. Ona da başkası talip olsa alamazdık Zaten. bugün ne olacağı var mı? Çıldırmak üzereyim. KAYSERİ GİBİ BİR TAKIM FRANCO CANGELE'Yİ BONSERVİSİYLE birlikte alıyor, bizimkiler hâlâ aynı tas aynı hamam. Suikast düzenleyip canını mı alayım Albayrak? Tedavisi imkansız buhranlara soktun beni. Krize giriyorum bu takım yüzünden Allah belanı versin senin... Yeter be!..

hamdi bey
25.06.2007, 11:10
şimdide hasagiçi istiyorlarmış ula hasagiç kim yaaa? kaç maçını hatırlııyorsunuz onun? ligde ne yapmış? kaç gol kurtarmış yazıklar olsun beee hiç almayın daha iyi

okan6161
25.06.2007, 11:13
Saviola bonservisi elinde olan oyuncu hadi alalım

yakutlu61
25.06.2007, 11:16
şimdide hasagiçi istiyorlarmış ula hasagiç kim yaaa? kaç maçını hatırlııyorsunuz onun? ligde ne yapmış? kaç gol kurtarmış yazıklar olsun beee hiç almayın daha iyi

onu bıle alamadılar kardes.kume dusen bır takımdan istedıgın topcuyu alamıyorsan ne işe yarıyorsun dıye sorarlar adama.
bakın transfer haberlerı konulu baslık yuzlerce sayfa ama aldıklaraı degıl alamadıkları ve becerıksızlıklerıyle dolu..
bu adamlar nasıl rahat uyuyabılıolar hayret..

sancakbeyi_61
25.06.2007, 11:17
kanser ettiniz bizi ya!!hadi yapın artık su transferleri..kampı transfersiz gecircez bu gidişle

Salih Yazıcı
25.06.2007, 11:17
yazılar olsun hepimizi perişan ediyolar ezikler sov yapıyoo aç alan bile dünya oyuncu aldı biz de borç artacak diye oyuncu almayacaz artık bence külübün isterse 200 milyon bocu olsun ama bişeyler görelim 2 sınıf oyuncu almayalım haber sitelerine girmekten korkar oldum bişeyler yapalım arkadaşlar

Salih Yazıcı
25.06.2007, 11:19
Saviola ezik gs alcakmış

10 numara
25.06.2007, 11:24
Saviola ezik gs alcakmış

Kim ezik acaba..adamlar takır takır transfer yapıyor...biz hala kaleci alacağız....

okan6161
25.06.2007, 11:24
Saviola ezik gs alcakmış

yok onun bonservisi elinde o bize yakışır

TSelif
25.06.2007, 11:29
Saviola bonservisi elinde olan oyuncu hadi alalım
Bonservisi elinde olsun da çamurdan olsun di mi:)

ShadoW
25.06.2007, 11:31
Onun Bonservisi Elinde, bunun Bonservisi cebinde, Şunun Bonservisi Bavulunda, Gelin mi alıyoruz kardeşim? Kaldı ki ona bile bonservis veriyoruz bazen. Parayı çarçur edip gereksiz adamlar alacağına, bir tane adam alaydınız, tam alaydınız.

Salih Yazıcı
25.06.2007, 11:31
bizimki ama hep çamurdan

Ali Yerlikaya
25.06.2007, 11:32
arkadaslar saviola bos hayal olur cünkü saviolanin türkiyeye gelicegini hic tahmin etmiyorum gelirsede ts ye gelmez ne yazikki.
Saviolanin alacagi yillik en azi 2 yada 3 miloyn dur.

omermk
25.06.2007, 11:35
...orkun(aykut)...

...song... ...ismail Bouzid... ...thomas(servet)... ...volkan Yaman...

...sabrİ... ...linderoth... ...arda...

...lincoln...

...Ümİt Karan... ...necatİ(h.ŞÜkÜr-h.kabze)...

Vallahİ Adamlara Ezİk Dİyoruz Da Boyle EzİklİĞe Bİzİm YÖnetİcİler Kurban Olsun. Adamlarin 100 Mİlyon Dolar Borcu Var Kurduklari Takima Bak...
İmrenmemek Elde DeĞİl... Bİ De Hala Bİrezİlya Dan Bİr Forvet , Rhomedall Ve Kayserİden GÖkhan Topuz İÇİn Saldiriyorlar...

demir
25.06.2007, 11:37
saviolamı bence beni cagırsınlar ben bedava oynarım ekmek su yeter daha ne ıstıyorlar hem ben cok ıyı oyun kurarım :s

Murat Hızal
25.06.2007, 11:38
Murat Ocak,ibb'ye bedelsiz olarak verildiyse taraftarın, yönetime ve başkana edeceği her türlü hakaret meşrudur destekliyorum.

karatasof
25.06.2007, 11:38

Hasagiç febe ile anlaşmış.Artık onunla anlaşılma tehlikesi yok senin anlayacağın.Ama bu kezde '' Bi Hasagiç'i de alamadanız'' diye üzülmek yok ona göre...

Salih Yazıcı
25.06.2007, 11:39
bizim paramız yokk

karatasof
25.06.2007, 11:40
Murat Ocak,ibb'ye bedelsiz olarak verildiyse taraftarın, yönetime ve başkana edeceği her türlü hakaret meşrudur destekliyorum.

Peki onu takıma almayan ZD'ye ne yapabileceğimizide bize söylesende bizde düşünmek zorunda kalmasak.

Murat Hızal
25.06.2007, 11:42
Peki onu takıma almayan ZD'ye ne yapabileceğimizide bize söylesende bizde düşünmek zorunda kalmasak.

Her şeyi benden beklemeyin:)

demir
25.06.2007, 11:43
acızzz bızzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz acccccccccccccccccccccccccccccccc kulubun parasını carcur etmeyeceklermıs dahane turk futboluna katkıda bulunuyorlar 2. lıgtakımlarına dunyanın parasını sayıp kalkınırıyorlar turk futbolunu bızım gorevımızde bu trabzonspor olarak

v_colak
25.06.2007, 11:44
bence transfer için güney amerika kupası nı beklemek gerekiyor. bu gece başlıyor. bir iki tane iyi futbolcu bulunabilir. ancak sadece kupadaki oyununa bakılarak futbolcu alınmaması gerekir. ligdeki performansı da iiyse güzel bi transfer olur diyorum. tabii bizim yöneticiler de benim gibi düşünüyorsalar!
http://www.sporx.com/images/1/40/1227_8076_B_k001.jpg

Salih Yazıcı
25.06.2007, 11:46
bişeyler yapmak lazım yoksa kafayı yiyecez

xxxxxxx
25.06.2007, 11:48
http://www.fotomac.com.tr/yaz1641-50140-109.html

Bahtiyar
25.06.2007, 11:57
...orkun(aykut)...

...song... ...ismail Bouzid... ...thomas(servet)... ...volkan Yaman...

...sabrİ... ...linderoth... ...arda...

...lincoln...

...Ümİt Karan... ...necatİ(h.ŞÜkÜr-h.kabze)...

Vallahİ Adamlara Ezİk Dİyoruz Da Boyle EzİklİĞe Bİzİm YÖnetİcİler Kurban Olsun. Adamlarin 100 Mİlyon Dolar Borcu Var Kurduklari Takima Bak...
İmrenmemek Elde DeĞİl... Bİ De Hala Bİrezİlya Dan Bİr Forvet , Rhomedall Ve Kayserİden GÖkhan Topuz İÇİn Saldiriyorlar...

doğru söylüyorsun bende imreniyorum yaptıkları taransferler ve kurdukları kadroya. bizim gibi büyük bir takıma 30 trilyonu çok görenlere ne demeli bilmiyorum. adamların dolar olarak borçları bizim rakamın üç katından fazla ve yaptıkları transferler ortada.

aaahmet61
25.06.2007, 12:06
gs bu kadrosuyla hiçbirşey yapamaz.garip olan şey bu sene transferde çok suskunuz.eğer başkan bu sene transfer yapmazsa önümüzdeki sene gidici gibi görünüyor.kaleci bile alamadık

Salih Yazıcı
25.06.2007, 12:11
dediğin gibi imrememek elde diğil üzülmemek elde deil elmiz kolumuz bağlı beklemek adam kötü yapıyoo ne hallere düşürdün bizi albayrak

hamdi bey
25.06.2007, 12:12
dandik 2. lig topçularına dünyalar kadar parayı pazarlıksız şakır şakır diye önlerine döküyorlar ama avrupadaki süper oyunculara gelince paramızı çarçur etmeyeceğiz diyorlar, ulan sanki bunları birileri tutup Trabzonsporu batır diye başımıza belşa etmişler görevlendirmişler ,yazıklar olsun bunlara ula takımı 2. lig karmasına çevirdiler seneye daha kötü olacak , hatta tatilimizide rezil ettiler artık geçen yazın muşamba geldi muşamba gitti davası vardı bu yazda bobadilla geldi bobadilla gitti davası var

Ümit Küçük
25.06.2007, 12:14
ALFONSO TRABZON'A ÇOK YAKIŞIR

Geçen sezon Avrupa’nın en çok gol atan oyuncusu olan Brezilyalı Alfonso Alvez’i almak isteyen bordo-mavili yöneticiler kesenin ağzını açmaya hazırlanıyor :D

İKİ sezon önce İsveç’in Malmö takımında forma giyen ve Beşiktaş’a karşı da 2 kez oynayan Brezilyalı Alfonso Alves, Trabzonspor’un gündemine girdi. Geçtiğimiz sezon Hollanda’nın Heerenveen takımına transfer olan 26 yaşındaki ve 1.85 boyundaki Alves adeta bir gol makinesi olarak kabul ediliyor. Geeçen sezon ciddi bir sakatlık geçirip, 4-5 maç sahalardan uzak kalmasına karşın Heerenveen forması altında ligde tam 34 gol kaydeden, kupada da rakip fileleri 6 kez havalandıran Alves için geniş bir araştırma başlatıldı. GEÇEN sezon Avrupa’nın en çok gol atan oyuncusu olmasına karşın, İtalya liginde atılan gollere verilen puanın fazlalığı nedeniyle krallığı Totti’ye kaptıran Alves’le ilgili gelen öneriden sonra konu teknik direktör Ziya Doğan’a da soruldu. Doğan’ın “Çok etkili bir golcü. Alınabilirse harika olur” dediği kaydedildi. Trabzonspor Alfonso Alves ile ilgili girişimlerini el altından sürdürürken, 2011 yılına kadar sözleşmesinin olması sorun olarak kabul edildi. Heerenveen’in, Avrupa’nın en çok gol atan ve genç sayılabilecek yeni santraforu için çok yüksek bir bedel talep etmesinden endişe ediliyor.
http://efsanefotospor.com/images_content/2007-06/25/ma/c10316.jpg

he oldu mancherster united adama 20 milyon euro veriyoda adamlar satmıyo biz üce bese alırız

hamdi bey
25.06.2007, 12:15
paramız yok diyen paralı başkan :D

Ümit Küçük
25.06.2007, 12:16
kimseyi istemiyorum serhat akını alsınlar onada razıyım bonservisi elinde hem

hüseyin1975
25.06.2007, 12:25
Trabzonspor Başkanı Albayrak'tan transfer açıklaması...

Yunus Emre SEL / TRABZON (DHA)

TRANSFER konusunda teknik heyetle yönetim arasında hiç bir sorun yaşanmadığını belirten Trabzonspor Kulübü Başkanı Nuri Albayrak, “Bunlar dedikodu. Her şey istediğimiz gibi gidiyor“ dedi.

“DİMDİK AYAKTAYIZ
Herkesin takımı yıpratmaya çalıştığını öne süren Başkan Nuri Albayrak, bu tür dedikoduların nereden çıktığını anlamadığını da vurgularken şöyle devam etti:
“Aksine çok iyi anlaşıyoruz. Trabzonspor'un başarısı için ben, yönetim kurulum, teknik heyet ve futbolcular sürekli çalışıyoruz. Bir bütün olarak ayakta durmak zorundayız. Teknik direktörümüz Ziya Doğan'ın elinde bol alternatifli bir transfer listesi var. Bir futbolcu olmazsa, diğerini alırız. İlla bir futbolcuyu alın diye de Ziya Doğan ısrar etmez. Listesindeki tüm oyuncular ona göre Trabzonspor'da oynayabilecek seviyede. Biz de bu listedeki oyuncuların arasından Trabzonspor'un çıkarları doğrultusunda en iyilerini kadromuza katmaya çalışıyoruz. Yıpratılmaya çalışılıyoruz ancak dimdik ayaktayız.“

“SOL KANAT VE OYUN KURUCU LAZIM“
Başkan Albayrak, oyun kurucu ve sol kanada transfer yapmak için temaslarının sürdüğünü açıklarken de şöyle konuştu:
“İsim söylemem doğru olmaz. Bir futbolcuyla kesin olarak anlaşmadan kimseye ismini söylemem. Ancak sol kanat ve oyun kurucu olarak nitelendirdiğimiz 10 numarada eksikliklerimiz olduğu doğru. Bu bölgede alternatifimiz oldukça az. Bu yüzden buralara acilen transfer yapmamız gerekiyor. Bunun dışında antrenörümüzün takviye istediği bir iki bölge daha var. Buralara da gerekli transferleri yapacağız. Ben forvete transfer yapılması gerektiğini düşünmüyorum. Yine de çok iyi bir futbolcu bulduğumuz takdirde alabiliriz. Kaleci konusunda ise çok ısrarcı değilim. Tolga ve Jefferson'dan oldukça umutluyum. İkisi de genç ve gelecek vadeden isimler. Özellikle Tolga'dan çok şey bekliyorum. Onun biraz daha yetişmesi gerektiğini düşünüyorum.“

“BİZ DE BİR YILDIZ ALMIŞTIK“
Fenerbahçe ve Galatasaray'ın yaptığı yıldız futbolcu transferlerine de değinen Başkan Albayrak, geçen yıl Türkiye'ye en iyi futbolcuyu getirdiklerini hatırlatırken de şunları söyledi:
“Marcelinho dünya çapında kendisini kanıtlamış bir isimdi. Ancak Trabzon, bu tür futbolcular için küçük bir şehir. Trabzon'daki hayata alışmaları oldukça zor. Zaten Trabzon'a geldikten sonra buraları beğenmedi, oynamak istemedi ve gitti. Trabzon'da yıldız futbolcu barındırmak gerçekten çok zor. Bu yüzden bir çok futbolcu tercihini İstanbul'dan yana kullanıyor. Bu sezon yıldız futbolcu transfer etmeyi düşünmüyoruz. Ancak son ana kadar da neyin ne olacağı belli olmaz. Trabzonspor'un diğer kulüplerden üstün duruma gelmesi için elimizden geleni yapıyoruz. Trabzon'un yapısına uyum sağlayabilecek, burada barınabilecek futbolcu almak için çalışmalarımız sürüyor.“

HASAGİÇ SIKINTISI
Trabzonspor, kaleci Hasagiç için Fenerbahçe'nin de devreye girmesiyle sıkıntıya düştü. Daha önce Hasagiç'le anlaşmasına rağmen sözleşme imzalatamayan bordo mavili yönetim, gözde kalecinin tercihini hangi takımdan yana kullanacağını beklemeye başladı.

MEHMET ÇAKIR GÜNDEMDE
Bu arada Fenerbahçeli Uğur Boral'ın Trabzonspor'a gelmek istememesi üzerine transferinden vazgeçen yönetim, Gençlerbirliği'nin genç orta saha oyuncusu Mehmet Çakır için harekete geçti. Teknik direktör Doğan'ın da Mehmet Çakır'a sıcak baktığı öğrenildi. İki kulüp arasındaki görüşmelerin sürdüğü bildirildi.

DOĞAN'DAN RET
Öte yandan Çaykur Rizespor'un almak için girişimlerde bulunduğu Tayfun Cora ve Ufukhan için Ziya Doğan'ın yönetime, “Şu anda göndermeyi düşünmüyorum“ dediği belirtildi.

Adem Erdoğan
25.06.2007, 12:36
bizimkilerin transfer yapacağı falan yok.gidip bari lincolü karşılayalım bi hoşgeldin boşgittin diyelum:D

gurkankyildiz
25.06.2007, 12:37
artık yeter ama ya.Cidden bu başlığa bakınca sinir krizleri geçiriyor insan.

marcelinhos100
25.06.2007, 12:44
Ve işte olan oldu hicbir kaleciyi alamayan Trabzonspor baskanı sayın kelimesini sadece klubümüzün baskanı oldugu icin zoraki olarak getiriyorum adının basına Sayın Albayrak jefferson ve Tolgaya güvendigini söylemis be Sayın Baskan madem güveniyordun bu ikiliyede niye deli gibi kaleci arıyorsun rakiplerinin iki iyi kalecisi varken birde ücüncü kaleci olarak Hasagici Orkunu Rüstüyü Hakanı alıyorlar bir seninmi kalen süper sayın baskan yoksa sizde diger baskanlarda olmayan acayip bir alamama ikna edememe kabiliyeti mi var hocan sabah aksam sol kenara oyuncu gerek yok derken sen burda sol diyorsun hey baskan forvete de gerek yok demi zaten Fatihide gerek olmadıgı icin sattın demiş:

Mümkünse konusma Sayın Baskan konusma her acıklaman fiyasko::mad:

Adem Erdoğan
25.06.2007, 12:44
barça da henry i kaptı hemen.bari kaka yı kaçırmayalım:D

coolank
25.06.2007, 12:45
hayret ya .. kaleci için ısrarcı olmayacakmış .. takımın kalecisi yok ..

tolgaya güveniyormuş vs vs vs vs .. para yok alamam demiyor da ..bıraksınlar bu güven işlerini ...

futbolda atan ve tutan iyi olacak bu kadar basit ...

bizim başkan ne diyor .. forvet ( atan yani ) gerek yok .... kaleci ( tutan yani ) ısrarcı değilim .. tolgaya güveniyorum ..

başkan sen öyle konuşuyorsun da sana güvenen yok nasıl olacak bu iş ?

Erdal
25.06.2007, 12:47
ALLAH rızası için sayın başkanın her cümlesini anlamaya çalışarak okuyun ... sonra üstüne mesela hepimize basit gelen resmi siteye koyulan ziyaho hoca-fenerli minik fotoğrafını koyun .. resmi yazıyla birleştirin altına , bir sayın yöneticinin "üç büyüklerden transfer yapıyoruz " açıklamsını ekleyin,cevahirdeki ts clup ın kapanmasıyla çarpın ....fb bjk gs nin yarıştığı bir lig i ZEVKli bulan başkanı bütün bunların üstüne oturtun ....çıkan sonuç
TRABZONSPORun sıradanlaştırılmasıdır...gayri hakkınızdan ALLAH gelsin........

hüseyin1975
25.06.2007, 12:50
Ve işte olan oldu hicbir kaleciyi alamayan Trabzonspor baskanı sayın kelimesini sadece klubümüzün baskanı oldugu icin zoraki olarak getiriyorum adının basına Sayın Albayrak jefferson ve Tolgaya güvendigini söylemis be Sayın Baskan madem güveniyordun bu ikiliyede niye deli gibi kaleci arıyorsun rakiplerinin iki iyi kalecisi varken birde ücüncü kaleci olarak Hasagici Orkunu Rüstüyü Hakanı alıyorlar bir seninmi kalen süper sayın baskan yoksa sizde diger baskanlarda olmayan acayip bir alamama ikna edememe kabiliyeti mi var hocan sabah aksam sol kenara oyuncu gerek yok derken sen burda sol diyorsun hey baskan forvete de gerek yok demi zaten Fatihide gerek olmadıgı icin sattın demiş:

Mümkünse konusma Sayın Baskan konusma her acıklaman fiyasko::mad:

Her konusdugunda sinirlerimizi iyice geriyor.

Yazik bizlere yazik....

marcelinhos100
25.06.2007, 12:51
Jefferson'u B.Şehir istiyor
Trabzonspor’da gözden çıkarılan kaleci Jefferson’a Turkcell Süper Lig’in yeni ekibi İstanbul Büyükşehir Belediyesi talip oldu. Bordo-Mavili kulübün, Büyükşehir’e cevap vermek için yeni bir file bekçisi alınmasını beklediği öğrenildi. Trabzonspor Paraguay’ın milli kalecisi Bobadilla ile prensip anlaşmasına varırken, Teknik Direktör Ziya Doğan’ın bu futbolcuyu izlemediği gerekçesiyle istemediği ifade edildi. Yönetimin ise Doğan’a Bobadilla için baskı yaptığı ileri sürüldü. Bu arada genç kaleci Tolga Zengin’in moralinin son derece bozuk olduğu bildirildi. Kampta yüzü gülmeyen genç file bekçisinin, Bordo-Mavili kulüpteki kaleci arayışları nedeniyle keyifsiz olduğu iddia edildi.

Biz Ziya Dogan izlemedi diye futbolcu almayacaksak kapatalım klubü gidelim transferi baskanmı yapıyor hoca mı yapıyor baskan forvete gerek yok hoca forvet istiyorum baskan sol kenar alacagız hoca sola harcayacak paramız yok celaleddin süper hoca kaleci istiyorum baskan almaıyorum alamıyorum piyasa cok pahalı offffff Allahım offffffff nedir günahımız.....

Travelair
25.06.2007, 12:51
Dün söylediğim gibi, eğer Cesar Delgado veya o ayarda bir transfer yapılabilecekse, ancak o şartla, kaleci transferi yapmayı erteleyebilirler :) Yoksa yapsınlar yani...

Bir de şöyle demek çok yanlış: Kaleci konusunda ısrarcı değilim, kalecilerimize güveniyorum... O zaman sorarlar yapılan ve yapılacak transferlerin yerinde oynayan oyunculara güvenmiyordun o zaman? Takım ruhu böyle düşüyor işte, lütfen biraz daha dikkat

agahozlu
25.06.2007, 12:54
Kaleye ve forvete ihtiyac duymuyormuş Albayrak buna sadece gülerim.Butunları diyen biri şampiyonluk mücadelesi için çalışmıyor demektir.Sayın Ahmet Suat Özyacının bir sözü var "önce tutanı sonra atanı alacaksın" diye...Sol kanada transfer bile yapabileceğini düşünmüyorum.inşallah yanılırım...

Şimdide Jefferson u ist.büyük şehir'e bağış yapacaktır...malesef yöneticiliği ve futbolu bilmeyen sözde yöneticilerle en fazla aralığa kadar çıkarız

Murat Hızal
25.06.2007, 12:55
Jefferson'u B.Şehir istiyor
Trabzonspor’da gözden çıkarılan kaleci Jefferson’a Turkcell Süper Lig’in yeni ekibi İstanbul Büyükşehir Belediyesi talip oldu. Bordo-Mavili kulübün, Büyükşehir’e cevap vermek için yeni bir file bekçisi alınmasını beklediği öğrenildi. Trabzonspor Paraguay’ın milli kalecisi Bobadilla ile prensip anlaşmasına varırken, Teknik Direktör Ziya Doğan’ın bu futbolcuyu izlemediği gerekçesiyle istemediği ifade edildi. Yönetimin ise Doğan’a Bobadilla için baskı yaptığı ileri sürüldü. Bu arada genç kaleci Tolga Zengin’in moralinin son derece bozuk olduğu bildirildi. Kampta yüzü gülmeyen genç file bekçisinin, Bordo-Mavili kulüpteki kaleci arayışları nedeniyle keyifsiz olduğu iddia edildi.

Biz Ziya Dogan izlemedi diye futbolcu almayacaksak kapatalım klubü gidelim transferi baskanmı yapıyor hoca mı yapıyor baskan forvete gerek yok hoca forvet istiyorum baskan sol kenar alacagız hoca sola harcayacak paramız yok celaleddin süper hoca kaleci istiyorum baskan almaıyorum alamıyorum piyasa cok pahalı offffff Allahım offffffff nedir günahımız.....

İbb zaten arka bahçeleri değil mi versinler jefferson'u da bedelsiz olarak.İlerleyen yıllarda nasıl olsa karşılığını alırlar.

Laz_61
25.06.2007, 12:55
Trabzonsporun tarihinde böyle beceriksiz yönetim yoktur..baskani baska konusur hocasi baska konusur yöneticisi baska konusur varmi böyle bir olay ya...gel aralik gelll..

hüseyin1975
25.06.2007, 12:56
Hoca sola Adam istemiyor - Baskan muhakkak alinmali diyor.

Hoca Kaleci sart diyor - Baskan olmayabilir diyor.

Baskan ve Hocanin Fikrinin ayni (?) oldugu TEK Konu ise mükemmel sekilde anlasiyor olmalari???

Bu nasil oluyor biri bana anlatsin yoksa aklimdan süphe etmeye baslayacagim.....

coolank
25.06.2007, 12:58
Hoca sola Adam istemiyor - Baskan muhakkak alinmali diyor.

Hoca Kaleci sart diyor - Baskan olmayabilir diyor.

Baskan ve Hocanin Fikrinin ayni (?) oldugu TEK Konu ise mükemmel sekilde anlasiyor olmalari???

Bu nasil oluyor biri bana anlatsin yoksa aklimdan süphe etmeye baslayacagim.....

ben anlatayım kardeşim sana .. yani diyor ki kongreye kadar böyle devam edecegiz .. kongre de ben yokum gelen ne yaparsa yapsın ...

marcelinhos100
25.06.2007, 13:01
Kaleci transferinde bekleyebilirler bencede cünkü federasyonun birtürlü cıkmayan yabancı kararı eger olumsuz cıkarsa veya Fener denildigi gibi Hasagici alırsa Sakaryanın eli kolu baglı kalacak sadece biz kalacagız onu isteyen daha ucuza alınabilme ihtimali var ama kaleci almayacagız demek cok yanlıs Jefferson nerede sayın baskan niye noter tesbiti yaptırıyorsun o zaman kampa niye gelmedi madem o kadar güğveniyorsun bu adama bıktık artık bu her sene senin kaleci senaryolarından büyüksehir beloediyeden kurtarıcı olarak getirdigin Ahmet sahin nerede onu veremiyorsun biryere demi gözünün bebegi senin o aslında o kalsın bu takımda Aralık ayında seni tek kelimeyle anlatmak istenirse birilerinden ahmet sahin örnek olarak verilir sayın baskan nasılda ihale alırken basarılısın nasılda gazetende hic utanmadan Gs nin Fbnin transfer haberlerini sayfalarla büyük puntolarla veriyorsun az kaldı az.......

yakutlu61
25.06.2007, 13:02
BİZ DE BİR YILDIZ ALMIŞTIK“
Fenerbahçe ve Galatasaray'ın yaptığı yıldız futbolcu transferlerine de değinen Başkan Albayrak, geçen yıl Türkiye'ye en iyi futbolcuyu getirdiklerini hatırlatırken de şunları söyledi:
“Marcelinho dünya çapında kendisini kanıtlamış bir isimdi. Ancak Trabzon, bu tür futbolcular için küçük bir şehir. Trabzon'daki hayata alışmaları oldukça zor. Zaten Trabzon'a geldikten sonra buraları beğenmedi, oynamak istemedi ve gitti. Trabzon'da yıldız futbolcu barındırmak gerçekten çok zor. Bu yüzden bir çok futbolcu tercihini İstanbul'dan yana kullanıyor. Bu sezon yıldız futbolcu transfer etmeyi düşünmüyoruz. Ancak son ana kadar da neyin ne olacağı belli olmaz. Trabzonspor'un diğer kulüplerden üstün duruma gelmesi için elimizden geleni yapıyoruz. Trabzon'un yapısına uyum sağlayabilecek, burada barınabilecek futbolcu almak için çalışmalarımız sürüyor.“

vayyy Trabzon bu tur futbolcular için KÜÇÜK bir sehırmış....
BAŞKANNNN BENCE SEN BU TAKIM İÇİN KÜÇÜK Bİ BAŞKANSIN DEFOL ARTIK...

marcelinhos100
25.06.2007, 13:04
http://www.trabzonspor.org.tr/images/haberpic/250607yonetimm.jpg

Hasim baba ve saz arkadasları Zeyyat bey uzun bir aradan sonra gözükmüşler inanın Hacıosmanoglunu da sevemedim sevmem ama o adam olsaydı yapmıstı transferleri bu adamlar aile babası etliye sütlüye karısmayan adamlar nasıl yapacaklar transfer:(

marcelinhos100
25.06.2007, 13:06
Genç yıldız atağı

http://fanatik.ekolay.net/fanatik/images1/_ozer2506.jpg

Ali Bilgin’in işini bitiren Fenerbahçe Yönetimi’nin gündeminde yeni gençlerin de olduğu ortaya çıktı.
25.06.2007

Galatasaray’ın da transfer listesinde yer alan Ankarasporlu Özer Hurmacı’yı Sarı-Lacivertli renklere bağlamak isteyen idarecilerin, Başkent ekibinin kapısını bu hafta içerisinde çalacağı ifade edildi. Ankaraspor Yönetimi’nin ise konuyu teknik direktör Aykut Kocaman’a iletip gelecek yanıta göre hareket edeceği açıklandı.

Yorumsuz:(

cyberentalpi
25.06.2007, 13:07
ben anlatayım kardeşim sana .. yani diyor ki kongreye kadar böyle devam edecegiz .. kongre de ben yokum gelen ne yaparsa yapsın ...

Kardesim olan Ts nin bir senesine(lerine) olacak. Bu iki kel gidecek. Biz yarasini sarmak icin belki 3 yil sabir isteyecez. yarayi bir gunde acarsinda tedavisi icin cok ugrasirsin

Laz_61
eskiden yalan rüzgari diye bir dizi vardi.....bizde o hale döndük basrollerde nuri ve ziya yardimcilari baser ve stichus....

serkanin bi aciklamasi.....

Yaşının genç olduğunu ve milli takımda yeniden yer almanın tek amacı olduğunu belirten Trabzonsporlu futbolcu, asıl mevkiinin orta saha olduğunu ve Trabzonspor'da bu mevkide görev almak istediğini belirtti. Trabzonspor taraftarların coşkusuna hayran olduğunu kaydeden Serkan, "Trabzonspor taraftarı en büyük başarıları hak ediyor. İnanılmaz ateşli, coşkulu ve takıma sahip çıkan bir yapıları var. Avni Aker Stadı'na her deplasmana gittiğimizde o coşkuya hayran kalırdım. Onların karşısına çıkmak için adeta gün sayıyorum" dedi.

coolank
Bedavadan nasıl reklam yapılır ?

bu sorunun cevabını ögrenmek isteyen arkadaşlar yukarıdaki resime bakabilir :)

marcelinho100 kardeşim sana katılıyorum eski 2. başkanı bende sevmem ama dediğin çok dogru bence de ...

Murat Altun
25.06.2007, 13:08
Bu yönetim daha ne duruyor bu takımın başında biri bana açıklası lütfen
Bizim bu taraftarda nasıl bukadar sabırlı olabiliyor biri bunuda bana açıklasın
Ben ilk uçakla Trabzona gidip klup binası önünde tek başıma neden protesto yapmıyorum bende açıklayamıyorum :)

Bu komedi ne kadar sürecek????????

Laz_61
25.06.2007, 13:09
Genç yıldız atağı

http://fanatik.ekolay.net/fanatik/images1/_ozer2506.jpg

Ali Bilgin’in işini bitiren Fenerbahçe Yönetimi’nin gündeminde yeni gençlerin de olduğu ortaya çıktı.
25.06.2007

Galatasaray’ın da transfer listesinde yer alan Ankarasporlu Özer Hurmacı’yı Sarı-Lacivertli renklere bağlamak isteyen idarecilerin, Başkent ekibinin kapısını bu hafta içerisinde çalacağı ifade edildi. Ankaraspor Yönetimi’nin ise konuyu teknik direktör Aykut Kocaman’a iletip gelecek yanıta göre hareket edeceği açıklandı.

Yorumsuz:(

yok daha neler lemi göndermez onu oraya...eger oda giderse nuriyi benzin döküp yakmak geliyor icimden..

cyberentalpi
25.06.2007, 13:11
Şimdi Murat Ocağı İstanbul Belediyeye bedelsiz mi verdik biz? :(

Bunlar iyice suyunu çıkardı işin...
Ali Güzeldal + 1 milyon $ ver al ... Bir sene sonra adamı aynı takıma bedelsiz ver...

Siz kendinize yöneticimi diyorsunuz?
Bırakın gidin Allah aşkına...
Bu kadar taraftarı günaha sokmayın..İş bilmez acemiler....

Övünün yaptıklarınızla... Bunun altında kasıt var... Başka açıklaması olamaz...

Siz bu Büyük Camiaya yakışmıyorsunuz!!!

Ustelik sol kanattan oyuncun yokken bedelsiz ver!!!!!

marcelinhos100
25.06.2007, 13:12
İKNA ÇABASI

http://www.ilkhabergazete.com/foto/bobadilla.jpg (http://www.ilkhabergazete.com/dersmaddedevam.asp?islem=ders&yid=2487)

Bordo-Mavili yönetim, büyük oranda anlaştığı Bobadilla konusunda, “Hiç izlemedim. Fazla tanımıyorum” diyen Teknik Direktör Ziya Doğan’ı, bu kalecinin alınması için ikna etmeye çalışıyor. Trabzonspor yönetimi kaleci konusunda birçok ismi gündeminde bulundururken, önceliği Paraguaylı kaleci Bobadilla’ya veriyor. Ancak Teknik Direktör Ziya Doğan’ın bu kaleciye sıcak bakmadığı ve yönetime, “Acele etmeyelim” dediği öğrenilirken, yönetimin Doğan’ın ikna etmeye çalıştığı ifade edildi. Asbaşkan Haşim Sayitoğlu’nun dün akşam Gerede kampına sürpriz bir ziyarette bulunduğu ve Teknik Direktör Ziya Doğan ile görüşme yaptığı belirlendi.

ALBAYRAK GÖRÜŞECEK

Sayitoğlu’nun, prensipte anlaşmaya vardığı Bobadilla konusunda Ziya Doğan’ı ikna etmeye çalıştığı kaydedildi. Bu arada Başkan Nuri Albayrak’ın da Çarşamba günü kampı ziyaret ederek Doğan ile bir görüşme yapacağı ve transferdeki rotayı çizeceği ifade edildi. Başkan Albayrak’ın da Bobadilla’nın alınmasına oldukça sıcak baktığı ve bu konuda Ziya Doğan ile görüşeceği iddia edildi.

Adama bak yahu adamı dünya kupasında tüm dünya izledi 3 tane zor mac oynadı Bocaya transfer oldu hala ülkesinin kalesini koruyor Villar ile daha ne izleyecegin be adam benim gibi Martinez sevdalısını bile düsman ettin Martineze dünyada alınacak tek kaleci izledigin bildigin tek kaleci Martinezmi Fergusun Ziya......

Murat Hızal
25.06.2007, 13:13
http://www.trabzonspor.org.tr/images/haberpic/250607yonetimm.jpg

Hasim baba ve saz arkadasları Zeyyat bey uzun bir aradan sonra gözükmüşler inanın Hacıosmanoglunu da sevemedim sevmem ama o adam olsaydı yapmıstı transferleri bu adamlar aile babası etliye sütlüye karısmayan adamlar nasıl yapacaklar transfer:(

Bu kulüp nasıl bu adamların ellerine bırakılır anlayamıyorum :)

Adem Erdoğan
25.06.2007, 13:14
gökten rahmet yağıyor biz ise şemsiyeyle dolaşmaya devam ediyoruz.aralığa kadar sabır.honourless ziya.