PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 2007-2008 | Transfer Dosyası

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 [66] 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105

gerçekefsane
23.06.2007, 15:02
Gaziantepden Faruk da olabilir....

Trabzonspor başkanının karşısına transfer görüşmesinde şortla terlikle geliyosa yolu açık olsun.

WERTHeR
23.06.2007, 15:06
Trabzonspor başkanının karşısına transfer görüşmesinde şortla terlikle geliyosa yolu açık olsun.

İyiki şortla gelmiş :)

cınar#7
23.06.2007, 15:06
Valla sende herkese karşı çıkıyosun:) bi adam söyle o zaman sol tarafa...

Adnan Solda oynayabilirmi acaba:confused:

Laz_61
23.06.2007, 15:07
Evet bencede + o zamanlar Gs Uefayı almıştı onunda etkisi vardır...

Yeter ki Sol Beke bi adam alınsın Gaziantepden Faruk da olabilir bu Sakaryada Ergün Teber vardı Ümit Millide oynayan o da olabilir....

o zamanlar Trabzonsporda oynayan oyuncularin aldigi para cok azdi zaten örnek aurelio 50 bin dolar icin gitti dediler...sonradan atay aktug geldi bu sefer hepden firladi denge denen birsey kalmadi..albayrakin yaptiklarida ortada iste...yani demek istedigim bir ortayi bulamadik...atay aktug yönetimi celalettin gibi bir adama nasil 1 trilyon verir..nuri yönetimi cagdas gibi düz bir topcuya nasil 1.1 trilyon verir...cok dengesizlik var..hak edenlere verilmiyor yan gelip yatanlar götürüyor parayi..örnek symek,milan,yattara...kötü örnek..keceli,celo,ömer riza,cagdas

Terzioğlu
23.06.2007, 15:09

ne zaman yapmis bunu?

A.T.R
23.06.2007, 15:10
ekmek parasından dem vuran arkadaşlar Fatih'in ve Gökdeniz'in İstanbulun 3 fahişesine gitmeleri konusu sizi niye bu kadar geriyor o zaman?? Herifler bizim verdiğimizden( verebildiğimizden) çok daha fazlasını veriyorlardı? Kıyamet koparmanın manası neydi ya da Apo ve Ogün'ün yine bu pencereden bakılırsa Trabzondaki maçda yuhalanmaları bir tarafa yediği tonla küfür neyin nesiydi??

Yazarken hem nalına hem mıhına tarzı bir üslup kullanmasak?? H ne dersiniz??

gerçekefsane
23.06.2007, 15:14
Valla sende herkese karşı çıkıyosun:) bi adam söyle o zaman sol tarafa...

Adnan Solda oynayabilirmi acaba:confused:

futbolcu istediği yere gider.fiyat verirsin, futbolcu kabul etmez bi şey demem.Trabzonsporla anlaş imzaya bekle, bi bakıyosun 3 saat sonra Galatasaraya imza attığını duyuyon.;)
Faruk'ta Nuri Albayrakla görüşmüyo Trabzonspor başkanıyla görüşüyo.;)

Farukta orhan da Trabzonspor kurumuna yanlış yaptı.yolları açık olsun

okan6161
23.06.2007, 15:15
solda orhan yerien celalleddin dursun celo kat kat daha iyidir

Laz_61
23.06.2007, 15:16
ekmek parasından dem vuran arkadaşlar Fatih'in ve Gökdeniz'in İstanbulun 3 fahişesine gitmeleri konusu sizi niye bu kadar geriyor o zaman?? Herifler bizim verdiğimizden( verebildiğimizden) çok daha fazlasını veriyorlardı? Kıyamet koparmanın manası neydi ya da Apo ve Ogün'ün yine bu pencereden bakılırsa Trabzondaki maçda yuhalanmaları bir tarafa yediği tonla küfür neyin nesiydi??

Yazarken hem nalına hem mıhına tarzı bir üslup kullanmasak?? H ne dersiniz??

hocam fatih ve gökdeniz baska orhan ak baska..ayrica fatih ve gökdeniz cok iyi paralar aldi trabzondan ve halende aliyorlar..onlar TS nin altyapisinda yetisdi nefesi orda aldilar ...onlar trabzonun simgesi oldular...bunlari orhan ak ve ali bilgin ile kiyaslamak yanlis olur..bir yanda dogma büyüme yetisme altyapi felan vs.. hepsi trabzon ...bir yandada sadece Trabzondan göc etmis ailelerin cocuklari..

Terzioğlu
23.06.2007, 15:18
Trabzonspor'da Martinez'in transferi olmadı...

Trabzonspor'un kadrosuna katmak istediği Sakaryasporlu kaleci Martinez'in transferi olumlu sonuçlanamadı.
Yönetim kurulu üyesi Abdullah Başer, Adapazarı'na giderek Sakaryaspor Kulübü yönetimi ile masaya oturdu. Görüşmelerden olumlu sonuç çıkmayınca Adapazarı'ndan ayrılan Başer, AA muhabirine yaptığı açıklamada, Sakaryaspor ile Martinez konusunda anlaşmaya varamadıklarını belirterek, ''Artık Martinez defteri kapandı. Şimdi diğer isimlere bakacağız'' dedi.
Paraguay Milli Takımı Kalecisi Aldo Bobadilla ile prensipte anlaşma sağladıkları bilgisinin de doğru olmadığını ifade eden Başer, ''Bu konuda başkanımız Albayrak ve hocamızın vereceği karar önemli. O doğrultuda çalışmalarımızı gerçekleştireceğiz'' diye konuştu.
Sakaryaspor yönetiminin Trabzonspor'dan Martinez'e karşılık 4 futbolcu ve para istediği ve bu nedenle transferinin gerçekleşmediği kaydedildi.
Paraguaylı kaleci Aldo Bobadilla'nın ise bonservisinin elinde ve fiyatının uygun olduğu, ancak teknik direktör Ziya Doğan'ın bu kalecinin transferine şimdilik onay vermediği öğrenildi.
Karar verilmesi halinde Bobadilla'nın transferinin hemen gerçekleşebileceği kaydedildi.

hüseyin1975
23.06.2007, 15:20
hocam fatih ve gökdeniz baska orhan ak baska..ayrica fatih ve gökdeniz cok iyi paralar aldi trabzondan ve halende aliyorlar..onlar TS nin altyapisinda yetisdi nefesi orda aldilar ...onlar trabzonun simgesi oldular...bunlari orhan ak ve ali bilgin ile kiyaslamak yanlis olur..bir yanda dogma büyüme yetisme altyapi felan vs.. hepsi trabzon ...bir yandada sadece Trabzondan göc etmis ailelerin cocuklari..

Sende Göc etmissin be Usta.
Benim Ailemde etmis ama ben iyi bir Topcu olsam Trabzonspordan baska yerde oynamam.

Mesele nerede dogdugun ve yetisdigin degil!
Mesele MEMLEKET ASKI!!!!!

Laz_61
23.06.2007, 15:21
ayrica ufukhana baya bir teklifler var..kiralik olarak gitse iyi olur...hic degilse kulübede cürümektense iydir...

gerçekefsane
23.06.2007, 15:23
Ali de profesyonel olmuş dimi,Trabzonsporluymuş dimi, Trabzonsporluysa madem bonservisi elindeymiş niye kulube ben geldim boş sözleşmeye imza atayım dememiş.

hüseyin1975
23.06.2007, 15:23
Bu arada Hollandada Top kosturan Genc yetenek Aykut Demire ne oldu???

Laz_61
23.06.2007, 15:24
Sende Göc etmissin be Usta.
Benim Ailemde etmis ama ben iyi bir Topcu olsam Trabzonspordan baska yerde oynamam.

Mesele nerede dogdugun ve yetisdigin degil!
Mesele MEMLEKET ASKI!!!!!

biz baska abi ..bi yaz gidemesem memlekete icim icimi yiyor..ali bilgin veya orhan ak kackere gelmisler caba trabzona veya kackere gitmisler avni akere...bunlari Hamilerle,fatihlerle kiyaslamak yanlis olur...

Terzioğlu
23.06.2007, 15:24
Ali de profesyonel olmuş dimi,Trabzonsporluymuş dimi, Trabzonsporluysa madem bonservisi elindeymiş niye kulube ben geldim boş sözleşmeye imza atayım dememiş.

bide üstüne para versin istersen bizde oynamak icin

Laz_61
23.06.2007, 15:25

gecen sene gelmis ama kimse ilgilenmemis..

Doğan Şahin
23.06.2007, 15:33
Kanal A da Arjantin Lig Özetleri var şu anda TSİ:15:30

gerçekefsane

iyiki gelmiş, nerden bilecektik dimi.Trabzonspor ilgilenmemiş diye sonradan profesyonellik oluyosa iyikide ilgilenmemiş.Trabzonspor Yönetimini :alkış::alkış: Alinin yolu açık olsun. Trabzonsporluyum dimi.

Serdar A
Villereal bu gün Riquelme'nin kesin olarak satılacağını açıkladı.
Boca'nın şu an için Riquelmeye bir teklifi yok. Zaten yıldız oyuncu avrupada devam etmek istiyor.

Hangi avrupa külübüne transfer olacağı merak konusu.

Bizle alakalı tarafı Trabzonun yakın zamanda ilgilendiğini bildiğimiz Marino'ya gelecek sezon ilk 11 şansı doğması.

hüseyin1975
Trabzonlu genelde Milliyetcidir.
Memleketine cok ama cok baglidir.
Memleketimiz o kadar güzel ve özelki!
Trabzonlulari Türkiyede herkes konusur.

Ekmegimiz, Hamsimiz, Yaylalarimiz, Tarihi Hazinelerimiz ve daha neler neler.

Kelimeler, satirlar, kitaplar Trabzonumu anlatmaya yetmez!

50 sene gidemesen yine ölesiye severim yine severim.

ASKIM TRABZONUM!!!!!!

Ugur Ergenc
23.06.2007, 15:40
CEYHUN DA İİ TOPÇU AMA ÇOK BENCİL BİZE TAKIMA YARAR SAĞLAYIP FORVETLERİ İİ BESLEYECEK Bİ ON NUMARA LAZIM RİQUELME MÜTHİŞ OLUR.KEŞKE ALABİLSEK..:ts:

karatasof
23.06.2007, 15:45
Kimsenin ilgilenmediği safsata.Kendisine önerilen parayı az bulmuş.Bunu kendisi ile ilgili röportajda yazmışlardı.O sıralar 275.000 euro öneren Antalyasporu tercih etmiş.Hakkıdır kimse bir şey diyemez.Elbette her trabzonlu TS'da futbol oynayacak diye bir kural yoktur ve kaldıkı bu eşyanın tabiatına aykırı bir olaydır.Ama adamın kendini düşünmesi porofesyonellikle değerlendirilirken gittikleri istanbul takımlarında tutunamadıklarında duygusallık moduna geçip ''bu adam trabzonlu neden biz adamı almıyoruz.'' anlayışı sakat bir anlayıştır.

Travelair
23.06.2007, 16:02
Kendisi 140bin €'ya anlaştım. Onun da tamamını alamadım diyordu

hüseyin1975
23.06.2007, 16:04
140.000 €.
Ilginc.........

Doğan Şahin
23.06.2007, 16:07
Kanal A da Arjantin Lig Özetleri var şu anda TSİ:15:30

Her nekadar palermo ve bobodilla oynamasada(heralde libertodores kupasına saklamışlar) : Bocanın son lig maçı videosu ve gol krallığı, puan durumu
http://www.megakatalog.com/tv/Oynat.aspx?ref=bn&bnr=bocasonmac.flv

Bir önceki maçta Marcellos Delgado 2 gol attı son maçta ona yetişemedim
:(

Koray
23.06.2007, 16:09
140.000 €.
Ilginc.........

adam resmen bedavaya oynadı antalya da..

champions
23.06.2007, 16:12
Martinez Dosyası Kapandı

Trabzonspor, Sakaryaspor'un kalecisi Martinez'den vazgeçti. Sakaryaspor yönetiminin Martinez için Trabzonspor yönetiminden 4 futbolcu istemesi üstelikte, bu 4 futbolcunun hakedişlerini Trabonspor yönetiminden talep etmesi iplerin kopmasına neden oldu.

Sakaryaspor'un Martinez'e karsılık, Mustafa Keçeli,Murat Ocak,Cem Demir ve kaleci Ahmet'i istediği ögrenildi.Bu teklif karşısında şaşkınlığını gizleyemeyen Trabzonspor yönetimi Martinez dosyasını tamamen kapattı.Bordo mavili yönetim Paraguaylı kaleci Bobadilla'yı Türkiye'ye getirmeyi hedefliyor.Almanya'da bulunan Bobadilla'nın büyük bir aksilik olmazsa bugün İstanbul'a gelmesi bekleniyor.?????
atakankadioglu@haber61.net (atakankadioglu@haber61.net)

Laz_61
23.06.2007, 16:12
Her nekadar palermo ve bobodilla oynamasada(heralde libertodores kupasına saklamışlar) : Bocanın son lig maçı videosu ve gol krallığı, puan durumu
http://www.megakatalog.com/tv/Oynat.aspx?ref=bn&bnr=bocasonmac.flv

Bir önceki maçta Marcellos Delgado 2 gol attı son maçta ona yetişemedim
:(

bocanin 1. kalecisi Mauricio Ariel Caranta..bizim bobadilla yedek...yani nurinin gidipte as kaleci alacaginimi zanediyordun ;)..nerde beles oraya yerles misali...

Travelair
23.06.2007, 16:14
Bobadilla heyecan uyandıramadı bende. Sakaryaspor da turşusunu kursun

hüseyin1975
23.06.2007, 16:15
Martinez Dosyası Kapandı

Trabzonspor, Sakaryaspor'un kalecisi Martinez'den vazgeçti. Sakaryaspor yönetiminin Martinez için Trabzonspor yönetiminden 4 futbolcu istemesi üstelikte, bu 4 futbolcunun hakedişlerini Trabonspor yönetiminden talep etmesi iplerin kopmasına neden oldu.

Sakaryaspor'un Martinez'e karsılık, Mustafa Keçeli,Murat Ocak,Cem Demir ve kaleci Ahmet'i istediği ögrenildi.Bu teklif karşısında şaşkınlığını gizleyemeyen Trabzonspor yönetimi Martinez dosyasını tamamen kapattı.Bordo mavili yönetim Paraguaylı kaleci Bobadilla'yı Türkiye'ye getirmeyi hedefliyor.Almanya'da bulunan Bobadilla'nın büyük bir aksilik olmazsa bugün İstanbul'a gelmesi bekleniyor.?????
atakankadioglu@haber61.net (atakankadioglu@haber61.net)

Almanyada ne isi var?
Acaba Ucak aktarmalimi ucuyor (Frankfurt üzerine) yoksa orada Kulüpmü ariyor?

Doğan Şahin
23.06.2007, 16:16
As kalecileri de baya iyiymiş, göründüğü kadarıyla bobodillayı kesmesi normal

hüseyin1975
23.06.2007, 16:16
Vallahi birkac renkdas Sakarya Martinezin Tursununu kursun diyor ama bence onu alan olacak.....

Doğan Şahin
23.06.2007, 16:19
Bu arada LigTv haberin dediğine göre Ömer Rızanın babası evleniyormuş, o yüzden katılmamış kampa da,ceyhun niye katılmıyor anlamış değilim, disiplinsizlik bu sene de dizboyu gidecek gibi

hamdi bey
23.06.2007, 16:22
Almanyada ne isi var?
Acaba Ucak aktarmalimi ucuyor (Frankfurt üzerine) yoksa orada Kulüpmü ariyor?

aktarmalı oluyor uçak, taaa arjantin nire trabzon nireee? :D

okan6161
23.06.2007, 16:24
şu yeni kalecinin görüntüleri varmı acaba

Sefa Murat Dokuz
23.06.2007, 16:27
bobadila mıdır nedir adam as kaleci olsa KONTRATINI neden uzatmasın BOCA biraz mantıklı olalım adama yol verecekler bizimkilerde kapacak olay bu
31 yaşında çok yaşlı değil tecrübeli ama 2 sene oynar sonra işe yaramaz bence 2 sene sonra jefferson TOLGA çok daha tecrübeli olcakalr
26 yaşına gelmiş olacaklar
bu adam bende hiiç etki yapmadı ADI sanı duyulmadık hiç bilmediğim bir kaleci inallah ii çıkar

Sefa Murat Dokuz
23.06.2007, 16:30
şu yeni kalecinin görüntüleri varmı acaba
görüntülere göre kaleci alsaydık burda 10 tane jeffersonun kurtaarış videosu oluşturaalım milana satalım didanız yaşlandı die

en az 2 full maçını izlemek gerekiyor benim içim de çok büyük bir fosluk var bi sıkıntı varya allah hayıra çıkara

hüseyin1975
23.06.2007, 16:31
New Search (http://www.sporting-heroes.net/football-heroes/default.asp) | http://www.sporting-heroes.net/football-heroes/images/printer.gif Printable Version (http://www.sporting-heroes.net/football-heroes/printableversion_worldcup.asp?HeroID=13217)http://www.sporting-heroes.net/football-heroes/images/greyline2.gif
Aldo Bobadilla
http://www.sporting-heroes.net/files_footballworldcup/BOBADILLA_A_20060610_GH_L.jpg

ParaguayPUESTO
ArqueroFECHA/LUGAR DE NACIMIENTO
20 Abril 1976, Pedro Juan Caballero, ParaguayWORLD CUP DEBUT10 de Junio de 2006
Paraguay 0-1 InglaterraWORLD CUP GAMES2006 (3)

hamdi bey
23.06.2007, 16:34
lan millet dalga geçecek bobadilla nası isim olm?

okan6161
23.06.2007, 16:36
görüntülere göre kaleci alsaydık burda 10 tane jeffersonun kurtaarış videosu oluşturaalım milana satalım didanız yaşlandı die

en az 2 full maçını izlemek gerekiyor benim içim de çok büyük bir fosluk var bi sıkıntı varya allah hayıra çıkara

kardeşim haklısın ama tanımıyorum ben bu adamın hiç maçını izlemedim hiç değilse ufak bir düşüncemiz olur yoksa bende böyle kaleci alınmasına kaşıyım ki eminim ki albayrakda bu kaleciyi you tobeden izleyip almışdır

hüseyin1975
23.06.2007, 16:36
Aldo Bobadilla

Aldo Antonio Bobadilla Avalos (* 20. April (http://de.wikipedia.org/wiki/20._April) 1976 (http://de.wikipedia.org/wiki/1976) in Pedro Juan Caballero (http://de.wikipedia.org/wiki/Pedro_Juan_Caballero))

Boyu: 1,92 m

Kariyeri: 1997 - 2004 Cerro Porteño (http://de.wikipedia.org/wiki/Cerro_Porte%C3%B1o) - Paraguay (http://de.wikipedia.org/wiki/Paraguay) 2004 - 2005 Gimnasia y Esgrima de La Plata (http://de.wikipedia.org/wiki/Gimnasia_y_Esgrima_de_La_Plata) - Arjantin.

2005 - 2006 Libertad Asuncion (http://de.wikipedia.org/wiki/Libertad_Asuncion) - Paraguay

Fifa Listesine göre 8 kez Milli olmus ama Almanyanin Spor Dergisi Kickere göre 23 kez Milli olmus.

hüseyin1975
23.06.2007, 16:47
BOBADILLA CEVAP BEKLİYOR!.. http://www.maraton.com.tr/img/print.gifHaberi yazdırın (http://www.maraton.com.tr/print_news.php?news_id=30015&archieve=)23f_write_month(6) Haziran 2007 14:35http://www.maraton.com.tr/qHUsMbuK28cYW/images/news_images/30015_1_070623145538.jpg
Maraton.Com.Tr transfer gündeminin nabzını tutmaya devam ediyor..

Kaleci arayışlarını sürdüren Trabzonspor, Sakaryasporlu Martinez'den kesin olarak vazgeçti.. Bordo Mavililer iki gündür görüşmelerini sürdürdükleri Sakaryaspor yönetiminin büyük talepleri karşısında bu transferde geri adım atmak zorunda kaldı..

Sakaryaspor Yönetimi'nin Martinez'e karşılık Trabzonspor'dan 4 futbolcu ve 1,5 milyon euro para talep ettiği, ayrıca geçtiğimiz sezon Sakaryaspor'da kiralık oynayan ve parasını alamadığı gerekçesiyle Trabzonspor'a geri dönen Erdinç Yavuz'un Yeşil Siyahlı kulüp aleyhine açtığı davadan vazgeçmesini ve alacağını kulübe hibe etmesinin istendiği belirtildi..

Bu talepler karşısında şaşkına dönen Trabzonspor yönetimi, Martinez'den vazgeçerek rotasını Güney Amerika'ya çevirdi..

HEDEF BOBADILLA!..

Şu anda Venezuella'da organize edilen Copa America için Milli takımla kampında olan Bobadilla ile görüşen transfer komitesinin, bu oyuncu ile anlaştığı ve Milli kalecinin resmi imzayı atmak için Trabzonspor'un vereceği son kararı beklediği belirtildi.. Bobadilla'nın anlaşma yapılması halinde Copa America sonrasında Türkiye'ye gelmesi bekleniyor..

Tam adı Aldo Antonio Bobadilla Ávalos, olan ve 20 Nisan 1976'da Caballero'da doğan Paraguaylı futbolcu, kariyerine Paraguay'ın Cerro Porteno klubünde başladı.. Daha sonra Arjantin'in Gimnasia de La Plata takımına transfer oldu.. 2006 yılında ülkesinin takımı Libertad'a kısa süreli bir dönüş yapan Bobadilla, daha sonra Arjantin'in köklü kulübü Boca Juniors ile anlaştı..

Bobadilla, Almanya 2006 Dünya Kupası'nı ikinci kaleci olarak götürülmüş ama turnuvanın ilk maçında sakatlanan Villar'ın yerine turnuva boyunca kaleyi korumuştu.. Burada gösterdiği performansla Boca Juniors'a geçen 31 yaşındaki kaleci, Boca Juniors ile geçtiğimiz günlerde Copa Libertadores Şampiyonluğu sevinci yaşadı..

Bobadilla'nın maliyetinin yaklaşık 1,5 milyon euro olduğu öğrenildi..

STEPANOV'DAN SERT ÇIKIŞ!..

Bu arada Trabzonspor'un Sırp savunmacısı Stepanov, Maraton.Com.Tr'ye yaptığı açıklamada Bordo Mavili takımdan ayrılacağı yönündeki haberleri sert bir dille eleştirdi.. Gazetelerde sürekli bu yönde çıkan haberlere bir anlam veremediğini belirten başarılı savunmacı, "Gazetecilere selam veriyorum ve hakkımda 'gidiyor' diye yazıyorlar.. Hiç alakası yok.. Trabzon'da çok mutluyum ve burada kalacağım.. Gelecek sezon için iddialı bir takımımız var ve başarılı olmak için mücadele etmeye hazırız" açıklamasını yaptı..

MARATON.COM.TR ÖZEL HABER

Can KARYAĞDI / Osman ALTUNTERİM

Bu Sakarya umarim uzuuuuuuuuuuun süre Lig A#da sürünür.....

TSelif
23.06.2007, 16:47
Musampa gibi dimi. Zaten bize macera lazım...

Serdar A
23.06.2007, 16:48
Bilin bakalım Shalke Lincoln'e neden yol verdi

http://www.4-4-2.com/haupttribuene/news-detail-ansicht/article/riquelme-kommt-wohl-nach-euopa-zurueck//3/

karatasof
23.06.2007, 16:48

İsim gayet kolay arkadaşım.İstersen hecele daha kolay oluyor.Üstelik slogan bile üretilebilecek kadar kafiyeli.
Baba Dilla
Kaleyi Kolla.

Ömer SEVİNÇ
23.06.2007, 16:50
Bomba diil la.
Bobadilla:D:D

Semih Kırsüleymanoğlu
23.06.2007, 16:50

Bu arada Trabzonspor'un Sırp savunmacısı Stepanov, Maraton.Com.Tr'ye yaptığı açıklamada Bordo Mavili takımdan ayrılacağı yönündeki haberleri sert bir dille eleştirdi.. Gazetelerde sürekli bu yönde çıkan haberlere bir anlam veremediğini belirten başarılı savunmacı, "Gazetecilere selam veriyorum ve hakkımda 'gidiyor' diye yazıyorlar.. Hiç alakası yok.. Trabzon'da çok mutluyum ve burada kalacağım.. Gelecek sezon için iddialı bir takımımız var ve başarılı olmak için mücadele etmeye hazırız" açıklamasını yaptı..

Erkan
23.06.2007, 16:51

http://www.4-4-2.com/haupttribuene/news-detail-ansicht/article/riquelme-kommt-wohl-nach-euopa-zurueck//3/

Hayir, sanmiyorum Schalke genc bi oyuncu alip senelerce faydalanmak istiyor.. Rakitic, adamlar akilli;) bizimkiler gibi yildiz manyagi olmamis.. Vereceksen o kadar parayi ver genc bi oyuncuya... Basari oule olur... Riquelmeyi 2 sezondan fazla oynatmazlar... o da genc oyuncunun pismesini beklemek icin.

Laz_61
23.06.2007, 16:54
bobadilladan öte en cok sevindigim haber stepanov haberi oldu...avrupanin en iyi stoperlerinden bence....umarim bu sezon kalir bizde...

champions
23.06.2007, 16:57
Yaw futbolcunun isminide eleştirmeyiverin:)
Kaka gelse ne yapcaktınız:D
Hele bi gelsin izleyelim sonra yaparsanız değerli eleştirilerinizi

Farabi Bosnalı Edinle Wolsburg ilgileniyormuş

karatasof
23.06.2007, 16:58
[quote=huseyin75;846895]BOBADILLA CEVAP BEKLİYOR!.. http://www.maraton.com.tr/img/print.gifHaberi yazdırın (http://www.maraton.com.tr/print_news.php?news_id=30015&archieve=)23f_write_month(6) Haziran 2007 14:35http://www.maraton.com.tr/qHUsMbuK28cYW/images/news_images/30015_1_070623145538.jpg
Maraton.Com.Tr transfer gündeminin nabzını tutmaya devam ediyor..

Kaleci arayışlarını sürdüren Trabzonspor, Sakaryasporlu Martinez'den kesin olarak vazgeçti.. Bordo Mavililer iki gündür görüşmelerini sürdürdükleri Sakaryaspor yönetiminin büyük talepleri karşısında bu transferde geri adım atmak zorunda kaldı..

Sakaryaspor Yönetimi'nin Martinez'e karşılık Trabzonspor'dan 4 futbolcu ve 1,5 milyon euro para talep ettiği, ayrıca geçtiğimiz sezon Sakaryaspor'da kiralık oynayan ve parasını alamadığı gerekçesiyle Trabzonspor'a geri dönen Erdinç Yavuz'un Yeşil Siyahlı kulüp aleyhine açtığı davadan vazgeçmesini ve alacağını kulübe hibe etmesinin istendiği belirtildi..

Bu talepler karşısında şaşkına dönen Trabzonspor yönetimi, Martinez'den vazgeçerek rotasını Güney Amerika'ya çevirdi..

HEDEF BOBADILLA!..

Şu anda Venezuella'da organize edilen Copa America için Milli takımla kampında olan Bobadilla ile görüşen transfer komitesinin, bu oyuncu ile anlaştığı ve Milli kalecinin resmi imzayı atmak için Trabzonspor'un vereceği son kararı beklediği belirtildi.. Bobadilla'nın anlaşma yapılması halinde Copa America sonrasında Türkiye'ye gelmesi bekleniyor..

Tam adı Aldo Antonio Bobadilla Ávalos, olan ve 20 Nisan 1976'da Caballero'da doğan Paraguaylı futbolcu, kariyerine Paraguay'ın Cerro Porteno klubünde başladı.. Daha sonra Arjantin'in Gimnasia de La Plata takımına transfer oldu.. 2006 yılında ülkesinin takımı Libertad'a kısa süreli bir dönüş yapan Bobadilla, daha sonra Arjantin'in köklü kulübü Boca Juniors ile anlaştı..

Bobadilla, Almanya 2006 Dünya Kupası'nı ikinci kaleci olarak götürülmüş ama turnuvanın ilk maçında sakatlanan Villar'ın yerine turnuva boyunca kaleyi korumuştu.. Burada gösterdiği performansla Boca Juniors'a geçen 31 yaşındaki kaleci, Boca Juniors ile geçtiğimiz günlerde Copa Libertadores Şampiyonluğu sevinci yaşadı..

Bobadilla'nın maliyetinin yaklaşık 1,5 milyon euro olduğu öğrenildi..

Bu ZD anlayabilene aşk olsun.Bugün başka bir basın organında Risp ile Erdinç'in sakatlıklarının devam etmesi Stepanov' unda gitmek istemesi üzerine yeni bir stoper alınması için yönetime istek yaptığını duyduğumuz arkadaşın futbolcusu böyle konuşuyor.Biz neye inanacağomızı şaşıralı çok olduda bu ZD takımla beraber değilmi?Yoksa oda bizim gibi gazetelere bakarakmı futbolcu istiyor.

hüseyin1975
23.06.2007, 17:01
TRANSFER BORSASI

Son güncelleme : 23.06.2007 13:57 Ankaragücü

Ankaragücü:
GELENLER: Habib Muhammed (Molde FK), Fatih Akyel (Gençlerbirliği), Kirita (G.Antepspor), Ali Çamdalı(Leverkusen),Yunus Balaban (Alemannia Aachen), Hans Peter Briegel (Teknik Direktör)
GİDENLER Aytekin, Yordanov, Petkov, Devran, Murat Ocak, Tita, Sedat Yeşilkaya
GÜNDEMDEKİLER: Yok

Ankaraspor
GELENLER: Tayfun Türkmen(Konyaspor)
GİDENLER: Drogaslav Jevriç, Wederson (Fenerbahçe), Hakan Arıkan (Beşiktaş)
GÜNDEMDEKİLERTevfik Köse(B. Leverkusen)

Beşiktaş
GELENLER: odrigo Tello (S. Lizbon), Hakan Arıkan (Ankaraspor), Rüştü Reçber (F.Bahçe), Mehmet Yozgatlı (F.Bahçe), Ertuğrul Sağlam (Teknik Direktör)
Gidenler: Ramazan Kurşunlu (Ankaraspor), Kleberson, Runje (Lens, Ali Güneş
GÜNDEMDEKİLER: Makalele (Chelsea), Gravesen (Celtic), Edmilson (Barcelona),

Bursaspor
GELENLER: Mustafa Sarp (K. Erciyesspor), Bülent Korkmaz (Teknik Direktör)
GİDENLERM: Ömer Çatkıç, Cumhur Bozacı, Hasan Yiğit
GÜNDEMDEKİLER: Hasagiç (G.Antepspor)

Çaykur Rizespor
GELENLER: Metin Aktaş (Diyarbakırspor), Emre Toraman (K. Erciyesspor), Şadi Çolak (Orduspor), Samet Aybaba (Teknik Direktör), Metin Aktaş
GİDENLERM: Zdravkov, Bashir El Tabei, İbrahim Said, Gökhan Kaba (İstanbul B.Belediyesi)
GÜNDEMDEKİLER: Hasan Yiğit (Bursaspor), Ufukhan (Trabzonspor)

Denizlispor
GELENLER: Yok.
GİDENLER: Yok
GÜNDEMDEKİLER: Gürol (Sivasspor)

Fenerbahçe
GELENLER: Roberto Carlos (Real Madrid), Wederson (Ankaraspor), Colin Kazım Richards (Sheffield United)
GİDENLER: Ümit Özat (Köln), Serkan Balcı (Trabzonspor), Tuncay Şanlı(Middlesbrough), Rüştü Reçber (Beşiktaş), Mehmet Yozgatlı (Beşiktaş) GÜNDEMDEKİLER: Ronaldo (Milan),Adriano (İnter), Ali Bilgin (Antalyaspor), Mehmet Çakır (Gençlerbirliği)Ali Çamdali (B,Leverkusen 2. Takımı), Zigiç (Santander)

Galatasaray
GELENLER: Lincoln (Schalke 04), Servet(Sivasspor), Barış Özbek (Rot Weiss Essen), Serkan Çalık (Rot Weiss Essen), Tobias Linderoth (Kopenhag), Ismael Bouzid (Kaiserslautern), Orkun Uşak (K.Erciyes) , Karl Heinz Feldkamp (Teknik Direktör)
GİDENLER: Inamoto(E.Frankfurt), Mondragon (Köln), Tolga Seyhan (Kiralık geri döndü), Ilic (Salzburg), Ergün Penbe
GÜNDEMDEKİLERNilmar (Lyon), Baiano (Celta Vigo), Volkan Yaman (Antalyaspor), Rommedahl (Charlton Athletic), Gökhan Ünal (Kayserispor)

Gaziantepspor
GELENLER:Mesut Bakkal (Teknik Direktör)
GİDENLER: Kirita (Ankaragücü)
GÜNDEMDEKİLERHasan Yiğit (Bursaspor), Kürşat (K.Erciyesspor), Ömer Çatkıç (Bursaspor)

Gençlerbirliği
GELENLER: Nicola Petkoviç, (Vojvodina), Olgay Coşkun (Karşıyaka), Nick Carle (Newcastle Jets), Marko Zoriç (Banat Zrenjanin), Fuat Çapa (Teknik Direktör), Mustafa Çiçek (Samsunspor)
GİDENLER: Draman (Lokomotif Moskova), Adem Dursun (Serbest) GÜNDEMDEKİLER: Yok

Gençlerbirliği Oftaşspor
GELENLER: Savaş Esen (Alibeyköy), Cevher Toktaş (Bursa Merinos), Volkan Hasançebi (Fethiyespor)
GÜNDEMDEKİLERTozo, Sandro (Gençlerbirliği)

İstanbul B.B. Spor
GELENLER: Evren Kürkçü (Samsunspor), Gökhan Kaba (Ç.Rizespor) , Sancak (Altay)
GİDENLER: Yok.
GÜNDEMDEKİLERHasan Yiğit (Bursaspor)

Kasımpaşaspor
GELENLER: Murat Yıldırım (Ajax), Mehmet Akgün(Borussia Dortmund), Barbaros Barut (Essen), Ali Yetkin (Greutherfürth)
GİDENLER: Yok.
GÜNDEMDEKİLERHasan Yiğit (Bursaspor), Gürol(Sivasspor), Georg Koch (Duisburg)

Kayserispor
GELENLER: Serhat (Denizlispor) Savaş Yılmaz (Zeytinburnu) Koray Çölgeçen (Kocaelispor) Mehmet Eren (K.Erciyes)Tolunay Kafkas (Teknik Direktör)
GÜNDEMDEKİLERHasan Kabze (G.Saray) , Cangele(Sakaryaspor) , Serhat (Denizlispor), Serdar (G.Antep B.Belediye)

Konyaspor
GELENLER: Muhammed Akıncı (Silkeborg), Burak Özsaraç (V. Manisaspor) , Can Parlayan (Değirmenderespor)
GİDENLER: Tayfun (Ankaraspor)
GÜNDEMDEKİLERTristan (Deportivo)

Sivasspor
GELENLER: Fatih Atik (Montpellier), Muhammed Ali (Diyarbakırspor)
GİDENLER: Servet (Galatasaray), Serdar Topraktepe (Kocaelispor), Gürhan (Fenerbahçe), Ertuğrul(Antalyaspor) , İsmail (Malatyaspor) GÜNDEMDEKİLER: Yok

Trabzonspor http://www.maraton.com.tr/img/logolar/17.jpg

GELENLER: Serkan Balcı(F.Bahçe), Jabi(K.Erciyes), Adnan(Samsunspor)
GİDENLER: Djokaj (Freiburg) ve Insallah Keceli, Ömer Riza vs. :p
GÜNDEMDEKİLER: Uğur Boral (F.Bahçe), Martinez (Trabzonspor), Hasagiç (G.Antepspor), Bobadilla (Boca Juniors)

Vestel Manisaspor
GELENLER:Yok.
GİDENLER: Fevzi, Burak Özsaraç (Konyaspor)
GÜNDEMDEKİLER: Yok

Sefa Murat Dokuz
sayfa dağıldı

cyberentalpi
Bobadilla ya yalanlama
http://www.ajansspor.com/futbol/superlig/h/20070623/bobadillaya_yalanlama.html

Buyurun bakalim. Anlasilan bu sene dedikodu rekorunu kiracagiz

hüseyin1975
23.06.2007, 17:02

Schalke yerine Basel Takimindan 5 Milyon AVRO vererek Raketici aldi bile....

Serdar A
23.06.2007, 17:03
Yaw futbolcunun isminide eleştirmeyiverin:)
Kaka gelse ne yapcaktınız:D
Hele bi gelsin izleyelim sonra yaparsanız değerli eleştirilerinizi

Farabi Bosnalı Edinle Wolsburg ilgileniyormuş

Dzeko benim yeni ibrahimoviç adayım.

Trabzon'un ilgilenmediği bir oyuncu zaten . Ben kendi kendime gelin güvey oluyordum :) Tomas jun ve Djokaj'ı tepliceye verip ( birazda para ) Dzeko'yu alsak ne güzel olurdu :)

Bu sene mutlaka bir klübe transfer olacaktır. Umarım transfer olacağı takım onun yeteneklerini göstermesine olanak sağlar.

hamdi bey
23.06.2007, 17:09
ne yalanlaması hani adam geliyodu ?

okan6161
23.06.2007, 17:10

ben bu adamı çok seviyorum

hüseyin1975
23.06.2007, 17:15
ben bu adamı çok seviyorum

Güzel.

Ispanyaya Transfer oldugunda yine sorarim sana :p

hamdi bey
23.06.2007, 17:32
Bobadilla ya yalanlama
http://www.ajansspor.com/futbol/superlig/h/20070623/bobadillaya_yalanlama.html

Buyurun bakalim. Anlasilan bu sene dedikodu rekorunu kiracagiz

bobadillo ya onay vermeyen adam gider atillaspor un kalecisi hayrettinoviç i alır "ben bu adama kefilim " derse hiç şaşırmam :mad: sanki daha iyisini alabileceklerde

A.Alper
23.06.2007, 17:33
yukarıda okudum gerçekten doğru bu sezonki transfer politikası nerde beleş oraya yerleş

marcelinhos100
23.06.2007, 17:36
BOBADİLLA AN MESELESİ

http://www.gunebakis.com.tr/images/bobadillayidoganistemi.jpg (http://www.gunebakis.com.tr/images/bobadillayidoganistemi.jpg)

Paraguay Milli Takımının ünlü kalecisi Aldo Antonio Bobadilla ile her konuda anlaşmaya varılmasına karşın, Teknik Direktör Ziya Doğan’ın tutumu nedeniyle resmi imza için bekletildiği dile getirildi. Bobadilla’nın sözleşmesinde yazan, “1 milyon dolar getirirse, istediği kulübe gider” şeklindeki maddeden dolayı da Boca Juniors kulübüyle her hangi bir sorun yaşanmadı. Paraguay milli takımının Dünya Kupası’ndaki önemli yıldızı Bobadilla’ya ön protokol bile imzalatıldı. Ancak Teknik Direktör Ziya Doğan’ın, “Ben tanımadığım bir kalecinin alınmasını istemem” diyerek bu transfere karşı çıktığı ileri sürüldü. Yönetim ise Bobadilla için Doğan’ı ikna ettiği takdirde resmi imzayı attıracağı ifade edildi.

Sakarya Yine Uçtu
Ziya Doğan’ın, “İlla da Martinez’i isterim” demesinin ve bu kulübün de önceki gün 4 milyon dolarlık bonservis bedelini 2 milyon dolara indirdiğini belirtmesinden sonra Transfer Komitesi Üyesi Abdullah Başer, dün Sakarya’ya gitti. Burada Sakaryaspor yöneticileriyle yeniden masaya oturdu. Sakaryaspor kulübü yöneticileri Martinez’e karşılık 2 milyon dolar ve Ahmet, Cem Demir, Selim Akbulut’un yanında bir de Mustafa Keçeli’ı talep etti. Bu öneri karşısında şaşkına dönen Başer’in, “Söylediğiniz şartlar yine 4 milyon dolara geldi. Bu nasıl indirim?” demek zorunda kaldı. Başer bunun üzerine pazarlık masasından kalktı ve gelişmeleri Başkan Nuri Albayrak’a iletti. Albayrak’ın da bu dosyanın kapanmasını istedi.

Kardesim adam tanımadıgım futbolcuyu almam diyormus ziya hocanın hangi ülkeden tanıdıgı futbolcu var acaba problem adam bu hoca:(

Serdar A
23.06.2007, 17:43
Tff sitesinde dolaşırken genç milli takımlarda görev yapan Trabzonspor kökenli çok fazla ismin olması dikkatimi çekti.

keşke bu gücü kullanabilsek.

İşte bir kaç isim:

Ali Kemal Denizci - genç milli takımlar teknik sorumlusu
Hami Mandıralı - U20 takım antrenörü
Tolunay Kafkas ( Kayseriye gitti ) - U19 takım teknik direktörü
Abdullah Ercan - U19 takım antrenörü
Ahmet Ceyhan - U18 takım teknik direktörü
Ogün Temizkanoğlu - U 18 takım antrenörü
Turham Mesçi (trabzon doğumlu , ktü mezunu ) - U17 takım teknik direktörü
Şenol Ustaömer - U16 teknik direktör

ve
Ünal Karaman

A.Alper
23.06.2007, 17:46
Tff sitesinde dolaşırken genç milli takımlarda görev yapan Trabzonspor kökenli çok fazla ismin olması dikkatimi çekti.

keşke bu gücü kullanabilsek.

İşte bir kaç isim:

Ali Kemal Denizci - genç milli takımlar teknik sorumlusu
Hami Mandıralı - U20 takım antrenörü
Tolunay Kafkas ( Kayseriye gitti ) - U19 takım teknik direktörü
Abdullah Ercan - U19 takım antrenörü
Ahmet Ceylan - U18 takım teknik direktörü
Ogün Temizkanoğlu - U 18 takım antrenörü
Turham Mesçi (trabzon doğumlu , ktü mezunu ) - U17 takım teknik direktörü
Şenol Ustaömer - U16 teknik direktör

tolunayla ogünü geçelim malzemeci bile olmazlar bizde

Koray
23.06.2007, 17:51

şimdilik öyle ama...

marcelinhos100
23.06.2007, 17:52
Nasıl Trabzonluluk anlayamıyorum devre arasında Giray Bulak 3 oyuncu istedi paranın yanı sıra adamların belediye baskanından baskanına yöneticilerine kadar hepsi Trabzonlu ama inanılmaz bir sekilde tepki ve kıskanclık var Trabzona Ankaraspor wedersonu 1.5 milyon euroya sattı Fenere Hakanı 700.000 euro artı Ramazana verdi bu klupler inanın biz istesek iki kat fiyat isterler Trabzonlu gecinenlere yazıklar olsun.......

Serdar A
23.06.2007, 17:54

Güç denince aklına bu adamları mevcut pozisyonlarından çıkarıp Trabzonspor teknik ekibine transfer etmek mi geliyor ?

Fanatik28
23.06.2007, 17:55
Bobodilla`yi Copa Amerika`da izlerler. iyi cikarsa "fiyat arttirdi, almiyoruz", kötü cikarsa " böyle kaleci bizde cok var" derler.

Faruk bayer´mis, Orhan Ak`mis, birakin artik bunlari. Bunlardan bizde cok var. Takima en az 3 tane nokta transferi lazim, ama hala yapilmadi. Serkan, Jabi, Adnan sadece alternatif oyuncular. Bunlarin haricinde Erhan Kücük ve Ali Güzeldal`i takimda görmek isterdim. Bundan sonra alacaklarimiz Nokta transferleri olmali. Gerisi Hikaye.

Inceden Stepanov icin nabiz yoklamaya da basladilar. Onu satip, onun yerine 3 tane bilinmeyen siradan Adam almak istemiyorlarsa bende........

Egemen Yılmaz
23.06.2007, 18:01
Nasıl Trabzonluluk anlayamıyorum devre arasında Giray Bulak 3 oyuncu istedi paranın yanı sıra adamların belediye baskanından baskanına yöneticilerine kadar hepsi Trabzonlu ama inanılmaz bir sekilde tepki ve kıskanclık var Trabzona Ankaraspor wedersonu 1.5 milyon euroya sattı Fenere Hakanı 700.000 euro artı Ramazana verdi bu klupler inanın biz istesek iki kat fiyat isterler Trabzonlu gecinenlere yazıklar olsun.......

bakalım bizim yönetimimiz istedi mi bu adamları?

marcelinhos100
23.06.2007, 18:02
AKSİYON YOK, SIKILDIM..!

Kampı yazmaya devam ediyoruz. Sabah akşam olmak üzere antrenmanlara gidip geliyoruz. Tıpkı menüsü aynı karavanaya kaşık sallamak gibi bir şey. Her gün aynı şeyler. Öyle ki futbolcuların saç traşından tut ses tonları da aynı. Kulüp doktoru Hakan Ayan saçını usturaya vurunca bu değişiklik hemen herkesin gözüne battı. Tabi benimde. 40 dereceye yakın sıcakta kafadan yansıyan ışık gözlerimi kamaştırdı. Kısaca heyecan yok.

Ziya hocayı bu kampta çok iletişimci gördüm. Gazetecilerle sıcak temasa girme yerine tam tersi elinde beyaz bayrak ile dolaşması herkesi mutlu etti. Trabzonspor’un hocası da böyle olmalı. Agresif ve itici olmak kimseye fayda sağlamaz. Ben bile kendimi frenledim. Hiçbir topa girmiyorum. Ne olur ne olmaz insanın ayağı kırılır. Sadece orta alanda top çeviriyorum. Sanırım yazılarımdan belli oluyordur.

Gelelim çalışmalara; Çocuklar harıl harıl çalışıyor. Maşallah karınca sürüsü gibi. Allah sizi inandırsın daha isimlerini bile ezberleyemedim. Öğrenme niyetinde değilim. Çünkü bu çocuklar önümüzdeki hafta olmayacak. Bende bilgisayarıma pardon beynime boşuna yerleştirmiş olacağım. Boşuna neden hafızayı doldurayım.

Bu çocuklar okumuş mu bilmem ama daha çok çalışması lazım. İki kez yarı sahada yaptıkları çalışmayı seyrettim. Şöyle hepsine alıcı gözü ile baktım. Kiminin heyecandan eli ayağına dolaşıyor kimisi de kafalık topa aynı anda hem eli hem de kafası ile vurmaya çalışıyor. Yapılan hareketlerin yüzde 80 başarısız. Bir ara saha kenarından gir sahaya oğlum Cevat şu hareketlerin yüzde 50’sini sen yaparsın dedim. Sonra göbeğime baktım. Otur dedim yerli yerinde sen ancak yürürsün.

Daha işin başındayız gerçi. Hava güzel ışık mükemmel.. Bu çocuklarda küçük bir kıvılcım görürsem size aktarmaya devam edeceğim.

Transferlere gelince; kampa her gün bir oyuncu katılıyor. Büyük bir hışımla yeni gelen oyuncuya koşuyoruz. Ama boşuna, kampa katılan Trabzonspor’un kadrosundaki oyuncular. Teknik Direktör Ziya Doğan birlik beraberlikten bahsederken aklıma geldi. Yahu siz takım olarak daha birlik olamadınız. Bölük pörçük toplandınız. Siz önce içinizde birlik olun biz o birliğin halkası rahat oluruz. Yinemi salladım.. Ne yapayım alışkanlık.. Bu da teneşirde çıkar be kardeşim.

Cevat Kol

Fanatik28
23.06.2007, 18:02
Ucuza adam istiyorsunuz. Gidin bari Borgetti`yi alin. Yanina da Pitroipa.

Pitroipa ve Yattara`nin yapacagi ortalarla en az 40 Gol atmasa bu 34 yasindaki delikanli bende .......

marcelinhos100
23.06.2007, 18:03
Benim tavsiyem; boşuna ülke dışına adam gönderip futbolcu izletmesinler. Teknik heyetin oynatmak istediği sisteme en uygun futbolcular, İstanbul’daki VELİEFENDİ HİPODRUMUN’DA bulunur. İlgililerin dikkatini çekerim.

Serdar Bali

Koray
23.06.2007, 18:07
Benim tavsiyem; boşuna ülke dışına adam gönderip futbolcu izletmesinler. Teknik heyetin oynatmak istediği sisteme en uygun futbolcular, İstanbul’daki VELİEFENDİ HİPODRUMUN’DA bulunur. İlgililerin dikkatini çekerim.

Serdar Bali

doğru söze ne denir:D:D:D

Serdar A
23.06.2007, 18:08
Başlık ile alakasız ama Barca Henry'i alarak ofans gücünü ulaşılmaz bir düzeye çıkardı.

Eto acaba takımda kalacak mı ? Satılırsa kanada büyük bir transfer yapılır mı ?

Trabzon sessiz kalınca başka bordomavilere bakar olduk. :)

marcelinhos100
23.06.2007, 18:12
Bobadilla, 2006 FIFA Dünya Kupası (http://tr.wikipedia.org/wiki/FIFA_D%C3%BCnya_Kupas%C4%B1)'nda Paraguay milli takımında ilk etapta yedek olarak yer almıştır. Paraguay'ın ilk maçında sakatlanan birinci kaleci Justo Villar'ın yerine geçmiş ve turnuva boyunca takımının en başarılı oyuncuları arasında yer almıştır. Bu sayede Arjantin'in Buco Juniors takımına 2006/2007 sezonu için transfer olmuştur.2007 sezonunda Trabzonspor ile transfer görüşmelerine başlamış olup Trabzonspor'un yeni sezonda muhtemel kalecisidir.

"http://tr.wikipedia.org/wiki/Aldo_Bobadilla (http://tr.wikipedia.org/wiki/Aldo_Bobadilla)"'dan alındı.

Bu wikipedia bizim Yönetimi ve Ziya Hocayı tanımıyor anlasılan:(

A.Alper
23.06.2007, 18:18
atillaspor un kalecisi hayrettinoviç

bi daha bu tarz espiler yapan olursa 4 6 ile vururum :D

cınar#7
23.06.2007, 18:20

Serdar Bali
:alkış::alkış::alkış: Valla doğru söylemiş Veliefendiilerin hepsi ziyanın sistemine uyan futbolcular ziya bi scout gönersin oraya:D

Trabzonli_61
23.06.2007, 18:24
selim akbulut hakkinda bilgisi olan varmi? iyi diye duydum? bizde stepanovun yaninda ilk 11de oynayacak kapasitesi varmi?

A.Alper
23.06.2007, 18:27
Güç denince aklına bu adamları mevcut pozisyonlarından çıkarıp Trabzonspor teknik ekibine transfer etmek mi geliyor ?

hayır ne münasebet! takım içerisinde onlara aktif futbol yaşamlarındaki mevkilerine uygun bir yer bularak oynatmak

Serdar A
23.06.2007, 18:29
Bayern sanki hiç forveti yokmuş gibi şimdide Klose'nin peşinde.

Makkay'ı satsalar bile Podolski ve Toni'nin gölgesinde kalmış bir Santa Cruz var. Schlaudraff'ında olması santa Cruz için bir sezonda 10 maç bile forma giyememek demek.

Acaba Almanya'dan Marcelinhoyu getrebilecek gücü olan başkan santa Cruz'u getirebilir mi ?

Kasım Hilal
23.06.2007, 18:31
O kadar da değil..
Santa Cuz'u alabilecek durumumuz varsa FC Riquelme'yi alalım!

subay
23.06.2007, 18:35
Ziya Doganin mantalitesi diyorki, yabanci futbolcu ariyorsan Finlandiya, Danimarka, Norvec, Lichtenstein gibi ülkelerde oyuncu bakacaksin. Ancak öyle futbolculari calistirabilecek kapasiteye sahip cünkü. Kaliteli oyunculara rezil olmak istemiyor.

Koray
23.06.2007, 18:35
arkadaşalr yine başladınız can sıkıntısından hayal kurmaya..

A.Alper
23.06.2007, 18:37

bence de :D

Terzioğlu
23.06.2007, 18:40
santa cruz futbolcumu da hayal kuracagiz?

marcelinhos100
23.06.2007, 18:41
Trabzonspor'da Bobadilla bilmecesi

Trabzonspor'da Başkan Yardımcısı ve Transfer Komitesi Üyesi İbrahim Baturoğlu' nun, Bobadilla ile prensip anlaşmasına varıldığı ve bu oyuncunun yarın İstanbul' a geleceğini söylemesine rağmen, Transfer Komitesi' nin diğer üyesi Abdullah Başer' in akşam saatlerinde bu transferi yalanlaması dikkat çekti. Başer, Bobadilla' nın ülkesinin milli takımında olduğu için İstanbul' a gelemeyeceğini söyledi.

Trabzonspor' da transfer bilmecesi sürüyor. Daha önce Avustralyalı futbolcu Nick Carle' nin transferinde karmaşa yaşayan Trabzonspor' da yönetim kurulu şimdi de Paraguaylı Milli kaleci Bobadilla' nın transferinde karışıklık yaşadı. Sabah Başkan Yardımcısı İbrahim Baturoğlu, Bobadilla ile prensip anlaşmasına varıldığını ve yarın İstanbul' a gelmesinin beklendiğini ifade ederken, Yönetim Kurulu Üyesi Abdullah Başer, böyle bir görüşmelerinin olmadığını ve Bobadilla' nın ülkesinin Milli takımında olduğu için Türkiye' ye gelemeyeceğini söyledi.

Başer, Bobadilla ile menajeri aracılığı ile bir görüşme yaptıklarını ifade ederek, "Anlaşma yok ancak, görüşmemiz oldu. Kaleci konusunda son kararı Teknik Direktör Ziya Doğan verecek" diye konuştu. Başkan Yardımcısı İbrahim Baturoğlu ise, sabah yaptığı açıklamanın aksine, Bobadilla' nın transferi ile ilgili görüşmelerin Abdullah Başer tarafından gerçekleştirildiğini ifade ederek, "Şu anda netleşmiş bir şey yok. Ancak görüşmeler oldu.

Milli takım kampında olduğunu öğrendik, o yüzden gelme ihtimali düşükmüş. Ancak transferini de kapatmadık. Hocamız isterse bu transfer gerçekleşebilir" dedi. İki yöneticinin verdiği bu iki açıklama, transfer konusunda yaşanan kopukluğu gözler önüne serdi. Asbaşkan Haşim Sayitoğlu ise transfer konusunda tamamen Teknik Direktör Ziya Doğan' ın istekleri doğrultusunda hareket edeceklerini söyledi.

HASAGİC'E TÜRK KONTENJANI KOLAYLIĞI

Kaleci arayışlarını sürdüren ve Bobadilla' da karışıklık yaşayan Trabzonspor yönetimi rotayı yeniden Gaziantepsporlu Hasagic' e çevirdi. Boşnak kaleci Hasagic' in Türk vatandaşlığına geçme ihtimalinin oldukça yüksek olması üzerine harekete geçen bordo - mavili yöneticilerin bu futbolcuyu kadrosuna katmasının an meselesi olduğu belirtildi.

Teknik Direktör Ziya Doğan' ın Martinez' in transferinin gerçekleşmesini çok istemiş, ancak bu futbolcunun olmaması durumunda, Cordoba veya Hasagic ikilisinden birinin kadroya katılabileceğini söylemişti. Tranfser komitesi üyelerinin Doğan' ın listesinde olmamasına rağmen yabancı kaleci için görüşmeler yapmasına tecrübeli çalıştırıcının el koyduğu ve Hasagic' in alınabileceğini belirttiği öğrenildi. Yabancı futbolcu transferi konusunda sıkıntılar yaşayan Trabzonspor' da yönetimin futbolcunun menajeri ile bir görüşme yaptığı ve bu görüşmenin oldukça ılımlı geçtiği belirtildi.
23.06.2007 http://www.sporx.com/i/b.gif
Kaynak : DHA

Koray
23.06.2007, 18:42

ewt haklısın bayern onu top toplayıcısı olarak almıştı o zamnın rekor transfer ücretiyle..

hamdi bey
Kardesim adam tanımadıgım futbolcuyu almam diyormus ziya hocanın hangi ülkeden tanıdıgı futbolcu var acaba problem adam bu hoca:(

ziya ronaldinho yu bile tanımıyordur, onun tanıdığı adamlar kerestespordan muhittini , aksaklıspordan halit, koştumoğluspordan muratoviç , kalabaspordan muhsin :mad:

Terzioğlu
hasagic fena olmaz..

Serdar A
23.06.2007, 18:43

Bakınıyorum sadece , Avrupada hangi oyuncular gözden düştü , hangilerinin büyük takımlara gitmesi an meselesi...

Arada insan düşünmeden edemiyor tabi " şu oyuncu almamız acaba mümkün mü " diye...

hamdi bey
23.06.2007, 18:44
ulan hasagiçte kalecimi bee!!! anadolu karmasına döndürdüler takımı biz büyük takımsak hani büyük futbolcular?

marcelinhos100
23.06.2007, 18:45
Ziya Doganın kompleksleri yüzünden bir türlü adım atılamıyor ya olmuyor iste illa Martinez mi olması lazım illa bizim forvetleri tanıması mı lazım böyle futbola ters bir düşünce olabilirmi al iste Vilları veya Bobadillayı neyi merak ediyorsun simdi döndük basa yani Hasagice hani ziya istemiyordu adam sürekli degisiyor ya Cavcavın dedigi dogru anlasılan.....

hüseyin1975
23.06.2007, 18:45
ewt haklısın bayern onu top toplayıcısı olarak almıştı o zamnın rekor transfer ücretiyle..

Bayern onu gelecegin Yildizi diye aldi.
7-8 senedir orada ama hic kendini tam anlamiyla gösteremedi.
Ha oldu olacak derken Adamlarda kendide bikdi.

Bize gelse ya patlama yapar yada iyici "kaybolur"....

Travelair
23.06.2007, 18:47
Birisi gelecek, birisi gelmeyecek diyor. Biri Ali biri Veli diyor. Biri ak biri kara diyor. Biri denge biri mantalite diyor... Yahu siz kısa yoldan desenize bizim Trabzonspor'u yönetmek gibi bir derdimiz yok, sadece sizi çıldırtmaya çalışıyoruz, başka birşey bilmiyoruz, işimiz gücümüz budur desenize :mad::mad::mad:

Terzioğlu
23.06.2007, 18:48

evet aynen dedigin gibi...adam geldigi seneden beri yedek kulübesinde cürüyor...kendini hic gösteremedi..8 yil icerisinde sadece 29 gol atabilmis...iki sene önce paf takima bile gönderilmis bari orda kendini göstersin diye ama ordada bisey yapamadi...paf takimlari alman ücüncü liginde oynuyor...bize gelse ne olacak gelmese ne olacak...

A.Alper
23.06.2007, 18:50

onu da mı beğenmedik helal :D

Koray
23.06.2007, 18:50
şu 10 numara transferini bi türlü yapamadılar..millet malı götürüyo bizimkiler bakıyo yaa kafayı yicem..en sona kalıncada bize çürükleri kalacak..sonrada transfer yaptık dicekler..

Terzioğlu
23.06.2007, 18:54
onu da mı beğenmedik helal :D

bundesligayi cok yakin takip eden biriyim...adami kac kere izledim...yetenek diye gagalamislar bayern münihe...hic is yok adamda...insan 8 sene icinde hic mi bikere kendini gösteremez? yemisim böyle yetenegi..

Serdar A
23.06.2007, 18:56
evet aynen dedigin gibi...adam geldigi seneden beri yedek kulübesinde cürüyor...kendini hic gösteremedi..8 yil icerisinde sadece 29 gol atabilmis...iki sene önce paf takima bile gönderilmis bari orda kendini göstersin diye ama ordada bisey yapamadi...paf takimlari alman ücüncü liginde oynuyor...bize gelse ne olacak gelmese ne olacak...

santa cruz çok yetenekli ve fiziksel avantajları olan bir futbolcu.
Bayern'de onun için beklenti çok büyük olduğundan sürekli eleştirildi , kendini bulamadı. Bu yıl yapılan trasferlerde onun gözden çıkarıldığının kanıtıdır.

Ayrıca rekor bir ücret değildi bonservisi. 5milyon yıldız potansiyeli taşıyan bir futbolcu için normal ücretti 99 yılında.

A.Alper
23.06.2007, 18:56
yemisim böyle yetenegi..

afiyet olsun da anlamadığım bir şey var yetenekli değilse nasıl 8 yıl barınmış orada ?

gerçekefsane
23.06.2007, 18:57
hasagicmi :eek::eek:ben diyom size hasagic bize gelcek:))))))

argentina
23.06.2007, 18:59
martin palermoyu alsak keşke

marcelinhos100
23.06.2007, 19:01
Ceyhun Geredeki kampa katılmayacakmıs Trabzondaki kampa katılacak deniyor tamam da Necmi Perekli acıklamadımı 5 gün izin verdik diye ne bicim adamlar bunlar her dedikleri yanlıs cıkıyor ziyanın yedigi kacıncı futbolcu bu
sayamıyorum artık Erdinc bey hala kampa katılmadı neden sizce bu beyefendinin sorunlarımı varki Sırbistandan Milan geliyorda bu arkadas hala tatilde :mad:

Terzioğlu
23.06.2007, 19:01
afiyet olsun da anlamadığım bir şey var yetenekli değilse nasıl 8 yıl barınmış orada ?

bak onu bende cözemedim..

Terzioğlu
23.06.2007, 19:03
bu ceyhun hep izinli oluyor nedense...

gerçekefsane
Ceyhun Geredeki kampa katılmayacakmıs Trabzondaki kampa katılacak deniyor tamam da Necmi Perekli acıklamadımı 5 gün izin verdik diye ne bicim adamlar bunlar her dedikleri yanlıs cıkıyor ziyanın yedigi kacıncı futbolcu bu
sayamıyorum artık Erdinc bey hala kampa katılmadı neden sizce bu beyefendinin sorunlarımı varki Sırbistandan Milan geliyorda bu arkadas hala tatilde :mad:

ceyhunu bursa istiyo;) erdinçin sakatlığı var ;)

Terzioğlu
martin palermoyu alsak keşke

oda bes para etmez...

hüseyin1975

Onu Bayerne aldiran Franz Beckenbauerin ta kendisi.
O gelecegin Yildizi diye tutturdu durdu ve ona o Kulüpde kimse karsi cikamayacagi icin durdurdular.
Ortalama 5 Gol atan Adammi bizi kurtaracak???

A.Alper
23.06.2007, 19:06
Onu Bayerne aldiran Franz Beckenbauerin ta kendisi.
O gelecegin Yildizi diye tutturdu durdu ve ona o Kulüpde kimse karsi cikamayacagi icin durdurdular.
Ortalama 5 Gol atan Adammi bizi kurtaracak?

alınsın demiyorum 5 paramız olmadığı halde burada ismi anılan herkesi sanki alabilecekmiş gibi eleştirmemizi sevmiyorum

Koray
23.06.2007, 19:07
bu ceyhun hep izinli oluyor nedense...

valla öyle yaa..

Terzioğlu
23.06.2007, 19:08
bizim cem demir bes tane santa cruz eder..

champions
23.06.2007, 19:09
Santa Cruz alınır alınmasına da yararlı olur mu? Bence olmaz Hem ismi kadar kaliteli değil hemde yıllardır doğru düzgün top oynamıyor Elimizde patlar yani:) Maxi daha iyi bi transfer olur En iyisi Nilmar tabi ki:D

Travelair
23.06.2007, 19:10
Meydan boş. Yönetimin elit kesmi transferde, kalanlara soruyorsun biri gelecek diyor kaleci diğeri yok gelmeyecek maçı var diyor. Bir bakmışsın gençler kampa katılmayı reddediyor, bazıları başka takımlarla anlaşıyor. O kampta 5 yönetici birden var. Ne iş yapıyorlar 5i bir yerde? Can Parlayan'ı neden ikna edemiyolar idmana çıkmaya adam uçup gidiyor?

Nerde Erdinç sahiden? Nerede diğer futbolcular? Ceyhun takım mı arıyor yoksa yaşlılık kontenjanı mı bu izin? Özrü kabahatinden büyük derler ya. Yaşlılık toleransı o hesap. Kim ile dalga geçiliyor? Ciddi iseler daha fena...

Gençlere bari sahip çıkın dendi, gazeteci bile alay ede ede yazıyor, bir hafta sonra hatırlamayacakmış, ondan bilgisayarına, aman pardon ben de onun gibi şaşırdım(!), beynine yazmayacakmış isimleri... Ne camia ama!!!!!!!!

coolank
http://www.internetspor.com/v3/img/yazar/feratsahinBanner.gif (ferat@internetspor.com)23 Haziran 2007 Cumartesi TS Yönetimi: Yatacak Yerleri Yok
Kaç zamandır yazı yazmak için yönetimin transfer ve gelecek sezonun planları ile ilgili çalışmalarını görmek için bekledim durdum. Boş yazılar yazmaktansa biraz bekleyip yönetimin ve Ziya Doğan’ın ne yapacağını görmek istedim. Ama bu beklemem ve “belki başarırlar ya da keşke başarsalar” diye sayıklayıp durmam hiç bir işe yaramadı.

Sonra söyleyeceğimi şimdi söyleyeyim

1. Bu yönetimden akıllı hamleler ve başarılı transferler beklemek hayal ötesi.
2. Ziya Doğan hocamızın oyuncu seçimlerinde akıl yolunu seçmesi imkansız.

Şimdi bunları niye söylüyoruz biraz açalım. Bu yönetim Trabzonspor camiasının görmüş olduğu en basiretsiz, en uyumsuz, ve en sorumsuz yönetimidir. Geldikleri gün söylediklerinden ilk aylarda vazgeçen, kendi içerisinde kavga ve rekabet içinde olan, ve yönetme özürlü olan bir gurup insandan başarı beklemek için gerçekten aptal olmak lazım. Başarıya kendisi inanmayan bir yönetim ile başarı nasıl yakalanır? Tenik adamı ile yönetimi ayrı telden çalan bir camia nasıl şampiyon olur? Sanki gerek federasyonda gerek Istanbul kulüplerinin maşası olan basında baş edecek sorunlar ya da insanlar yokmuş gibi kendi içlerinde kavga etmek Karadeniz’liliğin ve delikanlılığın neresinde var?

Peki ben bu yönetim basiretsiz derken bunu neye dayandırıyorum? Tabiki transfer işlemlerindeki komedilere ve ezilmişliğe ve sezonun bitişinden itibaren sürekli değiştirilen planlara dayandırıyorum. Bir Nick Carle yada Mehmet Aygün maceralarına bakmak yeterli aslında. Mehmet Akgün için aylarca taraftarı meşgul ediyorsun ve sonunda Türkiye’ye getiriyorsun ve yabancı olduğunu o zaman anlıyorsun. Pes yani. Üstüne üstlük futbolcuyu ligin yeni ekibi çömez Kasımpaşa’ya kaptırıyorsun. Gerçi ben olayın kaptırmadan çok peşkeş olduğunu düşünüyorum ama basında görünen Trabzonspor’un Kasımpaşa’ya futbolcuyu kaptırmasıdır. Trabzonspor’un biraz daha itibar kaybetmesi yada kaybettirilmesidir olay Gelelim Nick Carle trajikomedisine. Bu futbolcunun Türkiye’ye nasıl geldiği bile belli değil ama sonunda oturup konuşuyorlar ve yabancı sınırlamasından dolayı biraz bekle diyorlar. Buraya kadar belki idare edilebilinir fakat futbolcunun bunu denenmek olarak algılaması ve Gençlerbirliği’ne gitmesi tam bir fiyasko. Ayaklarına gelmiş iyi bir oyuncu var iken şimdi bir 10 numara arıyoruz denmesi çok garip ve büyük bir beceriksizlik olarak görünüyor. Cordoba olayına hiş girmiyorum. Olan Sedat kardeşimize oldu. Ben geçen sezon Cordoba’yı alamayan yönetimin bu sezon alabileceğine hiç ihtimal vermiyordum zaten. Aralarında bizim bilmediğimiz başka bir sorun var.

Sözün kısası bu yönetimden ve bu hocadan adam gibi transferler beklemek çok yanlış. Ayrıca ne yaptıkları hiç belli olmuyor. Işin üzücü tarafı, bu belirsizlik bilerek yapılan bir hedef şaşırtmadan da kaynaklanmıyor. Geçen sene olduğu gibi bir yöneticinin anlaştığı futbolcuyu diğer yönetici basın kanalı ile kötülüyor. Bunda en büyük hata sayıın Albayrak’ın çünki çıbanın başını hala asbaşkanı olarak tutuyor ve o da sinsi bir şekilde diğer yöneticilerin emeklerini çöpe atmaya ve kotülemeye devam ediyor. Doğru olan Hacıosmanoğlu ile beraber sayın Sayitoğlu’nun da gitmesi idi. Benim kanım sayın Albayrak’ın Trabzonspor’u kafasında bitirmiş olduğudur. Bunun en büyük kanıtı verdiği sözün yarısı olan Marcelinho’yu satıp verdiği parayı cebine geri koymasıdır. Belkide Marcelinho’dan kar bile etmiştir. Nasıl olsa sadece bonservisi cebinden ödemişti. Bonservisi alınışından daha fazlaya satıldığına göre kendi parasını kurtardığı gibi kar bile etti. Şimdi de kulübün mallarını satarak kendi yaptıkları borcu kapatmaya çalışıyorlar. Sadece bu yüzden bonservisi elinde olan oyuncuları alıyorlar. Insanda biraz utanma olur ya. Bir de basın önüne çıkıp birlikten beraberlikten bahsedip kulübün üstünde kara bulutlar dolaştığını söylemesi başkanımızı hepten gözden düşürdü. Bu kulübün üzerinde kara bulutlar var ise o bulutlar sizin sayenizde orada ve hatta sizler bizzat o kara bulutlarsınız. Aralıkta gideceksiniz bu belli oldu. Bu yüzden ne eliniz cebinize gidiyor ne de kulübün prestijini kullanıp oyuncu alabiliyorsunuz. Kulübü iki senede manevi olarak tam 10 kat küçülttünüz. Madi kayıptan bahsetmiyorum lakin maddi kayıbı bu camia ne yapar eder halleder ama verdiğiniz manevi zararı geri getirmek çok zor olacak. Bu takıma kayıtsız şartsız destek veren insanlar bile takımdan soğudu. Bedava biletle bile stadı dolduramayacak bir yönetimin yeni staddan bahsetmesi ise abesle iştikalden başka bir şey değildir.

Sözün kısası sayın Albayrak kafasında Trabzonspor’u bitirmiş fakat gerek ailesinin adını korumak adına gerek bir daha Trabzon’a girmeme korkusu sebebi ile şu anda bırakıp gidemiyor. Onun için ne kadar acı bir durum. Bu sebepledir ki ne maddi ne de manevi olarak kendisini kulübe veremiyor. Bütün sorunlara geçikmeli olarak el atıyor ve yanlış çözümler üretiyor. Bence hemen istifa edip Istanbul Belediyespor’un başına geçmeli. Ondan sonra da kendi getirdiği futbolcuların hepsini bonservisleri ile Istanbul Belediyespor’a almalıdır. Böylece kendi sebep oldukları 50 trilyonluk borcu şerefli bir şekilde silmiş olurlar ve Trabzonspor’u vasat oyuncu çöplüğü olmaktan kurtarırlar.

Geçen sezon Trabzonspor’un ölüsünün bile bu ligde dördüncü olduğunu tekrar gördük. Ya adam gibi kaliteli oyuncuları takıma kaznadırırlar ya da paf takımı takviyeli kendi evlatlarından oluşan bir takımla ligde onurlu bir savaş verirler. Bu ikisinin arası Trabzonspor’a maddi ve manevi olarak zarar vermekten başka bir işe yaramaz.

Lütfen sayın Albayrak lütfen sayın Sayitoğlu lütfen sayın Perekli aklınızı başınıza alın. Trabzonspor sizin değil hepimizin. Kendi işlerinizi nasıl yaparsanız yapın ama Trabzonspor’u kendi egolarınıza alet etmeyiniz.

Aslında bu yazıda sayın Ziya Doğan’ın « üstün » yetenek ve öngörülerinden de bahsedecektim ama yazı çok uzun olacak. Onu da bir dahaki yazıda anlatırız. Lakin o kadar tutarsız ve plansız bir sisteme sebep olduki neresinden tutsan elinizde kalıyor. Intertoto gazı verilen gençler mi desek, kadrosunda en çok solak oyuncu olan takım olmasına rağmen halen sol kanadı oturtamayıp olan oyuncuları da kadro dışı bırakışını mı desek, yoksa Marcelinho’yu yollayıp büyük umutlar ve paralar ile Ceyhun’u aldırıp onu silmesini mi desek. Dedim ya bunlar ne bu sayfaya ne de bir sonraki yazıya sığar. Şairin dediği gibi « nereden bakarsan tutarsızlık, nereden bakarsan aymazlık ».

Sevgiyle kalın.

bu yazı süper bir yazı arkalarda kalmasına gönlüm elvermedi ... gerçi biraz tanıdık geldi ya neyse :) sanki kopya çekilmiş gibi .. olsun olsun bu buranın gücünü gösterir ....

arkadaşlar gün geçmiyor ki yeni bir rezilliğimiz çıkmasın ... işin acı kısmı şu an yedek medek yönetimde bulunan isimler kendilerinin tetikçi olarak kullanılmasına müsade ediyorlar .. carle transferinde bir yönetici tetikçi oldu şimdi bu kaleci transferinde başka yönetici ....yazık bu adamlara da .. bırakıp gitsinler demeyiniz öyle kolay değil :)

bizim yönetim beceriksizlik çapsızlık cahillik ve buna benzer çok konuda rekor kırar o kesin ammmaaaaaa inanın ki bu ruh hastası onları da hepten şaşırtmıştır ... sabah ayrı akşam ayrı gece yatarken ayrı konuşur ... bir dediği bir dediğini tutmaz ... bir şey ister sonra vazgeçer .... ben bunları yazdıgım zaman sanki aşırı nefret içinde oldugum düşünüldü sanırım .... geçen gün başkanın bu ruh hastasına dediği söylenen laf vardı ... aynen şöle yazılmıştı ..

artık bir karar ver ikide bir karar degiştirme ...:)

bir de bir arkadaş ki bu arkadaş akıl vermeyi pek seviyor bir mesajında yazmış işte istanbul fa............ diye ( kibarcası hayat kadınları )

şimdi bu kadar akıl ver sonra yazdıgı şeye bak :)insan tutarlı olmalı önce akıl vermeden ...bu forumu bayan arkadaşlarımızda okuyor ...bunun terbiye sınırları içinde oldugunu sanmıyorum ... üstelik de yaşı 37 imiş ... hayret bir de bu kadar akıl ver bu lafları kullan ...

son sözüm de sayın forum yönetimine ....

benim imzamda ruh hastası yazıyordu adam gibi adam olmayan ruh hastası yazıyordu ... ama bir gün baktım ki HABER DAHİ VERİLMEDEN imzam silinmiş .. açıkcası nezaket kuralları açısından bilgi veya uyarı mesajı beklerdim ama sanırım boş iş bunlar forum yönetimi açısından .. ya da bu işleri bilmeyen genç bir yönetici yapmış ...

bu arada KÜLÜNKOGLU na cevap verme inceliği için de teşekkür ederim ...

özellikle bunu tekrar yazmamın sebebi ise forum kuralları geregi benim imzam silinmiş ... olabilir .. habersiz de silinsin o da olabilir olmaz da olsun hadi ...

pekiiiiiii o mesajında fa.....( hayat kadını ) gibi yazılan mesajlar galiz küfürler forum kurallarına aykırı olmuyor mu ? yok olmasa dahi benim yazacagım tarz değil ... sadece merak ettim ...

gerçekefsane
bonservisi elinde oyuncu bakcaklarsa gitsinler real sociedadtan alsınlar yahu :)))))))

marcelinhos100
23.06.2007, 19:13
Ziya Dogan Cemi gecen sene bile hicbir iddaamız yokken oynatmadı bu sene mi oynatacak aslında Selim ve Cemi Sakaryaya kiralamak gayet akıllaca olurdu orda Hüsnü Hoca var o da oynatırdı sürekli onları bizde görürdük nasıllar diye tam anlamıyla kaleci Ahmete gelince zaten durmasının hicbir anlamı yok Ferhatın verilmesi olmaz yani su teklifi nasıl akbul etmezler anlayamamam:

Ahmet+( Selim+Cem+Ergin kiralık ) +1 Milyon Dolar :(

gerçekefsane
23.06.2007, 19:15
Ziya Dogan Cemi gecen sene bile hicbir iddaamız yokken oynatmadı bu sene mi oynatacak aslında Selim ve Cemi Sakaryaya kiralamak gayet akıllaca olurdu orda Hüsnü Hoca var o da oynatırdı sürekli onları bizde görürdük nasıllar diye tam anlamıyla kaleci Ahmete gelince zaten durmasının hicbir anlamı yok Ferhatın verilmesi olmaz yani su teklifi nasıl akbul etmezler anlayamamam:

sakaryasporun havuzdan alcağı para eski parayla 500 milyarı geçmez;);) Kasalarında para yok diyolar.;)

Terzioğlu
23.06.2007, 19:15

aynen katiliyorum..bunlar zaten bizde oynatilmiyacak hicbiri..

Terzioğlu
23.06.2007, 19:17
http://www.sporx.com/images/galeri/29/3707/B_d45a2282533fcda09161962f01c13d66.jpg

kayserispor kadar olamadik...gökhan ünala fatih tekke deyin , mehmet topuza gökdeniz...adamlar satmiyor iste ne pahasina olursa olsun...bize bi iyi teklif geldimi hemen yelkenleri suya indiriyoruz...helal olsun kayseriye..

hamdi bey
23.06.2007, 19:18
la ilahe illallah yau, ömrümüzü çürüttünüz defolun gidin ula !bonservisi elinde olan adamı alamıyosunuz ziya doğan,nuri,haşim ,hacıosmanoğlu ,kanca ula defolup gidin düşün yakamızdan bitirdiniz trabzonu , gelecek sezondanda hayır beklemeyin gayrı

Serdær
23.06.2007, 19:19
AYRILMAK İSTİYOR
Stepanov'un yönetimin izin vermesi durumunda gelen transfer teklifleri değerlendirmek istediği öğrenildi. İspanyol kulüplerinin teklif verdiği Sırp oyuncu sözleşmesinin devam ettiği için kendisinin konuşma şansının bulunmadığını belirtip, "Şansı değerlendirmek istiyorum" dedi.

Serdær
23.06.2007, 19:20
TRABZON'DAKİ TRANSFER GELİŞMELERİ İLE İLGİLİ SON HABERLER
Trabzonspor'un prensip anlaşmasına vardığı Paraguay Milli Takım kalecisi Aldo Bobadilla yarın İstanbul'a gelerek Başkan Nuri Albayrak ile bir araya gelecek. Başkan Albayrak'ın futbolcuyla olan ufak pürüzleri halledip, kesin anlaşma sağlaması bekleniyor.

"BOBADİLLA İLE ANLAŞIRIZ"

Transfer çalışmalarını tüm hızıyla sürdüren Trabzonspor, kaleci arayışlarında sona yaklaştı. Sakaryaspor'a Martinez için son teklifini yapan ve olumsuz yanıt olan bordo - mavililer, Paraguay Milli Takımının tecrübeli 31 yaşındaki tecrübeli file bekçisi Aldo Bobadilla ile prensip anlaşmasına vardı. Geçtiğimiz sezon Boca Juniors takımında forma giyen Bobadilla' nın bonservisi elinde bulunuyor. Yarın İstanbul' a gelecek olan Bobadilla, Başkan Nuri Albayrak ile bir araya gelecek ve transferi ile ilgili son detayları konuşacak. Yönetim Kurulu Üyesi Abdullah Başer' in yakından takip ettiği Bobadilla' nın transferine Teknik Direktör Ziya Doğan' ın da onay verdiği öğrenildi. Trabzonspor Başkan Yardımcısı İbrahim Baturoğlu, Martinez için Sakaryaspor kulubüne son teklifi sunduklarını ifade ederek, "Ancak Sakaryaspor kulübü çok yüksek bir fiyatta kalmayı tercih etti. Artık bu transferi kapattık. Ve Bobadilla ile görüşmelerimiz oldu. Bu futbolcu ile prensipte anlaşmaya vardık. Paraguaylı kaleci yarın İstanbul' a gelerek Başkan Nuri Albayrak ve yönetim kurulundaki arkadaşımız Abdullah Başer ile bir araya gelecek. Bu transferin kesin olarak sonlanacağına inanıyoruz" dedi. Trabzonspor yönetiminin bonservisi elinde olan Bobadilla' ya 900 bin dolar vermeyi planladığı öğrenildi.

"SOL KANATA TRANSFER LAZIM"

Sol kanat için arayışlarının sürdüğünü söyleyen Başkan Yardımcısı Baturoğlu, "Hocamızın belirlediği isimler var. Bu isimler üzerinde çalışmalarımız sürüyor. Sol kanata takviyeye ihtiyaç duyduğumuz bir gerçek. Şu anda yabancı transferi yapmak için Futbol Federasyonu' nun alacağı kararı bekliyoruz. Kadroyu şişirmek amaçlı transfer değil, oynayabilecek futbolcular almaya çalışıyoruz. Menajerler aracılığı ile kulübümüze önerilen bir çok futbolcu var. Biz bunların yerine kendi tercih ettiğimiz futbolcuları kadromuza katmak istiyoruz. Yabancı futbolcularımızdan Musampa' ya İspanya' dan teklifler var. Musampa' nın bonservisine 300 bin dolar vermiştik. O seviyede kendisine gelen teklifler var, ancak sol kanata transfer yapmadığımız sürece bu futbolcuyu satmayı düşünmüyoruz. Yine de Musampa hakkında son kararı Ziya Doğan verecek. Tomas Jun'a ise ülkesinin takımı Sparta Prag talip. Bu futbolcunun da orada kalma ihtimali oldukça yüksek. Jefferson konusunda ise şu ana kadar yaşanan fazla bir gelişme yok" diye konuştu.

KAZAN HÜSEYİN'DE ISRARCI

Trabzonspor' un tecrübeli kaptanı Hüseyin' i renklerine katmak için girişimlerini sürdüren Rusya' nın Rubin Kazan takımı kesenin ağzını açmaya hazırlanıyor. Yönetimin, "Kendi özdeğerlerimizi satmayacağız" diye açıklama yapmasına karşın, gelen cazip teklif karşılığında Hüseyin' i gönderebileceği belirtildi. Rus kulübünün Hüseyin' in bonservisi için Trabzonspor kulübüne 3 Milyon Euro, kendisine ise yıllık 2 milyon 200 bin Euro önerdiği belirtildi. Trabzonspor yönetimi ise kendilerine şu ana kadar böyle bir teklifin gelmediğini belirtirken, Hüseyin' in Avrupa' da oynamaya sıcak baktığı öğrenildi. Tecrübeli futbolcu daha önce yaptığı açıklamada, "Her futbolcu gibi benim de hayallerimi Avrupa' da futbol oynamak süslüyor. İyi bir teklif gelirse kulübümün çıkarları doğrultusunda gitmeyi düşünürüm" diye açıklama yapmıştı. Yönetimin bu futbolcu hakkında son kararı Teknik Direktör Ziya Doğan' a danışarak vermesi bekleniyor.

coolank
23.06.2007, 19:21
sakarya da beş kuruş para yok :D:D:D transferde en yüksek bedelleri 200 milyar senelik ...onun için zaten çok oyuncu da bırakıp gitti ..gerçi biz de adamlara gülüyoruz ya neyse :):) sanki çok farklıyız ...

3 4 oyuncu kimi vereceklerse versinler .. o ismi geçen oyuncular çok mu iyi sanki ... hiç olsun kale saglam olurdu ...

hepsinden önemlisi gün geçmiyor ki yeni bir rezilik çıkmasın ortaya ...:D

A.Alper
http://www.sporx.com/images/galeri/29/3707/B_d45a2282533fcda09161962f01c13d66.jpg

kayserispor kadar olamadik...gökhan ünala fatih tekke deyin , mehmet topuza gökdeniz...adamlar satmiyor iste ne pahasina olursa olsun...bize bi iyi teklif geldimi hemen yelkenleri suya indiriyoruz...helal olsun kayseriye..

ne alaka kardeş biz yurtdışına sattık ... istanbul takımına teknik direktör verdi diye gururlanan ketolarla kıyaslama bizi..

Terzioğlu
AYRILMAK İSTİYORStepanov'un yönetimin izin vermesi durumunda gelen transfer teklifleri değerlendirmek istediği öğrenildi. İspanyol kulüplerinin teklif verdiği Sırp oyuncu sözleşmesinin devam ettiği için kendisinin konuşma şansının bulunmadığını belirtip, "Şansı değerlendirmek istiyorum" dedi.

Serdær
23.06.2007, 19:22
SERKAN GÖZ DOLDURDU
Trabzonspor'un Fenerbahçe'den transfer ettiği Serkan Balcı, antrenmanlardaki hırsıyla dikkat çekiyor. Serkan, teknik direktör Ziya Doğan'ın da gözüne şimdiden girmeyi başardı. Doğan, futbolcusunun beğendiği hareketlerini "Bravo Serkan" diyerek alkışlıyor.

Terzioğlu
23.06.2007, 19:22
ne alaka kardeş biz yurtdışına sattık ... istanbul takımına teknik direktör verdi diye gururlanan ketolarla kıyaslama bizi..

teknik direktör olayi ayri...bizim yönetim taraftardan korkmasa satmazmiydi zannediyorsun istanbul takimina bunlari?

Terzioğlu
23.06.2007, 19:23
TRABZON'DAKİ TRANSFER GELİŞMELERİ İLE İLGİLİ SON HABERLERTrabzonspor'un prensip anlaşmasına vardığı Paraguay Milli Takım kalecisi Aldo Bobadilla yarın İstanbul'a gelerek Başkan Nuri Albayrak ile bir araya gelecek. Başkan Albayrak'ın futbolcuyla olan ufak pürüzleri halledip, kesin anlaşma sağlaması bekleniyor.

Transfer çalışmalarını tüm hızıyla sürdüren Trabzonspor, kaleci arayışlarında sona yaklaştı. Sakaryaspor'a Martinez için son teklifini yapan ve olumsuz yanıt olan bordo - mavililer, Paraguay Milli Takımının tecrübeli 31 yaşındaki tecrübeli file bekçisi Aldo Bobadilla ile prensip anlaşmasına vardı. Geçtiğimiz sezon Boca Juniors takımında forma giyen Bobadilla' nın bonservisi elinde bulunuyor. Yarın İstanbul' a gelecek olan Bobadilla, Başkan Nuri Albayrak ile bir araya gelecek ve transferi ile ilgili son detayları konuşacak. Yönetim Kurulu Üyesi Abdullah Başer' in yakından takip ettiği Bobadilla' nın transferine Teknik Direktör Ziya Doğan' ın da onay verdiği öğrenildi. Trabzonspor Başkan Yardımcısı İbrahim Baturoğlu, Martinez için Sakaryaspor kulubüne son teklifi sunduklarını ifade ederek, "Ancak Sakaryaspor kulübü çok yüksek bir fiyatta kalmayı tercih etti. Artık bu transferi kapattık. Ve Bobadilla ile görüşmelerimiz oldu. Bu futbolcu ile prensipte anlaşmaya vardık. Paraguaylı kaleci yarın İstanbul' a gelerek Başkan Nuri Albayrak ve yönetim kurulundaki arkadaşımız Abdullah Başer ile bir araya gelecek. Bu transferin kesin olarak sonlanacağına inanıyoruz" dedi. Trabzonspor yönetiminin bonservisi elinde olan Bobadilla' ya 900 bin dolar vermeyi planladığı öğrenildi.

Sol kanat için arayışlarının sürdüğünü söyleyen Başkan Yardımcısı Baturoğlu, "Hocamızın belirlediği isimler var. Bu isimler üzerinde çalışmalarımız sürüyor. Sol kanata takviyeye ihtiyaç duyduğumuz bir gerçek. Şu anda yabancı transferi yapmak için Futbol Federasyonu' nun alacağı kararı bekliyoruz. Kadroyu şişirmek amaçlı transfer değil, oynayabilecek futbolcular almaya çalışıyoruz. Menajerler aracılığı ile kulübümüze önerilen bir çok futbolcu var. Biz bunların yerine kendi tercih ettiğimiz futbolcuları kadromuza katmak istiyoruz. Yabancı futbolcularımızdan Musampa' ya İspanya' dan teklifler var. Musampa' nın bonservisine 300 bin dolar vermiştik. O seviyede kendisine gelen teklifler var, ancak sol kanata transfer yapmadığımız sürece bu futbolcuyu satmayı düşünmüyoruz. Yine de Musampa hakkında son kararı Ziya Doğan verecek. Tomas Jun'a ise ülkesinin takımı Sparta Prag talip. Bu futbolcunun da orada kalma ihtimali oldukça yüksek. Jefferson konusunda ise şu ana kadar yaşanan fazla bir gelişme yok" diye konuştu.

KAZAN HÜSEYİN'DE ISRARCI

Trabzonspor' un tecrübeli kaptanı Hüseyin' i renklerine katmak için girişimlerini sürdüren Rusya' nın Rubin Kazan takımı kesenin ağzını açmaya hazırlanıyor. Yönetimin, "Kendi özdeğerlerimizi satmayacağız" diye açıklama yapmasına karşın, gelen cazip teklif karşılığında Hüseyin' i gönderebileceği belirtildi. Rus kulübünün Hüseyin' in bonservisi için Trabzonspor kulübüne 3 Milyon Euro, kendisine ise yıllık 2 milyon 200 bin Euro önerdiği belirtildi. Trabzonspor yönetimi ise kendilerine şu ana kadar böyle bir teklifin gelmediğini belirtirken, Hüseyin' in Avrupa' da oynamaya sıcak baktığı öğrenildi. Tecrübeli futbolcu daha önce yaptığı açıklamada, "Her futbolcu gibi benim de hayallerimi Avrupa' da futbol oynamak süslüyor. İyi bir teklif gelirse kulübümün çıkarları doğrultusunda gitmeyi düşünürüm" diye açıklama yapmıştı. Yönetimin bu futbolcu hakkında son kararı Teknik Direktör Ziya Doğan' a danışarak vermesi bekleniyor.

hüseyini bu fiyata satip kaliteli bi on numara veya forvet alabiliriz..

Serdær
23.06.2007, 19:24
Alıntı:
abcdef tarafından yazılan http://forum.bordomavi.net/images/buttons/viewpost.gif (http://forum.bordomavi.net/showthread.php?p=847056#post847056)
AYRILMAK İSTİYORStepanov'un yönetimin izin vermesi durumunda gelen transfer teklifleri değerlendirmek istediği öğrenildi. İspanyol kulüplerinin teklif verdiği Sırp oyuncu sözleşmesinin devam ettiği için kendisinin konuşma şansının bulunmadığını belirtip, "Şansı değerlendirmek istiyorum" dedi.

Keşke kalsa. Türkiyenin en iyi Defans Oyuncusu.

Step - Risp çok iyi bir ikili oluşturur.

Ziya Erdinç ve çağdaşı işin içine sokmaz ise eğer.

A.Alper
23.06.2007, 19:25
teknik direktör olayi ayri...bizim yönetim taraftardan korkmasa satmazmiydi zannediyorsun istanbul takimina bunlari?
o zaman o onların sorunu olurdu biz taraftar olarak bunu hazmedemiyorsak üzerimize düşen görevi manen yapmış sayılırız ama onlarda durum farklı hangi kayserilinin 1. takımı kayserispor (ayrıca bunların asıl adı erciyes bilirsin)

xxxxxxx
23.06.2007, 19:25
bu yönetimden bir şey olmaz birde destek verinmiş nesine destek verelim biri aldık diyor biri almadık papatya falına döndü reziller

Terzioğlu
23.06.2007, 19:26
o zaman o onların sorunu olurdu biz taraftar olarak bunu hazmedemiyorsak üzerimize düşen görevi manen yapmış sayılırız ama onlarda durum farklı hangi kayserilinin 1. takımı kayserispor (ayrıca bunların asıl adı erciyes bilirsin)

ben kayseriyi trabzonla kiyaslamiyorum sadece bu konu hakkinda tebrik ediyorum adamlari..

Serdær
23.06.2007, 19:27
10 NUMARA ARANIYOR
Trabzonspor Kulübü Başkan Yardımcısı İbrahim Baturoğlu, transfer çalışmalarının sürdüğünü söyledi. Baturoğlu, "Şimdi bir 10 numara ve 1 kaleci olmak üzere 2 kilit oyuncu daha transfer edeceğiz. Trabzonspor'un başarısı için çalışıyoruz" açıklamasını yaptı.Bunun dışında sözleşmesi sona eren Javier Saviola için nabız yoklayan yönetim bu oyuncu için İspanya'ya gidebileceği duyuruldu.

A.Alper
23.06.2007, 19:28
saviolayıda eleştirelim hayde :D

hüseyin1975
23.06.2007, 19:29

Yok daha neler :p

Terzioğlu
23.06.2007, 19:30
komiklesmiyelim biz nerde saviolayi aliyoruz...bobadillayi , carleyi alamayan yönetim saviolayi alacak öyle mi?

xxxxxxx
yönetim saviolayı alsın omuzumda taşırım ama gel görki bunlar palavra fos haberler

A.Alper
Yok daha neler :p

bu sözünü unutma :)

cınar#7
23.06.2007, 19:31
Saviola mı nerdee.......o günler

xxxxxxx
23.06.2007, 19:32
arkadaşlar zaten herkes sinirli saviola falan deyip milletle dalga geçmeyin hayret bişey

Serdær
23.06.2007, 19:33
SOL KANATA YENİ BİR İSİMTrabzon dört koldan transfer harekâtını sürdürüyor. Bordo-mavililer, son olarak sol kanat için Gençlerbirliği'nin başarılı oyuncusu Eren ve G.Antepspor'un göndermek istediği Faruk'u gözüne kestirdi. Teknik direktör Ziya Doğan'ın istediği öğrenilen bu futbolculardan birinin muhakkak alınacağı öğrenildi.Bununla birlikte dış transferde çalışmalarına devam eden Trabzonspor yönetimi Athletico Madrid te oynayan Martin Petrov transfer etmek istediği fakat yüksek bonservis bedeli olduğundan dolayı bu transferden vazgeçtiği öğrenildi.

hamdi bey

hee alırlar saviolayı zaten :D onlar alsa alsa kamsar idmanyurdundan tobanga mobanga yı alırlar

champions
Saviola topçu olsa Barcelonada oynardı dimi ama:D
Müthiş bi transfer olurdu da imkansıza yakın:)
Martin Petrov:eek::eek: Vazgeçmişiz:D

xxxxxxx
23.06.2007, 19:34
SOL KANATA YENİ BİR İSİMTrabzon dört koldan transfer harekâtını sürdürüyor. Bordo-mavililer, son olarak sol kanat için Gençlerbirliği'nin başarılı oyuncusu Eren ve G.Antepspor'un göndermek istediği Faruk'u gözüne kestirdi. Teknik direktör Ziya Doğan'ın istediği öğrenilen bu futbolculardan birinin muhakkak alınacağı öğrenildi.Bununla birlikte dış transferde çalışmalarına devam eden Athletico Madrid te oynayan Martin Petrov transfer etmek istediği fakat yüksek bonservis bedeli olduğundan dolayı bu transferden vazgeçtiği öğrenildi.
sallayan sallayana bende sallayım roben yarın trabzona gelecekmiş

A.Alper
23.06.2007, 19:34
onlar alsa alsa kamsar idmanyurdundan tobanga mobanga yı alırlar

başka söz bilmez misin sen ya

cınar#7
23.06.2007, 19:35
hee alırlar saviolayı zaten :D onlar alsa alsa kamsar idmanyurdundan tobanga mobanga yı alırlar
:D:D tobango mabango nerden buluyosun bu isimleri ya

Celta Vigo da oynayan bi 10 numara stili oyuncu vardı ona ne oldu bilen varmı???

Serdær

Yönetim yabancı olsun fakat çamurdan olsun dediği için . İyi transfer :D

Terzioğlu

yuhhahahahaa

Serdær
23.06.2007, 19:38
Trabzonspor'un prensip http://www.internetspor.com/v3/resim/haber/14688albayrak.jpganlaşmasına vardığı Paraguay Milli Takım kalecisi Aldo Bobadilla yarın İstanbul'a gelerek Başkan Nuri Albayrak ile bir araya gelecek.
http://www.internetspor.com/v3/futbol/img/1x1.gif
Başkan Albayrak'ın futbolcuyla olan ufak pürüzleri halledip, kesin anlaşma sağlaması bekleniyor.

Transfer çalışmalarını tüm hızıyla sürdüren Trabzonspor, kaleci arayışlarında sona yaklaştı. Sakaryaspor'a Martinez için son teklifini yapan ve olumsuz yanıt olan bordo - mavililer, Paraguay Milli Takımının tecrübeli 31 yaşındaki tecrübeli file bekçisi Aldo Bobadilla ile prensip anlaşmasına vardı.

Geçtiğimiz sezon Boca Juniors takımında forma giyen Bobadilla' nın bonservisi elinde bulunuyor.

Yarın İstanbul' a gelecek olan Bobadilla, Başkan Nuri Albayrak ile bir araya gelecek ve transferi ile ilgili son detayları konuşacak. Yönetim Kurulu Üyesi Abdullah Başer' in yakından takip ettiği Bobadilla' nın transferine Teknik Direktör Ziya Doğan' ın da onay verdiği öğrenildi.

Trabzonspor Başkan Yardımcısı İbrahim Baturoğlu, Martinez için Sakaryaspor kulubüne son teklifi sunduklarını ifade ederek, "Ancak Sakaryaspor kulübü çok yüksek bir fiyatta kalmayı tercih etti.
Artık bu transferi kapattık. Ve Bobadilla ile görüşmelerimiz oldu. Bu futbolcu ile prensipte anlaşmaya vardık. Paraguaylı kaleci yarın İstanbul' a gelerek Başkan Nuri Albayrak ve yönetim kurulundaki arkadaşımız Abdullah Başer ile bir araya gelecek. Bu transferin kesin olarak sonlanacağına inanıyoruz" dedi.

Trabzonspor yönetiminin bonservisi elinde olan Bobadilla' ya 900 bin dolar vermeyi planladığı öğrenildi.

Sol kanat için arayışlarının sürdüğünü söyleyen Başkan Yardımcısı Baturoğlu, "Hocamızın belirlediği isimler var. Bu isimler üzerinde çalışmalarımız sürüyor. Sol kanata takviyeye ihtiyaç duyduğumuz bir gerçek. Şu anda yabancı transferi yapmak için Futbol Federasyonu' nun alacağı kararı bekliyoruz. Kadroyu şişirmek amaçlı transfer değil, oynayabilecek futbolcular almaya çalışıyoruz. Menajerler aracılığı ile kulübümüze önerilen bir çok futbolcu var. Biz bunların yerine kendi tercih ettiğimiz futbolcuları kadromuza katmak istiyoruz.

Yabancı futbolcularımızdan Musampa' ya İspanya' dan teklifler var. Musampa' nın bonservisine 300 bin dolar vermiştik. O seviyede kendisine gelen teklifler var, ancak sol kanata transfer yapmadığımız sürece bu futbolcuyu satmayı düşünmüyoruz. Yine de Musampa hakkında son kararı Ziya Doğan verecek. Tomas Jun'a ise ülkesinin takımı Sparta Prag talip. Bu futbolcunun da orada kalma ihtimali oldukça yüksek. Jefferson konusunda ise şu ana kadar yaşanan fazla bir gelişme yok" diye konuştu.

KAZAN HÜSEYİN'DE ISRARCI
Trabzonspor' un tecrübeli kaptanı Hüseyin' i renklerine katmak için girişimlerini sürdüren Rusya' nın Rubin Kazan takımı kesenin ağzını açmaya hazırlanıyor. Yönetimin, "Kendi özdeğerlerimizi satmayacağız" diye açıklama yapmasına karşın, gelen cazip teklif karşılığında Hüseyin' i gönderebileceği belirtildi. Rus kulübünün Hüseyin' in bonservisi için Trabzonspor kulübüne 3 Milyon Euro, kendisine ise yıllık 2 milyon 200 bin Euro önerdiği belirtildi.

Trabzonspor yönetimi ise kendilerine şu ana kadar böyle bir teklifin gelmediğini belirtirken, Hüseyin' in Avrupa' da oynamaya sıcak baktığı öğrenildi.

Tecrübeli futbolcu daha önce yaptığı açıklamada, "Her futbolcu gibi benim de hayallerimi Avrupa' da futbol oynamak süslüyor. İyi bir teklif gelirse kulübümün çıkarları doğrultusunda gitmeyi düşünürüm" diye açıklama yapmıştı. Yönetimin bu futbolcu hakkında son kararı Teknik Direktör Ziya Doğan' a danışarak vermesi bekleniyor.

cınar#7
23.06.2007, 19:39
bu haber buraya 10 kere yazıldı bugün:D

Serdær
23.06.2007, 19:40
http://www.kalearkasi.net/kazimkoyuncu.jpg

Telha TANYILDIZI
23.06.2007, 19:41
valla ben olsam verirdim hem bu fazla ve takıma bişey katamayan oyunculardan dolayısıyla masraflarından kurtulurum hemde iyi bi kalecim olur hüseyinide satardım hiç düşünmeden ama kalite oyuncu alırdım dandik oyuncu değill 50 tane oyuncum olacağına 23 tane adam gibi oyuncum olsun

Telha TANYILDIZI
23.06.2007, 19:43

boyu kısa hava toplarında ii değil

cınar#7
23.06.2007, 19:46
Hüseyini satalım Kazana,Saviolayı alalım ya yada en azından onun gibi birisini....

marcelinhos100
23.06.2007, 19:55
Ç.Rizespor kaleyi sağlama aldı!

Çaykur Rizespor, Kolombiya'nın Cale takımında forma giyen David Gonzales ile 1 yılı opsiyonlu olmak üzere 4 yıllık anlaşma imzaladı. Kulüp basın sözcüsü Orhan İstif, AA muhabirine yaptığı açıklamada, geçen yıl yaşadıkları kaleci sorunu nedeniyle bu yıl kaleci transferine önem verdiklerini söyledi.

Gonzales'in oldukça iyi bir kaleci olduğunu ifade eden İstif, ''Gonzales'i bir süredir izliyorduk, ancak teknik direktör konusu netlik kazanmadığı için transferini askıya almıştık. Teknik direktör olarak Samet Aybaba ile anlaşınca bu transferi gerçekleştirdik'' dedi.

Gonzales'in transferiyle kalede bu yıl bir sorun yaşamayacaklarına inandıklarını vurgulayan İstif, ''Geçen yıl kaleci konusunda zaman zaman sorunlar yaşadık. Bu transferle gelecek 3-4 yıl kalede bir sorun yaşamayacağımıza inanıyoruz'' diye konuştu.
23.06.2007 http://www.sporx.com/i/b.gif
Kaynak : AA

Cok iyi bir kaleci aldı Rize bu sene Martinez kadar gözde olur bu kaleci hey Trabzonspor yönetimi neyi bekliyorsunuz dünyada sadece Martinez mi var::mad:

DarthVader
23.06.2007, 19:57
En süperi Celaleddin

Trabzonspor Teknik Direktörü Ziya Doğan, Gerede'de ki çalışmalarda yapılan laktak testinde Celalettin Koçak'ın en iyi verilere sahip olduğuna dikkat çekti. Doğan "Celaleddin bana umut veriyor" dedi.

Bu senenin en büyük transferi:):):):)

A.Alper
23.06.2007, 19:58
ya bizim takım kaç gündir laktak testinden geçiyor ??

cınar#7
23.06.2007, 20:04
ya bizim takım kaç gündir laktak testinden geçiyor ??
Ziyanın tek yaptığı şey kondisyon işte.....zaten o yüzden Serdar Bali ziyaya oyuncu bulması için Veliefendiye gitsin diyo:D

marcelinhos100
23.06.2007, 20:05
O bir gol makinesi

http://www.gunebakis.com.tr/images/obirgolmakinesi.jpg (http://www.gunebakis.com.tr/images/obirgolmakinesi.jpg)

İki sezon önce İsveç’in Malmö takımında forma giyen ve burada Beşiktaş’a karşı da iki kez forma giyen, attığı gollerle dikkatleri üzerine çeken Brezilyalı Alfonso Alves, Trabzonspor’un gündemine girdi. Geçtiğimiz sezon Hollanda’nın Heerenveen takımına transfer olan 26 yaşındaki ve 1.85 boyundaki Alfonso Alves adeta bir gol makinesi olarak kabul ediliyor. Geride bıraktığımız sezonda ciddi bir sakatlık geçirip, 4-5 maç sahalardan uzak kalmasına karşın Heerenveen forması altında ligde tam 34 gol kaydeden, kupada da rakip fileleri 6 kez havalandıran Alves için geniş bir araştırma başlatıldı. Bu oyuncuyla ilgili tüm bilgiler Teknik Direktör Ziya Doğan’a iletildi.

Alınabilirse Harika Olur

Geçtiğimiz sezon Avrupa’nın en çok gol atan oyuncusu olmasına karşın, İtalya liginde atılan gollere verilen puanın fazlalığı nedeniyle krallığı Totti’ye kaptıran Alves’le ilgili gelen öneriden sonra konu Teknik Direktör Ziya Doğan’a da açıldı. Doğan’a, bu oyuncuyu isteyip istemeyeceği soruldu. Ziya Doğan’ın ise, “Bu futbolcuyu Malmö’den hatırlıyorum. Ayrıca geçen sezon Heerenveen forması altında da birkaç kez izlettik. Çok etkili bir golcü… Alınabilirse harika olur. Ben de böyle bir golcüyle çalışmak isterim. Şartlarını öğrenip, hemen harekete geçelim” dediği kaydedildi. Doğan’ın sadece sakatlığının müzmin olup olmadığının araştırılmasını talep ettiği ifade edildi.

Sözleşmesi Büyük Sorun

Trabzonspor Alfonso Alves ile ilgili girişimlerini el altından sürdürürken, 2011 yılına kadar sözleşmesinin olması sorun olarak kabul edildi. Geçen sezon Samaras’ı Mancester City’e 8 milyon paund’a, Huntaelar’i de Ajax’a 12 milyon avro’ya satan Heerenveen’in, Avrupa’nın en çok gol atan ve genç sayılabilecek yeni santraforu için çok yüksek bir bedel talep etmesinden endişe ediliyor. Yönetim içinde bazı isimlerin, Başkan Nuri Albayrak’a, “Şartlar ne olursa olsun böyle bir büyük oyuncuyu takıma kazandırmalıyız” dedikleri belirtildi. Alves çalışmaları sürerken, diğer yandan da Arjantin’in 33 yaşındaki gol makinesi Palermo ve genç golcü Lavezzi’ye de ilgi devam ediyor.

Günebakış

Arkadaslar komik haber ama ekleyeyeyim dedim......

A.Alper
23.06.2007, 20:07
komik değil güzel bir haber eklemişsin aslında komik bir taraf da var evet biz o oyuncuya teklif bile götürmeyiz

WERTHeR
23.06.2007, 20:08
celaleddin kampın gözde oyuncusuysa ben hiç kombine filan almaya niyetlenmiyeyim dert almayayım başıma:)

Terzioğlu
23.06.2007, 20:08
afonso alvese 10 milyon euro istiyor heerenveen..

A.Gökhan AKIN
23.06.2007, 20:09
kesinlikle komik ötesi bir haber adamlara ne güzelde uydurmuş

Trabzonli_61
23.06.2007, 20:10
En süperi Celaleddin

Trabzonspor Teknik Direktörü Ziya Doğan, Gerede'de ki çalışmalarda yapılan laktak testinde Celalettin Koçak'ın en iyi verilere sahip olduğuna dikkat çekti. Doğan "Celaleddin bana umut veriyor" dedi.

Bu senenin en büyük transferi:):):):)

vallah kardes ne dersen de ben cellaleddini cok begeniyorum...

WERTHeR
23.06.2007, 20:11
vallah kardes ne dersen de ben cellaleddini cok begeniyorum...

Bence bu cümlenden sonra o arkadaş sana bir şey demeyecktir:)

degok
23.06.2007, 20:14
Trabzonspor Alfonso Alves ile ilgili girişimlerini el altından sürdürürken, 2011 yılına kadar sözleşmesinin olması sorun olarak kabul edildi. Geçen sezon Samaras’ı Mancester City’e 8 milyon paund’a, Huntaelar’i de Ajax’a 12 milyon avro’ya satan Heerenveen’in, Avrupa’nın en çok gol atan ve genç sayılabilecek yeni santraforu için çok yüksek bir bedel talep etmesinden endişe ediliyor. Yönetim içinde bazı isimlerin, Başkan Nuri Albayrak’a, “Şartlar ne olursa olsun böyle bir büyük oyuncuyu takıma kazandırmalıyız” dedikleri belirtildi. Alves çalışmaları sürerken, diğer yandan da Arjantin’in 33 yaşındaki gol makinesi Palermo ve genç golcü Lavezzi’ye de ilgi devam ediyor.

Günebakış

Arkadaslar komik haber ama ekleyeyeyim dedim......

adamın 2011 e kadar sözleşmesinin olması sorun olarak kabul edilmiş. habere bak. sanki kavede muhabbet ediliyor. alvesi alalım. arkamasadan bir ses 2011 e kadar sözleşmesi var onun. oda bir sorun tabii.

WERTHeR
23.06.2007, 20:17
Ne alvesi ya saviola deniliyor sonra martin petrov deniliyor yakında henry yi alacaktık ama barcelona bizden önce davrandı diyecekler:)

A.Alper
23.06.2007, 20:19
zaten piyasası yok türkiyede alabilirdik aslında

cyberentalpi
23.06.2007, 20:21
Ziya Celoya yer aciyor sanirim. En iyisi o felan diye.
Artik Transferlere gulesim geliyor.
Yonetim kalaci begeniyor. Ziya bu kim lan gormeden denemeden alamayiz diyor.
Ziyaya oyuncu rapor veriliyor. Bak iyi al felan. Ardindan bir sorun var yalniz bonservisi yuksek deniyor.
Gencler kampa geliyor.Ama bir sorun var. Ziya gencleri hic oynatmiyor ki?

Gecenlerde haber vardi. Pluton gezegen degilmis. Yani yillardir yemisler bizi.
O zaman kesin soyleyebilirim bizim yoneticilerde ziyada Pluton lu

Doğan Şahin
23.06.2007, 20:23
ya biz bu elimizdeki yabancıları eski takımlarına veya onların rakiplerine takas olarakta mı veremiyoruz. elbette bu takımlarda işimize yarayacak kalitede başka adamlar da vardır. ucuza satmaktansa bu şekilde değerlendirilmesi daha akılcı olmaz mı.

Trabzonli_61
23.06.2007, 20:23
arkadaslar barcelonada oynayan bir samuel eto var kamerunlu...onu alsak baya isler yapacagina inaniyorum...barcelona henryi aldi simdi alabiliriz aslinda muhaha

A.Alper
23.06.2007, 20:24
arkadaslar barcelonada oynayan bir samuel eto var kamerunlu...onu alsak baya isler yapacagina inaniyorum...barcelona henryi aldi simdi alabiliriz aslinda muhaha

bonservisi elinde mi değilse işimiz olmaz ...

marcelinhos100
23.06.2007, 20:25
NABIZ KAÇ ..?
Sabah ki antrenmanda futbolcular koşu yaparken bir yandan da Teknik heyet futbolcuların kollarında bulunan saatlerle de nabızlarını yokluyordu. Ziya hoca bağırıyor “Hasan nabız kaç 165,Çağdaş nabız kaç 170” biz gazeteciler boş dururmuyuz. Cevat Kol’da kolunda saat olmayan Enis’e nabız kaç sormaz mı” , Enis “nabız yok” deyince kahkaha koptu. Nabız sorma işlemi devam etti.Ufukhan’a nabız kaç diye sorduğumuzda 162 deyince.. Gazeteciler “ kurtarmaz “cevabını verdi. Ufukhan ise “ az sonra yükseltirim “ cevabını verince ikinci kahkaha koptu. Ziya hoca gözünü kahkahaya çevirince herkes birden somurttu.

Futbolcular bayagı neşeli anlaşılan:)

Koray
zaten piyasası yok türkiyede alabilirdik aslında

sıfırındanmı bahsediyosun 2. elinden mi:D

Doğan Şahin
Can Karyağdı canlı telefon bağlantısında; Ziya Doğan'ın yönetimle gün boyu cep tel. ile yönetimle görüşüyomuş, 3 yabancının ismini verdiğini söylemiş. haber bekliyomuş.

A.Alper
23.06.2007, 20:26
sıfırındanmı bahsediyosun 2. elinden mi:D

çakma olanından bahsediyorum :D

Terzioğlu
23.06.2007, 20:26

evet bu oyuncu benimde dikkatimi cekmisti...bence fena olmaz forvete...ama bizim yönetim bunu bile alamaz:(

hamdi bey
23.06.2007, 20:27
İseyin i kazana atacaklar bunlar :D

Koray
NABIZ KAÇ ..?
Sabah ki antrenmanda futbolcular koşu yaparken bir yandan da Teknik heyet futbolcuların kollarında bulunan saatlerle de nabızlarını yokluyordu. Ziya hoca bağırıyor “Hasan nabız kaç 165,Çağdaş nabız kaç 170” biz gazeteciler boş dururmuyuz. Cevat Kol’da kolunda saat olmayan Enis’e nabız kaç sormaz mı” , Enis “nabız yok” deyince kahkaha koptu. Nabız sorma işlemi devam etti.Ufukhan’a nabız kaç diye sorduğumuzda 162 deyince.. Gazeteciler “ kurtarmaz “cevabını verdi. Ufukhan ise “ az sonra yükseltirim “ cevabını verince ikinci kahkaha koptu. Ziya hoca gözünü kahkahaya çevirince herkes birden somurttu.

ziya yine ortamı bozdu ama..

A.Alper
ya sizin bu dediğinizi aslında faruk kanca keşfetmişti daha öncedn kamerunlu galiba

marcelinhos100
23.06.2007, 20:28
Lig Tv Can Karyagdı:

Ziya Dogan sürekli telefonla konusuyormus elinden cep telefonunu düşürmüyormuş arkadaş bugün 3 oyuncunun ismini yönetim kuruluna vermiş bu arada can abimiz sormuş Albayraka rakipler önemli isimler aldı siz ne yapacaksınız oda onlara bakmıyoruz biz ismi olan topcu almayacagız demiş:eek::eek::eek:

Terzioğlu
23.06.2007, 20:28
İseyin i kazana atacaklar bunlar :D

abi patlat bi isimde gülelim:D

hamdi bey
23.06.2007, 20:30
http://youtube.com/watch?v=WUME0NBIvd4

Mario Jardel diye biri var tam gol makinası ,bonservisi elindeymiş katarda bi takımda oynuyor alabilirler bence

cınar#7
23.06.2007, 20:31
NABIZ KAÇ ..?

ziyanın olduğu yerde doğru düzgün gülünmüyo ya...insan biraz sempatik olur:)

A.Alper
23.06.2007, 20:32
Lig Tv Can Karyagdı:

Ziya Dogan sürekli telefonla konusuyormus elinden cep telefonunu düşürmüyormuş arkadaş bugün 3 oyuncunun ismini yönetim kuruluna vermiş bu arada can abimiz sormuş Albayraka rakipler önemli isimler aldı siz ne yapacaksınız oda onlara bakmıyoruz biz ismi olan topcu almayacagız demiş:eek::eek::eek:

böle bişey mi

http://img160.imageshack.us/img160/2610/nufuserkdp6.jpg (http://imageshack.us)

Koray
23.06.2007, 20:33

ziya ve sempatiklik..birbirlerine çok uzak kelime bunlar..

hamdi bey
23.06.2007, 20:34
Lig Tv Can Karyagdı:

ee ziya hoca haklı, bize ne fenerden lincoln den biz onlara bakmıyoruz, biz zimbabwe ligindeki takımlarla yarışacağız :D

marcelinhos100
23.06.2007, 20:35
Acaba Ziya Hoca her hafta başı 3 isim mi veriyor yönetime acaba bu 3 futbolcunun da bonservisi elindemi bonservisi elinde olan futbolcular listesi nerede acaba Hoca sıkıntılı anlasılan degistir oynuyorlar baskanla ha bu arada baskanımız tatilini tamamlamış belki transfer görüşmesine kendisi gider hani devreye sokacak birileridemi yok her şey stichusa yaptırılmazki canım:)

Bu arada Martinezi alacaklar bunlar eninde sonunda bana öyle geliyor........

Acaba Ziya Martinezi mi arıyor sürekli cepten:)

marcelinhos100
23.06.2007, 20:37
böle bişey mi

http://img160.imageshack.us/img160/2610/nufuserkdp6.jpg (http://imageshack.us)

Evet Alper isim olmayacakmıs hatta baskanımız da isimsiz olacakmıs basvurmus nufus müdürlüğüne isimsiz olmak istiyorum diye bravo:rolleyes:

Doğan Şahin
23.06.2007, 20:38

şenol güneş zamanında çok istismar ediyodu futbolcular, hatta halilodziç çok disiplinli diye sevinerek alınmıştı, ziya doğan'da öyle görünüp disiplin sağlamaya çalışıyor, tarzı bu adamın. kendi futbolcumuz ve teknik direktörümüzü yüceltmemiz bizim yararımıza olur, sonuçta her ne kadar beğenmesekte bizim takımımızı temsil ediyorlar ve ellerinden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyorlar bu camia için, hep destek tam destek sağlamalıyız. inşallah yönetimde taraftarları bir araya tek bir hedefte toparlayabilecek birkaç isim alıp heyecanı yeniden oluşturabilirse en kötü olarak gördüğümüz oyuncumuz bile o ortamda çakı kesilir.
saygılar

Koray
23.06.2007, 20:38
Evet Alper isim olmayacakmıs hatta baskanımız da isimsiz olacakmıs basvurmus nufus müdürlüğüne isimsiz olmak istiyorum diye bravo:rolleyes:

isimsizlikte bi isimdir ama:D

marcelinhos100
23.06.2007, 20:39
http://www.trabzonspor.org.tr/images/haberpic/220607kamp8.jpg

Adamdaki bakışlara bak ya yine direkten döndün Keceli kardeş bakalım yine kalacakmısın takımda:confused:

Oemer61
23.06.2007, 20:39

Sempatiklik mantalitesine uymuyordur kesin!!!:mad:

A.Alper
23.06.2007, 20:40

cyberentalpi
23.06.2007, 20:43
Serdar Baliden

Yarin iyi bir firsat var aslinda. Gazi Kosusu var. Bir ton acik kosu var. Hem boylece izlemeden aldik filan demeyiz.

cınar#7
23.06.2007, 20:43
10 numara arıyolar hazır Felipe var 29 yada 30 yaşında.......işte Katarda oynadığı klupteki bi videosu:

http://youtube.com/watch?v=pGzAhtLoSq0

Koray
23.06.2007, 20:44
arkadaşalr yeteneği olan transferle ilgili fıkra anlatsın:Dhem konuyada uygun..burda herkes stresli..hem biraz stres atmış olurz..normal fıkrada olabilir..:D

A.Alper
23.06.2007, 20:45
10 numara arıyolar hazır Felipe var 29 yada 30 yaşında.......işte Katarda oynadığı klupteki bi videosu:

bahtsız bedevi katardan topçu izler

Doğan Şahin
23.06.2007, 20:47

katardan futbolcu alabilmek için katır yüküyle para vermek gerekir heralde :D:D

Egemen Yılmaz
23.06.2007, 20:47

adam katarda minimum stres+maksimum kazanç ikilisini bırakıp buralara gelir mi? hele ki Türkiye'nin futbol havasını solumuş bir adamsa?

A.Alper
23.06.2007, 20:48
- "İlkel bir kabile devletinde, milli eğitimi ele geçiren mum yüzlü bir bakan buyurmuş:
-Üzerinde resmim olan pul bastırdım, bakanlığın bütün mektuplarında bu pullar kullanılacak. Bir süre sonra görülmüş ki, pullar zarfa bir türlü yapışmıyor. Bakan küplere binmiş ve yetkiliyi çağırıp sormuş;
- Üstünde resmim olan pullar yapışmıyor, arkalarına zamk sürmediniz mi?
- Sürdük efendim, demiş yetkili ve eklemiş;
- Yapışmamasının nedeni, herkesin pulun ön yüzüne tükürmesi....."

ferhaTS87
23.06.2007, 20:49
[quote=cyberentalpi;847162]Serdar Baliden

Yarin iyi bir firsat var aslinda. Gazi Kosusu var. Bir ton acik kosu var. Hem boylece izlemeden aldik filan demeyiz.[/quote
baska soze gerek yok herhalde koca trabon ne hallere dustu dıcem degonlum el vermıyo...:(

cınar#7
23.06.2007, 20:49
katardan futbolcu alabilmek için katır yüküyle para vermek gerekir heralde :D:D
Transfermarkt de 1 milyon dolar gözüküyo ama öylesine soledim zaten hiç yoktan iyidir anlamında....

Katarda alınabilecek en iyi oyuncu Jay Jay Okocha T.C pasaportu var en azından galiba sözleşmeside bitti....

irfanb
23.06.2007, 20:51
Trabzonspor'da Bobadilla bilmecesi

Trabzonspor'da Başkan Yardımcısı ve Transfer Komitesi Üyesi İbrahim Baturoğlu' nun, Bobadilla ile prensip anlaşmasına varıldığı ve bu oyuncunun yarın İstanbul' a geleceğini söylemesine rağmen, Transfer Komitesi' nin diğer üyesi Abdullah Başer' in akşam saatlerinde bu transferi yalanlaması dikkat çekti. Başer, Bobadilla' nın ülkesinin milli takımında olduğu için İstanbul' a gelemeyeceğini söyledi.

Trabzonspor' da transfer bilmecesi sürüyor. Daha önce Avustralyalı futbolcu Nick Carle' nin transferinde karmaşa yaşayan Trabzonspor' da yönetim kurulu şimdi de Paraguaylı Milli kaleci Bobadilla' nın transferinde karışıklık yaşadı. Sabah Başkan Yardımcısı İbrahim Baturoğlu, Bobadilla ile prensip anlaşmasına varıldığını ve yarın İstanbul' a gelmesinin beklendiğini ifade ederken, Yönetim Kurulu Üyesi Abdullah Başer, böyle bir görüşmelerinin olmadığını ve Bobadilla' nın ülkesinin Milli takımında olduğu için Türkiye' ye gelemeyeceğini söyledi.

Başer, Bobadilla ile menajeri aracılığı ile bir görüşme yaptıklarını ifade ederek, "Anlaşma yok ancak, görüşmemiz oldu. Kaleci konusunda son kararı Teknik Direktör Ziya Doğan verecek" diye konuştu. Başkan Yardımcısı İbrahim Baturoğlu ise, sabah yaptığı açıklamanın aksine, Bobadilla' nın transferi ile ilgili görüşmelerin Abdullah Başer tarafından gerçekleştirildiğini ifade ederek, "Şu anda netleşmiş bir şey yok. Ancak görüşmeler oldu.

Milli takım kampında olduğunu öğrendik, o yüzden gelme ihtimali düşükmüş. Ancak transferini de kapatmadık. Hocamız isterse bu transfer gerçekleşebilir" dedi. İki yöneticinin verdiği bu iki açıklama, transfer konusunda yaşanan kopukluğu gözler önüne serdi. Asbaşkan Haşim Sayitoğlu ise transfer konusunda tamamen Teknik Direktör Ziya Doğan' ın istekleri doğrultusunda hareket edeceklerini söyledi.

HASAGİC'E TÜRK KONTENJANI KOLAYLIĞI

Kaleci arayışlarını sürdüren ve Bobadilla' da karışıklık yaşayan Trabzonspor yönetimi rotayı yeniden Gaziantepsporlu Hasagic' e çevirdi. Boşnak kaleci Hasagic' in Türk vatandaşlığına geçme ihtimalinin oldukça yüksek olması üzerine harekete geçen bordo - mavili yöneticilerin bu futbolcuyu kadrosuna katmasının an meselesi olduğu belirtildi.

Teknik Direktör Ziya Doğan' ın Martinez' in transferinin gerçekleşmesini çok istemiş, ancak bu futbolcunun olmaması durumunda, Cordoba veya Hasagic ikilisinden birinin kadroya katılabileceğini söylemişti. Tranfser komitesi üyelerinin Doğan' ın listesinde olmamasına rağmen yabancı kaleci için görüşmeler yapmasına tecrübeli çalıştırıcının el koyduğu ve Hasagic' in alınabileceğini belirttiği öğrenildi. Yabancı futbolcu transferi konusunda sıkıntılar yaşayan Trabzonspor' da yönetimin futbolcunun menajeri ile bir görüşme yaptığı ve bu görüşmenin oldukça ılımlı geçtiği belirtildi.

23.06.2007

Kaynak : DHA

A.Alper
23.06.2007, 20:52
baska baslığa da yazmıştım bunu ama baska takımlkarın haberlerini okuyorum sonra bizi yukarıdaki arkadasın haberini de okuyunca kafayı yedim ya

spor haberlerini dinliyorum tv'de...

-Galatasaray'da Lincoln'de sona çok yaklaşıldı....
-Fenerbahçe'nin Adriano ile ilgilendiği iddia ediliyor....
-Beşiktaş Assunçao için girişimlerini sürdürüyor...
-İnter-toto hazırlıkları için Gerede'de bulunan Trabzonsporlu futbolcuları kene korkusu sardı....

Serdær
23.06.2007, 20:56
http://image.haber3.com/spor3/haber/97125.jpg

Almanya bu Türk’ü konuşuyor!
Almanya'da top koşturan Ferhat Çerçi, 60 saniyede 2 gol atarak tarihe geçti.

23 Haziran 2007 11:11
Almanya’da transfer sezonunda adından sıkça söz ettiren isimlerden biri de bir Türk…Regionalliga ( 3.lig) takımlarından Kickers Emden forması altında sergilediği futbolu ile izleyenleri büyüleyen Ferhat Çerçi, attığı gollerle geride kalan sezonun en dikkat çeken isimlerinden biri oldu.

Bundesliga takımlarından Armania Bielefeld ve 2. ligde mücadele ederken LR Ahlen takımlarının formalarını başarı ile taşıyan genç yetenek Ferhat Çerçi, yeni bir yıldız oyuncu olarak gösteriliyor. LR Ahlen takımında Türk futbolseverlerinde yakından tanıdığı Fenerbahçe’nin eski teknik direktörü Werner Lorant ile de çalışan Ferhat Çerçi, tek hayalinin Türkiye Milli takımında oynamak olduğunu belirtiyor.

Zonguldaklı gurbetçi ailenin çocuğu olarak Almanya’nın Hamm kentinde dünyaya gelen Ferhat Çerçi futbola 6 yaşında başlar ve bölge takımlarında başarılı bir grafik çizer. Futbolda hızlı yükselişi onu Almanya Bundesliga takımlarından Bielefeld’e kadar taşır. Kickers Emden takımı yöneticilerinin uzun süredir peşinde olduğu genç yetenek, transferini bu takımdan yana kullanır. Regionalliga’da şampiyonluğa oynayan takımının en etkili oyuncusu olarak gösterilen Ferhat Çerçi hakkında Alman basınında övgüyle bahsediyor.

Altın Türk

Kickers Emden takımında sergilediği futbolu ve attığı gollerle dikkatleri üzerine çeken Ferhat Çerçi hakkında, Alman basını haberlerinde Altın Türk olarak yer verirken, genç futbolcumuza övgüler yağdırdı.

Alman Futbol tarihine geçti

Alman Futbol tarihine geçen Nuri Şahin’den sonra Ferhat Çerçi’de geçtiğimiz günlerde takımını 3-1 kazandığı, Kickers Emden- Bayern Leverkusen karşılaşmasında attığı 2 golle Alman futbol tarihine geçti. Nasıl mı? Ferhat Çerçi, 60 saniyede üst üste 2 gol kaydederek, Almanya profesyonel lig maçlarında, kısa zamanda üst üste 2 gol atan futbolcu olarak adını yazdırma başarısı gösterdi.

Bundesliga takımları peşinde

Başarılı futbolu ile dikkatleri üzerine çeken Ferhat Çerçi, yeni sezon için Almanya Bundesliga takımlarının kadrosuna katmak istediği futbolcular arasında yer alıyor. Bundesliga takımlarından Eintracht Frankfurt’un ısrarla kadrosuna dahil etmek istediği genç yetenek için eski kulübü Armania Bielefeld’de devrede. Almanya dışından İsviçre 1. lig takımlarından Basel’da Ferhat Çerçi’yi yakın takibe almış durumda. Ünlü kulüplerin peşinde koştuğu genç yetenek, hayalinin çocukluktan bu yana tuttuğu Bayern Münih formasını giymek olduğunu belirtti. Hamit Altıntop’un Bayern Münih ile anlaşmasına çok sevindiğini dile getiren Ferhat, ‘ Hamit çok kaliteli bir oyuncu. Onun adına çok sevindim. Başarılı olacağına inanıyorum’ dedi.

Türkiye’de oynamak istiyor

Almanya ve İsviçre 1. lig takımlarının kadrosuna dahil etmek istediği genç yetenek Ferhat Çerçi, Türkiye Süper lig takımlarından birinde oynamak istediğini belirtirken, futbolcunu menejeri FİFA Lisanslı Bektaş Demirtaş, Türkiye’den özellikle 6 süper lig takımlarından Ferhat için teklif aldıklarını ve bunları değerlendirdiklerini söyledi. Türkcel Süper lig takım teknik direktörleri tarafından da yakın takibe alınan Ferhat Çerçi’nin kulübü ile olan sözleşmesi sezon sonunda sona eriyor olması transferinin hemen gerçekleşeceğini gösteriyor.Futbol kamuoyu tarafından büyük bir yetenek olarak gösterilen Ferhat Çerçi, sol ofensif oynadığı mevkide, oyun anlayışı, top tekniği ve her iki ayağınıda iyi kullanması ile son yıllarda yetişen Türk futbolcular içerisinde keşfedilmemiş yetenek olarak gösteriliyor. Galatasaray Teknik Direktörü Feldkap’ın da bu futbolcuyu istediği belirtiliyor.

Doğan Şahin
23.06.2007, 20:58
Transfermarkt de 1 milyon dolar gözüküyo ama öylesine soledim zaten hiç yoktan iyidir anlamında....

Katarda alınabilecek en iyi oyuncu Jay Jay Okocha T.C pasaportu var en azından galiba sözleşmeside bitti....

şaka bi yana bizde ikisi de iş yapar, Türkiye yi de tanımaları avantaj olur.

Doğan Şahin
23.06.2007, 21:04
http://image.haber3.com/spor3/haber/97125.jpg

Almanya bu Türk’ü konuşuyor!
Almanya'da top koşturan Ferhat Çerçi, 60 saniyede 2 gol atarak tarihe geçti.

23 Haziran 2007 11:11
Almanya’da transfer sezonunda adından sıkça söz ettiren isimlerden biri de bir Türk…Regionalliga ( 3.lig) takımlarından Kickers Emden forması altında sergilediği futbolu ile izleyenleri büyüleyen Ferhat Çerçi, attığı gollerle geride kalan sezonun en dikkat çeken isimlerinden biri oldu.

Bundesliga takımlarından Armania Bielefeld ve 2. ligde mücadele ederken LR Ahlen takımlarının formalarını başarı ile taşıyan genç yetenek Ferhat Çerçi, yeni bir yıldız oyuncu olarak gösteriliyor. LR Ahlen takımında Türk futbolseverlerinde yakından tanıdığı Fenerbahçe’nin eski teknik direktörü Werner Lorant ile de çalışan Ferhat Çerçi, tek hayalinin Türkiye Milli takımında oynamak olduğunu belirtiyor.

Zonguldaklı gurbetçi ailenin çocuğu olarak Almanya’nın Hamm kentinde dünyaya gelen Ferhat Çerçi futbola 6 yaşında başlar ve bölge takımlarında başarılı bir grafik çizer. Futbolda hızlı yükselişi onu Almanya Bundesliga takımlarından Bielefeld’e kadar taşır. Kickers Emden takımı yöneticilerinin uzun süredir peşinde olduğu genç yetenek, transferini bu takımdan yana kullanır. Regionalliga’da şampiyonluğa oynayan takımının en etkili oyuncusu olarak gösterilen Ferhat Çerçi hakkında Alman basınında övgüyle bahsediyor.

Altın Türk

Kickers Emden takımında sergilediği futbolu ve attığı gollerle dikkatleri üzerine çeken Ferhat Çerçi hakkında, Alman basını haberlerinde Altın Türk olarak yer verirken, genç futbolcumuza övgüler yağdırdı.

Alman Futbol tarihine geçti

Alman Futbol tarihine geçen Nuri Şahin’den sonra Ferhat Çerçi’de geçtiğimiz günlerde takımını 3-1 kazandığı, Kickers Emden- Bayern Leverkusen karşılaşmasında attığı 2 golle Alman futbol tarihine geçti. Nasıl mı? Ferhat Çerçi, 60 saniyede üst üste 2 gol kaydederek, Almanya profesyonel lig maçlarında, kısa zamanda üst üste 2 gol atan futbolcu olarak adını yazdırma başarısı gösterdi.

Bundesliga takımları peşinde

Başarılı futbolu ile dikkatleri üzerine çeken Ferhat Çerçi, yeni sezon için Almanya Bundesliga takımlarının kadrosuna katmak istediği futbolcular arasında yer alıyor. Bundesliga takımlarından Eintracht Frankfurt’un ısrarla kadrosuna dahil etmek istediği genç yetenek için eski kulübü Armania Bielefeld’de devrede. Almanya dışından İsviçre 1. lig takımlarından Basel’da Ferhat Çerçi’yi yakın takibe almış durumda. Ünlü kulüplerin peşinde koştuğu genç yetenek, hayalinin çocukluktan bu yana tuttuğu Bayern Münih formasını giymek olduğunu belirtti. Hamit Altıntop’un Bayern Münih ile anlaşmasına çok sevindiğini dile getiren Ferhat, ‘ Hamit çok kaliteli bir oyuncu. Onun adına çok sevindim. Başarılı olacağına inanıyorum’ dedi.

Türkiye’de oynamak istiyor

Almanya ve İsviçre 1. lig takımlarının kadrosuna dahil etmek istediği genç yetenek Ferhat Çerçi, Türkiye Süper lig takımlarından birinde oynamak istediğini belirtirken, futbolcunu menejeri FİFA Lisanslı Bektaş Demirtaş, Türkiye’den özellikle 6 süper lig takımlarından Ferhat için teklif aldıklarını ve bunları değerlendirdiklerini söyledi. Türkcel Süper lig takım teknik direktörleri tarafından da yakın takibe alınan Ferhat Çerçi’nin kulübü ile olan sözleşmesi sezon sonunda sona eriyor olması transferinin hemen gerçekleşeceğini gösteriyor.Futbol kamuoyu tarafından büyük bir yetenek olarak gösterilen Ferhat Çerçi, sol ofensif oynadığı mevkide, oyun anlayışı, top tekniği ve her iki ayağınıda iyi kullanması ile son yıllarda yetişen Türk futbolcular içerisinde keşfedilmemiş yetenek olarak gösteriliyor. Galatasaray Teknik Direktörü Feldkap’ın da bu futbolcuyu istediği belirtiliyor.

ligtv alt yazı geçiyodu öğlenleyin, Türkiye de bi takım almış bu çocuğu

Kasım Hilal
Haber yayınlandı mı bilmiyorumm
NTVSpor'dan alıntı..

Trabzonspor'da Martinez defteri kapandı Trabzonspor Yönetim Kurulu Üyesi Abdullah Başer, Sakaryaspor ile Martinez konusunda anlaşma sağlayamadıkları söyledi. http://www.ntvspor.net/i/blank.gif http://www.ntvspor.net/i/blank.gif
Trabzonspor'un kadrosuna katmak istediği Sakaryasporlu kaleci Martinez'in transferi olumlu sonuçlanamadı.

Yönetim kurulu üyesi Abdullah Başer, Adapazarı'na giderek Sakaryaspor Kulübü yönetimi ile masaya oturdu. Görüşmelerden olumlu sonuç çıkmayınca Adapazarı'ndan ayrılan Başer, Sakaryaspor ile Martinez konusunda anlaşmaya varamadıklarını belirterek, ''Artık Martinez defteri kapandı. Şimdi diğer isimlere bakacağız'' dedi.

Paraguay Milli Takımı Kalecisi Aldo Bobadilla ile prensipte anlaşma sağladıkları bilgisinin de doğru olmadığını ifade eden Başer, ''Bu konuda başkanımız Albayrak ve hocamızın vereceği karar önemli. O doğrultuda çalışmalarımızı gerçekleştireceğiz'' diye konuştu.

Sakaryaspor yönetiminin Trabzonspor'dan Martinez'e karşılık 4 futbolcu ve para istediği ve bu nedenle transferinin gerçekleşmediği kaydedildi.

Paraguaylı kaleci Aldo Bobadilla'nın ise bonservisinin elinde ve fiyatının uygun olduğu, ancak teknik direktör Ziya Doğan'ın bu kalecinin transferine şimdilik onay vermediği öğrenildi. Karar verilmesi halinde Bobadilla'nın transferinin hemen gerçekleşebileceği kaydedildi.

Koray
- "İlkel bir kabile devletinde, milli eğitimi ele geçiren mum yüzlü bir bakan buyurmuş:
-Üzerinde resmim olan pul bastırdım, bakanlığın bütün mektuplarında bu pullar kullanılacak. Bir süre sonra görülmüş ki, pullar zarfa bir türlü yapışmıyor. Bakan küplere binmiş ve yetkiliyi çağırıp sormuş;
- Üstünde resmim olan pullar yapışmıyor, arkalarına zamk sürmediniz mi?
- Sürdük efendim, demiş yetkili ve eklemiş;
- Yapışmamasının nedeni, herkesin pulun ön yüzüne tükürmesi....."

:D:D:D....

Koray
23.06.2007, 21:07
baska baslığa da yazmıştım bunu ama baska takımlkarın haberlerini okuyorum sonra bizi yukarıdaki arkadasın haberini de okuyunca kafayı yedim ya

spor haberlerini dinliyorum tv'de...

-Galatasaray'da Lincoln'de sona çok yaklaşıldı....
-Fenerbahçe'nin Adriano ile ilgilendiği iddia ediliyor....
-Beşiktaş Assunçao için girişimlerini sürdürüyor...
-İnter-toto hazırlıkları için Gerede'de bulunan Trabzonsporlu futbolcuları kene korkusu sardı....

millet transfer yapıyo..aslında istanbul basınına çok kızıyorz ama adamlarda haklı yaptığımız bişe yokkki...habere bakın yaa kene korkusu sarmış bizimkileri..

cınar#7
23.06.2007, 21:08
Haber yayınlandı mı bilmiyorumm
2 sayfa önceye bakıp defalarca yayınlandığını görebilirdin....

Doğan Şahin
23.06.2007, 21:15
Sarı kırmızılı yönetim, Antalyaspor ile 1 milyon Euro ve kaleci Fevzi karşılığında anlaşarak, Volkan transferini bitirdi. Antalyaspor Başkanı Sedat Peker de transferi doğruladı..

Transfer döneminin hızlı takımlarından Galatasaray, Volkan Yaman konusunda Antalyaspor Kulübü ile anlaşmaya vardı.

Transferi sonuçlandırmak üzere Antalya'ya giden Başkan Vekili Adnan Polat ve yönetici Haldun Üstünel'in Antalyasporlu yöneticilerle anlaşmaya vardığı öğrenildi.

Volkan Yaman ile daha önce her konuda anlaşan ancak Antalyaspor'dan bonservisi almak için yoğun çaba harcamak zorunda kalan sarı kırmızılılar 1 milyon Euro para ve Fevzi'yi verdiği kırmızı beyazlılardan olumlu yanıt aldı.

-PEKER: "PARA ANTALYASPOR'U TATMİN EDECEK"-
Antalyaspor Kulübü Başkanı Sedat Peker, Galatasaray ile Volkan Yaman konusunda prensipte anlaştıklarını söyledi.

Sedat Peker yaptığı açıklamada, Galatasaray Kulübü Başkan Yardımcısı Adnan Polat ve yönetici Haldun Üstüner ile Antalya'da yaptıkları görüşme sonunda, Galatasaray ile Volkan Yaman konusunda prensipte anlaşma sağladıklarını belirterek, ''Galatasaray, Volkan Yaman'a karşılık Antalyaspor'a kaleci Fevzi ve para verecek. Verilen para, Antalyaspor'u tatmin edecek düzeyde'' dedi.

Peker, Galatasaray'ın kamp programı sonunda gelecek yıl takımda düşünmedikleri oyuncuların da öncelikle Antalyaspor'a verileceğini, yapılan görüşmede de Galatasaray ile Antalyaspor arasındaki iyi ilişkilerin sürmesi kararının alındığını bildirdi.

--------
Fevzi alınabilecek bir isimdi, bari antalya ya takasa birilerini verip onu alalım Tolga nın yedeği olarak

Ümit Küçük
23.06.2007, 21:20
Alfonso Alves bu adam süper ötesi her vurdugu gol yaw

Serdar A
23.06.2007, 21:29
Leverkusen Hans Jörg Butt ile sözleşme yenilemedi.

Birde Duisburg'dan ayrılan Koch var , sanırım Kasımpaşayla anlaşmak üzere.

Ali Karimi halen bir takımla anlaşmadı.

Serdær
23.06.2007, 21:29
Palermo'ya Trabzon da talip

Teknik direktör Ziya Doğan'ın görüşleri doğrultusunda arayışlarını sürdüren Trabzonspor yönetimi, Arjantin’in Boca Juniors takımında forma giyen Martin Palermo'yu da listesine aldı. Hürriyet Gazetesi'nde yer alan habere göre: "33 yaşındaki tecrübeli golcüye yıllık 1 milyon dolar öneren yönetimin, futbolcudan haber beklediği belirtildi. Ayrıca, G.Saraylı Necati Ateş'in de kulübü ile anlaşamadığı durumunda teklif götürüleceği bildirildi. Bu arada yönetimin, bonservisi elinde bulunan Javier Saviola için girişimde bulunduğu fakat yüksek bonservis bedeli olduğundan geri dönüş yaptığı belirtilmiştir.

cınar#7
23.06.2007, 21:30
Nakata futbolu bırakmış 29 yaşında nasıl iş anlamadım 29 erken diilmi ya:confused:

Geçen sene gelmesini çok istemiştim İngiltere Ligindeydi o zaman....

A.T.R
23.06.2007, 21:31
@Coolank
bir de bir arkadaş ki bu arkadaş akıl vermeyi pek seviyor bir mesajında yazmış işte istanbul fa............ diye ( kibarcası hayat kadınları )

şimdi bu kadar akıl ver sonra yazdıgı şeye bak :)insan tutarlı olmalı önce akıl vermeden ...bu forumu bayan arkadaşlarımızda okuyor ...bunun terbiye sınırları içinde oldugunu sanmıyorum ... üstelik de yaşı 37 imiş ... hayret bir de bu kadar akıl ver bu lafları kullan ...

Uçmuşsun Coolank uçmuşsun ama konamamış bocalamış duvara çarpmışsın. Size yine sizin yazınız içerisndeki tutarsız ifadeleri gösterdim ve uslubunuzun sizde de bir çeşit takıntı olabileceğini ortaya koyduğunu göstermey çalışmıştım ama bakmak ve görmek ayrı şeyler tabii .

Neyse bırakalım gevezeliği de öncelikle size "fahiş ya da fahişe" kelimelerinin anlamlarını öğretelim. Fahiş: Arapça bir kelime olup genel itibarla manası " aşırılık" manasınadır. Tabii bunu sizin meşrebiniz hayat kadını manasına almaya uygun demek ki ( kaldı ki bu manaya bile alsanız bu kelimeyi sizin aldığınız manada üç İstanbul takımı için kullanmakta zerre kadar da beis görmem) Yani sizin mantığınıza göre Fahiş fiyat = Hayat kadını fiyat demek oluyor ki eminim buna siz bile gülersiniz.

Diğer yandan forumu bayanların okumasını bahane etmenize ggerek yok bu sizin aldığınız bir manada bile olsa bayanlar için dahi okunmasında herhangi bir sakıncanın olmadığı bir kelimedir. Ama anlaşılıyor ki size yazdığım eleştiri biraz fazlaca koymuş ve haklılık oranının da çok yüksek olduğunu farketmiş ama kabul edememiş olduğunuzda bu şekilde zayıf bir savunma ortaya koymuşsunuz.

Ben de sizin gibi Ziya D.'nin yetresiz olduğunu , yönetimin sakar olduğunu düşünüyorum ama bunu ifade ederken "aşşağılık varlıklar"dan bahsediyormuş gibi bir tiksinti ve hakaretamiz kelimelerle ifade etmiyorm.

Neyse ben sizin de belirttiğiniz üzere 37 yaşındayım ve inanın nerede ne söylenir ne söylenmez çok iyi billirim. Bana karşı yazdıklarınızı bir anlık hezeyan olarak değerlendiriyor ve sizi AFFEDİYORUM.

Sağlıcakla kalın.

Haşimoğlu
23.06.2007, 21:32
bonservis bedeli elinde olan saviolanın bonservisi nası yüksek oluyoki acaba kendisine ödenecek ücret olmasın acaba hürriyetin haberlerde sağlammış...

Serdar A
23.06.2007, 21:35
Palermo'ya Trabzon da talip

Teknik direktör Ziya Doğan'ın görüşleri doğrultusunda arayışlarını sürdüren Trabzonspor yönetimi, Arjantin’in Boca Juniors takımında forma giyen Martin Palermo'yu da listesine aldı. Hürriyet Gazetesi'nde yer alan habere göre: "33 yaşındaki tecrübeli golcüye yıllık 1 milyon dolar öneren yönetimin, futbolcudan haber beklediği belirtildi. Ayrıca, G.Saraylı Necati Ateş'in de kulübü ile anlaşamadığı durumunda teklif götürüleceği bildirildi. Bu arada yönetimin, bonservisi elinde bulunan Javier Saviola için girişimde bulunduğu fakat yüksek bonservis bedeli olduğundan geri dönüş yaptığı belirtilmiştir.

Spor yazarları için asparagaz haber yaparken anlam bozukluklarını ve yazım hatalarını gidermek için kurs açılmalı.

Travelair
23.06.2007, 21:40
Palermo için bir arkadaş çok gol kaçırıyor, vurdumduymaz, bencil, deli gibi sözler söylemişti... Bana da öyle geliyor, daha doğrusu aklımda öyle kalmıştı

$erîf
23.06.2007, 21:40
şu iki arjantinliyi alın ve gelin, yeter artık!..

Hüseyin Çümen
23.06.2007, 21:45

abi alıp gliolarmı sen nediosun :)

BDiler61
23.06.2007, 21:46
yine biten bir gün yine hüsran.umudumu iyice kaybetmeye başladım

Ömer SEVİNÇ
23.06.2007, 21:46
Yahu kaybedecek umut mu kaldı artık?

bahadır2561
23.06.2007, 21:49

azcık ucundan biraz daha bilgi abi :D :D :D :D

Kasım Hilal
23.06.2007, 21:57
Palermo için bir arkadaş çok gol kaçırıyor, vurdumduymaz, bencil, deli gibi sözler söylemişti... Bana da öyle geliyor, daha doğrusu aklımda öyle kalmıştı

Araga bayağı atıyor da..
Penaltı kullanmöasın, sorun yok!

ziyaaa
solbeke ihtiyacımız yok..celaleddin bu işi gtürür..zaten türkiyede bi sol bek vardı onu da fener aldı...celaleddin 2 sene öncesine kadar herkesin milli takım adayıydı..

türkiyede en iyi sağbek yerli olarak emrah en iyi sol bek ise celaleddindir ne derseniz diyin...

Doğan Şahin
Trabzonspor'un İntertoto Kupası'ndaki muhtemel rakipleri Zagrep ile Valleznia Zagrep'te karşı karşıya geldi..

FIFA kokartlı hakemlerimizden Kuddusi Müftüoğlu'nun yönettiği mücadeleyi ev sahibi ekip 2-1 kazanarak tur için avantaj sağladı..

Müftüoğlu maç sırasında iki takımdan da birer oyuncuyu kırmızı kartla oyundan attı..

İŞTE MARATON.COM.TR FARKIYLA TRABZONSPOR'UN RAKİPLERİ ;
http://www.maraton.com.tr/news.php?news_id=30024

Halit Aydın
23.06.2007, 22:02
http://img259.imageshack.us/img259/4504/100606umut4hz8.jpg
http://img248.imageshack.us/img248/8284/260606imza3av4.jpg

Gerede'de hazırlanan Trabzonspor'dan iki nokta transfer!
Albayrak verdiği iki yıldız sözünü yerine getirdi ve dünyaca ünlü iki yıldızı renklerine kattı. Ziya Doğan'ın deneme teklifini kabul eden iki yıldız laktak testi ve mantalite testinden sonra bordomavili takımla çalışmalara başlayacak.

Halit Aydın
23.06.2007, 22:03
Kusura bakmayın ya gergin ortamı dagıtayım dedim :)

WERTHeR
23.06.2007, 22:05
ortam mı gergindi:)

Kasım Hilal
23.06.2007, 22:05
İyi iş..
Ama ben şu Bekham'ı sevmiyorum arkadaş..
Riquelme'yi koy oraya!

A.Gökhan AKIN
23.06.2007, 22:06

Albayrak verdiği iki yıldız sözünü yerine getirdi ve dünyaca ünlü iki yıldızı renklerine kattı. Ziya Doğan'ın deneme teklifini kabul eden iki yıldız laktak testi ve mantalite testinden sonra bordomavili takımla çalışmalara başlayacak.

yalnız pavelin olduğu resimdeki yöneticinin bayrağı tutuşana bakarmısınız en güzelide orası :))

cınar#7
23.06.2007, 22:06

Ziya denemek ister şimdi bunları:D:D,resmi sitede yazılmadan inanmam:D:D

Şuayip Aydın
23.06.2007, 22:08
bide kaka yı koyun yaw

Cabri61
23.06.2007, 22:10
abi bırakın ya yarın gazetede görürüz sonra :D

Halit Aydın
23.06.2007, 22:10
Ziya Doğan denemek üzere Ronaldinhoyu tesislere getirdi :)
Bakıyorum da biz bugün 20 kişiyi getirmişiz Trabzonspora ;)
http://img249.imageshack.us/img249/2857/452iy3.jpg

WERTHeR
23.06.2007, 22:11
manager oyununa çevirdik bu işi:)

Salih Yazıcı
23.06.2007, 22:20
arkadaşlar yine hüsran bu sene aç gs transfer üstüne transfer yapıyoo 200 milyon borçla biz daha borç artacak bedava oyuncu arıyoz yuh ya yeter bizede yazık başlarım borca

Kasım Hilal
23.06.2007, 22:22
halitaydin61 (http://forum.bordomavi.net/member.php?u=11827) senin sevdiğin oyuncular ile benim sevdiklerim birbirini tutmuyor be..

WERTHeR
23.06.2007, 22:24
Gs volkan yaman ile anlaşmış bizde gs nin çürüklerinin peşine düşelim sonrada diyelimki şampiyonluğa adayız. Burada bir sorun var ya ben arızayım ya başkaları...

cınar#7
23.06.2007, 22:24
Recoba

http://www.transfermarkt.de/bilder/spielerfotos/s_5796_2006_1.jpg

Quinton Fortune
http://newsimg.bbc.co.uk/media/images/41508000/jpg/_41508712_fortune203.jpg

sözleşmesi bitmiş iki futbolcu...

(Fortune hem Sol bek hemde Sol kanatta oynayabiliyo...)

Erkan
23.06.2007, 22:25
ortam mı gergindi:)
Okul mokul gecti bitti ama ben nedense cok gerginim bu aralar... Bi Trabzona atsam kendimi rahatliycam bi hafta daha kaldi..

WERTHeR
23.06.2007, 22:25
Ya bakkaldan parasıyla 3 ekmek alamayıcak insanların sizler transfer yapabileceklerine hala daha inanıyorsunuz ya buna şaşıyorum...

WERTHeR
23.06.2007, 22:26
Okul mokul gecti bitti ama ben nedense cok gerginim bu aralar... Bi Trabzona atsam kendimi rahatliycam bi hafta daha kaldi..

Dayan biraz daha az kalmış işte. Ayrıca benim ortammi gergindi demem ayrı bir konu:) Lakin senin yarana dokunmuşuz demekki...

Fatih
23.06.2007, 22:27
celta vigodan iriney diyorum ben vigo da küme düşmüşken alabiliriz dicem ama peehhh

Erkan
23.06.2007, 22:29
Dayan biraz daha az kalmış işte. Ayrıca benim ortammi gergindi demem ayrı bir konu:) Lakin senin yarana dokunmuşuz demekki...

Dayanmaya calisiyoruz iste..:( Baskanimiz da sagolsun hic yardim etmiyor bana... BMN ye bakiyorum daha cok geriliyorum..

Koray
23.06.2007, 22:31
celta vigodan iriney diyorum ben vigo da küme düşmüşken alabiliriz dicem ama peehhh

pehhh oğlu pehhh..biz böyle çok pehh ler çekecez..