PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 2007-2008 | Transfer Dosyası

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 [64] 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105

cınar#7
22.06.2007, 18:55
Bobadilla Geliyor!

22 Haziran 2007 17:42

Bobadilla Geliyor, Jefferson Gidiyor, Ayrıntılar haberde….

Trabzonspor nihayet kaleci sorununu çözüyor. Teknik Direktör Ziya Doğan’ın ısrarla istediği Paraguaylı milli kaleci Bobadilla İstanbul’a getirildi.

Yıllığı 1,5 milyon Avro’ya mal olacak kaleci Bobadilla’nın hafta başında Trabzonspor’a imza atacağı bekleniyor.

Trabzonspor’un 67. yabancısı olacak olan Bobadilla aynı zamanda Bordo-Mavililerin ilk Paraguaylı oyuncusu olacak. Berzilyalı kaleci Jefferson ise, Başkan Nuri Albayrak’ın eski kulübü olan İstanbul Büyükşehir belediyesine kiralık verilecek.

Bobadilla Kimdir?

Teknik Direktör Ziya Doğan’ın ısrarı üzerine İstanbul’a getirilen Bobadilla nasıl bir kaleci olduğu herkes tarafından merak ediliyor. medyatrabzon olarak, Bobadilla nasıl bir özelliğe sahip kaleci olduğu konusunda bilgilere ulaştık. İşte merak edilen Bobadilla ,

Bobadilla ile ilgili bilgiler:

1976 doğumlu olan Bobadilla Paraduay doğumlu, 1.92 boyunda, 87 kilo.

Bobadilla futbol kariyerine Paraguay'da Cerro Porteño klubünde başlamış, ardından Arjantin'in Gimnasia y Esgrima de La Plata kulübüne transfer olmuştur. Paraguay'a Libertad kulünde 2006 yılının ortasına kadar oynamak üzere dönmüş, sonra da Arjantin'de Boca Juniors takımı ile anlaşmıştır.
Bobadilla, 2006 FIFA Dünya Kupası'nda Paraguay milli takımında ilk etapta yedek olarak yer almıştır. Paraguay'ın ilk maçında sakatlanan birinci kaleci Justo Villar'ın yerine geçmiş ve turnuva boyunca takımının en başarılı oyuncuları arasında yer almıştır. Bu sayede Arjantin'in Buco Juniors takımına 2006/2007 sezonu için transfer olmuştur.

31 yaşındaki tecrübeli oyuncunun Boca Junior'dan teknik direktör Miguel Angel Russo ile yaşadığı sorun nedeniyle ayrılmak istediği de öğrenildi.

Özkan
22.06.2007, 18:56
http://maraton.com.tr/qHUsMbuK28cYW/images/news_images/29989_1_070622183008.jpg

Çaykur Rizespor'dan Ufukhan'a kanca..

Rıza Çalımbay'ın görevden ayrılmasının ardından Çaykur Rizespor'un başına geçen Samet Aybaba, transferde Trabzonspor'un genç savunma oyuncusu Ufukhan Bayraktar'ı istiyor..

Aybaba'nın bu talebini değerlendiren transfer komitesinin Trabzonspor yönetimi ile görüşmelere başladığı, Ufukhan'ın da Rize'ye gitmeye sıcak baktığı öğrenildi..

Genç futbolcunun önümüzdeki günlerde Çaykur Rizespor ile anlaşması bekleniyor..Verin gitsin. Maksat bölge takımları güçlensin.

Biraz da bölgenin en önemli takımını düşünseler ya.

Kaya
22.06.2007, 18:56
Transfer başlığı ile ilgisi olmayan tüm iletiler silinecektir!..

Lütfen, başlığın konusuna özen gösterelim!..

Ali Yerlikaya
22.06.2007, 18:58
Bobadilla Geliyor. http://www.medyatrabzon.com/pic.php?id=1581
22 Haziran 2007 17:42

Bobadilla Geliyor, Jefferson Gidiyor, Ayrıntılar haberde….

Trabzonspor nihayet kaleci sorununu çözüyor. Teknik Direktör Ziya Doğan’ın ısrarla istediği Paraguaylı milli kaleci Bobadilla İstanbul’a getirildi.

Yıllığı 1,5 milyon Avro’ya mal olacak kaleci Bobadilla’nın hafta başında Trabzonspor’a imza atacağı bekleniyor.

Trabzonspor’un 67. yabancısı olacak olan Bobadilla aynı zamanda Bordo-Mavililerin ilk Paraguaylı oyuncusu olacak. Berzilyalı kaleci Jefferson ise, Başkan Nuri Albayrak’ın eski kulübü olan İstanbul Büyükşehir belediyesine kiralık verilecek.

Bobadilla Kimdir?

Teknik Direktör Ziya Doğan’ın ısrarı üzerine İstanbul’a getirilen Bobadilla nasıl bir kaleci olduğu herkes tarafından merak ediliyor. medyatrabzon olarak, Bobadilla nasıl bir özelliğe sahip kaleci olduğu konusunda bilgilere ulaştık. İşte merak edilen Bobadilla ,

Bobadilla ile ilgili bilgiler:

1976 doğumlu olan Bobadilla Paraduay doğumlu, 1.92 boyunda, 87 kilo.

Bobadilla futbol kariyerine Paraguay'da Cerro Porteño klubünde başlamış, ardından Arjantin'in Gimnasia y Esgrima de La Plata kulübüne transfer olmuştur. Paraguay'a Libertad kulünde 2006 yılının ortasına kadar oynamak üzere dönmüş, sonra da Arjantin'de Boca Juniors takımı ile anlaşmıştır.
Bobadilla, 2006 FIFA Dünya Kupası'nda Paraguay milli takımında ilk etapta yedek olarak yer almıştır. Paraguay'ın ilk maçında sakatlanan birinci kaleci Justo Villar'ın yerine geçmiş ve turnuva boyunca takımının en başarılı oyuncuları arasında yer almıştır. Bu sayede Arjantin'in Buco Juniors takımına 2006/2007 sezonu için transfer olmuştur.

31 yaşındaki tecrübeli oyuncunun Boca Junior'dan teknik direktör Miguel Angel Russo ile yaşadığı sorun nedeniyle ayrılmak istediği de öğrenildi.

Insallah bu haber dogrudur su kaleci meselesi artik bi son bulsun baska tartisicak cok positionumuz var:D:D:D

hüseyin1975
22.06.2007, 18:59
Satildiginda ilk Trabzona danisilmali denecek....

Bende bunu demek istedim kendi öz iradeleriyle hemde süper lig takımına kafalarına göre futbolcu veremezler..

Haklisin.

Bu isleri senin dedigin gibi güvenerek yapmamaliyiz.
Hersey sözlesmeye bakiyor.

Simdi bu Usak Ligde 15 Gol atarsa bunun Hesabini kim verecek.
Yazik ediyoruz kendimize.

Peki Canda suc yokmu?
Var.
TD kampa cagirmis oda denenecek Adam degilim demis gitmemis.

Yahu sen Real Madridte oynuyordunda TD haberimi yokdu:(

Koray
22.06.2007, 18:59
bnce de verilsin amaa kiralik yok öyle beleşe adam vermek...onlar bizim istediğimiz futbolcuları veriyomu?

örn:yasin çakmak

cyberentalpi
22.06.2007, 19:05
Çakırı çok iyi tanıdığına göre bu yazdıklarının bir hükmü kalmıyor o zaman...Özkan Sümeri eskiden eleştirenler ile Nuri Albayrağı eleştirenler aynı insanlar.Ayrımcılık yapmaya çalışmayalım.Özkancı,Nurici olmayalım...

Yukarda saydığın isimlerin hepsi BMN'de merak etme.çakır ile Nuri Albayrak arasında kurmaya çalıştığın ilişkiyi bekliyorum.Burada kimseyi tehdit ettiğimiz yok kardeşim, sadece forum kuralları okumöanızı tavsiye ediyoruz.Forum kurallarının dışında hareket edenler ceza alırlar demek tehdit mi oluyor?

24 senedir sampiyon olamamis bir takimin taraftari olmak kolay degil malesef. E hali ile ortada yapilanlar bazen insani sinirlendiriyor.Once elestiriyor.Diger takimlari gozluyor. Yuzumuze baka baka yalan soyleyince yada bugun baska yarin baska konusmalari gorunce patliyor.
Yanlis bir degil iki degil. Malesef siniri kalkan genc taraftarimiz tepkisini bazen boyle verebiliyor.(Bende dahil)
Ozgur Tartisma platformlarinda bu tip hakaretler normaldir. Tabi ucu kufure gelince hepimiz dur diyecegiz. Ama diger taraftar forumlari ile kiyaslanacak olursa cidden burasinin duzeyi cok ustte.
O yuzden ceza olayi mumkun oldugunca uyarida kalmalidir. Buradaki tum arkadaslar elestiriyide ovguyude sevgisinide hakaretimsi sozleride bu takimi dusundugu icin samimice soyluyor

_SeRKaN_
22.06.2007, 19:05
Haklisin.

Bu isleri senin dedigin gibi güvenerek yapmamaliyiz.
Hersey sözlesmeye bakiyor.

Simdi bu Usak Ligde 15 Gol atarsa bunun Hesabini kim verecek.
Yazik ediyoruz kendimize.

Peki Canda suc yokmu?
Var.
TD kampa cagirmis oda denenecek Adam degilim demis gitmemis.

Yahu sen Real Madridte oynuyordunda TD haberimi yokdu:(

İyi konuya değindin Can ın kampa katılmama sebebi haber61 de okumuştum denenecek topçumuyum değilde nasıl olsa kampa katılsakta oynayamayacağımız kesin katılmamak en doğru karar deyip tekrar değirmendere ye dönmüş diye biliyorum ama tabiki can dada hata var her ne olursa olsun ben iyi topçuyum diyorsan katılacaksın kardeşim kampa o zaman ahmet te mehmet te iyi topçu kafalarına göre katılmasınlar kampa oturdukları yerden takıma girsinler varmı böyle şey ben can ı yıldıran konunun ziya doğan nasıl bir açıklama yapmıştır bilmiyorum gerçi ama bu kampın gençler için formalite bir kamp olduğunu belirttiyse eğer bu da yanlış bir kanı olur diye düşünüyorum...

A.Gökhan AKIN
22.06.2007, 19:08
Bakın arkadaşlar elin almanı elin Claudia rothu ne demiş

Claudia Roth, Sürmene Çamburnu’ndaki Katı Atık çöp tesisinin yasal olmadığı gerekçesiyle ve yeşilin katledildiği için dün Trabzon’a gelmişti. Trabzon’da çeşitli incelemelerde bulunan Roth, Trabzon’da halk ve Trabzonspor taraftarıyla da konuşma imkanı buldu.

Trabzonspor’u ile ilgili Roth’a sorular soruldu. Bunun üzerine Roth, “Trabzonspor uzun zamandan beri şampiyon olamıyorsa bir yerlerde yanlışlık yapılıyordur. Doğayı, yeşili korumayı başaramadığınız gibi Trabzonspor’unuza da sahip çıkamadınız. Kalbinizi ve kulağınızı bazı olaylara kapatmayın. Şampiyonluk istiyorsanız mücadelesini verin. Ancak bu yolla başarı sağlanır” diye konuştu.

Roth’a hediye edilen formadan memnun kaldığını belirterek, “Ben Beşiktaş taraftarı olarak bu Trabzonspor formasını saklayacağım” dedi.

ErayAkyüz
22.06.2007, 19:10
http://www.ligtv.com.tr/uploads/news_manset_resim_4w_Bobadilla001.jpgTrabzon'a Paraguaylı kaleci!

Trabzonspor'da Teknik Direktör Ziya Doğan'ın 4 futbolcu transferi istemesine yönetimini soğuk baktığı iddia edilirken; öncelikle kaleci arayışları üzerinde çalışmaların yoğunlaştırıldığı belirtildi. Doğan'ın bir kaleci, bir stoper, bir santrfor, bir de ofansif orta saha oyuncusu istediği, ancak yönetim kurulunun bunu fazla bulduğu ve öncelikle kaleci konusuna yeşil ışık yaktığı ifade edildi.

LİG TV'nin haberine göre Doğan'ın özellikle istediği Sakaryaspor kalecisi Martinez için bir kez daha girişimde bulunan, ancak beklediği yanıtı alamayan Bordo - Mavililer'in bu kez de Arjantin'in Boca Juniors takımında oynayan Paraguaylı Bobadilla'yı listesine aldığı bildirildi. Bobadilla için yapılan ilk görüşmenin olumlu geçtiği ve Doğan'ın onayının beklendiği belirtildi.

Trabzonspor Kulübü Başkanı Nuri Albayrak da "Yönetim olarak bugüne kadar üzerimize ne düşerse yaptık, yine yapacağız" diyerek gerçekleştirilecek transferin mesajını verdi. Albayrak Trabzonspor Kulübü'nün aylık dergisinde yer alan yazısında, "Geride kalan sezonda bir çok sıkıntıyı ve problemi camia olarak birlikte yaşadık. Ardından bir çıkış başlarken, üst üste gelen hakem hataları ve sakatlıklar bizi engelledi. Her başarıya giden yolda bazı sıkıntılar ve engeller olur. Biz, camiamızdan aldığımız güçle, önümüzdeki sezon bütün bu sıkıntıları el ele vererek ortadan kaldıracağız. Bunun için de önümüzdeki sezon kuracağımız kadroyla 7'den 77'ye bütün camiamıza büyük görevler düşüyor. İki yıldır takımımızın ve şehrimizin üstünde kara bulutlar dolaşıyor. Bu havayı büyük Trabzonspor camiasının aydınlık yarınlara çevirmesi de yine kenetlenerek olacaktır. Biz yönetim olarak, üzerimize maddi-manevi bugüne kadar ne düşüyorsa yaptık ve bundan sonra da yapmaya devam edeceğiz. Başarıya giden yolda en büyük anahtar birlik olmak ve iletişim ağını güçlendirmekten geçiyor. İşte bu sebeple, şanlı ve başarılarla dolu 40 yılımıza daha nice zaferleri eklemek için bu sezon tek bir vücut ve tek bir yürek olalım" ifadelerini kullandı.

Trabzonspor, Gerede kampındaki hazırlıklarını kondisyon antrenmanıyla sürdürdü. 29 Haziran'da Trabzon'a dönecek olan Bordo - Mavililer, iki günlük izinin ardından bu kez Mehmet Ali Yılmaz Tesisleri'nde toplanacaklar.

lig tv

sbay
http://haber61.net/images/news/antinio-bobadilla.jpg

Trabzonspor Bobadilla ile her konuda anlaşmaya vardı.

TS Kalecisini Buldu

Bordo Mavili yöneticiler Paraguay Milli Takım kalecisi Aldo Antinio Bobadilla ile prensipte anlaşmaya vardı.
Dünya kupasında iyi performans sergileyen Bobadilla 31 yaşında ve 1,90 boya sahip.
Teknik Direktör Ziya Doğan'ın Sakaryaspor'un kalecisi Martinez'i ısrarla istemesi yüzünden Trabzonspor yönetiminin Bobadilla transferini beklemeye aldığı öğrenlidi.Martinezle son kez görüşecek olan Trabzonspor yönetimi bu transferin gerçekleşmemesi durumda, Bobadilla'yı yarın ve en geç Pazar günü Türkiye'ye getirecek

_SeRKaN_
Ben bu gençlerimizi kazanmak adına en iyi yöntemin rezerv ligten geçtiğini düşünüyorum seneler önce bir proje ortaya atılmıştı ve o proje gördüğüm kadarıyla hala rafta duruyo ve tozdan görünmüyo artık inanırmısınız bir rezerv ligin trabzonspor a katacağı fayda ne olur hiç değilse faydalanamadığımız ve 18 dışında kalan futbolcularımız orada kendilerini gösterip A takıma katkıda bulunmak adına idmanlarını dahada iyi bir şekilde yaparlar en azından Trabzonspor da oynamak adına bu rezerv ligin kurulamama sebebi nedir çok merak ediyorum bence uyuşukluktan başka birşey değil inşallah bu konu gündeme gelirde bu sene olmasada en azından gelecek sene bir rezerv lig olur...

cınar#7
22.06.2007, 19:16
Bobadilla İstanbulda diyor benim verdiğim haberde ama sbayın verdiğinde ise yarın gelcek diyo nasıl iş anlamadım????

Adem Erdoğan
22.06.2007, 19:16
bobadillo yu tanımam ama paraguaydan fason kaleci çıkmaz.alınmasına sevindim.

_SeRKaN_
22.06.2007, 19:18
Bobadilla İstanbulda diyor benim verdiğim haberde ama sbayın verdiğinde ise yarın gelcek diyo nasıl iş anlamadım????
Buda nick carle olayı gibi adama ülkesine döndü dediler gitti g.birliğine imza attı bu basında laçkalaştı iyice :D:yumruk:

hüseyin1975
22.06.2007, 19:19

SEVINME;)
Aman SEVINME!

Basimiza ne geldiyse bu Sevinme yüzünden geldi :p

sbay
22.06.2007, 19:21
yok ya bobadilla daha gelmemiştir...hatta yarın veya pazar gelmesi bile süpriz olur benim için.....

A.Alper
bobadillayı cavcav alabilir

Ali Özcan
Türkiyeye gelip anlaşamadan dönerse şaşırmayacağım...

Koray
22.06.2007, 19:22

bakında cavcav aç gözlüsü kapmasın adamı..

A.Gökhan AKIN
22.06.2007, 19:23
e hani istanbula getirilmişti bu adam şimdidi pazara gelecekmiş oda güzel :)

hüseyin1975
bakında cavcav aç gözlüsü kapmasın adamı..

Yaparmi yapar.
Adam yasli Kurt :p

_SeRKaN_
SEVINME;)
Aman SEVINME!

Basimiza ne geldiyse bu Sevinme yüzünden geldi :p

:D bencede sevinenler azınlıkta olsun yoksa sırf bu transfer için yine 15 sayfa yazılır çizilir youtube den videoları kurtarışları ne yer ne içer buda olmaz en sonunda başa al yine filmi biz bu filmi çok izledik.:tsmeşale:

hüseyin1975
22.06.2007, 19:24
:D bencede sevinenler azınlıkta olsun yoksa sırf bu transfer için yine 15 sayfa yazılır çizilir youtube den videoları kurtarışları ne yer ne içer buda olmaz en sonunda başa al yine filmi biz bu filmi çok izledik.:tsmeşale:

Sonundada tartismaya, PARDOn Kavgaya baslariz :p:p:p

A.Alper
aynı zamanda iyi de bir aile babasıymıs

_SeRKaN_
bana kalırsa bobadilla bizim için gelmemiştir :D şimdi istermisiniz ziya doğan tutturuyo ben bunu denemeden almam diye ne matrak olur :D

Koray
22.06.2007, 19:25

tmm o zman bn sevinmiyorum..nerden yapıldı bu transfer yaa:mad::mad:

;)

cınar#7
22.06.2007, 19:27
bana kalırsa bobadilla bizim için gelmemiştir :D şimdi istermisiniz ziya doğan tutturuyo ben bunu denemeden almam diye ne matrak olur :D
:D:D onuda yapar ziya geçirir karşısına penaltı antremanı yapar 5 inden 3ünü kurtardınmı transfer ederiz artık:D:D

_SeRKaN_
22.06.2007, 19:27
tmm o zman bn sevinmiyorum..nerden yapıldı bu transfer yaa:mad::mad:

;)

En doğrusu yorumsuz kalmak çünkü kötülüğüde sayfalar sürüyo artısı nasılsa eksiside o kadar zararlı :D

_SeRKaN_
22.06.2007, 19:29
:D:D onuda yapar ziya geçirir karşısına penaltı antremanı yapar 5 inden 3ünü kurtardınmı transfer ederiz artık:D:D

Futbolculara oyun çıkar colasına penaltı atışları başlar kampta zaten havada sıcak hararetleri diner hiç değilse :D ziya der hadi bunu tut varya hemen imzaya gidiyoz topla tüfekle atış yaptırır direncini ölçmek için :bmn2:

Trabzonli_61
22.06.2007, 19:30
ulan ala ala bocanin ikinci kalecisini mi alabildik..paraguay milli takiminda oynuyormusss...martinezde kolombiya milli takiminda oynuyor...

_SeRKaN_
22.06.2007, 19:31
ulan ala ala bocanin ikinci kalecisini mi alabildik..paraguay milli takiminda oynuyormusss...martinezde kolombiya milli takiminda oynuyor...

Bak ben dedim size iyi yada kötü eleştiriler başlıyo diye fitil ateşlendi hadi kazamız mübarek olsun :D

Özsu
22.06.2007, 19:31
bobadillayı cavcav alabilir

Kardeşim ilk nerden senin aklına geliyor böyle şeyler:):)

(Terimin maaşındaki espride güzeldi:))

A.Alper
22.06.2007, 19:32
aslında iyi tarafından bakalım szymek araya girmeden bu iş bitebilir

_SeRKaN_
22.06.2007, 19:33
Neyse ben kaçar inşallah bu gece bir sürpriz olurda sağ gösterip sol vururuz beklemedeyiz bu arada transferde varla yok arası size önerim 20.00 da kickbox maçı var show tv de gidin stres atın ben şimdi direk eve yollanıp kurulacam tv başına hadi iyi akşamlar saygılar...

Adem Erdoğan
22.06.2007, 19:34
bobadilla ii kalecidir ii.bunlardan gol kralı bile çıkıyo.gelirken yanında bi tanede Valderama getirse çok ii olur.
http://tbn0.google.com/images?q=tbn:Pyyetd51Xx4j8M:http://fussball.germanblogs.de/pub/germanblogs/fussball/Valderama.jpg

A.Alper
22.06.2007, 19:34
Neyse ben kaçar inşallah bu gece bir sürpriz olurda sağ gösterip sol vururuz beklemedeyiz bu arada transferde varla yok arası size önerim 20.00 da kickbox maçı var show tv de gidin stres atın ben şimdi direk eve yollanıp kurulacam tv başına hadi iyi akşamlar saygılar...

kan revan içinde kalırım diosun

Ali Özcan
22.06.2007, 19:35
Bu adam gelmiş mi Türkiye ye şimdi...Ajanslarda hiç bir haber yok...

cınar#7
22.06.2007, 19:36
adamın tecrübesi var,Milli Takım kalecisi bence iyi transfer hem Tolgaya abilik yapar:)

muharrem demirc
22.06.2007, 19:37
yahu bu bobadilla da nerden çıktı..aklınızı peynir ekmeklemi yediniz..kimdir necidir bu adam? kaç kişi bunu izlemiş de hakkında olumlu rapor vermiş...bu yönetim iyice kafayı yedi..yanıbaşında martinez dururken babafingoyu almak nasıl bir kafadır...yuh olsun ...bütün heyecanımızı söndürdünüz ...ayıp be...yeter artık bursa dan gelip kulübü bastıracaksınız bize....:tsbayrak::tsbayrak::tsbayrak:

Trabzonli_61
22.06.2007, 19:38
insallah yalan haberdir hepsi...

demir
22.06.2007, 19:40
bulundugtumuz bolgede dere bıle yok ama bakıyorum hepımız pacaları sıvamısız :D

Koray
insallah yalan haberdir hepsi...

niye, o zman sndn bi ricam var al bitane kalecide klübe hediye et..hiç bişe beğenmiyosunuz yaa alla allaa..

A.Alper
adamın tecrübesi var,Milli Takım kalecisi bence iyi transfer hem Tolgaya abilik yapar:)

kardeş kusura bakma ben bunu tüm transfer dönemi boyunca yane su ana kadar en az 3 kere duydum bu nedir bilio musun bu züğürt tesellisidir biz adam gibi kaleci alamıyoruz ama işte bu aldığımız kaleci de tolgaya abilik yapsın sezon da söyle böyle biter zaten bi şekilde yarına atarız kendimizi demektir bu...ne yani tolgaya biri abilik yapsa o çocuk kalecilik yapamaz mı her genç kaleci olgunlaşmak için illaki bir yaşlı kalecinin yedeği mi olmak zorunda ?

A.Gökhan AKIN
22.06.2007, 19:43
bu forumda bir futbolcu için hemfikir olduğumuzu görmedim yok böyle birşey resmen kazanlar kaynamaya başladı ben adını bile buldum bu yeni kalecinin bakın alırsak manşetlerde şöyle yazar

trabzon bombayı patlattı BOMBADILLA :))

cınar#7
22.06.2007, 19:43
kardeş kusura bakma ben bunu tüm transfer dönemi boyunca yane su ana kadar en az 3 kere duydum bu nedir bilio musun bu züğürt tesellisidir biz adam gibi kaleci alamıyoruz ama işte bu aldığımız kaleci de tolgaya abilik yapsın sezon da söyle böyle biter zaten bi şekilde yarına atarız kendimizi demektir bu...ne yani tolgaya biri abilik yapsa o çocuk kalecilik yapamaz mı her genç kaleci olgunlaşmak için illaki bir yaşlı kalecinin yedeği mi olmak zorunda ?
Tamam da zaten aldığımız kalecinin yaşı genç olsa abilik yapamaz direk Tolgayı kesmiş olur:)

ama sen diyosan Tolgaya güvenmeliyiz kaleci almamalıyız o başka...

Terzioğlu
22.06.2007, 19:44
niye, o zman sndn bi ricam var al bitane kalecide klübe hediye et..hiç bişe beğenmiyosunuz yaa alla allaa..

kardes sen bu adami kac kere izledin de iyi kaleci ilan ettin? adam bocanin yedek kalecisi ne edecegiz biz bunu? nerde satilik takimdan gönderilecek bi oyuncu varsa kapiyoruz zaten masallah. yani basinda martinez gibi bir kaleci duruyor sen gidip sacma sacma kalecileri aliyorsun. adam genc olsa bari. bobadillaymis...jefferson kalsin anasini satim..

DURAS
22.06.2007, 19:46
inşallah iyi kalecidir, ama son dk.çıkan bu transferler genelde menejer kazığı oluyor.tanımadığımız için inşallah temennisinden başka yapacak birşey yok. ALLAH korusun buda iyi değilse, bunuda seneye vermek için kapı kapı dolanırız. ne diyelim inşallah iyidir

A.Alper
22.06.2007, 19:46
Tamam da zaten aldığımız kalecinin yaşı genç olsa abilik yapamaz direk Tolgayı kesmiş olur:)

ama sen diyosan Tolgaya güvenmeliyiz kaleci almamalıyız o başka...

bence tolga kalmalı ona güvenelim

cınar#7
22.06.2007, 19:47
yani basinda martinez gibi bir kaleci duruyor sen gidip sacma sacma kalecileri aliyorsun
sanki yönetim Martinezi istemedi gibi konuşuyosun adam için 4 milyon euro istiyolar kim verir ona 4 milyon euro???

Zaten Para sorunu olmasa çoktan almıştık Martinezi....

Terzioğlu
22.06.2007, 19:50
sanki yönetim Martinezi istemedi gibi konuşuyosun adam için 4 milyon euro istiyolar kim verir ona 4 milyon euro???

neriye 4milyon euro istiyor adamlarin son istedigi rakam 2.5milyon dolardi ama bizim pintiler 1milyon dolardan cikmiyor...bu adama kac para verecegiz cok merak ediyorum...buna verecegim paranin iki katini martineze verip martinezi alirim gerekirse 2-3 sene icinde 10milyon euroya satarim...

A.Alper
22.06.2007, 19:51
yok ki nerden versin :D olmayınca olmuo

Özsu
22.06.2007, 19:52

4milyon euro mu? Yok artık daha neler..

A.Alper
22.06.2007, 19:54
aslında bi 4 de biz koysak üstüne lincolnümsü bi oyuncu alabiliriz

Terzioğlu
22.06.2007, 19:55
4milyon euro mu? Yok artık daha neler..

yok ya ne 4milyon eurosu adamlar 2.5milyon dolara kadar indi...

Terzioğlu
22.06.2007, 19:56
millet carlosu lincolnu aliyor bizimkiler bobofingo pesinde kosuyor..

Özsu
22.06.2007, 19:58
yok ya ne 4milyon eurosu adamlar 2.5milyon dolara kadar indi...

Biliyorum kardeşim. Öyle olmalı zaten..

Martinezin alınmasını isterdim ama..

Salih Kara
22.06.2007, 20:00
metin aktaş da rizesporla anlaşmış

Terzioğlu
22.06.2007, 20:01
neyse biz onu bunu birakalimda arastirmalara basliyalim...antrenörüyle sorunlu , kadrodan cikartilmis , takimin satis listesinde olan oyuncular taniyormuyuz? benim bildigim ali günes vardi...alalim bence iyi isler yapar bizde...ugur boral zaten yolda..

Sacit
22.06.2007, 20:02
millet carlosu lincolnu aliyor bizimkiler bobofingo pesinde kosuyor..

vede bunun sonucun da şampiyonluğa oynayacaz nasıl oluyosa artık..

Bu kadar saflık olmaz yaa,martinez hasagiç den çok daha iyi bir kaleci ama adamların cimriliği yüzün den alamıyoruz bu nasıl iştir yaa.en iyisini istiyosan basacaksın parayı alacan,yoksa bu kafayla ilk 4'e zor girersin.

Rakipler boş yere parayı basıp da almıyolar topçuyu,sen de alacan,bunu nasıl anlamıyolar.adamlar ticari alanın da yaptıklarını futbola da yansıtmaya çalışıyolar ama olmuyo işte anlayın artık :mad:

Fatih Sağır
22.06.2007, 20:03
TS Kalecisini Buldu
Bordo Mavili yöneticiler Paraguay Milli Takım kalecisi Aldo Antinio Bobadilla ile prensipte anlaşmaya vardı.

Dünya kupasında iyi performans sergileyen Bobadilla 31 yaşında ve 1,90 boya sahip.

Teknik Direktör Ziya Doğan'ın Sakaryaspor'un kalecisi Martinez'i ısrarla istemesi yüzünden Trabzonspor yönetiminin Bobadilla transferini beklemeye aldığı öğrenlidi.Martinezle son kez görüşecek olan Trabzonspor yönetimi bu transferin gerçekleşmemesi durumda, Bobadilla'yı yarın ve en Pazar günü Türkiye'ye getirecek.

marcelinhos100
22.06.2007, 20:04
Arkadaşlar burada Bobadilla Villar ve Martinez isimlerinde karar kılmadıkmı önceden bu kalecileri konusmadıkmı sanki hic duyulmamıs bir isim gibi yaklaşıyorsunuz olaya gerci olay dogru olmayabilir Sakarya zor durumda bizim teklifi kabul edebilirler ama Güney Amerikada bir kalecinin gidebilecegi maksimum takım Bocadır Avrupanın Realidir Boca Dünya kupasında bu kaleciyi izlemedimi hicbiriniz Allah Allah bordomavi.net herşeye karşı yahu:)

Terzioğlu
22.06.2007, 20:04
bide utanmadan sampiyonlugun en güclü adayiyiz diyor ya helal olsun...

A.Alper
22.06.2007, 20:06

ölene kadar trabzonsporluyuz ama bu takım asla şampiyon olamaz...

yns61
22.06.2007, 20:06
Bobadilla Kimdir?
Milli formayı İngiltere maçında sırtına geçiren Bobadilla vazgeçilmez oldu

VİLLAR'A DUACI!

ÜSTÜN PERFORMANS
Trabzonspor'un yeni sezondaki muhtemel kalecisi Bobadilla, özellikle son yıllarda gösterdiği performansla tüm otoritelerin dikkatini çekmeyi başardı. Paraguaylı kaleci için dönüm noktası, 2006 Dünya Kupası'nda birinci kaleci konumunda bulunan Justo Villar'ın sakatlanmasıydı. Villar'ın sakatlığı sonrası kaleye geçen Bobadilla, tüm maçlar boyunca gösterdiği performansla en başarılı oyuncular arasında yer aldı.

ŞAMPİYONLUK YAŞADI
2006 Dünya Kupası'nda Villar'ın yerine oyuna dahil olarak İngiltere karşısında 82 dakika forma giyen Bobadilla, daha sonra Trinidad ve İsveç'e karşı 90 dakika başarıyla mücadele etti. Paraguaylı kaleci, gösterdiği üstün performansla 2006-2007 sezonunda Arjantin'in ünlü takımı Boca Juniors'a transfer oldu. Tecrübeli eldiven takımıyla Copa Amerika'da şampiyonluk yaşadı.

Aldo Antonio Bobadilla Ávalos kimdir?

DOĞUM YERİ: Pedro Juan Caballero / PARAGUAY
DOĞUM TARİHİ: 20.04.1976
OYNADIĞI TAKIMLAR: Cerro Porteño, Gimnasia y Esgrima de La Plata, Libertad, Boca Juniors
BOY: 192 cm.
KİLO: 88 kg.

Sacit
22.06.2007, 20:07

kendileri zaten futbol dan çakmıyolar,anlamadıkları için de ziya doğan istediğini oynuyo takım da,yönetimin tek düsüncesi fazla para harcamayalım da ne olursa olsun.işte bu kafayla sen sadece başkasının şampiyonluğu ile kendini avutursun. :mad:

Özsu
22.06.2007, 20:07

ŞampiyonLuğun en güçLü adayıyız...
(Yersen..)

yns61
22.06.2007, 20:08
ölene kadar trabzonsporluyuz ama bu takım asla şampiyon olamaz...
bu kafayla olamayız ama kökten bir degişiklikle oluruz türkiye ligi diye dedigimiz lig ne ki..

Egemen Yılmaz
22.06.2007, 20:09
kaleci alacağımıza forvet ve sol kanat almalıyız.

+TS1967+
22.06.2007, 20:09
adnan: pek tanimiyorum. umarim iyi oyuncu dur.

jabi: yattara lan beraber sag kanadi dagitir

serkan: iyi transfer. tam trabzonluk futbolcu

Halit Aydın
22.06.2007, 20:14
http://www.youtube.com/watch?v=wAvePqgjK-I

wAvePqgjK-I

Yunus Emre AYAZ
22.06.2007, 20:16
can parlayan konya ile ön sözleşme imzalamış nasıl iş bu ya !

marcelinhos100
22.06.2007, 20:18
Adamlar Lincolnu Avrupanın en iyi oyuncusu yaptılar biz bundesliganın kralını 6 ayda bitirdik burada cok iyi hatırlıyorum Ankarada Ankarasporla oynuyoruz iki-üc genc arkadas Marcelinhoya bir gol kacırınca nasıl küfrediyorlardı tellere kadar gelerek bizde de suc var aldıgımız futbolcuları medyamız dahil bizler daha oynamadan bitiriyoruz kac gündür Jabi ile ilgili köse yazıları yazılıyor ama diger rakiplerimize bakarsanız aldıkları her futbolcuyu kral yapıyorlar aynaya bakmak gerekli..............

Var mı Jabi gibi sag bek :)

Terzioğlu
22.06.2007, 20:21

wAvePqgjK-I

kayseri erciyesspor macinda tolganin kurtarislarini ayni böyle kes ve youtuba koy bak sana ne kaleci cikiyor ortaya..

A.Alper
22.06.2007, 20:22
marcelinho ile lincoln arasında fark var

Semih Kırsüleymanoğlu
22.06.2007, 20:23
Adamlar Lincolnu Avrupanın en iyi oyuncusu yaptılar biz bundesliganın kralını 6 ayda bitirdik burada cok iyi hatırlıyorum Ankarada Ankarasporla oynuyoruz iki-üc genc arkadas Marcelinhoya bir gol kacırınca nasıl küfrediyorlardı tellere kadar gelerek bizde de suc var aldıgımız futbolcuları medyamız dahil bizler daha oynamadan bitiriyoruz kac gündür Jabi ile ilgili köse yazıları yazılıyor ama diger rakiplerimize bakarsanız aldıkları her futbolcuyu kral yapıyorlar aynaya bakmak gerekli..............

yazdiign herseye imzami yaparim. Cok iyi düsünüyorsun, Marcelinho Lincoln dan cok dahah iyi bi futbolcu. En azindan bizim adigmiz zamanda. Biz bozduk adami:D

Gercekten her hafta almanlar MArcelinhoyu konusuyiorlardi hertha da oldugu zaman.

smertkan
22.06.2007, 20:23

Evet katılıyorum.Şu forum Gerilim hat sayfaya çıktı. Evet eleştirelim ama Yapıcı olalım bu negatif hava dağılsın artık.Kaç yıldır burada tarnsfer konuşuruz.Bu kadar negatif bir hava olmamıştı.

Dusunceleriniz Pozitif Olsun,cunku Dusunceleriniz Sozleriniz Olur.
Sozleriniz Pozitif Olsun, Cunku Sozleriniz Davranisiniz Olur
Davranislariniz Pozitif Olsun Cunku Davranislariniz Alliskanliklariniz Olur
Aliskanliklariniz Pozitif Olsun Cunku Aliskanliklariniz Degeriniz Olur
Degerleriniz Pozitif Olsun Cunku Degerleriniz Kaderiniz Olur.
Gandi

Terzioğlu
22.06.2007, 20:24
can parlayan konya ile ön sözleşme imzalamış nasıl iş bu ya !

bizde kalsa ne olacak kalmasa ne olacak...varligini bile hissetmiyecektik kalsaydi...daha kac böyle oyuncu harcandi/harcaniyor/harcanacak bizim böyle futbol capsizi antrenörümüz olduca...

Semih Kırsüleymanoğlu

ne farki var abi. marcenin daha iyi bi futbolcu oldugu var iste okadar

Ümit Küçük
yaw futbolcu alacaz güney amerikadan diye portekizceyi süktük ALLAH ALLAH

A.Alper
22.06.2007, 20:25
marcelinho nispeten kariyerinin sonuna yaklaşmış bir oyuncu onun bize gelişini figonun katara gidişine benzetirim hep

agahozlu
22.06.2007, 20:26
.... bizde de suc var aldıgımız futbolcuları medyamız dahil bizler daha oynamadan bitiriyoruz kac gündür Jabi ile ilgili köse yazıları yazılıyor ama diger rakiplerimize bakarsanız aldıkları her futbolcuyu kral yapıyorlar aynaya bakmak gerekli..............

Basın konusuna katılıyorum,futbolcuyu taraftarın ve futboldan anlamayan yöneticilerin gözünde iyi ve ya kötü yorumlarıyla ya bitiriyorlar ya da kral yapıyorlar.Ama unutmayalım ki İst.medyası Trabzon futbolcusunu Kral yapmaz bunun içinde Trabzonun güçlü bir yerel basına sahip olması gerekiyor.

Yapılan transferlere bakılınca Adnan,Jabi,Serkan benim bildiğim kadarıyla bunların hepsi sağ kanat oyuncusu,fakat ben bıkmadan yazıyorum bu takımın sol tarafı yok,forveti yok şampiyonluk için kalecisi yok....

marcelinhos100
22.06.2007, 20:27

Tabiki futbol özellikleri acısından fark olabilir ama inan Marce onlara gelseydi böyle olmazdı adamlar ikinci ligden bir stoper aldılar 24 yasında hic herhangi bir medyada rastladınızmı ikinci ligden adam mı alınır diye bir habere:

Bu arada bizler Marcenin aldıgı parayı fazla bulup takım ici dengeleri bozdu diye sayfalarca yazı yazmadıkmı tartısmadıkmı adamlar Lincolne yıllık 5 Trilyon veriyorlar nerde takım ici dengeler bu kavramlar hep bizim icin gecerli insallah bu arada Ceyhunu elimizde tutarız.............

Terzioğlu
marcelinho nispeten kariyerinin sonuna yaklaşmış bir oyuncu onun bize gelişini figonun katara gidişine benzetirim hep

katiliyorum...

Ümit Küçük

ii diyonuzda bize baska türlü yıldız gelmezki 24 senedir sampiyon olamamısız hic bi basarı yakalayamımısız hedefler hep lafda kalmıs hic icrata dökülmemis daha neyin yıldızını bekliyoz biz

Alpayer
bence tolga kalmalı ona güvenelim
ewet çok güven veriyo tolga özellikle de yan toplarda acaip güven veriyo.. tolgaya güvenelimmiş tamam valla güvenelim nede olsa şampiyonluğa oynamıyoruz.. böyle özellikle yan toplarda kale çezgisinde bekleyen güven vermeyen bi adama güvenmek ne demek yaa...gençlerimize sahip çıkacağız ama yöntem bu değil buna emin olun!!!!!!!!!!!!!!!!!!:yattara:

Kaya
22.06.2007, 20:28
Başlığın konusuna uygun iletiler göndermeye ve alaylı yaklaşımlardan kaçınmaya özen gösterelim!..

Zafer Fidan
kayseri erciyesspor macinda tolganin kurtarislarini ayni böyle kes ve youtuba koy bak sana ne kaleci cikiyor ortaya..

onu birak böyle bakarsak bizim Jefferson tam Panter!!!
bcF7mSAY154

A.Alper
size de katılıyorum ama su an ligde en saçma transferler bizde ve 3 büyük takımın yanına bile yaklaşamıyoruz neden ?

cınar#7
22.06.2007, 20:29
Figo Katara gitmedi,İnterle 1 yıllık sözleşme imzaladı....

Marcelinho bize geldiğinde 31 yaşındaydı hiçde yaşlı diildi ama ziyanın yüzünden:mad: gitti adam malasef...

A.Alper
22.06.2007, 20:30
alpayer sakin ol biraz lütfen

Figo Katara gitmedi,İnterle 1 yıllık sözleşme imzaladı

benzeri diyelim önemli olan beni anlaman,anladın sanıyorum..

Kaya
22.06.2007, 20:30
Başlığın konusuna uygun iletiler göndermeye ve alaylı yaklaşımlardan kaçınmaya özen gösterelim!..

coolank
22.06.2007, 20:32
Sakaryanın gardı düşecek gibi gözüküyor ... açıkcası adamlara çok suç bulamıyorum ..şöyle bir düşünürsek Erdinç olayını biz yaşasaydık acaba ne olurdu ? Erdinçin nasıl ve niye geldiği ortada ...orada bence hata yapıldı ve anlamsız bir davranış içinde olduk ... aynı olayı bize yapsalardı bu forum ayaga kalkardı ... yani martinez bizde oldugunu düşünelim ve erdinç vakasını bize yaşatan takıma erdinçi satmak isteseler biz ne yapardık ? kıyamet kopardı başkasına satın ama onlara satmayın diye ..

Martinez baştan beri söylüyorum bize yakın ama sakaryanın başkanının inadını kırmak çok zor gözüküyor .. bu arada şunu da söylemek lazım martinezin menejeri epey ugraşıyormuş hatta sanırım martinez dahi istediği parayı biraz düşürmüş .. gerçi takım bulsa çoktan giderdi o da başka bir durum ..neyse 2 3 gün içinde belli olur bu tartışma da biter ..martinez olması iyi olur 3 4 sene iyi paraya satılabilir .. en azından belki 15 20 sene sonra bir kalecimiz olur ..

paraguaylı kaleci konusunu ise forumda müthiş araştırma yapan ve bence çok hoca ve menejerden çok daha iyi olan sayın arkadaişlarıma bırakmak lazım diye düşünüyorum . onlar zaten ilgili araştırmayı teknik kadrodan daha iyi yaparlar ...

Zİya dogan boş yere konuşuyor hiç bir yere gidecegi yok keşke gitse ...yani öle delikanlılık havalarına boşa giriyor .. görecegiz bakalım dediği adamları ayın 30 una kadar başkan alacak mı ? almazsa ne yapması lazım ? gitmesi lazım ? bence mümkün değil .. lafını yer ne olacak ..

Faruk sanırım olacak hoca istediği için değil yönetim alacak diyorlar ...

Arjantin veya bir başka yerden hiç öyle yıldız falan beklemeyiniz .. ben danimarkalı bekliyorum en azından ibre ona yakın .. bekleyip görecegiz ...

Başkanın demecinde bir şeye dikkatinizi çekmek isterim .. borsa da olan hisse senedimizin bize çok agır yük getirdiğini söylüyor .. yukarıdan aşagıya çok dogru bir demeç .. o zaman da o şekilde halka arz hata idi şimdi de bu hata devam ediyor ...bunu ilgili başlıkta açıkladıgım için konu ile alakası olmayan başlıga yazmak istemedim ..

Bir de şu var ki çok sert tartışmalar yaşanıyor bunlar gereksiz ...kimsenin bu kadar sert agresif olmasına gerek yok .. her şey zaten ortada .. sinirlerinize yazık ..

dayanın bakalım biraz daha :) her şey gerçekten çok güzel olacak Aralık tan sonra .. belki daha da yakın :)

hamdi bey
22.06.2007, 20:32

wAvePqgjK-I

şurda Megatone diye bi adam var çok iyi yaa babadillo nun yanında getirsek iyi iş yapar bizde aslında palermo nun yanında oynuyor

Terzioğlu
22.06.2007, 20:38
onu birak böyle bakarsak bizim Jefferson tam Panter!!!
bcF7mSAY154

buda güzel bir örnek...

Alpayer
22.06.2007, 20:38
alpayer sakin ol biraz lütfen
benzeri diyelim önemli olan beni anlaman,anladın sanıyorum..

adaşım( benim adım da alper) benm kafayı taktığım tolgaya güvenelim vb. demen ayrıca bobadillayı yani paraguayın kalecisini ''dünya kupasına yedek başladı ama kaleci sakatlanınca kaleci oldu ve bidaha da bırakmadı kaleyi ve sonunda da boca juniorsa transfer oldu bu performansla ve bocada da bu sene şampiyonluk yaşadı libertadoresde'' daha nası bi kareiyer arıyorsunuz siz kaleci için..kesinlikkle kaleciye ihtiycımız vardı ve bobandilla da gayet iyi bir kariyere sahip inşallah bu transfer biter!!:tsbayrak:

marcelinhos100
22.06.2007, 20:41
Aslında kaleye Bobadillayı alacaklarsa Newel Old Boys takımının Paraguaylı Milli forveti Oscar Cardozoyu daha iyi olacak iki Paraguaylı:)

http://www.youtube.com/watch?v=4GzR76Myed0

A.Alper
....juniorsa transfer oldu bu performansla ve bocada da bu sene şampiyonluk yaşadı libertadoresde'' daha nası bi kareiyer arıyorsunuz siz kaleci için..kesinlikkle kaleciye...obandill

ben kaleci hakkında pek bir bilgiye sahip değilim aslında hatta hiç ismini bu akşam duydum ama her zaman kaleye transfer gereksiz bence eğer gs kalesini Türklere emanet edebiliyorsa biz de emanet edebilmeliyiz paftan çıkan bir oyuncunun oynaması onun bir kaç kademe altındaki oyuncuları da etkiler , bence..

Terzioğlu
adaşım( benim adım da alper) benm kafayı taktığım tolgaya güvenelim vb. demen ayrıca bobadillayı yani paraguayın kalecisini ''dünya kupasına yedek başladı ama kaleci sakatlanınca kaleci oldu ve bidaha da bırakmadı kaleyi ve sonunda da boca juniorsa transfer oldu bu performansla ve bocada da bu sene şampiyonluk yaşadı libertadoresde'' daha nası bi kareiyer arıyorsunuz siz kaleci için..kesinlikkle kaleciye ihtiycımız vardı ve bobandilla da gayet iyi bir kariyere sahip inşallah bu transfer biter!!:tsbayrak:

musampa ve marcelinho nun kariyerini say bide bakalim...

Koray
22.06.2007, 20:42
bu yenetimin sessizliği pek hayrı alamet değil..var bu işin içinde bişe..

Terzioğlu
22.06.2007, 20:43
Aslında kaleye Bobadillayı alacaklarsa Newel Old Boys takımının Paraguaylı Milli forveti Oscar Cardozoyu daha iyi olacak iki Paraguaylı:)

http://www.youtube.com/watch?v=4GzR76Myed0

cardozo yeni sezona benfica lissabona 9,1milyon euroya transfer oldu bile..

AyhanPe
22.06.2007, 20:44
bu yenetimin sessizliği pek hayrı alamet değil..var bu işin içinde bişe..

hayrola ne seziyorsun:D:D

Salih Kara
22.06.2007, 20:45
bu kaleciyi alırlarsa büyük iş yapmış olurlar..Adamın yaşı da bir kaleci için tam olgunluk çağı.Alınırsa çok iyi transfer olur.

Ümit Küçük
22.06.2007, 20:45
bize tek bir adam lazım onun icin ben olsam gökdenizide satmaya razıyım yattarayıda stepide o adamda rafael van der vaart

bahadır2561
22.06.2007, 20:46
riquelme de satılıkmış

Terzioğlu
bize tek bir adam lazım onun icin ben olsam gökdenizide satmaya razıyım yattarayıda stepide o adamda rafael van der vaart

bu adam tek basina lincolnu alexi delgadoyu ricardinhoyu sekize katlar dörde böler...varmi bunun gibi oyuncu....

marcelinhos100
Bu arada Türkiyede kaldıgı altı sene icerisinde bir kalecinin bir takım icin ne kadar önemli oldugunun örneklerini defalarca bizlere izlettiren Mondragonun Galatasaraya gelmeden önceki yıllarda Zaragozada bir senede 13 mac oynadıgını ve Fransanın en gücsüz takımı Metz den Türkiyeye geldigini unutmayalım:

Jeffersonun youtube görüntüsünü ekleyen arkadaslar bu adamı 60 mac canlı izledik ne olup olmadıgını iyi biliyoruz tam bir halı saha kalecisi 33 yasından sonra iyi kaleci olacak Jef.........

Kaya
22.06.2007, 20:47

Zafer Fidan
22.06.2007, 20:47

hic katilmiyorum!!!
hic birini van der vaartla degistirmem

Zafer Fidan
22.06.2007, 20:48
bu adam tek basina lincolnu alexi delgadoyu ricardinhoyu sekize katlar dörde böler...varmi bunun gibi oyuncu....

biraz fazla abarttin kardesim :) okadarda degil..

Terzioğlu
22.06.2007, 20:48
hic katilmiyorum!!!

abi ne ettin sen ya...van der vaart gibi oyuncu mu varda hic birine degismiyorsun...

Terzioğlu
22.06.2007, 20:49
biraz fazla abarttin kardesim :) okadarda degil..

abartmadim aynen dedigimden..

marcelinhos100
22.06.2007, 20:49
cardozo yeni sezona benfica lissabona 9,1milyon euroya transfer oldu bile..

Cok pahalıya gitmis yahu ne yapalım cok güclü oyuncuydu bu arada Insua Meksika klubüyle kesin sözleşme imzaladımı................

ÖmerFarukYılmaz
22.06.2007, 20:50
abi ne ettin sen ya...van der vaart gibi oyuncu mu varda hic birine degismiyorsun...

bende buna katılşıyorum=)=)

Ümit Küçük
hic katilmiyorum!!!

bu adam süper topcu ne gökdeniz bizim abartımız kadar iyi oyuncu(kötü oyuncu demiyorum)nede yattara ama bu adam ikisinde de daha iyi(buda benim görüsüm)

AyhanPe

ben o paraya stadi yapmaya baslardim

Zafer Fidan

nein :D
bence ise yaramaz, yani trabzona yaramaz

Ümit Küçük
22.06.2007, 20:53
nein :D
bence ise yaramaz, yani trabzona yaramaz

bu arada van der vaart juventusla anlastı
http://youtube.com/watch?v=mwdj_DwSbxgbu attıgı süper bir gol

Koray

valla değil van der vart c.ronaldo gelse gökdenizle değiştirmem...

Terzioğlu
Cok pahalıya gitmis yahu ne yapalım cok güclü oyuncuydu bu arada Insua Meksika klubüyle kesin sözleşme imzaladımı................

evet ne yazikki oda gitti...cf amerika takimina...bonservis bedeli hakkinda birsey söylenmedi henüz ama transferi kesin..

+TS1967+
22.06.2007, 20:54

link var mi bunu dogruluyacak

Zafer Fidan
22.06.2007, 20:55

BUDA YATTARADAN BIR GOL
6oYXqDR84sA

horon bile oynuyor kocum

Terzioğlu
22.06.2007, 20:55

juventusla anlasmadi juventus istiyordu bi aralar 10milyon euro öneriyordu...tabi bu komik bi rakam...dolayisiyla hamburg satmadi...zaten van der vaart hamburgda mutlu oldugunu cok kez söyledi...neyse konumuz ne yazikki van der vaart degil biz bobofingolara dönelim...

Ümit Küçük
22.06.2007, 20:56
BUDA YATTARADAN BIR GOL
6oYXqDR84sA

horon bile oynuyor kocum

onu FATİH abimiz attı:D ama hareketler süper

+TS1967+
22.06.2007, 20:58
BUDA YATTARADAN BIR GOL
6oYXqDR84sA

horon bile oynuyor kocum

mis gibi gol

Semih Kırsüleymanoğlu
22.06.2007, 20:59
bu adam süper topcu ne gökdeniz bizim abartımız kadar iyi oyuncu(kötü oyuncu demiyorum)nede yattara ama bu adam ikisinde de daha iyi(buda benim görüsüm)

yuh artik. yattarayi bizden almak isteyen en az 10mil. € vermesi lazim. Transfermark.de bile 6mil€ nun üzerinde pay bicmis. Van der vart cok iyi topcu ama bi mac oynuyor 10 sakat oturuyor.

Ümit Küçük
22.06.2007, 21:01
yuh artik. yattarayi bizden almak isteyen en az 10mil. € vermesi lazim. Transfermark.de bile 6mil€ nun üzerinde pay bicmis. Van der vart cok iyi topcu ama bi mac oynuyor 10 sakat oturuyor.

yattarada sanki tüm sezon oynuyo hem ben bu benim görüsüm dedim dimi ben olsam yaparım dedim

Salih Kara
22.06.2007, 21:03
bir de yattara van der vart tartışması eksikti

Ümit Küçük
22.06.2007, 21:05

kendi görüsümüzü yazdıkmı hemen tepki cekiyoruz ben anlamıyorum artık ne oldu bize diye bu gerginlik neden

Üzeyir Gönül
22.06.2007, 21:06
Yahu arkadaşlar, başlığa bakıyorum "Transfer Dosyamız" diyor; ama sizler transfer edilenleri değil de gönlünüzden, aklınızdan geçenleri yazıyorsunuz. Tabii ki onları da yazın ama başka başlıkta yazın bence. Kaç sayfa olmuş hala elle tutulur, gözle görülür bir şeyler söylediğimiz yok.
Ben şunu bilir şunu söylerim: Siz istediğiniz kadar yorum yapın. Sonuçta transferi yönetim yapacak. Daha doğrusu yapamayacak. Biz hiçbir transfer döneminde gönlümüz, başımız rahat olduk mu? Yine olmayacak; çünkü yönetimimiz beceriksiz. Paraya kıymazlar abicim... Tabii bunların en önemlisi olarak da sayın Ziya'yı unutmayın. Dünyanın en iyi adamını da getirseniz mantalitesine uymaz onun. O yüzden biz doğru dürüst bir transfer yapamadan bu sezonu da geçiririz. Zavallı taraftar da şampiyon olacağız diye bekler durur. Benim bu sezon da şampiyonluktan gram ümidim yok. Biz transferde yaya kalırken hala "Şampiyon olacağız!" diyenler varsa ne mutlu onlara. Ben mutlu değilim çünkü hiçbir halt yediğimiz yok transferde.
Takımımı çok seviyorum, renklerine bayılıyorum; ama adam gibi iki tane transfer istiyorum. Çünkü şampiyonluk hayalleri kurmak istiyorum...

Ümit Küçük
22.06.2007, 21:09
Yahu arkadaşlar, başlığa bakıyorum "Transfer Dosyamız" diyor; ama sizler transfer edilenleri değil de gönlünüzden, aklınızdan geçenleri yazıyorsunuz. Tabii ki onları da yazın ama başka başlıkta yazın bence. Kaç sayfa olmuş hala elle tutulur, gözle görülür bir şeyler söylediğimiz yok.
Ben şunu bilir şunu söylerim: Siz istediğiniz kadar yorum yapın. Sonuçta transferi yönetim yapacak. Daha doğrusu yapamayacak. Biz hiçbir transfer döneminde gönlümüz, başımız rahat olduk mu? Yine olmayacak; çünkü yönetimimiz beceriksiz. Paraya kıymazlar abicim... Tabii bunların en önemlisi olarak da sayın Ziya'yı unutmayın. Dünyanın en iyi adamını da getirseniz mantalitesine uymaz onun. O yüzden biz doğru dürüst bir transfer yapamadan bu sezonu da geçiririz. Zavallı taraftar da şampiyon olacağız diye bekler durur. Benim bu sezon da şampiyonluktan gram ümidim yok. Biz transferde yaya kalırken hala "Şampiyon olacağız!" diyenler varsa ne mutlu onlara. Ben mutlu değilim çünkü hiçbir halt yediğimiz yok transferde.
Takımımı çok seviyorum, renklerine bayılıyorum; ama adam gibi iki tane transfer istiyorum. Çünkü şampiyonluk hayalleri kurmak istiyorum...

dediklerine katılıyorumda abi neden hepbizim basımıza gelen yöneticiler transfer yapma isinden anlamıyo bizim sucumuz ne

yns61
22.06.2007, 21:11
kendi görüsümüzü yazdıkmı hemen tepki cekiyoruz ben anlamıyorum artık ne oldu bize diye bu gerginlik neden
böyle bi duygu cok normal ettigimiz transferlere göre..

Enes Berfin
22.06.2007, 21:12

Valla hic kusuruma bakma ama Gökdeniz gibi oyuncu dünya genelinde cok nadir vardir, vander vaartda kim pehh.

Üzeyir Gönül
22.06.2007, 21:13
dediklerine katılıyorumda abi neden hepbizim basımıza gelen yöneticiler transfer yapma isinden anlamıyo bizim sucumuz ne

Aslında anlamıyor değiller de çok beceriksizler. Bir de bizim yöneticilerin meşhur bir lafı var. "Takım içindeki dengeleri bozamayız!" Bu lafı şimdiki yönetim de söylüyor, ondan önceki yönetimler de söylemişti. Vallahi, eğer adam bizi şampiyon yapacaksa ben olsam takımda denge menge bırakmam. Yemişim dengesini, şampiyonluk istiyorum artık yeter!

antagonist
22.06.2007, 21:14

Katılıyorum.Transfer başlığında transfer hariç her şey var...

Serdar A
22.06.2007, 21:17
Konyaspor, Değirmenderespor'dan Can Parlayan ile ön sözleşme imzaladı. Konyaspor Kulübünden yapılan açıklamada, transfer çalışmaları çerçevesinde Türkiye 3. Futbol Ligi ekiplerinden Değirmenderespor'da forma giyen genç oyuncu Can Parlayan ile ön sözleşme imzalandığı belirtildi.

Can nasıl olurda bonservisiyle Konyaspor'a gider. Olacak iş değil. :mad:

Ben transfer filan istemiyorum. Şu gözümüzün önündeki gençleri elimizden kaçırmayalım yeter.

Bu gençleri görmeyip verimsiz oyuncularda ısrar etmek, paramız yok diyen bir klüp için en büyük israftır.

ÖmerFarukYılmaz
22.06.2007, 21:19
Can nasıl olurda bonservisiyle Konyaspor'a gider. Olacak iş değil. :mad:

Ben transfer filan istemiyorum. Şu gençlerimizi elimizden kaçırmayalım yeter.

Bu gençlere görmeyip verimsiz oyuncularda ısrar etmek, paramız yok diyen bir klüp için en büyük israftır.
sebattaki ibrahimin kardeşimi ?

marcelinhos100
22.06.2007, 21:24
Doğan’ın son gözdesi Mehmet Çakır!

Serkan Balcı, Jabi ve Adnan’ın ardından 3 yeni oyuncu daha isteyen Trabzonspor Teknik Direktörü, Mehmet Çakır ve Martinez için bastırıyor.

Intertoto Kupası için yeni sezon hazırlıklarına erken start veren Trabzonspor’da, Teknik Direktör Ziya Doğan dilinin altındaki baklayı çıkardı. Önceki gün yönetimle yaptığı toplantıda, kaleye, savunmaya, forvet arkasına ve hücum hattına takviye isteyen tecrübeli hoca, Gençlerbirliği’nin yıldızı Mehmet Çakır’a ihtiyacı olduğunu söyledi.

YÖNETİM ŞAŞKINA DÖNDÜ

Kale için de Martinez’de ısrarlı olan tecrübeli çalıştırıcı, bu transferin en geç Haziran ayı sonuna kadar yetiştirilmesini talep etti. Ancak, Doğan’ın bu tavrı, yönetim içinde sıkıntı yarattı. Sezon sonunda “3 oyuncu bana yeter” diyen tecrübeli hocanın, Serkan, Jabi ve Adnan’dan sonra 4 oyuncu daha talep etmesi yönetimi şaşkına çevirdi.

Yönetimin yabancı bir oyun kurucu getirecegi yok en azından Mehmet Cakırı alsalar Genclerden :(

Sefa Murat Dokuz
22.06.2007, 21:25
Canı da mı vermişler konyaya bravo o adam çok çok ii bir adamdı BRAVO

Ümit Küçük
22.06.2007, 21:26
Canı da mı vermişler konyaya bravo o adam çok çok ii bir adamdı BRAVO
Tristan'da sıcak saatler

Konyaspor Kulübü Futbol Şube Sorumlusu Hasan Dağlı, forvet Tristan için talep edilen ücretin biraz altında teklif verdiklerini, kendisinden bugünlerde yanıt beklediklerini söyledi.

Dağlı, yaptığı açıklamada, takımın yeni oyuncularla takviye edilmesi için transfer görüşmelerine devam ettiklerini belirtti. Forvet konusunda arayışlarının da sürdüğünü ifade eden Dağlı, "Bir süredir Deportivo'da yıldızı parlayan Tristan ile ilgileniyorduk. Geçen yıllarda Galatasaray'ın da gündeminde olan bu oyuncu için talep edilen ücretin biraz altında teklif verdik, bugünlerde yanıt bekliyoruz. Tristan'ı transfer etme ihtimalimiz oldukça yüksek" dedi. adamlar tristan diyo bide yaw ne oluyo biz hale daha bekliyoruz ya sabır

ÖmerFarukYılmaz
22.06.2007, 21:27

Serkan Balcı, Jabi ve Adnan’ın ardından 3 yeni oyuncu daha isteyen Trabzonspor Teknik Direktörü, Mehmet Çakır ve Martinez için bastırıyor.

Intertoto Kupası için yeni sezon hazırlıklarına erken start veren Trabzonspor’da, Teknik Direktör Ziya Doğan dilinin altındaki baklayı çıkardı. Önceki gün yönetimle yaptığı toplantıda, kaleye, savunmaya, forvet arkasına ve hücum hattına takviye isteyen tecrübeli hoca, Gençlerbirliği’nin yıldızı Mehmet Çakır’a ihtiyacı olduğunu söyledi.

YÖNETİM ŞAŞKINA DÖNDÜ

Kale için de Martinez’de ısrarlı olan tecrübeli çalıştırıcı, bu transferin en geç Haziran ayı sonuna kadar yetiştirilmesini talep etti. Ancak, Doğan’ın bu tavrı, yönetim içinde sıkıntı yarattı. Sezon sonunda “3 oyuncu bana yeter” diyen tecrübeli hocanın, Serkan, Jabi ve Adnan’dan sonra 4 oyuncu daha talep etmesi yönetimi şaşkına çevirdi.

Yönetimin yabancı bir oyun kurucu getirecegi yok en azından Mehmet Cakırı alsalar Genclerden :(

mehmet çakırı inşallah alırız yoksa eziklerden birine kaptırcaz seneye

Ümit Küçük
22.06.2007, 21:28
mehmet çakırı inşallah alırız yoksa eziklerden birine kaptırcaz seneye

mehmet cakır deil özer lazım bize ama ikisini alsak tam süper olur

Terzioğlu
22.06.2007, 21:28
http://www.trabzonspor.org.tr/images/haberpic/220607kamp6.jpg

bizim ziyaya bakin :D:D:D:D

Terzioğlu
22.06.2007, 21:29
mehmet cakir iyi bir oyuncu ama ben özeri tercih ederim...ayrica bi yabanci forvet veya oyun kurucu sart...

ÖmerFarukYılmaz
22.06.2007, 21:33
mehmet cakır deil özer lazım bize ama ikisini alsak tam süper olur

yaa ikisinide alalım
ben bu oyuncular için borcada girerim harcada
hele özer için

Enes Berfin
22.06.2007, 21:33

YÖNETİM ŞAŞKINA DÖNDÜ

Neden hic her defasinda haberi burda koyup ve kaynagin nerden oldugunu yazmiyorsun anlamiyorum bunu daha öncede defalarca dile getirmistim, kaynagi yazin ya bilelim hangi site yazmis diye.

Enes Berfin
22.06.2007, 21:35
Arkadaslar Özer Hurmaci kessinlikle satilmayacagi duyurulmustur Ankaraspor yöneticileri tarafindan aciklandi bu.

Semih Kırsüleymanoğlu
22.06.2007, 21:36
Arkadaslar Özer Hurmaci kessinlikle satilmayacagi duyurulmustur Ankaraspor yöneticileri tarafindan aciklandi bu.

ne güzel iste bizde sözlesmesi bitince bedavaya aliriz

Samet Berber
22.06.2007, 21:36
bobadilla tamam mı tamamsa çok sevineceğim ( nede olsa ilk haberi ben verdim :D )

ÖmerFarukYılmaz
22.06.2007, 21:38

sen orda ferhatın serkanı ytrdıı fotoyu grdunmu=)=)=)

hamdi bey
22.06.2007, 21:41
Hayırlı uğurlu olsun Bobadilla yı almışlar, en kısa zamanda resmi sözleşmeyi imzalayacakmış hatta şu anda istanbula geliyor bile olabilir , jefferson da ist. b.b. ye kiralanacakmış böylelikle kaleciyi halletmiş olduk hepimizin gözü aydın

Trabzonsporumuzun yeni kalecisi Bobadilla !!!

Semih Kırsüleymanoğlu
Hayırlı uğurlu olsun Bobadilla yı almışlar, en kısa zamanda resmi sözleşmeyi imzalayacakmış , jefferson da ist. b.b. ye kiralanacakmış böylelikle kaleciyi halletmiş olduk hepimizin gözü aydın

nerden duydun?

Terzioğlu
ne güzel iste bizde sözlesmesi bitince bedavaya aliriz

sözlesmesi ne zaman bitiyor bu usagin?

Özkan
Katılıyorum.Transfer başlığında transfer hariç her şey var...Transfer yaptılar da biz mi tartışmadık?

ÖmerFarukYılmaz
Hayırlı uğurlu olsun Bobadilla yı almışlar, en kısa zamanda resmi sözleşmeyi imzalayacakmış , jefferson da ist. b.b. ye kiralanacakmış böylelikle kaleciyi halletmiş olduk hepimizin gözü aydın

yemin et walla de

Ümit Küçük

bunlar nerde yazıyo renkdas

Ümit Küçük
22.06.2007, 21:42

2009 da bitiyo sözlesmesi ama biz etik olmaz diye sözlesme bitmeden 6 ay önce imza attırmayız fb kapar usagı

marcelinhos100
22.06.2007, 21:42
Biraz önce ekledigim Mehmet Cakır haberi Tercuman Gazetesinin haberidir kusura bakmayın eklemeyi unutuyorum.

python
22.06.2007, 21:43
İki haber görüpte bobadillayı aldık havasına girmeyin bence. Her an herşey olabilir.

Semih Kırsüleymanoğlu

2009a kadar

Mustafa
gene gaza geldik imza olmadan inanmam

ÖmerFarukYılmaz
22.06.2007, 21:44
2009 da bitiyo sözlesmesi ama biz etik olmaz diye sözlesme bitmeden 6 ay önce imza attırmayız fb kapar usagı

sonra özer avrupaya ii paraya transfer olduunda gene etikliğiyle övünür bizimkiler

antagonist
22.06.2007, 21:46
Transfer yaptılar da biz mi tartışmadık?

İlla bir şey tartışılacaksa (Bu tartışma dahil :) ) bunun yeri burası mıdır?Yani bu başlık illa güncel olmak zorunda mıdır???

AyhanPe
22.06.2007, 21:48
İki haber görüpte bobadillayı aldık havasına girmeyin bence. Her an herşey olabilir.

martinezi alacaklar sanirim..

hamdi bey
22.06.2007, 21:49
nerden duydun?

geliyor uçağa binmeden önce beni aradı kendisi :D ,şaka bi yana Daily Hamsiguşu gazetesi :D

şaka şaka, medya trabzon.com u açarsanız görürsünüz

marcelinhos100
22.06.2007, 21:53
http://www.svenskafans.com/image/1/20188.jpg

Hollandanın Heerreven takımının 10 numarası Lasse Nilssonu alsalar bari oyun tarzı bizim Syzmek gibi hızlı ve teknik 3 yıldır Hollandada oynuyor iki yıldır ligde 10 ar gol atmıs İsvec Milli oyuncu:

Mustafa
22.06.2007, 21:53
istanbula getirildi yazıyor ????

Enes Berfin
22.06.2007, 21:54
Bobadilla Geliyor!

http://medyatrabzon.com/habermetni.php?id=2050

hamdi bey
22.06.2007, 21:55
istanbula getirildi yazıyor ????

gelmiş istanbula demekki, umarım gençler yine kapmaz elimizden oh ne güzel hazır topçuyu getiriyoruz milletin ayağına :D

My
22.06.2007, 21:55
Devre arasında 3 tane adam aldırdı. 3 tanede şimdi aldırdı etti 6. Bi 4 daha istiyor eder 10. Az buz adam değil bunlar millet bunlarla yeni bir takım kurar bizim dahi yeter di yetmezdi paptya falı bakıyor hala. Nasıl oluyorda bu dengesizin eline koskoca Trabzonspor'u bırakıyorlar akıl alacak iş değil. Adam tutturmuş hala stoper diye sol taraf, orta saha hak getire de adamın oyun anlayışında orta saha diye bir kavram yokki!

hamdi bey
22.06.2007, 21:56
http://www.svenskafans.com/image/1/20188.jpg

Hollandanın Heerreven takımının 10 numarası Lasse Nilssonu alsalar bari oyun tarzı bizim Syzmek gibi hızlı ve teknik 3 yıldır Hollandada oynuyor iki yıldır ligde 10 ar gol atmıs İsvec Milli oyuncu:

üzerinde kalp işaretleri var yaramaz bu adam bize :D

Mustafa
birazdan ajanslarda fenerin rüştünün yerine transferi diye yazar o zaman adamlar istanbula gelen her yabancıyı fenerin sanıyolar :D

Terzioğlu
bu sayfa nekadar güvenilir?

Rıza ÇOLAK
22.06.2007, 22:01
Korktuğumuz başımıza gelmesin sakın
Ali GÜNEŞ Beşiktaştan kopuyormuş...:(

Terzioğlu
22.06.2007, 22:01
lasse nilssonu forvet diye biliyordum?!

Sefa Murat Dokuz
22.06.2007, 22:05
Kaleci transferinde şimdi o yabancı paraguaylı istanbula mı gelmiş???

AyhanPe
22.06.2007, 22:07
Kaleci transferinde şimdi o yabancı paraguaylı istanbula mı gelmiş???

kimbilir hangi takim icin gelmistir:D:D:D

Turks
22.06.2007, 22:08
bence gökdenizi tuncayın transfer olduğu takıma satarlarsa çok ii olur çünkü trabzonsporda harcanıyor onun avrupada oynamasını çok isterim

Ali Özcan
22.06.2007, 22:10
bence gökdenizi tuncayın transfer olduğu takıma satarlarsa çok ii olur çünkü trabzonsporda harcanıyor onun avrupada oynamasını çok isterim

Heyecanlı gördüm seni kardeşim...Bence sen bu süper fikirlerini çok fazla yerde paylaşma...Çünkü sen de bu forumda harcanıyorsun...Seni Dünyanın en iyi Fikir Enstitülerinden birine transfer etmek gerekiyor...

KUTADGU
22.06.2007, 22:11

kimse Trabzonsporda harcanmaz
mevzubahis de
ne gökdenizin rahatlığı
ne de sizin seyir zevkinizdir..

size middlesborough kale arkası tarafında başarılar diliyelim

Terzioğlu
22.06.2007, 22:12
aslinda düsünüyorumda carrusca fena bi oyuncu degil...gerets hic sans vermedi adama..

Mehmet Fatih Yavuz
22.06.2007, 22:13
Heyecanlı gördüm seni kardeşim...Bence sen bu süper fikirlerini çok fazla yerde paylaşma...Çünkü sen de bu forumda harcanıyorsun...Seni Dünyanın en iyi Fikir Enstitülerinden birine transfer etmek gerekiyor...

hudson institute olabilir.
son günlerde çok popüler..:D

Sefa Murat Dokuz
22.06.2007, 22:13
----------------HENRY------------- ETO'O------------
RONALDİNHO-------------------------------LEO MESSİ
--------------------------DECO-----------------------------

SON DK SON DK SON DK
HENRY 24 milyon euroya BARCELONA DA

Ali Yerlikaya
22.06.2007, 22:14
Bobadilla gercekten transfer edildiyse oyun kurucumuzda Paraguayli olsunki uyum sorunu cekmesin. Newell´s Old Boys (http://www.transfermarkt.de/de/verein/1286/newell¸soldboys/uebersicht/startseite.html) da kontrati biten Diego Gavilan var oda milli oyuncu ve zamaninda Newcastle, Udinese, gibi takimlardada oynadi yani.
Yani kisacasi su kaleci isi biter ve iyi bi oyun kurucu alinir. Bence bu Diego Gavilandüsünüelbilir yani.

Ali Özcan
22.06.2007, 22:16
hudson institute olabilir.
son günlerde çok popüler..:D

olabilir valla desert...:D

arkadaşın en ünlü komplo teorisyenlerinden bi farkı yok...:rolleyes:

geçn beyinlerden faydalanmalıyız di mi ama ???:confused:

Mustafa
22.06.2007, 22:16
Bobadilla gercekten transfer edildiyse oyun kurucumuzda Paraguayli olsunki uyum sorunu cekmesin. Newell´s Old Boys (http://www.transfermarkt.de/de/verein/1286/newell¸soldboys/uebersicht/startseite.html) da kontrati biten Diego Gavilan var oda milli oyuncu ve zamaninda Newcastle, Udinese, gibi takimlardada oynadi yani.
Yani kisacasi su kaleci isi biter ve iyi bi oyun kurucu alinir. Bence bu Diego Gavilandüsünüelbilir yani.

paraguaya yakın bi yerdende olabilir lavezzi mesela :D

61OKTAY
22.06.2007, 22:18
----------------HENRY------------- ETO'O------------
RONALDİNHO-------------------------------LEO MESSİ
--------------------------DECO-----------------------------

SON DK SON DK SON DK
HENRY 24 milyon euroya BARCELONA DA

RÜYALARIN TAKIMI

Kasım Hilal
22.06.2007, 22:18
Gavilan baba adamdır kendini ıspatlamış adamdır.
Adı da çok hoşuma gidiyor.
İyi tezahürat yapılır..

Gerçi benim ciddi ciddi düşüncem bir yıllığına olsun şu Riquelme'yi kiralamak..

hamdi bey
22.06.2007, 22:19
Bobadilla gercekten transfer edildiyse oyun kurucumuzda Paraguayli olsunki uyum sorunu cekmesin. Newell´s Old Boys (http://www.transfermarkt.de/de/verein/1286/newell%C2%B8soldboys/uebersicht/startseite.html) da kontrati biten Diego Gavilan var oda milli oyuncu ve zamaninda Newcastle, Udinese, gibi takimlardada oynadi yani.

aynı takımda Megaton diye bi forvet izledim oda iyiydi onu alsınlar

Sefa Murat Dokuz
22.06.2007, 22:19
RÜYALARIN TAKIMI
ARTIK GERÇEK keşke:ts: olsa:D

Ali Yerlikaya
22.06.2007, 22:21
paraguaya yakın bi yerdende olabilir lavezzi mesela :D

Gercekci olmak gerekiyorsa Lavezziyi almamiz imkansiza yakin, ama su Diego Gavilan alabilme sansimiz yüksek nasil olsa kaliteli bi ligde oynamiyor yani en azindan Türkiye liginden kötü bi ligde oyniyor bide kontrati bitmis. Yani bonservis problemide ortadan kalkmis oluyor.

sbay
22.06.2007, 22:23
http://maraton.com.tr/qHUsMbuK28cYW/images/news_images/29991_1_070622221728.jpg
Futbol dünyasında sezonun en büyük transfer bombası patladı ve beklenen oldu!..

Henry artık Barcelonalı!..

İngiltere Premier Ligi'nde Arsenal forması giyen ve kulübü ile sözleşmesi devam eden Fransız Yıldız'ın Barcelona ile 4 yıllık anlaşma imzaladığı öğrenildi..

İspanya'nın önde gelen gazeteleri, televizyonları ve radyoları haberi doğrularken, BBC, Eurosport ve L'Equippe gibi dünyaca ünlü kuruluşlarda bu transferin gerçekleştiğini yazdı..

Transferde Barcelona'nın Arsenal'e 24 milyon euro bonservis bedeli ödeyeceği iddia edildi..

Daha önce Arsenal'in önemli yöneticilerinden David Dein'in görevden ayrılmasından sonra Londra'da huzursuz olduğu iddialarını yalanlayan ve takımında kalacağını açıklayan Henry'nin bu kararı şu ana kadar bağlı bulunduğu SEM Group menajerlik şirketi tarafından resmen doğrulanmasa da, Barcelonalı yetkililerin Henry formalarını bastırmaya başladıkları iddia edildi..

yılın transferi...bizle pek ilgisi yok ama gerçekten barçanın hücum gücü muhteşem oldu..

Sefa Murat Dokuz
22.06.2007, 22:26
http://maraton.com.tr/qHUsMbuK28cYW/images/news_images/29991_1_070622221728.jpg
Futbol dünyasında sezonun en büyük transfer bombası patladı ve beklenen oldu!..

Henry artık Barcelonalı!..

İngiltere Premier Ligi'nde Arsenal forması giyen ve kulübü ile sözleşmesi devam eden Fransız Yıldız'ın Barcelona ile 4 yıllık anlaşma imzaladığı öğrenildi..

İspanya'nın önde gelen gazeteleri, televizyonları ve radyoları haberi doğrularken, BBC, Eurosport ve L'Equippe gibi dünyaca ünlü kuruluşlarda bu transferin gerçekleştiğini yazdı..

Transferde Barcelona'nın Arsenal'e 24 milyon euro bonservis bedeli ödeyeceği iddia edildi..

Daha önce Arsenal'in önemli yöneticilerinden David Dein'in görevden ayrılmasından sonra Londra'da huzursuz olduğu iddialarını yalanlayan ve takımında kalacağını açıklayan Henry'nin bu kararı şu ana kadar bağlı bulunduğu SEM Group menajerlik şirketi tarafından resmen doğrulanmasa da, Barcelonalı yetkililerin Henry formalarını bastırmaya başladıkları iddia edildi..

yılın transferi...bizle pek ilgisi yok ama gerçekten barçanın hücum gücü muhteşem oldu..

BARCELONA ÇOK FECİ GELİOOOO
LEO MESSİ,RONALDİNHO,ETO,HENRY bunları nasi tutacaklar allah sabır versin ispanyadaki diğer takımlara

Kasım Hilal
22.06.2007, 22:26
Gercekci olmak gerekiyorsa Lavezziyi almamiz imkansiza yakin, ama su Diego Gavilan alabilme sansimiz yüksek nasil olsa kaliteli bi ligde oynamiyor yani en azindan Türkiye liginden kötü bi ligde oyniyor bide kontrati bitmis. Yani bonservis problemide ortadan kalkmis oluyor.

Ve aynı zamanda kaliteli bir oyuncu ve daha ucuza malolur.

Semih Kırsüleymanoğlu
22.06.2007, 22:27
LEO MESSİ,RONALDİNHO,ETO,HENRY bunları nasi tutacaklar allah sabır versin ispanyadaki diğer takımlara

henry asla ve asla arsenalda sergiledigii futbolu barcelona da sergiliyemez.
Shevsenko misali yane. Milanda neydi chelsea de ne. adam 5golden fazla atamadi.

Mustafa Önal
22.06.2007, 22:29
bu can olayı benim aşırı derece canı mı sıktı. canın ismini yanılmıyorsam ilk defa halilhodzic zamanında forvet sıkıntısı çekerken ali ve ergin oynamıştı malatya maçında o dönemde can diye bir genç var size hiç bahsettiler mi demişti. basın mensupları. şimdi böyle değerli gençleri bedavaya verip trilliyonlara geri alamayacagız. az akıllı yatırım yapalım. bir kaç gündür gündemde olan bir olaydı ve bu gün liğ tv de haber geçinde aşırı canımı sıktı.

hamdi bey
22.06.2007, 22:31
bobadillo olayı ne oldu ? geldi mi gelmedi mi? biri bombayı saldı gitti :D

Terzioğlu
22.06.2007, 22:33
gelmez insallah

Ali Yerlikaya
22.06.2007, 22:35
gelmez insallah

Niye daha iyisinin geliceginimi düsünüyon???
Ben bundan iyi samda kayisi, olucagini tahmin ediyom.

Terzioğlu
22.06.2007, 22:37
Niye daha iyisinin geliceginimi düsünüyon???
Ben bundan iyi samda kayisi, olucagini tahmin ediyom.

niyesini cok kez anlattim bidaha anlatmaya niyetli degilim..

Sefa Murat Dokuz
22.06.2007, 22:51
bobadillo kim ya alıosanız adam gibi birini alın

champions
22.06.2007, 22:52
İsim lazım bize Dudeği alsak büyük transfer yapmış olacaktık
Dudek iyi kaleci mi?Hayır ama ismi var işte
Neymiş Bocanın 2.kalecisi alınırmıymış
Bobadilla D.K'de izlediğim kadarıyla iyi kaleci
Bilmeden yorum yapmayalım

(Yazılardaki fikirlerle ilgilenelim yazıyı yazanın kişiliğiyle değil En doğruyu ben bilirim havasıyla başkalarını küçük görüp onlarla dalga geçmek bize bişey katmaz!)

Ali Yerlikaya
22.06.2007, 22:54
bobadillo kim ya alıosanız adam gibi birini alın

Paraguay Milli kalecisi. Daha transfer bitmemis ve kalecinin hic bir maci seyretmedim ama nankörlük etmeyin arkadaslar. Kaleci sans isidir takima iyi adapte olduktan sonra cok isimize yariyacagini temenni ediyorum.

Travelair
22.06.2007, 22:57
Gavilan Gremio ile sözleşme imzalamış

Bir de ben deneyeyim şansımı :)

Leandro Gracian:

http://www.arribaelmonterrey.com/wp/images/leandro-gracian.jpg

'82 doğumlu, Arjantinli oyunkurucu, kontratı sona erdi. Meksika'nın Monterrey takımında oynuyor, üstelik golcü bir oyuncu

2001-2006 Vélez Sársfield (http://en.wikipedia.org/wiki/Club_Atl%C3%A9tico_V%C3%A9lez_S%C3%A1rsfield) 136 (25)

2006-present Club de Futbol Monterrey (http://en.wikipedia.org/wiki/Club_de_Futbol_Monterrey) 33 (10)

Murat GENEL
22.06.2007, 22:58
galiba paraguayın D.K'nda ingiltere maçını izlemiştim ve bayagı begenmiştim...ben o kadar kötü bi transfer oldugunu düşünmüyorum

AyhanPe
22.06.2007, 22:59
Gavilan Gremio ile sözleşme imzalamış

Bir de ben deneyeyim şansımı :)

Leonardo Gracian:

http://www.arribaelmonterrey.com/wp/images/leandro-gracian.jpg

'82 doğumlu, Arjantinli oyunkurucu, kontratı sona erdi. Meksika'nın Monterrey takımında oynuyor, üstelik golcü bir oyuncu

2001-2006
2006-present Vélez Sársfield (http://en.wikipedia.org/wiki/Club_Atl%C3%A9tico_V%C3%A9lez_S%C3%A1rsfield)
Club de Futbol Monterrey (http://en.wikipedia.org/wiki/Club_de_Futbol_Monterrey) 136 (25)
33 (10)

bizimkiler daha güneyde ariyorlar haril haril:D

akshy61
22.06.2007, 23:00

ziya öyle yetenekliki vurduğu top kesin o yerdeki olandır. zaten büyük trabzonsporada boyle bir t.d yakışır

AyhanPe
22.06.2007, 23:00
galiba paraguayın D.K'nda ingiltere maçını izlemiştim ve bayagı begenmiştim...ben o kadar kötü bi transfer oldugunu düşünmüyorum

hmm paraguay kolombiyadan daha iyi bi takim:)..bence martinez den daha tecrübelidir.
martinezi alirlar belkide..

demir
22.06.2007, 23:03
arkadaslar sıze bır tavsiye HER OYUN HORON DEGİLDİR :D :D :D ;)

Travelair
22.06.2007, 23:07
Buyrun değerlerimizi kimler değerlendiriyor (Can Parlayan):

http://www.medyatrabzon.com/habermetni.php?id=2053

Medallion
22.06.2007, 23:11
Ali Güneş Beşiktaş'tan kopuyor

http://www.internetspor.com/v3/futbol/haber.php?haberID=53706

Insanin aklina kotu seyler geliyor gece gece. Fesuphanallh!!!

hamdi bey
22.06.2007, 23:13

bizde çok fena geliyoruz, keçelinho, cabi, adnan, muşamba :D

Fanatik28
22.06.2007, 23:14
Sampiyonlugun en güclü adayi maalesef yaptigi olumlu transferlerle GS. FB Tuncay ve Ümit Özat`i cok arayacak. Besiktas en azindan disiplinli bir takim. Ilk ücü de kendi aralarinda paylasacaklar. Adamlar transfer yapiyor, ürün satisindan, reklamdan, futbolcularin maliyetlerini karsiliyorlar. Biz ise sadece cepten yiyoruz.

Paramiz yok, Celalettin, hasan, Mustafa ve daha bircok futbolcu neredeyse Trilyon aliyor. Satacak olsak acaba 1 Trilyon bonservis edecekler mi? Ve denge diyorlar. Asil dengesizlik bunlarin aldigi fazla para. Bir takimda 2 milyon Euro alan da olacak, 300 bin alan da. Cünkü 2 milyon alan en az 2 milyonluk forma satar. 300 bin alan da acaba kac forma sattirir.

Marcelinho`ya yasli dendi, kötü dendi. Ama adam 31 yasinda takima 4 milyon dolar kazandirdi. Formasi 1 ay gec cikmasina ragmen 2 trilyon getirmis. Ben formasini üstüme olmadigi icin alamadim. Hemde iki tane alacaktim. Ah kappalar nerdesiniz?

Lafin kisasi,

Transfer icin ön arastirma yapacaksin, transferler en gec 31 Mayis`ta bitecek.
Adam alacaksan, Nokta transfer yapacaksin. Mesela 3 tane nokta transferi, 3 tanede ileriye dönük adam alacaksin. Ya tutarsa mantigi ile 10-15 tane almayacaksin.
Teknik Direktör`ün ile ileriye dönük plan yapacaksin. Her sezon en az 1-2 genc futbolcuyu takima monte edeceksin. Ama Ziya Dogan gibi hayatinda hic bir takima genc oyuncu kazandirmamis biriyle bu nasil olur?

Bütün bunlari yaptin mi, Sampiyonlugun en büyük adayi benim diyebilirsin. O yüzden Beyler, bu sezonu da unutun. Bende zaten gecen sezon dogru dürüst takip etmedigim Türkiye Ligi`ni birakip, Hamburg´lu, Dortmund`lu, Stuttgart`li Almanya Ligi`ni takip ederim. En azinda heyecan var.

Ali Yerlikaya
22.06.2007, 23:15
Ali Güneş Beşiktaş'tan kopuyor

http://www.internetspor.com/v3/futbol/haber.php?haberID=53706

Insanin aklina kotu seyler geliyor gece gece. Fesuphanallh!!!

Korkmana gerek yok renktas Freiburg lan anlasmis herhalde. Ailesi Almanyada oldugu icin oraya gitmeye karar vermis.

DURAS
22.06.2007, 23:17
Buyrun değerlerimizi kimler değerlendiriyor (Can Parlayan):

http://www.medyatrabzon.com/habermetni.php?id=2053

ziyan teknikziyanlık hayatınnda kaç tane genç yıldız kazandırmışki, senin değerlerini bilecek bir td gelecekki o gençlerden faydalansın, hani keşke samet aybaba olsaydı demiyor değilim, o hiç olmazsa gençleri bize kazandırırdı kesin.bunlar inşallah aralığa kadar transfer yapmaz, hiç olmazsa gelecek yönetimin elini kolunu bağlamasalar, gerek borç olarak gerekte elde patlayan yabancı futbolcu olarak

Emorfo
22.06.2007, 23:18
bizde çok fena geliyoruz, keçelinho, cabi, adnan, muşamba :D

Arada kaliteli bir şeyler de çıkıyor. :)

Ali Özcan
22.06.2007, 23:19
İsim lazım bize Dudeği alsak büyük transfer yapmış olacaktık
Dudek iyi kaleci mi?Hayır ama ismi var işte
Neymiş Bocanın 2.kalecisi alınırmıymış
Bobadilla D.K'de izlediğim kadarıyla iyi kaleci
Bilmeden yorum yapmayalım

(Yazılardaki fikirlerle ilgilenelim yazıyı yazanın kişiliğiyle değil En doğruyu ben bilirim havasıyla başkalarını küçük görüp onlarla dalga geçmek bize bişey katmaz!)

Yorum kısmının son satırı ile parantez içindeki kısım biraz çelişmiş de olsa fikirlere saygımız varrrrrrrrrrr...;)

Travelair
22.06.2007, 23:20
Fanatik28 güzel söyledin. Eskiden (Bosman'dan önce), futbolcuların eğer kontratı bittiyse ve kulübüyle anlaşamadıysa kontratı otomatikman bonservisinin 1/5'i esas alınmak şartıyla 1 yıl uzatılırdı. Yalnız 1 sene sonra serbest kalıyor muydu onu hatırlamıyorum. Yani Gökdeniz'e kulüp 5 milyon € bonservis açıkladıysa onun yıllık alacağı ücret 1 milyon € civarında olmalıydı.

Şimdi dediğin gibi kadromuzdaki futbolcuların piyasası ne yani bonservisi? Aldıkları ücretler ne? Çok dengesizlik var

Hüseyin Çümen
22.06.2007, 23:38
cincon yaptıı transferlerle gerçekten muhteşem bi kadro kurdu nerde eksiği var hepsini giderdi bizim açımızdan tek olumlu yan kalli adam bu yaşta ne verebilir tartışılır ama gerçekten çok güçlendiler

bukadar borcu olan cincon bunları getiriyor biz neden transfer yapamıoruz neden isyan bayraını açarım artık

gurkankyildiz
22.06.2007, 23:40
cincon yaptıı transferlerle gerçekten muhteşem bi kadro kurdu nerde eksiği var hepsini giderdi bizim açımızdan tek olumlu yan kalli adam bu yaşta ne verebilir tartışılır ama gerçekten çok güçlendiler

bukadar borcu olan cincon bunları getiriyor biz neden transfer yapamıoruz neden isyan bayraını açarım artık
daha açmadın mı?

yns61
22.06.2007, 23:45
yine bir gün sona ermek üzere transfersiz :(

gurkankyildiz
22.06.2007, 23:47
transfer falan beklemiyorum artık ama aklıma takılan birşey var.Biz sol kanat ararken neden elimizdeki Murat Ocak'ı kampa almadık?

sbay
22.06.2007, 23:52
vikipedia dan alıntıdır..

Aldo Bobadilla

Aldo Antonio Bobadilla Ávalos, 20 Nisan 1976 (http://tr.wikipedia.org/wiki/1976)'da Pedro Juan Caballero'da doğmuş Paraguaylı (http://tr.wikipedia.org/wiki/Paraguay) futbolcu. Oyun mevkii kaleci.
Bobadilla futbol kariyerine Paraguay'da Cerro Porteño klubünde başlamış, ardından Arjantin (http://tr.wikipedia.org/wiki/Arjantin)'in Gimnasia y Esgrima de La Plata kulübüne transfer olmuştur. Paraguay'a Libertad kulünde 2006 (http://tr.wikipedia.org/wiki/2006) yılının ortasına kadar oynamak üzere dönmüş, sonra da Arjantin'de Boca Juniors takımı ile anlaşmıştır.
Bobadilla, 2006 FIFA Dünya Kupası (http://tr.wikipedia.org/wiki/FIFA_D%C3%BCnya_Kupas%C4%B1)'nda Paraguay milli takımında ilk etapta yedek olarak yer almıştır. Paraguay'ın ilk maçında sakatlanan birinci kaleci Justo Villar'ın yerine geçmiş ve turnuva boyunca takımının en başarılı oyuncuları arasında yer almıştır. Bu sayede Arjantin'in Buco Juniors takımına 2006/2007 sezonu için transfer olmuştur.

Fanatik28
23.06.2007, 00:11
Fanatik28 güzel söyledin. Eskiden (Bosman'dan önce), futbolcuların eğer kontratı bittiyse ve kulübüyle anlaşamadıysa kontratı otomatikman bonservisinin 1/5'i esas alınmak şartıyla 1 yıl uzatılırdı. Yalnız 1 sene sonra serbest kalıyor muydu onu hatırlamıyorum. Yani Gökdeniz'e kulüp 5 milyon € bonservis açıkladıysa onun yıllık alacağı ücret 1 milyon € civarında olmalıydı.

Şimdi dediğin gibi kadromuzdaki futbolcuların piyasası ne yani bonservisi? Aldıkları ücretler ne? Çok dengesizlik var

Benim de zaten belirtmek istedigim bu. Zamaninda iyilestirme dediler, takim basariliydi, neredeyse herkese yapildi. O zaman iyilestirmeyi tek hakeden Yattara idi. Simdi ise takim basarisiz, pekiyi niye kötülestirme yapilmiyor? denge söylemleri ile sadece bizleri kandiriyorlar. Su anda yanilmiyorsam Stepanov hala 300 bin dolara oynuyor. Bu mu adalet?

Mesela söyle bir sistem getirirsin. Her futbolcunun alacagi parayi yeniden belirlersin. Ama adaletli sekilde. Bir Prim sistemi uygularsin. Sezon sonunda takimin bulundugu siralamaya göre belli bir yüzdeyle ya Prim verirsin, ya da ceza kesersin.

argentina
23.06.2007, 00:35
transfer dosyasıymış nuriyla aydınlık geleceklere

Trabzonspor katlediliyor ve bunu herkes göz goe gore izliyor birgün bizdende hesap sorarlar bu adamlar kulubu boyle talan ederken siz taraftar olarak ne yaptınız diye
hepimiz suçluyuz hepimiz izliyoruz...

he transefere gelince bunlar 3.ligden bile bonservsli topçu alamazlarrr

Oemer61
23.06.2007, 00:39
Merak ediyorum: Acaba bu baslik transfer sezonu bitene kadar kac sayfa olacak? Acaba o kadar sayfa yazindan sonra kac transfer yapmis olacagiz??? Bosuna yoruyoruz kendimizi arkadaslar, bu yönetimden ve cobandan bize hayir gelmezzzz!!!!

cIlgInIm
23.06.2007, 00:42
aslinda düsünüyorumda carrusca fena bi oyuncu degil...gerets hic sans vermedi adama..

güzel düşünüyorsunda keşke yönetimde senin gibi düşünse .. türkiyeye alışma sürecni hazır cinconda yapmış iyi oyuncu bizde iş görür keşke alınsaa..

cIlgInIm
23.06.2007, 00:43
Merak ediyorum: Acaba bu baslik transfer sezonu bitene kadar kac sayfa olacak? Acaba o kadar sayfa yazindan sonra kac transfer yapmis olacagiz??? Bosuna yoruyoruz kendimizi arkadaslar, bu yönetimden ve cobandan bize hayir gelmezzzz!!!!

boşuna yazmıyoruz sonucta gönül verdigimiz takımımız için yazıyoruz o kadar da boş sayılmaz... gecenin bu saatinde transfer olmıcanı bile bile bu sayfaya merakla bakabiliyorsak .. Ts aşkımızı anlatmaya gerek yokk..

Oemer61
23.06.2007, 00:47
boşuna yazmıyoruz sonucta gönül verdigimiz takımımız için yazıyoruz o kadar da boş sayılmaz... gecenin bu saatinde transfer olmıcanı bile bile bu sayfaya merakla bakabiliyorsak .. Ts aşkımızı anlatmaya gerek yokk..

Tabiki TRABZONSPOR'u sevdigimiz icin yorum yapiyoruz, transfer bekliyoruz!! Ama yapamiyorlar beceremiyorlar iste, bunlarin alacagi adamdanda bize hayir gelmez zaten!!! Transfer sezonunun sonuna kadar sürecek yine her zamanki gibi, sonundada hüsran olacak. Takimimiz bir kac kazma kazanmis olacak cünkü sadece!!! ZIYA DOGAN ISTIFAAAAAAA!!!!!!! Eger basimizda adam gibi hoca olsaydi, ADAM gibi transfer yaptirirdi ve bu takimda sampiyon olurdu, cünkü kadromuz zaten iyi, eksiklerimizde belli!!! Ama bu adam hala defansa oyuncu arattiriyor gelde cildirma!!!!!

$erîf
23.06.2007, 00:51
hafta sonları genelde hareketli olur, hayırlısı diyorum.

Travelair
23.06.2007, 00:53
Ceyhun 14. Takımı Arıyor:

http://www.medyatrabzon.com/habermetni.php?id=2005

Oemer61
23.06.2007, 00:57

Bu coban takimda oyuncu birakmayacak hepsini harcayacak yaaaaaaa, ulan defol git artik giiiiiiitttt!!!! Daha fazla zarar verme bize git. Adam Szymeki harcadi, F. Akyel'i harcadi, Musampa'yi harcadi. gencleri harcadi yeter bize verdigin zarar git artik git!!!!!!!

ErtuGrul
23.06.2007, 00:59
Simdide Can parlayan gidcekmis..konyada yildizi parlayinca pesine duserler...

vatandas61
23.06.2007, 01:08
Bu coban takimda oyuncu birakmayacak hepsini harcayacak yaaaaaaa, ulan defol git artik giiiiiiitttt!!!! Daha fazla zarar verme bize git. Adam Szymeki harcadi, F. Akyel'i harcadi, Musampa'yi harcadi. gencleri harcadi yeter bize verdigin zarar git artik git!!!!!!!

saydigin futbolculara futbolcu demek icin bin sayit gerek.
Symek ilk geldiginde bomba gibiydi, sonra ne olduysa artik, halilodzic ve lazaroni zamaninda da iyi degildi, gitmesi z.d. dönemine denk geldi.
Fatih a. gelmesi zaten hataydi, nasil futbol oynadi gördük. Musampa bastan sona kadar zaten hata, gitti geldi gitti geldi paralari aldi birsey de yapmadi.
transfer hatasi bunlara deniliyor.

Medallion
23.06.2007, 01:17
transfer dosyasıymış nuriyla aydınlık geleceklere

Trabzonspor katlediliyor ve bunu herkes göz goe gore izliyor birgün bizdende hesap sorarlar bu adamlar kulubu boyle talan ederken siz taraftar olarak ne yaptınız diye
hepimiz suçluyuz hepimiz izliyoruz...

he transefere gelince bunlar 3.ligden bile bonservsli topçu alamazlarrr

Acaba yonetimin transfer dosyasi var mi? Ben hic zannetmiyorum. Bence her gun degisen alternatifli listesi var. A, B, C, D,... diye uzuyor. Arada da D yi A diye yutturulabiliyorlar :)

Tamam yonetime gelirken bu isi bilmeyebilirsin ama ogrenemiyorsan cekip gitmelisin...

Medallion
23.06.2007, 01:19

Su vakitten sonra gitse de degisen birsey olabilir mi? Yerine teknik direktor bile bulamaz bu yonetim :)

ErtuGrul
23.06.2007, 01:24
Can parlayan kampa katilmamis, Ergin keles kampa katil istegini reddetmis..Bu cocuklara kimsenin kizmaya hakki yok, onlarda anlamislar ziya doganla bu isiin olmayacagini, onlarda biliyor nasilsa ziya dogan onlara forma sansi vermeyecek, onlarda biliyor ziya doganin kariyerinde bir tane bile yetistirdigi genc yetenek yok, ziya dogan sadece bugunumuzu deyil yarinlarimizida karartmaya devam ediyor..Bu yonetimin vebalki cok buyuk..Tarih sizi affetmeyecek nuri ve ekibi..

Hüseyin Çümen
23.06.2007, 01:25

inşallah abi sen öle diosan :D

Koray
23.06.2007, 01:30

seni şirin şey seni..yoksa sn şirinlerdeki gözlüklü şirinmisin?

BDiler61
23.06.2007, 01:35

inşallah abi sen yine bişeyler biliyor gibisin :D

Erdal
23.06.2007, 02:03

Kinci, komplexli bir hoca ...kurduğu her cümle tevile muhtaç bir başkan ....ya rabbi söz bundan sonra eşeklik etmiyeceğiz .....ne olur uzatma sürgünümüzü ..........

mayd61
23.06.2007, 02:57
Su vakitten sonra gitse de degisen birsey olabilir mi? Yerine teknik direktor bile bulamaz bu yonetim :)

gökdeniz takimi kursa taktigi verse daha iyi takim cikarir :D hem hoca masrafina da gerek kalmaz :D

kalavara
23.06.2007, 04:50
Teknik Direktör Doğan?ın, "4 oyuncu istiyorum. Listeyi de yönetime verdim" açıklamaları Bordo-Mavili yönetimde şaşkınlık yarattı. Bordo-Mavili yöneticiler ise "Bize verilen bir rapor yok" dedi

RAPOR KİMDE
Trabzonspor?da yapılacak olan transferler belirsizliğini korurken, Teknik Direktör Ziya Doğan?ın Bolu kampında yaptığı açıklamalar yönetimde huzursuzluk yarattı. Doğan?ın, "4 oyuncu istiyorum. Bunlar; kaleci, stoper, orta saha ve forvet. Listeyi de yönetime verdim" derken, Doğan?ın bu açıklaması Bordo-Mavili yönetimde şaşkınlık yarattı. Doğan?ın açıklamalarının ardından transfer komitesi üyeleri ve Bordo-Mavili yöneticiler, raporun kime verildiğini araştırmaya başladı.
ALBAYRAK ARADI
Yapılan görüşmeler sonrasında Doğan?ın alınacak 4 oyuncu için rapor yöneticilere vermediği anlaşılırken, bu durumdan rahatsız olan Başkan Nuri Albayrak?ın da Doğan?ı arayıp, yaptığı açıklamaların yanlış olduğunu söylediği öğrenildi. Başkan Albayrak?ın, 26-27 Haziran tarihleri arasında Ankara?da yapılacak olan Futbol Federasyonu Mali Genel Kurulu?nun ardından Gerede kampına gidip transfer ile ilgili olarak durum değerlendirmesi yapacağı belirtildi.

bu haber karadeniz gazetesinden.bir benzeri de taka da var. yani anlayacağınız bombalar yakında patlayacak. bunlar transfer bombası değil. büyük bombaaaaaaa.güüüüüüüüüüüüüüüüüüüüümmmmmmmmmmmmmmmm mm

Erdal
23.06.2007, 07:20
Zeyno barandan neyimiz eksik ( fiziksel olarak değil :) )hudsondakiler kadar olmasada bizde bir senaryo yazalım .....ama biz yinede isim vermiyelimki kimseyi zan altında brakmayalım :)

x takımının kurnaz mı kurnaz hocası şöyle düşünür: bunlar zaten çeyrek asırdır şampiyon olamamışlardır ..bir sene daha olmasalar ölmezler .. bu yıl zaten y ,z ve w takımlarının futbol oynadıkları falan yok ...hepsi mali sıkıntıda transferde yapamazlar ....yönetime fazla adam lazım değil iki üç takviyeyle ( hemde öyle pahalı falan değil ) bu işi götürürüz dersem bu karede 4. olur kazara bide kupayı alırsam gene "adam gibi adam " sıfatını geri alırım ....

x takımının kurnaz mı kurnaz başkanı hocayı dinler ve kafasında şu oluşur ; şimdi yeni bir hoca alacaksın tutturacak onu isterim bunu gönderin bunla olmaz çalışma şartlarım şu ...aralıkta kongre var kongreye kadar ilk 4 te olalım yeter...en iyisi kafamdakileri tak diye hissedip şak diye söyleyen bu hocayla devam edelim ..bahane hazır ikinci yarının lideriyiz ....istikrar şart ...empatiyi de soktukmu arada mis gibi olur ....

lakin y,z w hatta q takımlarının bile transferleri hocanın gözünü korkutur...sezon başında alınacak mağlubiyetler de ne yönetim ne ben kalırım ..sonrada sittin sene takım makım bulamam çalıştıracak ...diye düşünüp verir beyanatı ....4 transfer daha lazım ...ay sonuna yetişmeli ......kurnaz hoca topu kurnaz başkana atmıştır .....

coolank
23.06.2007, 08:34
Zeyno barandan neyimiz eksik ( fiziksel olarak değil :) )hudsondakiler kadar olmasada bizde bir senaryo yazalım .....ama biz yinede isim vermiyelimki kimseyi zan altında brakmayalım :)

x takımının kurnaz mı kurnaz hocası şöyle düşünür: bunlar zaten çeyrek asırdır şampiyon olamamışlardır ..bir sene daha olmasalar ölmezler .. bu yıl zaten y ,z ve w takımlarının futbol oynadıkları falan yok ...hepsi mali sıkıntıda transferde yapamazlar ....yönetime fazla adam lazım değil iki üç takviyeyle ( hemde öyle pahalı falan değil ) bu işi götürürüz dersem bu karede 4. olur kazara bide kupayı alırsam gene "adam gibi adam " sıfatını geri alırım ....

x takımının kurnaz mı kurnaz başkanı hocayı dinler ve kafasında şu oluşur ; şimdi yeni bir hoca alacaksın tutturacak onu isterim bunu gönderin bunla olmaz çalışma şartlarım şu ...aralıkta kongre var kongreye kadar ilk 4 te olalım yeter...en iyisi kafamdakileri tak diye hissedip şak diye söyleyen bu hocayla devam edelim ..bahane hazır ikinci yarının lideriyiz ....istikrar şart ...empatiyi de soktukmu arada mis gibi olur ....

lakin y,z w hatta q takımlarının bile transferleri hocanın gözünü korkutur...sezon başında alınacak mağlubiyetler de ne yönetim ne ben kalırım ..sonrada sittin sene takım makım bulamam çalıştıracak ...diye düşünüp verir beyanatı ....4 transfer daha lazım ...ay sonuna yetişmeli ......kurnaz hoca topu kurnaz başkana atmıştır .....

HAMSİ süper olmuş :):alkış:

a d bacan
23.06.2007, 08:38
En süperi Celaleddin

Trabzonspor Teknik Direktörü Ziya Doğan, Gerede'de ki çalışmalarda yapılan laktak testinde Celalettin Koçak'ın en iyi verilere sahip olduğuna dikkat çekti. Doğan "Celaleddin bana umut veriyor" dedi.
http://ads.sabah.com.tr/adserver/view.ads?d2hhdD16b25lOjI1NyZhbXA7bj1hZjU3ODQ1NA%3D %3D (http://ads.sabah.com.tr/adserver/click.ads?n=af578454)

valla ben demedim adam öyleymiş

coolank
23.06.2007, 08:41
adamın evladı yahu o kadar olacak :)

Rasim YILMAZ
23.06.2007, 08:53
adamın evladı yahu o kadar olacak :)

Ziya biliyor işi ondan kesmiyor:)

Paraguaylı geliyor yazmış ajanslar.. Doğrumudur ki acaba?
Yoksa Sakaryayı yumuşatma amaçlı bir blöf te olabilirmi ki?

İnatla sol lazım sol:)

Defans veya açık oynamasının bir önemi yok.. Sol kanadı toparlaması lazım...
:):)

Mayls
23.06.2007, 09:04
Ziya biliyor işi ondan kesmiyor:)

Paraguaylı geliyor yazmış ajanslar.. Doğrumudur ki acaba?
Yoksa Sakaryayı yumuşatma amaçlı bir blöf te olabilirmi ki?

İnatla sol lazım sol:)

Defans veya açık oynamasının bir önemi yok.. Sol kanadı toparlaması lazım...
:):)
Mustafa Keceli'yle Calaleddin varya :D

A.Gökhan AKIN
23.06.2007, 09:06
evet bakalım bugün bu başlık hangi kavgalara gebe bekleyelim görelim eskiden futbolcu isimleri önerilir,youtube linki verilir ne güzel tıklar ve izlerdik hey gidi günler hey aslında bu başlığı yuotube ve ts alamadığı topçular mı olsa yoksa :)