PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 2007-2008 | Transfer Dosyası

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 [62] 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105

AyhanPe
21.06.2007, 21:04
hala ne demek istedigimi anlamiyorsun tepkim yabanci hayranligi yapmamiza tepkim tolganin 3. 5. kaleci olmasina degil tabi ki calissin 1. kaleci olsun ama neden martinez yada bi baskasi alacaksan iyisini al alamiyorsan kendi elindeki malzemeyi degerlendir bu takima victorlar petranovicler petkovicler vs neler neler geldi ama ne oldu kendi evladimiz senolun yakaladigi basarilari bunlarla yakalayamadik ama hala ders almiyoruz ve ilacin yabancida oldugunu dusunuyoruz ..yabanci olmasin demiyorum yabanci tabiki olsun ama olacaksa iyisi olsun sota gibi yattara gibi olsun..benim tepkim istanbula ozenmemiz onlar gibi olmak isteyisimizdir alacaksan git ustariyi al bobadillayi al burgosu al gecen senede bi ara fadhel modaydi allahtan onada teklif goturmedik :)

alacagimiz kalecinin iyi oldugunu düsünüyorum acikcasi..yani yabanci hayranligindan alinan bi kaleci olsa roberto carlos ayarinda bi kaleci olmasi gerekirdi:D:D:D

akshy61
21.06.2007, 21:05
arkadaşlar martinez ile fazla sevinmeyin
eğer yabancı sorunu halledilirse %100 fenerde haberiniz ola
o zamana kadar aldık aldık ondan sonra başka kıtalara yoneliriz kaleci için
kaynak: radyosporda fenerli bir gazeteci yayına katıldığında soyledi

marcelinhos100
21.06.2007, 21:05
Kamp kadrosu açıklandığından beri bende bu soruyu soruyorum . Henüz bir cevap veren olmadı.

Kadir Keleş 1988 dogumlu bir sene daha Paf takımda oynayabiliyor zaten profesyonel yapıldı diger Paf takımdan cagrılan Erhan Kurt ve Emre Kahraman 1987 dogumlu artık Paf da oynayamadıgı icin herhalde karar vermek icin cagrılmıslardır ama Kadir bir sene daha Paf takımda oynayacak gibi duruyor Emraha gelince 15 gol attı Sarıyerde bir sene daha Sarıyer istiyor ısrarla o yüzden olabilir veya hocamızın Forvet mevkisine koydugu kotaya kurban gitmis olabilir:)

champions
21.06.2007, 21:06
Premier League Rumour Mill: Chelsea to sign £4m Dutch star Drenthe

Ahh ulan ah kaçırdık adamı:D Neyse dua edelimde orda kadroya giremesin belki kiralarız:D

Özkan Erdem
21.06.2007, 21:06
Emrah Kol neden yok? Kadir Keleş neden yok? Bunlar Milli izinli mi yoksa? Bilen yok mu? Gerçi mantıksızlıklara alıştık ama?

Evet bunlar benim kafama da takıldı valla.. Emre Aygün bile var.. bu ikili nerde:confused:

Ba®ış
21.06.2007, 21:07
Premier League Rumour Mill: Chelsea to sign £4m Dutch star Drenthe

Ahh ulan ah kaçırdık adamı:D Neyse dua edelimde orda kadroya giremesin belki kiralarız:D
kaçan balık büyük olur derler ama :)

marcelinhos100
21.06.2007, 21:09
Yahu Tolga sizin neyinize bu kalecinin ne eksigini gördünüzki bana göre senoldan sonra tsde en iyi kaleyi koruyacak oyuncudur, birakin martinezi gider paftan bir kaleci aliriz alin size üctane kaleci iste, fuzulü masraf ya sonrada bu yönetimi elestiriyorsunuz neden borc batagina girdik diye, uyanin borcdayiz borcda.

Ne demek Tolga sizin neyinize kendinde degilsin herhalde bu konuda artık tarrtısmak anlamsız yönetimdeki ve Trabzondaki bircok futbol yorumcusu kaleci alınması konusunda hemfikir yönetimi borc konusunda elestirmiyorum Trabzonspor büyükse 30 Trilyon borca aglayacak klup degildir biz bosuna taraftar degiliz herhalde Tolga-Martinez el ele artık bunu sahiplenin:)

Ömer SEVİNÇ
21.06.2007, 21:17
Emrah Kol neden yok? Kadir Keleş neden yok? Bunlar Milli izinli mi yoksa? Bilen yok mu? Gerçi mantıksızlıklara alıştık ama?

Onlar Ziya Doğan izinli:)

Terzioğlu
kusura bakmayin ama trabzonlu olmakla bu isler bitmiyor...tolga martinezin eldiveni olamaz...

Enes Berfin
Tolgayida bitirmeye calisiyorsunuz umarim bu transfer gerceklesmez, Martinezin resmini avatarina koyacagina neden Tolganin resmini koymuyorsun, neyse.

Erdal
21.06.2007, 21:18
bu arada gs lincoln le anlaşmış ...resmen.........

Enes Berfin
21.06.2007, 21:18
kusura bakmayin ama trabzonlu olmakla bu isler bitmiyor...tolga martinezin eldiveni olamaz...

Pühehe burasi mizah ortami degil, daha dürüst olun yaaa...

AyhanPe
21.06.2007, 21:20
Evet bunlar benim kafama da takıldı valla.. Emre Aygün bile var.. bu ikili nerde:confused:

sakarya yami verildirler diyorsunuz..martinez karsiliginda:D acik konusun:D

demir
21.06.2007, 21:20
Ne demek Tolga sizin neyinize kendinde degilsin herhalde bu konuda artık tarrtısmak anlamsız yönetimdeki ve Trabzondaki bircok futbol yorumcusu kaleci alınması konusunda hemfikir yönetimi borc konusunda elestirmiyorum Trabzonspor büyükse 30 Trilyon borca aglayacak klup degildir biz bosuna taraftar degiliz herhalde Tolga-Martinez el ele artık bunu sahiplenin:)

martinezı alamaz bunlar bosa hayal kurmayın sakarya ayak yapıyor suan fener bedava gel desım martınez oraya gıder

Sefa Murat Dokuz
21.06.2007, 21:21
EĞER MARTİNEZ BİTTİYSE artık jun ve jeffersonu ne yapcaz

marcelinhos100
21.06.2007, 21:22
Tolgayida bitirmeye calisiyorsunuz umarim bu transfer gerceklesmez, Martinezin resmini avatarina koyacagina neden Tolganin resmini koymuyorsun, neyse.

Yeni Transferlerin resmi daha ilginc duruyor anlasılan anlaşamayacagız seninle insallah ikisi icinde hayırlısı neyse o olur........

Kasım Hilal
21.06.2007, 21:23
Turşusunu kurarız herhalde...
Başka ne olur ki..
Gerçi bence Jun kalsın.
BEnim az da olsa ümidim var o çocuktan.
Patlayacak gibime geliyor ama bu sadece bir his.
Beklentim yok pek!

champions
21.06.2007, 21:23
Tolgayida bitirmeye calisiyorsunuz umarim bu transfer gerceklesmez,
Bay mentalite istemiş O istediyse vardır bi bildiği değil mi?:)

cemka
21.06.2007, 21:24
Arkadaşlar,
bu sezon bize gösterdiki kesinlikle bizim takıma iyi bir kaleci lazım... Tolganın kumaşı iyi olabilir... Ama ne yalan söyleyeyim, Tolga kalede iken maç başlayınca içimde içgüdüsel olarak kalecimizin çok zayıf olduğu herhangi bir topun hemen gol olabileceği hissi doğuyoor... Birde Tolgaya güvenen arkadaşlar, neden Martinez alınmasın diyorsunuzki... Tolga çok iyi kaleci ise Martinezi keser...En azından rekabet oluur...
Tabi Martinez ile anlaşımışsa.....!!!

Terzioğlu
21.06.2007, 21:25
''Martinez'de istediğimiz olacak''

http://www.ligtv.com.tr/uploads/news_manset_resim_21576_Martinez004.jpg

Recep Hacıeyüpoğlu, yaptığı yazılı açıklamada, kaleci Martinez ile 2 yıllık sözleşmeleri bulunduğunu belirterek, Türk Telekom Lig (A)'da kalelerini, Turkcell Süper Lig'de de başarılı bir performans gösteren Martinez'in koruyacağını söyledi.

Hacıeyüpoğlu, şunları kaydetti: "Martinez'in kulübümüzün belirlediği rakamlara satılması durumunda gerekli transferi gerçekleştiririz. Yönetim kurulu dışında gerçekleşen tüm gelişmeler asılsız olup, kalecimizi ve yönetim kurulumuzu yıpratmak maksadı taşımakta. Bu sebeple Sakaryaspor'un kazanımları ve menfaatleri açısından en uygun kararı yönetim kurulumuz verecek. Bizim dışımızda yapılacak açıklamalar kim tarafından yapılmış olursa olsun kulübümüzü bağlamamakta."

Terzioğlu
21.06.2007, 21:27
Arkadaşlar,
bu sezon bize gösterdiki kesinlikle bizim takıma iyi bir kaleci lazım... Tolganın kumaşı iyi olabilir... Ama ne yalan söyleyeyim, Tolga kalede iken maç başlayınca içimde içgüdüsel olarak kalecimizin çok zayıf olduğu herhangi bir topun hemen gol olabileceği hissi doğuyoor... Birde Tolgaya güvenen arkadaşlar, neden Martinez alınmasın diyorsunuzki... Tolga çok iyi kaleci ise Martinezi keser...En azından rekabet oluur...
Tabi Martinez ile anlaşımışsa.....!!!

katiliyorum sana...tolga eger martinezden iyiyse onu keser...jeffersonu nasil kestiyse martinezide öyle...hadi bakalim...

AyhanPe
21.06.2007, 21:29
bu arada gs lincoln le anlaşmış ...resmen.........

basarili olacagini sanmiyorum..kacar gider..

Cabri61
21.06.2007, 21:29
tolga yan toplarda çok zayıf.bir sene boyunca yan toplara çıkmayan kaleci ile seneyi nasıl tamamalayalım.martinez sağlam kaleci.

AyhanPe
21.06.2007, 21:31
eee dakikalar ilerliyor..sakaryadan haber alan arkadaslar.neler oluyor.bi saat önce anlasildi deniliyordu..

marcelinhos100
21.06.2007, 21:31
Sakaryaspor Yönetim Kurulu adına Başkanımız Recep Hacıeyüpoğlu’nun kalecimiz Luis Martinez ile ilgili açıklaması...
http://www.sakaryaspor.com.tr/rsmlr/haber_thumb/resim481.jpg Sakaryaspor ile kalecimiz arasında devam eden iki yıllık sözleşme mevcut olup, Lig A’da kalemizi, Süper Ligde de başarılı bir şekilde temsil eden Luis Martinez koruyacaktır. Martinez’in kulübümüzün belirlediği rakamlar dahilinde satılması durumunda gerekli transferi gerçekleştiririz. Yönetim Kurulu dışında gerçekleşen tüm gelişmeler asılsız olup, kalecimizi ve Yönetim Kurulumuzu yıpratmak maksadı taşımaktadır. Bu sebeple Sakaryaspor’un kazanımları ve menfaatleri açısından en uygun kararı Yönetim Kurulumuz verecektir. Bizim dışımızda yapılacak açıklamalar kim tarafından yapılmış olursa olsun kulübümüzü değil, şahısların kendilerini bağlar. Bu konunun kamuoyu tarafından bu şekilde bilinmesini istiyoruz.

Sakaryasporun Resmi Sitesindeki Haber budur yorumunu da ben yapayım bizim yönetici abilerimiz Sakarya Belediye Baskanı ve Fahri Baskanları Aziz Duranla anlasmıslardır her konuda bunlarda bize basvurun yönetim biziz diyorlar yoksa aldıkları futbolcuların bile paralarını Martinezden gelecek paraya güvenerek 2-3 ay sonrasına cek verdiler Fenerbahcenin Martinezle ilgisi kesinlikle yok cıkan haberler Fb ye tüm dünyanın gelmesini isteyen cahil ve karaktersiz gazetecilerin haberleridir Volkan ve Serdar var orada kaleci almazlar:rolleyes:

Enes Berfin
21.06.2007, 21:33
Bay mentalite istemiş O istediyse vardır bi bildiği değil mi?:)

Aynen öle renkdas.

Erdem Keser
21.06.2007, 21:33
Hakikaten sıktı bu haberler martinez ileri martinez geri gorende dunya stari sanacak

Fatih Sağır
21.06.2007, 21:36
eee dakikalar ilerliyor..sakaryadan haber alan arkadaslar.neler oluyor.bi saat önce anlasildi deniliyordu..

Arkadaşlar ne oluyor konuya yabancı kaldım transfer haberi mi var? Biri anlatırsa sevinirim. İnşallah anlatanın tuttuğu takım için istediği topçular alınır...:)

Terzioğlu
21.06.2007, 21:39
Sakaryaspor Yönetim Kurulu adına Başkanımız Recep Hacıeyüpoğlu’nun kalecimiz Luis Martinez ile ilgili açıklaması...
http://www.sakaryaspor.com.tr/rsmlr/haber_thumb/resim481.jpg Sakaryaspor ile kalecimiz arasında devam eden iki yıllık sözleşme mevcut olup, Lig A’da kalemizi, Süper Ligde de başarılı bir şekilde temsil eden Luis Martinez koruyacaktır. Martinez’in kulübümüzün belirlediği rakamlar dahilinde satılması durumunda gerekli transferi gerçekleştiririz. Yönetim Kurulu dışında gerçekleşen tüm gelişmeler asılsız olup, kalecimizi ve Yönetim Kurulumuzu yıpratmak maksadı taşımaktadır. Bu sebeple Sakaryaspor’un kazanımları ve menfaatleri açısından en uygun kararı Yönetim Kurulumuz verecektir. Bizim dışımızda yapılacak açıklamalar kim tarafından yapılmış olursa olsun kulübümüzü değil, şahısların kendilerini bağlar. Bu konunun kamuoyu tarafından bu şekilde bilinmesini istiyoruz.

Sakaryasporun Resmi Sitesindeki Haber budur yorumunu da ben yapayım bizim yönetici abilerimiz Sakarya Belediye Baskanı ve Fahri Baskanları Aziz Duranla anlasmıslardır her konuda bunlarda bize basvurun yönetim biziz diyorlar yoksa aldıkları futbolcuların bile paralarını Martinezden gelecek paraya güvenerek 2-3 ay sonrasına cek verdiler Fenerbahcenin Martinezle ilgisi kesinlikle yok cıkan haberler Fb ye tüm dünyanın gelmesini isteyen cahil ve karaktersiz gazetecilerin haberleridir Volkan ve Serdar var orada kaleci almazlar:rolleyes:

ortada üc ihtimal var:

1.ya senin dedigin gibidir
2.sakaryaspor yönetimi fiyat artirmaya calisiyor
3.en zayif ihtimal sakaryaspor gercektende satmayacak ve martinez lig a ya gidecek...

ÖmerFarukYılmaz
21.06.2007, 21:40
Turşusunu kurarız herhalde...
Başka ne olur ki..
Gerçi bence Jun kalsın.
BEnim az da olsa ümidim var o çocuktan.
Patlayacak gibime geliyor ama bu sadece bir his.
Beklentim yok pek!

bndede ole bir his var hdi hayırlısı
inş werilirse şanslarını ii deerlendrrde Trabzonsporumuzun paraları çope gtmemiş olur

Terzioğlu
21.06.2007, 21:41
Arkadaşlar ne oluyor konuya yabancı kaldım transfer haberi mi var? Biri anlatırsa sevinirim. İnşallah anlatanın tuttuğu takım için istediği topçular alınır...:)

martinezle anlasmisiz diyor birileri...baska birsey yok

Cabri61
21.06.2007, 21:43
arkadaşlar celta vigo küme düştü acaba Nestor Cannobio yu alabilir miyiz :)

Sefa Murat Dokuz
21.06.2007, 21:43
vallaha sitelerde en ufak haber yok

Salih Yazıcı
21.06.2007, 21:44
martinez işi ne oldu şimdiiiii

AYYILDIZ
sakarya martinezi satacak adamlar hafta arasi cogu futbolculariyla yollarini ayirdi eger martinezi satmazlarsa isleri zor

Kasım Hilal
Tevfik Köse Ankaraspor'da Başkent temsilcisi, Bayer Leverkusenli Tevfik Köse ile 2 yıllığına anlaşmaya vardı. http://www.ntvspor.net/i/blank.gif
Transfer çalışmalarını sürdüren Ankaraspor, Bayer Leverkusen'de forma giyen gurbetçi futbolcu Tevfik Köse ile anlaştı.
Başkent ekibinin 19 yaşındaki forvet oyuncusu ile ilerleyen günlerde 2 yıllık sözleşme imzalayacağı belirtildi.

Oemer61

Tolga'yla mi sampiyon olacagiz? Kac mac kurtardi bugüne kadar? Ziya Dogan takimi yok ediyor sen onuda savunuyorsun, acaba sen TRABZONSPOR'un iyiligini mi istiyorsun kötülügünü mü???

Kasım Hilal
21.06.2007, 21:45
Var ya ne güzel olur..

AYYILDIZ
21.06.2007, 21:46
arkadslar Tolga sakatlansa ne olacak su an sadece Tolga var bence Martinez kesin alinmali

cınar#7
21.06.2007, 21:48
Evet tebrik ediyorum:) hiç aklıma gelmemişti gerçekten tam bi 10 numara istesek gelirde...

marcelinhos100
21.06.2007, 21:48
Luis Martinez Neco

Gözümün önünden gitmiyor. Ersen, ortaya sert garanti bir vuruş yapmış. Martinez sağına yatmasına rağmen o anda en yumuşak, en kontrol dışı uzvuyla ayaklarıyla topu çeliyor. Ersen bir dev, - abartıyorum bir adımı 3 metre-. O yetişene kadar kalkıp uçuyor ve topu tutuyor. Ersen’e sert girdiği için kızamazsınız, çünkü o da beklemiyor Martinez’in topa yetişmesini. Bir oyuncu vücuduna bu kadar hakim olabilir mi? Ayaklar, kollar, gövde, beyin, yürek. Her şey var. Bir kaleci için maça gidilir mi? Onun için gidilir. Bir takımın bol pozisyon görmesini taraftarı ister mi? Ben Sakaryalı olsam onun performansını görmek için isterim. Abartmıyorum, bugüne kadar gördüğüm en heyecan verici kaleci ve hatta sporculardan biriyle karşı karşıyayız.
mdemirkol@milliyet.com.tr

1 – LUIS MARTİNEZ : Bu kadarına da pes. Nobre’nin şutundaki refleksi enfes. Hele bir pozisyonda kolu adeta lastik gibi uzadı, topu köşeden nasıl da çıkardı. Savunma hatalarına da kafayı takmadı, görevini dört dörtlük yaptı. Belki de ligin kaderiyle oynadı, kürsünün zirvesine uça uça çıktı.

"MARTINEZ MÜKEMMEL KALECİ"

Erman Toroğlu, Sakaryaspor'un Kolombiyalı file bekçisi Martinez'e övgüler yağdırdı: "Avrupa'da ya da Türkiye'de bir takımda yetkili olsam, hiç düşünmeden parayı bastırırım, Martinez'i alırım. Büyük takımlarda oynarsa senede 4-5 maçı kazandırır. Müthiş ve mükemmel bir kaleci. Çalışma şeklini ve konsantrasyonunu da duydum, müthiş bir kaleci. Adamın şanssızılğı Sakarya'da olması."

Terzioğlu
21.06.2007, 21:49
evet arkadaslar Federico Insua'da gitti...Meksikanin CF America takimina...bu arada Feyenoord , Pienaar icin Dortmunda 1 Milyon € öneriyor...biz 2 Milyon € versek rahat aliriz...zaten oynama ihtimali cok az bu sene Dortmundda...ayrica Nuri Sahini kiralama sansimizda var...Dortmund kiralamayi düsünüyormus...cok zor forma bulur Dortmundda bu sene...

Burçak
21.06.2007, 21:49
martinez olmazsa Dudek i alacakmışlar. fanatiğin manşetiydi bugün :)
martinezi becerip alamayanlar Dudekle nasıl ilgilenirler..

Enes Berfin
21.06.2007, 21:52
Tolga'yla mi sampiyon olacagiz? Kac mac kurtardi bugüne kadar? Ziya Dogan takimi yok ediyor sen onuda savunuyorsun, acaba sen TRABZONSPOR'un iyiligini mi istiyorsun kötülügünü mü???

Evet Tolgayla sampiyon olacagiz tabi, sana bir sürü kurtardigi maclari burda sayarim, vaybe Martinezmis ne büyük bir deger sanki dersin casillasi aliyoruz.

ÖmerFarukYılmaz
21.06.2007, 21:53
arkadslar Tolga sakatlansa ne olacak su an sadece Tolga var bence Martinez kesin alinmali

ahmet şahin war:):)

TSelif
21.06.2007, 21:54
martinez olmazsa Dudek i alacakmışlar. fanatiğin manşetiydi bugün :)
martinezi becerip alamayanlar Dudekle nasıl ilgilenirler..
E Dudek'i alalım da olmazsa Martinez'e geçeriz .Daha mantıklı değilmi...:D

Rasim İlham Kotancılar
21.06.2007, 21:54

Israrla özer hurmacıyı isteyen arkadaşlar emraH KOL u izledilermi acaba emrahda en az özer kadar iyi bi oyuncu ısrar edilirse TRABZONSPORUMUZU uçurabilecek bi futbolcu. Bizim sorunlarımızdan biride kendi degerlerimizi görmemek diye düşünüyorum Örnekmi istiyorsunuz

1- emrah kol ( BENİM TÜRKİYE LİGLERİNDE GÖRDÜĞÜM BİLDİĞİM EN İYİ GENÇ OYUNCU İNANILMAZ Bİ OYUNCU KENDİNDEN ÇOK ŞEYLER BEKLİYORUM HER AKLIMA GELİNCE HEYECANLANIYORUM )
2-eyüp kadri ( ahada size çok iyi bi sol kanat oyuncusu )
3-ergin keleş( her girdiği turnuvada gol kralı oldu )
4-emre aygün ( iyi bi golcü )
5-can parlayan ( gol makinesi )
6-selim ( çok iyi bi stoper )
7ufuk bayraktar( işte size sol bek alasından )BUNLAR Bİ KAÇ ÖRNEK

Travelair
21.06.2007, 21:55
Nuri Şahin kiralıksa büyük şans. Kaçırmamak lazım

Bu arada Tolga'nın yan toplardaki zayıflığı yazılmış. Hatırladığım kadarıyla Martinez de öyle

Fanatik28
GS 5 Milyon Euro bonservis karsiliginda Lincoln ve kulübü ile anlasti. Biz ise ayni paraya istatistikleri mükemmel olan Lavezzi`yi almiyoruz.
Bu adam bana Alex`i hatirlatiyor. O da fenere gelmeden önce Cruzerio`yu Sampiyon yapmisti.

Sefa Murat Dokuz
Luis Martinez Neco

Gözümün önünden gitmiyor. Ersen, ortaya sert garanti bir vuruş yapmış. Martinez sağına yatmasına rağmen o anda en yumuşak, en kontrol dışı uzvuyla ayaklarıyla topu çeliyor. Ersen bir dev, - abartıyorum bir adımı 3 metre-. O yetişene kadar kalkıp uçuyor ve topu tutuyor. Ersen’e sert girdiği için kızamazsınız, çünkü o da beklemiyor Martinez’in topa yetişmesini. Bir oyuncu vücuduna bu kadar hakim olabilir mi? Ayaklar, kollar, gövde, beyin, yürek. Her şey var. Bir kaleci için maça gidilir mi? Onun için gidilir. Bir takımın bol pozisyon görmesini taraftarı ister mi? Ben Sakaryalı olsam onun performansını görmek için isterim. Abartmıyorum, bugüne kadar gördüğüm en heyecan verici kaleci ve hatta sporculardan biriyle karşı karşıyayız.
mdemirkol@milliyet.com.tr

abart birazdaha istersen martinezin kanatlanıp uçarak ersenin nefis penaltısını çıakrdığını anlat
Yahu ne yabancı hastasınız siz ya ABARTMIYORUM DİYORSUN ama acaip çok abartıyorsun
1-Martinez o penaltıyı çıkarmadı top ayaklarına ÇARPTI
2-Ersen kötü penaltı vurdu Ersenin topa yetişmesi zordu çünkü top çok sekemdi
3-O topa yetişemeyecek kaleci olmasa zaten bugun biz ilgilenmezdik tabi yetişcek

Peki sana şunu anlatsam
Sakaryaspor lige yeniden dönecek kritik maçlardan top martinez e atıldı ve oda ne martinez topu özgürcana verdi ve GOOLGOOLGOOL beni heycanlandıran böyle enterasan kalecilere bayılıyorum

KESİNLİKLE ii bir kaleci martinez ama abarta abarta buffon yaptınız adamı:yumruk:

Kasım Hilal
21.06.2007, 21:58
abart birazdaha istersen martinezin kanatlanıp uçarak ersenin nefis penaltısını çıakrdığını anlat
Yahu ne yabancı hastasınız siz ya ABARTMIYORUM DİYORSUN ama acaip çok abartıyorsun
3-O topa yetişemeyecek kaleci olmasa zaten bugun biz ilgilenmezdik tabi yetişcek

Peki sana şunu anlatsam
Sakaryaspor lige yeniden dönecek kritik maçlardan top martinez e atıldı ve oda ne martinez topu özgürcana verdi ve GOOLGOOLGOOL beni heycanlandıran böyle enterasan kalecilere bayılıyorum

KESİNLİKLE ii bir kaleci martinez ama abarta abarta buffon yaptınız adamı:yumruk:

Aaaa..
Sen abarttın..
Buffon da kim?

Bu arada o yazı MEhmet Demirkol'a ait.
Arkadaşın değil..

gerçekefsane
Evet Tolgayla sampiyon olacagiz tabi, sana bir sürü kurtardigi maclari burda sayarim, vaybe Martinezmis ne büyük bir deger sanki dersin casillasi aliyoruz.
bende sana tolganın yediği golleri kaybettirdiği maçları saysam ne olcak.

Tolga şampiyonluğa oynayan takımın kalecisi olamaz.Tolga büyük kaleciydide milli takıma niye almamışlar.Tolga Trabzonlu diye Trabzonsporun kalesini tapulamışmı.Martinez Tolgadan kat kat üstün kaleci.Gençlerbirliği macında frikikten yediği golü :) Rize maçında yediği golu,Bursaspor maçında yediği golu bizmi görmedik yahu.
Martinezin kaleciliğini taraflı tarafsız herkes kabul etmiş Bir kaç kişide kabul etmesin ne olcakki.Ha bir penaltı kurtarmış Penaltıyı kaleci kurtarmaz futbolcu kaçırır.G.Birliğili okanın penaltıyı kaçırcağı topa gelirken belliydi.

Sefa Murat Dokuz
Bugun Fotosporda Tolga Seyhanın trabzona onu keşfeden ziya doğanın yanına dönemk istediği yazıyordu
Ziya da Rispin sakatlığı nedeniyle Tolga yı istiyormuş

cemka
Ya arkadaşlar; Stichus, Şerif, Kutoz görünmüyor uzun zamandıır... Adamlar ne güzel duyumları bizimle paylaşıyordu ve bir heyecan oluyordu... Zaten bu başlığın amacıda genel anlamda o değilmidir... Saolsun birkaç arkadaş, duyumları bizimle paylaştıkları için bu arkadaşları çok sert dille eleştirdiler...Ve şimdi adamlar ortalarda yok...

nakzo
21.06.2007, 21:59
bu işler mehmetlerle adnanlarla abdürrezzaklarla olmaz, artık 70 li yıllarda değiliz, ruhmuş hırsmış bunlar artık mazide kaldı ,istanbul takımları çatır çatır 30 luk heriflerle şampiyon oluyor bunlarmı hırslı genç kadro??? tamam takıma başarıya aç yetenekli genç futbolcular bulunmalı fakat bunların derdi bu takımın şampiyon olması değil, asıl amaçları ist. takımlarına kapağı atmak, şimdi herşey para olmuş millet lincolnlerle carloslarla oynarken biz onlarla yarışacak bir kadro oluşturmamız lazım
sonuna kadar katılıyorum.Biz bu kafayla gidersek torunlarımız dahi şampiyonluk göremez millet çatır çatır topçu alıyo biz küme düşen takımın oyuncusunnu yıldız diye yutturmaya çalışıyorlar.Tamam olmayacaksa olmaz çıkarsın taraftarın karşısına biz bir zamanlar büyük takınmdık dersin şimdi ise olamıyoruz ...Bizde ona göre türkiye ligini izlemeyiz kendimize avrupadan takım seçer onu tutarız .Bu millete 23 senedir yapılan eziyeti tarih asla affetmeyecek.....Ulan Roma bile 23 yıl sonra şampiyon oluyor sututgart yıllar sonra şampiyon oluyor bize bunun hayalini bile kurdurmuyorlar nefret ettim her sene yaşadığımız rezilliklerden.....:mad:

marcelinhos100
21.06.2007, 21:59

Peki sana şunu anlatsam

Bu yazıyı ben yazmadım Mehmet Demirkol köşesinde yazdı ayrıca internetde Erman Toroglundan Sansala bir cok yazı ve yorum var bu kaleci hakkında biz duralım Mehmet Cakırı Fener Özeri Galatasaray Martinezi de Fener alsın biz bekleyelim Hasanla Hüseyini yabancı hayranlıgı degil kalecisizligin getirmis oldugu istek:rolleyes:

Mesela bir yorumda Erman Torogludan:

ERMAN TOROĞLU: Oturtmam kenarda. Ayrıca ben Fener'in yerinde olsam Martinez'i Sakarya'dan alırım. 10 sene düşünmem kaleyi.

demir
21.06.2007, 22:00
arkadaslar tolga mıllı takımın dahı gelecektekı kalecısı olacaktır ama su var bır kalecı oynadıkca ıyı olur ve bu cocukda cok yeteneklı baska kalecı alsak bıle onu baska takıma kıralayıp hazırlanmasını salamalıyız bence

ayrıca tolganın kurtardıgı macları saymaya gerek yok sadece ben suan 4 tane hatırlıyorum ısın ılgıncı son 15 yıldırda kalecı ıle kurtardıgımız tek mac olarakda astonvıllayı hatılrıyorum oda bır mac sonra hıncını almıstı neyse sonucta cekmedık hıc bır seyı kalecıden cektıgımız kadar ama tolga onemlı kalecı

Sefa Murat Dokuz
21.06.2007, 22:00
Aaaa..
Sen abarttın..
Buffon da kim?

Bu arada o yazı MEhmet Demirkol'a ait.
Arkadaşın değil..

Mehmet Demirkol uçmuş o zaman Buffonu tanımıyormusun?(:D) işin gırgırı şu 2.lig takımı juventus daki canım oda kaleci mi 2.liglerin şahı trabzonun padişanı MARTİNEZ:tsbayrak:

Oemer61
21.06.2007, 22:01

Say bakalim o maclari bir zahmet, cok merak ettim. Martinez Sakarya gibi kötü bir kulüpte oynamasina ragmen tüm büyük maclarda puan kazandirdi takima kendi basina!!! Tolga'yla aralarinda görüöür bir fark var. Tabiki Tolga bizim evladimiz, ama bu demek degil ki kaleyi ona teslim edecegiz ve kaderimizede teslim olacagiz bununla birlikte!!! Tolga ilerde iyi bir kaleci olacak belki, ama suanda hazir degil...

dumanpub
21.06.2007, 22:02
dumanpub hocam transfer haberi herkesi heyecanlandırdı sağolasın.:)Peki transferin hangi şartlarda gerçekleştiğini öğrenebildin mi?

tekrar merhaba şimdi burda şu kadar para verildi şu futbolular gitti demem çok yanlış olur ama transferde baskanımızın yoğun cabası olduğunu öğrendim

ayrıca ceyhun hakkında kısa bilgi vericek olursam bursaspor baskanı bizzat ceyhun ile görüştü yönetim şu an 10 numara ,,bi futbolucu almadığı için bu transfre çok soğuk bakıyor

kalın sağlıcalıkla

salihismet
Kaleci alinacakya, eyvah Tolgayi kaybediyoruz feryatlari ba$ladi $imdi. Eger kaleci alindi diye Tolga küsüp oynamayacaksa o Trabzonsporun vay haline. Böyle bir mantik olmaz, profosyonel futbolcu böyle dü$ünemez. Tolgayi kaybetmeyelim korkusuyla kaleci alinmayacaksa Trabzonsporu kaybedelim öyle mi? Eger Tolgada burada yazan bazi arkada$lar gibi dü$ünüyorsa, samimi söylüyorum ondan kaleci olmaz.

Kasım Hilal
Ya arkadaşlar; Stichus, Şerif, Kutoz görünmüyor uzun zamandıır... Adamlar ne güzel duyumları bizimle paylaşıyordu ve bir heyecan oluyordu...

Ve bazı arkadaşlar onları yazdığına bin pişman ediyordu...
Adamlar haklı ama gelirler inşallah.
Ve umarım Martinez'İn balon olduğunu da söylerler tez zamanda.

Sefa Murat Dokuz
21.06.2007, 22:03
arkadaslar tolga mıllı takımın dahı gelecektekı kalecısı olacaktır ama su var bır kalecı oynadıkca ıyı olur ve bu cocukda cok yeteneklı baska kalecı alsak bıle onu baska takıma kıralayıp hazırlanmasını salamalıyız bence

eğer martinez gelince adil davranılmayacaksa tolga hemen gitsin yazık olur
çünkü martinez ilk maç şov yapıp 2.maçta batırınca birde tolgayı görmemiz gerekecek(örnek verdim) AMA ziya paşamış martinezi kesmicek ve tolga tam milli takıma kadar yükselecekken bir anda 2 yıl önceki durumuna düşecek

Sefa Murat Dokuz
21.06.2007, 22:04
Kaleci alinacakya, eyvah Tolgayi kaybediyoruz feryatlari ba$ladi $imdi. Eger kaleci alindi diye Tolga küsüp oynamayacaksa o Trabzonsporun vay haline. Böyle bir mantik olmaz, profosyonel futbolcu böyle dü$ünemez. Tolgayi kaybetmeyelim korkusuyla kaleci alinmayacaksa Trabzonsporu kaybedelim öyle mi? Eger Tolgada burada yazan bazi arkada$lar gibi dü$ünüyorsa, samimi söylüyorum ondan kaleci olmaz.

biraz gaste oku derim TOLGA gelen yedek kalır diyor öyle korkup kaçmıyor

Cabri61
21.06.2007, 22:05
Evet tebrik ediyorum:) hiç aklıma gelmemişti gerçekten tam bi 10 numara istesek gelirde...

bi kaç maçını izlemiştim canabio ama sanırım celtaya 8 milyon euroyo gelmişti :) umarım yanılmıyorumdur

Terzioğlu
21.06.2007, 22:06
yau su bir kac arkadasin avatarinda tolga var...resme bakiyorum...hic kaleciye benzer hali varmi bu adamin?

Harun-61
21.06.2007, 22:06
Frederik Insua, Gladbach'dan Mexiko'ya transfer olmu$... :-((((

Kasım Hilal
21.06.2007, 22:07

Amaç Tolga'yı kaybetmemek değil onu kazanmaz..
Eğer Ziya Doğan Mıstafa Keçeli ile Celaleddin'e o kadar dayanmasına rağmen Tolga'yı hemen harcayacak ise ona Ziya Doğan'a yuh!
Eğer Yönetim Ziya Doğan'I hala takımın başında bırakmasına rağmen Tolga'ya yarım sezondan fazla şans vermiyor ise yönetime yuh!
Eğer Trabzonspor taraftarının asla azımsanmayacak bir bölümü sürekli düşen performansı ve takımdan ayrılış şekline ve hatta ve hatta olası Polonyalı oyuncu transferlerimize balta koyan Szymek'in hala geri dönmesini bekler iken Tolga'Nın üzerine Martinez'i istiyor ise o taraftara da yuh!

Sefa Murat Dokuz
21.06.2007, 22:07
Frederik Insua, Gladbach'dan Mexiko'ya transfer olmu$... :-((((
hani biz alyaduk püfffffff

gerçekefsane
21.06.2007, 22:08
tekrar merhaba şimdi burda şu kadar para verildi şu futbolular gitti demem çok yanlış olur ama transferde baskanımızın yoğun cabası olduğunu öğrendim

ayrıca ceyhun hakkında kısa bilgi vericek olursam bursaspor baskanı bizzat ceyhun ile görüştü yönetim şu an 10 numara ,,bi futbolucu almadığı için bu transfre çok soğuk bakıyor

kalın sağlıcalıkla
ustam

para + 3 futbolcu :rolleyes:

marcelinhos100
biraz gaste oku derim TOLGA gelen yedek kalır diyor öyle korkup kaçmıyor

İyi o zaman sana ne oluyor Tolga korkmuyorsa gelsin iyi degilse kessin o zaman :confused:

cemka
Arkadaşlar, kaleci konusunda yorum yapmayacaktım...ama bu kadar konuşmadan sonra dayanamadım artık... Tolga şu anki hali ile Şampiyonluğa oynayacak Trabzonsporun kalesini koruyamaz... Bu sene, lige erken havlu attık maçlarda artık heyecan kalmadı ve dolayısı ilede streste yoktu... Stresli bir maçın yükünü Tolganın kaldırabileceğini sanmıyorum... Tolganın 1-2 senelik bir tecrübeye daha ihtiyacı var kanımca...

Murat GENEL
tamam tolga ii kaleci ama bize 3 maç kazandırmışsa 5 maç kaybettirmiştir...bence biraz daha beklemeli...şimdi diceksinizki oldu 24 yaşında e 24 yaşında olduda hangi sezon full oynadı??

Harun-61
21.06.2007, 22:09
http://www.trabzonspor.com/images/haberpic/210607idman3.jpg

şu başı kel olan çocuk bizim siteye takılıyo galiba...ziyanın gözüne girebilmek için saçını kestirmiş..:D:D kimdir bu tanıyan varmı bn tanıyamadım..

sag tarafdaki Erhan karde$imiz...:alkış:

Terzioğlu
21.06.2007, 22:09
benim anlamadigim olay su...tolga martinezden iyi diyenler var...e ondan iyiyse sorun nerde...ozaman martinezi keser ve onun önünde oynar...bukadar basit...

marcelinhos100
21.06.2007, 22:12
Zeki Ayvaz kampa katıldı

http://www.trabzonspor.org.tr/images/haberpic/210607zeki.jpg

Profesyonel Şube Menajeri Necmi Perekli, Paf takımımızın kalecisi Zeki Ayvaz'ın yarından itibaren takımla birlikte çalışmalara katılacağını açıkladı.

http://www.trabzonspor.org.tr/images/trans.gif

Perekli, kaleci Zeki Ayvaz'ın dışında 25 Haziran'da Mustafa Keçeli, Erdinç, Ömer Rıza, Jefferson ve Ceyhun'un, 28 Haziran'da Risp'in, Hüseyin, Gökdeniz, Umut, Yattara, Jabi ve Musa'nın ise çalışmalara Trabzon'da katılacağını belirtti.

Üc Soru::confused:

1.Ergin Keles Kamp kadrosunda olmasına ragmen ne zaman gelecek tarih de belirtilmemis.
2.Ahmet Sahine ne oldu::)
3.Mustafa Keceli Ömer Rıza ve Erdincin farkı nedir ki 5 gün sonra kampa katılıyorlar............

http://www.trabzonspor.org.tr/images/haberpic/210607idman8.jpg

Aynı zamanda Ahmet Sahin sakat demislerdi gördügünüz gibi Tolga ile beraber kosuyorlar.....

Terzioğlu
21.06.2007, 22:13
serif usta burdaymisssssssssssss.........abi gelisme varmi bizi bilgilendirsen cok iyi olur :)

Kasım Hilal
21.06.2007, 22:14
Arkadaşlar, kaleci konusunda yorum yapmayacaktım...ama bu kadar konuşmadan sonra dayanamadım artık... Tolga şu anki hali ile Şampiyonluğa oynayacak Trabzonsporun kalesini koruyamaz... Bu sene, lige erken havlu attık maçlarda artık heyecan kalmadı ve dolayısı ilede streste yoktu... Stresli bir maçın yükünü Tolganın kaldırabileceğini sanmıyorum... Tolganın 1-2 senelik bir tecrübeye daha ihtiyacı var kanımca...

Kalecilik tecrübesine ihtiyacı var ama kulübede tecrübe kazanamaz.
Şu an için belki %100 yeterli değil ama kendine güveni geldi mi görülür o zaman asıl içindeki cevher..

Dönme-Bana-61

İyi de o zaman yedej bekletecek isen neden adam alıyorsuni hele neden o kadar para harcıyorsun.
Eğer Martinez ile Tolga'ya aynı haklar tanınır ise Martinez elbette yedek kalır..
İki üç maç oynadı sadece.
Abartılacak adam değil.

gerçekefsane
21.06.2007, 22:14
M.Keçeli lig sona erdiğinde ameliyat oldu

Harun-61
21.06.2007, 22:15
Djokaj'in Freiburg ile anla$tigini söylemi$tiniz...

resmi sitesine girdim Freiburg'un öyle bir yazi yok... ??:confused:

marcelinhos100
21.06.2007, 22:16
http://www.trabzonspor.org.tr/images/haberpic/210607idman10.jpg

Arkadaslar uzun saclı cocuk kim Selim bumu:

cemka
21.06.2007, 22:18

Arkadaslar uzun saclı cocuk kim Selim bumu:

Evet Selim...
Ben o çocuğu Ogüne çok benzetiyorduum...İnşallah ilerde Trabzonumuzun değişmeyen stoperi olacaktıır...Güveniyorum kendisine...

Harun-61
21.06.2007, 22:19
Evet Selim...
Ben o çocuğu Ogüne çok benzetiyorduum...İnşallah ilerde Trabzonumuzun değişmeyen stoperi olacaktıır...Güveniyorum kendisine...

yanindakide kapi kom$um Emre Aygün...:)

optic_61
21.06.2007, 22:21
Eğer Mehmet Demirkol bi kaleci için iyi diyorsa gözüm kapalı kabul ederim...Mehmet Demirkol Türkiye'de futbolu bilen, kültürlü, kendini geliştirmiş nadir spor yazarlarından biridir...Martinez inşallah transfer edilmiştir...

Koray
21.06.2007, 22:23
Zeki Ayvaz kampa katıldı

http://www.trabzonspor.org.tr/images/haberpic/210607zeki.jpg

Profesyonel Şube Menajeri Necmi Perekli, Paf takımımızın kalecisi Zeki Ayvaz'ın yarından itibaren takımla birlikte çalışmalara katılacağını açıkladı.

http://www.trabzonspor.org.tr/images/trans.gif

Perekli, kaleci Zeki Ayvaz'ın dışında 25 Haziran'da Mustafa Keçeli, Erdinç, Ömer Rıza, Jefferson ve Ceyhun'un, 28 Haziran'da Risp'in, Hüseyin, Gökdeniz, Umut, Yattara, Jabi ve Musa'nın ise çalışmalara Trabzon'da katılacağını belirtti.

Üc Soru::confused:

1.Ergin Keles Kamp kadrosunda olmasına ragmen ne zaman gelecek tarih de belirtilmemis.
2.Ahmet Sahine ne oldu::)
3.Mustafa Keceli Ömer Rıza ve Erdincin farkı nedir ki 5 gün sonra kampa katılıyorlar............

http://www.trabzonspor.org.tr/images/haberpic/210607idman8.jpg

Aynı zamanda Ahmet Sahin sakat demislerdi gördügünüz gibi Tolga ile beraber kosuyorlar.....

şu zekiye baksana yaa:) zeki hem mahalleden hemde eski okul arkadaşım vay bee helal olsun..

Serdar A
21.06.2007, 22:29
http://www.trabzonspor.com/images/haberpic/210607idman3.jpg

şu başı kel olan çocuk bizim siteye takılıyo galiba...ziyanın gözüne girebilmek için saçını kestirmiş..:D:D kimdir bu tanıyan varmı bn tanıyamadım..

Emre Kahraman . Ziya Hoca yokkende kafayı kazıtıyordu :)

Paf takımdan geldi. Defansta görev yapıyor.

demir
21.06.2007, 22:30
sahada yurume bıle yuremeyen bırısıne aylarca neden oynamıyor dıye soran arkadaslarımın kendı cocuklarımıza aynı ılgıyı gostermemesı benı sasırtıyor bız burada ne dersek dıyelım sonucta o dedıgınız kelın dedıgı olacak oyuzden madem bu takımın sevdalıları bu takımın asıklarıyız hadı bakalım ılk ısımız gıdıp bırertanme daha sırf katkı olsun dıye forma alıp bayrakları sallamaya baslayalım eger yolunda gıtmezse tabıkı bır tepkı koyacagız ama su durumda gerek yok hadı arkadaslar

Semih Kırsüleymanoğlu
21.06.2007, 22:34

bu genc futbolcularimizi gördükce ümitleniyorum gelecek icin. Insallah cogu gibi yok olup gitmezler. Keske diyorum inter toto kupasini gencler oynasa ama tabi ya elenirsek demiyor degil insan

Travelair
21.06.2007, 22:40
Musampa'nın peşin 500bin €'yu hüpletmesine 10 gün kaldı :( Veremedik mi bir "Avrupa" takımına?

Üzeyir Gönül
21.06.2007, 22:41
Arkadaşlar, bana kalırsa burada boşuna birbirinizi yiyorsunuz. Kendimce bildiğim birkaç şey var onu paylaşmak istiyorum sizinle. Merak etmeyin, kimseden duyum falan almadım. Sadece takımımızın durumuyla ilgili düşüncelerimi aktaracağım.
1. Bizim yöneticilerimiz her zaman takım içindeki dengelerden bahseder ve bu takıma birazcık paraya kıyıp da adam akıllı bir futbolcu almazlar. Sonra da Tomas Jun gibi, Musampa gibi Djokaj gibi takımda bir iki maçı dahi 90 dakika tamamlayamayan adamlar dünyanın parasını dökerler. Neden mi? Çünkü transfer dönemi sona ermektedir ve takımımız henüz bir transfer yapamamıştır. Yöneticiler de tabii can havliyle eften püften bir futbolcuya milyonlarca doları verirler. Tabii takım içindeki dengeleri bozmadan!
2. Bu takımda gençlerin her zaman oynaması gerektiğini düşünüyorum. Eğer gerçekten çok yetenekli bir futbolcun varsa bence ilk 11'de de başlamalı. Eğer ilk 11'de başlatmıyorsan bile en azından galibeyeti garantilediğin maçlarda son yarım saat veya 15 dakika bile olsa oynatılmalılar ki bu takımda ileride sürekli oynayabilsinler. Eğer onlara şans vermezsek bu takımın geleceğini nasıl kurtarabiliriz ki!? Sen galibiyeti garantilediğin maçlarda bile Ömer Rıza gibi adamları oyuna alıyorsan bu takımda gençlere forma yok demektir. Ufukhan bile sağda alternatif kalmadığı için oynatılmıştır, dikkat ediniz. Yani işin aslı şu: Kampa götürülen gençlerden bu sene hiçbiri bir maç oynamayacaktır. Bu dediklerimi sezon sonunda göreceksiniz.
3. Bu takım şampiyon olmak istiyor ama başında kaprisli ve sadece mantalitesinden başka bir şey düşünmeyen bir teknik direktörü var. Bu takıma kimi alırsan al, bizim takımımız geçen sezon doğru dürüst bir futbol oynamamıştır. Lig dördüncülüğümüz de diğer takımların hediyesidir. Bu yüzden bence her şeyden önemlisi bir teknik direktör değişikliğidir. En azından kafasında gerçekten Karadeniz'in hırçın dalgaları gibi rakibi bunaltacak bir futbol oynatmayı bilen birisi gelmelidir. Bence bu adam yurt içinde Ersun Yanal'dır. Ne olursa olsun adam en azından hücum etmeyi düşünür hep. Bu yüzden de rakipler için her zaman tehlikeli biridir Ersun Yanal. Avrupa'dan (Başka yerden demiyorum) ise kim olursa olsun be. Ziya'dan iyi olacağı garantidir. En azından adamları yerinde oynatır da kim ne oynadığını bilir.
4. Sözün özü şu: Öncelikle işe teknik direktörden başlamak lazım diye düşünüyorum. Çünkü her zaman bahaneler dinlemekten bıktık. İkinci olarak da, yöneticilerin artık ne alacaklarsa biraz paraya kıymaları gerektiğini düşünüyorum. Serkan'a dünyanın parasını verenler başkasına niye veremiyorlar anlamıyorum. Bizim ihtiyacımız olan şey aslında yalnızca üç kişi: 1. Orta sahanın solu, 2. Szymek gibi bir futbolcu, 3. Şenol Hoca gibi bir teknik direktör.
Bütün bu saydıklarım hiçbir zaman gerçekleşmeyeceği için biz yine rakiplerimiz transfer yaptıkça iç geçirip duracağız. Açıkçası rakiplerimizin yaptığı transferleri görünce benim için yanıyor. Bu sene de ancak dördüncü oluruz diyebiliyorum. Tabii diğer rakiplerin ikramıyla yine. Yoksa dördüncü falan da olacağımız yok.
Ben bu satırları yazarken üzerimde takımımızın asil forması var. Kimse beni Trabzonspor düşmanı sanmasın. Ben de herkes kadar şampiyon olmak istiyorum.
NOT: Benim bir sözüm de taraftara olacak. Biz hala gerçek taraftar olamadık. Bu görüşlerimi daha önce de belirtmiştim ama yine yazacağım işte. Bizim takımın maçlarını izlerken seyircilere bakıyorum da, herkes sanki tiyatro izler gibi maçı izliyor. İnsan ayağa kalkar, tezahurat yapar. Rakip takımı psikolojik olarak yıkar. Eskiden taraftarlarımız bunu gerçekten yapıyordu. Avni Aker rakip takımlar için bir kabustan farksızdı. Şimdi ise elini kolunu sallayan bizden puanları alıp gidiyor. Çünkü taraftarımız gerçekten takımı desteklemiyor, bağırmıyor, bir iki tezahurattan başka bir şey bilmiyor. Utanmasalar hala Orhan-Hami diyecekler. Rakip takımların taraftarlarına bir bakar mısınız, adamlar nasıl orjinal tezahuratlar üretiyorlar. Burada taraftar derneklerine ne kadar büyük görev düştüğünü sakın unutmayın. Bu işi de onlar organize etmeli artık.
Ayrıca rakiplerimizin seyircilerine bakınca bizim seyircilerimizin ne kadar bedavacı olduklarını da görüyorum. Rakip takımın seyircilerinin neredeyse hepsinin üzerinde orijinal formalar varken, bizim takımın seyircisinin 10'da 1'inde orijinal forma yok. Kimi tişörtle gelmiş maça kimi atletle. Birazcık paraya kıyıp da bir sene için bile olsa bir forma almıyoruz. Oysa bir forma parasının kim bilir kaç katını şans oyunlarına, sigaraya vela alkole veriyoruz ama değil mi?
Neyse, gerisini siz düşünün. Benim ne demek istediğimi herkes anladı zaten. Ha, şampiyonluk mu? Başka bahara!!!

Koray
21.06.2007, 22:41
Musampa'nın peşin 500bin €'yu hüpletmesine 10 gün kaldı :( Veremedik mi bir "Avrupa" takımına?

way anasını yaa..adamın yaptığı tek şey yatmak...aldığı paraya bak..

AyhanPe
21.06.2007, 22:42

insallah musampa bunu duymaz

Kaya
21.06.2007, 22:42
Emre Kahraman golcü. Defans bilgisi resmi sitemizde yanlış yazılmış. Bmn olarak röportaj yapmıştık. Umarım başarılı bir kamp dönemi geçirip takıma girerler. Allah yardımcıları olsun.

Kasım Hilal
21.06.2007, 22:43
bu genc futbolcularimizi gördükce ümitleniyorum gelecek icin. Insallah cogu gibi yok olup gitmezler. Keske diyorum inter toto kupasini gencler oynasa ama tabi ya elenirsek demiyor degil insan

Özer hala gelmedi.
Genç oyuncular son maçta değil ilk onbire ilk onsekize bile alınmadı.
Tavfik de elden kaçtı.
Allah aşkına bizim Ankaraspor'dan eksiğimiz ne?
Onların aldığı adamı biz neden alamıyoruz?
Tevfik Köse nasıl olur da Trabzonspor değil de Ankara tarafından transfer edilir.
Özer'i de onlar almış zaten.
Delirmemek işten değil.
Aldığımız her oyuncunun ille de son kullanma tarihini geçmesi mi lazım..
Son dönem transferimize bir bakın ne olur?
Marcelinho (alınmasına sevindim o başka), Musampa, Ceyhun ...
İlgilendiğimiz ama alamadığımız Dudek..
Henüz gelmeyen ama gelmesi muhtemel olan Martin Palermo..
Djokaj'ı saymıyorum bile...
Kaç tanesi otuzunun altında bunların?

Ayman ve Risp sizce gelecek vaadeden genç yetenek sınıfına giriyor mu?

Yahu Real Madrid bile gidip Heaagen'i Ga'yu alıyor bizimkiler adam almak için otuz sene bekliyor..

Serdar A
21.06.2007, 22:47
Emre Kahraman golcü. Defans bilgisi resmi sitemizde yanlış yazılmış. Bmn olarak röportaj yapmıştık. Umarım başarılı bir kamp dönemi geçirip takıma girerler. Allah yardımcıları olsun.

Resmi sitede bu sezon 14 gol ( sanırım ) atan Kadir'de defans diye geçiyor.

Terzioğlu
21.06.2007, 22:48
bizim ankaraspordan iki eksigimiz var...birincisi yönetim ikincisi teknik direktör..

AyhanPe
21.06.2007, 22:50
bi sakaryali spor yazarinin önerisi arkadaslar..sanki bulunmaz hint kumasi bu adam..

Sakaryaspor’da birinci gündem maddesi Martinez..

Trabzonspor yönetimi Hasagiç’i yedekte tutarak Martinez’e asılıyordu.. Hasagiç’in Gaziantepspor’la devam eden sözleşmesi Martinez’i yeniden birinci sıraya taşıdı..

Tek sorun, Sakaryaspor’un istediği 4 milyon euro Trabzonspor’da yok.. Veya var da vermek istemiyorlar.. Sakarya’da hatırı sayılır Trabzonlular var, Trabzonspor yönetimi bu durumdan medet umuyor olabilir.. ‘Bu iş bu kadar ucuz olmamalı’ diye düşünüyordum, bir yönetici ortaya güzel bir fikir attı..

‘Martinez’i 1 milyon euro’ya kiralık verebiliriz..’ Beğendim bu fikri.. Martinez’in Sakaryaspor’la iki yıl daha sözleşmesi var.. Trabzonspor iyi vitrin..

Martinez Sakaryaspor’la Lig A’da oynayacağına Trabzonspor’la Turkcell Süper Lig’de oynasın, daha iyi prim yapar.. Seneye ikiye katlar..

Yine seneye Sakaryaspor’un da Turkcell Süper Lig’e çıkacağını hesapladığımızda bundan iyisi karo papazı.. Sakaryaspor yönetiminin Martinez kozunu iyi kullanması en büyük temennimiz..

Zaman ne gösterecek, hep beraber göreceğiz..

KUTADGU
21.06.2007, 22:54
forum transfer dosyasında biten transfer haberlerine göre muhtemel onbirimiz.

.......................MARTİNEZ.................
....................... (TOLGA)...................

ADNAN........STEP........ERDİNC.......CELO
(JABİ).......................(RİSP)...............

.....SERKAN........HÜSEYİN..........AYMAN

......GÖKDENİZ........................LAVEZZİ
.........................................(YATTARA)

........................PALERMO...................
.........................(UMUT)................... .

BEKLEYECEĞİZ DAHA ÇOK ANLAŞILAN......

Allahım Trabzonspoe taraftarına sabır ve YARABBİM........

Kasım Hilal
21.06.2007, 22:56
Allahım Trabzonspoe taraftarına sabır ve YARABBİM........

Amin!

Sabır yetmez ama sınırsız sabır lazım..

Koray
21.06.2007, 23:02
bi sakaryali spor yazarinin önerisi arkadaslar..sanki bulunmaz hint kumasi bu adam..

Sakaryaspor’da birinci gündem maddesi Martinez..

Trabzonspor yönetimi Hasagiç’i yedekte tutarak Martinez’e asılıyordu.. Hasagiç’in Gaziantepspor’la devam eden sözleşmesi Martinez’i yeniden birinci sıraya taşıdı..

Tek sorun, Sakaryaspor’un istediği 4 milyon euro Trabzonspor’da yok.. Veya var da vermek istemiyorlar.. Sakarya’da hatırı sayılır Trabzonlular var, Trabzonspor yönetimi bu durumdan medet umuyor olabilir.. ‘Bu iş bu kadar ucuz olmamalı’ diye düşünüyordum, bir yönetici ortaya güzel bir fikir attı..

‘Martinez’i 1 milyon euro’ya kiralık verebiliriz..’ Beğendim bu fikri.. Martinez’in Sakaryaspor’la iki yıl daha sözleşmesi var.. Trabzonspor iyi vitrin..

Martinez Sakaryaspor’la Lig A’da oynayacağına Trabzonspor’la Turkcell Süper Lig’de oynasın, daha iyi prim yapar.. Seneye ikiye katlar..

Yine seneye Sakaryaspor’un da Turkcell Süper Lig’e çıkacağını hesapladığımızda bundan iyisi karo papazı.. Sakaryaspor yönetiminin Martinez kozunu iyi kullanması en büyük temennimiz..

Zaman ne gösterecek, hep beraber göreceğiz..

yok yaa:D sizi uyanıklar sizi..akılları sıra bizi kazıklayacaklar..:D

AyhanPe
21.06.2007, 23:03
arkadaslar martinez sakaryaspora bonservissiz gelmis...bizede 3 milyon € ya satmaya kalkiyorlar..

Hüseyin Çümen
21.06.2007, 23:06
martinez transfer haberi bi doğrulanmadı ya öff

Medallion
21.06.2007, 23:08
arkadaslar martinez sakaryaspora bonservissiz gelmis...bizede 3 milyon € ya satmaya kalkiyorlar..

Gayet normal. Serbest pazar... Niye Step den 5 6 milyon Euro bekliyoruz o zaman...

champions
21.06.2007, 23:11
$erif buraya yazmama kararı almış Bu yüzden artık soru sormayı bıraksak iyi olacak :) Boşa gitmesin mesajlarınız ;)İllede sorucam dersenizde siz bilirsiniz tabi:D

AyhanPe
21.06.2007, 23:11
Gayet normal. Serbest pazar... Niye Step den 5 6 milyon Euro bekliyoruz o zaman...

yok iste marifet bu futbolculari bulmakta..bu oyuncuyu sakarya ya kim önermis..bizimkiler o kadar izliyorlar ama kimseyi bulamadilar.hayret!!!

optic_61
21.06.2007, 23:16
Resmi sitede bu sezon 14 gol ( sanırım ) atan Kadir'de defans diye geçiyor.

Daha mevkileri yeni yeni oturuyor demek.Anlayın işte durumumuzu.Yeni profesyonel olan 3lüden bi arkadaş sağ açık sağ bek stoper... nerdeyse her yerde oynadı bu sene...

Medallion
21.06.2007, 23:18
TS buyuk takim, oyuncu yetistirecek takim degil. Hem buyuk takimim diyeceksin, hem de transferde kucuk takimlarin yaptigini bile yapamayacaksin. Nerde kaldi buyukluk o zaman.

Gerektigi yerde iyi olduguna inandigin bir oyuncuya 3 milyon Euro, 5 milyon Euro vermezsen, 20 sene daha sampiyon olamazsin...

smertkan
21.06.2007, 23:19

para peşin kırmızı musampa:))

Ayhan Çolak
21.06.2007, 23:21
trabzonspor martinez transferini eninde sonunda bitirecektir. baskani hayrat li olan sakaryaspor un yaptiginida anlamak mumkun degil. martinez gitmek istiyor ancak fb ye. olmazsa ts yi tercih edecek , zaten ikinci ligde oynamayacagini soylemisti. fb ise yabanci kontenjani olayini beklior. cikar cikmaz ts nin 500 bin dolar fazlasini yani 2 milyon dolar la bu isi bitirecekler. ancak ts nin onerisinde + 3 futbolcuda olacagindan karli cikacak olan sakaryaspor dur.
bu saatten sonra mukemmel bir ceyhun yedegi ancak bulabiliriz. aceleye gelir,olmaz. sol kanada gogua ilac olur. tabii musampa giderse eger..
benim begendigim gaziantep belediyede bir serdar ozbayraktar diye bir ofansif orta saha vardi,sanirim oda kayserispor la anlasti. forvette ise emre kahraman a sans verirse mantalite mukemmel bir golcu olur die dusunuyorum. milyon dolarlik transfer yapmamaliyiz.50 futbolcu arasindan secemiyorsak yaziklar olsun. solbekte eyup kadride oynayabilir.stoperde ise selim cok basarili.emre aygun un durumu iyi degil,cok kilo almis vaziyetteydi.ufuk bayraktar topla cok oynadigindan bir turlu kendini gelistiremedi,oysa ofansif orta sahada mukemmel oynayabilir. keza tayfun cora da biu sene kayseri de basarili bi sag bek stoper sezonu gecirdi. golculer can parlayan,cem demir e sans verilmeli. bu ne ya hep transferle mi olcak bu isler,birazda futbolcu kazanmak gerekli.ahmet sahin i kazanmak yerine kaleci arayarak futbolcularin huzurunu bozarsin tabii. bugunde zaten stoper arkadaslarda hoca madem oyuncu ariyor bizim burada ne isimiz var die necmi hocaya sitemde bulunmuslar gizliden. cunku kamptan kovulma tehlikeleri var. acayip bir is yani. bnce olursa iyisi olmazsa,hic transfer yapilmasin.

Mehmet Fırat
21.06.2007, 23:31

bizim ziya şu adamı "adam" gibi oynatsa o 500bin €'yu öyle bi hakeder ki..

A.T.R
21.06.2007, 23:33
Şu bizim evladımız muhabbeti inanın çok can sıkıcı ve sevimsiz bir konu. Yok bizim öz değerlerimiz yok şu yok bu. Ve bunu yapanlar daha çok 25 yaş altı genç kardeşlerimiz gözlemlediğim kadarı ile. Lütfen bu anlamsız şövenliği bırakalım. Çünkü gerçekten sıkıcı,bunaltıcı ve hatta KIRICI oluyorsunuz. Şunu aklınızdan çıkarmayınız ki Trabzonspor Trabzon şehrinden çok daha büyüktür. Trabzonspor Trabzon şehrinin futbol takımı değil tüm Türkiyenin ve hatta Türkiye dışında yaşayanların da takımıdır. Bu vesile ile geçenlerde Fatih TEKKE nin bu sene giydiği 9 numaralı forma polemiğine de gönderme yapalım 61 Trabzon şehrinin plaka numarasıdır TRABZONSPOR'un değil. Ne yani Trabzonlu olmayan TRABZONSPORLUAR'ı da istemeyin aranızda olsun bitsin.
Bu öz evlat , bizim kendi değerimiz muhabbetini yapanlara SONER BOZ adını hatırlatmak isterim. Hatırlayanlar ne demek istediğimi, Soner'in bu takımdan neden ayrılıp Kocaeli gibi bir takıma gittiğini çok iyi bileceklerdir.

Lüzumsuz alınganlık ve samimiyetsiz memleketçilik yapmayalım. Eğer rahatlayacaksanız biliniz ki ( hafızam beni yanıltmıyor sanırım) Tolga Trabzonlu değil Ziya D.'nin hemşehrisi yani Gümüşhanelidir. Kaldı ki isterse uzaylı olsun ne farkeder? Bizim kesinlikle kaleci ihtiyacımız var yok diyen ya kasıtlı olarak bunu söylüyor ya aşırı toleransla maçlarımızı seyrediyor ya da kusura bakmayın ama kötü niyetli ( buna asla inanmak istemiyorum).

Lütfen TRABZONSPOR'un Trabzon şehrinden çok daha büyük olduğunu ve bu takımın SADECE trabzonlulara ait olmadığını da unutmayalım.

Mehmet Fırat
21.06.2007, 23:37
bence öz değerlerden kasıt, o kişinin trabzonlu olmasından ziyade trabzonsporun alt yapısından yetişmiş olmasıdır..altyapıda bu kadar "öz" değerlerimiz, yeteneklerimiz varken niye (aynı mevkii içiin) ille de dış transfere yöneliyoruz..niye bizden kalite olarak çok düşük olan intertotodaki rakiplerimiz karşısına gençleri çıkartmıoruz??

Kasım Hilal
21.06.2007, 23:40
Vallahi şu an için kalede bir sıkıntımız olduğu kesin ama bu halledilmesi gereken ik sorun değil kesinlikle.
Hele hele Martinez gibi bu açığı kapatmayacak birine hele para vermek ise çok gereksiz.
İsteyen şövenist yapsın beni isteyen kötü niyetli..
İsteyen de salak olarak görsün beni..
Martinez'e baktığımız gözlük ile Tolga'ya da bakalım sonra görürüz kümün kumaşı daha iyi..

Travelair
21.06.2007, 23:40
O stoperler çenelerini konuşturacakları yerde biraz futbolarını konuştursunlar da Ziya hoca da stoper aramaktan vazgeçsin. Yani bazen ben de çok yüklenmişimdir ama insan bir düşmeye görsün, vurun abalıya. Bacak kadar çocuklar, daha as takımıyla 1 kere bile maça çıkmamışlar, dilleri bir karış... Gerçi öyle dediklerine de inanmıyorum, birileri birilerini birbirine düşürmeye çalışıyor

+3 futbolcu;

Albenisi yüksek olsun diye genç yeteneklerimizi vermememiz lazım. Vereceksek de işimize bu sene yaramayacak olanları, kiralık vermemiz lazım. Bizimkiler gider şimdi Ergin'i, Can Parlayan'ı, Selim'i bonservisiyle verir, beni burda kudurturlar, korkmuyor değilim.

Futbolcularımıza sahip çıkalım onun için, futbolcularımıza paçavra dersek, kel dersek, güreşçi dersek, değerini vermezsek o zaman elin adamı da kalkar kendi futbolcusuna tonla futbolcu ister bizden

cIlgInIm
21.06.2007, 23:43
bırakın su martinezin peşini yaaa .. Allahım yarabbim ya martinez sanki jef den cok üstün bi kalaci yaaa.. adamı öyle şişiriyorlarki sanki dida ..

bırakın oynasın lig A da sakaryasporla aklı gelsin başına .. sonrada varsın gitsin ülkesine bakalım biri daha martinez adını agzını alıyormu..

burda yazılanları okusa fiyatım iki katı oldu der valla ...

Ümit Küçük
21.06.2007, 23:44
bence martinezde iyi kaleci deil tolgada iyi kaleci deil bu martinez ısrarı nedir onuda anlamadım adam sanki bulunmayan hint kuması bize mac kurtaracak topu oyuna ii sokacak kaleciler lazım martinezin üc macını cıplak gözle seyreddim üçünde de hatalı goller yedi ben sunu söylüyorum transfer konusundan kuzey avrupa ülkelerine yogunlasalım bizi güney amerikadan gelen futbolcu yaramıyo

Erdem Keser
21.06.2007, 23:46
bırakın su martinezin peşini yaaa .. Allahım yarabbim ya martinez sanki jef den cok üstün bi kalaci yaaa.. adamı öyle şişiriyorlarki sanki dida ..

bırakın oynasın lig A da sakaryasporla aklı gelsin başına .. sonrada varsın gitsin ülkesine bakalım biri daha martinez adını agzını alıyormu..

burda yazılanları okusa fiyatım iki katı oldu der valla ...

Disaridan bilmeyen biri gelipte bizim forumu okusa kim bu mubarek kaleci diyecek adami buffon yaptik!!!

cIlgInIm
21.06.2007, 23:49
tolgaya hiç güvenmiyorum ama eger martinez gelip Trabzonlu tolganın önünü kesecekse gelmesin kardeşim ben korkarak mac seyretmeye razıyım.. aa dudek diyorsun al hemde tolgana yardımcı olsun .. ona bişeler katsın .. martinezle tolgayı rekabetmi ettirecen .. martinez iki hatalı gol yese demezmi bunun kadar bende dururum kalede.. alacaksan kariyerli birini al hemde tolgayı kazan hemde kaleni kazan...

kesinlikle martineze hayırr...

KUTADGU
21.06.2007, 23:49
bence Martinez çok ii bir kaleci..( Kendi kriterlerime göre)
Tolga da iyi bir kaleci ve daha da iyi olacak...(kendi tahminime göre)

o zaman Martinez'e kesinlikle ihtiyacımız var. Şampiyonluk için 2 hatta 3 iyi kaleciye ihtiyacımız var zira...( Jefferson işi sıkıntı konusu)

Benim tuhafıma giden konu şu...
istikrarlı bir şekilde bir kaleciye odaklanamıyoruz..

piyasa düşürmek ise niyet onu da beceremiyoruz..

istediğimzi alıyoruz bir şekilde ama iş işten geçtikten sonra..
ekonomide bir terim var marjina fayda sıfıra yaklaştığında alabiliyoruz ancak..

Yanlışlar.. yanlışlar... devam ediyor....

cIlgInIm
21.06.2007, 23:50
bence Martinez çok ii bir kaleci..( Kendi kriterlerime göre)
Tolga da iyi bir kaleci ve daha da iyi olacak...(kendi tahminime göre)

o zaman Martinez'e kesinlikle ihtiyacımız var. Şampiyonluk için 2 hatta 3 iyi kaleciye ihtiyacımız var zira...( Jefferson işi sıkıntı konusu9

Benim

martinez iyi kaleci degil ama belki ilerde dedigin gibi tolga gibi iyi kaleci olacak..

bizim onu kalemizde egitme ve deneme gibi bir luksumuz yok.. eger öyle bir lüks varsa tolga egitilsin tercune kazansın ...

Hüseyin Çümen
21.06.2007, 23:55
martinez bence ii bi kaleci çok ii reflexleri var yan topları hakkında tam bi bilgim yok açıkçası ama genel olarak hayranlık duyduum bi isim zaten mondragon ve cordoba yı geride bırakıp milli takımın kalecisi olması herşei açıklıyor
diceksiniz onlar yaşlandı ama mondragon hala mükemmel bi kaleci ve onu geride bırakıosa ben bu kaleci yi sırf bu yüzden bile isterim

Ömer SEVİNÇ
21.06.2007, 23:56
hotleo'nun yazısını alkışlıyorum. Helal olsun ağabey. Mükemmel yazmışsın..

cIlgInIm
22.06.2007, 00:00
ligin en cok gol yiyen kaleci bu adam ya :D 51 gol az degil arkadaşlarr

Emre B.
22.06.2007, 00:01
ligin en cok gol yiyen kaleci bu adam ya :D 51 gol az degil arkadaşlarr

Adamın kurtardıklarınada bakmak lazım.Kötü olsa Dünya Kupasında oynayamazdı.

AyhanPe
22.06.2007, 00:08
Adamın kurtardıklarınada bakmak lazım.Kötü olsa Dünya Kupasında oynayamazdı.

ya simdi o degilde tolga yada bi baska kaleci olsaydi sakaryanin kalesinde bu sene 80 golmü yerdi..51 gol cok gercekten arkadaslar.
neyse hayirli olsun..

Terzioğlu
22.06.2007, 00:10
kim ne derse desin , cordoba ve mondragonu geride birakarak kolombiya milli takiminin birinci kalecisi olan martinezdir..bence kalitesi tartisilmaz..bu adam daha dünya kupasi oynayacak ozaman gurur duyacagiz...martinez bu ligin acik ara en iyi kalecisidir...

Ümit Küçük
22.06.2007, 00:10
ya simdi o degilde tolga yada bi baska kaleci olsaydi sakaryanin kalesinde bu sene 80 golmü yerdi..51 gol cok gercekten arkadaslar.
neyse hayirli olsun..

ne hayırlısı ya martinezi falan almadık ki insallah da almazlar o kaleciye o kadar para verilmez ondan daha ii kaleciler vardır elbet gidip orkunu alırım martinrzi almaktansa

ozants61
22.06.2007, 00:14
cok haklısın kardes orkunuda gibi kaleceyı kaptırdık ya martınezle ugrasacaklarına orkunu alsalardı keske..ama bu iş tolgayla yurumez kesın kaleci almalıyız....

Emre B.
22.06.2007, 00:15
Martinez'in alınmasını isterim.Ben çok beğeniyorum.Hatalı gol yiyyo derseniz Lehman'ın bile yediği ne goller var.

Ümit Küçük
22.06.2007, 00:16
cok haklısın kardes orkunuda gibi kaleceyı kaptırdık ya martınezle ugrasacaklarına orkunu alsalardı keske..ama bu iş tolgayla yurumez kesın kaleci almalıyız....

bende dıyorum yurumez dıye bız tolgayla eski tanısırız metin aktasdan farkı yok bir iki mac var ondan sonra yok bize orkun gibi hakan arıkan gibi kaleciler lazımdı hemde türk dü bosa yabancı hakkımızda dolmazdı

gerçekefsane
22.06.2007, 00:17
neyse hayirli olsun..

İyi de Trabzonspor 44 gol yemiş.ligde en çok gol yiyen 4. takım. ne yapcaz. Gol sayısına göremi kötü kaleci diyonuz yahu. hemde bu oyuncu kadrosuyla oyun anlayışla
Tolga Trabzonlu eyvallah,şampiyonluğa oynayan takımın kalecisi olmaz. Ha Tolga Sakaryasporun kalecisi olsa,o da 50 belki 60 gol yerdi. martinezi Tolgayla karşılaştırmayın yahu.Tolga gitsin anadolu kulüplerinde görelim.bi daha geri çağrılcakmı.

Bide ustad yazmış katılıyorum.
Trabzonspor Trabzonun yanında Trabzonsporluların takımıdır. bu kadar basit.

Ümit Küçük
22.06.2007, 00:18
ya biz trabzonda yasamıyoruz trabzon tv nin spor haberlerini izleyen oldumu onların dedigi transferler gerceklesiyo gecen sene marcelinho ve musampa transferini aylar öncesinden demistiler

AyhanPe
22.06.2007, 00:19
ne hayırlısı ya martinezi falan almadık ki insallah da almazlar o kaleciye o kadar para verilmez ondan daha ii kaleciler vardır elbet gidip orkunu alırım martinrzi almaktansa

sakaryaspor un izledigim maclarinda cok basariliydi ama zaten sakaryaspor unda büyük takimlarla olan maclarini yayinladiklari icin ve her futbolcu icin vitrin maclari oldugu ordaki performansi ne kadar belirleyici bilmiyorum ama sakarya da kaleci el üstünde tutuluyor..

AyhanPe
22.06.2007, 00:22
İyi de Trabzonspor 44 gol yemiş.ligde en çok gol yiyen 4. takım. ne yapcaz. Gol sayısına göremi kötü kaleci diyonuz yahu. hemde bu oyuncu kadrosuyla yahu
Tolga Trabzonlu eyvallah, şampiyonluğa oynayan takımın kalecisi olmaz. Ha Tolga Sakaryasporun kalecisi olsa, o da 50 belki 60 gol yerdi. martinezi Tolgayla karşılaştırmayın yahu. Tolga gitsin anadolu kulüplerinde görelim. bi daha geri çağrılcakmı.

hayir kötü oldugunu söylemedim:) sirf büyük takimlarla yapilan maclarini izleme imkanimiz oldu..ben 3 macini izlemistim..cok begenmistim ama büyük takimlarla olan maclar vitrin maclaridir.oyuncular extra motive olurlar..diger maclardaki performansi hakkinda bilgim yok..
iyi bir kaleci oldugunu düsünüyorum

tslimerve
22.06.2007, 00:23
kaleciden önce adam akıllı futbolcu almalılar.aldığımız adamlar bir şeye benzemedikten sonra kaleci çok iyi kaleci çok kötü pekte önemli değil.

Ümit Küçük
22.06.2007, 00:24
hayir kötü oldugunu söylemedim:) sirf büyük takimlarla yapilan maclarini izleme imkanimiz oldu..ben 3 macini izlemistim..cok begenmistim ama büyük takimlarla olan maclar vitrin maclaridir.oyuncular extra motive olurlar..diger maclardaki performansi hakkinda bilgim yok..

kötü kaleci deil ama burda abartımız kadrda ii kaleci deil bizm tolgadan tek farkı yası üç macını izledim cıplak gözle(ankaragücü.genclerbirligi.bes ikilik trabzon macını)cok da ii deildi o maclarda hele bizim macda döküldü hakan arıkan ve orkun ondan daha iyi diyebilirim tabi bu benim düsüncem lavezzi ile ilgili bir haber paylasıyım arkadasımla msn de konustum yönetimde akrabası var transferin cok zor oldunu söyledi ama özer hurmacıyla ilgilenmeye baslamıslar dedi benim ikisinden de umudum yokya neyse

okan6161
22.06.2007, 00:25

eh zaten bu adam ilk geldiğinde bunun yüzünden atmadı ya imzayı garanti para yok diye işi biliyor ya

Ömer SEVİNÇ
22.06.2007, 00:27
kaleciden önce adam akıllı futbolcu almalılar.aldığımız adamlar bir şeye benzemedikten sonra kaleci çok iyi kaleci çok kötü pekte önemli değil.

Nasıl kaleci önemli değil? Kaleci bir takımın tartışmasız yarısıdır. Diğer 10 oyuncu da diğer yarısı..

Ömer SEVİNÇ
22.06.2007, 00:29
kötü kaleci deil ama burda abartımız kadrda ii kaleci deil bizm tolgadan tek farkı yası üç macını izledim cıplak gözle(ankaragücü.genclerbirligi.bes ikilik trabzon macını)cok da ii deildi o maclarda hele bizim macda döküldü hakan arıkan ve orkun ondan daha iyi diyebilirim tabi bu benim düsüncem lavezzi ile ilgili bir haber paylasıyım arkadasımla msn de konustum yönetimde akrabası var transferin cok zor oldunu söyledi ama özer hurmacıyla ilgilenmeye baslamıslar dedi benim ikisinden de umudum yokya neyse

Martinez Tolgayla aynı yaşta..

Ümit Küçük
22.06.2007, 00:31
Martinez Tolgayla aynı yaşta..

o zman hic bir farkları yok d: tabi bence

gerçekefsane
22.06.2007, 00:32

ustadım

bi defans kalede iyi bir kaleci olduğunu biliyosa o defans daha iyi oynar dimi defans tedirgin olmaz dimi.Şampiyonluğa oynayan takım kaleci yetiştirmez.Kaleci takımın yarısı dimi.Tolga kaledeyken rahat maç izliyomudun. herkes ne zaman hata yapçak diye bekliyodu dimi.

tslimerve
22.06.2007, 00:33
benim demek istediğim diğer 10 futbolcu bir işe yaramıyorsa kaleci çokta iyi olsa bir işe yaramaz.başta doğru düzgün futbolcu almalılar sonra da iyi bir kaleci.o kendini bilmez ziya bu sene şampiyonuz deyip trabzonspor taraftarını ümitlendirdi oluşturduğu kadroya baklırsa ümit yok.olmazsakta taraftar taşa tutar onu.

Ümit Küçük
22.06.2007, 00:36
benim demek istediğim diğer 10 futbolcu bir işe yaramıyorsa kaleci çokta iyi olsa bir işe yaramaz.başta doğru düzgün futbolcu almalılar sonra da iyi bir kaleci.o kendini bilmez ziya bu sene şampiyonuz deyip trabzonspor taraftarını ümitlendirdi oluşturduğu kadroya baklırsa ümit yok.olmazsakta taraftar taşa tutar onu.

walla taka gazetesindeki yazıyı oku derim ben sana renktas yönetimle ziya ters düstü sezon baslamadan cekecekler ziyanın ipini ondan sampiyonluk narası atamaz bu sene
http://www.takagazete.com/haber.php?id=2657

Travelair
22.06.2007, 00:36
Martinez yan toplarda nasıl? Ben görmedim sanırım ortalara çıktığını

BDiler61
22.06.2007, 00:38
bugünde bi gelişme olmadı umutsuzca yarını bekliyelim

tslimerve
22.06.2007, 00:40
okudum sağol.gidecekse bir işe yaramayacaksa gitsin tabi ama şimdiden yerine gelen adamdan da ümütli değilim trabzonsporun hangi transfer hamlesi ümütli ki.

gerçekefsane
22.06.2007, 00:41
Travelair ustadım
biliyosundur.Kaleci cezasahasına hakim değilse iyi kaleci değildir.Bana göre kaleci arkadaşlarına güven veriyosa iyi kalecidir.Bizim takıma ceza sahasına hakim arkadaşlarına güven vercek kaleci lazim Tolgayla olmaz

Emre B.
22.06.2007, 00:52
o zman hic bir farkları yok d: tabi bence

Martinez Dünya Kupasında oynadı.Tolga'nın tek milli maç tecrübesi A-2 takımıyla çıktığımız Azerbaycan maçı.Arada tecrübe farkı var.Tolgada yetenekli ama en azından rekabet olsun.

Erdal
22.06.2007, 00:53
günün özeti şumudur? arjantinden haber yok ..sakaryadan cılız haberler geliyor anlaştığmıza dair ....diğer rakibimiz de lincoln gibi yine DANDİK bir transfer yaptı ....hoca 4 transfer lazım dedi ....ve acele etmemiz lazım diye ekledi ..bazı arkadaşlar yönetimle hocanın arası serin diye iddia etti ..kaş la göz arasında hamdi beyi de küstürdük ..hadi onu küstürdük bari şerif beyi kazansaydık ...neyse belkide " yenilgi yenilgi büyüyen bir zafer vardır"........

macka61
22.06.2007, 00:54
millet borçla linconu bilmem neyi getiriyo biaz adnanı serkan balcıyı jabiyi adam gibi bir transfer yapın ya

tslimerve
22.06.2007, 00:57
kapasite yok ki yapamıyorlar.

Zafer Fidan
22.06.2007, 00:57
Lincolnu götürsünler, bakalim nasil oyniyacak. Cok simarik bir oyuncu..onlari bosverin

Ümit Küçük
22.06.2007, 01:02
Lincolnu götürsünler, bakalim nasil oyniyacak. Cok simarik bir oyuncu..onlari bosverin

ne olacak ki ikinci ay alacaklarını ödeyemezler adam kacar gider bosuna aldılar

Zafer Fidan
22.06.2007, 01:04
ne olacak ki ikinci ay alacaklarını ödeyemezler adam kacar gider bosuna aldılar

Cincon ve Canaydin ozaman yine baslar para toplamaya :D
OvsZtyKTj5c

Ümit Küçük
22.06.2007, 01:06
Cincon ve Canaydin ozaman yine baslar para toplamaya :D
OvsZtyKTj5c

hayrına bizde verelim biseler :D tam rezil bunlar yaw adamlar dilenerek transfer yapıyo:D

tslimerve
22.06.2007, 01:10
ezikler işte nolcak:D

cyberentalpi
22.06.2007, 01:10
Agalar bir gercek Gs iyi transfer yapiyor. Parasi var yok bilinmez. En azindan bizim gibi hedefsiz transfer yapmiyorlar.
Lig birincisi ikincisi ucuncusu kadrolarini guclendiriyor. Bizim ziya hala transfer istiyor normal olarak. Bakalim 10 milyon dolarlik iki yildiz alacak norrii bey ne yapacak

Ümit Küçük
22.06.2007, 01:12
Agalar bir gercek Gs iyi transfer yapiyor. Parasi var yok bilinmez. En azindan bizim gibi hedefsiz transfer yapmiyorlar.
Lig birincisi ikincisi ucuncusu kadrolarini guclendiriyor. Bizim ziya hala transfer istiyor normal olarak. Bakalim 10 milyon dolarlik iki yildiz alacak norrii bey ne yapacak

iyi transfer yapsa ne olacak ki ligin yarısına varmadan ligden cekilirler niyemi o hocaları fazla yasamaz hakkın rahmetine kavusur:D

Murat GENEL
22.06.2007, 01:15
salı gecesi copa america başlayacak ve birçok genç oyuncu boy gösterecek turnuvada merak ediyorum acaba bizden biri oraya gider mi??hiç umudum yok ama..

tslimerve
aman aman bir yere gitmesin o hoca kalsın orda: )

cyberentalpi
iyi transfer yapsa ne olacak ki ligin yarısına varmadan ligden cekilirler niyemi o hocaları fazla yasamaz hakkın rahmetine kavusur:D

Espri bir yana kalli saglam hocadir.Biz bu ziya ile kalpten gideriz emin olun.

AyhanPe
22.06.2007, 01:19
ustadım

bi defans kalede iyi bir kaleci olduğunu biliyosa o defans daha iyi oynar dimi defans tedirgin olmaz dimi.Şampiyonluğa oynayan takım kaleci yetiştirmez.Kaleci takımın yarısı dimi.Tolga kaledeyken rahat maç izliyomudun. herkes ne zaman hata yapçak diye bekliyodu dimi.

sonucta her mevkiimizde saglikli bi rekabet olmasi gerekir.bu kalede de ayni sekildedir.tolga nin kendini gelistirmesi gerekir.jeff onun icin kolay lokmaydi ama gelecek kaleci ne kadar kaliteli olursa oda kendisini o kadar gelistirmek zorundaki kaleyi tekrar kapsin.bunu yapamiyorsa zaten trabzonspor gibi bi takimin kalesini koruyamaz.ben umutluyum..tolga adina güzel seyler olacaktir.kaleyi saglama alalim..son 12 senedir olasi 3 sampiyonlugu kaybetmemizde kalecilerin yeteri kadar iyi olmamasida önemli bi etkendi

erol-61
22.06.2007, 01:30
Kamuoyuna Duyuru

Sakaryaspor ile kalecimiz arasında devam eden iki yıllık sözleşme mevcut olup, Lig A’da kalemizi, Süper Ligde de başarılı bir şekilde temsil eden Luis Martinez koruyacaktır. Martinez’in kulübümüzün belirlediği rakamlar dahilinde satılması durumunda gerekli transferi gerçekleştiririz. Yönetim Kurulu dışında gerçekleşen tüm gelişmeler asılsız olup, kalecimizi ve Yönetim Kurulumuzu yıpratmak maksadı taşımaktadır. Bu sebeple Sakaryaspor’un kazanımları ve menfaatleri açısından en uygun kararı Yönetim Kurulumuz verecektir. Bizim dışımızda yapılacak açıklamalar kim tarafından yapılmış olursa olsun kulübümüzü değil, şahısların kendilerini bağlar. Bu konunun kamuoyu tarafından bu şekilde bilinmesini istiyoruz.

Saygılarımla...

Recep Hacıeyüpoğlu

Sakaryaspor A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı

Eklenme Tarihi: 21-06-2007

AyhanPe
22.06.2007, 01:31
Travelair ustadım
biliyosundur.Kaleci cezasahasına hakim değilse iyi kaleci değildir.Bana göre kaleci arkadaşlarına güven veriyosa iyi kalecidir.Bizim takıma ceza sahasına hakim arkadaşlarına güven vercek kaleci lazim Tolgayla olmaz

eger tolga 2-3 tane cok basarili maclar cikarsin kazandigi özgüvenle defansada güven verir.defansla kaleci uyumu cok önemli.eger bir kaleci defansina güvenmiyorsa bu performansini düsürür.yani bu etkileyisim karsiliklidir.tolga nin iyi bir kaleci oldugunu düsünüyorum ama bizim sampiyonluga gidecek yolda su durumda kalemizi koruyacak seviyede olduguna inanmiyorum..bunuda iyi bi rekabet ortaminin olusmasiyla ve kendini gelistirmesiyle giderebilir.bu yüzden 2 tane daha iyi kaleci sart bu takima.3 kalecinde üst düzeyde olmasi gerekir.bilmiyorum alt yapidaki kalecilerimiz nasil ama 3.kalecimizde bu rekabet ortamindan faydalanmali ve iki kaleciyide zorlamali.bi sakatlik durumunda ikiside hazir olmali..

Koray
22.06.2007, 01:52
yine transfer yok dimi..

cvp:tabiki yok..

üstekine benden cvp:ulan ne zman adam akıllı bişe yapacaz..

tslimerve
22.06.2007, 01:57
bir de benden cvp olsun başımızdakiler değişmedikçe ve onların yerine de aklı başında adam gelmedikçe bir şey olacağı yok.trabzonsporu o kadar çok seviyorum o kadar çok bağlıyım ama bir türlü karşılığını alamıyorum, alamıyoruz.

Koray
22.06.2007, 02:12
akıllı bi adam bizi bulmaz..

Barış
22.06.2007, 02:28
Transfer edilecek oyuncuya antrenmanlarda Amerikan futbolu oynanan toplardan da kullanıldığı söyleniyor mudur acaba :)

Selimag
22.06.2007, 03:45
Selam herkese, ilk kez yaziyorum ama uzun zamandan beri bu forumu takip ediyor ve okuyorum ve 32 yillik trabzonsporluyum tabii ki o yuzden konu hakkinda bir acemilik hissetmiyorum :p

Transferler konusunda herkesin fikri kendine tabii ben soyle icimi bir dokmek istiyorum konuya baliklama dalip,

Evet, bence Ziya Dogan kaldigi surece A.C. Milan'in ilk onbirini getirtse bu yonetim trabzonspor formasini giydirse Ziya Dogan ile ancak Besiktasi yeneriz, ligi gene ya 3ncu ya 4uncu bitiririz derim.

Martin Palermo ne zamandan beri gundemde bilmiyorum, ilk kez burada okudum ve duydum (uzak kalmisim biraz sanirim) ama cok sorunlu bir futbolcu oldugunu, hirsli kavgaci ve vukuatli biri olarak yer etmisti hafizamda; gole sevinirken bacagini mi kirmisti oyle birsey tirbunlere cikarken ve kesinlikle gundeme gelecektir, belki de gelmistir, dudak dudaga opusmesi gol sevincinde takim arkadaslari ile zamaninda cok buyuk skandal yaratmisti. Ki ben kac yasinda olursa olsun, oyle bir oyuncunun Trabzonspor'a gelecegine inanmiyorum.
ayrica bir arjantin milli macinda 3 tane penaltiyi kacirmasi da hala youtube videolarinda izlenebiliyordur sanirim.
Var ise yonetimin parasi Fatih Tekkeyi geri getirsin gercekten faydali birsey yapmak istiyorlar ise...

Ayrica Syzmkowiak geri gelirmi acaba Ziya Dogan gider ise? cok isterim kesinlikle gelmis gecmis en iyi oyunculardan biri idi takima, dunya kupasi sonrasi performansi haric.

Kaleci konusunda da Martinez kesinlikle basarili olur, cunku cok kritik maclar kurtarabilen bir kaleci, ama benim gonlum gene de Tolga'ya sans verilmesinden yana. (gerci metin aktas icin de yillarca beklemistik ama :p ) ama kesinlikle Hasagic filan ama ha derim, ancak ikinci ligde kalecilik yapabilir, kaleci alinacaksa illaki Martinez alinsin, yillarca kaleci sorunumuz kalmaz.

Stefanov ne oldu bu arada? kaliyormu gidiyormu ? kesinlikle kalsin, Risple beraber son yillarda turkiyeye gelmis en kaliteli iki defans oyuncusu ve ikisi de bizde, daha ne olsun.

Keleş bu senede kiralik mi? Sergen karakterinde diyorlar, bilen varmi, dogru mu merak ediyorum? Cunku kesinlikle Fatih Tekke'nin veliahti gozu ile bakiyordum iki-üç senedir.

herkese sevgiler, selamlar tekrar

Emiroğlu
22.06.2007, 04:00
Kadir Keleş 1988 dogumlu bir sene daha Paf takımda oynayabiliyor zaten profesyonel yapıldı diger Paf takımdan cagrılan Erhan Kurt ve Emre Kahraman 1987 dogumlu artık Paf da oynayamadıgı icin herhalde karar vermek icin cagrılmıslardır ama Kadir bir sene daha Paf takımda oynayacak gibi duruyor Emraha gelince 15 gol attı Sarıyerde bir sene daha Sarıyer istiyor ısrarla o yüzden olabilir veya hocamızın Forvet mevkisine koydugu kotaya kurban gitmis olabilir:)

Kardeş bu açıklamaları niye,neye yapıyorsun ki ? Olsalar ne olacak kampta ? Daha önce oldular da ne oldu ? Hangisini oynattık ? Hangisine cesaret verdik ?
Hangisini şans verdik ?

Bir zamanlar bir Ali vardı...90. dakikada ergin diye bi çocukla duvar pası yapıp Trabzonsporumuza maç kazandırmıştı...Bizde onu,bir daha oynatmayarak ve de KOVARAK ! ödedik...Bravo bize ! Onurlandırdık çocuğu...

Bi laf ta Tolgacığın fanatiklerine...Umarım bu sene kaleci transferinde gümleriz ve Tolgacığa kalırız...Görecem o güzel yetenekli! Tolgamızı,Tolganızı,Tolgalarını...
Ne yetenekmiş yaa.Biz niye göremedik 30 küsür haftada !Nedense Tolga dendiğinde aklıma hep,pısırık,o uzun boyuyla dizlerinin titrediğini Çanakkaleden gördüğüm,bana uzaktan şut atın taraftarı bir maç daha kanser edeyim diyen,VE DE KOLTUĞUNUN ALTINDAN YARIM DÜZİNE GOL YİYEN yetenek fakiri bir futbolcu geliyor gözümün önüne...

Al CELLO! yu vur Tolgaya...

Not:Forumda kalecilik yapmış arkadaşlar var.Onlar daha iyi bilir.Bir kaleci koltuğunun altından gol yemez,yememeli... ! ! !

Bizim milletimiz futboldan anlıyormuş...İyi yaa..Anlamayanların yorumlarını merak ettim şimdi...

Hüda Topaloğlu
22.06.2007, 04:05
TARIH 28.05.2007

şimdi kasımpaşa maçını izledim 90+3 te erhan küçük diye 61 numaralı bi topcu serbest vuruştan öyle harika gol attıki sanki hamiyi izledim

TARIH 22.06.2007
bu transfer olursa eger senin adina yazacam bunu, oldu olacak gibi bu aralar, insallahta olur:)

Emiroğlu
22.06.2007, 04:07
Evet Selim...

Çokta güvenmemek lazım.Çok ters ayaklar var diye biliyorum o çocukta.

Bir de unutmadan,kaleci transfer falan filan konuşurken,bu forumda bile haala kadro kurarken Celalettini kadroya yazan(hemde bi sempati ile Cello olarak,peh!) ve ondan medet uman arkadaşları gördükçe,foruma girme periyodumu uzatsam mı diyorum...

Bu adamı önümüzdeki sene ne izlemek,ne adını duymak,ne görmek ne de bilmek istiyorum !
Beleşten para kazanan iki topçumuz var :
1)Musampa(ziyazede!)
2)CELLO(!)

Hüda Topaloğlu
22.06.2007, 04:12
buraya defalarca yazdım kasımpaşadan ERHAN KÜÇÜK. tam bize göre bi adam.hakkında duyduklarım da bunun kanıtı.delilik derecesinde Trabzonlu dendi.yeter bize.bu takımda hasan sırf Trabzonlu diye oynuyosa erhan hayli hayli oynar.hem top tekniği hem hırsı hemde şuan bizim sol kanattaki boşluğumuzu doldurabilecek bir futbolcu.zaten ada akıllı birilerini alamıcaklar bari bunun gibi adamları kaybetmiyelim.lütfen artık yönetim somut bi adım atın

AYNEN katiliyorum, bugun ZAMAN gazetesinde kesinlesen transferler arasinda yaziyordu, yani bize geldigini, umarim icine dogmustur yazanlarinda gercekten gelir...

a d bacan
22.06.2007, 08:44
dün bir arkadaş martinez tamam
iş açıklamaya kaldı gibi söylemlerde bulunmuş bizde heyacanlanmıştık
son durum nedir acaba bi bilen varmı?

tskolik34
22.06.2007, 08:48
dün bir arkadaş martinez tamam
iş açıklamaya kaldı gibi söylemlerde bulunmuş bizde heyacanlanmıştık
son durum nedir acaba bi bilen varmı?

bizde bekliyoruz bir saate kadar açıklanır dendi ama o 1 saat bitmedi

a d bacan
22.06.2007, 08:59
bir de benden cvp olsun başımızdakiler değişmedikçe ve onların yerine de aklı başında adam gelmedikçe bir şey olacağı yok.trabzonsporu o kadar çok seviyorum o kadar çok bağlıyım ama bir türlü karşılığını alamıyorum, alamıyoruz.

kardeşim beklenen gün yakındır ben baştakilerede güveniyorum
hep beraber göreceyiz

A.Gökhan AKIN
22.06.2007, 09:32
herkes ki buna bende dahil; bir umutla bir önceki gün orataya atılan asparagas haberlerin acaba doğru mu? diye düşünerek bir hışımla dalıyor bu başlığa ama değişen hiçbirşey yok buna ziya ve yönetimde dahil.

yakutlu61
22.06.2007, 09:34
kardeşim beklenen gün yakındır ben baştakilerede güveniyorum
hep beraber göreceyiz

kardes yanlıs yazdın herhalde bastakılere guvenıyorum dıye..sunu soyleyeyım bastakılere guvenıosan bastan kaybetttın,yada sıyasi olarak sempatın var bellı bı gruba yoksa futbol topunu gordugunde tanıyabılecek fytbol bılgısıne sahıpsen bu yonetımın ne kadar rezalet oldugunu gormen gerekırdı...

ozcan_asanoglu
22.06.2007, 09:46
hiç bir futbolcunun parasını zamanında ödeyemeyen, battı denilen gs. patır patır adam alıyor, bizimkiler hala yok kontenjan, yok borçlanma diye diye gene kamp dönemine yetiştiremediler...

muhtemelen adam alsalar bile ligin belki 2-3. haftasına yetişecek, hazırdı değildi, uyumdu muyumdu al sana yine marceler musampalar...

inşallah utandırırlar bizleri ama görünen o ki Aralık ayından sonra Trabzonsporu ancak tv.den seyredebilecek duruma gelecek Nuri Başkan ve çok bilmiş Haşim Bey..Ziya Hoca zaten lig başlamadan istifa eder...

a d bacan
22.06.2007, 09:54
kardes yanlıs yazdın herhalde bastakılere guvenıyorum dıye..sunu soyleyeyım bastakılere guvenıosan bastan kaybetttın,yada sıyasi olarak sempatın var bellı bı gruba yoksa futbol topunu gordugunde tanıyabılecek fytbol bılgısıne sahıpsen bu yonetımın ne kadar rezalet oldugunu gormen gerekırdı...

abicim inan bana hiç bir sempatim siyasi olarak yok siyaseti 2000 yılında bitirdim
herkesin kendine göre bir kriterleri var
ona göre degerlendirir
netice olarak iyi veya kötü der
benim kriterim öncelikli olarak
bu yönetimin ziyanın arkasında olması hemde haftalarca puansıs geçtigi halde
yani hakikaten istikrardan yana adam
o zor günlerde kabahatı ziyanın üstüne atıp başka biriyle devam edip bütün eleştirileri ziyanın izerine brakıp kendini paklamış olabilirdi
kısaca bu adamlar bu işi başaracak diye içimde güçlü bir his var
yoksa adamı tanımam bilmem
siyasi olarakta sempatim olsa
kesinlikleTRABZONSPOR dan üstün tutmam
düşüncelerinize saygı duyuyorum

yakutlu61
22.06.2007, 10:05
abicim inan bana hiç bir sempatim siyasi olarak yok siyaseti 2000 yılında bitirdim
herkesin kendine göre bir kriterleri var
ona göre degerlendirir
netice olarak iyi veya kötü der
benim kriterim öncelikli olarak
bu yönetimin ziyanın arkasında olması hemde haftalarca puansıs geçtigi halde
yani hakikaten istikrardan yana adam
o zor günlerde kabahatı ziyanın üstüne atıp başka biriyle devam edip bütün eleştirileri ziyanın izerine brakıp kendini paklamış olabilirdi
kısaca bu adamlar bu işi başaracak diye içimde güçlü bir his var
yoksa adamı tanımam bilmem
siyasi olarakta sempatim olsa
kesinlikleTRABZONSPOR dan üstün tutmam
düşüncelerinize saygı duyuyorum

tamamda arkadasım sezon bası lazaronı rezalet daha sonra Fatih ın satılması sonra utanmadan baskan ın fatıh ısrarı dıye nasıl kıralayabıleceklerının yollarının aranması verdıgı yıldız solzerının fos cıkıp fb nın artıklarına talıp olmaları bu sezon kendımızı affettırecegız dedıgı halde mıllet carlosu alırken onun yıldız olarak adnanı alması bızı cok afedersın ama kerız yerıne koymaya calısmaktan baska bırsey degıl ama suna ınan bunlar lıgın baslamasını gorebılırlermı bılmıyorum genel secımdekı sıyası duruma gore tavır belırleyecekle..
ve arkadasım sen eger INTER TOTO ya katılmayı guven sebebı sayıyorsan sakarya spordan martınezı alamıyorsan ve kayserıye ne olur sen katılma UEFA ya bız katılalım dıe yalvar yakar oluyorsan sen degıl TRABZONSPORU yonetmek balık halınde hamsı bıle satamazsın..
eger bu adama guvenıyorsan dıyecek lafım yok sen bılırsın

Nevzat KAĞAN
22.06.2007, 10:20
Kıytırık sakarya da amma şımardı bir kalecisi var diye. Yok başkanı açıklama yapıyormuş, yok ligA 'da oynatacaklarmış. Alacaksanız alın kardeşim kkaleciyi yada bırakın başka kaleci mi yok. Meşhur ettiniz sakarya başkanını. Alsın kalecisini de...

Faik Yılmaz
22.06.2007, 10:21
tamamda arkadasım sezon bası lazaronı rezalet daha sonra Fatih ın satılması sonra utanmadan baskan ın fatıh ısrarı dıye nasıl kıralayabıleceklerının yollarının aranması verdıgı yıldız solzerının fos cıkıp fb nın artıklarına talıp olmaları bu sezon kendımızı affettırecegız dedıgı halde mıllet carlosu alırken onun yıldız olarak adnanı alması bızı cok afedersın ama kerız yerıne koymaya calısmaktan baska bırsey degıl ama suna ınan bunlar lıgın baslamasını gorebılırlermı bılmıyorum genel secımdekı sıyası duruma gore tavır belırleyecekle..
ve arkadasım sen eger INTER TOTO ya katılmayı guven sebebı sayıyorsan sakarya spordan martınezı alamıyorsan ve kayserıye ne olur sen katılma UEFA ya bız katılalım dıe yalvar yakar oluyorsan sen degıl TRABZONSPORU yonetmek balık halınde hamsı bıle satamazsın..

Abicim keşke senin bu söylediğin gerçeklerin herkes farkında olabilse bi sorun kalmayacak....

Bazı arkadaşlar bilmiyor bazıları ise bildikleri halde çeşitli nedenlerden dolayı görmezden geliyorlar......

yakutlu61
22.06.2007, 10:25
Kıytırık sakarya da amma şımardı bir kalecisi var diye. Yok başkanı açıklama yapıyormuş, yok ligA 'da oynatacaklarmış. Alacaksanız alın kardeşim kkaleciyi yada bırakın başka kaleci mi yok. Meşhur ettiniz sakarya başkanını. Alsın kalecisini de...

kardesım kıytırık sakaryanın baskanını adam eden konusturan bazılarınının baskan dedıgı kıytırıklar şahı albayrak ve becerıksız yonetımınden baskası degıl..
o yuzden sakarya baskanının suçu yok.. albayrak sanırım gokdenız yada huseyınden bırını satmayı beklıo martınezı alabılmek ıçın..

UğuR
22.06.2007, 10:26
Albayrak'tan transfer açıklamasıhttp://www.internetspor.com/v3/resim/haber/14688albayrak.jpg22 Haziran 2007 10:10

Trabzonspor Başkanı Albayrak, geçen sezon üzdükleri taraftarlara kendilerini affetireceklerini söyleyerek, yapacakları takviyelerle hedefe koşacakları belirtti.http://www.internetspor.com/v3/futbol/img/1x1.gif
Trabzonspor Kulübü Başkanı Nuri Albayrak, geride bırakılan sezonda camiayı çok üzdüklerini, gelecek dönemde ise aynı durumun yaşanmayacağını söyleyerek, kadroya yapacakları takviyelerle hedefe koşan bir Trabzonspor olacağını söyledi.

Yapılan hatalardan ders aldıklarını belirten Başkan Albayrak, Trabzonspor dergisine verdiği ropartajda, gelecek sezon kendilerini camiaya affettireceklerinden ifade etti.

Ligin ilk yarısında birçok olumsuzluk ve stresi hep birlikte yaşadıklarını söyleyen Albayrak, "Ancak camiamızın büyüklüğünden aldığımız güçle doğru bildiğimiz yoldan geri dönmedik. Başarının ve zaferlerin en büyük anahtarı birlik olmaktan geçer. Bizler güçlü olmamızın en büyük örneğini en kötü günde bile kenetlenmeyi başararak ve bundan yüzümüzün akıyla çıkarak gösteriyoruz" dedi.

Transferde kota koymayacaklarını belirten Albayrak, "3-4 demek doğru olmaz aslında. Zaten bol alternatifli bir kadromuz var. Gerekli transferleri yapacağız. Teknik Direktörümüz Ziya Doğan'ın isteği oyuncuların doğrultusunda çalışmalar yapıyoruz. Ayrıca bazı oyuncularda da önemli yollar kat ettik. Olabildiğince dikkatli olmaya çalışıyoruz. Hedefimiz nokta transferler yapabilmek" diye konuştu.

Transferde şu ana kadar hiçbir oyuncuya bir talep gelmediğini ifade eden Albayrak, ''Kulübe bu konuda gelen resmi bir teklif yok. Kaldı ki bu yıl hiçbir oyuncumuzu bırakmayacağız. Hiçbir futbolcumuzu satmayı düşünmüyoruz. Kadromuza yapacağımız takviyelerle de hedefine koşan bir Trabzonspor olacak'' ifadelerini kullandı.

"Intertoto Kupası'nı çok ciddiye alıyoruz"
Intertoto Kupası'nı çok ciddiye aldıklarını ve bu kupada rakiplerini geçip UEFA Kupası'na katılmak istediklerini belirten Albayrak, ''Intertoto Kupası'na bu sezon 2. turdan katılacağız. 2 ve 3. turları geçmemiz halinde de UEFA Kupası'na katılma hakkı elde edeceğiz. Intertoto Kupası'nda güçlü olmalarına karşın eleyebileceğimiz rakiplerle oynayacağız. Ancak futbol bu, hiçbir takımı küçümsemiyoruz. Kıbrıs Rum Kesimi takımlarıyla daha önce yaptığımız maçları unutmadık. İntertoto Kupası'nı önemsiyoruz ve
ciddiye alıyoruz. Buna göre de hazırlanacağız'' dedi

Kanaat önderlerinin yaptıkları davranışlarda ve söyledikleri her sözde 'Bin düşünüp, bir hareket etmesi' gerekiyor' diyen Başkan Albayrak, "Bunun için de camiamızı sıkıntıya sokacak olaylardan kaçınmak ve yolumuza birlik içinde devam etmek gerekiyor. Trabzonspor, her zaman Türk sporunun önderi ve Anadolu'nun temsilcisi olmuştur. Bunu sonuçların dışında her kesimi kucaklayarak ve 'hamilik yaparak' aldığımızı da unutmamak gerekiyor. Hiç kimsenin bulunduğu konumdan güç alarak, kimseyi rencide etmeye hakkı yok. Unutulmamalı ki, Trabzonspor her şeyin üstündedir ve bizim kalbimizin ritimleri bile takımımızın başarısıyla atıyor. Bu yüzden kimsenin camiamızı üzmeye hakkı yok" diye konuştu.

Yabancı oyuncu transferinin serbest bırakılması konusunda Kulüpler Birliği'nin aldığı tavsiye kararıyla ile ilgili olarak ise Albayrak, ''Toplantıda kulüpler yabancı sayısının serbest bırakılmasını istediler. Bu konuda da Futbol Federasyonu bir karar verecek. Biz kendine güveni olan, futbolcular yetiştiren bir kulübüz. Yabancı sayısı serbest bırakılsa da, bırakılmasa da fark etmez. Tüm takımın yabancı olma hakkı olsa da biz yine yerli oyuncular oynatırız'' ifadelerini kullandı.

Albayrak, yeni sezon için taraftarlardan da sabırlı olmalarını da isteyerek, "Biz gerekli çalışmaları yapıyoruz. Hem takım anlamında hem de maddi gelir getirici projeler için çalışıyoruz. İstanbul'daki benzin istasyonu projemiz bitti. Buradan 2-3 ay içerisinde kulübün kasasına belirli bir miktarda para girecek. Stat projesi için de çalışmalarımız sürüyor. Bu konuda da somut adımlar atmaya çok yaklaştık. Bu sezon birçok borç ödedik. Sadece Tomas Jun'a 3.5 Milyon Euro para ödedik. Onun dışında borsaya da çok miktarda ödeme yaptık. Ben asla eski yöneticileri kötüleyici birşey söylemem, söylemem de. Bizim işimiz bu kulübü yönetmek ve başarı getirmek. Onun için de sıkı şekilde çalışmalarımızı sürdürüyoruz" diye konuştu.
Bu haber toplam 375 defa okunmuştur.

yakutlu61
22.06.2007, 10:29
Abicim keşke senin bu söylediğin gerçeklerin herkes farkında olabilse bi sorun kalmayacak....

Bazı arkadaşlar bilmiyor bazıları ise bildikleri halde çeşitli nedenlerden dolayı görmezden geliyorlar......

kardes gorulmeyecek gıbı degılkı
bı arkadas sakaryanın kıytırık baskanı adam oldu nazlanıo dıo..
o zaman naz yaptırmayacaksın adam olacaksın baskan olacaksın gerekırse parayı koyacaksın adamı alacaksın..
ama yok sen eger sırf tayyıp ı trabzonda sırın gostermek ıçın baskan olup karsılıgında rusvet olarak lımanı alıyorsan tarbzona hızmet yerıne onun sırtından gecınıyor reklamını yapıyorsan kımse kusura bakmasın ama martınezı vermeyen sakarya baskanı kıytırıksa bazılarının baskan kabul ettıgı albayrak kıytırık otesı baskan taklıdınden baska bırsey d egıldır.ve bu baskanı savunanlarda oyle..
bu arada alınan arkadaslar lutfen alınsın bence mahsuru yok...

Faik Yılmaz
22.06.2007, 10:30
Nick Carleyi bile alamayıp Gençlerbirliğine kaptıran Sayın Başkanın herzamanki boş konuşmalarını dinlediniz......

yayınımız Trükçe sözlü hafif müzikle devam edicek....

Oemer61
22.06.2007, 10:32
Albayrak'tan transfer açıklamasıhttp://www.internetspor.com/v3/resim/haber/14688albayrak.jpg22 Haziran 2007 10:10

Trabzonspor Başkanı Albayrak, geçen sezon üzdükleri taraftarlara kendilerini affetireceklerini söyleyerek, yapacakları takviyelerle hedefe koşacakları belirtti.http://www.internetspor.com/v3/futbol/img/1x1.gif
Trabzonspor Kulübü Başkanı Nuri Albayrak, geride bırakılan sezonda camiayı çok üzdüklerini, gelecek dönemde ise aynı durumun yaşanmayacağını söyleyerek, kadroya yapacakları takviyelerle hedefe koşan bir Trabzonspor olacağını söyledi.

Yapılan hatalardan ders aldıklarını belirten Başkan Albayrak, Trabzonspor dergisine verdiği ropartajda, gelecek sezon kendilerini camiaya affettireceklerinden ifade etti.

Ligin ilk yarısında birçok olumsuzluk ve stresi hep birlikte yaşadıklarını söyleyen Albayrak, "Ancak camiamızın büyüklüğünden aldığımız güçle doğru bildiğimiz yoldan geri dönmedik. Başarının ve zaferlerin en büyük anahtarı birlik olmaktan geçer. Bizler güçlü olmamızın en büyük örneğini en kötü günde bile kenetlenmeyi başararak ve bundan yüzümüzün akıyla çıkarak gösteriyoruz" dedi.

Transferde kota koymayacaklarını belirten Albayrak, "3-4 demek doğru olmaz aslında. Zaten bol alternatifli bir kadromuz var. Gerekli transferleri yapacağız. Teknik Direktörümüz Ziya Doğan'ın isteği oyuncuların doğrultusunda çalışmalar yapıyoruz. Ayrıca bazı oyuncularda da önemli yollar kat ettik. Olabildiğince dikkatli olmaya çalışıyoruz. Hedefimiz nokta transferler yapabilmek" diye konuştu.

Transferde şu ana kadar hiçbir oyuncuya bir talep gelmediğini ifade eden Albayrak, ''Kulübe bu konuda gelen resmi bir teklif yok. Kaldı ki bu yıl hiçbir oyuncumuzu bırakmayacağız. Hiçbir futbolcumuzu satmayı düşünmüyoruz. Kadromuza yapacağımız takviyelerle de hedefine koşan bir Trabzonspor olacak'' ifadelerini kullandı.

"Intertoto Kupası'nı çok ciddiye alıyoruz"
Intertoto Kupası'nı çok ciddiye aldıklarını ve bu kupada rakiplerini geçip UEFA Kupası'na katılmak istediklerini belirten Albayrak, ''Intertoto Kupası'na bu sezon 2. turdan katılacağız. 2 ve 3. turları geçmemiz halinde de UEFA Kupası'na katılma hakkı elde edeceğiz. Intertoto Kupası'nda güçlü olmalarına karşın eleyebileceğimiz rakiplerle oynayacağız. Ancak futbol bu, hiçbir takımı küçümsemiyoruz. Kıbrıs Rum Kesimi takımlarıyla daha önce yaptığımız maçları unutmadık. İntertoto Kupası'nı önemsiyoruz ve

Kanaat önderlerinin yaptıkları davranışlarda ve söyledikleri her sözde 'Bin düşünüp, bir hareket etmesi' gerekiyor' diyen Başkan Albayrak, "Bunun için de camiamızı sıkıntıya sokacak olaylardan kaçınmak ve yolumuza birlik içinde devam etmek gerekiyor. Trabzonspor, her zaman Türk sporunun önderi ve Anadolu'nun temsilcisi olmuştur. Bunu sonuçların dışında her kesimi kucaklayarak ve 'hamilik yaparak' aldığımızı da unutmamak gerekiyor. Hiç kimsenin bulunduğu konumdan güç alarak, kimseyi rencide etmeye hakkı yok. Unutulmamalı ki, Trabzonspor her şeyin üstündedir ve bizim kalbimizin ritimleri bile takımımızın başarısıyla atıyor. Bu yüzden kimsenin camiamızı üzmeye hakkı yok" diye konuştu.

Yabancı oyuncu transferinin serbest bırakılması konusunda Kulüpler Birliği'nin aldığı tavsiye kararıyla ile ilgili olarak ise Albayrak, ''Toplantıda kulüpler yabancı sayısının serbest bırakılmasını istediler. Bu konuda da Futbol Federasyonu bir karar verecek. Biz kendine güveni olan, futbolcular yetiştiren bir kulübüz. Yabancı sayısı serbest bırakılsa da, bırakılmasa da fark etmez. Tüm takımın yabancı olma hakkı olsa da biz yine yerli oyuncular oynatırız'' ifadelerini kullandı.

Albayrak, yeni sezon için taraftarlardan da sabırlı olmalarını da isteyerek, "Biz gerekli çalışmaları yapıyoruz. Hem takım anlamında hem de maddi gelir getirici projeler için çalışıyoruz. İstanbul'daki benzin istasyonu projemiz bitti. Buradan 2-3 ay içerisinde kulübün kasasına belirli bir miktarda para girecek. Stat projesi için de çalışmalarımız sürüyor. Bu konuda da somut adımlar atmaya çok yaklaştık. Bu sezon birçok borç ödedik. Sadece Tomas Jun'a 3.5 Milyon Euro para ödedik. Onun dışında borsaya da çok miktarda ödeme yaptık. Ben asla eski yöneticileri kötüleyici birşey söylemem, söylemem de. Bizim işimiz bu kulübü yönetmek ve başarı getirmek. Onun için de sıkı şekilde çalışmalarımızı sürdürüyoruz" diye konuştu.
Bu haber toplam 375 defa okunmuştur.

Sallayip durma baskan, birak artik sallamayi!!! Konusup duracagina, dediklerin bir tanesini gerceklestir be adam, faaliyet görmek istiyoruz faaliyet bos lafa karnimiz tok artik sabrimizda kalmadi. Birsey yapacaksan yap, yapmayacaksanda serefsinle ISTIFA et ve defol git TRABZON'dan!!!

Hekimoğlu
22.06.2007, 10:33
yürü be nuri!!!

yakutlu61
22.06.2007, 10:33
Intertoto Kupası'nı çok ciddiye alıyoruz"
vayyyyyy baskana baakkkk
sayın albayrak(sırf Trabzonspor baskanlıgı koltugunda oturdugu ıçın sayın dıyorum)
sen Trabzonsporu ınter totot kupsaını onemseyecek hale getırmekten utanmıyorsan soyle Trabzonsporun tarıhıne bı bak..
SEN INTER TOTOYU CIDDIYE ALIYORSUN AMA BU TARAFTAR ARTIK SENI CIDDIYE ALMIYOR.......

anaras
22.06.2007, 10:38
ne yönetim ne ziya bu takıma yakışmıyorsunuz. ufak düşünen adamlarla işimiz olmaz bizim
terkedin gidin.

A.Gökhan AKIN
22.06.2007, 10:41
Nuri bey siz neyi ciddiye alırsanız alın, malesef sizi ciddiye alan hiç kimse yok

xxxxxxx
22.06.2007, 10:52
takımda 6 tane stoper var risp stsfanov erdinç çağdaş tayfun selim hala daha stoper istiyor elindeki en iyi sol bek olan murat ocağı yollayıp celaleddine yer açıyor musampa gibi bir değeri harcamayı başarıyor şimeki kaçırtıyor(kaçırttın baari tekkar çağır gelsin sol açıkta kadir ve ufuku hiç düşünmüyor millet ardayı oynatıp yıldız yapıyor bizimkisi harcıyor takımı önlibeo ve sağbek mezarlığına çeviriyor ve hala daha bu adamı savunanlar var

Erdal
22.06.2007, 10:53
ben artık başarıdan,yıldızdan ,stattan,transferden vazgeçtim ....tek şey istiyorum ...TRABZONSPOR başkanı omurgalı cümleler kursun ..kuramıyorsa ALLAH aşkına onun yernie başkaları beyanat versin ..meşhur kullanıcımız stichus bu işi üstlenebilir mesela ....

yukarıdaki açıklamaların son paragrafını okuyun .....ne demek istediğimi anlarsınız ...jun a para verdik ...eski yönetimi suçlamam ...borsaya para verdik ...gerçekten boşa verdiğimiz paraları listeleyecekseniz ve gerçekten omurgalı isen ilk sıraya LAZARONİye 5 haftalık bedel olarak ne kadar verdiğimiz koyun sayın başkan ...o zaman deriz ki en azından OMURGALI bir başkanımız var.........

Oemer61
22.06.2007, 10:54
takımda 6 tane stoper var risp stsfanov erdinç çağdaş tayfun selim hala daha stoper istiyor elindeki en iyi sol bek olan murat ocağı yollayıp celaleddine yer açıyor musampa gibi bir değeri harcamayı başarıyor şimeki kaçırtıyor(kaçırttın baari tekkar çağır gelsin sol açıkta kadir ve ufuku hiç düşünmüyor millet ardayı oynatıp yıldız yapıyor bizimkisi harcıyor takımı önlibeo ve sağbek mezarlığına çeviriyor ve hala daha bu adamı savunanlar var

O adami savunan TRABZONSPOR'lu olamaz!!! Adam TRABZONSPOR'U yok ediyor, bunu hepiniz görüyorsunuz eger gözlerinizde sorun yoksa, bu duruma ragmen onu giciklik olsun diye mi artik nedense savunmaya devam eden benim gözümde TRABZONSPOR'lu OLAMAZZZZZ!!!!

xxxxxxx
22.06.2007, 10:57
O adami savunan TRABZONSPOR'lu olamaz!!! Adam TRABZONSPOR'U yok ediyor, bunu hepiniz görüyorsunuz eger gözlerinizde sorun yoksa, bu duruma ragmen onu giciklik olsun diye mi artik nedense savunmaya devam eden benim gözümde TRABZONSPOR'lu OLAMAZZZZZ!!!!
sen ne dersen de bu adamlar futboldan çok iyi anlıyorlarya ben takımı bu haldeyken ilk dorde sokarım ziya senin benden ne farkın var öylese paraları sen niye alıyorsun

yakutlu61
22.06.2007, 10:57
arkadaslar az once baskanı ıstıfa ya cagıran bır baslık a ctım ama yonetıcı arkadaslar bu baslıgı kaldırma egılımındeler...
destegınızı ve tepkınızı beklıyorum...

a d bacan
22.06.2007, 10:59

ben bu adamlar bu işi dört dörtlük yapıyorlar diyemem
benim dedigim şuki:
bundan önceki yönetimlerin bundan farkı yoktu
bundan sonraki yönetimlerinde bundan farkı olmayacagı kanaatindeyim
ha bire yönetim degiştir ha bire hoca degiştir bu işin sonu gelmez
ha şunuda belirteyim keşke şenol hoca olsaydı bu süreçte
beni ümitlendiren kısaca istikrarlı davranmaları yoksa hüner ziya hocada degil
keşke önceki yöeticiler giray hocaya samet hocaya şenol hocaya bu sabrı gösretselerdi bence biz şampiyonlugu yakalamıştık
ben bu adama bundan dolayı ümit bagladım yerinde başka yönetici olsaydı aynı şeyleri onun içinde düşünürdüm
ve benim düşüncemde hiç bir siyasi iradenin etkisi yok umarın senin düşüncendede siyasi bir iradenin etki yoktur çünki TRABZONSPOR hepsinin üstünde bambaşka bir olgudur saygılar

Hekimoğlu
22.06.2007, 11:01
her gelen gideni aratırmı bir kulüpte, bize aratıyorlar.şu kongre bir gelsede kurtulsak bu adamdan artık sabrın sınırına geldim.ne dediğini bilmez sözün nereye gideceğini anlamaz.sözünün arkasında durmaz ve hala konuşur.bırakın transferi mevcut kadrodan yıldız satışına da hazırlıklı olun.

Erdal
22.06.2007, 11:04
arkadaslar az once baskanı ıstıfa ya cagıran bır baslık a ctım ama yonetıcı arkadaslar bu baslıgı kaldırma egılımındeler...

hocam bu aşamada böyle bir başlkığın faydası da anlamıda yok diye düşünüyorum ...aralığa kadar beklenecek .. zira seçimler var kongre kararı alınsa bile sezon başlamış olur ..wsws
dua edelim kongre için iyi ekipler oluşsun ve en önemlisi gelecek olan yönetime hiç değilse nuri beye verilen kredi verilsin ...

xxxxxxx
22.06.2007, 11:04
başkanın ve antrenorun benim yapacağımdan fazlasını yapmıyorsa o zaman bir acizlik var demektir sen başkansan sıradan olmamalısın bir farkın olmalı tıpkı aziz yıldırım gibi çok eleştirdiğimiz hatta dalga geçtiğimiz ozhan canaydın bile neler yapıyor bizimkisi hala ne yapacağına karar vermedi galiba 23 temmuzu bekliyor

Faik Yılmaz
22.06.2007, 11:05

Diğer Başlık var .... Oralardan devam edin gibi gayet ciddiyetsiz bir yanıt verilerek kapatılmış.

Demekki yönetici dahi olsa durumumuzdan gayet memnun olan arkadaşlarımız var.

a d bacan
22.06.2007, 11:07

TRABZONSPORlu olmak için başka yapacagımız bi şeyler varmı
yada buna karar verecek senden başka biri

Oemer61
22.06.2007, 11:08

TRABZONSPOR'luyum diyen TRABZONSPOR'un iyiligini ister!!! Eger baska cikarlar icin kötülügüne razi olup birilerini savunuyorsa, ben ona TRABZONSPOR'lu demem!!!

Hekimoğlu
22.06.2007, 11:09
suç bizde bunun parası var başbakana yakın!!! stad da yapacak yıldız da alacak diye istedik başkan olmasını.sözünün eridir zannettik.daha önce tanıyanımız yüzde 1 bile değildi.yöneticilik tecrübesi var mı bakmadık futbolu bilir mi taraftarın dilinden anlar mı sormadık.sonuç ortada.

xxxxxxx
22.06.2007, 11:10
fenerbahçe taraftarı aziz yıldırımı tekraar yapabiliyorsa bizde trabzonspor tarafarıysak albayrak ve ziyayı koltuğundan etmeliyiz çünkü tek çkra yol budur aksi takdirde çok sıkıntılı günler bizi bekliyor arkadaşlar bu sene geçmiş senelerde olduğu gibi kurtaramayız mazallah küme düşeriz daha da ts ismi ağızlara alınmaz

yakutlu61
22.06.2007, 11:11
Diğer Başlık var .... Oralardan devam edin gibi gayet ciddiyetsiz bir yanıt verilerek kapatılmış.

Demekki yönetici dahi olsa durumumuzdan gayet memnun olan arkadaşlarımız var.

sevgılı arkadasım;
yazınca yazdı dıyorlar ama ben acıkca soyluyorum ben eger kendını baskan sana sahsı ıstıfaya davet edemeyeceksem ve bu sıtenın yonetıcılerı kendı ıstedıklerı baslıgı acıp ıstemedıklerını haksız gerekcelerle sılecek yada kapatacaklarsa(zıra soyledıklerı baslık 1 yıl onceye aıt) ben bunda ya bu sıte bızım bız ne dersek o olur mantıgını anlarım yada hıç kımse kusura bakmasın ama bu arkadasların baskanı savunmakta bır cıkarları oldugunu dusunurum zira albayragı savunmak ne Trabzonspor taraftarlıgına ne mantıga ne de vıcdana sıgar...
bu yazıdan sonra bana uzaklastırma cezasıda verebılırler tabı ..
kendılerıne kalmıs.

xxxxxxx
22.06.2007, 11:13
sevgılı arkadasım;
yazınca yazdı dıyorlar ama ben acıkca soyluyorum ben eger kendını baskan sana sahsı ıstıfaya davet edemeyeceksem ve bu sıtenın yonetıcılerı kendı ıstedıklerı baslıgı acıp ıstemedıklerını haksız gerekcelerle sılecek yada kapatacaklarsa(zıra soyledıklerı baslık 1 yıl onceye aıt) ben bunda ya bu sıte bızım bız ne dersek o olur mantıgını anlarım yada hıç kımse kusura bakmasın ama bu arkadasların baskanı savunmakta bır cıkarları oldugunu dusunurum zira albayragı savunmak ne Trabzonspor taraftarlıgına ne mantıga ne de vıcdana sıgar...
kendılerıne kalmıs.
aynen katılıyorum hala daha nuriyi ve ziyayı savunuyorlar yazık yazık

hüseyin1975
22.06.2007, 11:14
İŞTE ARANAN KAN!
http://www.takagazete.com/haber_images/iste_22062007.090659.jpg

Yönetim, Martinez, Oskar Cordoba, Tony Mario Sylva ve Dudek’ten haber beklerken Doğan dün Gerede kampına genç milli Zeki Ayvaz’ı çağırdı

ALIN SİZE KALECİ
Kaleci transferinde başı dönen Trabzonspor’da dün ilginç bir gelişme yaşandı. Ülkesinde bulunan Jefferson’a ulaşamayan Bordo-Mavili kulübün yetkilileri Ahmet Şahin’inde belinden sakatlanması üzerine harekete geçti. Teknik direktör Ziya Doğan bunun üzerine Süper Genç ve PAF takımında oynayan genç milli Zeki Ayvaz’ı Gerede kampına çağırdı. Dün apar topar hazırlanan genç milli kalecinin kampa gidişi “İşte aranan kan geldi” şeklinde değerlendirildi.

STOPERE ALBAYRAK VETOSU
Trabzonspor’da bütün bu gelişmeler yaşanırken her taraftan transfer tavsiyesi de devam ediyor. Kolombiyalı kaleci Martinez’le ilgili olarak Sakaryaspor yönetiminden fiyat indirimi bekleniyor. Yeşil-Siyahlı kulüp daha önce 4 milyon Euro olarak açıkladığı Martinez’in fiyatında 1.5 milyon Dolar artı 3 futbolcuya kadar indirim yaptı. Albayrak, Ziya Doğan’ın istediği stoper konusuna soğuk bakarken, ortaalana ve sol kenara iki takviye yapmak için çalışmalarını sürdürüyor. Federasyonun yabancı sayısını belirlememesi sıkıntı yarattı.

Faik Yılmaz
22.06.2007, 11:16
bu konu eğerki çok öneme haiz bir konu ise ana sayfaya alınıp sabitlenebilirdi..... her gün herkes görüp tepkisini ortaya koysun diye...

ama sanki şampiyon olmuşuz gibi anasayfaya konulan genel kurula çağrı yazısı gibi bo konuyada fazla ehemmiyet verilmiyor. millet başlığı orda göremeyince unutuyor yazmıyor oysa ön sayfalarda güzel bir yerde olsa sürekli hatırlatma babında iyi bir uyarı olurdu.....

ancak" Oralardan devam edin" diye başlayan bir cümle bence her şeyi açıklıyor. demekki o kadra önemli bir konu değil bu rasgele bir yere yazarmış gibi oralardan devam edin.....

yakutlu61
22.06.2007, 11:18
[QUOTE=huseyin75;845292]İŞTE ARANAN KAN!
http://www.takagazete.com/haber_images/iste_22062007.090659.jpg

Yönetim, Martinez, Oskar Cordoba, Tony Mario Sylva ve Dudek’ten haber beklerken Doğan dün Gerede kampına genç milli Zeki Ayvaz’ı çağırdı

ALIN SİZE KALECİ
Kaleci transferinde başı dönen Trabzonspor’da dün ilginç bir gelişme yaşandı. Ülkesinde bulunan Jefferson’a ulaşamayan Bordo-Mavili kulübün yetkilileri Ahmet Şahin’inde belinden sakatlanması üzerine harekete geçti. Teknik direktör Ziya Doğan bunun üzerine Süper Genç ve PAF takımında oynayan genç milli Zeki Ayvaz’ı Gerede kampına çağırdı. Dün apar topar hazırlanan genç milli kalecinin kampa gidişi “İşte aranan kan geldi” şeklinde değerlendirildi.

ALIN SİZE KOMEDİ......
ya yeter ama vallahı yeter bunlar bızı gerızekalı yerıne koymayı astılar soyledıklerıne kendılerınede ınanmaya basladılar..
yanı hak ettıler soyluyorum YUH ARTIK........

Salih Yazıcı
22.06.2007, 11:18
Trabzon'un iyi teklifini reddettim"

Kaleci arayışlarını sürdüren Trabzonspor'un Liverpool'un Polonyalı kalecisi Jerzy Dudek'e teklif götürdüğü tecrübeli kaleci tarafından da doğrulandı. İngiltere'den ayrılması kesinleşen kaleci, çok karlı olarak nitelendirdiği bu teklifi reddettiğini açıkladı.

Kendi internet sitesine açıklamalar yapan Dudek, Türkiye, Yunanistan ve İspanya'dan teklifler aldığını ayrıca Benfica'nın da kendisine reddedemeyeceği bir teklifle geldiğini söyledi. Kesin kararını pazartesiye kadar açıklayacağı belirten başarılı kaleci, "İspanya'dan iki takımdan da önemli teklifler var. Kısa sürede kararımı vereceğim. Daha önce de Trabzonspor'dan çok kazançlı çıkacağım br teklif aldım ama reddettim" şeklinde konuştu.

(Ligtv.com.tr)

Oemer61
22.06.2007, 11:20
Trabzon'un iyi teklifini reddettim"

Kaleci arayışlarını sürdüren Trabzonspor'un Liverpool'un Polonyalı kalecisi Jerzy Dudek'e teklif götürdüğü tecrübeli kaleci tarafından da doğrulandı. İngiltere'den ayrılması kesinleşen kaleci, çok karlı olarak nitelendirdiği bu teklifi reddettiğini açıkladı.

Kendi internet sitesine açıklamalar yapan Dudek, Türkiye, Yunanistan ve İspanya'dan teklifler aldığını ayrıca Benfica'nın da kendisine reddedemeyeceği bir teklifle geldiğini söyledi. Kesin kararını pazartesiye kadar açıklayacağı belirten başarılı kaleci, "İspanya'dan iki takımdan da önemli teklifler var. Kısa sürede kararımı vereceğim. Daha önce de Trabzonspor'dan çok kazançlı çıkacağım br teklif aldım ama reddettim" şeklinde konuştu.

(Ligtv.com.tr)

Iyi yaptin, senin gibi kus bir kaleciye ihtiyacimiz yok bizim zaten!!!

yakutlu61
22.06.2007, 11:20
bu konu eğerki çok öneme haiz bir konu ise ana sayfaya alınıp sabitlenebilirdi..... her gün herkes görüp tepkisini ortaya koysun diye...

ama sanki şampiyon olmuşuz gibi anasayfaya konulan genel kurula çağrı yazısı gibi bo konuyada fazla ehemmiyet verilmiyor. millet başlığı orda göremeyince unutuyor yazmıyor oysa ön sayfalarda güzel bir yerde olsa sürekli hatırlatma babında iyi bir uyarı olurdu.....

ancak" Oralardan devam edin" diye başlayan bir cümle bence her şeyi açıklıyor. demekki o kadra önemli bir konu değil bu rasgele bir yere yazarmış gibi oralardan devam edin.....

BİZ ORALARDAN DEVAM EDELIM KI BASKANI BU KADAR ATESLI SAVUNAN BAZI KISILER SAVUNMAYA HANGI AMACLA DEVAM EDIYORLARSA DAHA RAHAT DEVAM ETSINLER
YETERINCE ACIK OLDUMU??

Erdal
22.06.2007, 11:21
sevgılı arkadasım;
kendılerıne kalmıs.

yakutlu hocam haksızlık ediyorsun.....bmn forum diyebilirimki şu ana kadar rastladığım en demokratik forumdur .. organizasyonlar konusunda ( bilhassa halı saha organizasyonu ) bazı faşizan uygulamalar var :))) ( metin başkan saygılar ) ama konu TRABZONSPOR olduğunda bu güne kadar herhangi bir keyfiliğe rastlamadım ....açmış olduğunuz başlığın kapanma gerekçesi gayet makul zira benzer başlık var ve aralıkta zaten seçimli genel kurul var ...önümüzde seçim var ..ve öyle yada böyle transfer başlamış .....eleştirelim her zaman ve forumda çok sert ve iyi eleştiren arkadaşlar var ve eminimki bunlar muhataplarına ulaşıyor ...dolayısıyla şimdi aralıkta gerçekten bütünleştirici ,omurgalı,işbilen bir yönetimin gelmesi için ümitle bekleyelim ...elbetteki hazırlık maçlarında bile takımı destekleyelim .........

agahozlu
22.06.2007, 11:21
Burada isteyen Doğan ı ve Albayrak ı savunur istemeyen savunmaz,ben savunmayanlardanım.Ama Ocak ayında açılmış Yeter artık yönetim istifa diye bir başlık var bire bir örtüşen bir konu için bir başlık açılırsa başlığın kapatılması Forum kurallarına göre gayet normaldir,yok siz bu sitede Doğan ı Albayrak ı savunuyorlar diye söyleyip Yönetimi istifaya çağıran bir başlığın açık olduğunu görmezlikten gelirseniz ortada bir problem var demektir.O başlıkta her türlü görüş mevcuttur.Ayrıca yöneticiler gerektiği takdirde site giriş sayfasına da gerekli tepkiyi göstermişti diye hatırlıyorum.Şimdi Son Dakika haberleri diye bir başlık açtığınızı düşünün bu kapanır mı kapanmaz mı? Bu başlık kapanıncada site yöneticileri basını mı destekliyor diyeceksiniz!Var olan başlıktan Yönetim hakkında ki görüşlerimiz rahatlıkla dile getirilebilir diye düşünüyorum...

xxxxxxx
22.06.2007, 11:22
büyük kaleci hasagiçi alırlar kurtarıcı antep bile kovdu adamı ne hallee düştük

hüseyin1975
22.06.2007, 11:22
Albayrak: 2 yıldır takımımızın üstünde kara bulutlar dolaşıyor...

Trabzonspor Kulübü Başkanı Nuri Albayrak, ''2 yıldır takımımızın ve şehrimizin üstünde kara bulutlar dolaşıyor'' dedi.
Albayrak, bordo-mavili kulübün dergisinin bu ayki sayısındaki yazısında, geride kalan sezonda birçok sıkıntıyı ve problemi camia olarak birlikte yaşadıklarını belirtti.
Sezona başlarken, gerekli bir kan değişikliğine gittiklerini ifade eden Albayrak, ''Ardından bir çıkış başlarken, üst üste gelen hakem hataları ve sakatlıklar başarıya giden yolda bizi engelledi. Her başarıya giden yolda bazı sıkıntılar ve engeller olur. Biz, camiamızdan aldığımız güçle, önümüzdeki sezon bütün bu sıkıntıları el ele vererek ortadan kaldıracağız'' değerlendirmesini yaptı.
Birlik olmanın daima aynı yöne bakıp, aynı adımı atmak olduğunu kaydeden Albayrak, şöyle devam etti:
''Bunun için de önümüzdeki sezon kuracağımız kadroyla 7'den 77'ye bütün camiamıza büyük görevler düşüyor. Bu görevlerin başında da takımımıza sahip çıkmak ve taraftar olarak üzerimize düşeni yapmak gerekiyor. 2 yıldır takımımızın ve şehrimizin üstünde kara bulutlar dolaşıyor. Bu havayı büyük Trabzonspor camiasının aydınlık yarınlara çevirmesi de yine kenetlenerek olacaktır.'' Bu sezon da 3 kulvarda zorlu bir maratona gireceklerini dile getiren Albayrak, şunları kaydetti:
''Hedefimiz, özlediğimiz başarılara bir bir ulaşmak olacak. Biz yönetim olarak, üzerimize maddi-manevi bugüne kadar ne düşüyorsa yaptık ve bundan sonra da yapmaya devam edeceğiz. Başarıya giden yolda en büyük anahtar birlik olmak ve iletişim ağını güçlendirmekten geçiyor. İşte bu sebeple, şanlı ve başarılarla dolu 40 yılımıza daha nice zaferleri eklemek için bu sezon tek bir vücut ve tek bir yürek olalım.''

Siz cekilirseniz BULUTLAR dagilabilir :(

Travelair
22.06.2007, 11:24
Transfer başlığı burası arkadaşlar. Şimdi oradan devam edin diyeceğim ama başkancı diye adım çıkar diye diyemiyorum :)

Alptuğ
22.06.2007, 11:24
hıc bellı olmaz bıze 2 transfer daha yapıp kapatacaktık
belkı kalecı de alamadan yenı sezona baslarız
ıyı kı elımızdekı oyuncularımızı tutma basarısı gosterebılıyoruz

yakutlu61
22.06.2007, 11:25
yakutlu hocam haksızlık ediyorsun.....bmn forum diyebilirimki şu ana kadar rastladığım en demokratik forumdur .. organizasyonlar konusunda ( bilhassa halı saha organizasyonu ) bazı faşizan uygulamalar var :))) ( metin başkan saygılar ) ama konu TRABZONSPOR olduğunda bu güne kadar herhangi bir keyfiliğe rastlamadım ....açmış olduğunuz başlığın kapanma gerekçesi gayet makul zira benzer başlık var ve aralıkta zaten seçimli genel kurul var ...önümüzde seçim var ..ve öyle yada böyle transfer başlamış .....eleştirelim her zaman ve forumda çok sert ve iyi eleştiren arkadaşlar var ve eminimki bunlar muhataplarına ulaşıyor ...dolayısıyla şimdi aralıkta gerçekten bütünleştirici ,omurgalı,işbilen bir yönetimin gelmesi için ümitle bekleyelim ...elbetteki hazırlık maçlarında bile takımı destekleyelim .........

ARALIGI BEKLEYELIM DIYORSUN OYLEMI ??
Ne ıçın arkadasım uçuruma hızla gıden bı arabanın ıçındesın ve daha erken durmak ıçın uçurumun kenarını bekleyelım dıyorsun..
Trabzonsporu donulmez yola sokacak bu becerıksız adamlar ve ozaman tarıh onlarla bırlıkte onları savunanlarıda yargılayacak unutmayın.

xxxxxxx
22.06.2007, 11:26
Transfer başlığı burası arkadaşlar. Şimdi oradan devam edin diyeceğim ama başkancı diye adım çıkar diye diyemiyorum :)
çok büyük transferler yapılıyorya onları konuşalım mesela ziya bir stoper daha istiyormuş turşu kuracak sol beke nedense adam istemiyor şok güvendiği celaleddin ve keçelinho var ......

Oemer61
22.06.2007, 11:26
Ya ALLAH'ini seversen sus artik baskan suuuuuuuuuuussssssssssssssssss, zaten sabrimiz kalmadi konusma artik!!! Zaten verdigin sözleri yerine getiremiyorsun, bari acma su agzini giiiiiiiiittttttttt TRABZON'dan:mad:

yakutlu61
22.06.2007, 11:27

kades :)
hangı transfer baslıgı dıyecegım ama olmayacak...
komık bı baslık aslında TRANSFER HABERLER:)
YANI BIZIM ACIMIZDAN.
bu a rada haksızlık yapıyorum dogru baskan sımdı ıstanbul beledıyeden super bı yıldız alır bende utanırım yada genc bı yetenek alır mesela 3 yada 5 yaslarında beklıcez artık ne yapalım:)

REDD KAPLAN
22.06.2007, 11:27
nuri başkan acaba hiç bu forumları felan okuyomudur boş zamanlarında yaaaa artık ben utanıyorum o nasıl utanmıyor aklım almıyoo.........

xxxxxxx
22.06.2007, 11:28
Ya ALLAH'ini seversen sus artik baskan suuuuuuuuuuussssssssssssssssss, zaten sabrimiz kalmadi konusma artik!!! Zaten verdigin sözleri yerine getiremiyorsun, bari acma su agzini giiiiiiiiittttttttt TRABZON'dan:mad:
nedense ne ziyaya nede nuriye artık sempatiyle bakamıyorum biraz kırgınlık daha çok öfke hakim

a d bacan
22.06.2007, 11:29
başkanın savunucusu degiliz TRABZONSPORun savunucusuyuz
bu forumda olan tüm arkadaşların inanıyorumki TRABZONSPORun çıkarlarından başka beklentileri yoktur
işi siyasete getirip dayamayın
her türlü eleştiri yapın ama kimsenin TRABZONSPORlulugunu tartışmayın
ilkeli tüm görüşlerinize saygı duyuyorum

hüseyin1975

Bende sana su cevabi verirdim:

Transfer :confused:

Bizim Yönetim ile bagdasmayan bir Kelime.....

Ömer SEVİNÇ
Artık yeter. Yeni bir başlık açılmasını istiyorum. Transfer dosyasında başka şey konuşanlar istifa!

xxxxxxx
22.06.2007, 11:30
kades :)
hangı transfer baslıgı dıyecegım ama olmayacak...
komık bı baslık aslında TRANSFER HABERLER:)
YANI BIZIM ACIMIZDAN.
bu a rada haksızlık yapıyorum dogru baskan sımdı ıstanbul beledıyeden super bı yıldız alır bende utanırım yada genc bı yetenek alır mesela 3 yada 5 yaslarında beklıcez artık ne yapalım:)
sen messiyi bile alsan bu ziya koşmuyor diye oynatmaz

yakutlu61
22.06.2007, 11:30
Birlik olmanın daima aynı yöne bakıp, aynı adımı atmak olduğunu kaydeden Albayrak, şöyle devam etti:
''Bunun için de önümüzdeki sezon kuracağımız kadroyla 7'den 77'ye bütün camiamıza büyük görevler düşüyor. Bu görevlerin başında da takımımıza sahip çıkmak ve taraftar olarak üzerimize düşeni yapmak gerekiyor. 2 yıldır takımımızın ve şehrimizin üstünde kara bulutlar dolaşıyor. Bu havayı büyük Trabzonspor camiasının aydınlık yarınlara çevirmesi de yine kenetlenerek olacaktır.'' Bu sezon da 3 kulvarda zorlu bir maratona gireceklerini dile getiren Albayrak, şunları kaydetti:
''Hedefimiz, özlediğimiz başarılara bir bir ulaşmak olacak. Biz yönetim olarak, üzerimize maddi-manevi bugüne kadar ne düşüyorsa yaptık ve bundan sonra da yapmaya devam edeceğiz. Başarıya giden yolda en büyük anahtar birlik olmak ve iletişim ağını güçlendirmekten geçiyor. İşte bu sebeple, şanlı ve başarılarla dolu 40 yılımıza daha nice zaferleri eklemek için bu sezon tek bir vücut ve tek bir yürek olalım.''

hehehehe....
komık desem degıl saf desem degıl olsa olsa bızı kerız zannedıo...
3 kulvar dedıgının bırı ınter toto ve 40 yıllık şanlı tarıhımızden bahsetmıs albayrak...
kusura bakma ama 40 yıllık sanlı tarımızı lutfen agzına alma baskan sadece gıt sadece....

Travelair
22.06.2007, 11:31
Haklıyken haksız duruma düşme diye diyorum yakutlu61

Başlık hazır. Ben de çok eleştirdim. Başlıkları içinde yazanlar 1. sayfaya taşır. Güncel tutulursa sorun olmaz. Site yöneticileri elinden geldiğince tarafsız olmak ve başlık düzenini , içeriğini de korumak zorunda.

Faik Yılmaz
22.06.2007, 11:32
Burada isteyen Doğan ı ve Albayrak ı savunur istemeyen savunmaz,ben savunmayanlardanım.Ama Ocak ayında açılmış Yeter artık yönetim istifa diye bir başlık var bire bir örtüşen bir konu için bir başlık açılırsa başlığın kapatılması Forum kurallarına göre gayet normaldir,yok siz bu sitede Doğan ı Albayrak ı savunuyorlar diye söyleyip Yönetimi istifaya çağıran bir başlığın açık olduğunu görmezlikten gelirseniz ortada bir problem var demektir.O başlıkta her türlü görüş mevcuttur.Ayrıca yöneticiler gerektiği takdirde site giriş sayfasına da gerekli tepkiyi göstermişti diye hatırlıyorum.Şimdi Son Dakika haberleri diye bir başlık açtığınızı düşünün bu kapanır mı kapanmaz mı? Bu başlık kapanıncada site yöneticileri basını mı destekliyor diyeceksiniz!Var olan başlıktan Yönetim hakkında ki görüşlerimiz rahatlıkla dile getirilebilir diye düşünüyorum...

arkadaşım diğer başlık 1 yıldan fazla oldu açılalı ve gerilere düştü. Bu başlığın açılma nedenide konuya azalan ilginin tekrar geri gelmesi isteği idi.
ancak senin gibi güzel anlatılarak kapatılsa idi belkide yine sorun olmayacaktı.....

"Oralardan devam edin" gibi bir yaklaşım konuyu ciddiye almamaktır. Mizah başlığı değilki bu hayat memat meselesi.

hem bi şey soracağım. durumumuz çok mu düzeldide genel kurul çağrısını içeren yazı kaldırıldı. inter totoya katılmak çokmu mutlu etti bizi.

yakutlu61
22.06.2007, 11:33
sen messiyi bile alsan bu ziya koşmuyor diye oynatmaz

evet haklısın su ana kadar messıyı aldılar ve oynatmadı,
ben zıya yı savunmuyorum arkadasım ama bırak messıyı lassıyı ya sen sakaryadan martınezı alma gucunden yoksunsan ben o baskana hadı ordaan derım...

Faik Yılmaz
22.06.2007, 11:34
Artık yeter. Yeni bir başlık açılmasını istiyorum. Transfer dosyasında başka şey konuşanlar istifa!

Arkadaşım görüldüğü üzere bu yönetimin transfer filan yaptığı yok bizde başka konular konuşuyoruz başlık boş kalmasın diye......

xxxxxxx
22.06.2007, 11:35
FLAŞ FLAŞ FLAŞ Trabzonspor aradığı on numarayı sonunda buldu SÜREYYA AYHAN. Ziya doğanın çok istediği süreyyanın transferi en çok ziya doğanı memnun etti. SÜRAYYININ 90 dakka pres yapma gücünün olduğunu mücadele gücününde çok yüksek olduğunu belirtti.

yakutlu61
22.06.2007, 11:36
arkadaşım diğer başlık 1 yıldan fazla oldu açılalı ve gerilere düştü. Bu başlığın açılma nedenide konuya azalan ilginin tekrar geri gelmesi isteği idi.
ancak senin gibi güzel anlatılarak kapatılsa idi belkide yine sorun olmayacaktı.....

"Oralardan devam edin" gibi bir yaklaşım konuyu ciddiye almamaktır. Mizah başlığı değilki bu hayat memat meselesi.

hem bi şey soracağım. durumumuz çok mu düzeldide genel kurul çağrısını içeren yazı kaldırıldı. inter totoya katılmak çokmu mutlu etti bizi.

kardesım baskan cıddıye alıyorya ınter totoyu olay bu.ıananın su anda zamanında yapılan genel kurul cagrısı gıbı gırıste bır yonetım ıstıfa cagrısı olmalıydı..
acaba dıyorum bunda yonetımın Trabzonsporun resmı sıtesınde bordomavı netten bahsetmesının bı etkısı varmı ben boyle dusunuyorum ve benım gıbı dusunen arkadaslar hıçte az degıl..

Miraç Atalay Çiftçi

Genel Kurul çagrısı hakkında açıklama yazısı site giriş sayfasına koyuldu konu öylece gitti...

Biz mutlumuyuz hayır!

Ama zaman yok...
Genel Kurula çagrı elbette...
Ama zaten kurulun toplanmasına 6 ay kaldı...

Şimdi kurul toplansın hadi toplayalım demek bana göre intihar etmektir.

Onlarımı savunuyorum hayır!
Bana görede Kurul toplanmalıydı.
Ama derler ya atı alan üsküdarı geçmiş..

Ömer SEVİNÇ
Arkadaşım görüldüğü üzere bu yönetimin transfer filan yaptığı yok bizde başka konular konuşuyoruz başlık boş kalmasın diye......
Yahu başlık boş kalmasın ne demek? O zaman diğer başlıklar da boş kalmasın gidin oralarda konuşun.

Bu arada, bilmem farkında mısınız ama adam eder veya etmez 3 tane transfer yaptı Trabzon..

Oemer61
22.06.2007, 11:38

Transfer mi varda transfer konusalim??? Bu baslik kilitlenebilir bence, zaten hep bos bos seyler yazip duruyoruz!!! Söyle 1 ay sonra acariz, o zaman yavas yavas bir kac futbolcunun adi gercekten anilmaya baslar!!!!!

Ömer SEVİNÇ
22.06.2007, 11:40
Bu başlıkta konuşmak mecburi değil arkadaşlar. Bmn'de isteyen diğer konulara da yazabiliyor. O yüzden transfer yok diye buraya yazmak diye bir şey söz konusu değil. Transfer yoksa yazma buraya. Git yönetim istifa başlığına yaz!

xxxxxxx
22.06.2007, 11:40
Yahu başlık boş kalmasın ne demek? O zaman diğer başlıklar da boş kalmasın gidin oralarda konuşun.

Bu arada, bilmem farkında mısınız ama adam eder veya etmez 3 tane transfer yaptı Trabzon..
on tane adam alsa ne yazar tekkenin şimekin yerini doldurabildinmi sol kanat ve kalede önlemler alabildinim. ben hep diyorum 5 tane sıradan adam alacağına bir tane kaliteli isim al zira o 5 taneden daha iyi gençlerimiz mevcuttur

hüseyin1975
22.06.2007, 11:41
Bugün 22.06.2007.

7 Gün kaldi!

Bizim TD 29.06.2007 Tarihine kadar Transfer bitmeli diyor.
4 Futbolcu istiyorum diyor.

Kaleci konusunda halen somut Adimlar atilmadigi icin Genc Kaleciyi Kampa cagirdi.

Yani Yönetime iki gün icerisinde gönderilen ikinci Mesaj.

Acaba 29.06.2007 Tarihi geldiginde bizim TD istedikleri yapilmadigi takdirde ONURLU VE GURURLU bir sekilde ISTIFA edecekmi???

Örnek: Rizeden ayrilan Riza Calimbay.....

Cok MERAK ediyorum coooooooooooooooook.............

antagonist
22.06.2007, 11:42
kardesım baskan cıddıye alıyorya ınter totoyu olay bu.ıananın su anda zamanında yapılan genel kurul cagrısı gıbı gırıste bır yonetım ıstıfa cagrısı olmalıydı..
acaba dıyorum bunda yonetımın Trabzonsporun resmı sıtesınde bordomavı netten bahsetmesının bı etkısı varmı ben boyle dusunuyorum ve benım gıbı dusunen arkadaslar hıçte az degıl..

BMN Trabzonspor yönetimine muhtaç değildir.Ya da sırf onları istemiyor diye kendi doğru bildiği hareketten vazgeçecek bir kurum da değildir...

Herkesin 10 YTL vererek gittiği deplasmana,her BMN üyesi 50 YTL'yi cebinden vererek ama yönetimin askerliğini yapmadan o maça gitmektedir.

tirabzonli
22.06.2007, 11:42
Ankaraspor'a gurbetçi yıldız

Transfer çalışmalarını sürdüren Ankaraspor, Bayer Leverkusen'de forma giyen gurbetçi futbolcu Tevfik Köse ile anlaştı. Başkent ekibinin 19 yaşındaki forvet oyuncusu ile 2 yıllık sözleşme imzalayacağı belirtildi. Geçen sene Peru'da düzenlenen ve Genç Milli Takım'ın 4. olduğu turnuvada Tevfik Köse oynadığı futbolla dikkat çekmişti.

biz bu adamı alamamıştık.iyi iş becermişler

Faik Yılmaz
22.06.2007, 11:43

evet fenerin azat ettiği 90 dakika koşmaktan başka hüneri olmayan serkanı......

2. sınıf bir takımın 2. sınıf oyuncusu jabiyi.....

adını radyolardan başka bir yerde duymadığımız adnanı......

ben bunlara transfer demiyorum..... tranfer dediğin carlos gibi olur lincoln gibi olur. bu tip futbolcular elimizde bol miktarda mevcut....

sezon arasındada çok güzel transferler yapmıştık güya ama hepsi fos çıkti... ceyhun gidecek, risp gidecek ayman zaten orta halli bi oyuncu.....

xxxxxxx
22.06.2007, 11:43
Bugün 22.06.2007.

7 Gün kaldi!

Kaleci konusunda halen somut Adimlar atilmadigi icin Genc Kaleciyi Kampa cagirdi.

Acaba 29.06.2007 Tarihi geldiginde bizim TD istedikleri yapilmadigi takdirde ONURLU VE GURURLU bir sekilde ISTIFA edecekmi???

kesinlikle etmeyecek adam kurnaz gelecek için zemin hazırlıyor muhtemel başarısızlıkta istediğim ransferler yapılmadı diyecek

Oemer61
22.06.2007, 11:44
Bu başlıkta konuşmak mecburi değil arkadaşlar. Bmn'de isteyen diğer konulara da yazabiliyor. O yüzden transfer yok diye buraya yazmak diye bir şey söz konusu değil. Transfer yoksa yazma buraya. Git yönetim istifa başlığına yaz!

Ben bu basligin simdilik kilitlenmesinden yanayim, cünkü tek ise yaradigi sey bizi germek ve tartismalara yol acmak!!! Ortada ne transfer var ne birseyyy, eskiden gazetelerde 10 larca isim yazardi ilgileniyoruz dedikleri, bu sefer yazmiyorlar bile!!! Buda demek ki önümüzdeki haftalarda transfer filan yapilmayacak bu is cok daha uzayacak!!!

xxxxxxx
22.06.2007, 11:45
Ankaraspor'a gurbetçi yıldız

Transfer çalışmalarını sürdüren Ankaraspor, Bayer Leverkusen'de forma giyen gurbetçi futbolcu Tevfik Köse ile anlaştı. Başkent ekibinin 19 yaşındaki forvet oyuncusu ile 2 yıllık sözleşme imzalayacağı belirtildi. Geçen sene Peru'da düzenlenen ve Genç Milli Takım'ın 4. olduğu turnuvada Tevfik Köse oynadığı futbolla dikkat çekmişti.

biz bu adamı alamamıştık.iyi iş becermişler
bizimkiler uyumaya devam ediyor yok artık iyice şüphelendim bunlar tsyi sabote etmeye geldiler

Oemer61
22.06.2007, 11:45
Bugün 22.06.2007.

7 Gün kaldi!

Hayatta etmez!!! O kovulmadan ayrilmamaya and icmis!!! Hem onun icin daha iyi, bahanesi hazir basarisizlikta, ben istedeim yönetim almadi:mad: