PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 2007-2008 | Transfer Dosyası

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 [61] 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105

hodlu
21.06.2007, 14:04
Acil orta saha-sol orta-forvet şart.Ama bu zihniyet gider bi tane daha sağ kanat alır.Bizde burda yazar dururuz.

python
Futbolcu paçavrası dediğin oyuncular TRABZONSPOR futbolcuları!

Ve evet Gugulspor futbolcuları da değil!

Artık yeter Hamdi Bey, herkes yazdığı lafı yazmadan önce bir tartsın, takıma sahip çıkmanın yolu saçmalamaktan geçmiyor

Katılıyorum. Futbolcularımız hakkında böyle şeyler söylemeyelim. Lütfen.

xenophobia
aha son dakka !!!!!ronaldo fenere hayır deyim karısını da alıp trabzona tasınmıs stadın yanına....ziya hoca "hosgeldine" gitcek simdi....(FİX TV yerel kaynak)

hamdi bey
21.06.2007, 14:05
bu futbolcular yüzünden her sene kümeye oynuyoruz yeter artık sabrım kalmadı, tvde spor haberlerinde fb carlosu aldı bjk telloyu aldı gs lincolnü aldı diyor, ts de adnanı aldı deyince ufacık çocuklar basıyor kahkahayı trabzon büyükşehir belediye olduk bilmem haberiniz var mı?

Özsu
21.06.2007, 14:05
@Hamdibey burası siyasetin konuşulacağı yer değil , takımımızı konuşma yeridir. Yapıcı olacaksak her türlü konuda konuşabiliriz. Bazen şaka yaparız , bazen ciddi tartışırız. Ama sizin bu uslubunuz ne zaman düzelecek sabırla bekliyorum.. Jabi konusunda kaçkere saygısız ithamlarda bulundunuz farkındamısınız?
Başkalarınlada sorununuz warsa özelden mesajlaşın genelden değil..

10 numara
21.06.2007, 14:06
aha son dakka !!!!!ronaldo fenere hayır deyim karısını da alıp trabzona tasınmıs stadın yanına....ziya hoca "hosgeldine" gitcek simdi....(FİX TV yerel kaynak)

kardeş sıkıcı olmaya başladın ...

hodlu
21.06.2007, 14:07
Birde bu JABİ denen adam ne oynuyor bana lütfen cevap.Bizim iki kupa maçındada onamamış.

AyhanPe
21.06.2007, 14:07
bu futbolcular yüzünden her sene kümeye oynuyoruz yeter artık sabrım kalmadı, tvde spor haberlerinde fb carlosu aldı bjk telloyu aldı gs lincolnü aldı diyor, ts de adnanı aldı deyince ufacık çocuklar basıyor kahkahayı trabzon büyükşehir belediye olduk bilmem haberiniz var mı?

iyi o zaman düsüncelerini insan gibi belirt.kimseye satasmana dalga gecmene gerek yok.suana kadar okudugum tek ciddi mesajinda buydu sanirim..
neyse olayi daha cok kisilestirmek istemiyorum ama bende burda ki seviyesizlikten biktim..

10 numara
21.06.2007, 14:08
Birde bu JABİ denen adam ne oynuyor bana lütfen cevap.Bizim iki kupa maçındada onamamış.

sağ bek diyorlar ama...bilemiyorum...ziya hoca ön libero oynatır kesin...

Özsu
21.06.2007, 14:09

Yahu bir gazetede forvet diyordu:)

10 numara
21.06.2007, 14:12
Yahu bir gazetede forvet diyordu:)

sağ forvet..:D:D:D

Faik Yılmaz

defansif ön libero sağbektir kendileri........ :)

hodlu
Antalyalı volkanla Ali Bilgin hakkında bizimkiler sağır ve körü oynuyolar.

xenophobia
bu gidisle siz daha cok sıkılırsınız

python
21.06.2007, 14:13

Para var! şehir gelişmiş! ama biz fb gs bjk gibi yıldız almıyoruz, cimriyiz. Tüh yazıklar olsun bize! Türk oyuncu bile trabzona gelmek istemiyor yabancı yıldızı nasıl getireceksin? Futbolcuya hakaret, teknik kadroya hakaret, başkana yöneticiye hakaret. Bu nasıl taraftarlık allah aşkına.

Biz de isterdik ama olmuyor gelmiyorlar. Zorla getiremeyiz adamları. Değerinin iki katı versen bile zor getirirsin. Kİ böyle bir durum bizi çıkmaza sokar. Biraz dikkatli olalım lütfen.

Özsu
sağ forvet..:D:D:D

:D:D
O nası bişe oldu ??

Herkesin yazdığına göre böle saçma bir mevki ortaya çıkıyor : defansif sağbek forvet :)
Ziyanın bile aklına gelmezdi..:)

14cell61

4 milyon euro istiyolar ali bilgine kafalarına güneş çarpmış heralde...

hodlu
21.06.2007, 14:14
Peki bizim o mevkide 6-7 tane adam varken ne gerek var bu adama...

10 numara
21.06.2007, 14:14

volkan'da hiç bir şey yok ama ali bilgin iyi oyuncu..

Özsu
21.06.2007, 14:16
Bir ara gurbetçi bir çocuk wardı. Mehmet Güven miydi neydi? ne oldu o çocuğa

10 numara
21.06.2007, 14:16
O nası bişe oldu ??

Herkesin yazdığına göre böle saçma bir mevki ortaya çıkıyor : defansif sağbek forvet :)
Ziyanın bile aklına gelmezdi..:)

zaten ziya hocaya göre söyledik...bir oyuncu gelirken ziya hoca onu ilk ön libero olarak görüyor...:D:D:D

14cell61
21.06.2007, 14:17

mehmet akgün kasımpaşaya gitti

Terzioğlu
21.06.2007, 14:19
feyenoord pienaara 1milyon euro veriyormus...

balahor61
21.06.2007, 14:20
Trabzonspor’un özellikle forvet arkasında oynayacak oyuncu arayışları sürerken, Trabzonspor Teknik Direktörü Ziya Doğan’ın Arjantin’in San Lorenzo takımının önemli yıldızlarından biri olan 21 yaşındaki orta saha-forvet oyuncusu Ezeguel İvan Lavezzi’nin ismini yönetime bildirdiği belirtildi. Lavezzi orta sahadan hücuma dönük olarak forma giyerken geçen sezon 17 asist, 7 gol ile oynadığı kaydedildi. Arjantin’in önemli isimlerinden biri olacağına kesin gözüyle bakılan Lavezzi’nin bonservis bedelinin yüksek olduğu ama buna rağmen yöneticilerin çalışmalarını derinleştirdiği bildirildi. Lavezzi’yle daha önce bağlantı kurulduğu ve menajerinin oyuncuyu ikna ettiği ama kulübüyle sorunların giderilmesi gerektiği ifade edildi.

Stoper Adayları da Var
Arjantin’de yine San Lorenzo takımında oynayan orta saha oyuncularıGaston Fernandez Nikolas, Osmar Daniel Ferreyra ve İndependiente’nin forvesi Miranda Osvaldo’nun da listede bulunduğu kaydedildi. Heerenveen’de oynayan İsveçli Lars Nilsson’un ve Vigan’da forma giyen Skoko’un da transfer için adı geçtiğine işaret edildi. Stoper olarak ise yine Heerenveen’in bonservisi elinde İsveçli stoperi Petter Hansson’la birlikte, Norveç’in Lilleström takımında oynayan Frede Kippe’nin listedeki yerini koruduğu vurgulandı. Kaleci olarak da Paraguaylı Villar, Bobadilla, Fransız Sabastian Chabbert ve Mickael Landreau’nun da araştırıldığı belirtildi. Yönetim yabancı kontenjanı açıp bu oyunculardan en az 2 tanesinin işini mutlak suretle bitirmeyi düşünüyor.

Zafer Fidan
21.06.2007, 14:20

Kasimpasaya transfer oldu, Ziya dogan demis önce deniyecekmis mehmeti oda kabul etmedi

balahor61
21.06.2007, 14:21
Trabzonspor Teknik Direktörü Ziya Doğan’ın istekleri bir türlü bitmiyor. Doğan göreve ilk geldiğinde “Ben bu takımı şampiyon yaparım” demişti. Takımın başına geçtikten Fredrik Risp, Erdinç Yavuz, Ceyhun Eriş ve Ayman’ı aldıran Doğan, “İdeal kadroyu kurduk. Gelecek sezon 1-2 oyuncuyla Türkiye’nin en iyi takımı oluruz” ifadelerini kullanmıştı. Sezon sonunda ise, “Takıma 4 tane direk oynayacak futbolcu alırsak bu takımı kimse tutamaz” yorumunu yapmıştı. Ziya Doğan’ın istekleri doğrultusunda Jabi, Serkan ve Adnan transfer edildi. Fakat dün düzenlediği basın toplantısında, “Yönetimden 4 futbolcu istedim. Kaleye, stopere, oyun kurucu ve forvet olarak talep ettiğim bu oyuncuların ay sonuna kadar alınmaları gerekir” demesi bardağı taşırdı.

Celalettin Neden Ayrıcalıklı?
Doğan, “Oyuncu transferi konusunda bazı isteklerimiz var. Yönetim kurulumuza bu konuda gerekli raporu verdim. Transfer geç olursa oyuncuların takıma adaptasyonu da geç oluyor. Bu nedenle transferi ay sonuna kadar tamamlamak istiyoruz. Kaleci, stoper, santrafor ve forvet arkasına futbolcu alınması gerekiyor. Risp’in ve Stepanov’un sakatlıkları nedeniyle stopere adam arıyoruz” açıklamasında bulundu. Doğan’ın sol kanatta neredeyse Celalettin alternatifsiz olmasına ve çok başarısız görüntü vermesine karşın, ondan daha iyi isim talep etmemesi de tepkiyle karşılandı. Bu da camiada “Ziya hoca’nın bu oyuncuyla bir gönül bağı mı var? Forması garanti mi olsun istiyor. Bu kadar çok transfer yapılır mı?” yorumlarının yapılmasına neden oldu.

Bu Kez Zoru Başaracağız
Teknik Direktör Ziya Doğan, Gerede’de basın mensuplarına yaptığı açıklamada kampta eksik oyuncuların olduğunu belirtti. Ziya Doğan, “İbrahima Yatara ve Jabi ülkelerinde bu oyuncular milli takımda yer aldıkları için dinlenme fırsatı bulamadılar. Gökdeniz, Hüseyin ve Umut’un da durumları aynı. Sakatlıkları bulunan Risp ve Musa da yok. Bu futbolcular kendilerine verilen program doğrultusunda çalışmalarını sürdürüyorlar. İzinli olan Ceyhun ise 5 gün sonra kampa katılacak” dedi. Hazırlıkların kademeli olarak devam edeceğini ifade eden Doğan, “Gerede kampı sonrası hazırlıklarımızı Trabzon’da sürdüreceğiz. Burada oyuncularımıza hem gerekli yüklemeleri yapıp hem de İntertoto maçlarına hazırlayacağız. Zor olacak ama olanaksız değil” diye konuştu.

Terzioğlu
21.06.2007, 14:22
stoper icin bosuna yabanci almaya gerek yok...oraya emre güngörü aldikmi yeter...stepanov ve emre güngör iyi bir ikili olusturur...

python
21.06.2007, 14:22
Kasimpasaya transfer oldu, Ziya dogan demis önce deniyecekmis mehmeti oda kabul etmedi

O mehmet akgün değilmiydi ?

Özsu
21.06.2007, 14:23
Hey Allahım niye alınamamış Mehmet AKgün vazmıgeçilmiş?=

Arkadaşın biri denenmek için alındı ondan transfer iptal oldu demiş. yeni gördüm yazıyı arkadaşlar..

hamdi bey
21.06.2007, 14:23
Para var! şehir gelişmiş! ama biz fb gs bjk gibi yıldız almıyoruz, cimriyiz. Tüh yazıklar olsun bize! Türk oyuncu bile trabzona gelmek istemiyor yabancı yıldızı nasıl getireceksin? Futbolcuya hakaret, teknik kadroya hakaret, başkana yöneticiye hakaret. Bu nasıl taraftarlık allah aşkına.

Biz de isterdik ama olmuyor gelmiyorlar. Zorla getiremeyiz adamları. Değerinin iki katı versen bile zor getirirsin. Kİ böyle bir durum bizi çıkmaza sokar. Biraz dikkatli olalım lütfen.

iyi de bizde bunlardan messi yi beklemiyoruz, en azından palermoyu alabilirler, dudek i alabilirler 1 milyon euro veriyorlar bir 250 bin euro daha ekleseler bunları hemen şu dakika alıp gelirler ama yönetim çok savsak davranıyor adnanı jabiyi almak için tüm fedakarlıkları yapanlardan aynı şeyi yıldız futbolcular için yapmıyor

balahor61
21.06.2007, 14:24
Fark burada işte..
Trabzonspor uzun yıllar emek verdiği çok sayıdaki genç futbolcuya ”İşimize yaramazsınız” gerekçesiyle yol vermiş..
Eskiyle yeninin,
başarıyla, başarısızlığın farkı da burada işte..
Bu kulüp eskiden gençlere forma verirdi,
Şimdi ise yol…
Desenize yine attık kalemize gol!..Servet ÖZKARA

AyhanPe
21.06.2007, 14:24

aramiza hos geldin python kardes.burda bi kac yazini okudum ve gercekten sende sagduyulu mantikli ve objektif yaklasiyorsun olaylara.
önceki sayfada yazmistim..alt yapimiz cok güclü olmali.o zaman tüm bunlara gerek kalmaz.özkan hocanin degistirdigi cok sey varmis.mükemmel tesisler yapilmasi gerekir.o genclerin egitimine de katki yapilmasi lazim.tüm trabzon birlik olup gereken hersey yapilmali.öyle bi alt yapi düzeni kurulmaliki her 5 senede yeni bi jenarasyon yetisibilmeli.genclerimiz gercekten cok yetenekli.her halde yöreden gelen bisey:) neden kullanmayalim..eger yaparsak dünyanin dev klüpleri genclerimiz almak icin kuyruga girerler..
neden yapilmasin...

balahor61
21.06.2007, 14:26
Burada atacak!...
Fenerbahçe Türk asıllı Colin Kazım’ı Rüştü’yü 14 yıllık takımından ayrılacak kadar kızdıran bir paraya transfer edince gazeteler sürmanşetten attılar başlığı..
Kapkara ve on santimlik harflerle..
“Fener’e büyük golcü”
Peki, ne kadar gol atmış bu arkadaş geldiği takımında? 29 maçta tek gol!
Gülmeyin hemen..
Gollerini buraya saklamış olamaz Servet ÖZKARA

Özsu
21.06.2007, 14:28
Burada atacak!...
Fenerbahçe Türk asıllı Colin Kazım’ı Rüştü’yü 14 yıllık takımından ayrılacak kadar kızdıran bir paraya transfer edince gazeteler sürmanşetten attılar başlığı..
Kapkara ve on santimlik harflerle..
“Fener’e büyük golcü”
Peki, ne kadar gol atmış bu arkadaş geldiği takımında? 29 maçta tek gol!
Gülmeyin hemen..
Gollerini buraya saklamış olamaz Servet ÖZKARA
----

Özsu
21.06.2007, 14:31
Ricardinho'ya 'gidebilir' raporu çıkmış..
Biara ne istemiştikde alamamıştık.
Ama şuanda istenmez bence bjk istemediğinden dolayı..

python
21.06.2007, 14:32
iyi de bizde bunlardan messi yi beklemiyoruz, en azından palermoyu alabilirler, dudek i alabilirler 1 milyon euro veriyorlar bir 250 bin euro daha ekleseler bunları hemen şu dakika alıp gelirler ama yönetim çok savsak davranıyor adnanı jabiyi almak için tüm fedakarlıkları yapanlardan aynı şeyi yıldız futbolcular için yapmıyor

Biz bunları medyadan duyuyoruz. Doğrumu acaba bunlar? Tamam iyi bir yönetimimiz yok ama dudek gibi bir kaleciye 1 milyon verip 250 daha vermeyecek bir yönetimde değil. Ben bunların hiçbirine inanmıyorum. Medya bizi karıştırıyor ve biz de çok güzel malzeme oluyoruz.

Teknik direktör istemiyorsa martin palermoyu nasıl alsın yönetim? Belki çok daha iyisi için uğraşıyorlar? Belki konuştular ama palermo kabul etmedi. Basına yansıtmadılar? Hiçbir şey bilmiyoruz neden bu kadar ağır eleştiriyoruz.

Hadi söylediklerinde haklısın diyelim. Yönetimin ve teknik direktörün yaptığı hatalar yüzünden, Trabzonsporlu ve Trabzonsporun futbolcusuna neden hakaret ediyorsun?

Faik Yılmaz
21.06.2007, 14:35
Ricardinho'ya 'gidebilir' raporu çıkmış..
Biara ne istemiştikde alamamıştık.
Ama şuanda istenmez bence bjk istemediğinden dolayı..
aslında tam aradığımız adam. fenerden gönderileni alıyoruzda bjkdan gönderileni neden almayalım.

mevki olarak top dağıtacak kariyerli kaliteli bir adam tamda ligimize uyum sağladı... bence alınırsa çok güzel olur....

Erdem Keser
21.06.2007, 14:36
Suan turkiyenin en iyi yabancisi Ricardinho... Ertugrul hocanin Ricoyu birakacagini sanmiyorum

python
21.06.2007, 14:36
aramiza hos geldin python kardes.burda bi kac yazini okudum ve gercekten sende sagduyulu mantikli ve objektif yaklasiyorsun olaylara.
önceki sayfada yazmistim..alt yapimiz cok güclü olmali.o zaman tüm bunlara gerek kalmaz.özkan hocanin degistirdigi cok sey varmis.mükemmel tesisler yapilmasi gerekir.o genclerin egitimine de katki yapilmasi lazim.tüm trabzon birlik olup gereken hersey yapilmali.öyle bi alt yapi düzeni kurulmaliki her 5 senede yeni bi jenarasyon yetisibilmeli.genclerimiz gercekten cok yetenekli.her halde yöreden gelen bisey:) neden kullanmayalim..eger yaparsak dünyanin dev klüpleri genclerimiz almak icin kuyruga girerler..
neden yapilmasin...

Hoşbulduk :) Altyapı çok önemli bir kaynak. Doğru kullanılırsa bir ömür yeter.

hamdi bey
21.06.2007, 14:38
bu işler mehmetlerle adnanlarla abdürrezzaklarla olmaz, artık 70 li yıllarda değiliz, ruhmuş hırsmış bunlar artık mazide kaldı ,istanbul takımları çatır çatır 30 luk heriflerle şampiyon oluyor bunlarmı hırslı genç kadro??? tamam takıma başarıya aç yetenekli genç futbolcular bulunmalı fakat bunların derdi bu takımın şampiyon olması değil, asıl amaçları ist. takımlarına kapağı atmak, şimdi herşey para olmuş millet lincolnlerle carloslarla oynarken biz onlarla yarışacak bir kadro oluşturmamız lazım

python
21.06.2007, 14:43
bu işler mehmetlerle adnanlarla abdürrezzaklarla olmaz, artık 70 li yıllarda değiliz, ruhmuş hırsmış bunlar artık mazide kaldı ,istanbul takımları çatır çatır 30 luk heriflerle şampiyon oluyor bunlarmı hırslı genç kadro??? tamam takıma başarıya aç yetenekli genç futbolcular bulunmalı fakat bunların derdi bu takımın şampiyon olması değil, asıl amaçları ist. takımlarına kapağı atmak, şimdi herşey para olmuş millet lincolnlerle carloslarla oynarken biz onlarla yarışacak bir kadro oluşturmamız lazım

Herşey para olmuş diyorsun ama söylediğin gibi herşey para değil. Sana bir soru sorayım. Sen yetenekli bir futbolcusun, Trabzonsporlusun. Fenerbahçe ve Trabzonspor sana teklif yaptı. Fenerin teklifi daha yüksek. Hangisini seçersin? Parayımı yoksa Trabzonsporumu? Eminimki vereceğin cevap herşeyin para olmadığını gösterecektir sana.

Faik Yılmaz
21.06.2007, 14:43
Song neden düşünülmüyor anlamadım.....

defansta steple çok güzel bir ikili olurlar.. rispte eklenirse defans bloğunu sağlama aldık demektir.....

orta sahayada ricardinyo alınır......

ilerdede palermoyu monte edersin umutun yanına işte sana şampiyonluğa oynayacak bir kadro ya çok mu zor ALLAH aşkına bunları yapmak

hasegiç

risp- song- step- çağdaş

gökdeniz- hüseyin - yattara- ricardinyo

umut- palermo

hamdi bey
21.06.2007, 14:47
Herşey para olmuş diyorsun ama söylediğin gibi herşey para değil. Sana bir soru sorayım. Sen yetenekli bir futbolcusun, Trabzonsporlusun. Fenerbahçe ve Trabzonspor sana teklif yaptı. Fenerin teklifi daha yüksek. Hangisini seçersin? Parayımı yoksa Trabzonsporumu? Eminimki vereceğin cevap herşeyin para olmadığını gösterecektir sana.

işte renkdaş olayın özü burda, feneri tercih ediyorlar profesyonellik gereği, Gökdeniz Fatih Tekka falan var tercih etmeyen ama halkın tepkisinden korkuyorlar onlarda

Özsu
21.06.2007, 14:49
Suan turkiyenin en iyi yabancisi Ricardinho... Ertugrul hocanin Ricoyu birakacagini sanmiyorum

Bizzat kendisi istemiyor..

Beşiktaş'ın yeni hocası Ertuğrul Sağlam, Brezilyalı yıldız oyuncu Ricardinho'yu gözden çıkardı.21 Haziran 2007 08:52Beşiktaş Teknik Direktörü Ertuğrul Sağlam, yönetime verdiği raporda iyi bir teklif gelmesi halinde sambacının gönderilmesini istedi. Genç hocanın, Brezilyalı yıldızı kalırsa yedek bırakacağı bildirildi

Kartal'da yeni teknik patron Ertuğrul Sağlam'ın, Brezilyalı orta saha oyuncusu Ricardinho için yönetim kuruluna, "gidebilir" raporu verdiği ortaya çıktı.

Geçtiğimiz günlerde yönetim ile görüşerek Ricardinho ve Delgado hakkında rapor sunan Sağlam'ın, Brezilyalı futbolcunun iyi bir teklif gelmesi halinde takımdan gönderilmesini istediği vurgulandı.

Kaynak :http://www.spor3.com/haber.php?haber_id=251696

En büyük gerekçesinden biride Delgadonun o mevkide oynatacak olmasıymış. Kaynaktaki yazının devamında belirtiliyor..

python
21.06.2007, 14:51
işte renkdaş olayın özü burda, feneri tercih ediyorlar profesyonellik gereği, Gökdeniz Fatih Tekka falan var tercih etmeyen ama halkın tepkisinden korkuyorlar onlarda

Bak işte herşey para değil. Korku paranın önüne geçmiş :) Şaka bir yana. O zaman ne yapacağız? Trabzonsporu hiçbir şeye değişmeyecek futbolcular bulacağız.

Bulamayız deme mutlaka vardır bir yerlerde böyle futbolcular. Örnek verirsek; Sen futbolcu olsaydın Trabzonsporu hiçbir takıma ve hiçbir paraya değişmezdin. Öyle değil mi? :)

Sefa Murat Dokuz
21.06.2007, 14:53
ricardinho kim ya bide türkiyenin en iyi yabancı
bu kadar maçını izledim alex in yarısı olamaz ricardinho
pasları belki iyi ama çok yavaş ne adam geçebilio ne de yattara gibi yaraatacı biri değil boşuna sokağa atılan paralar olur ve yaşlı

Özsu
Buarada bu sene sözleşmesi sona eren futbolculardan Suttgart'ın file bekçisi Timo Hildebrand iyi bir kaleci bence..
Son zamanda yenilenen bir sözleşme varmı haberim yok ama. Lig Tv bilgilerine göre . Sözleşmesi sona eren önemli 5futbolcudan birisidir kendisi..

xenophobia
bu sene bence trabzonspor yine gönüllerin sampionu olcak
asıl sampiyonluk torunlarımıza kaldı bu gidisle

Sefa Murat Dokuz
21.06.2007, 14:57
Buarada bu sene sözleşmesi sona eren futbolculardan Suttgart'ın file bekçisi Timo Hildebrand iyi bir kaleci bence..
Son zamanda yenilenen bir sözleşme varmı haberim yok ama. Lig Tv bilgilerine göre . Sözleşmesi sona eren önemli 5futbolcudan birisidir kendisi..
takımı hatırlamıyorum ama çok iyi bir takımla 3 yıllık sözleşme imzaladı 1 ay önce hildebrand

Özsu
21.06.2007, 14:58
takımı hatırlamıyorum ama çok iyi bir takımla 3 yıllık sözleşme imzaladı 1 ay önce hildebrand

Bu tip adamları bile araştıramayan aciz yönetim birkaç futbolcuyu alma konusunu saplantı haline getirmişler.. Kaldiki onlarıda alamıyoruz. Bir kaleci alınsın artık yeter yahu..

Sefa Murat Dokuz
21.06.2007, 14:59
bu sene bence trabzonspor yine gönüllerin sampionu olcak
asıl sampiyonluk torunlarımıza kaldı bu gidisle
gökdeniz-yattara-umut-hüseyin-stepanov-serkan-ersen-ceyhun
bu oyunculara 2 tane daha ii oyuncu eklersek zor değil
çünkü fb çok artist bir takım kuryor bu sene ben o KADKÖYDE yattaranın roberto carlosa attığı çalımlar sonrası aziz yildirimin suratini görmeyi çok istiyorum

TolgaTopçu61
21.06.2007, 14:59
valencia ile sözlesme imzaladi ama valencia onu önce baska bir takima kiralamak istiyor.

Zafer Fidan
21.06.2007, 15:00

Valenciaya gitti

xenophobia
21.06.2007, 15:01
bence fenerin sonuda real madrid gibi olcak ic catısmalar oyuncular arası anlasmazlık kavga dövüz v.s
fener sampiyonlugu unutsun :D

Travelair
21.06.2007, 15:03
Ricardinho'ya vereceğimiz paraya daha genç, daha yetenekli futbolcular alınabilinir bence

Ben başka bir açıdan bakmak istiyorum:

feybe her sene 20 milyon $ açık veriyor. Daha geçen sene 50 55 milyon € para harcadılar Edu+Lugano+David+Kezman'a...

Şimdi Roberto Carlos'a 5 milyon € civarı senelik para verecekler.. vergisi dahil. Diğer futbolcularla aradaki fark gündeme getiriliyor mu? Hayır çünkü adamı krallar gibi tanıtıyorlar. Carlos, performansını düşürmeye başlayınca takımdaki huzursuzluk da artacaktır. Kezman dahil..

Benim anlamadığım bu kulüpler ne oldu da her tarafa para saçmaya başladılar?

Nereden geliyor bu paralar? 250 milyon $ gibi bir borcu olan gs, nasıl oluyor da Lincoln gibi bir futbolcuyu bonservisine 4,5 milyon €, kendisine 2,5 milyon € verebiliyor senelik? Orkun'a bile 1 milyon € çıkartıyor, Linderoth transferinde 2,2 milyon € veriyor?

bjk keza... 34 yaşındaki Rüştü'ye 1,5 milyon € garanti para verebiliyor. ve tv spor programlarından birinde de iddia ediliyor ki (Tv8 veya Kanaltürk Skyturk... tam emin değilim), bjk'ye kredi açılmış bir devlet bankasından çok uygun koşullarla, 40 milyon $, ama kredi için Ertuğrul'un takımın başına getirilmesi şart koşulmuş. Sonra o paradan 32 milyon $'ını Demirören çekmiş borcuna karşılık... Bu tv'den duyduğumdur. Teyit etmeye çalışıyoruz deniliyordu ama birşey çıkmadı. Aynı feybe'nin şike iddialarının olduğu zamanda çıkaracağı konuğu yüzünden tv yönetimi tarafından programcısı istifa eden televizyoncu gibi bu da hasır altına itildi, ses soluk çıkmadı.

Yani herkes bir yerden para bulmasını biliyor, sponsorlarımız ne işe yarıyor? Trabzonspor'a bir yıldızın gelmesi onların da yararına değil mi? Böylece Trabzonspor'la birlikte adları daha iyi duyulacak. Öyle değil mi?

Sefa Murat Dokuz
21.06.2007, 15:03
valencia ile sözlesme imzaladi ama valencia onu önce baska bir takima kiralamak istiyor.
ewt ama bence hildebrand valencianın kalecisinden alır kaleyi niye kiralıyolar sanmam

omermk
21.06.2007, 15:06
Song neden düşünülmüyor anlamadım.....

defansta steple çok güzel bir ikili olurlar.. rispte eklenirse defans bloğunu sağlama aldık demektir.....

orta sahayada ricardinyo alınır......

ilerdede palermoyu monte edersin umutun yanına işte sana şampiyonluğa oynayacak bir kadro ya çok mu zor ALLAH aşkına bunları yapmak

hasegiç

risp- song- step- çağdaş

gökdeniz- hüseyin - yattara- ricardinyo

umut- palermo

işte futbol boyle birşey bende sizin 11 inize kesinlikle katılmıyorum.
sizin 11 inizle muhtemelen ligi en iyi 10. sırada bitiririz. huseyin haricinde öndeki 6 futbolcudan topa basacak bir tane adam yok. günümüz futbolunda boyle bir kadro da yok.
ikinci eleştirimde futbolcuların dizilişine yattara nın ortashanın ortasında ne işi olabilir adam tam bir kanat oyunucu. risp klasik bir stoper sağbeke koymuşsunuz.çağdaş gibi ağır bir adamı solbeke koyarsanız her maç kırmızı kart görür hadi defansif olarak başarılı olduğunu varsayalım kanat oyuncusu olmadığı için ileri çıkp orta yapmayı başarabileceğini sanmam.
tam popülist bir kadro...

TolgaTopçu61
21.06.2007, 15:06
ewt ama bence hildebrand valencianın kalecisinden alır kaleyi niye kiralıyolar sanmam
son maclarda iyi performans sergiliyormus canizares bide valencia nin yeni teknik direktörü istemiyormus hildebranddi

Sefa Murat Dokuz
21.06.2007, 15:07
Ricardinho'ya vereceğimiz paraya daha genç, daha yetenekli futbolcular alınabilinir bence

Ben başka bir açıdan bakmak istiyorum:

feybe her sene 20 milyon $ açık veriyor. Daha geçen sene 50 55 milyon € para harcadılar Edu+Lugano+David+Kezman'a...

Şimdi Roberto Carlos'a 5 milyon € civarı senelik para verecekler.. vergisi dahil. Diğer futbolcularla aradaki fark gündeme getiriliyor mu? Hayır çünkü adamı krallar gibi tanıtıyorlar. Carlos, performansını düşürmeye başlayınca takımdaki huzursuzluk da artacaktır. Kezman dahil..

Benim anlamadığım bu kulüpler ne oldu da her tarafa para saçmaya başladılar?

Nereden geliyor bu paralar? 250 milyon $ gibi bir borcu olan gs, nasıl oluyor da Lincoln gibi bir futbolcuyu bonservisine 4,5 milyon €, kendisine 2,5 milyon € verebiliyor senelik? Orkun'a bile 1 milyon € çıkartıyor, Linderoth transferinde 2,2 milyon € veriyor?

bjk keza... 34 yaşındaki Rüştü'ye 1,5 milyon € garanti para verebiliyor. ve tv spor programlarından birinde de iddia ediliyor ki (Tv8 veya Kanaltürk Skyturk... tam emin değilim), bjk'ye kredi açılmış bir devlet bankasından çok uygun koşullarla, 40 milyon $, ama kredi için Ertuğrul'un takımın başına getirilmesi şart koşulmuş. Sonra o paradan 32 milyon $'ını Demirören çekmiş borcuna karşılık... Bu tv'den duyduğumdur. Teyit etmeye çalışıyoruz deniliyordu ama birşey çıkmadı. Aynı feybe'nin şike iddialarının olduğu zamanda çıkaracağı konuğu yüzünden tv yönetimi tarafından programcısı istifa eden televizyoncu gibi bu da hasır altına itildi, ses soluk çıkmadı.

Yani herkes bir yerden para bulmasını biliyor, sponsorlarımız ne işe yarıyor? Trabzonspor'a bir yıldızın gelmesi onların da yararına değil mi? Böylece Trabzonspor'la birlikte adları daha iyi duyulacak. Öyle değil mi?

kesinlikle doğru ama fb nin falan forma gelirleri üst seviyede şu ana kadar fb r.carlos forma sattışından 7.5 milyon euro kazandı parasını çıkartırlar zaten bizde böyle bişi sö konusu değil
ama sponsorlar ne işe yaradığı belli değil ÜLKER DELGADO ya 10 milyon euro ödedi
HER ŞEY YÖNETİMDE BİTİYOR

Sefa Murat Dokuz
21.06.2007, 15:09
sizin 11 inizle muhtemelen ligi en iyi 10. sırada bitiririz. huseyin haricinde öndeki 6 futbolcudan topa basacak bir tane adam yok. günümüz futbolunda boyle bir kadro da yok.
ikinci eleştirimde futbolcuların dizilişine yattara nın ortashanın ortasında ne işi olabilir adam tam bir kanat oyunucu. risp klasik bir stoper sağbeke koymuşsunuz.çağdaş gibi ağır bir adamı solbeke koyarsanız her maç kırmızı kart görür hadi defansif olarak başarılı olduğunu varsayalım kanat oyuncusu olmadığı için ileri çıkp orta yapmayı başarabileceğini sanmam.

risp ve çağdaş dan oluşan iki arka kanatı olan takım ilk 5 e dahi giremez

gerçekefsane
travelair ustadım
bizim ana sporumuz nerde

AyhanPe
gökdeniz-yattara-umut-hüseyin-stepanov-serkan-ersen-ceyhun
bu oyunculara 2 tane daha ii oyuncu eklersek zor değil
çünkü fb çok artist bir takım kuryor bu sene ben o KADKÖYDE yattaranın roberto carlosa attığı çalımlar sonrası aziz yildirimin suratini görmeyi çok istiyorum

bunlara risp ve jabi yide ekleyelim..hepsi cesitli milli takimlarda görev yapan oyuncular yada o düzeydeler.kadromuz fena degil.alinan oyuncularda gayet iyi.suan icin hersey yolunda gidiyor.3-4 takviye olacak ve birde kadroda tonlarca para kazanan siskinlik yapan oyuncularda takasta kullanilir.onlarin yerine gelecek vaad eden 2-3 oyuncuda alinir..mesela özer veya erhan gibi..bence 4 transferden daha fazla yapariz gibi geliyor bana.
hadi hayirlisi..iyide hic haber yok kac gündür.duyum alan tüm abileri arkadaslari burda küstürdünüz stichus bile gelmiyor artik..nerde bu adamlar yaaa..keske seref abi burda olsa..

hamdi bey
Bak işte herşey para değil. Korku paranın önüne geçmiş :) Şaka bir yana. O zaman ne yapacağız? Trabzonsporu hiçbir şeye değişmeyecek futbolcular bulacağız.

Bulamayız deme mutlaka vardır bir yerlerde böyle futbolcular. Örnek verirsek; Sen futbolcu olsaydın Trabzonsporu hiçbir takıma ve hiçbir paraya değişmezdin. Öyle değil mi? :)

dünyaları verseler yine başka takıma gitmem :) işte olmuyor işte böyle profesyonellik başka birşey , biz taraftarız onlar futbolcu yani bu onların işi, mesela bir şirkette çalışıyorsun diyelim imkanları daha iyi olan başka bir şirket diyor ki gel bende çalış ,işte buna benziyor yani futbolcuların tuttuğu takıma göre futbol oynamıyor artık o mazide kaldı, bu söylediğimiz amatör ruh artık o işlerin devri kapandı

champions
21.06.2007, 15:12
omermk yazdıklarına katılıyorum Her iyi futbolcu transfer edilmez Her iyi futbolcu her yerde oynamaz

Haberde adı geçen Psg'den Leandru 1. sınıf bi kaleci fakat haberde yazıldığı üzere sözleşmesi bitmiyor Bitsede Psg'nin 1.kalecisini almak çok zor Sallama haber yani tıpkı birkaç hafta önce çıkan Hildebrand haberi gibi

Sefa Murat Dokuz
21.06.2007, 15:13
yahu trabzonsporlu olan bir futbolcu bana 10 trilyon verse bir takım yıllık düşünelim ts de 2 trilyon veriyor hangisini seçerim? şimdi insan mantıklı düşünmek istiyor 5 yılda kazanacağımı 1 yılda kazanamk var yada 3 yılda önemli değil
Fatihin para için gittiğini düşünmüyorum o avrupada avrupa tutturdu
gökdenizi de bu şekilde avrupada avrupa diye klüpten soğutmaya çalışan bir türk medyası var

TSelif
21.06.2007, 15:13
Biz kimin formasını alalım da 7,5 milyon euro kazansın kulüp . :)

xenophobia
21.06.2007, 15:14
ya bizim nesilde göremicek bu sampiyonlugu
anca agzımızsulanarak baskalarının sampiyonlugunu izleriz
Ulan Allah belanı vermesin Ziya.....

AyhanPe
21.06.2007, 15:19
ya bizim nesilde göremicek bu sampiyonlugu
anca agzımızsulanarak baskalarının sampiyonlugunu izleriz
Ulan Allah belanı vermesin Ziya.....

ya ziya hocanin ne sucu var genc kardesim..moda oldu artik gelen ziya dogan a catiyor..

Travelair
21.06.2007, 15:20
Avea galiba ana sponsor. Ana sponsor deyince, farklı olması lazım diğer sponsorlardan. Futbolcu transferine kaynak ayırması lazım. Firmaların imaja ihtiyacı var. İmajlarını düzeltebilecek yıldız bir oyuncuya hayır demeleri lazım. Yoksa iletişim sponsorumuz olsun değil mi :)

Bu arada Serkan cezalı galiba, millet şortla koşarken eşofman giyiyor, kilosuz bir dünya için :)

http://www.trabzonspor.org.tr/images/haberpic/210607idman2.jpg

http://www.trabzonspor.org.tr/images/haberpic/210607idman5.jpg

Ziya hoca gençlerden yıldız çıkarırken :) Şaka günahını almayayım inşallah

http://www.trabzonspor.org.tr/images/haberpic/210607idman6.jpg

Milan'ın yüzü ciddi Gidecek mi acaba?

Faik Yılmaz
21.06.2007, 15:20

ben dizilişlerine bakmadım sağ sol diye ayırmadım bu yüzden yattara yada diğerleri yerinde değil.

bu oyun sitili chelsenin senelerdir başarılı olduğu oyun stili. defansta 4 adam çakılı oynuyor diğerleri hem geri hem ileri gidiyor. gökdeniz 90 dakika koşabilir, yattarada 24-25 yaşında koşsun defansada yardım etsin. hem çağdaş dediğin kadar kötü bir adam değil. bu yıl canla başla oynadı helede celodan 10 gömlek daha üstündür en azından uzaktan sert şutlar çekiyor ofansada yardıma gidebiliyor.

biz ne kadar defans çekilirsek rakipte o kadar üzerimize gelir her maçı 2-3 golle kapatırız. en iyi savunma ofanstır.

yıl 2004 :

symek-gökdeniz- yattara - leee

fatih - mehmet yılmaz

işte 6 ofansif oyuncumuzun aynı anda oynadığındaki durmumuz bide şimdiki durumumuz.....

söylemek istediğim bu... yoksa dizilişlerine dikkat etmedim....

Özsu
21.06.2007, 15:22
R.Madrid'i şampiyon yapan teknik direktörü Fabio Capello, takımıyla yol ayrımınıa yaklaştı.

Alsakmı Capelloyu Ziyadan daha ofansif:)

Mehmet Fırat
21.06.2007, 15:22
Avea galiba ana sponsor. Ana sponsor deyince, farklı olması lazım diğer sponsorlardan. Futbolcu transferine kaynak ayırması lazım. Firmaların imaja ihtiyacı var. İmajlarını düzeltebilecek yıldız bir oyuncuya hayır demeleri lazım. Yoksa iletişim sponsorumuz olsun değil mi :)

bu sponsor aynı zamanda üç eziğinde sponsoru olursa, sence yıldızı bize mi getirirler yoksa onlara mı??

Faik Yılmaz
21.06.2007, 15:23

7.5 milyon euroyu bilmem ama Elif şu an fuarda 7.5 euroya ( yani yaklaşık 12,5 ytl yapıyor) formalarımız satılıyor....

NE KADAR EKMEK O KADAR KÖFTE.....

Emorfo
21.06.2007, 15:25
futbolcu paçavrası adnana jabiye dünya kadar parayı düşünmeden veren sevgili yönetim, koskoca şampiyonlar ligi kupasını kaldırmış dünyaca ünlü kaleci dudek e 1 milyon euro veriyor ve kuruş yukarı çıkmıyor pes yani ,mesela gugulsporun kalecisi olsa düşünmeden verirler 3 milyon euroyu , bu arada nenenide al git diyen FC yönetimsporlularda lafım şu ,alın yönetiminizi gidip istanbul büyükşehir belediye ye belki ilk 10 a girersiniz çünkü bu adamlar 10. sırada sürünsek göbek atacak cinsten, burası TS, yani futbol kulübü siyasi parti değil lütfen anlayın artık şunu, yönetimle aynı siyasi görüşü paylaşıyor olabilirsiniz ama konuşurken lütfen bunların TSye olan faydalarını göz önünde bulundurarak konuşun ,siyasi görüşleri ile değil

Hamdi efendi burdaymış, yine sallamışsın bravo :) Benim siyasi görüşümle yönetimin siyasi görüşü arasında dağlar kadar fark var. Konu neden dönüp dolaşıp siyasete geliyor onu da anlamadım. Bi hazmedemediniz başbakanın kankisi olan bir başkanı. Asıl siyaset budur bence. Başarısız diye eleştiriyoruz, neler yapılması gerektiğini yazıp çiziyoruz. Yönetime hakaretler savurunca, ve çeşit çeşit iddialar ortaya atınca veya komik olacam diye saçma sapan sıfatlar kullanınca herşey çözülmüş mü oluyor. Yönetimdeki insanların siyasi görüşleri farklı farklı. Trabzonspor'un böyle bir sorunu yok. Sorun bu konuyu gündeme getirmeye çalışanların niyetlerinin hiçte masum olmamasıdır. Mesela hamdi bey feyk resimler yerine adınızı soyadınızı resminizi bizimle paylaşabilirsiniz değil mi?

Diğer konu ise transfer konusu, geçen sezon transfer delisi olduk tuttuğumuzu takıma kattık yaşadığımız hüsran ortada. Yıldız mıldız istemiyorum, transfer yapılmasa dahi kadroya güveniyorum. İyi bir hazırlık dönemi geçirirsek, geçen sezon yaşdığımız sakatlıklar ve şansızlıkları yaşamazsak oldukça başarılı bir sezon geçireceğimize inanıyorum. Yine de bazı mevkilere transfer şart ancak bunun için kulübün şartlarını zorlamaya gerek yok. Sol kanat mı arıyoruz. Ufuk Bayratkar var sürün sahaya gitsin. En kötü hali bizim Keçeligillerden iyidir.

Hekimoğlu
21.06.2007, 15:25
bu sene takımdan ümitliyim.iskelet kadro şu ana kadar bozulmadı.bozulmaz da inşallah.bir kaleci 1 oyun kurucu ve 1'de golcü alırsak ilk iki garanti bence.

TSelif
21.06.2007, 15:26
Yok sen anlamadın Faik. Yönetim hiç bir çaba sarfetmiyo ki. Az bi kıpırdat transferi hakiki bombalarla da bizde patlatalım bişeyleri.
Yoksa ben resmi formamı alıp giyiyorum ..(9 numara :D)

gerçekefsane
21.06.2007, 15:27
........................

Faik Yılmaz
21.06.2007, 15:30
Yok sen anlamadın Faik. Yönetim hiç bir çaba sarfetmiyo ki. Az bi kıpırdat transferi hakiki bombalarla da bizde patlatalım bişeyleri.

Elif mevcut transferler göz önünde tutulduğunda senin formanı daha çok alan çıkar......:D Elifin formasını çoğaltıyoruz arkadaşlar.....

Sefa Murat Dokuz
21.06.2007, 15:30
bizim 2004 yılındaki forma patlaması vardı binlerce forma satmıştı klüp nerdeyse stada giden herkes formaliydi çoçuklar da inanılmaz truncu forma hastalığıda vardı neyse ve kappa formaları çubuklu formalar o istanbulsporu 5-0 yendiğimiz maçtaki formalar süperdi o formlar sayısısz satmıştı yine öyle bir forma yapılsa ve kampanya başlatılsa kesinlikle çok büyük kar ederiz bu şekilde 50 ytl yapcan herkes alacakve kombinelere de ek ürün eklicen forma+bayrak vb gibi o zaman çok süper olur BİZDE milyon eurolar kaldırırırız

python
21.06.2007, 15:31
Forma konusu açılmışken. Bizim yönetimde gelişmeler var. Futbolcu imzayı attığı gün formasını çıkarıyor:)

Travelair
21.06.2007, 15:32
Bence güçlü bir firma olmalı. GSM veya banka... Etkisi çok olmalı ki yolumuza taş koyulamasın. Hatta Vestel bile olabilir. Geleceği çok parlak bir firma

hamdi bey
21.06.2007, 15:34
Hamdi efendi burdaymış, yine sallamışsın bravo :) Benim siyasi görüşümle yönetimin siyasi görüşü arasında dağlar kadar fark var. Konu neden dönüp dolaşıp siyasete geliyor onu da anlamadım. Bi hazmedemediniz başbakanın kankisi olan bir başkanı. Asıl siyaset budur bence. Başarısız diye eleştiriyoruz, neler yapılması gerektiğini yazıp çiziyoruz. Yönetime hakaretler savurunca, ve çeşit çeşit iddialar ortaya atınca veya komik olacam diye saçma sapan sıfatlar kullanınca herşey çözülmüş mü oluyor. Yönetimdeki insanların siyasi görüşleri farklı farklı. Trabzonspor'un böyle bir sorunu yok. Sorun bu konuyu gündeme getirmeye çalışanların niyetlerinin hiçte masum olmamasıdır. Mesela hamdi bey feyk resimler yerine adınızı soyadınızı resminizi bizimle paylaşabilirsiniz değil mi?

Diğer konu ise transfer konusu, geçen sezon transfer delisi olduk tuttuğumuzu takıma kattık yaşadığımız hüsran ortada. Yıldız mıldız istemiyorum, transfer yapılmasa dahi kadroya güveniyorum. İyi bir hazırlık dönemi geçirirsek, geçen sezon yaşdığımız sakatlıklar ve şansızlıkları yaşamazsak oldukça başarılı bir sezon geçireceğimize inanıyorum. Yine de bazı mevkilere transfer şart ancak bunun için kulübün şartlarını zorlamaya gerek yok. Sol kanat mı arıyoruz. Ufuk Bayratkar var sürün sahaya gitsin. En kötü hali bizim Keçeligillerden iyidir.

tamam Emorfo kardeş gerçekten böyle düşünüyorsan o zaman hemfikiriz, işte benimde beğenmediğim transfer politikasını sen kısaca özetlemişsin tuttuğumuzu alıyoruz neticede futbolcu çöplüğüne döndük ,misal 5 tanevasat futbolcu alacaklarına iki tane kaliteli transfer istiyoruz bu kadar basit ;)

Sefa Murat Dokuz
21.06.2007, 15:35
stepanov da hafif göbek gördüm KEBAP yapmış olabilir:D

TSelif
21.06.2007, 15:36
Bak kaka6191 ne güzel özetledin .Demek ki herşey yönetimde bitiyo. Kulübü bitirdiler taraftarıda çürüttüler.Hiç bir artısı yok hep geri hep geri ...
Serkan'ın formasına veririz 69 Ytl alırız. Aldırabilirsen :)

a d bacan
silinmiştir

salihismet

Marcelinho yildiz diye alindi, kac paralik forma satildi, bilen var mi?

demir
21.06.2007, 15:37
kardeş iyimserliğine hayranım valla. bu yönetimin yaptığı bir tane doğru işi söylesen sorun yok. bir kere önce yönetim iyi niyetli olduğunu kanıtlamak zorunda. fatihi satarak, benzinliği satarak ve de en önemlisi limanı trabzonsporun elinden alarak iyi niyet gösterilmez. bu düpedüz kötü niyettir. önce limanı alıp sonra takımı paralı başkana muhtaç etmek ve ardından paralı reklamı ile klübe başkan olmak ne kadar ahlaklı bir iştir. olayları iyi analiz etmemiz lazım bence. çünkü birçok ayrıntıyı kaçırıyoruz. bunlarda önemli ayrıntılar oluyor nedense. neyse hayırlısı ne ise o olsun.

eger bu baskana oy veıp sectıysen zaateen sus hıc konusma eger oy vermedıysen ozman uye ol senın oy verdıgın baskan olsun bakın ben derdımı anlatamıyormuyum bakım gs fb nın taraftarlarına da bızım nekadar fedakarlık etmeduıgımızı kendınız gorun dıyorum oturulan yerden ahkamı herkez keser spor yazarları gıbı ıcraat gorıyım ıcraaatttt bıselr yapın bende sıze destek olayım sadece konusmayın polıtıkacılar gıbı dıyorum ...!

a d bacan
21.06.2007, 15:38
madem konuda formaya hafif döndü
eski bjk li yeni TRABZONSPOR lu yegenime forma alacagım
nereden tedarik edebilirim
bizim bualarda zor bulurum
bu işi,n en kısa yolu nasıl arkadaşlar;?

TSelif
21.06.2007, 15:38
Yıldız ...:)

Sefa Murat Dokuz
21.06.2007, 15:39
marcelinho formalarından yaklaşık 2 milyon YTL alındı

Faik Yılmaz
Forma konusu açılmışken.... Kitap kampanyamızdan artan 200 ytl ile 10 civarı küçük forma alıp hem destek hem tanıtım yapma amacında idik. ancak oraya gittiğimizde Ts Clup markalı formalardan stoklarda hiç kalmadığını bu yüzden yardımcı olamacaklarını söylediler.

diğer pumanın formalarına baktım el kadar resmen el kadar 5 yaşındaki çocuğa olmayan bir forma 49 ytl. dolayısı ile alamadık tabi....

dedik bari haziran sayısından 40 tane alalımda hem klübe bi faydamız olsun hemde tanıtım açısından iyi olur. haziran 14 ve dergi hiç bir yerde yok... mayıs sayısınıda Elifle 2 ayrı yerden zorla bulduk . düşünsenize koskoca dergimizden 40 tanecik bile bulalmıyoruz. hemde Trabzonda fırtınanın merkezinde.

sonra bir gün fuara gittim dünya ticaret merkezine. stoklarda bitmiş hiç kalmamış olan formalarımızın 12,5 ytl ye orada satıldığını gördüm. o kadar sinirlendimki anlatamam. madem bilmiyorsunuz neden yalan diyorsunuz. vars ar yoksa yok.... 16 tane alacaktık vede 16 çocuğu sevindirecektik. dergide güzel ama formanın havası her şeyi başka. onun yerini tutamaz.

işte arkadaşlar yukarda misalen iki olay anlattım size.....

bu kadar vurdum duymaz....

bu kadar beceriksiz.....

bu kadar taraftarla arası kopuk

BİR YÖNETİMDEN DÜNYA ÇAPINDA YILDIZLAR BEKLİYORUZ......

yorumu size bırakıyorum.....

Özsu
Yıldız ...:)

YıldızDI ....

Sefa Murat Dokuz
www.trabzonspor.com.tr (http://www.trabzonspor.com.tr)

gerçekefsane
21.06.2007, 15:41
Taraftarın yoğun olduğu şehirlerde hazırlık maçı yapacan. en son biz ne zaman İstanbulda hazırlık macı yaptık. Almanyada hazırlık maçı yapıyosan lisanslı ürünleri satacan. başarı gelirse lisanslı ürün satarsın, kombine satarsın.

omermk
21.06.2007, 15:41
ben dizilişlerine bakmadım sağ sol diye ayırmadım bu yüzden yattara yada diğerleri yerinde değil.

bu oyun sitili chelsenin senelerdir başarılı olduğu oyun stili. defansta 4 adam çakılı oynuyor diğerleri hem geri hem ileri gidiyor. gökdeniz 90 dakika koşabilir, yattarada 24-25 yaşında koşsun defansada yardım etsin. hem çağdaş dediğin kadar kötü bir adam değil. bu yıl canla başla oynadı helede celodan 10 gömlek daha üstündür en azından uzaktan sert şutlar çekiyor ofansada yardıma gidebiliyor.

biz ne kadar defans çekilirsek rakipte o kadar üzerimize gelir her maçı 2-3 golle kapatırız. en iyi savunma ofanstır.

yıl 2004 :

symek-gökdeniz- yattara - leee

fatih - mehmet yılmaz

işte 6 ofansif oyuncumuzun aynı anda oynadığındaki durmumuz bide şimdiki durumumuz.....

söylemek istediğim bu... yoksa dizilişlerine dikkat etmedim....

chelsea nin oyuncu kalitesi ile bizimki arasında dağlar kadar fark var. adamlarda drogba en ilerideki oyuncu ama o bile adam kovalıyor. oyun kuran lampard aynı zamanda çok iyi bir kesici. bizde gökdeniz son senelrde top raikpteyken hiçbişey yapmıyor. onu geç. yattara bu yeteneklerinin yanında adam da kovalasa real madrid de ilk onbir de oynar onu da geç. ricardinho zaten top rakipteyken sıfır. palermo ve umut tan da defansif anlamda birşey beklemek hayalcilik olur.

gelelim 2004 teki kadroya. o kadroda mehmet yılmaz ın yerine hüseyin i koymak lazım bu bir. ikincisi symek ve lee oyunun hem ofansif yönünü hem de hucum yönünü oynayan futbolculardı ama sizin yazdığınız kadroda bu özellikte adam yok.
neyse bu tartışma uzar gider ama benim anlatmaya çalıştığım şeyde bu. size çok mantıklı gelen bana çok ters gelebiliyor bu nedenle ziya hoca yı(tekrar soyluyorum hernekadar oyun mentalitesini beğenmesem de) eleştirirken insaflı olmak lazım.
mesela ben iddia ediyorum ziya doğan zico dan çok daha iyi bir teknik direktör ama adamlar bu kadar kötü bir teknik direktöre rağmen şampiyon oldularsa biz neden olamıyalım...

python
21.06.2007, 15:42

25 ytl lik ts club formaların arkasına marcelinho yazıp uyanıklık yaparsan kimse almaz tabiki. Hemde puma ile anlaşıp yeni formaları beklerken bunu yaparsan. Zaten alacak olan ts club formasını almış isterse arkasına marcelinho yazdırabilir. Neden marcelinho yazısı için aynı formayı alsın?

Sefa Murat Dokuz
21.06.2007, 15:45
25 ytl lik ts club formaların arkasına marcelinho yazıp uyanıklık yaparsan kimse almaz tabiki. Hemde puma ile anlaşıp yeni formaları beklerken bunu yaparsan. Zaten alacak olan ts club formasını almış isterse arkasına marcelinho yazdırabilir. Neden marcelinho yazısı için aynı formayı alsın?
ewt gerçekler acıdır ve çok doğru biz satılam puma marcelinho ları 2 trilyon civari kar sağladı ama şimdi o formaları alanlar ne yapacak ben sinir olurum böyle şeylere alırsın adam gider hayda daha 5 ay oldu alalı formayı :D

xenophobia
21.06.2007, 15:46
helal olsun bea
sizin gibi trabzonseverler varken bizim sırtımız yere gelmez
caaanı gönülden tebrikler :)

omermk
21.06.2007, 15:47

marcelinho formasının çok satıldığını sanmam çünkü bizim kulüp yöneticileri herhalde heyecandan olsa gerek forma yaptırıp ts club larda satmayı unutmuşlardı o dönem. ben istanbul cevahir alışveriş merkezine sırf bu nedenle gitmiştim marcelinho transfer edildikten 15 gün sonra. ama oradaki arkadaş ne dedi biliyormusun'' formalar henüz gelmedi belki önümüzdeki ay gelir'' işte benim kzıdığım bu. bir transferde yanılabilirsin kulübe kaynak yaratamayabilirsin bunlar görevin olmakla birlikte zor işler ama işin zor kısmını yapıp dünyaca ünlü bir futbolcuyu trabzona transfer ettiğinde formaları satışa hazır değilse bu kepazeliğin hiç bir mazereti olamaz...

omermk
21.06.2007, 15:50
Taraftarın yoğun olduğu şehirlerde hazırlık maçı yapacan. en son biz ne zaman İstanbulda hazırlık macı yaptık. Almanyada hazırlık maçı yapıyosan lisanslı ürünleri satacan. başarı gelirse lisanslı ürün satarsın, kombine satarsın.

kesinlikle katılıyor ve destekliyorum.
istanbulda hazırlık maçı yaplsa en az 20 bin seyirciye oynar dünya kadar da forma satarlar..

Muhammet_61
21.06.2007, 15:51
Ziya Doğan aslında o kadar da abarttığınız kadar defansif oynatmıyor takımı.
Maçına göre zaman zaman 4 forvet/forvetimsi adamla da maça başlıyo.
Ancak ideal kadrosundaki sistem bana göre modern futbolu amaçlıyor.
Sorun orta sahadaki savaşçı adamların kalitesizliğinden kaynaklanıyor.
4 defans 3 savaşçı orta saha bir sağ açık bir sol açık ileride tek forvet.

Şimdi dünyanın güçlü klüplerinin ideal kadrolarına bakalım.

Real Madrid:

----------------Casillias-------------
Salgado--Cannavaro-Ramos---Carlos
------Emerson--Gago*---Diarra-----
-------Robinho--------Raul--------
---------------Ruud---------------

Barcelona:

-------------Valdes---------------
Belletti----Thuram--Puyol----Zambrotta
---------Xavi--Deco*--Motta--------
----Messi-----------------Ronaldinho---
--------------Eto'o------------------

Milan:

---------------Dida------------------
Cafu----Maldini-----Nesta----Jankulovski
-----Gattuso---Pirlo*---Ambrosini-------
----Kaka-------------------Seedorf---
-------------Ronaldo----------------

Hatta Fenerbahçe'nin ideal 11'ine bakarsak:

--------------Serdar-------------------
Önder-----Edu------Lugano------Ümit
-----Aurelio---Appiah*---Deniz(Selçuk)
---------Alex-------------Tuncay-----
--------------Kezman---------------

(*) ile belirttiğim futbolcular ofansif özellikleri olup defansif oyanayan isimler.
Yani arkadan top toplayıp/dağıtıp oyun kurabilen savaşçı isimelr.
Yunanistan ve İtalya da bu sistemleri uygulayarak sın 2 uluslarası kupayı müzelerine götürmediler mi?
Ancak bizdeki sorun sistem anlayışından ziayade oyuncu yetersizliği
Geçen sezonun ilk devresinde orta 3'lüde oynayabilecek kapasiteye sahip tek oyuncu Hüseyindi. * ile gösterdiğimiz bölgede ise genellikle Hasan, ve diğer 3. isim olarak Ferhat oynatılıyordu(Zaman zaman Keçeli). Sonuç işte ortada: Felaket:)
Ancak 2. devrede Ayman'ın takıma monte edilmesiyle 3'lü bloğun 2. halaksı da tamamlanmış oldu ve ikinci yarıdaki performansımız ortada. Tek eksiğimiz (*) ile belirttiğimiz bölge. Oranın en iyi ismi Szymekti ancak o da tercihini futbol hayatını bitirrmekten yana kullandı. Serkan Balcı ile bu bölgeyi kontrol altına alabilir, ortadaki boşluğu tamamıyla kapatabiliriz. Transer yapılacaksa da bu bölgeye yapılabilir. Pirlo tarzı bir adam.

---------------Jeff---------------
Jabi-----Stepanov--Risp------Adnan
----Hüseyin---Serkan*(Y)-Ayman--
------Gökdeniz-------Yattara-----
---------------Umut(Y)-----------

Y: yeni transfer

champions
21.06.2007, 15:59
Evet ortadaki oyuncuların hücuma katılımı ciddi sorun bu yüzdendir ki ortaya adam alınmalı bana göre klasik bi 10 numara değil Xavi v.b.

Yalnız yukardaki kadrolarda beklerinde hücumda önemli yeri var Sorunlarımızdan biride bu Bir sol bekimiz var ki orta çizgiyi geçince eli ayağına dolaşıyo ya da 40 metreden ceza sahasına orta yapmaya çalışıyo Ve her defasında yapamıyo:)

Üstelik Avrupada bu şekilde(2+1)oynamayan takımlarda var;

---Ronaldo---Carrick-----Scholes--Giggs--
------------Rooney------Smith----------
gibi:)

Ali Yerlikaya
21.06.2007, 16:00
Leverkusen'den Ankaraspor'a transfer

Transfer çalışmalarını sürdüren Ankaraspor, Bayer Leverkusen'de forma giyen genç milli futbolcu Tevfik Köse'yi kadrosuna kattı. Başken ekibi Tevfik ile 2 yıllığına anlaşmaya vardı.

Yeni sezon öncesi transfer çalışmalarını sürdüren Ankaraspor, Bundesliga takımlarından Bayer Leverkusen'de forma giyen Tevfik Köse ile 2 yıllığına anlaşmaya vardı. Geçen sene Peru'da düzenlenen ve Genç Milli Takım'ın 4. olduğu turnuvada Tevfik Köse oynadığı futbolla dikkat çekmişti.

Yine cok iyi bi gurbetciyi kacirdigimizi belirtmek isterim kacirdigimizda söylenemezya bizim yönetim olucak mahluklar onunla ilgilenme bile ilgilenmemistir. Kendisini cok iyi tanimaktayim. Bayburtludur ama aslen Sürmeneli ve babasinin fanatik bi Trabzonpsorlu oldugu biliyom kendiside muhakka öyledir. Insallah iki sene sonra en azindan Trabzonsporuna kavusur.

Bu arada Ankaraspor u da tebrik ediyorum, cok iyi beceriyor isi Avrupdaki gurbetcileri topliyor coguda zaten Trabzonlu oluyor.

Travelair
21.06.2007, 16:02
Bu sistemde denge yakalamak daha zor. Atak yapanlar ve defans yapanlar diye ister istemez ayrılıyor takım. Karşı ataklarda "forvet" elemanları daha defans yapamadan zaten ilk olarak "ön libero"lar karşılıyor. Bu da adam paylaşmada soruna neden oluyor. Ayrıca 3 kişiyle atak yapan oyuncular oyunda daha çabuk yıpranıp daha çabuk deforme oluyor sezon içinde. Bence dengeli bir sistem değil. Denge arkada. Bizim dengemiz ortada olmalı ki virajlarda zorlanmayalım

ozcan_asanoglu
21.06.2007, 16:07
orta saha ve ileri hattımız geçen yıl gökdeniz-yattara-ceyhun-umut(ersen-ömer rıza) dan oluşuyordu..şu anda hala aynı. ve bu 6 futbolcu da bi şekilde gol atıyor. yapamadıkları şey beyin görevi. gerektiğinde topu ayakta tutmak, organize atakları başlatmak, oyunun kilitlendiği anlarda asist veya golleriyle sahneye çıkmak..bunlar da bazen oluyor ama yetmez...

o yüzden bu 6 topçunun arasına öncelikle 1 adet 10 numara, mümkünse de bitirici vuruşları olan golcü alınırsa tam süper olacak...

Muhammet_61
21.06.2007, 16:11
Bu sistemde denge yakalamak daha zor. Atak yapanlar ve defans yapanlar diye ister istemez ayrılıyor takım. Karşı ataklarda "forvet" elemanları daha defans yapamadan zaten ilk olarak "ön libero"lar karşılıyor. Bu da adam paylaşmada soruna neden oluyor. Ayrıca 3 kişiyle atak yapan oyuncular oyunda daha çabuk yıpranıp daha çabuk deforme oluyor sezon içinde. Bence dengeli bir sistem değil. Denge arkada. Bizim dengemiz ortada olmalı ki virajlarda zorlanmayalım

cahmpion nickli arkadaşımızın da belirttiği gibi beklerin de hücuma katkısı çok önemli. Orta 3'lü bloğun tamamı ön-liberolardan kurulmamalı. 2 tane isim en fazla "tam" önlibero olabilir. Bunlar da zaten hücuma destek verecekelrdir. Ancak ilerideki 3 ofansif adama asıl destek sağlayacak olan bölge en ortadaki ofansa kalkan defansif oyuncu olacaktır. Rakip ön-libero duvarını bu adam geçebilirse işte ileri 3'lü de daha rahat top yaparak sonuca gidebilecektir.

salihismet
21.06.2007, 16:13
marcelinho formasının çok satıldığını sanmam çünkü bizim kulüp yöneticileri herhalde heyecandan olsa gerek forma yaptırıp ts club larda satmayı unutmuşlardı o dönem. ben istanbul cevahir alışveriş merkezine sırf bu nedenle gitmiştim marcelinho transfer edildikten 15 gün sonra. ama oradaki arkadaş ne dedi biliyormusun'' formalar henüz gelmedi belki önümüzdeki ay gelir'' işte benim kzıdığım bu. bir transferde yanılabilirsin kulübe kaynak yaratamayabilirsin bunlar görevin olmakla birlikte zor işler ama işin zor kısmını yapıp dünyaca ünlü bir futbolcuyu trabzona transfer ettiğinde formaları satışa hazır değilse bu kepazeliğin hiç bir mazereti olamaz...

Bu forma sati$i konusuntada her $eyde oldugu gibi yine yönetim suclu galiba, her kulüp taraftarlarindan forma sati$larindan para beklerken, bizim yönerticiler bedava bilet dagitarak taraftara yardim ediyorlar, bunun kar$iligindada kendi lehlerine tezahurat yaptiriyorlar. Demek oluyorki bu anlayi$la kulüp yönetmek takima degilde yöneticilere fayda sagliyor. Trabzonsporun sayesinde M.A. Yilmazi, Nuri albayrak gibi yöneticileri bütün Türkiye tanidi, bu $ahislar parali olduklari halde Trabzonsporu borc batagina sürüklediler.

marcelinhos100
21.06.2007, 16:27
Arkadaslar yeni geldim transferde bir gelişme varmı beni bir arkadas kısaca bilgilendirebilirmi ayın 21 oldu hala somut bir sey yok gibi gözüküyor:(

Enes Berfin
21.06.2007, 16:28
Ovacik arkadasimiz konusuy cok süper bir sekilde izah etmistir yani tam yerinden vurdu diyebiliriz.

Bel kemigi dedigimiz olayda bundan kaynaklaniyor, Serkan biraz tartisilabilir cünki ofansif yönü okadarda iyi oldugunu söylememiz dogru olmaz daha cok defansif yönü ön planda, bakin böle oyuncular her takimda yer almasi cok önemlidir yani bu bir anlamda takimin bel kemigi anlamina gelir gecen biraktigimiz sezonda orta sahada Ceyhun oynuyordu ve sadece ofansif olarak calisiyordu defansif yönü zaten kötü bir oyuncu, dolayisiyla o ortadaki göbek kismi bosalinca bizim takimimiz ne ileri cikabiliyor nede rakibi kesebiliyordu.

Ön libeorada 2 oyuncumuz oynuyordu Hüseyin ve Ayman bunlarin ofansif yönleri oldukca düsük oldugu icin ileri cikmakda zorlaniyorduk bu yüzden Ziya Hocamiz bazi maclarda üclü ön libero oynatmaya baslamisti ki bundada fazla basari saglanamadi, su anda o bölgeyi yani göbek kismini kapatabilecek oyuncu Serkan olarak ön görüyor hocamiz eger Serkan hucüm gücünü biraz daha güclendirirse bu takim lokomotif gibi calisir.

Tabiki burdada iki beklerde cok önem tasiyor.

Salih Yazıcı
21.06.2007, 16:28
arkadaşlar yok mu bi gelişme yönetime yakın arkadaşlar bi sorun ne oluyoo diyee

Sefa Murat Dokuz
21.06.2007, 16:30
tevfik köse yi mi aldı ankaraspor helal olsun adamlara transfer yapıolar konuşmuolar bizimkiler gibi

omermk
21.06.2007, 16:31
Ziya Doğan aslında o kadar da abarttığınız kadar defansif oynatmıyor takımı.
Maçına göre zaman zaman 4 forvet/forvetimsi adamla da maça başlıyo.
Ancak ideal kadrosundaki sistem bana göre modern futbolu amaçlıyor.
Sorun orta sahadaki savaşçı adamların kalitesizliğinden kaynaklanıyor.
4 defans 3 savaşçı orta saha bir sağ açık bir sol açık ileride tek forvet.

Şimdi dünyanın güçlü klüplerinin ideal kadrolarına bakalım.

Real Madrid:

----------------Casillias-------------
Salgado--Cannavaro-Ramos---Carlos
------Emerson--Gago*---Diarra-----
-------Robinho--------Raul--------
---------------Ruud---------------

Barcelona:

-------------Valdes---------------
Belletti----Thuram--Puyol----Zambrotta
---------Xavi--Deco*--Motta--------
----Messi-----------------Ronaldinho---
--------------Eto'o------------------

Milan:

---------------Dida------------------
Cafu----Maldini-----Nesta----Jankulovski
-----Gattuso---Pirlo*---Ambrosini-------
----Kaka-------------------Seedorf---
-------------Ronaldo----------------

Hatta Fenerbahçe'nin ideal 11'ine bakarsak:

--------------Serdar-------------------
Önder-----Edu------Lugano------Ümit
-----Aurelio---Appiah*---Deniz(Selçuk)
---------Alex-------------Tuncay-----
--------------Kezman---------------

(*) ile belirttiğim futbolcular ofansif özellikleri olup defansif oyanayan isimler.
Yani arkadan top toplayıp/dağıtıp oyun kurabilen savaşçı isimelr.
Yunanistan ve İtalya da bu sistemleri uygulayarak sın 2 uluslarası kupayı müzelerine götürmediler mi?
Ancak bizdeki sorun sistem anlayışından ziayade oyuncu yetersizliği
Geçen sezonun ilk devresinde orta 3'lüde oynayabilecek kapasiteye sahip tek oyuncu Hüseyindi. * ile gösterdiğimiz bölgede ise genellikle Hasan, ve diğer 3. isim olarak Ferhat oynatılıyordu(Zaman zaman Keçeli). Sonuç işte ortada: Felaket:)
Ancak 2. devrede Ayman'ın takıma monte edilmesiyle 3'lü bloğun 2. halaksı da tamamlanmış oldu ve ikinci yarıdaki performansımız ortada. Tek eksiğimiz (*) ile belirttiğimiz bölge. Oranın en iyi ismi Szymekti ancak o da tercihini futbol hayatını bitirrmekten yana kullandı. Serkan Balcı ile bu bölgeyi kontrol altına alabilir, ortadaki boşluğu tamamıyla kapatabiliriz. Transer yapılacaksa da bu bölgeye yapılabilir. Pirlo tarzı bir adam.

---------------Jeff---------------
Jabi-----Stepanov--Risp------Adnan
----Hüseyin---Serkan*(Y)-Ayman--
------Gökdeniz-------Yattara-----
---------------Umut(Y)-----------

Y: yeni transfer
genç kardeşim gayet güzel özetlemişsin durumu ben de kendimizden bir örnek vereyim.
2003-2004-2005 sezonu
büyük bir kısmında ziya doğan td.
symek gelmeden önce sommers ya da maxim de oynuyordu o bölgede

...petkoviç...
..emrah.. ..erdinç.. ..tolga.. ..celo..
..ibrahim ege(hasan).. ..hüseyin..
..gökdeniz.. ..symek.. ..lee yong.. (volkan)
..fatih tekke..

bu takıma emrah, celo, volkan ve tolga yı getiren de ziya hocadır.bu takım şampiyonluğu kıl payı kaçırıp türkiye kupasını almıştır. emrah o sene türkiye nin en iyi sağbekiydi bana göre. celo mili takıma çağrılacaktı fakat çifte pasaportta sorunu halledemediği için çağrılamadı. tolga iyi bir paraya yurtdışına gitti. erdinç milli takıma çağrılacağı hafta kolunun üzerine düştü kolu kırıldı. 2. ön libero haricinde son derece iyi bir takımdı.
bu takımı kim kurdu?ziya doğan
kim oynattı? ziya doğan
geçmişi çok çabuk unutuyoruz...

Travelair
21.06.2007, 16:33
Yanlış hatırlamıyorsam Milne'e bir zamanlar sormuştular nedir bu İngilizlerin 4-4-2 sırrı diye

Cevabı 4-4-2'nin daima yaşayacağına inandığını, 3-5-2'nin bir ara moda olduğunu ama 4-4-2 karşısında tutunamadığını, nedeninin ise 4-4-2 sisteminin iyi bir saha dağılımı sağladığı ve diğerlerine oranla çok daha basit bir sistem olduğu, futbolculara anlatmanın çok daha kolay olduğuydu. Böylece sistemleri karıştırıp üstün nitelikli oyuncularla pek fazla kafayı bozmadan pekala averaj oyuncularla 3 pasta gol atıp Avrupa kupalarına ambargo koyabiliyorlar

Transfer konusu dağıldı, kusura bakmayın arkadaşlar, haber verebilecek arkadaşlar varsa sevinirim, küskün şerif kardeşim dahil

Vkgz
21.06.2007, 16:36
http://www.trabzonspor.org.tr/images/stadyum/12.jpg

omermk
21.06.2007, 16:38
hatta bir örnek daha yakın geçmişten

taffarel
capone popescu bülent k.hakan
okan suat emre
hagi
hakan arif

olayın özeti şu;
adına ön libero mu dersiniz başka bir şey bilemem ama orta sahadaki adamlarınız topa basacak. eğer siz hem topa basan hem de top yapan adamlar yakaladıysanız çağdaş futbol oynuyorsunuz.

türkiye de şu anda marco ve appiah haricinde hem top yapıp hemde topa basan oyuncu yok maalesef elimizdekilerle idare edeceğiz.

Ali Yerlikaya
21.06.2007, 16:39
http://www.trabzonspor.org.tr/images/stadyum/12.jpg

Pardon ama transferlen ne alaksi var bunun simdi????

Muhammet_61
21.06.2007, 16:40

taffarel
okan suat emre
hagi
hakan arif

olayın özeti şu;
adına ön libero mu dersiniz başka bir şey bilemem ama orta sahadaki adamlarınız topa basacak. eğer siz hem topa basan hem de top yapan adamlar yakaladıysanız çağdaş futbol oynuyorsunuz.

türkiye de şu anda marco ve appiah haricinde hem top yapıp hemde topa basan oyuncu yok maalesef elimizdekilerle idare edeceğiz.

Evet sorun da burada zaten.
Kimilerinin ön-libero, kimilerinin de orta saha savaşçısı diye adlandırdıkları isimler biz de çok kaliteli değil. Yani sorun sistemde değil, futbolcularda. Bugün Aurelio-Appiah ve Hüseyin-Ferhat aynı bölgenin futbolcuları olarak anılıyo. Peki hucüma katkıları bakımından kıyaslanabilirler mi?

Vkgz
21.06.2007, 16:41
Pardon ama transferlen ne alaksi var bunun simdi????

bilmem nk zagrebin forumunda gordum karadeniz hasretim tutustu paylaşayım dedim....

Jester
21.06.2007, 16:58
İtalya'dan Atalanta Lavezzi için 4.5 milyon dolarlık bir teklif vermiş.
San Lorenzo Başkanı 7 milyon istediği için görüşmeler şimdilik tıkanmış.
Kaynak Arjantin medyası.
Lavezzi dosyasını kapamayı öneriyorum.

champions
21.06.2007, 17:06
Dünyanın en kaliteli topçularına sahip takımları ortasahada en fazla 2 defansif oyuncuyla oynarken biz zaman zaman 3 lüyoruz
Elindeki kadro neye daha uygunsa ona göre kadro kurarsın kafana göre değil Çift yönlü tek bir ortasahaya sahip değiliz Transfer şart bu bölgeye

DURAS
21.06.2007, 17:10
Evet sorun da burada zaten.
Kimilerinin ön-libero, kimilerinin de orta saha savaşçısı diye adlandırdıkları isimler biz de çok kaliteli değil. Yani sorun sistemde değil, futbolcularda. Bugün Aurelio-Appiah ve Hüseyin-Ferhat aynı bölgenin futbolcuları olarak anılıyo. Peki hucüma katkıları bakımından kıyaslanabilirler mi?

elindeki futbolcuların özelliğine göre sistemini seçersin, sisteminde hem koşan hem topa basan hemde topu oyuna sokmada maharetli adamların yoksa niye bu sistemde ısrar ederler.yani sorun sistemde, dçünkü bu sistemi uygulayacak futbolcuların yok elinde dahada doğrusu sorun illede bu sistemi uygulamaya çalıştıran ziyanda

AyhanPe
21.06.2007, 17:20

taffarel
okan suat emre
hagi
hakan arif

olayın özeti şu;

arkadaslar serkan genclerbirliginde nerde oynuyordu tam olarak.marco ve appiah bu pozisyonda iyi oynuyor gercekten.ziya dogan da serkana buna benzer bi görevmi verecek..

Fanatik28
21.06.2007, 17:23
Kaynak Arjantin medyası.

7 Milyon dolar, yaklasik 5 Milyon Euro yapar. Adamlara futbolcunun baska bir takima transferinden belli bir pay verirsen, daha da ucuza kapatabilirsin. Veya 1-1.5 milyon Euro gibi bir rakama kiralayip, begendigin takdirde 5-6 milyon gibi bir rakama satin alabilirsin.
Oyuncuýu bir kere seyrettim. Cok seri ve hizli. Yazilan Istatistiklerde dogru ise, bu paraya gayet ucuz bile. Tek sorun uyum süreci. Diger eksik bölgeleri de iki nokta transfer ile kapatirsak.....

AyhanPe
21.06.2007, 17:24
Kaynak Arjantin medyası.

hmm evet benim bildigim 8 milyon dolardi demek 7 ye inmisler:D hemen davranalim..simdi bi oldu bittiye getirirsek 6-7 milyon dolara alabiliriz ama beklersek bu fiyat € olacak..seref abi gece herhangi bi gelisme yok dedi ne iyi anlamda nede olumsuz anlamda.stichus da yok..ya dolarlari mi sayiyorlar.yogun sekilde birisini bitirmeye ugrasiyorlar..bugün biri gelsede forumu heyecanladirsa..olmuyor böyle kuru kuruna:D

marcelinhos100
21.06.2007, 17:30
Arkadaslar Martinez insallah bitiyor az kaldı sakaryalı bir arkadasımdan onların sitelerinden aldıgım bir haberde Sakaryanın 1.5 milyon dolar ve Ahmet Sahine evet dedigini söyledi bende sunu fark ettim Ahmet Sahin kadrodan cıkarılmıs sakatlandı denmis haber61.net sitesindeki haber:

TS Kalesi Fire Verdi

http://www.haber61.net/images/news/trabzonspor_kaleciler.jpg

Kaleci Jeferson'un henüz kampa katılmamış olması, Ahmet'inde bugün yapılan çalışmada belinden sakatlanması, kaleninin bir tek Tolga'ya kalması neden oldu. Bunun üzerine acilen Bordo-Mavililer PAF Takım kalecisini Gerede'ye çağırdı.

KALE YIKILDI

Trabzonspor Gerede kampında ilk sakatını verdi. Yeni sezonda kaleci arayışlarını sürdüren Bordo- Mavililer de Ahmet'in sakatlanmasıyla tek kaleci Tolga kaldı. Kampın ikinci günüde yapılan çalışmanın ardından belinden ağrılar hisseden kaleci Ahmet, çalışmayı tamamlayamadı. Jeferson'un da 25 Haziran'da kampa katılacak olması nedeniyle kaleci sıkıntısı yaşayan Bordo-Mavililer PAF takım kalecisi Zeki Ayvaz'ı apar topar kampa çağırdı

Hayırlı olsun olacak insallah::)

Hüseyin Çümen
hmm evet benim bildigim 8 milyon dolardi demek 7 ye inmisler:D hemen davranalim..simdi bi oldu bittiye getirirsek 6-7 milyon dolara alabiliriz ama beklersek bu fiyat € olacak..seref abi gece herhangi bi gelisme yok dedi ne iyi anlamda nede olumsuz anlamda.stichus da yok..ya dolarlari mi sayiyorlar.yogun sekilde birisini bitirmeye ugrasiyorlar..bugün biri gelsede forumu heyecanladirsa..olmuyor böyle kuru kuruna:D

$erefin dolarları saydıına eminim ismi bile dolar işareti lle başlıor adamın :D
6 miyon dolara olur bu iş

alpi53
su sizin palermo dediginiz martin palermo mu ? boca da oynayan o ise dun sampiyonmu ne oldular roportas yapiyodu sahada gazetecilerle tv de izledim espn 1 de

AyhanPe
21.06.2007, 17:32
su sizin palermo dediginiz martin palermo mu ? boca da oynayan o ise dun sampiyonmu ne oldular roportas yapiyodu sahada gazetecilerle tv de izledim espn 1 de

trabzonspora gidecegim..futbol hayatimi avrupada sürdürmek istiyorum demis olmasi gerekir:)

marcelinhos100
21.06.2007, 17:34
Hüseyin Stoper Olabilir

http://www.haber61.net/images/news/ziya_dogan.20070329213439.jpg

Bordo-Mavili ekipte Teknik Direktör Ziya Doğan yönetimden Risp'in yerine stoper alınmasını istedi. İsveç'te sol dizinden geçirdiği ameliyat sonrası dizi mikrop kapan ve sahalara dönüp dönmeyeceği henüz belli olmayan Risp'in yerine Gaziantepspor'un milli stoperi Bekir düşünülüyor. Bu alana transfer yapılamaması halinde ise teknik direktör Ziya Doğan yeni sezonda kaptan Hüseyin'i bu mevkiye kaydırmayı planlıyor.

Sabri AKKOÇ / haber61.net

AyhanPe
21.06.2007, 17:35
Arkadaslar Martinez insallah bitiyor az kaldı sakaryalı bir arkadasımdan onların sitelerinden aldıgım bir haberde Sakaryanın 1.5 milyon dolar ve Ahmet Sahine evet dedigini söyledi bende sunu fark ettim Ahmet Sahin kadrodan cıkarılmıs sakatlandı denmis haber61.net sitesindeki haber:

ahmet sahini nasil ikna edecekler:D 1.5 - 2 milyon dolar bence uygun o kaleci icin.daha fazlasina ondan daha iyiside bulunur.insallah alinir.jefferson ne olacak.onu kasimpasa ya verelim bir yilligina birde biraz para..onlardan erhani alalim..kasimpasa cok uygun onun icin..klübünüde buldum:)

Terzioğlu
21.06.2007, 17:35

TS Kalesi Fire Verdi

http://www.haber61.net/images/news/trabzonspor_kaleciler.jpg

Kaleci Jeferson'un henüz kampa katılmamış olması, Ahmet'inde bugün yapılan çalışmada belinden sakatlanması, kaleninin bir tek Tolga'ya kalması neden oldu. Bunun üzerine acilen Bordo-Mavililer PAF Takım kalecisini Gerede'ye çağırdı.

KALE YIKILDI

Trabzonspor Gerede kampında ilk sakatını verdi. Yeni sezonda kaleci arayışlarını sürdüren Bordo- Mavililer de Ahmet'in sakatlanmasıyla tek kaleci Tolga kaldı. Kampın ikinci günüde yapılan çalışmanın ardından belinden ağrılar hisseden kaleci Ahmet, çalışmayı tamamlayamadı. Jeferson'un da 25 Haziran'da kampa katılacak olması nedeniyle kaleci sıkıntısı yaşayan Bordo-Mavililer PAF takım kalecisi Zeki Ayvaz'ı apar topar kampa çağırdı

Hayırlı olsun olacak insallah::)

abi agzindan bal damliyor heyecanlandiriyorsun beni:) insallah olur...

Özsu
21.06.2007, 17:37
Martinez transferinde sona yaklaşılıyor. Hadi hayırlısı:)

Özsu
21.06.2007, 17:38
ahmet sahini nasil ikna edecekler:D 1.5 - 2 milyon dolar bence uygun o kaleci icin.daha fazlasina ondan daha iyiside bulunur.insallah alinir.jefferson ne olacak.onu kasimpasa ya verelim bir yilligina birde biraz para..onlardan erhani alalim..kasimpasa cok uygun onun icin..klübünüde buldum:)

Bencede Kasımpaşaya Jefırsın yakışır:D

TolgaTopçu61
21.06.2007, 17:39
insallah gelir martinez

python
21.06.2007, 17:39
Paf takımın kalecisi çağırıldığına göre ahmet şahin gerçekten sakatlandı. Martinez senaryosu yazmayın hemen :)

AyhanPe
21.06.2007, 17:40
Bencede Kasımpaşaya Jefırsın yakışır:D

ben cok begendim bu fikri:) gercekten tam kasimpasada kendini gösterebilir..bize karsida gol yemez o kesin:D gercekten cok iyi olur..1 seneligine kiralik verilir + biraz karsiliginda erhani aliriz.sol kanat icin iyi bir alternatif olur bence..

AyhanPe
21.06.2007, 17:41
Paf takımın kalecisi çağırıldığına göre ahmet şahin gerçekten sakatlandı. Martinez senaryosu yazmayın hemen :)

neyse bugün bu transfer bitse cok güzel olur..bosuna senaryo yazdirmasinlar insanlara:D

Özsu
21.06.2007, 17:42
ben cok begendim bu fikri:) gercekten tam kasimpasada kendini gösterebilir..bize karsida gol yemez o kesin:D gercekten cok iyi olur..1 seneligine kiralik verilir + biraz karsiliginda erhani aliriz.sol kanat icin iyi bir alternatif olur bence..

Erhanı o transfere karıştırırsak Kasımpaşa almaz:)
Jefi kiralayalım 6-7 yıllığına üstünede para werelim:)
Erhan nası bi adam buarada?

marcelinhos100
21.06.2007, 17:42
Ahmet Sahin ve ikna edilmek adam zaten bize piyangodan ikinci ligden geldi Özkara eski hocası İstanbul Belediyeden bizim ücüncü kaleci olarak 29 yasında kaleciye ihtiyacımız var mı bence yok aslında Sakaryaya birde gelecek bekledigimiz bir golcü gönderebiliriz mesela Emre Aygün Cem Demir veya Ergin Keleşi bir sene daha kiralayabiliriz.......

aretiass
21.06.2007, 17:44
Konyaspor Diego Tristan dan haber bekliyomuş bu adam çokmu yaşlı veya işe yaramaz bir oyuncuda biz ilgilenmiyoruz konyasporla görüştüyse bize hemen gelir sallama haber değilse
http://www.ajansspor.com/futbol/superlig/h/20070621/konyaspor_tristiandan_haber_bekliyor.html

Özsu
21.06.2007, 17:46
Konyaspor Diego Tristan dan haber bekliyomuş bu adam çokmu yaşlı veya işe yaramaz bir oyuncuda biz ilgilenmiyoruz konyasporla görüştüyse bize hemen gelir sallama haber değilse
http://www.ajansspor.com/futbol/superlig/h/20070621/konyaspor_tristiandan_haber_bekliyor.html

Bence haber beklediğinle kalır. Ya haber gelmez yada olumsuz haber gelir..
Yani bana göre:)

marcelinhos100
21.06.2007, 17:48
Trabzon Faruk'u bitirdi

http://img.takvim.com.tr/2007/06/21/im/14F5BFB455EB0F448D6BC6B9b.jpg

Bordo-Mavililer, her konuda anlaşmaya vardığı sol kanat oyuncusuna imza attırmak için Gaziantepspor'un 1 milyon dolarlık inadından vazgeçmesini bekliyor..

Ziya Doğan'ın Murat Ocak ve Mustafa Keçeli'yi gözden çıkarmasıyla sol kanat oyuncusu arayan Trabzonspor, G.Antepsporlu Faruk Bayar'la anlaştı. Bordo-Mavili yönetim, 26 yaşındaki yıldıza karşılık kulübü Antep'e Murat Ocak ve 1 genç oyuncu önerdi ancak teklif kabul görmedi. Yönetim de beklemeye geçti.

Takvim

Sacit
21.06.2007, 17:55
Trabzon Faruk'u bitirdi

Bordo-Mavililer, her konuda anlaşmaya vardığı sol kanat oyuncusuna imza attırmak için Gaziantepspor'un 1 milyon dolarlık inadından vazgeçmesini bekliyor..

Ziya Doğan'ın Murat Ocak ve Mustafa Keçeli'yi gözden çıkarmasıyla sol kanat oyuncusu arayan Trabzonspor, G.Antepsporlu Faruk Bayar'la anlaştı. Bordo-Mavili yönetim, 26 yaşındaki yıldıza karşılık kulübü Antep'e Murat Ocak ve 1 genç oyuncu önerdi ancak teklif kabul görmedi. Yönetim de beklemeye geçti.

Takvim

tamam işte bu adamlara kaldık ya size yazıklar olsun,bunlar bizi şampiyon yapacak işte vay bee. Trabzonspor'u kaale almayan adamlara düştüler üzüntü verici bi olay :mad: :mad:

Salih Yazıcı
21.06.2007, 17:56
martinez olayı ne kadar doğru

gerçekefsane
21.06.2007, 17:57
antepli oyuncu bizim başkanın karşısına şortla transfer görüşmesi yapmak istemişmiydi :((((

marcelinhos100
21.06.2007, 17:59
2. lig’de oynamam

Kolombiyalı’nın “Bırakın gideyim” dediği Sakarya 2 milyon Euro bonservis istedi, Trabzon ise 1 milyon Euro artı futbolcu teklif etti

SAKARYASPOR geçen sezon küme düştü ama değeri düşmeyen aksine büyükleri peşinden koşturan bir kaleciye sahipti. O da Kolombiyalı file bekçisi Martinez. Kaleci arayan Trabzonspor önce Cordoba’ya yönelmiş ancak olumsuz sonuç alınca Sakaryaspor’un kalecisine yöneldi. Sözleşmesi devam eden Kolombiyalı’nın “Ben 2. Lig’de oynamak istemiyorum. Beni satın” diye kulübe ricada bulunması Trabzon’a gitme ihtimalini güçlendirdi. Sakarya, başarılı eldiven için 2 milyon Euro bonservis ücreti istedi. Bordo-mavililer ise 1 milyon Euro artı bir futbolcu önerdi. Pazarlıklar devam ediyor.

‘10 NUMARA ALACAĞIZ’

TRABZONSPOR Kulübü Başkan yardımcısı İbrahim Baturoğlu, Martinez için tekliflerini sunduklarını ve cevap beklediklerini ifade etti. 2 kilit oyuncu transferi daha yapacaklarını söyleyen Baturoğlu şöyle konuştu: “Hocamızın istekleri doğrultusunda önemli isimler aldık. Serkan, Jabi ve Adnan’ı kadromuza kattık. Şimdi bir 10 numara ve kaleci olmak üzere 2 kilit oyuncu daha transferi yapacağız. Az ve öz oyuncu alacağız. Zaten oturmuş bir kadromuz var. Yaptığımız bu transferlerin de takıma önemli katkı sağlayacaklarına inanıyoruz.

‘SABIR VE DESTEK ŞART’

İLK etapta İntertoto Kupası’nı düşünüyoruz. Kadromuz fazla görünse de sezon başlayana kadar hocamız gerekli değerlendirmeleri yapacaktır. Takımımıza güveniyoruz ve yeni sezonda önemli başarılara imza atacağız. Tabii camianın sabır göstermesi ve destek vermesi gerekiyor.”

Vatan

gerçekefsane
21.06.2007, 18:01
Hüseyin Stoper Olabilir

http://www.haber61.net/images/news/ziya_dogan.20070329213439.jpg

Bordo-Mavili ekipte Teknik Direktör Ziya Doğan yönetimden Risp'in yerine stoper alınmasını istedi. İsveç'te sol dizinden geçirdiği ameliyat sonrası dizi mikrop kapan ve sahalara dönüp dönmeyeceği henüz belli olmayan Risp'in yerine Gaziantepspor'un milli stoperi Bekir düşünülüyor. Bu alana transfer yapılamaması halinde ise teknik direktör Ziya Doğan yeni sezonda kaptan Hüseyin'i bu mevkiye kaydırmayı planlıyor.

Sabri AKKOÇ / haber61.net

ben diyom size hüseyin bu sene stoper :))))

Özsu
21.06.2007, 18:01
antepli oyuncu bizim başkanın karşısına şortla transfer görüşmesi yapmak istemişmiydi :((((

Evet hatta transfer o yüzden iptal edilmişti:S

Hüseyin Çümen
21.06.2007, 18:03
faruk bence ii bi transfer olur oda gelsin

marcelinhos100
21.06.2007, 18:07
http://www.ligtv.com.tr/uploads/news_manset_resim_2s_SerkanBalci003.jpg

Serkan göz doldurdu

Trabzonspor'un Bolu'nun Gerede İlçesi'nde devam eden sezon öncesi hazırlık kampının ikinci gününde Teknik Direktör Ziya Doğan tempoyu artırdı.

Bordo-mavili takım, sabah antrenmanında kondisyon ağırlıklı bir çalışma yaptı. Trabzonspor'un yeni transferi Serkan Balcı antrenmanda göz doldururken, Ziya Doğan koşmayan oyuncularını sert bir dille uyardı. Kampa dün gece katılan Stepanov ise takımdan ayrı düz koşu yaptı.

http://www.haber61.net/images/news/serkan_idman.jpg

İdmanlarda neşeli davranışlar sergileyen Serkan Balcı takıma adapte olmaya çalışıyor.

Sabah yapılan idman sonrası saha içinde Ziya Doğan'ın yardımcıları Hakan Polat ve Turgut Kural ile keyifli bir sohbet gerçekleştiren Serkan esprileriyle herkesi kahkahaya boğdu.

Trabzonsporun dışardan göründüğünden daha büyük bir kulüp ve camia olduğunu dile getiren Serkan Balcı, Trabzonspor'a şampiyonluk yaşamaya geldiğini ifade ederek “bu sezonki kadromuz gerçekten çok iyi. Bana göre Trabzonspor bu sezon şampiyon olabilecek bir yapıya ve kadroya sahip” dedi.

Aşırı kilosu olduğuna dair yapılan eleştirileri de cevaplayan Balcı, iki kilo fazlasının bulunduğunu belirterek “iki kilo dediğiniz nedir ki.Kampta bana uygulanan rejim ve programla kilolarımı veririr, sezona hazır halde başlarım” dedi.

Eşref KESKİN / haber61.net

Zafer Fidan
21.06.2007, 18:08
Lavezziye 3 Milyon bir teklif versek arti Kecelinho+Celo olurmu acaba? :D

gerçekefsane
21.06.2007, 18:10
stichusun dönüşü muhteşem olcak :)))))

marcelinhos100
21.06.2007, 18:12
LAVEZZİ HARİKA OLUR!
http://www.gunebakis.com.tr/images/lavezziharika.jpg (http://www.gunebakis.com.tr/images/lavezziharika.jpg)

Trabzonspor’un özellikle forvet arkasında oynayacak oyuncu arayışları sürerken, Trabzonspor Teknik Direktörü Ziya Doğan’ın Arjantin’in San Lorenzo takımının önemli yıldızlarından biri olan 21 yaşındaki orta saha-forvet oyuncusu Ezeguel İvan Lavezzi’nin ismini yönetime bildirdiği belirtildi. Lavezzi orta sahadan hücuma dönük olarak forma giyerken geçen sezon 17 asist, 7 gol ile oynadığı kaydedildi. Arjantin’in önemli isimlerinden biri olacağına kesin gözüyle bakılan Lavezzi’nin bonservis bedelinin yüksek olduğu ama buna rağmen yöneticilerin çalışmalarını derinleştirdiği bildirildi. Lavezzi’yle daha önce bağlantı kurulduğu ve menajerinin oyuncuyu ikna ettiği ama kulübüyle sorunların giderilmesi gerektiği ifade edildi.

Stoper Adayları da Var
Arjantin’de yine San Lorenzo takımında oynayan orta saha oyuncularıGaston Fernandez Nikolas, Osmar Daniel Ferreyra ve İndependiente’nin forvesi Miranda Osvaldo’nun da listede bulunduğu kaydedildi. Heerenveen’de oynayan İsveçli Lars Nilsson’un ve Vigan’da forma giyen Skoko’un da transfer için adı geçtiğine işaret edildi. Stoper olarak ise yine Heerenveen’in bonservisi elinde İsveçli stoperi Petter Hansson’la birlikte, Norveç’in Lilleström takımında oynayan Frede Kippe’nin listedeki yerini koruduğu vurgulandı. Kaleci olarak da Paraguaylı Villar, Bobadilla, Fransız Sabastian Chabbert ve Mickael Landreau’nun da araştırıldığı belirtildi. Yönetim yabancı kontenjanı açıp bu oyunculardan en az 2 tanesinin işini mutlak suretle bitirmeyi düşünüyor.

Arkadaslar bu haber eklenmismiydi bilmiyorum ama ilk paragraf gazeteci abimizin forumu iyi takip ettigini anlatıyor:)

a f s
21.06.2007, 18:12
stichusun dönüşü muhteşem olcak :)))))

umarım, buralarda olmaması transfer görüşmelerinde olduğu izlenimi uyandırıyor bende.

Bekliyoruz...

eren_61
21.06.2007, 18:16
ya nedir bu yönetimden çektiğimiz kamp başlamadan transfer bitecek dendi daha oyuncu alamadık.herkez transfer yapıyo hemde borç içinde yüzerken ama biz hala yerimizde sayıyoruz.artık birisi çıksada söylese şu şu futbolcuyu aldık diye bizde bir nebze rahatlasak.(tabi transfer yapmış olmak için değil iyi adam alarak)

gerçekefsane
21.06.2007, 18:18
bizimkiler lavezzinin yerine İndependiente’nin forveti Miranda Osvaldo’yu alıyorlarmış :))))

Sacit
yav bizim yönetim ve sayın çok bilmiş ziya doğan ne anlar Arjantin den topçu transfer etmeyi.Arjantin den adam stoper arıyor,G.Amerika dan sadece ofansif topçu çıkar adamlar defans'a 3 adam bırakıyolar.insallah alırlar tabii ona bişe demem.alsınlar da ofansif yönü süper olan adam alsınlar.

Ayrıca neşeli geçen idmanların sonunu ben çok acı görüyorum ama insallah hüzünlü bitmez.

hamdi bey
Trabzon Faruk'u bitirdi

Takvim

bir faruk umuz eksikti :mad: bu kadar çakma topçuyu alacaklarına bir lavezzi yi alsalar ne olurdu? faruk adnan jabi bunlarla şampiyon olacağız demi

gerçekefsane
21.06.2007, 18:20
bide cangeleyi alıyorlarmıymış :))))

asilhamsi
21.06.2007, 18:22
Arkadaşlar transferde çok şey lazım değil.Yanlızca iyi bir 10 numara
yani LAVEZZZZZZZZZZZZZZZZZZİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİ İİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİ
Birde kaleci.Risp iyileşir.Olmazsa hüseyin oynar.Sol bekde bence murat ocakta ısrar edilmeli.Ayrıca Adnan jabi Serkan iyi transfer.
martinez-jabi,stephanov,hüseyin,muratocak-serkan,ayman,ceyhun-gökdeniz,lavezzi-umut yattara,ersen,musa,risp,adnan,ufuk,selim,tayfun önemli alternatifler

marcelinhos100
21.06.2007, 18:23
Arkadaslar Antepspor stoper alıyormus Bekirin alınması gündemde bugün bir yerdede okudum Besiktas da cok istiyordu bu futbolcuyu 23 yasında kaliteli bir stoper ayrıca ben olsam Genclerbirliginin sol beki Ereni alırım Cavcav oraya sırp sol bek aldı 2008 de bitiyor sözlesmesi kolaya satar Cavcav bence bu futbolcu Malatyada iken Yattara ile tartısmıs ve Yattara atılmıstı hatırlarsanız 25 yasında bu futbolcuda.

Elimizde Murat Mustafa Ömer Rıza Ahmet Sahin gibi takasta kullanabilecek isimler var bunları degerlendirmek lazım.

hamdi bey
arkadaşlar mossoro le wagner gelsin mi istermisinuz? :D

gerçekefsane
bekir sakat yeni ameliyat oldu :)))

marcelinhos100
21.06.2007, 18:25
Arkadaşlar transferde çok şey lazım değil.Yanlızca iyi bir 10 numara
yani LAVEZZZZZZZZZZZZZZZZZZİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİ İİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİ
Birde kaleci.Risp iyileşir.Olmazsa hüseyin oynar.Sol bekde bence murat ocakta ısrar edilmeli.Ayrıca Adnan jabi Serkan iyi transfer.
martinez-jabi,stephanov,hüseyin,muratocak-serkan,ayman,ceyhun-gökdeniz,lavezzi-umut yattara,ersen,musa,risp,adnan,ufuk,selim,tayfun önemli alternatifler

Murat Ocak kampa bile cagrılmadı ziya istemiyor anlasılan:(

KUTADGU
21.06.2007, 18:25

konu dışı ama

çok basit kredi kartın varsa

www.trabzonspor.com.tr (http://www.trabzonspor.com.tr)

Travelair
21.06.2007, 18:26
http://www.ajansspor.com/resim/fatih_akin_tsforma.jpgTrabzonsporlu Fatih Akın'dan belgesel!

Dünyaca ünlü yönetmen Fatih Akın, taraftarı olduğu Trabzonspor'un belgeselini çekeceğini açıkladı. Akın, bordo mavililerin altyapısından yeni Maradona bile çıkabileceğini söyleyerek, takımına olan sevgisini dile getirdi..

21 Haziran 2007

Cannes Film Festivali'nde ''Yaşamın Kıyısında'' adlı film ile ''en iyi senaryo'' ödülünü kazanan, ayrıca ''Duvara Karşı'' filmi ile de Berlin Film Festivali'nde ''Altın Ayı Ödülü''nü alan Trabzonlu yönetmen Akın, taraftarı olduğu Trabzonspor'u yakından izlediğini söyledi.

Akın, turneleri nedeniyle Trabzonspor'u çoğu zaman gazetelerden takip edebildiğini belirterek, ''Trabzonspor'a 5 yıl veriyorum. Kesinlikle şampiyonluk kupasını alacak'' dedi.

Trabzonspor ile ilgili ilerde bir çalışma yapmayı da düşündüğünü söyleyen Akın, ''Önümüzdeki süreçte Trabzonspor belgeseli yapacağım. Mesela Cannes'de gösterilen en son filmimizin bir sahnesi Trabzonspor Sadri Şener binasında çekilmişti. Ancak o sahneyi çok uzun olduğu için kestik. DVD'de bu sahne gösterilecek'' diye konuştu.

Trabzonspor'un başarıya ulaşması için altyapıya önem vermesi gerektiğini kaydeden Akın, şunları vurguladı:
''Takım olarak inanç, sistem ve heves olmalı. Kendine inandığında herkesi yenersin. Bazen yönetmenliği futbola benzetiyorum. Cannes'de de ödül alınca bunu vurgulamaya çalıştım. Öyle görüyorum ben. Kendine inanç, heves, altyapı ve soğukkanlılık hem futbolda hem de sinemada başarının sırrı.''

-''ALTYAPISINA ÖNEM VERMESİ GEREK''-
Fatih Akın, Trabzonspor'un isimden önce altyapısına önem vermesi gerektiğini ifade ederek, ''İsim ve tecrübe olabilir. Bunlar Trabzonspor'a gerekebilir ama şu da var ki altyapıdan da iyi oyuncular çıkabilir. Hatta yeni Maradona bile çıkabilir buradan. Ayrıca Almanya'daki Türk kültürünü de takip etmemiz lazım. Orada çok ciddi bir altyapı var. Orayla bir bağlantı olması lazım'' diye konuştu.

Akın, Trabzon'a her gelişinde mutlaka ailesine ve kendine Trabzonspor'un mağazasından bir şeyler aldığını belirterek, şöyle devam etti:
''Sevgi gerçekse kimse takımını şampiyon olmadığı zaman da bırakmaz. Bırakıyorlarsa onlar zaten fasa fiso Trabzonsporlu. Gerçek Trabzonsporlular, takımları 24 sene şampiyon olmasa da yine takımını tutar ve destekler.''

-ROBERTO CARLOS DEĞERLENDİRMESİ-
Fatih Akın, Fenerbahçe'nin yeni transferi Roberto Carlos'a ilişkin bir soru üzerine ise bu futbolcuyu çok beğenmediğini söyledi.

Akın, ''Fenerbahçe'de iş yapamaz. Zaten yaşlı adam. Tamam ismi var, tecrübesi var ama sonuçta Türkiye farklı bir ülke. Roberto Carlos, son dünya şampiyonasında pek bir şey yapamadı'' değerlendirmesini yaptı.

Ajansspor

///

Samimiyetle söylüyorum, en büyük transferimiz Fatih Akın olur. Dünyaca tanınan bir yönetmen. Efsaneyi beyaz perdeye aktarırsa 100 milyon € versek yapamayacağımız reklamımız olur. İmajımız tavan yapar

Yöneticilerimize rica ediyorum, lütfen bu işi boşlamasınlar. Fırsat ayağımıza geliyor

gerçekefsane
21.06.2007, 18:26
ha bide beşiktaş bekire karşılık a.tandoğanı önermiş diyolar:))

CARKALI
21.06.2007, 18:31
fatih beye aynen katiliyorum

CARKALI
21.06.2007, 18:32
bu sitede sohbet odasi neden yok anlayamadim

A.Alper
21.06.2007, 18:54
aslında var :D

degok
21.06.2007, 18:59
arkadaşlar mossoro le wagner gelsin mi istermisinuz? :D

bence kahe gelsin:)

A.Alper
21.06.2007, 19:04
deivid de souza :D

Sefa Murat Dokuz
21.06.2007, 19:06
deivid de souza :D
hee yok baki

dumanpub
21.06.2007, 19:07
arkadaslar

merhaba daha önceden serkan ile anlastığımızı söylemiştim :) ama imza atılmadığ için konu o zaman kilitlenmişti

1 saat önce martinez transferinde trabzonspor anlaşmayı sağlamıştır

çok kısa bir zaman içinde medyadan haberi takip edebilirsiniz

görüşmek üzere

My
21.06.2007, 19:09
Trabzonsporun dışardan göründüğünden daha büyük bir kulüp ve camia olduğunu dile getiren Serkan Balcı...Ha şunun konuştuğuna bak hele ya!
Samimiyetle söylüyorum, en büyük transferimiz Fatih Akın olur. Dünyaca tanınan bir yönetmen. Efsaneyi beyaz perdeye aktarırsa 100 milyon € versek yapamayacağımız reklamımız olur. İmajımız tavan yapar

Yöneticilerimize rica ediyorum, lütfen bu işi boşlamasınlar. Fırsat ayağımıza geliyorYöneticilerimiz ve duyarlılık! Yatıp kalkıp dua edelim de bu yıl en azında lige formalarımızı yetiştirebilelim.

ErayAkyüz
21.06.2007, 19:10
arkadaslar

merhaba daha önceden serkan ile anlastığımızı söylemiştim :) ama imza atılmadığ için konu o zaman kilitlenmişti

görüşmek üzere

hocamm allah yolladı seni bize ohh yaa yasasın martinez geldiiiiii:tsbayrak::tsbayrak:

Hüseyin Çümen
21.06.2007, 19:10
bizimkiler lavezzinin yerine İndependiente’nin forveti Miranda Osvaldo’yu alıyorlarmış :))))

hadi ya ama 10 numara yerine forvet mi olur :S ne alaka
bide stichus un dönüşünü sabırsılıkla bekelemekteyim :D

Kasım Hilal
21.06.2007, 19:15
Libertadores Kupası Boca'nın Güney Amerika kıtasının 'Şampiyonlar Ligi’ olarak bilinen Libertadores Kupası’nı Arjantin'in Boca Juniors takımı kazandı.

http://www.ntvspor.net/Images/15717.jpg http://www.ntvspor.net/i/blank.gif

http://www.ntvspor.net/i/blank.gif
http://www.ntvspor.net/i/blank.gif http://www.ntvspor.net/i/blank.gif http://www.ntvspor.net/i/blank.gif

Güney Amerika'nın en büyüğü Boca Juniors oldu.

Libertadores Kupası finali rövanş maçında Brezilya'nın Gremio ekibini kendi sahasındaki ilk maçta 3-0 mağlup eden Arjantin temsilcisi, rövanşı da 2-0 almayı bildi.

Porto Allegre'deki maçta Boca Juniors'ı galibiyete taşıyan goller 68 ve 80. dakikada Arjantinli yıldız Juan Riquelme'den gelirken, Martin Palermo da 85. dakikada bir penaltı vuruşundan yararlanamadı.
48.'si düzenlenen kupada 6. kez şampiyonluğa ulaşan Boca Juniors, Aralık ayında oynanacak Kıtalararası Kupa finalinde de oynama hakkı kazanmış oldu.

Kaynak:NTVSPOR

melrok
21.06.2007, 19:15
arkadaslar

görüşmek üzere

umarım bir aksilik yaşanmaz. umarım jeff kısa zamanda yolanabilir. birde 10 numara ve sol kanat alınabilirse ziyaya rağmen takım şampiyonluğa oynayabilir. en azından aralığa kadar kopmaz

Salih Yazıcı
21.06.2007, 19:16
Sakarya'dan Martinez açıklaması!
Sakaryaspor Kulübü Başkanı Recep Hacıeyüpoğlu, kaleci Martinez'in, kulüp olarak belirledikleri rakama satılması durumunda transfer gerçekleştireceklerini bildirdi.
Recep Hacıeyüpoğlu, yaptığı yazılı açıklamada, kaleci Martinez ile 2 yıllık sözleşmeleri bulunduğunu belirterek, Türk Telekom Lig (A)'da kalelerini, Turkcell Süper Lig'de de başarılı bir performans gösteren Martinez'in koruyacağını söyledi.

Hacıeyüpoğlu, şunları kaydetti:

''Martinez'in kulübümüzün belirlediği rakamlara satılması durumunda gerekli transferi gerçekleştiririz. Yönetim kurulu dışında gerçekleşen tüm gelişmeler asılsız olup, kalecimizi ve yönetim kurulumuzu yıpratmak maksadı taşımakta. Bu sebeple Sakaryaspor'un kazanımları ve menfaatleri açısından en uygun kararı yönetim kurulumuz verecek. Bizim dışımızda yapılacak açıklamalar kim tarafından yapılmış olursa olsun kulübümüzü bağlamamakta.''

21.06.2007

Kaynak : AA

Sefa Murat Dokuz
21.06.2007, 19:17
martinezi aldik mi

Ömer Aydın
21.06.2007, 19:17
Ya nedir bu Martinez sevgisi Beyler?

Bu adamin Tolgadan hic bir artisi yok eksisi var...

Bence Martinez Tolgadan daha kötü.

Neden bir yabanci Kaleci alip yabanci oyuncu alamayalim???

Salih Yazıcı
21.06.2007, 19:18
dumanpub arkadaşım biri sana şaka yaptı herhalde ama inş doğrudur

Kasım Hilal
21.06.2007, 19:19
Allah muhafaza..
O adama o kadar para vermek israfın en byüklerinden olur.
Allah cehennemde yakar billahi..

dumanpub
21.06.2007, 19:20
sakaryasporda yöneticilik yapan birinin saka yapacağını sanmıyorum :)

sanatik
21.06.2007, 19:21
Martinez brezilyalimi ?

Türk statüsündemi ?

Yeni kalecimizmi ?

Hüseyin Çümen
21.06.2007, 19:22
bu sakarya da çok oldu alın 2 tane oyuncu bizden alsana transfer işte

TolgaTopçu61
21.06.2007, 19:23
Martinez brezilyalimi ?

Türk statüsündemi ?

Yeni kalecimizmi ?
martinez kolombiyali
türk statüsünde degil
yeni kalecimiz olabilir

Şenol YİĞİT
21.06.2007, 19:23
Martinez brezilyalimi ?

Türk statüsündemi ?

Yeni kalecimizmi ?
1-Kolombiyalı
2-Yabancı
3-Belli değil...

_SeRKaN_
21.06.2007, 19:24
Martinez brezilyalimi ?

Türk statüsündemi ?

Yeni kalecimizmi ?

ilk sorun : kolombiyalı
2.sorun : hayır
3.sorun : bilinmiyor araştırılıyo :D

antagonist
21.06.2007, 19:26
arkadaslar

görüşmek üzere

Doğruysa en mantıklı transferimizi yaptık demektir...

Salih Yazıcı
21.06.2007, 19:27
inş doğrudur

_SeRKaN_
21.06.2007, 19:28
evet martinezle ilgili yeni anket
en sevdiği yemek nedir ?
hobileri nelerdir ?
kullandığı parfüm ? :D

Salih Yazıcı
21.06.2007, 19:28
stichus dan da iyi haberler bekliyoz

Hüseyin Çümen
21.06.2007, 19:32
arkadaslar

görüşmek üzere
sen bizi sevindirdin Allah ta seni sevindirsin :tsbayrak:

champions
21.06.2007, 19:34
Kaleci yerli olabilirdi
Martinezi izlediğim iki maç birbirini götürüyor:)
Benim için soru işareti yani
İyi olduğunu söyleyenler sıradan olduğunu söyleyenlerden çok daha fazla
Umarım yanılmayız

kml61ts
21.06.2007, 19:35
dumanpub hocam transfer haberi herkesi heyecanlandırdı sağolasın.:)Peki transferin hangi şartlarda gerçekleştiğini öğrenebildin mi?

Ba®ış
21.06.2007, 19:39
eee bugun kimleri getirdik ,kimlerle ilgileniyoruz :)

denizgrsy
21.06.2007, 19:42
karşılığında Gökdenizi mi verdiler acaba :eek:

Erdal
21.06.2007, 19:43
martinez hayırlı olsun....kale meselesi de bana göre çözülmüş oldu ..inşallah tolga negatif etkilenmez ...etkilenmemeli ....hırs yapmalı ....şimdi kaldı ..sol kanat orta saha ve forvet ...herkesin aksine ceyhun oynamaya ikna edilirse transfere gerek olmadığını düşünüyorum ..ama etkili bir forvet şart...

degok
21.06.2007, 19:45
Kaleci yerli olabilirdi
Martinezi izlediğim iki maç birbirini götürüyor:)
Benim için soru işareti yani
İyi olduğunu söyleyenler sıradan olduğunu söyleyenlerden çok daha fazla
Umarım yanılmayız

aynen katılıyorum bence saatli bomba

a f s
21.06.2007, 19:46
Şu Martinez ne bulunmaz hint kumaşı imiş yahu!

Bir kaleci önündeki defansı ve takımıyla, takım içindeki uyumu ile bir değer ifade eder.

Şenol Güneş'in kaleciliği kadar önündeki defansın da belli bir kalitesi vardı. Şu Martinez'de nasıl bir ışık görüldü, kaç maç izlendi, kim takip etti, kişiliği uyumu nasıl tatmin edici hiçbir bilgi yok.

Ben gelmesini istemiyorum. İlla yabancı alınacaksa marka bir kaleci olmalı, forvet kalecinin isminden bile korkmalı.

Martinez aşısı tutmaz da sene sonunda "herşey iyiydi de şu kaleciyi niye aldık abi" deme riski bile bu transferin olmaması için sebep bence.

Adamlar ikinci lige düşmüş hala daha çok kazanma peşinde. Üstüne oyuncu verseler almamalıyız.

Hani hata yapma lüksümüz yoktu?

Kasım Hilal
21.06.2007, 19:49
Eğer Martinez transferi takas yolu ile gerçekleşti ise ve karşılığında Mustafa Keçeli+Celaleddin+Tolga+Djokaj verildi ise hayırlı haber. Gelsin beklesin Tolga'ın arkasında.
Ama Martinez için verilen para gerçekten büyük israf...
Çok büyük israf!

ErayAkyüz
Nuri Albayrak, asbaşkan Sayitoğlu'nu gözden çıkardı.

Albayrak-Sümer Kualisyonu
Trabzonspor'da, kulüp asbaşkanı Haşim Sayitoğlu'nun son dönemlerde sesinin çıkmamasındaki gerçek ortaya çıktı.

Transfer döneminde Sayitoğlu'nun geri planda kalmasını haber61.net farkı ile açıklıyoruz:

Trabzonspor Kulübü Başkanı Nuri Albayrak, transferde ve kulüple ilgili herşeyde Özkan Sümer ile görüşerek bilgi alıyor. Albayrak, Jabi'nin alınması başta olmak üzere bütün transfer politikasını Özkan Sümer'in görüşleri doğrultusunda yaptı.

Trabzonspor'da gelecek sezonda başkanlığa devam etmek isteyen Albayrak'a camianın önde gelen isimlerinin ''Özkan Sümer gibi biri sizinle çalışıyor. Onu neden değerlendirmiyorunuz. Eğer Özkan Sümer'i dinlersen az hata yaparsın. Biz de sana destek veririz'''dedikleri Albayrak'ın da bu nedenle Özkan Sümer ile sık sık görüş alış verişinde bulunduğu belirtildi.

Tabi bu konuları öğrenen Asbaşkan Sayitoğlu, ''madem bu konulara Özkan Sümer karar verecek buyursun herşeyi Özkan Sümer yapsın' 'diyerek herşeyden elini ayağını çekti.

-AZ OYUNCU TAVSİYESİ-

Özkan Sümer'in kulüp başkanı Nuri Albayrak'a pahalı transfere gerek yok. Trabzonspor'a iki oyuncu alsanız yeter gibi telkinlerde bulunduğu Albayrak'ın da bunun üzerine az ve öz oyuncu almaya karar verdiği öğrenildi.

-ZİYA DOĞAN, RAHATSIZ OLDU-

Albayrak'ın az transfer yapmak istemesi karşısında dün 4 futbolcu isteğinde bulunan Ziya Doğan'ın da bu gelişmelerden rahatsız olduğu ortaya çıktı.

Albayrak-Sümer işbirliğinin sonuçları şu an için Ziya Doğan ve Haşim Sayitoğlu'nu rahatsızlığı bir yana bakalım bu işbirliği ileride nasıl sonuçlanacak.

ceserdar
Transfer devam ediyor.

Ömer SEVİNÇ
21.06.2007, 19:50
Hayırlı olsun Martinez o zaman:)
Yıllar sonra gerçekten iyi bir kalecimiz oldu gibi. Henüz Tolga'yla aynı yaşta olması da büyük bir avantaj. 5 yıllık bir sözleşmeyle kalemizi ömür boyu sağlama alabiliriz:)

ErayAkyüz
21.06.2007, 19:51
Transfer devam ediyor.

ciddimisn:)

a d bacan
21.06.2007, 19:52
hayırlı olur inşallah eger dogrulanırsa

Kasım Hilal
21.06.2007, 19:52
Nuri Albayrak, asbaşkan Sayitoğlu'nu gözden çıkardı.

Albayrak-Sümer Kualisyonu
Trabzonspor'da, kulüp asbaşkanı Haşim Sayitoğlu'nun son dönemlerde sesinin çıkmamasındaki gerçek ortaya çıktı.

Transfer döneminde Sayitoğlu'nun geri planda kalmasını haber61.net farkı ile açıklıyoruz:

Trabzonspor Kulübü Başkanı Nuri Albayrak, transferde ve kulüple ilgili herşeyde Özkan Sümer ile görüşerek bilgi alıyor. Albayrak, Jabi'nin alınması başta olmak üzere bütün transfer politikasını Özkan Sümer'in görüşleri doğrultusunda yaptı.

Trabzonspor'da gelecek sezonda başkanlığa devam etmek isteyen Albayrak'a camianın önde gelen isimlerinin ''Özkan Sümer gibi biri sizinle çalışıyor. Onu neden değerlendirmiyorunuz. Eğer Özkan Sümer'i dinlersen az hata yaparsın. Biz de sana destek veririz'''dedikleri Albayrak'ın da bu nedenle Özkan Sümer ile sık sık görüş alış verişinde bulunduğu belirtildi.

Tabi bu konuları öğrenen Asbaşkan Sayitoğlu, ''madem bu konulara Özkan Sümer karar verecek buyursun herşeyi Özkan Sümer yapsın' 'diyerek herşeyden elini ayağını çekti.

-AZ OYUNCU TAVSİYESİ-

Özkan Sümer'in kulüp başkanı Nuri Albayrak'a pahalı transfere gerek yok. Trabzonspor'a iki oyuncu alsanız yeter gibi telkinlerde bulunduğu Albayrak'ın da bunun üzerine az ve öz oyuncu almaya karar verdiği öğrenildi.

-ZİYA DOĞAN, RAHATSIZ OLDU-

Albayrak'ın az transfer yapmak istemesi karşısında dün 4 futbolcu isteğinde bulunan Ziya Doğan'ın da bu gelişmelerden rahatsız olduğu ortaya çıktı.

Albayrak-Sümer işbirliğinin sonuçları şu an için Ziya Doğan ve Haşim Sayitoğlu'nu rahatsızlığı bir yana bakalım bu işbirliği ileride nasıl sonuçlanacak.

Ziya Doğan'In istifası ile sonuçlanır inşalah..
Sonra da arkası gelir inşallah lig başlamadan!

gerçekefsane
21.06.2007, 19:53
haberi veren sağolsun.

Martinez hayırlı olsun :)))))

a d bacan
21.06.2007, 19:54
peki kaynakmı yoksa tüyo mu
onuda bi bilsek

melrok
21.06.2007, 19:55
Ziya Doğan'In istifası ile sonuçlanır inşalah..
Sonra da arkası gelir inşallah lig başlamadan!

hislerime tercüman oldun. umarım ziyanın inadı tutarda gitmese bile göndermek zorunda kalırlar

yigit_efe_61
21.06.2007, 19:59
ya arkadaşlar iyi akşamlr takımdan son günlerde pek haber alamıyorum neoldu ne olmadı beni haberdar etsniz ts aşkına ....

Enes Berfin
21.06.2007, 20:02
Son Gelisme!

Ziya Dogan oyuncularin konusmasini yasaklamis.

Ba®ış
21.06.2007, 20:03
pandomim mi yapacaklarmış :)

a d bacan
21.06.2007, 20:03
ya arkadaşlar iyi akşamlr takımdan son günlerde pek haber alamıyorum neoldu ne olmadı beni haberdar etsniz ts aşkına ....
yeni bir furyadır koptu martinezle anlaşıldı diye bekle gör taktigiyle suskun suskun açıklamalar bekliyoruz renkdaşım

marcelinhos100
21.06.2007, 20:07
Arkadaslar Martinezin cok büyük oranda bittigini 3 saat önce söylemistim sadece Sakaryasporun Trabzonlu maalesef evet tekrar ediyorum Trabzonlu baskanı hala ikna olmus gözükmüyor yaptıgı son acıklamalarla bu arada bazı muhalifler görüyorum hala Martinez konusunda ligin en iyi kalecisidir bu senenin en iyi transferidir transfer biterse :)

Koray
21.06.2007, 20:07
arkadaşlar transfer varmı transfer..???

degok
21.06.2007, 20:09
Arkadaslar Martinezin cok büyük oranda bittigini 3 saat önce söylemistim sadece Sakaryasporun Trabzonlu maalesef evet tekrar ediyorum Trabzonlu baskanı hala ikna olmus gözükmüyor yaptıgı son acıklamalarla bu arada bazı muhalifler görüyorum hala Martinez konusunda ligin en iyi kalecisidir bu senenin en iyi transferidir transfer biterse :)

ee nedir yani son durum

gerçekefsane
21.06.2007, 20:10

bir saat öncede transfer bitmiş diyolar :)))))

Travelair
21.06.2007, 20:11
Martinez şüphesiz kaliteli bir kaleci. Tek çekindiğim ve kararsız kaldığım konu klasik Güney Amerikalı kalecilerin karakterinde olup olmadığı... ( Konsantrasyon eksikliği, sorumluluk anlayışında eksiklikler...) Hayırlısı olsun

hayati_kamil
21.06.2007, 20:11
türkiye de olup olmaması önemli değil ki trabzon da olsun yeder:D

Cabri61
21.06.2007, 20:13
kaynak the mısırekmeği times olmasın sakın :D

hamdi bey ziya doğan gibi siz de taktınız mı bırakmıyorsunuz

marcelinhos100
21.06.2007, 20:15
Arkadaslar iddaalı acıklamalar yapan biri degilim transfer haberi verme gibi bir özelligim hic yok ben tamamen sakaryadan aldıgım haberi paylastım sizinle yönetimlerindede hicbir sorun yok sadece Trabzonlu baskanları problem ama kamptan bir futbolcu daha ayrılırsa sasırmayalım ilk Ahmet Sahin oldu Zeki Ayvaz Trabzondan Geredeye geldi:)

gerçekefsane
21.06.2007, 20:17
cem demirde gidiyomu :)))

marcelinhos100
21.06.2007, 20:19
cem demirde gidiyo mu :)))

Abi onu bilmiyorum ama Ergin Keles hala kampa katılmadı o olabilir.Trabzonsporda su an kampa katılmamıs Mustafa Keceli Ömer Rıza Ceyhun Erdincin kampa katılmamaları da ilginc hicbiri milli oyuncu degil bunların Milan Stephanov bile ülkesinden geldi niye yoklar......

Koray
21.06.2007, 20:20
martinez işi inş. doğrudur..bn bu yaşıma geldim kalede sağlam biri görmedim..eğer bu haber doğruysa artık kalede sorun yaşanmaz..

marcelinhos100
21.06.2007, 20:23
Bu arada Ankaraspor Tevfik Köseyi almıs cok üzüldüm gelecegi cok parlak bir oyuncu o kadar alınsın diye burada yazdık kacarmı bu futbolcu bu arada Özer Hurmacıyı Galatasaray kesin istemis ama vermemis Ankaraspor bu sene vermeyecekmis bu futbolcuyu insallah kacırmayız.

AyhanPe
21.06.2007, 20:23
martinez hayırlı olsun....kale meselesi de bana göre çözülmüş oldu ..inşallah tolga negatif etkilenmez ...etkilenmemeli ....hırs yapmalı ....şimdi kaldı ..sol kanat orta saha ve forvet ...herkesin aksine ceyhun oynamaya ikna edilirse transfere gerek olmadığını düşünüyorum ..ama etkili bir forvet şart...

abi neden kötü etkilensinki..rekabet olusacak.bu hem tolga icin hemde takim icin iyi olacak.tolga kendisini gelistirip kaleyi almak zorunda kalacak.jef kolay lokmaydi.yani rekabet edilmesi kolaydi ama martinez citayi yükselti sayet alindiysa.ikiside daha cok calismasi gerekir.kimbilir belkide hoca ikisinide kullanir.tüm sene boyunca tek bi kaleciyle gecirecek degiliz.ikiside ayni kalitede olmasi gerekir.bunun sakatligi da var tabi..ben 3.kalecimiz olarak genc bi kaleci daha alinmasini istiyorum.bilmiyorum alt yapidan yetisen kalecilerin durumlari nasildir acaba

demir
21.06.2007, 20:24
bu saatden sonra elestiri bıze bıse kazandırmaz sımdı kesınmı martinexın geldigi hıc bır yerde oole bısey yazmıyorda

Cabri61
21.06.2007, 20:28
özer hurmacının sözleşmesi ne zaman bitiyor?

TolgaTopçu61
21.06.2007, 20:29
özer hurmacının sözleşmesi ne zaman bitiyor?
sözlesmesi 2009 da bitiyor

Erdem Keser
21.06.2007, 20:31
Tolga varken bu sacma transferi yapanlara selamlarimi soyluyorum...Insallah Tolgada layik oldugu oynayacagi bi takima gider ...eminim burda martinez diye bagiranlardaTolga geri gelsin diye kampanya baslatirlar.. Bu kadar is bilmezlik bu kadar tutarsizlik gormedim merak ediyorum acaba bizim milletimiz gibi yabanci hayranligi yapan ve kendi evladini hice sayan baska bi millet var mi..Yaziklar olsun

Koray
21.06.2007, 20:35
http://www.trabzonspor.com/images/haberpic/210607idman3.jpg

şu başı kel olan çocuk bizim siteye takılıyo galiba...ziyanın gözüne girebilmek için saçını kestirmiş..:D:D kimdir bu tanıyan varmı bn tanıyamadım..

Mert67
21.06.2007, 20:36
Tolga varken bu sacma transferi yapanlara selamlarimi soyluyorum...Insallah Tolgada layik oldugu oynayacagi bi takima gider ...eminim burda martinez diye bagiranlardaTolga geri gelsin diye kampanya baslatirlar.. Bu kadar is bilmezlik bu kadar tutarsizlik gormedim merak ediyorum acaba bizim milletimiz gibi yabanci hayranligi yapan ve kendi evladini hice sayan baska bi millet var mi..Yaziklar olsun
sana katılıyorum

AyhanPe

neden tolga rekabet den kacacakmi..iki kalecide lazim..madem 2.kaleci olmak bi kaleciyi rencide edecek o zaman nereye giderse gitsin.trabzonda 2.kaleci olmak bile bi seref olmasi gerekir.hem tolga 1.kalecide olabilir.kendini gelistirsin oda.neden martinez yada gelecek bi baska kaleci 1.kaleci olacakmis.belki tolga 3.kaleci olur belli mi olur..3 tane cok kaliteli kaleci lazim takima..bu isin sakatligida var.diyelim ki tolga sakatlanti uzun süre.ne yapacagiz o zaman.ahmet sahin 1.kaleci durumunami gelecek..
kendi insanini desteklemek gerekir tabi ama bu sekilde degil..

Salih Yazıcı
warmı bi gelişme yerel kanallar ne diyoo

TolgaTopçu61
21.06.2007, 20:37
http://www.trabzonspor.com/images/haberpic/210607idman3.jpg

şu başı kel olan çocuk bizim siteye takılıyo galiba...ziyanın gözüne girebilmek için saçını kestirmiş..:D:D kimdir bu tanıyan varmı bn tanıyamadım..
paf takimdan emre kahraman galiba

marcelinhos100
21.06.2007, 20:37

Gecen senede senin gibiler Jefferson var ne gerek kaleciye diyorlardı 10 tane mac kaybettik normal bir kalecimiz olmadıgı icin herkes kalesine en az iki kaleci alırken biz sadece Tolga öyle mi isterseniz yedek kaleci de olmasın takımda belki morali bozulur formayı kaptırırım iyi kaleciyse kaleyi alır örnek Fenerin kalecisi Serdardır 3.kaleciydi uzun süre burası Trabzonspor kalesi öyle belese kale yok calısan iyi olan kaleyi alır.

Erdal
21.06.2007, 20:40
abi neden kötü etkilensinki..rekabet olusacak.bu hem tolga icin hemde takim icin iyi olacak.tolga kendisini gelistirip kaleyi almak zorunda kalacak.jef kolay lokmaydi.yani rekabet edilmesi kolaydi ama martinez citayi yükselti sayet alindiysa.ikiside daha cok calismasi gerekir.kimbilir belkide hoca ikisinide kullanir.tüm sene boyunca tek bi kaleciyle gecirecek degiliz.ikiside ayni kalitede olmasi gerekir.bunun sakatligi da var tabi..ben 3.kalecimiz olarak genc bi kaleci daha alinmasini istiyorum.bilmiyorum alt yapidan yetisen kalecilerin durumlari nasildir acaba

çok iyi kalecinin arkasında beklemek zordur ve genelde tembelleştirir ...( bence)

mesela ben küçükken kaleci idim ..fena da sayılmazdım ..bir gün yaylada çocuklar konuşurken biri dediki "şenol un kalesi habu came kadardur" bi camiye baktım bi kendime baktım ve asla şenoldan iyi kaleci olamıyacağıma hükmettim ... ..o gün bu gün kaleye geçmemeye çalışırım :)))

AyhanPe
21.06.2007, 20:46
çok iyi kalecinin arkasında beklemek zordur ve genelde tembelleştirir ...( bence)

mesela ben küçükken kaleci idim ..fena da sayılmazdım ..bir gün yaylada çocuklar konuşurken biri dediki "şenol un kalesi habu came kadardur" bi camiye baktım bi kendime baktım ve asla şenoldan iyi kaleci olamıyacağıma hükmettim ... ..o gün bu gün kaleye geçmemeye çalışırım :)))

:):)
yok abi tembellestirmesin.cok iyi bi kalecinin arkasinda beklerken onunda eli armut toplamiyor kendisini gelistirsin.eger yapamiyorsa demekki trabzonspor kalesine gecmeyi haketmiyor.kendine göre bi takima gider o zaman.ona mutlaka sans gelecektir sezon icinde cünkü bi futbolcu ayni performasini sürekli gösteremez.martinezde (alirsak) form düsüklügü yasayacagi dönemler olacaktir.tolga da firsati iyi degerlendirmeli tabi.

Sefa Murat Dokuz
21.06.2007, 20:46
o keli paf takımda gördüm ben

Erdem Keser
21.06.2007, 20:47
Gecen senede senin gibiler Jefferson var ne gerek kaleciye diyorlardı 10 tane mac kaybettik normal bir kalecimiz olmadıgı icin herkes kalesine en az iki kaleci alırken biz sadece Tolga öyle mi isterseniz yedek kaleci de olmasın takımda belki morali bozulur formayı kaptırırım iyi kaleciyse kaleyi alır örnek Fenerin kalecisi Serdardır 3.kaleciydi uzun süre burası Trabzonspor kalesi öyle belese kale yok calısan iyi olan kaleyi alır.
once senin gibiler derken benim ne oldugumu bil bilmiyorsan sus..ben hic bir zaman tolga varken jeffersonu savunmadim aksine jeffersonun kalecilik meziyetlerinden uzak oldugunu dusunenlerdenim .. kendi degerimiz varkende asla bi yabanciya hayranlik duyam alinsin diye cigliklar atmam haaa dersin ki yetenegi olmadiktan sonra bizim evladimizda olsa oynamasi yanlistir ona tamam derim ama tolgaya gore hicbir artisi olmayan ne idugu belirisz bi adama ne gerek var ..elin yabancisi oynayacagina tolga oynasin

Serdar A
21.06.2007, 20:48
Yabancı sınırlaması kesin olarak genişletiliyor. Martinezin klübede oturması bir kayıp sayılmaz. Fakat bu haber doğruysa yılın en iyi kalecisi Martinez olur.

Lavezzi işine taa en başından beri inanmıyordum. Hala geleceğine ihtimal vermiyorum. Toplam maliyeti 10 milyon euroya yakın bir oyuncu. Bence Arjantinden kimsenin beklemediği bir 10 numara gelecek.

Verilen demeçler , Ziya hocanın taktiklerinden anladığım birde sol beke takviye yapılacak.

Ben forvete takviye beklemiyorum. Umarım yanılıyorum.

Sevgili marcelinhos çok ince bir noktaya parmak basmış. Milli oyuncuların dışında kampa geç katılacağı açıklanan isimler takasta kullanılacak ise , bu benim için haziran ayının en sevindirici gelişmesi olur.

Yabancı 10 numara kesin olarak alınacaksa; örneğin onun yedeği olacak ceyhunun yanında Erdinçide verip Özeri almak lazım.

Diğer oyunculardan Ahmet Sakaryaya , mustafa ve Ömer sol bek transferi için kullanılabilir.

Travelair
21.06.2007, 20:48
Emrah Kol neden yok? Kadir Keleş neden yok? Bunlar Milli izinli mi yoksa? Bilen yok mu? Gerçi mantıksızlıklara alıştık ama?

AyhanPe
21.06.2007, 20:52
..
kendi degerimiz varkende asla bi yabanciya hayranlik duyam alinsin diye cigliklar atmam haaa dersin ki yetenegi olmadiktan sonra bizim evladimizda olsa oynamasi yanlistir ona tamam derim ama tolgaya gore hicbir artisi olmayan ne idugu belirisz bi adama ne gerek var ..elin yabancisi oynayacagina tolga oynasin

hakeden oynamali.tolga firsatini iyi degerlendirir kaleyi kapar.bu isi neden bu kadar dramatiklestiriyorsunki anlamiyorum.trabzonspor da 2.kaleci olmak cokmu onur kirici bi durum??? tüm sene boyunca bu isin sakatligi var ne bilim cezali durumu var.o anki 1.durumdaki kalecinin form düsüklügü var.tolga gönderilmiyorki..neden bu kadar duygusal bi tepki veriyorsun anlamiyorum.

Serdar A
21.06.2007, 20:52
Emrah Kol neden yok? Kadir Keleş neden yok? Bunlar Milli izinli mi yoksa? Bilen yok mu? Gerçi mantıksızlıklara alıştık ama?

Kamp kadrosu açıklandığından beri bende bu soruyu soruyorum . Henüz bir cevap veren olmadı.

marcelinhos100
21.06.2007, 20:59
once senin gibiler derken benim ne oldugumu bil bilmiyorsan sus..ben hic bir zaman tolga varken jeffersonu savunmadim aksine jeffersonun kalecilik meziyetlerinden uzak oldugunu dusunenlerdenim .. kendi degerimiz varkende asla bi yabanciya hayranlik duyam alinsin diye cigliklar atmam haaa dersin ki yetenegi olmadiktan sonra bizim evladimizda olsa oynamasi yanlistir ona tamam derim ama tolgaya gore hicbir artisi olmayan ne idugu belirisz bi adama ne gerek var ..elin yabancisi oynayacagina tolga oynasin

Güzel kardeşim sırf sen sus dedin diye susuyorum Tolganın profesyonellik dısı hareketlerinden de bahsetmiyorum kendisiyle aynı dönemde okullar arası maclarda karsılıklı oynamıslıgımda vardır en az iki iyi kaleci gerekli bende Tolgayı iyi buluyorum ama tek basına olmaz burası imparatorluk degil sene bası Trabzona kaleci alınmasını engelleyen tek kisi Sayitoglu gölgesinde yetenekli kalecimiz Tolgadır bak örnek vereyim bazı arkadaslar bu istanbul kluplerinden örnek verince kızıyorlar ama yine hatırlatalım Tolga kadar iki yetenekli kalecileri varken birde Orkunu aldılar Bjk Hakanı almısken tuttu birde Rüstüyü aldı kale en önemli mevki keske 15 senedir bir kalecimiz olsaydı:)

Erdem Keser
21.06.2007, 21:01
hakeden oynamali.tolga firsatini iyi degerlendirir kaleyi kapar.bu isi neden bu kadar dramatiklestiriyorsunki anlamiyorum.trabzonspor da 2.kaleci olmak cokmu onur kirici bi durum??? tüm sene boyunca bu isin sakatligi var ne bilim cezali durumu var.o anki 1.durumdaki kalecinin form düsüklügü var.tolga gönderilmiyorki..neden bu kadar duygusal bi tepki veriyorsun anlamiyorum.
hala ne demek istedigimi anlamiyorsun tepkim yabanci hayranligi yapmamiza tepkim tolganin 3. 5. kaleci olmasina degil tabi ki calissin 1. kaleci olsun ama neden martinez yada bi baskasi alacaksan iyisini al alamiyorsan kendi elindeki malzemeyi degerlendir bu takima victorlar petranovicler petkovicler vs neler neler geldi ama ne oldu kendi evladimiz senolun yakaladigi basarilari bunlarla yakalayamadik ama hala ders almiyoruz ve ilacin yabancida oldugunu dusunuyoruz ..yabanci olmasin demiyorum yabanci tabiki olsun ama olacaksa iyisi olsun sota gibi yattara gibi olsun..benim tepkim istanbula ozenmemiz onlar gibi olmak isteyisimizdir alacaksan git ustariyi al bobadillayi al burgosu al gecen senede bi ara fadhel modaydi allahtan onada teklif goturmedik :)

Enes Berfin
21.06.2007, 21:04
Güzel kardeşim sırf sen sus dedin diye susuyorum Tolganın profesyonellik dısı hareketlerinden de bahsetmiyorum kendisiyle aynı dönemde okullar arası maclarda karsılıklı oynamıslıgımda vardır en az iki iyi kaleci gerekli bende Tolgayı iyi buluyorum ama tek basına olmaz burası imparatorluk degil sene bası Trabzona kaleci alınmasını engelleyen tek kisi Sayitoglu gölgesinde yetenekli kalecimiz Tolgadır bak örnek vereyim bazı arkadaslar bu istanbul kluplerinden örnek verince kızıyorlar ama yine hatırlatalım Tolga kadar iki yetenekli kalecileri varken birde Orkunu aldılar Bjk Hakanı almısken tuttu birde Rüstüyü aldı kale en önemli mevki keske 15 senedir bir kalecimiz olsaydı:)

Yahu Tolga sizin neyinize bu kalecinin ne eksigini gördünüzki bana göre senoldan sonra tsde en iyi kaleyi koruyacak oyuncudur, birakin martinezi gider paftan bir kaleci aliriz alin size üctane kaleci iste, fuzulü masraf ya sonrada bu yönetimi elestiriyorsunuz neden borc batagina girdik diye, uyanin borcdayiz borcda.