PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 2007-2008 | Transfer Dosyası

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 [55] 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105

Cengiz Çubukcu
18.06.2007, 17:58
Kırkpınar güreşlerinden gelir gibiydi evet benimde dikkatimi çekti.. bayağı boşlamış...

onlara karın kasları derler, boşlamamış bilakis çalışmış....forma dar....

Enes Berfin
18.06.2007, 18:00
Td tarafından verilmiş ona bu numara..
Hem nolmuş giymiyo da ne var şaşıracak . İlk gittiğinde 61 numaralı formayı istiyorum dedi .Bu sezon 9'u veridiler ona . Abartmanın alemi yok .

Yok yani hemen celallenme, sadece biraz garibime gitti gecen sezon 61 giyiyordu simdi ise 9 numarali formayi giyniyor, yoksa ona karsi olan bir hincim yoktur asla.

sbay
18.06.2007, 18:02
Hem nolmuş giymiyo da ne var şaşıracak . İlk gittiğinde 61 numaralı formayı istiyorum dedi .Bu sezon 9'u veridiler ona . Abartmanın alemi yok .

bence 9 giymesi daha önemli.....sonuçta 9 numara onla özdeşleşmiş....milli takımda bile hakan şükür önceden 9 giyerdi artık fatih giyiyo....daha iyi oldu...;)

Travelair
18.06.2007, 18:05
Komutanımıza, askerlerimize takmadığımız kulp kalmadı, bu kulpları takıp "savaş" meydanına yolluyoruz. Nasıl başarı gelir?

TolgaTopçu61
18.06.2007, 18:06
cordoba Kolombiya şampiyonu Deportivo Cali ile bir yillik sözlesme imzalamis

cyberentalpi
18.06.2007, 18:09
Szy,ekten adam olmaz önce insanligi bilecek saygi sevgiyi bilecek, adam kacti gitti bu ne hiddet bu ne sacmaliktir, takimi rezil duruma sokmaktan baska birsey yapmadi, adam gibi baskan gidip "Baskanim ben bu takimdan ayrilmak istiyorum" deseydi daha insanca olmazmiydi, her kötü olumsuzluklarin sorumlusu Ziya Dogan oluyor ne gariptir demi.

adam baska br klube filan satmadi Ts yi. Futbolu birakti. Takimi rezil duruma sokan ligi 4. bitirmeyi basarili sayan kelin ta kendisidir.

hüseyin1975
18.06.2007, 18:09

Bakiyorumda Fatih konusunda bayagi hassassin ;):D

Fanatik28
18.06.2007, 18:10
GS Lincoln`u alacak derken, Ali Karimi`yi alirsa hic sasirmayin.

ceserdar
18.06.2007, 18:10
Transfer her kulübe güç katmak için vardır. Biz de ise tam tersi. Var olna gücümüzü de kaybediyoruz.

Murat Hızal
18.06.2007, 18:11
Komutanımıza, askerlerimize takmadığımız kulp kalmadı, bu kulpları takıp "savaş" meydanına yolluyoruz. Nasıl başarı gelir?

Aynı fikirdeyim,Ziya Doğan veya futbolcular burayı okuyorlarsa inanın şevkleri kırılıyordur.

Evet espri yapalım ince ince eleştirelim ama bazen sınırı geçtiğimizi düşünüyorum.

hüseyin1975
18.06.2007, 18:12
Aynı fikirdeyim,Ziya Doğan veya futbolcular burayı okuyorlarsa inanın şevkleri kırılıyordur.

Evet espri yapalım ince ince eleştirelim ama bazen sınırı geçtiğimizi düşünüyorum.

Okumuayordur.

Okusa kesin giderdi:(

Murat Hızal
18.06.2007, 18:14
Okumuayordur.

Valla ben okusam inat eder başarılı olmadan gitmezdim:)

TSelif
Bakiyorumda Fatih konusunda bayagi hassassin ;):D

Evet öyle hassasım. Bi sakıncası yoktur umarım .

melrok

ziyanın şevki kırılacak olsa istifa başlığında ve anket sonuçlarında kırılırdı. bu adam bizide klubüde takmıyor. o mentalitenin ışığıyla aydınlanmış birkere keşke okusada gitse ama nerde...

_SeRKaN_
Okumuayordur.

Yani :D okumak istemiyodur

ceserdar
18.06.2007, 18:15
Ya bu Cordoba gelmedi mi bize? Geldiyse bence son zamanların en iyi transferi olur.

cyberentalpi
Okumuayordur.

Okusa gider di mi? Valla imkan yok okumamasina. Adam giderse ancak 2.ligde klup bulur kendine

Serdar A
bu benzetmenin neresinde seviyesizlik gördünüz ben anlayamadım. kimseye küfür edilmiyor, ağır hakaret içermiyor. işi sadece bir grup hayvanı beslenebileceği alana götürmek olan, herhangi bir düşünsel eylemi gerektirmeyen meslek grubuna daha uygun olduğu belirtiliyor. buradan çobanlar düşünmez veya düşünemez anlamı çıkarmayın işin tanımını söylemeye çalışıyorum, halihazırda insanların yaptığı bir meslekte nasıl bir hakaret ibaresi gördüğünüzü anlayamadım.( hernekadar ben bu lafı etmediysemde). ziya iyi bir kondüsyoner ama teknik adam değil benim gözümdede ayrıca çobanlıkta yapabilir gibime geliyor

Benim kastım Ziya Doğan'ın başarılı yada başarısız olmasıyla ilgili söylenenler değil. İsteyen istediği eleştiriyi getirsin. Beni üzen Trabzonspor klübü teknik sorumlusunun" yaptığı işin içeriği dışında rencide edici , küçük düşürücü ifadelerin olması. Bu , yazanın eleştirel yazı yazma kabiliyetinden ne kadar yoksun olduğunu gösterir.
Azıcık empati kabiliyetiniz varsa burada hakaret edilerek cevap hakkı yaratılan insanların gözünden bakınız.

Yaptığınız açıklama tamamiyle çarpıtmaya yönelik. Siz , ben ve okuyan diğer herkes bunun ne amaçla kullanıldığını gayet iyi biliyor. 550 sayfadır öyle şeyler yazılır olmuşki böylesine yakıştırmalar sıradanlaşmış.

_SeRKaN_
18.06.2007, 18:17
Ya bu Cordoba gelmedi mi bize? Geldiyse bence son zamanların en iyi transferi olur.
gitti gencecik cordoba adam ikinci kez futbola geri dönüyo anlaşılan bu birkaç kez daha futbolu bırakır geri döner ayrıca bilmeyenler için söylüyorum cordoba kolombiya şampiyonuyla 1 yıllık sözleşme yaptı :bmn2:

melrok
18.06.2007, 18:19
ben bu kadar alıngan olmayalım diyorum. insanlar futbolu bu kadar katleden bir adama edep sınırları içinde eleştiri getirebilmeli diye düşünüyorum

hüseyin1975
18.06.2007, 18:22
Evet öyle hassasım. Bi sakıncası yoktur umarım .

Hayir yok.
Neden olsun?
Fatih konusunda zaten daha önce bazi Basliklarin altinda "tartismisdik".
Senin onu ne kadar "sevdigini" biliyorum ve sana saka yapiyorum.

Ama görüyorumki bugün biraz sinirlisin?:)

Ama bu böyleyse bile bunu normal karsiliyorum!
Trabzonspor Taraftari olup su günlerde sinirli olmayan yokdur herhalde :D

ceserdar
18.06.2007, 18:26
gitti gencecik cordoba adam ikinci kez futbola geri dönüyo anlaşılan bu birkaç kez daha futbolu bırakır geri döner ayrıca bilmeyenler için söylüyorum cordoba kolombiya şampiyonuyla 1 yıllık sözleşme yaptı :bmn2:

Yazık olmuş. Dünya'nın sayılı kalecilerinden birisidir bence. Yaptığı hatalardan bir tanesi Arsenal'a gitmemek oldu. Dünya üzerinde topu oyuna en iyi sokan ve Türkiye'ye bir kalecinin nasıl olması gerektiğini gösteren bir adamdır.

Koray
18.06.2007, 18:27
Vaybe Fatihe bak 61 numarali formayi giymiyor daha, sasirdim dogrusu.

bnde dikkat ettim üzüldüm açık söylemek gerekirse..

zahido
18.06.2007, 18:28
Şimdi cordoba başka takıma gitti yaa burdaki bazı corbadayı almamızı istemiyenler kesin nasıl almadık adamı bööle iş mi olur diye yaygara koparırlar.. Kafasında futbolu bitirmiş bi adamı alıcaktık az daha.. İyi oldu almadığımız bence..

TSelif
18.06.2007, 18:28
Evet bu doğru .Milletin aldıkları ile bizim aldıklarımızı kıyasladığımda bu halde olmam için hiç zorlanmıyorum :mad:

Yavuz Hasan
18.06.2007, 18:30
bnde dikkat ettim üzüldüm açık söylemek gerekirse..
giydirtmemişlerdir 61 i adamlar için çok özeldir bizdeki bazı numaralar gibi

hüseyin1975
18.06.2007, 18:36
9 Numarayi giyinmesi gayet dogal.
O bir Golcü ve iyi golcüler 9 Numarayi giyer.
Forma satisinda daha basarili olabilmek icin alinmis bir Kararda olabilir...

hüseyin1975
18.06.2007, 18:45
Trabzonspor'da üçüncü imzayı Jabi atacak

Samsunspor’dan Adnan Güngör ve Fenerbahçe’den Serkan Balcı ile sözleşme imzalayan Trabzonspor’da, üçüncü imzayı Daouda Jabi atacak.
Bugün Trabzon’a gelerek bordo-mavili kulübü ziyaret eden Jabi ile yarın Mehmet Ali Yılmaz Tesisleri’nde 3 yıllık sözleşme imzalanacağı bildirildi.
Bu arada Trabzonspor’un Sırp oyuncusu Ardijan Djokaj’ın, Almanya’nın ikinci lig takımı Freiburg ile prensipte anlaştığı belirtildi.

10 numara
18.06.2007, 18:46
Şimdi cordoba başka takıma gitti yaa burdaki bazı corbadayı almamızı istemiyenler kesin nasıl almadık adamı bööle iş mi olur diye yaygara koparırlar.. Kafasında futbolu bitirmiş bi adamı alıcaktık az daha.. İyi oldu almadığımız bence..

OHHH BE GİTTİİİ..kurtulduk en iyi transferimizi CORDOBA'yı almamakla yaptık...

hüseyin1975
18.06.2007, 18:47
Bursaspor, K.Erciyesspor ile kaleci Orkun için anlaşmaya vardı...

Bursaspor Kulübü İkinci Başkanı ve Basın Sözcüsü Osman Çelik, Kayseri Erciyespor ile kaleci Orkun'un bonservisi konusunda anlaşmaya vardıklarını belirterek, ''Şu anda Orkun ile pazarlık halindeyiz'' dedi.
Çelik, AA muhabirine yaptığı açıklamada, teknik direktör Bülent Korkmaz'ın verdiği rapor doğrultusunda sürdürdükleri transfer çalışmalarını 24 Haziran'a kadar bitirmek istediklerini söyledi.
Korkmaz'ın alınması yönünde rapor verdiği kaleci Orkun ile ilgili önemli aşama kaydettiklerini belirten Çelik, ''Orkun'un bonservis sorununu çözdük. Şu anda kendisiyle pazarlık halindeyiz. Daha 'bu transfer oldu' diyemeyiz. Sanıyorum 1-2 gün içinde durum netleşir'' diye konuştu.

Bir Arkadas Orkunu Fener aldi diyordu???
Orkunda gitmis oldu.
Rüsdü gitti. Hakan Arikan gitti. Fener Volkani elinde tutar. Cordoba gitti (üzülmedim).
Türkiyede alinabilecek bir martinez kaldi.
Elini cabuk tutsunlar bence.....

A.Alper
18.06.2007, 18:49
kaleciye ihtiyaç yoktur

Serdar A
18.06.2007, 18:51
ben bu kadar alıngan olmayalım diyorum. insanlar futbolu bu kadar katleden bir adama edep sınırları içinde eleştiri getirebilmeli diye düşünüyorum

Melrok , seninle aynı noktada birleşiyoruz. Ancak bu "edep sınırları " çok hassas bir nokta , iyi belirlenmesi gerekir. Kitle psikolojisininde ufak kıvılcımların ne sonuçlar doğuracağını eminim en az benim kadar biliyorsun.

Konunun alınganlıkla bir alakası yok. Yapılanın klübe bir faydası var mı , bunu sorgula...

Trabzonspor klübünün imajının küçülmesinde bizim hiç mi payımız yok ?

Yönetim iyi bir bir on numara transferi yapıp fatihi geri getirecek yada unutturacak bir forvet daha alacak , Ziya Doğanın sistemi yeni yılda çok olumlu sonuç verecek ve ortaya iyi futbol çıkacak diyelim.
Ne olacak o zaman? çoban ziya , ruh hastası ziya o zaman ne olacak ?

Ziya Doğan istifa demek , neden gitmesi gerektiğini anlatmak futbol bilincini gösterir . Küçük düşürmek neyi gösterir ?

Ziya Doğan bu takımın başına tekrar getirildiğinde " efsane geri döndü " diyenlerden olmadım , bu gün de söylememem gerekenleri söylemeyeceğim. Çünkü benim için önce Trabzonspor gelir...

_SeRKaN_
18.06.2007, 18:55
Melrok , seninle aynı noktada birleşiyoruz. Ancak bu "edep sınırları " çok hassas bir nokta , iyi belirlenmesi gerekir. Kitle psikolojisininde ufak kıvılcımların ne sonuçlar doğuracağını eminim en az benim kadar biliyorsun.

Konunun alınganlıkla bir alakası yok. Yapılanın klübe bir faydası var mı , bunu sorgula...

Yönetim iyi bir bir on numara transferi yapıp fatihi geri getirecek yada unutturacak bir forvet daha alacak , Ziya Doğanın sistemi yeni yılda çok olumlu sonuç verecek ve ortaya iyi futbol çıkacak diyelim.

Ziya Doğan istifa demek , neden gitmesi gerektiğini anlatmak futbol bilincini gösterir . Küçük düşürmek neyi gösterir ?

Ziya Doğan bu takımın başına tekrar getirildiğinde " efsane geri döndü " diyenlerden olmadım , bu gün de söylememem gerekenleri söylemeyeceğim. Çünkü benim için önce Trabzonspor gelir...
BU konu yeterince uzadı siz çoban veyahut ruh hastası demeyin olsun bitsin eleştiride bir kere yapılır uzun uzadıya bunu tartışma platformuna dönüştürmeye gerek yok diye düşünüyorum...

A.Alper
18.06.2007, 18:56

* defol git ziya doğan . defol !!
* ön libero sapığı!!!
* önlibero ve sağbek fetişisti.
* azıcık serefin varsa defoll git ne karaktersiz bi şeysin sen yaaa psikolojimi kimyamı herseyimi bozdun umarım sende benden beter olursunnnnn!!!

terbiye bunun epey bi gerisidir

hüseyin1975
18.06.2007, 18:56
kaleciye ihtiyaç yoktur

Sakami yapiyorsun?
Saka yapiyorsun dimi?
Saka yapiyorum de!:mad:

A.Alper
18.06.2007, 18:58
Sakami yapiyorsun?
Saka yapiyorsun dimi?
Saka yapiyorum de!:mad:

gerçek ama bu benim fikrim dövmezsin dimi beni bunun için şu işarett >> :mad: fln noluyo :)

onur_alabuga_61
ziyayla devam istikrar şart yapmayın arkadaşlar he bu arada zalayeta yı alıyormuşuz

Enes Berfin
Yok bence saka degil arakdas dogru sölüyor Tolganin ne eksigini gördünüz, aslan gibi cocuk trabzonlu olusu yetiyor bir kere.

A.Alper
18.06.2007, 18:59
bu arada zalayeta yı alıyormuşuz

nasıl kaynak nedir ?

_SeRKaN_
18.06.2007, 18:59
ziyayla devam istikrar şart yapmayın arkadaşlar he bu arada zalayeta yı alıyormuşuz
Zaleyata haberine ancak gülerim :D:D

onur_alabuga_61
18.06.2007, 19:00
ntv ile fotospor

onur_alabuga_61
18.06.2007, 19:00
nie marcelinho geldi zalayeta mı gelmeyecek

_SeRKaN_
18.06.2007, 19:01
ntv ile fotospor
tam asparagasçılar hatta bunu fotomaçta yazmalıydı eksik kalmış belki fotomaçın başka bombaları varsa ondan yazmamıştır...

A.Alper
18.06.2007, 19:01
ntv ile fotospor

ntv ok ama fotospor kolpa kaynak sayılmaz ben güv3nm3m sahsen

DURAS
18.06.2007, 19:02
.
Azıcık empati kabiliyetiniz varsa burada hakaret edilerek cevap hakkı yaratılan insanların gözünden bakınız.
.
empati, ne kadar sihirli bir kelime, biz empati yaparsak herşey düzelecekmi, niye birde biz empati yapıyoruz onuda anlamak mümkün değil, mesela ziyan empati yapsa, kendini Trabzon taraftarının yerine koysa bence hemen istifa etmesi gerekirdi, keza başkanında, yani anlıyacağın empatiyi biz değilde, ziyanla başkan yapsa bizde mutlu olsak iyi değimi böylesi.

_SeRKaN_
18.06.2007, 19:03
Sanmıyorum gelebilme ihtimalini zayıf görüyorum inşallah olur ama bu kadar olan bitenden sonra zor dostum zorr....

A.Alper
18.06.2007, 19:05
birilerinin basarısız olması bu basarısızlıktan zarar görenlere sınırsız hakaret hakkı vermez ne yani sen zarar görüyorsunda ben görmüyor muyum ben panathinaikoslumuyum ben takımımın basarısını istemiyor muyum? istiyorum.belki onu ben de beğenmiyorum ama hakaret de etmiyorum ..geçmişte etmiş olsm bile bunun pişmanlığını yaşamısımdır

Ali İhsan
18.06.2007, 19:08

Kesinlikle katılıyorum. "Kitle psikolojisi" değil miydi bu adamı başımıza getiren, o dönemde Lazaroni'nin gidip yerine aynısının gelmesi nasıl kanıma dokunduysa bugün bu adamı getirenlerin ona ana avrat sövmesi de kanıma dokunuyor. Ziya'yı taraftarlar getirdi, onlar götüyor. Osmanlı'nın son zamanlarına benzedik, derhal kendimize gelip yeniçeriliği bırakmamız lazım. Düzeyli eleştiri diye bir şey var ve bu forumda düzeyli çizgisinden sapmayıp yazılarını okutanlar var. Ama bazılarının yazıları ilk cümleden "beni okuma" diyor. Bu sezona Ziya ve bu kadroyla çıkılacak beyler. Bu saatten sonra TD değiştirmenin bir faydası da olmaz. Eleştirin, aşağılamayın, başarısız oldukça daha çok eleştirin, sonuçta başarılı da olsa başarısız da olsa bu yönetim ve hoca Aralık'ta gider. Ama balık hafızalığımız tutar da iki transfer ve başarılı sonuçlarla gözü boyanıp "Ziyacı"ların oranı yükselirse bilemem!

hüseyin1975
18.06.2007, 19:09
gerçek ama bu benim fikrim dövmezsin dimi beni bunun için şu işarett >> :mad: fln noluyo :)

Vallahi bu Fikrin yüzünden extra Dayak atmam lazim:D:D:D

Saka bir yana.

Tolga ile bir Sezona güvenle girilemez diye düsünüyorum.
Tolga 10 Ekim 1983 Tarihinde dünyaya geldi. Yani yakinda 24 yasina girecek.

Simdi Yönetim ona abilik yapacak ve onu yetistirecek birisini ariyor.
Bu bence yanlis!

Bu yasina kadar eger extra yetenekleri varsa kendini göstermeliydi diye düsünüyorum ama ben onda pekde extra özellik göremedim.
Bence extra özelligi olmayan ve bir Takimi Sampiyon yapamayacak bir kaleci.
Bize onu egitecek Adam degil, bizi maclarda "kurtarabilecek" Kaleci lazim.

Yani Kaleci sart!

A.Alper
18.06.2007, 19:10
@ hüseyin75
paramız yok ama :D

_SeRKaN_
18.06.2007, 19:11
Kesinlikle katılıyorum. "Kitle psikolojisi" değil miydi bu adamı başımıza getiren, o dönemde Lazaroni'nin gidip yerine aynısının gelmesi nasıl kanıma dokunduysa bugün bu adamı getirenlerin ona ana avrat sövmesi de kanıma dokunuyor. Ziya'yı taraftarlar getirdi, onlar götüyor. Osmanlı'nın son zamanlarına benzedik, derhal kendimize gelip yeniçeriliği bırakmamız lazım. Düzeyli eleştiri diye bir şey var ve bu forumda düzeyli çizgisinden sapmayıp yazılarını okutanlar var. Ama bazılarının yazıları ilk cümleden "beni okuma" diyor. Bu sezona Ziya ve bu kadroyla çıkılacak beyler. Bu saatten sonra TD değiştirmenin bir faydası da olmaz. Eleştirin, aşağılamayın, başarısız oldukça daha çok eleştirin, sonuçta başarılı da olsa başarısız da olsa bu yönetim ve hoca Aralık'ta gider. Ama balık hafızalığımız tutar da iki transfer ve başarılı sonuçlarla gözü boyanıp "Ziyacı"ların oranı yükselirse bilemem!
Forumda bayağı saçmalamaya başladınız buna son verin artık ne ana avrat sövmesi neden bahsediyorsunuz siz eleştri yapmak hakkımız olduğunu düşünüyorum tamam lakaplar konusunda acımasız olabiliriz ama edep sınırlarını aşabilecek bir yazı okumadım ben şimdiye kadar.....

Ozan
18.06.2007, 19:12
Yok bence saka degil arakdas dogru sölüyor Tolganin ne eksigini gördünüz, aslan gibi cocuk trabzonlu olusu yetiyor bir kere.

bir bakıma doğru . kaleden önce transfer önceliği gereken yerler var . kale diğer mevkilere göre daha sağlam sayılır .

_SeRKaN_
18.06.2007, 19:12
Nedir bu ziya yı benimseme poliikası anlamış değilim...Siz durumdan memnunsanız o ayrı bir konu ama azınlıktasınız haberiniz olsun..

Koray
18.06.2007, 19:13
Tolganın hiç bi eksrası yok..hüseyin abinin dediği gibi öyle bi özelliği olsaydı şuna kadar göstermesi lazım adamın yaşı olmuş 24 daha nereye kadar sabredecez..mutlaka iyi bi kaleci almalıyız yoksa kalede eriti duran Tolga ile çok saç baş yolarız geçen sezonki gibi..

hüseyin1975
@ hüseyin75
paramız yok ama :D

Bizim yok ama Baskanin var diyorlar :D

cınar#7
http://www.takagazete.com/haber_images/tom_17062007.090632.jpg

Avustralya’nın Maradona’sı diye Türkiye’ye getirilen Nick Carle ile anlaşma sağlayamayan Trabzonspor’a şimdi de Utrecht’in 10 numarası Tom Caluwe önerildi

DENEME ZANNETTİ
Transferde özellikle 10 numara ve kaleci arayışı içerisinde olan Trabzonspor’da dün hareketli saatler yaşandı. Avustralya’nın Maradona’sı diye Türkiye’ye getirilen Nick Carle ile anlaşma sağlanamadı. Bordo-Mavili kulüpten asgari bir fiyat talep eden Şili asıllı futbolcuyla anlaşma sağlanamaması üzüntü yarattı. Kontenjan nedeniyle bekletilmek istenen Avustralyalı oyuncu bunu deneme olarak algılayınca ipleri kopardı ve menajeri tarafından G.Birliği’ne imza attırıldı.

ZİYA DOĞAN İZLEDİ
10 numara arayışlarını sürdüren Trabzonspor’a Belçika’nın Utrecht kulübünde oynayan Tom Caluwe önerildi. Belçika’da yaşayan Yattara’nın Trabzonlu FİFA menajeri Adnan Demir bordo-mavili takıma Tom Caluwe yi önerdi. Demir TAKA’ya yaptığı açıklamada Tom’u teknik direktör Ziya Doğan’ın da gelip izlediğini belirterek, “Ben Trabzonluyum ve Trabzonspor’luyum, eğer 10 numara almak istiyorlarsa Tom’u kaçırmasınlar. Bu oyuncuyla şimdi G.Saray da ilgileniyor” diyerek uyarıda bulundu. 29 yaşındaki tecrübeli futbolcu her iki ayağını da mükemmel kullanıyor.

1 tane videosunu bulabildim 10.saniyede mükemmel bi gol atıyo:

http://www.youtube.com/watch?v=kGnxrIp983g

A.Alper
18.06.2007, 19:16
ziya doğan'ı benimsemek suc değil ne ziya doğan ne de biz basarısızlığı arzulamıyoruz

ÖmerFarukYılmaz
18.06.2007, 19:17
Nedir bu ziya yı benimseme poliikası anlamış değilim...Siz durumdan memnunsanız o ayrı bir konu ama azınlıktasınız haberiniz olsun..

ziyayı nie sawunduumuzu sanıyorsun kendi çıkarlarımız içinmi? hayır Trabzonsporumuz için

yerlere serdiimiz liverpool aston villa 13 14 tane t.d. deiştirirken biz 40 45 tane deiştirdik
önmli olan ismi deil istkrr oldumu gerisi gelio
yksa ziyaya bi sempatimz yok

_SeRKaN_
18.06.2007, 19:20
ziyayı nie sawunduumuzu sanıyorsun kendi çıkarlarımız içinmi? hayır Trabzonsporumuz için

yerlere serdiimiz liverpool aston villa 13 14 tane t.d. deiştirirken biz 40 45 tane deiştirdik
önmli olan ismi deil istkrr oldumu gerisi gelio
yksa ziyaya bi sempatimz yok
BU oyun sistemiyle ileriye değil geriye gideceğimizden şüphen olmasın...Bunun öncesi var teknik direktör devamlılığı sağlanacak diye ziya doğan a tahammül etmemizi beklemiyorsun herhalde..

cebcare
18.06.2007, 19:22
ziya doğan'ı benimsemek suc değil ne ziya doğan ne de biz basarısızlığı arzulamıyoruz
ziya doğan torpillilerinden para alıyor olabilir yoksa bu kadar kalası bi arada oynatmaz herhalde diğer bir ihtimal daha var bu adam bu işi bilmiyor yada her ikiside olabilir

A.Alper
bu takım bence sampiyon olamz evet katılıyorum ama bu ziya doğanın sucu değil yılların verdiği geride kalmışlık var her sey onun sucu değil bunu böyle kabul edersek anca kendimizi kandırırız

cebcare
ersun yanal boşta gelsin ya işte

Ali İhsan
Forumda bayağı saçmalamaya başladınız buna son verin artık ne ana avrat sövmesi neden bahsediyorsunuz siz eleştri yapmak hakkımız olduğunu düşünüyorum tamam lakaplar konusunda acımasız olabiliriz ama edep sınırlarını aşabilecek bir yazı okumadım ben şimdiye kadar.....

Lakaplar takmak konusunda acımasız olunca saçmalamamış oluyorsunuz.Transfer politikası eleştirilirken bilmemnespordan albülrezzak yazmaktan gına getiriyorsunuz. Tabi sen yazdın demiyorum ama her sayfada bu bayat espri oluyor. Ben sıkıldım artık bu tarz yazılardan, bak rahat rahat dururken polemiklere giriyorum. Transfer önerileri, gelen oyuncular veya ilgilenilen oyuncular hakkında yorumlar, takımla ilgili bilgi ve yorumlar okumak istiyorum. Forumda kel insan yok mu da bu kadar kolay bir insana kel lakabını takıyorsunuz, forumda çoban yok mu ki bu mesleği aşağılayibiliyorsunuz... Ben saçmalıyorsam birileri saçmaladığı için kızıp saçmalıyorum...

ÖmerFarukYılmaz
18.06.2007, 19:23
BU oyun sistemiyle ileriye değil geriye gideceğimizden şüphen olmasın...Bunun öncesi var teknik direktör devamlılığı sağlanacak diye ziya doğan a tahammül etmemizi beklemiyorsun herhalde..

ziyanın oyun sistemini bende beenmiorum ama o klplerin ynnda istkrarsız gzkmemizide istemiorum amatorler gibi kalcaz ynlarında yoksa

cebcare
18.06.2007, 19:23
bu takım bence sampiyon olamz evet katılıyorum ama bu ziya doğanın sucu değil yılların verdiği geride kalmışlık var her sey onun sucu değil bunu böyle kabul edersek anca kendimizi kandırırız
hiç şüphen olmasın ziya doğanda aynısını diyecek bize mazeret üreten değil icraat yapan hoca lazım

yns61
18.06.2007, 19:25
bu ne rezillik ya.. kahrolsun yönetim

karatasof
18.06.2007, 19:25
Transfer Dosyamız başlığı ZD sevdirme ve yaşatma derneği lokaline dönmüş.Hayırlı olmasını dileyerek birileri yükseklerden ZD'nın kovulma ihtimali olabileceğini duyduğu sanısına kapılarak sevinçle takip ediyorum.En kısa zamanda ZD'dan kurtulduğumuz haberini bekliyorum.Baki selam.
Ha birde ZD için yapılan eleştrilerden dolayı üzülen arkadaşlara bir atasözü ile cevap vereyim...'' Kötüye bişey olmaz.....''

hüseyin1975
18.06.2007, 19:26
hiç şüphen olmasın ziya doğanda aynısını diyecek bize mazeret üreten değil icraat yapan hoca lazım

Bu Konuda onun üzerine kimseyi tanimiyorum!

Mazeret üretmek:(:mad:

_SeRKaN_
ziyanın oyun sistemini bende beenmiorum ama o klplerin ynnda istkrarsız gzkmemizide istemiorum amatorler gibi kalcaz ynlarında yoksa
Asıl böyle gidersek amatörleşmeye yüz tutacaz yanlış yönetim vede yanlış teknik ekip ve ayrıca bunları doğuran yanlış transfer politikaları bunları birleştirmek yetiyor zaten başarısız olmak için malzemelerin tümü var zaten ...

A.Alper
ziya doğanın elinde ne var ?? 13bin mesajdır biz burda 3 tane adamı konusuyoruz biri 2. lig oyuncusu biri ikinci lige düşen takımın oyuncusu biri basarıya doymus bir oyuncu ee?

yns61
Transfer Dosyamız başlığı ZD sevdirme ve yaşatma derneği lokaline dönmüş.Hayırlı olmasını dileyerek birileri yükseklerden ZD'nın kovulma ihtimali olabileceğini duyduğu sanısına kapılarak sevinçle takip ediyorum.En kısa zamanda ZD'dan kurtulduğumuz haberini bekliyorum.Baki selam.
Ha birde ZD için yapılan eleştrilerden dolayı üzülen arkadaşlara bir atasözü ile cevap vereyim...'' Kötüye bişey olmaz.....''
brawo.. 100% katılıyorum

_SeRKaN_
18.06.2007, 19:27
Sana katılıyorum arkadaşım...

cebcare
18.06.2007, 19:28
aynen katılıyorum ziya gitsin bjkyı çalıştırsın bi ara alırlar diye bizi bırakıp gitmişti ama onlarda biliyor ziyada iş yok bu senede ertuğrul hocayı aldılar ziya seni bjkya almazlar boşuna heveslenme bi tek biz alırız oda yönetimin piyonu olduğun için

_SeRKaN_
18.06.2007, 19:28
Hadi cümleten iyi akşamlar bu konu uzar gider....

cebcare
18.06.2007, 19:29
bu konu gereğinden fazla uzadı zaten ziya istifa ersun trabzona

Koray
18.06.2007, 19:30
ahh ziya herkes ligin 6. 7. haftasını bekliyo ona göre takımı iyi hazırla..

A.Alper
18.06.2007, 19:30

aynen :D :D ayem oflayn

yns61
18.06.2007, 19:31
transfer transferde.. bazen aklıma şu soru geliyor bu stadda şampiyon yaşamak istiyenler? yani transferden önce yeni bi stad lazım hem gelir hem manevi hem şampiyonluk acısından ..

cebcare
18.06.2007, 19:31
1. hafta maç trabzonda takımımız mağlup olursa ne olacak trabzon dahada karışmayacakmı seyircinin tahammulu kalmadı ziya doğan trabzona zarar veriyor ilerdede görünen oki çok daha zararlar verecek

cebcare
18.06.2007, 19:32
transfer transferde.. bazen aklıma şu soru geliyor bu stadda şampiyon yaşamak istiyenler? yani transferden önce yeni bi stad lazım hem gelir hem manevi hem şampiyonluk acısından ..
KİM YAPACAK ÇOK GÜLDÜĞÜMÜZ ÖZHAN CANAYDIN BİLE STAD YAPIYOR

yns61
18.06.2007, 19:33
KİM YAPACAK ÇOK GÜLDÜĞÜMÜZ ÖZHAN CANAYDIN BİLE STAD YAPIYOR
artık bi stad yapamayacak duruma geldiysek.. biz feci şekilde hayal kuruyoruz

Erdem Keser
18.06.2007, 19:35
Hala ziya dogan diyoruz :)
Bundesliga gibi kalbur ustu bi ligde 2 kez ustuste yilin oyuncusu secilmis marcelinhoyu sola mahkum etti musampa gibi gittigi her takimda oynayan bi futbolcuyu sadece yaz kampindaki antrenman eksigini bahane ederek takimdan kesti..burda bir diger soru neden bu adami hic bir iddiamizin olmadigi sakarya macinda oynatmadi cunku musampanin olasi bi ustun oyunu sonrasi elestri oklarinin hedefi olacakti acikcasi yemedi..syzmkowiak gibi turkiye liginin en iyi oyun kurucularindan birisini futbola kusturdu ..sakin syzmek kacti demeyin gulerim :)senol hoca nasil oynatiyordu bu nasil oynatti ..insaf allah askina bi insan 45 dakika sonrasi haketmedigi sekilde oyundan alinir mi her mac aynisini yapti keceli ferhat hasan oyunda ama her nedense kabak szymekin basina patladi ..
Her yerde kendisinin adaletli oldugunu soyluyor..Keceli hasan ferhat hakedipte musampa szymkowiak haketmiyorsa yaziklar olsun oyle adalete

10 numara
ya onu bunu bilmem ama nuri başkan otursun kalksında trabzon taraftarı gibi taraftarı var diye şükür etsin dualar etsin..kaç gün dür istediğimiz 20 lik özer ve ali güzeldal ne yıldız istedik nede pahalı türk sadece Trabzonsporumuza ruhunu verecek gençler..eee bunlarda var alınmıyorsa ziya doğana çoban da deriz başkanada çek gitde derizz....

cebcare
artık bi stad yapamayacak duruma geldiysek.. biz feci şekilde hayal kuruyoruz
ÇOKTA KOLAYDI ARSENAL BİLE 10 SENEDE YAPABİLDİ ÜSTELİK SPONSOR PARASIYLA BİZİM PARAMIZ OLMADIĞINA GÖRE
HA DERSENKİ ÇADIR YAPACAĞIZ O BAŞKA ONDAN BEYLERBEYİNDEDE VAR

cebcare
18.06.2007, 19:37
Hala ziya dogan diyoruz :)
Bundesliga gibi kalbur ustu bi ligde 2 kez ustuste yilin oyuncusu secilmis marcelinhoyu sola mahkum etti musampa gibi gittigi her takimda oynayan bi futbolcuyu sadece yaz kampindaki antrenman eksigini bahane ederek takimdan kesti..burda bir diger soru neden bu adami hic bir iddiamizin olmadigi sakarya macinda oynatmadi cunku musampanin olasi bi ustun oyunu sonrasi elestri oklarinin hedefi olacakti acikcasi yemedi..syzmkowiak gibi turkiye liginin en iyi oyun kurucularindan birisini futbola kusturdu ..sakin syzmek kacti demeyin gulerim :)senol hoca nasil oynatiyordu bu nasil oynatti ..insaf allah askina bi insan 45 dakika sonrasi haketmedigi sekilde oyundan alinir mi her mac aynisini yapti keceli ferhat hasan oyunda ama her nedense kabak szymekin basina patladi ..
Her yerde kendisinin adaletli oldugunu soyluyor..Keceli hasan ferhat hakedipte musampa szymkowiak haketmiyorsa yaziklar olsun oyle adalete
aynen katılıyorum emek hırsızı hayallerimizi çalıyor hala daha savunanlar var yoksa fenerli olmasınlar

yns61
18.06.2007, 19:39
ÇOKTA KOLAYDI ARSENAL BİLE 10 SENEDE YAPABİLDİ ÜSTELİK SPONSOR PARASIYLA BİZİM PARAMIZ OLMADIĞINA GÖRE
HA DERSENKİ ÇADIR YAPACAĞIZ O BAŞKA ONDAN BEYLERBEYİNDEDE VAR
arsenalinki başka biz başka.. bize öyle büyük stad lazım deilki 35 - 40 bin kişilik yeter.. 10 senede beklemeye razıyız.. yeterki olsun

Ali İhsan
18.06.2007, 19:39
ya onu bunu bilmem ama nuri başkan otursun kalksında trabzon taraftarı gibi taraftarı var diye şükür etsin dualar etsin..kaç gün dür istediğimiz 20 lik özer ve ali güzeldal ne yıldız istedik nede pahalı türk sadece Trabzonsporumuza ruhunu verecek gençler..eee bunlarda var alınmıyorsa ziya doğana çoban da deriz başkanada çek gitde derizz....

Ali ve Özer alınınca dertler bitecek olsa başkan onları da alır. Ama başarısızlık durumunda Ali ve Özer'i alan başkana oynatan hocaya kim sahip çıkar bilemiyorum... Başkan da hoca da başarısız ama biz de çabuk galeyana geliyoruz...

cebcare
18.06.2007, 19:42
Ali ve Özer alınınca dertler bitecek olsa başkan onları da alır. Ama başarısızlık durumunda Ali ve Özer'i alan başkana oynatan hocaya kim sahip çıkar bilemiyorum... Başkan da hoca da başarısız ama biz de çabuk galeyana geliyoruz...
ya bırakın ALLAH AŞKINA AYMANA HASANA FERHATA CELALEDDİNE MUSAYA KEÇELİYE ÇAĞDAŞA TAHAMMUL EDİYORUZDA ÖZER VE ALİYE TAHAMMUL ETMEYECEĞİZ ASIL BUNLARA KİMİN TAHAMMUL ETMEYEECEĞİ ÇOK KESİN BAŞTA ZİYA

Ali Can
18.06.2007, 19:42
100% katılıyorum

Ali Can
18.06.2007, 19:43
ya bırakın ALLAH AŞKINA AYMANA HASANA FERHATA CELALEDDİNE MUSAYA KEÇELİYE ÇAĞDAŞA TAHAMMUL EDİYORUZDA ÖZER VE ALİYE TAHAMMUL ETMEYECEĞİZ ASIL BUNLARA KİMİN TAHAMMUL ETMEYEECEĞİ ÇOK KESİN BAŞTA ZİYA
+ 1967 :tsbayrak::tsbayrak:
ziya(N) doğan

cebcare
18.06.2007, 19:44
arsenalinki başka biz başka.. bize öyle büyük stad lazım deilki 35 - 40 bin kişilik yeter.. 10 senede beklemeye razıyız.. yeterki olsun
KARDEŞİM SEN GALİBA İÇİNDE BULUNDUĞUMUZ DURUMDAN BİHABERSİN TRABZONSPOR HER GEÇEN SANİYE ERİYOR BIRAK STADI ÇİVİ ÇAKAMAZ HALE GELİYORUZ

marcelinhos100
18.06.2007, 19:45
Arkadaslar Djokaj Frebiurga gitse bile yabancı sayımız hala 6 federasyon toplantısıda carsambaya kaldıgına göre Jabi nasıl yarın imza atacak acaba Musampa ve Jundan birinden daha mı kurtulduk bilgisi olan varmı:

Resmi sitemizde yarın sabah 9.00 da imza atacak yazıyor....

yns61
18.06.2007, 19:46
Arkadaslar Djokaj Frebiurga gitse bile yabancı sayımız hala 6 federasyon toplantısıda carsambaya kaldıgına göre Jabi nasıl yarın imza atacak acaba Musampa ve Jundan birinden daha mı kurtulduk bilgisi olan varmı:

evet yaw benimde dikkatimi çekti yoksa feshmi edilcek

ÖmerFarukYılmaz
18.06.2007, 19:46
Beyler hepiniz beni yanlış anladınız. Benim ziyayı sawnma gibi bi hatam yok bnde sizler gibi onlarca defa ZİYA İSTİFA die bu topclere yzdım
oyun sistemini , oyuncu tercihlerini , oyunu okuyuşunu , yanlış deişikliklerini , v.b. beğenmıorum. Ama her zaman istatistklere guvendiim için istikrar olsun diorum . he senol hoca zamanında olmazmıydı olurdu samet donemnde de olablrdi ama olmadı. şimdi kendi tknmekte olan umutlarıma binaen kalsın diorum

he gtcksede kampa grmeden gtsin

yksa bnde marceyi solda oynattını biliorum glpken opla oynayacak yattarayı çkrp gol yediimizide

nyse zaman gstercek aynen bu konu daha uzar gdr zaten başlıkla alakası yok knştklarımızn

Alpayer
18.06.2007, 19:47
http://www.takagazete.com/haber_images/tom_17062007.090632.jpg

Avustralya’nın Maradona’sı diye Türkiye’ye getirilen Nick Carle ile anlaşma sağlayamayan Trabzonspor’a şimdi de Utrecht’in 10 numarası Tom Caluwe önerildi

DENEME ZANNETTİ
Transferde özellikle 10 numara ve kaleci arayışı içerisinde olan Trabzonspor’da dün hareketli saatler yaşandı. Avustralya’nın Maradona’sı diye Türkiye’ye getirilen Nick Carle ile anlaşma sağlanamadı. Bordo-Mavili kulüpten asgari bir fiyat talep eden Şili asıllı futbolcuyla anlaşma sağlanamaması üzüntü yarattı. Kontenjan nedeniyle bekletilmek istenen Avustralyalı oyuncu bunu deneme olarak algılayınca ipleri kopardı ve menajeri tarafından G.Birliği’ne imza attırıldı.

ZİYA DOĞAN İZLEDİ
10 numara arayışlarını sürdüren Trabzonspor’a Belçika’nın Utrecht kulübünde oynayan Tom Caluwe önerildi. Belçika’da yaşayan Yattara’nın Trabzonlu FİFA menajeri Adnan Demir bordo-mavili takıma Tom Caluwe yi önerdi. Demir TAKA’ya yaptığı açıklamada Tom’u teknik direktör Ziya Doğan’ın da gelip izlediğini belirterek, “Ben Trabzonluyum ve Trabzonspor’luyum, eğer 10 numara almak istiyorlarsa Tom’u kaçırmasınlar. Bu oyuncuyla şimdi G.Saray da ilgileniyor” diyerek uyarıda bulundu. 29 yaşındaki tecrübeli futbolcu her iki ayağını da mükemmel kullanıyor.

1 tane videosunu bulabildim 10.saniyede mükemmel bi gol atıyo:

http://www.youtube.com/watch?v=kGnxrIp983g
Utrecht hollanda takımı değilmi ya.

cebcare
18.06.2007, 19:48
bu adam yattarayıda küstürür

Ali Can
18.06.2007, 19:49
Utrecht hollanda takımı değilmi ya.
taka nın salaklığı ne yapcan başlığa bak tom uyar mı??:D:D:D
uyar uyar sen getir atalım imzayı

yns61
18.06.2007, 19:50
Bordo-Mavili ekibin patronu Ziya Doğan’ın gidecek futbolcularla ilgili raporu hazır…

11 Futbolcu Yolcu

Trabzonspor Teknik Direktörü Ziya Doğan takımdan gönderilmesi düşünülen futbolcularla ilgili raporunu başkan Nuri Albayrak'a sözlü olarak sundu. Doğan'ın Jun, Djokaj, Musampa, Cem Demir, Ufukhan Bayraktar, Murat Ocak, Ceyhun Eriş, Ersen Martin, Mustafa Keçeli, Ömer Rıza'yı gözden çıkardığı iddia edildi

Teknik Direktör Ziya Doğan gözden çıkardığı futbolcular içersinde Ceyhun Eriş'in durumu ise henüz net değil. Yabancıları tamamen gözden çıkaran Doğan gönderilmesi düşünülen futbolcuların kiralık, bonservisiyle yada takasta da kullanabileceğini söyledi .Doğan kamp sonrası da genç futbolcuların büyük çoğunluğunu gönderecek.

kaynak : haber61

yns61
18.06.2007, 19:50
lanet olsun ufukhan gönderilmemeli.. ceyhunda gönderilmemeli..

marcelinhos100
18.06.2007, 19:51
Arkadaslar artık bırakalım Ziya Doganı elestirmeyi yeni sezon baslıyor insallah basarılı olur takımımız ziya hocayı elestirmek icin cok malzeme olsa da bunları burada konusarak takım basarısına katkı yapamayız bakın bir arkadasımız Özer Hurmacıyı buraya tasıyarak ne güzel etti bu tip olaylarla ugrasmak veya yapılması gereken transferleri tartısmak daha yararlı olacaktır:

Birde sitemizin ana sayfasında en cok hangi mevkiye transfer istersiniz diye bir anket yapılabilirse güzel olur diye düsünüyorum:

TolgaTopçu61
18.06.2007, 19:51
taka nın salaklığı ne yapcan başlığa bak tom uyar mı??:D:D:D
uyar uyar sen getir atalım imzayı
aynisini fotomac da yazdi

Ali Can
18.06.2007, 19:53
Bordo-Mavili ekibin patronu Ziya Doğan’ın gidecek futbolcularla ilgili raporu hazır…

11 Futbolcu Yolcu

Trabzonspor Teknik Direktörü Ziya Doğan takımdan gönderilmesi düşünülen futbolcularla ilgili raporunu başkan Nuri Albayrak'a sözlü olarak sundu. Doğan'ın Jun, Djokaj, Musampa, Cem Demir, Ufukhan Bayraktar, Murat Ocak, Ceyhun Eriş, Ersen Martin, Mustafa Keçeli, Ömer Rıza'yı gözden çıkardığı iddia edildi

Teknik Direktör Ziya Doğan gözden çıkardığı futbolcular içersinde Ceyhun Eriş'in durumu ise henüz net değil. Yabancıları tamamen gözden çıkaran Doğan gönderilmesi düşünülen futbolcuların kiralık, bonservisiyle yada takasta da kullanabileceğini söyledi .Doğan kamp sonrası da genç futbolcuların büyük çoğunluğunu gönderecek.
kaynak nedir ??
cem ile ufukhan gibi hırslı oyuncuların gitmemesi lazım

marcelinhos100
18.06.2007, 19:53
Volkan boş mukaveleye imza attı!

Güzel bir gelişme..............

yns61
18.06.2007, 19:54
kaynak nedir ??
cem ile ufukhan gibi hırslı oyuncuların gitmemesi lazım
kaynak: Neslihan SAĞIR / haber61

TolgaTopçu61
18.06.2007, 19:55
tolunay istiyordu ufukhani zd demis ki sadece kiralik veririz

marcelinhos100
18.06.2007, 19:58
DAVİD GONZALES GELİYOR

Kayserispor’da sözleşmesi bir yıl daha devam etmesine karşın ayrılmak istediği iddia edilen kaleci Ivankov’un alternatifi olarak belirlenen Kolombiyalı kaleci David Gonzales Türkiye’ye çağrıldı. Deportivo Cali takımında forma giyen 1.94 boyunda ve 25 yaşındaki David Gonzales’in yarın İstanbul’da olacağı öğrenildi.

Kulüp Başkanı Recep Mamur, “İvankov’un 1 yıl daha sözleşmesi var. Bizim kaleci arayışımız yok. Ancak İvankov ayrılmak isterse alternatif olarak düşündüğümüz David Gonzales’le görüşüyoruz” diye konuştu.
Takımında şampiyonluk yaşayan ve başarılı bir sezon geçirdiği belirtilen David Gonzales’le yapılan ilk görüşmelerin olumlu geçtiği ve ikinci görüşme için Türkiye’ye davet edildiği bildirildi.

Arkadaslar bu haberi buraya iki-üc arkadas cıksın ve yönetime bela okusun diye eklemiyorum kaleci almak isteyen nasıl alıyor onu göstermek icin ekliyorum bu yıl Kolombiya sampiyonun kalesini koruyan ülkenin iyi kalecileri arasında gösterilen Buffon Gonzales Türkiyede ikinci Martinez olur..........

Demek neymis kaleci tanımlaması sadece Martinezle sınırlı bir tanım degilmis:)

zahido
18.06.2007, 20:01

fener carlosa imza attırdı onlardada 7 yabancı oldu istersen 3 tane daha attır 10 olsun ama lig başlarkene 6 yabancıyla girmek zorundasın diye biliom ben..

ÖmerFarukYılmaz
18.06.2007, 20:02
DAVİD GONZALES GELİYOR
Kayserispor’da sözleşmesi bir yıl daha devam etmesine karşın ayrılmak istediği iddia edilen kaleci Ivankov’un alternatifi olarak belirlenen Kolombiyalı kaleci David Gonzales Türkiye’ye çağrıldı. Deportivo Cali takımında forma giyen 1.94 boyunda ve 25 yaşındaki David Gonzales’in yarın İstanbul’da olacağı öğrenildi.

Kulüp Başkanı Recep Mamur, “İvankov’un 1 yıl daha sözleşmesi var. Bizim kaleci arayışımız yok. Ancak İvankov ayrılmak isterse alternatif olarak düşündüğümüz David Gonzales’le görüşüyoruz” diye konuştu.
Takımında şampiyonluk yaşayan ve başarılı bir sezon geçirdiği belirtilen David Gonzales’le yapılan ilk görüşmelerin olumlu geçtiği ve ikinci görüşme için Türkiye’ye davet edildiği bildirildi.

Arkadaslar bu haberi buraya iki-üc arkadas cıksın ve yönetime bela okusun diye eklemiyorum kaleci almak isteyen nasıl alıyor onu göstermek icin ekliyorum bu yıl Kolombiya sampiyonun kalesini koruyan ülkenin iyi kalecileri arasında gösterilen Buffon Gonzales Türkiyede ikinci Martinez olur..........

kaynak neresi bnce menejer oyunna bnzior
hazır türkiyde herkes kaleci arıor

marcelinhos100
18.06.2007, 20:05
Kardesim ne oluyor anlamadım ya yabancı sınırının kalkması icin yapılması gereken toplantı yine ertelendi hemde bilinmeyen bir tarihe feshedin artık şu musampa ve Junun sözleşmesini ya:mad:

cebcare
18.06.2007, 20:07
DAVİD GONZALES GELİYOR

martinez fenerle anlaşmış cordobada ülkesinde kalmış

Serdar A
18.06.2007, 20:08
Burada eleştri niteliğinde yanlışları olduğunu gördüğüm insanların yanında
Türkçe okuyup anlamada sıkıntı yaşayan insanlarında olduğunu görüyorum.

Yaptığımız eleştriyle karşılık sizin savunduğunuz konuların birbirinden ne kadar farklı olduğu bunun kanıtıdır.

Ziya Doğan'ı kim savunuyor ?
Ziya Doğanın Trabzonspor için uygun teknik adam olduğunu kim söylüyor ?

Bunu söyleyenleri bulun iki çift benimde lafım olacak.

ama şahsınıza yönelik bir eleştiri yapıldığında ajitasyon yaparak konuyu çarpıtmak değildir lafının arkasında durmak.

Burada herkes "önce trabzonspor " diyorsa konuştuğu lafı bilecek. önce düşünüp sonra yazacak. Burası kahvehane değil! Burada yazılanlarıda sadece biz okumuyoruz.

Hakaretler savurduğunuz bir insandan size saygı duymasını nasıl bekleyebilirsiniz ? Hepimiz bmn'nin şu an olduğundan çok daha fazla ağırlığı olan ve dikkaete alınan bir değer olmasını istiyoruz. Kimimiz uğraşıp didinip proje önerilerimizi paylaşıyoruz , kimimiz aylardır takip ettiğimiz oyuncuları forum katılımcılarının beğenisine sunuyoruz. Kimimiz takımımızın yanlışlarını eleştriyor , kimimiz doğru tarafların altını çiziyor. klübümüz için bu kadar değerli bir bilgi havuzunun hakaretler ile doldurulması ve kültür seviyesinin düşmesiyle emeklerin boşa gideceğine inanıyorum. Dikkate alanların artacak yerde azalacağını düşünüyorum. Bütün hassasiyetim bu yüzden , kimse yanlış anlamasın.

İstanbul klüpleriyle mücadele etmekten söz ediyorsunuz . Bu kafayla gidin , çok güzel mücadele edersiniz. Medyaya ve onun meyvelerini yiyenlere istediğini verin bakalım.

Şuayip Aydın
18.06.2007, 20:10
martinez fenerle anlaşmış cordobada ülkesinde kalmış
koca bir yalannnnnnnn

iste gercek haber

http://www.gunebakis.com.tr/images/simdidevillar.jpg (http://www.gunebakis.com.tr/images/simdidevillar.jpg)

Trabzonspor’u ‘1’ Numaralı sorunu olan kaleci konusunda kararsızlık yaşanırken, Rüştü’nün Beşiktaş ile sözleşme imzalaması, Martinez için Sakaryaspor’un yüksek bonservis bedeli talep etmesi, Milan’ın ikinci kalecisi Sterori’nin kiralık olarak alınmak istenmemesi nedeniyle yeni arayışlar başladı. Yönetimin Cordoba ile maç başına prensip anlaşmasına varmasına karşın, yine de yeni isimler gündeme geliyor. Daha önce menajerlerin önerdiği ve alınması için girişmelere başlanan Paraguay Milli takımının ikinci kalecisi Bobadilla ile ilgili olarak birkaç gün bekleme kararı alındı.

Villar Arjantin’de Oynuyor
Bu kez de gündeme yine Paraguay Milli takımının birinci kalecisi Justo Wilmar Villar geldi. Arjantin’in Neveld Old Boys takımının formasını giyen 29 yaşındaki kaleci için Teknik Direktör Ziya Doğan’ın da olumlu görüş belirttiği ifade edildi. Bu akşam saatlerinde Villar için bir görüşme yapılacağı, sonuç alınamaması halinde, Bobadilla’nın yeniden ilk sıraya geçeceği kaydedildi. Bu isimden de olumlu bir sonuç üretilememesi durumunda ise bu kez Cordoba’yla sözleşme yapılabileceğine işaret edildi. Kolombiyalı kaleciye bu nedenle birkaç gün beklemesi söylendi.

(gunebakıs)

cebcare
18.06.2007, 20:11
Burada eleştri niteliğinde yanlışları olduğunu gördüğüm insanların yanında
Türkçe okuyup anlamada sıkıntı yaşayan insanlarında olduğunu görüyorum.

Yaptığımız eleştriyle karşılık sizin savunduğunuz konuların birbirinden ne kadar farklı olduğu bunun kanıtıdır.

ama şahsınıza yönelik bir eleştiri yapıldığında ajitasyon yaparak konuyu çarpıtmak değildir lafının arkasında durmak.

Burada herkes "önce trabzonspor " diyorsa konuştuğu lafı bilecek. önce düşünüp sonra yazacak. Burası kahvehane değil! Burada yazılanlarıda sadece biz okumuyoruz.

Hakaretler savurduğunuz bir insandan size saygı duymasını nasıl bekleyebilirsiniz ? Hepimiz bmn'nin şu an olduğundan çok daha fazla ağırlığı olan ve dikkaete alınan bir değer olmasını istiyoruz. Kimimiz uğraşıp didinip proje önerilerimizi paylaşıyoruz , kimimiz aylardır takip ettiğimiz oyuncuları forum katılımcılarının beğenisine sunuyoruz. Kimimiz takımımızın yanlışlarını eleştriyor , kimimiz doğru tarafların altını çiziyor. klübümüz için bu kadar değerli bir bilgi havuzunun hakaretler ile doldurulması ve kültür seviyesinin düşmesiyle emeklerin boşa gideceğine inanıyorum. Dikkate alanların artacak yerde azalacağını düşünüyorum. Bütün hassasiyetim bu yüzden , kimse yanlış anlamasın.

İstanbul klüpleriyle mücadele etmekten söz ediyorsunuz . Bu kafayla gidin , çok güzel mücadele edersiniz. Medyaya ve onun meyvelerini yiyenlere istediğini verin bakalım.
sende haklısında artık dayanacak gücümüz kalmadı kardeşim sen doğruları yap şampiyon olma eyvallah ama adama söver gibi dalga geçer gibi hatalarda diretirsen o başka

champions
18.06.2007, 20:11
Yavaşda olsa ilerleme var transferde Kamp başlamadan 3 oyuncunun imza atması bizde pek görülür bi durum değil ki bu 3 oyuncudan 2 si ilk 11 de oynayacak büyük ihtimalle

Yabancı konusunda çıkacak karar umarım lehimize olur sahada beş yabancı gibi bi saçmalığa karar vermezler inşaallah
Bu hafta içinde hem kaleci hem santrafor transferleri bitirilebilirse epey yol almış oluruz Duruma göre sola ya da (ve de olur hiç farketmez:)) ortaya bi oyuncu daha alınıp yapılması gereken transferler bitirilir

Birde dikkatimi çekti Marcelinho gibi bi isme forma rezaleti yaşatanlar bu sezon imza sonrası her futbolcunun formasını hazır etmeyi biliyolar :)

marcelinhos100
18.06.2007, 20:14
Çözüm ertelendi

Türkiye Futbol Federasyonu, kulüplerin "yabancı statüsündeki oyuncularla ilgili sayısal kısıtlama kaldırılsın" talebi sonrasında, öncelik bu talepte olmak üzere, yayın gelirleri, tesciller, alt yapı fonları ve PAF Ligi gibi futbolumuzun son derece önemli konularının görüşüleceği toplantının 19 Haziran tarihinde yapılması için Kulüpler Birliği ile günler öncesinden mutabakata varmıştır.

Yabancı statüsündeki oyuncular konusunda detaylı bir rapor hazırlayan Türkiye Futbol Federasyonu, İstanbul'da yapılması kararlaştırılan toplantıya, Haluk Ulusoy başkanlığında, aralarında Yönetim Kurulu üyeleri ve uzmanların da bulunacağı geniş bir kadroyla katılmayı planlamıştır.
Ancak Kulüpler Birliği, bugün farklı bir talepte bulunmuş ve anlaşılamayan bir nedenle, yeri ve tarihi önceden saptanan bu toplantının 20 Haziran'da Ankara'da yapılmasını istemiştir.

Türkiye Futbol Federasyonu Yönetim Kurulu, söz konusu tarihte günü önceden belirlenen bir başka toplantıya katılacağından bu talebe olumsuz yanıt vermiştir. Bu gelişmenin ardından. Türkiye Futbol Federasyonu ile Kulüpler Birliği arasında yapılacak toplantı ileri bir tarihe ertelenmiştir.
Kamuoyuna saygıyla duyurulur.

TÜRKİYE FUTBOL FEDERASYONU

eren_61
18.06.2007, 20:15
Volkan boş mukaveleye imza attı!

Güzel bir gelişme..............

pardon volkan kim??? ve kime imza atmış anlıyamadım.belki yazmışsındır daha önce şimdiden özür dilerim

WERTHeR
18.06.2007, 20:16
Ziya doğan mevzusu hala daha üstelik bu başlıkta tartışılırken ziya doğan istifa etmeli mi başlığının kilitlenmesinin çelişkisi ortaya daha bir çıkıyor bence...

cebcare
18.06.2007, 20:16
pardon volkan kim??? ve kime imza atmış anlıyamadım.belki yazmışsındır daha önce şimdiden özür dilerim
ne admasınla fenerli kaleci volkan demirel

marcelinhos100
18.06.2007, 20:17

Fenerin mal kalecisi Volkan var ya renkdas o işte:)

WERTHeR
18.06.2007, 20:17

.

Forumda yeterince var merak etme zıplarlar bu yazıma şimdi:)

cebcare
18.06.2007, 20:18
Ziya doğan mevzusu hala daha üstelik bu başlıkta tartışılırken ziya doğan istifa etmeli mi başlığının kilitlenmesinin çelişkisi ortaya daha bir çıkıyor bence...
ziya doğana neden tahammul ediliiyor başlığı açmalıyız

eren_61
18.06.2007, 20:18
hee ok renkdaşlar kusura bakmayın iyi bari bizimkiler atlardı kesin ona iyiki imzalamış.bizde bari iyi bi kaleci alabilsek artık

WERTHeR
18.06.2007, 20:19
ziya doğana neden tahammul ediliiyor başlığı açmalıyız

Fena fikir değil ama onuda sustururlar:)

marcelinhos100
18.06.2007, 20:22
http://www.gunebakis.com.tr/images/IMG_1555.jpg

İnsallah :alkış: :alkış: :alkış:

Samet Berber
18.06.2007, 20:31
herkese selam arkadaşlar palermo hakkında gelişme war mı ??

Emorfo
18.06.2007, 20:33
Arkadaşlar kusura bakmayın ama, yıllarını futbola adamış bir insan olan Ziya Doğan'ın teknik direktörlüğünü hayatı bilgisayar başında geçen yeni yetmelerin tartışması gerçekten komik. Menajerlik oyunu oynamıyoruz. Kendinizden büyük sözler sarfetmeyin. Ziya hocanın kendine göre bir sistemi oyun anyalışı var. Beğenseniz de beğenmesiniz de bunu uygulayacam diyor. Siz adamın sistemini beğenmiyorsunuz diye (şahsen bende beğenmiyorum) adamın teknik direktörlüğünü tartışma konusu yapmak ne haddinize. Kendinize gelin, boş işlerle uğraşıp durmayın. Nette kendinizi dev aynasında felan mı görüyorsunuz. Kaç kere top oynadınız ya da maç izlediniz de başımıza futbol profosörü kesildiniz. Bi durulun hele, bir soluklanın yazdığınız yazılar dönüp bir daha okuyun. Kendinize saygı gösterilmesini istiyorsanız önce sizin fikrinize uygun olmayan olaylara veya kişilere saygı göstermeyi öğrenmeniz lazım. Bilgisayar nesli hayatı futbol olan adamın teknik direkörlüğünü tartışıyor. Herkes önce kendini bilecek sonra eleştirecek.

Terzioğlu
yok kardes birsey yok...sadece serkan imzaladi okadar...jabide yarin imzaliyor..

marcelinhos100
Arkadaslar Lig Tv de büyük yöneticimiz Apdullah Başer abimiz konuşmasına Trabzonspor 4.büyüktür diyerek önemli bir gaf yaparak baslamıs olsada sonradan bizi rahatlatacak acıklamalar yaptı:)

Cordoba transferini baskanımıza sormus kesinlikle ilgilenmiyoruzmuşuz:eek:Cordobayla baskan öyle demis Başere bu haberlerin nasıl cıktıgını anlayamıyormus abimiz:p

marcelinhos100
18.06.2007, 20:35
Arkadaşlar kusura bakmayın ama, yıllarını futbola adamış bir insan olan Ziya Doğan'ın teknik direktörlüğünü hayatı bilgisayar başında geçen yeni yetmelerin tartışması gerçekten komik. Menajerlik oyunu oynamıyoruz. Kendinizden büyük sözler sarfetmeyin. Ziya hocanın kendine göre bir sistemi oyun anyalışı var. Beğenseniz de beğenmesiniz de bunu uygulayacam diyor. Siz adamın sistemini beğenmiyorsunuz diye (şahsen bende beğenmiyorum) adamın teknik direktörlüğünü tartışma konusu yapmak ne haddinize. Kendinize gelin, boş işlerle uğraşıp durmayın. Nette kendinizi dev aynasında felan mı görüyorsunuz. Kaç kere top oynadınız ya da maç izlediniz de başımıza futbol profosörü kesildiniz. Bi durulun hele, bir soluklanın yazdığınız yazılar dönüp bir daha okuyun. Kendinize saygı gösterilmesini istiyorsanız önce sizin fikrinize uygun olmayan olaylara veya kişilere saygı göstermeyi öğrenmeniz lazım. Bilgisayar nesli hayatı futbol olan adamın teknik direkörlüğünü tartışıyor. Herkes önce kendini bilecek sonra eleştirecek.

Hicbir sey söyleyemiyorum yani bu kadarına da pes bence forumu kapatıp gidelim annemizin dizinde uyuyalım ziya doganı elestirmek haddimiz degilmis:(

Şuayip Aydın
18.06.2007, 20:35
flaş flaş flaş trabzonspor'un kalesıne ts_strom gecek mıs :):):):)

Samet Berber
18.06.2007, 20:36
flaş flaş flaş trabzonspor'un kalesıne ts_strom gecek mıs :):):):)
kardeş hangi takımda oynuyo kaç yaşında :D:D:D:D:D

AyhanPe
18.06.2007, 20:37
Arkadaslar Lig Tv de büyük yöneticimiz Apdullah Başer abimiz konuşmasına Trabzonspor 4.büyüktür diyerek önemli bir gaf yaparak baslamıs olsada sonradan bizi rahatlatacak acıklamalar yaptı:)

Cordoba transferini baskanımıza sormus kesinlikle ilgilenmiyoruzmuşuz:eek:Cordobayla baskan öyle demis Başere bu haberlerin nasıl cıktıgını anlayamıyormus abimiz:p

cordoba zaten kendi ülkesinden bi takimla anlasmis.baska rahatlatici aciklamalar yokmu:)

Samet Berber
18.06.2007, 20:39
bu çok iyi haber ben şahsen cordobayı istemiyordum...

Cafer KILIÇSOY
18.06.2007, 20:41
Arkadaşlar burası transfer başlığı. yani transferlerle ilgili haberleri alabilmemiz için tamamen iyi niyetle açılmış bir başlık.

Ama üzülerek belirtmeliyim ki bazı arkadaşlarımız burayı msn ye çevirmiş. Amacınız geyik yapmaksa ''Serbest Kürsü'' ye lütfen.

Başlığı amacından çıkarmamanız dileklerimle

Ali Şahin
18.06.2007, 20:42
ziyanın savunulacak biyeri yok ama önümüzdeki sezonda hocamız o nedenle biraz daha dikkat

AyhanPe
18.06.2007, 20:42
Hicbir sey söyleyemiyorum yani bu kadarına da pes bence forumu kapatıp gidelim annemizin dizinde uyuyalım ziya doganı elestirmek haddimiz degilmis:(

o yazida ziya dogan i elestirmeyin diye bisey yazmiyorki..tabiki elestirilecek.her teknik direktör elestirilir.iyide kalkipta adamin teknik direktörlügünü tartismak hatta kisiligine laf atmak ne kadar adam olduguna karar vermek kimseye düsmez.
lafim alinti yaptigim arkadasima degil tabiki..

okan6161
18.06.2007, 20:43
http://www.gunebakis.com.tr/images/IMG_1555.jpg

İnsallah :alkış: :alkış: :alkış:

ya burda sanki babamı gördüm nerdeyse göbekli falan

Ayhan Yüksek
18.06.2007, 20:44
.....................

Kaya
18.06.2007, 20:44
Kullandığımız ifadelere dikkat edelim!..

Başlığın ciddiyetine aykırı iletiler silinecektir!..

AyhanPe
18.06.2007, 20:45
ziyanın savunulacak biyeri yok ama önümüzdeki sezonda hocamız o nedenle biraz daha dikkat

yaa arkadaslar baslik kapatildi burdami basladiniz..bende hep kapatilmasini istemistim ama simdi acilmasini istiyorum:D bazi arkadaslar oraya toplanip iyi stres atiyorlardi..simdi burda yazmaya basladilar.bu konu ne diye buraya tasiniyor yaaa

ErayAkyüz
18.06.2007, 20:59
Trabzonspor eski basın sözcüsü İbrahim Şahin, www.haber61.net’e konuştu.

Reklam

TS Yönetimi Dikkatli Olmalı

İYİ CAMİA DEĞİLİZ!

Şahin, camia içerisinde "Az asker, çok General" olgusunun var olduğunu ve bu nedenle de birlikteliğin sağlanamadığını belirterek, “Tüm camiayı kucaklayacak bir yönetim oluşturulmalı” dedi

İşte İbrahim Şahin'in www.haber61.net'e yaptığı dobra dobra açıklamalar:

TRANSFER POLİTİKASI!

Trabzonspor transfer politikasını tam olarak anlamış değilim. Şu ana kadar imza atılmış ve imza atmaya yakın oyuncular; yine defans ağırlıklı, oyun bozucu veya sağ kanat oyuncularından oluşuyor. Eksik olan sol kanat ve forvet mevkiine takviye yapılmıyor. Biraz daha beklemek gerekiyor herhalde! Ama şöyle bir uygulama var; Geçmişte transfer yanlışlarından da ders alınarak bonservisi elinde olan oyuncular alınmaya çalışılıyor. Kulübe fazla yük getirmesin diye belki bunu olumlu karşılayabiliriz ama bunu transfer sezonu kapandıktan sonra değerlendirmek daha doğru olur.

YILDIZ FUTBOLCU

Yabancı transferinde de yanlışlar yapılıyor. Alınan oyuncuların 2-3 maçını izleyince yanlış bir takviye olduğunu görüyoruz. Yıldız diye nitelendirdiğimiz oyuncular ne yazık ki Trabzonspor'u tercih etmiyor. Futbolcunun kulübünde aldığı ücret 1 ise Trabzon'a gelmek için 3 istiyor. Bence Trabzonspor'da yabancı oyuncu transfer politikası yıldız değil de yıldız adayı olan oyuncular üzerine kurulmalıdır. Yabancı transferler son ana bırakılıyor. Ulusal ve yerel medyanın baskısı çok oluyor. Bunlar tabi işlerini yapmaya çalışıyorlar ama mevcut durum camiada büyük bir beklenti oluşturuyor.

HAYAL KIRIKLIĞI

Bitirilmeyen transferler yönetim ve camia açısından hayal kırıklığı yaratıyor. 10 transfer yapılıyorsa 2 tanesi yabancı oluyor. Bu durum yabancı transferinde yanlış bir politika oluşturulduğunu gözler önüne seriyor. Gündemde olan transferlerimizi ise fiyatından dolayı değil de Trabzon'u beğenmediği için Trabzonspor'a katamadık. Örneğin David De Souza diye bir oyuncu vardı o zaman gündemimizde, "Türkiye benim en son tercihimdir" dedi. Sporting Lizbon'a gitti; Fenerbahçe'ye geldi. İyi ki de almamışız! Gördüğümüz gibi çok iyi bir oyuncu değildi.

KUZEY'E YÖNELİLMELİ

Bence Kuzey ülkelerinde futbol ruhuna uyan, hizmet edecek futbolcuların transfer edilmesi lazım. Güney Amerika ülkelerinden de yıldız adayı veya çıkış arayan oyuncular getirilip takıma adapte edilebilirse Trabzonspor başarılı olur diye düşünüyorum. Yönetimler, birbirini tanımayan, sadece seçim için bir araya gelmiş kişilerden oluşturuluyor. Bu da yönetimde bir uyum sorununu yaratıyor. Bu durumu hoşgörüyle karşılayan yönetimler de daha az sorun çıkıyor. Tabi bu insanların yapısıyla alakalı. Bazen de Trabzon yönetiminde olan olumsuzluklar sanki çok büyük bir olaymış gibi büyütülüyor.

KUTSAL YÖNETİM!

Bakınız Trabzon'un devlet dairelerine, siyasi partilerine; hepsinde bu olumsuzlar var. Burada Trabzon camiasına büyük iş düşüyor. Ama konu Trabzonspor olunca bu konu neden bu kadar abartılıyor anlayamıyorum. Benim tespitim; iyi bir camia olamadık. Daha büyük bir camia olabilmemiz için her şeyimiz var. Maalesef bir türlü bunu başaramadık. Bu da insanlarımızın lider ruhlu ve lider adayı olmasından kaynaklanıyor. Yani, "Biz de general çok asker az" anlamına geliyor. Tüm camiayı kucaklayan bir yönetim oluşturulması lazım. Ayrıca seçilen yönetimimizi de kutsal sayıp onlara güvenmemiz lazım.

EN BÜYÜK OLMALIYIZ

Hüseyin Avni Aker stadyumundan başlayıp, tüm dünyadaki taraftarlarımızı saran bu başarı dalgası sevgi ve saygı ortamında yapılırsa Trabzonspor istediğini alır. Trabzonspor'umuzun arkasında olan bu pozitif enerjinin takımı şampiyonluğa taşıyacağı düşüncesindeyim. Trabzonspor'un saha sonuçları, Türkiye'de yaşayan tüm Trabzonspor'lular için çok önemlidir. İki defa 2. olduk. Aldığımız puanlara bakarsanız çok başarılı bir yönetimdik. Bu sezon şampiyon olabilecek kadroya sahiptik; olmadı. Yani biz önce büyük bir camia olacağız. Büyük bir camiayı yönlendirebilecek kişiler tarafından yönlendirileceğiz.

-SON SÖZ-

Birlikteliği sağlayabilirsek Cem Papila'lar da bizi engelleyemez. Türkiye'de Trabzonspor'a ters bir bakış vardır. Çünkü Trabzonspor bir “Televole” takımı değildir. Bizim, takımı bıraktığımız andaki tablo çok açıktı. Biz aklandık bana göre. Kitapçık da oluşturarak iyi bir mali tablo bıraktık. Belki borsaya girdik ama borçlar ödendiği zaman transfere denk bir tablo oluşturduk ve bankalar da kredi verecek durumdaydı. Biz bırakınca takım bocaladı, çok adam geldi gitti. Borcun açıldığını öğrendik mali sayman tarafından. Fazlaca miktarda kredi kullanıldığı haberlerini aldık. Trabzonspor'un çok dikkatli olması gerekiyor. Gelir kaynaklarının artırılması lazım. Bizden sonra gelen yönetim şanslıydı. Başbakanın önünde bekleyen hazine projesi vardı. Bunlar sonuçlandırılmadı. Trabzonlu bakanlarımız, siyasi insanlarımız, Trabzon ve Türkiye de önde gelen simalarımız sayesinde Trabzonspor'un gelirlerini artırmalıyız. Daha büyük bir camia olmalıyız.

atakankadioglu@haber61.net

vatandas61
18.06.2007, 21:02

bu yazinin altina imzami atarim

Ayhan Yüksek
18.06.2007, 21:04
Ziya Doğan gönderilecekler listesini vermiş haber61 öyle yazıyo liste genelde olumlu ama Ceyhun ve Cem Demirin bu listede olmasını yadırgadım özellikle Cem Demir neden gönderilecekler listesinde yer alır Ziya Doğana fazla geldi heralde yetenekleri bence Cem Demir Ersen Mrtinden daha iyi ve geleceği olan bir topçu göndermek hata olur,tabi bu haber doğruysa

ErayAkyüz
18.06.2007, 21:04
:yattara::yattara::yattara: cok dogru

AyhanPe
18.06.2007, 21:05
yokmu yeni bi transfer dedikodusu..bi cordoba vardi oda kendi ülkesinden bi takimla anlasti iyikide:D simdi arjantinemi yöneldik?

A.T.R
18.06.2007, 21:06
Deportivo Cali takımından ALLAH razı olsun.

Nasıl oluyor da bu kadar arkadaşım bu haberin balon olduğunu görmüyor??
Hadi Cordoba gercekten Deportivo Cali ile anlaştı. Pekiz na zaman JEFFERSON'u GÖNDERDİK?????????

coolank
18.06.2007, 21:09
forumu okurken bir şey gözüme çarptı .. ziya dogan ceyhunu satın demiş ....

( haber dogru ise ) hem adamı aldır 1 milyon euro ver sonra deki satın bunu ??? ayman adlı oyuncuyu namus meselesi yaptı ne güzel iş bozulmuşken yırtındı gene aldı .... bu iki oyuncunun sözleşmesi şu an bitmiş durumda idi biz almasaydık ... yani bedava alırdık ...bunlar kime gidecekti ? koşa koşa gelirlerdi ... keza risp de öyle .. bildiğim kadarı ile sezon sonunda opsiyonu kalıyordu ona da 1 milyon euro verdi ... toplam 3 milyon euro çöpe .. ne oldu bu oyuncuları aldık da ne oldu ? 2 milyon direk sokaga gitti son 1 milyonda gitti sayılır ...

ben takımda işgal altında bulunan t.d makamının (tıpkı yönetim gibi) bir ruh hastası adama teslim edildiğini görmekteyim ..bundan daha büyük üzüntü olamaz.. ilk günden beri muhalif idim .. çünkü çok arkadaşa şaka gibi gelse de ciddi bir ruh hastası bu adam ...herşey foruma yazılmıyor ...tedavi ihtiyacı var ..biraz zaten hareketlerine demeçlerine konuşmasına bakın canlı olarak % 100 anlarsınız ..veya bu hasta adam ile çalışan ouyuncu masör vs sorunuz ...

yönetim açıkcası çok iyi bir manevra yaptı kendi koltugunu saglama almak için ...intertoto ya agırlık verecekmiş as takım oynayacakmış ... başkan kendinden beklenmeyen bir manevra yaptı açıkcası beklenmiyordu bu ...son anda ya akıl hocaları uyandı ya kendi .. neyse biraz daha dururlar ... eger uyanmasalar idi inter toto faciasından sonra aralık ayına kalmadan giderlerdi ..

bu bir dedikodu sadece ama bir iki yerden futbol camiasının içinden duydugumu aktarayım .... eger dogru ise yarın ki toplantının ertelenmesindeki sebep aziz yıldırım ile ulusoyun çok kötü kapışacak olması ki bu konuda kulupler ikiye ayrılmış durumdaymış çok sert geçebilirdi diyen çok ... ve aynı zamanda aziz yıldırım ın mali genel kurulu seçimli kongreye çevirmek için büyük ugraşısı ...şu an ki tablo da genel kurul seçimli kongre olacak diyorlar ... herkes için içine girmiş ortalık toz duman diyorlar .. gerçi beklenen bir gelişme oldugu da söyleniyor ...

belki de martinezi almışızıdr :)

Kaya
18.06.2007, 21:28
Üyelerimizden gelen şikayetler üzerinde başlığın ciddiyetini bozacak tüm iletiler bundan sonra silinecektir.

10 numara
18.06.2007, 21:35
transfer haberi yokki! transfer yazalım...yani anlayamıyorum özer dedik yeter artık susun dediler.ali dedik yeter susun dediler.ziya doğan ı eleştirmek başlığın ciddiyetini bozuyorsa eğer o zaman siteyi tamamen kapatalım üstelik ciddiyetsiz bulan kişi yorum yapmaz! ne yani ciddi olabilmek için bir ölçü varda bizmi bilmiyoruz...

KeLLoO
18.06.2007, 21:37
hislerime tercüman olmussun.

gerçekefsane
18.06.2007, 21:45
sonsuz yabancıyla sözleşme imzalayabiliyosun. Lisans çıkartırken kural işliyo.

Zafer Fidan
18.06.2007, 21:50
transfer haberi yokki! transfer yazalım...yani anlayamıyorum özer dedik yeter artık susun dediler.ali dedik yeter susun dediler.ziya doğan ı eleştirmek başlığın ciddiyetini bozuyorsa eğer o zaman siteyi tamamen kapatalım üstelik ciddiyetsiz bulan kişi yorum yapmaz! ne yani ciddi olabilmek için bir ölçü varda bizmi bilmiyoruz...

Katiliyorum, ne yani..Transfer varsa konusuruz... ama yokki

BDiler61
18.06.2007, 21:58
Üyelerimizden gelen şikayetler üzerinde başlığın ciddiyetini bozacak tüm iletiler bundan sonra silinecektir.

Allah razı olsun senden

Emre B.
18.06.2007, 22:05
Gönderilecek oyuncular listesi bana doğru gibi gelmedi.Ceyhuna o kadar para verdik yarım sezonda göndermemizi istemez.Ersen Martin bence faydalı oldu.Cem Demir yetenekli, Murat Ocakta eldeki sol kanatlarımızdan iyidir.Ufukhan'ın tecrübe kazanması lazım.

Fatih Sağır
18.06.2007, 22:23
Fırtına öncesi sessizlik mi ne bu yaa?

_SeRKaN_
18.06.2007, 22:24
Duyanda Capello yu tartışıyoz sanacak senin bu yazın yüzünden unutmaki taraftar takımına ziya dan daha çok sahip çıkıyo vede takımdan daha iyi anlıyo bizden daha çok sevse fazla zarar vermeden çeker gider doğruyu görüp gitmekte bir erdemliktir ziya doğan ı ne hakla tartışıyorsunuz diyrsun hemde teknik direktörlüğünü şimdi sana soruyorum ne yapmış ki ziya doğan kayda değer antrenörlük hayatı boyunca en iyi başarısını trabzonspor da türkiye kupası kazanarak yaşamış o sezonda son dakikada mehmet yılmaz ın gölü gelmeseydi konya ya karşı o zevktn de mahrum kalacaktı artı olaak başka ne yaptı 2.kez başına geçtiği malatya yı yine oun hataları yüzünden kümeye gitti.Tartışmayalım derken biraz mantıklı konuşalım....

Ömer SEVİNÇ
18.06.2007, 22:25
@ Kaya ve Emorfo

Harikasınız..

okan6161
18.06.2007, 22:26

11 Futbolcu Yolcu

kaynak : haber61

4 as kaliteli adamı gönderiyor neden mantalite ceyhun ersen ufukhan murat devam ziya hocam devam :S

Travelair
18.06.2007, 22:26
Ukalalık saymazsanız biraz analiz yapmaya çalıştım

Kadro: (Gençler henüz dahil edilmemiştir)

Kaleciler:

Jefferson **
Tolga *
Ahmet Şahin

Sol Bekler:

Celaleddin
Çağdaş *
Mustafa Keçeli
Murat Ocak **

Sağ Bekler:

Jabi *
Serkan
Tayfun
Adnan **
Musa
Ferhat
Ufukhan

Stoperler:

Risp **
Milan *
Ferhat
Ufukhan
Tayfun
Çağdaş **
Erdinç *

Defansif Ortasahalar:

Hüseyin *
Hasan
Ferhat
Ayman *
Musampa **
Adnan
Serkan **

Karıştırıcı Ortasahalar:

Ömer Rıza **
Serkan *
Hasan **

Gökdeniz *

Sol Kanatlar:

Mustafa Keçeli
Murat Ocak
Musampa *

Sağ kanatlar:

Yattara *
Serkan **
Musa **
Adnan
Ömer Rıza
Gökdeniz *

Forvet Arkası:

Umut Bulut **
Ömer Rıza
Ceyhun *

Hedef Forvetler:

Ersen Martin
Cem Demir
Ergin Keleş

* İlk 11
** Yedek olarak düşünülmüştür

Bu kadro yapısında da görüldüğü gibi defansif özellikleri çok oyunculardan oluşan bir kadro yapımız var. Umut vaat eden oyuncularımızın bir kısmı ise henüz çok genç ve tecrübesiz. Her ne kadar sistemin gerektirdiği bir düzene uygun bir yapı olarak gözükse de;

* Tam bir hareketli, son vuruşlarda etkili, yüksek yetenekte bir hedef forvetimizin olmayışı,
* Sol kanatta oyuncumuzun olmayışı, (Musampa'nın gideceği düşünülerek)
* Santraforumuzun olmayışı,
* Forvet arkası pozisyonda Ceyhun'un keyfiyatı yüzünden sıkıntı yaşanması, alternatifsiz olması,
* Kalenin yetersiz kalması,
* Defans oyuncularının topla yeteneklerinin kısıtlı olması,
* Ortasahada oyunu defansif ve ofansif oynayabilecek bir oyunkurucunun (Forvet arkasından ayrı) olmayışı,

karşılaşacabileceğimiz zorluklardır. İnşallah gençlerimiz kendilerini bu eksiklikleri giderebilmek üzere hazırlar, kendilerini gösterip önümüzdeki sezon kadroda kendilerine yer bulurlar

Fatih Sağır
18.06.2007, 22:29
Duyanda Capello yu tartışıyoz sanacak senin bu yazın yüzünden unutmaki taraftar takımına ziya dan daha çok sahip çıkıyo vede takımdan daha iyi anlıyo bizden daha çok sevse fazla zarar vermeden çeker gider doğruyu görüp gitmekte bir erdemliktir ziya doğan ı ne hakla tartışıyorsunuz diyrsun hemde teknik direktörlüğünü şimdi sana soruyorum ne yapmış ki ziya doğan kayda değer antrenörlük hayatı boyunca en iyi başarısını trabzonspor da türkiye kupası kazanarak yaşamış o sezonda son dakikada mehmet yılmaz ın gölü gelmeseydi konya ya karşı o zevktn de mahrum kalacaktı artı olaak başka ne yaptı 2.kez başına geçtiği malatya yı yine oun hataları yüzünden kümeye gitti.Tartışmayalım derken biraz mantıklı konuşalım....

Ziya Doğanı savunmak için söylemiyorum ama bu forumda çoğu kişinin istediği Ersun Yanal'ın kayda değer ne gibi bir başarısı var??

Mehmet Fırat
18.06.2007, 22:29
Travelair abi gökdeniz nerde??:.:)

Ömer SEVİNÇ
18.06.2007, 22:31
Abi Gökdeniz'i unutmuşsun:) Gerisine genel hatlarıyla katılıyorum. Ufak tefek değişikliklerim var ama. Mesela ben forvette Umut'un yeterli olduğunu düşünüyorum. Ceyhun'un yerine pas atacak adam lazım bize. Ayrıca Murat Ocak 2 seneliğine kiralandı Ankara'ya. 1 seneliğine değil.

Kasım Hilal
18.06.2007, 22:31
Üstad bazı yerler farklı olmuş galiba..
Misal Çağdaş sol bek, Umut Forvet arkası olmuş.
Forvette ise ne ilk 11 için ne de yedek için adam yok diyorsun şimdi.
Mecburiyetten mi?

_SeRKaN_
18.06.2007, 22:33
Ziya Doğanı savunmak için söylemiyorum ama bu forumda çoğu kişinin istediği Ersun Yanal'ın kayda değer ne gibi bir başarısı var??
Ersun yenal da aynı malzemeden al birini vur ötekine...

Fatih Sağır
18.06.2007, 22:36
Ersun yenal da aynı malzemeden al birini vur ötekine...

O zaman nedir teklifiniz?? Hangi "başarısı olan" teknik direktör gelsin?

Travelair
18.06.2007, 22:36
Gökdeniz'i düzelttim :)
Çağdaş sol bek de oynayabiliyor, yani alternatif olarak yazdım hepsini
Umut bence tam uc elemanı değil, geriden gelip fırsatçılığını konuşturan bir futbolcu tipi, forvet arkası daha uygun olur diye düşündüm
Hedef forvet olarak hiçbirini yeterli görmüyorum. Ergin Keleş'ten ümitliyim o da çok genç henüz

Mehmet Fırat
18.06.2007, 22:39
bence ersun yanalı isteyenler başarılarından ziyade oynattığı ofansif futbol için istiyorlar..ama ben hala kararsızım..mourinho mu gelsin yoksa rijkaard mı??:):):)

_SeRKaN_
18.06.2007, 22:39
O zaman nedir teklifiniz?? Hangi "başarısı olan" teknik direktör gelsin?
Genç vede başarıya aç teknik adam olabilir mesela ünal hami ikilisi gelebilir diye düşünüyorum...Eski topçulardan oluşan bir teknik ekip kurulabilir..

Fatih Sağır
18.06.2007, 22:46
Genç vede başarıya aç teknik adam olabilir mesela ünal hani ikilisi gelebilir diye düşünüyorum...Eski topçulardan oluşan bir teknik ekip kurulabilir..

Bak bu çok güzel bir fikir. Bundan sonra o tercihi yapabiliriz. Ama şu anda bu imkansız. Bu sene Ziya Doğan'la devam edilecek. Merak ediyorum ilk on hafta sonunda falan lider olursak Ziya Doğan yine gönderilmek istenecek mi. Bu arada kaleci Chabbert transfer haberi ne kadar gerçek. Lens Runje'yi aldı. Lens Runje'yi aldıysa ondan daha mı kötü ki bu. Hiç izleyen var mı?

DURAS
18.06.2007, 22:50

merak ettiğim birşey var, futbol denilen olgu, uzaya gönderilecek aracı tasarlayacak ve çalıştıracak mühendislik bilgisini öğrenecek kadar bir zorlukmu gerektiriyor, yada 3 bilinmeyenli bir denklemi, yada bilmem kaçıncı dereceden denklemi çözecek matematik bilgisini r, yada quantum fiziği bilmek ve öğrenmek kadarmı zor bir olgumudur.. futbol basit bir oyundur.şimdi gelelim ziyan hocanın sistemine, eyvallah işin taktiğini bilmem teknik yönünü bilmem bu futbol denilen kompleks oyunun, ancak bildiğim bir şey var. bu hocanın diyelimki sistemi var ve o sistemde keyifsiz, savunmaya önem veren bir sistem. onada eyvallah ,peki bu sistemde taraftarı memnun edecek bir sonuç çıktımı, şampiyon olamadık, şligine katılamadık, uefaya bile küme düşen bir takıma elenerek katılma şansını bıraktık.hocam yani bu ziyanı eleştirmek için futbol profesörümü olmak gerekiyor allahaşkına

_SeRKaN_
18.06.2007, 22:50
Bak bu çok güzel bir fikir. Bundan sonra o tercihi yapabiliriz. Ama şu anda bu imkansız. Bu sene Ziya Doğan'la devam edilecek. Merak ediyorum ilk on hafta sonunda falan lider olursak Ziya Doğan yine gönderilmek istenecek mi. Bu arada kaleci Chabbert transfer haberi ne kadar gerçek. Lens Runje'yi aldı. Lens Runje'yi aldıysa ondan daha mı kötü ki bu. Hiç izleyen var mı?
Keşke iyi gidelimde tekniik adam değişmeyelim diyecem ama ben 10 hafta dayanamayız diyorum...Lider olsa tabiki kalır ama sadece gitme süresi bir kaç hafta uzar...

selcjK
18.06.2007, 22:53
nasıl bir mantık? futbol zekası? tecrübesi? yöneticilik anlayışı? tecrübesi? bilgisi? birikimi? geleceği düşünmesi? yeni alınan bir oyuncuyla 2 yıllık sözleşme imzalama geriliğini gösterir? buna izin veren adam Trabzonspora ihanet etmiştir. ya çıldırıcam resmen adam 1 yıl iyi oynucak 2. yılın sonunda 2 katı para isticek veya bedava gidecek. off ki ne off bakkal yönetemeyecek adamlar klüp yönetir hale geldi. aynı olayı celaleddinde yaşamadık mı? 2 yıllık sözleşmesi bitecek fenere gitmesin diye 600milyarlık kontratı 1 trilyon yapmadık mı? off ya keşke sinirlenmek, küfretmek çare olsada rahatlasam; ama değil ki. Allahım sen Trabzonspor'umuzu koru.

Fatih
18.06.2007, 22:54
yaa artık gençlerle bu iş olmaz kolej takımı falan hikaye Real madridi gördük hep beraber çok fazla sayda tecrübeli oyuncu vardı şimdiye dek çok genç ve tecrübesiz bir takımın şampiyon olduğuna şahit olmadım tamam genç oyuncu da gerekli kazanmaya aç oyuncu da gerekli ama şampiyonluk için tecrübe gerekli nasıl gs hagi popescu hakan şükür bülent korkmaz la 4 sene şampiyon oldu ya bjk guinti sergen ronaldo yla şampiyon oldu yalnız buna kaleci dahil değil gidip de futbolu bıraktığını açıklamış cordobayı almak deil yani

Kasım Hilal
18.06.2007, 22:55
bence ersun yanalı isteyenler başarılarından ziyade oynattığı ofansif futbol için istiyorlar..ama ben hala kararsızım..mourinho mu gelsin yoksa rijkaard mı??:):):)

Frank Rijkaard, dünyadaki en teknik direktör olmayan teknik direktörlerden biri daha. Ziya Doğan'ı aratacak üç beş isimden biri..
Barcelona'nın kaymağını yedi geçen iki yılda.
Bu yıl ise bir Eto'o ile Ronaldinho'ya söz geçiremedi.
Formsuz Ronaldinho'yu takımda tutup Eto'o yu ilk onbirin dışına attı bir kaç maç ve 9 puan ilerideki takımı şampiyon yapamadı.
Düzeltiyorum: 9 puan ilerideki Barcelona'yı şampiyon yapamadı..

İşin aslı istediğim teknik direktör takımın dinamikleri ile oynamayan, kararlı ama inatçı olmayan; sevecen ama pısırık olmayan; otoriter ama gaddar olmayan biri olmalı...
Bu birinci derecede kişilik meselesi.
Sonra futbol bilgisi, sonra oyun anlayışı..
Onun için en iyi aday hala Ünal Karaman benim için.

Vkgz
18.06.2007, 22:58
Gökdeniz'i düzelttim :)
Çağdaş sol bek de oynayabiliyor, yani alternatif olarak yazdım hepsini
Umut bence tam uc elemanı değil, geriden gelip fırsatçılığını konuşturan bir futbolcu tipi, forvet arkası daha uygun olur diye düşündüm
Hedef forvet olarak hiçbirini yeterli görmüyorum. Ergin Keleş'ten ümitliyim o da çok genç henüz

ben pek ümitli değilim erginden sakaryada çok silikti... hiç bi katkısı olmadı sakaryaya

10 numara
18.06.2007, 22:59
cem demir neden gönderilir anlamadım...

Fatih
18.06.2007, 23:00

ben de neden alındığını anlamamıştım :rolleyes:

Kasım Hilal
18.06.2007, 23:01

Adam oynamadı ki..
Tabi gönderilecek!

Ziya Doğan'ı gerçekten anlamıyorum...
Bula bula Cem'İ buldu ise yollanacak diye.
Hem ben o listeyi pek gerçekçi bulmadım zira içinde Mustafa Keçeli de var..

10 numara
18.06.2007, 23:04
ben de neden alındığını anlamamıştım :rolleyes:

adam hazırlık maçlarında çok iyiydi oynatılmadı ki gönderilsin aslında niye şaşırıyorum ki..:D:D marcelinho , şimek eee normal yaniii:):)

Fatih
18.06.2007, 23:07
çok tutarsızn bir yönetim aynı derecede tutarsız mantıksız ne yaptığını bilmeyen bir teknik direktörmüz varken şampiyonluk hayalden öteye geçmez

10 numara
18.06.2007, 23:09
şuraya bakın çok sıkıcı bir durum rakiplerimiz Lincoln'mü ? Alex'mi ? Rico'mu tartışmaları yapıyor..biz ise elimizdeki tek 10 numara(tam değil) ceyhun'u gönderiyoruz...

Fatih Sağır
18.06.2007, 23:11
şuraya bakın çok sıkıcı bir durum rakiplerimiz Lincoln'mü ? Alex'mi ? Rico'mu tartışmaları yapıyor..biz ise elimizdeki tek 10 numara(tam değil) ceyhun'u gönderiyoruz...

Yalan haber olabilir arkadaşlar o liste. Kesin birşey yok ortada. İntertoto'dan önce liste verileceğini sanmıyorum.

Fatih
18.06.2007, 23:13
geçen sezon boyunca her maçta eleştirilen ziya doğan hala takımın başında fazla beklentye girmemek en doğrusu bence

Terzioğlu
18.06.2007, 23:19
bizde delgadoyu alalim adami zaten oynatmiyorlar dogru yerinde...onlar ricoyla oynar...ah delgado bizde olsa varya havalara ucarim..

Yavuz Hasan
18.06.2007, 23:21
bu ZD bizi ya batırack ya şampiyon yapacak başka yolu yok

AyhanPe
18.06.2007, 23:23
İşin aslı istediğim teknik direktör takımın dinamikleri ile oynamayan, kararlı ama inatçı olmayan; sevecen ama pısırık olmayan; otoriter ama gaddar olmayan biri olmalı...
Bu birinci derecede kişilik meselesi.
Sonra futbol bilgisi, sonra oyun anlayışı..
Onun için en iyi aday hala Ünal Karaman benim için.

bu senin saydiklarina lucescu iyi uyuyor mesala ama ünal hangi lig takimini calistirmiski bu kadar emin olabiliyorsun..

10 numara
18.06.2007, 23:26
bizde delgadoyu alalim adami zaten oynatmiyorlar dogru yerinde...onlar ricoyla oynar...ah delgado bizde olsa varya havalara ucarim..

delgado=para sayın başkan=paramız yok... :D:D:D

AyhanPe
18.06.2007, 23:30
delgado=para sayın başkan=paramız yok... :D:D:D

delgado ya verilen 5 milyon € ile ondan cok daha iyisini bulmak mümkün.zaten ist.takimlari paralari menajerlere vermeyi cok sever..aldiklari oyuncularda milyon dolarlari alip kaybolurlar..anadolu takimlari daha akilli ve bütcelerinede uygun transferler yapmaya basladilar..

murat
18.06.2007, 23:38
bu baslik, BMN in yuzkarisidir! bana kalsa silip atcam bu basligi ama sonucta demokrasi var burda. Burda yazilanlari okumak bile gereksiz! BOS BOS KONUSAN INSANLARLA DOLMUS BIR BASLIK, ustune alinan alinir alinmayanlara sozum yok! Burda assagilanan bizim teknik direktorumu assagilanan futbolcular bizim futbolcularimiz! Herkes birsey yazarken biraz daha dikkatli olmali.

Enes Berfin
18.06.2007, 23:41
Zaten gittikce yorumlar futbolcularimiza olsun teknik direktörümüze olsun cirkinlesiyor, bende buna hazim edemiyorum ama yapacak birsey yok.

DURAS
18.06.2007, 23:41
bu baslik, BMN in yuzkarisidir! bana kalsa silip atcam bu basligi ama sonucta demokrasi var burda. Burda yazilanlari okumak bile gereksiz! BOS BOS KONUSAN INSANLARLA DOLMUS BIR BASLIK, ustune alinan alinir alinmayanlara sozum yok! Burda assagilanan bizim teknik direktorumu assagilanan futbolcular bizim futbolcularimiz! Herkes birsey yazarken biraz daha dikkatli olmali.

doğru söylüyorsunuz burada boş boş konuşuluyor ve bende bu boş konuşan kısmına kendimi dahil ediyorum. ancak bu başlıkta şu ana kadar yazılan en boş mesj da sizinkidir, bilgilerinize

Kasım Hilal
18.06.2007, 23:42
bu senin saydiklarina lucescu iyi uyuyor mesala ama ünal hangi lig takimini calistirmiski bu kadar emin olabiliyorsun..

İşin aslı Lıchesku olsa daha çok sevinirim ama o konuda pek bir ümitvar değilim.

Yavuz Hasan
18.06.2007, 23:44
bu yönetim varken luceskuya da ünal a da yazık olur ZDyle devam etsinler giderken de birlikte giderler

optic_61
18.06.2007, 23:49
3-4 gündür dediklerin fazlasıyla doğru ama transfer haberi yok hak ver bu uşaklara biraz...

tsampiyon61
18.06.2007, 23:50
Haber61.net kimdir ya ? Yönetim küfür yesin diye yönetim elestirilsin diye haber yapan yönetim karsıtı bir sitedir .! İNANMAYIN .. Onların yazdıkları YALAN !

Fatih Sağır
18.06.2007, 23:56
Haber61.net kimdir ya ? Yönetim küfür yesin diye yönetim elestirilsin diye haber yapan yönetim karsıtı bir sitedir .! İNANMAYIN .. Onların yazdıkları YALAN !

Neyi okuyucaz abi biz o zaman, o yalan bu yalan.

tsampiyon61
18.06.2007, 23:59

RESMİ SİTE OKU . YALAN HABER YAPMAYANLARI OKU . :)

Örn : www.trabzonspor.com (http://www.trabzonspor.com)
www.bordomavi.net (http://www.bordomavi.net)
www. ............. .com vs .

ama haber61.net karadeniz taka vs. yönetim karsıtı oldugu icin iyi topcuları kötü kötüleri ise daha kötü ypaar halkı kıskırtır bndan dolayı ;
Sakın sakın sakınha inanmayın siz onLara

Fatih Sağır
19.06.2007, 00:04
RESMİ SİTE OKU . YALAN HABER YAPMAYANLARI OKU . :)

Örn : www.trabzonspor.com (http://www.trabzonspor.com)
www.bordomavi.net (http://www.bordomavi.net)
www. ............. .com vs .

ama haber61.net karadeniz taka vs. yönetim karsıtı oldugu icin iyi topcuları kötü kötüleri ise daha kötü ypaar halkı kıskırtır bndan dolayı ;
Sakın sakın sakınha inanmayın siz onLara

www.trabzonspor.org.tr diycektin heralde:)

Yalan da olsa okuyoruz yapacak bişe yok. Resmi site de Serkanın imza haberini 3 saat sonra yayınlıyo o da ayrı bir konu.

BDiler61
19.06.2007, 00:06
www.trabzonspor.com da aynı adres arkadaşım

Fatih Sağır
19.06.2007, 00:07
www.trabzonspor.com da aynı adres arkadaşım

Haydaa orası forma falan satış adresi değilmiydi yaa. Geride kalmışım ben.

macka61
19.06.2007, 00:16

sen herhalde bu yönetime inanıyon bu yönetime karşı çıkmıyacağızda ne yapacağız koskoca Trabzonsporumuzu sıradan bir takım yaptılar daha eliştirmek için ne olsun

AYYILDIZ
19.06.2007, 00:17
Herkesin beklentisi var rakiplerimiz iyi futbolcular alirken bizim hala kimi alacak oldugumuz belli degil yonetime guven yok anadolu takimlari bile yildizlarla ilgilenirken bizimkilerin bedava transferlerle kendilerini kandirmalari Trabzonspor taraftarinin moralini bozmaktadir kac sayfa yazi yazdik elde yine 0 var

cIlgInIm
19.06.2007, 00:18

başlıkta ne var ki hem transfer konuşuluyor .. transfer olmayınca millet ne yapacak karadeniz insanının yapısında vardır mizahla karşık bir şekilde bunu ifade ediyoruz.. bu özelliğimiz olmasa temel le fadimemizde olmazdı .. bırakında millet birazda böyle stresini atsın.. ne yazmasını bekliyorsunuz milletten samsun spordan gelen adnanın bitmez bilemyen özelliklerini yoksa A planı ile başlayıp Z planında biten yalan haberlerimi yazsınlar.. super bir başlık .. hiç transfer yapamayıp en eglenceli transfer başlıgı diyebilirim ..

Enes Berfin
19.06.2007, 00:18

Ajansspor.com ,sporx.com.

Bunlardan hic sasma renkdas, 2 seneden beri takip ediyorum özellikle haberleri ajanssporda takip ederim.

AyhanPe
19.06.2007, 00:19
Herkesin beklentisi var rakiplerimiz iyi futbolcular alirken bizim hala kimi alacak oldugumuz belli degil yonetime guven yok anadolu takimlari bile yildizlarla ilgilenirken bizimkilerin bedava transferlerle kendilerini kandirmalari Trabzonspor taraftarinin moralini bozmaktadir kac sayfa yazi yazdik elde yine 0 var

belkide herkesi heyecanlandiracak bi transfer üzerinde duruyorlardir.öyle düsünürsek günler daha stressiz gecer:D:D

Enes Berfin
19.06.2007, 00:23
başlıkta ne var ki hem transfer konuşuluyor .. transfer olmayınca millet ne yapacak karadeniz insanının yapısında vardır mizahla karşık bir şekilde bunu ifade ediyoruz.. bu özelliğimiz olmasa temel le fadimemizde olmazdı .. bırakında millet birazda böyle stresini atsın.. ne yazmasını bekliyorsunuz milletten samsun spordan gelen adnanın bitmez bilemyen özelliklerini yoksa A planı ile başlayıp Z planında biten yalan haberlerimi yazsınlar.. super bir başlık .. hiç transfer yapamayıp en eglenceli transfer başlıgı diyebilirim ..

Ne demek mizah eglence, bence mizaha benzer bir durum yok ortada yahu körmüsünüz siz hergün hakaretler yapiliyor kendi takimimizin oyuncu ve teknik direktörümüze, biz aptalmiyizda anlamiyacagiz bunlari sizler dua edinde burda yöneticiler sabirli bu konuda yoksa coktan buna benzer basliklar kapanmis olacati.

AyhanPe
19.06.2007, 00:23

gecen sene ve özellikle ondan önceki transfer basliklari daha eglenceliydi..malum brezilya dizileri yani.bi ay boyunca hergün sayisiz futbolcular hakkinda cikan ingilizce portekizce ve almanca haberlerini ceviriyorduk..dakika basi yeni haberler gelecekmi diyede sayfayi yeniliyordum..
gerci bakarsiniz bi brezilya dizisi daha baslar.önümüzde cok zaman var daha ve biliyorsunuz her yöneticimiz bunu söyler transfer dönemi bitmedikce trabzonsporda transfer bitmez..zaten yalan rüzgarina döndü baslik.o brezilya dizisi degildi sanirim:D:D

Ne demek mizah eglence, bence mizaha benzer bir durum yok ortada yahu körmüsünüz siz hergün hakaretler yapiliyor kendi takimimizin oyuncu ve teknik direktörümüze, biz aptalmiyizda anlamiyacagiz bunlari sizler dua edinde burda yöneticiler sabirli bu konuda yoksa coktan buna benzer basliklar kapanmis olacati.

evet bu sene birde bu var.insan gercekten cok üzülüyor..forumun seviyesinin iyice düsmesinede neden oluyor bu tip tartismalar hemde takima büyük zarar veriyor..

AYYILDIZ
19.06.2007, 00:25
belkide herkesi heyecanlandiracak bi transfer üzerinde duruyorlardir.öyle düsünürsek günler daha stressiz gecer:D:D

sadece kendimizi kandiririz o zaman diye dusunuyorum

BDiler61
19.06.2007, 00:25
stichus gelmedimi bugün hiç

Fatih Sağır
19.06.2007, 00:28

Gerçekten yani tamam eleştirirsen eleştir bu herkesin hakkı. Ama hakaret bir taraftara, hem de kendi takımındaki çalışana yapılan hakaretler çok yanlış. Öteki takım taraftarları bu yazılanları görse bunlar nasıl taraftar der. Tekrar ediyorum eleştiriler tabi ki yapılır ama hakaret ve aşağılamalar yanlış.

Ömer SEVİNÇ
19.06.2007, 00:29
Bu başlıkla ilgili radikal kararlar alınması lazım bence. Bir mesaj yazma sınırı falan koyulabilir:S

cebcare
19.06.2007, 00:30
marcelinho musampa şimek fatih akyel murat ocak ziyanın harcadıkları
stefanov ceyhun yattara ufukhan ziyanın harcayacakları

AyhanPe
19.06.2007, 00:30
sadece kendimizi kandiririz o zaman diye dusunuyorum

iyi ama karamsar olmaninda bi faydasi yok acikcasi.kendimizi kandirma degilde suna ümit etmek diyelim..sonucta birilerini getirecekler.merak edelim kim oldugunu..birbirimizi kirmadan tartisalim.

AYYILDIZ
19.06.2007, 00:32
Gerçekten yani tamam eleştirirsen eleştir bu herkesin hakkı. Ama hakaret bir taraftara, hem de kendi takımındaki çalışana yapılan hakaretler çok yanlış. Öteki takım taraftarları bu yazılanları görse bunlar nasıl taraftar der. Tekrar ediyorum eleştiriler tabi ki yapılır ama hakaret ve aşağılamalar yanlış.

yazdiklarinda haklisin ama bu taraftarida bu duruma getiren yonetim olduguna inaniyorum daha hic birseyde somut adim atamamalari herkesin moralini bozmaktadir bu duruma bagliyorum ben

AyhanPe
19.06.2007, 00:33
Bu başlıkla ilgili radikal kararlar alınması lazım bence. Bir mesaj yazma sınırı falan koyulabilir:S

evet istifa kelimesi yasaklansin..en azindan araliga kadar..birde burasi transferlerle ilgili baslik olduguna göre ziya dogan tartismalarinin burda isi yok..

cebcare
murat tarafından yazılan http://forum.bordomavi.net/images/buttons/viewpost.gif (http://forum.bordomavi.net/showthread.php?p=841056#post841056)
herşeyide siz iyi bilirsiniz zaten doğru söyleyeni dokuz köyden kovarlar zaten

kutoz
Yönetim Kurulu Üyesi Abdullah Başer; gündemimizde hiçbir zaman Cordoba'nın olmadığını söyledi.

(Kaynak Lig Tv'de, kendisine sorulan soruya vermiş olduğu cevaptır)

cebcare
19.06.2007, 00:35
Yönetim Kurulu Üyesi Abdullah Başer; gündemimizde hiçbir zaman Cordoba'nın olmadığını söyledi.

(Kaynak Lig Tv'de, kendisine sorulan soruya vermiş olduğu cevaptır)
sorun burda biz bunu neden şimdi öğreniyoruz zamanında bilgilendirsinlerde içimiz rahat olsun hayret iletişim sıfır

AYYILDIZ
cordoba yok
hakan arikan bjkde
orkun bursayla anlasmis
Martinez kaliyor geriye Turkiyeden yarin sabah kalksakta Martinez Trabzonsporda haberi gelse keske

asem61
bu baslik 549 sayfa oldu bu yönetim sayesinde 1000 i geceriz. millet hergün acaba yeni bisey varmi diye bakiyor bisey bulamayinca stres atmak icin yazilar yaziyorlar. böyle devam ederse cok daha bekleriz. birsene yat gel iki haftada topcu ara transfer yapmak icin. allah sabir versin bize

AyhanPe
19.06.2007, 00:36
yazdiklarinda haklisin ama bu taraftarida bu duruma getiren yonetim olduguna inaniyorum daha hic birseyde somut adim atamamalari herkesin moralini bozmaktadir bu duruma bagliyorum ben

daha zamanlari var.sabretmek gerekir biraz daha.bakalim neler yapacaklar.yeri gelince nasil olsa onlardan hesap sorulur..

cebcare
19.06.2007, 00:37
güya devre arasından transferlere başlamışlar o ülkeye gitmişlerde oyuncu izlemişlerde sonrada iş paramız yokmuşta yabancı kontenjanı doluymuşta bilmem nede

Fatih Sağır
Cine 5'i izleyin

AyhanPe
bu baslik 549 sayfa oldu bu yönetim sayesinde 1000 i geceriz. millet hergün acaba yeni bisey varmi diye bakiyor bisey bulamayinca stres atmak icin yazilar yaziyorlar. böyle devam ederse cok daha bekleriz. birsene yat gel iki haftada topcu ara transfer yapmak icin. allah sabir versin bize

önceki yönetimle 1300 mü ne olmustu:D üstelik aldiklari 3 kisi vardi toplamda..eller jef ve jun

Ömer SEVİNÇ
19.06.2007, 00:38
Yahu her morali bozulan gelip buraya gürültü yapacaksa kapatalım biz bu dükkanı. Morali bozulan yazmasın o zaman kardeşim..

cebcare
19.06.2007, 00:39
marcelinho musampa şimek fatih akyel murat ocak ziyanın harcadıkları
stefanov ceyhun yattara ufukhan ziyanın harcayacakları
..............

Enes Berfin
19.06.2007, 00:40
Cine 5'i izleyin

Bu bizim sampiyonluk macimizmi???

AYYILDIZ
19.06.2007, 00:41
Cine 5'i izleyin

ne var kardes cine-5 te anlatirsan sevinirim

Fatih Sağır
Bu bizim sampiyonluk macimizmi???

Malesfe kaybettiğimiz maç. Hami telefonda.

AyhanPe
Yahu her morali bozulan gelip buraya gürültü yapacaksa kapatalım biz bu dükkanı. Morali bozulan yazmasın o zaman kardeşim..

ya neden moralimiz bozulsunki.bu transfer konusunda daha zamanlarida var..ama ben suan arkadasi cine5 i acin dediya..bi actim kaybettigimiz sampiyonluk maci.iste o zaman moralim bozuldu acikcasi.

Enes Berfin
Hami Mandirali konusuyor su anda Cine 5'de

cebcare
acaba neden bozuk yani hayret konuşmayacaksak kaldırın bu siteyı olsun bitsin iyiki zamanımızı harcıyoruz uyumuyoruz yatmıyoruz burda ts için ne iyi onu düşünüyoruz adamın dediğine bak

cIlgInIm
19.06.2007, 00:43

kimse kimseye hakaret etmiyor.. normalde ziya dogan futboldan anlamıyoruz diyoruz trabzobsporun hocası değildir diyoruz mesela normalde bakılacak olursa bu da bi hakaret ..yıllarını fotbola vermiş bi adama böle denirmi dimi ama .. bu hakaret degilse.. mustafa keçeliye kançelinho demek hakaret degilse .. burda kimse kimseye hakaret etmiyor.. cunku hakaret değil bunlar taraftar gözüyle gördüklerimiz..

neden kimse yattara stepanov gökdeniz hakkında böle bişe demiyor demek bunlar hak etmiyor.. sen kendi verdigin haberi yarındası gün yalanlarsan seninle dalgada gecerler hakarette ederler bu kadar basit yanii.. bu şekilde yazarak konus dşına cıkmış oluruz.. ve ya dün akşam yapılan gibi yok real gol attı yok barca yedi diye yazılırsa konu dışına cıkılı yoksa konu dışında herhangi bi olay yok..

coolank
19.06.2007, 00:43
Travel dostum tahmini kadro yapmışsın ama sana teessüflerimi bildiriyorum ...bu kadar iyi analiz ve araştırma yapan biri nasıl olur da erdinçi ilk 11 düşünür ?:):) ya da yanlış mı gördüm ?:D

AyhanPe
19.06.2007, 00:45
acaba neden bozuk yani hayret konuşmayacaksak kaldırın bu siteyı olsun bitsin iyiki zamanımızı harcıyoruz uyumuyoruz yatmıyoruz burda ts için ne iyi onu düşünüyoruz adamın dediğine bak

iyide moralini bozacak bisey yok.her gün tranferde olmaz.sabredecegiz artik..stichus abi olsaydi iyi olurdu.biraz bilgi verseydi.böyle kuru kuruna olmuyorki

atlantis
19.06.2007, 00:45
Cine 5'i izleyin

Şu 96 yılında kaçan şampiyonluğu tv lerde gösterilince kahroluyorum.

cebcare
19.06.2007, 00:47
iyide moralini bozacak bisey yok.her gün tranferde olmaz.sabredecegiz artik..stichus abi olsaydi iyi olurdu.biraz bilgi verseydi.böyle kuru kuruna olmuyorki
benim transfer istediğim yok sadece sözlerinde dursunlar yeter sıradan topçular alıp göz boyamasınlar stadyum deyim milleti oyalamasınlar eldeki genç yetenekleri sağa sola atmasınlar

Canİlker
19.06.2007, 00:48
hissediyorum bomba bi transfer yapacak bizim yönetim utandıracak bizi görün bakın.. yıldız geliyor yıldız..

cebcare
19.06.2007, 00:49
hissediyorum bomba bi transfer yapacak bizim yönetim utandıracak bizi görün bakın.. yıldız geliyor yıldız..
hayırdır trabzona yıldız tilbemi geliyormuş hoş onuda getiremezler getirseler bile ziya onu önliberoda oynatır gerçi pek koşmuyor ama yattaradan fazla koşar ziya idare et

Travelair
19.06.2007, 00:55
Sağol Coolank dostum bilmukabele. Erdinç kötü bir stoper değil aslında. Tabi yerine transfer yapılmayacağını, Risp'in sakatlığını ve çok fark yaratamadığını ve gençlerden de daha iyisi çıkmayacağını farzederek 11'e koydum. Ağır kalabiliyor ama takım iyi gittiği sürece fazla sorun çıkarmaz. 2.likler zamanında vardı. Daha iyisine herzaman yer var tabiki ama kim bulacak :), o bölgeye transfer düşünen yokken

AYYILDIZ
19.06.2007, 00:55

duyum mu aldin kardes umutlandirma bizi

cebcare
19.06.2007, 00:58
duyum mu aldin kardes umutlandirma bizi
ne duyumu sallayan sallayana

coolank
19.06.2007, 00:58
Sağol Coolank dostum bilmukabele. Erdinç kötü bir stoper değil aslında. Tabi yerine transfer yapılmayacağını, Risp'in sakatlığını ve çok fark yaratamadığını ve gençlerden de daha iyisi çıkmayacağını farzederek 11'e koydum. Ağır kalabiliyor ama takım iyi gittiği sürece fazla sorun çıkarmaz. 2.likler zamanında vardı. Daha iyisine herzaman yer var tabiki ama kim bulacak :), o bölgeye transfer düşünen yokken

belki bir stoperin peşindedirler bunlar :) ben bir stoper transferi bekliyorum :D..

vatandas61
19.06.2007, 01:00
milletin yöneticileri aciklama yapiyor "Bombo gibi transferlerimiz var, bekleyin yakinda göreceksiniz." bizim yöneticiler "Bonservisi elinde olan bütcemizi sarsmayacak futbolcular ariyoruz, eylüle kadar zamanimiz var".
Farki siz anlayin artik. Senelerdir transferler iyi gitmiyor bu nasil is ben anlamiyorum. 20 sene aman bütce aman dengeler diye ugrasiyoruz hic bir faydasi olmadi

cebcare
19.06.2007, 01:00
belki bir stoperin peşindedirler bunlar :) ben bir stoper transferi bekliyorum :D..
takımda 4tane stoper var selimle tayfunuda sayarsan 6 eder artık turşu yaparız

Hüseyin Çümen
19.06.2007, 01:02
şimdi gündemimizde gol yollarında etkinliğimizi artırabilicek tek 10 numara transferi var ama defansif tarzda 3 oyuncu aldık bide kaleci 4 kişi gol yememe adına yapılmış oluyor
bu şekilde şampiyonluğa oynamak mümkün olabilecekmi bilemiyorum Trabzon 2. yarı baya bi gol attı aslında bide kalite 10 numara gelirse yattara yı verimli hale getirebilir ve bu şekilde istenilen takımımız oluşabilir ama 10 numara çok verimli olması lazım inşallah ta olur
benim gene ümidim var hayırlısı

cebcare
19.06.2007, 01:03
[quote=vatandas61;841141]milletin yöneticileri aciklama yapiyor "Bombo gibi transferlerimiz var, bekleyin yakinda göreceksiniz." bizim yöneticiler "Bonservisi elinde olan bütcemizi sarsmayacak futbolcular ariyoruz, eylüle kadar zamanimiz var".
Farki siz anlayin artik. Senelerdir transferler iyi gitmiyor bu nasil is ben anlamiyorum. 20 sene aman bütce aman dengeler diye ugrasiyoruz hic bir faydasi olmadi[/quote
ya bunlar bahane üretmekten başka birşey bilmiyor takımı intertotoya gitmesiyle övünüyorlar 4. bitirdik iyidir diyolar ikinci yarının en başarılı takımıyız diyorlar size bir örnek vereceğim rıza çalımbay rizedeyken takım beşinciydi beşiktaş devre arası transfer etti ve ikinci yarının en başarılı takımı oldu puan olarakta sonraki sezon malumunuz tarih tekerrürden ibarettir hepimize şimdiden geçmiş olsun

coolank
19.06.2007, 01:04
takımda 4tane stoper var selimle tayfunuda sayarsan 6 eder artık turşu yaparız

iyidir iyidir fazla stoper göz çıkarmaz :)mantalite meselesi bu ... hem 6 tane sayı olarak var ... oyuncu kalitesi olarak kaç tane var ki

cebcare
19.06.2007, 01:06
iyidir iyidir fazla stoper göz çıkarmaz :)mantalite meselesi bu ... hem 6 tane sayı olarak var ... oyuncu kalitesi olarak kaç tane var ki
o transferleri rahmetli dedem yapmadı herhalde bedava çağdaşa bile beşiktaşa para verdiler şimdi trabzonun sokağa atacak parası yok diyolar arkadaş bu kadar diyoruz ama dinletemiyoruz 4 tane sıradan topçu alacağına bir tane adam gibi topçu al yok yok yok

AyhanPe
19.06.2007, 01:18
o transferleri rahmetli dedem yapmadı herhalde bedava çağdaşa bile beşiktaşa para verdiler şimdi trabzonun sokağa atacak parası yok diyolar arkadaş bu kadar diyoruz ama dinletemiyoruz 4 tane sıradan topçu alacağına bir tane adam gibi topçu al yok yok yok

ben ziya dogana transfer konusunda güveniyorum arkadaslar.ilk geldigi zamanda takima thijs haric iyi oyuncular kazandirmisti.ben hem aymanin hemde rispin takima faydali oyuncular oldugunu düsünüyorum.simdi aldigimiz serkanda gayet iyi bir futbolcu.bakin bu sene mehmet yozgatliyi serkani ve tuncayi kaciran takim gelecek sene oldukca zorluklar cekecektir.bi roberto carlosu almakla bisey olmaz..ona verdikleri parayla biz 3 tane süper adam alabiliriz..su lavezzi yi alsalar fena olmaz:D onun ayarinda iyi futbolcular var.burda bir cok arkadasimizda iyi isimler önerdiler.insallah bunlardan bi kacini aliriz..
kaleci olarak martinezle anlasacagimizi düsünüyorum ama fb isin icine sokuluyorya demekki sakarya fiyat artirmaya calisiyor..
yarin öbürgün gelir mutlu haber