PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 2007-2008 | Transfer Dosyası

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 [53] 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105

Fatih Sağır
17.06.2007, 21:26
Trabzonspor'un önceki gün el sıkıştığı Borussia Dortmund'un genç yıldızı Mehmet Akgün, yarın Trabzon'a gelecek. 21 yaşındaki orta saha oyuncusuyla her konuda anlaşma sağlayan Bordo-Mavililer'in Mehmet'le 2 yıllık sözleşme yapacağı öğrenildi. Öte yandan, İnter ve İtalyan milli takımının eski oyuncusu olan Chiristian Vieri transfer etmek istediği ve bonservisi elinde bulunan oyuncuya 1.8 milyon Avro öneren yönetim Vieriden cevap beklemektedir.

Arkadaşım Mehmet akgün Kasımpaşa ile anlaştı. Eski haberleri yazma.

FcTRABZONSPOR
17.06.2007, 21:26
Ohhh rüştüden kurtardık...ama mehmet baya iyi oyuncu tabii bizim orda adamımız var ...

Zafer Fidan
17.06.2007, 21:27
Arkadaslar kusura bakmayin, mesaji göndermistim ama yinede gönderecegim arada bir, gören olur belki :)

Trabzonspor taraftari olarak Özer Hurmaci ve Ali Güzeldali istiyoruz!!!
http://www.tff.org/Resources/TFF/Images/Tam%20Saha/ozer-humaci002.jpg
vollst. Name:Özer Hurmaci
geboren am:20.11.1986
Nationalität: Türkei
Größe:174 cm
Gewicht:65 kg

Trabzonspor senin için hâlâ özel sanirim?
Trabzonspor aski küçüklügümden beri var. Orada oynayip sampiyonluk yasamak istiyorum. Almanya'da kahvelere gidip tüm maçlarini seyrederdik. Lemi dayimi izlerdik. Trabzonspor yenilince, 'Görürsünüz, oraya gidip sampiyon yapacagim' diye aglayarak çikardim. Tatillerde Akçaabat'a geldigimizde, en çok sevdigimiz sey Trabzonspor'un tesislerine gidip oynamakti. En güzeli de o zamanlar Trabzonspor'da oynayan futbolcularin çoguyla tanistim. Ünal Hoca Ümit Milli Takim'da hocam, Tolunay Hoca yine Genç Milli Takimlarda. Onlarla birlikte çalismak onur veriyor.
Röpörtajin tümü: http://www.tff.org/default.aspx?pageID=286&ftxtID=1486

oRlY6MZXNAo

cebcare
17.06.2007, 21:28
Ohhh rüştüden kurtardık...ama mehmet baya iyi oyuncu tabii bizim orda adamımız var ...
nerde adamımız var adamımız varda yabancıları neden kasımpaşaya veremiyoruz bu arada rüştü türkiyenin en iyi kalecisidir

Fatih Sağır
17.06.2007, 21:28
Özer Hurmaci'yi İstİyoruzzzzzzzzz!!!!!!

AYYILDIZ
17.06.2007, 21:29
Arkadaslar kusura bakmayin, mesaji göndermistim ama yinede gönderecegim arada bir, gören olur belki :)

Trabzonspor aski küçüklügümden beri var. Orada oynayip sampiyonluk yasamak istiyorum. Almanya'da kahvelere gidip tüm maçlarini seyrederdik. Lemi dayimi izlerdik. Trabzonspor yenilince, 'Görürsünüz, oraya gidip sampiyon yapacagim' diye aglayarak çikardim. Tatillerde Akçaabat'a geldigimizde, en çok sevdigimiz sey Trabzonspor'un tesislerine gidip oynamakti. En güzeli de o zamanlar Trabzonspor'da oynayan futbolcularin çoguyla tanistim. Ünal Hoca Ümit Milli Takim'da hocam, Tolunay Hoca yine Genç Milli Takimlarda. Onlarla birlikte çalismak onur veriyor.

oRlY6MZXNAo

kardes haklisinda her sayfya koyarsak bunu 2 gun sonra 1000 sayfaya ulasiriz

Serdær
17.06.2007, 21:29
Musampa gözden çıkarıldı

Trabzonspor, bu sezon UEFA Intertoto Kupası'nda mücadele edecek olması nedeniyle gelecek hafta toplanarak hazırlıklara başlayacak. 29 kişilik futbolcu kadrosuyla 20 Haziran'da Gerede'de toplanacak bordo-mavili takım, Temmuz başına kadar hazırlıklarını burada sürdürecek.

Trabzonspor'un yabancı oyuncuları Musampa, Jun ve Djokaj'ın 29 kişilik kamp kadrosunda yer almayacağı öğrenildi. Geçen sezon ülkesine erken dönen milli oyuncu Stepanov'un ise diğer milli oyunculardan farklı olarak kampa gelebileceği kaydedildi.

Kulüp yönetim kurulu üyesi Abdullah Başer, Djokaj'ın Almanya'da bir kulüple anlaştığını ve bu futbolcunun gelecek sezon Almanya'da büyük olasılıkla forma giyeceğini belirtti.

Başer, Musampa ve Tomas Jun'un ise teknik heyet tarafından kadroda düşünülmediğini kaydetti. Gerede'de yapılacak kampa daha önce belirlenen gruptan 11 futbolcunun da dahil edileceği belirtildi.

Milli oyuncular Umut, Gökdeniz, Hüseyin, Jabi, Yattara ile sakatlıkları bulunan Musa, Risp ve izinli olan Ceyhun'un, 20 Haziran'daki kampa katılmayacakları daha önce bildirilmişti.
Bu arada yardımcı antrenör Turgut Kural'ın dün bordo-mavili kulübün İntertoto Kupası'ndaki muhtemel rakibi NK Zagrep'in Ankara'da Suudi Arabistan ile yaptığı hazırlık maçını izlediği öğrenildi.

Kaynak :AA

FcTRABZONSPOR
17.06.2007, 21:30
Volkan Yaman'a Fransız kancasıFransa'nın Marsilya ve Saint Etienne takımları Antalyasporlu milli futbolcu Volkan Yaman'a resmi transfer teklifinde bulundular.http://www.ntvspor.net/i/blank.gifhttp://www.ntvspor.net/i/blank.gifNTVSPOR ve AjanslarGüncelleme: 19:09 TSİ 12 Haziran 2007 Salı
http://www.ntvspor.net/Images/15393.jpg

http://www.ntvspor.net/i/blank.gif

Antalyaspor Kulübü Başkanı Sedat Peker, milli futbolcu Volkan Yaman'a, Fransa'nın Olympique Marsilya takımından sonra aynı ülkeden Saint Etienne'in de transfer önerisinde bulunduğunu açıkladı.

Sedat Peker, Volkan Yaman'a, geçen hafta Fransa'nın Olympique Marsilya takımının transfer önerisinde bulunduğunu hatırlattı. Peker ''O. Marsilya'dan sonra Fransa Birinci Ligi takımlarından Saint Etienne de Volkan Yaman'ı bizden istedi. Volkan Yaman'ı 2 Fransız kulüp resmen istedi. Saint Etienne Kulübü yetkilileri, bizi arayarak Volkan Yaman'ı transfer etmek istediklerini söylediler'' dedi.

Peker, milli oyuncuları Volkan Yaman'ı Beşiktaş'ın da istediğine değinerek, ''Beşiktaş Kulübü de, Volkan Yaman'ı resmen istedi. Volkan Yaman'ın bonservis bedelini 3.5 milyon dolar olarak belirledik. Beşiktaş'a da bunu ilettik. Düşünmek için süre istediler. Transfer dönemi yeni başladı. Resmi teklifler yeni yeni geliyor'' diye konuştu.

"ALİ BİLGİN HİÇBİR TAKIMLA ANLAŞAMAZ''
Sedat Peker, Futbol Federasyonu kararı olmadan Ali Bilgin'in hiçbir takımla anlaşamayacağını söyledi.

Sedat Peker, Ali Bilgin'in ligin son maçı oynanmadan parasının ödenmediğini iddia ederek sözleşmesini tek taraflı olarak feshettiğini hatırlattı. Peker, ''Ali Bilgin sözleşmesini tek taraflı feshedemez. Ederse bedelini de öder. Ali Bilgin'in parası daha önce yatmıştı. Avukatımız Turgay Soyer bütün belgeleri Futbol Federasyonu'na verdi. Biz yüzde yüz haklıyız. Ali Bilgin'in haklı hiçbir tarafı yok. Futbol Federasyonu'nun kararını bekliyoruz. Futbol Federasyonu kararı olmadan Ali Bilgin hiçbir takımla anlaşamaz'' dedi.

3 FUTBOLCUNUN FESHİ GEÇERSİZ
Peker, İlyas Kahraman, Ali Cansun ve Levent Kartop'un, paralarını alamadıkları gerekçesiyle sözleşmelerini tek taraflı olarak feshettiklerini hatırlatarak, ''İlyas Kahraman, Ali Cansun ve Levent Kartop, kulüp yetkilileriyle hiç konuşmadan böyle birşey yaptılar. Ancak bilindiği gibi Antalyaspor bu sezon Türk Telekom Lig A'ya düştü. Antalyaspor Kulübü yönetimi de bir karar alarak takımı ligden düşüren oyuncuların alacağının yüzde 20'si kadar para cezası verdi. Verilen para cezası miktarları, bu oyuncuların fesih için gerekçe gösterdikleri alacakları paranın çok üstünde. Yani bu futbolcuların Antalyaspor'dan alacakları yok. Alacakları olmayan futbolcular, ‘alacağımız var’ diye sözleşmesini tek taraflı iptal edemez'' dedi.

Ya bunu al bari bay bıyık!!!

cebcare
17.06.2007, 21:31
Musampa gözden çıkarıldı

Trabzonspor, bu sezon UEFA Intertoto Kupası'nda mücadele edecek olması nedeniyle gelecek hafta toplanarak hazırlıklara başlayacak. 29 kişilik futbolcu kadrosuyla 20 Haziran'da Gerede'de toplanacak bordo-mavili takım, Temmuz başına kadar hazırlıklarını burada sürdürecek.

Trabzonspor'un yabancı oyuncuları Musampa, Jun ve Djokaj'ın 29 kişilik kamp kadrosunda yer almayacağı öğrenildi. Geçen sezon ülkesine erken dönen milli oyuncu Stepanov'un ise diğer milli oyunculardan farklı olarak kampa gelebileceği kaydedildi.

Kulüp yönetim kurulu üyesi Abdullah Başer, Djokaj'ın Almanya'da bir kulüple anlaştığını ve bu futbolcunun gelecek sezon Almanya'da büyük olasılıkla forma giyeceğini belirtti.

Başer, Musampa ve Tomas Jun'un ise teknik heyet tarafından kadroda düşünülmediğini kaydetti. Gerede'de yapılacak kampa daha önce belirlenen gruptan 11 futbolcunun da dahil edileceği belirtildi.

Milli oyuncular Umut, Gökdeniz, Hüseyin, Jabi, Yattara ile sakatlıkları bulunan Musa, Risp ve izinli olan Ceyhun'un, 20 Haziran'daki kampa katılmayacakları daha önce bildirilmişti.
Bu arada yardımcı antrenör Turgut Kural'ın dün bordo-mavili kulübün İntertoto Kupası'ndaki muhtemel rakibi NK Zagrep'in Ankara'da Suudi Arabistan ile yaptığı hazırlık maçını izlediği öğrenildi.

Kaynak :AA

aa muhabirimisin kardeşim galiba senin saat çalmadı bu haberler eskidi saati dikkatli kur işten atabilirler dikkat et

FcTRABZONSPOR
17.06.2007, 21:32
nerde adamımız var adamımız varda yabancıları neden kasımpaşaya veremiyoruz bu arada rüştü türkiyenin en iyi kalecisidir
bize 1 yıllık kaleci lazım deil kardeşim!!

AYYILDIZ
millet transferi bitirdi bizimkiler guya cok hizli baslamisti hep hikaye anlatiyorlar transferin son gunu bile adam arar bunlar.

Serdær
Nihat gitti SociEdad küme düştühttp://www.internetspor.com/v3/resim/haber/nihat3.jpg17 Haziran 2007 21:18

La Liga'da 2006-2007 sezonunda bugün oynanan maçlar sonunda Nastic, Real Sociedad ve Celta Vigo takımları İkinci Lig'e düştüler. http://www.internetspor.com/v3/img/1x1.gif
İspanya Birinci Futbol Ligi'nde (La Liga) 2006-2007 sezonunda bugün oynanan maçlar sonunda Nastic, Real Sociedad ve Celta Vigo takımları İkinci Lig'e düştüler.

Real Sociedad ve Celta Vigo son maça kadar ligde kalma umutlarını
sürdürmelerine karşın başarılı olamadılar.

Nihat Kahveci'nin La Liga'daki ilk takımı olan ve 4,5 yıl formasını giydikten sonra geçen yıl ayrıldığı Real Sociedad, deplasmanda Valencia ile 3-3 berabere kalsa da 40 yıl aradan sonra yeniden İkinci Lig'e düştü.

Real Betis ile Athletic Bilbao takımları ise son hafta aldıkları galibiyetlerle ligde kalmanın sevincini yaşadı.

Zafer Fidan
17.06.2007, 21:33

duyduguma göre her 200 sayfada bir transfer oluyormus :D oyüzden hehe

FcTRABZONSPOR
17.06.2007, 21:38
Nihat gitti SociEdad küme düştühttp://www.internetspor.com/v3/resim/haber/nihat3.jpg17 Haziran 2007 21:18

La Liga'da 2006-2007 sezonunda bugün oynanan maçlar sonunda Nastic, Real Sociedad ve Celta Vigo takımları İkinci Lig'e düştüler. http://www.internetspor.com/v3/img/1x1.gif
İspanya Birinci Futbol Ligi'nde (La Liga) 2006-2007 sezonunda bugün oynanan maçlar sonunda Nastic, Real Sociedad ve Celta Vigo takımları İkinci Lig'e düştüler.

Real Sociedad ve Celta Vigo son maça kadar ligde kalma umutlarını
sürdürmelerine karşın başarılı olamadılar.

Nihat Kahveci'nin La Liga'daki ilk takımı olan ve 4,5 yıl formasını giydikten sonra geçen yıl ayrıldığı Real Sociedad, deplasmanda Valencia ile 3-3 berabere kalsa da 40 yıl aradan sonra yeniden İkinci Lig'e düştü.

Real Betis ile Athletic Bilbao takımları ise son hafta aldıkları galibiyetlerle ligde kalmanın sevincini yaşadı.
Ohhh olsun:)...
:ts::tr:

Fatih Sağır
17.06.2007, 21:39

100000 sayfa olsun ne olacak. Kota sorunu mu var?

FcTRABZONSPOR
17.06.2007, 21:40
100000 sayfa olsun ne olacak. Kota sorunu mu var?
:D:D:D:D:D:D:D:D

Zafer Fidan
17.06.2007, 21:44
BordoMavi.net e webspace lazimsa söyleyin :D ayarlariz

Soner Kurt
17.06.2007, 21:46
Forumun psikolojisini izliyorumda dehşet içinde. insanlar biri sataşsada kavga etsek modunda. biz yiyelim birbirimizi haberlere bakılırsa hepimizi dahada çıldırtacak günler yaşayacağız. dünde demiştim hepimiz Nuri bey'e birer tokat çaksak polyanna gibi oluruz.

FcTRABZONSPOR
17.06.2007, 21:47
Forumun psikolojisini izliyorumda dehşet içinde. insanlar biri sataşsada kavga etsek modunda. biz yiyelim birbirimizi haberlere bakılırsa hepimizi dahada çıldırtacak günler yaşayacağız. dünde demiştim hepimiz Nuri bey'e birer tokat çaksak polyanna gibi oluruz.
siz onu bana bırakın yeter bir yumrukta hastenelik etmezsem adam deilim...beni görse hastanelik olur ama neyse:)

FcTRABZONSPOR
17.06.2007, 21:52
bu martinezi aldık diyen kimdi ya sabahtan beri bakıyom internette bakmadıgım sayfa kalmadı yoq öyle bişe...

hamdi bey
17.06.2007, 21:55
bu martinezi aldık diyen kimdi ya sabahtan beri bakıyom internette bakmadıgım sayfa kalmadı yoq öyle bişe...

o değilde Vieri yi aldık diyeni bulmak isterdim :D la siteye girip bombalayıp kaçıyorlar

Travelair
17.06.2007, 21:57
Büyük ihtimal 20 Haziran'da toplanılır. Bir hafta 10 gün sonra da gidecekler, takaslıklar belli olur, kadroyu eritiriz.

FcTRABZONSPOR
17.06.2007, 21:58
o değilde Vieri yi aldık diyeni bulmak isterdim :D la siteye girip bombalayıp kaçıyorlar
valla billa ya...:)

antagonist
17.06.2007, 22:01
Bu Rüştü'nün BJK'ye gitmesi iyi olmadı.FB Martinez'i alabilir...

FcTRABZONSPOR
17.06.2007, 22:04
febe kimki ondan cekinecem bas paranı al...

stichus
17.06.2007, 22:05
başkanı gördüğü yerde hastanelik edecek arkadaşa da bak hele..
neden ben onu gördüğünde önünü ilikleyeceğini düşünüyorum acaba? yaşından olmasın?
başkanın cenazesi var sanıyorum teyzesi vefat etmiş.. trabzona gidecek yarın da orada olacak.. gidip görüşebilirsin.. hastanelik edebilirsin orada kendisini..
foruma ileri geri yazıp psikolojinizi rahatlatmak istiyor olabilirsiniz ancak kulüp başkanına bu denli hakaretlere neden müsaade edildiğini anlayamıyorum..
eleştirmek belki faydalı bile olabiliyorken hakaret insanı forumdan soğutuyor bilmenizi isterim..
arzu ettiğiniz güçlü takımı kurmalarını ben de büyük bir hevesle bekliyorum..
diğer takımların transferleri beni de geriyor..
bu sene de sıradan bir başlangıç yapılacağından ben de endişeliyim..
başkana ben de kızıyorum..
ama kendime olan saygımı yitirmeden eleştiriyorum..
herkesin yüzüne her zaman bakabilmeyi başarmak lazım..
gençlik delikanlılık kelimesini karşılıyor belki ama delilik kelimesini karşılamıyor..
lütfen..
daha dikkatli..

Fatih Sağır
17.06.2007, 22:06

Bas paranı al olayını febe yapıyo işte sorun orda. Asıl Özer'i bas parayı al.:)

onur_alabuga_61
17.06.2007, 22:07
allah belalarını versin bu yönetimin adamlar 2 dk rüştüyü aldılar biz hala yerimizde duruyoruz açlıktan nefesi kokan galatasaray lincoln ü aldı fener kos koca r.carlos u aldı biz de 100 yılın bombası adnan güngörü aldık herkes dalga geçiyo ''kim lan bu adanan'' die yeter lan kandırıla kandırıla bu durumlara
geldik daha trabzon u desteklemeiyombırakın arkadaşlar maça fılan gitmeyin izlemeyin

FcTRABZONSPOR
17.06.2007, 22:08
neden ben onu gördüğünde önünü ilikleyeceğini düşünüyorum acaba? yaşından olmasın?
başkanın cenazesi var sanıyorum teyzesi vefat etmiş.. trabzona gidecek yarın da orada olacak.. gidip görüşebilirsin.. hastanelik edebilirsin orada kendisini..
foruma ileri geri yazıp psikolojinizi rahatlatmak istiyor olabilirsiniz ancak kulüp başkanına bu denli hakaretlere neden müsaade edildiğini anlayamıyorum..
eleştirmek belki faydalı bile olabiliyorken hakaret insanı forumdan soğutuyor bilmenizi isterim..
gençlik delikanlılık kelimesini karşılıyor belki ama delilik kelimesini karşılamıyor..
lütfen..
daha dikkatli..
:D:D:DBen TRABZON'da yaşıyorum zaten isteğim zaman işimi hallederim...Böyle başkana bu yakışır...!!!

Can
17.06.2007, 22:09
ok cekınme ama neylen alcan hangı paraylan:rolleyes:

FcTRABZONSPOR
Bas paranı al olayını febe yapıyo işte sorun orda. Asıl Özer'i bas parayı al.:)
Ben başkan acısından diyorum hani para babası ya bize yıldız alcak ya alsın bakim ...

Fatih Sağır
lütfen..
daha dikkatli..

Abi lütfen söyle başkana Özer Hurmacıyı alsınlar. Vallah ben önümü iliklemezsem namerdim. Bak burda herkes Özer oldu. Lütfen ilet. Lütfen...

antagonist
17.06.2007, 22:11

Sırf Fener'den topçu kapmak için bir oyuncuya değerindn fazla para vermek mantıksızlıktır.Fener Martinez'e talip olursa,fiyat iyice yükselir.Bu durumda Martinez'de ısrarcı olmak çok akıllıca olmaz.

@stichus,
O tür mesajları gördüğünde sol alttaki "ünlem" butonuna (http://forum.bordomavi.net/images/buttons/report.gif)basıp mesajı moderatörler ve yöneticilere raporlayabilirsin.

FcTRABZONSPOR
17.06.2007, 22:12
bu arada benmi o başkanın önünde ceketimi iliklicem sen beni tanımıyon kardeşim tanısan öyle demezsin...tepem atmasım dediğim lafın arkasında dururum...

Fatih Sağır
17.06.2007, 22:17
Real Madrid 1-0 yeniliyo

FcTRABZONSPOR
17.06.2007, 22:17
Sırf Fener'den topçu kapmak için bir oyuncuya değerindn fazla para vermek mantıksızlıktır.Fener Martinez'e talip olursa,fiyat iyice yükselir.Bu durumda Martinez'de ısrarcı olmak çok akıllıca olmaz..

Sen yükselt ona kalsın bize kalacakdiye bir kaidemi var?

stichus
17.06.2007, 22:18
arkadaşlar bugün ankarasporun kadrosunda bulunan bir oyuncu için forumu ayağa kaldırmışsınız tebrik ederim..
izledim videoyu..
transfer komitesinden bir yöneticiye de ilettim..
kafamdaki kadroda ancak yedek olur ama talebinizi ilettim.. bilinmeyen bir oyuncu da değilmiş kulüpte.. haberiniz olsun..
real madrid gol yedi şu anda..
barcelona bir adım önde şimdi..
haydi bakalım!
:)

antagonist
17.06.2007, 22:19
Sen yükselt ona kalsın bize kalacakdiye bir kaidemi var?

Tamam da benim asıl amacım kaleciyi almak,fiyat yükseltmek değil.

Sefa Murat Dokuz
17.06.2007, 22:21
real yedi, barca attı
HADİ BE REAL

real alır ya

FcTRABZONSPOR
17.06.2007, 22:21
arkadaşlar bugün ankarasporun kadrosunda bulunan bir oyuncu için forumu ayağa kaldırmışsınız tebrik ederim..
izledim videoyu..
kafamdaki kadroda ancak yedek olur ama talebinizi ilettim.. bilinmeyen bir oyuncu da değilmiş kulüpte.. haberiniz olsun..
haydi bakalım!
Neden nesi var oyuncunun ii değilmi musatafa keçeli,hasan üçüncü,ferhat,daha nicelerine trilyonlar gidiyo...onlardan dahamı kötü...Bizimkiler bi işi beceremez...o yönetici bakim ne yapcak biliyolarmış görecez ne kadar ii tanıyolar....

Zafer Fidan
17.06.2007, 22:22
izledim videoyu..
haydi bakalım!

tskler .... :)
yani bosuna caba harcamadim

Fatih Sağır
17.06.2007, 22:22
izledim videoyu..
haydi bakalım!

Abi sağol Allah razı olsun. Abi Özer yedek olur mu yaa. Al sana 10 numara. Bu arada Barcelona da 1-0 önde.

Abi nolur sık sık hatırlat o yöneticiye Özer alınsın. Çoğu arkadaş da Ali Güzeldal'ı istiyor onu da iletirsen sevinirim. Abi bassınlar parayı alsınlar Özeri ya.

FcTRABZONSPOR
17.06.2007, 22:23
Tamam da benim asıl amacım kaleciyi almak,fiyat yükseltmek değil.
Tamam alsınlar o zaman kardeşim...Bazı yerlerde paranın lafı bile olmaz canım kardeşim itibar önemli bizim başkanda öyle bir vasıf göremiyorum gören varsa bana mail atabilir!!!

Sefa Murat Dokuz
izledim videoyu..
haydi bakalım!

şu yönetime bi söylesen:D o zaman CORDOBA yı istemiyoruzzzzzzzzzzz

FcTRABZONSPOR
Barça attı oley oley:)

Zafer Fidan
SON KEZ!!! ;)

oRlY6MZXNAo

FcTRABZONSPOR
17.06.2007, 22:24
şu yönetime de o zaman CORDOBA yı istemiyoruzzzzzzzzzzz
aynen:):):)

mayd61
Öyle mi dersin? Bende iddia ediyorum ki sadece şu son attığı iki golü koysak yeter. Hatta bu adam aynı adam olsaydı, bizde oynamasaydı ve bu attığı golleri oynadığı takımda atmış olsaydı, bir arkadaşımızda bununla ilgili linki burada verseydi. :D Düşünmek bile istemiyorum forumun halini.

Bak bu dedigine katiliyorum :)
bana m.kecelinin attigi 4-5 golun videosunu ayri ayri yollayin, youtube da size öyle bir video yaparim ki , 4-5 milyona satariz keceliyi :D hemde kurtulmus oluruz hehe :D

FcTRABZONSPOR
SON KEZ!!! ;)

oRlY6MZXNAo

hayır kardeşim sonuna kadar alınana kadar devam edecek!!!

Fatih Sağır
17.06.2007, 22:25
Özer Hurmaciyi İstİyoruzz.....

stichus
17.06.2007, 22:25
tepenin tasını attırmadan yazmaya çalışıyorum ama zorlanıyorum takdir edersin.. yazı dilini türkçeye daha uygun bir hale getirmeye çaba harcasan belki daha iyi anlaşırız..
yoksa daha ii mi demeliydim?
bu arada robinho benim topçum olsa basinasla kafa kafaya takas ederim.. hatta bir milyon daha veririm ekstradan.. sinan şamil samdan farkı yok, dünya peşinde adam halısahada oynuyor!

hamdi bey
17.06.2007, 22:26
yönetime söyleyin Vieri yi isteyruk ula :D alsınlar 200 ytl sini cebimden ödeyeceğim

Soner Kurt
17.06.2007, 22:26
lütfen..
daha dikkatli..

evet psikolojimizi rahatlatmamız lazım. Trabzonsporun başında olmasa Simitçiden bir farkı yok benim için. Bu kadar savunmayınız süper başkanınızı savunulcak tarafını belirtin bizde savunalım hep beraber. Önümü ilikleyecek saygıyıda duymuyorum o şahısa. Bu kadar... saygıyla kaLın sayın Stichus

Sefa Murat Dokuz
17.06.2007, 22:29
vieri bizde pozisyona dahi giremez
alıoyorsalar gitsinler river plate den FALCAO yu alsınlar

FcTRABZONSPOR
17.06.2007, 22:29
tepenin tasını attırmadan yazmaya çalışıyorum ama zorlanıyorum takdir edersin.. yazı dilini türkçeye daha uygun bir hale getirmeye çaba harcasan belki daha iyi anlaşırız..
yoksa daha ii mi demeliydim?
bu arada robinho benim topçum olsa basinasla kafa kafaya takas ederim.. hatta bir milyon daha veririm ekstradan.. sinan şamil samdan farkı yok, dünya peşinde adam halısahada oynuyor!
Banamı dedin kardeşim...

FcTRABZONSPOR
17.06.2007, 22:30
evet psikolojimizi rahatlatmamız lazım. Trabzonsporun başında olmasa Simitçiden bir farkı yok benim için. Bu kadar savunmayınız süper başkanınızı savunulcak tarafını belirtin bizde savunalım hep beraber. Önümü ilikleyecek saygıyıda duymuyorum o şahısa. Bu kadar... saygıyla kaLın sayın Stichus
akrabası oluyo galiba boşver:)

stichus
17.06.2007, 22:36
yok yok sana değil.. travele dedim..
cordoba işi için endişelenmemek lazım bana göre.. futbolu bıraktığını ilan etmiş bir isim transfer için alınabilecek risklerden fazlasını taşıyor..
martinez ideal bir kaleci benim açımdan..
kalemizin öyle böyle değil bomboş olduğunu düşünüyorum.. dolayısıyla da alınacak kalecinin tecrübeli olmasından ve ikinci kalecimizi çalıştırmasından daha öncelikli durum kaleyiuzun yıllar başarıyla koruyacak olmasıdır..
martinezi almayı başarırsak-ki paradan başka sıkıntı yok ve istedikleri para cidden fazla- ligin en iyi kalecisine sahip olacağız..
bu da ligde iddiamızı ortaya koyabilmemiz için en büyük gerekliliktir..
bu arada messi şampiyonluğu zorluyor!

Sefa Murat Dokuz
17.06.2007, 22:39
oho barcelona çoştu

FcTRABZONSPOR
17.06.2007, 22:40
cordoba işi için endişelenmemek lazım bana göre.. futbolu bıraktığını ilan etmiş bir isim transfer için alınabilecek risklerden fazlasını taşıyor..
kalemizin öyle böyle değil bomboş olduğunu düşünüyorum.. dolayısıyla da alınacak kalecinin tecrübeli olmasından ve ikinci kalecimizi çalıştırmasından daha öncelikli durum kaleyiuzun yıllar başarıyla koruyacak olmasıdır..
martinezi almayı başarırsak-ki paradan başka sıkıntı yok ve istedikleri para cidden fazla- ligin en iyi kalecisine sahip olacağız..
Bu düşüncen güzel kardeşim aynı düşünceye sahibiz tabi sadece bu konu hakkında!!!Birde ankaraspor'da oynayan o Özer HURMACI adlı kardeşimizide TRABZONSPOR'umuzda görmek istiyoruz...Ali güzeldal için ısrarcı deilim seneye bizde zaten....

Fatih Sağır
17.06.2007, 22:41
Stichus abi bugünkü Martin Palermo haberleri doğrumudur.
Özer Hurmacı'yı istiyoruz.
Bu arada Barca 3 yaptı.

mayd61
17.06.2007, 22:41

Madem ligin en iyi kalecisi olacak ve de maksimum fayda alacagimiza inaniyorlar, versinler o halde parayi....G.Saray bocuna ragmen lincoln e ne bicim para verdi...Neden? adamlar parayi geri getirebilecek bir adam olarak görmüsler ve risk almislar, bu olay bu kadar basittir...

FcTRABZONSPOR
17.06.2007, 22:42
Barça barçalıyor:)

FcTRABZONSPOR
17.06.2007, 22:43
Stichus abi bugünkü Martin Palermo haberleri doğrumudur.
Özer Hurmacı'yı istiyoruz.
Bu arada Barca 3 yaptı.
Martin Palermo bence bize faydalı alacak bir oyuncu deil kardeşim...

champions
17.06.2007, 22:45
Konu dışında herşeyden yazmaya çalışan arkadaşları kutluyorum Alkışlar:alkış:
Burası boş muhabbet yeri değil !

Berat
17.06.2007, 22:46
Lütfen ikili tartışmaları bırakalım arkadaşlar! Son 10 sayfaya baktığımda gördüğüm şey; bir arkadaş görüşlerini yazıyor,bir diğeri ona katılıyor, bir diğeri ona katılmıyor. Diğeri ona katıldığını yineliyor, birisi transfer isteğini defalarca yineli,yor..Bu arada diğeri ona katılmadığını tekrarlıyor.. Kısır döngü..Gerek yok.. Lütfen laf olsun diye yazmayalım..

Ayrıca burada başkanı, yönetimi asıp kesen arkadaşlara; şu anki durumdan hiç kimse memnun dğeil..Herkes başkana ve yönetime kızgın..Çünkü her sene olduğu gibi bu sene de transferler kampa yetişmeyecek gibi..Rakiplerin olumlu transferleri de sinirlerimizi hepten yıpratıyor.. ANCAK; bu durum Trabzonspor yöneticilerine ve başkanına posta koymanızı(!), burada asıp kesmenizi gerektirmiyor.. Eleştirecekseniz adam gibi eleştirin.. Başkana, yönetime saygınız olmayabilir, saygı duymak zorunda değilsiniz ancak Trabzonspor başkanlık makamına ve yöneticilik makamına saygı duymak zorundasınız! Onları o makama yakıştırmıyorsanız yapmanız gereken burada asıp kesmek değil, (imkanı olanlar için) gidip kulübe üye olmaktır..

Lütfen seviyeyi düşürmeyelim, aynı tip mesajları tekrarlamayalım..

FcTRABZONSPOR
17.06.2007, 22:46
Konu dışında herşeyden yazmaya çalışan arkadaşları kutluyorum Alkışlar:alkış:
Burası boş muhabbet yeri değil !Haydi Serbest Kürsüye
Şu an sende boş konustun kardeşim:)

stichus
17.06.2007, 22:47
ben vieriden nefret ederim bana göre mehmet yılmazdan farkı yoktur.. tabii parayı da kıyasta bir unsur olarak görürseniz..
palermo çok arzu ettiğim bir oyuncu.. evet genç değildir ama gençken nerede oynadığını biliyoruz:)
martinez için sakarya iki.iki euro istiyor.. bu parayı etmez o kaleci..
hep söylüyorum: sizin düşündüğünüz şeyler bizim yöneticilerimizin aklına gelmese hocamızın aklına gelir, o da olmadı diyelim menejerin aklına gelir..
bu kadar basit değil işler..
dört trilyonun üzerinde parayı ona veremezsin.. ama alman da lazım.. nasıl olacak?
işte nasıl olacağını bileni yönetici yapıyorlar, öteki burada forumda yazıyor..
yazıyor da ne oluyor?
hiç işte.. ağız tadıyla maçı bile izleyemiyoruz, yazdığımızla kalıyoruz:)

FcTRABZONSPOR
17.06.2007, 22:47
Lütfen ikili tartışmaları bırakalım arkadaşlar! Son 10 sayfaya baktığımda gördüğüm şey; bir arkadaş görüşlerini yazıyor,bir diğeri ona katılıyor, bir diğeri ona katılmıyor. Diğeri ona katıldığını yineliyor, birisi transfer isteğini defalarca yineli,yor..Bu arada diğeri ona katılmadığını tekrarlıyor.. Kısır döngü..Gerek yok.. Lütfen laf olsun diye yazmayalım..

Ayrıca burada başkanı, yönetimi asıp kesen arkadaşlara; şu anki durumdan hiç kimse memnun dğeil..Herkes başkana ve yönetime kızgın..Çünkü her sene olduğu gibi bu sene de transferler kampa yetişmeyecek gibi..Rakiplerin olumlu transferleri de sinirlerimizi hepten yıpratıyor.. ANCAK; bu durum Trabzonspor yöneticilerine ve başkanına posta koymanızı(!), burada asıp kesmenizi gerektirmiyor.. Eleştirecekseniz adam gibi eleştirin.. Başkana, yönetime saygınız olmayabilir, saygı duymak zorunda değilsiniz ancak Trabzonspor başkanlık makamına ve yöneticilik makamına saygı duymak zorundasınız! Onları o makama yakıştırmıyorsanız yapmanız gereken burada asıp kesmek değil, (imkanı olanlar için) gidip kulübe üye olmaktır..

Lütfen seviyeyi düşürmeyelim, aynı tip mesajları tekrarlamayalım..
:alkış::alkış::alkış::alkış::alkış::alkış:

Berat
17.06.2007, 22:50
...

dört trilyonun üzerinde parayı ona veremezsin.. ama alman da lazım.. nasıl olacak?
yazıyor da ne oluyor?

bu bahsettiğiniz işini layıkıyla yapan yöneticiler için geçerli.. Trabzonspor'a "nasıl olacağını bilen, bilmenin de ötesinde bilgiyi aksiyona dönüştürebilen" insanlar yönetici olsalardı 2 senedir bu durumda olmazdık..

Demek ki neymiş, bu foruma yazan insanlardan daha bilgisiz olanlar da kulübe yönetici olabiliyormuş.. Bkz. Mevcut yönetim..

Özer Öztekin
17.06.2007, 22:51
Stichus, Özer konusunda, kulübü bilgilendirdiğin için teşekkür ederiz...Forumda taraftar ile yönetim arasında bir bağ kurulmuş oluyor...Bunun kulüp için önemli bir artı olduğu kanısındayım...Bir nevi halkla ilişkiler yani...
Her türlü şartta edep ve adabını koruma ve ikna yolu ile meseleleri çözme konusunda gösterdiğin başarının da bazıları için ayrıca faydalı olduğunu düşünüyorum...
Bu arada şu ikna kabiliyetini, Trabzon'a gelmek istemeyen yabancı futbolculara karşı kullanabilmeni temenni ediyorum...

mayd61
17.06.2007, 22:54
ben vieriden nefret ederim bana göre mehmet yılmazdan farkı yoktur.. tabii parayı da kıyasta bir unsur olarak görürseniz..
palermo çok arzu ettiğim bir oyuncu.. evet genç değildir ama gençken nerede oynadığını biliyoruz:)
martinez için sakarya iki.iki euro istiyor.. bu parayı etmez o kaleci..
hep söylüyorum: sizin düşündüğünüz şeyler bizim yöneticilerimizin aklına gelmese hocamızın aklına gelir, o da olmadı diyelim menejerin aklına gelir..
bu kadar basit değil işler..
yazıyor da ne oluyor?

4 Trilyon = 2 milyon euro yaklasik....eger ki gelecek 5 yillik bir kontrat yapilacaksa verilmiyecek bir para degil bence...serkan balcinin yilda 1,2 milyon aldigini düsünecek olursak bu adamin bonservisine verilecek para öyle ucuk bir meblag degil....
Ayrica bir husus , bileni degil ama parasi olani yönetici yapiyorlar buna eminim :D:D:D

kalavara
17.06.2007, 22:58
işe bakın ya. bizim td ve yönetim ne demişti. genç, başarıya aç, ucuz!!(bu kelime zaten en saçması), ve kaliteli adamlar alacaz demişlerdi. şimi adı geçenlere bir bakın. hepsi en az 28-29 yaşında. avrupanın sıradan takımlarında oynayan oyuncular. ayrıca bugün günebakış gazetesi palermo iddiasını yazmış.palermo denen adam ispanya liginde tutmayan tipik bir g. amerikalı. ve 33 yaşında. adı geçen diğer isimler de önceki senelrde adı geçenler zaten. e peki bu ziya ne demeye gitti polonya, falan gezdi durdu. bu adamlarda ne poltika, ne trabzonspor sevgisi var. bunlar aşşalık adamlar. başka söze gerek yok...

Erdem Keser
17.06.2007, 23:00
Martin Palermo su sampiyonluk sevinci yasarken tellere takilip ayagini kiran oyuncu degil mi :)

Berat
17.06.2007, 23:00
aynı tip mesajların tekrarlanmamasına ilişkin gerekli uyarı yapılmıştır. İkili tartışmalara girmemek için bu tip uyarıları yinelemezseniz daha sağlıklı olur..

Konu haricinde yazılan tüm mesajlar silinecektir.. Bilginize!..

Sinan Akyıldız
17.06.2007, 23:02
Yahu arkadaşlar bu başlığıda en sonunda son dakika başlığı gibi yapacaksınız ona yanıyorum :)

FcTRABZONSPOR
17.06.2007, 23:03
Martin Palermo su sampiyonluk sevinci yasarken tellere takilip ayagini kiran oyuncu degil mi :)
Bizim stadda tel yoq ya o yüzden alcaz zaten:)

stichus
17.06.2007, 23:09
orada bir kinaye vardı.. yöneticilerimizi başarısız bulduğumu ifade etmeye çalışmıştım ama sanıyorum daha açık söylemek lazım..
ben takımımı en azından şampiyonlar liginde görmek istiyorum ve bunun yolunun da ancak şampiyonluk görmemiş bir yönetimden geçtiğini düşünüyorum..
paralı yönetici de yoktur ayrıca.. en azından bu yönetimde paralı denecek bir servete sahip ve bunu da kulüp için kullanacak tek yönetici yoktur.. başkan paralı diye nitelendirilebilir, o kadar..
kulübün paradan çok kendini reklam etmeye ihtiyaç duymayacak futbol aşığı insanlara ihtiyacı vardır..
bu insanlar bir yönetim modeli geliştirirler ve transferde başarılı olurlar..
şampiyonluk görmemiş genç ekip geçmişte nasıl şampiyon olundu gibi nostaljik sonuçsuz aramalardan medet ummaz.. topçularla kasaba mantığıyla ilişkiler kurma peşinde koşmaz.. eski topçu ile alakası sadece vefa çerçevesinde olur..
mühimdir bu işler, birlik bütünlük çok mühimdir..
dünya futbolunu bilen yönetici lazımdır kulüplerimize..
şu anda süper lgin yöneticilerini, hadi onlardan geçtim kulüpler birliği üyelerini sınava tabi tutsanız, herhangi bir avrupa liginden üç tane kulüp ismi, hocası ve 3 oyuncusunu say deseniz, eğlenirsiniz..
arango iyi topçu ama barcayı şampiyonluktan etmiş olabilir:)

Terzioğlu
17.06.2007, 23:12
Serkan imzalıyor!

Trabzonspor daha önce prensip anlaşmasına vardığı Serkan Balcı ile yarın resmi sözleşme imzalayacak.

Yarın Trabzon'a gelecek olan genç futbolcu Mehmet Ali Yılmaz Tesisleri'nde saat 13.00'te düzenlenecek törenle kendisini 2 yıllığına bordo mavili renkelere bağlayacak sözleşmeye imza atacak.

Bordo mavili yönetim teknik direktör Ziya Doan'ın isteği doğrultusunda Serkan Balcı ile görüşmelere başlamış ve başarılı oyuncu ile 2 yıllığına 2 milyon 200 dolar karşılığında anlaşmaya varmıştı. Serkan balcı Fenerbahçe teknik direktörü Zico tarafından gerçek yerinde oynatılmadığı için ayrılmak istediğini ve Ziya Doğan'dan kendisini gerçek yerinde oynatma sözü aldığı için Trabzonspor'u tercih ettiğini söylemişti.

17.06.2007 http://www.sporx.com/i/b.gif
Kaynak : DHA

Terzioğlu
17.06.2007, 23:13
konuyla alakasiz ama sormadan edemiyecegim....bu stichus ismi nerden aklina geldi ve ne ifade ediyor?

Özer Öztekin
17.06.2007, 23:15
Polonya sitelerinde bir süredir, Szymkowiak'ın futbola geri dönmek istediği yazıyordu....Szymkowiak futbola, Wisla Krakow ya da Lech Poznan'da devam etmek istiyormuş...Bu durumda hangi takıma gideceğine göre, Zakrzewski ya da Brozek'lerden birini alabiliriz diye düşünüyorum.....

Fatih Sağır
17.06.2007, 23:28
Serkan imzalıyor!

Trabzonspor daha önce prensip anlaşmasına vardığı Serkan Balcı ile yarın resmi sözleşme imzalayacak.

Yarın Trabzon'a gelecek olan genç futbolcu Mehmet Ali Yılmaz Tesisleri'nde saat 13.00'te düzenlenecek törenle kendisini 2 yıllığına bordo mavili renkelere bağlayacak sözleşmeye imza atacak.

Bordo mavili yönetim teknik direktör Ziya Doan'ın isteği doğrultusunda Serkan Balcı ile görüşmelere başlamış ve başarılı oyuncu ile 2 yıllığına 2 milyon 200 dolar karşılığında anlaşmaya varmıştı. Serkan balcı Fenerbahçe teknik direktörü Zico tarafından gerçek yerinde oynatılmadığı için ayrılmak istediğini ve Ziya Doğan'dan kendisini gerçek yerinde oynatma sözü aldığı için Trabzonspor'u tercih ettiğini söylemişti.

17.06.2007 http://www.sporx.com/i/b.gif

Şükür yani. Bir ara ondan da kuşkulanıyordum Cavcav mı kaptı diye.

coolank
17.06.2007, 23:29
gençlerbirliği ciddi ciddi palermo yu istemiş .. açıkcası bana yalan haber gelmişti ..cav cav kaybolan itibarını düzeltmeye çalışıyor sanırım ...darısı bizim yönetime:)

Szymkowiak eger futbola dönerde takas için ilgili takımlardan bir oyuncu alabilirsek hiç fena olmaz ... iflas etmiş tüccar eski defterleri karıştırırmış ...

Martinez için 2 milyon euro çok mu ? evet belki çok olabilir bu tartışılır ... ama risp ayman ceyhuna verilen 1 milyon euro o zaman ne oluyor ? risp 1 milyon euro kayıp ayman 1 milyon euro olmasa da olur ceyhun 1 milyon euro küsmüş ....acaba erdinç konusundaki tutumumuz mu bu martinez transferini bu kadar çıkmaza sokuyor .. sakarya nın transfer yapacak parası yokken bu kadar ısrarı niye ? sanki bu inat ve hırs bana tanıdık geldi :)

özer konusu ise bence sayfaları meşgul eden sonu olmayacak ( en azından bu sezon için ) bir masal ... ha eger masala alıştık onsuz yapamayız diyorsanız o başka :D

forumla ilgili bir hususu belirtmek isterim ... çok fazla ikili tartışma yaşandıgı için ve sürekli bazı haberler arka sayfalara bakılmadan kondugu için bazı arkadaşların gerçekten degerli düşünce yorumları kayboluyor .. ben şahsım adına artık sadece nicke göre okuyorum :)

mayd61
17.06.2007, 23:30
orada bir kinaye vardı.. yöneticilerimizi başarısız bulduğumu ifade etmeye çalışmıştım ama sanıyorum daha açık söylemek lazım..
ben takımımı en azından şampiyonlar liginde görmek istiyorum ve bunun yolunun da ancak şampiyonluk görmemiş bir yönetimden geçtiğini düşünüyorum..
paralı yönetici de yoktur ayrıca.. en azından bu yönetimde paralı denecek bir servete sahip ve bunu da kulüp için kullanacak tek yönetici yoktur.. başkan paralı diye nitelendirilebilir, o kadar..
kulübün paradan çok kendini reklam etmeye ihtiyaç duymayacak futbol aşığı insanlara ihtiyacı vardır..
bu insanlar bir yönetim modeli geliştirirler ve transferde başarılı olurlar..
şampiyonluk görmemiş genç ekip geçmişte nasıl şampiyon olundu gibi nostaljik sonuçsuz aramalardan medet ummaz.. topçularla kasaba mantığıyla ilişkiler kurma peşinde koşmaz.. eski topçu ile alakası sadece vefa çerçevesinde olur..
mühimdir bu işler, birlik bütünlük çok mühimdir..
dünya futbolunu bilen yönetici lazımdır kulüplerimize..
şu anda süper lgin yöneticilerini, hadi onlardan geçtim kulüpler birliği üyelerini sınava tabi tutsanız, herhangi bir avrupa liginden üç tane kulüp ismi, hocası ve 3 oyuncusunu say deseniz, eğlenirsiniz..
arango iyi topçu ama barcayı şampiyonluktan etmiş olabilir:)

benim aklima bir fikir geldi :D Türkiyede Ligler fesh edilsin , 10 sene ara verilsin futbola :D bu ser zarfinda isi bilen yönetici yetistirelim ondan sonra dünya sahnesinde boy gösterelim :D:D
Bu arada da Türk futbolu kaybetmesin diye maclar oynanmaya devam eder ama alinan sampiyonluklara yildiz verilmez :D paf ligi gibi bir nevi :)

Vkgz
17.06.2007, 23:41
helal olsun Capello Mantilite işte bu... yunanistana laf ettiler bizden 4 yeyince adamlar şimdi lider capelloya laf ettiler neymiş barcelonanın 10 puan gerisindeymiş... alın size 10 puan ... Mantalite herzaman kazanır ama son metrelerde kazanır

okan6161

kardeş sende bir diyorsun sanki biz alabiliyoruz para yok kim kimi alırsa alsın boş ver ben ümidimi kesdim zaten askerde olcam ula millet askerde başka hasret çeker bende trabzon spor özlemi çekecem gözümüz arkada gidiyoruz

cebcare
stichus özer olayını yönetime ilettiğin için çok teşekkürler bide cordobayı ve hasagiiçi istemiyoruz bi zahmet onuda söylesen çok makbule geçecek

Fatih Sağır
17.06.2007, 23:42
Şimdi benim anlamadığım şu; Ziya Doğan diyor ki istediğim yerlere istediğim kişileri transferler yapalım bu sene şampiyon oluruz.
Yönetim istediği adamlara versin parayı kampa yetiştirsin. Peki yönetim neden bu transferleri bukadar ağırdan alıyor? Şampiyonluğa mı inanmıyor yoksa Ziya Doğana mı? Ziya Doğana inanmıyorsa neden kovmuyor? Şampiyonluğa inanmıyorsa neden kendileri ordalar?

Ziya Doğana ve şampiyonluğa inanıyorlarsa neden ellerini taşın altına koymuyorlar? Bu verdikleri parayı şampiyon olduktan sonra fazlasıyla kazanırlar.

irfanb
17.06.2007, 23:42
e peki bu ziya ne demeye gitti polonya, falan gezdi durdu.

Syzmek`ten özür dilemek icin.:)

cebcare
17.06.2007, 23:43
helal olsun Capello Mantilite işte bu... yunanistana laf ettiler bizden 4 yeyince adamlar şimdi lider capelloya laf ettiler neymiş barcelonanın 10 puan gerisindeymiş... alın size 10 puan ... Mantalite herzaman kazanır ama son metrelerde kazanır
ziya doğana pay çıkartmk için çok çabalamışsın ama aralarında çok büyük fark var bence yemeyiz

champions
17.06.2007, 23:44
Değişiklik olsun Portekizden Miguel Velosoyu istiyorum bende Portekiz elendi turnuvadan Defansif ortasaha oyuncusu olarak Ceyhundan daha fazla hücuma katkı yaptığını söyleyebilirim Sporting için ne kadar önemli bi oyuncudur ve değeri tam olarak ne kadardır bilemem ama bizim ortasahaya bilinen tabirle ilaç olacağını düşünüyorum

Vkgz kasma yahu:)

cebcare
17.06.2007, 23:45
izledim videoyu..
haydi bakalım!
cordoba ve hasagicide istemiyoruz bi zahmet iletirsen çok makbul olacak

Vkgz
17.06.2007, 23:45
ziya doğana pay çıkartmk için çok çabalamışsın ama aralarında çok büyük fark var bence yemeyiz

ne yemiyorsun anlamadım ben

cebcare
17.06.2007, 23:46
kalavara tarafından yazılan http://forum.bordomavi.net/images/buttons/viewpost.gif (http://forum.bordomavi.net/showthread.php?p=839497#post839497)
e peki bu ziya ne demeye gitti polonya, falan gezdi durdu
faruk kancada brezilyaya gitmişti bende rusyaya gideyim ordada güzel kızlar varmış öyle diyorlar

Vkgz
17.06.2007, 23:47
Değişiklik olsun Portekizden Miguel Velosoyu istiyorum bende Portekiz elendi turnuvadan Defansif ortasaha oyuncusu olarak Ceyhundan daha fazla hücuma katkı yaptığını söyleyebilirim Sporting için ne kadar önemli bi oyuncudur ve değeri tam olarak ne kadardır bilemem ama bizim ortasahaya bilinen tabirle ilaç olacağını düşünüyorum

Vkgz kasma yahu:)

champions ... mantalite bir kez daha üzdü karşıtlarını bugun benim gunum sevineyim biraz:):):)

Ömer SEVİNÇ
17.06.2007, 23:47
Palermo işi olabilir bence. Alınabilecek en iyi forvet olduğunu düşünüyorum. Ama o adamı besleyecek orta saha eksik kalacak bu sefer. Ceyhun'a zerre kadar güvenmiyorum ne yazık ki..

cebcare
17.06.2007, 23:48
ne yemiyorsun anlamadım ben
capello ve ziya doğanın tarzları birbirine benziyor capelloda real madridte defansif oynadığı için eleştiriliyor ama ziya çok daha defansif oynatıyor bence hatta adamın amacı sadece defans gol önemli değil

cebcare
17.06.2007, 23:50
champions ... mantalite bir kez daha üzdü karşıtlarını bugun benim gunum sevineyim biraz:):):)
kendince bir felsefen var sanki ne mantalitesi ziyada ne mantalitesi var ALLAH AŞKINA bırakın bu ayakları

Vkgz
17.06.2007, 23:54
kendince bir felsefen var sanki ne mantalitesi ziyada ne mantalitesi var ALLAH AŞKINA bırakın bu ayakları

dostum ziya önemli değil ziya gitsin miya gelsin önemli değil... ama mantalite her daim zirvede olacak... hep oldugu gibi

cebcare
17.06.2007, 23:55
dostum ziya önemli değil ziya gitsin miya gelsin önemli değil... ama mantalite her daim zirvede olacak... hep oldugu gibi
kardeşim ona mantalite denmez sistem denir mantalite düşüncedir sistemse çarktır trabzonsporun işleyen tıkır tıkır bi sistemimi var olsaydı bu hallerde olmazdık herhalde

kalavara
17.06.2007, 23:56
bu yönetimle ilişkileri olan birileri mi var forumda??

Kasım Hilal
17.06.2007, 23:57

En az bir tane var!

Vkgz
17.06.2007, 23:57
kardeşim ona mantalite denmez sistem denir mantalite düşüncedir sistemse çarktır trabzonsporun işleyen tıkır tıkır bi sistemimi var olsaydı bu hallerde olmazdık herhalde

dostum mantaliteyle sistemi kastediyoruz zaten.. mecaz yani... boşverelim bu işleri mutlu günümüzdeyiz capello kupa almış eğlenme zamanı bugun

cebcare
17.06.2007, 23:58
olabilir belkide vardır inşaallah vardırki yazdıklarımız bir şekilde gerekli mercilere ulaşsın

cebcare
18.06.2007, 00:01
dostum mantaliteyle sistemi kastediyoruz zaten.. mecaz yani... boşverelim bu işleri mutlu günümüzdeyiz capello kupa almış eğlenme zamanı bugun
içinde bulunduğumu bu durumla hiç örtüşmüyor bence bundada en önemli suç geçmiş ve şimdiki yönetimlerdir kendi şirketlerini özenle yöneten her fırsatı her kruşu değerlendirenler nedense iş trabzonspora gelince ondan nemalanma çabası içine giriyorlar. bize sözde değil özde trabzonsporlu futboldan anlayan profesyonel yöneticiler lazım

kalavara
18.06.2007, 00:09
eğer varsa dostlar söylebilir mi bu yönetim gerçekten trabzonsporu seviyor ama beceremiyor. eğer sevdiklerine bir inansam sorun yok. beceremiyo olabilirler. biz de daha yapıcı eleştiririz. ama ben ilk günden beri bunların isteyerek ve severek geldiğine inanmıyorum. hatta bunların bir komplonu parçası olduğunu düşüyorum. biri lütfen böyle olmadığını söylesin.

cebcare
18.06.2007, 00:10
Mijatovic Capello'nun kulağını çekmeseydi real şampiyonluğu rûyâsında göremezdi.
carlos belki doyuma ulaşmıştır belki enerde iş yapmaz
kendi başarımızı başkalarının başarısızlıklarında arar hale geldik kına yaksın yönetim

tsampiyon61
18.06.2007, 00:11

Ben varım baskan babam :)

cebcare
18.06.2007, 00:12
eğer varsa dostlar söylebilir mi bu yönetim gerçekten trabzonsporu seviyor ama beceremiyor. eğer sevdiklerine bir inansam sorun yok. beceremiyo olabilirler. biz de daha yapıcı eleştiririz. ama ben ilk günden beri bunların isteyerek ve severek geldiğine inanmıyorum. hatta bunların bir komplonu parçası olduğunu düşüyorum. biri lütfen böyle olmadığını söylesin.
şeytan vesvese veriyor sürekli kasada 2o trilyon var iki tane yıldız alacaksın kendi cebinden vereceksin üstüne tekkeyi satacaksın bide 30 trilyon borç şimdi benzin istasyonunu satacaklarmış bakalım kim alacak
onuda sattıktan sonra ilerki yönetimler ne satacak

tsampiyon61
18.06.2007, 00:16

Bence hepimizden cok seviyor . Sevmese o kadar kufuru kaldırabilirmi ?

cebcare
18.06.2007, 00:18
sevmiyor diyen yok ben kendi adıma başarısız buluyorum vede bu hatalarından vazgeçmiyorlar maalesef adamı dahada sinirlendiriyorlar biraz doğrular lütfen

tsampiyon61
18.06.2007, 00:21
En az bir tane var!

bence daha cok var

cebcare
18.06.2007, 00:23
bence daha cok var
neden çok var

tsampiyon61
18.06.2007, 00:26
neden çok var

ya burası transfer baslıgı degilmi?

TolgaTopçu61
serkan balci yarin imzaliyor saat 13,00
http://www.trabzonspor.org.tr/haber.asp?MainID=448&PID=449&HaberID=36529

cebcare
transfer dosyasında transfer yazmıyor bu nasıl iş

Fatih Sağır
18.06.2007, 00:28
Sabah açsak baksak ki Martinez'le anlaşılmış, Martin Palermo çarşamba Trabzon'a geliyor, Özer Hurmacı için Ankarasporla görüşülmüş. Sol kanada bir futbolcu alınmış haberleri olsa ne güzel olurdu be...

tsampiyon61
18.06.2007, 00:28
Ben baskanın oglu falan degilim . saka yaptım bi sürü msj geldi ya :)

cebcare
18.06.2007, 00:29
Sabah açsak baksak ki Martinez'le anlaşılmış, Martin Palermo çarşamba Trabzon'a geliyor, Özer Hurmacı için Ankarasporla görüşülmüş. Sol kanada bir futbolcu alınmış haberleri olsa ne güzel olurdu be...
hayal kura kura hayalperest olacağız ALLAH ÖSTERMESİN bu gidişlede kafayı yiyeceğiz

cebcare
18.06.2007, 00:30
Ben baskanın oglu falan degilim . saka yaptım bi sürü msj geldi ya :)
yoksa başkanmısın:)

muharrem demirc
18.06.2007, 00:31
martinez'in kesin alınması lazım. kalede süklüm püklüm duran Tolga ile başarılı olamayız. tolga güven vermiyor. martinez her bakımdan iyi bir kaleci. martineze karşı olanlar futbolun f sinden anlamıyor demektir. bonservisi yüksek olabilir ama birkaç yıl sonra daha yüksek paraya satabilirsin. al martinezi 10 yıl kaleci sorunun olmaz. bu kadar bariz bir gerçeği ancak Trabzonspor düşmanı olanlar göremez. Toroğlu' nun Martinez hakkında yazdıklarını okumuyormusunuz? hem kıçıkırık Erdinç için Sakarya küstürülmeseydi Martinez şimdi bizdeydi. Bizde 50 tane Erdinç var...Yazıklar olsun..insan yazdıkça sinirleniyor....Kabus Nuri ve Ziya ve Haşim devam ediyor..Allah bize sabır versin...:(:(:(:(:(:(:(

tsampiyon61
18.06.2007, 00:31
yoksa başkanmısın:)

Evet . bakıyorum kimleri almısım kimleri almamısım

cebcare
18.06.2007, 00:33
martinez'in kesin alınması lazım. kalede süklüm püklüm duran Tolga ile başarılı olamayız. tolga güven vermiyor. martinez her bakımdan iyi bir kaleci. martineze karşı olanlar futbolun f sinden anlamıyor demektir. bonservisi yüksek olabilir ama birkaç yıl sonra daha yüksek paraya satabilirsin. al martinezi 10 yıl kaleci sorunun olmaz. bu kadar bariz bir gerçeği ancak Trabzonspor düşmanı olanlar göremez. Toroğlu' nun Martinez hakkında yazdıklarını okumuyormusunuz? hem kıçıkırık Erdinç için Sakarya küstürülmeseydi Martinez şimdi bizdeydi. Bizde 50 tane Erdinç var...Yazıklar olsun..insan yazdıkça sinirleniyor....Kabus Nuri ve Ziya ve Haşim devam ediyor..Allah bize sabır versin...:(:(:(:(:(:(:(
AMİNN ALLAH UTANDIRMASIN
Bİ AŞMPİYONLUK GÖRSEK BE NASIL BİRŞEY ACABA:(

cebcare
18.06.2007, 00:34
Evet . bakıyorum kimleri almısım kimleri almamısım
SEN ALMA BOŞVER ELİNE YÜZÜNE BULAŞTIRIYORSUN

kalavara
18.06.2007, 00:40
çok iyisin yaaa. sevdim bu yaklaşımı

Terzioğlu
18.06.2007, 00:45
araya fener girmezse martinez %80 bizde olacak diye düsünüyorum...

turgi
18.06.2007, 00:47
transfer dosyasında transfer yazmıyor bu nasıl iş

transfer dosyası degil zaten ziyaN dosyası ve son dakika baskıları

tsampiyon61
18.06.2007, 00:47
araya fener girmezse martinez %80 bizde olacak diye düsünüyorum...

fener arada ne yapcak ? Rüstü gitti die diyorsan sanmıyorum

tsampiyon61
18.06.2007, 00:48
çok iyisin yaaa. sevdim bu yaklaşımı

Manevi acıdan da bakmak gerek . Pskolojik olarak vs.

TSezgin61
18.06.2007, 00:49
stichus abi....bu 10 numara konusunda bir bildigin varsa bizle paylasirsan seviniriz...gelisme varmi, varsa futbolcu nasil bir futbolcu... görüsmeler ne boyutta... saygilar

salihismet
18.06.2007, 00:50
Şimdi benim anlamadığım şu; Ziya Doğan diyor ki istediğim yerlere istediğim kişileri transferler yapalım bu sene şampiyon oluruz.
Yönetim istediği adamlara versin parayı kampa yetiştirsin. Peki yönetim neden bu transferleri bukadar ağırdan alıyor? Şampiyonluğa mı inanmıyor yoksa Ziya Doğana mı? Ziya Doğana inanmıyorsa neden kovmuyor? Şampiyonluğa inanmıyorsa neden kendileri ordalar?

Ziya Doğana ve şampiyonluğa inanıyorlarsa neden ellerini taşın altına koymuyorlar? Bu verdikleri parayı şampiyon olduktan sonra fazlasıyla kazanırlar.

Bu yönetimin eli zaten ta$in altindadir, eger ellerini ceplerine atarlarsa transfer yaparlar, cünkü külübün parasi olmadigi bizat ba$kan tarafindan aciklandi.
$imdi burada yazilip cizilen ismi aklima gelmeyen Avusturalyali bir orta saha oyuncusu, önce fenere geliyor sonra biz onlarin elinden aliyoruz onu, ve en sonunda parayi en cok seven ba$kanlardan biri olan Ilhan Cavcav onu transfer ediyor.

Bize kaptirmaya cali$tiklari bu transferin adi nedir biliyormusunuz? $i$irme transfer, biz böyle $i$irme cok transferler yaptik ve zarar ettik, Thomas Jun ve Lange, ilk aklima gelen isimler. Ziya Doganin teknikdrektörlügü tarti$ilabilir, fakat böyle $i$irme transferler yapacagini hic sanmiyorum.

turgi
18.06.2007, 00:59

hocam konuya çok sert girmişşin ve de konusurken biraz daha dikkatli ol derim................
1-martinez çok yiy bir kaleci degil ve onun yanında tolgayı ezmeye de hakkın yok
2-futbolun f sinden anlamıyo dediklerin insanlar gecelerce sabaha kadar forum da yazı yazıp notları biryerlere gitsin diye kıçlarını yırtıyorlar....:mad:
3-madem ilerde satacagız bikaç yıl sonra neden alalım bu adamı...
4-kıçıkırık diye aşagılama kimseyi erdinç sayesinde nice maçlardan döndük...
5-madem bir yorumcuyu okucan ERGUN ATAyı tercih et derim sana toroglu da kimin nesi program da mangal keyfi yapıyo adam eli d..ş..klarından ayrılmıyo:D+
6-son yorumuna katılıyorum allhım bizi nuri-ziya şerrinden korusun
7- ve sen sorum sana HANGİ TAKIMLISIN?? yorumlarından anlamayadım ANTİTS misin nesin?????

kalavara
Bu yönetimin eli zaten ta$in altindadir, eger ellerini ceplerine atarlarsa transfer yaparlar, cünkü külübün parasi olmadigi bizat ba$kan tarafindan aciklandi.
$imdi burada yazilip cizilen ismi aklima gelmeyen Avusturalyali bir orta saha oyuncusu, önce fenere geliyor sonra biz onlarin elinden aliyoruz onu, ve en sonunda parayi en cok seven ba$kanlardan biri olan Ilhan Cavcav onu transfer ediyor.

Bize kaptirmaya cali$tiklari bu transferin adi nedir biliyormusunuz? $i$irme transfer, biz böyle $i$irme cok transferler yaptik ve zarar ettik, Thomas Jun ve Lange, ilk aklima gelen isimler. Ziya Doganin teknikdrektörlügü tarti$ilabilir, fakat böyle $i$irme transferler yapacagini hic sanmiyorum.
inşallah öyledir. bu sessizlik fırtına öncesi sessizliktir inşallah. bu kent takımını çok seviyor. yeter ki bu takım mücadele etsin diyor. ama yönetimler, futbolcular ve teknik adamlar hep duyguyu sömürüyor. maalesef olan bize oluyor.

turgi

hocam konuya çok sert girmişşin ve de konusurken biraz daha dikkatli ol derim................
1-martinez çok iyi bir kaleci degil ve onun yanında tolgayı ezmeye de hakkın yok
2-futbolun f sinden anlamıyo dediğin insanlar gecelerce sabaha kadar forum da yazı yazıp notları biryerlere gitsin diye kıçlarını yırtıyorlar....:mad:
5-madem bir yorumcuyu okucan ERGUN ATAyı tercih et derim sana toroglu da kimin nesi program da mangal keyfi yapıyo adam eli d..ş..klarından ayrılmıyo:D+
7- ve sen sorum sana HANGİ TAKIMLISIN?? yorumlarından anlamayadım ANTİTS misin nesin?????

Kaan
18.06.2007, 02:00
"Lincoln Transferi Haberi Hakkında Açıklama

Galatasaray Spor Kulübü'nün transfer çalışmaları farklı kollardan yürütülmektedir. Yeni transferimiz olan İsmail Bouzid'in transfer konfirmasyonu kulüp medya organlarına ulaştırılırken bir karışıklık yaşanmıştır.

Bundan ötürü bu akşam girilen ve çok kısa süre yayında kalan Lincoln transferi haberinden dolayı camiamızdan özür dileriz.

Galatasaray Spor Kulübü
İletişim Koordinatörlüğü"

:D Habere Bakın

Erdal
18.06.2007, 02:34
AMİL ANAHAR
Başkan Nuri Albayrak, demoralize olmuş, Trabzonspor'da oynamak istemeyen futbolcu yapısını 18 aylık sürede değiştirdiklerini ve takımı tercih edilen hale getirdiklerini söyledi. Albayrak, teknik direktör Ziya Doğan'ın raporları doğrultusunda 51 kişilik kadroda revizyona gideceklerini, futbolcu sayısını 25 ya da 26'ya düşürmeyi planladıklarını belirtti. Trabzonspor'da oynamanın bir ayrıcalık olduğunun altını çizen Albayrak, “18 ayda Trabzonspor'u tercih edilen bir kulüp haline getirdik. Artık herkesin Trabzonspor'da oynamak istediğini biliyorum” dedi. YATTARA ÖZEL FUTBOLCU
Gineli oyuncu İbrahime Yattara'nın çok özel bir futbolcu olduğunu belirten başkan Albayrak, “Onu izlemek bana büyük zevk veriyor. Ferhat'ın da futbolunu beğeniyorum. Teknik direktörümüz Ferhat'la özel olarak ilgilendi ve onu kazandı. Bu da futbolcu ile teknik kadro arasındaki köprülerin ne kadar sağlam olduğunu göstermiştir” ifadelerini kullandı. Trabzonspor Başkanı, Kayseri Erciyesspor'dan transfer edilen Jabi'nin de takıma büyük katkılar sağlayacağına inandığını kaydederek, “Jabi, Gine Milli Takımı'nda Yattara ile birlikte. Zaten arkadaşlar. İyi anlaşacaklarını düşünüyorum” açıklamalarını yaptı. Yeni sezonda her şeyin daha güzel olacağını vurgulayan başkan Albayrak, bordo-mavili taraftarlardan bundan sonra da takıma destek olmalarını istedi.
Serkan'a sınav izni
Trabzonspor'un F.Bahçe'den transferi Serkan Balcı, ÖSS sınavına gireceği için hafta içinde imza atacak.
Trabzonspor'un Fenerbahçe'den renklerine kattığı Serkan Balcı, üniversite yerleştirme sınavına katılacağı için kendisine bordo-mavili renklere bağlayan imzayı hafta ortasında atacak. Bordo-mavili kulübün Asbaşkanı Haşim Sayitoğlu milli futbolcuya sınavı olması nedeniyle izin verdiklerini söyledi. Trabzonspor'la protokol imzalayan Serkan Balcı'nın salı veya çarşamba günü Trabzon'a gelerek, bordo-mavili takımla resmi sözleşmeyi imzalayacağı belirtildi.

17.06.2007

yorum yok arkadaşlar ...yeni şafak tan..... ferhat konusuna mı takılalım ..TRABZONSPORu tercih edilir hale getirdik ..e mi takılalım ..

Erdal
18.06.2007, 02:37
offf offf ... ne diyodu birileri ...ahlaklı ve paralı başkanımız var .. gayet güzel bir kadromuz var ...eee ne mutlu bize o halde .....yaşasın ferhatı kazandıran ziya hoca ...yaşasın TRABZONSPORu tercih edilir hale getiren sayın başkan .....

ErtuGrul
18.06.2007, 02:45
Mantalitenin ruhu nuriyide aydinlatiyor...Ziyad dogan basligi kapanmis bizde burdan devam edelim...ziya dogan istifa..

cyberentalpi
18.06.2007, 04:06

Hocam Ben karsiyim martinez e tonla para verilmesine. O klupten alcak olsam o paraya cangele yi tercihlerim
Kimse martinez alinmasinb demiyor ama abarti para verilmesin diyor.Hem Tolga yi o kadar kucumsemeye hic hakkin yok bana gore bir yil sonra martinez halt yer yaninda.

Terzioğlu
18.06.2007, 08:05
Boşuna geliyorlar!

Trabzonspor Yönetimi, Gökdeniz Karadeniz'i satmama konusunda çok kararlı...
18.06.2007

http://fanatik.ekolay.net/fanatik/images1/_gokdeniz1806.jpg

Trabzonspor Yönetimi’nin Gökdeniz Karadeniz’i satmama konusunda kararlı olduğu öğrenildi. İngiliz kulüplerinin, özellikle de Middlesbrough ve Newcastle’ın önümüzdeki günlerde Bordo-Mavililer’in kapısını tekrar çalacağı bildirilirken, Karadeniz temsilcisinin taviz vermeyeceği dile getirildi. Teknik heyetin de görüşünü dikkate alan başkan Nuri Albayrak’ın, “Durum Fatih Tekke’deki gibi değil. Şartlar bambaşka. Gökdeniz’i elden çıkarmayı düşünmüyoruz. Çünkü hedefini büyüten bir takımız. Gelecek teklifleri, daha önce de olduğu gibi nazik bir şekilde reddedeceğiz” ifadelerini kullandığı belirtildi.

Terzioğlu
18.06.2007, 08:07
Bu hafta bitiyor!

Trabzonspor, kaleci transferine bir an önce noktayı koymakta kararlı. Rüştü'yü Kartal'a kaptıran Bordo-Mavililer'de öncelik hâlâ Martinez'de.
18.06.2007

http://fanatik.ekolay.net/fanatik/images1/_martinez1806.jpg

Kamp, işi hızlandırıyor
Bir kaleci bir de golcü alarak transferi noktalayacak olan Trabzonspor’da yönetimi bu hafta içerisinde yine hareketli günler bekliyor. 20 Haziran’da Gerede’de ilk etap hazırlıklarını gerçekleştirip, 30 Haziran’da Trabzon’a dönmeyi planlayan ve bu süreçte gündemdeki konuları çözüme kavuşturmak isteyen Karadeniz ekibinde, önceliğin kaleci konusuna verileceği öğrenildi. İlk sıradaki aday konumundaki Rüştü’nün Beşiktaş ile anlaşmasının ardından bu defteri tamamen kapatan Bordo-Mavililer, listedeki diğer isimlere yöneldi.

Hasagiç’e Doğan vetosu
Bu paralelde Trabzonspor’un ‘1 numara’lı adayı Sakaryasporlu Martinez... Yeşil-Siyahlı kulüp her ne kadar yüksek bonservis ücretleri belirlese de özellikle Ziya Doğan’ın gözdesi halinde genç file bekçisinde son ana kadar bekleneceği kaydedildi. Tecrübeli hocanın, yönetimin imzaya çok yaklaştığı Hasagiç’i ise düşünmediği, Martinez’in olmaması halinde daha önce belirtildiği gibi Cordoba ihtimalinin ağırlık kazanabileceği ifade edildi. Ancak Trabzon’un gireceği yoğun tempoyla paralel olarak Kolombiyalı’nın yaş problemi bu transfere en büyük engel.

Cordoba dünden razı
Trabzonspor’da teknik heyet bu tip çekinceler sebebiyle Cordoba’da kararsızlığını korurken, deneyimli oyuncunun Bordo-Mavililer’e sıcak baktığı ifade edildi. Yıllık 400-500 bin Euro alması beklenen Cordoba’nın, maç başı önerisini de kabul ettiği vurgulandı. Tüm bu ihtimalleri göz önünde bulunduran yönetimin, Cordoba’dan da vazgeçilmesi halinde ise yurt dışı seferini başlatıp, genç isimler üzerinde duracağı bildirildi.

Kozlar Trabzon’da
Fenerbahçe, Beşiktaş ve Galatasaray’ın kaleci arayışını noktalaması, Martinez konusunda Trabzonspor’un en büyük kozu. Diğer devlerin fiyat yükseltme ihtimalinin bulunmamasını göz önüne alan Bordo-Mavililer, 3 milyon isteyen Sakaryaspor’a en son 1.2 milyon dolara kadar çıkarak, “Kararınızı bildirin” mesajını yolladı.

Kaynak: Fanatik

Ayhan Yüksek
18.06.2007, 08:41
Bir kaleci birde golcü alarak tarnsferi tamamlayacakmışız ha bu saçmalık ya iki transferle bitiyor yani ihtiyaçlarımız komedi ya ya haber uydurma yada yönetim saçmalıyor hani sol kanat hani ortasaha.....

Mehmet Fırat
18.06.2007, 09:19
SÖZLEŞMESi BiTENLER: Yok
SÖZLEŞME YENiLEYENLER: Hasan, Tolga.
GELENLER: Serkan Balcı, Jabi, Adnan, Kadir, Yunus, Barış.
GiDENLER: Yok
GÜNDEMDEKiLER: Cordoba, Bobadilla, Hasagiç, Martinez,
Dudek, Emre, Bekir, Serhat, Ali, Necati, Alp, Erhan, Eren, Uğur.
fotomac.com.tr..

arkadaşlar şu koyuyla yazdığım futbolcular bize nerden geldi??

Ayhan Yüksek
18.06.2007, 09:38
Carle'ın kaçışı komedi gibi

YABANCI kontenjanının dolu olması Trabzon'a ilk darbeyi Nick Carle'de vurdu. Avustralya'nın Maradona'sı diye getirilen Carle ile iplerin kopmasına kontenjanın dolu olması neden oldu. Bir süre beklemesi istenen Carle'nin bunu deneme amacıyla istendiğini sanıp, kızarak G.Birliği ile anlaşması Trabzonspor'un iki
aylık emeklerini boşa çıkardı.

Kaynak:Fotomaç

Gerçekten komedi gibi ya gülermisin ağlarmısın ne hallerdeyiz ya bi Atay Aktuğ kazığı Jun başımıza bela kaldı,djokaya ne demeli peki bu adamın sözleşmesini fesetmekten acizmiyiz ya bukadarmı kötü durumdayız yazıklar olsun bize nediyeyim...

_SeRKaN_
18.06.2007, 09:44
SÖZLEŞMESi BiTENLER: Yok
SÖZLEŞME YENiLEYENLER: Hasan, Tolga.
GELENLER: Serkan Balcı, Jabi, Adnan, Kadir, Yunus, Barış.
GiDENLER: Yok
GÜNDEMDEKiLER: Cordoba, Bobadilla, Hasagiç, Martinez,
Dudek, Emre, Bekir, Serhat, Ali, Necati, Alp, Erhan, Eren, Uğur.
fotomac.com.tr..

arkadaşlar şu koyuyla yazdığım futbolcular bize nerden geldi??
Bunlar tahminime göre altyapıdan gelip profesyonel sözleşme yapılan genç topçular

Ertan 51
18.06.2007, 09:45
1-martinez çok iyi bir kaleci degil ve onun yanında tolgayı ezmeye de hakkın yok
2-futbolun f sinden anlamıyo dediğin insanlar gecelerce sabaha kadar forum da yazı yazıp notları biryerlere gitsin diye kıçlarını yırtıyorlar....:mad:

turgi haklısın.
sen gerekeni söylemişsin benim yeniden izah etmeme gerek yok.

Ayhan Yüksek
18.06.2007, 09:45
Kötü gs borç batağında ama bu sene transferde gerçekten başarılılar biz ise bir arpa boyu yol alamadık hala kontenjan sorunuyla uğraşıyoruz bekleki federasyon yabancı konusunda sınırı kaldırsın yoksa elimizdekileri gönderemeyeceğiz sonrada al sana sola djokay forvetede jun deyip transferi kapatacağız çıldırmamak elde değil ya bu halimizlemi yarışacağız ligde vay halimize

cınar#7
18.06.2007, 09:51
Volkan Nuri Albayrak'tan veto yedi!

Trabzonspor'da kaleci arayışları sürerken, Fenerbahçe'nin genç kalecisi Volkan Demirel istediği rakam nedeniyle başkan Nuri Albayrak tarafından geri çevrildi.
http://www.futbol.gen.tr/haber/resimler/373471.jpg

Sarı-Lacivertli kulüple henüz anlaşamayan genç kalecinin menajeri, Başkan Nuri Albayrak'la görüştü. 1.5 milyon dolarlık teklifi çok bulan Albayrak'ın camiadan gelecek 'Fener'in artıklarını alıyoruz' tepkilerini de göz önünde bulundurarak, "Biz Tolga'ya ağabeylik edecek tecrübeli ve fiyatı uygun bir isim düşünürüyoruz" dediği öğrenildi.

TRABZON'A VERECEK BİR ŞEYİ YOK
Kale için gündemdeki en güçlü adaylardan biri olan Cordoba'ya da yönetimdeki bir çok isim karşı çıkıyor. Transfer komitesinde de yer alan yönetici Abdullah Başer, "Ben Cordoba'ya karşıyım. Onun Trabzonspor'a verecek bir şeyi olmadığına inanıyorum. Bunu başkana da söyledim" dedi. Bu tepkileri üzerine Başkan Nuri Albayrak'ın da yeniden Sakaryasporla Martinez için görüşme kararı aldığı ifade edildi.

bordoylamavi
18.06.2007, 09:56
yani bu sene resmen geçen senelerin savurganlığının cezasını çekiyoruz kadromuzda 50 tane futbolcu var ne bir talipleri var ne milli takıma çağrılıyorlar hepsi zarar

KUTADGU
18.06.2007, 09:58
yine ve yeni malum nedenlerdendolayı sıkıntı çekiyoruz bu transfer başlığında da

neler izlemedik neler okumadık ..

elde kalan hiç bir şey yok ama...

stichus amcanın ninnileri avutsun bizleri...

HEMENNNN

ÖmerFarukYılmaz
1-martinez çok yiy bir kaleci degil ve onun yanında tolgayı ezmeye de hakkın yok
2-futbolun f sinden anlamıyo dediklerin insanlar gecelerce sabaha kadar forum da yazı yazıp notları biryerlere gitsin diye kıçlarını yırtıyorlar....:mad:

bu çok güzel oldu

selçukabi
@stichus
bejiktaz ile kulağıma gelen bazı takas mevzuları var doğru mudur? Hangi futbolcuların olduğunu (özelden yazmak koşulu ile tabiiki) bilirsen helal olsun sana...

_SeRKaN_
18.06.2007, 10:01
yani bu sene resmen geçen senelerin savurganlığının cezasını çekiyoruz kadromuzda 50 tane futbolcu var ne bir talipleri var ne milli takıma çağrılıyorlar hepsi zarar
Hepsi kuru kalabalık zaten şu anda ziya nın 50 sinde ihtiyaç duyduğundan bırakamadığını düşünüyorum herşey bu intertoto maçlarından sonra belli olur ama inanıyorum ki o bizim kiralık yolladığımız oyuncular şans bulduktan sonra eğer ki bulursa en azından 3-4 futbolcuyu yeniden kazanırız diye düşünüyorum mesela sarıyer de oynayan emrah,eyüp vede yavuz bunlar zaten altyapımızdan yetişen futbolcular ben özellikle emrah ın kadroda tutulmasını istiyorum sarıyer de olağanüstü bir performans sergiledi galiba 17 gol atmıştı yanlış hatırlamıyosam.......

Egemen
18.06.2007, 10:01
iyi oldu iyi.. hep biz mi çekeceğiz biraz da yönetimdekilerin rüyaları karabasana dönsün..

A.Gökhan AKIN
18.06.2007, 10:06
vay be adamların aldıklarına bak lincoln,carlos,linderoth, fener muhtemelen adiranoyu da alcak belkide ronaldoyu ve bide bize bakın vay ki ne vayyyy

Egemen
18.06.2007, 10:13
vay be adamların aldıklarına bak lincoln,carlos,linderoth, fener muhtemelen adiranoyu da alcak belkide ronaldoyu ve bide bize bakın vay ki ne vayyyy

carlosun ahı gitmiş vahı kalmamış mı?
linderoth madem o kadar iyi neden büyük liglerden birinde deil iskandinavyadaydı?
lincolnu ne ara aldılar???

metehan
18.06.2007, 10:15
Carle'ın kaçışı komedi gibi

YABANCI kontenjanının dolu olması Trabzon'a ilk darbeyi Nick Carle'de vurdu. Avustralya'nın Maradona'sı diye getirilen Carle ile iplerin kopmasına kontenjanın dolu olması neden oldu. Bir süre beklemesi istenen Carle'nin bunu deneme amacıyla istendiğini sanıp, kızarak G.Birliği ile anlaşması Trabzonspor'un iki
aylık emeklerini boşa çıkardı.

Kaynak:Fotomaç

Gerçekten komedi gibi ya gülermisin ağlarmısın ne hallerdeyiz ya bi Atay Aktuğ kazığı Jun başımıza bela kaldı,djokaya ne demeli peki bu adamın sözleşmesini fesetmekten acizmiyiz ya bukadarmı kötü durumdayız yazıklar olsun bize nediyeyim...

Bu haber tamamen uydurma. Yönetim, bu oyuncuyu tanımadıklarını ve menajerler aracılığı ile geldiğini söyledi. 2 aylık emek nereden çıktı anlamadım ?

Bahtiyar
18.06.2007, 10:21
bu ziya istifa başlığı kapatılmış. birdaha gündeme geldiği zaman açılacakmış. ben o zamana kadar foruma yazmayacağım.:) (desert yetim kaldı:D)

Mert67
18.06.2007, 10:25
seneye yine 4. veya 5. lik için oynarız.böyle giderse şampiyonluk yine hayal.:mad:

okan6161
18.06.2007, 10:42
ZALAYETA yakın takipte
Trabzonspor, Juventus’tan ayrılmak istediğini açıklayan Uruguaylı golcü Marcelo Zalayeta’ya teklif götürüyor

BORDO-MAVİLİLER Tom Caluwe’nin transferinin gerçekleşmemesi halinde Zalayeta ile görüşecek. 28 yaşındaki Uruguaylı golcünün aynı zamanda 10 numara olarak da çok iyi görev yaptığı ve bordo-mavililerin bu futbolcuyu hücuma dönük orta saha olarak da kullanabileceği belirtildi. Zalayeta Eurosport’a yaptığı açıklamada “Juventus’ta kalmayı isterdim ancak burada bana yer olmadığını anladım. Önümüzdeki sezon yedek kalmak istemiyorum. Oynayabileceğim bir takıma gideceğim” şeklinde konuştu. Trabzonlu yöneticilerin, forma şansı bulamadığı için mutsuz olan ve İtalyan ekibinden ayrılması kesinleşen Zalayeta’nın menajeri ile temasa geçtiği iddia edildi. Menajer Paco Casal’a haber gönderen bordo-mavililerin Zalayeta’nın Türkiye’ye gelip gelmeyeceğini sordukları ve olumlu cevap aldıkları bildirildi.

[KAPLAN]
18.06.2007, 10:42
Çok kötü bir durumdayız. Satamıyorsan bonservisi verip göndereceksin, bu adamlar kalsa zaten oturdukları yerde alacakları paranın haddi hesabı yok.

Kasımpaşa, Gençlerbirliği bizim uzun süre uğraştığımız futbolcuları gündemlerine bile almadan direk alıyorlar. Hadi yabancı kontenjan dolu Carle'yi alamadın, ya Mehmet'i almak istiyorsun da niye Kasımpaşa'ya kaptırıyorsun!!!

Herkez transferleri ardı ardına patlatıyor ve alınan adamlarda öyle laf olsun diye alınmamış. Biz burda hala daha bir oyun kurucu alamamış , daha kötüsü oyun kurucunun lafı bile yapılmıyor. Bir forvet, bir kaleci transferi ile transfer dosyası kapatılacakmış okuduklarımıza göre.

İstikrarı sağlama bahanesiyle, takımın başından ayrılmayan ne yaptığını bilmez yöneticiler ; takımı işin içinden çıkılmaz bir batağın içine sürüklüyor.

Trabzonspor bu hallere mi düştü ?! Evet, düştü ! Düşürenler utansın...

karayamayman
18.06.2007, 10:48
ZALAYETA yakın takipte
Trabzonspor, Juventus’tan ayrılmak istediğini açıklayan Uruguaylı golcü Marcelo Zalayeta’ya teklif götürüyor

BORDO-MAVİLİLER Tom Caluwe’nin transferinin gerçekleşmemesi halinde Zalayeta ile görüşecek. 28 yaşındaki Uruguaylı golcünün aynı zamanda 10 numara olarak da çok iyi görev yaptığı ve bordo-mavililerin bu futbolcuyu hücuma dönük orta saha olarak da kullanabileceği belirtildi. Zalayeta Eurosport’a yaptığı açıklamada “Juventus’ta kalmayı isterdim ancak burada bana yer olmadığını anladım. Önümüzdeki sezon yedek kalmak istemiyorum. Oynayabileceğim bir takıma gideceğim” şeklinde konuştu. Trabzonlu yöneticilerin, forma şansı bulamadığı için mutsuz olan ve İtalyan ekibinden ayrılması kesinleşen Zalayeta’nın menajeri ile temasa geçtiği iddia edildi. Menajer Paco Casal’a haber gönderen bordo-mavililerin Zalayeta’nın Türkiye’ye gelip gelmeyeceğini sordukları ve olumlu cevap aldıkları bildirildi.

:D:D:D:D:D

Bu habere ancak gülünür...

Bu takımın transfer yapması gerektiği Mart ayından bu yana aşikar... Hiç mi bir hazırlık yapılmadı, hiç mi araştırma yapılmadı, hiç mi futbolcu izlenmedi...

Ben yıldız futbolcu falan istemiyorum. Aylar öncesinden belirlersin sana yarayacak futbolcuları bütçene göre, ön görüşmelerini yaparsın hiç kimseye belli etmeden, transfer sezonu gelince de imzaları atarsın...

Geöen seneden hiç ders alınmadığı belli oluyor, ben de umudumu yitiriyorum yavaş yavaş...

muratt
18.06.2007, 10:54
Arkadaslar ayiptir soylemesi C.tesi gunu Fatih Tekke'nin macindaydim.. Zenit'te oynayan Arjantin'li Domingez ilgimi cekti.. Oyuna sonradan girdi ve gayet etkili oldu.. Yattara'nin kosan ve defans yapan hali gibiydi. Fatih Tekke ile anlasabilen 2-3 oyuncudan da biriydi, ben cok tuttum adami, adamin linkini asagida veriyorum. Aslinda bizde cok is yapar Gokdeniz ve Yattara ile bayagi etkili olabilir. Zenit'te genelde yedek oluyor (onlarda da David Advocat var, bizdeki Capello'nun degisik versiyonu) aslinda alinabilir ama bizim Capello'nun elinde mundar olur.. o hyuzden alinmasa da olur ama gene de paylasiyim dedim..

ttp://www.fc-zenit.ru/eng/person.phtml?id=163

Maca gelince, Fatih Tekke ile bi selamlasmamiz oldu, uzerimdeki formayi gorunce neler hissetti bilmiyorum ama o kadar mavi Zenit formali adamlarin arasinda ilginc gelmistir.. Tekke'mize genelde pas atmiyorlar oyle bir izlenim olustu bende.. Ama takima alismis, bizdeki gibi liderlik rolunu yavas yavas ustlenmye baslamis orda da.. Takimdakilere nereye kosmalari gerektigini soyluyor felan.. Hala biraz agresif :) Umarim basarili olur, aslinda bizdeki gibi oynamaya baslarsa, Zenit'i sampiyon yapar...
Ama bizdeki hirsi yok, yuzu cok mutlu degildi.. konusma firsati yakalayabilseydim "ne isin var buralarda don Trabzon'a" dicektim ama kismet degilmis.. Bide formasini isticektim, o da kismet olmadi ..

Mehdi
18.06.2007, 11:00
Maca gelince, Fatih Tekke ile bi selamlasmamiz oldu, uzerimdeki formayi gorunce neler hissetti bilmiyorum ama o kadar mavi Zenit formali adamlarin arasinda ilginc gelmistir.. Tekke'mize genelde pas atmiyorlar oyle bir izlenim olustu bende.. Ama takima alismis, bizdeki gibi liderlik rolunu yavas yavas ustlenmye baslamis orda da.
Aynı şeyi bende düşünüyorum hatta düşünmekle kalmıyor Fatih Tekkenin kendi ağzından bunu duyduğumuda söylüyorum.Bana pas atmamak için ellerinden geleni yapıyorlar ama bunu sorun haline getirmek de istemiyorum demişti.

Kaan
18.06.2007, 11:01
HEDEFTEKİ İKİLİ!
Bordo-Mavililer Mehmet Çakır ve Necati Ateş için girişimlerini sürdürüyor

http://www.karadenizgazete.com.tr/images/haber/19948_b.jpg

ALBAYRAK DEVREDE Trabzonspor, yabancı '10 numara' için arayışlarını sürdürürken, yurt içindeki öncelikli hedefleri olan Necati Ateş ve Mehmet Çakır için atağa kalktı. Teknik Direktör Ziya Doğan'ın forvette alternatif yaratma düşüncesiyle Mehmet Çakır ve Necati için 'Eğer şartları zorlamazsa, alırsak takıma büyük güç katarlar' raporu üzerine Başkan Nuri Albayrak'ın devreye girdiği ifade edildi.
SOL, SONRAKİ İŞ Mehmet Çakır'ı bırakmayı düşünmeyen G.Birliği kulübüyle pazarlıklar sürerken, Necati Ateş için G.Saray'ın tavrının netleşmesi bekleniyor. Necati'nin ayrılmak istemesi nedeniyle transferde eli güçlenen Bordo-Mavililer, G.Saray'ın bonserviste indirim yapması için 'bekle-gör' taktiği uyguluyor. Trabzonspor, sol kanat için düşündüğü Uğur Boral, İbrahim Akın, Faruk ve Eren için de şimdilik beklemede...

canh55
18.06.2007, 11:07
Yahu Sakaryali Cangele Yİ Nİye Almiyoruz ? vER GÖKDENİZİ 5 MİLYON EUROYA AL CANGELEYİ 2 MİLYON EUROYA

Sefa Murat Dokuz
18.06.2007, 11:11
KİRPİ Yİ İSTEMİYORUZZZz

Sefa Murat Dokuz
18.06.2007, 11:11
Yahu Sakaryali Cangele Yİ Nİye Almiyoruz ? vER GÖKDENİZİ 5 MİLYON EUROYA AL CANGELEYİ 2 MİLYON EUROYA

cangeleyi 1-2 milyon euroya çok kolay alırlar bunun için gökdenizi satmaya gerek yok

canh55
18.06.2007, 11:15
Cangele Forvet DeĞİl Kİ Kanat Ta Kullancaz GÖkdenİz Gİdecek Kar EttİĞİmİz Parayla İyİ Bİr 10 Numara Alicaz

Sefa Murat Dokuz
18.06.2007, 11:19
Cangele Forvet DeĞİl Kİ Kanat Ta Kullancaz GÖkdenİz Gİdecek Kar EttİĞİmİz Parayla İyİ Bİr 10 Numara Alicaz
Cangele forvette daha başarıılı Umutla çoşarlar gökdenizi satmaya gerek yok

TSelif
18.06.2007, 11:22
Maca gelince, Fatih Tekke ile bi selamlasmamiz oldu, uzerimdeki formayi gorunce neler hissetti bilmiyorum ama o kadar mavi Zenit formali adamlarin arasinda ilginc gelmistir..

Çok şanslısın :):)

A.Gökhan AKIN
18.06.2007, 11:23
vay be kimlere kaldık kimlere bu başlık bu forum üyelerinin % 50 sini kesin vereme eder bence transfer sezonunu kapanıdktan sonra herkes bir kontrole gitsin

Kasım Hilal
18.06.2007, 11:23
Keita da uçtu elden hem de 13 öilyon Avro karşılığında..
Şu Minero hala satılık mı?

canh55
18.06.2007, 11:31
Haklisin Ben Paramiz Yok Dİye Dedİm. Paramiz Varsa Tutalim Tabİ GÖkdenİzİ. Hanİ Parayla Yabanci Aliyoruz Da ÇÜrÜk Çikip Elİmİzde Kaliyor Ya Örneklerde OlduĞu Gİbİ . Zarardayiz. YÖnetİm De İlla GÜzel Paraya Satacam Dİyor Ama Bence Bonservİslerİnİ Ellerİne VereceĞİz Ssatmak Zorunda OlduĞumuz İÇİn. Paramiz Olsa Zaten Dİrek Verİr Dİk Bonservİslerİnİ Ama Sanmiyorum Kİ Var . Ordan Gelecek 500.000 Dolarin Bİle Hesabinin YapildiĞina Emİnİm. GeÇ Kalacaz Transferde Yİne Öyle GÖzÜkÜyor

Ali Can
18.06.2007, 11:34
;839837']

İstikrarı sağlama bahanesiyle, takımın başından ayrılmayan ne yaptığını bilmez yöneticiler ; takımı işin içinden çıkılmaz bir batağın içine sürüklüyor.

Trabzonspor bu hallere mi düştü ?! Evet, düştü ! Düşürenler utansın...

+1967
bu sözlerine katılıyorum
yönetimin başta durduğu sürece değil yarar zarar göreceğiz

hüseyin1975
18.06.2007, 11:38
Su ana kadar anlasilan 3 Oyuncu ile Sag Kanat ve ON LIBERO "sorununu" halettik.

Halen Sol Kanat, Kaleci, Oyun Kurucu ve Golcü almamiz lazim.

Ben halen Sol Tarafa Ibrahim Akini istiyorum!!!

Travelair
18.06.2007, 11:40
Felipe gelir mi bize? Al-Saad'daymış. Para babaları bırakır mı? En azından bol çalım ve asist izleriz

Kasım Hilal
18.06.2007, 11:45
Biraz da kendimize biz haksızlık ediyoruz.
Zamanında ben ve bazı arkadaşlar ortaya Lincoln diye bir oyuncu attık ve millet en azından benim le dalga geçti.
"Lincoln kim, biz kim?" babında yazılan çoğu mesaj hala aklımda.
Şimdi elin oğlu alıyor adamı göstere göstere.
Belki de alacak ve hala avucumuzu yalayacağız.
Tamam, Lincoln de gitti.
Şimdi yine uçtuğumu düşünecekler ama olsun.
Şu Riquelme bonservisi ile olmasa bile bir yıllığına kiralık alınabilir.
Saçma sapan transferlere para yedireceğimize sadece onu almamız yeterlidir.
Gökdeniz, Yattara ve alınır sie Ali Güzeldal bizim iki kanatta dönüşümlü olarak kullanacağımız isimler olur.
Yani Riqi'nin yanına bir Ali Güzeldal bir de sol bek bulduk mu tamamdır.
Hatta Adnan eğer dediği gibi her bölgede oynayabiliyor ise ben sol bekten de geçtim.
Celaleddin ve Keçeliyi satıp Ali Güzeldal'ı alalım yeter. Hatta üstüne Ömer Rıza'yı da verelim. Kalan işe yaramaz bir iki topçuyu da (Mesela kullanmadığımız Musampa, Djokaj ve Jeff) Özer karşılığında Ankara'ay verelim.
Tamamdır yahu!

cebcare
18.06.2007, 11:46
GENÇ İSYAN!
http://www.takagazete.com/haber_images/genc_18062007.090613.jpg

Trabzonspor’da yaşanan günübirlik politikalara bir yenisi daha eklendi.

İNTER TOTO VAAT ETTİLER
İnter-Toto’da oynatılma vaadiyle sağlık kontrolünden dahi geçirilen genç futbolcuların bu hayali kısa sürdü. Yönetim kurulu bir gece yarısı operasyonuyla Emre Aygün, Selim, Muhammet Reis ve Can Parlayan dışındaki gençlere ‘Üzgünüz, kendinize kulüp bulun” mesajı çekti. Hayal kırıklığına uğrayan genç oyuncular, “Trabzonspor’un altına dinamiti böyle koyuyorlar” diyerek tepki gösterdiler.

Egemen
18.06.2007, 11:46
Felipe gelir mi bize? Al-Saad'daymış. Para babaları bırakır mı? En azından bol çalım ve asist izleriz

abi kaç yaşına geldi?? faydası olacaksa neden olmasın..

turgi
18.06.2007, 11:50
turgi haklısın.
sen gerekeni söylemişsin benim yeniden izah etmeme gerek yok.

eywallah kardeşim saolasın.....:D:D:D:D:D

bahadır2561
18.06.2007, 11:51
dünyanın fakir fukara gayse'si bile lincoln'u almış...
bizimkiler kimbilir kimi alacak...
hey gidi marcelinho hey...

turgi
18.06.2007, 11:52

yattara yetmiyo mu hocam?? hem madem calım ve asist görmek istiyırsak bunun için en ideali ÖZER dir:D:D

turgi
18.06.2007, 11:53
dünyanın fakir fukara gayse'si bile lincoln'u almış...
bizimkiler kimbilir kimi alacak...
hey gidi marcelinho hey...

adamın degerini bilemedik ne istedigi gibi serbest oynuyabildi ne de ziyadan forma bulabildi....
şimdi oturmuş evimde fifada marcelinho şov yapıyorum walla...

turgi
18.06.2007, 11:56
GENÇ İSYAN!

İNTER TOTO VAAT ETTİLER
İnter-Toto’da oynatılma vaadiyle sağlık kontrolünden dahi geçirilen genç futbolcuların bu hayali kısa sürdü. Yönetim kurulu bir gece yarısı operasyonuyla Emre Aygün, Selim, Muhammet Reis ve Can Parlayan dışındaki gençlere ‘Üzgünüz, kendinize kulüp bulun” mesajı çekti. Hayal kırıklığına uğrayan genç oyuncular, “Trabzonspor’un altına dinamiti böyle koyuyorlar” diyerek tepki gösterdiler.

yani yyyuuhhhhhhh diyorum artık yaaa hadi oynatmıcan da kendinize kulüp bulun demek de hiç yakısmadı yaa..... allahınız da n bulun lan nuri-ziya

muratt
18.06.2007, 11:56
GENÇ İSYAN!

İNTER TOTO VAAT ETTİLER

Acaba Ziya Dogan'in kafasinda altyapi'dan 1-2 futbolcuyu gese'deki Arda gibi yildizlastirma fikri var mi ?? oyle olsa Erdinc ve Ayman transferlerindeki israrin onda birini Ali Guzeldal icin yapardi ..

Bence onun kafasinda sadece gunu kurtarma dusuncesi var, o yuzden 26-28 yasinda adamlari topluyor takima, takim az cok zirve mucadelesinde olsun yeter .. Kucuk dusunen insanlarla buyuk basari mi beklenir ??

bahadır2561
18.06.2007, 11:57
adamın degerini bilemedik ne istedigi gibi serbest oynuyabildi ne de ziyadan forma....
şimdi oturmuş evimde fifada marcelinho şov yapıyorum walla...

dogru söze ne denir...
herseyi cok ii bilen ziya efendi yuzunden gitti adamın hasıydı be..

_SeRKaN_
GENÇ İSYAN!

İNTER TOTO VAAT ETTİLER
Bu ne biçim zihniyet sen adamları topla sağlık testlerini yaptır sonrada hadi yolunuza gidin kimbilir ne umutlarla bakıyolardı formaya ben hala bunun inancındayım ordan en azından 4-5 oyuncu çıkardı kadroda tutulacak bence bu haber doğruysa geçen sezon sarıyer de kiralık oynayan emrah kol neden tutulmadı kadroda en azından hazırlık etabına neden alınmadı bunlar galiba kiralıkları hiç gözden geçirmediler sezon boyunca ne yaptılar diye ben yinede her futbolcunun en azından hazırlık dönemine katılmasına olumlu bakanlardanım...

Travelair
Ortadan dikine asist yapan yok, Ceyhun'un keyfi gelirse... 77 doğumlu

cebcare
18.06.2007, 12:01
gençlerin kendilerini göstermesi için çok iyi bir şanstı intertoto adamları çağırdılar umut verdiler sonra hadi git yoluna dediler ne kadar acziyette olduğumuzu anlayın anlayın anlayın artık!!!!

Özkan Erdem
18.06.2007, 12:03
Felipe ihtimal dahilinde mi, yoksa temenni mi?

Miraç Atalay Çiftçi
18.06.2007, 12:03
Yönetimin çıkıp açık açık paf ve kiralıklar hakkındaki görüşlerini ve savunmalarını vermeleri lazım.Yoksa koca bir gelecegi harcıyorlar....

_SeRKaN_
18.06.2007, 12:04
Yok yaw bunlar kovulmak için herşeyi yapıyolar önce transfer başarısızlığı sonrada kendi değerlerimizi sağa sola serpme hastalığı bakalım sonumuz ne olacak biz yerimizdeyiz ya onlar....

Ertan1982
18.06.2007, 12:04
Bizimkiler Gurbetci oyuncu almak istiyorsalar Bayern München den Deniz Yilmazi alsinlar.Bayern altyapisin´da oynuyor ve 50.000 € alabilirler.Avrupa Sampiyonu olan U17 göze batmisdi.Bir de Tefik Köse var oda 50.000€ alina bilinir.Bunlar takimlarinda profesyonel sözlesme imzalamadi halen Amatör sayiliyorlar onun icin 50.000€ yetsitirme parasi ödeyip alabilirler.

Travelair
18.06.2007, 12:05
Temenni sadece

Miraç Atalay Çiftçi
18.06.2007, 12:10
Bu yıl yurt dısında kampta yapılmayacakmıs gerededen sonra 30 haziranda Trabzona geçilecekmiş.

NecmiPerekli açıklmıs.

cebcare
18.06.2007, 12:11
Bizimkiler Gurbetci oyuncu almak istiyorsalar Bayern München den Deniz Yilmazi alsinlar.Bayern altyapisin´da oynuyor ve 50.000 € alabilirler.Avrupa Sampiyonu olan U17 göze batmisdi.Bir de Tefik Köse var oda 50.000€ alina bilinir.Bunlar takimlarinda profesyonel sözlesme imzalamadi halen Amatör sayiliyorlar onun icin 50.000€ yetsitirme parasi ödeyip alabilirler.
deiklerin çok güzel ama bü yönetim daha eldeki genç ve iyi oyunculara sahip çıkamıyor onları ikinci sanıf görüyor elin djokayına musampasına jununa keçelinhosuna aymanına musasına dünya para veriyorlar bizimkilere bir tek şansı çok görüyor biz daha çok ağlarız çok çok para yok de eldeki değerleri yolla yazık yazık

_SeRKaN_
18.06.2007, 12:12
Kamp içinde para harcanacak sonuçta belki kamp parasıyla topçu alınır..herşeyden kısıyolar tesislerdeki elektriğide kesmişler gündüz idare ediyoda akşamları gaz lambası kullanıyolarmış ee ne yapsınlar futbolcu transferi kolay değil :D

Ayhan Yüksek
18.06.2007, 12:14
Trabzonspor'da sürpriz gelişme
18 Haziran 2007 11:15

İntertoto Kupası'na hazırlanan Trabzonspor’un 18 Temmuz-1 Ağustos tarihleri arasında yapmayı planladığı Almanya kampının iptal edildiği bildirildi.

Profesyonel Takım Futbol Menajeri Necmi Perekli, AA muhabirine yaptığı açıklamada, bu sezon UEFA İntertoto Kupası’nda Temmuz ayında yapacakları maçlar nedeniyle Almanya kampının iptal edildiğini söyledi.

Perekli, 20-30 Haziran tarihleri arasında Gerede’de bir kamp düzenleyeceklerini belirterek, "30 Haziran’dan sonra hazırlıklarımızı Trabzon’da sürdüreceğiz ve 8 Temmuz’da da sahamızda UEFA İntertoto Kupası ilk maçımızı yapacağız. Bu yıl yurt dışı programımız olmayacak hazırlıklar Trabzon’da yapılacak" dedi.

İyi transferler yaptıklarını dile getiren Perekli, "Eksik mevkileri iyi transferlerle güçlendirdik. Kamp dönemi ve İntertoto maçlarında da yeni transferler takıma uyum sağlayacaklar ve gelecek yıl herkes çok daha iyi bir Trabzonspor izleyecek" diye konuştu.
Kaynak:İnternetspor

Necmi Perekli köşe yazarıyken Trabzonun ihtiyaçlarını iyi tespit ederdin neoldu yönetime girince saçmalama hastalığı sanadamı bulaştı iyi transfer yapmışız gerekli yerlere transfer yapmışız ya siz bizi salakmı zannediyorsunuz gidin Allah aşkına,
kamp iptal edilmiş o ayrı bi komedi bu nasıl yöneticilik doğru dürüs plan program yapmaktan bi habersiniz başta gençlerle intertoto oynanacaktı yemedi aslarıda dahil ettiniz şimdide program iptal edilmiş yurtdışı yok intertoto bahane edilerek neoldu paramı yok bizde sizden kaliteli transfer bekliyoruz....

cebcare
18.06.2007, 12:14
Kamp içinde para harcanacak sonuçta belki kamp parasıyla topçu alınır..herşeyden kısıyolar tesislerdeki elektriğide kesmişler gündüz idare ediyoda akşamları gaz lambası kullanıyolarmış ee ne yapsınlar futbolcu transferi kolay değil :D
bu kadar borcu kim yaptı acaba onlar gitsin malvarlıklarını satsın tsnin hesabına aktarsın belki affederiz

Travelair
18.06.2007, 12:20
Acaba daha ne kadar saçmalayabilecekler çok merak ediyorum

turgi
18.06.2007, 12:21
Bu yıl yurt dısında kampta yapılmayacakmıs gerededen sonra 30 haziranda Trabzona geçilecekmiş.

NecmiPerekli açıklmıs.

intertoto yu da tınlamıcaklar zaten öyle anlasılıyo önce 51 futbolcuyla hazırlanıyoz dediler sonra musampa jun ve djokajı cagırmadılar şimdi gencleri almıyorlar bakalım daha neler gelecek başımıza.......

_SeRKaN_
18.06.2007, 12:21
bu kadar borcu kim yaptı acaba onlar gitsin malvarlıklarını satsın tsnin hesabına aktarsın belki affederiz
Artık affedilecek bir tarafı kalmadı bu işin bu yönetim artık ağzıyla kuş tutsa yaranamaz bize suları ısındı soğumaya bile başladı ama bunlar illa kötü bir imajla bırakmayı yeğliyolar şu anki yönetimde inanıyorum ki kongreden sonra kmsenin ismi zikredilmez çünkü nerde boş bir adam var hepsi bizim yönetimde zaten yönetimden ayrıldıktan sonrada ne iş yapacakları meçhul ama ama en azından tahminlerim var kimi manav tezgahına geri dönecek kimi kepenklerini çektiği bakkal dükkanını tekrar açacak ama apoletleride olacak tabi bu işe girerken trabzon a en kötü sezonunu yaşatan yöneticiler olarak.....

Serdar A
18.06.2007, 12:22
2 gün uzak kaldık , başlık almış başını yürümüş...

Trabzon medyayı uyutup , beklenmedik hamleler yapma peşinde. Çok para harcamama eğilimi bu süreci yavaşlatıyor olsada bunda ısrar edilmesi güzel.

Buradaki çoğu Trabzonlunun ortak görüşü 2 belki 3 iyi transferin takımı zirvede oynatacağı. Yani öyle 6-7 oyuncuya ihtiyacımız yok. bana kalırsa yönetimde bunun bilincinde.

Fenerde Alex , cimbomda Lincoln , bjkde Ricardinho... Bence yönetim bununda bilincinde.

Peki sürekli genç oyuncuları takımızda görmek isteyen Trabzonluluk anlayışını benimseyen ama Sol tarafa oyuncu diye yakınan dostlarım Kadir Keleş'in bilincinde mi ?

Ayrıca yönetim intertoto sonrası bir çoğu burada mizah konusu olmuş oyuncuların büyük bölümüyle ile yollarını ayıracak. O yüzden bu futbolculara boşuna fantazi 11'lerimizde yer vermeyelim :)

turgi
18.06.2007, 12:23
Acaba daha ne kadar saçmalayabilecekler çok merak ediyorum

dur daha bunlar başlangıç lig bi açılsın sen ziya yı görr:mad::mad:

Samet Berber
18.06.2007, 12:32
arkadaşlar haber varmı yaa ??? :(

Ertan1982
18.06.2007, 12:39
Djokaj Freiburg´la anlasmis.Murat Ocak´la IBBS ilgileniyormus.

http://www.hurriyet.com.tr/spor/futbol/6730739.asp?gid=71

10 numara
18.06.2007, 12:40
Cangelle Kayseri'ye gidiyor
Futbolcu izlemek için Arjantin'de bulunan genel menajer Süleyman Hurma ile teknik direktör Tolunay Kafkas, geçen sezon Sakaryaspor'da oynayan Cangelle ile yaptıkları görüşmede prensipte anlaşma sağladıkları öğrenildi.
Kayserispor Başkanı Recep Mamur, transfer bedeli konusunda da anlaşma sağlanması halinde Cangelle'yi renklerine katabileceklerini söyledi.

Mamur ''Süleyman Hurma ile Tolunay Kafkas Arjantin'de temaslarını sürdürüyor. Bugüne kadar beğendiğimiz 6 futbolcuyla görüşme yapıldı. Süleyman Hurma ve Kafkas Çarşamba günü dönecek ve temaslarını bize aktaracak. İki yabancı futbolcu transfer etmeyi planlıyoruz'' dedi.

alın size haber Cangele de kaçtı...

turgi
arkadaşlar haber varmı yaa ??? :(

var ziya şuan yazlık kampında fanilasıyla denizdeymiş suyun altında denizgözlügüyle futbolcu arıyormus yeryüzünde yok ya hani:D:D:D:D

stichus
önce inter totoyu ciddiye almayan ve erken form tutmaktan korktuğu için gençlere yatırım yapalım diyen hocamız daha sonra başkanın durumu farketmesiyle aslında gençleri kazanmak değil lige iyi başlamak üzerine yoğunlaştığını itiraf ve kabul etmiştir..
bundan hemen sonra da milli topçular hariç herkesin kampa alınması kararı alınmış ve intertotoda hırvatlardan fark yiyecek bir takımın şehirde meydana getireceği sıkıntı düşünülerek tam kadro intertotoya asılmanın en doğrusu olduğunda birleşilmiştir..
geriye kalan gençlerin sözleşmeleri, hertha berlin maçı almanya kampı gibi konular bu ana kararın etrafında şekillenen teferruatlardır..
almanyada kamp yoktur.. bunu şahsen ben on yıldır arzu etmekteydim.. ne almanyası ne isviçresi.. trabzonda sakatlanmadan adam gibi çalış.. gurbetçiye dönük belki bir maç için git gel..
lige iyi hazırlan.. sakatlıkla uğraşma..
intertotoyu ciddiye al.. ya katılma, ya uefaya gitmek için varını yoğunu ortaya koy..
hoca capelloya hiç benzemiyor bana göre..
zira capello italyancada saç demek!
yanisi şu: her hafta maç var intertotoda.. biz de bu maçları ciddiye aldığımızdan iki ayrı takım hikayesinden vazgeçiyoruz..
ha neden en başından görmedik böyle olacağını?
onu ben de bilmiyorum!

Hekimoğlu
18.06.2007, 12:45
başkan durumu farketti mi yoksa birileri fark etmesini mi sağladı.zira başkan hiçte ileri görüşlü değil.

Özkan Erdem
18.06.2007, 12:47
madem işi ciddiye aldılar, transfere de hız verirler artık.. As kadro çıkacaksak maçlara yeniler de vaktinde takıma katılmalı.. Her sene söylediğimiz gibi!

Samet Berber
18.06.2007, 12:48
djokaj yolcu galiba bazı gazetelerde yazıyo :D:D

Ali Yerlikaya
18.06.2007, 12:49
Bu ara Gazetelerde Palermonun ismi geciyor. Oyuncunun alinma sansi nedir bilen varmi ve ne kadar iyi bi santrafor ki 33 yasinda alinmak isteniyor.

Can
18.06.2007, 12:49
palaermoyu satarlarmı bilmem ama glirse gol kralı olur bocanın tarihindeki en cok gol atan oyuncusu

Samet Berber
18.06.2007, 12:51
Bu ara Gazetelerde Palermonun ismi geciyor. Oyuncunun alinma sansi nedir bilen varmi ve ne kadar iyi bi santrafor ki 33 yasinda alinmak isteniyor.
bonservisi elinde ...

bu sene 22 gol attı boca da ve boca tarihinin en golcü ismi olarak tarihe geçti

33 yaşında olması bence çok fazla da bişey etki etmez...

pierre hatırlarsanız 34 yaşında gelmişti ve çok başarılıydı palermo çok kaliteli gerçekten çok iyi transfer olur bence...

aynı zamanda arjantinden istediği 10 numarayıda getirir buraya...

_SeRKaN_
18.06.2007, 12:52
Gazetelerde traj sevdasında daha öyle basında büyük futbolcu ismide geçimiyo herkes alacağını aldı trazon içinde ya tutarsa taktiği vede gazetenin traji düşünülüyo olmalı inşallah alınır ama nerdeeeee..

Ali Yerlikaya
18.06.2007, 12:52
palaermoyu satarlarmı bilmem ama glirse gol kralı olur bocanın tarihindeki en cok gol atan oyuncusu

Palermonun bonservisi elinde, yani sadece onunlan anlasmak gerek. Ama bu yönetimi onuda beceremiyorya neyse hayirlisi yinede.

hamdi bey
18.06.2007, 12:53
taka gazetesinde okudum, Palermo ile ön anlaşma yapılmış temmuzda Trabzon a gelip resmi imzayı atıyormuş

kudu_61
18.06.2007, 12:55
kampın iptali kadar mantıklı bir karar olamaz kamp ne için yapılır yeni futbolcuların takıma adaptasyonunu sağlamak için biz de de yeni topçu olmadığına göre kampa gerek yok kros yapacaklarsa meydandan boztepeye koşsunlar daha faydalı olur carle niye alınmadı bilen var mı benim tahminim o çocuk alınacaktı ve ona bekle şu yabancıları elden çıkaralım seni alacağız dediler çocuk enayi mi beklesin...
SEN BÜYÜK TAKIMSIN GEREKİRSE BEDELSİZ GÖNDER BU TOPÇULARI YAP TRANSFERİNİ REZİL ETMEYİN BİZİ....

Travelair
18.06.2007, 13:05
Gergin bir hava geliyor, hissediyorum

Kaan
18.06.2007, 13:06
Serkan Balcı Şu Anda Sözleşme İmzalıyor... :D

Muhammet_61
18.06.2007, 13:07
kampın iptali kadar mantıklı bir karar olamaz kamp ne için yapılır yeni futbolcuların takıma adaptasyonunu sağlamak için biz de de yeni topçu olmadığına göre kampa gerek yok kros yapacaklarsa meydandan boztepeye koşsunlar daha faydalı olur carle niye alınmadı bilen var mı benim tahminim o çocuk alınacaktı ve ona bekle şu yabancıları elden çıkaralım seni alacağız dediler çocuk enayi mi beklesin...
SEN BÜYÜK TAKIMSIN GEREKİRSE BEDELSİZ GÖNDER BU TOPÇULARI YAP TRANSFERİNİ REZİL ETMEYİN BİZİ....

Arkadaşım anladık yönetimi eleştriyorsun da biraz da insaflı olalım ne olur.
Ne demek gerekirse bedelsiz bırakalım bu topçuları ? Ödeyeceğimiz tazminatten haberin yok sanırım. Öyle birşey yaptı diyelim yönetim bu sefer söylenecek olan şu: "Yaahu şu yönetime bak topluyo adamları sonra tazminat ödeyerek, Trabzonumun paralarını sokağa atarak serbeest bırakıyo adamları..."

Tamam şu anda faydası olmayan isimlerin zamanında transfer edilmesi büyük bir hataydı bundan kimsenin şüphesi yok. Ancak şu şamada bu futbolcuların sözleşmelerini tek taraflı feshedersek zaten yüksek rakamları gösteren borçlarımız daha da katlacanak ve kulüp iyice ekonomik darlığa düşecektir.

Bana kalırsa en iyisi önce taliplileri varsa bu isimelri bonservis bedeli alarak satmak ya da federasyonun alacağı karara göre mecburen elde tutmaktır. Serbest bırakmak da neymiş ?

Samet Berber
kaç numara giyecek serkan 9 mu :D:D:D:D:D:D:D

Fatih Sağır
CORDOBA DOĞRU KARAR

‘Tolga’ya da tecrübe kazandırır’ düşüncesiyle transferine onay verilen tecrübeli kaleci geçtiğimiz yıl gelmek istemiş ancak son anda direkten dönmüştü

ASIL HEDEF MARTİNEZ Dİ
Kaleci ve 10 numara arayışlarını büyük bir titizlikle sürdüren Trabzonspor, 1 numara tercihini sonunda tecrübeden yana kullandı. Sakaryaspor’un Martinez’e 4 milyon Euro istemesi ve takasa da soğuk bakması nedeniyle diğer alternatifleri değerlendiren Bordo-Mavili takım Cordoba ile anlaştı. Bonservisi elinde bulunan Kolombiyalı kalecinin yarın Trabzon’a gelerek imza atması bekleniyor. Cordoba ile yıllık 400 bin dolara anlaşma sağlandı. Bu para daha sonra yönetimin aldığı karar gereği YTL’ye çevrilecek.

CORRDOBA’YI İSTEDİLER
Trabzonspor’da gerek Teknik Direktör Ziya Doğan gerekse de futbolcuların kaleci konusunda Cordoba’yı destekleyip, “Alınırsa faydalı olur” şeklinde yorum yaptıkları öğrenildi. Başkan Nuri Albayrak ve Teknik Direktör Ziya Doğan’ın birlikte karar aldığı Cordoba’ya “Tolga’ya da tecrübe kazandırır’ düşüncesiyle onay verildiği belirtildi. Cordoba'nın Türk vatandaşlığına geçebileceği ve Türk oyuncu statüsünde de forma giyme durumunun olduğu öğrenildi. Cordoba’nın transferi camiada destek buldu.

Nesi doğru ki bunun??

Kaan
18.06.2007, 13:09

10 Numara Giycekmiş :D:D:D

yns61
18.06.2007, 13:10
inş. serkan balcı f.akyel gibi olmaz..

cIlgInIm
18.06.2007, 13:11
o kadar cok oyuncu varki artık giyilecek numarada kalamdı bizde :D gelecek olan adam numara sorunundan bile gelmeye bilir ts yee. o kadar iyi numaraları giyen oyuncular varki yazık yanii.

oldu bu işte bende plaka alacamda 061 mi vermiyorlar para istiyorlar .. araya adam sokarsan ts de iyi bi numara alırsın :D

a f s
18.06.2007, 13:11
10 Numara Giycekmiş :D:D:D

http://www.trabzonspor.org.tr/haber.asp?MainID=448&PID=449&HaberID=36526

Kulübümüzün Samsunspor'dan transfer ettiği Adnan Güngör forma numarasını 25 olarak değiştirdi. Buna göre yeni transferimiz yeni sezonda 25 numaralı formasıyla takımımızın başarısı için mücadele edecek.

Ali Yerlikaya
18.06.2007, 13:12
inş. serkan balcı f.akyel gibi olmaz..

Insallah

Yararli olur

Fatih Sağır
PALERMO BOMBASI

Trabzonspor, Boca Juniors’ta forma giyen Arjantinli ünlü golcüyü transfer ediyor. Başkan Albayrak, transfer bombasını dünyaca ünlü golcüyle patlatmak istiyor

LA NACİON DUYURDU
Arjantin'de yayınlanan La Nacion gazetesi Trabzonspor’un Boca Juniors'un golcü oyuncusu Martin Palermo ile her konuda anlaştığını duyurdu. La Nacion gazetesinde yer alan haberde, Trabzonspor’un, Boca Juniors ile uzun zamandır sürdürdüğü görüşmelerde anlaşmaya vardığı belirtilerek, Palermo'nun Temmuz ayından itibaren Trabzonspor’un malı olacağını iddia etti. La Nacion Arjantin Ligi'nin en golcü ve en tecrübeli futbolculardan biri olan Martin Palermo'nun Trabzonspor’dan gelen teklife hayır demediğini de kaydederek bu futbolcu ile ön anlaşmaya varıldığını yazdı.

ARJANTİN’İN ‘DELİ’Sİ
7 Kasım 1973 doğumlu olan ve 29 kez Arjantin Milli Takımı forması giyen 33 yaşındaki Martin Palermo Arjantin'in en golcü futbolcuları arasında yer alıyor. Arjantin liginde Estudiantes ve Boca Juniors takımlarında forma giyen Palermo daha sonra İspanya'nın Villarreal takımına transfer oldu. Arjantinli oyuncu Villarreal'de iki sezon forma giydikten sonra Real Betis'e transfer oldu. Arjantin'de "deli" diye çağırılan Martin Palermo'nun sakatlığının tamamen geçtiği ve tekrar Avrupa'ya açılmak için Trabzonspor’dan gelen teklife evet dediği belirtiliyor.

Bize de deli lazım zaten :D

Murat GENEL
ya cordobanın nesini begenmiyosunuz...sanki trabzonspor son 5 yılın şampiyonuda genç bi kaleci alalım 1-2 sene şampiyon olmayalım kadroyu genç kuralım daha sonra şampiyon olalım mantıgı var sanki bazılarımızda...arkadaşlar cordoba gelsin 1 sene oynasın başarılı olsun(olalım) daha sonra gelecek için tolgayı koyalım kaleye..hasagiç ya da martinez gelse tolga 3 sene kaleyi unutur...

antagonist
Freiburg İle Anlaşma Yapıldı

Trabzonspor'un gözden çıkardığı yabancılardan Sırp futbolcu Ardijan Djokaj Alman ekibi Freiburg ile anlaşma sağladı. Alman temsilcinin Trabzonspor'dan Djokaj'ı istediği yönetimin de bu teklifi kabul ettiği açıklandı.

Teknik direktör Ziya Doğan'ın Bolu kampına çağırmadığı Musampa ve Tomas Jun için şu ana kadar kulübe resmi bir teklif gelmediği belirtildi. Musampa'ya menajerler aracılığı ile İspanya'dan birkaç teklif geldiği ancak yönetimin fiyat konusunda anlaşma sağlayamadığı öğrenildi.

Çek futbolcu Tomas Jun'un ise düşük bonservis bedeli ile elden çıkartılması düşünülüyor. Öte yandan Trabzonspor'un Ankragücü'ne kiralık olarak verdiği Murat Ocak için eski kulübü İstanbul Büyükşehir Belediyespor'un devrede olduğu ifade edildi.

Kaynak:haber61.net

yns61
18.06.2007, 13:13
kurtulduk Djokaj sırada musampa ve ünlü yıldızımız TOMAS JUN var..

Özkan Erdem
18.06.2007, 13:14
:D

30 giyer bence..

Ertan1982
18.06.2007, 13:14
Biz bu Djokaj icin ne kadar Bonserviz ödedik bilen varmi?? Transfermarkt de 1.7 Mio yaziyor.

yns61
18.06.2007, 13:15
Martin Palermo transferi dogruysa ii transfer..

cIlgInIm
18.06.2007, 13:17
Freiburg İle Anlaşma Yapıldı

Trabzonspor'un gözden çıkardığı yabancılardan Sırp futbolcu Ardijan Djokaj Alman ekibi Freiburg ile anlaşma sağladı. Alman temsilcinin Trabzonspor'dan Djokaj'ı istediği yönetimin de bu teklifi kabul ettiği açıklandı.

Teknik direktör Ziya Doğan'ın Bolu kampına çağırmadığı Musampa ve Tomas Jun için şu ana kadar kulübe resmi bir teklif gelmediği belirtildi. Musampa'ya menajerler aracılığı ile İspanya'dan birkaç teklif geldiği ancak yönetimin fiyat konusunda anlaşma sağlayamadığı öğrenildi.

Çek futbolcu Tomas Jun'un ise düşük bonservis bedeli ile elden çıkartılması düşünülüyor. Öte yandan Trabzonspor'un Ankragücü'ne kiralık olarak verdiği Murat Ocak için eski kulübü İstanbul Büyükşehir Belediyespor'un devrede olduğu ifade edildi.

Kaynak:haber61.net

yönetim kabul etti yzıyor ya:D yok birde etmesin yönetim utanmasa musampayı da hediye verecek :D :D

hamdi bey
18.06.2007, 13:18

gençlerbirliği de istiyormuş onu merak etmeyin kaparlar elimizden :D

yıllık 1 milyon euro teklif etmişler ve cevap bekliyorlarmış, ulan madem gerçekten istiyorsunuz gidin oturup adam gibi isteyin alın şu adamı, böyle savsak iş olur mu? para teklif et, ondan sonra cevap bekle, gidin dil dökün ikna edin

Kaan

Bence Takıma Yararlı Olamaz.Adamın Kariyeri Sona Ermek Üzere , 33 Yaşına Gelmiş :)

Fatih Sağır
GENÇ İSYAN!

İNTER TOTO VAAT ETTİLER

Murat Altun

onuda getirtiriz sonra ankara buyuksehir belediyesi filan alır :)

hüseyin1975
18.06.2007, 13:21
Gergin bir hava geliyor, hissediyorum

Gerilim bitmismiydi? :mad:

Murat Altun
18.06.2007, 13:21
......................
İyi transferler yaptıklarını dile getiren Perekli, ''Eksik mevkileri iyi transferlerle güçlendirdik. Kamp dönemi ve İntertoto maçlarında da yeni transferler takıma uyum sağlayacaklar ve gelecek yıl herkes çok daha iyi bir Trabzonspor izleyecek'' diye konuştu.

18.06.2007 http://www.sporx.com/i/b.gif
Kaynak : AA

haberin sononda perekli eksik mevkileri iyi rtransferlerle güçlendirdik diyor ????????
neden kimsenin haberi yok bu iyi traansferlerden :))))))))))

yaa bu yönetim iyice komik olmaya başladı bunları kapı önüne koymak için hala zaman var aslında.......

Yeliz
18.06.2007, 13:22
GENÇ İSYAN!

İNTER TOTO VAAT ETTİLER
bu yönetime bi msj çekilecek ama ne zaman.
ne demek bu ya sen git elin haltını ye.:mad: alsana altyapıdan adamları. insanı böyle günaha sokuyolar bunlar yaa:mad:

marcelinhos100
18.06.2007, 13:23
http://www.sporx.com/images/1/29/7684_B_Cordoba003.jpg
Trabzonspor Cordoba'yı bekliyor

Kaleci arayışlarını tecrübeli bir ismi kadrosuna katarak sonlandırmak isteyen Trabzonspor, bir yandan Cordoba ile temaslarını sürdürürken, bir yandan da Paraguay Milli Takım kalecisi Aldo Bobadilla' yı da yakından takip ediyor. Öte yandan 18 Temmuz'da yapılacak olan Almanya kampı, teknik direktör Ziya Doğan'ın isteği doğrultusunda iptal edildi.

CORDOBA'NIN KARARI BEKLENİYOR

Trabzonspor'da kaleci transferinde bir türlü netlik kazanmıyor. Sakaryaspor' dan Martinez, Gaziantepspor' dan Hasagic ve Antalyaspor' dan Cordoba' dan sonra şimdi de Paraguay Milli takım kalecisi Bobadilla' yı kadrosuna katmak için girişimlerine hız veren yönetim alternatif isimler üzerinde de araştırmalarını sürdürüyor. Cordoba' ya dolaylı yollardan teklifte bulunan yönetim, tecrübeli file bekçisinin vereceği kararı bekliyor. Cordoba' nın menajeri Batur Altıparmak, Cordoba' nın futbola dönüp dönmemekle ilgili kesin bir karar vermediğini belirterek, "Oynamak istiyor, ancak şu ana kadar Trabzonspor' dan bize gelen resmi bir teklif yok. Sadece duyumlar alıyoruz. Cordoba şu anda bu konu hakkında bir karar vermedi. Ancak hafta sonuna kadar transfer olayının netlik kazanmasını bekliyoruz" dedi.

ALMANYA KAMPI İPTAL EDİLDİ

Trabzonspor'da teknik direktör Ziya Doğan, 18 Temmuz - 2 Ağustos tarihleri arasında Almanya Hamburg' da yapmayı planladığı kampı iptal etti. Kampın İnter Toto maçlarıyla çakışması nedeniyle böyle bir karar aldıklarını söyleyen Trabzonspor Genel Menajeri Necmi Perekli, "Türkiye' ye gel - git yapmamak için kampı iptal etmek zorunda kaldık" dedi. Perekli, 20 - 30 Haziran tarihleri arasında Bolu Gerede' de kamp yapacaklarını ifade ederek, "Bu kampın ardından çalışmalarımızı Trabzon' da sürdüreceğiz. Kampın bu şekilde yapılmasının daha doğru olacağını düşündük" şeklinde konuştu. Perekli, yapılan transferleri de değerlendirerek, "Eksik bölgelerimizi kapattık. Bol alternatifli bir kadro kurmak hedefindeyiz. Serkan, Jabi ve Adnan kendilerini ispat etmiş futbolcular. Trabzonspor' a da büyük katkılar sağlayacaklarından eminim" diye konuştu. Perekli, transferde arayışlarının da sürdüğünü ifade ederek, "Hocamızın verdiği isimler üzerine çalışmalarımız sürüyor. Ama öncelikli hedefimiz İnter Toto' da başarı sağlayıp, oradan UEFA kupasına katılmak" dedi.

DJOKAJ FREİBURG'A GİDİYOR

Trabzonspor' un gözden çıkardığı yabancılardan Sırp futbolcu Ardijan Djokaj Alman ekibi Freiburg ile anlaşma sağladı. Alman temsilcinin Trabzonspor'dan Djokaj'ı istediği yönetimin de bu teklifi kabul ettiği açıklandı. Bu futbolcunun transferi ile ilgili resmi açıklamanın önümüzdeki günlerde yapılması bekleniyor. Djokaj'ı Almanya'dan 2 kulüp daha tranfser etmek için çalışma yapmıştı. Teknik Direktör Ziya Doğan'ın Bolu kampına çağırmadığı Musampa ve Tomas Jun için şu ana kadar kulübe hiç bir resmi teklif gelmediği belirtildi. Musampa' ya menajerler aracılığı ile İspanya' dan bir kaç teklif geldiği ancak yönetimin fiyat konusunda anlaşma sağlayamadığı öğrenildi. Çek futbolcu Tomas Jun' un ise düşük bonservis bedeli ile elden çıkartılması düşünülüyor. Öte yandan Trabzonspor' un Ankragücü' ne kiralık olarak verdiği Murat Ocak için eski kulübü İstanbul Büyükşehir Belediyespor' un teklifte bulunmayı hazırlandığı öğrenildi.
18.06.2007 http://www.sporx.com/i/b.gif

Zafer Fidan
18.06.2007, 13:24
istermisiniz? :D
-------------Martinez---------------
Jabi-----Step-------Erdinc----Adnan
-------------Serkan----------------
Yattara------Riquelme------Gökdeniz
-------Palermo------Umut----------

cIlgInIm
18.06.2007, 13:24
alt yapıya verdikleri öneme bak ya .. mahallemizde bi cocuk oynuyor alt yapıda cocukk maca cıkarken cubuklu forma verdiklerinde giymeye kormuyoruz heyecandan diyor .. yönetimin yaptıgına bak ya .. arkadan gelen bu haberi okusa şimdiden başlar başka takım aramaya .. yazıkk

Fatih Sağır
18.06.2007, 13:25
Bence Takıma Yararlı Olamaz.Adamın Kariyeri Sona Ermek Üzere , 33 Yaşına Gelmiş :)

Kardeş Hooijdonk da 34 yaşındaydı. Önemli olan futbolunun bitmemesi. Palermodan 5 sene oynamasını istemiyoruz ki. Bu sene şampiyon yapsın yeter. Bir arkadaşın dediği gibi Arjantinden 10 numara da daha rahat gelir. Lavezzi tercihimdir ve tabi ki olabilirse Riquelme.

Serdar A
18.06.2007, 13:26
Martin Palermo'nun avantajı kullanılacaksa gelmesi taraftarıyım. Yanında Boca'nın oyun kurucularından biri getirilebilir. Kullanılmayacaksa daha ucuza daha iyi oyuncularda var.

yns61
18.06.2007, 13:28
Martin Palermo'nun youtubede videoları var süper golleri var :)kariyeri süper zaten