PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 2007-2008 | Transfer Dosyası

Sayfa : 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105

Y.Sert
08.05.2007, 15:49
AYAK dolu mesajlar!!!
Sen Avni Akerdeki erciyes maçının kadrosunu hatırlıyormusun? 2. maçıda hatırlıyosundur?

Demem o ki... Zİyada arayacağımıza ışığı, başka birinde arayalım.. Ama ZİYA olmasın.. Çünkü bu mantaliteyi 1 sene daha kaldıracak taraftar oranı %16 :):)
E % 84 oranlı taraftar darbe yapar alimallah!! E buda demokrasiye ters:):):) Ne gerek var dimi? :)

ne ayağı kardeşim ya.
erciyes maçının kadrosunu çok iyi hatırlıyorum.sizin dediğiniz kadro çıksaydı.yani yattaralı ceyhunlu çift forvetli kadro çıksaydı yeminle o maç 2-3 lük olurduk.
1000 kere söyledim.hadi 1001 olsun. ben illaki zaya doğan demiyorum.şu anda o olduğu için ziya doğan dedik.yarın x kişi gelirse onuda istikrar diye destekleyecem.
ama üstüne basa basa söylüyorum. bu takıma avrupadan iyi bir hoca gelmez.hadi geldi 5 maç dayanamaz. e yerli olarakta denenmeyen kalmadı.
bize ha bire ziya doğanı savunanlar neyini savunduklarını yazsınlarda bilelim deyip duruyorsunuz. e bir zahmet sizde ziya hocanın yerine kimi düşündüğünüzü yazında bizde bilelim. ama lütfen komik duruma düşecek isimleri yazmayalım.

Bahtiyar
08.05.2007, 15:50
Söylentilere göre yönetim 3 yabancinin isini bitirmis ama herkezden sakliyormus. Is imza asamasindaymis. Ne kadar dogru bilinmez.

hoca nın mı yoksa oyuncunun mu oyuncununsa boşa para vermesinler ziya ya bu oyuncular yeterde arttar.(en azından takımı kümede bırakır)

gerçekleracıdır
08.05.2007, 16:23
Arkadaşlar bırakın şimdi kimlerin alınacağını. Sezon başında en flaş transferleri trabzon yaptı. Fenerden sonra. Ama sonuç yine hüsran. Bence işin başı hoca. İyi bir hoca bu ligde bu takımı bile şampiyon yapar. Ama hocadan anlamıyo bişzim yönetim. Bundan birkaç yıl öncesine kadar AZ alkmaar takımının adı yoktu hollanda da. Son 2-3 yıldır adamlar bırakın hollandayı tüm avrupada dikkat çekiyor şampiyonluklara kupalara oynuyor. Başlarında canavar gibi bi hoca var van Gaal adam gerçekten kurt hoca. Trabzon eğer hoca lacaksa onu almalı. Saçma sapan adamlarla ( örnek lazaroni, ziya doğan, halilhodzic ) zaman kaybetmemeli.

Rasim YILMAZ
08.05.2007, 16:52
ne ayağı kardeşim ya.
erciyes maçının kadrosunu çok iyi hatırlıyorum.sizin dediğiniz kadro çıksaydı.yani yattaralı ceyhunlu çift forvetli kadro çıksaydı yeminle o maç 2-3 lük olurduk.
1000 kere söyledim.hadi 1001 olsun. ben illaki zaya doğan demiyorum.şu anda o olduğu için ziya doğan dedik.yarın x kişi gelirse onuda istikrar diye destekleyecem.
ama üstüne basa basa söylüyorum. bu takıma avrupadan iyi bir hoca gelmez.hadi geldi 5 maç dayanamaz. e yerli olarakta denenmeyen kalmadı.
bize ha bire ziya doğanı savunanlar neyini savunduklarını yazsınlarda bilelim deyip duruyorsunuz. e bir zahmet sizde ziya hocanın yerine kimi düşündüğünüzü yazında bizde bilelim. ama lütfen komik duruma düşecek isimleri yazmayalım.

Yabancı olarak SANTİNİ diyorum.. Boşta şu anda...
Türk olarakta 3 adayım var..
Aykut KOCAMAN
Ersun YANAL

İlla kendiş evladımız diosanız Giray BULAK

Bu adamlar Bu futbol fakiri Ziyadan kat ve kat daha iyilerdir..
İstikrarı Bu konuşmayı dahi bilmeyen Zİyada değildi bunlar arasında arayalım?
Ama bu inatçı olmasın..
Forumda çoğu kez yazıldı, bir kez de ben hatırlatayım... kim ne derse desin İlhan CAVCAV Türkiyede Futbolu bilen ender klüp başkanlarındandır...
Ve tek pişmanlığı Ziyayı Gençlerbirliğinin başına getirmekmiş..

Koray
08.05.2007, 17:09
bn kendi görüşümü yazıyorum..sergen yalçın bizim orta sahaya güç katar diye düşünüyorm biraz kilo verir ve ciddi şekilde idmanlara çıkarsa..2 yıl rahat futbol oynar süper lig de..aranan sol ayak bnce o...!!!

Trabzonli_61
08.05.2007, 18:22
bn kendi görüşümü yazıyorum..sergen yalçın bizim orta sahaya güç katar diye düşünüyorm biraz kilo verir ve ciddi şekilde idmanlara çıkarsa..2 yıl rahat futbol oynar süper lig de..aranan sol ayak bnce o...!!!

sergen ömrü billah hayatinda dogru antrenman yapmis adam degil, hangi takim olursa olsun! simdiden sonrada yapmaz

Burçak
08.05.2007, 18:26
sergenin işi bitti ya. sadece adı kaldı bence. süperligde hiç bi takım bile almamış onu düşünün yani.

coolank
08.05.2007, 18:31
Aykut KOCAMAN
Ersun YANAL

arkadaşım yabancı hoca çok zor bir olay ... yani senin dediğin hoca ...ama bu yönetim kavga dövüş etmeden daha dogrusu bu kadar ortaya dökülmeden önce hoca ya ersun idi (2.başkan ) ya aykut idi (haşim sayitoglu)....

Laz_61
08.05.2007, 18:39
Kardesim Trabzonsporu Sampiyonluktan Etmis Aykutun Ne Isi Var Orda Ya...bu Takimi Tutuguma Lanet Olsun.......

denizgrsy
08.05.2007, 18:49
Kardesim Trabzonsporu Sampiyonluktan Etmis Aykutun Ne Isi Var Orda Ya...bu Takimi Tutuguma Lanet Olsun.......

aykut görevini yapmıştır,ekmek yediği yere ihanet etmemiştir keşke bizimkilerde işini yapabilselerdi...kanımca o sene şampiyonluk van maçıyla kaybedilmiştir!o nedenle boşver kardeşim sen lanet etme yinede :)

Y.Sert
08.05.2007, 18:52
Aykut KOCAMAN
Ersun YANAL

Bu adamlar Bu futbol fakiri Ziyadan kat ve kat daha iyilerdir..
İstikrarı Bu konuşmayı dahi bilmeyen Zİyada değildi bunlar arasında arayalım?
Ama bu inatçı olmasın..
Forumda çoğu kez yazıldı, bir kez de ben hatırlatayım... kim ne derse desin İlhan CAVCAV Türkiyede Futbolu bilen ender klüp başkanlarındandır...
Ve tek pişmanlığı Ziyayı Gençlerbirliğinin başına getirmekmiş..

benim yazmama gerek kalmadı.
herkes birine karşı çıkmış zaten.
santiniyi kim istemez.ama gelmez.
aykut kocaman.ne başarısı var.şenol güneşten dahamı başarılı.yada ziya doğandan.
ersun yalan. şike yapsın diyemi getirecez.futbolcusu(cafer) çıktı açıkladı teşvik pirimi aldığını.siz hala ersun diye durun.
Giray hoca bu baskılara değil bir sezon.bir ay dayanamaz.bende isterim içimizden bizden biriyle yıllarca çalışıp başarıyı yakalamayı.ama sen yedin ben yemedim kavgası çok oluyor.

İlhan cavcav türkiyede futbolu bilen ender başkanlardan:demişsiniz.
25 yıldır başkanlık yapıyor.kaç kez takımı şampiyon olmuş.ankara takımı olmasa asansör takım olurdu.düşer çıkardı.

Benim tercihim. eğer yabancı olacaksa ingiltere ispanya almanya liglerinde takımını 10- ile 15 arasında tutan.küme düşürmeyen yabancı hocadır.
istediği transferleri yapacan.yetki verecen.ve uzun süreli anlaşma yapacan.
yerli olarak hiç bir tercihim yok.ha ziya doğan.ha başkası.başka yerli geleceğine takımı tanıoyan bilen hocanın devam etmesi daha mantıklı.

TSKara61
08.05.2007, 21:13
Kardesim sen gencin anlamini bilmiyorsun galiba. Bugunun futbolcusu 17-18 yasinda kesfediyor. Bizim futbolcular 22 23 yasina geliyor hala hic bir ilerleme gostermiyor. Mesela Ufukhan, kac yildan beri A takimda ama hic ilerleme goremiyoruz. Tayfun Cora, Mehmet Yilmaz bunlar hepsi bir ornek. Sans vereceksek 17-18 yasinda kumasi iyi olan futbolculara verilmeli. 22-23 yasindaki vasat futbolculara degil.

Bu arada Celtic'de Lavezziylen ilgileniyormus.

AYYILDIZ
08.05.2007, 21:21
bu başlık kapanmalı bu yönetim varken transfer dosyası falan olmaz

Terzioğlu
08.05.2007, 21:44
bu başlık kapanmalı bu yönetim varken transfer dosyası falan olmaz

konuyu ben actim...yönetici arkadaslar kapatabilir...ben bu yönetimden transfer beklemiyorum...bunlar ancak birbirini yer...

kutoz
08.05.2007, 22:36
Ali BİLGİN'e sorulan soru;

"Trabzonlu bir ailenin çocuğusun. Birçok teklif arasında Trabzonspor'dan da bir teklif geldiğinde bu aidiyet hissi vereceğin kararda rol oynar mı?"

ve verdiği cevap;

Ailemin geldiği yer önemli ama ben Trabzon'da hiç yaşamadım. Futbol profesyonelliktir. Bir yerde 5 yıl yaşarsan o zaman elbette duygular da işin içine girer. Ama dediğim gibi ben Trabzon'da hiç yaşamadım. Dolayısıyla vereceğim kararda profesyonellik rol oynayacak.

Terzioğlu
08.05.2007, 22:40
ya ibrahim akin bes tane ali bilgin eder...adam besiktasta oynadigi halde acik acik adam gibi diyor ben trabzonsporluyum diye...sadece ondan sebep degil...oyunuylada bes tane ali bilgin eder...

AYYILDIZ
08.05.2007, 22:41

"Trabzonlu bir ailenin çocuğusun. Birçok teklif arasında Trabzonspor'dan da bir teklif geldiğinde bu aidiyet hissi vereceğin kararda rol oynar mı?"

ve verdiği cevap;

Ailemin geldiği yer önemli ama ben Trabzon'da hiç yaşamadım. Futbol profesyonelliktir. Bir yerde 5 yıl yaşarsan o zaman elbette duygular da işin içine girer. Ama dediğim gibi ben Trabzon'da hiç yaşamadım. Dolayısıyla vereceğim kararda profesyonellik rol oynayacak.

Eğer teklif giderse izi tercih edicektir

Ümit Küçük
08.05.2007, 22:42
Söylentilere göre yönetim 3 yabancinin isini bitirmis ama herkezden sakliyormus. Is imza asamasindaymis. Ne kadar dogru bilinmez.

ben yazıyom bak ısımlerı kardes pletıkosa rıquelme gogua

Terzioğlu
08.05.2007, 22:54

riquelme,pletikosa,gogua?? ücü bir arada?? inanmak istesemde inanamiyorum...

Ümit Küçük
08.05.2007, 22:56
riquelme,pletikosa,gogua?? ücü bir arada?? inanmak istesemde inanamiyorum...

walla halıl sanlının yalancısıyım ben ama adamlar gecen sene ne dedıyse oldu transferde

camur61
08.05.2007, 23:00
bence bu yönetim bitirse bitirse kendi işini bitirir gerisi hikaye

Terzioğlu
08.05.2007, 23:06
walla halıl sanlının yalancısıyım ben ama adamlar gecen sene ne dedıyse oldu transferde

kardes bak heyecanlandiriyorsun beni bana riquelme yeterde artar bile sadece riquelmeyi alsinlar baska transfer istemiyorum

AYYILDIZ
08.05.2007, 23:09
bence bu yönetim riquelme değil 3.ligden adam alsa başarı çünkü biri ister biri istemez

eren_61
08.05.2007, 23:12

yani şimdi bu 3 transferde bitmiş ölemi.ya vallahi imzaları görsem bile ınanmam çok zor.ahh keşke öle bişe olsa

Mehmet_Mercanlı
08.05.2007, 23:13
...................Tolga.................
............................................
?????.....Milan.....Risp.....?????
.................Hüseyin...............
Gökdeniz....................???????
.................???????................
...........??????......Umut..........

jef-kiki-ferhat-celo-ömer-mustafa-ahmet bu takımdan öncelikle gitmesi gerekenler...

yabancı olarak = yattara-milan-risp takımda kalan isimler olmalı ayman TÜRK statüsünde oynamalı

Kale = Tolga'ya emanet edilmeli ona destek olursak cok iyi bir kaleci kazanırız. rekabet amacıyla genç bir kalecide alıana bilir . serkan veya orkun olabilir.
sağbek = bu mevkide Musa son 2-3 macında güzeldi önümüzdeki sezon sadece musa ile olmaz Ufukhan ve Ferhat cok yetersiz o mevki için cok kalıteli biride lazım değil eski topcumuz Emrah bile yeter...
solbek = ben bu mevkide Çağdaş'ın oynaya bileceğini duşunuyorum Celo ve Mustafa ile kesinlikle olmaz Murat ocak yetersiz kalır... bu mevkiye dikkat edilmeli zor bulunan bir mevki...
sol acık = Apdullah ercan'dan sonra bir türlü o mevkiyi dolduramadık. sağ kanadımız kadar etkili olsa şimdi cok farklı yerlerde olabilirdik yılardır o mevkiyi Gökdeniz ile kapatık ... aslında TÜRKİYE genelinde o mevkide oynaya bilecek oyuncu yok. sol kanata sol ayaklı birini oynatan ligte 2 veya 3 takım var. yabancı kontenjanımızın birini bu mevkiye kulanmalyız.
Otasağ = Göbekte oynayacak oyuncu cok önemli bunu önemini anlatmama gerek yok bizim gercekten başarılı olabilmemiz için bu mevkiye öyle birini almamız lazımki.... hanı diyoruzya fb yi 2000 de revivo 2004 hoydong 2005 alex şampiyon yaptı bizde öylebir adam almalıyızki bizi o şampıyon yaptı dedirte bilecek bir adam Hami Mandıralı - Fatih tekke - Gökdeniz karadeniz Karışımı bişe olmalı herşekilde mesafe tanımadan vurmalı , oyunu okuyup aklını kulanıp takımı yönlendirmeli , kendi hızlı olmasa bile oyunu gerektiğinde hızlandırıp yavaşlatmalı, cok kolay adam gecip iyi ara pasları atmalı , durantopların başına geçtiğinde bizi heyecanlandırmalı 10 numarayı giymeli giydiği forma yok satmalı :) bunun gibi şeyler işte sizde biliyorsunuz cok zor biliyorum ama bu olmadan olmaz...
forvet = son yabancı kontenjanımız da bu mevkiye harcanmalı iyi bir ortasağ kurduğumuzda cezasağ oyuncusu bu takımda gol kralı olur. umut ile iyi anlaşan bir son vuruş oyuncusu bizim işimizi görür. zenite FATİH TEKKE diye biri varmış bilmem duydunuzmu :)
diyer mevkiler icin transfer yapmamız bence ısraf olur dediğim mevkilere kalıteli isimler alınırsa diyer mevkideki oyuncularımızda kapasıte arttırır..
not buyönetim bu söylediklerin yarısını bile yapamaz ... yaptıkları yapamıyacaklarının kanıtıdır...

AYYILDIZ
08.05.2007, 23:16
not buyönetim bu söylediklerin yarısını bile yapamaz ... yaptıkları yapamıyacaklarının kanıtıdır...

bu son sözün altına imzamı atarım kardeşim helal olsun olayı özetlemişsin

Gürkan
08.05.2007, 23:31

ve verdiği cevap;

İstanbulu hayatında görmeyenler 40 yıllık istanbullu gibi konuşurken,yedi göbek Trabzonlu bir ailenin çocuğuna sıra gelince işin içine profesyonellik giriyo.

bu profesyonellik nemenem bir şeydir ki sadece Trabzonpora işliyo.

Koray
08.05.2007, 23:40
abiler size bişe dim ama kızmayın hemen bana:)bu önümüzdeki sezon yöneticileri transferlerde çok yerinde transferler yapacak bu sene işleri sağlam tutuyo albayrak.. iyi işlere imza atacağına inanıyorum içimde bi his var nedense..

not:albayrağı başkan olarak görmek istemeyenlerden birisiyim..

Kasım Hilal
08.05.2007, 23:41
yani şimdi bu 3 transferde bitmiş ölemi.ya vallahi imzaları görsem bile ınanmam çok zor.ahh keşke öle bişe olsa

Al benden de o kadar..
Riquelme kanımı titretiyor..
Vallahi Ziya Doğan'ya rağmen şampiyon oluruz.
Hele Ziya Hoca olmazsa ballı kaymak gibi şampiyon olur UEFA'da da bayağı bir ilerleriz..

Terzioğlu
08.05.2007, 23:44
riquelme bu takimi tek basina ucurur

Özkan
08.05.2007, 23:52
Riquelme, Gökdeniz, Yattara, gitmezse Musampa, Umut.

Bu hücûm hattı ile şampiyonluk yaşayamayacak teknik direktör sınırdışı edilmeli.

Öte yandan, Riquelme'nin alındığına inanmıyorum. Avni Aker'de Trabzonspor forması ile oynadığını görmeden inanmam.

Vkgz
08.05.2007, 23:55

yok ronaldinho

Laz_61
08.05.2007, 23:58
zaman kazanmak icin palavra bu riquelme olayi..akil var mantik var riquelme trabzona gelirmi hic...sen senede 3 milyon euro verebilirmisin bir oyuncuya..üstelik bonservis bedelide 12 milyon euro .palavra..pletikosayagelince spartakmoskovaya yeni transfer oldu tam tamina 3 milyon euroya...buda palavra..gogouda siradan bi adam gelse gelmese nolur..

Vkgz
09.05.2007, 00:00
zaman kazanmak icin palavra bu riquelme olayi..akil var mantik var riquelme trabzona gelirmi hic...sen senede 3 milyon euro verebilirmisin bir oyuncuya..üstelik bonservis bedelide 12 milyon euro .palavra..pletikosayagelince spartakmoskovaya yeni transfer oldu tam tamina 3 milyon euroya...buda palavra..gogouda siradan bi adam gelse gelmese nolur..

gogua sıradan deme bence.. lig maçlarında gayet etkili

Terzioğlu
09.05.2007, 00:01

okadarda abartmaya gerek yok...bende inanmiyorum riquelme olayina ama bonservisi 12milyon euro degil...zamaninda barcelona villareale 7milyona satmisti...o zamanlar en iyi zamanlariydi...simdi bonsverisi 4-5milyondur...

Terzioğlu
09.05.2007, 00:02
gogua sıradan deme bence.. lig maçlarında gayet etkili

gogua su an hangi takimda oynuyor?

Vkgz
09.05.2007, 00:11
gogua su an hangi takimda oynuyor?

saturnde..... ama genelde defansif + ortasaha şeklinde... arada bir hatta sıkça sol defansta oynuyor...iki aydır izlemedim tabi ankaradayken bakıyordum idaa bayiinden

Terzioğlu
09.05.2007, 00:19
http://www.transfermarkt.de/bilder/spielerfotos/s_43435_2006_1.jpg

Biraz arastirdim...Gogita Gogua - 23 Yasinda su an...defansif ortasahada oynuyor saturnde...1,70boyunda...Gürcistan milli takiminda oynuyor...bu sene spartak nalchikden transfer olmus saturne...

Vkgz
09.05.2007, 00:23
http://www.transfermarkt.de/bilder/spielerfotos/s_43435_2006_1.jpg

Biraz arastirdim...Gogita Gogua - 23 Yasinda su an...defansif ortasahada oynuyor saturnde...1,70boyunda...Gürcistan milli takiminda oynuyor...bu sene spartak nalchikden transfer olmus saturne...

aynen ama dediğim gibi birçok maçta sol bek oynuyor. sol açık değil tam olarak

Abdullah Şahin
09.05.2007, 00:24
Ne Riguelme si dostlar yapmayın ya.Keşke olsa ama hayal kurmayın...

Koray
09.05.2007, 00:29
rıquelme deyipte heyecanladırmayın bizi lütfen..gerçekleri yazın şuraya..!!

A.T.R
09.05.2007, 01:48
Riquelme' ye bu takımın formasını giydirip bize izletecek her kim olursa olsun sırtımda Avni Aker'de tıklım tıklım Tirbünler önünde zevkle ve gururla sırtımda hermaç öncesi 50 tur attırırım.
Daaa nerdeeeeee, hadi bizmkiler niyet etti Riquelme gelmeyi bırak aklından bile geçirmez.

TSKara61
09.05.2007, 02:26
Riquelme neden siradan bir ulkenin siradan bir takimina gelsinki? (En azindan Riquelme TS'yi boyle bir takim olarak goruyodur).

kalavara
09.05.2007, 02:50
abiler size bişe dim ama kızmayın hemen bana:)bu önümüzdeki sezon yöneticileri transferlerde çok yerinde transferler yapacak bu sene işleri sağlam tutuyo albayrak.. iyi işlere imza atacağına inanıyorum içimde bi his var nedense..

not:albayrağı başkan olarak görmek istemeyenlerden birisiyim..

ya kardeş buna nasıl kanaat getirdin anlamadım.albayrak neyi sıkı tutuyor,sadece koltuğa yağışmış.iddia ediyorum ki bu işin içinde bişey var.normal bir adam bu kadar yüzsüz olamaz.hata üstüne hata yapıyorlar.delikanlılığın d'si yok bunlarda.hala daha yönetim içindeki karmaşayı çözemediler.nasıl transfer yapacaklar.çıldırıyorum yaa....

kalavara
09.05.2007, 04:15
arkadaşlar bence yapabileceğimiz en iyi transfer ersun yanaldır.trabzonspor mutlaka ersun yanala fırsat vermelidir.onun kadar idealist, çalışkan ve de ofansif anlayışa sahip bir hoca tam trabzona göredir bence.
bizim isteğimiz kaybetsede hep kazanma azminde olan bir takım değilmi,hep mücadele eden.ancak ve ancak ersun hoca ile bu ruhu yeniden yakalayabileceğimizi düşünüyorum ben.sizin görüşleriniz nedir?

Trunks
09.05.2007, 04:56
yönetime inancim yok 2.ligten adam aliriz ancak

Bahtiyar
09.05.2007, 09:12
Riquelme' ye bu takımın formasını giydirip bize izletecek her kim olursa olsun sırtımda Avni Aker'de tıklım tıklım Tirbünler önünde zevkle ve gururla sırtımda hermaç öncesi 50 tur attırırım.
Daaa nerdeeeeee, hadi bizmkiler niyet etti Riquelme gelmeyi bırak aklından bile geçirmez.

gülmekte yerlere yattım çok büyük konuşmuşsunuz ya olursa(olmaza neyse) albayrağı sırtınızda 50 tur attırabilecekmisiniz. bence boş halde 50 tur yürüyemezsiniz.

Mayls
09.05.2007, 09:25
gülmekte yerlere yattım çok büyük konuşmuşsunuz ya olursa(olmaza neyse) albayrağı sırtınızda 50 tur attırabilecekmisiniz. bence boş halde 50 tur yürüyemezsiniz.

50 degilde günün birinde Trabzon'a yolum düserse 20 turda benden:D

Gürkan
09.05.2007, 09:30
riquelme alsan nolcak.en iyi ihtimalle ya önlibero ya stoper oynayacak.

kudu_61
09.05.2007, 14:00
yerli sol bek wederson
yerli sol açık i.akın
yerli kaleci serkan
yerli sağ bek emrah

Serdar A
09.05.2007, 14:05
Siz 50 turu bitirmeden Ceyhun , Riquelme'yle bir kavga eder iki laf atar ülkesine kaçırır zaten:D

Ben albayrak'tan yıldız filan istemiyorum , takımımı, trabzon futbolunu geri istiyorum. Birde o koltuğa kendini neyle yapıştırdıysa ondanda istiyorum.

Murat Altun
09.05.2007, 14:32
bence bu başlığı adam gibi yönetim ve teknik heyet gelene kadar kapatın gitsin boşa konuşmayalım

Rasim YILMAZ
09.05.2007, 14:38
santiniyi kim istemez.ama gelmez.
aykut kocaman.ne başarısı var.şenol güneşten dahamı başarılı.yada ziya doğandan.

İlhan cavcav türkiyede futbolu bilen ender başkanlardan:demişsiniz.
25 yıldır başkanlık yapıyor.kaç kez takımı şampiyon olmuş.ankara takımı olmasa asansör takım olurdu.düşer çıkardı.

yerli olarak hiç bir tercihim yok.ha ziya doğan.ha başkası.başka yerli geleceğine takımı tanıoyan bilen hocanın devam etmesi daha mantıklı.

İdealleri olan bir takımsan Santiniyi getireceksin...Atıp tutmakla olmuyor..

Ziya Doğan futbol bilmezini ben Teknik direktörden saymadığım için ne Aykut la nede Şenol hocay la karşılaştırırım.

İlhan Cavcavın getirdiği bulup çıkardığı adamlar her transfer döneminde nedense en çok rağbet görenler oluyor... Chealse li Geremiyide omu bulmuştu??
Hem 25 yıldır 4 büyüklerden birincisiyiz deyip her zaman sonuna kadar savunacağımız Trabzonsporumuzu şampiyon yapmıyorlar nasıl Cavcavın gençlerini şampiyon yapsınlar???:):)
Şu anda Gençlerbirliği kasaındaki ve zulasındaki parası ile 4 büyükler dışında ki tüm süperlig takımlarından 3 tanesini satın alır:) Sıfır borç alacak çok:):)

Ha ZiyaDoğan ha başkası değil.. Ziya Doğan Teknik Direktör değil ki:):) Ha illaki Trabzonspora hizmet etsin diorsan arkadaşım ; Ziyadan iyi kondisyoner olur.. Lak tak testi falan yapsın topçularımıza.. Ama mental anlamda mümkünse bulaşmasın takıma...

KUTADGU
09.05.2007, 14:39
riquelme neden olmasın, neden alınmasın ki?

ayman'ı nasıl bütün takımların elinden aldıkysak onu da alırız....

lakin transferde en büyük sorum riquelme'nin agresif bir oyun yapısı olmaması.....

Bahtiyar
09.05.2007, 14:41
Siz 50 turu bitirmeden Ceyhun , Riquelme'yle bir kavga eder iki laf atar ülkesine kaçırır zaten:D

Ben albayrak'tan yıldız filan istemiyorum , takımımı, trabzon futbolunu geri istiyorum. Birde o koltuğa kendini neyle yapıştırdıysa ondanda istiyorum.

o zaman terin soğumadan gidip ceyhunu vurmak lazım.

Fatih
09.05.2007, 14:41
bu yönetimin yapıcağı hiçbişeyi istemiyoruz!!!!

gurkankyildiz
09.05.2007, 15:05
riquelme neden olmasın, neden alınmasın ki?

ayman'ı nasıl bütün takımların elinden aldıkysak onu da alırız....

lakin transferde en büyük sorum riquelme'nin agresif bir oyun yapısı olmaması.....
...baba harikasın

Özgür Öztürk
09.05.2007, 15:10
riquelmenin kaleciliği nasıl? Ziya onu kaleyede düşünebilir. :)

Serdar A
09.05.2007, 15:16
Biraz fantazi yapalım :D

Riquelme, Gökdeniz, Yattara, gitmezse Musampa, Umut.

Musampa gidecek. Yerine Muhammed Zidan'ı koy bakalım nasıl duracak

Umut- Zidan Gökdeniz Riquelme Yattara :D

Bu hucum hattıyla beraber "100.000 üye" kampanyası "3 ayda 200.000" üye olarak değiştirilebilir.

Ali İhsan
09.05.2007, 15:23
Ooooo hayaller başlamış yine. Riquelme'ler Zidan'lar dönmeye başlamış. Pascal, Keita falan da dolmuştur şimdi. Hayallerden uyanalım arkadaşlar, bu takıma en baba hoca, yönetim gelse de transfer zor iş...

jefferson61sefa
09.05.2007, 16:24
burda 2-3 ay önce konuştuğumuz lukasz fabianski polonyalı genç kaleciyi arsenal aldı
Oscar ustariyi konuşuyorduk onuda barcelona almıştı
kimi konuşuyorsak adamlar hemen devlere gidiyor
2 kalecide geleceğin yıldızlar

cınar#7
09.05.2007, 16:43
Oscar Ustari FMde alıyodum çok iyi kaleci aslında sırf Football Managerden oyuncu baksak çok iyi oyuncular çıkar mesela:Kwabena Aguoda,Martial Yao,Junior,Jorge Intsroza,Sherman Cardenas,Thiago Riberio,Rene Robles.....

FcTRABZONSPOR
09.05.2007, 17:34
Ooooo hayaller başlamış yine. Riquelme'ler Zidan'lar dönmeye başlamış. Pascal, Keita falan da dolmuştur şimdi. Hayallerden uyanalım arkadaşlar, bu takıma en baba hoca, yönetim gelse de transfer zor iş...

Hayal değil kardeşim şu zamanda Zidan'ıu rahat alabiliriz ama Riquelme işine gfelince biraz zor alsakta bize faydalı olacak oyuncu değil bize aç oyuncu lazım tok oyuncularla işimiz olmaz..Mesala afrikadan adamlar açlıktan ölüyolar işte onlar iş yaparlar:):):):)

Terzioğlu
09.05.2007, 17:39
Hayal değil kardeşim şu zamanda Zidan'ıu rahat alabiliriz ama Riquelme işine gfelince biraz zor alsakta bize faydalı olacak oyuncu değil bize aç oyuncu lazım tok oyuncularla işimiz olmaz..Mesala afrikadan adamlar açlıktan ölüyolar işte onlar iş yaparlar:):):):)

:D :D Zidan'in gelmesini bende en az senin kadar isterim ama zor gözüküyor...Almanyada adama teklif yagiyor...bu kadar teklif arasinda bizi niye tercih etsin bilmiyorum...ah keske olsa...riquelmeyi 4-5milyona alabiliriz...bize gelirmi gelmezmi o bilinmez...

FcTRABZONSPOR
09.05.2007, 17:42
:D :D Zidan'in gelmesini bende en az senin kadar isterim ama zor gözüküyor...Almanyada adama teklif yagiyor...bu kadar teklif arasinda bizi niye tercih etsin bilmiyorum...ah keske olsa...riquelmeyi 4-5milyona alabiliriz...bize gelirmi gelmezmi o bilinmez...

Parayı ver bak nasıl geliyolar Jun denen 2 pas yapıp topa vuramayan bir adama 6 trilyon harcayan bir takım Zİdan'ada para bulurlar:):):)Yönetim farklı ama Zihniyet aynı:)

Soner Kurt
09.05.2007, 19:28
burda 2-3 ay önce konuştuğumuz lukasz fabianski polonyalı genç kaleciyi arsenal aldı

sanırım bizi izliyorlar. Geçen bende Fb maçında emzik atalım dedim çarşı grubu yaptı o işi. Bu Arada riquelmeyi ön libero deil sanırım:D

A.Alper
09.05.2007, 19:35

bizi takip ediyo olmasınlar..

Serdar A
09.05.2007, 21:15
Mesala afrikadan adamlar açlıktan ölüyolar işte onlar iş yaparlar:):):):)

Hehhee, o kadar açını bulabilrsek kesin alalım. Belki mustafa keçelinin bacağını ziya Doğan'ın kolunu yer:D

BDiler61
10.05.2007, 00:24
ziya doğanın kafasını yesin

Y.Sert
10.05.2007, 00:46
İdealleri olan bir takımsan Santiniyi getireceksin...Atıp tutmakla olmuyor..

Ziya Doğan futbol bilmezini ben Teknik direktörden saymadığım için ne Aykut la nede Şenol hocay la karşılaştırırım.

İlhan Cavcavın getirdiği bulup çıkardığı adamlar her transfer döneminde nedense en çok rağbet görenler oluyor... Chealse li Geremiyide omu bulmuştu??
Hem 25 yıldır 4 büyüklerden birincisiyiz deyip her zaman sonuna kadar savunacağımız Trabzonsporumuzu şampiyon yapmıyorlar nasıl Cavcavın gençlerini şampiyon yapsınlar???:):)
Şu anda Gençlerbirliği kasaındaki ve zulasındaki parası ile 4 büyükler dışında ki tüm süperlig takımlarından 3 tanesini satın alır:) Sıfır borç alacak çok:):)

Ha ZiyaDoğan ha başkası değil.. Ziya Doğan Teknik Direktör değil ki:):) Ha illaki Trabzonspora hizmet etsin diorsan arkadaşım ; Ziyadan iyi kondisyoner olur.. Lak tak testi falan yapsın topçularımıza.. Ama mental anlamda mümkünse bulaşmasın takıma...

idealleri olan bir takımsan santiniyi getireceksin. çok doğru haklısın.ama idealleri olan bir santini sence Trabzon spora gelirmi. sakın gelir demeyin gülerim.

Ziya doğanın Futbol bilgisini hiç tartışmayalım.Bu konuda mümkün değil ortak nokta bulamayız.

cavcavın getirdiği futbolculara lafım yok.gerçekten o konuda üstüne adam yok.Zaten ben başkan olsam onu Trabzon Spora futbolcu izleme komitesi başkanı yaparım. başkada bir işe yaramaz.

son olarak kulüp bu durumdayken,değil santini kralını getir 5 hafta sonra arkasına bakmadan kaçar.

Vkgz
10.05.2007, 00:49
Parayı ver bak nasıl geliyolar Jun denen 2 pas yapıp topa vuramayan bir adama 6 trilyon harcayan bir takım Zİdan'ada para bulurlar:):):)Yönetim farklı ama Zihniyet aynı:)

getirme aklımıza şu hadiseyi daaaa:)

yns61
10.05.2007, 10:54
adam gibi yönetim başımızda olsa bişey dicem.. siz hayal kurarken adnanı alırız sonra bi bomba transfer sinan sonra bi ümit wederson oda cok zor sonrada avrupadan 33 yasında bonservis bedeli olmayan veya az olan futbola doymuş biri :(.. transferin gelecegi budur.. gerisi hayal :(

Mehmet_Mercanlı
10.05.2007, 11:11
gecen sene transferde bize ne sıtreslı gunler gecirttiler ... bizim şuandan itibaren yapmamız gereken
en erken zamanda genelkurul ...... bundan başkasını duşunmek yersiz

maxim
10.05.2007, 12:03
Bize Stepanov gibi adamlar lazım..

Kim nerden bulduysa yine o adam bulsun..

Vkgz
10.05.2007, 12:17
Transferde 2 Yeni İsim
Bir yandan bu sezonu en iyi noktada bitirip taraftarının gönlünü almayı hedefleyen Trabzonspor, diğer taraftan da gelecek dönemin planlarıyla uğraşıyor.

İskeleti hazır olan kadrosunu yerinde takviyelerle güçlendirmeyi düşünen Karadeniz temsilcisinin Ankaragücü'nün stoperi Emre (23) ile Dubai'nin El Ahli takımının 25 yaşındaki forveti Martin Kamburov ile ilgilendiği belirtildi. Başkent ekibiyle Fenerbahçe maçı sonrası temasa geçileceği, Kamburov için de araştırmaların sürdüğü dile getirildi.

Fanatik

marcelinhos100
10.05.2007, 14:20
silinmiştir.

MahmutHSO
10.05.2007, 14:55
bu topic de olacakları söyleyeyimmi ben
topic bin küsür sayfaya ulaşacak ,bin küsür isim gelecek buralara,neticede sezon başladıktan sonra 2-3 tane evde kalmış topçu alınacak
şimdiden herkese geçmiş olsun.Allah hepimize şimdiden sabırlar versin

Serdar A
10.05.2007, 15:07
Bize Stepanov gibi adamlar lazım..

Kim nerden bulduysa yine o adam bulsun..

Stepanovu bulan yanında Djokaj kazığınıda attı;)
Ben asıl belçikadan yattara'yı öneren adamın birde sol açık bulmasını istiyorum. Bu adamın belçikadan Leekens olduğuna dair şüphelerim var. Adam yılların futbol adamı ve trabzonu trabzonlu kadar iyi biliyor.

Birde ankaragücünden emreyi ben beğeniyorum. Hemde Trabzonlu. Fakat stopre her transfer haberi geldiğinde Stepanovun satılacağı ihtimalide bir okadar artıyorki , buda çok yalnış bir politika...

Vkgz
10.05.2007, 15:10
Stepanovu bulan yanında Djokaj kazığınıda attı;)
Ben asıl belçikadan yattara'yı öneren adamın birde sol açık bulmasını istiyorum. Bu adamın belçikadan Leekens olduğuna dair şüphelerim var. Adam yılların futbol adamı ve trabzonu trabzonlu kadar iyi biliyor.

trabzonspor başka bir oyuncuyu izlemeye gittiğinde yattarayı farketti... yattara kendisi söyledi bunu...

selcuk
10.05.2007, 15:15
yattarayi bulan özkan sümerdi
yüzde yüzlük garantiyle diyebilirim

Serdar A
10.05.2007, 15:16
trabzonspor başka bir oyuncuyu izlemeye gittiğinde yattarayı farketti... yattara kendisi söyledi bunu...

O zaman bu , takıma iyi bir topçu gelmesinin şans işi olduğunu gösteriyor :D

Vkgz
10.05.2007, 15:17
O zaman bu , takıma iyi bir topçu gelmesinin şans işi olduğunu gösteriyor :D

:) galiba:)

murseltaskin
10.05.2007, 15:21
transfer haberleri bence yalan.albayrak transferi ön plana çıkartarak kendini ikinci plana atmaya çalışıyor.

asimavi
10.05.2007, 15:23
şimdiye kadar böyleydi ......enson syzmek i lemi izleyip tavsiye etti getirtti her neyse öyle biliyorum diyerleri sans galiba...

...ama ersun yanal td olursa bu takıma işimiz şansa kalmaz bence adamın bu konuda çok geniş çalışmaları var ....

sadece transfer döneminde oyuncu izlemiyor yıl boyu izleyip transfer ediyo....

..ve buda transferde isabetli olmasını sağlıyo....

Samet Berber
10.05.2007, 15:32
bence bu takıma szymek gibi adam lazım kalpten oynayan ama onun gibileri yiyip bitiren bu ziyayla olmaz tabi ki bir de şöyle futboldan bir nebze olsun anlayan TD son olarak da futbolun f sini dahi bilse olur bi yönetim istiyorum galiba çok şey istedim ama gerçekler bunlar :)

Serdar A
10.05.2007, 15:36
Bence Ersun Yanal çok sağlam Cm oynuyordur :D

Şaka bir yana bu bahsettiğimiz çok önemli bir sorun . Bu iş yönetici ile , komisyonuna bakan menajer ile olacak şey değil. bu işe bütçe ayrılmalı ve uzman bir kadro ile inceleme yapılmalı.

Hatta belki şu an trabzon için hayal ama, Fransa, hollanda klüplerinden bütün avrupaya yayılan altyapı sistemlerini uygulayabilsek. çok genç yaşta gelip vatandaşlık hakkı alan oyuncular için enz 3-4 tanede pilot klübümüz var :)

gerçekefsane
10.05.2007, 15:40
Hatta belki şu an trabzon için hayal ama, Fransa, hollanda klüplerinden bütün avrupaya yayılan altyapı sistemlerini uygulayabilsek. çok genç yaşta gelip vatandaşlık hakkı alan oyuncular için enz 3-4 tanede pilot klübümüz var :)

rezerv lig ;)

Serdar A
10.05.2007, 17:21
İskeleti hazır olan kadrosunu yerinde takviyelerle güçlendirmeyi düşünen Karadeniz temsilcisinin Ankaragücü'nün stoperi Emre (23) ile Dubai'nin El Ahli takımının 25 yaşındaki forveti Martin Kamburov ile ilgilendiği belirtildi. Başkent ekibiyle Fenerbahçe maçı sonrası temasa geçileceği, Kamburov için de araştırmaların sürdüğü dile getirildi.

Fanatik

Wikipediadan alıntı:

Al-Ahli (Dubai)
Famous Players

http://content.answers.com/main/content/wp/en-commons/thumb/1/1c/22px-Flag_of_Iran.svg.png (http://www.answers.com/main/Record2?a=NR&url=http%3A%2F%2Fcommons.wikimedia.org%2Fwiki%2FIm age%3AFlag%2520of%2520Iran.svg) Hassan Nazari (http://www.answers.com/topic/hassan-nazari)
http://content.answers.com/main/content/wp/en-commons/thumb/1/1c/22px-Flag_of_Iran.svg.png (http://www.answers.com/main/Record2?a=NR&url=http%3A%2F%2Fcommons.wikimedia.org%2Fwiki%2FIm age%3AFlag%2520of%2520Iran.svg) Hassan Rowshan (http://www.answers.com/topic/hassan-rowshan)
http://content.answers.com/main/content/wp/en-commons/thumb/1/1c/22px-Flag_of_Iran.svg.png (http://www.answers.com/main/Record2?a=NR&url=http%3A%2F%2Fcommons.wikimedia.org%2Fwiki%2FIm age%3AFlag%2520of%2520Iran.svg) Ali Karimi (http://www.answers.com/topic/ali-karimi)
http://content.answers.com/main/content/wp/en-commons/thumb/1/1c/22px-Flag_of_Iran.svg.png (http://www.answers.com/main/Record2?a=NR&url=http%3A%2F%2Fcommons.wikimedia.org%2Fwiki%2FIm age%3AFlag%2520of%2520Iran.svg) Farhad Majidi (http://www.answers.com/topic/farhad-majidi)
http://content.answers.com/main/content/wp/en-commons/thumb/f/f5/22px-Flag_of_Brazil.svg.png (http://www.answers.com/main/Record2?a=NR&url=http%3A%2F%2Fcommons.wikimedia.org%2Fwiki%2FIm age%3AFlag%2520of%2520Brazil.svg) Renato (http://www.answers.com/topic/renato-cunha-valle)
http://content.answers.com/main/content/wp/en/thumb/3/38/22px-Flag_of_Bulgaria_%28bordered%29.svg.png Martin Kamburov (http://www.answers.com/topic/martin-kamburov)2006'da 2MEuro karşılığında dubai'ye tranfer olmuş.

2004'te 26 2005'te 27 golü var. 188cm boyunda etkili bir forvetmiş.
10 kere bulgar milli takım forması giymiş.

Bu oyuncu hakkında detaylı bilgisi olan var mı?

eys_61
10.05.2007, 17:28
Ankaraspor dan Özer Hurmacı türkiye liglerinin üzerinde yeteneklere sahip bir oyuncu kaçırılmamalı.

marcelinhos100
10.05.2007, 17:53
"ROTA ARJANTİN’E DÖNDÜ"

http://www.gunebakis.com.tr/resim/rotaarjantine.jpg

Trabzonspor yönetimi bir yandan iç çekişmelerle boğuşurken, diğer yandan da Teknik Direktör Ziya Doğan’ın talepleri doğrultusunda transfer çalışmalarını yoğun bir şekilde sürdürüyor. Bordo-Mavililerde şimdi de rota Arjantin’e döndü. Doğan’ın da isteği doğrultusunda burada özellikle orta saha ve forvet için arayışlar sürerken, son olarak izlenen isim İndependiente takımının 23 yaşındaki genç forvet oyuncusu Miranda Osvaldo oldu. Takımının değişmez oyuncularından olan 1984 doğumlu ve 1.90 santimetre boyundaki futbolcuyla ilgili ilk izlenimlerin olumlu olduğu dile getirildi. Bundan sonra da bir kez daha izlenmesi gerektiği vurgulandı.

Lavezzi’de Gündemde

http://imagenes.us.diariohoy.net/dh/media/imagenes/2007/04/11/268514338-1.jpg

Osvaldo’nun hem hava toplarında etkili, hem de fizik yapısına göre çok süratli ve çabuk olduğu dile getirildi. Arjantin’de izlenen bir başka futbolcu ise San Lorenzo formasını giyen yine 22 yaşındaki hücuma dönük orta saha oyuncusu Ezequiel İvan Lavezzi oldu. Bu futbolcunun da çok yetenekli olduğuna işaret edildi. Lavezzi’nin orta alanda hem çok iyi bir organizatör, hem de rakipten çok çalma konusunda etkili olduğuna dikkat çekildi. İki futbolcunun da genç olması nedeniyle Bordo-Mavili yöneticilerin iştahını kabartıyor. Başkan Nuri Albayrak, yola devam etmesi halinde bu iki isimden en azından birini Trabzonspor’a kazandıracağı da belirtildi.

Alaattin KAZANCI

antagonist
10.05.2007, 18:06
Başlığa biraz heyecan katalım :D :D :D "Alacağız" diyip Jun'u alırlarsa karışmam :D :D

İşte Lavezzi:

8iH3YYgQm9g

marcelinhos100
10.05.2007, 18:28
http://www.sanlorenzo.com.ar/equipo/10/02.jpg

Arkadaşlar bu olay şöyle vuku bulmuştur Cangelenin menajeriyle temasa geçilmiştir Cangele için o da Arjantinden bu futbolcuyu önermiştir bizimkilerde izlemeye gitmişlerdir Lavezzi öyle basit bir futbolcu değil bayağı araştırdım daha Nisan ayında Arjantin A milli takımına çağrılmış bu sene 6 gol atmış ligde daha çok klasik forvet gibi değil 10 numara gibi oynuyor forvet arkası mücadeleci istatistiklerini paylaşacağım.

http://www.sanlorenzo.com.ar/equipo/10/04.jpg

KUTADGU
10.05.2007, 18:44
http://www.sanlorenzo.com.ar/equipo/10/02.jpg

Arkadaşlar bu olay şöyle vuku bulmuştur Cangelenin menajeriyle temasa geçilmiştir Cangele için o da Arjantinden bu futbolcuyu önermiştir bizimkilerde izlemeye gitmişlerdir Lavezzi öyle basit bir futbolcu değil bayağı araştırdım daha Nisan ayında Arjantin A milli takımına çağrılmış bu sene 6 gol atmış ligde daha çok klasik forvet gibi değil 10 numara gibi oynuyor forvet arkası mücadeleci istatistiklerini paylaşacağım.

http://www.sanlorenzo.com.ar/equipo/10/04.jpg

tek özelliği var takımda yer bulabilmesi için

o özellikte 32 numarada fazlasıyla var

alınmasına ne gerek var yahu.........

marcelinhos100
10.05.2007, 18:52
http://www.reprezentacija.co.yu/slike/igraci/Lazovic-Danko.jpg

Full name: Danko Lazović
Date of birth: May 17, 1983
Birthplace: Kragujevac, Serbia
Nationality: Serbian
EU passport: No
Height: 183 cm
Weight: 73 kg

Bir arkadaş ısrarla bu futbolcu hakkında bilgi istiyordu şimdi fırsat oldu biraz konuşalım Lazoviçi. 24 yaşındaki Sırp futbolcu 2001 senesinde daha 17 yaşında iken 7 milyon euro karşılığında transfer oldu feyenorda orada 2 yılda 20 gol attı o genç yaşına ragmen sonra Bayern leverkusune kiralık gitti 6 ay orada 9 gola attı ve geçen yıl Hollandanın Vitesse klubüne 1.5 milyon euro karşılığında transfer oldu bu yıl eski parlak günlerine döndü 19 gol attı ligde.

Oemer61
10.05.2007, 18:56
Arkadaslar hic bosuna yormayin kendinizi. Eger Ziya seneyede kalirsa, ki kaliyor maalesef:mad: ancak ön libero ve stoper transfer ederiz, bu yüzden stoper veya ön libero olmayan futbolculari tartismaya bile gerek yok!!!;)

marcelinhos100
10.05.2007, 19:02
Arkadaslar hic bosuna yormayin kendinizi. Eger Ziya seneyede kalirsa, ki kaliyor maalesef:mad: ancak ön libero ve stoper transfer ederiz, bu yüzden stoper veya ön libero olmayan futbolculari tartismaya bile gerek yok!!!;)

Merak etmeyin ziyayı düşünmeyin ziya seneye yok;)

Şuayip Aydın
10.05.2007, 19:09
Merak etmeyin ziyayı düşünmeyin ziya seneye yok;)
bu kadar emin nasıl olabiliryorsun abi bize anlatabilirmisin cok merak ediyommmmm

Ali Şahin
10.05.2007, 19:21
özer hurmacı mutlaka alınmalı

marcelinhos100
10.05.2007, 19:21
bu kadar emin nasıl olabiliryorsun abi bize anlatabilirmisin cok merak ediyommmmm

http://www.sandik.org/uploads/10052007163321_694.jpg

Trabzonspor Yönetim Kurulu Üyesi Kahraman Altuntaş, Milliyetçi Hareket Partisi'nden (MHP) milletvekili aday adayı olduğunu açıkladı.

Trabzonspor Yönetim Kurulu Üyesi Kahraman Altuntaş, 22 Temmuz genel seçimlerinde Milliyetçi Hareket Partisi'nden (MHP) milletvekili aday adayı olacağını açıkladı
Trabzonspor'da 2 yıldır yönetim kurulu üyesi olarak görev yapan Altuntaş, erken genel seçimde MHP'den milletvekili aday adayı olduğunu belirterek 14 Mayıs günü Ankara'ya giderek parti genel merkezine müracaatta bulunacağını söyledi.

Güzel arkadaşım bakın yönetim kurulu üyemiz Kahraman Altuntaş milletvekili aday adayı olmuş sırada da Aydın Pişiren var bu yönetimin durması imkansız yeni yönetimde ziyayla çalışmayacak arkadaşlar da böyle diyor ziyanın şu anda ki açıklamalarına bakmayın.

marcelinhos100
10.05.2007, 19:25
Ziya diyorki inanın yönetim kurulu bile alınmasını istediğimiz futbolcuları bilmiyor dedi :) :) :)

aman kimse bilmesin ziya kimse bilmesin hele biz hiç bilmeyelim bayılırız valla

marcelinhos100
10.05.2007, 19:30
Yattara ya soruyor Can Karyagdı teklif var mı diye yattara Trabzon bana hiç birşey söylemiyor diyor can karyagdı soruyor ısrarla transfer teklifi geliyormu yattara şöyle diyor menajer çok diyor teklif var Türkiye ve Avrupadan ama ben ona inanmıyor :) Teklif gelse gidermisin diyor 2 sene var diyor o zaman 4 yıl oluyor giderim diyor teklif gelirse diyor can karyagdı soruyor Türkiyeden Trabzondan başka takıma gidermisin diyor giderim diyor bana bira kırgın geldi Trabzon yönetimine.

marcelinhos100
10.05.2007, 19:41
özer hurmacı mutlaka alınmalı

Özer Hurmacı

http://futbol.milliyet.com.tr/Images/OyuncuFotograf/211.jpg

Oyuncu adı:Özer Hurmacı

Oynadığı takım adı:Ankaraspor (http://futbol.milliyet.com.tr/TeamDetail.aspx?TeamID=18)

Mevkii:Orta Saha

Doğum tarihi:20.11.1986

Uyruk:Almanya

Boy:174 cm

ÖZERİN KENDİ SÖZLERİ:Genç futbolcu, ''Bir Trabzonlu olarak Trabzonspor'un durumuna üzülüyorum. Ailem de Trabzonlu. Ama profesyonelliğin gereği olarak bu hafta kazanıp, ikinci yarıya daha iyi başlamak istiyoruz'' diye konuştu.

Bu arkadaş Leminin Trabzon Pafta oynatmak için kendini yırttığı Leminin eşinin kardeşi olması lazım bu sene Ayku Kocaman ona bizimkilerin vermediği şansı verdi 2 gol attı 3 tanede asist yaptı ümit milli takımın da değişmez oyuncusu biz bu kafayla çok kafayı vururuz taşlara

marcelinhos100
10.05.2007, 19:57
Afonso devleri peşinden koşturuyor

http://www.internetspor.com/v3/resim/haber/14221afonso.jpg

10 Mayıs 2007 16:20

Heereveen formasıyla Hollanda'da fırtına gibi esen Brezilyalı golcü Afonso Alves ortaya koyduğu performansla Avrupa'nın dev ekiplerini peşinde koşturuyorhttp://www.internetspor.com/v3/futbol/img/1x1.gif
Heerenveen formasıyla Hollanda Ligi’nde 34 maçta 34 gol atan Afonso Alves, devlerin takibinde.

Hollanda Ligi’nde 34 maçta 34 gol atmayı başaran Heerenveen’in Brezilyalı golcüsü Afonso Alves, bu sezon başında İsveç’in Malmö ekibinden Hollanda’ya ayak bastı ve değerini 4,5 milyon Euro’dan 20 milyon Euro’ya çıkardı.

Futbol hayatına 1997 yılında Brezilya’nın Atletico Mineiro Takımı’nda başlayan ve burada tutunamayıp Örgryte ekibine transfer olan 26 yaşındaki oyuncu, henüz milli formayı giyemedi. Sambacı, ligde ‘Altın Ayakkabı’yı kazanmayı başarırken, halen de ‘Avrupa Gol Krallığı’ için mücadelesini ilk sırada sürdürüyor.

2011 yılına kadar Mavi-Beyazlı ekiple sözleşmesi bulunan oyuncunun peşinde ise; Chelsea, Milan, Manchester United ve İnter yer alıyor. Brezilyalı, bu üstün performansı için:

“Sanki rüyada gibiyim. Bu kadar gol atabileceğimi tahmin etmiyordum.'' Daha önce Hollanda Ligi’nde Romario, PSV Eindhoven formasıyla 25 maçta 25 gol atarken, Ronaldo ise, 33 karşılaşmada 30 kez fileleri havalandırmıştı.

Önemli olan bu topçuları Malmodeyken alabilmek şimdi nereden alacağız;)

Travelair
10.05.2007, 21:21
Ante Rukavina: '86 doğumlu Forvet Hajduk Split
Veli Kavlak: Avustuya Ümit Milli 18 Ofansif Ortasaha
Maor Bar Buzaglo: Ortasaha İsrail
Tevfik Köse: Forvet Leverkusen
Choi Sung Kuk: Kore Forvet
İsmail Matar: Ortasaha Birleşik Arap Emirlikleri
Nicolas Canales: Şili'nin genç golcüsü. Salas'ın övdüğü genç yetenek
Edgar Barreto: Paraguay'ın genç ortasahası Nec-Hollanda
Milan Ivana: Slovak ortasaha Kontratı sona eriyor '83 doğumlu
Alexander Geynrikh: Özbek golcü Cska Moskova
Hugo Rodallega: Colombiya'nın genç yıldız golcüsü
Mikhail Sivakou: Belaruslu ortasaha 19 yaşında
Siarhei Kisly: Belaruslu golcü 18
Dejan Lovren: Defans Defansif Ortasaha Inter Zapresic
Daniel De Ridder: 22 yaşında Sağ kanat Celta Vigo
Kenneth Stenild: "Yeni Shemichael" lakabı Aalborg takımında oynuyor 20 yaşında
Kasper Schmeichel: Efsane kalecinin oğlu. Onun yolunda olduğu ifade ediliyor 21 yaşında Darlington takımında forma giyiyor
Imad Khalili: 20 yaşında Helsingborg'da ortasahada forma giyiyor
Per Ciljan Skjelbred: sağ açık Rosenborg 21 yaşında
Valeri Domovchiski: 21 yaşında, forvet ve ortasaha oynayabiliyor. Golleriyle öne çıkıyor. Levski Sofya'da oynuyor. Geçmiş Avrupa şampiyonu Cska Moskova peşinde
Aristide Bance: 22 yaşında 1.92 boyunda Burkina Faso'lu golcü
Kevin Vandenbergh: 23 yaşında golcü
Péter Rajczi: Macar 25 yaşında golcü Ujpest Budapest
Gunnar Heidar Thorvaldsson: 23 yaşında İzlandalı golcü Halmstads Bk
Ailton Almeida: 23 yaşında Orgryte takımında oynuyor
Leon Benko: 23 yaşında Hırvat solak Varteks takımında oynuyor
Ever Guzman: Meksika 18 Forvet- Çok çevik, Kontra-atakçı, hızlı, golcü
Mohamed Tchité: 21 yaşında golcü Belçika
Otar Martsvaladze: Gürcistan'ın yükselen genç yıldızı 22 yaşında golcü
Ciprian Marica: Romanya'nın önemli genç golcülerinden
Claudiu Keseru: Romanya'nın bir diğer önemli genç golcüsü. Lakabı: Ronaldo
Vanden Borre: 19 yaşında Defans geleceğin önemli defans oyuncuları arasında
Hossein Kaebi: 22 yaşında İran'ın gözbebeği defansı Dünya'nın en hızlı defans oyuncularından
Jonathan Blondel: 22 yaşında Belçika'da ortasaha oyuncusu
Mohammed Messoudi: 22 yaşında Belçika'da ortasaha oyuncusu
Emmanuel Mathias: 20 Yaşında Togo'nun parlayan defans oyuncusu
Artem Milevsky: Ukrayna Ümit Milli Forvet 1.92 boy 78 kg Hırslı yırtıcı golcü Dinamo Kiev
Sota Hiroyama: Japonların yükselen yıldızı 21 yaşında 191 boyunda forvet oyuncusu. Heracles
Igor Akinfeev: Cska Moskova 21 yaşında geleceğin süper kalecisi
Jonathan Alexander De Guzman: 20 sağ kanat oynuyor Feyenoord
Yoshito Akubo: 25 yaşında Saviola’nın Japon hali ortasaha/forvet
Aissati: 19 yaşında Ortasahada PSV'de oynuyor
Borko Veselinovic: forvet 22 yaşında Partizan
Nebojsa Marinkovic: 22 yaşında ortasaha oynuyor Partizan
Sulejmani: ofansif ortasaha/forvet
Adamovic: Kızılyıldız defans 190 boy 20 yaşında
Matus Kozacik: Slavia prague kaleci 193 boy 24 yaşında
Marius Niculae: 26 yaşında forvet standart Lüttich
Oleg Gusev: Sol kanat oynuyor Dinamo Kiev'de 24 yaşında
Eduardo: - Eduardo Alves da Silva 24 yaşında Dinamo Zagreb forvet Asistçi özelliği var
Luka Modric: ortasaha oynuyor 22 yaşında Dinamo Zagreb
Niko Kranjcar: Hajduk ortasaha 23 yaşında
Vedran Corluka: Zagreb 193 boy 21 yaşında defans
Yuri Zhirkov: 24 yaşında sol kanat CSKA Moskova
Dmytro Chigrynskyi: Defans Shakhtar '85 doğumlu
Andres Guardado: Meksika Sol bek/ Kanat '86
Mark Milligan: Avustralya Sydney Defans '85
Jose Montiel: Paraguay Ortasaha Club Olimpia '88
Guillermo Ochoa: Meksika'nın yeni idolü Kaleci America '85 (Lakabı Buz Çocuk)
Chu-Young Park: Kore Asya'da yılın genç futbolcusu Forvet Şenol Güneş'in takımında '85
Yassine Chikaoui: Tunus Etoile du Sahel Forvet '86
Mehrzad Madanchi: İran Ofansif sol kanat '85
Bogdan Shust: Ukrayna Kaleci '86
Diniyar Bilyaletdinov: Kanatlar '85 Lokomotif Moskova
Ricardo: Sporting Lizbon ve Portekiz Milli Takım kalecisi 30 yaşında Uzun degajlarıyla tanınıyor
Daniele Paponi: İtalyanların 88 doğumlu yeni golcüsü Parma'da oynuyor
Theo Walcott: Arsenal Golcü 17
Graziano Pelle: 21 yaşında 9 numara 1,93cm Cesena'da oynuyor (Seri B) İtalya Ümit Milli
Bruno Gama: Porto'dan Braga'ya kiralık. Ortasaha/Forvet arkası/Forvet Prtkz Ümt kaptanı
Juan Mata: Real Madrid B İspanya Ümit Milli Golcü
Aleksandr Aliev: Ortasaha Dinamo Kiev
Matias Fernandez: Villareal 21 Ofansif ortasaha
Razak Omotoyossi: 21 yaşında santrafor. Benin'li Dünya gençler şampiyonasındaki performansıyla adını duyurdu. Moldova Şampiyonu Sheriff Tiraspol takımında forma giyiyor
Wason Renteria: 21 yaşında Golcü Porto
Juan Zuniga: Kolombiya Sağ kanat Kolombiya Atletico Nacional 22 yaşında
Micah Richards: Manchester City 19 sağ kanat
Gareth Bale: Sol bek 18 yaşında Southhampton
Nick Carle: Ofansif Ortasaha 26 yaşında Avustralya
Hojat Chaharmahali: 89 doğumlu Santrafor. Hızı, driplingi ve tekniğiyle biliniyor. Şimdiden Olimpiyakos'un dikkatini çekmiş durumda
Mirel Radoi: Steau Bükreş’in kaptanı, defansif ortasaha
Mohammad Abou Treka: Mısırlıların “efsanevi” futbolcusu 78 doğumlu, ortasaha
Igor Biscan: Liverpool'da 5 sene oynadıktan sonra Panathinaikos'a geçen '78 doğumlu 1,91cm boyundaki Defans / Defansif Ortasaha oyuncusu sezon sonu serbest kalıyor
Traianos Dellas: 76 doğumlu 1,97 boyunda bu dev defans oyuncusu AEK'da forma giyiyor. Golleri, gücü ve adam geçirmemesiyle tanınıyor. Kaçırılmayacak bir oyuncu.Kontratı bitiyor
Arturo Vidal: '87 doğumlu Şilili defans oyuncusunun önü açık. Nedeni ise birçok bölgede oynayabilip ( Defans, Ortasaha, sol kanat...) çok gol atabilmesi Colo Colo
Jeancarlo Solórzano Madrigal: Kosta Rika'nın en tehlikeli forveti '88 doğumlu
Edison Cavani: Uruguay'ın tehlikeli forveti '87 doğumlu
Fabrice Nguessi Ondama: Afrika'daki gençler turnuvasında en iyi oyuncu seçildi '88 doğumlu forvet Kongo Milli
Marek Strestik: Frikik kullanabilen, 1,88 boyunda 87 doğumlu Çek oyuncu ortasaha ve forvet oynayabiliyor
Emmanuel Sarki: Niyeryanın 87 doğumlu 1,85 boyunda forvet oyuncusu dripling ile tekniğin iyi bir karışımı Eski Barcelonalı Amunike'ye benzetiliyor
Dawid Janczyk: 87 doğumlu Polonyalı forvet oyuncusu aynı zamanda her iki kanattaki etkinliğiyle biliniyor
Przemyslaw Tyton: 1,95 cm boyundaki Polonya'nın dev Ümit Milli kalecisi ilerisi için güven veriyor
Kamil Krol: Polonya'nın bir diğer umut vaat eden forveti. 1,93 cm boyunda
Ayila Yusuf: Niyerya'nın ve Dinamo Kiev'in as oyuncusu, defansif ortasaha olmasına rağmen ofansif özelliklerini de gösterebilen bir yapıya sahip. 84 doğumlu
Fode Mansare: Sol kanatın Yattara’sı Toulouse ‘81
Ali Karimi: Ortasaha virtiözü, “Asya Kaplanı”, “Sihirbaz” lakaplı Asya’da yılın en iyi futbolcusu seçilmiş ’78 doğumlu sezon sonunda Bayern Münih’ten serbest kalıyor
Dimitrios Salpingidis: '81 doğumlu Yunan golcü aynı zamanda sağ kanat oynayabiliyor. 176 karşılaşmada 88 golü var Panathinaikos
Panagiotis Lagos: '85 doğumlu futbolcu sol bek ve sol kanat oynayabiliyor. Yunanistan'ın en yetenekli futbolcuları arasında yer alan Lagos, şimdiden Yunan liginde 86 karşılaşmada 11 gole sahip. AEK'da forma giyiyor
Alexandros Tziolis: '85 doğumlu 1,89 cm boyundaki Panathinaikos'lu defansif ortasaha oyuncusu gelecekte Basinas'tan bayrağı devralmaya en büyük aday. 2005'ten beri Yunan Milli Takımına çağırılıyor
Vassilios Torosidis: '85 doğumlu 1,86 boyunda defans oyuncusu bek olarak da görev yapabiliyor. Olimpiakos oyuncusu saha içindeki hırsıyla dikkat çekiyor
M´Bia - Stéphane Mbia Etoundi: Fransa'nın Rennes takımında forma giyen '86 doğumlu çok yönlü defans oyuncusu 1,88 boyunda Kamerun Milli
Jacques Alaixys Romao: 84 doğumlu oyuncu defansif ortasaha mevkinde oynayan oyuncu, Fransa 18 yaş altı Milli Takımında görev almasına karşın tercihini Togo Milli Takımından yana kullandı. Sözleşmesi sona eriyor
Jacques Elong Elong: Kamerun Milli, 85 doğumlu oyuncu, defansif ortasaha ve ortasaha oynayabiliyor. Persepolis takımında dizinden geçirdiği ciddi sakatlık sonrası bir süre oynayamayan oyuncu, şu anda iyileşmiş ve kariyerini nerde devam ettireceğinin arayışı içerisinde Sözleşmesi sona eriyor ve ismi Spartak Moskova ile anılıyor
Anthony Annan: Norveç'in I.K. Start takımında forma giyen '86 doğumlu 1,75cm boyundaki futbolcu, orta sahanın ortasında görev yapıyor. Aynı zamanda eski Birleşmiş Milletler genel sekreteri Kofi Annan'ın yeğeni olan futbolcu, Gana'nın dünya futboluna yeni armağanı olarak lanse ediliyor.Takma adı Pablo Aimar olan futbolcu, Gana Milli takımında yedeği olduğu Essien'e benzer stiliyle dikkat çekiyor. Ortasahadaki teknik ve fiziksel özelliğini ofansif ve defansif manada çok rahat kullanabilen oyuncu, attığı gollerle şimdiden Avrupa'nın dev kulüplerine göz kırpıyor
Bennard Yao Kumordzi: '85 doğumlu 1,85 boyunda ofansif ortasaha oyuncusu. Stiliyle Kanu'yu andıran Gana'nın yeni yıldızı, Yunanistan'ın Aigaleo takımında forma giyiyor. Ortasaha oynamasına karşın attığı gollerle adından söz ettiren oyuncuyu yakında büyük kulüplerde görebiliriz. Yunanistan'da futbol federasyonu tarafından 2006-2007 sezonunun 1. devre "En Değerli Oyuncusu" ödülüne layık görülen futbolcu, topla oyunun yanısıra topsuz oyunda da oyuna aktif katılımı ile dikkat çekiyor
Deniz Yılmaz: Ümit Milli Bayern Münih’li Sözleşmesi sona eriyor
Asamoah Gyan: 85 doğumlu Amokachi tipinde yırtıcı forvet Udinese

Umut listemi yine çıkartayım, uğur getirsin inşallah bari, Ziya hoca ne demişti? Ne kadar geniş listemiz olursa o kadar iyi.. Değil mi? :)

Terzioğlu
10.05.2007, 21:34
Ante Rukavina: '86 doğumlu Forvet Hajduk Split
Veli Kavlak: Avustuya Ümit Milli 18 Ofansif Ortasaha
Maor Bar Buzaglo: Ortasaha İsrail
Tevfik Köse: Forvet Leverkusen
Choi Sung Kuk: Kore Forvet
İsmail Matar: Ortasaha Birleşik Arap Emirlikleri
Nicolas Canales: Şili'nin genç golcüsü. Salas'ın övdüğü genç yetenek
Edgar Barreto: Paraguay'ın genç ortasahası Nec-Hollanda
Milan Ivana: Slovak ortasaha Kontratı sona eriyor '83 doğumlu
Alexander Geynrikh: Özbek golcü Cska Moskova
Hugo Rodallega: Colombiya'nın genç yıldız golcüsü
Mikhail Sivakou: Belaruslu ortasaha 19 yaşında
Siarhei Kisly: Belaruslu golcü 18
Dejan Lovren: Defans Defansif Ortasaha Inter Zapresic
Daniel De Ridder: 22 yaşında Sağ kanat Celta Vigo
Kenneth Stenild: "Yeni Shemichael" lakabı Aalborg takımında oynuyor 20 yaşında
Kasper Schmeichel: Efsane kalecinin oğlu. Onun yolunda olduğu ifade ediliyor 21 yaşında Darlington takımında forma giyiyor
Imad Khalili: 20 yaşında Helsingborg'da ortasahada forma giyiyor
Per Ciljan Skjelbred: sağ açık Rosenborg 21 yaşında
Valeri Domovchiski: 21 yaşında, forvet ve ortasaha oynayabiliyor. Golleriyle öne çıkıyor. Levski Sofya'da oynuyor. Geçmiş Avrupa şampiyonu Cska Moskova peşinde
Aristide Bance: 22 yaşında 1.92 boyunda Burkina Faso'lu golcü
Kevin Vandenbergh: 23 yaşında golcü
Péter Rajczi: Macar 25 yaşında golcü Ujpest Budapest
Gunnar Heidar Thorvaldsson: 23 yaşında İzlandalı golcü Halmstads Bk
Ailton Almeida: 23 yaşında Orgryte takımında oynuyor
Leon Benko: 23 yaşında Hırvat solak Varteks takımında oynuyor
Ever Guzman: Meksika 18 Forvet- Çok çevik, Kontra-atakçı, hızlı, golcü
Mohamed Tchité: 21 yaşında golcü Belçika
Otar Martsvaladze: Gürcistan'ın yükselen genç yıldızı 22 yaşında golcü
Ciprian Marica: Romanya'nın önemli genç golcülerinden
Claudiu Keseru: Romanya'nın bir diğer önemli genç golcüsü. Lakabı: Ronaldo
Vanden Borre: 19 yaşında Defans geleceğin önemli defans oyuncuları arasında
Hossein Kaebi: 22 yaşında İran'ın gözbebeği defansı Dünya'nın en hızlı defans oyuncularından
Jonathan Blondel: 22 yaşında Belçika'da ortasaha oyuncusu
Mohammed Messoudi: 22 yaşında Belçika'da ortasaha oyuncusu
Emmanuel Mathias: 20 Yaşında Togo'nun parlayan defans oyuncusu
Artem Milevsky: Ukrayna Ümit Milli Forvet 1.92 boy 78 kg Hırslı yırtıcı golcü Dinamo Kiev
Sota Hiroyama: Japonların yükselen yıldızı 21 yaşında 191 boyunda forvet oyuncusu. Heracles
Igor Akinfeev: Cska Moskova 21 yaşında geleceğin süper kalecisi
Jonathan Alexander De Guzman: 20 sağ kanat oynuyor Feyenoord
Yoshito Akubo: 25 yaşında Saviola’nın Japon hali ortasaha/forvet
Aissati: 19 yaşında Ortasahada PSV'de oynuyor
Borko Veselinovic: forvet 22 yaşında Partizan
Nebojsa Marinkovic: 22 yaşında ortasaha oynuyor Partizan
Sulejmani: ofansif ortasaha/forvet
Adamovic: Kızılyıldız defans 190 boy 20 yaşında
Matus Kozacik: Slavia prague kaleci 193 boy 24 yaşında
Marius Niculae: 26 yaşında forvet standart Lüttich
Oleg Gusev: Sol kanat oynuyor Dinamo Kiev'de 24 yaşında
Eduardo: - Eduardo Alves da Silva 24 yaşında Dinamo Zagreb forvet Asistçi özelliği var
Luka Modric: ortasaha oynuyor 22 yaşında Dinamo Zagreb
Niko Kranjcar: Hajduk ortasaha 23 yaşında
Vedran Corluka: Zagreb 193 boy 21 yaşında defans
Yuri Zhirkov: 24 yaşında sol kanat CSKA Moskova
Dmytro Chigrynskyi: Defans Shakhtar '85 doğumlu
Andres Guardado: Meksika Sol bek/ Kanat '86
Mark Milligan: Avustralya Sydney Defans '85
Jose Montiel: Paraguay Ortasaha Club Olimpia '88
Guillermo Ochoa: Meksika'nın yeni idolü Kaleci America '85 (Lakabı Buz Çocuk)
Chu-Young Park: Kore Asya'da yılın genç futbolcusu Forvet Şenol Güneş'in takımında '85
Yassine Chikaoui: Tunus Etoile du Sahel Forvet '86
Mehrzad Madanchi: İran Ofansif sol kanat '85
Bogdan Shust: Ukrayna Kaleci '86
Diniyar Bilyaletdinov: Kanatlar '85 Lokomotif Moskova
Ricardo: Sporting Lizbon ve Portekiz Milli Takım kalecisi 30 yaşında Uzun degajlarıyla tanınıyor
Daniele Paponi: İtalyanların 88 doğumlu yeni golcüsü Parma'da oynuyor
Theo Walcott: Arsenal Golcü 17
Graziano Pelle: 21 yaşında 9 numara 1,93cm Cesena'da oynuyor (Seri B) İtalya Ümit Milli
Bruno Gama: Porto'dan Braga'ya kiralık. Ortasaha/Forvet arkası/Forvet Prtkz Ümt kaptanı
Juan Mata: Real Madrid B İspanya Ümit Milli Golcü
Aleksandr Aliev: Ortasaha Dinamo Kiev
Matias Fernandez: Villareal 21 Ofansif ortasaha
Razak Omotoyossi: 21 yaşında santrafor. Benin'li Dünya gençler şampiyonasındaki performansıyla adını duyurdu. Moldova Şampiyonu Sheriff Tiraspol takımında forma giyiyor
Wason Renteria: 21 yaşında Golcü Porto
Juan Zuniga: Kolombiya Sağ kanat Kolombiya Atletico Nacional 22 yaşında
Micah Richards: Manchester City 19 sağ kanat
Gareth Bale: Sol bek 18 yaşında Southhampton
Nick Carle: Ofansif Ortasaha 26 yaşında Avustralya
Hojat Chaharmahali: 89 doğumlu Santrafor. Hızı, driplingi ve tekniğiyle biliniyor. Şimdiden Olimpiyakos'un dikkatini çekmiş durumda
Mirel Radoi: Steau Bükreş’in kaptanı, defansif ortasaha
Mohammad Abou Treka: Mısırlıların “efsanevi” futbolcusu 78 doğumlu, ortasaha
Igor Biscan: Liverpool'da 5 sene oynadıktan sonra Panathinaikos'a geçen '78 doğumlu 1,91cm boyundaki Defans / Defansif Ortasaha oyuncusu sezon sonu serbest kalıyor
Traianos Dellas: 76 doğumlu 1,97 boyunda bu dev defans oyuncusu AEK'da forma giyiyor. Golleri, gücü ve adam geçirmemesiyle tanınıyor. Kaçırılmayacak bir oyuncu.Kontratı bitiyor
Arturo Vidal: '87 doğumlu Şilili defans oyuncusunun önü açık. Nedeni ise birçok bölgede oynayabilip ( Defans, Ortasaha, sol kanat...) çok gol atabilmesi Colo Colo
Jeancarlo Solórzano Madrigal: Kosta Rika'nın en tehlikeli forveti '88 doğumlu
Edison Cavani: Uruguay'ın tehlikeli forveti '87 doğumlu
Fabrice Nguessi Ondama: Afrika'daki gençler turnuvasında en iyi oyuncu seçildi '88 doğumlu forvet Kongo Milli
Marek Strestik: Frikik kullanabilen, 1,88 boyunda 87 doğumlu Çek oyuncu ortasaha ve forvet oynayabiliyor
Emmanuel Sarki: Niyeryanın 87 doğumlu 1,85 boyunda forvet oyuncusu dripling ile tekniğin iyi bir karışımı Eski Barcelonalı Amunike'ye benzetiliyor
Dawid Janczyk: 87 doğumlu Polonyalı forvet oyuncusu aynı zamanda her iki kanattaki etkinliğiyle biliniyor
Przemyslaw Tyton: 1,95 cm boyundaki Polonya'nın dev Ümit Milli kalecisi ilerisi için güven veriyor
Kamil Krol: Polonya'nın bir diğer umut vaat eden forveti. 1,93 cm boyunda
Ayila Yusuf: Niyerya'nın ve Dinamo Kiev'in as oyuncusu, defansif ortasaha olmasına rağmen ofansif özelliklerini de gösterebilen bir yapıya sahip. 84 doğumlu
Fode Mansare: Sol kanatın Yattara’sı Toulouse ‘81
Ali Karimi: Ortasaha virtiözü, “Asya Kaplanı”, “Sihirbaz” lakaplı Asya’da yılın en iyi futbolcusu seçilmiş ’78 doğumlu sezon sonunda Bayern Münih’ten serbest kalıyor
Dimitrios Salpingidis: '81 doğumlu Yunan golcü aynı zamanda sağ kanat oynayabiliyor. 176 karşılaşmada 88 golü var Panathinaikos
Panagiotis Lagos: '85 doğumlu futbolcu sol bek ve sol kanat oynayabiliyor. Yunanistan'ın en yetenekli futbolcuları arasında yer alan Lagos, şimdiden Yunan liginde 86 karşılaşmada 11 gole sahip. AEK'da forma giyiyor
Alexandros Tziolis: '85 doğumlu 1,89 cm boyundaki Panathinaikos'lu defansif ortasaha oyuncusu gelecekte Basinas'tan bayrağı devralmaya en büyük aday. 2005'ten beri Yunan Milli Takımına çağırılıyor
Vassilios Torosidis: '85 doğumlu 1,86 boyunda defans oyuncusu bek olarak da görev yapabiliyor. Olimpiakos oyuncusu saha içindeki hırsıyla dikkat çekiyor
M´Bia - Stéphane Mbia Etoundi: Fransa'nın Rennes takımında forma giyen '86 doğumlu çok yönlü defans oyuncusu 1,88 boyunda Kamerun Milli
Jacques Alaixys Romao: 84 doğumlu oyuncu defansif ortasaha mevkinde oynayan oyuncu, Fransa 18 yaş altı Milli Takımında görev almasına karşın tercihini Togo Milli Takımından yana kullandı. Sözleşmesi sona eriyor
Jacques Elong Elong: Kamerun Milli, 85 doğumlu oyuncu, defansif ortasaha ve ortasaha oynayabiliyor. Persepolis takımında dizinden geçirdiği ciddi sakatlık sonrası bir süre oynayamayan oyuncu, şu anda iyileşmiş ve kariyerini nerde devam ettireceğinin arayışı içerisinde Sözleşmesi sona eriyor ve ismi Spartak Moskova ile anılıyor
Anthony Annan: Norveç'in I.K. Start takımında forma giyen '86 doğumlu 1,75cm boyundaki futbolcu, orta sahanın ortasında görev yapıyor. Aynı zamanda eski Birleşmiş Milletler genel sekreteri Kofi Annan'ın yeğeni olan futbolcu, Gana'nın dünya futboluna yeni armağanı olarak lanse ediliyor.Takma adı Pablo Aimar olan futbolcu, Gana Milli takımında yedeği olduğu Essien'e benzer stiliyle dikkat çekiyor. Ortasahadaki teknik ve fiziksel özelliğini ofansif ve defansif manada çok rahat kullanabilen oyuncu, attığı gollerle şimdiden Avrupa'nın dev kulüplerine göz kırpıyor
Bennard Yao Kumordzi: '85 doğumlu 1,85 boyunda ofansif ortasaha oyuncusu. Stiliyle Kanu'yu andıran Gana'nın yeni yıldızı, Yunanistan'ın Aigaleo takımında forma giyiyor. Ortasaha oynamasına karşın attığı gollerle adından söz ettiren oyuncuyu yakında büyük kulüplerde görebiliriz. Yunanistan'da futbol federasyonu tarafından 2006-2007 sezonunun 1. devre "En Değerli Oyuncusu" ödülüne layık görülen futbolcu, topla oyunun yanısıra topsuz oyunda da oyuna aktif katılımı ile dikkat çekiyor
Deniz Yılmaz: Ümit Milli Bayern Münih’li Sözleşmesi sona eriyor
Asamoah Gyan: 85 doğumlu Amokachi tipinde yırtıcı forvet Udinese

Umut listemi yine çıkartayım, uğur getirsin inşallah bari, Ziya hoca ne demişti? Ne kadar geniş listemiz olursa o kadar iyi.. Değil mi? :)

walcott,akinfeev,vanden borre,eduardo gibi futbolculari almamiz cok cok zor...

Travelair
10.05.2007, 23:39
Haklısın walcott, akinfeev çok zor, ama diğerleri idare eder bence

Vkgz
10.05.2007, 23:48

imkansız..............

Terzioğlu
11.05.2007, 00:04
Mladen Petric

http://www.transfermarkt.de/bilder/spielerfotos/s_2874_2006_1.jpg

Su anda Isvicrenin FC Basel takiminda oynuyor...26yasinda Hirvat Milli Futbolcu...mevkii Forvet...boyu 1.85...iki ayaginida kullanabiliyor...bu sene Baselde 17 macta 21 gol atti...fiyati 3.5Milyon Euro...yani istersek alabiliriz...Almanyadan Dortmundda ilgileniyor kendisliyle...

Buda bir Videosu...
http://www.youtube.com/watch?v=QoAu70Y4ldQ

Ferşat Balcı
11.05.2007, 00:20
valla bu transfer döneminde de yeni şoklar yaşayabiliriz...tıpkı marchelinho nun gelmesi-gitmesi gibi...

yönetim her konuda dengesiz olduğu gibi transfer konusunda da dengesiz, yani Rıguelme gelebilir, gökdeniz gidebilir,yattara gidebilir Seadof gelebilir, ben hazırlıklıyım...
ama eğer ziya hoca kalırsa ki büyük ihtimallen devam edecek, o zaman hiçbir yöneticiyi transfere karıştırmaz,daha yararlı treansfer yapılabilir...
bazı şansızlıklara ragmen bence ziya hoca takıma yararlı,transferler yaptı ilk yarı, şu an önünde daha uzun süre var daha da yararlı transferler yapılabilir,tabi seçimi yöneticilere bırakmamalı...

Serdar A
11.05.2007, 00:51
Mladen Petric

Petriç'i Dortmund kimseye kaptırmaz. Adamın aynı zamanda frikikleride bir olay, keşke diyorum sadece.

Aslında ziya doğanında onayı alınabilecek bir transfer. Adam lazım olunca kaleye geçebiliyor, hatta penaltı kurtarabiliyor:D

http://www.youtube.com/watch?v=H-6gTszS_Ck

Serdar A
11.05.2007, 01:29
Youtube'da öylesine dolaşırken iki videoya rastladım. Her halde buraya asmamım sakıncası yoktur.

Bu güne kadar bu sitede izlediğim en iyi videolar arasında. Bir zamanların efsanesi Yousef Al Thanian. Maksat gözünüz gönlünüz açılsın.

http://www.youtube.com/watch?v=WXmD_LvyQ30

http://www.youtube.com/watch?v=nUQ4lE5qof8

spotreis
11.05.2007, 01:47
Youtube'da öylesine dolaşırken iki videoya rastladım. Her halde buraya asmamım sakıncası yoktur.

Bu güne kadar bu sitede izlediğim en iyi videolar arasında. Bir zamanların efsanesi Yousef Al Thanian. Maksat gözünüz gönlünüz açılsın.

http://www.youtube.com/watch?v=WXmD_LvyQ30

http://www.youtube.com/watch?v=nUQ4lE5qof8
bu kimmiş ki beee hayallerde trabzon forması giydiğimi ancak görürüz

Cem Kıran
11.05.2007, 01:56
Biz eğer bu sezon....

Adnan
Sinan
Wederson
Mehmet Çakır.... v.b

gibi oyuncularla kadro kurmaya başlarsak seneye ancak küme düşmeye oynarız.Elimizde bunlar gibi oyuncular çok.Celo,Musa,Erdinç,Mustafa biz bunları elimizden çıkarmaya çalışıyoruz.Hala uyanamamışsınız beyler.

Bizim artık küçük oynayacak vaktimiz kalmadı.Ya borca girip iyi futbolcular alıp maçları kazanarak para alacaz ya da seneye gene böyle bir sezon geçirecez.Arkadaşlar artık uyanın!!!

Bu klübe Marcelinho,Kiki Musampa gibi oyuncular geldi.Neden bir artık Ümit Karan ya da bir Halil Altıntop gelmesin?? göster parayı gelsinler kardeşim.Artık başka seçeneğimiz kalmadı ya rezillik ya başarı!!!

Mehmet Fatih Yavuz
11.05.2007, 02:36
adnan kim sinan kim ya..
orta sınıf takımların vasat dahi diyemeyeceğim topçuları ile mi şampiyonluğa oynayacaklarmış???
hadi wederson u anladık.. m. çakır ı da bi yere kadar anladık.. diğer ikisini niye alıyoruz?? ha adnan ha musa... ha ersen, ha sinan... ne farkı var??

adam gibi adam almayacaksanız hiç boşuna para harcatmayın kardeşim kulübe..
almaya çalıştıkları sağ bek e bak hele.
bizim emrah ı rizeden geri alın adnan dan daha çok iş yapar.
kendileri çalıp kendileri oynuyorlar.
bu kafa ile seneye gene gökdeniz e talim ederiz.
inşallah sakatlanmaz...
yoksa başımız belada demektir.

EmrahYalçınalp
11.05.2007, 05:49
Bu klübe Marcelinho,Kiki Musampa gibi oyuncular geldi.Neden bir artık Ümit Karan ya da bir Halil Altıntop gelmesin?!
Cevap sorunun içinde...

kalavara
11.05.2007, 05:52
arkdaşlar bence bu takmın en büyük sorunu orta alanda savunmaya dönük oyuncuların top kullanamamaları.başka sorunlarda var elbette ama bu takımın dengesini çok bozuyor.bir takım orta alnda üç tane pası peşpeşe yapamaz mı.bunun tek sebebi hüseyinin de aymanın da sadece top çalabilmesi.topu oyuna sokmak dediğiniz zaman ikisi de yok.bu nedenle orta alanda hem mücadele eden hem de kazandığı topu oyuna doğru sokan bir oyuncu bizim için hayati önem taşıyor.aslında kiki bunu yapabilirdi ama bu konuda konuşmaya gerek bile yok.neyse söyleyeceğim odur ki eğer belirttiğim özellikte bilinen futbolcu varsa bizimle paylaşılmalıdır bence.

Akın NAZİFOĞLU
11.05.2007, 09:29

ayrıca bu listedeki bazı oyuncular çoktaaaan büyük kulüplerle anlaştı bile.ör.:
niko krancjar-schalke
yassine chikaui-PSG....gibi.

Travelair
11.05.2007, 09:35
çoktaaaan anlaşmayanlarla anlaşırız bizde. O çoook zor dediğiniz 4 oyuncuyu da çıkarın. Diğer 80 oyuncu hakkında bir fikrimiz olsun o da yeter

GolaMTuRi
11.05.2007, 09:47
o listedekilerin hemen hemen hepsi Fm(footbal manager yildizlari) bu oyun saysinde millet scoutluk yapar duruma geldi..

Travelair
11.05.2007, 09:51
Ben o listeyi oluşturayım diye belki bir haftamı harcadım ne fm'sinden bahsediyorsun. Bak bakalım ordaki bilgiler fm de yazıyor mu? Burda oyun mu oynuyorum? Artık bu kadarı da bana saygısızlık

metinbaba
11.05.2007, 10:03
Ali Karimi olursa süper olur bence

GolaMTuRi
11.05.2007, 10:04
Ben o listeyi oluşturayım diye belki bir haftamı harcadım ne fm'sinden bahsediyorsun. Bak bakalım ordaki bilgiler fm de yazıyor mu? Burda oyun mu oynuyorum? Artık bu kadarı da bana saygısızlık
yanlis anlamissin bir saygisizlik yok ortada, o listedeki adamlar hakkinda herkes fm sayesinde fikir sahibi..yani soyle ki;hayatinda hic gormedigi izlemedigi adam hakkinda yorum yapiyor bu adam buraya gelmez pesinde devler var gibi..Bu oyundan kalma bir kanidir..
Ukalalik olucak ama ordaki bilgilerin yuzde 90i fmde de yaziyor ve oyuncularin buyuk bir cogunlugu fm2007nin yildizlari..sen kac tanesini izledin cok merak ediyorum,videosuda olabilir..Eger oturup teker teker hepsini izlediysen, analiz ettiysen ozur diliyorum..

metinbaba
11.05.2007, 10:06
yanlis anlamissin bir saygisizlik yok ortada, o listedeki adamlar hakkinda herkes fm sayesinde fikir sahibi..yani soyle ki;hayatinda hic gormedigi izlemedigi adam hakkinda yorum yapiyor bu adam buraya gelmez pesinde devler var gibi..Bu oyundan kalma bir kanidir..
Ukalalik olucak ama ordaki bilgilerin yuzde 90i fmde de yaziyor ve oyuncularin buyuk bir cogunlugu fm2007nin yildizlari..sen kac tanesini izledin cok merak ediyorum,videosuda olabilir..Eger oturup teker teker hepsini izlediysen, analiz ettiysen ozur diliyorum..

hak veriyorum

Travelair
11.05.2007, 10:26
Hepsini izledim diye bir iddia ortaya koyduğumu hatırlamıyorum. Ben zaten bundan önce verdiğim her listeden sonra altına yazıyordum böyle çıkışlar yapanlara, bunlar internette araştırdığım isimler ve ayrıca gözlemlediğim oyuncular diye. Ama artık sıkıldım.

fm'de Anthony Annan'ın Start takımına transferi mi yazıyor yoksa Essien'in yedeği olduğu mu? Sarki'nin Amunike'ye benzetildiği mi yazıyor yoksa Ever Guzman'ın çok çevik, kontra atağa yatkın bir futbol stilinin olduğu mu? Bennard Yao Kumordzi'nin Yunanistan 1. yarı en değerli futbolcu seçildiğini mi yazıyor fm yoksa Deniz Yılmaz'ın sözleşmesinin bittiğini mi?

Elimden geldiğince izledim, peki sen şu ana kadar kaç mesajımı okudun da beni bu şekilde itham ediyorsun? Videomu bulamazsın ama mesajlarım ortada. 200 tanesini okudun mu böyle agresif bir tutum içerisinde davranıyorsun? Orda 80 tane isim var, isimlerin üzerine konuşacağımız halde hala birbirimizi yemeye çalışıyoruz. Hiç Trabzonspor yönetimlerine kızmayın arkadaşlar

cemilsezgin
11.05.2007, 10:43
buseneki en iyi trasferlerimiz şunlar olmalıdır ahmet ahaoglu ersun yanal

GolaMTuRi
11.05.2007, 10:52
Travelair anlatmak istedigim noktayi anlamamissin..Ben genel konustum, olayin senle kisisel bir alakasi yok..Yani o listeyi baska bir kullanicida yapsa ayni seyi yazardim..ilk once bunda bir anlasalim...
Listeye emek verip hazirlamissin buna da bir diyecegim yok kendince arastirmalar da yapmissin ama bu benimn dusuncemi degistirmez..Zira orda 84 tane oyuncu var hepsi hakkinda izlemeden bilgi sahibi olmak imkansiz.Tekrar soyluyorum izlediklerin varsa ozur diledim zaten..
Senin bu listeyi fm den hazirladigin bariz bir sekilde ortada ama bunu nette arastirarak eklemelerde yapmissin, bunun icin saygisizlilk yapicak degilim..Benim karsi ciktigim nokta ustte de yazdigim gibi hayatinda izlemedigi adamlar hakkinda milletin fikir sahibi olmasi.Yok efendim bu gelmezmis,bu gitmezmis cok bitiriciymis yani finishingi 20ymis falanda filan..bu goruse karsiyim..Yoksa fmden liste yapip buraya koymak cokda zor degil, fm scoutlarina inceletirsin oyuncuyu, daha detayli bir bilgide koyarsin buraya, ama olay bu degil burda oyun oynanmiyor..Sen boyle yaptin demiyorum sadece bana oyle geldi, zira baska sitelerden de arastirma yapmis olabilirsin..

Travelair
11.05.2007, 11:13
Golamturi, ithamlarına devam ediyorsun. Ben de diyorum ki ben o listeyi fm'den cm'den fifa manager'den, total manager'den, hiçbirinden hazırlamadım. Daha önceki mesajımda da belirttiğim gibi internet araştırmaları ve kendi gözlemlerim, izlenimlerim. İlk olarak bu konuda anlaşalım. Herhalde bunun üzerine beni yalancılıkla suçlayıp iddialarına devam etmezsin

Çoğunu da izleyip araştırmışımdır. Hakkında bilgi bulamadıklarım da vardır elbet. Koreliler, İsrailli oyuncu vb..

İlerki aşamalarında da herhalde ben bilmemne ülkesine gidip oyuncuyu izlemeyeceğim, Trabzonspor'a transferini de ben yapmayacağım, ben gözlemlediğim kadarını yazıyorum

İkinci olarak, yanlış aklımda kalmış orada 100 küsür futbolcu var, fm scoutlarına oyuncu izlettirip onun üzerine buraya yazacak kadar ne görüyorsun beni anlamak mümkün değil.

Eğer "O listedekilerin hemen hepsi fm'de var, bu sayede millet scout'luk yapar hale geldi" demeseydin ben de alınmazdım

Birisi diyor ohoooo, diğeri diyor imkansız, diğeri fm scoutu diyor, ayıp oluyor, başka bişey söylemeye gerek yok

hodlu
11.05.2007, 11:43
Bir kere ben bu başkan'ın samimi olduğuna inanmıyorum ki alcağı topçuya inanayım.Kimi alırsa alsın boş çünkü niyet kötü.Al işte Marcelinho gelde de ne oldu.
YÖNETİM İSTİFAAAAAAAAAA

Ömer SEVİNÇ
11.05.2007, 11:56
Travelair haklı bence de. Adam uğraşmış, emek vermiş. Saygı duymak gerekir...

FcTRABZONSPOR
11.05.2007, 12:06
Bir kere ben bu başkan'ın samimi olduğuna inanmıyorum ki alcağı topçuya inanayım.Kimi alırsa alsın boş çünkü niyet kötü.Al işte Marcelinho gelde de ne oldu.
YÖNETİM İSTİFAAAAAAAAAA

Yönetim ziya el lele hadi güle güle:)
:ts:

Özkan Erdem
11.05.2007, 12:29
Mladen Petric

http://www.transfermarkt.de/bilder/spielerfotos/s_2874_2006_1.jpg

Su anda Isvicrenin FC Basel takiminda oynuyor...26yasinda Hirvat Milli Futbolcu...mevkii Forvet...boyu 1.85...iki ayaginida kullanabiliyor...bu sene Baselde 17 macta 21 gol atti...fiyati 3.5Milyon Euro...yani istersek alabiliriz...Almanyadan Dortmundda ilgileniyor kendisliyle...

Buda bir Videosu...
http://www.youtube.com/watch?v=QoAu70Y4ldQ

Hakkaten süper adam, ama peşinde Dortmund'dan fazlası olur bu yaz..

marcelinhos100
11.05.2007, 12:34
http://www.sporx.com/images/1/40/5478_B_reiziger001.jpg

Kluivert ve Reiziger'e yollanıyor

Hollanda Birinci Futbol Ligi'nde sezonu şampiyon olarak tamamlayan PSV Eindhoven, tecrübeli futbolcuları Patrick Kluivert ve Michael Reiziger'e kapıyı gösterdi.

PSV Eindhoven Kulübü'nden yapılan açıklamada, Hollanda Milli Takımı'nın yıllarca başarıyla formasını giyen tecrübeli golcü Patrick Kluivert'ın sözleşmesinin yenilenmeyeceği duyuruldu. Geçtiğimiz yıl PSV Eindhoven'la bir yıllık sözleşme imzalayan ve bu sezon iki yıl daha takımda kalmak istediğini açıklayan Kluivert'ın bu önerisi kulüp tarafından kabul edilmedi.

30 yaşındaki Kluivert, Hollanda Milli Takımı'nın 79 kez formasını giymiş ve 40 gole imzasını atarak milli takımın en golcü ismi olmuştu. Kluivert, Ajax, AC Milan, FC Barcelona, Newcastle United ve Valencia gibi takımların da formasını giymişti.

Bu arada, yaklaşık 10 gün önce Hollanda Ligi'nde 20. şampiyonluğunu ilan eden PSV, Kluivert gibi bir başka tecrübeli yıldızı savunma oyuncusu Michael Reiziger'le de yollarını ayırma kararı aldı. Kulüp, 34 yaşındaki Reiziger'den de kendisine kulüp bulmasını istedi. İki sezon önce İngiliz ekibi Middlesbrough'dan transfer edilen Reiziger, Ajax, AC Milan ve Barcelona formaları giymişti.

11.05.2007 http://www.sporx.com/i/b.gif
Kaynak : İHA

Kluivert düşünülebilirmi acaba daha 30 yaşında imiş

Murat'
11.05.2007, 12:58
Özer Hurmacı

http://futbol.milliyet.com.tr/Images/OyuncuFotograf/211.jpg

Oyuncu adı:Özer Hurmacı

Oynadığı takım adı:Ankaraspor (http://futbol.milliyet.com.tr/TeamDetail.aspx?TeamID=18)

Mevkii:Orta Saha

Doğum tarihi:20.11.1986

Uyruk:Almanya

Boy:174 cm

ÖZERİN KENDİ SÖZLERİ:Genç futbolcu, ''Bir Trabzonlu olarak Trabzonspor'un durumuna üzülüyorum. Ailem de Trabzonlu. Ama profesyonelliğin gereği olarak bu hafta kazanıp, ikinci yarıya daha iyi başlamak istiyoruz'' diye konuştu.

Bu arkadaş Leminin Trabzon Pafta oynatmak için kendini yırttığı Leminin eşinin kardeşi olması lazım bu sene Ayku Kocaman ona bizimkilerin vermediği şansı verdi 2 gol attı 3 tanede asist yaptı ümit milli takımın da değişmez oyuncusu biz bu kafayla çok kafayı vururuz taşlara

özer gerçekten iyi oyuncu alınması gerek...hemde trabzonsporlu

Travelair
11.05.2007, 13:01
Valla ben deyince fm'ci oluyorum, imkansız aşklar peşinde oluyorum marcelinhos100 dostum, kontratı bitiyor üstelik dediğimde Kluivert bitmiş diye cevap alıyorum. Bir de sen dene

cınar#7
11.05.2007, 14:20
Dünyada bize gelebilecek o kadar çok genç gelecek vaad eden oyuncular varki ama işte bunları akıl edebilecek adamlar lazım bu ziyayla,bu yönetimle ufffff zor.....

gerçekefsane
11.05.2007, 14:23
@Travelair
araştırmalar için sağolasın

Gökhanıda kaçırdık

Travelair
11.05.2007, 14:33
Eomer, Gercekefsane teşekkürler, burda Trabzonspor önemli, kendimi yüceltmek için yapmıyorum bu listeyi, onun için fmci yakıştırmalarına kızmama gerek yok ama bazen alınganlık yapıyorum böyle işte. Ayrıca fm yapımcıları da genç yetenekler keşfediyorlar bunda da kötü birşey yok. fm yok listemde, ben kendi araştırmalarımı yazdım, fikir alışverişi olsun diye ilginize sunuyorum

marcelinhos100
11.05.2007, 14:41
@Travelair
araştırmalar için sağolasın

Gökhanıda kaçırdık

Abi Gökhanı niye kaçırdık hangi gökhan bu bu arada Travelair dostum burada bazı arkadaşlara birşey anlatmak çok zor uğraş olmuyor

champions
11.05.2007, 14:42
Kluivert bence yanlış transfer olur Yaş konusunu maliyeti olmadığı için bi kenara koysak bile (ki yıllık maliyeti bile kaydadeğerdir) Performans?Yani sonuçta kariyeri dolayısıyla ismi çıkıp oynamayacak Bazı oyuncular vardır 35 yaşına kadar ortalama performans gösterebilirler Bazılarıda 30 lu yaşlarda futboldan kopmuş gibi 2 maç üst üste oynayamadan ordan oraya transfer olmakla meşgul olurlar

Alacağımız oyuncunun burdan sonra en az 1 transfer gerçekleştirme olasılığı yüksek olmalı İsmi var diye futbolcu alınmaz Her iyi futbolcu alınmaz Kalite?Yaş?Maliyet?Performans?İhtiyaca uygun olmalı Varsa sisteme!

marcelinhos100
11.05.2007, 14:43
Ersun Yanal "Kimse ile anlaşmadım"

http://www.sporyolu.com/icerikarastir.php?name=gelismishaber&MediaOp=show&idMediaAss=s5359&MediaName=ersun.jpg&MediaNum=1&ImgWs=250&ImgHs=250 (http://www.sporyolu.com/icerikarastir.php?name=gelismishaber&MediaOp=show&idMediaAss=s5359&MediaName=ersun.jpg&MediaNum=1)

Galatasaray ve Trabzonspor ile anlaştığı yönünde haberler çıkan Ersun Yanal Sporyolu'na konuştu. Ersun Yanal, "Kimseyle görüştüğüm ve anlaştığım yok. Benim dışımda bir şeyler konuşuluyor. Benimle konuşan yok" dedi.

Vestel Manisaspor'dan ayrıldıktan sonra bir süre dinlenen Ersun Yanal, "Şu an dinleniyorum. Bana şu ana kadar gelen bir teklif yok. Bazı olayları pişirip pişirip ortaya koyuyorlar. Ben de gazetelerden okuyorum" dedi.
Olayların kendi dışında geliştiğini de söyleyen Ersun Yanal, "Biri ile görüşürsem bunu da saklamam. Transfer görüşmesi saklanacak bir olay değil" dedi.

Bugün Ersun Yanal Galatasarayda deniliyordu son dakika yani bu arada serdar bali lig radyoda dinleyin ilginç şeyler söylüyor habu serdar baliyi seviyorum tam ziya doğan düşmanı

Terzioğlu
11.05.2007, 14:44
Kluivert bence yanlış transfer olur Yaş konusunu maliyeti olmadığı için bi kenara koysak bile (ki yıllık maliyeti bile kaydadeğerdir) Performans?Yani sonuçta kariyeri dolayısıyla ismi çıkıp oynamayacak Bazı oyuncular vardır 35 yaşına kadar ortalama performans gösterebilirler Bazılarıda 30 lu yaşlarda futboldan kopmuş gibi 2 maç üst üste oynayamadan ordan oraya transfer olmakla meşgul olurlar

Alacağımız oyuncunun burdan sonra en az 1 transfer gerçekleştirme olasılığı yüksek olmalı İsmi var diye futbolcu alınmaz Her iyi futbolcu alınmaz Kalite?Yaş?Maliyet?İhtiyaca uygun olmalı Varsa sisteme!

katiliyorum...

ÖmerFarukYılmaz
11.05.2007, 14:53
ooooooooooof of!!!!

Travelair
11.05.2007, 15:13
Ben o konuda öyle düşünmüyorum. Kluivert '76 doğumlu. Ajax ile 17 yaşından beri Dünya futbolundan olduğundan dolayı yaşlı olduğu düşünülüyor. PSV'de yedek kalışını önündeki isimlere bağlıyorum. Yani kalite var, yaşlı değil, maliyeti Musampa'nın 2 katı olsun, hani o oynamayanın, çok iyi bir 9 numara kazanma şansımız var. Ama ondan daha üstün kimi alabiliriz bu kriterlere uygun bunu sorgulamamız lazım. Tabiki futboldan kopup kopmadığı, kopmayacağı da iyi araştırılmalı, Marcelinho'daki hataya düşülmeyip her ince nokta düşünülmeli, ama kestirip atılabilecek bir futbolcu da değil

Rasim YILMAZ
11.05.2007, 15:56
Ben o konuda öyle düşünmüyorum. Kluivert '76 doğumlu. Ajax ile 17 yaşından beri Dünya futbolundan olduğundan dolayı yaşlı olduğu düşünülüyor. PSV'de yedek kalışını önündeki isimlere bağlıyorum. Yani kalite var, yaşlı değil, maliyeti Musampa'nın 2 katı olsun, hani o oynamayanın, çok iyi bir 9 numara kazanma şansımız var. Ama ondan daha üstün kimi alabiliriz bu kriterlere uygun bunu sorgulamamız lazım. Tabiki futboldan kopup kopmadığı, kopmayacağı da iyi araştırılmalı, Marcelinho'daki hataya düşülmeyip her ince nokta düşünülmeli, ama kestirip atılabilecek bir futbolcu da değil

Marcelinhoda ZiYA hataya düştü.. Adamın wolsburg taki oyunu ortada..
Kluivert denenebilir.. Fakat kesinlikle opsiyonlu sözleşme yapılması lazım..
Gerçi duyduğuma göre; benfica ve birkaç klüp daha ilgileniyormuş..

FcTRABZONSPOR
11.05.2007, 17:22
Marcelinhoda ZiYA hataya düştü.. Adamın wolsburg taki oyunu ortada..
Kluivert denenebilir.. Fakat kesinlikle opsiyonlu sözleşme yapılması lazım..
Gerçi duyduğuma göre; benfica ve birkaç klüp daha ilgileniyormuş..
Kluivert bitmiş bir oyuncu bizim ona ihtiyacımız yoq...Marcelinho'ylada kıyaslanacak kadarda ii bi oyuncu deil yani...Barçadan gitti Kluivert bitti!!!

Travelair
11.05.2007, 17:28
Niye bitsin? Pilli mi bu? Niye bitti merak ettim şimdi

___61___
11.05.2007, 17:28
beyler gs juninho yu almış doğrumu acaba?? eğer doğruysa süper transfer walla

Murat'
11.05.2007, 17:30
yaaa inanmayın bence......

FcTRABZONSPOR
11.05.2007, 17:34
Niye bitsin? Pilli mi bu? Niye bitti merak ettim şimdi

Kardeşim hiç maçını izledinmi???Tabi bu benim görüşüm ama daha topa bırak vurmayı koşmaya bile üşeniyor...Onumu kurtarıcı olarak alcan ALLAH aşkına...

FcTRABZONSPOR
11.05.2007, 17:35
Aldı ama geri geri:)Onun kramponunu alamaz gayse:)

Travelair
11.05.2007, 17:36
Gerçi Ziya hoca aç oyuncu arıyor. Ruhen aç. O zaman bakalım postmodern(!) transferleri işe yarayacak mı. İnşallah yarar

Travelair
11.05.2007, 17:44
Dostum adam başarılara alışmış, yedek kalmayı bilmeyen adamı 3 senedir yedekte tutuyorlar. Farklı davransa şaşardım. Devamlı oynarsa temposunu bulur. Ama tabi onu getireceksen, diğer transferlerin de iyi olacak ki adam kendini tatil kampında bulmasın

FcTRABZONSPOR
11.05.2007, 17:49
Dostum adam başarılara alışmış, yedek kalmayı bilmeyen adamı 3 senedir yedekte tutuyorlar. Farklı davransa şaşardım. Devamlı oynarsa temposunu bulur. Ama tabi onu getireceksen, diğer transferlerin de iyi olacak ki adam kendini tatil kampında bulmasın

O zaman olabilir işte...

Şuayip Aydın
11.05.2007, 17:51
http://www.sporx.com/images/1/40/5478_B_reiziger001.jpg

Kluivert ve Reiziger'e yollanıyor

Hollanda Birinci Futbol Ligi'nde sezonu şampiyon olarak tamamlayan PSV Eindhoven, tecrübeli futbolcuları Patrick Kluivert ve Michael Reiziger'e kapıyı gösterdi.

PSV Eindhoven Kulübü'nden yapılan açıklamada, Hollanda Milli Takımı'nın yıllarca başarıyla formasını giyen tecrübeli golcü Patrick Kluivert'ın sözleşmesinin yenilenmeyeceği duyuruldu. Geçtiğimiz yıl PSV Eindhoven'la bir yıllık sözleşme imzalayan ve bu sezon iki yıl daha takımda kalmak istediğini açıklayan Kluivert'ın bu önerisi kulüp tarafından kabul edilmedi.

30 yaşındaki Kluivert, Hollanda Milli Takımı'nın 79 kez formasını giymiş ve 40 gole imzasını atarak milli takımın en golcü ismi olmuştu. Kluivert, Ajax, AC Milan, FC Barcelona, Newcastle United ve Valencia gibi takımların da formasını giymişti.

Bu arada, yaklaşık 10 gün önce Hollanda Ligi'nde 20. şampiyonluğunu ilan eden PSV, Kluivert gibi bir başka tecrübeli yıldızı savunma oyuncusu Michael Reiziger'le de yollarını ayırma kararı aldı. Kulüp, 34 yaşındaki Reiziger'den de kendisine kulüp bulmasını istedi. İki sezon önce İngiliz ekibi Middlesbrough'dan transfer edilen Reiziger, Ajax, AC Milan ve Barcelona formaları giymişti.

11.05.2007 http://www.sporx.com/i/b.gif
Kaynak : İHA

Kluivert düşünülebilirmi acaba daha 30 yaşında imiş

abi kusura bakma ama trabzonspor ihtiyarlar dernegi degil adamların attıgı futbolcugu biz niye allım ki zaten işi bitmese gondermezlerdi bence egerek yok bize genc oyuncu lazım devamlı sakatlanan oyuncu lazım degil adam 30 yasına gelmiş artık surekli sakatlanırrr

FcTRABZONSPOR
11.05.2007, 17:55
abi kusura bakma ama trabzonspor ihtiyarlar dernegi degil adamların attıgı futbolcugu biz niye allım ki zaten işi bitmese gondermezlerdi bence egerek yok bize genc oyuncu lazım devamlı sakatlanan oyuncu lazım degil adam 30 yasına gelmiş artık surekli sakatlanırrr
:yattara: :yattara: :yattara: :yattara: :yattara:

Şuayip Aydın
11.05.2007, 17:57
su ara bakın en pahalı futbolcusu mehmet yilmazzz

Dragoslav Jevric (http://futbol.milliyet.com.tr/Player.aspx?PlayerID=147)
Kaleci
1,200,000 YTL
Türkiye
Hakan Arıkan (http://futbol.milliyet.com.tr/Player.aspx?PlayerID=164)
Kaleci
900,000 YTL
Türkiye
Erhan Kuşkapan (http://futbol.milliyet.com.tr/Player.aspx?PlayerID=219)
Kaleci
850,000 YTL
Türkiye
Ramazan Kurşunlu (http://futbol.milliyet.com.tr/Player.aspx?PlayerID=297)
Kaleci
900,000 YTL
Türkiye
Faruk Gürsoy (R. Kingston) (http://futbol.milliyet.com.tr/Player.aspx?PlayerID=468)
Kaleci
1,000,000 YTL
Gana
Wederson Da Silva (http://futbol.milliyet.com.tr/Player.aspx?PlayerID=115)
Defans
2,000,000 YTL
Brezilya
Ramazan Tunç (http://futbol.milliyet.com.tr/Player.aspx?PlayerID=143)
Defans
950,000 YTL
Türkiye
Mustafa Yalçınkaya (http://futbol.milliyet.com.tr/Player.aspx?PlayerID=151)
Defans
1,250,000 YTL
Türkiye
Radoslav Batak (http://futbol.milliyet.com.tr/Player.aspx?PlayerID=156)
Defans
950,000 YTL
Sırbistan
Adam Petrous (http://futbol.milliyet.com.tr/Player.aspx?PlayerID=167)
Defans
950,000 YTL
Çek Cumhuriyeti
Ardijan Djokaj (http://futbol.milliyet.com.tr/Player.aspx?PlayerID=195)
Defans
1,000,000 YTL
Yugoslavya
Murat Akyüz (http://futbol.milliyet.com.tr/Player.aspx?PlayerID=207)
Defans
850,000 YTL
Türkiye
Ediz Bahtiyaroğlu (http://futbol.milliyet.com.tr/Player.aspx?PlayerID=209)
Defans
800,000 YTL
Türkiye
Hamilton Henio Ferre Calheiros (http://futbol.milliyet.com.tr/Player.aspx?PlayerID=552)
Defans
1,000,000 YTL
Brezilya
Muhammed Çiftçi (http://futbol.milliyet.com.tr/Player.aspx?PlayerID=572)
Defans
850,000 YTL
Türkiye
Hürriyet Güçer (http://futbol.milliyet.com.tr/Player.aspx?PlayerID=145)
Orta Saha
1,000,000 YTL
Türkiye
Adem Koçak (http://futbol.milliyet.com.tr/Player.aspx?PlayerID=190)
Orta Saha
1,000,000 YTL
Türkiye
Bilal Kısa (http://futbol.milliyet.com.tr/Player.aspx?PlayerID=192)
Orta Saha
2,000,000 YTL
Türkiye
Muhammet Hanifi Yoldaş (http://futbol.milliyet.com.tr/Player.aspx?PlayerID=204)
Orta Saha
1,000,000 YTL
Belçika
Özer Hurmacı (http://futbol.milliyet.com.tr/Player.aspx?PlayerID=211)
Orta Saha
800,000 YTL
Almanya
Anıl Taşdemir (http://futbol.milliyet.com.tr/Player.aspx?PlayerID=212)
Orta Saha
800,000 YTL
Türkiye
Murat Tosun (http://futbol.milliyet.com.tr/Player.aspx?PlayerID=216)
Orta Saha
850,000 YTL
Türkiye
Volkan Arslan (http://futbol.milliyet.com.tr/Player.aspx?PlayerID=225)
Orta Saha
1,500,000 YTL
Türkiye
Mehmet Yılmaz (http://futbol.milliyet.com.tr/Player.aspx?PlayerID=185)
Forvet
3,500,000 YTL
Türkiye
Murat Hacıoğlu (http://futbol.milliyet.com.tr/Player.aspx?PlayerID=222)
Forvet
2,000,000 YTL
Türkiye
Silvinho Jaba (http://futbol.milliyet.com.tr/Player.aspx?PlayerID=469)
Forvet
3,000,000 YTL
Brezilya
İles Sitku (http://futbol.milliyet.com.tr/Player.aspx?PlayerID=565)
Forvet
1,200,000 YTL
Macaristan

Toplam
34,100,000 YTL adam 50.000.000 YTL ye işi bitirmislerrr

Şuayip Aydın
11.05.2007, 18:09
abi biz burada gs tartısmıyoz lutfen ezikler kimi alırsa alsın onemli degil lutfen burada sadece trabzonspor icin futbolcu ismi bizim takımın adı gecsin fenerum bunu almıs bjkor bunu korkak kedi bunu almıs bizi ilgilendirmezzzz ricaaa ediyorummmmm

kadirsahin.61
11.05.2007, 18:46
ARKADAŞLAR TRABZONSPORUN TRANSFER GÜNDEMİNDEKİ ARJANTİNİN SAN LORENZO TAKIMINDA FORMA GİYEN LAVEZZİ İYİ BİR GOLCÜYE BENZİYOR. YOUTUBE DEN VİDEOLARINI İZLEYEBİLİRSİNİZ......... ...
ARKADAŞLAR TRABZONSPORUN TRANSFER GÜNDEMİNDEKİ ARJANTİNİN SAN LORENZO TAKIMINDA FORMA GİYEN LAVEZZİ İYİ BİR GOLCÜYE BENZİYOR. VİDEOLARINI İZLEYEBİLİRSİNİZ......... ...
http://www.youtube.com/watch?v=8iH3YYgQm9g

A.Alper
11.05.2007, 18:57
iyi futbolcuyu kim alırsa alsın zevkle izleriz önemli olar seyir zevki

marcelinhos100
11.05.2007, 19:21
http://www.ligtv.com.tr/uploads/news_manset_resim_18736_Fabianski001.jpg

Lehmann'ın veliahtı “Uçan Polonyalı“

Premier Lig'in güçlü takımlarından Arsenal, 37 yaşındaki Alman kalecisi Jens Lehmann'ın veliahtını Polonya'da buldu. Polonya Milli Takımı'nın da kalesini koruyan Lukasz Fabianski Arsenal kalesi için yeni sezonda Lehmann'la yarışacak.

Arsenal Teknik Direktörü Arsene Wenger, yaptığı bir açıklamayla, Legia Varşova forması giyen 22 yaşındaki Polonyalı kaleci Lukasz Fabianski'yle anlaştıklarını duyurdu.

Wenger, "Fabianski, bizim yeni kalecimiz olacak. O, önümüzdeki sezon takıma katılacak ve Jens Lehmann'la birlikte kaleyi kapmak için yarışacak. Fabianski, bizim geleceğimizden birisi. Arsenal Futbol Kulübü'nün en büyük kalecilerinden biri olacak" dedi.

Arsenal'in tecrübeli Alman kalecisi 37 yaşındaki Jens Lehmann, takımdan ayrılacağı yönündeki iddialara, geçtiğimiz günlerde takımıyla 1 yıllık sözleşme imzalamayı kabul ederek cevap vermişti.

Trabzon ve yıldızı bölümünü takip eden arkadaşlar bilir 2 ay önce bu kaleci için kendimi yırtmıştım hemen alalım diye ama bizimkiler Polonyada Fabianskiyi bulacaklarına gider brezilyada jeffersonu alırlar

Şimdide söylüyorum madem kaleci alacaksınız Meksikada Ochoa var ama onuda yakında kapar bir takım

fatihmats
11.05.2007, 19:52
beyler petric mi nedir adam müthiş zaten hiç frikikcimiz yok gelirse müthiş olur.. yönetim ....

selcuk
11.05.2007, 21:07
petricin kimler var arkasinda biliyonmu
10 milyon verecende alabilecen onu

Laz_61
11.05.2007, 21:14

merak etme kardes besiktas kapar onu hemen...

AYYILDIZ
11.05.2007, 21:17
millet transfer sezonunu şimdiden açtı bizimkiler hiç bişey yapamaz idda ediyorum daha çok zaman var derler son gün transfer yaparlar gelecek sezonda kayıp olur şimdiden alınacak oyuncularla anlaşılması gerekir.Bunlarda yerliler Trabzonlu olmalı

Ali Özcan
11.05.2007, 21:33
çok iyi bir 10 numara dışında (Riquelme, Ali Karimi) dışında aradığımız tüm adamlar burnumuzun dibinde...

10 kez yazdım, yineliyorum...

Kale Martinez
Sol bek Wederson (Türk)
Sağ bek Mehmet Topuz
Sol Açık İbrahim Akın
Orta Saha Ali Bilgin
Forvet Ali Güzeldal, Ergin Keleş (İkisini de bedava alabiliriz)

yukardaki 10 numaralardan biri ile birlikte şu adamları alırsak ki burada alamayacağımız oyuncu yok, Şampiyon oluruz...

Şunları da gönderelim :

Ömer Kerim Ali Rıza
Ferhat
Musampa
Jun
Djokaj
Hasan
M. Keçeli
Jefferson
Ahmet Şahin
Ufukhan

Kesinlikle kalması gerekenler :

Ersen Martin
Umut Bulut
Gökdeniz
Yattara
Step
Risp
Ceyhun
Erdinç
Çağdaş
Tolga Zengin
Hüseyin
Ayman (Türk olduğu için)

AYYILDIZ
11.05.2007, 21:40
çok iyi bir 10 numara dışında (Riquelme, Ali Karimi) dışında aradığımız tüm adamlar burnumuzun dibinde...

10 kez yazdım, yineliyorum...

Kale Martinez
Sol bek Wederson (Türk)
Sağ bek Mehmet Topuz
Sol Açık İbrahim Akın
Orta Saha Ali Bilgin
Forvet Ali Güzeldal, Ergin Keleş (İkisini de bedava alabiliriz)

yukardaki 10 numaralardan biri ile birlikte şu adamları alırsak ki burada alamayacağımız oyuncu yok, Şampiyon oluruz...

Şunları da gönderelim :

Ömer Kerim Ali Rıza
Ferhat
Musampa
Jun
Djokaj
Hasan
M. Keçeli
Jefferson
Ahmet Şahin
Ufukhan

Kesinlikle kalması gerekenler :

Ersen Martin
Umut Bulut
Gökdeniz
Yattara
Step
Risp
Ceyhun
Erdinç
Çağdaş
Tolga Zengin
Hüseyin
Ayman (Türk olduğu için)

martinez,ali bilgin,Ergin,wederson-gençlerbirliğinden engin ve ankaradan özerde alınmalı

Travelair
11.05.2007, 22:40
Arkadaşlar Martinez'i fazla izlemedim yan toplarda zayıf mı? Çıkıyor mu toplara yoksa kalesinde mi bekliyor?

Kasım Hilal
11.05.2007, 23:02
Ben de izlemedim ama Sakarya gibi bir takımda ileri çıkması düşünülemez..
Zira genellikle müdafa yapan bir takım.
Hem Tolga'nın hiçbir iyi kaleceiden eksiği yok bence kalıp olarak.
Özgüvenini de her geçen gün arttırıyor.

Üzeyir Gönül
12.05.2007, 00:22
Aslında her sezon öncesi birçok isim konuşulur. Ancak bunların hiçbirisi alınmaz. Çünkü Türkiye'de bir sezon yıldızını parlatanlar hemen İstanbul'un üç takımından birine transfer olur. Futbolcular için Trabzon ondan sonra gelir. Trabzon'daki futbolcuların bile eminim akıllarında hep İstanbul vardır. Fener, Beşiktaş ve Galatasaray'ın talip olup da bizim aldığımız kaç futbolcu var? Sanırım yok. Onlar yıldızı parlayanları alır, yıldızını parlatmaya devam edenler takımlarında kalır. Diğerleri mi? Bizim gibi Anadolu takımlarına paylaştırılırlar. Biz de onlarla şampiyon olmaya çalışırız. Kendimiz adam gibi futbolcu yetiştiremiyoruz. Oradan buradan futbolcu beğenmeye çalışıyoruz. Her sene takıma sözde yüze yakın oyuncu transfer ediyoruz. İş gerçeğe gelince bir tanesini de alamıyoruz. Musampa, Marcelinho gibi birilerini alıyoruz. Onları da ya devre arasında gönderiyoruz ya da yedek kulübesine mahkum ediyoruz. Neden mi? Birilerinin kaprisleri yüzünden. Bence bu takıma yapılacak en büyük transfer; Ziya Doğan'ın bir an önce gönderilip yerine takımı hiç tanımayan, hedefi her zaman büyük olan, futbolcunun hakkını veren ve futboldan gerçekten anlayan bir teknik adamın gelmesidir. Bundan daha iyi transfer mi olur? Elimizdeki kadro inanın sadece birkaç takviye ile şampiyon olabilecek kapasitede. Sadece doğru adamın ellerinde olsun yeter. Herkes futbolcularımızı küçük görüyor. Herkes dediğim bizim takımın taraftarlarından bahsediyorum. Forumda her zaman bir şeyler yazmıyorum; ama genelde yazılanları şöyle bir okuyorum. Kaleci arayıp duruyoruz sürekli. Tolga'nın milli takımın kalesini koruyan Volkan'dan daha iyi bir kaleci olduğunu hiç görmüyor musunuz? Defansımızın sağında oynayan futbolcularımızı (Musa, Ufukhan ve Ferhat) İstanbul'un şampiyonluğa oynayan takımlarının sağbekleriyle karşılaştırın. Hangilerinden eksikleri var? Fenerbahçe şu an lider. Solbeki de Ümit Özat. Yahu Celalettin'in ondan ne eksiği var? Defansımızın göbeğinde sorun var ama bence sorun Ziya'da. Ben Stepanov ve iyileşince Risp'in bu bölgede Türkiye'nin en iyisi olacaklarına eminim. Türkiye'de bu ikiliden daha iyi bir göbek görebiliyor musunuz? Şimdi her ikisi de sakat ama seneye bir düşünün. Orta sahamızda Hüseyin'i her ne kadar beğenmeseniz de bence Türkiye'nin en iyi top kesen adamı. Zaten milli takıma çağırılması da boşuna değil. Ceyhun, Gökdeniz, Yattara gibi Türkiye'de kaç futbolcu var? Evet, forvetimiz biraz beceriksiz. Bunu kabul ederim. Umut, bence iyi bir futbolcu ama eksikleri çok. Yine de sezon başına göre çok çok ilerleme kaydetmiş durumda. Ersen Martin'in sürekliliği yok. Ömer Rıza, bence bizim takımın oyuncusu olamaz. Birkaç güzel maçı olmuştur; ama o güzel maçları her futbolcu yaşar nasıl olsa. Bence bizim en büyük eksiğimiz; öncelikle iyi bir forvet, ortasahamızın defansif anlamda zayıf kalması. Ortasahamız defans yapsın da geri çekilelim demiyorum. Karşı takıma baskı anlamında söylüyorum. Trabzon gibi bir takım zaten defans yapmamalı; büyüklüğümüze yakışmıyor. Ortasahamız karşı takıma baskı kurarsa defansımız zaten rahat oynar. Dedim ya; tek sorunumuz forvet hattı diye. Arkadaşlardan birisi Kluivert isminden bahsetmiş. Otuz yaşındaymış da ihtiyarmış. Van Hoijdonk Fener'i şampiyon yaptığında kaç yaşındaydı. Ya Hagi Galatasaray'ı şampiyon yaptığında kaç yaşındaydı? Önemli olan yaş değil. Önemli olan kalite. Bakınız; Milan'da Maldini 40 yaşına geldi, hala çatır çatır futbol oynuyor. Avrupalı oynuyor. Çünkü kafası rahat. Bizde öyle değil. Ben Kluivert'e yaşlı diyenlere katılmıyorum. Eminim Fatih Tekke, Şota'dan sonra Trabzon'a gelmiş en iyi golcü olur. Tabii alınırsa... Ben Kluivert alınsın diye söylemiyorum ama futboldan ne kadar anladığımızı söylüyorum.
Çok uzun yazdım yine. Artık bitireyim. Sözün özü şu: Bu takım şu an itibariyle kadro olarak ligin en iyi takımlarından biridir. Tek yapılması gereken sadece Ziya Doğan'ı göndermektir. Çünkü, adam artık bu takıma zarar vermektedir. Her şeyden sonra da sürekli bahane göstermektedir. Üstelik yöneticilerde de aynı söylemler olduğuna göre, onları da kandırmış demektir. Eh, böyle olunca da Ziya Doğan bu takımın başında demektir. Ben de bu kadar satırları boşuna yazmış oluyorum yani. :D
Seneye şampiyon olursak -inşallah oluruz- bizi Ziya Doğan şampiyon yaptı, demeyeceğim. Bizi futbolcular şampiyon yaptı, diyeceğim. Taraftarımız mı? Trabzon'daki taraftarımız ne zaman adam gibi tezahurat yapmasını öğrenir, diğer takımların tezahuratları gibi stadı inletirler, o zaman taraftarın da şampiyonlukta payı var, derim.
Burada son sözü taraftara ayırayım. Kızmayın da... Ben Trabzonspor'umun maçlarını televizyondan izliyorum. Seyircimizin bir maçta doğru dürüst bir tezahurat yaptığını görmedim. Tek bildiğimiz "Bordo- Mavi, Orhan-Hami". Bir de ıslıklar ve yuhlamalar. Şöyle adam gibi bestelenmiş, tüm taraftarın ağzından dökülen bir taraftar tezahuratımız yok. Bu işi organize eden bir taraftar grubumuz da yok. Sözde bir sürü grubumuz var; ama sadece takımımız üzerinden siyaset yapıyorlar. Hiç oturup tezahurat yazmayı düşünüyorlar mı? Ya da tribünleri organize etmeyi düşünüyorlar mı? Biz ne zaman Beşiktaş'ın "Çarşı"sı, Galatasaray'ın "Ultraslan"ı, Fenerbahçelilerin bilmem nesi gibi bir taraftar grubuna sahip olacağız. Bu grubu burada ben kurmayacağım herhalde. Trabzon'da yaşayan ve Trabzonspor sevdalısı olan gençler kuracak. Ben, uzakta yaşayan bir Trabzonspor taraftarı olarak kendi taraftarımızın silahlarla anılmasını istemiyorum. Trabzonspor'a yapmış oldukları katkılarlar anılmalarını istiyorum.
Kimseye hakaret etmek, kimseyi rencide etmek gibi bir düşüncem yoktur. Bu yüzden beni yanlış anlamayınız. Tek derdim Trabzonspor'dur. Hepimizin olması gerektiği gibi...
Hepinizi saygıyla selamlıyorum...

ahmettin
12.05.2007, 00:28
tebrik ederim. çok iyi yazmışsın. seninle aynı fikirdeyim.

ramazankement
12.05.2007, 00:42
takıma oyunu yönelten gerçekten çok iyi bir 10 numara alınması gerekir sol kanatlarda çok yetersiz kalıyoruz ii bir sol kanat ve iyi bir forvet takımı ii yerlere getirir diye düşünüyorum defans fena deil risp stepanov erdinc cagdaş dörtlüsü fena deil bence bu takım 3 defans da oynayabilir gelecek senler çok atak oyunu oynayan bir ts görmek istiorz...

Erdem Keser
12.05.2007, 00:50
takıma oyunu yönelten gerçekten çok iyi bir 10 numara alınması gerekir sol kanatlarda çok yetersiz kalıyoruz ii bir sol kanat ve iyi bir forvet takımı ii yerlere getirir diye düşünüyorum defans fena deil risp stepanov erdinc cagdaş dörtlüsü fena deil bence bu takım 3 defans da oynayabilir gelecek senler çok atak oyunu oynayan bir ts görmek istiorz...

üçlü defans oynamak için kenarları maç boyunca parselleyecek ,sürekli gidip gelecek saglam kanat adamlarının olması gerekir henüz ligimizde öyle bi kanat oyuncusu yok

oguzkoc
12.05.2007, 00:54
üçlü defans oynamak için kenarları maç boyunca parselleyecek ,sürekli gidip gelecek saglam kanat adamlarının olması gerekir henüz ligimizde öyle bi kanat oyuncusu yok

aslında var.. fakat türkiyede bu sistemle oynanmadığı için henüz bu oyuncular keşfedilemedi... bir zamanlar bizdeki serkan sol kanatta tam bu işin adamıydı. ayrıca emrah da 3-5-2 nin sağında türkiyenin bir numaralı oyuncusu... ümit davala da buna eklenebilir...

Attila Selçuk Uzun
12.05.2007, 01:11
yaw ümit davala milli takıma hoca oldu hala ümit davaladan bahsediliyor...gülsem mi ağlasam mı ...

oguzkoc
12.05.2007, 01:17
yaw ümit davala milli takıma hoca oldu hala ümit davaladan bahsediliyor...gülsem mi ağlasam mı ...

ümit davalayı almaktan bahsetmedim güzel abim. olayın başını takip edemedğin için bizim salak olduğumuzu düşündün galiba. bende bliorum hoca olduğunu. türkiyedeki en iyi sağ kanat oyuncularından bahsettim ben. ümit çok iyi bir oyuncuydu.

Attila Selçuk Uzun
12.05.2007, 01:22
:) haklısın özür dilerim. ama geçmiş geçmiştir artık..kafayı yedirdi bu takımın keli, ile yönetimdeki delisi::::)))

Erdem Keser
12.05.2007, 01:33
aslında var.. fakat türkiyede bu sistemle oynanmadığı için henüz bu oyuncular keşfedilemedi... bir zamanlar bizdeki serkan sol kanatta tam bu işin adamıydı. ayrıca emrah da 3-5-2 nin sağında türkiyenin bir numaralı oyuncusu... ümit davala da buna eklenebilir...

bahsettigin isimler 4-4-2 sisteminin kanat oyuncuları ama 3 -5-2 için en iyi isim abdullahtı bidaha öyle bi kanat oyuncusu zor gelir

Terzioğlu
12.05.2007, 02:49
Hossein Kaabi
http://www.lastkick.com/wp-content/P_Hossein_Kaebi_3.jpg

http://www.transfermarkt.de/bilder/spielerfotos/s_24643_2005_1.jpg

21 yasinda 1.74 boyunda Iranli bir sag bek oyuncusu...ayni zamanda sag acikda oynayabiliyor...cok hizli ve iyi driblingleri olan bir futbolcu...16 yasindayken Iran Milli takiminda forma giymeye baslamisti...21 yasinda olmasina ragmen 50ye yakin Milli maci var...2006 Dünya Kupasindada forma giydi...dünyanin en hizli oyuncularindan biri olarak gösteriliyor...su anda Iranin FC Persepolis takiminda oynuyor...

Buyrun bir Videosu:
http://www.youtube.com/watch?v=EsAknk_ts2E&mode=related&search

Bu adami Karimi ile birlikte almak var aslinda...ikisi birlikte büyük islere imza atar takimda...ama nerde bizim yönetimde o akil...

metinbaba
12.05.2007, 09:37
yaw son futbolcunun bakışları bi tuhaf yaw :D almayalım en iisi :D

metinbaba
12.05.2007, 09:39
ama hakikatten cok iyiyymiş sag defans yattaranın arkasına manyak gider bu adam nerden bulduysan kardes cok iyi bir futbolcu :D

Şuayip Aydın
12.05.2007, 09:49
ziya dogan gunde 2 saat girse sitemize valaha alacagı oyuncuları oyun takiklerini kimi gondercegini buuradan rahatlık ogrenebilirdi
neyse

kappi cok guzel bi oyuncu bence ayınması gerekkkk

asimavi
12.05.2007, 11:38
kaabi iyi adam alınabilir....

...çünkü topuzu bize yedirmezler...

...onun için sağ beke böyle kaliteli bi yabancı alınmalı bence

...hem bu adam genç...genç olmalıki uzun vadeli olsun ....

...türkiyede sağ ve sol bek kıtlığı var ..biz bu mevkileri sağlama alırsak çok iyi olur....

...ankaradan da wedersonu aldıkmı...bu bölgelerde sıkıntı yaşamayız en az 3 yıl götürür bizi bu adamlar....

oguzkoc
12.05.2007, 11:41
dönmebana61 bu oyuncuyu hatırladım. çok iyi bulmuşun bravo. bence burada tavsiye edilen en gerekli futbolcudur diyebilirim. bu adamı şiddetle tavsiye ediyorum. hossein kaabi...

asimavi
12.05.2007, 11:43
bide şu iranlı nosrati yi izledim az önce adamdan ne adam geçiyo ne de top geçiyo rispin yerine alınabilir

Abdullah Şahin
12.05.2007, 11:45
Pastırma spor Menhem Topuz la,Gökhan ı bize vermez.Onlardan bir kırık iğne dahi almama taraftarıyım.

sbay
12.05.2007, 11:47
TRANSFERİN EKİBİ BELLİ

http://www.karadenizgazete.com.tr/images/haber/18242_b.jpg
Komite Albayrak, Sayitoğlu ve Pişiren'den oluşuyor...

DOĞAN İLE BİRLİKTE

Trabzonsporda yeni yönetimin görev dağılımı yapmasından sonra yeni sezon öncesi transfer komitesi büyük ölçüde belli oldu. F.Bahçe maçı sonrası bu yönde yapılacak toplantıda, transfer komitesinin Başkan Nuri Albayrak, Asbaşkan Haşim Sayitoğlu ve Başkan Yardımcısı Aydın Pişiren'den oluşacağı belirtildi. Komite Teknik Direktör Ziya Doğanla görüştükten sonra transfer için düğmeye basacak.

Terzioğlu
12.05.2007, 11:47
kesinlikle büyük bir kulüp kapmadan biz hizli davranip almaliyiz...yanilmiyorsam FC Persepolis takiminin antrenörü Mustafa Denizli...

asimavi
12.05.2007, 11:49
dönmebana61 bu oyuncuyu hatırladım. çok iyi bulmuşun bravo. bence burada tavsiye edilen en gerekli futbolcudur diyebilirim. bu adamı şiddetle tavsiye ediyorum. hossein kaabi...

....eee hadi birileri bu isme yönetime ulaştırsın ..hem defans olduğu için ziya da karşı çıkmaz hemde aymanın nhemşosu sayılır hemen aldırır ziya bu adamı ama ileri çıkışları olduğunu söylememek lazım yoksa almaz ...

...hatırlarsanız bi ara marcelinhodan sol bek yaptığı gibi yattara dan da sağ bek yapacaktı...

asimavi
12.05.2007, 11:52
şu lavezzide iyi adam alınabilir....

....dönme bana kızma ama .....eğer 5 kuruşu olmayan daha futbolcularının parasını veremeyen cincon junınho yu alırsa bzde rıquelmeyi almalıyız yoksa hiç boşuna transfer yapılmasın en fazla 2. oluruz şampıiyonluk hikaye olur...

Terzioğlu
12.05.2007, 11:55
şu lavezzide iyi adam alınabilir....

....dönme bana kızma ama .....eğer 5 kuruşu olmayan daha futbolcularının parasını veremeyen cincon junınho yu alırsa bzde rıquelmeyi almalıyız yoksa hiç boşuna transfer yapılmasın en fazla 2. oluruz şampıiyonluk hikaye olur...

usta bunun neresine kizacagim anlamadim? riquelme gibi bir futbolcu bu takima gelsin ben zaten baska transfer istemiyorum...

asimavi
12.05.2007, 12:16
usta bunun neresine kizacagim anlamadim? riquelme gibi bir futbolcu bu takima gelsin ben zaten baska transfer istemiyorum...

pardon ya ....samsunlu şuayıp kardeş kızıyodu junınhoyu yazmamıza ..karıştırdım ....ama yanlışmı diyorum yani adamlar şaka maka alırsa junınhoyu.....büyük fark atarlar sadece biz değil ondan sonra fb elex in yerine bjk de riconun yerine adam aramak zorunda kalırlar bu adam gelirse......

FcTRABZONSPOR
12.05.2007, 12:19
Bize 3 veya 4 tane futbolcu alınması şart ama iyi oyuncular olacak...Fazla futbolcuya gereq yoq...Kaleye,sol açık,bide umutun yanına kaliteli bir golcü olursa yeterli...

Dursun Ali Bahçekapılı
12.05.2007, 12:24
Kaabi topuzdan cok daha iyi bir topcu galiba tabii youtubedaki görüntülere ne kadar güvenilir orası muamma

Terzioğlu
12.05.2007, 12:33
riquelme 25-26 yasindayken barcelonadan villareale 7milyona satildi...ki bu en iyi dönemleriydi...simdi biz bu adama en fazla 5milyon verirsek alabiliriz düsüncesindeyim...stepanovu sat , riquelmeyi al

Bahtiyar
12.05.2007, 12:37
riquelme 25-26 yasindayken barcelonadan villareale 7milyona satildi...ki bu en iyi dönemleriydi...simdi biz bu adama en fazla 5milyon verirsek alabiliriz düsüncesindeyim...stepanovu sat , riquelmeyi al

aynen öyle defansta iki yabancı ne olacak para edeni sat orta sahayı güçlendir.

Sinan Akyıldız
12.05.2007, 12:45
Anlamadığım Riquelme yi barca iyi zamanında niye satsın ?

Riquelme barcadan gittiğinde bitme noktasındaydı neredeyse ve Villarealde kendini buldu , bu motivasyon işidir , yani büyük bi takıma gidersin ve o takımın yükünü kaldıramayıp başarısız gibi görünürsün fakat o takımdan 1-2 seviye düşük bi takıma gittiğinde büyük bi motivasyonla oynarsın . Bence Riquelme nin olayı bundan ibaretti.

Ayrıca bi not ekliyim :) bir iki senedir tecrube ettiğim için söylüyorum ( benden daha fazla tecrübesi olanda vardır ) burda yazılan isimlerin hemen hepsi boşa gidiyor şunu alalım bunu alalım süper topçu falan , yönetim yine bildiğini okuyor.

marcelinhos100
12.05.2007, 12:48
Hossein Kaabi

21 yasinda 1.74 boyunda Iranli bir sag bek oyuncusu...ayni zamanda sag acikda oynayabiliyor...cok hizli ve iyi driblingleri olan bir futbolcu...16 yasindayken Iran Milli takiminda forma giymeye baslamisti...21 yasinda olmasina ragmen 50ye yakin Milli maci var...2006 Dünya Kupasindada forma giydi...dünyanin en hizli oyuncularindan biri olarak gösteriliyor...su anda Iranin FC Persepolis takiminda oynuyor...

Buyrun bir Videosu:

Bu adami Karimi ile birlikte almak var aslinda...ikisi birlikte büyük islere imza atar takimda...ama nerde bizim yönetimde o akil...

kaabi gerçekten çok iyi futbolcu daha da 22 yaşında ülke olarakta buraya adaptasyon sorunu yaşamaz ama işte bu tip futbolcuları hemen almak lazım yoksa geniş scout ekipleri olan dünya takımları hemen kapıyor bunları geçen yıl mustafa denizlinin beşiktaşa önerdiği Javad Nekounam Osasunya transfer oldu orada takımın değişmez oyuncusu adam beşiktaş almak istememişti bizimkiler zaten öyle bir temasa bile geçmezler Ali Karimi bu sene sonunda ayrılacak Almanyadan alınsa ne süper olur Kaabiyle beraber

Terzioğlu
12.05.2007, 12:52
hazir Karimi'nin kontrati bu sezon sonu sona eriyor bedavaya kapabiliriz....ah yönetim ah duy sesimizi

denizci61
12.05.2007, 13:04
Gitmesini istediklerim: ZİYA DOĞAN (Sezon sonu geldi, ideal bir 11'i bir türlü oluşturamadı, oyuncu tercihleri ve değişikliklerinde sınıfta kaldı,futbolcuları çok bunaltıyor, kampları NAZİ kampına çevirdi)
Ömer Rıza (Trabzonspor'da oynayacak kapasitede değil), Ferhat (Trabzonspor'da oynayacak kapasitede değil), Celalettin (çok kurnaz,kendini hiç riske atmıyor, 2 sene önce İnönü'de bejeke'den son dakikada yediğimiz goldeki lakayıtlığı onu çok güzel anlatıyor), Musa (Trabzonspor'da oynayacak kapasitede değil), Jefferson (Kaleci tanımına uymuyor,Trabzonspor'da oynayacak kapasitede değil), Musampa (Ziya onu da bitirdi, tıpkı Marcelinho ve Szymkowiak gibi), Mustafa Keçeli (Trabzonspor'da oynayacak kapasitede değil)...

marcelinhos100
12.05.2007, 13:11
http://www.canadasoccer.com/images/media/hutchinson_action_usa.jpg

Atiba Hutchinson

08.02.1983Kanada

24 yaşındaki Kopenhagın ve Kanada Milli takımın dinamosu çok güçlü ve teknik Danimarkada şampiyonluğa hersene ulaşması zor olmayan Kopenhag takımın en önemli silahı orta sahanın her yerinde oynayabiliyor tek yönlü bir futbolcu değil yılda ortalama5-6 gol atıyor 2003-2005 sezonlarında İsveçte oynadı 20 gol atmış 3 yıl .çinde 23 kez Kanada Milli takımının formasını giymiş orada da 3 gol atmış orta sahada alınsa çok faydalı olur iki senedir Kopenhagta bu arada

http://www.youtube.com/watch?v=Eyl1iQ7sQ4U

salihismet
12.05.2007, 13:16
Trabzonsporda transfer politikalari hep iki grup arasinda bazi ceki$melere sahne oldu. Albayrak yönetiminin transferdeki yaptiklarini dikkatlice izlerseniz bazi $eyleri rahatlikla cözersiniz.

1-i. Haciosmanoglu t.d ile anla$mak üzereyken telefon mesajiyla anl$ma yapmamsi söyleniyor, ve geri cagriliyor. Istiafa edip birakmasi gerekirken birakmiyor ve devam etme karari aliyor, gerekcesi Trabzonsporun menfaatleri ( fb maci öncesi Trabzonun menfaatlerine son verdi, mac sonrasini bekleyemedi cünkü kendi menfaatleri bunu gerektiriyordu.)

2-Faruk Kanca Brezilyada 48 gün kaliyor, bir sürü futbolcuyla görü$üyor hic kimseyi almadan geri cagriliyor. Brezilyadan futbolcu almak zor, ailesiyle anla$acaksin, her futbolcunun bir iki menejeri var onlara ayri ayri para vereceksin gibi aciklamalar yaparak bu i$ kapatiliyor.

3-Haciosmanoglunun ba$ini cektigi grupun onayiyla Z. Doganla anla$iliyor ve sayitoglunun son zamana kadar Z. Doganin gitmesi icin bazi yollari denedigini ögreniyoruz.

26 miyon dolarlik bir borca sokulan Trabzonsporda bir iki futbolcu di$inda dogu dürüst transfer yok. Tam transfer sezonunun ba$lamasiyla birlikte ceki$meler ayyuka cikiyor ve birbirini suclamalar ve istifa tehditleri sahneye konuluyor. Yani gecen sezon transferde rol alamayan Haciosmanoglu grupu ayaklaniyor, ve öyle aciklamalar yapiliyorki sangi bazi Trabzonspor yönericileri takimin yenilmesi icin ugra$iyorlar gibi bir hava yaratiliyor.

Trabzonsporda bunlar ya$anirken hala tam dogrularin anlatilmadigini herkes biliyor. Amac Trabzonsporun dogru yönetilmesi deyil, Trabzonspor arac olarak kullanilip transfer sezonunda paralar nasil hortumlanirin cati$masi yapiliyor, bunu kabul etmesekte malisef durum bundan ibarettir. Bu durumu yöneticilerde biliyor, orada cali$mi$ hocalarda biliyor, hatta bazi Trabzonspor kö$e yazarlarida biliyor.

$imdi taraftarlara bir görev dü$üyor, hic kimse ba$ini kuma sokarak, bu hoca yaramaz, bu futbolcular yaramaz deyip yüzeysel $eylerle ugra$masin, asil sorunun yönetimlerden kaynaklandigina yogunla$ip, Trabzonsporun $effaf yönetilmesi icin gereken ne isie onlarin ypilmasi lazim. Bunun di$inda ne yaparsak yapalim fazlaca bir $ey degi$meyecek, bunlar gidecek ve onlarin devami gelecek.

champions
12.05.2007, 13:50
Hayal mayal şu Martin Petrovu alabilsek çok güzel olacak Ellerle takas yapsaydık keşke:D İyi bi golcü lazım Nilmarda bu sorunu çözer:D Sağdan soldan , ortadan da gitmeli ortayada pas özürlü olmayan herhangi bi futbolcu almalıyız atıyorum Djemba Djemba Kaleci sağbek ve solbek işini yönetim halleder:D Bize de keyifle izlemek düşer:) Unutmadan sıradan da olsa bi hocamız olmalı

Ne dersiniz?:)

Haşimoğlu
12.05.2007, 16:30
shota yı hala niye düşünmüyoruz anlamış değilim.alkmaar ın uefa maçlarından gördüğüm kadarıyla shota hala bildiğimiz gibi.takımda tecrübeli oyuncuların az olduğuda aşikar.genç forvet alıyoruzda ne oluyor örnek tomas jun.bize hemen alışabilecek takımı yürütecek forvet lazım.shota zaten futbolu bizde bırakacağını söyledi daha ne duruyoruz anlamış değilim

dumanpub
12.05.2007, 17:20
hepimiz Hossein Kaabi yiz hayran kaldım bu adama yattara ile yan yana düşünemiyorum
alalım hemen :)

ÖmerFarukYılmaz
12.05.2007, 17:22
Arkadaslar bnce yazdıklarınıza biraz dkkat edin bize gelicek herifin yağmurları ve sehrin geniş olmamasını dert etmemeli gez
Bizim coğrafyamıza uygun futbolcular tercih etmeliiz mesela sotadan vugrinecten aldıımız bir verimi marcelinhodan musampadan alamadık
Bi gogua karimi olabilir ama kluıvert reizeger gibileri zor alışır
Bnce tabii he gelip alışan varmı var ama istisna

karayamayman
12.05.2007, 17:51
Trabzonsporda transfer politikalari hep iki grup arasinda bazi ceki$melere sahne oldu. Albayrak yönetiminin transferdeki yaptiklarini dikkatlice izlerseniz bazi $eyleri rahatlikla cözersiniz.

1-i. Haciosmanoglu t.d ile anla$mak üzereyken telefon mesajiyla anl$ma yapmamsi söyleniyor, ve geri cagriliyor. Istiafa edip birakmasi gerekirken birakmiyor ve devam etme karari aliyor, gerekcesi Trabzonsporun menfaatleri ( fb maci öncesi Trabzonun menfaatlerine son verdi, mac sonrasini bekleyemedi cünkü kendi menfaatleri bunu gerektiriyordu.)

2-Faruk Kanca Brezilyada 48 gün kaliyor, bir sürü futbolcuyla görü$üyor hic kimseyi almadan geri cagriliyor. Brezilyadan futbolcu almak zor, ailesiyle anla$acaksin, her futbolcunun bir iki menejeri var onlara ayri ayri para vereceksin gibi aciklamalar yaparak bu i$ kapatiliyor.

3-Haciosmanoglunun ba$ini cektigi grupun onayiyla Z. Doganla anla$iliyor ve sayitoglunun son zamana kadar Z. Doganin gitmesi icin bazi yollari denedigini ögreniyoruz.

26 miyon dolarlik bir borca sokulan Trabzonsporda bir iki futbolcu di$inda dogu dürüst transfer yok. Tam transfer sezonunun ba$lamasiyla birlikte ceki$meler ayyuka cikiyor ve birbirini suclamalar ve istifa tehditleri sahneye konuluyor. Yani gecen sezon transferde rol alamayan Haciosmanoglu grupu ayaklaniyor, ve öyle aciklamalar yapiliyorki sangi bazi Trabzonspor yönericileri takimin yenilmesi icin ugra$iyorlar gibi bir hava yaratiliyor.

Trabzonsporda bunlar ya$anirken hala tam dogrularin anlatilmadigini herkes biliyor. Amac Trabzonsporun dogru yönetilmesi deyil, Trabzonspor arac olarak kullanilip transfer sezonunda paralar nasil hortumlanirin cati$masi yapiliyor, bunu kabul etmesekte malisef durum bundan ibarettir. Bu durumu yöneticilerde biliyor, orada cali$mi$ hocalarda biliyor, hatta bazi Trabzonspor kö$e yazarlarida biliyor.

$imdi taraftarlara bir görev dü$üyor, hic kimse ba$ini kuma sokarak, bu hoca yaramaz, bu futbolcular yaramaz deyip yüzeysel $eylerle ugra$masin, asil sorunun yönetimlerden kaynaklandigina yogunla$ip, Trabzonsporun $effaf yönetilmesi icin gereken ne isie onlarin ypilmasi lazim. Bunun di$inda ne yaparsak yapalim fazlaca bir $ey degi$meyecek, bunlar gidecek ve onlarin devami gelecek.

Mide bulandırıcı.

Artık hiç kimseye güvenim kalmadı. Daha da kötüsü bu Yönetim'e bir alternatifin de çıkmayacak olması. Çıkanlar da zaten bu yönetimin içindeydiler.

Kimse kusura bakmasın ama koskoca Trabzonspor, şaibelerin, şike iddialarının, çeteleşmenin, araba-dükkan kurşulamalarının, sportif başarısızlığın, birbirini çekememenin, ufak menfaatlerin ve kavgaların camiası oldu.

Trabzonspor bu sezon saygınlığından çok şey kaybetmiştir.

Korkarım yakında ahlak suküt edecek ve dibe vuracağız.

Allah sonumuzu hayretsin.

karayamayman
12.05.2007, 17:57
Hossein Kaabi

Buyrun bir Videosu:

Verdiğin linkin altında bazı İranlılar olumsuz şeyler yazmışlar. Sadece hızı var, şut atamaz, kafaya çıkamaz diye...

Serdar A
12.05.2007, 18:52
Bence youtube'daki yıldız adayı videoları çok gerçekçi değil. Yani iki üç iyi maçtan kesip biçip muteşem bir video yapılabilir. Bizim ligdede senede 3-4 maçını iyi oynamış diğer maçlarda yatmış ve trabzonda oynayacak kapasitede olmayan onlarca oyuncu var. Mustafa keçeli mesela...

( buradaki arkadaşlar mutlaka bu oyuncular hakkında önceden fikir sahibidir ve görsellik adına youtube'dan video ekliyordur , ona lafım yok. Sözüm meclisten dışarı...)

Yani sadece kaabi video su üzerinden bulduğum iki tane daha süper oyuncu videosu var misal...
madanchi
http://www.youtube.com/watch?v=eXefujJ2yjg
nosratti
http://www.youtube.com/watch?v=h8APTdMiLcM

Madem herkes youtubedan bize oyuncu izlettiriyor, bende geleneği bozmayıp devam edeyim. Eğer genç (17) ve yıldız potansiyeli taşıyan ( 5 yıl sonra muhtemelen dünyanın en iyi sol açığı) bir oyuncu alacaksak işte buyrun alınabiliyorsa bu çocuk alınsın...
Bilin bakalım kim? :D

http://www.youtube.com/watch?v=XGFO-qiuC38
http://www.youtube.com/watch?v=kpRkuOwLOO4
http://www.youtube.com/watch?v=W-hrumIW_rw

marcelinhos100
12.05.2007, 19:42
Arkadaşlar bugün Ankarada Gençlerbirliği Oftaş Takımı süper lige çıkma başarısı gösterdi bu kadar genç futbolcuyla bu işi başardılar şimdi bir senenin sonunda bu işi başaran Oftaş takımından Trabzonsporun alması gerektiğini düşündüğüm oyuncuları yazacağım en az 2 futbolcu alınmalı bu takımdan çok kaliteli gençleri var hele bir sol açıkları varki çok teknik şimdi bazı arkadaşlar ikinci ligden topçu alınırmı demeyin genç ve kaliteliler

REMZİ GİRAY KAÇAR

15 Mart 1985 Karaman Doğumlu Stoper Bu sene Oftaşın bütün maçlarında oynadı bende birçok maçını seyrettim çok saglam bir stoper birçok kez de Ümit milli formayı giydi yakında A milli de olacaktır.Bugün birde gol attı.2009 yılına kadar sözleşmesi var Oftaş Kulubüyle.

KEMAL YILDIRIM

2 Mart 1984 Ankara Doğumlu bu sene 10 Gol attı Oftaş ile sol açık mevkisinde oynuyor vallahi herkes hayran kaldı bugün ona 2008 yılına kadar sözleşmesi var Oftaşla

ve GÖKHAN GÖNÜL

4 OCAK 1985 Bafra Doğumlu Galatasaray da peşinde bu sene 4 gol attı sag kenar ve bek oynayabiliyor uzun taç atışları genellikle golle sonuçlanıyor boyu çok uzun olmamasına ragmen kafa toplarındaki zamnlaması müthiş bu transfer mevsiminin gözdesi olacak

selcuk
12.05.2007, 19:53
Bence youtube'daki yıldız adayı videoları çok gerçekçi değil. Yani iki üç iyi maçtan kesip biçip muteşem bir video yapılabilir. Bizim ligdede senede 3-4 maçını iyi oynamış diğer maçlarda yatmış ve trabzonda oynayacak kapasitede olmayan onlarca oyuncu var. Mustafa keçeli mesela...

( buradaki arkadaşlar mutlaka bu oyuncular hakkında önceden fikir sahibidir ve görsellik adına youtube'dan video ekliyordur , ona lafım yok. Sözüm meclisten dışarı...)

Yani sadece kaabi video su üzerinden bulduğum iki tane daha süper oyuncu videosu var misal...
madanchi
http://www.youtube.com/watch?v=eXefujJ2yjg
nosratti
http://www.youtube.com/watch?v=h8APTdMiLcM

Madem herkes youtubedan bize oyuncu izlettiriyor, bende geleneği bozmayıp devam edeyim. Eğer genç (17) ve yıldız potansiyeli taşıyan ( 5 yıl sonra muhtemelen dünyanın en iyi sol açığı) bir oyuncu alacaksak işte buyrun alınabiliyorsa bu çocuk alınsın...
Bilin bakalım kim? :D

http://www.youtube.com/watch?v=XGFO-qiuC38
http://www.youtube.com/watch?v=kpRkuOwLOO4
http://www.youtube.com/watch?v=W-hrumIW_rw

freddy adu
o nu yedirirlermi bize
hemde okadar büyük bi star olacagini sanmiyorum

Bahtiyar
12.05.2007, 20:13
bende hayalimdeki Trabzonspor u yazayım bari.

....................................İyi bir kaleci............................................ .
sağlam bir sağbek......stepanov....Emre güngör.......çağdaş veya daha iyisi
.................................................. .................................................
................................iyi bir ön libero(yabancı)..................................
.................................................. ................................................
yattara........................................... ..............................musampa...
..............karimi,rikelme veya dengi bi on numara(bizimkiler hariç)............
.................................................. ................................................
.....................umut.....................yaba ncı forvet..............................

bence çok güzel bir kadro ve iyi bir td. ile bu kadro takım oyunu da oynar herşeyide yapar. sahada pas verirken adam seçmeyeceğini tahmin ediyorum.

Bahtiyar
12.05.2007, 20:23
gönderilecekleride yazayım bari

1. ayman
2. risp
3. ceyhun
4. gökdeniz
5. hüseyin
6. celalettin
7. ömer rıza
8. ersen martin
9. jefferson
10. ufukhan
11. keçeli(az daha unutuyordum)

bu liste de iyi para eder ve bunun parasıyla dediğim kadro kurulabilir. Gökdenizin değeri belli hüseyin eder bayağı para zaten bunlar gidince de iyi bi hocayla takım oyunu oynarız. bunlar yönetimin üstünde oyuncular hocayı hiç saymıyolar. sahada en çok adam seçen de bunlar.

kurduğum kadronun yedekleride alt yapıdan çıkarılan gençler olsun garati maçlarda onlar oynasın alışsın bence süper olur.
bu onbir kişiyi gönder altı transfer yap iyi bi hocada bunları çok rahat adapte eder zaten.

marcelinhos100
12.05.2007, 20:47
Transfer Borsası

Öncelikle Stoper mevkisinde şu an bir eksiklik yok ama Stephanovun yüksek bir teklifte satılması çok mantıklıdır diye düşünüyorum oraya o zaman bir stoper takviyesi yapılmalı diye düşünüyorum şu an Türkiyede Rispin yanına alınabilecek futbolcular şunlar

Fehmi Emre Güngör
Remzi Giray Kaçar
Yasin Çakmak
Bekir İrtegün

Bu 4 futbolcudan biri o bölgeye alınmalı Erdinç ve Cagdaşta gönderilmemeli.

Kalecimiz Tolga özellikle son zamanlarda güven vermeye başladı ama zorlu bir lig maratonunu düşünürsek 1 iyi kaleci çok tehlikeli olur heleki yedeği onu hiç zorlayamayacak Ahmet Şahin ise dolayısıyla oraya bir takviye gerekir diye düşünüyorum.

Martinez
Hakan Arıkan
Kenan Hasagic

üçlüsünden birinin alınması taraftarıyım o bölgeye.

Forvete gelince Umut ve Ersen Martinin yanına 1 Yabancı 1 Türk forvet alınmalı Ergin Keleş olsun Cem Demir olsun süreklioynayabilecekleri bir takıma kiralanmalılar Ömer Rıza da gönderilmeli yaşı 28 olmuş bundan sonra zidane olmaz merak etmeyin.

Mehmet Cakır o bölgeye alternatif olarak alınmalı.

Sag bek olarak Oftaştaki Gökhan Gönül tam oranın futbolcusu herkes memnun kalacaktır ondan birde hem orta sahada hemde sag bekte oynayabilecek Adnan da oradaki ihtiyacı giderebilir Tayfun Cora da gelecek Kayserisporda kendini bayağı geliştirdi.

Sol bölgede Celaleddin ve Murat Ocak var oraya sol bek almaktansa hem sol bek hem sol açık oynayabilecek futbolcu tercih edilebilir benim tercihim hersene 7-8 frikik golü atabilen Wedersondur .

Bunun dışında yukarıdaki takviyelere ek olarak iki tane yabancı alırım bunların biri hem 10 numara hemde forvet oynayabilecek bir forvet alırım birde orta sahaya hem defansif hem ofansif oynayabilecek orta saha oyuncusu alırım.

Yani özetle ben olsam:

Martinez(Sakarya)
Fehmi Emre Güngör(Ankaragücü)
Mehmet Cakır(Genclerbirliği)
Gökhan Gönül(Genclerbirligi Oftaş)
Lavezzi(San Lorenzo)
Adnan Güngör(Samsunspor)
Wederson(Ankaraspor)
Atiba Hutchinson(Kopenhagen)
Serhat Akyüz(Rizespor)

alırım.

marcelinhos100
12.05.2007, 20:51
gönderilecekleride yazayım bari

1. ayman
2. risp
3. ceyhun
4. gökdeniz
5. hüseyin
6. celalettin
7. ömer rıza
8. ersen martin
9. jefferson
10. ufukhan

bu liste de iyi para eder ve bunun parasıyla dediğim kadro kurulabilir. Gökdenizin değeri belli hüseyin eder bayağı para zaten bunlar gidince de iyi bi hocayla takım oyunu oynarız. bunlar yönetimin üstünde oyuncular hocayı hiç saymıyolar. sahada en çok adam seçen de bunlar.

kurduğum kadronun yedekleride alt yapıdan çıkarılan gençler olsun garati maçlarda onlar oynasın alışsın bence süper olur.
bu on kişiyi gönder altı transfer yap iyi bi hocada bunları çok rahat adapte eder zaten.

Ömer Rıza ve Jefferson dışındaki futbolcuları göndermek ben şampiyon olmak istemiyorum demekle eşdeğerdir bence takımdan gönderilecek futbolcu sayısı 3-4 futbolcuyu geçmemeli yani jef ve musampa gönderilmeli yabancılardan türklerdende Mustafa Keçeli ve Ömer Rıza gönderilmeli eğer Rizesporad Serhat Akyüz alınacaksa Ferhat oraya gönderilebilir.

Bahtiyar
12.05.2007, 20:54
Ömer Rıza ve Jefferson dışındaki futbolcuları göndermek ben şampiyon olmak istemiyorum demekle eşdeğerdir bence takımdan gönderilecek futbolcu sayısı 3-4 futbolcuyu geçmemeli yani jef ve musampa gönderilmeli yabancılardan türklerdende Mustafa Keçeli ve Ömer Rıza gönderilmeli eğer Rizesporad Serhat Akyüz alınacaksa Ferhat oraya gönderilebilir.

bence asıl bu kadro şampiyonluğa oynar. hemde zevkli futbol izleriz takım oyunu izleriz.
olmazsa olmazım iyi bir hoca.

marcelinhos100
12.05.2007, 21:04
....................................Martinez...... .........................................

Gökhan....................Risp..............Emre.. .........................Wederson.

.....................................Hutchinson .............................................

Yattara............................Gökdeniz....... ...........................Ali Bilgin....

.....................Umut......................... Lavezzi....................................

Yedekler:
Tolga
Ceyhun
Mehmet Cakır
Cagdaş
Ayman
Serhat
Ersen Martin
Hasan
Erdinc
Tayfun
Celalettin
Musa
Adnan
Murat

ozants61
12.05.2007, 21:05
bence dostlarım sag defans ve sol defansa,on lıberoya,bide forvet arkasına adam alınmalı kaleyıde unutmayalım tabiiki....

irfanb
12.05.2007, 21:06
ve GÖKHAN GÖNÜL

4 OCAK 1985 Bafra Doğumlu Galatasaray da peşinde bu sene 4 gol attı sag kenar ve bek oynayabiliyor uzun taç atışları genellikle golle sonuçlanıyor boyu çok uzun olmamasına ragmen kafa toplarındaki zamnlaması müthiş bu transfer mevsiminin gözdesi olacak

Uzun tac atislari nasil golle sonuclaniyor anlayamadim. Ceyhun da uzun tac atisi yapiyor ama bir golünü göremedim . :)

marcelinhos100
12.05.2007, 21:13
Uzun tac atislari nasil golle sonuclaniyor anlayamadim. Ceyhun da uzun tac atisi yapiyor ama bir golünü göremedim . :)

Evet Haklısın çok uzun ve isabetli kullanıyor mesela bugün Gökhan tac kullandı Oftaşın 61 Numaralı yani Trabzonlu golcüsü Ümit kafayla golü attı o kadar yani.

Şuayip Aydın
12.05.2007, 21:29
bence en iyi transfer kaka olurdu herhalde daha henuz 26 yasındaaa

Fanatik28
12.05.2007, 22:12
Hüseyin`in degerini hala anlamayanlar var ya, birsey diyemiyorum. Onun yanina Appiah tarzinda birini bulmamiz gerek.

Ali Karimi, Mahdavikia, Salihamidzic ve Pizarro`nun sözlesmeleri sona eriyor. Ama Pizarro cok zor...

Mohammed Zidan Mainz`da serbest oynuyor. Bremen`de oynayamadi, cünkü orada sisteme uymadi. Yani serbest degildi. Defansa gelip top cikarmasi, savasmasi gerekiyordu.

Eger Stepanov cok iyi paraya satilacaksa, yerine alinabilecek oyuncu Frankfurt`tan Kyrgiakos plur.

----------------------------------Tolga----------------------------------

-Mahdavikia-----------Stepanov-----------Emre--------------Wederson---

-----------------Hüseyin---------------------------?---------------------

-------------------------------Ali Karimi----------------------------------

--------Gökdeniz----------Mohammed Zidan---------Ali Güzeldal-----------

Yedekler:

Yattara
Umut Bulut
Ceyhun
Cagdas
Celalettin
Hasan
Musa
Ayman

Sadece 8-9 milyon euro harcanip kurulabilecek bir kadro.

Terzioğlu
12.05.2007, 23:21
Hüseyin`in degerini hala anlamayanlar var ya, birsey diyemiyorum. Onun yanina Appiah tarzinda birini bulmamiz gerek.

Ali Karimi, Mahdavikia, Salihamidzic ve Pizarro`nun sözlesmeleri sona eriyor. Ama Pizarro cok zor...

Mohammed Zidan Mainz`da serbest oynuyor. Bremen`de oynayamadi, cünkü orada sisteme uymadi. Yani serbest degildi. Defansa gelip top cikarmasi, savasmasi gerekiyordu.

Eger Stepanov cok iyi paraya satilacaksa, yerine alinabilecek oyuncu Frankfurt`tan Kyrgiakos plur.

----------------------------------Tolga----------------------------------

-Mahdavikia-----------Stepanov-----------Emre--------------Wederson---

-----------------Hüseyin---------------------------?---------------------

-------------------------------Ali Karimi----------------------------------

--------Gökdeniz----------Mohammed Zidan---------Ali Güzeldal-----------

Yedekler:

Yattara
Umut Bulut
Ceyhun
Cagdas
Celalettin
Hasan
Musa
Ayman

Sadece 8-9 milyon euro harcanip kurulabilecek bir kadro.

8-9 milyon harcayabileceksek ben sana en kral kadroyu cikartirim usta...bak simdi:

-----------------------Martinez-----------------------
------------------------------------------------------
-------------------Emre-------Risp--------------------
--Kaabi------------------------------------Wederson--
------------------------Ayman------------------------
--Gökdeniz(C)-------------------------I.Akin(A.Bilgin)--
-----------------------Riquelme-----------------------
------------------Zidan-------------------------------
-----------------------------Umut---------------------

Teknik Direktör: Ersun Yanal

Stepanov: 6Milyon
Yattara: 4Milyon
Hüseyin: 3Milyon
Jun: 1Milyon
Jefferson: 1Milyon
Djokaj: 500Bin
Ersen: 500Bin
Musampa: 500Bin
Musa: 300Bin
Keceli: 200Bin
----------------
17Milyon

Martinez: 3Milyon
Kaabi: 3Milyon
Emre Güngör: 2Milyon
Wederson: 3Milyon
I.Akin(Ali Bilgin): 2Milyon
Riquelme: 5Milyon
Zidan: 4Milyon
Mehmet Cakir: 1Milyon
Ali Güzeldal: 500Bin
Adnan Güngör: 0
----------------
23.5Milyon

Bu takim birakin sampiyon olmayi UEFA Kupasini alir...

coolank
12.05.2007, 23:53
Oftaş dan tek alınacak oyuncu var .. 77 numara gökhan .. eh belki giray da olabilir ..kemal yıldırım oyuncu vs değil ..hiç bir açıdan ...

gökhan müthiş bir sag kanat oyuncusu... sag bek ve orta saha sag da oynuyor ama bizim sag tarafta müthiş iş yapar .. kuvvetli çabuk tekniği iyi kademeye iyi giren hırslı bir adam... cavcav 1. milyon euro istiyor ...ersun yanalın liste başı adamı ...

Fanatik28
13.05.2007, 00:44
Dönme-bana-61 arkadas.

Senin kadronla Sampiyonluk hayal olur. Sadece Aymanla rakibi nasil karsilayacaksin?
Ikincisi Zidan ile Umut yanyana oynayabilecek oyuncular degil. Bize kafa toplarinda da etkili bir forvet lazim. Modern futbolda defans özelligi olan en az iki ortasaha oyuncusu olmasi lazim.

Benim yazimda satilacak oyunculardan gelen para yok. Stepanov ile Risp`i satip, yerine Kyrgiakos`u alirsak, cebimizden cikacak para 0 olur. Stepanov kalirsa, harcayacagimiz para 1-2 milyon euro olur.

1-2 Milyon ile Sampiyonluga oynamak ne kadar kolay degil mi? Ama gelde Yönetime gelenlere anlat. Yönetime gelipte cebini düsünenlere ben hakkimi helal etmiyorum. Allah onlara en büyük aciyi versin!!!!!

Trabzonli_61
13.05.2007, 01:37
-------------------------------Martinez--------------------------------
-----------------------------------------------------------------------
---Emrah Eren---------Stepanov-------Risp(Erdinc)---------Wederson---
-------------------------Hüseyin-----Ayman---------------------------
-------------------------------Riquelme--------------------------------
-------Gökdeniz-------------------------------------Ibrahim Akin-------
------------------------------Umut Bulut------------------------------

Yedekler:

Tolga
Ali Güzeldal ( Cok genc ama her mac girmesi gerekir)
Hasan
Cagdas
Celaleddin
Ersen Martin
Yattara
Ufukhan
Musa
Ferhat

Buyrun arkadaslar bu kadar basit...Bu kadroyla sampiyonuz!! Riquelme olmasa onun tipinde iyi bir futbolcu alirsak bu is biter!!

Şuayip Aydın
13.05.2007, 08:50
Mehmet Yozgatlı
http://upload.wikimedia.org/wikipedia/tr/5/5a/Mehmetyozgatli.jpg (http://tr.wikipedia.org/wiki/Resim:Mehmetyozgatli.jpg)
Kişisel Bilgiler
Doğum tarihi: 1 Ocak (http://tr.wikipedia.org/wiki/1_Ocak) 1979 (http://tr.wikipedia.org/wiki/1979)
Doğum yeri: , Almanya (http://tr.wikipedia.org/wiki/Almanya)
Boyu: 1,87 m.
Kilosu: 80
Mevkii: Orta Saha Kulüp Bilgileri
Bulunduğu kulüp: Fenerbahçe Spor Kulübü (http://tr.wikipedia.org/wiki/Fenerbah%C3%A7e_Spor_Kul%C3%BCb%C3%BC)
Numarası: 7 Altyapı Kariyeri
B.Mönchengladbach Profesyonel Kariyeri Kulüp Maç (gol)
İstanbulspor (http://tr.wikipedia.org/wiki/%C4%B0stanbulspor)
Galatasaray (http://tr.wikipedia.org/wiki/Galatasaray)
Adanaspor (http://tr.wikipedia.org/wiki/Adanaspor)
Fenerbahçe (http://tr.wikipedia.org/wiki/Fenerbah%C3%A7e)

fenerli olduguna bakmayım aslında oda ali bilgin gibi birisi.

asikaplan
13.05.2007, 09:34
ilk olarak gönderilecekelri yazıyorum ve nedenleride
1 musa neden?= ayağı kırılan defans oyuncusu ömür boyu topa giremez gene kırılma korkusu yaşar CANIMDAN ÖNEMLİ mi der göndeer
2 mustafa keçeli neden?= topa basmak gibi düşüncesi yok pas verme becerisi yok şansa bala top biyer,ne çarparsa pas olarak gidio geldiği günden bugüne hiç iyi oynadığını görmedim göndeer
3 jeferSON neden?= oda sakatlandı istediği gibi toplara çıkamaz hata yapma oranı yüksek defans ii olmalı ki oda oynasın ama sadece bir umut göndeer
4 risp neden?= oda sakatlandı oda toplara girmeye korkacaktır bir maçda ii oynasın beğenilsin hemen satılsın
5 celalettin neden?= sakat değil sakatdı ama toplara ölümüne giriyor peki neden ? nedeni oyun içinde geç kalması defansı biraz olsun yavaşlatıyor o bakımdan göndeer yada yedek bırak eksik olursa işimize yarar
6 YILIN EN BÜYÜK GÖNDERİM TRANSFERİ
ZİYA DOĞAN onu anlatmaya kelimeler yetmez her kez biliyor zaten direk göndeer
eheaeahe şimdi gelecek olanalrı yazalım
1 kaleye abde ninb meksika takımında oynayan 23 yaşındaki genç bi kaleci adını unuttum forumda verilmişti
2 defansa sağ kanat isim ?
3 orta sahaya çok iyi oyun kurucu
4 forvet muhammed zidan bence iyi olu kadroyuda şöyle yapalım
dediim kaleci
emrah eren stephanov erdinç çağdaş
yattara hüseyin oyn kurucu gökdeniz musampa
zidane umut
okitoo?

Travelair
13.05.2007, 10:14
Mehmet Yozgatlı'nın sözleşmesi bitiyor gözüküyor. Diğer yandan boyunun 1,87 olmaması lazım. Bir de dizinde kronik sakatlıktan söz ediliyor araştırılması gerek. Bir de o bölgede Yattara var, Musa var, Gökdeniz var... Bence ilk önce kaleciden başlamalı transfere, sonra sol açık, sonra sağ bek, sol bek, oyunkurucu, forvet

Ali Özcan
13.05.2007, 10:28
kesin 10 numara lazım...kesin...Gördük ki Ceyhun bu işi çok iyi yapamadı...Ceyhun da takımda mutlaka kalmalı ama Ali Karimi ya da Riquelme mutlaka alınmalı...Geleceğe yatırım yapacaksak ve para da kazanmak istiyorsak Lavezii alınabilir ama hedefe oynayacaksak Ali Karimi ya da Riquelme den biri mutlaka alınmalıdır...Bu oyunculardan birinin alınması için gerekirse borca girilmelidir...ARTIK ŞAMPİYON OLMAMIZ LAZIM...İbrahim Akın ı da alırsak ve Ali Bilgin, Wederson Martinez Topuz lu kadroyu kurabilirsek bu takım 10 yıl şampiyon olur...Kadroyu yazayım...

............................................Martin ez.......................................

Mehmet Topuz..............Risp.......................Step anov..........Wederson

............................Hüseyin............... ..Gökdeniz..............................

Yattara...............................Riquelme (Karimi)..................İbrahim Akın

.......................................Umut Bulut............................................

Bu kadro Türkiye yi sallar...Avrupa da şampiyon olur...

Şimdi bi kaç ayrıntı vereyim...Gökdeniz Emre Belözoğlu nun Galatasaray da oynadığı tarzda oynayacak...Defansla FORVET arasındaki bağlantıyı kuracak...Topuz ve Wederson sürekli sağdan ve soldan bindirecekler...Hangisi çıkarsa Hüseyin onun açığını kapatacak...Hüseyin i n hücumla ilgili görevleri minimize edilecek...Ayman kesinlikle yedek kalcak...Adamın öncelikli niyeti oyuncu biçmek...Oyunu çok durduruyor ve yavaşlatıyor...Tempomuzu düşürüyor...Umut Bulut bence tartışmasız Türkiye nin en iyi forveti...Kesinlikle transfere gerek yok o bölgeye...Ali Güzeldal geri çağrılır ve onun sakatlığı halinde Ali yi oynatırız...Ersen Martin Ceyhun Çağdaş Erdinç Tolga kesinlikle takımda kalmalı...

Musampa - Jeff - Ferhat - JUN - Djokaj - Ömer Rıza - Ufukhan - Mustafa Keçeli - Hasan - Celaleddin - Ahmet Şahin kesinlikle gönderilmeli...

Şimdi işin finans yönü önem kazanıyor...Bu transferleri yapmak tabi ki kolay değil... Yaklaşık 14 milyon E gibi bir bütçe gerekiyor...

Gönderilecek oyunculardan 3 mil E civarında gelir elde ederiz...Geriye 11 mil E kalıyor...Kulübün 5-6 mil E civarında sıcak parası olduğunu düşünüyorum...Ve oldukça zengin bir başkanımız var...Eline cebine atmalıdır...Atmayacaksa da kulübü gerekirse borca sokup, evet yanlıl duymadınız, bu takımı kurmalıdır...Burada alınamayacak oyuncu yok...Bu takım şampiyon olur...Gerekirse banka hesabı açılsın taraftar yardımcı olsun...Bu takım eksiksiz kurulacaksa şeref sözü veriyorum ki 2 aylık maaşımı, ki bu 3.200 YTL ediyor, bağışlayacağım Trabzonsporuma...Herkes bu fedakarlığı yapar yapmalı...Geri kalan için de bankalardan kredi alınmalı...

Bu oyucularla kurulan bu kadro başarılarıyla ve oyuncuların bonservis bedelleriyle kendini amorti edecektir...

Yeter artık...Şampiyon olalım...Sıkıldım...

onur_alabuga_61
13.05.2007, 10:36
------------------------------pletikosa-------------------------------
---------------------------------------------------------------------
--m.topuz----------stepanov---------song---------------wederson---
---------------------------------------------------------------------
--yattara------------nakamura----hüseyin---------------gökdeniz----
--------------------------------------------------------------------
---------------------umut---------samaras------------------------

AYYILDIZ
13.05.2007, 10:43
Martinez-Ali Bilgin-Engin yurt içinden alınmalı Eğer Ali Bilgin olmazsa Ankarasporda özer alınmalı.Forvetede yabancı-genç bir golc alınmalı,sağbekede yabancı bir isim alınmalı.

bahadır2561
13.05.2007, 10:49
takahara,utaka,tekke

Terzioğlu
13.05.2007, 11:14
az önce Zidan'in macini seyrettim takimi 3-0 kazandi ve Zidan yine atti golünü ve felaket oynadi yine...bir gol atti bir gol pasi verdi...ne yapip edip alalim bu adami

Bahtiyar
13.05.2007, 11:24
bence ilk transfer iyi bir hoca olmalı. neden mi.
herkes söylüyor Trabzona en iyi futbolu Breams oynatmıştı diye onun etkisiyle beraber diyo uzun zaman Trabzon güzel futbol oynadı. ne zamana kadar 96 da şampiyonluk gitti Trabzon bitti iyi bi hoca aynı eskisi gibi yapamaz mı yapar. ziya şişirme topla oynadığı için bu defans yapan büyük takım hüviyeti bulunmayan kültürü bize yerleştirmesinden korkuyorum ve hala istikrar diyolar Trabzon bu oyunla ligde kimsenin izlemediği bir oyunla en fazla ikinci olur. ben artık ziya kültüründen bir an önce kurtulup seyir zevki olan bir maç seyretmek istiyorum herkes ilgisini çekecek herkesin izleyeceği bir takımım olsun istiyorum. belki çok fazla şey istiyorum ama ne yapayım başkalarının maçını izlerken kıskanıyom mesela bu sene gese ön kötü zamanda bile bizim kadar dan dun top oynamadı daha febe ile beceke yi saymıyom.

yns61
13.05.2007, 12:13
hersene şampiyonluk parolasıyla cıkıyoruz kaybediyoruz..şuanda iyi bir yönetim olsaydı gizli gizli yabancı 1-2 oyuncuyla anlaşmıştı bile.. çünkü şampiyonluk için herşey erken yapılmalı trasferleri sezonun ortasında aldıgımız için şampiyon olamadık olamayızda.. onun için geerkirse ıloveszymek in dedigi gibi kulup borca sokulmalı gerekirse.. arternafi bol bir kadro olusturması lazım yönetimin..
bana göre takımımızda orta sahada oyun kurucuya iyi bir defansa sol ve sag beke oyuncu LaZıM...

Travelair
13.05.2007, 12:23
İyi transfer politikalarına sahip takımlar transferi önceden yapıyor. Bir sürü kontratı sona erecek futbolcu var. Bunlarla kontratı bitmesine 6 ay kala anlaşılabilinirdi. Ama yapılmıyor. Neden? Çünkü yöneten yok, yarısı milletvekili adayı, yarısı mahalle kavgacısı

Ali Özcan
13.05.2007, 12:23
eğer transfer bütçesi gerçekten 5 milyon dolarsa biz şampiyonluğu 10 yıl daha rüyamızda göremeyiz...

marcelinhos100
13.05.2007, 12:45
Arkadaşlar dün akşam Brezilya Ligi başladı Fluminense kendi evinde 2-2 berabere kaldı Cruzerio ile Arouca 90 dakika oynadı Carlos Alberto ( Portodaki ) ilk golünü attı Fluminensenin.

Bizim geçen sene almaya çalıştığımız ama alamadığımız İnternacionelli Wagner Real Betisten Sao Paulo Klubüne geri dönmüş dün onlarda 2-0 yendiler Goiası ve ilk golü Wagner attı.

marcelinhos100
13.05.2007, 13:05
Chimedza Cephas 5 Aralık 1984 Doğumlu Zimbabweli Futbolcu henüz 23 yaşında ve Belçika 1.liginde Sint-Truiden Forması giyiyor.

Chimedzayı bayağı araştırdım bizimkilerinde takibinde olduğunu biliyorum orta sahada oynuyor kendi takımında forvet arkasında oynuyor ama iyi bir takımda defansif orta saha olarakta oynayabilir diyorlar. Seyircilerinin en çok sevdikleri oyuncu olduğunu söylediler dün akşam bir gol daha attı yıldızın nereden çıkacağı belli olmaz ordaki tanıştığım bir arkadaş Chimedzanın resimlerini gönderdi onları ekleyeyim.

http://www.stvv.com/nl/image/view/3345/previewhttp://www.stvv.com/nl/image/view/2493/preview

http://www.stvv.com/nl/image/view/3060/previewhttp://www.stvv.com/nl/image/view/2712/preview

http://www.stvv.com/nl/image/view/3458/preview

efemehmet
13.05.2007, 13:15
Sen ne yapıyorsun marcelinho100... Yani bu adam Trabzona geldimi söylediğin özelliklere göre Hüseyini kesmesi lazım takımdan..Bizim yöneticiler nasılsa Hüseyin var diyerek almazlar öyle futbolcu...Yazıktır ikinci musampa vakasıyla karşılaşmayalım...

marcelinhos100
13.05.2007, 13:21
Sen ne yapıyorsun marcelinho100... Yani bu adam Trabzona geldimi söylediğin özelliklere göre Hüseyini kesmesi lazım takımdan..Bizim yöneticiler nasılsa Hüseyin var diyerek almazlar öyle futbolcu...Yazıktır ikinci musampa vakasıyla karşılaşmayalım...

Haklısın ama şöyle düşünürsek Hüseyin her nekadar Trabzonsporumuzun kaptanı ise de Tavır ve davranışları ile gerçek bir Trabzonlu gibi ise de 3 Milyon euro ve ya daha üstü bir rakama satılması çok büyük iş olur oraya sadece defansif değil ofansif olarakta katkı saglayabilecek birilerinin deyimiyle aç oyuncu alınmalı Chimedza en fazla 1 Milyon Dolara alınır alacağı ücretde en fazla 1 Trilyonu geçmez hem yaşıda genç yani Musampa olması zor tabi ziya olduğu sürece bu ihtimal gözardı edilemez.

AYYILDIZ
13.05.2007, 13:23
Lig bitiminde kampa kadar 4 transferde gerçekleştirilmeli yoksa seneyede gitti sayın.Sakarya ligden düştü mesela Martinezle anlaşılamaz mı anlaşılır ama bizimkiler lig bitsin mantığıyla hareket ettikleri sürece bi iş olmaz.

marcelinhos100
13.05.2007, 13:59
http://us.i1.yimg.com/us.i1.yimg.com/us.yimg.com/i/fifa/06/c/TUN/210568_l.jpg

Name: Issam Jomaa

Date of birth: 28 January 1984
Height: 185 cm
Weight: 80 kg Position: Forward
Klup: Lens
Milliyet: Tunus

Marouane Chamakh

http://www117.mackolik.com/img/oyuncu/12403_01.jpg

Doğum Tarihi:10.01.1984

Uyruğu:http://www117.mackolik.com/img/bayrak/kucuk/FRAN001.gif (Fransa)

Boy:185 cm

Kilo:70 kg

Pozisyon:Forvet

Son Kulübü:Bordeaux (http://javascript<b></b>:showTakimDetay(202))

Milliyet : Morocco

http://www.youtube.com/watch?v=DhclnJURTgA

http://www.youtube.com/watch?v=BX_ey10Xao8

http://www.youtube.com/watch?v=ptBi__Qu3Ls

http://www.youtube.com/watch?v=Ha2UY3108dk

İki Afrikalı oyuncu sat Hüseyini al Chamakhı işte.

Vkgz
13.05.2007, 14:04
http://us.i1.yimg.com/us.i1.yimg.com/us.yimg.com/i/fifa/06/c/TUN/210568_l.jpg

Name: Issam Jomaa

Date of birth: 28 January 1984
Height: 185 cm
Weight: 80 kg Position: Forward
Klup: Lens
Milliyet: Tunus

Marouane Chamakh

http://www117.mackolik.com/img/oyuncu/12403_01.jpg

Doğum Tarihi:10.01.1984

Uyruğu:http://www117.mackolik.com/img/bayrak/kucuk/FRAN001.gif (Fransa)

Boy:185 cm

Kilo:70 kg

Pozisyon:Forvet

Son Kulübü:Bordeaux (http://javascript<b></b>:showTakimDetay(202))

Milliyet : Morocco

http://www.youtube.com/watch?v=DhclnJURTgA

http://www.youtube.com/watch?v=BX_ey10Xao8

http://www.youtube.com/watch?v=ptBi__Qu3Ls

http://www.youtube.com/watch?v=Ha2UY3108dk

İki Afrikalı oyuncu sat Hüseyini al Chamakhı işte.

Lens, bordeaux şampiyonlar liginde oynayacak adam lensi burakır bize gelirmi allah aşkına

marcelinhos100
13.05.2007, 14:08
Lens, bordeaux şampiyonlar liginde oynayacak adam lensi burakır bize gelirmi allah aşkına

Bu çok yanlış bir anlayış ne yani biz beyzbol klubümüyüz türkiyede dogru dürüst oynayamayan Saidou Youla Fransada oynuyorlar yani biz nereden futbolcu alacağız o zaman

Kadir Aydın
13.05.2007, 14:10
Ya arkadaşlar yalandan yere birilerini buraya yazmanızın amacı nedir? Emeklerinize yazık yahu..

marcelinhos100
13.05.2007, 14:12
Aynı zamanda biraz önce yazdığım ilki Lenste oynayan Tunuslu golcü Lenste genellikle yedek başlıyor yani doğru dürüst oynamıyor Bordodaki biraz daha fazla oynuyor ama Fransız klubleri her zaman futbolcu satarlar yeterki sen iste.

ilhan
13.05.2007, 14:16
Yıldız sözü veren oldu mu ?

Vkgz
13.05.2007, 14:19
marce yani ben olsam şampiyonlar ligine katılacak takımda yedek oynarım Türkiye ye gelmem, tabi ben olsam : ) youla Beşiktaştan metze gitti ama zamanında, metzde küme düştü zaten... Oyuncu açısındanda düşünmek lazım , sonuçta bunlar robot değiller onlarında idealleri var

iyattara
13.05.2007, 14:21
kesin 10 numara lazım...kesin...Gördük ki Ceyhun bu işi çok iyi yapamadı...Ceyhun da takımda mutlaka kalmalı ama Ali Karimi ya da Riquelme mutlaka alınmalı...Geleceğe yatırım yapacaksak ve para da kazanmak istiyorsak Lavezii alınabilir ama hedefe oynayacaksak Ali Karimi ya da Riquelme den biri mutlaka alınmalıdır...Bu oyunculardan birinin alınması için gerekirse borca girilmelidir...ARTIK ŞAMPİYON OLMAMIZ LAZIM...İbrahim Akın ı da alırsak ve Ali Bilgin, Wederson Martinez Topuz lu kadroyu kurabilirsek bu takım 10 yıl şampiyon olur...Kadroyu yazayım...

............................................Martin ez.......................................

Mehmet Topuz..............Risp.......................Step anov..........Wederson

............................Hüseyin............... ..Gökdeniz..............................

Yattara...............................Riquelme (Karimi)..................İbrahim Akın

.......................................Umut Bulut............................................

Bu kadro Türkiye yi sallar...Avrupa da şampiyon olur...

Şimdi bi kaç ayrıntı vereyim...Gökdeniz Emre Belözoğlu nun Galatasaray da oynadığı tarzda oynayacak...Defansla FORVET arasındaki bağlantıyı kuracak...Topuz ve Wederson sürekli sağdan ve soldan bindirecekler...Hangisi çıkarsa Hüseyin onun açığını kapatacak...Hüseyin i n hücumla ilgili görevleri minimize edilecek...Ayman kesinlikle yedek kalcak...Adamın öncelikli niyeti oyuncu biçmek...Oyunu çok durduruyor ve yavaşlatıyor...Tempomuzu düşürüyor...Umut Bulut bence tartışmasız Türkiye nin en iyi forveti...Kesinlikle transfere gerek yok o bölgeye...Ali Güzeldal geri çağrılır ve onun sakatlığı halinde Ali yi oynatırız...Ersen Martin Ceyhun Çağdaş Erdinç Tolga kesinlikle takımda kalmalı...

Musampa - Jeff - Ferhat - JUN - Djokaj - Ömer Rıza - Ufukhan - Mustafa Keçeli - Hasan - Celaleddin - Ahmet Şahin kesinlikle gönderilmeli...

Şimdi işin finans yönü önem kazanıyor...Bu transferleri yapmak tabi ki kolay değil... Yaklaşık 14 milyon E gibi bir bütçe gerekiyor...

Gönderilecek oyunculardan 3 mil E civarında gelir elde ederiz...Geriye 11 mil E kalıyor...Kulübün 5-6 mil E civarında sıcak parası olduğunu düşünüyorum...Ve oldukça zengin bir başkanımız var...Eline cebine atmalıdır...Atmayacaksa da kulübü gerekirse borca sokup, evet yanlıl duymadınız, bu takımı kurmalıdır...Burada alınamayacak oyuncu yok...Bu takım şampiyon olur...Gerekirse banka hesabı açılsın taraftar yardımcı olsun...Bu takım eksiksiz kurulacaksa şeref sözü veriyorum ki 2 aylık maaşımı, ki bu 3.200 YTL ediyor, bağışlayacağım Trabzonsporuma...Herkes bu fedakarlığı yapar yapmalı...Geri kalan için de bankalardan kredi alınmalı...

Bu oyucularla kurulan bu kadro başarılarıyla ve oyuncuların bonservis bedelleriyle kendini amorti edecektir...

Yeter artık...Şampiyon olalım...Sıkıldım...

mis kadro:) ama umutun yerine gel oraya saglam bi forvet koyalım Tekke gibi