PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 2007-2008 | Transfer Dosyası

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 [48] 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105

okan6161
16.06.2007, 15:55
su takima San Lorenzolu LAVEZZIYI getirelim...Beyler forvet arkasinda iddaa ediyorum dunyada henuz kesfedilmemis en iyi oyuncudur !!!...Yaw su trabzonspordan bi yonetici yokmu buralari okuyan ALLAH RIZASI icin getirin SU ADAMI tek basina sampiyon yapar yaaa.... bu haftaki maci tek basina aldi yaaa 1 asist 1 GOL 1 PENALTI yaptirdi...yok mu sesimi duyan....
ZIYA DOGAN OKU SU YAZIYI YAAA...gerekirse kampanya yapalim beyler ciddiyim ben bole laf olsun diye ortaya atmiyorum.su herifi alalimmm tek basina sampiyon yapar !!!......henuz kimse almamisken....bi yetkili duysun yaa....

kardeş şampiyon yapacaksa bizi mantaliteyu uymaz birde forbet arkası ofansifdir o adam hiç uymaz olmaz olmaz zaten para yok birde bunun deneme süresi ne kadar bunlar önemli konular biliyorsun

Samet Berber
16.06.2007, 15:55
iyi bilerek harika bir topçuyu almadık gel seni deneyelim dedik... düşük maliyetine rağmen... :alkış:
harika bir topçu ....

bu tamlama hariç diğerleri doğrudur...

cendelsahinov
16.06.2007, 15:56
arkadaşlar buyurun size nick carle'nin maç görüntüleri...

http://www.haber61.net/news_detail.php?id=7238

izleyin ve görün

Samet Berber
16.06.2007, 15:57
arkadaşlar buyurun size nick carle'nin maç görüntüleri...

http://www.haber61.net/news_detail.php?id=7238

izleyin ve görün
onların hepsini en az 5 erkere izledim yinede sağol ...

Mehdi
Başlığa girememiştim.Neler olmuş.Nick Carle'ı Gençlerbirliğimi aldı şimdi.
Travelair abimi gerçekten tebrik ediyorum.Olayı dün çok güzel analiz etmişti.Bu adam iyi çıktığı taktirde 2 misli fiyatını teklif edip Cavcava yalvarırız şimdi.Umarım o kadar iyi değildir de en azından tesellimiz olur.

Jackdaniels
Ricardo Quaresmanın bonservis ücreti ne kadar bileniniz varmı?

Samet Berber
16.06.2007, 15:58
en az 6 m euro an azz...

cendelsahinov
16.06.2007, 15:58
onların hepsini en az 5 erkere izledim yinede sağol ...

izledin ve beğenmedin dimi kardeşim?

adam tuncaydan daha klas heleki koşup mücadele ediyor...

gerçekefsane
16.06.2007, 15:59
hamdi bey nerdesin yahu :))))

andersenden masallar izlemeye devam ediyoz.

İleli
ilerki zamanda göreceksin ...

bi yorum yapmıyorum ...

aha imzama yazdim seni hadi bakalim :)..

cavenaghi
kardeş şampiyon yapacaksa bizi mantaliteyu uymaz birde forbet arkası ofansifdir o adam hiç uymaz olmaz olmaz zaten para yok birde bunun deneme süresi ne kadar bunlar önemli konular biliyorsun

yaw nedir bu mantalite anlamadim gitti...sampiyon yapar uymaz gol atar yok cok ofansif uymaz...defans yapsa suc...bu kafayla nereye kadar gitcez yaa...yaw avrupa kanallarindan sirf bu herif icin arjantin maclarini takip ediyorum...adam bitiriyor ortaligi...yaw kimse elini tasina altina sokamiyormu...offf offf...yok yok yok abi yaa yazsak da bos yazmasak da gideler polonyanin 3 bin nufuslu takimindan oyuncu alirlar elimizde patlar devre arasi ankaraspora gider...boyle gelmis boyle gider....

Samet Berber
izledin ve beğenmedin dimi kardeşim?

adam tuncaydan daha klas heleki koşup mücadele ediyor...
tamam kardeşim tartışmayalım ben şahsen iyiki almadık diyorum ...

cendelsahinov
16.06.2007, 16:00

trabzona gelmez o adam harika manu alır zaten onu zannediyorum portekizli

cendelsahinov
16.06.2007, 16:01
tamam kardeşim tartışmayalım ben şahsen iyiki almadık diyorum ...

bende keşke alsaydık diyorum çünkü yarın gençlerbirliinden onu 5 milyona geri alırız...

Samet Berber
16.06.2007, 16:02
tamam kardeş sağol ama ne için yazdığını belirtmemişsin imzana ben carle dan daha iyi bir oyuncu alınacak diyorum ... bunu da ekle kısa olarak ...

cendelsahinov
16.06.2007, 16:02
tamam kardeş sağol ama ne için yazdığını belirtmemişsin imzana ben carle dan daha iyi bir oyuncu alınacak diyorum ... bunu da ekle kısa olarak ...

boş yere umut ediyorsun küme düşen alakasız bir takımdan alırlar işte çıkma fason bir adam...

Samet Berber
16.06.2007, 16:03
boş yere umut ediyorsun küme düşen alakasız bir takımdan alırlar işte çıkma fason bir adam...
ben umut etmiyorum alınacak diyorum iyi oku ...!!!

cendelsahinov
16.06.2007, 16:04
ben umut etmiyorum alınacak diyorum iyi oku ...!!!

inşallah alınır bu arada kaleye de cordobayı alıyor senin aciz yönetim...

Mehdi
16.06.2007, 16:04
Şu msnin 9.0 versiyonu çıksada bizde kurtulsak

Jackdaniels
16.06.2007, 16:05
Bu adamı sol tarafa transfer etsinler başka bişey istemem : http://www.sporvideo.net/serbest-vurus-bole-cekilir-ricardo-quaresma/

POYRAZ
16.06.2007, 16:06
Belgeli ve ispatli is yapiyorsun anlasilan.:D

A.Alper
16.06.2007, 16:06
nick carle iyi oyuncu olabilir ama bizim gibi büyük bir camianın arkasından ağlamasına gerek yok

okan6161
16.06.2007, 16:07
yaw nedir bu mantalite anlamadim gitti...sampiyon yapar uymaz gol atar yok cok ofansif uymaz...defans yapsa suc...bu kafayla nereye kadar gitcez yaa...yaw avrupa kanallarindan sirf bu herif icin arjantin maclarini takip ediyorum...adam bitiriyor ortaligi...yaw kimse elini tasina altina sokamiyormu...offf offf...yok yok yok abi yaa yazsak da bos yazmasak da gideler polonyanin 3 bin nufuslu takimindan oyuncu alirlar elimizde patlar devre arasi ankaraspora gider...boyle gelmis boyle gider....

kardeş bizde isteriz ama adamlar yok o oymuyor yok pahalı utanmasalar gelin bedava oynayın yazlarıda çay toplarsınzı yömiye çıkarırısınız diycekler adamlara senin adamın görüntüleri varsa koysana izliyelim hadi başlatalım sonra e mail falan atalım birde fax çekeriz

Terzioğlu
16.06.2007, 16:08
arkadaslar quaresmayi 20milyondan asagiya alamaz kimse....fazla ucmayalim....

İleli

eklememe gerek yok biliyorum...

bu arada quaresmanin bonservisi 15 milyondan asagi degildir adamin yasi 22-23 celsi felan pesinde..

MarceloTS
daha iyilerinin alınacağını bilsem hiç üzülmemde orası şüpheli hemde çok

Hasan Algan
polonya demisken sunu analrim ki trabzon yonetimi hala 80 li yillarda yasiyor polonya nin o ii oldugu donemlerde git polonya ay al bi kalas daha getir

İleli
16.06.2007, 16:09
Belgeli ve ispatli is yapiyorsun anlasilan.:D

oyle abi daha ne yapcan :)

cendelsahinov
16.06.2007, 16:10
daha iyilerinin alınacağını bilsem hiç üzülmemde orası şüpheli hemde çok
haklısın benimde yandığım o yaa

Erdem Keser
16.06.2007, 16:12
Alinmasi gereken isim Lavezzi olmamali..Iyi bir oyuncu olabilir ama ortasahamizdaki boslugu kapatacak tarzda bi oyuncu degil.Bize oyun kurucu lazim....

Sacit
16.06.2007, 16:15
bugune kadar anladığım tek şey bu yönetimin yapacağı bişi yok..

rakiplerin aldığı topçulara bak senın aldıgın adamlara bak..ziya doğan da rakiplerin aldığı oyunculara önlem alır artık.

çok yazık...

A.Alper
16.06.2007, 16:17

benim bildiğim quaresmaysa 10 m eurodan asağı değildir portoda oynayan

MarceloTS
16.06.2007, 16:18
Ne quaresma sı fazla uçmuşunuz

cavenaghi
kardeş bizde isteriz ama adamlar yok o oymuyor yok pahalı utanmasalar gelin bedava oynayın yazlarıda çay toplarsınzı yömiye çıkarırısınız diycekler adamlara senin adamın görüntüleri varsa koysana izliyelim hadi başlatalım sonra e mail falan atalım birde fax çekeriz

arkadasim elini bi sekilde tasin altina sokcaksin ve ole ucuk bir fiyat degildir bunun bonservisi 3.5 milyon euro en fazla ama iddaa ediyorum bu adami elinden 10 milyon eurodan fazlaya cikarirsin...
ben oyle videolardan fln bulmadim bu oyuncuyu avrupa futbol forumlarindan ve tv goruntulerinden biliyorum ama merak ediyorsan
http://www.youtube.com/watch?v=8iH3YYgQm9g

onlarca vidyosundan bi tanesi river la bocanin onunde bu sene sampiyn yapti takimini...

Jackdaniels
benim bildiğim quaresmaysa 10 m eurodan asağı değildir portoda oynayan

Ta kendisi ama bence 10 milyondan fazladır bu adam...

gerçekefsane
16.06.2007, 16:20
bizim yöneticiler paramı bulamıyorlarmış Yahu Almanyada herthayla maçını büyük stadta oyna dortmundla bir maç ayarla gelirleri paylaş maç yanını pazarla, formaları erken çıkart. zor değil ya. yahu 51 tane oyuncun var bir çoğunu gönder.hakketen bu yönetimi müzeyi gezdirmek lazım.

Şahinoğlu
16.06.2007, 16:24
10 numara arıyoruz dimi bazı arkadaşlar şu Nick Carle denen adamı fazla büyütmüş gözünde , arkadaşlar bizde onun gibi Ceyhun var ve hatta idda ediyorum Ceyhun Nick Carle'dan daha iyi bir topçudur ve ikiside 10 numara olucak topçu değillerdir, yetenekleri vardır ama 10 numaranın özelliği beynini ve zekasını pozisyonları sezerek hissederek ezbere araya paslar atmasıdır firikik atmasıdır oyun kurmasıdır, bu Nick Carle'in videolarını bende izledim yeteneği var ama aman aman bi adam değil heleki istatistiklerine baktımda yaptığı asist 4-5 bu nası ortalama beğenmediğimiz Ceyhun bile 15 asist yapmış bu sene egoist olmasına rağmen, kimse üzülmesin Gençlerbirliğine gitti diye kademe atlayacak bir futbolcu değil Gaziantep'te oynayan Tarık El Taib' e benzettim sitilini oda çalım atardı ama icraat yapamazdı o yzüden kimse üzülmesin gerçek 10 numara değil bu adam , ki menejeri Türkiye'yi iyi bir ticaret ve rant yeri olarak keşfetmiş belli sormuş kim çok para verir diye sanırsam istanbulun eziklerini söylemişler buda Avustralya'da buraya gelmeden fısıltı gazateleri ve dergilerinde adını yayınlatmış sanırım menejer buraya gelincede ona Trabzonspor'da çok iyi para verir demişler ve bizide öğrendikten sonra Trabzonspor'la ismini dergiyi bastırmış şark kurnazları hiç üzülmedim alınmadığı iyi oldu Ceyhun ondan daha iyi bir oyuncu çünki gerçek 10 numara alırlar inşallah.

Ertan1982
16.06.2007, 16:27
Tamam anladik bu yönetim cimri.Bonservisis oyuncu istiyor.Bunlarin hic mi aklina bir yabanci oyuncuyu kiralamak gelmiyor?Illaki satin almak istiyorlar.Su bizim istedimiz Carlos Alberto yu Bremen 1 Yilina kiraladi ve Satinalma Opsiyonlu.Begenirseler belli bir paraya oyuncuyu satin alcaklar.Böyle seyler Avrupa da Normal oldu Türkiye de niye düsünmüyorla.Fener Nobre de Luciano da yaptilar 2 Sene kiralik oynadilara FB.

Bayramm61
16.06.2007, 16:30
Dünyanin hic bir takiminda böyle ciliz aciz beceriksiz yönetici görmedim. Yillardir futbolun bizzat icerisindeyim...Yaw arkadaslar ister inanin ister inanmayin, burda (almanya) 6. amatör liginde bile transfer komitesi ve alinacak futbolcular subat en gec mart ayinda olusturulur ve calismalarda o yönde baslatilir.

Yukarda bazi arkadaslarin yorumlarini okuyorum, Carle nin nasil bi futbolcu oldugunu bilmeden almak vs gibi birtakim aciklamalar. Haklisiniz arkadaslar, böyle adamlar aylar önceden izlenilmeli idi...Bu saatten sonra piyango gibi birsey olur...

Peki soruyorum, bu adam izlendiyse, neden kapimiza kadar geldigi halde almadik..eger izlenmediyse, neden kapimiza kadar getirttik ???

Bu yönetim bizimle resmen dalga geciyor...Ya bu isi hic bilmiyorlar yada bile bile Trabzonsporu batiriyorlar...Yeter artik yaaaa

Sacit
16.06.2007, 16:34
Ne quaresma sı fazla uçmuşunuz

aynen öyle kardeşim katılıyorum sana..

yönetim deki çok zeki insanlar bile bu topçuya hayır der çünkü pahalı yaa :mad:

Yavuz Hasan
16.06.2007, 16:42
tolga seyhan geri alınsın

Samet Berber
16.06.2007, 16:43
bencede alınsa iyi olabilir ama eski tolga olabilir mi bilmiyorum ..?

Kasım Hilal
16.06.2007, 16:44

Bie o eksik idi stoperde.

Jackdaniels
16.06.2007, 16:45

Ne şakacı bi insansın...

Yavuz Hasan
16.06.2007, 16:45
iki maç oynasın kendine gelir hem trabzonspor un değerini anlamış olur tabir-i caizse köpek gibi çalışır

Kasım Hilal
16.06.2007, 16:47
İyi de üstadım bizim stopere ne ihtiyacımız var?
Bize 10 numara lazım.
Bir de sol açık.
Bir tane de sol bek.
Stoper lazım değil!

Yavuz Hasan
Ne şakacı bi insansın...
söylediklerimin ciddiye alınması için mümkünü olmayan ama hoşa giden şeyler mi söylemem lazım

Koray

gitmek için ağlayan adamlarla işimiz olmaz...gitsin shaktarda kadro dışı kalsın o akılsız kafalı..

Yavuz Hasan
16.06.2007, 16:49
gitmek için ağlayan adamlarla işimiz olmaz...gitsin shaktarda kadro dışı kalsın o akılsız kafalı..
fatih de gitmek için ısrar etti..............

AyhanPe
16.06.2007, 16:49
söylediklerimin ciddiye alınması için mümkünü olmayan ama hoşa giden şeyler mi söylemem lazım

zamaninda biz cok istedik onu tekrar dönsün diye ama gs yi bize tercih etti.ben talip oldugumuz ve bize baska takimlari tercih eden futbolcularin alinmasina karsiyim hatta teknik direktörlerinde..

Koray
16.06.2007, 16:51

fatih'in niçin gittiğini bilmiyosan snle tartışmaya girmem kusura bakma..!!!

Yavuz Hasan
zamaninda biz cok istedik onu tekrar dönsün diye ama gs yi bize tercih etti.ben talip oldugumuz ve bize baska takimlari tercih eden futbolcularin alinmasina karsiyim hatta teknik direktörlerinde..
her insan hata yapabilir ve daha önce de dediğim gibi trabzonspor un değerini artık anlamıştır formayı kaybetmemek için herşeyi yapar

Jackdaniels

Belkide öyle söylemen lazım en azından az önce kurduğun ve tolga seyhanla başlayan cümleden daha mantıklı cümleler kurmuş olursun...

Kasım Hilal
16.06.2007, 16:52

E o da gitti..

Yavuz Hasan
16.06.2007, 16:52
fatih'in niçin gittiğini bilmiyosan snle tartışmaya girmem kusura bakma..!!!
niçin gitti anlat bilelim

Yavuz Hasan
16.06.2007, 16:53
E o da gitti..
ama geri geliyo diye dedikodu bile çıksa herkes seviniyo çiftestandartın tanımı bu bence

AyhanPe
16.06.2007, 16:54
her insan hata yapabilir ve daha önce de dediğim gibi trabzonspor un değerini artık anlamıştır formayı kaybetmemek için herşeyi yapar

suana kadar degerini anlamadiysa bundan sonra anlasada bisey degismez. son pismanlik fayda etmez..herkes hata yapabilir ama trabzon formasi giyipte büyüklügünü anlamayip sonradan istanbul takimlarina gitmek icin can atan birisinin isi yok o formanin icinde..üstelik onu bu yerlere getiren takim trabzonspor olmasina ragmen..

Yavuz Hasan
16.06.2007, 16:55
Belkide öyle söylemen lazım en azından az önce kurduğun ve tolga seyhanla başlayan cümleden daha mantıklı cümleler kurmuş olursun...
iyi o zaman trabzonspor bu yönetim bu TD ve bu tarftarla şampiyon olur (hayal ama hoşa gidiyo demi?)

Koray
niçin gitti anlat bilelim

kısa ve net! adamın can güvenliği tehlikedeydi..tatmin edici oldumu senin için..

ErayAkyüz
ya bu nee bee her allahın gunu biriniz kavga ediosunuz nası iştir tarısma baslıgı acın orda sorununuzu giderin!!!

AyhanPe
16.06.2007, 16:56
ama geri geliyo diye dedikodu bile çıksa herkes seviniyo çiftestandartın tanımı bu bence

iyi bakalim fatih o zaman fb ye gitsin bi sene.orda basarili olamasinda bak bakalim geri gelmesine kac kisi sevinir !!!

Jackdaniels
16.06.2007, 16:57
iyi o zaman trabzonspor bu yönetim bu TD ve bu tarftarla şampiyon olur (hayal ama hoşa gidiyo demi?)

Tolga seyhanla şampiyon olmasından çok daha yüksek bi ihtimal ;)

melih61
16.06.2007, 16:57
yaw kardesim en fazla isteyecekleri 3 3.5 milyon eurodur...bu herifi ilerde biz 1o milyon euro dan fazlaya satariz...yaw bu adam trabzonda basarisiz olsun ben futboldan anlamiyorum abi...Ne yani illa trabzonspor yoneticisi mi olmam lazim bunu getirmem icin.Musampalar#djokajlar#junlara kiyana kadar alin bitsin bu iskence....Beceriksiz bu herifler yaaa

senin arkdayız agada nasıl söyliyecez bunu yönetime bir yol bul sonuna kadar destek bu adam bu kadar iyiyse tabi:tsbayrak:

AyhanPe
16.06.2007, 16:58
kısa ve net! adamın can güvenliği tehlikedeydi..tatmin edici oldumu senin için..

hayir giderken takimina iyi parada kazandirdi..ama gidipte tolganin gs yi bize tercih ettigi gibi oda fb yi tercih etse bakalim onu kim geri ister...tolgaya da kapimiz acikti ama gs ye giderek kendisi kapatmis oldu..
yaaa arkadasimiz sadece tolga seyhan geri gelmesini olumlu buldugunu söyledi..ben karsiyim gelmesine o gelmesinden yana.isi kisilestirip kavga ortami yaratmanin bi anlami yok..

Yavuz Hasan
16.06.2007, 16:58
evet oldu...

BDiler61
16.06.2007, 17:13
bence bu başlığı kilitleyelim hepimizin ruh sağlığı bozuluyor

cendelsahinov
16.06.2007, 17:17
millet yavaş olun yaa hiç yakışmıyor bence size...

Ozan Gözaçan
16.06.2007, 17:18
suana kadar degerini anlamadiysa bundan sonra anlasada bisey degismez. son pismanlik fayda etmez..herkes hata yapabilir ama trabzon formasi giyipte büyüklügünü anlamayip sonradan istanbul takimlarina gitmek icin can atan birisinin isi yok o formanin icinde..üstelik onu bu yerlere getiren takim trabzonspor olmasina ragmen..

o bu formayı hak etmiyor şu bu formayı hak etmiyor arkadaşlar kim giyecek bu formaları allah aşkına yaa geçti o lütfen yapmayın ... ekmek parası bu kim daha çok para veririse gider orada oynarsın bunun kanunu bu trabzon buyuk takım ben orada 1milyona oynadım ( mesela) ama gs 2 milyon veriyo ama olmas ben trabzonsporda buyuk takımda oynadım bu formayı öle herkeze vermezlker ben siirt jetpayq gideyim adamlar ne güzel düz hesap 500 bin veriyolarmı diyecek.. lütfen mantıklı olun arkadaşlar ...

cendelsahinov
16.06.2007, 17:20
o bu formayı hak etmiyor şu bu formayı hak etmiyor arkadaşlar kim giyecek bu formaları allah aşkına yaa geçti o lütfen yapmayın ... ekmek parası bu kim daha çok para veririse gider orada oynarsın bunun kanunu bu trabzon buyuk takım ben orada 1milyona oynadım ( mesela) ama gs 2 milyon veriyo ama olmas ben trabzonsporda buyuk takımda oynadım bu formayı öle herkeze vermezlker ben siirt jetpayq gideyim adamlar ne güzel düz hesap 500 bin veriyolarmı diyecek.. lütfen mantıklı olun arkadaşlar ...

haklısın kardeşim bu iş profesyonel bir iş...

AyhanPe
16.06.2007, 17:23

gs bizden daha fazla vermemisti..iyi o zaman fatih fb yi gitse ona yinede trabzonspor kapilarini acmali öylemi?
türkiye ye has bazi hassiyetler var.suanda hickimse gökdeniz daha fazla para kazanmak icin fb ye gitme isterse bunu kabul edemez.sen olur gidebilir diyorsan onada saygim var..
aurelio fb ye gitti ona kimse sesini cikarmadi ama yönetimi ordan sürerlerdi eger fatihle gökdenizi fb ye satsaydilar..

cendelsahinov
16.06.2007, 17:26
ya bu işi profesyonel düşünmek lazım

boztepe61
16.06.2007, 17:30
ne profosyonelliği yahu???
fatih profosyonellik yapsaydı, gökdeniz yapsaydı bugün ikisi de fenerdeydi..

bazı şeylerde profosyonellik olmaz.
amatör ruhun korunması gereken yerler vardır.

trabzondan zorla gidip istanbula yerleşen her topçunun akıbeti ortada iken profosyonellikten bahsetmeyin..

trabzonda yılın karmalarına giren k.orhanlar , zafer demiraylar, tamer tunalardan tut da, fenerde şampiyonluk yaşamasına rağmen pişmanlığını gizlemeyen ve ben trabzonsporluyum diyen apoya kadar.

gidip de büyüyen yerli fubolcu tek örnek var.. o da k.şenol.. seneler evvel..

profosyonellik ortada duran gerçeğe aykırı davranmak değildir.

AyhanPe
16.06.2007, 17:32
ya bu işi profesyonel düşünmek lazım

gökdeniz in fb ye satildigini düsün.malum diyelim ki en cok fb önerdi.yönetimde en iyi teklifi yapan takima satmasi gayet profesyonel.hangi tepkiyi gösterirdin?

diyelim ki fatih türkiye ye geri döndügünde biz kucak acmamiza ragmen fb daha fazla verdigi icin oda profesyonelce orayi tercih etti.üstelik bu kisi trabzonsporun sembollerinden birisi.tepkin ne olurdu?

duygusal bi tepki verecegini düsünüyorum..

Tahir
16.06.2007, 17:35
bu yönetim artık gitmeli öyle serkanla jabi ile şampiyon falan olunmaz.takımdaki fatihleri gökdenizleri artıracak yere hepsinin yerine sıradan oyuncu koyuyorlar. olmaz bu büyüklüğe yakışmaz.doğrusu ziya ile de olmaz ama neyse.adamlar para topluyor lincoln linterhort alıyo bizhala istanbul artıkları anadolu düşkünlerini alıyoruz.yazıklar olsun bize umut verip kandıranlara.

littlebighorn
16.06.2007, 17:35
K.Şenol Fenere gidip, büyüyen bir futbolcu değildi. Yalnızca Trabzonspordaki düzeyini ilk yılında Fenerde koruyabilmiş bir futbolcumuzdu.

boztepe61
16.06.2007, 17:37
K.Şenol Fenere gidip, büyüyen bir futbolcu değildi. Yalnızca Trabzonspordaki düzeyini ilk yılında Fenerde koruyabilmiş bir futbolcumuzdu.

yamulmamış demek istedim..
diğer tüm örnekler yerle yeksan oldukları için k.şenolun oradaki performansı çok parıltılı duruyor diğerlerinin yanında.

AYYILDIZ
16.06.2007, 17:57
bence bu başlığı kilitleyelim hepimizin ruh sağlığı bozuluyor

katılıyorum işkence haline geldi artık

Kasım Hilal
16.06.2007, 17:59
Elalem azgın gibi transfere doymuyor.
Bizimkiler hala elindekileri göndermeye çalışıyor.
Onu da beceremeyim takımı bir nev'i aş ocağına çeviriyor.
51 kişiyi doyuruyoruz ama içlerinde top oynamasını bilen ancak on kişi var..
Ziya Doğan da onlardan en fazla altı tanesini oynatıyor zaten!
Oh ne güzel iş ya...

Tahir
16.06.2007, 18:00
transfer deyince deliriyorum.gazete okumaktan haber izlemekten artık iğreniyorum bu başlık piskolojimi bozdu.

WERTHeR
16.06.2007, 18:02
Takmayın kafanıza nasılsa takım iskeletini oturttu hocayla başkan. Nokta transferi yapacaklar. İlkini yaptılar amatör adnanla:)

WERTHeR
16.06.2007, 18:03
Aklıma gelmişken söyleyeyim iyiki sağ ayağım çok iyi değil yoksa bu ziya benide alırdı takıma bu halde zorla:)

marcelinhos100
16.06.2007, 18:04
BOBADİLLA HEYECANI

http://www.gunebakis.com.tr/images/bodillaheyecani(1).jpg (http://www.gunebakis.com.tr/images/bodillaheyecani(1).jpg)

Trabzonspor, kaleci konusunda artık somut adımlar atmaya başladı. Diğer isimlere göre transferi daha kolay gibi gözüken Abdo Antonio Bobadilla’nın son durumuyla ilgili olarak araştırmaların yapıldığı dile getirildi. . Dünya Kupası’nın en önemli kalecilerinden biri olan Aldo Antonio Bobadilla için görüşmeler başlarken, dün gece geç saatlerde kulübü Boca Juniors’dan bonservis bedeliyle ilgili şartların bildirilmesi talep edildi. Bobadilla’nın gelmeyi istediği ancak ekonomik olarak anlaşmaya varılmasını istediği kaydedildi.

Starori 1 Milyon Avro

Öte yandan Bordo-Mavili kulübün gündemine İtalya’nın dev kulüplerinden AC Milan’ın ikinci kalecisi Marco Storari’de girdi. Geçen sezon Messina’da forma giyen ve İtalya Milli takımına da bir dönem çağrılan 29 yaşındaki kaleci için Milan yöneticilerinin, “Kiralık olarak size vermeye hazırız. Biz ona yıllık 2 milyon avro ödüyoruz. Siz 1 milyon avro verin ve bir yıllığına kullanın. Kiralama bedeli de istemiyoruz” dedikleri belirtildi. Trabzonspor ise Bobadilla’yı gündemine aldığı için Storari’yi askıya aldı.

marcelinhos100
16.06.2007, 18:08
http://www.sporx.com/images/1/36/9159_2290_B_keita001.jpg

Fransa Birinci Futbol Ligi'nde (Ligue 1) bu sezon üst üste altıncı şampiyonluğunu ilan eden Olimpik Lyon, golcü futbolcu Abdulkader Keita ve orta saha oyuncusu Mathieu Bodmer'i renklerine bağladı.

Fransa Şampiyonu Olimpik Lyon'dan yapılan açıklamada, 25 yaşındaki forvet oyuncusu Abdulkader Keita'nın 16 milyon euroluk bir bedelle transfer edildiği bildirildi. Bu rakamın kulüp tarihinin en pahalı ikinci transferi olduğu da bildirildi. 18 milyon euroluk bedeliyle Barcelona'dan gelen Sonny Anderson kulüp tarihinin en pahalı transferi durumunda.

Keita kacmış Tüh:(

Ali Sırrı
16.06.2007, 18:10
Arkadaşlar, nick carle gençlerbirliğiyle 3 yıllık sözleşme imzaladı. Bizim yönetim yine pasif kaldı bu işte.. Trabzonspor için gel gençlerle anlaş.. Bravo yönetim.. Sonrada mazaret sunarlar, yapımıza uymadı, parasal sorunlar yaşadı, şehri beğenmedi...

tsakrep61
16.06.2007, 18:12
hüzün senelerimizi yasıyoruz bu yonetımle ne yapıcaz bılmıyorum

Nadir Bekar
16.06.2007, 18:16
Arkadaşlar, nick carle gençlerbirliğiyle 3 yıllık sözleşme imzaladı. Bizim yönetim yine pasif kaldı bu işte.. Trabzonspor için gel gençlerle anlaş.. Bravo yönetim.. Sonrada mazaret sunarlar, yapımıza uymadı, parasal sorunlar yaşadı, şehri beğenmedi...

buna da yuh derler kısacası ağzımı sonunda bozdular bu bizim yönetimdeki adamlardan ve başkandan bi bok olmaz.

champions
16.06.2007, 18:18
Keita kaçmış mı?:D Kovalayan kim?:)

Şunun şurasında iki haftalık bi zamanımız var
Hala önemli bi adım atabilmiş değiliz
Ders alalım diyoruz ama ..

Ali Sırrı
16.06.2007, 18:18
Önce Fenerbahçe için dediler, sonra Trabzonspor'u iddia ettiler sonunda Avustralyalı Nick Carle kendisini üç yıllığına Gençlerbirliği'ne bağlayan imzayı attı. İşte yüksek top tekniği ile dikkat çeken oyuncunun görüntüleri ( http://www.youtube.com/watch?v=n0hYxcAD1kY )

Travelair
16.06.2007, 18:20
İŞTE NICK CARLE'IN YENİ TAKIMI!..

http://www.maraton.com.tr/qHUsMbuK28cYW/images/news_images/29735_1_070616135700.jpg
Fenerbahçe'nin transfer edeceği iddia edilen ancak bu iddialar sarı lacivertli yönetim tarafından yalanlanan, daha sonra da Tranzonspor için İstanbul'a gelen Avustralyalı orta saha oyuncusu Nick Carle, Gençlerbirliği ile anlaştı.

Trabzonspor ile dün yapılan görüşmelerden sonuç alamayan Avustralyalı yıldız, bugün Gençlerbirliği ile 3 yıllık mukavele imzaladı. Konuyla ilgili Maraton.Com.Tr'nin sorularını yanıtlayan, Gençlerbirliği Basın Sözcüsü Altan Altun, "Carle ile 3 yıllık sözleşme imzaladık. Bize toplam maliyeti 1 milyon Euro oldu. Avustralya'nın 1 numaralı oyuncusu. Trabzonspor ile görüşmesinde pürüz çıkmış ve anlaşamamışlar. Aslında daha önceden de ilgilendiğimiz bir oyuncuydu ancak teknik direktör konusunda yaşadığımız sıkıntı nedeniyle askıya almıştık" dedi.

Altun, 25 yaşındaki oyuncunun sağlık kontrolünden geçtiğini belirtirken, Carle'ın Avustralya Milli Takımı'nda da yer aldığını Asya Kupası'nda oynadıktan sonra takıma katılacağını söyledi.

MARATON.COM.TR
HABER: BORA EĞRİÇAYIR
http://www.maraton.com.tr/qHUsMbuK28cYW/images/news_images/29735_2_070616141836.jpg http://www.maraton.com.tr/qHUsMbuK28cYW/images/news_images/29735_3_070616141836.jpg

maraton.com.tr

Nadir Bekar
16.06.2007, 18:25
bizim bu yönetim e ne demeli millet takır takır transfer yapıyı bizim nuri efendi daha ne bekliyoooo
yeter artık ya defolllllllllllllllllll nuri efendi yiyemeceğin ..... altına yatma defol git

Zafer Fidan
Bu adami Sol tarafa alsak ve kimseyi satmasak bu sene Sampiyonuz!!! :D
MxB6hfa3L4Q

----------------Tolga---------------
Jabi-----Stepanov--Erdinc-----Adnan
---------------Serkan---------------
Yattara-------Ceyhun--------Abeyie
--------Gökdeniz-----Umut----------

irfanb
Takmayın kafanıza nasılsa takım iskeletini oturttu hocayla başkan. Nokta transferi yapacaklar. İlkini yaptılar amatör adnanla:)

Adnani alarak nokta (.) transferini yaptik.
Bundan sonraki transferler virgül (,),soru isareti(?) , ünlem (!) olacak. :) :)

Özkan Şentürk
16.06.2007, 18:30
Carle'nin nasıl bir oyuncu olduğuna izlediğim görüntülerden tam karar veremedim ama şurası kesinki bizim yönetim ve Ziya hoca kendi yoluna bir mayın koymuştur.Bu Carle Gençlerbirliğinde iyi bir performans koyarsa vede üstüne bizim getirdiğimiz adam yine hayal kırıklığı yaratırsa şuanki eleştiriler katlanacaktır.
Ama yinede, bir umuttur yaşatan insanı demiş şair.Belki böylesi hayırlı olmuştur.

Mert67
16.06.2007, 18:31
of ya bunlar hiç bişey den anlamıyolar ya transfer filan yapamazlar beceriksizler.

antagonist
16.06.2007, 18:31
Adnani alarak nokta (.) transferini yaptik.
Bundan sonraki transferler virgül (,),soru isareti(?) , ünlem (!) olacak. :) :)

Güzel espri:) :)

iyattara
16.06.2007, 18:42
Dudek'ten Trabzon'a ret !..

Yurt dışında 10 numara ve kaleci arayışlarını sürdüren Trabzonspor, Liverpool'un Polonyalı kalecisi Dudek'ten olumsuz cevap aldı.

Trabzonspor Teknik Direktörü Ziya Doğan'ın raporu doğrultusunda transfer çalışmalarına yurt dışında ağırlık veren Bordo-mavili kulüp, gelen raporları tek tek değerlendiriyor. Yardımcı antrenörleriyle birlikte yurt dışında transfer çalışmalarını sürdüren Doğan, 10 numara ve kaleci arayışları doğrultusunda FC Liverpool Kulübü'nün Polonyalı kalecisi Dudek için yaptığı transfer teklifine olumlu cevap alamadı. Türkiye'de futbol oynamak istemediğini söyleyen Dudek, Trabzonspor'un transfer teklifini geri çevirdi.

Trabzonspor ile sözleşmesi bulunmasına rağmen sezon ortasında ülkesine dönen ve futbolu bıraktığını açıklayan Szymkowiak'ın, milli takımdan arkadaşı olan Dudek'in bu kararı vermesinde etkili olduğu belirtildi.

Öte yandan Polonyalı kaleciden olumlu yanıt alamayan Trabzonspor'un yurt dışında kaleci arayışlarını sürdürdüğü, bu araştırmalardan sonuç alamaması halinde Kolombiyalı kaleci Oscar Cordoba ile masaya oturulacağı öğrenildi.

maskeli61
16.06.2007, 18:42
şu kaçırdıgımız adam çok yanacaz süper bi adam kaçırdık

Zafer Fidan
16.06.2007, 18:44
ha unutmim. Nuri Albayrak icin ..

Quincy Owusu-Abeyie
http://www.transfermarkt.de/bilder/spielerfotos/s_14551_2006_1.jpg
su anki külüp Spartak moscow

firsteleven ISM Management
Menejeri: Vranjkovic, Franjo

hemen ara onu :D ... ama Paramiz Yok deme sakin Franjo Vranjokovice

Yavuz Hasan
16.06.2007, 18:45
benim dediğimde bu
duygusal düşünelim diyoruz öze dönelim trabzonlulardan ve trabzonsporlulardan takım kuralım diyoruz profesyolnel düşünmeklazım dışa açılmak lazım diye eleştiriliyoruz e profosyonel düşünelim kim olursa olsun hangi takımlı olursa olsun takıma faydalı olacaklardan takım kuralım diyoruz yine eleştiriliyoruz eleştirmek muhalif olmak birazda bizim yapımzda var galiba kendi adıma ben trazbzonspor un şampiyonluğunu görmedim ele avuca gelir bi başarısını da görmedim hep muhalif kaldık hep başarılı olanları eleştirdik sorun biz bole yetişttik buna alıştık sorun bu galiba

Fatih
16.06.2007, 18:45
la bunlar varya gelmek isteyeni de almıyolar:mad:

Fatih
16.06.2007, 18:49
Son Aday Cordoba
Dış transferde Serkan, Adnan ve Jabi'yi kadrosuna katan Trabzonspor'da, kaleci arayışı konusunda Oscar Cordoba'nın ağırlık kazandığı bildirildi.

Bordo-mavili yönetimin, kaleci arayışında listesinde birkaç ismin bulunduğu ve bunlardan birinin Kolombiyalı Oscar Cordoba olduğu belirtildi. Cordoba'nın tecrübeli oluşu ve bonservisinin elinde olması nedeniyle tercih edildiği kaydedildi.

Trabzonspor'un bir kaleci ve bir ''10'' numara alarak transferi

la ne cordobası yaa adam 40 yaşına geldi walla çıldıracam ya

sazman
16.06.2007, 18:51
Sol kanat yok takımda ama bakıyorum hiç değinen yok. sol için oyuncu aranmıyor. Bu nasıl iş.

Berk Eren
16.06.2007, 18:51
bu carteın sadece vıdeolarını ızledım ıyı veya kotu bılemem ama gecnlerbırlıgı elımızden adam alıyor,bız kımı nasıl transfer edecez bılemıyorum..komedı bıtmek bılmıyor..

Cabri61
16.06.2007, 18:54
gençlerbirliği bizden adam almadı ..biz adamı istemedik cavcav da zaten aç kurt gibi bekliyordu...adam bizle anlaşamayınca uçağı avustralyaya inmeden cavcav aldı adamı

boztepe61
16.06.2007, 18:54
kaleci kimmiş.. cordoba mı??
adam futbolu bıraktığını açıkladı..

bu kadar düşmeyin.
bu kadar aciz değil bu takım. olmamalı..

düşkünlüğün de bir seviyesi olmalı.
takımın itibarını ayaklar altına almaya kimsenin hakk yok..

futbolu bıraktığını açıklayan bir emekli kalecinin peşinden koşacak kadar düşürmeyin bu takımı..
ya adabınızla işinizi yapın ya defolun gidin.

darülaceze değil burası..

Yavuz Hasan
16.06.2007, 18:58
serkan balcı ve alındı denilen diğer isimler ne zaman imza atacak

Fatih
16.06.2007, 19:00
güya imzalar hafta içi attırılıyodu sizin gibi yönetim wallahi gelmedi

irfanb
16.06.2007, 19:01
Teknik Direktör Ziya
Hasta ettin bizi ya
Azcik onurun varsa
Karar ver istifaya

Teknik Direktör Ziya
Takti ön liberoya
Nerdeyse tüm takimi
Defans sürer sahaya

Teknik Direktör Ziya
Bu senin eserin ya
Koca Trabzon sayende
Döndü rezil rüsvaya

Teknik Direktör Ziya
Herkesi küstürdün ya
Syzmek senin yüzünden
Dönmüstü Polonyaya

Teknik Direktör Ziya
Taktin sen Musampaya
Hazir degildir deyip
Almaz onu kadroya

Teknik Direktör Ziya
Engelsin Yattaraya
Seyretmedik sayende
Biz onu doya doya

Teknik Direktör Ziya
Geldin tekrar imzaya
Adam idin sen güya
Basari senle rüya

Teknik Direktör Ziya
Hep gösteris hep riya
Cok sabrettik biz sana
Ettin bizi evliya

Teknik Direktör Ziya
Sampiyonluk bir rüya
Senle bu takim ancak
Oynar ligde kalmaya

Zafer Fidan
16.06.2007, 19:02
Serkan Balci,Jabi nin imzalari denemeden sonra atilacakmis haftaya :D

Özkan Şentürk
16.06.2007, 19:02
serkan balcı ve alındı denilen diğer isimler ne zaman imza atacak

merak etmeyin cavcav onlarada attırır:)

Fatih
16.06.2007, 19:03
merak etmeyin cavcav onlarada attırır:)

walla haa bi bakıyoruz cavcavın yanında jabi serkan balcı :D:D

Zafer Fidan
16.06.2007, 19:07
walla haa bi bakıyoruz cavcavın yanında jabi serkan balcı :D:D

puahhaha tek kelimeyle HARIKA olurdu walla :D

marcelinhos100
16.06.2007, 19:07
http://www.goal.com/resultsimg/4857.jpg

Daniel Gastón Montenegro

28 yasındaki Arjantinli Oyun kurucu bir diger deyişle playmaker cok erken yaslarda baslayan Avrupa deneyiminde Marsilya Osasuna Zaragoza formaları giydi 2003-2005 yıllarında River Plate forması giyen futbolcu gecen yıl Independiete takımına transfer oldu cıktıgı 257 macta 58 gol atma basarısı gösteren futbolcu 1 Kezde Arjantin Milli takımının formasını giydi mücadeleci ve teknik bir futbolcu.

http://www.youtube.com/watch?v=uG1TJrKaq7U

Fatih
16.06.2007, 19:08
http://www.goal.com/resultsimg/4857.jpg

Daniel Gastón Montenegro

28 yasındaki Arjantinli Oyun kurucu bir diger deyişle playmaker cok erken yaslarda baslayan Avrupa deneyiminde Marsilya Osasuna Zaragoza formaları giydi 2003-2005 yıllarında River Plate forması giyen futbolcu gecen yıl Independiete takımına transfer oldu cıktıgı 257 macta 58 gol atma basarısı gösteren futbolcu 1 Kezde Arjantin Milli takımının formasını giydi mücadeleci ve teknik bir futbolcu.

http://www.youtube.com/watch?v=uG1TJrKaq7U

bu adamı tanıyorm yaa fmden:D:D

MarceloTS
16.06.2007, 19:09
@irfanb

harika olmuş şiir:D

hala bekliyoruz ilk yurtdışı siftahını ne zaman yapacaz diye

Özkan Şentürk
16.06.2007, 19:09
Arkadaşlar oyuncu falan önermeyin yaa.Şimdi görüp gene cavcav alacak yine tutşacağız burda :)

Vkgz
16.06.2007, 19:11
vay be cavcava bak adam ölmeden bi şampiyonluk goreyim diyor anlaşılan

marcelinhos100
16.06.2007, 19:17
http://www.sporx.com/images/1/29/1301_B_dudek003.jpg
Dudek kabul etmedi!

Yurt dışında 10 numara ve kaleci arayışlarını sürdüren Trabzonspor, Liverpool'un Polonyalı kalecisi Dudek'ten olumsuz cevap aldı.

Trabzonspor Teknik Direktörü Ziya Doğan'ın raporu doğrultusunda transfer çalışmalarına yurt dışında ağırlık veren Bordo-mavili kulüp, gelen raporları tek tek değerlendiriyor. Yardımcı antrenörleriyle birlikte yurt dışında transfer çalışmalarını sürdüren Doğan, 10 numara ve kaleci arayışları doğrultusunda FC Liverpool Kulübü'nün Polonyalı kalecisi Dudek için yaptığı transfer teklifine olumlu cevap alamadı. Türkiye'de futbol oynamak istemediğini söyleyen Dudek, Trabzonspor'un transfer teklifini geri çevirdi.

Trabzonspor ile sözleşmesi bulunmasına rağmen sezon ortasında ülkesine dönen ve futbolu bıraktığını açıklayan Szymkowiak'ın, milli takımdan arkadaşı olan Dudek'in bu kararı vermesinde etkili olduğu belirtildi. Öte yandan Polonyalı kaleciden olumlu yanıt alamayan Trabzonspor'un yurt dışında kaleci arayışlarını sürdürdüğü, bu araştırmalardan sonuç alamaması halinde Kolombiyalı kaleci Oscar Cordoba ile masaya oturulacağı öğrenildi.
16.06.2007 http://www.sporx.com/i/b.gif
Kaynak : İHA

Ya yemeyin bizi ya Dudek kendi sitesinde Real Madrid den teklif aldıgını ve büyük oranda anlaştıgını söyledi teklif yapmıslarmıs komik demek istiyorlarki biz Dudeki de getirmek istedik ama işte Cordoba oldu.

A.Alper
16.06.2007, 19:17
bence ancak oğlu ya da torunu görür

Rıza ÇOLAK
16.06.2007, 19:18
İlhan Cavcav dan korkulur.
Bizim Nuri Başkana bile imza attırır o adam:D

Erkan
16.06.2007, 19:18
İlhan Cavcav dan korkulur.
Bizim Nuri Başkana bile imza attırır o adam:D

Attirmadigi ne malum.. ;)

sarajevo
16.06.2007, 19:20
TRABZONSPOR transfer de hep agzı yandı ıyı futbolcuları para yok dıye alamıyoz ondan sonra takımdan sampıyonluk beklıyoz

insallah seneye sampıyon oluruz her sene o umutla yasıyoz

Ömer SEVİNÇ
16.06.2007, 19:21
O umut çoktan kül oldu bende. İnşallah şampiyonlar ligine katılabiliriz bu sene..

karatasof
16.06.2007, 19:22
ZD Albayrak'la görüşüp G.Amerika'ya gitmek için izin istemiş.Çok iyi bir kaç adam duyumu aldım demiş.İstermisin şimdi buda Lemi Çelik,F.Kanca gibi Brezilya'ya kapak atıp iki ay o karnaval senin bu karnaval benim dolaşıp hiç bir futbolcu BEĞENEMEDEN yurda dönsün.Naapsın fakir,Avrupa'da istediği manntalitede futbolcu kalmamış,Avustralya'dan gelende de bulamamış.Afrika'dan elimde çok var deyip renk olsun diye şili,paraguay,arjantin dolaşmak onunda hakkı.Gez dolaş ZD,bulmuşsun böyle bir yönetim,sonuna kadar söğüşle....

Rıza ÇOLAK
16.06.2007, 19:22
Attirmadigi ne malum.. ;)
Bence sorun yok keşke attırsa... bonus olarak Ziya yı verelim diyeceğim ama Cavcav yemez:D
Gelen de gideni aratmaz kanımca....

A.Gökhan AKIN
16.06.2007, 19:23
O umut çoktan kül oldu bende. İnşallah şampiyonlar ligine katılabiliriz bu sene..
şamipiyonlar ligine katılmayı umuyorsak şampiyonluğuda ummamız lazım :))

şöyle değiştirsek iyidir sanırım umarım intertotoya katılabiliriz

Fatih
16.06.2007, 19:24
ZD Albayrak'la görüşüp G.Amerika'ya gitmek için izin istemiş.Çok iyi bir kaç adam duyumu aldım demiş.İstermisin şimdi buda Lemi Çelik,F.Kanca gibi Brezilya'ya kapak atıp iki ay o karnaval senin bu karnaval benim dolaşıp hiç bir futbolcu BEĞENEMEDEN yurda dönsün.Naapsın fakir,Avrupa'da istediği manntalitede futbolcu kalmamış,Avustralya'dan gelende de bulamamış.Afrika'dan elimde çok var deyip renk olsun diye şili,paraguay,arjantin dolaşmak onunda hakkı.Gez dolaş ZD,bulmuşsun böyle bir yönetim,sonuna kadar söğüşle....

öle deme mentalitenin beşiği güney amerikadır;):D

marcelinhos100
16.06.2007, 19:25

bunu nereden duydun ;)

A.Alper
16.06.2007, 19:30
bu duyumları neden biz alamıyoruz =)

MarceloTS
16.06.2007, 19:30
bizimkiler şu Copa America yı izlesinler öyle karar versinler biraz futbolcu görsün ziya

boztepe61
16.06.2007, 19:32
bizimkiler şu Copa America yı izlesinler öyle karar versinler biraz futbolcu görsün ziya

ziyaya uymaz oradaki adamlar.
ziyaya güreşçi lazım..:D

sahi kırkpınar ne zaman başlıyor???
ziyayı göndersinler de bikaç kişi beğensin.

Mayls
16.06.2007, 19:34
ziyaya uymaz oradaki adamlar.
ziyaya güreşçi lazım..:D

sahi kırkpınar ne zaman başlıyor???
ziyayı göndersinler de bikaç kişi beğensin.

Gürescileri bilmemde Kickbokscu Gürkan Özkan'i alalim tam Ziyaya göre :D

A.Alper
16.06.2007, 19:36
bence u21 izlenmeli cavcavdan önce http://img516.imageshack.us/img516/5314/hihiqz1.gif (http://imageshack.us)

marcelinhos100
16.06.2007, 19:39
bence u21 izlenmeli cavcavdan önce http://img516.imageshack.us/img516/5314/hihiqz1.gif (http://imageshack.us)

Bu aksam iki mac var hemde championsun önerdigi sol acık Drenthede oynayacak Hollandada ama acaba Trabzonspordan bir yetkili varmıdır turnuvayı takip eden mesela Bjk Mutluyu göndermiş Turnuvaya:(

MarceloTS
16.06.2007, 19:41
hikmet karaman izliyormuş u21 turnuvasındaki maçları hollandadan

champions
Aman, aman ne Copa Americası sonra dua etki oyuncu iyi performans göstermesin Her yaptığı asist ve gol fiyatı artırıyor biliyosunuz:)
Hele birde takımı üst turlara çıkarsa bekle ki elensinler

Milandan Ricardo Oliviera 1 yıllığına kiralanabilir aslında
Bu arada Aston Villa Drentheyi istiyormuş
Evet Hikmet izliyormuş turnuvayı Ziya Dvd den görüyor işi herhalde:D

A.Alper
Bu aksam iki mac var hemde championsun önerdigi sol acık Drenthede oynayacak Hollandada ama acaba Trabzonspordan bir yetkili varmıdır turnuvayı takip eden mesela Bjk Mutluyu göndermiş Turnuvaya:(

takip edeceklerdir o saate hepsinin TV basında olacağına eminim http://forum.antu.com/images/smilies/muhaha.gif

xenophobia
16.06.2007, 19:42
bence trabzonsporun transfere ihityacı yok,biz boylede şampiyon oluruz
büyüklük transferlerle degil elindekilerle basarıya ulasmakla olur :D:D:D

marcelinhos100
16.06.2007, 19:43
Bu arada Aldo Bobadilla 1.200 dolara transfer olmus Bocaya yedekmis genellikle orada dolayısıyla mutsuzmus ayrılmak istiyormus cok tecrübeli kaliteli ve saglam kaleci 1 Milyon dolara bitirilebilir birde Keceliyi versek Bocaya tamamdır.:)

Ömer SEVİNÇ
16.06.2007, 19:43
Gözlerimiz yolda stichus'u bekliyoruz. Bakalım neler olmuş bugün:)
Valla sayesinde gazete okumaz oldum. Gazeteler 2-3 gün geriden geliyor:D

a d bacan
16.06.2007, 19:45
M. Akgün yabancıymış!

BORDO-MAVİLİLERİN prensipte anlaştığı ancak teknik direktör Ziya Doğan’ın “Kampa gel, göreyim seni, sonra imza atarsın” önerisini “Ben denenecek oyuncu değilim” diyerek geri çeviren Mehmet Akgün’ün yabancı kategorisinde olduğu anlaşıldı. Transferi gerçekleşmeyince Süper Lig’in yeni ekiplerinden Kasımpaşaspor ile anlaşan genç oyuncuya Trabzonspor, imza attırmış olsaydı yabancı kontenjanı bir kişi eksilecekti.

birde bu çıktı daha neler duyacagız carle fb getirmişmiş bizden gökdenizi alacakmışmış iş ayyuka çıkınca ......allahım maassabirin yaa

A.Alper
16.06.2007, 19:46
mehmet akgün de mi yok ??:eek:

MarceloTS
16.06.2007, 19:47
Bu arada Aldo Bobadilla 1.200 dolara transfer olmus Bocaya yedekmis genellikle orada dolayısıyla mutsuzmus ayrılmak istiyormus cok tecrübeli kaliteli ve saglam kaleci 1 Milyon dolara bitirilebilir birde Keceliyi versek Bocaya tamamdır.:)

inş birileri duyar bunu

Rıza ÇOLAK
16.06.2007, 19:48
Öyle Keceli filan dersen biraz zor satarsın sen onu
Bi kere Başlangıç için Keçelinho demen ve o video sitesine güzel bi video hazırlaman gerek

a d bacan
16.06.2007, 19:51
mehmet akgün de mi yok ??:eek:
nasıl yani m akgündemi yok
kimden bahsettin kasımpaşalı m akgündenmi?

A.Alper
16.06.2007, 19:53
ne zaman kasımpaşalı oldu benim dediğim dortmunddaki cocuk

Terzioğlu
16.06.2007, 19:53
bocanin yedek kalecisini ne edecegiz yau...ozaman cordobayi alalim onu alacagina hic olmazsa türkiyeyi taniyor...

xenophobia
16.06.2007, 19:55
-_- -_- -_- -_- -_-

^^ ^^ ^^

a d bacan
16.06.2007, 19:55
ne zaman kasımpaşalı oldu benim dediğim dortmunddaki cocuk
ziya" senibi deneyelim adamım"dedikten hemen sonra bi kaçgün önce

A.Alper
16.06.2007, 19:56
çok iyi o zaman :D

Terzioğlu
16.06.2007, 19:57
kaleye martinez veya hasagicden baska biri alinamazsa o bölgeye bosuna transfer yapmaya gerek yok ozaman hazir jeffersona sans verip güvenmemiz lazim...ben jeffersonda büyük yetenek görüyorum...

marcelinhos100
16.06.2007, 19:59
bocanin yedek kalecisini ne edecegiz yau...ozaman cordobayi alalim onu alacagina hic olmazsa türkiyeyi taniyor...

Yapma en azından sen yapma 37 yasına gelmis futbolu bırakacagını ülkesinde radyosuna acıklamıs bir futbolcuyu alalım diyorsun Bobandila kaliteli kaleci dünya kupasında tek basına savunmustu resmen kalesini Bocada Abbondizarinin Getafeye gidisi sonrası transfer edildi cok iyi maclar cıkardı sonra hocasıyla tartısmıs genelde bu sene yedek oturmus yası da 31 tam bize göre bence Mondi gibi saglam bir kaleci Tolgayı da yetiştirir.

marcelinhos100
16.06.2007, 20:02
kaleye martinez veya hasagicden baska biri alinamazsa o bölgeye bosuna transfer yapmaya gerek yok ozaman hazir jeffersona sans verip güvenmemiz lazim...ben jeffersonda büyük yetenek görüyorum...

Böyle giderse sonumuz Jefferson gözüküyor zaten hersene böyle:(

Fatih
16.06.2007, 20:04
jefferson iyi kaleci aslında

Zafer Fidan
16.06.2007, 20:04
Böyle giderse sonumuz Jefferson gözüküyor zaten hersene böyle:(
dogru yaa..bizim de bi jeffersonumuz vardi :D iyi usak bence ...

zafer6161
16.06.2007, 20:07
kaleciye hiç gerek yok,jeferson götürür bu işi

Fatih
16.06.2007, 20:08

aha efsane kaleci konuştu tamamdır artık kaleciye gerek kalmadı:D

marcelinhos100
16.06.2007, 20:10

Jeffersonda kaleciligin k si bile yok ona verdigimiz sansı Tolgaya verseydik simdi kaleci aramamıza gerek kalmazdı ikinci Ligdeki kalecilerin bile bircogu Jef kadar kaleci zaten burada bazı arkadaşların dedigi gibi Jef iyi kaleci olsaydı yanımızda kaleci arayan Rize yeni cıkan takımlar Belediye Kasımpasa niye iztemiyorlar bu Kovayı.

mayd61
16.06.2007, 20:15
Jeffersonda kaleciligin k si bile yok ona verdigimiz sansı Tolgaya verseydik simdi kaleci aramamıza gerek kalmazdı ikinci Ligdeki kalecilerin bile bircogu Jef kadar kaleci zaten burada bazı arkadaşların dedigi gibi Jef iyi kaleci olsaydı yanımızda kaleci arayan Rize yeni cıkan takımlar Belediye Kasımpasa niye iztemiyorlar bu Kovayı.

Jefferson bir seferinde verdigi demecte "Brezilyada topu celmesini ögretiyorlardi , Türkiyede hep tutmami istiyorlar " demsiti :D:D:D:D:D
Bu herifin önce kalecilik kursuna gitmesi gerek :D

Terzioğlu
vallah onu bunu bilmem simdi güney amerikadan gidip kaleci getirmeye hic gerek yok...elinde bonservisi olan bir hasagic var onu al...gaziantep fransadan yeni kaleci bile almis...olmadi git martinezi al...ne gerek var arjantinlerde kaleci aramaya...

muratd61
tolga tolga tolga tolga................ya su jefferson 3 yasındaki çocuğun şutunu bile yumruklayan bi kaleci müsveddesi yapmayın allah aşkına ben bi kez top tuttuğunu görmedim jeffersonun...

hamdi bey
16.06.2007, 20:16
bir brezilyamız eksikti şimdi , yine mossorolar kaheler wagnerler aman Allahım of off

FcTRABZONSPOR
tolga tolga tolga tolga................ya su jefferson 3 yasındaki çocuğun şutunu bile yumruklayan bi kaleci müsveddesi yapmayın allah aşkına ben bi kez top tuttuğunu görmedim jeffersonun...
tolga onuda yapamıyo...

Terzioğlu
jefferson61sefa nerdesin ver sunlara agzinin payini adamlar jeffe laf atiyor :D:D:D:D

boztepe61
16.06.2007, 20:19
la gene g.amerika seferi mi var???

kime tatil yaptırıyoruz bu sene..???
faruk kanca da yok.. rio nun gediklisi olmuştu ama..:D

Terzioğlu
16.06.2007, 20:20
aslinda düsünüyorumda galatasarayin kalecisi aykut ercetin gercekten cok yetenekli bir cocuk...adami bir kac hazirlik macinda izledim cok hosuma gitmisti...ligdede 2-3 oynadigi macta gözüme carpmisti bence bu adami almaya calismamiz lazim...ama mondi gitti gs satarmi artik bilmiyorum...seneye eger gs akilliysa transfer yapmaz kaleye ve aykutu oynatir...bence gelecekte milli takimin kalecisi aykut olacaktir...kalede durusuyla martinez gibi güven veriyor...

muratd61
16.06.2007, 20:21
Dudek'ten Trabzon'a ret !..

Trabzonspor ile sözleşmesi bulunmasına rağmen sezon ortasında ülkesine dönen ve futbolu bıraktığını açıklayan Szymkowiak'ın, milli takımdan arkadaşı olan Dudek'in bu kararı vermesinde etkili olduğu belirtildi.

Öte yandan Polonyalı kaleciden olumlu yanıt alamayan Trabzonspor'un yurt dışında kaleci arayışlarını sürdürdüğü, bu araştırmalardan sonuç alamaması halinde Kolombiyalı kaleci Oscar Cordoba ile masaya oturulacağı öğrenildi.
ta bu szymek de ayıp ediyo artık..cok severdim onu ama bu yaptığı ayıp..önce bize tazminat ödesin sonra dudek in aklını çelsin....

10 numara

neyi götürür:D kaleci önemli değil 10 numara diyorum..

MarceloTS
Jefferson'ın Tolga'dan iyi olduğunu tartışacak değilim.Yabancı kaleci alınmazsa jeff as kaleci olmalı yeni kaleci gelirsede gider takımdan

Terzioğlu
16.06.2007, 20:22
kaleci adaylarim:

1.Martinez
2.Aykut
3.Hasagic
4.Gorka Iraizoz
5.Jefferson

anti34
16.06.2007, 20:23
szymek ayıp etmiş

boztepe61
jeffersona manavda karpuz atma olayını bi anlatmak lazım.
malum karpuzu yumruklarsan patlıyor.

1-2 sefer yumruklar ondan sonra üzeri kirlenmesin diye tutacaktır.:D

ne jeff ne tolga bu kaleyi kaldırmaz...

ha alınmazsa tolga ile devam.
aralarında bi fark yok.
bari kendi evladımıza fırsat verelim.

Zafer Fidan
panter ya panter su bizim jefferson..siz dalganizi gecin :)
bcF7mSAY154

muratd61
tolga onuda yapamıyo...
tolga da yetersiz bi kaleci su an.ama jeffersondan iyi olduğu kesin..jef kaledeyken top azcık köşeye gitse garanti gol oluyodu ama tolga cok daha sağlam duruyo kalede....

Dursun Ali Bahçekapılı
16.06.2007, 20:24
TRABZONLU Boksor Selcuk AYDIN şimdi FOXTV mac yapıyor Kacırmayın

FcTRABZONSPOR
16.06.2007, 20:24
kaleci adaylarim:

1.Martinez
2.Aykut
3.Hasagic
4.Gorka Iraizoz
5.Jefferson

:alkış::alkış::alkış:

Terzioğlu
16.06.2007, 20:25
kaleci adaylarim:

1.Martinez
2.Aykut
3.Hasagic
4.Gorka Iraizoz

hic olmadi artik bobadillayi mi alirlar cordobayi mi alirlar beni ilgilendirmez sunlardan birini almadiktan sonra

FcTRABZONSPOR
16.06.2007, 20:25
tolga da yetersiz bi kaleci su an.ama jeffersondan iyi olduğu kesin..jef kaledeyken top azcık köşeye gitse garanti gol oluyodu ama tolga cok daha sağlam duruyo kalede....
tolgayala jeffi kıyaslama kardeşim 1 kuımaş daha kaliteli jeff tolgadan ...

Cabri61
16.06.2007, 20:26
arkadaşlar yeri değil ama fox da trabzonlu boksör selçuk aydın ın maçı var

coolank
16.06.2007, 20:27
inanmayın şu cordoba laflarına

Altan 61
16.06.2007, 20:28
Dudek kabul etmedi!

Trabzonspor ile sözleşmesi bulunmasına rağmen sezon ortasında ülkesine dönen ve futbolu bıraktığını açıklayan Szymkowiak'ın, milli takımdan arkadaşı olan Dudek'in bu kararı vermesinde etkili olduğu belirtildi. Öte yandan Polonyalı kaleciden olumlu yanıt alamayan Trabzonspor'un yurt dışında kaleci arayışlarını sürdürdüğü, bu araştırmalardan sonuç alamaması halinde Kolombiyalı kaleci Oscar Cordoba ile masaya oturulacağı öğrenildi.

Terzioğlu
16.06.2007, 20:28
jeffersonda yetenek var bence...botofagolu taraftarlar onu aldigimza kulübe mi saldirmisti öyle birseyler vardi...bunu niye yapsinlar jeff okadar kötüyse? dida'nin veliahti diyordular adama brezilyada...confed cup'da brezilya milli takiminin kadrosunda yer almisti...bizde niye basarili olamadi bilemiyorum belki uyum sorunu yasadi belkide az sans verdik...bakin elleride begenmiyorduk gönderdik adami neler yapti simdi atletico madridde oynuyor...

bordolumavi61
16.06.2007, 20:30
nick carle yi genclerbirliği almış diye duydum nekadar dogru acaba

Kasım Hilal
16.06.2007, 20:30
Bir kere Jeff gitmeden kaleci almamız olanaksız bence.
O kadar sa saçmalamayacaktır herhalde yönetim.
Ben yine de Jeff'e küçük bir şans verilebileceğini düşünüyorum.
Süğer Lİg'deki bir takıma kiralanabilir bu yıllık.
Kaleyi Tolga'ya verir ve ona alternatif bir kaleci alırız, sadece Tolga'Nın performansını arttırması için.
Mesela Orkun olabilir bu isim.
Onun dışında kalede büyük bir sıkıntı görmiyorum.
Bizim Ceyhun'un yerine adam gibi oynayacak birine ihtiyacımız var!

Mehmet Fırat
16.06.2007, 20:31

tamamen doğru abi 3 yıllık sözleşme imzalamışlar...

boztepe61

imzaladı...
o kadar doğru:D

bordolumavi61
Carle Gençler'e kısmet olduTrabzonspor ile görüşen fakat anlaşamayan Avustralyalı oyuncu Nick Carle, Gençlerbirliği'ne transfer oldu.http://www.ntvspor.net/i/blank.gifhttp://www.ntvspor.net/i/blank.gifNTVSPOR ve AjanslarGüncelleme: 13:44 TSİ 16 Haziran 2007 Cumartesi
http://www.ntvspor.net/Images/15538.jpghttp://www.ntvspor.net/i/blank.gif

Gençlerbirliği, Trabzonspor ile anlaşamayan Avustralyalı orta saha oyuncusu Nick Carle ile 3 yıllık sözleşme imzaladı.

Beştepe'deki tesislerin haşerelere karşı ilaçlanması nedeniyle kulüp başkanı İlhan Cavcav'ın Konya yolundaki un fabrikasında gerçekleştirilen imza töreninde konuşan Cavcav, annesi Uruguaylı, babası Şilili 25 yaşındaki melez futbolcu ile bir süredir ilgilendiklerini belirterek, ''Bu futbolcuyla Trabzonspor da ilgileniyormuş. Trabzonspor'un anlaşamadığını duyduk ve hemen menajeriyle temasa geçerek, Avustralyalı futbolcuyu Ankara'ya getirdik. Kendisiyle görüşerek 3 yıllığına anlaştık'' dedi.

Cavcav, ülkesinde Newcastle Jets takımında forma giyen ve bu sezon oynadığı 20 maçta 4 gol atan Carle'nin yaptığı 10 asistle de ülkesinde asist kralı olduğunu söyledi.

CARLE: MERHABA TÜRKİYE
Gençlerbirliği'ni daha önceden tanıdığını ifade eden Nick Carle ise ''Gençlerbirliği çok iyi bir kulüp. 3 yıllık sözleşme imzaladığım için mutluyum. Merhaba Türkiye'' dedi.

Carle, Trabzonsporlu yöneticilerle masaya oturduğunu, ancak anlaşamadığını bildirerek, ''Fenerbahçe ile görüşmek için geldiğim şeklinde yorumlar duydum. Bu tamamen yanlış istihbarat. Böyle bir şey yok'' diye konuştu.

doğruymuş

muratd61
tolgayala jeffi kıyaslama kardeşim 1 kuımaş daha kaliteli jeff tolgadan ...
ne yani tolga yı mı harcayalım jef uğruna...jef bize gelmeden brezilyanın en iyi kalecisi olabilir ama bizde yaptıkları ortada adam tam bi fiyasko cıktı...siz devam edin böyle işe yaramaz yabancıları savunmaya..zaten su durumda sampiyonluk hayal bari öz evladımız tolga yı kazanmaya baslamısken tekrar kaybetmeyelim adamı 4-1 lik gs macındaki haline geri getirmeyelim....

FcTRABZONSPOR
16.06.2007, 20:33
panter ya panter su bizim jefferson..siz dalganizi gecin :)
bcF7mSAY154
vallla ya böyle kaleciye sahipken biz kaleci arıyoz...Şaka demiyom jeff baya iyi bir kaleci ama acemi biraz yan toplarda topu tokatlama yerine tutmaya calıssa kaleciye ihtiyacımız olmaz...kaleci deil kedi mubarek:)

Terzioğlu
16.06.2007, 20:33

dogru duymussun

Dursun Ali Bahçekapılı
16.06.2007, 20:34
TRABZONLU Boksor Selcuk AYDIN rakibini NAKAVT ETTİ
BRAVOOOOOOOO

FcTRABZONSPOR
16.06.2007, 20:34
ne yani tolga yı mı harcayalım jef uğruna...jef bize gelmeden brezilyanın en iyi kalecisi olabilir ama bizde yaptıkları ortada adam tam bi fiyasko cıktı...siz devam edin böyle işe yaramaz yabancıları savunmaya..zaten su durumda sampiyonluk hayal bari öz evladımız tolga yı kazanmaya baslamısken tekrar kaybetmeyelim adamı 4-1 lik gs macındaki haline geri getirmeyelim....
o maçtan sonra bişe kazandımı sanıyon!!!sadece yapı olarak gelişti başka bişe olmadı...

FcTRABZONSPOR
16.06.2007, 20:35
dogru duymussun
yoq be ne alması onu biz alcaz yazın bunu bi kenara:)

Mehmet Fırat
16.06.2007, 20:36
o maçtan sonra bişe kazandımı sanıyon!!!sadece yapı olarak gelişti başka bişe olmadı...

insaf...tolga bu kadar mı senin için...o zaman sen trabzonun ikinci devre maçlarını izlememişsin ya da hatırlamıyosun...bence tolga olmasaydı intertoto bile hayaldi bizim için..

FcTRABZONSPOR
16.06.2007, 20:37
bizim yönetimin taaaaa.....

FcTRABZONSPOR
16.06.2007, 20:38
insaf...tolga bu kadar mı senin için...o zaman sen trabzonun ikinci devre maçlarını izlememişsin ya da hatırlamıyosun...bence tolga olmasaydı intertoto bile hayaldi bizim için..
bırakın bu milliyetciliği tolga 2.lig kalecisi o kadar...hangi macı kurtardı ya bırk bu işi onu yüzünden bir dünya puan kaybettik 1 maç aldıysa 10 maç verdi...

Zafer Fidan
16.06.2007, 20:40
vallla ya böyle kaleciye sahipken biz kaleci arıyoz...Şaka demiyom jeff baya iyi bir kaleci ama acemi biraz yan toplarda topu tokatlama yerine tutmaya calıssa kaleciye ihtiyacımız olmaz...kaleci deil kedi mubarek:)

evet !!!! karakedi

muratd61
16.06.2007, 20:42
helal olsun kardesim...:)

FcTRABZONSPOR
16.06.2007, 20:43
evet !!!! karakedi
kaleci alınmıcaksa jeff sakat bile olsa tolgayı kalede görmek istemiyorum...bizi daha fazla rezil etmesin...

muratd61
16.06.2007, 20:44
bırakın bu milliyetciliği tolga 2.lig kalecisi o kadar...hangi macı kurtardı ya bırk bu işi onu yüzünden bir dünya puan kaybettik 1 maç aldıysa 10 maç verdi...
erciyesi 1-0 yendiğimiz lig macı.tek basına aldı o macı..kardes sen harbiden macları izlemiyosun galiba

Fatih Sağır
16.06.2007, 20:44
kaleci alınmıcaksa jeff sakat bile olsa tolgayı kalede görmek istemiyorum...bizi daha fazla rezil etmesin...

Amma saçmalıyosun ya. İnadına mı söylüyosun ne.

FcTRABZONSPOR
16.06.2007, 20:45
erciyesi 1-0 yendiğimiz lig macı.tek basına aldı o macı..kardes sen harbiden macları izlemiyosun galiba
tamam ondan sonrasını verdi zaten...:)

Kasım Hilal
16.06.2007, 20:47
Ayrıca Tolga'nın Vestel ve Gençler maçlarında birere penaltı kurtardığını da unutmamak lazım! Adam gayet kaleci yahu.
Şu takında yerine adam aranacak son isimlerden.

Tolga, Hüseyin, Umut, Gökdeniz, Step ve Yattara (Nisbeten) kesinlikle tartışılmaması gereken oyuncularımız.

FcTRABZONSPOR
Amma saçmalıyosun ya. İnadına mı söylüyosun ne.
ne inadı olcak ya sanki jeff babamıj cocugu ben dogruları söylüyom 1 hamlede topu tutamayan...kalede güven vermeyen bir kaleci istemiyorum bne...jeff kalede oldumu daha rahat oluyom...en azından köşeye giden toplara ucuyo...bizim tolganın sütüne gelcekte kurtaracak...bırakın bu milliyetciliği kaç seneden beri TRABZONSPOR'da adam kendini birazcık geliştirir...

Mehmet Fırat

rezil etmek ne demek ya..tamam sevmiyor olabilirsin ama mantıksız şeyler söylemene gerek yok..

DURAS
16.06.2007, 20:48
youtube dan futbolcu izlersek, her futbolcu maradona, her kaleci panter gelir. şimdi düşünüyomda jeff bizde olmasaydı, youtube dan bu görüntüleri izleseydik, burada kaç kişi o kaleci bize ilaç olur, on sene kaleci aramamaıza gerek yok derdi. o yüzden nic carleyede üzülmeyin derim ben

muratd61
16.06.2007, 20:49
tamam ondan sonrasını verdi zaten...:)
kardes sen bizle dalga geciyon heralde...son olarak sunu söyliyim alex türkiyede sadece 2 penaltı kacırdı biri 2-2 lik bizim macta.bu maca kadar bütün kaleciler alexin ayağını yere vurmasıyla bi köşeye atlıyolardı alex de diğer köşeye kolayca atıyodu golü.tolga alexin penaltısında bu tuzağa düşmedi ve bi köşeye atlamadı alex de üstten dıasrı attı...bu örnek bile tolganın kendini geliştiren rakip oyuncuları izleyen bi kaleci olduğunu gösterir

FcTRABZONSPOR
16.06.2007, 20:50
youtube dan futbolcu izlersek, her futbolcu maradona, her kaleci panter gelir. şimdi düşünüyomda jeff bizde olmasaydı, youtube dan bu görüntüleri izleseydik, burada kaç kişi o kaleci bize ilaç olur, on sene kaleci aramamaıza gerek yok derdi. o yüzden nic carleyede üzülmeyin derim ben
carleyi çok arıcaz hatta almaya çalışacaz...bunu bi kenara not edin...Gençler yaş tahtaya basmaz....helede ilhan cavcav hiç basmazz!!!

FcTRABZONSPOR
16.06.2007, 20:51
kardes sen bizle dalga geciyon heralde...son olarak sunu söyliyim alex türkiyede sadece 2 penaltı kacırdı biri 2-2 lik bizim macta.bu maca kadar bütün kaleciler alexin ayağını yere vurmasıyla bi köşeye atlıyolardı alex de diğer köşeye kolayca atıyodu golü.tolga alexin penaltısında bu tuzağa düşmedi ve bi köşeye atlamadı alex de üstten dıasrı attı...bu örnek bile tolganın kendini geliştiren rakip oyuncuları izleyen bi kaleci olduğunu gösterir
hehe tamam tolga mükemmel kaleci siz devam edin seneye ligden kesin düşeriz kalede tolga olursa...

Ozan Gözaçan
16.06.2007, 20:52
gs bizden daha fazla vermemisti..iyi o zaman fatih fb yi gitse ona yinede trabzonspor kapilarini acmali öylemi?
türkiye ye has bazi hassiyetler var.suanda hickimse gökdeniz daha fazla para kazanmak icin fb ye gitme isterse bunu kabul edemez.sen olur gidebilir diyorsan onada saygim var..
aurelio fb ye gitti ona kimse sesini cikarmadi ama yönetimi ordan sürerlerdi eger fatihle gökdenizi fb ye satsaydilar..

bu takım ne değerlerini sattı fb ye zmanı gelince daha da bir çoğunu satar o gün satan başka bir yönetimdi bu gun de bunlar satar kimse gık diyemez arkadaşlar futbol bu spor bu savaş meydsanı değil Türkiye ye has anlayışlar var ondan bu futbolla dünyada maymun gibi kalıyoruz .. boş versenize yaa allah aşkına yapmayın ve profesyonel düşünün başka şey istemiyorum ..

muratd61
16.06.2007, 20:52
hehe tamam tolga mükemmel kaleci siz devam edin seneye ligden kesin düşeriz kalede tolga olursa...
tamam kardes ben bu sözlerimi unutmayacam sende unutma:)

boztepe61
16.06.2007, 20:54
ne inadı olcak ya sanki jeff babamıj cocugu ben dogruları söylüyom 1 hamlede topu tutamayan...kalede güven vermeyen bir kaleci istemiyorum bne...jeff kalede oldumu daha rahat oluyom...en azından köşeye giden toplara ucuyo...bizim tolganın sütüne gelcekte kurtaracak...bırakın bu milliyetciliği kaç seneden beri TRABZONSPOR'da adam kendini birazcık geliştirir...

şimdi 2 hamle de olsa topu tutuyor tolga.
sen jeff in top tuttuğuna şahit oldun mu???

kalede jeffersondan daha güvensiz bir kaleciye rastlamadım.
tam bir saatli bomba.
ilk yarı patlattığı bombaların haddi hesabı yok.

bütün toplara uçuyor jefferson.
ama genelde ya bir işe yaramıyor, ya da toopu tutamıyor.
aslında tutamıyor değil.
zaten tutmaya niyetli değil hiçbir zaman.

top tutmaktan aciz kaleci olmaz.

FcTRABZONSPOR
16.06.2007, 20:54
Ya hala diyonuz kurtaqrdı diye bir kaleci iyi bir kaleciyse 17 macın rahtlıkla 10 nunu kurtarması lazım...tolga kaç maç kurtardı???2-3 maç....bizi kaç maç yaktı 15 maç...

Ozan Gözaçan
16.06.2007, 20:55

öze dönüş için de olanlar bu laflara çok kızacak nede olsa onlar trabzonsporun çocukları onlarsız olmaz ... bence tolga çok iyi bir kaleci alınacaklardan bile iyi ama oynadıkça iyi kaleci olunur bunu çok iyi biliyorum ...

muratd61
Ya hala diyonuz kurtaqrdı diye bir kaleci iyi bir kaleciyse 17 macın rahtlıkla 10 nunu kurtarması lazım...tolga kaç maç kurtardı???2-3 maç....bizi kaç maç yaktı 15 maç...
jef 1 maç bile kurtarmadı......

boztepe61

ya bi sallamadan git.

hangi 15 maç yaktı tolga bizi???

17 maçtan 10 tanesini kurtaran bi kaleci kimmiş??
jeff mi ??

tolga genelde vasat oynadı.
1-2 maçta kötüydü, ama 4-5 maçta çok çok iyi oynadı..

15 maç ı yakmış..
az daha salla da duvara çarpsın.

DURAS
16.06.2007, 20:56
17 maçın 10 unu eğer bir kaleci kurtarıyorsa vay o takımın haline

FcTRABZONSPOR
16.06.2007, 20:57
jef 1 maç bile kurtarmadı......
eziktaş TRABZONSPOR maçını senmi kurtardın...:)son 35 dk tek kale oynadı adamlar ama jeff saolsun aldı macı...

muratd61
16.06.2007, 20:59
eziktaş TRABZONSPOR maçını senmi kurtardın...:)son 35 dk tek kale oynadı adamlar ama jeff saolsun aldı macı...
kardes işine gelenlere cvp veriyon işine gelmeyenlere susuyon...kafan yerinde değil senin galiba git dinlen kafa dinle biraz...:)

FcTRABZONSPOR
16.06.2007, 20:59
17 maçın 10 unu eğer bir kaleci kurtarıyorsa vay o takımın haline
Mondragonu izledinmi sen hiç???tek başına takımı şampiyon yaptı....sonra taffarell...

FcTRABZONSPOR
16.06.2007, 21:00
kardes işine gelenlere cvp veriyon işine gelmeyenlere susuyon...kafan yerinde değil senin galiba git dinlen kafa dinle biraz...:)
haklısın kafam iyi olsa senin gibilerle uğraşmam.:)

boztepe61
16.06.2007, 21:01
Mondragonu izledinmi sen hiç???tek başına takımı şampiyon yaptı....sonra taffarell...

elimizde o ayarda kaleci olsa yenisini aramazdık.
kimse tolga muhteşem kaleci demedi.

ama jeffersonla karşılaştırmaya kalkarsan, hatta karşılaştırmakla kalmayıp tolga tü kaka, jeff harika dersen neremle güleceğimi şaşırırım.

FcTRABZONSPOR
16.06.2007, 21:03
elimizde o ayarda kaleci olsa yenisini aramazdık.
kimse tolga muhteem kaleci demedi.

ama jeffersonla karşılaştırmaya kalkarsan, hatta karşılaştırmakla kalmayıp tolga tü kaka, jeff harika dersen neremle güleceğimi şaşırırım.
jeff mükemmel demedimki kaleci alınmıcaksa jeff kaleyi korusun dedim buda gayaet mantıklı bir cevap...Herşey ortada...gülecek biryer bulursun sen:)

boztepe61
16.06.2007, 21:06
jeff mükemmel demedimki kaleci alınmıcaksa jeff kaleyi korusun dedim buda gayaet mantıklı bir cevap...Herşey ortada...gülecek biryer bulursun sen:)

ne yazdığını illa getirip önüne mi koyacağım??

ne yazdığını da hatırlamıyorsun sen herhalde..

jeff baya iyi kaleciymiş..

saatli bomba adam.

coolank
16.06.2007, 21:07
Arkadaşlar bu jeff de kaleci değil tolga da ... hele hele jeff hiç değil tolga belki bir şey olur ilerde .. ama asla ve asla bırakın şampiyonlugu zirveye oynayacak takımın kalecileri olamazlar.. 3 sayfadır bunu tartışıyorsunuz ..unuttunuz mu bu adamların oynadıgı maçları .. bu kadar çabuk unutkan olmak iyi değil :)

FcTRABZONSPOR
16.06.2007, 21:08
kaleci alınmıcaksa dedim ben ondan önceki konuyla ilşkin söyledim...

Mehmet Fırat
16.06.2007, 21:08

bari destekli salla..biz 15 maç mı yenildik veya berabere kaldık 2. yarıda..:)

boztepe61
16.06.2007, 21:09
Arkadaşlar bu jeff de kaleci değil tolga da ... hele hele jeff hiç değil tolga belki bir şey olur ilerde .. ama asla ve asla bırakın şampiyonlugu zirveye oynayacak takımın kalecileri olamazlar.. 3 sayfadır bunu tartışıyorsunuz ..unuttunuz mu bu adamların oynadıgı maçları .. bu kadar çabuk unutkan olmak iyi değil :)

ya ikisinden de büyük takım kalecisi olmaz. hemfikirim.
jeff 1. ligde bi takımda oynar mı ondan da şüpheliyim..

2 seneden fazla denendi adam. daha ne kadar şans verecektik bu adama anlamadım ki???

boztepe61
16.06.2007, 21:10
kaleci alınmıcaksa dedim ben ondan önceki konuyla ilşkin söyledim...

kaleci alınmasını hatta aranmasını eleştirmişsin güzel kardeşim..
neyse uzatmanın alemi yok..

FcTRABZONSPOR
16.06.2007, 21:10
bari destekli salla..biz 15 maç mı yenildik veya berabere kaldık 2. yarıda..:)
hehe 15 maç yenildik ben yenildik dedimmi o yedi umut takımı kurtardı...anladın sen onu!!! ama anlamamazlıktan gelme...hele bir beşiktaş macı var sorma...kalede kaleci olmasa gol olmucak topları içeri aldı ya ...

Fatih Sağır
16.06.2007, 21:11

Jeff kaç maç kurtardı. Bize hatırlatırmısın?

Mehmet Fırat
16.06.2007, 21:12
hehe 15 maç yenildik ben yenildik dedimmi o yedi umut takımı kurtardı...anladın sen onu!!! ama anlamamazlıktan gelme...hele bir beşiktaş macı var sorma...kalede kaleci olmasa gol olmucak topları içeri aldı ya ...

kardeş 15 maç bizi yaktı diyorsn, kazanınca nasıl yanmış oluyoruz..:)anladın sen onu..:)

FcTRABZONSPOR
16.06.2007, 21:12
araştır bak...bin defa diyecek deilim bi şeyiiii....

FcTRABZONSPOR
16.06.2007, 21:14
kardeş 15 maç bizi yaktı diyorsn kazanınca nasıl yanmış oluyoruz..:)anladın sen onu..:)
ya tamam sus ya daha cocuksun sen ...bişe anladıgın yoq...adam geleni yedi gideni yedi...bi denizli macı beşeiktaş macı sakarya maçı bursa macı gayse macı...konya macım rize macı ordaki yediği golleri izlede ondan sonra konuşş....

cemka
16.06.2007, 21:16

Arkadaşlar neyi tartışıyorsunuz anlamadım...
Jeffinde kendine göre artıları var Tolganında kendine göre artıları var... Ama şu bir gerçekki bu adamların ikiside Trabzonsporun kalesine geçecek ne tecrübeye nede o düzeyde yeteneğe sahipler...Kesinlikle ve kesinlikle bize tecrübeli ve yetenekli bir kaleci lazım...İyi bir kaleceinin arkasında Tolga yedek bekleyip kendini geliştirebilir... Jeff hemen elden çıkarılır..

Yavuz Hasan
16.06.2007, 21:16
trabzonspor un şu an bulup bulabileceği en iyi isim tolgadır

Mehmet Fırat
16.06.2007, 21:17
ya tamam sus ya daha cocuksun sen ...bişe anladıgın yoq...adam geleni yedi gideni yedi...bi denizli macı beşeiktaş macı sakarya maçı bursa macı gayse macı...konya macım rize macı ordaki yediği golleri izlede ondan sonra konuşş....

http://forum.bordomavi.net/showthread.php?t=6637

şimdi bartuğ kardeşimi daha iyi anlıyorum..

gayse maçı demişsin ikisi de savunma hatası..bursa maçı demişsin sinanın attığı golü hatırlarsan iki üç kişiyi çalımlayıp karşı karşıya attı..sakarya maçını dersen biri penaltı biri karambol..konyada da rizedede hatırlamıom hatalı gol yediini..geriya kalan maçları da sen düşün artık..

FcTRABZONSPOR
trabzonspor un şu an bulup bulabileceği en iyi isim tolgadır
Vahhhh TRABZONSPOR'un düştüğü hale bak!!!

ÖzGür Ayar
jeff hakkaten mükemmel bir kaleci. bir konya maçı hatırlıyorumki evlere şenlik. bir osasuna maçı hatırlyıorumki şatolara şenlik.
tolga her şartta jeffden daha iyidir.
jeff iki senedir kalede ve kendini bir adım ileri götüremedi. en sonunda kendini sakatladı. tolgaya bakarsak ilk oynadığı maçla son oynadığı maç arasında dağlar kadar fark var.

champions
16.06.2007, 21:18
Amma uzattınız yaw Jeff idi Tolga idi Jeff gitmeli Tolga 2.kaleci olur
Tolgadan daha iyisi lazım bize

FcTRABZONSPOR
16.06.2007, 21:18

ko9nuyu değiştirme abisi cevap ver....

Mehmet Fırat
16.06.2007, 21:21
ko9nuyu değiştirme abisi cevap ver....

aynı mesaja bi daha bak istersen..

FcTRABZONSPOR
16.06.2007, 21:23

gayse maçı demişsin ikisi de savunma hatası..bursa maçı demişsin sinanın attığı golü hatırlarsan iki üç kişiyi çalımlayıp karşı karşıya attı..sakarya maçını dersen biri penaltı biri karambol..konyada da rizedede hatırlamıom hatalı gol yediini..geriya kalan maçları da sen düşün artık..
valla helal olsun sana :)baya zekisin ii kıcırııyosun...serdar ortaç baba ne demiş binlerce dansöz var:)

Mehmet Fırat
16.06.2007, 21:24
valla helal olsun sana :)baya zekisin ii kıcırııyosun...serdar ortaç baba ne demiş binlerce dansöz var:)

kardeşim üslubunu bozma cevap ver dedin verdim verince de baya zekisin bilmem ne..:mad:

coolank
16.06.2007, 21:24
Travelair ne diyorsun şu carle yı devre arasında cav cav dan 1 . milyon euro verip alırmıyız sence ? :)

Miraç Atalay Çiftçi
16.06.2007, 21:25
Arkadaşlar tolganın kendi başlıgı var rica etsem orada tartıssanız yada özel mesaj sistemide mevcut forumumuzda...

Başlıkta Transfer Dosyası deniyor...

FcTRABZONSPOR
16.06.2007, 21:26
kardeşim üslubunu bozma cevap ver dedin verdim verince de baya zekisin bilmem ne..:mad:
abisi burda artistlik yapma gel yanımda öt...

coolank
16.06.2007, 21:26
vallahi dogru ya şiştik tolga ve jeef den ... satın gitsin ikisini de :)

FcTRABZONSPOR
16.06.2007, 21:27
vallahi dogru ya şiştik tolga ve jeef den ... satın gitsin ikisini de :)
ii olur :)

Ömer SEVİNÇ
16.06.2007, 21:28
Travelair ne diyorsun şu carle yı devre arasında cav cav dan 1 . milyon euro verip alırmıyız sence ? :)

Ben hazırlık maçlarından sonra talip olmamızdan korkuyorum:D