PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 2007-2008 | Transfer Dosyası

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 [38] 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105

FcTRABZONSPOR
13.06.2007, 15:25
Bugün haberlerde duydum bizim büyük başkanımız FATİH TEKKE'yi tekrar alabilmek için sponsor arıyomuş...Hay senin gibi başkanın!!!

Terzioğlu
13.06.2007, 15:25
Lavezzi zaten bizim listemizde onların listesinde degilki onlar ligleri 3 ay önce bitmiş okyanus ötesi yerlerde futbolcu arıyorlar Bremen satar Diegoyu alır Lavezziyi böylede klup yönetilir.

klose bayerne satiliacak onun yerine lavezzi alinacak...diegoda takimda kalacak...

Adnan Mollasalihoğlu
13.06.2007, 15:26
adnanm61 tarafından yazılan
Bu yönetimde gr beyin yok yaa bu kdr iş bilmez bir yönetim görülmedi..
Al sana forvet bonservisi elinde...
Robbie Fowler--- Liverpool---
Ali Karimi--- B.Münih---
Vicenzo Montella--- Fulham---
Maxi Lopez--- Mallorca---
Diego Tristan--- Mallorca---
Christian Vieri--- Atalanta---
Saviola--- Barcelona---ki bu hayal değil basarsn 3 mlyon euroyu gelir oynar...
Al sana kaleci..
Timo Hildebrand---Stuttgart---
Christian Abbiati--- Torino---
Orta saha---
Martin Jorgensen--- Fiorentina---
De la Pena--- Espanyol--- Uefa kupasnda neler yaptıgını gördk...
Stephane Dalmat--- Bordeaux---
Brett Emerton--- Blackburn---
Boudewijn Zenden--- Liverpool---
^^kaplan^^
Son sözde Ziya'ya....
Zaar gibi dolanma Polonyada,İsviçrede futbol nerede oynanır bunu hatırla...Sıradan adamlar görmekten midemiz bulandı Thijs,D'heane vs..

Kardeşim tespitlerin çok doğru sıradan 4 adam alacağımıza (ki bizim yönetim 1 er trilyondan 4 trilyon verir) 3 trilyon verip saviolayı alsınlar en azından top nasıl oynanır ziyaya gösterir. Ya birdeee ZAAR kelimesine kopptum yaa Allah ta seni güldürsün

:D eyv.kardeşim bunlarn halini görünce çok daha güleceğiz ztn ama ağlanacak halimize....
listedeki bütün oyuncularn bonservisi elinde...

MarceloTS
13.06.2007, 15:26
gökdenize ne kadar verirlerse versinler satmamalılar fatih olayından ders çıkarmışlardır heralde aynı hatayı 2 kere yapmazlar. Dimi??

Erkan
13.06.2007, 15:27
Bugün haberlerde duydum bizim büyük başkanımız FATİH TEKKE'yi tekrar alabilmek için sponsor arıyomuş...Hay senin gibi başkanın!!!

Ahan suraya yaziyorum, oyle bi sponsor bulunsun en sevmedigim markaysa bile onumuzdeki 10 sene o markadan baska marka tuketmiyecegim! .... tabii isin icine yamukluk girmese;)..

FcTRABZONSPOR
13.06.2007, 15:28
gökdenize ne kadar verirlerse versinler satmamalılar fatih olayından ders çıkarmışlardır heralde aynı hatayı 2 kere yapmazlar. Dimi??
Gökdeniz'imi satmalarını istiyonuz onun yerine kimi alcaklar...2.ligden topcularlamı şampiyon olmayı düşünüyonuz...

cınar#7
13.06.2007, 15:29
10 numaradan çok bi Sol Açık daha önem kazandı bence Gökdenizin İngiltereye gittiği düşünülürse...

Sol Açığa benim önerim: Freiburgdan Jonathan Pitroipa ve Toulouseden Fode Mansare:yattara:

FcTRABZONSPOR
13.06.2007, 15:30
Ahan suraya yaziyorum, oyle bi sponsor bulunsun en sevmedigim markaysa bile onumuzdeki 10 sene o markadan baska marka tuketmiyecegim! .... tabii isin icine yamukluk girmese;)..
Hani öyle bişe olsa ama bizim sponsorlarda bize karşı:)Bizim başkanımız anca koltukta oturmasını bilir..Hiç TRABZONSPOR'un menfatine konuştuğunu duymadım...

Murat'
13.06.2007, 15:30
yaaa arkadaşlar bence gökdeniz kesinlikle satılmaz...içiniz rahat olsun...yönetim fatih tekke olayından ders almıştır bence.....olmayan şeyleri sürekli neden gündeme getiriyorsunuz anlamıyorum

karayamayman
13.06.2007, 15:32
inşallah Gökdeniz'i satmayı düşünmüyordur Yönetim. Boro ciddi ciddi istiyor anlaşılan...

Samet Berber
13.06.2007, 15:32
arkdaşlar gökdeniz i satacaklarsa bu seneyi unutsunlar bi kere

ama satmazlar arakdaşlar çok iddaalı konuşyorlar şampiyonluk için ;)

FcTRABZONSPOR
13.06.2007, 15:33
inşallah Gökdeniz'i satmayı düşünmüyordur Yönetim. Boro ciddi ciddi istiyor anlaşılan...
Boroya biz gökdeniz diye hasan üçüncüyü kasarız:)

Koray
13.06.2007, 15:34
gökdenizi satan Trabzona ayak basamaz o kadarrrr..

Samet Berber
13.06.2007, 15:36
yürrü be arkadaşım arkandayım :alkış::alkış::alkış:

Terzioğlu
13.06.2007, 15:38
gökdenizi 15milyondan asagiya satanin ben aklina tükürürüm...

Adnan Mollasalihoğlu
13.06.2007, 15:39
Bnm bildğim gökdnz ziyayla bu sene durmaz aynen yol alır...2 TEKKE durumu.

FcTRABZONSPOR
13.06.2007, 15:40
Fatih TEKKE gibi bir oyuncuyu 7.5Milyon EURO 'ya satanlardan nasıl böyle bir rakam beklersin arkadaşım!!!

Erkan
13.06.2007, 15:41

Ribbery gibi bi adam 25 milyon ediyorsa gokdeniz enaz bi 40 milyon eder! (fazla mi uctum?)

DURAS
13.06.2007, 15:42
Boş tehditlerde bulunmayalım. bunlar fatih tekkeyi sattılar.ayak bastılar.gökdenizimi satatamıyacaklar

Samet Berber
Ribbery gibi bi adam 25 milyon ediyorsa gokdeniz enaz bi 40 milyon eder! (fazla mi uctum?)
biraz uçtun gökdeniz en az ribery kadar kaliteli ama yaş farkı çok önemli ...

asimavi
bir yıldır yapılan transferlere bakılırsa ......bu lıgın en enayı ve iş bilmez yönetimi trabzonspor yönetimidir....

...alırken pahalı satarken ucuz satmak hangi mantığa sığar.....

....

FcTRABZONSPOR
13.06.2007, 15:43
Bu Gökdeniz Fatih TEKKE bir Barcelona,Madrid,Manchester gibi takımlarda oynasaydı dedğin rakam doğruydu!!!

Özkan Erdem
13.06.2007, 15:44
Gs Linderoth'u akşam istanbula getiriyormuş.. Ajansspor

asimavi
13.06.2007, 15:44
...bunlara 1 milyon peşin para göster takımı satarlar .....

Özkan Erdem
13.06.2007, 15:46
....edit....

asimavi
13.06.2007, 15:46
Gs Linderoth'u akşam istanbula getiriyormuş.. Ajansspor

....gs lınderoth u ...ezikler carlosu getirir.....bizimkilerde ......sancak ı getirir.....beklenmedik flaş transfer olarak....

FcTRABZONSPOR
13.06.2007, 15:47
...bunlara 1 milyon peşin para göster takımı satarlar .....
Özkan Sümer derdi her oyuncuyu satarım ama almasını bilirdi onun yerini dolduracak oyuncular alırdı bizim nuri ise sadece satıyo almayı bilmiyo:)

Özkan Erdem
13.06.2007, 15:47
Biz hala 10u arıyoruz.. Hami resmi olarak bırakmadı dimi..:rolleyes:

FcTRABZONSPOR
13.06.2007, 15:49
....gs lınderoth u ...ezikler carlosu getirir.....bizimkilerde ......sancak ı getirir.....beklenmedik flaş transfer olarak....
2 sindende bişe olmaz onu merak etme...Biz yeterki adam gibi transfer yapalım..

champions
Yok canım ne 15 i bence en az 180 milyon eder Gökdeniz
Fatih değerinin üstünde 7,5 milyona gittiğine göre Gökdeniz için 5-6 milyon kafidir Oyuncu fiyatı kulübe göre değişir Ribery 26 milyona gitmiştir evet Bayern kazık yemiştir Diğer tarafta Van Der Vaart Ajaxdan 5 milyona gitmişti Hamburga

asimavi
adamların aldıkları oyuncular....şuan kadrolarında bulunan tüm oyunculardan kaliteli......

....bizim aldıklarımız ise yedeklerimiz ayarında .......

....serkan adnan ve jabi bunlardan hangisi......gökdeniz ,,umut,,,yattara,,,veya stepanov ayarında topcu.....

...böyle transfer zihniyeti olurmu....yazıklar olsun....böyle yapacaksan hiç yapma....gerek yok...zaten şuan türkiye liglerinde en geniş kadro bizde maşallah....
....bu takım öyle yada böyle ligde kalır hatta 4. olur...

..ama şampiyonluk için ilk on bire transfer yapman lazım yedek kulubesine değil....

.....ben hala adnanın kimin yerine oynayacağını çözemedim....

....tek bildiğim yattara nın seneye kesinlikle ilk onbir olmayacağı.....

Serdar ÖZCAN
13.06.2007, 15:50
Benim en cok merak ettiğim taraf bizim sol kanat maşallah koridor. Sağlam bir sol acık sol bek alınmayacakmı bu takıma. Ziya hoca yeterli görüyo heralde sol kanadı ki transfer konusunda hiç bahsi mevzu olmadı bu kanadın

Samet Berber
13.06.2007, 15:52
adamların aldıkları oyuncular....şuan kadrolarında bulunan tüm oyunculardan kaliteli......

....bizim aldıklarımız ise yedeklerimiz ayarında .......

....serkan adnan ve jabi bunlardan hangisi......gökdeniz ,,umut,,,yattara,,,veya stepanov ayarında topcu.....

...böyle transfer zihniyeti olurmu....yazıklar olsun....böyle yapacaksan hiç yapma....gerek yok...zaten şuan türkiye liglerinde en geniş kadro bizde maşallah....
....bu takım öyle yada böyle ligde kalır hatta 4. olur...

..ama şampiyonluk için ilk on bire transfer yapman lazım yedek kulubesine değil....

.....ben hala adnanın kimin yerine oynayacağını çözemedim....

....tek bildiğim yattara nın seneye kesinlikle ilk onbir olmayacağı.....
kardeş mesajı uzattıkca abartmaya başlamışsın ne demek yattara oynamayacak öyle birşey olamaz biraz mantıklı şeyler yazalım lütfen...

Parolinho
13.06.2007, 15:52
Necatiyle her konuda anlaşılmış bu akşam ilk trenle Trabzon'a geliyormuş:D:D

asimavi
13.06.2007, 15:54
Benim en cok merak ettiğim taraf bizim sol kanat maşallah koridor. Sağlam bir sol acık sol bek alınmayacakmı bu takıma. Ziya hoca yeterli görüyo heralde sol kanadı ki transfer konusunda hiç bahsi mevzu olmadı bu kanadın

...yeterli olmazmı......sol bekte 2.oğlu celo.....sol acıktada 3.oğlu keçeli var...

...ne gerek var sol kanada....aslında ligin en iyi kanat oyuncuları bizde ama kullanamıyoki bu tanımlayamadığım yaratık.....

.....gökdeniz...yattara...musampa.....kimde var bunlar.....

Adnan Mollasalihoğlu

Anca trenle gelir :D

FcTRABZONSPOR
Mustafa keçelisi varya ondandır:)

efemehmet
arkdaşlar gökdeniz i satacaklarsa bu seneyi unutsunlar bi kere

ama satmazlar arakdaşlar çok iddaalı konuşyorlar şampiyonluk için ;)
Gökdenizi satsalarda satmasalarda bu seneyi unutun..Pazarda alışveriş yapar gibi gitip 2 gün futbolcu izleyip transfer yapılırsa ondan hiçbir hayır çıkmaz.. Ziya Trabzonsporun paralarıyla yurt dışında dolanıp dolanıp geleceksin.. Bırak bizi yahu.. Maaşın yük zaten bize birde gezinti parasımı ödeyeceğiz sana.. Yönetimde olmayan elini taşın altından çeksin.. Taşın altında ezilen birşey varsa o da bizim yüreklerimizdir...

zeki gursoy
13.06.2007, 15:56
la hepiniz ipleri kopardınız ha...:D
daha iflah olmasınız...biraz ara verin transfer haberlerine toplarsınız..

FcTRABZONSPOR
samsundan sonra yürüme gelir:):):):)

Serdar ÖZCAN
...yeterli olmazmı......sol bekte 2.oğlu celo.....sol acıktada 3.oğlu keçeli var...

...ne gerek var sol kanada....aslında ligin en iyi kanat oyuncuları bizde ama kullanamıyoki bu tanımlayamadığım yaratık.....

.....gökdeniz...yattara...musampa.....kimde var bunlar.....

Musapmayı bitirdi bu zihniyet. Yattara sağ kanatta daha etkili. Gökdeniz bence dikine daha iyi gidiyo. Dogru kardeşim onun gizli silahı Mustafa keçeli:D

asimavi
13.06.2007, 15:58
kardeş mesajı uzattıkca abartmaya başlamışsın ne demek yattara oynamayacak öyle birşey olamaz biraz mantıklı şeyler yazalım lütfen...

...tamam söyle o zaman ...serkan adnan ve jabi nerde oynıyacak.....

....bu adam serkanı da ortanın sağına koyup 3 ön libero yapacak...

...gökdenize de sağda oynatacak....sol acık diye bişey olmayacak olsada keçeliden olacak....

....hüseyin ayman serkan ..bunların hangisini keser hiç birini ......

...geriye tek bi ihtimal kalıyo....

...oyun kurucu olmadan....sadece gökdeniz yattara ve umut ile atak yaparsan olur.....başka türlü yattara ilk on bir oynayamaz ....

gerçekefsane
13.06.2007, 16:01
Gantep Hasagiçe karşılık M.Keçeli bide para istemiş

Samet Berber
13.06.2007, 16:01
...tamam söyle o zaman ...serkan adnan ve jabi nerde oynıyacak.....

....bu adam serkanı da ortanın sağına koyup 3 ön libero yapacak...

...gökdenize de sağda oynatacak....sol acık diye bişey olmayacak olsada keçeliden olacak....

....hüseyin ayman serkan ..bunların hangisini keser hiç birini ......

...geriye tek bi ihtimal kalıyo....

...oyun kurucu olmadan....sadece gökdeniz yattara ve umut ile atak yaparsan olur.....başka türlü yattara ilk on bir oynayamaz ....
kardeş yazma ile uğraşmadan sana seneyeki kadroyu vereyim söylediklerinin hiç biride yattarayla aynı mevkii oyuncusu değil ..
.....................kaleci .................
jabi....step...............erdinç......?????
........serkan.............hüseyin .......
yattara.............................gökdeniz
.................10 numara...........
................umut .....................
kadro bu sene budur kardeşim ...

aktan61
13.06.2007, 16:02
samsundan sonra yürüme gelir:):):):)
ben getiririm

FcTRABZONSPOR
13.06.2007, 16:02
o zaman hasagiç işi yatar mustafayı kattiyen satmaaz:)Onu forvet oynattak bu sene..

Serdar ÖZCAN
13.06.2007, 16:03

Ciddi olamassın. Hemen kabul edelim bence fazla parada istemezler:D

Ali Özcan
13.06.2007, 16:05
Carlos şeker hastasıymış...fenerin elinde patladı...haber ciddidir...ti'ye alınmasın...

asimavi
13.06.2007, 16:06
kardeş yazma ile uğraşmadan sana seneyeki kadroyu vereyim söylediklerinin hiç biride yattarayla aynı mevkii oyuncusu değil ..
.....................kaleci .................
jabi....step...............erdinç......?????
........serkan.............hüseyin .......
yattara.............................gökdeniz
.................10 numara...........
................umut .....................
kadro bu sene budur kardeşim ...

...neyse senin dediğin gibi olsun ama ...ayman ı keseceğini hiç mi hiç sanmıyorum...sol bek te alınmıyacak ....sen o noktalı yere celaleddin yaz en iyisi gerçi boş dursa daha iyi ama....:)

...eğer aymanı keserse ...ben yönetimin aklına tüküreyim.....resmen ziya bunları dolandırıyo derim o zaman...niye mi.....

...devre arasında risp ayman ve ceyhuna kac para harcandı.....ama hiç biri bu kadroda yok....peki bu adamları mal kaçırır gibi...devre arası aldıkda şampiyon mu olduk....ada yok....düpedüz üç kağıtcılık bu....

Ali Yerlikaya
13.06.2007, 16:07

Kaynak????

Bide Hasagic in bonservisi elinde oldugunu ben biliyordun niye halen Gazianteplen pazarlik ediliyor anlamadim vallah.

asimavi
ya bu hasagiçin sözleşmesi bitmişti niye para verelim üste .....

....ama keçeliyi her şartta verebiliriz...

FcTRABZONSPOR
Carlos şeker hastasıymış...fenerin elinde patladı...haber ciddidir...ti'ye alınmasın...
Vah vah vah :)

omermk
Yok canım ne 15 i bence en az 180 milyon eder Gökdeniz
Fatih değerinin üstünde 7,5 milyona gittiğine göre Gökdeniz için 5-6 milyon kafidir Oyuncu fiyatı kulübe göre değişir Ribery 26 milyona gitmiştir evet Bayern kazık yemiştir Diğer tarafta Van Der Vaart Ajaxdan 5 milyona gitmişti Hamburga

gökdenizin tek avantajı fatih ten daha genç olması. yani onu alacak olan kulübün 2 sene sonra satma şansı var ama fatihte bu yoktu. fakat ben de avrupa da hiçbir kulübün 4-5 milyon eurodan fazla vereceğini düşünmüyorum gökdeniz e . fatih e de kimse bu paraları vermemişti. ancak gökdeniz e sonradan görme rusların yönettiği ve pek para pul hesabı yapmayan rus kulüpleri 7-8 milyon euro para verirler.
avrupada bi kulübün bir futbolcuya 10 milyon euro vermesi için gelecek olan futbolcunun kulübe forma ve kombine bilet sattırması lazım. türkiye de ki hiç bir futbolcunun avrupa da boyle bir tanınılırlığı olmadığı için bu fiyatlar verilmez. ama bence gökdeniz 7-8 milyon eurdan aşağıya satılacaksa SATILMAMALI ... artık bu parayı verecek kulüpler rusya yada mı olur kore de mi onu bilemem...

Samet Berber
13.06.2007, 16:08
...neyse senin dediğin gibi olsun ama ...ayman ı keseceğini hiç mi hiç sanmıyorum...sol bek te alınmıyacak ....sen o noktalı yere celaleddin yaz en iyisi gerçi boş dursa daha iyi ama....:)

...eğer aymanı keserse ...ben yönetimin aklına tüküreyim.....resmen ziya bunları dolandırıyo derim o zaman...niye mi.....

...devre arasında risp ayman ve ceyhuna kac para harcandı.....ama hiç biri bu kadroda yok....peki bu adamları mal kaçırır gibi...devre arası aldıkda şampiyon mu olduk....ada yok....düpedüz üç kağıtcılık bu....
zaten ben ayman a verilen o parayıda anlamadım adamın bu günlerde sözleşmesi bitiyordu ne gerek vardı almalarına boşu boşuna para harcamaktan başka bişey değil :(:(:(

FcTRABZONSPOR
13.06.2007, 16:08
Kaynak????

Bide Hasagic in bonservisi elinde oldugunu ben biliyordun niye halen Gazianteplen pazarlik ediliyor anlamadim vallah.
Valla bende anlamadım bu adamın bonservisi elinde hala para vermeye yer arıyola bana verin:)

Serdar ÖZCAN
13.06.2007, 16:09
Ziya hoca Aymanı ve Rispi kesmez takımdan bence bos transfer yaptı demesinler diye . Erdinçi keser rispi oynatır kendi aldıya ondan takımın bu sene ziya hocanın transferleriyle dolacağı kesin

Muhalif
13.06.2007, 16:10
Bu yönetim geçen sene paraları çar çur etti, aslında Marcelinho,Musampa,Szymek,Gökdeniz,Yattara,Stepano v,Umut,Ersen gibi çok kaliteli adamların olduğu bir kadro kurdular ama başına becerip Van Gaal gibi bir hoca alamadılar maalesef. Sonrası malum Ziya.. Şimdi bu sene iyi bir Avrupa'lı hocaya verecek para bulsalardı bile adamın istediği oyuncuları alacak para bulamayacaklardı. En büyük hayali Ayman olan bir hocanın isteyeceği en iyi oyuncu da 1-2 milyondan ibaret olurdu ve mentalite başımızda kaldı. Hem geçmişte de sıradan isimlerden oluşan bir kadroyla iyi bir başarı yakalamıştı zaten. Bunları dikkate alan yönetim Ziya ile devam kararı aldı bence. Bu ne demek? Kimse öyle ortalığı ayağa kaldıracak adam beklemesin. Bonservisi olmayan veya kıyıda köşede kimsenin keşfedemediği az-biraz potansiyeli olan ucuz adamlardan başka bir beklentim yok transferden. Yönetim Ziya bunlardan nasılsa bir takım oluşturur diyordur. Alacakları en kariyerli isim kaleci olur ki o da geçen sezondan ağızları yandığından ve Ziya'nın önce gol yemeyeyim taktiği icabı.
Bu bağlamda Adnan-Jabi-Serkan falan idare edeceğiz işte bu transfer sezonunda, görünen bu.

gerçekefsane
13.06.2007, 16:13
Hasagic devre arasında gazianteple sözleşme yenilemiş.

aktan61
13.06.2007, 16:13
bu transfer politikasıyla hiçbir sezon öncesi bu kadar ümitsiz olmamıştım.nuriiiiiiii beni de alsana BÜYÜK TRABZONSPOR'A. Ama kalsın senin gibi bir başkanla yapamam.

Zafer Fidan
13.06.2007, 16:17
http://image.haber3.com/spor3/haber/93273.jpg

Fener'de Gökdeniz iddiası !
F.Bahçe'nin Tuncay'ın ayrılmasından sonra Gökdeniz'in peşine düştüğü iddia edildi.

13 Haziran 2007 15:59
Fenerbahçeli futbolcu Tuncay Şanlı ile anlaşan İngiliz ekiplerinden Middlesbrough, Trabzonsporlu Gökdeniz Karadeniz'in peşinde.

Middlesbrough'un yerel gazetesi Middlesbrough Evening Gazete, Middlesbrough İcra Kurulu Başkanı Keith Lamb'ın Gökdeniz'i almaya çalıştığını yazdı. Gazete, Gökdeniz ile ise görüşmelerin henüz başladığına dikkat çekti.

Gazete, Birmingham City ve Manchester City gibi takımlarında Tuncay'ın peşinde olduğunu ancak Middlesbrough'un hızlı girişimi sonucu diğer takımların umutlarını yok ettiği yorumunda bulundu.

Trabzonspor Asbaşkanı Haşim Sayitoğlu ise daha önce yaptığı açıklamada Trabzonspor'un hiçbir şekilde yıldız futbolcularını satmayacaklarını açıklamıştı

FcTRABZONSPOR
13.06.2007, 16:19
Hasagic devre arasında gazianteple sözleşme yenilemiş.

Yoq ya hasagiç zaten 2. yarı nerdeyse ilk 11 e zorla cıkıyodu TRABZONSPOR'a gitcem diyodu bence yenilememiştir o zaman...Hatta stadyum programındaki yorumdu açıklama yaptıydı dedi hasagiç TRABZONSPOR'u çok istiyo ama KARADENİZ FIRTINASI'nda boğulmasın diye!!!

Şuayip Aydın
13.06.2007, 16:23
http://www.trabzonspor.org.tr/images/sol_kvr.gif http://www.trabzonspor.org.tr/images/black.gif

http://www.trabzonspor.org.tr/images/trans.gif
Haberler http://www.trabzonspor.org.tr/images/t_s.gif
İntertoto 2.Tur ilk maçı H.Avni Aker Stadı'nda
http://www.trabzonspor.org.tr/images/haberpic/intertoto.jpgUEFA'dan Futbol Federasyonu aracılığıyla kulübümüze gönderilen yazıda İntertoto Kupası 2.Tur ilk müsabakasının 8 Temmuz 2007 Pazar günü H.Avni Aker Stadı'nda oynanacağı bildirildi.

http://www.trabzonspor.org.tr/images/trans.gif
Kentimizde 02-08 Temmuz tarihlerinde düzenlenecek 1.Karadeniz Oyunları final müsabakası ve kapanış töreninin 07 Temmuz tarihinde H.Avni Aker Stadyumu'nda yapılacak olması nedeniyle doğması muhtemel çakışmalar üzerine yapılan başvuruya cevap geldi.

Buna göre İntertoto Kupası kuralları gereği ve rakip iki federasyonla kulüplerin konuya sıcak bakmayacakları düşüncesiyle UEFA saha değişikliği talebine olumsuz cevap verdi.

Gönderilen yazıda İntertoto Kupası 2. tur ilk maçımızın 08 Temmuz 2007 günü oynanması ve bir gün önce statta yapılması gereken resmi antrenman için de bir başka alternatif aydınlatmalı antrenman sahasının bulunması gerektiği bildirildi.
13.06.2007 11:11:0

Travelair
13.06.2007, 16:25
Sözleşme yenilemesi şart değil, opsiyonu olsa yeterliydi

Arkadaşlar, Gökdeniz'i küçümsemeyelim. Gökdeniz hem hızlı hem güçlü, hem gol atıyor, hem asist yapıyor, dripling yönü kuvvetli, kontra atağa çıkabiliyor. Bunlar çok önemli özellikler. Transfer elbet kombine sattırmak için de yapılır, ama takım yararı içinde yapılır. Bakın Tuncay'a senelik 3,3 milyon Euro alacak...İngilizler kendi futbolcularına 5'er 10'ar milyon Sterlinleri dağıtırken iyi, bize gelince 5 milyon yavru. Olmaz öyle :)

cınar#7
13.06.2007, 16:26
samsunlu suayıp bunun transferle ne alakası var?iyice geyik oldu burası

Şuayip Aydın
13.06.2007, 16:31
samsunlu suayıp bunun transferle ne alakası var?iyice geyik oldu burası yaklasık 10 dk berı oraya atmaya calıstım olmadı bende buraya attım abı

cınar#7
13.06.2007, 16:35
yaklasık 10 dk berı oraya atmaya calıstım olmadı bende buraya attım abı
ok o zaman;)

hasagic haberi doğruysa bu fırsat kaçmaz hem T.C statüsünde kaleci alıyosun hemde M.Keçeliden kurtuluyosun bi taşta 2 kuş...

optic_61
13.06.2007, 16:37
beyler keçelinin son haftalarki çatallarını unutmayalım:D

FcTRABZONSPOR
13.06.2007, 16:41
beyler keçelinin son haftalarki çatallarını unutmayalım:D
Ya bende ondan diyom ya forvet transferi bile gündemde yoq nedeni tamamem mustafa keçelinin akıl almaz golleri:)

Şuayip Aydın
13.06.2007, 16:43
Ya bende ondan diyom ya forvet transferi bile gündemde yoq nedeni tamamem mustafa keçelinin akıl almaz golleri:):D:D:D:D:D:yattara:

Enes Berfin
13.06.2007, 16:44

Ziya Hoca kamaoyuna cikipta "biz bu oyuncular transfer ettik ve bu takviyelerle sampiyon olacagiz" diye bir cümle kurdumu sen onu bana söle.

gerçekefsane
13.06.2007, 16:45
hasagicin vatandaşlık işlemleri daha sonuçlanmadı.

Zafer Fidan
13.06.2007, 16:46
Ya bende ondan diyom ya forvet transferi bile gündemde yoq nedeni tamamem mustafa keçelinin akıl almaz golleri:)

Bosuna biz ona artik Kecelinho demiyoruz :D

Ali Özcan
13.06.2007, 16:57
http://www.ligtv.com.tr/Default.aspx?r=1&hid=21117

Carlos olayının detayları...

omermk
13.06.2007, 16:59
arkadaşlar, biraz önce tuncay ın transferi ile ilgili middlesbrough un bir sitesinde gezinirken gördüm (onlarda kaynak olarak skysport.com ve northern echo yu gösteriyorlar) middlesbrough un tuncay ın haricin de türkiye den gökdeniz ile de ilgilendiğini yazıyorlar.

omermk
13.06.2007, 17:01
başlık ta aynen şöyle '' more turkish delight for boro'' türkçe meali '' middlesbrough için daha fazla türk lokumu'' bu haber in üstünde de gökdeniz in kocaman bir resmi var

optic_61
13.06.2007, 17:02
Gökdenizin gitmesini tek bir şartlla kabul ederim, o parayla fatihi geri alacaklar.bi sene sonra da hüseyini satar gökdenizi geri alırız:D
Bu değil de direk Hüsoyu satıp fatihi alsak bomba olur.Ayman Serkan işi görür.

murat
13.06.2007, 17:04
Arkadaslar, Lutfen artik bazi futbolcilarmizla dalga gecmeyi birakin! Bazi yazilar gercekten bu foruma yakismiyor. Lutfen Dikkat!!!

optic_61
13.06.2007, 17:13
Beyler Mehmet transferinde prüz çıkmış. Ziya demiş kampa katıl sonra imza atarsın. Mehmet Akgün de ben denenecek futbolcu değilim ya imza atarım ya da bu iş burda biter demiş. Bi yerde okudum bu haberi ama bulamıyorum şimdi. Haberi olan var mı?

AYYILDIZ
13.06.2007, 17:15
bu yonetim ilk teklifte satar gokdenizi sonrada Albayrak cikar gokdenizi icimiz aciyarak verdik der ondan gelen paralarla yeni adamlar alir.

Travelair
Newcastle'ın Gökdeniz ile ilgilendiği yazıyor footballtransfers.co.uk İngiliz kaynaklı sitede / Söylentiler bölümünde

MarceloTS
Beyler Mehmet transferinde prüz çıkmış. Ziya demiş kampa katıl sonra imza atarsın. Mehmet Akgün de ben denenecek futbolcu değilim ya imza atarım ya da bu iş burda biter demiş. Bi yerde okudum bu haberi ama bulamıyorum şimdi. Haberi olan var mı?

evet öyle bi haber çıkmıştı öğleyin 'ben denenecek futbolcu değilim' demiş

Ali Can
13.06.2007, 17:17
evet öyle bi haber çıkmıştı öğleyin 'ben denenecek futbolcu değilim' demiş
bir işi beceremiyorlar

Travelair
13.06.2007, 17:20

Adama 20 yaşında Trabzonspor gibi bir takımın sol kanadını teslim edeceğiz ettiği lafa bakın:

- Ben denenecek futbolcu değilim...

Denenecek futbolcu değilsen niye Dortmund'da oynayamıyorsun? Yedeklerinde neden yoksun? Menejerinin oyununa geliyorsun kardeşim Mehmet, gelme...

Herkes oyuncu deniyor, bunda birşey yok. Avrupa'nın ünlü kulüpleri sürekli davet edip oyuncu denerler. Denenen oyuncular küçülür mü? Hayır. Ama kendine güvenmiyorsan ya da Trabzonspor'u kendin için bir fırsat görüp heves etmiyorsan zaten hiç zahmet etme...

champions
13.06.2007, 17:21
Skysports kaynaklı haber şöyle;
http://home.skysports.com/list.aspx?hlid=471643&CPID=8&clid=25&lid=2&title=North+East+rivals+vie+for+Turk&channel=football_home
Big Sam istiyorsa bu iş olur:D

omermk
13.06.2007, 17:26
bugün araştırma görevini ben üstlendim :)
futbol federasyonunun sitesinde hasagiç in sözleşme bitiş tarihi 15.06.2007 yazıyor (aslında sözleşme bitiş tarihi yazmıyor net olarak ama benim anladığım o).
bence transferin olmama sebebi sözleşme ya da bonservis sorunu değil bizimkilerim aklında başka alternatifler olması onun da kokusu çıkar yakında...

kudu_61
13.06.2007, 17:29
ayman serkan yeter kaptana teşekkür edip gönderebiliriz
sinir olacam ya alın bi oyun kurucu alın bir sol açık alın bi forvet getirin beni özlenen şampiyonluğu yaşatayım bu kadroyla size...

Rasim YILMAZ
13.06.2007, 17:33
Skysports kaynaklı haber şöyle;
http://home.skysports.com/list.aspx?hlid=471643&CPID=8&clid=25&lid=2&title=North+East+rivals+vie+for+Turk&channel=football_home
Big Sam istiyorsa bu iş olur:D

Bu işinj olması için en az 5 milyon pound un hazırlanması lazım... Big Sam in varmı o kadar parası?:)

Ömer SEVİNÇ
13.06.2007, 17:35
Eğer Newcastle veya Boro istiyorsa gitsin Gökdeniz. Parasında değilim. Gitsin kendini kurtarsın adam. Biz de gurur duyalım onunla. 10 milyon euro para isterim ama yine de. Ya da Emre'yle takas edelim:D

Rasim YILMAZ
13.06.2007, 17:43
boro eğer para verip alırsa gökdenizide.. Solda Tuncay, sağda Gökdeniz:) Kanatlar Türk hava yolları.. Boro uçar bu sene..:)

omermk
13.06.2007, 17:48
geçen sezon ziya doğan ın sürekli ''yeteri kadar forvet oyuncumuz var'' demesine rağmen forvet oyuncusu ve oyun kurucu transfer etmeye çalışıyor olmalarından belli zaten muhtemelen ilk önce gökdenizi satıp daha sonra kamuoyunun tepkisini bastırmak için iyi bir transfer yapacaklar ama umarım fatih-marcelinho gibi olmaz.
gökdenizi 7-8 milyon euro ya satıp yerine 5-6 milyon euroya aynı kalitede bi oyun kurucu ve bir sol açık alabilirlerse yattara ile gökdenizin açığını kapatarak (çünkü ziya hoca ikisini aynı anda oynatmayacağını geçen sezon belli etti) iyi bir kadro olabilir.

Erkut Ay
13.06.2007, 17:55
Carlos şeker hastası mı?
13 Haziran 2007 Çarşamba 17:06
Roberto Carlos ile ilgili şok bir iddia ortaya atıldı. Carlos şeker hastası mı?

Roberto Carlos ile ilgili şok bir iddia ortaya atıldı.

Lig TV'de yayınlanan Futbol Gündemi programına telefonla bağlanan Milliyet Gazetesi İspanya temsilcisi Mehmet Çiftçi akıllarda soru işareti bırakan bir açıklama yaptı. "Roberto Carlos Türkiye'ye geldiği zaman pürüz çıkabilir" açıklamasını yapan Çiftçi neden olarak ise Roberto Carlos'un sağlık sorunlarını gösterdi.

Çiftçi, Roberto Carlos'un sağlık sorununun ne olduğu hakkında bir açıklama yapmazken, İspanya'daki Roberto Carlos'a yakın kaynaklar Brezilyalı oyuncunun "şeker hastalığı" olduğu iddiasında bulundular. İspanyol basın mensupları Roberto Carlos'un şeker hastası olduğunun ortaya çıktığını öne sürdüler.

kör topal birbirini ağırlar genç bir carlosun donunu alamazya bu fener ellerinde patlar inşallah sevindim...

Samet Berber
13.06.2007, 17:57
bence bu yaşta bu hastalık normal :D:D:D:D:D:D:D

champions
13.06.2007, 17:57
Olaya Trabzonspor açısından bakarsak en geniş maddi olanaklara sahip takım Newcastle bu 3 takım arasında, bu yüzden en iyi alıcı onlar olacakdır
Sam Allardyce ısrarla istiyormuş zaten bu da bi faktör
Newcastledan sonra Boro gelir bence maddi olarak Blackburnse bu iki takımdan sonra gelmesine rağmen ikisindende istikrarlı bi takım

Big Sam faktörüyle Newcastle'ın iyi bi tercih olacağını düşünüyorum

melih61
13.06.2007, 17:58
Arjantin Milli Takımı ve Cruz Azul takımının genç yıldızı Cesar Chelito Delgado'nun Türkiye için temsilcilik haklarını alan Özgün Koyutürk, genç yıldız için Avrupa'nın en büyük kulüplerinin devrede olduğunu söyledi.

Ancak önceliği Türkiye'ye ayırması için yoğun çalışmalar yaptıklarını belirten Koyutürk, ''4 büyük takımımıza önereceğimiz bu oyuncunun ligimize apayrı bir heyecan ve kendi özel taraftar kitlesini yaratacağına inandığımızı belirtmek isterim'' dedi

Samet Berber
13.06.2007, 18:04
inşallah alabiliriz adam baya iddialı konuşuyo hayırlısı ...

tabi ziyanın izlemesi lazım ... :D

Koray
13.06.2007, 18:06
bakıyorumda bizim millet gökdenizi yollamaya çalışıyo..yok tuncayla beraber bilmm napar..yok türk hava yolları gibi olur gibi söylemler hiç hoş değil...buraya bunları yazıp yönetimi cesaretlendirmeyin LÜTFEN!!!!!!!

jefferson61sefa
13.06.2007, 18:06
piennar keşke alınsa

a f s
13.06.2007, 18:10
Keşke Hoca transferleri de futbolcu transferleri gibi olsaydı. Ziya Doğan'ı satıp yerine daha iyi bir teknik direktör alırdık

Ömer SEVİNÇ
13.06.2007, 18:11
Gökdeniz de gitmeden takımın üzerinden mafyanın gölgesini kaldırmanın imkansız olduğunu düşünüyorum. İyi bir paraya gitsin. Avrupa'da oyuncumuzu izleyelim biraz. Fatih'i izleyecektik adam ta Rusya'ya gitti:)

jefferson61sefa
13.06.2007, 18:12
Bir Şey söylicem sonra kızmayın
Yahu bizim şampiyonluk şansımız falan mı var olsa sezon başı öle birşey FATİHi takımda tutar marcelinho yu da alır öle oynardık ama bizim öle irşey şansımız yok
GÖKDENİZİN DE HAYATINI yakmaya gerek yok kesinlikle bir trabzonsporlu olduğu için sesini çıkarmaz ama 26 yaşını bitirdi artık gökdeniz 1 senesi var bu sene de oynasın ama SENEYE KESİNLİKLE avrupaya gitmeli bu sene eğer yıldız falan alınıp hedef büyütülecekse kalsın yoksa şimdiden gitsin kariyeri için PARA için değil bizden bir cacık olmucak bu başkanla falan ş.ligi falan da imkasnız ancak dandik uefa kupalarında ilk turlarda elencek takımlardan oluruz

omermk
13.06.2007, 18:12
bu arada alakası yok ama 30 yaş üstü tüm arkadaşlarda muhtemelen aynı şeyleri hissetmiştir benim gibi; gökdeniz 27 yaşına gelmiş :) daha dün gibi '' altyapıda gökdeniz diye bi çocuk varmış süpermiş'' dediğimiz günler.
yaşlanıyoruz arkadaşlar :)))

Samet Berber
13.06.2007, 18:13
Gökdeniz de gitmeden takımın üzerinden mafyanın gölgesini kaldırmanın imkansız olduğunu düşünüyorum. İyi bir paraya gitsin. Avrupa'da oyuncumuzu izleyelim biraz. Fatih'i izleyecektik adam ta Rusya'ya gitti:)
gitmesin yaa yönetim değişecekse gitsin yoksa bu yönetim onu satar hiç bi transfer yapmadan gireriz sezona sattığımızla kalırız gökdenizi :mad::mad::mad:

cınar#7
13.06.2007, 18:13
Feldkamp Carrusca satılabilir demiş bence Sol kanata ilaç gibi gelir,genç oyuncuda...

aktan61
13.06.2007, 18:14
kızmak mı katılıyorum kardeş:yattara:

Zafer Fidan
13.06.2007, 18:14
Skysports.com can reveal that Middlesbrough and Newcastle are set for a fresh transfer battle as they both head the race for Gokdeniz Karadeniz.
Recent months have seen the North East rivals go head-to-head for Jonathan Woodgate and Mark Viduka, with each side claiming a success, and they are now preparing for another face-off.
Boro are already in Turkey after sealing the signing of Fenerbahce’s Tuncay Sanli and they are now trying to sign his fellow countryman Karadeniz.
Karadeniz, though, is already on the radar of a number of clubs including Newcastle and manager Sam Allardyce is believed to have made a move for the Trabzonspor winger.
The 27-year-old has spent his whole career with Trabzon and is one of the most highly-rated midfielders in his homeland, and has over 30 international caps to his name.
Skysports.com can now reveal that Boro, Newcastle and Blackburn — who all now have Turkish players in their squad - are keen.
“He wants to go, every player from Turkey wants to test himself and there is no bigger stage than the Premier League,” his agent Serdar Fafal told skysports.com.
“There is interest from Middlesbrough, Newcastle and Blackburn, there are many teams looking at him.
“But he has a contract with Trabzon, so at the moment we will have to see what talks happen.”

Serdar Fafal söylems Gökdeniz gitmek istiyormus?!

Zafer Fidan
13.06.2007, 18:15
....................

Ali Özcan
13.06.2007, 18:18
Gökdeniz gitsin şeklindeki mesajların silinmesini talep ediyorum...Arkadaşlar çapsızlık yapmayalım lütfen...Gökdeniz gibi oyuncuları satmamız değil de bulup onun gibi bir kaç kaliteli oyuncu daha katmamız gerekiyor...

BDiler61
13.06.2007, 18:18
mesajları niçin 2şer 3 er kere yolluyorsunuz?

cınar#7
13.06.2007, 18:20
piennar keşke alınsa
istesek gelir aslında takımında yedek kaldı bide Petrici aldı Dortmund Pienaarı bize ucuza verir....;)

Ömer SEVİNÇ
13.06.2007, 18:21
Gökdeniz gitsin şeklindeki mesajların silinmesini talep ediyorum...Arkadaşlar çapsızlık yapmayalım lütfen...Gökdeniz gibi oyuncuları satmamız değil de bulup onun gibi bir kaç kaliteli oyuncu daha katmamız gerekiyor...

Pardon? Herkes sizin gibi düşünmek zorunda değil..

melih61
13.06.2007, 18:26
bakıyorumda bizim millet gökdenizi yollamaya çalışıyo..yok tuncayla beraber bilmm napar..yok türk hava yolları gibi olur gibi söylemler hiç hoş değil...buraya bunları yazıp yönetimi cesaretlendirmeyin LÜTFEN!!!!!!!

haklısın sonrada yönetimi eleştiriorum ayaklarına yatıyorlar:meşale2:

Ali Özcan
13.06.2007, 18:26
Pardon? Herkes sizin gibi düşünmek zorunda değil..

Herkes benim gibi düşünseydi zaten bir çok şey farklı olurdu...Avrupa da oyuncumuzu izleyelim sevdası var hiç anlayamadığım...Oyuncumuzu kendi takımımızda izlesek ya:rolleyes:

Mafya işleri bitti, Gökdeniz çıkıyor aslanlar gibi topunu oynuyor...
Biz şampiyon olmak istiyorsak takımın %25 i anlamına gelen Gökdeniz i asla satmamalıyız...Yerine adam koyamayacağımız da kesin zaten...Marcelinho geldi gitti, gördük Fatih in yerini nasıl doldurdu (!)...

değerlerimize sahip çıkalım...

Herkesin benim gibi düşünmesi gerektiğini söylediğimi falan da hatırlamıyorum zaten...:rolleyes:

jefferson61sefa
13.06.2007, 18:27
Feldkamp Carrusca satılabilir demiş bence Sol kanata ilaç gibi gelir,genç oyuncuda...

bencede carrusca çok yetenekli bir futbolcu gs den değil onu ESTUDİANTES den öğrenmek daha ii olur

cyberentalpi
13.06.2007, 18:27
Bende Gokdenizin sahsen bu performansi ile kalmasini isterim ama gecmisinden dolayida gitmesini. Yerini doldurmak zor.
Ama silmek te ne demek? Burda dusunce ozgurlugu olmali.

melih61
13.06.2007, 18:30
yönetim transferde sınıfta kaldı gökdeniz gitsede gitmesede 10 numara kaleci ve forvet şart gökdneniz giderse sol açık şart çünkü kelin planlarında gökdenizi solda yattarayı sağda oynatmak war gökdeniz giderse 4 gitmezse 3 transfer şart

karayamayman
13.06.2007, 18:30
Herkes benim gibi düşünseydi zaten bir çok şey farklı olurdu...Avrupa da oyuncumuzu izleyelim sevdası var hiç anlayamadığım...Oyuncumuzu kendi takımımızda izlesek ya:rolleyes:

Biz şampiyon olmak istiyorsak takımın %25 i anlamına gelen Gökdeniz i asla satmamalıyız...Yerine adam koyamayacağımız da kesin zaten...Marcelinho geldi gitti, gördük Fatih in yerini nasıl doldurdu (!)...

Herkesin benim gibi düşünmesi gerektiğini söylediğimi falan da hatırlamıyorum zaten...:rolleyes:

Aynen katılıyorum. Geçen seneki hüsrandan sonra Gökdeniz'i satmak başka şeyleri, yanlış anlaşılmasın mesela hayallerimizi, satmak anlamına gelir.

BDiler61
13.06.2007, 18:31
bence gökdeniz satılması demek bizim seneye hiç bir iddiamız olmaması demek.kesinlikle satılmamalı eğer biz şampiyonluğa oynayacaksak ama hedef intertotoysa herkes gidebilir

Terzioğlu

harfiyen katiliyorum...

Ömer SEVİNÇ

Satılmasını söyleyenlerin mesajlarını silip diğerlerini bırakmak tam o dediğiniz oluyor işte:)

Benim anlamadığım bu takımda Fatih varken en son 4. olduk. Fatih yok yine 4. olduk. Neden Fatih'in yeri dolmuyor anlamıyorum. Bu takımda yeri dolmayan biri varsa o da Tolga Seyhan'dır. Onun oynadığın 2 sezon şampiyonluğa oynarken o gittiğinden beri toparlanamadık.

Samet Berber
13.06.2007, 18:32
arkadaşlar bırakın kaleyi bırakın solu bu takıma acilen bi orta saha lazım 10 numara kazım yaa bu mevkiide hiç adam yok (ceyhun u saymıyorum ne yaptığını kendi bile bilmiyor) ama kalede ve sol kanatta kötüde olsa futbolcular var acilen bir 10 numara pasörr ...!!!

champions
13.06.2007, 18:32
Hayrola çapı geniş arkadaşlar rahatsız mı olmuşlar yoksa !
Silinmesi gereken mesajları yöneticilere direk bildirebiliyorsun rapor yoluyla
En doğruyu ben bilirim modunda olmamak gerek
Szymeğide satmamalıydık!,satmadık ikinci yarının yıldızı olacakdı olduda!:)

Rasim YILMAZ
13.06.2007, 18:33

Ya arkadasım gökdeniz gitmek istiyor.. yada menejeri yalan söylüyor..
Sonu Tuncay gibi olmasın maksadımız. Bakıvermişin hop uçmuş :)
Gerçi Gökdenizin 2 yıl daha sözleşmesi var...
Bu sene oynayabilir normaldir.. Fakat 5 milyon Pound gibi güzel bir fiyat verilirse.. Gökdeniz satılmalıdır. Lyon her sene bir yıldızını elden çıkarıyor. Şimdi bizim yönetimimiz onun yerini dolduramaz diyen arkadaşlar çıkacak. En fazla 11 Aralığa kadar dolduramaz:)

Ama 5 milyon Pound dan aşşağı olmaz.. En azından bu sene olmaz...

Erkut Ay
13.06.2007, 18:33
gökdenizi satarız keçeliyi oynatırız yerine bu takım beceriksizlere kaldı nasıl olsa......

melih61
13.06.2007, 18:34
avrupada oyuncumuzu izleyelim mi burası afrika mı kendi takımınızda izleyin arkadaş doğru sölio:)

Ali Özcan
13.06.2007, 18:35
Satılmasını söyleyenlerin mesajlarını silip diğerlerini bırakmak tam o dediğiniz oluyor işte:)

Benim anlamadığım bu takımda Fatih varken en son 4. olduk. Fatih yok yine 4. olduk. Neden Fatih'in yeri dolmuyor anlamıyorum. Bu takımda yeri dolmayan biri varsa o da Tolga Seyhan'dır. Onun oynadığın 2 sezon şampiyonluğa oynarken o gittiğinden beri toparlanamadık.

Bunu "herkes benim gibi düşünsün" diye değil de, yönetimden bizi dakikası dakikasına izleyen yöneticilerimiz bu mesajları dikkate alıp "taraftar Gökdenizi gözden çıkarmış, satalım, borç kapatalım" gibi bir mantığa girmesinler diye söyledim...

Yönetim bu forumu kesinlikle takip ediyor, burada önerilen bütün isimler bi şekilde Trabzonsporun gündemine geldi...

Ömer SEVİNÇ
13.06.2007, 18:37
Bunu "herkes benim gibi düşünsün" diye değil de, yönetimden bizi dakikası dakikasına izleyen yöneticilerimiz bu mesajları dikkate alıp "taraftar Gökdenizi gözden çıkarmış, satalım, borç kapatalım" gibi bir mantığa girmesinler diye söyledim...

Yönetim bu forumu kesinlikle takip ediyor, burada önerilen bütün isimler bi şekilde Trabzonsporun gündemine geldi...

Burada önerilen isimler Trabzonspor'un değil medyanın gündemine geldi. Masabaşı gazetecileri burada gördükleri adamları haber yapıp duruyor. Bu demek değildir ki yönetim bunları almaya çalışıyor..

Selman
13.06.2007, 18:40
Nerden çıktı bu Gökdeniz muhabbeti yine anlam veremiyorum.Dün ne güzel kapanmıştı.Tekrar ediyorum Fatih Tekke'de bu şekilde gitti.Bu sene oynadığımız(!) ruhsuz futbolun tek sebebi onun bu takımdan ayrılmasıdır.

Küme düşen Erciyes'den alınan Jabi, Lig A da orta sıralarda oynayan Samsun'dan alınan Adnan ve bu ligdeki en büyük rakibimizin ilk 11' ine giremeyen Serkan'ı transfer ediyoruz.Siz kalkmışsınız Gökdeniz satılmalıdır diyiyorsunuz.Kimi alacağız yerine?Gökdeniz'in takıma verdiklerinin aynısı veya daha fazlasını verebileciğini garanti edebiliyor musunuz?

Yahu adam olmasa bu takımda bu sene 10-15 arasında biyerde bitirecektik ligi.Eee ekstra bir adam da gelmediğine göre hangi akla hizmet Gökdeniz satılır?

Ali Özcan
13.06.2007, 18:41
ya işte medyada bu haberler çıkınca da yönetimin gündemine geliyor...bunu görmek çok basit...Burada yazılanların dikkate alındığını bir kaç arkadaşla aramda geçen p.m lerden de biliyorum...Neyse...Uzatmayalım...Gökdeniz kalmalıdır, kalır mı bilemem ? taraftar böyle tepki verirse yönetim satabilir...

Ömer SEVİNÇ
13.06.2007, 18:41
Geçen sene oynadığımız ruhsuz futbolun sebebi neydi peki?

@iloveyouszymek

Ben de onu istiyorum işte. Satılsın. Gitsin Gökdeniz. Yönetim oku bunları:P

cınar#7
13.06.2007, 18:42
gökdenizi satarız keçeliyi oynatırız yerine bu takım beceriksizlere kaldı nasıl olsa......
Ne kadar kötümsersiniz ya sanki Sol Kanata transfer yapamayızda,sanki tuttuğunuz takım Trabzonspor diil Gökdenizspor gibi

Trabzonspor gibi bir klup 1,2 oyuncuya mı bağlı kalıcak!Geçen Senede aynısını yaşadık ve doğrusu olan Tekke gitti o zamanda aynı şeyleri söylemiştim nitekim öyle oldu Tekkeli 4. Tekkesiz ziyaya rağmen yine 4. kurtulun artık bu fikirden...

Gökdeniz kalmak istiyomu bi kere onu öğrenin haberlerin hepsinde görüyoruz gitmek istiyo yazıyo gitmek isteyen oyuncu nasıl katkı yapsın???

Rasim YILMAZ
13.06.2007, 18:44
Ne kadarda küçültme çabasındalar bizi. Çıkan haberlerden utanmaya başladım. Bonservisi 3 milyon dolarmış bunun yüzünden vazgeçmişiz. Ey be Nuri Paşa, acaba gram utanıyormusun? Oy isterken verdiğin sözleri hatırlayınca...
10 milyon dolarlık iki yıldız:) Yazıklar olsun size!!!!
Eğer bu klubü iyi yönetebilseydiniz, şu anda Fatih hala takım kaptanıydı, ben Gökdeniz 5 milyon Pounda satılabilir demezdim...

Ali Özcan
13.06.2007, 18:46
Fatih Tekkeli son sezonla, Fatih ten sonraki sezonu karşılaştırarak "hiç farketmedi, yine 4. olduk" kadar basit, mantıktan uzak bir düşünce olamaz...

Fatihin oynadığı son sezonda Galatasaray 82 ouanla şampiyon oldu, fenerbahçe de 80 ya da 81 puanla 2. oldu...Bu sen ise şampiyon olan Fener 70 ikinci beşiktaş 61 puan aldı...aradaki farkı gördünüz mü ? Göremediniz sanırım, görmek istemek gerekiyor önce...Neyse şunu biliyorum ki son sezon Tekke kadroda olsaydı Trabzonspor şampiyon olurdu, bilemedin ikinci olurdu...LlİGLERİN 2 YILI ARASINDAKİ KALİTE FARKI ÇOK YÜKSEKTİ ÇÜNKÜ...

cınar#7
13.06.2007, 18:51
Fatih Tekkeli son sezonla, Fatih ten sonraki sezonu karşılaştırarak "hiç farketmedi, yine 4. olduk" kadar basit, mantıktan uzak bir düşünce olamaz...

Fatihin oynadığı son sezonda Galatasaray 82 ouanla şampiyon oldu, fenerbahçe de 80 ya da 81 puanla 2. oldu...Bu sen ise şampiyon olan Fener 70 ikinci beşiktaş 61 puan aldı...aradaki farkı gördünüz mü ? Göremediniz sanırım, görmek istemek gerekiyor önce...Neyse şunu biliyorum ki son sezon Tekke kadroda olsaydı Trabzonspor şampiyon olurdu, bilemedin ikinci olurdu...LlİGLERİN 2 YILI ARASINDAKİ KALİTE FARKI ÇOK YÜKSEKTİ ÇÜNKÜ...
Fatih Tekke gökdeniz gibi gitmek istiyorum gibi açıklamalar yapmadı ona rağmen gitti.Gökdeniz ise kariyerini düşünerek dünyanın en iyi ligine gitmek istiyo haklı olarak.Tuncay bile Ş.Ligi varken ve 25 yaşında olmasına rağmen gitti Gökdeniz 27 yaşında ve başında ziya gibi bi adam varken gitmek istemesi gayet normal

Ali Özcan
13.06.2007, 18:52
Fatih Tekke gökdeniz gibi gitmek istiyorum gibi açıklamalar yapmadı ona rağmen gitti.Gökdeniz ise kariyerini düşünerek dünyanın en iyi ligine gitmek istiyo haklı olarak.Tuncay bile Ş.Ligi varken ve 25 yaşında olmasına rağmen gitti Gökdeniz 27 yaşında ve başında ziya gibi bi adam varken gitmek istemesi gayet normal

Fatih Tekke gitmek istiyorum diye açıklamalar yapmadı mı ????????:rolleyes:

Kusura bakma arkadaşım ama sana cevap bile vermeyeceğim...

Ömer SEVİNÇ
13.06.2007, 18:52

Fener geçen sene 80 puan alırken bu sene 60'a düştü. Gs geçen sene 82 puan alırken bu sene 70 küsür aldı. Neden? Çünkü alttaki takımların kadro kaliteleri yükseldi. Aralarındaki fark azaldı. Buna rağmen Trabzon geçen sene aldığı puanı korudu. Bu demektir ki Fatih'in yerini doldurduk. Ama daha iyisini alamadık. Hatta küme düşen takımların bile 40 puan civarıyla düştüğüne bakarsak bu sene puanımızı korumamız bile geçen seneden daha başarılı olduğumuzu gösterir..

karayamayman
13.06.2007, 18:54
Trabzonspor, Gökdeniz'i satarsa, Kayserispor'un da gerisine düşmüş olur.

Bu takımda en az bir iki tane sembol oyuncunun kalması lazım. Ben elin Lyon'unu, Fransızı'nı bilmem, Trabzonspor'un her yıl satmaması gereken oyuncular vardır. Bu yılki oyuncu Gökdeniz'dir. Uşağın geçen sene oynadığı top sayesinde başımız önde dolaşmıyoruz şimdi.

Biz takviye bekliyoruz, satış değil.

Ali'nin külahını Veli'ye giydireyim, ondan gelen parayla şunu alayım mantığıyla şampiyonluğa oynanmaz.

Sayın Yönetim'in hangi menbadan yetiştiğini anlaşılmış olduk. Amma çok meraklısı varmış bu alış-veriş işlerinin.

Ali Özcan
13.06.2007, 18:58
Fener geçen sene 80 puan alırken bu sene 60'a düştü. Gs geçen sene 82 puan alırken bu sene 70 küsür aldı. Neden? Çünkü alttaki takımların kadro kaliteleri yükseldi. Aralarındaki fark azaldı. Buna rağmen Trabzon geçen sene aldığı puanı korudu. Bu demektir ki Fatih'in yerini doldurduk. Ama daha iyisini alamadık. Hatta küme düşen takımların bile 40 puan civarıyla düştüğüne bakarsak bu sene puanımızı korumamız bile geçen seneden daha başarılı olduğumuzu gösterir..

yine mantık hatası var...sen senden alttakilerin durumuna bakmayacaksın, senin yarıştığın senden üstte olanlar yani fb, gs, bjk...sen kendin söylüyorsun onların daha kötü olduğunu, güç kaybettiğini...işte buna rağman onları geçemiyorsan, bu kaliteli oyuncularını (örneğin Fatih Tekke satıp, yerini dolduramadığın içindir...bak dikkat et sadece sattığın içindir demiyorum satıp yerini doldurmaktan bahsediyorum) Bence her oyuncu alternatifi bulunmak koşuluyla satılabilir ama ben Fatih te olduğu gibi Gökdeniz a de alternatif bulacağımıza inanmadığım için ve Gökdeniz = şampiyonluğun %25 i gibi gördüğüm için kalmalı diyorum...

Gökdeniz tek başına çok maç aldı, alır, alacak...

cınar#7
13.06.2007, 18:58
Fatih Tekke gitmek istiyorum diye açıklamalar yapmadı mı ????????:rolleyes:

Kusura bakma arkadaşım ama sana cevap bile vermeyeceğim...
Kendisine sorulan her soru fenere gidicekmisin olduğundan oda sadece gidersem Avrupaya giderim demişti.Bırakın gidiyim gibi bir söz söylediğini hatırlamıyorum...

Samet Berber
13.06.2007, 18:59
ya tamam bırakın bu konuyu gitmeyecek adamı konuşa konuşa göndereceksiniz yani lütfen arkadaşlar rica ediyorum bırakalım bu konuyu ...

AYYILDIZ
13.06.2007, 19:00
Trabzonspor, Gökdeniz'i satarsa, Kayserispor'un da gerisine düşmüş olur.

Bu takımda en az bir iki tane sembol oyuncunun kalması lazım. Ben elin Lyon'unu, Fransızı'nı bilmem, Trabzonspor'un her yıl satmaması gereken oyuncular vardır. Bu yılki oyuncu Gökdeniz'dir. Uşağın geçen sene oynadığı top sayesinde başımız önde dolaşmıyoruz şimdi.

Biz takviye bekliyoruz, satış değil.

Ali'nin külahını Veli'ye giydireyim, ondan gelen parayla şunu alayım mantığıyla şampiyonluğa oynanmaz.

Sayın Yönetim'in hangi menbadan yetiştiğini anlaşılmış olduk. Amma çok meraklısı varmış bu alış-veriş işlerinin.

cok haklisin yazdiklarinda bu arada Trabzonsporda hedeflerimin %50 sini gerceklestirdim diyen Albayrak Gokdenizide satarsa hedefinin tamamina ulasacak. Seneye satacak adam kalmayacagi icin stadi katkarsiligi veririz

karayamayman
13.06.2007, 19:00
Gönderin gönderin o da gitsin arkasında klip yapıp ağlarsınız, sonra da kiralamaya çalışırsınız...:))

Ali Özcan
13.06.2007, 19:01
Kendisine sorulan her soru fenere gidicekmisin olduğundan oda sadece gidersem Avrupaya giderim demişti.Bırakın gidiyim gibi bir söz söylediğini hatırlamıyorum...

"Sözleşmem bu sene bitiyor...Bu sene gidersem bonservisimle giderim Trabzonspor da kazanır ama bu sene satmazlarsa gelecek yıl ipler benim elimde...Trabzonspor dan ayrılacağım, bu kadar BASİT !" demişti Fatih...Fatih i eleştirdiğimden değil sadece sana hatırlatmak için yazdım...

Ömer SEVİNÇ
13.06.2007, 19:02
yine mantık hatası var...sen senden alttakilerin durumuna bakmayacaksın, senin yarıştığın senden üstte olanlar yani fb, gs, bjk...sen kendin söylüyorsun onların daha kötü olduğunu, güç kaybettiğini...işte buna rağman onları geçemiyorsan, bu kaliteli oyuncularını (örneğin Fatih Tekke satıp, yerini dolduramadığın içindir...bak dikkat et sadece sattığın içindir demiyorum satıp yerini doldurmaktan bahsediyorum) Bence her oyuncu alternatifi bulunmak koşuluyla satılabilir ama ben Fatih te olduğu gibi Gökdeniz a de alternatif bulacağımıza inanmadığım için ve Gökdeniz = şampiyonluğun %25 i gibi gördüğüm için kalmalı diyorum...

Şampiyonu alttakilerle yapılan maçlar belirler. Eğer üsttekiler kan kaybetmişse aldıkları puan düşer. Onları geçen sene olduğundan daha fazla yendik zaten. Ama bu sefer alttaki takımlar daha iyi olunca daha çok puan kaybedersin. Bir ligde 3 takımın güçsüzleşmesi geri kalan 14 takımın güçlenmesi bizim puanımızı düşürür normalde. Ama geçen seneye oranla daha iyi bir takımdık bu sene. Geçen sene aynı zayıf takımlardan 60 puan topladık, bu sene ise daha güçlü takımlardan 57 puan topladık, üstteki takımlar zayıfladığı için onlardan 3 puan daha fazla aldık yine eşitledik. Anlayabilene..

karayamayman
13.06.2007, 19:07
Şampiyonu alttakilerle yapılan maçlar belirler. Eğer üsttekiler kan kaybetmişse aldıkları puan düşer. Onları geçen sene olduğundan daha fazla yendik zaten. Ama bu sefer alttaki takımlar daha iyi olunca daha çok puan kaybedersin. Bir ligde 3 takımın güçsüzleşmesi geri kalan 14 takımın güçlenmesi bizim puanımızı düşürür normalde. Ama geçen seneye oranla daha iyi bir takımdık bu sene. Geçen sene aynı zayıf takımlardan 60 puan topladık, bu sene ise daha güçlü takımlardan 57 puan topladık, üstteki takımlar zayıfladığı için onlardan 3 puan daha fazla aldık yine eşitledik. Anlayabilene..

Biz alttaki takımlara çok puan kaybettik. Çünkü hiçbirine oyun üstünlüğü ve baskı kuaramadık, ilk golü atamadık. İstanbul takımlarıyla yaptığımız maçlarda ise geriye yaslanıp puan aldık.

Fatih olsaydı Anadolu takımlarıyla yaptımız maçların çoğundan galip ayrıldık ve bence şampiyon olurduk. Ziya Doğan aynı sistemle ve Fatih'li takımla az kalsın şampiyon oluyordu. Ve o zaman rakiplerimiz bu kadar kötü değillerdi.

iyattara
13.06.2007, 19:08

geçen seneye oranla daha ii bi takımmıydık? yok artık!!!

Ali Özcan
13.06.2007, 19:10

Bir kere yanlış bilgiler veriyorsun, düzleteyim...

biz geçen yıl da bu yıl da aynı sayıda galibiyet beraberlik ve mağlubiyet alarak ( sırasıyla 15 - 7 - 12 ) aynı puanı topladık...Yani 57 / 60 falan yanlış rakamlar...İşte senin rakiplerin daha az puan topluyorsa sen iyi oyuncularını kadroda tutarsan daha fazla toplarsın ve şampiyon olursun...

Neyse uzlaşamayacağız sanırım, saygı duyuyorum fikirlerinize...

Ömer SEVİNÇ
13.06.2007, 19:14
Biz alttaki takımlara çok puan kaybettik. Çünkü hiçbirine oyun üstünlüğü ve baskı kuaramadık, ilk golü atamadık. İstanbul takımlarıyla yaptığımız maçlarda ise geriye yaslanıp puan aldık.

Fatih olsaydı Anadolu takımlarıyla yaptımız maçların çoğundan galip ayrıldık ve bence şampiyon olurduk. Ziya aynı sistemle ve Fatih'li takımla az kalsın şampiyon oluyordu. Ve o zaman rakiplerimiz bu kadar kötü değillerdi.

Geçen sene farklı mıydı? Diyorum işte alttaki takımlarla aynı puanı kaybettik. Eğer şöyle olsaydı böyle olurdu demek afaki konuşmaktır. Neyin ne olacağı belli olmaz. Bu sene büyüklerin çok puan kaybetmesinin nedeni kendi zayıflaşmaları, alttakilerin güçlenmesi. Biz de zayıflaşmış olsak bizim de puanımız düşecekti. Demek ki zayıflaşmadık ki puanımız düşmedi. Ben de Fatih'i çok seviyorum ama yeri dolmuştur bence. Dediğim gibi, son 2 senedir Tolga Seyhan'ın yerini dolduramadığımız için 4. oluyoruz biz..

@iloveyouszymek

60-57 puanlarını mesela olarak yazdım. Ama üşenmeyip kontrol etmişsin. Tebrikler. 52'ye 49 veya 52'ye 50. Önemli olan rakamlar değil burada. Özür dilerim hepinizi kandırdığım için:P

AYYILDIZ
13.06.2007, 19:14
Albayrak secime gitmeyince bende cok iyi transferler yapip stad projesine baslayip kongreye guclu girecegini dusunuyordum ama su ana kadar hicbiri yok stad isi buyuk ihtimal yatar transferlerde ise aldigimiz adamlar iyi fakat sampiyonluga goturmez bizi kaliteli 10 numara ve forvat almamiz lazim ama simdiye kadar bi gelisme yok

cınar#7
13.06.2007, 19:16
Gökdeniz = şampiyonluğun %25 i gibi gördüğüm için kalmalı diyorum...

Gitmek isteyen adam bunları nasıl yapacak anlamıyorum bide ziyaya rağmen hiç sanmıyorum...

champions
13.06.2007, 19:17
Gökdeniz gitsin şeklindeki mesajların silinmesini talep ediyorum...Arkadaşlar çapsızlık yapmayalım lütfen...

Neyse uzlaşamayacağız sanırım, saygı duyuyorum fikirlerinize...

Hakikaten saygı duyuyorsun ha!

Ali Özcan
13.06.2007, 19:18
Gitmek isteyen adam bunları nasıl yapacak anlamıyorum bide ziyaya rağmen hiç sanmıyorum...

Tuncay gitmek istediği halde feneri şampiyon yapmadı mı ? bak yaptı ve gitti...gökdeniz de yapar ve gider...

ayrıca ben Gökdeniz in hiç bir yerde "gitmek istiyorum" ddiğini falan da duymadım...:rolleyes:

Terzioğlu
13.06.2007, 19:19

yau sen nerden biliyorsun adamin gitmek istedigini onu anlamis degilim? agzindan böyle bi laf cikti mi senin duydugun??? öyle her yazilip cizilene inanirsak adriano,henry,trezeguet,fatih tekke fenerde...

Serdar A
13.06.2007, 19:19
Bu yönetim gökdeniz'in yerine koyacak kimi aldıki ?
Gökdeniz'i sattıktan sonra yeni bir gökdeniz aramak ise Trabzon'un şu an alamayacağı bir risk.

Travelair
13.06.2007, 19:20
Vah vah Demek Gökdeniz'den sonrası tufan :(

Samet Berber
13.06.2007, 19:20
ArkadaŞlar Yeter Kapatalim Şu Konuyu !!!!

Ali Özcan
13.06.2007, 19:21
Hakikaten saygı duyuyorsun ha!

BEN silinme talebimin sebeplerini anlattım yukarda...Fikirleri değiştiremiyorsan saygı duymasını bileceksin...Sen şu yukardaki mesajınla da neye ne kadar saygı duyduğunu belli ettin zaten...Hemen taraf oldun, çünkü gökdeniz satılsın diye çırpınanlardansın...Ticaret ehlsiniz siz, taraftarlık duygularınız ikinci planda...

cınar#7
13.06.2007, 19:24
Tuncay gitmek istediği halde feneri şampiyon yapmadı mı ? bak yaptı ve gitti...gökdeniz de yapar ve gider...

ayrıca ben Gökdeniz in hiç bir yerde "gitmek istiyorum" ddiğini falan da duymadım...:rolleyes:
100.Yılda Tuncay gitmekmi istiyodu?ilk defa senden duydum!

bu arada Gökdenizi isteyen Newcatsle Tuncayın gittiği klupden çok daha iyi klup...

Ali Özcan
Geçen sene farklı mıydı? Diyorum işte alttaki takımlarla aynı puanı kaybettik. Eğer şöyle olsaydı böyle olurdu demek afaki konuşmaktır. Neyin ne olacağı belli olmaz. Bu sene büyüklerin çok puan kaybetmesinin nedeni kendi zayıflaşmaları, alttakilerin güçlenmesi. Biz de zayıflaşmış olsak bizim de puanımız düşecekti. Demek ki zayıflaşmadık ki puanımız düşmedi. Ben de Fatih'i çok seviyorum ama yeri dolmuştur bence. Dediğim gibi, son 2 senedir Tolga Seyhan'ın yerini dolduramadığımız için 4. oluyoruz biz..

@iloveyouszymek

60-57 puanlarını mesela olarak yazdım. Ama üşenmeyip kontrol etmişsin. Tebrikler. 52'ye 49 veya 52'ye 50. Önemli olan rakamlar değil burada. Özür dilerim hepinizi kandırdığım için:P

kontrol falan etmedim...zaten atılan yenen goller dahil hepsi aklımda, aklımdan yazdım yani...

özür dilemen isabetli olmuş...;)

Ömer SEVİNÇ
BEN silinme talebimin sebeplerini anlattım yukarda...Fikirleri değiştiremiyorsan saygı duymasını bileceksin...Sen şu yukardaki mesajınla da neye ne kadar saygı duyduğunu belli ettin zaten...Hemen taraf oldun, çünkü gökdeniz satılsın diye çırpınanlardansın...Ticaret ehlsiniz siz, taraftarlık duygularınız ikinci planda...

Taraftarlık duygusuna sahip olan bir insanın Gökdeniz'i savunacağını sanmıyorum. Ben Fener'e imza atmış, Trabzon'un aleyhine iddaa oynamış adamı sevmem, savunmam, gitmesini isterim. Ama şampiyonluk olma isteği duygusuna sahip bir insan herşeyi siler, herşeyi yapar şampiyon olmak, başarılı olmak için. Etik onlar için önemli değildir belki ama benim için önemli. Benim takımım onurlu, dürüst duruşunu korusun yeter ki. Başarı kendiliğinden gelir zaten...

Travelair
13.06.2007, 19:25
Arkadaşlar hiçbir futbolcu vazgeçilmez değildir, Trabzonspor bir futbolcuya bağlı değildir, değeri verilirse satılır, yerine değerine erişmemiş daha iyisi alınır. Alınamaz, yapılamaz, öldük bittik edebiyatlarını bırakalım artık. Tartışacaksak da seviyeyi koruyalım lütfen

Ali Özcan
13.06.2007, 19:26
100.Yılda Tuncay gitmekmi istiyodu?ilk defa senden duydum!

bu arada Gökdenizi isteyen Newcatsle Tuncayın gittiği klupden çok daha iyi klup...

Tuncay 100. yılda sözleşme uzatmadı; aklında gitmek fikri hep vardı...sezon bitti, gitti...Ama Gökdeniz bizle daha 1,5 yıl önce 3,5 yıllık sözleşme uzattı...Gitmek isteyen adam sözleşme yenilemez...

champions
13.06.2007, 19:28
Ben farklı bişey mi dedim Çapsız demek saygı duymak mıdır?
Yaptığım saygısızlık nedir?Karşı çıkmam mı?
Çırpınmak? Szymek gitmesin diye senin yaptığın şey olsa gerek
Kutluyorum seni tarartarlıkölçer aletinle yapmışsın ölçümü ticaret ehli olduğumuda anlamışsın daha ne diyebilirim ki sana!
Saygısızlık yapıpda saygı duyuyorum demek moda oldu bu aralar
Uymuşsun modaya!

Ali Özcan
13.06.2007, 19:30
Taraftarlık duygusuna sahip olan bir insanın Gökdeniz'i savunacağını sanmıyorum. Ben Fener'e imza atmış, Trabzon'un aleyhine iddaa oynamış adamı sevmem, savunmam, gitmesini isterim. Ama şampiyonluk olma isteği duygusuna sahip bir insan herşeyi siler, herşeyi yapar şampiyon olmak, başarılı olmak için. Etik onlar için önemli değildir belki ama benim için önemli. Benim takımım onurlu, dürüst duruşunu korusun yeter ki. Başarı kendiliğinden gelir zaten...

24 yıldır şampiyon olamadığımıza göre demek ki etik davranmıyoruz, öyle mi ?

Gökdeniz Fener e imza attı, peki neden gitmedi...??? Serkan Balcı Fenerbahçeli, neden Trabzonspor a geldi ? Tuncay da Fenerbahçeli neden 5 kuruş kazandırmadan, ben gidiyorum bile demeden imzaladı Boro'ya ? Futbol profesyonel bir oyun ve Gökdeniz de profesyonel bir oyuncu...Fener e imza attı, çıktı Trabzonspor da elinden geleni fazlasıyla yaptı...Gs- TS maçına gs kazanır diye iddaa oynamış ama Trabzonspor için gol attı o maçta...

Erbay
13.06.2007, 19:31
Gökdeniz gitsin Serkan attırır golleri.

AYYILDIZ
13.06.2007, 19:31
Trabzonspor transferde rotasını İskandinavya'ya çevirdi... Bordo-Mavililer, Norveç'in SK Brann takımında forma giyen İzlandalı savunma oyuncusu Kristjan Örn Sigurdsson'u renklerine bağlamak için harekete geçti...

BU HABER SADECE DAKKA90.COM'DA!..

İzlanda A Milli Takım formasını 18 kez giyip 2 gol atan, Sigurdsson için Norveç kulübüne teklif yapan Bordo-Mavililer, yanıt bekliyor.

SK Brann ile 2009 yılına kadar sözleşmesi bulunan 180 cm boyunda 80 kg ağırlığındaki Kristjan Örn Sigurdsson'u teknik direktör Ziya Doğan'ın istediği ve yönetimin bunun üzerine temaslara başladığı öğrenildi.

Düşük maliyetiyle de dikkat çeken 27 yaşındaki Sigurdsson, sağ kanat ve savunmanın göbeğinde stoper olarak görev yapıyor. Geçen sene yapılan testlerde SK Brann takımının en hızlı futbolcusu olarak çıkan Kristjan Örn Sigurdsson, boyu uzun olmamasına rağmen hava toplarındaki başarısıyla da dikkat çekiyor.

Futbol sitiliyle Arjantinli ünlü yıldız Ayala'ya benzetilen Sigurdsson, "Örneredet" yani "Kartal Gagası" lakabıyla anılıyor. Norveç ve İzlanda dilinde Sigurdsson'un ön adı olan "Örn", kartal anlamına geliyor.

Dakka90.com Dış Haberler Servisi

Ali Özcan
13.06.2007, 19:32
Ben farklı bişey mi dedim Çapsız demek saygı duymak mıdır?
Yaptığım saygısızlık nedir?Karşı çıkmam mı?
Çırpınmak? Szymek gitmesin diye senin yaptığın şey olsa gerek
Kutluyorum seni tarartarlıkölçer aletinle yapmışsın ölçümü ticaret ehli olduğumuda anlamışsın daha ne diyebilirim ki sana!
Saygısızlık yapıpda saygı duyuyorum demek moda oldu bu aralar
Uymuşsun modaya!

senin de yeni saygı ölçer (!) cihazın forumumuza hayırlı ve de uğurlu olsun...

Ömer SEVİNÇ
13.06.2007, 19:34
24 yıldır şampiyon olamadığımıza göre demek ki etik davranmıyoruz, öyle mi ?

Gökdeniz Fener e imza attı, peki neden gitmedi...??? Serkan Balcı Fenerbahçeli, neden Trabzonspor a geldi ? Tuncay da Fenerbahçeli neden 5 kuruş kazandırmadan, ben gidiyorum bile demeden imzaladı Boro'ya ? Futbol profesyonel bir oyun ve Gökdeniz de profesyonel bir oyuncu...Fener e imza attı, çıktı Trabzonspor da elinden geleni fazlasıyla yaptı...Gs- TS maçına gs kazanır diye iddaa oynamış ama Trabzonspor için gol attı o maçta...

Kardeş o maç üzerine yüksek miktar bahis oynanınca çıkartıldı. Yani maç oynandığı sırada kupon iptal olmuştu. Kendini temize çıkarmak için iyi yol gol atmak:)

cınar#7
13.06.2007, 19:37
Gökdeniz gitsin Serkan attırır golleri.
Nedir bu mantık?Gökdeniz satılırsa yerine sol kanat alınacaktır tabiki zaten Gökdeniz sağ ayaklı oyuncu solda verimi düşüyo ama eğer yattara olmasaydı o zaman çok büyük bi kayıp olabilirdi...

Ali Özcan
13.06.2007, 19:38
Kardeş o maç üzerine yüksek miktar bahis oynanınca çıkartıldı. Yani maç oynandığı sırada kupon iptal olmuştu. Kendini temize çıkarmak için iyi yol gol atmak:)

:alkış: bütün mesajlarımdan ilginç bir şekilde bir yerleri bulup olayları özünden saptırıyorsun...Gökdeniz de eminim nasılsa kupon yattı, bari gol atayım diye düşünmüştür...

Gökdeniz i satan hayallerimizi de satar...Yerinin doldurulamayacağını bilip de HALA gÖKDENİZ SATILSIN DEMEK de şampiyonluk yaşamamış 100.000 lerce Trabzonsporlunun hayallerine ihanettir...

karayamayman
13.06.2007, 19:42
Nedir bu mantık?Gökdeniz satılırsa yerine sol kanat alınacaktır tabiki zaten Gökdeniz sağ ayaklı oyuncu solda verimi düşüyo ama eğer yattara olmasaydı o zaman çok büyük bi kayıp olabilirdi...

Yanlış hatırlıyorsan düzelt, sen Yönetim'in attığı her adımı destekleyen arkadaşlardan birisin. (Gerçi isminde yattara olan çok fazla arkadaş var ama, eğer yanılıyorsan şimdiden özür dilerim)

Bu birşeylerin işareti değildir inşallah.

Ben Gökdeniz'in satılmasına karşıyım. Ancak sabıkasından dolayı satış eğer olacaksa bu Yönetim'in yapmasına daha da karşıyım.

Ömer SEVİNÇ
13.06.2007, 19:42
:alkış: bütün mesajlarımdan ilginç bir şekilde bir yerleri bulup olayları özünden saptırıyorsun...Gökdeniz de eminim nasılsa kupon yattı, bari gol atayım diye düşünmüştür...

Gökdeniz i satan hayallerimizi de satar...Yerinin doldurulamayacağını bilip de HALA gÖKDENİZ SATILSIN DEMEK de şampiyonluk yaşamamış 100.000 lerce Trabzonsporlunun hayallerine ihanettir...

Valla saptıranın sen olduğunu düşünüyorum kusura bakma. Aynen eminim Gökdeniz'in öyle düşündüğüne:)
Kardeş bu işler böyledir. Sen yerinin doldurulamayacağını düşünürsün, ben dolacağını düşünürüm. Sattırmamaya gücün yeterse sattırmazsın, benim sattırmaya gücüm yeterse satarım.
Benim anlamadığım Gökdeniz futbolu bırakınca ne olacak yahu? Trabzon küme mi düşecek? Ya da Allah korusun Gökdeniz'in bacağı kırılsa küme mi düşeceğiz? Gerçekten böyle mi düşünüyorsunuz? Yahu bu formaya güvenin biraz.

champions
13.06.2007, 19:45
senin de yeni saygı ölçer (!) cihazın forumumuza hayırlı ve de uğurlu olsun...
Ben saygı ölçmüyorum saygısızlık yaptığını söylüyorum Anlatabildim mi?
Hakikaten komik olmaya başladın Sorulara cevap vermeyi denesen :)
Zor mu geliyor? Anlaşılan senin saygı sınırların daha farklı
Sen hariç herkesten özür diliyorum!:)

Ali Özcan
13.06.2007, 19:47
Valla saptıranın sen olduğunu düşünüyorum kusura bakma. Aynen eminim Gökdeniz'in öyle düşündüğüne:)
Kardeş bu işler böyledir. Sen yerinin doldurulamayacağını düşünürsün, ben dolacağını düşünürüm. Sattırmamaya gücün yeterse sattırmazsın, benim sattırmaya gücüm yeterse satarım.
Benim anlamadığım Gökdeniz futbolu bırakınca ne olacak yahu? Trabzon küme mi düşecek? Ya da Allah korusun Gökdeniz'in bacağı kırılsa küme mi düşeceğiz? Gerçekten böyle mi düşünüyorsunuz? Yahu bu formaya güvenin biraz.

işte kardeşim sen hedefini belli ettin...KÜME DÜŞMEMEK...

sana şampiyonluk diyorum şampiyonlukkkkkkkk...

bu takım paf takımla çıksa sahaya küme düşmez, ama GÖKDENİZ ler satılırsa şampiyon da olamaz...

Formaya milyonxmilyon kere güvenirim. Real Madrid le oynasak kazanacağız derim...O kadar...

@champions...

yönetimin yaptığı en mantıklı iş Fatih Tekke yi satmaktı dedin...Bunu anlarım (bonservisten dolayı)

Szymek gitmeli dedin durdun...(Bunu anlarım düşen performansından dolayı)

Şimdi de Gökdeniz...(işte artık burada ticari ruh ararım...nokta)

senin dileyeceğin özüre falan da ihtiyacım yok zaten...

tek yaptığınız iş iyi oyuncularımızı elden çıkartıp yerine aç (!) , kimi zaman afrikalı, kimi zaman kuzey avrupalı oyuncu almamız gerektiğini söylemek...Olur, biz elimizdeki yıldızları satalım yerine milli piyango bileti alalım...Doğru ya "ya tutarsa"...Sizin ki İlhan Cavcav mantığı kusura bakmayın...

cınar#7
13.06.2007, 19:48
Yanlış hatırlıyorsan düzelt, sen Yönetim'in attığı her adımı destekleyen arkadaşlardan birisin. (Gerçi isminde yattara olan çok fazla arkadaş var ama, eğer yanılıyorsan şimdiden özür dilerim)

Bu birşeylerin işareti değildir inşallah.

Ben Gökdeniz'in satılmasına karşıyım. Ancak sabıkasından dolayı satış eğer olacaksa bu Yönetim'in yapmasına daha da karşıyım.
Yok Valla ziyayı kovmayan adamların neresini destekliyim,sen beni başkasıyla karıştırdın:)

karayamayman
13.06.2007, 19:48
Aramızda ne kadar çok İlhan Cavcav varmış yaw.:)))

Al-sat işlem hacmi olsun.

Tüccar mantığıyla büyük klüp yönetilmez.

Bu kafayla her sene iskelet kadro kurarız ama bir türlü ete kemiğe bürünemeyiz.

Hadi bakalım alışverişten zevk alanlar yaşadı..))

Ömer SEVİNÇ
13.06.2007, 19:50
işte kardeşim sen hedefini belli ettin...KÜME DÜŞMEMEK...

sana şampiyonluk diyorum şampiyonlukkkkkkkk...

bu takım paf takımla çıksa sahaya küme düşmez, ama GÖKDENİZ ler satılırsa şampiyon da olamaz...

Formaya milyonxmilyon kere güvenirim. Real Madrid le oynasak kazanacağız derim...O kadar...

@champions...

yönetimin yaptığı en mantıklı iş Fatih Tekke yi satmaktı dedin...Bunu anlarım (bonservisten dolayı)

Szymek gitmeli dedin durdun...(Bunu anlarım düşen performansından dolayı)

Şimdi de Gökdeniz...(işte artık burada ticari ruh ararım...nokta)

Hocam şu mesajından sonra senle tartışmanın anlamsız olduğuna kanaat getirdim. Haydi sana iyi günler dilerim:)

a f s
13.06.2007, 19:50
Şu forumda fikirler ve haberler kişisel alınganlıklara dönüşünce ortamın tadı kalmıyor ve çıkıyorum. Lütfen kişisel paylaşımları özel mesajlarda yapalım.

Herkesin ortak paydası Trabzonspor ve bu renkler bunu unutmayalım.

Bu satırlarla sizleri mesşgul ettiysem özür dilerim ama bir rahatsızlığımı dile getirmeden geçemedim.

:tsbayrak:

Surmene_Lee
13.06.2007, 19:51
arkadaşlar sanırım TRABZONSPORdan bahsediyoruz değilmi? büyük diye gurur duyduğumuz takım sadece 1 futbolcuylamı duracak.. sadece gökdenizmi bu takımı şampiyon yapacak.. gökdeniz bu sene bu takımda kalırsa şampiyonmu olacağız.. takıma yeni gökdenizler gelmedikçe yeni yıldızlar forması için savaşan bi takım kurmadıktan sonra şampiyonluk bi fatihle bi gökdenizle gelmez..gerçi biz türkiyedeki en iyi takıma sahip olsakda bize şampiyonluğu yedirmezler ya neyse...

cınar#7
13.06.2007, 19:53
İngilizlerin Gökdeniz Israrı

Milli futbolcu Tuncay Şanlı'nın İngiltere Premier Lig ekiplerinden Middlesbrough'nun transfer listesinde olduğunu duyurarak dikkatleri üzerine çeken skysports, şimdi de Trabzonspor'un yıldız futbolcusu Gökdeniz Karadeniz için İngiliz ekiplerinin kapıştığını yazdı.

Transfer haberleriyle dikkatleri üzerine çeken ve Tuncay'ın İngiliz ekiplerine gideceğini bilen skysports, şimdi de Trabzonpsor'un milli futbolcusu Gökdeniz Karadeniz için Premier Lig ekiplerinden Middlesbrough ve Newcastle United'ın devrede olduğunu yazdı. Sitede yer alan haberde, Middlesbrough'nun Tuncay'ın ardından Gökdeniz'i de renklerine bağlamak için harekete geçtiği ifade edildi. Haberde ayrıca, Gökdeniz'in milli futbolcu Emre Belözoğlu'nun da formasını giydiği Newcastle United'ın da takibinde olduğu vurgulandı.

Skysports editörleri, Newcastle Teknik Direktörü Sam Allardyce'ın birçok kulübün izlediği Gökdeniz'i takımında görmek istediğini yazdı. Site editörleri, 27 yaşındaki Gökdeniz'in Türkiye'nin en iyi orta saha oyuncularından biri olduğunu ifade ederken, milli formayı da 30'dan fazla kez giydiğine dikkat çekti. Transfer konusunda iddialı konuşan skysports editörleri, Middlesbrough ve Newcastle'ın yanı sıra Tugay Kerimoğlu'nun formasını giydiği Blackburn Rovers'ın da Gökdeniz'i isteyen takımlar arasında sayılabileceğini okuyucularına aktardı.

Site ayrıca, Gökdeniz'in menajeri Serdar Fafal'ın da, "Gökdeniz gitmek istiyor. Türkiye'den her futbolcu kendini denemek ister ve Premier Lig'den daha büyüğü yok. Middlesbrough, Newcastle ve Blackburn, Gökdeniz'le ilgileniyor. Birçok takım onu gözlemliyor. Ancak, Gökdeniz'in Trabzonspor'la sözleşmesi var. Bu nedenle şu anda görüşmelerin nasıl sonuçlanacağını beklemek zorundayız" sözlerine yer verdi

cınar#7
13.06.2007, 19:55
arkadaşlar sanırım TRABZONSPORdan bahsediyoruz değilmi? büyük diye gurur duyduğumuz takım sadece 1 futbolcuylamı duracak.. sadece gökdenizmi bu takımı şampiyon yapacak.. gökdeniz bu sene bu takımda kalırsa şampiyonmu olacağız.. takıma yeni gökdenizler gelmedikçe yeni yıldızlar forması için savaşan bi takım kurmadıktan sonra şampiyonluk bi fatihle bi gökdenizle gelmez..gerçi biz türkiyedeki en iyi takıma sahip olsakda bize şampiyonluğu yedirmezler ya neyse...
Evet katılıyorum bende bunu anlatmaya çalışıyorum...:alkış:

Ali Özcan
13.06.2007, 19:56
Hocam şu mesajından sonra senle tartışmanın anlamsız olduğuna kanaat getirdim. Haydi sana iyi günler dilerim:)

ben 2 saattir seninle tartışmanın anlamsız olduğu kanaatine varmıştım...bakınız bu bölümdeki 9400 nolu mesajımda belirtmiştim...Uzlaşmamız imkansız...

Ömer SEVİNÇ
13.06.2007, 19:57
ben 2 saattir seninle tartışmanın anlamsız olduğu kanaatine varmıştım...bakınız bu bölümdeki 9400 nolu mesajımda belirtmiştim...Uzlaşmamız imkansız...

Tebrikler efendim. Çok zekisiniz:)

karayamayman
13.06.2007, 20:01

Kadronda bulunan kalburüstü son iki adamı birer yıl arayla satıyorsan, gelecek yıl acımazlar düşürüverirler ikinci lige.

Gökdeniz bu takımda kalırsa şampiyon olmayacağız. Yanına doğrudan kadroya girebilecek 2 kalite oyuncu alınca şampiyon olacağız. Eğer Trabzonspor'dan bahsediyorsak, satmadan almayı bilmemiz lazım.

EmrahYalçınalp
13.06.2007, 20:06
Günün birinde bunu yazabileceğime hayatta inanmazdım, ama eğer cidden bu teklif doğruysa Gökdeniz'in yerinde olsam giderdim. Benim izlemeye tahammül edemediğim futbol anlayışı için maça gitmemek veya TV'nin düğmesini çevirmek yeterli, ama adamın işi o. Tekke'nin, Tolunay, Ogün, Abdullah, hatta Şota'nın Trabzonspor'un mevcut durumu ve potansiyelleri ile ilgilki sorunları yoktu. En azından olmamalıydı. Ama kendimi Gökdeniz'in yerine koyuyor ve şu kadroda kalmak için gerekli en ufak bir neden göremiyorum. Trabzonspor Gökdeniz olmadan da kümede kalır. Belki intertoto'ya katılamaz, o da büyük kayıp değil...

Özkan Erdem
13.06.2007, 20:09
kanald spor haberlerinde Tuncay ile görüşen Middlesbrough yöneticisinin Gökdeniz ile de anlaştığını söylediler. Kaynakları da M.brough'un sitesiymiş.

karayamayman
13.06.2007, 20:11
[QUOTE=EmrahYalçınalp]

Bu biraz "acı ama gerçek" oldu.

Doğru söze ne nedir?

En iyisi vuralım kiliti kapatalım kulübü. Uğraşmayalım hiç.

tirabzonli
13.06.2007, 20:11
kanald spor haberlerinde Tuncay ile görüşen Middlesbrough yöneticisinin Gökdeniz ile de anlaştığını söylediler. Kaynakları da M.brough'un sitesiymiş.

Sitede harbiden Gökdeniz in fotorafı var.Başlıkta "Bir Türk lokumu mu daha geliyor yazıyor" Onlarda basından almışlar haberi

http://www.mfc.premiumtv.co.uk/page/Home/0,,1,00.html

Erkin
13.06.2007, 20:13
Evet 'Skysports' ve 'Northern Echo' Gökdeniz'le ilgili haberler yapmışlar..

Enes Berfin
13.06.2007, 20:16
Günün birinde bunu yazabileceğime hayatta inanmazdım, ama eğer cidden bu teklif doğruysa Gökdeniz'in yerinde olsam giderdim. Benim izlemeye tahammül edemediğim futbol anlayışı için maça gitmemek veya TV'nin düğmesini çevirmek yeterli, ama adamın işi o. Tekke'nin, Tolunay, Ogün, Abdullah, hatta Şota'nın Trabzonspor'un mevcut durumu ve potansiyelleri ile ilgilki sorunları yoktu. En azından olmamalıydı. Ama kendimi Gökdeniz'in yerine koyuyor ve şu kadroda kalmak için gerekli en ufak bir neden göremiyorum. Trabzonspor Gökdeniz olmadan da kümede kalır. Belki intertoto'ya katılamaz, o da büyük kayıp değil...

Fatih Tekke gitsin diyenler simdi cok pisman, bu yorumunuz ciddimi yoksa saka olsun diyemi yazdiniz bilmiyorum ama Gökdeniz satilmaz SATILAMAZ.

Samet Berber
13.06.2007, 20:23
inşallah haklı çıkarsın Yattara*61*Show

Emorfo
13.06.2007, 20:25
Valla Gökdeniz bu sefer ciddi ciddi yolcu. Ada yolu göründü.

Samet Berber
13.06.2007, 20:26
ağzından yel alsın emorfo yaa gitmesin çok sewiyorum aslında gitsede orda başarılı olsa çok iyi olur ama ??? öfff ya bilmiyorum bakalım izleyip göreceğiz..

Mehmet Fırat
13.06.2007, 20:27
Valla Gökdeniz bu sefer ciddi ciddi yolcu. Ada yolu göründü.

gitsin gitmesine de giderse yönetim yine yalan söylemiş olur..
Haşim Sayitoğlu:"Takımımızdan hiçbir yıldız oyuncuyu satmayacağız."

degok
13.06.2007, 20:27
takım transfer yapmayınca transfer başlığındaki herkes agresifleşti tabi ondan bu durum.

Adem Erdoğan
13.06.2007, 20:28
banada gökdeniz gidici gibi geliyo.büyük bi ihtimalle satılır.

Ali Özcan
13.06.2007, 20:29
Tebrikler efendim. Çok zekisiniz:)

bil mukabele...

Ali Özcan
13.06.2007, 20:31
Gökdeniz kesinlikle satılmamalı, satılmayacak...

x_man
13.06.2007, 20:32
gidene dur demeyiz giden gitmiş zaten

x_man
13.06.2007, 20:33
aurelio tolga şimek tekke sırada gökdeniz yattara hüseyin var hadi hepimize geçmiş olsun:((

cınar#7
bu ziya başımızda olduğu sürece şampiyonluk hayal o yüzden Gökdeniz 1 sene daha kalıp kendini heba etmesin seneye bu kadar piyasası olacağını kimse garanti edemez sonuçta...

boztepe61
yazmayacağım dedim ama dayanamadım.
biraderin hesabı kullanayım bari..:D

satılacağı belli değil miydi zaten.?
fatih gitti.
sıra gökdenizdeydi..
kaldı bi tek yattara.
onu da sattınız mı kayseri, konya gibi bi takımlardan formamız dışında bi farkımız kalacak mı???
kalmayacak.
hatta onların bizden fazlaları olacak.

faruk abi tebriklerimizi ilet yönetimdeki büyüklerimize, kına yaksınlar eserlerine bakarak...

adam satmadan adam alacak kabiliyet olmadığını zaten anlamıştık.

içine tükürdükleri mali yapıyı güya yıldızları satarak düzeltecekler.

gerçi emrah abinin dediği gibi, ben gökdeniz olsam kalmak için gerekçe yok...

allah selamet versin.
adamın hakkı.

bize de müstehâk..

bakayım ilk 4 e girebilecek miyiz??

kayseri bile samadı, elinde tuttu yıldızlarını..
isteyenlere resti çekti.

bi tek adımız kaldı sayelerinde....
o da bakalım ne kadar taşır bizi..

Fatih Sağır
13.06.2007, 20:35
...........

Buna aynen katılıyorum. Milletin R.Carlos, Linderoth, Helguera, Lincoln leri aldığı bu zamanda Gökdenizi satmak şampiyonluk hayallerini de satmaktır.

Hekimoğlu
13.06.2007, 20:40
kimsenin satıldığı yok. iyice paranoyak olduk.

marcelinhos100
13.06.2007, 20:40
ORKUN-ERHAN GÜNDEMİ
http://www.gunebakis.com.tr/images/orkunerhangindem.jpg (http://www.gunebakis.com.tr/images/orkunerhangindem.jpg)

Bordo-Mavili takımda Risp ve Stepanov’un sakatlıklarından dolayı savunmada yaşanabilecek sorunlara karşın, rota Gençlerbirliği’nden Erhan Güven’e çevrildi. Trabzonspor Teknik Direktörü Ziya Doğan, Gençlerbirliği’nde hem sağ kanat, hem de stoper olarak görev yapan Erhan Güven’in ismini yönetime verdi. Bunun üzerine Gençlerbirliği ile temasa geçildiği vurgulandı. Bu oyuncunun dışında Mehmet Çakır ve Engin Baytar için de görüşmelerin sürdüğü kaydedildi. Öte yandan Oftaşspor’un genç stoperi Giray için de gizli bir şekilde nabız yoklanıyor. Bu arada Kasımpaşaspor’un Trabzonlu golcüsü Erhan Küçük’ün de transferinin an meselesi olduğu dile getirildi.

Kalede Orkun’a Dönüş
Trabzonspor’da kaleci transferinde yaşanan sorunlar nedeniyle çözüm arayan yönetim, gözünü Erciyesspor’un başarılı ismi Orkun’a çevirdi. Rüştü Reçber’in yüksek bedel talep etmesi, Cordoba’nın tartışılması, Martinez için astronomik bonservis bedeli, Dudek’in de İspanya’ya transferinden sonra Bordo-Mavili yöneticiler, yeni arayışa girerken, Teknik Direktör Ziya Doğan’ın da talebi doğrultusunda Erciyespor ile yollarını ayırma kararı veren Orkun için görüşmelerin başlayacağı ifade edildi. Orkun’a karşılık, Erciyespor’a gerekirse 2-3 tane genç futbolcunun gönderilmesinin düşünüldüğü de dile getirildi. Bilindiği gibi Orkun’un Bursaspor’a gitme durumu söz konusuydu.

Gökdenizi satar hemen saldırırlar oraya buraya alırlar bir-iki futbolcu bizi sakinleştirmek icin ha gökdeniz satılmalı mı derseniz başımızda kaliteli bir hoca olsa Hüseyin ve Gökdenizi satın derim ama ziya varken işimiz zor satılırsa bayagı zorlanırız.

Hekimoğlu
13.06.2007, 20:42
la ne orkunu ya koymayın şöyle saçmasapan haberleri insanın sinirleri geriliyo.

Oemer61
13.06.2007, 20:45
ORKUN-ERHAN GÜNDEMİ

http://www.gunebakis.com.tr/images/orkunerhangindem.jpg (http://www.gunebakis.com.tr/images/orkunerhangindem.jpg)

Bordo-Mavili takımda Risp ve Stepanov’un sakatlıklarından dolayı savunmada yaşanabilecek sorunlara karşın, rota Gençlerbirliği’nden Erhan Güven’e çevrildi. Trabzonspor Teknik Direktörü Ziya Doğan, Gençlerbirliği’nde hem sağ kanat, hem de stoper olarak görev yapan Erhan Güven’in ismini yönetime verdi. Bunun üzerine Gençlerbirliği ile temasa geçildiği vurgulandı. Bu oyuncunun dışında Mehmet Çakır ve Engin Baytar için de görüşmelerin sürdüğü kaydedildi. Öte yandan Oftaşspor’un genç stoperi Giray için de gizli bir şekilde nabız yoklanıyor. Bu arada Kasımpaşaspor’un Trabzonlu golcüsü Erhan Küçük’ün de transferinin an meselesi olduğu dile getirildi.

Kalede Orkun’a Dönüş
Trabzonspor’da kaleci transferinde yaşanan sorunlar nedeniyle çözüm arayan yönetim, gözünü Erciyesspor’un başarılı ismi Orkun’a çevirdi. Rüştü Reçber’in yüksek bedel talep etmesi, Cordoba’nın tartışılması, Martinez için astronomik bonservis bedeli, Dudek’in de İspanya’ya transferinden sonra Bordo-Mavili yöneticiler, yeni arayışa girerken, Teknik Direktör Ziya Doğan’ın da talebi doğrultusunda Erciyespor ile yollarını ayırma kararı veren Orkun için görüşmelerin başlayacağı ifade edildi. Orkun’a karşılık, Erciyespor’a gerekirse 2-3 tane genç futbolcunun gönderilmesinin düşünüldüğü de dile getirildi. Bilindiği gibi Orkun’un Bursaspor’a gitme durumu söz konusuydu.

Gökdenizi satar hemen saldırırlar oraya buraya alırlar bir-iki futbolcu bizi sakinleştirmek icin ha gökdeniz satılmalı mı derseniz başımızda kaliteli bir hoca olsa Hüseyin ve Gökdenizi satın derim ama ziya varken işimiz zor satılırsa bayagı zorlanırız.

Sonunda hic birini alamayaklar göreceksiniz!!! Resmen dalga geciyorlar, bu transfer sezonu bitene dek sürer ve kimseyide alacaklarini sanmiyorum, alirsalarda son dakikada bulurlar bir kus!!!

marcelinhos100
13.06.2007, 20:47
http://www.sporx.com/images/1/29/5634_2572_7896_B_david001.jpg
Kayseri'ye David geliyor!

Transfer çalışmaları için rotayı Güney Amerika olarak belirleyen ve Arjantin ile Kolombiya'da teknik direktör Tolunay Kafkas ile futbolcu izleyen Kayserispor ilk yabancı transferini yapmaya hazırlanıyor...
Kayserispor'un Kolombiya takımlarından Deportivo Cali'nin 25 yaşındaki 1.94'lük kalecisi David Gonzalez ile prensip anlaşmasına vardığı belirtiliyor. Kolombiya 1. Ligi takımlarından Deportivo Cali geçtiğimiz sezon ligi ilk sırada tamamlamış ve play-offlara girmişti. David Gonzalez bazı futbolseverlerce Kolombiya'nın Buffon'u olarak anılıyor.

13.06.2007 http://www.sporx.com/i/b.gif
Kaynak : Sporx.com

Bu Kayseri niye kaleci transferi yapıyor güya kaleciyi biz arıyoruz kilitlenmiş aklmışlar Martineze onu da alabilseler hani oda yok.......

Samet Berber
13.06.2007, 20:50
sonuna kadar arkandayım ...

arkandan gelmeyen namert olsun nedir yaa bu yattara yı da satalım bari gitmişken hepsi gitsin :mad::mad::mad:

Rasim YILMAZ
13.06.2007, 20:52
yoo gayetde satılabilir:) Ha gönül ister satmayalım.. Fatihide satmasaydık...
Ama kardeş bir başlık açmıştın hatırlarmısın? Yönetime destekmiydi neydi başlığın adı?
İşte o destek istediğin başkan oldukça Gökdenizin satışı kaçınılmaz...

Biz Trabzon taraftarları varya gerçekten sabır taşıyız... Trabzonspor olgusu bizlere sahip olduğu için çok şanslı...

Yazılacak çok şey var ama... Bir kaptırırsam ahlak kuralları dışına çıkarım...

Trabzonli_61
ya bunlar savunma oyuncusu almaktan bikmadimi? yeter artik...ayrica su orkunu alacagina ahmet sahini koyarim kaleye daha iyi...

Koray

şakamı yapıyosun abi yaa!!böle şeyler buraya yazıpta yönetimi cesaretlendirmeyin Allahızı severseniz..bn Trabzon oturuyorum ve o stat'a giderken içimde sadece gökdenizi ve yattrayı izlemek için bi heyecan oluyo..bu heyecanıda elimizden kimse alamaz...!!!

ÖzGür Ayar
bencede gökdeniz satılmamalı. ama yok ben gidicem diyorsa ( ki ben gidicem diyordur ) öyleyse hemen postalanmalı.

Oemer61
13.06.2007, 20:54

Gökdeniz'in satildigi filan yok zaten bunlar uydurma haber!!! Serefsiz Istanbul medyasi yine kasiniyor! Zaten yönetimde buna cesaret edemez artik, satmayacagiz kimseyi dediler ERKEK'lerse satsinlarda görelim!!!

hamdi bey
13.06.2007, 20:58
bi tane doğru dürüst transfer yapamadılar, birde gökdenizi satarlarsa o kulübü başlarına yıkarlar onların kolay değil o kadar

İsmaiL_
13.06.2007, 20:59
AßiLer ßi takım ßu Kadar Kolay mı o Gitmeli ßu gitmemeli Gidecem diyosa durmamaLı postaLanmaLı. Fatih tekke SatıLmasa ßu Sene Serßest kalıcaktı ve Sizce ne Kadar Vefalı Ne kadar her yönü İle örnek aldıqımız ßi insanda oLsa Avrupadan çok Aldıqı iyi teklifler kar$ısında gittiqi ücretin ßelkide 10 da ßirini ßile kazandırmadan gidecekti. ßuNLarı dü$ünmek Lazım Ayrıca ßu takım ne 2 oyuncu ile Nede Hoca İle ayakta ßi Kere ßunlar karadeniz U$akLarı En Kötü Hallerinde ßiLe terleri sahayı ıslatıcak ßizde desteklicez.

ßaZen Sevinç ßazen Keder TraßzonSpor ' Lu Olmak Yeter !!

Bahtiyar
13.06.2007, 21:02
Gökdeniz in yerine kendinizi koyun. adam burda 2 yılda aldığını orda bir yılda alacak. bence Gökdeniz in satılması fazla bişey değiştirmez iyi bi parayada satılabilir. ama önce aldığı parayı hak etmeyenler var. sonra bikaç futbolcumuz daha var onlarda satılabilir en son Gökdeniz di. ama kendimi Gökdeniz in yerine koyduğumda gitmesini istiyom çünkü ömür bu göz açıp kapayıncaya kadar geçiyor. sonra Gökdeniz in parasıyla yerine gs den carrusca sola alınabilir ve bide güzel bi 10 numara alınmdımı azıcık cafcaflısından yine taraftara heyecan verecek biri olursa iyi olur. fazla yokluğunu da hissetmeyiz diye düşünüyom. ama diğerlerinin de gitmesi lazım isim yazmayacağım boşuna para alan o paraya o mevkilerde çok daha iyilerinin olacağı isimler.(ziya nın gözbebekleri)

boztepe61
romantik değil realist olmanızı nacizane tavsiye ederim..

üç büyükler dışında kalan takımlarla bir karşılaştırın şu takımı...

gökdeniz ve yattara çıktığında fark var mı???

fark var, adamların kadroları daha kaliteli.

bu durumda romantizm kime ne kazandıracak???

marcelinhos100
Şimdi yazmak istemiyorum insanları arkadaşları germek istemiyorum ama artık iyice sıkmaya başladı Fener Ali Bilgini aldı Carlosu Aldı Wedersonu aldı Colin Kazımı aldı Gs Linderothu aldı Lincolnle anlaştı Bjk bilmem kimlerle anlaştı kardeşim en hazırlıklı olması gereken yönetimin bizimkilerin olması gerekli degilmi adamlar hala bekliyorlar madem paranız vizyonunuz tanıdıklarınız iş bitiriciliginiz zekanız yoktu niya talip oldunuz bu yönetime bir tanede stoper dışı mevki icin futbolcu ismi cıksın kardeşim :mad:

champions
13.06.2007, 21:03
Gökdenizin Premier ligden herhangi bi teklife hayır diyebileceğine inanan var mı?Gitmek istemeyeceğine? Kendinizi bir an için Gökdenizin yerine koyun yahu !

marcelinhos100
13.06.2007, 21:07
Gökdenizin Premier ligden herhangi bi teklife hayır diyebileceğine inanan var mı?Gitmek istemeyeceğine? Kendinizi bir an için Gökdenizin yerine koyun yahu !

Champions Gökdeniz gidebilir ona itirazımız yok ama o gidince ne olacak alabileceklermi kimseyi etrafa saldıracaklar 2-3 futbolcu almak icin planları yokki satıp orayı doldursunlar diyelim alsınlar Genclerbirliginden Mehmet Cakır ve Engin Baytarı ondan sonra satsınlar Gökdenizi bunlar önce satıyor yoksa saldırıyorlar Kecelilere.

Şu Takımdan Mustafa Keceli hala kovulmadıysa Gökdenizin gitmesine de şaşırmamak lazım.

Fatih Sağır
13.06.2007, 21:10
Gökdeniz in yerine kendinizi koyun. adam burda 2 yılda aldığını orda bir yılda alacak. bence Gökdeniz in satılması fazla bişey değiştirmez iyi bi parayada satılabilir. ama önce aldığı parayı hak etmeyenler var. sonra bikaç futbolcumuz daha var onlarda satılabilir en son Gökdeniz di. ama kendimi Gökdeniz in yerine koyduğumda gitmesini istiyom çünkü ömür bu göz açıp kapayıncaya kadar geçiyor. sonra Gökdeniz in parasıyla yerine gs den carrusca sola alınabilir ve bide güzel bi 10 numara alınmdımı azıcık cafcaflısından yine taraftara heyecan verecek biri olursa iyi olur. fazla yokluğunu da hissetmeyiz diye düşünüyom. ama diğerlerinin de gitmesi lazım isim yazmayacağım boşuna para alan o paraya o mevkilerde çok daha iyilerinin olacağı isimler.(ziya nın gözbebekleri)

Valla ben kendimi onun yerine koysam Trabzonsporda şampiyonluk yaşamadan biyere gitmem çünkü Trabzonsporda şampiyonluk yaşayan ve bunun mimarı bir futbolcu olmak dünyalara bedeldir benim için....:tsbayrak:

Selman

2 yıl daha sözleşmesi var Gökdeniz'in.Şu an onun yerini doldurabilecek bir oyuncuyu transfer etme yetisine sahip bir yönetimimiz var mı?En azından Aralık'a kadar kalmalı.Bu yönetim gitsin.

Biz istemezsek bir yere gidemez.Mecbur'da topunu oynar bizde.Koy 20 milyon euro'luk bonservis bedeli olsun bitsin.Buraları takip ediyorlar biliyorsun champions:)Fatih Tekke'yi sattılar taraftar baskısından dolayı Marce'yi getirdiler.Ama biz şimdi böyle düşünüp, yazarsak Gökdeniz'in yerine koyacak adamı zor buluruz.

Emorfo
Sadece Gökdeniz değil hangi futbolcu olursa olsun Premier Lig'deki en dandik takımdan bile teklif alsa gitmek ister. Hem daha çok para kazanacak, hem daha az baskı daha çok insanlık. Ne işim var burda.

İsmaiL_
13.06.2007, 21:11
AßiLer ßiz ßu Güne Kadar Hep Alt Yapımız dan Cıkardıqımız yiqitLerLe ßu Liq ve Avrupayı Salladık Ne Olursa Olsun Aßartılı isteklerden Wazgecilmeli. ßizNe 34 Ya$ında adam yıllık 4.2 Milyon euro wercek takımız Nede Parlak ßi oyuncu İle ilqilenmeye Calı$ıp Reklamımız Yaptırcaz Takımız. Sorun ßizim oyuncu avcılarımız Nerde ßilmem Kim Gidicek ßrezilyada 3 ay tatil yapacak Gelecek ordan topcu Alınmaz dicek ßalkanlara yönelelim iyi yönelelim Ama iyice Ara$htıralım Dünya futßol yeteneqini Ayaqında Top yapıp oynayan genclerle Dolu ßunlara isteyelim klüpten ßize yıldız deqil oyuncu lazım

iyattara
13.06.2007, 21:11
astronomik bi bonservis bedeli istenip talipler püskürtülmeli ve bu haberler son bulmalı.

Serdar A
13.06.2007, 21:19
AßiLer ßiz ßu Güne Kadar Hep Alt Yapımız dan Cıkardıqımız yiqitLerLe ßu Liq ve Avrupayı Salladık Ne Olursa Olsun Aßartılı isteklerden Wazgecilmeli. ßizNe 34 Ya$ında adam yıllık 4.2 Milyon euro wercek takımız Nede Parlak ßi oyuncu İle ilqilenmeye Calı$ıp Reklamımız Yaptırcaz Takımız. Sorun ßizim oyuncu avcılarımız Nerde ßilmem Kim Gidicek ßrezilyada 3 ay tatil yapacak Gelecek ordan topcu Alınmaz dicek ßalkanlara yönelelim iyi yönelelim Ama iyice Ara$htıralım Dünya futßol yeteneqini Ayaqında Top yapıp oynayan genclerle Dolu ßunlara isteyelim klüpten ßize yıldız deqil oyuncu lazım

Klavyende Türkçe karakter yok mu ?

Rasim YILMAZ
13.06.2007, 21:24
Çırpındıkça battılar, çırpındıkça dahada derine gömüldüler..
Oysaki mayısta yanlarından geçen sandala binselerdi...
Gelecek sene de bizden ne köy olur ne kasaba...
Bizlere yazık oluyor...

champions
13.06.2007, 21:25
Yönetim yerini dolduramayacak düşüncesiyle kalmasını istemek yanlış bence Yönetim değil mi?Dolduracak Mecburen bu takımda oynayacak topçu istemiyorum ben tek düşüncesi Trabzonspor olan futbolcular olmalı hepsi

Geçen sene Fatih Ağustosun 2.haftası gitmişti yanlış zamanda ve akabinde plansız transferler Gökdenizde bu hataya düşmeyecekler herhalde Haziranın 2 .haftasındayız hiçbirşey için geç değil ama bu gidişle geç olabilir:) Umuyorum gerekli planlama yapılmıştır ve önümüzdeki sezonun kadrosu Haziran sonunda belli olur Hayırlısı olsun

marcelinhos100
http://espndeportes-att.espn.go.com/2003/photos2005/0312/m_delgado_cesar_vt.jpg

César Delgado

Personal information

Full nameCésar Fabián Delgado

Date of birth August 18 (http://en.wikipedia.org/wiki/August_18), 1981 (http://en.wikipedia.org/wiki/1981) (1981-08-18) (age 26)

Place of birth Rosario (http://en.wikipedia.org/wiki/Rosario), Argentina (http://en.wikipedia.org/wiki/Argentina)

Height 1.74

Playing position Striker (http://en.wikipedia.org/wiki/Striker)

Club information

Current club Cruz Azul (http://en.wikipedia.org/wiki/Club_Deportivo_Cruz_Azul)

Number1 9

Futbola 2001 yılında ülkesinin takımı Rosaria Central takımında başlayan Delgado iki yılda 65 resmi mac oynadıgı macta 15 gol attı sonra Meksikanın Cruz Azul takımına transfer oldu 4 senedir cıktıgı 157 macta tam tamına 57 gol attı bilmem ne kadar attırdı Arjantin Milli formasını da giyen oyuncu 20 kez Milli oldu ve 2 gol atma başarısı gösterdi.

Acaba sözleşmesi bitiyormu Meksikanın Cruz Azul takımında oynuyor 20 kez Arjantin Milli futbolcu daha da mı dursunlar alsınlar işte kliplerini ekliyorum.

http://www.youtube.com/watch?v=124iUowIooU

http://www.youtube.com/watch?v=-t8qkHKIsMk

http://www.youtube.com/watch?v=CxH65KGl0OE

http://www.youtube.com/watch?v=JO-_jiPbxv8

Rasim YILMAZ
Sezon başlamadan bizleri yani en azından %50 mizi bu karamsarlığa ittiler ya...
Trabzonspor bu yönetimi asla unutmaz...

Serdar A
13.06.2007, 21:26
Bu öyle sanıldığı gibi para işi değil.
Buraya Trabzon'un şartlarına uygun onlarca oyuncu yazıldı , çizildi. Bir o kadarda gözümüzden kaçan var. Biz bunları görebiliyorsak transfer ekibi ( ?!? ) hiç mi bir şey görmüyor. Yönetimler git gide şampiyonluk iddiasından uzaklaşmaya başladı. Bahsettiğim yıldız oyuncu alıp almamak değil.
Son 10 yıl yaptığımız transferlere bakın ne dediğimi anlayacaksınız...

Buyrun buradan yakın

http://www.transfermarkt.de/de/verein/449/trabzonspor/transfers/uebersicht.html

MarceloTS
13.06.2007, 21:27
http://espndeportes-att.espn.go.com/2003/photos2005/0312/m_delgado_cesar_vt.jpg

César DelgadoPersonal informationFull nameCésar Fabián DelgadoDate of birthAugust 18 (http://en.wikipedia.org/wiki/August_18), 1981 (http://en.wikipedia.org/wiki/1981) (1981-08-18) (age 25)Place of birth Rosario (http://en.wikipedia.org/wiki/Rosario), Argentina (http://en.wikipedia.org/wiki/Argentina)Height5ftPlaying positionStriker (http://en.wikipedia.org/wiki/Striker)Club informationCurrent clubCruz Azul (http://en.wikipedia.org/wiki/Club_Deportivo_Cruz_Azul)Number19Senior clubs1YearsClubApp (Gls)*2001-2003
2003-Rosario Central (http://en.wikipedia.org/wiki/Rosario_Central)
Cruz Azul (http://en.wikipedia.org/wiki/Club_Deportivo_Cruz_Azul)65 (14)
133 (57) National team2003-Argentina (http://en.wikipedia.org/wiki/Argentina_national_football_team)20 (2)

Acaba sözleşmesi bitiyormu Meksikanın Cruz Azul takımında oynuyor 20 kez Arjantin Milli futbolcu daha da mı dursunlar alsınlar işte kliplerini ekliyorum.

http://www.youtube.com/watch?v=124iUowIooU

http://www.youtube.com/watch?v=-t8qkHKIsMk

http://www.youtube.com/watch?v=CxH65KGl0OE

http://www.youtube.com/watch?v=JO-_jiPbxv8

Evet Cesar Delgado çok iyi bi forvet teknik,hız,bitiricilik herşey var.Biraz FM oynayanlar tanır zate Delgado'yu.Değeri 2.000.000£ sanıyosam.Balciya verecekleri parayı Delgado'ya vereselerya..

marcelinhos100
13.06.2007, 21:32
Evet Cesar Delgado çok iyi bi forvet teknik,hız,bitiricilik herşey var.Biraz FM oynayanlar tanır zate Delgado'yu.Değeri 2.000.000£ sanıyosam.Balciya verecekleri parayı Delgado'ya vereselerya..

Delgadonun sözleşmesi Footballdatabase internet sitesine göre 2007 Haziranda bitmiş ekliyorum:

Full name: César Fabián Delgado
Date of birth: August 18, 1981
Birthplace: Rosario, Santa Fé, Argentina
Nationality: Argentinian
EU passport: No
Height: 174 cm
Weight: 76 kg

Club: Cruz Azul (http://www.footballdatabase.com/index.php?page=club&Id=160&cont=North America)
Position: Striker [C]
Number: 19
Contract expires: June 2007
Previous clubs: Rosario Central > Cruz Azul

Serdar A
13.06.2007, 21:32
César Delgado

Personal information

Full nameCésar Fabián Delgado

Date of birth August 18 (http://en.wikipedia.org/wiki/August_18), 1981 (http://en.wikipedia.org/wiki/1981) (1981-08-18) (age 26)

Place of birth Rosario (http://en.wikipedia.org/wiki/Rosario), Argentina (http://en.wikipedia.org/wiki/Argentina)

Height 1.74

Playing position Striker (http://en.wikipedia.org/wiki/Striker)

Club information

Current club Cruz Azul (http://en.wikipedia.org/wiki/Club_Deportivo_Cruz_Azul)

Number1 9

Futbola 2001 yılında ülkesinin takımı Rosaria Central takımında başlayan Delgado iki yılda 65 resmi mac oynadıgı macta 15 gol attı sonra Meksikanın Cruz Azul takımına transfer oldu 4 senedir cıktıgı 157 macta tam tamına 57 gol attı bilmem ne kadar attırdı Arjantin Milli formasını da giyen oyuncu 20 kez Milli oldu ve 2 gol atma başarısı gösterdi.

Marcelinhos;
Bu adam sağ açık - forvet görünüyor. Doğru mudur?
Gündemde mi bu adam ?

MarceloTS
13.06.2007, 21:35
Evet bu ay bitiyomuş sözleşmesi.Delgado ilaç gibi gelir bize ama bizimkilerin bu oyuncudan haberi olduklarını sanmıyorum..

Berk Eren
13.06.2007, 21:36
fener colın kazım ve alı bılgınıde almıs,yarın ımza atmaları beklenıyormus..

biz ne zaman ve nasıl bı transferler yapacaz cok merak edıyorum..

aralıkdakı secımlere kadar surmez bu ıs boyle gıderse,yakın zamanda temızlık baslar..

marcelinhos100
13.06.2007, 21:37
Marcelinhos;
Bu adam sağ açık - forvet görünüyor. Doğru mudur?
Gündemde mi bu adam ?

Bilmiyorum gündemde olup olmadıgını ama ben forvet arkası veya forvet diye bilyorum sag kenarda oynayabilir herhalde sözleşmesi bitiyor gözüküyor oynadıgı klupte hersene 18-16 gol atmış milli formayı giymek de kolay degil bugün menajeri acıklama yaptı Türkiyedeki 4 büyük takıam öneriyorum diye bizimkiler alabilseler keşke........

Rasim YILMAZ
13.06.2007, 21:39
Evet bu ay bitiyomuş sözleşmesi.Delgado ilaç gibi gelir bize ama bizimkilerin bu oyuncudan haberi olduklarını sanmıyorum..

:)
Ne gerek var arjantin milli takımı oyuncusuna...
Ziya 2 günde yer çocuğun başını:)

Tutulacak yerimiz kalmadı..
Nereye el atsan dağılıyor, T.d,yönetim,kurumsallaşma,tesisleşme...:):)

Gökdenizden gelecek para ile Stat yapılırmı ki?:rolleyes:

hüseyin1975
13.06.2007, 21:39
Ali Bilgin, İstanbul'a geldi...

Turkcell Süper Lig'den düşen Antalyaspor'dan olaylı bir şekilde ayrılan Ali Bilgin, Almanya'daki tedavisinin ardından İstanbul'a geldi.
Atatürk Havalimanı'nda basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Ali, Fenerbahçe ile anlaştıkları yönünde çıkan haberlerin hatırlatılması üzerine, ''O haberler yanlış. Öyle bir anlaşma sağlanmadı. Herhangi bir teklif üzerinden görüştüğüm takım yok. Geleceğim konusunda önümüzdeki günlerde karar vereceğim'' dedi.
Ali Bilgin, Antalyaspor ile olan sözleşmesini lig bitmeden tek taraflı feshetmesi ve bu konuda eski kulübünün başkanı Sedat Peker ile teknik direktörü Yılmaz Vural'ın kendisiyle ilgili açıklamaları konusundaki soruyu ise ''Bu konuda bir şey söylemeyeceğim. Önümüzdeki günlerde bu konuda açıklama yapacağım'' demekle yetinirken, Almanya'daki tedavisinin iyi geçtiğini sözlerine ekledi.
Fenerbahçe Kulübü, Ali Bilgin ile ilgilendiğini daha önce açıklamıştı.

Kaynak: Milliyet. Son Dakika Haberleri!

Serdar A
13.06.2007, 21:41
Kazım'ı fb aldıysa çok yazık oldu.
Sürekli oynayacağı bir takımda büyük bir yıldız olabilirdi. Bu fener milli takımada düşman :mad:

marcelinhos100
13.06.2007, 21:42
Arkadaşlar Meksikada Lig periyodu 2 dönemden oluşuyor Apertura ve Classura diye Aperturayı şampiyon bitirmiş Cruz Aruz Classurayıda
4.bitirmiş ve lig 29 Nisanda bitmiş yani birbucuk ay olmuş biteli hala bir takıma transfer olmadı menajeride acıklama yapınca dedim ekleyeyim

Season Club Country Level GP GS
2006-07 Cruz Azul MEX A 27 7
2005-06 Cruz Azul MEX A 38 18
2004-05 Cruz Azul MEX A 33 16
2003-04 Cruz Azul MEX A 37 16
2002-03 Rosario ARG A 38 11
2001-02 Rosario ARG A 27 3

Career Totals: 200 71

hüseyin1975
13.06.2007, 21:43
Erman Toroglunun Hürriyette bugünki yazisindan bir Bölüm:

En iyisi Martinez

BENCE şu anda Türkiye’nin en iyisi Sakaryaspor kalecisi Martinez. Kim alacak merak ediyorum.

Eğer şampiyonluğa oynayacaksan, kalende yüzde yüz doğru isim lazım. İstediğin kadar iyi santrfor al. O bir tane, iki tane atar. Yedikten sonra kaç tane atsan ne yazar...

MarceloTS
13.06.2007, 21:43
Arkadaşlar Meksikada Lig periyodu 2 dönemden oluşuyor Apertura ve Classura diye Aperturayı şampiyon bitirmiş Cruz Aruz Classurayıda
4.bitirmiş ve lig 29 Nisanda bitmiş yani birbucuk ay olmuş biteli hala bir takıma transfer olmadı menajeride acıklama yapınca dedim ekleyeyim

SeasonClubCountryLevelGPGS2006-07Cruz Azulhttp://www.footballdatabase.com/images/flags/139.gif MEXA2772005-06Cruz Azulhttp://www.footballdatabase.com/images/flags/139.gif MEXA38182004-05Cruz Azulhttp://www.footballdatabase.com/images/flags/139.gif MEXA33162003-04Cruz Azulhttp://www.footballdatabase.com/images/flags/139.gif MEXA37162002-03Rosario Centralhttp://www.footballdatabase.com/images/flags/11.gif ARGA38112001-02Rosario Centralhttp://www.footballdatabase.com/images/flags/11.gif ARGA273Career Totals:20071

Şu oyuncuyu kısa bi süre sonra dünya takımlarından biri alırsa şaşırmam..

Travelair
13.06.2007, 21:47
Biraz madalyonun diğer tarafından düşünelim:

Harcanan paraları gelirlerimiz karşılayamıyor, her sene hatırı sayılır bir para açık geliyor. Dünya kadar bir borç var.

Bu para akışı nasıl düzelecek? Kaynak nerden karşılanmalı?

1- Arsa satarsınız: Karlı arsa, bu zamanda elde edilmesi ulaşılması zor, satması/kiralaması kolaydır. Elde edilen gelir toptandır, ortalama bir yıldız futbolcu kadardır
2- Taraftar desteği: Tsclub'ların kapatıldığı ortamda, daha kötüsü stadyumun cuzi bilet fiyatına rağmen maçlarda dolmadığı bir ortamda böyle bir gelirden de söz etmek imkansız
3- Futbolcu satışı: Bir sezon önce 1'e alınan bir futbolcu bir sezon sonra 5'e satılabiliyor...

Bu açıdan bakarsak, futbol kulüplerinin yaşam kaynağı, asıl işlerinden gelen futbolcu bulup bu futbolcuları hem hedefine koşmakta, hem de sağlıklı ekonomik düzen adına kullanması şarttır.

Bu noktada, yıldız oyuncunun satışı rasyoneldir. Burda yapılan eleştirilere katılmakla beraber pek de sağlıklı bulmuyorum. Çünkü Gökdeniz demek takımın herşeyi demek değildir. Burda yönetime duyulan güvensizlik, sağlıksız düşünmemize yol açıyor.

27 yaşına gelmiş Gökdeniz'in iyi bir fiyata Avrupa'ya transferinde bir yanlışlık yoktur. Yanlışlık, bu oyuncunun yerinin doldurulamamasıdır. Hata burda aranmalı. Burdaki yanlışlık düzeltilmeli. Yani araştırma, kazandırma yoluyla kulüp yeni cevherler bularak büyümesini idame ettirmelidir. Yoksa Gökdeniz'e sarılarak, onun kaderini Trabzonspor'la birleştirerek bir yere varmamız imkansızdır.

Gökdeniz, Trazonspor'un manevi olduğu kadar maddi olarak da bir değeridir ve bu değer kulübün yüksek menfaatleri karşısında en optimum şekilde değerlendirilmelidir. Kulüplerin yaşaması ve güçlenmesi bu yolla sağlanır. Yok eğer yeterli maddi gücünüz varsa ise de elinizde tutup tutmama kararını verme lüksünüz o zaman vardır.

Sonuçta, yanlışlık Gökdeniz'in ederine satılması değil, Gökdeniz'in yerinin doldurulamaması, ve/veya, doldurulamayacağına dair güvensizliktir

Gökdeniz satılsın demiyorum, ama yıldızlarınız sizi bir şekilde aşıyorsa, heyecanı başka yerlerde arıyorlarsa (İstanbul, Avrupa...), gitmek istiyorum diyorlarsa, hocasına istersen oynatma diyebiliyorlarsa, soyunma odasında sigara tüttürebiliyorlarsa, hocanın verdiği taktiği sahada uygulamıyor, sonra da bir asist 2 çalımla taraftarın kalbini çeliyorsa, bu tip yıldızlara Trabzonspor'un ihtiyacı yoktur. Bu tip davranışlarda biliniz ki cesaretini, taraftarın bu sevgisinden ve "Onsuz ne yaparız?" duygusundan sömürmektedir

Levent Özkan
13.06.2007, 21:50
Klavyende Türkçe karakter yok mu ?
Sen klaveyeyemi taktın adam cok güsel acıkklamıs Sen anladın mı Anladıysan Bi sorun yok oKeeee....

ceserdar
13.06.2007, 21:52

Bunlar ne ya. Gereksiz boş şeyler. Bizim klubün transfer listesinde var mı?
Yok!. Boşu boşuna sayfayı uzatıyor.

Fatih Sağır
13.06.2007, 21:54
Sen klaveyeyemi taktın adam cok güsel acıkklamıs Sen anladın mı Anladıysan Bi sorun yok oKeeee....

Valla yazı tipi imzandakiyle aynı. Kişiler de mi aynı acaba??

Terzioğlu
13.06.2007, 21:56
Ersun Yanal'a büyük onur

Teknik Direktör Ersun Yanal, İngiltere'de yayın hayatına başlamaya hazırlanan bir futbol portalı tarafından Türkiye'nin en iyi teknik direktörü seçildi. Futbol portalının daveti üzerine İnilgitere'ye gelen Ersun Yanal, Tuncay'ın Middlesbrough ile anlaşmasını ve Fenerbahçe'nin Roberto Carlos transferini değerlendirdi.

İnside Soccer isimli futbol portalının Türkiye'deki teknik direktörler arasında Ersun Yanal'ı seçtiğini söyleyen portal yöneticisi Ose Aibangee, Türkiye'nin en iyi ve en tepedeki antrenörünün Yanal olduğunu, futbol bilgisi ve ortak futbol dilini en iyi şekilde kullanma becerisi nedeni ile Yanal'ın seçildiğini belirtti.

Önümüzdeki günlerde yayına başlayacak olan bu portal, dünya futbol tarihine damgasını vuran futbolcuları, teknik çalıştırıcıları, geçmişten bugüne gelişen önemli futbol olaylarını ve
dünyanın farklı ülkelerindeki futbol faaliyetlerini internet üzerinden futbolseverlere sunmayı amaçlıyor.

Futbol oynanan her ülkeden başarılı futbolcuların ve futbol teknik adamların eklendiği sitede, Türk futbolcuları arasında kimlerin seçileceği henüz kesinleşmemekle birlikte, futbol yaşamlarını İngiltere'de sürdüren Tugay ve Emre'nin portalda yer almasının düşünüldüğü ifade edildi.

Futbol portalının daveti üzerine Londra'ya gelen Ersun Yanal, Tuncay'ın Premier Lig ekiplerinden Middlesbrough'la anlaşması ile ilgili görüşlerinin sorulması üzerine, Fenerbahçe ile Middlesbrough arasında bir kıyaslama yapmak yerine, Tuncay'ın, dünyanın yakından takip ettiği Premier Lig'e transfer olmasının doğru bir tercih olduğunu söyledi.

Yanal, "Bizim oyuncularımızın böyle liglerde oynamayı hedef olarak seçmelidir. Tuncay'ın bu hedefinin olduğunu ve bu hedefini gerçekleştirmek için uzun zamandan beri beklenti içinde olduğunu biliyorum. Bu hedefini gerçekleştirdiği için öncelikle kutluyorum. Bu transferde Middlesbrough takımın büyük bir fedakarlık yaptığını, bu fedakarlık karşısında da, Tuncay'ın kredisinin çok olduğunu düşünüyorum. Tuncay iyi bir profesyonel. İyi bir profesyonelin rahat bir ortamda yapabileceklerinin de çok şey olduğunu düşünüyorum" diye konuştu.

A Milli Takım'ın eski teknik direktörü olan Yanal, Milli takımın son dönemdeki durumu hakkında ise, A Milli Takım'ın başarılı olduğunu söyleyerek, Milli Takım'ın bulunduğu gruptan çıkabileceğine olan inancını ifade etti. Ersun Yanal, Türk oyuncuların oldukça başarılı olduğuna dikkat çekerek, "Türkiye liglerinden ve dışarıda oynayan oyuncularımızdan kurulu çok iyi bir kadro çıkabilir. Bu kadronun çok iyi desteklenmesi ile Türkiye'nin başarıdan başarıya koşabileceğine inanıyorum" dedi.

Fenerbahçe'ye transfer olan Brezilyalı yıldız oyuncu Roberto Carlos konusunda ise Yanal, Roberto Carlos'un futboldaki başarıları ile Fenerbahçe'ye katkılar sağlayacağını söyledi. Yanal, bu işin ekonomik bir boyutunun da olduğunu, Carlos'un taraflı-tarafsız birçok Türk futbolseverin sempatisini kazanacağını, birçok kişiyi kendisine çekeceğini ve Fenerbahçe'nin bu tür projelerinin de oldukça başarılı bulduğunu ifade etti. Ancak Carlos'un başarılarının skora yansıması, saha sonuçları ile birleştirilmesi gerektiğini de sözlerine ekledi.

Türkiye'de futbolun sadece sonuç oyunu olarak algılandığını belirten Yanal, "Bir çok şeyi kaybetseniz bile, saha sonuçlarından alınan neticelerin bir kazanç olduğu kültürü ile futbol yanlış bir yola yönlendi diye düşünüyorum. Uzun vadeli planların yapılıp, o plan ve programların sonuçlarının alabilecek bir anlayışın gerçekleşmesi gerekiyor. Kısa vadede, Türkiye'yi iyi tanımayan yabancı teknik adamların ülke futboluna hiçbir şey vermeyeceğini düşünüyorum" dedi.

Ersun Yanal, kulüplerin teknik direktör seçimlerinde uzun vadeli düşünmediğini, kısa vadede değerlendirme yaptıklarını söyleyerek, "Ligde ilk 3 içinde olmak hedeflendiyse ve takım devre arasında 5. sırada yer alıyorsa, bu teknik direktörlerin başarısızlığı olarak değerlendiriliyor. Bu nedenle teknik direktörlerin işine dahi son verilebiliyor" diye konuştu.

13.06.2007 http://www.sporx.com/i/b.gif
Kaynak : İHA

ben en cok bu adami almadigimiza yanarim...

marcelinhos100
13.06.2007, 21:56
Bunlar ne ya. Gereksiz boş şeyler. Bizim klubün transfer listesinde var mı?
Yok!. Boşu boşuna sayfayı uzatıyor.

Delgado'da öncelik Türkiye!

http://www.ajansspor.com/resim/Chelito_Delgado_01.jpg

Arjantin Milli Takımı'nın genç yıldızı Cesar Chelito Delgado'nun Türkiye temsilcilik haklarını alan Özgün Koyutürk, bu oyuncuda önceliğin Türkiye olduğunu söylerken, Delgado'yu 4 büyük takıma tavsiye edeceklerini belirtti.

Arjantin Milli Takımı ve Cruz Azul takımının genç yıldızı Cesar Chelito Delgado'nun Türkiye için temsilcilik haklarını alan Özgün Koyutürk, genç yıldız için Avrupa'nın en büyük kulüplerinin devrede olduğunu söyledi.

Ancak önceliği Türkiye'ye ayırması için yoğun çalışmalar yaptıklarını belirten Koyutürk, ''4 büyük takımımıza önereceğimiz bu oyuncunun ligimize apayrı bir heyecan ve kendi özel taraftar kitlesini yaratacağına inandığımızı belirtmek isterim'' dedi.

13 Haziran 2007, 17:25

hüseyin1975
13.06.2007, 21:59
Dördüne önermesin. Yanlizca bize önersin...