PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 2007-2008 | Transfer Dosyası

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 [33] 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105

gerçekefsane
10.06.2007, 15:37
Gomismi:))) gökteki yıldızları saymaya devam ediyoz. Gökdeniz yıldızları saycağımıza eldeki yıldızları tutalım :)))))
Yönetim aralık ayına gelmeden kongre kararı alır :))) aha da yazdım.
stadtan haber çıkacak dimi:))) yenilgiden sonra stadta yaparız. :))) Transferde eylüle kadar zamanmıvar :eek:transfer beklemeyin
andersenden masalları okumaya gidiyom :D))

Şuayip Aydın
10.06.2007, 16:30
Trabzon Brozek'in peşinde
Trabzonspor, teknik direktör Ziya Doğan'ın Polonya'ya giderek izlediği Wisla Krakow'un 24 yaşındaki forveti Pawel Brozek'le oyun kurucu kardeşi Piotr'ın transferi için harekete geçti.

ZİYA DOĞAN BEĞENDİ

Yabancı kontenjanının artırılma ihtimaline karşı yabancı futbolcu arayışlarına hız veren Trabzonspor, Wisla Krakow'da oynayan Brozek kardeşleri takibe aldı. Ziya Doğan'ın daha önce izlediği Pawel Brozek'in alınması için yönetime rapor sunduğu, Başkan Nuri Albayrak başkanlığındaki transfer komitesinin Piotr'ı da kadroya katmak istediği öğrenildi. Ziya Doğan'ın Pawel Brozek'i takımında görmeyi çok istediği belirtildi.

WİSLA KRAKOW'LA GÖRÜŞÜLECEK

Ziya Doğan'ın Umut'ın yanına partner olarak alınmasını istediği Pawel Brozek'in Trabzonspor'un gol sıkıntısını giderebileceği bildirildi. Piotr Brozek'i ise oyun kurucu olarak almayı düşünen bordo mavili yönetimin daha önce Szymkowiak'ın alınmasında zorluk çıkaran, Zurowski'yi ise vermeyen Wisla Krakow'la anlaşma zemini arayacağı ifade edildi. Brozek kardeşlerin sözleşmeleri devam ettiği için bonservis bedellerinin yüksek olduğu, indirilmesine çalışılacağı öğrenildi.

TEKLİF BEKLİYORLAR

Bu arada elindeki yabancıları elden çıkarmanın planlarını yapan bordo mavililer, Musampa'ya menajerler aracılığıyla yapılan transfer tekliflerinin resmileşmesini beklemeye başladılar. Tomas Jun ve Djokaj için ise bordo mavili kulübe bugüne kadar hiç bir teklifinin gelmediği öğrenildi. Futbol Federasyonu'nun yabancı kontenjanının artırılmaması ihtimaline karşın satmak istediği futbolcularını düşük bonservis bedelleri karşılığında elden çıkartmayı planladığı belirtildi.

"3 EYLÜL'E KADAR ZAMANIMIZ VAR"

Transferde aceleci davranıp hata yapmak istemediklerini söyleyen yönetici Abdullah Başer, 3 futbolcuyla anlaştıklarını hatırlatırken şöyle konuştu: "Transferin 3 Eylül'e kadar süresi var. Aldığımız Samsunsporlu Adnan, Kayseri Erciyessporlu Jabi ve Fenerbahçeli Serkan Balcı, eksiklerimizi büyük ölçüde giderdi. Ziya Doğan'ın bize sunduğu rapor doğrultusunda çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Artık yavaş yavaş İnter Toto heyecanına girmeye başladık. Haziran ayı içerisinde Bolu'da yapacağımız ilk etap kampında gençlerimizin ne aşamada olduğunu göreceğiz. Gençlere olan güvenimiz tam. İnşallah İnter Toto'da oynayacağımız ilk maçta güzel bir galibiyet alırız ve hem UEFA'ya çıkma şansımızı, hem de gençlerimizi kazanırız."
yeni bır taranfer daha

A.Alper
10.06.2007, 16:43
ben güney koreli chok bhek lee'yi istiyorum...

Ertan 51
10.06.2007, 16:44
bugün sabah gazetesinde bizimkilerin Liverpool kalecisi Jerzy Dudek le anlaştığını fakat Szymek'in Dudek i vazgeçirdiğini yazıyor.inanalımmı inanmayalımmı.

Murat Cömert
10.06.2007, 16:51
fotomacdada yaziyo aynisi

A.Alper
10.06.2007, 16:51
dudekle anlastığımıza inanmayın ama szymek'in vazgecirebileceğine inanın..

Şuayip Aydın
10.06.2007, 16:57
ben güney koreli chok bhek lee'yi istiyorum...bende c.ronaldo istiyom alan varmııı

Murat Cömert
10.06.2007, 17:10
2.ligden adam istemiyorum!!! yeter da

Samet Berber
10.06.2007, 17:12
2.ligden adam istemiyorum!!! yeter da
şampiyonluk için bu futbolcular gerekli yoksa nasıl olacağız şampiyon... :D:D:D:D

antagonist
10.06.2007, 17:17
Necati gelecekse yanına birkaç tane de ahlak masasından polis almak lazım...

Ya da Necati'ye oyuncak "Barbie" mi alsak ne yapsak? :)

Şuayip Aydın
10.06.2007, 17:18
http://haber61.net/images/news/trabzonspor.20060925034839.jpg Trabzonspor Yönetimi İmza Şova Hazırlanıyor

Mehmet Salı'ya Kaldı
Orta sahada oynuyor

Trabzonspor'da transferde her geçen gün yeni bir hareketlilik yaşanıyor... Adnan, Serkan ve Jabi'den sonra yeni isimlere yönelen ve teknik heyetin istekleri doğrultusunda çalışan Bordo-Mavili yönetimin, Almanya'nın önde gelen kulüplerinden B.Dortmund'un genç yıldızı Mehmet Akgün ile el sıkıştığı öğrenildi. Kısa bir süre önce de idarecilerin gündemine gelen 1986 doğumlu ve 1.79 boyundaki orta saha oyuncusuna da en kısa zamanda imza attırılacağı kaydedildi.

'Fazla acele etmeyin'
Gelişmeleri yakından takip eden ve yöneticilerle sık sık temas kuran teknik direktör Ziya Doğan'ın da kafasındaki kadro şekillendirmesini büyük ölçüde tamamladığı öğrenildi. idarecilerle yaptığı görüşmede, “Bir forvet bir de kaleci alarak transferi kapatabiliriz” mesajını veren Trabzonspor'un hocasının, bu iki takviye için çok fazla aceleci olunmaması gerektiği yönünde görüş belirttiği, ekonomik dağılıma özen gösterilmesi adına da telkinde bulunduğu ifade edildi.

Önerilen çok ama...
Hasagiç ile ocak ayında sözleşme yenileyen Gaziantepspor'un 1 milyon dolar artı oyuncu ısrarını sürdürmesinin ardından teknik direktör Ziya Doğan'ın da onayıyla konunun tekrar görüşülmek üzere askıya alınabileceği ortaya çıktı. Öte yandan futbolcu arayışı içindeki Trabzonspor'a menacerler aracılığıyla çok sayıda isim önerildiği, fakat Ziya Doğan'ın, “izleyip görmeden, detaylı bir şekilde araştırmadan transfer yapmayız” sözleriyle bunlara karşı çıktığı belirtildi.

Murat Cömert
10.06.2007, 17:19
onemli bi detay atladik lutfen unutmayalim yabanci futbolcuda misyonunu tamamlamis olacak bize gelecek hayata kusup geri donecek eger yetenekliyse yetenekleri koreltilecek sampiyonluk boyle geliyo he bide sey var 1232 tane defansla maca baslayip kaybedilince ben atak oynatiyorum diyebilecek bir delikanli

Samet Berber
10.06.2007, 17:21
http://haber61.net/images/news/trabzonspor.20060925034839.jpg 10 Haziran 2007 14:06
Trabzonspor Yönetimi İmza Şova Hazırlanıyor
evet imza şov başlıyor serkan !!!!! adnan !!!!!!! jabi (ehh işte )

ya yönetim bunlar mı şov ???

alın artık bi 10 numara ya söylemekten bıktım 10 numara olmadan yani oyun kurucumuz olmadan 10 tane gökdeniz olsada bişey olmazazz!!!!! :confused::confused::confused::confused:

Ömer SEVİNÇ
10.06.2007, 17:23
Yav Necati'yi almayacağız. Basının sallamalarına bu kadar itibar etmeyin. Hakkaten bu yönetimin Necati-Gökdeniz takası yapacağına inanan var mı aramızda merak ediyorum..

Fanatik28
10.06.2007, 17:25
bugün sabah gazetesinde bizimkilerin Liverpool kalecisi Jerzy Dudek le anlaştığını fakat Szymek'in Dudek i vazgeçirdiğini yazıyor.inanalımmı inanmayalımmı.

Takimin basinda Kel ziya varken hangi yildiz gelir ki bize!

Gelecek yildiz G.Amerika`dan olsa, Marcelinho`yu arar ve o da Kel Ziya`yi anlatirsa vazgecer. Dogu blokundan gelecekler Symek`i, Batidakiler Musamba`yi ararsa sonuc yine ayni olur.

Yani sonuc, havada Bulut, yildizi unut.

Ertan1982
10.06.2007, 17:42
Ne Imza sovu be.Insan biraz su Kadro sisliye karsi birsey yapar.51 bir Oyuncu bu ne be.Insan Takasi da mi düsünmez ver 2-3 oyuncu al takima faydali Futbolcu hem kadro biraz kücülsün hem Bütcen rahatlasin.

Bir de Mehmet Akgün kim be.Adam iyi olsaydi Dortmund onu bu genc yasta birakmazdi gene yanlis Gurbetcileri aliyorlar.Al Tevfik Köse´yi,Ferhat Bikmazi veya Deniz Yilmazi.Asil bunlar is yapar.

Zafer Fidan
10.06.2007, 17:43
Bence en azindan bu transferleri yapmamiz lazim..:D

-----------------------Buffon-----------------------
Neville-------Canavaro--------Ferdinand--------CELO
----------------------Gattuso----------------------
C.Ronaldo---------Ronaldinho-------------KECELINHO
---------------Eto-----------Drogba----------------

Samet Berber
10.06.2007, 17:45
Bence en azindan bu transferleri yapmamiz lazim..:D

-----------------------Buffon-----------------------
Neville-------Canavaro--------Ferdinand--------CELO
----------------------Gattuso----------------------
C.Ronaldo---------Ronaldinho-------------KECELINHO
---------------Eto-----------Drogba----------------

keçelinhonun yanına bunlar yakışmaz az gelir bu futbolcular ona :D:D

Zafer Fidan
10.06.2007, 17:46
keçelinhonun yanına bunlar yakışmaz az gelir bu futbolcular ona :D:D

evet haklisin, ona ayak uyduramaz bunlar :D:D

marcelinhos100
10.06.2007, 17:47
Ne Imza sovu be.Insan biraz su Kadro sisliye karsi birsey yapar.51 bir Oyuncu bu ne be.Insan Takasi da mi düsünmez ver 2-3 oyuncu al takima faydali Futbolcu hem kadro biraz kücülsün hem Bütcen rahatlasin.

Bir de Mehmet Akgün kim be.Adam iyi olsaydi Dortmund onu bu genc yasta birakmazdi gene yanlis Gurbetcileri aliyorlar.Al Tevfik Köse´yi,Ferhat Bikmazi veya Deniz Yilmazi.Asil bunlar is yapar.

Arkadaşın ne bicim yorum bu şimdi futbolcunun sözleşmesi bitince istedigi klube gider bu futbolcunun da sözleşmesi bitmiştir tıpki Gsnin aldıgı iki gurbetci futbolcu gibi Ali Bilginin de bonservisi elindeydi Genclerbirligindeki Engin Baytarında hatta burada bir cok arkadaşın alalım dedigi Ankarasporlu Özer Hurmacının da sözleşmesi bitmişti Türkiyeye geldiginde yani klupleri bırakmıştı senin tabirinle........

Mehmet Fırat
10.06.2007, 17:47
arkadaşlar şu anda ntv de sezonun en güzel 10 golünü gösteriyorlar..10.kecelinho vs. bursa, 8.ceyhun vs. gaziantep..

marcelinhos100
10.06.2007, 17:51
Hayalleri Süsleyen Golcü: PAVEL BROZEK!

http://www.ajansspor.com/resim/Pawel_Brozek_01.jpg

Trabzonspor, yabancı kontenjanını da boşaltmanın planlarını yaparken, Jefferson, Djokaj, Musampa ve Tomas Jun’la yolların ayrılması halinde, Erciyessporlu Jabi’nin dışında yabancı olarak ilk düşünülen ilk ismin Polonya’nın Wisla Krakow takımında forma giyen milli forvet Pavel Brozek olduğu kaydedildi. Polonya milli takımında da forma giyen 24 yaşındaki genç oyuncunun Umut Bulut’un partneri olacağına kesin gözüyle bakılıyor. Teknik Direktör Ziya Doğan’ın 2 sezon önce de izleyip, “Mutlaka alınsın” demesine karşın bir türlü transferi gerçekleşmeyen Polonyalı futbolcunun da Trabzonspor’a sıcak baktığı dile getirildi.

Umut’a Partner Olacak

Bu oyuncunun menajeriyle ön görüşmenin yapıldığı ve kendisine, “Bir süre bekle” haberinin iletildiği ifade edildi. Pavel Brozek’in hem teknik kapasitesinin yüksek, hem de gol vuruşlarının iyi olduğu, Umut’la birlikte çok iyi bir ikili olabileceğine işaret edildi. Bu futbolcu ile ilgili en önemli sorunun ise yüksek bonservis bedeli olduğu kaydedildi. Wisla Krakow hem Szymkowiak, hem de Zurawski’nin transferleriyle ilgili yapılan görüşmelerde çok zorluk çıkarması Bordo-Mavili yönetimi tedirgin ediyor. Bu oyuncunun bonservis bedelinin makul bir seviyeye indirilmesi halinde transferinin gerçekleştirileceği dile getirildi.

Kardeşi de ‘Virtiöz’müş!

Öte yandan Pavel Brozek’in ikiz kardeşi olan Piotr Brozek’in de listedeki bir başka oyuncu olduğuna işaret edildi. İlk kez kamuoyuna günebakış gazetesinin duyurduğu isimlerden biri olan Piotr Brozek’in de orta alanda oyun kurucu pozisyonunda olduğu ve aynı zamanda da çok başarılı bir şekilde savunma yapabildiğine dikkat çekildi. Doğan’ın, Pavel Brozek’den sonra ikiz kardeşinin de alınmasını isteyeceği vurgulandı. Bu futbolcunun da bonservisinin sorun olduğuna işaret edildi. Trabzonspor kurmayları öncelikli olarak bonservisi elinde olan futbolculara yöneldiği için Polonyalı isimleri ‘şimdilik’ kaydıyla ikinci plana attığı kaydedildi.

Şuayip Aydın
10.06.2007, 17:51
son dk haberı deduk ile pesıpte anlasmıs bizimkiler ıs sadece ımzaya kalmıs

marcelinhos100
10.06.2007, 17:53

Vallahi suayip kardeş ben senden şüphelenmeye başladım sen anlaşılan gazetecisin de hangi gazeteye hizmet ediyorsun..:)

Samet Berber

samsunluu :D:D:D eğer böyle bişey olursa sana yemek ısmarlayacağım nerede oturuyorsun ???? :D:D:D:D

FANATIK61
Resmi transfer dönemi başlıyor

Türkiye Profesyonel Futbol Ligleri'nde 2007-2008 sezonu transfer ve tescil dönemi yarın başlayacak. Birinci transfer ve tescil dönemi 3 Eylül Pazartesi günü sona ererken, ikinci transfer ve tescil dönemi ise 2 Ocak 2008 Çarşamba günü başlayıp, 1 Şubat 2008 Cuma günü mesai saati bitiminde sona erecek.

10.06.2007

Kaynak : AA

AYYILDIZ

kardes bunu bugun gazeteler yazdi bnce alamayiz

marcelinhos100
10.06.2007, 17:54
YÖNETİM GİZLİYOR

http://www.ilkhabergazete.com/foto/necati.jpg (http://www.ilkhabergazete.com/dersmaddedevam.asp?islem=ders&yid=2387)

Trabzonspor Başkanı Nuri Albayrak ve Asbaşkan Haşim Sayitoğlu’nun, “İlgilenmiyoruz” demesine rağmen Galatasaray Kulübü’ne Necati için teklif sunulduğu öğrenildi. Transfer sezonunun başlayacağı tarih olan 11 Haziran’da Serkan, Jabi ve Adnan’a resmi sözleşme imzalattırarak şov hazırlığı içerisinde olan Trabzonspor yönetiminin yurtiçinden golcü arayışlarını da gizli gizli sürdürdüğü belirlendi. Bordo-Mavili takımın Teknik Direktörü Ziya Doğan’ın yönetimden Galatasaray’ın golcü oyuncusu Necati Ateş’i istediği belirlendi.

BEKLEMEDELER

Bordo-Mavili yönetimin her zaman “ilgilenmiyoruz” diye beyanatlar verse de Galatasaray yönetimine bu oyuncu için teklif sunduğu ve beklemeye geçtiği kaydedildi. Trabzonspor Başkanı Nuri Albayrak’ın, G.Saray Başkanı Özhan Canaydın ile görüştüğü ve bu oyuncuyu istediği ve Canaydın’dan da, “Feldkamp’ın bu oyuncu hakkında vereceği rapora bağlı” cevabını aldığı öğrenildi.

Ömer SEVİNÇ
10.06.2007, 17:56
Şu Brozek'i eklemeyin artık yeter daa.

marcelinhos100
10.06.2007, 17:58
Şu Brozek'i eklemeyin artık yeter daa.

O haber ilk kez eklendi buraya bugünkü günebakış gazetesinin haberi..........

Samet Berber
10.06.2007, 17:58
evet o haber ilk kez geldi sen kardeşiyle karıştırdın o daha önce eklenmişti haklısın ama bu ilk ...

cınar#7
10.06.2007, 17:59
İlk kez kamuoyuna günebakış gazetesinin duyurduğu isimlerden biri olan Piotr Brozek’in de orta alanda oyun kurucu pozisyonunda olduğu ve aynı zamanda da çok başarılı bir şekilde savunma yapabildiğine dikkat çekildi. Doğan’ın, Pavel Brozek’den sonra ikiz kardeşinin de alınmasını isteyeceği vurgulandı.İşte Haberin Can Alıcı Noktası:D acaba ziya niye bu adamı alıyo???????:D

Berk Eren
10.06.2007, 17:59
necati cok ıyı adam ama sankı sakat gibi durmadan sakatlanıyor..
bide kalliyi sabahın korunde gıdıp zıyaret eden ılk futbolcu oymus,yani yalan haber gibi duruyor..

Samet Berber
10.06.2007, 18:02
İşte Haberin Can Alıcı Noktası:D acaba ziya niye bu adamı alıyo???????:D
:D:D:D:D:D:D:D seni tebrik ediyorum ziya aradığı 10 numarayı buldu defansif 10 numara ...:D

AYYILDIZ
10.06.2007, 18:04
İşte Haberin Can Alıcı Noktası:D acaba ziya niye bu adamı alıyo???????:D

artik habercilerde anladi ziyanin defans mantalitesini o yuzden destekli haber yapiyorlar.Bu arada bu senenin en iyi transferi mehmettir ne serkan ne adnan.Haber sitelerinde yorumlarda cok iyi seyler soyluyorlar cok yetenekli cok iyi transfer diye.

Ali Yerlikaya
10.06.2007, 18:07
Brozek kardesleri alinirsa Trabzonspor a büyük güc katarlar. Belkide Sota ile Arcil gibi efsane bile olabilirler ama bu transferin gerceklesicegine inanmiyorum. Ama alinirsa ikisi bir alinmasi sart uyum sorununu kisalta acisindan.

Fatih
10.06.2007, 18:12
ikizi de mi alınacak oldu olacak akrabalarından iyi defans yapabilen bi kaç adam daha alalım :D

AYYILDIZ
10.06.2007, 18:14
arkadaslar kadrolara mehmetide yazalim bundan sonra cok iyi futbolcu transferi olur insallah.

Fatih
10.06.2007, 18:15
ersun yanal yalan oldu:D mehmet çakırı almanın tam zamanı bence

Samet Berber
10.06.2007, 18:16
mehmet akgün den bahsediyosun değil mi ?

Zafer Fidan
10.06.2007, 18:16
Mehmeten fazla birsey beklemeyelim arkadaslar,biraz arastirdim kendisini..hizli ve iyi teknigi olan bir oyuncu.
ama Dortmunda birinci takima cikamadi. insallah bizde patlama yapar

Samet Berber
10.06.2007, 18:18
Mehmeten fazla birsey beklemeyelim arkadaslar,biraz arastirdim kendisini..hizli ve iyi teknigi olan bir oyuncu.
amiiiin böyle oyunculara ihtiyacımız fazlasıyla var ...

marcelinhos100
10.06.2007, 18:19
Ne Yapsak Polonya ile barışmak icin Brozek kardeşler ile Kaleci Dudekimi alsak ne güzel olur demi 3 Polonyalı abi kardeş vallahi iyi olur şaka maka bu Pawel Ve Piotr kardeşler cok iyi futbolcular daha 24 yaşındalar bizimkilerin başarması zor bu transferleri...........

Ömer SEVİNÇ
10.06.2007, 18:20
amiiiin böyle oyunculara ihtiyacımız fazlasıyla var ...

Kardeş bir sakin ol ya. Her mesaja cevap vermene gerek yok. Kaldı ki bir şey de yazmıyorsun. Evet, hayır, amin. Burası chat alanı değil. Böyle herşeye yazarak bir artı puan da kazanmazsın. Forum ve chat farklı şeyler..

Ertan1982
10.06.2007, 18:25
Tabi oyuncunun sözlesmesi biter ve istedigi takima gider ona bir sey söylemiyorum.Ama Almanyada takimlar körmüde hic bir 1. veya 2. Lig takimi bu oyuncuya bir teklif yapmadi.

Buyur kendin bak bu sezon bu oyuncu neler yapmis
http://www.transfermarkt.de/de/spieler/10504/mehmetakguen/leistungsdaten.html
Adam 28 Mac da topu topuna 2 Asist yapmis.Bir de adam sol tarafda degil Forvet arkasi ve ortasahin ortasinda oynuyor.
Ben sunun icin itiraz ediyorum böyle bir oyuncu Trabzonu fazla ileri götürmez bunun gibi oyuncular Türkiyenin her yerinde bulunur.

Gelelim Ali Bilgine.Allah askina söyle bana biz bu oyuncuyu gecen sezon alsaydik taraftarin tepkisi ne olurdu.Hele Fatih Tekke nin satilmasindan sonra.Ali Bilgin bizde oynama firsati bulurmuydu? Bulsa böyle bir patlama yaparmiydi?Böyle oyunculari oynatmak istiyorsan yürekli bir Antrönere ihtiyacin var.Hem Oyuncuya inancak ve sans verecek hem taraftar ve yönetim baskisina direnek .Ali Bilgin neden Antalya da bu sezon böyle bir Patlama yapti.Cünkü ne taraftar ne yönetim ne Medya baskisi vardi bir de Antalyanin Kadrosu malum onu hemen takima monte etmek daha kolaydi.

Ali Can
10.06.2007, 18:26
oynadığı yer alman ligi idi
burası türkiye ligi burada iyi işler yapar gibi

Ali Can
10.06.2007, 18:31
bişey daha da aklıma geldi birkaç sene önce galatasaray alacaktı mehmet akgünü nuri şahin de benden iyi oynucu demişti

Zafer Fidan
10.06.2007, 18:35
bişey daha da aklıma geldi birkaç sene önce galatasaray alacaktı mehmet akgünü nuri şahin de benden iyi oynucu demişti

duydugumda öyle zaten, Mehmet Akgün gelecegin yildizi gibi görünüyordu ama gittikce performansi azaldi. Nuri Sahin Dortmunda ilk onbire giren bir oyuncu oldu.

cınar#7
10.06.2007, 18:36
Nuri Şahin benden yetenekli demişti Mehmet Akgün için İnşallah öyledir buna benzer bi oyuncu vardı Bundesligada,Sezer Öztürk V.Mansisaspora gitti...

Ertan1982
10.06.2007, 18:38
Kardes sen Nurinin ne dedigine bakma.Nuriden iyi olsaydi en azindan 1.Takimlan Antramana cikardi.Burda bir kac Alman arkadasa sordum cocuklar Fanatik Dortmundlular 2 takimin cogu macina gidiyorlar.Söylediklerine göre Mehmet in tekigi ve hizi iyi mis ama son vuruslari berbatmis.Bir de son 2-3 yilda üstüne bir sey katamamis.

irfanb
10.06.2007, 18:41
Sana cenneti vaat edemem ama, onumuzdeki sezon sampiyonlugu ederim :D...

Ziya`ya ragmen mi ? :)

AYYILDIZ
10.06.2007, 18:42
benc bizde iyi oynar eger teknigi ve hizida iyiyse kendini gelistirse daha 21 yasinda bayagi yararli olur

irfanb
10.06.2007, 18:44
Hayalleri Süsleyen Golcü: PAVEL BROZEK!

http://www.ajansspor.com/resim/Pawel_Brozek_01.jpg

Trabzonspor, yabancı kontenjanını da boşaltmanın planlarını yaparken, Jefferson, Djokaj, Musampa ve Tomas Jun’la yolların ayrılması halinde, Erciyessporlu Jabi’nin dışında yabancı olarak ilk düşünülen ilk ismin Polonya’nın Wisla Krakow takımında forma giyen milli forvet Pavel Brozek olduğu kaydedildi. Polonya milli takımında da forma giyen 24 yaşındaki genç oyuncunun Umut Bulut’un partneri olacağına kesin gözüyle bakılıyor. Teknik Direktör Ziya Doğan’ın 2 sezon önce de izleyip, “Mutlaka alınsın” demesine karşın bir türlü transferi gerçekleşmeyen Polonyalı futbolcunun da Trabzonspor’a sıcak baktığı dile getirildi.

Umut’a Partner Olacak

Bu oyuncunun menajeriyle ön görüşmenin yapıldığı ve kendisine, “Bir süre bekle” haberinin iletildiği ifade edildi. Pavel Brozek’in hem teknik kapasitesinin yüksek, hem de gol vuruşlarının iyi olduğu, Umut’la birlikte çok iyi bir ikili olabileceğine işaret edildi. Bu futbolcu ile ilgili en önemli sorunun ise yüksek bonservis bedeli olduğu kaydedildi. Wisla Krakow hem Szymkowiak, hem de Zurawski’nin transferleriyle ilgili yapılan görüşmelerde çok zorluk çıkarması Bordo-Mavili yönetimi tedirgin ediyor. Bu oyuncunun bonservis bedelinin makul bir seviyeye indirilmesi halinde transferinin gerçekleştirileceği dile getirildi.

Kardeşi de ‘Virtiöz’müş!

Öte yandan Pavel Brozek’in ikiz kardeşi olan Piotr Brozek’in de listedeki bir başka oyuncu olduğuna işaret edildi. İlk kez kamuoyuna günebakış gazetesinin duyurduğu isimlerden biri olan Piotr Brozek’in de orta alanda oyun kurucu pozisyonunda olduğu ve aynı zamanda da çok başarılı bir şekilde savunma yapabildiğine dikkat çekildi. Doğan’ın, Pavel Brozek’den sonra ikiz kardeşinin de alınmasını isteyeceği vurgulandı. Bu futbolcunun da bonservisinin sorun olduğuna işaret edildi. Trabzonspor kurmayları öncelikli olarak bonservisi elinde olan futbolculara yöneldiği için Polonyalı isimleri ‘şimdilik’ kaydıyla ikinci plana attığı kaydedildi.

Adamlarin isi gücü yok ta Ziya`yi bekleyecekler...

marcelinhos100
10.06.2007, 18:44
Kardes sen Nurinin ne dedigine bakma.Nuriden iyi olsaydi en azindan 1.Takimlan Antramana cikardi.Burda bir kac Alman arkadasa sordum cocuklar Fanatik Dortmundlular 2 takimin cogu macina gidiyorlar.Söylediklerine göre Mehmet in tekigi ve hizi iyi mis ama son vuruslari berbatmis.Bir de son 2-3 yilda üstüne bir sey katamamis.

Arkadaşım sana zahmet Nuri Şahinin veya Gs nın aldıgı Serkan Ve Barışın da neler yaptıgını söylesene bu cocukdan Trabzonsporu şampiyon yapmasını beklemiyor kimse zaten 50.000 euroya alınıyor yetiştirme parasına inşallah burada parlar oynama fırsatı bulur işte Özer Hurmacı diyorum aynı düşünen bazı yöneticilerimiz sayesinde Paf Takıma bile alınmamıştı keşke Mustafa Kecelilere verecekleri şansı bu yıldız adaylarına verseler........

Koray
10.06.2007, 18:45
Nuri Şahin benden yetenekli demişti Mehmet Akgün için İnşallah öyledir buna benzer bi oyuncu vardı Bundesligada,Sezer Öztürk V.Mansisaspora gitti...

ya demiş olabilir..o nurinin kendi mütevazılığından kaynaklanıyo..nuriden iyi olsaydı oda a takımda forma giyerdi..

Serdar A
10.06.2007, 18:46
Ziya`ya ragmen mi ? :)

Ziya Doğan'dan önce takımın başında Benitez'mi vardı ?

DURAS
10.06.2007, 18:48
gelen futbolcuyu bu forumlarda asmak gibi bir adet mi var. nedir bu tahammülsüzlük.biz mehmeti takımı kurtarsın diye almıyoruz. genç yetenek diye alıyoruz, eğer bonservis parası yok, makul bir ücretde talep ediyorsa alınabilir, denildiği gibi, belki ali bilgin, özer, volkan gibi patlama yapar.biraz tahammül lütfen.

Zafer Fidan
10.06.2007, 18:48
ya demiş olabilir..o nurinin kendi mütevazılığından kaynaklanıyo..nuriden iyi olsaydı oda a takımda forma giyerdi..

aynen öyle..
trabzonsporun paf takimindaki gibi torpilli olmuyor bu isler..
Adamlar iyi oyuncuyu alir a takimda oynatir

irfanb
10.06.2007, 18:49
Ziya Doğan'dan önce takımın başında Benitez'mi vardı ?

Ziya´dan önce yoktu ama sonra olur Insallah... :)

Ali Can
10.06.2007, 18:51

nasıl oluyor yaw
tekniği iyi son vuruş kötü????

Bahtiyar
10.06.2007, 18:52
Arkadaşım sana zahmet Nuri Şahinin veya Gs nın aldıgı Serkan Ve Barışın da neler yaptıgını söylesene bu cocukdan Trabzonsporu şampiyon yapmasını beklemiyor kimse zaten 50.000 euroya alınıyor yetiştirme parasına inşallah burada parlar oynama fırsatı bulur işte Özer Hurmacı diyorum aynı düşünen bazı yöneticilerimiz sayesinde Paf Takıma bile alınmamıştı keşke Mustafa Kecelilere verecekleri şansı bu yıldız adaylarına verseler........

50000 euro ya mı alınıyo:eek: hep çöpe gitse hiç bişey olmaz. maliyeti hiç bişeymiş. kadromuzda aldığı parayı hak etmeyen onca futbolcu olduğunu düşünürsek.

hüseyin1975
10.06.2007, 18:53
nasıl oluyor yaw

Gökdeniz gibi oluyor. Teknigi iyi ama Gol yollarinda attigindan fazlasini kaciriyor. Degilmi? ;)

hüseyin1975
10.06.2007, 18:54
50000 euro ya mı alınıyo:eek: hep çöpe gitse hiç bişey olmaz. maliyeti hiç bişeymiş. kadromuzda aldığı parayı hak etmeyen onca futbolcu olduğunu düşünürsek.

Evet.

Yanlizca yetistirme Parasi verilmesi gerekiyor ve buda 50.000€.
Yani risikosu az bir Transfer ;)

x_man
10.06.2007, 18:55
Ferdİ Elmas Elmas Gİbİ TopÇu Rİzede Hemen Alinmali Bence Ben Uyarayimda

Ali Can
10.06.2007, 18:57
Evet.

Yanlizca yetistirme Parasi verilmesi gerekiyor ve buda 50.000€.
Yani risikosu az bir Transfer ;)

alırken iyi ama satarken kötü

hüseyin1975
10.06.2007, 18:59

Kardes bedava versen ne olacak?

50.000€. Yani 100.000 YTL bile degil!!!!

100.000 YTL zarar etmeyi bile göz önüne alamazsak asla Transfer yapmayalim o zaman!

Zafer Fidan
10.06.2007, 18:59

fatih tekkeden haric Trabzonspor nezaman bir oyuncu dogru dürüst satti ki`?? :D ja kaciyorlar,ya takas,ya fesh ediliyor mukavele ... :)

marcelinhos100
10.06.2007, 19:03
Arkadaşlar Polonyanın Wisla Krakow takımının 22 yaşındaki orta saha oyuncusu Jakub Blaszczykowskiyi devre arasında Dortmund aldı cok kaliteli bir futbolcu Polonyanın yeni Syzmeki deniliyor Bu ikizlere gelince birkere Piotr Brozek 10 numara mevkisinde degil orta sahanın solunda oynuyor bu yıl 2 gol atmış 3 de gol pası vermiş daha Polonya Milli takımının formasını giymemiş ama bu zannederim Wislada oynadıgı bölgede daha yaşlı bir oyuncu var sürekli oynamıyor sonradan giriyor genelde Pawel Brozeke gelince bu yıl tüm maclarda yaklaşık 17-18 gol atmış 8 gol pası vermiş Polonya milli takımının formasını 2006 Dünya kupasında da giydi Ekvadora gol attı teknik hızlı ve son vuruşları kaliteli bir golcü.........

Cok fazla bonservis isteyeceklerini zannetmiyorum yani en azından syzmek ve Zurawski örnekleri önümüzde iken........

Aslında Wisladan Alınabilecek 3 futbolcu var ...

http://www.wisla.krakow.pl/files/miniatury/20067141152869524pawelbrozek.jpg http://www.wisla.krakow.pl/files/miniatury/20067141152868435piotrbrozek.jpg http://www.wisla.krakow.pl/files/miniatury/20067141152867981ddudka.jpg

Pawel Brozek Piotr Brozek Dudka ( Sol Bek )

gerçekefsane
10.06.2007, 19:04
Ali bilgini niye almadınız diyosunuz sonrada mehmet nerden çıktı diyosunuz.:)))

Özer Öztekin
10.06.2007, 19:07
Linderoth ile GS ilgileniyor;
http://www.fotbollskanalen.se/fotbollskanalen/andraligor/554571.html

Dudek'i hangi düdük uydurduysa, iyi saçmalamış....

Polonya'dan, Brozek kardeşler meselesine gelince; 15 gündür sadece bizim medyada adı geçiyor....Polonya basınında en çok Zakrziewski ve Wlodarcyzk ile adımız geçti, bir iki yerde M. Karwan ve Murawsky adı geçti...
Stichus gelirse bişeyler soracam...

Ali Can
alalım su kardesleri bari bunu yap yönetim

AYYILDIZ
Ali bilgini niye almadınız diyosunuz sonrada mehmet nerden çıktı diyosunuz.:)))

haklsisn bu adamlari orda kesfetmek lazim su ana kadar izleyenler cok olumlu referans veriyorlar hatta bi gsli keske biz alsaydik cok iyi transfer yapmislar diyor habersitesi yorumunda.

Ertan1982
10.06.2007, 19:08
Serkan Calik
http://www.transfermarkt.de/de/spieler/32843/serkancalik/leistungsdaten.html
29 Mac da 2 Gol 3 Assist

Baris Özbek
http://www.transfermarkt.de/de/spieler/32844/barisÖzbek/leistungsdaten.html
25 Mac da 1 Gol 3 Assist

RWE 25-30 Macina Canli olarak bakdim.
Serkan Calik GS de bence bir sey yapamaz ama Baris Özbek baya iyi is yapabilir

Bak Arkadasim sende haklisin 50 bin Euro fazla bir sey degil sans verirsin tutarsa tutar tutmassa yollarsin Burda Problem Mehmet Akgün degil.Ama Trabzonspor deneme tahtasi degil bir de sen kendi altyapina önem vermelisin.Herkez öze dönüs söylenib duruyor.Ama kendi oyuncularina sans vermesen bu oyunculari nasi Motive edeceksin?

gerçekefsane
10.06.2007, 19:11
wisladan alıncak üç oyuncu var

Blaszczykowski, P.Brozek, radoslaw sobolewski
yattara olmazsa Blaszczykowskiyi alırdım, ortasahayada sobolewskiyi alırdım. Szymekde kendi geri gelmek ister

kaleci
jabi hüseyin erdinç celaleddin
yattara serkan szymek sobolewski gökdeniz
p.brozek

Samet Berber
10.06.2007, 19:14
wisladan alıncak üç oyuncu var

Blaszczykowski, P.Brozek, radoslaw sobolewski
yattara olmazsa Blaszczykowskiyi alırdım, ortasahayada sobolewskiyi alırdım. Szymekde kendi geri gelmek ister

bi ara sobolewski de gündemdeydi ama sonradan düştü nedense milli takımda bi kaç maçını izlemiştim ve iyi oynamıştı olabilir ...

Ertan1982
10.06.2007, 19:19
nasıl oluyor yaw

Söyle oluyor Calim ve Pas Teknigi iyi ama Gol vuruslari baya kötü.Adamin 3-4 Macina bakdim ve gercekten de Golvuruslari bana Mehmet Yilmazi hatirlattirdi.

Ali Can
10.06.2007, 19:20
Söyle oluyor Calim ve Pas Teknigi iyi ama Gol vuruslari baya kötü.Adamin 3-4 Macina bakdim ve gercekten de Golvuruslari bana Mehmet Yilmazi hatirlattirdi.
:D:D:D:D:alkış:

gerçekefsane
10.06.2007, 19:21
10 numara kim olcak :))))) 10 numaralı formayı umut giyiyo :)))
jun intertotoda yıldızlaşıyormuş amanın de amanın:)))))

Samet Berber
10.06.2007, 19:22
10 numara kim olcak :))))) 10 numaralı formayı umut giyiyo :)))
10 numara serkan balcı olacak bu gidişle :D:D

gerçekefsane
10.06.2007, 19:24
10 numara serkan balcı olacak bu gidişle :D:D

hakketten serkan kaç numaralı formayı giycek :))))

hüseyin1975
Numaralar önemli degil!
Önemli olan Futbolcunun POerformansi.

Arkadaslar resmi Transfer Dönemi yarin basliyor.
Fazla aceleci olmayin. Önümüzde daha neredeyse 3 Ay gibi bir zaman var.
Elbette Transferler erken yapilsa iyi olur ama sonuna dogruda Fiyatlar düser :)

champions
Yaw bu götü boklu Gs Linderothla ilgileniyorsa bize gelince adamın maliyeti 10 milyon be !oluyor Nası iş anlamadım bi yerlerde bi terslik var ama nerde
Ortasahada Linderoth tipinde bi adama ihtiyaç var

Bahtiyar
arkadaşlar öze dönüş değilde genç oyunculara yönelme derseniz daha doğru olur sanırım. öze dönüş nedir Türk mü yoksa Trabzonlu mu benim bildiğim oyuncu ya yerlidir ya yabancı. genç oyuncu Hakkarisporun alt yapısındanda gelebilir vanspor un altyapısındanda bunları hepsi yerli oyuncudur öze dönüş budur alanı daraltmayalım biz büyük bi takımız. Trabzonlu olupta bildiğim kadarıyla alt yapıyı bi kazanç haline getiren çok topçu var yaşı 30 a gelmiş ama parlayamamış oyuncular var zannediyorum bunlar Ts ye artı bir maliyette aynı zamanda ve bonservis istemiyoruz istediğiniz takıma gidebilirsiniz denmiş bence doğru bunlar beslek mi. bence Trabzonspor yanlış yönetiliyor. sadece bu yönetim değil 96 dan beri köklü bi çözüm bulunamadı. hergelen günü kurtarmaya gitti. bence bunun en basit örneği bu öze dönüş projesi. bunu kullanarak oy kapmaya çalışıyorlar. yaltıkçı yazarlarda destekliyor. bana öze döncem deme bana hedef koy şampiyon yapcam de Türkiyedeki genç yetenekleri bulcam çıkaracam de. bence olaya bakış açımız bayağı bi değişmeli.

Ali Can
10.06.2007, 19:25
eğer 10 numara almasak
10 numaralı formayı KEÇELİNHO giysin

gerçekefsane
10.06.2007, 19:26
Numaralar önemli degil!
Önemli olan Futbolcunun POerformansi.

kim demiş numaralar önemli değil

galatasaray 9 ve 99 numara :)))))))

hüseyin1975
10.06.2007, 19:26
Seneye Keceli bir Patlama yaparsa acaba Millet ne diyecek?

Merak ediyorum dogrusu!

AYYILDIZ
10.06.2007, 19:27
mehmetin ailesi Trabzonluymus sanrim

hüseyin1975
10.06.2007, 19:27
kim demiş numaralar önemli değil

galatasaray 9 ve 99 numara :)))))))

Arda ve Ümit Karan baska Forma Numarasi giyinse böyle oynayamayacaklarmi :confused:

gerçekefsane
10.06.2007, 19:29
Arda ve Ümit Karan baska Forma Numarasi giyinse böyle oynayamayacaklarmi :confused:

ü.karanla gol rekoru kırmaya çalışan jubile yapmayan 9 numaralı oyuncuyu kıyasla ustadım.

hüseyin1975
10.06.2007, 19:32
ü.karanla gol rekoru kırmaya çalışan jubile yapmayan 9 numaralı oyuncuyu kıyasla ustadım.

Benik aklim nerede yaw :)

Sen Karan (99) ile Sükür (9) kiyasliyorsun!
Peki ben Ardayi nereden uydurdum oraya :D

Ben anladim simdi onu :D:D:D

Özer Öztekin
http://www.bolddk.com/nyt/index.php?vis=68841
http://www.fmfreaks.dk/index.php?topic=7162.msg170428;topicseen

x_man
Seneye Keceli bir Patlama yaparsa acaba Millet ne diyecek?

Merak ediyorum dogrusu!

ya bırak ondan bi cacık olmaz patlama yapacak doğrudur elimizde patlayacak

hüseyin1975
10.06.2007, 19:34
ya bırak ondan bi cacık olmaz patlama yapacak doğrudur elimizde patlayacak

Bende olmayacagini düsünüyorum ama ya olursa?

Yandik o zaman.

Söyle bir Baslik acmamiz gerekecek:

Musta Keceli senden özür diliyoruz!

Bu Basligi acmaya yürek ister :D

gerçekefsane
10.06.2007, 19:36
Benik aklim nerede yaw :)

Sen Karan (99) ile Sükür (9) kiyasliyorsun!
Peki ben Ardayi nereden uydurdum oraya :D

Ben anladim simdi onu :D:D:D

öyle üstadım forma numarası önemli :)))))
bide bizim teknik menajer tribunde oturmasın :))

Jester
10.06.2007, 19:53
Bütün bu geyik muhabbetinin arasında Trabzonolog kardeşimiz yine işi bitirmiş ve gerçekten ilgilendiğimiz iki transfer haberini bizimle paylaşmış, sağolsun.

Adı geçen her iki isim de son derece iyi olmakla beraber, orta sahada oynaması nedeniyle Würz tam isabet olur derim. Adam bir anlamda Linderoth'un 5 yaş genç olanı.

Şöyle özetliyim, Würz'ü alalım, bir de adam gibi kaleci, ben sezona umutla bakıcam!!!

Bu arada haberi çevirebilen varsa memnun olucaz...

marcelinhos100
10.06.2007, 19:55
Bütün bu geyik muhabbetinin arasında Trabzonolog kardeşimiz yine işi bitirmiş ve gerçekten ilgilendiğimiz iki transfer haberini bizimle paylaşmış, sağolsun.

Adı geçen her iki isim de son derece iyi olmakla beraber, orta sahada oynaması nedeniyle Würz tam isabet olur derim. Adam bir anlamda Linderoth'un 5 yaş genç olanı.

Şöyle özetliyim, Würz'ü alalım, bir de adam gibi kaleci, ben sezona umutla bakıcam!!!

Katılıyorum kaliteli ve genc bir oyuncu.....

marcelinhos100
10.06.2007, 20:02
Rasmus Würtz

http://www.dbu.dk/data/dbu/imagedb/5878.jpg (http://www.dbu.dk/lbase/playerInfo.aspx?playerid=4339#)

Full name Rasmus Østergaard Würtz

Date of birth September 18 (http://en.wikipedia.org/wiki/September_18), 1983 (http://en.wikipedia.org/wiki/1983) (1983-09-18) (age 24)

Place of birth Skive (http://en.wikipedia.org/wiki/Skive), Denmark (http://en.wikipedia.org/wiki/Denmark)

Height1.79 m

Playing positionMidfielder (http://en.wikipedia.org/wiki/Midfielder)

Danimarkanıın Genc yetenegi 2002 yılından beri Aalborg takımında oynuyor 14 gol atmış bu sürede Danimarka Milli takımınında oyuncusu aynı zamanda 7 kez A Milli oldu Ülkede Graversenle kıyaslanıyor takımının kaptanı...

Fatih Sağır
10.06.2007, 20:02

Gerçekten arkadaşlar geyik muhabbetinden bıktım yeter artık, buraya girdiğimde transfer haberleri okumak istiyorum geyik muhabbeti değil. lütfen

cınar#7
10.06.2007, 20:03
mehmetin ailesi Trabzonluymus sanrim
Hangisi Mehmet Çakırmı yoksa Dortmundlu Mehtmet Akgünmü:confused:

cınar#7
10.06.2007, 20:03
Nedir bu Polonya sevdası anlamıyorum vasatın az üstü oyuncular bunlar ne yıldızlar nede gelecek vaad ediyolar sadece kontenjanı doldururlar....

Polonyadan oyuncu alıncaksa Sol Beke alınmalı....

AYYILDIZ
10.06.2007, 20:04
Hangisi Mehmet Çakırmı yoksa Dortmundlu Mehtmet Akgünmü:confused:

mehmet akgun

marcelinhos100
10.06.2007, 20:10
Rasmus Würthün sözleşmesi 2007 yılında bitiyor gözüküyor transfermarkete göre......

Bu sene takımının bütün maclarında oynamış 6 tane gol atmış..........

Feyenor ve Marsilya ilede ismi geciyor forumlarda haberlerde.....

cınar#7
10.06.2007, 20:16
Wederson Fenerbahçede malasef...artık Sol beke alınıcak Türk oyuncu kalmadı

ya Celalettini çekicez yada yabancı bi oyuncu alıcaz Sol Beke.Bence Lee Eul Yong geri dönmeli bu aşamada...

marcelinhos100
10.06.2007, 20:18
Wederson Fenerbahçede malasef...artık Sol beke alınıcak Türk oyuncu kalmadı

ya Celalettini çekicez yada yabancı bi oyuncu alıcaz Sol Beke.Bence Lee Eul Yong geri dönmeli bu aşamada...

Futbolcuları anlamak imkansız yedek klubesinde çürür orada ........

Cabri61
10.06.2007, 20:22
wedditttttttttttttt

cınar#7
10.06.2007, 20:25
Bjk Colin Kazim Richardsla 1.700 euro bonsevis bedeli karşılığında anlaşmış bizim yönetim adnanların peşinden koşmaya devam etsin...

Samet Berber
10.06.2007, 20:32
Rasmus Würtz

http://www.dbu.dk/data/dbu/imagedb/5878.jpg (http://www.dbu.dk/lbase/playerInfo.aspx?playerid=4339#)

Date of birth September 18 (http://en.wikipedia.org/wiki/September_18), 1983 (http://en.wikipedia.org/wiki/1983) (1983-09-18) (age 24)

Place of birth Skive (http://en.wikipedia.org/wiki/Skive), Denmark (http://en.wikipedia.org/wiki/Denmark)

Height1.79 m

Danimarkanıın Genc yetenegi 2002 yılından beri Aalborg takımında oynuyor 14 gol atmış bu sürede Danimarka Milli takımınında oyuncusu aynı zamanda 7 kez A Milli oldu Ülkede Graversenle kıyaslanıyor takımının kaptanı...
24 yaşında kaptan olmuş helal olsun ...

arkadaşlar bu futbolcuyu siz mi öneriyorsunuz yoksa yönetimin temasları var mı ???

Koray
10.06.2007, 20:38
24 yaşında kaptan olmuş helal olsun ...

arkadaşlar bu futbolcuyu siz mi öneriyorsunuz yoksa yönetimin temasları var mı ???

yok renkdaş,zaten yönetime sorsan talan ettiler ortalığı ama elde var 0

gurkankyildiz
10.06.2007, 20:39
dudek işi ne oldu acaba bi gelişme var mı?

Bahtiyar
10.06.2007, 20:40
Hüseyin şampiyonluk istiyor
Trabzonspor'un Takım Kaptanı Hüseyin Çimşir, bordo-mavili takımda amacının ve en büyük arzusunun Trabzonlu ve Trabzonsporlu bir futbolcu olarak şampiyonluk özlemini gidermek olduğunu söyledi. Trabzonspor'un bu sezon şampiyonluğun en büyük adaylarından olacağını savunan Hüseyin, bu konuda taraftarlara da büyük iş düştüğünü belirtti.

Türkiye'de son yıllara bakıldığında taraftarları ile bütünleşen takımların şampiyonluk yolunda çok avantaj yakaladığını ifade eden Hüseyin, şöyle devam etti: ''Trabzonspor taraftarı gibi dünyanın hiçbir yerinde takımını motive eden bir taraftar kitlesi yok. Bu avantaja rağmen çabuk demoralize olan ve ümitsizliğe kapılan taraftar da yok. Trabzonlu olarak bu duyguları iyi bilen biriyim. Trabzonlu futbolcular da aynı duyguları yaşıyor. Bu dezavantajımızdan kurtulur ve sezon sonunu bekleme tahammülünü gösterebilirsek, iddia ediyorum zaman zaman yaptığımız çıkışlarda da devamlılığı sağlar ve mutlu sona ulaşırız.''

Hüseyin, Trabzonspor alt yapısından yetiştiğini ve daha öne Sakaryaspor ile Antalyaspor formasını giydiğini ifade ederek, ''Yapılan tekliflere bakmadan yeniden Trabzonspor'a döndüm. Amacım ve en büyük arzum Trabzonlu ve Trabzonsporlu bir futbolcu olarak şampiyonluk özlemini gidermek'' dedi.

Sahada galip gelmek için mücadele eden bir futbolcudan öte tribünde başarıyı bekleyen bir taraftarın da düşüncelerini taşıdığını kaydeden Hüseyin, ''Bu nedenle şampiyonluğun ne demek olduğunu biliyorum. Taraftarımızdan tek isteğim kazanma isteğimize destek olsunlar'' diye konuştu.

Trabzonlu futbolcunun kendini sorgulayan futbolcu olduğunu vurgulayan Hüseyin, sözlerini şöyle tamamladı: ''Bu bize has bir özellik. Futbolcu hem kendini sorgular hem de aile ve sosyal çevresi futbolcuyu sorgular. Bu düşünce içinde olan futbolcunun verecekleri daha fazla olur. Çok şeyler katmak istemesi zaman zaman hata yapmasına neden olur, bu da hoşgörü ile karşılanmalı. Bugün herkesin imrenerek baktığı Ronaldinho bile ne aşamalardan geçtikten sonra bu duruma geldi. Toplum baskısı maalesef bize daha fazla yansıyor. Herkes Trabzonlu futbolcuyu sahiplenmeli ki gelecek kadroda Trabzonlu futbolcu sayısı fazla olsun.''

10.06.2007

Kaynak : AA

bence sen gidersen şu orta sahayı biraz daha aktif kullanırsak olabilir neden olmasın. ama şampiyonluğu bizim takımda değilde başka takımda yaşamaya çalışırsan daha çabuk şampiyon oluruz gibi geliyor bana.

Can
10.06.2007, 20:53
Rasmus Würtz

Height1.79 m

Bu adami aldikmi arkadasin yolladigi sitede hep bizim ismimiz geciyo

Erdem Keser
10.06.2007, 20:58
FB TS'dan İlk transferini yaptı.
Sarı-Lacivertli takım Bordo mavililerin yakasını bir Türlü bırakmıyor. Real Madrid’ ten Roberto Carlos’u alan Fenerbahçe Trabzonspor’dan da ilk çiviyi söktü.

Sebastian Lazaroni döneminde Brezilyalı futbolcularında tercümanlığını yapan Fatih Sönmez Fenerbahçe’ye transfer oldu. Bordo mavili takımda 8 ay görev yapan ve Lazaroni’nin gidişinden sonra Brezilyalı futbolculardan sadece kaleci Jefferson ’un kalması Tercümanın boşa çıkmasına neden oldu. Bonservisi elinde olan Tercüman Fatih Sönmez ’e hemen teklif götürdü.Sarı Lacivertli yöneticiler tercüman Sönmez ’i renklerine bağladı. Tercüman Fatih Sönmez şimdi Fenerbahçe’de futbol oynayan Brezilyalıların tercümanlığını yapıyor. Sarı Lacivertli takımın son bombası Carlos ’un da tercümanlığını yapacak.. Eee ne diyelim Trabzonspor’dan oyuncu alamayan Fenerbahçe’nin bordo mavililerin tercümanı almasına da kızmamak gerekir..!

www.medyatrabzon.com

Serdar A
10.06.2007, 21:15
Trabzonolog'un haberlendirdiği Duncan Rasmussen "transfermarkt" istatistiklerine göre son 13 lig maçında 12 gol atmış. Her ne kadar Jun deneyimi henüz unutulmamış olsada fena bir transfer olmaz gibime geliyor.

Marcelinhos usta , şu oyuncuya bir baksana , neymiş ne değilmiş :)

Serdar A
10.06.2007, 21:19
Bu arada Ofspor , transferde Trabzonspordan daha hızlı gidiyor :)

İnşallah bu sene 2. Lige çıkacaklar.

Özer Öztekin
10.06.2007, 21:20
Duncan ile bizimle birlikte Heerenveen de ilgileniyormuş...Aşağıda Duncan 2006/2007;

http://www.youtube.com/watch?v=f3jG4zHjzRY

Samet Berber
10.06.2007, 21:20
pardonnnnnnnç

Samet Berber
10.06.2007, 21:21
http://www.brondby.com/player.asp?sid=137&id=33

Jester
10.06.2007, 21:22
Würtz orta sahamıza ilaç olabilecek bir oyuncu.

Hani hep oyunu çift yönlü oynayabilen diye tabir ettiğimiz adamlardan.

Henüz 24 yaşında. Takımının kaptanı. 2003'te Danimarka'da yılın genç futbolcusu seçilmiş. A milli takımda oynuyor. Bonservisi çok uygun veya yok.

Yani hemen kimsenin itiraz edemeyeceği bir adam.

Trabzonolog'un verdiği linkte iş bitmiş gibi gözüküyor. Hatta eski oyuncumuz Olsen'in aracılık ettiği belirtiliyor.

Olursa hem nokta, hem akıllı transfer olur.

Stichus buralara gelse de bizi aydınlatsa...

champions
10.06.2007, 21:23
Bize sol kanat lazım değil mi? Az önce izlediğim Hollanda genç takımında Royston Drenthe diye bi çocuk var Valla hayran kaldım gidiyor geliyor sol kanatı işletiyor çocuk Son Dünya şampiyonasında da Emanuelson çıkmıştı o bölgeden Ajaxda banko oynuyor şimdi parayla alamazsın Tıpkısı bu adam herşeyiyle benziyor Feyenordta oynuyormuş bu sezon 25 maça çıkmış ver 2 gerekirse 3 milyon euroyu al getir sorun falan kalmasın solda en az 2 katına satacağının garantisini ben vereyim sana:D

Rasmussen konusu daha önce gelmişti gündeme Heerenven alır parlatır satar demiştim hala öyle düşünüyorum :)Hayırlısı olsun Würtzü bilmiyorum Jester dediyse doğrudur:D

gerçekefsane
10.06.2007, 21:28
Jester

coolank ustadım Danimarkalı genç bir oyuncuyu Ziya Doğan'ın istediğini çok önce söledi:);)

Serdar A
10.06.2007, 21:30
http://www.brondby.com/player.asp?sid=137&id=33

19 maçta 15 gol 7 asist... 185 cm boy ve yaş 22. Oldukça güzel.

Fotomaç-fanatik alakasız isimleri yazıp dursun. Bizimkiler sessiz sedasız böyle oyuncularla kontak kursun. Güzel politika... Eğer yanılmıyorsam.

cınar#7
10.06.2007, 21:32
Bize sol kanat lazım değil mi? Az önce izlediğim Hollanda genç takımında Royston Drenthe diye bi çocuk var Valla hayran kaldım gidiyor geliyor sol kanatı işletiyor çocuk Son Dünya şampiyonasında da Emanuelson çıkmıştı o bölgeden Ajaxda banko oynuyor şimdi parayla alamazsın Tıpkısı bu adam herşeyiyle benziyor Feyenordta oynuyormuş bu sezon 25 maça çıkmış ver 2 gerekirse 3 milyon euroyu al getir sorun falan kalmasın solda en az 2 katına satacağının garantisini ben vereyim sana
U-21 Turnuvasında geleceği parlak çok oyuncular çıkıyo izlenip bakılması lazım özellikle PSV,Ajax gibi takımlar bu turnuvayı çok iyi izliyolar.

Senin dediğin gibi Hollanda da Amcası Edgar Davids olan bi futbolcu var bunun gibi oyuncularda bakılabilir....

Furkan
10.06.2007, 21:32
Duncan ın attığı goller özel yeteneklerle atılmış goller değil ama attığı gollere bakılırsa hava hakimiyeti iyi bi futbolcu ortaları gole dönüştürebilecek birine benziyor maçlarını izlemiş arkadaşlar daha iyi yorum yapabilir sadece youtubetaki gollere bakıp yorum yapmak pek doğru olmaz

Serdar A
10.06.2007, 21:36
Duncan ile bizimle birlikte Heerenveen de ilgileniyormuş...Aşağıda Duncan 2006/2007;

http://www.youtube.com/watch?v=f3jG4zHjzRY

Bu arada bu videoda ilk defa gördüğüm müthiş bir penaltı taktiği var. Süper. Sanırım 4. Gol

cınar#7
10.06.2007, 21:39
Duncan ın attığı goller özel yeteneklerle atılmış goller değil ama attığı gollere bakılırsa hava hakimiyeti iyi bi futbolcu ortaları gole dönüştürebilecek birine benziyor maçlarını izlemiş arkadaşlar daha iyi yorum yapabilir sadece youtubetaki gollere bakıp yorum yapmak pek doğru olmaz
Eğer öyle bakarsak Youtubeda bugun Aruna Dindanenin videosunu izledim valla çok daha iyi Duncandan,Hazır Danimarkadan forvet bakıyoruz Dijbyl Fall bi yoklanmalı Duncandan ucuzdur bence....

Furkan
10.06.2007, 21:41
zaten bende onun için youtube bakıp yorum yapmak doğru olmaz dedim...

Samet Berber
10.06.2007, 21:44
zaten bende onun için youtube bakıp yorum yapmak doğru olmaz dedim...
arkadaşlar bi sorum olacak ama komiğinize gidebilir merak ettimde o yüzden ...
ziya doğan şu anda nerde arkadaşlar benim bildiğim en son arjantindeydi ama ????...:confused::confused:

iyattara
10.06.2007, 21:45
Tim Duncan mubarek nası da vuruyo kafayıı:D

renac
10.06.2007, 22:04
bence a'mar bu takima inanilmaz gider acaba bonservis bedeliu nekadar bu hafta adam real madrid savunmasini darma duman etti turkiyede cok is yapar bize inailmaz katkisi olur

Serdar A
10.06.2007, 22:07
Şöyle bir serbest kalanlar listesine baktımda aslında Trabzon'a gelirse iş yapabilecek bir çok isim mevcut.

Molina , Kapo , Trojan ve tabiki Maxi Lopez ilk gözüme çarpanlar.

hamdi bey
10.06.2007, 22:13
Şöyle bir serbest kalanlar listesine baktımda aslında Trabzon'a gelirse iş yapabilecek bir çok isim mevcut.

Molina , Kapo , Trojan ve tabiki Maxi Lopez ilk gözüme çarpanlar.

hayal görmeyin, bunlar alsa alsa ali paşaspordan cemalettin i alırlar sonra yıldız diye yuttururlar

A.Alper
10.06.2007, 22:16
yine bişii yok o geliyor bu geldi su gelse ne güzel olcak...

Sefa Murat Dokuz
10.06.2007, 22:16
filip trojan futbolcu falan değil bırakın onu DUNCAN tim duncan mı san antoniodaki:D

Ali Can
10.06.2007, 22:18
ağlanacak halimize gülüyoruz

Serdar A
10.06.2007, 22:19
hayal görmeyin, bunlar alsa alsa ali paşaspordan cemalettin i alırlar sonra yıldız diye yuttururlar

Takılmış teyp gibi sürekli aynı lafı söylemekten bıkmadın mı ?

A.Alper
10.06.2007, 22:26
Takılmış teyp gibi sürekli aynı lafı söylemekten bıkmadın mı ?

aynı laf değil daha önce kültablasıspor ve maymunettin diyolardı :D

Ali Can
10.06.2007, 22:32
aynı laf değil daha önce kültablasıspor ve maymunettin diyolardı :D
:D:D:D:D
yaw bu saatlerde de çok sıkıcı oluyo haber basan da yok k
bir an önce yarın olsun yeni haberlere bakalım

A.Alper
10.06.2007, 22:34
istersen asparagas yayına baslarım valla gerçek sanırsın o derece...bilmiyorum her türlü kaynaktan yararlanırım da..:D

Travelair
10.06.2007, 22:47
Arkadaşlar benlentilerinizi çok yüksek tutmazsanız iyi olur. Alınacak isimler tanıdıklarımız değil anladığım. Ama bu tabi kötü oldukları manasına gelmiyor

ceserdar
10.06.2007, 22:54
valla şu danimarkalılar gayet ii ama onları alamaz bunlar. zaten kontejyan sorunu var. bizim en büyük transferimiz yabancıları kazasız belasız göndermektir. djokaj, jun, musampa, jefferson

lucciiffer
10.06.2007, 22:56
arkadaşlar bilgisi olan varsa söylesin bu necati-gökdeniz takasının gerçeklik payı varmı ya

cınar#7
10.06.2007, 23:00
fransız gazetesine göre Trabzonspor RC Lens takımının forveti Aruna Dindane ile ilgileniyormuş.
Bence bugunkü haber buydu Lens Forumlarını araştırmak lazım belki bi bilgi buluruz.Tabi Fransızca bilen biri olması lazım:)

gamzeeeeee
10.06.2007, 23:03
aruna super oyuncu,alırsak cok ıs yapar..ama sorunlu oyuncu bıraz..

mehmet cakır işi neoldu bilen varmı?mehmet cakırı kacırırsak cok uzelecem gercekten:(

azrail
10.06.2007, 23:11
abi ben fransizca biliyorum sen hangi sitede öyle bir sey okudun?

selçukabi
10.06.2007, 23:11
Rasmussen ile Würtz'ü kesin alırız....
Mehmet Çakır ile Dindane'yi almak için alacak örgütlenmede "Organizasyon yeteneği, Futboldan anlamak, IQ puanının 120 civarı olması gibi" bazı nitelikler olması gerekiyor.Bilmem anlatabildim mi?
Detaya girecek zamanım yok SKYTurkte Seçim Otobüsü Trabzonda var onu izliyorum...

Özkan Erdem
10.06.2007, 23:12
danimarka'da, fransa'da bir sürü haberimiz çıkıyor, türkiyeden ses yok.. Avrupa gazetelerine mi abone olsak acaba..

cınar#7
10.06.2007, 23:17
abi ben fransizca biliyorum sen hangi sitede öyle bir sey okudun?
Valla Ben bilmiyorum hangi gazete olduğunu dino1974 nickli arkadaş okumuş...

azrail
10.06.2007, 23:20
vallah abi ben fransiz gazetelerine baktim öyle bir sey okuyamadim.
RC Lens'in forumunda bile böyle bir haber yok.

Fanatik28
10.06.2007, 23:22
Nuri Sahin

Petric`in takima katilmasindan sonra Nuri`nin forma sansi daha da azaldi. En azinda satin alma opsiyonu ile kiralayabiliriz.

azrail
10.06.2007, 23:23
vallah nuri sahin kiralik alinabilir ama bizikiler öyle bir transfer beceremezler

cınar#7
10.06.2007, 23:24
Şu an Lig Radyoda Trabzonspor hakkında konuşuyolar Ahmet Ağaoğlu,Serdar Bali...

vadaa55
10.06.2007, 23:25
bazı merak ettiğim konular var tipik bir santrafor mu alınacak(umutun yanına)?yoksa 10 numara mı?genelde 10 numara diyorlar ama bence umut forvet yükünü tek başına kaldırabilecek biri değil çok savruk oynuyor.forvete de bakıyorlar(ziya çiift forvet oynatır mı sorusu geliyor aklıma) takımda zaten ne sol açık var ne de sol bek kaleci de yok(amma karamsar bir akşam beaa)bence bu seneyi çöpe atalım şu yönetim ve ziya gitsin sonra umutlancam

zahido
10.06.2007, 23:29
Bu haberler doğruysa duncanla umut çok iyi işler yapabilir.. Adam dehşet kafaya çıkıyo helal ossun valla..

zahido
10.06.2007, 23:32
http://www.turkrock.com/post1255640.html

arkadaşlar burda haber var üstündede tarihi var.. Baya bi önce başlamışız bunu izlemeye..

Trabzon'a Danimarkalı gol makinesi!..

Bu sezon ligde hayal kırıklığı yaşayan, taraftarının gönlünü almak için transfer harekatına erken start veren Trabzonspor kancayı Danimarka'nın Brondby kulübünde forma giyen genç gol makinesi Morten Duncan Rasmussen'e taktı...

Tarih: Prş 24.05.2007 15:18

BU HABER SADECE DAKKA90.COM'DA!..

Trabzonspor'un Danimarka'ya gönderdiği temsilciler, bu sezon ligde 31 maçta 14 gol atan 31 Ocak 1985 doğumlu, 1.85 boyunda 77 kilogram ağırlığındaki Rasmussen'i dün oynanan Odense maçında izlediler.

1-0 Brondby'nin galibiyetiyle sonuçlanan maçta tek golü Morten Duncan Rasmussen atarken, genç oyuncunun kulübüyle 2010 yılına kadar sözleşmesinin bulunması transferi zora soktu.

Bordo-Mavili kulübün girişimine rağmen maçtan sonra bir açıklama yapan Rasmussen, yurtdışına transfer için henüz erken olduğunu söyledi.

Danimarka Ümit Milli Takımı formasını 21 kez giyen 22 yaşındaki oyuncu, "Yabancı bir ülkeye transfer olmadan önce kulübün Brondby'de biraz daha beklemem ve olgunlaşmam gerektiğini düşünüyorum. Hollanda'nın Herenveen ve Türkiye'nin Trabzonspor kulüplerinin teklifleri var ancak şu an bu tekliflere sıcak bakmıyorum" diye konuştu.

Trabzonspor, genç futbolcunun bu açıklamasına rağmen transferi gerçekleştirmek için girişimlerini sürdürüyor. Danimarka kulübünün iyi bir bonservis teklif edilmesi durumunda büyük gelecek vaat eden Rasmussen'i satabileceği belirtiliyor.

Fanatik28
10.06.2007, 23:38
Yasli olmasina ragmen büyük ihtimalle Bonservisi elinde olan

Darko Kovacevic

En azindan Musamba`nin anlasabilecegi bir zat. Ama buna engel biri olabilir, Mantalite.

zahido
10.06.2007, 23:39
Bi menajerin işi bu bence..

Bu arada, uzun süre sahalardan uzak kalacak olan Meduna'nın yerine Vestel Manisaspor yönetimi, 2 yeni yabancı futbolcunun peşine düştü. Danimarka 1. Lig ekiplerinden Brondby'de forma giyen Morten Duncan Rasmussen ve Nürnberg'de forma giyen Jan Kristiansen'in, Siyah-beyazlılar'ın gündeminde olduğu ifade edildi. (İhlas Haber Ajansı)

Cabri61
10.06.2007, 23:41

abi aklıma bir zamanlar ts maniac ı getiriyorsun...sürekli takım küçük görülür mü ya ... abudik kubudik spor...lkdflsşkfdsşfkspor

Emre B.
10.06.2007, 23:44
abi aklıma bir zamanlar ts maniac ı getiriyorsun...sürekli takım küçük görülür mü ya ... abudik kubudik spor...lkdflsşkfdsşfkspor

Bende aynı kişi olduklarından şüpheleniyorum.Videodaki adam çok iyi bir oyuncuya benziyo.Yaşı da genç.İnşallah alabiliriz ama kimi yollıycaz?

Serdar A
11.06.2007, 00:13
Nuri Sahin

Petric`in takima katilmasindan sonra Nuri`nin forma sansi daha da azaldi. En azinda satin alma opsiyonu ile kiralayabiliriz.

Aynı şeyleri düşünüyoruz. Nuri'nin bu yıl forma bulması çok zor.

Beşiktaş'ta bir aksilik olmazsa Kazım'ı bitirmiş. Bu iki oyuncuyu alsak yeterdi.

Ertan1982
11.06.2007, 00:28
Herkez bir Isim Yaziyor bende bir tane yaziyim bari.Jimmy Floyd Hasselbaink.Adam belki bu Sezon fazla gol atmadi ama halen cok iyi Futbolcu.Ve Frikileride cok iyi.Yasi 35 ama van Hoijdok da 34 yasinda Fenere geldi ve ne yaptiklarini gördük.Kontrati bu sezon bitti.Bence Trabzona yararli olablilir.

Bilâl ÇOBAN
11.06.2007, 00:45
evet arkadaşlar, ben umutlanmaya başladım, bu duncan rasmussen olayı doğru ise, umut ile süper bir ikili oluştururlar, adam sadece hava toplarına hakim değil, aynı zamanda son derece de iyi bir fırsatçı... yani umut bulut ile süper bir ikili oluştururlar... mehmet akgün olayına gelince çocuk çok iyi ve bizde patlama yapacağına inanıyorum... serkan + jabi + adnan + mehmet akgün + rasmussen gerçekten iyi bir transfer sezonu geçiriyoruz sanırım... bir de kaleci aldık mı sorun tamamdır... bonus olarak da ofansif bir orta saha alırsak, izleme de yanında yat bu takımın...

zafer6161
11.06.2007, 00:45
şu anda alınacak tek futbolcu var oda shalkeli LİNCON.gs peşinde

jefferson61sefa
11.06.2007, 00:48
böyle bir dosya yok
ziya doğan küçük kağıtlara yazıp yönetime verio 5 para etmez adamlar brozek falan bide hakiki brozek olsa neyse onun sahtesi :D basel de ilgilendiği denen adamın ismi dahi geçmiyor du yönetimde ki dortmund aldı
jabi bittimi yöneticiler dahi bilmiyor trabzon borç batağına giidiyor fuzuli yabancılar devam ediyor musampa,jun,djokaj elimizde patlıcak

Bilâl ÇOBAN
11.06.2007, 00:51
bu sezon şöyle bir 11 izleyeceğiz sanırım arkadaşlar...

-----------------kaleci-----------------

jabi--------step---------erdinç-----------cello
(çağdaş -risp)

-------------------serkan----------------

yattara-------------gökdeniz------mehmet akgün

-------------umut bulut-------rasmussen-----------

hüseyin satılır, step kalabilir çünkü istediğimiz parayı verebilen yok, adnan da iyi bir yedek olur... düşünün bir de ali güzeldal geri geliyor.... offffffff:tsbayrak:

jefferson61sefa
11.06.2007, 00:52
stepanov 6 milyon euroya gitcek

Cabri61
11.06.2007, 00:54
stepanov 6 milyon euroya gitcek

nereye gidiyor? kesin konuştun

jefferson61sefa
11.06.2007, 00:57
nereye gidiyor? kesin konuştun

kesin konaşayım 4 ocak ta klübe mallorcadan gelen 3 milyon dolarlok teklifi paketleyen yönetim para sıkıntısı çekiyor
1 ispanyol klübü daha var o 2sindinden birinden 6 milyon euro istenecek takımlar da büyük ihtimal 5-5,5 bilemedin 6 milyon euroya stepi alcaklar
yönetim bu şekilde 2 kuş vurmak istiyo hem kontejan açıp hem para kazanacak zaten djokaj ı satabilmek için üstüne para verecez
junu prag istio ama parasız musampada kime gitsin

Bilâl ÇOBAN
11.06.2007, 00:59
arkadaşlar yabancı kontenjanı (karşı olsam da) genişletilecek sanırım... mushampa kalsın o zaman, junu prag a 500-600 bin avroya kaptırsak kârdır, üzerine de djokaj'ı veririz bonus olarak...

jefferson61sefa
11.06.2007, 01:01
mali kongreye kadr paraları blup klübün borçunu bellli bir miktar azallıklarını bahane göstermeye çalışacaklar 20 trilyon civari gösterecekelr
önümüzdeki sezonun yayın hakları parası ile şu anda kredi çekildi yönetim tarafından bir çok proje yaptık diolar ama ortada hiç bir proje yok STAD ın bir tek maketini gastede gördü herkes belki bir kaç kişide rüyasında istifa etseler bile dicekler biz yine borcu 7-8 trilyon düşürdük 22-23 düşürdük dicekler ve sıcak para ihtiyacı da var klübün F.tekke nin parası nereye gitti bilen var mi
en çok merak ettiğim konu budur? marcelinhoyu cepten ödedi aldığı parayaı kasaya koydı ee 10milyon euro ediyo toplam ne oldu bu para şu anda kasada nasıl oluoda 1 milyon ytl var anlaşılan paralar haydan gelip huya gidiyor..(kasa derken sahici kasa değil:D ama ağlanacak durumumuza gülüyoruz böyle gidip 50 trilyonu bulursa borç TRABZON gs gibi değil böyle şeyleri kaldıramaz gs nin 200 trliyon borcu olsa bişi olmaz ama biz hiç bir zaman borçumuz yoktu en fazla 10 trilyondur borcumuz ama 30 lara kadar çıktı bu çok kötü sinyal PARALI BAŞKAN acaba kendi servetinimi arttırıo)

tskolik34
11.06.2007, 01:30
abiler ,arkadaşlar herkes bi futbolcu diyoda biz çalıp biz oynuyoruz daha yabancı sorunlarımızı hallettikmi djkoja jun duruyo musampa duracakmı dursa yararlı olabılecekmi ziyanın elinde transfer ciddi bi iştir nokta transferler gerektirir bizim bi yıgın adamımız var ama toplasan adam gibi 11 cıkmaz sol taraf bagırıyo ben burda yokum diye ama hareket yok görün yine keçeli değişmez eleman olacak oranın

Koray
11.06.2007, 01:31
arkadaşlar yabancı kontenjanı (karşı olsam da) genişletilecek sanırım... mushampa kalsın o zaman, junu prag a 500-600 bin avroya kaptırsak kârdır, üzerine de djokaj'ı veririz bonus olarak...

djokaj ın son kullanma tarihi geçti abi almazlar onu:D

Bilâl ÇOBAN
11.06.2007, 01:32
djokaj ın son kullanma tarihi geçti abi almazlar onu:D

üstüne para, malzeme felan versek ??? :D

Koray
11.06.2007, 01:37
üstüne para, malzeme felan versek ??? :D

Çekler çok aç gözlüdür onla kanmazlar daha doyurucu bişeyler bulmamız lazım:D

Bilâl ÇOBAN
11.06.2007, 01:38
beyler sadece bir fikir olarak soruyorum, trabzonspor.org.tr hacklense, daha sonra bordo mavi bir bayrak konsa, yeter artık çekin gidin dense nasıl olur ?

site asp dilinde ya:D belli mi olur hani birseyler olabilir :D

Bilâl ÇOBAN
11.06.2007, 01:48
e bi fikir verin da

Kasım Hilal
11.06.2007, 01:54
Etik olmaz.
Ben protestoya devam ederim.
Belki istifa etmeleriniz sağlamaz ama en azından huzurlarını kaçırırım.
Hiç değilse transfer yaparken ya da oyuncu satarken iki kere düşünürler.

Koray
11.06.2007, 01:55
ben buldum! bunlar gerede kampına katılacaklar ya,orda istemediğimiz yabancı futbolculara suikast düzenleyelim ama bu konuda bize keskin nişancı lazım:D

Bilâl ÇOBAN
11.06.2007, 01:57
Etik olmaz.
Ben protestoya devam ederim.
Belki istifa etmeleriniz sağlamaz ama en azından huzurlarını kaçırırım.
Hiç değilse transfer yaparken ya da oyuncu satarken iki kere düşünürler.

iyi de usta, düşünsene, bordomavi bir sayfa açılıyor, bu bir taraftar ihtilalidir gibi yakışıklı bir cümle... gerisi de sitemler felan... ses getirmez mi?:tsbayrak:

Kasım Hilal
Gidenler ve ölenler her zaman kahraman olur.

Bilâl ÇOBAN
ben buldum! bunlar gerede kampına katılacaklar ya,orda istemediğimiz yabancı futbolculara suikast düzenleyelim ama bu konuda bize keskin nişancı lazım:D

höst la höst :D harbiden adamlara orada birşey olacak, senden bilecekler:D

Koray
11.06.2007, 02:00
höst la höst :D harbiden adamlara orada birşey olacak, senden bilecekler:D

olsun bilsinler Trabzonda kahraman ilan edilirim:D :ts2::meşale2::meşale1:

Kasım Hilal
11.06.2007, 02:02
iyi de usta, düşünsene, bordomavi bir sayfa açılıyor, bu bir taraftar ihtilalidir gibi yakışıklı bir cümle... gerisi de sitemler felan... ses getirmez mi?:tsbayrak:

Şimdi yanlış anlama üstadım ama Avni Akyer'de herkes sırtını dönse ve aynı anga gaz çıkarsa daha çok ses getirir.
Protestonun da alaso gibi gözükür.
Ama önemli olan yaptığın şeyin makul olması, kabul edilebilir olması.
Ben hiçbiz zaman illegal yolları ya da ahlakî olarak tartışılabilir (sadece tartışılması yeterli benim için) bir uslûbu asla tasvip etmem.
Fikirdir, belki de samimi bir fikirdir; amenna ama bize yakışmaz.

Bu arada baba konuyu dağıttık gibi.
Protesto biçimlerimiz için de bir başlık vardı.
Konuyu istersen oraya taşı.
Bu yaptığımız da tam olarak etik değil.
Hem mantaliteye de aykırı.

Cabri61
11.06.2007, 02:08
Trabzon'da Rüştü olmazsa Dudek gelecek

Szymek, Dudek transferini bozunca Trabzon, Fener'le anlaşamayan Rüştü'nün fiyatına zam yaptı

Kalede favori Rüştü

Trabzon kaleci arayışlarını sürdürüyor. Hasagiç ile el sıkışıp kafaları karıştıran yönetim, kaleci arayışını gizlemek için hedef şaşırttı. Bir yandan Martinez, diğer taraftan Rüştü'ye teklif götüren Trabzonspor, Dudek'in işini tam bitirmişken Szymek vatandaşını uyarıp işi bozdu.

1 MİLYON 300 BİN EURO!
Bordo-mavili takımda şu anda
kaleye en yakın aday Fenerbahçe ile anlaşamayan Rüştü. Kulübünün Rüştü'ye geçen sezonun altında ücret vermesini fırsat bilen Trabzon rakamı artırdı: 1 milyon 300 bin euro. Rüştü düşünmek için zaman isterken diğer kalecilerle görüşmeler de sürüyor.

fotomac iyi senaryo yazıyor
dün dudek bugün rüştü yarın martinez sonraki gün hasagiç
mod 4 e göre hesap yapın

Erkin
11.06.2007, 02:18
Bir yandan Martinez, diğer taraftan Rüştü'ye teklif götüren Trabzonspor, Dudek'in işini tam bitirmişken Szymek vatandaşını uyarıp işi bozdu.

Komediye bak ya.. Szymek de zaten Dudek'in Trabzonspor'a gidip gitmemesini kolluyor zaten. Bu ne hız Szymek işi bozmuş :D:D Mizah dergisine gerek yok Fotomaç alsak yeter yani..

Mustafa
11.06.2007, 02:22
http://www.turkrock.com/post1255640.html

arkadaşlar burda haber var üstündede tarihi var.. Baya bi önce başlamışız bunu izlemeye..

Trabzon'a Danimarkalı gol makinesi!..

Bu sezon ligde hayal kırıklığı yaşayan, taraftarının gönlünü almak için transfer harekatına erken start veren Trabzonspor kancayı Danimarka'nın Brondby kulübünde forma giyen genç gol makinesi Morten Duncan Rasmussen'e taktı...

Tarih: Prş 24.05.2007 15:18

BU HABER SADECE DAKKA90.COM'DA!..

Trabzonspor'un Danimarka'ya gönderdiği temsilciler, bu sezon ligde 31 maçta 14 gol atan 31 Ocak 1985 doğumlu, 1.85 boyunda 77 kilogram ağırlığındaki Rasmussen'i dün oynanan Odense maçında izlediler.

1-0 Brondby'nin galibiyetiyle sonuçlanan maçta tek golü Morten Duncan Rasmussen atarken, genç oyuncunun kulübüyle 2010 yılına kadar sözleşmesinin bulunması transferi zora soktu.

Bordo-Mavili kulübün girişimine rağmen maçtan sonra bir açıklama yapan Rasmussen, yurtdışına transfer için henüz erken olduğunu söyledi.

Danimarka Ümit Milli Takımı formasını 21 kez giyen 22 yaşındaki oyuncu, "Yabancı bir ülkeye transfer olmadan önce kulübün Brondby'de biraz daha beklemem ve olgunlaşmam gerektiğini düşünüyorum. Hollanda'nın Herenveen ve Türkiye'nin Trabzonspor kulüplerinin teklifleri var ancak şu an bu tekliflere sıcak bakmıyorum" diye konuştu.

Trabzonspor, genç futbolcunun bu açıklamasına rağmen transferi gerçekleştirmek için girişimlerini sürdürüyor. Danimarka kulübünün iyi bir bonservis teklif edilmesi durumunda büyük gelecek vaat eden Rasmussen'i satabileceği belirtiliyor.

o haberi oraya koyan benim zaten burdada yer aldı bu haber

TSKara61
11.06.2007, 02:42
Bugun San Lorenzo Arsenal macini izledim. Cok zevkli bir macti ve bi kac tane KESINLIKLE alinmali futbolcu gordum. Tabii bunlari ne yonetim, ne Ziya Dogan okur. Esasinda siz bile takarmisiniz bilmiyorum. Bazen bosuna emek harciyormusum gibi hissediyorum. Neyse simdi gelelim futbolculara.

Gaston "La Gata" Fernandez - River Plate alt yapisinda yetismis. Cok Genc bir futbolcu. Meksika'da bi kac basarili yil gecirdikden sonra Arjantin ligine geri dondu. Bu macta 2 gol atarak takimin 4-2 galibiyete ve sampiyonluga tasidi. San Lorenzo sadece 1.2 milyon dolara River PLate'ten satin aldi bu genc futbolcuyu. Lorenzo'da forvet olarak oynuyor ama gercek pozisyonu forvet arkasi. Son vuruslari bildigime kadar etkili ama benim esas begendigim ceza sahasina yakin verebildigi paslari. Gercekten forvetlerine iyi top besleyip guzel pozisyonlar yaratabiliyor. Ama bizim takimin problemi biraz daha geride. Yani Orta Sahanin gobeginde. Bize La Gata gibi futbolculara top besleyip oyunun hizini, temposunu kontrol edecek futbolcular lazim. Syzmek gidel takimimizda bu tip futbolcu olmadi ve Syzmek bile varken kendisi yeterli degildi. Yani 2-3 tane boyle futbolcuya ihtiyacimiz var ve bu problem cozulmeden La Gata gibi futbolculari almak yanlis olur.

Ezequiel Lavezzi - Bence macin en iyisiydi. Takimda oynadigi pozisyon forvet ama gercekten yuklendigi gorev daha fazla. Mac boyunca hep rakibin orta sahasinda bi sagda bi soldaydi. Yani rakip defansi cok rahatsiz etti. Fazla driblingini goremedim ama gorebildigime kadar hizli bir futbolcu ve teknigide yuksek, ama bu macta girdigi 1'e 1 karsilasmalarda genellikle kendisini yerde buldu. Maca ilk vurgusunu orta kesip asist yaparak koydu. Sol kanattan gercekten uzak kaleye gercekten cok guzel bir orta keserek guzel bir asist yapti. Sonra baska bir pozisyonda ceza sahasi disinda cektigi sut defanscidan donunce top yeniden ayagina geldi ver yerden topu tam koseye cakti ve skoru 2-0 yapti. Macin kalan kisimindada yine cok aktifdi, sahanin nerdeyse her yerine ayak basti. Ama dedigim gibi bizim asil problemimize cozum degil. Ilk basta orta saha problemi cozulmeli.

Cristian Raúl Ledesma - Iste problemizin cozumu. 28 yasindaki orta saha oyuncusu tum mac boyunca etkiliydi. Lavezzi'yi ve La Gata'yi tum mac boyunca cok iyi besledi. Paslarinin nerdeyse hepsi yerini buldu va defansi cok iyi acti. Bahsettigim sorun bu iste. Biz Lavezzi ve La Gata'yi alsak onlari besliyecek futbolcumuz yok. Bu futbolcunun kariyerinde Hamburg ve River Plate'de var.

Cristian Ezequiel Llama - 20 yasindaki sol kanat oyuncusu. Arsenal takiminda oynuyor ve tam bir kabustu San Lorenzo icin. Cok suratli, cevik, ve teknik bir futbolcu. Bir suru kontra atak baslatti ama maalesef oyun kuracak esi yoktu. Arsenal 2. golunu Llama'nin super ortasinlan buldu.

Benden bu kadar. Bence son 2 futbolcu kesinlikle alinmali. Ikisinde cok ucuz olacagini tahmin ediyorum ama kim beni dinleyecek? Bizimkiler anca Jabi'leri Adnan'lari alirlar.

Bu arada Ziya'nin yeni yildizi: http://www.youtube.com/watch?v=pHXhzF3VJXw

Berat
11.06.2007, 02:55
CONCACAF Gold Cup karşılaşması, Panama: 2 Küba:1 2.gol Blas Perez'den..

Taner Gündoğdu
11.06.2007, 03:11
amerikaya gittin, maç izledin ve adam öneriyorsun :) helal sana kardeşim ;)

Bilâl ÇOBAN
11.06.2007, 03:22
fotomac iyi senaryo yazıyor
dün dudek bugün rüştü yarın martinez sonraki gün hasagiç
mod 4 e göre hesap yapın

:D:D:D:D:D:D

Serdar A
11.06.2007, 04:19
İçinde Kecelinho ve Ömer'in olduğu video kayıtları arıyorum.
Elinde olan yada bir yerlerde görmüş olan bana mesaj ile bildirirse çok senirim.

BDiler61
11.06.2007, 05:57
[QUOTE=TSKara61;829550]

Cristian Raúl Ledesma - Iste problemizin cozumu. 28 yasindaki orta saha oyuncusu tum mac boyunca etkiliydi. Lavezzi'yi ve La Gata'yi tum mac boyunca cok iyi besledi. Paslarinin nerdeyse hepsi yerini buldu va defansi cok iyi acti. Bahsettigim sorun bu iste. Biz Lavezzi ve La Gata'yi alsak onlari besliyecek futbolcumuz yok. Bu futbolcunun kariyerinde Hamburg ve River Plate'de var.

QUOTE]

inşallah seni dikkate alırlar sorunumuzu çok güzel dile getirmişsin.anlattığına göre tam bizlik bir adam

muratt
11.06.2007, 09:41
Bu arada bu videoda ilk defa gördüğüm müthiş bir penaltı taktiği var. Süper. Sanırım 4. Gol

Valla bu penalti teknigini kucukken ben dusunurdum, aklima gelmisti yani .. Harbiden gelmisti yaw.. keske patentini alsaydim..

Gollere baktim da sondan bir onceki kafayla attigi golden baska cok klas bir golunu goremedim, sanki cok gol kacirma potansiyeli olan biri gibi geldi. Hakan Sukur'u animsatti. Macin tamamini izlemeden bise soylemek zor..

Ama sol kanatlarinda oynayan zenci bi adam var, o gozume carpti, fena degil gibi.. Yaw sol kanat lazim sol .. Niye kimse sol kanat adina bise yapmio, Kecelinho'ya Allah korusun nazar deger sakatlanirsa napariz ??

muratt
11.06.2007, 09:44
aruna super oyuncu,alırsak cok ıs yapar..ama sorunlu oyuncu bıraz..

mehmet cakır işi neoldu bilen varmı?mehmet cakırı kacırırsak cok uzelecem gercekten:(

Bugun Fanatik'te Ilhan Cavcav roportaji vardi. Orda soyledi Erhan ve M.Cakir'i Trabzonspor istedi ama satmayacagimizi soyledik dedi.. Yani zor gibi ..

Bilâl ÇOBAN
11.06.2007, 10:01
Bugun Fanatik'te Ilhan Cavcav roportaji vardi. Orda soyledi Erhan ve M.Cakir'i Trabzonspor istedi ama satmayacagimizi soyledik dedi.. Yani zor gibi ..

parası az gelmiştir aç herife... cavcav'ın satmayacağı şey mi var?

melih61
11.06.2007, 10:20
arkadaşlar napoli taraftarı maradona'yı getirtikleri gibi messi'yide istiyorlar bir forumda para toplamaya başlamışlar ve baya bir para ellerine geçmiş barcelonaya teklifte bulunmya hazırlanıyorlamış(biz böle bir şey neden yapamıyoruz)

Mustafa
11.06.2007, 10:25
arkadaşlar napoli taraftarı maradona'yı getirtikleri gibi messi'yide istiyorlar bir forumda para toplamaya başlamışlar ve baya bir para ellerine geçmiş barcelonaya teklifte bulunmya hazırlanıyorlamış(biz böle bir şey neden yapamıyoruz)

biz yönetimden fatih sultan tekke mizden gelen paranın:( kar ettikleri marcelinho dan gelen paraları naptıklarının hesabını soralım daha milan ı da satacaklar ondanda para gelecekiş bilmez yönetime para toplasan nolacak :(:(:(

Egemen Yılmaz
11.06.2007, 10:30

merak etme o adam parayı gördükten sonra kulübü bile satar.

demir
11.06.2007, 10:31

aslında olabılır heee hanım cocuk coluk bılezıklerı bozdururz :)

melih61
11.06.2007, 10:39
yönetime toplamıyıcaksın gidip futbolcuyu alıp geleceksin!!! adamlar bunu yapıyor messi ye kim hayır der? biz messi olmassa bile riquelme gibi birini alabilirz!!

Şuayip Aydın
11.06.2007, 10:40
DUDEK Mİ?
Tarih: 11.06.2007, 08:48:18 (519 okuma)
http://www.takagazete.com/haber_images/dudekmi_11062007.080638.jpg
Liverpool'la sözleşmesini fesh eden Dudek ile 1 yıllığına 1 milyon 250 bin euro'ya el sıkışıldı haberi heyecan yarattı

İki Yıllık
Trabzonspor; Martinez, Hasagiç, Rüştü derken kaleyi Liverpool'la sözleşmesini fesh eden Dudek'e teslim etmek için harekete geçti. Bordo-Mavili yöneticilerin Polonyalı kaleci ile yıllık 1 milyon 250 bin euro'ya el sıkıştığı ve 2 yıllık sözleşme yapma konusunda prensip anlaşmasına vardığı belirtildi.

Szymek Karıştırdı
Dudek ile tam imza aşamasına gelinecekken Polonyalı futbolcunun Trabzon'u terk ederek ortadan kaybolan eski oyuncusu Szymkowik'tan bilgi almasıyla transfer zora girdi. Dudek, bordo-mavili yöneticilere "Szymek kafamı karıştırdı. Trabzon'u gördükten sonra sizinle öyle sözleşme yapalım" dediği öğrenildi.

(TAKA)

İkna Edilecek
Bordo-mavili yönetim şimdi Polonyalı kaleci Dudek'i en kısa zamanda Trabzon'da ağırlayarak tesisleri, şehri ve oturacağı evi gezdirecek. Trabzonspor ile mahkemelik olan Szymkowiak'ın söylediklerinden etkilenen 58 kez milli olan tecrübeli kaleci, ikna olursa bordo-mavili takımla sözleşme yapacak.

Şuayip Aydın
11.06.2007, 10:41
Stepanov'un gönlü Beşiktaş'ta

Trabzonspor'dan ayrılma kararı alan Milan Stepanov'un menaceri aracılığı ile Beşiktaş'a haber yolladığı bildirildi. Fanatik Gazetesi'nde yer alan haber şöyle devam ediyor: "Karadeniz temsilcisiyle sözleşmesi devam eden başarılı savunma oyuncusunun, “Takas ile bonservis sorununu aşabileceğimizi düşünüyorum. Zaten ben Beşiktaş'ta oynamaya çok sıcak bakıyorum” dediği öğrenildi. Kara Kartal'ın devre arasında da talip olup, ‘Sezon sonu görüşelim' yanıtını aldığı Stepanov için son kararı teknik heyet verecek. Özellikle ligin ikinci yarısında geçirdiği sakatlıklar sonrasında formasını kaptıran Sırp yıldız, kulübeye demir atmıştı."

(SPORX)

Şuayip Aydın
11.06.2007, 10:45
http://www.fotomac.com.tr/i/_spacer.gif Transfer dosyası

SÖZLEŞMESi BiTENLER:
Yok

SÖZLEŞME YENiLEYENLER:
Hasan, Tolga.

GELENLER:
Serkan Balcı, Jabi, Adnan, Kadir,
Yunus, Barış.

GiDENLER: Yok

GÜNDEMDEKiLER:
Rüştü, Hasagiç, Martinez,
Dudek, Emre, Bekir, Serhat, Sancak,
Ali, Pawel ve Piotr Brozek.

(FOTOMAC)

Bahtiyar
11.06.2007, 10:45
Er kariyerli futbolcu kim?
11 Haziran 2007 Pazartesi 10:40
Roberto Carlos geldi tartışma başladı. En kariyerli, en başarılı futbolcu kim?

Real Madrid'in dünyaca ünlü futbolcusu şovuna Barnabeu Stadı'nda son verdi. Şükrü Saraçoğlu'nda süper frikik goleriyle taraftarı coşturmaya hazırlanıyor.

Brezilyalı yıldızın transferi için taraflı tarafsız herkes Fenerbahçe'yi tebrik etti.. Ama eleştiriler de kaçınılmaz oldu. Yeni bir tartışmanın fitilini ateşledi bu transfer

Türkiye'ye gelen en iyi yabancı kariyerli futbolcu kim?

Kimler gelmedi ki bu lige.. Usta ayaklar geçti yeşil sahalardan. Birbirinden güzel hareketler izledik, klas goller hafızalara kazındı.

Hagi'nin Galatasaray'a katkıları unutulabilir mi? Sadece Real Madrid'de değil Barcelona da da top koşturdu. Cimbom ile iki Avrupa kupası kaldırdı.

Sadece golcüler değildi bu starlar.. Kalecisinden savunma oyuncusuna, orta alan oyuncusundan forvetine kadar birçok futbolcu gördük.

İşte onlardan bazıları....

Fenerbahçe

Harald Toni Schumacher
Ariel Ortega
Alex de Souza
Pierre Van Hooijdonk
Nicolas Anelka
Roberto Carlos

Galatasaray

George Hagi
Gheorghe Popescu
Claudio Taffarel
Mario Jardel

Beşiktaş

Raimond Aumann
John Carew
Ricardinho

Trabzonspor

Jean Marie Pfaff
Lars Olsen

kaynak: internethaber

changeTarget(document.getElementById("news_content"))

AYYILDIZ
11.06.2007, 10:46

Trabzonspor'dan ayrılma kararı alan Milan Stepanov'un menaceri aracılığı ile Beşiktaş'a haber yolladığı bildirildi. Fanatik Gazetesi'nde yer alan haber şöyle devam ediyor: "Karadeniz temsilcisiyle sözleşmesi devam eden başarılı savunma oyuncusunun, “Takas ile bonservis sorununu aşabileceğimizi düşünüyorum. Zaten ben Beşiktaş'ta oynamaya çok sıcak bakıyorum” dediği öğrenildi. Kara Kartal'ın devre arasında da talip olup, ‘Sezon sonu görüşelim' yanıtını aldığı Stepanov için son kararı teknik heyet verecek. Özellikle ligin ikinci yarısında geçirdiği sakatlıklar sonrasında formasını kaptıran Sırp yıldız, kulübeye demir atmıştı."

yalan haberlerden biri dha transfer dönemi başladı ya gökdenizi fenerede satarlar yakında nasıl olsa haber olsun

Şuayip Aydın
11.06.2007, 10:46
http://www.fotomac.com.tr/2007/06/11/im/1974BAA378424A458DE313D3b.jpg http://www.fotomac.com.tr/i/1_pix_beyaz.gif http://www.fotomac.com.tr/i/1_pix_beyaz.gif http://www.fotomac.com.tr/i/_spacer.gif Trabzon'da Rüştü olmazsa Dudek gelecek

Szymek, Dudek transferini bozunca Trabzon, Fener'le anlaşamayan Rüştü'nün fiyatına zam yaptı

Kalede favori Rüştü

Trabzon kaleci arayışlarını sürdürüyor. Hasagiç ile el sıkışıp kafaları karıştıran yönetim, kaleci arayışını gizlemek için hedef şaşırttı. Bir yandan Martinez, diğer taraftan Rüştü'ye teklif götüren Trabzonspor, Dudek'in işini tam bitirmişken Szymek vatandaşını uyarıp işi bozdu.

1 MİLYON 300 BİN EURO!
Bordo-mavili takımda şu anda
kaleye en yakın aday Fenerbahçe ile anlaşamayan Rüştü. Kulübünün Rüştü'ye geçen sezonun altında ücret vermesini fırsat bilen Trabzon rakamı artırdı: 1 milyon 300 bin euro. Rüştü düşünmek için zaman isterken diğer kalecilerle görüşmeler de sürüyor.

(FOTOMAC)

Şuayip Aydın
11.06.2007, 10:47
Brozek 4 milyon Dolar
Tarih: 11.06.2007, 08:44:26 (511 okuma)
http://www.takagazete.com/haber_images/brozek_11062007.080642.jpg

ZİYA DOĞAN BEĞENDİ
Yabancı kontenjanının artırılma ihtimaline karşı yabancı futbolcu arayışlarına hız veren Trabzonspor, Wisla Krakow'da oynayan Brozek kardeşleri takibe aldı. Ziya Doğan'ın daha önce izlediği Pawel Brozek'in alınması için yönetime rapor sunduğu, Başkan Nuri Albayrak başkanlığındaki transfer komitesinin Piotr'ı da kadroya katmak istediği öğrenildi. Ziya Doğan'ın Pawel Brozek'i takımında görmeyi çok istediği belirtildi.

(TAKA)

Şuayip Aydın
11.06.2007, 10:48
Yeniden Mehmet Çakır
Tarih: 11.06.2007, 08:47:27 (447 okuma)
http://www.takagazete.com/haber_images/yeniden_11062007.080604.jpg
Ersun Yanal’ın G.Birliği’nden ayrılması üzerine Trabzonspor bu futbolcu için yeniden harekete geçti.Ziya Doğan’ın ısrarlı olduğu Mehmet Çakır Bordo-Mavili takıma prensipte evet dedi

TEK SORUN CAVCAV
Trabzonspor 1 ve 10 numara için arayışlarını sürdürürken, Doğan’ın ısrarla istediği G.Birliği takımının forvet oyuncusu Mehmet Çakır için başkent kulübünün kapısı çalınacak. Kulüp başkanı İlhan Cavcav dan Mehmet Çakır’ı isteyecek olan Trabzonspor bu oyuncunun transferinde takas kullanmayı da planlıyor.

YANAL’I GÖNDERDİLER
Trabzonspor bir süre önce de Mehmet Çakır’a talip olmuş ancak Teknik Direktör Ersun Yanal’ın izin vermemesi üzerine bu transferi aşağıya almıştı. Önceki gün transferde yaşanan anlaşmazlık üzerine Ersun Yanal’ın görevine son veren G.Birliği kulübü nün Mehmet Çakır için Trabzonspor’a randevu verip vermeyeceği bugün netlik kazanacak. 1984 doğumlu olan Mehmet Çakır ‘ın kulübüyle 2010’a kadar sözleşmesi bulunuyor.

(TAKA)

Şuayip Aydın
11.06.2007, 10:49
PARAMIZ YOK ONA GÖRE!
Tarih: 11.06.2007, 08:49:00 (622 okuma)
http://www.takagazete.com/haber_images/paramiz_11062007.080624.jpg
Albayrak, İstanbul’da bir araya geldiği Ziya Doğan’a bonservis ücreti olan oyuncuları listesinden çıkarmasını istedi

İYİ KADRO KURDUK
Trabzonspor başkanı Nuri Albayrak transferi düşünülen kaleci ve 10 numara için bonservisi elinde olan oyuncuların tercih edileceğini açıkladı. Dün İstanbul’da Doğan ile bir araya gelen Albayrak bu kararlarını Doğan’a iletti ve listesini buna göre yapmasını istedi. Ziya Doğan’a “Paramız yok ona göre” diyen Albayrak, çok iyi bir kadro kurduklarını belirterek “Hiçbir oyuncumuzu bırakmadık.Jabi,Serkan ve Adnan gibi iyi oyuncular aldık. Hocamızın istediği diğer iki oyuncu için ise acele etmek istemiyoruz” dedi.

ADNAN İMZALIYOR
Trabzonspor transferde ilk imzayı yarın Trabzon’ da Adnan Güngör’e attıracak. Samsunspor da yıllarca başarıyla forma giyinen ve kaptanlık yapan Sürmeneli Adnan Güngör yarın üç yıllık sözleşme imzalayacak. Adnan’ın bu transferden yıllık 700 bin YTL alacağı açıklandı. Trabzonspor’un anlaştığı diğer iki oyuncudan Serkan Balcı 14 Haziran da sözleşme imzalayacak, Jabi’nin ise 17 Haziran da bitecek olan Gine milli takımı kampından sonra Trabzon’a gelerek imza atacağı belirtildi.

(TAKA)

Bahtiyar
11.06.2007, 10:50
ula Şuayib altına kaynağını da yazsan iyi olur yoksa kendin mi yazıyon bu haberleri.

AYYILDIZ
11.06.2007, 10:52
PARAMIZ YOK ONA GÖRE!
Albayrak, İstanbul’da bir araya geldiği Ziya Doğan’a bonservis ücreti olan oyuncuları listesinden çıkarmasını istedi

İYİ KADRO KURDUK
Trabzonspor başkanı Nuri Albayrak transferi düşünülen kaleci ve 10 numara için bonservisi elinde olan oyuncuların tercih edileceğini açıkladı. Dün İstanbul’da Doğan ile bir araya gelen Albayrak bu kararlarını Doğan’a iletti ve listesini buna göre yapmasını istedi. Ziya Doğan’a “Paramız yok ona göre” diyen Albayrak, çok iyi bir kadro kurduklarını belirterek “Hiçbir oyuncumuzu bırakmadık.Jabi,Serkan ve Adnan gibi iyi oyuncular aldık. Hocamızın istediği diğer iki oyuncu için ise acele etmek istemiyoruz” dedi.

ADNAN İMZALIYOR
Trabzonspor transferde ilk imzayı yarın Trabzon’ da Adnan Güngör’e attıracak. Samsunspor da yıllarca başarıyla forma giyinen ve kaptanlık yapan Sürmeneli Adnan Güngör yarın üç yıllık sözleşme imzalayacak. Adnan’ın bu transferden yıllık 700 bin YTL alacağı açıklandı. Trabzonspor’un anlaştığı diğer iki oyuncudan Serkan Balcı 14 Haziran da sözleşme imzalayacak, Jabi’nin ise 17 Haziran da bitecek olan Gine milli takımı kampından sonra Trabzon’a gelerek imza atacağı belirtildi.

bu haber inşallah yalandır eğer doğruysa Nuri Albayrak ne iş yapar o zaman bende yönetirim bu klubu bedava adam her başkan alırdı 1 tane kaliteli 10 numara alınmalı parayla

Travelair
11.06.2007, 10:55
Shota Arveladze'yi unutmuşlar, Alez De Souza'nın ne kariyeri var? Onu unutmamışlar her ne işse

Bjk'nin planı olabilir. Gökhan Zan'ı Arsenal'e 7,5 milyon €'ya satmayı planlıyorlar. Eh hesap ediyorlardır ki belki de, Stepanov'u biz bunlardan 3 milyon €'ya alırız, olmazsa Ali Güneş'i de veririz filan falan...
Bu arada transfer sitesinde tuhaftır Gökhan'ın sözleşmesi bitiyor gözüküyor

Şuayip Aydın
11.06.2007, 10:57
ula Şuayib altına kaynağını da yazsan iyi olur yoksa kendin mi yazıyon bu haberleri.oldumu abim gonlun cogu taka dan alinti

Erkut Ay
11.06.2007, 10:58
parası yoksa bu takımı aldığı gibi bıraksın tabi fatihle symekle alsın keçelisini adnanını başına çalsın adamda bir ar utanma olur....

Bahtiyar
11.06.2007, 10:58
oldumu abim gonlun cogu taka dan alinti

sağol Şuayib ben haberlerin kaynağı belli olsun diye dedim.

Şuayip Aydın
11.06.2007, 11:00
SKOKO HAREKATI
Gençlerbirliği’nin eski oyuncusu Skoko’yu yakın takibe alan Trabzon elindeki yabancı futbolcuları satar satmaz bu futbolcuya imza attıracak
TRABZONSPOR, İngiltere Premier Lig takımlarından Wigan Athletic’in yıldız oyuncusu Josip Skoko’nun peşine düştü. 32 yaşındaki Avusturalyalı oyuncu daha önce de Gençlerbirliği’nde top koşturmuştu. 2003-2005 yılları arasında başkent ekibinin formasını giyen Skoko görev aldığı 77 müsabakada 7 kez rakip fileleri havalandırmıştı. Sezon sonunda İngiliz takımıyla kontratı biten oyuncunun bonservis ücreti bulunmuyor.BU sezon Wigan formasıyla 28 kez sahaya çıkan yıldız oyuncu Avusturalya Milli Takımı’nın da 50 kez formasını giydi ve 9 gole imza attı. Hajduk Split, Genk, Gençlerbirliği ve Stoke City takımlarında başarıyla görev yapan orta saha oyuncusu için Gençlerbirliği Başkanı İlhan Cavcav’ın görüşlerinin alındığı ve bu futbolcuyu transfer etmek için çalışmaların başlatıldığı öğrenildi.GÜNEY Amerika’da 10 numara arayışlarını sürdüren teknik direktör Ziya Doğan’la telefon görüşmesi yapan başkan Nuri Albayrak, bu futbolcu için Doğan’dan da ‘Okey’ aldı. Tecrübeli oyuncunun menajeriyle pazarlık hazırlıklarına başlayan bordo-mavili yönetimin elindeki yabancılardan kurtulduktan sonra bu futbolcuya imza attıracağı öğrenildi.

(fotospor)

http://efsanefotospor.com/images_content/2007-06/11/ma/c9425.jpg

Şuayip Aydın
11.06.2007, 11:01
Doğan’ın gözdesi
TRABZONSPOR teknik direktörü Ziya Doğan, uzun süredir Avrupa’da oyuncu izi sürerken, forvette aradığı oyuncuyu Güney Amerika’da buldu. Bordo-mavili takımın bir forvet ihtiyacından yola çıkan Doğan, uzun süredir takip ettiği ve birçok kasetini izlediği Panamalı forvet Blas Antonio Miguel Perez’i yakın markaja aldı. Bu futbolcunun golcü özelliğinin yanı sıra oyunu da çok iyi okuduğu ve Trabzonspor’un aradığı isim olduğu bildirildi. KOLOMBİYA’NIN en önemli kulüplerinden Cucuta Deportivo formasını giyen ve Güney Amerika Şampiyonlar Ligi olarak kabul edilen Copa Libertoderes’te de oynayan Panamalı 26 yaşındaki ve 1.87 boyundaki Miguel Perez’in takımın en önemli gol silahlarından biri olduğu kaydedildi.PANAMA Milli Takımı’nın da en önemli golcülerinden biri olan genç forvet oyuncusunun geçtiğimiz günlerde oynanan ve Cucuta’nın 3-1 galibiyetiyle sonuçlanan Boca Juniors maçında da 2 gol birden attığı bildirildi. Teknik direktör Ziya Doğan’ın oyuncuyla ilgili olarak raporu bugünlerde yönetime vermesinin beklendiği belirtildi.
http://efsanefotospor.com/images_content/2007-06/11/ma/c9424.jpg(fotospor)

Bahtiyar
11.06.2007, 11:01
PARAMIZ YOK ONA GÖRE!

İYİ KADRO KURDUK

ADNAN İMZALIYOR

(TAKA)

arkadaşlar bu haber bence asparagas bi haber. çünkü nuri albayrak hiç böyle bir röportaj verdiğini hatırlamıyorum. resimde arka fon Ts nin röportaj verilen yeri. Nuri Albayrak ise başka bi konuşmasından alınmış resim. bence bu iki resim çok alakasız bayağı bi oynamışlar üzerinde.

Şuayip Aydın
11.06.2007, 11:02
4 yabancı 11.4 trilyon götürdü
ELDEN çıkarılmak için uğraşılan Tomas Jun, Djokaj, Jefferson ve Musampa’nın Trabzonspor’a faturası 11.4 trilyon oldu. Atay Aktuğ döneminde alınan Tomas Jun 3.5 milyon euroluk (7 trilyon) bonservis bedeli ile başı çekerken, Musampa oynamadan bu sezon 1 milyon euro aldı. Jefferson ise 800 bir euro aldı.

(fotospor)

Zafer Fidan
11.06.2007, 11:06
Wederson istanbulda saglik kontolünden gecmis

Şuayip Aydın
11.06.2007, 11:07
http://www.fotomac.com.tr/i/1_pix_beyaz.gif http://www.fotomac.com.tr/2007/06/11/im/22072BC2343FBB4BBC6FBA4Bb.jpg http://www.fotomac.com.tr/i/1_pix_beyaz.gif http://www.fotomac.com.tr/i/1_pix_beyaz.gif http://www.fotomac.com.tr/i/_spacer.gif Menajerler uyarıldı

Trabzonspor yabancı kontenjanını ayarlamak için elinden çıkarmak istediği futbolcuların menajerlerine haber yolladı. Musampa için menajere gelen teklifin resmi olması istendi. Tomas Jun ve Djokaj için hiç bir talebin olmaması üzerine menajerler uyarıldı. Üç yabancı futbolcuyu da Trabzonspor elden çıkarmak istiyo

(fotomac)

Erkut Ay
11.06.2007, 11:09
Stepanov'un gönlü Kartal'da

Trabzonspor'dan ayrılma kararı alan Milan Stepanov'un menaceri aracılığı ile Beşiktaş'a haber yolladığı bildirildi... 11 Haziran 2007 11:03 Yazı boyutunu büyütmek için http://image.haber7.com/font-size-12px.gif http://image.haber7.com/font-size-14px.gif http://image.haber7.com/font-size-16px.gif http://image.haber7.com/font-size-18px.gif http://image.haber7.com/haber/34741.jpg

Trabzonspor'dan ayrılma kararı alan Milan Stepanov'un menaceri aracılığı ile Beşiktaş'a haber yolladığı bildirildi. "Karadeniz temsilcisiyle sözleşmesi devam eden başarılı savunma oyuncusunun, “Takas ile bonservis sorununu aşabileceğimizi düşünüyorum. Zaten ben Beşiktaş'ta oynamaya çok sıcak bakıyorum” dediği öğrenildi. Kara Kartal'ın devre arasında da talip olup, ‘Sezon sonu görüşelim' yanıtını aldığı Stepanov için son kararı teknik heyet verecek. Özellikle ligin ikinci yarısında geçirdiği sakatlıklar sonrasında formasını kaptıran Sırp yıldız, kulübeye demir atmıştı."

fanatik

Erkut Ay
11.06.2007, 11:13
bu denli bu takımda huzursuz olan futbolcu topluluğu hatırlamıyorum ya bu takıma oynanan medya oyunları var yada bu ziyanın kerametleri umduğumuzdan da fazla........

sbay
11.06.2007, 11:22
http://www.ligtv.com.tr/uploads/news_manset_resim_ah_Necati-huseyin.jpg

Necati-Hüseyin zirvesi

İstanbul'da, geçen günlerde bir araya gelen Galatasaray Başkanı Özhan Canaydın ile Trabzonspor Başkanı Nuri Albayrak'ın görüşmesinde Hüseyin Çimşir-Necati Ateş takasının gündeme geldiği öğrenildi.

Fenerbahçe'den Serkan Balcı'yı transfer eden Trabzonspor gözünü İstanbul takımlarına dikti. Teknik Direktör Ziya Doğan'ın talebi doğrultusunda transfer çalışmalarını sürdüren Trabzonspor'da Başkan Nuri Albayrak, önceki gün bir araya geldiği Galatasaray Başkanı Özhan Canaydın'dan golcü futbolcu Necati Ateş'i resmen istedi. Nuri Albayrak, Özhan Canaydın'dan "Hüseyin'i verirseniz olur" cevabını aldı. Bunun üzerine görüşmeler tıkanırken, Nuri Albayrak'ın Necati Ateş'e karşılık Hüseyin Çimşir önerisine sıcak bakmadığı belirtildi.

Önceki sezonlarda olduğu gibi yurt içinde 3 büyüklere yıldız oyuncularını vermeme kararı alan Trabzonspor, bu yönde kararını sürdürüyor. Bordo-mavili takımın ısrarla istediği Necati Ateş transferinin önümüzdeki günlerde netleşeceği belirtiliyor.

Zafer Fidan
11.06.2007, 11:26

Necati-Hüseyin zirvesi

İstanbul'da, geçen günlerde bir araya gelen Galatasaray Başkanı Özhan Canaydın ile Trabzonspor Başkanı Nuri Albayrak'ın görüşmesinde Hüseyin Çimşir-Necati Ateş takasının gündeme geldiği öğrenildi.

Fenerbahçe'den Serkan Balcı'yı transfer eden Trabzonspor gözünü İstanbul takımlarına dikti. Teknik Direktör Ziya Doğan'ın talebi doğrultusunda transfer çalışmalarını sürdüren Trabzonspor'da Başkan Nuri Albayrak, önceki gün bir araya geldiği Galatasaray Başkanı Özhan Canaydın'dan golcü futbolcu Necati Ateş'i resmen istedi. Nuri Albayrak, Özhan Canaydın'dan "Hüseyin'i verirseniz olur" cevabını aldı. Bunun üzerine görüşmeler tıkanırken, Nuri Albayrak'ın Necati Ateş'e karşılık Hüseyin Çimşir önerisine sıcak bakmadığı belirtildi.

Önceki sezonlarda olduğu gibi yurt içinde 3 büyüklere yıldız oyuncularını vermeme kararı alan Trabzonspor, bu yönde kararını sürdürüyor. Bordo-mavili takımın ısrarla istediği Necati Ateş transferinin önümüzdeki günlerde netleşeceği belirtiliyor.

Insallah haber dogrudur

TSelif
11.06.2007, 11:30
Böyle bişeye ihtimal dahi vermiyorum:)

Kadir
11.06.2007, 11:32

Necati-Hüseyin zirvesi

yok daha neler :) basının uydurmasyonlarından biri daha.

asimavi
11.06.2007, 11:35
necatı kımdır yahu....

...huseyını ne kadar eleştırsekte ....

...milli takımın ön liberosu oldugunu unutmamak lazım..

ofansa katkı yapamasada defansıf yonu cok ıyı.....

asimavi
11.06.2007, 11:37
silinmiştir

Jester
11.06.2007, 11:41
Necati kalsın.
Hüseyin'e karşılık olsa bile.
İlla Hüseyin'i göndermek istiyorsanız 4 milyon Euro veren ilk Rus takımına verin.
İlla cincondan birisini almak istiyorsanız Ümit Karan'ı alın.

champions
11.06.2007, 11:46
Kale için yabancıya gerek olmadığını ikiyüzelli kez söyledik
Hüseyin konusunda Jestere katılıyorum Necatiden daha fazla ihtiyacımız olan oyuncular var bunun içinde paraya mümkünse Rusyaya satılması uygun olandır

cınar#7
11.06.2007, 11:50
Insallah haber dogrudur
Bencede güzel olur.Zaten Hüseyin Gsde bişe yapamaz seneye çok daha ucuza tekrar gelir bize....

Zafer Fidan
11.06.2007, 11:54
Bencede güzel olur.Zaten Hüseyin Gsde bişe yapamaz seneye çok daha ucuza tekrar gelir bize....

korkumda o zaten :D gider gider sonunda bizi bulur yine..
Karakterine birsey demiyorum
ama futbol gittikce hizlaniyor, Hüseyinde belki türkiye süper ligin en yavas oyuncusu :) yetisemiyor,cok faul yapiyor

Ali Yerlikaya
11.06.2007, 11:55
Simdi cogunluk bu Hüseyin-Necati takasina sicak bakiyordur ama 1-2 basarisiz sonuc geldigi taktirde yine yönetim suclanir ve yildizlari satarsan olucagi budur diye. Ben Hüseyin in satilmasina karsiyim, ama 5-6 milyon € gibi astronomik rakamlara cikrsa ruslar satilmasini bende istrim ama onun yerine en az onun kadar iyisini almak sartiylan.

FcTRABZONSPOR
11.06.2007, 11:58
Insallah haber dogrudur
ya bırakın bu işleri ya hüseyin gibi bir oyuncuyu bi daha bulursunuz adama ne görevi veririsen yapıyo ya adamda bi teknik yoq oda olsa zaten bu takımda durmuz...necati kimde onunla hüseyini kıyaslıyon?

MarceloTS
11.06.2007, 11:58
Pawel Brozek neymiş ya gol kaçırma makinası.Ziyanın bulduğu adam bu kadar olur.2. Jun vakası!!

Zafer Fidan
11.06.2007, 12:03
ya bırakın bu işleri ya hüseyin gibi bir oyuncuyu bi daha bulursunuz adama ne görevi veririsen yapıyo ya adamda bi teknik yoq oda olsa zaten bu takımda durmuz...necati kimde onunla hüseyini kıyaslıyon?

ne demeeeek ..nerde bulacaz böyle bir oyuncuyu daha :D
:dansmuz:

cınar#7
11.06.2007, 12:03
Pawel Brozek neymiş ya gol kaçırma makinası.Ziyanın bulduğu adam bu kadar olur.2. Jun vakası!!
Kesinlikle 2.Jun vakası bu Polonyadan falan oyuncu almak özelliklede forvet,10 numara gibi pozisyonlara almak çok saçma

Bu bölgelere alıcaksan Fransadan,Belçikadan,Arjantinden alıcaksın....

FcTRABZONSPOR
11.06.2007, 12:05
ne demeeeek ..nerde bulacaz böyle bir oyuncuyu daha :D
:dansmuz:
Hüseyin gibi oyuncuyu daha bulamazsın tabi hangi oyuncu hamallık yapmak ister...Ayman geldikten sonra ne oldu hüseyin gördünmü onu kardeşte konuşuyon...Benim kızdığım nokta necati gibi sıfır bir oyuncvuyla hüseytini kıyaslamaları...ama sizin gibilere şart böle keçeli necati gibi oyuncular...o zaman mutlu oluyonuz...

Telha TANYILDIZI
11.06.2007, 12:06
gözünüzün önünde alex var onu alın alabiliyorsanız o zaman tamam diyeyim fenere öyle bi tokat atmış oluruzki kendileini 2 sene toplayamazlar ama nerede bizde o yönetim

Zafer Fidan
11.06.2007, 12:08
Kesinlikle 2.Jun vakası bu Polonyadan falan oyuncu almak özelliklede forvet,10 numara gibi pozisyonlara almak çok saçma

Bu bölgelere alıcaksan Fransadan,Belçikadan,Arjantinden alıcaksın....

ben katilmiyorum, bence Pavel Brozek faydali olur.
ama sasirdigim sey ziya dogan iki forvetle mi oynatacak???????????? :D böyle birsey olabilir mi????????

Mehmet Fatih Yavuz
11.06.2007, 12:09
la hüseyin satılır satılmasına da, necatiye karşılık GS ye değil.
para veren yurt dışından bi takıma satın anladık satacaksanız.

adamı alıp Gs ye vermenin alemi nedir şimdi???

necati bu sene ne halt etmiş ki hüseyine karşılık alınacak??

Zafer Fidan
11.06.2007, 12:11
Hüseyin gibi oyuncuyu daha bulamazsın tabi hangi oyuncu hamallık yapmak ister...Ayman geldikten sonra ne oldu hüseyin gördünmü onu kardeşte konuşuyon...Benim kızdığım nokta necati gibi sıfır bir oyuncvuyla hüseytini kıyaslamaları...ama sizin gibilere şart böle keçeli necati gibi oyuncular...o zaman mutlu oluyonuz...

evet haklisin, Hüseyinle cok basarili olduk son senelerde

Bahtiyar
11.06.2007, 12:14
evet haklisin, Hüseyinle cok basarili olduk son senelerde

şampiyonluğa yaklaştığımız senelerde takımın hamallığını çekmişti.:yattara::)

Faik Yılmaz
11.06.2007, 12:15
Wedersonu bile fenere kaptırdık....

onu bile almayan admalardan ne bekliyozki....

Erkut Ay
11.06.2007, 12:15
bu takımda hamal olanı ben alkışlarım.....

jefferson61sefa
11.06.2007, 12:18

brozek ama pavel olanı varya bu ligi dağıtır

Zafer Fidan
11.06.2007, 12:20
şampiyonluğa yaklaştığımız senelerde takımın hamallığını çekmişti.:yattara::)

ay zavalli usak :D cok cok cekmis yaaa

UğuR
11.06.2007, 12:24
Trabzonspor gurbetçi yıldız avındahttp://www.internetspor.com/v3/resim/haber/2474trabzonspor.jpg11 Haziran 2007 12:10

Trabzonspor, dış transferde Borussia Dortmund'un ikinci takımında forma giyen gurbetçi oyuncu Mehmet Akgün ile görüşerek, bu transferi netleştirecek.http://www.internetspor.com/v3/futbol/img/1x1.gif
Antalya'da tatilde bulunan Mehmet Akgün'ün bu akşam İstanbul'a gelerek kulüp başkanı Nuri Albayrak ve yönetim kurulu üyesi Abdullah Başer ile görüşeceği bildirildi.

Görüşmenin büyük olasılıkla yarın olacağı ve transferin de olumlu sonuçlanma ihtimalinin yüksek olduğu kaydedildi.

Mehmet Akgün'ün daha sonra Trabzon'a gelerek resmi sözleşme imzalayacağı belirtildi.

Erkut Ay
11.06.2007, 12:24
bu takımda çağdaşlar keçeliler erdinç celaleddin gibi çıkma oyuncular varken bu taraftar neden kendi özünde yetişmiş bir oyuncuya bu kadar yüklenir ......

hüseyin1975
11.06.2007, 12:25
İşte sözleşmesi bitenler...

DHA

Türkiye Profesyonel Futbol Ligleri'nde 2007-2008 sezonu transfer ve tescil dönemi bugün başlıyor. Birinci transfer ve tescil dönemi 3 Eylül Pazartesi günü sona ererken, ara transfer ve tescil dönemi ise 2 Ocak 2008 Çarşamba günü başlayıp, 1 Şubat 2008 Cuma günü mesai saati bitiminde sona erecek. Futbol Federasyonu'nun resmi internet sitesinden derlenen bilgilere göre, ligde mücadele eden diğer takımlarda sözleşmesi biten futbolcuların isimleri şöyle:
FENERBAHÇE: Ümit Özat (Köln'e transfer oldu), Serkan Balcı (Trabzonspor ile anlaştı), Deniz Barış (Kulüpte kaldı) Alex De Souza (İmza atması bekleniyor), Tuncay Şanlı, Rüştü Reçber, Mehmet Yozgatlı, Gürhan Gürsoy, Recep Biler ve Volkan Demirel ile görüşmeler sürüyor.
GALATASARAY: Ergün Penbe, Tolga Seyhan, İnamoto.
BEŞİKTAŞ: İbrahim Üzülmez, Ali Tandoğan, Ali Güneş, İbrahim Akın, Mustafa Doğan ve Mehmet Sedef.
TRABZONSPOR: Hasan Sönmez, Tayfun Cora, Tolga Zengin, Yavuz Odabaşı, Mustafa Beşir.
ANKARASPOR: Ramazan Tunç, Muhammed Hanifi Yoldaş, İles Sitku.
BURSASPOR: Ömer Çatkıç, Hasan Yiğit, Can Cumhur Bozacı, Burak Akdiş, Frasineanu Danut, Ömer Aysan Barış, Egemen Korkmaz, De Souza.
ÇAYKUR RİZESPOR: Tolga Doğantez, Cem Baki, Zdravko Zdravkov, Ergin Yücetaş, Seydihan Başlantı, Bashir Abdelhamid.
DENİZLİSPOR: Selahattin Kınalı, Ahmet Çağıran, Roman Kratochvil, Tomas Abraham, Fatih Yiğen, Hasan Durmaz, Serhat Gülpınar, Alessandro De Oliviera,Adriano Nascimento, Valmir Sıoueira, Julio Moreira, Karel Kroupa.
GAZİANTEPSPOR: Tamer Tuna, Veysel Cihan, Engin Öztonga, Göksel Akıncı, Özgür Yıldırım, Kenan Hasagic, Tarık El Taib, Andre Macanga, Muhammed Kaya, Murat Ceylan, De Nigris Guajordo.
GENÇLERBİRLİĞİ: Fatih Akyel, Mehmet Nas, Adem Dursun, Doğa Kaya, Orhan Şam,Cem Gençtürk.
KAYSERİSPOR: Bülent Bölükbaşı, Hasan Sönmez, Samuel Johnson, Tayfun Cora,Erman Sarı.
KONYASPOR: Ömer Gündostu, Erman Özgür, Özden Öngün, Kaies Ghodhbane, Tayfun Türkmen, Erkan Atılgan, Eder Ceccon.
ANKARAGÜCÜ: Hakan Kutlu, Mustafa Özkan, Devran Ayhan, Aytekin Viduşlu, İvaylo Petkov, Aleksandar Yordanov, Amr El Desouki, Abdurrahman Dereli, Sedat Bayrak, Mert Erdoğan, Victor Agali.
SİVASSPOR: Mehmet Hocaoğlu, Akın Vardar, İlhan Ummak, Cem Karaca, Michael Petkoviç, Gürhan Gürsoy, Pini Felix Balili, Musa Kuş, Mehmet Yıldız, Yasir Elmacı, Hayrettin Yerlikaya, Ertuğrul Aslan, Gökhan Bozkaya, Kadir Alşan, Ali Hamza Aydın, Serdal Yıldırım, Fransergio Ferreira, Raymond Kalla, Nordin Wooter, Simon Colosimo.
VESTEL MANİSASPOR: Bülent Ataman, Ümit Bozkurt, Fevzi Tuncay, Hakan Balta, Soner Sakarya, Kenan Aslanoğlu.
Süper Lig'e veda eden takımlarda ise sözleşmesi sona eren futbolcular şöyle:
KAYSERİ ERCİYESSPOR: Timuçin Beyazıt, Halit Kocabal, Riadh Bouazizi, Zdravko İvanov, Khaled Fadhel, Necip Kurtbulur, Yusuf Soysal, Gökhan Kök, Ömer Közen, İlkem Özkaynak, Emre Toraman, İlhan Özbay, Kazım Şeker, Sergi Die, Radomir Daloviç, Daouda Jabi.
ANTALYASPOR: Mustafa Gürsel, Ahmet Dursun, Coşkun Birdal, Uğur Kavuk, Oscar Cordoba, Volkan Yaman.
SAKARYASPOR: Murat Duman, Savaş Bahadır, Zafer Demir, Cem Yanık, Yalçın Ayhan, Taner Yapağıcı, Hakan Özmert, Mehmet Akyüz, Clayton Menezes, Ruben Capurro, Franco Cangele

Yahu sol tarafa neden Ibrahim Akin alinmiyor :mad: