PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 2007-2008 | Transfer Dosyası

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 [26] 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105

okan6161
05.06.2007, 22:47
KARA DELİĞİ KAPATACAK!
http://www.gunebakis.com.tr/images/karadeligikapa.jpg (http://www.gunebakis.com.tr/images/karadeligikapa.jpg)

Trabzonspor’da göreve gelirken, ‘Yıldızlar alacağım’ diyen ve paralı başkan olarak lanse edildiği için de üyelerden büyük destek bulan Başkan Nuri Albayrak, şimdi tam tersi politika izliyor. Göreve gelmelerinin üzerinden 6 ay geçmeden Fatih Tekke gibi Bordo-Mavili takımda 4 sezonda 130 gole imza atan Fatih Tekke’yi satan, Musampa ve Marcelinho gibi yaşları kemale ermiş futbolcuları transfer ederek taraftarın gözünü boyayan Albayrak, stratejisini yine değiştirmedi. Fatih’i satıp elde edilen 7 milyon 450 bin avro ile hem kulübün temel ihtiyaçlarını karşılayan, hem de transfer edilen futbolculara ödemelerde bulunan Albayrak, bu kez aynı yöntemi Milan Stepanov’a uygulayacağının sinyallerini verdi.

Mazeretleri de Hiç Değişmiyor
Albayrak’ın 2006 Ocak ayında transferini gerçekleştirdiği Sırp futbolcu Milan Stepanov başarılı olup ülkesinin de A Milli takımında forma giyince bir anda Avrupa’nın gözdesi haline geldi. Daha önce Chelsea, İnter Milan gibi kulüplerin transfer teklif ettiği söylenen Stepanov’la ilgili olarak şimdi de pazarlama faaliyetleri başladı. Bu futbolcuya İspanya’dan Atletico Madrid ve Getafe kulüplerinin transfer teklifi yaptığı duyurulmuştu. Şimdi de İngiliz kulüplerinden Wigan Athletic, Reading ve Watford’dan teklif geldiği ifade edildi. Trabzonspor yöneticileri ise, “Stepanov gitmek istiyor. Bizim de onu satmaktan başka çaremiz yok. Burada kalmak istemeyen futbolcuları tutamayız” demeleri dikkat çekiyor.

Gözden Düşürülecek ve Gidecek
Ligin ikinci yarısında Teknik Direktör Ziya Doğan’ın Risp’i tercih etmesi ve bu oyuncuyu ikinci plana itmesinin ardından Stepanov’un haklı olarak morali bozulmuştu. Risp’in sakatlanmasının ardından ise forma kendisine verilmesine rağmen, ‘Ziya Doğan olduğu sürece, transfer ettiği oyuncuların dışındaki isimlere forma vermez. Bu nedenle de ilk iş olarak Stepanov satılacak’ iddiaları ortaya atılmıştı. Stepanov’un, ülkesine giderken, Trabzon’da yakın arkadaşlarına, “Ziya Doğan beni istemiyor. Dönmeyebilirim” dediği ileri sürülürken, yöneticiler de şimdi bu sözleri silah olarak kullanmaya başladı. Kendi aldıkları ve Trabzonspor’da yıldızlaşan isimleri bile satmak için mazeret üretmeleri tepkiyle karşılandı

yaw kardeşim şu heber kanıma dokunuyor ya bular hey allahım yani gene ceza alıcam yoksa konuşursam bişi yapalım lütfen bişi yapalımda gitsin şunlar

A.T.R
05.06.2007, 23:08
Yahu milli maçımızı seyrettim de hakikaten bu Yıldıray la Hamit'e hayran kaldım. Ne muhteşem oynadı ikisi de. Keşke alabilme şansımız olsaydı onları. Bu arada Brezilya Milli takımındaki MİNİERO bizim forumda bahsi fazlaca gecen kişi mi? O da Herta Berlin'e transfer olmuş gecen sezon başı.

gerçekefsane
05.06.2007, 23:10
Hüsnü özkara sakaryasporla anlaşmış:)))))

cem ergin gençlerden kiralık oyuncu verdikmi Sakaryaspordan martinezi alırız.:)))

KUTADGU
05.06.2007, 23:11
Yahu milli maçımızı seyrettim de hakikaten bu Yıldıray la Hamit'e hayran kaldım. Ne muhteşem oynadı ikisi de. Keşke alabilme şansımız olsaydı onları. Bu arada Brezilya Milli takımındaki MİNİERO bizim forumda bahsi fazlaca gecen kişi mi? O da Herta Berlin'e transfer olmuş gecen sezon başı.

maç izlerken bende senle tamı tamına aynı düşünceleri seslendirdim... arkadaşlarıma
ama özellikle yıldıraya hayran kaldım....

nerdeyse milli takımda her oyuncu değişti ama Fatih Hocanın sabri sapkınlığına hala anlam veremiyorum.. çok sinir adam şu sabri ya....

Sefa Murat Dokuz
05.06.2007, 23:20
giray bulak rize deyken MARTİNEZ i bize satıodular ama o zaman olmamamıştı bence bizimkiler becerip alamaz

Enes Berfin
05.06.2007, 23:33
maç izlerken bende senle tamı tamına aynı düşünceleri seslendirdim... arkadaşlarıma
ama özellikle yıldıraya hayran kaldım....

nerdeyse milli takımda her oyuncu değişti ama Fatih Hocanın sabri sapkınlığına hala anlam veremiyorum.. çok sinir adam şu sabri ya....

Kisiligini tartisma istemem ama bugün onunda cok güzel bir futbol sergiledigini söleyebiliriz, devamli press yapan oyuncu mac icerisinde kactane top caldi.

oguzkoc
06.06.2007, 00:09
bu takıma hem adnanı hem serkanı hem jabi yi almak tayfunu ve ufukhanı hiçe saymak demektir. bu değerleimizi niye bu kadar sıfır görüyoruz. bu takımın yedek oyuncuları olmayı bile haketmiyor mu bu 2 gencimiz!!!!

Erdem Keser
06.06.2007, 00:16
bu takıma hem adnanı hem serkanı hem jabi yi almak tayfunu ve ufukhanı hiçe saymak demektir. bu değerleimizi niye bu kadar sıfır görüyoruz. bu takımın yedek oyuncuları olmayı bile haketmiyor mu bu 2 gencimiz!!!!

tabiki haketmiyor...
olmaz öyle şey! onlar trabzonlu ve trabzonsporlu

oguzkoc
06.06.2007, 00:19
tabiki haketmiyor...
olmaz öyle şey! onlar trabzonlu ve trabzonsporlu

fakat bu 3 yeni transfer sağ kanatı bu sene kapatırlar. kayseride savunmanın her yerinde oynayabilen tayfun ve gelecekte mükemmel bi sağ kanat olabilecek ufukhan değil ilk 11, takımdan 3 tane 11 kursan gene giremeyecek.

Çok yazık. Adnan transferine hiç gerek yoktu eğer jabi ve serkan alınacaktı madem...

Erdem Keser
06.06.2007, 00:29
sadece oyuncu bazında degil teknik direktörtede aynı şeyler...giray hocam senol hocam dururken ziya kimdir neyin nesidir elin beşiktaşlısını ne cabukta sahipleniyoruz

demek ki bi yerlerde yanlış yapıyoruz demek ki böyle hakediyoruz ki böyle yönetiliyoruz
jabi,bushi,agustine bilmem nee kim gelirse gelsin umrumda bile degil
takımımda kendi öz evladım yedek otururken ,üstelikte haksız yere...

yanı başımızdaki kendi cocuklarımıza vermedigimiz sansı hersene böyle adamlara veriyoruz ama ne hikmetse her sene aynı seyi yapıyoruz
biz akıllanmayız

parola aynı günü kurtarmak adına yapılan transferler....ama sonuc yine hüsran

Gökhan Uzun
06.06.2007, 00:35
arkadaslar bence yine ne varsa trabzonlu toopcularda var nie derseniz en büyük basarılar trabzonlu topcularla elde edilmiş(gs nin uefa kupasında bile emre,tugay,okan,arif aklıma gelenler) mesela ilk sampiyonlukta takımda sadece mehmet ekşi elazıglıymış (bırakın yabancı futbolcuyu)
bence trabzona trabzonsporun ne demek olduunu bilen topcular alınmalı ve teknik direktörler
:tsbayrak:EN BÜYÜK TRABZON

KUTADGU
06.06.2007, 00:46
amanında amanın neler olmuş bu topicte yine...

ne demişti nilüfer bacı..

yine bana hasret bana yine hüsran var....

yazık oluyor bu taraftara hem de çok yazık...

Serdar A
06.06.2007, 01:01
:D:D

Bir olta attık , herkes takıldı yahu... Nekadar da iyi bir oyuncu transferine hasretiz. Bizi bu hale düşürenler utansın...

Bu arada "Riquelme Hazır " haberim fotomaçın "Lincoln hazır" haberine kızılarak yapılmıştır. Cümleler olduğu gibi alınmıştır. Fotomaçın bu şarlatanlığı sürdüğü sürece eylemlerimde devam edecektir. :)

Trabzon haberlerinde her cümlesinde kinaye ve çaktırmadan küçük düşürme oyunları yapanlar eziklerin bir tarafını işte böyle yalıyor !

Serdar A
06.06.2007, 01:23
Bu Colin Kazım'ı İstanbul klüplerine geliyorsa Trabzon'ada gelir.

Yıldız oyuncuya vereceğin parayla getir Nuri ile Kazım olsun bitsin . Solda ben sancak'ın alınmasından çok mutluyum , bu sene oynarsa büyük iş yapacak.

Birde mehmet çakırı 2-3 milyon vereceğimize kardeşimiz Ali Güzeldal'ı geri alalım.

Sağ tarafta herhalde Jabi kesin . stoperede takviye gelecek. çünkü gerçekçi konuşmak gerekirse Risp işi seneye kadar bitmiştir. En iyi ihtimalle 12, 14. haftaya kadar.

Şu yönetim az dişini sıksa , zorlasa iyi iş başarabilir. Hadi hayırlısı...

Berk Eren
06.06.2007, 02:04
fenerbahce roberto carlosu transfer etmıs..

kaynak:lig tv

jabiyi aldik mi jabi:)
ooo aldıysak super:)

sbay
06.06.2007, 02:39
adamlar carlosu aldı yaaaa....
bu adam süper ligde en az 10 gol atar....frikiklerini tutacak kaleci yok...

sbay
06.06.2007, 02:48
http://www.fotomac.com.tr/2007/06/06/im/27AD375E8917BE4786291F7Eb.jpghttp://www.fotomac.com.tr/i/1_pix_beyaz.gifhttp://www.fotomac.com.tr/i/1_pix_beyaz.gifhttp://www.fotomac.com.tr/i/_spacer.gif

3 stopere kanca atıldı

Trabzonspor 1 milyon YTL önerdiği Egemen'in 1.5 milyon YTL istemesi üzerine stoper arayışını başka futbolculara yöneltti. Bordo-mavililer, G.Antepli Bekir İrtegün ile A.Gücü'nden Emre Güngör'e yöneldi. Ziya Doğan'ın mutlaka bir stoper almayı istediği Trabzonspor, OFTAŞ'tan Giray'ı da alternatif isimler arasına aldı. Görüşmeler bugün de sürecek.

http://www.fotomac.com.tr/i/1_pix_beyaz.gifhttp://www.fotomac.com.tr/i/1_pix_beyaz.gifhttp://www.fotomac.com.tr/i/_spacer.gifErsen'den Rize'ye "Hayır"

Çaykur Rizespor'un istediği Ersen Martin "Trabzon'da şampiyonluk yaşayacağım" diyerek bu teklife sıcak bakmadı. Golcü futbolcu daha önce de Almanya'dan Köln'ün teklifine "Hayır" demişti. , Süper Lig takımlarından Vestel Manisaspor ile Bursaspor da Trabzonspor'un golcüsü Ersen Martin'i almak için girişimde bulunmuştu.

cyberentalpi
06.06.2007, 02:58
Yonetim tamda kendi mantigini kulanacak bir Td buldu. Once marce ve musampa alindi. Tekke gitti. simdi marce gitti musampa zaten oynatilmadi. Sirada ne mi var. Avrupanin gozdesi en iyi bilinen oyuncumuz milan. satalim kurtulalim masraflar ciksin pesinde yonetimde ziyada. bir milan bulmak ne kadar zor su asamada.
2007-2008 den hic umudum yok ciddiyim. Elindeki yabancilari elden cikaramiyor bu beceriksiz takimi. yabanci transfer hayal emin olun

My
06.06.2007, 03:01
Allahım ya Rabbim sanki orta sahada hiç problem yokmuş gibi ortalık sağ bek, ön libero haberleriyle çalkalanıyor.

Serdar A
06.06.2007, 03:29
Milan satılsada satılmasada bu takıma bir stoper daha lazım. Risp'e güvenmeyin.

Birde Fener Carlos'u aldı diye Wedersondan vazgeçermi bilemiyorum.

Edit:

Fenerin sitesinde anasayfanın solunda bir anket var. Vederson ile ilgili. Fener yönetimi bu anketi kale alır yada almaz belli olmaz ama biz yinede buna katılım sağlayalım :)

Terzioğlu
06.06.2007, 04:12
ya wederson icin resmi bir aciklama yapilmis mi arkadaslar yani fenerbahceye transferi kesinlesmis mi? degilse vazgecer bunlar...hemen kapalim ozaman derim...

kalavara
06.06.2007, 04:29
bu yönetimin transfer yapabileceğini zannedenler var mı hala. şimdi piyasada adı geçen isimlere bir bakın. alınması düşünülen topçuları kastediyorum. bunların hangisi bizi şampiyonluğa götürür. bir düşünün. ters taraftan bakalaım, peki satılması düşünülen isimler kimler, stephanov, gökdeniz. bu adamlar şampiyon bir kadronun oyuncusu olabilirler mi. bence evet.peki ya alınması düşünülenler. işte bu yönetimin ne olduğunu herkes görsün. geldiklerinden beri hangi işi doğru düzgün yaptılar biri bana söylesin. takımın forma işinden(en basitinden) transfer işine kadar(en zoru).e peki niye hala ordalar. bence bir düşünün.

TSKara61
06.06.2007, 04:37

Tayfun ve Ufukhan kac yildan beri hic kendilerini gelistirmediler ve buldugu sanslari harcadilar. Tayfun Kayseride berbatti ve Ufukhan tam bir rezaletti. Simdi Trabzonlu diye bu futbolculari bana savunmayin.

Bu donemde bu cagda is Trabzonlularda var demek en cahil dusuncedir. Boyle bi dusunce dunyanin hic bi yerinde yok. Bi tek bildigim Atletico Bilbao var ve onlarda Ispanyada kumeye oynuyor. Bu is Trabzonlu, Turk, Yabanci meselisi degil. Iyi futbolcu her yerde iyi oynar ve hak eden formayi kapar bu kadar basit.

Hekimoğlu
06.06.2007, 08:49
tayfun cora'nın 3. lig'ten yukarıda bir ligde oynaması cinayettir.bırakın süper ligi hele hele de trabzonspor'u.ufukhan ise tam bir hayalkırıklığı benim için yetenekli ama kendine güveni sıfır.trabzonspor'u kaldıracak kapasitede değil şu an.sırf trabzonlu diye de oynatmanın hatta elde tutmanın anlamı yok.

Ertan 51
06.06.2007, 08:59
elin oğlu R.Carlos'u getirsin bizimkiler 4 kıytırık futbolcuyu getirene kadar tüm camiayı fıtık etsin ne güzel.
bu millet bu filmi yıllardır izliyor ve artık hiç kimsede heyecan felan kalmadı bu film den örnekler bahsedilen isimlere bi bakın Jabi,Sancak,Mehmet Akgün,Erhan,Eren,Martinez,Egemen,Tayfun,Emre,Serka n,Rüştü,Hasagiç Polonya dan bildirilen isimler ve daha şuan aklıma gelmeyen sıradan vasfı ve kalitesi olmayan bir sürü isimler havada uçuşuyor ve en önemlisi bu isimler bile ALINAMIYOR.yazıklar olsun koskoca Trabzonsporu bu hale getirenlere.

benim aklımın erdiği ise yani çözüm ney diyecek olursanız takıma 3 yada 4 tane çok kaliteli yabancı alınması lazım eksik bölgeler malum KALE-ORTA SAHA- SOL AÇIK VE FORVET bu mevkiler layıkıyla doldurulacakki bizde de bir heyecan uyansın veya bahsedilen genç oyunculardan medet umalım yoksa yine yeni yeniden HÜSRAN...

Faik Yılmaz
06.06.2007, 09:00
tayfu çok yetersiz bir oyuncu altyapımızdada çok önemlieksikliklerimiz var....

Cengiz Çubukcu
06.06.2007, 09:20
dün akşam lig tv'de ergun atanın yorumlarını dinleyince, yönetimin de transferi beklemeye alıyoruz laflarını duyunca büsbütün umutlarımı kaybettim....
benim bu yönetimden beklentim, kulübü borca sokmasınlar, musampa örneğinde olduğu gibi saçma sapan transferler yapmasınlar. adam gibi çıkıp "biz kulübü borç batağına sürükledik ve artık hata yapmak istemiyoruz, en fazla 3 transfer yapabiliriz" desinler canımı yesinler....
bir de en komik haberlerden biri ziya hoca arjantine gidip alex de souza tipinde adam arayacakmış :)

Harun
06.06.2007, 09:20
Benim elimde bol alternatifli transfer dosyası var.Bi ara Ziya'ya söyleyinde bana uğrasın.Bide ben gitmeyeyim ayağına kadar.

ozcan_asanoglu
06.06.2007, 09:24
elin oğlu R.Carlos'u getirsin bizimkiler 4 kıytırık futbolcuyu getirene kadar tüm camiayı fıtık etsin ne güzel.
bu millet bu filmi yıllardır izliyor ve artık hiç kimsede heyecan felan kalmadı bu film den örnekler bahsedilen isimlere bi bakın Jabi,Sancak,Mehmet Akgün,Erhan,Eren,Martinez,Egemen,Tayfun,Emre,Serka n,Rüştü,Hasagiç Polonya dan bildirilen isimler ve daha şuan aklıma gelmeyen sıradan vasfı ve kalitesi olmayan bir sürü isimler havada uçuşuyor ve en önemlisi bu isimler bile ALINAMIYOR.yazıklar olsun koskoca Trabzonsporu bu hale getirenlere.

benim aklımın erdiği ise yani çözüm ney diyecek olursanız takıma 3 yada 4 tane çok kaliteli yabancı alınması lazım eksik bölgeler malum KALE-ORTA SAHA- SOL AÇIK VE FORVET bu mevkiler layıkıyla doldurulacakki bizde de bir heyecan uyansın veya bahsedilen genç oyunculardan medet umalım yoksa yine yeni yeniden HÜSRAN...

bırakın ağlama vaziyetlerini, elaleme özentileri..carlos'un faydası olsaydı real madride olurdu, her sene şampiyon mu oldular..o kadar bütçe ve yıldızla herkes arada şampiyon olur...

her takımın bir misyonu vardır..fener de böyle bir yol tutturmuş..her sene yıldız bir yıldız transferi yaparak taraftarı stada çekiyor, forma satışlarını patlatıyor..fener dışında hiçbir takım o şekilde hareket edemez...kaldı ki bu transfer fenerin şampiyonluğu garanti anlamına gelmemektedir.

Trabzonspor bu tür transferler yapamazsa şampiyon olamaz görüşü de tamamen yanlıştır.veya şampiyon olması için böyle yıldızlar alması gerektiği düşüncesi de..ki Trabzon bunu 6 kez yaptı, nasıl yaptığını da herkes biliyor..bunun dışında şampiyonluğa yaklaştığı dönemlerde de bunu yıldız transferleriyle mi yaptı o da belli...

yeşil saha arena..ak mı kara mı orda belli oluyor..akşak gördük ronaldinyo'ya çitf daldın mı, adım attırmadın mı nasıl oluyor..koşan, mücadele eden kazanıyor..e biraz da tabi kalite, yetenek olacak.mesele onu bulmada...

Faik Yılmaz
06.06.2007, 09:25
ya bunların amacı takımı sıradan hale getirmek..şu ana kadrada gayet güzel yaptılarr rollerini......

Barış
06.06.2007, 09:29
ya bunların amacı takımı sıradan hale getirmek..şu ana kadrada gayet güzel yaptılarr rollerini......

faik abi sıradan denmez ona :) ziyanın deyimiyle dengeli bi takım olduk :) nasıl bi dengeyse artık.

Erdal
06.06.2007, 09:29
fb carlos u aldığına göre wederson dan vazgeçer ...şu adamı almalıyız... transfere ara vermemizin sebebini stichus açıklar eminim ...benim fikrim ee daha step satılmadıki mahsülün ne edeceğini bilmeden harcama yapmıyorlar ...akıllı çiftçi bunlar akıllı...paralı başkanmışş......

ErtuGrul
06.06.2007, 09:52
Transfere arami verilmis? Ne zaman basladikda mola aldik yav..

efemehmet
06.06.2007, 09:57
bırakın ağlama vaziyetlerini, elaleme özentileri..carlos'un faydası olsaydı real madride olurdu, her sene şampiyon mu oldular..o kadar bütçe ve yıldızla herkes arada şampiyon olur...

her takımın bir misyonu vardır..fener de böyle bir yol tutturmuş..her sene yıldız bir yıldız transferi yaparak taraftarı stada çekiyor, forma satışlarını patlatıyor..fener dışında hiçbir takım o şekilde hareket edemez...kaldı ki bu transfer fenerin şampiyonluğu garanti anlamına gelmemektedir.

Trabzonspor bu tür transferler yapamazsa şampiyon olamaz görüşü de tamamen yanlıştır.veya şampiyon olması için böyle yıldızlar alması gerektiği düşüncesi de..ki Trabzon bunu 6 kez yaptı, nasıl yaptığını da herkes biliyor..bunun dışında şampiyonluğa yaklaştığı dönemlerde de bunu yıldız transferleriyle mi yaptı o da belli...

yeşil saha arena..ak mı kara mı orda belli oluyor..akşak gördük ronaldinyo'ya çitf daldın mı, adım attırmadın mı nasıl oluyor..koşan, mücadele eden kazanıyor..e biraz da tabi kalite, yetenek olacak.mesele onu bulmada...
Akşam Brezilya zorda olsada seni yenmek gibi bir durumla karşı karşıya olsa %90 bunu başarma şansı var bu bir......
Trabzon 6 kez şampiyon oldu evet.. O zaman amatör ruh vardı şimdi profesyonel olmak gerekir.. Ozaman futbolda para yoktu şimdi ise tamamen para ile yürüyen bir sektör.. Parasal gücün yoksa futboldan ekmek yeme şansı ancak kırıntılardır.. O da aç kalmamak için.. 6 kez şampiyon olduğumuz zaman yıldız gibi bir kavramda yoktu.. Amatör ruh vardı ve en üst düzeyde de bu trabzondaydı.. O zaman yıldız kavramı olsaydı defalarca şampiyonluk yaşamış bir takımın futbolcusu para içinde yüzerdi.. O zaman ki şampiyon takımdan bir kaç kişi kalbur üstü para kazanıyor gerisi ise yaşayıp gidiyor işte..
Futbolun parasal bir sektör olduğu durumda Fenerbahçe kombine satışlarını artırmak için Roberto Carlos u alıyor.. Onun için oynayıp oynamaması çokta önemli değil.. Fener seyircisi sonuçta 15 günde bir Dünya yıldızı birini izleyeceğim diye ümidi var ve onun için maç saatini sabırsızlıkla bekliyor.. Ya biz maça gitsem kimi izleyebilirim diye dört işlem yapıp çıkan sonuç sıfır olunca statın yanından bile geçesimiz gelmiyor..
Ve o kadar yıldızla arada herkes şampiyon olur demişsin ki o ara bize hiç uğramayacak demektir.. Biz yıldız diye düşündüğümüz futbolcuyu satıpta para kazanalım diyoruz.. Elalem şampiyonluk peşinde biz ise binbir zahmetle yetiştirdiğimiz 1 veya 2 (3 hiç olmadı) yıldızımızı nasıl satarızla meşgulüz.

DURAS
06.06.2007, 10:09
[quote=efemehmet;823501]Akşam ......

Fener seyircisi sonuçta 15 günde bir Dünya yıldızı birini izleyeceğim diye ümidi var ve onun için maç saatini sabırsızlıkla bekliyor.. Ya biz maça gitsem kimi izleyebilirim diye dört işlem yapıp çıkan sonuç sıfır olunca statın yanından bile geçesimiz gelmiyor..

Bence yattarayı seyretmek daha büyük bir keyif ancak kabız bir furbol sistemiyle değil. ancak yazdıklarına temel manada katılıyorum

Erdal
06.06.2007, 10:13
[quote=efemehmet;823501]Akşam ......

Fener seyircisi sonuçta 15 günde bir Dünya yıldızı birini izleyeceğim diye ümidi var ve onun için maç saatini sabırsızlıkla bekliyor.. Ya biz maça gitsem kimi izleyebilirim diye dört işlem yapıp çıkan sonuç sıfır olunca statın yanından bile geçesimiz gelmiyor..

Bence yattarayı seyretmek daha büyük bir keyif ancak kabız bir furbol sistemiyle değil. ancak yazdıklarına temel manada katılıyorum

Yıldız şart değil ama yönetim yandaşlarının bile oynattığı futboldan memnun olmadıkları bir hoca var ....ama yinede ümit istiyor insan ...aşk böyle bişi zaten..

ozcan_asanoglu
06.06.2007, 10:24
Akşam Brezilya zorda olsada seni yenmek gibi bir durumla karşı karşıya olsa %90 bunu başarma şansı var bu bir......
Trabzon 6 kez şampiyon oldu evet.. O zaman amatör ruh vardı şimdi profesyonel olmak gerekir.. Ozaman futbolda para yoktu şimdi ise tamamen para ile yürüyen bir sektör.. Parasal gücün yoksa futboldan ekmek yeme şansı ancak kırıntılardır.. O da aç kalmamak için.. 6 kez şampiyon olduğumuz zaman yıldız gibi bir kavramda yoktu.. Amatör ruh vardı ve en üst düzeyde de bu trabzondaydı.. O zaman yıldız kavramı olsaydı defalarca şampiyonluk yaşamış bir takımın futbolcusu para içinde yüzerdi.. O zaman ki şampiyon takımdan bir kaç kişi kalbur üstü para kazanıyor gerisi ise yaşayıp gidiyor işte..
Futbolun parasal bir sektör olduğu durumda Fenerbahçe kombine satışlarını artırmak için Roberto Carlos u alıyor.. Onun için oynayıp oynamaması çokta önemli değil.. Fener seyircisi sonuçta 15 günde bir Dünya yıldızı birini izleyeceğim diye ümidi var ve onun için maç saatini sabırsızlıkla bekliyor.. Ya biz maça gitsem kimi izleyebilirim diye dört işlem yapıp çıkan sonuç sıfır olunca statın yanından bile geçesimiz gelmiyor..
Ve o kadar yıldızla arada herkes şampiyon olur demişsin ki o ara bize hiç uğramayacak demektir.. Biz yıldız diye düşündüğümüz futbolcuyu satıpta para kazanalım diyoruz.. Elalem şampiyonluk peşinde biz ise binbir zahmetle yetiştirdiğimiz 1 veya 2 (3 hiç olmadı) yıldızımızı nasıl satarızla meşgulüz.

bizim yıldız yaptıklarımızı satmakla ilgili düşüncelere katılıyorum.en azından iyice faydalanmadan, ciddi başadılar elde etmeden satmak yanlış..

şampiyon olduğumuz yıllarda sektör bu derece endüstrileşmemişti ama yine de fenerbahçe her zaman yıldız, flaş transferleriyle ünlüydü..hocalarından tutun da futbolcularına kadar..özellikle 80'li yıllardan sonra çok barizleşti bu.

sonuç olarak 70'li yıllarda nasılki onlardan farklı stratejilerle şampiyon olmuşsak bu gene aynısı olacaktır.tabiki versiyonu biraz değişmiş olacak ama temeli aynı..mesela 6 yabancı hakkınız varsa en iyi şekilde kullanacaksınız..

ayrıca, vaay biz niye carlosları almıyoruz diye dövünmek de yanlış.kimi gidip seyredecekmişiz..

bizi popüler, yani gündelik, geçici kulüp taraftarlığından ayıran fark da burada.biz bordo-mavi formayı seyretmeye gideceğiz..

carlos veya benzerlerini isteyenler kadıköy orda.buyursun seyretsinler...

Travelair
06.06.2007, 10:24
feybe'nin son kez görüşmek için beklediği genç oyuncunun, 17 Mayıs'ta Trabzon ile ön mukavele imzaladığı öğrenildi.
06.06.2007

Bağlayıcı sözleşme
feybe’nin Zico’nun isteği doğrultusunda kadroyu geniş tutma ve bu paralelde Serkan Balcı’yı da ikna etme çabaları, Trabzonspor cephesinde endişeyle karşılansa da, kozların Bordo-Mavili ekipte olduğu ortaya çıktı. Kısa bir süre önce Trabzonspor’un kurmaylarıyla masaya oturan genç oyuncunun, 17 Mayıs tarihi itibariyle kendisini Bordo-Mavili renklere bağlayan bir ön mukaveleye imza attığı ve bunun bağlayıcı bir nitelik de taşıdığı belirtildi.

Görüşebilir ama...
Sözleşmesinin sona erdiği feybe ile masaya otursa dahi bu görüşmenin formaliteden ibaret olacağını ileri süren Trabzonspor’un yetkilileri, Serkan Balcı’nın da dile getirdiği gibi kendilerine söz verdiğini vurguladı. Öte yandan genç oyuncu için Trabzonspor’un astronomik rakamlar değil, oldukça uygun miktarlar ödeyeceği de aynı kaynaklar tarafından açıklandı. Buna göre Serkan Balcı’nın ilk yıl için 1.2, ikinci yıl için ise 1.4 milyon YTL alacağı bildirildi.

Oynamak istiyor
Serkan Balcı’yı Trabzonspor’a yaklaştıran bir başka nokta ise, bu futbolcunun sezon içinde bir süreklilik yakalama ve bu sayede milli takıma yükselme arzusu. Neredeyse her fırsatta, “Zico’nun beni düşünmediğini biliyorum” açıklamalarını yapan Serkan’ın Karadeniz temsilcisinde direkt ilk 11 şansı bulacağına inanıyor olması, iki takım aynı ücretleri verse dahi, tercihini Trabzonspor’dan yana kullanabileceğinin bir göstergesi olarak kabul ediliyor.

fanatik

Ersen'den Rize'ye "Hayır"

Çaykur Rizespor'un istediği Ersen Martin "Trabzon'da şampiyonluk yaşayacağım" diyerek bu teklife sıcak bakmadı. Golcü futbolcu daha önce de Almanya'dan Köln'ün teklifine "Hayır" demişti. , Süper Lig takımlarından Vestel Manisaspor ile Bursaspor da Trabzonspor'un golcüsü Ersen Martin'i almak için girişimde bulunmuştu.

fotomac

Kubilay ŞAHİN
06.06.2007, 10:26
Bence Genc Futbolcu Lazım Bize Bırakın Yabancıyı, Yıldızı. Yıldızlar Geliyoda Ne Oluyo Oynamıyolar...
Hepsi İstanbul Takımlarında Oynamak istiyo Bize Trabzonu Sevecek Yüreğini Ortaya Koyacak Yıldız Oyuncu Lazım (örn:yattara,shota, V.b
)...
Bırakın Gençleri Oynatalım Geliştirelim Yeni Yıldızlarımız Bizden Olsun...

omermk
06.06.2007, 10:31
arkadaşlar, hala takmışsınız bir yıldızdır gidiyor tabiki gönül ister ki bizim takımımızda da dünyaca ünlü bi kaç futbolcu olsun ama hem maddi nedenlerden hemde şehrin sosyo ekonomik yapısı nedeniyle bu mümkün değil. marcelinho dünyanın tanıdığı bir futbolcuydu, yıldız mı evet ts ye faydalı olabildi mi hayır. neden? bu adamları trabzonda YAŞATAMAZSINIZ.
bu adamın eşi trabzon a gelecek, adam antremanda eşi ne yapacak? nerede alışveriş yapacak, nerede yemek yiyecek, kiminle arkadaşlık yapacak. hadi bunları geçtik okul çağında çocuğu olan trabzon da hangi okula gönderecek çocuğunu?symek niye gitti sanıyorsunuz, eşi trabzon da yaşamak istemedi.adam da ailesiyle futbol kariyeri arasında bir tercih yaptı.
neyse tüm bu olumsuz tabloya rağmen benim hala umudum var ts nin şampiyon olabileceğinden neden mi?almanya dan bütçesi en yüksek, yıldız oyuncusu en fazla 3 takım sayın desem hepiniz şu takımları sayarsınız; 1)bayern 2)werder bremen 3) shalke
pekiii bu sene almanya da kim şampiyon oldu. stutgart. ilk onbirinden futbolcu sayın desem futbolla çok içli dışlı olanlarınız bile bir bilemedin iki isim sayabilirsiniz. ama adamlar takım oldular. çıktılar takır takır futbol oynadılar ve bütçesi kendilerinden kat kat yüksek 3 takımı geçip şampiyon oldular. biz neden olmayalım. tamam ben de ne yönetimi ne de ziyayı beğeniyorum. ama şu an için destek olmaktan ve umut etmekten başka çıkar yolumuz yok. eğer değiştirebilecek gücümüz varsa sonuna kadar mücadele edelim ve yönetimi de teknik direktörüde değiştirelim yok değiştiremiyorsak o niye oyle bu niye boyle diyerek sızlanmanın şikayet etmenin bi anlamı yok. bu takım ne nu albayrak ın ne ziyanın bu takım bizim bizden sonra da çocuklarımzın. hepimize bu takıma sonuna kadar destek olmak düşer.

Travelair
06.06.2007, 10:33
10 numara değil ama bir forvet önereyim:

Oscar Cardozo: 83 doğumlu 1,93 boy, 2 ayağıyla gol atabiliyor. Sağdan soldan ortalarla kafa golleri atıyor. Bazuka gibi frikikleri var. Çevik, hızlı...

http://www.youtube.com/watch?v=CbHERL_Bz18

omermk
06.06.2007, 10:39
yönetimin değiştirebileceği bir konuda bir eleştiri,
futbol artık bir endüstri bir çok kulüp yıldız transferinden sadece saha da değil saha dışında da katma değer bekliyor. bunun en onemli iki ayağaı ise kombine bilet satışları ve forma satışları. benim yaşadığım bir olysa şudur;
geçen sene yönetim marcelinho yu transfer ettiğinde iyi bir trabzonsporlu olarak artık kulübe üye olmam ve katkı yapmam gerektiğini düşündüm. ve hemen üye oldum. daha sonra ne mi yaptım koştum hemen ts clup mağazasına. marcelinho forması alacağım ya aradan 15 gün geçti hala bizimkiler forma bastıracaklarda kulübe gelir sağlayacaklar. bir ay sonra hala gelmemişti marcelinho forması. sonra ne mi oldu olay soğudu ben forma almadım geçen sene. kimbilir kaç kişi bunu yaşadı ve kimbilir kulüp kaç ytl kaybetti???
avrupa da ki kulüpler hatta bizim ezik febe bile yıldız futbolcu ile anlaştıktan sonra imza günü bütün satış noktalarında binlerce o futbolcunun isminin yazılı olduğu forma yı gönderiyorlar. adamların her sene bir yıldız transferi bedavaya geliyor.
tamam kaynaklarımız kısıtlı ama yöneticilik kıt kaynakları etkin kullanmak değil mi zaten???

champions
06.06.2007, 10:41
Musampa gibi bi oyuncumuz var Ne kadar yararlanabildik?
Bugün Musampayı koysak sezon boyunca oynasa Carlosdan daha mı az şey katar takıma diye düşünüyor insan Pehh! Carlosmuş:)

okan6161
06.06.2007, 11:04
osmanlı gibi çöktük

Alptuğ
06.06.2007, 11:11
kusura bakamayın ama cok sacma transferler yaptık mıllı takımda oynarken tahammul edemedıgım tek oyuncuydu serkan balcı ve onu kadromuza kattık benım umudum yok neyse kı su an mıllı takıma bıle alınmıyo adnan da samsunsporda oynayan bı futbolcuydu 2.ligde oynayan bı takımın oyuncusu bıze neler katabılır kı ve jabı sadece ısmını duydum mevkıısını bıle bılmıyorum ustelık kume dusms bı takımın oyuncusunun da bıze ne gıbı faydalar saglayacagını hep beraber gorecegız!!!

Alptuğ
06.06.2007, 11:13
kusura bakamayın ama cok sacma transferler yaptık mıllı takımda oynarken tahammul edemedıgım tek oyuncuydu serkan balcı ve onu kadromuza kattık benım umudum yok neyse kı su an mıllı takıma bıle alınmıyo adnan da samsunsporda oynayan bı futbolcuydu 2.ligde oynayan bı takımın oyuncusu bıze neler katabılır kı ve jabı sadece ısmını duydum mevkıısını bıle bılmıyorum ustelık kume dusms bı takımın oyuncusunun da bıze ne gıbı faydalar saglayacagını hep beraber gorecegız!!!

AYYILDIZ
06.06.2007, 11:14
jabi lenste oynamış yattarayla milli takımda oynuyor ve yattara kefilmiş o iyi serkan dinamo gibi oda iyi martinezi almaları lazım

sbay
06.06.2007, 11:20
Serkan: Derdim para değil!..

http://www.dakka90.com/files/serkanbalci2.jpg

Trabzonspor ile söz kesen Serkan, yedek kaldığı için Fenerbahçe’den ayrılmak istediğini söyledi...
FENERBAHÇE ile yol ayrımına gelen Serkan Balcı, transferi konusundaki son kararını bugün verecek. Sezon ortasında ayrılmayı düşünen, ancak yönetim izin vermediği için kiralık döneminde bir başka takıma gitme arzusunu gerçekleştiremeyen genç futbolcu, Trabzonspor’a söz verdiğini ancak henüz imza atmadığını söyledi.
Halen Kuşadası’nda tatil yapan Serkan, "Trabzonspor’a söz verdiğim doğru. Ancak Trabzonspor Başkanı Nuri Albayrak’ın da bana verdiği bir söz var. Eğer onu yerine getirirlerse imza atacağım" dedi.
Sarı lacivertli takımda forma giymekten gurur duyduğunu dile getiren Serkan, "Benim için para değil, forma önemli. Futbol oynamak istiyorum. Christoph Daum döneminde sürekli oynuyordum. Zico geldikten sonra durum değişti. Kendimi iyi hissettiğim halde forma giyemiyordum. Bu da beni üzüyordu" diye konuştu.
Serkan, Trabzonspor ile Fenerbahçe arasındaki tercihinin bugün netleşeceğini vurgulayarak sözlerini şöyle tamamladı: "Ben verdiğim sözü tutarım. Bu ilkemden bugüne kadar asla vazgeçmedim. Ama şartlar uygun olmazsa sözler de yerine gelmez."

Ertan 51
06.06.2007, 11:22

ağlama vaziyeti ve elaleme özenti felan demişsin ama alakasız ve lüzumsuz bir tespit yapmışsın sevgili özcan kardeş.yazdığım yazıyı yeniden bi oku istersen ve buna itirazı olan bir tane Trabzonsporlu varmı bilmem senden başka onuda bir düşün.benim yazımdan öyle bir sonuç çıkardıysan bende sana derimki sende 25 sene önceki 6 şampiyonlukla avunma halleri ve şuanki transfer politikasından çok menmunsun derim ki ozaman konuşacak tartışacak bişey kalmıyor.

ayrıca bir sürü edebiyat parçalamışsın ama hepsi edebiyat ortadaki gerçek ise şunaki Trabzonspor bak ve gör gerçekleri.

neyse ben çözüm adına gene aklımın erdiğini tekrar söyleyim 4 tane çok kaliteli yabancı bunlar KALECİ-ORTASAHA-SOLAÇIK VE FORVET benim anlatmak istediğim bu yoksa sıradan adamları doldurursak geçen senelerden farkı olmaz diyorum.inşallah anlamışsındır yok gene anlamadıysan senin canın sağolsun.

Bahtiyar
06.06.2007, 11:34
Musampa gibi bi oyuncumuz var Ne kadar yararlanabildik?
Bugün Musampayı koysak sezon boyunca oynasa Carlosdan daha mı az şey katar takıma diye düşünüyor insan Pehh! Carlosmuş:)

gerçekten herkes fener carlosu aldı diye bi hallerde ağzının suyu akıyo milletin yaw bizde Musampa var en az carlos kadar oynar sen elindekini kadro dışı bırakmışsın bir formasını bile bastırmamışsın sonra da seneye şampiyonuz de bende yedim.

stichus
06.06.2007, 11:36
bir başka takımın süper transfer(!) yaptığı bir günde kendi takımını eleştiren taraftarlar her yerde vardır, son derece normal karşılıyorum..
roberto carlosu hayatımda tek bir an dahi beğenmedim, oyunculuğunu anlamadım, neden adını soyadını birlikte söyleyip karizma yapmaya çalıştıklarını çözemedim, ömrümce kazma bir futbolcu olarak değerlendirdim..
fenerbahçeye gelmesi çok normal..
seneye de katara gidecektir, göreceğiz..
biz hem de geçen yıl musampayı alıp oynatmamış bir takımız, carlosa aşermeyiz!
fenerbahçe kakyı alsaydı şapka çıkarırdım ama carlos oyuncu falan değil ticari büfe gibi teknik bir projedir!
hocamız takım oyununu organize edebilecek bir oyuncu arayışındadır..
başka takımların transferiyle ayarları bozulanlara bir tavsiye:
ayarlarınızı düzeltin, bu sizin takımınız!
:)

ozcan_asanoglu
06.06.2007, 11:37
ağlama vaziyeti ve elaleme özenti felan demişsin ama alakasız ve lüzumsuz bir tespit yapmışsın sevgili özcan kardeş.yazdığım yazıyı yeniden bi oku istersen ve buna itirazı olan bir tane Trabzonsporlu varmı bilmem senden başka onuda bir düşün.benim yazımdan öyle bir sonuç çıkardıysan bende sana derimki sende 25 sene önceki 6 şampiyonlukla avunma halleri ve şuanki transfer politikasından çok menmunsun derim ki ozaman konuşacak tartışacak bişey kalmıyor.

ayrıca bir sürü edebiyat parçalamışsın ama hepsi edebiyat ortadaki gerçek ise şunaki Trabzonspor bak ve gör gerçekleri.

neyse ben çözüm adına gene aklımın erdiğini tekrar söyleyim 4 tane çok kaliteli yabancı bunlar KALECİ-ORTASAHA-SOLAÇIK VE FORVET benim anlatmak istediğim bu yoksa sıradan adamları doldurursak geçen senelerden farkı olmaz diyorum.inşallah anlamışsındır yok gene anlamadıysan senin canın sağolsun.

bu kadar kişiselleştirmeye gerek yok..yazımla ilgili değerlendirmelerini okumamış sayıyorum. ayrıca hiçbir şeyle de avunduğum yok.."biz niye böyle yıldız alamıyoruz" havası sezdiğim için yazdım o yazıyı..

bak sen de söylüyorsun "kaliteli" adam..ben de aynı şeyleri söylüyorum...fenervari transferler yapamayız ama tabiki yabancı hakkımızı en iyi şekilde kullanmamız lazım...

Özkan Erdem
06.06.2007, 11:37
Sevinmemiz lazım aslında, hem Wederson konusunda önümüz açılacak, hem de Yattara'ya yeni bir oyuncak gelmiş olacak..

Şenol YİĞİT
06.06.2007, 11:38
@stichus
+1

Emorfo
06.06.2007, 11:40

Ayarı verdim diyorsunuz yani :)

sbay
06.06.2007, 11:41
carlos türkiyeye gelmiş geçmiş en kariyerli futbolcu....musampa ile karşılaştırmam bile....adamı beğeniyorum....2-3 yıl önce bizde olmasını isterdim şahsen.....

Ali Yerlikaya
06.06.2007, 11:42
Arkadaslar Carlos un futbolu bence tartisilmaz ama Fenerbahceye reklamdan haric ne getiri onu iste bilemem cünkü 34 yasina gelmis bi oyuncu süratiylen ünelnmisi biri artik ne kadar verimli olur. Ama gercekten büyük bi transfer oldu, ama insallah Fenerbahceyi maddi acidan karistirir.

Gelelim bizim yildizimiz Musampaya bende herkese katiliyorum, Msuampadan cok is cikardida bir türlü asi tutmadi iste. Takimda kaldigi taktirde insallah Trabzonsporumuza büyük katki saglar.

Erdal
06.06.2007, 11:43
bir başka takımın süper transfer(!) yaptığı bir günde kendi takımını eleştiren taraftarlar her yerde vardır, son derece normal karşılıyorum..
roberto carlosu hayatımda tek bir an dahi beğenmedim, oyunculuğunu anlamadım, neden adını soyadını birlikte söyleyip karizma yapmaya çalıştıklarını çözemedim, ömrümce kazma bir futbolcu olarak değerlendirdim..
fenerbahçeye gelmesi çok normal..
seneye de katara gidecektir, göreceğiz..
biz hem de geçen yıl musampayı alıp oynatmamış bir takımız, carlosa aşermeyiz!
fenerbahçe kakyı alsaydı şapka çıkarırdım ama carlos oyuncu falan değil ticari büfe gibi teknik bir projedir!
hocamız takım oyununu organize edebilecek bir oyuncu arayışındadır..

Tam tersi, forumdaki herkesin sol kanat için "en ideal" oldugu hususunda hemfikir olduğu wederson transferi için bir umut olduğunu düşünüyoruz.... becerebilinirse ve gerçekten öyle bir talep varsa ..varmı?

Erdem Keser
06.06.2007, 11:44
ah marcelinho ah seni bu takımdan kaçıranlar utansın

Şenol YİĞİT
06.06.2007, 11:46

+ szymkowiak:)

DURAS
carlosu beğenmemek hangi futbol bilgisiyle açıklanır bilmiyorum. td mizde eminim beğenmiyordur öyle ya hasan ü, keçeli , celo varken ne gerek carlosa değilmi. masallar aynı hızla devam ediyor. herşey çok güzel olacak:)

Bahtiyar

birde musampa.
onlar bizim şampiyonluğumuzun önündeki en büyük engeldi hatta 7 maçlık serinin baş mimarlarıydı onları diskarifiye ettik inşallah seneye şampiyonuz.:)

murseltaskin
06.06.2007, 11:48
Tolga: 'Rüştü ile çalışmak onurdur'

Trabzonspor'un genç kalecisi Tolga Zengin, bordo-mavili kulübün yönetim kurulunun kaleci arayışından bir rahatsızlık duymadığını söyledi.

Tolga, Trabzonspor'da bir kaleci gidecekse yerine bir kaleci alınacağını belirterek, "Ben iyi olduktan sonra çok önemli değil. Ben kendimi biliyorum. Benden önce de bu kulüpte görev yapan kalecileri biliyorum. Kaleci arayışından bir rahatsızlık duymuyorum" dedi.

"Rüştü ağabey ile çalışmaktan mutlu olurum"
Genç kaleci, bordo-mavili takım için ismi geçen, ancak yönetim tarafından transferi yalanlanan Fenerbahçeli kaleci Rüştü ile ilgili olarak ise "Rüştü ağabey gibi bir kaleciyle çalışmaktan tabii ki mutlu olurum. O dünyada marka olmuş bir kaleci. Ancak bu, yönetimin vereceği bir karardır. Saygı duyarım" diye konuştu. Tolga, Türkiye'de en beğendiği yerli kalecinin Rüştü, en beğendiği yabancı kalecinin ise Galatasaraylı Mondragon olduğunu da kaydetti.

murseltaskin
06.06.2007, 11:49
Emre mi? Bekir mi?

Trabzonspor'da Egemen Korkmaz transferi gerçekleşmeyince, rota Ankaragücü'nden Emre Güngör ile Gaziantepsporlu Bekir'e çevirildi.
Ziya Doğan ısrarlı
Trabzonspor'da Risp'in sakatlığının halen geçmemesi üzerine stoper arayışlarına başlayan Trabzonspor, Bursasporlu Egemen Korkmaz ile anlaşamayınca rotayı şimdi de Gaziantep ve Ankaragücü takımlarına çevirdi.

1984 doğumlu olan Emre Güngör ile Bekir İrtegün geride bıraktığımız sezon gösterdikleri performansla dikkat çektiler. Ziya Doğan'ın alternatifli listesinde bulunan iki futbolcu için önce Cemal Aydın daha sonra İbrahim Kızıl ile görüşülecek.

muratd61
06.06.2007, 11:50
valla beyler şu jabi nin bi imza attığını bi göreyim başka bişey istemem.jabi yeni aurelio olacak göreceksiniz....bosverin siz carlosu yaa.ne tartısıyosunuz adamı.....

hüseyin1975
Carlosu büyütmeyin arkadaslar.
Yasi 34!
Milli Takim cagirilmiyor.
Real Madridde oynamasinin sebebi Madridin dünyanin en kötü defansindan birine sahip olmasi!
Madrid Kupalarin hepsinden elendi!
Ligde Sampiyon olacaklarsa bu sadece Barcelona ve Sevillanin aptalligindan! Tipki bu Sezon Fenerin Sampiyon olmasi gibi.
Hem belki bu Haftasonu deplasmanda Saragosaya takilirlar :)

Wederson bence su an icin ondan daha iyi.
Carlos bundan 5- 6 sene önce gelseydi olay olurdu ama simdi?
Yasi 34 Beyler 34!!!!!

Isi bitmis simdi Türkiye Ligini hafife aldigi icin, Katar Ligine benzettigi icin geliyor!
Ona kim bilir Fenerden baska kimse fazla Para vermezdi :)

Travelair
Wederson'u feybe başkaları almasın diye bağladı. Şimdi bir anadolu kulübüne kiralık verirler. her sene aynı taktik

Erdem Keser
06.06.2007, 11:51
sen kalk bundesligada 2 sene yılın futbolcusu seçilmiş ,berlinde marka olmuş böyle bi yıldızı sol çizgiye mahkum et daha sonra kalk de ki "oyuncumun nerde oynayacagını en iyi ben bilirim. "
bi daha marcelinho gibi bi adamı rüyamızda görürürüz

Mehmet Fatih Yavuz
06.06.2007, 11:51
la ne alemde burası..:)
diğer takımlardan aşermek falan..:D:D:D
stichus gene sayfayı domine etmeye başlamışsın abi:D

ozcan_asanoglu
06.06.2007, 11:52
Sakarya'da Özkara dönemi

Sakaryaspor Kulüp Başkanı Recep Hacıeyüpoğlu, teknik direktörlük konusunda Hüsnü Özkara ile prensipte anlaştıklarını bildirdi...
-----------------------

martinez konusunda iyi mi olur acaba?

Mehmet Fatih Yavuz
06.06.2007, 11:55
:eek::eek:bu arada biraz geri gidince "transfere ara verdik" gibilerinden birşeyler gözüme çarptı..:eek:

ne zaman başladık da ne zaman ara veriyoruz???:confused:

ulen nuri-ziya çetesi..:D:D:D

hüseyin1975
06.06.2007, 11:56
:eek::eek:bu arada biraz geri gidince "transfere ara verdik" gibilerinden birşeyler gözüme çarptı..:eek:

ne zaman başladık da ne zaman ara veriyoruz???:confused:

ulen nuri-ziya çetesi..:D:D:D

Adamlar yasli.
Yorulmuslar haliyle:D

Erkut Ay
06.06.2007, 11:57
çok yoruldu beceriksizler serkan balcıda bayağı yol katettiler ne yapsınlar ara verdiler bay ziyada transfer parasını yolda yedi zaten gide gele delirmiş dana gibi geziyor...:D:D

sbay
06.06.2007, 11:58
DOĞANIN ASLANI NECATİ ATEŞ, http://www.karadenizgazete.com.tr/images/haber/19441_b.jpg
Trabzonspor G.Saray'ın yıldız golcüsüne kancayı taktı...

Umut'a partner arayan Teknik Patron Ziya Doğan, G.Saray ile bağlarını kopartmak üzere olan Necati Ateş'e göz dikti. Yönetim de golcü için nabız yokluyor...
G.SARAY'DAN AYRILIYOR
Trabzonspor'da Doğan'ın gözü Necati Ateş'de. Transferde arayışlarını sürdüren Bordo-Mavililer'de Teknik Patron Ziya Doğan, Umut'un yanına G.Saray ile bağlarını koparmak üzere olan Necati Ateş'i düşündüğü belirtildi. Öncelikle kaleci ve orta alan transferini yoğunlaşan Trabzonspor'da Doğan, forvet için Necati'de ısrarcı olduğu, yönetimin önümüzdeki günlerde bu oyuncu için girişimlerine başlayacağı ifade edildi.
'GELİRİM' SÖZÜ ALDI
G.Saray'da görev gelen Kalli'nin 'Satılsın' raporu verdiği Necati'nin Alman kulüplerinin de gündeminde olduğu ancak Teknik Patron Ziya Doğan'ın golcü oyuncu ile görüştüğü ve Trabzonspor için 'Kulübümle anlaşırsanız, seve seve gelirim' yönünde garanti aldığı belirtildi. Trabzonspor'da Başkan Nuri Albayrak'ın, Necati Ateş için önümüzdeki günlerde G.Saray Başkanı Özhan Canaydın ile biraraya gelerek, transfere nokta koyacak.

Mehmet Fatih Yavuz
06.06.2007, 12:00
dalga mı geçiyorlar anlamadım.
ne demek transfere ara verdik.??

heryer gedik dolu takımda. ne arası..??

sol kanatta devrin en büyük faciasını yaşıyoruz.
transfere ara vermişler.

sanırım bunların sinirleri kısa devre yaptı...

Travelair
06.06.2007, 12:00
Transfere ara, ortamın tansiyonunu almak için söylenmiş bence. Çok ayyuka çıkınca isimler fiyatları da katlanıyor. Hem Ziya hocanın araştırmaları uzakta bir süre süreceğine göre mantıklı. Derinden sürdürülüyordur çalışmalar, tansiyon düşürüyorlardır, umarım, umalım :)

Erkut Ay
06.06.2007, 12:01
valla bunlardan transfer beklemek hata olur ama şu necatiyi karambolden alabilirsek etkili transferdir...

Mehmet Fatih Yavuz
06.06.2007, 12:02
Transfere ara, ortamın tansiyonunu almak için söylenmiş bence. Çok ayyuka çıkınca isimler fiyatları da katlanıyor. Hem Ziya hocanın araştırmaları uzakta bir süre süreceğine göre mantıklı. Derinden sürdürülüyordur çalışmalar, tansiyon düşürüyorlardır, umarım, umalım :)

başka türlüsü üst düzey saçmalamak oluır zaten abi..
canları sıkıldı taraftarı günaha sokmak istiyorlar..:D

AYYILDIZ
06.06.2007, 12:02
transfere ne arası vermişler ya stehanov satılana kadar transfer yok deseler kısaca ya.Martinez-emre güngör-alibilgin-tekkeyi hemen alsınlar ömer rıza-keçeli gitsin jeffi de rizeye kiralık versinler adamların kalecisi yok orda kendini kanıtlsın

Erdem Keser
06.06.2007, 12:03
necatini bize gelmesi ve 11 de oynaması için saçlarını kestirmesi gerek yoksa oynayamaz :)

Mehmet Fatih Yavuz
06.06.2007, 12:04
necatini bize gelmesi ve 11 de oynaması için saçlarını kestirmesi gerek yoksa oynayamaz :)

uzun saçlılara olan ziya kinini düşünürsek bi ustura çeksin kafasına.
ziya kelleri sever..:D

murseltaskin
06.06.2007, 12:05
MEHMET GELİYORTrabzonspor, gurbetçi oyuncuyu imzaya çağırdı..İMZAYA KALDI
Trabzonspor'un anlaştığı gurbetçi oyuncu Mehmet Akgün, imza için geliyor. Uzun süredir Bordo-Mavililer'in takibinde olan Borussia Dortmund'un gurbetçi yıldızı Mehmet'in gelecek hafta Türkiye'ye gelerek, İstanbul'da Başkan Nuri Albayrak ile son bir görüşme yapacağı ardından da 3 yıllık sözleşme imzalayacağı ifade edildi. Orta alanda forvete dönük görev yapan Mehmet Akgün için sadece 50 bin EURO'luk yetiştirme bedeli ödenecek.

murseltaskin
06.06.2007, 12:07
DOĞAN?IN ASLAN?I NECATİ ATEŞ

Trabzonspor, G.Saray'ın yıldız golcüsüne kancayı taktı...

Umut'a partner arayan Teknik Patron Ziya Doğan, G.Saray ile bağlarını kopartmak üzere olan Necati Ateş'e göz dikti. Yönetim de golcü için nabız yokluyor...
G.SARAY'DAN AYRILIYOR
Trabzonspor'da Doğan'ın gözü Necati Ateş'de. Transferde arayışlarını sürdüren Bordo-Mavililer'de Teknik Patron Ziya Doğan, Umut'un yanına G.Saray ile bağlarını koparmak üzere olan Necati Ateş'i düşündüğü belirtildi. Öncelikle kaleci ve orta alan transferini yoğunlaşan Trabzonspor'da Doğan, forvet için Necati'de ısrarcı olduğu, yönetimin önümüzdeki günlerde bu oyuncu için girişimlerine başlayacağı ifade edildi.
'GELİRİM' SÖZÜ ALDI
G.Saray'da görev gelen Kalli'nin 'Satılsın' raporu verdiği Necati'nin Alman kulüplerinin de gündeminde olduğu ancak Teknik Patron Ziya Doğan'ın golcü oyuncu ile görüştüğü ve Trabzonspor için 'Kulübümle anlaşırsanız, seve seve gelirim' yönünde garanti aldığı belirtildi. Trabzonspor'da Başkan Nuri Albayrak'ın, Necati Ateş için önümüzdeki günlerde G.Saray Başkanı Özhan Canaydın ile biraraya gelerek, transfere nokta koyacak.

murseltaskin
06.06.2007, 12:09
CEYHUN’A ‘PAŞA’ TEKLİF

Süper Lig’in yeni takımı, tecrübeli futbolcuya transfer teklifinde bulundu

GİDECEK Mİ?
Ligin devre arasında Ankaragücü’nden transfer edilen Ceyhun Eriş’e süper ligin yeni takımı Kasımpaşaspor transfer teklifinde bulundu. Daha önce Bursaspor’un transfer etmeyi planladığı ancak Bülent Korkmaz’ın göreve gelmesiyle askıya alınan Ceyhun transferi için Kasımpaşaspor, başkan Nuri Albayrak ile görüştü. Albayrak, teknik direktör Ziya Doğan ile görüştükten sonra Kasımpaşaspor’a cevap verecek.

Erkut Ay
06.06.2007, 12:09
necati şayet gelirse neye uğradığını şaşırır defansa çeker bizim ziya aman adamıda bitirmeyelim...

murseltaskin
06.06.2007, 12:10
A.GÜCÜ ‘ÖMER RIZA’ DEDİ

Başkent’in Sarı-Lacivertli ekibi Murat Ocak’ın yerine Ömer Rıza’yı talep etti

MURAT’IN İNADI
Trabzonspor’da devre arasında Ceyhun Eriş’in transferinde başkent kulübü Ankaragücü’ne 1.5 yıllığına kiralık verilen Murat Ocak’ın geri dönmek istemesiyle birlikte bu oyuncunun yerine kimin verileceği gündeme geldi. Ankaragücü kulübü Trabzonspor’dan anlaşma gereği Ömer Rıza’yı talep etti. Konuyla ilgili kararı Teknik Direktör Ziya Doğan verecek. Murat Ocak yaptığı açıklamada Trabzonspor’da oynamak istediğini ve bunu da bu sezon kanıtlayacağını söyledi.

murseltaskin
06.06.2007, 12:12
GURUR DUYARIM”

K.Erciyesspor’da kiralık olarak oynayan Orkun Usak, Trabzonspor’da oynamanın her futbolcu gibi kendisinin de hayali olduğunu söyledi.

HEDEFİ 2008 İSVİÇRE
Ankaragücü’yle bir yıl daha sözleşmesi olan tecrübeli kaleci amacının 2008 Avrupa şampiyonasında milli takımın kalesini korumak olduğunu söyledi. Orkun Usak, kulüplerin anlaşması durumunda kendisinin seve seve Trabzonspor’a gelebileceğini söyledi. G.Saray’dan yetişen Orkun Elazığspor, Ankaragücü ve Erciyespor takımlarının kalesini korudu.

AYDIN KARAR VERECEK
Trabzonspor’un Orkun Usak’a talip olmasıyla Trabzonspor ile Ankaragücü kulüpleri arasında yeniden sıcak gelişmeler yaşanmaya başladı. Geçtiğimiz sezon Umut’u başkent kulübünden astronomik ücretle transfer eden bordo-mavililer devre arasında ise Ceyhun’u renklerine bağlayıp Murat Ocak’ı Ankaragücü ne vermişti. Kulüp başkanı Cemal Aydın’ın Orkun’u isteyen G.Saray ve Bursaspor takımlarıyla görüştükten sonra Trabzonspor’a cevap vereceği belirtildi.

murseltaskin
06.06.2007, 12:15
Ersen'den Rize'ye "Hayır"

Çaykur Rizespor'un istediği Ersen Martin "Trabzon'da şampiyonluk yaşayacağım" diyerek bu teklife sıcak bakmadı. Golcü futbolcu daha önce de Almanya'dan Köln'ün teklifine "Hayır" demişti. , Süper Lig takımlarından Vestel Manisaspor ile Bursaspor da Trabzonspor'un golcüsü Ersen Martin'i almak için girişimde bulunmuştu. http://ads.sabah.com.tr/adserver/view.ads?d2hhdD16b25lOjI1NyZhbXA7bj1hZjU3ODQ1NA%3D %3D (http://ads.sabah.com.tr/adserver/click.ads?n=af578454)

murseltaskin
06.06.2007, 12:17
Fırtına yıkacak

TRABZONSPOR’UN unutulmazlarından Hami Mandıralı çok yakın zamanda Trabzonspor’da teknik direktörlük yapacağını söyledi. Şu anda U16 milli takım antrenörü olan Hami Mandıralı’nın, arkadaşımız Bozhan Memiş’e son zamanlarda bordo-mavili kulüpte birçok utanç verici manzaranın da yaşandığını anlatırken gözleri doldu.

YÖNETİCİLERİN birbirleriyle sürtüşerek taraftarları galeyana getirmelerini hoş karşılamadığını söyleyen Mandıralı “Avrupa’yı kendimize örnek alıyoruz ama biraz da doğruları örnek alalım. Adamlar rakip takım taraftarıyla aynı tribünde oturuyor, şampiyon takımı alkışlıyor” dedi.

KENDİSİNİ Trabzonspor teknik direktörlüğü için hazırladığını vurgulayan Hami “Şu anda teklif gelse kabul etmem. Kendimi hazır hissetmiyorum. Ama zamanı gelince dümene geçip hep beraber başarılara imza atacağımıza tüm kalbimle inanıyorum” diye konuştu.

murseltaskin
06.06.2007, 12:17
Iraklı milliler Trabzon’u istedi

IRAK milli takımı oyuncuları Trabzonspor’a gelmek istiyor. Menajer Fahrettin Tellioğlu’nun Trabzon’a gelerek Irak milli takımının kaptanı Rezzak Ferhan (orta saha) ve kalecisi Visam Gasit başta olmak üzere Ahmet Hudeyir (forvet) ve Hasan Türker’i (sağ bek) Trabzonspor’a önerdiği belirtildi.

Hekimoğlu
06.06.2007, 12:18
Serkan: Derdim para değil!..

http://www.dakka90.com/files/serkanbalci2.jpg

Trabzonspor ile söz kesen Serkan, yedek kaldığı için Fenerbahçe’den ayrılmak istediğini söyledi...
FENERBAHÇE ile yol ayrımına gelen Serkan Balcı, transferi konusundaki son kararını bugün verecek. Sezon ortasında ayrılmayı düşünen, ancak yönetim izin vermediği için kiralık döneminde bir başka takıma gitme arzusunu gerçekleştiremeyen genç futbolcu, Trabzonspor’a söz verdiğini ancak henüz imza atmadığını söyledi.
Halen Kuşadası’nda tatil yapan Serkan, "Trabzonspor’a söz verdiğim doğru. Ancak Trabzonspor Başkanı Nuri Albayrak’ın da bana verdiği bir söz var. Eğer onu yerine getirirlerse imza atacağım" dedi.
Sarı lacivertli takımda forma giymekten gurur duyduğunu dile getiren Serkan, "Benim için para değil, forma önemli. Futbol oynamak istiyorum. Christoph Daum döneminde sürekli oynuyordum. Zico geldikten sonra durum değişti. Kendimi iyi hissettiğim halde forma giyemiyordum. Bu da beni üzüyordu" diye konuştu.
Serkan, Trabzonspor ile Fenerbahçe arasındaki tercihinin bugün netleşeceğini vurgulayarak sözlerini şöyle tamamladı: "Ben verdiğim sözü tutarım. Bu ilkemden bugüne kadar asla vazgeçmedim. Ama şartlar uygun olmazsa sözler de yerine gelmez."şartlar dediği heralde ilk 11 garantisi.ne günlere kaldık fenerin artığı iki katı paraya rağmen gelmeye nazlanıyor,ilk onbir garantisi istiyor.geleceği kulüpte Trabzonspor.bir zamanların fakir ama gururlu takımı.

Erkut Ay
06.06.2007, 12:19
Iraklı milliler Trabzon’u istedi

IRAK milli takımı oyuncuları Trabzonspor’a gelmek istiyor. Menajer Fahrettin Tellioğlu’nun Trabzon’a gelerek Irak milli takımının kaptanı Rezzak Ferhan (orta saha) ve kalecisi Visam Gasit başta olmak üzere Ahmet Hudeyir (forvet) ve Hasan Türker’i (sağ bek) Trabzonspor’a önerdiği belirtildi.
ırak . suriye . irandan birer topçu alır bunlar olabilir...

zeki gursoy
06.06.2007, 12:27
bu serkanın arka ceplerine biraz ağırlık bağlamaları gerekki kıçı yere yakın olsun....sen kimsinde senin şartalrını kabul ederse oynayacaksın takımda...
gelme , git febe yedek kulubesinin girişinin sağında koltuğun hazır, sırıta sırıta otur orda...kendini bişey sanıyo düdük!

Erkut Ay
06.06.2007, 12:30
ya bu serkan balcı olayı nedir böyle biz adamlardan yerine transfer beklerken 1 aydır serkan diye ekrana çıkıp yalvarmadıkları kaldı .....

Mehmet Fatih Yavuz
06.06.2007, 12:31
hala naz yapıyor ona daralıyorum.
gelmeyeceksen gelme lan.
aç mı doyuruyorsun..

Özkan Erdem
06.06.2007, 12:33
basının gazına gelmeyelim..;)

Erkut Ay
06.06.2007, 12:35
basının ben gazına gelmeyeceksem hani serkan dili dolanmaktan başka bir transferleri nerde değişimin adı serkan balcıyı beklemekmi denirki yönetime sahip çıkın ben göz göre göre takımı bitiren adamlara musamma gösteremem ...

trapezus61
06.06.2007, 12:47
Adamlar R.Carlosun formalarını bile satışa çıkarmışlar... Kapış kapış satılıyor şu anda. İşte büyük klüp olmak, iyi yönetmek böyle birşey... Hiç kimse kusura bakmasın ama bizim müsveddeler bunun yanına bile yaklaşamaz. Yazık oluyor Trabzonsporuma bunların elinde...

Oemer61
06.06.2007, 12:51
Hersey Ziya'ya bagli bunu anlayin artik!!! Yönetim o kime isterse aliyor iste, ADAM'da yildiz hastaligi var niye alsinlar ki???? Alsalar yine ya kaciracak yada kadro disi birakacak sezonun ortasinda!!!!!

Ibo61
06.06.2007, 12:51
Bence biz bu Transfer dosyasi 2007/08 konusunu kapatmamiz lazim.
Bosu bosuna sinirlerimizi bozuyoruz. Her gün yalan haberleri okumaktan biktim. Gecen sene ve 2005 teki gibi kafayi yemeyilm yine. Hatirlarsaniz 2005 Zurawskiyi 1000 kere aldik, sonunda ise adam celtice gitti.

Gecen senede basinda cikan haberlere göre 100 tane oyuncu alacaktik, sonunda ne oldu???????

Bir futbolcu Trabzonspor kulübüyle resmi imza atmadan önce,Trabzonsporda oyanacagina inanmiyorum.

Gelir imzayi atar, formayi giyer, resmi sitede yayinlanirsa ancak o zaman inanirim......

TheCrow
06.06.2007, 12:52
Ziya Doğan Polonya'dan sonra İsveç ve Danimarka'ya gidip futbolcu izleyecekmiş...
Yahu arkadaş aklım almıyor,bu mudur yani futbolcu izleme işi?..Gönderirsin bir kişiyi 1 sene öncesinden İsveç'e,orda yaşar,ligleri takip eder,alt liglerdeki maçları izler,beğendiği olursa rapor eder,beğenirsen,sana uygunsa alırsın...
Bizde nasıl?..Lig bitti,teknik direktörümüz henüz ligleri devam eden ülkelere giderek maç izliyor,vayanasına yahu...Nasıl olacak merak ediyorum,maç izlerken "ula şu sarı kafalı kısa uşak fena değil bir bakalım kimin nesiymiş..." deyip araştırmalara mı başlanacak?..

marcelinhos100
06.06.2007, 12:52
TRABZON'UN MARTİNEZ AŞKI

Bordo-Mavililer, Kolombiyalı kaleci için Sakaryaspor'a 1 milyon $+2 futbolcuya önerdi...

http://www.karadenizgazete.com.tr/images/haber/19443_b.jpg

Bordo-Mavililer, bu teklifin üzerine çıkmayacağını Sakaryaspor'a iletirken, 'Nürnberg, Martinez istiyor' söylemlerinin de fiyat arttırmak için olduğu belirtildi.

SON TEKLİFİ SUNDU

Trabzonspor, Martinez'den vazgeçmiyor. Uzun süredir Kolombiyalı kaleci için Sakaryaspor ile pazarlıklarını sürdüren Bordo-Mavililer, son teklif olarak 1 milyon $+2 futbolcu önerdi. Bu oyunculardan birinin kaleci Ahmet olduğu belirtilirken Bordo-Mavililer'in, diğer oyuncu içinse Sakaryaspor'un teklife 'evet' demesi durumunda 2-3 isim önereceği belirtildi. Trabzonspor, bu teklifin üzerine çıkmayacağını da Sakaryaspor'a iletti.

NÜRNBERG BOMBASI

Martinez için son olarak 3.5 milyon $'a inen Sakaryaspor'un bu isteğine Trabzonspor olumsuz yanıt verdi. Yeşil-Siyahlı kulübün 'Nürnberg Martinez'i istiyor. Anlaşmak üzereyi' söylemlerinin ise fiyat arttırma düşüncesi ile ortaya atıldığı da belirtildi. Bordo-Mavililer, bu nedenle son teklifi verdikten sonra Martinez için geri çekildiği ve Sakaryaspor'un kararını bekleyeceği ifade edildi.

marcelinhos100
06.06.2007, 12:54
SÜPER İKİLİ OLURUZ!

Trabzonspor'da Gineli yıldız Yattara ön protokol imzaladığı vatandaşı Jabi'ye kefil...

http://www.karadenizgazete.com.tr/images/haber/19428_b.jpg

Yattara'nın, K.Erciyes'in siyahi yıldızı için yöneticilere, 'Birlikte iyi bir ikili oluruz. Alınması Trabzonspor'a büyük güç katar' sözleri transferin bitirilmesinde etkili oldu.

SAĞDA GÜÇ BİRLİĞİ

Trabzonspor'un K.Erciyesspor'dan aldığı ve 2+1 yıllık ön protokol imzaladığı Jabi'nin transferinde İbrahima Yattara'nın da önemli etken olduğu belirtildi. Jabi'nin gündeme gelmesi üzerine yöneticilerin Yattara ile görüşüp fikrini sordukları belirtilirken, Gineli yıldızın 'Alınırsa süper ikili oluruz" sözleri üzerine transferin bitirildiği ifade edildi. Yattara'nın yöneticilere, "İkimizde sağ kanatta oynuyoruz. Jabi'nin savunma yönü güçlü. Birlikte bu bölgede daha başarılı oluruz. Jabi Trabzonspor'a büyük güç katar" demesi üzerine Jabi'ye imza attırıldı.

JABİ'Yİ İKNA ETTİ

Trabzonspor yönetimi, İstanbul'a çağırdığı Jabi'nin Türk ve yabancı menajeri ile el sıkışırken, Yattara'da Gineli oyuncu ile milli takım kampında görüşerek kendisine Bordo-Mavili takıma gelme konusunda ikna ettiği ortaya çıktı. Jabi'nin Bursaspor ile anlaşan Bülent Korkmaz'a 'Sen nereye gidersen, ben de oraya gelirim" yönünde verdiği söz üzerine Trabzonspor'a transferindeki kararsızlığını da Yattara'nın çözdüğü belirtiliyor.

BONSERVİSİ ELİNDE

Trabzonspor'un Jabi'nin transferinde iştahını kabartan bir etken de Gineli oyuncunun bonservisinin elinde bulunması. Bordo-Mavili takım ile 2+1 yıllık ön protokol imzalayan Jabi'nin yıllık 600 bin $ (780 milyar) alacağı ifade edildi. Trabzonspor'da Teknik Patron Ziya Doğan, Jabi'nin transfer edilmesinden dolayı memnun olduğu, bu oyuncunun katılımıyla Yattara'nın da verimliliğinin artacağını düşündüğü belirtildi.

omermk
06.06.2007, 13:03
hoojdonk,alex,anelka,appiah,kezman,roberto carlos....
arkadaşlar febe bu adamları top oynasın diye almıyor asıl amaç forma ve kombine satışı bi de takıma katkı yaparlarsa ekstra kar adamlar için. zaten aldıklarını genelde 2 sene sonra satıyorlar. hem carlos hem de wederson u aldıklarına göre seneye bu adamı kuveye amerikaya japonyaya falan satarlar zaten yoksa gidipte niye wederson a o kadar para versinler.
neyse ben taktir ediyorum adamları tamam ben de febe den nefret ederim ama şu da bir gerçek iş bilenin kılıç kuşananın.adamlar kulubü iyi yönetiyorlar hele bi de bizimkilerle kıyaslanırsa arada çok fark var.
neyse boşuna dememişler zenginin malı züğürdün çenesini yorar diye. baktık bizim transferlerde iş yok herkes roberto carlosu konuşuyor...
bırakalım bu işi de kendimize bakalım...

marcelinhos100
06.06.2007, 13:03
Serkan gerçekleri!

Fenerbahçe'nin son kez görüşmek için beklediği genç oyuncunun, 17 Mayıs'ta Trabzon ile ön mukavele imzaladığı öğrenildi.
06.06.2007

Bağlayıcı sözleşme

Fenerbahçe’nin Zico’nun isteği doğrultusunda kadroyu geniş tutma ve bu paralelde Serkan Balcı’yı da ikna etme çabaları, Trabzonspor cephesinde endişeyle karşılansa da, kozların Bordo-Mavili ekipte olduğu ortaya çıktı. Kısa bir süre önce Trabzonspor’un kurmaylarıyla masaya oturan genç oyuncunun, 17 Mayıs tarihi itibariyle kendisini Bordo-Mavili renklere bağlayan bir ön mukaveleye imza attığı ve bunun bağlayıcı bir nitelik de taşıdığı belirtildi.

Görüşebilir ama...

Sözleşmesinin sona erdiği Fenerbahçe ile masaya otursa dahi bu görüşmenin formaliteden ibaret olacağını ileri süren Trabzonspor’un yetkilileri, Serkan Balcı’nın da dile getirdiği gibi kendilerine söz verdiğini vurguladı. Öte yandan genç oyuncu için Trabzonspor’un astronomik rakamlar değil, oldukça uygun miktarlar ödeyeceği de aynı kaynaklar tarafından açıklandı. Buna göre Serkan Balcı’nın ilk yıl için 1.2, ikinci yıl için ise 1.4 milyon YTL alacağı bildirildi.

Oynamak istiyor

Serkan Balcı’yı Trabzonspor’a yaklaştıran bir başka nokta ise, bu futbolcunun sezon içinde bir süreklilik yakalama ve bu sayede milli takıma yükselme arzusu. Neredeyse her fırsatta, “Zico’nun beni düşünmediğini biliyorum” açıklamalarını yapan Serkan’ın Karadeniz temsilcisinde direkt ilk 11 şansı bulacağına inanıyor olması, iki takım aynı ücretleri verse dahi, tercihini Trabzonspor’dan yana kullanabileceğinin bir göstergesi olarak kabul ediliyor.

İbre Hasagiç’e döndü

http://fanatik.ekolay.net/fanatik/images1/_hasagic0606.jpg

Martinez'den vazgeçen Trabzonspor, Hasagiç'e imza attırmaya hazırlanıyor.
06.06.2007

Sakarya takas önerecek

Geçtiğimiz hafta Sakaryaspor yöneticileriyle masaya oturan ve Martinez için 1.5 milyon dolara kadar çıkan Trabzonspor, Yeşil-Siyahlı ekibin 3.5 milyon dolar ısrarı üzerine transferi askıya aldı. Sakaryaspor’a daha fazla ısrarcı olmama kararına varan Bordo-Mavililer’in, söz aldığı Hasagiç’e imza attırmak için geri sayıma geçtiği bildirildi. Sakaryaspor’un Karadeniz ekibine son bir transfer paketi daha sunması, bunun, takas seçeneğini de içermesi bekleniyor.

Başka bir talibi yok!

Bu öneriyi bekleyen Trabzonspor Yönetimi’nin konuyu teknik direktör Ziya Doğan ile görüşerek karara bağlayacağı belirtildi. Daha önce Martinez’i gündemine alan Beşiktaş ve Galatasaray’ın bu transferden vazgeçmesi, Fenerbahçe’nin ise Kolombiyalı’yı düşünmüyor olması, Trabzonspor’un en büyük kozu. Martinez’e en yüksek ücreti kendilerinin verdiğini ve başka bir kulübün bunun üzerine çıkamayacağını belirten idareciler, aceleci olmayacaklarını vurguladı.

Fanatik

Şenol YİĞİT
06.06.2007, 13:10
DHA'nın haberine göre Ziya;Serkan,Adnan ve Jabi transferlerini doğrulamış.
http://www.sporx.com/futbol/superlig/67040/

zahido
06.06.2007, 13:12
Sen solbeke sancak diye bi adamı almaya çalışıyosun.. Bakınız aldınız demiyorum almaya çalaışıyorlar diyorum Elin adamı bi vederson bi r.carlosu alıyor.. Ondan sonra biz neden şampiyon olamıyoruz.. Açık değil mi sizcede?? Bu transferlerle biz seneye şampiyon olamayız bu çok açık..

marcelinhos100
06.06.2007, 13:15
Arkadaşlar bu mal fbnin carlosla beraber şu an yedinci yabancısı oldu

edu lugano deivid kezman appıah alex varken adamlar gidip Roberto Carlosu alıyorlar nasıl oluyor bu iş bizimkiler hala zarar etmemeyi bekliyorlar.......

Zafer Fidan
06.06.2007, 13:16
ya sinir oluyorum Yattara Jabiyi ikna etmis...allahim ya Kayseri Erciyesten Trabzona transfer olacak bide ikna edilmesi lazim..off off ne hale düstük

marcelinhos100
06.06.2007, 13:17
Ziya Doğan'dan mutlusu yok

Trabzonspor'da Teknik Direktör Ziya Doğan'dan mutlusu yok. Tecrübeli hoca yönetimin istediği tüm transferleri yaptığını ve yapmaya devam ettiğini ifade ederek, "Yönetimle çok uyumlu bir çalışma içerisindeyiz. Şampiyon olacak kadroyu oluşturmak için çalışmalarımız tüm hızıyla sürüyor"dedi. Doğan, Jabi, Serkan Balcı ve Adnan ile yönetimin anlaştığını da doğruladı. Öte yandan kaleci arayışlarında yeni bir gelişme yaşandı. Sakaryaspor Kulübü Martinez'in fiyatında indirime gidince yönetim ibreyi tekrar Martinez'e çevirdi.

DOĞAN, "İSTEDİĞİM FUTBOLCULAR ALINDI"

Yeni sezonda hedefini şampiyonluk olarak belirleyen Trabzonspor'da transfer çalışmaları tüm hızıyla sürüyor. Teknik Direktör Ziya Doğan'ın istediği oyuncularla bir bir anlaşmaya varan yönetim, 3 transfer daha yapmayı planlıyor. Bu transferlerden birinin kaleye, birinin savunmaya ve birinin de forvete olması bekleniyor. Teknik direktör Ziya Doğan, yönetimin istediği futbolcuları aldığını, alınmayanlar ilede görüşmelerinin sürdüğünü ifade ederek, "Şu ana kadar istediğim tüm transfer yapıldı bu yüzden çok mutluyum. Yönetim kurulu ve transfer komitesi ile çok uyumlu bir çalışma içerisindeyiz. Yönetim kurulumuz üç futbolcunun transferini sonlandırdı. Diğer futbolcular içinde görüşmelerimiz sürüyor. Trabzonspor'a gönül verebilecek, bu takım için sahada canla başla mücadele edebilecek ve bu formanın ağırlığını kaldırabilecek isimleri renklerimize katmak istiyoruz. Bunlarıda yaparken Trabzonspor'un mali bütçesini sarsacak değil, sözleşmesi bitmiş veya bitime yakın oyuncuları kadromuza katmak için çabalıyoruz" dedi.

SAKARYASPOR CEPHESİ YUMUŞADI

Doğan' ın verdiği listedeki futbolcular ile temaslarını sürdüren Trabzonspor, kaleci için de nabız yoklamaya devam ediyor. Gaziantepspor kalecisi Hasagic ile ön anlaşmaya varan ancak Sakaryaspor' un kalecisi Martinez' i kadrosuna katmak için uğraşan bordo - mavililer, Sakaryaspor' un fiyat indirmesi ile Hasagic' i beklemeye aldı. Daha önce Sakaryaspor' un yüksek fiyat istemesi üzerine Martinez' den vaz geçtiğini açıklayan Trabzonspor yönetiminin bu tutumu karşısında geri atan Sakaryaspor yönetimi, Bordo - mavili kulüp ile şartları konuşmak için masaya oturmaya hazırlanıyor. Trabzonspor, Sakaryaspor' a bonservis bedeli olarak 1 Milyon dolar önerirken, Sakaryaspor Kulübü 2 Milyon dolarda diretiyor. İki takımın ortada bir fiyatta birleşmesinin an meselesi olduğu belirtildi. Martinez için devreye giren Alman Nürnberg takımının fiyat artırmasından çekinen yönetim, Sakaryaspor' dan transferle ilgili kesin bir cevap bekliyor.
06.06.2007 http://www.sporx.com/i/b.gif
Kaynak : DHA

marcelinhos100
06.06.2007, 13:18
1 kaleci, bir de forvet arkası

Dış transferde Samsunsporlu Adnan, Fenerbahçeli Serkan ve Kayseri Erciyessporlu Jabi ile anlaşan Trabzonspor'un, artık transferde aceleci davranmayacağı bildirildi.

Kulüp yönetim kurulu üyesi Abdullah Başer, yaptığı açıklamada, çok şişkin bir kadrolarının bulunduğunu ve çok fazla oyuncu transferi yaparak kadrolarını daha da şişirmeyi düşünmediklerini belirtti.

1 kaleci ve 1 forvet arkası oyuncu transferini düşündüklerini ifade eden Başer, ''Teknik direktörümüz Ziya Doğan'ın çalışmaları var. Onun raporları doğrultusunda biz de transfer komitesi olarak gerekli çalışmaları yapacağız'' dedi.

Başer, transfer döneminin Eylül ayında biteceğini de dile getirerek, ''Şu anda transferde dinlenme dönemindeyiz. Aceleci davranmayacağız. Bu süre içerisinde de düşündüğümüz mevkilere oyuncu transferi yapacağız'' diye konuştu.
Kaynak : AA

marcelinhos100
06.06.2007, 13:18
Trabzonspor'da dev kadro

UEFA Intertoto Kupası'nda mücadele edecek olması nedeniyle 2 ayrı grup ile hazırlıklarını gerçekleştirmeyi planlayan Trabzonspor'un kadrosunda, 48 futbolcu bulunuyor. Yeni transferlerle bu sayı 51'e ulaşacak.

Hazırlıklar için 20 Haziran'da toplanacak bordo-mavili takımın ilk grubu için 23 genç oyuncu sağlık kontrolünden geçti. Geçen sezon başka takımlarda kiralık olarak oynayan oyuncuların ağırlıkta bulunduğu bu gruptan, büyük olasılıkla İntertoto Kupası'nda mücadele edecek takım oluşturulacak.
Trabzonspor'un geçen sezonki A Takım kadrosunda da 23 oyuncu bulunuyor. Başka takımlarda kiralık oynayan Tomas Jun ve Ardijan Djokaj'ın dönecek olması ve prensipte anlaşılan Adnan, Serkan ve Jabi'nin de sayılması halinde kadro 51 kişiyi buluyor.

Teknik direktör Ziya Doğan'ın sezon öncesi mevcut sporcular içerisinden kamp kadrolarını oluşturacağı öğrenildi.

Trabzonspor'un kadrosundaki isimler şöyle: 1-Ahmet Şahin, 2-Arda Demirel, 3-Ayman Abdelaziz, 4-Barış Memiş, 5-Burak Keskin, 6-Celaleddin Koçak, 7-Cem Demir, 8-Ceyhun Eriş, 9-Çağdaş Atan, 10-Çağdaş Topal, 11-Emrah Kol, 12-Enis Kahraman, 13-Erdinç Yavuz, 14-Ergin Keleş, 15-Ersen Martin 15-Ersen Martin, 16-Eyüp Kadri Ataoğlu, 17-Ferhat Çökmüş, 18-Feridun Sungur, 19-Gökdeniz Karadeniz, 20-Gökhan Çelebi, 21-Hasan Üçüncü, 22-Hasan Yaranlı, 23-Hüseyin Çimşir, 24-İbrahima Yattara, 25-Jefferson Galvao, 26-Kadir Keleş, 27-Kiki Musampa, 28-Fredrik Risp, 29-Milan Stepanov, 30-Musa Büyük, 31-Mustafa Keçeli, 32-Mustafa Beşir, 33-Ömer Rıza, 34-Sefa Türkmen, 35-Tayfun Cora, 36-Tolga Zengin, 37-Ufuk Bayraktar, 38-Ufukhan Bayraktar, 39-Umut Bulut, 40-Yavuz Odabaşı, 41-Yunus Emre Haliloğlu, 42-Yusuf Kurtuluş, 43-Zeki Ayvaz, 44-Emre Aygün, 45-Selim Akbulut, 46-Can Parlayan, 47-Tomas Jun, 48-Ardijan Djokaj.
Kaynak : AA

Zafer Fidan
06.06.2007, 13:19
Arkadaşlar bu mal fbnin carlosla beraber şu an yedinci yabancısı oldu

edu lugano deivid kezman appıah alex varken adamlar gidip Roberto Carlosu alıyorlar nasıl oluyor bu iş bizimkiler hala zarar etmemeyi bekliyorlar.......

Fenerbahce yapar iste :) kusura bakmayin ama Türkiyede iyi yönetici varsa Fenerbahcededir. kim ne derse desin

champions
06.06.2007, 13:21
Hala sol kanat gündeme gelmiyor:) Şu Erhanı alsak bari
Ortasaha zaten tam Ziyalık oraya transfer yapılması sürpriz olur
Allahtan forvet arıyolar Onu da becerip alabilseler
Defansif takım olma yolunda çalışmalar sürüyor
Defansifde olsa takım olabilirsek ne ala!

marcelinhos100
06.06.2007, 13:24
İspanyol basını, bir yılı ''opsiyonlu'' olarak Fenerbahçe ile 3 yıllık kontrat imzalayacak olan Roberto Carlos'un sezon başına net 4,2 milyon avro alacağını yazdı.

adamlar yıllık 4 milyon euro bu carlosa kezmana 3.5 milyon euro veriyorlar biz serkana 1.2 trilyon verdigimiz icin taraftarımız klubü başımıza yıkacak :confused:

Küçükalioğlu
06.06.2007, 13:29
10 numara değil ama bir forvet önereyim:

Oscar Cardozo: 83 doğumlu 1,93 boy, 2 ayağıyla gol atabiliyor. Sağdan soldan ortalarla kafa golleri atıyor. Bazuka gibi frikikleri var. Çevik, hızlı...

http://www.youtube.com/watch?v=CbHERL_Bz18
Görüntülerdeki golcü iyi fakat benim dikkatimi çeken bahsedilen oyuncu değil sol kanattaki 21 forma numaralı oyuncu oldu. Aldığı toplarla direk sıfıra inip içeri orta yaan bir oyuncu tam bizim aradığımız gibi ismi cismi nedir bilmiyorum ama çevik ve çok süratli.

ubuntu
06.06.2007, 13:30
İspanyol basını, bir yılı ''opsiyonlu'' olarak Fenerbahçe ile 3 yıllık kontrat imzalayacak olan Roberto Carlos'un sezon başına net 4,2 milyon avro alacağını yazdı.

adamlar yıllık 4 milyon euro bu carlosa kezmana 3.5 milyon euro veriyorlar biz serkana 1.2 trilyon verdigimiz icin taraftarımız klubü başımıza yıkacak :confused:

Adamların bir futbolcuya verdiği parayla biz iki dönem transfer yapıyoruz :)

Şuayip Aydın
06.06.2007, 13:34
JABİ İMZALADI
Trabzonspor, Erciyes’in Gineli futbolcusuna Yattara aracılığıyla mili takım kampında mukavele imzalattı
TRANSFER çalışmalarına hızlı giren Trabzonspor, Samsunsporlu Adnan ve Fenerbahçeli Serkan Balcı’dan sonra Kayseri Erciyessporlu Jabi ile de ön mukavele imzaladı. İbrahima Yattara’nın yoğun ikna çabaları sonucunda 2 yıllık anlaşma sağlanan siyahi oyuncunun bu transferden 1 milyon 600 bin dolar alacağı öğrenildi.

TRABZONSPORLU yöneticiler Jabi ile resmi mukavele imzalamak için resmi transferin başlamasını ve federasyonun yabancı kontanjanı hakkında vereceği kararı bekliyor. Milli takım kampında 3 gün izinli olan İbrahima Yattara ve Jabi’nin sürekli bir arada olduğu ve Jabi’nin yabancılarla görüşmemeye özen gösterdiği bildirildi. Jabi’nin günün büyük bir bölümünü odasında Yattara ile geçirdiği de öğrenildi.

YÖNETİCİLERLE sık sık telefonda görüşen İbrahima Yattara, Jabi’nin Trabzonspor’la pürüzleri halledildiği için çok mutlu olduğunu ve beraber forma giyecekleri için bu mutluluğunun arttığını söyledi. Jabi’nin Türkiye’den sürekli olarak arandığını da sözlerine ekleyen Yattara siyahi takım arkadaşının konuşmasına izin vermediğini ve aramaların bir çoğunun Türkiye’den yapıldığını söyledi.
http://www.efsanefotospor.com/images_content/2007-06/06/ma/c9140.jpg

Koray
06.06.2007, 13:35

Dış transferde Samsunsporlu Adnan, Fenerbahçeli Serkan ve Kayseri Erciyessporlu Jabi ile anlaşan Trabzonspor'un, artık transferde aceleci davranmayacağı bildirildi. Kulüp yönetim kurulu üyesi Abdullah Başer, yaptığı açıklamada, çok şişkin bir kadrolarının bulunduğunu ve çok fazla oyuncu transferi yaparak kadrolarını daha da şişirmeyi düşünmediklerini belirtti.
1 kaleci ve 1 forvet arkası oyuncu transferini düşündüklerini ifade eden Başer, ''Teknik direktörümüz Ziya Doğan'ın çalışmaları var. Onun raporları doğrultusunda biz de transfer komitesi olarak gerekli çalışmaları yapacağız'' dedi.
Başer, transfer döneminin Eylül ayında biteceğini de dile getirerek, ''Şu anda transferde dinlenme dönemindeyiz. Aceleci davranmayacağız. Bu süre içerisinde de düşündüğümüz mevkilere oyuncu transferi yapacağız'' diye konuştu.

Erkan
06.06.2007, 13:37
hehehhe yattaraya bak be:D konusmasina iziin vermedi :D

marcelinhos100
06.06.2007, 13:37
Doğan'ın Necati Ateşi

http://www.haber61.net/images/news/necati_ates.jpg

Trabzonspor'da Doğan'ın gözü Necati Ateş'te. Tranzsfer arayışlarını sürdüren Bordo-Mavililerde Teknik patron Ziya Doğan'ın Umut'un yanına Galatasaray ile bağlarını koparmak üzere olan Necati Ateş'i düşündüğü belirtildi.

Öncelikle kaleci ve ortasaha transferlerine yoğunlaşan Trabzonspor'da Doğan'ın forvet için Necati'de ısrarcı olduğu, yönetimin önümüzdeki günlerde bu oyuncu için girişimlerine başlayacağı ifade edildi.

"Gelirim sözü aldı"

Galatasaray'da göreve gelen Kalli'nin 'Satılsın' raporu verdiği Necati'nin Alman kulüplerinin de gündeminde olduğu ancak Teknik Direktör Ziya Doğan'ın golcü oyuncuyla görüştüğü ve Trabzonspor için "Kulübümle anlaşırsanız seve seve gelirim" yönünde garanti aldığı belirtildi. Trabzonspor başkanı Nuri Albayrak'ın Necati Ateş için önümüzdeki günlerde Galatasaray başkanı Özhan Canaydın'la biraraya gelerek transfere nıokta koyacağı öğrenildi.

Ali ÖZTÜRK / Karadeniz

Koray
06.06.2007, 13:38
JABİ İMZALADI
Trabzonspor, Erciyes’in Gineli futbolcusuna Yattara aracılığıyla mili takım kampında mukavele imzalattı
TRANSFER çalışmalarına hızlı giren Trabzonspor, Samsunsporlu Adnan ve Fenerbahçeli Serkan Balcı’dan sonra Kayseri Erciyessporlu Jabi ile de ön mukavele imzaladı. İbrahima Yattara’nın yoğun ikna çabaları sonucunda 2 yıllık anlaşma sağlanan siyahi oyuncunun bu transferden 1 milyon 600 bin dolar alacağı öğrenildi.

TRABZONSPORLU yöneticiler Jabi ile resmi mukavele imzalamak için resmi transferin başlamasını ve federasyonun yabancı kontanjanı hakkında vereceği kararı bekliyor. Milli takım kampında 3 gün izinli olan İbrahima Yattara ve Jabi’nin sürekli bir arada olduğu ve Jabi’nin yabancılarla görüşmemeye özen gösterdiği bildirildi. Jabi’nin günün büyük bir bölümünü odasında Yattara ile geçirdiği de öğrenildi.

YÖNETİCİLERLE sık sık telefonda görüşen İbrahima Yattara, Jabi’nin Trabzonspor’la pürüzleri halledildiği için çok mutlu olduğunu ve beraber forma giyecekleri için bu mutluluğunun arttığını söyledi. Jabi’nin Türkiye’den sürekli olarak arandığını da sözlerine ekleyen Yattara siyahi takım arkadaşının konuşmasına izin vermediğini ve aramaların bir çoğunun Türkiye’den yapıldığını söyledi.
http://www.efsanefotospor.com/images_content/2007-06/06/ma/c9140.jpg

bizim yattaraya baksanıza adamın telefonla konuşmasına bile izin vermiyo:D:D

Erkan
06.06.2007, 13:38
Necatiye HAYIR !!! Bizim oyuncumuz olamaz...

DURAS
06.06.2007, 13:39
Hala sol kanat gündeme gelmiyor:) Şu Erhanı alsak bari
Ortasaha zaten tam Ziyalık oraya transfer yapılması sürpriz olur
Allahtan forvet arıyolar Onu da becerip alabilseler
Defansif takım olma yolunda çalışmalar sürüyor
Defansifde olsa takım olabilirsek ne ala!

belliki, gökdenizi sol ofansta düşünüyor, sol defansta sancak, celo, mocak düşünülüyor.o yüzden sol ofans transferi beklemeyin

Laz_61
06.06.2007, 13:45
lavezzi ve martinezide aldikmi...gelecek sezon fenerlen kafa kafaya kapisiriz..besiktas ve galatasaraydan ben birsey beklemiyorum.

gurkankyildiz
06.06.2007, 13:45
belliki, gökdenizi sol ofansta düşünüyor, sol defansta sancak, celo, mocak düşünülüyor.o yüzden sol ofans transferi beklemeyin
Adamlar carlos'u,wederson'u aldı sola.Biz de celalettin'le sancak'la idare edelim.Çok bekleriz şampiyonluğu

Misina
06.06.2007, 13:48
necatiye hayır

UğuR
06.06.2007, 13:50
necatiye hayır

aYNEN 100 kez hayırrrrrrr

Mehmet Fatih Yavuz
06.06.2007, 13:50
genç falan anladık da...
her yeri gençlerle dolduracaksanız işimiz var.
gogua yı da alamadılar sola demek ki..
sancaklarla falan dönecek mi bu değirmenin taşı???

göreceğiz bakalım...

Özkan Erdem
06.06.2007, 13:52
Adamlar carlos'u,wederson'u aldı sola.Biz de celalettin'le sancak'la idare edelim.Çok bekleriz şampiyonluğu
keçelinho var bide..:(

Şuayip Aydın
06.06.2007, 13:52
necatiye hayır
bence nesati almıyacaklar hasan kabze yi alıcaklar cunku kabze forvet arkası oynuyo

Semih Kırsüleymanoğlu
06.06.2007, 13:53
bizim yattaraya baksanıza adamın telefonla konuşmasına bile izin vermiyo:D:D

eee adam sonucta 2 külübün baskanlik görevini yapiyor:rolleyes:

Şuayip Aydın
06.06.2007, 13:54
keçelinho var bide..:(
doru soyluyon kecelinyo varya son dk 1 gol atar bizi kurtarır

Laz_61
06.06.2007, 13:57
kecelinho bu sezon büyük patlama yapacak

marcelinhos100
06.06.2007, 13:59
MEHMET-ENGİN’İ YANAL FRENLEDİ

http://www.gunebakis.com.tr/images/haberler/mehmetenginiyanal.jpg (http://www.gunebakis.com.tr/images/haberler/mehmetenginiyanal.jpg)

Trabzonspor’un renklerine katmak istediği ve özellikle orta alandaki sıkıntıyı gidermelerine kesin gözüyle bakılan Gençlerbirliği’nin başarılı futbolcuları Mehmet Çakır ile Engin Baytar’ın alınmalarının çok zora girdiği kaydedildi. Mesut Bakkal’ın takımın başından ayrılmasından sonra bu takımın teknik direktörlüğü görevini üstlenen Ersun Yanal’ın, “Gelecek sezon yeniden şampiyonluğa oynayacak bir takım yaratmak istiyorum. Bunun için de yapmamız gereken şey elimizdeki kaliteli oyuncuları tutmak ve yeni transferlerle daha da güçlenip, zorlu bir ekip durumuna gelmektir. Eğer Engin ve Mehmet’i satarsak çok güç kaybederiz” dediği vurgulandı.

Uçuk Rakamlar Olabilir

Yanal’ın, “Şayet bu iki oyuncu için diğer kulüpler 3-5 milyon avro gibi uçuk rakamlar önerirse o zaman satılabilirler. Çünkü yerlerini yeni transferlerle doldurup, kalan parayla da eksiklerimizi giderebiliriz” dediği ifade edildi. Ersun Yanal’ın yine Ziya Doğan tarafından çok istenen Kerem Şenes ve Erhan gibi genç oyuncular için de olumsuz görüş belirttiği ve, “Onlar da satılmasın” dediği ifade edildi. Ersun Yanal’ın bu tavrından sonra futbolcularla her konuda anlaşmaya varan Bordo-Mavili yöneticiler zor duruma düştüler. Buna rağmen yine de Gençlerbirliği Başkanı İlhan Cavcav ile dirsek temasının sürdürülmesi yönünde karar verildi ama umutlarının kalmadığı belirtildi.

İkisi de Gelmek İstiyor

Transfer listesinin başında yer alan Mehmet Çakır yaptığı açıklamada, “Trabzonspor ile her konuda anlaştım. Kulübümle anlaşma olursa gideceğim” açıklamasını yaptı. Engin Baytar’ın babası Adnan Baytar’da, Gençlerbirliği’nin, Trabzonspor’a sıcak bakması için görüşmeler yapmak üzere Ankara’ya gitti. Engin de, “Trabzonluyum ve Trabzonspor formasını giymek istiyorum. Kulübümden anlayış bekliyorum” dediği vurgulandı. Öte yandan yine Trabzonlu olan Kerem Şenes’de gelmek istediğini bir kez daha yineledi. Bu oyuncuların bu transfer mevsiminde alınamaması halinde, sözleşmeleri biteceği için gelecek sezon için kendileriyle protokol yapılacağı da dile getirildi.

marcelinhos100
06.06.2007, 14:04
BU KADRO YETMEZ

TRABZONSPOR KALECİ VE 10 NUMARAYI AĞIRDAN ALIYOR. YÖNETİM BÜTÇEYİ DÜŞÜNÜYOR

http://www.takagazete.com/haber_images/bu_05062007.200652.jpg

Geçen yıl taraftar öldü öldü dirildi. Yönetimin tavrı, stres ve krizlerin bu senede devam edeceğini gösteriyor

RAKİPLER ÇOK ÖNEMLİ

Trabzonspor ilk planda gençlerle 20 Haziran’da sezonu açmayı planlarken transferde Serkan Balcı, Jabi ve Adnan Güngör dışında önemli bir gelişmenin olmaması tedirginlik yarattı. Başkan Nuri Albayrak ve Asbaşkan Haşim Sayitoğlu’nun özellikle kaleci ve 10 numara konusundaki olumsuz tavırları “Transfer yapılmayacak” şeklinde değerlendirildi. Teknik Direktör Ziya Doğan ise yönetime verdiği raporda sağ kenar, orta saha, kaleci, sol açık ve 10 numara talebinde bulunmuştu.

TARAFTAR BEKLEYİŞTE

Trabzonspor taraftarı geçen yıl 7 maçta 6 yenilgi ve 1 beraberlik alan takımıyla öldü öldü dirildi. Özellikle ilk yarıda yaşanan olumsuz saha sonuçları Trabzonspor’u ekranlarda ve gazetelerde ‘KÜME DÜŞER Mİ?’ şeklinde tartışmaya açtı. Bütün bunlara rağmen Serkan Balcı, Jabi ve Adnan Güngör transferlerini yeterli görmeye başlayan yönetim kurulu tepki almaya başladı. Başkan Nuri Albayrak ve transfer komitesi satmak istedikleri yabancı oyuncular konusunda ise kulübü zarara uğratmama adına henüz radikal kararlar alamadı.

Koray
06.06.2007, 14:07
necatide nerden çıktı yaa..bu ziyada ne kadar gıcık aldığımız topcu varsa onu istiyo,hayret yani haa...

Mehmet Fırat
06.06.2007, 14:07
madem carlos geldi biz de wedersonu kiralayalım..

AYYILDIZ
06.06.2007, 14:24
alsınlar artık martinezi ara vermişler sanki çok iş yaptılar millet carlosu aldı

marcelinhos100
06.06.2007, 14:39
Trabzonspor artık eski gücünde degil maalesef gercek Trabzonspor sevdalılarının bu takıma sahip cıkmasının zamanı geldi de geciyor artık sakaryaspordan bile futbolcu almak icin bile cırpınıp duran hala karaar baglayamayan bir yönetim var başımızda anlaştık denilen Serkana bile hala imza attıramayan bir yönetim var başımızda 6 aydır herşey belli iken futbolcu aramayan şimdi turlara cıkan bir hoca ve yönetim var başımızda klup cok küçüldü anlaşılan adamlar dünyanın bir tarafından oyuncu getirip alıyorlar biz sakaryadan alamaıyoruz........

okan6161
06.06.2007, 14:40
Fırtına yıkacak

TRABZONSPOR’UN unutulmazlarından Hami Mandıralı çok yakın zamanda Trabzonspor’da teknik direktörlük yapacağını söyledi. Şu anda U16 milli takım antrenörü olan Hami Mandıralı’nın, arkadaşımız Bozhan Memiş’e son zamanlarda bordo-mavili kulüpte birçok utanç verici manzaranın da yaşandığını anlatırken gözleri doldu.

YÖNETİCİLERİN birbirleriyle sürtüşerek taraftarları galeyana getirmelerini hoş karşılamadığını söyleyen Mandıralı “Avrupa’yı kendimize örnek alıyoruz ama biraz da doğruları örnek alalım. Adamlar rakip takım taraftarıyla aynı tribünde oturuyor, şampiyon takımı alkışlıyor” dedi.

KENDİSİNİ Trabzonspor teknik direktörlüğü için hazırladığını vurgulayan Hami “Şu anda teklif gelse kabul etmem. Kendimi hazır hissetmiyorum. Ama zamanı gelince dümene geçip hep beraber başarılara imza atacağımıza tüm kalbimle inanıyorum” diye konuştu.

inş bir gün olur

A.Gökhan AKIN
06.06.2007, 14:41
şu hale bakın şu sevmediğimiz eziklere bakın aldıkları adamlara bakın ve bizim nelerle uğraştıklarımıza bakın linderoth a veremediğim bonservisi yıllık ücret olarak ödüyorlar ne diyim bilmiyorumki yine bize hüsran yine bize bilmem ne

cınar#7
06.06.2007, 14:43
madem carlos geldi biz de wedersonu kiralayalım..
Niye Kiralayalımki Satın Almak Varken???:)

Kadir
06.06.2007, 14:43
eğer tolgaya güvenilmiyorsa ve bir kalcei alıncaksa bana göre en uygun kaleci orkun uşak alınırsa çok faydalı olur

ayrıca serkan balcıda fena transfer değil ama adnan güngör ve jabi o kadar iyi transfer değiller .

umutun yanınada bir santrafor iyi olur necati bana göre uygun bi isim gibi.

marcelinhos100
06.06.2007, 14:44
Ama ben her türlü olumsuzluga ragmen Martinez ve Arjantinden iyi bir futbolcu mesela Lavezziyi alırlarsa alabileceklerse zor ama bu kadronun şampiyon olabilecegini düşünüyorum carlos 34 yaşına gelmiş ne verecek cok cok defans yapacak hemde yılsa aldıgı para 4 milyon euro..........

..............................Martinez............ .................
.................................................. ....................
Jabi..............Risp.................Emre....... .Wederson..
.....................Hüseyin.........Ayman........ ...........
Yattara........................................... .....Gökdeniz.
.............................Lavezzi.............. ..................
..............................Umut................ .................

marcelinhos100
06.06.2007, 14:46
şu hale bakın şu sevmediğimiz eziklere bakın aldıkları adamlara bakın ve bizim nelerle uğraştıklarımıza bakın linderoth a veremediğim bonservisi yıllık ücret olarak ödüyorlar ne diyim bilmiyorumki yine bize hüsran yine bize bilmem ne

alsın ibneler olsun önemsemeyin kezmanı da aldılar onada yıllık 3.5 milyon euro veriyorlar adam 6-7 gol attı adam gibi transferler yapsalar iyi olacak ama nerde....

marcelinhos100
06.06.2007, 14:49
Niye Kiralayalımki Satın Almak Varken???:)
Fener Wedersonu aldık dedikten sonra hiçbir acıklama yapılmadı onların yöneticilerinden bence onlar işi saglama aldılar başkaları kapmasınlar diye ama nede olsa bizim transfer komitesi tatile girdi şimdi ilgilenemezler o transferlerle.......

Bence fener carlosu aldıysa wedersonu almaz ama belli olmaz belki ugur boralı sol acıkta tuncayın alternatifi olarak düşünüyor olabilir.......

A.Alper
06.06.2007, 14:50
necatilere hayır

A.Gökhan AKIN
06.06.2007, 14:52
yahu bu wederson kesinlikle ilaç olurdu bize ama bizim yönetim ilaç olarak alsa alsa aspirin alır başka birşey alamaz bize acilen antibiyotik lazım

Erkan
06.06.2007, 15:00
Emre? Lavezzi kimdir nedir bilmem ama o bolgeye iyi birisi sart, wederson hayal.. Celalledinle idare etmemiz lagzim ve o kadroya ragmen sampiyonluk hayal degil...yani 4 bolgede eksigimiz var (simdi oyle gozukuyor) sag sol beck , kaleci ve forvet arkasi... sag beck halledildi, adnan/serkan/jabi sol da cellaledin / m.ocak / keceli :D sol celaleddin idarelik fena degil.. yerine birisi alinirsa tam super olur... kaleci martinez... ve forvet arkasi eksigimiz yine onemli eksiklerimizden..

selçukabi
06.06.2007, 15:04
Haberlerle ilgili;
1-) Necati Ateş çok iyi bir futbolcu bence. Ama hem bu arkadaşın oynadığı mevkide bir sıkıntımız yok hem de zaten alamayız.
2-) Mehmet Çakır ve Engin Baytar için İlhan Cavcav fiyat yükseltme taktiği uyguluyor. Yoksa İlhan Cavcav bir futbolcu satacak da teknik direktörünün sözünü dinleyecek...yok böyle bir şey.
3-) fener resmen şerefsizlik yapıyor.Wederson gibi büyüklerde rahat oynayabilecek bir futbolcu ve R.Carlos beraber transfer ediyorsa ancak buna o isim verilir. Resmi anlaşma yok sayın(!) başkan verin 1 milyon avro alın Ankaraspordan Wedersonu...

marcelinhos100
06.06.2007, 15:05
Emre? Lavezzi kimdir nedir bilmem ama o bolgeye iyi birisi sart, wederson hayal.. Celalledinle idare etmemiz lagzim ve o kadroya ragmen sampiyonluk hayal degil...yani 4 bolgede eksigimiz var (simdi oyle gozukuyor) sag sol beck , kaleci ve forvet arkasi... sag beck halledildi, adnan/serkan/jabi sol da cellaledin / m.ocak / keceli :D sol celaleddin idarelik fena degil.. yerine birisi alinirsa tam super olur... kaleci martinez... ve forvet arkasi eksigimiz yine onemli eksiklerimizden..

Kardeşim Emre Ankaragücünün 1984 Dogumlu stoperi ve kaptanı cok kaliteli bir stoper defalarca ümit milli oldu ben oraya Milanı yazmak isterdim ama malum bizim yönetim onu satmadan takıma adam gibi transfer yapamaz Lavezziye gelince illa o olacak diye birşey de yok ama şu an Arjantin Classuranın bitmesine iki hafta kala lider olan takımının 10 numarası Arjantin Milli takımınada cagrıldı 3-4 milyon euroya bonservisi alınabilir bu şerefsiz ülker delgadoyu beşiktaşa aldı bize niye almıyor onuda anlamıyorum ya...

Solda wederson bir hayal ama celaleddin de karabasan gibi birşey.......

Laz_61
06.06.2007, 15:06
Ama ben her türlü olumsuzluga ragmen Martinez ve Arjantinden iyi bir futbolcu mesela Lavezziyi alırlarsa alabileceklerse zor ama bu kadronun şampiyon olabilecegini düşünüyorum carlos 34 yaşına gelmiş ne verecek cok cok defans yapacak hemde yılsa aldıgı para 4 milyon euro..........

tam düsündügüm kadro fakat stepanovu satacaklarina inanmiyorum.......

zeki gursoy
06.06.2007, 15:06
adamların wedersonla uzaktan yakından ilgisi yokki..
düşünmüyolar bile sol kanat için kimseyi..
sağ ayaktan sol kanat yapmak varken...

marcelinhos100
06.06.2007, 15:09
Malatyaspor'da transfer harekatı!

Türk Telekom Lig A'da yeni sezona iddialı hazırlanan Malatyaspor'da iç ve dış transfer görüşmeleri sürüyor. Teknik direktör Metin Yıldız'ın isteği doğrultusunda iç transferde Serdar Samatyalı ve kaleci Emrah'la yeniden anlaşan sarı-kırmızılı takım, dış transferde ise Orduspor'dan Şadi, Kasımpaşa'dan Erhan ve Altay'dan Yasin ile görüşmelerini sürdürüyor. Altay'dan Sancak'ı almak isteyen Malatyaspor'un, bu futbolcuya Trabzonspor'un da talipli olması nedeniyle görüşmeleri askıya aldı.

Vay anasına herkes bizim istedigimiz futbolculara talib oluyor........;)

Laz_61
06.06.2007, 15:11
aslinda söyle düsünürsek maglum lazaroni denen herif oyuncularin cogunu iyi hazirliyamadi gectigimiz dönem...eger celo iyi bir hazirlik dönemi gecirirse bence sol taraftaki acigimizi kapatabilir...buna murat ocak ve keceliyide ekledikmi iyi bir hazirlik dönemi onlari cok iyi yapar bence,cünkü 3 de kaliteli oyuncular...murat ocak kalitesiz olsa fatih terim cagirmazdi milli takima....ordaki acigimizi bu oyuncumuz kapatacak kapasitede..ama wederson onlardan daha kaliteli o baska mevzu...ama benim görüsüm 3 oyuncumuzda hem orhan akdan hemde ibrahim üzülmezden kat kat daha üstün..

marcelinhos100
06.06.2007, 15:14
Tebrikler Guğuloğlu
Eski Beşiktaş muhabirlerinden Trabzon Başkanı Nuri Albayrak'ın Basın Danışmanı Fuat Guğuloğlu :confused:

Allah Allah bizim başkanın danışmanı niye Beşiktaş Muhabiri oluyor anlamadım ben birde transferelri ve görüşmeleri bu adamın yaptıgı söyleniyor Trabzonda.....

sbay
malatyasporla yarışa girdik bakalım sancakı kim alacak.......

SDanışmaz
Haberlerle ilgili;
Resmi anlaşma yok sayın(!) başkan verin 1 milyon avro alın Ankaraspordan Wedersonu...

Bizim yönetim mi yapacak bunu?

Ertan 51
06.06.2007, 15:16
ya sinir oluyorum Yattara Jabiyi ikna etmis...allahim ya Kayseri Erciyesten Trabzona transfer olacak bide ikna edilmesi lazim..off off ne hale düstük

aynen katılıyorum doğru söylüyorsun nasıl oluyorda Erciyesli Jabi Trabzona gelirken ikna edilmeye çalışılıyor anlamak mümkün değil.ya bizde arıza var yada yukardakilerde.

Şuayip Aydın
06.06.2007, 15:17

Dış transferde Samsunsporlu Adnan, Fenerbahçeli Serkan ve Kayseri Erciyessporlu Jabi ile anlaşan Trabzonspor'un, artık transferde aceleci davranmayacağı bildirildi. Kulüp yönetim kurulu üyesi Abdullah Başer, yaptığı açıklamada, çok şişkin bir kadrolarının bulunduğunu ve çok fazla oyuncu transferi yaparak kadrolarını daha da şişirmeyi düşünmediklerini belirtti.

Mehmet Fatih Yavuz
06.06.2007, 15:19
aslinda söyle düsünürsek maglum lazaroni denen herif oyuncularin cogunu iyi hazirliyamadi gectigimiz dönem...eger celo iyi bir hazirlik dönemi gecirirse bence sol taraftaki acigimizi kapatabilir...buna murat ocak ve keceliyide ekledikmi iyi bir hazirlik dönemi onlari cok iyi yapar bence,cünkü 3 de kaliteli oyuncular...murat ocak kalitesiz olsa fatih terim cagirmazdi milli takima....ordaki acigimizi bu oyuncumuz kapatacak kapasitede..ama wederson onlardan daha kaliteli o baska mevzu...ama benim görüsüm 3 oyuncumuzda hem orhan akdan hemde ibrahim üzülmezden kat kat daha üstün..

celalettin en iyi döneminde bile vasata dahi ulaşamamış bir topçudur.
keçelinin oyun kalitesi ise 2. ligin üzerine çıkmaz.

bu ikisini ne kadar hazırlarsan hazırla bunlar trabzonspor topçusu o-la-maz.
gümüşü parlatarak altın elde edemezsin. ne kadar ovalarsan ovala.

murat ocak şu anda ancak yedek olur.

trabzonsporun sol kanadı felç olmuş durumda.
hala transfere gerek yok demek ciddi anlamda gaflete düşmektir.

marcelinhos100
06.06.2007, 15:23
SAKARYASPOR CEPHESİ YUMUŞADI

Doğan' ın verdiği listedeki futbolcular ile temaslarını sürdüren Trabzonspor, kaleci için de nabız yoklamaya devam ediyor. Gaziantepspor kalecisi Hasagic ile ön anlaşmaya varan ancak Sakaryaspor' un kalecisi Martinez' i kadrosuna katmak için uğraşan bordo - mavililer, Sakaryaspor' un fiyat indirmesi ile Hasagic' i beklemeye aldı. Daha önce Sakaryaspor' un yüksek fiyat istemesi üzerine Martinez' den vaz geçtiğini açıklayan Trabzonspor yönetiminin bu tutumu karşısında geri atan Sakaryaspor yönetimi, Bordo - mavili kulüp ile şartları konuşmak için masaya oturmaya hazırlanıyor. Trabzonspor, Sakaryaspor' a bonservis bedeli olarak 1 Milyon dolar önerirken, Sakaryaspor Kulübü 2 Milyon dolarda diretiyor. İki takımın ortada bir fiyatta birleşmesinin an meselesi olduğu belirtildi. Martinez için devreye giren Alman Nürnberg takımının fiyat artırmasından çekinen yönetim, Sakaryaspor' dan transferle ilgili kesin bir cevap bekliyor.
Kaynak : DHA

Kardeşim adamlar 2 milyon dolar istiyor cok mu fazla bizim böyle kalecimiz olsa satarmıydık bu paraya bu haber dogruysa bence Trabzonda kaleci alınmasın akarşı olan gruplar yin engelliyor bu transferi bence ........

efemehmet
06.06.2007, 15:26
Şu Jabi midir nedir ona ayın 11 de imza attıramıyoruz herhalde.. Bildiğim kadarıyla yabancı kontenjanı dolu.. Eee boşaltana kadar da bu adam ben sıkıldım verin topumu oynamıyorum derse şaşmam..

Şuayip Aydın
06.06.2007, 15:27
malatyasporla yarışa girdik bakalım sancakı kim alacak.......
sancakı coktan trabzonspor bittirdi haziranda toplu imza torenınde olacak sancak kaplan resmen trabzonspor'lu artık diyebilirizz<<<

Laz_61
06.06.2007, 15:30
celalettin en iyi döneminde bile vasata dahi ulaşamamış bir topçudur.
keçelinin oyun kalitesi ise 2. ligin üzerine çıkmaz.

bu ikisini ne kadar hazırlarsan hazırla bunlar trabzonspor topçusu o-la-maz.
gümüşü parlatarak altın elde edemezsin. ne kadar ovalarsan ovala.

murat ocak şu anda ancak yedek olur.

trabzonsporun sol kanadı felç olmuş durumda.
hala transfere gerek yok demek ciddi anlamda gaflete düşmektir.

senin görüsün ...

ceserdar
06.06.2007, 15:34
Kardeşim Emre Ankaragücünün 1984 Dogumlu stoperi ve kaptanı cok kaliteli bir stoper defalarca ümit milli oldu ben oraya Milanı yazmak isterdim ama malum bizim yönetim onu satmadan takıma adam gibi transfer yapamaz Lavezziye gelince illa o olacak diye birşey de yok ama şu an Arjantin Classuranın bitmesine iki hafta kala lider olan takımının 10 numarası Arjantin Milli takımınada cagrıldı 3-4 milyon euroya bonservisi alınabilir bu şerefsiz ülker delgadoyu beşiktaşa aldı bize niye almıyor onuda anlamıyorum ya...

Solda wederson bir hayal ama celaleddin de karabasan gibi birşey.......

Ülker'in bize futbolcu alma gibi bir zorunluluğu mu var? Senin milli takımda oynayan yıldızın bile onların sıradan futbolcuları kadar medyada yer almıyor. Ülker sonuç da sponsor oldu ama işin reklam kısmını da düşünmek lazım.

Th3_pislick-61
06.06.2007, 15:35
yaw bizim ferhat, musa , erdinç ,ufukhan ,milan ne oldu bu adamlar ömer rıza ceyhun ersen bunları yok sayamassınız bence ceyhun cok guzel forvet arkasıı ya bence martinezide aldıkdan sonra butun parayı yıldız bir forvete harcamak ii olur derım genc ve yetenekli gelecegi olucak yabancı o da sart degil yabancı olması yani ;)

ceserdar
06.06.2007, 15:39
Tebrikler Guğuloğlu
Eski Beşiktaş muhabirlerinden Trabzon Başkanı Nuri Albayrak'ın Basın Danışmanı Fuat Guğuloğlu :confused:

Allah Allah bizim başkanın danışmanı niye Beşiktaş Muhabiri oluyor anlamadım ben birde transferelri ve görüşmeleri bu adamın yaptıgı söyleniyor Trabzonda.....

Valla bizim klübe Beşiktaş'ın top toplayıcı çocukları bile danışman olur.

coolank
06.06.2007, 15:41
Bu zamana kadar jabi adnan ve serkanı aldık sanırım artık bu üç futbolcu da sorun çıkmaz .....Asıl bundan sonrası önemli .. İlginç bir gelişme olarak Sancak ın menejeri bizlik sorun yok Trabzondan haber bekliyoruz diyor bizimkilerde ses soluk yok ...bu tuhaf ... çok iyi futbolcu kısmet olursa çok arkadaş seyredip görecek ama umarım keceli gibi olmaz ...bize gelen topu unutuyor ....Sakarya ya Trabzonlu hoca gidecek dedim ve martinez transferi kolaylaşır dedim bugünkü haberleri okudunuz .. martinezin gelme şansı çok yüksek ...sanırım 3 futbolcu verilecek 2 si bonservis ile biri kiralık ....

Jabi , Adnan , Serkan bunlara ilaveten Martinez , Sancak , kesinlikle bir sag bek (keşke gökhan olsaydı ) sola orta sahaya bir adam ( engini gençlerden almaya ugraşıyorlar daha dogrusu uşak kendi ugraşıyor ) ve bir de orta saha da top yapan gole yakın bir adam .... 2 yabancı düşünülüyor ...stoperi unuttuk bak yahu ...ruh hastası stopersiz yapamaz ölür ...yönetim bunları yapsın ses çıkarmam artık :D... ama ruh hastasına her zaman muhalifim her şart ve koşulda ...

ceserdar
06.06.2007, 15:42
yaw bizim ferhat, musa , erdinç ,ufukhan ,milan ne oldu bu adamlar ömer rıza ceyhun ersen bunları yok sayamassınız bence ceyhun cok guzel forvet arkasıı ya bence martinezide aldıkdan sonra butun parayı yıldız bir forvete harcamak ii olur derım genc ve yetenekli gelecegi olucak yabancı o da sart degil yabancı olması yani ;)

Trabzonspor'un bir kaynağı var mı harcayacak borçtan başka?

Jester
06.06.2007, 15:45
Doğruysa eğer Arjantin seferi çok önemli.
Müthiş oyuncular var, çıplak gözle de seyredince kötü adam almak neredeyse imkansız.
Lavezzi olsa keşke.
Şu an daha iyisini alamayız.
Tek tereddüt uyum sorunu olur. Çünkü Arjantinli oyuncuların hemen hepsi gittikleri yerde ilk yıl sorun yaşıyor.
Böyle bir oyuncunun sosyal sıkıntısını hafifletmenin en iyi yolu da yanına kendi dilini konuşan birini almak.
Martinez gibi mesela.
Martinez + Lavezzi işin rengini değiştirir.
Ama hala en büyük eksiklik orta sahada göbekte.
Gönlümden geçen oraya da Linderoth tarzı bir adam alınması ama hepsi birden çok zor.
O olmuyorsa o mevkiye Erman Özgür'ü alsak bari.
Bildiğim kadarıyla bonservisi elinde.

Th3_pislick-61
06.06.2007, 15:49
oda dogru yaw bizde aramızda yardım toplayalım :D italyada torıno takımı messi yi bi futbolcuydu unuttum yıldız bir isim onu almak için taraftarlat arasında para topluyomus bızde denesekmii :D:D:D

A.Alper
06.06.2007, 15:50
fenerbahçenin wedersonla carlosu aynı transfer sezonunda almasına neden kızıyoruz??

Th3_pislick-61
06.06.2007, 15:52
türk futbolcuyu yedek bırakarak harcıoo:D:D wedersonda bizden sayılır artık:D

Murat'
06.06.2007, 15:55
şu martinezi almayalım yaaa..son maçlarda çok ama çokkötü oynadı..kısa bir dönem iyi işler yaptı sadece...bizim petkoviç de ilk zamnlar böyleydi sonra ne oldu....

cınar#7
06.06.2007, 16:04
Bizim en iyisi Maradonayı T.Direktör olarak başımıza getirmemiz lazım bak fenere Zicoyu getirdi şimdi bütün Brezilyalılar fenerde oynamak istiyo....

Bi Maradonayı getirelim takımın başına bütün Arjantinliler gelir başta Riquelme olmak üzere....

Şuayip Aydın
06.06.2007, 16:06
Bizim en iyisi Maradonayı T.Direktör olarak başımıza getirmemiz lazım bak fenere Zicoyu getirdi şimdi bütün Brezilyalılar fenerde oynamak istiyo....

Bi Maradonayı getirelim takımın başına bütün Arjantinliler gelir başta Riquelme olmak üzere....
yıh yıh yıh yıh hıc ama hıc glecegim yoktu ahahahahahahah:confused:yıh yıh yıh yıh yıh:D:D:D:D:D

Bahtiyar
06.06.2007, 16:09
Trabzonspor Çin ordusu gibi
06 Haziran 2007 Çarşamba 12:41

UEFA Intertoto Kupası'nda mücadele edecek olması nedeniyle 2 ayrı grup ile hazırlıklarını gerçekleştirmeyi planlayan Trabzonspor'un kadrosunda, 48 futbolcu bulunuyor. Yeni transferlerle bu sayı 51'e ulaşacak.

Hazırlıklar için 20 Haziran'da toplanacak bordo-mavili takımın ilk grubu için 23 genç oyuncu sağlık kontrolünden geçti. Geçen sezon başka takımlarda kiralık olarak oynayan oyuncuların ağırlıkta bulunduğu bu gruptan, büyük olasılıkla İntertoto Kupası'nda mücadele edecek takım oluşturulacak. Trabzonspor'un geçen sezonki A Takım kadrosunda da 23 oyuncu bulunuyor.

Başka takımlarda kiralık oynayan Tomas Jun ve Ardijan Djokaj'ın dönecek olması ve prensipte anlaşılan Adnan, Serkan ve Jabi'nin de sayılması halinde kadro 51 kişiyi buluyor. Teknik direktör Ziya Doğan'ın sezon öncesi mevcut sporcular içerisinden kamp kadrolarını oluşturacağı öğrenildi.

Trabzonspor'un kadrosundaki isimler şöyle: 1-Ahmet Şahin, 2-Arda Demirel, 3-Ayman Abdelaziz, 4-Barış Memiş, 5-Burak Keskin, 6-Celaleddin Koçak, 7-Cem Demir, 8-Ceyhun Eriş, 9-Çağdaş Atan, 10-Çağdaş Topal, 11-Emrah Kol, 12-Enis Kahraman, 13-Erdinç Yavuz, 14-Ergin Keleş, 15-Ersen Martin 15-Ersen Martin, 16-Eyüp Kadri Ataoğlu, 17-Ferhat Çökmüş, 18-Feridun Sungur, 19-Gökdeniz Karadeniz, 20-Gökhan Çelebi, 21-Hasan Üçüncü, 22-Hasan Yaranlı, 23-Hüseyin Çimşir, 24-İbrahima Yattara, 25-Jefferson Galvao, 26-Kadir Keleş, 27-Kiki Musampa, 28-Fredrik Risp, 29-Milan Stepanov, 30-Musa Büyük, 31-Mustafa Keçeli, 32-Mustafa Beşir, 33-Ömer Rıza, 34-Sefa Türkmen, 35-Tayfun Cora, 36-Tolga Zengin, 37-Ufuk Bayraktar, 38-Ufukhan Bayraktar, 39-Umut Bulut, 40-Yavuz Odabaşı, 41-Yunus Emre Haliloğlu, 42-Yusuf Kurtuluş, 43-Zeki Ayvaz, 44-Emre Aygün, 45-Selim Akbulut, 46-Can Parlayan, 47-Tomas Jun, 48-Ardijan Djokaj
internethaber.

ziyaya mail göndereyimde yazda geldi paralarını çıkarmaları için buraya doğru Fındığa göndersin.
3 ünü 5 ini toplasan bir topçu etmez kuru kalabalık resmen takımı batırdılar.

Şuayip Aydın
06.06.2007, 16:11
“GURUR DUYARIM”
Tarih: 05.06.2007, 09:45:54 (4468 okuma)
http://www.takagazete.com/haber_images/gurur_05062007.090647.jpg
K.Erciyesspor’da kiralık olarak oynayan Orkun Usak, Trabzonspor’da oynamanın her futbolcu gibi kendisinin de hayali olduğunu söyledi.

HEDEFİ 2008 İSVİÇRE
Ankaragücü’yle bir yıl daha sözleşmesi olan tecrübeli kaleci amacının 2008 Avrupa şampiyonasında milli takımın kalesini korumak olduğunu söyledi. Orkun Usak, kulüplerin anlaşması durumunda kendisinin seve seve Trabzonspor’a gelebileceğini söyledi. G.Saray’dan yetişen Orkun Elazığspor, Ankaragücü ve Erciyespor takımlarının kalesini korudu.

AYDIN KARAR VERECEK
Trabzonspor’un Orkun Usak’a talip olmasıyla Trabzonspor ile Ankaragücü kulüpleri arasında yeniden sıcak gelişmeler yaşanmaya başladı. Geçtiğimiz sezon Umut’u başkent kulübünden astronomik ücretle transfer eden bordo-mavililer devre arasında ise Ceyhun’u renklerine bağlayıp Murat Ocak’ı Ankaragücü ne vermişti. Kulüp başkanı Cemal Aydın’ın Orkun’u isteyen G.Saray ve Bursaspor takımlarıyla görüştükten sonra Trabzonspor’a cevap vereceği belirtildi.

Ali Özcan
06.06.2007, 16:14
Lavezzi hayalden öteye geçmez...Martinez ve Linderoth olabilir...

hüseyin1975
06.06.2007, 16:15
Arkadaslar sunu unutmayin!
Jabi Erciyesin Oyuncusu degil!
Jabi serbest bir Oyuncu!
Isdedigi Kulüp ile anlasir!
Yattaranin onu ikna etmesi yadirganacak bir Durum degil!

Kadir Aydın
06.06.2007, 16:44
“GURUR DUYARIM”
Tarih: 05.06.2007, 09:45:54 (4468 okuma)
http://www.takagazete.com/haber_images/gurur_05062007.090647.jpg

HEDEFİ 2008 İSVİÇRE

AYDIN KARAR VERECEK

İyi de adam erciyesin, ankaragücü nerden girdi olaya??

Şuayip Aydın
06.06.2007, 16:50
İyi de adam erciyesin, ankaragücü nerden girdi olaya??ankara gucunun futbolcusuymus

Şuayip Aydın
06.06.2007, 16:51
http://www.ligtv.com.tr/uploads/news_manset_resim_20737_TayfunCora002.jpg

"Trabzon'un değerini daha iyi anladım"

Bu sezon Kayserispor'da kiralık olarak forma giyen Trabzonspor'un savunma oyuncusu Tayfun Cora, gurbetin kendisini olgunlaştırdığını belirterek, dışarıda iken Trabzonspor'un değerinin daha iyi anlaşıldığını söyledi.

Kiralık olarak forma giydiği Kayserispor'da ortaya koyduğu başarılı performansla göz dolduran Tayfun Cora, yeniden Trabzonspor'a dönmenin mutluluğunu yaşıyor. "Medyatrabzon" adlı internet sitesine açıklama yapan Tayfun Cora, Trabzonspor'un değerinin dışarı çıkıldığı zaman daha iyi anlaşıldığını dile getirdi. Trabzonspor'dan isteyerek ayrılmadığını, birtakım olayların Kayserispor'a gitmesine neden olduğunu belirten futbolcu, "Bir süre Trabzonspor'dan uzak kalmak bence çok mantıklıydı. Kayserispor'a gidiş amacım orada daha başarılı olmak, çok sevdiğim Trabzonspor'a daha güçlü bir şekilde geri dönmekti. Kayserispor formasıyla 37 maçta görev yaptım. Bu da kendime güven ve tecrübe açısından iyi oldu. Bundan sonra edindiğim tecrübeleri bordo-mavili renkler için kullanacağım" dedi. Asıl amacının Trabzonspor forması altında kalıcı olmak olduğunu vurgulayan Tayfun Cora, "Artık çok sevdiğim bordo-mavili formayı bir daha çıkartmamak üzere giymek istiyorum. Trabzonspor'da oynayarak bazı şeyleri ispatlamayı amaçlayacağım. İdealimdeki bu formayı yeniden giymek için mücadelemi sonuna kadar sürdüreceğim. Elbette benim de hatalarım olmuştur. Hatasız insan olmaz. Her insan hata yapar. Ama bu hatalara gösterilen tepkilerin aşırı olduğunu düşünüyorum" diye konuştu.

Yeni sezonun daha farklı olacağını ve kendisinin de yeni sezonda herkesin beğenisini kazanıp tartışılmayacak bir futbolcu olmak için var gücüyle çalışacağını ifade eden Cora, daha tecrübeli olduğunu belirterek, zorlukların üstesinden geleceğine inandığını ifade etti. Başarı için Trabzonspor camiasının kenetlenmesi gerektiğini belirten Tayfun Cora, "Trabzonspor'un başarılı olması için kenetlenmesi lazım. Trabzonspor'un dışarıda fazla dostu yok. Bunları gözlerimizle gördük. Şimdi Trabzonspor'u daha iyi anlıyor ve daha fazla seviyorum. Yarım kalan işimi tamamlamak, bu takımda artık kalıcı olmak istiyorum. Ayrıca Trabzonspor'da, Trabzonlu oyuncu sayısı da artmalı" şeklinde konuştu.

Kasım Hilal
06.06.2007, 16:53
İyi de adam erciyesin, ankaragücü nerden girdi olaya??
Sözleşmesi Ankaragücü ile Erciyes'te kiralık imiş galiba.
Ama ben istemem Orkun Morkun.
Kapı gibi Tolga duruken hele.
Ha rekabet olsun diye sırf alternatif bulunması açısında alınabilir.
O da maliyeti düşük olacak ise ve eğer Jeff'den kurtulabilirsek!

Samet Berber
06.06.2007, 16:55
yaa ne orkunu bırakın bu işleri toga da jeffi de en az 10 kat iyidir be orkunu yaaa öfff

Hekimoğlu
06.06.2007, 16:57
orkun önce bir psikoloğa gözüksün.ruh hastası adam.

Şuayip Aydın
06.06.2007, 16:58
orkun usakkın kişisel bilgileri

http://www.futbolmerkezi.com/turkce/dosya_oyuncu/oyuncu.asp?id=740

hüseyin1975
06.06.2007, 17:00
orkun önce bir psikoloğa gözüksün.ruh hastası adam.

Ona ben bir Takma Isim bulmusdum

Tikli Tilki :D

Kasım Hilal
06.06.2007, 17:01
Yapılan transferlere sevin(e)meyen tek camia biziz herhalde.
Ya sabır Allah'ım.
Olur da hakikaten bu kadar da olmaz yahu?
Korkuyorum vallahi "Bundan daha kötü ne olabilir ki?" demeye..
Her dediğimde daha çenemi kapatmadan bir öncekie rahmet okutan bir hal oluveriyor.

Mehmet Fatih Yavuz
06.06.2007, 17:01
orkun nerden çıktı ya.
türkiyede talip olmadığımız kaleci kaldı mı??
cordoba,hasagiç,martinez,rüştü, orkun...

salataya çevirdiler işi..

Samet Berber
06.06.2007, 17:05
kardeş bi de mondi yi ekle hatta hakan arıkan da wardı galibaa...:D

Kadir Aydın
06.06.2007, 17:05
orkun usakkın kişisel bilgileri

http://www.futbolmerkezi.com/turkce/dosya_oyuncu/oyuncu.asp?id=740

Burada da serbest fesih ardından da transfer yazıyor. Daha resmi gibi, hemde bi hayli...

http://www.tff.org.tr/Default.aspx?pageId=30&kisiId=451786 (oyuncu hareketlerine bakın)

hüseyin1975
06.06.2007, 17:06
orkun nerden çıktı ya.
türkiyede talip olmadığımız kaleci kaldı mı??
cordoba,hasagiç,martinez,rüştü, orkun...

salataya çevirdiler işi..

Birkac tane daha var :)

Benim anlamadigim neden Bonservisi elinde bulunan Kalecilere Taklif götürülmüyor?
Mesela (sen simdi sinirlenirsin diye korkuyorum ama ) Volkana ;)

Şuayip Aydın
06.06.2007, 17:07
orkun önce bir psikoloğa gözüksün.ruh hastası adam.ruh hastası olabilir ama milli takıma cagırılıyo adam trabzonspor kac seneden beri milli takıma kaleci gonderemedi yalansa soyleyin

Mehmet Fatih Yavuz
06.06.2007, 17:09
harbiden bi de saymadıklarım var.
bi kaleci alacaz diye ligdeki tüm kalecileri listeye aldılar.
ulan bu ligde bi tek bizim kalecimiz mi kötü??

büyük takımsın.. insan biraz seçici olur..

her gördüğüne atlamışlar şuraya bak...

cordoba,hasagiç,martinez,rüştü, orkun,mondragon, hakan arıkan..

oha dersem ayıp olur mu???

ömer çatkıca falan da gidin, g.birliğinden gökhana da uğrayın.
hatırları kalmasın.

Kadir Aydın
06.06.2007, 17:09
Yalan haber yapıyorsunuz bari destekli atın be kardeşim :D

Şuayip Aydın
06.06.2007, 17:11
Birkac tane daha var :)

Benim anlamadigim neden Bonservisi elinde bulunan Kalecilere Taklif götürülmüyor?
Mesela (sen simdi sinirlenirsin diye korkuyorum ama ) Volkana ;)

rustu nun boservisi elinde hasagicin bonservisi elinde ha bu arada volkan da fenerbahce ile 3 yıllık sozlesme imzaladı ilk yıl 1milyon 2 biden 2 yıl 1 milyon 4binden oynuyacak

hüseyin1975
06.06.2007, 17:12
rustu nun boservisi elinde hasagicin bonservisi elinde ha bu arada volkan da fenerbahce ile 3 yıllık sozlesme imzaladı ilk yıl 1milyon 2 biden 2 yıl 1 milyon 4binden oynuyacak

Ne zaman imzaladi?
Kaynak?
Resmi aciklama varmi?

Şuayip Aydın
06.06.2007, 17:13
bence en iyisi gene piletikoska hırvat milli takımın kalecisiydi gecen sene yuksek bonsevis bedeli dolasıyla alamamıstık

Mehmet Fatih Yavuz
06.06.2007, 17:15
ben anlamam abi.
bizim gibi onunla bununla adı çıkan var mı??
herkes için başladı transfer dönemi..
3-5 alışıldık isimler dışında bu kadar üzerinde spekülasyon dönen bi kulüp var mı??

ligdeki her topçuya talip olacaz nerdeyse.

Kadir Aydın
06.06.2007, 17:17
Erciyes bize günahını vermez korkmayın orkun gelecek diye...

Şuayip Aydın
06.06.2007, 17:18
Ne zaman imzaladi?
Kaynak?
Resmi aciklama varmi?
yalan olmasın ama ya fanatik idi yada fotomac biliyosun bunlar fenerin gasteleri

Hekimoğlu
06.06.2007, 17:19
tabi bu haberler gazetecilerin uydurması da olabilir.mantıksız çünkü önüne gelen kaleciye talip olunmaz.

Şuayip Aydın
06.06.2007, 17:21
benim beyendigim 3 tane kaleci var
1.) pletikoska
2.) rustu
3.)gokhan tokgoz (genclerbirliginin kalecisi)

bizim takımda beyendigim kaleci ise

1.) tolga
2.)jeff

Hekimoğlu
06.06.2007, 17:22
hasagiç'i tek geçerim.

Koray
06.06.2007, 17:23
benim beyendigim 3 tane kaleci var
1.) pletikoska
2.) rustu
3.)gokhan tokgoz (genclerbirliginin kalecisi)

bizim takımda beyendigim kaleci ise

1.) tolga
2.)jeff

bizde başka kaleci yok zaten:D

hüseyin1975
06.06.2007, 17:28
yalan olmasın ama ya fanatik idi yada fotomac biliyosun bunlar fenerin gasteleri

Fenerbahce bugün Tuncay ve Volkanin Menajerleri ile konusacak ve anlasma zemini arayacak.

Ben Volkanin yerinde olsam Trabzon ile anlasirdim.
Banko oynar!
Fenerde Serkanin arkasinda yedek bekler!

Vkgz
06.06.2007, 17:28
bakalim 11inde kimler imza atacak .. 11 haziran dillerden dusmuyor yonetimde`

Mehmet Fatih Yavuz
06.06.2007, 17:30
adnan madnan atacaklar işte.

sağ bek ve ön libero mezarlığına döneceğiz..

onun dışında atılacak imza duymadım wallahi.
inşallah şaşırtırlar..

Koray
06.06.2007, 17:31

bakacaz görecez işte bizde bekliyorz..

TSelif
06.06.2007, 17:32

Şov varmış :rolleyes:

Oemer61
06.06.2007, 17:39

4 defansif oyuncu birelde imza tacak, gözümüz aydin:mad:. Yeterince defans yapamiyoruz, 9 a cikti defans sayisi hayirlisi ugurlu olsun!!!!!!!!!!!!:mad:

Kasım Hilal
06.06.2007, 17:58

Önlibero Şov.

hüseyin1975
06.06.2007, 18:04

Ne sovu?

Anadolu Atesimi gelecekmis :D

Mehmet Fatih Yavuz
06.06.2007, 18:06
gelecek de hep geri geri gelio..:)
biraz da ileri gitse..........

Ali Can
06.06.2007, 18:08

Hazırlıklar için 20 Haziran'da toplanacak bordo-mavili takımın ilk grubu için 23 genç oyuncu sağlık kontrolünden geçti. Geçen sezon başka takımlarda kiralık olarak oynayan oyuncuların ağırlıkta bulunduğu bu gruptan, büyük olasılıkla İntertoto Kupası'nda mücadele edecek takım oluşturulacak. Trabzonspor'un geçen sezonki A Takım kadrosunda da 23 oyuncu bulunuyor.

Başka takımlarda kiralık oynayan Tomas Jun ve Ardijan Djokaj'ın dönecek olması ve prensipte anlaşılan Adnan, Serkan ve Jabi'nin de sayılması halinde kadro 51 kişiyi buluyor. Teknik direktör Ziya Doğan'ın sezon öncesi mevcut sporcular içerisinden kamp kadrolarını oluşturacağı öğrenildi.

Trabzonspor'un kadrosundaki isimler şöyle: 1-Ahmet Şahin, 2-Arda Demirel, 3-Ayman Abdelaziz, 4-Barış Memiş, 5-Burak Keskin, 6-Celaleddin Koçak, 7-Cem Demir, 8-Ceyhun Eriş, 9-Çağdaş Atan, 10-Çağdaş Topal, 11-Emrah Kol, 12-Enis Kahraman, 13-Erdinç Yavuz, 14-Ergin Keleş, 15-Ersen Martin 15-Ersen Martin, 16-Eyüp Kadri Ataoğlu, 17-Ferhat Çökmüş, 18-Feridun Sungur, 19-Gökdeniz Karadeniz, 20-Gökhan Çelebi, 21-Hasan Üçüncü, 22-Hasan Yaranlı, 23-Hüseyin Çimşir, 24-İbrahima Yattara, 25-Jefferson Galvao, 26-Kadir Keleş, 27-Kiki Musampa, 28-Fredrik Risp, 29-Milan Stepanov, 30-Musa Büyük, 31-Mustafa Keçeli, 32-Mustafa Beşir, 33-Ömer Rıza, 34-Sefa Türkmen, 35-Tayfun Cora, 36-Tolga Zengin, 37-Ufuk Bayraktar, 38-Ufukhan Bayraktar, 39-Umut Bulut, 40-Yavuz Odabaşı, 41-Yunus Emre Haliloğlu, 42-Yusuf Kurtuluş, 43-Zeki Ayvaz, 44-Emre Aygün, 45-Selim Akbulut, 46-Can Parlayan, 47-Tomas Jun, 48-Ardijan Djokaj
internethaber.

ziyaya mail göndereyimde yazda geldi paralarını çıkarmaları için buraya doğru Fındığa göndersin.

çeşke ali güzeldal da olsaydı

hamdi bey
06.06.2007, 18:12

internethaber.

orduya bak bee, hepsini aynı anda oynatsak ilk dörde zor gireriz

Murat GENEL
06.06.2007, 18:14
arkadaşlar konuyla alakasız ama bişe soracam..kombineler satışa çıktımı çıktıysa fiyatlar hakkında bi bilgisi olan var mı??

Mehmet Fatih Yavuz
06.06.2007, 18:15
ordu.. ama rütbeli yok..
ne işe yarar.
sadece ölmeye yarar.
başarı kazanma şansını tahmin etmek için neden savaşlarda rütbelilerin önce öldürülmek istendiğini düşünmek yeterli.

TSelif
06.06.2007, 18:18
Ne sovu?

Anadolu Atesimi gelecekmis :D

Görecez işte 11 Haziran da .. Bi ateş gelecek ama bakalım hadi hayırlısı

hüseyin1975
06.06.2007, 18:19
gelecek de hep geri geri gelio..:)
biraz da ileri gitse..........

Vallahi Horonuda iyi oynuyorlar bee :)

Söyle gelselerde oynasalar!
Bizimkilerde zaten is yok :D

Mehmet Fatih Yavuz
mehteranda bile iki ileri bi geri.
nasıl bir oyunsa sürekli geri..
enteresan tabi..:D

adherent_1
Arkadaşlar; dün akşam izlediğim bir spor haberinde Gaziantepspor'un kalecisi Hasagiç'i transfer ettiğimiz söylendi. Yabancı kontenjanıyla ilgili bir sorun yaşanmazsa Hasagiç imzayı atacakmış.

Eğer bu transfer gerçekleşirse bana göre şu anki yönetimin en olumlu transfer hareketi olacak. Takımımız için hayırlısı olsun diyorum...

:tsbayrak: :tsbayrak: :tsbayrak:

hüseyin1975
06.06.2007, 18:20
Görecez işte 11 Haziran da .. Bi ateş gelecek ama bakalım hadi hayırlısı

Bu Ates Necati Ates olmasin :confused: :D

Yoksa sinirlenip Kulüb Binasini yakmayimi düsünüyorsun ;)

Korkdum senden :D

marcelinhos100
06.06.2007, 18:21
Kaleci Martinez ile ilgili en iyi transfer teklifinin yurt dışından geldiğini ifade eden Hacıeyüpoğlu, Martinez ile 2 yıllık sözleşmeleri bulunduğunu hatırlattı. Martinez'i Lig A'da oynatmayı düşündüklerini kaydeden Hacıeyüpoğlu, şöyle konuştu: ''Süper Lig'e çıktığımızda Martinez ayarında kaleci arayacağımıza, onu göndermeyiz. Şu an için kayda değer bir teklif yok. Bizim beklentimize yaklaşmayan teklifleri ciddiye almayı düşünmüyoruz. Şu anda ciddi anlamda sadece yurt dışından bir teklif var. Yurt dışından gelen teklife yüzde 70-80 oranında mutabık kaldık. Ancak ilk önceliğimiz oynatmak.''

Şu Sakaryanın başkanı da amma sıktı ya:confused:

hüseyin1975
06.06.2007, 18:21
Arkadaşlar; dün akşam izlediğim bir spor haberinde Gaziantepspor'un kalecisi Hasagiç'i transfer ettiğimiz söylendi. Yabancı kontenjanıyla ilgili bir sorun yaşanmazsa Hasagiç imzayı atacakmış.

Eğer bu transfer gerçekleşirse bana göre şu anki yönetimin en olumlu transfer hareketi olacak. Takımımız için hayırlısı olsun diyorum...

:tsbayrak: :tsbayrak: :tsbayrak:

Ne Kontenjani?

Hasagic Türk Vatandasi oluyor :mad:

Oemer61
06.06.2007, 18:23
Ziya yabanci oyunculari alir, sonra oynatmayarakta futbol hayatlarini söndürür!!!

Fatih Sağır
06.06.2007, 18:27
Arkadaşlar bir yönetici 1 forvet arkası(heralde 10 numara) 1 de kaleci alıcaz transferi bitircez demiş. Bizim sol kanatta ihtiyacımız yok mu ben mi yanlış biliyorum. Sol kanatta kim oynıcak ortasahanın solu ve sol bekte sağdaki gibi alternatifler yok.

marcelinhos100
06.06.2007, 18:28
ŞOV HAZIRLIĞI

http://www.ilkhabergazete.com/foto/gobek.gif (http://www.ilkhabergazete.com/dersmaddedevam.asp?islem=ders&yid=2356)

Resmi transfer sezonunun açılış tarihi olan 11 Haziran'a kadar transferin büyük bir bölümünü tamamlamayı planlayan Trabzonspor, bu tarihte anlaştığı oyuncularla imza şov yapmaya hazırlanıyor. Trabzonspor'un daha önce anlaşmaya vardığı Serkan Balcı, Jabi ve Adnan ile 11 Haziran'da resmi sözleşme yaparak imza şov yapmaya hazırlandığı belirlendi. Anlaşmaya varılan bu üç oyuncunun yanında genç oyunculardan Altay'dan transfer edilen Sancak'ın da aynı gün imza atacağı belirlendi. Bordo-Mavili yönetim, bu tarihe kadar dış transferde aşama kaydetmeyi düşünüyor.

SÜRPRİZ OLABİLİR

Bu dört oyuncunun yanında anlaşmaya varılması durumunda bir de kaleci sürprizinin olabileceği öğrenilirken, Bordo-Mavililer, bütün transferlere birlikte imza attırarak şov yapmayı planlıyor. Başkan Nuri Albayrak ise Transfer Komitesi'ne talimat vererek 11 Haziran'a kadar önemli transferlerin tamamlanmasını istediği Transfer komitesi ise transferleri tamamlayabilmek için büyük çaba sarfediyor.

;):confused:;):mad::o

hüseyin1975
06.06.2007, 18:30
Bu seneni Moda Kelimesi Mantaliteden sonra Sov olacak galiba

marcelinhos100
06.06.2007, 18:35
Ali Bilgin 4, Volkan 3,5 milyon dolar

Antalyaspor Onursal Başkanı ve Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, Ali Bilgin'in bonservis bedelinin 4 milyon, Volkan Yaman'ın ise 3,5 milyon dolar olduğunu söyledi.
Türel, AA muhabirine yaptığı açıklamada, ''Ali Bilgin'in bonservis bedeli 4 milyon, Volkan Yaman ise 3.5 milyon dolardır. Bu iki futbolcu için biçtiğimiz fiyat bu. Fenerbahçe Ali Bilgin'in fiyatını sordu, 4 milyon dolar dedik. Fenerbahçeli yöneticiler düşüneceklerini belirttiler'' dedi.
Antalyaspor Mali Asbaşkanı Abdurrahman Yılmaz ise hiç bir futbolcuları ile sorunlarının bulunmadığını belirterek, ''Ali Bilgin'in tek kuruş alacağı yok. Bütün paraları zamanında bankaya yatırıldı. Bu nedenle Ali Bilgin bizden izinsiz hiç bir takıma gidemez. Futbol Federasyonu'na da gerekli belgeleri ilettik'' diye konuştu.
Yılmaz, diğer futbolcuların alacaklarının da zamanı geldikçe yatırıldığını, hiç bir futbolcu ile sorunlarının olmadığını sözlerine ekledi.

ohaaaaaaaaaaaaaa

Erdem Keser
06.06.2007, 18:36
tutturdular bi martinez martinez kim bu adamda astronomik rakam isityolar ne fazlası varmış tolgadan..

14cell61
06.06.2007, 18:37
TS'den Martinez'e Teklif Yok

Sakaryaspor Kulübü Başkanı Recep Hacıeyüpoğlu, Trabzonspor'un kaleci Martinez konusunda dolaylı veya resmi olarak kendilerine bir teklif getirmediğini belirterek, gelecek sezon bu oyuncuyu kadrolarında tutmak istediklerini söyledi.

Kaleci Martinez hakkında çıkan transfer haberleriyle ilgili konuşan Sakaryaspor Kulübü Başkanı Recep Hacıeyüpoğlu, Trabzonspor'un Martinez konusunda dolaylı veya resmi olarak bir teklifte bulunmadığını ifade etti. Martinez için Trabzonspor'un kendilerine hiçbir şekilde başvurmadığını belirten Başkan Hacıeyüpoğlu, "Trabzonspor'un Martinez için bize hiçbir başvurusu olmadı. Çıkan haberlere ben de bir anlam veremiyorum. Bizim, bu oyuncu ile 2 yıllık daha sözleşmemiz var. Yapılan haberler tamamen oyuncumuzun kafasını karıştırmak için. Biz, Martinez'i gelecek sezon da kadroda tutmak istiyoruz" dedi.

Başkan Recep Hacıeyüpoğlu, kaleci Martinez için şuana kadar sadece Almanya'dan bir teklif geldiğini ve görüşmelerin sürdüğünü de sözlerine ekledi.

Mehmet Fatih Yavuz
06.06.2007, 18:37
yok devenin nikâhı..
ohaa az gelmiş..
ne lan bu iyice zıvanadan çıktılar.
2. lig takımından topçu alacam 2 tanesi 7.5m dolar.

bu kadar kerizini bulursan bize de yolla başkan.

Fatih Sağır
06.06.2007, 18:38
TS'den Martinez'e Teklif Yok
Sakaryaspor Kulübü Başkanı Recep Hacıeyüpoğlu, Trabzonspor'un kaleci Martinez konusunda dolaylı veya resmi olarak kendilerine bir teklif getirmediğini belirterek, gelecek sezon bu oyuncuyu kadrolarında tutmak istediklerini söyledi.

Kaleci Martinez hakkında çıkan transfer haberleriyle ilgili konuşan Sakaryaspor Kulübü Başkanı Recep Hacıeyüpoğlu, Trabzonspor'un Martinez konusunda dolaylı veya resmi olarak bir teklifte bulunmadığını ifade etti. Martinez için Trabzonspor'un kendilerine hiçbir şekilde başvurmadığını belirten Başkan Hacıeyüpoğlu, "Trabzonspor'un Martinez için bize hiçbir başvurusu olmadı. Çıkan haberlere ben de bir anlam veremiyorum. Bizim, bu oyuncu ile 2 yıllık daha sözleşmemiz var. Yapılan haberler tamamen oyuncumuzun kafasını karıştırmak için. Biz, Martinez'i gelecek sezon da kadroda tutmak istiyoruz" dedi.

Başkan Recep Hacıeyüpoğlu, kaleci Martinez için şuana kadar sadece Almanya'dan bir teklif geldiğini ve görüşmelerin sürdüğünü de sözlerine ekledi.

Mehmet Fırat
tutturdular bi martinez martinez kim bu adamda astronomik rakam isityolar ne fazlası varmış tolgadan..

:alkış::alkış::alkış::alkış::alkış:

ben de diyorum ama kaale alan yok...

Telha TANYILDIZI
Ali Bilgin 4, Volkan 3,5 milyon dolar

Antalyaspor Onursal Başkanı ve Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, Ali Bilgin'in bonservis bedelinin 4 milyon, Volkan Yaman'ın ise 3,5 milyon dolar olduğunu söyledi.
Türel, AA muhabirine yaptığı açıklamada, ''Ali Bilgin'in bonservis bedeli 4 milyon, Volkan Yaman ise 3.5 milyon dolardır. Bu iki futbolcu için biçtiğimiz fiyat bu. Fenerbahçe Ali Bilgin'in fiyatını sordu, 4 milyon dolar dedik. Fenerbahçeli yöneticiler düşüneceklerini belirttiler'' dedi.
Antalyaspor Mali Asbaşkanı Abdurrahman Yılmaz ise hiç bir futbolcuları ile sorunlarının bulunmadığını belirterek, ''Ali Bilgin'in tek kuruş alacağı yok. Bütün paraları zamanında bankaya yatırıldı. Bu nedenle Ali Bilgin bizden izinsiz hiç bir takıma gidemez. Futbol Federasyonu'na da gerekli belgeleri ilettik'' diye konuştu.
Yılmaz, diğer futbolcuların alacaklarının da zamanı geldikçe yatırıldığını, hiç bir futbolcu ile sorunlarının olmadığını sözlerine ekledi.

ohaaaaaaaaaaaaaa

hiçte oha falan değil kardeşim neden diyecek olursan bu külüpler bu tür oyuncular 10 yılda bi görür ondan dolayı gelecek 10 yılın parasını çıkarmak zorundalar

Murat Altun
rüştü lafları dolaşıyor ortalıkta böyle saçmalık olurmu :)
roberto carlos un fenre gelmesine çok sevindim hem paralrı boşe gidecek hemde zararlı olacak

naplaım biizmkiler iyi transfer yapamıyorlar bizde ezikleirn kötü rtransferlerine sevinelim :)

.:trabz0nspor:.
06.06.2007, 18:41
martinezi aldık o zaman jeffersene ne yapacağız...

emre81
06.06.2007, 18:42

Birader kesinlikle bu kadro süper olurdu Risp yerine Stephanov olsaydı wederson olmaz artık bu saatten sonra ama Lavezzi, Martinez ve Emre alınsa harika olur.

Fatih Sağır
06.06.2007, 18:43
rüştü lafları dolaşıyor ortalıkta böyle saçmalık olurmu :)
roberto carlos un fenre gelmesine çok sevindim hem paralrı boşe gidecek hemde zararlı olacak

naplaım biizmkiler iyi transfer yapamıyorlar bizde ezikleirn kötü rtransferlerine sevinelim :)

Öyle diyosunda bence bu ligde o adam çok iş yapar(innşallahh yapamaz). Hiç olmasa frikiklerde herkesi terletir.

marcelinhos100
06.06.2007, 18:43
martinezi aldık o zaman jeffersene ne yapacağız...

onu jefferson düşünsün..........

Koray
06.06.2007, 18:44

gelde gülme:D:D:D:D:D:D:D

Murat GENEL
06.06.2007, 18:45
arkadaşlar konuyla alakasız ama bişe soracam..kombineler satışa çıktımı çıktıysa fiyatlar hakkında bi bilgisi olan var mı??

Fatih Sağır
06.06.2007, 18:47
Arkadaşlar yabancı kaynaklara göre Mehmetçik 2000 askerle K.Irak'a girmiş. Allah yardımcımız olsun...

.:trabz0nspor:.
06.06.2007, 18:48

bence yönetim düşünsün jeffersene alan da onlar..

A.Alper
06.06.2007, 18:48
Arkadaşlar yabancı kaynaklara göre Mehmetçik 2000 askerle K.Irak'a girmiş. Allah yardımcımız olsun...

affına sığınarak derhal link kaynak vs istiyorum ...

hüseyin1975
06.06.2007, 18:49

Allah yardimcilari olsun.