PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 2007-2008 | Transfer Dosyası

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 [25] 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105

AYYILDIZ
05.06.2007, 14:05
sayitoglu kimse gitmeyecek dedi insallah stephanov gitmez seneye lazim bize

Samet Berber
05.06.2007, 14:06
ya onu satacaklarına risp i satsınlar sonuçta o da yabancı ve bu senede 2. yarıya anca yetişecekmiş satsınlar bencede risp i ....

marcelinhos100
05.06.2007, 14:07
http://images.skysports.com/images/playerpics05_06/France/ajaccio/jabi.jpg

Bolton and Blackburn could be set to battle it out for the services of Daouda Jabi.
The 25-year-old is currently with Ajaccio, but they have been relegated to Ligue 2 after a disappointing campaign.
The Guinean international, normally a right back but can also feature in the centre, is understood to have been watched by both clubs in recent weeks.

Jabi is understood to be keen on quitting the Corsican outfit, following their relegation, and a move to The Premiership is sure to appeal.
Both Bolton and Blackburn are likely to be busy in the transfer market this summer and Jabi could be an option for both - given he is unlikely to cost a huge amount of money.
Jabi only moved to Ajaccio last summer after spending all of his previous career with Lens

Allah Bülent Korkmazdan Razı olsun bu adamı Türkiye ye getirdi...:)

marcelinhos100
05.06.2007, 14:09
Başka İsimlere Yöneldiler

Yaklaşık bir saat süren görüşmenin ardından Bordo-Mavili yönetim, “Bu şartlarda kesinlikle anlaşamayız. Bizim son öremiz 1 milyon YTL’dir, düşün ve bize kararını bildir” dediler. Egemen de bunun üzerine masadan kalkarken, kendisine biraz zaman tanınmasını talep etti. Egemen’in transferinin birkaç gün içinde netleşmesi bekleniyor.

Bordo-Mavililer, bu gelişmeden sonra yönünü Gaziantepsporlu Bekir İrtegün ile Ankaragücü’nden Emre Güngör’e çevirdiler. Bu oyuncularla ilgili girişimlerin de sürdüğü vurgulandı. Oftaşsporlu Giray’ın da düşünülen isimler arasında olduğu belirtildi. Trabzonspor’un, Ziya Doğan’ın da isteği doğrultusunda bir stoper alacağı belirtildi

gerçekefsane
05.06.2007, 14:09
galatasaraylı ergunda bursaya gitmiş :)))))
egemen bide menajeri bugun bursalı yöneticilerle görüşme yapcakmış.:)))

Samet Berber
05.06.2007, 14:11
ya biz nie stoper arıoruzki anlamıorum yeterince war zaten bence bu arayışın tek bi sebebi olabilir ve bu konuda çok eminim kesin stepanov gidiyorr...

Tekke
05.06.2007, 14:13
Arkadaşlar ortasahanın ortasına ilacımız Diego Rincon, maliyeti de fazla değil, Dinamo Kiev gibi basit ligi olan bir ülkeden bize gelmesi de zor olmaz. Adam bizi de fb yi de dağıtan isimdi...

metehan
05.06.2007, 14:15
MİLAN DA SATILIK

Trabzonspor, bu 4 oyuncu ile birlikte sakatlığı nedeniyle Eylül'de sahalara dönecek olan Risp ile birlikte iyi bir teklif gelmesi durumunda Stepanov'u satmayı planladığı sızan bilgiler arasında. Yabancı kaosu nedeniyle yönetim, dış transferde aceleci davranmıyor.

Stepanov'u satmayı düşünen bir yönetimle TS'un nereye varacağını siz düşünün artık. Bu haber doğruysa, tek kelime ile yazıklar olsun !

capa
05.06.2007, 14:16

Yaklaşık bir saat süren görüşmenin ardından Bordo-Mavili yönetim, “Bu şartlarda kesinlikle anlaşamayız. Bizim son öremiz 1 milyon YTL’dir, düşün ve bize kararını bildir” dediler. Egemen de bunun üzerine masadan kalkarken, kendisine biraz zaman tanınmasını talep etti. Egemen’in transferinin birkaç gün içinde netleşmesi bekleniyor.

Bordo-Mavililer, bu gelişmeden sonra yönünü Gaziantepsporlu Bekir İrtegün ile Ankaragücü’nden Emre Güngör’e çevirdiler. Bu oyuncularla ilgili girişimlerin de sürdüğü vurgulandı. Oftaşsporlu Giray’ın da düşünülen isimler arasında olduğu belirtildi. Trabzonspor’un, Ziya Doğan’ın da isteği doğrultusunda bir stoper alacağı belirtildi

Bence bekir egemenden çok daha iyi bir futbolcu inişallah bekiri alırlar

Rıza ÇOLAK
05.06.2007, 14:17
Artık transferlerimizi Yattara yapıyor:)
:D O yapsa varya uçarız biz:D

metehan
05.06.2007, 14:17
Erciyesli Serge Die bizim bütün önliberolardan çok daha iyi bir futbolcu naslı kimse görmez transferde adı geçmez anlamak mümkün değil

Aslında haklısın da artık Die için geç. Die'yi Ayman'ın yerine almalıydık ama Ziya Doğan Ayman'ı tercih etti. Şimdi Ayman'ı gönderip Die'yi aldırmayacağına göre bu konuda fazla bir seçenek kalmıyor.

marcelinhos100
05.06.2007, 14:18
UFUKHAN’A DA KIYMAYIN!
http://www.gunebakis.com.tr/images/ufukhanadakiymayin.jpg (http://www.gunebakis.com.tr/images/ufukhanadakiymayin.jpg)

Trabzonspor yönetimi göreve gelirken, “Takımdaki Trabzonlu sayısını artıracağız, altyapıyı çok daha üretken hale getireceğiz ve yıldız yetiştireceğiz” mesajını vermişti. Ancak Nuri Albayrak başkanlığındaki yönetim göreve geldikten sonra ne altyapıdan oyuncu çıkarılabildi, ne de takımdaki Trabzonlu sayısı artırılabildi. Hatta sayı her geçen gün düştü ve bugün Bordo-Mavili takımın 25 kişilik kadrosunda ancak 5 Trabzonlu bulunuyor. Yönetimin izlediği transfer politikası ve Teknik Direktör Ziya Doğan’ın zorlamaları, bu sayının daha da azalmasına neden olacak gibi gözüküyor. Özellikle takasta kullanılacak isimler arasında genç Trabzonlu yıldız adaylarının bulunması her kesimi rahatsız ediyor. Takımdaki Trabzonluların sayısının artması gerektiğinin altı çizilirken, mevcut politikaların kulübü uçuruma götüreceğine işaret ediliyor.

Son Kurban Ufukhan mı?
Geçtiğimiz dönem içinde birçok Trabzonluyu elden çıkaran veya kiralık olarak veren Trabzonspor kurmaylarının, bu kez de Ufukhan Bayraktar gibi güven duyulup forma verildiğinde çok şeyler üretebilecek bir oyuncuyu takasta kullanmayı planladığı dile getiriliyor. Ufukhan Bayraktar’ın özellikle Kemal Okyay’a karşılık Kayserispor’a verilmesi düşünülen isimlerden biri olduğu belirtiliyor. Ufukhan Bayraktar, Trabzonspor’da forma giyip, hizmet etmek istediğini söylemesine karşın, başta Teknik Direktör Ziya Doğan olmak üzere, günlük başarı peşinde koşarak bu ismi de gözden çıkarma noktasına gelmiş olması tepkiyle karşılanırken, “Kulübün içi, Trabzonlular gönderilerek boşaltılıyor. Başarı isteniyorsa tam tersi bir politika üretilmesi gerekir” yorumlarının yapılmasına neden oldu.

hüseyin1975
05.06.2007, 14:19
Kadroda sınırsız sahada 6 yabancı

http://www2.olay.com.tr/blocks/images/line2.gif"Futbol Federasyonu, yabancı oyuncu sınırlamasını tek şartla kaldırıyor... 18 kişilik maç kadrosuna 6 yabancı girebilecek"

http://www2.olay.com.tr/blocks/images/line2.gif BOSNA`DA GÖRÜŞTÜLER

Kulüpler Birliği Vakfı`nın yabancı oyuncu sınırlamasının kaldırılmasına ilişkin talebini görüşen Futbol Federasyonu, kulüpleri memnun edecek yeni bir yöntem geliştirdi. Yabancı oyuncu konusunda tam serbestlik isteyen kulüplerin talebini Bosna Hersek`te yaptıkları toplantıda bir kez daha masaya yatıran ve ilgili kurulların görüşlerini de alan federasyon, şartlı serbestlik uygulamasını açıklama kararı aldı.

PİYASA DÜŞECEK

Bu doğrultuda, yabancı oyuncu sınırlamasını kaldıracak olan federasyon, 18 kişilik maç kadrosunda sadece 6 yabancının yer almasına izin verecek. Dilediği sayıda yabancı oyuncuyu transfer edecek olan kulüpler, her maç 6 oyuncuyu kadrolarına alabilecekler. Bu kararın, son yıllarda tavan yapan Türk futbolcu piyasasını da yarı yarıya indireceği ifade ediliyor.

Isde bu iyi Haber.
O zaman kimseyi satma zorunlulugumuz kalmaz ve Avrupa Kupasi maclarinda dahe fazla yabanci Futbolcu oynatabiliriz.

marcelinhos100
05.06.2007, 14:22
Nedense Trabzonlu futbolcular calışıp haketmeyi kendilerini geliştirmeyi hic düşünmüyorlar ufukhanın Kayserispora Tolunayın yanına gitmesinin itiraz edilecek neyi var bir yıl sürekli oynar kendini geliştirir döner Trabzonsporumuza herkes böyle yapıyor Gs aynısını yapıyor keşke Ufuk Bayraktarı da böyle kiralasak iyi bir takıma ve hocaya..........

Samet Berber
05.06.2007, 14:22
bence böyle bir uygulamayı yürürlülüğe sokmazlar ...

vadaa55
05.06.2007, 14:24
Arkadaşlar ortasahanın ortasına ilacımız Diego Rincon, maliyeti de fazla değil, Dinamo Kiev gibi basit ligi olan bir ülkeden bize gelmesi de zor olmaz. Adam bizi de fb yi de dağıtan isimdi...
haklısın renkdaş 3 senedir bu topçu aklımda defansı ve ofansı çok iyi kontrol ediyor kalıplı ve tempolu bir ortasaha oyuncusu.bizede fenerede kafa gollerini attı.geçen sene fenerli arkadaşla beraber kiev fener maçını izlediğimde bak şu rincon çok iyi topçu demiştim ve özel olarak onu izledim.adam heryere koşuyor,yeri geliyor solda yeri geliyor sağda oyunu iyi okuyor.Takip edilmesi gereken bir topçu yaşıda 25 civarı olması lazım 3milyon avroya alınabilir bence linderothdan daha iyi olur ama biz daha egemeni alamıyoz ben kime anlatıyorum:confused:

murseltaskin
05.06.2007, 14:27
bülent korkmaz getirmedi bu adamı önceki teknik direktörleri ismini şimdi hatırlayamıyorum o getirdi

zahido
05.06.2007, 14:28
Isde bu iyi Haber.
O zaman kimseyi satma zorunlulugumuz kalmaz ve Avrupa Kupasi maclarinda dahe fazla yabanci Futbolcu oynatabiliriz.

Usta iyi hoş diyosunda adamların yıl içinde getireceği maddi zorluklarda var.. Bunularında hesap edilmesi lazım Musampaya 900bin euro cafere 500 bin juna 750derken baya bi para boşa gitmiş olucak Yani demek istediğim her halukarda bu adamlardan kurtulmamız lazım..

Mehmet Fatih Yavuz
05.06.2007, 14:31
Erciyesli Serge Die bizim bütün önliberolardan çok daha iyi bir futbolcu naslı kimse görmez transferde adı geçmez anlamak mümkün değil

ben de söyledim geçenlerde. erciyesten adam alacaksan die yi niye almıyorsun diye..:D
ama die kimdir falan dediler vazgeçtim.

herhade daha iyisi alınacak..:D

zahido
05.06.2007, 14:33
Ben jabiyi bitek türküye kupasında esciyesin beşiktaşla oynadığı maçta izledim.. O maçta gerçekten mükemmeldi bjknin bütün ataklarını kesti.. Yanılmıosam o maçta ön liberoya yakın biyerde oynadı tam defans değill tam ortasahada değildi çünkü:. Aldıysak hayırlı olsun ama erciyesin verdiği paranın nekadar üstüne geldi onu merak ediyorum..

Travelair
05.06.2007, 14:34
Federasyonun 18 kişilik kadroda 6 yabancı, kadroda serbest kuralı getirecek olması hiçbir anlam ifade etmiyor. Yabancıları takıma güç katsın diye alıyoruz, 1 hafta onu, öteki hafta bunu mu kadroya alalım? Bu sağlıksız. Bu durumda değişen fazla birşey olmayacak

marcelinhos100
05.06.2007, 14:34
bülent korkmaz getirmedi bu adamı önceki teknik direktörleri ismini şimdi hatırlayamıyorum o getirdi

Devre arasında bülent Korkmaz getirdi kardeş bir senedir izliyormuş Genclerbirligine aldırmak istemiş ama olmamış......

Samet Berber
05.06.2007, 14:36
arkadaşlar jabiyi tartışmaya gerek yok iyi futbolcu bence tartışılacak şeyy neden hala bu yabancılara bi çözüm bulunamıo bu gidişle biz 10 numara alamayız ziya da oyun kurucu olarak hasan ı oynatmak zorunda kalır...

Samet Berber
05.06.2007, 14:37
Devre arasında bülent Korkmaz getirdi kardeş bir senedir izliyormuş Genclerbirligine aldırmak istemiş ama olmamış......
jabiyi mi evet yaa bülent hoca getirdi onu belki die yle falan karıştırıodur arkadaş jabiyi korkmaz hoca getirdi ..:D:D

Şuayip Aydın
05.06.2007, 14:37
SAT STEPANOV U AL LİNDEROTH U
Ünlü İspanyol kulübü Atletico Madrid in teklifi 6 milyon doların üzerine çıkarsa Sırp futbolcu satılacak. Elde edilecek kaynak ise Kopenhag ın İsveçli yıldızı Tobias Linderoth için kullanılacak!
TRABZONSPOR DAKİ transfer harekatı nefesleri kesiyor. Yattara nın Gine milli takımından arkadaşı olan ve son olarak Erciyesspor da oynayan Jabi, Fenerbahçe nin hırslı futbolcusu Serkan Balcı ile Samsunspor un genç yeteneği Adnan Güngör ün yanı sıra listede başka bomba isimler de var. Adı Galatasaray la da geçen İsveçli Tobias Linderoth için düğmeye basıldı.

TEKNİK direktör Ziya Doğan ın "Transferi bize büyük güç katar" diyerek olur verdiği Linderoth, Danimarka şampiyonu Kopenhag da forma giyiyor. 3.5 milyon euroluk bonservis ücretinin aşağıya çekilmesi için çalışmalar yapacak olan yönetim, kaynağı da buldu. Stepanov u istemek üzere Türkiye ye gelecek olan Atletico Madridli yöneticilerle anlaşmayı uman bordo-mavililer, buradan gelecek parayla Linderoth u alabilir.

İSVEÇLİ futbolcu geçtiğimiz günlerde Galatasaray ın gündemine girmişti. Parmalı Grella nın transferinin gerçekleşmemesi durumunda sarı-kırmızılılar Linderoth a rotayı kıracaktı. Fakat Feldkamp ın gelişiyle Galatasaray transfer harekatında kısa süreli bir duraklamaya ve değişikliklere gidince Trabzon bu boşluğu değerlendirme arzusuna girdi. Linderoth un yararlı bir transfer olacağı görüşünü taşıyan yönetim, taraftara sürpriz yapmaya hazırlanıyor.
http://efsanefotospor.com/images_content/2007-06/05/ma/c9054.jpg

Samet Berber
05.06.2007, 14:40
ben böyle sürprizlere bayılırım sayın albayrak linderoth u isterizzzzzzzzzzz ....

Şuayip Aydın
05.06.2007, 14:41
arkadaşlar jabiyi tartışmaya gerek yok iyi futbolcu bence tartışılacak şeyy neden hala bu yabancılara bi çözüm bulunamıo bu gidişle biz 10 numara alamayız ziya da oyun kurucu olarak hasan ı oynatmak zorunda kalır...aynen katılıyom sana abi

hüseyin1975
Usta iyi hoş diyosunda adamların yıl içinde getireceği maddi zorluklarda var.. Bunularında hesap edilmesi lazım Musampaya 900bin euro cafere 500 bin juna 750derken baya bi para boşa gitmiş olucak Yani demek istediğim her halukarda bu adamlardan kurtulmamız lazım..

Tamam kurtulmak lazim ama onlardan lurtulmayi beklemeden Transfer yapabiliriz!

Hem diyelimki illede Martinez ve Jabiyi renklerine baglamak istiyorsun ve bunu yapmak icin Kontanjan bosaltman gerekiyor! Ne yapacaksin?
Mukavelelerini fesih edeceksin ve daha büyük zarara gireceksin yada "bedavaya" satacaksin ve yine zarara gireceksin.
Gönderme zorunlulugunu ögrenen Menajerler ve Kulüpler ucuza kapatmaya calisiyor.
Ve ayrica Kontenjan bosaltmayi beklerken elinde anlasdigin oyuncular baska Takimlarla anlasiyor.

Erkan
ben böyle sürprizlere bayılırım sayın albayrak linderoth u isterizzzzzzzzzzz ....

supriz dedigin gizli olur :D supriz bozuldu istemem:D

demir
05.06.2007, 14:45
kardesım ben bunlara ınanmam ımzayı attıklarını gormedende kabul etmem gazetelerın yazdıklarına ne bakıyorsunuz sız gazeteklere kalsa eyyy gidi eyyyyy ...!

Samet Berber
05.06.2007, 14:46
supriz dedigin gizli olur :D supriz bozuldu istemem:D
yok yok .. duymadım , görmedim , (burdakini unuttum yaa):D:D:D

Erkan
05.06.2007, 14:54
yok yok .. duymadım , görmedim , (burdakini unuttum yaa):D:D:D

(bende istemem yan cebime koy ama sigmaz ilk 11 e koy;))

Samet Berber
05.06.2007, 15:01
(bende istemem yan cebime koy ama sigmaz ilk 11 e koy;))
bu arada fm oynuosun sen dimi fm başlığına gelde anlatalım bakalım birasckk...

Şuayip Aydın
05.06.2007, 15:01
(bende istemem yan cebime koy ama sigmaz ilk 11 e koy;))ilk 11 de sıgmaz paf faaaaaa

balahor61
05.06.2007, 15:03
:tsbayrak: LÜTFEN OKUYUN :tsamblem:

Savunma, hadi biraz yumuşatıp tedbirli, temkinli diyelim bir anlayışla mücadele etmesine,
çoğunlukla üç ön liberolu kadroyla sahada yer almasına karşın ligin en çok yenilen ve gol yiyen takımlarından birisi Olan Trabzonspor’un en büyük zaafı, ihtiyacı, sıkıntısı nedir? diye sorsanız,
on yaşındaki bir çocuk bile “Orta sahada oyunu organize edecek bir oyuncu” der..
Ve sıralar..
sonra hızlı ve çabuk bir golcü,
Başka?,
savunmanın soluna acil,
Stepanov satılacaksa libero özelliği de olan bir de stoper olmak üzere iki eleman..
Ve de Tolga ile rekabet edebilecek bir kaleci.
Tabi bütün bunları yaparken şunu göz ardı etmeyeceksiniz.
Trabzonspor önümüzdeki sezon kesinlikle başarılı olmak zorundadır.
Bunun için nokta atışı yapacaksınız.
Aldığınız adamı kulübede oturtmak gibi bir lüksünüz yok.
Daha açıkcası,
“İleride olurlar ” diye daha soyunma odasında Trabzonspor formasını gördüğünde korkudan tir-tir titreyecek acemiler ile,
“Emekliliğimin son günlerinde bir de Bordo-Mavili forma giyeyim” diyecekleri imza için basının karşısında sıraya dizip arkalarında poz vermeyeceksiniz.
Yani,
yaza, yaza alınmalarını önleyemediğimiz Ceyhun-Ayman gibi doymuş da olmayacaklar,
Cem Demir gibi aç ama forma bulması hayal olanlar da..
Niye?,
Kardeşim kendi yetiştirdiğin bedava gençlere bile şans veremiyorsun da, bunlarla aynı durumdakilere niye para vereceksin?
“O olmaz, bu olmaz , peki ne yapacağız ya?”
Genç ama takımlarında oynayan,
medya yüz vermediği için gündeme gelmeyen,
dolayısıyla fazla dikkat çekmeyen,
“havalı” transfer merakı yüzünden rağbet görmeyen isimleri alacaksın.
Kim onlar arkadaş?
Varsa bildiğin söyle:
Tabi, emrin olur!..
Mesela,
Gençlerbirliği Oftaşspor’dan stoper-libero Giray,
Kayseri Erciyes’ten orta saha Mustafa Eren,
Rizespor’dan yine orta saha Serhat Akyüz
Ve de herkesin bildiği ancak belki bonservisi elinde olduğundan, belki de Türk statüsünde oynadığından rağbet görmeyen Gaziantepspor’un kalecisi Hasagiç..
Ancak öncelikle gereksiz yığılmaları halledeceksin.
İyi bir budama, ayıklama yapacaksın…
Tribünde,kulübede oturarak yararlı olamayacaklarına göre,
aldığın oyuncuya forma şansı vereceksin..
Şimdi olduğu gibi bir tarafa yığılma yaparsan takım tartar,denge bozulur!.
Bakar mısınız şuraya…
Musa sağbek, Ferhat sağbek, Ufukhan sağbek, Tolga sağbek, Ferudun sağbek, Adnan sağbek, Serkan sağbek,
Yetmedi, bir başka sağbek Emrah Eren’in peşindeyiz!...
Bitmedi!
Tomas Jun ile Djokaj da geliyor…
Yarasın!...:bmn1:

marcelinhos100
05.06.2007, 15:06
http://www.sanlorenzo.com.ar/equipo/10/02.jpg

10 - LAVEZZI, Ezequiel Iván

Fecha de Nacimiento: 03/05/1985

Lugar de Nac.: Gdor. Gálvez (Sta. Fe)

Proviene de: Genoa (Italia)

http://www.sanlorenzo.com.ar/equipo/10/04.jpg

http://www.youtube.com/watch?v=8iH3YYgQm9g

http://www.youtube.com/watch?v=GxkCWYyjhd0

http://www.youtube.com/watch?v=qSIjpb4fH48

http://www.youtube.com/watch?v=nyq4dJD_EMc

http://www.youtube.com/watch?v=Mf8Sqgmx22k

Hazır ziya hocaya Arjantine gidecekken Lavezziyi hatırlatalım.......

Samet Berber
05.06.2007, 15:07
kardeş bazı yerlerde hataların olsada güzel bi yazı yazmışsın tebrikler...

FcTRABZONSPOR
05.06.2007, 15:07
ziya hoca bırak topcu almayı pazardan bir kilo hıyar alamaz:)

Samet Berber
05.06.2007, 15:09
biz böyle adamlar alamayız arkadaşlar avrupadan vardır bunların taliplileri...

DURAS
05.06.2007, 15:09
Lavezziyle ilgileniliyormu, yoksa yine sizlerin hayalimi anlamadım.

Samet Berber
05.06.2007, 15:10
Lavezziyle ilgileniliyormu, yoksa yine sizlerin hayalimi anlamadım.
sadece bizim hayalimiz...

kurt2000
05.06.2007, 15:11
bravo kardeşim doğru söze ne denir ..

ben yönetimleri anlamakta güçlük çekiyorum.. bu kadar yeteneksiz adam nasıl oluyorda klüp yönetecem diyor , orta zekanın altındaki insanlar nasıl teknik adam olabiliyor hayret valla

ubuntu
05.06.2007, 15:19
bravo kardeşim doğru söze ne denir ..

ben yönetimleri anlamakta güçlük çekiyorum.. bu kadar yeteneksiz adam nasıl oluyorda klüp yönetecem diyor , orta zekanın altındaki insanlar nasıl teknik adam olabiliyor hayret valla

Benim hayret ettiğim şey de milyonlarca taraftarın bunları engelleyememesi :)

Erdem Keser
05.06.2007, 15:21
bu baslıktakı taraftarın heyecanını gormek benı cok üzüyo
sagbeke 3 tane transferle zannedıyoruz kı sag kanadı hallettık bakalım bu yönetimle, hoca gidince bu çöplügü yeni gelenler nasıl temizlicek 8.hatta9. jun facialarına hazır olun

Samet Berber
05.06.2007, 15:22
aralık ayını bekleyeceğiz yapacak bişey yok dua edelimde o zaman başarılı olmş olalım yani lider durumda olalım 2. ile fark olsun stad da başlamş olsun (çok hayal kurdum galibaa) aksi takdirde yeni yönetim i beklicezz...

Samet Berber
05.06.2007, 15:23
bu baslıktakı taraftarın heyecanını gormek benı cok üzüyo
sagbeke 3 tane transferle zannedıyoruz kı sag kanadı hallettık bakalım bu yönetimle, hoca gidince bu çöplügü yeni gelenler nasıl temizlicek 8.hatta9. jun facialarına hazır olun
nie üzüoki sence jabi iyi futbolcu değil mi bence çok iyi sağ bek sorunu bitmiştir benim için..

kudu_61
05.06.2007, 15:35
bırakın sağ ile uğraşmayı da sola transfer yapın gazete haberlerinde sola adı geçen bi futbolcu ismi göreyim yoksa bunlar sollarını bulunmaz hint kumaşı mı zannediyorlar murat ocak, cello, keçeli, djokaj, musampa adamın bankosu belli cello benim bankom belli musampa ama hepsini toplasan bi cacık olmaz sağ sorunu kısmen çözüldü sol beke ve sol açığa banko oynayacak iki topçu bir oyun kurucu ve bir forvet bekliyoruz hala albayrak bakalım 11 haziranda neler olacak....

Samet Berber
05.06.2007, 15:37
sol ve orta sahaya adam alınacak ama forvet alınacağını sanmıorum ...

Fatih Sağır
05.06.2007, 15:40
Trabzon'dan toplu imza geliyor

Trabzonspor'da dış transfer çalışmaları yoğun olarak devam ediyor5 Haziran 2007 15:18

Daha önce Samsunsporlu Adnan ve Fenerbahçeli Serkan ile ön protokol imzalayan bordo-mavili takım, Kayseri Erciyesspor'un Gineli oyuncusu Jabi ile de her konuda anlaşmaya vardı.

Adnan, Serkan ve Jabi ile 11 Haziran'dan sonra büyük olasılıkla toplu olarak sözleşme imzalanacağı bildirildi. Ancak Jabi'nin transferinin, yabancı kontenjanının azaltılması veya Futbol Federasyonu'nun yabancı kontenjanı konusunda alacağı karara bağlı olduğu bildirildi.

Kaleci transferinde ise Sakaryasporlu Martinez'in alınmasının zor olduğu öğrenildi. Martinez'e alternatif olarak, Cordoba'nın da aralarında bulunduğu bazı isimlerin gündemde olduğu kaydedildi. Kaleci arayışlarının teknik direktör Ziya Doğan'ın isteği doğrultusunda daha sonraya bırakıldığı öğrenildi. Doğan'ın öncelikle savunmaya yapılacak transferlerin tamamlanmasını istediği bildirildi.

Samet Berber
05.06.2007, 15:43
ya ne savunması yaaaa 10 numara istioruzzz biz ...

Erkan
05.06.2007, 15:43
Transfer show

Samet Berber
05.06.2007, 15:44
Transfer show
bi de şöle 10 numara gelse waryaa öffff

Erkan
05.06.2007, 15:47
bi de şöle 10 numara gelse waryaa öffff

10 numara ayranic , umut a haksizliki etme ya a adam ne guzel 10 numarasiyla 9 numaralik yapiyo.... saka bi yana yanina da iyi bir 9 numara gelirse tam super olur..

Samet Berber
05.06.2007, 15:49
10 numara ayranic , umut a haksizliki etme ya a adam ne guzel 10 numarasiyla 9 numaralik yapiyo.... saka bi yana yanina da iyi bir 9 numara gelirse tam super olur..
yok 10 numaralı formayı giymesine gerek yok 100 giysin (olmuo galibaa ) ama bu takıma gelsin be bi oyun kurucu olmadı alex i alalım :D:D:D:D

Koray
05.06.2007, 15:58
jabi ,mehmet çakır,serkan ,adnan ,....ciddi ciddi transfer yapıyorlar gibi görünüyor ....şaşırtıyorlar bizi ....bir sol kanat birde orta saha yeter..hadi utandırın bizi ...forvet demi alacaksınız ..yok artık vallahi inanmam::))

bnei hatırladınmı?:) yönetim hakkında bişeyler sölemiştim bi kenara yazdım demiştin:)

Emorfo
05.06.2007, 16:04
Beni bu transfer sezonları mahvetti :) Yalanda olsa milletin hoşuna gidiyor be. Lampard Trabzonspor'da. Sheva gelirim dedi. Ronadinho Trabzon'a göz kırptı. Emre Belözoğlu Trabzonla söz kesti vs vs :D

champions
05.06.2007, 16:14
Beni bu transfer sezonları mahvetti :) Yalanda olsa milletin hoşuna gidiyor be. Lampard Trabzonspor'da. Sheva gelirim dedi. Ronadinho Trabzon'a göz kırptı. Emre Belözoğlu Trabzonla söz kesti vs vs :D
Biz o bildiğin taraftarlardan değiliz Emorfo:D

omermk
05.06.2007, 16:15
hasagiç (tolga)
jabi(adnan) risp erdinç ???

serkan ayman ???

yattara umut gökdeniz

bu sene ki kadro budur belki hiçbirimizin hayali değil ama gelen haberler bunu gösteriyor.

herkes 10 numara deyip duruyor yahu anlayın artık ziya hoca nın 10 numara aramak gibi bir derdi yok adamın kafasındaki oyun sistemi 4 3 3, 4 lü defans , 3 ön libero ileride hızlı 3 oyuncu. geriye yaslan kontra atakla gol ara, rakip ezikler miş erciyes miş farketmiyor onun için. kimse bu sene de farklı bir şey beklemesin.

yorumlara bakıyorum herkes hayallerini soyluyor iyi de şu andaki duruma bakmak lazım bence gelinen noktada kadro bir iki takviye ile şu şekilde olmalı

hasagiç
jabi risp krotochvil yabancı bir sol bek
serkan ayman
gökdeniz ceyhun yabancı bir sol açık
umut
yedekler; adnan, ferhat, hüseyin,yattara,ersen martin, tolga, mustafa keçeli, genç bir santrofor ve genç bir stoper
hasagiç ve ayman türk statüsünde olduğu için yabancı problemi olmaz. krotochvil bence son senelerde türkiyenin en istikrarlı stoperi neden kimse almaz anlamıyorum. çağdaş bjk ya gelmeden önce denizlide oynuyordu yapacaksın çağdaş krotochvil takası üzerine de yine denizli orjinli ömer rıza yı verdin mi hem elindeki iki ıskartadan kurtulacaksın hem de iyi bir oyuncu alacaksın. gelelim gönderileceklere;
jun, djokaj, musampa, ahmet şahin, ömer rıza, ufukhan, çağdaş, celaleddin bu adamları temizlemeden takım rahatlamaz.

Murat Altun
05.06.2007, 16:19
ziya diyorki serkan orta saha oyuncusu fener yanlış oynattı ben çok verim alcağım yani demek istiyorki oyun kurucu buldum daha ne diyorsunuz

sıradan takım transferleir yapıyoruz sıradan küçük düşünceli yönetimle hocaylda başkası beklenemez zaten

Murat Altun
05.06.2007, 16:22
bunlar transfer filan yapamasın yaa kngreye kadar kulübün paralarını çarçur etmekten başka ne işe yarıyorlar

albayrak yönetime gelirken verdiğin sözleri unutmaaaaaa

Samet Berber
05.06.2007, 16:22
kesinlikle katılmıyorum....

cınar#7
05.06.2007, 16:25
DOĞAN'DAN ONAY

Trabzonspor, Borussia Dortmund'un gurbetçi yıldızı Mehmet Akgün ile anlaşmaya vardı. Uzun süredir takip edilen gurbetçi oyuncu, Teknik Patron Ziya Doğan'ın onayından sonra işini bitirildiği belirtildi. Orta alanda hücuma yönelik oynayan Mehmet Akgün için Trabzonspor, 50 bin EURO yetiştirme bedeli ödeyecek

bu haber doğruysa çok iyi bir oyuncu kazandık...

Samet Berber
05.06.2007, 16:27
ben hiç izlemedim bu oyuncuyu ya fm den birazck tanıorum o kadar sol açıkmş sanırım bazı yerlerdede oyun kurucu yazıo ...

DURAS
05.06.2007, 16:29
DOĞAN'DAN ONAY

Trabzonspor, Borussia Dortmund'un gurbetçi yıldızı Mehmet Akgün ile anlaşmaya vardı. Uzun süredir takip edilen gurbetçi oyuncu, Teknik Patron Ziya Doğan'ın onayından sonra işini bitirildiği belirtildi. Orta alanda hücuma yönelik oynayan Mehmet Akgün için Trabzonspor, 50 bin EURO yetiştirme bedeli ödeyecek

bu haber doğruysa çok iyi bir oyuncu kazandık...
nasıl öyle bir kanıya vardın, seyrettinmi hiç

cınar#7
05.06.2007, 16:32
nasıl öyle bir kanıya vardın, seyrettinmi hiç
Nuri Şahin "benden yenetekli" demesi yeterli. Zaten Borussia Dortmund da oynamak kolay iş diil...

coolank
05.06.2007, 16:34
4 kişi aldık sanırım bir 4 kişi daha alacagız .))) ikisi yabancı olur ikisi de yerli olur sanırım ... umarım bu aldıgımız adamlar hayal kırıklıgı yaratmaz ...aslına bakılırsa seneye ceyhun gökdeniz yattara iyi olursa çok iş yaparız

Samet Berber
05.06.2007, 16:38
acil bi 10 numara lazım yaaa bu takıma gerisi yalan ...

Murat Hızal
05.06.2007, 16:39
4 kişi aldık sanırım bir 4 kişi daha alacagız .))) ikisi yabancı olur ikisi de yerli olur sanırım ... umarım bu aldıgımız adamlar hayal kırıklıgı yaratmaz ...aslına bakılırsa seneye ceyhun gökdeniz yattara iyi olursa çok iş yaparız

Bana da öyle geliyor ki eğer kalan transferleri doğru yaparlarsa şampiyon oluruz.

Erkenden gaza geldim,affedin:)

hüseyin1975
05.06.2007, 16:40

Evet.
Elimizde bence cok iyi oyuncular var.
Ceyhun-Yattara-Gökdeniz-Hüseyin-Step-Umut.
Bunlar iyi oyuncular.
Alacagimiz 3-4 cok Kaliteli isim ve 3-4 iyi alternatif ile zirveye oynariz!

Ali Yerlikaya
05.06.2007, 16:42
Jabiylen de anlasilmaz gercekse hayirli ugurlu olsun. Herkes sol tarafa niye transfer yapilmiyor diyor ben ypilacagina inaniyorum sadece cok gizli tutulduguna inanmak istiyorum. Cünkü bilindigi gibi isimleri gectigi taktirde fiyati kat ve kat artiyor, Egemen örnegi en basit örnek. Mehmet Akgün de insallah alinir benimde izleme sansim olmadi ama Nrui Sahinde oyuncuduroyrsa vardir bu cocuk is. Bide en azindan Almanyada altyapisini gördü o da büyük bi faktör.

Hadi hayirlisi ayin 11 cok kalmadi orda hersey belli olur.

Samet Berber
seneye ezikler böyle olursa şampionluğun en büyük adayı olruz heralde ...

Ertan1982
Ne iyisi be Mehmet Akgün.Cocuk artistin teki 30 küsür Mac oynadi 2-3 asisten baska birsey yok.Onun yerine Tevfik Köseyi al,Ferhat Bikmazi al,Deniz Yilmazi al bunlar bir Bundesliga da oynamaya baslasinlar zor getirirsin Türkiye´ye.

melrok
05.06.2007, 16:43
ziya varken zirveye oynayabilecek bir kadro kurulması bana pek olası gelmiyor nedense

ozcan_asanoglu
05.06.2007, 16:45
çok fazla ısrarcı olmamakta iyi etmişiz, dar görüşlü bir herifmiş belliki..

------------------------

Egemen Timsah'da kaldı

Transfer çalışmalarını sürdüren Bursaspor Yönetimi, kaptan Egemen Kormaz ile bir yıllığına daha anlaştı. Genel menajer Ekrem Sanal Egemen Bursasporlu olduğunu gösterdi dedi...
05 Haziran 2007 16:37
Yazı boyutunu büyütmek için

Transfer çalışmalarını sürdüren Bursaspor Yönetimi, kaptan Egemen Kormaz ile bir yıllığına daha anlaştı. Bursaspor Kulübü Başkanı Ali Karasu ve Teknik Asbaşkan Ekrem Senal, Vakıfköy Orhan Özselek Sosyal Tesisleri'nde Egemen Kormaz ve menajeriyle yaklaşık 2 saat süren bir görüşme yaptı. Görüşmenin ardından basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Ekrem Senal, Egemen'in sözleşmesini uzatarak gerçek bir Bursasporlu olduğunu gösterdiğini söyledi. Egemen ile 1 yıllığına anlaştıklarını belirten Senal, ''Kaptanımız Egemen yuvada kaldı. Kaptana anlayışından dolayı teşekkür ediyoruz. Bizi fazla yormadı. Bu transfer her iki taraf için de hayırlı olsun'' dedi. Egemen de görüşmenin ardından, 1 yıl daha Bursaspor'un başarısı için ter dökme kararı aldığını belirterek, ''Yuvada kaldığım için mutluyum. Herkese hayırlı uğurlu olsun. Yeni teknik hocamız Bülent Korkmaz ile karakteristik olarak benziyorum. Benim için bir şans olarak görüyorum'' diye konuştu. Konuşmaların ardından Egemen Kormaz, kendisini 1 yıllığına daha Bursaspor'a bağlayan sözleşmeyi imzaladı. Bu arada, Bursaspor Teknik Direktörü Bülent Korkmaz'ın, yarın oynanacak Fransa-Gürcistan maçını izlemek üzere Fransa'ya gittiği öğrenildi. Bursaspor İkinci Başkanı Osman Çelik'in de eşlik ettiği Korkmaz'ın, Gürcistan Milli Takımı'nda forma giyen Demetradze, Tskitishvili ve Siradze'yi takip edeceği öğrenildi.

AA

Fatih Sağır
05.06.2007, 16:46
Egemen Yuvada Kaldı
Öğle saatlerinde Vakıfköy Orhan Özselek Tesisleri'ne giden Egemen Korkmaz ve menajeri Erdinç Şehit, Başkan Ali Karasu ve teknik asbaşkan Ekrem Senal'la biraraya geldi. Yaklaşık 3 saat süren görüşmede Egemen, Bursaspor'la anlaşarak 1 yıllık sözleşme imzaladı.

Ekrem Senal, Egemen'le 1 yıllık anlaşmaya vardıklarını belirterek, "Kaptana anlayışından dolayı teşekkür ediyoruz. Gerçek bir Bursasporlu olduğunu bir kez daha kanıtladı. Bizi fazla yormadı. Bursaspor gibi ciddi bir camianın Egemen gibi ciddi futbolculara ihtiyacı var. Bursaspor ve kendisi için hayırlı olsun" dedi.

Bursaspor'da kaldığı için mutlu olduğunu ifade eden Egemen ise, "Karşılıklı olarak oturup görüştük. 1 sene daha Bursaspor'un başarısı için ter dökeceğim. Herkese hayırlı uğurlu olsun. Karakter olarak yeni teknik direktörümüz Bülent Korkmaz'a benziyorum. Benim için bir şans olarak görüyorum" diye konuştu.

Karakteri Bülent'e benziyorsa iyi ki alamamışız...

Harun-61
05.06.2007, 16:46
alin size Bomba bir transfer...

Bayern Hollandali golcüsü "Makaay"i satacak...

eindhoven ve rotterdam pe$indeymi$, hemen kapalim :-)

.

coolank
05.06.2007, 16:47
Şimdi şöyle bir düşünürsek .....

Bu takıma haşim sayitoglunun engelleme çabalarına ragmen bir kaleci alınacagı kesinleşti ...ben martinez konusundan umudu kesmiş değilim şu an için % 51 gözüküyor ...bir tane sag bek alacakları da kesin ...oftaş dan gökhan olmuyor belki giray bir ihtimal o da ne kadar işimize yarar çok ciddi tartışılır .tek şansımız var cav cav ın bizden alacagı var parayı kurtarmak için bir operasyon yapabilir ..ki öyle de düşünüyormuş ... stoper mevkisine adam şart hele risp in uzun süre olmayacagını düşünür ve stephanov da satılırsa bu takım töbe iflah olmaz erdinç denen kazma ve çagdaş la ...egemen biraz manevra yapıyor bence gelip kuzu kuzu imza atacak ama nasıl çıkar bir muamma...sol bek de murat ocak umarım bu sefer işi görür gerçi sancak benim ideal adamım .. umarım aksilik çıkmaz imza atar da bütün arkadaşlare seyreder...gerçekten çok iyi bir sol bek ...orta sol da adam yok göbek de zaten hiç adam yok ...ama sanırım oralara adam alacaklarmış ...ben forvetten ziyade gol yetenegi yüksek olan bir orta saha tercih ederim ..ama tabii ki tekke kiralık gelirse müthiş olur ...

tüm bu gelişmelere karşın takımda hala bir teknik direktör yok en büyük problem bu aslında ...en büyük ve ciddi bir problem ....bir de şu konu var ki eger kongreye kadar takım zirveden kopmazsa bu yönetim % 100 devam eder o ortamda yönetim yıkmak çok zor olasılık .... işe bakınız takım iyi olsa dahi ciddi bir yönetim ve teknik direktör problemi hep olacak ....ama şuna inanıyorum ki şu an gözüktüğü kadarı ile ne kadar kötü durumda olsak dahi sezona bjk ve gs nin önünde ve daha fazla şansla başlıyacagız ..

cınar#7
05.06.2007, 16:48
Taka Gazetesi:

iki transferin analizi

http://www.takagazete.com/sporyazar_images/mazlumuluc.jpg

Transferdeki gözdelerden biri de Serkan Balcı. O da Fenerbahçe’deki son sezonunda 34 maçın sadece 12’sinde forma şansı bulabilmiş. Sahada toplam 972 dakika kalabilmiş. Ben "Trabzonspor iki sağ beki ne yapacak?" diye düşünürken, sağ olsun Ziya Hocamdan aydınlatıcı bilgi geldi. Serkan’ı orta sahada oynatacakmış! Onun en son oynayacağı yer sağ bekmiş. "Eh yüreğime soğuk sular serpildi" diyemeyeceğim vallahi. Tam tersine sadece bu açıklama bile Trabzonspor’un gelecek sezonundan da umudumu kesmeme yol açtı.
Düşünsenize, Serkan Balcı Fenerbahçe’nin elinde ve siz de bu takımı geçmek için çalışıyorsunuz. Ancak Serkan, o takımın daha önceki hocası Daum tarafından da daha sonra göreve gelen Zico tarafından da orta sahada hiç düşünülmüyor. Daum, sadece birkaç maçta Serkan’a orta sahada ön libero olarak görev veriyor. Zico ise Deniz’e bile sarıldığı bu bölgede Serkan’ı aklının ucundan geçirmiyor. Fenerbahçe’nin Aurelio ve Appiah gibi oyunun iki yönünü de oynayabilen oyuncuları kullandığı bu mevkide siz Serkan’ı oynatacak ve şampiyonluk düşleri kuracaksınız. Ne diyelim? Mutlu rüyalar!

Kötü ipuçları
Ziya Doğan’ın Jabi ve Serkan gibi oyuncuları düşünmesi, bu oyuncuların kişisel yeterliliklerinin yanı sıra Trabzonspor’un gelecek sezondaki oyun anlayışı açısından da endişe verici.
Diyorum ki, iyi futbol oynayacaksanız oyunun boyunu kısaltmak, defans bloğunu öne çıkartarak oynatmak zorundasınız. Böyle bir oyun tarzında hücum yönü gelişmiş, topu iyi kullanabilen, dripling özelliği yüksek, çabuk, süratli ve iyi orta yapabilen beklere ihtiyacınız var. Peki, Jabi bu tarife uyuyor mu? Bin kere hayır. Jabi’yi transfer etmek demek, dörtlü defansınızı stoper özellikli oyunculardan kurup sadece savunma işlevini düşündüğünüz anlamına geliyor.

Diyorum ki, iyi futbol oynayacaksanız, orta sahada ön libero olarak görev yapan oyuncularınızın sayısı ikiyi geçmemeli. Bunlardan en az bir tanesi mücadele gücünün yanı sıra yüksek tekniği, oyunu okuma zekâsı ve şut atabilme özellikleri taşımalı, oyun kurabilmeli.

Peki, Serkan bu tarife uyuyor mu? Bin kere hayır. Serkan sadece mücadele gücü ve fizik kapasitesi yüksek bir oyuncu. Sadece markaj yapmaya, oyun bozmaya yarar. Böyle bir oyuncuyu Hüseyin ve Ayman’ın bulunduğu bir orta sahada düşünmeniz de dörtlü savunmanın önüne bir üçlü savunma bloğu daha koyacağınız anlamına geliyor. Üçü de birbirine benzeyen, oyunun savunma yönünü oynayan ama hücum bölümünde ciddi eksikleri olan oyuncular.

Geriye sadece üç hücum oyuncusu kalıyor ki, bu da tıpkı geçen sezon olduğu gibi mevcut kadrodan Ceyhun, Gökdeniz, Yattara, Umut, Ersen beşlisinden sadece üçünü tercih edeceğiniz anlamına gelir. Tabii forvete başka takviye yapmayacağınız hesabıyla.

Biz, Hüseyin’in stoper oynatılıp Ayman’ın yanına oyunun hücum yönünü de ifa edebilen bir ön libero – Aurelio, Appiah gibi – alınacağını düşünürken, Ziya Hoca’nın kafasında üçü de birbirine benzeyen bir orta saha üçlüsü yatıyor demek ki.

24 yıldır işkence çekenler için bir yıl daha dayanmaktan başka çare yok galiba.
Dilerim ben öngörülerimde yanılırım ve dilerim Ziya Hoca’nın bu transfer hamlelerini yanlış yorumlamış olurum.

coolank
05.06.2007, 16:48
Egemen atmış imzayı çok da önemli değil ....

Şuayip Aydın
05.06.2007, 16:54
bunlar transfer filan yapamasın yaa kngreye kadar kulübün paralarını çarçur etmekten başka ne işe yarıyorlar

albayrak yönetime gelirken verdiğin sözleri unutmaaaaaa
klupte para yokki car cur etsinler klubbun borcunu kapatsınlsr yeter

coolank
05.06.2007, 16:55
benim anlayamadıgım şota arçil gibi bizde oynamış gürcistan pazarını çok iyi bilen eski adamlarımız varken bu ruh hastası kafayı takmış polonya ve danimarkaya ....bülent korkmaz gürcistandan topçu almak istiyor bizimki polonya ve danimarka da dolaşıyor ...kendi zaten anlamaz da bari şota ya sorsunlar kimi alalım diye ...gerçi şota nın da dediğini yaptıkları yok ...gürcistan dan gelecek futbolcu bize çok daha rahat ve çabuk uyum saglar .. vallahi bravo bülent korkmaz...

Şuayip Aydın
05.06.2007, 16:55
Egemen atmış imzayı çok da önemli değil ....kime atmıs

Koray
05.06.2007, 16:56
kime atmıs

kertenkelelere...

omermk
05.06.2007, 16:58
mehmet akgün ün adını nuri şahin yorumlayana kadar kimse duymamıştır herhalde. iyi de siz nuri şehin in referans olacağı bir adamı alacağınıza asıl nuri şahin i alsanıza be kardeşim. adam çok yetenekli, çok genç, oyunun her iki yanını da oynuyor, üstelik takımızmıda en büyük eksikliklerden biri olan sol ayaklı oyuncu açığınıda kapatabilecek biri. al 2-3 milyon euro ver 3 sene sonra 10 milyon euro ya sat. ama bizimkilerde nerde o kafa gidip serkan a o parayı vereceklerine biraz daha kıysalardı paraya çok daha iyi bir transfer olurdu. üstelik adam ziya hocanında sevebileceği tarzda bir adam.

Salih Kara
05.06.2007, 17:01
benim anlayamadıgım şota arçil gibi bizde oynamış gürcistan pazarını çok iyi bilen eski adamlarımız varken bu ruh hastası kafayı takmış polonya ve danimarkaya ....bülent korkmaz gürcistandan topçu almak istiyor bizimki polonya ve danimarka da dolaşıyor ...kendi zaten anlamaz da bari şota ya sorsunlar kimi alalım diye ...gerçi şota nın da dediğini yaptıkları yok ...gürcistan dan gelecek futbolcu bize çok daha rahat ve çabuk uyum saglar .. vallahi bravo bülent korkmaz...

gogou'yu alsalar çok iyi olur.Hem şota da referans vermişti.

Laz_61
05.06.2007, 17:04
egemen yuvada kalmis...cokta TINNNN....bizim genc selim 10 tane egemen eder...

Erdal
05.06.2007, 17:05

hocam ne yaptın ettin beni gene havaya soktun ....ben ne güzel bu başkandan bu hocadan bişi olmaz modundaydım ...yoruyo artık hayalkırıklıkları ..bu seferki vebal senin haberin olsun ..nedense yazdıklarına güveniyorum ..bu arada mehmet çakır ?? doğrumudur

Th3_pislick-61
05.06.2007, 17:07
yaw arkadaslar simdi biz tam olarak kımlerle anlastık kafam karıstı hea biri dıo mehmet cakır bırıdıo nuri sahın bırı dıo jabi biride tutmus makaay dio :) biz makaay rüyada görürüz:) birsürü transfer haberi var bizim klüpde ne para varmış bea herkezi aldık ulee:) varsa bilen acıklasınn

kml61ts
05.06.2007, 17:08
egemen yuvada kalmis...cokta TINNNN....bizim genc selim 10 tane egemen eder...

Tam ben söyleyecektim renkdaş ağzına sağlık ben Selim'i birkaç kez izledim birkaç kez de izleyen arkadaşlardan referans aldım. Sonuç şu bizim öz evladımız Selim gerek topu oyuna sokma gerek ikili mücadele gerekse hava toplarındaki becerisiyle Egemen denilen adamdan 3-5 gömlek üstün bir savunmacı. Eğer izleyen başka arkadaşlar varsa onların da görüşlerini almak isterim.

Fatih Sağır
05.06.2007, 17:10
Adnan %99
Serkan Balcı %99
Sancak Kaplan %99
Jabi %90

Mehmet Akgün %60

Bunlardan daha garanti transfer haberi yok

Samet Berber
05.06.2007, 17:12
yaw arkadaslar simdi biz tam olarak kımlerle anlastık kafam karıstı hea biri dıo mehmet cakır bırıdıo nuri sahın bırı dıo jabi biride tutmus makaay dio :) biz makaay rüyada görürüz:) birsürü transfer haberi var bizim klüpde ne para varmış bea herkezi aldık ulee:) varsa bilen acıklasınn
kardeş bak adnan ve serkan imzaladı , jabiyle anlaşıldı tek sorun kadrodaki yabancı sayısı bir diğer anlaşılan futbolcu ise mehmet akgün diğer söylenenler kesin değil daha...

Th3_pislick-61
05.06.2007, 17:14
mehmet çakır ?

bide bizim bir sürü sag kanat oldu sola kim bakıcak boş mu kalcakmş:D

Samet Berber
05.06.2007, 17:15
mehmet çakır ?

bide bizim bir sürü sag kanat oldu sola kim bakıcak boş mu kalcakmş:D
solda ziya kendi oynıcakmış ..:D:D:D:D

coolank
05.06.2007, 17:15
HAMSİ dostum ..

tüm bu gelişmelere karşın takımda hala bir teknik direktör yok en büyük problem bu aslında ...en büyük ve ciddi bir problem ....bir de şu konu var ki eger kongreye kadar takım zirveden kopmazsa bu yönetim % 100 devam eder o ortamda yönetim yıkmak çok zor olasılık .... işe bakınız takım iyi olsa dahi ciddi bir yönetim ve teknik direktör problemi hep olacak ....ama şuna inanıyorum ki şu an gözüktüğü kadarı ile ne kadar kötü durumda olsak dahi sezona bjk ve gs nin önünde ve daha fazla şansla başlıyacagız ..

bu yazıyı da gözden kaçırma .))))havaya girme demem :))) sanırım geçen seneden daha iyi oluruz tabii ki asla ölçü değil ....gençler ile sadece gökhan ve girayı istediklerini biliyorum .. çünkü kimin tavsiye ettiğini biliyorum ... gökhan imkansız gibi ...giray bir ihtimal ama bize çok yaramaz giray.. yazık olur paraya ...bir dönem engini araştırdıklarını biliyorum orjinal gençlerden yani oftaş dan değil ...mehmet çakır ile ilgili hiç bir şey duymadım ...yaklaışık 10 gün önce öyle bir durumda yoktu .. ama sanırım gençlerden bir topçu alacagız çünkü cav cav parayı kurtarmaya çalışıyor bizim risp ve ayman dan dolayı borcumuz var ve hiç para ödememiş bizimkiler ))))veya yani daha epey borcumuz varmış ...cav cav bizden adam alacakmış parayı kurtarmak için ...kendi adıma haşim sayitogluna yakın olan bir abimize mehmet çakırı alacagımıza engini alalım dedim ....ama mehmet çakır konusunda hiç bilgim yok ki gençlere uzak biri değilim ...

Th3_pislick-61
05.06.2007, 17:16
:D:D hobaa oda güsell kadroya bi kel daha kattık hea::D:D:D

coolank
05.06.2007, 17:18
kardeş bak adnan ve serkan imzaladı , jabiyle anlaşıldı tek sorun kadrodaki yabancı sayısı bir diğer anlaşılan futbolcu ise mehmet akgün diğer söylenenler kesin değil daha...

son anda bir sıkıntı çıkmazsa Altay dan Sancak da tamam ....çok iyi olacak o oglan ..en azından ben çok ümitliyim .. gerçi ben keceli den büyük hayal kırıklıgı yaşadım :D

Samet Berber
05.06.2007, 17:19
pardon yaa onu unutmuşum evet bi de altaydan sancak war o da geldi sayılır...

Th3_pislick-61
05.06.2007, 17:21
ya ben futbolla ilgileniomda bu futbolcular cogunu bılmuııom::S bu anlasma imzaladıklarımızın mevkilerinii yazarmısınz bi zahmet:D:D ama bize bi yıldız lazım yaw şampiyonluk için sart bea;)

zahido
05.06.2007, 17:22
Egemen yuvada kaldı!

Transfer çalışmalarını sürdüren Bursaspor Yönetimi, kaptan Egemen Kormaz ile bir yıllığına daha anlaştı.. Egemen yuvada kaldığı için mutlu olduğunu söylerken, "Yeni hocamız Bülent Korkmaz ile karakteristik olarak benziyorum. Benim için bir şans olarak görüyorum" dedi..

Şuayip Aydın
05.06.2007, 17:23
trabzonspor tam olarak 4 tane taranfer yapmıs bulunmakta jabi(k.erciyes)sekan(fenerbahce)sanak(altay)adnan( samsunspor)

Samet Berber
05.06.2007, 17:27
ya ben futbolla ilgileniomda bu futbolcular cogunu bılmuııom::S bu anlasma imzaladıklarımızın mevkilerinii yazarmısınz bi zahmet:D:D ama bize bi yıldız lazım yaw şampiyonluk için sart bea;)
tabi kardeş ;
jabi (erciyes ) 26 yaşında sağ defans
serkan (fenerbahçe ) 24 yaşında orta saha
sancak (altay ) 25 yaşında sol defans
adnan (samsunspor ) 25 yaşında sağ defans (orta saha )

....:ts::ts:

Th3_pislick-61
05.06.2007, 17:29
abi oke dee simdi bukadr defansı napcaz bız yaw ferhat nolcak musa nolcak erdınc nolcak risp nolcak stepanov nolcak hea ?

Erkan
05.06.2007, 17:33
abi oke dee simdi bukadr defansı napcaz bız yaw ferhat nolcak musa nolcak erdınc nolcak risp nolcak stepanov nolcak hea ?
+ cagdas,hasan,cellaledin,

Th3_pislick-61
05.06.2007, 17:35
hea bide onlar artı ufukhan ziya bunları dızcek defansa ortasaya forvetede kendimi cıkcak:D:D:D:

Şuayip Aydın
05.06.2007, 17:36
ziya sol acık degil ki orada o oynasın gene birini sol kanat atacaktır eminim

zahido
05.06.2007, 17:38
+ cagdas,hasan,cellaledin,

ferhat çağdaş hasan celo dan iki tanesi takımda yedek olarak durması lazım diğerlerinin satılması lazım bence.

wien_ts
05.06.2007, 17:39
bide geri gelecek olan +tayfunu unutmayalim

cınar#7
05.06.2007, 17:40
http://es.uefa.com/ml/images/flags/euro/geo.gif (http://es.uefa.com/competitions/euro/teams/team=57157/index.html) http://www.transfermarkt.de/bilder/spielerfotos/s_43435_2006_1.jpg

Gogita Gogua

Geburtsdatum:04.10.1983
Boy:1,70
Ülke:http://www.transfermarkt.de/bilder/flaggen/53.gif Georgien
Mevki:Sol Bek

Samet Berber
05.06.2007, 17:43
abi adam çok komik yaaaa ...

Bahtiyar
05.06.2007, 17:45
bu cabi falan ziyanın vizyonunu gösteriyor bu herif kaç futbolcu tanıyor ki.

AYYILDIZ
05.06.2007, 17:46
solaciga kale ve forvete 3 adam alip transfer kapatilmali rspin durumuna gore birde stoper alinabilir omer riza-keceliylede yollar ayrilmali

Samet Berber
05.06.2007, 17:47
onu kendisine sormak lazım belki fm oynuodur ordan buluodur oyuncuları....:D

muratt
05.06.2007, 17:48
ziya diyorki serkan orta saha oyuncusu fener yanlış oynattı ben çok verim alcağım yani demek istiyorki oyun kurucu buldum daha ne diyorsunuz

sıradan takım transferleir yapıyoruz sıradan küçük düşünceli yönetimle hocaylda başkası beklenemez zaten

Eger Ziya Serkan'i orta'da oynatacaksa bence geldiginden beri en mantikli oyuncu kullanimini yapmis olur.. Ama ortasahada Huseyin ve Ayman'la beraber uc onlibero olarak oynatacaksa lafimi geri aliyorum..

melih61
05.06.2007, 17:49
jabi_sağ bek
serkan_orta saha
sancak_sol bek
adnan_hücuma dönük ön libero(sağ bek değil)

Samet Berber
05.06.2007, 17:51
jabi_sağ bek
serkan_orta saha
sancak_sol bek
adnan_hücuma dönük ön libero(sağ bek değil)
kardeş sorması ayıp o nasıl oluoo :D:D:D ofansif önlibero

Şuayip Aydın
05.06.2007, 17:56
http://www.ligtv.com.tr/uploads/news_manset_resim_20676_ZiyaDogan003.jpg

Trabzon'dan toplu imza geliyor

Trabzonspor'da dış transfer çalışmaları sürüyor. Daha önce Samsunsporlu Adnan ve Fenerbahçeli Serkan ile ön protokol imzalayan bordo-mavili takım, Kayseri Erciyesspor'un Gineli oyuncusu Jabi ile de her konuda anlaşmaya vardı.

Adnan, Serkan ve Jabi ile 11 Haziran'dan sonra büyük olasılıkla toplu olarak sözleşme imzalanacağı bildirildi. Ancak Jabi'nin transferinin, yabancı kontenjanının azaltılması veya Futbol Federasyonu'nun yabancı kontenjanı konusunda alacağı karara bağlı olduğu bildirildi. Kaleci transferinde ise Sakaryasporlu Martinez'in alınmasının zor olduğu öğrenildi. Martinez'e alternatif olarak, Cordoba'nın da aralarında bulunduğu bazı isimlerin gündemde olduğu kaydedildi. Kaleci arayışlarının teknik direktör Ziya Doğan'ın isteği doğrultusunda daha sonraya bırakıldığı öğrenildi. Doğan'ın öncelikle savunmaya yapılacak transferlerin tamamlanmasını istediği bildirildi.

melih61
05.06.2007, 18:01
nasıl mı olıo örnek thuram örnek makalele örnek aurelio hücuma katkı dayapabilen göbek oyuncusuda diebilirsin !

Ali Can
05.06.2007, 18:02
özer hurmacı
ali güzeldal
mehmet akgün
tevfik köse
nizamettin çalışkan
sezer
savaş(istanbulspor paftan)

nizamettin çalışkan ile ali güzeldal ın gelmesini çok isterim
bunlar ilerde çok iş yapa:ts::ts:r

Koray
05.06.2007, 18:03
yaw nedir bu bu kadar defans oyuncusunu napacak bunlar..benim bunlara daha orjinal bi önerim var..en iysi bi tane inşaat ustası transfer edelim bizim ceza sahasının oraya duvar örsün her maçç...

aktan61
05.06.2007, 18:03
bu tip transferlerle seneye de dördüncülük garanti..
yönetime:alkış::alkış::alkış:

Koray
05.06.2007, 18:05
bu cabi falan ziyanın vizyonunu gösteriyor bu herif kaç futbolcu tanıyor ki.

dünyadaki bütün ön liberoları tanıdığına emin olabilirsin:D:D

Samet Berber
05.06.2007, 18:06
nasıl mı olıo örnek thuram örnek makalele örnek aurelio hücuma katkı dayapabilen göbek oyuncusuda diebilirsin !
kardeş yapma gözünü sewiiim thuram adam son defans (son adam ) oynuo her takımda ne hücumu 2. si ben hayatım boyunca daha makalele nin asisit yaptığını görmedim 3. ise aurelio zaten aslında ön libero oyuncusu değil ...

Serdar A
05.06.2007, 18:06
http://www.edindzeko.com/images/edin-dzeko.jpg

Family name: Džeko
Name: Edin
Date of birth: 17.03.1986
Height:192 cm
Weight: 80 kg
Team position: Centre forward or behind the centre forward depending on the game formation.
Nationality: Bosnia and Herzegovina (B&H) Address of residence: St. 8 Marta No.6, Sarajevo, Bosnia and Herzegovina
Civil state: Single
Playing career:
1996-2003
Youth school in FC Zeljeznicar
2003-2005
I team in FC Zeljeznicar 1.League in B&H
2005-2006
FC Usti nad Labem 2.League ? Czech Republic
2005-present:
Member of FC Teplice 1.League ? Czech Republic

National team:
2003
Kazakstan Dzeko played for U-19 in the qualifications
2004
Italy Dzeko played for U-19 in the qualifications
2007
Holland Dzeko played for U-21 in the qualifications for European
Championship: B&H-Armenia 3:2 (Dzeko skored the second goal); B&H-Norway 1:1; B&H-Czech Republic 1:2; revanche match Czech Republic-B&H 1:1.
Appearances with Clubs:
For FC Zeljezničar, Edin Dzeko played 3 rival seasons in the youth section and at 17 years he had a debut for the First Team on the CUP UEFA match against Hearts- Scotland.
For the First Team FC Zeljezničar he played in 40 matches and he achieved 5 goals.
As a player on loan from FC Teplice to FC Usti nad Labem, Edin Dzeko had 17 matches in the half-season 2005-2006, he achieved 6 goals and thus he was the first shot in the team and the best rated player.
He was returned to FC Teplice in the winter transfer period in the season 2005-2006, he played 11 matches in the starting lining and in 2 matches he played for 20 minutes. He achieved 3 goals and he extorted 3 penalties. The journalists nominated him 8 times in the team of the round.
During an indoor soccer tournament held in January 2006 in Dresden- Germany, Dzeko won the tournament with FC Teplice and was pronounced the best shot and the player of the tournament.
On the tournament Tip Sport Cup held in January 2006 in Most and Prague, FC Teplice won over FC Salvia Prague in the finals and Dzeko was pronounced the best shot of the tournament with 4 achieved goals in 6 matches.
During the season 2006-2007, out of 14 matches Dzeko has played in all of them, he has achieved 6 goals and he is the first shot in the team.

( sezonu 13 golle bitirdi. Biyografi güncel değil. Türkiye'yede bir tane gol attı. )
-------

Tomas Jun ile takası düşünülebilir.

Travelair
05.06.2007, 18:07
Rakiplere rica edelim de bize atak yaparken sağ tarafımızdan atak yapsınlar bu sene :)

Şaka. Güzel ya sağlam takım oluruz umarım artık. Bıktım umutsuzluğu taşımaktan

TSelif
05.06.2007, 18:08
Şu başlıkta insanın başı döner valla :D
En iyisimi bi müddet uzak kalkmak. Lİgler başlayana kadar mesela :rolleyes:

cınar#7
05.06.2007, 18:09
Sol Beke Gogua alınsa çok iyi olurdu ama o olmazsa Kayseriden Toledo da düşünülebilinir...

Sol Bekte Paraguaylı ve Şilili gibi Güney Amerika ülkelerinde çok iyi oyuncular çıkıyor...

Kasım Hilal
05.06.2007, 18:10
Biz şimdi bu Jabi'ye nasıl imza attıracağız onu merak ediyorum...
Elimizde kalanların sözleşmelerini feshedecek isek eğer bayağı bir tazminat öderiz o zaman da hangi para ile transfer yapacağız?
Ayrıca hala sol taraf bas bas feryad ederken transfer için hangi akıl karı iş ile zaten halihazırda elimizde dört oyuncu bulunan mevkiye Adnan (Hüseyin, Ferhat, Hasan, Ayman) sonra da elimizde yine Tayfun'u da sayarsak iki oyuncu bulunan mevkiye Serkan (Musa, Tayfun) Ve en sonunda sağ açık olarak kabul edersek elimizde Türkiye'deki en iyi iki sağ açığın olduğu bölgeye Jabi (Yattara, Gökdeniz) transfer yapılıyor.
Dolu mevkilere bile transfer yapıyorsak o halde büyük ihtimal bu yıl en az dört tane sol açık ve üç tane de oyun kurucu alırız..
Çıldırmamak işten değil.
Vallahi ben artık devrim yanlısı olmaya başladım.
Ziya Doğan'nın da onu aklı ile hareket eden yönetimin de artık sözlü protestodan ileri bir boyutta ciddi ciddi uyarılması lazım.
Yürüyüş mü yaparız özel gün mü bekleriz orasını bilmem.
Ama çok büyük ses get,recek bir ortak faaliyet kesinlikle olmalı.
Bu iş böyle yürümez.
Dört oyuncu ile anlaşılmış ana en fazla biri işimize yarayacak o da bir ihtimal.
Yuh değerli yönetim.
Yuh değerli hoca.!

Samet Berber
05.06.2007, 18:13
ben 10 numara istiorum bugün bu mesajı 5 kere yazdım heralde kardeşim bas bas bağırıo işte yok bi 10 numara (oyun kurucu)

okan6161
05.06.2007, 18:14
türkiyede neredeyse almadığımız dfans oynucusu kalmadı şimdi yurt dışına açılalım hadi bunları yapacağına bir gaktuson olsun yeterr de

Kasım Hilal
05.06.2007, 18:14
Riquelme Riquelme Riquelme...
Jun'da 4 Mİlyın dolar verebilecek gücümüz var ise Riquelme'ye de bu yıl en fazla 6-7 Milyon dolar vererek yüzyılın transferini yapmış oluruz.
Zor değil hakikaten!

aktan61
05.06.2007, 18:15
katılıyorum sana arkadaş.ses getirebileceğimiz birşeyler yapmalı..aklıma ilk gelen kalabalık bir yürüyüş..

Samet Berber
05.06.2007, 18:17
ya jun a o kadar para werdiler yaa o paraya azcık daha ekler ne biliim bi lincoln bi riquelme yi rahat alırdık yazıkk...

Koray
05.06.2007, 18:20
ya jun a o kadar para werdiler yaa o paraya azcık daha ekler ne biliim bi lincoln bi riquelme yi rahat alırdık yazıkk...

rüya görmeyi bırak renkdaş gerçekçi olalım..

Samet Berber
05.06.2007, 18:22
rüya mı sizce bu gs lincoln un peşinde sanki ne kadar werebilcekler ona en fazla 4-5 m ee biz jun a 3.5 werdik ya azcık daha ekler alırdk lincoln u ben burda rüyalık bişey göremiom

POYRAZ
05.06.2007, 18:25
New Castle United'in Gökdeniz icin 1 milyon paund verdigini söyledi dün aksam tv de.

Erkan
05.06.2007, 18:27
New Castle United'in Gökdeniz icin 1 milyon paund verdigini söyledi dün aksam tv de.
milyon mu milyar mi ? milyon sa 1 corabini verebiliriz..

Koray
05.06.2007, 18:31
arkadaşalr tesadüfen rastladığım bi yorumu sizle paylaşmak istedim:D:D pastırmasporlu bi eziğin transfer yorumu:D:D

denızlıspor dusecek zaten..yusuf u kesınlıkle bız almalıyız..bıraz agır bır oyuncu ama bızım takımı yonlendırebılecek yetenekte bır oyuncu..kayserıspor bu sezon yordanov un yoklugunu cok hıssettı..onun bolgesıne kesınlıkle ılk dusunulmesı gereken oyuncu yusuf..bır de trabzonsporlu erdınc ı gerı getırmlıyız..hava toplarından cok gol yedık bu sene..hem kayserılı olusu da ayrı bı havaya sokar erdınc ı..forvette de hızlı bır oyuncu daha bulunmalı gokhan ın yanına..mesela yattara yı alabılırız..neden olmasın kı..bız trabzon dan daha buyuguz ne de olsa!....

Enes Berfin
05.06.2007, 18:32
milyon mu milyar mi ? milyon sa 1 corabini verebiliriz..

Muhahahaa aynen :D

Gökdenizin degeri 8 milyondan asaga degildir.

Murat GENEL
05.06.2007, 18:33
arkadaşalr tesadüfen rastladığım bi yorumu sizle paylaşmak istedim:D:D pastırmasporlu bi eziğin transfer yorumu:D:D

denızlıspor dusecek zaten..yusuf u kesınlıkle bız almalıyız..bıraz agır bır oyuncu ama bızım takımı yonlendırebılecek yetenekte bır oyuncu..kayserıspor bu sezon yordanov un yoklugunu cok hıssettı..onun bolgesıne kesınlıkle ılk dusunulmesı gereken oyuncu yusuf..bır de trabzonsporlu erdınc ı gerı getırmlıyız..hava toplarından cok gol yedık bu sene..hem kayserılı olusu da ayrı bı havaya sokar erdınc ı..forvette de hızlı bır oyuncu daha bulunmalı gokhan ın yanına..mesela yattara yı alabılırız..neden olmasın kı..bız trabzon dan daha buyuguz ne de olsa!....

bunlar bu sene kümeye oynar..bjk topuzla gökhanı alır..malum sağlamı getirdiler...bunlarda dogru junior pastırmanın yanına

TSelif
05.06.2007, 18:35
Görürseler bize de haber versinler :D

AYYILDIZ

kardes eklemeyelim soyle komik yorumlari o kadar buyuk takimlarki bjkye td yolladiklari icin cok mutlular

Kasım Hilal

Üç maç içinde oynadığı bir kirli donunu alabilirler o paraya..
Ya da hava...

A.Gökhan AKIN
05.06.2007, 18:36
allahım kafayı yiyeceğim kesin ben bir takımda bu kadar defans oyuncusu nedir? takımı komple defans oyuncusundanmı kuracak nedir bu adama bakın hüseyini forvet oyantırsa şaırmayacağım stepide yanına koy defansı dağıtsın :))

Erkan
05.06.2007, 18:37

Vah vah vah :( guzelim ulkemizde boyle akil hastalari da varmis..:( pastirma kokusu beynine vurdu onun heralde...

Fatih
05.06.2007, 18:37
1 milyon pound yaklaşık 2.5 milyon dolar eder az az biraz daha arttırın lütfen 5 milyon paund olabilir mesela

Murat GENEL
05.06.2007, 18:38
ya benim anlamadıgım bişe bunlar 2 senedir süperiz diyolar 2 senedir üzerindeyiz bunların nası bi iş bu...

Erkan
05.06.2007, 18:40
Muhahahaa aynen :D

Gökdenizin degeri 8 milyondan asaga degildir.

Ben baskan olsam en az 15 milyona gokdenizi satardim ve ciddiyim.... ribbery miberi gokdenizden cok mu daha iyiler? tek sorun Trabzonsporda oynamasi ve Turk ligi..(parasal acidan)

Kasım Hilal
Kardeş koymayın başka forumların haberlerini buraya..
Çok da umurumda idi elalemin benim takımım hakkında ne dediği.
Tavuğa yavrusu kaz görünürmüş.
İşleri güçleri üçkaat.
Yarın iki takımları da ligden düşünce şikebahçeye teklif ederler isim değişimi için.

Egemen Yılmaz

:D yattarayı alabilirlermiş... :D

Erkan
05.06.2007, 18:41
1 milyon pound yaklaşık 2.5 milyon dolar eder az az biraz daha arttırın lütfen 5 milyon paund olabilir mesela
5 degil 125 isteriz (oyle bise hatirliyorum basbakanin soyledigi bir laf.. ama unuttum)

Erkan
05.06.2007, 18:43
:D yattarayı alabilirlermiş... :D

erdinci geri getmeleri lagzim imis... Erdinc ordan resmen kacti kacti.... begenmedi onlari.. soyle bi lafi varr erdincin Kayserili olmama ragmen kendimi daha cok Trabzonlu hissediyorum futbol hayatimdan sonra Trabzona yerlesmeyi dusunuyorum..

Muhammet_61
05.06.2007, 18:43
Arkadaşlar son günlerde ulusal medyada anlaşmaya vardığımız iddia edilen bir çok isme rastlıyoruz. Bunların gerçeklik payı nedir bilinmez ama yönetimin yoğun bir çabaya giriştiği ortada. Ancak bunun kontrolsüzce bir transfer politikası olması da büyük tehlikedir. Geniş kadro kurmak amacıyla her bir mevkiye kaliteli ama birbirinin yerini çok rahat doldurabilecekleri için gereksiz 3-4 tane futbolcu yığmalarından korkuyorum. Tıpkı Bjk misali.

Örneğin medyada anlaştığımız iddia edilen futbolcular Adnan, Serkan ve Jabi aynı mevkinin oyuncuları. Serkan her ne kadar Orta sahada parlamışsa da defansın sağında da çok başarılı olmuştur. Kaldı ki Kayserispordan Tayfun da geri dönecek.

Geçen sezon da solbek mevkisine 3 tane adam almıştık. Ancak hiçbiri işe yaramadı. Umarım bu sene aynı şeyleri yaşamayız.

Medyada adı geçen olası transferlerimiz:

Serkan
Adnan
Jabi
Martinez, Hasegiç, Cordoba
Mehmet Çakır
Sancak
İlhan Parlak
Egemen
...

Bınların yanında kiralık olarak oynayıp kimisi satılacak listesinde kimisi de takımda düşünülen futbolcularımız da var

Jun
Djokaj
Tayfun
Ergin Keleş
Diğer genç arkadaşlarımız.

marcelinhos100
05.06.2007, 18:45
arkadaşlar Sakaryasporun Teknik Direktörü Hüsnü Özkara oldu Coolank abinin dedigi gibi Trabzonlu bir hoca geldi Sakaryaspora artık Martinez transferi biraz daha kolaylaştı zannederim Hoca bizden 2-3 futbolcu isteyecek.........

Serdar A
05.06.2007, 18:46
Riquelme Hazır !
http://www.studentsoftheworld.info/sites/pays/img/2027_Juan%20roman%20Riquelme.jpg

Trabzonlu taraftarların gönlündeki 10 numara olan Juan Ramos Riquelme'de sürpriz gelişme. Yıldız futbolcu Trabzonspor'dan çağrı bekliyor.

Defans ve kale arayışlarını yurtiçinde sürdüren Trabzonspor , Forvet hattını güçlendirmek için rotasını Arjantine çevirdi. Polonya'dan eli boş dönen Ziya Doğan Yardımcılarıyla beraber apar yopar Güney Amerikanın yolunu tuttu.

Arjantinlilerin ünlü yıldızı ; Ziya Doğan'ın takımında oynamak gurur verici. Umarım bu gururu yaşayabilirim. Ayrıca trabzon taraftarı müthiş , şartlarda anlaşırsak trabzona gelmek için sabırsızlanıyorum "dediği belirtildi"

Heyecan yarattı
Bordo Mavili yönetimin "Hiçbir yıldızımızı satmıyoruz" açıklamasının ardından Gökdenizde takımda kalacağını belirtti. Öte yandan bu gelişmelerin üzerine Takım patronu Ziya Doğan'ın Riquelme ile görüşmek için Arjantine gitmesi taraftarlarda büyük heyecan yarattı.
Taraftarlar ; Riquelme takımımıza güç katar. özellikle Avrupa kulvarında çok faydalı olur görüşünde birleşti.

Trabzon yönetimi Riquelme dışında ; Linderoth , Mansare ve Feindouno ile pazarlıkların son hızıyla sürdüğü belirtildi.

Kaynak; AntiFotomaç

Murat GENEL
05.06.2007, 18:47
evet bi röportajında demişti...trabzona yerleşecem diye bunu duymak çok sevindirmişti beni..

hüseyin1975
05.06.2007, 18:49
ya benim anlamadıgım bişe bunlar 2 senedir süperiz diyolar 2 senedir üzerindeyiz bunların nası bi iş bu...

Ölümüz bile onlarin üstüne cikmaya yetti.
Dahada konusuyorlar pastirma beyinliler!:tsbayrak:

marcelinhos100
05.06.2007, 18:51
Riquelme Hazır !
http://www.studentsoftheworld.info/sites/pays/img/2027_Juan%20roman%20Riquelme.jpg

Trabzonlu taraftarların gönlündeki 10 numara olan Juan Ramos Riquelme'de sürpriz gelişme. Yıldız futbolcu Trabzonspor'dan çağrı bekliyor.

Defans ve kale arayışlarını yurtiçinde sürdüren Trabzonspor , Forvet hattını güçlendirmek için rotasını Arjantine çevirdi. Polonya'dan eli boş dönen Ziya Doğan Yardımcılarıyla beraber apar yopar Güney Amerikanın yolunu tuttu.

Arjantinlilerin ünlü yıldızı ; Ziya Doğan'ın takımında oynamak gurur verici. Umarım bu gururu yaşayabilirim. Ayrıca trabzon taraftarı müthiş , şartlarda anlaşırsak trabzona gelmek için sabırsızlanıyorum "dediği belirtildi"

Heyecan yarattı
Bordo Mavili yönetimin "Hiçbir yıldızımızı satmıyoruz" açıklamasının ardından Gökdenizde takımda kalacağını belirtti. Öte yandan bu gelişmelerin üzerine Takım patronu Ziya Doğan'ın Riquelme ile görüşmek için Arjantine gitmesi taraftarlarda büyük heyecan yarattı.
Taraftarlar ; Riquelme takımımıza güç katar. özellikle Avrupa kulvarında çok faydalı olur görüşünde birleşti.

Trabzon yönetimi Riquelme dışında ; Linderoth , Mansare ve Feindouno ile pazarlıkların son hızıyla sürdüğü belirtildi.

Kaynak; AntiFotomaç

sana helal olsun........:)

hüseyin1975
05.06.2007, 18:53
Riquelme Hazır !

Heyecan yarattı

Kaynak; AntiFotomaç

Ulan abarti Haberi en iyi biz TÜRKLER beceriyoruz :mad:

Fatih Sağır
05.06.2007, 19:05
TS Sancak'ın Peşinde
Trabzonspor'un tranfer lisetisnde bulunan genç futbolcu Sancak Kaplan haber61.net'e konuştu.

Geçtiğimiz sezon Altay formasını giyen Sancak, Trabzonspor yönetiminin kendisi ve menejeriyle temasa geçtiğini belirterek, Trabzonspor yönetimi beni istiyor, bende Trabzonspor gibi büyük bir camiada top koşturmaktan büyük bir mutluluk duyarım dedi.

Sancak, Trabzonspor teknik direktörü Ziya Doğan'la Malatyaspor'da birlikte çalıştıklarını belirterek şunları söyledi; “Ziya hoca beni Malatya'dan tanıyor.Malatyaspor Uefa'ya gittiği dönem Ziya Hoca ile birlikteydik. Bonservisim şu an elimde.Türkiyeden bir çok kulüpten teklif alıyorum ama benim öncelikli tercihim Trabzonspor olacak.İnşallah en kısa zamanda Trabzonspor'la masaya oturup borda mavili formayı giyerim.Trabzon Türkiye'nin en büyük kulüplerinden bir tanesi.Her futbolcunun formasını giymeyi hayal ettiği bir kulüp.Transferim birkaç gün içinde netlik kazanacak.Şu an Trabzonspor'a gelmek için sabırsızlanıyorum”

marcelinhos100
05.06.2007, 19:10
Arkadaşlar akşam Brezilya ile oynayacagımız Milli macta Umutumuz adam gibi adam Umut Bulut İlk onbirde oynayacak Allah utandırmasın inşallah başarılı olur Umut;)

Arkandayız Umut tüm trabzonun kalbi seninle.........

Erkan
05.06.2007, 19:14
Arkadaşlar akşam Brezilya ile oynayacagımız Milli macta Umutumuz adam gibi adam Umut Bulut İlk onbirde oynayacak Allah utandırmasın inşallah başarılı olur Umut;)

Arkandayız Umut tüm trabzonun kalbi seninle.........

oo soyle bi 5 gol atsa, iyi mi olur kotu mi olur bilmem kaybetmek istemiyorum onu :D 2 gol atsin yeter:D...

Koray
05.06.2007, 19:17
eminmisiniz ilk 11 de oynayacağına.?

ErayAkyüz
05.06.2007, 19:30
Riquelme Hazır !

Heyecan yarattı

Kaynak; AntiFotomaç

zuhahahaha ulen ziyayı tanıyomu acaba bu adam

Terzioğlu
05.06.2007, 19:31
Riquelme Hazır !

Heyecan yarattı

Kaynak; AntiFotomaç

bi haber ancak bukadar sacma olur yuhhhhh diyorum artik...adamin daha ismini yazmasini bilmiyorlar...ismi juan ROMAN riquelme ramos degil...trabzonspora gelmek icin sabirsizlaniyormus , ziya doganin takiminda gurur vericiymis.....yuhahahaahhaah...antifotomac diyorlarda fotomaca kurban olsunlar bunun yaninda...

champions
05.06.2007, 19:33
Farabi bi şaka yapayım demiş millet de yemiş :D

hüseyin1975
05.06.2007, 19:34
Farabi bi şaka yapayım demiş millet de yemiş :D

Haklisin.
Bende yiyenlerdenim :D

Sonradan cakdim davayi ama Mesaji silmek istemedim.
Karizme cizilmesin :D

Koray
05.06.2007, 19:35
bi haber ancak bukadar sacma olur yuhhhhh diyorum artik...adamin daha ismini yazmasini bilmiyorlar...ismi juan ROMAN riquelme ramos degil...trabzonspora gelmek icin sabirsizlaniyormus , ziya doganin takiminda gurur vericiymis.....yuhahahaahhaah...antifotomac diyorlarda fotomaca kurban olsunlar bunun yaninda...

renkdaş kızma:D:D zaten bunu bizim siteden biri yazdı:D:D

Terzioğlu
05.06.2007, 19:36
haaaaaaaaaaaaaa bende yedim yauuuuuuuuu :D :D :D

ErayAkyüz
yapmayın yaaa fena dustuk bu tuzagaa farabiiii:)

Koray
Haklisin.
Bende yiyenlerdenim :D

Sonradan cakdim davayi ama Mesaji silmek istemedim.
Karizme cizilmesin :D

bnde az kalsın yicektim ama ziya doğanın takımında oynamak bana gurur verir yazısını okuduktan sonra yemedim son anda:D

Şuayip Aydın
05.06.2007, 19:37
http://www.fotomac.com.tr/2007/06/05/im/2CFBF6DD176FC84C977BEBC1b.jpg http://www.fotomac.com.tr/i/1_pix_beyaz.gif http://www.fotomac.com.tr/i/1_pix_beyaz.gif http://www.fotomac.com.tr/i/_spacer.gif Toraman'a kanca

ERCİYESSPOR'daki harika performansıyla göze giren Emre Toraman'a Trabzonspor da talip oldu. Bursaspor'un da listesinde olan başarılı oyuncunun, bordo-mavili yönetimin teklifine sıcak baktığı ve zaman istediği öğrenildi. Bu transferin önümüzdeki günlerde netlik kazanması bekleniyor.

Samet Berber
05.06.2007, 19:37
puahahahahaa çok güzel yazmış ama ya kendimi bi an fotomaç okuyo sandım...

marcelinhos100
05.06.2007, 19:40
İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Göksel Gümüşdag Trabzonspor ve diger 3 İstanbul takımında kendini gösteremeyen yetenekli yabancıları almak;)

Benim aklıma hemen Jefferson ve Jun Geldi hemde orada Apdullah Avcı var genclere önem veren bir hoca ayrıca 2-3 yetenekli gencimizi de oraya kiralık gönderebiliriz........

Şuayip Aydın
oldu riquelme bunu bekliyomusunuz siz ya yuh yanı abi yaaa

murseltaskin
zuhahahaha ulen ziyayı tanıyomu acaba bu adam

bu kadarda yalan olmaz.riguelme nerden tanıyor ziya doğan ı.tanısa takıma gelmez istemez ki

marcelinhos100
05.06.2007, 19:42
Fatih Terim kadroda değişiklik yaptı

http://www.internetspor.com/v3/resim/haber/8453terimmmm.jpg

Milli Takımlar Teknik Direktörü Fatih Terim, Brezilya maçının ilk 11'inde sürpriz değişiklikler yaptı. 4 futbolcu neşter yerken, Terim çift forvete döndü.http://www.internetspor.com/v3/futbol/img/1x1.gif
Bosna Hersek yenilgisinin sorumluları olarak gösterilen Rüştü Reçber, Servet Çetin ve Hakan Şükür ile Gökdeniz, Brezilya maçında yedek soyunacak.

Kaleyi uluslararası maç deneyimi olmayan Hakan Arıkan koruyacak. Savunmada Hamit, Emre Aşık, Gökhan Zan ve İbrahim Üzülmez'i oynatacak olan Terim, son maçta bekleneni veremeyen Gökdeniz'i de ilk 11'e almadı.

Ay-yıldızlı ekibimizin orta sahasında Sabri, Yıldıray ve Arda görev yapacak. Brezilya meçı kendisi için farklı bir anlam taşıyan Mehmet Aurelio ise ön liberoda oynayacak.

Bosna Hersek karşısına tek forvetle çıkan Terim, Brezilya maçında bu kararından vezgeçti. (A) Milli Takım, Tuncay ve Umut Bulut ile güçlü rakibi karşısında gol arayacak

Koray
05.06.2007, 19:43
bazılarınınn jetonu hala düşmedi :D:D

Samet Berber
05.06.2007, 19:43
hoollleyyy oooo ı love you umut bulut , :( ama olmadı ki fatih hoca umut oynarken gökdeniz kesilirmi onların ikisi oynaması lazım olmuo böle bak :(

hüseyin1975
05.06.2007, 19:44
bnde az kalsın yicektim ama ziya doğanın takımında oynamak bana gurur verir yazısını okuduktan sonra yemedim son anda:D

Zaten bende buna kizdim ve bir an düsünmeden yazdim :D:D:D

TSKara61
Ben baskan olsam en az 15 milyona gokdenizi satardim ve ciddiyim.... ribbery miberi gokdenizden cok mu daha iyiler? tek sorun Trabzonsporda oynamasi ve Turk ligi..(parasal acidan)

Kardesim kusura bakma ama evet Ribery Gokdenizden daha iyi. Nedenmi? Gokdeniz beni cok hayal kirikligina ugratti. Bir suru mac ona guveniyorduk ama oynamaya degil sadece parasini alip sahada yurumeye gelmis gibiydi. Bu is profesyonellik ve istikrar gerektirir. Gokdeniz 2-3 mac super oynuyor sonra 5-6 mac yatiyor. Ve tabiiki Ribery'nin Gokdenizden 4 yas daha genc oldugunu unutmamak lazim.

Bu arada 1 milyon pound nerdeyse 3 milyon lira ediyor. Evet biraz az ama dusundugunuz kadar degil.

Ali Can
İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Göksel Gümüşdag Trabzonspor ve diger 3 İstanbul takımında kendini gösteremeyen yetenekli yabancıları almak;)

Benim aklıma hemen Jefferson ve Jun Geldi hemde orada Apdullah Avcı var genclere önem veren bir hoca ayrıca 2-3 yetenekli gencimizi de oraya kiralık gönderebiliriz........

ali güzeldal zaten orada
jun la jefersonu oraya verelim
ali güzeldal bize gelsin
:ts:ali güzeldal:ts:ist bşb nin teknik direktörü ziya doğan dan daha iyi bence

Fatih Sağır
05.06.2007, 19:45
Fatih Terime de protesto metni gönderelim..:D

Şuayip Aydın
05.06.2007, 19:46
hoollleyyy oooo ı love you umut bulut , :( ama olmadı ki fatih hoca umut oynarken gökdeniz kesilirmi onların ikisi oynaması lazım olmuo böle bak :(olsun umut bulut yeter gavurlara hem tuncayda var iki bitirir iş haude usaklar haydeeee umut bulut gurumuzzzz

Terzioğlu
05.06.2007, 19:47
http://www.acihayat.gen.tr/modules/coppermine/albums/32/normal_32-040.jpg (http://www.acihayat.gen.tr/modules.php?name=coppermine&file=displayimagepopup&pid=3246&fullsize=1)

Trabzonspor'un son Bombasi

Trabzonspor sustu sustu ve en sonunda bombayi patlatti. FC Aci Hayatta oynayan Numan'i renklerine bagladi. Yildiz futbolcuyu özellikle Ziya Doganin cok istedigi sizan haberler arasinda. Ziya Doganin istegi dogrutlusunda bu oyuncuya karsilik FC Aci Hayat takimina Yattara + Gökdeniz teklifini öneren Trabzonspor yönetimi olumlu yanit aldi.

Numan kimdir?

42 Yasinda olan Yildiz ön libero Numan sahada gaddarligi ile taninir. Ligde en cok oyuncu sakatlayan oyuncu ünvanini tasir kendisi. Ayrica kazmaligi ile de bilinen Numan bu özellikleriyle Ziya Doganin gözdesi haline geldi.

TSKara61
05.06.2007, 19:48
Valla kardesler cok umutlanmayin cunku Brezilya maci hicde kolay olmiyacak. Hele Fatih Terim milli takimin basinda oldukca ve G.Zan ve Servet gibi mallari oynatmaya devam ettikce.

Samet Berber
05.06.2007, 19:48
oooooooo umut gol beklioruz dostum haydee

Samet Berber
05.06.2007, 19:49
hahahaah numan tam ziyanın aradığı adam :)

Fatih Sağır
05.06.2007, 19:52
Ya şu 11 Haziran bir an önce gelsin istiyomuyum istemiyomuyum bilmiyorum. 11 Haziranda hem transfer sezonu açılıyo hem de bizim finaller sezonu açılıyo. İkisi için de heyecanlanıyorum.

Samet Berber
05.06.2007, 19:54
gelsin gelsin bir an önce görelim bakalım yönetimin marifetleri nelermiş ...,*

TSKara61
05.06.2007, 19:58
Valla fazla bir marifet goremiyorum ortada. Anlamiyorum neden Imza yok ortada. Haziran 11'den once imza attirilip resmi haber olarak yayinlanabiliyor. Sadece Haziran 11'de futbolcu takimlan calismaya baslayabiliyor.

Punisher-61
05.06.2007, 19:58
"Transfer çalışmalarına hızlı giren Trabzonspor Adnan ve Serkan'dan sonra Jabi ve Hasagic ile de anlaştı."

haber dogru ise..böyle Yönetimin GOYAM KAFASINA

Samet Berber
05.06.2007, 19:59
haber doğru sen materyalleri hazırla gardaş :D:D:D

marcelinhos100
05.06.2007, 20:02
FEHMİ EMRE GÜNGÖR

http://www.tff.org/Resources/TFF/Images/OyuncuResimleri/615670.jpg

Kişisel Bilgiler

Doğum Yer : İSTANBUL

Doğum Tarihi : 1 Ağustos 1984

Uyruk: TC

Arkadaşlar Hazır Egemenden kurtulmuşken o transfer kapanmışken Ankaragücünün bu kadar genc yaşta kaptanlıgını yapan Umut kadar beyefendi ve onun kadar kaliteli Emre Güngörü kacırmayalım bence cok hızlı bir stoper kendisi hemde cok genc Mustafa Keceli ve biraz para vererek bu transferi gercekleştirebiliriz malum Ankaragücü sol bek arıyor Petkovu gönderdi kafaları calışmıyormu bizimkilerin..............

Bu arada Bekir transferini unutun bizim Risp gibi agır bir sakatlık gecirdi yani ilk iki ay oynayamayacak tek secenek stoperde Emre ...........

hüseyin1975
05.06.2007, 20:02
http://www.acihayat.gen.tr/modules/coppermine/albums/32/normal_32-040.jpg (http://www.acihayat.gen.tr/modules.php?name=coppermine&file=displayimagepopup&pid=3246&fullsize=1)

Trabzonspor'un son Bombasi

Trabzonspor sustu sustu ve en sonunda bombayi patlatti. FC Aci Hayatta oynayan Numan'i renklerine bagladi. Yildiz futbolcuyu özellikle Ziya Doganin cok istedigi sizan haberler arasinda. Ziya Doganin istegi dogrutlusunda bu oyuncuya karsilik FC Aci Hayat takimina Yattara + Gökdeniz teklifini öneren Trabzonspor yönetimi olumlu yanit aldi.

Numan kimdir?

42 Yasinda olan Yildiz ön libero Numan sahada gaddarligi ile taninir. Ligde en cok oyuncu sakatlayan oyuncu ünvanini tasir kendisi. Ayrica kazmaligi ile de bilinen Numan bu özellikleriyle Ziya Doganin gözdesi haline geldi.

Tam aradigimiz ADAM!

Bu Adami gören hicbir Futbolcu onu korkudan gecemez :D:D:D:D:D

marcelinhos100
05.06.2007, 20:05
Sakarya'da Özkara dönemi

Türk Telekom Lig A takımlarından Sakaryaspor, Teknik Direktör Hüsnü Özkara ile prensip anlaşmasına vardı.
Sakaryaspor Kulübü Başkanı Recep Hacıeyüpoğlu, yaptığı açıklamada, Teknik Direktör Hüsnü Özkara ile yaptıkları görüşmede prensip anlaşmasına vardıklarını kaydetti. Başkan Hacıeyüpoğlu, Hüsnü Özkara ile önümüzdeki günlerde sözleşme imzalayacaklarını da sözlerine ekledi.

05.06.2007 http://www.sporx.com/i/b.gif
Kaynak : İHA

Artık Martinez Trabzonsporda diyebiliriz;););)

hüseyin1975
05.06.2007, 20:06
Sakarya'da Özkara dönemi

Türk Telekom Lig A takımlarından Sakaryaspor, Teknik Direktör Hüsnü Özkara ile prensip anlaşmasına vardı.
Sakaryaspor Kulübü Başkanı Recep Hacıeyüpoğlu, yaptığı açıklamada, Teknik Direktör Hüsnü Özkara ile yaptıkları görüşmede prensip anlaşmasına vardıklarını kaydetti. Başkan Hacıeyüpoğlu, Hüsnü Özkara ile önümüzdeki günlerde sözleşme imzalayacaklarını da sözlerine ekledi.

Giray Bulak dönemindede demisdik ama..........

marcelinhos100
05.06.2007, 20:07
Arkadaşlar önce şu haberi ekliyorum kusura bakmayın.........

Roberto Carlos için geldi!

Flaş! Real Madrid'li futbolcu Roberto Carlos'un menajeri Dino Paşalic Fenerbahçe Yönetimi ile görüşmek üzere İstanbul'a geldi.
Geçtiğimiz günlerde Brezilyalı futbolcunun menajeri ile yapılan telefon görüşmesinden sonra Carlos'un menajeri Dino Paşalic İstanbul"a davet edilmişti. Bu daveti geri çevirmeyen Pasaliç İstanbul'a geldi.
Bosnalı Menajer Dina Paşalıiç ile İstanbul'da son kez görüşecek olan yönetimin bu görüşmenin ardından Carlos konusunda kesin anlaşmaya varması ve 9 Haziran"da Şükrü Saraçoğlu Stadında yapılacak olan büyük şölene yetiştirmesi bekleniyor. Ancak halen Real Madrid forması giyen Carlos'un 9 Haziran'da deplasmanda Zaragoza ile ve ligin son haftasında ise kendi evinde Mallorca ile oynayacak olması nedeniyle Brezilyalı ünlü yıldızın İstanbul'a gelişinin ertelenebileceği öğrenildi.

Kaynak : DHA

Arkadaşlar bu mal fener carlosu alırsa Wedersonu almayacak bence ama o durumda biz alırmuyız yani yakışırmı bize bilmiyorum.....

Samet Berber
05.06.2007, 20:07
özkara tehdit et şu sakarya başkanını göndersin bize martı yı ok ??? :D

Samet Berber
05.06.2007, 20:09
Rakiplerin maçını Müftüoğlu yönetecek
http://www.trabzonspor.com/images/haberpic/intertoto.jpgTakımımızın İntertoto Kupası'ndaki muhtemel rakiplerinin ilk maç programı belli oldu.Buna göre NK ZAGREB - FC VILLAZNIA 1.tur 1. maçı 23 Haziran 2007 Cumartesi günü yerel saatle saat 17.30'da Zagreb Stadyumu'nda oynanacak. Karşılaşmayı Kuddusü Müftüoğlu yönetecek.

Terzioğlu
05.06.2007, 20:10
Sakarya'da Özkara dönemi

insallah kardes insallah...bitsin artik su is...

TSKara61
05.06.2007, 20:10
Bide Cangeleyi alsak Martinezlen beraber super olur.

hüseyin1975
05.06.2007, 20:11
Arkadaşlar önce şu haberi ekliyorum kusura bakmayın.........

Roberto Carlos için geldi!

Flaş! Real Madrid'li futbolcu Roberto Carlos'un menajeri Dino Paşalic Fenerbahçe Yönetimi ile görüşmek üzere İstanbul'a geldi.
Geçtiğimiz günlerde Brezilyalı futbolcunun menajeri ile yapılan telefon görüşmesinden sonra Carlos'un menajeri Dino Paşalic İstanbul"a davet edilmişti. Bu daveti geri çevirmeyen Pasaliç İstanbul'a geldi.
Bosnalı Menajer Dina Paşalıiç ile İstanbul'da son kez görüşecek olan yönetimin bu görüşmenin ardından Carlos konusunda kesin anlaşmaya varması ve 9 Haziran"da Şükrü Saraçoğlu Stadında yapılacak olan büyük şölene yetiştirmesi bekleniyor. Ancak halen Real Madrid forması giyen Carlos'un 9 Haziran'da deplasmanda Zaragoza ile ve ligin son haftasında ise kendi evinde Mallorca ile oynayacak olması nedeniyle Brezilyalı ünlü yıldızın İstanbul'a gelişinin ertelenebileceği öğrenildi.

Kaynak : DHA

Arkadaşlar bu mal fener carlosu alırsa Wedersonu almayacak bence ama o durumda biz alırmuyız yani yakışırmı bize bilmiyorum.....

Néden olmasin?
Yoksa Wedersonda 3 eziklerin artigimi sayiliyor :confused:

Fatih Sağır
ya bu intertoto rövanşlı ve bizim iki takım elememiz gerekiyor değil mi.

Samet Berber
puahahaha mutlaka bakın ...
Hakem maçı unuttu, yelken yarışına gitti
A.A. 5 Haziran 2007 Belçika Üçüncü Futbol Ligi'nde oynanan Geel-Namen maçını yöneten hakem Jean-Baptiste Bultynck, karşılalşma sırasında oğluyla yelken yarışlarına gitti.

Samet Berber
05.06.2007, 20:12
ya bu intertoto rövanşlı ve bizim iki takım elememiz gerekiyor değil mi.
evet kardeş 2 takım toplam 4 maç ;)

marcelinhos100
05.06.2007, 20:14
Néden olmasin?
Yoksa Wedersonda 3 eziklerin artigimi sayiliyor :confused:

Yok abi bana kalsa ben hemen alırımda işte bizimkiler alırmı aslında kafamı şu karıştırıyor fb den hiçbir yönetici resmi olarak acıklamadı Wederson transferini yani sadece gazeteler ve ajanslar verdi haber olarak acaba bu ibneler carlos olmazsa elden kacmasın diyemi böyle yaptılar gerci bunların işi belli olmaz ikisinide alabilirler.....

TSKara61
05.06.2007, 20:15
Ama gecen sezon kayseri 3-4 takimlan oynamamismiydi?

Samet Berber
05.06.2007, 20:16
eğer ikisinide alırlarsa bunların yaptığı salaklıktan başka bişey olmaz bunlar bizim yönetimi de geçmiş olurla sadece bu konularda kim bilir ikisinide alırla carlos sol açık oynar belki :D:D:D

Samet Berber
05.06.2007, 20:17
Ama gecen sezon kayseri 3-4 takimlan oynamamismiydi?
kayseri geçen sene 2 takımla oynadı 1. Sopron 2. Larissa ondan sonra uefaya çıktı az ye elendii ;););)

cınar#7
05.06.2007, 20:18
Yakışır tabi niye yakışmasın?Wederson gibi oyuncu bulduk yakışırmı diyoruz:)

Terzioğlu
05.06.2007, 20:19
belkide wedersonu tuncay gittiginde sol kanatta oynatacaklar...

Samet Berber
05.06.2007, 20:20
tuncay gitmez bence ... giderse de bişey yapamaz avrupada görürsünüz baq...

marcelinhos100
05.06.2007, 20:20
http://www.ajansspor.com/resim/Nikola_Petkovic_Gencler_1.jpg

Petkovic imzayı attı ve iddialı konuştu!

Yeni sezon öncesinde transfer çalışmalarını sürdüren Gençlerbirliği, Sırbıstan'ın Vojvodina takımından Nikola Petkovic'i transfer etti.

Yeni sezon öncesi transfer çalışkmalarına hız veren Gençlerbirliği, 2. Sırp futbolcu transferini gerçekleştirdi. Daha önce Sırp stoper Marco Zoric ile ön sözleşme imzalayan Kırmızı-siyahlı ekip, Sırbistan 1. Ligi ekiplerinden Vojvodina takımından 21 yaşındaki Nikola Petkoviç ile her konuda anlaşmaya vardı.

Sırbistan Ümit Milli Takımı'nda da forma giyen Petkoviç'in savunmanın solunda görev yaptığı belirtildi.

Petkoviç için takımına 600 bin Euro bonservis bedeli verecek olan Gençlerbirliği, genç futbolcuya da yıllık 250 bin Euro ödeyecek. Sağlık kontrolünden geçirilecek olan Petkoviç'de bir problem çıkmaması durumunda sözleşme imzalanacak.

Petkoviç'in transferiyle Gençlerbirliği, yeni sezon öncesinde 4. oyuncu transferini gerçekleştirmiş oldu. Daha önce Sırbistan'ın Banat takımından stoper Marco Zoric ile anlaşan Gençlerbirliği, Karşıyaka'dan ön libero Olgay Coşkun ve Alibeyköyspor'dan golcü Savaş Esen'i renklerine katmıştı.

PETKOVİC İDDİALI

Gençlerbirliği'nin Sırbistan'ın Vojvodina takımından transfer ettiği defans oyuncusu Nicola Petkoviç, Kırmızı-siyahlı takımda iyi işlerin altına imza atacağını söyledi.

Gençlerbirliği'nin yeni transferi Sırp defans oyuncusu Nicola Petkoviç, İHA'ya özel açıklamalarda bulundu. Gençlerbirliği bayrağının önünde yeni takımının atkısıyla poz veren ve Kulüp Başkanı İlhan Cavcav ile tokalaşan Petkoviç, iddialı açıklamalar yaptı. Sırbistan Ümit Milli Takımı'nın da formasını giyen 21 yaşındaki defans oyuncusu, ilk defa yurt dışına çıktığını belirterek, Gençlerbirliği'nin başarısına katkıda bulunmayı hedeflediğini söyledi. Gençlerbirliği'ne transfer olduğu için çok mutlu olduğunu ifade eden Petkoviç, "İlk defa Türkiye'ye geliyorum, ancak gördüğüm kadarıyla Ankara gerçekten çok güzel bir şehir. Gençlerbirliği ise mükemmel bir kulüp. Kendimi çok iyi hissediyorum. Gençlerbirliği'nde iyi işler yapacağıma inanıyorum. Genç bir futbolcuyum. İlk hedefim Gençlerbirliği'nde başarılı olmak. Gençlerbirliği'nden sonrasını şu anda düşünmüyorum. Burada başarılı olduktan sonra ileride belki başka bir büyük kulübe transfer olabilirim" diye konuştu.

Petkoviç, Gençlerbirliği'ne transfer olmadan önce Trabzonspor'da forma giyen Milan Stepanov ile görüştüğünü ve Kırmızı-siyahlı kulüple ilgili çok güzel bilgiler aldığını sözlerine ekledi.

Gençlerbirliği ile ön sözleşme imzalayan Nicola Petkoviç, Avrupa Ümitler Futbol Şampiyonası'na katılacak olan Sırbistan Ümit Milli Takımı kadrosuna katılmak üzere Türkiye'den ayrıldı.

Şu Ersun Yanalın futbolcu bulmasına hayranım kim ne derse desin adam hemen genc yıldızları katmış kadrosuna mesela bu sol bek bizim Stephanovun geldigi takımdan gelmiş kesin önemli bir futbolcu olacaktır......

Terzioğlu
05.06.2007, 20:21
bence yapar...tuncay cok kaliteli bi futbolcu...fenerli olsada bunu söylemem lazim...

Misina
05.06.2007, 20:22
tuncay gitmez bence ... giderse de bişey yapamaz avrupada görürsünüz baq...

inşallah gider çünkü gerçekten avrupayı hak ediyor süper oyuncu tek olumsuz yanı eziklerin topçusu olması.

hüseyin1975
Yok abi bana kalsa ben hemen alırımda işte bizimkiler alırmı aslında kafamı şu karıştırıyor fb den hiçbir yönetici resmi olarak acıklamadı Wederson transferini yani sadece gazeteler ve ajanslar verdi haber olarak acaba bu ibneler carlos olmazsa elden kacmasın diyemi böyle yaptılar gerci bunların işi belli olmaz ikisinide alabilirler.....

Ikisini birden almak bana göre sacma olur ama biri defans ve biri ofansda oynayacaksa olabilir. Türkiyenin en iyi sol tarafi olur.

Demekki bizimkiler o yüzden sag tarafi saglama aliyor :D:D:D

Şuayip Aydın
EGEMEN’DE PARA KRİZİ
http://www.gunebakis.com.tr/images/egemendeparakrizi.jpg (http://www.gunebakis.com.tr/images/egemendeparakrizi.jpg)

Trabzonspor’un renklerine katmak istediği ve bir süredir görüşmeleri sürdürdüğü Bursaspor’un milli stoperi Egemen için dün akşam saatlerinde bir görüşme gerçekleştirildi. Daha önce bu oyuncuyla ön bir görüşme yapan Bordo-Mavili yönetim, bu futbolcunun Bursaspor ile anlaşamaması nedeniyle dün yeniden bir araya geldi. Egemen’in, Trabzonspor yönetiminden tam 1,5 milyon YTL yıllık ücret talep ettiği kaydedildi. Buna karşın Bordo-Mavililer, Egemen’e yıllık 1 milyon YTL önerirken, 3 yıllık da sözleşme yapma teklifinde bulundu. Ancak Bursaspor kaptanı Egemen, bu rakamı kabul edemeyeceğini dile getirerek durum değerlendirmesi yapması gerektiğini vurguladı.

Yaklaşık bir saat süren görüşmenin ardından Bordo-Mavili yönetim, “Bu şartlarda kesinlikle anlaşamayız. Bizim son öremiz 1 milyon YTL’dir, düşün ve bize kararını bildir” dediler. Egemen de bunun üzerine masadan kalkarken, kendisine biraz zaman tanınmasını talep etti. Egemen’in transferinin birkaç gün içinde netleşmesi bekleniyor. Bordo-Mavililer, bu gelişmeden sonra yönünü Gaziantepsporlu Bekir İrtegün ile Ankaragücü’nden Emre Güngör’e çevirdiler. Bu oyuncularla ilgili girişimlerin de sürdüğü vurgulandı. Oftaşsporlu Giray’ın da düşünülen isimler arasında olduğu belirtildi. Trabzonspor’un, Ziya Doğan’ın da isteği doğrultusunda bir stoper alacağı belirtildi.

Samet Berber
tuncayın futbolculuğuna bişey demiorum bencede çok kaliteli ama türkiyede bize öyle gelio avrupada o kadar kolay futbol oynatmazlar adama izleyin ve görün...

Şuayip Aydın
05.06.2007, 20:23
UFUKHAN’A DA KIYMAYIN!
http://www.gunebakis.com.tr/images/ufukhanadakiymayin.jpg (http://www.gunebakis.com.tr/images/ufukhanadakiymayin.jpg)

Trabzonspor yönetimi göreve gelirken, “Takımdaki Trabzonlu sayısını artıracağız, altyapıyı çok daha üretken hale getireceğiz ve yıldız yetiştireceğiz” mesajını vermişti. Ancak Nuri Albayrak başkanlığındaki yönetim göreve geldikten sonra ne altyapıdan oyuncu çıkarılabildi, ne de takımdaki Trabzonlu sayısı artırılabildi. Hatta sayı her geçen gün düştü ve bugün Bordo-Mavili takımın 25 kişilik kadrosunda ancak 5 Trabzonlu bulunuyor. Yönetimin izlediği transfer politikası ve Teknik Direktör Ziya Doğan’ın zorlamaları, bu sayının daha da azalmasına neden olacak gibi gözüküyor. Özellikle takasta kullanılacak isimler arasında genç Trabzonlu yıldız adaylarının bulunması her kesimi rahatsız ediyor. Takımdaki Trabzonluların sayısının artması gerektiğinin altı çizilirken, mevcut politikaların kulübü uçuruma götüreceğine işaret ediliyor.

Son Kurban Ufukhan mı?
Geçtiğimiz dönem içinde birçok Trabzonluyu elden çıkaran veya kiralık olarak veren Trabzonspor kurmaylarının, bu kez de Ufukhan Bayraktar gibi güven duyulup forma verildiğinde çok şeyler üretebilecek bir oyuncuyu takasta kullanmayı planladığı dile getiriliyor. Ufukhan Bayraktar’ın özellikle Kemal Okyay’a karşılık Kayserispor’a verilmesi düşünülen isimlerden biri olduğu belirtiliyor. Ufukhan Bayraktar, Trabzonspor’da forma giyip, hizmet etmek istediğini söylemesine karşın, başta Teknik Direktör Ziya Doğan olmak üzere, günlük başarı peşinde koşarak bu ismi de gözden çıkarma noktasına gelmiş olması tepkiyle karşılanırken, “Kulübün içi, Trabzonlular gönderilerek boşaltılıyor. Başarı isteniyorsa tam tersi bir politika üretilmesi gerekir” yorumlarının yapılmasına neden oldu.

Şuayip Aydın
05.06.2007, 20:24
KARA DELİĞİ KAPATACAK!
http://www.gunebakis.com.tr/images/karadeligikapa.jpg (http://www.gunebakis.com.tr/images/karadeligikapa.jpg)

Trabzonspor’da göreve gelirken, ‘Yıldızlar alacağım’ diyen ve paralı başkan olarak lanse edildiği için de üyelerden büyük destek bulan Başkan Nuri Albayrak, şimdi tam tersi politika izliyor. Göreve gelmelerinin üzerinden 6 ay geçmeden Fatih Tekke gibi Bordo-Mavili takımda 4 sezonda 130 gole imza atan Fatih Tekke’yi satan, Musampa ve Marcelinho gibi yaşları kemale ermiş futbolcuları transfer ederek taraftarın gözünü boyayan Albayrak, stratejisini yine değiştirmedi. Fatih’i satıp elde edilen 7 milyon 450 bin avro ile hem kulübün temel ihtiyaçlarını karşılayan, hem de transfer edilen futbolculara ödemelerde bulunan Albayrak, bu kez aynı yöntemi Milan Stepanov’a uygulayacağının sinyallerini verdi.

Mazeretleri de Hiç Değişmiyor
Albayrak’ın 2006 Ocak ayında transferini gerçekleştirdiği Sırp futbolcu Milan Stepanov başarılı olup ülkesinin de A Milli takımında forma giyince bir anda Avrupa’nın gözdesi haline geldi. Daha önce Chelsea, İnter Milan gibi kulüplerin transfer teklif ettiği söylenen Stepanov’la ilgili olarak şimdi de pazarlama faaliyetleri başladı. Bu futbolcuya İspanya’dan Atletico Madrid ve Getafe kulüplerinin transfer teklifi yaptığı duyurulmuştu. Şimdi de İngiliz kulüplerinden Wigan Athletic, Reading ve Watford’dan teklif geldiği ifade edildi. Trabzonspor yöneticileri ise, “Stepanov gitmek istiyor. Bizim de onu satmaktan başka çaremiz yok. Burada kalmak istemeyen futbolcuları tutamayız” demeleri dikkat çekiyor.

Gözden Düşürülecek ve Gidecek
Ligin ikinci yarısında Teknik Direktör Ziya Doğan’ın Risp’i tercih etmesi ve bu oyuncuyu ikinci plana itmesinin ardından Stepanov’un haklı olarak morali bozulmuştu. Risp’in sakatlanmasının ardından ise forma kendisine verilmesine rağmen, ‘Ziya Doğan olduğu sürece, transfer ettiği oyuncuların dışındaki isimlere forma vermez. Bu nedenle de ilk iş olarak Stepanov satılacak’ iddiaları ortaya atılmıştı. Stepanov’un, ülkesine giderken, Trabzon’da yakın arkadaşlarına, “Ziya Doğan beni istemiyor. Dönmeyebilirim” dediği ileri sürülürken, yöneticiler de şimdi bu sözleri silah olarak kullanmaya başladı. Kendi aldıkları ve Trabzonspor’da yıldızlaşan isimleri bile satmak için mazeret üretmeleri tepkiyle karşılandı

marcelinhos100
05.06.2007, 20:25
Ikisini birden almak bana göre sacma olur ama biri defans ve biri ofansda oynayacaksa olabilir. Türkiyenin en iyi sol tarafi olur.

Demekki bizimkiler o yüzden sag tarafi saglama aliyor :D:D:D

Dogru Tuncay gidebilir diye işi saglama almışlar olabilir ama Tuncay gitmeyecektir bence daha fazla paraya imza atmak için bu kadar bekletiyorlar bence zaten menajeri cok paracı bir adam ;)

marcelinhos100
05.06.2007, 20:26
Aman aman Suayip geldi kacayım ben şimdi bura eski haber yıgınına dönecek..........:)

hüseyin1975
05.06.2007, 20:27
Dogru Tuncay gidebilir diye işi saglama almışlar olabilir ama Tuncay gitmeyecektir bence daha fazla paraya imza atmak için bu kadar bekletiyorlar bence zaten menajeri cok paracı bir adam ;)

Tuncay kalsada illa sol tarafta oynayacak diye bir durum yok. Sag tarafta veya forvet arkasi oynayabilir. Tuncay bana göre sol tarafin adami degil.

Ama sonucda nerede oynarsa oynasin ezik takimin oyuncusu degilmi. Onumu düsünecegiz :mad:

hüseyin1975
05.06.2007, 20:27
Aman aman Suayip geldi kacayım ben şimdi bura eski haber yıgınına dönecek..........:)

Banada bu Haberler tanidik geldi ;)

marcelinhos100
05.06.2007, 20:28
Umut oynuyor ilk onbirde kocum benim..............

Ne yazıkki saat 10 da macım var ikinci yarıyı izleyemeyecegim......

Samet Berber
05.06.2007, 20:28
benimde dikkatimi çekti bakıorum haberlere hepsi eski yaa egemenle görüşme olacak falan yazıo adam imza attı bee...

ÖzGür Ayar
05.06.2007, 20:30
suayip az dikkat et siteye be kardeşim sayfalar öncede yayınlanan haberleri tekrar tekrar yayınlıyorsun günlerdir.

Şuayip Aydın
05.06.2007, 20:31
Umut oynuyor ilk onbirde kocum benim..............

Ne yazıkki saat 10 da macım var ikinci yarıyı izleyemeyecegim......kadro nerde yazıyo abi

Samet Berber
05.06.2007, 20:31
suayip az dikkat et siteye be kardeşim sayfalar öncede yayınlanan haberleri tekrar tekrar yayınlıyorsun günlerdir.
kardeş avatar çok süpermiş yaaa :D:D

muratt
05.06.2007, 20:34
Bu yonetim bu gidisle Cordoba ve Martinez'i ayni anda alir, Jeferson'u da gondermez.. 5 tane kaleci, 8 tane sagbek ve sifir sol kanat oyuncusuyla sezonu acar.. Yonetimin yapmadigi bi bu kaldi herhalde, bekliyoruz bunu da.. Nasil olsa babalarinin ciftligi kulup ..

marcelinhos100
05.06.2007, 20:35
kadro nerde yazıyo abi

Her sitede var kardeşim......

Samet Berber
05.06.2007, 20:36
bu olabilir işte ......brawo kardeşş cordoba ya hayırrrr jeffiye evet :P

marcelinhos100
05.06.2007, 20:39
Trabzonda Transfere 1 hafta ara veriliyormuş fiyatlar cok yüksekmiş yine aynı şekilde Serkan Jabi ve Adnana imza attıracakmış Ziya Hoca Arjantine gidiyormuş Alex De Souza Tarzında bir adam almaya gidiyormuş bu arada Martinez konusunda beklemeleri gayet dogal sol bek konusunda da Sancak beklesin belki Wedersonu alırlar.......

Koray
05.06.2007, 20:40
Trabzonda Transfere 1 hafta ara veriliyormuş fiyatlar cok yüksekmiş yine aynı şekilde Serkan Jabi ve Adnana imza attıracakmış Ziya Hoca Arjantine gidiyormuş Alex De Souza Tarzında bir adam almaya gidiyormuş bu arada Martinez konusunda beklemeleri gayet dogal sol bek konusunda da Sancak beklesin belki Wedersonu alırlar.......

nerden biliyosun..yoksa sndemi sallıyosun:D:D

Samet Berber
05.06.2007, 20:40
beklesinler yaa zaman o kadarda sorun değil acele işe şeytan karışırmış evet bizede alex gibi bi adam lazım ama mümkünse biraz canlı bi adam olsun ölü gibi değil :D:D:D:D

Kasım Hilal
05.06.2007, 20:42
Riquelme Hazır !

Heyecan yarattı

Kaynak; AntiFotomaç

Allah aşkına lalım şu adamı ya..
Bu rada fotoğaf da güzelmiş be...

degok
05.06.2007, 20:44
http://www.fotomac.com.tr/2007/06/05/im/2CFBF6DD176FC84C977BEBC1b.jpg http://www.fotomac.com.tr/i/1_pix_beyaz.gif http://www.fotomac.com.tr/i/1_pix_beyaz.gif http://www.fotomac.com.tr/i/_spacer.gif Toraman'a kanca

ERCİYESSPOR'daki harika performansıyla göze giren Emre Toraman'a Trabzonspor da talip oldu. Bursaspor'un da listesinde olan başarılı oyuncunun, bordo-mavili yönetimin teklifine sıcak baktığı ve zaman istediği öğrenildi. Bu transferin önümüzdeki günlerde netlik kazanması bekleniyor.

ah arkadaş ya zamanında satılmasın dedik ama dinlenmedi. hırslı oğlan.

Erkut Ay
05.06.2007, 20:45
ziya deli dana gibi gibi geziyor ama hala bi icraatını göremedik....:D:D

Mert M.
ya bırakın biz riquelme nin bacağını bile alamayız

Samet Berber
ya bırakın şu şeref.... i ya nabıcaksın onu hırslı oğlan mı al sana h.üçüncü adamın koşmaktan ciğerleri eridi çok hırslı :D

Kasım Hilal
05.06.2007, 20:47
ya bırakın biz riquelme nin bacağını bile alamayız

Hayallerimi engelleyemezsiniz.
Ben beklerim arkadaş.
Gelmezse o kaybeder.
Nerede bulacak bizim gibi taraftarı?
Aklı varsa gelsin.
Hem belli mi olur belki Ziya Doğan ile ters düşerlerse Ziya Hocaya da yol görünür sayesinde.

Mert M.
05.06.2007, 20:51
Hayallerimi engelleyemezsiniz.
Ben beklerim arkadaş.
Gelmezse o kaybeder.
Nerede bulacak bizim gibi taraftarı?
Aklı varsa gelsin.
Hem belli mi olur belki Ziya Doğan ile ters düşerlerse Ziya Hocaya da yol görünür sayesinde.
tamam abicim seni mi kıracağız ya
ben hani fotomaçın haberi olduğu için öyle dedim
çünkü bu gazete geçen sene interli adrianoyu getirmişti Türkiye'ye

Samet Berber
05.06.2007, 20:53
kim istemezki riquelme yi ahhh ahhhh insanın iştahını kabartıosunuz haaa

AYYILDIZ
05.06.2007, 20:53
Geçtiğimiz sezon Altay formasını giyen Sancak, Trabzonspor yönetiminin kendisi ve menejeriyle temasa geçtiğini belirterek, Trabzonspor yönetimi beni istiyor, bende Trabzonspor gibi büyük bir camiada top koşturmak istiyorum dedi.

Sancak, Trabzonspor teknik direktörü Ziya Doğan'la Malatyaspor'da birlikte çalıştıklarını belirterek şunları söyledi; “Ziya hoca beni Malatya'dan tanıyor.Malatyaspor Uefa'ya gittiği dönem Ziya Hoca ile birlikteydik. Bonservisim şu an elimde.Türkiyeden bir çok kulüpten teklif alıyorum ama benim öncelikli tercihim Trabzonspor olacak.İnşallah en kısa zamanda Trabzonspor'la masaya oturup borda mavili formayı giyerim.Trabzon Türkiye'nin en büyük kulüplerinden bir tanesi.Her futbolcunun formasını giymeyi hayal ettiği bir kulüp.Transferim birkaç gün içinde netlik kazanacak.Şu an Trabzonspor'a gelmek için sabırsızlanıyorum”

murat
05.06.2007, 22:09
dalga gecer gibisiniz gercekten! maci hangi kanal veriyor neden veriyor neden vermiyor muhabbetine devam edenler ceza alacaktir! TRANSFER basligi burasi!

Erdem Keser
05.06.2007, 22:14
"Beşiktaş ya da Galatasaray"
Geçtiğimiz sezon Kayseri Erciyessspor'un kaptanlığını yapan ve ortaya koyduğu futbolla beğeni kazanan Emre Toraman transferinde gözdelerinden biri haline geldi.

K.Erciyesspor ile sözleşmesi sona eren ve bonservisi elinde olan Emre'nin talipleri de her geçen gün artıyor. Dubai'de tatilini sürdüren Emre, editörümüz Hilmi Sever'e konuştu.

Beşiktaş, Galatasaray, Trabzonspor ve Rus takımlarından menajeri aracılığıyla teklifler aldığını söyleyen Emre; "Türkiye dönüşünde beni isteyen takımlar ile bir kez daha görüştükten sonra kararımı vereceğim" dedi.

"Tercihim İstanbul"

İstanbul'u çok sevdiğini söyleyen Emre; "Galatasaray ve Beşiktaş'a daha yakınım, Rusya'ya gitmeyi ise aklından geçirmiyorum." dedi. Toraman, Beşiktaş Teknik Direktörü Ertuğrul Sağlam'ın kendisini Kayserispor'dayken de istediğini belirtti.

Hilmi SEVER

05.06.2007

Kaynak : Sporx.com
----------------------------
aman uzak dur takımdan bizde yalvarıyoduk sana.
yemin ederim türkiye liginde en nefret ettigim oyuncu emre toramandır

alpi53
05.06.2007, 22:19
bende cok uzuldum walla.. nereye giderse gitsin bir tane daha onlibero istemiyorummm..

Sinan Akyıldız
05.06.2007, 22:27
Ramos Riquelme Kim ya :D Ramon ( roman yada ) değilmiydi o yoksa biz başka bi riquelme ile mi ilgileniyoruz :D

Ali Şahin
05.06.2007, 22:35
ali bilgini alın

Kasım Hilal
05.06.2007, 22:37
Ramos Riquelme Kim ya :D Ramon ( roman yada ) değilmiydi o yoksa biz başka bi riquelme ile mi ilgileniyoruz :D

Roman.
Yanlış yazmışlar.

Juan Roman Riquelme

http://www.juanromanriquelme.com/

Bu da kendi sitesi..
Abarttım mı ne?