PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 2007-2008 | Transfer Dosyası

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 [23] 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105

efemehmet
04.06.2007, 08:25
Doğru dürüst hiç bir başarısı olmayan Hami, Ogün, Abdullah, Şota, Arçil, Lemi, Cengiz, Ünal, Tolunay, Orhan'lı kadro niçin efsane olmuş ve hala anılıyorsa mevcut sistem de aynı gerekçe ile beğenilmiyor ve göz ardı ediliyor. En azından benim tarafımdan... 1 tane Gattuso başım üstüne, ama nedir bu Allah aşkına... Yeminle söylüyorum Yavuz Selim maçları bizim maçlardan çok daha rahat ve keyifli izleniyor.
Noktasına virgülüne katılıyorum..Yazı uzun kısalttım..Benim için en can alıcı nokta sonda kalmış..şöyle bir karartayım dedim..

Emre B.
04.06.2007, 08:37
o kadar belli oluyor demek.
ama son zamanlar da "ben de sizin kadar biliyorum" demeye başladı.
efsanesi kaybolacak:DStichus efsanesi asla bitmez.Herşey çok güzel olacak.

Mehdi
04.06.2007, 09:22
BORÇ KAPIYI ÇALINCA!

Trabzonspor'da yönetimin transfer politikasını 30 trilyonluk açık belirledi...

http://www.karadenizgazete.com.tr/images/haber/19348_b.jpg

Transferde çarçur edilen paralar ile borç ürkütücü boyutlara ulaşınca Trabzonspor, şimdi bonservisi elindekis oyunculara yöneldi...
Bordo-Mavililer'de yönetim satacağı oyunculardan para kazanıp, bonservissiz transferler ile borcu en azından arttırmamak istiyor...
BORCUN NEDENİ TRANSFER
Trabzonspor'un transfer politikasını 30 trilyonluk borç belirledi. Divan Kurulu toplantısı ortaya çıkan ve uzun süredir tartışmalara neden olan borcun Albayrak ve yönetimi döneminde 30 trilyona çıkması, Trabzonspor'un transferde farklı bir politika izlemesine neden oluyor. Son üç transfer döneminde bir çok oyuncusunu kadrosuna katan ve çarçur edilen paralar nedeniyle borcun 30 trilyona yükselmesi üzerine yönetim, bu kez transferde bonservisi elinden olan oyunculara öncelik veriyor.
ARTTIRMAK İSTEMİYORLAR
Trabzonspor'da yönetim göndermeyi düşündüğü yabancılardan zarar etmemeyi planlarken, alacağı isimlere de bonservis bedeli ödemeyerek, borcun en azından artmasına engel olmak amacında. Başkan Nuri Albayrak'ın da katıldığı İstanbul'daki transfer zirvesinde Teknik Patron Ziya Doğan'a bu yönde düşüncelerin aktarıldığı ve fikir birliğine varıldığı ifade edildi. Trabzonspor, bonservis ücreti olan isimler ile ilgili olarakta, takas+para formülünü uygulayarak, ödeyeceği parayı minumuma indirmenin peşinde.

Mehdi
04.06.2007, 09:24
JABİ, TRABZON'A EVET DEDİ

Bordo-Mavililer, Gineli oyuncunun işini bitirdi...

http://www.karadenizgazete.com.tr/images/haber/19342_b.jpg

Jabi?nin menajeri ile dün İstanbul?da bir araya gelen Başkan Albayrak, Gineli oyuncu için her konuda anlaşmaya vardı. Jabi?nin, Gine Milli Takım kampından sonra Yattara ile birlikte Trabzon?a gelip imza atması bekleniyor...

KAMP SONRASI İMZA
Trabzonspor, bir süredir peşinde olduğu Gineli oyuncu Daouda Jabi?nin işini bitirdi. Teknik Direktör Ziya Doğan?ın alınması için olumlu rapor vermesinin ardından, düğmeye basan Başkan Nuri Albayrak, Gineli oyuncunun menajeri ile dün İstanbul?da masaya oturdu. Yattara?nın da Trabzonspor?da forma giymesi nedeniyle Bordo-Mavili takımda oynamak istediğini menajerine bildiren Jabi?nin, Gine Milli Takım kampından sonra Yattara ile birlikte Trabzon?a gelip imza atması bekleniyor.
YATTARA ARACI OLDU
Gine Milli Takım kampında bulunan İbrahima Yattara da, Jabi?nin transferinde önemli rol oynadı. Geçtiğimiz sezon Kayseri Erciyesspor?da Bülent Korkmaz?ın, gözde oyuncularından olan Jabi, Kayseri ekibinin küme düşmesiyle birlikte, teknik direktör Korkmaz?a "Hocam sen nereye gidersen ben de oradayım" demişti. Ancak Gine Milli Takımı?ndan arkadaşı Yattara?nın devreye girmesiyle Jabi, Trabzonspor?a "Evet" dedi. Yattara, Jabi?nin Kayseri Erciyesspor?a transferi gündemde olduğuda kendisine de kefil olmuştu.

Mehdi
04.06.2007, 09:26
EGEMEN'DE SON NOKTA

Trabzonspor işi bugün bitirmek istiyor...

http://www.karadenizgazete.com.tr/images/haber/19345_b.jpg

PAZARLIK KIZIŞTI
Trabzonspor'un almak için yoğun çaba sarfettiği Bursasporlu Egemen'in transferi bugün netleşiyor. Risp'in sakatlığının uzayacak olması nedeniyle yerine Bursaspor ile sözleşmesi sona eren genç savunmacıyı almayı düşünen Bordo-Mavililer'de Başkan Nuri Albayrak, bugün Egemen'in menajeri ile İstanbul'da görüşecek.
AZ BİR FARK VAR
Yıllık 1.2 trilyon isteyen Egemen'e önce 900 milyar teklif eden Bordo-Mavililer'de Albayrak'ın, bugünkü pazarlıkta fiyatı 1 trilyona çıkarıp, 2 ve 3 yıllarda da fiyat artışı önererek transferi bitirmeyi amaçlıyor. Bordo-Mavililer'de Egemen'in işi bitirilirse, Risp'den kendisine kulüp bulması istenecek.

Faik Yılmaz
04.06.2007, 09:26
ne oyuncuymuş buda be....

bir haftadır erciyesin futbolcusunu almak için uğraşıyoruz...

Mehdi
04.06.2007, 09:27
TOBİAS LİNDEROTH

İşte Trabzonspor'da Doğan'ın gönlündeki '10 numara'...

http://www.karadenizgazete.com.tr/images/haber/19343_b.jpg

İsveç'in dünyaca ünlü yıldızını izleyip hayran kalan Doğan'ın, Başkan Albayrak'a 'Alabilirsek, süper olur" dedi. Tek sorun 4 milyon EURO'luk bonservis

TAM ARADIĞIMIZ GİBİ
Trabzonspor'da Doğan aradığı 10 numarayı buldu: Tobias Linderoth. Danimarka şampiyonu Kopenhag'ın Dünyaca ünlü İsveçli yıldızı Linderoth'u yardımcılarından sonra kendisi de izleyen ve hayran kalan Teknik Patron Ziya Doğan'ın , Başkan Nuri Albayrak'a, "Tam aradığım gibi bir oyuncu. Alırsak süper olur ama fiyatı çok yüksek" dediği belirtildi. Bonservisi 4 milyon EURO olan İsveçli yıldızın için Albayrak'ın kurmaylarına girişimlerde bulunması talimatı verdiği belirtildi.
LİSTE BAŞI OLDU
Doğan'ın '10 numara' arayışlarında Linderoth'u liste başına aldığı ancak fiyatının yüksek olması nedeniyle diğer taraftan alternatif için arayışlarını da sürdürdüğü ifade edildi. Albayrak'ın iyi bir oyun kurucu için hiçbir fedakarlıktan kaçınmayacakları güvencesini verdiği özellikle Stepanov'un iyi bir ücrete satılması durumunda Linderoth için girişimlerin hızlanacağı belirtildi. 'İyi bir 10 numara şart' diyen Doğan da diğer yandan Linderoth'un daha uygun yedekleri için arayışta.

Mehdi
04.06.2007, 09:29
NEWCASTLE'DEN GÖKDENİZ'E KANCA

İngiliz ekibi 1 milyon sterlin ödemeye hazır

http://www.karadenizgazete.com.tr/images/haber/19344_b.jpg

Trabzonspor'un süper bücürü Gökdeniz Karadeniz'e Premier League ekiplerinden Newcastle United talip. İngiliz ekibinin menajeri Sam Allardyce, Gökdeniz'in milli takımdan da arkadaşı olan Emre Belözoğlu'dan yıldız oyuncuyla ilgili bilgi aldı. İngiliz People Gazetesi Newcastle United'ın Gökdeniz için Trabzonspor'a 1 milyon sterlin ödemeye hazır olduğunu iddia etti

sbay
04.06.2007, 09:30
http://www.internetspor.com/v3/resim/haber/12000trabzon.jpg

Trabzonspor'da transfer harekatı

Trabzonspor yönetimi, pürüzleri gidermek ve planlanan transferleri bitirmek için dört koldan çalışıyor. Birçok oyuncuda imza için geri sayıma geçildi...http://www.internetspor.com/v3/futbol/img/1x1.gif
Ekonomik şartların ağırlığı sebebiyle önceliği, bonservisi elinde oyunculara veren ve transferlerinin önemli bir bölümünü 11 Haziran’a kadar bitirmeyi planlayan Trabzonspor Yönetimi, çalışmalarına yoğun bir tempoyla devam ediyor.

Fenerbahçe cephesinin hâlâ görüşmek için beklemesine rağmen Serkan Balcı’nın, “Trabzonspor ile anlaştım” açıklaması, Bordo-Mavililer’i rahatlatırken, aylar öncesinden el sıkışılan Samsunsporlu Adnan konusunda yaşananlar ise kısa süreli de olsa keyifleri kaçırdı.

Jabi ve Egemen
Samsun’un yıldızı için Beşiktaş’ın da devreye girmesi, kısa süreli endişe yaratsa da Adnan’ın açıklamaları yönetime nefes aldırdı. Serkan gibi Adnan da, “Ertuğrul hoca ile Kayseri’deyken görüşmüştük. Ama son dönemlerde temasımız olmadı. Trabzon’a söz verdim” diyerek noktayı koydu.

Bu arada bonservisi elinde olan Erciyesli Jabi ile de görüşmelerin son aşamaya geldiği, Altaylı Sancak’ın da 11 Haziran’da imza atacak isimlerden olduğu vurgulandı. Egemen’in Fener ile flörtü ise bu transferi zora sokuyor

Faik Yılmaz
04.06.2007, 09:30
gökdeniz satılıp yeni oyuncu alınacaksa hayır....

ama mevcut kadroya linderoth gibi bi takviye çok güzel olur...

Mehdi
04.06.2007, 09:35
JABİ GELİYOR JABİ

Trabzonspor ince eliyor ama yarayışlı oyuncuların kapısını çalıyor, işte size ikinci Gineli...

http://www.takagazete.com/haber_images/jabi_02062007.090634.jpg

Bordo-Mavililer Kayseri Erciyesspor’da oynayan Yattara’nın Gineli arkadaşı Jabi’yi çağırdı. Fransa’nın Lens ve AC Ajaccio kulüplerinde 5 yıl forma giyen sağ kenar oyuncusunun teklifi kabul ettiği açıklandı

İKİNCİ GİNELİ
Trabzonspor’da Teknik Direktör Ziya Doğan’ın özellikle sağ kenara oyuncu istemesi üzerine harekete geçen yönetim kurulu listede yer alan Jabi’yi Trabzon’a çağırdı. 2001-2002 sezonunda Fransa’nın Lens kulübüne transfer olan Gineli futbolcu burada 4 yıl oynadıktan sonra aynı ülkenin AC Ajaccio takımına transfer oldu. Geçtiğimiz sezon ortasında K.Erciyesspor’a gelen Gineli Daouda Jabi Gine milli takımının da formasını giyiniyor.

PASCAL OLMADI
Trabzonspor’un sağ kenar için düşündüğü futbolculardan biride yine Gineli futbolcu Pascal’dı. Fransa’nın Etienne kulübünde oynayan Pascal pahalı gelince Trabzonspor bu oyuncudan vazgeçmişti. Bordo-Mavili takımın talip olduğu bir başka Gineli Jabi 1981 doğumlu. Kayseri Erciyespor’da başarılı maçlara imza atan ve bu takımın 2. yarıdaki süper çıkışında imzası bulunan Gineli’nin transferine kuşkusuz en fazla İbrahima Yattara sevinecek.

Mehdi
04.06.2007, 09:36
http://www.takagazete.com/haber_images/gurbetci_02062007.090627.jpg

Nejmi Perekli B.Dortmunt’un amatör takımında oynayan Mehmet Akgün için Almanyaya gidiyor

Transfer çalışmalarını sürdüren Trabzonspor’un listesine Dortmunt’un Amatör takımında orta saha oynayan Mehmet Akgün de girdi. Dortmunt’un bugün Leverkuzen ile oynayacağı maçı izlemek için bu ülkeye gitmeye hazırlanan Menajer Necmi Perekli bu seyahatini gelecek haftaya erteledi. Orta alanda son derece etkili olduğu ve sol ayağını çok iyi kullandığı yönünde değerlendirilen Mehmet Akgün için otoriteler olumlu yorum yaptı.

sbay
04.06.2007, 09:46
Jabi kavgası büyüyor

Yattara devrede
Transfer hârekatını erken başlatan Trabzonspor, talip olduğu oyuncuları başka kulüplerin de istemesi sebebiyle sıkıntı yaşıyor. Bordo-mavili takımı bu konuda en çok zorlayan ekip ise Bursaspor. Yeşil-beyazlıların kaptanı Egemen’i almak isteyen Trabzon, Teknik Direktör Bülent Korkmaz’ın inadını kırmaya çalışırken, Erciyes’in Gineli yıldızı Jabi’nin transferinde de Bursa ile çekişme yaşıyor. Jabi konusunda ısrarlı olan Karadeniz ekibi, Milli Takım kampında bulunan Yattara’ya “Dönüşte takım arkadaşını da yanında getir” talimatı verdi. Ancak Bülent Korkmaz’ın eski öğrencisinin transferi için Erciyes Yönetimi’nden söz aldığı öğrenildi.

Kaptan’ın derdi para
Egemen konusunda da kriz aşılamadı. Trabzonspor’un 900 bin dolar teklif ettiği futbolcu için Bülent Korkmaz “kesinlikle gönderilmesin” talimatı verirken, Bursa taraftarı da kaptanın takımda kalması için yönetime baskı yapıyor. Egemen’in derdi ise para. Yeşil-beyazlılara “Trabzonspor’un verdiğinden 150 bin dolar eksiğini kabul ederim” diyen Egemen’in Bursa’ya imza atmak için en büyük şartı ise 24 maçlık alacaklarının ödenmesi. Bu arada Trabzon, ısrarla istediği Sakaryalı Martinez’e G.Saray’ın da kanca atmasıyla alternatif isimleri gündeme aldı. Bordo-mavililerin kale için en büyük adayı G.Antep’in Boşnak file bekçisi Hasagiç.

Şahinoğlu
04.06.2007, 09:51
Kimin için kavga ediyomuşuz Jabi :) bide kim Egemen yazıklar olsun şu adamlara bak, almak için ekstra bir mücadele veriyo yönetim kim için 2 tane sıradan oyuncu için sanki dünya yıldızları,Egemen efendi 150 bin dolar aşşağa bursayı tercih ediyomuş halbuki 500 bin dolarda eksik versek bizi tercih etmesi gerekirken inşallah almazlar birinin takımı düştü , öbürününkiside seneye düşer uğraştığımız topçulara bak.

sbay
04.06.2007, 10:10
KALECİYİ İSTİYORUZ

http://www.takagazete.com/haber_images/kaleciyi_04062007.090604.jpg
Jabi, Serkan Balcı ve Adnan Güngör tamam. Trabzonspor şimdi de 1 numarayı arıyor

Teknik Direktör Ziya Doğan’ın raporu doğrultusunda hareket eden yönetim Rüştü Reçber, Martinez ve Cordoba defterini kapattı. Şimdi gündeme Erciyesli Orkun geldi

TRANSFER HEDEFİ TUTUYOR
Transferde özellikle sağ kenar, orta saha, sol açık, santrfor ve kaleci transferi yapmayı planlayan Trabzonspor’da Jabi, Serkan Balcı ve Adnan Güngör’de sorun olmadığı ve bu oyuncuların Trabzonspor ile sözleşme imzalayacakları açıklandı. Yeni sezonda Serkan’ı ortada oynatacak olan Teknik Direktör Ziya Doğan, Jabi’ye sağ kenarda görev verecek. Adnan Güngör’ün de bir orta alan oyuncusu olduğuna vurgu yapan Doğan, “Savaşçı bir kadro kuruyoruz. Her şey yavaş yavaş yoluna giriyor” dedi.

TRABZON’UN KALESİ ÖNEMLİ
Trabzonspor’da boşalacak yabancı kontenjanına göre santrfor ve sol açık transferi yapılacak. Kaleci konusunda yerliye dönüş yapan yönetim bu yönde Martinez’den yüksek fiyatı, Rüştü’den formsuzluğu ve Cordoba’dan ise yaşlı olması nedeniyle tamamen vazgeçti. Geride bıraktığımız sezon K.Erciyesspor’da başarılı maçlara imza atan Orkun Usak listeye dahil edildi. Ankaragücü’nün malı olan ve 2008 sezonu sonuna kadar sözleşmesi bulunan Orkun için başkent kulübünün kapısı çalınacak. Orkun’un G.Saray ve Bursaspor da resmen istedi.

sbay
04.06.2007, 10:11
EGEMEN KALSIN!
http://www.takagazete.com/haber_images/egemen_04062007.090643.jpg

Bursaspor kaptanı gemisini terk etmiyor. Menajer Erdinç Şehit yeşil-beyazlı kulübün verdiği rakama sıcak baktıklarını açıkladı

SON SÖZ BUGÜN
Transferde savunmaya Bursaspor’un kaptanı Egemen Korkmaz’ı almaya çalışan Trabzonspor bugün Bursa’dan gelecek haberi bekliyor. Tecrübeli futbolcunun menajeri Erdinç Şehit, TAKA’ya yaptığı açıklamada Bursaspor’a verdikleri rakama sıcak bakıldığını ve bugün yöneticilerle bir araya gelerek anlaşmak istediklerini açıkladı. Geçtiğimiz sezon 850 bin YTL’ye oynayan Egemen’e Trabzonspor’un 900 bin dolar teklif yaptığı öğrenildi.

sbay
04.06.2007, 10:12
AL SANA RÜŞTÜ!
http://www.takagazete.com/haber_images/al_04062007.090601.jpg

Bosna Hersek maçında yediği hatalı goller tükenişinin fotoğrafıydı

FENERBAHÇE’nin ve Milli Takım'ın tecrübeli kalecisi Rüştü, 15 Kasım'daki İtalya karşılaşmasından sonra sahalara yine bir milli maçla döndü. O tarihten bu yana futboldan uzak kalan Rüştü, Bosna karşısında muhteşem bir dönüş yapmak istiyordu. Yediği ilk golün ardından "Eski Rüştü olsa bunları yemezdi" dedirten Rüştü'nün üçüncü goldeki hatası ise affedilir gibi değildi. Kornerden gelen topta boşa çıkan ve kalesini boşaltan tecrübeli file bekçisi, yenilginin altına imzasını koydu. Pozisyon sonrası dönüp arkasına baktığında ağlara giden topu gördü ve yaptığı hataya kendisi bile inanmakta güçlük çekti.

sbay
04.06.2007, 10:18
Martinez'i Nürnberg kapıyor!..

http://www.dakka90.com/files/martinez.jpg

Almanya'nın Bundesliga takımlarından Nürnberg, Sakaryaspor'un başarılı kalecisi Martinez'e talip oldu...
Yeşil-Siyahlı kulübün başkanı Recep Hacıeyüpoğlu Alman takımıyla anlaşmak üzere olduklarını belirterek, "Nürnberg yabancı kontejanı problemi yaşıyor. Bu sorun ortadan kalktıktan sonra Martinez'i transfer edecekler. Zaten 3 büyüklerden de resmi bir teklif gelmedi" diye konuştu.
Takvim

Rıza ÇOLAK
04.06.2007, 10:23
a,b,c, planları....(alfabede harf kalmadı plan adı koyacak.Artık ikili konbinozonlar yapacaklar plan adı için gözünü sevdiğimin yöneticileri.Mesela AB Planı,CD Planı, en çok korktuğumda ZD Planı)
alternatifi bol listeler.....
ince eleyip sık dokumalar....Sanki Dokuma tezgahı TRABZONSPOR
Takımdan kovularak giden adamların tekrar listelere adlarının girmesi....
Valla bezdirdi bu adamlar
Ben Plan mlan görmek ve duymak istemiyorum artık.Bana icraat lazım...

okan6161
04.06.2007, 10:30
hadi satalım gökdenizi yattarayı milanı ceyhunu ne olcak alalım gene 2 ligden adamlar aferun sana albayrak sat miras yedi sözü tam sana göre

Mehdi
04.06.2007, 10:55
Küme düşen ve son anda kurtaran takımların futbolcularının Trabzsonsporla adının anılmasını aklım hayalim almıyor.Lige çıkanlarla değilde düşenlerle ilgileniyoruz.Pes.

murseltaskin
04.06.2007, 10:57
haklısın...hoho ferhat la hasan çok mu sol bek oynadılar

Faik Yılmaz
04.06.2007, 10:59
ilgilendiğimiz adamlara bak....

biizm maçta 5 gol yiyen bir kaleci....

küme düşen kendi takımında bile her zaman oynamayan ne idüğü belirsiz bir adam.....

samsundan vasat bir adam.....

en iyisi ise orta halli serkan....

bu transferlerlemi şampiyonluğa oynayacaz....

üstelik gökdeniz, stepanov gibi isimlerde satılmak isteniyor....

arkadaşlar nasıl umutlu olabiliyorsunuz anlamıyorum....

Travelair
04.06.2007, 11:05
Arkadaşlar Jabi, şu an sağ bekte oynayanlardan daha kaliteli. Martinez'e ben de sıcak bakmıyorum hele ki bize kazık atmaya çalışmalarından sonra. Serkan olursa süper transfer olur, takımı rahatlatır.

Bizim potansiyelimiz var ama bu potansiyeli aktif hale getirebilmek için Serkan gibi adamlara ihtiyacımız var. Şu an ilgilenilen transferde umut görüyorum, transfer zor iş şu ana kadar başarılıyız bence. Daha kiralıklar geri dönecek. Hepsini görüp eleme fırsatı doğacak. Sol kanat Dortmund'daki çocukla halledilecek gözüküyor, bir maestro bir de sağlam kaleci bulabilirsek, geçen seneki umudumuzun üzerine koyabiliriz gönül rahatlığıyla

AYYILDIZ
04.06.2007, 11:16
Arkadaşlar Jabi, şu an sağ bekte oynayanlardan daha kaliteli. Martinez'e ben de sıcak bakmıyorum hele ki bize kazık atmaya çalışmalarından sonra. Serkan olursa süper transfer olur, takımı rahatlatır.

Bizim potansiyelimiz var ama bu potansiyeli aktif hale getirebilmek için Serkan gibi adamlara ihtiyacımız var. Şu an ilgilenilen transferde umut görüyorum, transfer zor iş şu ana kadar başarılıyız bence. Daha kiralıklar geri dönecek. Hepsini görüp eleme fırsatı doğacak. Sol kanat Dortmund'daki çocukla halledilecek gözüküyor, bir maestro bir de sağlam kaleci bulabilirsek, geçen seneki umudumuzun üzerine koyabiliriz gönül rahatlığıyla

sana katılıyorum ayrıca jabi lenste oynamış bir adam iyi serkanda dinamo gibi bence iyi transferler

Jester
04.06.2007, 11:18
@blackseastorm kardeşim,

umutluyuz çünkü her sene başında umutlu olmak zorundayız.
umutluyuz çünkü negatif enerjinin hiçbirimize faydası yok.
umutluyuz çünkü birçok hata devam etmesine rağmen en azından geçen yıla göre bazı doğrular yapılıyor. Bunlar ne mi diye sorarsan:

1- Önce transferler yapılıp sonra hoca belirlenmiyor. Transferde hocanın istedikleri yapılmaya çalışılıyor.
2- Desteksiz verilen sözleri yerine getirmek üzere şaşaalı ama verimsiz transferler yapılmıyor.
3- Bonservis parası olan oyunculara yönelinmiyor.
4- Kimsenin gazına gelip göz boyayacak transferler yapılmıyor, eksik mevkiler tamamlanıyor.
5- İzlenmemiş yabancılar menajer tavsiyesiyle son dakikada alınmıyor.
6- bazı arkadaşlar ısrarla öyle algılamak istese de yöneticiler çıkıp yıldız alıyoruz, süper transfer yapıyoruz gibi saçma sapan iddialarda da bulunmuyorlar en azından.

Doğru dürüst bir scouting sistemi kurmamış bir takımın bu mevsimde akıllı yabancı transferi yapması maalesef imkansız gibi birşey.

Bütçemiz maalesef kısıtlı, eldeki yabancılar da problemli.

Bunlara kimlerin sebep olduğu hepimizin malumu ama şu ana kadar çok fazla yerden yere vurulacak bir transfer icraatı olduğunu da düşünmüyorum doğrusu.

metehan
04.06.2007, 11:19
ilgilendiğimiz adamlara bak....

biizm maçta 5 gol yiyen bir kaleci....

Bak işte buna katılamayacağım. Yiyene değil atana bakacaksın :)

Faik Yılmaz
04.06.2007, 11:24
Bunlara kimlerin sebep olduğu hepimizin malumu ama şu ana kadar çok fazla yerden yere vurulacak bir transfer icraatı olduğunu da düşünmüyorum doğrusu.

daha bir icraatları yokki..imza atılmadan hiç bir transfer olmamış demektir..... adı geçnlerin hiç birsi bize faydalı olabilecek isimler değil. bi tek serkan oda iyi değil ama kötünün iyisi.....

200 milyon dolar borcu olan gs bile ne adamarla ilgilenirken biz 3. sınıf evet 3. sınıf topcularla ilgileniyoruz.....

jabi, adnan ahmet mehmet hiç birisini bizden başkası istemez bunların bu şekilde eksik tamamlayacak yerde boş kalsın o yerler daha iyi.....

hem stapanovda satılacak, rispte uzun bir zaman yok daha sezon başlamadan takım eksiklerle başlayacak....

AYYILDIZ
04.06.2007, 11:27
risp yerine egemenin transferi bugün belli olacak

Faik Yılmaz
04.06.2007, 11:28
Bak işte buna katılamayacağım. Yiyene değil atana bakacaksın :)

o ayrı meselede maçı çıplak gözle izledim. hiçte öyle methettikleri gibi bir adam değil bu.... ona bakarsan ahmet şahininde ıldızlaştığı bir kaç maç var ama şimdi 2. ligde bile almazlar onu.....

Erdal
04.06.2007, 11:29
benim kafam karıştı jabi ile ilgileniyoruz ...adam sağ kanat oynuyo ....adnan ı aldık sağ kanat ....hadi serkanı 4. ön libero oynattığını varsayalım ..musayı satabilecekmiyiz...ufukhan var ....tayfun var....solda musampayı saymazsak ki sayamıyoruz hadi muratın daha iyi oldugunu düşünelim çoğumuza göre başkada adam yok ...ve biz ümitlenelim diyoruz zira eksik yerlere adam alıyoruz ...ne diyelim öyle olsun anasını satayım .......

Murat Altun
04.06.2007, 11:31

daha bir icraatları yokki..imza atılmadan hiç bir transfer olmamış demektir..... adı geçnlerin hiç birsi bize faydalı olabilecek isimler değil. bi tek serkan oda iyi değil ama kötünün iyisi.....

200 milyon dolar borcu olan gs bile ne adamarla ilgilenirken biz 3. sınıf evet 3. sınıf topcularla ilgileniyoruz.....

jabi, adnan ahmet mehmet hiç birisini bizden başkası istemez bunların bu şekilde eksik tamamlayacak yerde boş kalsın o yerler daha iyi.....

hem stapanovda satılacak, riste uzun bir zaman yok daha sezon başlamadan takım eksiklerle başlayacak....

Bencede 3. sınıf adamalrla ilgileniyoruz haa genc ümit vadeden futbolcıud alırsın ama önce birde takımı sırtlayacak futbolcuları da alırsın

her sene bende acaip umutlanırdım en son gecen sene marcelinho transfer edildiğinde heyecanlanmıştım

ilk defa bir sezona umtusuz gireceğim galiba çünkü ne bu ziyaa yaa nde ki ziyaadan da beter olan yönetime zerre kadar güvenim yok

bu yönetim kulübü küçültmeye devam ediyor ve taraftarda seyirci kalıyor samsunsprodan adnanla bilmem serkanla avunuruz ancak onalrda süper yetenekler icat etmeye çalışırı kendimiz kandırırız

inşallah başarılı olurlarda ziyanında yönetiminde ellerini ilk ben öperim özürlerimle birlikte

Mehdi
04.06.2007, 11:31
@Hamsi

Abi Ziya futbolcuları daha yakından takip edebilsin diye yedek kulübesinin önüne futbolcu alıyoruz.Seneye kombineleri sağ kanattan alın,maç orda dönecek:)

hüseyin1975
04.06.2007, 11:32

Nihayet olaya birazda olumlu bakan bir Renkdas ;)

Serkan bence cok caliskan ve saglam bir oyuncu.

Jabiyi bende begendim. Adamin Erciyese gelmesi kalitesiz oldugu anlamina gelmez. Kim bilir Menajeri ona neler anlatmisdir ;)

Adnani tanimiyorum ve onu ciplak gözle en az 5-6 Mac izlemeden elestiren, hatta "öldüren" renkdaslarimi KINIYORUM!

Altayin sol beki alternatif olarak düsünülebilir.

Dortmundan alinacak Genc oyuncuyu tanimiyorum

Erdal
04.06.2007, 11:35

hem stapanovda satılacak, rispte uzun bir zaman yok daha sezon başlamadan takım eksiklerle başlayacak....

Faik dua edelim bir icraatları olmasın ....eğer gerçekten böyle bir tutum sergilerlerse saygı duyarım ..aralıkta gideceklerini bile bile kulübü içinden çıkılması çok daha zor şartlara sokmasınlar ...idarei maslahattan bir kaç tane genç alsınlar ve aralıkta gitsinler ...transferde söz sahibi sadece hoca ve başkan ...ve çoğumuz hemfikirizki bu iki şahsın kafasındaki TRABZONSPOR bizim hayalini kurduğumuz TRABZONSPOR değil ... biri futbolu bilmiyor daha kötüsü bilmediğinide bilmiyor...diğeri galiba hasta..........

Jester
04.06.2007, 11:39
@blackseastorm,

Hem daha bir icraatları yok diyorsun, hem de bir güzel eleştiriyorsun. Hepimiz eleştirdiğimize göre bir icraatları var demektir. En azından kimlerin peşinde olduklarını biliyoruz. Bu mantıkla 11 Haziran'a kadar kimsenin ağzını açmaması gerekir. Kaldı ki bu tarihe kadar bizimkilerin değil, kimsenin resmi icraat şansı yok.

Ayrıca cinconu örnek göstermen de çok enteresan. Adamların üç senedir ilgilenip de alamadıkları futbolcuların listesi arşa ulaştı. Taraftarları çıldırmak üzere. Üstelik biz UEFA'ya giderken onlar Şampiyonlar Ligine, biz Inter Totoya giderken onlar UEFA'ya gidiyor.

Futbolcular konusundaki tespitlerin de maalesef çok doğru değil. Küme düşen takımın vasat futbolcusuyla küme düşen takımın iyi futbolcusu arasında fark var. Jabi kötü oyuncuysa eğer, senin de takımında toplam 2 tane iyi oyuncu var demektir. Kaldı ki futbol bir takım oyunu. Haftaya fener Ali Bilgin'i alınca da aynı şeyleri söyleyecek misin? Lütfen sapla samanı karıştırmayalım.

Eleştiri güzel de alternatif de önermek lazım. Çözümünü koy, güzel güzel tartışalım.

Faik Yılmaz
04.06.2007, 11:48
Eleştiri güzel de alternatif de önermek lazım. Çözümünü koy, güzel güzel tartışalım.

hemen kardeşim. mesela villarealin hala kadrosunda barbosa diye bi kalecisi var. 4 kalecileri olduğundan almak pek zor olmayacaktır. karşı karşıya ve yan toplarda çok iyi bir kaleci....

sonra gökhan ünal Trabzonsporumuzu büyüklüğünü kabullenmiş bir adam.( bir programda 3 büyüklrlafını 4 kez 4. büyükelr Trbzonspor diye düzeltti ) istesek klübüyle anlaştıktan sonra kendisi mutlaka gelir..... anlaşmak içinde bol miktardaki yedek oyunculardan bir kaçını gözden çıkarırsın.....

sonra orta sahaya aurelio tipinde topa basan top dağıtan bir adam aldınmı işte sana kaliteli transferler......

pascal frendunauyuda aldınmı işte sana şampiyonluğa oynayacak bir ekip....

yukarda yazdıklarım taş çatlasa 10-15 milyon doalra halledilir. o kadar parayıda veremeyecek durumda isek zaten oturalım yerimizde 4 ve 4. lükten sonraki sıralara bakalım.....

Jester
04.06.2007, 12:02
Hah şöyle, şimdi konuşabiliyoruz. Söylediklerine gelince; prensip olarak hiçbir söylediğine itirazım yok ama bir de acı gerçekler var:

Bir kere şu an öyle 10-15 milyon dolar verecek halimiz yok, buna Milan'ın satışı da dahil. Sebep mevcut borçlar ve eldeki yabancılar. Acı ama böyle.

Önerdiğin oyunculardan kaleciyi tanımıyorum, haklı olduğunu varsayıyorum.

Gökhan Ünal'ın bize gelmek istemesi yetmiyor. Kulübü bırakacak olursa istanbul takımlarından daha fazla bonservis ödemeye hazır olman gerekiyor. Sen bunu yapabiliriz diyorsan lafım yok.

Feinduono'ya gelince, benim de çok istediğim bir adam ama G. Rangers peşinde, o yüzden unutmak durumundayız.

Orta sahada belirttiğin Aurelio gibi adamların da fiyatı bugün yaklaşık 3-4 milyon euro(eğer scouting sistemin yoksa). Bu para da olmadığına göre bunu da unut.

Bak sana daha gerçekçi bir öneride bulunayım. Ver Jefferson'ı Kasımpaşa'ya, al Erhan'ı. (Her yeni çıkan takım gibi onlar da kaleci alacaklardır, Jeff de İstanbul'a gitmeyi kabul edecektir. Hem kontenjanımız açılır hem de ümit vaadeden bir genç almış oluruz). Ne dersin?

Mehdi
04.06.2007, 12:03
Seneye takım dizilişimiz bu şekilde olacak hesaplarıma göre:cool:

http://img176.imageshack.us/img176/8438/diziliej3.jpg

turgi
04.06.2007, 12:07
arkadaşlar gene de ne olursa olsun bu ziya yapacaktır bişiler cünkü kendini kanıtlamak zorunda ve de varır bi bildigi bene suanda inanmıyor gibi görünsemde suana kadar yine de saygı duymak lazım oturup beklicez....

Semih Kırsüleymanoğlu
04.06.2007, 12:08
“Gökdeniz'i satmayacağız“

http://www.ligtv.com.tr/uploads/news_manset_resim_20576_GokdenizGuluyo001.jpg

Trabzonspor Kulübü Başkan Yardımcısı İbrahim Baturoğlu, Gökdeniz konusunda kendilerine resmi bir teklifin gelmediğini ve bu futbolcuyu satmak gibi bir düşüncelerinin olmadığını söyledi.

Baturoğlu, yaptığı açıklamada, İngiltere'nin Newcastle United Kulübü'nün Gökdeniz'e talip olduğu yönündeki haberleri basından öğrendiklerini belirtti. Gökdeniz ile sözleşmelerinin sürdüğünü dile getiren Baturoğlu, "Gökdeniz konusunda gelen resmi bir teklif yok. Gökdeniz'i satmak gibi bir düşüncemiz de yok" dedi.
Gelecek yıl hedefleri doğrultusunda daha da güçlü bir kadro oluşturmak için gayret gösterdiklerini ifade eden Baturoğlu, "Gökdeniz de bu kadroda önemli bir oyuncu. İyi bir kadromuz var ve yapacağımız takviyelerle hedefimize ulaşmak istiyoruz" diye konuştu.

kaynak: Ligtv

Hüseyin Bağdat
04.06.2007, 12:08
Kaleci olarak Martinez yerine Hasagiç alınsa daha iyi olur bence.
Bizim acilen forvete,sol kanada ve orta sahaya oyuncu almamız gerekiyor yönetim bu yönde çalışmalar yapıyor ama ilgilendikleri adamlar ligin en vasat topçuları.Bu taransferlerle şampiyonluğa oynayacak dememiz hayalden,iyimserlikten öteye geçmez...

Tansu Onur Erdoğan
04.06.2007, 12:09
samsundan vasat bir adam.....

....
daha kimin ne oldugunu bilmeden yorum yapmasak daha iyi olur

kastettiğin adam hasan ücüncü ferhat gibilerin yanında zidane kalırrr

ki adnan bu yönetimin yapabileceği en iyi transferdir baska kimseyi beceripte alamazlar

Tansu Onur Erdoğan
04.06.2007, 12:12
benim kafam karıştı jabi ile ilgileniyoruz ...adam sağ kanat oynuyo ....adnan ı aldık sağ kanat ....hadi serkanı 4. ön libero oynattığını varsayalım ..musayı satabilecekmiyiz...ufukhan var ....tayfun var....solda musampayı saymazsak ki sayamıyoruz hadi muratın daha iyi oldugunu düşünelim çoğumuza göre başkada adam yok ...ve biz ümitlenelim diyoruz zira eksik yerlere adam alıyoruz ...ne diyelim öyle olsun anasını satayım .......
bu arada düzeltimm adnan sağ kanat oynamıyoki bugün hüseyinin oynadığı mevkii de oynuyo ön libero yani

ziya adam istiyosa %90 ön liberodur zaten :)

Şahinoğlu
04.06.2007, 12:20
Adnan kim Hasan'ın Ferhat'ın yanında Zidan kalıcak :) söylediğin isimlerin ikisinide kesemez hele Hüseyin yerinde oynuyo diyosun Hüseyin'i hiç kesemez , Jabi sıradan bir oyuncu defans yapmayı biliyo olabilir ki güçlüdür fiziklidir ama Trabzonspor'da oynuycak adam değildir Lens'te oynamış deyip övenler var Lens kimki başarısı ne , öncelikli olarak maç skorunu çevirebilecek yabancı alıcaksın defans oyuncusu kaynıyoken takım hele 2 ön liberoyla oynadığını varsayarsak hala defansa yabancı oyuncu alıyosan Trabzonspor'un büyüklüğüne düşünceden başlayarak ihanet etmiş olursun korkak pısırık Trabzonspor istemiyorum ben , bazı arkadaşlar futbol geriden oyun kurarak başlar demiş doğrudur ama bu Türkiye'de geçerli değil Türkiye'de ne kadar kaliteli forvetin ve orta sahada gol atabilen adamın olursa o kadar başarılısın , korktuğumuz lige bak ölümüz 4.oluyo zaten biraz cesur olup kaliteli ofansif adamların peşine düşceğimize defans adamlarıyla ilgileniyoz.

Tansu Onur Erdoğan
04.06.2007, 12:25
Adnan kim Hasan'ın Ferhat'ın yanında Zidan kalıcak :) söylediğin isimlerin ikisinide kesemez hele Hüseyin yerinde oynuyo diyosun Hüseyin'i hiç kesemez , .
hüseyini kesemezse aymanı keser onuda kesemezse yedekte bekler herkes ilk 11 oynicak diye kural yokkk

ayrıca adnanı kac kere izledin bilmiorumda izleseydin eğer hüseyini kesemez gaf ına düşmezdin.

zaten türkiyede o mevkiye alınacak bi aurelio war onuda trabzoonsporun alamayacağı bariz belli

vadaa55
04.06.2007, 12:30
bence martinez o kadar iyi bir kaleci değil.jefferson aldığımızda botafoga taraftarı klubu basmıştı yeni dida diyorlardı.refleksleri iyi bir kaleci olmasına rağmen çok hatalı goller yedi.hasagiç bedeava bir de türk olursa süper olur

Şahinoğlu
04.06.2007, 12:31
hüseyini kesemezse aymanı keser onuda kesemezse yedekte bekler herkes ilk 11 oynicak diye kural yokkk

ayrıca adnanı kac kere izledin bilmiorumda izleseydin eğer hüseyini kesemez gaf ına düşmezdin.

zaten türkiyede o mevkiye alınacak bi aurelio war onuda trabzoonsporun alamayacağı bariz belli

Senden fazla izlemişimdir Adnan'ı Gökdeniz'e daldığı çifleri unutmadım Gökdeniz'e papazlanıp duruyodu bizim maçlarda , esas gaf yapan sensin Hüseyin'in yerinde oynuyo madem önlibero diyosun kesemez diyorum bende idda ediyorum Ferhat'tanda Hasan Üçüncü'den kötü bir adam Adnan gelsin kessin ikisinide görelim Ayman Ziya'nın öz evladı gibi onuda kesemez ayrıca bilmiyorum belki akraban eşin dostun olabilir adnan o yüzden üvüyosun sanırım ama lütfen destekli övelim, bende isterim Adnan çok kaliteli bi oyuncu olsun Trabzonspor'da oynasın bende Sürmene'liyim gurur duyucakların başında ben gelirim ama gerçekler öyle değil kardeşim .

marcelinhos100
04.06.2007, 12:45
JABİ BİTTİ GİBİ

http://www.ilkhabergazete.com/foto/jabi%20.jpg (http://www.ilkhabergazete.com/dersmaddedevam.asp?islem=ders&yid=2343)

Bursasporlu Egemen’den bugün kesin cevap bekleyen Bordo-Mavili yönetim uzun görüşmeler sonucu Kayseri Erciyesspor’un Gineli oyuncusu Jabi ile büyük oranda anlaştı. Serkan Balcı ile prensip anlaşmasına varan Trabzonspor yönetimi, Bursaspor’un Kaptanı Egemen’den son cevabını beklerken, Kayseri Erciyessporlu Jabi’nin işini büyük oranda bitirdi. Kayseri Erciyesspor ile opsiyonlu sözleşmesi bulunan bu oyuncunun da Trabzonspor’un teklifine oldukça olumlu yanıt verdiği kaydedildi.

TERCİHİ TRABZON

Bu oyuncu için araya Yattara’yı da sokan Bordo-Mavili yönetim, bu oyuncuda da sona yaklaştı. Bursaspor’un da talip olduğu bu oyuncunun Trabzonspor’u tercih ettiği ifade edilirken, son görüşmelerin yapıldığı dile getirildi. Bu oyuncunun milli takımdan döner dönmez Bordo-Mavili kulüp ile masaya oturacağı öğrenildi.

İlkhaber

marcelinhos100
04.06.2007, 12:46
KALECİ MUAMMASI

http://www.ilkhabergazete.com/foto/muamma.jpg (http://www.ilkhabergazete.com/dersmaddedevam.asp?islem=ders&yid=2341)

Kaleci konusunda yabancı kontenjanından dolayı büyük sıkıntı yaşayan Trabzonspor’da, Martinez’in transferi oldukça zor, Cordoba’yı yönetimde istemeyenler var, Rüştü ile de halen daha görüşülmedi. Trabzonspor yönetimi kaleci konusunda tam bir muamma yaşıyor. Bir yandan yabancı kaleci alabilmek için yabancı kontenjanını boşaltmak zorunda olan Bordo-Mavili yönetim bir yandan da yerli alternatiflerin kimin olabileceği konusunda uğraşıyor. Bordo-Mavili yönetimin en büyük hedefi Martinez de uçmak üzere. Alman ekiplerinden Nürnberg’in de bu kaleciye talip olduğu belirtildi.

GÖRÜŞÜLMEDİ AMA

Yabancı adaylara Cordoba’nın yanı sıra Hırvat kaleci Pletikosa da eklenirken, yabancı kontenjanının boşaltılamaması ihtimalini de göz önünde bulunduran Bordo-Mavili yönetimin yerli anlamda da Rüştü’yü alternatifler arasına koyabileceği ifade edildi. Ancak Rüştü için henüz resmi bir girişim başlatılmadı. Yerli kaleciler üzerinde ise araştırmaya gidildiği dile getirildi.

CORDOBA’YA KARŞILAR

Cordoba’nın Trabzonspor’a gelmeye sıcak bakması üzerine yönetim yabancı kontenjanını boşaltabilmenin planlarını yaparken, yönetimden Cordoba’ya da sıcak bakmayan isimlerin olduğu kaydedildi. Sakaryaspor’un Martinez konusunda yüksek bonservis istemesi ve yurtdışından bu oyuncuya teklifler olması bu transferi zora sokarken, kalecinin kim olacağı merakla bekleniyor.

İlkhaber

marcelinhos100
04.06.2007, 13:01
Son dakika!

http://fanatik.ekolay.net/fanatik/images1/_adnan0406.jpg
Trabzonspor yönetimi, pürüzleri gidermek ve planlanan transferleri bitirmek için dört koldan çalışıyor. Birçok oyuncuda imza için geri sayıma geçildi.
04.06.2007

Serkan ve Adnan
Ekonomik şartların ağırlığı sebebiyle önceliği, bonservisi elinde oyunculara veren ve transferlerinin önemli bir bölümünü 11 Haziran’a kadar bitirmeyi planlayan Trabzonspor Yönetimi, çalışmalarına yoğun bir tempoyla devam ediyor. Fenerbahçe cephesinin hâlâ görüşmek için beklemesine rağmen Serkan Balcı’nın, “Trabzonspor ile anlaştım” açıklaması, Bordo-Mavililer’i rahatlatırken, aylar öncesinden el sıkışılan Samsunsporlu Adnan konusunda yaşananlar ise kısa süreli de olsa keyifleri kaçırdı.

Jabi ve Egemen

Samsun’un yıldızı için Beşiktaş’ın da devreye girmesi, kısa süreli endişe yaratsa da Adnan’ın açıklamaları yönetime nefes aldırdı. Serkan gibi Adnan da, “Ertuğrul hoca ile Kayseri’deyken görüşmüştük. Ama son dönemlerde temasımız olmadı. Trabzon’a söz verdim” diyerek noktayı koydu. Bu arada bonservisi elinde olan Erciyesli Jabi ile de görüşmelerin son aşamaya geldiği, Altaylı Sancak’ın da 11 Haziran’da imza atacak isimlerden olduğu vurgulandı. Egemen’in Fener ile flörtü ise bu transferi zora sokuyor.

marcelinhos100
04.06.2007, 13:02
Kayseri`ye hücum!

http://fanatik.ekolay.net/fanatik/images1/kemalB.jpg

Kayserisporlu Kemal ve İlhan'ı almak için harekete geçen Trabzon, K.Erciyesli Jabi'ye de kanca attı.
04.06.2007

Yeni transferlerini İnter Toto Kupası'na yetiştirmek isteyen Trabzonspor, ilk olarak geçen yıl Kayserispor'a kiraladığı genç futbolcusu Tayfun'u geri aldı. Bordo mavililer, bu arada 20 kişilik transfer listelerinde yer alan Kemal ve İlhan Parlak için de girişimlerine hız verdiler.

Kayserispor'un 22 yaşındaki orta saha oyuncusu Kemal Okyay'la temasla geçen bordo mavililer, transfer için önemli aşama kaydettiler. Yine Kayserispor'dan alınması gündemde olan 20 yaşındaki İlhan Parlak için de sarı kırmızılı yönetimin bonservis fiyatında indirime gitmesi istendi. Forvet oyuncusu İlhan Parlak, bu sezon sarı kırmızılı forma altında 35 maçta forma giydi ve sahada 1394 dakika kaldı, 6 gol attı.

JABİ BEKLEMEDE

Erciyesspor'dan alınması gündemde olan Jabi'nin ise yabancı kontenjanı engeline takıldığı açıklandı. Kontenjan fazlası bulunan Trabzonspor'un kadrosundaki futbolculardan birinin ayrılması durumunda Jabi'yle masaya oturacağı bildirildi.

“3 BÜYÜKLER GÜÇLENMEMİZİ İSTEMİYOR"

Başkan Yardımcısı İbrahim Baturoğlu, talip oldukları tüm futbolculara 3 büyük takımın da talip olduğunu söyledi. Üç büyüklerin güçlenmelerini engellemek istediğini iddia eden İbrahim Baturoğlu, şöyle devam teti:

“Bizim en kötü halimiz bile ligde 4'üncülüğü elde edebiliyorsa, güçlü bir Trabzonspor'un neler yapabileceğinin farkındalar. Bu yüzden üzerinde durduğumuz her futbolcuya talip oluyorlar. Amaçları o futbolcuları almak değil, sadece bizim almamızı engellemek. Bu teklifler karşısında da futbolcuların fiyatı hemen artıyor. Böylelikle daha ucuza alacağımız futbolcuları, daha pahalıya transfer etmek zorunda kalıyoruz. Ama şunu bilmeliler ki Trabzonspor, istedikten sonra her futbolcuyu alacak güce sahiptir.“

”EGEMEN EN BASİT ÖRNEK”

Bursasporlu Egemen'in transferinin en basit örnek olduğunu söyleyen İbrahim Baturoğlu, “Biz talip olduğumuzda kimse onunla ilgilenmiyordu. Ama ne zaman biz talip olduk diğer takımlar da talip oldu. Ve şu anda futbolcu fiyatını bir hayli yukarı çekti ve transferi oldukça zorlaştı. Bu yüzden tüm transferlerimizi sessiz ve derinden yapmaya çalışıyoruz. Kaleci arayışlarımızda sürüyor ancak öncelikli hedefimiz futbolcu transferlerini sonlandırmak“ dedi.

ErayAkyüz
04.06.2007, 13:08
........................

ErayAkyüz
04.06.2007, 13:08
“Gökdeniz'i satmayacağız“ Trabzonspor Kulübü Başkan Yardımcısı İbrahim Baturoğlu, Gökdeniz konusunda kendilerine resmi bir teklifin gelmediğini ve bu futbolcuyu satmak gibi bir düşüncelerinin olmadığını söyledi.

Baturoğlu, yaptığı açıklamada, İngiltere'nin Newcastle United Kulübü'nün Gökdeniz'e talip olduğu yönündeki haberleri basından öğrendiklerini belirtti.

Gökdeniz ile sözleşmelerinin sürdüğünü dile getiren Baturoğlu, "Gökdeniz konusunda gelen resmi bir teklif yok. Gökdeniz'i satmak gibi bir düşüncemiz de yok" dedi.

Gelecek yıl hedefleri doğrultusunda daha da güçlü bir kadro oluşturmak için gayret gösterdiklerini ifade eden Baturoğlu, "Gökdeniz de bu kadroda önemli bir oyuncu. İyi bir kadromuz var ve yapacağımız takviyelerle hedefimize ulaşmak istiyoruz" diye konuştu.

marcelinhos100
04.06.2007, 13:11
TOBİAS LİNDEROTH

İşte Trabzonspor'da Doğan'ın gönlündeki '10 numara'...

http://www.karadenizgazete.com.tr/images/haber/19343_b.jpg

İsveç'in dünyaca ünlü yıldızını izleyip hayran kalan Doğan'ın, Başkan Albayrak'a 'Alabilirsek, süper olur" dedi. Tek sorun 4 milyon EURO'luk bonservisi.

TAM ARADIĞIMIZ GİBİ

Trabzonspor'da Doğan aradığı 10 numarayı buldu: Tobias Linderoth. Danimarka şampiyonu Kopenhag'ın Dünyaca ünlü İsveçli yıldızı Linderoth'u yardımcılarından sonra kendisi de izleyen ve hayran kalan Teknik Patron Ziya Doğan'ın , Başkan Nuri Albayrak'a, "Tam aradığım gibi bir oyuncu. Alırsak süper olur ama fiyatı çok yüksek" dediği belirtildi. Bonservisi 4 milyon EURO olan İsveçli yıldızın için Albayrak'ın kurmaylarına girişimlerde bulunması talimatı verdiği belirtildi.

LİSTE BAŞI OLDU

Doğan'ın '10 numara' arayışlarında Linderoth'u liste başına aldığı ancak fiyatının yüksek olması nedeniyle diğer taraftan alternatif için arayışlarını da sürdürdüğü ifade edildi. Albayrak'ın iyi bir oyun kurucu için hiçbir fedakarlıktan kaçınmayacakları güvencesini verdiği özellikle Stepanov'un iyi bir ücrete satılması durumunda Linderoth için girişimlerin hızlanacağı belirtildi. 'İyi bir 10 numara şart' diyen Doğan da diğer yandan Linderoth'un daha uygun yedekleri için arayışta.

Haber Gazetenin temennisi olabilir ama Tam Ziya Doganın sistemini taşıyacak futbolcudur kalite adamdır........

denizci61
04.06.2007, 13:16
Transfer sezonlarında UZUN yıllardır benim için en önemli konu KALECİ konusudur.

Kaliteli ve tecrübeli bir kalecimiz olsaydı iki sene üst üste ikinci olduğumuz yıllardan birinde (her türlü ayak oyununa rağmen) Şampiyon olabilirdik.

Bu sene yönetim de nihayet uyandı kaleci konusunda..Umarim iyi bir kaleci alırız artık. Sağlam bir kaleci takıma da, taraftara da güven verir...

Tolga'ya da ileri de bu takımın kalesinin ona emanet edileceğinin, asla pes etmemesinin gerektiği iyice anlatılmalı...

marcelinhos100
04.06.2007, 13:17
JABİ, TRABZON'A EVET DEDİ

Bordo-Mavililer, Gineli oyuncunun işini bitirdi...

Jabinin menajeri ile dün İstanbulda bir araya gelen Başkan Albayrak, Gineli oyuncu için her konuda anlaşmaya vardı. Jabinin, Gine Milli Takım kampından sonra Yattara ile birlikte Trabzona gelip imza atması bekleniyor...

KAMP SONRASI İMZA

Trabzonspor, bir süredir peşinde olduğu Gineli oyuncu Daouda Jabinin işini bitirdi. Teknik Direktör Ziya Doğanın alınması için olumlu rapor vermesinin ardından, düğmeye basan Başkan Nuri Albayrak, Gineli oyuncunun menajeri ile dün İstanbulda masaya oturdu. Yattaranın da Trabzonsporda forma giymesi nedeniyle Bordo-Mavili takımda oynamak istediğini menajerine bildiren Jabinin, Gine Milli Takım kampından sonra Yattara ile birlikte Trabzona gelip imza atması bekleniyor.

YATTARA ARACI OLDU

Gine Milli Takım kampında bulunan İbrahima Yattara da, Jabinin transferinde önemli rol oynadı. Geçtiğimiz sezon Kayseri Erciyessporda Bülent Korkmazın, gözde oyuncularından olan Jabi, Kayseri ekibinin küme düşmesiyle birlikte, teknik direktör Korkmaza "Hocam sen nereye gidersen ben de oradayım" demişti. Ancak Gine Milli Takımı?ndan arkadaşı Yattaranın devreye girmesiyle Jabi, Trabzonspora "Evet" dedi. Yattara, Jabinin Kayseri Erciyesspora transferi gündemde olduğuda kendisine de kefil olmuştu.

Mehdi
04.06.2007, 13:21
Trabzon Gökdeniz'i yalanladı

Trabzonspor Başkan Yardımcısı İbrahim Baturoğlu, Gökdeniz konusunda kendilerine resmi bir teklifin gelmediğini ve bu futbolcuyu satmak gibi bir düşüncelerinin olmadığını söyledi...

http://image.haber7.com/haber/64595.jpg

Trabzonspor Kulübü Başkan Yardımcısı İbrahim Baturoğlu, Gökdeniz konusunda kendilerine resmi bir teklifin gelmediğini ve bu futbolcuyu satmak gibi bir düşüncelerinin olmadığını söyledi.
Baturoğlu, yaptığı açıklamada, İngiltere'nin Newcastle United Kulübü'nün Gökdeniz'e talip olduğu yönündeki haberleri basından öğrendiklerini belirtti. Gökdeniz ile sözleşmelerinin sürdüğünü dile getiren Baturoğlu, ''Gökdeniz konusunda gelen resmi bir teklif yok. Gökdeniz'i satmak gibi bir düşüncemiz de yok'' dedi. Gelecek yıl hedefleri doğrultusunda daha da güçlü bir kadro oluşturmak için gayret gösterdiklerini ifade eden Baturoğlu, ''Gökdeniz de bu kadroda önemli bir oyuncu. İyi bir kadromuz var ve yapacağımız takviyelerle hedefimize ulaşmak istiyoruz'' diye konuştu.

marcelinhos100
04.06.2007, 13:22
MARTİNEZ BEKLENTİSİ

Trabzonspor, 1 milyon $ çıkıp, cevap bekliyor...

http://www.karadenizgazete.com.tr/images/haber/19347_b.jpg

NUNBERG DEVREDE

Trabzonspor'un '1 numaralı' hedefi olan Sakaryaspor'dan Martinez için 'bekle-gör' taktiği izliyor. 4 milyon $'dan kapıyı açan Sakaryaspor'a Martinez için Bordo-Mavililer 800 bin $'lık ilk teklifini 1 milyon $'a yükseltti. Bu öneriye de Sakarya'nın henüz yanaşmaması nedeniyle Trabzonspor, beklemeye geçerken, Kolombiyalı kaleci için Almanya'nın Nunberg takımının devrede olduğu ve transferi bitirme aşamasına geldiği belirtildi.

Murat'
04.06.2007, 13:23
eğer adnan ve serkan trabzona gelirse ben jabi ye gerek yok....

marcelinhos100
04.06.2007, 13:28
Aktuğ Doğru Söylemiyor

http://www.haber61.net/images/news/emin_kahraman.20070604125516.jpg

Trabzonspor mali saymanı Emin Kahraman haber61.net'e konuştu.

Emin Kahraman, Trabzonspor'un ekonomik yapısının sürekli gündeme getirilerek, kamuoyunun kafası karıştırılmak isteniyor.Yapılan bu haksız eleştiriler, tamamıyla kasıtlı ve asılsızdır dedi.

Emin Kahraman, şunları söyledi; “Trabzonspor'un ekonomisinin bu kadar konuşulup tartışılmasının bir anlamı yok.Yönetim kurullarının görevi kulübün ekonomik yapısını düzeltip işleyişi sağlamaktır.Bizde yönetim kurulu olarak bunu yapmaya çalışıyoruz.Trabzonspor kulübü borsaya açılmıştır.Kulübün her ekonomik durumu borsaya bildiriliyor.Gerek maliye, gerekse de Trabzonspor denetleme kurulu tarafından sürekli denetleniyoruz.Her şey orta da şeffaf, isteyen istediği zaman gelip hesapları inceleyebilir.Mali Sayman olarak ben zaten sürekli kamuoyunu bilgilendiriyorum.

Kamuoyuna verilen fiyatlar sürekli çarpıtılıyor.Trabzonspor'un bugün itibariyle bankalara olan kredi borcu 15 trilyon lira, sporculara ve devlete olan borcu ise 13 trilyon lira yani toplamda 28 trilyon lira bir borcu bulunmakta.Bazılarını abarttığı gibi Trabzonspor uçurumun eşiğine gelmiş falan değil”.

Yapılan eleştirilerin kasıtlı olduğunun altını çizen Kahraman, özellikle bir önceki yönetim tarafından yapılan eleştirileri kasıtlı olarak görüyorum.Geçmişle ilgili olarak konuşmayı istemiyorum ama, Atay Aktuğ'un Divan Kurulu toplantısında verdiği rakamların gerçekle uzaktan yakından bir alakası yok.Kahraman; sadece, Tomas Jun, maliye, temettü ve eski yöneticilere olan borç 13 trilyon, bu borcu detaylandırdığınızda karşımıza 20 trilyonun üzerinde bir rakam çıkıyor, sayın Atay Aktuğ'da 4,5 milyon dolar borç bıraktık diyor, bu nasıl bir anlayış anlamıyorum dedi.

Fatih
04.06.2007, 13:32
eğer adnan ve serkan trabzona gelirse ben jabi ye gerek yok....

olur mu kardeşim 5 stoperli sisteme dönüp ligde en az gol yiyen takım olacaz gol atmasak da olur :rolleyes:

marcelinhos100
04.06.2007, 13:37
EGEMEN OLMAZSA BEKİR!
http://www.gunebakis.com.tr/images/egemenolmazsa.jpg (http://www.gunebakis.com.tr/images/egemenolmazsa.jpg)

Trabzonspor’un kadrosuna katmayı planladığı ve görüşmelerin bütün hızıyla sürdüğü Bursaspor’un başarılı savunma oyuncusu Egemen’in transferinde pürüz çıkması halinde, gündeme Gaziantepspor’un kaptanı Bekir İrtegün gelecek. Egemen’in, “Bursaspor bana eğer Trabzonspor’dan 150 bin YTL az verirse imza atarım” demiş olması da bu oyuncuya olan ilgiyi azalttı. Egemen’in, transferinde Trabzonspor’u koz olarak kullandığı dile getirildi. Aynı futbolcuya, Fenerbahçe’nin de sadece 1 milyon YTL önermesi dikkat çekti. Trabzonspor’un 1 milyon 250 bin YTL yıllık teklifi ise abartılı bulundu. Tüm bunlara karşın yöneticilerin, Egemen’le bugün bir görüşme yapacaklarını açıklaması yadırgandı.

Olmazsa Bekir Öne Geçecek

Trabzonspor kurmaylarının bugün yapılacak son görüşmeden istediği sonucu alamaması halinde bu kez Bekir için düğmeye basılacak ve bu oyuncunun işi bitirilmeye çalışılacak. Daha önce de Bekir ile ilgili girişimlerde bulunan Bordo-Mavili yöneticiler, Gaziantepspor’un transfere yanaşmaması nedeniyle hayal kırıklığı yaşamıştı. Bekir İrtegün’de de bir sonuç alınamaması halinde Ankaragücü’nün Ümit Milli stoperi Emre Güngör’le ilgili yoğun bir faaliyette bulunacaklar. Trabzonspor’da sürekli olarak yerli ama başka kentli oyuncuların gündeme gelmesine karşın, Sedat Bayrak, Aykut Demir, Serhat Akyüz, Suat Usta gibi Trabzon orjinli stoperlerin konuşulmaması şaşkınlıkla izleniyor.

marcelinhos100
04.06.2007, 13:39
Trabzonspor’da sürekli olarak yerli ama başka kentli oyuncuların gündeme gelmesine karşın, Sedat Bayrak, Aykut Demir, Serhat Akyüz, Suat Usta gibi Trabzon orjinli stoperlerin konuşulmaması şaşkınlıkla izleniyor.

Bu oyuncular içerisinde Sedat Bayrak Trabzonspor forması giyecek kalitede bir futbolcu degil cok hırcın ve terbiye problemi olan bir futbolcu Suat Usta hakkında yorum yapmıyorum Sakaryasporda bile yedek kalan bir futbolcu kendisi Aykut Demiri alabilmek için ne kadar parayı gözden cıkarmak gerektigini bu gazete bilmiyor herhalde Serhat Akyüzünde Stoper olmadıgını bilmedigi gibi..............

Egemende zorlamaya gerek yok illa bonservisi yok diye Emre Güngör Ve Bekir çok kaliteli stoperler daha az ücrete oynarlar daha da gencler........

hüseyin1975
04.06.2007, 13:41
Karşıyaka kalesi genç ellere teslim

http://www.milliyet.com.tr/2007/06/04/son/resim/sonspo12.jpg Haluk Yıldız

İzmir futbol kamuoyunca ''A milli takım kalesini uzun yıllar koruyabilecek bir isim'' olarak nitelenen Karşıyaka Spor Kulübü'nün U-19 milli takım kalecisi Onur Recep Kıvrak, ''Hedefim, Rüştü Ağabeyin yerine geçmek ve A milli takıma uzun yıllar kaleci sorunu yaşatmamak'' dedi.
Karşıyaka, 2007-2008 sezonunda kalesini, geçen günlerde 2 yıllık sözleşme imzaladığı alt yapısındaki U-19 Milli Takım kalecisi Onur Recep Kıvrak'a teslim edecek.
Dört yıldır Karşıyaka alt yapısında bulunan Onur, sezonun kapanmasına rağmen, Çiğli Selçuk Yaşar Tesisleri'nde antrenman yapıyor.
AA muhabirinin sorularını yanıtlayan Onur, futbola 9 yaşında semt takımı Yeşilovaspor'da kaleci olarak başladığını belirterek, 15 yaşında Süper Amatör'e çıkan Yeşilova A takımına yükseldiğini kaydetti.
A takımına yükselişle birlikte teklifler gelmeye başladığını ifade eden Onur, ''Milli takıma seçilmem de bundan sonra oldu. Türkiye'de ilk olarak amatörden bir kaleci milli takıma gitti'' diye konuştu.
Onur, Rıdvan Dilmen'in antrenörlüğü döneminde Karşıyaka ile oynadıkları hazırlık maçı sırasında iyi performans sergilediğini, o dönem kulübün yöneticisi olan Levent Aziz Güngil'in kendisini beğendiğini, kulüp başkanı olunca da transfer ettiğini kaydetti.

''U-17 İLE AVRUPA ŞAMPİYONU OLDUK''

U-17 Futbol Milli Takımı ile Avrupa Şampiyonu ve dünya dördüncüsü olduklarını anlatan Onur, şunları söyledi:
''Bu arada süper ligden teklifler gelmeye başladı. Birkaç sezondur süper lig takımlarından ciddi teklifler geliyordu ama ben öncelikle kulübümü tercih ediyordum. Bu sezon Vestel Manisaspor'un menajeri benim menajerimle görüşmüş. Görüşmelerin sonlanmasına yakın Karşıyaka devreye girdi. Ben öncelikle beni yetiştiren kulübümü düşünürüm. Gerek yeni hocamız Levent Eriş, gerekse yöneticilerimiz bu sezon takımın ilk kalecisi olarak beni gördüklerini ve kaleyi bana teslim edeceklerini söylemeleri üzerine kendi kulübümde kaldım. Kendimi burada ispatladıktan sonra büyük kulüpleri düşünürüm.'' Bu sezon amacının Karşıyaka'nın kalesini korumak ve takımının süper lige çıkmasında en önemli rolü oynamak olduğunu ifade eden Onur, ''Yıllardır bugünü bekliyordum. Camianın bana olan güvenini inşallah boşa çıkarmayacağım. Beni bugünlere getiren kulübüme olan borcumu bu sezon ödeyeceğim'' dedi.

''RÜŞTÜ AĞABEYİN YERİNE GEÇECEĞİM''

Bir hafta önce U-19 Milli takımı ile İskoçya'daki Avrupa Şampiyonu elemeleri gittiklerini, ilk turu geçtiklerini belirten Onur, ''Ama ne yazık ki, ikinci turda elendik. Bizim için hayal kırıklığı oldu. Önümüzdeki günlerde açıklanacak Ümit milli takım kadrosunda inşallah yer alacağım. En büyük amacım, Rüştü ağabeyin yerine geçmek. Uzun yıllar A milli takım kalesini kapatmak ve böyle bir sorunun yaşanmamasını sağlamak'' diye konuştu.

marcelinhos100
04.06.2007, 13:49
Hasan Üçüncü baskıdan rahatsız

Antalya'nın Alanya ilçesinde tatil yapan Trabzonspor'un orta saha oyuncusu Hasan Üçüncü, forma giydiği Bordo- mavili takımın taraftar baskısı altında sahaya çıktığını, maçlarda bu baskının kendilerini olumsuz yönde etkilediğini söyledi.
Alanya Beach Clup'te denize girip, güneşlenerek tatilini geçiren Trabzonsporlu futbolcu Hasan Üçüncü, "İlk yarı şanssızlıklarla geçti. İnşallah yeni sezonda taraftarın yüzünü güldürmek istiyoruz. Yıllardır şampiyon olamamanın verdiği stres var. Taraftarlarımız bu konuda sabırsız. Bu sabırsızlığın ortaya çıkardığı baskı doğal olarak bizim performansımızı da etkiliyor" dedi.
Bordo-mavili taraftara mesaj gönderen başarılı futbolcu, "Trabzon'da takıma karşı büyük sevgi var. Bu sevgide uzun yıllar şampiyon olamamak ve şampiyonluk arzuları üzerimizdeki baskıyı artırıyor. Taraftarımızın sabırlı olup bizi desteklemesini istiyoruz" şeklinde konuştu.

04.06.2007 http://www.sporx.com/i/b.gif
Kaynak : İHA

hüseyin1975
04.06.2007, 13:51
http://www.sporx.com/images/1/29/4039_B_HakanArıkan001.jpg
Hakan resmen Kartal

Beşiktaş Futbol Yatırımları Sanayi ve Ticaret A.Ş., İMKB'ye gönderdiği yazıda Ankaraspor'un kalecisi Hakan Arıkan ile 3 yıllık sözleşme imzaladığını duyurdu.

Beşiktaş Futbol Yatırımları Sanayi ve Ticaret A.Ş'den İMKB'ye gönderilen yazı şöyle: "Şirketimiz, Ankaraspor Kulübü Kalecisi Hakan Arıkan ile yıllık 450 bin YTL garanti para ve 13 bin YTL maç başı ücreti olmak üzere 3 yıllık sözleşme imzalamıştır. Transfer karşılığında Ankaraspor Kulübü'ne sözleşme fesih bedeli olarak Ramazan Kurşunlu'nun bonservis hakkının devri ile beraber 700 bin Euro ödenecektir."
Kaynak : DHA

Adamlar 900 milyara yıllık ücrete anlaşmışlar daha transfer başlamadı ama adamlar herşeyi acıkca söylüyorlar....

Demekki Kaleci Transferi o kadarda zor degilmis :mad:

stichus
04.06.2007, 13:55
bu haber nereden alıntı acaba?
neden sürekli şaşkınlıkla izliyor ama halk adına konuşup şaşkınlıkla izleniyor diyor bu mecra?
ne kadar seviyoruz haber verirken akıl vermeyi ama değil mi?
inadına transfer mi yapılır, zorluyorlar adamı vallahi..
neyse sanıyorum bugün egemen işi netleşir..
martinezde bir yaklaşma söz konusu.. adamlar dört milyondan biraz daha azına razı oluruz demişler.. biz de bir milyondan biraz yukarı çıkabiliriz diyoruz..
bir yediyüzelli gibi anlaşırız bu martinezle sanırım.. gelişmeleri görmeli elbette..
jabinin fransız menejeriyle anlaşma herhalde bitmek üzere şu saat itibariyle..
antalya ile sözleşmesine küme düşerse geçersizdir koydurup anlaşmış gurbetçi var sol kenar.. o arkadaşın da hafta içi gelip başkanla görüşeceğini sanıyorum.. biraz genç arkadaş ama izleyip inananlar var..
onmilyon euro olan adam thomas linderoth.. hocamız danimarkadan bu oyuncuyu beğenmiş sağolsun.. ispanyaya gitse etoo tamamdır yani:)
hoca golcü ve/veya oyun kurucu bakmaya bir kez daha yurtdışına gidiyor..
ben umutluyum, hem de acayip!
ama bana bakmayın, ruhumda var, umudumla yaşıyorum!
:)

marcelinhos100
04.06.2007, 13:56
:alkış:Trabzon yıldızlara hucüm ediyor

İLHAN PARLAK VE KEMAL SEFERBERLİĞİ

Yeni tranfserlerini İnter Toto'ya yetiştirmek için çalışan Trabzonspor, ilk olarak Kayserispor'da kiralık olarak oynayan futbolcusu Tayfun'u geri aldı. Bordo - mavililer, Kemal ve İlhan Parlak için de girişimlerine hız verdi. 20 kişilik transfer listesi üzerinde çalışmalarını sürdüren Trabzonspor, genç oyuncuları kadrosuna katıp alternatifli bir kadro oluşturmak düşüncesiyle transfer çalışmalarını sürdürüyor.

Kayserispor'un 22 yaşındaki genç orta saha oyuncusu Kemal Okyay ile temasla geçen bordo - mavililer, bu futbolcunun transferinde önemli aşama kaydetti. Kayserispor'dan alınması gündemde olan İlhan Parlak için ise Kayserispor yönetiminin fiyat kırması bekleniyor.

20 yaşındaki İlhan Parlak, bu sezon sarı - kırmızılı forma altında 35 maçta forma giydi ve sahada 1394 dakika kaldı. 6'da gol atan Parlak'ın forvette önemli bir boşluğu kapatması bekleniyor. Kayseri Erciyesspor'dan alınması gündemde olan Jabi'nin ise yabancı kontenjanı engeline takıldığı açıklandı. Kontenjan fazlası bulunan Trabzonspor'un bu futbolculardan kurtulması durumunda Jabi'ye imza attırması bekleniyor.

:alkış::alkış::alkış::alkış::alkış::alkış:
Arkadaşlar bu yönetimi ve Hocayı en fazla eleştirenlerden biriyim ama Jabi Kemal ve İlhan Parlak ın transfere dilmek istenmesi beni heyecanlandırdı şimdiden diyorum helal olsun bu iki futbolcu bir-iki sene sonra Türk Futbolunun Yeni Mehmet Topuz ve Gökhan Ünalı olacaklardır.......

Fatih
04.06.2007, 14:00
ilhan parlak yetenekli ama bu takımı sırtlayacak bir oyuncu değil madem ali güzeldalı nie gönderdiniz veya cem demire nie sahip çıkmıyosunuz herşeyiniz yalan dolan be!!!

marcelinhos100
04.06.2007, 14:01
neden sürekli şaşkınlıkla izliyor ama halk adına konuşup şaşkınlıkla izleniyor diyor bu mecra?
martinezde bir yaklaşma söz konusu.. adamlar dört milyondan biraz daha azına razı oluruz demişler.. biz de bir milyondan biraz yukarı çıkabiliriz diyoruz..
bir yediyüzelli gibi anlaşırız bu martinezle sanırım.. gelişmeleri görmeli elbette..
antalya ile sözleşmesine küme düşerse geçersizdir koydurup anlaşmış gurbetçi var sol kenar.. o arkadaşın da hafta içi gelip başkanla görüşeceğini sanıyorum.. biraz genç arkadaş ama izleyip inananlar var..
onmilyon euro olan adam thomas linderoth.. hocamız danimarkadan bu oyuncuyu beğenmiş sağolsun.. ispanyaya gitse etoo tamamdır yani:)

Abi Antalyasporla dever arasında anlaşan Borussia Dortmundın genc yetenegi Mehmet Akgün orta sahanın solunda oynuyor ve çok övgüyle bahsediyorlar kendisinden hatta Nuri Şahin benden daha yetenekli diyor..

Abi Linderothun bonservisinin 10 Milyon euro olacagını zannetmiyorum Gs ile gecen sene cok adı gecti 3-4 Milyon gibi geciyordu bonservisi...

Hakan Arıkan haberi supersporda var son dakika alan alıyor vallahi bence Aymana 1 Milyon euro veren yönetim Martineze 2 Milyon dolar verebilir cok degil bence.......

14cell61
04.06.2007, 14:02
Jabi Trabzonspor'da
Trabzon futbol menejeri Necmi Perekli, Jabi ile her konuda anlaşmaya vardıklarını söyledi.

Trabzonspor Futbol Menejeri Nemci Perekli Gine Asıllı Fransız Futbolcu Jabi ile her konuda anlaştıklarını belirterek, akşam saatlerinde olayın netlik kazanacağını söyledi.Bursaspor'lu Egemen konusunda da önemli gelişmeler yaşandığının altını çizen Perekli Egemen'in en geç yarın Trabzonspor'a cevap vereceğini söyledi

hüseyin1975
04.06.2007, 14:02

Inadina Transfer elbette yapilmaz.
Jabi, Egemen, Antalyali Gurbetci ve yabanci bir Golcü/Oyun Kurucu alirlarsa pek MEMNUN olurum ama en önemli Transfer Kalecidir bence!
Hakan Arikan iyi bir Kaleci ve maaliyeti azmis.
Yani simdi Martineze konsantre olup sonra onu kaptirirlarsa ve bu arada yetenekli Türk Kalecileri baska Takimlara Transfer olurlarsa bize ne kalacak acaba? diye düsünüyor ve bu yüzden az sinirleniyorum:mad:;)

champions
04.06.2007, 14:03
1-Egemeni Nesta yapmaya gerek yok daha öncede söylediğim gibi Bekir bence daha iyi bi tercihtir Ne kadar doğru bilinmez yukarda haberide çıkmış
Takasta kullanılması gereken bir sürü oyuncumuz var Takas+para şeklinde olabilir transfer
2-Martinezi da çok uzatmamalı Kaybedecek zaman yok Alırsın Orkunu kapatırsın kaleyi
3-İlhan Parlakla ilgilenmemizde olumlu bi gelişme sayılabilir Tevfik Kösede aynı şekilde en azından birini alıp 1-2 sene içinde hazırlamalı A takımiçin 87 doğumlu ve yetenekli bi oyuncu

Fatih
marcelinhos madem bu adamlar geleceğin mehmet topuzu gökhan ünalı neden satsınlar mehmet le gökhanı satıyolar mı ????

AYYILDIZ
arkadaşlar jabi için kayserililier kayserispora alınmalı diyorlar serkan için fbliler gitmemeli diyorlar egemen zaten iyi stoper kaptan adam takımında bence iyi transferler jabi zaten lenste oynamış kaliteli isim bu arada rizespor kaleci arıyormuş bence kiralık olarak jeffi vermemiz lazım hemen

marcelinhos100
04.06.2007, 14:05
http://www.boluolay.com/images/news/n22000/n21267/detail/Mehmet_Akgun_Antalyaspor_ile_anlasti.jpg
Mehmet Akgün Antalyaspor ile anlaştı

Borussia Dortmund alt yapısında yetişen Mehmet Akgün, yeni sezonda Antalyaspor forması giyecek.

Seyfi Alp

Frankfurt-Almanya 1. lig takımlarından Borussia Dortmund’un alt yapısında yetişen Mehmet Akgün, Türkiye Süper Lig ekibi Antalyaspor ile anlaştı. Dortmund’un birinci takım kadrosunda yer almasına rağmen lig maçlarında forma şansı bulamadığı için Türkiye Süper Ligi’ne yönelen Mehmet Akgün, çok sayıda takımın transfer listesinde yer alıyordu.

6 Ağustos 1986 doğumlu olan Mehmet Akgün, 2004/2005 sezonunda Borussia Dortmund’un profesyonel takım kadrosuna girdi. 1,78 boyundaki top tekniği ve gol yollarındaki başarıyla dikkat çekiyor.
Antalya’daki imza sonrası Almanya’ya dönen Mehmet Akgün, önümüzdeki sezon takımın hazırlık kampına katılacak.

Nuri Şahin, Cimbom’un gündeminde olan B.Dortmund’taki takım arkadaşı Mehmet Akgün’ü överken, "Oynadığımız yerler ayrı. Ama futbol açısından benden daha iyi meziyetleri olduğunu açıkça söyleyebilirim" dedi.

BİR ata sözü vardır, "Ucuzdur vardır illeti, pahalıdır vardır hikmeti" İşte bu sözler tam Galatasaray için geçerli. Sarı kırmızılı yöneticiler, yabancı transferi için büyük rakamlar veremeyeceklerini açıklarken, küçük ama faydalı futbolcuları kadroya katmak için çaba harcıyor. Galatasaray’ın sol kanada istediği oyuncuların başında, Nuri Şahin’in Borussia Dortmund’da forma giyen takım arkadaşı Mehmet Akgün geliyor.

Benden meziyetli

Milli Takım’ın kampında görüştüğümüz Nuri Şahin, arkadaşını göklere çıkardı, şunları söyledi: "Galatasaray bu oyuncuyu kadrosuna alırsa karlı çıkar. Bir kere çabuk, futbolu iyi bilen, savaşmayı seven, topları iyi kullanan bir oyun stili var. Oynadığımız yerler ayrı. Ama futbol açısından benden daha iyi meziyetleri olduğunu açıkça söyleyebilirim." B.Dortmund, 20 yaşındaki genç yıldızın sözleşmesini uzatmak isterken, Akgün ailesi oğullarının Galatasaray formasını giymesini istiyor. Mehmet Akgün’ün menajeri Doğan Ercan, "Galatasaray yönetimi bana yetki verdi. Şimdi Mehmet’i sarı kırmızılı kulübe kazandırmak için mücadele ediyorum" diye konuştu

A.Gökhan AKIN
04.06.2007, 14:08

Umuduyla yaşamayan Ts taraftarı mı var stichus? Belliki ziya ve ekibi Paraları oyuncu izlerken yiyecek ve sonrasında evreka evrekaa diyerek thomas linderoth deyip geri gelecekler Alllah umudumuzu eksik bırakmasın

marcelinhos100
04.06.2007, 14:08
Rizespor kaleci arıyormuş madem bu kadar ilişkilerimiz iyi Rizespor yönetimiyle Jeffersonu oraya niye veremiyoruz kiralık olarak hem bakarız gelişme gösteriyormu diye yine Rizesporun stoperi var Yasin Cakmak Beşiktaş istiyor niye onu hiç düşünmüyoruz Rizespor her zaman oyuncularını Beşiktaşa veriyor bize gelince hep büyük hedefleri oluyor nedense
Koray Ve Fahri örnegi daha yakında duruyor........

AYYILDIZ
04.06.2007, 14:10
abi gerçekten marcelinhos un dediği gibi ama paraya ihtiyaçlarıda var hazır olanıda satmak istemiyolar

marcelinhos100
04.06.2007, 14:10
marcelinhos madem bu adamlar geleceğin mehmet topuzu gökhan ünalı neden satsınlar mehmet le gökhanı satıyolar mı ????

Bilmiyorum ki arkadaşım hem sadece bizimkiler istediklerini söylüyorlar satacaklarını söylemediler daha da zannederim Kemal cok gelmek istiyormuş hafta içi Trabzona da gelmiş bu arada Kemal Okyay 1 Gol atmış 6 tane asist yapmış..........

stichus
04.06.2007, 14:12
doğrudur oyuncunun adı mehmet.. çıplak gözle defalarca izlenmiş.. genç ama oldukça başarılı biraz sabredilirse çok iyi işler yapar deniyor..
antalya ile anlaşmasında bir madde var, küme düşmesi durumunda sözleşmeyi geçersiz kılan..
hafta içi bu arkadaş gelip başkanımızla görüşecek.. olabilir bu iş..
martinez de yüksek ihtimalle olabilir.. nürnberg falan kafanızı karıştırmasın, piyasada herkes birbirini tanıyor:)
bak aklıma geldi, transfer sezonunda hiç dile getirmediğim bir temennim var:
herşeyçokgüzelolacak!

stichus
04.06.2007, 14:15
yönetimde bir tarafın diğeriyle kavga etmesiyle ve yanlış teknik direktöre dahi yetki verilmemesiyle geçirdiğimiz sezondan dersler çıkarmışız..
daha az menejerle görüşmemiz bunun delili..
yönetimde kavga yok..
hocaya tam yetki verilmiş..
bonservisi elinde olan ve macera aramayan oyuncuları güzelce tesbit etmişler..
eksikleri güzelce belirlemişler..
ben şu ana kadar olup bitenden memnunum..
hoca oyun kurucu ve/veya golcüyle dönsün gittiği yerden, herşeyçokgüzelolacak!

marcelinhos100
04.06.2007, 14:19
Martinez’e 4 milyon euro

03 Haziran 2007 12:05

Sakaryaspor’un başarılı file bekçisi Martinez’e, Alman kulüpleri talip oldu. Genç kaleci için, 4 milyon euro istendiği belirtiliyor. Trabzonspor’un listesinde yer alan Martinez’in fiyatı, Alman kulüplerinden gelen talep üzerine yönetim tarafından 4 milyon euroya kadar çıkartıldı. Kolombiyalı file bekçisine Alman kulüplerinin ciddi teklifte bulunduğu gelen haberler arasında. En son önceki akşam Almanlar ile bir görüşme yapan Yeşil-Siyahlılar’ın 4 milyon euroluk bonservis ücreti talebinde bulunduğu belirtiliyor.

Dün Sakaryasporv başkanı ne kadar acemi oldugunu gösterdi abi hem dediki Nürnbergin yabancı kontenjan sıkıntısı var o yüzden alamıyorlar bu sorunu cözünce alacaklar dedi oysaki herkes biliyorki Almanya Bundesliga da Yabancı sınırlaması yok:alkış:

İkincisi Nürnberg daha bir ay önce Sparta Pragın 34 yaşındaki kalecisiyle 2 Yıllık sözleşme imzaladı:alkış:

coolank
04.06.2007, 14:21
Martinez konusunu 2 gün önce yazmıştım tekrar yazmıyayım ama şu var ki sakarya nın başına Trabzonlu bir teknik direktör gitme durumu var pazara günü kesin olarak belli olacak eger o teknik direktör sakarya ya giderse kesinlikle martinezi alırız çünkü trabzondan 3 4 futbolcu istiyor o ilgili teknik direktör ( genç futbolcular ) ... gençlerden gökhan gönül olmuyor büyük ihtimal çünkü ersun yanal onu gençlere alacak yani oftaş dan gençlere ..olsa idi bizim için çok iyi olacaktı ...Sancak ın menejeri iş bitti demiyor ama biter diyor ...yabancı konusunda polonyadan birini ziya ruh hastası çok istiyormuş ...açıkcası stichus a katılıyorum sanırım geçen seneden daha iyi olacagız gerçi geçen seneden daha da kötü nasıl olunursa ... en büyük eksiklik teknik direktörlük makamı boş ...genç yaşlı yabancı vs derken gene bir 6 7 oyuncu alacagız .umarım zirveden bu sefer çabuk kopmayız ...gerçi kale ve defans saglam olursa nasıl olsa bir tane atarız mantıgı tutarsa zirveden kolay kolay kopmayız ...

marcelinhos100
04.06.2007, 14:21
Djokaj baba oldu

http://www.trabzonspor.org.tr/images/haberpic/100406sakat100.jpgKulübümüz oyuncularından Ardijan Djokaj baba oldu. Djokaj'ın eşi ülkesinde bir erkek çocuğu dünyaya getirdi. Yeni doğan bebeğe Nikola adı verildi.

http://www.trabzonspor.org.tr/images/trans.gif
Kulüp olarak Djokaj çiftine hayırlı olsun dileklerimizi iletiyor, minik Nikola'ya da sağlıklı, mutlu, uzun ömürler diliyoruz.

Yaşasın Yeni bir Trabzonsporlu daha dogmuş ya şu adamdan hala bonservis mi bekleniyor feshedin karşılıklı sözleşmesini rahat tatil yapsın.....:alkış:

marcelinhos100
04.06.2007, 14:25
Martinez konusunu 2 gün önce yazmıştım tekrar yazmıyayım ama şu var ki sakarya nın başına Trabzonlu bir teknik direktör gitme durumu var pazara günü kesin olarak belli olacak eger o teknik direktör sakarya ya giderse kesinlikle martinezi alırız çünkü trabzondan 3 4 futbolcu istiyor o ilgili teknik direktör ( genç futbolcular ) ... gençlerden gökhan gönül olmuyor büyük ihtimal çünkü ersun yanal onu gençlere alacak yani oftaş dan gençlere ..olsa idi bizim için çok iyi olacaktı ...Sancak ın menejeri iş bitti demiyor ama biter diyor ...yabancı konusunda polonyadan birini ziya ruh hastası çok istiyormuş ...açıkcası stichus a katılıyorum sanırım geçen seneden daha iyi olacagız gerçi geçen seneden daha da kötü nasıl olunursa ... en büyük eksiklik teknik direktörlük makamı boş ...genç yaşlı yabancı vs derken gene bir 6 7 oyuncu alacagız .umarım zirveden bu sefer çabuk kopmayız ...gerçi kale ve defans saglam olursa nasıl olsa bir tane atarız mantıgı tutarsa zirveden kolay kolay kopmayız ...

Abi Gökhan Gönül Zaten Genclerbirliginin oyuncusu Ersun Bırakmaz onu Oftaşta Kiralık oynuyordu Sancak bugün Fanatik gazetesinde Altın Karmanın sol bekine secilmiş ama hic izlemedim ben selam....

hüseyin1975
04.06.2007, 14:25
Martinez’e 4 milyon euro

03 Haziran 2007 12:05

Sakaryaspor’un başarılı file bekçisi Martinez’e, Alman kulüpleri talip oldu. Genç kaleci için, 4 milyon euro istendiği belirtiliyor. Trabzonspor’un listesinde yer alan Martinez’in fiyatı, Alman kulüplerinden gelen talep üzerine yönetim tarafından 4 milyon euroya kadar çıkartıldı. Kolombiyalı file bekçisine Alman kulüplerinin ciddi teklifte bulunduğu gelen haberler arasında. En son önceki akşam Almanlar ile bir görüşme yapan Yeşil-Siyahlılar’ın 4 milyon euroluk bonservis ücreti talebinde bulunduğu belirtiliyor.

Dün Sakaryasporv başkanı ne kadar acemi oldugunu gösterdi abi hem dediki Nürnbergin yabancı kontenjan sıkıntısı var o yüzden alamıyorlar bu sorunu cözünce alacaklar dedi oysaki herkes biliyorki Almanya Bundesliga da Yabancı sınırlaması yok:alkış:

İkincisi Nürnberg daha bir ay önce Sparta Pragın 34 yaşındaki kalecisiyle 2 Yıllık sözleşme imzaladı:alkış:

Nürnberg Kalecisi Schaeferi Sampiyon Takim Stuttgarta satti.
Kaleciye ihtiyaclari var.
Seninde dedigin gibi Kaleci Transferi yaptilar= Jaromir Blazek (Kaleci; Sparta Prag; 500.000 Euro).

Yani Insallah Medyayi uyutma takdigidir.
Bize vermislerdir bile :D

coolank
04.06.2007, 14:26
Sancak oldu diye düşünürsek sag tarafta hala eksiklik var ...

BDiler61
04.06.2007, 14:28

valla iyi güldürdün beni :D

Tekke
04.06.2007, 14:29
Arkadaslar Murata ne oldu, cok iyi topcu bu adam. Herkes Antalyalı Volkanı konusuyor ama Murat ondan daha iyi, sakat mı bu çocuk?

coolank
dogrudur kardeşim ... gökhan çok iyi bir sag bek hatta bu sene orta sagın sagı oynadı ... istediler onu bizimkiler ama cevap olumsuz oldu ... hala gençlere risp ve ayman dan dolayı borcumuz var ..cavcav parayı nasıl kurtarırım diye düşünüyor ...gökhan olmasa bile en azından iyi bir stoper olan giray olur .. engin de iyi olurdu .. sol taraf da oynar sanırım

hüseyin1975
Sancak oldu diye düşünürsek sag tarafta hala eksiklik var ...

Hangi eksiklik: Tayfun, Musa, Jabi, Adnan, Serkan ve bazende Ferhat :confused:

marcelinhos100
04.06.2007, 14:36
Hangi eksiklik: Tayfun, Musa, Jabi, Adnan, Serkan ve bazende Ferhat :confused:

Bencede Jabi alınırsa sag bekte eksiklik kalmaz Serkan ve Adnanın da orada oynayabilecegini düşünürsek no problem derim ben Tayfun iyi bir yedek stoper olacaktır Kayserisporda cok oynadı iyi de oynadı Sancak eger izlenmişse begenilmişse birilerinin tavsiyesiyle alınmıyorsa iyi olur ......

Ama inşallah Musa Mustafa Ahmet Sahin Ömer Rıza Murat Ocak Oynayabilecekleri takımlara gönderilirler......

Tahir
04.06.2007, 14:41
sorması ayıp sağ kanatta kaç kişi oynuyor. duruma bakarsak beş veya üzeri

hüseyin1975
04.06.2007, 14:41
Bencede Jabi alınırsa sag bekte eksiklik kalmaz Serkan ve Adnanın da orada oynayabilecegini düşünürsek no problem derim ben Tayfun iyi bir yedek stoper olacaktır Kayserisporda cok oynadı iyi de oynadı Sancak eger izlenmişse begenilmişse birilerinin tavsiyesiyle alınmıyorsa iyi olur ......

Ama inşallah Musa Mustafa Ahmet Sahin Ömer Rıza Murat Ocak Oynayabilecekleri takımlara gönderilirler......

Bu Oyunculardan Musanin tutulmasindan yanayim. Kadronun genis olmasi lazim.
Ayrica Murat Ocak kiraya verilebilir ama bonservisi bizde kalsa iyi olur.
Bildigim kadari ile zaten 1,5 Yilligina kiralanmisdi. Yani bu Sezonda Ankarada degilmi???

marcelinhos100
04.06.2007, 14:45
Bu Oyunculardan Musanin tutulmasindan yanayim. Kadronun genis olmasi lazim.
Ayrica Murat Ocak kiraya verilebilir ama bonservisi bizde kalsa iyi olur.
Bildigim kadari ile zaten 1,5 Yilligina kiralanmisdi. Yani bu Sezonda Ankarada degilmi???

Murat Ocak 6 Aylıgına kiraya verildi ama orada hikmet karamanın hışmına ugradı Murat Ocakta şöyle bir sıkıntı oldu adam Terim kadroya sol bek olarak cagırana kadar stoper oynamış bir anda dolduruşa geldik ve aldık gibime geliyor ama Büyükşehir Belediye klubüne Ahmet sahinle beraber verilebilir veya Kayserispora Kemal Okyay karşılıgında Ömer Rıza ile verilebilir......

OZDEN61
04.06.2007, 14:49
biraz önce fatih in abisiyle konustum. türkiyeye donecegini ve kiralık olarak trabzonda oynayacagını soyledi.. umutla ilerde iyi is cıkartı bence

ErayAkyüz
04.06.2007, 14:51
biraz önce fatih in abisiyle konustum. türkiyeye donecegini ve kiralık olarak trabzonda oynayacagını soyledi.. umutla ilerde iyi is cıkartı bence

yalancının:):D

marcelinhos100
04.06.2007, 14:51
http://www.sporx.com/images/86/137/9409_B_vali.jpg

Okutan önde Trabzon arkada

Trabzonlular Vali Nuri Okutan'ın önderliğinde Erikbeli Yaylası'nda doğa yürüyüşü gerçekleştirdi. Doğa yürüyüşüne katılacak gruplar Trabzon Valilik binası önünde toplanarak Tonya ilçesine hareket etti.

İlk Olarak Tonya Kaymakamlığına resmi ziyaretini yapan Trabzon Valisi Nuri Okutan, ilçe hakkında bilgiler aldı. Daha sonra Vali Nuri Okutan, İl Genel Meclis Başkanı Muhammet Balta, İl genel meclis üyeleri, Beşikdüzü Kaymakamı Bayram Ali Köse, Tonya Belediye Başkanı Ahmet Kurt, İl Milli Eğitim Müdürü Selim Yavuz Sandıkçı, organizasyonun yürütme sorumluluğunu yapan Müdür Yardımcısı Ali KÖSE, diğer daire müdürleri, Trabzonspor eski başkanı Özkan Sümer, Kanuni Vakfı Başkanı Prof.Dr. Ali Baki, 380 izci öğrenci, 70 izci lideri öğretmen, KTÜ’den akademisyen, Tonya-Vakfıkebir-Beşikdüzü ilçelerinden bürokrat ve halkın katılımıyla toplam 750-800 civarında katılımcı ile yürüyüşün yapılacağı Tonya Erikbeli Fındıcak mevkiine gidildi. Valinin gruplara yaptığı konuşma sonrası, start verilerek yürüyüş başladı. Güzergahda doğaya hayran kalan Vali Okutan orman içinde bulunan İstiklal Savaşı şehit mezarını ziyaret edip, dua okudu.

Oldukça eğlenceli geçen yürüyüş sırasında verilen molalarda horonlar oynandı. Yürüyüş boyunca zorluk çekenlere diğer yürüyüşçüler yardımcı oldu. Özellikle minik öğrencilerin gayretleri parmak ısırttı ancak sona doğru öğretmenlerinin desteğini almak zorunda kaldılar. Yaklaşık 15 km.lik parkurun 11. km. sinden sonra kestirme yol tercih edildi. Yürüyüş boyunca performansı ile dikkat çeken Vali Nuri Okutan son metreleri koşarak tamamladı. Vali Okutan yürüyüş sonrası yaptığı değerlendirmede; “Bu tür etkinliklerin, yayla kültürünü yaşatmak, doğayı koruyarak çevre bilincini geliştirmek, sporu sevdirmek ve gelecek nesillere bu kültürlerin aktarılmasını sağlamada önemi büyüktür. Yaylalarımızda beton yapılaşmayı önlemeliyiz. Yeni projeler geliştirerek ahşap yayla evleri üretmeliyiz.” dedi.

04.06.2007
http://www.sporx.com/i/b.gif
Kaynak : Basın Bülteni

Murat Hızal
04.06.2007, 14:52

Fatih dönerse şampiyon yapar bizi inanıyorum:)Yeter ki iyi bir oyun kurucu ve iyi bir sol bek alsınlar.

OZDEN61
04.06.2007, 14:58

hüseyin1975
04.06.2007, 15:01
Murat Ocak 6 Aylıgına kiraya verildi ama orada hikmet karamanın hışmına ugradı Murat Ocakta şöyle bir sıkıntı oldu adam Terim kadroya sol bek olarak cagırana kadar stoper oynamış bir anda dolduruşa geldik ve aldık gibime geliyor ama Büyükşehir Belediye klubüne Ahmet sahinle beraber verilebilir veya Kayserispora Kemal Okyay karşılıgında Ömer Rıza ile verilebilir......

Haklisin. TFF nin sayfasina bakdim. 31.05.2007'ye kadar kiralik vermisiz.

Terzioğlu
04.06.2007, 15:29
arkadaslar herkes jabi sag bek diyor ama bu alman sitesinde sol bek olarak yazilmis:

Daouda Jabi

http://www.transfermarkt.de/bilder/spielerfotos/jabi.jpg

Dogum Tarihi:10.04.1981
Yas:26
Boy:1,79
Ülke:http://www.transfermarkt.de/bilder/flaggen/59.gif Gine http://www.transfermarkt.de/bilder/flaggen/50.gif Fransa
Ayak:sag

Takim (No):Kayseri Erciyesspor (18)
Mevkii:Savunma
Mevki Detaylari:sol bek
Deger:1.500.000

http://www.transfermarkt.de/bilder/position/10.gif

DURAS
04.06.2007, 15:31
arkadaslar herkes jabi sag bek diyor ama bu alman sitesinde sol bek olarak yazilmis:

Daouda Jabi

http://www.transfermarkt.de/bilder/spielerfotos/jabi.jpg

Dogum Tarihi:10.04.1981
Yas:26
Boy:1,79
Ülke:http://www.transfermarkt.de/bilder/flaggen/59.gif Gine http://www.transfermarkt.de/bilder/flaggen/50.gif Fransa
Ayak:sag

Takim (No):Kayseri Erciyesspor (18)
Mevkii:Savunma
Mevki Detaylari:sol bek
Deger:1.500.000

http://www.transfermarkt.de/bilder/position/10.gif
AYAK sağ yazıyor, mevki sol:D

zeki gursoy
04.06.2007, 15:37
sen o mevkii detaylarına "libero, hemde hasından" yaz, 3 gün sonra gör ziyayı düşmüş peşine...
abi mal alıcısına satılır..

AYAK sağ yazıyor, mevki sol:D

Mert M.
04.06.2007, 15:37
az önce jabi için fransız lequipe'e baktım
orada da adamın sağ bek oynadığı yazılıyor

Özkan Erdem
04.06.2007, 15:42
Fatih'i oyunkurucu olarak kullanmak niyetinde olmasın bu ZD.. Gençliğinde bu mevkide oynuyordu falan diye..

Fanatik28
04.06.2007, 15:46
Futbolculara bonservis ödemek istemiyoruz diyorlar. illa da bonservisiyle mi almak zorundayiz. Kiralama yoluna niye gitmiyorlar. Carlos Alberto gibi oyuncular pekala 1-1,5 milyon gibi bir rakama ( satin alma opsiyonu ile ) kiralanabilir.

Alin size Jattara`nin ikizi,

Jonathan Pitroipa Burkina Faso
Freiburg: Sagayak, forvet
Sözlesme bitis 2008
Degeri 1-1,5 milyon

Mehmet Fatih Yavuz
04.06.2007, 15:47
Fatih'i oyunkurucu olarak kullanmak niyetinde olmasın bu ZD.. Gençliğinde bu mevkide oynuyordu falan diye..

ön liberoda ihtiyaç varmış..:D
orta sahanın gerisinde top kulanabilen bir adam olarak düşünmesinden korkuyorum:D

A.Gökhan AKIN
04.06.2007, 15:52
Futbolculara bonservis ödemek istemiyoruz diyorlar. illa da bonservisiyle mi almak zorundayiz. Kiralama yoluna niye gitmiyorlar. Carlos Alberto gibi oyuncular pekala 1-1,5 milyon gibi bir rakama ( satin alma opsiyonu ile ) kiralanabilir.

Sözlesme bitis 2008
Degeri 1-1,5 milyon

bence iki yattara tarzı futbolcunun olduğu takım top oynamaz çünkü kimse topa basmaz onun için iki yattara oyanatacaksan ortadaki diğer iki oyuncunun çok koşan ve pres yapan adama olması lazım ki hüseyin ve ayman bu kirterlere pek uygun değil bana göre bence bize tek yattara yeter :))

vadaa55
04.06.2007, 15:52
hayallerim gerçek mi oluyor acaba?:ts::yattara::dansmuz::tsmeşale::tsbayrak::t s2::alkış:;)

AKSOY_61
04.06.2007, 15:53
bu aralar transfer haberlerinden biraz uzak kaldım.
hala daha sol beke ve sol kanata transfer yokmu acaba.?
yada bakılan futbolcu varmı?

SeVeNTeeN
04.06.2007, 15:58
Fatih ' in gelmesiyle sadece sol tarafta eksiğimiz kalır . Onu da Kemal ' le çözebiliriz . İnşallah bu sene transferde sıkıntı yaşatmaz bize yönetim !

Özkan Erdem
04.06.2007, 16:02
ön liberoda ihtiyaç varmış..:D
orta sahanın gerisinde top kulanabilen bir adam olarak düşünmesinden korkuyorum:D

onu boşver, ya kaleye geçirirse..:D

Mehmet Fatih Yavuz
04.06.2007, 16:06
Fatih ' in gelmesiyle sadece sol tarafta eksiğimiz kalır . Onu da Kemal ' le çözebiliriz . İnşallah bu sene transferde sıkıntı yaşatmaz bize yönetim !

walla ben hala orta saha eksik diyorum..
bu orta saha ile pozisyon üretilmez.
fatih tekkenin gelişi çok etkili olacaktır, ama orta sahadaki hücum kısırlığı giderilmezse gene sıkıntı çekeriz..

sol kanat konusu zaten kangrene döndü.

SeVeNTeeN
04.06.2007, 16:08
Ortada Ceyhun olması beni biraz rahatlatıyor . Arkasında sağlam oyuncuların varlığını hissettiği zaman çok iyi maçlar çıkarıyor . Yani Ceyhun ' un iyi oynaması için takımında iyi oynaması lazım galiba :) . Gaza getirmek lazım bu adamı :) Fatih ' in gelmesiyle gaza da gelecektir bence :)

Erbay
04.06.2007, 16:08
Kayserisporlu Kemal gelir mi bilmem ama ben gelmesini istemiyorum
http://www.ligtv.com.tr/LigTvComTrOzel.aspx?r=1&hid=19300

Mehmet Fatih Yavuz
04.06.2007, 16:11
ceyhun bi ileri iki geri mehteran ekibi elemanlarından çok farklı değil.
bu kadar devamlılığı az, aynı zamanda da agresif bir adama orta sahada çok da güvenmemek lazım.
o görevini yaptı.
onun işi ikinci yarı ziyanın kellesini puan bazında kurtarmaktı.

defansif yönü hiç yok, hücum yönü de 5 maçta 1 kere ön plana çıkıyor..

ben ceyhuna orta sahada güvenmem.

Cengiz Malkoc
04.06.2007, 16:11
az önce jabi için fransız lequipe'e baktım
orada da adamın sağ bek oynadığı yazılıyor
merhaba,
jabi sol bek de oyniyor.

SeVeNTeeN
04.06.2007, 16:13
Kayserisporlu Kemal gelir mi bilmem ama ben gelmesini istemiyorum
http://www.ligtv.com.tr/LigTvComTrOzel.aspx?r=1&hid=19300

Ohooo bunları dert edecek olursak futbolcu almamamız lazım :) . O Trabzonspor ' a bir gelsin hangi takımın fanatiği olması gerektiğini iyi anlar ;);)

SeVeNTeeN
04.06.2007, 16:14
ceyhun bi ileri iki geri mehteran ekibi elemanlarından çok farklı değil.
bu kadar devamlılığı az, aynı zamanda da agresif bir adama orta sahada çok da güvenmemek lazım.
o görevini yaptı.
onun işi ikinci yarı ziyanın kellesini puan bazında kurtarmaktı.

defansif yönü hiç yok, hücum yönü de 5 maçta 1 kere ön plana çıkıyor..

ben ceyhuna orta sahada güvenmem.

Ben de senin gibi düşünüyordum önceleri . Ama Ankaragücü ' nde ki performansına şahit olduktan sonra bu düşüncemde manevralar yaptım biraz . Bence istediği ortam sağlanırsa çok faydalı olabilir . Ama ısrarcı olmamak lazım tabi :):)

Mehdi
04.06.2007, 16:15
Şu Jabiyi transfer etsekte ne terafta oynadığını anlasak.:rolleyes:

A.Gökhan AKIN
04.06.2007, 16:17
sayfa 225 oldu halen transfer yok 400 de olurmu acaba :)

SeVeNTeeN
04.06.2007, 16:17
Jabi çok sağlam ve teknik bir bek e benziyor . Bende takımda görmek isterim . Sağ sol farketmez :D:D

TSelif
04.06.2007, 16:25

Anlayabiliceğine emin misin Mehdi:D
Ben hala kim yerinde kim değil nasıl oynatıyo bu takımı hoca anlamış değilim .
Bknz:Syzmek :rolleyes: gitti adam :D

AYYILDIZ
04.06.2007, 16:25
jabi sagbek milli takima oynuyor lenstete forma giydi 26 yasinda cok iyi bir oyuncu diyor izleyenler kaysersporlular kayseriye alinsin diyorlar

Harun-61
04.06.2007, 16:30
arkada$lar bu Mehmet Akgün haberi tam bir fiyasko...

oyuncu gecen sezon dortmund'un A takimina aldindi ve sezon boyunca hep Dortmund'un amatör (3.lig) takiminda oynadi...

nasil izlemi$ler anlamiyorum...?

bordoylamavi
04.06.2007, 16:33
bu jabi yi ben hiç hatırlayamadım geçen sezon iyi mi oynadı bu adam

klidalı_4161
04.06.2007, 16:34
millet transferleri götürecek bizimkiler uyuyacak yine bu sezonda bole bı buyuk bı transfer olmıycak

zafercalikoglu
jabi yerine yaba da olsa olurdu

A.Gökhan AKIN
bu jabi yi ben hiç hatırlayamadım geçen sezon iyi mi oynadı bu adam

ara transferde geldi adam bence iyi alınmasında fayda var

hüseyin1975

Sözlesme bitis 2008
Degeri 1-1,5 milyon

En az 15 macini seyrettim.
Acayib Teknik birisi.
Bundesligada birkac Takim onu istiyor.
Cok iyi oyuncu ama son vuruslarda bazen basarisiz ve bana göre birazda "ciliz" ;)

Travelair
04.06.2007, 16:49
Nick Carle diye Avustralya liginde parlayan bir oyuncu var. 10 numara özellikleri var. Zaten 10 numara giyiyor. 2. kaptan, lider özellikli, solak, golcü ve çok teknik bir orta saha, hatta artık deniz aşırı bir ülkede oynamak istediğini söylüyordu. Ne yazık ki Mayıs'ta Sydney takımına transfer oldu

Koray
04.06.2007, 17:14
Acayib Teknik birisi.
Cok iyi oyuncu ama son vuruslarda bazen basarisiz ve bana göre birazda "ciliz" ;)

olurmu yaa ne cılızı adam yılan gibi..bu forumda ilk bn önermiştim onun adını o kadar ısrar etmiştimki her gün yazıyodum ismini ama artık bıktım yaza yaza çünkü bizim ziyanın ne işi olur teknik oyuncularla..hem takımda yattara varken ikinci bi bela(süper)oyuncu istemez..:mad::mad: ilk başlarda söylediğimi yine tekrar ediyorum bu carlos alberto yattarayı 4 le çarpar 8 böler...

hüseyin1975
04.06.2007, 17:17
olurmu yaa ne cılızı adam yılan gibi..bu forumda ilk bn önermiştim onun adını o kadar ısrar etmiştimki her gün yazıyodum ismini ama artık bıktım yaza yaza çünkü bizim ziyanın ne işi olur teknik oyuncularla..hem takımda yattara varken ikinci bi bela(süper)oyuncu istemez..:mad::mad: ilk başlarda söylediğimi yine tekrar ediyorum bu carlos alberto yattarayı 4 le çarpar 8 böler...

Kardes hatlarda karisiklik olmasin.
Bahsettigim Futbolcunun adi Jonathan Pitroipa. Kendisi Burkina Fasoludur ve Almanyanin Freiburg Takiminda oynamaktadir.
Ve gercekden Fizik yapisi zayifdir ama henüz gencdir ve Fizigini gelistirebilir. Teknigi süperdir!

cınar#7
04.06.2007, 17:19
Sol bekte oynayabiliyosa çok güzel olur,ama bence Serkan Balcıda Sol bekte oynayabilir yeterki Hasanla,Celalettinle oynayamayalım...

cınar#7
04.06.2007, 17:25
Acayib Teknik birisi.
Yattaranın ikizi demen bana yetti:) ismini ilk senden duydum yaşı kaç?alabilirmiki bizim yönetim?2008de sözleşmesi bitiyosa heralde fiyat indirimi yaparlar...

hüseyin1975
04.06.2007, 17:39
Yattaranın ikizi demen bana yetti:) ismini ilk senden duydum yaşı kaç?alabilirmiki bizim yönetim?2008de sözleşmesi bitiyosa heralde fiyat indirimi yaparlar...

Bu Ismi Travelair kardesim önerdi.
Hakkini yemeyelim ;)

Benim Arena Programi üyeligim oldugu icin 1. ve 2. Lig maclarini tamamini seyretme imkanim var.
2. Ligi Konferaans seklinde veriyorlar.

Bu Futbolcu gercekden cok genc ve acayib Teknik.
Bazen Topa biraz fazla asik ;)
Yattaranin yasina geldiginde ondan daha iyi Oyuncu olacagini düsünüyorum.
Almanyada 1. Lig Kulüpleri pesinde (örnegin Hamburg).
Gelecege cok ama cok iyi yatirim olur ve maaliyeti düsükdür.
Basariyada acdir.
Onu Yattara gibi simartirsan cosar vallahi.
Ha birde unutmadan söyleyeyim.
Orta saha oyuncusudur. Orta sahanin heryerinde oynayabiliyor.
Freiburgda genelde sol tarafi kullaniyordu:)

8http://www.scfreiburg.com/images/spaces/1x1.gif Jonathan Pitroipa Mittelfeld http://www.scfreiburg.com/images/spaces/1x1.gif
Geboren (Dogum Tarihi) 12. 4. 1986 in Ouagadougou (BFA)
Familienstand (medeni Hali) ledig
Gewicht (Kilosu) 60 kg
Grösse (Boyu) 1,76
Stationen (oynadigi Takimlar) Planète Champion International (BF)PositionMittelfeld
Im Verein seit (Kulübde ne zamandir bulunuyor) Juli 2004 (07.2004)

Yani Adamlar genc yasda Afrikadan Transfer ediyorlar, egitiyorlar ve satiyorlar. Bizimkiler ne yapiyor???

Travelair
04.06.2007, 17:43
huseyin75 teşekkür ederim dostum ama sanırım ben önermedim hatırlamıyorum bu ismi

hüseyin1975
04.06.2007, 17:45
huseyin75 teşekkür ederim dostum ama sanırım ben önermedim hatırlamıyorum bu ismi

Haklisin.
Fanatik28 önermisdi :)

Neyse senin yinede Hakkini verelim.
Gercekden iyi Isimler öneriyor ve güzel aciklamalarda bulunuyorsun.
Kaliteli Forum Üyelerinden birisisin.

Tamam.
Daha fazla simartmiyacagim :D

Fatih Sağır
04.06.2007, 17:47
Merak ettim Jonathan Pitroipa'yı youtube den bu videoyu buldum. 2 asist bir gol yapmış bir maçta. Süper keşke alsalar.

http://www.youtube.com/watch?v=W79d_XVCmNE

cınar#7
04.06.2007, 17:49
Gelecege cok ama cok iyi yatirim olur ve maaliyeti düsükdür.
Basariyada acdir.
Onu Yattara gibi simartirsan cosar vallahi.
Ha birde unutmadan söyleyeyim.
Orta saha oyuncusudur. Orta sahanin heryerinde oynayabiliyor.
Freiburgda genelde sol tarafi kullaniyordu:)
Dediğin gibi Sol Kanatta oynuyosa sadece geleceğe yönelik diil,çok daha önemli bir transfer olur...

Yaşı 21,kilo 60 çok hızlı ve çevik bi oyuncu görüntüsü verdi bana...

Samet Berber
04.06.2007, 17:51
defansin solunda oynuoyaa ne yattarasi :):):):):):)

hüseyin1975
04.06.2007, 17:54

Ne defansi? Orta sahada oynuyor. Genelde sol tarafdan geliyor ama mac boyu sag kanadida kullaniyor.

Hem Defans olsa ben öyle Defans oyuncusun ayyakkabilarini yerim :)

Adam Topu aldimi Rakibi diziyor vallahi.

Bunu Türkiyede yapan 1 Defans elemani yok :D

Düsünsenize.

Pitroipa ve Yattara.
Mac boyu kanatlari degistiriyorlar.
Vallahi Defans oyuncularinin basi döner :D

cınar#7
04.06.2007, 17:57
o da olur Valla:) zaten o bölgede de eksiğimiz var;)

SeVeNTeeN
04.06.2007, 17:58
Ne defansi? Orta sahada oynuyor. Genelde sol tarafdan geliyor ama mac boyu sag kanadida kullaniyor.

Hem Defans olsa ben öyle Defans oyuncusun ayyakkabilarini yerim :)

Adam Topu aldimi Rakibi diziyor vallahi.

Bunu Türkiyede yapan 1 Defans elemani yok :D

Düsünsenize.

Pitroipa ve Yattara.
Mac boyu kanatlari degistiriyorlar.
Vallahi Defans oyuncularinin basi döner :D

Kulağa hoş geliyor :):)

Travelair
04.06.2007, 18:01
Sağol, benim özel bir merakım vardır genç ama keşfedilmemiş oyuncuları bulabilmek hoşuma gider. Sağa sola boş yere bilmeden paraların gitmesi hepimizin yüreğinde bir yara. İnanıyorum ki gelecek birkaç sene içerisinde araştırma gözcü elemanları (scouting) kulüplerde daha hakkaniyetli transferler yapacak

cınar#7
04.06.2007, 18:05
Kulağa hoş geliyor :):)
Evet özellikle son bölümü;sağdan Yattara soldan ikizi karşı takım nasıl önlem alır merak ediyorum:)

Aslında Yattaranın yeğenleri bizde denenmeye getirilmişti ne oldu acaba?zaten Ginede çoçukların çoğu Yattara sayesinde Trabzonspor forması giyiyor(Lig Tv vermişti görüntülerini)....

hüseyin1975
04.06.2007, 18:06
Sağol, benim özel bir merakım vardır genç ama keşfedilmemiş oyuncuları bulabilmek hoşuma gider. Sağa sola boş yere bilmeden paraların gitmesi hepimizin yüreğinde bir yara. İnanıyorum ki gelecek birkaç sene içerisinde araştırma gözcü elemanları (scouting) kulüplerde daha hakkaniyetli transferler yapacak

Avrupada büyük Kulüpler bu Sistem sayesinde genc ve yetenekli Futbolculari buluyor ve Transfer ediyor.

Bizimde acilen cok ama cok iyi bir Izleme Komitesine ihtiyacimiz var ;)

SeVeNTeeN
04.06.2007, 18:08
Merak ettim Jonathan Pitroipa'yı youtube den bu videoyu buldum. 2 asist bir gol yapmış bir maçta. Süper keşke alsalar.

http://www.youtube.com/watch?v=W79d_XVCmNE

Videoda ki adam fena :) Eğer alınmak istenen adam buysa benden okey :D

cınar#7
04.06.2007, 18:19
Googledan aradım bu sene Lazoroni istemiş bu oyuncuyu:

Pitroipa'ya yakın takip

http://www.fotomac.com.tr/2006/07/20/im/9FBA138C312F244BB609FDCBb.jpg

Trabzonspor, Freiburg'un sağ kanat oyuncusu Jonathan Pitroipa'yı takibe aldı. Önceki gün oynanan hazırlık maçında dikkatini çeken 21 yaşındaki Pitroipa için araştırma başlatılmasını isteyen teknik direktör Lazaroni'nin, "Sağ kanat için bu tip bir oyuncuya ihtiyacımvar" dediği öğrenildi.

Alman Ümit Milli Takımı'ndada forma giyen Pitroipa için, "Almanya'nın en zeki futbolcularından biri" yorumları yapıldığı ifade edildi.

Zafer Fidan
04.06.2007, 18:20
---------------Hasagic--------------

Tayfun----Egemen----Risp-------Jabi

--------------Serkan----------------

Yattara--Gökdeniz--Ceyhun--Pitroipa

--------------Umut-----------------

Ayman-->OUT
Hüseyin-->OUT

Ömer SEVİNÇ
04.06.2007, 18:24
stichus'un dedikleri gerçekleşirse hakkaten güzel bir sezon izleme şansımız olabilir:) Hele ki Linderoth gelse off:)

Şuayip Aydın
04.06.2007, 18:26
trabzonspor'un son taranferi altaylı sancak bu sezon ve gecen sezon baarılı bir grafik cizen sanacak seneye trabzonpor'un formasını giyecek

MELİNOZ
04.06.2007, 18:32
Arkadaşla Egemen ve Jabi ile anlaşılmış hayırlı olsun..

hamdi bey
04.06.2007, 18:32
jabitmiş başlayacam jabilerinden , bunlarlamı şampiyıon olacaz beee

Koray
04.06.2007, 18:33

ne zman anlaşılmış..senın dediklerin nedense hep doğru çıkıyo..

MELİNOZ
04.06.2007, 18:36
ne zman anlaşılmış..senın dediklerin nedense hep doğru çıkıyo..

bugün anlaşılmış...

Koray
04.06.2007, 18:38
bugün anlaşılmış...

iyi o zman yaa..jabiyi bilmem ama egemen iyi futbolcu..yine malum kişidenmi aldın haberi:)

MELİNOZ
04.06.2007, 18:39
iyi o zman yaa..jabiyi bilmem ama egemen iyi futbolcu..yine malum kişidenmi aldın haberi:)

haberler sağlam kaynaktan geliyo....

Miraç Atalay Çiftçi
Googledan aradım bu sene Lazoroni istemiş bu oyuncuyu:

Pitroipa'ya yakın takip

http://www.fotomac.com.tr/2006/07/20/im/9FBA138C312F244BB609FDCBb.jpg

Trabzonspor, Freiburg'un sağ kanat oyuncusu Jonathan Pitroipa'yı takibe aldı. Önceki gün oynanan hazırlık maçında dikkatini çeken 21 yaşındaki Pitroipa için araştırma başlatılmasını isteyen teknik direktör Lazaroni'nin, "Sağ kanat için bu tip bir oyuncuya ihtiyacımvar" dediği öğrenildi.

Alman Ümit Milli Takımı'ndada forma giyen Pitroipa için, "Almanya'nın en zeki futbolcularından biri" yorumları yapıldığı ifade edildi.

Bak sen şu laza :)

Vahid hoca Milanı kazandırmıstı takıma gitmeden,Lazaronide bunu katsaydı iyi olurdu haa..

Hergelen bi tane katsa adam akıllı bu iş olur ama çok geç olur vesselam...

Ziya kimi kazandırdı diye sorsanız?
Elde var -2,5 :)

Erkut Ay
nuri söylediyse inanmayın tavsiye edrim..

SeVeNTeeN

Doğruysa faydalı bir iş yapmışız derim .

Murat GENEL
04.06.2007, 18:51
Jabi bitti....

http://haber61.net/news_detail.php?id=6443 kaynak

SeVeNTeeN
04.06.2007, 18:56
Jabi bitti....

http://haber61.net/news_detail.php?id=6443 kaynak

Hayırlı olsun o zaman hepimize :)

Murat GENEL
04.06.2007, 18:58
egemenini durumu akşam belli olacak..bursa akşama kadar süre verdi egemene

Samet Berber
04.06.2007, 18:58
ya egemen iyi futbolcuda jabiyi izlemedim bi tek bjk maçında gördüm biraz sanırım defansın sağında oynuo ilaç gibi gelir bana ilk bakışta emannuel eboue yi hatırlatıoo

gerçekefsane
04.06.2007, 18:59
hayırlı olsun diyoz

Samet Berber
04.06.2007, 19:00
i.akının alınması lazımmmmm

Murat GENEL
04.06.2007, 19:01
jabi sadece 2 maçını izledim serkan orada oynayacaksa ona gerek oldugunu sanmıyorum..

SeVeNTeeN
04.06.2007, 19:01
ya egemen iyi futbolcuda jabiyi izlemedim bi tek bjk maçında gördüm biraz sanırım defansın sağında oynuo ilaç gibi gelir bana ilk bakışta emannuel eboue yi hatırlatıoo

Benzettiğin futbolcu hakkında bende aynı fikirdeyim ;)

Serdar A
04.06.2007, 19:02
Dzeko Edin

17 Mart 1986 Doğumlu.
192cm boyunda , 80 kilo.
Bu sezon sadece lig maçlarında 13 gol attı , krallıkta 2. oldu. ( birinci Lubos 16 gol )
Ligde 2 sarı kartı var , kırmızı kart görmedi.
( Asist istatistiğini bulamadım. )
2007 yılı Çek Gambrinus liga " yılın yabancı oyuncu " ödülü .
Koşan , pres yapan , hava toplarında etkili ve sert şutları olan Bosnalı oyuncu.

Jun'dan kurtulmak için fırsat. Trabzon yönetimi bu oyuncuyu araştırsın.

Bu gidişle kontejanımızı açmak , yeni yabancı oyuncu almak mümkün olmayacak.

Samet Berber
04.06.2007, 19:03
Benzettiğin futbolcu hakkında bende aynı fikirdeyim ;)
:D:D:D gerçekten çok benio koşuşu falan ...

Koray
04.06.2007, 19:06
jabi sadece 2 maçını izledim serkan orada oynayacaksa ona gerek oldugunu sanmıyorum..

serkan orta sahada oynicakmış öyle söledi ziya efendi...ya şaka maka bunlar iyi işler çıkardı şuna kadar devamını bekliyorz..

Koray
04.06.2007, 19:09
EGEMEN İŞİ YATTI! PEKİ TRABZON KİMLE ANLAŞTI? f_write_month(6)http://www.maraton.com.tr/qHUsMbuK28cYW/images/news_images/29282_1_070604183659.jpg
Yeni sezon için transfer çalışmalarını devam ettiren Trabzonpor, Bursasporlu Egemen'in transferinden vazgeçti.

Bursaspor ile sözleşmesi sona eren Egemen'in menajeri Erdinç Şehit ile bordo mavili yönetimin yaptığı görüşmeden olumlu sonuç alınmazken, tarafların fiyatta anlaşamadığı öğrenildi. Trabzonspor yönetiminden gelen bilgilere göre, genç oyuncunun Bursaspor'dan ve Fenerbahçe'den de teklif aldığını belirterek, fiyatını arttırma yoluna gitti öne sürüldü. Bu yaklaşım üzerine bordo mavili yönetim, Egemen'i transfer etmekten vazgeçti.

JABI YÜZDE 99 BİTTİ!..

Bu arada Egemen'in transferinden sonuç alamayan Trabzonspor, Kayseri Erciyessporlu Jabi'yi renklerine katmak üzere.

Jabi'nin Türk menajeriyle anlaşmanın sağlandığı belirtilirken, bu transferin yüzde 99 bittiği ancak bordo mavili yönetimin, oyuncunun Fransız menajeriyle de görüşeceği öğrenildi.

Erciyesspor'a 2006-2007 sezonunun 2. yarısında transfer olan 26 yaşındaki Gineli oyuncu, defansın sağında oynadığı başarılı oyunla dikkatleri üzerine çekmişti.

"FATİH TEKKE GERİ DÖNMESİN"

Bu arada geçtiğimizi sezon Galatasaray maçında ayağı kırılan ve uzun süredir sahalardan uzak kalan Musa Büyük çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Rusya'nın Zenit takımında forma giyen Fatih Tekke'nin Türkiye'ye geri döneceğiyle ilgili son zamanlarda çıkan haberlere değinen Musa, golcü oyuncunun geri dönmemesi gerektiğini vurgulayarak, "Fatih Tekke Türk oyuncular için Avrupa kapısını açan oyunculardan birisi. Orada kalıp başarılı oyununu sürdürmesi gerekir" dedi.

Bordo mavili oyuncu, Gökdeniz'in Newcastle United'ın takibinde olduğu iddialarıyla ilgili olarak da yıldız oyuncunun Avrupa'ya gitmesi gerektiğini belirterek, Gökdeniz'e destek verdi.

MARATON.COM.TR ÖZEL HABER
METİN KAPICIOĞLU

cınar#7
04.06.2007, 19:10
Jabi iyidir,iki gineli Jabiyle Yattara yan yana oynayacağindan çok iyi anlaşırlar....

Zaten ziya Serkan Balcıyı ön libero olarak kullanıcam dedi o yüzden sağ bekte oynar Jabi,Adnan onun yedeği olur...bu durumda Hüseyin Satılmalı!

Fatih Sağır
04.06.2007, 19:11
Bu transferler 11 haziranda imzalarsa süper olur. Fatih Tekke de gelirse şampiyonluk kaçınılmaz. Tabi elimizdeki futbolcuları da tutmamız lazım bol alternatifli kadroyla bu iş olur gibi.
:tsmeşale::tsbayrak::atki:

Koray
04.06.2007, 19:11
son dakika haberi egemenden vazgeçmiş bizimkiler kimin ne dediği belli değil..

Samet Berber
04.06.2007, 19:12
seneye takımdan iyi işler beklioruzzz hadi hayırlısı...

Samet Berber
ya stopere gerek yok zaten haa stepanovu satacaklarsa bir tane almaları lazımm...

Serdar A
Jabi iyidir,iki gineli Jabiyle Yattara yan yana oynayacağindan çok iyi anlaşırlar....

Zaten ziya Serkan Balcıyı ön libero olarak kullanıcam dedi o yüzden sağ bekte oynar Jabi,Adnan onun yedeği olur...bu durumda Hüseyin Satılmalı!

Yahu illa birilerinin satılması mı lazım ?
Taraftar böyle söylemlerde bulunup , yönetimi bu konuda rahatlatmamalı...

Samet Berber
04.06.2007, 19:14
eğer adam satılacaksa şu m.keçeliden falan kurtulmamız lazım hüsiiin gibi adam satılırmı o stoper oynıcak seneye...

cınar#7
04.06.2007, 19:17
Eğer Hüseyin satılmazsa yine 3 önlibero oynayacağımız için böyle söylüyorum eğer Stephanov satılıpta Stoper olucaksa Hüseyin tamam ama aksi taktirde bence satılmalı yoksa 3 önlibero oynuycaz yine malasef...:(

SeVeNTeeN

+++

Hüseyin ister sevin ister sevmeyin Türkiye ' nin nadir iyi futbolcu yetişen bir mevkiisinde oynayan nadir bir oyuncu . Bari siz yapmayın şunu Allah aşkına o kadar satılacak adam varken !

Samet Berber
seneye hüsam ön libero değilde stoper oynayacak merak etmeyin..;)

Koray
04.06.2007, 19:19

ya arkadaş,artık dayanamdım sana cvp vermek zorundayım artık..yazdığın yorumlara bakıyorm o alınacaksa bilmem kim satılacak..mansare alınırsa gökdeniz satılmalı gibi yorumlar...ne gerk var satılmalarına,fazla mal göz çıkarmaz..başarıya ulaşmak için elindekilerin kıymetini bilmek lazım..yıldız alınıp yıldız satılacaksana bn o yıldıza ancak türkü söylerim...

Samet Berber
04.06.2007, 19:23
arkadaş bazı yerlerde haklı bazı yerlerde haksız tabi ki örneğin gökdenizin yerine adam alıosanız we o yedek kalıcaksa satılmalı daha iyi onun gibi adam yedek kalmaz çünkü fakat her oyuncu alınışındada birisi satılacak diye de bişey yok geniş kadro her zaman başarı için gereklidir...

cınar#7
04.06.2007, 19:25
ya arkadaş,artık dayanamdım sana cvp vermek zorundayım artık..yazdığın yorumlara bakıyorm o alınacaksa bilmem kim satılacak..mansare alınırsa gökdeniz satılmalı gibi yorumlar...ne gerk var satılmalarına,fazla mal göz çıkarmaz..başarıya ulaşmak için elindekilerin kıymetini bilmek lazım..yıldız alınıp yıldız satılacaksana bn o yıldıza ancak türkü söylerim...
iyide;klubün o kadar borcu varken hem elimizdeki oyuncuyu satmayıp üstüne oyuncu almak biraz zorda o yüzden,birazda finansal olarak değerlendirin...Hemde Gökdeniz kalıpta Sol Kanata yıldız alırsan Hangisini ilk 11de oynatıcaksın?

egeli
04.06.2007, 19:29
arkadaşlar sondurum verebilen versin bazıları alınmadı yazıyor jabi ve egemen için.

Serdar A
04.06.2007, 19:31
Daha öncede söyledim şimdide söylüyorum .
1 - Büyük bir klüp ekonomisini satılacak oyuncular üzerine kurmaz.
2 - Yıldızın yerine koyabileceğin bir kaç yıldır kadronda yetişmiş yıldız potansiyeli taşıyan , artık klübede oturmaması gereken bir oyuncu varsa satılır.
3 - Yıldız satılıp , aynı mevkiye yıldız alınmaz. Bu riski büyük klüp almaz.

Arkadaşlar Trabzon her yıl " ilk 4 için " değil , " şampiyonluk için " sezona başlar . Lütfen bunu unutmayalım.

Bu oyuncuların takımda tutulması imkansızlaşsa bile taraftar tepkisini koymalı ki , yönetim hem maddi hem manevi doğru haraket etsin.

Koray
04.06.2007, 19:33
iyide;klubün o kadar borcu varken hem elimizdeki oyuncuyu satmayıp üstüne oyuncu almak biraz zorda o yüzden,birazda finansal olarak değerlendirin...Hemde Gökdeniz kalıpta Sol Kanata yıldız alırsan Hangisini ilk 11de oynatıcaksın?

ya arkadaşım gökdeniz sol kanat oyuncusumu nerden çıkardın bunu hayretsin haa...gökdenizin asıl yeri sağ kanattır orda da yattara olduğuna göre orda oynatmıyo onu ziya..eğer orta sağaya futbulcu alınmazsa ve sol kanata alnırsa gökdeniz orta sahanın ortasında da oynar..

Murat GENEL
04.06.2007, 19:33
jabi kesin geldi....

egemen işi belirsiz...

SeVeNTeeN
04.06.2007, 19:37
Gökdeniz heryerde oynar ;) Ona yer açmak kolay ama Avrupa ' dan büyük bir takım iyi bir para karşılığında isterse yerine iyi bir adam alınmak şartıyla satılabilir tabii .

cınar#7
04.06.2007, 19:38
Daha öncede söyledim şimdide söylüyorum .
1 - Büyük bir klüp ekonomisini satılacak oyuncular üzerine kurmaz.
2 - Yıldızın yerine koyabileceğin bir kaç yıldır kadronda yetişmiş yıldız potansiyeli taşıyan , artık klübede oturmaması gereken bir oyuncu varsa satılır.
3 - Yıldız satılıp , aynı mevkiye yıldız alınmaz. Bu riski büyük klüp almaz.

Arkadaşlar Trabzon her yıl " ilk 4 için " değil , " şampiyonluk için " sezona başlar . Lütfen bunu unutmayalım.

Bu oyuncuların takımda tutulması imkansızlaşsa bile taraftar tepkisini koymalı ki , yönetim hem maddi hem manevi doğru haraket etsin.
Tamam parayı bi kenara koyduk Hüseyin Kalsın işte seneye orta sahamız, ziyanın mantalitesine uyan 3 önliberolu:

............................Serkan Balcı........Hüseyin........Ayman.................

büyük takımız ilk 4e giren diil Şampiyonluk için yarışan diyosun haklısın tabi ama eğer böyle olucaksa ki inşallah olmaz ben dediğimi savunurum ama senin dediklerinede saygılıyım renktaş;)

ubuntu
04.06.2007, 19:39
Yönetimle bir anlaşma yapalım. Onlar trabzonsporu şampiyon yapsın bizde trabzonsporun 30 trilyon borcunu ödeyelim. Nasıl fikir :rolleyes:

Fatih Sağır
04.06.2007, 19:39
Arkadaş Gökdenizi satan şampiyonluğu satar. Geçen sene Fatih'i sattık da ne oldu. Hala akıllanmadınızmı.

marcelinhos100
04.06.2007, 19:44
Egemen işinin olmamasının hiçbir önemi yok Gaziantepli Bekir ve Ankaragücülü Emre Güngör stoper mevkisi için düşünülebilecek kalite isimler hem de daha gencler.........

Jabi cok müthiş olacak........

hüseyin1975
04.06.2007, 19:44
Sakin olun Arkadaslar.
Imzalar atilsin önce. Ondan sonra birbirimizi yeriz :D

Su an Serkan, Adnan ve Jabi alindi gibi. Egemen olabilir.
Simdi bize gereken sol tarafa en az 1, bence 2 oyuncu. Bir oyun kurucu, bir golcü ve saglam bir Kaleci.
Yani bu yapildigi varsaydigimiz 3-4 oyuncunun yanina4-5 oyuncu daha ;)

Yani sonucda herhalde bir 6-9 oyuncu alacaklar ve en az 4-5 oyuncu gönderecekler.
Kiralik gönderdigimiz oyuncularin bazilari Takima katilacak. Yani 40dan fazla Topcumuz var herhalde.

Elbette birileri gidecek ama bu LÜTFEN Gökdeniz, Hüseyin ve Step olmasin ;)

egeli
04.06.2007, 19:46
[

Elbette birileri gidecek ama bu LÜTFEN Gökdeniz, Hüseyin ve Step olmasin ;)[/QUOTE]

katılıyorum

Koray
04.06.2007, 19:47
Gökdeniz, Hüseyin ve Step bunların üçünden birini bile satan Trabzona ayak basmayı düşünmesin..

cınar#7
04.06.2007, 19:48
Egemen işinin olmamasının hiçbir önemi yok Gaziantepli Bekir ve Ankaragücülü Emre Güngör stoper mevkisi için düşünülebilecek kalite isimler hem de daha gencler.........

Jabi cok müthiş olacak........
+Giresunspordan Emre'de var stoper bölgesinde alınabilecek

Jabinin alınması çok iyi oldu Yattarayla yan yana uyum sağlarlar güzel ama 11 Hazirana kadar Kontenjanın açılması için 2 yabancı göndermemiz gerek,sorun çıkmaz inşallah...

hüseyin1975
04.06.2007, 19:49
Gökdeniz, Hüseyin ve Step bunların üçünden birini bile satan Trabzona ayak basmayı düşünmesin..

Ücünü birden satarlarsa ne olacak peki ;)

Bence o zaman Türkiyeye dahi ayak basmasinlar :D

Erdal
04.06.2007, 19:49
Egemen fb ile ön protokol imzalamış.... yolu açık olsun ....yanlız benim anlamadığım şu ; birileri gelip transfer "büyük bir gizlilik içinde" başkan ve hoca tarafından yapılacak diyoya...nasıl bir gizlilikse bu..........bunlar gizlenmeyi bile beceremiyor........

egeli
04.06.2007, 19:50

Jabinin alınması çok iyi oldu Yattarayla yan yana uyum sağlarlar güzel ama 11 Hazirana kadar Kontenjanın açılması için 2 yabancı göndermemiz gerek,sorun çıkmaz inşallah...

sözleşmeyi fesh ederler büyük olasılıkla.

Şuayip Aydın
Arkadaşla Egemen ve Jabi ile anlaşılmış hayırlı olsun..kaynak??????????????????????:confused:

champions
Geçen sezon Fatihli kadroyla şampiyon oldukda biz mi bilmiyoruz?:eek:
Şampiyonluğu satarmışız Ne alakaysa!

Her futbolcu satılabilir Bunun hedef küçültmeyle hiçbir ilgisi yok
Hele ki Gökdeniz gibi mevcut sistem içinde kendine yer bulamayacak olan bi oyuncu pekala satılabilir Ajax satıyor hedef küçültmüyor Lyon aynı şekilde
Öyle bi anlayış var ki bütün değerli oyuncular futbolu bırakan kadar gönderilmesin Yok böyle bişey arkadaşlar!

hüseyin1975

Kim bilir.
Belki Yönetimin TFF'nin Kontenjan hakkindaki kararini simdiden biliyordur ;)

Koray
04.06.2007, 19:51
Ücünü birden satarlarsa ne olacak peki ;)

Bence o zaman Türkiyeye dahi ayak basmasinlar :D

öyle bi hata yapacaklarını zannetmem..

hüseyin1975
04.06.2007, 19:52
öyle bi hata yapacaklarını zannetmem..

Vallahi degerli Yönetim Kurulumuzu sakin ama sakin ha kücümseme :D

marcelinhos100
04.06.2007, 19:54
Trabzon Egemen ile anlaşamadı!

Trabzonspor, dış transferde Bursasporlu Egemen Korkmaz ile anlaşma sağlayamadı. Bordo-mavili kulübün başkanı Nuri Albayrak ile futbolcunun menajeri Erdinç Şehit arasında İstanbul'da bugün bir görüşme yapıldı.
Görüşmede 2 taraf arasında ücret bakımından sorun çıktığı, bu nedenle transferin gerçekleşmesinin zor olduğu öğrenildi.

Kaynak : AA

artist herif Trabzonspora koşarak gelmen lazım fenerbahce yedek klubesine bir futbolcu kazandı sanki futbolcu yok........

zahido
Trabzonspor, Egemen'le anlaşamadı

Transfer çalışmalarını sürdüren Trabzonspor'da Nuri Albayrak'ın Bursaspor kaptanı Egemen Korkmaz'ın menajeri Erdinç Şehit ile yaptığı görüşmede tarafların ücret konusunda anlaşamadığı öğrenildi.

Bordo-mavili kulübün başkanı Nuri Albayrak ile futbolcunun menajeri Erdinç Şehit arasında İstanbul'da bugün bir görüşme yapıldı.

Görüşmede 2 taraf arasında ücret bakımından sorun çıktığı, bu nedenle transferin gerçekleşmesinin zor olduğu öğrenildi.

SeVeNTeeN

Zaten şu an tek rakibimiz onlar :D

Enes Berfin
04.06.2007, 19:55
Şampiyonluğu satamışız Ne alakaysa!

Hele ki Gökdeniz gibi mevcut sistem içinde kendine yer bulamayacak olan bi oyuncu pekala satılabilir Ajax satıyor hedef küçültmüyor Lyon aynı şekilde
Öyle bi anlayış var ki bütün değerli oyuncular futbolu bırakan kadar gönderilmesin Yok böyle bişey arkadaşlar!

Bu saydigin kulupler veya buna benzer kulüpler önemli oyuncularini satip yerinede ayni kalitede oyuncu aliyorlar, senin böle bir yildizin var böle bir kaliteli oyuncun var bu oyuncuyu satip yerine ayni kalitede oyuncu alamassin biz Lyon gibi Ajax gibi vs. bunlar gibi zengin kulüpler degiliz okadar cok paramiz olsaydi simdiden al gülüm ver gülüm yapardik, ki bu hataya bir kere düstük bir kere daha allah korusun.

zahido
04.06.2007, 19:55
burdaki bazı arkadaşlara kapak olsun mu desem diye düşünüyorumda hani belki olurda kapak döner dolaşır bize geri döner diye bişi demiyorum.. Kimse kendini menajer zannetmesin gazetede çıkan haberleri kendi ağzından çıkmış gibi göstermesin..

hüseyin1975
04.06.2007, 19:56
Trabzon Egemen ile anlaşamadı!

Trabzonspor, dış transferde Bursasporlu Egemen Korkmaz ile anlaşma sağlayamadı. Bordo-mavili kulübün başkanı Nuri Albayrak ile futbolcunun menajeri Erdinç Şehit arasında İstanbul'da bugün bir görüşme yapıldı.

artist herif Trabzonspora koşarak gelmen lazım fenerbahce yedek klubesine bir futbolcu kazandı sanki futbolcu yok........

Stoperde Erdinc, Cagdas, Risp ve Step var.
Ayrica Hüseyin, Ufukhan ve Tayfunda o Mevkiide oynayabiliyor.

Nereden cikdi bu Stoper meraki anlamis degilim :confused:

Erdem Keser
jabiyi almisiz artik kesin sampiyon oluruz bide die yi alsaydik tam olacakti yada fransineau

cınar#7
Şampiyonluğu satamışız Ne alakaysa!

:alkış::alkış::alkış:kesinlikle katılıyorum...

Belki Stephanov satılmayabilir ama artık Hüseyin ve Gökdeniz satılmalı diye düşünüyorum... Özellikle Hüseyinin çünkü gitmezse 3 önliberolu sistemle oynayacağız yani anadolu takımından bi farkımız olmuycak!

Koray

küçümsemiyorum ama senin o dediklerini yapabilecek delikanlılıkta bunlarda yok..hele bi yapsınlar ilk önce albayrak ın limanı ve diğerlerinin canları tehlikeye girer...

Erbay
Gökdeniz giderse sanki iyi adam alacaklar.Takıma takviye yapacakken elimizdekileri gönderirsek hiçbir şey yapamayız.

Koray
04.06.2007, 19:58
:alkış::alkış::alkış:kesinlikle katılıyorum...

Belki Stephanov satılmayabilir ama artık Hüseyin ve Gökdeniz satılmalı diye düşünüyorum... Özellikle Hüseyinin çünkü gitmezse 3 önliberolu sistemle oynayacağız yani anadolu takımından bi farkımız olmuycak!

alakası yok arkadaşım..3 ön libero oynamak isteyen herhalukarda oynar bunun kişiyle ne alakası var..

Şuayip Aydın
"Gökdeniz'e gelen bir teklif yok"

Trabzonspor Kulübü Başkan Yardımcısı İbrahim Baturoğlu, Gökdeniz konusunda kendilerine resmi bir teklifin gelmediğini ve bu futbolcuyu satmak gibi bir düşüncelerinin olmadığını söyledi. Baturoğlu, yaptığı açıklamada, İngiltere'nin Newcastle United Kulübü'nün Gökdeniz'e talip olduğu yönündeki haberleri basından öğrendiklerini belirtti.
Gökdeniz ile sözleşmelerinin sürdüğünü dile getiren Baturoğlu, ''Gökdeniz konusunda gelen resmi bir teklif yok. Gökdeniz'i satmak gibi bir düşüncemiz de yok'' dedi.
Gelecek yıl hedefleri doğrultusunda daha da güçlü bir kadro oluşturmak için gayret gösterdiklerini ifade eden Baturoğlu, ''Gökdeniz de bu kadroda önemli bir oyuncu. İyi bir kadromuz var ve yapacağımız takviyelerle hedefimize ulaşmak istiyoruz'' diye konuştu.

hüseyin1975
küçümsemiyorum ama senin o dediklerini yapabilecek delikanlılıkta bunlarda yok..hele bi yapsınlar ilk önce albayrak ın limanı ve diğerlerinin canları tehlikeye girer...

Aman dur. Sonra Eskiya derler bize :D

Gercekdende bu kadarini yapamazlar kardesim:tsbayrak:

Koray
04.06.2007, 19:59
Gökdeniz giderse sanki iyi adam alacaklar.Takıma takviye yapacakken elimizdekileri gönderirsek hiçbir şey yapamayız.

ewt aynen katılıyorm ve bunun en yakın örneğini fatih satıldıktan sonra gördük..

Erdal
Şampiyonluğu satarmışız Ne alakaysa!

sattığının yerini doldurabilirsen kimse itiraz etmez ...kuramadığın alaka şu mevcut yönetimin isabetli transfer yapacağına dair bir güven bunalımı var ....kendilerinde bile varki aynı mevkiye iki hatta 3 transfer girişimi yapabiliyorlar......fatih i sattığın gün gazetelere "BOMBALAR PATLIYOR"diye ersen ve musanın transferini manşet yaptırırsan birileri de unutmaz ve her yaptığına şüpheyle bakar....bu şüphe sadece biz aciz forum üyelerinde değil büyük çoğunlukla delegede de mevcut ve ZATI şahaneleri de bunu bildiği için kongreden kaçtı vesselam .........

Şuayip Aydın
jabiyi almisiz artik kesin sampiyon oluruz bide die yi alsaydik tam olacakti yada fransineau
ben bişe anlamadım bu kadar nasıl emin konusabiliyosunuz anlamıs degilim valaha:confused::confused:

ofkan
melinoz arkadaşım egemen işi yaşmış

Fatih
04.06.2007, 20:00
"Gökdeniz'e gelen bir teklif yok"

Trabzonspor Kulübü Başkan Yardımcısı İbrahim Baturoğlu, Gökdeniz konusunda kendilerine resmi bir teklifin gelmediğini ve bu futbolcuyu satmak gibi bir düşüncelerinin olmadığını söyledi. Baturoğlu, yaptığı açıklamada, İngiltere'nin Newcastle United Kulübü'nün Gökdeniz'e talip olduğu yönündeki haberleri basından öğrendiklerini belirtti.
Gökdeniz ile sözleşmelerinin sürdüğünü dile getiren Baturoğlu, ''Gökdeniz konusunda gelen resmi bir teklif yok. Gökdeniz'i satmak gibi bir düşüncemiz de yok'' dedi.
Gelecek yıl hedefleri doğrultusunda daha da güçlü bir kadro oluşturmak için gayret gösterdiklerini ifade eden Baturoğlu, ''Gökdeniz de bu kadroda önemli bir oyuncu. İyi bir kadromuz var ve yapacağımız takviyelerle hedefimize ulaşmak istiyoruz'' diye konuştu.

Fatih tekkeyi de satma düşünceniz yoktu;)

Şuayip Aydın
04.06.2007, 20:00
Hasan Üçüncü baskıdan rahatsız

Antalya'nın Alanya ilçesinde tatil yapan Trabzonspor'un orta saha oyuncusu Hasan Üçüncü, forma giydiği Bordo- mavili takımın taraftar baskısı altında sahaya çıktığını, maçlarda bu baskının kendilerini olumsuz yönde etkilediğini söyledi.Alanya Beach Clup'te denize girip, güneşlenerek tatilini geçiren Trabzonsporlu futbolcu Hasan Üçüncü, "İlk yarı şanssızlıklarla geçti. İnşallah yeni sezonda taraftarın yüzünü güldürmek istiyoruz. Yıllardır şampiyon olamamanın verdiği stres var. Taraftarlarımız bu konuda sabırsız. Bu sabırsızlığın ortaya çıkardığı baskı doğal olarak bizim performansımızı da etkiliyor" dedi.
Bordo-mavili taraftara mesaj gönderen başarılı futbolcu, "Trabzon'da takıma karşı büyük sevgi var. Bu sevgide uzun yıllar şampiyon olamamak ve şampiyonluk arzuları üzerimizdeki baskıyı artırıyor. Taraftarımızın sabırlı olup bizi desteklemesini istiyoruz" şeklinde konuştu.

champions
04.06.2007, 20:01
Bu saydigin kulupler veya buna benzer kulüpler önemli oyuncularini satip yerinede ayni kalitede oyuncu aliyorlar, senin böle bir yildizin var böle bir kaliteli oyuncun var bu oyuncuyu satip yerine ayni kalitede oyuncu alamassin biz Lyon gibi Ajax gibi vs. bunlar gibi zengin kulüpler degiliz okadar cok paramiz olsaydi simdiden al gülüm ver gülüm yapardik, ki bu hataya bir kere düstük bir kere daha allah korusun.
1-Biz oyuncu satarken yerine oyuncu alınamaz diye bi kural mı koyuyoruz?
2-Olayın zenginlikle ne alakası var? Eline geçen parayla yapıyorsun transferi
3-Bu size göre vazgeçilmez oyuncular futbolu bıraktığında yerlerini nasıl doldurmayı planlıyorsun ?
Kusura bakma ama alakasız yazmışsın

Hamsi;
Transfer konusunda güvensizlik olayına katılıyorum

Koray
Aman dur. Sonra Eskiya derler bize :D

Gercekdende bu kadarini yapamazlar kardesim:tsbayrak:

sanki demiyolar:D

zahido
melinoz arkadaşım egemen işi yaşmış

birazdan internette niye anlaşılamadığı ile ilgili bilgileri okuyup kendi yorumunu katıp buaya yazar merak etme ;)

cınar#7
04.06.2007, 20:02
alakası yok arkadaşım..3 ön libero oynamak isteyen herhalukarda oynar bunun kişiyle ne alakası var..
Hüseyin Ön libero olduğuna göre çok alakası var başımızdada ziya olduğuna göre dahada alakası var.Serkan Balcıyı yedek yapıcaksa eğer tabi o başka, ki böyle birşey olmayacağından...

Erdem Keser
04.06.2007, 20:04
ben bişe anlamadım bu kadar nasıl emin konusabiliyosunuz anlamıs degilim valaha:confused::confused:
bende taraftarimizin her transferde bu kadar heyecanli olmasini icinde hep bi umit olmasini ama sonunda hayal kirikligina ugramasini anlamiyorum

Fatih Sağır
04.06.2007, 20:09
1-Biz oyuncu satarken yerine oyuncu alınamaz diye bi kural mı koyuyoruz?
2-Olayın zenginlikle ne alakası var? Eline geçen parayla yapıyorsun transferi
3-Bu size göre vazgeçilmez oyuncular futbolu bıraktığında yerlerini nasıl doldurmayı planlıyorsun ?
Kusura bakma ama alakasız yazmışsın

Arkadaşım şampiyon nasıl olunur? Takımda iyi bir iskelet oluşturursun. Eksiklerine göre nokta transferler yaparsın. Bol alternatifli bir kadro oluşturursun. Elindeki takıma direk katkı yapan futbolcuları satmazsın misal Gökdeniz. Yönetim, teknik heyet,medya ve taraftar birlik içinde olursa şampiyonluk kaçınılmazdır. Ve şu an tek eksiğimiz taraftarın teknik heyete ve yönetime güvenmemesidir. O güveni de bize yeni sezon başladığında verirlerse önümüzü açık görüyorum. Bu forumda Gökdenizin satılması gerekir falan sözlerini de tehlikeli buluyorum. Yönetim fırsat kolluyo zaten.

Şuayip Aydın
04.06.2007, 20:12
Trabzon yıldızlara hucüm ediyor

Transfer çalışmalarını sürdüren Trabzonspor'un hedefinde Kayseri takımları var. Kayserispor'dan kiralık olarak verdiği futbolcusu Tayfun'u geri alan bordo - mavililer, şimdi de Kemal ve İlhan'ı transfer etmek için kolları sıvadı. Erciyesspor'dan Jabi ile de yabancı kontenjanın boşaltılması durumunda anlaşma zemini arayacak. Trabzonspor Başkan Yardımcısı İbrahim Baturoğlu, talip oldukları futbolculara üç büyüklerin de talip olmasının kendilerini daha da hırslandırdığını ifade ederek, "Onların amaçları sadece Trabzonspor'un güçlenmesini engellemek. Amaçları futbolcu almak değil, bizim futbolcu almamızı engellemek" diye konuştu.İLHAN PARLAK VE KEMAL SEFERBERLİĞİ
Yeni tranfserlerini İnter Toto'ya yetiştirmek için çalışan Trabzonspor, ilk olarak Kayserispor'da kiralık olarak oynayan futbolcusu Tayfun'u geri aldı. Bordo - mavililer, Kemal ve İlhan Parlak için de girişimlerine hız verdi. 20 kişilik transfer listesi üzerinde çalışmalarını sürdüren Trabzonspor, genç oyuncuları kadrosuna katıp alternatifli bir kadro oluşturmak düşüncesiyle transfer çalışmalarını sürdürüyor.
Kayserispor'un 22 yaşındaki genç orta saha oyuncusu Kemal Okyay ile temasla geçen bordo - mavililer, bu futbolcunun transferinde önemli aşama kaydetti. Kayserispor'dan alınması gündemde olan İlhan Parlak için ise Kayserispor yönetiminin fiyat kırması bekleniyor. 20 yaşındaki İlhan Parlak, bu sezon sarı - kırmızılı forma altında 35 maçta forma giydi ve sahada 1394 dakika kaldı. 6'da gol atan Parlak'ın forvette önemli bir boşluğu kapatması bekleniyor. Kayseri Erciyesspor'dan alınması gündemde olan Jabi'nin ise yabancı kontenjanı engeline takıldığı açıklandı. Kontenjan fazlası bulunan Trabzonspor'un bu futbolculardan kurtulması durumunda Jabi'ye imza attırması bekleniyor.
ÜÇ BÜYÜKLER, GÜÇLENMEMİZİ İSTEMİYOR
Trabzonspor Başkan Yardımcısı İbrahim Baturoğlu, talip oldukları tüm futbolculara üç büyüklerinde talip olduğunu ifade ederek, "O takımların tek amacı Trabzonspor'un güçlenmesini engellemek. Bizim ölümüz bile ligde dördüncülüğü elde edebiliyorsa, güçlü bir Trabzonspor'un neler yapabileceğinin farkındalar. Bu yüzden istediğimiz her futbolcuya talip oluyorlar. Amaçları o futbolcuları almak değil, sadece bizim almamızı engellemek. Tabi bu tekliflere aldanan futbolcularda hemen fiyat artırıyor. Böylelikle daha ucuza alacağımız futbolcuları daha pahalıya almak zorunda kalıyoruz. Ama şunu bilmeliler ki Trabzonspor, istedikten sonra her futbolcuyu alacak güce sahiptir. Trabzonspor'un önünü kesmeye çalışmasınlar" şeklinde konuştu.
Baturoğlu, Egemen transferinin buna en basit örnek olduğunu ifade ederek, "Biz bu futbolcuya talip olduğumuzda kimse onunla ilgilenmiyordu. Ama ne zaman biz talip olduk hemen diğer takımlarda talip oldu. Ve şu anda futbolcu fiyatını birhayli yukarı çekti ve transferi oldukça zorlaştı. Bu yüzden tüm transferlerimizi sessiz ve derinden yapmaya çalışıyoruz. Kaleci arayışlarımızda sürüyor ancak öncelikli hedefimiz futbolcu transferlerini sonlandırmak" dedi.

Kaynak : DHA

Fatih
04.06.2007, 20:12
her sene aynı sıkıntıyı yaşıyoruz lig bitiyo oyuncu arıyoruz izleme komitesi neden vardır niçin bu komiteye güvenilmez anlamıyorm başkan teknik direktör masör hepsi futbolcu avında böyle amatör yönetilmez bir takım ya

SeVeNTeeN
04.06.2007, 20:13
Alabilirsek harika olur bu ikisini :)

Murat GENEL
04.06.2007, 20:15
özellikle ilhan çok yetenekli bi forvet....

Şuayip Aydın
04.06.2007, 20:15
Martinez Nürnberg yolunda!..

3 büyükler koştu! Nürnberg kapıyor. Sakaryaspor Başkanı Recep Hacıeyüpoğlu, kaleci Martinez'le ilgili olarak Almanya Bundesliga takımlarından Nürnberg'le anlaşmak üzerinde olduklarını belirterek, "Alman ekibi yabancı kontenjanını boşalttıktan sonra Martinez'i transfer edecek. Ancak zaten 3 büyüklerden de resmi bir teklif almadık" dedi. Turkcell Süper Lig'den bu sezon sonu Telekom Lig A'ya düşen Sakaryaspor'un Başkanı Recep Hacıeyüpoğlu, Sporx.com editörlerinden Mustafa Kaya'ya yaptığı özel açıklamada önümüzdeki sezon tekrar Süper Lig'e yükseleceklerini belirtirken bir dönem 3 büyüklerin peşinde koştuğu Kolombiyalı yıldız kalecinin Alman ekibi Nurnberg forması giymeye çok yakın olduğunu vurguladı.
Kalecileri Martinez'le sözleşmelerinin devam ettiğini belirten Başkan Hacıeyüpoğlu, "Biz Martinez'e 4 milyon dolar fiyat biçtik. Martinez henüz 24 yaşında ve Türkiye'ye çabuk uyum sağladı. Biz kendisinden memnunuz. Hem Martinez'i Lig A'da oynatmamız bize maddi açıdan bir külfet de getirmiyor" dedi.
Martinez'in her gün bir takımla adının anılmasını doğru bulmadıklarını ifade eden Hacıeyüpoğlu, "Kalecimize Nürnberg dışında henüz resmi teklif yapan olmadı. Devre arasında Trabzonsporlular kalecimizi istemişti. Ancak sezon sonunda 3 büyüklerden hiçbiri bize teklif iletmedi. Biz Alman Bundesliga takımlarından Nürnberg'le pek çok konuda anlaştık. Almanlar yabancı kontenjanı sorunu yaşıyorlar. Onu giderdiklerinde Martinez'i de alacaklar. Artık 'Martinez Avrupa'ya yelken açıyor' diyebiliriz" diye konuştu.
Hacıeyüpoğlu ayrıca teknik direktör Şaban Yıldırım'la yollarını ayıracaklarını ve yeni futbolcuları transfer edeceklerini açıkladı.

champions
04.06.2007, 20:16
Evet ben yazıyorum ya şimdi kesin satarlar suçluda ben olurum
Hala Gökdenizin satılmasının şampiyonluk yarışında Trabzonsporun geride kalmasına neden olacağını düşünenler varsa ben daha bu konuda bişey demiyorum.Gökdeniz kalır bizi şampiyon yapar bizde görürüz inşaallah!

Fatih
04.06.2007, 20:16
ilhan yetenekli olmasına yetenekli de futbolcu yetiştirme yurduna döndük

Erdem Keser
04.06.2007, 20:17
bana paftan oyuncu cikarin trabzonun kendi oz evlatlarini bulun getirin
ozaman elinizden opim yoksa jabiyle martinezle egemenle bu isler
olmaz trabzonspora gelecek oyuncu az cok trabzonsporun
buyuklugunu kavramis ona gore hareket edecek oyuncu olacak
turkiyede yabanci oyuncu alimi konusunda cok aci tecrubelerimiz
oldu bushiler lobeler agustineler ama biz hic bir zaman ders cikarmadik
yine aynisini yasadik bence bu kadar umitli olmayin bu takimda
oynayacak oyuncular jabi bushi ayman olmamali bu takimin
oyunculari kadirler ziyalar ali guzeldallardir degerlerini fatih
gibi kaybedince yada gec kazaninca anlariz elimizdekini
kiymetini bilmeyiz jabilerden aymanlardan medet umar hale geliriz

SeVeNTeeN
04.06.2007, 20:17
İlhan gelişmesini büyük ölçüde bitirmiş bir oyuncu kanımca . Bu yönde sıkıntı yaratacağını sanmıyorum .

Şuayip Aydın
04.06.2007, 20:18
Sancak'ı Trabzonspor kaptı!..

http://www.dakka90.com/files/trabzon.jpg

Altay'ın başarılı sol beki Sancak Kaplan'ı Trabzonspor kaptı... Siyah-Beyazlı ekibin geçen sezon Adanaspor'dan aldığı 25 yaşındaki futbolcunun, Bordo-Mavili ekiple iki yıllığına 1,5 milyon YTL'ye el sıkıştığı öğrenildi...
Dörtlü defansın solunda oynayan genç futbolcu, geçen sezon Altay'ın, İzmir'de Trabzonspor'la oynadığı Türkiye Kupası maçında Yattara'ya karşı sergilediği etkili futbolla göz doldurmuştu. Altay, Malatyaspor'un da çok istediği Sancak'tan, serbest kaldığı için tek kuruş kazanamayacak.

zahido
04.06.2007, 20:19
Martinez Nürnberg yolunda!..

3 büyükler koştu! Nürnberg kapıyor. Sakaryaspor Başkanı Recep Hacıeyüpoğlu, kaleci Martinez'le ilgili olarak Almanya Bundesliga takımlarından Nürnberg'le anlaşmak üzerinde olduklarını belirterek, "Alman ekibi yabancı kontenjanını boşalttıktan sonra Martinez'i transfer edecek. Ancak zaten 3 büyüklerden de resmi bir teklif almadık" dedi. Turkcell Süper Lig'den bu sezon sonu Telekom Lig A'ya düşen Sakaryaspor'un Başkanı Recep Hacıeyüpoğlu, Sporx.com editörlerinden Mustafa Kaya'ya yaptığı özel açıklamada önümüzdeki sezon tekrar Süper Lig'e yükseleceklerini belirtirken bir dönem 3 büyüklerin peşinde koştuğu Kolombiyalı yıldız kalecinin Alman ekibi Nurnberg forması giymeye çok yakın olduğunu vurguladı.
Kalecileri Martinez'le sözleşmelerinin devam ettiğini belirten Başkan Hacıeyüpoğlu, "Biz Martinez'e 4 milyon dolar fiyat biçtik. Martinez henüz 24 yaşında ve Türkiye'ye çabuk uyum sağladı. Biz kendisinden memnunuz. Hem Martinez'i Lig A'da oynatmamız bize maddi açıdan bir külfet de getirmiyor" dedi.
Martinez'in her gün bir takımla adının anılmasını doğru bulmadıklarını ifade eden Hacıeyüpoğlu, "Kalecimize Nürnberg dışında henüz resmi teklif yapan olmadı. Devre arasında Trabzonsporlular kalecimizi istemişti. Ancak sezon sonunda 3 büyüklerden hiçbiri bize teklif iletmedi. Biz Alman Bundesliga takımlarından Nürnberg'le pek çok konuda anlaştık. Almanlar yabancı kontenjanı sorunu yaşıyorlar. Onu giderdiklerinde Martinez'i de alacaklar. Artık 'Martinez Avrupa'ya yelken açıyor' diyebiliriz" diye konuştu.
Hacıeyüpoğlu ayrıca teknik direktör Şaban Yıldırım'la yollarını ayıracaklarını ve yeni futbolcuları transfer edeceklerini açıkladı.

Bakınız adamlar 4 milyon dolar demişler Burda brisi 5 milyon eurodan sözediyodu.. İnternetin gözü kör olsun işte :) O diil herkeste hucüm etti adama buda alınıcak mı abi şu geliyo mu abi diye :D

Şuayip Aydın
04.06.2007, 20:19
Trabzon'dan Necati'ye kanca!..

http://www.dakka90.com/files/necati2.jpg
Trabzonspor, Galatasaray'ın golcü ismi Necati Ateş ile Bursaspor kaptanı Egemen'in peşine düştü...
Asbaşkan Haşim Sayitoğlu, Egemen ile ilgilendiklerini ifade ederek, "Şu anda sadece görüşme aşamasındayız. Biz şartlarımızı ortaya koyduk, o da şartlarını ortaya koydu. Anlaşma sağlandı demek doğru olmaz ama görüşmelerimiz sürüyor. Bu transferden sonuç almak için yoğun şekilde çabalıyoruz" dedi.
Bordo - mavili ekibin Necati Ateş için de ısrarcı olduğu ve sarı - kırmızılı kulüple temasa geçtiği öğrenildi. Galatasaray yönetiminin teknik direktör sorunu çözülene kadar zaman istediği ve Feldkamp'ın raporuna göre Trabzonspor'a yanıt verileceği bildirildi.
Milliyet

marcelinhos100
04.06.2007, 20:20
Biz bu haberleri iki gündür tartışıyoruz Samsunlu Şuayip kardeş sen yeni ekliyorsun cok geç kalıyorsun.....;)

Şuayip Aydın
04.06.2007, 20:21
Sor bakalım Gökdeniz'e 2.5 trilyona bize gelir mi?..

http://www.dakka90.com/files/gokdenizcr.jpg

Newcastle United Teknik Direktörü Sam Allardyce, işte bu sözlerle Türk yıldız Emre Belözoğlu'dan Gökdeniz Karadeniz'in transferi konusunda yardım istedi!..
BU HABER SADECE DAKKA90.COM'DA!..

Milli futbolcu Emre Belözoğlu'nun forma giydiği İngiltere Premier Ligi kulüplerinden Newcastle United, Trabzonspor'un yıldızı Gökdeniz Karadeniz için yeniden harekete geçti.

İngiliz kulübünün teknik direktörü Sam Allardyce, yeni sezon için düşündüğü kadroda Gökdeniz Karadeniz'i listenin başına alırken, bu transferin gerçekleşmesi için Emre Belözoğlu'ndan aracı olmasını rica etti.

27 yaşındaki futbolcunun hızı ve tekniğiyle Premier Lig'de büyük işler yapacağına inanan Sam Allardyce, Emre Belözoğlu'ndan Gökdeniz'e 1 milyon paund (Yaklaşık 2 milyon 500 bin YTL) transfer ücreti karşılığında Newcastle United'a gelip gelmeyeceğini sormasını istedi.

Newcastle United kulübünün Gökdeniz'in "Evet" demesi halinde, milli futbolcuyla 31 Mayıs 2009 tarihine kadar sözleşmesi bulunan Trabzonspor kulübünün isteyeceği bonservis bedeli konusunda temaslara başlamaya hazır olduğu öğrenildi.
Dakka90.com Özel Haber

Murat GENEL
04.06.2007, 20:22
bizmkiler solu sancakla kapattık der