PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 2007-2008 | Transfer Dosyası

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 [20] 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105

marcelinhos100
01.06.2007, 18:42
Wederson Brezilya ikinci liginden geldi hemen karar vermek gerekmez Jabi Fransa Birinci liginde oynadı oradan geldi güçlü bir oyuncu bomservisi yok zannederim niye alınmasın serkan orta sahada oynar bence anlaşılan ziya dogan 4-3-2-1 e gidiyor yani serkan-ayman-hüseyin korkunç ama öyle

diger 3 kişi yattara-gökdeniz-umut ziyanın da kafası karışık bence......

Mehmet Fatih Yavuz
01.06.2007, 18:43
"Trabzonspor teknik direktörü Ziya Doğan taraftarlara da mesaj göndererek, hiç kimse endişe etmesin gelecek sene çok farklı bir Trabzonspor izleyecekler.Bize inansınlar, güvensinler yeter.Bundan başka bir şeyde söylemek istemiyorum, dedi."

Nasıl bulaştık bu adama ya nasıl !!
Hala ağzıyla icraat yapıyor. Çok farklı trabzonspor çok farklı Trabzonspor
Hay koyayım o kafaya 2 odun !
Hala kandırıyor yaaa !

bu ziyada ota sürülecek akıl yok...

senin neyine güveneyim rezil herif..

asimavi
01.06.2007, 18:43
trabzonsporu hic bu kadar farkli gormemistik zaten ziya bey....

....biz eski takimi istiyoruzzz.....hani su syzmekli fatihli olani.......

...hikaye anlatma bize .....trabzonda 5 yasindaki cocuk bile senden daha iyi biliyor futbolu....nerde oldugunu ve hangi taraftara seslendigini unutma ....karsinda enayi yok......

Mehmet Fatih Yavuz
01.06.2007, 18:44
Wederson Brezilya ikinci liginden geldi hemen karar vermek gerekmez Jabi Fransa Birinci liginde oynadı oradan geldi güçlü bir oyuncu bomservisi yok zannederim niye alınmasın serkan orta sahada oynar bence anlaşılan ziya dogan 4-3-2-1 e gidiyor yani serkan-ayman-hüseyin korkunç ama öyle

diger 3 kişi yattara-gökdeniz-umut ziyanın da kafası karışık bence......

bence onda karışacak birşey yok...
kafa karışması için kafanın içinde çalışan, elektrik akımlarının olduğu bir mekanizmaya ihtiyaç var....
boş saksı karışmaz.

Travelair
01.06.2007, 18:44
Farklı farklı dedin inandık kümeyi boyluyorduk bundan daha farklısı senin mantalitenle nasıl olacak sayın hocam?

marcelinhos100
01.06.2007, 18:47
Runje giderse Martinez

Martinez'in Türkiye'de kalması Runje'ye bağlı. Ankaraspor kalecisi Hakan Arıkan'la anlaşan Beşiktaş yönetimi Runje giderse Martinez'i koparmanın yollarını arayacak.Sakaryaspor'un Kolombiya'lı kalecisi Luis Martinez'e Türkiye dışından ciddi, Türkiye'den dolaylı teklifler var.

Almanya ve İspanya'dar 1'er takımın Sakaryaspor'a Martinez'le ilgili teklifleri gelmeye başlarken Beşiktaş'ın Runje giderse Martinez'i istediği öğrenildi. Trabzonspor ise yüksek bonservis bedeli nedeniyle Martinez'den kesinlikle vazgeçtiği ve bonservisi elinde yabancı kaleci aradığı ifade ediliyor. Sakaryaspor yönetimi iki yıl daha sözleşmesi bulunan Martinez'in bonservisine karşılık Türkiye'den veya yurt dışından 10 milyon dolar istiyor.

Bu arada Sakaryaspor'un Kolombiya'lı kalecisi Martinez tatil için ülkesine gitti, gelişmeleri menajeriyle birlikte ülkesinden takip ediyor.

Bu sakaryalılar kafayı yemiş ya adamlar 10 milyon doların ne oldugunu biliyorlarmı hangi takım verir o parayı adamlar bizim Ellere zar zor 1 Milyon euro verdiler yazık adamlar resmen beşiktaşa vermek için çalışıyorlar sanki beşiktaşa 10 milyon dolara satacaklar.......

My
01.06.2007, 18:48
...sol tarafa oyuncu istemeyen ve benim hesabımla on tane stoperi olan bir takımı nasıl atağa kaldıracağını görmek istediğim hocamızı da kınıyorum hafif şekilde..
şiddetle kınamaya daha var!
:)Harbi ameliyatlı bu adam yaa! Sol taraf felç olmuş o hala stoper, sağ bek peşinde...

cınar#7
01.06.2007, 18:51
"Trabzonspor teknik direktörü Ziya Doğan taraftarlara da mesaj göndererek, hiç kimse endişe etmesin gelecek sene çok farklı bir Trabzonspor izleyecekler.Bize inansınlar, güvensinler yeter.Bundan başka bir şeyde söylemek istemiyorum, dedi."

Nasıl bulaştık bu adama ya nasıl !!
Hala ağzıyla icraat yapıyor. Çok farklı trabzonspor çok farklı Trabzonspor
Hay koyayım o kafaya 2 odun !
Hala kandırıyor yaaa !
Geçen sezonda 2.devre çok farklı olucak demişti,işi gücü yönetimi uyutmak!

Ligde 2.,3.olmuş takımlar bile T.Direktör değiştiler biz hala önlibero aşığı adamla devam ediyoruz!:mad:

Koray
01.06.2007, 18:52
bu adam ligin 6. 7. haftasında kovulur..

efulim67
01.06.2007, 18:57

İyi bir fikstür 4 haftada gönderir !
Ne dersin ?

kml61ts
01.06.2007, 18:57
Artık %100 kanaat getirdim bu adama küçükken solun ne taraf olduğunu öğretmemişler ya da öğrenememiş. Hayatında bildiği iki yön sağ ve orta taraflar.:mad:

Egemen Yılmaz
01.06.2007, 18:58

sonra tekrar başa dön... offff :(

Koray
01.06.2007, 18:58
İyi bir fikstür 4 haftada gönderir !
Ne dersin ?

bizde o kadar şans yok..bu adamın yüzünden iyi bi fikstürde çıkmaz ilk haftalarda..

marcelinhos100
01.06.2007, 19:00
Serkan Egemen Jabi Cordoba

Hiçbirinin bonservisi yok ilginc parayı nereye harcayacaklar bakalım......

vadaa55
01.06.2007, 19:03
ya beyler ne jabisi ya takımda sol açık yok6 tane sağ bek 6 tane stoper var.YAbancı kontenjanıda fazlasıyla dolu zaten bide ziya forvet istiyomuş ziya bu sene hiç 2 forvet çıkmadıki(1-2maç hariç tabi)bu demek oluyorki sol açıksız oynayacağız ya da oraya ters ayaklı gökdeniz geçecek.......................
NOT:ben bu adamı çözemedim

cınar#7
01.06.2007, 19:03
Cordoba bize faydalı olur zaten seneye artık Tolga hazır olur o zamanda Cordoba futbolu bırakır ama Hasagicde T.C Statüsünde oynadığı için alınabilinir...

kml61ts
01.06.2007, 19:07
Bari bizim Ufuk (Sebat'a kiraladığımız) gözünün içine soka soka şu takımda kalsa yoksa bu adam solda Hasan'la Ferhat'la bizi fıtık edecek. :mad:

My
01.06.2007, 19:08
Serkan Egemen Jabi Cordoba

Hiçbirinin bonservisi yok ilginc parayı nereye harcayacaklar bakalım......Borçlara :)

Ayrıca Cordoba futbolu bıraktı ya :) Geçen adam açıklama yaptı artık aileme vakit ayıracam diye.

cınar#7
01.06.2007, 19:08
demek oluyorki sol açıksız oynayacağız ya da oraya ters ayaklı gökdeniz geçecek.......................

İşte bu yüzden Gökdenizin satılmasını istiyorum seneye bu kadar talibi olmayabilir Avrupada...

Aynı zamanda Bursadan Egemen alındığına göre Stephanov satılır yoksa takımda 5 tane stopermi olucak?

marcelinhos100
01.06.2007, 19:10
.......................Cordoba.................... .....
Jabi............Risp.........Egemen......Celaletti n
.................................................. ..........
..........Serkan......Hüseyin.....Ayman...........
Gökdeniz....................................Yattar a..
......................Umut........................ .........

Önümüzdeki seneki kadro ziya bizi ne olur bırak.........

Ali Can
01.06.2007, 19:10
yaw delirecem ya satacaksın bu işe yarmayan çürükleri bu kadar işe yaramaz adam olur mu bi takımda doğru düzgün bi transfer yapamıyoruz

Ali Can
01.06.2007, 19:11
.......................Cordoba.................... .....
Jabi............Risp.........Egemen......Celaletti n
..........Serkan......Hüseyin.....Ayman...........
Gökdeniz....................................Yattar a..
......................Umut........................ .........

Önümüzdeki seneki kadro ziya bizi ne olur bırak.........

bu kadroyla iş yapılır.......
ama sanki bi iyi bir solumuz olsaydı

marcelinhos100
01.06.2007, 19:11
Türkiye Futbol Federasyonu Yönetim Kurulu, bugün Saraybosna'da yaptığı toplantıda, Kulüpler Birliği'yle önümüzdeki günlerde bir bilgilendirme toplantısı yapılmasını ve yabancı statüsündeki oyuncuların konumunun bu toplantıda ele alınmasını kararlaştırdı.

Tüh ya açıklanmadı daha keşke bugün açıklansaydı nasıl gönderecegiz şu adamları......

cınar#7
01.06.2007, 19:12
Bari bizim Ufuk (Sebat'a kiraladığımız) gözünün içine soka soka şu takımda kalsa yoksa bu adam solda Hasan'la Ferhat'la bizi fıtık edecek. :mad:
evet katılıyorum Ufuk ve Ali Güzeldal geri çağırılmalı... ziya sırf hasanı 3.yü oynatmak için sol bek almıyo heralde mantalite işte naparsın...

tsurmene61
01.06.2007, 19:13
bence yapılacak iş yedek kalecileri ve formsuz futbolcuları yollayıp konya ile bursa daki trabzonlu kaecileri kaliteli sol kanat ve forvet almakk..

Telha TANYILDIZI
01.06.2007, 19:14
arkadaşlar kaleci konusunda başkanında düşündüğü pletikosa olsa gerçekten sevinirim
jabi gerçekten canavar gibi oyuncu bu durumda serkan onliberoya çekilir serkan ön libero olunca haliyle onun yanına gerçekten top kullanabilen kaliteli bi adam daha lazım ayman ve hüseyinden olmaz orta sahada tek sorun olarak solu görüyorum sola kalite bir eleman gelirse takım en iyi ihtimal 2. olur ama başkan gerçekten şampiyon olmak isterse o zaman kendini kanıtlamış rakip defansı maçın başında daha başlamadan düşünceye saldıracak bir oyuncu lazım ve tabiki defansın soluna kaliteli bi adam isim veremiyorum çünkü oyuncular konusunda biraz cahilim

cınar#7
01.06.2007, 19:16
-----------------------------Hasagic(Cordoba)-----------------------

Jabi------------------Hüseyin-------------Risp------------Serkan Balcı

------------------------------Ayman--------------------------------

Yattara-----------------------------------------------------F.Mansare

-------------------------------Ceyhun------------------------------

--------------------------Umut---------D.Fall-----------------------

Koray
01.06.2007, 19:20
-----------------------------Hasagic(Cordoba)-----------------------

Jabi------------------Hüseyin-------------Risp------------Serkan Balcı

------------------------------Ayman--------------------------------

Yattara-----------------------------------------------------F.Mansare

-------------------------------Ceyhun------------------------------

--------------------------Umut---------D.Fall-----------------------

KUSURA BAKMA AMA BU KADROYA ANCAK KAHKAHA ATILIR..

cınar#7
01.06.2007, 19:21
bence bu kadar sağ bekin bulunduğu takımda Serkan Balcı Sol bekte oynayabilir en azından Hasandan,Ferhattan daha çok iş yapar

cınar#7
01.06.2007, 19:23
KUSURA BAKMA AMA BU KADROYA ANCAK KAHKAHA ATILIR..
niye?bana kalsa çok daha iyi olmasını isterdim ama bi sol bek arayışı yokmuş,sadece sol kanata koyduğum oyuncu ve forvet benim istediğim oyuncular bunun dışında,çıkan haberlere göre bir kadro...

Enes Berfin
01.06.2007, 19:25
niye?bana kalsa çok daha iyi olmasını isterdim ama bi sol bek arayışı yokmuş,sadece sol kanata koyduğum oyuncu ve forvet benim istediğim oyuncular bunun dışında,çıkan haberlere göre bir kadro...

Gökdeniz yedektemi? valla hic gülecegim yoktu.

melih61
01.06.2007, 19:25
bu ziya doğan kesin sağcı ondan sol oyuncu almıor:)

marcelinhos100
01.06.2007, 19:26
Zico 8 transfer istedi !..

şampiyon olan takımın hocası 8 transfer isterken bizimki tutturmuş 4 transferde 4 ya kardeşim eksik bölgelerini tamamlasana.........

cınar#7
01.06.2007, 19:27
Gökdeniz yedektemi? valla hic gülecegim yoktu.
hayır gülmene gerek yok bence satılması lazım o yüzden yazmadım ama eğer sol kanata transfer yapılmazsa Sol kanatta oynayabilir.Bi kadro sen yapta biraz ben güleyim olurmu?

Mehmet Fatih Yavuz
01.06.2007, 19:28
odunun biri celalettini yeterli görmüş sol kanat için.

celalettin varken sola adam aramaz diyorduk. birileri alınacaktır diyordu..

şimdi oturun kafanızı duvara vurun da bi kısa devre yapsın.

bu virüsten kimseye fayda gelmez.
derhal tedavi ile vücuttan atılması lazım.

tsurmene61
01.06.2007, 19:32
Vallahİ Ya Olmaz Kİ Bu Kadarda En Önemlİ Olan Sol Kanat Hem Sol Hemde Forvete Kalİtelİ Oyuncu Almak Şartt

araklılı tayyip
01.06.2007, 19:33
katılıyorum abi artık trabzonsporumuzun birini transfer etmesi laazım
geldi de gecti...

Travelair
01.06.2007, 19:33
Şindi Milan gidiyor Egemen'i alayım, gokdeniz giderse kayseriden bilmemnerden hem geriye gelen her ileriye giden gençler var onlardan alayım, bi de grönland'dan golcü aldımmıydı oh al take ver külah işte?

marcelinhos100
01.06.2007, 19:34
Oscar Cordoba, futbolu bırakacağını açıkladı

15:03

Türkiye'de Beşiktaş ve Antalspor'da forma giyen Kolombiyalı kaleci Oscar Cordoba, futbolu bırakacağını ve ailesine daha fazla zaman ayıracağını söyledi. 2003 yılından bu yana Türkiye!de futbol oynayan 37 yaşındaki kaleci, emekli olduktan sonra ne yapacağına karar vermek için bir yıl bekleyeceğini; ancak herhangi bir Kolombiya takımında oynamayı düşünmediğini ifade etti.

Ünlü Boca Juniors takımında ve Kolombiya Milli Takımı'nda da forma giyen Oscar Cordoba, ülkesinde yayın yapan Radio Caracol'a telefonla yaptığı açıklamada "Türkiye'de sezon sona erdi ve şimdi güzel bir tatil yapacağım. Kolombiya'ya dönüp kendimi aileme adayacağım" dedi.
Daha önce futbol antrenörlüğü düşündüğü belirtilen Cordoba, açıklamasında "Diğer futbolcuların gittiği yolu izlemeyeceğim. Geleceğim için plan yapacağım bir olgunlaşma dönemim olacak. Emekli olduktan sonra hemen bir takımı çalıştırmaya başlamayı düşünmüyorum" diye konuştu.
Cordoba, 2006 Dünya Kupası elemeleri sırasında Arjantin ile oynanan maçta yediği hatalı gol yüzünden milli takımından ayrılmış; ancak takımın teknik direktörünün değişmesi üzerine de geri dönmüştü.

Cordoba, 1997-2001 yılları arasında Arjantin'in ünlü takımı Boca Juniors'un formasını giymiş ve bu dönemde takımıyla birlikte 2000 ve 2001 yıllarında Libertadores kupasını ve 2000'de de dünya şampiyonluğunu kazanmıştı.
Cordoba, Beşiktaş'a gelmeden önce de 2001-2003 yıllarında İtalya'nın Perugia takımının formasını giymişti.

(CHA)

adama zorla futbol oynatacagız yahu.......

araklılı tayyip
01.06.2007, 19:34
hele sol kanatta oynattcak adam sol kanata bir adam şart oldu..
forvet ise fatih sultan tekke alırlarsa umut la işi getirriirlerr

Enes Berfin
01.06.2007, 19:35
hayır gülmene gerek yok bence satılması lazım o yüzden yazmadım ama eğer sol kanata transfer yapılmazsa Sol kanatta oynayabilir.Bi kadro sen yapta biraz ben güleyim olurmu?

Birincisi Gökdeniz Satilmaz haberin olsun, ikincisi benim kadroyu yazmama gerek yok hocamiz kadroyu nasil uygun görüyorsa öle olacaktir ayriyetten henüz daha transferlerimiz bitmeden kadroyu olusturamayiz.

champions
01.06.2007, 19:36
Alooo! Ne oluyor? 30'unu geçmiş futbolcu istemiyoruz Ne Amorusosu!

Muhtemelen genç olanı, 10 milyonu buluyormuş Kim bu adam yahu?Huntelaar falan mı? Rasmussen..

Koskoca İnter 27 yaşındaki üst düzey bi golcüyü 3,5 Milyon euroya alıyor

Gençler şampiyonası başlıyor varmı giden?Tahminen yok Polonya ne güne duruyor!

Birazcık araştırma yahu Birazcık...

Sakinim ,sakinsin, sakin:D

araklılı tayyip
01.06.2007, 19:36
istifa ziya doğan katılıyom abi İSTİFA ZİYA DOĞAN

Koray
01.06.2007, 19:39
istifa ziya doğan katılıyom abi İSTİFA ZİYA DOĞAN

forumun en küçük üyesi snsin galiba:)

cınar#7
ikincisi benim kadroyu yazmama gerek yok hocamiz kadroyu nasil uygun görüyorsa öle olacaktir ayriyetten henüz daha transferlerimiz bitmeden kadroyu olusturamayiz.
Ziya Doğanı savunan bi kişiden başka bi cevap beklemezdim zaten:D

marcelinhos100
Sakin olalalım daha zaman var ne düşündüklerini tam anlamıyla bilemiyoruz

biraz Cordobayı tartışalım:

Oscar Cordoba (Antalyaspor): Mondragon ile birlikte Kolombiya Milli Takımı'nın kalesini koruyan, 94 ve 98 Dünya Kupası finallerinde kazağı sırtına geçiren Dünya'nın sayılı kalecilerinden. Boca Juniors, Perugia gibi önemli kulüplerde forma giydikten sonra Beşiktaş'a transfer oldu ve 4 yıl siyah beyazlıların kalesini korudu. Beşiktaş'taki 100. yıl şampiyonluğunun yanı sıra Fortis Türkiye Kupası'nı da kaldırdı. Cordoba'nın kariyerinde Arjantin ve Kolombiya ligleri şampiyonluğu, Libertadores Kupası şampiyonluğu da bulunmakta.

Yaşı 37 ama 1 yıl oynar mı oynamaz mı..........

tsurmene61
01.06.2007, 19:40
kulüp gökdenizi satsa aldıgı bonservis parasıyla oluşacak zararları ödeyebilirmiii eyyy gidiii ne diyor bunlar sakın haa gökdeniz satılacaksa bu avrupada iyi bir kulüp olmalıdırrr..türkiyede başka bir kulübe satamazsınızzz...

Mehmet Fatih Yavuz
01.06.2007, 19:41
albayrak - ziya cehalet A.Ş.

transferlerin sonucunda seneye de karadenizde kanser vakaları artmaya devam edecektir.

radyasyon nuri ve çernobil ziya iftaharla sunar..

Telha TANYILDIZI
01.06.2007, 19:42
Diyarlı Burhan Eşer'e teklif yağıyor
01 Haziran 2007 17:32

Diyarbakırsporlu Burhan Eşer'in bir çok Süper Lig takımından transfer teklifi aldığı, Genç milli oyuncunun G.Birliği ile görüştüğü, bu kulübe daha yakın olduğu öğrenildi.

Play-off maçları sonunda Süper Lig'e çıkamayan Diyarbakırspor'da başarılı, genç milli oyuncusu Burhan Eşer, Süper Lig takımlarının kıskacında.

Biten sezon sonrası transfer teklifleri almaya başlayan ve takımıyla 2010 yılına kadar sözleşmesi bululan Burhan'a Gençlerbirliği, Ankaragücü, Vestel Manisaspor, Kayserispor ile Sıvasspor'un teklif yaptığı öğrenildi.

Genç Milli takımın formasını 8 kez giyen Burhan için en ciddi teklifin Gençlerbirliği'nden geldiği öğrenildi. Burhan Eşer, yaptığı açıklamada, "Kulübümle 2010 yılına kadar sözleşmem var. Teklifler aldığım doğrudur. Önemli olan kulubümün karar vermesi ve bonservis bedelini belirtmesidir" dedi.

marcelinhos100
01.06.2007, 19:43
Cordaba'nın yanıtı merak konusu

Bordo-Mavili ekibin transfer etmeyi düşündüğü Cordoba'nın yanıtı merak konusu... Çünkü: 2003 yılından bu yana Türkiye!de futbol oynayan 37 yaşındaki kaleci, emekli olduktan sonra ne yapacağına karar vermek için bir yıl bekleyeceğini; ancak herhangi bir Kolombiya takımında oynamayı düşünmediğini ifade etmişti...

Ünlü Boca Juniors takımında ve Kolombiya Milli Takımı'nda da forma giyen Oscar Cordoba, ülkesinde yayın yapan Radio Caracol'a telefonla yaptığı açıklamada "Türkiye'de sezon sona erdi ve şimdi güzel bir tatil yapacağım. Kolombiya'ya dönüp kendimi aileme adayacağım" şeklinde konuşarak futbolu bırakma sinyalleri vermişti.

Ertan1982
01.06.2007, 19:46
Bir tane Ali Öztürk vardi hani Besiktas dan Genclere gidiydi cocuk baya iyidi ne oldu ona???Yasi da baya gencdi.

marcelinhos100
01.06.2007, 19:46
Egemen kararsız

http://www.haber61.net/images/news/egemen.20070601191932.jpg

Trabzonspor'un transfer listesinde de bulunan Bursaspor'lu Egemen haber61.net'e konuştu.

Egemen, Trabzonspor ve Fenerbahçe'nin kendisine teklifte bulunduğu, hangi kulübe gideceği noktasında henüz karar vermediğini söyledi. Bursaspor yönetimiyle akşam saatlerinde bir görüşme yaptığını dile getiren deneyimli futbolcu şunları söyledi; “Etik olarak önce kendi kulübümle bir görüşme yaptım.Onlar bana tekliflerini sundu.Yarın bir kez daha görüşeceğim.6 yıldır futbol oynadığım bir camiadan ayrılmak kolay değil.Üstelikte kaptanlığını yaptığım bir camia, karar vermek oldukça zor. Bursaspor, Trabzonspor ve Fenerbahçe arasında bir tercih yapmam gerekiyor.Tabi profesyonel düşünmek zorundayım.En iyi teklifi kim sunarsa o kulübe gideceğim” .

Egemen, Trabzonspor'un çok büyük bir camia olduğunu belirterek, her futbolcu mutlaka böyle büyük bir takımda oynamak ister.Şu an karar aşamasındayım dedi.

Egemen'in menejeri Erdinç Sehit'te şu aşamada ibrenin Trabzonspor'dan yana olduğunu belirterek,Trabzonspor taraftarı agresif ve hırçın futbolcuları sever, Egemen'de tam Trabzonspor'lu taraftarların benimseyeceği bir futbolcu dedi.

İki buçuk aydan beri önce Fenerbahçe'nin Egemen'i istediğini belirten menejer Erdinç Sehit, Trabzonspor”un devreye girmesiyle her şey toz duman oldu.
Karar vermekte güzlük çekiyoruz.İki gün içinde her şey netleşir , pazarlıklar çok yoğun bir şekilde sürüyor dedi.

Telha TANYILDIZI
01.06.2007, 19:48
Feldkamp'ın yönetime verdiği raporda Necati için, "Benim takımımda işi yok" dediği öğrenildi..

Galatasaray'da gelecek sezonun kadrosu şekillenirken gönderilecek futbolcular da yavaş yavaş belli oluyor.

Yönetime oyuncularla ilgili bir rapor sunan Karl Heinz Feldkamp'ın isteği doğrultusunda Hasan Şaş'ın gönderilmesi kararlaştırıldı. Alman teknik adamın "Benim takımımda işi yok" dediği isimlerden birisi de Necati Ateş.

Feldkamp, yönetimden Necati'nin gönderilmesini istediğini açık açık ifade etti. Takımdaki diğer isimler ise gergin bir bekleyiş içine girdi. Özellikle taraftarların büyük tepki gösterdiği Cihan ve Orhan'ın diken üstünde olduğu öğrenildi.

alın işte hasan şaşı gerçi bazı arkadaşlar şimdi istanbul artığı diecekler ama ne yapalım hırslı futbolcu

Mehmet Fatih Yavuz
01.06.2007, 19:48
alın alın.. stoper alın...
aç kurtların geyiğe saldırması gibi nerde savunmacı var saldırın üzerine...
ilerde bi derdimiz yok zaten..
1 tane vasat adam alırsınız umutun yanına biz de yeriz..

cınar#7
01.06.2007, 19:54
Feldkamp'ın yönetime verdiği raporda Necati için, "Benim takımımda işi yok" dediği öğrenildi..

Galatasaray'da gelecek sezonun kadrosu şekillenirken gönderilecek futbolcular da yavaş yavaş belli oluyor.

Yönetime oyuncularla ilgili bir rapor sunan Karl Heinz Feldkamp'ın isteği doğrultusunda Hasan Şaş'ın gönderilmesi kararlaştırıldı. Alman teknik adamın "Benim takımımda işi yok" dediği isimlerden birisi de Necati Ateş.

Feldkamp, yönetimden Necati'nin gönderilmesini istediğini açık açık ifade etti. Takımdaki diğer isimler ise gergin bir bekleyiş içine girdi. Özellikle taraftarların büyük tepki gösterdiği Cihan ve Orhan'ın diken üstünde olduğu öğrenildi.

alın işte hasan şaşı gerçi bazı arkadaşlar şimdi istanbul artığı diecekler ama ne yapalım hırslı futbolcu
Hasan Şaşa gerek yokda Necati alınabilinir...

Berk Eren
01.06.2007, 19:57
Trabzonspor'da yeni rota Cordoba
Trabzonspor, kaleci Martinez'in yüksek bonservisi nedeniyle Cordoba'ya yöneldi.

01.06.2007 18:00
Samsunsporlu Adnan ve Fenerbahçeli Serkan ile prensip anlaşmasına varan Trabzonspor, kaleci Martinez'in yüksek bonservisi nedeniyle Cordoba'ya yöneldi.

Dün akşam İstanbul'da yapılan transfer toplantısının ardından Sakaryaspor'un kalecisi Martinez üzerinde yoğunlaşan bordo-mavili yönetim, bu kalecinin bonservisi konusunda bugün kulübüyle görüşme yaptı.

Martinez'in yüksek bonservis ücreti nedeniyle transferinin gerçekleşmesinin zor olduğu ve yarından itibaren bonservisi elinde olan Oscar Cordoba ile görüşmelere başlanacağı kaydedildi.

SAVUNMAYA TAKVİYE

Trabzonspor'da sezon ortasında çapraz bağlarından sakatlanan Risp'in gelecek sezona yetişememesinin belirginleşmesi üzerine bordo-mavililer, savunmaya takviye yapmayı gündeme aldı.

Karadeniz ekibi, bonservisi elinde bulunan Bursaspor'un kaptanı Egemen'in kendi kulübüyle yapacağı görüşmenin ardından bu transferle ilgili girişimlerini gerçekleştirecek.

Trabzonspor ayrıca, Kayseri Erciyesspor'un Gineli oyuncusu Jabi ile de ilgileniyor

kaynak:haberturk.com(yazıldıysa kusura bakmayın)

Mehmet Fatih Yavuz
01.06.2007, 19:57
hasan kalite olarak 3-4 tane necatiyi üst üste katlar... normal şartlarda heryerde her takımda oynar.. lakin düşüşten çıkamadı..
yoksa al sol kanata çatır çatır oynasın..
aman bize ne.. sol kanadımız yeterliymiş..
ne lazım bize hasan , necati bilmem kim...???

bizim hocayı aşar bu işler..

Mehmet Fatih Yavuz
01.06.2007, 19:59
jabi ile ilgilenmelerinden çıkacak birkaç sonuç vardır..

ya hüseyini stopere çekecek ayman-serkan ön liberoları ile oynayacak.

ya da 3 ön libero ile oynayacak..
sanırım ikinci ihtimalin hesabını yapıyor..

niye hiç şaşırmadım???

cınar#7
01.06.2007, 20:01
hasan kalite olarak 3-4 tane necatiyi üst üste katlar... normal şartlarda heryerde her takımda oynar.. lakin düşüşten çıkamadı..
yoksa al sol kanata çatır çatır oynasın..
aman bize ne.. sol kanadımız yeterliymiş..
ne lazım bize hasan , necati bilmem kim...???

bizim hocayı aşar bu işler..
Hasan Şaş sağ kanat oyuncusu hemde yaşı geçmiş ama Necati Milli takımda oynuyo hemde eksik olduğumuz bölgede yani forvette oynuyo...

Can
01.06.2007, 20:03
jabi ile ilgilenmelerinden çıkacak birkaç sonuç vardır..

ya hüseyini stopere çekecek ayman-serkan ön liberoları ile oynayacak.

ya da 3 ön libero ile oynayacak..
sanırım ikinci ihtimalin hesabını yapıyor..

niye hiç şaşırmadım???
ya şu jabi hangi takımda oynuyo kimdir bu yaw

marcelinhos100
01.06.2007, 20:03
Yozgatlı F.Bahçe'den ayrılıyor mu?

Fenerbahçe'de ücreti yarı yarıya düşürülmesi istenen Mehmet Yozgatlı kulüpten ayrılma kararı alırken ilk ciddi teklif Almanya'dan geldi.
Hamit'i Bayern'e kaptıran ve şampiyonluğu son anda kaçıran Schalke 04 Yozgatlı'yı transfer etmek istiyor .
Yozgatlı, Almanya'daki bu yıl sona erecek olan oturma izin hakkını da kaybetmemek için bu teklifi değerlendirecek.

Yozgatlı'nın Fifa menajeri Haluk Canatar Fox spor'a yaptığı özel açıklamada şunları söyledi;

''Mehmet Yozgatlı için Almanya Budesliga takımları ile görüşüyoruz, önümüzdeki hafta transfer çalışmalarını netleştirmek için, Almanya'ya gideceğim. Yapılacak görüşmelerden sonra Mehmet'in transferi netleşecek. Schalke 04 başkanı Gerhard Rehberg Mehmet'i çok beğendi. Ancak transfer henüz resmiyet kazanmadı.''

Kaynak: Fox Spor

Oh be Kurtulduk Yozgatlıdan ...........

marcelinhos100
01.06.2007, 20:05
Hasan Şaş sağ kanat oyuncusu hemde yaşı geçmiş ama Necati Milli takımda oynuyo hemde eksik olduğumuz bölgede yani forvette oynuyo...

ya bırakın ne necatisi Galatasaray bırakırmı hani bıraktı diyelim Trabzon nasıl alacak adamın bonservisi var sol açık da oynayabilecek forvte de oynayabilecek Mehmet cakırı unutmasalar......

Mehmet Fatih Yavuz
01.06.2007, 20:06

hasan sol da oynar sağ da..
uzun yıllar gs nin sol tarafında oynadı..

bizim eksik bölgemiz forwet.
hiç olmayan bölgemiz sol kanat.
eksik mi mühim, yok olan mı???

tsurmene61
01.06.2007, 20:06
zamanında ergün gürsoy denen (nasıl tarbzonlu oldugu mechul )kişinin hasan şaşı kacırıp galatasaraya götürmese adı tarbzonsporlu hasan şaş olacaktı şimdi hasan şaşı almışın neye yarar kii acaba ergün gürsoymu tavsiye ettii...

marcelinhos100
01.06.2007, 20:09
ya şu jabi hangi takımda oynuyo kimdir bu yaw

Devre arasında Fransanın Ajaccio takımından erciyese geldi hatırlarmısın bizim maçta sakatlandı sonra tekrar oynadı 12 maç oynadı 1 gol attı gineli yattara önermişti erciyese Korkmaz hoca çok izledim kaliteli bir oyuncu dedi ben kendim de Türkiye kupasındaki Beşiktaş maçlarını izledim çok teknik ve güçlü bonservisi yok herhalde Bülent Bursaya götürmek istiyor bence kaçırmayalım Jabi-Yattara süper olur sag kenarda...... topla beraber orta sahayı geçebiliyor.......................

Emre B.
ya şu jabi hangi takımda oynuyo kimdir bu yawErciyes'te oynuyor.Ziya istediğine göre ya defans yada ön liberodur.

Misina
cordoba nın adının geçmesine dahi tahammül edemiyorum.küme düşen iki takımın kalecileriyle ilgileniyoruz

champions
01.06.2007, 20:10
Desertın dediği gibi Sol kanat Golcüden de önemli bi o kadar da ortasaha önemli:) Yine de golcü transferinin gündeme gelmesi olumlu bi gelişme buna da şükür :D

marcelinhos100
01.06.2007, 20:10

abi bırakalım Hasan Saşı sol açıkta oynayabilecek forvet arkası da oynayabilecek Mehmet Cakır var onu alalım bir futbolcuyada ücret ödesinler ya ......................

cınar#7
01.06.2007, 20:12

Eğer gökdeniz kalıcaksa,Gökdenizle Hasan Şaşın oyun yapısında hiç bi fark yok ikiside sağ ayaklı soldada oynayabiliyo ama bence Necati daha çok gerekli bu takıma çünkü forvet yok.Eğer bedavaysa alınsın tabi Hasan Şaşta bi zararı olmaz

OKTAY YILMAZ
01.06.2007, 20:13
Arkadaşlar;
Kasımpaşa'lı 61 numaralı Erhan nasıl, ben lig A daki maçlarını da çok izledim, playy off u da izledim,
Adamda fizik güç var
Futbol zekası var
Futbol tekniği var,
Top sürmesi müthiş
Son vuruşları çok güzel
+
Trabzonlu
NEDEN OLMASIN (BENCE VAKİT GEÇİRİLMEDEN ALINMALI)

tsurmene61
01.06.2007, 20:13
kaliteli haırslı forvet ve sol kanat birde yedek kalecileri yollayıpp konya ve bursanın 61 numaralı kalecilerini almak lazımm

marcelinhos100
01.06.2007, 20:14
Martinez
Serkan
Jabi
Egemen
Mehmet Cakır
Yabancı Forvet
Yabancı sol bek

Milan satılacaksa Egemen diyorum yoksa gerek yok.........

Ayrıca Musa Mustafa Ahmet sahin Ömer Rıza Gönderilmeli...............

Fatih Tekke gelmeyecekse Ersen Martin ve Ceyhun kalması gerek kesinlikle......

tsurmene61
01.06.2007, 20:14
buların aklı kesmez öyle şeylere acaba kasımpaşalı erhanı bi kere bile izlemişlermi onu sormak lazımm...

Egemen Yılmaz
01.06.2007, 20:15
hasan işe yaramaz bu saatten sonra ama necati alınabilirse iyi olur

tsurmene61
01.06.2007, 20:16
stepanov satılırmı yaw ne diyonuz anlamadım kii adam geleceğin forvetlerinden birrii biz ondan daha cok paralar kazanabiliriizzz..

cınar#7
01.06.2007, 20:16
Arkadaşlar;
Kasımpaşa'lı 61 numaralı Erhan nasıl, ben lig A daki maçlarını da çok izledim, playy off u da izledim,
Adamda fizik güç var
Futbol zekası var
Futbol tekniği var,
Top sürmesi müthiş
Son vuruşları çok güzel
+
Trabzonlu
NEDEN OLMASIN (BENCE VAKİT GEÇİRİLMEDEN ALINMALI)
alınabilinir zaten Erhan tam bi Trabzonspor hastasıymış,ligde bunun gibi çok 61 numaralı oyuncular var onlarada bakılmalı...

marcelinhos100
01.06.2007, 20:17
stepanov satılırmı yaw ne diyonuz anlamadım kii adam geleceğin forvetlerinden birrii biz ondan daha cok paralar kazanabiliriizzz..

nasıl forvet ya adam stoper ..............

şaşırdın herhalde.........

Mehmet Fatih Yavuz
01.06.2007, 20:20
abi bırakalım Hasan Saşı sol açıkta oynayabilecek forvet arkası da oynayabilecek Mehmet Cakır var onu alalım bir futbolcuyada ücret ödesinler ya ......................

ben istanbuldan adam istemem.. hasan-necati arasından tercih olursa dedim..
m. çakır dururken ikisinin tarafına da bakılmaz.:D

marcelinhos100
01.06.2007, 20:22
Stichus abi versinler Murat Ocak artı paraya Volkan Yaman alınamazmı sol beke Fener Wedersonu aldı Bjk de Telloyu yani Gs ve Biz kaldık o bölgede Gs de Hakan Baltayı istiyormuş.........

marcelinhos100
01.06.2007, 20:24
Erhan Küçük

Doğum Tarihi:26.02.1981

Doğum Yeri:İstanbul

Uyruğu: (Türkiye)

Pozisyon:Ortasaha

Son Kulübü:Kasımpaşa (http://javascript<b></b>:showTakimDetay(656))

Biraz Yaşı fazla ama hiç izlemedim birde 17 gol atmış bu yıl ama ne kadar birinci ligde oynar bilemem .............

Mehmet Fırat
01.06.2007, 20:24
bkz. imza...:)

Mehmet Fatih Yavuz
01.06.2007, 20:25
sol kanatta celalettin vaaaar, ferhat vaaar(mış), hasan vaaar(mış).

daha allahtan belanızı mı istiyorsunuz???

:D:D:D

marcelinhos100
01.06.2007, 20:26

Bunlar bela zaten abi.........

stichus
01.06.2007, 20:26
evet evet. adı geçen gençlerden biri o.. kasımpaşalı delikanlı.. sanıyorum alacaklar onu..
hasan şaş geçen yıl da alınabilirdi volkanla birlikte ama hoca istemedi onu.. yine istemez sanıyorum..
bakın federasyon karar vermedi ya, bu kötü oldu şimdi..
martinez hesapları sakaryasporun biraz inmesi ve bizim biraz çıkmamızla olacak iş değildir.. bilgi olarak söyleyeyim, aradaki fark şu anda dört milyon doların üzerindedir!
:)
yine de endişeye mahal yok diyorum ben.. zira hiç konuşulmamış işler de var.. dediğim gibi kendisine güvenmediğim hocanın yardımcıları henüz konuşmadı.. onlarda bir kaç isim var.. polonya taraflarından..
beklemekten başka çaremiz yok zaten..

Can
01.06.2007, 20:27

en iyisini unuttun keçeli muhahaha:D:D

tsurmene61
01.06.2007, 20:27
belaki ne belaaa bu futbolcular daha caylakkk yetişmeleri gerekiyor bunun içinde tecrübeli yetenekli futbolcular alınmalıdırç..

marcelinhos100
01.06.2007, 20:28
evet evet. adı geçen gençlerden biri o.. kasımpaşalı delikanlı.. sanıyorum alacaklar onu..
hasan şaş geçen yıl da alınabilirdi volkanla birlikte ama hoca istemedi onu.. yine istemez sanıyorum..
martinez hesapları sakaryasporun biraz inmesi ve bizim biraz çıkmamızla olacak iş değildir.. bilgi olarak söyleyeyim, aradaki fark şu anda dört milyon doların üzerindedir!
yine de endişeye mahal yok diyorum ben.. zira hiç konuşulmamış işler de var.. dediğim gibi kendisine güvenmediğim hocanın yardımcıları henüz konuşmadı.. onlarda bir kaç isim var.. polonya taraflarından..

Abi 2 milyon dolara bitmez mi bu iş birde bu futbolcuya başka tekliflerde var mı ki bu kadar yüksek para istiyorlar.......

tsurmene61
01.06.2007, 20:28
keçeli de hep son fhaftalarda gol atıyor kardeşimm..fenere de son haftada gol atıp şampiyonluktan etmiştii...

Mehmet Fatih Yavuz
01.06.2007, 20:29

şu 4 milyon dolar için sakaryaya "OHA" demek istiyorum...

güvenmediğin hocanın yardımcıları, hocayı aşıp adam isteyebilirler mi allah aşkına???

bizim (b)alık ziya onay vermeden adam almaz yönetim..

stichus
01.06.2007, 20:30
martinez konusunu champions detaylı biliyor.. aktarabilir..
sakarya haklı olarak tüm kulübün ve doksandokuz depreminin yaralarını sarmak ve gelecek sene şampiyonlar liginde kuracağı güçlü kadronun altyapısını oluşturacak mali güçpeşinde..

Mehmet Fatih Yavuz
01.06.2007, 20:32
şampiyonlar ligi mi:D:D:D
ikinci ligde böyle bir organizasyon mu başladı:D:D:D

Mehmet Fatih Yavuz
01.06.2007, 20:34
bu arada hocanın güvendiğin yardımcıları derken hangilerinden bahsediyorsun??

kimi yolladılar adam izlemek için?????

cınar#7
01.06.2007, 20:35
dediğim gibi kendisine güvenmediğim hocanın yardımcıları henüz konuşmadı.. onlarda bir kaç isim var.. polonya taraflarından..
Polonya yerine Özkan Sümer Belçikada ve Afrikada futbolcu arasa olmazmı yani bence çok daha iyi olur... Özellikle Sol bek,Sol Kanat ve Forvet bölgesine;)

marcelinhos100
01.06.2007, 20:36
Yabancı konusunda şöyle bir düzenleme geliyormuş 6 yabancı oyuncu ilk 18 de olmak şartıyla sınırsız yabancı geliyormuş Fifanın kararıymış bizde de gecerli olacakmış........

Mehmet Fatih Yavuz
01.06.2007, 20:40
Yabancı konusunda şöyle bir düzenleme geliyormuş 6 yabancı oyuncu ilk 18 de olmak şartıyla sınırsız yabancı geliyormuş Fifanın kararıymış bizde de gecerli olacakmış........

en fazla 6 yabancı oyuncu ilk 11 de mi 18 de mi???
18 ise çok da işe yaramaz.
her maç 3-4 yabancıyı tribüne mi çıkaracak takımlar eşşek kadar para saydıktan sonra.

marcelinhos100
01.06.2007, 20:40
en fazla 6 yabancı oyuncu ilk 11 de mi 18 de mi???
18 ise çok da işe yaramaz.
her maç 3-4 yabancıyı tribüne mi çıkaracak takımlar eşşek kadar para saydıktan sonra.

Abi zannederim ilk 11 dedi ama tam anlamadım........

champions
01.06.2007, 20:43
İsveç milli takım kalecisinin 3 milyona gittiğini biliyoruz Martinezde kimmiş!
Gider Gomesi alırız bize kaleci mi yok :D

marcelinhos100
01.06.2007, 20:44
Albayrak Erciyesin Gineli oyuncusu Jabiylekonuşmuş anlaşmışlar
Apdullah Başer Sakaryaya teklif yapmış Martinez için ama rakam çok begenilmemiş Egemen kararını yarın verecekmiş büyük ihtimal bu olay olacakmış........

Ziya Dogan Martinez Jabi Serkan Adnan Egemen transferleriyle isteklerinin yüzde 75 inin tamamlanacagını söylemiş ve bir forvet bir sol açık alacakmış yabancı olarak................

Bir-iki genc oyuncu alacaklarmış.........

Martinez olmazsa Ziya kaleci transferi biraz uzayabilirmiş........

Mehmet Fatih Yavuz
01.06.2007, 20:44
Abi zannederim ilk 11 dedi ama tam anlamadım........
ben de ilk 11 diye duymuştum..
11 olur ama 18 biraz saçma olur.. neyse hayırlısı bakalım..

Mehmet Fatih Yavuz
01.06.2007, 20:46
Albayrak Erciyesin Gineli oyuncusu Jabiyle ilgileniyormuş Apdullah Başer Sakaryaya teklif yapmış ama rakam çok begenilmemiş Egemen kararını yarın verecekmiş büyük ihtimal bu olay olacakmış........

Ziya Dogan Martinez Jabi Serkan Adnan Egemen transferleriyle isteklerinin yüzde 75 inin tamamlanacagını söylemiş ve bir forvet bir sol açık alacakmış yabancı olarak................

la adamlar 5m dolar istiyorlar martineze..:D
eşittir yaklaşık 7 trilyon..
hayırdır yahu..
işin suyunu çıkarmanın da bir gereği yok herhalde..

sol bek almayacaklar yani..:D
hey rabbim insanlara akıl ihsan eyle..
kaldık akılsızların eline.

marcelinhos100
01.06.2007, 20:49
hayırdır yahu..

Abi lig tv Can Karyagdı söyledi sakarya ya ne kadar teklif yaptılar bilmiyorum ama Hakan Arıkan 700.000 Euro Artı Ramazana gitti en fazla 2 milyon dolara bu iş biter bence ziya dogan çok istiyor Martinezi anlaşılan.....

marcelinhos100
01.06.2007, 20:52
Stichus abi gidecegim bir son söz söyle bakalım

ziyaya forvet önerim satsınlar Stephanovu alsınlar Rennes takımının forveti Utakayı veya Fransada Touluse forması giyen sol açık oynayan ikinci yattara Fode Mansereyi bunları ilet abi tek kanatla ucamayız Mansere bizi ucurur ziya ve yardımcıları iyi ön libero alır sol açık forvet alamaz.......

Mehmet Fatih Yavuz
01.06.2007, 20:52
ben inanmıyorum da alınacağına neyse.. bakalım mevlam neyler..
bu kadar boş bir adamla önümüzdeki seneye gireceğimiz aklımın ucundan geçmezdi.
hepten kara cahiliz.
ziyayı oraya oturtan da, hala oturmasına müsade eden biz taraftarlar da..
gidip tesislerde biraz hukuk dışı müdahalelerde buluınsaydık bak bir daha adım atıyormuydu trabzona..

cınar#7
01.06.2007, 20:57
Ziya Dogan Martinez Jabi Serkan Adnan Egemen transferleriyle isteklerinin yüzde 75 inin tamamlanacagını söylemiş ve bir forvet bir sol açık alacakmış yabancı olarak
Sol Kanat ve Forveti Polonyadan almasındanda Polonyada izlenen bütün oyuncular 28-30 yaşlarında,bunların neresi aç,Polonyada baktıkları oyuncuların hepsi 3.sınıf oyuncu anca bi Konyasaporda falan oynayabilirler...

cınar#7
01.06.2007, 21:00

ziyaya forvet önerim satsınlar Stephanovu alsınlar Rennes takımının forveti Utakayı veya Fransada Touluse forması giyen sol açık oynayan ikinci yattara Fode Mansereyi bunları ilet abi tek kanatla ucamayız Mansere bizi ucurur ziya ve yardımcıları iyi ön libero alır sol açık forvet alamaz.......
evet katılıyorum Fode Mansare,John Utaka bunlara bide Djibl Fallı ekle bu oyuncuların hepsi bize gelir yeterki bilinsin,teklif yapılsın...

DURAS
01.06.2007, 21:01
Albayrak Erciyesin Gineli oyuncusu Jabiylekonuşmuş anlaşmışlar
Apdullah Başer Sakaryaya teklif yapmış Martinez için ama rakam çok begenilmemiş Egemen kararını yarın verecekmiş büyük ihtimal bu olay olacakmış........

Bir-iki genc oyuncu alacaklarmış.........

anlaşılıyorki, jabi alınırsa serkan sağbek olarak alınmıyor, hüseyinle beraber onlibero olarak alınıyor.tek sevincim, bonservisi elinde futbolculara talip oluyorlar, böylece mali külfet asgari düzeyde olur. nasıl olsa ligin 7. haftasından sonra bu traktör ve yönetim tayfasını birdaha görmeyeceğiz

marcelinhos100
01.06.2007, 21:01
Sol Kanat ve Forveti Polonyadan almasındanda Polonyada izlenen bütün oyuncular 28-30 yaşlarında,bunların neresi aç,Polonyada baktıkları oyuncuların hepsi 3.sınıf oyuncu anca bi Konyasaporda falan oynayabilirler...

Aslında Polonyalı ikizleri alsak iyi olacak Yani Pawel VE Piotr Brozek kardeşler uzun zamandır ikizimiz olmadı hemde biri forvet biri sol açık Polonya Milli oyuncu ikiside yaşlarıda 24 daha...................

Sanki Bizim için yaratmış Yüce Tanrım...........

ne dersiniz..........

erkankoc
01.06.2007, 21:03
agalar bize oyun kurucu lazim ..ceyhun olmaz..yeri ve teknigi farkli...gerisi bos yoksa aynen bu seneki gibi oluruz..kaliteli bi 10 numara lazimmm

Enes Berfin
01.06.2007, 21:04
Burasi Transfer Dosyasidir ve hala Ziya Hocaya burda ayni elestirileri yapip ortami germeye calisan bazi kisilerimiz var, lütfen eger Ziya Dogan elestirilecekse buna göre mevcut bir baslik gecerlidir oraya yorumlarinizi oraya yazabilirsiniz.

KUTADGU
01.06.2007, 21:09
Burasi Transfer Dosyasidir ve hala Ziya Hocaya burda ayni elestirileri yapip ortami germeye calisan bazi kisilerimiz var, lütfen eger Ziya Dogan elestirilecekse buna göre mevcut bir baslik gecerlidir oraya yorumlarinizi oraya yazabilirsiniz.

katılıyorum
lakin bu konu da tamamen ziya doğan ile alakalı bir konudur....

dolayısıyla saygıdeğer hocamıza da buradan şükranlarımızı ileteceğiz...

yoksa serkan balcı gibi koşan, basan, ısıran, dalan ve de sarsan bir adamı başka kim bulabilirdi ki...

gerçekefsane
01.06.2007, 21:09
zamanında ergün gürsoy denen (nasıl tarbzonlu oldugu mechul )kişinin hasan şaşı kacırıp galatasaraya götürmese adı tarbzonsporlu hasan şaş olacaktı şimdi hasan şaşı almışın neye yarar kii acaba ergün gürsoymu tavsiye ettii...

ustadım unuttuğunu söyleyeyim. Karadenizli bir politikacı ( koyu galatasaraylı )devreye girince galatasaraya gitti :cool:

cınar#7
01.06.2007, 21:10
stichus çevrimdışı olmuş bile,stichus bu haberleri nerden alıyo acaba?

Mehmet Fatih Yavuz
01.06.2007, 21:12

postlardan alıntı yapalım istersen..
topçuları hoca ister, ya da istemez.

istediği topçular ortada..

ziya doğan ın hoca olduğu bir yerde ortamın gerilmesine gerek yok...

istediği ya da istemediği topçular konusundaki saçma düşünceleri konusunda eleştiriler var..
ister kabul et, ister etme.

cınar#7
01.06.2007, 21:12
ustadım unuttuğunu söyleyeyim. Karadenizli bir politikacı ( koyu galatasaraylı )devreye girince galatasaraya gitti :cool:
Mesut Yılmaz...;)

Koray
01.06.2007, 21:13
şampiyonlar ligi mi:D:D:D
ikinci ligde böyle bir organizasyon mu başladı:D:D:D

demekki başlamış:D:D:D

Mehmet Fatih Yavuz
[quote=marcelinhos100;818941]Stichus abi gidecegim bir son söz söyle bakalım[quote]
stichus çevrimdışı olmuş bile,stichus bu haberleri nerden alıyo acaba?

kendisi yönetime, özellikle de başkana yakın bir şahıstır.
şu anda mangal yapıyor..:D
ellemeyin adam keyif yapsın:D:D:D

Enes Berfin
katılıyorum
lakin bu konu da tamamen ziya doğan ile alakalı bir konudur....

dolayısıyla saygıdeğer hocamıza da buradan şükranlarımızı ileteceğiz...

yoksa serkan balcı gibi koşan, basan, ısıran, dalan ve de sarsan bir adamı başka kim bulabilirdi ki...

Ya tabi Ziya Doganla alakalidir ama bura Ziya Dogani elestirilecek bir baslik degildir bunu anlatmaya calisiyorum.

Serkanin bize gelmesi hatali olmustur diye düsünüyorum , oyunculugunu tartismak istemiyorum ama ayni mevkiye iki transfer yapilmasi cok basiretsizliktir.

gerçekefsane
01.06.2007, 21:15
Mesut Yılmaz...;)

ben demedim sen dedin :)))))):D:D:D

DURAS
01.06.2007, 21:16
Ya tabi Ziya Doganla alakalidir ama bura Ziya Dogani elestirilecek bir baslik degildir bunu anlatmaya calisiyorum.

Serkanin bize gelmesi hatali olmustur diye düsünüyorum , oyunculugunu tartismak istemiyorum ama ayni mevkiye iki transfer yapilmasi cok basiretsizliktir.

imzan dikkatimi çekti.bir alıntı yapayım müsade edersen, domuzdan post yapmaya çalışma yoksa ziya'n olur.yada domuzdan post ziyandan hoca olmaz:ts2:

cınar#7
ben demedim sen dedin :))))))
Ne olcakki kızarlarmı yoksa?:)

Koray
agalar bize oyun kurucu lazim ..ceyhun olmaz..yeri ve teknigi farkli...gerisi bos yoksa aynen bu seneki gibi oluruz..kaliteli bi 10 numara lazimmm

luceskunun takımında matuzalem diye bi futbolcu var oyun kurucu ve sol ayaklı müthiş bi topcu maliyetininde fazla olacağını zannetmem..ama nerdee onu alacak yönetim..onlar gitsin 2.ligden şakirleri cabbarları alsın..

Mehmet Fatih Yavuz
01.06.2007, 21:17
ben demedim sen dedin :))))))

:D:D:D:D
kendisini şükranla analım...:mad::mad::mad:

Terzioğlu
01.06.2007, 21:18
piotr ve pawel brozeki paket halinde alirsak iyi olur marcelinhosun dedigi gibi...

gerçekefsane
01.06.2007, 21:19
Ne olcakki kızarlarmı yoksa?:)

:D:D

sakaryaspor havuzdan aldığı parayı istemiş :cool:

cınar#7
01.06.2007, 21:19
kendisi yönetime, özellikle de başkana yakın bir şahıstır.
şu anda mangal yapıyor..:D
ellemeyin adam keyif yapsın:D:D:D
yapsında :D biri Fode Mansare,Djibl Fall,John Utakayı istediğimizi söylesin ya gerçekten çok iyi oyuncular bunlar,şu ziyanın izlediği oyunculara 10 basarlar...;)

KUTADGU
01.06.2007, 21:21
filika deniz kenarındadır
stichus iyi ihtimal mangal başında
pelikan nerdedir bilinmez...
lekadan uzundur haber alınamamıştır..

hey gidi transfer başlığı sen nelere kadirsin...

zevkli geçen bir alış-veriş dönemi istiyoruzzzzzzzzzz

gerçekefsane
01.06.2007, 21:22
oyun kurucu oliver neuville alsınlar :cool::cool:

Mehmet Fatih Yavuz
01.06.2007, 21:23
yapsında :D biri Fode Mansare,Djibl Fall,John Utakayı istediğimizi söylesin ya gerçekten çok iyi oyuncular bunlar,şu ziyanın izlediği oyunculara 10 basarlar...;)

ziyaya kabul ettiremezsin böyle oyuncuları..
adamlar teknik.:D

Koray
01.06.2007, 21:24
hayırdır yahu..

nasıl sol açık almicaklar??bnce alacaklar mecburlar çünkü onlarda biliyo keçeliyle celoyla bu işin gitmeyeceğini..

Miraç Atalay Çiftçi
01.06.2007, 21:36
piotr ve pawel brozeki paket halinde alirsak iyi olur marcelinhosun dedigi gibi...

İyi değil mükemmel olurda nerde bu işi kotaracak yürekli adamlar???

Mehmet Fatih Yavuz
01.06.2007, 21:37
nasıl sol açık almicaklar??bnce alacaklar mecburlar çünkü onlarda biliyo keçeliyle celoyla bu işin gitmeyeceğini..

inşallah bize buradan yanlış aktarıyorlardır.
inşallah alırlar..

bu benim de temennim..
lakin verdiği listede sol tarafa dair bir emare yok zaten..:D

Medallion
01.06.2007, 21:39
Mentalite der ki: En iyi oyun kurucu, klubede oturandir :)

Barış
01.06.2007, 21:39

ne sol açığı ya :) sol ayaklı bi ön libero alacak ziya polonyadan asan kesen cinsten,adam 1-2 kez hücuma çıkınca ben bunu sol açık oynattım diyecek olay bu:)

Mehmet Fatih Yavuz
01.06.2007, 21:41
ya liste yayınlandı işte..:D
onun dışında birini de istiyorlarsa gizliden gizliye(inşallah) ancak alırlar.

adam sol düşmanı..
siyasi fikri ruhsal bozulmaya mı sebep olmuş anlamadım ki..:D
adam solu yok sayarak sene geçirdi.
halen daha solla ilgilenmiyor..
:D

Koray
01.06.2007, 21:42
inşallah bize buradan yanlış aktarıyorlardır.
inşallah alırlar..

bu benim de temennim..
lakin verdiği listede sol tarafa dair bir emare yok zaten..:D

abi mutlaka sol tarafa alırlar birini,çünkü devre arasında bile sol beke adam bakıyodular sezon sonumu almicaklar kesin alırlar meraklanma sen..

gerçekefsane
01.06.2007, 21:43
.
halen daha solla ilgilenmiyor..
:D
celalleddin varken transfermi istiyosun mantaliteye ters :))))

vadaa55
01.06.2007, 22:07
mansare-utaka(fall) alın şunları ya

highlander
01.06.2007, 22:09
Çok iyi bir orta saha oyuncusuna ihtiyacımız var.oyunu her iki yanıyla oynayabilecek bir oyuncu olmalı.Szymek tarzında.

Emorfo
01.06.2007, 22:15
Önümüzdeki sezon Trabzonspor'un en kolay şampiyon olabileceği sezonlardan birini daha yaşayacağız. Uyumlu ve dengeli bir kadro kurabilirsek önümüzdeki sezonun en büyük şampiyonluk adayıyız. Bu yüzden çok dikkatli davranmalıyız. Bu fırsatı kaçırmamamız gerekiyor. Önümüzdeki sezon şampiyon olabileceğimiz konusunda içimde çok fena hisler var :)

Bilâl ÇOBAN
01.06.2007, 22:16
bu ziya kesin siyasete bulaştı, sağ sol ayrımı yapıyor :D

düşünsenize ilerde:

yil:2011 Genel Seçim...

ZDP adlı partiden milletvekili adayı olan Ziyanettin Doğan, partisi iktidar olunca Milli Savunma Bakanlığını istedi :D:D:D

A.Alper
01.06.2007, 22:19
Önümüzdeki sezon Trabzonspor'un en kolay şampiyon olabileceği sezonlardan birini daha yaşayacağız. Uyumlu ve dengeli bir kadro kurabilirsek önümüzdeki sezonun en büyük şampiyonluk adayıyız. Bu yüzden çok dikkatli davranmalıyız. Bu fırsatı kaçırmamamız gerekiyor. Önümüzdeki sezon şampiyon olabileceğimiz konusunda içimde çok fena hisler var :)

neden ??? :)

asimavi
01.06.2007, 22:23
.....sol kanattan gectik bari iyi bir oyun kurucu alsalar yoksa seneye ceyhun (tabi oynarsa) bize sac bas yoldurur....
un kurucu ve forvet alinirsa ...gokdeniz sola cekilebilir.....
....oy

A.T.R
01.06.2007, 22:24
Yukarılarda var mıydı bu haber bilmiyorum varsa kusura bakmayın ama BU NEDEMEK ŞİMDİ??

Trabzonspor Kulübü Başkanı Nuri Albayrak'ın "Her konuda anlaşmaya vardık" dediği Serkan Balcı, 'haber61.net' isimli internet sitesine yaptığı açıklamada, kendisinin kimseyle bir görüşmesi olmadığını belirterek menajerinin Trabzonspor Başkanı Nuri Albayrak'la bir görüşme yaptığını protokol imzalanmadan da 'Trabzonspor'la anlaştım' demesinin de uygun olmayacağını söyledi. Serkan, kendisinin şuan Bodrum'da tatilde olduğunu transferi konusundaki gelişmelerden de haberinin olmadığını ifade etti.

Futbolcunun menajeri Batur Altıparmak ise Serkan Balcı'ya, Trabzonspor dışında hiçbir kulüpten teklif gelmediğini ifade ederek, "Nuri Bey bizi aradı. Kendisiyle konuştuk. Prensipte anlaşamaya vardık. Tabi transfer gibi önemli bir konu sözle olmaz. Konuştuklarımızı kağıda döküp ön protokol imzalayacağız. Eğer Trabzonspor Kulübü, şartlarımızı protokole dökmeyi kabul ederse sözleşme imzalayacağız. Aksi taktirde bu transfer gerçekleşmez" dedi.

Dalga geçiliyoruz kesin

Bilâl ÇOBAN
01.06.2007, 22:27
yok bence kesin geliyor da, bizim başkan bizi onunla avutmak istediğinden erkenden haber vereyim de susturayım tarzında birşey yapmak istedi...

Travelair
01.06.2007, 22:30
Zido transferde.. Sonumuz hayrolsun :)

Erdal
01.06.2007, 22:36
Yukarılarda var mıydı bu haber bilmiyorum varsa kusura bakmayın ama BU NEDEMEK ŞİMDİ??

Trabzonspor Kulübü Başkanı Nuri Albayrak'ın "Her konuda anlaşmaya vardık" dediği Serkan Balcı, 'haber61.net' isimli internet sitesine yaptığı açıklamada, kendisinin kimseyle bir görüşmesi olmadığını belirterek menajerinin Trabzonspor Başkanı Nuri Albayrak'la bir görüşme yaptığını protokol imzalanmadan da 'Trabzonspor'la anlaştım' demesinin de uygun olmayacağını söyledi. Serkan, kendisinin şuan Bodrum'da tatilde olduğunu transferi konusundaki gelişmelerden de haberinin olmadığını ifade etti.

Futbolcunun menajeri Batur Altıparmak ise Serkan Balcı'ya, Trabzonspor dışında hiçbir kulüpten teklif gelmediğini ifade ederek, "Nuri Bey bizi aradı. Kendisiyle konuştuk. Prensipte anlaşamaya vardık. Tabi transfer gibi önemli bir konu sözle olmaz. Konuştuklarımızı kağıda döküp ön protokol imzalayacağız. Eğer Trabzonspor Kulübü, şartlarımızı protokole dökmeyi kabul ederse sözleşme imzalayacağız. Aksi taktirde bu transfer gerçekleşmez" dedi.

Dalga geçiliyoruz kesin

Hocam eminim hala sayın başkanın "iyi niyet"inden şüpheniz yoktur... hadi diyelim o( inşallah bu kelimeden dolayı ceza almam ) saf.... peki bütün sezon celalettin ve keçeliye tahammül ettiğimiz ,sadece gökdeniz hasbelkader oralara gelirse orta alabildiğimiz SOL kanada oyuncu istemem diyen ADAMLIĞI tartışılır ZATa ne demeli ..... biri bana bile isteyerek küfür etmenin kaç gün cezaya sebebiyet verdiğini yazabilirmi ...........

zafercalikoglu
01.06.2007, 22:36
gizli ,top screet transfer asparahgas geliyor,demedi demeyin,

Erdal
01.06.2007, 22:38
birileri şarkı türkü sözleri ile durum değerlendirmeyi pek sever .... ne demeliyiz bu hocaya.. KADER UTANSIN ........

Erdal
01.06.2007, 22:41
başka bir başlığa yazmıştım ...burayada ilave edeyim ....mevcut hoca ile devam etmeyi KADER olarak niteleyen arkadaşlara ve sayın başkana ....

büyük annem derdiki : sığıri verdun yardan aşağa murdar oldi .dersun kader ole idi ... bok ole idi verma onu yardan aşağa olmasun kader ole...........

stichus
01.06.2007, 22:43
benim görebildiğim kadar bu ligtv muhabiri can karyağdının çok sağlam bilgi kaynakları var.. şu ana kadar en sağlıklı bilgileri o iletti kamuoyuna..
hocamızın polonyadan da bir stoper beğendiğini biliyoruz.. acaba bu oyun toplamda kaç stoper kaldırır?
kaleci sağbek solbek forvet eksik olarak güzel belirlenmiş de oyun kurucu açığı yok mu bu takımın? izlediğimiz maçlarda ceyhunun pek sorumluluk aldığını göremedim ben.. çoğunlukla halısaha formatında topla bela arar gibi geldi bana oynadığı dönemde..
iyi bir oyun kurucu lazım..
dinamo kievden yusufu rinconu correayı alamayacağımıza göre memlekette de bu ayarda oyun kurucu olmadığına göre mecburen ceyhuna idman yuklemesi yapacağız..
güzel oyun diye bir şey vardı, sahi ne oldu ona?

adherent_1
01.06.2007, 22:44
başka bir başlığa yazmıştım ...burayada ilave edeyim ....mevcut hoca ile devam etmeyi KADER olarak niteleyen arkadaşlara ve sayın başkana ....

büyük annem derdiki : sığıri verdun yardan aşağa murdar oldi .dersun kader ole idi ... bok ole idi verma onu yardan aşağa olmasun kader ole...........

dostum; durumu çok veciz sözlerle ifade etmişsin. Tebrikler...

Kasım Hilal
01.06.2007, 22:51
benim görebildiğim kadar bu ligtv muhabiri can karyağdının çok sağlam bilgi kaynakları var.. şu ana kadar en sağlıklı bilgileri o iletti kamuoyuna..
hocamızın polonyadan da bir stoper beğendiğini biliyoruz.. acaba bu oyun toplamda kaç stoper kaldırır?
kaleci sağbek solbek forvet eksik olarak güzel belirlenmiş de oyun kurucu açığı yok mu bu takımın? izlediğimiz maçlarda ceyhunun pek sorumluluk aldığını göremedim ben.. çoğunlukla halısaha formatında topla bela arar gibi geldi bana oynadığı dönemde..
dinamo kievden yusufu rinconu correayı alamayacağımıza göre memlekette de bu ayarda oyun kurucu olmadığına göre mecburen ceyhuna idman yuklemesi yapacağız..

Musampa yapar o işi hem de 4 tane Ceyhun'dan daha iyi yapar!

asimavi
01.06.2007, 22:52
......bursa ezikleri aimar la ilgileniyormus....yuh ya...bu kadar olmaz....

....fason mason adamlar cikip ilgileniyoz diyolar yada medya boyle yaziyor....

....bursa boyle yaziyorlar ama trabzona gelince dalga gecer gibi....kasimpasadan bilmem kim....altaydan mehmet sen ....bu ne rezilliktir ya....
....

.....ama bizim alti nokta korler dernegi .....aimari gormezki....

...adam tam aradigimiz adam.....lige damgasni vurur ...kafa toplarnda cok iyi gole yakin oyun kurucu....10 numara transfer olur...ama nerde...

.....ciddi bir teklifle gidilirse alinabilir....zaragozada oynuyor......gecen yillarda olsa alinamazdi ama ....2 yildir gozden dustu ama kalitesinden bisey kaybetmedi......hem zarogozada ayni mevkide de alessandro var iyi paraya verebilirler....

cınar#7
01.06.2007, 22:57
Stichus dönmüşşün:) bi ziyanın yardımcılarına iletsene Toulousede oynayan Fode Mansare,Djibl Fall ve Rennesten John Utakaya teklif yapsınlar bak ben garanti veriyorum en azından Fall ve Mansare gelir;)

Kasım Hilal
01.06.2007, 22:59
......bursa ezikleri aimar la ilgileniyormus....yuh ya...bu kadar olmaz....

....fason mason adamlar cikip ilgileniyoz diyolar yada medya boyle yaziyor....

....bursa boyle yaziyorlar ama trabzona gelince dalga gecer gibi....kasimpasadan bilmem kim....altaydan mehmet sen ....bu ne rezilliktir ya....
....

.....ama bizim alti nokta korler dernegi .....aimari gormezki....

...adam tam aradigimiz adam.....lige damgasni vurur ...kafa toplarnda cok iyi gole yakin oyun kurucu....10 numara transfer olur...ama nerde...

.....ciddi bir teklifle gidilirse alinabilir....zaragozada oynuyor......gecen yillarda olsa alinamazdi ama ....2 yildir gozden dustu ama kalitesinden bisey kaybetmedi......hem zarogozada ayni mevkide de alessandro var iyi paraya verebilirler....

Baba uçma.
Aimar 22 Mİlyon Dolar karşılığında gitti Zaragoza'ya eğer yanlış bilmiyorsam.
Öyle kolay kolay yedirirler mibize?

OsKa
01.06.2007, 23:00
Cordoba ile görüşecekmiş Yönetememe Kurulu.

Mehmet Fatih Yavuz
01.06.2007, 23:00

polonyadan da mı stoper beğenmiş.???
ulan bu herif rahmetli dedemi mezardan kaldırıp stoper oynatmaya kalkacak...

Murat GENEL
01.06.2007, 23:03
bu arada galiba jabi haberi foss çıktı bursa salı günü imzaya bekliyomuş galiba sevinmedim desem yalan olur

Murat GENEL
01.06.2007, 23:03
Adnan Güngör'ün mutlu günü
Samsunspor'da sözleşmesi sona eren ve Trabzonspor ile prensip anlaşmasına varan başarılı orta saha oyuncusu Adnan Göngör, evliliğe ilk adımı attı.

Başarılı futbolcu Adnan Güngör ile Ruhugül Çepniler, Fuar İçi Derya Düğün Salonu'nda düzenlenen muhteşem bir törenle nişanlandı. Nişanda oldukça heyecanlı olduğu gözlenen genç futbolcu Adnan Güngör, bu yıl hayatının en önemli iki imzasını atacağını belirterek, "İlk imzayı bugün atıyorum. Nişandan sonra da transfer konusuna bakacağım" dedi.

Nişan törenine Samsunspor eski Başkanı Mazhar Başoğlu, Samsunspor Yönetim Kurulu üyeleri, futbolcular Caner, Kenan, Sakaryasporlu Musa Aydın ve eski milli futbolcu Celil Sağır ile çok sayıda davetli katıldı.

mutluluklar diliyorum adnan'a...

Koray
01.06.2007, 23:05
polonyadan da mı stoper beğenmiş.???
ulan bu herif rahmetli dedemi mezardan kaldırıp stoper oynatmaya kalkacak...

bnce ön libero oynatır:D:D

Erdal
01.06.2007, 23:06
polonyadan stoper ....erciyesten sağbek ..... "nokta" transfer konusunda adam ciddi ..aynı noktaya bol transfer .....

stichus
01.06.2007, 23:06
defalarca yazdım tekrar edeyim:
uyuyan bir adamı hafifçe dürterseniz uyanır, uyku taklidi yapan bir adamı hayatta uyandıramazsınız!
sizin burada zikrettiğiniz isimlerin en az on katı hatta hayatta duymadığınızı sandığım ülkelerden toprak sahada maçlarını dvdye kaydetmiş oyuncular dahi teklif olarak getirilip veriliyor kulübe ve yetkililere..
yönetim kurulu üyeleri: biz basından duyuyoruz.. transfer komitesinde değiliz ki bilelim derler..
transfer komitesi üyeleri: başkan bilir biz de basından duyuyoruz başkan bilgi vermiyor derler..
başkan: hocaya tam yetki verin dediniz verdik, işine mi karışalım der..
hoca: elimde onun on katı oyuncu var stichus.. adamı izlesen ağzının suyu akar der..
ahlaksız bir menejer tayfası ve maalesef düşük ahlaklı oyuncu piyasasında mali dengeleri altüst edecek saçma sapan talepler, kulüpten onlara saçma sapan teklifler..
sizin bildiğiniz ama yönetimin bilmediği hiç bir şey yoktur, lütfen inanın..
ben dario moreno diye bir topçunun dvdsini izledim geçen yıl.. düşüncem sorulduğunda da söyledim. beş dakika izledikten sonra dvdyi kırdım sinirimden.. sonra da o menejerin şirketi hakkında başkana ricada bulundum.. sanıyorum küsmüş gitmiş zaten..
öyle enteresan adamların öyle enteresan teklifleri oluyor ki..
an geliyor ziya hocaya hak veriyorum..

Erdal
01.06.2007, 23:08
korkuyorum bu gidişle bizede şu türküyü söylemek düşecek ... geldi araluk ayi nerdesun mehmet ali dayi..........

Mehmet Fatih Yavuz
01.06.2007, 23:08
defalarca yazdım tekrar edeyim:
uyuyan bir adamı hafifçe dürterseniz uyanır, uyku taklidi yapan bir adamı hayatta uyandıramazsınız!
sizin burada zikrettiğiniz isimlerin en az on katı hatta hayatta duymadığınızı sandığım ülkelerden toprak sahada maçlarını dvdye kaydetmiş oyuncular dahi teklif olarak getirilip veriliyor kulübe ve yetkililere..
yönetim kurulu üyeleri: biz basından duyuyoruz.. transfer komitesinde değiliz ki bilelim derler..
transfer komitesi üyeleri: başkan bilir biz de basından duyuyoruz başkan bilgi vermiyor derler..
hoca: elimde onun on katı oyuncu var stichus.. adamı izlesen ağzının suyu akar der..
ahlaksız bir menejer tayfası ve maalesef düşük ahlaklı oyuncu piyasasında mali dengeleri altüst edecek saçma sapan talepler, kulüpten onlara saçma sapan teklifler..
sizin bildiğiniz ama yönetimin bilmediği hiç bir şey yoktur, lütfen inanın..
ben dario moreno diye bir topçunun dvdsini izledim geçen yıl.. düşüncem sorulduğunda da söyledim. beş dakika izledikten sonra dvdyi kırdım sinirimden.. sonra da o menejerin şirketi hakkında başkana ricada bulundum.. sanıyorum küsmüş gitmiş zaten..

hak verme konusu???
hangi konuda abicim..
sürekli savunma oyuncusu alma konusunda mı??

yoksa gizli yürütüyorlar işi de onu mu ima ediyorsun....

hani saman altından su yürütüyorlar gibi anladım..

belki de öyle istediğim içindir bilemem:D:D:D

KUTADGU
01.06.2007, 23:10

en vurgulu yer burası...

zira ziya hocaya hak vermek için ancak öle bir an gelmesi lazım....

söylediklerin daha da içimi kararttı şimdi....

OsKa
01.06.2007, 23:11
polonyadan stoper ....erciyesten sağbek ..... "nokta" transfer konusunda adam ciddi ..aynı noktaya bol transfer .....

:alkış::alkış::alkış::yattara:

Mehmet Fatih Yavuz
01.06.2007, 23:12
en vurgulu yer burası...

zira ziya hocaya hak vermek için ancak öle bir an gelmesi lazım....

söylediklerin daha da içimi kararttı şimdi....

ben ziyaya hak vermek için bi sebep bulamadım vallahi.
menejerler kolpa işlerle geliyorlarsa hem savunmacı hem hücumcu için asparagas getiriyorlardır..
bizimki nedense sürekli savunmacıları alıyor..

hak mak yok ziyaya..

bana adam gibi bi sol bek, bi orta saha bi de forwet almadan bu transferi bitirenler önümüzdeki senenin katilleridir..

stichus
01.06.2007, 23:14
gizli yürütme kısmını doğru anlamışsın desert..
gerçekten de kimseye bir şey söylenmemesi en doğrusu..
evvelki gün gerçekleşen toplantıda pozisyon vermiştir yabancılarla alakalı olarak hoca, isim vermemiştir..
hayatta en çok istediğim şeylerden biri oldu bu forumdaki kardeşlerimizden iki üç tanesinin yk üyesi olmaları..
demeçlerini takip etmek bana büyük keyif verirdi vallahi..
:):)

cınar#7
01.06.2007, 23:15
Bu adamlar hiçmi biraraya toplanmıyorlar?ortak bi düşünceleri yok eğer böyleyse amatör bi takımdan farkı yok...

İyi o zaman verin ziyaya yetkiyi getirsin polonyadan tok defans oyuncularını,2.lig topçularını....

Ah Ersun yanal olucaktı o sadece T.Direktör diil aynı zamanda menajerde...

stichus
01.06.2007, 23:18
federasyonun yabancı kararının şekillenmesinden ve bunun yabancıyı sınırlamamasından hemen sonra ben de kaliteli transferler bekliyorum.
kaleci sağbek forvet tamam ama ortasahada oyun kurucu meselesi şu an en önemli meeseledir.. tünelin ucunda bu oyun kurucu pozisyonu için ışık şöyle dursun hava dahi yok bana göre..
adı geçti hemen arsun yanal ile alakalı olayı hatırlatayım istedim.. hem kendisiyle hem de can menejeriyle konuşuldu geçen yıl ve anlaşıldı. haşim bey başkanı aradı başkanım konuştuğumuz rakamın biraz üstünde talepleri var ve ayrıca tazminata da hiç karışmayız diyorlar bir yanlış anlama mı var dedi.. ben sevindim tabii bu kadar erken anlaşılmış olmasının ersun beyin hareket tarzının..
brezilyadan adamlar baktım dedi.. holosko gibi adamları alacağım dedi..
o zaman da söylemiştim şimdi de söylüyorum: ersun hoca gelsin takımı bırakırım diye..
mehmet ali yılmaz bir ersun yanal iki..
bu takımı bırakmam mümkün olabilir, o derece hırslıyım bu arkadaşlara!

Mehmet Fatih Yavuz
01.06.2007, 23:18
gizli yürütme kısmını doğru anlamışsın desert..
gerçekten de kimseye bir şey söylenmemesi en doğrusu..
evvelki gün gerçekleşen toplantıda pozisyon vermiştir yabancılarla alakalı olarak hoca, isim vermemiştir..
hayatta en çok istediğim şeylerden biri oldu bu forumdaki kardeşlerimizden iki üç tanesinin yk üyesi olmaları..
demeçlerini takip etmek bana büyük keyif verirdi vallahi..
:):)

wallahi gizli gizli işi götürürler de senin de ümit ettiğin gibi nokta atışı 3-4 adamı alırlarsa o zaman ümit var demektir.

gerçi ben hala temkinliyim...

ziya nın olduğu yerde bende güven duygusu kaybı yaşanıyor artık..

Mehmet Fatih Yavuz
01.06.2007, 23:20
federasyonun yabancı kararının şekillenmesinden ve bunun yabancıyı sınırlamamasından hemen sonra ben de kaliteli transferler bekliyorum.
kaleci sağbek forvet tamam ama ortasahada oyun kurucu meselesi şu an en önemli meeseledir.. tünelin ucunda bu oyun kurucu pozisyonu için ışık şöyle dursun hava dahi yok bana göre..

bak senin mesajında bilem sol bek yok..
abi sol tarafta adam yok celalettinle sene mi bitirecez allah aşkına:D
cidden sol tarafa transfer düşünmüyorsa ziya doğan, harbiden evrim teorisine inanmaya başlayacağım..:D

Travelair
01.06.2007, 23:21
http://www.transfermarkt.de/bilder/spielerfotos/s_25732_2006_1.jpg

Dmytro Chigrynskiy

Shaktar Donetsk'te oynuyor. Kasım 1986 doğumlu. 1,90 boyu var. Geleceği çok parlak deniyor, övgü alıyor. Keşke Polonya'dan sonra Ukrayna'ya da uğrasa

cınar#7
01.06.2007, 23:22
bana adam gibi bi sol bek, bi orta saha bi de forwet almadan bu transferi bitirenler önümüzdeki senenin katilleridir..
Sol Kanatıda unutma;) zaten önümüzdeki sezon bitmiş abi ziya bu takımın başındayken bize rahat bi uyku yok...

Emorfo
01.06.2007, 23:22
Rivaldo Olimpiyakos'dan ayrılacaktı ne oldu biliyorum. Hayatım boyunca Trabzonspor'da görmek istediğim nadir futbolculardan biri olacak. 40 yaşında da olsa oynar bu adam.

Murat GENEL
01.06.2007, 23:23
http://www.transfermarkt.de/bilder/spielerfotos/s_25732_2006_1.jpg

Dmytro Chigrynskiy

Shaktar Donetsk'te oynuyor. Kasım 1986 doğumlu. 1,90 boyu var. Geleceği çok parlak deniyor, övgü alıyor. Keşke Polonya'dan sonra Ukrayna'ya da uğrasa

ziya dogan bunu istemez çünkü ismi hasan yada hüseyin deil karışık bi ismi var bide bunun çok saçı var bu olmaz..:).sıradaki????

Mehmet Fatih Yavuz
01.06.2007, 23:24
Sol Kanatıda unutma;) zaten önümüzdeki sezon bitmiş abi ziya bu takımın başındayken bize rahat bi uyku yok...

benim tahminim gene gökdenizi kitleyecek oraya..
sol açık istemez bu..

trabzonspor borsası gökdeniz ve yattaranın hapşırmalarına endekslenirse şaşırmamak lazım..

gizlilik iddiası sonuç vermezse işimiz çooook zor.

cınar#7
01.06.2007, 23:26
Rivaldo Olimpiyakos'dan ayrılacaktı ne oldu biliyorum. Hayatım boyunca Trabzonspor'da görmek istediğim nadir futbolculardan biri olacak. 40 yaşında da olsa oynar bu adam.
Bende çok seviyorum ama gelirmiki bize:confused:

asimavi
01.06.2007, 23:27
...ziyanin listesi hakkinda duyduklarimiz dogruysa hic umitlenmiyelim onumuzdeki sezon icin ...baksaniza adam ....ne kadar sag bek varsa topladi.....

....rakipler soldan geldimi her atak gol...sagdan gelince de her pozisyon kar cikar bizim kasaplara ...

.....bunlar ne saniyo anlamiyorum.....sanki hic onumuzdeki sezon baslamiyacakmis ......biz hic inter totodan elenmeyecegizmi saniyorlar ....bu mantikla nereye kadar gidebilecegini zannediyor...bu ziya musvettesi....

cınar#7
01.06.2007, 23:29
Bu arada Eurosportta U-21 Milli maçları var şimdi Gana-Hollando maçı veriliyo,Hollandada amcası Edgar Davids olan bi futbolcu var.Bu turnuvayı izliyodur inşallah komitemiz...

Miraç Atalay Çiftçi
01.06.2007, 23:30
Bende çok seviyorum ama gelirmiki bize:confused:

Rivaldo AEK ile anlaştı arkadaşlar...

adherent_61
01.06.2007, 23:33
Bana göre yönetim, Serkan Balcı transferiyle bir yanlışın altına daha imzasını atıyor. Trabzonspor zaten sağ bekte oyuncu fazlası olan bir takım. Sağ kanat her türlü sol kanadımızdan daha iyi. Tayfun, Ferhat, Adnan, Ufukhan ve Musa gibi oyuncularımız var. Bu futbolcular dururken bir de bunların üstüne Serkan Balcı'ya ihtiyaç yoktu. Eğer sağ beke alınan oyuncu Serkan'dan kaliteli biri olsa kabul edilebilirdi. Fakat Serkan gibi vasat bir oyuncunun bizde bulunan oyunculardan çok fazla iyi performans gösterebileceğine inanmıyorum. Defansa ille de transfer yapılacaksa öncelikli olarak Celaleddin'in mevkiîne transfer gerekir bence.

Takımımızın transfere ihtiyaç duyduğu asıl mevkîler forvet, orta sahanın sol kanadı ve kale. Bunlara ek olarak bir de kaliteli bir oyun kurucu alınırsa en azından şampiyonluk yarışı içerisinde oluruz.

Ancak görünen o ki yönetim ve Ziya Doğan bu sene de doğru düzgün bir takım oluşturamayacaklar. Ziya hoca bunca stoper oyuncumuz varken ille de bir-iki stoper alacam diye tutturmuş vaziyette. Yönetimde "transfer yaptılar" desinler diye Serkan'la anlaşmış durumda. Bence transfer politikası bu şekilde devam ederse önümüzdeki sene yine rezil olacaz. Taraftarın bir şekilde yapılmış ve yapılması muhtemel olan transfer yanlışlarına dur demesi gerekiyor. Yoksa Albayrak ve yönetimi maddi ve siyasi rant elde etme uğruna kulübü içinden çıkılmaz bir dar boğaza sokacaklar…

:tsbayrak: :tsbayrak: :tsbayrak:

stichus
01.06.2007, 23:34
başkan denilson marcelinho ricardinho musampa olaylarından sonra hayatta rivaldo gibi bir isme para vermez..
o mesele benim meselemdi..
inanmıştım da.. olmadı.. artık ben de inanmıyorum yıldız olayına..
ben sadece taraftar açısından olaydan kopmamak lazım iddiayı yaşatmak lazım olmuş adam almak lazım ortegalara hagilere cevap vererek ayakta olduğumuzu göstermemiz lazım ki toptan anlayan taraftarımız yeniden heyecanı yakalasın ve takımı uçursun.. ikna oldu başkan.. cebinden ödedi marcelinhoyu.. çok şükür kar ederek de sattık ama hayalkırıklığı baki kaldı..
ben tvden başkanı seyrederken çok iyi anladım onu, çok da üzüldüm..
ziya hocayla aynı şekilde düşünüyorlar.. yıldız mıldız yok.. koşan pres yapan oyuncular.. elbette pozisyon üretecek teknik kapasitesi yüksek oyuncu da istiyor başkan ama hocaya tam yetki verdiğinden karışmıyor işine.. parasıyla ilgileniyor oyuncunun..
hoca da herkesi adam ederek oynatacağım diye bir iddia koymuş ortaya.. oyuncuların onun gitmeyeceğinden emin olunca oynayacaklarını düşünüyor..

asimavi
01.06.2007, 23:34
benim tahminim gene gökdenizi kitleyecek oraya..
sol açık istemez bu..

trabzonspor borsası gökdeniz ve yattaranın hapşırmalarına endekslenirse şaşırmamak lazım..

gizlilik iddiası sonuç vermezse işimiz çooook zor.

...gokdeniz serbest oynamali bence .......ama bildigim bisey varsa oda takima ya kaliteli bir oyun kurucu...ki bu olursa gokdeniz sola cekilebilir...yok degilse kaliteli bir sol acik ....bu durumdada gokdeniz forvet arkasi oynayabilir...hatta ziya ve nuri beyden sol kanat ve oyun kurucu yu birlikte beklemek yanlis olur bu dumda gokdeniz oyun kurucu bile olur......bide forvet yada sol bek lazim.....

...bunlarin ikisini birden beklemek de abes olur......ama beklenmedik bi sekilde bi stoper daha gelecek ondan suphem yok.......ve isin enteresan tarafi bu stoperin erdincin yanina bir turlu erdinc kalitesinde stoper bulunamadigi icin gelecek olmasi...ziyaya gore stepanov neki .....ne gures biliyo nede 5 ayi gucunde olurmu oyle stoper dedigin adama bi daldimi en az kafasini koparmali...:)

Burak61
01.06.2007, 23:37

aynen 35 yasinda ama alexi,ricardinhoyu,delgadoyu, cebinden cikarir.

Laz_61
01.06.2007, 23:38
adnan veserkan ikiside sag bek degil arkadaslar...ikiside defansa dönük orta saha oyunculari..sanirim jabiyi düsünüyorlar sag beke...sol tarafa kesinlikle takviye sart...tello mudur nedir besiktasa gitti..ibrahim akin kesininlikle alinmali sartlar sonuna kadar zorlanmali..orta alana hüseyinin yanina iyi top yapan mesela mehmet cakir 10 tane ayman eder alinmali..ben forvete sotayi istiyorum 1 sene oynasa yeter bizim icin bizim isimizi görür bu sezon...bu kadar zormu bunlari almak.

Mehmet Fatih Yavuz
01.06.2007, 23:38
başkan denilson marcelinho ricardinho musampa olaylarından sonra hayatta rivaldo gibi bir isme para vermez..
o mesele benim meselemdi..
inanmıştım da.. olmadı.. artık ben de inanmıyorum yıldız olayına..
ben sadece taraftar açısından olaydan kopmamak lazım iddiayı yaşatmak lazım olmuş adam almak lazım ortegalara hagilere cevap vererek ayakta olduğumuzu göstermemiz lazım ki toptan anlayan taraftarımız yeniden heyecanı yakalasın ve takımı uçursun.. ikna oldu başkan.. cebinden ödedi marcelinhoyu.. çok şükür kar ederek de sattık ama hayalkırıklığı baki kaldı..
ben tvden başkanı seyrederken çok iyi anladım onu, çok da üzüldüm..
ziya hocayla aynı şekilde düşünüyorlar.. yıldız mıldız yok.. koşan pres yapan oyuncular.. elbette pozisyon üretecek teknik kapasitesi yüksek oyuncu da istiyor başkan ama hocaya tam yetki verdiğinden karışmıyor işine.. parasıyla ilgileniyor oyuncunun..
hoca da herkesi adam ederek oynatacağım diye bir iddia koymuş ortaya.. oyuncuların onun gitmeyeceğinden emin olunca oynayacaklarını düşünüyor..

şu yetkiyi şenol hocaya bile veremedik be..
şu sabrı şenola bile gösteremedik..

istikrar adına sabır gösterilen, her türlü yetki verilen adama bak..
yazık talihimize..
doğru iş yapalım derken yanlış adam...

oyuncuların onun gitmeyeceğinden emin olacağını sanmıyorum..:D
bu kafa ile ligin ilk 6 haftasının sonunda giyotine yatırırlar..

cınar#7
01.06.2007, 23:41
en azından insan U-21 turnuvalarını falan takip eder transfer yapar bu ziya illede Polonya gibi doğru düzgün oyuncuları olmayan ülkeye bakıyo bu ne biçim mantıktır ya?

Aç oyuncu istiyosan en iyisi Afikaya bakmak hem gerçek anlamda,hemde futbol terimi anlamında...

Mehmet Fatih Yavuz
01.06.2007, 23:43
en azından insan U-21 turnuvalarını falan takip eder transfer yapar bu ziya illede Polonya gibi doğru düzgün oyuncuları olmayan ülkeye bakıyo bu ne biçim mantıktır ya?

Aç oyuncu istiyosan en iyisi Afikaya bakmak hem gerçek anlamda,hemde futbol terimi anlamında...

yamyam bulalım bikaç tane..:D
ziyayı kazana koyup kaynatmasınlar ama..:D:D:D

asimavi
01.06.2007, 23:45
adnan veserkan ikiside sag bek degil arkadaslar...ikiside defansa dönük orta saha oyunculari..sanirim jabiyi düsünüyorlar sag beke...sol tarafa kesinlikle takviye sart...tello mudur nedir besiktasa gitti..ibrahim akin kesininlikle alinmali sartlar sonuna kadar zorlanmali..orta alana hüseyinin yanina iyi top yapan mesela mehmet cakir 10 tane ayman eder alinmali..ben forvete sotayi istiyorum 1 sene oynasa yeter bizim icin bizim isimizi görür bu sezon...bu kadar zormu bunlari almak.

.....yaw nasil defansa donuk orta saha ...hem diyosunki huseyinin yanina ofansif bi adam lazim peki o zaman ayman serkan adnan hasan ferhat bunlar nerde oynuyacak ....ozaman da elimizde 5 tane on libero oluyor,,,,

.....yaw bu jabi nerden cikti ya ...hic gerek yok bence jabiye .....suan bizim sag bek te oynayanlarin hepsi gonderilsin serkan oynatilsin orda cuk diye oturur ...jabi ye falanda gerek yok zaten......sola adam lazim sola ...ey taraftara kulagini tikamis burnunu dikine giden yonetim ve ziya ......yetr artik yeter.....kasinmayin ....

Emre B.
01.06.2007, 23:47
Bu arada Eurosportta U-21 Milli maçları var şimdi Gana-Hollando maçı veriliyo,Hollandada amcası Edgar Davids olan bi futbolcu var.Bu turnuvayı izliyodur inşallah komitemiz...

Aman izlemesinler.Yeni ön liberolar bulurlar.

asimavi
01.06.2007, 23:51
.....sol bekte deki faciayi gormeyipde wedersonu eziklere kaptiran bir td den ve yonetimden nokta transfer beklenemez hele sampiyonluk hic mi hic beklenemez....

Travelair
01.06.2007, 23:51
Genkov diye bir oyuncu var. Bulgaristan ligi gol kralı 23 (1984 doğumlu) yaşında gol makinası. Bu sezon 27 gol atmış. Toplamda 97 golü var. Boy 1,86 cm.

Tam Evreka diyeceğim 27 Mayıs 2007 itibari ile 1,8 milyon €'ya Dinamo Moskova'ya transfer olmuş :D :mad:

Miraç Atalay Çiftçi
01.06.2007, 23:53
Genkov diye bir oyuncu var. Bulgaristan ligi gol kralı 23 (1984 doğumlu) yaşında gol makinası. Bu sezon 27 gol atmış. Toplamda 97 golü var. Boy 1,86 cm.

Tam Evreka diyeceğim 27 Mayıs 2007 itibari ile 1,8 milyon €'ya Dinamo Moskova'ya transfer olmuş :D :mad:

2 sene sonra italyada bu çocuk.Hemde yüksek bonservis ile...Transfer nasıl yapılır dersi dünyada çok ama kim izleyecek ???

Ön Libero izlemekten ders yapamıyorlar ki !!!

Mehmet Fatih Yavuz
.....sol bekte deki faciayi gormeyipde wedersonu eziklere kaptiran bir td den ve yonetimden nokta transfer beklenemez hele sampiyonluk hic mi hic beklenemez....

olur mu yaw..
celalettin var.
bak kalbimi kırıyorsunuz:D:D:D
celalettinin olduğu yerde sol bek isteyen taş olur taş..

adherent_61
adnan veserkan ikiside sag bek degil arkadaslar....

Serkan'ın hucüma destek vermesi ve bunun için sık sık ileri çıkması onun sağbek olmadığı anlamına gelmez. Neticede sahaya çıktığında öncelikle o bölgenin açığını kapatacak.
Benim vurgulamak istediğim şu: Serkan neticede sağ kanatta oynayan bir topçu.Takımımızın ise sağ kanadından daha ziyade sol kanadın da oyuncu açığı var. Yapılacaksa ilk önce o bölgeye transfer gerekli. Ardından forvet hattına Berbatov gibi vurduğunu gol yapan bir golcü lazım. Sezon boyunca akıl almaz goller kaçırıyoruz. Bunları golle sonuçlandıracak adam lazım.
Transfer'in birinci dereceden önemli olduğu bir mevkî de kale. Tolga kendi çıtasını yükseltti ve başarılı bir sezon da geçirdi ama bizim için hala yetersiz. Çok daha iyi bir kaleciye ihtiyacımız var. Tüm bunların üstüne bir de kaliteli bir oyun kurucu lazım olduğunu daha önce belirtmiştim zaten.
Herkese iyi geceler...

:tsbayrak: :tsbayrak: :tsbayrak:

asimavi
01.06.2007, 23:55

...ustadim biz boyle bir suru adam buluruz......ama bu takimin basinda ziya dogan ....ve geldigi gunden bu yana bjk yi iki mactada yenmekten baska basarisi olmayan td ni arkasinda duran yonetim oldukca ....bu takima adam gibi transfer yapilmaz ......bunlar seneye de gokdeniz sozlesmesi bitiyor diye satarlar .....sanki kulupde bos sozlesme kagidi kalmadi....

Laz_61
01.06.2007, 23:55
.....yaw nasil defansa donuk orta saha ...hem diyosunki huseyinin yanina ofansif bi adam lazim peki o zaman ayman serkan adnan hasan ferhat bunlar nerde oynuyacak ....ozaman da elimizde 5 tane on libero oluyor,,,,

.....yaw bu jabi nerden cikti ya ...hic gerek yok bence jabiye .....suan bizim sag bek te oynayanlarin hepsi gonderilsin serkan oynatilsin orda cuk diye oturur ...jabi ye falanda gerek yok zaten......sola adam lazim sola ...ey taraftara kulagini tikamis burnunu dikine giden yonetim ve ziya ......yetr artik yeter.....kasinmayin ....

abi izle bak serkan genclerde zaten o bölgede oynuyordu fenere geldi ilk sezon yine o bölgede oynadi sonradan daum aldi onu sagbeke mecburen..adnan zaten samsunda yine ön libero oynuyordu..ben onu sagbekte hic görmedim.zaten bizim onlara verdigimiz feridun orda oynuyordu...ben diyorumki hüseyinin yanina mehmet cakir sol tarafada ibrahim akin umut yaninada sotayi aldikmi bu tam kesinlikle basa oynar...

yanbeyi61
01.06.2007, 23:58
ne sağ bek,ne sol bek,
en önemli göbek.
göbek düşerse ağrı yapar,
ağrı heryere sapar.
:bmn3:

asimavi
01.06.2007, 23:59
abi izle bak serkan genclerde zaten o bölgede oynuyordu fenere geldi ilk sezon yine o bölgede oynadi sonradan daum aldi onu sagbeke mecburen..adnan zaten samsunda yine ön libero oynuyordu..ben onu sagbekte hic görmedim.zaten bizim onlara verdigimiz feridun orda oynuyordu...ben diyorumki hüseyinin yanina mehmet cakir sol tarafada ibrahim akin umut yaninada sotayi aldikmi bu tam kesinlikle basa oynar...

...

tamam iste ben de onu diyorum ......tamam alalim cakirla akini ....peki bu adamlar ne olucak .....adama 1.2 verip kulubedemi oturtacaz .....yedekleri ziya hep bunlardan kurar o zaman dusunsene 7 yedekten sadece biri kaleci diger altisi on libero....

Laz_61
02.06.2007, 00:04
...

tamam iste ben de onu diyorum ......tamam alalim cakirla akini ....peki bu adamlar ne olucak .....adama 1.2 verip kulubedemi oturtacaz .....yedekleri ziya hep bunlardan kurar o zaman dusunsene 7 yedekten sadece biri kaleci diger altisi on libero....

abi bu takimda o kadar bos oyuncu varki toptan temizlik sart....keceli,celalettin,cem demir,ömer riza,musampa,ahmet sahin,jun,djokay....alacaksin bi un cuvali bagliycan hepsini dogru denize...hepside albayrakin eserleri....bi takima senede 15 oyuncu gelir 10 oyuncu giderse o takim ahirete bile basarili olamaz.

selçukabi
02.06.2007, 00:05
Takımda forvet yok diyen arkadaşlar;
Ömer Rıza-Umut Bulut-Ersen Martin-Cem Demir-Ergin Keleş tam 5 adam ve bunlardan en fazla 2 tanesi oynuyor. Yani Ziyanın kafasında bunlardan 3 tanesini 11 oynatmak yok.Bence Ersen Martin ve Umut Bulut bu takımın gol yükünü rahatlıkla çekerler.Son vuruşları iyi çok adam geçen tipler değiller onu da onlar yapmasın artık.
Takımda sol bek yok diyen arkadaşlar;
Takımda sol bek var ama sahada abuk subuk koşular yapmaktan ve yılda 1 milyon ytl almaktan başka birşey yapmıyor.Buraya hucuma etkin katılabilecek bir adam alınmalıydı. O da Wedersondu. Geçmiş olsun diyorum.
Takımda çok sağ bek var diyen arkadaşlar;
Jabi gerçekten çok iyi bir oyuncu.Zaten ikinci yarı erciyesin sivrilmesinde de büyük payı vardı.Ama bence yabancı hakkı sağda değil solda kullanılsa daha iyi olurdu. Sağa Abdurrahman Dereli alınsa...hucuma da katılan bir arkadaş hem de 61.Sol bekten beklentilerim burası için de geçerli.
Takımda sol açık yok diyen arkadaşlar;
Sapına kadar haklısınız.Gökdeniz Yattara'nın varlığından orada idare ediyor ama maçlarda hep sağ tarafta veya ortada etkili oluyor. Oraya çok iyi bir oyuncu lazım.
Bir de Tolgaya bütün sezon güvenemeyiz gibime geliyor.Buraya yabancı oyuncu yerine Orkun-Serkan tipi Tolganın rekabet edebileceği bir kaleci alınıp çocuğu kaybetmemek en önemlisi diye düşünüyorum.
Orta sahaya da Ceyhunun yerine oynayabilecek ama yanında oynayacak pas yüzdesi yüksek bir oyuncu lazım. Sol taraf alınabilecek Mehmet Çakır çözüm olabilir diye düşünüyorum.

Sefa Murat Dokuz
02.06.2007, 11:48
Takımda forvet yok diyen arkadaşlar;
Ömer Rıza-Umut Bulut-Ersen Martin-Cem Demir-Ergin Keleş tam 5 adam ve bunlardan en fazla 2 tanesi oynuyor. Yani Ziyanın kafasında bunlardan 3 tanesini 11 oynatmak yok.Bence Ersen Martin ve Umut Bulut bu takımın gol yükünü rahatlıkla çekerler.Son vuruşları iyi çok adam geçen tipler değiller onu da onlar yapmasın artık.
Takımda sol bek yok diyen arkadaşlar;
Takımda sol bek var ama sahada abuk subuk koşular yapmaktan ve yılda 1 milyon ytl almaktan başka birşey yapmıyor.Buraya hucuma etkin katılabilecek bir adam alınmalıydı. O da Wedersondu. Geçmiş olsun diyorum.
Takımda çok sağ bek var diyen arkadaşlar;
Jabi gerçekten çok iyi bir oyuncu.Zaten ikinci yarı erciyesin sivrilmesinde de büyük payı vardı.Ama bence yabancı hakkı sağda değil solda kullanılsa daha iyi olurdu. Sağa Abdurrahman Dereli alınsa...hucuma da katılan bir arkadaş hem de 61.Sol bekten beklentilerim burası için de geçerli.
Takımda sol açık yok diyen arkadaşlar;
Sapına kadar haklısınız.Gökdeniz Yattara'nın varlığından orada idare ediyor ama maçlarda hep sağ tarafta veya ortada etkili oluyor. Oraya çok iyi bir oyuncu lazım.
Bir de Tolgaya bütün sezon güvenemeyiz gibime geliyor.Buraya yabancı oyuncu yerine Orkun-Serkan tipi Tolganın rekabet edebileceği bir kaleci alınıp çocuğu kaybetmemek en önemlisi diye düşünüyorum.
Orta sahaya da Ceyhunun yerine oynayabilecek ama yanında oynayacak pas yüzdesi yüksek bir oyuncu lazım. Sol taraf alınabilecek Mehmet Çakır çözüm olabilir diye düşünüyorum.

Ağzından bal damlıyor aynen katılıyorum Wedersonu kaçırdık
ERCiyeste JABİ var daha önce fransada lens ve grenoble da oynadı gerçekten hızlı ve çok çok ii bir oyuncu erciyesin çıkışının baş mimari
Kaleyede Serkan çok ii olur(son fb maçında biraz hayal kırıklığı yaptı) ama geleceği parlak ve genç rekabet başarı getirir Martinez olsa daha ii olur ama bu kadar yabancı sıkıntısı içinde çok ii olur

marcelinhos100
02.06.2007, 11:57
Trabzon’un listesi

http://fanatik.ekolay.net/fanatik/images1/liste2800.jpg

Trabzonspor, Bursa ile sözleşmesi biten Egemen’den cevap beklerken, kaleci konusunda da Rüştü, Martinez ve Hasagiç'ten birini almayı hedefliyor.
02.06.2007

1 numaralı transfer

Geçen sezonu hedefsiz kapatan Trabzonspor, gelecek yılın kadrosu için çalışmalarına hızlandırdı. Bordo-Mavililer, Bursaspor ile sözleşmesi sona eren Egemen’e teklif götürdüğü belirtilirken, başarılı savunma oyuncusunun kulübüyle görüştükten sonra cevabını vereceği öğrenildi. Egemen’in Trabzon’a olumlu yanıt vermesi beklenirken, Karadeniz ekibi kaleci konusunda da temaslarını sürdürüyor.

Rüştü’den vazgeçmiyorlar

Fenerbahçeli Rüştü’den vazgeçmediklerini belirtilen Trabzonspor’un, Sakaryalı Martinez ve Gaziantepsporlu Hasagiç’ten birini kadrosuna katmak istediği kaydedildi. Yönetimle transfer konusu için bir araya gelen teknik direktör Ziya Doğan’ın, “Önceliği bonservisi elinde olan futbolculara verelim. Dış transferi bitirdikten sonra da, gönderileceklerin listesini hazırlarız” dediği öğrenildi.

marcelinhos100
02.06.2007, 11:58
EGEMEN BİTİYOR

Bursaspor'un genç savunmacısı Trabzonsporlu olmak üzere...

http://www.karadenizgazete.com.tr/images/haber/19248_b.jpg

Sakatlığı uzayan Risp'in yerine düşünülen Egemen'in transferinde sona yaklaştı...
İşi bitme aşamasına gelen Egemen, "Görünen gelecek yıl Trabzon'dayım" dedi...

MUTLU SON YAKIN

Trabzonspor, Egemen'in işini bitirmek üzere. Risp'in sakatlığının ligin ancak 6 ila 8 haftasına yetişmesi nedeniyle savunmaya arayışlara başlayan Bordo-Mavililer'in liste başına aldığı Bursaspor'un genç savunmacısı Egemen'in transferinde mutlu sona yaklaştı. Risp'i gönderip yerine Egemen'i almak isteyen Trabzonspor, bonservisi elinde olan genç oyuncu ile görüşmelerinde son aşamaya geldiği belirtilirken, bugün veya yarın transferin transferin bitebileceği ifade edildi.

KARADENİZ'E KONUŞTU

Dün görüşme yaptığı Bursaspor'a bir anlamda veda eden Egemen, Karadeniz'e transferi ile ilgili olarak şunları söyledi: "Bursaspor'da 6 yılım geçti. Nezaket olarak görüşmem gerekiyordu. F.Bahçe'de beni istiyor ama en istekli takım Trabzonspor. Çünkü F.Bahçe'de yerim en kötü kulübe gibi görünüyor. Trabzonspor gibi büyük bir takımın formasını giymek gurur verici. Transferim 1-2 gün içerisinde belli olur ama görünen gelecek yıl Trabzonspor forması giyeceğim" d

marcelinhos100
02.06.2007, 11:59
DAOUDA JABİ İÇİN YATTARA DEVREDE

Trabzonspor, Gineli oyuncuyu bitirmeye kararlı...

http://www.karadenizgazete.com.tr/images/haber/19252_b.jpg

SÖZ VERDİ AMA

Fenerbahçeli Serkan Balcı ve Samsunsporlu Adnan?ın işini bitiren Trabzonspor, Kayseri Ernciyessporun Gineli savunma oyuncusu Daouda Jabiyi de Bordo-Mavili yapmaya kararlı. Teknik Direktör Ziya Doğanın da alınması için yönetime rapor verdiği Jabi, menajerinin yönlendirmesiyle ilk olarak Bursaspor ile temasa geçti.

MİLLİ TAKIM KAMPINDA

Jabinin menajeri, Erciyessporda ki Teknik Direktörleri Bülent Korkmaza, "Hocam siz nereye giderseniz, Jabi de sizinle birlikte olacak" sözünü vermesine rağmen, Trabzonsporun devreye girmesiyle Gineli oyuncunun kararsız olduğu belirtildi. Gine Milli Takım Kampında bulunan Jabi için Yattara da devreye girerken, transferin gelecek hafta olumlu şekilde sonuçlanması bekleniyor.

marcelinhos100
02.06.2007, 12:00
MARTİNEZ'İN YEDEKLERİ!

Trabzonspor, Sakarya ile pazarlıklarını kızıştırırken, B planı da hazır...

http://www.karadenizgazete.com.tr/images/haber/19249_b.jpg

Martinez için 1.4 milyon EURO isteyen Sakarya'ya 800 bin $ öneren Bordo-Mavililer, '1 numara' için gündemine Polonyalı Artur Boruc ve Macaristanlı Gobar Kiraly'i aldı.

PAZARLIK BAŞLADI

Trabzonspor, 1 numara için Sakaryasporlu Martinez için girişimlerini hızlandırırken, bu transferinin gerçekleşmemesi ihtimalini de düşünerek alternatiflerini de genişletiyor. 1.4 milyon EURO isteyen Sakaryaspor'a Martinez için 800 bin $ öneren Bordo-Mavililer, diğer taraftan Polonya Milli Takımı'nın kalecisi Artur Boruc ve Macaristan Milli Takımı kalecisi Gobar Kiraly'i gündemine aldı.

ACELE ETMEYELİM

Boruc ve Kiraly için fiyat araştırması yapan Bordo-Mavililer'in Martinez transferinde şartları sonuna kadar zorlamayı düşünüyor. İstanbul'da yapılan transfer zirvesinde Teknik Patron Ziya Doğan ise yöneticilere, "Eğer Martinez olmazsa, aceleci davranmayalım. Araştırmalarımızı sürdürelim" dediği belirtildi. Sakaryaspor'un yüksek bonservis isteği nedeniyle bir çok takımın Martinez transferinde geri adım attığı Trabzonspor'un Kolombiyalı kaleci ile ilgilenen en ciddi kulüp haline geldiği ifade edildi.

Sefa Murat Dokuz
02.06.2007, 12:00
Bordo-Mavililer Kayseri Erciyesspor’da oynayan Yattara’nın Gineli arkadaşı Jabi’yi çağırdı. Fransa’nın Lens ve AC Ajaccio kulüplerinde 5 yıl forma giyen sağ kenar oyuncusunun teklifi kabul ettiği açıklandı

İKİNCİ GİNELİ
Trabzonspor’da Teknik Direktör Ziya Doğan’ın özellikle sağ kenara oyuncu istemesi üzerine harekete geçen yönetim kurulu listede yer alan Jabi’yi Trabzon’a çağırdı. 2001-2002 sezonunda Fransa’nın Lens kulübüne transfer olan Gineli futbolcu burada 4 yıl oynadıktan sonra aynı ülkenin AC Ajaccio takımına transfer oldu. Geçtiğimiz sezon ortasında K.Erciyesspor’a gelen Gineli Daouda Jabi Gine milli takımının da formasını giyiniyor.

PASCAL OLMADI
Trabzonspor’un sağ kenar için düşündüğü futbolculardan biride yine Gineli futbolcu Pascal’dı. Fransa’nın Etienne kulübünde oynayan Pascal pahalı gelince Trabzonspor bu oyuncudan vazgeçmişti. Bordo-Mavili takımın talip olduğu bir başka Gineli Jabi 1981 doğumlu. Kayseri Erciyespor’da başarılı maçlara imza atan ve bu takımın 2. yarıdaki süper çıkışında imzası bulunan Gineli’nin transferine kuşkusuz en fazla İbrahima Yattara sevinecek

marcelinhos100
02.06.2007, 12:01
SERKAN BİZİ BOZMAZ!

Serkan Balcı'nın alacağı ücretin takım içi dengeleri bozacağı iddialarına Kahraman'dan tepki...

http://www.karadenizgazete.com.tr/images/haber/19257_b.jpg

Yıllık 1.2 trilyona anlaştıklarını belirten Genel Sayman Kahraman, "Bu ücret tavanın 1.8 trilyon olduğu bir yerde nasıl dengeleri bozuyor, anlamıyorum. Bu iddialar gülünç verici" dedi...

ANLAMIYORUM

Trabzonspor'un her konuda anlaştığı ve imzaya beklediği F.Bahçeli Serkan Balcı'nın alacağı ücretin takımı içi dengeleri bozacağı iddialarına, Genel Sayman Emin Kahraman'dan tepki geldi. Serkan Balcı'nın yıllık 1.2 trilyon civarında bir ücret alacağını ifade eden Kahraman, "Bu rakam takım içi dengeleri nasıl bozar, anlamıyorum. Bu ücret takımda genelinin aldığı rakam civarında" dedi.

TAVAN 1.8 TRİLYON

Takımda tavan ücreti Gökdeniz'in aldığını bunun da 1.8 trilyon civarında olduğunu belirten Kahraman, "Yıldız oyuncuların 1.2 trilyon alacak Serkan'dan huzursuzluk duyacağının söylenmesi, çok komik. Sonuçta Serkan Balcı'ya bonservis ücreti ödenmeyeceğinin de düşünülmesi gerekiyor. Serkan Trabzonspor'a en az maliyet ile imza atacak futbolculardan olacak" dedi.

marcelinhos100
02.06.2007, 12:02
SON GÖZDE MEHMET

Altay'dan Eren ve M.Şen ile Kasımpaşa'ın golcüsü Erhan ile ciddi olarak ilgilenen Trabzonspor...

http://www.karadenizgazete.com.tr/images/haber/19250_b.jpg
GENÇ TAKİP

Altay'dan Eren ve M.Şen ile Kasımpaşa'ın golcüsü Erhan ile ciddi olarak ilgilenen Trabzonspor, son olarak gündemine Borussia Dortmund'un genç orta alan oyuncusu Mehmet Akgün oldu.

ALINABİLİR

Son maçta sakatlanması nedeniyle izlenme şansı bulunamayan Mehmet'in maç kasetlerinin istendiği ve Teknik Patron Ziya Doğan'ın da onay vermesi durumunda transferin gerçekleştirileceği ifade edildi.

marcelinhos100
02.06.2007, 12:04
http://www.fotomac.com.tr/i/1_pix_beyaz.gifhttp://www.fotomac.com.tr/2007/06/02/im/35462B5DFF4B3244B5A82E9Db.jpghttp://www.fotomac.com.tr/i/1_pix_beyaz.gifhttp://www.fotomac.com.tr/i/1_pix_beyaz.gif

http://www.fotomac.com.tr/i/_spacer.gifMartinez'de sona doğru

Başarılı kaleciden "gelirim" yanıtı alan Trabzon, Sakarya ile pürüzleri gidermek için, "Vali Okutan" kozunu oynayacak.

Trabzonspor, Martinez'i bordo-mavili renklere katmak için seferberlik ilan etti. Sakaryaspor'un 2. Lig'e düşmesi nedeniyle takımdan ayrılmak isteyen Kolombiyalı file bekçisi ile anlaşma sağlandığı öğrenildi. Ancak Sakaryaspor'un, Erdinç'in transferinde yaşanan sıkıntı nedeniyle Trabzon'a sıcak bakmadığı biliniyor.

DEVREYE GİRİYOR

İşte bu nedenle bordo-mavili yöneticilerin, Trabzon Valisi Nuri Okutan'dan yardım istediği öğrenildi. Geçtiğimiz yıl Sakarya'da valilik görevini yapan Okutan'ın Martinez'in kulübüyle yaşanan pürüzleri gidermesi bekleniyor. Okutan'ın devreye girmesiyle birlikte bu transferin birkaç gün içinde mutlu sonla biteceği belirtiliyor.

marcelinhos100
02.06.2007, 12:05
Trabzon'da Jabi&Egemen harekatı

Bordo-Mavililer'in Asbaşkanı Haşim Sayitoğlu, 2. Lig'e düşen Kayseri ekibine devre arasında gelen 26 yaşındaki Gineli Milli oyuncuyla anlaşırken, Mavi-Siyahlı yönetimi iknaya çalışıyor. 6 sezondur Timsah forması giyen Egemen Korkmaz da prensipte bitti.

F.BAHÇELİ Serkan Balcı ile Samsunsporlu Adnan Güngör'ü bitiren Trabzonspor, transferde hız kesmiyor. Erciyesspor'da forma giyen sağ kanat oyuncusu Daouda Jabi'yi listesine alan ve görüşmelere başlayan Asbaşkan Haşim Sayitoğlu, Gineli oyuncuyla el sıkıştı. Kayseri ekibinden de 1 yılık sözleşmesi bulunan Jabi'yi resmen isteyen Sayitoğlu, 1.3 milyon dolarlık bonservis talibini aşağıya çekmeye çalışıyor.

FENER DEVREYE GİRDI, İMZA ATILMADI

ERCİYES'e 800 bin dolar öneren Sayitoğlu'nun haber beklediği belirtildi. Bursaspor'da 6 sezondur forma giyen 25 yaşındaki stoper Egemen Korkmaz'la prensipte anlaşmaya varan Trabzon, F.Bahçe'nin devreye girmesiyle sıkıntıya düştü. Bu arada Tolga'nın yerine düşünülen Martinez'in bonservisinde Sakaryaspor indirime gitmeyince yönetim bu futbolcudan vazgeçti. Trabzon'da yeni hedef Cordoba.

marcelinhos100
02.06.2007, 12:06
GURBETÇi MEHMET

http://www.takagazete.com/haber_images/gurbetci_02062007.090627.jpg

Nejmi Perekli B.Dortmunt’un amatör takımında oynayan Mehmet Akgün için Almanyaya gidiyor.

Transfer çalışmalarını sürdüren Trabzonspor’un listesine Dortmunt’un Amatör takımında orta saha oynayan Mehmet Akgün de girdi. Dortmunt’un bugün Leverkuzen ile oynayacağı maçı izlemek için bu ülkeye gitmeye hazırlanan Menajer Necmi Perekli bu seyahatini gelecek haftaya erteledi. Orta alanda son derece etkili olduğu ve sol ayağını çok iyi kullandığı yönünde değerlendirilen Mehmet Akgün için otoriteler olumlu yorum yaptı.

marcelinhos100
02.06.2007, 12:07
Martinez zora girdi

Trabzonspor, Sakaryasporlu Martinez'den uzaklaştı. Alman kulüplerinin de devrede olması nedeniyle, Kolombiyalı kalecinin fiyatı arttı, rota Oscar Cordoba'ya döndü

http://www.milliyet.com.tr/2007/06/02/spor/resim/spo04.jpg

Trabzonspor'un, Sakaryaspor kalecisi Martinez konusundaki girişiminden sonuç çıkmadı. Sakaryaspor Yönetimi ile dün bir görüşme yapan bordo - mavililer, bonservis bedelinin fazlalığı nedeniyle sonuç çıkaramadı. Kolombiyalı file bekçisine Alman kulüplerinin ciddi teklifinin bulunduğu, bu nedenle fiyatının arttığı belirtildi. En son önceki akşam Almanlar ile bir görüşme yapan yeşil - siyahlıların 4 milyon euro istedikleri öğrenildi.
Trabzonspor bundan dolayı Oscar Cordoba'ya yöneldi. Bu sezon ligin en az gol yiyen kalecileri arasında yer alan Antalyaspor file bekçisinin sözleşmesinin sona ermesi ve bonservis parasının bulunmaması, Karadeniz ekibine cazip geldi. Ancak yaşının ilerlemiş olması bir dezavantaj olarak değerlendiriliyor.

Öte yandan Trabzonspor Başkanı Nuri Albayrak'ın İstanbul'da Asbaşkan Haşim Sayitoğlu ve Teknik Direktör Ziya Doğan'la birlikte yaptığı toplantıda, Intertoto Kupası maçına kadar hiç bir futbolcunun gönderilmemesi kararı çıktı. Yönetici Abdullah Başer, transferde tamamen Doğan'ın istekleri doğrultusunda hareket ettiklerini ifade etti.

marcelinhos100
02.06.2007, 12:10
Cordoba gözde

Trabzonspor, transfer çalışmalarını sürdürüyor. İstanbul'da yapılan transfer toplantısının ardından Sakaryaspor'un kalecisi Martinez üzerinde yoğunlaşan bordo-mavili yönetim, bu kalecinin bonservisi konusunda dün kulübüyle görüşme yaptı.Martinez'in yüksek bonservis ücreti nedeniyle transferinin gerçekleşmesinin zor olduğu ve bugün den itibaren bonservisi elinde olan Oscar Cordoba ile görüşmelere başlanacağı kaydedildi.

marcelinhos100
02.06.2007, 12:12
Egemen harekâtı

02 Haziran 2007 Cumartesi

Jabi için Erciyes’e teklif

Önümüzdeki sezona güçlü bir kadroyla girmek için çalışmalarını sürdüren Trabzonspor, şimdi de Bursasporlu Egemen Korkmaz’ın peşine düştü. Risp’in sakatlığı sebebiyle sezon başına yetişemeyeceğini hesap eden bordo-mavili yönetimin Egemen’e 900 bin dolar teklif ettiği öğrenildi. Trabzon’un teklifine sıcak bakan tecrübeli oyuncunun son kararını Başkan Ali Karasu’yla görüştükten sonra vereceği belirtilirken, Bursaspor’un çiçeği burnunda teknik direktörü Bülent Korkmaz’ın Egemen’i bırakmak istemediği ifade edildi.

Öte yandan Trabzonspor, geçtiğimiz sezon Erciyesspor forması giyen Gineli oyuncu Daouda Jabi’ye teklif götürdü. Ajaccio takımından geçtiğimiz sezon Erciyes’e transfer olan 25 yaşındaki Jabi, defansın sağında forma giyiyor.

Son gözde Dudka

Egemen ve Jabi için girişimlerini sürdüren Trabzonspor, yurt dışındaki temaslarına da devam ediyor. Bordo-mavililer, Wisla Krakow takımında top koşturan Polonyalı defans oyuncu Dariusz Dudka’yı yakın takibe aldı. Polonya Milli Takımı’nda da forma giyen 24 yaşındaki ve 1.83 boyundaki oyuncu için Trabzonsporlu yöneticilerin önümüzdeki günlerde Wisla Krakowlu yöneticilerle bir araya geleceği öğrenildi.

Dudka’nın Trabzonspor’a gelmeye sıcak baktığı, bu sebeple Wislalı yöneticilerin sorun çıkarmayacağı ifade edildi. Trabzonspor, B.Dortmund’un amatör takımında oynayan Mehmet Akgün’le de her konuda anlaşmaya vardı. Öte yandan bordo-mavililerin, Sakarya kalecisi Martinez’in yüksek bonservisi nedeniyle Antalya’yla yollarını ayıran Cordoba’ya yöneldiği kaydedildi.

Hüseyin Köksal

marcelinhos100
02.06.2007, 12:14
Trabzon'da görevim bitmedi http://www.yenisafak.com/resim/bos.gifhttp://www.yenisafak.com/resim/bos.gifCeyhun, Trabzon'a hizmet etmeye geldiğini belirtip, “Başka bir kulüpten teklif almadım ama alsam da gitmem” dedi.

http://www.yenisafak.com/resim/bos.gifhttp://www.yenisafak.com/resim/site/stra14f4034844f341d35by.jpg

KAMİL ANAHAR

Trabzonspor'un yıldız futbolcularından Ceyhun, takımından ayrılmayı aklına bile getirmediğini söyledi. Başarılı futbolcu, Trabzonspor'a hizmet etmek için geldiğini belirtirken, “Daha yapacağım çok şey var. Sorumluluklarımın bilincindeyim ve üzerime düşeni de yerine getireceğim. Ş anda bir kulüpten teklif almış değilim ancak alsam da bir şey değişmez. Trabzonspor'da kalacak ve hizmetime devam edeceğim” diye konuştu.

Ancak kulübünün kendisini bırakması durumunda ayrılamayı düşünebileceğini anlatan Ceyhun, “Fakat böyle bir durum da yok. Birlikteliğimiz gayet güzel yürüyor” dedi. Tecrübeli futbolcu, ligin ikinci yarısında ortaya koydukları oluml performansın, önümüzdeki sezon için güzel sinyaller verdiğini de belirterek, “Gelecek yıl Trabzonspor taraftarını mutl edecek başarılara imza koymak istiyoruz” ifadelerini kullandı. 02.06.2007

Hekimoğlu
02.06.2007, 12:15
hasagiç varken cordoba ne ayak ,olurmu böyle şey.adam 88 yaşında.

Fatih
02.06.2007, 12:16
jabi egemen martinez hasagiç adnan serkan ne kadar defansif oyuncu varsa alın ulan ziya .....!!

muratd61
02.06.2007, 12:17
Ya Ne Var Şu Martİnez De Anlamiyorum Yaa.vatandasi Cordoba Gİbİ Artİst Bİ Kalecİ İŞte Yaa.alinmasi HİÇ Mantikli DeĞİl.basarinin FormÜlÜ Ne Öze DÖnÜŞ.eeee Sen Gİdİp Martİnezİ Alirsan Öz Evladin Tolga Yi Moralmen CÖkerteceksİn Ve De Adami Gs Macinda 4 Gol YedİĞİ Noktaya Getİreceksİn...tamam Tolga Cok GÜven Veren Bİr Kalecİ DeĞİl Sİmdİlİk Ama Oynadikca İyİ Olacak.bu Kardesİmİze Sahİp Cikalim...zaten GÖrÜnÜŞe Baklirsa Seneye De Sampİyonluk Hayal Barİ Tolga Yi Oynatip CocuĞu Kazanalim Da Kalemİz 6-7 Sene Emİn Ellerde Olsun...haksiz Miyim Ama UŞaklar???

Travelair
02.06.2007, 12:18
Geçen yılın haberi:

BİR ata sözü vardır, "Ucuzdur vardır illeti, pahalıdır vardır hikmeti" İşte bu sözler tam gs için geçerli. Sarı kırmızılı yöneticiler, yabancı transferi için büyük rakamlar veremeyeceklerini açıklarken, küçük ama faydalı futbolcuları kadroya katmak için çaba harcıyor. gs’ın sol kanada istediği oyuncuların başında, Nuri Şahin’in Borussia Dortmund’da forma giyen takım arkadaşı Mehmet Akgün geliyor.

Benden meziyetli

Milli Takım’ın kampında görüştüğümüz Nuri Şahin, arkadaşını göklere çıkardı, şunları söyledi: "gs bu oyuncuyu kadrosuna alırsa karlı çıkar. Bir kere çabuk, futbolu iyi bilen, savaşmayı seven, topları iyi kullanan bir oyun stili var. Oynadığımız yerler ayrı. Ama futbol açısından benden daha iyi meziyetleri olduğunu açıkça söyleyebilirim." B.Dortmund, 20 yaşındaki genç yıldızın sözleşmesini uzatmak isterken, Akgün ailesi oğullarının gs formasını giymesini istiyor...

//

Bildiğim kadarıyla sözleşmesi sona eriyor, yalnız forvet mi ortasaha mı oynuyor bu çocuk?

sbay
02.06.2007, 12:19
http://www.ligtv.com.tr/uploads/news_manset_resim_20502_egemen001.jpg

"Kaptan gemiyi terk etmemeli"

Bursaspor Kulübü 2. Başkanı Osman Çelik, ''Kaptan Egemen gemiyi terk etmemelidir. Takımda kalması için biz elimizden geleni yapıyoruz'' dedi.

Çelik, transfer çalışmaları için bugün teknik direktör Bülent Korkmaz ile Vakıfköy Orhan Özselek Sosyal Tesisleri'nde bir araya geleceklerini söyledi. Bülent Korkmaz'ın dün sözleşme imzalamasının ardından transfer edilmesini istediği oyuncularla ilgili son bir çalışma yaptığını kaydeden Çelik, ''Bugün karşılıklı görüşeceğiz. Hocamızın istediği oyuncularla irtibata geçeceğiz'' dedi.

Çelik, sözleşmesi sona eren takım kaptanı Egemen Korkmaz ile yaptıkları görüşmeye de değinerek, bu oyuncuyu takımda tutmak istediklerini bildirdi. Egemen'in bugüne kadar Bursaspor'a çok şey kattığını, Bursaspor'un da ona kaptanlık verdiğini kaydeden Çelik,''Egemen, neticede profesyonel bir futbolcu. Görüşmemizde heyecanlıydı. Kendisinin yapacağı, Bursaspor'u tercih etmektir. Kaptan Egemen gemiyi terk etmemelidir. Takımda kalması için biz elimizden geleni yapıyoruz'' diye konuştu.
Çelik, takımda sözleşmesi sona eden diğer oyuncu Ömer Aysan Barış ile de bugün büyük olasılıkla anlaşma sağlayacaklarına inandıklarını kaydetti. Dış transfer çalışmalarını da büyük bir titizlikle sürdürdüklerini anlatan Çelik, bu doğrultuda transferde adı geçen Arjantinli ünlü golcü Pablo Aimar'ın dışında Gürcistan Milli Takımı formasını giyen bir orta saha, bir de santrforla ilgilendiklerini sözlerine ekledi.

Fatih
02.06.2007, 12:20
sakın olaki cordoba gibi içi geçmiş antalyanın ligden düşmesinde başrol oynamış(bana göre) bi kaleciyi bu takıma getirirsiniz tolgayı oynatın daha iyi be

marcelinhos100
02.06.2007, 12:25
EN GÜÇLÜ ADAYLAR

http://www.ilkhabergazete.com/foto/martinezz.jpg (http://www.ilkhabergazete.com/dersmaddedevam.asp?islem=ders&yid=2332)

Kaleci arayışlarını sürdüren Bordo-Mavili ekip bir yandan Martinez’in bonservisini indirmeye çalışıyor, bir yandan da Cordoba’nın futbolu bırakacağını açıklamasına rağmen onu da ihmal etmiyor. Dış transferde Samsunsporlu Adnan ve Fenerbahçeli Serkan ile prensipte anlaşma sağlayan Trabzonspor, transfer çalışmalarını sürdürüyor. Dün akşam İstanbul'da yapılan transfer toplantısının ardından Sakaryaspor'un kalecisi Martinez üzerinde yoğunlaşan Bordo-Mavili yönetim, bu kalecinin bonservisi konusunda bugün kulübüyle görüşme yaptı.

GÖRÜŞECEKLER

Martinez'in yüksek bonservis ücreti nedeniyle transferinin gerçekleşmesinin zor olduğu ve bugünden itibaren bonservisi elinde olan Oscar Cordoba ile görüşmelere başlanacağı kaydedildi. Cordoba’nın futbolu bırakacağını açıklamasına rağmen Bordo-Mavili yönetimin bu kaleciden geleceğe dair planları konusunda görüşeceği belirtildi.

ALTERNATİFLER

Martinez konusunda Sakaryaspor kulübüne bonservisinde indirim yapılması için baskılar yapılırken, Cordoba ile de görüşmelerin yapıldığı ve futbolu bırakma eğiliminden vazgeçirme çabasının olduğu kaydedildi. Rüştü ile de görüşmeler başlayabilir.

omermk
02.06.2007, 12:35
ben bu insanları anlamakta gerçekten zorlanıyorum. adamlar bütün dünyada kaleci kalmamış gibi tutup kafasında futbolu bitirmiş bi adamı futbola döndürmeye çalışıyorlar. bu saatten sonra bu adamdan kime ne fayda gelir ki ts ye de faydası olsun.
yunanistan ın kalecisi nikopolidis geçen seneye kadar bence dünyanın en iyi kalecilerinden biriydi. yunanistan ın avrupa şampiyonu olmasında başrolü oynadı ama adam 40 yaşına geldi bizim maçta nasıl goller yediğini herkes gördü. her şeyin bir zamanı olduğu gibi futbolu bırakmanın da bir yaşı vardır. bu kimi için 40 tır kimi için 30 zorlamanın bi anlamı yok.
gelelim martinez e ;onu ben de beğenirim ama oyle dört dörtlük bir kaleci de değil.bizim tolga dan tabiki daha iyi ama 2-3 milyon dolar verilecek bir kaleci kesinlikle değil. bakın fb ye gecen sene serdar ı bursa dan aldılar bu sene zorunluluktan oynadı çocuk ama başarılı oldu ve şimdi de milli takımda. bizde bu takıma rahatlıkla kaleci bulabiliriz.

SZYMEK55
02.06.2007, 12:36
ben bu takıma yabancı kaleci alınmasına şiddetle karşıyım. tolga gibi bir kalecimiz varken yabancı kontenjanını bu bölgede harcamamalıyız. alınacaksa rüştü alınsın

Mehmet Fırat
02.06.2007, 12:39
hala martinez diyenlere şaşıyorum..bizim maçta 5 gol yiyen martinezdi tolga değil...

omermk
arkadaşlar benim bir önerim var; hani ziya hoca inter toto için yedekler ve kiralıklardan oluşan ayrı bir takım kuracağını açıkladı ya bence bu öneri süper bu öneriyi biraz daha genişleterek yönetiminde 2. bir teknik direktörle anlaşmasını ziya hocayı inter totodaki takımın başına diğer hocayı daq as takımın başına getirmesini öneriyorum:D hatta bu öneriyi biraz daha genişletelim, kongre üyeleride 2. bir yönetim seçsin nuri albayrak ve ekibi inter tototodaki ziya hocanın takımı yönetsin yeni yönetimde asıl kulübü :D
nasıl fikir???

Fatih
'Trabzonspor ile anlaşma yapmadım'

Fenerbahçe'nin genç yıldızı, tatilde olduğunu ve transfer konusundaki gelişmelerden haberinin bulunmadığını söyledi

Fenerbahçe'nin başarılı oyuncusu Serkan Balcı, Trabzonspor'a transferi konusuna açıklık getirdi.
Trabzonspor Başkanı Nuri Albayrak'ın "Her konuda anlaşmaya vardık. 11 Haziran'dan sonra imza atacak" dediği yıldız oyuncu, kimseyle bir görüşmesi olmadığını belirtti. Menajerinin Nuri Albayrak'la bir görüşme yaptığını, protokol imzalanmadan da "Trabzonspor'la anlaştım" demesinin uygun olmayacağını söyleyen Serkan, Bodrum'da tatilde olduğunu, transferi konusundaki gelişmelerden de haberinin bulunmadığını ifade etti.
Bu futbolcunun menajeri Batur Altıparmak ise "Nuri Bey bizi aradı. Kendisiyle konuştuk. Prensipte anlaşamaya vardık. Transfer gibi önemli bir konu sözle olmaz. Konuştuklarımızı kağıda dökeceğiz. Eğer şartlarımızı kabul ederlerse sözleşme imzalayacağız" dedi.

sbay
02.06.2007, 12:43
Martinez zora girdi

Trabzonspor, Sakaryasporlu Martinez'den uzaklaştı. Alman kulüplerinin de devrede olması nedeniyle, Kolombiyalı kalecinin fiyatı arttı, rota Oscar Cordoba'ya döndü

http://www.milliyet.com.tr/2007/06/02/spor/resim/spo04.jpg

Trabzonspor'un, Sakaryaspor kalecisi Martinez konusundaki girişiminden sonuç çıkmadı. Sakaryaspor Yönetimi ile dün bir görüşme yapan bordo - mavililer, bonservis bedelinin fazlalığı nedeniyle sonuç çıkaramadı. Kolombiyalı file bekçisine Alman kulüplerinin ciddi teklifinin bulunduğu, bu nedenle fiyatının arttığı belirtildi. En son önceki akşam Almanlar ile bir görüşme yapan yeşil - siyahlıların 4 milyon euro istedikleri öğrenildi. :eek:
Trabzonspor bundan dolayı Oscar Cordoba'ya yöneldi. Bu sezon ligin en az gol yiyen kalecileri arasında yer alan Antalyaspor file bekçisinin sözleşmesinin sona ermesi ve bonservis parasının bulunmaması, Karadeniz ekibine cazip geldi. Ancak yaşının ilerlemiş olması bir dezavantaj olarak değerlendiriliyor.
Öte yandan Trabzonspor Başkanı Nuri Albayrak'ın İstanbul'da Asbaşkan Haşim Sayitoğlu ve Teknik Direktör Ziya Doğan'la birlikte yaptığı toplantıda, Intertoto Kupası maçına kadar hiç bir futbolcunun gönderilmemesi kararı çıktı. Yönetici Abdullah Başer, transferde tamamen Doğan'ın istekleri doğrultusunda hareket ettiklerini ifade etti.

emre1inci
02.06.2007, 12:46
martinez tolga çok iyi ikili olur ve kalede sorun yaşamayız.lütfen alın şu martinezi,bize pahalı geliyo şimdi gider bizden iyi olmayan bitakım hemen alır.
tolga tek başına olmaz,kesin kaleci almalıyız ama cordoba değil!!

MahmutHSO
02.06.2007, 12:48
Cordoba futbolu bıraktım diyor.Bu işten bişey anladıysam arap olayım.

Ali Yerlikaya
02.06.2007, 12:50
Martinez 4 Milyon € luk oyuncu degil onun yerine Trabzonspor a gelmeye can atan Hasagic i alalim onunda zaten bonservisi elinde ve 2003/2004 ve 2004/2005 sezonu kalecisi secildi Türkiyede.
Insallah akilli transferler yapilir ve seneye basa oyniyacak bi takim kurulur.

Ali Yerlikaya
02.06.2007, 12:52
Bide Cordoba meselesine deginmek istiyoruz ne hallere düstük allah bizi korusun.
Hic bi kaleci bulunbmasa en kötü Tolgaylan devam edebilirz Cordobayi alicagimiza.

Mert M.
02.06.2007, 12:55
hiç transferden adam gibi anlayan bir adam gelmeyecek mi bize arkadaş?

bırakın rica ederim cordoba kim Allah aşkına?

daha önemli mevkilere transfer gerekirken neden kaleyle uğraşıyoruz.

herkes bas bas bağırıyor sol bek sol bek diye...

nedir bu inat arkadaş

sen kimsin ki Trabzon taraftarıyla inat oyunları oynuyorsun???

CAFER ÖZER
02.06.2007, 13:03
Lig tv den Can karyağdının yaptığı açıklamalara göre Gelecek sezon Geçmiş sezondan farklı olmayacak.
Can karyağdı şöyle diyor.
"Ziya Doğan nın yaptığı açıklamaya göre,Adnan,Serkan,Egemen,ERCİYESTEN JABİ alındığında Transferin %80 i bitmiş olacak,Kaleci işi Martinez olmas ise en sona kalacak"
Bu açıklamadan ben şunu anlıyorum ADNAN,SERKAN,EGEMEN,JABİ ve olursa kaleci olmaz ise Tolga ile devam
yani zaten mevcut olan defans ve Ön libero bolluğuna yeni Ön libero ve defans oyuncuları alınacak.Orta saha ve Forvet yok
Bu takımla da şampiyonluğa oynayacağız öylemi.
İdda ediyorum Bu teknik Arıza Ziyadan Trabzonspora Yardımcı antrönör bile olmaz.
2,3 hafta alınacak başarızı sonuçlardan sonra gene açıklama yapacak
"Türkiyede en fazla Hücum oyuncusu ile oynayan takım biziz."Ön liberolar ona göre hücum sayılıyor.
"Aslında Türkiyede Şampiyon olmak çok kolay"
"Keşke geçen sezon Lazaroniden önce takımın başında olsaydım."
"Siz bizi 4,5 hafta sonra görün"
"Siz bizi 2.devre görün"
"Bu sezonu saymıyorum Siz bizi 2009 da görün"
Sonra başkandan açıklamalar,
"Bu sezon lig çok çekişmeli geçiyor,hedef uefa,İnter totoya kalmakta başarı sayılır."Vs vs açıklamalar devam edip gidecek.
Trabzonsporu 10 yaşındaki çocuklara bile sorsan,Hangi mevkiye Transfer yapılmalı diye 4,5 oyuncu alacağız deseniz.
Büyük çoğunluk,Orta saha,Forvet,Sağbek,Kaleci,5.oyuncu olacaksa Sol bek der.
Ama ZİYA DOĞAN yönetimle görüşüyor 4,5 oyuncu alınacak Adamın tek bildiği,STOPER,ÖN LİBERO ya bu adam Bu güne kadar deli etti.Bundan sonra da bizi zır deli yapacak senin elinde 4,5 tane Stoper var,4,5 tane ön libero var
Allah aşkına Söylermisin ZİYA ARIZASI
senin,GÖKDENİZ,YATTARA,CEYHUN,UMUT,ERSEN in alternatifi kim,Sağbekin varmı,
Trabzonsporda Yönetimin FUTBOLDAN zerre kadar anlamadığı ZİYA ile yola devam etmesi Yeterde artar bile.
Gelecek sezonumuz şimdiden hüzünlü olacak bu belli,Şu an bu günkü Gazeteler bakın bir çok büyük diye görünen gazetelerde tek kelime Trabzonspor haberi yok.

Mert M.
02.06.2007, 13:10
atalarımız güzel bir söz söylemiş;

"Al birini;vur ötekine" diye.

ben de diyorum ki

Al Ziya ' yı vur Nuri ' ye

bir de ailelere uzmanlar şöyle tavsiyelerde bulunur

"Çocuklarınız sizlerin aynasıdır" diye

Çok doğru.Trabzonspor ailesinde de şu an Nuri ' nin aynası Ziya...

FcTRABZONSPOR
02.06.2007, 13:14
hala martinez diyenlere şaşıyorum..bizim maçta 5 gol yiyen martinezdi tolga değil...

sen martinezi ne kadar takip ettinde sadece bizim macta 5 gol yiyen bir kaleci diyon ya...

a d bacan
02.06.2007, 13:15
serkan tamam
adnan tamam
egemen eh tamam
yok arkadaşlar adamlara kızmayalım şu ana kadar iyiler
geçen seneye göre fevkalade ler
fakat devamını bekliyoruz

FcTRABZONSPOR
02.06.2007, 13:18
serkan tamam
adnan tamam
egemen eh tamam
yok arkadaşlar adamlara kızmayalım şu ana kadar iyiler
geçen seneye göre fevkalade ler
fakat devamını bekliyoruz

İmza atmadan hatta maça çıkmadan inanmam:)

Fatih
02.06.2007, 13:19
jabi adnan egemen serkan %80 tamam he be adam sen 6 maç üst üste gol atamadın Allahım sabır ver!!

omermk
02.06.2007, 13:19
ts nin önümüzdeki seneki kadrosu ve oyun iskeleti şu şekilde olacak sanırım:
KALENİN SOL TARAFINDA CORDOBA SAĞTARAFINDA TOLGA HATTA ÖNE GEÇTİĞİMİZDE OYUNCU DEĞİŞİKLİĞİ YAPIP ORTASAHADAN BİRİNİ ÇIKARTIP YERİNE KALENİN ORTASINA HASAGİÇ
NEYSE 2 OYUNCU KALEYE ORASI HALLOLDU
GELELİM SAĞ TARAFA SERKEN, ADNAN VE JABİ İLE DE SAĞ BEKİ HALETTİKTEN SONRA STOPER İÇİN DE RİSP, MİLANERDİN, ÇAĞDAŞ, EGEMEN, SOL BEK BOŞ (ZİYA HOCA ORADAN RAKİPLER ATAK YAPMAZ NASIL OLSA DİYE DÜŞÜNÜYOR HERHALDE) ORTANIN ORTASINA DA HUSEYİN VE AYMAN I KOYDUK MU İŞ TAMAMDIR YANİ KADROMUZ ŞU ŞEKİLDE SAHAYA YAYILACAK

TOLGA CORDOBA
ADNAN ERDİNÇ RİSP SOL BEK(GEREKSİZ)
JABİ MİLAN ÇAĞDAŞ
SERKAN
AYMAN HUSEYİN
SAĞ AÇIK (GEREKSİZ) OYUN KURUCU(GEREKSİZ) SOL AÇIK (GEREKSİZ)

FORVET
(FORVETE TOP GELMEYECEĞİ İÇİN TABİKİ GEREKSİZ)

efemehmet
02.06.2007, 13:20
Martinez 4 Milyon € luk oyuncu degil onun yerine Trabzonspor a gelmeye can atan Hasagic i alalim onunda zaten bonservisi elinde ve 2003/2004 ve 2004/2005 sezonu kalecisi secildi Türkiyede.
Insallah akilli transferler yapilir ve seneye basa oyniyacak bi takim kurulur.
Nasıl nasıl..Seneye başa oynayacak takım mı..Biz Ankaragücünün elinde olan bir sezonda en çok beraberlik alma rekorunu kırmak için transfer yapıyoruz..maçı 0-0 a kitleyip beraberlik koparmak ve bakın işte puan aldım demek ziya için başarıdır..
Dünyanın hiçbir yerinde bu kadar stoperi ve defans futbolcusu olan takım yoktur..Ve hala defans a adam alıyoruz..Orta saha diye oynattığımız futbolcularında hepsi defans.. En kolay Transfer galiba defans futbolcusu almak.. Bir defans alana diğeri bedava misali..
Fıkra:
-Bak kocacığım çarşıdan ne aldım..
-Nedir o 4 jant kapağı bir kriko mu aldın..İyide bizim arabamız dahi yok ki..
-Kocacığım bir kriko alana 4 jant kapağını bedava veriyordular, bu fırsat bir daha ele geçmez diye aldım..

FcTRABZONSPOR
jabi adnan egemen serkan %80 tamam he be adam sen 6 maç üst üste gol atamadın Allahım sabır ver!!

Musatafa keçelimiz var...Bu sene umutla müthiş ikili olurlar:)

Murat GENEL
bunlar forvet ye oyun kurucuyu devre arası alırlar basmaz o kadar kafaları illa geçen sezonu bidaha yaşayacaz..insan az ders çıkarır..ama dediğim gibi insan ders çıkarır..

Mehmet Fırat
02.06.2007, 13:21
sen martinezi ne kadar takip ettinde sadece bizim macta 5 gol yiyen bir kaleci diyon ya...

nerdeyse her maçını izledim sadece örnek olsun diye bizim maçı verdim. ilk haftalarda bir kaç fantastik hareket yapıp herkesin gözüne girdi..sonra inmedi o gözlerden ne kadar hatalı goller yese de..ben tolganın öyle üstün özellikli olduğunu söylemiyorum ama en azından martinezin altında kalacak bir kaleci değil...

Emre7
02.06.2007, 13:23
marytinezi de cordobayıda istemiyorummmmm ... bırakın tolga kalsın kalede istemiyorummm

Fatih
02.06.2007, 13:26
kalede tolga ahmet şahin jefferson (martinez hasagiç cordobadan birisi)

defans ve defansif orta saha erdinç stepanov,risp,tayfun,çağdaş,ufukhan,mustafa keçeli,musa, ferhat,hüseyin,ayman,hasan,serkan,egemen,jabi,adna n

forvet ve hücuma yönelik gökdeniz ,yattara,umut,ersen,ceyhun,jun,djokaj,ömer rıza,cem demir,musampa

bu kadroyla şampiyonluk bekliyosun dimi nuri dimi ziya Allah sizi ıslah etsin

a d bacan
02.06.2007, 13:26
umuta kanatlardn adam akıllı top geldide yok arkadaş ben yedinci haftayımı bekliyom dedi hayret ediyorum yaa