PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 2007-2008 | Transfer Dosyası

Sayfa : 1 [2] 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105

gaybana61
30.04.2007, 11:57
arkadaşlar bu takıma messi de gelse bu ziya ile hic bir sey olmaz.....

Şenol YİĞİT
30.04.2007, 11:57
Acaba Ziya efendinin ''Bir futbolcu ile anlaştım ismini açıklamayacağım'' dediği kim acaba???

Gençlerbirliğinden Erkan mı?
Rizespordan Emrah mı?
Yoksa 2.Lİgdeki Samsunspordan Adnan mı???

Cengiz Çubukcu
30.04.2007, 11:58
bence de gidecekler aşağıdaki gibi olacaktır:
1:jeferson
2:ahmet şahın
3:mustafa keceli
4:Musampa
5:djokaj
6:jun
gelmesi gerekenler:
1- gökhan ünal(ütopya)
2-mehmet topuz(ütopya)
3-vederson(ütopya)
bu oyuncuların yanında bir kaleci, 2 orta saha, 1 stoper...

FcTRABZONSPOR
30.04.2007, 11:59
Acaba Ziya efendinin ''Bir futbolcu ile anlaştım ismini açıklamayacağım'' dediği kim acaba???

Gençlerbirliğinden Erkan mı?
Rizespordan Emrah mı?
Yoksa 2.Lİgdeki Samsunspordan Adnan mı???

Doğru şık Adnan:)Diğerleri tecrübeli oldukları için akıllilar:)

Eren Uğur Ayar
30.04.2007, 12:06
Kesinlikle iyi arastırılmış ve takıma katkı saglayacak futbolcuların alınması gerekir.aldıklarımızı yedek oturtmak için degil oynatmak için almalıyız..

Erkan
30.04.2007, 12:09
Mehmet topuz ve Gokhan Unali getirsinler (iyi oyuncularimizi satmadan) Zi ya ve nurinin keliinden opecem...

salihismet
30.04.2007, 12:21
Ahmet Agaoglu; Raula fazla para verseniz bile Trabzonspora gelmesi icin bir neden söyleyebilirmisiniz bana, diye bir aciklamasi oldu, bana göre %100 dogru, onun icin yabanci yildiz futbolcu beklentisi icinde olmamak lazim, enazindan $imdilik,

atlantis
30.04.2007, 12:33
Mehmet topuz ve Gokhan Unali getirsinler (iyi oyuncularimizi satmadan) Zi ya ve nurinin keliinden opecem...

Kayserinin bu iki futbolcu için galatasaraya 5milyon euro isterim demişti.
Sonradan satmayi düşünmüyoruz dediler.
Gökhanı bende çok beğeniyorum, ama transferi zor gibi, gerçi bizim yönetim para dağıtmayi pek seviyor belli mi olur belki alır...

Terzioğlu
30.04.2007, 12:34
http://www.transfermarkt.de/bilder/spielerfotos/s_35664_2006_1.jpg

Mesut Özil

Henüz 18 yasinda...gelecegi kesinlikle cok parlak...üstün top teknigi var...bu aralar sampiyonluga oynayan Schalkede 11de görev aliyor...bizim yönetimin akli almaz ama bunun gibi genc oyunculari almaya...

FcTRABZONSPOR
30.04.2007, 12:35

Mesut Özil

Henüz 18 yasinda...gelecegi kesinlikle cok parlak...üstün top teknigi var...bu aralar sampiyonluga oynayan Schalkede 11de görev aliyor...bizim yönetimin akli almaz ama bunun gibi genc oyunculari almaya...

Onun daha pişmesi lazım böyle 35 yaşlarına geldimi bizdedir İNŞALLAH:)

Erkan
30.04.2007, 12:36
Kayserinin bu iki futbolcu için galatasaraya 5milyon euro isterim demişti.
Sonradan satmayi düşünmüyoruz dediler.
Gökhanı bende çok beğeniyorum, ama transferi zor gibi, gerçi bizim yönetim para dağıtmayi pek seviyor belli mi olur belki alır...

keceli gibilere para verecegine, marcelinho/musampa(oynatmayip)

atabaş
30.04.2007, 12:38
bu yönetimin oyuncu alacağı yok hem kimi satacakta kimi alacak

atlantis
30.04.2007, 12:41
Elimizden çıkartmamız gereken bir dünya topçu var.
Trabzonspora kaliteli futbolcu getirmekte bi dert bu sene için..
Kesenin ağzını açmak lazim inşallah klubu borç batağına sokmazlar..

rotofinish
30.04.2007, 12:47
:D
yapma...kendine eziyet etme.

rotofinish
30.04.2007, 12:48
ziyayı göndersinler yeter.
başka transfere gerek yok.

FcTRABZONSPOR
30.04.2007, 12:53
ziyayı göndersinler yeter.
başka transfere gerek yok.

NOOOOO...+ YÖNETİM!!!!Anladın sen onu:)

efemehmet
30.04.2007, 13:05
Ben futbolu biliyorum diyerek hiçbirşey bilmeyen birçok futbolcumuz var. Bunları gönder gönder bitmez.Başta Ziya futboldan anlıyorum diye geçiniyor derhal gitmeli. 2. si futbolu 15 metrekare yerde oynanıp sadece faul yapmayı meziyet sayan futbolculardan kurtulmalı ki biraz genç olan futbolcu futbol yatıp kalkıp faul yapmak değil kafayı kaldırmak 40 metreye isabetli pas atmak, verkaç(bizde sadece veriyorlar kaçanı görmedim),iyi kademe yapmak iyi orta kesemekten de ibaret olduğunu görsün. 10 metreye pas atıpta acaba arkadaşım şimdi ne yapacak diye izleyen futbolcuyu yere göğe sığdıramayan biz taraftarlar İngiltereden futbol izlerken İngilterenin bu dünyada değilde uzayda olduğunu sanıyoruz. İngilterede yabancı Transferinde 1. madde.. En az 7 defa milli olma şartı. Bizde ise top geçer adam geçmez futbolcu en iyisi. Bizede o layık zaten. Bu sene hangi maçı izlerken zevk aldınız. Seneyede aynı kadro devam bizde burada uçan tekmeleri izlemeye devam..

Cüneyt Canlıca
30.04.2007, 13:59
Adnan ı almışlar bizimkiler büyük ihtimal.. 2. liğde oynayan yaşı 30 a yaklaşmış bir futbolcuya yıllık 700.000 pek akıl işi değil

coolank
30.04.2007, 14:12
ziya efendi önce takımda kalsın da sonra transfer yapmaya ugraşsın ...

Mehmet Fatih Yavuz
30.04.2007, 14:15
ziya nın kaldıığı bir takımda transfere gerek yok zaten..
nasılsa teknik kapasitesi yüksek ve trabzonspor lobisi olmayan herkesi mantaliteye kurban veriyoruz..
hiç gerek yok..

önce ziyayı def etsinler.

Erdal
30.04.2007, 14:17
Martinez

Adnan

Wederson

Keita

Ali Bilgin

Mehmet çakır

alınmalı diye düşünüyorum

dinleyin şu arkadaşı .... hiç birşey bilmiyosanız onu dinleyinnnnn.............

zeki gursoy
30.04.2007, 14:25
wedwrsonu tek geçerim..kesinlikle alınmalı hem Türk statüsünde..
ve keita..bizim ön liberoları siler atar..
umutun yanına çok iyi bir santrafor..artık yabancı istemiyorum..gökhanı veriyolarsa alınmalı..
amaaa...
ziya varsa ..
yukardakilerin hükmü yoktur..

Ertan1982
30.04.2007, 14:29
Kaleci alcaksalar Bayer Leverkusenen kalecisi Hans Jörg Butt Kontratini sezon sonu fes ettini söyledi.kaleci alcaksan Alman alacaksin.Adam hem Tecrübeli hem Bonservisi yok hem de Penaltici.

asimavi
30.04.2007, 14:45
ulan petkovic gitti gideli kaledeki sorunu cozemedik ....neydi petkovicin hatasi anlamadim zaten hem seneyede turk olurdu .....sikinti olmazdi ....

ALLAH akil versin bizim yoneticilerimize.......

son yillarda yapilan en buyuk transfer hatalari .....

..petkovicin satilmasi

...zurawskinin alinamamasi..

...halilhodzicin gonderilmesi.....

....fatih tekkenin satilmasi....

....marcelinhonun gonderilmesi ve musampanin oynatilmamasi....

.....syzmek in harcanmasi............

bize nelere mal oldugunu varin siz hesaplayin ....

son yillarin en mantikli iki transferi ise ...stepanov ve umut ....onlarda vahid hoca sayesinde..............

kromozom
30.04.2007, 14:49
en ıyısını alsan ne yazar oynatmayan bır hoca olduktan sonraa....

bir sürü ısım dolanır durur bombaa transfer yapacağız derler son dakıkaya kadar kımseyı almadıkları gıbı aldıklarıda ses bombasından oteye gecmezz...

anlayacağınız ses var ama görüntü olmayacak

Emrah Aksoy
30.04.2007, 15:27
bosuna acmayalim bu konuyu.

bu yonetim t.d varsa biz ne transfer nede stad goruruz

cınar#7
30.04.2007, 15:40
devre arasında kalecı Orkunu önermiştim o zaman Ankaragucu onu serbest bırakmıştı bonservisi elindeydi burdan bir arkadaş milletin döküntülerınımı topluycaz demışti kupada gorduk adamı alsaydık en kotu ıhtımal Ahmet Şahinin yerine gelirdi

edim
30.04.2007, 16:49
devre arasında kalecı Orkunu önermiştim o zaman Ankaragucu onu serbest bırakmıştı bonservisi elindeydi burdan bir arkadaş milletin döküntülerınımı topluycaz demışti kupada gorduk adamı alsaydık en kotu ıhtımal Ahmet Şahinin yerine gelirdi

hüseyinin penaltısını sen bile kurtarırsın ondan kaleci olmaz

POYRAZ
30.04.2007, 16:58
Bazi arkadaslarimizi anlayamiyorum. 2. Lige düsen bir kulübün kalecisini transfer etmek !! Hem de kaleci.

gerçekefsane
30.04.2007, 17:14
Bazi arkadaslarimizi anlayamiyorum. 2. Lige düsen bir kulübün kalecisini transfer etmek !! Hem de kaleci.

Trabzonspor yediği gol 39 sakaryasporun yediği gol 46 K. Erciyes 45
martinezi transfer etmeyelimmi Kerciyes 2 yarıda kaç gol yemiş kaç kez yenilmiş.

Mustafa 42
30.04.2007, 17:18
selam arkadaslar haklusiniz baya güzel yazilar yazmissiniz tebrik ederim helal olsun bu ziya dogan gitmeli 5.6 tane yildiz oyuncu alinmaliki bu takim takim gibi oynasin mertinez alinmali fenerin isdedigi roberto karlos alinmali misi falan hele hele imkan olsada su bizim fatih tekkeyi geri alsak ne adammis be gercek adam fitbolculugu ilen trabzonspor,u ayakda tutan adammis gökdenizlen olmuyor gökdeniz zede hak veriyorum isde gelde su derdini anlat bu yönetime bence su mehmet Ali yilmaz gelse olmazmi onun zamanida hic olmazsa iyi kötü yabanci oyuncu görüyorduk yada ahmet agaoglu gelse bilmiyorum bu yönetim mecbur gitmeli vede ziyada gitmeli arkadaslar vallahi cok üzüluyoruz ama ne yapacaksin demin trabzonspor baskani nuri albayragin aciklamasini okudum hic begenmedim ibrahim haciosmanoglu konusma yapmis lig tv neymis saygin bir aileymis ne bileyim adam dogru söylüyor biriside cikip trabzonspor külübünü baglamaz diyor bu yönetim bu kadar ...vallahi bizler yurd disindayiz biz pek bir sey yapamiyoruz siz tabzon.da olan sevgili siz degerli seyircilere is düsüyor bu takimdan hic bir sey olmaz arkadaslar hep fikiriz degilmi yani...

cınar#7
30.04.2007, 17:27
hüseyinin penaltısını sen bile kurtarırsın ondan kaleci olmaz
adamın tipi Fatih Tekkeyi andırıyo bi o kadarda hırslı,fizikte war en önemliside A Milli Takımda oynuyo bu adamın neresi kötü???

asimavi
30.04.2007, 17:31
orkun milli takimda ise anlayinki seneye galatasaraytadir........

bizi kupadan eden kaleciyi hic utanmadan alip kalemizemi koycaz....

deyeceksiniz ki profesyonellik falan ....hayir degil arkadas adami gormediniz mi hirs kupuydu sanki bizi eleyince dunya sampiyonu oluyodu

cınar#7
30.04.2007, 17:37
Stephanov Chelseaye giderse seneye yabancı olarak sadece Yattara ve Risp kalıcak yani 4 tane yabancı alabiliriz: bunlardan 2si Afrikalı hızlı birer forvet olmalı 1i sol kanata diğeride Wederson olmazsa sol beke olmalı bence...

Terzioğlu
30.04.2007, 17:39
ya orkun morkun hikaye bize martinez lazim

asimavi
30.04.2007, 17:41
yattara da turk olur buyuk ihtimal.....

al sana 5 kontenjan...

akillica yapilabilecek 5 yabanci transferi 4 u isabetli olsa trabzonsporun gelecek 5 yilini kurtarir.....

tabi takimin basina ufku acik gercekten kendini ispatlamis bi teknik direktor getirilip 5 yil ayni adamla devam edilmeli ama bu kesinlikle ziya olmamali...

vahid halilhodzic....veya van gaal olabilir..............

Terzioğlu
30.04.2007, 17:46
fazla yabanciya gerek yok bence 5 tane oldumu yeter

zahido
30.04.2007, 18:08
Bence şuanda takıma sağbek solbek sol açık, ve çok özel bir golcü alınmalı.. Ve bu alınan futbolcular kulubede değil herkesin içine sinerek ilk 11de oynayabilmeli..

Enes Berfin
30.04.2007, 18:18
Bence şuanda takıma sağbek solbek sol açık, ve çok özel bir golcü alınmalı.. Ve bu alınan futbolcular kulubede değil herkesin içine sinerek ilk 11de oynayabilmeli..

Sag ve Sol beklerde sonuna kadar katiliyorum ama bizim su anda özel bir golcü oyuncumuz var ve buda bence bize yeterlidir, Umutun ne kusurunu gördünüzki.

Bluefire
30.04.2007, 18:24
Sag ve Sol beklerde sonuna kadar katiliyorum ama bizim su anda özel bir golcü oyuncumuz var ve buda bence bize yeterlidir, Umutun ne kusurunu gördünüzki.

Umut herzaman Umudumuzdur sadece iyi bir Forvet arkadasa Ihtiyaci var

zahido
30.04.2007, 18:25

Bu senin görüşündür saygı duyuyorum ama ben umutu forvet olarak görmüyorum zaten.. Bana kalırsa forvet arkası bi oyuncu ve zaruretten dolayı forvette.. Nereye koşacağını tam bilmiyor.. Amaçsız yere defansa gelip top çıkarmaya çalışıyor ve buda onu yoruyor.. Bize jardel tipi bir oyuncu lazım bulduğumuzu atmamız lazım.. Yoksa umut genç ve başarılı bir oyuncu..

Misina
30.04.2007, 18:37
erciyes düşerse orkun u alabiliriz

Vkgz
30.04.2007, 18:40
Tolgayla herşeye rağmen devam edilmeli bence, sanki kendine güvenini kazanmaya başladı

Misina
30.04.2007, 18:42
Tolgayla herşeye rağmen devam edilmeli bence, sanki kendine güvenini kazanmaya başladı

Tolga nın geleceği kalan 4 haftadaki performansına bakar...

Vkgz
30.04.2007, 18:44
Tolga nın geleceği kalan 4 haftadaki performansına bakar...

Doğrudur... Öyle gözüküyor

Enes Berfin
30.04.2007, 18:48
Bu senin görüşündür saygı duyuyorum ama ben umutu forvet olarak görmüyorum zaten.. Bana kalırsa forvet arkası bi oyuncu ve zaruretten dolayı forvette.. Nereye koşacağını tam bilmiyor.. Amaçsız yere defansa gelip top çıkarmaya çalışıyor ve buda onu yoruyor.. Bize jardel tipi bir oyuncu lazım bulduğumuzu atmamız lazım.. Yoksa umut genç ve başarılı bir oyuncu..

E Fatih Tekkemizde bunu yapmiyormuydu arkaya kosup az topmu calmisti, Umut bence bizim icin cok iyi bir alternativ oyuncudur forvert arkasi asla olamaz.

Erdem Keser
30.04.2007, 19:11
umut tek basına bi takımın gol yükünü kaldıramaz ama fatih gibi ustaların yanında iyi iş yapabilir umutu tek forvet olarak degerlendirmek yanlış olur

yns61
30.04.2007, 19:20
volkan yaman dan iyi bir yedek olur..

surmeneli_keles
30.04.2007, 20:14
bızımkıler yıne pili bitmiş topcuları alırlar 100 200 bın dolar hesabı yaparak yanlıs transferler yaptılar ınsallah bu donem oyle yapmazlar

Özgür Öztürk
30.04.2007, 20:44
ya orkun morkun hikaye bize martinez lazim

Pletikosa, Pletikosa, Pletikosa, Pletikosa

edim
30.04.2007, 20:55
adamın tipi Fatih Tekkeyi andırıyo bi o kadarda hırslı,fizikte war en önemliside A Milli Takımda oynuyo bu adamın neresi kötü???

ona laf yok ama topa vurmayı mı bilio kac golu var

kutoz
30.04.2007, 21:00
Dün açılan başlık, 16 sayfa olmuş...

Desenize, bu sene de çok eğlenceli geçecek transfer dönemi...

Benim ilk transferim filika... Onunla çok keyifli oluyor, transfer bombaları...

yağız61
30.04.2007, 21:11
arkadaşlar konuştıklarınızın hepsi boş laf.adamlara imza attırılmadan konuşulmaması gerektiğini BU SEVGİLİ YÖNETİMİMİZ SİZE ÖĞRETMEDİ Mİ?

marcelinhos100
30.04.2007, 21:15
Yanlış Tercih Ünal Karaman

Sezon sonu yaklaştıkça ve Trabzonspor’da teknik direktörlük konusu gündem oldukça birçok ismin geçmesi doğaldır. Konumuz bunlar arasında yönetimde de belli kesimde kabul gören Ünal Karaman’ın ismine rastlanmasıdır… Bu isim Trabzonspor için gerçekten gereklimidir, değimlidir yazımızın ana teması…

Ünal Karaman tam 7 yıl Trabzonspor formasını giydi. Sürekli tartışılan isimdi. Hep tavan ücret aldı. Ama sakatlıkları nedeniyle yılda 14-15 maçtan fazla oynayamadı. Siyaset üstü Trabzonspor’un tribünlerine siyaseti sokan isim olarak gündeme geldi. Dönemin Teknik Direktörü Leekens’in, ‘Masör odasından çıkarmak için kaptan yaptık’ dediği Ünal Karaman, Bordo-Mavili kulüpten koparılırken, alacaklarının hesabını sordu ama Başkan Mehmet Ali Yılmaz kendisini dinlemedi bile…

Sonra gitti, Ankaragücü’nde oynamaya çalıştı. Fakat orada sezonu tamamlamadan Futbol Federasyonuna geçiş yaptı. A2 milli takımı çalıştırdı. Şimdi de Ümit Milli Takımın başında… Bir kere Teknik Direktör lider kimlikli olmalı ve risk almalı… Son 7 yılında Futbol Federasyonunun gölgesinde olmayı, devlet memuru gibi maaş almayı kabullenen ama bir kulübün başına geçip de risk almayan Ünal Karaman’ın, Trabzonspor gibi sıradan olmayan ve farklı beklentiler içindeki bir camiada başarılı olabileceğini düşünmüyorum.

O aslında lider gibi gözüken ama bu özellikleri barındırmayan bir kimlik olduğunu futbolu bıraktıktan sonraki tavrıyla, felsefesiyle göstermiştir. Bakın Bülent Korkmaz’a… Bakın Giray Bulak’a… Ersun Yanal’a, Yılmaz Vural’a, Nurullah Sağlam’a, Ertuğrul Sağlam’a bakın… Ya da beğenmediğimiz Ziya Doğan’a… Devlet memurluğunu değil, zengin sofralarında bal börek yemeyi değil, aslanın midesinden ekmeğini çıkarmayı deneyenlere bakın… Ve Ünal Karaman’ı bir de bu açıdan değerlendirin…

Futbolculuk günlerinde bir eli yağda, diğer eli balda, hak etmeden kazandığı paraları düşünün…
Teknik adamlığında devlet memurluğunu, kulüp teknik direktörlüğüne tercih eden ve bunu yıllardır içine sindiren bir kimlik…
Bir de hiç unutmam Tam Saha Dergisine verdiği röportajı… ‘Hangi takımı tutuyorsun?’ sorusuna Tam 4 yıl Trabzonspor kaptanlığını yapan Ünal Karaman’ın verdiği yanıt, ‘4 büyük kulüpten hiçbirine sempati duymuyorum. Tuttuğum takım Konya İdmanyurdu’dur’ şeklindeydi.

O halde ben de diyorum ki, Ünal Karaman, kulüp teknik direktörlük kariyerine Trabzonspor’dan değil, Konya İdmanyurdu’ndan başlamalıdır. Eğer gerekli yeterliliği gösterirse belki 10-15 yıl sonra Trabzonspor’un teknik direktörlüğüne yaklaşabilir.

Bu yazı Günebakışta Adnan Sungurun yazdığı yazıdır artık olaya duygusal bakıp Ünalın teknik direktör olmasını isteyenler bir kez daha düşünür diyorum.Maalesef Trabzonsporlu eski topçularımız hep aynı hataları yapıyor maalesef.

yağız61
30.04.2007, 21:22
adnan sungur yazdı diye kabul etmek zorunda mıyız.adam kendi yorumunu yapmış. ben de hoca olabilmesi için birçok şey yazabilirim.ayrıca adnan bey biraz da işe siyasi boyutuyla yaklaşıp bunları ortaya atıyor olamaz mı? ayrıca ünalın hiç mi şansı yok? soruyorum cevap verin.ayrıca her söylenileni alıp kabul edecek halimiz yok.

marcelinhos100
30.04.2007, 21:29
Bende kabul et demiyorum birkez daha düşünsünler diyorum araştırın ondan sonra yazın diyorum zamanında bunun faturasını çok ödedik şimdi de ödüyoruz ziya denen çapsızla.

antagonist
30.04.2007, 21:31
Dün açılan başlık, 16 sayfa olmuş...

Desenize, bu sene de çok eğlenceli geçecek transfer dönemi...

Benim ilk transferim filika... Onunla çok keyifli oluyor, transfer bombaları...

Abi stichus'u unutmayalım ;)

Yunus Emre AYAZ
30.04.2007, 21:33
Abi stichus'u unutmayalım ;)

size demedikmi yeni stichus benim die daha allahdan belanızımı arıyosunuz :D

edim
30.04.2007, 21:36
Antalyaspor’un Teknik Direktörü Yılmaz Vural, “Trabzonspor’da kalsaydım şimdi Avrupa şampiyonuyduk” dedi.

BENİMLE MÜCADELE ETTİLER
Trabzonspor da kısa bir dönem çalışan ve başarılı neticelere imza atarak iz bırakanYılmaz Vural Trabzonspor dan ayrılmayı halen içine sindiremediğini söyledi.Vural şunları söyledi “Trabzonspor da kalsaydım bugün Avrupa şampiyonuyduk.Ama buna müsaade etmediler.Sabırsız davrandılar,yöneticiler benimle kavga ettiler.Hiç rahat bırakmadılar.Kimsenin hakkı kimsede kalmıyor. Beni gönderdiler de ne oldu”
bakın şu konuşana

cyberentalpi
30.04.2007, 21:41
Yanlış Tercih Ünal Karaman

Sezon sonu yaklaştıkça ve Trabzonspor’da teknik direktörlük konusu gündem oldukça birçok ismin geçmesi doğaldır. Konumuz bunlar arasında yönetimde de belli kesimde kabul gören Ünal Karaman’ın ismine rastlanmasıdır… Bu isim Trabzonspor için gerçekten gereklimidir, değimlidir yazımızın ana teması…

Ünal Karaman tam 7 yıl Trabzonspor formasını giydi. Sürekli tartışılan isimdi. Hep tavan ücret aldı. Ama sakatlıkları nedeniyle yılda 14-15 maçtan fazla oynayamadı. Siyaset üstü Trabzonspor’un tribünlerine siyaseti sokan isim olarak gündeme geldi. Dönemin Teknik Direktörü Leekens’in, ‘Masör odasından çıkarmak için kaptan yaptık’ dediği Ünal Karaman, Bordo-Mavili kulüpten koparılırken, alacaklarının hesabını sordu ama Başkan Mehmet Ali Yılmaz kendisini dinlemedi bile…

Sonra gitti, Ankaragücü’nde oynamaya çalıştı. Fakat orada sezonu tamamlamadan Futbol Federasyonuna geçiş yaptı. A2 milli takımı çalıştırdı. Şimdi de Ümit Milli Takımın başında… Bir kere Teknik Direktör lider kimlikli olmalı ve risk almalı… Son 7 yılında Futbol Federasyonunun gölgesinde olmayı, devlet memuru gibi maaş almayı kabullenen ama bir kulübün başına geçip de risk almayan Ünal Karaman’ın, Trabzonspor gibi sıradan olmayan ve farklı beklentiler içindeki bir camiada başarılı olabileceğini düşünmüyorum.

O aslında lider gibi gözüken ama bu özellikleri barındırmayan bir kimlik olduğunu futbolu bıraktıktan sonraki tavrıyla, felsefesiyle göstermiştir. Bakın Bülent Korkmaz’a… Bakın Giray Bulak’a… Ersun Yanal’a, Yılmaz Vural’a, Nurullah Sağlam’a, Ertuğrul Sağlam’a bakın… Ya da beğenmediğimiz Ziya Doğan’a… Devlet memurluğunu değil, zengin sofralarında bal börek yemeyi değil, aslanın midesinden ekmeğini çıkarmayı deneyenlere bakın… Ve Ünal Karaman’ı bir de bu açıdan değerlendirin…

Futbolculuk günlerinde bir eli yağda, diğer eli balda, hak etmeden kazandığı paraları düşünün…
Teknik adamlığında devlet memurluğunu, kulüp teknik direktörlüğüne tercih eden ve bunu yıllardır içine sindiren bir kimlik…
Bir de hiç unutmam Tam Saha Dergisine verdiği röportajı… ‘Hangi takımı tutuyorsun?’ sorusuna Tam 4 yıl Trabzonspor kaptanlığını yapan Ünal Karaman’ın verdiği yanıt, ‘4 büyük kulüpten hiçbirine sempati duymuyorum. Tuttuğum takım Konya İdmanyurdu’dur’ şeklindeydi.

O halde ben de diyorum ki, Ünal Karaman, kulüp teknik direktörlük kariyerine Trabzonspor’dan değil, Konya İdmanyurdu’ndan başlamalıdır. Eğer gerekli yeterliliği gösterirse belki 10-15 yıl sonra Trabzonspor’un teknik direktörlüğüne yaklaşabilir.

Bu yazı Günebakışta Adnan Sungurun yazdığı yazıdır artık olaya duygusal bakıp Ünalın teknik direktör olmasını isteyenler bir kez daha düşünür diyorum.Maalesef Trabzonsporlu eski topçularımız hep aynı hataları yapıyor maalesef.

Unal in Td ligi daha once sagladigi basari ile olculur.Hamide Unalda henuz yeterli degildir buna eminim.
Ama Unal in Konya idmanyurdu demesi birazda isi dalgaya almasi. Konya indmanyurdu konyaspor ile birleserek konyaspor kuruldu.Aynen Trabzonspor gibi. Su an oyle bir takim yok yani

cyberentalpi
30.04.2007, 21:43
yattara da turk olur buyuk ihtimal.....

al sana 5 kontenjan...

akillica yapilabilecek 5 yabanci transferi 4 u isabetli olsa trabzonsporun gelecek 5 yilini kurtarir.....

tabi takimin basina ufku acik gercekten kendini ispatlamis bi teknik direktor getirilip 5 yil ayni adamla devam edilmeli ama bu kesinlikle ziya olmamali...

vahid halilhodzic....veya van gaal olabilir..............

Jun hala bizim oyuncumuz degil mi

marcelinhos100
30.04.2007, 21:47
Sene başında Trabzonspor Hırvatların Milli kalecisini Pletikosayı 1 yıllığına kiralamıştı satın alma hakkını da elinde bulunduruyordu lucescu bize bir güzellik yapmıştı.O zaman foruma üye değildim ama eminim burada sadece birilerini alaya almak birlerinin söylediklerinin sadece zıttını söylemek için kendilerini yırtanlar o zamanda şunu iddaa etmişlerdir Pletikosaya ne gerek var bizde geleceğin Didası var Jefferson ve transferde bu tip arkadaşların 50 yaşlarındaki versiyonu Haşim Sayitoğlu tarafından engellenmişti.

Yine devre arasında Martinezi Trabzonspor almıştı hemde işe yaramaz 2-3 futbolcuyu vererek yani bir taşla kaç kuş misali ama yine burada Martinezin bir maçını bile seyretmeyenler takip etmeyenler tutturmuşlardı Jefferson Martinezden iyi sonra olmadı Tolga Martinezden iyi dediler ve yine o tip arkadaşların 50 yaş versiyonu Haşim Sayitoğlu da aynı şeyleri söyledi ve transferi engelledi .

Yine bir transfer başlığı ve sezonu ve yine Tolga ondan iyi Jefferson Çok yetenekli diye başlayan yazılar

Maalesef ondan sonra burada Haşim Sayitoğlu-Hacıosmanoğlu arasındaki ilişileri eleştiriyoruz ama biz ne yapıyoruz:confused:

edim
30.04.2007, 21:48
Sene başında Trabzonspor Hırvatların Milli kalecisini Pletikosayı 1 yıllığına kiralamıştı satın alma hakkını da elinde bulunduruyordu lucescu bize bir güzellik yapmıştı.O zaman foruma üye değildim ama eminim burada sadece birilerini alaya almak birlerinin söylediklerinin sadece zıttını söylemek için kendilerini yırtanlar o zamanda şunu iddaa etmişlerdir Pletikosaya ne gerek var bizde geleceğin Didası var Jefferson ve transferde bu tip arkadaşların 50 yaşlarındaki versiyonu Haşim Sayitoğlu tarafından engellenmişti.

Yine devre arasında Martinezi Trabzonspor almıştı hemde işe yaramaz 2-3 futbolcuyu vererek yani bir taşla kaç kuş misali ama yine burada Martinezin bir maçını bile seyretmeyenler takip etmeyenler tutturmuşlardı Jefferson Martinezden iyi sonra olmadı Tolga Martinezden iyi dediler ve yine o tip arkadaşların 50 yaş versiyonu Haşim Sayitoğlu da aynı şeyleri söyledi ve transferi engelledi .

Yine bir transfer başlığı ve sezonu ve yine Tolga ondan iyi Jefferson Çok yetenekli diye başlayan yazılar

Maalesef ondan sonra burada Haşim Sayitoğlu-Hacıosmanoğlu arasındaki ilişileri eleştiriyoruz ama biz ne yapıyoruz:confused:

tolganın arkasında durmak lazım benceee

marcelinhos100
30.04.2007, 21:55
Arkasında durmak ne demek tek adam olması mı demek galatasarayın yöneticileri salak mı ki hala durmuyorlar Aykutun Fevzinin arkasında da 5 senedir Mondragon oynuyor veya beşiktaş niye Cordobayı gönderip yerini Ramazana teslim etmiyorda Runjeyi alıyor hani bunları geçtim Arsenalde 36 lık Lehman Bayernde 37 Kahn Manchasterde 35 Van der Sar oynuyor ben kendim de uzun süre kalecilik yaptım biraz anlarım Trabzonsporun şampiyonluğa giden süreçte çok iyi bir kaleciye ihtiyacı vardır ha Tolga madem o kadar iyi alsın o zaman kaleyi yeni alınan kaleciden öyle Trabzonlu diye kimseye bedava ekmek yok bunu herke sbilip öyle uygulamalar yapmalı.

Şampiyon olmak isteyen bir klupte kesinlikle en az 2 çok iyi kaleci olmalıdır.

Travelair
30.04.2007, 21:56
"Yanlış Tercih Ünal Karaman

Bir de hiç unutmam Tam Saha Dergisine verdiği röportajı… ‘Hangi takımı tutuyorsun?’ sorusuna Tam 4 yıl Trabzonspor kaptanlığını yapan Ünal Karaman’ın verdiği yanıt, ‘4 büyük kulüpten hiçbirine sempati duymuyorum. Tuttuğum takım Konya İdmanyurdu’dur’ şeklindeydi."

Bu lafları ettiyse biraz vefasızlık etmiş. Sanıyormu ki eğer Trabzonspor'lu olmasa genç milli takımları, ümit milli takımını çalıştırabilir? Onun gibi binlerce antrenör var hatta ondan çok daha tecrübeli yetenekli antrenörler var, onlar neden oralara gelememiş de o gelebilmiş bir düşünsün bir bakalım. Hala Trabzonspor üzerinden hayatını geçindiriyor bir de ettiği laflara bakın, yakıştıramadım

edim
30.04.2007, 22:04
Arkasında durmak ne demek tek adam olması mı demek galatasarayın yöneticileri salak mı ki hala durmuyorlar Aykutun Fevzinin arkasında da 5 senedir Mondragon oynuyor veya beşiktaş niye Cordobayı gönderip yerini Ramazana teslim etmiyorda Runjeyi alıyor hani bunları geçtim Arsenalde 36 lık Lehman Bayernde 37 Kahn Manchasterde 35 Van der Sar oynuyor ben kendim de uzun süre kalecilik yaptım biraz anlarım Trabzonsporun şampiyonluğa giden süreçte çok iyi bir kaleciye ihtiyacı vardır ha Tolga madem o kadar iyi alsın o zaman kaleyi yeni alınan kaleciden öyle Trabzonlu diye kimseye bedava ekmek yok bunu herke sbilip öyle uygulamalar yapmalı.

dostum tolgayı hemen infaz ediyosun antalya macında olsun süperdi
yavaş yavaş süper olucak sabır

AYYILDIZ
30.04.2007, 22:07

Katılıyorum bizim Martinezi almamız lazım Tolga iyi kaleci ama şampiyonluk için yeterli değil.

edim
30.04.2007, 22:12
bugun adnan samsun macında oynamadı bilgisi olan varmi

marcelinhos100
30.04.2007, 22:14
2007-2008 Trabzonspor Şampiyon Kadrosu

......................................Martinez.... ............................................
.................................................. ................................................
Gökhan...............Milan......................Ri sp.........................Wederson..
.................................................. .................................................
...........................Ayman..............Ayil a Yussuf................................
.................................................. ..................................................
Yattara........................................... .............................Gökdeniz.......
.................................................. ..................................................
.........................Umut..................... ..........Eduardo...........................

Yedekler: Tolga Zengin Ceyhun Ali Bilgin Çagdaş Ersen Martin Mehmet Çakır

Adnan Güngör Murat Ocak Tayfun Cora Hasan Serhat Akyüz Eyüp Kadri

Ufuk Bayraktar Zeki Ayvaz

edim
30.04.2007, 22:15
2007-2008 Trabzonspor Şampiyon Kadrosu

......................................Martinez.... ............................................
.................................................. ................................................
Gökhan...............Milan......................Ri sp.........................Wederson..
.................................................. .................................................
..........................................Ayman... .............................................
Yattara................................Keita...... ..........................Gökdeniz.......
.........................Umut..................... ..........Eduardo...........................

Yedekler: Tolga Zengin Ceyhun Ali Bilgin Çagdaş Ersen Martin Mehmet Çakır

Adnan Güngör Murat Ocak Tayfun Cora Hasan Serhat Akyüz Eyüp Kadri

Ufuk Bayraktar Zeki Ayvaz

keita cok zor dostum milanda istiyo bu sene fransadan ayrılcak goal dergisinde ole konuştu

marcelinhos100
30.04.2007, 22:20
keita cok zor dostum milanda istiyo bu sene fransadan ayrılcak goal dergisinde ole konuştu

benim dediğim apdulkader keita değil yani lile de oynayan lenste oynayan seydou keita adam süper hem ön libero hem sol açık oynayabiliyor bu sene 10 gol attı ligde

Kasım Hilal
30.04.2007, 22:20
"Yanlış Tercih Ünal Karaman

Bir de hiç unutmam Tam Saha Dergisine verdiği röportajı… ‘Hangi takımı tutuyorsun?’ sorusuna Tam 4 yıl Trabzonspor kaptanlığını yapan Ünal Karaman’ın verdiği yanıt, ‘4 büyük kulüpten hiçbirine sempati duymuyorum. Tuttuğum takım Konya İdmanyurdu’dur’ şeklindeydi."

Ünal Trabzonspor'dan ayrılmadı, gönderildi, hatta deyim yerinde ise kovuldu.
Bu söz söylenmiştir belki ama samimi bir fikirden ziyade bir serzeniş olma ihtimali daha fazladır.
Yahu bu adam değil mi idi fenerin yüklü tekliflerine rağmen bizde oynayan.
En yüksek ücreti alabilri ama Trabzonspor'da en yüksek ücret alan adam idi.
fenerde daha fazla para da alabilirdi.
Teknik direktörlüğünü konuşmak lazım adamlığını değil.
Ünal'ın gerçekten tek hatası yazıda da belirtildiği gibi futbol ile siyaseti karıştırması idi.
O da gerçekten büyük bir hata idi kabul.
Fakat şu anda o özelliğinedn de sıyrıldığını görüyoruzdur umarım!

edim
30.04.2007, 22:23
benim dediğim apdulkader keita değil yani lile de oynayan lenste oynayan seydou keita adam süper hem ön libero hem sol açık oynayabiliyor bu sene 10 gol attı ligde

bende ondan bahsediyom o adamı bi sen begenmiyosun bi biz alalım demiyoruz istiyeni cok hemde trabzona gelmez çünkü gerekçesi yok

marcelinhos100
bugun adnan samsun macında oynamadı bilgisi olan varmi

Adnan hafta başı idmanlara başlamıştı am dün akşam yapılan idmanda sakatlandığı söylendi resmi sitelerinde de var haber

Bahtiyar
Antalyaspor’un Teknik Direktörü Yılmaz Vural, “Trabzonspor’da kalsaydım şimdi Avrupa şampiyonuyduk” dedi.

BENİMLE MÜCADELE ETTİLER
Trabzonspor da kısa bir dönem çalışan ve başarılı neticelere imza atarak iz bırakanYılmaz Vural Trabzonspor dan ayrılmayı halen içine sindiremediğini söyledi.Vural şunları söyledi “Trabzonspor da kalsaydım bugün Avrupa şampiyonuyduk.Ama buna müsaade etmediler.Sabırsız davrandılar,yöneticiler benimle kavga ettiler.Hiç rahat bırakmadılar.Kimsenin hakkı kimsede kalmıyor. Beni gönderdiler de ne oldu”
bakın şu konuşana

sen daha yönetim mi gördün bide şimdikini gör. zaten bu yüzden kaybediyoruz kolay hoca harcamanın yüzünden. ama ziya hariç o hoca değil hatta en fazla şansı da o buldu.

marcelinhos100
30.04.2007, 22:28
Vallahi ya ben artık Seydou Keitadan vazgeçtim geçen sene bu kadar populer değildi adam şimdi Arsenal Milan Bolton falan yazdığımız oyuncu uçuyor be gerçi bizde orta saha mı yok

Ayila Yussuf ( Dinamo Kıev - Nijerya - 24 yaş )

edim
30.04.2007, 22:30
Vallahi ya ben artık Seydou Keitadan vazgeçtim geçen sene bu kadar populer değildi adam şimdi Arsenal Milan Bolton falan yazdığımız oyuncu uçuyor be gerçi bizde orta saha mı yok

Ayila Yussuf ( Dinamo Kıev - Nijerya - 24 yaş )

bu futbolcunun talibi cok ingiliz kulupleri istiyo yani anlıcagın yıldız< olmucak bizde yıldız olacak futbolcu lazım

marcelinhos100
30.04.2007, 22:32
bu futbolcunun talibi cok ingiliz kulupleri istiyo yani anlıcagın yıldız< olmucak bizde yıldız olacak futbolcu lazım

tamam da Ayila Yussufu da mı ingiliz klupleri istiyor yani

edim
30.04.2007, 22:34
tamam da Ayila Yussufu da mı ingiliz klupleri istiyor yani

bolton basta olmak üzere

asem61
30.04.2007, 22:37

Mesut Özil

arkadasim bu genci almak icin artik cok gec.yani treni kacirdik. bu cocuk bundesliga lideri schalkede oynuyor ve büyük ihtimallede almanya sampiyonu olacaklar. neden trabzona gelsin, bizim ligde futbolmu oynaniyor? ben bu cocuk gibi 10 larca genci trabzona önerebilirim ama bosuna ugrasmis oluruz. bu isleri para karsiligi yapan bircok kisi var almanyada.bu kisiler burdaki gencleri takip edip türkiyedeki takimlara öneriyorlar, anliyacaginiz resmi olmayan menejerlik yapiyorlar.

ben bu isi trabzonum icin parasiz yapmaya hazirim yeterki onlar istesinler.

edim
30.04.2007, 22:40
arkadasim bu genci almak icin artik cok gec.yani treni kacirdik. bu cocuk bundesliga lideri schalkede oynuyor ve büyük ihtimallede almanya sampiyonu olacaklar. neden trabzona gelsin, bizim ligde futbolmu oynaniyor? ben bu cocuk gibi 10 larca genci trabzona önerebilirim ama bosuna ugrasmis oluruz. bu isleri para karsiligi yapan bircok kisi var almanyada.bu kisiler burdaki gencleri takip edip türkiyedeki takimlara öneriyorlar, anliyacaginiz resmi olmayan menejerlik yapiyorlar.

ben bu isi trabzonum icin parasiz yapmaya hazirim yeterki onlar istesinler.

cok futbolcu genç var yıldız degil ama olmaya aday ama bizimkiler istemiyo tanınmamış diye

marcelinhos100
30.04.2007, 22:41
http://www.stvv.com/files/04%20-%20Cephas%20Chimedza.JPG

middenvelder

Chimedza Cephas bizimkiler devre arsında izlemiş begenmişler 23 yaşında 1,78 boyunda ben bu takımın sitesinden yazışmıştım taraftarlarıyla iyi futbolcu olduğunu söylemişlerdi hala bayağı tepki vermişlerdi alamazsınız diye bir Türk arkadaş sayesinde istatistik almıştık resimden de anlayacağınız üzre hayvan gibi birşey

Can
30.04.2007, 22:42
marcelinhos100 bi aralar utaka diyodun o adam yine gol attı her hafta golü var

edim
30.04.2007, 22:46
http://www.stvv.com/files/04%20-%20Cephas%20Chimedza.JPG

middenvelder

Chimedza Cephas bizimkiler devre arsında izlemiş begenmişler 23 yaşında 1,78 boyunda ben bu takımın sitesinden yazışmıştım taraftarlarıyla iyi futbolcu olduğunu söylemişlerdi hala bayağı tepki vermişlerdi alamazsınız diye bir Türk arkadaş sayesinde istatistik almıştık resimden de anlayacağınız üzre hayvan gibi birşey

dostum mevkisi ne y bu adamın bende biliyorum bu ismi duydum görüşme bile yapılar bunla fakat ziya dogan istememiş

marcelinhos100
30.04.2007, 22:47
Hala diyorum rennes takımı bu sene avrupa kupalarına gidemiyor kötü bir sezon geçiriyorlar aslında en kolay alabileceğimiz topçu diye düşünüyorum ama sadece ben düşünüyorum yanılmıyorsam 10. golünü attı çok güçlü hani bir aralar Amokachi vardıya beşiktaşta aynen onun gibi teknik aynı zamanda

http://www.football.fr/fr/images/20077/19173utaka.jpg

Koray
30.04.2007, 22:49
ben carlos albertoda ısrar ediyorum..duuuuuyyyyyy beniiiiii eyyyy yönetiiiimmm..!!!!

marcelinhos100
30.04.2007, 22:49
dostum mevkisi ne y bu adamın bende biliyorum bu ismi duydum görüşme bile yapılar bunla fakat ziya dogan istememiş

forumdan bana o Türk arkadaş şöyle dedi onların takımında forvet arkası oynuyormuş ama iyi bir takımda defansif orta sahayı çok iyi oynar dedi aynı zamanda belçikada gelecek vadeden topçular arasında falan dedi bilmiyorum

edim
30.04.2007, 22:52
yeni alınan arap cok iyiymiş bu olmasın

marcelinhos100
30.04.2007, 22:53
yeni alınan arap cok iyiymiş bu olmasın

yeni arap mı alınmış ziya alsa alsa aymanın kuzenini alır

edim
30.04.2007, 22:54
yeni arap mı alınmış ziya alsa alsa aymanın kuzenini alır

ziyadan habersiz kardeş bu yıldızmış

marcelinhos100
30.04.2007, 22:54
ben carlos albertoda ısrar ediyorum..duuuuuyyyyyy beniiiiii eyyyy yönetiiiimmm..!!!!

müthiş on numara da ziya varken ne gerek var güzel abim çoçuğa yazık değil mi daha 23 yaşında futboldan soğusun

muratd61
30.04.2007, 22:56
ziya bi röportajda bi oyuncuyla anlaştık ama ismini veremem demişti.kim acaba bu?mehmet çakır dır siye düsünüyorum ben...bence sol tarafa antalyalı volkanı alırsak süper olur...cok iyi bi adam valla

AYYILDIZ
30.04.2007, 22:58
ziyadan habersiz kardeş bu yıldızmış

Edim kaynak sağlam mı yıldız konusunda bu yönetime güven olmaz

Emorfo
30.04.2007, 22:59
Alma satma işlerine erken başlamışız. Ziya'dan habersiz nasıl adam alıyoruz onu anlamadım, başımıza ne geldiyse hocaya sormadan yapılan transferleden gelmedi mi?

Koray
30.04.2007, 22:59
müthiş on numara da ziya varken ne gerek var güzel abim çoçuğa yazık değil mi daha 23 yaşında futboldan soğusun

onu bunu bilmem bu adam gelirse varya türkiyeyi sallarız düşünsenize carlos alberto,yattara,gökdeniz,ceyhunve umut bi arada..

AYYILDIZ
30.04.2007, 23:00
ziya bi röportajda bi oyuncuyla anlaştık ama ismini veremem demişti.kim acaba bu?mehmet çakır dır siye düsünüyorum ben...bence sol tarafa antalyalı volkanı alırsak süper olur...cok iyi bi adam valla

bence Samsundan Adnandır Gençlerden engin alınsın hem Trabzonlu hemde iyi oyuncu.Ali Bilginide almamız lazım

edim
30.04.2007, 23:02
Edim kaynak sağlam mı yıldız konusunda bu yönetime güven olmaz

bana gelen blgiler öle

AYYILDIZ
30.04.2007, 23:02
ziya hocanın anlaştık dediği oyuncuyu bilen var mı?

Koray
30.04.2007, 23:05
bu yönetime kızıyoruz ediyoruz ama bu sene işleri sağlam tutacaklara benziyo içimde öyle bi his var nedense..

marcelinhos100
30.04.2007, 23:06
Herkes şu futbolcularda hemfikir anlaşılan:

Ali Bilgin
Engin Baytar
Martinez
Hakan Arıkan
Kenan Hasagiç
Wederson
Volkan Yaman
Gökhan Gönül
Serhat Akyüz
Emre Güngör
Yasin Çakmak
Bekir İrtegün
Mehmet Topuz
Mehmet Çakır
Gökhan Ünal
Adnan Güngör

yukarıdaki Türkiyede değişik mevkilerde oynayan alternatifli liste bumnlardan 5 tanesi alınmalı 2 tane de yabancı alınmalı

John Utaka
Pascal Feindouno
Aruna Dindane
Eduardo de Souza
Ayila Yussuf
Carlos Alberto
Arouca
Seydou Keita

Hadi iyi akşamlar

edim
30.04.2007, 23:06
bu yönetime kızıyoruz ediyoruz ama bu sene işleri sağlam tutacaklara benziyo içimde öyle bi his var nedense..

tam üstüne bastın kaldır ayagını cidden mantıklısın helal olsun arkadasım bu sozunu kaydet ilerde herkese ben demiştim dersin katılıyorum sana

Kasım Hilal
30.04.2007, 23:08
marcelinhos100 (http://forum.bordomavi.net/member.php?u=13848) karseş iyi isimler yazmışsın ama Utaka, Dindane ve Keita pahalıya patlayacak cinsten oyuncular.
Onlar için kesenin ağzını hakikaten açmak lazım!

yns61
30.04.2007, 23:14
boşuna futbolcu yazılıp çizilmesin.. arkadaşlar nerde bonservis bedeli olmayan bi oyunu varsa o bizimdir.. nerde 32 aasından yukarı oyuncu varsa oda bizimdir..

asem61
30.04.2007, 23:16
Geburtsdatum: 01.08.1982
Größe: 1,76
Nationalität: Deutschland
Türkei
Status: L
Fuss: links Geburtsdatum: 15.03.1986
Größe: 1,67
Türkei
Status: L Geburtsdatum: 30.08.1986
Größe: 1,80
Nationalität: Türkei
Deutschland
Status: NAoL
Fuss: beidfüßig

Fuss: rechts

arkadaslar diyeceksinizki bu bilgilerin sahipleri kim. onuda siz bulun. tabiki espri. habu alinti isini iyi yapamayinca bilgilerin yarisi var yarisi yok. bidaha deneyelim

Fanatik28
30.04.2007, 23:20
Arkadaslar, Teknik Direktörümüz kim olmali diye bir baslik acilmali. Eger Z.D. gercekten basta kalacaksa, yazacaklariniz gercekten bosu bosuna.

Erdal
30.04.2007, 23:22
tam üstüne bastın kaldır ayagını cidden mantıklısın helal olsun arkadasım bu sozunu kaydet ilerde herkese ben demiştim dersin katılıyorum sana

sadece onunkini degil kardes seninkini de kaydettim :) ...

firidin61
30.04.2007, 23:26
Umarım akıl ederler ve celtic kalecisi Boruc u kalecimiz olarak görürüm...
Eger ziya(n)gidicekse ben bu kadroyla 3 sene daha oynamaya razıyım yeterki bu adam def olsun artık oturdugu yerden!Sivas maçında bu adamı istifaya cagırmayan taraftar bence bir yerden çıkar sağlayan taraftardır!Hadi Trabzoınun gerçek taraftarları iş basına!!!Ezikbahçe maçında kadıkoydeyim inş o maçtada avazım çıktıgı kadar sadece ben olsam dahi bagırıcam!!

Ziya(n)Doğan istifa!!!:mad:

BDiler61
30.04.2007, 23:29
onu bunu bilmem bu adam gelirse varya türkiyeyi sallarız düşünsenize carlos alberto,yattara,gökdeniz,ceyhunve umut bi arada..

ceyhun yattara kesin yedek olur

asem61
30.04.2007, 23:30
Kiskanc, Ferhat
Spieler-Info
Spielerdaten
Vorname: Ferhat
Nachname: Kiskanc
Rückennummer: 11
aktuelle Position: Mittelfeld
aktueller Verein: Rot-Weiss Essen
im Verein seit: 2005
bisherige Vereine: 1. FC Köln (2001-05), Bayer Leverkusen (bis 01), Germania Agrippina Köln, Eintracht Köln
Geboren am: 01.08.1982
Größe (cm): 176
Gewicht (kg): 73
Spiele 2. Bundesliga: 20
Tore 2. Bundesliga: 1

Calik, Serkan
Spieler-Info
Spielerdaten
Vorname: Serkan
Nachname: Calik
Rückennummer: 29
aktuelle Position: Sturm
aktueller Verein: Rot-Weiss Essen
im Verein seit: 2004
bisherige Vereine: Borussia M'gladbach (bis 04), VfB Lohberg, TV Jahn Hiesfeld
Geboren am: 15.03.1986
Größe (cm): 167
Gewicht (kg): 64
Spiele 2. Bundesliga: 30
Tore 2. Bundesliga: 2

Yelen, Zafer
Spieler-Info
Spielerdaten
Vorname: Zafer
Nachname: Yelen
Rückennummer: 37
aktuelle Position: Mittelfeld
aktueller Verein: Hansa Rostock
im Verein seit: 2005
bisherige Vereine: Tennis Borussia Berlin (bis 05), Türkiyemspor 1978, Reinickendorfer Füchse, Normannia 08 Berlin
Geboren am: 30.08.1986
Größe (cm): 180
Gewicht (kg): 78
Spiele 2. Bundesliga: 23
Tore 2. Bundesliga: 4

hasimdi oldu galiba

yns61
30.04.2007, 23:33
nobre.. forvette fena olmaz..

Koray
30.04.2007, 23:54
nobre.. forvette fena olmaz..

gerek yok ona..

Yunus Emre AYAZ
30.04.2007, 23:56
marcio mossoro bi yere kaybolmadıysa onu alabiliriz..

real betisteki rafael sobis tipinde bi oyuncu kıvrak ve bücür

Terzioğlu
01.05.2007, 00:04
ya gecen sene gündemimizde arouca ile birlikte bir carlos alberto vardi...bir videosunu izlemistim...videoda gercekten iyi bir oyuncuya benziyordu...ufak defek bi oyuncu...ön liberoda oynuyor....brezilya ümit milli takiminin kaptanligini yapiyordu...takimini unuttum...benden baska kimse hatirlamiyor mu bu oyuncuyu? bir dönem portodan oynayandan bahsetmiyorum....

Terzioğlu
01.05.2007, 00:12
http://www.nos.nl/noswktot20/images/Marcos-Arouca-da-Silva99_tcm47-175278.jpg

Arouca da Silva...1986 dogumlu...Brezilya Ümit Milli takiminda oynuyor...ama ben bundan bahsetmiyorum...bununlar birlikte bir Carlos Alberto vardi gündemimizde...hatirlayan yok mu?

Terzioğlu
01.05.2007, 00:17
---------------------------Martinez---------------------------
--------------------------------------------------------------
--------------------Stepanov-----Risp------------------------
---Adnan-----------------------------------------Wederson---
-------------------Carlos Alberto(Arouca)----------------------
---Gökdeniz-------------------------------------------I.Akin---
--------------------------Ali Bilgin-----------------------------
------------------Yattara-------------------------------------
---------------------------------Umut------------------------

Attila Selçuk Uzun
01.05.2007, 00:18
Arkadaşlar ,
Yönetimin aldığı isim (sadece tahmin) Danilson dur. 2.bir Marcelinho vakası yolda ....

Fatih Ersoy
01.05.2007, 00:22
İnsan hayalleri ile yaşar ama boş hallerle değil..

Uşaklar pakın hau işleri biz bu kafaya ancak bi ceyhun daha alırız. Ne yıldızı..

sadman
01.05.2007, 00:59
bu yönetimden bu saatten sonra mantıklı bir hareket beklemiyorum. bu seneki hüsranın etkisinde kalıp yine ellerine yüzlerine bulaştırırlar. zaten öyle yetenekli bir yöneticimiz olduğuna da inanmıyorum transfer için. eldeki kadroyu korusalar bence bu yönetim için artı olur ama bence onu da başaramayacaklar.

turgi
01.05.2007, 01:45
arkadaşlar transferden önce para lazım dolayısıyla birini satmak gerekiyor o da nuri ye düsüyor ben derim bu sene gökdenizi satar artık siz ne dersiniz bilmem ama bu yönetim gökdenizi de 6-7 milyona satar 1,5 milyona yıldız ve toplama kampında amele getirir sonra sene ye hedef belirleriz.....

arkadaslar bu arada sitenin girişinde ki resim cok hoşuma giti ellerinize saglık devamını istiyoruz...

sametaydin
01.05.2007, 01:54
tranzsfer falan diyoruz burda isimler konuşuluyo ama biraz yüksekten uçuyoruz galiba. yani rafael sobisler boruc lar falan bu futbolcuların trabzonspora gelme ihtimalleri milyonda 1 e yakın bence

kalavara
01.05.2007, 02:13
Millet bence önce iyi gol vuruşu olan,takım sıkıştığında ilerde top tutan tarzda bir forvet(santrafor) almalıyız bence.umut için daha erken bence.çok çabalıyor ama trabzonspor onu aşar.hatta bence iki tane forvet almalıyız.tabii ömer ve ersen gitmeli bence.
Ayrıca orta saha için de çok iyi transferler şart.savunma ağırlıklı biri için fransa ligi cennet bence.ama biraz cep yakarlar tabi.bir de oyun kurucu lazım.oyun kurucusuz olmaz bence.bu da ceyhun gibi top oynamaktan bezmiş biri olmamalı.düşündüm de yönetimin ve ziyanın iyi dediği kadroda bir sürü eksik var.nerde bu bölgelerin adam gibi futbolcuları nerde.

sametaydin
01.05.2007, 02:25
Millet bence önce iyi gol vuruşu olan,takım sıkıştığında ilerde top tutan tarzda bir forvet(santrafor) almalıyız bence.umut için daha erken bence.çok çabalıyor ama trabzonspor onu aşar.hatta bence iki tane forvet almalıyız.tabii ömer ve ersen gitmeli bence.
Ayrıca orta saha için de çok iyi transferler şart.savunma ağırlıklı biri için fransa ligi cennet bence.ama biraz cep yakarlar tabi.bir de oyun kurucu lazım.oyun kurucusuz olmaz bence.bu da ceyhun gibi top oynamaktan bezmiş biri olmamalı.düşündüm de yönetimin ve ziyanın iyi dediği kadroda bir sürü eksik var.nerde bu bölgelerin adam gibi futbolcuları nerde.
güzel yazdın gerçekten.yalnız 1 forvet yeter bence. umut da daha iyi olacak inşallah benim umuttan yana umudum var açıkçası her ne kadar yetersiz olsa bile. diğer sölediğin herşeye katılıyorum.

tamuğ yamtar
01.05.2007, 02:32
Ziya gidiyor, yerine Yılmaz Vural geliyor...

Gürkan
01.05.2007, 08:48
Alma satma işlerine erken başlamışız. Ziya'dan habersiz nasıl adam alıyoruz onu anlamadım, başımıza ne geldiyse hocaya sormadan yapılan transferleden gelmedi mi?

haklısında hocaya sormadan yapılan transfer ortada bir hoca olmadıgına gore...

OFLU
01.05.2007, 08:49
bana gelen blgiler öle

sen kimsin bilader ya sana bole vahiy geliyo madem bisey biliyosun soyle o zaman ,acaip bi tavrin nuri gibide davranislarin var kimse kimsenin agzina bakmiyo yani bu tarz gider yapma millete bisey biliyosan soyle FOS cikarsa ne ala ..

TSKara61
01.05.2007, 09:01
Mohammed Kader

Emorfo
01.05.2007, 09:22
haklısında hocaya sormadan yapılan transfer ortada bir hoca olmadıgına gore...

Ziya'ya her ne kadar kızgın olsakta futbol adına sahada bir şey göremezsek te devre arasında istediği adamların alınması ile ilk yarıdan daha iyi bir ikinci yarı geçiriyoruz. BJK ile birlikte ligde en çok puan toplayan takımız. Futbol kötü herşey kötü de futbolun bu kuralını ihmal edemeyiz. Hoca kötü de olsa transferler onun isteğine göre yapılmalı başarının ilk sırrı budur.

EmrahYalçınalp
01.05.2007, 10:04
Ziya'ya her ne kadar kızgın olsakta futbol adına sahada bir şey göremezsek te devre arasında istediği adamların alınması ile ilk yarıdan daha iyi bir ikinci yarı geçiriyoruz. BJK ile birlikte ligde en çok puan toplayan takımız. Futbol kötü herşey kötü de futbolun bu kuralını ihmal edemeyiz. Hoca kötü de olsa transferler onun isteğine göre yapılmalı başarının ilk sırrı budur.

Trabzonspor'un diğer takımlara göre değil, kendine göre değerlendirilmesi gerektiğini düşünüyorum. Yani önceki sezonlarda ikinci yarının şu haftasına kadar ne yapmışız ona bakmak lazım. İkinci yarı aldığımız puanlar sistem içinde bir parçadır. Yani şöyle söyleyeyim; Tuncay Şanlı 80. dakikada yorulup daha az koşmaya başlayabilir, adamın hakkı var. 80 dakika kıçını yırtmış... Ama Alex son 10 dakikada ondan daha çok koşarsa bu Alex'in başarısı ya da Tuncay'dan daha iyi olduğu anlamına gelmez. Takımlar sezon boyunca top oynamışlar, bir kısmı durumunu garantilemiş, bir kısmı fiziksel ve psikolojik olarak yorulmuş. Bu durumda sezon boyunca "Ağustos böcekliği" yapan biz de çıkıp aldık bir kaç puan, doğru. Çünkü yaz geldi...

Bir sezonu daha ZD'a emanet etmek ve istediği topçuları almak en çok seneye de bu zamanlarda "ikinci yarı iyi puan topladık" diye avunmamıza neden olur. Biz çocukken öğleye kadar oruç tutardık. Koca koca adamlar birinci ligde hocalık yapıp hala aynı mantıkla puan sayıyorlar yaw :) Ne yapayım ben ikinci yarıdaki puanları? Toplamdan ne haber?

Ayrıca bu futbolla şampiyon olmamızı da VALLAHİ DE BİLLAHİ DE istemem. 3. sınıf kıytırık Avrupa takımları tarafından madara edilmiş, kazanmak zorunda olduğu maçlara bile "ne şiş yansın ne kebap, yenilmeyelim yeter, kazayla atarız bir tane belki" diye çıkıp şeref peşine düşmüş bir takımım olsun istemem çünkü (Bkz. Ossasuna maçı)

Hasılı, o transfer dosyasının yazarı ZD ise dosyanın raftan inmemesi daha hayırlıdır. Seneye 3-5-2, 4-4-2 yerine grekoromen, serbest terimlerinden konuşuyor olacağız yine.

asimavi
01.05.2007, 10:08
Herkes şu futbolcularda hemfikir anlaşılan:

Ali Bilgin
Engin Baytar
Martinez
Hakan Arıkan
Kenan Hasagiç
Wederson
Volkan Yaman
Gökhan Gönül
Serhat Akyüz
Emre Güngör
Yasin Çakmak
Bekir İrtegün
Mehmet Topuz
Mehmet Çakır
Gökhan Ünal
Adnan Güngör

yukarıdaki Türkiyede değişik mevkilerde oynayan alternatifli liste bumnlardan 5 tanesi alınmalı 2 tane de yabancı alınmalı

John Utaka
Pascal Feindouno
Aruna Dindane
Eduardo de Souza
Ayila Yussuf
Carlos Alberto
Arouca
Seydou Keita

Hadi iyi akşamlar

marcelınhos bu lısteyı ne yap et transfer komıtesıne ulastır.........

Cüneyt Canlıca
01.05.2007, 10:11
Ziya Trabzonsporda teknik direktörken bu takıma yıldız futbolcu alınması Türk ve Dünya futboluna indirilecek en büyük darbedir...

6Şafak Aydın1
01.05.2007, 10:18
Trabzonspor Sadri Şener Halkla İlişkiler ve Sosyal Tesisleri
Telefon 0 (462) 326 67 96 - 326 56 05
Faks 0 (462) 326 60 87

Trabzonspor Mehmet Ali YILMAZ Tesisleri
Telefon 0 (462) 325 09 67 (4 hat)
Faks 0 (462) 325 55 14 - 325 55 15

asimavi
01.05.2007, 10:21
Trabzonspor'un diğer takımlara göre değil, kendine göre değerlendirilmesi gerektiğini düşünüyorum. Yani önceki sezonlarda ikinci yarının şu haftasına kadar ne yapmışız ona bakmak lazım. İkinci yarı aldığımız puanlar sistem içinde bir parçadır. Yani şöyle söyleyeyim; Tuncay Şanlı 80. dakikada yorulup daha az koşmaya başlayabilir, adamın hakkı var. 80 dakika kıçını yırtmış... Ama Alex son 10 dakikada ondan daha çok koşarsa bu Alex'in başarısı ya da Tuncay'dan daha iyi olduğu anlamına gelmez. Takımlar sezon boyunca top oynamışlar, bir kısmı durumunu garantilemiş, bir kısmı fiziksel ve psikolojik olarak yorulmuş. Bu durumda sezon boyunca "Ağustos böcekliği" yapan biz de çıkıp aldık bir kaç puan, doğru. Çünkü yaz geldi...

Bir sezonu daha ZD'a emanet etmek ve istediği topçuları almak en çok seneye de bu zamanlarda "ikinci yarı iyi puan topladık" diye avunmamıza neden olur. Biz çocukken öğleye kadar oruç tutardık. Koca koca adamlar birinci ligde hocalık yapıp hala aynı mantıkla puan sayıyorlar yaw :) Ne yapayım ben ikinci yarıdaki puanları? Toplamdan ne haber?

Ayrıca bu futbolla şampiyon olmamızı da VALLAHİ DE BİLLAHİ DE istemem. 3. sınıf kıytırık Avrupa takımları tarafından madara edilmiş, kazanmak zorunda olduğu maçlara bile "ne şiş yansın ne kebap, yenilmeyelim yeter, kazayla atarız bir tane belki" diye çıkıp şeref peşine düşmüş bir takımım olsun istemem çünkü (Bkz. Ossasuna maçı)

Hasılı, o transfer dosyasının yazarı ZD ise dosyanın raftan inmemesi daha hayırlıdır. Seneye 3-5-2, 4-4-2 yerine grekoromen, serbest terimlerinden konuşuyor olacağız yine.

aynen katılıyorum ....

özellıkle sonda yazdıgın gures terımlerı cok dogru.....

adam aymandan ıkı uc tane daha olsa alıp ....macları mınderde yaptıracak nerdeyse ....

koru korune mucadele etmek ne anlşama gelıyor anlamıyarum ......

ama malesef zıyanın futbol bılgısı bu kadar zayıf.......futbol gol atmak ıcın oynanır....guresmek ıcın degıl...

kendı oynadıgı donemde kendı yarı sahasını hıc gecmedı herhalde zıya malum kendısıde on lıbero ıdı......

yanı bu takıma hucum oynatmak ıcın zamanında hucum futbolu oynamıs bırının teknık drektor olması lazım ......

vahıd halılhodzıc.....gıbı....

Cüneyt Canlıca
01.05.2007, 10:24
yanı bu takıma hucum oynatmak ıcın zamanında hucum futbolu oynamıs bırının teknık drektor olması lazım ......

vahıd halılhodzıc.....gıbı....

halilhodzic in teknik direktörlüğünü görmemiş olsak inanacagız... Ziya nın fransa görmüşünden başka bişey değil..

asimavi
01.05.2007, 10:32
halilhodzic in teknik direktörlüğünü görmemiş olsak inanacagız... Ziya nın fransa görmüşünden başka bişey değil..

halılhodzıc nıye gıttı....basarısız dıyemı gıttı..hayır yonetım gonderdı....yonetıme bı ıkı laf sokunca zorlarına gıttı tabı...

adam avrupada taktık anlamda sayılı adamlardan bırı....

zıya yanından bıle gecmez onun.....hem vahıd hoca devre arasında almıştı takımı .....

vahıd hoca olsaydı fatıhı bu kadar kolay satamazdılar....hem zıya 50 yıl bu takımda kalsa bır tane stepanov bulup getıremez ......

sadece onun donemınde takım gercekten bılerek futbol oynuyordu ....

sımdı ıse kımse ne yapacagını bılmıyor.....takımda herkes aman top gokdenız ve yattara ya gıtsınde onlar bıseyler yapar dusuncesınde işte yıldızlar bu noktada takımı ayakta tutar....

yıldız topcunun ayagına top geldımı takım bı rahatlar kendıne gelır bocalamaz bızde boyle 5 oyuncu varken sımdı sadece 1 tane kaldı ...zıya sayesınde ....

......

Burhan61
01.05.2007, 10:36
geçen sene bu zamanlar bu başlıkta transferleri ilk hazırlık kampına yetiştirirlerse bu yönetimi transfer anlamında başarılı bulacağımı söylemiştim. sonuç ortada.

öncelikle bu yönetim ve hoca ile ne kadar transer yaparsak yapalım başarı hayal.

iyi bir yönetim seçilmeden atılacak her adım ileride başımızı daha çok ağrıtacak hamleler olacaktır.

iyi bir yönetimimiz olduğunu kabul edersek, öncelik hoca transferi olmalı.

takım içerisinde hiç bir işe yaramayan, sadece kalabalık yapan sakar,bireysel hatalarıyla sürekli puan kayıplarına sebep olan,top teknikleri 0'ında altında olan futbolculardan kurtulmaya çalışarak transfere başlamalıyız. yani alınacak oyunculardan önce gönderilecek isimler belli olmalı. şahsi görüşüm bu isimler ferhat,hasan,hüseyin,celalettin,musa,mustafa keçeli, jeffersson, jun, musampa,çağdaş, ersen martin olmalıdır. bu oyuncuların içinde musampa diğerlerinden ayrı kategoridedir(bu saatten sonra bize yararı olmaz)

bunca oyuncuyu gönderip yeni oyuncular bulmak kabul etmeliyiz ki kolay bir iş değil. ancak yeni bir yapılanma ve uzun vadeli planlar yapmalıyız. önümüzdeki iki yıl içinde zaten şampiyon olmamız mevcut şartlarda mümkün değil. 3-5 yıl sonrasının planları yapılmalı.

Erdinç Dilek
01.05.2007, 10:38
daha doğrusu vahid halilhodziç döneminde futbolcular hadlerini bilip oynuyolardı, şu an o da yok dediğin gibi

asimavi
01.05.2007, 10:40
neyse konunun dısına cıkmayalım.....

....zaten onumuzdekı yılın ılk transferını 2. lıg den yaptık......

......barcelonanın ısteyıpde alamadıgı adnan trabzonsporda.......

....artık bu transferı 3.lıg. a....b...c...amator... falan takıp eder bunlar lıgın basındakı rakam buyudukukce lıgın kalıtesı artyor sanıyorlar .....

matematık yalan soylemez....3>2>1..........

...zaten onun ıcın bu sene 2.lıge duşmek ıçın cok uğrastılar ama olmadı ....onun ıçın zıya ıle devam ....zaten ancak zıya doğan bu takımı ...2 lıg gıbı dunyanın premıer lıgden sonrakı en buyuk lıgıne cıkarır......

....ıkıncı flas transfer rızeden emrah yada gençlerden erkan olursa şaşmayın...

Erdem Keser
01.05.2007, 10:41
vahid halilhodzic ve ziya dogan :)biri dünyanın sayılı hocalarından biri öbürü tanımlamaya sıfat bulamadıgım sahıs

Emorfo
01.05.2007, 10:42
EmrahYalçınalp
Yazdıklarına bende katılıyorum, ben bu yönetim ve teknik kadro gitmezse bu işkenceden zevk almak babında mazoşist bir tarzda yazdım :) Verdiğim örnekte hoca kötü de olsa transferler hocanın isteklerine göre yapılmalı diyorum. Sonuçta yönetim göreve devam ediyor, hocayı da göndermiyor, bari transferleri düzgün yapsınlar diyorum. Bu kadar yanlış içinde nasıl doğru yapacaklar o da ayrı bir konu.

asimavi
01.05.2007, 10:43
daha doğrusu vahid halilhodziç döneminde futbolcular hadlerini bilip oynuyolardı, şu an o da yok dediğin gibi

...doğru.....

en azından hocanın futbolcular uzerınde bı ağırlığı bı karızması vardı .....

zıya oyuncularla kavga edıp ceza vermekten baska ne yapıyorkı...

....ınsan yerıne bıle koymuyor onları...

Erdem Keser
01.05.2007, 10:44
türkiye liginden almaları gereken 3 isim
1-Ali Güzeldal
2-Ali Bilgin
3-İbrahim Akın

Emorfo
01.05.2007, 10:44
vahid halilhodzic ve ziya dogan :)biri dünyanın sayılı hocalarından biri öbürü tanımlamaya sıfat bulamadıgım sahıs

Abartmayalım Vahid hocanın oynattığı sistemle Ziya Doğan'ın oynattığı sistem arasında bir fark yoktu. Sürekli maçı kendi sahamızda kabul edip kontra atağa dayalı futbol oynuyordu Vahid döneminde o zaman da çoğunluk bu oyun sistemini eleştiriyordu. Ben ikisinin arasında bir fark göremiyorum. İkisi de yıldız düşmanı :)

asimavi
01.05.2007, 10:51
Abartmayalım Vahid hocanın oynattığı sistemle Ziya Doğan'ın oynattığı sistem arasında bir fark yoktu. Sürekli maçı kendi sahamızda kabul edip kontra atağa dayalı futbol oynuyordu Vahid döneminde o zaman da çoğunluk bu oyun sistemini eleştiriyordu. Ben ikisinin arasında bir fark göremiyorum. İkisi de yıldız düşmanı :)

...yapma ya...gözünü seveyım olurmu öyle sey ...

vahıd hoca sadece derbılerde kontra oynuyordu ....buda dunyanın her yerınde gecerlı bır taktıkdır....zıya ıcerdede dısarıdada defans yapıyor...

vahıd hoca kesınlıkle yıldız duşmanı olamaz ...sadece yıldızları sımartmaz ...

unutmayın ronaldınho onun takımından cıktı ...tamam belkı bazen yedek bıraktı ama harcamadı adamı.....ve emın olunkı ronaldınho vahıd hocadan sıkayetcı değıldır....

ama zıya adamları resmen harcadı ...nerde syzmek.....nerde marcelınho.....syzmek kactı....marcelınho kendını kurtardı yanı cok ıyı bır takıma gıtmedı sadece zıyadan kurtulmak ıcın gıttı....

ama ronaldınho psg den gıderken takımını buyutmek ıcın gıttı yanı karıyer meselesı kurtulmak ıcın gıtmedı ....

Gürkan
01.05.2007, 10:52
EmrahYalçınalp
Yazdıklarına bende katılıyorum, ben bu yönetim ve teknik kadro gitmezse bu işkenceden zevk almak babında mazoşist bir tarzda yazdım :) Verdiğim örnekte hoca kötü de olsa transferler hocanın isteklerine göre yapılmalı diyorum. Sonuçta yönetim göreve devam ediyor, hocayı da göndermiyor, bari transferleri düzgün yapsınlar diyorum. Bu kadar yanlış içinde nasıl doğru yapacaklar o da ayrı bir konu.

konunun iki yönü var bence

1 - teknikdirektör ve transfer.

2 - ziya doğan ve transfer.

bu ikisini karıştırırsak sanki farklı şeyleri savunurmuş gibi oluruz.

transferlerde teknik kadroya uyulmasına ,danışılmasına (tamamen bırakmamak kaydı ile) evet.

ama gidecek veya geleceği olmayan hocaya uyulmasına danışılmasına hayır.

Vkgz
01.05.2007, 11:00
Gogua, Gogua, Gogua

Bilal 61
01.05.2007, 11:01
Martinez

Adnan

Wederson

Keita

Ali Bilgin

Mehmet çakır

Bencede bu futbolcuları almalıyız..Faydaları olur..

Emorfo
01.05.2007, 11:02
...yapma ya...gözünü seveyım olurmu öyle sey ...
vahıd hoca sadece derbılerde kontra oynuyordu ....buda dunyanın her yerınde gecerlı bır taktıkdır....zıya ıcerdede dısarıdada defans yapıyor...
vahıd hoca kesınlıkle yıldız duşmanı olamaz ...sadece yıldızları sımartmaz ...
unutmayın ronaldınho onun takımından cıktı ...tamam belkı bazen yedek bıraktı ama harcamadı adamı.....ve emın olunkı ronaldınho vahıd hocadan sıkayetcı değıldır....
ama zıya adamları resmen harcadı ...nerde syzmek.....nerde marcelınho.....syzmek kactı....marcelınho kendını kurtardı yanı cok ıyı bır takıma gıtmedı sadece zıyadan kurtulmak ıcın gıttı....
ama ronaldınho psg den gıderken takımını buyutmek ıcın gıttı yanı karıyer meselesı kurtulmak ıcın gıtmedı ....

O dönemlerde Trabzonspor'un maçlarını izledin mi bilemiyorum ama sadece büyük maçlar değil bütün maçlarda defans ağırlıklı oynuyorduk. Hele bir antep maçı var ki maçın başından sonuna kadar Antep tek kale oynadı ancak maçı kazanan biz olduk. Daha böyle bir çok maç var. Vahid hoca kariyerli bir hoca, Ronaldinho'yu yedek bırakıyordu evet o da Yattara'yı yedek birakan Ziya gibi çok eleştiriliyordu orda.

Şimek Ziya Doğan yüzünden gitmedi adamın hayatı karardı, burda yazmıyım neden gittiğini ancak karısıyla büyük sorunları vardı. Ülkesinden dönmemeyi çözüm oalrak gçrmüş. Hangi hoca olsa bu durumda Şimek'i kazanamzdı. Marcelinho büyük transfer olsa da toplama bir takımd başarılı olamayacağı belliydi. Defalarca yazdık bu tip transferlerin Trabzonspor'a uyum sağlayamadığını. Marcelinho 2 sene önce alınsa büyük iş yapardı o uyumlu kadroda. Jenerasyon şart.

Ayrıca hatırladığım kadariyle Ronaldinho PSG'den Vahid yüzünden gitti, tartışmılardı Ronaldinho'da gitmek istedi PSG yönetimi de sattı.

Sorun Ziya'yı savunmak değil kimse yanlış anlamasın, hepimiz eleştiriyoruz da biraz insaflı eleştirmek lazım, bu gün neden güneş açmadı hep Ziya'nın yüzünden vb eleştiriler biraz garip geliyor.

Vkgz
01.05.2007, 11:03
Ya arkadaşlar martinez diyoruzda adam çok salakça hatalar yapıyor

sancakbeyi_61
01.05.2007, 11:13
eger sag beki türkiyeden alacaksak bence abdurrahman dereliyi alalım..hem trabzonlu hem süratli iyi topcu bence..

ilave olarak ali bilgin ve ali güzeldal alınmalı..

asimavi
01.05.2007, 11:15
O dönemlerde Trabzonspor'un maçlarını izledin mi bilemiyorum ama sadece büyük maçlar değil bütün maçlarda defans ağırlıklı oynuyorduk. Hele bir antep maçı var ki maçın başından sonuna kadar Antep tek kale oynadı ancak maçı kazanan biz olduk. Daha böyle bir çok maç var. Vahid hoca kariyerli bir hoca, Ronaldinho'yu yedek bırakıyordu evet o da Yattara'yı yedek birakan Ziya gibi çok eleştiriliyordu orda.

Şimek Ziya Doğan yüzünden gitmedi adamın hayatı karardı, burda yazmıyım neden gittiğini ancak karısıyla büyük sorunları vardı. Ülkesinden dönmemeyi çözüm oalrak gçrmüş. Hangi hoca olsa bu durumda Şimek'i kazanamzdı. Marcelinho büyük transfer olsa da toplama bir takımd başarılı olamayacağı belliydi. Defalarca yazdık bu tip transferlerin Trabzonspor'a uyum sağlayamadığını. Marcelinho 2 sene önce alınsa büyük iş yapardı o uyumlu kadroda. Jenerasyon şart.

Ayrıca hatırladığım kadariyle Ronaldinho PSG'den Vahid yüzünden gitti, tartışmılardı Ronaldinho'da gitmek istedi PSG yönetimi de sattı.

Sorun Ziya'yı savunmak değil kimse yanlış anlamasın, hepimiz eleştiriyoruz da biraz insaflı eleştirmek lazım, bu gün neden güneş açmadı hep Ziya'nın yüzünden vb eleştiriler biraz garip geliyor.

....tamam sende haklısın zaten zıyayı savundugunu dusun muyorum ......bende zıyayı basta eleştırmemek için kendımı cok kastı ama artık barız hataları var ..ve gıtmelı..

benım anlayamadığım....zıyayla vahıd hocanın aynı kefeye koyulması arada dağlar kadar fark var.......

.....syzmek konusunda ısın perde arkasını bılmıyorum eğer dedığın gıbı bır durum vardıyasa tabıkı t.d nı yapacağı bırsey yok ama ozaman da yonetım sahıp çıkıp ılgılenebılırdı....ama takımdada kendıne uymayan defansıf bır oyun oynandıgı ıcın mutlu degıldı ...ıkısı bırlesınce kactı....ınsallah kendını toparlar.....
ondakı hırsı ben kımsede gormedım......bu takımda hep yokluğu hıssedılecektır...

asimavi
01.05.2007, 11:19
Ya arkadaşlar martinez diyoruzda adam çok salakça hatalar yapıyor

...ben martınez demıyorum hasagıc dıyorum.....hem turk olma ıhtımalı fazla...

kesın alınmalı....antepde oldugum ıcın adamın en az 20 macını ızledım herseyıne ben kefılım....

Erdem Keser
01.05.2007, 11:20

yanlız faruk abi o antep maçında bizim 8 tane net gol pozisyonumuz vardı 7 tanesini ömer rıza kacırmıstı :)yani sadece kapanmak için oynamıyoduk ve o macta veyselin karambol pozisyonu dısında antep pozisyon bulamamıştı

Cüneyt Canlıca
01.05.2007, 11:24
Bizde ''kör ölüyor badem gözlü oluyor''.... Ah vahit vah vahit demeye başladık şimdide.. Adam Ronaldinho yu yedek bırakmış, bu yönüyle ziya dan üstündür kabul ederim... Ziya daha o seviyelere gelemedi.. Ama bu azimle giderse mutlaka geçecektir... Ziya gitmden açılan transfer dosyası Ziyanın sırma saçlı olmasıyla eşdeğerdir

asimavi
01.05.2007, 11:25
yanlız faruk abi o antep maçında bizim 8 tane net gol pozisyonumuz vardı 7 tanesini ömer rıza kacırmıstı :)yani sadece kapanmak için oynamıyoduk ve o macta veyselin karambol pozisyonu dısında antep pozisyon bulamamıştı

evet o macı trıbunden ızlemıstım antepde son 4 yıldır tum maclarımızı ızledım ....

en guzel oynadıgımız ıkıncı mactı....ömer rıza delı etmıstı benı ....

dığer mac ıse romasenko zamanındaydı bırde gol atmıstı ozamn antepe....hey gıdı gunler...........

Emorfo
01.05.2007, 11:26

Evet defans yapmamıza rağmen kontra ataklardan çok gol poziyonları bulduk, ancak Antepinde vardı pozisyonları. Antep pozisyondan ziyade öyle bir baskı kurdu ki maçı izlerke utandım. O dönemleri şöyle bir gözönüne getiriyorum da Ziya Doğan döneminden çok fazla bir farkı yoktu. Fatih Tekke olmasına rağmen oynadığımız sistem defans ağırlıklı bir sistemdi. Her maçta rakiplerimizdan baskı yemeden duramıyorduk. Bu birazda özgüvenini kaybetmiş takımlarda oluyor. O dönemle bu dönem arasında büyük benzerlikler var.

asimavi
01.05.2007, 11:34
Evet defans yapmamıza rağmen kontra ataklardan çok gol poziyonları bulduk, ancak Antepinde vardı pozisyonları. Antep pozisyondan ziyade öyle bir baskı kurdu ki maçı izlerke utandım. O dönemleri şöyle bir gözönüne getiriyorum da Ziya Doğan döneminden çok fazla bir farkı yoktu. Fatih Tekke olmasına rağmen oynadığımız sistem defans ağırlıklı bir sistemdi. Her maçta rakiplerimizdan baskı yemeden duramıyorduk. Bu birazda özgüvenini kaybetmiş takımlarda oluyor. O dönemle bu dönem arasında büyük benzerlikler var.

...ya hu o mac bır ıstısnadır o mac hıc bır sekılde baz alınmamalıdır ....

trıbundeydım dıyorum ben ızledım macı...o maca cıkmadan once tam bır oyuncu krızı vardı sakatlar kart cezalıları coktu ...3. değişikliği oyuncu olmadıgı için yapamamıştık ....yanı vahıd hoca o macta en mantıklı taktıkle cıkıp macı kazan mıstır ...bu kadar basıt ...defensıf falan oynamıyorduk ozaman......

....bak sızde soyluyorsunuz fatıh vardı dıye fatıh gökdenız ve syzmek ın oldugu bır takıma ıstesende defans yaptıramazsın...............

champions
01.05.2007, 11:35
Bununla birlikte bir Carlos Alberto vardi gündemimizde...hatirlayan yok mu?
Evet var Figuirensede oynuyordu Yaklaşık 10 gün önce Corinthiansa transfer olmuş Yalnız bu adamın yaş konusunda problemi var 83'lü göstermiş kendini aslında 78'li bu sebeple ceza falanda almıştı Çok iyi adam hatta zamanında çok da istemiştim ama alınmaması için biçok neden var

Emorfo
01.05.2007, 12:59
...ya hu o mac bır ıstısnadır o mac hıc bır sekılde baz alınmamalıdır ....

trıbundeydım dıyorum ben ızledım macı...o maca cıkmadan once tam bır oyuncu krızı vardı sakatlar kart cezalıları coktu ...3. değişikliği oyuncu olmadıgı için yapamamıştık ....yanı vahıd hoca o macta en mantıklı taktıkle cıkıp macı kazan mıstır ...bu kadar basıt ...defensıf falan oynamıyorduk ozaman......

....bak sızde soyluyorsunuz fatıh vardı dıye fatıh gökdenız ve syzmek ın oldugu bır takıma ıstesende defans yaptıramazsın...............

Hele dur daha bunamadık çok iyi hatılıyorum neyin ne olduğunu. Bu konuda Koreli eski futbolcumuz ne diyor biliyor musun. Şimdiye kadar çalıştığımız hocalar arasında Şenol Güneş bana göre en iyisiydi diyor ve ekliyor Vahid Halilhotziç'in oyun sistemini hiç kimse anlayamadı. Çalıştığı en kötü hoca oalrak onu gösterdi. Bu sene Antalya'da yaptığı açıklamalar bunlar. Vahid dönemindeki başlıklar duruyordur hala forumda takımı defansif oynattığı için Ziya gibi o da feci şekilde eleştiriliyordu. Aksi görüş bildirme istersen, yanlış biliyorsun veya yanlış değerlendiriyorsun. Vahid=defans :)

gerçekefsane
01.05.2007, 13:15
yabancı oyuncu pascal feindouno, carlos alberto hasagiç- martinez

Cengiz Çubukcu
01.05.2007, 13:21
Hep söylüyoruz, bize aşama kaydedecek genç ve düşük maliyetli yabancı transferi şart diye. İyi yabancı olsun az olsun 6 adet transfer yapıp yarısını sezon ortasında gönderip yarısını da kenarda bekletecek kadar ne paramız var ne sabrımız...
Aklıma transfer edebileceğim Türkiye dışından yabancı oyuncu hiç mi hiç gelmiyor ama yıldız diye alınıp fos çıkanlar yerine lee young, somers vb. yabancılar bile daha faydalı oluyor ...

hüseyin1975
01.05.2007, 13:27
Arkadaslar bu Basligi LÜTFEN KAPATIN!!!

Ziyanin Basin Toplantisinda yaptigi aciklamalar, pardon sacmaliklardan sonra Transferin bir anlami KALMADI!!!

hüseyin1975
01.05.2007, 13:28
Ziya Doğan'dan önemli mesajlar
Teknik Direktörümüz Ziya Doğan, Mehmet Ali Yılmaz Tesisleri’nde düzenlediği basın toplantısında, önemli açıklamalarda bulundu.

http://trabzonspor.org.tr/images/trans.gif
http://trabzonspor.org.tr/images/haberpic/020507zdogan.jpgToplantı öncesi basın mensuplarının sorularını cevaplayan Doğan, farklı konulardaki görüşlerini de ifade etti. İşte Teknik Direktörümüz Ziya Doğan’a yöneltilen sorular ve kendisinin verdiği cevaplar:

Soru: Fortis Türkiye Kupası’ndan elenen Trabzonspor ligde beşinci sırada yer alıyor. UEFA Kupası’na gitme düşünceniz devam ediyor mu? Yoksa İntertoto’ya katılıp oradan UEFA Kupası’na katılma şansı zorlanacak mı?
“UEFA Kupası iddiamız çok az bir ihtimal. Az ihtimal olan ligde bu hedefi sonuna kadar kovalamamız lazım. Ayrıca Beşiktaş’ın kupayı alıp ligde üçüncü olma ihtimali de var. Şansımız bu konuda yüzde kaç diye sorarsınız; düşük derim. İntertoto Kupası’nın başlangıç tarihi, ilk maçın oynanma tarihi, hazırlık yapılması, bunlarla ilgili net karar vermedim. Zaman kısıtlı oluyor. Bununla ilgili kararı lig bittikten sonra ekibimle oturup eksilerini artılarını göz önünde bulundurduktan sonra vereceğiz. Şu anda küçük olan ihtimali düşünüyoruz”

Soru: Yönetim içindeki fikir ayrılıkları sizin rahat çalışmanızı engelliyor mu?

“Bu konulara çok fazla girmek istemiyorum. Son dönemdeki sıkıntılar iki iyi dost ve ağabey kardeşin ilişkisi içinde olan bir durum. Bunu düzelteceklerini biliyorum. Çünkü ağabey kardeş ilişkileri var. Bu konu hakkında konuşmak bana düşmez”

Soru: Başkan Nuri Albayrak’la bir görüşme yaptınız. Bu görüşmede gelecek adına güven tazelendi mi? Gelecek sezon Ziya Doğan takımın başında olacak mı?

“Başkanla İstanbul’da çok olumlu geçen bir görüşme yaptık. Benim bir yıllık daha mukavelem var. Yaşadığım sıkıntıları kendisine anlattım. Zaman zaman buradaki yönetici arkadaşlarımızla da bu sıkıntıları paylaşıyoruz. Başkan bu hafta gelecek. Tekrar oturup konuşacağız. Ancak kendisinin çok olumlu olduğunu biliyorum. Diğer yönetici arkadaşlarla da görüşecek. Bir an önce atağa kalkmamız gerekiyor. Transferde geç kalmamamız lazım. Benim ilk dönemimde geç kalmıştık. Benden sonraki dönemleri de takip ettim. Hep son ana bırakılıyordu. Transferle ilgili karar verip biran önce hamle yapmamız gerektiğini başkana söyledim. Geldiğinde tekrar bir açıklama yapacağını vurguladı”

Soru: Başkandan gelecek sezon için güven aldıysanız kalacak veya gidecek oyuncular belirledi mi?

“Alınacak oyuncularla ilgili çalışma içindeyiz. Adnan’ın işi birkaç ay önce bitti. Onun dışında görüşmelerimiz devam ediyor. Gazetelerde çıkan isimlerle ilgili bir şey söylemiyorum. Transfer ayında hep yüzlerce oyuncunun ismi geçer. Gerçek bizim listemizdedir. Bunlar gerçeği yansıtmıyor. Gidecek olan oyunculara ligin sonunda karar vereceğiz. Gazetelerde çıkan isimler doğru değil. İskelet kadromuz kesinlikle bozulmayacak. Kulübe uyum sağlamış oyuncular çoğunlukta. Jefferson, Ersen, Ferhat gibi oyuncuların gönderileceği söyleniyor. Ben futbolcularımla yaptığım toplantıda da söyledim. Bu konuda gidecek oyuncular ligin son maçından sonra 2- 3 kişiyi geçmeyecek şekilde belli olacak. Diğer oyuncuları da dikkatle takip edeceğim. Ömer Rıza örneğini verirsek; önemli bir sakatlık geçirdi. Takımdan ayrı kaldı. Son dönem içinde takıma inanılmaz faydalı. Son bir aydır fizik açığını kapattıktan sonra müthiş katkısı var. Bu, kafalardaki düşüncenin değişmesine neden oluyor”

Soru: Devre arasında “fazla transfere ihtiyacım yok” diye bir ifadeniz olmuştu. Bu düşünceniz devam ediyor mu? Trabzonspor bu sezon sonu iki veya 3 oyuncu takviyesi yaparak transferi kapatacak mı?

“İskelet kadroya 2-3 en fazla 4 oyuncu takviyesi yaparız. Bunun yanında geleceğe yönelik transferler de yapabiliriz. İskelet kadromuz ligin ikinci yarısında oluştu. Çekirdek kadroya 3 tane kaliteli oyuncu alırsak Trabzonspor’un çok iyi bir takım olacağını söyleyebilirim”

Soru: Kupa maçında bazı oyuncuların penaltı atmak istemediği iddia ediliyor. Bu doğrumu?

“Maçtan bir gün önce oyunculara defalarca penaltı attırdım. Hocamız vasıtasıyla not alarak ilk 5 penaltıcıyı belirledik. Bu oyuncuların hepsi atışı gole çevirdi. Bir oyuncumuz kendini iyi hissetmedi. İlk beşin dışında kalan oyuncular atış yapmaya yanaşmıyordu. Erdinç’in özel bir durumu vardı. Onu kabul ediyorum. Rakibin bir kişi eksik olmasından dolayı biz de Hasan’ı eledik. Ömer Rıza büyük bir cesaretle atmak istedi. Çok doğru karar vermişiz. Belirlediğimiz oyuncuların dördü golü attı. Bir tanesi atmama yönünde ısrar etti. ‘Hocam kendimi iyi hissetmiyorum’ dedi. Ben de ısrar edemedim. Ömer geldi attı. Şanssızdı. Cesaretinden dolayı kendisini tebrik ettim. Futbolda bunlar var. Buradan çıkaracağımız sonuç futbolcu baskı altında. Ben onlara hep derim, ‘Bundan sonra dünya kadar final oynayacaksınız, üç ihtimalli sonuç alacaksınız. Siz en iyi sonucu almaya çalışacaksınız’. Bu maç sonrası toparlandık gittik Antalyaspor’u yendik. Bazen arkadaşlar takım mağlup olunca, idmana gelmeden takımın moralinin bozuk olduğunu söylüyor. Ben çalıştığım her yerde yenilgiden sonra bile unutuyoruz ve neşeli çalışıyoruz.

Soru: Musampa’nın kadro dışı bırakılmasıyla ilgili açıklama yaparmısınız?

“Musampa’yla ilgili raporumu daha önce Fatih Akyel’de olduğu gibi yönetime verdim. Sonuçta raporum uygulandı. İki futbolcumu güç duruma düşürecek açıklama yapmam. Ancak bu kulübün bazı kuralları vardır”

Soru: Yattara’yla aranızda bir tartışma geçtiği doğrumu?

“Yattara’yla çıkan söylentiler tamamen dedikodudur. O nedenle hiç açmak istemiyorum”

Soru: Bu sezonun bittiğinde bazı şeyleri açıklayacağınızı söylemiştiniz. Şimdi bunlardan bahsedebilirmisiniz?

“Bu konuları lig sonunda gerekirse sizinle paylaşacağım. Önümüzde 4 maç daha var”

“Bazı haberler güldürüyor”

Ziya Doğan sorulara cevap vermesinin ardından çeşitli konulardaki görüşlerini de şöyle seslendirdi: “Bazı internet sitelerinde rüyada bile olmayacak şeyler yazılıyor. Bunlara gülüyorum. Zaman zaman futbolcularla kavga ettiğim, zaman zaman oyuncuların kendi aralarında tartışma olduğu belirtiliyor. Benim teknik adam olarak anlayışım şudur. Maçın devre arasında veya sonunda kesinlikle futbolcular birbirlerine oyunla ilgili yorum yapamazlar. Müsaade etmem. İlk yarının sonunda futbolcu bir arkadaşına ‘neden o pası bana vermedin bile demez’ çünkü o zaman oyuncunun nabzı çok yüksektir. Tepki gösterir. Ben hemen konuşmaya geçmem. 5- 6 dakika ihtiyaçları için süre veririm. Ben konuşurken kimse ayakkabısını bile bağlamaz. Maç sonu ise kimse yorum yapmaz. Ben de yapmam. Herkes evine gider. Bir gün sonra tesislerde eleştirileri yaparım”

“Bu sisteme göre takım kurduk”

Teknik Direktörümüz Ziya Doğan ayrıca son müsabakalarda tercih ettiği kadronun Trabzonspor’un ideal tertibine döndüğü şeklinde yapılan değerlendirmelere de yorum getirdi. Kendisi tarafından oluşturulan takımın zaten bu anlayışa yönelik olduğunu ifade eden Doğan şunlardı söyledi, “Biz takımı kurarken zaten bu anlayışı düşünerek hareket ettik. Szymek’in yerine Ceyhun’u transfer ettik. Planlarımızı da bu sistem üzerine yaptık. Ancak Yattara’nın sakatlığı ve iyileşme sürecinin uzun sürmesi planlarımızı bozdu. Müdafada yaşanan zamansız gelişmeler takım düzenini olumsuz etkiledi. Biz bahsettiğimiz sistemi güvenli bir savunma anlayışına göre belirlemiştik. Ancak orada karşımıza çıkan sorunlar düzenimizi olumsuz etkiledi. Sağlam bir müdafa yapısı içinde bu kadroyu koruyamadık”.

01.05.2007 12:56:00

hüseyin1975
01.05.2007, 13:28
Aciklamalari evlere senlik:mad:

Misina
01.05.2007, 13:35
evet ziya açıkladı anlaştık denilen oyuncu adnan mış

metehan
01.05.2007, 13:41
EmrahYalçınalp

Faruk, maalesef sorun bu. Öncelikle iyi bir yönetim olmalı diyoruz ama bu yönetim kalacaksa, bari daha iyi bir hoca bulup takımın başına getirsin diyoruz. Ama hoca da kalacaksa o zaman bari onun istediği transferler yapılsın noktasına geliyoruz. Yani gittikçe çıtayı düşürüyoruz ama çok da yapacak birşey yok. Yani diğerlerini sağlamaya gücümüz yetiyorsa yapalım ama yapamıyorsak buna katlanmak zorunda kalacağız (maalesef) !

marcelinhos100
01.05.2007, 14:08
http://www.ligtv.com.tr/uploads/news_manset_resim_17877_Gokhangonul001.jpg

Devlerin Gökhan savaşı

Gençlerbirliği Oftaşspor'un genç yıldızı Gökhan Gönül'ün transferi için Galatasaray'ın ardından Trabzonspor'da devreye giriyor. Kısa bir süre önce Galatasaray'ın ilgilenmeye başladığı Gençlerbirliği Oftaşspor'un 22 yaşındaki yıldızı Gökhan Gönül'ün transferi için Trabzonspor çalışmalara başladı.

Sezon başında Gençlerbirliği A Takım kadrosunda yer alan ancak daha sonra tecrübe kazanması için Gençlerbirliği Oftaşspor'a gönderilen Gökhan Gönül, Türk Telekom Lig A'da gösterdiği performansla birçok kulübün gözdesi oldu. Kısa bir süre önce Gençlerbirliği Kulübü Başkanı İlhan Cavcav, Galatasaray'ın Gökhan Gönül ile ilgilendiği açıklarken, genç futbolcu için Trabzonspor'da devreye girdi. Genç futbolcuyu takibe alan Trabzonspor transfer komitesinden 2 kişi, Gökhan Gönül'ü Gençlerbirliği Oftaşspor'un Gaziantep Büyükşehir Belediyespor ile oynadığı maçta izledi.

Gökhan Gönül'ü bu maçta beğenen bordo-mavili kulübün yetkililerinin önümüzdeki günlerde genç futbolcunun transferi için Gençlerbirliği Oftaşspor'un kapısını çalacakları öğrenildi. 22 yaşındaki Gökhan Gönül, orta saha ve defansın sağında görev yapabiliyor.

Müthiş bir oyuncu kesme ortaları süper alınırsa bazı şeylerin işereti olacaktır.

Vkgz
01.05.2007, 14:09
Gogua gogua gogua gogua gogua

Terzioğlu
01.05.2007, 14:19
http://i23.photobucket.com/albums/b373/Baby-Boy61/Karimi.jpg

yakismis bee

gerçekefsane
01.05.2007, 14:21
oftaştan gökhan
giresunspordan emre

coolank
01.05.2007, 14:25
gökhan çok ii futbolcu ... kişilik olarak da çok düzgün... arkadaşlar eger gökhan alınırsa anlayın ki ersun yanal sözleşmeyi imzalamış .. bu dediğimi yazın bir yere

gerçekefsane
01.05.2007, 14:34
gökhan çok ii futbolcu ... kişilik olarak da çok düzgün... arkadaşlar eger gökhan alınırsa anlayın ki ersun yanal sözleşmeyi imzalamış .. bu dediğimi yazın bir yere

tff de gökhanın sözleşme bitiş tarihi 31.05.2010

asimavi
01.05.2007, 14:45
bide dalga gecer gibi adnan isi 2 3 ay once biiti diyor...sanki buyuk bi oyuncu almista saklamis bu zamana kadar....

takimda kazma az di 1 tane daha geldi ......

....adnan....adnan....adnan..... deli alucam ya .....kimdir bu adnan....

ikinci ligden kim gelmisde bu takimda ilk on bir oynamis

yedek kulubesine transfer yapmaya gerek yok ....cok sukur..yedek kulubesi bizim kadar zengin baska bi kulup yok ligde ....hatta yedek kulubemizin ilk onbirden kaliteli oldugu en az 15 mac var di busene........

...

marcelinhos100
01.05.2007, 14:46
Arkadaşlar bilmiyorunm takip ettiniz mi sarıyere verdiğimiz iki tane genç oyuncumuz var bunlardan biri Emrah Kol 1986 doğumlu olan Emrah bu sene 15 gol attı Sarıyerde digeri Eyüp Kadri Ataoğlu 1987 doğumlu olan ve sürekli Ümit Milli takıma seçilen oyuncumuz 4 gol atmış sarıyerde bunun dışında 1988 doğumlu paf takımımızdaki topçumuz Kadir Keleş bu yıl 17 golü var paf liginde yani gençlere de önem vermeliyiz.

Ayrıca Cem Demir,Ergin Keleş,Ufuk Bayraktar,Ufukhan,Enis Kahraman,Emrah Kol u sürekli oynayabilecekleri bir takıma kiralamak lazım bir yıl ama takımın hocası çok kaliteli olmalı.

Kadir ve Eyüp ise kesinlikle A takıma alınmalılar bu yıl.

marcelinhos100
01.05.2007, 14:48
bide dalga gecer gibi adnan isi 2 3 ay once biiti diyor...sanki buyuk bi oyuncu almista saklamis bu zamana kadar....

takimda kazma az di 1 tane daha geldi ......

....adnan....adnan....adnan..... deli alucam ya .....kimdir bu adnan....

ikinci ligden kim gelmisde bu takimda ilk on bir oynamis

yedek kulubesine transfer yapmaya gerek yok ....cok sukur..yedek kulubesi bizim kadar zengin baska bi kulup yok ligde ....hatta yedek kulubemizin ilk onbirden kaliteli oldugu en az 15 mac var di busene........

...

asimavi kardeş adnan ikinci ligde oynuyorsa bu onun kalitesizliğinden

değildir samsun1,5 trilyon artı 1 futbolcu istiyordu adnan emin ol bizim

kazmalardan kat kat daha topçudur bu ligde oynarken az mı istanbul

takımları almaya çalıştılar.

coolank
01.05.2007, 14:50
Alıntı:
coolank tarafından yazılan

tff de gökhanın sözleşme bitiş tarihi 31.05.2010

arkadaşlar yanlış anlaşılma olmasın eger gökhan bize imza atarsa anlayın ki ersun yanal bizle anlaşmış ...çünkü ersun yanal bu gökhanı çok istiyor geçen seneden beri ... cavcav verir mi derseniz verir alır 1 milyon euro ...alıştı zaten bizi salaga baglamaya ...

Koray
01.05.2007, 14:51
yabancı oyuncu pascal feindouno, carlos alberto hasagiç- martinez

:alkış: bnde taa başlarda bunu savunuyorum bu oyuncuların en az ikisinin gelmesi lazım..

asimavi
01.05.2007, 14:54
asimavi kardeş adnan ikinci ligde oynuyorsa bu onun kalitesizliğinden

değildir samsun1,5 trilyon artı 1 futbolcu istiyordu adnan emin ol bizim

kazmalardan kat kat daha topçudur bu ligde oynarken az mı istanbul

takımları almaya çalıştılar.

....yok valla ben taktim bi kere adnan a sen beni bosver ......

....ziya istedigi icin guvenmiyorum adnana ....tamamen ziya antipatisinden kaynaklaniyor benimki.....

....ama gercekci olmak lazim adnan dan iyisi alinamazmiydi ne gerek vardi ...yani suan ki takimda adnan gibi hic mi oyuncu yok....

Terzioğlu
01.05.2007, 15:02
http://i23.photobucket.com/albums/b373/Baby-Boy61/Martinez.jpg

marcelinhos100
01.05.2007, 15:02
Trabzonspor ve Ziya Doğan
ykabal@sporyolu.com (ykabal@sporyolu.com)

http://www.sporyolu.com/images/kose_yazilari/yunuskabal.jpg Dünyada futbolun beşiği İngiltere ise; Türkiye’de

de futbolun beşiği Trabzon’dur.

Trabzon’da yediden yetmişe hemen herkes futboldan anlar. Nüfusun yüzde

doksan beşi Trabzonspor’u destekler.Trabzon böyle bir yerdir.

Ama bakın ki, Trabzonspor ne hallerde…

Lige erken havlu atmış,Türkiye Kupasından elenmiş. (Hem de ligden düşme

korkusunu en çok yaşayan Erciyiespor’a)

Amaçsız, hedefsiz bir takım.

Bu takımı, bu hallere düşüren yönetim mi; yoksa Teknik Direktör Ziya Doğan mı ?

Bence birinci sorumlu yönetim… Daha sonra da Ziya Doğan…

Niye yönetim?

Trabzonspor’un yükünü kaldıramayacak birisini takımın başına getirdikleri için…

Geçlerbirliği Başkanı İlhan Cavcav’ın şu sözleri manidardır; “Bu zamana kadar

toparlamamamızın tek sorumlusu Ziya Doğan’dır… 30 yıllık futbol hayatımda

yaptığım en büyük hata, Ziya Doğan’ı Gençlerbirliği’nin başına getirmiş

olmamdır…”

Trabzonspor’da helva yapmak için tüm malzemeler fazlasıyla var; ama bunu yapacak birisi yok.

Gökdeniz, Yattara, Ceyhun, Umut, Hüseyin,

Ersen Martin gibi Türkiye’nın her hocasının takımında görmek

istediği kapasiteye sahip futbolcular Trabzonspor’dan başka kaç takımda

var? Trabzonspor bu yıldızlara rağmen ligden düşen

Erciyesspor’a eleniyorsa, bu futbol adına büyük bir ayıptır.

Bunun tek sorumlusu da bana göre, Ziya Doğan’dan başkası değildir.

Ziya Doğan, büyük takımın hocası olamayacağını bir kez daha göstermiştir.

Nuri Albayrak yönetimine duyurulur…

Kadir Aydın
01.05.2007, 15:06
İkinci ligden adam almaktan bir hal olduk, sonra gel de şampiyonluk bekle... Pehhh

asimavi
01.05.2007, 15:09
]Geçlerbirliği Başkanı İlhan Cavcav’ın şu sözleri manidardır; “Bu zamana kadar toparlamamamızın tek sorumlusu Ziya Doğan’dır… 30 yıllık futbol hayatımda yaptığım en büyük hata, Ziya Doğan’ı Gençlerbirliği’nin başına getirmiş olmamdır…”[/COLOR]

...burasi harika ...gelde bunu anlat nuri beye......az seyinin ustune otursunda ..

futboldan anlayan cavcavdan ders alsin.....bu isi insaat isine veya liman isine benzemez nuri bey......

cınar#7
01.05.2007, 15:09
ALİ GÜNEŞ ŞİMDİ HAZIR

Doğan'ın devre arası istediği oyuncu kadro dışı

SERBEST KALIYOR
Trabzonspor Teknik Direktörü Ziya Doğan'ın devre arasında alınmasını istediği Beşiktaş'ın tecrübeli sağ kanat oyuncusu Ali Güneş süresiz kadro dışı bırakıldı. Bu sezon sağ kanatta sorun yaşayan ve bu mevkiye takviye düşünen Bordo-Mavili yönetimin Ziya Doğanın sezon sonu serbest kalacak olan Ali Güneş'i istemesi durumunda transferini bitireceği bildirildi.

alınırsa katkısı olur...

asimavi
01.05.2007, 15:10
adam 30 yillik futbol hayatimda diyor ya.....basit bisey degil yani adamin isi bu ....

..sen futbolla alakasi olmayan bir is adamini kulubun basina getirirsen olaya sadece para olarak bakar ve somurur gider ....

alideniz
01.05.2007, 15:11
:d Mehmet Yildiz- Serkan Balci- GÖkhan Zan - Lazarov !! Çok Mu UÇtum Acaba ?

Oemer61
ALİ GÜNEŞ ŞİMDİ HAZIR

SERBEST KALIYOR
Trabzonspor Teknik Direktörü Ziya Doğan'ın devre arasında alınmasını istediği Beşiktaş'ın tecrübeli sağ kanat oyuncusu Ali Güneş süresiz kadro dışı bırakıldı. Bu sezon sağ kanatta sorun yaşayan ve bu mevkiye takviye düşünen Bordo-Mavili yönetimin Ziya Doğanın sezon sonu serbest kalacak olan Ali Güneş'i istemesi durumunda transferini bitireceği bildirildi.

alınırsa katkısı olur...

Ali Günes gibi bit futbolcu istemiyoruz biz!!! Fener'de oynamis bir futbolcudan hayir gelmez TRABZON'a, zaten adamin emekli olma zamani gelmis. Artik birakalim kimnastikcilerin cöplerini toplamayi!!!

marcelinhos100
http://i23.photobucket.com/albums/b373/Baby-Boy61/Martinez.jpg

Arkadaşım süper yapmışsın helal sana:)

coolank
01.05.2007, 15:12
bir dip not ekliyeyim bu yazıya ... cavcav bu ziya efendi için burada yazamayacagım sözleri en az 10 15 kişinin önünde söyledi ... yazacaklarım ise şöle ...

___ ya bu manyagı hangi şerefsiz bana aldırdı ? ( kendi almıştı kimse aldırmadı kendi kendi öz eleştiri yapıyor )

____bu deli ya ... ...................bey ( adı kalsın şimdilik ) buna git bir dr raporu al bu normal değil ....

____herife bak ya ... yok onu alacakmışım bunu alacakmışım ? yok ya ? ben bu takıma senin manyaklık yapman için kurmadım para biriktirmedim ...para mara yok kardeşim ...transferler, transferler taksitleri, primler ,konaklama kamp vs vs vs hepsi bütçen 12 milyon dolar ...

_____ bunu hemen kovmam lazım annemin mezarda kemikleri sızlıyor ...

daha yazmıyayım zaten bir kısmı yazılacak gibi değil

Terzioğlu
01.05.2007, 15:12
adnani aldik ya daha ne ali günesinden bahsediyor bunlar

asimavi
01.05.2007, 15:13
ALİ GÜNEŞ ŞİMDİ HAZIR

SERBEST KALIYOR

alınırsa katkısı olur...

....almanyada bi takima imza attigi yaziyor gazetelerde ....achen herhalde bu takim...

asimavi
01.05.2007, 15:17
adnani aldik ya daha ne ali günesinden bahsediyor bunlar

.... dimi yani adnan i madrid den aldik nede olsa .....

...sen bosver bunlar anlamiyor....adnani bi tanisalar....

...yanlis anlama adnani alan zihniyetin ben ta...........

....hemde iki uc ay once bitmis adnanin isi ba ba ba ba ........

buyuk marifet sanki gorende gizlice messiyi aldilar sanir

Kadir Aydın
01.05.2007, 15:18
Ligden düşen, kadro dışı kalmış, ikinci ligde olan ne kadar oyuncu varsa istek listemizde ilginç...

marcelinhos100
01.05.2007, 15:18
Ne Ali Güneşi o Alman bir akiple anlaştı girmesin bu klube genç kaliteli yıldız olabilecek futbolcular dururken Ali de kim Adnan beş tane Ali eder

Saga iki takviye Adnan Güngör

Gökhan Gönül

Birde Tayfun Cora gelecek tamamdır orası

Ufukhan 1 yıl kiraya verilebilir mesela vestel manisaya sag beklerinde

problem var

Koray
01.05.2007, 15:19
--------------------------martinez--------------------------

adnan----------------stepanov-----risp------------------werderson

-------------------------hüseyin---------------------------

yattara--------ceyhun-------carlos alberto--------------gökdeniz

-----------------------umut bulut--------------------------------

şu kadroyu görmek nasip olumu acaba..buraya bak ziyaaa bnde tek forvetli bi takım yaptım..

not:celo nun yerine türkiyede adam bulamadım..

Terzioğlu
01.05.2007, 15:22
ha ali günes ha adnan...tek fark adnanin trabzonlu olmasi

asimavi
01.05.2007, 15:23
Ne Ali Güneşi o Alman bir akiple anlaştı girmesin bu klube genç kaliteli yıldız olabilecek futbolcular dururken Ali de kim Adnan beş tane Ali eder

Saga iki takviye Adnan Güngör

Gökhan Gönül

Birde Tayfun Cora gelecek tamamdır orası

Ufukhan 1 yıl kiraya verilebilir mesela vestel manisaya sag beklerinde

problem var

...yok yok marcelinhos seni artik anlayamiyorum cok degistin sen ...

eskiden boyle adamlar yazmazdin sen ...

Cem Yavuz
01.05.2007, 15:24
ALİ GÜNEŞ....

Yok kardesim...
Bunlar hala akıllanmadı...
Hala İstanbul artıklarıyla ilgileniyorlar....
Bonservisi olmayan Çagdaş a bonservis ödeyen zihniyet....
Ali güneş i de alır merak etmeyin siz....

Yazıktır yahu yazık...
Ona verilen paraya da yazık....
Adam kariyeri boyunca saçını uzatıp kısaltmaktan başka ne yaptı....

Albayrak bir gün bunların hesabını vereceksin....
Hayal Taciri Albayrak.....

marcelinhos100
01.05.2007, 15:26

adnan----------------stepanov-----risp------------------celo

şu kadroyu görmek nasip olumu acaba..buraya bak ziyaaa bnde tek forvetli bi takım yaptım..

abi nasıl bulamadın wederson 7 tane gol ve sol bek gerçi orada sol açık gibi

oynuyor yaolsun bizim sol açık pas yapamıyor.

ceserdar
Trabzonspor bence transferden önce elindeki kadroyu biraz toplaması lazım. Mesela arıza çıkartan, oynamak istemeyen, gruplaşmaya çalışan futbolcularını tek tek göndermelidir. Mesela bazı kaşarlanmış ama saydığım kriterler uymayan futbolcularını da göndermelidir. Yoksa Trabzonspor istediği kadar futbolcu alsın gene de bir yere varamaz. Eğer biz Syzmek gibi bir futbolcuyu elimizden kaybediyorsak ne gerek transfere. Varsın olmasın transfer.

asimavi

şu kadroyu görmek nasip olumu acaba..buraya bak ziyaaa bnde tek forvetli bi
takım yaptım..

.... dogru wederson ve volkan yaman turkiyede oynamiyor zaten....

...bos kalsin daha iyi orasi....gerisi fena degil ....zaten bizim en buyuk sorunumuz ....takimdaki fazlaliklari yollamak .....

....takimdaki kazmalarin hepsinden kurtulursak en buyuk transferi yapmis oluruz.....

Emorfo
01.05.2007, 15:27
bir dip not ekliyeyim bu yazıya ... cavcav bu ziya efendi için burada yazamayacagım sözleri en az 10 15 kişinin önünde söyledi ... yazacaklarım ise şöle ...

___ ya bu manyagı hangi şerefsiz bana aldırdı ? ( kendi almıştı kimse aldırmadı kendi kendi öz eleştiri yapıyor )

____bu deli ya ... ...................bey ( adı kalsın şimdilik ) buna git bir dr raporu al bu normal değil ....

____herife bak ya ... yok onu alacakmışım bunu alacakmışım ? yok ya ? ben bu takıma senin manyaklık yapman için kurmadım para biriktirmedim ...para mara yok kardeşim ...transferler, transferler taksitleri, primler ,konaklama kamp vs vs vs hepsi bütçen 12 milyon dolar ...

O ve daha bir çok sözü de alkollüyken söylediğini de bilmen lazım. Cavcav içer içer içer iyice sarhoş olur sonra bir gazeteci röportaj yapmak ister yanına gider Cavcav'a verir gazı ve Cavcav sallamaya başlar Fener'i terör örgütü PKK'ya benzetir. Ve Cavcav'ın ayık olduğu günler çok azdır. Çokca sarhoştur çokça küfürbazdır.

marcelinhos100
01.05.2007, 15:30
...yok yok marcelinhos seni artik anlayamiyorum cok degistin sen ...

eskiden boyle adamlar yazmazdin sen ...

Adnana güvenin göreecksiniz Mehmet Topuz gibidir gider gelir orta yapar gol atar şut çeker devre arasında sene başında alamadık 1,5 trilyon para istediler şimdi beleşe alıyoruz zaman herşeyi gösterecek.

Gökhan Gönüle gelince tartışmaya gerek yok önce izlemen lazım.....

Tayfun Cora ise Kayseride kendini çok geliştirdi heryerde oynatıyor Ertugrıul

Saglam çok maçımız var tabi ki dönmeli.

asimavi
01.05.2007, 15:30
O ve daha bir çok sözü de alkollüyken söylediğini de bilmen lazım. Cavcav içer içer içer iyice sarhoş olur sonra bir gazeteci röportaj yapmak ister yanına gider Cavcav'a verir gazı ve Cavcav sallamaya başlar Fener'i terör örgütü PKK'ya benzetir. Ve Cavcav'ın ayık olduğu günler çok azdır. Çokca sarhoştur çokça küfürbazdır.

....bizimkiler ayik da ne oluyo ...sarhos cavcav kadar bilmiyorlar bu isi...

....trabzonspor bu isin ogrenilecegi yer degildir.........isi bilen adam lazim....

ceserdar
01.05.2007, 15:32

Gökdeniz'den sol kanat oyuncusu olur mu? Bence Yattara iyi bir fiyata satılıp Gökdeniz daha verimli olacağı sağ kanada konulabilir. Celaleddin ise değil tekme tokat gönderilmesi gereken bir futbolcu. Brezilya'dan yenetekli ucuz bir futbolcu bulanabilir o kazmanın oynadığı tarafa. Hüseyin'in yakınında oynayabilecek hem savunma yönü kuvvetli hem de hücumlara iyi çıkan bir futbolcu olması lazım. Mesela Emre Belözoğlu gibi. Antalya'da oynayan Suazo var mesela.

Emorfo
01.05.2007, 15:32
İşi biliyor veya bilmiyor anlamında yazmadım ben yazıyı, şimdi senin başkanın çok iyi başkan olsa sürekli sarhoş dolaşsa tribünlerde el kol hareketi yapıp saçma sapan açıklamalar yapsa hoşuna gider mi. Yazımın hep en alakasız tarafını anlıyorsunuz özünü anlayan yok.

marcelinhos100
01.05.2007, 15:35
Gökdeniz'den sol kanat oyuncusu olur mu? Bence Yattara iyi bir fiyata satılıp Gökdeniz daha verimli olacağı sağ kanada konulabilir. Celaleddin ise değil tekme tokat gönderilmesi gereken bir futbolcu. Brezilya'dan yenetekli ucuz bir futbolcu bulanabilir o kazmanın oynadığı tarafa. Hüseyin'in yakınında oynayabilecek hem savunma yönü kuvvetli hem de hücumlara iyi çıkan bir futbolcu olması lazım. Mesela Emre Belözoğlu gibi. Antalya'da oynayan Suazo var mesela.

Dünyada başka futbolcu kalmadı antalyadan suazoya kaldık vay be birde

yattara satılmalı öyle mi ne diyeyim şaşırdım doğrusu

cınar#7
01.05.2007, 15:35

adam haklı walla bende olsam bende küfür ederdim gerçi şimdide ediyorumda:D :D

şaka maka 30 yıllık futbol hayatındaki en büyük hata demiş ve bu bence ziyanın nasıl birisi oldugunu kanıtlıyo

asimavi
01.05.2007, 15:36
Ben hala aynıyım kim oynuyor beşiktaşın sagında veya solunda baki ile mustafa doğan kim onlar bizden uzak dursun diyeceğimiz topçular bugün fenerin sagında oynayan topçu serkan balcı solda ümit özat ve ugur yani kimsede roberto carlos veya cafu yok ( tabi genç zamanlarını kastediyorum )

Yani Adnan kötü futbolcu değil Ertuğrul Saglam ısrarla istiyor başka birçok klup istiyor Gökhana gelince bizim o kanattaki sıkıntıyı bitirir isterseniz Metin Diyaadine sorun nasıl topçu diyor birazdan bilgi vereceğim.

......bende biliyorum eziklerin kadrolari bizden iyi degil ....suan bizdeki kanat oyunculari avrupada bile bicok takimda yok(yattara gokdeniz musampa)ama gel gor ki bunlari kullanamiyoruz zaten onun icin bu haldeyiz...

...birde su var biz eziklerle yarisabilmek icin kadromuzun gercekten cok iyi olasi lazim yani onlardan cok ustun futbol oynamamiz lazim ki sampiyon olalim ...

yoksa en iyi oynadigimiz donemlerde bile hep masa basi oyunlarla kil payi kacirdik sampiyonluklari ...onun ici isi oralara birakmamaliyiz yani sahada isi bitirmeliyiz....

...onun icin kadroda her mevkide gercekten kaliteli topcularin olasi lazim ....

....yani demek istedigim ilk on bir gercekten herseyiyle bir takim olmali ...adnanlar gokhanlar da yedek olsun buna karsi degilim evet gercekten yetenekliler ama ilk on bir icin yeterli degiller...................bence............

marcelinhos100
01.05.2007, 15:39
http://img.sabah.com.tr/i/1_pix_beyaz.gifhttp://img.sabah.com.tr/i/1_pix_beyaz.gif

[/URL]
Bu sezon sergilediği performans ve attığı kritik gollerle, Beşiktaş başta olmak üzere Galatasaray, Trabzonspor ve Fenerbahçe'nin transfer listesinde ilk sıralarda yer alan Adnan Güngör, transferi konusunda açıklamalarda bulundu.

Her futbolcu gibi hayalinin dört büyük kulüpten birinde forma giymek olduğunu belirten Adnan, "Kendime güveniyorum. Başkanımız İsmail Uyanıkda uygun gördüğü taktirde, kulübün menfaatleri doğrultusunda Samsun'dan ayrılmayı düşünürüm" diye konuştu. Samsunspor'da forma şansı bulduğu dönemden itibaren performansının ortada olduğunu kaydeden genç futbolcu, "Eğer dört büyük takımdan biriyle anlaşmam halinde Milli Takım'a yükselme şansımın da artacağına inanıyorum. Başkanımızın benim transferim konusundaki düşüncelerini çok iyi biliyorum. Benim harcanmamı istemiyor. Ona saygı duyuyorum. Samsunspor benim yuvam. Kalırsam da mutsuz olmam. Takımımın başarısı için elimden gelenin daha iyisini yaparım" dedi.

[URL="http://javascript<b></b>:;"] (http://javascript<b></b>:;)
SAMSUNLU ADNAN LİSTEDE

Beşiktaş

Listeye giren bir başka isim 2. Lig A Kategorisi'nde mücadele edecek olan Samsunspor'un başarılı oyuncusu Adnan Güngör. Daha önce Trabzonspor da Adnan'a talip olmuş, ancak yüksek bonservis ücreti yüzünden bu transferden vazgeçmişti.

POYRAZ
01.05.2007, 15:39
Sezon basinda yapilan htalar tekrarlnmamali. Paradan kacmayip bu takima direkt oynayacak ve sonuca gidecek golcüler alinmali. Daha simdiden calismalara gayet SIKI sekilde baslanilmali. Kimsenin sabretmeye tahammülü kalmadi. Her yil ayni filmi seyretmekten biktik artik.

ceserdar
01.05.2007, 15:40
Dünyada başka futbolcu kalmadı antalyadan suazoya kaldık vay be birde

yattara satılmalı öyle mi ne diyeyim şaşırdım doğrusu
Valla Hüseyin'e kaldıysak Suazo'ya hayli hayli kalırız. :) Bence artık Yattara böyle bıkkınlık ifade ediyor bende. Eyvallah yenetekli bir futbolcu ama artık ben de bir hayranlık duygusu yaratmıyor. Bu benim şahsi düşüncemdir.

asimavi
01.05.2007, 15:42
İşi biliyor veya bilmiyor anlamında yazmadım ben yazıyı, şimdi senin başkanın çok iyi başkan olsa sürekli sarhoş dolaşsa tribünlerde el kol hareketi yapıp saçma sapan açıklamalar yapsa hoşuna gider mi. Yazımın hep en alakasız tarafını anlıyorsunuz özünü anlayan yok.

....ozur dilerim ....

.....ama sizde cok ince yaziyorsunuz ozaman .....

......tabiki bende cavcavin o yonunu ornek gostermiyorum ...istemem tabiki sarhos baskan....

.......bende zaten futbol bilgisine dikkat cekmek istedim........

......dedigin dogru atay aktug da isi cok bilmiyordu ama en azindan guler yuzlu idi ve verdigi demecler yerindeydi o yuzden seviyordu ben onu ...nuri ni bir kere guldugunu gormedim .....baskan dedigin gulmeli umut sacmali taraftara bos vaatlerde bulunmamali..............

Koray
01.05.2007, 15:42

yok yaa daha yattara satılmalıymış..hem gökdeniz çoğu maçta sol kanat oynadı..şu carlos alberto dediğim adam gökdenizle yer değiştirebilir..adam sol,sağ,forvet arkası ve forvet oynayabilen bi adam müthiş bir futbolcu..

maskeli61
01.05.2007, 16:07
Bilan L1 : 110 matches / 10 buts
Nom Mansaré
Prénom Fodé
Poste Attaquant
Âge 25 ans
Date de naissance 03/09/1981
Lieu de naissance Conakry (GUI)
Nationalité Guinéenne
Taille 1.75
Poids 71 kgs
Numéro de maillot 7
International Guinée

Dört dörtlük süper bi futbolcu bence takip edilmeli

http://www.youtube.com/watch?v=bh7qlGYRdHc

şunu bi izleyin arkadaşlar bence süper öte4si bi oyuncu topu saklaması hızı inatçılıgı bence tam aradıgımız bi oyuncu

coolank
01.05.2007, 16:10
Emorfo ..... Haklısın içer içer konuşur kaza yapar vs vs ...dogru ama içmeden de konuştukları var :D :D

maskeli61
01.05.2007, 16:12
bu hafta psg attıgı gol arkadaşlar adam hep aynı

Toulouse 1 - 3 PSG

Fodé Mansaré

http://www.youtube.com/watch?v=aa58XaSI20o

cınar#7
01.05.2007, 16:14
Nom Mansaré
Prénom Fodé
Poste Attaquant
Âge 25 ans
Nationalité Guinéenne
Taille 1.75
Poids 71 kgs
Numéro de maillot 7
International Guinée

şunu bi izleyin arkadaşlar bence süper öte4si bi oyuncu topu saklaması hızı inatçılıgı bence tam aradıgımız bi oyuncu
ben bu adamı 2 sene öncede foruma yazmıştım bide Rennes takımından John Utaka var oda müthiş bir forvet,Keitayıda önermiştim ama artık onu almak imkansız...

Can
01.05.2007, 16:21
Nom Mansaré
Prénom Fodé
Poste Attaquant
Âge 25 ans
Nationalité Guinéenne
Taille 1.75
Poids 71 kgs
Numéro de maillot 7
International Guinée

süper ama yönetimin aklına gelirmi bilmem

hüseyin1975
01.05.2007, 16:31
Arkadaslar burada bundan birkac ay önce bir renkdas güzel bir Klip koymusdu.

Bindik bir Alemete gidiyoruz kiyamete sarkisi ile Nuri ve Ziya Basrolde oynuyorlardi.

O Videoyu nerede izleyebilirim?
Youtube.com'da bulamadim :D

edim
01.05.2007, 16:33
sadece onunkini degil kardes seninkini de kaydettim :) ...

dewam et ufaklık buyuyunce anlarsın

siz_61
01.05.2007, 16:33
(AS KADRO)

-------------------------------martinezz--------------------------------

-------adnan--------stepanovv-----------risp----------murat ocak------
---------------------------------mehmet cift forvet olunca oynamz
-----------------------------mehmet topuzz-----------------------------

--ali bilgin-------------simoviak ------keaita---------volkan yaman

-----------------------------umut bulutttt---------------------------

----------------------------------------------kalluga gelebilrrrr
bu kadroyu cift forvet olarak da yanına kalluga olabilirrr

işte tek forvet budur ne gokdeniz nede yattara bence artık revizyon vaktı geldi yattara artık eski futbollunu oynamıyooo gokdenizde desen bazı taraftarlardan dolayı kafa cok ama cok sıkıntıda yıldız futbolcumuza sikeci adını taktılar bence gokdenizim 2 sezon baska bir takım da kafasını dinlemsi gerkiyo unlu bir yabancı takımına yuksek bir bonsevis bedeliyle yada kiralık olarak verilmeli aynu hami gibi onun kafası dinleyip tekrar geri donmesi gerikiyoo

bu kadronun yanı sıra yedek kadrosuda bu olmamalı

(YEDEK KADRO)

-----------------------------tolga--------------------------------------

----ferhat-----------cagdas ---------------erdnic-------tayfun cora

-serkan balcı-------huseyin -----------ayman--------mehmet yozgatlı

------------------omer rıza ------------ersen martin ------
buda yedek kadro

alınacak oyuncular

serkan balcı
mehmet yozgatlı
volkan yaman
ali bilgin
mehmet topuz
keaita
martinez
kalluga

Can
01.05.2007, 16:35
Arkadaslar burada bundan birkac ay önce bir renkdas güzel bir Klip koymusdu.

Bindik bir Alemete gidiyoruz kiyamete sarkisi ile Nuri ve Ziya Basrolde oynuyorlardi.

O Videoyu nerede izleyebilirim?
Youtube.com'da bulamadim :D

bu olması lazım
http://www.youtube.com/watch?v=OefBVdDsVRw

edim
01.05.2007, 16:35
sen kimsin bilader ya sana bole vahiy geliyo madem bisey biliyosun soyle o zaman ,acaip bi tavrin nuri gibide davranislarin var kimse kimsenin agzina bakmiyo yani bu tarz gider yapma millete bisey biliyosan soyle FOS cikarsa ne ala ..

akıllı konuş kardeş adamın asabını bozma

Can
01.05.2007, 16:37
http://www.youtube.com/watch?v=0fyVnQswaOE&mode=related&search=

pardon buymuş

hüseyin1975
01.05.2007, 16:39
http://www.youtube.com/watch?v=0fyVnQswaOE&mode=related&search=

pardon buymuş

Büyüksün Musti. Sagolasin

Salih61
01.05.2007, 16:46
(AS KADRO)

işte tek forvet budur ne gokdeniz nede yattara bence artık revizyon vaktı geldi yattara artık eski futbollunu oynamıyooo gokdenizde desen bazı taraftarlardan dolayı kafa cok ama cok sıkıntıda yıldız futbolcumuza sikeci adını taktılar bence gokdenizim 2 sezon baska bir takım da kafasını dinlemsi gerkiyo unlu bir yabancı takımına yuksek bir bonsevis bedeliyle yada kiralık olarak verilmeli aynu hami gibi onun kafası dinleyip tekrar geri donmesi gerikiyoo

(YEDEK KADRO)

buda yedek kadro

alınacak oyuncular

serkan balcı
mehmet yozgatlı
volkan yaman
ali bilgin
mehmet topuz
keaita
martinez
kallugaHayal aleminde gezmeyin arkadaslar lütfen biraz gerçekçi olun ilk önce yönetimi gönderelim sonra gerisi gelir inş.

Can
01.05.2007, 16:53
murat ocak bonservisiylemi vermişdik yoksa kiralıkmıydı

hüseyin1975
01.05.2007, 16:54
murat ocak bonservisiylemi vermişdik yoksa kiralıkmıydı

Kiralik verdik

vatandas61
01.05.2007, 16:54
benim bildigim kadariyla kiralikti. eger geri alirsak en iyi transferimiz olur herhaldde.

fanatikdevri
01.05.2007, 17:00
(AS KADRO)

(YEDEK KADRO)

buda yedek kadro

alınacak oyuncular

serkan balcı
mehmet yozgatlı
volkan yaman
ali bilgin
mehmet topuz
keaita
martinez
kalluga

BENCE BERBAT

fanatikdevri
01.05.2007, 17:01
benim bildigim kadariyla kiralikti. eger geri alirsak en iyi transferimiz olur herhaldde.

SAKA MI YAPIYORSUNUZ MURAT OCAK TAN NE KOY OLUR NE DE KASABA ALMAK DEĞİL TRABZONA GİRMEMESİ LAZIM

Enes Berfin
01.05.2007, 17:16
SAKA MI YAPIYORSUNUZ MURAT OCAK TAN NE KOY OLUR NE DE KASABA ALMAK DEĞİL TRABZONA GİRMEMESİ LAZIM

Murat gayet iyi oyuncu hatta iyinin üstesinde mükemmele yakin oyuncudur, sadece savunma anlayisi yok hucuümdada cok etkili bir oyuncudur, sag beke bildigimiz gibi adnan gelecek soldada murat oynarsa beklerimizde sorunlar cözülebilir.

Özgür Öztürk
01.05.2007, 17:17
Kiralik verdik

Kiralık süresi 1.5 yıl

Mehmet Fatih Yavuz
01.05.2007, 17:20
murat sadece gelecek vaad eden oyuncu.. iyi oyuncu mesela mehmet topuz dur..
ama murat mı celo mu dersen gözüm kapalı murat derim..

ama adnan larla falan şampiyonluk kovalayacağını sanan avucuna birşeyler döksün yalarken tad alsın en azından.
hele de bu ziya denen futbol katili takımın başında kalacaksa..
aman aman..
barcelona yı versem değişen birşey olmaz....

Altan 61
01.05.2007, 17:24
----------------------------------Hasagic---------------------------------

---Serkan Balci--------------Risp-----------Stepanovs-----------Wederson-

-----------------------------------Ayman---------------------------------

----Yattara------------------------Ceyhun---------------------Gokdeniz---

---------------------Umut------------------Mehmet Yildiz------------------

Bence cok iyi kadro boyle , sadece 4 banko transferlen :)

Yedekler :

Tolga-Martinez (Sakarya)
Cagdas-Erdinc
Huseyin-Ragip (Kayserispor)
Ersen Martin-Cangele (Sakarya)

Mehmet Fatih Yavuz
01.05.2007, 17:26

Yedekler :

Tolga-Martinez (Sakarya)
Cagdas-Erdinc

hasagiç ve martinez i aynı anda mı alacaz??
sebep???

Enes Berfin
01.05.2007, 17:29

Yedekler :

Tolga-Martinez (Sakarya)
Cagdas-Erdinc

Tolganin ne günahi var???

Koray
01.05.2007, 17:32
.... dogru wederson ve volkan yaman turkiyede oynamiyor zaten....

...bos kalsin daha iyi orasi....gerisi fena degil ....zaten bizim en buyuk sorunumuz ....takimdaki fazlaliklari yollamak .....

....takimdaki kazmalarin hepsinden kurtulursak en buyuk transferi yapmis oluruz.....

özür dilerim o kadar kadro yazmıştım hepsinin içinde werderson vardı unutmuşum..ama şu volkan yaman konusuna kesinlikle katılmıyorum gerek yok ona iyki bi milli takıma gitti..murat ocakta milli takıma gitmişti şimdi nerde noldu yollandı..!

Koray
01.05.2007, 17:34

mantaliteye aykırı bişe yok bu kadroda :)

Enes Berfin
01.05.2007, 17:38

mantaliteye aykırı bişe yok bu kadroda :)

Fena bir kadro degil, cift forvertlede oynanabilir.

Altan 61
01.05.2007, 17:40
hasagiç ve martinez i aynı anda mı alacaz??
sebep???

yedekler de saglan olsun saade 11 oyuncuyle olmuyor bu is :)

Mehmet Fatih Yavuz
01.05.2007, 17:41
iki yabancı hakkı kaleciye kullanılır mı be??
sağlam yedek anladık da ... yabancı hakkını kaleci ile doldurmak da ne?

Altan 61
01.05.2007, 17:43
sanki baska yerde aldimiz zaman oynatiriyorler yabancileride

fındıkoğlu
01.05.2007, 17:45
Gençlerbirliği Oftaşspor'un genç yıldızı Gökhan Gönül'ün transferi için Galatasaray'ın ardından Trabzonspor'da devreye giriyor.

G.Saray'ın ilgilenmeye başladığı Gençlerbirliği Oftaş'ın 22 yaşındaki yıldızı Gökhan Gönül'ün transferi için Trabzonspor çalışmalara başladı.

Sezon başında Gençlerbirliği A Takım kadrosunda yer alan ancak daha sonra tecrübe kazanması için Gençlerbirliği Oftaşspor'a gönderilen Gökhan Gönül, Türk Telekom Lig A'da gösterdiği performansla birçok kulübün gözdesi oldu.

Kısa bir süre önce Gençlerbirliği Kulübü Başkanı İlhan Cavcav, Galatasaray'ın Gökhan Gönül ile ilgilendiği açıklarken, genç futbolcu için Trabzonspor'da devreye girdi. Genç futbolcuyu takibe alan Trabzonspor transfer komitesinden 2 kişi, Gökhan Gönül'ü Gençlerbirliği Oftaşspor'un Gaziantep Büyükşehir Belediyespor ile oynadığı maçta izledi.

Gökhan Gönül'ü bu maçta beğenen bordo-mavili kulübün yetkililerinin önümüzdeki günlerde genç futbolcunun transferi için Gençlerbirliği Oftaşspor'un kapısını çalacakları öğrenildi. 22 yaşındaki Gökhan Gönül, orta saha ve defansın sağında görev yapabiliyor.

CAFER ÖZER
01.05.2007, 18:18
Ne Transfer politikası Ziya Doğan takımda kalacak,Ona göre Tranefer yapılıyor
Bana göre YATTARA-GÖKDENİZ-ERSEN-UMUT-CEYHUN-STEPENOV u satalım
ADNAN ı almışız galiba
TOLGA
MUSA-ERDİNÇ-ÇAĞDAŞ-ADNAN-RİSP-CELALETTİN
HÜSEYİN-AYMAN-MUSTAFA-HASAN
11 İ İLE sahaya çıkarız,
Transfer politikası ADNAN la belli olmuyormu niye tartışıyoruzki.

WERTHeR
01.05.2007, 18:24
adnan kim ya yaşını başını almış samsunda oynayan birisi. yakışıyormu bizim takıma...

Şahinoğlu
01.05.2007, 18:27
Transfere bak Adnan yazıklar olsun bide Antalya maçından sonra bir futbolcuyla anlaştık diye övünüyodu Ziya Hoca övündüğü oyuncuya bak Adnan defansif ne kadar kazma varsa seneye alır bu Ziya bu adamı napıp edip yollamamız lazım .

yns61
01.05.2007, 19:10
en büyük transfer yeni bir teknik direktör olur..

Jackdaniels
01.05.2007, 19:13
Bu yönetimle ve bu ' tekniktraktörle ' pardon teknikdirektörle ne adam gibi transfer olur nede başka bişey...

Özgür Öztürk
01.05.2007, 19:15
en büyük transfer yeni bir teknik direktör olur..

+ yönetim :ts:

Misina
01.05.2007, 19:15
Kiralık süresi 1.5 yıl

ankaragücünde dikiş tutturamadı.ankaragücünün bu oyuncuyu tutacağını düşünmüyorum